PDA

View Full Version : Čestitka

Rain
27.09.2003., 20:00
:top: :s :lux: :klap: :tulum: :cheer: :Pivo: :cice:

Kimi Räikkönen

Anđeo
27.09.2003., 20:45
Kimi!! Mclaren! Mclaren! David!
:cice: :cheer: :lux: :zivili: :tulum: :zivili: :lux: :cheer: :cice:
Kimi!! Mclaren! Mclaren! David!

Damson
28.09.2003., 09:07
Anđeo kaže:

:cice: :cheer: :lux: :zivili: :tulum: :zivili: :lux: :cheer: :cice:

Svi ti smajlici i veseljici slikovito prikazuju Kimijevo slavlje? :D

Mislim da bi mu bilo draze da ste mu cestitali ovako :-/ ili mozda ovako :-\

smile
28.09.2003., 14:13
Kimi is the best:cerek: :klap: :driver:

posmatrač
28.09.2003., 20:47
smile kaže:
Kimi is the best:cerek: :klap: :driver:

Jee ahaa :D

Schumi rulez!!

FiA
28.09.2003., 21:38
Nda... čestitka Kimiju... :klap:

Rain
29.09.2003., 06:18
ko vas jeb**, ne dirajte mi kimija :clint:

smile
29.09.2003., 14:17
ko je najbolji???:misli: :misli:
KIMI :jumping: :lux: :jumping: :cheer:

Tommy
29.09.2003., 17:12
cekaj, jesam ja prospavao jucerasnju utrku ili je kimmi 2 ???

ko je najbolji???

Schumi!

Damson
29.09.2003., 17:14
Tommy kaže:
cekaj, jesam ja prospavao jucerasnju utrku ili je kimmi 2 ???

ko je najbolji???

Schumi!

Ti si na temelju jucerasnje utrke zakljucio da je Schumi najbolji a Kimi los?
Vrlo zanimljivo... Bravo...

Tommy
29.09.2003., 17:33
Damson kaže:
Ti si na temelju jucerasnje utrke zakljucio da je Schumi najbolji a Kimi los?
Vrlo zanimljivo... Bravo...

nisam ja to zakljucio na temelju prosle utrke... ja sam to zakljucio jos '94.... ali mi je bilo cudno sta ovaj lik otvara novi post o tome kako je Kimmi najbolji a zavrsio je IZA Schumacher...

Rain
29.09.2003., 20:27
Tommy kaže:
nisam ja to zakljucio na temelju prosle utrke... ja sam to zakljucio jos '94.... ali mi je bilo cudno sta ovaj lik otvara novi post o tome kako je Kimmi najbolji a zavrsio je IZA Schumacher...

pa, da malo pratiš ovaj forum, ili da si barem malo pismen, možda bi shvatio da je ova čestitka došla neposredno nakon kvalifikacija, na kojima je Kimi bio pola sekunde brži od Schumachera.

usput, lik se registrirao na ovom forumu kada i ti ali ima puno više postova od tebe kako na formuli 1 tako i općenito na Internet Monitor Forumu.

Damson
29.09.2003., 20:39
Rain Bow kaže:
usput, lik se registrirao na ovom forumu kada i ti ali ima puno više postova od tebe kako na formuli 1 tako i općenito na Internet Monitor Forumu.

Kakve to veze ima?

Tommy
29.09.2003., 22:52
Damson kaže:
Kakve to veze ima?

da tocno tako kakve??

well... never mind...

Rain
29.09.2003., 23:32
apsolutno nikakve, ali u tome i jeste poanta zar ne:) sve da imam i samo jedan post, moj nick bi još uvijek bio Rain Bow a ne lik.

čudno kako si se uhvatio toga, :misli: jesi barem skužio zašto je otvoren ovaj topic??

FiA
30.09.2003., 07:35
Rain Bow kaže:
jesi barem skužio zašto je otvoren ovaj topic??
Ja jesam... :D
A ak' ovak' nastavite, nećete morat previše pogađat' zakaj je topic zatvoren.

Anđeo
30.09.2003., 20:47
FiA di Montezemolo kaže:
Ja jesam... :D
A ak' ovak' nastavite, nećete morat previše pogađat' zakaj je topic zatvoren.
:angel: Iz ljubomore?:misli: :zubo:

Anđeo
30.09.2003., 20:49
Damson kaže:
Kakve to veze ima?
Ima, moraš slušati onoga tko ima više od tebe, to je nepisano pravilo!:D Vidi kakva slučajnost, ja imam najviše!:angeleye: :D

Rain
01.10.2003., 14:50
Anđeo kaže:
Ima, moraš slušati onoga tko ima više od tebe, to je nepisano pravilo!:D Vidi kakva slučajnost, ja imam najviše!:angeleye: :D

Veliki vođo, ponizno čekamo tvoje postove :s :s

Krsto
01.10.2003., 18:10
Rain Bow kaže:
pa, da malo pratiš ovaj forum, ili da si barem malo pismen, možda bi shvatio da je ova čestitka došla neposredno nakon kvalifikacija, na kojima je Kimi bio pola sekunde brži od Schumachera.

Mrak kako ste očajni da si već čestitate i na kvalifikacijama. Kimi je bio pola sekunde brži od Schumija. Koje dostignuće! Kao što se pokazalo, to mu je pomoglo da i utrku završi s istom prednošću.

smile
01.10.2003., 18:51
:lol: :lol: :lol: :lol: :zubo: :zubo: :rozi: :lol: :lol:

preatorian
02.10.2003., 12:16
Kimi je bio i ostao veliki talent. Strah me je samo da nikada ne preraste "talent". Ukoliko ga iduće sezone Montoya zasjeni, Kimi koji je ionako za reklamu (čitaj novac-sponzore) totalna truba neće dugo opstati u Mclarenu.
Ova sezona mu je bila relativno laka jer nije imao šta izgubiti. Mlad vozač sa dovoljno kredita kod Denisa, očajan drugi vozač koji nije ni samom sebi konkurencija.
Iduće godine će mladac biti od početka sezone pod drukom, pa ćemo vidjeti da li je dorastao F1 Cirkusu.
Tendencija - Nije.

Krsto
02.10.2003., 15:21
Mislim da Kimi ima potencijala za prvaka. A da je leden, preleden, jest. Na tiskovnoj konferenciji u Americi nakon utrke držao se kao da je progutao govno. Šugav stav i stil...

Damson
02.10.2003., 16:48
Krsto kaže:
A da je leden, preleden, jest. Na tiskovnoj konferenciji u Americi nakon utrke držao se kao da je progutao govno. Šugav stav i stil...

Za razliku od Schumachera... uvijek me iznenadi veseljem, jer od njemaca san navika na ponasanje poput Oliver Khana... ili engleza Tima Henmana...

Krsto
02.10.2003., 18:01
Damson kaže:
Za razliku od Schumachera... uvijek me iznenadi veseljem, jer od njemaca san navika na ponasanje poput Oliver Khana... ili engleza Tima Henmana...
Schumacher se uvijek veseli pobjedi, poznat je njegov skok proslave na podiju...

Blackbird
02.10.2003., 22:12
Damson kaže:

Još od 1994.g. poznat je po svojim veseljima... ;)

Anđeo
03.10.2003., 10:55
Krsto kaže:
Mislim da Kimi ima potencijala za prvaka. A da je leden, preleden, jest. Na tiskovnoj konferenciji u Americi nakon utrke držao se kao da je progutao govno. Šugav stav i stil...
Svako ima pravo da se veseli i tuguje kako hoće. Ne može se na osnovu njegova veselja pričati o tome kakav je čovjek a to vrijedi i za Šumija.

Anđeo
03.10.2003., 10:57
Rain Bow kaže:
Veliki vođo, ponizno čekamo tvoje postove :s :s
Hvala, ali ulizivanjem nećeš ništa postići!:p :D Ja ču i dalje biti pravedan!:angeleye::D