PDA

View Full Version : Tenisice/kopačke za (mali) nogomet

tomasini
13.03.2007., 15:11
Zdravo. Molim iskusne nogometaše za pomoć. Ovih dana kupujem svoje prve kopačke, kojima ću igrat na pravoj travi, u suhim i mokrim uvjetima. Kao prvo zanima me dal da idem na metalne ili plastićne čepove, i zašto? Što mislite o ovom modelu:

http://www.sportvision.co.yu/index.aspx?pageno=23&item=11268924&catalog=1

Jel takav tip čepova dobar za teren na kojem ću igrat?

Delvecchio
13.03.2007., 15:55
uzmi one kojima se mogu mijenjati čepovi (a sad, kakvi su čepovi najbolji ovisi o podlozi) pa onda možeš stavit i manje gumene (ako je tvrdo) ili veće metalne (ako je mokro).

tomo
13.03.2007., 19:43
Cena: 3,190 din
to je oko 300 kn jelda?pa to je džabe
a na tim nevjerujem da se mogu mijenjati kramponi

Ken
13.03.2007., 19:45
Adidas Predator :kava:

torcida_mtl
13.03.2007., 19:54
Adidas Predator :kava:

jebeš te šminkerske sine, nego nabaciš one stare crne adidas mundial, ako su mogli pele i beckenbauer u njima, možeš i ti...:zubo: gleda san neki dan u dućanu, još su najskuplje, iako ne liče na bog zna šta. ja ti sad igran u srebrno plavin predatorkama, ali ja forsiran estetiku kad mi je igra već davno otišla u kurac, zato se ne ugledaj u mene...;)

bart_85
13.03.2007., 20:48
Ovaj predloženi model je sasvim dobar.... :top:
Meni je to sve isti k. Kad tad će puknut. Meni su otprilike sezonu, sezonu i pol čitave. Adidas, Nike, Uhlsport, Lotto, Reebook.. bitno da su što mekše.

tomasini
13.03.2007., 22:04
Ove adidaske sa slike platit ću cijelih 230 kuna. Dječji model je, broj 40. A meni taman.

Delvecchio
13.03.2007., 22:56
mundialke :s

el ninjo
13.03.2007., 23:19
takozvane beckenbauerice, najkvalitetnije, zato i jesu najskuplje... ma kod kopački ti je bitno da ih probaš i vidiš kako ti stoje na nozi, da su meke i udobne, a što se tiče tih adidaski koje misliš ubost, mislim da je taj jeftiniji model prilično tvrd... odi u mercator (intersport), king cross (cisalfa), city center one (hervis) ako si iz zg-a, i tamo imaš jako veliki izbor i vjerojatno neko sniženje (zadnji broj ili tako neš... još ti mogu preporučit rost šport u ulici u dvorištu i rost šport u domu sportova...

Blast from the past
14.03.2007., 12:11
Da te Beckenbaurke ili Copa Mundial, ili World cups su u mom skromnom misljenju najbolje kopacke ikada napravjlene a imao sam puno kopacka. Nije razlika izmedju ostalih jako velika ali evo ti par stvari koje sam ja iz svog iskustva naucio.

1. Kupi kopacke koje su broj ili pola broja male!!! moraju ti jedva stati na nogu kada ih obujes prvih tjedan dana. Onda se nrmalno one moraju razgaziti da te nebi zuljale, tako da ih moras nositi na treningu ali jako kratko kako nebi nabio zulj. Znaci oko 20 minuta, ili jos bolje daj ih nekom ko ima manju nogu od tebe da ih nosi na 2 treninga. Naravno namazi ih da pomognes rastezanju koze jer nakon rastezanja uzet ce kalup tvoje noge i biti kao carapa.

2. Ljetne ili zimske. cuj, netko je dao prijedlog da se uzmu krampovi na odvijanje i to je dobra investicija jer samo mjenjas cepove i prilagodis terenu. ja sam ih jednom imao dok sam bio mladji ail sam onda za par godina kupio ljetne i zimske... Dobre su bile.

3. Kupi kopacke sa niskim đonom... ovo mozda zvuci glupo ali u mom iskustvu ako je đon deblji i noga ti nije direktno na zemlji onda postoji mogucnost da ti se izvrne glezanj, kao da si na stiklama... Imao sam jedne lotto kopacke u kojim sam dva puta izvrnuo glezanj pa sam ih bacio.

4. Ja bih reporucio da uzmes kopacke koje su isto krojene kao Copa Mundialke, iilti beckebaurke koje smo vec spomenuli. Uzmi cope u ruku, probaj ih...primjetiti ces da nisu kao cizme nego su plitke, niske, tanke koze... peta nije preniska niti previsoka sto je bitno zbog zuljanja i odraza pri skoku. Dobro analiziraj Cope Mundialke i kupi neke kopacke koje su 3 puta jeftinije za prvu ruku. Kupi i gumene cepove koje zamjenis za ove zeljezne.

4. Ja bih ti preporucio Adidaske ili Umbro jer su one meni bile najbolje a probao sam Lotto, pumu, Reebok itd.

5. Kad budes igrao za repku daj neki govor odrzi za nas koji su ti pomogli sa savjetima za kopacke :D

6. Neka koza bude mekana ali ne debela, ...kroj isto tako sto jednostavniji to bolji, bez nekih kerifekoija i ludih boja. prosinecki je igrao u najobicnijim kopackama dugo godina a i mnogi drugi. Samo da su KNAP, Tanke koze, Niskog đona, ne preduboke ili plitke, KNAP, KNAP, KNAP...

Sretno :top: :top:

Blast from the past
14.03.2007., 12:36
Oh da, pitanje je bilo...plasticne vcepove ili metalne...

Imas sada one ostre plasticne cepove koji su dobri za trcanje i mjenjanje tempa, smjera ali meni se nisu svidjele za kontrolu lopte... nekako je nisam mogao zarolati đonoom isto kao u onim obicnim sa 6 cepova... ali se valjda naviknes ako u njima ucis.

Lampard#8
14.03.2007., 13:19
Adidas f+50 crne 1330,00kn odlične kopačke

F.C.B.
15.03.2007., 14:31
Adidas f+50 crne 1330,00kn odlične kopačke

koji si ti lik.. napise da kupuje PRVE kopacke i da ce dat za njih 300 kn a ti mu preporucis svemirski brod.... :rofl:

Zorislav
15.03.2007., 19:38
koji si ti lik.. napise da kupuje PRVE kopacke i da ce dat za njih 300 kn a ti mu preporucis svemirski brod.... :rofl:

oprosti al cena je 3 iljade 190 dinara :rofl:

tomasini
16.03.2007., 12:18
"Naravno namazi ih da pomognes rastezanju koze jer nakon rastezanja uzet ce kalup tvoje noge i biti kao carapa."

Čime da ih namažem? Nekom specijalnom kremom ili može Nivea za ruke? Napominjem da te adidaske, sudeći po ovome "Durable synthetic leather upper, reinforced stitching accents, lace-up front" nisu od prave kože.

Blast from the past
16.03.2007., 12:32
Nije ti ni bitno previse ali ja sam svoje mazao sa kremom za cipele i cetkom...malo deblji sloj naneses. Nivea im nece skoditi to je sigurno ali bolje uzeti cetku i onu crnu kremu pa snjom. Iznutra gdje ti je peta isto tako stavi vaselina ili nivea kreme tako da taj dio postane mekan.

Samo pazi da nenabijes zulj jer to traje par dana pa nemozes igrat ko cojek.

tomasini
16.03.2007., 12:57
Dakle obična crna krema (pasta) s kojom sam u vojsci mazao vojničke čizme? Može savjet oko pranja, poslije igranja na mokrom, blatnom terenu....postupak čiščenja, pranja i sušenja, te mazanja. Hvala na savjetima.

Blast from the past
16.03.2007., 13:09
tocno... Ali bilo kakva krema im nece nauditi, nasuprot.

Ovako uzmi sebi jednu vecu ce3tku za ribanje sa tvrđim iglicama... Stavi pod pipu i ocisti đon i ostatak... Ostavi u garazi (ne direktno pored grijalice jer ce ti koza popucat) na normalnoj temperaturi naslonjene uz zid tako da se voda cijedi sa njih... Kad su relativno suhe onda ih premazi.

Prije igranja na kisi premazi ih Vaselinom ili Dubinom... tako da neupijaju previse vode i bit ce ti lakse za trcanje i kontrolu lopte.

Lampard#8
16.03.2007., 14:17

wowwww??? Ja sam mu dao svoju preporuku

el ninjo
16.03.2007., 19:41
mislim da je ovo previše kompliciranja za jedne prve kopačke. mislim da je najbolje da ideš po dućanima, probavaš kako ti leže na nozi i uzmeš kaj ti se učini najisplativije... s vremenom buš i sam skužio kakve ti kopačke trebaju jer ovisi i o obliku tvog stopala, ja recimo imam kraće ali jače i šire stopalo i zato većina onih uskih laganih najkica za mene otpada...

-Zoki-
17.03.2007., 18:38
mundialke

tomasini
18.03.2007., 13:59
Uzeo sam adidaske s početka priče, gore je definitivno umjetna koža. Čime da ju mažem?

Cuka
18.03.2007., 20:43
Da te Beckenbaurke ili Copa Mundial, ili World cups su u mom skromnom misljenju najbolje kopacke ikada napravjlene a imao sam puno kopacka. Nije razlika izmedju ostalih jako velika ali evo ti par stvari koje sam ja iz svog iskustva naucio.

1. Kupi kopacke koje su broj ili pola broja male!!! moraju ti jedva stati na nogu kada ih obujes prvih tjedan dana. Onda se nrmalno one moraju razgaziti da te nebi zuljale, tako da ih moras nositi na treningu ali jako kratko kako nebi nabio zulj. Znaci oko 20 minuta, ili jos bolje daj ih nekom ko ima manju nogu od tebe da ih nosi na 2 treninga. Naravno namazi ih da pomognes rastezanju koze jer nakon rastezanja uzet ce kalup tvoje noge i biti kao carapa.

2. Ljetne ili zimske. cuj, netko je dao prijedlog da se uzmu krampovi na odvijanje i to je dobra investicija jer samo mjenjas cepove i prilagodis terenu. ja sam ih jednom imao dok sam bio mladji ail sam onda za par godina kupio ljetne i zimske... Dobre su bile.

3. Kupi kopacke sa niskim đonom... ovo mozda zvuci glupo ali u mom iskustvu ako je đon deblji i noga ti nije direktno na zemlji onda postoji mogucnost da ti se izvrne glezanj, kao da si na stiklama... Imao sam jedne lotto kopacke u kojim sam dva puta izvrnuo glezanj pa sam ih bacio.

4. Ja bih reporucio da uzmes kopacke koje su isto krojene kao Copa Mundialke, iilti beckebaurke koje smo vec spomenuli. Uzmi cope u ruku, probaj ih...primjetiti ces da nisu kao cizme nego su plitke, niske, tanke koze... peta nije preniska niti previsoka sto je bitno zbog zuljanja i odraza pri skoku. Dobro analiziraj Cope Mundialke i kupi neke kopacke koje su 3 puta jeftinije za prvu ruku. Kupi i gumene cepove koje zamjenis za ove zeljezne.

4. Ja bih ti preporucio Adidaske ili Umbro jer su one meni bile najbolje a probao sam Lotto, pumu, Reebok itd.

5. Kad budes igrao za repku daj neki govor odrzi za nas koji su ti pomogli sa savjetima za kopacke :D

6. Neka koza bude mekana ali ne debela, ...kroj isto tako sto jednostavniji to bolji, bez nekih kerifekoija i ludih boja. prosinecki je igrao u najobicnijim kopackama dugo godina a i mnogi drugi. Samo da su KNAP, Tanke koze, Niskog đona, ne preduboke ili plitke, KNAP, KNAP, KNAP...

Sretno :top: :top:

Ko zna zna. Taman san se spremija pisat kad san ti proćita post. :s

Cuka
18.03.2007., 20:47
Uzeo sam adidaske s početka priče, gore je definitivno umjetna koža. Čime da ju mažem?

Za početak moj ti je savjet Nivea kremom za ruke, nemoj se smijat to je jako dobro za održavanje. Ako se sprema mokar teren neku kremu koja odbija vodu tipa vazelin i slično, ja san upotrebljava neke kreme za sportsku obuču sa dodatkom silikona. Posli mokre utakmice opereš ih blagim deterđentom osušiš na sobnoj temperaturi i Nivea.

Blast from the past
20.03.2007., 13:05
Za početak moj ti je savjet Nivea kremom za ruke, nemoj se smijat to je jako dobro za održavanje. Ako se sprema mokar teren neku kremu koja odbija vodu tipa vazelin i slično, ja san upotrebljava neke kreme za sportsku obuču sa dodatkom silikona. Posli mokre utakmice opereš ih blagim deterđentom osušiš na sobnoj temperaturi i Nivea.

Ufff ispekli smo mi svoj zanat izgleda... cak mozda i prepekli... :top:

jimmy101
20.03.2007., 16:38
nike su najbolje kopacke,vrlo mekane,lagane,jos ak se mijenjaju cepovi fantasticno...
Ja imam air zoom vec 2 sezone i fantasticne su, i imam te adidasove,slicne ko tvoje i dobre su,malo trvde al za te novce nemos bolje ni nac...
Za nogomet se ne isplati kupovat jeftine stvari,dobit ces zuljeve a onda si u dimu,propustis par treninga dok se noga oporavi i :rofl:
Uzmi skupe kopacke i dugo ce trajat,bar bi trebale:top:

tomasini
20.03.2007., 19:58
nike su najbolje kopacke,vrlo mekane,lagane,jos ak se mijenjaju cepovi fantasticno...
Ja imam air zoom vec 2 sezone i fantasticne su, i imam te adidasove,slicne ko tvoje i dobre su,malo trvde al za te novce nemos bolje ni nac...
Za nogomet se ne isplati kupovat jeftine stvari,dobit ces zuljeve a onda si u dimu,propustis par treninga dok se noga oporavi i :rofl:
Uzmi skupe kopacke i dugo ce trajat,bar bi trebale:top:

Inaće nisam pobornik jeftine robe, pogotovo obuće....ali igram čisto amaterski, i tek sam počeo..a i nisam pri lovici baš tak da su ove adidaske super uletjele.
Kažeš imaš slične adidasove, jesu isto od umjetne kože? Čime ih ti mažeš, koliko često?

Cuka
20.03.2007., 20:02
Ufff ispekli smo mi svoj zanat izgleda... cak mozda i prepekli... :top:

Da pripeka, obisija ih o klin. A sad san suport sinu, a mali je dobar.

Blast from the past
21.03.2007., 06:09
Da pripeka, obisija ih o klin. A sad san suport sinu, a mali je dobar.

Ma ja isto moram jednog napravit pa da igra za repku :D :)

Cuka
21.03.2007., 20:50
Ma ja isto moram jednog napravit pa da igra za repku :D :)

A napravi pa da za koju godinu imamo jos kojeg pravog igraca.

leri
30.03.2007., 16:16
Kelme!

Nevid Ćoronja
31.03.2007., 19:02
Crne Adidas World Cup iako ćeš ih teško naći, da ne kažem nikako.

M@te0
18.06.2007., 10:26
Vidim da se bas nigdje ne prica o tome pa sam ovu temu postavio ovdje. Nadam se da nisam fulao.
Sad bi bilo vrijeme da prijeđem na stvar. Zanima me koje tenisice bi bile dobre/najbolje za mali nogomet na asfaltu a da nisu preskupe(znači oko 500 kn) i gdje da ih kupim u Zagrebu? Dosad mi se je na svakim probusio đon u roku 2-3 mjeseca a sa gornje strane izgledaju ko nove.

Antimon2
18.06.2007., 10:46
Vidim da se bas nigdje ne prica o tome pa sam ovu temu postavio ovdje. Nadam se da nisam fulao.
Sad bi bilo vrijeme da prijeđem na stvar. Zanima me koje tenisice bi bile dobre/najbolje za mali nogomet na asfaltu a da nisu preskupe(znači oko 500 kn) i gdje da ih kupim u Zagrebu? Dosad mi se je na svakim probusio đon u roku 2-3 mjeseca a sa gornje strane izgledaju ko nove.

Ja imam Diadorine stare 3 godine i još se drže. Cca 250 kn, ali igra se na parketu. Doduše u moja ekipa tenisice mijenja barem jednom godišnje, ali to je zato što trče kao sumanuti. Ja se kao pametno postavljam na terenu pa ne moram puno trčati. Točnije, nemam kondicije i lijen sam :D

M@te0
18.06.2007., 10:56
Znam, na parketu puno dulje drže, ali meni treba za asfalt...

white boy
18.06.2007., 11:15
ti sigurno ovako nešto tražiš:

http://www.soccerfans.com/images/_full/ADI_14027_F.jpeg

Delvecchio
18.06.2007., 12:25
ne znam, kakav je asfalt na kojem igrate?
ako je grub, moš ga jebat.

M@te0
18.06.2007., 13:05
pa nije grub nov je. jel da uzmem one sa ćepićima ili one za dvoranu jer nekih za asfalt bas i nema

0 plus
18.06.2007., 13:14
ja sam prezadovoljan s Jomom,možeš ih kupit u šoping centru prečko...
cijene su od 500 pa nadalje...

M@te0
18.06.2007., 13:18
ja sam prezadovoljan s Jomom,možeš ih kupit u šoping centru prečko...
cijene su od 500 pa nadalje...

a jel igras na asfaltu ili parketu:confused:

0 plus
18.06.2007., 13:24
a jel igras na asfaltu ili parketu:confused:

na svim podlogama...:cool:

M@te0
18.06.2007., 13:26
a koje bi bilo pametnije da uzmem one za umjetnu travu ili indoor

dane18
18.06.2007., 16:09

ja igram sa jominim indoorsicama već 2 godine, po parketu, travi(za to su koma, ko da si na ledu) i asfaltu podjednako, i još uvijek su ko nove. Ne jamčim za igru samo na asfaltu, uostalom, neznam kolko često igraš, ali tenisice su udobne i kvalitetne. Jedino što mi se ne sviđa kod njih je što nemogu felšat loptu tak dobro ko s nike-icama, al mislim da će ti izdržat dugo

white boy
18.06.2007., 16:36
pa nije grub nov je. jel da uzmem one sa ćepićima ili one za dvoranu jer nekih za asfalt bas i nema

pa ti sa malin gumenim ćepećima i jesu za beton!

0 plus
18.06.2007., 20:34
ja igram sa jominim indoorsicama već 2 godine, po parketu, travi(za to su koma, ko da si na ledu) i asfaltu podjednako, i još uvijek su ko nove. Ne jamčim za igru samo na asfaltu, uostalom, neznam kolko često igraš, ali tenisice su udobne i kvalitetne. Jedino što mi se ne sviđa kod njih je što nemogu felšat loptu tak dobro ko s nike-icama, al mislim da će ti izdržat dugo

evo,ni ja ne bi bolje rekao:)

nike-ice im nisu ni blizu...netko voli X-ice,to je jedina konkurencija jomi...
ja bi uzeo indoor

showballs
19.06.2007., 14:10

Ne, nego za umjetnu travu... ;)

Mislim da ti je isto jel uzeo za indoor ili za umjetnu, jer sam imao Nike-ice sa tim čepićima i ne traju ništa duže nego one za indoor.
Uz Jomu, Munich, Kelme i Umbro, za mali nogomet su popularne i DalPonte. Imaš ih u Lučkom za kupiti. http://www.sava-zagreb.hr/?menu=21&kolekcija=4

bumbar
19.06.2007., 14:25

uzmi ove sa čepićima, dakle za travu, jer napočetku zahtjevaju malo privikavanja, ali ti se čepići polako troše i đon če ti trajat puno duže, ja imam adidas s tim čepićima i igram na betonu i traju več dvije godine, sad su se izlizale skoro do kraja.

white boy
19.06.2007., 16:18
uzmi ove sa čepićima, dakle za travu, jer napočetku zahtjevaju malo privikavanja, ali ti se čepići polako troše i đon če ti trajat puno duže, ja imam adidas s tim čepićima i igram na betonu i traju več dvije godine, sad su se izlizale skoro do kraja.

da , pa ja san i mislija da su to tene za beton, jer one sa običnon gumon sigurno nisu a da postoje i neke treće uopće nisan zna...

wallace
19.06.2007., 16:28
imate grešku u naslovu: "Tenisice za mali noomet"

inače, ja imam Adidas sa čepovima tak oko 2.5 godine i stvarno su izdržljive, jedino kaj Adidas radi malo grublje tenisice, a ak mene pitaš za mali nogomet su ti bolje Nike, jer su skroz lagane i možeš točno osjetit loptu, tak da ak ti je više do tehnike i dribljanja preporučam ti Nike. Adidas su više "radničke" tenisice.

sparco
19.06.2007., 18:21
ako hoćeš prave tenisice za mali nogomet (beton) onda uzmi jedne od ovih adidas samba, adidas universal, adidas spezial normalno pod uvjetom da su orginal vjeruj mi nećeš pogriješiti. ove današnje tenisice su sama šminka da im se nabije cijena

NeOn84
20.06.2007., 09:39
Koristio sam puno modela i marka tenisica za mali nogomet i moram se sloziti da je Joma na vrhu, kao sto je netko napisao X-ice su tu negdje po svemu... Osim po cijeni, malo su skuplje (oko 700 kn), ako trazis nesto jeftinije preporucam Umbro Indoor V5, one su mi dugo trajale a na kraju mi je pukao gornji dio a ne djon. Igram par put tjedno na betonu, jednom u dvorani,ponekad umjetnoj travi ili tepihu + turniri...

Eric Prydz
20.06.2007., 11:08
Ni jedne nisam kupio, a da su trajale duze od 2-2,5 mjeseca,ali NIJEDNE!
Ni X-ice, ni Nike!

2 godine ce trajati ako igras jednom u 2 tjedna.
Ako igras svaki drugi dan, jedne u 2 mjeseca.Lopte traju malo duze, jedno 3 mj.,i to selectica za beton.

Beton je prilicno gladak, ali opet dere

white boy
20.06.2007., 11:19
Ni jedne nisam kupio, a da su trajale duze od 2-2,5 mjeseca,ali NIJEDNE!
Ni X-ice, ni Nike!

2 godine ce trajati ako igras jednom u 2 tjedna.
Ako igras svaki drugi dan, jedne u 2 mjeseca.Lopte traju malo duze, jedno 3 mj.,i to selectica za beton.

Beton je prilicno gladak, ali opet dere

ne pričamo o prefesionalnom bavljenju malin nogometon:D

marko1987
22.06.2007., 07:33
Ja sam uzeo Nike contact i zadovoljan sam....nemoj umbro, ma najbolje jomice.....

beaver
22.06.2007., 18:34
ni jedna vrsta tenisica ti neće pomoć ak je asfalt grub.

možda ćeš sa kvalitetnijim tenisicama dobit mjesec dana dulji rok trajanja ali svaka će se na grubom asfaltu poderat.

ja ti predlažem da kad ode đon (al samo malo, nemoj čekat da se napravi rupa veličine teksasa) odeš fino kod šustera da ti to pokrpa. koštat će te najviše 50 kn. tak ja radim. produžuje trajanje običnim 300kunskim umbrosicama za mjesec, dva dana.

Eric Prydz
26.06.2007., 13:02
Je*o me pas, upravo sam sumirao racune u protekle 4 god., i shvatio da sam potrosio 4500kn na patike, 1600 na lopte, grozim se zbrajati kolko sam potrosio na stucne, majice, carape i ostale pizdarije vezane za bavljenje nogometom.Skup sport

Od sada kartam bele :zubo:

Mad the Swine
25.08.2007., 12:05
Koliko dođu x-ice? Gdje ih se mogu nabavit u Zagrebu? Jel valjaju što kopije x-ica? Vidio sam u Rost športu "x-ice" Conway, jel to šta valja ili da ih zanemarim? Dođu samo 190kn pa pitam

jimmy101
25.08.2007., 12:27
Prvo treba znat trcat na betonu...ak struzes ko som potrgat ce ti se svake...
Ja koristim nike cijeli zivot i nebi kupio nijedne druge..Udobne su,fantasticne za udarac,jednostavno sam navikao na njih isto ko i na nike kopacke..
Imam nike totalissimo vec oko 1i pol dog..malo mi se radi rupa ispod na donu al nema veze..nike je nike...

lakota
25.08.2007., 12:29
univerzalke od adidasa su ti uvjerljivo najbolje za beton

Maximus_01
26.08.2007., 18:05
Znam, na parketu puno dulje drže, ali meni treba za asfalt...

...ja imam neke sa gro malih gumenic cepica ispod i jebene su mi..ne sklize mi se ni po travi ni po betonu(makar neigram bas an betonu)!!:rozi:

plocnik
26.08.2007., 18:10
ja imam predatirice, najbolje tenisice na nogomet, osijcam se kao backham

nar.kO
26.08.2007., 18:52
u mene su AIR-ke....i odlicno me slusaju

hrcko1
21.01.2009., 16:32
Molim vas za pomoć,da li tko zna gdje kupiti tenisice za nogomet u dvorani ili umjetnoj travi broj 49.

PONISTRA
25.01.2009., 18:32
onda trazis sa cepicima....

ako si iz splita pokusaj u MG Sport oni bi ti mogli imat ili u fan shopu od hajduka cak se moze i narucit...

hrcko1
26.01.2009., 16:47
Iz Siska sam pa mi je bliže Zagreb

Štijeff
26.01.2009., 16:51
... tenisice za nogomet...broj 49...

kaj ti imaš noge il peraje? :confused:

PONISTRA
26.01.2009., 18:56
Iz Siska sam pa mi je bliže Zagreb

brat mi ima veliku nogu kupija je FUTSAL-ke broj 47 ili 48 nisan ti siguran od nike-a ali bez cepica. ma ako ima u splitu ima i u ZG.

jos jedna stvar ako nisi mlad odnosno u razvoju i noga ti nece vise rast iz iskustva sa FUTSAL patikama (tenisicama) uvik san kupija broj manje nekad cak i 1.5 broj manje ovisno o patiki jer ako je koza to se rasiri i razgazi.

iman recimo aglice profesionalne FUTSAL-ke koje su me ubivale kad san ih kupija i nabivale su me dobrih 2-3 tjedna nosija san ih svuda dok ih nisan razgazija sad mi leze na nozi samo tako da san kupija broj u koji mi upada noga ka od sale danas bi nosija velike patike! ovako na ove sad komodno mogu obuc 2 para bicava (stucne i sportske kratke) i lipo mi je puna noga bez stiskanja i nabivanja.

nadan se da ces nac sta trazis!

snyper
10.04.2009., 08:32
uzmi adipure to su najbolje stari model možeš dobit za 100 eura al su odlične a novi je 150 eura

Cesc
10.04.2009., 08:39
http://www.prodirectsoccer.com/featureimages/906/FS/ART_4646_0.jpg

jägermeister
10.04.2009., 08:57
ako si nizi uzmi ove:

http://www.winfried-kropp.de/wordpress/wp-content/uploads/2007/08/fussballschuhe_2.thumbnail.jpg

nar.kO
10.04.2009., 09:02
Moderatore zemlja zove:kava:

ubojica mekog tuljca
10.04.2009., 11:45
Pozdrav

Došlo vrijeme da se kupi nova lopta. Želio bih da traje godinu dana, više manje. Redovito se igra na betonskoj podlozi (rukometni teren), ali glatki beton, ne hrapavi. Maksimalna cijena koju mogu platiti za loptu je 300-350kn. Lopta mora biti veličine petice, znači tipična nogometna lopta.

Koju loptu uzeti? Također me zanima u kojem dućanu? Blizu sam šoping centara (Kingcross, Mercatone, Avenue Mall, City Centar).

Moja iskustva su jedino dobra s Umbrom. Adidas, Nike i Puma su me razočarali u više navrata, ali istini na volju, ni jedna od njih nije bila skuplja od 200kn.

Inox 18/10
10.04.2009., 11:54
Najbolje su ti od Selecta al neznam cijene njihovih lopti :ne zna:

qkac
10.04.2009., 12:32
Najbolje su ti od Selecta al neznam cijene njihovih lopti :ne zna:

250-300 kn

isplati se:top:

ubojica mekog tuljca
10.04.2009., 12:43
Gdje ima dućan u kojem mogu kupiti Select loptu?

Mi smo trenirali s njima na travi, odlične su lopte, teške ko vrag, al idu.

ubojica mekog tuljca
10.04.2009., 12:57
meni se ova lopta čini pristojnom

http://www.umbro.hr/hr/katalog/lopte/lopte_06.html

samo kaj taj dućan ne radi... morao bi naći neki drugi di se prodaje umbro oprema u zg.

nar.kO
10.04.2009., 13:29
Select definitivno.:kava:

ST!
10.04.2009., 13:37
Selectove od 200 do 300 kuna i ludilo su za beton :)
ne deru se,a ima ih kupit u masu ducana,ode u Splitu smo mi uzimali u Umbra & Hajdukovom fan shopu :)

Dr.Milkun
12.04.2009., 23:39
ja imam onaj ronaldinho tip..r 10...izvrsne su..750 kn..lopta se ljepi za nogu,čepovi plastični super napravljeni..koža prava

nar.kO
13.04.2009., 12:51
ja imam onaj ronaldinho tip..r 10...izvrsne su..750 kn..lopta se ljepi za nogu,čepovi plastični super napravljeni..koža prava

Plastični čepovi?:eek:

750kn - a plastični čepovi:misli:

Jesi ti siguran da su plastični ili gumeni?

Dr.Milkun
15.04.2009., 00:02
plastični...tvrda plastika.100 % siguran.

nar.kO
15.04.2009., 15:27
:misli:

Sumnjam da je to onda original:ne zna:
Jer prave kopačke su uglavnom gumeni čepovi,dok recimo ja imam na jednom i aluminijske čepove.

babopavo
20.04.2009., 20:02
gdje mogu naruciti x-ice. zivim u dubrovniku a tamo ih nema .

215023
20.04.2009., 20:37
ovo su definitivno najkvalitetnije patike koje sam ja ikad imo,stare su mi 3-4 god,koristio sam ih 2 god,kupio nove i dao ih prijatelju,igramo svako malo još se mogu koristiti cjena im je oko (tad)500-600 kn
http://www.prodirectsoccer.com/prod_images/product/PDS002001513.jpg(samo patike,ne kopačke,nisam našo sliku od patika)

a imas i adidas lakših "sala" mislim da su oko 300-500 kn
http://tbn2.google.com/images?q=tbn:JSra5Gj-f5XppM:http://www.soccercorner.com/v/vspfiles/photos/SI-AD749257-2T.jpg

babopavo
21.04.2009., 10:17
ja imam te kopacke a gdje mogu nabaviti xice u hrvatskoj.

Debeli_Don_Juan
25.04.2009., 15:44
ako hoćeš prave tenisice za mali nogomet (beton) onda uzmi jedne od ovih adidas samba, adidas universal, adidas spezial normalno pod uvjetom da su orginal vjeruj mi nećeš pogriješiti. ove današnje tenisice su sama šminka da im se nabije cijena

Bas sam htio ovo isto napisati !!!!

:)

Univerzalke su fantasticne za ovu namjenu !!

Tompinho
17.06.2009., 22:30
Zna netko gdje se jos osim Rost Sporta mogu naci Mizuno tenisice za kupiti za mali nogomet? Nesto kao Mizuno Sala Libre sa linka

http://www.sport-agent.net/Portals/0/Mizuno/jesen_zima/popups/SALA%20LIBRE%2012KT768%2022.jpg

ili Mizuno Sala 2 IN

http://www.sport-agent.net/Portals/0/Mizuno/jesen_zima/popups/FUTBOL%20SALA%2012KT769%2027.jpg

Ako jos i cijene istih znate.....ja jakkkkoooo zahvalan! :D

R1982
01.10.2009., 15:11
Imam jedno pitanjce za nogometaše, joggere i sve koji se nalaze negdje u ili između tih kategorija.

Naime, tražim si patike koje će biti dovoljno udobne i meke za trčanje, a u isto vrijeme mi na travi dati dovoljno stabilnosti i trakcije (gram američki nogomet, jel).

Pošto stalno treniramo na neadekvatnom (tvrdom i nabijenom) terenu (drugog nemamo, jebiga), standardne kopačke otpadaju jer me poslije dosta bole zglobovi zbog tvrdog terena (o izvrtanju zglobova da i ne govorim), a standardne patike prokližu u travi/prašini. E sad, danas sam malo razgledavao po gradu i naišao na ovo:

http://images.sportsshoes.com/product/N/NIK3943/NIK3943_400_1.jpg
http://images.sportsshoes.com/product/N/NIK3943/NIK3943_400_2.jpg
http://images.sportsshoes.com/product/N/NIK3943/NIK3943_400_3.jpg

Cijenom su povoljne, no ono što me zanima jest što mogu očekivati od njih? Jesu li dovoljno udobne (meke, da ne prenose baš i svaki najmanji udarac na zglobove, da dobro amortiziraju) za višesatno trčanje? Jesu li, pak, dovoljno stabilne za brze promjene smjera? Ima li itko kakvih iskustava s ovakvim tipom patika? :D

R1982
02.10.2009., 00:17
A fala vam puno :p

rickyika
26.10.2009., 21:27
Čuj... ove ti definitivno nisu za višesatno trćanje, radije kupi neke tene za trčanje... Nije se za zajebavat :D
Dok za američki nogmoet neznam, ti ćepići služe za umjetnu travu, pa sad ti vidi :D

turgonmighty
23.11.2009., 20:59
e jel neko ima iskustva sa munich x patikama za mali balun? i jel neko zna jel ima kupit munich x patike u st?

turgonmighty
23.11.2009., 21:08
ima li ko iskustva s munich x patikama(cuo sam da su najbolje za m.nogomet :top:), i jeli iko zna gdje ih ima kupiti u splitu nesto slicno kao ovehttp://www.totporter.cat/images/P1130018.JPG
I ako mi mozete preporuciti jos neke patike za m.nogomet..
Hvala!

EDIT by moderator: slika je prevelika.

rickyika
24.11.2009., 10:21
Ja nikad nisam volio te xice, prvenstveno zobg cijene i đonova... po meni imaju aj đon ogorman :o uopće se ne osjećam udobno u njima dok igram, prmjerice Joma su ti puno jeftinije od ovih i po meni dost bolje za mali nogomet, i preporučio bih nikeice, imaš ove nove modele, t1,t3,t5 i t7 u njima je prejebeno igrat nogos, a meni su izdržale 4 mjeseca s tim da sam svaki drugi dan igrao i adidaske bi ti preporučio top sala modeli
evo ti jedan primjer
http://www.golgeter-shop.com/images/produkti/big/403797.jpg
Još napred imaju ovu tvrđu gumu koja dodatno povećava izdržljivost špica i đona i daje ti fini osjećaj kad puaš...

turgonmighty
25.11.2009., 13:04
evo,ni ja ne bi bolje rekao:)

nike-ice im nisu ni blizu...netko voli X-ice,to je jedina konkurencija jomi...
ja bi uzeo indoor

jel znas mozda di ima kupit xice u st :confused:

mario_domink
12.12.2009., 21:58
Adidas sala ne kupujte, ako ocete za salu...previse se klizu...

Gogo...
10.02.2010., 12:40
Meni su najbolje mercurial vapor superfly malo su skupe ali su naj.:D:D

edge79
10.02.2010., 13:08
Meni su ove:

http://www.trainer-baade.de/wp-content/photos/fussballschuhe_2.jpg

jägermeister
10.02.2010., 13:10
sammirovka :s:s

:rofl:

black adder
07.04.2010., 16:02
Hi! Trebala bi mi pomoc oko kupnje nogometne lopte i to dosta hitno...
ovako, doci ce mi frend iz Njemacke kojemu je je nogomet jedini hobby, ili, jos bolje sve na svijetu, a ja se, kao zensko u nogomet ne kuzim... Sto da mu kupim, neku zbilja kvalitetnu loptu(mozda derbystar, iako je to njemacki brand :confused:), ili nike, hrvatski dizajn?:ne zna:

Lunatt
07.04.2010., 16:05
Ma daj mu pičke i mirna si :top:

pingo4
21.04.2010., 18:39
Može mala pomoć u odabiru kopacke do 700 kuna? (samo trgovine u Istri i Rijeci te stranice za narucivanje kopacka preko interneta):confused:

Wannabes
25.04.2010., 16:00
A kako ćeš igrati nogomet samo s jednom kopačkom?

Ono
25.04.2010., 16:04
:rofl::rofl:

pingo4
27.04.2010., 18:37
Može mala pomoć u odabiru kopacka do 700 kuna? (samo trgovine u Istri i Rijeci te stranice za narucivanje kopacka preko interneta):confused::s:s:s:s:s:s:s

Samsung2007
03.05.2010., 11:00
E ebo ja dan kad sam procitao ovaj post...Ebu majku svoju ovaj gore sto je rekao da se kupuje broj ili pola broja manje..Unistio sam prst sa ovim..Prvo sam shebao nokat prije 6/7 mjeseci i konacno se sve oporavilo, no onda sam dobio najobicniji udarac na prst od kojeg mi obicno nista ne bi ni bilo, no kako je nokat novi, odmah je ponovno poplavio jer jos nije ojacao kakao treba tako da sada imam bol i nista od loptanja do danjeg....

Treba jednostvano kupiti kvalitetnu kopacku u kojoj se noga lijepo i ugodno osjeca..To je sve..I ko zna igrati nogomet igrat ce a ko ne zna ne bi mu pomoglo ni da mu na kucnu adresu kopacke posalju Messi ili Rooney...

Toni185
12.05.2010., 16:07
Moze neki prijedlog za tenisice za igrat mali nogomet na travi?

Zagi.
13.05.2010., 20:10
Kolko para tolko muzike...Ako ce covjek dat 300kn za kopacke onda o kakvoj vi to pravoj kozi pricate? Za 300kn ne mozes dobit ni postene japanke...ako ce uzimat nest za 300kn onda moze uzet bilo sta! Sta se tice gumene ili zeljezne...definitivno gumene...jer sa gumenima mozes i kad je mokro(u najgorem slucaju ces se poskliznut a sa zeljeznima po terenu kad je tvrd mozes dobit zuljeve, mozes dobit upalu svega i svacega)

Zagi.
13.05.2010., 20:14

Ili ne! Uvijek bile i uvijek ce ostati za umjetnu travu!

Pyro_sk
15.05.2010., 09:40
Kolko para tolko muzike...Ako ce covjek dat 300kn za kopacke onda o kakvoj vi to pravoj kozi pricate? Za 300kn ne mozes dobit ni postene japanke...ako ce uzimat nest za 300kn onda moze uzet bilo sta! Sta se tice gumene ili zeljezne...definitivno gumene...jer sa gumenima mozes i kad je mokro(u najgorem slucaju ces se poskliznut a sa zeljeznima po terenu kad je tvrd mozes dobit zuljeve, mozes dobit upalu svega i svacega)

Ima lik na njuskalu prodaje +f50 tunit model od prije 2.5, 3 godine 45 br. ima još plave i crne, malo nošene, ja kupio od njega bijele za 450 kuna...inače su malo skuplje (noviji modeli) ali su zato jako kvalitetne...u rangu sa vaporicama. To se samo nadovezujem kak nema za jeftine pare niš....nadalje ak nećete polovne na http://www.prodirectsoccer.com/home.asp ima svih vrsta i dezena, samo trebate otić u dućan negdje vidit koji vam broj paše, a ovdje naručit dosta jeftinije i puno više modela na izbor.

Abi
18.05.2010., 06:27
e jel neko ima iskustva sa munich x patikama za mali balun? i jel neko zna jel ima kupit munich x patike u st?

Moje iskustvo je da se nakon nekih 5-6 tekmi krene odljepljivat ona dodatna plastika na špicu.Inače baš radi te plastike su mi zakon što se samog nogometa tiče,a i odlično izgledaju

Ne! Uvijek bile i uvijek ce ostati za umjetnu travu! Potpis

Inače glavno pravilo mi je uzeti kopačke sa tvrdom gumom ispod jer su one za beton i najteže se izližu s te donje strane.One koje su za dvoranu na betonu traju duplo kraće nego li ove za beton.Uostalom to će i reći u specijaliziranoj trgovini gdje prodavači imaju nešto više sportskog znanja.

pingo4
25.05.2010., 11:01
Molim vas vaša mišljenja o ovim kopackama.Jer ja namjeravam kupit ove kopačke,vidio sam ih u Tower Centru za 500,odnosno 400 kuna,ali prvo želim čuti savjete onih koji ih imaju....ali i prijedloge za ostale kopačke

koo
02.06.2010., 23:45
uzmi
kopacke koje se tebi svidjaju i kani se ovakvih tema

Toni185
17.06.2010., 09:59
Zna netko di u istri, ili u blizini trsta se mogu kupiti joma patike s cepicima?
Za mali nogomet na travi mi trebaju.

Toni185
23.06.2010., 09:14
Kupio sam u kopru u mercatoru/intersport top flex turf 60 eura (ako nekog zanima di naci)

Raven89
29.06.2010., 18:45
Pozdrav,
zanima me gdje je moguće nabaviti jeftino cipele za dvoranski ili nogomet na asfaltu. Ako imate kakvu preporuku ili nešto slobodno recite. Hvala! :s

sabra_cadabra
08.07.2010., 14:25
pozdraf, mene zanima di mogu kupiti adidas janeirinha sala tenisice za mali nogomet
evo i slike : http://www.tenisice.hr/html/svn/7358453-AA.shtml
zahvaljujem unaprijed

igybanija
28.07.2010., 20:11
gdje ima za kupiti kopačke nike ctr 360 crveno-crne u Zagrebu ?
http://i647.photobucket.com/albums/uu192/TheBootRoom/Nike/Nike%20CTR360%20Maestri/2nuomed.jpg

amater88
11.09.2010., 18:44
evo i meni treba pomoć, pa da ne otvaram novu temu - trebaju mi tenisice za nogomet. igramo u prosjeku jednom u 2 tjedna, najčešće na betonu, rjeđe na umjetnoj travi. htio bih jedne udobne tenisice u kojima bih igrao, nešto ovog tipa što sam pronašao na tenisice.hr: http://www.tenisice.hr/images/svn/products/250/7861770-AA_250.jpg

ovo je joma (vidio sam da ju skoro svi preporučuju), jel ima negdje u zg nešto ovog tipa za kupiti? volio bih isprobati prije nego kupim jer imam neko čudno stopalo lol pa je najbolje da na licu mjesta vidim pašu li mi tenisice ili ne, umjesto da naručujem preko neta. ako ne, što mi još preporučujete uz jomu? i da, jel biste mi savjetovali uopće tenisice ovog tipa ko na slici? ne kužim se baš u tenisice pa ne znam koje su dobre za beton itd.

hvala

zigota
28.09.2010., 09:47
ima li ko iskustva s munich x patikama(cuo sam da su najbolje za m.nogomet :top:), i jeli iko zna gdje ih ima kupiti u splitu nesto slicno kao ovehttp://www.totporter.cat/images/P1130018.JPG
I ako mi mozete preporuciti jos neke patike za m.nogomet..
Hvala!

EDIT by moderator: slika je prevelika.

Šta se tiče Splita imaš ih u podhodniku prime 3 jedan mali dučan koji prodaje žensek cipele i od patika samo ove munich X..imaš ih desetak modela..

svemir66
15.01.2011., 15:44
imam indorke kojima se izlizao đon i previse se sklizu na parketu do razine neigrivosti; ocekivao sam vise od joma tenisica;

postoji li neko rjesenje, a da nije "kupi nove" posto ih imam tek pola godine, sve ostalo je skroz ok?

postoje li neka ljepila, jel postolar tu mote nesto uciniti...???

bio bih zahvalan kad bi netko imao odgovor

debeli9
19.01.2011., 00:38
1. Kupi skuplje kopacke jer ce ti trajat duze definitivno...znaci od odredenog modela top model...npr f50 uzmi f50 bas ne f30...

2.Jako ovisi koju poziciju igras te koliko si tezak odnostno stil igre...VJEruj MI

3.OBAVEZNO 2 PARA JEDNE ZELJEZNE JEDNE GUMENE...

4. KOŽA I KIŠA NE IDU ZAJEDNO osjecaj s loptom nula bodova

5.SAMO NIKE ILI ADIDAS...ostalo zaboravi...imaju sve modele za sve tipove igraca i najduze traju...govorim o novim modelima...stari nisu izdrzljivi bili

6. kakav broj manje XD kupi tocan broj da su ti taman ako imas lufta opet gubis na osjecaju s loptom...nazuljat te nece sigurno nego ti samo moze biti bolje...

debeli9
19.01.2011., 00:41
Ima lik na njuskalu prodaje +f50 tunit model od prije 2.5, 3 godine 45 br. ima još plave i crne, malo nošene, ja kupio od njega bijele za 450 kuna...inače su malo skuplje (noviji modeli) ali su zato jako kvalitetne...u rangu sa vaporicama. To se samo nadovezujem kak nema za jeftine pare niš....nadalje ak nećete polovne na http://www.prodirectsoccer.com/home.asp ima svih vrsta i dezena, samo trebate otić u dućan negdje vidit koji vam broj paše, a ovdje naručit dosta jeftinije i puno više modela na izbor.

F50 tunit sa promjenom cepova...katastrofa...katastrofe XD...prva f50 kopacka koja valja je adizero i to samo za lagane igrace jer ju teski igraci odma razgaze i to vise nije to :)
stare f50 s razlicitim cepovima...ahjoj...ko da sam sam lijepio kopacke...sve se razmrda...

xantom
21.05.2011., 11:48
postoje li negdje u hrvatskoj oriđiđi kopačke od igrača ac milana? da ne moram kupovati iz italije... transport je dovoljno skup

clarence10
01.02.2012., 19:45
:mig:Meni su najbolje mercurial vapor superfly malo su skupe ali su naj.:D:D

ma ovo su najjače patike za mali nogomet, imam ih već 4 ili 5 godina, i sve su bolje što su starije

http://www.google.hr/imgres?q=nike+366184-144&um=1&hl=hr&sa=N&biw=1141&bih=572&tbm=isch&tbnid=lgHwhfFWJhOwwM:&imgrefurl=http://www.soccer-fans.de/fussballschuhe/31841-hallenfussballschuhe-2.html&docid=RElCQk-92tySaM&imgurl=http://picture.yatego.com/images/47553c75b6ec09.0/366184-144_Tiempo-Mystic-3-IC.jpg&w=420&h=420&ei=FpUpT575HM3itQbY9cWxAQ&zoom=1

Ljenjak
28.08.2012., 20:36
Pozdrav ljudi.

Dakle, u kupnji sam novih nogometnih tenisica koje bi se koristile uglavnom na asfaltu. Do sad sam koristio Nike Lunar Gato seriju koja mi je bila dobra i čini mi se da se dobro nosila s površinom, a nakon tog Adidasovu Super Sala seriju koja je čini mi se specijalizirana za polirane površine ( u trenutku kupnje to nisam znao ), i s njima imam problema.

Sad, osim što me zanima koje su najbolje za asfalt, bilo iz iskustva, bilo iz preporuke, zanimalo bi me i čime se određuje pogodnost pojedinih tenisica za određenu podlogu?

Unaprijed hvala :)

hazzarder
29.08.2012., 12:15
joma dribling su ti jetine, a jako dobre.
ja sam igrao oko 5 puta i još uvijek izgledaju ko nove.
top flex sam uništio za pola sata jer su pre mekane - njih imam samo u dvorani.

Ljenjak
29.08.2012., 12:57
joma dribling su ti jetine, a jako dobre.
ja sam igrao oko 5 puta i još uvijek izgledaju ko nove.
top flex sam uništio za pola sata jer su pre mekane - njih imam samo u dvorani.

Dobro podnose asfalt? Kakav je dodir lopte u njima?

hazzarder
30.08.2012., 08:13
do prije 5 godina igrao sam isključivo asfalt i jedino old school univerzalke su mi izdržale duže od jedne sezone i jedno vrijeme sam kupovao najskuplje nike - ali takvih odavno nema pa sam prešao na jomice.

podnose asfalt odlično. ja divljam i jako puno trčim kada igram tako mi se čine odličan omjer cijene i kvalitete.
niske su (što je meni jako važno jer sam tehničar i volim dodir) i gornji dio za pucanje je gumiran. ostalo je koža sa klasičnim joma dizajnom. bijele su boje i skroz su lijepe. ako je dobra lopta nećeš imati problema.
za dvoranu imam posljednji top flex koji je izašao i jebene su. čim dođe joma sala o kojoj pričaju u kojoj igra pola španjolske lige odmah ih kupujem.

Ljenjak
30.08.2012., 10:10
S obzirom na tip igre čini mi se da bi bile idealne. Ima točno neki model ili je svejedno, i gdje ima za kupiti?

hazzarder
30.08.2012., 11:43
joma tenisice imaju hrpa modela
elite je najrasprostranjeniji
toledo je jako loš po meni
lozano je za umjetnu travu

top flex i sala za dvoranu

a tebi treba dribling.
bijele su.
u hervisu ih dobiješ za cca 250 kn

Ljenjak
30.08.2012., 13:46
joma tenisice imaju hrpa modela
elite je najrasprostranjeniji
toledo je jako loš po meni
lozano je za umjetnu travu

top flex i sala za dvoranu

a tebi treba dribling.
bijele su.
u hervisu ih dobiješ za cca 250 kn

Može, hvala na preporuci, čim mogu ih idem čekautirati, a inače ostatku svijeta slobodno se uključite u raspravu :)

lara18
15.09.2012., 21:00
pozdrav!
vidjela sam jedne nove nike mercurial vapor superfly iii fg barcelona kopačke i zanima me kako da dođem do njih? htjela bi ih kupiti dečku! ima li to negdje kod nas za kupiti? ili moram naručivati preko interneta? ako moram preko interneta od kud mi je najsigurnije i da ne moram plaćati veliku carinu i porez... nemam baš nekog iskustva s naručivanjem preko interneta pa ako mi netko može pomoci bila bih mu jakoo zahvalna! :D hvala unaprijed... :)

evoo i slika tih kopački: http://www.soccershoesusasale.org/images/niketem/Nike%20Mercurial%20Vapor%20Superfly%20III%20FG%20B arcelona%20Soccer%20Shoes%20Team%20Blue%20Red%20Ye llow_2.jpg

lara18
15.09.2012., 23:49
pozdrav! :)
vidjela sam jedne nove nike mercurial vapor superfly iii fg barcelona kopačke i zanima me kako da dođem do njih? :confused: htjela bi ih kupiti dečku! ima li to negdje kod nas za kupiti? ili moram naručivati preko interneta? ako moram preko interneta s koje stranice mi je najsigurnije i da ne moram plaćati veliku carinu i porez... nemam baš nekog iskustva s naručivanjem preko interneta pa ako mi netko može pomoci bila bih mu jakoo zahvalna! :) hvala unaprijed...!! :D

evoo i slika tih kopački: http://www.soccershoesusasale.org/images/niketem/Nike%20Mercurial%20Vapor%20Superfly%20III%20FG%20B arcelona%20Soccer%20Shoes%20Team%20Blue%20Red%20Ye llow_2.jpg

Monday Morning
27.10.2012., 13:58
Tražim ove tenisice u Hrvatskoj! Nigdje ih nisam našao. Sve pretražio. Zna li netko ima li ih negdje za kupiti? Čuo sam da ima u Austriji i Grazu, ali ne ide mi se baš van. To su za umjetnu travu tenisice. Ako je netko čuo gdje ih ima za kupiti, molio bih ga za informaciju. Častim ćevapima, pivom, parama, ma svim, samo da ih nađem.

http://img202.imageshack.us/img202/2486/suze.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/202/suze.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

http://www.prodirectsoccer.com/products/nike-football-boots-nike-mercurial-victory-iii-tf-astro-turf-soccer-cleats-retroorangered-52395.aspx

shane54
27.12.2012., 11:34
pozdrav...zanima me zna li netko gdje ima za kupiti kožnih kopački za djecu (još bolje ako je klokanova koža)?
hvala

tikkka
07.09.2013., 13:53
Koje bi patike(mali nogomet) preporucili za usko stopalo,jer mi u vecini patika "pleše" noga!?