PDA

View Full Version : 24 / HRT

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

kF
02.12.2002., 21:26
sve do 4-5 epizode mi je bila dobra, ali od tada mi je jednostavno fantasticna... IMO uz 6 ft under naj serija na TV-u sad.

Vajta
03.12.2002., 18:48
Naravno, ja snimam svaku epizodu i do sada su sve snimljene... Iako sam se bio malo uplašio, jer je pretposljednja epizoda završila sa Jackovim uhićenjem i nisam imao pojma da će već tako rano pokušati sa atentatom, ali već slijedeća je dokazala da serija ide u totalno drugačijem (boljem) smjeru...

Odlična akcijska serija, ali meni četvrta po redu najbolja od svih koje se prikazuju na televiziji za sada (uključujući i Nova TV)...

By the way, KF, koje još serije gledaš?

kF
03.12.2002., 18:57
imas pm. ;)

Vajta
03.12.2002., 19:10
Originally posted by [ kF ]
imas pm. ;)

I ti isto, od ovog trenutka...

Vajta
01.03.2003., 16:02
Uuu, moram reći - nije baš nešto...

Frend mi je rekao prije tri epizode da se počinje razočaravati u seriju, a ja sam mu govorio: "Ma daj, sigurno će se do kraja morati popraviti"...

Međutim, sada su još samo dvije epizode do kraja, kćerka mu je po tko zna koji puta u 24 sata oteta, a svi oni pregovori u jučerašnjoj epizodi su bili toliko isklišeizirani da mi zaista nije jasno zašto su to napravili?

Ono što mi je možda najgore od svega je ona ženska koja se sada upucava senatoru Palmeru... To je bilo izvrsno u pretprošloj epizodi kada nismo imali pojma o ničemu, ali sada kada smo saznali da je to zapravo sve muljaža senatorove žene, niti ta priča mi više nije što je bila...

Moram reći, ako se nešto drastično ne dogodi u posljednje dvije epizode, bit ću razočaran sa, čak, cjelokupnom sezonom (kojoj je samo prvi dio bio fantastičan)...

kF
01.03.2003., 16:29
Ali stvarno je vec banalno kako stalno otimaju Kim... which reminds me... oni garant imaju jos jednu krticu. Jamey nije mogla biti sama, oni uvijek znaju gdje je Kim i ostatak obitelji...

Sve skupa, kad su bili negdje na pola i zavrsavali pricu o Gainesu serija je bila na vrhuncu, nadam se da ce se sad opet dici kad krenu paliti Drazenove...

Jos dva sata, right?

Glupinickname
01.03.2003., 20:11
Zapravo uopce ne pratim seriju, samo sam htio pitati jel netko skuzil da Denis Hopperov strani negativac zvuci zacudno slicno Dexteru:
"JOOOOO-oooo-uuuuu w-iiiiiiiiiIIIIII-llll HAaaaaaauuuuuu-VE to SU-HUUUUUUuUuuuuuuu-Reeendh-eeeeeer Dzeeee-hk!"

shipka
02.03.2003., 00:16
Meni je ta serija loša. Mada je koncept zanimljiv, ali je cijela ko neki loš holivudski film, od obitelji u krizi do ludog atentatora iz "ludog vanjskog svijeta" koji također voli svoju djecu, pa do nemoralnog precjednika. Do-sad-no!

2 metra pod zemljom tooliko bolja! E kako oni od svakodnevice naprave dobru seriju, to je za ne vjerovat. Jedna od užasno rijetkih emisija koje nisu bazirane na ubojstvima i zločestima protiv dobrih, a opet nije komedija sa nasnimljenim smjehom. Približili im se Sopranosi, ali i oni imaju raznih ubojstava i nasilja, makar u manjim količinama. Zapadno krilo je još jedna koja nema ni jedno ni drugo. I sex i grad. Ima još koja?

P.S. 2 metra ima gomile smrti, po jedna u svakoj epizodi. Ne znam kaj im je to trebalo, makar je zanimljivo.. Eh, nasilje i sex (i smjeh) se prodaje...

Glupinickname
02.03.2003., 08:37
shipka kaže:
[Bg
P.S. 2 metra ima gomile smrti, po jedna u svakoj epizodi. Ne znam kaj im je to trebalo, makar je zanimljivo.. Eh, nasilje i sex (i smjeh) se prodaje... [/B]

It' s a nice touch, that one...dodaje malo crnog humora, a bog zna da toga amerikancima fali.Izgleda da je do druge sezone to vec postala svojevrsna igrica: na pocetku svake epizode znas da ce netko umrijeti ali je pitanje TKO. Evo, u epizodi kaj ce biti iduci tjedan imas dva radnika na neboderu koji sjede na rubu celicne konstrukcije na visini petog kata i razgovaraju. Jedan se tuzi da je u zadnje vrijeme depresivan i ima suicidalne tendencije.
Al ne umre on.
I onda razgovaraju i tipu padne posuda sa sendvicem sa skele i nagne se da ju dohvati.
al ne umre ni on.
Nego na koncu vidis da Neki Tip u poslovnom odijelu lezi na asfaltu sa ocito razbijenom glavom od strane doticne posude sa hranom. Radnici to pogledaju i kazu:
"Sranje."
Teh ENB

hellie
03.03.2003., 04:07
što mislite tko je moguća krtica. ja glasam za ninu ili onog lika chapelle.nekako mi se čini preočito da ispadne da je tony samo zato jer se pali na ninu,a ona je sva luda za jackom. na kraju će ispasti da je krtica nekakav sporedni lik, osoba koju su možda pokazali jedanput, a možda ni toliko. da mu bar ubiju ženu, tako je dosadna, stalno nešto zahtjeva i ometa ih u radu. i jedno pitanjce, jer baš ne gledam redovito, je jackova žena trudna, ako je s kim.

el_mariachi
03.03.2003., 08:24
Jos na starom forumu sam napisao sledece... Gledao prvu kasnije drugu i skinuo s neta zadnju... Bojao sam se da ce postati razvuceno... U zadnjem dijelu je sve sazeto , napravljen pregled prijasnjih dogadjanja, malo srpskog jezika i to je to. Za kraj cu reci samo ovako... Ceka vas iznenadjenje.

Vajta
03.03.2003., 12:11
el_mariachi kaže:
. Za kraj cu reci samo ovako... Ceka vas iznenadjenje.

Mislim da znam na što misliš, jer sam na imdb-u slučajno vidio neke stvari koje NISAM htio vidjeti, da mi to ne pokvari seriju, ali zajebao sam se...

Inače, i ja isto glasam za Ninu što se tiče krtice (ovo je jedna od stvari koje NE ZNAM sa imdb-a)...

kF
03.03.2003., 14:00
takodjer glasam za ninu, svaki put kad ona zne gdje je kim netko je otme.

a tak i tak su onu sigurnu kucu teroristi napali tek kad je nina otisla.

kF
07.03.2003., 19:56
ZNAO SAM!

kuja.

hellie
08.03.2003., 03:46
kako je dobra, skoro sam posumnjala na georgea kad su otkrili ono sa zatvorom, ali bilo mi je glupo da čovjek par dana prije to provjerava iako zna da će ga registrirati. stvarno je kuja. sad će ispasti da je ona sestra od drazdena.

NikaZg
08.03.2003., 19:12
Nina = Jelena
Ili tako nekako
baš šteta, ona mi je jedini simpa lik (bila) u 24

Vajta
13.03.2003., 18:24
Jebote, pa šta oni još moraju sve napraviti u posljednjoj epizodi, zaista je teško vjerovati da će serija završiti bez nekakvog nastavka za slijedeću sezonu: Kim se mora spasiti, trebaju razotkriti Ninu, senator treba napucati onu svoju kujetinu od žene (inače ta priča mi je postala puno bolja u ovoj sezoni, nego ona "glavna"), moraju ubiti Drazena i njegovog oca... Ne vjerujem da se sve to može dogoditi u 60 minuta...

kF
13.03.2003., 20:31
Pa ovak: Jack dolazi i sredjuje Drazenove, spasava Kim
Nina pokusava pobjeci ili nes, skuze je i nes naprave (mozda pogine nakon shootouta)
Senator istovremeno napucava zenu.

simple :)

ali bilo bi fora da nije obican happy end...
u svakom slucaju, jedva cekam.

kF
14.03.2003., 20:06
super

ocem drugu sezonu :)

btw koja je nina kujaaaaaaaaa...

NikaZg
14.03.2003., 22:09
e, a Jack je guba -- Prebrojali su sedam mrtvih, Jack nije među njima

znači, u drugoj sezoni fala Bogu nema ove dosade od Jackove žene
a Nina The Bitch jel se pojavljuje, zna li tko?
(a da ipak ne bude spoiler, please)

galjego
17.03.2003., 14:09
Steta sto su pokvarili tako dobru ideju, ali iako je lose napravljena ja gledam i drugu sezonu. Vec sam odgledao 7 epizoda i nastavljaju u istom maniru, sa jos vise klisea.

galjego
17.03.2003., 14:10
Nina The Bitch jel se pojavljuje, zna li tko?
Da i tek ce da bude The Bitch.

NikaZg
17.03.2003., 15:19
galjego kaže:
Da i tek ce da bude The Bitch.

cool
samo naprijed, Nina TB :cool:

mirrorball
02.10.2003., 00:51
....stvarno DOBRA serija...Moram priznati da sam prvu sezonu propustio:bonk: :bonk: , odnosno gledao sam zadnju epizodu pa mi i neke stvari nisu bile jasne, ali ovu sada pratim i prezadovoljan sam:top:

ZorcJ
02.10.2003., 08:47
I ja isto! Prvu sezonu nisam gledao, ali sam počeo gledati ovu i ugodno sam iznenađen! Super:top:

kF
02.10.2003., 09:09
Agreed.

Jedino je sada u bezveznom terminu, napola se poklopi sa Star Trekom.
I nadam se da u ovoj sezoni nece imati pizdarija tipa "Teri ima amneziju" koje su im se dogadjale kad im je ponestalo ideja. :)

Grejp
02.10.2003., 12:01
ma super je serija,i bas je bilo lijepo kada je jack ubio onog zlocestog striceka samo da dodje do walda,,jedino mi je glupo sto mu kcerka opet trci po nekim pokrajnjim ulicicama ko u prvoj sezoni...
a elisha cuthbert je tako slatka :eek:

ZorcJ
02.10.2003., 13:14
Grejp kaže:
ma super je serija,i bas je bilo lijepo kada je jack ubio onog zlocestog striceka samo da dodje do walda,,jedino mi je glupo sto mu kcerka opet trci po nekim pokrajnjim ulicicama ko u prvoj sezoni...

Prvu sezonu nisam gledao - valjda ona voli trčat po uličicama ;-)

Jedino mi se čini da se u "stvarnom" životu u 24 sata ne može dogoditi toliko stvari - kolika je vjerojatnost da u 8:34 ubiješ zločestog stričeka, a u 9:11 već imaš blagonaklonost ostalih zločestih stričeka (koji su te valjda provjerili za 30 minuta) koji će u 9:35 biti u agenciji i postavljati bombu?!:confused:

BillGatesMustDie
02.10.2003., 15:52
I ja sam propustio prvu sezonu, ali s drugom nema takve greške.

Dobra serije, štoviše odlična, sviđa mi se koncept. :top:

Nego, da li se ovo nastavlja na slijedeća 24 sata od prve sezone?

Nephrite
02.10.2003., 17:38
BillGatesMustDie kaže: Nego, da li se ovo nastavlja na slijedeća 24 sata od prve sezone? Ne. Mislin da je prošlo jedno godinu dana.

BTW kako je Jacku žena umrla (prva sezona je išla usporedno s Malcolmom, pa nisam sve gledo)?

kF
02.10.2003., 18:34
BillGatesMustDie kaže:
Nego, da li se ovo nastavlja na slijedeća 24 sata od prve sezone?

Njet, vrte se isti likovi ali uglavnom prica nema veze s onim otprije. Bar za sad.
Ovo se dogadja nakon sto je vec proslo neko vrijeme, jer u prvoj sezoni je Palmer bio tek kandidat za predsjednika.

Nephrite kaže:
BTW kako je Jacku žena umrla (prva sezona je išla usporedno s Malcolmom, pa nisam sve gledo)?

! ! ! SPOILER ! ! !

Na kraju prosle sezone se sazna da je izdajica u PTP-u bila Nina, Jackova ex lover, i kada je sve vec skoro gotovo Nina, koju ce uskoro uhvatiti, ubija Jackovu zenu u PTP HQ-u.

Grejp
02.10.2003., 19:29
po cem je to spoiler,pa to je iz prosle sezone,,i prosla je godina dana,,i sada je pocelo u 8 ujutro,,a prva sezona u ponoc

Aux1
02.10.2003., 21:06
Evo, i ja počeo pratiti seriju (od druge epizode :D)
Tak da bih htio da mi se malo objasni... Ona plava je Bauerova kćer? Kaj ona ima s onim tipom kaj ju je hvatao? Zakaj bježi sa klinkom?
Nadalje, Bauer radi za CTU, jel tako? Ili za koga?
Onda, koji je onaj brijač Reza?
Onda, oni likovi kaj su podmetnuli bombu, kakve oni imaju veze sa nuklearkom? Koji je točno Bauerov zadatak s njima?
P.s. jel se uopće zna koja skupina ima nuklearku, arapi, neki američki revolucionarni anarhisti, tko?

Fala na odgovorima... p.s. super serija, a danas se čak i ne poklapa sa Star Trekom :)

Nephrite
02.10.2003., 21:14
Aux1 kaže:
Evo, i ja počeo pratiti seriju (od druge epizode :D)
Tak da bih htio da mi se malo objasni... Ona plava je Bauerova kćer? Kaj ona ima s onim tipom kaj ju je hvatao? Zakaj bježi sa klinkom?
Nadalje, Bauer radi za CTU, jel tako? Ili za koga?
Onda, koji je onaj brijač Reza?
Onda, oni likovi kaj su podmetnuli bombu, kakve oni imaju veze sa nuklearkom? Koji je točno Bauerov zadatak s njima?
P.s. jel se uopće zna koja skupina ima nuklearku, arapi, neki američki revolucionarni anarhisti, tko? Bauerova kći je radila kod onog tipa kao dailja.
Tip je nekakav psihopat koji tuče ženu, pa je na ženinu zamolbu, Kim pobjegla s kćerkom.
Bauer radi za CTU, ali udercover.
Ne znam u kakvoj su vezi
Ne znam. Mislimda imaju neki arapi, a da su ovi ameri samo hired guns. No to se često zna mjenjat u ovoj seriji. Preobrati, preobrati :D

Nephrite
02.10.2003., 21:57
Ovaj Jack Bauer je legenda. Kako samo tamani one baddiee.

A sada se i Nina vratila,

Its personal now!!!

kaktus
02.10.2003., 22:20
je je serija je super, sta je je.
al prva sezona propustena.
inace ne volin bas serije o vladi, ali ova mi je super

ZorcJ
02.10.2003., 22:21
Nephrite kaže:
A sada se i Nina vratila,

Its personal now!!!

Tko je Nina - ona žena na fotografijama? :confused: Odakle je ona?

BillGatesMustDie
02.10.2003., 23:58
Molim još jednog trekkera da potvrdi. Je li ono bila Ro Laren? Nije je bilo dugo u ST pa sam i zaboravio kako izgleda, ali ja sam 99% siguran da je. :p :D

mirrorball
03.10.2003., 12:21
ZorcJ kaže:
Tko je Nina - ona žena na fotografijama? :confused: Odakle je ona?

...da, da NINA :eek: :eek: ...

E, da... Nina ti je u prvoj sezoni (inače je radila sa Jackom u CTU) ubila Jackovu suprugu...

mirrorball
03.10.2003., 12:23
BillGatesMustDie kaže:
Molim još jednog trekkera da potvrdi. Je li ono bila Ro Laren? Nije je bilo dugo u ST pa sam i zaboravio kako izgleda, ali ja sam 99% siguran da je. :p :D

...je to je ona ...Predsjednikova savjetnica za nešto:misli:

ZorcJ
03.10.2003., 13:32
mirrorball kaže:
...da, da NINA :eek: :eek: ...

E, da... Nina ti je u prvoj sezoni (inače je radila sa Jackom u CTU) ubila Jackovu suprugu...

Puno hvala na info! :top:

Jedva čekam ponedjeljak i nastavak ..... ;)

Grejp
03.10.2003., 19:56
BillGatesMustDie kaže:

je je pogodio si.

kF
03.10.2003., 20:03
Meni su rulala imena koja su dali Srbima u prosloj sezoni.
Prezime im je bilo Drazen (izgovara se Drejzen :)), a imena s stvarnoscu veze nisu imala.
Nina je recimo zapravo Yelena. (yup, s Y). :D

Eh da, Lynn Kresge je Ensign Ro. Whee. Ali opet isfuravaju ono da Palmer ima nekoga tko ga potkopava uz sebe... ajde, ovaj put se brze rjesio Erica nego one kuje od zene u prosloj sezoni.

Aux1
08.10.2003., 00:46
Nephrite kaže:
Bauerova kći je radila kod onog tipa kao dailja.
Tip je nekakav psihopat koji tuče ženu, pa je na ženinu zamolbu, Kim pobjegla s kćerkom.
Bauer radi za CTU, ali udercover.
Ne znam u kakvoj su vezi
Ne znam. Mislimda imaju neki arapi, a da su ovi ameri samo hired guns. No to se često zna mjenjat u ovoj seriji. Preobrati, preobrati :D

Tnx na odgovorima, može se reći da sam sad u toku ;)

Btw. još jedno pitanje... Oni nemaju pojma tko ima tu nuklearku, e a kako su uopće u početku saznali da je ona u LA? Mora da je to bio neki jako pouzdan i uvjerljiv izvor da su skužili da je prijetnja 100% ozbiljna...

mirrorball
08.10.2003., 01:45
...pa koliko sam ja skužio neki američanski obavješćajci su neđe uvatili nekog tipa i nakon mučenja (bar mi se čini da su ga mučili) ovaj propjevao....

Aux1
08.10.2003., 18:35
E... jel to bio onaj tip kojeg je Bauer ubio na ispitivanju pa mu je otpilio glavu (:D)? To je bilo u prvoj epizodi a tu nisam gledao, vidio sam samo na početku druge kratki sadržaj... P.s. kak to da ga je tak drastično brutalno sredio na ispitivanju? Kaj to oni kao tak smiju kad je national security compromised?

Grejp
09.10.2003., 08:10
ma to samo jacko smije tako piliti glave,a otpilio mu je glavu jer je taj bio glavni svjedok protiv nekog tamo Walda do kojeg je Jacko mogao doci jedino ako donese dokaz da je sredio tog tipusa,tj. da se dokaze.
A sta njega briga jel ubije kojeg kriminalca,uglavnom to mi djeluje realnije od svih drugih serija koje velicaju ciste besprijekorne americanske policajce/agente/vladine duznosnike

mirrorball
09.10.2003., 11:27
Grejp kaže:
ma to samo jacko smije tako piliti

...Đek, the dekapiter:D

DanaX
09.10.2003., 11:33
Prvu sezonu sam gledala cijelu, ali drugu cekam reprize po ljeti. Gledam epizode, ali tesko je kad propustis jednu. Dobro mi je bilo kad je neki dan Palmer rekao Jacku: Samo da nekako prezivimo ovaj dan pa cemo vidjet. Trebao mu je Jack rec: Zadnji put to nije upalilo.

ZorcJ
09.10.2003., 13:38
Sinoć nisam gledao i jedva čekam da dođem doma i da se video zavrti!:D

Nephrite
09.10.2003., 17:40
Zač Palmer i supruga mu (bivša) više nisu skupa?

Trebo sam gledat tu 1. sezonu.

Grejp
09.10.2003., 20:43
basically nisu zajedno jer mu je spletkarila iza ledja,,a puna mu je veza zena nema sta.
palmer je isto dobar,,zatvorio je lijepo novinara,izgleda da na njega lose utjece bauer

ZorcJ
10.10.2003., 08:19
Čini se da mu niti sada ne pomaže previše - bojim se da će se opet ustanoviti da ona radi protiv muža!

Aux1
10.10.2003., 15:36
E, nisam gledao ovu zadnju epizodu, može kratki sadržaj? Baš me zanima kaj je murjak napravio Bauerovoj kćeri kad je našao mrtvu žensku u autu... :eek:

BillGatesMustDie
10.10.2003., 16:03
Aux1 kaže:
E, nisam gledao ovu zadnju epizodu, može kratki sadržaj? Baš me zanima kaj je murjak napravio Bauerovoj kćeri kad je našao mrtvu žensku u autu... :eek:
E, ovako. Murjak uhiti njih dvoje i kažu kako otac tuče malu, da je ubio majku i da su mu ukrali auto da bi pobjegli od njega. Kim stalno ponavlja kako ne smiju malu vratit natrag u LA jer će se nešto gadno dogodit dok njezin dečko spominje bombu. Policijot pokušava nazvat FBI al ne može dobit vezu jer je zagušena, pa je i njenu bilo jasno da se nešto događa. Kim kaže neka zovu Jacka Bauera u PTP te da će im on sve objasniti. Jack je naravno avionu s Ninom i Faheedom (onaj terorist, jebi ga zaboravljam im imena :) ). Nina ga pokušava uvjeriti da kaže gdje je bomba a ovaj neće. I dok je Jack na liniji s Kim, Arap nešto šapće Nini i onda ona vadi onu polomljenu kartici što je pobrala prije na podu i prereže mu vrat i ovaj umre. Nina kaže kako sad samo ona zna gdje je bomba te da je odvedu na aerodrom u San Diego i rezerviraju let u Sao Paolo pa će im tamo reć gdje je bomba. Okreću avion prema San Diegu. U međuvremenu policajac pita Kim što nije u redu, i ona nakon nekoliko odbijanja priznaje da je u LA atomska ali nikom ne smije reći da ne bi nastala panika.

U međuvremenu se ispostavlja da otac od one što se treba vjenčati s Rezom radi prinudno za CIA-u. Trojici Arapina koji prevoze nešto (bombu?) u bijelom kombiju pukne guma te im neki Amer pomogne a vozač se očito koleba. Kaže drugima da ne može sudjelovati u planu i da odustaje dočim drugi vadi pištolj i puca u njega s par metaka. Izlazi van da ga ukloni s mjesta, no ovaj je još živ i puca u njega tako da su obojica sad mrtva. Ostao je samo još jedan.

A onaj novinar kojeg je Palmer zatvorio je izašao van održava intervju nakon što je Palmerova exica razgovarala s njim u 4 oka.

I to je ukratko to. :D

Kierlan
10.10.2003., 19:40
Legendarna serija. Samo me smeta kaj ju moram snimati jer nemrem gledati i nju i ST. Osim petkom. Petkom je samo ST:TNG.

dabrovo_mlado
11.10.2003., 22:09
ma serija je mutava, prva sezona mi je bilo kolko tolko ok. jedino kaj valja jest jackova kćer. sisata plavuša uvijek je dobro došla. :-)

ZorcJ
14.10.2003., 10:07
Baš se pitam da li će Nina napucati Jacka?:rolleyes: ;)

wes craven
14.10.2003., 11:29
ej, sta je bilo sinoc u epizodi (ponedjeljak)?

ZorcJ
14.10.2003., 11:39
Epizoda je završila tako da Nina drži jacka na nišanu i dobila je predsjednički oprost da ga ubije (Jacka) kada kaže gdje je bomba i oni je pronađu! Rekla je gdje je bomba i sada će ju valjda pronaći .....

wes craven
14.10.2003., 12:15
uuuu, mala je zeznuta. Ajde jos malo o sinocnjoj epizodi! ovo fakat dobro zvuci. jel izbila kakva panika? I zasto?
Sta je sa Rezom i njegovim puncem? Sta radi mala sa dobrim sisama?

Prijatelj
14.10.2003., 12:24
Reza ide doma s PTP om pokazat im neke papire. Posvađao se s puncem. Možda je to samo fol?

ZorcJ
14.10.2003., 12:37
Ja sam napisao samo kraj, ali.....

Curicu je rođakinja odvela u Santa Barbaru (na sigurno), a "malu plavu" i onog njenog tipa policajac vozi u centralni LA u policijsku stanicu - ona cijelo vrijeme moli da zovu PTP!

Zena od predsjednika je dosta "mutna" - hoce mu pomoc, ali mi sve izgleda kao varka .....

Grejp
14.10.2003., 12:50
ja bi rekao da nece naci bombu,,jer su se oni striceki arapi poubijali,,i ostao je jedan,,koji bu vjerojatno negdje drugdje otisao,,,a jacko nemre umrijeti nikako,,pa ko ce onda stititi ameriku,,

wes craven
14.10.2003., 14:32
da tvorimo glasanje - tko je kriv Reza, punac, obojica ili ni jedan??

kF
14.10.2003., 18:04
Huh, ja nakon svake epizode promjenim misljenje o tome. :)
Na pocetku su navukli krivnju na Rezu, on je muslima pa je valjda i terorist i sve te spike. Ali da je Bob kriv bi bilo skroz okej rjesenje, jedino mi ne pada na pamet neki uvjerljivi razlog zbog kojeg bi on htio da eksplodira bomba. Mozda se pojavi netko treci.

Eh da, ona scena s Kate, Sayedom i likom u kadi - Scarface anyone? :)

BTW nisu valjda zaboravili na onog jednog jadnog zbunjenog lika koji je trebao dostaviti bombu? Ili su samo htjeli ne reci da li je on to napravio pa igrati na tu kartu ako Jack zakaze. :)

Anyway, serija je bolja nego ikad, prvih osam sati je jednostavno odlicno.

ZorcJ
14.10.2003., 18:54
wes craven kaže:
da tvorimo glasanje - tko je kriv Reza, punac, obojica ili ni jedan??

Nekako mi je preočito da je reza, ali .... nikad se ne zna!

ZorcJ
14.10.2003., 21:54
Baš je napeto!

Znao sam da je predsjednikova žena umješana (jednom kučka uvijek kučka ;) , ali nisam mogao ni znati da je Rezina zaručnica umješana. Koji obrat! Vauuuuuu!:eek:

kF
14.10.2003., 21:57
Okej, za Sherry nis cudno. ALI MARIE?!? Goddamit, a bila je tako cute onako zbunjena.
Ali da je napeto - oh da. Naj serija na HTV-u. :)

ZorcJ
14.10.2003., 22:01
Ali kakog bi ona imala interesa da se na dan vjenčanja digne u zrak? Nadam se da ćemo skoro otkrit.....

wes craven
15.10.2003., 08:50
A ja veceras ponovo ne mogu gledati. Oc biti nekakva repriza, npr sve serije u jednom danu da uzmem bolovanje:). I jel se ponavlja sta preko vikenda??

Da, skroz su zaboravili na one stonose bombu. Ovo s Rezinom zarucnicom je potpuno iznenadjenje.

plavva
15.10.2003., 09:05
sad ce ziher ispast da je marie ljubovala sa syed alijem, ipak je tip faca. a i rekli su da su nekad zivjeli u saudijskoj arabiji.

mirrorball
15.10.2003., 10:16
...da malo začinimo topic: ŠTO BISTE UČINILI PALMEROVOJ ŽENI MAMU JOJ J***M IZDAJNIČKU, DVOLIČNU:

a.) pozvao dečke iz Alabame, Lousianne i inih sličnih država da se s kapicama na glavama igraju "čik pogodi u kojo ruci držim nož a u kojo led lampu"...

b.) sami uzeli pilu (ne motornu, nego onu običnu, ili još bolje onu sa tehničkog za šper ploču) u ruke i igrali se sa najboljim prijateljem igru "ko će prije njemu dvije - ruke"...

c.) oživili lik Alijeva prijatelja mučitelja i dali mu da se i dalje igra "Soboslikara s istančanim smilom za ljepo"

d.) neka četvrta, peta...igra...

ZorcJ
15.10.2003., 14:48
mirrorball kaže:
...da malo začinimo topic: ŠTO BISTE UČINILI PALMEROVOJ ŽENI MAMU JOJ J***M IZDAJNIČKU, DVOLIČNU...

:s

Ful me interesira u koliko sati će Palmer skužiti!

P.S.

meni se opcija pod c baš sviđa iako je nemoguća!

paški sir i vrhnje
15.10.2003., 15:12
ZorcJ kaže:
Ali kakog bi ona imala interesa da se na dan vjenčanja digne u zrak? Nadam se da ćemo skoro otkrit.....

... tko zna, možda je trebala sa Rezom zapalit na medeni mjesec u Norvešku ili Grenland.

Nephrite
15.10.2003., 18:50
paški sir i vrhnje kaže: ... tko zna, možda je trebala sa Rezom zapalit na medeni mjesec u Norvešku ili Grenland. Da mora da ga je zato ubila. :D

Nego se to meni čini ili baš uvijek žene izdajice. Nina, ona mala od kompjutera u prvoj sezoni, Shery, Marie...

mirrorball
15.10.2003., 18:55
plavva kaže:
sad ce ziher ispast da je marie ljubovala sa syed alijem, ipak je tip faca. a i rekli su da su nekad zivjeli u saudijskoj arabiji.

...ne sad će ispasti da je Marie vanbračna kćer od Shery:D

Nephrite
15.10.2003., 18:58
mirrorball kaže: ...ne sad će ispasti da je Marie vanbračna kćer od Shery:D Tvoje Oko Koje Vidi Sve je riješilo misterij. Naravno da je plavokosa švedska Marie Sherina kći. :D luuud

ZorcJ
15.10.2003., 20:36
Nephrite kaže:
Nego se to meni čini ili baš uvijek žene izdajice. Nina, ona mala od kompjutera u prvoj sezoni, Shery, Marie...

Prokleti scenaristi :D :D :D :D :cool:

wes craven
17.10.2003., 09:09
ajde, molim vas malo, sta je bilou zadnje dvije epizode. Zadnje sto sam gledao da je Reza ubijen.
Da zene su za sve krive u ovoj seriji.

hellie
19.10.2003., 20:35
prošlu sam gledala cijelu pa mi je sve bilo jasno, lai ovu pogledam svaku drugu, poklapa mi se sa onim na novoj, a ne da mi se ustati da gledam reprizu. ali ko bi rekao da će marie tako puknuti. vjerojatno je onih par tjedana kad je zbrisala od kuće nakon što joj je mama umrla srela sayeda i on joj je malo isprao mozak, mada to i ne bi bilo potrebno. što je bilo s njim, nakon što je rekao gdje je bomba, nisam gledala neko vrijeme pa mi je sve smješano. i je bilo za kim, što se s njom dogodilo od kad je naletila na onog freaka u šumi. ispast će da je luda šeri sve organizirala kako bi se osvetila mužu jer ju je ostavio. što je bilo s ninom, gledala sam kad su je ponovo uhvatili kad je trebala ubiti jacka i onda je opet nema. za nju sam u prošloj sezoni pogodila već par serija prije. a ono da će jack ubiti sayedovu obitelj bilo je totalno očito da ne bi to napravio ni da je predsjednik odobrio. ova je sezona puno napetija. ima više zapleta. ali prebrzo su otkrili ko je sve umješan. vjerojatno čuvaju neki biser za kraj.

ZorcJ
19.10.2003., 20:43
hellie kaže:
vjerojatno čuvaju neki biser za kraj.

Čitao sam u TV story-ju sadržaj epizoda za ovaj tjedan - čini mi se da se u ovom tjednu to neće dogoditi! Ipak, nikad se ne zna ....;)

Nephrite
19.10.2003., 20:54
Ova sezona jezakon. osim ovog dijela sa Kim. Mislim, izgleda oni (scenaristi) ne znaju ni sami kamo bi s njom. ona je jedini lik odovojen od glavne radnje. Svi se grče oko atomske, a ona proživljava best of trenutke "Oslobađanja". Who cares?

Još sam slučajno pročital spojler za 3. sezonu i ono drže ju samo jer je popularna.

mirrorball
19.10.2003., 20:58
Nephrite kaže:
Ova sezona jezakon. osim ovog dijela sa Kim. Mislim, izgleda oni (scenaristi) ne znaju ni sami kamo bi s njom. ona je jedini lik odovojen od glavne radnje. Svi se grče oko atomske, a ona proživljava best of trenutke "Oslobađanja". Who cares?

Još sam slučajno pročital spojler za 3. sezonu i ono drže ju samo jer je popularna.

...i zato jer je plavuša sa :cice:

Nephrite
19.10.2003., 21:02
mirrorball kaže: ...i zato jer je plavuša sa :cice: Spojler za 3 sezonu

lesbian plavuša sa :cice:

melt
19.10.2003., 21:52
ehm :kukuc: ?
nisam sve procitao ovdje, ali zar kod vas vec traje 2. sezona? Ovdje kod mene u ger je prije mjesec zavrsila 1. sezona (kad je nina ubila terry, ona kcerka pobjegla od srba, palmer i njegova zena se rastali, itd). Tu pocinje 2. sezona tek iduci mjesec. Ako igra kod vas, recite mi dali se nastvalja isto tako napeto kao u 1.?
Stvarno je bio shock da je Nina radila undercover za otmicare...
Btw, dobra serija, dobar comeback od Kiefer Sutherland-a.

cya

mirrorball
19.10.2003., 22:00
...čuj ja ti prvu sezonu nisam gledao, odnosno gledao sam zadnje dve epizode, ali koliko sam čuo bila je napeta...Ova je napeta, ali mi je sada najvažnije je li Šeri izdajica ili nije i što će joj Palmer napraviti kada sazna da je izdajica - ako je...

...Inače fakat me zanima kaj se bude dešavalo još dva tjedna s obzirom da sam pročitao u novinama da kad nađu bumbu neće je moći deaktivirati već će morati srušiti avijon u more (mislim) i da će se za to javiti Mason. E da, to bude mislim u četvrtak...Neće valjda dva tjedna ganjati Bauerovu čerce okolo po šumama i gorama...

wes craven
20.10.2003., 10:24
melt, a na kojoj njemackoj televiziji se vrti serija? da malo ponovim znanje njemackog i vidim propustene epizode:)

ZorcJ
20.10.2003., 14:22
wes craven kaže:
melt, a na kojoj njemackoj televiziji se vrti serija? da malo ponovim znanje njemackog i vidim propustene epizode:)

Ja sam jednom gledao na RTL2 - samo se ne sjećam koji dan i u koliko sati! Pogledaj malo na txt-u!

melt
20.10.2003., 20:21
wes craven kaže:
hi,

kao sto "ZorcJ" kaze, na RTL 2. Ali neigra vise, jer je prije odprilike 20 dana zavrsila 1. sezona. Iduci mjesec krece 2. (tako kazu).

mirrorball
21.10.2003., 00:25
Šeri bi sutra mogla dobiti po p***i :D :E :tuctuc:

galjego
21.10.2003., 07:17
Kod mene se zavrsila druga sezona, pred zoru je postalo najzanimljivije.

ZorcJ
21.10.2003., 08:20
galjego kaže:
Kod mene se zavrsila druga sezona, pred zoru je postalo najzanimljivije.

Nemoj nam ispričati ništa!

Nego, moj komentar na sinoćnju epizodu je: :cice:

Nephrite
21.10.2003., 11:31
ZorcJ kaže: Nego, moj komentar na sinoćnju epizodu je: :cice: Word.

ATTACK OF THE PERKY NIPPLES!!! i još !!!

mirrorball
22.10.2003., 09:15
:confused: :confused: ..ja očekivao da će i Šeri završiti ko Stanton (najmanje), a kad ono ovaj pizdun od Predsjednika je samo otjera...:( ....HOĆEMO JOŠ MUČENJA U SERIJI!!!!!

BillGatesMustDie
22.10.2003., 10:26
Nephrite kaže:
ATTACK OF THE PERKY NIPPLES!!! i još !!! I onda neki preispituju svrhu prisutnosti Kim Bauer u seriji. :rolleyes: :D

Nephrite
22.10.2003., 10:46
Ajde fala Bogu, da je onaj tip u šumi bar bil donekle razuman. Da je bil standardni tip kave inače Kim susreće bila bi već zavezana. Koji twist. Mene su iznenadili.

galjego
22.10.2003., 13:06
Nephrite kaže:
Ajde fala Bogu, da je onaj tip u šumi bar bil donekle razuman. Da je bil standardni tip kave inače Kim susreće bila bi već zavezana. Koji twist. Mene su iznenadili.

Nemoj mislit' da ce ona sad otici kuci na spavanje.

Nephrite
22.10.2003., 15:00
galjego kaže: Nemoj mislit' da ce ona sad otici kuci na spavanje. Doode SPOJLER!!! i još !!!

:D

ZorcJ
22.10.2003., 23:01
Pukla atomska!:eek: :horor:

mirrorball
23.10.2003., 00:43
ZorcJ kaže:
Pukla atomska!:eek: :horor:

:horor: BADABUUUUUUUMMMMM :horor:

....moja najgora i konstantna (barem dvaput tjedna noćna mora)..

ZorcJ
23.10.2003., 08:06
mirrorball kaže:
[B....moja najgora i konstantna (barem dvaput tjedna noćna mora).. [/B]

Ovo je of topic, ali ja imam sasvim druge ...:rolleyes: ;)

Nego, Mislim da sa Sheri nije samo onako zavrsilo .... Sve mi se čini da će se vratiti!:mad:

PowerLock
23.10.2003., 12:17
Alo ekipa, nisam znao da ima toliko fanova za 24 u HR. Kod nas u Utorak navecer pocinje treca sezona, koja se nastavlja na isti dan i sat kada je zavrsila 2-a.

Onima koji nisu gedali prvu sezonu i koji zele unaprijed znati razvoj dogadjaja u drugoj preporucam dva sitea sa sadrzajem minutu po minutu svih epizoda:

FOX TV - 24 (http://www.fox.com/24)

BBC - 24 (http://www.bbc.co.uk/24)

wes craven
23.10.2003., 18:21
jeste primjetili da HTV poceo prekidati seriju reklamama?? Na pocetku ih nije bilo. Izgleda da je serija zaista gledana.
I bombica je pukla! Sad valjda slijedi izbjegavanje svjetskog rata.

Grejp
23.10.2003., 18:48
pa kada je serija odlicna.a nebu 3 svjetskog rata,bar ne dok jacko lives and breathe,,,samo sto vjerojatno nisu arapi krivi nego americani...vrlo slicna situacija sa rujnom 2001

mirrorball
24.10.2003., 01:07
PowerLock kaže:
Alo ekipa, nisam znao da ima toliko fanova za 24 u HR. Kod nas u Utorak navecer pocinje treca sezona, koja se nastavlja na isti dan i sat kada je zavrsila 2-a.

Onima koji nisu gedali prvu sezonu i koji zele unaprijed znati razvoj dogadjaja u drugoj preporucam dva sitea sa sadrzajem minutu po minutu svih epizoda:

FOX TV - 24 (http://www.fox.com/24)

BBC - 24 (http://www.bbc.co.uk/24)

...pa dobro jesli morao stavitit ove linkove? Jesli stvarno morao? :azdaja:

...I normalno da mi vrag nije dao mira i da sam ih pročitao i da sada znam kraj...i sve u vražju mater...Izdržao sam jedan dan. ali više nisam mogao....Ha, dobro onda....Znači da se treća sezona nastavlja točno na kraju druge...Hmmm...moglo bi biti interesantno...Sad sam još uvjereniji da su Američani sami srušili WTC i frtalj Pentagona...:cool:

ZorcJ
24.10.2003., 12:37
ja sam karakter i neću pogledati one stranice! Draže mi je čekati novu epizodu svaki dan! Ovaj tjedan nisam htio niti pročitati u novinama sadržaje epizoda!

:top:

Nephrite
24.10.2003., 15:50
Nephrite u duhu darivanja, koje je započelo kada je čuo sretnu vijest o upisu na 3. godinu (to znači apsolvent na mom faxu) dodjelujem ovo seriji (njenim ženama, točnije) globalni IFE standard. Iliti IFEA standard.

I serija je zakon BTW.

robybaggio
24.10.2003., 22:34
Dosad sam izbjegavao ovaj Topic i to iskljucivo zbog mogucih spoilera. Bio sam uvjeren da ce bomba na kraju ipak puknuti (jedno vrijeme i da ce se to zaista desiti u LA-u). Procitao sam da Sutherland nagovara scenariste da u jednoj od buducih epizoda on pogine da se postigne jos veca uvjerljivost serije "da svatko moze biti izdajica ili poginuti".

ZorcJ
25.10.2003., 16:49
robybaggio kaže:
Procitao sam da Sutherland nagovara scenariste da u jednoj od buducih epizoda on pogine da se postigne jos veca uvjerljivost serije "da svatko moze biti izdajica ili poginuti".

To će biti super zaokret, a dogodit će se kada mu postane dosadno snimati seriju i zaželi se većih honorara u filmovima!

Morbo
25.10.2003., 19:53
MORBO OBJAVLJUJE PATETIČNIM LJUDSKIM STVORENJIMA DA OD SADA ON PREUZIMA POTPUNU KONTROLU NAD OVIM FORUMOM. VAŠ VOĐA KOJEG IDENTIFICIRATE POD OZNAKOM "VAJTA" SE SPONTANO PREDAO POD MORBOVU KONTROLU.

NJEGOV MOZAK JE BIO NADASVE OSVJEŽAVAJUĆ.

PATETIČNA LJUDSKA STVORENJA IMAJU ROK OD 16 BLUTZOVA PRIJE NEGO ŠTO MORBO UPOTRIJEBI VAPORIZIRAJUĆE ZRAKE KAKO BI OVAJ FORUM PRETVORIO U ELEKTRONSKI EKVIVALENT PUSTINJE.
OD VOĐE OVOG FORUMA POD IDENTIFIKACIJSKOM OZNAKOM "ICEPICK" OČEKUJE SE DA SEBE STAVI NA RASPOLAGANJE I POLOŽI SVOJE MODERATORSKE OVLASTI.

OVO NIJE ŠALA. VAŠA PATETIČNA VIRTUALNA ISPRIKA ZA NEPOSTOJANJE STVARNOG POSTOJANJA ZAISTA JE DOVEDENA U PITANJE.

PowerLock
26.10.2003., 07:32
ZorcJ kaže:
To će biti super zaokret, a dogodit će se kada mu postane dosadno snimati seriju i zaželi se većih honorara u filmovima!

Osim ako se ne desi nesto neocekivano, slijedeca treca sezona trebala bi biti i posljednja. Svi ugovori su sklapani na 1+2 sezone, dakle ukupno 3 pod uvjetom da prva bude uspjesna. Produkcijska kuca FOX izdala je jucer priopcenje u SAD-u kako ce slijedeca sezona doista i biti posljednja, ali da su iskustva iz serije 24 dragocjena za nastavak osmisljavanja zanra real-time serija, te da ce biti slicnih novih projekata u kojima ce se radnja odvijati "na stopericu".

Nova sezona zapocinje u slijedeci utorak (28.10), epizode se emitiraju u 2100 po pacifickom vremenu a njihov sadrzaj mozete citati na www.fox.com/24 odmah nakon svrsetka emitiranja svake pojedine epizode u 2200, odnosno srijedom od 0600 ujutro po hrvatskom vremenu. :D

ZorcJ
29.10.2003., 08:33
Sada vam je svima sve dosadno jer ste pročitali sadržaje epizoda, a ja nisam :B :D

Nego, mislite li da je ono pravi čip sa razgovorom - nekako mi se čini previše jednostavno ...

Grejp
29.10.2003., 22:06
da,meni samo nije jasno zasto oni toliko vjeruju i onoj prvoj snimci,,a napokon su prikazali americane u pravom svjetlu,,kako tuku arape,,,koji ni engleski ne znaju sram ih bilo.

PowerLock
30.10.2003., 06:23
Pocela je treca serija:

Prekjucer je emitirana prva epizoda trece sezone u SAD-u.

Radnja se ipak ne nastavlja isti dan, nego 3 godine nakon kraja radnje iz 2-e sezone.

Jack i dalje radi u CTU ali je postao ovisnik o heroinu, nije jos jasno kako se to dogodilo, ali je poznato da je istrazivao neke latinoamericke krijumcare droge. Tony je jos uvijek direktor ali se sprema dobiti premjestaj u CIA-u, ozenio se sa Michelle. Kim je takodjer zaposlena u CTU. Palmer je na pocetku svoje predizborne kampanje.

U Los Angelesu je otkriveno tijelo zarazeno opasnim zaraznim virusom koje moze u kratkom razdoblju poubijati na tisuce ljudi. CTU prima zahtjev da se iz zatvora oslobodi jedan od meksickih narko-bossova kojeg je Jack uhapsio u protivnom virus ce biti oslobodjen u atmosferu.

Grejp
30.10.2003., 13:36
fala stricek power lock,ali ja to stvarno nisam trebao znati,,spoilao si trecu sezonu,,,zlocesti americanu!
ubuduce probaj to malo ukrasiti sa spoiler alert ,,sivim tekstom itd.

Kierlan
30.10.2003., 18:21
Ova serija se tolko spetljala da ja ne vidim kak se Amerika može spasiti od rata. Totalni šit. Trebalo je završiti eksplozijom i gotovo. Ko svaki dobar akcić. VEEEEEEEEEEEEELIKA EXPLOZIJA NA KRAJU!

Bum...

PowerLock
01.11.2003., 10:30
Grejp kaže:
fala stricek power lock,ali ja to stvarno nisam trebao znati,,spoilao si trecu sezonu,,,zlocesti americanu!
ubuduce probaj to malo ukrasiti sa spoiler alert ,,sivim tekstom itd.

Kritika primljena - necu vise:D, ma samo sam se ogranicio na pocetak serije, cisto radi atmosfere.

Ja osobno inace volim spojlere, a kad ih nema onda vise volim reprize nego prvo prikazivanje. Tada se mozes udubiti u produkcijske detalje i skuziti naprimjer neke vrlo grube greske producenata serije. Dvije dosada najgore desile su se po jedna u svakoj od dosadasnjih sezona:

U prvoj sezoni epizoda koja se zavrsavala u 17:59:59 u zavrsnom kadru pokazivala je velicanstveni zalazak sunca nad pacifikom, s tim to je velika crvenkasta kugla u tom kadru bila jos uvijek poprilicno iznad horizonta. I sto se dogodi u slijedecoj epizodi gdje se radnja nastavlja sekundu kasnije u 18:00:00? - dogodi se sranje, prvi kadar pocinje u mrklom mraku - ta ih je greska inace kostala Grammyija za tu sezonu (koji je medjutim dodijeljen drugoj sezoni)

Medjutim ni druga epizoda nije prosla bez gresaka u scenariju: --najgora se zbila u mislim 16-oj epizodi, u kojoj radnja zavrsava u 23:59:59 - u toj epizodi Predsjednik Palmer odlucio je sjesti u zrakoplov i osobno otputovati u Los Angeles. Ne znam da li je netko primijetio ali vremenska razlika izmedju zadnje scene u Bijeloj Kuci u kojoj on donosi odluku o odlasku u LA, i prve scene Palmerovog ulaska sa suradnicima u Air Force 1 iznosi manje od 10 minuta !!! Skandalozno jer u tom vremenu kolona jedva da bi dosla do vanjske ograde Bijele Kuce, da bi kasnije i let iz Washingtona do LA-a trajao samo oko sat i 45 minuta dok bi u stvarnim okolnostima trebao trajati oko 3 sata i 20 minuta. (Predsjednik se ukrcao u avion na kraju 16-e epizode, a iz njega je izisao sredinom ili pri kraju 18-e - bullshit!)

Upravo zbog takvih i slicnih gresaka u scenariju kuca FOX TV odlucila je i prekinuti seriju 24 nakon trece sezone - oni naime misle da su autori serije otkrili fantasticni novi TV format u snimanju real-time TV programa, ali misle i da su ga lose realizirali bas zbog gresaka poput ovdje opisanih, stoga zakljucak da je bolje seriju prekinuti prije nego cijeli format postane predmetom sprdnje. Manageri FOX TV-a u medjuvremnu su zastitili format i planiraju nove serije u kojima ce se odbrojavati sati i sekunde, sa scenarijima koji bi trebali osigurati da se te serije emitiraju i u odgovarajuce vrijeme dana, kao i da se u njihovu radnju uracuna vrijeme trajanja reklama.

Inace to je jos jedan od prigovora seriji 24 -- Ona u Americi otprilike traje oko sat vremena jer Americke stanice na 45 minuta programa emitiraju 15 minuta reklama -- medjutim gledanje serije 24 na BBC-u u Engleskoj kojemu je zabranjeno prikazivanje reklama je glupo jer se radnja od sat vremena dogodi u 45 minuta. S druge strane u tim pauzama za reklame ne odvija se bas nista - Jack Bauer tako dolazi u situacije da u minutama prije pauze za reklame pobije 4 covjeka i izvede dvije diverzije, a onda se slijedeca cetiri minuta vozi gradom i nista se ne dogadja.

FOX TV ove stvari namjerava rjesiti tako sto ce se ubuduce real-time serije snimati u punom real-time vremenu, a reklame bi se ukomponirale u posebne prozore, ili bi se islo na koristenje "product placement-a" , tj ubacivanje proizvoda koje se zeli reklamirati i njegove robne marke u sastav same serije. Jack Bauer pije Evian vodu na primjer ili tako nesto a postojale bi i mogucnosti prilagodjavanja tih scena za razlicita trzista pod uvjetom da se unaprijed plati emitiranje serije na tim trzistima - tako bi za potrebe HTV-a, Jack Bauer mogao umjesto Eviana, piti plavu Jamnicu ili Studenu.

Ovo je inace jako zanimljivo operaterima satelitskih programa koji se naplacuju, jer oni emitiraju bitno manje reklama nego obicne TV mreze, pa se nadaju da bi real-time format serija bolje zadovoljavao njihove potrebe.

U svakom slucaju u ovom zanru serija 24 bila je revolucionarni projekt - i to je njena najveca vrijednost

Grejp
01.11.2003., 19:50
stricek powerlock,,gospon predsjednik Palmer nije ni bio u washingtonu nego u nekom njihovom kampu negdje na zapadu tako da ne stoji ta primjedba.
ali da je serija fakat unjela daska svjezine je...

btw daj mi molim te reci kako se zove glumica koja interpretira KAte Warner?

mirrorball
02.11.2003., 00:53
Grejp kaže:
sbtw daj mi molim te reci kako se zove glumica koja interpretira KAte Warner?

..ako se ne varam...da to nije Kate Blanchet...

Grejp
02.11.2003., 11:23
a gledao sam na netu,zove se sarah wynter...ali je australka,,mozda ti je zato slicna cate blanchet

robybaggio
03.11.2003., 23:14
Pa mislim stvarno... dodje mi da se prebacim u virtualnu stvarnost, uzmem mitraljez i sve ih pobijem. I Sherry, i Mikea, i onog prevaranta Stantona (njega bih narezao na komadice onim strojem za rezanje salame), j.....g potpredsjednika i one usljive ministre. Jos je Sayed Ali svetac medju njima. Barem je radio to uvjeren da radi za Boga. Ali ovi... Predsjednik se zadnjih 20 sati znoji, tuce, muci, vuce sve moguce konce da zaustavi bombu, uspije u tome i onda ga ovi sjebu jer "je nesposoban da reagira". Znam da je to samo serija, ali sam se zaista uzivio. Nadam se da ce gorenavedene Jack naci negdje iza ugla i sve ih pobiti. Majku im njihovu izdajnicku! :tuctuc: :mikroval: :Snajper:

kozz
04.11.2003., 00:15
viđe ovđe (http://www2.warnerbros.com/madmagazine/files/onthestands/ots_436/black.html) :D

ZorcJ
04.11.2003., 08:45
kozz kaže:
viđe ovđe (http://www2.warnerbros.com/madmagazine/files/onthestands/ots_436/black.html) :D

Super fora, baš sam se nasmijao!

Nego, znao sam da će se Sheri pojaviti opet! B I T C H!

stitch
04.11.2003., 21:16
24 je jedina serija koju gledam, više-manje redovito. Čekam kada će Jack i Kate završiti u krevetu. ;)

Prošle mi je godine serija bila zanimljivija, upravo zbog forme. Sada me to pak živcira. :rolleyes:

dabrovo_mlado
04.11.2003., 23:15
kako zakon u današnjoj epizodi:
kim: tata šta da radim?
jack: pucaj
kim: tata još je živ?
jack: pucaj opet

koja ludnica, serija fakat ima luda rješenja. zbog ove scene od danas počinjem opet pratit, makar je ostalo još samo par epizoda.

Xebarax
04.11.2003., 23:22
Odmah ga moraš komentirat ha? Manijače :D
I meni je luda scena :)

Grejp
05.11.2003., 06:03
Nije li cudno kako se oce rijesiti predsjednika sa tim nekim 25 amandmanom, a predsjednik je crnac....to su oni cekali samo da ga se rijese.a sto je vlada takva i ljudi oko predsjednika nista cudno...
a lijepo je jacko rekao da zbog nafte to rade svi (svaka cast),i bas je ministar financija glasovao za nesposobnost predsjednika

BillGatesMustDie
05.11.2003., 09:26
Kako bi spucao onu Sherry teflon-tavom po glavi da joj se spljošti ona nosina...

mirrorball
05.11.2003., 10:38
dabrovo_mlado kaže:
kako zakon u današnjoj epizodi:
kim: tata šta da radim?
jack: pucaj
kim: tata još je živ?
jack: pucaj opet

...konačno rješenje...:D

Grejp
05.11.2003., 12:20
a policija je isto pametna,voze malu kim,,u sred noci (a dobro mora i ona nes raditi) u kucu od ubojice koji je na slobodi,jako neocekivano je bilo kada se pojavio,ali kim je dobra curica i poslusala je tatu pa je upucala bad guya dvaputa za svaki slucaj (sada moze slobodno reci da je tatina kci)

Nephrite
05.11.2003., 19:02
Ovaj Jack mi se totalno penje na listi imaginarnih heroja.
Ona Sherry mu nešto počne srat, a on izvuče pištolj i BAM!!!

Sad svaki put kad ne znam što napravit, pitam samog sebe: "Što bi Jack napravil?". I odmah mi dođe odgovor: "Jack bi ubio nekog.":s :s :s

ane
05.11.2003., 19:17
meni je serija isto cool ali mi je malo nekako ...neznam... da se sve to događa u 24 sata. dobro je što je serija totalno nabrijana ali isto... mislim čovik krene u posao, pođe izvršiti samoubilačku misiju da spasi svijet, bude otet.... itd sve u jednom danu.

Nephrite
05.11.2003., 19:20
Grejp kaže:
a policija je isto pametna,voze malu kim,,u sred noci (a dobro mora i ona nes raditi) u kucu od ubojice koji je na slobodi,jako neocekivano je bilo kada se pojavio,ali kim je dobra curica i poslusala je tatu pa je upucala bad guya dvaputa za svaki slucaj (sada moze slobodno reci da je tatina kci) Ma ovo što ga je upucala je sjajno. DA je ovo karakteristični američki fil/serija, ne bi ga upucala i eventualno bi joj on oduzel pištolj, pa bi ju heroj moral ić spasit u zadnji tren.
Ja bi ga isto upuco. Nije vrijedan žaljenja, a i ovako je bolje prošo. U zatvorima zlostavljatelji nisu baš najpopularniji.

Grejp
05.11.2003., 19:39
ane kaže:
meni je serija isto cool ali mi je malo nekako ...neznam... da se sve to događa u 24 sata. dobro je što je serija totalno nabrijana ali isto... mislim čovik krene u posao, pođe izvršiti samoubilačku misiju da spasi svijet, bude otet.... itd sve u jednom danu.

imas nesto protiv jacka,,pa to je njemu svakodnevni posao,,ovo mu je jedan od laksih dana jer publika ne bi mogla podnjeti (pogotovo ona slaba srca) kada ima tezak dan bauer...!

biljni_prašak
05.11.2003., 19:59
A zamislite da moramo gledat' jednu epizodu tjedno... prestrašno...

e da a onaj Mike Novick - ja ga stvarno mrzim... ono baš ga mrzim... samo se nadam da će završiti strašnom smrću, npr od posljedica upotrebe lemilice... :cheer:

Nephrite
05.11.2003., 20:21
Grejp kaže: a gledao sam na netu,zove se sarah wynter...ali je australka,,mozda ti je zato slicna cate blanchet Sarah je puno zgodnija od Blanchet.

Grejp
05.11.2003., 21:23
je je sarah je sukeeeee (sweet)

naravno pali se na jackoa,,,,samo sto nece stici u ovom rasporedu ni jedan quickie da izvedu

zubatac
05.11.2003., 22:22
Tesko je meni pratiti takve serije gdje se toliko toga izdogadja u jednoj epizodi da ako fulam jednu mogu se pozdraviti sa cijelom serijom jer nista vise ne mogu pohvatati. Da se radi o 6 epizoda, jos nekako. Nema sanse da ulovim sve 24 epizode.

A navodno snimaju i "48" na istu foru...majketi.

ZorcJ
05.11.2003., 23:08
Sad smo odgledali pretposljednju epizodu - sutra će biti napeto! Jedva čekam!:top:

stitch
05.11.2003., 23:19
Nephrite kaže:
Ovaj Jack mi se totalno penje na listi imaginarnih heroja.
Ona Sherry mu nešto počne srat, a on izvuče pištolj i BAM!!!

Sad svaki put kad ne znam što napravit, pitam samog sebe: "Što bi Jack napravil?". I odmah mi dođe odgovor: "Jack bi ubio nekog.":s :s :s

:D :D

Nephrite
06.11.2003., 14:07
Može li ova serija biti napetija?

A ona Carrie... koja je to kuja. Jebeš onog Novicka, ovu treba spalit.

paški sir i vrhnje
06.11.2003., 17:12
A ona Carrie... koja je to kuja. Jebeš onog Novicka, ovu treba spalit

ono što je meni tu besmisleno sa tom kravetinom je zašto joj michelle jednostavno ne razbije lice kad je ova povuče za rukav ne bi li je upitala što radi i kuda ide i zašto ide i što misli napraviti i sve...

mislim, kol'ko me sjećanje služi michelle je njezina šefica, što carrie stavlja u poziciju njezine kuje koja naprosto mora bit kuš inače će joj lice bit razbijeno. i amen.

a ovo sa kim i odlaskom po stvari u stan je izvedeno skroz naivno... "ne, ne, gospodine policajče..." [viri glavom kroz vrata u stan i urla, ne bi li je potencijalni manijakalni ubojica čuo] "NE MORATE ME PRATITI U STAN MANIJAKALKNOG UBOJICE KOJI ME HTIO JUTROS UBITI I KOJI JE SVOJU ŽENU UBIO NAMRTVO I ZA KOJEG NITKO NE ZNA GDJE JE A SVAKAKO NIJE OVDJE JER ZAŠTO BI BIO, TAKO DA ĆU JA UĆI U OVAJ STAN SAMA SAMCATA I POSVE NENAORUŽANA I NESPREMNA JADNA LI SAM I NEMOĆNA SVA JA...."
[okreće se ka policajcu i namigne, te uđe u stan.]

bah

Nephrite
06.11.2003., 17:28
paški sir i vrhnje kaže:
a ovo sa kim i odlaskom po stvari u stan je izvedeno skroz naivno... DA, al smo zbog toga dobili jednu od najjačih scena iqadd. "Shot him again."

Legenda, ljudi, legenda.

mirrorball
06.11.2003., 18:34
Nephrite kaže:
DA, al smo zbog toga dobili jednu od najjačih scena iqadd. "Shot him again."

Legenda, ljudi, legenda.

..to je scena koju svi studenti režije, scenarija, glume i ostaloga na Filmskim akademijama, školama, tečajevima i inima moraju proučavati pod lekcija no 1:s

Blackadder
06.11.2003., 18:47
Nephrite kaže:

Legenda, ljudi, legenda.
Nisam gledao, na žalost, ali opis scene me podsjetilo na scenu iz "Dobar, loš, zao" gdje se loš kupa u onoj limenoj kadi prepunoj pjene kad ga ulovi jedan koji ga oće ukokat. Iz nekog razloga to nije učinio odmah, nego je počeo pričat neke bedastoće dovoljno dugo da loš neprimjetno izvuče pištolj iz pjene i ispraši ga valjda sa svih 12 metaka, koliko stane u standardni divljezapadski pištolj u filmovima u kojima glumi Clint. I tak na kraju loš veli isprašenom "Don't talk - shoot!"

mirrorball
06.11.2003., 19:52
Blackadder kaže:
Nisam gledao, na žalost, ali opis scene me podsjetilo na scenu iz "Dobar, loš, zao" gdje se loš kupa u onoj limenoj kadi prepunoj pjene kad ga ulovi jedan koji ga oće ukokat. Iz nekog razloga to nije učinio odmah, nego je počeo pričat neke bedastoće dovoljno dugo da loš neprimjetno izvuče pištolj iz pjene i ispraši ga valjda sa svih 12 metaka, koliko stane u standardni divljezapadski pištolj u filmovima u kojima glumi Clint. I tak na kraju loš veli isprašenom "Don't talk - shoot!"

...malo OFFTOPIC...standardna scena u 70%, ma kaj 70%, 98,3% filmova kada (obično glavna njuška) bude stjerana u kut. Umjesto da ga upca odmah (uputzaj ga sad, uputzaj ga sad:D :Snajper: ) kiler obično nešt' lamentira, kokodaće okolo, natače viski, pali cigaru i normalno biva ubijen...Eh koliko filmova bi bilo gotovo za pola sata....:D

kozz
06.11.2003., 21:47
Malo patetike pred kraj - a onda ponovo ufuravanje za slijedeću sezonu.

Pitaj boga kad će naši otkupiti treću.

Inače, Kefir je predložio da Bauera ubiju u slijedećoj sezoni - bilo bi stvarno zanimljivo ak' to naprave.

mirrorball
06.11.2003., 21:55
...malo blesavi kraj s obzirom da Palmer preživi...

...Jedva čekam Đeka navučenog na dop u trećoj:) ..kak bude tek onda lud kad mu ga usfali:clint:

Grejp
06.11.2003., 22:23
pa otkupit ce trecu sezonu valjda sljedece godine,,,jedna sezona jedna godina,,,nemre brze nazalost,ionako je tek pocelo u americi (koja btw pusta jednom tjedno)

bauer je legenda,em je rekao cerci da puca,em mu srce dobro ne kuca,em je upuca deset manijakalnih krvozednih zlikovaca zeljnih rata i nafte...
neka vjecno zivi bauer,Jacko.

paški sir i vrhnje
06.11.2003., 22:36
Nephrite kaže:

Legenda, ljudi, legenda.

bogme je jaka scena, ali nije ni blizu onom instant-prosipanju mozga onog nekog ključnog svjedoka sa početka serije...

svjedok: "nemoš ti men ništ! ja imunitet ovo-ono! he-he.."
bauer: *bang*
bauer: "daj mi neku pilu vamo...!"

kozz
07.11.2003., 00:24
Da sam ja urednik TeVeja pustio bih 24 'u komadu' - od sata kad radnja počinje do onog kad prestaje.

ancii
07.11.2003., 02:07
eto kraj serije pisalo veceras...a ja ne skuzih sto crnka napravi s predsjednikovim dlanom :confused:

eh i da...sve bi se on stao rukovat s njom da ona nije tako cute bila heh;)

stitch
07.11.2003., 09:10
Eh, a meni je žao što se Jack ipak nije stigao podružiti s Kate. ;)

Bio bi mnogo mirniji. :D

Grejp
07.11.2003., 10:46
bojim se da bi mu onda srce otkazalo.

Blackadder
07.11.2003., 12:24
paški sir i vrhnje kaže:
svjedok: "nemoš ti men ništ! ja imunitet ovo-ono! he-he.."
bauer: *bang*
bauer: "daj mi neku pilu vamo...!" Ovo sam čak i vidio... Nek se vidi tko je gazda - ak me zovu protiv moje volje, e onda ima da bude po mom!!! :E:D (Ahem - no pun intended! :D)

kozz
07.11.2003., 12:58
ancii kaže:
eto kraj serije pisalo veceras...a ja ne skuzih sto crnka napravi s predsjednikovim dlanom :confused:

eh i da...sve bi se on stao rukovat s njom da ona nije tako cute bila heh;)

Bilo bi fora das su mu dali zaraženo dijete za poljubit. :D

stitch
07.11.2003., 15:51
Ili da je otrovom namazala nešto drugo... ;)

Nephrite
07.11.2003., 21:14
Zadnja epizoda mi je baš zakon. Mogli su komotno i pitat na kraju: "Hoćete li gledati iduću sezonu?"

You can bet your ass I will.

A potez epizode je bil kada je Jacko slomil vrat onom gorili na kraju. MAESTRALNO!!!

Nego će se 3. sezona odmah nastavit od 8:00 ili će proć barem par sati? Mora i Jack odspavat malo. Or does he? Kolko mi znamo taj čovjek uopće ne spava. Ili spava ono kada je na ekranu odbrojavanje zadnjih sekundi između epizoda. To mu je dovoljno da preživi idućih sat vremena.

Probajte odgovor dati uz što manje spojlera (čitaj: BEZ SPOJLERA). Dakle: DA počinje od 8:00 Ili NE počinje kasnije.

ancii
08.11.2003., 01:28
i opet mi nitko nije objasnio sta mu ona uradila s dlanoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooom :(

a bas bi ono htjela znati :misli:

BillGatesMustDie
08.11.2003., 01:36
Nephrite kaže:
Nego će se 3. sezona odmah nastavit od 8:00 ili će proć barem par sati? Mora i Jack odspavat malo.

DA počinje od 8:00 Ili NE počinje kasnije
NE. Počinje kasnije. Puuuuuuunoooooo kasnije...

A što se ove crnke i dlana tiče, čini mi se da su htjeli odmah imati otvorene opcije za nastavak u slijedećoj sezoni, ali su se izgleda predomislili... a tko će ga znati...

Grejp
08.11.2003., 06:41
ancii kaže:
i opet mi nitko nije objasnio sta mu ona uradila s dlanoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooom :(

a bas bi ono htjela znati :misli:

imas nekaj u planu sa tim?

pa vjerojatno neka ljepljiva podloga sa jedne strane a otrov sa druge.

mirrorball
08.11.2003., 11:56
Nephrite kaže:

Probajte odgovor dati uz što manje spojlera (čitaj: BEZ SPOJLERA). Dakle: DA počinje od 8:00 Ili NE počinje kasnije.

...tri godine kasnije...ubi me ali nisam moga izdržat:) :E

Nephrite
08.11.2003., 12:39
mirrorball kaže:
...tri godine kasnije...ubi me ali nisam moga izdržat:) :E :buum:

kozz
08.11.2003., 12:59
vele da treća sezona počinje 2006.

Kaj su s precednikom radili do onda?

Nephrite
08.11.2003., 13:08
kozz kaže:
vele da treća sezona počinje 2006.

Kaj su s precednikom radili do onda? Valjda je preživil.

Nego ova ženska koja ga je zarazila je bila u prvoj sezoni. Zove se Mandy. Valjda je se ovi koji su gledali sjećaju.

kozz
08.11.2003., 13:14
Pogledal sam na službene stranice.

U pitanju je neka flesh-eating bakterija.

Valjda ju Bauer u trećoj sezoni pokušava preobratiti na vegetarijanstvo. :D

Nephrite
08.11.2003., 13:33
Pazi ovo, htjeli su napravit na kraju 2. sezone da je Nina glavni mastermind iza svega, ali su odustali jer su skužili da bi bilo nelogično.

mirrorball
08.11.2003., 14:07
Grejp kaže:
imas nekaj u planu sa tim?

pa vjerojatno neka ljepljiva podloga sa jedne strane a otrov sa druge.

...staaaari način pokušaja atentatova na nekog...Čak ti je jedno vrijeme i naš pokojni diktat...ovaj predsjednik odbijao rukovanja sa raspamećenom masom jer su mu rekli da ga tako oće ubiti...

mirrorball
08.11.2003., 14:09
Nephrite kaže:
Valjda je preživil.

...je preživil' je, i u trećoj sezoni je u utrci za reizbor...

Grejp
08.11.2003., 15:14
Nephrite kaže:
Valjda je preživil.

Nego ova ženska koja ga je zarazila je bila u prvoj sezoni. Zove se Mandy. Valjda je se ovi koji su gledali sjećaju.

gledao sam prvu sezonu ali se nje ne sjecam,kaj je radila?
e nephrite mi mozes poslati avatar od bauera?

Nephrite
08.11.2003., 15:45
Grejp kaže: gledao sam prvu sezonu ali se nje ne sjecam,kaj je radila?
e nephrite mi mozes poslati avatar od bauera? Ona je srušila onaj avion na početku. Pojavilase samo u prve 3 epizode.
Pa mogu, al kak da ti ga dam?
Pošalji mi svoj mail na PM, pa će doć.

kozz
08.11.2003., 16:31
Ako se treća sezona odigrava tri godine nakon ovih 24 sata, koja je poanta kraja druge sezone?

Precedniku najednom padne na pamet: " Čuj, Bauer, sjećaš se ono prije tri godine? Nebi li bilo dobro da mi ipak istražimo ko me to pokušao ubiti? Tek toliko; jer mi je ovih dana jaaako dosadno."

el Duderino
08.11.2003., 16:53
o izem li vam strica. kad vec pricamo o spojlerima- evo vam!!!

SPOJLERČINE VELIČINE TEKSASA

U biti, sve se odnosi na prvu epizodu tako da i nije toliki spojler ali koga briga.
Kate naziva bauera, čujemo ju samo na telefon, i kaže nešto u stilu 'doći ću po svoje stvari tad i tad, nadam se da su spremne. zbogom.'

Kim su KONAČNO maknuli iz nekih dosadnih b zapleta i ubacili ju u PTP. jel tamo radi ko tajnica ili čistačica wca, pojma nemam.

predsjednik palmer je pred krahom predsjedničke karijere...odnosno upleten je u nekakav skandal i popularnost mu je opasno niska.

i, za kraj, sezona će se vrtiti oko spiječavanja terorista koji žele zaraziti svijet nekim gadnim virusom, dakle biološko oružje. Ma gdje smo samo to već vidjeli? :D

ancii
09.11.2003., 01:42
THX grejp i mirrorball :D
mislim nije da sam plavusa ali sam bila distracted prilikom te scene i samo sam vidjela da se rukuje i kasnije sprema ono nesto s ruke u ono nesto metalno heheheheh:rolleyes:
ostalo blank ...
meni je zao sto nisam gledala prvu sezonu...iako su mi tupili kako je super...:bonk:
nevjerni toma eh...

Grejp
09.11.2003., 09:14
pa imas prvu i drugu szonu na devejdeu,ne znam dali ima kod nas ali ako te zanima probaj si nabaviti.

wuk
09.11.2003., 11:38
meni je serija genijalna i pratim ju od pocetka do kraja....
sve epizode!

mozda sam ih 5 ukupno propustio...
meni je super bilo kada je u 1. sezoni hooper (drejzn) pricao srpski...
i stalno se moglo cuti: "tamo je..." "drzi ju..." "pucaj...beži, beži..."

a 2. sezona mi je isto prehjebena!!
totalno sam se zapalio za to...
drzi me napetim od pocetka do kraja...

stvarno je THE SCENa ono kada kim ubije ong tipa...
onak onfuzija... jack razgovara sa cerkom i govori joj da ubije nekog a u isto vijreme mora paziti da hewit ne mrkne onu kuju šeri... i konfuzija...
pucaj!
pucaj jos...

jebeno!

meni je samo na kraju bilo zao mike-a ... kada je covjek pustio s(l)uzu... ja sam htio da mu david oprosti...
pa oprostio je svim onima iz vlade koji su voutali protiv njega...
zasto nije i nasem majkiju oprostio... a ipak mu je pomogo na kraju...

super bi bilo kada bi pistali epizode u realtime-u ...
kada bi epizode stvarno bile od 7-8 i od 3-4 i od 22 - 23...
ja bi ih svejedno sve pogledao :D

mirrorball
09.11.2003., 15:14
wuk kaže:

meni je samo na kraju bilo zao mike-a ... kada je covjek pustio s(l)uzu... ja sam htio da mu david oprosti...
pa oprostio je svim onima iz vlade koji su voutali protiv njega...
zasto nije i nasem majkiju oprostio... a ipak mu je pomogo na kraju...

...ehej..nije ti to jedno te isto...oprostio je članovima kabineta koji su viš-manje postavljeni. recimo to po "stranačkoj liniji", lobiranjima ili slično, dočim je Majk šef kabineta, u prijevodu Palmerova desna ruka, rame za plakanje, najbliži suradnik, najvjerojatnije ga i doveo do predjedničkog položaja - možda i prijatelj već 100 godina...time je njegova "izdaja" 100 put gora...Pa i Palmer ti je sam rekao "...ali od tebe sam očekivao da budeš uz mene do kraja..."

mirrorball
09.11.2003., 15:19
Nephrite kaže:

Mora i Jack odspavat malo. Or does he? Kolko mi znamo taj čovjek uopće ne spava.

...iiiiiiii:eek: kakva blasfemija...strašnooooo.....ZAPAMTI JEDNOM ZAUIJEK: ĐEK NIKADA NE SPAVA! ON JE SUPERHEROJ (NEŠTO KO SAVA KOVAČEVIĆ) A TAKOVI NIKAD NE SPAVAJU... :D

....toliko sam se iznervirao da sam morao vikati....:D

Grejp
09.11.2003., 16:01
jacko spava,o da...kada drzi pistolj,onda moze malo odspavati.

ancii
10.11.2003., 00:00
hmmmm ..samo malo...jack ne spava tek tako...prvo ga netko mora onesvijestiti da bi odspavao....sto niste skuzili :D

kozz
10.11.2003., 00:10
mirrorball kaže:
...iiiiiiii:eek: kakva blasfemija...strašnooooo.....ZAPAMTI JEDNOM ZAUIJEK: ĐEK NIKADA NE SPAVA! ON JE SUPERHEROJ (NEŠTO KO SAVA KOVAČEVIĆ) A TAKOVI NIKAD NE SPAVAJU... :D

Niti idu na WC. :D

robybaggio
10.11.2003., 18:46
Evo i da ja iskomentiram za kraj. Kraj je tocno onakav kakav sam i ocekivao. Sve je spaseno, ali s na kraju nekoga morali ubiti ili gotovo ubiti. Ovaj put to je bio mr. President. zadnji put je riknula Jackova zena. Ako ce i treca sezona biti ovako dobra pristat cu i na "72", a ne samo "48". Long live Jack Bauer!:top:

The Ytse Jammer
10.11.2003., 19:55
robybaggio kaže:
...ali s na kraju nekoga morali ubiti ili gotovo ubiti. Ovaj put to je bio mr. President. zadnji put je riknula Jackova zena. Por favor senor, el presidente estas no muerte... Viva el presidente!!!

ble
11.11.2003., 09:49
Sretnici... ja nisam mogao gledat zadnjih par epizoda... pa sam se morao posluziti sljedecim linkom: http://www.tvtome.com/24/eplist.html

Mlaen
15.11.2003., 22:07
Ja sam pogledao samo zadnjjigžh 5-6 epizora i baš mi je žao što je nijsam gledao cjelu... prvu sezonu uopće bisam gledao...
kad će nova sezona...oće li se nastaviti na ovo?

ZorcJ
20.11.2003., 21:41
Morao sam malo oživiti ovu temu jer je pre brzo umrla: Ajmo hipotetski - da se snima u Hrvatskoj - tko bi glumio Jacka?:D ;) :rolleyes:

BillGatesMustDie
20.11.2003., 22:05
ZorcJ kaže:
Morao sam malo oživiti ovu temu jer je pre brzo umrla: Ajmo hipotetski - da se snima u Hrvatskoj - tko bi glumio Jacka?:D ;) :rolleyes:
Ivo Sanader. (http://izbori.osijek-online.com/images/fotke/velike/slika.jpg)

Mlaen
22.11.2003., 22:10
BillGatesMustDie kaže:

:lol: :top:

a sad spameri nedajte da tema propadne:! Top:
:D:D

Grejp
23.11.2003., 09:35
Ivo Sanader moze biti Palmer, ali Ivo Gregurevic je rodjen za ulogu Jacka Bauera.

ZorcJ
23.11.2003., 11:07
BillGatesMustDie kaže:

Bome ima sličnosti! Hoće li onda Jadranka Kosor biti Kim Bauer?

robybaggio
07.03.2004., 12:55
Sinoć sam oko pola dva naletio na Sloveniji 2 (čini mi se, možda je bila i 1) prvu epizodu prve sezone "24". Ako netko želi opet gledati dok čekamo treću sezonu, neka malo pronjuška po njihovom rasporedu. Možda danas padne nekakva repriza.

Shadowfax
07.03.2004., 13:00
Ja sam nesto cula da je izaso DVD sa svim epizodama ili sam

ja fulala. Al stvarno serija mi je bila zakon.

Uvijek mi je dizalo zivac taman kad je napeto ono kraj :mad:.

robybaggio
07.03.2004., 14:25
Evo saznao sam: svaki dan, od ponedjeljka do nedjelje, oko pola 11 do ponoći (svaki dan drugačije, subotom izgleda nešto kasnije) na SLO2 je 24. Danas je dakle druga epizoda.

mirrorball
07.03.2004., 17:52
Sherry kaže:
Ja sam nesto cula da je izaso DVD sa svim epizodama ili sam

ja fulala.

...istina je da je izašla prva sezona na DVD-u ali ne kod nas - SAD .....

SilentDriver
07.03.2004., 18:24
Ja nemam SLO 1,2

melt
10.03.2004., 11:41
yeah, jucer ovdje kod mene u Ger je pocela 24 - Season 2 :) Vidi se vec u prvoj Epizodi da Bauer nema zivaca za duge razgovore...:D

ZorcJ
10.03.2004., 21:36
Mi čekamo treću sezonu ..... (pretpostavljam po ljetu .....

mirrorball
25.07.2004., 17:39
...evo da malo dignem topic...pogledao ovlaš par scena iz par epizoda...čekam predzadnjih par koje nisam gledajo prvi put...

BTW...jel u SAD-u počelo prokazivanje treće sezone ili još ne? Pročitao sam par postova gore da se treba počet prikazivati tek 2006., što znači da bi je mi bokci mogli gledat tek negdje 2007. što je za TRI godine :eek:

robybaggio
25.07.2004., 20:10
Tek 2006.? Mislim da nije baš tako. Netko mi reče da je već počela. A možda me je i lagao...

ZorcJ
25.07.2004., 21:32
Bas mi je drago da se ratila moja omiljena (proslogodisnja) tema! Treca sezona je vec bila u Americi, a neki dan sam pogledao jedno pet minuta na SKY-ju!

robybaggio
25.07.2004., 23:27
Ajde hvala Isusu, ipak ima nade da ju pogledamo na jesen. Zapravo, sad sam se sjetio! HRT je otkupio treću sezonu. Nema panike! :D

Shadowfax
26.07.2004., 09:39
Cim vidim Kiefera Sutherlanda odma mi prođu trnci :cerek:

Black Hawk Down
30.07.2004., 23:19
Gledam reprizu (1. sezone?) na HTV-u. Serijal je dobar, redateljski i produkcijski čak i inovativan. Ono što me smeta je - i sad ću napisati nešto što će većinu vjerojatno iznenaditi - PREDVIDLJIVOST radnje.

Da predsjednikova žena nešto mulja, moglo se vidjeti već prije 3 epizode, a da je ona nevjesta (a ne mladoženja Reza, sestra joj ili otac joj) ona koja nešto mulja moglo se lako zaključiti već pri početku. Potcjenjuje se inteligencija gledatelja kad se napravi tako da je kriv onaj koji je najmanje sumnjiv. Od njih četvero ona je najmanje sumnjiva - dakle je baš ona kriva. To je jedan od najstarijih trikova. Nismo baš tako glupi.
:)

mirrorball
31.07.2004., 09:28
...jok, to ti je druga sezona...

robybaggio
31.07.2004., 11:43
Black Hawk Down kaže:
Gledam reprizu (1. sezone?) na HTV-u. Serijal je dobar, redateljski i produkcijski čak i inovativan. Ono što me smeta je - i sad ću napisati nešto što će većinu vjerojatno iznenaditi - PREDVIDLJIVOST radnje.

Da predsjednikova žena nešto mulja, moglo se vidjeti već prije 3 epizode, a da je ona nevjesta (a ne mladoženja Reza, sestra joj ili otac joj) ona koja nešto mulja moglo se lako zaključiti već pri početku. Potcjenjuje se inteligencija gledatelja kad se napravi tako da je kriv onaj koji je najmanje sumnjiv. Od njih četvero ona je najmanje sumnjiva - dakle je baš ona kriva. To je jedan od najstarijih trikova. Nismo baš tako glupi.
:)
A sto se ti nisi javio prije nego sad, kad znas da je Marie kriva? Kad si znao, mogao si to podijeliti s nama. Lako je bit general poslije bitke...

mirrorball
31.07.2004., 12:24
robybaggio kaže:
A sto se ti nisi javio prije nego sad, kad znas da je Marie kriva? Kad si znao, mogao si to podijeliti s nama. Lako je bit general poslije bitke...

..ili Cico posle Barića :D

robybaggio
31.07.2004., 18:44
mirrorball kaže:
..ili Cico posle Barića :D
Hm, tako nekako... Iako Cico jos nije poceo pametovati (sto ne znaci da nece). :D

ble
05.08.2004., 01:20
Gledam sto ima novo na HMV-u i kad ono 24: 3 sezona (7 DVD-a)...
http://www1.hmv.co.uk/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=-1;5;-1;-1&sku=220799

Pitam se da li se to da narucit preko Algoritma ili pricekat da dodje na TV...

very special
07.08.2004., 09:50
Cim vidim Kiefera Sutherlanda odma mi prođu trnci :cerek:
:top:

zločesto dijete
17.08.2004., 19:23
Ono,znam da možda nije pravo mjesto za ovo pitanje ali ima li neka druga sezona ove fenomenalne serije?
Jer ovo što je završilo jučer na hrtu je ostalo poprilično nedorečeno...

robybaggio
17.08.2004., 19:46
Ovo je trebalo na televiziju. To je bio kraj druge sezone, a treća sezona se na HRT-u prikazuje ove jeseni.

Crash Overload
17.08.2004., 20:44
I meni je ta serija odlična i gledao sam je i u reprizi. Hvala na informaciji da je snimljena i treca sezona i zanima me dali ce bauer biti i dalje glavni glumac

robybaggio
17.08.2004., 21:43
Crash Overload kaže:
I meni je ta serija odlična i gledao sam je i u reprizi. Hvala na informaciji da je snimljena i treca sezona i zanima me dali ce bauer biti i dalje glavni glumac
A tko drugi? :D

FastAndFurious
19.08.2004., 11:41
ovo spada na topic televizija. šalji dalje....

mirrorball
19.08.2004., 22:28
...a koga baš zanima klikni ođe i saznaj ponešto o 24 (http://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=241) :cool:

Grejp
19.11.2004., 22:49
Nabrijana rollercoaster vožnja kroz svih dvadesetak epizoda.
Predsjednik je na zemlji, grči se....štta slijedi?
ŠttatTAttaa!!!1???

Pon-Čet na HRT2, oko pola 23.
Svakim danom u neko drugo vrijeme.

Jack.Bauer.Rullzzl...kikzzz aSSS

husky
19.11.2004., 23:13
Dosta originalna, malo naivna, vrlo napeta i nadasve gledljiva serija. :D Jedna od (naj)boljih uopce.

Gledati cu obavezno. :top:

Rinna
19.11.2004., 23:24
:cheer: :cheer: vec sam mislila da necu docekati :D

psmtr onima koji tako prekidaju sezonu :mad:

Tyler
20.11.2004., 13:13
Grejp kaže:
ŠttatTAttaa!!!1???

STA??????????? pocinje 3. kod vas??????
a meni ne radi kablovska!!!!!!!!!!!!! :bonk: :bonk:
a i radim do 22h i nema sanse da stignem do 22:30 kuci!! :bonk: :bonk: :bonk:

okrutna sudbino.... :(

robybaggio
20.11.2004., 18:59
Grejp kaže:
ŠttatTAttaa!!!1???

:cool: :cool: :cool:

Napokon... Vrijeme je da zlikovci pate.

ZorcJ
21.11.2004., 15:18
:top: :top:

Aux1
22.11.2004., 16:22
Najbolja serija ikad se vraća (čak mi je bolja i od startreka :o :D )!!!!!!!11!!1 yess :tulum:

(p.s. još nisam gledao prvu sezonu... pitam se dal će ju ikad reprizirat)

wes craven
22.11.2004., 18:27
Ej svaka cast, a propusti bi da nisam pročitao na forumu. Evo minute brojim.

gabal
22.11.2004., 21:56
Ovaj put je definitivno gledam, prve dvije sezone sam propustio jer bi se prekasno uključio pa ne bi kurca razumio. Baš sada idem gledati...

mirrorball
22.11.2004., 22:21
...dobro je počelo...svi su u nekim krizama - od precjednika do Jacka....

Aux1
22.11.2004., 22:31
Odlično počelo... napeto, nabrijano, a Jack čak još nije nikoga ni ubio! :D
Moramo još saznati detalje o tome što je točno predsjedniku. Inače on muti sa doktoricom pa valjda nije totalno još skršen. Baš me zanima što mu se dogodilo sa ženom (Sherry?), da li je u zatvoru?

Kim radi u CTU-u (kak to da je osposobljena za to? Koje je bilo njeno zanimanje prije? Kaj nije bila babysitterica?)
Tony i Michelle su vjenčani. Ćelavi crnac je kolko sam skužio predsjednikov brat. Jack i Kate su bili skupa ali pretpostavljam da su bili razdvojeni kad je Jack na 6 mjeseci otišao undercover kod Salazara pa je pokupio ovisnost i promijenio se. Ali svaka mu čast na volji na kraju epizode. Jacko, ne daj se! :D

P.s. prilično nezgodno što drug lord ima pristup tako opasnom virusu... Kako li ga je samo nabavio? Mislim da ćemo u kasnijim epizodama skužiti da nešto dublje stoji iza toga...

michael_jackass
22.11.2004., 22:42
meni je već sad sumnjiv čelavi crnac (zvučim ko američki policajac :D). mislim da će s njim biti problema. već vidim da će ona lepojka od bandita prijeći na stranu dobra. ali ubiti će joj oca, bar brijem. to su moje prognoze.

Leeloo
22.11.2004., 22:46
A jooooj... tako mi je žao što sam fulala prvu. Nekako sam se potajno nadala da ime repriza oko 4 na HRT1, ali prevarih se, jelte...

Pitanje.

Je li serija počinje od onog trenutka iz zadnje epizode prošle sezone... Kada se ona ženska rukuje s predsjednikom i ovaj padne... ili....?

Pliz hoće li mi neko reći šta se desilio u prvoj?

michael_jackass
22.11.2004., 22:56
salazar je u ćuzi i taman se sprema potpisati dokument po kojem bi ga se premjestilo u manje strožu ćuzu. za uzvrat treba odati sve terorističke čelije s kojima je u kontaktu. ali prilikom čina potpisivanja, naliv-perom prikolje svog odvjetnika. jack je neš napižđen na svijet i znoji se. kim radi kod oca i ima problema s nekim nadobudnim štreberčićem koji stalno misli da mu se svi preveć miješaju u posel. predsjednik je pred debatom i dobro mu je, ali non stop se jebe s nekom doktoricom (ovo možeš shvatiti i doslovno, pošto u jednom trenutku spoji svoje usne s njenima). pred zzo ostavljeno je mrtvo tijelo. saznajemo da je tijelo zaraženo smrtonosnim, mutiranim virusom. neko ostavlja poruku fbi-u da ako u roku od šest sati ne oslobode salazara da će pustiti virus naciji na uvid. neki dečkec je da bi spasil majku i oca i sebe od siromaštva prenesel neku drogu iz meksika. jack se navukaona droge i zato se znoji. ipak, odbija se drogirati, rađe će prirodnim putem srediti stvari u svojoj glavi. kim i njen darling nkaj trebaju reći jacku. brijem da se oće ženiti, ali nikako da mu kažu, jer ovaj nikad nije raspoložen.

ak ti je tu nekaj jasno, svaka ti čast. :D :W

Leeloo
22.11.2004., 23:02
michael_jackass kaže:

ak ti je tu nekaj jasno, svaka ti čast. :D :W

Što jest, jest... svaka mi čast. :raspa: Snašla sam se :D:D
Pa fino se počelo kuhati na sve strane. Daje nagovijest još jedne frustrirajuće sezone. Tako sam frustrirana kad fulim neku.:zmaj:

michael_jackass
22.11.2004., 23:04
Leeloo kaže:
Što jest, jest... svaka mi čast. :raspa:

bravo!!!

Leeloo
22.11.2004., 23:06
michael_jackass kaže:
bravo!!!

I da.... hvala :grli:

gabal
22.11.2004., 23:24
michael_jackass kaže:
salazar je u ćuzi i taman se sprema potpisati dokument po kojem bi ga se premjestilo u manje strožu ćuzu. za uzvrat treba odati sve terorističke čelije s kojima je u kontaktu. ali prilikom čina potpisivanja, naliv-perom prikolje svog odvjetnika. jack je neš napižđen na svijet i znoji se. kim radi kod oca i ima problema s nekim nadobudnim štreberčićem koji stalno misli da mu se svi preveć miješaju u posel. predsjednik je pred debatom i dobro mu je, ali non stop se jebe s nekom doktoricom (ovo možeš shvatiti i doslovno, pošto u jednom trenutku spoji svoje usne s njenima). pred zzo ostavljeno je mrtvo tijelo. saznajemo da je tijelo zaraženo smrtonosnim, mutiranim virusom. neko ostavlja poruku fbi-u da ako u roku od šest sati ne oslobode salazara da će pustiti virus naciji na uvid. neki dečkec je da bi spasil majku i oca i sebe od siromaštva prenesel neku drogu iz meksika. jack se navukaona droge i zato se znoji. ipak, odbija se drogirati, rađe će prirodnim putem srediti stvari u svojoj glavi. kim i njen darling nkaj trebaju reći jacku. brijem da se oće ženiti, ali nikako da mu kažu, jer ovaj nikad nije raspoložen.

ak ti je tu nekaj jasno, svaka ti čast. :D :W OK, ja sam gledao epizodu a mene je zaboljela glava. Možda zato jer nisam pratio ranije sezone pa ne znam likove ni ništa...

Malo pitanje - je li Salazar bio glavni negativac u prošloj sezoni? Malo sam počeo čitati na službenoj stranici tek tako da se upoznam sa likovima i tako to...

robybaggio
22.11.2004., 23:34
Vrlo obećavajući početak. Hrpa potencijalnih zapleta na pomolu. Kako li će sve to strpati u još samo 23 epizode? :D

poirot
23.11.2004., 01:53
Leeloo kaže:
Je li serija počinje od onog trenutka iz zadnje epizode prošle sezone... Kada se ona ženska rukuje s predsjednikom i ovaj padne... ili....? 3 years later

poirot
23.11.2004., 01:58
michael_jackass kaže:
meni je već sad sumnjiv čelavi crnac (zvučim ko američki policajac :D). mislim da će s njim biti problema. Sto posto! A mislim da je posebno nabrijan na to da razvede brata i doktoricu, jerbo bi za crnce bio veliki šok da se prvi crni precednik oženi bjelkinjom:rolleyes: :rolleyes:

A vidi se da je serija mega-uspješna, Jackova kćer više ne izgleda kao girl next door već kao totalna dronfulja:cice: ...not that that's a bad thing :zubo:

Hvala Bogu da su ostavili onu Kate Warner u seriji, žena mi je za :Sex:

BillGatesMustDie
23.11.2004., 04:30
Nije bila loša prva, još me drži ufuranost od prošle sezone. Još sam morao doma svojima objašnjavat tko je tko jer su sve zaboravili. Jedino mi je čudno što je jedini zahtjev puštanje Salazara, nadam se da je još nešto veće iza svega. Glupo je potamaniti pola L.A. samo radi toga.

Prezidentea su prebacili u L.A. pa više ne bi trebalo biti nelogičnosti kao let na relaciji D.C.-L.A. za sat vremena.

(je l' još kome dečko od Kim baca na bijelog Rivalda? Roby? :zubo: )

P.S. Ako netko ima onu sliku sa izbori.tk sa Sanaderom i Jack Bauerom, nek mi javi na PM. Thnx.

Leeloo
23.11.2004., 09:22
poirot kaže:
3 years later

Ahaaaa.... dakle ono u zadnjoj epizodi nije imalo velikog značaja, jer predsjednik 3 godine kasnije živ... ali dobro o virusu je riječ... no dobro čekam večerašnju epizodu...

mirrorball
23.11.2004., 09:46
gabal kaže:

Malo pitanje - je li Salazar bio glavni negativac u prošloj sezoni? Malo sam počeo čitati na službenoj stranici tek tako da se upoznam sa likovima i tako to...

..njet...tamo su bili Arapi i nuklearna bumba, a ovdje su narko karteli i virus...

michael_jackass
23.11.2004., 09:48
Leeloo kaže:
Ahaaaa.... dakle ono u zadnjoj epizodi nije imalo velikog značaja, jer predsjednik 3 godine kasnije živ... ali dobro o virusu je riječ... no dobro čekam večerašnju epizodu...

ono je valjda samo bil nagovještaj sranja.

@ gabal: nije bilo salazara u prošloj sezoni. bar ga se ja ne sjećam.

michael_jackass
23.11.2004., 10:04
Leeloo kaže:
I da.... hvala :grli:

molim. :five:

robybaggio
23.11.2004., 10:17
BillGatesMustDie kaže:

(je l' još kome dečko od Kim baca na bijelog Rivalda? Roby? :zubo: )

P.S. Ako netko ima onu sliku sa izbori.tk sa Sanaderom i Jack Bauerom, nek mi javi na PM. Thnx.
Istina, tip ima koščatu facu i Rivaldo-frizuru, ali ne bih to primjetio da nisi spomenuo. :D

P.S.: Nisam znao da se supersposobni informatički stručnjak za vladine tajne poslove postaje za manje od 3 godine...

kajjaznam
23.11.2004., 10:50
robybaggio kaže:

P.S.: Nisam znao da se supersposobni informatički stručnjak za vladine tajne poslove postaje za manje od 3 godine...

Valjda im je misao vodilja bila: Kakav otac, takva kcer.
Sto joj sve stari moze obavit u 24 sata, onda i ona moze u manje od tri godine postat supersposobni informatički stručnjak za vladine tajne. Valjda. :confused:

michael_jackass
23.11.2004., 10:54
robybaggio kaže:

pa ima mala komodorca od pete godine, nije samo decu čuvala. :D

Leeloo
23.11.2004., 11:31
kajjaznam kaže:
Valjda im je misao vodilja bila: Kakav otac, takva kcer.
Sto joj sve stari moze obavit u 24 sata, onda i ona moze u manje od tri godine postat supersposobni informatički stručnjak za vladine tajne. Valjda. :confused:

Ma to ti je nepotizam u čistom obliku :zubo:

robybaggio
23.11.2004., 12:07
Kuiš ono, ne zna samo tipkati, zna i hackirati sustav. Kuiš ono, prava Bauerica. :D

Tyler
23.11.2004., 16:58
a joj, pa ću se pojest što ne mogu gledati :bang:

Tuvix
23.11.2004., 22:40
poirot kaže:
Hvala Bogu da su ostavili onu Kate Warner u seriji, žena mi je za :Sex:

MALI SPOILERČIĆ

Uf al će se netko razočarat:(

michael_jackass
23.11.2004., 23:33
kaj mislite, koja je to tajna o anne the dotore?