PDA

View Full Version : Dodir u tramvaju ili autobusu

stranice : 1 2 [3] 4

zanzy
10.03.2010., 13:26
slaba godina,ocito.
ili su mi se kriteriji povisili.
ili mi se vid pogorsao:ne zna:
a ovo sto ti pitas vise sam sretala na otvorenom nego u tramvaju.

Naravno, u tramvaju se vozi socijala...penzići i zapušeni tipovi :rofl:

a ovo što valja, vidi se kroz staklo na tramvaju

night dream
10.03.2010., 14:23
Naravno, u tramvaju se vozi socijala...penzići i zapušeni tipovi :rofl:

a ovo što valja, vidi se kroz staklo na tramvaju

hvala:D

zanzy
10.03.2010., 14:54
hvala:D

Srećo moja nije to upućeno tebi...tako ispada

Ja sam imao jedno iskustvo iz autobusa...17 godina, maturalac.

Krenuli smo, i ovaj moj kompić s kime sam sjedio, otišao je prema kraju busa, zbog jedne cure, da ne duljim...on je otišao sjediti iza, a kod mene je došla ova druga cura, prijateljica od ribe koju je on muljao.

Nije moglo biti bolje jer je imala najbolju guzu u razredu, ali i tipa 3 godina starijeg, tako da joj mi nismo uopće bili zanimljivi i nitko kod nje nije ništa pokušavao. Dakle, ne jebe me 5 %, okrenula se leđima, namjestila i zaspala.

Što je put išao dalje, ona je sve više i više s tom svojom mesnatom guzom "ulazila" u moje područje, njena je guza bila na mojemu bedru. Kurac mi se digao i čitavim putem nije se spuštao (osim kada bi stali). Ni oka nisam sklopio. Kad smo došli na odredište od višesatne erekcije jaja su me toliko boljela da nisam mogao ni hodati. :cerek:

Sycho
10.03.2010., 17:10
Jednom bila guzva i morao sam sjesti na prvo mjesto iako mi je pravilo bilo da to nikad ne radim (jer uvijek dode 1220 baba i deda koje me onda mrko gledaju pa se moram dici)..i nakon nekog vremena u autobusu bilo sve puno...vecinom babica koje idu iz placa doma ili dedeka koju idu od doktora, itd..znaci omjer u minibusu 1 na prvom sicu, na zadnjem jedna cura a izmedu 12230904904 babica...

I tak autobus stane na stanici i idu babe van jedna po jedna...sa stakama, kosarama, vrecicama, guzva je,autobus je mali, ja na sicu kod izlaza...SVAKA BABA koja je isla van me primila za koljeno, nogu, ruku, sa svojim suhim rukama stiskale...pohotne babice...da da rekle one da je zato da lakse izađu van ali znam ja bolje!!! ZNAM JA!!!

ink
10.03.2010., 17:28
ja se ne vozim javnim prijevozom, ali ako se na neku curu naslonim u svom autu, nek zna da je bilo slučajno :)

U javnom prijevozu fakat ima frikova svakakvih. Još dok sam bio u srednjoj i išao doma , naletio sam na lika ,pijanca, koji je u tramvaju meni pričao o domovinskom ratu. Jbg, mp3 radi čuda samo Vol. na Max. i to je to.

Otton
10.03.2010., 17:37
slaba godina,
vise na otvorenom nego u tramvaju.

:p:p :top:

lighty
10.03.2010., 23:37
Ja sam u busu popušio šamarčinu jer sam se nalijepio na guzu svoje drage.:ne zna:

Naime, ušao sam u bus i skužio bivšu (tada smo bili zajedno) i naravno "genijalno" odlučio da je malo tiltam. Pa sam joj se nalijepio na guzu. Pa se ona odmakla, što me nije pokolebalo i opet sam se nalijepio. Tako se onda odmicala, a ja lijepio dok se na kraju nije okrenula i iz okreta mi zalijepila šamarčinu da sam zvijezde vidio. Jest da me odmah skužila i stala mi se ispričavati (u biti ja sam se njoj trebao ispričati), ali su me svi tako mrko gledali da smo se oboje pokupili van na idućoj stanici. Nisam se baš pokazao kao osobito nadareni perv. :cerek:

Eh da, jednom sam se sa bivšom (drugom bivšom) vozio tramvajem, ali je bila takva gužva da smo završili malo dalje jedno od drugog. I tako zujim u njezinom pravcu i skužim da joj se neki perv lijepi na guzu, a ona se odmiče. Recimo samo da sam ga dohvatio i taman da ga lijepo naučim manirima kad smo stali na stanici i u panici mi se uspio istrgnuti i pobjeći van. Pričale su mi i cure s kojima sam bio i frendice da im se to događa s vremena na vrijeme, ali sam mislio da pretjeruju i napuhavaju stvari dok to nisam vidio. Nakon toga sam uveo pravilo da cura s kojom jesam od mene redovito na poklon dobije pepper spray. :kava:

night dream
11.03.2010., 07:36
Srećo moja nije to upućeno tebi...tako ispada

Ja sam imao jedno iskustvo iz autobusa...17 godina, maturalac.

Krenuli smo, i ovaj moj kompić s kime sam sjedio, otišao je prema kraju busa, zbog jedne cure, da ne duljim...on je otišao sjediti iza, a kod mene je došla ova druga cura, prijateljica od ribe koju je on muljao.

Nije moglo biti bolje jer je imala najbolju guzu u razredu, ali i tipa 3 godina starijeg, tako da joj mi nismo uopće bili zanimljivi i nitko kod nje nije ništa pokušavao. Dakle, ne jebe me 5 %, okrenula se leđima, namjestila i zaspala.

Što je put išao dalje, ona je sve više i više s tom svojom mesnatom guzom "ulazila" u moje područje, njena je guza bila na mojemu bedru. Kurac mi se digao i čitavim putem nije se spuštao (osim kada bi stali). Ni oka nisam sklopio. Kad smo došli na odredište od višesatne erekcije jaja su me toliko boljela da nisam mogao ni hodati. :cerek:

ma kuzim...:top:
a kako nisi mogao hodati,a 3 noge si imao?!:ne zna:
e da mi se sad hoce netko naljepiti u tramvaju....smrc:(

marina085
11.03.2010., 08:52
Očito je ponuda drpača katastrofalna - stari, prljavi, ružni, zapušteni

Sve neki ultra ljigavi i bolesni tipovi

Ima li netko neki lijepi doživljaj u tramvaju...da ste osjetile pored sebe nešto mlado, zgodno, mišićavo,mirisno...da nije bio nepristojan, da vas nije drpao,... a da ste ga ipak poželjele

Otprilike. Desilo mi se i u Zagrebu i u Splitu, i to u par navrata. A da ne pričam o "upadima". :rolleyes:

Lastan
11.03.2010., 08:59
a kako nisi mogao hodati,a 3 noge si imao?!:ne zna:
Sjebano je to koordinirati. Vjeruj mi. :kava:

night dream
11.03.2010., 09:00
Sjebano je to koordinirati. Vjeruj mi. :kava:

nemrem probati,pa vjerujem,ali ne zalim ga:D

zuzu24
11.03.2010., 09:04
danas sam doživio tako neugodno pipkanje u busu, uglavnom da ne duljim.

bila je gužva i normalno morao sam stajati jer ulazim na 18 stanici :mad: a iza mene koka od kojih 30 godina sa cicama ko dve lubenice. I kako se sa daljnim stanicam gužva povećavala, počinjem ja osjećati njene cice na svojim leđima :cerek: i kad u jednom trenutku onaj glupi zetovac ( ko mu vozačku dade ) naglo zakoči i ona me sa tim cicama pogodi posred leđa oliko jako da mislim da su mi napukli 5 i 6 kralježak :o... i još u svom tom kaosu me primila za dupe, odmah sam svatio da me je namjerno primila...

pa ajde mi reci šta da radim sada?? da je tužim za seksualno uzmeniravanje i nanošenje fizičke i duševne boli?? :rofl:

night dream
11.03.2010., 09:06

bila je gužva i normalno morao sam stajati jer ulazim na 18 stanici :mad: a iza mene koka od kojih 30 godina sa cicama ko dve lubenice. I kako se sa daljnim stanicam gužva povećavala, počinjem ja osjećati njene cice na svojim leđima :cerek: i kad u jednom trenutku onaj glupi zetovac ( ko mu vozačku dade ) naglo zakoči i ona me sa tim cicama pogodi posred leđa oliko jako da mislim da su mi napukli 5 i 6 kralježak :o... i još u svom tom kaosu me primila za dupe, odmah sam svatio da me je namjerno primila...

pa ajde mi reci šta da radim sada?? da je tužim za seksualno uzmeniravanje i nanošenje fizičke i duševne boli?? :rofl:

vrati joj istom mjerom!ovlas padni cijelim tijelom na nju-ionako ima (po opisu) dobre airbagove!

edi_bosanceros
11.03.2010., 09:09

i meni se jednom desila slicna situacija
jeben osjecaj kad se od lovca pretvoris u lovinu
:rofl::rofl:

Lastan
11.03.2010., 09:11
De šuti, ženo.
Ne samo da je zajebano koordinirati, nego ni hlače nisu prikladno dizajnirane. Pa nastane gužva, pa stišće, pa u vražju mater… zamisli kako bi tebi grudnjak bio udoban da ti iskoči treća sisa.

zuzu24
11.03.2010., 09:20
vrati joj istom mjerom!ovlas padni cijelim tijelom na nju-ionako ima (po opisu) dobre airbagove!

pa da se još od njih odbijem i odletim na nekog gorilu :rofl:

night dream
11.03.2010., 09:22
De šuti, ženo.
Ne samo da je zajebano koordinirati, nego ni hlače nisu prikladno dizajnirane. Pa nastane gužva, pa stišće, pa u vražju mater… zamisli kako bi tebi grudnjak bio udoban da ti iskoči treća sisa.

:lol:
ja ne nosim grudnjak:D
a pricas o guzvi-ko da imas mrcinu koju moras motati oko noge!
pa nije da ti u tramvaju gaze po njemu.:cerek:

Dragonborn
11.03.2010., 10:14
Rijetko se vozim javnim prijevozom, ali u zadnje vrijeme zbog nemogućnosti parkinga u centru grada ponekad koristim u tramvaj. Prije dva tjedna sam stajala u tramvaju i iza mene je stao dečko od nekih 25-30 godina. Bila je gužva, ali je ipak stajao malo preblizu mojoj pozadini. Nakon par trenutaka sam osjetila njegovu muškost koju je bez imalo srama stiskao uz moju guzu. Pravila sam se da to ne primjećujem i nakon dvije stanice sam izašla van gdje sam i planirala. Moji osjećaji su se miješali od ljutnje, preko ugode do srama. Zanima me kako bi vi, drage moje cure, na to reagirale.

Moje jedino iskustvo tog tipa iz tramvaja i mogu reći da je vrlo ugodno:

Dakle,
u doba još studentskih dana, vračao sam se s posla (noćna smjena) oko pola dva noćnim tramvajem iz Malešnice prema centru. I tako vozim se ja i gledam svoja posla kadli do mene doleti nekakav curetak, oko 18 godina valjda 1-2 gore dole, zagrli me, poljubi, nasmije se i ode van iz tramvaja.

Eto to je moja uspomena na manijake iz tramvaja. Vrlo mi je draga :)

Inače vidio sam onog lika koji se baca ženama po nogama na djelu.

night dream
11.03.2010., 10:17
Moje jedino iskustvo tog tipa iz tramvaja i mogu reći da je vrlo ugodno:

Dakle,
u doba još studentskih dana, vračao sam se s posla (noćna smjena) oko pola dva noćnim tramvajem iz Malešnice prema centru. I tako vozim se ja i gledam svoja posla kadli do mene doleti nekakav curetak, oko 18 godina valjda 1-2 gore dole, zagrli me, poljubi, nasmije se i ode van iz tramvaja.

Eto to je moja uspomena na manijake iz tramvaja. Vrlo mi je draga :)

Inače vidio sam onog lika koji se baca ženama po nogama na djelu.

da,ima jedan koji gladi cipele,ja sam ga cesto sretala.sjedne na stepenice ii pocne gladiti cipele.a jadan....

sex-addict
11.03.2010., 10:27
Pih.. dosadne teme do boga..

Ak ima neka da ispriča, kako ju je tip prasnuo u tramvaju, naguženu na štangu za držanje, ok, vrijedno čitanja, a ovo.. :flop:

Mlaćenje prazne slame.. :kava:

Mazarin
11.03.2010., 10:30
Tramvaj ili BUS je najpoželjnije mjesto za (ne)ugodne dodire.
Naime uvjek ima neka hodajuća smrdučina unutra, bilo žemska ili muška, tak da me baš šlata Renata Sopek prije bih se zbljuvao, nego uzbudio.
Vrlo vjerovatno tak i zdrave žene rezoniraju......

zanzy
11.03.2010., 10:31

Bilo mi je 17 godina tek...maturalac...smotan ko sajla...a ona se okrenula na drugu stranu i zaspala...tu su počeli problemi. Utgnuta guza u trepericama, tj. gornji guz na pola moga bedra i tako 2 - 3 sata. Onda puza za pišanje, pa ponovo 2- 3 sata "mučenja". Nisam od uzbuđenje oka mog'o sklopiti.

E da mi je sadašnje iskustvo, ne bi se mučio...izdrkao bih se kod prvog stajanja, pa na slijedećem stajanju još jednom...:rofl:

Najbolje, u cijeloj priči je da mi nismo cijelim putem riječ progovorili, ona je čitavo vrijeme spavala s gornjim guzom na mom bedru k'o da je to savim normalno.

I bilo je normalno - za nju. Njoj je bilo važno samo da se udobno smjesti i da spava. Imala je dečka veslača od 20 godina, a ja sam bio 17-godišnji kreten koji je do tada, pičku vidio samo jednom u životu. Hormoni su divljali. :rofl:

zanzy
11.03.2010., 10:35
Pih.. dosadne teme do boga..

Ak ima neka da ispriča, kako ju je tip prasnuo u tramvaju, naguženu na štangu za držanje, ok, vrijedno čitanja, a ovo.. :flop:

Mlaćenje prazne slame.. :kava:

Dobro kažeš, neka netko priča o namjernim i željenim dodirima, da li je netko bio s dragom/dragim u nemogućoj gužvi, pa je gužvu iskoristio za drpanje i napaljivanje partnerice/pertnera.

Da li ga je neka/netko primila/trpao u tramvaju ili je maštao/la o tome?

Dakle, tramvajska iskustva sa voljenim osobama?

KungFuMonkey
11.03.2010., 13:58
Tramvaj ili BUS je najpoželjnije mjesto za (ne)ugodne dodire.
Naime uvjek ima neka hodajuća smrdučina unutra, bilo žemska ili muška, tak da me baš šlata Renata Sopek prije bih se zbljuvao, nego uzbudio.
Vrlo vjerovatno tak i zdrave žene rezoniraju......

Pa žene možda, ali muški bome ne rezoniraju ovako.

Mazarin
11.03.2010., 14:02
Pa žene možda, ali muški bome ne rezoniraju ovako.

joj bogme da kraj tebe stoji klošar, a sa druge strane zanosna plavuša, koja te gle čuda dira po nekim mjestima, tebi bi to bilo uzbudljivo?
Meni bogme ne bi....

KungFuMonkey
11.03.2010., 14:07
joj bogme da kraj tebe stoji klošar, a sa druge strane zanosna plavuša, koja te gle čuda dira po nekim mjestima, tebi bi to bilo uzbudljivo?
Meni bogme ne bi....

Čovječe ti si puko... Na koju foru te klošar pored može odvratit od plavuše koja se sisama tare o tebe.... Ne sori, to je jednostavno nepojmljivo.

Mazarin
11.03.2010., 14:11
na foru smrada...
i ne nisam ja puko...
nema uzbuđenja ako ti želudac hoće izbaciti sve iz sebe od smrada...

KungFuMonkey
11.03.2010., 14:14
na foru smrada...
i ne nisam ja puko...

Prika da su bježo od svega što smrdi nikad curu ne bi imo. :D

night dream
11.03.2010., 14:15
na foru smrada...
i ne nisam ja puko...

a gle,ako je u pitanju neka zamamna plavusa (kako vi definirate zamamne zene vec) onda ziher ima neki zamamni parfem u zamamnoj torbici,pa se smrad malo....ublazi i opet svi sretni!:cerek:

maleC_dobraG
11.03.2010., 14:23
Mislim da je indexovom forumu bila slična tema - ispričala sam tamo svoje ( ugodno ;-) ) iskustvo vrlo opširno, ne da mi se opet ...uglavnom - slučajno se desilo, gužva, ljeto, tip zgodan i skužila sam da je zaista bilo slučajno i nismo imali kud - al ja sam ostala tako čak i nastavila izazivat ( luda - nikad poslije ponovila i ne bi ... - valjda me ljeto omamilo...)... ispipavali smo si "bilo" neko vrijeme , onda sam morala izać - herc me skoro čopio jer nisam znala jel bude i on sišao ..nije, i tako nije bilo ništa...čak me bilo strah gledati u prozor vagona...uf ...

Mazarin
11.03.2010., 14:24
a nema baš tog parfema koji može otjerati smrad klošara...
rekao bih da je ovdje sukob generacija..
nekoga tko je još nabrijan i mlad, i nekoga tko baš nebi preplivao rijeku rigotine da bi došao do jednog komada kožice.....

zanzy
11.03.2010., 14:29
Mislim da je indexovom forumu bila slična tema - ispričala sam tamo svoje ( ugodno ;-) ) iskustvo vrlo opširno, ne da mi se opet ...uglavnom - slučajno se desilo, gužva, ljeto, tip zgodan i skužila sam da je zaista bilo slučajno i nismo imali kud - al ja sam ostala tako čak i nastavila izazivat ( luda - nikad poslije ponovila i ne bi ... - valjda me ljeto omamilo...)... ispipavali smo si "bilo" neko vrijeme , onda sam morala izać - herc me skoro čopio jer nisam znala jel bude i on sišao ..nije, i tako nije bilo ništa...čak me bilo strah gledati u prozor vagona...uf ...

Ti si jedina koja je imala hrabrosti opisati svoju ludost...da li si ga uhvatila za kitu?

Lastan
11.03.2010., 14:30
Čovječe ti si puko... Na koju foru te klošar pored može odvratit od plavuše koja se sisama tare o tebe.... Ne sori, to je jednostavno nepojmljivo.
Ditto.

Ili, da se preciznije izrazim, koji klošar? :D

maleC_dobraG
11.03.2010., 14:38
Ti si jedina koja je imala hrabrosti opisati svoju ludost...da li si ga uhvatila za kitu?
Nisam, malo sam se pomakla, nešto ga kao "pipnula po nozi"..."blizu" ...nisam ni imala hrabrosti (a možda i bolje, bilo bi too much ...)...a gle - došlo je do toga da me tip onak prisno "njušio" nježno po vratu ispod duge kose, ne baš ljubio već samo dodirivao,čopio malo za bokove - ja sam vrlo dobro osjetila kaj se dešava al nije pretjerao, nije znao ni on kak ću regirat-da nas je netko baš gledao izgledali bi ko mladi napaljeni par ... a nismo se ni u oči pošteno pogledali, onak kroz rame ...uf ..e sad mi treba hladan tuš ! ;-)

zanzy
11.03.2010., 16:10
Nisam, malo sam se pomakla, nešto ga kao "pipnula po nozi"..."blizu" ...nisam ni imala hrabrosti (a možda i bolje, bilo bi too much ...)...a gle - došlo je do toga da me tip onak prisno "njušio" nježno po vratu ispod duge kose, ne baš ljubio već samo dodirivao,čopio malo za bokove - ja sam vrlo dobro osjetila kaj se dešava al nije pretjerao, nije znao ni on kak ću regirat-da nas je netko baš gledao izgledali bi ko mladi napaljeni par ... a nismo se ni u oči pošteno pogledali, onak kroz rame ...uf ..e sad mi treba hladan tuš ! ;-)

Ajd ne sviraj...ovo je tvoja maštarija...mantra za drkicu, nije ti se to stvarno dogodilo:cerek:

Ali, ako je, baš lijepo, našli ste se u takvoj poziciji, napaljeni neznanci,...obostrana privlačnost :top:

night dream
11.03.2010., 17:46
a nema baš tog parfema koji može otjerati smrad klošara...
rekao bih da je ovdje sukob generacija..
nekoga tko je još nabrijan i mlad, i nekoga tko baš nebi preplivao rijeku rigotine da bi došao do jednog komada kožice.....
a nebih to rekla:)
nema to veze s godinama.

amali
11.03.2010., 23:18
da,ima jedan koji gladi cipele,ja sam ga cesto sretala.sjedne na stepenice ii pocne gladiti cipele.a jadan....

jadan?? pa meni i nije baš! došla sam prvi put u zg u posjet frendici (bilo je to prije možda 7 godina) i uđem u tramvaj i paf! odma sam naletila na tog dotičnog o kojem pričate...doduše tad nisam znala da je to već lokalni redikul :D
uglavnom, bila je gužva i frendice i ja smo stajale kod vrata taj lik je uša i sija na skale u tramvaju, ja nisam ni skužila od velike gužve da me je uvatija za nogu. pokušala sam se maknit ne ide. prvo sam rekla frendici: daj se pomakni malo stala si mi na nogu :) opet se idem pomaknit- ne ide!
pogledam doli: lik me stišće za nogu i ne pušta.
uvatila me panika, al sam bila pristojna pa rekla: molim vas maknite ruku s moje noge. :D
on je cilo vrime staja pognute glave sideći i drža me za nogu i dalje. još jedan put sam ga zamolila....ništa!
pokušala sam maknit nogu, al me je toliko jako drža da nisam mogla ništa. toliko me uvatila panika da sam ne znam ni ja kako izvukla nogu i nagazila ga NAMJERNO po prstima. i naravno držala nogu na prstima sve dok njega nije uvatila panika pa je izletija na sljedećoj stanici :D

zanimljivo da u ciloj toj zbrci koju je gledao cili vagon tramvaja, niti jedna osoba nije pokušala uskočit i pomoć...samo su me blago telećim pogledom promatrali i sigurno mislili: tvoj problem!
pa se ne mogu zapitat šta bi bilo da je neka ozbiljna situacija bila (ne samo meni, nego bilo kome)...sigurno bi svi uredno izašli iz tramvaja i pravili se blesavi.

night dream
12.03.2010., 07:14
jadan?? pa meni i nije baš! došla sam prvi put u zg u posjet frendici (bilo je to prije možda 7 godina) i uđem u tramvaj i paf! odma sam naletila na tog dotičnog o kojem pričate...doduše tad nisam znala da je to već lokalni redikul :D

e,da!to je taj!
pognuta glava i ne trza.:D
ma ljudi koji putuju na toj relaciji su vec navikli.on nije nasilan,ali kad primi...ne pusta.
ali samo mu stanes na ruku i to rjesava problem:mig:

Mazarin
12.03.2010., 09:20
a nebih to rekla:)
nema to veze s godinama.

nego sa čim ima veze po tebi?

night dream
12.03.2010., 09:23
nego sa čim ima veze po tebi?

kao sto sam negdje napisala-neki ljudi upraznjavaju sex reda radi,neki ga vole a neki obozavaju. a ne znam sta bi to tocno bilo,ali neki spoj karaktera,sklonosti,potreba....:ne zna:

Mazarin
12.03.2010., 09:33
ja bih rekao da bi u pitanju bila zagorenost ko kaubojska tava..
OK kad sam imao 15, i vidio onu stvar samo u zoološkom vrtu, možda ni meni ne bi smetao smrad tramvaja.
Ali ovako nekoliko godina(hm, desetljeća) poslije,neznam, trebao bih biti čaknut.
Inače kad sam bio u JNA, u Ljubljani, u busu.
Ljeto, tanke hlačice, jedna mi se (tada mi se činilo) gospođa, naguzila i trljala me cjelim putem sa guzevima po jednoj stvari.
Trebam li reči da sam izašao iz busa sa mrljom na strateškom mjestu?
I da, nije smrdilo u busu, ili ja to tada nisam primječivao....:cerek:

sex-addict
12.03.2010., 09:58
Sad nešto pogledah rezultate ankete.. :D

Moj veeeliki naklon damama koje su odgovorile da su uživale, na "neočekivano" dirkanje u tramvaju :s

Zakon :top:

okruglica
12.03.2010., 11:17
Sve ovisi o izgledu dotičnog i taktu.

Iskreno, ja sam blesava po tom pitanju i sve do svojih zrelih godina mi nije bilo jasno zašto muškarci u gužvastim, prepunim kafićima ili klubovima tako često moraju ići s jednog kraja na drugi i prolaziti :D

A u busu mi se dogodio erotski trenutak, a čak i nije bilo prislanjanja.
Gužva, ljeto, gradski prijevoz i muškarac iza mene.
Godilo mi je što baš tu stoji, jer je bilo pakleno vruće, a svaki put kad je izdisao, malo me to hladilo, jer mu je izdah završavao na mojoj koži vrata.

U jednom se trenu malo sagnuo i lagano, dugo i nježno mi ustima izdahnuo na područje vrata u blizini uha.
Sasvim je moguće da je samo malo jače uzdahnuo :D , no sumnjam.
Mislim da me palilo baš to što ne mogu ništa sigurno znati.
Nisam se ni okrenula na izlasku iz busa, jer se nisam željela razočarati i upropastiti materijal za mnoge noći kada prstići postanu nestašni :D

maleC_dobraG
12.03.2010., 12:48
Ajd ne sviraj...ovo je tvoja maštarija...mantra za drkicu, nije ti se to stvarno dogodilo:cerek:

Ali, ako je, baš lijepo, našli ste se u takvoj poziciji, napaljeni neznanci,...obostrana privlačnost :top:

A gle, ne moraš vjerovat ako nećeš -vožnja je bila malo duža, oboje smo ušli na prvoj stanici, već vani mi je zapeo za oko jer je čisto moj tip bio...al u tramvaju smo se igrom slučaja našli onako kako smo se našli ... i kad je skužio da se ja "ne bunim" došlo je i do onih dodira po vratu - mislim da to nije bilo samo osjećanje njegovog daha jer je blizu već nešto više - ja sam ionako bila na pol skamenjena ne znam ni sama odakle mi hrabrosti uopće onako izazivati.

On se ili zaista vozio da zadnje stanice ili je namjerno produžio vožnju - ja sam bila ta koja je trebala sići na zadnjoj ali sam ipak izašla na predzadnjoj jer bi na zadnjoj morali sić oboje a meni bi valjda koljena otkazala ... ;-)

zanzy
12.03.2010., 13:25
A gle, ne moraš vjerovat ako nećeš -vožnja je bila malo duža, oboje smo ušli na prvoj stanici, već vani mi je zapeo za oko jer je čisto moj tip bio...al u tramvaju smo se igrom slučaja našli onako kako smo se našli ... i kad je skužio da se ja "ne bunim" došlo je i do onih dodira po vratu - mislim da to nije bilo samo osjećanje njegovog daha jer je blizu već nešto više - ja sam ionako bila na pol skamenjena ne znam ni sama odakle mi hrabrosti uopće onako izazivati.

On se ili zaista vozio da zadnje stanice ili je namjerno produžio vožnju - ja sam bila ta koja je trebala sići na zadnjoj ali sam ipak izašla na predzadnjoj jer bi na zadnjoj morali sić oboje a meni bi valjda koljena otkazala ... ;-)

Slušaj ti maleCka dobre Guze, prava si napaljenica...kažeš -koljena otkazala :rofl:

Dobro da nisi napisala da si sišla jednu stanicu prije iz razloga da on ne primjeti mokru fleku na hlačama

Nego,...da te dotični počeo dirati za mačkicu...i tada bi bila onako na pol skamenjena - ne bi se bunila? :rofl:

maleC_dobraG
12.03.2010., 13:53
Slušaj ti maleCka dobre Guze, prava si napaljenica...kažeš -koljena otkazala :rofl:

Dobro da nisi napisala da si sišla jednu stanicu prije iz razloga da on ne primjeti mokru fleku na hlačama

Nego,...da te dotični počeo dirati za mačkicu...i tada bi bila onako na pol skamenjena - ne bi se bunila? :rofl:

ahaha ... ja iskreno priznala - sišla sam zbog panike! I dotični me nije baš do te mjere hvatao, ne tako direktno - da je vjerojatno bi ipak prekinula sve ... kad je već bilo jasno kaj radimo primio me i oko struka, malo smo se jače stiskali i namještali ;-), nije bilo hvatanja ni za grudi , pa oboje smo bili u frci i da li drugi primjećuju ... sasvim dovoljno je bilo to da se "osjetimo" .... a i onaj dodir blizu lica , po vratu, to nije bilo slučajno i to me čak više izludilo od svega.............. eto ................ :Sex:

maleC_dobraG
12.03.2010., 13:56
Evo i okruglica gore ti kaže da joj je baš taj dah po vratu najviše godio ... :D

Coldplay25
12.03.2010., 14:02
uglavnom, bila je gužva i frendice i ja smo stajale kod vrata taj lik je uša i sija na skale u tramvaju, ja nisam ni skužila od velike gužve da me je uvatija za nogu. pokušala sam se maknit ne ide. prvo sam rekla frendici: daj se pomakni malo stala si mi na nogu :) opet se idem pomaknit- ne ide!
pogledam doli: lik me stišće za nogu i ne pušta.
uvatila me panika, al sam bila pristojna pa rekla: molim vas maknite ruku s moje noge. :D
on je cilo vrime staja pognute glave sideći i drža me za nogu i dalje. još jedan put sam ga zamolila....ništa!
pokušala sam maknit nogu, al me je toliko jako drža da nisam mogla ništa. toliko me uvatila panika da sam ne znam ni ja kako izvukla nogu i nagazila ga NAMJERNO po prstima. i naravno držala nogu na prstima sve dok njega nije uvatila panika pa je izletija na sljedećoj stanici :D

zanimljivo da u ciloj toj zbrci koju je gledao cili vagon tramvaja, niti jedna osoba nije pokušala uskočit i pomoć...samo su me blago telećim pogledom promatrali i sigurno mislili: tvoj problem!
pa se ne mogu zapitat šta bi bilo da je neka ozbiljna situacija bila (ne samo meni, nego bilo kome)...sigurno bi svi uredno izašli iz tramvaja i pravili se blesavi.

daaa to je poznati zagrebački manijak:horor:

da me opet dopadne ubila bi sve u njemu:mig:

zanzy
12.03.2010., 14:07
Kad smo već krenuli...imam i ja jednu tramvajsku...

Dakle, vozimo se u tramvaju moja draga, njena najbolja prijateljica, prijateljičin dečko i ja...

Stojimo tako u rombu, gužva je...kad u jednom trenutku ova se moja značajno osmijehne i upita prijateljicu - da li si se ti primila? Ja već jesam - te se u istoga trenutka uhvatila meni za kitu.

Frendica je spremno nastavila igru i rekla - evo i ja sam se držim!

Nas dvojica, tek smo tada skužili da nas one doslovce drže za kurac i nadrkavaju.

Lud, kakav već jesam, pogledao sam tipa i pitao- a da se i mi uzemljimo?

Nakon njegovog potvrdnog odgovora, ja sam stiskao mokru pičku njegove cure, a on se poigravao napaljenom mačkicom moje djevojke.

To je sve potrajalo još 2 stanice, a onda, odjednom, skužili smo kako se moja cura lagano grči...u orgazmičkom trzaju. To je toliko napalilo frendicu da je i ona počela okretati očima. -Svršile su gotovo u istom trenutku.

Kad smo izašli iz tramvaja - one i dalje napaljene, a mi sa nadrkanim kurčinama, nismo niti uspjeli doći do stana gdje je bio party. Svaki je svoju odostraga primio za guzu, podigao haljinicu, pomaknuo gaćice u stranu i golim kurcem trpao :rofl:

Coldplay25
12.03.2010., 14:10

Dakle, vozimo se u tramvaju moja draga, njena najbolja prijateljica, prijateljičin dečko i ja...

Stojimo tako u rombu, gužva je...kad u jednom trenutku ova se moja značajno osmijehne i upita prijateljicu - da li si se ti primila? Ja već jesam - te se u istoga trenutka uhvatila meni za kitu.

Frendica je spremno nastavila igru i rekla - evo i ja sam se držim!

Nas dvojica, tek smo tada skužili da nas one doslovce drže za kurac i nadrkavaju.

Lud, kakav već jesam, pogledao sam tipa i pitao- a da se i mi uzemljimo?

Nakon njegovog potvrdnog odgovora, ja sam stiskao mokru pičku njegove cure, a on se poigravao napaljenom mačkicom moje djevojke.

To je sve potrajalo još 2 stanice, a onda, odjednom, skužili smo kako se moja cura lagano grči...u orgazmičkom trzaju. To je toliko napalilo frendicu da je i ona počela okretati očima. -Svršile su gotovo u istom trenutku.

Kad smo izašli iz tramvaja - one i dalje napaljene, a mi sa nadrkanim kurčinama, nismo niti uspjeli doći do stana gdje je bio party. Svaki je svoju odostraga primio za guzu, podigao haljinicu, pomaknuo gaćice u stranu i golim kurcem trpao :rofl:

:rofl::rofl::rofl:

tema nije bajke iz tramvaja:lol::lol:

okruglica
12.03.2010., 14:13
Svaki je svoju

Koju "svoju"? Sasvim se pogubih. :D

zanzy
12.03.2010., 14:14
:rofl::rofl::rofl:

tema nije bajke iz tramvaja:lol::lol:

Kad su svi krenuli, ...pa mogu i ja malo lovačkih :rofl:
mogao sam napisati i da smo istoga trenutka svi zajedno svršili...

zanzy
12.03.2010., 14:15
Koju "svoju"? Sasvim se pogubih. :D

Ko da je to bitno, kad je frka "tvoja" je ona koje se prve primiš :rofl: E da, nisam napisao da imamo podeblje kurce, slabija dvadesetka

Coldplay25
12.03.2010., 14:17
Kad su svi krenuli, ...pa mogu i ja malo lovačkih :rofl:
mogao sam napisati i da smo istoga trenutka svi zajedno svršili...

da malooo:rofl:
al si nasrao, bolji si od kurtz mahler

okruglica
12.03.2010., 14:20
Ko da je to bitno, kad je frka "tvoja" je ona koje se prve primiš :rofl: E da, nisam napisao da imamo podeblje kurce, slabija dvadesetka

A ti misliš da je to podeblje? Siroče :kava::D

maleC_dobraG
12.03.2010., 14:23

Stojimo tako u rombu, gužva je...kad u jednom trenutku ova se moja značajno osmijehne i upita prijateljicu - da li si se ti primila? Ja već jesam .................................................. ...... Svaki je svoju odostraga primio za guzu, podigao haljinicu, pomaknuo gaćice u stranu i golim kurcem trpao :rofl:

Joj zanzy nikog ne zagolica ovak nekaj čisto lovački ....lol..... molim da se ovdje postaju samo stvarna iskustva .... heheh....:top:

zanzy
12.03.2010., 14:23
da malooo:rofl:
al si nasrao, bolji si od kurtz mahler

Njena je junakinja između dviju tramvajskih stanica uspjela izgubiti nevinost. Ali, nije to sve, osim probijanja himena imala je sreću doživjeti i serijski orgazam sa 4-5 svršavanja i squirtanjem :rofl:

Jednim udarcem 3 muhe :rofl:

Jure Blitva
12.03.2010., 14:25
Meni je to odvratno, pipanje u tramvajima i autobusima! Jednom mi se to dogodilo u 11ici, prilijepila sam šamarčinu prvom do sebe i nije me bilo briga da li je on zaista pravi krivac! To bih ponovila ponovno i još jače da imam priliku, ali nemam jer sam ponosni vlasnik svoje kočije :D

Kod nas je bilo "moderno" da se svi u busu nabiju naprijed pa mole boga da sofer naglo koci. :lol: I bas kad bi se svi dobro namjestili dosao bi neki baja i "progurao" cjeli sadrzaj do zadnjih vrata.

Citam vas sad tu i mislim da malo prevec serkate drage dame. Nikad nisam primjetio da vam je neugodno kad sam prislanjao nabreklu kurcinu na vas u busu. Mogu reci da su mi se neke cure cak i upucavale nakon izlaska iz busa.

Inace mene osobno najvise je iznenadilo kako i koliko spomenuti "sport" vole starije dobrodrzece tete i nacin na koji odabiru kome ce se namjestiti i naprciti svoje dupe. :confused:

zanzy
12.03.2010., 14:28
Kod nas je bilo "moderno" da se svi u busu nabiju naprijed pa mole boga da sofer naglo koci. :lol: I bas kad bi se svi dobro namjestili dosao bi neki baja i "progurao" cjeli sadrzaj do zadnjih vrata.

Citam vas sad tu i mislim da malo prevec serkate drage dame. Nikad nisam primjetio da vam je neugodno kad sam prislanjao nabreklu kurcinu na vas u busu. Mogu reci da su mi se neke cure cak i upucavale nakon izlaska iz busa.

Inace mene osobno najvise je iznenadilo kako i koliko spomenuti "sport" vole starije dobrodrzece tete i nacin na koji odabiru kome ce se namjestiti i naprciti svoje dupe. :confused:

E moj Jure...one imaju protiv starih, prljavih, ljigavih, smrdljivih manijaka, a "kapitalci" sa stilom su uvijek dobro došli:rofl: MILF-ice su i u tramvaju najtraženija roba

Coldplay25
12.03.2010., 14:31

daj molim te, ti i tvoja kur*ina:rolleyes:

ja nisam starija teta i meni to smeta da mi se bolesnici naslanjaju na mene i drže me za pete od čizama:horor:

Jure Blitva
12.03.2010., 14:49
Sprej nije ilegalan. Nož sa oštricom preko 12 cm jest.

Zamisli situaciju. Tipka se okrene i kaze: Odmakni se, imam spreej! A tip odvrati: Zsuti, i jaa.

Jure Blitva
12.03.2010., 14:50
daj molim te, ti i tvoja kur*ina:rolleyes:

ja nisam starija teta i meni to smeta da mi se bolesnici naslanjaju na mene i drže me za pete od čizama:horor:

Ne sumjam da bi se sama namjestila jednom zgodnom cool tipu koji mirise na metre, samo takvi ne lutaju tramvajem. :lol:
Nisam nikad namjerno izazivao to nabijanje na nekoga al' nek neko drugi baci prvi kamen...
Nedavno sam auto odfurao na servis i vracao ce busom doma. Neka klinka mi se namjestila a ja je pitam na busnoj da se makne da se naslonim na vrata. A mula se nece makne i ignorira me. Bila je guzva. Okrenem bok da se ne dovedem u nezgodnu situaciju i naslonim na okomiti drzac.
Mala mi se stane nabijati na bok i svako malo se okrece prema meni. Ja. Razmisljajuci o tome kako cu platiti rezije i koliko ce me doci popravak auta ne obazirem pozornost. U jednom trenutku mala mi kaze: Pa vi ste bas bezobrazni. Ja ono, izranjam iz svojih dubokih misli, gledam je i kazem joj : sta, sta pricas? Jel' ti to nesto meni?
Ne da me gleda klinka, gleda me cio bus. A meni ne da se nije dignuo , ni blizu.
Ona se odmakne od mene, ja pogledam u svoje hlace i kazem joj: pa, glupa napaljenice to je mobitel u zepu. I u ti momenat bas mi zazvoni mob. ja ga izvadim iz zepa, ljudi u busu se pocnu smijati.
Al' jebote ova motorola bas je oblikovana ko kurac, tocnije kurcic, zato san sa uzeja jedan kockasti da me ne sramoti vise.
Eto.
Mogu razumit mlade deckice kojima se digne i sta's. Al nekog starog jarca...

Coldplay25
12.03.2010., 14:56
Ne sumjam da bi se sama namjestila jednom zgodnom cool tipu koji mirise na metre, samo takvi ne lutaju tramvajem. :lol:

:rofl::rofl:

sva sreća ni ja više:mig:

Tamperlina
12.03.2010., 15:58
Al' jebote ova motorola bas je oblikovana ko kurac, tocnije kurcic, zato san sa uzeja jedan kockasti da me ne sramoti vise.

:rofl:

Sve rjeđe se vozim tramvajem, al sjećam se da sam, dok sam bila mlađa, nosila ogromno prstenje i nije bilo većeg gušta nego kad sam krenula prema vlastitoj guzi da ju spasim otužnog trljanja slučajno odalamiti i ponos trljača :kava:

Znala sam i posve smireno zamoliti da se prestanu trljati o mene, s time da se frajer jednom izderao na mene da sam umišljena mala kučkica i da zar ne vidim da je gužva. Doista je bila i taj put je bilo i moguće da sam nečiji kišobran zamjenila za k* --> ebiga, nisam tada znala red veličina :rofl:

Sjebek
13.03.2010., 11:31
Ja to sve tu citam i zao mi je sto se to meni nije nikad dogodilo :(
jako malo koristim gradski prijevoz odnosno nikako pa mi se i nema kad dogoditi...
ali bas bi volio, barem jednom da mi se nadje neka dobra teta izmedju 30 i 40..
ufff...

kordica
13.03.2010., 13:29
daleko najkvalitetniji šamar koji sam u životu zalijepila bio je u dvanaestici, između Cibone i trešnjevačkog placa, u vrijeme srednje škole.

tramvaj poluprazan, frendica i ja idemo iz škole i za mene se zalijepio neki tip. nizak, mali, ljigav, ono, ujfu, ne miče se od mene, naslanja se, ruke mu se lagano zaigrale. Ja se prvo odmičem od njega, on ide za mnom. Okrenem se i ljutito mu kažem "maknite se od mene, ostavite me na miru", cijelli tramvaj se okreće vidjet što se dešava, tip se odmakne pol metra, ja nastavim pričat s frendicom. Nakon pol minute osjetim da se opet naslonio na mene, osjetim nešto tvrdo na bedru - reko, pička ti materina, još te napalilo to što sam se izderala na tebe, pogledom pitam frendicu da potvrdi da je to on, ona kimne i ja se onako, ko u filmovima okrenem i u jednom potezu mu zalijepim šamarčinu, ali svom snagom, punom rukom, pun pogodak, ko da sam to cijeli život vježbala.

Frendica naravno umre od smijeha, tramvaj dodje do stanice, ja njoj kažem "Bok!", mirno izađem van i odem doma :)

:s:s:s:s:s

kordica
13.03.2010., 13:30
jako malo koristim gradski prijevoz odnosno nikako pa mi se i nema kad dogoditi...
ali bas bi volio, barem jednom da mi se nadje neka dobra teta izmedju 30 i 40..
ufff...

Hatsepsut
13.03.2010., 14:24
Sjajno. Najvise pristalica ima odgovor "Opalila bih mu samar". Jako "napredno" i "ispravno" u odnosu na onoga koji pipka.

Svojom agresijom cu mu pokazati kako je njegova agresija u kurcu i da sam ja iznad toga. To bi bila takva nekakva logika?

"Pipkac" u guzvi nije nasilnik, vec neodgojen i nekulturan idiot. (naravno, ne govorim o onima koji pipkaju uz pristanak osobe koju se pipka ili koja je dala zeleno svjetlo za pipkanje, a neke zene ovdje su opisale svoje dozivljaje takve vrste)
Reakcija samaranjem nas samo spusta na istu razinu.

Da je u pitanju fizicko nasilje u pravom smislu rijeci, tada bi i samar imao smisla u kontekstu samoobrane.
Medjutim, ako te netko "napada" tako sto te gladi po dupetu ili ti dahce za vratom, onda se maknes ili ga verbalno zaustavis.

Ja mogu shvatiti takvu reakciju, ali je ne podrzavam i mislim da je zalosno sto je vecina zena ovdje odabrala taj odgovor.

Nis', samo sam se malo osvrnula na rezultate ankete.
No, i ponudjeni odgovori su, doduse, mogli biti malo precizniji, pa u nedostatku boljeg...
Hm, mozda u tom grmu lezi zec.

pozitivax
13.03.2010., 15:34
Kak ćeš se postaviti ako si mlada .prestrašena osoba a manijak navali.Najpametnije je izaći van..onako ustrašena.
Bila pozitiva jako naivna još stupala u srednju školu...doživjela nekoliko trljanja pa uz suze van kroz vrata na prvoj stanici.Čula razne glupave i pametne savjete.Onda jednom imala jogurt za gablec,nježno ga otvorila,okrenula se sa strane pa ga dotičnom bez okretanja razlila po hlačama .Uz smiješak i oprostite moram dole..
Drugi puta premjestila ruksak na pogodnu stranu ,namjestila se i naglo ga premjestila u zaokretu...čovjeku je pao ponos od siline udraca ruksaka u glavu.Slatko se nasmiješila :DPa mirno sišla uz" Joj jesam vas jako?"
Sve ufino jer perverznjak može biti agresivac.
Inače da tramvaj raja skuži da je netko pipač treba prvo skrenuti pozornost sa dva tri glasna Molim budalo..kada se utišaju i obrate pozornost..onda krenuti sa verbalnom paljbom..i tumačenjima putnicima sa "Zamislite perverznjaka...pa i na vas se gospođo naslanjao."
Jednom tak pretumbali skoro tipa.Yes I am very proud.:cerek:
Skoro zaboravila.Stajao tip naslonjen na neku mladu ženskicu kraj koje je stajao neki bumo rekli ljubitelj Dinama ,pive i frizure Bitorajac.Vidim ja da se on jadan trlja uz malu..Ona pocrvenila i odmakla se kak bila gužva ovaj malo naslonjen i na obrijanog.Uh idealno.Ja priđem i kažem ..Oprostite kak vas nije sram na tak mladog dečka se trljate ..Ovaj oči kao tave.Pa to lijepo objasnim obrijanom o sičuejšnu.Nemre stari poricati kad mu ponos štrči.Mali se okrene i...naučila razne psovke ,mali ga je psovao i naguravao ..skoro ga je bacil iz busa.Diglo se pola busa.Mala sišla u miru dolje .
Tak se to radi.Kakav suptilan pristup i moraliziranje.

Hatsepsut
13.03.2010., 16:08
Kak ćeš se postaviti ako si mlada .prestrašena osoba a manijak navali.

Znaci, sve koje su odgovorile "Opalila bih mu samar" imaju tlinajst? :D

pozitivax
13.03.2010., 16:18
Znaci, sve koje su odgovorile "Opalila bih mu samar" imaju tlinajst? :D

Ne zabice nemaju tlinajst...tu su sve hrabre i odgovori tu nisu jednaki reakciji jedne 16 godišnjakinje u busu punom ljudi dok se neki jači znojni tip trlja i gura na nju.Čitaj kaj su ti cure napisale....danas bi drugačije reagirale.
Mislim da bi mu ja osobno napravila brzu liniju kojom bi mu "zvončići "došli do grla i natrag...u par sekundi
No sa 16 to ne bih napravila.

Hatsepsut
13.03.2010., 16:39
Ne zabice nemaju tlinajst...tu su sve hrabre i odgovori tu nisu jednaki reakciji jedne 16 godišnjakinje u busu punom ljudi dok se neki jači znojni tip trlja i gura na nju.Čitaj kaj su ti cure napisale....danas bi drugačije reagirale.
Mislim da bi mu ja osobno napravila brzu liniju kojom bi mu "zvončići "došli do grla i natrag...u par sekundi
No sa 16 to ne bih napravila.

Cekaj, ako sam dobro shvatila, cura od 16 ne bi reagirala ili bi reagirala na drukciji nacin, a odrasle zene bi mu opalile samar?
I to je neki razvojni pomak? :misli:

Nda, good for you. :kava:

tolittletoolate
13.03.2010., 16:58
Rijetko se vozim javnim prijevozom, ali u zadnje vrijeme zbog nemogućnosti parkinga u centru grada ponekad koristim u tramvaj. Prije dva tjedna sam stajala u tramvaju i iza mene je stao dečko od nekih 25-30 godina. Bila je gužva, ali je ipak stajao malo preblizu mojoj pozadini. Nakon par trenutaka sam osjetila njegovu muškost koju je bez imalo srama stiskao uz moju guzu. Pravila sam se da to ne primjećujem i nakon dvije stanice sam izašla van gdje sam i planirala. Moji osjećaji su se miješali od ljutnje, preko ugode do srama. Zanima me kako bi vi, drage moje cure, na to reagirale.

ja bih ga prostrijelila takvim pogledom da bi se perveznjak usro u gaće:D,bilo je takvih situacija i jedva sam se suzdrzala da ne napravim kakvo zesce sranje,ali bilo bi mi previse neugodno.isto sam osjetila uzasan bijes i gađenje,jer s kojim pravom se on ima stiskat uz mene i napaljivat.bilo je scena i vani kad te lik uhvati za guzicu e tu je vec letio samar.samo problem je sto riskiras dobit jedan natrag:eek:

Sjebek
13.03.2010., 18:08

Sta je smijesno :)

amali
13.03.2010., 18:25
daaa to je poznati zagrebački manijak:horor:

da me opet dopadne ubila bi sve u njemu:mig:

bome da i ja naletim opet na njega ne bi ga štedila :D
tad me je uvatija na prepad pa sam ostala zbunjena... da mi se opet dogodi isto...mislim da bi on osta zbunjen :rofl: :lol:

zanzy
13.03.2010., 18:45
"Pipkac" u guzvi nije nasilnik, vec neodgojen i nekulturan idiot. (naravno, ne govorim o onima koji pipkaju uz pristanak osobe koju se pipka ili koja je dala zeleno svjetlo za pipkanje, a neke zene ovdje su opisale svoje dozivljaje takve vrste)
Reakcija samaranjem nas samo spusta na istu razinu.

Da je u pitanju fizicko nasilje u pravom smislu rijeci, tada bi i samar imao smisla u kontekstu samoobrane.
Medjutim, ako te netko "napada" tako sto te gladi po dupetu ili ti dahce za vratom, onda se maknes ili ga verbalno zaustavis.

Pipkač u gužvi može i ne mora biti nasilnik. Kao i u svemu, može biti više ili manje agresivan, može biti suptilan, a može biti i sirov.

Nije isto da li dečko od 20 godina, bez namjere da bilo što takvoga učini, dođe u poziciju da se stisnuo o guzu 23 godišnje studentice, pa mu se dogodila neka poluerekcija.

Međutim, ako se ljigavac od 50 godina, smrdljivi manijak s namjerom da iskoristi gužvu, namjerno trlja i pipka tu istu studenticu, onda je to ozbiljna parafilija. Dakle, ako se on vozi s namjerom da nađe žrtvu, onda je on osoba sa seksualnom parafilijom. Upornost u činjenju radnji koje imaju obilježja njegove parafilije čini ga nekom vrstom seksualnog nasilnika.

Autorica uvodnog posta doživjela je u opisanoj situaciji ljutnju, ugodu i sram.

Ljutnju - jer je taj dečko od 25 -30 godina iskoristio gužvu i namjerno trljao svoj kurac o njenu guzu.

Ugodu - ugoda je bila, vjerojatno u trenutku, dok je autorica mislila da je to slučajno, možda joj je bio privlačan. Ugoda je nestala onog trenutka kada je shvatila da se on namjerno kurcem nabija na njenu guzu.

Sram - jer je izdrpana ko zadnja drolja, a nije tipu dala do znanja da je to ponašanje nedopustivo i da je svjesna što radi. Dakle, sram vjerojatno iz razloga jer se svojom pasivnošću prepustila njemu.

Iz toga razloga u Japanu ( a Japan je poznat po parafilijama), posebno se voze žene, a posebno muškarci :rofl:

Gervasius74
13.03.2010., 19:07
Sram - jer je izdrpana ko zadnja drolja, a nije tipu dala do znanja da je to ponašanje nedopustivo i da je svjesna što radi. Dakle, sram vjerojatno iz razloga jer se svojom pasivnošću prepustila njemu.

Da nije sram zbog toga sto ti je jedan tako "prljav" i ponizavajuci cin bio ugodan?

:mig:

Jesi li se kasnije ispovijedila ? :D

Par Ocenasa i Bokmarija ? :)

zanzy
13.03.2010., 19:13
Da nije sram zbog toga sto ti je jedan tako "prljav" i ponizavajuci cin bio ugodan?

:mig:

Jesi li se kasnije ispovijedila ? :D

Par Ocenasa i Bokmarija ? :)

Nisi dobro skužila. To se nije meni dogodilo, već komentiram uvodni post Saxxona-e, ona govori o izmiješanim osjećajima ugode, ljutnje i srama :rofl:

skyhook
14.03.2010., 06:25
sa pocetka teme...Cipelic-imali smo i mi u Splitu takvog :D
koi pacijenti hodaju gradom :rofl:
ja se ne vozim vise busevima,tj rijetko kad, jer vozim,al svasta sam se negledao
po tom javnom prijevozu-cipelic,uriniranje i svakakve pizdarije :D
a i inace imam fobiju od fizickog kontakta sa starcima (babama i didama)
i na to puknen!! pogotovo kad te neka baba zica za misto u busu na nacin
da se nabija na tebe!! koji k... ne pitaju lipo?!

al inace,skoro pa uvik kad bi doslo do kontakta po busevima,na moju
srecu,vecinom su to bile "curice" (hehe) koje se dobrovoljno,smjeskajuci se trljaju
o mene,a meni uopce ne bi smetalo :cerek:

Hatsepsut
14.03.2010., 08:48
Pipkač u gužvi može i ne mora biti nasilnik. Kao i u svemu, može biti više ili manje agresivan, može biti suptilan, a može biti i sirov.

Ako je agresivan i nasilan, je li onda superpametno reagirati samarom?

Dakle, ako se on vozi s namjerom da nađe žrtvu, onda je on osoba sa seksualnom parafilijom. Upornost u činjenju radnji koje imaju obilježja njegove parafilije čini ga nekom vrstom seksualnog nasilnika.

Samar ce ga onda dodatno napaliti ili raspizditi.
Hm, which will it be? :rofl:

No dobro, nije neki big deal, samo mi je bilo cudno da je vecina odgovorila tako pa sam se zacementirala na tome.
Slobodno nastavite. :)

hasnfefer
14.03.2010., 08:56
Dogodilo mi se par puta da se tip "naslanjao" na mene u tramvaju, bez ikakve potrebe jer je tramvaj bio prazan... prvo sam mislila da je slučajno, no kad sam se odmakla par koraka evo ti njega opet kraj mene, :eek: i opet se "slučajno" prislonio... pa sam ja njega slučajno ošamarila...
Inače sam protiv fizičkog obračuna, ali u ovakvom slučaju mi šamar dođe nekak refleksno... :o

Ne kažem da nisi sexy, ali što ako je bio jedan od onih što džepare? Takvi se rado lijepe na ljude, a pogotovo na cure!
ali, istina ima slučajeva! Ja sam inače imao situaciju kada sam imao 24 godine da mi je došla žena od nekih 35 godina! stajao sam iza u 6-ici, i stavila je jednu ruku meni s dene, a drugu s lijeve strane, i rekla: Nas dvoje idemo dole na sljedećoj stanici! I žena me gleda u oči, a ja misli ići ili ne ići! Ipak nisam otišao! Tko zna kakvu bih zarazu pokupio!!

inhaber
14.03.2010., 09:52
Ne kažem da nisi sexy, ali što ako je bio jedan od onih što džepare? Takvi se rado lijepe na ljude, a pogotovo na cure!
ali, istina ima slučajeva! Ja sam inače imao situaciju kada sam imao 24 godine da mi je došla žena od nekih 35 godina! stajao sam iza u 6-ici, i stavila je jednu ruku meni s dene, a drugu s lijeve strane, i rekla: Nas dvoje idemo dole na sljedećoj stanici! I žena me gleda u oči, a ja misli ići ili ne ići! Ipak nisam otišao! Tko zna kakvu bih zarazu pokupio!!

Zakaj se nisi odazval pozivu? Zbog zaraze?

antezg27
14.03.2010., 18:49

Ovo ću citirati iz razloga da ne skrenem sa teme, i da pošteno odgovorim iz muške perspektive, barem moje.
Vozim se ja tako tramvajem prije nekog vremena, na posao se ide, jutarnje gužve, ma nemreš disati kolko ljudi u tramvaju. Našle se tako ispred mene dvije curke, jedna okrenuta ledima, guzom prema meni, druga gleda nju, kad osjetim da ova sa guzom ide po meni, znate gdje, rekoh pomakni se, da ne ispadne da se nabijam, pipkam, ali kako se ja pomaknem tako ona sa guzom opet na mene i trlja...skužim ja curka se rajca, bome ne treba lagati, narajcala i mene pošteno, 3 ili 4 stanice tako malo mijesi po meni...osjećaji, hmm, neugodno u početku da netko ne vidi, ono stariji ljudi, penzići, kasnije uzbuđenje do bola, to priznam odmah :)
Bilo je kasnije još par bliskih susreta treće vrste, tipa, mala u minici sa guzom ide mi po ruci, mrda guzovima, čist sumnjam da slučajno joj guza se trese po mojoj ruci... :p
Uglavnom, mislim da se sve svodi na to pokraj koga se nadeš, kakav dan imaš...ak se pored cure nađe dečko koji joj se sviđa, snimi ga i dečko prođe, cura će se prilijepiti, ako ne pomaknuti će se...neki stari prdonja od 50 godina sumnjam da bu prošao pored 25 godišnjakinje, jel tak cure? :)
Isto tako i za muške vrijedi, sumnjam da će se netko nabijati na neku staru babu ili kumicu sa dolca, jedino ako oš ukrasti sira i grincajg :D

hasnfefer
14.03.2010., 20:38
Zakaj se nisi odazval pozivu? Zbog zaraze?

Naravno! Ne kažem da žena nije dobro izgledala, ali ako tako otvoreno pristupa logikom se nameće pitanje koliko je ljudi pristalo! Naravno, ne znači da je bila zaražena, ali ne znači niti da nije!

nangaparbat
14.03.2010., 21:07
Imala sam 14 i tek dosla na skolovanje u Zagreb... Vec u jednoj od prvih voznji tramvajem naletjeh na tipa koji je zavukao ruku ispred mene i dirao me, dakle nije bila nikakva slucajnost. U tim godinama jedino sto mi je palo na pamet bilo je izaci van na prvoj stanici i to sam i ucinila. Najgore sto je tip izasao za mnom i ispricavao mi se, a ja pobjegla koliko su me noge nosile. E danas, 17 godina poslije, bome bi mu prste polomila istog trenutka....

Yakhouba
14.03.2010., 21:16
Ja sam se snašao 2x u takoj situaciji u tramvaju.Bilo mi jako neugodno i najradje bi se bacio pod tramvaj.Ali je bila taka gužve da se nisam mogao nikuda okrenuti.Sa frendima smo krenuli van i išli smo tramvajem.Bio je pun tramvaj.
Vozili smo se dosta dugo i nisam pipkao,cak sam izbjegavao kontakt.Cura ispred mene je bila u tajicama i njena guza je bila ko jabuka :) Vec kada je stala na stanici sam vidio da je zgodna cura,pa je nisam zelio gledati na tramvaju u guzu ili je skidati očima,jer znam da bi ispao papak.I ona se ugurala kraj mene,kroz nekoliko stanica ona je bila vec ispred mene.Mislim da je i sama malo provocirala i namjestila mi svoju guzu ispred mog "malog".Naravno da se probudio iz sna.Mene bilo sram,tako da sam pokrio obraz,a frendima nije bilo jasno zasto se smijem.Izbjegavao sam eyekontakt....Ta cura se isto smjesila,a mene bilo sram...Bilo je vruce na tramvaju,ko da je bilo 40 stupnjeva.Ta voznja je dosta dugo trajala,meni se vuklo ko da se vozimo 2 sata.Mogu reci da sam uzivao ali mi i bilo jako bad.Ta cura je izašla prije mene sa tramvaja,tek sam ju tada mogao pogledati ju u oči,jer sam znao da se nečemo više vidjeti.Kada sa ju pogledao se nasmješila i poslala mi pusu :) A ja sam kao desnom rukom primio njenu pusu i stavio ju pod srce i napravio glupu nevinu facu :)
U drugoj situaciji mi je bilo jako neugodno,bilo manje ljudi na tramvaju,bio sam sam,brez frendova,pa sam radje sišao sa tramvaja :)
Ako je spontano zna biti zanimljivo.Naravno ako nisu u igri neki pedofili i staronje.Ako bi osobno vidio,da lik gnjavi curi,pomogao bi joj te mu ja stisnuo koju šamarčinu.

ivana008
14.03.2010., 22:05
Meni se par puta to dogodilo i dok je zgodan frajer gušt mi je kad me guzi ili pipka, al sve u granici normale. Isto tako jednom sam pipkala njega i oboje smo bili skroz napaljeni. Ne volim kad mi se neki starac nabija, njih gledam kao pedofile i zato mi se to gadi.

@antezg27- upravu si i žene u tome uživaju ako prihvate partnera. Napaljenost može biti tolika da sva mokra dođem na posao :rofl:

dildo
14.03.2010., 23:03
Meni se dogodilo , kasno navečer pijana treba nezna za sebe, prazan tramvaj, zadnji vagon.. Prvo joj razmaknemo dekolte, počnemo joj cice dirati, a ona stenje, skinemo joj hlače i gaćice, ja je nabrzinu nabijam, poslije se zamjeni frend, ona mrmlja u polusnu. Navuemo joj gaćice i hlače i ostavimo ju u tramvaju i izađemo na zadnjoj stanici. Kondukter veli da moraju svi izaći. Vidi da je pijana i polugola. Zatvori vrata. I na kretištu se zaustavio i vidio sam da je krenuo da je ševi. Mi smo poslije otišli...

lilylil
15.03.2010., 07:24

koristi ga onda cesce :mig:

Nanashi
15.03.2010., 07:29

To ti je Cipelić, jednom je u tramvaju bacio i suzavac...:lol:

Sjebek
15.03.2010., 07:32
koristi ga onda cesce :mig:

A nazalost nemam ga potrebu koristiti....
Jedino kad bi postojao neki tramvaj koji je poznat po tome, onda bi si dao truda i otpeljao bi se njime.... :rofl::rofl::lol::lol:

lilylil
15.03.2010., 07:40
A nazalost nemam ga potrebu koristiti....
Jedino kad bi postojao neki tramvaj koji je poznat po tome, onda bi si dao truda i otpeljao bi se njime.... :rofl::rofl::lol::lol:

:lol: haha.... dobar si!

Sjebek
15.03.2010., 07:45
:lol: haha.... dobar si!

ti nemas iskustva s "dodirima" u javnom prijevozu??

lilylil
15.03.2010., 07:52
ti nemas iskustva s "dodirima" u javnom prijevozu??

pa i ne bas jer se ne vozim cesto s busom... ...jednom se neki starac naslonio, ja sam se makla i otisla dublje u autobus, nije prosla ni stanica eto njega opet. ja mu kazem "makni se stari, jel bas moras?" on kaze da je guzva. ja mu recem nek se onda nabije na nekog drugog kad je guzva, i taman mi dode stanica i ja izidem. nista strasno, da je bio neki mladi, zgodni.... e... ehm :)

Sjebek
15.03.2010., 08:00
pa i ne bas jer se ne vozim cesto s busom... ...jednom se neki starac naslonio, ja sam se makla i otisla dublje u autobus, nije prosla ni stanica eto njega opet. ja mu kazem "makni se stari, jel bas moras?" on kaze da je guzva. ja mu recem nek se onda nabije na nekog drugog kad je guzva, i taman mi dode stanica i ja izidem. nista strasno, da je bio neki mladi, zgodni.... e... ehm :)

E da... :)
Meni bi bilo fora da slucajno neku tetu dodirnem po guzi, ali slucajno i da se to njoj svidi, i onda lagano zadirkivanje u punom busu...
ufff... :s:s

lilylil
15.03.2010., 08:04
E da... :)
Meni bi bilo fora da slucajno neku tetu dodirnem po guzi, ali slucajno i da se to njoj svidi, i onda lagano zadirkivanje u punom busu...
ufff... :s:s

eeeee :) bilo bi fora, a nek oni pricaju.... :rofl:

Sjebek
15.03.2010., 08:10
eeeee :) bilo bi fora, a nek oni pricaju.... :rofl:

A sta kad su sanse da se dogodi takvo nesto LIJEPO jako jako male....
Dodji u zg pa da isprobamo :D:D:cerek::cerek:

lilylil
15.03.2010., 08:14
A sta kad su sanse da se dogodi takvo nesto LIJEPO jako jako male....

sanse da se bilo sta lijepo desi su male :rolleyes:

Dodji u zg pa da isprobamo :D:D:cerek::cerek:

:lol::lol: hahahhaa. JA?? U ZG?? ma nebi se ja tamo snasla... lakse je tebi doci u ST :p

Violently happy
15.03.2010., 08:18
Ajmo prestati s četanjem.

Nanashi
15.03.2010., 08:20
Ppppfffffttttttt...:mad::mad::mad:
Meni se nažalost nikad nije dogodilo da mi se neka guzata dama trlja o nogu ili nedajvraže nešto drugo ali mislim da ću se od danas češće vozit busom.
Života ti, pa to su tamo prave orgije...:eek:
Jedino moje iskustvo koje ima veze sa jakom erekcijom u autobusu dogodilo se jako davno kad sam busom išao iz Dubrovnika za Orebić. Od ranog jutra švrljah po gradu, bio na bezbrojnim kavama i pićima i negdje oko 3 poslijepodne ukrco se na bus. Sjećam se da sam si na put ponio onu jednu bočicu Schweppesa. Tek nakon što sam se ukrcao natjeralo me pišat, ali ono baš pišat, za umrijet. Gledam oko sebe, neugodno mi pitat vozača da stane jer je sve oko mene kamenjar, nemaš se gdje ispraznit a najvjerojatnije nebi ni mogao kad bi pomislio da neko gleda (nemogu se popišat ni na pisoaru kad je netko kraj mene). Trpim ja, trpim a bol sve gora i gora. Erekcija do neba, samo što mi glavić ne udara u bradu, ono užas, boli za poludit... i tu ja pogledam u tu bocu Schweppesa. Sjetio se filma Glup i gluplji, kako bi se sad ispišao u nju a preko puta sjede neke cure možda prvi, drugi srednje. Gledam ja u bocu, pa u njih, pa u bocu, ne želim ispast manijak, ali boli za poludit...:mad::mad::mad:
I tako ja izdržao do Stona, tamo dotrčao do vozača i rekao mu da čeka, uletio u neku birtiju i direkt na WC, skoro sam školjku probio mlazom, izlazim van i brišem znoj s čela, konobar me mrko gleda...:lol:
Sjetih se svog tetka kojeg je tako jako pritjeralo, on se autom zaustavio kod mojih dide i babe (njegovog punca i punice), otrčao na WC i posro se, bio u žurbi i odmah sjeo u auto a baba mu pičkara:"Jeli, ti nama dođeš jedino kad se moraš posrat...:azdaja:":cerek:

lXl
15.03.2010., 11:42
Ja se uvijek pokušamn stati negdje uz rub, ili na kraj tramvaja također izbjegavam ako mogu pune tramvaje, sad rijetko kad mi se dogodilo da neka mlada zgodna cura ispred mene, ak sam u nekom sendviču to ono penzići ili tak neš...
U tim slučajevima sam želim što prije van :D...

TrashHarvester
15.03.2010., 17:36
Čovječe, što se sve događa u tim tramvajima, pa u kojima se vi to vozite? :cerek: Tu sve neke orgije, preplanule sisate plavuše i nabildani tipovi dječačkog šarma i spretnih ruku, ko u Red Carpetu jebate! :kava:

Samo čekam da ZET digne cijene mjesečnih pokaza nauštrb stavke "seksualni potencijal".

antezg27
15.03.2010., 21:18
Meni se par puta to dogodilo i dok je zgodan frajer gušt mi je kad me guzi ili pipka, al sve u granici normale. Isto tako jednom sam pipkala njega i oboje smo bili skroz napaljeni. Ne volim kad mi se neki starac nabija, njih gledam kao pedofile i zato mi se to gadi.

@antezg27- upravu si i žene u tome uživaju ako prihvate partnera. Napaljenost može biti tolika da sva mokra dođem na posao :rofl:

Bome seko sve znam, dapače i ja sam jednom prilikom dobrano procurio nakon svega toga šta se desilo, kod one male sa minicom koja je mrdala guzom...sjećam je se ko da je jučer bilo, sivi kompletić, crne najlonke i štikle, pravi ženski vražićak :E
Istina, sve ovisi sam o tome pored koga se nađeš, kakav dan imaš, ako je sjeban onda ti nije do ničega, a ako se potrefi onda ti ga samo ulijepša :)

profesor oak
15.03.2010., 23:45
Ja sam se jednom vozio u busu i neka cura mi pocela trljat kurac onako iz cista mira dok sam se drzo za stangu i gledo kroz prozor. Htio sam joj zahvaliti sto mi je copala medunozje pa sam je pozvao na veceru. Kad smo dosli u restoran ona je narucila ribu i vodu. Malo bolje ja nju pogledam, kad ono ona crni lički Medvjed! :o

pouka price pazite ko vas slata u javnom prijevozu

Grunf
15.03.2010., 23:52
Čovječe, što se sve događa u tim tramvajima, pa u kojima se vi to vozite? :cerek: Tu sve neke orgije, preplanule sisate plavuše i nabildani tipovi dječačkog šarma i spretnih ruku, ko u Red Carpetu jebate! :kava:

Samo čekam da ZET digne cijene mjesečnih pokaza nauštrb stavke "seksualni potencijal".

Fakat. :rofl:

leptirica04
26.03.2010., 13:46
Moja reakcija na starog konja u tramvaju je bila: MIČI TU RUKU OD MENE JER ĆEŠ OSTAT BEZ NJE!!! :D

zanzy
26.03.2010., 14:10
Moja reakcija na starog konja u tramvaju je bila: MIČI TU RUKU OD MENE JER ĆEŠ OSTAT BEZ NJE!!! :D

Jebeš stare konje...
Kako reagiraš kad ti mladi pastuh gnječi pičkicu u tramvaju :cerek:

Znaš onu pjesmu - pusti nek trajeee, jer dok traje dobro jeeee :cerek:

leptirica04
26.03.2010., 14:16
Jebeš stare konje...
Kako reagiraš kad ti mladi pastuh gnječi pičkicu u tramvaju :cerek:

Znaš onu pjesmu - pusti nek trajeee, jer dok traje dobro jeeee :cerek:

Pa jednog sam gurnula tako da je pao (i to jako nezgodno jer je stajo na stepenicama) i polomio se ko p****. E tad sam ja osjetila ugodu! :cerek:

zanzy
26.03.2010., 14:36
Pa jednog sam gurnula tako da je pao (i to jako nezgodno jer je stajo na stepenicama) i polomio se ko p****. E tad sam ja osjetila ugodu! :cerek:

:top:

Kod tebe nema zajebancije...

u Japanu su chikani otvorili svoju udrugu, tamo je to veliki problem, vjerojatno zato jer su puno veće gužve.

Postoje posebna kola za žene, međutim, to praktički znači da kada žena uđe u mješovita kola nema ništa protiv drpanja. Onda je 2-3 -4 chikana drpaju :cerek:

Japanci imaju čudne sklonosti

hawaii dream
26.03.2010., 15:29

Kod tebe nema zajebancije...

u Japanu su chikani otvorili svoju udrugu, tamo je to veliki problem, vjerojatno zato jer su puno veće gužve.

Postoje posebna kola za žene, međutim, to praktički znači da kada žena uđe u mješovita kola nema ništa protiv drpanja. Onda je 2-3 -4 chikana drpaju :cerek:

Japanci imaju čudne sklonosti

Smijem se ja svemu ovome i pitam.... kak to da mene nitko i NIKAD nije "šlatao" po tramvajima (a izgledam "simpatiko")...???:ne zna:
ili mi je guza ono totalno neosjetljiva pa ništa ne osjeća! :D:D:D

Alianore
26.03.2010., 15:44
ja sam par puta proslijedila lakat u međunožje ili trbuh, što bi mi već bilo bliže :D
ne sviđa mi se naročito ni kad su kreteni mlađi a ne starkelje jerbo me ne pali da me žnjaraju likovi koje ja ne želim žnjarat :D

zanzy
26.03.2010., 15:46
Smijem se ja svemu ovome i pitam.... kak to da mene nitko i NIKAD nije "šlatao" po tramvajima (a izgledam "simpatiko")...???:ne zna:
ili mi je guza ono totalno neosjetljiva pa ništa ne osjeća! :D:D:D

a ti si m ili ž?

hawaii dream
26.03.2010., 15:50
a ti si m ili ž?

ž, plavuša...ono- pravi materijal za pipkanje,trljanje i tomu slično...:mig:
Mora da sam se krivim tramvajima vozila...jer stvarno nikad nisam doživjela a ni vidjela...

Chapter_13
26.03.2010., 15:57
ž, plavuša...ono- pravi materijal za pipkanje,trljanje i tomu slično...:mig:
Mora da sam se krivim tramvajima vozila...jer stvarno nikad nisam doživjela a ni vidjela...

Možda ipak nisi "pravi material za pipkanje"? Ljudi si svašta znaju umisliti.
Recimo, ja sam si umislio jednom da mogu upoznati Maju Blagdan bez da ju išamaram, očito sam bio u krivu :ne zna:

legica21
26.03.2010., 16:02
nisam nikada imala iskustvo sa dodirima u tramu..pipkanje i tak to.. ali sa pogledima... smješkanjem..namigivanjem..."slanjem puse" :rolleyes: da... i to uglavnom od onih 50+ :eek:
Moja reakcija uglavnom bude... da ga pogledam onak - odjebi u troskoku :rofl:

hawaii dream
26.03.2010., 18:09
Možda ipak nisi "pravi material za pipkanje"? Ljudi si svašta znaju umisliti.
Recimo, ja sam si umislio jednom da mogu upoznati Maju Blagdan bez da ju išamaram, očito sam bio u krivu :ne zna:

Prije bi rekla da si ovdje mnogi mnogo toga umišljaju, izmišljaju i tomu slično.... tanka je granica između mašte i realnosti, između pameti i ludosti...:cerek:
Ma Maja ti je baš divna ženica, zašto bi ju šamarao....vidim, problemi s agresivnošću i bijesom....:p:p
take it easy.....

Tigrov friend
26.03.2010., 18:29
Mene su znale ko fol slučajno ženske dodirivati ili mi se nabijati pod nos tj. pred mene u gužvi i što bi im ja trebao opaliti šamar?

da naravno samo i uvijek smo mi muški krivi.... :p

markonato
26.03.2010., 19:08
ja sam imao nekoliko iskustava, 4 posebno pamtim

1. vozimo se tramvajem, naravno gužvetina, a iza mene se netko skroz lijepi... niš, mislim si, gužva, pa se nema mjesta, ali nakon nekog vremena stisne mene onak iza koljena i meni lecnu noge, okrenem se ja, a iza mene lik, pederko neki, pogledamo se mi, on niš, vidi mi u očima da bi ga momentalno zabio šiljak za led u oko... jebote pedera

2. idem ujutro prema mihaljevcu, ja uspio uloviti mjesto u zadnje redu novog tramvaja i u draškovićevoj ulazi doslovno hrpetina školarki... kak se nisu imale kam primiti, a sve letile po tramvaju veli meni jedna da ju s rukama onak držim u položaju kao da ju guram... nakon 5 minuta mene već bole ruke i velim joj da ne mogu više, a veli ona meni - ma možeš me i za guzu držati ak ti bude lakše :D a pokraj mene bakica veli klinki da kak ju nije sram... ona ni pet ni šest, odbrusi bakici - i ti bi bako htjela da te ovaj dečko drži za guzu, al te neće :rofl:

3. isto gužvetina, ja onak stojim iza cure, možda nekih 20-ak godina, guramo se mi, ali onak počnem osjećati da prati moje pokrete... ja prihvatim igru, lagano se mi drpamo 2-3 stanice, i meni i njoj srce malo brže tuklo :), no onda joj je došla stanica... pri izlasku mi veli nekaj tipa da šteta kaj smo bili u tramvaju jer smo se mogli dobro zabaviti :)

4. nije baš u tramvaju, nedavno u gjuri ja s ekipom i 3 cure, mi na šanku pijani ko letve, osjećam da mi neka cura trlja guzu o guzu... ja ne poduzimam baš niš, stojim i uopće ju ne doživljavam i nakon par minuta okrene se ona, primi me za ruku i lagano odbrsi da kaj mene ne pali drpanje s curom??? a ja pijan i baš me boli kaj ona trabunja :D

leptirica04
26.03.2010., 19:17

1. vozimo se tramvajem, naravno gužvetina, a iza mene se netko skroz lijepi... niš, mislim si, gužva, pa se nema mjesta, ali nakon nekog vremena stisne mene onak iza koljena i meni lecnu noge, okrenem se ja, a iza mene lik, pederko neki, pogledamo se mi, on niš, vidi mi u očima da bi ga momentalno zabio šiljak za led u oko... jebote pedera

2. idem ujutro prema mihaljevcu, ja uspio uloviti mjesto u zadnje redu novog tramvaja i u draškovićevoj ulazi doslovno hrpetina školarki... kak se nisu imale kam primiti, a sve letile po tramvaju veli meni jedna da ju s rukama onak držim u položaju kao da ju guram... nakon 5 minuta mene već bole ruke i velim joj da ne mogu više, a veli ona meni - ma možeš me i za guzu držati ak ti bude lakše :D a pokraj mene bakica veli klinki da kak ju nije sram... ona ni pet ni šest, odbrusi bakici - i ti bi bako htjela da te ovaj dečko drži za guzu, al te neće :rofl:

3. isto gužvetina, ja onak stojim iza cure, možda nekih 20-ak godina, guramo se mi, ali onak počnem osjećati da prati moje pokrete... ja prihvatim igru, lagano se mi drpamo 2-3 stanice, i meni i njoj srce malo brže tuklo :), no onda joj je došla stanica... pri izlasku mi veli nekaj tipa da šteta kaj smo bili u tramvaju jer smo se mogli dobro zabaviti :)

4. nije baš u tramvaju, nedavno u gjuri ja s ekipom i 3 cure, mi na šanku pijani ko letve, osjećam da mi neka cura trlja guzu o guzu... ja ne poduzimam baš niš, stojim i uopće ju ne doživljavam i nakon par minuta okrene se ona, primi me za ruku i lagano odbrsi da kaj mene ne pali drpanje s curom??? a ja pijan i baš me boli kaj ona trabunja :D

Uuuuuu pa ti si neki poželjan momak! Svaka čast! :top::D

hawaii dream
26.03.2010., 21:03

zaboravio si napisati još par istinith tvrdnji:
5. ja sam jednojajčani brat blizanac Brad Pitt-a
6. Avatar je film snimljen prema istinitoj priči
.
.
.

hawaii dream
26.03.2010., 21:10
Mene su znale ko fol slučajno ženske dodirivati ili mi se nabijati pod nos tj. pred mene u gužvi i što bi im ja trebao opaliti šamar?

da naravno samo i uvijek smo mi muški krivi.... :p

Zagreb, a poooogotovo tramvaji Zet-a su izgleda leglo napaljenih žena i muškaraca, ono-uđeš u tramvaj a tamo svi se češu, pipkaju, dižu, gnječe,stenju.... :eek:
u biti sad shvaćam- tramvaji i autobusi nisu to što jesu, već su samo scenografije "filmova za odrasle".... :rofl::rofl::rofl:

Gervasius74
26.03.2010., 21:11

Kad nitko drugi nece, moram ja ...

Fuj, sram te bilo, homofobu jedan !

Trebalo bi ti biti isto jel' ti se na guzu lijepi pederko il' neka cura.

Yeah, right ! :mig:

Angel2
26.03.2010., 21:19
ajme meni ljudi...:eek::eek::lol:sva sreća da kod mene nema tramvaja..:D

leptirica04
26.03.2010., 21:19
Zagreb, a poooogotovo tramvaji Zet-a su izgleda leglo napaljenih žena i muškaraca, ono-uđeš u tramvaj a tamo svi se češu, pipkaju, dižu, gnječe,stenju.... :eek:
u biti sad shvaćam- tramvaji i autobusi nisu to što jesu, već su samo scenografije "filmova za odrasle".... :rofl::rofl::rofl:

Pa tako nešto... I uopće se ne šalim! :flop:

hawaii dream
26.03.2010., 21:42
Pa tako nešto... I uopće se ne šalim! :flop:

:confused::confused::confused:
tebi stvarno trebaju dat neke tablete....:cerek:
znaš-koji put je kišobran stvarno kišobran,a mobitel-mobitel..... probaj razmišljati na taj način....

leptirica04
26.03.2010., 21:45
Nisi iz ZG? vidi se...

markonato
26.03.2010., 22:17
joj daj hawaii dream, kad se 10 godina voziš tramvajem više puta dnevno stvarno svašta doživiš, neko vrijeme ni ja nisam mogao vjerovati kaj sve vidiš i čuješ u tramvaju, ponašanje ljudi u tramvaju nam je valjda ogledalo društva... evo ti jednog "smiješnog" primjera - vozim se tramvajem, nema gužve i svi sjede, par sjedala ispred mene mrtav pijan lik sa sendvičem od parizera koji smrdi na kilometar, taj sendvič mu padne na pod i raspadne se, a on ga lijepo pokupi i nastavi jesti. Na to ženi od 50-ak godina zvoni mob i ona se javi na poziv sa riječima bog, kaj si me trebao? a taj pijani lik odvali da ju zove jer treba p****... kaj da velim, svi su udarili u smijeh, i ženi bilo neugodno, a pijana budala se valjda osjećala ponosno :kava:

Tigrov friend
26.03.2010., 23:37
zaboravio si napisati još par istinith tvrdnji:
5. ja sam jednojajčani brat blizanac Brad Pitt-a
6. Avatar je film snimljen prema istinitoj priči
.
.
.

A je brad pitt je zgodan u 3 p.m.

da nije zgodna njegova lova ipak? :p

sad sam se sjetio, ja sjedim u tramu iza mene sjedi moja hanuma, malo je gužva ali ne pretjerano, upadaju dvije studentice valjda, tih godina, i kako ja sjedim jedna od njih mi nabija onu stvar na rame, ali ono uporno, naslonila se ona i priča, priča sa ovom drugom, smiju se i cerekaju bez početka i kraja, dok nakon dvije stanice mojoj nije dopizdilo te se izderala na nju da konačno sjaši sa mene, ja i hanuma nismo pričali taj tren pa ova nije ni skužila da smo zajedno....
kad ova se neće maknut, počele se one svađati, moja viče makni se, ova viče zašto pa ništa nisam napravila, meni već dopizdilo pa sam ovu valjda studenticu uredno zamolio da se ipak makne tj. sjaši sa mog ramena, tek onda se makla, eto svega ima, nije to svaki dan ali desi se....

leptirica04
27.03.2010., 11:41
ž, plavuša...ono- pravi materijal za pipkanje,trljanje i tomu slično...:mig:Mora da sam se krivim tramvajima vozila...jer stvarno nikad nisam doživjela a ni vidjela...

Vidi se da si plavuša... A možda bi jednostavnije bilo da uđeš u tramvaj i na čelo si napišeš: UĐI SLOBODNO? :kava:

zanzy
27.03.2010., 12:03
Vidi se da si plavuša... A možda bi jednostavnije bilo da uđeš u tramvaj i na čelo si napišeš: UĐI SLOBODNO? :kava:

Mislim da žena koja se hoće poigrati, podrpati će znati kako to treba učiniti. Ne treba ništa pisati na čelo. :rofl:

Göttspöđä
27.03.2010., 12:16
To mi se događa i užasno me smeta. Dam do znanja da se osoba makne (dovoljno je pogledati osobu ravno u oči sa jasnim pogledom "Koji ti je?!") i to je sve. Nema potrebe za silom, ali pomisao da mi se netko erekcijom češe po dupetu... :facepalm:. Neka bude spreman na reakciju.

Ladora
27.03.2010., 12:37
meni se to sve čini veoma... napeto :mig:

chuperak
27.03.2010., 12:43
evo ti jednog "smiješnog" primjera - vozim se tramvajem, nema gužve i svi sjede, par sjedala ispred mene mrtav pijan lik sa sendvičem od parizera koji smrdi na kilometar, taj sendvič mu padne na pod i raspadne se, a on ga lijepo pokupi i nastavi jesti. Na to ženi od 50-ak godina zvoni mob i ona se javi na poziv sa riječima bog, kaj si me trebao? a taj pijani lik odvali da ju zove jer treba p****... kaj da velim, svi su udarili u smijeh, i ženi bilo neugodno, a pijana budala se valjda osjećala ponosno :kava
hahahhahhahahha:lol::lol::lol::lol:

Hej
27.03.2010., 12:47
evo ti jednog "smiješnog" primjera - vozim se tramvajem, nema gužve i svi sjede, par sjedala ispred mene mrtav pijan lik sa sendvičem od parizera koji smrdi na kilometar, taj sendvič mu padne na pod i raspadne se, a on ga lijepo pokupi i nastavi jesti. Na to ženi od 50-ak godina zvoni mob i ona se javi na poziv sa riječima bog, kaj si me trebao? a taj pijani lik odvali da ju zove jer treba p****... kaj da velim, svi su udarili u smijeh, i ženi bilo neugodno, a pijana budala se valjda osjećala ponosno :kava
hahahhahhahahha:lol::lol::lol::lol:

Kakve ovo veze ima ljubav-erotika-seksom?
Osim ako te pali parizer-kobasica?:ne zna:

Ladora
27.03.2010., 12:50
Kakve ovo veze ima ljubav-erotika-seksom?
Osim ako te pali parizer-kobasica?:ne zna:

smiješno je, napeto nije :D

Grupa Queen
27.03.2010., 12:53
Jednom davno sam se držao za štangu u punom tramvaju i onda je ušla jedna prsata djevojka i stala se baš tako da je sise naslonila na moju ruku. Nisam maknuo ruku.

Ladora
27.03.2010., 12:56
Jednom davno sam se držao za štangu u punom tramvaju i onda je ušla jedna prsata djevojka i stala se baš tako da je sise naslonila na moju ruku. Nisam maknuo ruku.

e ovo je već bolje :mig:

Hej
27.03.2010., 13:02
Nisam maknuo ruku.

Bravo. :kava:

Nex
27.03.2010., 14:43
Dosta neocekivani rezultati ankete. :confused: Nekako puno glasova za 2. i 4. opciju. :misli:

markonato
27.03.2010., 14:53
Dosta neocekivani rezultati ankete. :confused: Nekako puno glasova za 2. i 4. opciju. :misli:

osim kaj mi se čini i da je dosta muških glasalo, a nekako mi je pitanje više namijenjeno ženskom spolu, pošto sam pročitao skoro sve postove mogao bih lagano zaključiti da se i dečkima i curama podjednako (ne)sviđa to pipkanje ili kako ga nazvati... :kava: a oni perverznjaci i stari prdonje defnintivno zaslužuju najmanje šamar :flop:

hawaii dream
27.03.2010., 18:38
A je brad pitt je zgodan u 3 p.m.

da nije zgodna njegova lova ipak? :p

A gle....ja sam sigurna da si ti sto puta ljepši i zgodniji od Brad Pitta, al meni je i ovaj ok :D
Njegova lova mi nije zgodna, nit mi treba....imam svoje dovoljno!:kava:

hawaii dream
27.03.2010., 18:47
Mislim da žena koja se hoće poigrati, podrpati će znati kako to treba učiniti. Ne treba ništa pisati na čelo. :rofl:

Mislim da se ovdje ipak radi o hormonima, teen i adolescencija.... njima stvarno malo treba....pokoji kišobran ili telefon!
A žena koja zaista ZNA- ta sigurno ne "operira" po tramvajima...:cerek:

Nemo474
27.03.2010., 18:50
Ma samo treba malo samopouzdanja i hrabrosti i sve je moguce:mig:

Ladora
28.03.2010., 15:28
osim kaj mi se čini i da je dosta muških glasalo, a nekako mi je pitanje više namijenjeno ženskom spolu, pošto sam pročitao skoro sve postove mogao bih lagano zaključiti da se i dečkima i curama podjednako (ne)sviđa to pipkanje ili kako ga nazvati... :kava: a oni perverznjaci i stari prdonje defnintivno zaslužuju najmanje šamar :flop:

ali je i dosta žena/cura glasalo za 2. i 4. opciju :)

Jacob J. Harper
28.03.2010., 15:51
ali je i dosta žena/cura glasalo za 2. i 4. opciju :)

Meni se vise svidja ta opcija broj 4 :mig:

Ali i samar jednako hot & sexy i nepisano pravilo je da kad god sam dobio samar sa tom devojkom sam imao nesto.

Ladora
28.03.2010., 15:52
Meni se vise svidja ta opcija broj 4 :mig:

Ali i samar jednako hot & sexy i nepisano pravilo je da kad god sam dobio samar sa tom devojkom sam imao nesto.

ne ne, ja sam više za drugu opciju :top:

Jacob J. Harper
28.03.2010., 16:23
ne ne, ja sam više za drugu opciju :top:

Pazi ako neko ima veliku "alatku" uvredices ga tako pa ce ti reci: zar ti svtarno ne primecujes mog "monstruma" :rofl:

Meni licno to vrlo interesantna opcija za upoznavanje kao ona nista ne primecuje ja se pravim lud dodje do razmene pogleda pa se razmeni i po neka rec i eto. :mig:

Ladora
28.03.2010., 16:26
Pazi ako neko ima veliku "alatku" uvredices ga tako pa ce ti reci: zar ti svtarno ne primecujes mog "monstruma" :rofl:

Meni licno to vrlo interesantna opcija za upoznavanje kao ona nista ne primecuje ja se pravim lud dodje do razmene pogleda pa se razmeni i po neka rec i eto. :mig:

pa ja bi se onako lagano namještala :lol:
moram pazit da ne skrenem s teme :mig:

Jacob J. Harper
28.03.2010., 16:31
pa ja bi se onako lagano namještala :lol:
moram pazit da ne skrenem s teme :mig:

Ako skrenes sa teme preziveces ali ako skrenes dok se namestas njegova "alatka" nece preziveti. :lol:

Interesantno da je malo onih devojaka koje opale samar a vise onih koje se prave da ne primecuju, makar u mom slucaju.

Violently happy
28.03.2010., 16:39
Jacob J. Harper i Ladora, jel vi baš svaki topik morate začetavati?
Uzmite sobu.

Jacob J. Harper
07.05.2010., 02:49
Moram da se pohvalim da sam danas posle duzeg vremeskog perioda uradio to u autobusu. :D

Njena reakcija je bila osmeh a zatim se udaljila od mene :) To u prevodu znaci: palim te jel ? e pa mozes samo sanjati o meni ! e to mi je rekla i neka je kad sam manijak :D

Bilo mi je zanimljivo da radim to kada sam imao 14, 15... 19 godina a onda sam prestao ali evo ponovo se budi psiho-manijak u meni :cerek:

Monica.
07.05.2010., 09:53
Bilo mi je zanimljivo da radim to kada sam imao 14, 15... 19 godina a onda sam prestao ali evo ponovo se budi psiho-manijak u meni :cerek:

Da, ima nešto tako jebačko u tome...:zvrko:

Kljasti
07.05.2010., 12:31
Kakva glupost...svim muškima kojima se cure/žene naslanjaju/trljaju po tramvajima je to dobro, a žene kad im se netko samo približi vrište i šamaraju.
Meni se zna desit da mi se trlja ženskica sa guzom o moju guzu, pa mi ne smeta. Velim si, pa što, nek uživa ak joj paše!
Naravno da bi poludio da me tak sili neki manijak, ali ak je cura normalna nek se naslanja i boli me...meni dobro, njoj dobro...

Monica.
07.05.2010., 12:51
Kakva glupost...svim muškima kojima se cure/žene naslanjaju/trljaju po tramvajima je to dobro, a žene kad im se netko samo približi vrište i šamaraju.
Meni se zna desit da mi se trlja ženskica sa guzom o moju guzu, pa mi ne smeta. Velim si, pa što, nek uživa ak joj paše!Naravno da bi poludio da me tak sili neki manijak, ali ak je cura normalna nek se naslanja i boli me...meni dobro, njoj dobro...

Kao prvo, nemaš pojma kaj je dobro trljanje :D, a drugo, ak je frajer zgodan zakaj bi ga šamarala...:cerek:

Jacob J. Harper
07.05.2010., 12:55
Da, ima nešto tako jebačko u tome...:zvrko:

Ima nije da nema ali ja sam to vise iz zajebancije uradio cisto me interesovala reakcija. :mig:

Monica.
07.05.2010., 12:59
Ima nije da nema ali ja sam to vise iz zajebancije uradio cisto me interesovala reakcija. :mig:

A tko kaže da i ja to radim :p možda mi se desilo par puta još davnih dana prošlog stoljeća, al da je napaljujuće, je...:cerek:

pepe88
07.05.2010., 13:00
ženski dodir ne smeta..

Jacob J. Harper
07.05.2010., 13:38
A tko kaže da i ja to radim :p možda mi se desilo par puta još davnih dana prošlog stoljeća, al da je napaljujuće, je...:cerek:

Naravno a osim toga ja kad sam pored neke devoje u autobusu pa kad zelim da se uvatim za onu sipku gore ja je "slucajno" zakacim po sisicama e to sam jos ranije par puta uradio jao komedija ja se naravno odmah izvinim a reakcije su razne ali uglavnom to dozivljavaju kao kompliment jer nisam je ja uhvatio za sisu vec samo malo zakacio tako da to svakako jeste kompliment.

ženski dodir ne smeta..

To se podrazumeva a nisi valjda imao iskustva sa muskim dodirom ?! :ne zna:
Da meni neki tip nasloni svoju "alatku" na moju zadnjicu sasvim je sigurno da bi narednih 15-ak dana proveo u bolnici. Ne bi ja istog trenutka reagovao de ces da ga mlatnem u punom busu vec bi ga izveo napolje na prvoj stanici i umlatio bi ga da ga majka ne bi prepoznala.

inhaber
07.05.2010., 14:12
Moram da se pohvalim da sam danas posle duzeg vremeskog perioda uradio to u autobusu. :D

Njena reakcija je bila osmeh a zatim se udaljila od mene :) To u prevodu znaci: palim te jel ? e pa mozes samo sanjati o meni ! e to mi je rekla i neka je kad sam manijak :D

Beograđanke su očito liberalnije po tom pitanju, cure i žene iz Zagreba su alergične na pipkanja u tramvajima.:rofl:

johny777
07.05.2010., 14:24
ah daaa,pola ih tu vidim tuče,šamara,batinja,i pola bi ih naravno prebilo da im se priđe neki opasni trljavac...kad bi moro birat radije bi u ring ušo sa nekim boksačem nego s ovim ženskama kaj tipkaju iza monitora :misli:

Dr.sc. forumas
07.05.2010., 14:32
Nemam pojma, mislim kužim da ima ljudi koje to pali, ali meni je to jadno... šta nije bolje obratiti se toj curi, započet priču ili nešto, nego se ko neki jadnik od iza stiskat uz nju ili je lovit za dijelove tijela? :ne zna:

Nek se nitko ne uvrijedi, to je samo moje mišljenje...

pepe88
07.05.2010., 14:41
To se podrazumeva a nisi valjda imao iskustva sa muskim dodirom ?! :ne zna:
Da meni neki tip nasloni svoju "alatku" na moju zadnjicu sasvim je sigurno da bi narednih 15-ak dana proveo u bolnici. Ne bi ja istog trenutka reagovao de ces da ga mlatnem u punom busu vec bi ga izveo napolje na prvoj stanici i umlatio bi ga da ga majka ne bi prepoznala.

nisam, općenito izbjegavam biti u neposrednoj blizini muških osoba tako da..
al recimo u gužvi u kojoj se nemožeš maknuti, dodirivanje sa ženskom osobom mi ne smeta, pa i da mi nije privlačna..

johny777
07.05.2010., 14:52
Nemam pojma, mislim kužim da ima ljudi koje to pali, ali meni je to jadno... šta nije bolje obratiti se toj curi, započet priču ili nešto, nego se ko neki jadnik od iza stiskat uz nju ili je lovit za dijelove tijela? :ne zna:

Nek se nitko ne uvrijedi, to je samo moje mišljenje...

haahah koji si ti čudak,pa kakav ti je to pristup :D

Kljasti
12.05.2010., 12:23
Evo jednog događaja od prije par dana...gužva po Ilici prema Trgu.
Nagruvala se hrpa ljudi u vagon i jednostavno se više nisi imao gdje pomaknuti.
Iza mene direktno sa cijelom guzom prislonila mi se djevojka na moju guzu. Još smo i bili na kakvom-takvom odstojanju, ali smo oboje skužili da to i nije tako loše pa smo se skroz stisnuli i kad je tramvaj kočio/kretao mi smo se malo dodatno očešali...
Bilo je fino te dvije stanice, i njoj i meni...nikoga nismo silovali i tlačili...malo smo uživali i to je to...kretene treba izvrijeđati, ali nas normalne pustite da se vozimo i da iskoristimo ovake trenutke i okrenemo ih sebi u korist. Nije to ništa loše. Zgodna cura, zgodni dečko, prisni u tramvaju...ma di ćeš bolje :)

eli
12.05.2010., 20:09
Ah, ima tu svakakvih iskustava... ja sam u ranim 40-im, i nikad to ne radim (jer sam nomalan; iako, neki bi rekli, je l' - bezopasan :rolleyes:), no izgledam OK; a onda se možda zato dogodi da neke klinke same dođu i naslanjaju se - tamo, ovamo, down there... ili leđima na mene jer osjećaju da mogu, da sam im zaštita od luđaka koji su all-around... to se ne jednom dogodilo i na plesnim tečajevima... ono - premlade, maloljetnice, 15-16 :eek: - koje sam namjerno izbjegavao za ples... na koncu dođu meni i MOLE ME da plešem s njima jer su ih njihovi vršnjaci naočigled svih (i same učiteljice) drepali, maltretirali, a učiteljica nije učinila ništa... pa potrčaše k meni da se spase... i naravno da ja nisam činio takve pizdarije! Curke poslije nisu mogle vjerovati!... :p Ljudi, dajte se kontrolirajte, fuck!... :(

google1
12.05.2010., 20:56
jednom mi je u stvarno prepunom tramvaju pao mobitel pa kad sam ga išao dignut sam zaronio u glavom u dupe nekoj curi, iako je njoj bilo smiješno, meni je bilo mi bed a i nisam uspio ni mob dohvatit pa sam morao čekat stanicu da se raziđu ljudi

łvek
12.05.2010., 21:39
Hvala kurcu, jebeno rijetko sam u tramvaju.

Osobno su mi smiješne trebice u gužvi, a do izražaja sranje dođe ako ste viši od 1.85

Primim se za gornji rukohvat, laktom šamaram trebu....ak se ne primim, svako kočenje završim na njoj... zvoni mi mobitel, krenem rukom prema pojasu - moram laktom trebu po leđima, jebiga...odmah se okreće, gleda....valjda si misli "onak, jesi Apolon, al' mojne u tramvaju" :zubo:

Naglo zakoči tramvaj, treba mi doslovno doleti na prsa, u naručje...nema tu sorry, ovo ono...valjda bi ja trebao bit' sretan što mi je bog podario trebu na rame? :rofl:
Mislim, znam da budete šokirane ljepotom i činjenicom da znam što je tuš, ali barem recite "sorry" :D

Još je najžešća bila jedna ženska koju sam laktom odvalio posred čela :rofl:
Držao sam se za gornji rukohvat...treba desno...neki lik me gurne, okrenem se udesno da vidim koji kurac i bam po čelu...iznenadila me reakcija, cura vrištala od smijeha dok sam se ispričavao...mislim si, ajmo na cugu, al njena stara me nešto mrko gledala. Možda su u njeno vrijeme tako likovi namjerno uletavali ženama :rofl:

Ponekad mi fali javni prijevoz...znam da i ja falim vama :zubo:

librica
13.05.2010., 00:44
isto mi se desilo,otisla sam na drugi kraj,nis bila sama,al me jedan dok sam isla na trening poceo,kak su onak rupe na sjedalima u starim tramvajima,s rukom...i ja sjedim,drzim ono,loptu,ruksak,sim tam...ono ko u hororcima meni ruka plazi po nozi,joj kad sam se okrenula i pocela ga prat,pred cijelim tramvajem,cure iz ekipe me blijedo gledaju kaj sad je njoj,a ja ovom-da mu p.m.,da koji k.mi ima dirat noge,da ga sram bilo,da kak mu ni neugodno:lol:sad mi je to smijesno,al nekom s 16 godina to nije nikak bilo smijesno...desila mi se masa neugodnih stvari,tak i dok sam trudna bila mi se babetina nasrala na trbuh i pocela me gurati...i jos vrijedjati,uf kak je dobila tepih,al bili su neki decki,vidli da baba zajebava pa su joj rekli da nek umre a nek ne zajebava mlade i umorne ljude s posla:lol:moj mm naravno,nije ni pisnuo:(poslije je i on dobio tepih:rofl:

katari
13.05.2010., 00:49
Hvala kurcu, jebeno rijetko sam u tramvaju.

Osobno su mi smiješne trebice u gužvi, a do izražaja sranje dođe ako ste viši od 1.85

sranje dođe kaj nas male pobijete miomirisima po ljeti
po zimi ajde jos da se i nasloni, al ljeti brisi od mene sto dalje :D

łvek
13.05.2010., 12:08
sranje dođe kaj nas male pobijete miomirisima po ljeti
po zimi ajde jos da se i nasloni, al ljeti brisi od mene sto dalje :D
Pfffff....srećo, nisi ti naletjela na mene u tramvaju...još bi se trljala uz mene :zubo:

Znaš, ima nas koji koristimo tuš i one čudne sladolede za pazuhe :rofl:

katari
13.05.2010., 12:43
vrtila bi se kao oko štange :D

Chapter_13
13.05.2010., 22:09
Naglo zakoči tramvaj, treba mi doslovno doleti na prsa, u naručje...nema tu sorry, ovo ono...valjda bi ja trebao bit' sretan što mi je bog podario trebu na rame? :rofl:

To ne vrijedi samo za tramvaj.
Glupačice se ne miču ni kad hodamo ususret, oposebno kad su u grupi .. očito je da ću je pokupiti ramenom, raspolovila bi se na pola, no boli nju pička, ne bi se maknula jer valjda misli da je bogom dana i da se svi njoj moraju micati sa puta.

Imao sam lijepu evoluciju u takvim situacijama, prvo je bilo micanje u stranu, pa onda micanje i slanje iste u 3 krasna kurca, a sad je pokupim i boli me kurac.

Isto tako birc, disko, gdje god .... sve prepuno umišljenih glupačica.

łvek
14.05.2010., 15:04
vrtila bi se kao oko štange :D
Ne znam ja što tebe veseli, samo znam da ne bi bježala od mene :zubo:

Glupačice se ne miču ni kad hodamo ususret, oposebno kad su u grupi .. očito je da ću je pokupiti ramenom, raspolovila bi se na pola, no boli nju pička, ne bi se maknula jer valjda misli da je bogom dana i da se svi njoj moraju micati sa puta.
Imao sam lijepu evoluciju u takvim situacijama, prvo je bilo micanje u stranu, pa onda micanje i slanje iste u 3 krasna kurca, a sad je pokupim i boli me kurac.
Nema to veze sa "glupačicama"...ljudi se općenito tako ponašaju.

Ja sam se davno prestao izmicati, jer sigurno je lakše maknuti se nekoj mrvici nego budali poput mene... uostalom, lakše im se maknuti nego da ih poberem...ja to neću ni osjetit' :zubo:

never_angel
14.05.2010., 17:42
ne mogu naći ni mrvu erotike u likovima kojima se diže u prepunom smrdljivom tramvaju ili drndavom busu. pa taman da su predivni.
očajni luzeri koji nemaju ni žensku ni auto..:rolleyes:

google1
14.05.2010., 21:40

Dobro si primjetio, imam jedno još i gore iskustvo. Radio sam na šalteru, došla je žena i nisu joj štimali papiri, prvo se svađala sa mnom, ja sve na fino pokušavam objasniti, al neuspješno i onda ide očajnički potez, izbacivanje aduta i valjda pokušaj zavođenja u stilu "imam sise, pa daj mi progledaj kroz prste", ja joj nakon toga objasnim da nije ona ni itko drugi ovdje nikakva iznimka i da nije ovo plac. A ona me počela tako vrijeđati, da su mi još navečer odzvanjale psovke u glavi. Fina neka curica. :D

Inače ja se uvijek izmaknem u stranu, nije mi neki problem, iako sam se jednom potukao zbog toga. Hoda njih troje (dva frajera i cura), jedan uz drugog zauzimaju cijeli nogostup, približavam im se, oni se ne miču, ja ih zaobiđem po cesti i jedan od njih kaže "i bolje mu je", ja ga pozovem, on se vrati, pogodim ga čelom i nastavim. Jebiga, bit će pametniji drugi put. Poslije mi je bilo žao, al nekad ti adrenalin baš i ne da razmisliš.

seljo123
14.05.2010., 22:22
u tramvajima uvijek najkvalitetnije izdrkam :top:

Jacob J. Harper
15.05.2010., 00:56

Tako treba samo pazi gde prosipas "jogurt" da se ne oklizne neko i ne izgubi glavu. :rofl:

librica
15.05.2010., 01:55
ne mogu naći ni mrvu erotike u likovima kojima se diže u prepunom smrdljivom tramvaju ili drndavom busu. pa taman da su predivni.

stvarno:De,to je ljubaf:D

AU...:rofl::rofl::rofl:

Gigolo
15.05.2010., 09:04

Hi, hi...:cerek: po ovome ispada je je u ZG-u sve puno nemorala i sexa. Jedna uvaljuje dupe, ti ga drkaš, ovaj drpa guzu, onaj koristi gužvu da stavi dlan na picu...opća kriza morala.
Erekcija i mokrih pica više nego u swinger klubu u Hamburgu. :rofl:Što bi crkva rekla na ovaj topic?:ne zna: ako je tako u ZG-u, što je tek onda u BG-u :confused:

TrashHarvester
15.05.2010., 09:21

Što bi tek rekla da vidiš tipa kojem se dig'o, a on u kratkim hlačama. Na biciklu! :eek: Pa taj ni za pokaz nema! :kava:

Chapter_13
15.05.2010., 10:02

Znači ti možeš birati gdje će ti se pička navlažiti?

Ako možeš, to bi zapravo značilo da si frigidna, a samim time nemaš jebača ni mrvicu samopoštovanja niti si ikad doživjela orgazam, štuješ lik i djelo Darka Milinovića, svu robu kupuješ na tržnici, prodaješ boce da bi preživjela, kad ti kažu da izračunaš sinus od x - odeš na radiologiju slikati lubanju pa oduzmeš jednu nosnicu od druge.

Isto vrijedi i ako je odgovor na vlaženje pičke - ne.

P.S. Logika i dedukcija mi je istovjetna tvojoj, prije nego natipkaš "joj, kakve gluposti ti spajaš zajedno"

P.P.S. Ne koristim se javnim prijevozom, niti imam auto ... da ne bi bilo "sigurno se pronašao u mojim riječima"

seljo123
15.05.2010., 10:03
Tako treba samo pazi gde prosipas "jogurt" da se ne oklizne neko i ne izgubi glavu. :rofl:

pazim na sigurnost drugih putnika pa se uvijek istovarim žrtvi u torbicu ili u džep od jakne, nikad na pod!

saiyadjin
15.05.2010., 10:04
ja se ne naslanjam na žene, one se naslanjaju na mene :/

iako im ja nikad niš ne kažem, al da mi se koja usudi okrenut i neš reć opalio bi ja njoj šamar xD

Ladora
15.05.2010., 10:41
ja se ne naslanjam na žene, one se naslanjaju na mene :/

iako im ja nikad niš ne kažem, al da mi se koja usudi okrenut i neš reć opalio bi ja njoj šamar xD

hihihihi ova ti je dobra :top:

Gigolo
15.05.2010., 10:50
pazim na sigurnost drugih putnika pa se uvijek istovarim žrtvi u torbicu ili u džep od jakne, nikad na pod!

Izdrkaš im se po jakni???:ne zna: koji si ti lik:rofl::lol:
Kada te budu žene skužile zatući će te kišobranima i ostalim priručnim sredstvima :rofl:

poštar4
15.05.2010., 10:54
kad ti kažu da izračunaš sinus od x - odeš na radiologiju slikati lubanju pa oduzmeš jednu nosnicu od druge.

jebote
:s:s:s:s

OT: ne diram se po tramvajima, ja sam malo skuplja kurva:)

Ladora
15.05.2010., 10:58
[QUOTE=Gigolo;26676197]Izdrkaš im se po jakni???:ne zna: koji si ti lik:rofl::lol:

pristojan :mig:

never_angel
15.05.2010., 11:23
Znači ti možeš birati gdje će ti se pička navlažiti?

Ako možeš, to bi zapravo značilo da si frigidna, a samim time nemaš jebača ni mrvicu samopoštovanja niti si ikad doživjela orgazam, štuješ lik i djelo Darka Milinovića, svu robu kupuješ na tržnici, prodaješ boce da bi preživjela, kad ti kažu da izračunaš sinus od x - odeš na radiologiju slikati lubanju pa oduzmeš jednu nosnicu od druge.

Isto vrijedi i ako je odgovor na vlaženje pičke - ne.

P.S. Logika i dedukcija mi je istovjetna tvojoj, prije nego natipkaš "joj, kakve gluposti ti spajaš zajedno"

P.P.S. Ne koristim se javnim prijevozom, niti imam auto ... da ne bi bilo "sigurno se pronašao u mojim riječima"

..jel ti sad lakše, kad si se izdrkao? drago mi je da sam pomogla..:cerek:

Chapter_13
15.05.2010., 11:43
..jel ti sad lakše, kad si se izdrkao? drago mi je da sam pomogla..:cerek:

Oh, kako neočekivan i nepredvidljiv komentar :cheer:

klokanovac
15.05.2010., 13:24
Meni se isto nešto slično znalo dogoditi. U jednom noćnom klubu kad smo bili na maturalcu bilo je gužve ko u priči. Tijesna prostorija a nas stotine i ti pleši sad a da ne zajašiš nekoga. Tako se meni dogodilo da su ženske guzice završavale meni na međunožju. Ne mojom već njihovom krivicom. Ja se pokušavam iz pristojnosti maknuti kad ono opet druga na meni i pleše a na meni je. Još su neki mislili da ja to namjerno radim a ja pokušavao naći mjesta a ono nemaš gdje. Gotovo je svaka završavala na meni. I još za kraj kad je njihova striptizeta izvodila striptiz pred kraj tulumarenja čuvari nas sve stisnuli jedne na druge u krilo. Ja opet završio na ženskom dupetu. I što je još gore ta je imala frajera kraj sebe koji nije ništa primjetio neobično. Svi gledali striptizetu jedni na drugima.

Jacob J. Harper
15.05.2010., 15:10

A zamisli ona u jakni drzi dildo/vibrator i kad se napali brze bolje stavi ga tamo gde treba kad ono fuckin yeah here's little Johny :ne zna: :D

MusicFan
15.05.2010., 15:11
:rolleyes:

never_angel
15.05.2010., 15:15
Oh, kako neočekivan i nepredvidljiv komentar :cheer:

...nema na čemu! i sljedeći put..:mig:

google1
15.05.2010., 15:18
Mir djeco :p

łvek
15.05.2010., 17:03
Heeeeej, hej, hej......hej...............................hej :zubo:

Prvi dio u redu, ali kakve veze ima auto sa tramvajem?
Pa ja sam svaki dan išao na posao tramvajem, a auto je doma parkiran.

Zašto? Zato što sam dovoljno inteligentan da znam stići na posao za 20 minuta umjesto da se gužvam ujutro po ulicama u centru i da se vrtim 30 minuta ne bih li pronašao jebeni parking :p

Ali to sam samo ja.....s druge strane, ne bacam drkice po busevima :rofl:

I dajte se odlučite...kad se likovima ne diže, ne valja....kad im se diže, ne valja....jebite se :rofl:

traktorka
15.05.2010., 20:59
naravno da će svaka cura reć da bi opalila šamarčinu takvom liku, al kad dođe do toga samo se želiš maknut jer ti se užasno gadi.odvratno i ponižavajuće

snow_crash
23.05.2010., 16:41
Znam da sam negdje davno vidio temu o neugodnim pipkanjima u tramvaju, ali mene zanimaju ona ugodna pipkanja koja ste doživjeli u tramvaju s potpunim strancima.... :)

Ja sam evo prije par dana stajao u gužvi tramvaja, ispred mene jedna slatka mala crnokosa obučena u tajice i tangice. Kako se tramvaj još više napunio, tako se ona skroz stisnula uz mene i naravno da mi se digao.. nije se previše bunila kad je osjetila pa sam se ohrabrio i primio ju rukom za bok, a onda i stavio ruku naprijed i počeo ju dirati. ne samo da se nije bunila nego je prekrila moju ruku jaknom da slučajno drugi ne vide, a onda ju je uzela i gurnula u hlače da ju tako diram :cerek:

tako smo se vozili par stanica, dok se nije smanjila gužva pa sam se odmaknuo od nje i budala nisam izašao za njom na njenoj stanici :confused:

vaša iskustva (pozitivna) molim.

ps. ako ovo čitaš slobodno se javi hihi :D

snow_crash
23.05.2010., 16:46
eto, ja htio postaviti pozitivnu temu na ovo, a skrpali ju u negativnu :p

Violently happy
23.05.2010., 16:50
eto, ja htio postaviti pozitivnu temu na ovo, a skrpali ju u negativnu :p

Ako pročitaš uvodni post ove teme, vidjet ćeš da nije baš tako negativan. Cura je doživjela čitav dijapazon osjećaja prilikom tih dodira, a jedan je čak bio i ugoda.
Ima na ovoj temi svega, ali da ćeš na temi ovakvog karaktera naići na samo pozitivna iskustva.. ne budi smješan.:mig:

LaTiTeA
23.05.2010., 16:52
Dobro si primjetio, imam jedno još i gore iskustvo. Radio sam na šalteru, došla je žena i nisu joj štimali papiri, prvo se svađala sa mnom, ja sve na fino pokušavam objasniti, al neuspješno i onda ide očajnički potez, izbacivanje aduta i valjda pokušaj zavođenja u stilu "imam sise, pa daj mi progledaj kroz prste", ja joj nakon toga objasnim da nije ona ni itko drugi ovdje nikakva iznimka i da nije ovo plac.

Dobro si joj rekao. :top:

Ali imala sam jedan slucaj kad sam bas zbog toga sto sam bila simpaticna jednom decku na tak nekakvom radnom mjestu dobila puno vise nego sto sam trazila i jos mi nije ni naplatio. Bas mi je nekak neugodno bilo... :D

Mozda se ova naviknula na to pa joj bilo cudno kako ne pali kod tebe... :zubo:

snow_crash
23.05.2010., 16:52
ma nisam shvaćen :)

jednom davno sam vidio takvu jednu temu, koliko sam se sjećao, samo neugodna iskustva, a prije par dana ej bilo jedno pozitivno, pa sam htio otvoriti temu s pozitivnim iskustvima, hehe, ovu temu sad uopće nisam bio primjetio :)

Dijaa
23.05.2010., 17:01
bljak, meni se gade muške osobe koji trljaju u autobusima... smeta mi, ako ima mjesta da se naslanja baš na mene, ili kako autobus koči on me naguzi ono wtf.. šta se naslanjaš jebote... aj razumijem ako je slučajnost, ali ako se ta 'slučajnost' prečesto ponavlja, pa ili me naguzi ili odjebi, počnem se pjenit... al nikad do sad nisam nikog ispleskala ili se izderala na njega... sreća, uvijek se nađem u pristojnom okruženju :)

snow_crash
14.03.2011., 09:38
eh sto bih ja opet malo pipkao u tramvaju... ;) ako ima koja za akciju, na PM! ;)

Prijap
14.03.2011., 10:11
eh sto bih ja opet malo pipkao u tramvaju... ;) ako ima koja za akciju, na PM! ;)

Aha zatrpale bu te sa PM-ovima .... :kava:

ante zela
22.03.2011., 08:28
kao musko sam imao scenu da mi je starija zena od brat bratu 5o-55 godina drzala ruku na preponi od vodnikove do petrovaradinske a ja se napalio a ona skontala pa se smije Premda nije neka ljepotica ali ono pravo mi je neugodno bilo hodati ulicom dignute kite imao sam osjecaj da svi gledaju u mene
druga scena je bila ono guzva u busu okrenuti se ne mozes i ja onako sam dosta visok skontam ekstra koku jedno 3 metra od mene i kontam odoh malo stati kraj nje
i onako probijem se stanem i jednostavno ne mogu da je prestanem zamisljati golu i tako digne se on
džaba misliti o bejzbolu polarnim medvjedima strujnim zicama ne ide
u jednom casu vozac naglo zakoci zenska padne po meni i pravo mene laktom u neku stvar
cura se okrene i pogleda me a ja u zemlju da propanem
kad se nasmija nasmijah se i ja
pa jednom mi je srednjoskolka u 13-ki sjela u krilo i tako do cibone a ja isto lud mjesec dana nisam nista u bukvu bi ga stavio sa oprostenjem
moga kolegu koji voli krupne zene je u splitu skoro nokautirala cura pred ekipom u punom busu cov jek umal poceo plakati od muke

kleoQt
22.03.2011., 10:06

Ako si iz Zagreba, točno znam koji je to lik. On ''operira'' već dugi niz godina (prvi put sam ga vidjela da to radi negdje početkom srednje) na relaciji Poljanice - Črnomerec najčešće.
Uglavnom - izlazi iz jedna kola u tramvaju i ulazi u druga pa onda siđe kad ''pređe'' cijeli tramvaj, pa uđe u drugi i sve ispočetka.
Ono što je meni fascinantno je da lik hoda doslovno dignuta k*rca i trlja se o žene i uzdiše im na vrat i da to ekipa u tramvaju uopće ne kuži!:confused:
A zbilja je očito, pogotovo ako ga iz profila vidiš.
Ima onako jako svjetloplave oči i uvijek fura smeđu lacoste torbicu.
Točno 25-30 godina kako si i napisala bi mogao imati. Viđam ga skoro svaki mjesec, mene osobno u faci dosta podsjeća na Ivana Pernara :D

Uglavnom oduran je i poremećen do bola, što je najbolje pravi se i izgleda donekle skroz normalan:rolleyes:
Iskreno se nadam da će ga nečji dečko/muž/brat jednom prebit na mrtvo ime:kava:

Luka Borscak
22.03.2011., 16:30
Ako si iz Zagreba, točno znam koji je to lik. On ''operira'' već dugi niz godina (prvi put sam ga vidjela da to radi negdje početkom srednje) na relaciji Poljanice - Črnomerec najčešće.
Uglavnom - izlazi iz jedna kola u tramvaju i ulazi u druga pa onda siđe kad ''pređe'' cijeli tramvaj, pa uđe u drugi i sve ispočetka.
Ono što je meni fascinantno je da lik hoda doslovno dignuta k*rca i trlja se o žene i uzdiše im na vrat i da to ekipa u tramvaju uopće ne kuži!:confused:
Točno 25-30 godina kako si i napisala bi mogao imati. Viđam ga skoro svaki mjesec, mene osobno u faci dosta podsjeća na Ivana Pernara :D

Uglavnom oduran je i poremećen do bola, što je najbolje pravi se i izgleda donekle skroz normalan:rolleyes:

Ajd nek ga neko slika pa da ga možemo skužiti. Baš budem ja skužil u tramvaju u gužvi da je neki lik naslonjen na curu malo više nego je pristojno. Ako bi znal kak lik izgleda bi ga primjetil kad bi to radil pa bi se onda moglo nekaj poduzeti. ;)

mr. torture
22.03.2011., 17:18

pa zašto ti ne reagiraš u tramvaju, dok ti se bolesnik trlja :confused: sigurno će neko skočit ako se ti zadereš ili nešto :ne zna: ili ti je preneugodno pa samo stojiš dok ovaj puni gaće spermom?

mangata
22.03.2011., 17:22

A znači tako. Može biti, tip ima taj pogled i mekeće. Prešao u politiku od silne frustracije kao i mnogi drugi. Sad fura megafon umjesto torbice. Ne znam jel se trlja u onoj rulji, al da diše - diše.:o

ivan13
22.03.2011., 17:29
pa zašto ti ne reagiraš u tramvaju, dok ti se bolesnik trlja :confused: sigurno će neko skočit ako se ti zadereš ili nešto :ne zna:

upravo tako. :eek:

može ju i ispipkati ne bi uopće ništa reagirala:ne zna:

svašta. da joj se nije sviđalo mislim da bi reagirala:ne zna:

Sarajka_Mazza
22.03.2011., 17:32
Vec dugi niz godina tako nesto radi? :eek:
I niko nikada da ga prijavi? Da mu nesto kaze? Prebije ga na mrtvo ime ili sta vec? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

mr. torture
22.03.2011., 17:33
upravo tako. :eek:

može ju i ispipkati ne bi uopće ništa reagirala:ne zna:

svašta. da joj se nije sviđalo mislim da bi reagirala:ne zna:

:lol: ma mislim da se to ne može sviđat niti jednoj normalnoj curi. :D nego joj je valjda neugodno zaderat se: "prestani mi se trljat s kurcem!" pa da je svi vide :lol:

ivan13
22.03.2011., 17:36
:lol: ma mislim da se to ne može sviđat niti jednoj normalnoj curi. :D nego joj je valjda neugodno zaderat se: "prestani mi se trljat s kurcem!" pa da je svi vide :lol:

pa znam, ali to nije da ju sad netko malo puknuo po guzici. makar ni to nije u normali. ali ovo je ipak previše da mi neka budala dođe ili baba neka i da se stisče uz mene, mislim da bi puko. i ovako mi svejedno ne treba puno.
vjerujem da je to i neugodno, ali barem bi se odmaknuo ako ništa drugo. :ne zna:

mr. torture
22.03.2011., 17:37
Vec dugi niz godina tako nesto radi? :eek:
I niko nikada da ga prijavi? Da mu nesto kaze? Prebije ga na mrtvo ime ili sta vec? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

eh šta vi cure moćne s tim prebijanjem na mrtvo ime. šta ako tip ima 120kg mišića? šta ako me policija uhvati i strpa u zatvor. većina ljudi, da to i vidi, ne bi napravili ništa nego mu rekli da odjebe. a on bi to opet ponovio sutra.

snarky_fish
22.03.2011., 18:12
ili ih odjebite oštro po kratkom postupku ili se prestanite vozit tramvajem :ne zna:
mislim,takvih odurnih budala svugdje ima i uvijek će ih bit.
treba ih pohvatat sve :mad:

Jolly Roger
22.03.2011., 19:53
Meni se nekad zna dogadjat da mi se cure u tramvaju dupetom trljaju uz nogu i to cesce nego sto bi moglo proc pod slucajno! :rofl: Ne cesto al znalo je bit..

A frend mi je pricao da mu se neka cura od frankopanske do trga, al cijelim putem guzila i slatala ga pomalo, hehe jadan nije mogao vjerovat..tak da ono..fakat svega ima! :)

kleoQt
23.03.2011., 00:06
pa zašto ti ne reagiraš u tramvaju, dok ti se bolesnik trlja :confused: sigurno će neko skočit ako se ti zadereš ili nešto :ne zna: ili ti je preneugodno pa samo stojiš dok ovaj puni gaće spermom?

Gle, prvi put sam ga vidjela negdje u 2. srednje ko klinka i bilo mi je neugodno izderati se jer takvi uvijek naprave situaciju da ti ispadneš luda.
Samo ovaj godinama to radi, svaki put odonda kad ga vidim okrenem se leđima od njega pa mi ne može prići, a i jednom se jedna žena jako izderala na njega, a on se pravio potpuno lud, odnosno pravio se da je ona luda :eek:

A ti si muško pretpostavljam? Svaka ti čast. Pored toliko muškaraca u tramvaju ja bih trebala skupiti hrabrosti i derat se na njega ili što? Lik je teško poremećeni manijak, mislim da je ipak red na nekom muškarcu da ga prebije :kava:
Al očito nisu ni muškarci što su nekad bili.

Palo mi je na pamet više puta kad ga vidim da pozovem policiju ili nešto, al jednostavno je to teško izvesti jer on prelazi iz stanice u stanicu u druga kola i tramvaje i tako po redu jebe na suho.

Uglavnom - dala sam opis, lako ga se skuži, ima stvarno poremećen pogled:rolleyes:

eh šta vi cure moćne s tim prebijanjem na mrtvo ime. šta ako tip ima 120kg mišića? šta ako me policija uhvati i strpa u zatvor. većina ljudi, da to i vidi, ne bi napravili ništa nego mu rekli da odjebe. a on bi to opet ponovio sutra.

A što ako mene on prebije ili me siluje negdje kad me opet sretne?
Daj se skoncentriraj.
I ne pametuj jer nemaš o čemu očito.

Lik je mršav i nema niti 1kg mišića, a kamoli 120 kg.

mangata
23.03.2011., 07:05
Hm... po rezultatima ankete skoro mi dođe da prodam auto pa da se furam trljibusom.

mr. torture
23.03.2011., 08:02
Gle, prvi put sam ga vidjela negdje u 2. srednje ko klinka i bilo mi je neugodno izderati se jer takvi uvijek naprave situaciju da ti ispadneš luda.
Samo ovaj godinama to radi, svaki put odonda kad ga vidim okrenem se leđima od njega pa mi ne može prići, a i jednom se jedna žena jako izderala na njega, a on se pravio potpuno lud, odnosno pravio se da je ona luda :eek:

A ti si muško pretpostavljam? Svaka ti čast. Pored toliko muškaraca u tramvaju ja bih trebala skupiti hrabrosti i derat se na njega ili što? Lik je teško poremećeni manijak, mislim da je ipak red na nekom muškarcu da ga prebije :kava:

Palo mi je na pamet više puta kad ga vidim da pozovem policiju ili nešto, al jednostavno je to teško izvesti jer on prelazi iz stanice u stanicu u druga kola i tramvaje i tako po redu jebe na suho.

Uglavnom - dala sam opis, lako ga se skuži, ima stvarno poremećen pogled:rolleyes:

s koje si ti planete :confused: odkad muškarci tako skaču okolo na svakoga sa dignutom kitom? zamisli da isprebijam nekog lika koji to radi svojoj vlastitoj curi. ja nikad nešto takvo nisam niti primjetio u tramvaju ili busu.
zato i ti kažem. moraš ti nekako odreagirat da bi muškarci skužili šta taj radi i reagirali.

A što ako mene on prebije ili me siluje negdje kad me opet sretne?
Daj se skoncentriraj.
I ne pametuj jer nemaš o čemu očito.

Lik je mršav i nema niti 1kg mišića, a kamoli 120 kg.

slušaj, ja ti govorim kakvo je stanje. vrlo malo ljudi je spremno riskirat zbog nekog nepoznatoga... pogotovo ako ti taj ništa konkretno nije napravio niti se išta može dokazat.

Ne znam jesi li gledala emisiju na TV-u kada su glumili u centru Zagreba (ispred hotela Dubrovnik), da tip tuče curu. Bio je neki veliki tip i vukao ju je za kosu i tukao. Snimali su koliko ljudi će joj doć u pomoć. NITKO!
Ljudi su samo prolazili, gledali i pravili se da to nije njihov posao. Znači nitko ili vrlo mali postatak ljudi će ti pomoć u situaciji kada te netko siluje ili prebija, a da ne govorim kada se događa nešto šta nitko živ kasnije ne može dokazat na sudu.

Muciqa
23.03.2011., 08:15
Vi to zafrkavate u anketi ili vas fakat pola odobrava pipanje?

duda duda
23.03.2011., 09:49
Ja sam imala niz takvih susreta ali još u nekim tinejdžerskim godinama. Iskreno, tada nisam znala kako reagirati jer mi je uvijek bilo neugodno raditi scenu.
Jednom jedan lupio po guzi kad sam izlazila iz tramvaja i pobjegao.
Jednom me jedan lupio po guzi vozeći se na biciklu, can u imagine!, lik se vozi na biciklu, prolazi pored mene sagne se, mlatne me po dupetu i odjuri.
Jel se sjećate jednog koji je volio da mu se gazi po rukama? On je sjedio na stepenicama tramvaja i gurao ruke ispod ženskih cipela.
Nekih preeksplicitnih susreta nisam imala (da se netko trlja od mene) jer se nakon prvog perverznjaka koji me šokirao - kad sam imala 14 - klonim bilo kakvih sumnjivih faca po tramvajima. Tada nisam znala kako reagirati, izašla sam iz tramvaja odmah i u šoku, perverznjak je počeo nevino pričat sa mnom i onda mi stavio ruku na p... Zarila sam mu nokte u ruku da ju makne i izašla. Dugo mi je bilo neugodno i nikom nisam pričala tu scenu jer sam cijelo vrijeme djetinje mislila da sam ja kriva. Ili da sam trebala drugačije reagirati. U to vrijeme sam se i počela tek voziti tramvajem. Danas su djeca čak manje naivna.
Uglavnom godinama mi ne prilaze, iako i dalje izgledam vrlo mlado, ali valjda već skuže po stavu kom će prići. A i velim, trudim se ne stajati prdonjama preblizu, iako u gužvi ne možeš to izbjeći. Danas bi ga naravno namlatila, ne bih mu samo šamar opalila, kastrirala bih kretena. Nažalost takve bolesnike i treba kastrirati.

duda duda
23.03.2011., 09:54
Lik je teško poremećeni manijak, mislim da je ipak red na nekom muškarcu da ga prebije :kava:

Da, nevjerojatno da nitko ne reagira. Ali moguće da muškraci nikad ni nisu bili kavaliri.
Pa pogledaj to - jedni se trljaju a drugi pasivno gledaju? Uvijek je žena ta koja urla i koja će drugoj ženi priskočiti u pomoć. Šteta što nas je priroda stvorila fizički slabijima.
U stvari mislim da bi žene uvijek trebale nositi neko sredstvo samoobrane.

Velia
23.03.2011., 10:16
Imala sam takvih iskustava, da. :kava:
Puno previše, ako me se pita. :kava:
Neka sam i opisala u postu na drugoj temi (http://www.forum.hr/newreply.php?do=newreply&p=32066130), pa kvotam taj dio dolje, ali da, nije baš ugodno kad ti se tako nešto dogodi. :(

Da, na mene ili u mojoj neposrednoj blizini se izdrkalo pola Zagreba, brijem.
Može biti da je do toga što stvarno puno koristim javni gradski prijevoz, pa svi što po njemu operiraju moraju jednom na mene naletiti, ali što god bio uzrok, grozne su te situacije.

Kao i razna pipkanja.
Jednom sam se po tramvaju odmicala od lika koji se uporno naslanjao na mene i milkio me po ruci. A on me cijelo vrijeme pratio. Dok mi nije dopizdilo pa sam ga odmjerenim udarcem lakta pogodila u trbuh (on je platio za nekoliko njih :D).
Onda me, držeći se za trbuh jer sam ga stvarno pošteno udarila, psovao ko lud da nisam normalna.

Ipak najgore mi je bilo kad sam u ogromnoj gužvi u tramvaju skužila da me netko dira prstom down under. :eek:
I našla se oči u oči s pohotnim djedicom. :horor:

Mario2010
23.03.2011., 10:19
Da, nevjerojatno da nitko ne reagira. Ali moguće da muškraci nikad ni nisu bili kavaliri.
Pa pogledaj to - jedni se trljaju a drugi pasivno gledaju? Uvijek je žena ta koja urla i koja će drugoj ženi priskočiti u pomoć. Šteta što nas je priroda stvorila fizički slabijima.
U stvari mislim da bi žene uvijek trebale nositi neko sredstvo samoobrane.

Nemoj tako duda, ja sam osobno izbacio iz tramvaja seronju koji se nije htio odljepiti od cure, njemu nekih 50 ak ona dvadesetak, ona ga moli da se makne, a on nista, gurnuo sam ga jer je bio blizu vrata, pao je, ljudi gledaju kao u cudu, tramvaj ode dalje, cura mi se zahvaljuje, ali to bih za svakoga ucinio, osim ako je on neki macan od 150 kg :), tu bih vec malo razmisljao......

duda duda
23.03.2011., 10:27
Nemoj tako duda, ja sam osobno izbacio iz tramvaja seronju koji se nije htio odljepiti od cure, njemu nekih 50 ak ona dvadesetak, ona ga moli da se makne, a on nista, gurnuo sam ga jer je bio blizu vrata, pao je, ljudi gledaju kao u cudu, tramvaj ode dalje, cura mi se zahvaljuje, ali to bih za svakoga ucinio, osim ako je on neki macan od 150 kg :), tu bih vec malo razmisljao......

svaka čast, ali eto, osobno tako nešto nikad nisam vidjela.
Kad sam imala cca 16 lik me pokušao džepariti.
Tramvaj je bio poluprazan, rijetko tko je stajao, ja sam stajala na sredini tramvaja, a torba mi je bila prebačena preko ramena,i visila mi je iza leđa. Nisam u prvi mah skužila da je netko blizu mene, ali frajeru nije uspjelo biti suptilan. Okrenula sam se i pogledala ga pogledom "wtf?" Lik je otišao. Ali helou, imala sam 16, a izgledala i mlađe, imala sam doslovno 10kn u torbi, fakat nije imao kaj džepariti, a svi su se u tramvaju pravili da ne vide. Nevjerojatno.

Ne mislim da su generalno svi muškarci papci, živim s jednim koji nije uostalom, samo kaj, ne znam, rijetko vidim da nisu.
Evo jedne smiješne scene. Stajala sam na semaforu i taman namjeravala krenuti preko zebre kad me neki lik povukao.
Momentalno sam se smračila i taman kad sam se htjela izderati na njega misleći da je manijak, ispred nas je prošao tramvaj. Na semaforu našem je bilo crveno, ja sam zabrijala, zamislila se. Izmijenila sam sve face - ljutnju, iznenađenje, čuđenje, pokrivanje ušima :) Na kraju sam frajeru uspjela samo reći "hvala"

Nanashi
23.03.2011., 10:30
Jel se sjećate jednog koji je volio da mu se gazi po rukama? On je sjedio na stepenicama tramvaja i gurao ruke ispod ženskih cipela.

:lol::lol::lol:

To ti je tkz. Cipelica.

Jednom je bacio suzavac u tramvaju i onako se sadistički cerekao.

Zna ga moja tetka, frajer je zapravo skroz bezopasan, jednom mu je kišobranom bušila ruku kad ju je uhvatio za cipelu.

:D

pac-man
23.03.2011., 10:44
Vi to zafrkavate u anketi ili vas fakat pola odobrava pipanje?

Pa može se na to gledat i drugačije.
Evo jedne priče s nekog drugog foruma (valjda je dozvoljeno?):

Vruć ljetni dan. Na tijelima više nema nego ima odjeće ( da Vas malo ufuram ...), uobičajena gužva u tramvaju - svi se vraćaju s posla.
Na svu sreću nije bilo mirisa (tj. smrada)znoja (bar ne u toj mjeri da mi upropasti doživljaj ).
Nekak sam se ugurala u tramvaj .Oćeš-nećeš-moraš se stisnut kraj nekog.

Na stanici je došlo do pretumbavanja,malo smo se pomakli onima koji izlaze pa sam vidjela na koga sam do sad bila leđima oslonjena (leđa o leđa)-simpa muški,otprilike mojih godina,tamnosmeđa kosa,ugodna vanjština-fino je šnjofao,ne prenapadno i taman onak kak volim,ležerna obleka: bijela majica ,lagane hlače,sandale ( uspjela sam ga malo detaljnije "uhvatiti" - pogledom, of course! )
Zapeo mi za oko.
A na idućoj stanici ušla neka žena ( sorry svima koji imaju problema s kilama al' nje je stvarno BILO - a i nije se ustručavala bespoštedno gurati sve oko sebe bez ijednog "oprostite"...krčila je sebi put do stolica valjda u nadi da će se netko dić...bez uspjeha jer su svi imali godinice pa su mogli čičiti i dalje ).

Došla ona do frajera kraj mene,mislim da je stala tak da mu se,takoreći,unjela u facu...čovjek se morao okrenuti - a baš smo se fino naslonili!Ovaj put rame o rame( tu smo negdje - iste visine - on malo viši ).

Kako se on okrenuo tramvajac je malo jače zakočio a mene su ljudi gurnuli,onak-poštenski, na njega.Nije se ni on dobro držao pa me, vjerojatno instinktivno, primio oko struka (ja sam se pokušala sa obje ruke uhvatiti za gornji rukohvat) i povukao na sebe.Kako je ona žena bila do njega, a nju očito nije bilo lako pomaknuti,našem padanju je tu bio kraj : sudar s njom -> "oprostite oprostite" ( međusobno i ljudima oko nas ) -> "ništa ništa" -> e sad smo kao trebali opet stat normalno na dvije noge tj. naći svoje mjesto u tramvaju. A bili smo totalno priklješteni sa svih strana i naslonjeni na onu ženu jer nismo zaista imali kud!

Tu je počela frka: moj nespretni pokušaj da se pomaknem ili malo okrenem - to je na kraju ispalo: mrd ulijevo -ništa - mrd udesno - ništa,svi oko mene k'o od stijene odvaljeni.
Pamtite li da sam i dalje bila naslonjena na njega ? I to tako kao da mu sjedim u krilu pa je moj pokušaj rezultirao jednim" lapdancingom "tj. finimGuznim Plesom u tramvaju.
I on je nešto pokušao, nije završilo bitno drugačije: mogli smo samo ostati i dalje stisnuti ko sardine jer je svaki pomak završavao guznim trljancem!!!
I tako smo stajali, rekla bih ukipili smo se.

Tu se nastavila frka: nakon što smo onako stajali par trenutaka meni se UČINILO da NEŠTO osjećam - trenutak prije toga se ON trznuo malčice nervozno (valjda u trenutku kad je skužio što mu se počelo dešavati...).
Sad mi se više nije ČINILO-dobro sam znala ŠTO to osjećam (... moja odjeća i nije bila neka prepreka-uske ljetne hlače ispod kojih se nose, a što drugo nego tange!?!).

A moja prva reakcija - blesava: duboko udahnula kao da me netko uplašio i tako ostala par trenutaka zadržavajući dah. Herc mi lupao ko bubanj,koljena malo klecnula , nisam uopće mogla suvislo razmišljati. A bože moj - ne dešava mi se to svaki dan a nisam baš mogla biti ni skroz cool - tip mi je ipak već i prije zagolicao maštu.

I tak ja stojim i ne dišem - čekam ne znam što. Prozujala mi glavom ta uzbudljiva misao da iskoristim situaciju, da malo uživam u ljetnoj avanturi u tramvaju. Kopkalo me - al treba naći hrabrosti

pac-man
23.03.2011., 10:47
Kopkalo me - al treba naći hrabrosti i još k tome smisliti što sad ...
Dobro da nije vidio moje crvenilo u obrazima...A da je bio zbunjen - bio je!
Osjetitila sam njegov ubrzan dah, pretpostavljam da se malo pribojavao moje reakcije ( uvjerena sam da to nije planirao ). Mogla sam dignut i dreku kaj se toga tiče ...
No ja sam u međuvremenu počela disati ... hehe ...ma stvarno me napalila situacija - i stanovita izbočina prislonjena uz moju guzu.

Opustila sam se malo i prepustila ludim idejama i scenarijima u mojoj glavi ...
Namjerno sam se promeškoljila, neprimjetno za ostale oko nas al' sa željom da
on skuži da ja to namjerno ... Pa sam se još malo jače "naguzila" - patkica poza!
I osjetila reakciju - veeliku - iako sam to i htjela krv je i meni dobro šiknula u glavu ( i u gaćicama mi je bilo vruće ) pa me opet herc čopio ... al nema sad odustajanja !
Polako sam okrenula glavu da bar malo bacim pogled na njega - svejedno se "štrecnuo". Valjda je pomislio da ću ipak negodovati ili nešto ... al nije se mogao nikud ni odmaknuti ...direktno ga nisam mogla pogledati no pogled sam ostavila u stranu - kao prema njemu i ovaj put sam - totalno nedvosmisleno - naglasila svoju patkica pozu . I stisnula se jače. I popela se lagano na prste ( tak mi je došlo..) Sad je i s njegove strane stiglo - još uvijek pomalo neodlučno meškoljenje. Nije valjda mogao vjerovati ... da napomenem - ispred nas nije nitko sjedio a oboje smo se držali za isti (posljednji) stolac.
Ja sam uspjela vidjeti da su nam svi uglavnom leđima okrenuti, bar oni koji bi mene skužili .
Ovaj put je na moje maženje i migoljenje ( koje bi svatko skužio da me direktno gledao )
odgovorio odlučnije:
stavio je nježno svoju ruku preko moje ( onu kojima smo se držali za stolac ), drugom me primio preko moje druge ruke i struka i nastavio- migoljiti , pritiskati, i ...svašta što se može a da nas ne skuže. Ja sam mislila da ću se usijati, ma ludo...
Ja sam se u jednom trenutku dosta okrenula prema njemu -on je prislonio svoje lice uz moju kosu ( izgledali smo vjerojatno kao novopečeni uspaljeni par ) i lagano me poljubio u vrat .. iza uha ...opet su mi koljena klecnula , ma totalno sam zaboravila kaj radim ... odavno je prošla stanica na kojoj sam trebala sići ... a imali smo sreće da je do zadnjih stanica bila gužva.
K sebi sam došla kad sam skužila da smo skoro na okretištu - tad bi morali oboje sići i što onda ? Da odemo na kavu??

Možda ću Vas razočarati no nisam imala hrabrosti za to - nisam ni htjela više od malo ljetne ludosti.
Sišla sam na predposljednjoj stanici. Sva ko omamljena ( i sa mokrim gaćicama - priznam !) i u frci da će i on sići.

Ma ne bi bio bed ni da je sišao - valjda bi se snašla i prizemljila se ...

Na stanici u suprotnom smjeru opet me herc čopio kad sam ulazila u tramvaj ( nije valjda tu ?...).
Sjela sam na prvi stolac . Kad sam se malo smirila odvrtila sam film još jednom .. s užitkom ...
I to je bilo to.

Mario2010
23.03.2011., 10:54
svaka čast, ali eto, osobno tako nešto nikad nisam vidjela.
Kad sam imala cca 16 lik me pokušao džepariti.
Tramvaj je bio poluprazan, rijetko tko je stajao, ja sam stajala na sredini tramvaja, a torba mi je bila prebačena preko ramena,i visila mi je iza leđa. Nisam u prvi mah skužila da je netko blizu mene, ali frajeru nije uspjelo biti suptilan. Okrenula sam se i pogledala ga pogledom "wtf?" Lik je otišao. Ali helou, imala sam 16, a izgledala i mlađe, imala sam doslovno 10kn u torbi, fakat nije imao kaj džepariti, a svi su se u tramvaju pravili da ne vide. Nevjerojatno.

Ne mislim da su generalno svi muškarci papci, živim s jednim koji nije uostalom, samo kaj, ne znam, rijetko vidim da nisu.
Evo jedne smiješne scene. Stajala sam na semaforu i taman namjeravala krenuti preko zebre kad me neki lik povukao.
Momentalno sam se smračila i taman kad sam se htjela izderati na njega misleći da je manijak, ispred nas je prošao tramvaj. Na semaforu našem je bilo crveno, ja sam zabrijala, zamislila se. Izmijenila sam sve face - ljutnju, iznenađenje, čuđenje, pokrivanje ušima :) Na kraju sam frajeru uspjela samo reći "hvala"

Ma sve mi je jasno, ali gle, danasnja vremena su takva kakva jesu, nikad ne znas tko sto ima u dzepu ili torbi, nije svejedno ni nama koji mislimo pomoci, svima nam se najprije ukljuci mozak i kaze "misli malo, tko zna sto budala nosi uz se". Ja i delje zelim vjerovati da si ljudi međusobno zele pomagati, iako me u zadnje vrijeme događaji uvjeravaju u suprotno.........idiota ce uvijek biti, zene jesu slabije, ali danasnji manbupi ne prezaju ni od cega, pa se ne ustrucavaju nasrnuti i na krupnije muskarce, e sad, ovisi koliko smo mi normalni spremni ici daleko u tim sukobima.......
Sve u svemu, cuvaj se, ne samo ti, uvijek treba pokusati ne dati razloga onoj drugoj strani za tako nesto, a kad se to dogodi, nadaj se da ce u tramvaju biti netko poput mene :)

Kinder Penguin
23.03.2011., 11:02
Kakav tramvaj...Meni je neki lik od 30 godina tako prisao na moru i trljao se ispred svih ljudi.wtf:confused: nisu oni primijetili ali...:facepalm:

A jos sam musko...Odalamio sam ga.:rolleyes:

Eh da,i gay sam ali mi smeta to trljanje. Neka ga izdrka negdi ako se napalio toliko...:facepalm:

duda duda
23.03.2011., 11:09
Kakav tramvaj...Meni je neki lik od 30 godina tako prisao na moru i trljao se ispred svih ljudi.wtf:confused: nisu oni primijetili ali...:facepalm:

A jos sam musko...Odalamio sam ga.:rolleyes:

Eh da,i gay sam ali mi smeta to trljanje. Neka ga izdrka negdi ako se napalio toliko...:facepalm:

A na moru? Pih, sijaset scena...
Već kad vidim potencijalnog manijaka kupim stvari i odlazim

Chapter_13
23.03.2011., 11:58
Pored toliko muškaraca u tramvaju ja bih trebala skupiti hrabrosti i derat se na njega ili što? Lik je teško poremećeni manijak, mislim da je ipak red na nekom muškarcu da ga prebije :kava:

Koji kurac? :confused:
Da, trebala bi skupiti hrabrosti i derati se na njega ako ti smeta to što radi, a ne ponašati se k'o tatina princezica i doživljavati svakog mužjaka oko tebe kao tvog osobnog zaštitara. Izbori se za sebe, ne očekuj od drugih da to rade umjesto tebe.
Ako tvoje deranje/udaranje/štagod nema učinka, onda očekuj pomoć i čudi se kako ti "nitko neće pomoći."

A, budimo iskreni, ne bi ni ti kurca napravila da vidiš obrnutu situaciju.

No, ti i dalje ostani ukipljena stajati pa neka ti trlja šupak po faci, jer što će selo misliti ako ti digneš glas u tramvaju :ne zna:

Ashtaroth
23.03.2011., 13:38
Bila sam osnovna škola, gužva u pm, tram ide od Trga na Glavni, nakeljeni kao sardine, više se ne sjećam što je točno bilo, mislim da se tip (tad mi je bio star u PM, sad bih rekla da je vjerojatno bio oko 30-40) lijepio na mene, jednom, dvaput... osjetiš da se osjećaš nelagodno. Ne bih rekla da sam osjetila alatku, al nemaš se što keljiti po meni. Nakon tih 2-3 puta i mog uzmicanja koliko je bilo moguće, adrenalin me šusnuo, a moj lakat se zabio, nemam blage gdje, al s tim udarcem sam dobila svoj prostor :D

Heh, ovaj pejst priče by pac-man je simpatičan, no, mislim da svi možemo razlikovati - ugodan dodir od dodira od kojeg nam se želudac diže.

Nije stvar u izgledu uvijek, nekad je stvar u tome da li se osjećaš kao žrtva ili kao osoba koju se zavodi, ili ako se slučajnost pretvori u flert. Ovo prvo - je protivno volji nekog sudionika i samim time nije ok. Signal odmicanja, mrkog pogleda, wtf pogleda - mislim da svi znamo čitati. Čak i ako nekog slučajno taknem u tramvaju, ako zbriše, osvjestim se da pripazim i pogledam da se primim na slobodni dio. Namjerno mrdanje ruke u smjeru osobe koja bježi - je forsanje aka postizanje nečega silom.

Razliku radi osmijeh :mig:

I da, ne pouzdajem se u to da će ljudi reagirati. Neće. Gomila su. Ako trebaš pomoć - moraš prozvati nekoga, barem na način 'hej, dečko u crvenoj majci, pomozi'.

I obično ipak stojim ili s torbom na leđima pa mi je dupe safe :rofl: ili se priljepim leđima uz zid, a da vidim tko će mi se unijeti u facu :rofl:

Uvijek spreman
23.03.2011., 13:44
Kako si žene umisle da se svakome muškarcu digne na njih pa osjete nečiju muškost u tramvaju. :rofl:

Ako ćeš vas to ispunjavati i činiti vas ponosnima, što ste još nekome zanimljivi, onda neka vam bude, inače ste u velikoj zabludi.

Većina vas je ružna da ružnija ne može biti i to što osjeti nečiju muškost, to je najčešće u glavi jer si zamislite kako se netko pali na vas.

Ne brinite, u tramvaju vas nitko ne šlata, nego je jednostavno gužva pa zaista slučajno se može dogoditi dodir. :)

okaj
23.03.2011., 16:58
Oprosti,ali možeš li reći koji je to tramvaj bio???

Kasipus
23.03.2011., 18:18
Kako si žene umisle da se svakome muškarcu digne na njih pa osjete nečiju muškost u tramvaju. :rofl:

Ako ćeš vas to ispunjavati i činiti vas ponosnima, što ste još nekome zanimljivi, onda neka vam bude, inače ste u velikoj zabludi.

Većina vas je ružna da ružnija ne može biti i to što osjeti nečiju muškost, to je najčešće u glavi jer si zamislite kako se netko pali na vas.

Ne brinite, u tramvaju vas nitko ne šlata, nego je jednostavno gužva pa zaista slučajno se može dogoditi dodir. :)

Sva sreća ovdje dominira određeni "dodir".A svi znamo koji je.

Al ok,ak je tebi tak lakše...

http://www.youtube.com/watch?v=rAuCN65LaB0

kleoQt
23.03.2011., 18:28

Nick ti je smiješno kontradiktoran sa (nemoguće glupim) stavovima ;)

Lik hoda s erekcijom po tramvaju, ulazi iz jednih kola u druga i trlja se o žene i uzdiše im u vrat. Znači od sve žene, mlade, starije, ružne, zgodne..
Ne vjeruješ da to postoji ili si ti možda taj? :rolleyes:

Onajovaj
23.03.2011., 18:59
Postoji razlika između tipova koji idu po tramvajima i samo čekaju takvu situaciju i onih drugih. Nekad je stvarno tako velika gužva, pa rađe stanem kraj žene neke nego iza muškarca xD. Naravno bilo kakav oblik odmicanja, pogleda ili bilo čega i mičem se unatoč gužvi da ne bi pomislila da sam neki manijak.
Bilo je par slučajeva u kojem cure prihvate igru, okrenu se, osmijehnu i eto, stojimo tako dok neko od nas ne izađe, naravno neke se samo odmaknu...
Bilo je par slučajeva kad žene oko 50-55 godina stanu ispred mene, a ja u kutu i ne mogu nikud, a one me samo stišću u kut još više :rofl:

ivan13
23.03.2011., 19:04
Nick ti je smiješno kontradiktoran sa (nemoguće glupim) stavovima ;)

Lik hoda s erekcijom po tramvaju, ulazi iz jednih kola u druga i trlja se o žene i uzdiše im u vrat. Znači od sve žene, mlade, starije, ružne, zgodne..

ni ja ne vjerujem iskreno u to:ne zna:

da stvarno toliko žena (to je već i zlostavljanje) uznemirava, a nitko da ga nije prijavio policiji ili nešto poduzeo:ne zna:
a koliko sam od vas skužio da to već radi godinama.

w.stella
23.03.2011., 19:12

hahaha

ja inace uvijek mislim da mi se pricinjava da mi netko namjerno stoji preblizu, mislim da si umisljam,

ali jednom mi se desilo da sam imala kratku suknju i tip u tramvaju mi je stavio ruku na guzu, prvo sam mislila kao necija torba me dira i onda stavim svoju ruku da opipam (jer je bila guzva pa se nisam okrenula) i uhvatim njega za ruku na guzi...
uzas...

i jednom me neki debil pored kojeg sam prolazila lupio po guzici, a neki deda koji je isao iza mene se poceo smijati..
taj smijeh mi je bio jos gori, bas ponizavajuce..
pa sam pocela plakati decku na mob, haha

ja mrzim scene i drame i situacije gdje me svi gledaju, i opce ne znam kako reagirati u takvim slucajevima, glupo mi se poceti derat...

kleoQt
23.03.2011., 19:16
ni ja ne vjerujem iskreno u to:ne zna:

da stvarno toliko žena (to je već i zlostavljanje) uznemirava, a nitko da ga nije prijavio policiji ili nešto poduzeo:ne zna:
a koliko sam od vas skužio da to već radi godinama.

Dobro ajde daj mi ideju kako bi ga ti prijavio policiji? Znači mogu mu uperiti mobitel u facu i slikati ga - izletit će na idućoj stanici van.
Mogu pozvati policiju koja će doći za pola sata, a on će za pola minute već biti vani iz tramvaja.
Mogu se derati na njega (kao što je to jednom jedna žena napravila dok sam ja bila u tramvaju) i opet će izaći van na idućoj stanici.

Kad si toliko pametan daj ideju neku, ajde :mig:
Da ga mogu prebiti na mrtvo ime, napravila bih to, ali nažalost ne mogu.

A i da ga netko prijavi, što bi s njim policija molim te lijepo?

Ja sam sigurna da on i slični ''trljači'' prate ovu temu i pišu pussy komentare da ne vjeruju da to postoji i sl. Pitala bih te da netko to tvojoj kćeri, sestri ili curi napravi.
Dakle, lik se ne naslanja na ženske onako kako to obično bude u gužvi, lik hoda s dignutom kurčinom pod pravim kutem što se vidi iz aviona i nabija ju ''na suho'' ženama o guzicu i sl. i pritom dahće u vrat. I tako od žene do žene, dakle - krene u grad da bi to radio, prelazi iz kola u kola istog tramvaja i operira po redu.
Gnjusno.

ivan13
23.03.2011., 19:21
Dobro ajde daj mi ideju kako bi ga ti prijavio policiji? Znači mogu mu uperiti mobitel u facu i slikati ga - izletit će na idućoj stanici van.
Mogu pozvati policiju koja će doći za pola sata, a on će za pola minute već biti vani iz tramvaja.
Mogu se derati na njega (kao što je to jednom jedna žena napravila dok sam ja bila u tramvaju) i opet će izaći van na idućoj stanici.

Kad si toliko pametan daj ideju neku, ajde :mig:
Da ga mogu prebiti na mrtvo ime, napravila bih to, ali nažalost ne mogu.

A i da ga netko prijavi, što bi s njim policija molim te lijepo?

Ja sam sigurna da on i slični ''trljači'' prate ovu temu i pišu pussy komentare da ne vjeruju da to postoji i sl. Pitala bih te da netko to tvojoj kćeri, sestri ili curi napravi.
Dakle, lik se ne naslanja na ženske onako kako to obično bude u gužvi, lik hoda s dignutom kurčinom pod pravim kutem što se vidi iz aviona i nabija ju ''na suho'' ženama o guzicu i sl. i pritom dahće u vrat. I tako od žene do žene, dakle - krene u grad da bi to radio, prelazi iz kola u kola istog tramvaja i operira po redu.
Gnjusno.

ja ne bi ništa rekao da to napravi jednoj ženi ili curi pa ajd bilo pa prošlo. ali opet kako velite i same godinama curama to radi i da nitko baš nikad nije ništa poduzeo. to ipak ne vjerujem. pogotovo ako je napravio tako nešto možda nekoj curi sa Dubrave:D. ali ako se vas nekoliko odluči to prijaviti policiji mislim da bi bilo ipak nekog efekta. ne može se onda reći da sve lažete.

ajd razumijem i vas mlađe cure, ali da bi žene nekih srednjih godina sad dopuštale da im neki lik od 25 - 30 godina nabija onu stvar straga po guzi mi ipak malo čudno:ne zna:

edit:D evo ja pišem da ne vjerujem previše u to pa to ne radim, tramvajima se i ne vozim:p

Velia
23.03.2011., 19:22
Bila sam osnovna škola, gužva u pm, tram ide od Trga na Glavni, nakeljeni kao sardine, više se ne sjećam što je točno bilo, mislim da se tip (tad mi je bio star u PM, sad bih rekla da je vjerojatno bio oko 30-40) lijepio na mene, jednom, dvaput... osjetiš da se osjećaš nelagodno. Ne bih rekla da sam osjetila alatku, al nemaš se što keljiti po meni. Nakon tih 2-3 puta i mog uzmicanja koliko je bilo moguće, adrenalin me šusnuo, a moj lakat se zabio, nemam blage gdje, al s tim udarcem sam dobila svoj prostor :D

Sad si me podsjetila na događaj kad sam uistinu osjetila alatku.
Bilo je to u Istanbulu.
Prodavač u dućanu. Cijelo vrijeme mi je uletavao s hnje-hnje spikom i to mi je išlo na živce.
A frendica je uporno birala neki nakit i nije se dala van.
I onda je mene nagovorila da probam jednu ogrlicu.
Naravno, on se ponudio da mi je zakopčio.
I uzeo si svo vrijeme ovoga svijeta da to napravi, dok se alatkom trljao o moju nogu. :kava:
Tu mi je prekipilo tak da sam izvukla frendicu odmah van, dok se on derao za nama da dođemo navečer kad mu završi smjena...
Imala sam još sličnih zgoda tijekom tih par dana u Istanbulu.

Ovo čisto navodim radi svih onih forumašica kaj se sad pale na Turčine zbog razno-raznih sapunica. :hekla: Većinom nisu zgodni i uglađeni. :D

kleoQt
23.03.2011., 19:30
ja ne bi ništa rekao da to napravi jednoj ženi ili curi pa ajd bilo pa prošlo. ali opet kako velite i same godinama curama to radi i da nitko baš nikad nije ništa poduzeo. to ipak ne vjerujem. pogotovo ako je napravio tako nešto možda nekoj curi sa Dubrave:D. ali ako se vas nekoliko odluči to prijaviti policiji mislim da bi bilo ipak nekog efekta. ne može se onda reći da sve lažete.

ajd razumijem i vas mlađe cure, ali da bi žene nekih srednjih godina sad dopuštale da im neki lik od 25 - 30 godina nabija onu stvar straga po guzi mi ipak malo čudno:ne zna:

edit:D evo ja pišem da ne vjerujem previše u to pa to ne radim, tramvajima se i ne vozim:p

Srać srać :kava:

ivan13
23.03.2011., 19:32
Srać srać :kava:

misliš samo za ovo zadnje što sam napisao da to ne radim ili za sve:D?

a onda dobro, ali čemu se onda i žaliti ovdje:ne zna:

onda neka vas i dalje zlostavlja, što da mu tko radi:ne zna:

i pošto vas je 80 % glasovalo za "Uz ugodu bi se pravila da ne primjećujem", ipak puno govori.
već kad nekima i ne smeta, nek se dečko onda veseli:kava:

Uvijek spreman
23.03.2011., 19:53
Nick ti je smiješno kontradiktoran sa (nemoguće glupim) stavovima

:rofl::rofl::rofl::rofl:
Imaš pravo, moji stavovi su kontradiktorni.

A ovaj je superman, ha? :s:s Hoda s erekcijom po tramvaju :s:s daj mi objasni kako se to hoda da probam i ja. Možda ću biti pravi apolon za djevojke u tramvaju. :ne zna:

kleoQt
23.03.2011., 20:28
:rofl::rofl::rofl::rofl:
Imaš pravo, moji stavovi su kontradiktorni.

A ovaj je superman, ha? :s:s Hoda s erekcijom po tramvaju :s:s daj mi objasni kako se to hoda da probam i ja. Možda ću biti pravi apolon za djevojke u tramvaju. :ne zna:

..a možda ipak ne :raspa:

Uvijek spreman
23.03.2011., 20:33
Pa objasni mi kako može čovjek stalno hodati po tramvajima s erekcijom? :ne zna:

Aj malo razmisli prije nego što pričaš nebuloze. Je, uvijek je isti čovjek. Ima 25-30 godina, u naponu snage, i od 780 000 stanovnika Zagreba, uvijek se pojavljuje taj isti.

Malo zdrave logike ti ne bi bilo odveć.

kleoQt
23.03.2011., 21:00
Pa objasni mi kako može čovjek stalno hodati po tramvajima s erekcijom? :ne zna:

Aj malo razmisli prije nego što pričaš nebuloze. Je, uvijek je isti čovjek. Ima 25-30 godina, u naponu snage, i od 780 000 stanovnika Zagreba, uvijek se pojavljuje taj isti.

Malo zdrave logike ti ne bi bilo odveć.

Gle, lika viđam već godinama i valjda znam kako izgleda i šta radi.
Vjeruj mi ni meni nije jasno kako mu je stalno dignut dok se ''šeće'' po tramvaju, to ćeš ti bolje znati, ili možda ipak ne:zubo:

A sad napokon priznaj da si to ti :mig:

Uvijek spreman
23.03.2011., 21:09
Trollaš bezveze.
Jedno su slučajni dodiri u tramvajima, što i je ova tema, a drugo su tvoje paranoje da te netko slijedi/prati i svoj spolni organ češe o tvoje nevino i bešćutno tijelo.

Neću više da ne radim moderatorima puno posla.

Samo ti uživaj i dalje u vožnji tramvaju i famoznim dodirima. :W