PDA

View Full Version : Lav

stranice : 1 2 3 [4] 5 6 7

Raedo
14.12.2010., 10:49
ma kak, a ja sam lav? rođena 23 :ne zna:
i to me natalna tako pogodila da me malo bilo strah :rofl:

LepaProtinaKći
14.12.2010., 22:24
Lav, podznak lav. Negdje sam čitalada je ta kombinacija grozna. :visi:
Može mi neko tko se razumije pojasniti malo kako to izgleda iz vaše perspektive? :)

Kela
14.12.2010., 22:33
Lav, podznak lav. Negdje sam čitalada je ta kombinacija grozna. :visi:
Može mi neko tko se razumije pojasniti malo kako to izgleda iz vaše perspektive? :)

ja sam u zivotu upoznala tri osobe s tom kombinacijom, i sve tri su mi super :)

doduse, jedna je dosta onako egoisticna ponekad na ruzan nacin koji me jednom strasno uvrijedio, ali mi je super sto mozemo komunicirati totalno otvoreno, i super su mi zanimljivi ti ljudi :top:

LepaProtinaKći
14.12.2010., 22:46
ja sam u zivotu upoznala tri osobe s tom kombinacijom, i sve tri su mi super :)

doduse, jedna je dosta onako egoisticna ponekad na ruzan nacin koji me jednom strasno uvrijedio, ali mi je super sto mozemo komunicirati totalno otvoreno, i super su mi zanimljivi ti ljudi :top:

:D:D:D Znači, nije tako loše. :) A kaj si ti po horoskopu?

Kela
14.12.2010., 23:01
:D:D:D Znači, nije tako loše. :) A kaj si ti po horoskopu?

ovan, podznak lav :)

iivanaii
15.12.2010., 10:14
meni je moja kombinacija grozna... lav, podznak djevica... :flop:

krsty
15.12.2010., 16:42
Lav/Riba je definitivno najgora kombinacija što postoji...onaj tko se kuži će i znati reći zašto...ono što sam pročitao o tome velika većina je istina, iako ponekad mislim da horoskopu baš i nije za vjerovat...ali opet tko zna...

Problematika je uglavnom pasivnost ribe se kombinira s aktivnom voljom i energijom lava...užas jedan..

flamini
15.12.2010., 16:52
Lav/Riba je definitivno najgora kombinacija što postoji...onaj tko se kuži će i znati reći zašto...ono što sam pročitao o tome velika većina je istina, iako ponekad mislim da horoskopu baš i nije za vjerovat...ali opet tko zna...

Problematika je uglavnom pasivnost ribe se kombinira s aktivnom voljom i energijom lava...užas jedan..

ah,to skoro svatko kaže za svoju kombinaciju:rofl:

iako vjerujem da ti nije baš lako jer su su lav i riba prilično različiti....al opet ni to nije dovoljno da te cijelog opiše...gleda se cijela natalna karta

ema007
15.12.2010., 23:30
meni je moja kombinacija grozna... lav, podznak djevica... :flop:

I ja imam tu kombinaciju :ne zna:

Kela
16.12.2010., 13:36
ljudi moji, postoje gore kombinacije sto se tice cijele natalne karte :) samo znak i podznak nije bas skroz reprezentativan

ema007
17.12.2010., 01:24
ljudi moji, postoje gore kombinacije sto se tice cijele natalne karte :) samo znak i podznak nije bas skroz reprezentativan

Znamo to, bar pretpostavljam da i drugi znaju :mig:

Ptica Pablo
20.12.2010., 19:02
Evo procitah ovdje mnogo o lavovima danas i rekoh da nesto napisem...
Btw. puno citam,rijetko pisem ;)

Ne znam...ja cu tu stavit astroloskog sebe pa cu probat nesto vezano i napisati hehe

Laf u 7.kuci,Mo-sco,ASC-cpr,Ve-lib,mars-cpr,saturn-sag,mercury-can...

Eh da sad...

Smatram se nekim jack-of-all-trades-om ;)
Imam svega od ovih pozitivnih i negativnih osobina,nekih sve manje,nekih sve vise...Npr. onaj mars u jarcu me je uvijek cinio iznimno nabrijanim i uvijek mi je bio cilj pobijediti posto-poto,no s vremenom mi je postala bitnija ta neka utrka nego pobjeda...
Sto se tice prastanja,osveta i pamacenja...prastam i pamtim,ali osvetu smatram besmislenom.No ne smatram besmislenim primjenjivanje skorpionovske sutnje i ukazivanja doticnima da su te povrijedili..tako sto si dobar prema nijma i dalje,ali im dajes do znanja da je tvoj duh za njih zakljucan i miljama daleko(to je valjda taj "besni" mjesec u sco hehe )

Kad sam kod bijesa i borbe i ne odustajanja..mislim da su tu lavovi jako izdrzljivi ;) Uvijek se iz kojekakvih bedova,padova,kriza iscupaju svojom snagom jer ne zele da "svijet" vidi "kralja bez trona" rekao bih to tako hehe
Kod mene to ide tako da uvijek na kraju krajeva dodje do "Nece me slomit mamicu mu...ja sam jaci,ja to mogu,daj jos da te vidim" , i na nogama si ides opet uspravno kud te noge nose hehe
Na taj nacin se ja postavljam umjesto onih koji to ne mogu sami za nijh,jer mislim da time dobiju vjetar u ledja(naravno iza onih koje smatras vrjednima).
Lavovi su selektivni kod svega i smatram da im je kvalitet uvijek iznad kvantiteta na svim zivotnim poljima,zato nista lazno i iskonstruirano ne prolazi i ne traje..Trazi se zelja,zar,srce...Extrem dok smo mladi,s godinama sredina,harmonija ona meksa strana lavlje prirode..Ali vulkan je uvijek na istom mjestu..nepredvidivo prede ;)

Imam dojam da sam pre pjesnicki nastrojen hehe i cini mi se da sam rekao jako malo o lavovima(vise o sebi rekao bih),pa cu tu stati za sada ;)

Ali valjda nesto vrijedi na temi "Lav" introspektiva jednog lava ;)

Hello
20.12.2010., 19:36
da li lavovi oprastaju :(

vision one
20.12.2010., 21:13

ummm..ne..sta i kome si to napravila?

iivanaii
20.12.2010., 22:16
ma to je opcenito...:rolleyes: ima stvari koje se daju oprostit, ima koje se ne daju!!

Hello
20.12.2010., 22:22
ummm..ne..sta i kome si to napravila?

jednoj lavici , podznak rak :( a sta je vrlo dugo i opsirno :D

ema007
20.12.2010., 22:52
jednoj lavici , podznak rak :( a sta je vrlo dugo i opsirno :D

Budi iskrena, ako nisi i Lav kad tad to sazna e to ti tek neće nikada oprostiti

wizardofOZ
22.12.2010., 01:19
I...drage Lavice....

Kako vas ljubavni zivot ?

:D

Malo vam je horoskop u banani.....koliko vidim....

ema007
22.12.2010., 10:22
Ljubavni šta? :D

Sam nek ti nama nisi u banani :)

plavo_more
22.12.2010., 20:30
moze jedno pitanje:D
ja sam lav podznak bik i on ribe podznak strijelac...kako bi to funkcioniralo u ljubavi?
unaprijed zahvaljujem:D

vision one
23.12.2010., 20:13
I...drage Lavice....

sta nam kaze horoskop,jel to za 2011?:D

adiam
23.12.2010., 21:13

Da,Lavovi opraštaju :)

Ovako,Lavovi općenito će ukazat na nešto ako im zasmeta,al' on za sebe ostavlja dio prostora gdje on sam mora donijeti neke zaključke,al ako te duže zna i riječ je o pravom prijateljstvu znat će šta je to vrijedno u tom prijateljstvu da se to i očuva.Uvijek će pokušati sagledati sve strane i pošto ima veliko toplo srce znat će u većini slučajve procijeniti da nešto vrijedi oprosta:) ...Ja lično smatram da je vrlo važno se postaviti na mjesto onog drugoga,znači bez obzira da li sam ja Lav ili nisam,neovisno o horoskopskom znaku..i na taj način shvatiti određenu osobu,situaciju i sl..Na taj način će i lakše vidjeti da li bi i ona postupala tako i jednostavno pokušala razumjeti i tebe i tvoju situaciju,barem u malom dijelu ako ništa drugo,nevažno šta je u pitanju :)

vision one
23.12.2010., 21:48
Da,Lavovi opraštaju :)

)

ako si ih iznevjerio ne prastaju..ja sam prekinula bez da sam trepnula,prijateljstvo (od malih nogu) s osobom u koju sam bila milion posto sigurna da me nikad nebi iznevjerila ni povrijedila.
kad se to desilo i jos k tome sam vidjela da je to njoj normalno ponasanje i nije vidjela nista lose u tome,jednostavno sam ju prekrizila i vise joj se NIKAD nisam javila..u ni jednom trenu od tad,nisam pomislila da sam pogrijesila s odlukom,nit sam se osvrnula 1 sekundu..jednostavno,ulazim u svaki odnos iskreno i ako me se povrijedi,bye bye..

nanulina
23.12.2010., 22:53
I...drage Lavice....

jao,jao UZASNO.....SVAKI POKUSAJ PROPADNE :S
...ja ne znam sta je ovo :(...
sto? imas li podatak zasto je to takooo....ja stvarno sizim...10 mjeseci me skoro prati bad luck u vezi sa ljubavi...:(((((((

adiam
24.12.2010., 13:10
ako si ih iznevjerio ne prastaju..ja sam prekinula bez da sam trepnula,prijateljstvo (od malih nogu) s osobom u koju sam bila milion posto sigurna da me nikad nebi iznevjerila ni povrijedila.
kad se to desilo i jos k tome sam vidjela da je to njoj normalno ponasanje i nije vidjela nista lose u tome,jednostavno sam ju prekrizila i vise joj se NIKAD nisam javila..u ni jednom trenu od tad,nisam pomislila da sam pogrijesila s odlukom,nit sam se osvrnula 1 sekundu..jednostavno,ulazim u svaki odnos iskreno i ako me se povrijedi,bye bye..

Naravno da postoje izuzeci,ne možemo svi olako preći preko svega i baš uvijek oprostiti,ja sam samo navela da se prašatnje dešava(posebno ako se radi o dragim ljudima)...zato i kažem treba mu prostor da pravilno koliko može procijeni šta valja sačuvati,ako to vrijedi išta.I sve to zavisi često puta od situacija,ne može se baš striktno generalizirati.Postoje različite vrste prevara ili ne znam čega...Navela si da se ta prijateljica ponaša kao da je to normalno i ne pokazuje kajanje..e to je već alarm da s takvom osobom više ne želi imati ništa,mislim Lav ne dozvoljava da ga netko pravi budalom,postoje određen granice i on će se preispitati često puta šta,kako,a isto tako spreman je neosvrnuti se ako vidi da je netko toliko bezobrazan,kao što je kod tebe slučaj s tom prijeteljicom.Važno mu je da pravilo ocjeni,ali isto tako da vidi da onaj koji je pogriješio to i pokaže otvoreno...kažem često puta tek kad se postavi u situaciju onog drugog lakše vidi stvar drugim očima i lakše se miri s nekim stvarima,čak i onda kad toj osobi,frendici nije spreman oprostiti,al' uvidi da mu je tako lakše(nekako i zbog sebe),kao što i ti kažeš da s tim nisi pogriješila.
Nisam imala slučaj da me prijateljica koju toliko dugo poznajem baš na taj neki način iznevjerila i sigurno je to teško
i stvarno mislim da ne bi odmah znala kako postupati,jer najgore je osjetiti kajanje,ali,ako bi bila kao ova tvoja,e onda stvarno sigurno bi isto postupila.

iivanaii
24.12.2010., 14:25
ja sam imala dosta situacija da sam prekidala duga prijateljstva... i nikad mi nije bilo zao jer znam da ljudi nisu zasluzili biti mi prijatelji...
ja isto ulazim sto posto u prijateljstvo, ali nikad nije toliko vraceno... sad sam se prestala trudit, ne da mi se vise... kako bude bit ce!

da, sto je to s tom ljubavi??? kad ce nesto dobro napokon?

kakva nam je 2011??? :confused:

:mig:

vision one
24.12.2010., 14:36
ja isto ulazim sto posto u prijateljstvo, ali nikad nije toliko vraceno... sad sam se prestala trudit, ne da mi se vise... kako bude bit ce!

da, sto je to s tom ljubavi??? kad ce nesto dobro napokon?

kakva nam je 2011??? :confused:

:mig:

ja se vise ne zamaram dal je vraceno.dajem ljudima za koje osjecam da im zelim dat..sad kako ce tko primit,to je njihova stvar..ja sam zadovoljna:)

sta se tice ljubavi,ja prekinula prije pol g dugogodisnju vezu..jos me osjecaji operu tu i tamo,ali astrologica mi je rekla da cu se ful zaljubit u proljece..i to bi voljela vidjet:D..inace sad mi je bas super solo..ne zelim nikakvu vezu trenutno,nisam ni spremna a i zelim bit malo sama sa sobom:)

ema007
24.12.2010., 21:53
Dragi Lavovi i Lavice sretan vam Božić :)

iivanaii
26.12.2010., 10:15
SRETAN BOŽIĆ!!! :) :mig:

Imposter
28.12.2010., 16:25
Hoću da budem lav :mirko: a ne mogu. jer sam rak :D A ljavovi su me uvijek fascinirali :p zavidim vam :B

vision one
28.12.2010., 18:24
Hoću da budem lav :mirko: a ne mogu. jer sam rak :D A ljavovi su me uvijek fascinirali :p zavidim vam :B

nama svi zavide:raspa:

Imposter
28.12.2010., 18:48
nama svi zavide:raspa:

ah, kako tipično lavovski. :D

Kela
28.12.2010., 18:56
ah, kako tipično lavovski. :D

na ovu recenicu mi je pala na pamet jos jedna tipicno lavovska :D :

netko: kak si?

Lav: sexi :cerek:

to je ovak tipicno za mog frenda Lava.

btw, jedna anegdota vezana uz Lavove: nedavno su u jednu firmu koja se bavi prodajom kozmetike, parfema itd. stigla neka fensi smensi ogledalca sa kristalima, i na svakom ogledalcu ima simbol nekog znaka. za svaki znak je stiglo nekih 50 komada, a sa lavljim simbolom njih 80 :cerek: to sam saznala od tog frenda Lava koji radi tamo, naravno :D odmah si je priustio jedno :rofl:

vision one
28.12.2010., 19:19

hehehe,zakon:D

ja isto volim sve sta bljesti,ali vise sta se tice predmeta..sta se odjevanja tice,nebi se bas u lavove mogla svrstat..volim staklo,sve sta je prozracno,sta svijetli..

nisam tipican lav koji je umisljen,i koji mora bit non stop u centru paznje,valjda me blizanci u podznaku smiruju:D (mos mislit)

vision one
28.12.2010., 19:25
. trebam se prešaltat na neku ovnicu ili lavicu, al i one su zajebane...hehe :rofl:

ova 2 znaka su kao nasumicno izabrana(khm,spontanoooo!)?!:D

lavice nisu zajebane,za ovnice neznam:D

Imposter
28.12.2010., 19:36
ova 2 znaka su kao nasumicno izabrana(khm,spontanoooo!)?!:D

lavice nisu zajebane,za ovnice neznam:D

stvarno je random. nisam imao namjeru zavoditi nikoga. :D

ovnice su, ne znam, zajebane, dinamične hehe. lavice, hm, darežljive, velikodušne, ali i vole dominirati, mora sve biti po njihovom, al su romantične.:D

vision one
28.12.2010., 19:38
lavice, hm, darežljive, velikodušne, ali i vole dominirati, mora sve biti po njihovom, al su romantične.:D

a dobro,moram priznat da je ovo istina,sta je je:D

Kela
28.12.2010., 19:41
hehehe,zakon:D

ja isto volim sve sta bljesti,ali vise sta se tice predmeta..sta se odjevanja tice,nebi se bas u lavove mogla svrstat..volim staklo,sve sta je prozracno,sta svijetli..

nisam tipican lav koji je umisljen,i koji mora bit non stop u centru paznje,valjda me blizanci u podznaku smiruju:D (mos mislit)

moj frend vecinom oblaci crno, i dobro kombinira odjecu, sta jest jest, i nikad nije napadan. isto je Blizanac u podznaku :p

al nije umisljen na onaj odvratan nacin, cak mislim da nije UOPCE umisljen, nego to sve kroz neku zajebanciju i smijanje :cerek: zato su mi Lavovi zakon, imaju ego do neba, ali su tolko simpaticni u pokazivanju istoga da im covjek nema sta zamjeriti. da ne govorim o volji da pomazu drugima i kolko su velikodusni.

Imposter
28.12.2010., 19:46
a dobro,moram priznat da je ovo istina,sta je je:D

ne znam, nisam baš imao nekih iskustva s lavicama, sve sam se nešto vrtio oko njih kao mačak oko vruće kaše, a one vole direktnost valjda. a ja se non-stop nešto snebivao, ono ko zbunjeni mladac. :p valjda sam čekao da one mene zgrabe :rofl:

Imposter
28.12.2010., 19:50

btw, jedna anegdota vezana uz Lavove: nedavno su u jednu firmu koja se bavi prodajom kozmetike, parfema itd. stigla neka fensi smensi ogledalca sa kristalima, i na svakom ogledalcu ima simbol nekog znaka. za svaki znak je stiglo nekih 50 komada, a sa lavljim simbolom njih 80 :cerek: to sam saznala od tog frenda Lava koji radi tamo, naravno :D odmah si je priustio jedno :rofl:

jedan moj frend je lav i jako je moćna osoba i lik kojem se beskrajno divim. zna biti pomalo arogantan i aristokratski okrutan, ali iskupljuje ga nevjerovatna velikodušnost, sposobnost i radoholičnost. taj radi za pet likova odjednom i fakat mu se malo toga može prigovoriti.

Moral
28.12.2010., 19:54
Lavovi su... dragi, ali i preponosni. Imaju često zbog čega biti, ali to zna iznervirati ljude oko njih. Zato ih mi Škorpioni vrlo lako spustimo na zemlju :mig:

vision one
28.12.2010., 19:57
. Zato ih mi Škorpioni vrlo lako spustimo na zemlju :mig:

mos mislit,pojedemo vas za dorucak:cerek:

Moral
28.12.2010., 20:02
mos mislit,pojedemo vas za dorucak:cerek:

To vi mislite jer ne čujete 95% riječi koje su vama upućene ;)
Kad je glava u oblacima...

vision one
28.12.2010., 20:02
moj frend vecinom oblaci crno, i dobro kombinira odjecu, sta jest jest, i nikad nije napadan. isto je Blizanac u podznaku :p

al nije umisljen na onaj odvratan nacin, cak mislim da nije UOPCE umisljen, nego to sve kroz neku zajebanciju i smijanje :cerek: zato su mi Lavovi zakon, imaju ego do neba, ali su tolko simpaticni u pokazivanju istoga da im covjek nema sta zamjeriti. da ne govorim o volji da pomazu drugima i kolko su velikodusni.

meni je jako dugo u ormaru dominirala crna(nisam darker:D)i siva,plavosiva,prljavoroza..sad u zadnje vrijeme sam otkrila smedju i bordo i takve nijanse(zimske)..volim narandjastu fluorescentnu,zelenu,navy blue(ljetno)

lavovi inace vole ljeto,ali meni je jesen draza..u biti volim sva god doba,taman kad jedno dosadi,dodje drugo:D...

i opis tvog frenda vazi i za mene..ja isto sve kroz zajebanciju i volim se sprdat na vlastiti racun,ali i tudji:D

LepaProtinaKći
28.12.2010., 20:39
Ne znam gdje da postavim pitanje, ali nadam se da bi odgovor mogla pronaći ovdje! Dakle, slaganje lava i raka? :)
Jel trebam još nešto konkretnije reći ili? Uputite me, nije ovo moje područje!

Slizim
01.01.2011., 11:12
Svim laficama (lavicama) i lafovima (lavovima) zelim da u 2011. godini nikada ne dodje u pitanje njihov autoritet i zasluzena paznja, te da sve ono sto rade za dobrobit svih nas uspije do kraja.
Mnogim lavovima zelim da ove godine rijese svoje stambeno pitanje i da isplate sve dugove koje imaju.
Zelim im puno srece sa njihovim potomstvom.

iivanaii
02.01.2011., 10:08
i ja svim lavekima zelim sve najbolje u novoj 2011!!!!!!! :D :) :mig:

veliko dite
02.01.2011., 12:59
Svim laficama (lavicama) i lafovima (lavovima) zelim da u 2011. godini nikada ne dodje u pitanje njihov autoritet i zasluzena paznja, te da sve ono sto rade za dobrobit svih nas uspije do kraja.
Mnogim lavovima zelim da ove godine rijese svoje stambeno pitanje i da isplate sve dugove koje imaju.
Zelim im puno srece sa njihovim potomstvom.

:s :s :s :s iz tvojih usta u Božje uši :top:
To bi mi bilo dovoljno :D ( skromnost mi je jača strana) a tebi vratilo se duplo :mig:

vision one
03.01.2011., 13:31
jucer je astrologinja na rtl-u rekla da ce bit dobra godina za lavove,blizance i strijelce:cerek:

ja sam lav sa podznakom blizanaca i mjesec u strijelcu..jel to znaci da je ovo moja god?:rofl::cerek:

ema007
05.01.2011., 20:27
jucer je astrologinja na rtl-u rekla da ce bit dobra godina za lavove,blizance i strijelce:cerek:

ja sam lav sa podznakom blizanaca i mjesec u strijelcu..jel to znaci da je ovo moja god?:rofl::cerek:

E ti si ga baš ubola ove godine :rofl:

vision one
05.01.2011., 20:55
E ti si ga baš ubola ove godine :rofl:

takav mi je plan :cerek: :mig:

ema007
05.01.2011., 22:01
takav mi je plan :cerek: :mig:

E neka ti se ostvari plan :) :cerek:

Ice_scorpio
10.01.2011., 13:51
Meni je mjesec u lavu u 5. kuci
i uz to mjesec opozicija saturn
mjesec kvadrat pluton

ne razumijem dobro bas :D pa zna li neko nesto ? hvala. :)

Ice_scorpio
10.01.2011., 13:52
Meni je mjesec u lavu u 5. kuci
i uz to mjesec opozicija saturn
mjesec kvadrat pluton

ne razumijem dobro bas :D pa zna li neko nesto ? hvala. :)

u 2 kuci *

Lady_
11.01.2011., 00:13
Poz Lavine :))))))):D

E ovako Ja sam jedna lavica sa podznakom u Strijelcu, mogla bi da pricam o sebi danima hahahah :P Mi smo lavovi najbolji, nema sta, samo da bude po nasem i sve ce biti ok :P:P i opet salu na stranu...:rolleyes: Mene zanimaaa da li neko ima mozda neku vezicu s ribicom po mogucnosti zena lav- decko riba :):) zanimaju me vasa iskustva . Kiss za sve i sve naj u 2011 :hekla::Pivo::jumping:

nanulina
11.01.2011., 01:46
Poz Lavine :))))))):D

E ovako Ja sam jedna lavica sa podznakom u Strijelcu, mogla bi da pricam o sebi danima hahahah :P Mi smo lavovi najbolji, nema sta, samo da bude po nasem i sve ce biti ok :P:P i opet salu na stranu...:rolleyes: Mene zanimaaa da li neko ima mozda neku vezicu s ribicom po mogucnosti zena lav- decko riba :):) zanimaju me vasa iskustva . Kiss za sve i sve naj u 2011 :hekla::Pivo::jumping:

imam isti znak, isti podznak
naljepsu vezu sam imala s ribom i danas smo u ekstra odnosima!
veza je trajala godinu i pol al smo bili premladi!
sve najbolje o ribama, ekstra mi odgovaraju!
:)
ne znam imas li kakvo konkretnije pitanje :)

Lady_
11.01.2011., 15:26
imam isti znak, isti podznak
naljepsu vezu sam imala s ribom i danas smo u ekstra odnosima!
veza je trajala godinu i pol al smo bili premladi!
sve najbolje o ribama, ekstra mi odgovaraju!
:)
ne znam imas li kakvo konkretnije pitanje :)

Nevjerovatne su te ribe :) uvijek se lijepim za njih i sve moje duze i najljepse veze su s njima a sve i jedan horoskop govori kako se ne slazemo. ja sam s svojom ribicom godinu i po dana u vezi, super nam je samo sto mene nervira ponekad njegova zatvorenost, cesto mislim da mi nesto laze jer je tako misteriozan i nikad nece samo nesto reci sve dok ga ne pitas i onda tad dolazi do nekog gubitka povjerenja a sigurna sam da nemam razloga, ja cesto planem i onda ispadnem kriva a on to nekako hinjski odradi hahah :)... jesi imala takvih situacija i zao mi je sto ste se razisli :( :)

vision one
11.01.2011., 21:00
Nevjerovatne su te ribe :) uvijek se lijepim za njih i sve moje duze i najljepse veze su s njima a sve i jedan horoskop govori kako se ne slazemo. ja sam s svojom ribicom godinu i po dana u vezi, super nam je samo sto mene nervira ponekad njegova zatvorenost, cesto mislim da mi nesto laze jer je tako misteriozan i nikad nece samo nesto reci sve dok ga ne pitas i onda tad dolazi do nekog gubitka povjerenja a sigurna sam da nemam razloga, ja cesto planem i onda ispadnem kriva a on to nekako hinjski odradi hahah :)... jesi imala takvih situacija i zao mi je sto ste se razisli :( :)

vidis,ja nisam nikad imala dojam da mi nesto taji..opisala sam ti ukratko nas odnos na topicu "Ribe" ..imala sam pre ogromno povjerenje u njega,nikad se nisam ni sekunde osjecala nesigurno uz njega,dapace,jako jako sigurno,nije mi nikad dao niti jedan povod da posumnjam u njegove osjecaje!cak je bilo u tolikoj krajnosti,da pred kraj veze,sam ja htjela da mi da povod da budem ljubomorna,da konta neku curu(da,sick,i know:rolleyes:)samo da meni digne ego..sad me sram..

ugl..ocito su ribice fatalne za nas lavice..nekako mi one naj pasu i uvijek nekako na njih naletim,iako svugdje pise da takva veza nema sanse za uspjeh..neznam,moja je trajala 6 god..mozda ima i istine u tome neke:rolleyes:

wizardofOZ
11.01.2011., 21:29
vidis,ja nisam nikad imala dojam da mi nesto taji..opisala sam ti ukratko nas odnos na topicu "Ribe" ..imala sam pre ogromno povjerenje u njega,nikad se nisam ni sekunde osjecala nesigurno uz njega,dapace,jako jako sigurno,nije mi nikad dao niti jedan povod da posumnjam u njegove osjecaje!cak je bilo u tolikoj krajnosti,da pred kraj veze,sam ja htjela da mi da povod da budem ljubomorna,da konta neku curu(da,sick,i know:rolleyes:)samo da meni digne ego..sad me sram..

ugl..ocito su ribice fatalne za nas lavice..nekako mi one naj pasu i uvijek nekako na njih naletim,iako svugdje pise da takva veza nema sanse za uspjeh..neznam,moja je trajala 6 god..mozda ima i istine u tome neke:rolleyes:

Veza izmedu Lavica i Ribica je super u odnosu na Lavice i Skorpione. Ribice su puno mirnije i manje dolazi do sukoba.

vision one
11.01.2011., 21:54
Veza izmedu Lavica i Ribica je super u odnosu na Lavice i Skorpione. Ribice su puno mirnije i manje dolazi do sukoba.

istina,ima nesto u skorpionima sta me potice na nadmetanje :D

x files agent
11.01.2011., 22:23
istina,ima nesto u skorpionima sta me potice na nadmetanje :D

a kao tebi ko temperamentnoj lavici to jako teško padne:mig:

vision one
11.01.2011., 23:04
a kao tebi ko temperamentnoj lavici to jako teško padne:mig:

uopce mi ne padne tesko,dapace,treba mi ponekad suceljavanje da se ispraznim:D..u biti vise me iznervira skorpionsko povlacenje kad postane najzanimljivije..kao,ne zele se svadjat..how stupid:cerek:

x files agent
11.01.2011., 23:41
uopce mi ne padne tesko,dapace,treba mi ponekad suceljavanje da se ispraznim:D..u biti vise me iznervira skorpionsko povlacenje kad postane najzanimljivije..kao,ne zele se svadjat..how stupid:cerek:

ufffff škorpion i neče se svađat hmmmmm tu mi nešta neštima.Plus škorpije vole hladno prcat :p što naravno čini svađu još zajebanijom sa vama vatrenima:cerek:

Lady_
11.01.2011., 23:44

hahahaha ne zele se svadjati "how stupid" ma nema nista bez svadjanja, meni bi bila veza dosadna da ja nesto ne prdekam vazda hahaha :D....ribice rules,u pravu si ono sto si rekla i kod mene je ista situacija, sve najljepse i najduze veze s ribicama... da imam nekog istog kao ja bilo bi krvi :rofl::rofl: kiss za Lavice :)

vision one
11.01.2011., 23:44
ufffff škorpion i neče se svađat hmmmmm tu mi nešta neštima.Plus škorpije vole hladno prcat :p što naravno čini svađu još zajebanijom sa vama vatrenima:cerek:

da,ovaj nece,neki mirni..weird :ne zna::rofl:

inace ja sam uvijek ta koja podje****,al to kad vidim da mogu i kad mi je dosadno i ne volim kad ne dobijem feedback :cerek:

Lady_
11.01.2011., 23:45

ma skorpije su namazane ali im to ne prolazi kod nas, skuzimo ih na svaku, bar ja :D hihi

vision one
11.01.2011., 23:49
ma skorpije su namazane ali im to ne prolazi kod nas, skuzimo ih na svaku, bar ja :D hihi

to i ja tvrdim..neznam od kud taj mit o misterijoznosti blablabla:cerek:

ali sex je goooooooood!:cerek:

Lady_
11.01.2011., 23:51

ma nek je to gooooddd, ko jebe ostalo hahahahaha :P :P :P... ima tu svasta nesto..ali to svasta nesto nas privlaci... ne volimo mi kad nam je sve na dlanu, brzo nam doadi :rofl::kava:

x files agent
11.01.2011., 23:53
al šta je Ribe i Rakovi vam odlično pašu za dugu vezu.Vidla sam dosta takvih kombinacija i moram reč da si tu pašete,jer večina lavova je romantična,tašta,zaštitnički nastrojena prema partneru a to ovim tipičnim ribicama i račičima jako jako paše

vision one
11.01.2011., 23:55
ma nek je to gooooddd, ko jebe ostalo hahahahaha :P :P :P... ima tu svasta nesto..ali to svasta nesto nas privlaci... ne volimo mi kad nam je sve na dlanu, brzo nam doadi :rofl::kava:

o da,i to potpisujem..iako ovisi..npr s tom ribom s kojom sam provela i koja mi je obiljezila jedan dugi i lijepi period mog zivota,nisam imala potrebu igrat nikakve igrice,nisam se bojala uc u vezu(inace imam fobije od vezivanja,ko da ce me nezko doslovno zavezat :D )..s njim sam se bas onako opustilai bas je bilo emocionalno,oslobadjajuce,zabavno i sve..ah..steta :/

x files agent
11.01.2011., 23:55

ponekad bi ja volila da mi ne seru za tu misterioznost.Kaj je najbolje nisam šutljiva ali jebiga očito ličim ko da mutim neka deseta posla.Eto ajde da neko misli da je to mit samo jer u mojem slučaju baš očito i nije

vision one
11.01.2011., 23:58
al šta je Ribe i Rakovi vam odlično pašu za dugu vezu.Vidla sam dosta takvih kombinacija i moram reč da si tu pašete,jer večina lavova je romantična,tašta,zaštitnički nastrojena prema partneru a to ovim tipičnim ribicama i račičima jako jako paše

s Rakom nisam nikad bila,ugl najvise ribe,skorpije i tu i tamo neki strijelac,vaga i rak ali to sve ovako bzv..ugl najvise ribe..same mi doplivaju:cerek:

lavice su emocionalne kao sta kazes,ponosne i nedaju emocije na pladnju,ako ih se jedno povrijedi-ne prastaju tako da sta se tice toga ribe su najodanije i mogu lako prodrijet kroz nas neprobojni stit:cerek:

Lady_
11.01.2011., 23:59
o da,i to potpisujem..iako ovisi..npr s tom ribom s kojom sam provela i koja mi je obiljezila jedan dugi i lijepi period mog zivota,nisam imala potrebu igrat nikakve igrice,nisam se bojala uc u vezu(inace imam fobije od vezivanja,ko da ce me nezko doslovno zavezat :D )..s njim sam se bas onako opustilai bas je bilo emocionalno,oslobadjajuce,zabavno i sve..ah..steta :/

znam sta hoces reci, tako se ja sada osjecam... free.. a u vezi sam... samo me i to nekad nervira, ali dobra im je taktika, kad me puste nemam tolike zelje da ludujem... a bas mi je zao sto tako zavrsi s ribicom :(

vision one
12.01.2011., 00:05
znam sta hoces reci, tako se ja sada osjecam... free.. a u vezi sam... samo me i to nekad nervira, ali dobra im je taktika, kad me puste nemam tolike zelje da ludujem... a bas mi je zao sto tako zavrsi s ribicom :(

da,i meni je malo zao,ali eto,takav je zivot..bilo je raznih faktora zasto je tako zavrsilo..ugl nismo bili spremni se suocit s nekim problemima zajedno-jednostavnije nam je bilo tada da se razidjemo..

mozda naidjem opet na nekog slicnog jednom,za sad se zelim posvetit svom osobnom razvoju:D i sexu s jednim skorpionom(nadam se da ne cita :D )

Lady_
12.01.2011., 00:13
da,i meni je malo zao,ali eto,takav je zivot..bilo je raznih faktora zasto je tako zavrsilo..ugl nismo bili spremni se suocit s nekim problemima zajedno-jednostavnije nam je bilo tada da se razidjemo..

mozda naidjem opet na nekog slicnog jednom,za sad se zelim posvetit svom osobnom razvoju:D i sexu s jednim skorpionom(nadam se da ne cita :D )

o pa lavice moja, opasnaaaaaa si mi. sta ti rece ono da si u podznaku??? hahaha
samo ti radi na sebiiiii... znas kako mi ono JA JA I SAMO JA... a taj skorpijoncic je gotov kad upadne u tvoje ruke :rofl::rofl::rofl:

vision one
12.01.2011., 00:22
o pa lavice moja, opasnaaaaaa si mi. sta ti rece ono da si u podznaku??? hahaha
samo ti radi na sebiiiii... znas kako mi ono JA JA I SAMO JA... a taj skorpijoncic je gotov kad upadne u tvoje ruke :rofl::rofl::rofl:

podznak blizanac,mjesec u strijelcu:)

hahaha..ma nisam sad nikako spremna za vezu,neznam di mi je glava,jos je svijeze od prekida..
skorpioni su isto dobrice u biti i osjecajni samo me smeta sta ful masu sute:D
a ja moram gluparit ako me uhvati moment:cerek:

Lady_
12.01.2011., 00:25
podznak blizanac,mjesec u strijelcu:)

hahaha..ma nisam sad nikako spremna za vezu,neznam di mi je glava,jos je svijeze od prekida..
skorpioni su isto dobrice u biti i osjecajni samo me smeta sta ful masu sute:D
a ja moram gluparit ako me uhvati moment:cerek:

hahahah :D kod mene je pozdnak strijelac, to smo vec sumirale... mjesec mi je u blizancu, sta znaci taj mjesec slabo se ja razumijem u to... a venera mi je u lavu :D de mi to malo pojasni :))
nemoj veze, samo uzivaj u zivotu dok mozes :D :D :D skorpije , zene skorpije volim...a muske tu i tamo :D

nanulina
14.01.2011., 14:15
:D imam i ja zracni jedannnnnnnnn
kod mene je znak lav, podznak blizanac mjesec u vodoliji
kad smo vec kod toga, kakva je to uopce kombinacija? cini mi se veeeeeeeeommmmmaaaa luda :D

Ice_scorpio
16.01.2011., 01:09
mmm ti lavovi...seksualno se odlicno slazem s njima barem je dosad tako islo :D a sto se tice ostalih stvari malo mi znaju zasmetat pri pretjeranom hvalisanju iako to dovedemo u red :D

vision one
16.01.2011., 21:58
mmm ti lavovi...seksualno se odlicno slazem s njima barem je dosad tako islo :D a sto se tice ostalih stvari malo mi znaju zasmetat pri pretjeranom hvalisanju iako to dovedemo u red :D

:lol:

yes ofcourse,ja jos nisam upoznala takvog :raspa:

iivanaii
16.01.2011., 23:34
ima tko iskustva s bikovima? :p

wizardofOZ
16.01.2011., 23:45

let me introduce myself (http://www.youtube.com/watch?v=GfopuBaHQeI) :frajer:

Sad jesi

:bicedobro:

vision one
16.01.2011., 23:57
let me introduce myself (http://www.youtube.com/watch?v=GfopuBaHQeI) :frajer:

Sad jesi

:bicedobro:

it makes two of us:D
mnogi si vole umislit da su dominantni,ali to se vrlo brzo rijesi..:D :raspa:

p.s. pjesma je dobra:kava:

vision one
17.01.2011., 00:00
ima tko iskustva s bikovima? :p

na prvu loptu super,svidja mi se njihova energicnost i svi koje sam upoznala su bas bili onako zgodni i sexy..ali dosta sam dolazila s njima u konflikt jer su dosta tvrdoglavi,a ja se volim s takvima nadmudrivat :cerek:

ali moram priznat da me jedan koji mi se upucavao,i to mulac 19 god,me ostavio bez texta u jednom "verbalnom okrsaju"..:cerek:

wizardofOZ
17.01.2011., 02:17
it makes two of us:D

Ne, u nasem odnosu sam ja dominantan :D

mnogi si vole umislit da su dominantni,ali to se vrlo brzo rijesi..:D :raspa:

Ti si umislila da si dominantna i ja ti kazem da u nasem odnosu nisi.

A to znam jer mi je bivsa Lavica i sve znam o tome kako Lavice vole da su im partneri dominantni. Pa ti kazem iz iskustva.

Zelis provjeriti ?

:raspa:

p.s. pjesma je dobra:kava:

Znam, zato sam ju i stavio. Ne samo to...nego je i sex sa Skorpionima dobar :mig:

Zato nas Lavice trpe jer kako znamo dominirati u seksu znamo i u odnosima. A to im se svida iako ih ponekad zivciramo :D

Kao ja sad tebe :kava:

iivanaii
17.01.2011., 09:46
na prvu loptu super,svidja mi se njihova energicnost i svi koje sam upoznala su bas bili onako zgodni i sexy..ali dosta sam dolazila s njima u konflikt jer su dosta tvrdoglavi,a ja se volim s takvima nadmudrivat :cerek:

ali moram priznat da me jedan koji mi se upucavao,i to mulac 19 god,me ostavio bez texta u jednom "verbalnom okrsaju"..:cerek:

uf da, slazem se... tvrdoglavi za popizdit... on vuce na svoju stranu ja na svoju, nikak se nac na pol puta... pitanje tko ce imat vise zivaca... :mig:

vision one
17.01.2011., 11:56
1 Ne, u nasem odnosu sam ja dominantan :D

Ti si umislila da si dominantna i ja ti kazem da u nasem odnosu nisi.

2 A to znam jer mi je bivsa Lavica i sve znam o tome kako Lavice vole da su im partneri dominantni. Pa ti kazem iz iskustva.

Zelis provjeriti ?

Znam, zato sam ju i stavio. Ne samo to..3.nego je i sex sa Skorpionima dobar :mig:

Zato nas Lavice trpe jer kako znamo dominirati u seksu znamo i u odnosima. A to im se svida iako ih ponekad zivciramo :D

Kao ja sad tebe :kava:

1.ha?:confused:..kako si to izracunao?:D

2.to sta imas iskustva s 1 lavicom ne znaci nista,tko zna sta je u podznaku,ocito se nezna nosit s titulom :cerek::hekla:

3.sex je dobar i dominantni ste jer vam se dozvoli..u tom podrucju imate zeleno svijetlo..ugl:D

wizardofOZ
17.01.2011., 14:39
1.ha?:confused:..kako si to izracunao?:D

Nisam, nije potrebno da racunam :rolleyes:

Kazem ti.

2.to sta imas iskustva s 1 lavicom ne znaci nista,tko zna sta je u podznaku,ocito se nezna nosit s titulom :cerek::hekla:

U podznaku je Skorpionka. Koja je mene (ovakvog) trpila dugo vremena. I pise na forumu. A kao svaka Skorpionka (u podznaku) stalka svog bivseg decka pa mislim da ce ti ovo zamjeriti.

Znas, Lavice su malo pune sebe pa kad tako govoris o jednoj mozes se kladiti da joj se ne svida...a i malo su tvrdoglave :mig:

a nezna ti se pise odvojeno "ne zna"" :hekla:

To ti inace ne bi rekao ali kad tak govoris o mojoj bivsoj...to ti je Skorpionski, malo te sa repicem piknem :D

3.sex je dobar i dominantni ste jer vam se dozvoli..u tom podrucju imate zeleno svijetlo..ugl:D

Naravno da smo dominantni jer nam se dozvoli. A kako drugacije biti dominantan u vezi sa Lavicom ?

Znas kakve su Lavice lude...ako radis nesto sto se njima ne svida neces dobro proci. Jer su tvrdoglave i uporne...ali mi im se svidamo pa nam dozvole neke stvari....recimo, da ih vezemo i tak...:cerek:

Kela
17.01.2011., 14:44
U podznaku je Skorpionka. Koja je mene (ovakvog) trpila dugo vremena. I pise na forumu. A kao svaka Skorpionka (u podznaku) stalka svog bivseg decka pa mislim da ce ti ovo zamjeriti.

Naravno da smo dominantni jer nam se dozvoli. A kako drugacije biti dominantan u vezi sa Lavicom ?

Znas kakve su Lavice lude...ako radis nesto sto se njima ne svida neces dobro proci. Jer su tvrdoglave i uporne...ali mi im se svidamo pa nam dozvole neke stvari....recimo, da ih vezemo i tak...:cerek:

moram priznati da je meni nekak mirisalo da neke stvari pises na ovom pdfu zato da izazoves bivsu :D

ah, uvijek ista pjesma izmedju Skorpiona i Lavova :cerek:

vision one
17.01.2011., 14:55
Nisam, nije potrebno da racunam

Kazem ti.

Znas, Lavice su malo pune sebe pa kad tako govoris o jednoj mozes se kladiti da joj se ne svida...a i malo su tvrdoglave :mig:

a nezna ti se pise odvojeno "ne zna""

To ti inace ne bi rekao ali kad tak govoris o mojoj bivsoj...to ti je Skorpionski, malo te sa repicem piknem :D

moram priznati da je meni nekak mirisalo da neke stvari pises na ovom pdfu zato da izazoves bivsu :D

ah, uvijek ista pjesma izmedju Skorpiona i Lavova

aha,kazes mi..ok,onda ja i tebi kazem :D

znam da se neznam pise ne znam..:D

tko ce mi zamjeriti,sto?ne pratim forumske sapunice,nisam upucena tko je s kim u vezi,i ako te osobe nemaju manje od 18 nemaju mi sto zamjerit:cerek:...uostalom,vec sam negdje napisala da ne raspravljam s mladjima od 22:D

a ovo sta Kela pise znaci da si ti jedan papucar koji jos gaji osjecaje prema bivsoj i misli da joj je to tvoje olfa provociranje zabavno i da ce ti se vratit-noooooot:cerek::B

wizardofOZ
17.01.2011., 17:15

ah, uvijek ista pjesma izmedju Skorpiona i Lavova :cerek:

Ne, nego zato sto mi je bivsa Lavica. Pa me zanimalo da vas bolje upoznam.

:rolleyes:

wizardofOZ
17.01.2011., 17:34
aha,kazes mi..ok,onda ja i tebi kazem

Izvrsno, znaci to je dogovoreno.

I u potpunosti te podrzavam da si prema svima dominantna.

Osim prema meni :mig:

znam da se neznam pise ne znam..:D

tko ce mi zamjeriti,sto?ne pratim forumske sapunice,nisam upucena tko je s kim u vezi,i ako te osobe nemaju manje od 18 nemaju mi sto zamjerit:cerek:...uostalom,vec sam negdje napisala da ne raspravljam s mladjima od 22:D

Zamjerit ce ti moja bivsa. Ona je Lavica a Lavice su ti takve.

Zamisli da netko tako govori o tebi sa tvojim bivsim deckom ?

A i sama si rekla da su Lavice dominantne i vole biti u sredistu paznje. A ona je u podznaku Skorpionka :D

a ovo sta Kela pise znaci da si ti jedan papucar koji jos gaji osjecaje prema bivsoj i misli da joj je to tvoje olfa provociranje zabavno i da ce ti se vratit-noooooot:B

Ja jesam papucar i to nije sporno. Da mi vidis bivsu onda bi i shvatila zasto sam papucar i zasto mi je super kad se slazemo. I naravno da gajim osjecaje prema bivsoj kako i ne bi. Znas sa Lavicama zna biti jako lijepo u vezi:cerek:

A sto se tice provociranja...gle, ja znam da ona cita i samo joj zelim reci da znam. A to sto sam ti rekao da ce ti zamjeriti je samo znato sto znam kako razmislja. Pa sam ti rekao. I to sve sto ja pisem njoj nije nimalo zabavno i najvjerojatnije bi me htjela zadaviti. Znas, nismo si ostali u bas najboljim odnosima :D

A ja sam siguran da ce se vratiti iako nitko osim mene ne vjeruje u to. Ja cu pustiti da vrijeme pokaze, ne zuri mi se ....bas se dopisujem sa Lavicama na forumu...i nije mi lose.

A pazi kakav mi je horoskop:

Škorpioni funkcioniraju na hladni pogon. Na servisu ste, ili u remontu. Iza vas su velike ljubavne bitke, i potrebno vam je određeno vrijeme za lizanje vlastitih rana. Kad smo već kod lizanja i lizanje je legitimno sredstvo na putu k vrhuncu užitka.

Kad smo vec kod toga..ako si zavezana da li je lizanje stvarno legitimno sredstvo na putu k vrhuncu uzitka ?

A vas je:

Lavovi imaju Marsa u opoziciji, i nekontrolirano divljaju! Ako vas sudbina upozna s osobom rođenom u znaku Vodenjaka, računajte na originalnu zabavu, maštovit seks i obilje hirovitosti s njegove ili njezine strane. Sve će potrajati kratko, ali će biti slatko.

vision one
17.01.2011., 17:57
Izvrsno, znaci to je dogovoreno.

I u potpunosti te podrzavam da si prema svima dominantna.

Osim prema meni

Zamjerit ce ti moja bivsa. Ona je Lavica a Lavice su ti takve.

Zamisli da netko tako govori o tebi sa tvojim bivsim deckom ?

A i sama si rekla da su Lavice dominantne i vole biti u sredistu paznje. A ona je u podznaku Skorpionka

Ja jesam papucar i to nije sporno. Da mi vidis bivsu onda bi i shvatila zasto sam papucar i zasto mi je super kad se slazemo. I naravno da gajim osjecaje prema bivsoj kako i ne bi. Znas sa Lavicama zna biti jako lijepo u vezi:cerek:

A sto se tice provociranja...gle, ja znam da ona cita i samo joj zelim reci da znam. A to sto sam ti rekao da ce ti zamjeriti je samo znato sto znam kako razmislja. Pa sam ti rekao. I to sve sto ja pisem njoj nije nimalo zabavno i najvjerojatnije bi me htjela zadaviti. Znas, nismo si ostali u bas najboljim odnosima

A ja sam siguran da ce se vratiti iako nitko osim mene ne vjeruje u to. Ja cu pustiti da vrijeme pokaze, ne zuri mi se ....bas se dopisujem sa Lavicama na forumu...i nije mi lose.

A pazi kakav mi je horoskop:

Škorpioni funkcioniraju na hladni pogon. Na servisu ste, ili u remontu. Iza vas su velike ljubavne bitke, i potrebno vam je određeno vrijeme za lizanje vlastitih rana. Kad smo već kod lizanja i lizanje je legitimno sredstvo na putu k vrhuncu užitka.

Kad smo vec kod toga..ako si zavezana da li je lizanje stvarno legitimno sredstvo na putu k vrhuncu uzitka ?

A vas je:

Lavovi imaju Marsa u opoziciji, i nekontrolirano divljaju! Ako vas sudbina upozna s osobom rođenom u znaku Vodenjaka, računajte na originalnu zabavu, maštovit seks i obilje hirovitosti s njegove ili njezine strane. Sve će potrajati kratko, ali će biti slatko.

kolko vremena joj dajes da ti se vrati?:D

btw ako vam je vrh vaseg odnosa pravljenje ljubomornima preko foruma dok se ti dopisujes s lavicam...:bonk:

nadam se da mi nece prijetit preko pm-ova:kada:

p.s. svaka cast na upornosti,ali neznam dal ti se to bas isplati..probaj za pocetak upoznavat ljude u RL :mig::rock:

p.p.s. nisi nesto provokativan za jednog skorpiona,vise si mucast,rekla bi da si fish :D:raspa::hekla:

p.p.p.s. nikad u zivotu nisam upoznala niti jednog vodenjaka/inju..:confused:

Ice_scorpio
17.01.2011., 19:11

E pa ja jesam vise puta i bas mi odgovaraju ti lavovi pa i drugi vatreni znakovi ali lavovi po pitanju veze, mozda jer mi je mjesec u lavu ne znam, ali govorim iz iskustva malo na pocetku smeta njihovo hvalisanje, ali onda se to rjesi:kava:

vision one
17.01.2011., 19:21
E pa ja jesam vise puta i bas mi odgovaraju ti lavovi pa i drugi vatreni znakovi ali lavovi po pitanju veze, mozda jer mi je mjesec u lavu ne znam, ali govorim iz iskustva malo na pocetku smeta njihovo hvalisanje, ali onda se to rjesi:kava:

hehe,moj komentar se odnosio da jos nisam upoznala dominantnog skorpiona:D

neznam,mislim da su to neki mitovi..skorpioni su su u biti ful emotivni i osjecajni,samo glume da su cvrsti..ah,nek im bude:raspa:

btw..a kome ne odgovara lavica :kava:

wizardofOZ
17.01.2011., 19:26
kolko vremena joj dajes da ti se vrati?

Nemam pojma, samo mislim da ce se vratiti.

Kad bi joj davao vremena onda bi cekao da se vrati. A ja ti to bas ne radim (kao sto vidis)

btw ako vam je vrh vaseg odnosa pravljenje ljubomornima preko foruma dok se ti dopisujes s lavicam...

Ne, ja ju ne pravim ljubomornom.Meni se stvarno svida razgovarati sa tobom. Ona je mene tako i tako vec odavno prebolila i nema nikakvog razloga biti ljubomorna :D

nadam se da mi nece prijetit preko pm-ova:kada:

Ma ne....:rofl:

p.s. svaka cast na upornosti,ali neznam dal ti se to bas isplati..probaj za pocetak upoznavat ljude u RL :mig::rock:

Cuj, a jel ti znas koristiti qoute ?

Onak, da ja znam na koji dio posta se odnosi to sto pises a ne da moram pogadati....malo smo lijeni ?

p.p.s. nisi nesto provokativan za jednog skorpiona,vise si mucast,rekla bi da si fish :D:raspa::hekla:

Ma jesam...ja sam ti jedna prava mazna mackica :D

Kela
17.01.2011., 19:55

neznam,mislim da su to neki mitovi..skorpioni su su u biti ful emotivni i osjecajni,samo glume da su cvrsti..ah,nek im bude:raspa:

ma Skorpioni vole dominirat u krevetu, van njega su male maze :cerek:

cak vole kad si malo ostar s njima jer onda vole imat razlog grubosti i sadizmu kad se sexaju :p

Wizard je najbolji primjer za to, vidis kak ti se tu upucava i provocira s dominacijom, jer on zeli da pokazes zube, a vidis kak je sav mucicast :D

vision one
17.01.2011., 19:57
ma Skorpioni vole dominirat u krevetu, van njega su male maze :cerek:

cak vole kad si malo ostar s njima jer onda vole imat razlog grubosti i sadizmu kad se sexaju :p

oh so trueee:rofl:

i provjereno recently:kava:

vision one
17.01.2011., 20:00
Wizard je najbolji primjer za to, vidis kak ti se tu upucava i provocira s dominacijom, jer on zeli da pokazes zube, a vidis kak je sav mucicast :D

ma totalno je mucast:D..ovako povrsno sta smo izmjenili par redaka,se doima stvarno blago i drago..bas bi rekla da je ribica haha...

a i nisu mi neke provokacije,ili je mlad ili je blag,mozda mu je podznak mucast..sve u svemu,simpaticni romanticar..sweet:romeo:

a i fora su mu ove crvene stiklice,perv:D

Ice_scorpio
17.01.2011., 20:10

Moj komentar se odnosio na muskog lava, ne poznajem posebno neke zenske pripadnice tog znaka...
A za skorpione muskarce iskreno ni sama ih nisam procijenila, ali sto sam shvatila je da nemaju emocija nikako... ili ih kriju ne znam :ne zna:

Kela
17.01.2011., 20:26
Moj komentar se odnosio na muskog lava, ne poznajem posebno neke zenske pripadnice tog znaka...
A za skorpione muskarce iskreno ni sama ih nisam procijenila, ali sto sam shvatila je da nemaju emocija nikako... ili ih kriju ne znam :ne zna:

kriju, kriju, ko zmija noge, jer se boje povrijedjenosti :p

Kela
17.01.2011., 20:28
ma totalno je mucast:D..ovako povrsno sta smo izmjenili par redaka,se doima stvarno blago i drago..bas bi rekla da je ribica haha...

a i nisu mi neke provokacije,ili je mlad ili je blag,mozda mu je podznak mucast..sve u svemu,simpaticni romanticar..sweet:romeo:

a i fora su mu ove crvene stiklice,perv:D

ma on ti je triple Scorpio ako se dobro sjecam :eek:

ti su najgori - prvo te navedu da mislis sve najbolje o njima a onda te samo uklijeste :eek:

no, nis nije zanimljivo bez borbe! :D :cerek:

vision one
17.01.2011., 20:35
ma on ti je triple Scorpio ako se dobro sjecam :eek:

ti su najgori - prvo te navedu da mislis sve najbolje o njima a onda te samo uklijeste :eek:

no, nis nije zanimljivo bez borbe! :D :cerek:

mah..moze bit i peterostrui kad je papucar:raspa:

a ukljestit mi se moze kicma...eventualno:D

btw ima koja ribica tu?:cerek:

Celestar1975
18.01.2011., 00:24

Pa s obzirom da sam i sam škorpija mislim da su "mitovi" o škorpijama točni. Tim više što poznajem još škorpiona.

vision one
18.01.2011., 00:34
Pa s obzirom da sam i sam škorpija mislim da su "mitovi" o škorpijama točni. Tim više što poznajem još škorpiona.

rijecit kao i obicno...:kava:

flamini
18.01.2011., 00:47

slažem se....sve su to dragi ljudi koji ne bi ni mrava zgazili :) žene su možda malo opasnije na jeziku, al vidi se da su osjetljive i emotivne :)

ne mogu oni bit ni približno čvrsti,uporni i opasni kao zemljani znakovi

al kad sam već na temi o lavovima moram pozdravit lavice s kojima imam dobra iskustva....ali više prijateljska,jer u vezi se nikako ne bi mogli složit

primjetio sam da su to jako lijepe cure i da jako vole nakit...i puno pričaju..obično ih ja pustim da one vode razgovor :cerek:

pa kad mene uhvati čudljivost one se sve iznerivraju i praktički me tjeruju da nešto pričam :rofl: al nema smisla :kava:

lithium_23
19.01.2011., 09:17
vodenjaci... to smo mi!!! uglavnom zelimo dobro covjecanstvu! da nam svijet bude bolji!

ovnovi su po meni najbolji ljudi u cijelom zodijaku. pozitivni, dobrodusni, energicni, pravedni. ma sve za 5! pa ne treba ti nista dalje nego reci da su ovnovi Branimir "Dzoni" Stulic i Sergio Blazic "Djozer" da je vise ovnova na svijetu, svijet bi bio bolje mjesto za sviju.

Najdobrodusnije zene su mi ribe. samo su malo melankolicne, ali dale bi ti dusu da mogu.

strijelci su legende nad legendama! totalna pozitiva, ali zustri i ljuti u odredjenim trenutcima i treba ih se kloniti dok ih ne prodje napad bijesa. mama mi je strijlkinja i kad se naljuti, samo bjezi

jarcevi su jaaako posteni i odgovorni ljudi. imaju jako dobar smisao za humor, a imaju i depresivnu stranu i cesto smjenjuju ta dva raspolozenja. brat mi je jarac i volim ga puno!

skorpioni! sestra mi je skorpionka i ne mozemo biti 2 minute u istoj prostoriji a da se vatreno ne posvadjamo.
ali mislim da su opcenito dobre osobe, pogotovo zene.

djevice su koliko sam skontao te ljude poprilicno zivcane osobe. pa cak cesto i svadljive, ali mislim da su poprilicno pravedni ljudi.

vage su sebicne poprilicno, i ironicne, ali su dobri zabavljaci.

najgori ljudi su mi lavovi, pogotovo muski. nema sebicnijih ljudi ni na 5 svjetova, a ni samohvalisavijih. totalno mi idu na zivce i ne mogu ih podnijeti u blizini, a koliko su tek naporni. to je cudo.

blizance ne volim. nestvarni, lazljivi, tracari itd...

titulu najdosadnijih ljudi dodjeljujem bikovima!

rakovi! zenski O.K. - muski bljak! muski rakovi su veliki licemjeri. i zenskarosi. da mogu imati 100 zena odjednom to bi i uradili. ne svidjaju mi se!

nanulina
19.01.2011., 13:25
vodenjaci... to smo mi!!! uglavnom zelimo dobro covjecanstvu! da nam svijet bude bolji!

!

I OVDJE SI NAPISAO...ONDA CU TE CITIRATI I OVJDE :D

ne volis lavove, a ovnove sa lavovima smatraju veoma slicnim znakom, obzirom da se radi o dva vatrena znaka.razlika je samo ta sto (bar ja mislim) da ovan kad se za nesto bori, bori se da bi bio prvi jednostavno jer mora biti prvi, a lav to radi vise da bi dobio aplauze... mnogo istih osobina krase ova dva znaka: energicnost, vatrenost, borbenost,pravednost.. s tim da su lavovi vece mace i mazniji, romanticniji, osjecajniji kad ih pripitomis...ovan to nece pokazati, cak i kad je tako... takodjer u svadjama, po mojm iskustvima do sada, lavovi su ti koji popustaju prvi ovan-ne dao Bog to da predje preko svoje tvrdoglavosti i ega......eto par nekih paralela izmedju ovva dva znaka i malo mi je cudno da jedne najvise volis druge uopce ne...
sto se tice hvalisavosti, to je negativna osobina lava koja je po meni malo prenapuhana, ja prva se nisam takva, al stvarno ! to mi je preglupa ljudksa osobina, koja nekako ima veze sa odgojem vise nego horoskopom.cak stovise, nikada nisam imala veliko samopouzdanje, al to se na meni ne vidi jer ja to ne dozvoljavam da se vidi ...ja mislim da to misljenje o lavovima proizlazi iz toga sto se mi volimo napucavati i dotjerivati do maximuma(to nam je zbog vladaoca sunca, daj sve sto sljasti i bljesti) pa zbog toga ljudi misle da se sepurimo samo i pokazujemo okolo..
iii da, ja iskreno mislim da su muski lavovi za malu nijansu "gori" od zena lavica, jer nije isto kad popi*di zena lavica i muski lavic. muskarci stvano znaju biti naporni i vise sam u zivotu srela nizih tipova lavova muskaraca nego zena, zene su onako...poprilicno obuzdane i normalne

lithium mozda si jednostavno upoznao vise ovnova visih tipova i lavova nizih tipova, ili si lavove upoznao bolje pa si vidio sve strane jednog lava a ovnove onako povrsno....ili si povrsno upoznavao lavove pa nisi kod njih prepoznao dobre strane...moguce je da ti ne lezi lav kao znak, to je ok skroz, al mi onda cudno da ti je ovan bas najdrazi znak, kazem ti da su slicni
poZZZZ

lithium_23
19.01.2011., 13:26
:ban:

btw..ok,ljubomoran si,oprostit cemo ti :kava:
mi imamo veliko srce:raspa:

zenske lavice su bolje osobe. muski lavovi imaju garant veliko srce (ali samo obujmom) i zato najcesce odapinju bas od srca :kava:

njima osim velikog srca trebaju i veliki dzepovi, jer im je materijalno najvaznije u zivotu, a sve ostalo im je sporedno!

lithium_23
19.01.2011., 13:41
I OVDJE SI NAPISAO...ONDA CU TE CITIRATI I OVJDE :D

ne volis lavove, a ovnove sa lavovima smatraju veoma slicnim znakom, obzirom da se radi o dva vatrena znaka.razlika je samo ta sto (bar ja mislim) da ovan kad se za nesto bori, bori se da bi bio prvi jednostavno jer mora biti prvi, a lav to radi vise da bi dobio aplauze... mnogo istih osobina krase ova dva znaka: energicnost, vatrenost, borbenost,pravednost.. s tim da su lavovi vece mace i mazniji, romanticniji, osjecajniji kad ih pripitomis...ovan to nece pokazati, cak i kad je tako... takodjer u svadjama, po mojm iskustvima do sada, lavovi su ti koji popustaju prvi ovan-ne dao Bog to da predje preko svoje tvrdoglavosti i ega......eto par nekih paralela izmedju ovva dva znaka i malo mi je cudno da jedne najvise volis druge uopce ne...
sto se tice hvalisavosti, to je negativna osobina lava koja je po meni malo prenapuhana, ja prva se nisam takva, al stvarno ! to mi je preglupa ljudksa osobina, koja nekako ima veze sa odgojem vise nego horoskopom.cak stovise, nikada nisam imala veliko samopouzdanje, al to se na meni ne vidi jer ja to ne dozvoljavam da se vidi ...ja mislim da to misljenje o lavovima proizlazi iz toga sto se mi volimo napucavati i dotjerivati do maximuma(to nam je zbog vladaoca sunca, daj sve sto sljasti i bljesti) pa zbog toga ljudi misle da se sepurimo samo i pokazujemo okolo..
iii da, ja iskreno mislim da su muski lavovi za malu nijansu "gori" od zena lavica, jer nije isto kad popi*di zena lavica i muski lavic. muskarci stvano znaju biti naporni i vise sam u zivotu srela nizih tipova lavova muskaraca nego zena, zene su onako...poprilicno obuzdane i normalne

lithium mozda si jednostavno upoznao vise ovnova visih tipova i lavova nizih tipova, ili si lavove upoznao bolje pa si vidio sve strane jednog lava a ovnove onako povrsno....ili si povrsno upoznavao lavove pa nisi kod njih prepoznao dobre strane...moguce je da ti ne lezi lav kao znak, to je ok skroz, al mi onda cudno da ti je ovan bas najdrazi znak, kazem ti da su slicni
poZZZZ

u podznaku sam ovan :D

razlika izmedju lavova i ovnova je velika.

lavovi gledaju iskljucivo samo sebe i svoju korist. to je prvo i temeljno.
za cijeli svijet ih boli klinac i svi mogu pocrkati oko njih, ali oni ce podmiriti prvo sebe, pa onda ako im ostane recimo vremena i pokoja mrvica na stolu mozda i drugome pomognu.

za novac i poziciju na hijerarhiji ce uciniti SVE, i nebi im bio problem gaziti po ljudima da dodju do toga. naravno, novca im je UVIJEK malo i koliko god imaju samo im daj jos i jos... to svakako!
vrlo su pesimisticni kada nemaju u djepu, a duhovno im je nepoznanica!

ovnovi ce poginuti da obrane svoj stav i tezu, ali vecinom su te teze usmjerene na dobrobit ljudi. puno vise gledaju da poboljsaju drustvo oko sebe nego sto gledaju na osobne interese. tvrdoglavi su puno, ali dobrodusni!
uvijek ce pomoci bliznjemu.

vrlo su pravedni i hrabri ljudi i veliki optimisti.

dobri su organizatori i vodje i izuzetno pametni. naravno, ne mozemo govoriti generalno ni za sta pa tako ni za znakove ali je u velikom postotku tako!

pa pogledajte samo znacenje simbola koji oznacavaju pojedine znakove. nije to bezveze.

lav - grabezljiva divlja zvijer, ubojica, sirova snaga...
ovan - tvrda glavurda, upornost itd...

Kela
19.01.2011., 13:48
u podznaku sam ovan :D

razlika izmedju lavova i ovnova je velika.

lavovi gledaju iskljucivo samo sebe i svoju korist. to je prvo i temeljno.
za cijeli svijet ih boli klinac i svi mogu pocrkati oko njih, ali oni ce podmiriti prvo sebe, pa onda ako im ostane recimo vremena mozda i drugome pomognu.

za novac i poziciju na hijerarhiji ce uciniti SVE, i nebi im bio problem gaziti po ljudima da dodju do toga. naravno, novca im je UVIJEK malo i koliko god imaju samo im daj jos i jos... to svakako!
vrlo su pesimisticni kada nemaju u djepu, a duhovno im je nepoznanica!

lav - grabezljiva divlja zvijer, ubojica, sirova snaga...
ovan - tvrda glavurda, upornost itd...

ja recimo nemam takav dojam o Lavovima, a dosta njih poznajem (Ovan sam). istina jest da vole pare, volim ih i ja, ali ne mogu ih okarakterizirati kao sebicne i pohlepne, zapravo primjecujem da su vise naivno velikodusni prema drugima, vrlo slicno kao Ovnovi. imaju jak ego, al meni osobno ne smeta :) jer je to tolko djetinjasto i simpaticno naglaseno, cak s dozom autoironije, da im covjek ne moze zamjeriti.

inace, ne volim skrte cicije koje broje svaku paru i ne daj boze da im nesto promakne. ne govorim radi sebe, al mi je strasno nelagodno u drustvu s takvim ljudima. a osobno sam imala vise takvih iskustava s Vagama, mozda i zbog toga sto ce one veoma sirokogrudno prihvatiti necije cascenje i sponzoriranje, al nema sanse da potegnu nesto iz vlastitog dzepa.

no dobro, svatko ima svoje subjektivno vidjenje drugih ljudi :)

lithium_23
19.01.2011., 13:52
ja recimo nemam takav dojam o Lavovima, a dosta njih poznajem (Ovan sam). istina jest da vole pare, volim ih i ja, ali ne mogu ih okarakterizirati kao sebicne i pohlepne, zapravo primjecujem da su vise naivno velikodusni prema drugima, vrlo slicno kao Ovnovi. imaju jak ego, al meni osobno ne smeta :) jer je to tolko djetinjasto i simpaticno naglaseno, cak s dozom autoironije, da im covjek ne moze zamjeriti.

inace, ne volim skrte cicije koje broje svaku paru i ne daj boze da im nesto promakne. ne govorim radi sebe, al mi je strasno nelagodno u drustvu s takvim ljudima. a osobno sam imala vise takvih iskustava s Vagama, mozda i zbog toga sto ce one veoma sirokogrudno prihvatiti necije cascenje i sponzoriranje, al nema sanse da potegnu nesto iz vlastitog dzepa.

ovnovi su puno puno duhovniji ljudi od lavova. lavovi se samo vade na velikodusnost, to im je krinka za pomankanje duhovnog.

dok ce se ovnovi zaloziti za ljude i drustvo ako nesto u drustvu nije u redu i glasno i jasno ce to reci, supcasti lavovi bi na to rekli... "drustvo??? sta je to? socijana nepravda? ma ne zanima me to! pa zar nisam ja sam sebi najvazniji i zar se ne bi trebao svatko za sebe brinuti?"

nanulina
19.01.2011., 14:42

deffinitivno postujemo tudja misljenja, samo razmjenjujemo misljenja a s tobom ga dijelim kela...u svemu sto si za lava napisala...a i ovo ostalo sto si napisala je sve tako...samo sto ne znam puno o vagama, tako da ne mogu o njima pricati
lavovi su veseljaci, posljednju paru za drustvo i muziku samo nek se pjeva i slavi:D:D:D:D

ovnovi su puno puno duhovniji ljudi od lavova. lavovi se samo vade na velikodusnost, to im je krinka za pomankanje duhovnog.

dok ce se ovnovi zaloziti za ljude i drustvo ako nesto u drustvu nije u redu i glasno i jasno ce to reci, supcasti lavovi bi na to rekli... "drustvo??? sta je to? socijana nepravda? ma ne zanima me to! pa zar nisam ja sam sebi najvazniji i zar se ne bi trebao svatko za sebe brinuti?"

nije istina 100% , mozda si imao iskustva s takvim lavovima, ajmo ih nazvati nizim tipovima, ali opet, to ne mora sad biti do horoskopa...ne zaboravi da i pored nasih horoskopskih karakteristika, svako kroz zivot gradi svoju osobnost...ja ne volim nikakve vrste cascavanja pogotovo ne u svrhu upucavanja i toga...samostalnost i neovisnost prije svega pa i u placanju pica u kaficu...
meni je drustvo npr. na prvom mjestu, mnogo puta su me kvaziprijatelji razocarali ali ja sam i dalje tu, za krug najboljih prijatelja bi uradila sve,sve,sve i po tome sam opcepoznata...ne samo najblizim cesto dajem savjete ljudima koje tek upoznam, kazu da sam dobra u tome :) a i ljudi (pogotovo muski) mi se cesto otvore do te mjere, da mi ispricaju apsolutno sve sto im je na dusi...i ja to volim, volim saznanje da sam nekome pomogla...
Nepravda je jedna (ako ne i prva) od top 5 stvari koje me rasplacu...mogla bi plakati danima zbog nepravde...to me ubi,ubi,ubi...
dalje sto si rekao, mislim da je svako sam sebi najvazniji, to je u ljudskoj prirodi, samo sto se pored sebe i svog dobra, se trebas osvrtati i na svijet oko sebe.....stav lavova je da smo dovoljno jaki da se izvucemo iz svega, jer smo zaboga kraljevi, a toliko smo jaki da i druge mozemo izvuci iz svih go*ana u koje upadnu, te da cemo ako treba i sami poginuti spasavajuci voljene osobe...
to je 100% tako, u biti smo dobrice, ponekad tolike da ispadnemo glupani pravi, pa se to zna svesti i na iskoristavanje...znam o cemu pricam tata mi je lav, ja sam lav i znam jos par lavova i lavica...
daleko od toga da nemamo musica (da ne bude da samo hvalim nas znak)
ali imam potrebu da napisem se ovo jer bas imam osjecaj lithium da si napisao sve ono sto mi nismo...bas suprotno od toga...

vision one
19.01.2011., 15:17

duhovniji? ovan nema veze sa duhovnoscu..kad bi ovnove opisivala jednom rijecju(ok,dvije :D )-rekla bih-sirovi i agresivni..no offence:mig:

a ti uopce ne zvucis kao vodenjak,nekako si mi pre agresivan,iskljuciv i ne ostavljas dobar "umjetnicki" dojam hehe

ja ne bih nikad lavove stavila u isti kos s ovnovima,doduse,ja takodjer ne volim muske lavove ,nekako su mi dosadni..isto tako s muskim ovnovima ali i ovnicama..po mojem iskustvu s bliskim osobama rodjenim u tom znaku..glasni ,ego do plafona , uvredljivi,sirovi, ne podnose kritiku,a svih kritiziraju, nemaju mjeru u nicemu..ne pasu mi nikako..

lithium_23
19.01.2011., 15:35
duhovniji? ovan nema veze sa duhovnoscu..kad bi ovnove opisivala jednom rijecju(ok,dvije :D )-rekla bih-sirovi i agresivni..no offence:mig:

a ti uopce ne zvucis kao vodenjak,nekako si mi pre agresivan,iskljuciv i ne ostavljas dobar "umjetnicki" dojam hehe

ja ne bih nikad lavove stavila u isti kos s ovnovima,doduse,ja takodjer ne volim muske lavove ,nekako su mi dosadni..isto tako s muskim ovnovima ali i ovnicama..po mojem iskustvu s bliskim osobama rodjenim u tom znaku..glasni ,ego do plafona , uvredljivi,sirovi, ne podnose kritiku,a svih kritiziraju, nemaju mjeru u nicemu..ne pasu mi nikako..

u podznaku sam ovan i u raspravama sam takav! valjda ovan utjece :D i fizickim izgledom sam vise ovnovskih karakteristika.

a eto u donjem dijelu svog posta si sama rekla puno stvari!

muski lavovi su kao lafo velikodusni dok igras po njihovim pravilima... a je li pocnes misliti svojom glavom tad se u trenutku iskvare i razgoropade.

ne volim takve ljude i gotovo! iako naravno, ne mozemo generalizirati i reci svi su takvi. ali velika vecina jest.

lithium_23
19.01.2011., 15:39
deffinitivno postujemo tudja misljenja, samo razmjenjujemo misljenja a s tobom ga dijelim kela...u svemu sto si za lava napisala...a i ovo ostalo sto si napisala je sve tako...samo sto ne znam puno o vagama, tako da ne mogu o njima pricati
lavovi su veseljaci, posljednju paru za drustvo i muziku samo nek se pjeva i slavi:D:D:D:D

nije istina 100% , mozda si imao iskustva s takvim lavovima, ajmo ih nazvati nizim tipovima, ali opet, to ne mora sad biti do horoskopa...ne zaboravi da i pored nasih horoskopskih karakteristika, svako kroz zivot gradi svoju osobnost...ja ne volim nikakve vrste cascavanja pogotovo ne u svrhu upucavanja i toga...samostalnost i neovisnost prije svega pa i u placanju pica u kaficu...
meni je drustvo npr. na prvom mjestu, mnogo puta su me kvaziprijatelji razocarali ali ja sam i dalje tu, za krug najboljih prijatelja bi uradila sve,sve,sve i po tome sam opcepoznata...ne samo najblizim cesto dajem savjete ljudima koje tek upoznam, kazu da sam dobra u tome :) a i ljudi (pogotovo muski) mi se cesto otvore do te mjere, da mi ispricaju apsolutno sve sto im je na dusi...i ja to volim, volim saznanje da sam nekome pomogla...
Nepravda je jedna (ako ne i prva) od top 5 stvari koje me rasplacu...mogla bi plakati danima zbog nepravde...to me ubi,ubi,ubi...
dalje sto si rekao, mislim da je svako sam sebi najvazniji, to je u ljudskoj prirodi, samo sto se pored sebe i svog dobra, se trebas osvrtati i na svijet oko sebe.....stav lavova je da smo dovoljno jaki da se izvucemo iz svega, jer smo zaboga kraljevi, a toliko smo jaki da i druge mozemo izvuci iz svih go*ana u koje upadnu, te da cemo ako treba i sami poginuti spasavajuci voljene osobe...
to je 100% tako, u biti smo dobrice, ponekad tolike da ispadnemo glupani pravi, pa se to zna svesti i na iskoristavanje...znam o cemu pricam tata mi je lav, ja sam lav i znam jos par lavova i lavica...
daleko od toga da nemamo musica (da ne bude da samo hvalim nas znak)
ali imam potrebu da napisem se ovo jer bas imam osjecaj lithium da si napisao sve ono sto mi nismo...bas suprotno od toga...

zato i jesam naglasio da su zenske lavice puno bolje od muskih lavova. lav ce se boriti za svoje najblize, ali zato drugi ljudi mogu nadrapati od njih. poznam mnogo lavova. a zbog novca i polozaja su spremni svasta uraditi, i casnog i necasnog.

lavovima priznajem da su odlicni majstori svojim rukama i da su vjesti u fizickim poslovima! ali meni osobno, generalno imaju vise negativnih nego pozitivnih osobina. :rolleyes:

Kela
19.01.2011., 16:17

naravno da tako pricas jer jos nisi upoznala mene :hekla:

sram te bilo, uvrijedjena sam! :tuctuc:

vision one
19.01.2011., 16:21
naravno da tako pricas jer jos nisi upoznala mene :hekla:

sram te bilo, uvrijedjena sam! :tuctuc:

hehehe..zato sam stavila no offence..ali ti si lav u podznaku ako se ne varam a i jako lijepo (i istinito:D ) nas opisujes pa te ne trpam u taj kos:rock:

nanulina
19.01.2011., 20:47
hehehe..zato sam stavila no offence..ali ti si lav u podznaku ako se ne varam a i jako lijepo (i istinito:D ) nas opisujes pa te ne trpam u taj kos:rock:

:D :D :D
vec vidim da niko ne prezivljava kad se vise lavica udruzi :P
ma ja volim sve znakove :P
najdrazi trenutno (lava ne brojim naravno):
ovan i ribice
djevice me nerviraju, ne mogu ih definisati
jarcevi su m previse ogoljeni, tmurni, ma zemljani :P
vodolije su ok, slazem se fino s njima al su mi laznjaci, njima je sve maska al moze im se to tolaerisati do odredjene mjere
blizanci-dvolicnjaci, povrsni odnos, moze
rak, pogotovo racice su ludjakinjeeeeee, mjenjaju raspolozenja svakih 5 min, al se s puno racica druzim pa ih volim:cerek:
a ovnovi ....:cerek: mljac mljac :cerek:

yuma
19.01.2011., 21:15

Ovakvo mišljenje i viđenje ovih znakova imam i ja.:mig:

dr.mrgood
20.01.2011., 21:49
@lithium 23: Mislim, toliko gnjusnih stvari o nama Lavovima da je to cudo!
Kao prvo, ne vjerujem da postoji znak koji je velikodusniji od Lava. Lav ce ti dati sve sto ima, makar on sam ne imao, ali ces ti zato imat ako si mu prijatelj. Tako da ti uopce ne stoji tvrdnja da svi oko Lavova mogu pocrkati, ali da njega nije briga jer gleda samo sebe. Ovo je cista laz.
Kao drugo, netocno je da su Lavovi materijaliste. Mozda neki i jesu, ali za mene je najveci materijalista zodijaka Jarac (ovo je mozda u suprotnosti sa uvrijezenim tvrdnjama o Jarcu, ne znam toliko o tom znaku). Ovo ne govorim zato jer sam to negdje cuo, nego na primjerima iz svoje okoline. Jarcu su novci (citaj posao) na prvom mjestu u zivotu, pa onda duuugo nista, pa tek onda dolazi sve ostalo. I samo gleda gdje ce jos na crno okrenuti kakvu paru.
Ja sam Lav, i za mene je novac nuzno zlo, i samo sredstvo da si kupim ono najpotrebnije.

vision one
20.01.2011., 22:00
Ja sam Lav, i za mene je novac nuzno zlo, i samo sredstvo da si kupim ono najpotrebnije.

Ja sam lavica i meni je novac sredstvo da si omogucim lijepe stvari u zivotu(ne mislim samo na predmete):cerek:

Ako je ikoji lav fasciniran novcem, a nije, onda ce se on potruditi da imaju i oni oko njega, vjeruj mi, mi se volimo zabavljat a jos nam je ljepse kad imamo drage ljude oko nas i nije nam nikad problem omogucit drugima da se zabavljaju s nama:mig::rock::tulum:

p.s. tako da svi vi zavidni na najboljem znaku zodijaka,odjedrite s naseg topica :D

dr.mrgood
20.01.2011., 22:08
p.s. tako da svi vi zavidni na najboljem znaku zodijaka,odjedrite s naseg topica :D

Word !

Ice_scorpio
21.01.2011., 00:19
Vidim raspravu o lavovima kao o sebicnim ljudima? Hmm, pa nebi bas rekla. Po svojim iskustvima lavovi su ljudi bas za zabavu i ne stede ni na cemu pa ni na novcu i spremni su omoguciti i sebi i drugima da uzivaju s njima.. jako zanimljiv znak to mi je i najdrazi znak ( mozda jer imam mjesec u lavu :D ) uz strijelce i bikove ( ne brojeci skorpiju ) :) nekad znaju smarati o hvalisanju ali to je rijetkost :D

ema007
21.01.2011., 13:52
Baš mi je osvježenje vidjeti i pokoju kritiku za nas lavove :D

vision one
21.01.2011., 14:35
Baš mi je osvježenje vidjeti i pokoju kritiku za nas lavove :D

gdje si ti vidjela kritiku?:D

neznam sta se tu ima uopce kritizirati:raspa:

ontipic..jeste li znali da je Obama lav hehe..i Stanley Kubrick i Alfred Hitchcock:kava:

ema007
21.01.2011., 15:26
gdje si ti vidjela kritiku?:D

neznam sta se tu ima uopce kritizirati:raspa:

ontipic..jeste li znali da je Obama lav hehe..i Stanley Kubrick i Alfred Hitchcock:kava:

Ima na prethodnoj strani a i na ovoj dosta toga. Pravo je osvježenje vidjeti na kakve nas sve načine okolina doživljava :D

Kubrick je bio i teški kontrol frik, svaku scenu je morao razviti do savršenih detalja ali je upravo zato i bio poseban i genijalan

nanulina
21.01.2011., 17:39
:D:D:D
ja mislim da je lav posebno dobar znak za zenu, jer nikada ne dozvoljava da bude potlacena ni donja, ne mozes se zezati sa zenaama lavicama...znamo biti pravo opasne
s tim da bih voljela biti flegma u nekim stvarima... masku kraljica uvijek imamo navucenu a uglavnom se svijetovi u nama lome kad se razocaramo...voljela bih da sam manje vatrena kad su emocije u pitanju...:)

ema007
21.01.2011., 17:59
lavice itekako znaju biti kraljice drame, jako vole pažnju, komplimente i divljenje a kritiku izuzetno loše prihvaćaju zbog velikog ega.

Tara7
23.01.2011., 13:05
ja mislim da je lav posebno dobar znak za zenu, jer nikada ne dozvoljava da bude potlacena ni donja, ne mozes se zezati sa zenaama lavicama...znamo biti pravo opasne
s tim da bih voljela biti flegma u nekim stvarima... masku kraljica uvijek imamo navucenu a uglavnom se svijetovi u nama lome kad se razocaramo...voljela bih da sam manje vatrena kad su emocije u pitanju...:)

u ovome se slažem jako, da su opasne al zato teže i pronalaze partnera, jer svi ih se boje, a ovo boldano je živa istina jer ja sam takva, i zbilja se nekada mrzim što sam takva:mad:

lavice itekako znaju biti kraljice drame, jako vole pažnju, komplimente i divljenje a kritiku izuzetno loše prihvaćaju zbog velikog ega.

ovo uopće nije istina, istina je jedina da su lavice jako dobre i plemenite i nekada zbog toga svega budu iskorištene, al znaju se nositi sa porazom i povredom i to je ono što ljude još više boli.

yuma
23.01.2011., 14:45

Meni su ženske lavice odlične!Super se sa njima zabavljam,sviđa mi se njihov humor i baš mi fino sjedaju.Nikad nisam sa nijednom lavicom imala problema i baš se nekako prirodno i bez uvijanja nađemo.:)

Imposter
23.01.2011., 15:19
Meni su ženske lavice odlične!Super se sa njima zabavljam,sviđa mi se njihov humor i baš mi fino sjedaju.Nikad nisam sa nijednom lavicom imala problema i baš se nekako prirodno i bez uvijanja nađemo.:)

Meni recimo Madonna ide na qurac. Pati od napoleonovg kompleksa i žesti se da bude Ogromna, pa joj stage i televizija dođu kao potpetice za još pokoji centimetar na zdepasto tijelo. Uopće me ne impersionira. Čak je odbojna svojom pretencioznošću. Madonna, koga boli briga što si malena. :ne zna: Za ostale Lavice sve najbolje. Drma ih povremena kriza manije veličine, ali ipak su to, volens-nolens priznati, dame kraljevskih potencijala ( pod uvjetom da pripadaju višim tipovima). ;)

iivanaii
23.01.2011., 16:02
Potpisujem sve sto je Nanulina napisala!!! :D
Kao da opisuje mene...

@Tara7... istina je ovo s iskorištavanjem... ali nakon toga izadjemo vece i jace jos je tocnije... nema toga sto bi nas moglo slomit do kraja... uvijek postoji snaga iznutra da krenemo dalje!!!

I jesu Jarcevi su veliki materijalisti-novac novac i samo novac... :flop:

vision one
23.01.2011., 16:24
... istina je ovo s iskorištavanjem... ali nakon toga izadjemo vece i jace jos je tocnije... nema toga sto bi nas moglo slomit do kraja... uvijek postoji snaga iznutra da krenemo dalje!!!

so true..ucimo na greskama, poraze ne dozivljavamo kao kraj svijeta nego poukom..ne ocajavamo i ne zivimo u proslosti..:mig:

sto nas ne ubije, nas ojaca!:)

ema007
23.01.2011., 16:44
ovo uopće nije istina, istina je jedina da su lavice jako dobre i plemenite i nekada zbog toga svega budu iskorištene, al znaju se nositi sa porazom i povredom i to je ono što ljude još više boli.

Zagledaj se u sebe malo dublje i kritičnije :mig:

Boldano itekako stoji

yuma
23.01.2011., 18:19
Meni recimo Madonna ide na qurac. Pati od napoleonovg kompleksa i žesti se da bude Ogromna, pa joj stage i televizija dođu kao potpetice za još pokoji centimetar na zdepasto tijelo. Uopće me ne impersionira. Čak je odbojna svojom pretencioznošću. Madonna, koga boli briga što si malena. :ne zna: Za ostale Lavice sve najbolje. Drma ih povremena kriza manije veličine, ali ipak su to, volens-nolens priznati, dame kraljevskih potencijala ( pod uvjetom da pripadaju višim tipovima). ;)

Ok,Madonna je Madonna.Ali koliko god ona nekima išla na živce,žena je napravila čudo u karijeri bez obzira na manjak talenta.Ljudi su je popušili.:ne zna:
Istina da lavice znaju patiti od veličine,žele da ih ljudi cijene zbog njihove uloge u društvu ili postignuća.Moja komunikacija sa njima je jednostavna i lagana,bez potrebe za nekim dokazivanjem i napuhavanjem ega.Ženske lavice mi osobno najviše pašu od svih znakova.Lavice su toliko sigurne u sebe da to nekim ljudima zna ići jako na živce,ali to obično ovima koji nisu sigurni u sebe.:D

Imposter
23.01.2011., 18:25
Ok,Madonna je Madonna.Ali koliko god ona nekima išla na živce,žena je napravila čudo u karijeri bez obzira na manjak talenta.Ljudi su je popušili.:ne zna:
Istina da lavice znaju patiti od veličine,žele da ih ljudi cijene zbog njihove uloge u društvu ili postignuća.Moja komunikacija sa njima je jednostavna i lagana,bez potrebe za nekim dokazivanjem i napuhavanjem ega.Ženske lavice mi osobno najviše pašu od svih znakova.Lavice su toliko sigurne u sebe da to nekim ljudima zna ići jako na živce,ali to obično ovima koji nisu sigurni u sebe.:D

Ma volim i ja Lavice, opuštaju me. Samo mi Madonna ide na živce. Jer je prpošna. I bahata. :D

iivanaii
23.01.2011., 18:38
Ma mi lavice smo uvijek prpošne... :D
I onda kad nismo, na van jesmo... drugi ne primjete kaj nas muci, osim koji nas jako dobro znaju :)

Imposter
23.01.2011., 19:50
Ma mi lavice smo uvijek prpošne... :D
I onda kad nismo, na van jesmo... drugi ne primjete kaj nas muci, osim koji nas jako dobro znaju :)

Ma volimo vas Lavice. Tko vas ne bi volio. :D Al' jopet, ima izuzetaka koje se znaju popeti na glavu.

iivanaii
23.01.2011., 20:39
Ma volimo vas Lavice. Tko vas ne bi volio. :D Al' jopet, ima izuzetaka koje se znaju popeti na glavu.

Nas jednostavno morate ne voljeti, nego obozavati!!! :D
Kad nas vole i obozavaju od nas dobiju najvise sto mi mozemo dati... Kad su drugi sretni-mi smo najsretnije. :D
Sto se nas tice, mi se za sebe pobrinemo, skromno i u tisini :)

Sto se tice izuzetaka-necmo o njima, ne!? ;)

nanulina
24.01.2011., 01:29
ivana, ja sebe takodjer mrzim zbog toga i zato i jesam navela to sto si boldala...
pogotovo sto kad se uhvatim za nekoga, bas ga tesko prebolim...+ sto uvijek ljude dozivljavam boljim nego sto jesu, ako mi legnu naravno...a s druge strane, sa opasnim ljudima uvijek imam neku intuiciju, znam osjetiti kad je neko losa osoba...
ovo ostalo, kad kazem da me neko povrijedi, govorim o ajmo reci, ljudskim osobinama...svako zna ponekad biti egoista,svako je ponekad izgubljen...a ja sam nazalost u proteklih godinu dana na svakog lika na kojeg sam naisla imala, upravo taj problem...izgubljenost...
onda se javi bas to, sto je neko napisao "najsretnije smo kad su drugi sretni"-onda pocnem sa izvlacenjem tih ljudi (citaj momaka) iz g**ana i pokazivanjem kako nisu sve zene iste, ako ih je povrijedila jedna, da ne mora svaka...
da li sam imala uspjeha? pa mozda i jesam samo sto ja nisam ubirala plodove svog truda:ne zna::D...jednostavno me se momci boje, misle da sam maca koja pokusava zavesti svakog frajera, a onda kad shvate da sam normalna da zelim pomoci,da zelim lijep odnos, vjerovatno to shvate kao prijetaljski gest (sto donekle i jeste) i nista vise tu ne bude....
isto tako tesko podnosimo samocu...i monotoniju, rutinu...mene to nekad stvarno ubija.. osim kad sam bas lose volje, e onda mogu danima lezati i razmisljati,razmisljati,razmisljati...:D
i jos nesto: mislim da jesmo nekad podlozni deprama, alii nekako se ne damo,nismo tipovi koji ce npr. suditi svim momcima jednako samo zato sto ih je jedan opako povrijedio...nekako smo uvijek snazni da iznova vjerujemo, pa radilo se to o ljubavi ili necemu drugom...isto mala djeca u svijetu bajki :):) ali to mnogi o nama ne znaju...taj nas svijet u kojem vladaju romantika,toplina i bezgranicna srcanost :):):)

ema007
24.01.2011., 08:03
nanulina to što misliš da svakog dečka moraš vaditi iz g..ana i dokazivati mu da nisu sve žene iste je problem mnogih mladih i neiskusnih žena, nema to puno veze sa našim znakom Lava, iako mi imamo naglašeniji taj zaštitnički instinkt prema prijateljima i partnerima pa je možda i tu zamka, ali jednostavno se treba čuvati toga da ne bacamo "biserje pred svinje".

Ako u startu vidiš da je neki dečko ogorčen na žene, ružno govori o njima, ti ga stalno moraš uvjeravati i dokazivati mu da si upravo ti drugačija od drugih tada je ta bitka unaprijed izgubljena jer će takav partner samo čekati i vrebati i na najmanju tvoju grešku će reći Znao sam da ste sve iste, stalno će tražiti potvrdu za svoje stavove jer je on jednostavno u takvom mentalnom filmu i ti tu ništa ne možeš, možda ni psihijatar ne bi mogao.

Tara7
24.01.2011., 09:38
ivana, ja sebe takodjer mrzim zbog toga i zato i jesam navela to sto si boldala...
pogotovo sto kad se uhvatim za nekoga, bas ga tesko prebolim...+ sto uvijek ljude dozivljavam boljim nego sto jesu, ako mi legnu naravno...a s druge strane, sa opasnim ljudima uvijek imam neku intuiciju, znam osjetiti kad je neko losa osoba...
ovo ostalo, kad kazem da me neko povrijedi, govorim o ajmo reci, ljudskim osobinama...svako zna ponekad biti egoista,svako je ponekad izgubljen...a ja sam nazalost u proteklih godinu dana na svakog lika na kojeg sam naisla imala, upravo taj problem...izgubljenost...
onda se javi bas to, sto je neko napisao "najsretnije smo kad su drugi sretni"-onda pocnem sa izvlacenjem tih ljudi (citaj momaka) iz g**ana i pokazivanjem kako nisu sve zene iste, ako ih je povrijedila jedna, da ne mora svaka...
da li sam imala uspjeha? pa mozda i jesam samo sto ja nisam ubirala plodove svog truda:ne zna::D...jednostavno me se momci boje, misle da sam maca koja pokusava zavesti svakog frajera, a onda kad shvate da sam normalna da zelim pomoci,da zelim lijep odnos, vjerovatno to shvate kao prijetaljski gest (sto donekle i jeste) i nista vise tu ne bude....
isto tako tesko podnosimo samocu...i monotoniju, rutinu...mene to nekad stvarno ubija.. osim kad sam bas lose volje, e onda mogu danima lezati i razmisljati,razmisljati,razmisljati...:D
i jos nesto: mislim da jesmo nekad podlozni deprama, alii nekako se ne damo,nismo tipovi koji ce npr. suditi svim momcima jednako samo zato sto ih je jedan opako povrijedio...nekako smo uvijek snazni da iznova vjerujemo, pa radilo se to o ljubavi ili necemu drugom...isto mala djeca u svijetu bajki :):) ali to mnogi o nama ne znaju...taj nas svijet u kojem vladaju romantika,toplina i bezgranicna srcanost :)

ovo kao da čitam svoj slučaj:eek::eek:
čak sam mislila da sam jedina takva, da sam totalno čudna :eek:

nanulina
24.01.2011., 12:16
nanulina to što misliš da svakog dečka moraš vaditi iz g..ana i dokazivati mu da nisu sve žene iste je problem mnogih mladih i neiskusnih žena, nema to puno veze sa našim znakom Lava, iako mi imamo naglašeniji taj zaštitnički instinkt prema prijateljima i partnerima pa je možda i tu zamka, ali jednostavno se treba čuvati toga da ne bacamo "biserje pred svinje".

znam, uglavnom sam pricala o nasem zastitnickom instiktu i kako se ponasamo prema ljudima do kojih nam je stalo i mislim da ima i do znaka, jer imam npr. drugaricu koja je rak i koja nikada nije bila toliko pozrtvovana za bilo koga...itd itd....al ja se ne kajem i ne bih voljela biti drugacija:)

ovo kao da čitam svoj slučaj:eek::eek:
čak sam mislila da sam jedina takva, da sam totalno čudna :eek:

a ja sam mislila da sam ja jedina :D
hehehe pa sta se desava sa lavovima i ljubavi....kako ostatku ovdje ide?:D nije valjda ljubav stala kod lavova? a imamo tako veliko srceko...:)

ema007
27.01.2011., 23:19
a ja sam mislila da sam ja jedina :D
hehehe pa sta se desava sa lavovima i ljubavi....kako ostatku ovdje ide?:D nije valjda ljubav stala kod lavova? a imamo tako veliko srceko...:)

Dala si mi misliti sad.
Oduvijek sam imala taj zaštitnički instinkt ne samo prema partnerima nego i prema prijateljima ali sam uvijek mislila da će to oslabiti s godinama i iskustvom, međutim to se kod mene ne mijenja koliko god ja puta izvukla kraći kraj u nekom odnosu.

A ljubav, gdje je? :zzz:

iivanaii
28.01.2011., 23:30
uf lavice moje... nikad se ne budemo promjenile... uvijek cemo bit takve-dobre i nekad naivne, zastitnicki nastrojene....

ljubav-to nes' za jest? :p
imala sam i ja situacija kad sam bila glavni slusac za probleme, a zaljubljena preko usiju... da, shvate to totalno krivo... ah to tako mora bit dok ne dodje netko kom smo mi centar svijeta... samo... nikako da dodje :ne zna:

meni barem poslovno krenulo, zaposlih se i u sat vremena mi se zivot okrenuo naopacke... uf jedva stizem sve!! osim sto naravno nemam vremena za sebe, al dobro, ne zalim se!!

Tesica
29.01.2011., 11:36
uf, drago mi je da vidim da ima još vas s istim problemima. biti lavica nije lako, ali opet, ništa što je vrijedno ne dolazi lako. ponekad mi je tako teško zbog ega koji stvarno zna biti ogroman, ali nikada nisam pomislila "zašto nisam netko drugi?". biti lavica je super stvar, a i nekako mi se čini da se puno bolje slažem s dečkima nego neki drugi znakovi. ne zanimaju me tipično ženske teme pa je lakše ostvariti komunikaciju, a i prilično pomaže što se volim šaliti na temu sexa. dečki to vole :mig:

nanulina
30.01.2011., 01:21
eh cure moje...jedna lavica je ovdje pravo tuzna..da da...u periodu sam kada sam od svega odustala...nije bas fin period:(
pozz vas sve

iivanaii
30.01.2011., 12:08
@ Tesica... tako i ja, vise volim teme koje nisu bas tipicno zenske!! tako da se nekad upustim u raspravu s deckima oko autiju, nogometa i tak tog :D
Slazem se, nikad nisam pomislila zasto nisam netko drugi!!!

@ Nanulina... ajde ajde glavu gore, nema odustajanja!! nije lagano ali moze se!! drz se!!

nanulina
30.01.2011., 18:57
@ Nanulina... ajde ajde glavu gore, nema odustajanja!! nije lagano ali moze se!! drz se!!

eh pA ova lavica se drzi vec dugo dugooo:)
i postala je umorna...bas umorna:)

iivanaii
30.01.2011., 21:16
eh pA ova lavica se drzi vec dugo dugooo:)
i postala je umorna...bas umorna:)

al ce nac energije da izgura jos!!! :mig:

Lili_22
31.01.2011., 00:54
Lavica kad voli, voli dječje, naivno, svim srcem,strastveno i bez ikakvih kalkulacija..suprotno predrasudama o materijalističkoj nastrojenosti, to sve kad je riječ o ljubavi pada u drugi plan. Idealiziranje druge osobe čini lavice ranjivima. Kad se razočaraju, cijeli svijet im se sruši, oporavak spor i mukotrpan a izliječiti ih može samo nova ljubav. Izvana čelične, iznutra kao svila, odanost na prvom mjestu, za obitelj i bliske osobe daju sve. Baciti na koljena ih može ljudska zloba i proračunatost i nepravda..a jednom bačene na koljena prije ili kasnije se dižu poput Feniksa. To je zakon lavica:)

nanulina
31.01.2011., 00:56
Lavica kad voli, voli dječje, naivno, svim srcem,strastveno i bez ikakvih kalkulacija..suprotno predrasudama o materijalističkoj nastrojenosti, to sve kad je riječ o ljubavi pada u drugi plan. Idealiziranje druge osobe čini lavice ranjivima. Kad se razočaraju, cijeli svijet im se sruši, oporavak spor i mukotrpan a izliječiti ih može samo nova ljubav. Izvana čelične, iznutra kao svila, odanost na prvom mjestu, za obitelj i bliske osobe daju sve. Baciti na koljena ih može ljudska zloba i proračunatost i nepravda..a jednom bačene na koljena prije ili kasnije se dižu poput Feniksa. To je zakon lavica:)

potpis svake rijeci...to sam totalno ja... :):):):)

little princess
02.02.2011., 03:48
i ja potpisujem...nisam nikad pročitala točniji opis svog karaktera po horoskopu.

A_Lady
05.02.2011., 18:36
Super su lavovi, sve stoji sto je vecina ljudi napisala ovde.:mig:

Postoji jedan nedostatak.

Ne vole da su "DONJI", ovo se odnosi na muske predstavnike znaka, tj. ne podnose partnerke koje postaju ili vec jesu uspesnije od njih!

Imponuje to njima, da imaju Kraljicu - Lavicu kraj sebe, ali...

Kao podrzava te sve vreme u tome sto radis, gura te napred... Medjutim kada sam dosla do nivoa gde sam pokazala konkretne rezultate (1 na 1), umesto da mu je drago - kao sto je izgledalo da mu je drago zbog toga, njegovo ponasanje se okrenulo za 180 stupnjeva, i bukvalno je preko noci postao sujetan, rezi, urla, sto je najgore provocira me i maltretira (psihicki, recima). Jednostavno, pravi situaciju da od mene napravi budalu. :eek:

Hoce da mi stavi do znanja da je on i dalje VELIKI SEF I GAZDA, i kako se ja sada usudjujem IGRATI PO SVOJIM, a NE PO NJEGOVIM PRAVILIMA? :ne zna:

groovedoll
06.02.2011., 17:40
Riba u znaku - lav u podznaku... :cheer:

nisam tipična riba (svi su mi to rekli)
gotovo sve opisano za lavove mi stoji u opisu za mene, ali jednako tako i za ribe
pa se tako valjda poduplavaju ove sve njunjkave pizdarije vezane za jedne i druge - pa si moš' mislit kako sam unutra kenjkava, a izvana tvrda

totalno sam iskrena, što očekujem i od drugih, ali onako fino oblikovano u konstruktivnu kritiku sa pohvalom nečeg dobrog - al svi koji su rekli da žele iskrene osobe i da su i sami takvi - masu puta su se pokazali jebački uvrijeđeni mojim pristupom (kako se netko usudi rec nesto kaj nitko nikad nije), i nisam jednom u leđima našla beštek za 6 osoba... :2up:

nepravda me izluđuje! - u bilo kojem obliku i nebitno jel u pitanju čovjek ili životinja...

jaka mi je logika, inteligencija, ali koncentracija mi traje 3sek, totalno dijete, a kreativna...

zamuckivanje (nekad je bilo jaako snažno, tu i tamo se podeblja, pa splasne), disleksija, hrabra, divlja, zaštitnički nastrojena, popustljiva...đizas!
al volim pažnju... :cerek:

a mogu kokodakat! treba nekome riješit neki problem? tražite savijet? :lol:

dr.mrgood
06.02.2011., 19:34
Super su lavovi, sve stoji sto je vecina ljudi napisala ovde.:mig:

Postoji jedan nedostatak.

Ne vole da su "DONJI", ovo se odnosi na muske predstavnike znaka, tj. ne podnose partnerke koje postaju ili vec jesu uspesnije od njih!

Imponuje to njima, da imaju Kraljicu - Lavicu kraj sebe, ali...

Kao podrzava te sve vreme u tome sto radis, gura te napred... Medjutim kada sam dosla do nivoa gde sam pokazala konkretne rezultate (1 na 1), umesto da mu je drago - kao sto je izgledalo da mu je drago zbog toga, njegovo ponasanje se okrenulo za 180 stupnjeva, i bukvalno je preko noci postao sujetan, rezi, urla, sto je najgore provocira me i maltretira (psihicki, recima). Jednostavno, pravi situaciju da od mene napravi budalu. :eek:

Hoce da mi stavi do znanja da je on i dalje VELIKI SEF I GAZDA, i kako se ja sada usudjujem IGRATI PO SVOJIM, a NE PO NJEGOVIM PRAVILIMA? :ne zna:

To je u tvom slucaju. Ja, kao muski Lav, uopce nisam takav. Cak stovise, bio bih jako sretan kad bi moja partnerica bila uspjesnija od mene. Daj Boze pa da imam jednu takvu danas-sutra...

Dilan
09.02.2011., 02:16

Moze biti da su vecina lavova takvi ili slicni, ali tu osobinu bas neprepoznajem u sebi. Ja volim cure koje su "zenstvene" na klasican nacin (romanticne, nesebicne, ljubazne) ali to neznaci da ih volim glupe - meni je to samo plus ako je ona ambiciozna i zna sta hoce u zivotu. Moze biti da bi bilo malo konkurencije ako se bas bavimo oko istog posla - to mi se nikad nije dogodilo - ali cisto sumljam da mi ni to nebi smetalo. Na mnogo nacina sam tipican muskarac, naprimjer nepalim na cure koje su previse agresivne i drzim se do tradicionalni muski/zenski uloga ali to neznaci da hocu da mi zena cjeli dan hoda po kuci, cisti i sprema iza mene.

Ribice mi ljepo stoje, one su intuitivne i znaju kako da ugode muskarca (a pogotovo muskog lava) - a lavovi ako vole istinski u ljubavi sve vracaju dvostruko! Idealna kombinacija, zar ne?

nanulina
10.02.2011., 11:13
Moze biti da su vecina lavova takvi ili slicni, ali tu osobinu bas neprepoznajem u sebi. Ja volim cure koje su "zenstvene" na klasican nacin (romanticne, nesebicne, ljubazne) ali to neznaci da ih volim glupe - meni je to samo plus ako je ona ambiciozna i zna sta hoce u zivotu. Moze biti da bi bilo malo konkurencije ako se bas bavimo oko istog posla - to mi se nikad nije dogodilo - ali cisto sumljam da mi ni to nebi smetalo. Na mnogo nacina sam tipican muskarac, naprimjer nepalim na cure koje su previse agresivne i drzim se do tradicionalni muski/zenski uloga ali to neznaci da hocu da mi zena cjeli dan hoda po kuci, cisti i sprema iza mene.

Ribice mi ljepo stoje, one su intuitivne i znaju kako da ugode muskarca (a pogotovo muskog lava) - a lavovi ako vole istinski u ljubavi sve vracaju dvostruko! Idealna kombinacija, zar ne?

mislim da,da...ni kombinacija muske ribe i zenskog lava nije losa
evo citam tvoj post, skontah, da i lavovi jesu pomalo tradicionalni tipovi, zar ne? ja sam inace veoma sirokih shvacanja , ali sam stvarno u nekim slucajevima vise okrenuta ka ..hmmm...pa nazovimo to "obicajima i tradicijom"
kod mene sto se nekih stvari tice, postoji "neki red" (iako nije da cu umrijet ako odstupim od njega al mi to tesko pada) npr. mislim da muskarac treba prvi prici zeni, da se NA POCETKU muskarac treba da vise trudi i da se prema djevojci opodi kao gentlemen, dok zensko treba da se malo pravi vazno, da se malo sepuri al da ipak zna biti zahvalna sto je ovaj tretira kao kraljicu...
u slucaju da zena prva primjeti muskarca, po meni bi to trebalo prikriveno okrenuti paznju na sebe :)
zene znaju biti itekakve osvajacice, al mislim da je ljepse da puste da njih muskarci osvoje :):):) to je samo jedan primjer...i sizim sto je danasnji trend takav da muskarci samo sto ne stoje za sankovima kafica i ne drze tablu s natpisom "pridji mi,cekam"...pogotovo ako su malo ljepsi,pozeljniji,omiljeniji, zgodniji...
to je tako nemuski :D

krsty
10.02.2011., 16:48
Poslije kiše dolazi sunce.
Pa i ovaj puta se to pokazalo istinom.
Sredina ljeta, sunčeva energija je jaka i stabilna.
Da bi žito dozorilo i da bi žetva bila bogatija, takva je energija neophodna.
Rađaju se Lavovi.
Naravno da oni znaju koliko su važni. Jer ako nema ljetine, nema ni hrane.
Sunce je središte Solarnog sistema, i ono svoju podržavajuću energiju šalje svima.
Toplina i svijetlost širi se na blizu i na daleko.
Voli nas bezuvjetno i ne napušta nas čak ni onda kada mi njega ne volimo, kada ne prepoznajemo njegove darove, njegovu blagodat i ljubav.
Lavovi nose u sebi tu podržavajuću energiju koju su dobili u trenutku rođenja.
Oni su rođeni vođe, ali ne impulzivno i predvodnički kao Ovan.
Oni su središnji dio, a ostali okolina.
Njihova energija je jaka ali smirena, postojana i dostojanstvena što i priliči jednom kralju.
Ako okolina ne prepozna i ne cijeni njegovu vrijednost i sve ono što on njoj daje,vrijeđa se i ljuti.
Ne čekajući da mu neko okrene leđa, okreće ih sam i odlazi.
Tako zadržava svoje dostojanstvo.
U svojoj misiji širenja podržavajuće energije, Lav bi trebao naučiti da je lijepo i korisno davati,ali i da se treba naučiti primati.
U svojoj ljubavi prema davanju ponekad zaboravlja da i okolina isto želi pokloniti svoja znanja i svoja iskustva.
Osim toga, od svog vladara Sunca, treba naučiti voljeti i davati bezuvjetno,ne očekujući zahvalnost za to.
A kad najmanje očekujemo, najviše nam dolazi.
Ostali horoskopski znaci , trebali bi naučiti da jednostrani odnosi ne postoje.
Ono što dajemo to nam se i vraća.
Neka to bude ljubav.
Ljubav kojom Sunce voli nas.
brinuti o njemu i voljeti ga.

Ako mu pokažete da vas njegovo sunce jedino može ugrijati i da ga nitko ne može zamijeniti, bit će Vam odan toliko da i zvijezde sa neba neće biti predaleke za njega.

Lutajući prostranstvima interneta nađoh ovaj tekst i sviđa mi se, sebe sam pronašao u njemu a mislim da se mogu i ostali lavovi. Iako kada gledamo bolje, u nekim dijelovima ovog teksta se može pronaći svaki čovjek. Ne samo lav. :mig:

Izvor (http://www.energija-ljubavi.com/Astrologija-horoskopski-znaci.htm)

A_Lady
10.02.2011., 20:54

Dobro si rekao i opisao, uglavnom jeste tako... dok ne dodje trenutak gde se javlja "konkurencija". Upravo je taj "tradicionalizam" u njegovom slucaju ili kompleks izbio u prvi plan...citiram: "Nema sanse da mi zajedno radimo isti posao. I da radimo, naravno moras mi biti podredjena, a ja tebi nadredjeni." :ban:

iivanaii
11.02.2011., 13:19
Rađaju se Lavovi.
Sunce je središte Solarnog sistema, i ono svoju podržavajuću energiju šalje svima.
Voli nas bezuvjetno i ne napušta nas čak ni onda kada mi njega ne volimo, kada ne prepoznajemo njegove darove, njegovu blagodat i ljubav.
Njihova energija je jaka ali smirena, postojana i dostojanstvena što i priliči jednom kralju.
Ako okolina ne prepozna i ne cijeni njegovu vrijednost i sve ono što on njoj daje,vrijeđa se i ljuti.
U svojoj misiji širenja podržavajuće energije, Lav bi trebao naučiti da je lijepo i korisno davati,ali i da se treba naučiti primati.
U svojoj ljubavi prema davanju ponekad zaboravlja da i okolina isto želi pokloniti svoja znanja i svoja iskustva.
Osim toga, od svog vladara Sunca, treba naučiti voljeti i davati bezuvjetno,ne očekujući zahvalnost za to.
Neka to bude ljubav.

Ako mu pokažete da vas njegovo sunce jedino može ugrijati i da ga nitko ne može zamijeniti, bit će Vam odan toliko da i zvijezde sa neba neće biti predaleke za njega.

Lutajući prostranstvima interneta nađoh ovaj tekst i sviđa mi se, sebe sam pronašao u njemu a mislim da se mogu i ostali lavovi. Iako kada gledamo bolje, u nekim dijelovima ovog teksta se može pronaći svaki čovjek. Ne samo lav. :mig:

Slazem se!! Lijep tekst-za svakog covjeka!! :mig: :)

Dilan
11.02.2011., 16:51
mislim da,da...ni kombinacija muske ribe i zenskog lava nije losa
evo citam tvoj post, skontah, da i lavovi jesu pomalo tradicionalni tipovi, zar ne? ja sam inace veoma sirokih shvacanja , ali sam stvarno u nekim slucajevima vise okrenuta ka ..hmmm...pa nazovimo to "obicajima i tradicijom"

Lavovi vole da love, ali ja bas nisam tipican lav. Nazalost brzo gubim interes ako djevojka izigrava nedostupnu. Ali u pravu si, Ribe su isto "tradicionalci", ali nisu ekstremni u tome kao naprimjer zenski Jarci,one su bas neprijatne, samo pametuju i sude… a da negovorimo o nozu sto dobijes u leda cim se okrenes! Ne, Ribe i ako se drze nekakvog “reda” one ipak nikad nesude, uvjek su otvorene i empaticne. To mi se dopada. Ja mislim da se ribe oko lavova osecaju kao prave zene kao sto se i lavovi oko riba osecaju kao pravi muskarci.

Dobro si rekao i opisao, uglavnom jeste tako... dok ne dodje trenutak gde se javlja "konkurencija". Upravo je taj "tradicionalizam" u njegovom slucaju ili kompleks izbio u prvi plan...citiram: "Nema sanse da mi zajedno radimo isti posao. I da radimo, naravno moras mi biti podredjena, a ja tebi nadredjeni." :ban:
Boze seljaka! On ti jos to u lice kaze, ”moras mi biti podredjena”. Ma odjebi to, to ti je Balkanac svoje vrste. Svijet je obisao takve tipove.

Tako je... i zato mi je najlakse zavolit jednu Ribu.One kad se daju daju se cjelim tjelom i dusom. Samo onda znam da me iskreno voli i samo onda mogu se posvetit njoj 100%

A_Lady
11.02.2011., 17:20
Haha, Dilane, nasmejao si me. :)

Nego, kada vec hvalis toliko ribe, da ti ne pecas neku ribu.... mozda? :) :)

Dilan
11.02.2011., 17:59
Pecam, pecam... :p

Ali smo za sada samo prijatelj i prijateljica, i ako nemozemo biti ono pravi prijatelji jer ima dosta kemije medu nama pa se ko lovimo bez oruzija, haha. Ali inace volio bi da sve cure nose svoj horoskopski znak na celu pa da znam na koje da investiram vreme! :D

dea2
18.02.2011., 17:18

u potpunosti se slazem!!!

svemirska vila
18.02.2011., 21:51
Lav i Račica, imaju li šanse na duge staze? Koliko je Lav vjeran? podjelite svoja iskustva.

lithium_23
18.02.2011., 22:13
"Bolujete od visina i velikih zapremina! Dvjesto rata, sto kvadrata, na tri kata..."

Excallibur
20.02.2011., 14:48
"Bolujete od visina i velikih zapremina! Dvjesto rata, sto kvadrata, na tri kata..."

Ništa manje ne boluje od drugih. Osoba rođena u znaku Lava kao i bilo kojeg drugog znaka, ovisno o položaju Lava unutar 12. kuća može biti matrijalistički nastrojena ,ali ono što znam, a poznam ih dosta, osobe rođene u znaku Bika po tom pitanju Lavovi im nisu ni do koljena jer kod njih je sve na kvadrat.

Tinkerbell 8
20.02.2011., 18:34
Eh, lavovi.:rofl: Lavovi, za mene Vagu su bili uvijek fatalni. I to u smislu da bih bila doslovno oborena s nogu, ja koju nije lako fascinirati.:cerek: Međutim, te "veze" nisu nikada uspjevale, iz razloga što smo se lavovi i ja nalazili na jednoj ekstra površnoj razini.
A ja, jbg, imam neobično izraženu emotivnu stranu, koju tašti i narcisoidni lavići ne mogu zadovoljiti. Tako da su mi oni zapravo bili više za društveni život, a ne za duboku, istinsku vezu.

v4ga
22.02.2011., 12:44
Sad mene strasno zanima muski lav...

Kad kaze da ga pusti i treba mu vremena! to je kao da zeli izbjegavat i da ne zeli vise cuti za nju :confused:

why?
28.02.2011., 20:50
mene zanima kako bi funkcionirala veza izmedju dva lava :)

Kela
28.02.2011., 21:27

u vecini slucajeva tesko, jer obje strane ocekuju od onog drugog da mu se divi i da mu laska i tako to. preegoistican je to znak da bi mogao s nekim poput sebe funkcionirati, barem po mom iskustvu.

nanulina
01.03.2011., 01:21

puno buke, puno tuce, puno strasti,puno svadja, puno gluposti, puno nerazumijevanja od strane okoline, puno ljubavi...puno svega...rekla bih svega previse (nije iz iskustva, imam u svojoj okolini lavovski par :D)
iako nis ne mora da znaci :)

wizardofOZ
01.03.2011., 21:35
Moram ovo podijeliti sa vama :)

http://www.topdesignmag.com/wp-content/uploads/2011/02/759.gif

A_Lady
02.03.2011., 18:45
Sad mene strasno zanima muski lav...

Kad kaze da ga pusti i treba mu vremena! to je kao da zeli izbjegavat i da ne zeli vise cuti za nju :confused:

Upravo tako, izbegavanje. To znaci da je u svom svetu koji nema nameru da menja, jer sve se vrti oko Sunca tj. njegovog velicanstva, i to znaci da je u nekom problemu. Lavovi su inace majstori da daju besplatne savete svakome i kada ih ne pitas nista, i vole da uredjuju tudje zivote kako oni smatraju da bi trebalo po njihovom misljenju. Dok obrnuto, kada su u sopstvenim problemima ne daju ti da pridjes, niti ikad ista saznas konkretnije o tom "problemu", u tom momentu vidis samo jednu zivotinju koja od pitome prelazi u divlju zver i pitas se ko je taj covek (tj. stranac) za koga si mislila da ga poznajes?

Realno... Neko ili ti se svidja (i krenes u akciju) ili ti se ne svidja (akciju i ne zapocinjes), sta tu ima da se kalkulise?
Ovo se odnosi na muske lavove. Verovatno i na druge hor. znake.

Sta ti imas od toga da ga cekas, mozda za jedno 100 godina dok se njegovo velicanstvo ne seti da ti postojis medju gomilom njegovih podanika, pa da ti "MOZDA" kaze da li ce nesto biti ili nece???

Dok ti cekas, ne zaboravi da sama propustas prilike...

Puno lavova poznajem, a malo je onih koji su stvarno srecni... I to znaju dobro da skrivaju.

Dijaa
04.03.2011., 01:11
Rađaju se Lavovi.
Neka to bude ljubav.

ovo me boldano tako dirnulo šmrc...
takvi smo mi lavovi :cerek:
kad osjeti da ga je netko 'vrijedan' spreman je skinuti i zvijezde s neba. ALI jako je osjetljiv na izdaju. kad netko izigra njegovo povjerenje, oprostit će, ali s velikim ožiljkom na srcu. lavovi imaju VELIKO SRCE, ako ne i najveće od ostalih zodijačkih znakova. lavovi nisu kao što se priča, nisu razvikani i egocentrični, nije im želja biti u centru pažnje, već biti POŠTOVANI, a to je velika razlika... svaki lav kojeg poznajem je velikodušan, iskren i društven, s iznimnim osjećajem za ljude oko sebe... i naravno, ja sam lavica, doduše ne tipična, ali ponosna što sam to što jesam, bez maske :cerek:

nanulina
08.03.2011., 00:53
pa gdje su moji lavici?
nece nam valjda tema otici na drugu stranicu?

evo da ja cestitam svim lavicama 8. mart sa zeljom da uvijek budu lavovski lijepe, njezne, fine, ponosne, mazne...ali Boga mi i zeznute :)

worldmusicone
12.03.2011., 11:07
evo mene prvi puta među lavovima, ali sam pročitao sve postove...hm...
Ja sam vodenjak/riba, ona je lav/rak...poznajemo se mjesec dana ali ne živi u mojem gradu, dolazi uskoro radi posla sa namjerom da se preseli ovdje. Oboje imamo ožiljke iz prošlih veza s time da ona ima 25 a ja 38 godina...ja sam svoje brzo riješio (u 3 tjedna poznanstva s lavicom :) ), no međutim, ona ne...iskrena je otvorena i ''usporava'' me u mojoj brzini kojim hitam prema njoj u svim smjerovima. Valjda smo mi vodenjaci takvi, ili je to normalno ne znam...ali meni se dogodio klik i vrlo sam spreman za dalje, u potpunosti. Ona ima zadršku, nije još spremna na vezu, iako kad se vidimo sve upućuje na to kao da je već konzumirana. Postoji apsolutna otvorenost u smislu uspoređivanja bivših partnera i razgovora o njima, ne bi li jedan drugo pripremili na eventualnu konkretniju situaciju. Njen bivši je očito ostavio dubok trag u njoj jer mi kaže da ima jako puno blokada, da nije sklona izražavanju emocija, da je malo hladnija, ali da je to zato jer joj bivši nije uzvratio ljubav, nakon što se ona napokon otvorila. Priznaje mi da jaaako teško ulazi u nešto, ali isto tako i da teško izlazi iz veze. Njen prijedlog je sporije pa kvalitetnije nego brzo. Ono što joj tu i tamo pobjegne je priča o novcu za koji vidim da joj je važan, naravno voli lijepe stvari, putovanja...ono što mene muči je ta hladnoća, nesrčanost, ne vraćanje u emotivnom smislu...ok ako je to uvodna faza (ona kaže da se boji)...ali ako nije , to je definitivno problem, jer kod mene nema opreza i vaganja ili neke emotivne kalkulacije kada su veze u pitanju. Nekako mislim, ili stvar klikne ili ne....

Hajde lavice, čekam savjet...dajte da dignem jedra ili vratim brod u luku :mig:

Pozdrav iz Varaždina

nanulina
12.03.2011., 15:31
evo mene prvi puta među lavovima, ali sam pročitao sve postove...hm...
Ja sam vodenjak/riba, ona je lav/rak...poznajemo se mjesec dana ali ne živi u mojem gradu, dolazi uskoro radi posla sa namjerom da se preseli ovdje. Oboje imamo ožiljke iz prošlih veza s time da ona ima 25 a ja 38 godina...ja sam svoje brzo riješio (u 3 tjedna poznanstva s lavicom :) ), no međutim, ona ne...iskrena je otvorena i ''usporava'' me u mojoj brzini kojim hitam prema njoj u svim smjerovima. Valjda smo mi vodenjaci takvi, ili je to normalno ne znam...ali meni se dogodio klik i vrlo sam spreman za dalje, u potpunosti. Ona ima zadršku, nije još spremna na vezu, iako kad se vidimo sve upućuje na to kao da je već konzumirana. Postoji apsolutna otvorenost u smislu uspoređivanja bivših partnera i razgovora o njima, ne bi li jedan drugo pripremili na eventualnu konkretniju situaciju. Njen bivši je očito ostavio dubok trag u njoj jer mi kaže da ima jako puno blokada, da nije sklona izražavanju emocija, da je malo hladnija, ali da je to zato jer joj bivši nije uzvratio ljubav, nakon što se ona napokon otvorila. Priznaje mi da jaaako teško ulazi u nešto, ali isto tako i da teško izlazi iz veze. Njen prijedlog je sporije pa kvalitetnije nego brzo. Ono što joj tu i tamo pobjegne je priča o novcu za koji vidim da joj je važan, naravno voli lijepe stvari, putovanja...ono što mene muči je ta hladnoća, nesrčanost, ne vraćanje u emotivnom smislu...ok ako je to uvodna faza (ona kaže da se boji)...ali ako nije , to je definitivno problem, jer kod mene nema opreza i vaganja ili neke emotivne kalkulacije kada su veze u pitanju. Nekako mislim, ili stvar klikne ili ne....

Hajde lavice, čekam savjet...dajte da dignem jedra ili vratim brod u luku :mig:

Pozdrav iz Varaždina

puno se prepoznajem u boldanom i ja sa ista takva :)
pogotovo ovo "sporo ulazim ali sporo i izlazim iz veze"
mislim da je sve ok, samo naprijed s tom lavicom...mislim da joj se svidjas ali jos ne zeli pokazati emocije jer je povrijedjena +sto se lavovi prvo moraju uvjeriti u nesto 100% da bi sebe dali 100%...a ako netko to nije zasluzio onda necemo nikako :D
tako da je ta lavica u fazi uvjeravanja da je to sa tvoje strane iskreno i sigurno! a i vrlo je moguce da zeli totalno da zaboravi na staru ljubav(to opet ima veze sa mojim prethodnim obrazlozenjem o potrebi lavova da se nekome predaju 100%)
ja ti savjetujem da se ponasas kao i do sada,lijepo,opusteno,s puno postovanja i razumjevanja... to sto zeli sporo s tobom samo znaci da joj je doista stalo i da zeli izgraditi nesto kvalitetno
iii mislim da je bas sad u fazi kada gleda svaki tvoj korak, pa budi pazljiv sta radis, pricas, kako djelujes...mislim da ce nakon toga biti sve ok
na kraju krajeva, mi ne bi trosili vrijeme na nekoga s kim ne zelimo apsolutno nista...vjeruj:)

worldmusicone
12.03.2011., 18:02
Hvala ti ! nastavljam sigurno. Ona je vrlo ambiciozna i izuzetno zgodna i privlačna-ali...po prvi puta me privukao ženski um na prvu, i to do te mjere da su nam razgovori (pre)dugački ali sadržajno vrlo kvalitetni, i to toliko...da se ne skidamo sa telefona. Za mene kao vodenjaka je to novo iskustvo. Priznati ću i teret sazrijevanja muškog vodenjaka sa jedne strane-ali ću se nakloniti i načinu izražavanja, inteligenciji i obrazovanju lavice o kojoj se radi, a po svim ovdje iznesenim komenarima ispada da je to jaka i vrijedna karakteristika vašeg horoskopskog znaka.

sunčica_zg
14.03.2011., 11:55
Moj stari je lav ..uf što ga zna mljet, ajme tak niko nezna :rofl: al meni to paše jerbo nikad dosadno s njim ..naravno uvijek u centru pažnje, pun svakakvih ideja, dobronamjernih i pametnih savjeta ..i da, uvijek neko natjecanje s nekim ..on uvijek mora imati sve najbolje kako bi mu se ostali divili, a ako netko ima više onda je ljubomoran i popoljuvat će ga na bilo koji način :rofl:..i da, jako je zatucan i staromodan ..npr. ja kao žena nikad nebih smjela bilo gdje izaći bez svog muža, pa makar se to radilo i o jednoj kavi :rolleyes: ..i to me totalno izbacuje iz takta, al dobro, možda zato kaj sam ja vodenjačica, a meni se sloboda ne dira ako ti je život mio :D.. i makar zbilja, al zbilja zna bit nepodnošljiv, u srcu je dobar i to je ono zbog čega ga neizmjerno puno volim :)

sasa62
14.03.2011., 15:26
Hvala ti ! nastavljam sigurno. Ona je vrlo ambiciozna i izuzetno zgodna i privlačna-ali...po prvi puta me privukao ženski um na prvu, i to do te mjere da su nam razgovori (pre)dugački ali sadržajno vrlo kvalitetni, i to toliko...da se ne skidamo sa telefona. Za mene kao vodenjaka je to novo iskustvo. Priznati ću i teret sazrijevanja muškog vodenjaka sa jedne strane-ali ću se nakloniti i načinu izražavanja, inteligenciji i obrazovanju lavice o kojoj se radi, a po svim ovdje iznesenim komenarima ispada da je to jaka i vrijedna karakteristika vašeg horoskopskog znaka.

Ovaj boldani dio i činjenica da je iz drugog grada navodi me da se u tvom horoskopu vjerojatno Ur našao na nekoj "emocionalnoj planeti" ( Mo ili Ve ili Ne ) ili radi aspekt na Ma, jer su ovo podaci karakteristični upravo za Ur tipove veza...

Vjerojatno postavljaš pitanje na krivom topiku jer činjenica da ima u karakternoj strukturi raka navodi na takav zaključak a i naravno tvoje riječi koje govore o zatvorenosti osobe , a zna se da su rakovi najintrovertniji znak , i rakovi jako teško i jako rijeko puštaju nekog u svoj "unutarnji emocionalni svijet"

dodo89
16.03.2011., 22:45
ja lav :D......emotivni invalid po pitanju cura, volim se zajebavat, zivcirat ljude, paznju

calm
17.03.2011., 18:25
pa gdje su moji lavici?
nece nam valjda tema otici na drugu stranicu?

evo da ja cestitam svim lavicama 8. mart sa zeljom da uvijek budu lavovski lijepe, njezne, fine, ponosne, mazne...ali Boga mi i zeznute :)

Da,da...takve su lavice:mig:

mighty m
17.03.2011., 23:55
moj prvi post na forumu... zanima me sta muski lavovi misle o tome sta ovaj moj lav misli... ili bilo ko upucen u lavlje ponasanje :)

radi se o prijatelju s neta, radimo neke projekte... od starta ima i nekakve kemije medju nama (osim ako si ja to nisam umislila). dopisujemo se godinama. ne bi voljela da sam zabrijala nesto pogresno ipak...
cesto se prepiremo, ja cjepidlacim, napadam ga, svadjam se, ljutim. on otrpi, popusti, nekad poludi. mrzi kritiku, voli hvalospjeve ali to je koliko citam za taj znak normalno.
uvijek se prvi javi i kad smo u super odnosima i nakon svadje koja traje najduze dan dva, dopisujemo se svakodnevno, uglavnom sve znamo jedno o drugom (oboje smo u vezama). ja sam iskljucivo prijateljski raspolozena, ne zelim mu dati do znanja da bi nesto vise, ipak je zauzet...
e sad, posto on od mene nema bas nikakve koristi, da li me "trpi" jer sam mu draga kao frendica ili osjeca sta vise ali prema meni "hladnoj" ne moze ili ne zeli to pokazati?
da li bi nekog koga voli iskljucivo prijateljski, a ko ga cesto iznervira trpio ako ne postoji nesto vise?
ne zelim da se zanosim i mastam da nesto moze biti, ako su lavovi inace takvi prema svima, posto je izuzetno zauzet a puno vremena provodimo u kuckanju jednostavno ne vjerujem da ima jos takvih deset sa kojima kucka koliko samnom. poznajem samo lavice, ovo je prvi muski lav kojeg znam, molim pomoc.

nanulina
18.03.2011., 00:21
moj prvi post na forumu... zanima me sta muski lavovi misle o tome sta ovaj moj lav misli... ili bilo ko upucen u lavlje ponasanje :)

radi se o prijatelju s neta, radimo neke projekte... od starta ima i nekakve kemije medju nama (osim ako si ja to nisam umislila). dopisujemo se godinama. ne bi voljela da sam zabrijala nesto pogresno ipak...
cesto se prepiremo, ja cjepidlacim, napadam ga, svadjam se, ljutim. on otrpi, popusti, nekad poludi. mrzi kritiku, voli hvalospjeve ali to je koliko citam za taj znak normalno.
uvijek se prvi javi i kad smo u super odnosima i nakon svadje koja traje najduze dan dva, dopisujemo se svakodnevno, uglavnom sve znamo jedno o drugom (oboje smo u vezama). ja sam iskljucivo prijateljski raspolozena, ne zelim mu dati do znanja da bi nesto vise, ipak je zauzet...
e sad, posto on od mene nema bas nikakve koristi, da li me "trpi" jer sam mu draga kao frendica ili osjeca sta vise ali prema meni "hladnoj" ne moze ili ne zeli to pokazati?
da li bi nekog koga voli iskljucivo prijateljski, a ko ga cesto iznervira trpio ako ne postoji nesto vise?

ne zelim da se zanosim i mastam da nesto moze biti, ako su lavovi inace takvi prema svima, posto je izuzetno zauzet a puno vremena provodimo u kuckanju jednostavno ne vjerujem da ima jos takvih deset sa kojima kucka koliko samnom. poznajem samo lavice, ovo je prvi muski lav kojeg znam, molim pomoc.

ja ti mogu reci svoje misljenje obzirom da sam lavica
fino je sto se poslije svadja prvi javi, ima svijest o tome da je ipak musko,gentlemen :D, a ja mislim da smo mi lavovii ipak tradicionalisti i da volimo kad se zna ko je musko a ko zensko u bilo kakvoj vezi...ja se nikada prva ne bih javila (bi ako bi mi bas bas bilo stalo do nekoga, ali tek nakon dosta vremena, kad me ljutnja prodje) jer nacelno smatram da bi to musko trebalo...sta cu, pomalo smo konzerve po tom pitanju...ali samo malo:D
ovo sad mozda nece tebi ici u korist, ja puno ljudi trpim ako su mi dragi, ako mi je lijepo pricati s njimaa
ali ponasamo se tako i prema onome ko nam se svidja...samo jedna stvar mi bode oci, a to je sto je zauzet. ja koliko znam, lavovi su veoma vjerni i odani svom partneru...e sad sve zavisi o kakvom se lavu tu radi....pijete li kave?ili je to samo internet drugarstvo??
...pazi, ja imam konretno frendova koji su mi dobri bas frendovi pa sam konstantno s njima na chatu...ali jos vise od toga volim pricati s nekim ko mi znaci...
pozovi ga jedan dan na prijateljsku kavu pa ces najbolje vidjetii dalje.. :)...mozda i njega koci to sto si zauzeta... u svakom slucaju od necega moras krenuti, ako te to vec muci. olaksavajuca okolnost je ta da ste frendovi pa nije problem da u nekoj opustenoj varijanti izadjete pa da malo izvidis situaciju

mighty m
18.03.2011., 01:32
nanulina, nismo se nikada ni vidjeli osim preko slika i cujemo se uredno, drugi krajevi drzave... ne hotujemo, mada kroz svadju odnosno pomirenje imamo poruke "stalo mi je do tebe" i slicne... ne barimo se, od rada na netu zivimo oboje, jutra nam pocinju dopisivanjem koje traje kroz citav dan i tako vec godinama, ajme kako mi ovo blesavo djeluje dok pisem :D

zanima me da li je to nekakvo tipicno lavovsko prijateljsko ponasanje, sudim po sebi recimo, meni neko ko me izbaci svako malo iz takta ne bi mogao skakati po glavi ako nema nesto vise osjecaja tu.
po vremenu koje provodimo skupa jasno mi je da sam mu bitna, to je i rekao sto puta, ali da li prijateljski bitna ili je nesto vise moguce...
sposobna sam obeshrabriti i najveceg zavodnika, to znam. osim toga davno sam mu dala do znanja svoje stavove, da prevara partnera ne dolazi u obzir i slicne, ako je i mislio sta nije od mene stigao do rijeci, ali s godinama mi je postao navika, svidja mi se od prvog kontakta i htjela bi mozda i otici korak dalje :)

exelleroo
18.03.2011., 11:27
Dragi ljudi,

šta mislite o lavu s podznakom u biku, a mjesecom u raku????? :ne zna:

homer.ri
23.03.2011., 17:32
pozdrav,
dali mi netko može dat savjet, ja sam lav podznak strijelac, cura mi je vaga podznak jarac. dali se isplati ulagat u ovu vezu? :confused:

nanulina
24.03.2011., 00:19
pozdrav,
dali mi netko može dat savjet, ja sam lav podznak strijelac, cura mi je vaga podznak jarac. dali se isplati ulagat u ovu vezu? :confused:

ja bih samo da kazem da imam isti znak i podznak:)..u cemu ti je mjesec?

o vagama slabo znam, ali mislim da u svaku vezu treba ulagati, bez obzira kojeg je neko znaka i podznaka...horoskopska kompatibilnost ili nekompatibilnost ne treba da ti bude najbitnija kod odlucivanja o ovom pitanju ;) veliki pozz

romyo
31.03.2011., 21:40
Pozdrav mojoj vrijednoj zanimljivoj ekipi Lavova... :)

Ja sam Lav, supruga mi je Lavica, u braku smo 14 godina, ukupno u vezi cca 17 godina.
Sve u svemu, jako lijepo funkcioniramo, kazu da zracimo 'ko golubici' di god se pojavimo.
Mala nam je mana, i jednom i drugom, velika doza ljubomore...
Ali smo svjesni toga. I to je to.
Inace, ja sam imao prilike cuti od puno njih, da Lav-Lav jako dobro idu skupa.

Nego, ovo me zanima, ako mi koja od vas cura moze odgovoriti.
Primjetio sam da ste jako dobri, i da imate fino znanje o ovome.

Rodjen sam 1.8.1970. u 23.10. navecer, staro rodiliste Rijeka.
Neznam sto sam po podznaku, znao sam, ali uvijek zaboravim.

Dali cu u skorijoj buducnosti uspijeti pronaci posao, sa kojim cu biti sretan,
ispunjen zadovoljstvom napokon, dali cu u tom novom poslu/sredini/firmi
biti adekvatno mom trudu i naporu biti isto tako adekvatno nagradjen.
Jer ovo dosad me satralo, 20 godina kicmatransa, a sve to nizasta...
I dali ce nam shodno tome, meni i mojoj Lavici biti lakse u zivotu.
Ne mogu reci da nam je strasno lose, ali izludismo vise pretakati iz supljeg u prazno.
Ostalo sve mi je okej, zdravlje, ljubav, familija, frendovi, auto itd.

Hvala! :mig:

adiam
02.04.2011., 21:14
Nego, ovo me zanima, ako mi koja od vas cura moze odgovoriti.
Primjetio sam da ste jako dobri, i da imate fino znanje o ovome.
Ja ću ti odgovoriti na pitanje za podznak i staviti tvoju natalnu kartu,a svoje pitanje o poslu je najbolje da postaviš na ovoj temi http://www.forum.hr/showthread.php?t=619939

Tu će ti netko sigurno odgovoriti,jer ovdje ćeš teško na temi o Lavovima dobiti odgovor jer se ovdje općenito priča o tom horoskopskom znaku.Kad budeš postavljao pitanje tamo obavezno postavi i natalnu kartu :)

Rodjen sam 1.8.1970. u 23.10. navecer, staro rodiliste Rijeka.
Neznam sto sam po podznaku, znao sam, ali uvijek zaboravim.

Tvoj podznak je Bik :)

Ovo je tvoja natalna karta i tu možeš vidjeti oznaku AC(Ascedent-podznak),to je ujedno i početak prve kuće,a to je kod tebe u Biku.

http://img859.imageshack.us/img859/2087/romyo.gif

romyo
02.04.2011., 22:38
Da, stvarno, nije bas najzgodnije mjesto za to pitati... Hvala, idem tamo. :top:

Ne zamjerite jednom malo starijem lavu, koji se ne snalazi bas naj naj po forumima.
Idem tamo c/p napraviti od ovog pitanja tu.

Hvala, Adiam i lijep pozdrav mojim lavovima... :) :) :)

simon3
02.04.2011., 22:43
Da, stvarno, nije bas najzgodnije mjesto za to pitati... Hvala, idem tamo. :top:

Ne zamjerite jednom malo starijem lavu, koji se ne snalazi bas naj naj po forumima.

Ne znam šta mi bi da ovo otvorim, jer nije to moj PDF :D Nego mi je totalna koma, da smo u istoj situaciji ..! Pa da i istih smo godina, i moj muž je lav isto kao i ja, isto kao ti i žena :D I nikako ni mi na zelenu granu šta se posla tiče :)

romyo
02.04.2011., 23:03
Pozdrav Simon...
Supruga mi je 7.8 1973. Moja Lavica... :top:

Pazi, stvarno sve je okej, djeca za pozeliti, veza, frendovi, ama bas sve!

Ali brate, satralo me vise, sve me boli, kosti, ruke, ama bas sve...
Promijenio sam 7 ili 8 firmi, sad sam vani vec desetak godina...
I nikako naprijed i nikako. Svaki put kad promijenim firmu,
to ti je ono; sa magarca na jos veceg magarca...
I onda kuburi, pretakaj i tako. Ali uspijemo, mada jako tesko.
I nismo skupa dobar dio godine, a to je jako ruzno.

Ali mi smo Lavovi veliki i hrabri ljudi, i imamo veliki ponos. Bome, ja i veliku vjeru.
I mislim da sam time, sve ti rekao. :mig:

Idem se sad tamo raspitati kamo je rekla Adiam, pa mozes skicnuti... Hehehe.

Malva
03.04.2011., 10:03
Meni je upravo jedan lav slomio srce u sitne komadiće.

K'o fol, kompaktibilna sam s njim, jer sam isto vatreni znak..

Mo'š mislit..

Svaki je bio perverzni ženskaroš.

adiam
03.04.2011., 14:28

Nema se šta zamjeriti,nije lako nekom novom se snaći odmah i znati gdje je najbolje postaviti pitanje.Ja baš i ne zalazim na ovu temu,ali sinoć k'o da mi je nešto reklo da odem pogledati ovu temu o Lavovima i drago mi je da sam pomogla.:) A i baš mi je drago da ti je sasa62 krenuo pisati,jer inače koliko vidim on to super objašnjava i zaboravila sam ti napisati baš ovo što te sasa 62 pitao,a to je da je važno navesti i taj vremenski period od kad do kad,jer to je važno da bi mogao što preciznije doći do toga šta je bilo prije,šta je sad,da bi mogao dalje odgovarati na tvoje pitanje.Eto,sad samo možeš sačekati
na njegov odgovor i sretno :)

Molim.Lijep pozdrav i tebi od nas Lavova :)

worldmusicone
09.04.2011., 17:23
ja sm očito malo pretjerao i ''ubrzao'' upoznavanje sa svojom lavicom...unatoč iskrenosti sa njene strane da nije spremna još ući u vezu. Malo se prepala i predložila ''neformalni oblik'' druženja. Što po meni znači, ništa od veze. No, u redu...možda je tako bolje. NAravno ja sam dublje ušao u emocionalno stanje od nje. Njen ex se pojavio u njenom gradu, nekoliko puta se sretoše, što njoj izaziva nemir. Iako, je 100 % sigurna da ne želi ništa s njime jer pamti bolno iskustvo (neuzvračena emocija)...no to isto iskustvo se reflektira na mene, koji sam ušao onako iskreno, pošteno i bez emotivnih susprezanja (vjerojatno krivi potez)...jer mi je i sama objasnila da joj je to previše trenutno, da nije čista i da ne zna kada će biti...uglavnom...sad je tišina...ja sam se povukao...
Pretpostavljam da će savjet lavica biti da ja zovem jer da se je sa lavicama igra ''tko će koga prije zvati'', unaprijed izgubljena radi njihove snage da kontroliraju emocije, a pogotovo za ovu lavicu koja je iskreno priznala da ih trenutno nema, da je prazna...
Dogovor je za sada da se njeguje takav ''kad se vidimo odnos''....naravno, ja sam se morao povući da se spustim na ideju takvog odnosa jer to realno nije ono čemu sam se nadao.

nanulina
09.04.2011., 17:58
prvo..zao mi je sto se to tako desilo...znam kako je to:(:(..vjeruj da znam, obzirom da je danas "neformalan oblik veze" popularan i mnogi bas "naginju" ka takvom obliku sto zna biti bolno, pogotovu ako gajis emocije prema toj osobi..opcenito je taj "emocionalni neformalizam" jedna veoma glupa stvar, ali da ne sirim dalje...o toj temi bi mogla dugo,dugo pisati...
koliko sam shvatila ti si pristao na takav oblik "veze" sa njom ili?

ja te necu savjetovati da je zoves...neka nje jedno vrijeme bez tvoje paznje, mozda shvati da mnogo gubi,a stvarno gubi jer rijetko tko danas ulazi srcem u bilo kakvu vrstu veze...
kad sam ja u pitanju(kazu lavica prava :D),ako mi se neko dopada, ali nisam nacisto sta bih, neka mi samo malo ta osoba okrene ledja, odmah mi postaje automatski zanimljiva...
upravo to me kostalo jedne osobe koja je sad moja tiha patnja..ali sto je tu je..

ne kazem da skroz prestanes da je zoves, ali definitivno joj prestani biti podrska kakva si do sada bio, nemoj da budes osoba na koju se ona uvijek moze osloniiti i koja ce zacijeljivati njene rane...ko ce poslije zalijeciti tvoje ako ona nikada ne odluci da bude s tobom? pomalo jeste okrutno, ali svijet i jeste okrutan :/
ipak, mislim da je fer i korektno od nje sto ti je direktno dala do znanja sta zeli i kako zeli nego da te je zavlacila bezveze.
vrlo je moguce da je zaista prazna, ali to nemoj gledati kao svoj poraz,vjeruj da je to njen poraz. najgora je praznina. nadam se da ce djevojka da se izvuce iz tog stanja sto prije :/
mislim da ce joj biti jos gore ako pocne gubiti ljude vrijedne njene paznje kao sto si ti, zbog tamo nekog idiota koji joj nije znao uzvratiti..ali to je vjerovatno jace od nje. mi lavici smo ti veoma srcani i ljubav nam je, cini mi se, najbitnija stvar na svijetu i sve gledamo kroz to.

ti si ucinio sto si mogao i odajem ti priznanje sto si tako iskren i srcan...ponavljam, malo je takvih muskaraca,onih koji znaju sto hoce, koji se ne stide svojih emocija, koji se ne stide priznati da su povrijedjeni..malo je tih rekla bih, pravih muskaraca...

Ruby 07
17.04.2011., 09:57
ja sam lavica, u podznaku rak :cerek: ponekad zna biti teško i često dolazi do unutarnjih sukoba....

iivanaii
29.04.2011., 23:43
meni kad se netko svidi-zelim sve odmah sad :)
ali kad sam negdje na bi-ne bi, kod mene nema neformalnih veza, tako je sad nedavno bilo, objasnila kako stoje stvari i drzim to na prijateljskom odnosu, nema izazivanja ni iceg slicnog. reci tako nesto je okrutno, ali iskrenost je iskrenost, jer ne mozes na lijep nacin rec nekome da tebi to nije to :rolleyes::(

teranee
30.04.2011., 00:18
ja kad upoznam neku lavicu bižim glavom bez obzira,bez uvrede...al toliko o sebi mogu pričati i biti uživljeni u same sebe i svoj svit da je to čudo... :D

a kolikog utjecaja ima mars i venera u lavu,koliko me to ugrožava?? :D

Angel2
30.04.2011., 12:15
ja kad upoznam neku lavicu bižim glavom bez obzira,bez uvrede...al toliko o sebi mogu pričati i biti uživljeni u same sebe i svoj svit da je to čudo... :D

a kolikog utjecaja ima mars i venera u lavu,koliko me to ugrožava?? :D

venera u lavu..heheh ja ju imam:mig:
oni obozavaju elegantne stvari, vole da se kite i veliku paznju pridaju izgledu i odjeci.Vole da nose marke.Ovo su uvijek bezprijekorno dotjerani ljudi.Vole zlatnu boju. To su ljudi koji vole novac i vole se kretat u drustvu imucnih ljudi.Vole privlaciti pozornost tj vole bit u centru paznje i ocekuju da se prema njima tako ponasaju ukucani a i oni vani kuce, ne vole bit podredeni i to nece nikad dopustit.Zele biti od vaznosti.Oni su srdacni,odani i darezljivi iskljucivo prema onima za koje smatraju da su to zasluzili.U svadama, preprikama, raspravama znaju bit poprilicno siloviti, dramaticni i teatralni. Zenske osobe su cesto jako privrzene ocevima i cjene njegovo misljenje. Privlaci ih gluma, muzika,pisanje crtanje.

e sad ovo za kićenje i odjeću i biti u centru pažnje hmmm mene ne opisuje,ali za društvo i ekipu sam uvijek za:)i dobar pogodak za pisanje i umjetnost:)

teranee
30.04.2011., 14:16
venera u lavu..heheh ja ju imam:mig:
oni obozavaju elegantne stvari, vole da se kite i veliku paznju pridaju izgledu i odjeci.Vole da nose marke.Ovo su uvijek bezprijekorno dotjerani ljudi.Vole zlatnu boju. To su ljudi koji vole novac i vole se kretat u drustvu imucnih ljudi.Vole privlaciti pozornost tj vole bit u centru paznje i ocekuju da se prema njima tako ponasaju ukucani a i oni vani kuce, ne vole bit podredeni i to nece nikad dopustit.Zele biti od vaznosti.Oni su srdacni,odani i darezljivi iskljucivo prema onima za koje smatraju da su to zasluzili.U svadama, preprikama, raspravama znaju bit poprilicno siloviti, dramaticni i teatralni. Zenske osobe su cesto jako privrzene ocevima i cjene njegovo misljenje. Privlaci ih gluma, muzika,pisanje crtanje.

e sad ovo za kićenje i odjeću i biti u centru pažnje hmmm mene ne opisuje,ali za društvo i ekipu sam uvijek za:)i dobar pogodak za pisanje i umjetnost:)

i ja sam što se tiče odjeće,pozornosti i novaca čista suprotnost...al ovo ostalo bi moglo biti :D

Malva
30.04.2011., 17:45
Meni je u Lavu jedino...Chiron.
:rofl:

Interesantan znak, ali dosta me ljudi rođenih u tom znaku razočaralo.

La Gatita
30.04.2011., 19:10
Moze li mi neko reci nesto vise o muskarcu lavu sa venerom u lavu i mesecom u vodoliji? :)

Angel2
30.04.2011., 20:08
Moze li mi neko reci nesto vise o muskarcu lavu sa venerom u lavu i mesecom u vodoliji? :)
Muškarac sa Mjesecom u znaku Vodolije voli druželjubive žene; njegov moto je “ prvo druženje, pa veza “, voli inteligentne zene…Sa Venerom u Vodoliji voli žene ekscentričnog izgleda i stila oblačenja, voli zenske noge, pogotovo listove. :mig::)

VENERA U LAVU daje osobe nemirne prirode, tople, iskrene i romantične.

Privlači ih luksuzni život i jako im je bitno kakav dojam ostavljaju na druge. Komunikativni su i vrlo društveni. Ljubav im je najvažniji dio njihovog života i nastoje se iskazati kroz ljubav. Skloni su zaljubljivanju na prvi pogled. Ali u načelu znaju biti vjerni-ja imam veneru u lavu..ali naravno mnogo toga ovisi i natalna..Meni recimo nije bitno kakav dojam ostavljam na neke ljude,bitniji su mi oni pravi prijatelji koji su uz mene i u dobru i u zlu:)Znaju biti kreativni kroz pisanje i umjetnost...
Ako griješim neka me netko ispravi..:)

La Gatita
30.04.2011., 20:16
Muškarac sa Mjesecom u znaku Vodolije voli druželjubive žene; njegov moto je “ prvo druženje, pa veza “, voli inteligentne zene…Sa Venerom u Vodoliji voli žene ekscentričnog izgleda i stila oblačenja, voli zenske noge, pogotovo listove. :mig::)

VENERA U LAVU daje osobe nemirne prirode, tople, iskrene i romantične.

Privlači ih luksuzni život i jako im je bitno kakav dojam ostavljaju na druge. Komunikativni su i vrlo društveni. Ljubav im je najvažniji dio njihovog života i nastoje se iskazati kroz ljubav. Skloni su zaljubljivanju na prvi pogled. Ali u načelu znaju biti vjerni-ja imam veneru u lavu..ali naravno mnogo toga ovisi i natalna..Meni recimo nije bitno kakav dojam ostavljam na neke ljude,bitniji su mi oni pravi prijatelji koji su uz mene i u dobru i u zlu:)Znaju biti kreativni kroz pisanje i umjetnost...
Ako griješim neka me netko ispravi..:)

Hvala ti puno :)

Inace, jako me zanima kako lavovi reaguju na poraz?
Konkretno, udvarao mi se jedan lav, ja sam ga odbila pa se pokajala :D
Hoce li ga to podstaci da bude uporniji ili sam mu previse ranila sujetu :D ?

Angel2
30.04.2011., 20:27
Hm lavovi vole biti u centru pažnje i biti prvi...Vjerovatno je povrijeđen,ali su i malo tašti,malo maženja i uzdizanje u visinu mislim da neće odmoći;)Naravno nisu svi takvi,puno toga govori i natalna.di je sunce u natalu i slično..:)Nećeš pogriješiti ako ćeš ga malo hvaliti i maziti povrijeđeni ego...Ali u globalu su oni dobrodušni i ne znaju baš za mržnju što je jako dobro.Ali da vole dominirati i od života puno traži.:)

cross_that_line
03.05.2011., 14:22
Bas sam u zadnje vrijeme slucajno upozno 3-4 lava (3 muska jednog zenskog) i stvarno sam odusevljen.Super su osobe,pristojni imaju dobar smisao za humor,nisu dosadni,razumiju te,sviđa mi se njihova "umisljenost" i da im se uvijek moras divit itd.Inace ja sam rak (podznak lav) pa ih mozda zato dobro razumijem al sve u svemu veoma kvalitetne i dobre osobe,moram si nac neku lavicu :D

.Whore
16.05.2011., 01:08
Zenske i muske lavice su dva razlicita svita.
Lavice su vatrene, kad zavole, zavole dusom, osobe od povjerenja, zabavne, kvalitetne osobe, ma sve najbolje! :cerek:
Dok muski lavovi mi nisu sjeli. S njima ne mogu naci zajednicki jezik na dulje staze. Arogantni, lazljivi, puno laskaju (inace, ja kao vaga to volim :rolleyes:)

skorpija_strela
16.05.2011., 01:53
sta lav vise voli? bikice ili skorpionke?:D

Tara7
16.05.2011., 11:33
lav i škorpion - astrolozi ne preoručuju tu vezu jer ima previše trzavica, al ja iskreno mislim da takav par uspijeva uz malo više truda i pošto su oboje jake ličnosti čak sve mogu prebroditi....sad meni kao lavici trebaju zbilja čelični živci, a njemu to da se zna nositi samnom bez posesivnosti i ljubomore:kava:

skorpija_strela
16.05.2011., 12:28
lav i škorpion - astrolozi ne preoručuju tu vezu jer ima previše trzavica, al ja iskreno mislim da takav par uspijeva uz malo više truda i pošto su oboje jake ličnosti čak sve mogu prebroditi....sad meni kao lavici trebaju zbilja čelični živci, a njemu to da se zna nositi samnom bez posesivnosti i ljubomore:kava:
ja mislim da lavovi i skorpije idu jer su to dva jaka karaktera

loomi
16.05.2011., 22:26
ja mislim da lavovi i skorpije idu jer su to dva jaka karaktera

ja mislim da ne idu..skorpije su jako posesivne..nama lavovima to smeta..bar meni :kava:

skorpija_strela
16.05.2011., 22:59
ja mislim da ne idu..skorpije su jako posesivne..nama lavovima to smeta..bar meni :kava:

mom lavu nije smetalo:lol:

x files agent
17.05.2011., 00:28

uffffffff lavovi se javili o posesivnosti,e bogami to je i vaša kvaliteta

ok lavove muške cijenim jer imaju svoj stav i nisu pič...e,sa ženama sam tako tako... uglavnom upoznam dosta njih šta su jako osjetljive i dosta dramatiziraju pa mi baš nepašu.Za mene se lijepe neke dramatične lavice a meni to nepaše baš:rolleyes: ali muškarci ovog znaka za sad sve 5:top:

loomi
17.05.2011., 10:54
uffffffff lavovi se javili o posesivnosti,e bogami to je i vaša kvaliteta

da javila sam se..imas problema?:kava:

svaka osoba ima dozu posesivnosti u sebi..i pokazuje ju na razne nacine..skorpioni su turbo posesivni i nedaju drugima disat i ja to kad osjetim bjezim koliko me noge nose, radije bi se zatvorila u podrum nego da me skorpija prisvoji..teski su to ljudi za vezu:kava:

x files agent
17.05.2011., 12:31
da javila sam se..imas problema?:kava:

svaka osoba ima dozu posesivnosti u sebi..i pokazuje ju na razne nacine..skorpioni su turbo posesivni i nedaju drugima disat i ja to kad osjetim bjezim koliko me noge nose, radije bi se zatvorila u podrum nego da me skorpija prisvoji..teski su to ljudi za vezu:kava:

imam problema ako kažem šta mislim?:rolleyes: odmah se bahatimo:kava:

to šta ti bježiš tvoj problem....nisam ja rekla da su škorpije idealni samo da su lavovi isto posesivni.

Tara7
18.05.2011., 12:38
nisu lavovi toliko posesivni koliko škorpioni mogu biti gadni i sarkastični i tvrdi i kruti i teški za vezu....ja bar imam iskustva sa time:kava:

route_66
21.05.2011., 04:41
nisu lavovi toliko posesivni koliko škorpioni mogu biti gadni i sarkastični i tvrdi i kruti i teški za vezu....ja bar imam iskustva sa time:kava:

ja ih isto ne volim a rak sam,prenaporni su mi.najbolje se slazem s vama lavovima jer mi to podznak bilo muski il zenski znam ih dosta i svi su ljudi na mjestu,najbolje se osjecam u njihovom drustvu.

Scarlet1898
24.05.2011., 01:11
najbolji horoskopski znak,ajde volim i strijelce jer su dosta slicni :-))

nanulina
24.05.2011., 12:59
ma previse smo osjecajni :( kad nam je stalo, stalno nam je svakim culom,bicem cijelim i sve nas pogadja previse :(

Carica Hrdalo
24.05.2011., 19:18
uglavnom uobraženi i hvalisavi stvorovi, često skloni drami bez pokrića, u vječnoj potrazi za novim podanicima; čast izuzecima:kava:

lithium_23
25.05.2011., 16:54
uglavnom uobraženi i hvalisavi stvorovi, često skloni drami bez pokrića, u vječnoj potrazi za novim podanicima; čast izuzecima:kava:

a kako si ih samo opisao u 2 recenice haha :D pogotovo muski dio znaka.

svaka cast. :top:

jedino si mozda zaboravio jednu od glavnih njihovih karakteristika - napor!!! za dusu i tijelo

Dijaa
25.05.2011., 17:00
meni svi govore kako nemam ni L od lava :zubo:

lithium_23
25.05.2011., 17:04
meni svi govore kako nemam ni L od lava :zubo:

sta je, nisi naporna? :D

lithium_23
25.05.2011., 17:06
ma previse smo osjecajni :( kad nam je stalo, stalno nam je svakim culom,bicem cijelim i sve nas pogadja previse :(

znam. od muhe pravite megaslona. pa tako i sa osjecajima. imao sam radnu kolegicu lavicu, ja radim mirno i stalozeno, odjednom ona doleti iskolacenih ociju i sva zadihana, i apelira na alarmantnost, a kad je saslusam o cemu se radi, samo lagano nastavim sto sam radio. :D

Dijaa
25.05.2011., 17:25
sta je, nisi naporna? :D

spašava me misec u vodenjaku :kava:

edit: i još štošta, ali znam da svi :eek: kad čuju da sam lav...

Malva
28.05.2011., 11:57
I eto...

Jučer me opet razočarao jedan lav, i to na grozan način.

Ne razumijem...prvo se složimo, par mjeseci smo u dobrom prijateljskom odnosu, a onda odjednom me iznevjeri i još očekuje da..ma, neću komentirati.

Imam osjećaj da mi nije suđeno s ljudima u tom znaku, makar smo istog elementa haha.

tinna
28.05.2011., 11:58
ovaj znak..pun je sebe voli bit u centru pažnje,ali nisu takvi kakvi se pretstvljaju.meni su ok jer kad zavole onda su mi ko umiljate mačkice:D

route_66
29.05.2011., 02:15
I eto...

Jučer me opet razočarao jedan lav, i to na grozan način.

Ne razumijem...prvo se složimo, par mjeseci smo u dobrom prijateljskom odnosu, a onda odjednom me iznevjeri i još očekuje da..ma, neću komentirati.

Imam osjećaj da mi nije suđeno s ljudima u tom znaku, makar smo istog elementa haha.

Jbg to je moj podznak,ja njih volim vecina lavica su tak zgodne da je to strasno a mogu rec i ja sam sam sebi veoma lijep ispao,tak sam ponosan na sebe :rofl:

Malva
29.05.2011., 09:18
Jbg to je moj podznak,ja njih volim vecina lavica su tak zgodne da je to strasno a mogu rec i ja sam sam sebi veoma lijep ispao,tak sam ponosan na sebe :rofl:

Ako je tako, onda svaka čast.

Iako, tu se ne radi o ljepoti, već o lojalnosti.

Prvih par mjeseci se složimo, super je i prijateljstvo lijepo teče. Sve dok me ne iznevjeri, pokaže kako sam bezveze trošila energiju na to prijateljstvo i na išta što se tiče njega.

Ali na tako oduran način...užas. Fuj.

I što je najjače, uvijek oni istinski životinjski gadovi prema meni su bili oni koji imaju taj znak smješten u Suncu. I to je čak ono jedino što me vraća astrologiji.

Sve ovo što sam napisala se odnosi na muške Lavove. (rađe imam prijatelje nego prijateljice)

route_66
29.05.2011., 13:17
Kako mislis na oduran nacin,na sta ciljas konkretno?

flamini
29.05.2011., 20:22
lavice su mi jako ugodno društvo,posebno ako nisu previše uobražene :D..i ja sam primjetio da su često vrlo zgodne i ženstvene..barem one za koje ja znam...možda je to i slučajnost jer ne mislim da položaj sunca govori o izgledu jedne osobe...

loomi
29.05.2011., 20:25
lavice su mi jako ugodno društvo,posebno ako nisu previše uobražene :D..i ja sam primjetio da su često vrlo zgodne i ženstvene:raspa:

...možda je to i slučajnost jer ne mislim da položaj sunca govori o izgledu jedne osobe...

onda ascendent?

moj je u blizancima:D

Dijaa
29.05.2011., 20:26
slažem se ovo za muške lavove, sve koje sam upoznala - odurni su (bez uvrede).

flamini
29.05.2011., 20:36

moram spomenut i da mogu jako puno pričat, a nisu dosadne:D barem ove koje sam ja upoznao...i jako ih je lako nasmijat ...i dosta su osjetljive iako se možda ne čine takve:mig:

onda ascendent?

moj je u blizancima:D

i podznak i još dosta toga

loomi
29.05.2011., 20:45
moram spomenut i da mogu jako puno pričat, a nisu dosadne:D barem ove koje sam ja upoznao...i jako ih je lako nasmijat ...i dosta su osjetljive iako se možda ne čine takve:mig:

je,lako nas je sarmirat..to nam je mana:D

i podznak i još dosta toga

pa podznak je ascendent:D..sta jos utjece?:confused:

flamini
29.05.2011., 20:53
je,lako nas je sarmirat..to nam je mana:D

ne bi baš rekao da vas je lako šarmirat ..al i to valjda ovisi o osobi

pa podznak je ascendent:D..sta jos utjece?:confused:

znam da je ...nisi baš najbolje shvatila tu rečenicu:D

valjda se gleda cijela natalna karta....vladar znaka i podznaka,da li postoji stelijum u nekom od znakova,stupnjevi....itd...tako nešto,nisam baš stručnjak

recimo ja sam rak - vaga kao i glumac harrison ford, a uopće nismo slični :D

loomi
29.05.2011., 21:13
ne bi baš rekao da vas je lako šarmirat ..al i to valjda ovisi o osobi

imas pravo, ovisi kako smo raspolozene :D

valjda se gleda cijela natalna karta....vladar znaka i podznaka,da li postoji stelijum u nekom od znakova,stupnjevi....itd...tako nešto,nisam baš stručnjak

eh, ja sam mislila da ces nam reci nesto vise o tome..ja bih onako kao laik rekla da podznak dosta opisuje izgled..bo..

recimo ja sam rak - vaga kao i glumac harrison ford, a uopće nismo slični :D
vage su blage :D

flamini
29.05.2011., 21:45
eh, ja sam mislila da ces nam reci nesto vise o tome..ja bih onako kao laik rekla da podznak dosta opisuje izgled..bo..

rekao sam ono najvažnije...ne utječe samo podznak na izgled :p

vage su blage :D

pa ja i jesam jedan fin i blag dečko....dok sam dobro raspoložen :D...al ipak imam mjesec(dušu) u škorpionu i pluton(škorpion) mi pada na ASC pa mogu bit vrlo opasan kad me pogodiš u živac:mig:

al ti bi kao lav-blizanac mogla biti sasvim pristojnog izgleda :kava:

Malva
29.05.2011., 22:24
Kako mislis na oduran nacin,na sta ciljas konkretno?

Ciljam na princip.

Dogovorimo se za nešto i čvrsto stojimo iza toga. On mene sluša i ja njega slušam što se tiče nekih stvari. Baš kad pomislim da je sve u redu nakon par mjeseci, on mene onako iz vedra neba iznenadi i to na način kojim pokazuje kako mu je više stalo do sebe nego do druge osobe, prijateljstva, nečeg sklopljenog što treba održavati. Po prirodi nisam sitničarka, već znam odrediti kada je veliki, a kada je mali problem, usput.

Na početku se pokazuje u svijetlu osobe koja shvaća ideale i teži njima, a na kraju na jedan tako niski način protuslovi istome, ali svejedno me obmanjuje i misli da sam blesava.

loomi
29.05.2011., 22:36
al ti bi kao lav-blizanac mogla biti sasvim pristojnog izgleda :kava:

pa ja mislim da sam pristojna :D

dr.mrgood
30.05.2011., 23:02
slažem se ovo za muške lavove, sve koje sam upoznala - odurni su (bez uvrede).

Ma nemoj?
Ocito onda nisi upoznala mene...
Nemojmo generalizirati, isto bih i ja mogao reci za Jarcice, da su katastrofa, a pogotovo ove oko 30.te godine, niti jedna nije normalna, ne zna reci da , ne zna reci ni ne, i sve su lude...

dr.mrgood
30.05.2011., 23:03
Ciljam na princip.

Dogovorimo se za nešto i čvrsto stojimo iza toga. On mene sluša i ja njega slušam što se tiče nekih stvari. Baš kad pomislim da je sve u redu nakon par mjeseci, on mene onako iz vedra neba iznenadi i to na način kojim pokazuje kako mu je više stalo do sebe nego do druge osobe, prijateljstva, nečeg sklopljenog što treba održavati. Po prirodi nisam sitničarka, već znam odrediti kada je veliki, a kada je mali problem, usput.

Na početku se pokazuje u svijetlu osobe koja shvaća ideale i teži njima, a na kraju na jedan tako niski način protuslovi istome, ali svejedno me obmanjuje i misli da sam blesava.

To je zato jer su Lavovi velika djeca, i nikada ne odrastu... Lav ponekad ne shvaca ozbiljnost situacije niti odgovornost.

Dijaa
31.05.2011., 00:04
Ma nemoj?
Ocito onda nisi upoznala mene...
Nemojmo generalizirati, isto bih i ja mogao reci za Jarcice, da su katastrofa, a pogotovo ove oko 30.te godine, niti jedna nije normalna, ne zna reci da , ne zna reci ni ne, i sve su lude...

ali kažem za ove koje sam ja upoznala, ne općenito :)

Malva
31.05.2011., 05:36
Ah da se tu samo radi o odgovornosti... =)

Po mojemu iskustvu tu je, također, bila prisutna sebičnost.

Još da dodam, čovjek se mora pretvoriti u krajnjeg mazohista u okolici jednog muškog Lava...naporno.

Ali, dobro...možda postoje neke iznimke što se tiče muških pripadnika tog znaka, no, kad bi i postojali, ja ne bih nikad na njih naletila. :rolleyes:

Heart
31.05.2011., 08:44
ja sam izgleda upoznala iznimke...
lavovi su najsrčaniji, najtopliji ljudi koje znam.. daju sve od sebe da se u njihovom prisustvu osjećate lijepo, jako im je stalo da oko sebe imaju one koje vole i za njih su spremni učiniti sve. Kada su zaljubljeni onda žele da to traje zauvijek i ne pristaju na kraj olako i ne podnose razdvajanja (to je jedina zamjerka). U pravilu su zgodni i vrlo svjesni svog izgleda i utjecaja koji ostavljaju na žene. Kad vas lav zavoli, tad imate priliku da saznate što je prava ljubav... Od njih su mi jedino ovnovi draži i ne znam zapravo zašto... veeeliki pozdrav svim lavovima od jedne blizanke