PDA

View Full Version : Škorpion

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

x files agent
27.06.2010., 03:06
a jebe..u ako Demi nije prava Škorpija onda neznam ko je. Sad ćemo se izvlačit na podznak ribe pa kao zato je tebi lijepa. Ja osobno nevjerujem u to da je neki horoskopski znak lijepši od drugog jer gledam iz primjera okoline i nevidim neku razliku.Ako imaš dobrog čaču i mati nemožeš loše svršit,moja teorija:D A vi se dalje natežite koje ljepši od koga:mig:

ivopop
27.06.2010., 03:39
ne znam za lea, to sam cuo .... muskarci me ne zanimaju :D
ronaldo je stvarno seljak i po ponasanju :)

salim se za podznaka,meni nije demi nesto posebna...

:)kod zene .... skorpije su ako se ne lazem meg ryan,demi moor i winona ryder
po ponasanju i uloge meg ryan deluje kao da je riba,demi moor kao tipicna skorpija,nista novo.... a winona je ..... moj tip skorpije ...
to je moj stari post tu na sko topiku :)

lijepota je relativna stvar .... vidim da zene skorpije su stvarno privlacne ali nisu liljepe,znas ono povrsno lijpe.... kao shto su bliznanke,vage,ovnice....to je moje iskustvo.... ;)

Splenda
27.06.2010., 11:57
ovo u potpunosti potpisujem.nisam bila u vezama,ali sam izlazila 2x sa ribcima....i pobjegla,glavom bez obzira.skoro isti su bili (uzalud ascendent i mjesec i ostalo trkeljanje)suhoparni,bez trunke strasti a i iskompleksirani.jedan me zamolio da vežem kosu u rep i ne obujem štikle kad budemo izlazili jer ću biti "upadna" a i viša od njega :s............izlasci s njima,bili su mi smrtno dosadni,izvlačila sam riječi kukom iz njih.nisu uspjeli zadržati moju pažnju duže od 2 min.a tek to kukavičko skrivanje pred "opasnošću"...............s njima sam se uvijek osjećala kao muškarac

u kombi škorpionka+ribac,uvijek mi prvo pada na pamet situacija iz '95-'96 ...
kad je ultra, mega sexy škorpionka Demi Moore,riskirala jedan od tada najskladnijih brakova (sa ribom Bruceom W.) za ONS sa tada dječakom, Leonardom di Capriom (škorpiončić):cerek:

i dan danas će većina žena odabrati radije Bruce Willisa naspram Lea (ja ne,meni je Leo prelijep a ja volim lijepe muškarce)jer je on macho,frajerčina...blablabla......ali,niti Demi nije od jučer,zna ona šta valja :top:

poznato mi je to. komentari na izgled, oblačenje.(iako sam uvijek decentno našminkana,i nikad nisam napadno obučena tipa sise na izvolte ili dopičnjak) obukla sam se lijepo zbog sebe i njega, a ne zbog drugih.to nije shvaćao. bio bi valjda najsretniji da hodam okolo u burki da me nitko ne uoči i nitko me ne pogleda..:ne zna:

hvalisanje poslom, a u biti je bio potrčko.:D

najgore od svega, licemjerje- skrivao me od mame!!!:lol::lol:
zato jer sam 10 g bila mlađa od njega.:(

Slizim
27.06.2010., 15:29
Mene Demi uopce ne podsjeca na skorpu prije na bezveznu ribu. Proljepsala se poslije niza operacija, cak je i oci povecala????? A do tada je bila dosta zdepasta, sitnih ociju, nenasminkana je bila grozota. Kazem, poslije operacija i raznoaznih sredjivanja koja skupo kostaju, svako moze dobro izgledati.

sunidhi
27.06.2010., 15:38
ako je leo di caprio,ovako jadničak isfeminiziran uspio povaliti najveće mačke show biza,kako bi onda tek bilo da je "muževniji",poput wilisa....:mig:

bruce i demi su danas veliki prijatelji,bit će da se na taj razvod danas drugačije gleda ili da su se dogovorili zbog djece,da ne idu baš svi detalji u javnost :ne zna:....nije niti važno........ali,svi koji smo to tada pratili se dobro sjećamo te drame

što se demi i ljepote tiče,vidjela sam je uživo.nju,brucea,stallonea i schwarzeneggera na otvaranju njihovog restorana "planet hollywood" u muenchenu '97g.do tada a ni nikada poslije,nisam vidjela ljepšu i sexipilniju ženu,u životu.ima sve što je ženi potrebno:ljepotu,šarm i sexipil.jednostavno,prekrasna je :cerek

x files agent
27.06.2010., 15:50
a ono svako ima svoj ukus,al ona je meni u onom filmu Striptiz JEBENA.
Na ovo sam i ja čak zijevala http://www.youtube.com/watch?v=-qS457Sdv-E

ivopop
27.06.2010., 17:28
Film Striptease (http://en.wikipedia.org/wiki/Striptease_(film)) je u top 10 najvecih promasaja u hollywood-u a Demi je upropastila svoju karieru - blamiranje....tipicno brzopleto skorpionski :rofl:
jos jednom kazem meni je privlacna winona ryder a kakaterno savrsena i super super .... skorpija je julia roberts! e to je ponasanje,kultura,sharm i nije povrsno lijepa kao demi....nije iskopleksirana skorpionka sa 1000 operacija ....

a to za lea ... pa u hollywood-u i corava koka neko zrno ubode....

Slizim
27.06.2010., 18:06
Film Striptease (http://en.wikipedia.org/wiki/Striptease_(film)) je u top 10 najvecih promasaja u hollywood-u a Demi je upropastila svoju karieru - blamiranje....tipicno brzopleto skorpionski :rofl:
jos jednom kazem meni je privlacna winona ryder a kakaterno savrsena i super super .... skorpija je julia roberts! e to je ponasanje,kultura,sharm i nije povrsno lijepa kao demi....nije iskopleksirana skorpionka sa 1000 operacija ....

a to za lea ... pa u hollywood-u i corava koka neko zrno ubode....

Julia Roberts je moja ljubimica medju glumicama.

flamini
27.06.2010., 18:51
[QUOTE=ivopop;27474307]Film Striptease (http://en.wikipedia.org/wiki/Striptease_(film)) je u top 10 najvecih promasaja u hollywood-u a Demi je upropastila svoju karieru - blamiranje....tipicno brzopleto skorpionski :rofl:
jos jednom kazem meni je privlacna winona ryder .... QUOTE]

uh winona ryder je bila bombon kad je bila mlađa....al nije baš normalna :D

meni je posebno napeta bila brittany murphy....bar dok se nije uništila i na kraju umrla :(

sunidhi
27.06.2010., 19:08
Julia Roberts je moja ljubimica medju glumicama.

i moja....naprosto je obožavam.njen osmijeh mi je nešto posebno,uvijek me oraspoloži tim divnim osmijehom.i posjeduje posebnu ljepotu,neobična je....a tek prekrasna kosa :s

winonu oduvijek volim još odkad sam tinejdjerka bila i jedna je od najljepših žena današnjice (i upravo gledam" Stvarni život",glume čak njih troje škorpiončića :D)

usput,zna li neko šta je Scarlett Johansson u horoskopu?na netu nalazim oprečne informacije,negdje piše strijelac a negdje škorpija :ne zna:
ne kužim kako je ona strijelac a Jamie Lee Curtis i Boris Becker,rodjeni na isti dan,dakle 22.11.,su oboje škorpije?

Vega_21
27.06.2010., 19:10
Škorioni često znaju biti dobri glumci,jer im to zanimanje možda najviše leži.

x files agent
27.06.2010., 19:17
aishwarya rai je najzgodnija,a najsexy mi je peta wilson( naravno sad je već stara koka al u danima nikite je bila za mene vrh)http://www.youtube.com/watch?v=tFBF6QPN8ws&playnext_from=QL

x files agent
27.06.2010., 19:20
ja mislim da je Scarlett strijelac,jez da mi ima onaj škorpionski glas. Zna Scarlett šta valja udala se za škorpiona

flamini
27.06.2010., 19:25
scarlet mi stvarno više vuče na strijelca

još jedna seksi škorpionka je manje poznata glumica famke janssen....iz x-mena

ivopop
27.06.2010., 19:43
ma winona presimpaticnja (http://www.reimeika.ca/marco/data/winona_ryder.jpg) je....,problematicna (http://www.ghostofaflea.com/archives/WinonaRyder.jpg)je..... :) sexy (http://i47.tinypic.com/2qb7x9l.jpg).... misticna .... zavodnica....mirna voda breg dere ... sad malo googlam i nije ni cudo shto frajer kao johnny depp ima tetovazu sa "winona forever"

julia je stvano :top: o njoj nijednu losu rijec!

dok demi ne bi mi zadrzala paznju vise od jedan dan,jednu noc :) ja ne znam kako je jadnom bruce-u zadrzala paznju 10 godine :lol:

yuma
27.06.2010., 19:51
ja mislim da je Scarlett strijelac,jez da mi ima onaj škorpionski glas. Zna Scarlett šta valja udala se za škorpiona

Scarlett je strijelac sa mjesecom u škorpionu..:mig:

Slizim
27.06.2010., 19:57

I meni vuce na strijelca sa onom poamasnom pozadinom. Ima sada svjezu i mladu facu, ali kasnije ta faca nece ostati takva. Nije mi nimalo na skorpiju.

sunidhi
27.06.2010., 20:13
e šteta za Scarlett,svidja mi se,voljela sam je vidjeti u mojoj "ekipi" :D

mada,meni i dalje vuče više na škorpionku,ponajviše glas tipični škorpionski,pa oči tj.pogled ispod obrva..............hmmm,baš je zagonetna
ipak,nema nešto što je kod škorpionki vidljivo na kilometar......grubost

x files agent
27.06.2010., 20:25
meni Scarlett ima pušački glas,a to škorpionke večinom imaju tako da sam radi toga misla da je škorpija

ZanesEnna
27.06.2010., 21:49

E da, famke, glumila je i u onoj prelošoj seriji Reži me onu zgodnu ženu koja je nekada bila frajer :s prejebena je ona...
scarlett mi je bzvz, totalno prazan, mutavi pogled...
Julia super
Demi :flop: bez te sve žbuke na faci bi izgledala kao muškarac, kao u G.I. Jane :D

ivopop
27.06.2010., 22:58
E da, famke, glumila je i u onoj prelošoj seriji Reži me onu zgodnu ženu koja je nekada bila frajer :s prejebena je ona...
scarlett mi je bzvz, totalno prazan, mutavi pogled...
Julia super
Demi :flop: bez te sve žbuke na faci bi izgledala kao muškarac, kao u G.I. Jane :D
kratko i jasno :top: :s

ZanesEnna = objektivna skorpionka :)

ZanesEnna
28.06.2010., 13:44
E da, Winona... ona mi je sva nekak :angel: vs. :E super je Winonica!! :cerek:

Mrs.Stelium
28.06.2010., 14:37
e šteta za Scarlett,svidja mi se,voljela sam je vidjeti u mojoj "ekipi" :D

mada,meni i dalje vuče više na škorpionku,ponajviše glas tipični škorpionski,pa oči tj.pogled ispod obrva..............hmmm,baš je zagonetna
ipak,nema nešto što je kod škorpionki vidljivo na kilometar......grubost

Scarlett je rodjena jedan dan pre mene, i ima vrlo sličnu kartu kao ja :cerek:
Ona je dupli Strelac, ima Sunce na 1* Strelca takodje u 12 kući mada je njeno bliže Ascedentu nego moje, i Mesec u 12 kući u Škorpiji na istom stepenu kao i ja na 25* Škorpije, kao i Veneru u Jarcu, u 2 kući, kao i ja...:cerek:samo što je njena VE čini mi se na nekih 16* ako se ne varam...

Taj Škorpionski pogled joj je od konjukcije SO 0 MO...

Jedina razlika je u tome što je njen dupli vladar Jupiter u Jarcu u konjukciji sa njenom Venerom takodje u 2 kući, a moj vladar Jupiter je u Vodoliji, mada isto u 2 kući, ali, zbog VE 0 JU ona je izuzetno senzibilna, ženstvena i lepa, i taj aspekt je zaslužan za njen stil i slavu...inače, ona je radi reklamne kampanje za Mango, i njihovo je zaštitno lice.

Osim toga, ona takođe ima Neptuna u 1 kući, a ja ga imam na Ascedentu takodje u 1.
Tako da je u suštini ona moja astro-bliznakinja.:D

p.s. Moj natal je u potpisu, pa ako nekog baš jako zanima...:kava:

Mrs.Stelium
28.06.2010., 14:48
I meni vuce na strijelca sa onom poamasnom pozadinom. Ima sada svjezu i mladu facu, ali kasnije ta faca nece ostati takva. Nije mi nimalo na skorpiju.

Strelac je znak mladolikosti i atletske gradje, tako da mi nije jasno odakle povezanost "pozamašne pozadine" sa njim?
Obline su karakteristične za materinske žene Rakove ili Bikove, a ne Strelca.

Druga stvar je, Venera u Jarcu koja sa godinama daje na lepoti, i kako je žena starija sve je svežija i lepša, jer za njenu lepotu ( Venera ) radi vreme ( Saturn koji je inače egzaltiran u Venerinom znaku Vage, a osim toga u prirodnom horoskopu to je Venera na vrhu neba, na MC, u 10 kući, na pijedestalu, na tronu) a on takodje u suštini daje mršaviju gradju ( mnoge manekenke su Venere u Jarcu ).

Treća stvar je, da je njen vladar horoskopa u konjukciji sa Venerom što uvećava ( Jupiter ) njenu lepotu ali joj daje bujnost i obline, što sama Venera u Jarcu obično nema ali kako je u 2 kući koja prirodno pripada Biku, otuda oni njen naglešeni ženski atributi...
Njena Venera nema ni jedan loš aspekt, tako da joj daje konzervativno-prefinjeni ukus, i da nikada ne deluje jeftino ili prosto...čak je često zakopčana do grla.:mig:a još je i u svojoj prirodnoj kući, kući Bika kojim ona i vlada.

ZanesEnna
28.06.2010., 15:21
venera u jarcu?? imam i ja veneru u jarcu. i jako sam tanka :lol:
A za scarlett ne bi bas rekla isto... kolko ja znam zena ima dvojnicu da joj glumi pozadinu :ne zna:

Mrs.Stelium
28.06.2010., 16:57
venera u jarcu?? imam i ja veneru u jarcu. i jako sam tanka :lol:
A za scarlett ne bi bas rekla isto... kolko ja znam zena ima dvojnicu da joj glumi pozadinu :ne zna:

Ja rekoh i objasnih u čemu se ona razlikuje od klasične Venere u Jarcu.:mig:

S T E L I U M
28.06.2010., 17:21
Scarlett je rodjena jedan dan pre mene, i ima vrlo sličnu kartu kao ja :cerek:
Ona je dupli Strelac, ima Sunce na 1* Strelca takodje u 12 kući mada je njeno bliže Ascedentu nego moje, i Mesec u 12 kući u Škorpiji na istom stepenu kao i ja na 25* Škorpije, kao i Veneru u Jarcu, u 2 kući, kao i ja...:cerek:samo što je njena VE čini mi se na nekih 16* ako se ne varam...

Taj Škorpionski pogled joj je od konjukcije SO 0 MO...

Jedina razlika je u tome što je njen dupli vladar Jupiter u Jarcu u konjukciji sa njenom Venerom takodje u 2 kući, a moj vladar Jupiter je u Vodoliji, mada isto u 2 kući, ali, zbog VE 0 JU ona je izuzetno senzibilna, ženstvena i lepa, i taj aspekt je zaslužan za njen stil i slavu...inače, ona je radi reklamne kampanje za Mango, i njihovo je zaštitno lice.

Osim toga, ona takođe ima Neptuna u 1 kući, a ja ga imam na Ascedentu takodje u 1.
Tako da je u suštini ona moja astro-bliznakinja.:D

p.s. Moj natal je u potpisu, pa ako nekog baš jako zanima...:kava:

Ee pa kad je tako, mene zanima...da li si slobodna za jedan ples? :cerek:

:rock:

Mrs.Stelium
28.06.2010., 17:30
Ee pa kad je tako, mene zanima...da li si slobodna za jedan ples? :cerek:

:rock:

A šta misliš ti gospodine Steliume, kao iskusni poznavalac filmske umetnosti, i vrsni poznavalac astrolgije, da li sam ja u pravu za njen natal, pošto znaš kako izgleda njena karta?:cerek:

Ples, u svako doba...

ZanesEnna
28.06.2010., 18:55
Ja rekoh i objasnih u čemu se ona razlikuje od klasične Venere u Jarcu.:mig:

Imaš pravo, jesi... Nisam detaljno čitala :facepalm:

Mrs.Stelium
28.06.2010., 19:01
Imaš pravo, jesi... Nisam detaljno čitala :facepalm:

Ni ja nisam bujna...:lol:
Prava VE u Jarcu...kao i ti...

Mrs.Stelium
28.06.2010., 20:45
Evo njene karte, dakle Scarlett Johansson, sa MO i SA u Škorpiji, a SO na samom početku Strelca.:)

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=&gif=astro_2atwatw_01_scarlett_johansson.71003.9632 .gif&res=90&va=&cid=anqfile8tfdCx-u1267028906&wiki=2&adbtitle=Astro-Databank%20chart%20of%20Scarlett%20Johansson%20bor n%20on%2022%20November%201984

ZanesEnna
28.06.2010., 21:08
A ti se stvarno razumiješ u to? :eek: Ja imam svoju natalnu kartu, ali nemam pojma to pročitati...
Ako imas vremene i volje mogla bi se pozabaviti i mojom, ha?
Pošaljem ti na pm, ako ti se da...:moli:

WhiteWitch777
30.06.2010., 14:20
:mad: Ja sam odlepitis, jedan jarac mi je stao na žulj...grrrrr.....
Stalo mi je do njega, skontala sam da je zeznut igrač...
No, ipak sam ja žensko :kava: :cerek:
Značii, jarac-vodolija, sa mesecom u jarcu

Mrs.Stelium
01.07.2010., 11:46
:mad: Ja sam odlepitis, jedan jarac mi je stao na žulj...grrrrr.....
Stalo mi je do njega, skontala sam da je zeznut igrač...
No, ipak sam ja žensko :kava: :cerek:
Značii, jarac-vodolija, sa mesecom u jarcu

Kako moćnu kartu imaš:cerek:
Kakav Veliki vodeni trigon, i kako moćan Mars u Škorpiji, a tek ezgaltirani JU u 12 polju u Raku!!!
Emotivni i empatični MO u Ribama 120 MA, emocije nabijene sexualnom energijom, a SO 0 ME u Škorpiji, sve emotivne planete, i razum obojen emocijama.
Mora da si jako posesivna osoba, ali i magnetično privlačna...dobro ti pristaje nick:lol:

A spolja hladna, ali izuzetno privlačna, mislim da ti je nemoguće odoleti, skoro egzaktni sekstili MO, VE i MA...
Meni se tvoja karta jako, jako dopada!!!:top:

Šlus
01.07.2010., 17:49
... ja bih rekla " sumnjičavost ". I iz toga proizlazi svaka druga - ljubomoran je kada je sumnjičav, posesivan je jer ne vjeruje, istražuje kada sumnja, i sve to radi duboko i sa strašću samo za to jer ne vjeruje - sumnja.

Ovo si jako dobro rekla, slažem se u potpunosti :)

ZanesEnna
01.07.2010., 22:17
Evo i moje natalne u potpisu... weeeeee

WhiteWitch777
02.07.2010., 00:33
Kako moćnu kartu imaš:cerek:
Kakav Veliki vodeni trigon, i kako moćan Mars u Škorpiji, a tek ezgaltirani JU u 12 polju u Raku!!!
Emotivni i empatični MO u Ribama 120 MA, emocije nabijene sexualnom energijom, a SO 0 ME u Škorpiji, sve emotivne planete, i razum obojen emocijama.
Mora da si jako posesivna osoba, ali i magnetično privlačna...dobro ti pristaje nick:lol:

A spolja hladna, ali izuzetno privlačna, mislim da ti je nemoguće odoleti, skoro egzaktni sekstili MO, VE i MA...
Meni se tvoja karta jako, jako dopada!!!:top:

Pa hvala ti od srcaaaa :cerek: samo ja ne znam šta da radim sa ovim dečkom, na kraju će mi dopizditi :p

Mrs.Stelium
02.07.2010., 05:45
Pa hvala ti od srcaaaa :cerek: samo ja ne znam šta da radim sa ovim dečkom, na kraju će mi dopizditi :p

Ma ti si mocna persona, sta te briga za njega...uvek ces biti jako privlacna nekome.:p

Mrs.Stelium
02.07.2010., 05:48
Evo i moje natalne u potpisu... weeeeee

I ti imas Mars trigon Mesec, sto znaci da mnogo energije ulazes u osecanja, ali su oba u vazdusnim znacima, pa kod tebe to ide leprsavije i lagodnije....Sunce pojacano Plutonom, naglasava osobine Skorpije, ali i ti imas Veneru u Jarcu i to konjukcija Jupiter, kao gore navedena Scartlett, te duboko u sebi tezis nekoj trajnosti, legalnosti i stabilnosti u ljubavi...:) . Imas neobicne ideje, volis neobicne stvari, svasta te zanima u zivotu...

ZanesEnna
02.07.2010., 14:23
Hvalaaaaaa :s
Super si!! :grli:

arween 7
02.07.2010., 18:51
Famke Janssen je prava skorpionka. Rodjene smo istog dana, super.

DOLCENERA
04.07.2010., 17:42
evo i moje natalne karte :)

http://img190.imageshack.us/i/astro01anapavlovichp216.gif/

WhiteWitch777
07.07.2010., 13:40
Zamolila bih vas ako biste mi mogli dati mišljenje o ovoj natalnoj karti, osoba je veoma specifična, posebno na polju umetnosti. Ovo su njeni podaci: 13.11.1990; 16:05; Knin. Hvala puno unapred :D :))))))

Snjeska.Bijelic
07.07.2010., 14:15
Home sweet home.:D

Countess
09.07.2010., 01:23
Jel moje vezanje za osobe suprotnog spola (u kratkom periodu) zapravo normalno i može se nazvati jednim obilježjem škorpiona (odnosno, tražim škorpionska iskustva s zaljubljenošću) ili je totalno abnormalno i ima veze s mojom psihom, sa mnom osobno?

Izjeda me osjećaj da tu osobu volim više od ičega, a nemam ... kak bi rekla ... razloga voljeti ga baš toliko.

Škorpioni, koliko vam treba da se zaljubite preko ušiju, koliko vam treba da prebolite i zaboravite li ikad u potpunosti bivše partnere?

Snjeska.Bijelic
09.07.2010., 11:17
Jel moje vezanje za osobe suprotnog spola (u kratkom periodu) zapravo normalno i može se nazvati jednim obilježjem škorpiona (odnosno, tražim škorpionska iskustva s zaljubljenošću) ili je totalno abnormalno i ima veze s mojom psihom, sa mnom osobno?

Izjeda me osjećaj da tu osobu volim više od ičega, a nemam ... kak bi rekla ... razloga voljeti ga baš toliko.

Škorpioni, koliko vam treba da se zaljubite preko ušiju, koliko vam treba da prebolite i zaboravite li ikad u potpunosti bivše partnere?

Kratko i nikada ih ne zaboraviš. Samo preboliš.

ZanesEnna
09.07.2010., 14:19

Znam kak ti je...
Ja se isto jako brzo zaljubim preko usiju pa mi se vec nakon 2 tjedna veze znalo dogodit da mastam o potomcima :rofl::rofl: Stvar je samo u tome sto mi se to ne događa cesto tako da i ako iz nekog razloga prekinemo, ja uglavnom ostajem zaljubljena sve dok se ne zaljubim u nekog drugog... :facepalm: Mrzim tu svoju osobinu.

Countess
12.07.2010., 11:36
No krasno. :rolleyes: Nadala sam se da to ima veze s mojim godinama. :zubo: Ili barem da je poremećaj koji se da liječiti.

Meh, ne bum se nikad više zaljubila. :tuzni:

nikoolla
14.07.2010., 19:24
E da i ja nesto napisem, da cujem Vasa iskustva. Imate li osjecaj ponekad da vas netko stalno prati, ide iza vas na cesti? Ili sta me posebno smeta da uvijek moram imati neprijatelja br. 1 na ovom svijetu, nevjerovatno nesto netko mi uvijek mora biti bad guy. Ne znam je li to samo do mene ali tak je :) I ponekad me smeta u drustvu kaj sam "zatvoren", dok ne upoznam druge, kakvi su sta misle........ali opet sve je to dio prirode:mig:

A sta se tice zaljubljivanja, hm....... nema pozitivne poruke od ovog skorpiona:), vec vjerujem da nije to za mene hahaha:) Previse se vezem za tu osobu, da bi mogao i zivot da dam, a kad dodje do tog stupnja onda dolaze i prva razocaranja i sta je najgore pogadjaju i ona najmanja, pa nek mi netko kaze da nismo osjecajni :mig: toliko od mene ...for now ......pozz:)

x files agent
14.07.2010., 21:15
zakaj svi nose tetovaže škorpiona???????? danas idem Jarunom i evo dva frajer,prvo neki sportaš gol:cerek: je trčo pa na leđima fura škorpion a drugi neki pušio cigaru i zujo negdje (zamalo ga pokazila) uglavnom isto velika škorpijončina na vratu

flamini
15.07.2010., 05:47
zakaj svi nose tetovaže škorpiona???????? danas idem Jarunom i evo dva frajer,prvo neki sportaš gol:cerek: je trčo pa na leđima fura škorpion a drugi neki pušio cigaru i zujo negdje (zamalo ga pokazila) uglavnom isto velika škorpijončina na vratu

možda zato jer su škorpioni u horoskopu....dosta škorpiona i škorpionki imaju tu tetovažu na sebi...ima i moja djevojka

marnie
15.07.2010., 10:42
i ja sam strijelac s mjesecom u škorpionu i s venerom u jarcu. podznak u vagi.
mršava sam da ne mogu biti mršavija iako mi je dosta ljudi znalo reć da ličim na scarlett. :confused:

Countess
15.07.2010., 13:43
E da i ja nesto napisem, da cujem Vasa iskustva. Imate li osjecaj ponekad da vas netko stalno prati, ide iza vas na cesti? Ili sta me posebno smeta da uvijek moram imati neprijatelja br. 1 na ovom svijetu, nevjerovatno nesto netko mi uvijek mora biti bad guy. Ne znam je li to samo do mene ali tak je :) I ponekad me smeta u drustvu kaj sam "zatvoren", dok ne upoznam druge, kakvi su sta misle........ali opet sve je to dio prirode:mig:

O.O Mda, ja zapravo konstantno imam osjećaj da me netko gleda (ne nužno i prati) ali to pripisujem nekim psihičkim problemima, a ne horoskopu :D
Ali s ovom "zatvorenošću" se u potpunosti mogu povezati. U biti, shvatila sam da prvo vrijeme promatram ljude da vidim kako funkcioniraju, na koji način komuniciraju i onda se u pogodnom trenutku ubacim u razgovor. Ali rijetko kad na "prvom upoznavanju".

A sta se tice zaljubljivanja, hm....... nema pozitivne poruke od ovog skorpiona:), vec vjerujem da nije to za mene hahaha:) Previse se vezem za tu osobu, da bi mogao i zivot da dam, a kad dodje do tog stupnja onda dolaze i prva razocaranja i sta je najgore pogadjaju i ona najmanja, pa nek mi netko kaze da nismo osjecajni :mig: toliko od mene ...for now ......pozz:)

A, eto, još jedan takav :D Meni je sad s obzirom na jako kratku vezu prošlo sasvim dovoljno vremena da se ohladim - ali fućkaš, osjećaji su još uvijek jaki i nažalost, samo s moje strane.
Uopće ne znam kak se nositi s time - iznutra kao da mi se cijeli svijet srušio, a u principu sam dobro.
Ma brijem da je sve u glavi. Čim se dogovorim sama sa sobom da jednostavno nije vrijedno tolikog vezanja, prestat će sva ta bol.

Psiha, sve je to psiha. :zubo:

Kela
15.07.2010., 23:17
O.O Mda, ja zapravo konstantno imam osjećaj da me netko gleda (ne nužno i prati) ali to pripisujem nekim psihičkim problemima, a ne horoskopu :D
Ali s ovom "zatvorenošću" se u potpunosti mogu povezati. U biti, shvatila sam da prvo vrijeme promatram ljude da vidim kako funkcioniraju, na koji način komuniciraju i onda se u pogodnom trenutku ubacim u razgovor. Ali rijetko kad na "prvom upoznavanju".

ja svog decka zajebavam da je rodjeni teoreticar zavjera, i skuzila sam da je dosta Skorpiona sklona tome.
danas sam isto skuzila jednu stvar, doduse ne znam tolko za Rakove jer nikad nisam s njima imala neku vezu ili dublje prijateljstvo, ali Skorpioni i Ribe nisu normalni. recimo, nema sutljivijih ljudi u drustvu od njih (naravno jedan na jedan je sasvim druga prica), bas su nekako fini, odmjereni prema drugima, izrazito ljubazni, sramezljivi itd. a u vezi, majko mila, pa ta dva znaka su vjecno napaljeni :p ono, bas horny, kinky, ne znam kako bih se izrazila. i to mi je uvijek bilo fascinantno, mozda cak vise kod Riba jer djeluju plasljivo, a Skorpioni ipak kionstantno imaju nekakve sexualne aluzije na sve zivo :rofl:
dragi mi nije znao objasnioti zasto je tome tako. okej, znam da su u vezi Vodeni znakovi dosta otvoreni, i seks im je zaista jedan od nacina da pokazu povezanost, osjecaje i to. al zaista neobicno meni kao Ovnu - tako povuceni i tihi, a u vezi se raspistolje :rofl:

Countess
16.07.2010., 09:03
ja svog decka zajebavam da je rodjeni teoreticar zavjera, i skuzila sam da je dosta Skorpiona sklona tome.
danas sam isto skuzila jednu stvar, doduse ne znam tolko za Rakove jer nikad nisam s njima imala neku vezu ili dublje prijateljstvo, ali Skorpioni i Ribe nisu normalni. recimo, nema sutljivijih ljudi u drustvu od njih (naravno jedan na jedan je sasvim druga prica), bas su nekako fini, odmjereni prema drugima, izrazito ljubazni, sramezljivi itd.

Ima i u ovome nešto. :facepalm: Svaki put kad me netko zajebe ili razočara, ziher sam :mudri: da mi to rade namjerno, kako bi postigli cilj (odnosno dokrajčili me, jel :facepalm: gledam previše filmova).
Eh, a dok sam šutljiva... u biti, u sebi verglam priču ali riječi ne izlaze dok ne "izvidim" situaciju. :/

a u vezi, majko mila, pa ta dva znaka su vjecno napaljeni :p ono, bas horny, kinky, ne znam kako bih se izrazila. i to mi je uvijek bilo fascinantno, mozda cak vise kod Riba jer djeluju plasljivo, a Skorpioni ipak kionstantno imaju nekakve sexualne aluzije na sve zivo :rofl:

Mislim da je konačno vrijeme da si nađem poštenog škorpiona. Nitko drugi se ne može nositi s mojom bolesnom psihom i s ovim citiranim :o

tiki66
16.07.2010., 11:04
Mislim da je konačno vrijeme da si nađem poštenog škorpiona. Nitko drugi se ne može nositi s mojom bolesnom psihom i s ovim citiranim :o
Potpis, samo ja ne trazim skorpiona nego skorpionku :p

Countess
16.07.2010., 11:57

Sretno :p

Lord777
16.07.2010., 12:06

pazi kaj zelis :D
da se nebi zacudila ak te netko probudi u 4 ujutro jer mu se sevi:mig::D

Countess
16.07.2010., 12:07
pazi kaj zelis :D
da se nebi zacudila ak te netko probudi u 4 ujutro jer mu se sevi:mig::D

:Slin: :Slin: *sanjari*

EDIT: Ok, za ozbač sad - to mi abnormalno ide na živce kod muškaraca. Sviiiiii bi se vi ševili od jutra do sutra, ma sviiiii... I onda kad ja, jel, stvarno želim od jutra do sutra - onda više nije tak fora. I onda slušam "A kaj... baš sad?"

Frajeri :kava:

Zato mislim da bi si trebala naći škorpiona. No one else can handle me. :o

Kela
16.07.2010., 13:21

pazi da se ne pokoljete, zna bit gadno izmedju Skorpiona - zele kontrolirat, a ne zele da ih se kontrolira. a i nekako imam osjecaj da je previse nepovjerenja prisutno, nitko se ne zeli prvi predat, otvorit, dosta prica ima onu: konstantno nam je bila kriva druga strana za sve..
nagledala sam se uspjesnih veza Skorpiona s Vodenjacima, Strijelcima, Djevicama, Ribama, Lavovima, Ovnovima, ali nikad jedno s drugim.
al mi je jednom jedna cura Skorpionka rekla da svaki Skorpion treba iskusiti u zivotu drugog Skorpiona, cisto kao iskustvo, da se nauci cega se treba klonit i da mozda cak vise nauci o sebi i o tome kolko je ponekad tesko trpit skorpionske mane. ajde, to jest istina, Skorpionima se nije tesko mijenjat kad shvate odredjene stvari i kad imaju dobar razlog.
mislim da vam je velika vrlina sto ste se sposobni mijenjat u srz, doslovno, transformirat se :)

Kela
16.07.2010., 13:22

sta, nije uspjelo s Ovnom? :p

Countess
16.07.2010., 13:38
pazi da se ne pokoljete, zna bit gadno izmedju Skorpiona - zele kontrolirat, a ne zele da ih se kontrolira. a i nekako imam osjecaj da je previse nepovjerenja prisutno, nitko se ne zeli prvi predat, otvorit, dosta prica ima onu: konstantno nam je bila kriva druga strana za sve..
nagledala sam se uspjesnih veza Skorpiona s Vodenjacima, Strijelcima, Djevicama, Ribama, Lavovima, Ovnovima, ali nikad jedno s drugim.

Da, ovoga se malo i bojim, ali nekako mislim da ću baš iz te sličnosti u karakteru imati više razumijevanja za škorpionske mane, ljubomoru i posesivnost. Naglasak na mislim, naravno. Moja posesivnost je ili uništavala ljude koji se nisu znali nositi s tim ili je uništavala mene, ali čini mi se da me ova zadnja propala veza malo trgnula što se tiče tog dijela osobnosti.

ajde, to jest istina, Skorpionima se nije tesko mijenjat kad shvate odredjene stvari i kad imaju dobar razlog.
mislim da vam je velika vrlina sto ste se sposobni mijenjat u srz, doslovno, transformirat se :)

Mda, ali uvijek ostavimo neki štih da se zna da smo ipak škorpioni. :zubo:

x files agent
16.07.2010., 13:46
ajme!!!!!!!!! ma nemogu vjerovat da škorpion želi bit sa škorpionom pa to ti je ko da sebe gledaš u ogledalo:eek:

Countess
16.07.2010., 13:51
ajme!!!!!!!!! ma nemogu vjerovat da škorpion želi bit sa škorpionom pa to ti je ko da sebe gledaš u ogledalo:eek:

:lol: Malo smo mazohisti.

Kela
16.07.2010., 13:55
Da, ovoga se malo i bojim, ali nekako mislim da ću baš iz te sličnosti u karakteru imati više razumijevanja za škorpionske mane, ljubomoru i posesivnost. Naglasak na mislim, naravno. Moja posesivnost je ili uništavala ljude koji se nisu znali nositi s tim ili je uništavala mene, ali čini mi se da me ova zadnja propala veza malo trgnula što se tiče tog dijela osobnosti.

Mda, ali uvijek ostavimo neki štih da se zna da smo ipak škorpioni. :zubo:

da, to definitivno :)
ima ona jedna teorija koja govori da postoje 3 tipa Skorpiona: gusteri, skorpioni i orlovi. gusteri su najnizi, imaju sve skorpionske mane, al na kvadrat, a uz to su muljatori, manipulatori, mene osobno veoma podsjecaju na masu muskih Blizanaca koje sam upoznala :rolleyes: drugi tip su skorpioni, njih je najvise, i oni zapravo u sebi sadrze sve one stereotipe sta ljudi imaju o Skorpionima, cesto ih nazivaju dezurni policajci :rofl: treci tip, tip orla, je najvisi tip, mislim da ga jos nazivaju zlatnim orlom, a negdje taj tip i nazivaju feniksom. taj tip Skorpiona je prerastao sve pokvareno i veoma je mudar, dobar ucitelj i odgajatelj, pun suosjecanja i oprastanja, smiren i strpljiv - zapravo se moze rec da je razvio svoje vrline do skoro maximuma.
svaki od tri tipa Skorpiona svejedno posjeduju duh po kojem se znaju snazno prepoznati, al eto, velika je razlika izmedju gustera i orla, i dobro je to sto u skorpionskom slucaju jedna guster zaista moze postati orao.

x files agent
16.07.2010., 14:03
da, to definitivno :)
ima ona jedna teorija koja govori da postoje 3 tipa Skorpiona: gusteri, skorpioni i orlovi. gusteri su najnizi, imaju sve skorpionske mane, al na kvadrat, a uz to su muljatori, manipulatori, mene osobno veoma podsjecaju na masu muskih Blizanaca koje sam upoznala :rolleyes: drugi tip su skorpioni, njih je najvise, i oni zapravo u sebi sadrze sve one stereotipe sta ljudi imaju o Skorpionima, cesto ih nazivaju dezurni policajci :rofl: treci tip, tip orla, je najvisi tip, mislim da ga jos nazivaju zlatnim orlom, a negdje taj tip i nazivaju feniksom. taj tip Skorpiona je prerastao sve pokvareno i veoma je mudar, dobar ucitelj i odgajatelj, pun suosjecanja i oprastanja, smiren i strpljiv - zapravo se moze rec da je razvio svoje vrline do skoro maximuma.
svaki od tri tipa Skorpiona svejedno posjeduju duh po kojem se znaju snazno prepoznati, al eto, velika je razlika izmedju gustera i orla, i dobro je to sto u skorpionskom slucaju jedna guster zaista moze postati orao.

pa ovo si dobro opisala:top:
Znam ja guštere to je neš najodvratnije šta možeš upoznat:flop:
Al opet odgojila me moram priznat dva ORLA:D pa eto možda i mogu dva škorpiona bit zajedno, i još ja treći izrod:mig: Sve leglo škorpiona :trk::trk:

Kela
16.07.2010., 14:14
pa ovo si dobro opisala:top:
Znam ja guštere to je neš najodvratnije šta možeš upoznat:flop:
Al opet odgojila me moram priznat dva ORLA:D pa eto možda i mogu dva škorpiona bit zajedno, i još ja treći izrod:mig: Sve leglo škorpiona :trk::trk:

vezano uz ovo sta si napisala o svojoj skorpionskoj obitelji. negdje sam naletila na podatak da se najvise Skorpionima radjaju djeca istog znaka kao sta su i oni - dakle, Skorpioni. cak ima slucaja da se dijete rodi na isti datum kao roditelj.

x files agent
16.07.2010., 14:24
neznam za taj podatak,nisam zapravo na to ni naišla. Ja misla sam nama u obitelji takva (ne)sreća he he

naomi.petric
16.07.2010., 14:31
Orao može postati kokoš,ali kokoš nikad ne može postati orao!:)

wild_rose
16.07.2010., 21:35
Poz svima, pogotovo skorpijama
ja bih zamolila za malu uslugu ako nije problem
jedan strijelac mi se jako svidja al ne znam bih li tu ista probala posto nas dosta toga razdvaja, pa moze li mi neko vidjeti nalazili se ikakav strijelac u natalnoj karti:)

Lord777
16.07.2010., 21:35
:Slin: :Slin: *sanjari*

EDIT: Ok, za ozbač sad - to mi abnormalno ide na živce kod muškaraca. Sviiiiii bi se vi ševili od jutra do sutra, ma sviiiii... I onda kad ja, jel, stvarno želim od jutra do sutra - onda više nije tak fora. I onda slušam "A kaj... baš sad?"

Frajeri :kava:

a gle ak je pravi pravi skorpion u sexu neces imat problema definitivno...:D
mislim znam po sebi :o fkt ne biram ni mjesto ni vrijeme:D
al opet ja sam dupli skorpion:raspa:

a kaj se tice drugih znakica, well svi su oni jaki na jeziku :D a kad se treba iskazat, e tu onda nastanu problemi :D

msvijet
17.07.2010., 09:40
pa ta dva znaka su vjecno napaljeni :p ono, bas horny, kinky, ne znam kako bih se izrazila. i to mi je uvijek bilo fascinantno, mozda cak vise kod Riba jer djeluju plasljivo, a Skorpioni ipak kionstantno imaju nekakve sexualne aluzije na sve zivo :rofl::
i ja sam takav, po netu sam oputen, svakakve stvari (perverzarije radim ) a uzivo sam sramezliv. ALi znam kad nadem pravu (sudjenu) da će te blokade nestati (tako kažu neki astrolozi koji su gledali moju natalnu) .
Ja sam rak (dvostruki rak) da nebude zabune.

Slizim
17.07.2010., 10:16
i ja sam takav, po netu sam oputen, svakakve stvari (perverzarije radim ) a uzivo sam sramezliv. ALi znam kad nadem pravu (sudjenu) da će te blokade nestati (tako kažu neki astrolozi koji su gledali moju natalnu) .
Ja sam rak (dvostruki rak) da nebude zabune.

Reci nam o kakvim se perverzijama radi? Ako smijes, tj. nemoj se sada povuci i otici a da nam ne kazes nesto sto si najavio (pogotovo ako si dupli rak otici ces da se kladimo).

msvijet
17.07.2010., 11:32
Reci nam o kakvim se perverzijama radi? Ako smijes, tj. nemoj se sada povuci i otici a da nam ne kazes nesto sto si najavio (pogotovo ako si dupli rak otici ces da se kladimo).

neču otiči, Eh neda mi se u detalje al nisam peder ili nesto slicno. Ma cure skorpije s kojim sam pricao vole grublje itd bla bla meni nebi smetalo :D :D

Kao sto sam rekel po netu sam malo opusten, imam slobodu (da se otvaram) ti me neznas ja neznam tebe bla bla, nis nebude. A uzivo je malo neugodno, pa ako nadem pravu onda joj se budem bolje otvorio.

Možda glupo zvuči, ja bih htio curu koja je dominantna, da mi bude gospodarica a ja njo (rob) da joj se potpuno prepustim. Nekoliko astrologica su mi napisale da mi u natalnoj piše da mi je cura ( skorpija ) suđena, uglavnom strankinja.

tiki66
17.07.2010., 12:14
Sretno :p
Hvala, takodjer :mig:
sta, nije uspjelo s Ovnom? :p
Nope, njoj se nije dalo vise truditi pa se i ja nisam bas trudio...
I drago mi je sto smo prekinuli, jer sam skuzio da je muljator (u biti, to sam mislio od pocetka, ali sam mislio da se varam... ali ocito skorpione rijetko kad varaju takvi osjecaji)

Lord777
17.07.2010., 12:33
I drago mi je sto smo prekinuli, jer sam skuzio da je muljator (u biti, to sam mislio od pocetka, ali sam mislio da se varam... ali ocito skorpione rijetko kad varaju takvi osjecaji)
meni ako se netko kao osoba ne svidi od prve, izbjegavam ju u buducnisti
vjerujem svojoj intuiciji jer me do sad jos nije iznevjerila:raspa:

Kela
17.07.2010., 13:10

e jbg
a dobro, bolje odmah srezat nego cekat pa da vise boli.. nadam se da ces si nac nekoga s kim ces se super slagat :)

Kela
17.07.2010., 13:14

meni je uvijek dobro dosao neki Skorpion u situacijama kad sam previse vjerovala ljudima kojima ne treba vjerovati. ponekad se salim na racun prevelikog opreza, ali volim da imam nekoga ko mi moze ukazat na drugu stranu medalje kako ne bih opet ispala glupi naivni Ovan.

The Unstoppable
17.07.2010., 13:24
Evo da se i ja uključim u temu. Da, škorpion sam i ponosna sam. :D Mislim da imam sve odlike tog znaka - tvrdoglavost, naglost, osvetoljubivost (pamti pa vrati :D), sumnjičavost, ljubomoru, ali isto tako i osjećajnost, strastvenost, hrabrost, odlučnost... Mislim, nije što je moj, ali najbolji je horoskopski znak. :D

Lord777
17.07.2010., 13:36
meni je uvijek dobro dosao neki Skorpion u situacijama kad sam previse vjerovala ljudima kojima ne treba vjerovati. ponekad se salim na racun prevelikog opreza, ali volim da imam nekoga ko mi moze ukazat na drugu stranu medalje kako ne bih opet ispala glupi naivni Ovan.

epa eto nadjes decka za skorpiona i nikad neces imat problema :D

Kela
17.07.2010., 14:52
epa eto nadjes decka za skorpiona i nikad neces imat problema :D

pa i jesam sa Skorpionom :) evo, uskoro ce 2 godine sto smo zajedno, i kako vrijeme prolazi, sve je bolje i bolje u vezi

Lord777
17.07.2010., 14:59
pa i jesam sa Skorpionom :) evo, uskoro ce 2 godine sto smo zajedno, i kako vrijeme prolazi, sve je bolje i bolje u vezi

eto vidis :P
cijeni ga i svaki dan mu pokazi koliko ti je stalo do njega :D
mozda ces mislit da to nije potrebno al vjeruj mi sitnice cine velike stvari :D

Kela
17.07.2010., 15:41
eto vidis :P
cijeni ga i svaki dan mu pokazi koliko ti je stalo do njega :D

ma on je maza totalna. doduse, i ja sam, pa smo jako privrzeni jedno drugome i fizicki. da ne govorim o tome kolko je on mene razmazio.
ono sto je najbitnije, podrska smo si velika i drzimo se skupa. a slazem se ovo vezano uz sitnice, ista je stvar i kod mene. je*es pare, isprazne skupe poklone, i grandiozna pokazivanja ljubavi svakih 3 mjeseca. bitno je sitnim znacima paznje svakodnevno pokazivat kolko ti je stalo. ma to se jednostavno osjeti. covjek kad voli, takav je automatski, voli udovoljavat :)

tiki66
17.07.2010., 15:47
Samo i nastavi vjerovati svojoj intuiciji, zato jer ocito nas rijetko kad vara :top:
e jbg
a dobro, bolje odmah srezat nego cekat pa da vise boli.. nadam se da ces si nac nekoga s kim ces se super slagat :)
A da... sve je ok zavrsilo, ostat cemo dobri i tako. Hvala ti :)
Istina, jako smo oprezni pa moglo bi se cak i reci paranoicni.

Istina, istina...

Lord777
17.07.2010., 16:09
ma on je maza totalna. doduse, i ja sam, pa smo jako privrzeni jedno drugome i fizicki. da ne govorim o tome kolko je on mene razmazio.
ono sto je najbitnije, podrska smo si velika i drzimo se skupa. a slazem se ovo vezano uz sitnice, ista je stvar i kod mene. je*es pare, isprazne skupe poklone, i grandiozna pokazivanja ljubavi svakih 3 mjeseca. bitno je sitnim znacima paznje svakodnevno pokazivat kolko ti je stalo. ma to se jednostavno osjeti. covjek kad voli, takav je automatski, voli udovoljavat :)

svaki skorpion je izvana grubijan a unutra mazni medo :P
al vidim da si pronasla sve naj osobine u skorpionu pa ti mogu samo reci da uzivas :D
sve daljnje bi bilo bespotrebno reci :)

Kela
17.07.2010., 16:16
svaki skorpion je izvana grubijan a unutra mazni medo :P
al vidim da si pronasla sve naj osobine u skorpionu pa ti mogu samo reci da uzivas :D
sve daljnje bi bilo bespotrebno reci :)

hahaha, da
sad kad smo bili na moru s mojim braticem i njegovom curom, bas je ona rekla da joj moj decko djeluje na prvi pogled ko neki razbijac, ali doduse, on je samo zatvoren i sramezljiv prema drugima, ali jako ugodan i ljubazan kao osoba, znaci ipak je u pitanju samo fizicki izgled. vec je prestar da nastavi biti problematican kao prije :p

hvala na zeljama, zbog tih super osobina sam toliko i sretna , naravno, nije uvijek bilo tako bajno, dobro smo se morali pomucit na pocetku da se prihvatimo i prilagodimo, ali je zato sad da bolje ne moze bit :)

Lord777
17.07.2010., 16:38
hahaha, da
sad kad smo bili na moru s mojim braticem i njegovom curom, bas je ona rekla da joj moj decko djeluje na prvi pogled ko neki razbijac, ali doduse, on je samo zatvoren i sramezljiv prema drugima, ali jako ugodan i ljubazan kao osoba, znaci ipak je u pitanju samo fizicki izgled. vec je prestar da nastavi biti problematican kao prije :p

hvala na zeljama, zbog tih super osobina sam toliko i sretna , naravno, nije uvijek bilo tako bajno, dobro smo se morali pomucit na pocetku da se prihvatimo i prilagodimo, ali je zato sad da bolje ne moze bit :)

nije zatvoren i sramezljiv vec samo odabrani mogu vidjeti onu pravu mekanu stranu skorpiona :P

Countess
17.07.2010., 18:57
a gle ak je pravi pravi skorpion u sexu neces imat problema definitivno...:D
mislim znam po sebi :o fkt ne biram ni mjesto ni vrijeme:D
al opet ja sam dupli skorpion:raspa:
Znači, ukratko, sa škorpionom ne mogu fulat. :kokice:

Hvala, takodjer :mig:
:cerek:

:bicedobro: Najlakše se oporaviti uz:

If you don't care, then why should I?

Jeboga, mene ova zadnja veza baš izbacila iz takta. Uopće nisam shvatila da nešto ne štima. :facepalm:

Lord777
17.07.2010., 19:40
Znači, ukratko, sa škorpionom ne mogu fulat. :kokice:

neces fulat sigurno :mig:

Countess
17.07.2010., 21:58
neces fulat sigurno :mig:

Mda... Sad sam već lagano skeptična. :ceka:

Ima li neki škorpion iskustva sa škorpionom? Kak je to funkcioniralo?

Lord777
17.07.2010., 22:14
Mda... Sad sam već lagano skeptična. :ceka:

Ima li neki škorpion iskustva sa škorpionom? Kak je to funkcioniralo?

opet ja :raspa:
bio u vezi sa skorpionkom i funkcioniralo je cist ok srto je i mene zacudilo
al prekinuli smo iz nekih drugih razloga a ne svadja nepodnosljivost i tak nekaj

Countess
17.07.2010., 22:31
opet ja :raspa:

:rofl:

bio u vezi sa skorpionkom i funkcioniralo je cist ok srto je i mene zacudilo
al prekinuli smo iz nekih drugih razloga a ne svadja nepodnosljivost i tak nekaj

A da? Znači na mentalnoj i karakternoj razini je sve bilo dobro? Sex pretpostavljam preredovan i fantastičan? :cerek:

Daj detalje, d-e-t-a-lj-e :klopa:

Rhaenyss
17.07.2010., 23:44
danas sam isto skuzila jednu stvar, doduse ne znam tolko za Rakove jer nikad nisam s njima imala neku vezu ili dublje prijateljstvo, ali Skorpioni i Ribe nisu normalni. recimo, nema sutljivijih ljudi u drustvu od njih (naravno jedan na jedan je sasvim druga prica), bas su nekako fini, odmjereni prema drugima, izrazito ljubazni, sramezljivi itd. a u vezi, majko mila, pa ta dva znaka su vjecno napaljeni :p ono, bas horny, kinky, ne znam kako bih se izrazila. i to mi je uvijek bilo fascinantno, mozda cak vise kod Riba jer djeluju plasljivo, a Skorpioni ipak kionstantno imaju nekakve sexualne aluzije na sve zivo :rofl:
dragi mi nije znao objasnioti zasto je tome tako. okej, znam da su u vezi Vodeni znakovi dosta otvoreni, i seks im je zaista jedan od nacina da pokazu povezanost, osjecaje i to. al zaista neobicno meni kao Ovnu - tako povuceni i tihi, a u vezi se raspistolje :rofl:

Kao da citam o sebi (riba) i svom skorpionu. Za mene nitko na prvi pogled nebi rekao da sam tako kinky, djelujem kao 'dobra cura', ali kad se s njim nadjem u krevetu, bas kako kazes vjecno napaljeni i sve je moguce :) Al mislim da je dosta u tome sto i meni i njemu seks nije samo seks, nego i nacin komunikacije, da iskazemo ono sto osjecamo.
I znam da se kao skorpionska ljubomora i posesivnost vodi kao nekakva mana, ali meni to na mozda drugima neshvatljiv nacin jako imponira, osjecam se vise njegova. Ponekad mi zna reci kako me posjeduje, a ja eksplodiram od dragosti :cerek: riblja narav

Lord777
18.07.2010., 12:03

A da? Znači na mentalnoj i karakternoj razini je sve bilo dobro? Sex pretpostavljam preredovan i fantastičan? :cerek:

Daj detalje, d-e-t-a-lj-e :klopa:

pa funckionirali smo ok to je najbitnije :raspa:
a sex well jedno i drugo smo bili tjerani pozudom :D tak da je bilo i vise nego redovno :P
a kaj se kvalitete tice...tu skidam kapu
jos nisam naletio na nekog s kim bi imao takav sex:D

kazem ti to me sve bilo iznenadilo jer sam mislio da cemo se onak svako malo klat jer smo tak nastrojeni
al et znas kak se kaze...pretpostavka je majka svih zajeba :zubo:

Countess
19.07.2010., 09:30
pa funckionirali smo ok to je najbitnije :raspa:
a sex well jedno i drugo smo bili tjerani pozudom :D tak da je bilo i vise nego redovno :P
a kaj se kvalitete tice...tu skidam kapu
jos nisam naletio na nekog s kim bi imao takav sex:D

kazem ti to me sve bilo iznenadilo jer sam mislio da cemo se onak svako malo klat jer smo tak nastrojeni
al et znas kak se kaze...pretpostavka je majka svih zajeba :zubo:

Wow *cakle se okice* :cerek:

Yea, od sad tražim škorpiona. Ne pušim više one fore "suprotnosti se privlače".

Lord777
19.07.2010., 10:44
Wow *cakle se okice* :cerek:

Yea, od sad tražim škorpiona. Ne pušim više one fore "suprotnosti se privlače".

tesko da ce se suprotnosti privuci :rofl:
mozda samo na jednu noc:mig:

Kela
19.07.2010., 13:24
tesko da ce se suprotnosti privuci :rofl:
mozda samo na jednu noc:mig:

treba ljudi da se nadopunjuju, prevelika razlicitost ne moze funkcionirati u zajednickom zivotu pa se ja slatko nasmijem kad mi netko veli da mi je idealan partner Vaga. :rofl:

rekao si da si se ti dobro slagao sa Skorpionkom, da niste prekinuli radi netrpeljivosti i slicnih stvari. jel mozes reci zasto ste onda prekinuli, ako nije previse intimno?

ema778
19.07.2010., 13:37
treba ljudi da se nadopunjuju, prevelika razlicitost ne moze funkcionirati u zajednickom zivotu pa se ja slatko nasmijem kad mi netko veli da mi je idealan partner Vaga. :rofl:

rekao si da si se ti dobro slagao sa Skorpionkom, da niste prekinuli radi netrpeljivosti i slicnih stvari. jel mozes reci zasto ste onda prekinuli, ako nije previse intimno?

Joj,ja živim već 5 god sa Vagom
ja sam Škorpion (i to dupli)
stvarno što se tiče odnosa prema stvarima i razmišljanjima je katastrofa :rofl:
ja bi sve odmah,a kod njega može čekati
Vage su poput nekih mimozica,u koji ih kut staviš tu će i ostati :rofl:
a nama Škorpionima to nikako ne paše :(

Rhaenyss
19.07.2010., 13:46

Je, najbolje je kada su ljudi dovoljno slicni u bitnim, velikim stvarima, a u sitnicama se njihove razlicitosti nadopunjuju. Prevelika suprotnost je mozda uzbudljiva na pocetku, ali kasnije postaje razlog za svađe i nepodnošenja.

Lord777
19.07.2010., 14:53

ma nije intimno...razlog je prevelika daljina nista drugo

umm vage i skorpioni...mislim da to nikako neide skupa
ta dva znaka se valjda organski ne podnose xD

Kela
19.07.2010., 17:23
Joj,ja živim već 5 god sa Vagom
ja sam Škorpion (i to dupli)
stvarno što se tiče odnosa prema stvarima i razmišljanjima je katastrofa :rofl:
ja bi sve odmah,a kod njega može čekati
Vage su poput nekih mimozica,u koji ih kut staviš tu će i ostati :rofl:
a nama Škorpionima to nikako ne paše :(

meni su Vage strasno simpaticne na prvu loptu i super su u drustvu, svidja mi se sto vole komunicirati, a ugodne su i nenapadne. ali za vezu mi je to boze sacuvaj :eek: to je tocno PRErazlicito. ne mogu biti s nekim s kim se ne slazem u osnovnim razmisljanjima i ko je bas to - prava mimoza

Kela
19.07.2010., 17:30

bila je veza na daljinu opcenito ili ste se morali razdvojiti radi nekih razloga odjednom? koliko ste dugo bili skupa? (sori ak sam dosadna, mene ti jako zanimaju tave stvari, ne mogu si pomoci :p)

btw, sto se tice Skorpiona i Skorpiona (ne govorim da MORA biti tako, i ovo se ne tice tebe Lord :mig:), palo mi je napamet sta isto moze biti neka prepreka - oboje zele dominirati i vladati nad partnerom pod svaku cijenu. na prvu loptu sam pomislila da mozda ima poteskoca u samom sexu jer kao: sta ce dva sadista jedan s drugim? :cerek: al kad bolje promislim, nisam jos cula da je bilo ikakvih problema izmedju 2 Skorpije glede sexa, valjda se ta dominacija odnosi vise na samu vezu, al onda, na kraju krajeva, kazu da se zbog istog razloga ne podnose Ovan i Skorpion, pa sam ja svejedno u sretnoj vezi..
ma joj, zapravo nije uopce bitan tolko sam suncev znak, treba gledat natalnu, kazu, pogotovo Veneru, Mjesec, Mars, sta ti ja znam, a slazem se s tim.

Vega_21
19.07.2010., 22:34
Što mislite onako osnovno generalno o osobi koja je škorpion a ima ascedent u vagi,a još pored toga hrpu planeta u škorpionu i to na opasnim stupnjevima kao što su:20°,22°,8° itd.Hvala

wolfs scorpion
19.07.2010., 23:58
škorpion i škorpion....
ja sam škorpion u znaku i podznaku, i naravno kao i svi ostali ponosim se time (to nam je u krvi).
bila sam sa škorpionom. seks, najbolji seks, idealno!!!!!!!! volim grubu igru, ali ne želim opet da imam kao partnera neko janje, želim da se bori sa mnom, krvavu borbu. pošto je on škorpion i želio je isto nema problema.
samo....škorpioni mi pašu i padam njih kao kruška, ali nekak veza sa škorpionom. to mi izgleda kao ili pakao ili raj, nema čistilišta...
tko je škorpion i u vezi sa škorpionom? kak je u toj vezi???

Lord777
20.07.2010., 12:48
bila je veza na daljinu opcenito ili ste se morali razdvojiti radi nekih razloga odjednom? koliko ste dugo bili skupa? (sori ak sam dosadna, mene ti jako zanimaju tave stvari, ne mogu si pomoci :p)

btw, sto se tice Skorpiona i Skorpiona (ne govorim da MORA biti tako, i ovo se ne tice tebe Lord :mig:), palo mi je napamet sta isto moze biti neka prepreka - oboje zele dominirati i vladati nad partnerom pod svaku cijenu. na prvu loptu sam pomislila da mozda ima poteskoca u samom sexu jer kao: sta ce dva sadista jedan s drugim? :cerek: al kad bolje promislim, nisam jos cula da je bilo ikakvih problema izmedju 2 Skorpije glede sexa, valjda se ta dominacija odnosi vise na samu vezu, al onda, na kraju krajeva, kazu da se zbog istog razloga ne podnose Ovan i Skorpion, pa sam ja svejedno u sretnoj vezi..
ma joj, zapravo nije uopce bitan tolko sam suncev znak, treba gledat natalnu, kazu, pogotovo Veneru, Mjesec, Mars, sta ti ja znam, a slazem se s tim.

godinu i nes u vezi i tad smo se igrom okolnosti razdvojili ofc nismo odmah prekinuli al et tak je na kraju zavrsilo

kaj se tice moje veze nije bilo kontroliranja :D barem ja tak mislim :zubo:
a o sexu da ne pricam :cerek: to treba iskusit nista drugo :raspa:

x files agent
21.07.2010., 14:24
jel ko zna reć o kombinaciji venere u škorpionu i marsa u vagi kod ženske škorpije??????aj neko pametan,znam da je površno al....

Slizim
21.07.2010., 15:24

umm vage i skorpioni...mislim da to nikako neide skupa
ta dva znaka se valjda organski ne podnose xD

Mislim kada je u pitanju seks da se izuzetno dobro slazu. Skorpion ne moze odoliti jednoj vagi. Najteze sto ima skorpion da uradi je da je uspije zadzati na duzi period.

ZanesEnna
21.07.2010., 17:04
U seksu??? Ne bi se bas slozila... Iz vlastitog iskustva, vage su dosadne i totalno nemastoviste u krevetu... Tako da cisto sumnjam da bi se ijedan skorpion uopce trudio zadrzat vagu. :kava:

Kela
21.07.2010., 18:01
U seksu??? Ne bi se bas slozila... Iz vlastitog iskustva, vage su dosadne i totalno nemastoviste u krevetu... Tako da cisto sumnjam da bi se ijedan skorpion uopce trudio zadrzat vagu. :kava:

da, meni su Vage znale bit strasno privlacne, ali u krevetu su totalno bezvezne.
poprilicno jaki na rijecima, sve neka puka romantika i strastvena poezija, a vamo moras ugasit svjetlo jer ih je sram njihovog tijela :lol: sexaju se zato sta osjecaju to kao duznost u svojoj vezi (a znamo da Vage ne mogu ne bit u vezi), a sve zavrsi na njihovoj apsoluntoj inertnosti i odbijanju oralca jer je to fuj.
i sad pricam iz iskustva, znaci muske Vage su u pitanju :eek:
i jos jedno - MRZIM MUSKARCE KOJI PREPUSTAJU SVU DOMINACIJU PARTNERICI. to je tako dosadno, a Vage su sklone tome....da budu bottom :zubo:

Lord777
21.07.2010., 18:06
Mislim kada je u pitanju seks da se izuzetno dobro slazu. Skorpion ne moze odoliti jednoj vagi. Najteze sto ima skorpion da uradi je da je uspije zadzati na duzi period.

hmm mislim da si totalno u krivu :D
s vagama sam uvijek na vi, a i nikad nisam imao nista s nekom vagom:D

jos kak ovi kazu da je monotona in teh bed :trk:

Kela
21.07.2010., 18:12
zapravo, opcenito su Zracni znakovi takvi (sad znaci govorim opcenito, naravno da ne treba sudit samo na temelju suncevog znaka itd itd ser kenj), imam osjecaj da njima seks ipak nije bas tako bitan, ne shvacaju ga kao nesto ispunjujuce i duboko, a strasti opcenito nemaju. mislim da je Zraku veselije provodit vrijeme u sto vecem drustvu, po mogucnosti po cijele dane, s izuzetkom da Vage vole biti s partnerom, al takodjer ce radje ic na veceru u neki superskupi restoran nego se seksat cijelu noc,a ljubav ce iskazivati cvijecem i bombonjerom.
ono sto mi je upalo u oci je da Zracni znakovi vole maltretirat Vatrene iako se cini obrnuto. i to su oni muskarci koji ce pitat svoju curu zasto ne stavlja fasadu na lice, jer ipak to sve cure rade. i one silne ode Vodenjacima kao velikim individualcima - nisam jos upoznala nikoga tko se tako zeli utopit u masi i radit sve po tradiciji onoga sta moda propisuje danas, kao sto su to Vodenjaci. ima ih strasno pametnih. za ostale doslovce mislim da su tupasti i povodljivi. bzvz.

ZanesEnna
21.07.2010., 18:14
DA!!!
Izvana ostavljaju dojam samouvjerenih jebaca, a kad ono :flop: totalni kompleksasi kad se zagrebe malo dublje. :vidiga: Bas sam bila razocarana... :confused:
A sto se tice privlacnosti, samo mi je jedan bio dovoljno privlacan za... jel, ostali mi nisu bili nista posebno, a znam ih poprilican broj.

ZanesEnna
21.07.2010., 18:17
Ovo se odnosi na vaga

x files agent
21.07.2010., 20:10
ZanesEnna vidim škorpion/lav moja kombinacija takođe :mig: naravno da nevoliš nestrastvenost:top:

ZanesEnna
21.07.2010., 20:24
:five:

:cerek:

Slizim
22.07.2010., 21:24
da, meni su Vage znale bit strasno privlacne, ali u krevetu su totalno bezvezne.
poprilicno jaki na rijecima, sve neka puka romantika i strastvena poezija, a vamo moras ugasit svjetlo jer ih je sram njihovog tijela :lol: sexaju se zato sta osjecaju to kao duznost u svojoj vezi (a znamo da Vage ne mogu ne bit u vezi), a sve zavrsi na njihovoj apsoluntoj inertnosti i odbijanju oralca jer je to fuj.
i sad pricam iz iskustva, znaci muske Vage su u pitanju :eek:
i jos jedno - MRZIM MUSKARCE KOJI PREPUSTAJU SVU DOMINACIJU PARTNERICI. to je tako dosadno, a Vage su sklone tome....da budu bottom :zubo:

To je zato sto ovan voli akrobacije u krevetu a vaga to smatra nepotrebnim. Da bi se pokazala strast ne mora se svaki put kupovati novi krevet ili probuditi cijel komsiluk jer eto jedan ovan ili skorpion dozivljavaju orgazam.:horor:
Isto tako, ovan voli covjeka ili zenu totalno rascupati a nekad i povrijediti, sto vage takodjer ne vole jer nema potrebe.

Ali, ipak zavisi od natalne karte dosta toga. Eto, npr. vaga sam sa asc.skorpionom. Medjutim, volim partnera nekad i ugristi i ustinuti i malo se teze kontroliram kada je libido u pitanju, naravno na svoj tihi nacin, ali ipak nacin.
Lilith mi je u VIII kuci i u raku.
3 planete su ;mi u skopionu, ostalo u raku npr. mars, saturn u jarjcu, pluton u djevici, mjesec u ribama.
Od tipicne vage ni traga,osim nesto malo pomodarstva i stidljivosti (to je velika mana stidim se cak i lijecnika).

Meni, recimo kada bi neki skorpion ili ovan bio grub i pokusao me doslovce rascerupati ne bih mogla odoliti a da ga s neoliko dobrih udaraca nogom ilisakom dovedem u red. Ima i dosta agresivnih vaga i zenskih i muskih.

Slizim
22.07.2010., 21:32
hmm mislim da si totalno u krivu :D
s vagama sam uvijek na vi, a i nikad nisam imao nista s nekom vagom:D

jos kak ovi kazu da je monotona in teh bed :trk:

Prvi put srecem makar i verbalno skorpiona koji ce nasjesti na ono sto drugi kazu ili kak ovi kazu, a da nece sam da se uvjeri da li je to tako.
Vi jednostavno kao muski skorpioni ne mozete odoliti vaginoj zenstvenosti i uvijek cete uleetjeti u vezu s jednom vagom, koja uvijek moze biti i ono sto ne mozete zamisliti jer mastovitost nije samo privilegija skorpija. Posebno vas iritira mentalna nedostupnost u vagine stvari i nemogucnost potpune kontrole. A da vas strast potpuno moze prema njoj obuzeti svjedoci su ljudiiz takvih veza iz kojih su se jedva izvukli od opasnih skorpiona.
Ovnovi su manje opsjednuti kontrolom i s njima je puno lakse kada neko hoce da ih se rijesi.
Sa skorpionom je tesko jer je muski skorpion sto se tice erotike sve sto jednoj vagi odgovara, jos kada bi se mogao rijesiti svoje posesivnosti, bio bi savrsen za nju.

x files agent
22.07.2010., 22:02
evo primjera moja sestrična je isto vaga/škorpion a njezin dečko škorpija/lav(ko i ja he he) i već su 6 godina u vezi. Moram priznat da su idealan par šta je da je,a nije ni on baš posesivan toliko a ni ona možda baš tipična vagica.

ZanesEnna
23.07.2010., 09:19
Slizim...
Ovnovi i skorpioni vole rascupat ili rascerupat??? Daj mi reci da se to ne odnosi na frizuru... Ili ti za vrijeme seksa pazis dal' ti je svaka dlaka na svom mjestu??? :horor:
I smijesno mi je ovo da skorpione smeta ''vagina mentalna nedostupnost'' :rofl::rofl::rofl: Da ziher, vage su tak jednostavne i povrsne da uopce nisu izazov :ne zna:
I nemojte me krivo shvatit, imam ja puno prijatelja vaga i stvarno su super :cerek: . I jednostavni.

Slizim
23.07.2010., 12:43
Slizim...
Ovnovi i skorpioni vole rascupat ili rascerupat??? Daj mi reci da se to ne odnosi na frizuru... Ili ti za vrijeme seksa pazis dal' ti je svaka dlaka na svom mjestu??? :horor:
I smijesno mi je ovo da skorpione smeta ''vagina mentalna nedostupnost'' :rofl::rofl::rofl: Da ziher, vage su tak jednostavne i povrsne da uopce nisu izazov :ne zna:
I nemojte me krivo shvatit, imam ja puno prijatelja vaga i stvarno su super :cerek: . I jednostavni.

Taj izraz rascupati i rascerupati je namjerno dat da prikaze pravo stanje stvari. Ima vaga koje tvrde da su im kapilari na kozi znali popucati koliko su se skorpioniznali navaliti kao vampiri na njih, potrgati neki lijepi ves bez da pocekaju da se skine a ni iscupane kose nije bilo malo.
To mi je potpuno neshvatljivo. Dobro, da se nekog malo gricne, ustine, o.k. ali da zena posilje seksa izgleda kao da je prezivjela poplavu i potres to nije normalno i ne mora nuzno govoriti o nekom kvalitetnom seksu.
Ili, ovnovi koji su uvijek u zurbi, povrsni i losi ljubavnici u dnosu na ono sto bi mogli biti sa svojom energijom uopce nisu ni svjesni drugog bica dok se seksaju. Vole objekt na kome se mogu izzivljavati, to uopce nije dijalog u seksu vec monolog muskarca sa lutkom koja nece prigovarati. ETo, to je to.

Lord777
23.07.2010., 13:34
Prvi put srecem makar i verbalno skorpiona koji ce nasjesti na ono sto drugi kazu ili kak ovi kazu, a da nece sam da se uvjeri da li je to tako.
Vi jednostavno kao muski skorpioni ne mozete odoliti vaginoj zenstvenosti i uvijek cete uleetjeti u vezu s jednom vagom, koja uvijek moze biti i ono sto ne mozete zamisliti jer mastovitost nije samo privilegija skorpija. Posebno vas iritira mentalna nedostupnost u vagine stvari i nemogucnost potpune kontrole. A da vas strast potpuno moze prema njoj obuzeti svjedoci su ljudiiz takvih veza iz kojih su se jedva izvukli od opasnih skorpiona.
Ovnovi su manje opsjednuti kontrolom i s njima je puno lakse kada neko hoce da ih se rijesi.
Sa skorpionom je tesko jer je muski skorpion sto se tice erotike sve sto jednoj vagi odgovara, jos kada bi se mogao rijesiti svoje posesivnosti, bio bi savrsen za nju.

rekoh da do sad nisam imao ama bas nista s nekom vagom...al opet nigdje ne pise da nece naletit neka...
ne mogu pricat o necem kaj nisam probao pa sam zato sam uzeo tezu o vagama drugih skorpiona

gle sogi mi je vaga, ako su sve vage upola kao on...nije ni cudo kaj nisam imao nes za zenskom vagom xD

ZanesEnna
23.07.2010., 13:57
Taj izraz rascupati i rascerupati je namjerno dat da prikaze pravo stanje stvari. Ima vaga koje tvrde da su im kapilari na kozi znali popucati koliko su se skorpioniznali navaliti kao vampiri na njih, potrgati neki lijepi ves bez da pocekaju da se skine a ni iscupane kose nije bilo malo.
To mi je potpuno neshvatljivo. Dobro, da se nekog malo gricne, ustine, o.k. ali da zena posilje seksa izgleda kao da je prezivjela poplavu i potres to nije normalno i ne mora nuzno govoriti o nekom kvalitetnom seksu.
Ili, ovnovi koji su uvijek u zurbi, povrsni i losi ljubavnici u dnosu na ono sto bi mogli biti sa svojom energijom uopce nisu ni svjesni drugog bica dok se seksaju. Vole objekt na kome se mogu izzivljavati, to uopce nije dijalog u seksu vec monolog muskarca sa lutkom koja nece prigovarati. ETo, to je to.

Pa onda mi nije jasno, kad su skorpioni vec takvi nasilnici, zasto uporno tvrdis da je, citiram: ''muski skorpion sto se tice erotike sve sto jednoj vagi odgovara''?? :misli: Ja samo tvrdim da nije, isto kao sto i prepristojna i nemastovita vaga koja bi samo misionarski i da sve bude sto prije gotovo, nije ono sto treba jednom skorpionu. :bicedobro:

A ovnovi su dobri u krevetu...:frajer:

Slizim
23.07.2010., 21:49
Pa onda mi nije jasno, kad su skorpioni vec takvi nasilnici, zasto uporno tvrdis da je, citiram: ''muski skorpion sto se tice erotike sve sto jednoj vagi odgovara''?? :misli: Ja samo tvrdim da nije, isto kao sto i prepristojna i nemastovita vaga koja bi samo misionarski i da sve bude sto prije gotovo, nije ono sto treba jednom skorpionu. :bicedobro:

A ovnovi su dobri u krevetu...:frajer:

Misionarski poloaj je nesto sto nikad nisam prakticirala u zivotu a eto vaga sam. I ne poznajem niti jednu vagu koja prakticira stalnoisti polozaj.
Sto se tice ovnova imaju potencijal ali, na zalost ne priznaju tudje misljenje sve dok zbog toga nisu u necemu zakinuti. Takvu energiju ne zele dijeliti u krevetu vec guraju fazon koji njima odgovara. Zato je bas ta njihova osobina gdjej najcesce dominiraju u gluposti osobina koja ih umanjuje kao ljubavnike.

Jedan blizanac ili jos bolje, vodolija, osluskuje sto zenkici odgovara pa onda zbog pravog nastupa dobije daleko bolji seks od zadovoljne cure.
Ovan kada obavi svoje izvrne se i brzo sve obavi, kazu. A zracni mogu dugo i dugo biti u pripravnosti i nisu od onih daj meni sve a drugi neka zijevaju. Dijele sve. Ovan ne dijeli nista.
Za skorpiona ne znam. Osim da je grub.

Kela
23.07.2010., 23:37
Misionarski poloaj je nesto sto nikad nisam prakticirala u zivotu a eto vaga sam. I ne poznajem niti jednu vagu koja prakticira stalnoisti polozaj.
Sto se tice ovnova imaju potencijal ali, na zalost ne priznaju tudje misljenje sve dok zbog toga nisu u necemu zakinuti. Takvu energiju ne zele dijeliti u krevetu vec guraju fazon koji njima odgovara. Zato je bas ta njihova osobina gdjej najcesce dominiraju u gluposti osobina koja ih umanjuje kao ljubavnike.

Jedan blizanac ili jos bolje, vodolija, osluskuje sto zenkici odgovara pa onda zbog pravog nastupa dobije daleko bolji seks od zadovoljne cure.
Ovan kada obavi svoje izvrne se i brzo sve obavi, kazu. A zracni mogu dugo i dugo biti u pripravnosti i nisu od onih daj meni sve a drugi neka zijevaju. Dijele sve. Ovan ne dijeli nista.
Za skorpiona ne znam. Osim da je grub.

mislim da tu treba napomenuti sto netko smatra gruboscu. nit Vage nit Ovnovi nit Skorpioni nemaju iste kriterije za sve, doduse, mozda su Ovnovi i Skorpe ipak slicniji time sto su Mars. spomenula si trganje finog rublja, e vala ako ti je rublje na pameti za vrijeme strastvenog sexa, ne znam sta da ti kazem - vec to mi nekako izgleda kao da su Vagama vise drugih stvari na pameti nego prepustanje. s nijednom Vagom se nisam osjecala dobro za vrijeme sexa, cijelo vrijeme sam se osjecala kao da se trude prikazati u sto boljem svjetlu, sex se smio odvijati iskljucivo u kuci, na krevetu, u spavacoj sobi (ne moram uopce definirati ovo kao DOSADNO), nikakve poze ni experimentiranje nisu dolazili u obzir, a da ne pricam na kakvo sam zgrazanje naisla ako bih samo spomenula sadomazo igrice. gle, valjda zato se vi Vage super osjecate s ostalim Zracnim znacima u krevetu. i imate na to potpuno pravo.
recimo, meni su Zracni znakovi bili katastrofa u krevetu, Blizanci vise melju nego sta rade, a sexu takodjer pristupaju jednako kao i zivotu - povrsno. Vodenjaci su usporeni i inertni. sta se tice sexa, cak su mi i Zemljani znakovi bolji od Zracnih makar se s njima nikako ne podnosim, a sama priznajem da su mi Vodeni bili najbolji, jer imaju jaku zelju, vole se sexati, ne smatraju to nekakvom duznoscu i jaaaaako su senzualni. makar ovnovski volim zagovarati Vatrene znakove, ne mogu rec da je itko od nas eroticniji i vise uziva u krevetu nego jedan Skorpion.
istinabog, Ovnovi vole brz sex, al radje mi daj strasti da izgorim u 3 minute nego da sat i po rastezem nesto sto mogu jedino nazvati mehanickim klacenjem donjeg dijela tijela.

Slizim
24.07.2010., 08:36
mislim da tu treba napomenuti sto netko smatra gruboscu. nit Vage nit Ovnovi nit Skorpioni nemaju iste kriterije za sve, doduse, mozda su Ovnovi i Skorpe ipak slicniji time sto su Mars. spomenula si trganje finog rublja, e vala ako ti je rublje na pameti za vrijeme strastvenog sexa, ne znam sta da ti kazem - vec to mi nekako izgleda kao da su Vagama vise drugih stvari na pameti nego prepustanje. s nijednom Vagom se nisam osjecala dobro za vrijeme sexa, cijelo vrijeme sam se osjecala kao da se trude prikazati u sto boljem svjetlu, sex se smio odvijati iskljucivo u kuci, na krevetu, u spavacoj sobi (ne moram uopce definirati ovo kao DOSADNO), nikakve poze ni experimentiranje nisu dolazili u obzir, a da ne pricam na kakvo sam zgrazanje naisla ako bih samo spomenula sadomazo igrice. gle, valjda zato se vi Vage super osjecate s ostalim Zracnim znacima u krevetu. i imate na to potpuno pravo.
recimo, meni su Zracni znakovi bili katastrofa u krevetu, Blizanci vise melju nego sta rade, a sexu takodjer pristupaju jednako kao i zivotu - povrsno. Vodenjaci su usporeni i inertni. sta se tice sexa, cak su mi i Zemljani znakovi bolji od Zracnih makar se s njima nikako ne podnosim, a sama priznajem da su mi Vodeni bili najbolji, jer imaju jaku zelju, vole se sexati, ne smatraju to nekakvom duznoscu i jaaaaako su senzualni. makar ovnovski volim zagovarati Vatrene znakove, ne mogu rec da je itko od nas eroticniji i vise uziva u krevetu nego jedan Skorpion.
istinabog, Ovnovi vole brz sex, al radje mi daj strasti da izgorim u 3 minute nego da sat i po rastezem nesto sto mogu jedino nazvati mehanickim klacenjem donjeg dijela tijela.

Ovnovi imaju kratak fitilj :cerek: i zato se brzo zadovolj. Za vrijeme tog dugotrajnog klacenja tijela kako kazes osjeca se stalna ugoda koja je nekad ravna dugotrajnom orgazmu. Orgazam dolazi na kraju. Kod ovnova sve kraje kratko. A vage vole nekoliko orgazama za redom, njezno, neometane nekim manijakom koji ce ih povrijediti. Moj suprug blizanac se ne seksa cesto. Ali kada se seksa ja se tako nadoknadim da ono sto neko svakodnevno dozivjava nije nista prema onome sto ja imam. Dugotrajni orgazmi, konstantna ugoda. To se trazi.

ZanesEnna
24.07.2010., 09:40
:(

Bas ti tuzno zvuci ovaj post

Amy Burley
24.07.2010., 11:08
Ah, o čemu će se pričati na škorpionskoj temi, ako ne o seksu! :D
Samo bih se malo osvrnula na ovaj post...
Kod škorpiona je stvar u moći, bilo u svakodnevnom običnom životu, bilo u krevetu.
Nije bitno je li svjetlo upaljeno, jel se svaki dan prakticira samo misionarski položaj. Bitna je moć i dominacija.
Škorpion je taj koji odlučuje kad će (i hoće li uopće) dopustiti svom partneru/partnerici da doživi vrhunski užitak. :)

msvijet
24.07.2010., 16:37
Ja bi koju skorpiju :) jel ima koja slobodna

Lord777
24.07.2010., 17:49
Ja bi koju skorpiju :) jel ima koja slobodna

skorpioni su uvijek slobodni :D

msvijet
24.07.2010., 18:52

steta sto ne upadam u njihovu udicu, opcenito uglavnom sam nabasao na zauzete skorpije, hmm eh, idem na more na Lošinj :D rado bih da mi se javi ako ima koja tamo :D uzivo cu biti malo sramezliv ali nek me dobro prime da ne pobjegnem .

sandra9
24.07.2010., 19:40

Potpisujem:cerek:

Vega_21
25.07.2010., 12:12
Što mislite onako osnovno generalno o osobi koja je škorpion a ima ascedent u vagi,a još pored toga hrpu planeta u škorpionu i to na opasnim stupnjevima kao što su:20°,22°,8° itd.Hvala

Jel netko vidi šta o ovoj osobi...zanimaju me vaša mišljenja:mig:

punk111
02.08.2010., 11:53
:) ima li neko da je škorpion sa podznakom u raku, a mjesecom u ribama ?
ako si taj kako izlaziš na kraj sa emocijama?:confused:

arween 7
10.08.2010., 21:14
Kada vidim full dobrog frajera jednom u dvije, tri godine uvjek kazem da sam sama.

Slizim
11.08.2010., 15:13
Kada vidim full dobrog frajera jednom u dvije, tri godine uvjek kazem da sam sama.

Pametno. :rolleyes:

VragJeUOvojZeni
11.08.2010., 19:33
Ma skorpioni instinktivno znaju sta partneru/partnerici odgovara u sexu,jednostavno naslucuju tajne i zelje partnera i onda se potrude oko tih zelja...ali pripadnici ovog znaka znaju biti i sramezljivi i tajnoviti kad je rijec o seksu,mislim da nece olako uletjeti u avanturu,kao sto bi npr.neki tipicni blizancic ili vodenjak..oni ne zele biti plijen,lagan plijen..nikad nece uletjeti u krevet s nekim,jer ga je taj zaveo/zavela...oni su ti koji najcesce zavode i odlucuju hoce li u krevet s doticnom osobom,jer imaju jaku samokontrolu..koja popusta kad se nadju u krevetu,di su,eto,kao svoj na svome,kao ribica u vodi..
inace imaju jak libido,naravno kad je rijec o tipicnim pripadnicima,i ako ga guse,to je izvor raznih frustracija i devijacija..zato je najbolje kad imaju partnera s kojim su snazno emocionalno vezani...s takvim u krevetu sigurno nece biti grubi ni nepazljivi,vec ce se truditi postovati partnerove zelje..ali bitno je da im partner dostojno uzvraca i da je seksualno kompatibilan,strastven,,,tada nece imati ni potribu za avanturom van veze/braka,ni za gruboscu i hladnocom,ako ih partner razocara na bilo kojem polju..znak s kojim je zivot ili raj ili pakao..

wizardofOZ
12.08.2010., 00:37
Ma skorpioni instinktivno znaju sta partneru/partnerici odgovara u sexu,jednostavno naslucuju tajne i zelje partnera i onda se potrude oko tih zelja...ali pripadnici ovog znaka znaju biti i sramezljivi i tajnoviti kad je rijec o seksu,mislim da nece olako uletjeti u avanturu,kao sto bi npr.neki tipicni blizancic ili vodenjak..oni ne zele biti plijen,lagan plijen..nikad nece uletjeti u krevet s nekim,jer ga je taj zaveo/zavela...oni su ti koji najcesce zavode i odlucuju hoce li u krevet s doticnom osobom,jer imaju jaku samokontrolu..koja popusta kad se nadju u krevetu,di su,eto,kao svoj na svome,kao ribica u vodi..
inace imaju jak libido,naravno kad je rijec o tipicnim pripadnicima,i ako ga guse,to je izvor raznih frustracija i devijacija..zato je najbolje kad imaju partnera s kojim su snazno emocionalno vezani...s takvim u krevetu sigurno nece biti grubi ni nepazljivi,vec ce se truditi postovati partnerove zelje..ali bitno je da im partner dostojno uzvraca i da je seksualno kompatibilan,strastven,,,tada nece imati ni potribu za avanturom van veze/braka,ni za gruboscu i hladnocom,ako ih partner razocara na bilo kojem polju..znak s kojim je zivot ili raj ili pakao..

U svakom slucaju smo zabavni.

Ja sam imao tu srecu (ili nesrecu) i bio u vezi sa vagicama. One su jako ljupke zene i vrlo drage osobe. U krevetu su zanimljive jer je sex sa njima vrlo ugodno iskustvo i jebeno dobar dozivljaj. Jedino su malo inertne sto se tice istrazivanja novih stvari.

Meni je sa vagama bilo super u krevetu.

E, sad...da smo kao skorpije teske..jesmo. Da je sex sa nama zanimljiv ?

Je....samo nije bas za svakog. Mi imamo tendenciju biti malo ekstremni :D pa zna biti zanimljivo.

Dvije Skorpije u vezi zna biti zanimljivo iskustvo :)

Kela
12.08.2010., 01:28

slazem se u svemu. samo sto bas nisam primjetila da Skorpioni ne vole biti grubi, osim ako ne pricamo o razlicitoj grubosti? ako je neki BDSM u igri, ne znam stvarno koji Skorp nece prihvatiti igru, i to na onoj dominantnoj/sadistickoj strani - itekako vole biti grubi :E al ok, to je vec pitanje strasti
ali sto se tice hladnoce i to, tu si u pravu, i da, ako im se ne uzvraca istom mjerom, bit ce grubi vise psiholoski, distancirani, hladni, ponekad bezobrazni.
i da, nisam bas primjetila da su Skorpioni nevjerni i da vole sarat, i ja se slazem da je to cesce primjetit kod zracnih znakova.

Kela
12.08.2010., 01:29
U svakom slucaju smo zabavni.

Ja sam imao tu srecu (ili nesrecu) i bio u vezi sa vagicama. One su jako ljupke zene i vrlo drage osobe. U krevetu su zanimljive jer je sex sa njima vrlo ugodno iskustvo i jebeno dobar dozivljaj. Jedino su malo inertne sto se tice istrazivanja novih stvari.

Meni je sa vagama bilo super u krevetu.

E, sad...da smo kao skorpije teske..jesmo. Da je sex sa nama zanimljiv ?

Je....samo nije bas za svakog. Mi imamo tendenciju biti malo ekstremni :D pa zna biti zanimljivo.

Dvije Skorpije u vezi zna biti zanimljivo iskustvo :)

:D

ti si otvorio temu na LJESU o horoskopskim znakovima :zubo:

imas nesto u natalu sto ukazuje na tvoje dobro slaganje s Vagama? (posto znam da su, gledani cisto kao suncevi znakovi, ta 2 nekompatibilna nekako)

VragJeUOvojZeni
12.08.2010., 19:11
slazem se u svemu. samo sto bas nisam primjetila da Skorpioni ne vole biti grubi, osim ako ne pricamo o razlicitoj grubosti? ako je neki BDSM u igri, ne znam stvarno koji Skorp nece prihvatiti igru, i to na onoj dominantnoj/sadistickoj strani - itekako vole biti grubi :E al ok, to je vec pitanje strasti
ali sto se tice hladnoce i to, tu si u pravu, i da, ako im se ne uzvraca istom mjerom, bit ce grubi vise psiholoski, distancirani, hladni, ponekad bezobrazni.
i da, nisam bas primjetila da su Skorpioni nevjerni i da vole sarat, i ja se slazem da je to cesce primjetit kod zracnih znakova.

pa ono,buduci da su emotivni,i to jako,to sa sobom povlaci i negativne manifestacije tog(hladnoca,distanciranost,mrznja,destrukcija)..p a kad ih netko razocara u nekom pogledu,njihova se ljubav zacas moze premetnuti u jednako strastvenu(a cesto i goru) mrznju..sad kako ce ispoljiti tu mrznju-a puno je nacina(kroz verbalni sadizam,urote,kovanja osvete i slicno) je vec pitanje njihove kreativnosti.:D
Kao kombinacija djevice i skorpije,mogu samo reci da podznak skorpija je dosta tezak,tezi nego znak..tesko mu je zapoceti bilo sta novo,dok ne rijesi staro..u stanju je u svom umu dugo vuci negativna iskustva i nesto nazao sto mu je netko napravio,i time trovati svoj um,jednostavno si ne dopustajuci odmora u pokusaju zaborava,dok toj osobi ne vrati na neki nacin..inace san dosta ranjiva i osjetljiva uzasno,samo se to kod mene ne manifestira izvana na taj nacin..i onako sam dosta izravna i direktna,to se ljudima svidja..
A sta se tice solarnih skorpija,mogu samo reci da imam vise muskih prijatelja rodjenih u tom znaku i da se savrseno razumijemo..imaju super smisao za humor,znaju cuvati tajne i imaju razumijevanja za tesku stranu moje naravi..kao i ja za njihovu..a zena ne znam bas puno..
Samo jednu dobru poznanicu,naravno,uvik je tema ili o seksu ili o nekim tajnama zivota,kako vec skorpijama pravima i prilici.:D

Kela
13.08.2010., 01:14
pa ono,buduci da su emotivni,i to jako,to sa sobom povlaci i negativne manifestacije tog(hladnoca,distanciranost,mrznja,destrukcija)..p a kad ih netko razocara u nekom pogledu,njihova se ljubav zacas moze premetnuti u jednako strastvenu(a cesto i goru) mrznju..sad kako ce ispoljiti tu mrznju-a puno je nacina(kroz verbalni sadizam,urote,kovanja osvete i slicno) je vec pitanje njihove kreativnosti.:D
Kao kombinacija djevice i skorpije,mogu samo reci da podznak skorpija je dosta tezak,tezi nego znak..tesko mu je zapoceti bilo sta novo,dok ne rijesi staro..u stanju je u svom umu dugo vuci negativna iskustva i nesto nazao sto mu je netko napravio,i time trovati svoj um,jednostavno si ne dopustajuci odmora u pokusaju zaborava,dok toj osobi ne vrati na neki nacin..inace san dosta ranjiva i osjetljiva uzasno,samo se to kod mene ne manifestira izvana na taj nacin..i onako sam dosta izravna i direktna,to se ljudima svidja..
A sta se tice solarnih skorpija,mogu samo reci da imam vise muskih prijatelja rodjenih u tom znaku i da se savrseno razumijemo..imaju super smisao za humor,znaju cuvati tajne i imaju razumijevanja za tesku stranu moje naravi..kao i ja za njihovu..a zena ne znam bas puno..
Samo jednu dobru poznanicu,naravno,uvik je tema ili o seksu ili o nekim tajnama zivota,kako vec skorpijama pravima i prilici.:D

ne znam za utjecaj skorpionskog podznaka; tocnije, ne znam nikoga tko ga ima, tako da :ne zna: ali sve ovo sto si napisala vrijedi za Skorpione.
evo, ja sam danas upoznala jednu Skorpionku (podznak Djevica), prekrasna je zena, tako me odusevila i mislim da cemo se pocet intenzivno druzit :)

wmacan
13.08.2010., 12:19
Malo ih muči ljubomora???????
Zar ne????????????:confused:

Nanidia
13.08.2010., 17:01
Škorpion i Vodenjak

apokalipsa... udar groma, jer ako zbilja postoje znakovi koji ne mogu biti jedni s drugima, onda su to sigurno Škorpion i Vodenjak... Nemoguća i nezamisliva veza.

Ja sam škorpion a u podznaku vodenjak.
Znam da je ovo za ljubav ali pošto ja jako volim sebe, mislim da će to proć :zubo:

Premda odbijam pridavati previše pažnje horoskopima, moram priznati da me krasi dosta obilježja navedenih kao osobine škorpije. Pogotovo za ljubomoru i seks (premda, mislim da sve škorpije umiru od želje da ih se proglasi seksualnim manijacima i vrhunskim ljubavnicima bili to oni ili ne).

Također, moram reći da sam u vezi sa bikom i istina je ono što kažu za seks između bika i škorpiona :cerek:

Malo ih muči ljubomora???????
Zar ne????????????:confused:

Apsolutno :mig:

tiki66
13.08.2010., 20:06
Ja sam škorpion a u podznaku vodenjak.

Dobrodosla u klub :mig:

Anna xD
14.08.2010., 14:28
ja sam dupli škorpion sa mjesecom u biku
a kaj se tiče fizičkih karakteristika škorpiona imam neke žuto zelene bjesne oči, a nos mi je malo jači al ajde dobar je. I pročitala sam da mjesec u biku ukazuje na probleme s upalama grla a ja sam ih imala puno :/
evo moje natalne pa ako bi mi netko želio prokomentirat jer ja se ne kužim baš http://i615.photobucket.com/albums/tt231/AnnaxD/natalna.png
i da, uvjerila sam se da veza između škorpiona i vodenjaka nejde

VragJeUOvojZeni
14.08.2010., 18:46
ja sam dupli škorpion sa mjesecom u biku
a kaj se tiče fizičkih karakteristika škorpiona imam neke žuto zelene bjesne oči, a nos mi je malo jači al ajde dobar je. I pročitala sam da mjesec u biku ukazuje na probleme s upalama grla a ja sam ih imala puno :/
evo moje natalne pa ako bi mi netko želio prokomentirat jer ja se ne kužim baš http://i615.photobucket.com/albums/tt231/AnnaxD/natalna.png
i da, uvjerila sam se da veza između škorpiona i vodenjaka nejde

meni se svidja tvoja natalna,jer imas Sunce konjukcija Pluton konjukcija ASC,s tim da je Pl.conASC.egzaktna..s tim konjukcijama na ASC virujen da imas neku posebnu karizmu,snagu volje,sigurno nisi neprimijecena..Da,buduci da podznak odredjuje nas vanjski izgled,a ti imas jos i Pl.na ASC,oci su ti vjerojatno izrazito prodorne,ma koje god da su boje..
Vecina planeta ti je oko ASC,a to samo jos vise pridonosi tvojoj samosvijesti(Sunce na ASC daje jaku samosvijest)..
Ja od svog podznaka u fizickom izgledu od znacajki najvise imam izrazene bas te prodorne zelene oci,ono bas su sjajne,rentgenske..one uvik svima prve upadnu u oci,osobito kad ih naglasim..i kad sam ljuta,a moj izraz lica to i ne nagovjestava,moje oci jednostavno to nagovijeste i sa par metara..i to potpuno nesvjesno..od solarnog znaka nemam nijednu znacajku u izgledu osim mladolikosti..a to mi je sasvim dovoljno...a i genetika tu igra svoje...

Anna xD
14.08.2010., 20:14
meni se svidja tvoja natalna,jer imas Sunce konjukcija Pluton konjukcija ASC,s tim da je Pl.conASC.egzaktna..s tim konjukcijama na ASC virujen da imas neku posebnu karizmu,snagu volje,sigurno nisi neprimijecena..Da,buduci da podznak odredjuje nas vanjski izgled,a ti imas jos i Pl.na ASC,oci su ti vjerojatno izrazito prodorne,ma koje god da su boje..
Vecina planeta ti je oko ASC,a to samo jos vise pridonosi tvojoj samosvijesti(Sunce na ASC daje jaku samosvijest)..
Ja od svog podznaka u fizickom izgledu od znacajki najvise imam izrazene bas te prodorne zelene oci,ono bas su sjajne,rentgenske..one uvik svima prve upadnu u oci,osobito kad ih naglasim..i kad sam ljuta,a moj izraz lica to i ne nagovjestava,moje oci jednostavno to nagovijeste i sa par metara..i to potpuno nesvjesno..od solarnog znaka nemam nijednu znacajku u izgledu osim mladolikosti..a to mi je sasvim dovoljno...a i genetika tu igra svoje...
Hvala ti puno :) što se tiče jake samosvijesti i snage volje zbilja mislim da si u pravu, a što se tiče posebne karizme nadam se da si u pravu jer objektivno ne mogu procijeniti kako djelujem na ljude,a li u svakom slučaju nadam se pozitivno :) Neprimjećena nisam ali ne bih rekla da sam u središtu pozornosti niti to želim, primjećena sam zbog svojih uspjeha u školi i svojih sposobnosti: kao što su crtanje, volim promatrati stvari, pogotovo detalje boje i uvijek dok zapazim nešto zanimljivo, u glavi pomislim: a kako bih to mogla nacrtati :zubo:
"i kad sam ljuta,a moj izraz lica to i ne nagovjestava,moje oci jednostavno to nagovijeste"
slažem se :D tako i kod mene, premda se u nekim situacijama trudim ostati smirena i uvjerena sam da ostali ne skuže moju npr "ljutnju" dok me ne upitaju: a zašto me ti tako ruzno gledaš :D
a oči uvijek volim naglasiti, crni tuš za oči je kod mene obavezan.

Disease
18.08.2010., 13:34
Ja sam Riba, ali ste mi vi dragi :zubo:

Slizim
18.08.2010., 14:05

Mala ili velika riba?

v0jin
18.08.2010., 20:16

Bili su i meni, dok me nisu opekli par puta ^^

CoverMe
19.08.2010., 14:27
Molim vas,može mi netko reći kako se slaže muški Skorpion sa Djevicom ?

daphne149
19.08.2010., 18:07
Odlicno! Meni osobno najkompatibilniji znak...

Samo da škorpija malo stiša strasti oko te neosnovane ljubomore i malo pretjeranog cinizma, a djevica odraste i shvati da savršenstvo kao takvo ne postoji, tj da shvati da je nesavršeno u biti savršeno... :gitara:

S.C.
19.08.2010., 18:57

Ovisi o ostatku horoskopa, ali ako su tipicni predstavnici onda generalno i vise nego OK :)

tiki66
21.08.2010., 18:24
http://www.youtube.com/watch?v=EkxoUfgVHkk

:rofl: :lol:
Kako sam umro kad sam vidio scene

VragJeUOvojZeni
21.08.2010., 18:40

iz mog iskustva,sasvim okej..ali ja sam u podznaku skorpion pa i to valjda nesto znaci..znam jednu zensku djevicu(podznak lav)koja ne moze skorpije organski..eto..

x files agent
21.08.2010., 18:50
ja imam takav osjećaj da djevice zbunjuje škorpionska tajanstvenost:ne zna:ko da me žele prokužit al baš nemogu.Al možda samo ja imam takav efekt na njih.
Ali ono uglavnom sam ok s njima

x files agent
21.08.2010., 18:52

ha ha koja sranja:lol::lol:

.:domy:.
21.08.2010., 19:51

Vrlo dobro pogodjeno :)

Kela
21.08.2010., 20:05

da da, super su ti videi, naletih na njih prije kojih pola godine

jako simpaticno iskarikirane karakteristike znakova :D

lothloriens3
29.08.2010., 20:58
da navratim malo do mojih skorpiona :)

kao zena strijelac (u podznaku bik), moram priznati da mi od muskih najvise odgovaraju skorpioni :cerek:
u koga god da se zaljubim (na prvi, drugi ili treci pogled), kad saznam datum rodjenja, to su uvijek skorpioni...
Pa eto, samo da vas pohvalim, imam i prijatelje skorpione, zbilja divna bica ..

Ali kod zenskih skorpiona, bas tipicnih skorpiona, to je cista suprotnost.. nazalost.. s njima nikak na zelenu granu, i nazalost ne podnosimo se.. ali kaj je tu je...

ali muski :cerek::cerek::cerek:

Slizim
31.08.2010., 10:34
da navratim malo do mojih skorpiona :)

kao zena strijelac (u podznaku bik), moram priznati da mi od muskih najvise odgovaraju skorpioni :cerek:
u koga god da se zaljubim (na prvi, drugi ili treci pogled), kad saznam datum rodjenja, to su uvijek skorpioni...
Pa eto, samo da vas pohvalim, imam i prijatelje skorpione, zbilja divna bica ..

Ali kod zenskih skorpiona, bas tipicnih skorpiona, to je cista suprotnost.. nazalost.. s njima nikak na zelenu granu, i nazalost ne podnosimo se.. ali kaj je tu je...

ali muski :cerek::cerek::cerek:

Vjerojatno je razlog sto zenski skorpion nema ono sto ima muski skorpion a sto bi moglo zanmati (u najvecoj mjeri) zenskog strijelca. :lol:

CoverMe
31.08.2010., 16:46
Kažu za Djevice da vole igre toplo-hladno. Sada ispada da jedan Škorpion to radi meni.I nije nimalo ugodno :(

x files agent
31.08.2010., 17:03
Kažu za Djevice da vole igre toplo-hladno. Sada ispada da jedan Škorpion to radi meni.I nije nimalo ugodno :(

ma škorpioni ne igraju toplo hladno oni su jednostavno takvi,priviknut češ se:mig:

paullaa
31.08.2010., 17:12
ma škorpioni ne igraju toplo hladno oni su jednostavno takvi,priviknut češ se:mig:

Točno,
nema neke igre s njima, oni su u biti jednostavni , samo je jedan problem.

zamjeriš im se ..gotov si za njih za dva života...

CoverMe
31.08.2010., 18:09
Mislim jedan dan sve super, tepanje, slatke riječi, dok drugi dan,tišina.Moj je problem,kao i kod večine djevica,iskazivanje osjećaja,ali se trudim,bar prema njemu.Meni treba malo više vremena da se otvorim osobi.Molim za pomoć, kako se ponašati prema jednoj škorpiji.? :D

wizardofOZ
31.08.2010., 18:53
Mislim jedan dan sve super, tepanje, slatke riječi, dok drugi dan,tišina.Moj je problem,kao i kod večine djevica,iskazivanje osjećaja,ali se trudim,bar prema njemu.Meni treba malo više vremena da se otvorim osobi.Molim za pomoć, kako se ponašati prema jednoj škorpiji.? :D

Nemoj nikad nista skrivati jer to Skorpioni ne vole.

Skorpioni su vrlo emocionalni samo to ne pokazuju svima. Zato i jesu veze sa njima u najmanju ruku zanimljive.

x files agent
31.08.2010., 18:58

ja sam skužila da ste vi djevice dosta sramežljive prema iskazivanju osjećaja al ste zato jako jako osjećajan znak. Nemoraš mu puno govorit samo ga onako senzualno pogledaj,to ti kod škorpija uvjek pali.škorpioni su jako tašti htjeli to oni priznat il ne vole oni kad osjećaju da partner ima oči samo za njih.ustvari ako je pravi škorpion nevjeruiem da je i on baš previše otvoren za pokazivanje svojih osjećaja odmah u startu.

paullaa
31.08.2010., 18:58

Skorpioni su vrlo emocionalni samo to ne pokazuju svima. Zato i jesu veze sa njima u najmanju ruku zanimljive.

vatrene i gorke..

Yeo
31.08.2010., 21:02
Evo moje karte:

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_taio_hp.72068.28088.gif&res=63&va=&cid=iy0fileJZofwy-u1283284667

wizardofOZ
31.08.2010., 23:12
vatrene i gorke..

A, cuj....nekak ti je tak u zivotu. Kad je dobro onda je jebeno dobro...kad je lose onda je stvarno lose....

Iskreno, ja mislim da nitko ne bi trebao biti sa Skorpionima u vezi...

Mi smo zlocesti :D

A i tako bi ostalo vise Skorpionki za nas :cerek:

paullaa
01.09.2010., 08:40
A, cuj....nekak ti je tak u zivotu. Kad je dobro onda je jebeno dobro...kad je lose onda je stvarno lose....

Iskreno, ja mislim da nitko ne bi trebao biti sa Skorpionima u vezi...

Mi smo zlocesti :D

A i tako bi ostalo vise Skorpionki za nas :cerek:

plakala bih se da nisam sa škorpijom
a kad sam s njom, žalim svaki sat..

Allesandra_21
02.09.2010., 20:18
Ja sam Skorpija u znaku i podznaku. Nisam neki fan astrologije, dakle nemam neka posebna vjerovanja u to. Ja sam ljubomorna iskljuciva, stavljam seks na prvo mjesto sto me cesto dovodi u slozene situacije, i vjerujem da ne postoji muskarac koji moze da utoli moje putene prohtjeve. Obozavam kozu, stikle, imam i previse samopouzdanja za jednu nisku djevojku. Dakle to se u horoskopu veze mozda za jednu klasicnu skorpiju, ali imam prijateljicu koja je takodjer dupla skorpija i susta suprotnost je od mene. Ona kada obuce koznu haljinu, na moj nagovor izgleda retardirano. Smotana je, nema ni truncicu samopouzdanja, place zbog celulita i sisa koje su se objesile nakon poroda. Sad mi recite gdje je ovdje ta jaka skorpija puna samopouzdanja, vatrena ?
Dakle to je sve do osobnosti, ja se osjecam seksi i u pidjami ona ne. To je to, horoskop nema veze s tim :kava:

x files agent
02.09.2010., 21:26
ja nekako držim do toga da je sexipil u oku promatrača.Kolko puta je meni bio sexy neki tip za kojeg točno vidim da se ne osjeća baš presexy u svojoj koži. Al opet ako čovjek voli sebe i onako kako izgleda tj. prihvača sebe onakvog kakav je pa bilo kojeg bio znaka osjećat će se sexy,samouvjereno i bit će zadovoljan sobom.

tajicab
03.09.2010., 09:22
Kod mene vrijedi ono standardno- dobro slaganje i razumijevanje s jarcima i djevicama, nešto manje s rakovima i ribama. Škorpioni su posebna priča- s njima nikad ništa više od poznanstva. Vatreni kao da su s druge planete iako mi ovnovi prolete kroz neki životni period tijekom vijeka. Sa zračnima se isto ne slažem pretjerano iako sam kao mlađa imala i jedno prijateljstvo i jednu vezu sa blizancima.

x files agent
03.09.2010., 09:32
Kod mene vrijedi ono standardno- dobro slaganje i razumijevanje s jarcima i djevicama, nešto manje s rakovima i ribama. Škorpioni su posebna priča- s njima nikad ništa više od poznanstva. Vatreni kao da su s druge planete iako mi ovnovi prolete kroz neki životni period tijekom vijeka. Sa zračnima se isto ne slažem pretjerano iako sam kao mlađa imala i jedno prijateljstvo i jednu vezu sa blizancima.

a ti si u znaku ???? garant bik

tajicab
03.09.2010., 09:41
a ti si u znaku ???? garant bik

Škorpion!

x files agent
03.09.2010., 09:54
Škorpion!

upssssssssss:mig:

Nini05
07.09.2010., 14:53
iako baš ne vjerujem u horoskop totalno se nalazim u opisu škorpiona. Ja sam škorpion, podznak jarac pa ako mi netko može nešto reći o toj kombinaciji...

x files agent
07.09.2010., 15:54
iako baš ne vjerujem u horoskop totalno se nalazim u opisu škorpiona. Ja sam škorpion, podznak jarac pa ako mi netko može nešto reći o toj kombinaciji...

Vas nije nimalo lako poznavati, jer mnogo toga leži prikriveno ispod površine. Ova kombinacija Vašeg znaka i podznaka je brak između strasti i razuma, uz uvek prisutno osećanje pripadnosti jednom uzvišenom rodu. Žalosne i čeznutljive himere uglavnom nisu prisutne u snovima Škorpije - Jarca, dok se hladnoća i ravnodušnost aktivno bore protiv uzburkanog mora strasti kako bi omogućili organizatorskoj ambiciji da dodje do izraza.

Kada sretnete neku od ovakvih osoba odmah shvatite, po "auri" koja je okružuje, da se ne radi o nekome ko je "kao drugi". U stvari, to su tajanstvene, tvrdokorne i teške osobe! Ovi obazrivci koji ne veruju nikom, pa ni sebi samom, kadri su da na poslu i u drugim obavezama podnesu nadljudske napore. To su fascinantne, rezervisane i napete, katkad zajedljive i zabrinjavajuće ličnosti, opsednute nekim svojim osećanjem krivice, zbog čega su često sumnjičave i oprezne u odnosima sa okolinom. Takođe se mogu zapaziti očigledno neosnovani odbrambeni stavovi. Ali za njih svakako ima objašnjenja u unutrašnjim borbama koje su pomenute...

Jak ste karakter. Brojni su oni koji zahvaljujući takvoj snazi karaktera kao što je Vaša ostaviše traga na ovoj zemlji. Ali - sam bog zna! - koliko je istovremeno Vaš karakter težak... Često ste i mizantrop, nepoverljivi prema ljudima i zainteresovani samo za apsolutno - pravi "usamljeni vuk". Mnogima izgledate ukočeniji nego što ste u suštini. Teško pokazujete svoja osećanja i više ste okrenuti tradicionalnom stilu i konzervativnim vrednostima.

Orijentisani ste na uspeh, autoritet, savesnost i osećate potrebu da se osvedočite u konkretne rezultate svojih napora - važno Vam je da postignete uspeh na materijalnom planu i da se dokažete.... Gledajte da se "otkačite" s vremena na vreme, jer su Vam kao hleb i voda, potrebni ljubav i prijateljstvo.

Skloni ste introspekciji - koju oštar i strpljiv um naglašava i sistematizuje omogućavajući mu da odgonetne svoje unutrašnje tajne i da ih ponekad poveže sa opštim uređenjem sveta. On je kadar da svojom jasnoćom, distancom, logikom i istrajnošću privede uspešnom kraju jedno dugotrajno istraživanje. Budući da ste uporni i odlučno tragate za Istinom, zbog te Vaše aktivnosti se često opečete. Zbog toga se trudite da ojačate svoju ličnost, pokušavate da je čvrsto izgradite, sve dok ne postane neka vrsta oklopa, neosetljiva i ravnodušna prema nestalnim osecćanjima.

Posedujete znatne adute za društveni uspeh i duhovno uzdizanje, pod uslovom da ste u stanju da se stopite sa onim što je ljudsko, da ga osećate kao sopstveno telo, ili da uzdignete svoj zemaljski mikrosvet na kosmički nivo. U suprotnom, živeći u vlasti svojih slabosti mogli bi da potonete mnogo dublje ispod svih tih vrednosti. Budući da ste u velikoj meri i egoista, konformista, okoreli nihilista, i da ste uvereni u ispravnost svojih mnogobrojnih potisnutih želja, skloni ste da tonete u intelektualnu i sentimentalnu samoću, koju polako izgrađujete ubeđeni da ste sposobni da sami potražite (i pronađete!) svoju sreću...
http://www.astro-art.net/

Nini05
07.09.2010., 16:09
x files agent hvala ti puno na odgovoru

arubi
07.09.2010., 16:13
decko i ja smo u podznaku skorpioni...e da sam to znala prije, ne bismo dovde dogurali :rofl:

Slizim
07.09.2010., 17:44

Koliko znam muske skorpione od njih sam dozivljavala samo lijepe rijeci, paznju, konstantnu pomoc (kada sam bila trudna), njeznost (prijatelji i pokoja simpatija). Sto ja znam, nekako ih ne mogu pronaci u onim opisima okrutnosti, ljubomore i posesivnosti. Ali, posto znam sebe, moglo bi to biti i istina.
Meni nije problem podznak skorpion, vec one tri planete u skorpionu u natalu, mislim, meni nije problem, vec drugima. Meni su skorpioni taman trebali da uozbilje i ohrabre sunce u vagi.

Sto da ti kazem? Moras ih voliti onakve kakvi jesu. Oni ce tu ljubav osjetiti.
Medjutim, moras biti hrabra i ne dozvoliti skorpionu da pomisli da si njegov rob.Skorpioni, koliko god bili posesivni i ljubomorni, vole ljude koji imaju svoje misljenje, kontrolu nad svojim bijesom i strahom, dakle hrabra i pametna, a opet da su ti dragi.
U svojim kontaktima sa skorpama nisam se morala tjerati da ih zavolim, simpatija, empatija i sve sto moze strujati je uvijek bilo povoljno i odmah se s njima znalo iz par pogleda bez iti jedne rijeci: skorpe su savrsene, prekrasne, hrabre i meni jako drage.
Sin mi je takodjer podznak skorpion i kod njega u natalu nisu samo 3 planeta u skorpionu, vec4.

Kela
07.09.2010., 18:38
Koliko znam muske skorpione od njih sam dozivljavala samo lijepe rijeci, paznju, konstantnu pomoc (kada sam bila trudna), njeznost (prijatelji i pokoja simpatija). Sto ja znam, nekako ih ne mogu pronaci u onim opisima okrutnosti, ljubomore i posesivnosti. Ali, posto znam sebe, moglo bi to biti i istina.
Meni nije problem podznak skorpion, vec one tri planete u skorpionu u natalu, mislim, meni nije problem, vec drugima. Meni su skorpioni taman trebali da uozbilje i ohrabre sunce u vagi.

Sto da ti kazem? Moras ih voliti onakve kakvi jesu. Oni ce tu ljubav osjetiti.
Medjutim, moras biti hrabra i ne dozvoliti skorpionu da pomisli da si njegov rob.Skorpioni, koliko god bili posesivni i ljubomorni, vole ljude koji imaju svoje misljenje, kontrolu nad svojim bijesom i strahom, dakle hrabra i pametna, a opet da su ti dragi.
U svojim kontaktima sa skorpama nisam se morala tjerati da ih zavolim, simpatija, empatija i sve sto moze strujati je uvijek bilo povoljno i odmah se s njima znalo iz par pogleda bez iti jedne rijeci: skorpe su savrsene, prekrasne, hrabre i meni jako drage.
Sin mi je takodjer podznak skorpion i kod njega u natalu nisu samo 3 planeta u skorpionu, vec4.

ma nema sanse opcenito da Skorpion pokaze odmah svoje mracne strane nekome s kime zeli ostvariti nekakvu vezu. moguce da pripremaju teren, na neki nacin pletu mrezu oko partnera, i tebi cijelo vrijeme lijepo i super, i Skorpioni su tako divni krasni, a onda nakon nekog vremena shvatis da se ni ne sjecas kad je ta veza postala "ozbiljna", u kojem trenutku si postala vezana tolko da ne mozes otici jer ne zelis, i to u nijednom trenutku. i sta je najbolje, svjesna si da zelis potpuno pripadat, a do jucer si bila neovisna i zivjela samo za sebe.
SEKŠI :cerek:

Kela
07.09.2010., 19:14
a treba gledat i logicno: da su Skiorpioni tolko grozni, onda bi Rakovi i Ribe bili definitivno zadnji znak koji bi ih trpio (aj dobro, mozda Ribe jos da, al Rak nema sanse). Skorpion je cak sposobniji doprijeti do Raka, sto je meni totalna misterija kako posto se oni uvrijede na sve zivo. znaci, onda stvarno moras biti oprezan. i strpljiv. i fin. eto samo primjer. takodjer su njezni i ne trpe agresivnost, tako da ne mozemo gvooriti da je Skorpion tipicno otvoreno explozivan. on cak nikad niti nece pobjesniti ako mu osoba ne da ZAISTA dobar povod za to.

ljudi su skloni predrasudama o znakovima bez razmisljanja takodjer i zato sto se snaga automatski veze uz igru otvorenih karata, zapravo, ljudi su skloni vjerovat kojecemu samo zato sto je na povrsini. zapravo, sta se Skorpiona tice, to je puno zahvalniji znak od Ovna recimo, jer nece planut bez razloga, ako je nervozan, nece mu partner trpit zbog toga, bit ce strpljiv i zapravo puno tolerantniji od nekog vatrenog znaka npr. samo, stvar je u tome sto se od jednog Ovna ocekuje da je agresivan i da se svadja cim ga se upozna jer time odise cijelo njegovo bice odma u pocetku, a ljudi se zaseru i pocnu Skorpione prozivati najopasnijima zato sta ona mila curica nije vise tako mila kad ju pokusas iskoristiti. to nema veze s opasnoscu, to je jednostavno pravedno.

VragJeUOvojZeni
07.09.2010., 19:50
a treba gledat i logicno: da su Skiorpioni tolko grozni, onda bi Rakovi i Ribe bili definitivno zadnji znak koji bi ih trpio (aj dobro, mozda Ribe jos da, al Rak nema sanse). Skorpion je cak sposobniji doprijeti do Raka, sto je meni totalna misterija kako posto se oni uvrijede na sve zivo. znaci, onda stvarno moras biti oprezan. i strpljiv. i fin. eto samo primjer. takodjer su njezni i ne trpe agresivnost, tako da ne mozemo gvooriti da je Skorpion tipicno otvoreno explozivan. on cak nikad niti nece pobjesniti ako mu osoba ne da ZAISTA dobar povod za to.

ljudi su skloni predrasudama o znakovima bez razmisljanja takodjer i zato sto se snaga automatski veze uz igru otvorenih karata, zapravo, ljudi su skloni vjerovat kojecemu samo zato sto je na povrsini. zapravo, sta se Skorpiona tice, to je puno zahvalniji znak od Ovna recimo, jer nece planut bez razloga, ako je nervozan, nece mu partner trpit zbog toga, bit ce strpljiv i zapravo puno tolerantniji od nekog vatrenog znaka npr. samo, stvar je u tome sto se od jednog Ovna ocekuje da je agresivan i da se svadja cim ga se upozna jer time odise cijelo njegovo bice odma u pocetku, a ljudi se zaseru i pocnu Skorpione prozivati najopasnijima zato sta ona mila curica nije vise tako mila kad ju pokusas iskoristiti. to nema veze s opasnoscu, to je jednostavno pravedno.

Da,ovo je sve tocno..Skorpion je znak koji puno ocekuje od drugih,ali zauzvrat,puno i daje.Istina je da je to znak dubokih emocija i strasti,kako u dobru,tako i u zlu.A ljudi su po prirodi baksuzi,jedan los postupak neke osobe u pogledu drugih osoba cesto zasjeni 100 dobrih.
Istina je da se sa Skorpijama ne valja igrati,ne trpe izvjestacenost,dvolicnost,izdaju,prevaru i noz u ledja.Tada mogu postati jako okrutni i osvetoljubivi,dugo smisljati osvete u tami svoje sobe:D.
Ali,kako si napisala,Kela,to je samo pravda,jer oni ne mogu ici naprijed dok ne rijese stare dugove.Ja o vecini koje sam upoznala imam samo rijeci hvale.
Ipak,uvijek je u njima neka borba svjetla i sjene,konstrukcije i destrukcije,to san primijetila.Cak i kod sebe.

vision one
07.09.2010., 21:23
ma nema sanse opcenito da Skorpion pokaze odmah svoje mracne strane nekome s kime zeli ostvariti nekakvu vezu. moguce da pripremaju teren, na neki nacin pletu mrezu oko partnera, i tebi cijelo vrijeme lijepo i super, i Skorpioni su tako divni krasni, a onda nakon nekog vremena shvatis da se ni ne sjecas kad je ta veza postala "ozbiljna", u kojem trenutku si postala vezana tolko da ne mozes otici jer ne zelis, i to u nijednom trenutku. i sta je najbolje, svjesna si da zelis potpuno pripadat, a do jucer si bila neovisna i zivjela samo za sebe.

:eek:

takvi su najgori:D...moja majka je skorpija,podznak vaga,mjesec u jarcu..super se slazemo osim sta me konstantno izbacuje iz takta sta o nicem ne prica,nego joj moras citat misli,a mene kao lavu to JAKO zivcira,ja kad nesto mislim ili namjeravam kazem...puno toga drzi u sebi,i nikad nece priznat da joj je tesko.:flop:..inace je super:cerek:

Kela
07.09.2010., 21:44
:eek:

takvi su najgori:D...moja majka je skorpija,podznak vaga,mjesec u jarcu..super se slazemo osim sta me konstantno izbacuje iz takta sta o nicem ne prica,nego joj moras citat misli,a mene kao lavu to JAKO zivcira,ja kad nesto mislim ili namjeravam kazem...puno toga drzi u sebi,i nikad nece priznat da joj je tesko.:flop:..inace je super:cerek:

meni je ćaća Riba, zamisli tek njegove depresije. taj se duri i nitko nema pojma zasto. i umire vec posljednjih 15 godina :rofl: ne izlazi iz kuce, lijeze u 7 navecer i boji se aditiva iz hrane ko vrag isusa. i to su sve razlozi za depresiju, a ako mu ne citamo misli, onda se naduri :D

vision one
07.09.2010., 21:51
meni je ćaća Riba, zamisli tek njegove depresije. taj se duri i nitko nema pojma zasto. i umire vec posljednjih 15 godina :rofl: ne izlazi iz kuce, lijeze u 7 navecer i boji se aditiva iz hrane ko vrag isusa. i to su sve razlozi za depresiju, a ako mu ne citamo misli, onda se naduri :D

omg,hahaha..hmm..meni su do sad pasali decki ribe..po emotivnom pitanju,ali malo su pre pasivne tako da je puklo..:rolleyes:

a majka mi je super,energicna,vesela,poduzetna,organizirana,nije tmuran tip,ko sta se za skorpije inace veze,ali ta samozatajnost me nervira do neba..:visi:..ne kuzim zasto covijek nemoze iskomunicirat svoje zelje nego misli da mi ostali imamo telepatske sposobnosti :D i oko toga se konstantno kacimo hahahaha,ali inace je sve super,najbolja je:cerek:

S.C.
07.09.2010., 23:18
ne kuzim zasto covijek nemoze iskomunicirat svoje zelje nego misli da mi ostali imamo telepatske sposobnosti :D

Zato kaj ih i sama pred sobom zatomljava :D

x files agent
08.09.2010., 01:04
a lavovima je teško to skužit kod škorpiona da mi kad smo potišteni često to rješimo sami sa sobom, netreba nam društvo da mu pričamo tužaljke niti itko da nas tješi.Dok recimo lavovi su puno otvoreniji i prije če se povjerit nekome. To je kod lavova uredu ali mi jednostavno nismo takvi. A štaš.....

dorinne
08.09.2010., 01:26
ja sam, hajdemo reci ,astrološki agnostik,no postajem nekako sve vise uvjerena da u astrogiji ima mnogo toga vise nego sto sam ranije mislila.naime,cijeli svoj zivot,odnosno,od kad me sjecanje sluzi na sebe mamim muske skorpione.vecinu mojih simpatija,potencijalnih deckiju,ali i deckiju su bili skorpioni ili su imali ascendent u skorpionu.najduzu i jedinu pravu ozbiljnu vezu,imala sam sa duplom skorpom,a vec malo duze vrijeme vidjam se sa bikićem kojem sam tek nedavno saznala da je u podznaku sta drugo nego li skorpion. :D .da,skorpije imaju zaista nesto magneticno u sebi,nesto jaaako meni privlacno,ali ponekad i odbojno.primjetila sam da o njima mogu postati vrlo lako ovisna, pa makar se otimala njihovom pikantnom karakteru kojem bi se naposljetku, a posebice njihovom sarkasticnom humoru,i generalno fascinantnoj energiji kojom zrace i prepustala.na moju zalost,niti jedan odnos sa njima nije zavrsio prebajno...sebe sam oduvijek smatrala poprilično slobodnom osobom,osobom koja se ne prepusta samo tako lako pa sa sigurnoscu mogu reci da mi je taj meni jedan od najzanimljivijih znakova u cijelom zodijaku omogucio da se prepustim i vise nego sto sam to ranije znala.mozda mi je trebalo samo jos malo vremena. onoliko koliko je potrebno astrološkoji ribici da se prepusti,oslobodi i ne pobjegne ;)

škorpijice,ostanite takve kakve jeste,ali smanjite ljubomoru i budite strpljiviji,tolerantniji,manje skloni paranoji i prije svega pocnite vjerovati...vjerovati partneru koji vam se daje jer ukoliko cete sumnjati u njega,a sto se ponekad zna dogadjati,priznale vi to ili ne, bezrazlozno, postoji velika vjerojatnost da cete ga od sebe svojim stavom polako poceti gubiti, plašiti i udaljiti.
ponekad je potrebno pustiti da bi se nesto i dobilo :)

Slizim
08.09.2010., 09:19

DA. Biti osvojen od strane skorpiona je zaista "biti osvojen". Kako, kada, na koji nacin, ne znas, samo znas da bez nje/njega ne moes zamisliti svijet. I to nije samo u vezama musko-zensko, braku, itd. To je prisutno i u prijateljstvima, radnim prijateljstvima, okolini.
OSoba osvojena od strane skorpiona upravo "ne zeli otici" jer joj taj "otrov" koji je ubrizgan u njene/njegove zile previse neophodan da bi ga se neko odrekao. Evo malo romantike, nema veze, dobro je.

Slizim
08.09.2010., 09:29

....to je jednostavno pravedno. Da to je sustina gledanja na pravednost.
Ovan ce se odmah pobuniti i malo ko ce se usuditi ici na kartu prevare. Medjutim kod curice skorpiona ona nece odmah reagirati, ali neka vas ne zavara to vrijeme provedeno u otkrivanju pocinitelja, razmatranju stete, osvete i nacina osvete. Jer, sto vise vremena prodje od pokusaja da neko nesto nepravedno uzme ili nesto drugo ucini skorpiji, do vremena kada se stvari rasciscavaju, kazna ce biti tea i destruktivnija.
To su stvari gdje se skorpa i ovan bitno razlikuju. Niti jedan niti drugi znak ne mogu ici dalje ni u poslovnom odnosu dok se stvari ne rasciste. Medjutim, nacin i pojavni oblik rasciscavanja i kane su potpuno razliciti.
Kod skorpe se odnosi mogu popraviti i ponovo "zavaariti" samo onda ako je greska pocinjena u potpunom neznanju bez namjere i pokvarene pozadine.
Ovnu je to svejedno on ide dalje bez obzira je li se radilo o osobi koja ce ponovo to uradit i raniti ovna kada on to ne ocekuje. Skorpiji se to ne moze dogoditi jer on takve eliminira nakon duzeg promisljanja i jos teze omazde. Zato ni malo zastanu i u svojoj glavi izvrte film a onda lagano u akciju.:cerek:

vision one
08.09.2010., 09:35
a lavovima je teško to skužit kod škorpiona da mi kad smo potišteni često to rješimo sami sa sobom, netreba nam društvo da mu pričamo tužaljke niti itko da nas tješi.Dok recimo lavovi su puno otvoreniji i prije če se povjerit nekome. To je kod lavova uredu ali mi jednostavno nismo takvi. A štaš.....

aha..drzite u sebi pa kad to pukne i kad se drugi pitaju koji k**** ti je,onda vas niko ne voli i ne razumije...:cerek:

Kela
08.09.2010., 09:55

no,drugacija je to pravednost od jarcevske/saturnovske. cak se usudjujem reci da je Skorpion "bolji" od Jarca utoliko sto je emocionalno vezan, tj. emocije su mu najbitnije - i da, zato nece ostro reagirati na neciju pogresku ako zna da u pozadini nema neke dublje namjere. naravno, treba Skorpionu vremena kako bi uopce shvatio IMA LI dublje namjere uopce. a i ako je uz nekoga emocionalno vezan, to igra bitnu ulogu. iako upravo radi tog aspekta, Skorpion ce teze tolerirati i podnositi nepravdu nekoga tko mu je emocionalno blizak - tocnije, to ce ga jace pogoditi. zato i ima potrebu za destruktivnosu. jer je preosjetljiv. inace, Skorpioni takodjer mogu vrlo cesto biti "zaludjeni" nekim i idealizirat osobu. u to sam se uvjerila s vremenom, iako sam mislila da su tome skloni samo Vatreni znakovi (pricam o onoj naivnoj zaludjenosti). uvjerila sam da Skorpioni takodjer mogu prelaziti preko puno toga, pogotovo dok su jos nesigurni u sebe i cesto razne stvari znaju dopustat bas partneru (sad se opet vracam na onu da je Skorpion prvenstveno emocionalan). nakon svega, cak znaju biti povrijedjeniji/razocaraniji nego Ovnovi kad im netko unisti ono tipicno naivno vjerovanje u ljude. samo je razlika opet tu izmedju ta 2 znaka - Skorpion je sklon idealiziranju osoba s kojima ima duboku emotivnu vezu, a Ovan i ljudi koje je samo jedanput u zivotu vidio.,

Saturn, naprotiv, oznacava pravdu bez ikakve milosti. on reagira na sam cin - za svaki cin snosis posljedicu. ne gleda se kontext, pozadina, pogotovo ne nikakve emocije i "ispravnost" pocinitelja, tj. koliko je pocinitelj losa/dobra osoba. za sve jednako.

nevanevičicaa
08.09.2010., 16:19
JA SAM jarac , ali škorpion mi je podznak. koliko je on bitan ? jer jarac i škorpion mi se čine dvije tot suprotnosti. :ne zna:

wizardofOZ
08.09.2010., 23:30

Barem nama Skorpionima.

Ovan ce se odmah pobuniti i malo ko ce se usuditi ici na kartu prevare. Medjutim kod curice skorpiona ona nece odmah reagirati, ali neka vas ne zavara to vrijeme provedeno u otkrivanju pocinitelja, razmatranju stete, osvete i nacina osvete. Jer, sto vise vremena prodje od pokusaja da neko nesto nepravedno uzme ili nesto drugo ucini skorpiji, do vremena kada se stvari rasciscavaju, kazna ce biti tea i destruktivnija.

Kada Skorpion nekog kaznjava jer je procijenio da tu kaznu zasluzuje onda kaznjava na nacin koji je najoptimalniji. Uzme si vremena, skupi sve podatke koji su mu potrebni i onda odmjeri kaznu.

Meni se cini da su Skorpije puno promisljenije u kaznjavanju. Mogu strpljivo cekati godinama na osvetu. Ja osobno nikad ne bi prevario Skorpionku...jednostavno znam kako razmislja :)

To su stvari gdje se skorpa i ovan bitno razlikuju. Niti jedan niti drugi znak ne mogu ici dalje ni u poslovnom odnosu dok se stvari ne rasciste. Medjutim, nacin i pojavni oblik rasciscavanja i kane su potpuno razliciti.
Kod skorpe se odnosi mogu popraviti i ponovo "zavaariti" samo onda ako je greska pocinjena u potpunom neznanju bez namjere i pokvarene pozadine.
Ovnu je to svejedno on ide dalje bez obzira je li se radilo o osobi koja ce ponovo to uradit i raniti ovna kada on to ne ocekuje. Skorpiji se to ne moze dogoditi jer on takve eliminira nakon duzeg promisljanja i jos teze omazde. Zato ni malo zastanu i u svojoj glavi izvrte film a onda lagano u akciju.:cerek:

Ima razlike izmedu osvete kod Skorpije i ovna....kad ti se Skorpion osvecuje znas zasto, znas da ce biti bolno i znas da si zasluzio. I ako si mudar nikad se vise ne dovedes u takvu situaciju :D

AFRODITA69
08.09.2010., 23:56

daaaaaaaaa,jako jako su emotivni....

AFRODITA69
08.09.2010., 23:59
Barem nama Skorpionima.

Kada Skorpion nekog kaznjava jer je procijenio da tu kaznu zasluzuje onda kaznjava na nacin koji je najoptimalniji. Uzme si vremena, skupi sve podatke koji su mu potrebni i onda odmjeri kaznu.

Meni se cini da su Skorpije puno promisljenije u kaznjavanju. Mogu strpljivo cekati godinama na osvetu. Ja osobno nikad ne bi prevario Skorpionku...jednostavno znam kako razmislja :)

Ima razlike izmedu osvete kod Skorpije i ovna....kad ti se Skorpion osvecuje znas zasto, znas da ce biti bolno i znas da si zasluzio. I ako si mudar nikad se vise ne dovedes u takvu situaciju :D

to je istina...oni ce cekati godine ali ce te kazna stici.a oko prevare su najgori.ali isto tako kad vole,onda stvarno vole i nema sanse da te povrede.

AFRODITA69
09.09.2010., 00:00
DA. Biti osvojen od strane skorpiona je zaista "biti osvojen". Kako, kada, na koji nacin, ne znas, samo znas da bez nje/njega ne moes zamisliti svijet. I to nije samo u vezama musko-zensko, braku, itd. To je prisutno i u prijateljstvima, radnim prijateljstvima, okolini.
OSoba osvojena od strane skorpiona upravo "ne zeli otici" jer joj taj "otrov" koji je ubrizgan u njene/njegove zile previse neophodan da bi ga se neko odrekao. Evo malo romantike, nema veze, dobro je.

osjetih to i ne mogu bez moje skorpijice :cerek: i kad je zlocko ipak mi je naj naj naj drazi!

lorina
17.09.2010., 17:27
Naprosto obožavam škorpije :cerek: Možda zato što sam rak, možda što sam u podznaku bik, pa su mi škorpije u 7. kući, a možda i zbog marsa u škorpionu :D Koji god da je razlog mnogo vas :K

bijelimiš
18.09.2010., 08:08
ja sam riba s podznakom škorpie
i mrzim vas uglavnom
kvarite mi ugled ribe
pod vašim znakom se osvetim npr mozda bivsoj, pa on kao pička pobjegne dok riba ostane kajati se sama u svojim emocijama
škorpije:flop::flop::flop::flop::flop::flop:

lorina
18.09.2010., 10:34
Zanimljivo ... često čujem da ljudi ne vole svoj podznak ... Hej a jell voliš bikove - oni su ti u 7. kući (trebalo bi po svemu da ih doživljavaš kao idealne partnere)???

x files agent
18.09.2010., 12:57
i mrzim vas uglavnom
kvarite mi ugled ribe
pod vašim znakom se osvetim npr mozda bivsoj, pa on kao pička pobjegne dok riba ostane kajati se sama u svojim emocijama

škorpion nikad ne pobjegne ko pička. To je tvoja ribica kriva bu hu hu:rofl:

x files agent
18.09.2010., 16:16
ali nego moram pitat zašto svi volite pisat na temi škorpiona za osvetoljubivost,mislim koji ku..ac??????

kaj palite aute svojim bivšima ili koji vrag? ja nisam još u svom okrženju čula da neki škorpion je neku osvetu napravio svojem bivšem.
Osveta bi za mene bila razumni čin jedino da neko naudi nekoj osobi do koje je meni stalo,ali ovo da me recimo neki tip ostavi ili koji več vrag pa šta ču mu se ić osvečivat,najbolja je osveta pokazat ljudima da ti nije više stalo i to je to

Vega_21
18.09.2010., 16:34
ali nego moram pitat zašto svi volite pisat na temi škorpiona za osvetoljubivost,mislim koji ku..ac??????

kaj palite aute svojim bivšima ili koji vrag? ja nisam još u svom okrženju čula da neki škorpion je neku osvetu napravio svojem bivšem.
Osveta bi za mene bila razumni čin jedino da neko naudi nekoj osobi do koje je meni stalo,ali ovo da me recimo neki tip ostavi ili koji več vrag pa šta ču mu se ić osvečivat,najbolja je osveta pokazat ljudima da ti nije više stalo i to je to

Da,slažem se s tobom sa svime što si rekla,samo neki se ljudi znaju nekome osvetiti i bez da žrtva zna da se taj osvetio

flamini
18.09.2010., 16:59
mene je moja škorpionka nedavno prevarila nakon više od godinu dana veze...
i to sa nekim klošarom....sad hoće natrag...kaže da je popila i pogriješila....al nema natrag

da zaključimo:

dolje škorpionke :flop::flop:

yuma
18.09.2010., 17:06
i to sa nekim klošarom....sad hoće natrag...kaže da je popila i pogriješila....al nema natrag

da zaključimo:

Glavno da svi škorpione uzdižu u nebo!Meni nikad nisu sjeli,ni muški ni ženski,imaju mi nešto creepy u sebi i zrače mi negativnom energijom.
Nisam imala negativna iskustva s njima i nikad mi nijedan škorpion nije ništa loše napravio,ali oprezna sam sa njima.Imala sam davno prijateljicu škorpionku koje sam se jedva riješila,a i dan danas kad se sretnemo zna mepogledati onim svojim ubojitim pogledom kao da sam joj ne znam šta napravila.Čekam njenu osvetu već godinama..:lol::rofl:

x files agent
18.09.2010., 17:14
ha ha a svi uzdižete neki znak kad ste zaljubljeni pa onda kenjate he he... smješno smješno

flamini
18.09.2010., 17:21
Glavno da svi škorpione uzdižu u nebo!Meni nikad nisu sjeli,ni muški ni ženski,imaju mi nešto creepy u sebi i zrače mi negativnom energijom.
Nisam imala negativna iskustva s njima i nikad mi nijedan škorpion nije ništa loše napravio,ali oprezna sam sa njima.Imala sam davno prijateljicu škorpionku koje sam se jedva riješila,a i dan danas kad se sretnemo zna mepogledati onim svojim ubojitim pogledom kao da sam joj ne znam šta napravila.Čekam njenu osvetu već godinama..:lol::rofl:

a šta ćeš..ne leže ti.

ma meni su i dalje škorpioni najdražni znak s kojim se najbolje razumijem..i sa muškim i sa ženskim pripadnicima..neću valjda zbog ove promijenit mišljenje....i kad čitam ove opise škorpiona više prepoznajem sebe nego neke prave škorpione koje poznajem:rofl:

al razočaranje je ogromno i morat će zbog toga platit :(

Kela
18.09.2010., 17:23
a šta ćeš..ne leže ti.

ma meni su i dalje škorpioni najdražni znak s kojim se najbolje razumijem..i sa muškim i sa ženskim pripadnicima..neću valjda zbog ove promijenit mišljenje....i kad čitam ove opise škorpiona više prepoznajem sebe nego neke prave škorpione koje poznajem:rofl:

a ostat ces s njom? :D

flamini
18.09.2010., 17:26
a ostat ces s njom? :D

naravno da ne

zašto to pitaš???

Kela
18.09.2010., 17:27
pa ucinilo se da oces posto si napisao da ce morat platit za to - nisam bas navikla da osobe koje misle prekinut vezu, da imaju potrebu se osevcaivat.

flamini
18.09.2010., 17:32
pa ucinilo se da oces posto si napisao da ce morat platit za to - nisam bas navikla da osobe koje misle prekinut vezu, da imaju potrebu se osevcaivat.

veza je već prekinuta i nema natrag.....al platit će...kad sam ljut i razočaran opasniji sam od najopasnijeg škorpiona:mad:

yuma
18.09.2010., 17:33
a šta ćeš..ne leže ti.

Da,ne leže mi,iako kažem,nemam neka razočaravajuća iskustva s njima pa da to mogu time opravdati.Jednostavno im ne vjerujem,ne vjerujem u njihove dobre namjere,uvijek imam osjećaj da nose neku masku..Dobro,ova moja prija bivša jevjerojatno taj niži tip škorpiona,pa ima poprilično loših osobina,koje meni ne pašu,ali i drugi škorpioni s kojima sam u kontaktu mi ne leže.Naši razgovori uvijek prije završe nego počnu,ili uopće ne počnu.:ne zna:
Zato mi nisu jasni svi oni strijelci koji uzdižu škorpione??Mi smo potpuno različiti.

flamini
18.09.2010., 17:39
Da,ne leže mi,iako kažem,nemam neka razočaravajuća iskustva s njima pa da to mogu time opravdati.Jednostavno im ne vjerujem,ne vjerujem u njihove dobre namjere,uvijek imam osjećaj da nose neku masku..Dobro,ova moja prija bivša jevjerojatno taj niži tip škorpiona,pa ima poprilično loših osobina,koje meni ne pašu,ali i drugi škorpioni s kojima sam u kontaktu mi ne leže.Naši razgovori uvijek prije završe nego počnu,ili uopće ne počnu.:ne zna:
Zato mi nisu jasni svi oni strijelci koji uzdižu škorpione??Mi smo potpuno različiti.

ovo je već klišej, al ne možeš gledat samo položaj sunca:D gleda se cijeli natal

ti zasada nisi imala dobra iskustva sa škorpionima,al to ne znači da i svi ostali strijelci neće imat

x files agent
18.09.2010., 17:54

a gle nikome od nas iste stvar nepašu,to šta tebi nepašu škorpionu ok nemoraju ti pasat ali ja kad sad pročitam tvoje postove imam dojam da tebi sad da dođe neka osoba s njom se složiš i pričaš i ona ti kaže da je škorpion, da češ ti složit facu ko da te neko hoće zadavit:ne zna:
Malo mi je to glupa. Isto kad moja frendica nafrlji nos kad neki frajer kaže da je Vaga (bivši joj bio glup,lijen...) šta je meni glupo jel opet nemožeš baš tako generalizirat i nedat ljudima priliku i to odmah na prvu,reko pa nisu sve vage takve.
Al ok tvoj stav,tvoje razmišljanje:mig:

yuma
18.09.2010., 17:57
ovo je već klišej, al ne možeš gledat samo položaj sunca:D gleda se cijeli natal

ti zasada nisi imala dobra iskustva sa škorpionima,al to ne znači da i svi ostali strijelci neće imat

Ma nisu to nikakva loša iskustva,zaista nisu..jednostavno neslaganje karaktera.
Tako jei sa muškima i sa ženskima.Iako moram priznati da se u tim odnosima više trude oni prema meni,nego ja prema njima,ali to mi djeluje uvijek lažno,pa zato imam neku zadršku prema njima.:ne zna:
Strijelci zaista mogu sa svima,ne znam u čemu je kvaka.:mig:

.:domy:.
18.09.2010., 18:06
veza je već prekinuta i nema natrag.....al platit će...kad sam ljut i razočaran opasniji sam od najopasnijeg škorpiona:mad:
Nemoj me shvatit kao klepetalo i zloću, ali .... zar si zaista očekivao seksualnu vjernost škorpije? :confused:

Veće su ti šanse da ćeš naći bika koji mrzi klopu i lovu ili vodenjaka i strijelca koji obožava vezanost, sputanost, jednoumlje i boravak u sobici 2 sa 2 :D

Nastranu šalu ... ne isplati se osvećivati njima, jer je najveća osveta odstraniti ih zauvijek iz života i prekinuti APSOLUTNO bilo kakav kontakt s njima (ovo uključuje i toliko "nebitne" SMS-iće).

Reina
18.09.2010., 18:12
ovo sa opraštanjem, bi odmah potpisao moj muž.
ja sam škorpionka i po tom pitanju mu je jako teško sa mnom.:rofl:

a kako vi izračunavate koji je znak u kojoj kućo ili tako nešto?
može li to meni netko izračunati?:D

S.C.
18.09.2010., 19:20

Normalno, ipak ti imas Mjesec u Skorpiji, mislim da je to neusporedivo gore po pitanju emocija i veza :D :trk: Inace, zao mi je zbog nesrece :(

lorina
18.09.2010., 19:26

da zaključimo:

Mogla te je prevariti i neka strelčica ili ovnica nisu svi isti, okani se ljubomore i osvete, tako nikad nećeš naći novog partnera sa kojim ćeš uživati. Odseci svoje emotivne repove

skorpija_strela
18.09.2010., 19:31
a šta ćeš..ne leže ti.

sigurno te je prevarila zbogg neceg drugog u karti jer su skorpe najodaniji znak:ne zna:
sta joj je asc j gde joj je Mesec

a ako joj je jak Mars moze biti da je i to
takvi ljudi lepo razdvoje bitno i nebitno:rofl:

AFRODITA69
18.09.2010., 22:17
muz mi je skorpa i super mi pase-saliveno!tata mi je isto ali me nervira a poznanica isto pa ju ne mogu prozvakati i nemamo nista ama nista zajednickog...takod a nije sve u znaku bas..iako su ima svima neke tocke iste.

sunidhi
18.09.2010., 23:39

da zaključimo:

auuuu,kakva šteta.......navijala sam za vas od početka :(

i ne,nemoj promjeniti mišljenje o škorpionkama zbog jedne poremećene.
naravno da ćeš joj se osvetit,ali strašno,neka boli do smrti........ne posustaj!crkla dabogda!nažalost,postoji jedna vrsta škorpionki koje dobijaju sve u ljubavi, ali džabe,one uvijek traže novi k......:ne zna:

iskreno ti želim ponovo jednu škorpionku,ali ovaj put pravu :mig::D

ivopop
19.09.2010., 02:12
da zaključimo:

kako si dozvolio da te skorpija prevari ??:facepalm::zvrko:

kakav je natal tvojoj skorpionki ??

nije to do natala
:misli: iskreno, ne vjerujem ti ni rijec....nemoj se ljutiti :misli: rak s mj u sko koj coolira na prevaru skorpije hmmmm ???

helooou

flamini
19.09.2010., 09:02
kako si dozvolio da te skorpija prevari ??:facepalm::zvrko:

eto. pobijegla mi je s lanca

kakav je natal tvojoj skorpionki ??

podznak blizanci,mjesec u raku,venera u jarcu,mars u škorpionu itd

nije to do natala

ne znam do čega je,a nije me ni briga...bitch

:misli: iskreno, ne vjerujem ti ni rijec....nemoj se ljutiti :misli: rak s mj u sko koj coolira na prevaru skorpije hmmmm ???

helooou

luda riba:zvrko: od kud ti da kuliram??? vjeruj mi, ne želiš ni znat kakve mi se misli motaju glavom...ovo mi je prvi put da sam prevaren

flamini
19.09.2010., 09:39
inače hvala svima na podršci....ne da mi se svima odgovarat

i dalje su škorpioni najbolji znak:cerek:

tiki66
19.09.2010., 13:04

Obicno nam neke ideje padaju na pamet a da ni sami ne shvacamo da je to osveta.
Ima svakakvih vrsta skorpiona, a oni pravi ce izvesti osvetu samo ako se osjecaju iskoristeno, izigrano, nasamareno itd.

Slizim
19.09.2010., 13:08
i mrzim vas uglavnom
kvarite mi ugled ribe

Postujem tvoje iskustvo.
Medjutim, ovdje je skorpion mogao ribici samo pomoci da prestane stalno cmizdriti optuzivati cijeli svijet za nepravdu koju je riba sama sebi namjestila :eek:
Ribe su sklone uvijek, ne samo da se drugom objese oko vrata, vec da mu objese i svoje probleme i krivice,sto skorpion, svjestan sebe, nikad sebi ne bi dozvolio.
Zato, budi sretna i iskoristi ono sto imas (ako je sve kako kazes)?:rofl:

Slizim
19.09.2010., 13:16
Ma nisu to nikakva loša iskustva,zaista nisu..jednostavno neslaganje karaktera.
Tako jei sa muškima i sa ženskima.Iako moram priznati da se u tim odnosima više trude oni prema meni,nego ja prema njima,ali to mi djeluje uvijek lažno,pa zato imam neku zadršku prema njima.:ne zna:
Strijelci zaista mogu sa svima,ne znam u čemu je kvaka.:mig:

Strijelci mogu sa svima ali samo povrsno. Za duboko razumijevanje strijelci nemaju vremena. Kada naidju na nekoga ko se ne slaze s njima potrosice strijelci brdo energije da dokazu svoje iako uopce nisu ni mislili ulazii u rasprave.
A skorpion voli da rascisti sve do kraja. I ne podnosi povrsna prijateljstva.
Kada treba nekom istresti "navodnu istinu" u lice strijelac ce prvi potrcati. Ali kada se njemu istrese "ocigledna istina" u lice strijelac ce reci da neko generalizira i klet ce se kako on nikad nije u to vjerovao niti mislio, da je takva situacija bila. Ne volite da vam se kaze sto se misli.
Skorpion ce istjerati svoje kakva god cijena bila u pitanju ako je zaista u pravu. On je sve samo nije povrsan. Jedino sto najvise mrze u ivotu su idaja i glupi ljudi. Ovo posljednje mozda je na prvom mjestu.
Ne mgu se oteti utisku da na ovom forumu ima vise nizih tipova strijelaca nego visih, pa nemojte vjerovati uopce u astrologiju, ali tako je.

yuma
19.09.2010., 13:35
Strijelci mogu sa svima ali samo povrsno. Za duboko razumijevanje strijelci nemaju vremena. Kada naidju na nekoga ko se ne slaze s njima potrosice strijelci brdo energije da dokazu svoje iako uopce nisu ni mislili ulazii u rasprave.
A skorpion voli da rascisti sve do kraja. I ne podnosi povrsna prijateljstva.
Kada treba nekom istresti "navodnu istinu" u lice strijelac ce prvi potrcati. Ali kada se njemu istrese "ocigledna istina" u lice strijelac ce reci da neko generalizira i klet ce se kako on nikad nije u to vjerovao niti mislio, da je takva situacija bila. Ne volite da vam se kaze sto se misli.
Skorpion ce istjerati svoje kakva god cijena bila u pitanju ako je zaista u pravu. On je sve samo nije povrsan. Jedino sto najvise mrze u ivotu su idaja i glupi ljudi. Ovo posljednje mozda je na prvom mjestu.
Ne mgu se oteti utisku da na ovom forumu ima vise nizih tipova strijelaca nego visih, pa nemojte vjerovati uopce u astrologiju, ali tako je.

Strijelac ne voli oko sebe imati ljude koji sišu energiju i miču se od tih ljudi,a upravo ti uporno trče za nama (poput moje prije škorpionke),i ne shvaćaju da ih ne želimo u društvu.Strijelac se neće nikada pošto poto pokušati svidjeti i nametnuti drugima,ak smo ti dobri ok,ako nismo,ćao,što se ne bi reklo za neke druge,pa takve su i vage.Trče okolo ko muhe bez glave i tlače ljude,ali meni to zna biti simpatično,dok god ne postane naporno.
No ovo nije topic o strijelcima (a ti očito samo jedva čekaš da se opet obrušiš na strijelce) i vagama,nego škorpionima.:mig:

bijelimiš
19.09.2010., 15:13
Postujem tvoje iskustvo.
Medjutim, ovdje je skorpion mogao ribici samo pomoci da prestane stalno cmizdriti optuzivati cijeli svijet za nepravdu koju je riba sama sebi namjestila :eek:
Ribe su sklone uvijek, ne samo da se drugom objese oko vrata, vec da mu objese i svoje probleme i krivice,sto skorpion, svjestan sebe, nikad sebi ne bi dozvolio.
Zato, budi sretna i iskoristi ono sto imas (ako je sve kako kazes)?:rofl:

uh, nemoj tako o ribama, one vole tuđe probleme i krivice uzeti na sebe, zato ih nekad uzimaju za mazohiste. a svoje probleme i krivice duboko drže u svojoj povučenosti i teško da češ ih ikad prepoznat a kamoli dobit na sebe.
a da si kao ribe stalno namještamo nepravdu - dal bi bilo smisla, poludili bi odavno. no škorpion nam može pomoči što se tiče cmizdrenja, ali onda smo otrovne škorpije, ne emotivne ribe
i da primjetim zadnju rečenicu: šta ja to imam da iskoristim ako je sve kako kažem

S.C.
19.09.2010., 19:19
Strijelac ne voli oko sebe imati ljude koji sišu energiju i miču se od tih ljudi,a upravo ti uporno trče za nama (poput moje prije škorpionke),i ne shvaćaju da ih ne želimo u društvu.Strijelac se neće nikada pošto poto pokušati svidjeti i nametnuti drugima,ak smo ti dobri ok,ako nismo,ćao,što se ne bi reklo za neke druge,pa takve su i vage.Trče okolo ko muhe bez glave i tlače ljude,ali meni to zna biti simpatično,dok god ne postane naporno.
No ovo nije topic o strijelcima (a ti očito samo jedva čekaš da se opet obrušiš na strijelce) i vagama,nego škorpionima.:mig:

Cuj, ak ces vec generalizirati, onda ipak trebas znati da Skorpioni ne trce ni za kime... a osobito ne za Strijelcima koji misle kako im oni samo sisu energiju (naravno, podrazumijevam da si joj kao pravi Strijelac rekla sto mislis o njoj) :mig:

yuma
19.09.2010., 19:28
Cuj, ak ces vec generalizirati, onda ipak trebas znati da Skorpioni ne trce ni za kime... a osobito ne za Strijelcima koji misle kako im oni samo sisu energiju (naravno, podrazumijevam da si joj kao pravi Strijelac rekla sto mislis o njoj) :mig:

Ha,onda ja imam neke čudne škorpe oko sebe jer sve i jedna,uglavnom ženska škorpa je htjela biti sa mnom u društvu više nego ja s njima,pa onda ne znam.Ono što mi se nimalo ne sviđa kod njih je njihov cinizam i nesigurnost,te stalna potreba da im se dokazuje prijateljstvo.To je naporno.Ja ovoj svojoj priji nisam ništa ni trebala govoriti jer je shvatila sama sve i čak mi se ispričala zbog mnogih stvari koje je napravila i shvatila da nije bila u redu.Ja sam joj oprostila jer nisam zlopamtilo,ali nisam imala potrebu za njenim društvom i maknula se,što očito ona nikad nije preboljela i zaboravila,pa je sad otrovnija nego je bila prije.:mig:

S.C.
19.09.2010., 19:38
Ha,onda ja imam neke čudne škorpe oko sebe jer sve i jedna,uglavnom ženska škorpa je htjela biti sa mnom u društvu više nego ja s njima,pa onda ne znam.Ono što mi se nimalo ne sviđa kod njih je njihov cinizam i nesigurnost,te stalna potreba da im se dokazuje prijateljstvo.To je naporno.Ja ovoj svojoj priji nisam ništa ni trebala govoriti jer je shvatila sama sve i čak mi se ispričala zbog mnogih stvari koje je napravila i shvatila da nije bila u redu.Ja sam joj oprostila jer nisam zlopamtilo,ali nisam imala potrebu za njenim društvom i maknula se,što očito ona nikad nije preboljela i zaboravila,pa je sad otrovnija nego je bila prije.:mig:

Bome cudne... Jer nekako mi se normalno cini da kad ti netko (po)kaze da nema potrebu za tvojim drustvom, neces navaljivati na njega... neovisno o znaku u horoskopu... Pogotovo ne ponosne Skorpe...

Zapravo najprije bi se dozivjelo od Strijelaca da cak i nakon toga oni optimisticno i samouvjereno (i neki bi rekli naivno) misle da se osoba salila ili je promijenila misljenje... :D Strijelci inace drze do prijateljstva i jako im je bitno da su sa svima OK, da se nitko ne ljuti na njih ili im nesto zamjera... :ne zna:

yuma
19.09.2010., 19:53
Bome cudne... Jer nekako mi se normalno cini da kad ti netko (po)kaze da nema potrebu za tvojim drustvom, neces navaljivati na njega... neovisno o znaku u horoskopu... Pogotovo ne ponosne Skorpe...

Zapravo najprije bi se dozivjelo od Strijelaca da cak i nakon toga oni optimisticno i samouvjereno (i neki bi rekli naivno) misle da se osoba salila ili je promijenila misljenje... :D Strijelci inace drze do prijateljstva i jako im je bitno da su sa svima OK, da se nitko ne ljuti na njih ili im nesto zamjera... :ne zna:

Da,strijelci jako drže do prijateljstava,i to sa ljudima koje cijene.Ali strijelac neće pošto poto ostati u nekom prijateljskom (i ljubavnom) odnosu ako ga taj odnos opterećuje,i u tom će se trenutku okrenuti i otići.To što druga strana ne shvaća,to je njihov problem.Ali nekako uvijek sve dođe na svoje,pa i oni s vremenom progledaju.
Ja nemam neraščišćenih odnosa sa nikim i nije me sram nikog pogledati u oči,što nije slučaj sa nekim ljudima sa kojima sam bila dobra,uključujući i ovu škorpiju.

Slizim
19.09.2010., 19:58
uh, nemoj tako o ribama, one vole tuđe probleme i krivice uzeti na sebe, zato ih nekad uzimaju za mazohiste. a svoje probleme i krivice duboko drže u svojoj povučenosti i teško da češ ih ikad prepoznat a kamoli dobit na sebe.
a da si kao ribe stalno namještamo nepravdu - dal bi bilo smisla, poludili bi odavno. no škorpion nam može pomoči što se tiče cmizdrenja, ali onda smo otrovne škorpije, ne emotivne ribe
i da primjetim zadnju rečenicu: šta ja to imam da iskoristim ako je sve kako kažem

S ribama sam previse subjektivna jer su mi caca i svekrva SVEKRVA u znaku ribe, tipicne ribe. MEdjutim, moj nesretni mjesec je u ribama a sve ostalo u skorpionu, biku, jarcu i raku. Emotivnost i otrov to sam ja. Razumijem te, ali, ipak radije pokazi onu svoju skorpionsku stranu, manje ces patiti.
Kada god sam dala ljudima svoje srce (mars mi je u raku) redovito sam stradala. Sada sam cesce skorpion (3 planeta su mi u skorpionu) i cak se i radujem kada mogu da odradim sve do kraja, neobicno sam mastovita u svemu i kreativna. Venera mi je u skorpionu.
Volim skorpijice, razumijem ih samo pogledom, one mene takodjer. Kada smo skupa malo pricamo ali zajedno sinkronizirano djelujemo.

Slizim
19.09.2010., 20:06

Ta tvoja prija uopce ne lici na skorpiona. Mozda u natalu ima blizance ili ribe.
Skorpion kada prestane s nekim da se druzi na neugdan nacin (ili da se neko prestane s njim druziti) prekrizi tu osobu kao da se ta osoba nije ni rodila.
Ja cak i gledam kroz te osobe i nista me ne moze dirnuti a sunce mi nije u skorpionu vec sam podznak i 3 planeta.
Ali poznajem dosta skorpa i postujemo se, ali svaka/svaki ima svoju crtu preko koje se ne moze i ne smije. Jedino, ako si pravi prijatej. Skorpe nemaju puno prijatelja, ali ono sto imaju ipak ne bi bio neki strijelac. Strijelac je povrsan i mze biti pravi prijatelj samo sam sebi. Nevjeran je i sebi i drugima i za skorpu potpuno nepogodan osim da ga se posalje da kupi kruh pod uvjetom da ne sretne nekog drugo strijelca i blizaca i zaboravi i na kruj i sto je bilo prije sat vremena. :eek:
Strijelac se voli druziti, voli drugima pomagati, ali nema dubinu povjerljive osobe,dubinu koju skorpe traze. Skorpe hoce sve, a strijelci nemaju ni za sebe sebe, a kamo li za neke druge.

Slizim
19.09.2010., 20:13
Da,strijelci jako drže do prijateljstava,i to sa ljudima koje cijene.Ali strijelac neće pošto poto ostati u nekom prijateljskom (i ljubavnom) odnosu ako ga taj odnos opterećuje,i u tom će se trenutku okrenuti i otići.To što druga strana ne shvaća,to je njihov problem.Ali nekako uvijek sve dođe na svoje,pa i oni s vremenom progledaju.
Ja nemam neraščišćenih odnosa sa nikim i nije me sram nikog pogledati u oči,što nije slučaj sa nekim ljudima sa kojima sam bila dobra,uključujući i ovu škorpiju.

STrijelci hoce da drugi budu korektni s njima. A ova recenica: ".... i utom ce se trenutku okrenuti i otici" govori da se ponekad ponasaate netakticno, nekorektno, impulsivno, bez objasnjenja. A zasto bez objasnjenja? Jer, strijelac ni sam ne zna definirati sto ga tjera na akciju. Nepromisljeni, nagli, bezezni, iskreni gdje iskrenost ne treba, neiskreni gdje je iskrenost potrebna pogotovo kod naglih odlazaka.
A kada strijelca neko odjebe (kao npr. ja) onda telefonskim poziima nekorektno se ponasate, prijetite, zivkate novog momka ili necijeg supruga i koristite se svim nedopustenim da se vratite na staro i da vas neko ponovo hoce.
To je jedna cudna situacija s vama. Kada sa strijelcem neko postupi kao gore i u tom ce se renutku okrenuti i otici" vi jednostavno poludite, a drugi to ne smiju raditi, to je samo za vas rezervirano.
Zahvaljujem svom skorpionu u natalu sto se nije dao navuc na tanak led vec je bar dvoje strijelaca galantno otpremio kao neodgovorne i bezvezne osobe koje nisu vrijedne prevelikog truda.
Nema ljutnje, a ako je vec bude,molim te nemoj puno pjeniti, znam da ti nije stalo osim da potrosis vrijeme na neku svadjicu.

yuma
19.09.2010., 20:30
STrijelci hoce da drugi budu korektni s njima. A ova recenica: ".... i utom ce se trenutku okrenuti i otici" govori da se ponekad ponasaate netakticno, nekorektno, impulsivno, bez objasnjenja. A zasto bez objasnjenja? Jer, strijelac ni sam ne zna definirati sto ga tjera na akciju. Nepromisljeni, nagli, bezezni, iskreni gdje iskrenost ne treba, neiskreni gdje je iskrenost potrebna pogotovo kod naglih odlazaka.
A kada strijelca neko odjebe (kao npr. ja) onda telefonskim poziima nekorektno se ponasate, prijetite, zivkate novog momka ili necijeg supruga i koristite se svim nedopustenim da se vratite na staro i da vas neko ponovo hoce.
To je jedna cudna situacija s vama. Kada sa strijelcem neko postupi kao gore i u tom ce se renutku okrenuti i otici" vi jednostavno poludite, a drugi to ne smiju raditi, to je samo za vas rezervirano.
Zahvaljujem svom skorpionu u natalu sto se nije dao navuc na tanak led vec je bar dvoje strijelaca galantno otpremio kao neodgovorne i bezvezne osobe koje nisu vrijedne prevelikog truda.
Nema ljutnje, a ako je vec bude,molim te nemoj puno pjeniti, znam da ti nije stalo osim da potrosis vrijeme na neku svadjicu.

Strijelac nikada neće otići bez razloga,a onaj tko traži objašnjenje često ostane neugodno iznenađen zašto je otišao.Mi smo vrlo tolerantni,ali kad netko to konstantno iskorištava i smatra nas bezazlenima,ostane šokiran kad strijelac pokaže zube.
Ovo drugo,da kad nas netko odjebe,da prijetimo,zovemo??To je potpuno suludo jer mi imamo prevelik ponos da bi na taj način pokazivali kako smo povrijeđeni.Kad vidimo da nas netko ne želi,mi najčešće odemo dalje i mislimo da ta osoba gubi.To je tako.Ne patimo predugo,možda je samo ego povrijeđen punih 5 minuta.:mig:

VragJeUOvojZeni
19.09.2010., 23:14
Aj,ovo vam je tema o skorpijama,a ne strijelcima..ne znam,meni leze i jedni i drugi,zbog snaznog pecata i Skorpije i Strijelca u natalu..istina je i da Skorpion i Strijelac jedno drugom u vezi mogu mnogo toga ponuditi,jedno od drugog dosta i nauciti,jer su oba znaka zanimljiva i kompleksna,svaki na svoj nacin..
Ono sto mene povrijedi,jest to kad mene netko odjebe bez adekvatnog objasnjenja,kao sto mi se nedavno dogodilo..da mi je makar podastrla bilo koji suvisli razlog,lakse bi mi bilo..i ta je osoba u meni izazvala sirok spektar emocija,od bijesa,boli i nevjerice zbog njezine indirektnosti i nacina na koji je to napravila,do rezignacije i potrebe da je vise nikad ne vidim i ne cujem..radilo se o Blizancu..a na ovaj nacin moze reagirati bilo koji hor.znak,sasvim je nevazno je li se radi o Skorpijama,Strijelcima,Djevicama..
Istina je da ima raznih tipova Skorpiona..kako oni inace zrace jaku energiju,nekad i nesvjesno,zbog snaznog emotivnog ustroja,kad su povrijedjeni i ostavljeni,doista znaju pokazati sirok raspon destruktivnih emocija,ali sigurno nece spasti na to da se nastoje opet uvaliti u zivot osobe koja ih je odbacila,jer njihov ponos ne moze progutati taj postupak i sve prepustiti zaboravu..
A Strijelci mi spadaju u najdraze znakove,i muskarci Strijelci su mi jako privlacni(Mars mi je u Strijelcu,indikator tipa muskaraca kojim me sexualno privlace)..veseli,pametni,sirokog duha,avanturisti..ma da rijec kazem protiv njih..:D

ivopop
20.09.2010., 19:48
luda riba:zvrko: od kud ti da kuliram??? vjeruj mi, ne želiš ni znat kakve mi se misli motaju glavom...ovo mi je prvi put da sam prevaren
hej flamini sorry mislo sam da ti je post neka shala,neka racja forum fora :)
mislim,stvarno .... da skorpija prevari raka sa mjesecom u skorpiji ... ne vjerujem jer takav rak bira ozbiljnu, razumnu skorpiju koja se dobro kontrolira i po defaultu to je 1god max 4 god veza pa :Placebo: brak ... takav rak ne bira "lost in space" skorpiju.
:ne zna: nema logike.... ljubomorno i intuitivno sunce,ljubomorni i intuitivni mjesec ne bi to dozvolili.:zmaj::)
da takav rak izabere nevjernu skorpiju sanse su 1000:1

ipak....
:Pivo:

flamini
20.09.2010., 22:43
hej flamini sorry mislo sam da ti je post neka shala,neka racja forum fora :)

ajde nemoj me sad zajebavat:mig: stvarno ja sa vama ribama nikad neću na zelenu granu

mislim,stvarno .... da skorpija prevari raka sa mjesecom u skorpiji ... ne vjerujem jer takav rak bira ozbiljnu, razumnu skorpiju koja se dobro kontrolira i po defaultu to je 1god max 4 god veza pa :Placebo: brak ... takav rak ne bira "lost in space" skorpiju.

iako mislim da si se malo previše uživio u astrologiju ima nešto u tome što si napisao....ne znam dal me više peče sama prevara ili to što sam pogriješio, jer inače jako dobro čitam ljude..pogotovo što se cura tiče, nikad nebi bio sa nekom glupačom...iako se ova moja prije nego što je završila samnom ponašala kao tupača.........mijenjala je dečke kao čarape i itd....al nisam ja nju "izabrao"...privlačnost je bila prevelika....i vjerovao sam da će se promijenit dok je samnom....i promijenila se...više se nije ponašala kao balavica...bar do prošle subote

:ne zna: nema logike.... ljubomorno i intuitivno sunce,ljubomorni i intuitivni mjesec ne bi to dozvolili.:zmaj::)
da takav rak izabere nevjernu skorpiju sanse su 1000:1

čuj "dopustio"....ja sam njoj vjerovao i nisam je gušio svojom ljubomorom....meni se te večeri nije dalo izlazit van,ona je sama otišla s prijateljicama i eto :) al bar je priznala

anabe
21.09.2010., 11:08
Ja nikako nemogu shvatiti odakle privlačnost između strijelca i škorpiona!!!!?
Po mom mišljenju,veoma smo različiti-stavovi,pogled na život,postupci,ponašanje,da dalje ne nabrajam..
Kako se onda uspiju povezati i razumijeti??

yuma
21.09.2010., 11:53
Po mom mišljenju,veoma smo različiti-stavovi,pogled na život,postupci,ponašanje,da dalje ne nabrajam..

To i mene fascinira i zanima jer znam jako puno parova u toj kombinaciji,više ženski strijelac/muški škorpion nego obrnuto.Mene nikada nijedan škorpion nije privukao,dapače,baš me odbijaju,a bilo ih je par koji su me htjeli prikliještiti.:ne zna:

VragJeUOvojZeni
21.09.2010., 12:00

Puno su ti vazniji medjusobni aspekti njihovih planeta,kad ides procjenjivati sanse za uspjeh veze dvoje ljudi...Medjusobni odnosi njihova 2 Sunca govore samo o odnosu u grubim crtama,i to samo kad je rijec o tipicnim pripadnicima..Pa i kad se radi o tipicnom Strijelcu i Skorpiji,njihova se veza,ako vec ne u trajne,nikako ne moze ubrojiti u nezanimljive-na kraju krajeva,radi se o dvjema osobama koje vole rizik i avanture,samo sta je Strijelac po tom pitanju opusteniji,a Skorpija fatalisticka.Ni u krevetu im ne bi tribalo biti lose,na kraju krajeva:D:D.A oboje su zanimljive i snazne licnosti i mogu jedno drugo snazno zaintrigirati.Strijelca mopze gusiti posesivnost Skorpiona,kao i povremeni pesimizam i mracne emocije,a Skorpiona moze zasmetati Strijelceva prevelika opustenost,optimizam(ako ga Skorpija smatra neutemeljenim) i nesklonost cvrstom vezivanju..ali ulaganjem odredjenog napora da se usklade,njihova veza stvarno moze biti nezaboravna-pa trajalo koliko trajalo..:D

anabe
21.09.2010., 12:33
Ja sam strijelac,a partner škorpion!Dugo smo u vezi,no ja još uvijek nemogu shvatiti kako uspjevamo :)
Razmišljanje nam je skroz različito,sam pogled na vezu nam se ne slaže,on je fleksibilniji od mene makar bi ja to kao trebala biti ;)
Uglavnom,jednom mi je netko rekao,da nezna tko bi imao toliko razumijevanja za moje mušice koje se svaki dan pojavljuju,osim njega!
Zato jer je on škorpion i jednostavno se neda smesti!Na neki način to ignorira,dok bi vjerovatno netko drugi odavno poludio na to!
U biti,više sam svjesna naših mana :)))Mene živcira prcanje,a njega moje kompliciranje oko svega,jer ja,naravno,moram uvijek biti u pravu:D
Brzo ulazimo u sukob,ali se brzo i pomirimo pa je možda i to jedan od odgovora,no svjesna sam da se još uvijek u potpunosti ne razumijemo,a možda nikad
ni nećemo pa mi je sve to,u najmanju ruku fascinantno :D

Mcmurphy
21.09.2010., 12:50
anabe, govoriš samo o poziciji Sunca.

Ako se razumješ malo na astrologiju znaš, koliko ima još drugi faktora u karti.

anabe
21.09.2010., 13:02
Pa,ne razumijem se baš :)
Voljela bi izračunati svoju i njegovu natalnu kartu.U biti,pokušavala sam jednom,ali nisam nista shvatila:(
Zna netko neki link?