PDA

View Full Version : Ljubavna magija

stranice : 1 2 [3] 4

Anida
24.10.2010., 17:18
Pa to, da mu dam odmah ili ne, hoću se zaljubiti...itd.

Sa dam-ne dam si ti počeo, možemo zanemariti.

E, a ovo drugo, gdje je razlika ako cura pita za spell da se netko zaljubi u nju ili ja pitam da se ja zaljubim u nekog? :ne zna:

Baphomet
24.10.2010., 17:59
Sa dam-ne dam si ti počeo, možemo zanemariti.
Ako ti je tako lakše...

E, a ovo drugo, gdje je razlika ako cura pita za spell da se netko zaljubi u nju ili ja pitam da se ja zaljubim u nekog? :ne zna:
Pa zaljubi se, ko ti brani. Bar je to ženama lako, nađi nekog i umisli si svašta o njemu i eto, zaljubljena si.

Anida
24.10.2010., 18:16
Ako ti je tako lakše...

Pa zaljubi se, ko ti brani. Bar je to ženama lako, nađi nekog i umisli si svašta o njemu i eto, zaljubljena si.

Za muški šovinizam postoji Muški kutak.

-Sylvia-
24.10.2010., 19:13
How To Cast Magic Spells (http://www.youtube.com/watch?v=vsMPYBNfExc)

Baphomet
24.10.2010., 20:08
How To Cast Magic Spells (http://www.youtube.com/watch?v=vsMPYBNfExc)
:rofl:

Ova izgleda k'o da je napušena, valdja od one suhe trave :D

Kamael
26.10.2010., 14:35
Evo bit ću iskrena.Ne treba mojoj prijateljici,sestri itd.treba meni.
Znam da je tema već bila.ali trebam nešto učinkovito.
Već 3 godine volim jednu osobu i spremna sam sve učiniti za nju. :cerek:
Imate li kakav DJELOTVORAN love spell? (može i na pp)
Bez suvišnih komentara,molim.Ajde prije nego poludim.
Hvala.

Pa ako si ruzna nista ti nece pomoci ....znas skupi kakvih para pa se sredi malo utegni...
Uglavnom mi smo ti muskarci mnogo jednostavni:D

-Sylvia-
26.10.2010., 20:12
love spell <3

Best Night: Friday
Best Moon: Full

Things you will need:
*1 sheet of lined paper
*1 Red pen or marker
*1 letter envelope
*your favorite perfume
*your favorite shade of red lipstick
*a few Pink or Red flower petals

Write out the qualities you want in a lover on the sheet of paper using the pen.

Next spritz the paper with your perfume.

Fold the paper and place it in the envelope.

Now take the flower petals, hold them in your RIGHT hand. Envision yourself happy and in love, squeezing the petals tight in your hand. Keep envisioning this scene.

Drop the petals into the envelope. Seal the envelope closed and seal the whole spell with a kiss. Apply the red lipstick and kiss the envelope!!

Place in a safe place. NEVER open it again, if you do this will break the spell.

*NOTE: DO NOT USE CHARACTERS/QUALITIES SPECIFIC TO A CERTAIN PERSON. THE SPELL WILL NOT WORK THAT WAY!!!!

-Sylvia-
26.10.2010., 20:25
Easy Love Spell

Needed:
*Pen
*White Paper
*Pink Candle

Time:Friday Night

On a Friday evening, light your pink candle. With your favorite pen and a white piece of paper, write your first name and your lovers last name. Draw a circle around the names and close your eyes and meditate on what you want (the two of you together, how happy you will be, etc.) Repeat three times:

"Our fate is sealed
We are one
So mote it be
It is done!"

Watch your pink candle for at least 15 minutes while meditating about the person you want and the wonderful love you will have together. If possible, meditate until the candle burns out. You may also use a larger candle and do the spell every night for seven nights, meditating 15 minutes each night.

Baphomet
26.10.2010., 21:04
Nije da svi znaju engleski, ajd se malo potrudi pa prevedi.

Begemotica
27.10.2010., 07:55
Pa ako si ruzna nista ti nece pomoci ....znas skupi kakvih para pa se sredi malo utegni...
Uglavnom mi smo ti muskarci mnogo jednostavni:D

Gluposti, nakon odgovarajuće količine alkoholnog pića ružnoću neće ni primjetiti. :D

qwertzuiopq
27.10.2010., 12:05
razumijem te, i ja to pokusavam nac, znam za poticaje - tj. da ti on kaze da te voli, ako te voli... za rastuceg mjesec da mjesecu svaku noc kazes 3 puta njegovo ime.

Baphomet
27.10.2010., 12:23
razumijem te, i ja to pokusavam nac, znam za poticaje - tj. da ti on kaze da te voli, ako te voli... za rastuceg mjesec da mjesecu svaku noc kazes 3 puta njegovo ime.
Glupost

-Sylvia-
27.10.2010., 18:58
Nije da svi znaju engleski, ajd se malo potrudi pa prevedi.

ma svi znaju engleski, neda mi se prevodit

Baphomet
27.10.2010., 19:37
Onda bar napiši odakle si kopirala jer je običaj da se stavi internet adresa sa koje se copy/paste tuđi tekst.

-Sylvia-
27.10.2010., 21:00
evo stranica

http://www.everythingunderthemoon.net/love-spells.htm

Noemi
27.10.2010., 22:57
Sram vas bilo. Banda crnomagijašica koja želi zarobiti nevinog čovjeka protiv njegove volje. :mudri:

Zar nemate ni malo moralnih vrijednosti koje bi vas spriječile u činjenju zla?

Sva sreća da spelovi ne postoje i da ih se može vidjeti samo na filmovima inače bi svi nadrapali.

Nego, ima jedna zanimljiva anegdota kad je mlada cura došla kod vještice i pitala ju kako da napravi da dečko poludi za njom, vještica je jednsotavno rekla "Daj mu p...." :D

Nije djelovalo :tuzni: Sto sad?:ne zna:

:D

Anida
28.10.2010., 08:01
Nije djelovalo :tuzni: Sto sad?:ne zna:

Kažem ja njemu da to tako ne ide :kava:

E, sad se bacaš na ruže, parfeme i crvenu šminku ili šaputanje njegovog imena na mjesečini :D

Baphomet
28.10.2010., 08:34
Tko vas ne zna...

No to je samo još jedan problem na internetu, pošto ne znamo pozadinu izjava koje se ovdje pojavljuju skloni smo povjerovati svemu što se piše. Kad bi se upoznali sa pozadinama vaših slučajeva našli bi nemagijske razloge zašto je to tako kako vi tvrdite. A to opet povlači za sobom da je prije uporabe bilo kakvih magijskih sredstava potrebno pripremiti povoljnu klimu sa "zemaljskim" metodama. Npr. ako nekoga maltretirate i onda ga pokušate vratiti magijskim sredstvima teško da će vam išta od toga uspjeti jer ste prije toga uložili puno veću količinu energije kako bi tu osobu odagnali od sebe.

:kava:

Lyndra
30.10.2010., 19:42
Za ove kojima ovakve gluposti padaju na "pamet"...zamislite se na trenutak u situaciji da Vas netko želi pridobiti protiv vaše volje, netko koga ne volite, netko koga ne podnosite, netko koga ne želite blizu sebe, onda to više ne zvuči tako zabavno, zar ne?

Nitko ne mora ništa protiv svoje volje jer se drugom tako hoće, za sve postoji zašto i zato pa i za to zašto netko ne želi biti s nekim tko bi htio biti s njim, i tu se zaustavite i poštujte tuđu volju jer posljedice mogu biti totalno suprotne od onih kako ste ih zamislili, a samo ćete vi najviše odgovarati za njih, bilo kad i na bilo koji način, s (moš mislit) magijskim djelovanjem kao i bez njega.

-Sylvia-
31.10.2010., 14:14
mozes probati magiju svijece. to ti je najjednostavnije

skip-e
05.11.2010., 21:18
nejde to tako. kod ljubavnih carolija se radi o postupku u dva koraka: 1. "otvoriti" srce osobe za koju se zanimas; 2. sebe "staviti" u to srce.

ove djecije igrice sigurno nisu efektivne.

-Sylvia-
05.11.2010., 21:24
nejde to tako. kod ljubavnih carolija se radi o postupku u dva koraka: 1. "otvoriti" srce osobe za koju se zanimas; 2. sebe "staviti" u to srce.

ove djecije igrice sigurno nisu efektivne.

de objasni kako se to radi

koka_8
09.11.2010., 17:48
molim vas da me neko ne osuđuje,al u totalnom sam očaju..
molim vas ako tko zna nekog zna tko radi ljubavnu magiju nek mi pošalje na pp...stvarno mi je potrebno unaprijed zahvlajujem:ne zna::confused:

cmok_1
09.11.2010., 19:17
your angel bok!!
poslala sam ti poruku na pp ali ti je prebukiran pa nemožeš primiti.:ne zna:
molim te ako mi mižeš dati broj od maga jer sam stvarno više očajna,bila bih ti jako zahvalna na odgovoru..
ako još tko ima kakav broj nek mi pošalje...puno hvala:p

Mila_78
11.11.2010., 23:57
Najveća magija jest Ljubav sama i ljubavnost je jedino čemu u životu trebate težiti, tada vam ničega neće nedostajati jer ''ljubav rađa ljubav''.

Ovo o čemu pričate je trgovanje svojom svetom božanskom energijom sa ''onima'' koji će vam to dobro ''naplatiti'' i, naravno, prevariti, jer je nemoguće oživjeti iluziju...U toj ste igri vi neminovni i jedini gubitnici.

"Budi ljubavi dostojan ako želiš da budeš ljubljen." (Goethe)

''Ljubav je kao jaka vatra. Nikakva voda je ne može ugasiti. Čak ni krv." (Ivan Pregelj)

"U ljubavi ne stradaju samo ljudi koji su mehkog srca, nego, naprotiv, najviše stradaju baš oni koji umjesto srca nose svoju grubu sebičnost, svirepu želju da osvoje i potrebu da despotski zavladaju." (Jovan Dučić)

"Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe." (Kahlil Gibran)

"Ljubav je uvijek otvorenih ruku. Otvorenih ruku dopuštate ljubavi da dolazi i odlazi kako želi, slobodno, jer bi ona to ionako činila. Ako pokušate zarobiti ljubav, shvatit ćete da držite samo sebe." (Leo Buscaglia)

"Sloboda postoji samo kada je ljubav prisutna, onaj tko voli cijelim svojim bićem, osjeća se slobodnim" (Pablo Neruda) (http://bs.wikiquote.org/wiki/Ljubav)

lost2
12.11.2010., 09:31
YourAngel, pp ti je pun. Možeš li ga isprazniti, molim te.

tuzan123
12.11.2010., 11:36
pozdrav..i ja sam više očajan..želim svoju ljubav nazad..znam da me voli..ali nas je moja ljubomora uništila..ali znam da mogu bit drugačija..znam to..ali trebam pomoć ljubavne čarolije..i zato vas molim da mi pošaljete na pp brojeve ljudi koji se time bave..unaprijed hvala..

mala-zena
30.11.2010., 12:27
koju magiju svijece?

gibellini
09.12.2010., 22:53
pozdrav..jel zna netko nekog ko se bavi s ljubavnom magijom..i dal stvarno djeluje?

Serena
25.12.2010., 16:11
ovako,nisam inače na ovom pdf-u,nisam nikakva osoba za magiju ali ova tema mi je upala u oko,naime vidim da se gro ljudi interesira za ljubavnu magiju.

ima jedna cura koja je živi u mom kvartu u zagrebu,iako ja tamo više ne živim,sad po mojoj procjeni ima možda oko 26 godina,koja se bavila tom magijom u smislu da je pomagala drugima. napominjem da cura podrijetlom nije iz hrvatske i da je tu magiju povukla od nekog iz obitelji koliko sam čula.

stvar je u tome da je desetak ljudi koje ja iz viđenja znam bilo kod nje i svaki put je bilo uspješno,a cura nikad nije naplaćivala niti uzimala darove zahvale koje su joj nosili,nego je govorila da je ona dužna iskoristiti naslijeđe koje ima.
sad ne znam koje metode su bile u pitanju,valjalo bi se raspitat jel cura jos radi i koju magiju je koristila :ne zna:

Sacreus
25.12.2010., 16:28
Kako bi, koji trazite pomoc/rjesenje ljubavnom magijom percipirate da to funkcionira? Napravi se ritual i ceka da se desi to sto zelite?

_el_diablo_
28.12.2010., 22:58
Imam i ja tu knjigu...očajna knjiga. Da bi stvar bila još gora imam i još nekoliko sličnih od istog izdavača ("Kako postati vještica","Magija prstenova","Gospodar svijeća"....itd., evo to je moj grijeh, ako ih ko hoće kupit' neka se javi).

Nekada sam i ja mislio da je to oblik crne magije, ali...moje mišljenje se dijelom promjenilo. Mislim da je licemjerno od ljudi da govore o nekakvom crnomagijaštvu a sami se šminkaju, lijepo oblače, friziraju, čak i čitaju...samo da bi dobili naklonost suprotnog spola. Zašto bi uporaba magije bila nešto drugačije?

Gothica....to da ce ti se to vratiti 10 puta (ili kao što "moderne" vještice vole reći tri puta, a ni sami nemaju pojma odakle im takva glupost) jednostavno ne može biti točno. To su stvari sa kojima se plaše mala dječica. Jer ako je magija stvar prirode onda bi tako što bilo totalno neprimjereno prirodnim zakonima o očuvanju energije. Eventualno, i to ako postoji karma, to ti se može jednom vratiti, jer izgleda da u prirodi vlada zakon ravnoteže i zakon o očuvanju energije.

I da, moguće je raznim obredima na neku osobu koja nas interesira, ali, ako kod te osobe nema niti najmanje zanimanja za vas onda je taj magijskih trud skoro pa uzaludan. Mislim da su efikasniji rituali kojima se oblikuje svoja osobnost (a time i privlačnost za suprotni spol) nego rituali kojima se pokušava mjenjati svoja okolina

Ne mogu reci da se slazem s tobom....zato sto tvoje tvrdnje nikako nisu tocne....istina je da se sve vraca 10 puta gore ili bolje,ovisno o tome kako se osjecas ,kako razmisljas itd.Isto tako karma se moze vracati vise puta do god ju ajmo tako rec "ne odradis".....I ako je magija u pitanju onda se moze napraviti nesto n asilu jer nebi bzvz bila magija....isto tako onda ne razumijem cemu magija sluzi...

Baphomet
29.12.2010., 07:16
Ne mogu reci da se slazem s tobom....zato sto tvoje tvrdnje nikako nisu tocne....istina je da se sve vraca 10 puta gore ili bolje,ovisno o tome kako se osjecas ,kako razmisljas itd.Isto tako karma se moze vracati vise puta do god ju ajmo tako rec "ne odradis".....I ako je magija u pitanju onda se moze napraviti nesto n asilu jer nebi bzvz bila magija....isto tako onda ne razumijem cemu magija sluzi...
To što citiraš sam napisao prije 7 i po godina. Knjige sam u međuvremenu poklonio.

Ajd se ti lijepo odluči zašta se i kako se vraća pa probaj opet nešto napisati jer je ovo poprilično nerazumljivo.

Prvo ti se vraća, pa se onda vraća zavisno o raspoloženju, pa se vraća zbog karme, pa mađijanje na silu.

Sacreus
29.12.2010., 17:21
isto tako onda ne razumijem cemu magija sluzi...

A jesi pokusao razumjeti? :)

gibellini
05.01.2011., 17:06
bok..
jel zna itko nekog tko bi mi mogao pomoći u vračanju bivše ljubavi..

gibellini
12.01.2011., 16:52
bok,
dal mi je neko spreman napraviti ljubavnu magiju i da bude djelotvorno i ja sam mu spreman platiti ali tek kad vidljivo da je djelovalo..javite se na pm..

Private spice
14.01.2011., 12:42
Ima li itko iskustva s gospođom Tomislava Brezović iz Karlovca?
moze i na pp.

Sacreus
16.01.2011., 22:37
bok,
dal mi je neko spreman napraviti ljubavnu magiju i da bude djelotvorno i ja sam mu spreman platiti ali tek kad vidljivo da je djelovalo..javite se na pm..

Zanimljiva ponuda... ti poslije lako kazes da nije djelovalo i ne platis :)

zakon braće
16.01.2011., 23:14
moze i na pp.
mom frendu je radila i pomogla mu je..a on je dobio broj od njegove susjede kojoj je isto vratila muža..

zakon braće
16.01.2011., 23:16
moze i na pp.

mislim da ona radi samo na preporuku jer i ja ju trebam a nema više nitko njen broj..imaš možda ti da mi ga pošalješ,fakat sam čuo da je dobra!

zakon braće
16.01.2011., 23:18
moze i na pp.

Zanimljiva ponuda... ti poslije lako kazes da nije djelovalo i ne platis :)

jel ima netko kakav broj jer ja trebam isto pomoć??

gibellini
17.01.2011., 12:59
može i meni broj od gospođe Tomislave brezović?

zakon braće
17.01.2011., 14:10
jel ima netko kakav broj jer ja trebam isto pomoć??

ja zvao i ne uzima lovu!rekla mi je sve na telefon..čak i da imam problema sa vidom što ne može znat jer me nikad nije vidjela..

cmok_1
17.01.2011., 16:11
ja zvao i ne uzima lovu!rekla mi je sve na telefon..čak i da imam problema sa vidom što ne može znat jer me nikad nije vidjela..

može i meni broj na pp...tnx

Private spice
17.01.2011., 18:34
mislim da ona radi samo na preporuku jer i ja ju trebam a nema više nitko njen broj..imaš možda ti da mi ga pošalješ,fakat sam čuo da je dobra!

'zakon braće;ja sam sada zvao,ništa ne naplaćuje i javilo mi se troje ljudi kojima isto nije uzela ništa a pomogla im je i nisam čuo da uzima pare zaista i kako se može lažno predstavljat ne razumijem opće??kako želiš meni je rekla da nikve novce ne uzima nezz jesi ju zvao i ko ti je to rekal..'

Ej.zakon brace pa daj onda posalji broj ak' vec nista ne na placuje!
Thanks man!

shanon
17.01.2011., 19:44

Jel mogu dobiti i ja broj na pp. Please

hvala :)

Aurora205
17.01.2011., 19:55
molim vas broj od te tomislave molim ko god ima i meni triba pomoc u vracanju molim vas hvala svima

gibellini
18.01.2011., 17:50
eto ja zvao tomislaavu i meni je rekla da će me to koštati 500kn tak da netko tu laže?

shanon
20.01.2011., 12:45
Da li uopće itko ima sa bilo kim pozitivna iskustva? Može i na pp

Noemi
20.01.2011., 17:17
jel ikome palo na pamet traziti pomoc od nekoga da ga prodje zaljubljenost, opsesija, potreba za osobom koja je otisla, umjesto da zeli natrag svoju igracku ?:)

cmok_1
20.01.2011., 19:45
jel ikome palo na pamet traziti pomoc od nekoga da ga prodje zaljubljenost, opsesija, potreba za osobom koja je otisla, umjesto da zeli natrag svoju igracku ?:)

mislim da bi to bilo najpametnije:rofl::top:

Sacreus
21.01.2011., 06:44

Pa naravno da nije... to bi podrazumijevalo da ljudi nisu sebicni i da druge ne dozivljavaju kao svoje igracke koje nemaju pravo na slobodu i svoje postupke, nego sluze da zadovolje njihove potrebe/zelje...

Fascinantna mi je ta percepcija ljubavi u kojoj se drugu stranu navodi/prisiljava na nesto protiv njene volje :confused:

alannah27
21.01.2011., 14:12
molim neku dobru dušu da i meni pošalje broj od tomislave na pp

tuzan123
21.01.2011., 20:20
pozdrav..dali zaista netko ima pozitivnih iskustva sa magijom i dal mu je uspjela..može i na pp.

cmok_1
21.01.2011., 20:54
pozdrav..dali zaista netko ima pozitivnih iskustva sa magijom i dal mu je uspjela..može i na pp.

također!!!!:ne zna::s

Michelle_
22.01.2011., 17:48
Pozz svima,

Ja nisam imala iskustva s magijom ( ako uopšte postoji), ali s obzirom na moju sadašnju situaciju posegnula sam za telefonom i nazvala vidovnjakinju. Naravno, dogovorila termin i posjetila je. Da ne duljim. Konkretan razlog prekida između mene i mog dečka ne postoji. Dugo vremena smo skupa, ja djevojka iz grada ( liberalna, ambiciozna, kulturna, tetovirana:o) , on dečko seljačkog porijekla.Gazimo u tridesete, nismo znači balavi, fakultetski obrazovani, financijski neovisni. Volimo se najviše na svijetu. Njegova familija, "mrtvi" padaju da nismo skupa. Prije Nove zaručili smo se i on se odlučio na život samnom bez familije. Međutm od 2.1 kao da je u zemlju propao. Tek prije tri dana se javio i počeo da me oslovljava s "drugarice". KAd tad nisam doživjela nervni slom, neću nikada. Čak mi je rekao da ima novu djevojku. To je bio on, ali nije bio ON. Nakon razgovora s vidovnjakinjom, saznala sam da je neko podmetnuo- napravio crnu magiju da nas zauvijek rastavi. Još uvijek ne znam šta da vjerujem. I vjerujem i ne vjerujem. Ona mi predlaže da napravi "obred pomirenja" za nas dvoje i skine tu magiju. Bojim se svega. Ako je ko imao sličnog iskustva, neka se javi. Ja bih se rado borila protiv zla, ali crv sumnje me proganja što ako ipak i ova mene navodi na zlo?

shanon
22.01.2011., 18:13
Michelle, i kod mene je, nazalost jako slicna situacija. Osim sto nema drugu i u kontaktu smo, ali isto iznenadni i neocekivan prekid zbog njegovih. Cak su nam i datumi bliski :(

Michelle_
22.01.2011., 18:17
U principu, od početka znam za neslaganje njegove familije. Ali on se trudio "zanemariti" to. Mada znam da ga je to uvijek bolilo. Ali od kad smo se sreli nekako znamo da smo jedno za drugo za sva vremena. Ovaj preokret me totalno izbacio iz takta. Ne znam uopće ni da li ima drugu ili je to samo napakovana priča. Mislim da me previše voli da bi se snašao za tako kratko vrijeme, osim ako taj crna magija stvarno djeluje. Lijep pozdrav.

shanon
22.01.2011., 19:05
I njegovi su se protivili od kad je rekao za mene, a nikad me nisu ni upoznali. I njega je to cijelo vrijeme boljelo, ali je ipak bio tu... I onda odjednom... prekid.

anamala
23.01.2011., 09:05
Kod koje si vidovnjakinje bila?

shanon
23.01.2011., 10:31
Michelle, ja iskreno ne vjerujem da ima drugu. Ne mozes tako brzo naci nekog drugog, narocito ako nekog volis. A da kojim slucajem ima, zasto bi ti to govorio ako zna da ce te to povrijediti.
Mozes mi se javiti na pp ako zelis :) Mislit cu na tebe da sve bude u redu

Noemi
23.01.2011., 12:48

sto znaci pozitivno iskustvo s magijom? da se osjecas slobodno i dobro i da mozes nastaviti dalje u zivotu nakon prekida, ili da osobu koja vise ne zeli biti dio zivota nesto svede na objekt koji ti sjedi do nogu kao pudlica?:misli:

samo da rascistimo pojmove pa da znamo o cemu pricamo :)

Tara7
23.01.2011., 12:56
Imam zbilja jedno glupo pitanje....jel mogu ljudi nesvjesno baciti na tebe neku lošu ljubavnu magiju, tj jel mogu ukrasti tvoj dio kolača, ne mislim primjer da ti netko ukrade tvog dečka/curu nego jednostavno da ukrade tvoju sreću, jer se može to tako?

Michelle_
23.01.2011., 15:34
Imam zbilja jedno glupo pitanje....jel mogu ljudi nesvjesno baciti na tebe neku lošu ljubavnu magiju, tj jel mogu ukrasti tvoj dio kolača, ne mislim primjer da ti netko ukrade tvog dečka/curu nego jednostavno da ukrade tvoju sreću, jer se može to tako?

Mislim da oni u ovim momentima ( ako je ta magija istinita ), ne misle na mene ni njega nego na ono što oni smatraju da je "najbolje za njega". Fuj toliki promitivizam!

Shanon hvala ti puno na razumijevanju, užasno je sve ovo. Javim ti se

gibellini
24.01.2011., 20:57
ej..čuo sam nešto o Đini..sa jaruna je..dal možda itko ima njezin broj i kakva su iskustva sa njom...

Noemi
24.01.2011., 20:58
ej..čuo sam nešto o Đini..sa jaruna je..dal možda itko ima njezin broj i kakva su iskustva sa njom...

ovo je magija i mistika, ne escort :rofl:

kao-normalna
24.01.2011., 22:51
Michelle, meni se dogodilo nešto slično...točno lani u ovo vrijeme. bez nekog konkretnog razloga me ostavio nakon duge i dobre veze. živjela sam kod njega vikendima, više od godinu dana. odjednom me ostavio, reko mi da me više ne voli i 2,3 mjeseca kasnije sam saznala da ima drugu i da se ona doselila kod njega!:confused:
njegov najbolji prijatelj mi je rekao da to nije nikakva bivša i sl. nego neka nova i da zapravo i on ne zna kako se to sve zbilo.
nekidan sam saznala da je ta cura muslimanka (on-bivši živi u Bosni) i nemojte me krivo shvatit, nemam ništa protiv tih ljudi, ali znam da se oni puno bave tom magijom i da je to tamo jako rašireno...onda sam počela čitati ove stranice...
da citiram njegovu sestricnu - oni su svi poludili u toj kući!
godinu dana sam se pitala zašto, šta, kako, a sad mi sve vuče na to...:confused:

Michelle_
26.01.2011., 23:10
Lijepo pozdrav svima...

Još uvijek očajno stanje i gore! Poslao mi je jebeni sms u kom kaže da ga više ne zovem i ne šaljem poruke, posebno ne kasno jer bi mogao imati problema (wtf?)... To je bio odgovor nakon moje poruke, napisane u deset ujutro. Nemam običaja slati poruku u kasne sate. Ovo sve je jako žalosno i tužno. Opet sam zvala vidovnjakinju i traži naše slike da započne taj "obred pomirenja" odnosno da ukloni blokade. Ja se još uvijek predomišljam i živa jedem. Da nije diazepana, ne bi mogla funkcjonisati. Ovo nije moj svijet, stvarno.

Michelle_
26.01.2011., 23:14
Michelle, meni se dogodilo nešto slično...točno lani u ovo vrijeme. bez nekog konkretnog razloga me ostavio nakon duge i dobre veze. živjela sam kod njega vikendima, više od godinu dana. odjednom me ostavio, reko mi da me više ne voli i 2,3 mjeseca kasnije sam saznala da ima drugu i da se ona doselila kod njega!:confused:
njegov najbolji prijatelj mi je rekao da to nije nikakva bivša i sl. nego neka nova i da zapravo i on ne zna kako se to sve zbilo.
nekidan sam saznala da je ta cura muslimanka (on-bivši živi u Bosni) i nemojte me krivo shvatit, nemam ništa protiv tih ljudi, ali znam da se oni puno bave tom magijom i da je to tamo jako rašireno...onda sam počela čitati ove stranice...
da citiram njegovu sestricnu - oni su svi poludili u toj kući!
godinu dana sam se pitala zašto, šta, kako, a sad mi sve vuče na to...:confused:

Jel to bila stalno veza na daljinu ili si i ti živjela u Bosn, pa vikendima dolazila? Ne znam stvarno, kažu ima puno toga ali evo ja se prvi put suočavam i još uvijek i vjerujem i ne. Kažu najbolnije iskustvo je kroz vlastitu kožu. Ja sad samo Boga molim da to nije to samnom, jer zaista ne želim. Ali kao što ti kažeš "miriše" na to i još ti onda neko da potvrdu...

Frenkki
27.01.2011., 01:59
jel ima neko da se kuzi u tu ljubavnu magiju molim da se javi na pm

kao-normalna
27.01.2011., 13:36
Jel to bila stalno veza na daljinu ili si i ti živjela u Bosn, pa vikendima dolazila? Ne znam stvarno, kažu ima puno toga ali evo ja se prvi put suočavam i još uvijek i vjerujem i ne. Kažu najbolnije iskustvo je kroz vlastitu kožu. Ja sad samo Boga molim da to nije to samnom, jer zaista ne želim. Ali kao što ti kažeš "miriše" na to i još ti onda neko da potvrdu...

ja živim u RH, on u Bosni, vikendima sam išla kod njega, dakle stalno je bila veza na daljinu. ne znam što bih mislila o tome...nisam sigurna da je to sve išlo prirodnim putem. meni je prošlo već dosta vremena pa mi sad to i nije toliko bitno, ali što se tebe tiče, ja bih ti savjetovala da mu se uopće ne javljaš, nemoj se dodatno ponižavati. a za tu vidovnjakinju, kako bi to trebalo funkcionirati? samo na daljinu? naplaćuje li se i ako da, kako?

Natthali
27.01.2011., 16:24
Lijepo pozdrav svima...

Još uvijek očajno stanje i gore! Poslao mi je jebeni sms u kom kaže da ga više ne zovem i ne šaljem poruke, posebno ne kasno jer bi mogao imati problema (wtf?)... To je bio odgovor nakon moje poruke, napisane u deset ujutro. Nemam običaja slati poruku u kasne sate. Ovo sve je jako žalosno i tužno. Opet sam zvala vidovnjakinju i traži naše slike da započne taj "obred pomirenja" odnosno da ukloni blokade. Ja se još uvijek predomišljam i živa jedem. Da nije diazepana, ne bi mogla funkcjonisati. Ovo nije moj svijet, stvarno.

Okreni stranicu i misli na sebe. Pusti tog čovjeka neka ide tamo kamo je krenuo.

Ne postoji nešto što se ne može preboljeti. Početak će biti težak kao i svaki.
Nađi neke interese koji te ispunjavaju; bavi se nečim što će ti odvući misli od nastale situacije i "jebenog sms-a".
Pusti vidovnjakinje i njihove obrede jer tvoj obred je najjači i najdjelotvorniji.

Ne možemo neke bitke dobiti ali možemo postići i dobiti puno više no što smo mislili.

Noemi
27.01.2011., 16:53
Lijepo pozdrav svima...

jesam ja tebi poslala pm? :misli: biti ce da jesam...

guraj po svom, posalji zeni slike, pusti da ovo isise i zadnju kap energije iz tebe, svu zivotnu radost, fokusiraj se na ono cega nema, zacahuri se u patnju i unisti si zivot :top: pa kada te za koju godinu ili par mjeseci iz ogledala pogleda starica praznih ociju, ispijenog lica, a on bude i dalje tamo gdje je...biti ce kasno.

nakon ove babe vracare, preporucam okrenuti se tarot majstorima,najbolje onim preko telefona, obilaziti vidovnjake, moze i do brace na srebrnjaku...pa kada financijski i egzistencijalni problemi zamijene one srca mozda se trgnes.

sto god bilo, ako je, napravljeno, hranis to na ovaj nacin. trgni se. istusiraj se, ako treba pokupi stvari i otidji u drugi grad, putuj, napravi nesto za sebe.

posveti se sebi...a ako odes traziti pomoc, trazi je u smislu lakseg preboljevanja i zivljenja punim zivotom dalje.

sve drugo je gubitak vremena i zivotne energije.

Klepsidra
27.01.2011., 19:44
Polako vas dvije, iako ste napisale predivne postove bas onakve kakve bih i ja napisala, ipak mislim da je Michelle sad toliko tesko da ne moze razumno misliti. Ipak…emocije su emocije, ta svi smo voljeli, možda neke koji nisu ni zasluživali nasu ljubav, neke koji nisu zasluživali da trosimo sate a kamoli mjesece i godine na njih…no, sudbine su sudbine…Sve nas u zivitu ceka skola na svim putevima pa tako i na ljubavnim. Svi smo mi prosli ljubavne patnje i boli…pa tako i ja, ravno tri puta. Poslije drugog puta odlučila sam da putujem i svako putovanje me “oživljavalo”, sretala sam na njima raznih ljudi….upisala sam fax i tak trosila vrijeme na fax dozivljavajuci ga nesto kao uz put.Putujuci stekla sam prijatelje sirom svijeta, a i posao zahvaljujući faxu dobila u drugom gradu i tu srela trecu ljubav…razočarala se nakon godinu i onda preselila u drugi grad i evo me di sam tu sam. Super mi je…iako sam sama, ali zivim punim zivotom: planinarim svaki vikend, putujem, srecem razne osobe, uzivam u novim poznanstvima, volim koketirat….imam 34. G. i da sam se udala za jednog od te trojica bila bih veoma nesretna.A jos sam mlada i udaja može cekat. Mentalitet našeg naroda je takav da cim premasis 30 godina a nesto ne ostvaris tipa udaje ili fakulteta onda je s tobom sve završeno…
Draga moja…zelim ti da sto prije prebolis muškarca koji ti je nanio bol. Vjeruj mi…nista se ne doganja bez raloga i vjeruj da je to za tebe najbolje i da te ceka neko mnogo bolji, ljepši i pametniji. Nemoj se zamarati gdje je i s kim je. Njegova stvar sto god da je. Vidovnjaci i gatare ne mogu ici protiv Bozije odredbe. Mogu ti pomoci na kratko, ali ako ste oboje sudjeni nekome drugom onda tu nema sta da se radi…i nema sile, rada na pomirenju i slicno sto bi ucinilo drugačije. Vjeruj samo da se to desilo za tvoje najbolje dobro i da te ceka neko mnogo bolji. I vidjeces…jednog dana kad pomislis da si patila za njim samo ces se nasmijati…

Puno srece ti zelim.

visoka_peta
27.01.2011., 20:59
Istina, lijep savjet.

cmok_1
27.01.2011., 21:09
slažem se !!!!!!!
i kako se kaže poslije kiše dolazi suunce !!!!!!:):cerek:

Michelle_
27.01.2011., 22:58
Hvala svima na iscrpnim postovima svima. Na neki naćin ste upravu. I na putu sam da ostavimm sve iza sebe (bar mislim tako). Inače sam klasična Vaga koja cijeli život nešto vaga, a tako i sad s ovom jako bolnom i očajnom situacijom. Najsretnija bih bila da sam u mogućnosti odseliti negdje, negdje gdje mogu početi neki novi život. Jedan od roditelja mi je neopkretan i jako bolestan, tako da sam i ja "paralizovana" tu gdje jesam.
Znam da vrijeme liječi sve, ali valjda u ovim godinama pada mnogo teže nego kad sam bila mlađa. Neko ruši svijet u sekundi....
Klepsidra nadam se da ovo jeste za moje dobro... A mog čovjeka ću teško preboliti.
Ne znam ko me je pitao da ne citiram ponaosob sad, oko ove vidovnjakinje. Da sve funkcjonira na daljinu. Ona zahtjeva samo slike. Novac - koliko mogu i koliko mislim da treba da dam. I to kad se riješi. Non stop mi odzvanjaju njene riječi u glavi : " Ne bih ti pomagala da ti on nije suđen. Ne bi te na silu spajala, nego samo ću očistiti "to" a ostalo je na vama. " Dragi moji znam da zvučim očajno i patetično, ali nadam se da razumijete. Lijep pozdrav.

Klepsidra
28.01.2011., 13:13
Poslala sam ti privatnu poruku.
Nemoj se sikirati.
:)

mistik2010
29.01.2011., 09:50
Michelle, jako mi je žao zbog tvoje situacije i u potpunosti se slažem sa ljudima koji su ti putem ovog foruma izrazili tako lijepe riječi potpore. I ja ti želim sve najbolje jer sam prošla sličnu ljubavnu patnju prije par godina i nisam ga nikako mogla preboljet pune dvije godine. Užas!
Ako ti nije problem, bi li mi mogla na PRIVATE napisati broj telefona od te vidovnjakinje i reći mi odakle je? Trenutno sam isto u ne baš zavidnoj situaciji i treba mi njena pomoć.... jer nisam upućena u to da li sve vidovnjakinje imaju tu sposobnost "mirenja", odnosno rješavanja situacije preko slike ili datuma rođenja ili kako god?! da li one samo vide budućnost ili mogu i pomoći? HVALA I SRETNO!:)

snjezrom
05.02.2011., 17:47
Baš zanimljiva tema za mene u trenutnoj situaciji. DAkle...zaljubih se...do ušiju, preko ušiju, iznad korjena glave i tako dalje. Jasno vam je sve...nisam to očekivala na ovaj način, iznenadni, razorni, potresni...što god. Ljubav doslovce na prvi pogled, zar to još postoji?
No...ja zauzeta, on zauzet, klasična priča, već tisuću puta prožvakano i ispričano. Ali, ovo je moja priča, pa time ona za mene ima svoju dimenziju i svoju bitnost.
Počela zvati horoskope, tarote...i sve to skupa...jer sam se pogubila u trenutku. Prvo ne mogu vjerovati da se mogu tako zaljubiti, a drugo, još luđe da ću od početka patiti i da ću zvati okolo vidovnjake i slično.
I od jednih tih vidovnjaka jedna me je nazvala natrag i rekla..."vidim da se kod njega rađaju veliki osjećaji", radi to i to da bi se nešto i dogodilo.
Razmišljala sam, o Bože, zar da na taj način zadobijem nečiju ljubav....i kakva je to ljubav...da li se radi o ljubavi ili ovisnosti...čemu to? Ljubav je sama po sebi magija, kada je slobodna, kada je otvorena, kada je čista kao suza...ako postoji kao takva...postojat će i usrećiti svakoga od nas...ako se ne ostvari, znači da nije bila suđena...ako se ostvari uz pomoć magije, znači da je prisila i da nije slobodni izbor nekog čovjeka.
Odustala sam istog trenutka od tako nečeg...bit će što će biti i ako neće biti, ja tu ne mogu ništa. SAsvim sigurno ne želim nekoga vezivati za sebe protiv njegove volje...jer to onda ne bi bila ljubav...ne....definitivno, ljubav mora biti sloboda izbora....

jeca pereca
18.02.2011., 02:28
molim vas i meni br ako ima tko od gdje tomislave??!!! moze na pp... unaprijed zahvalna.

cmokcmok
19.02.2011., 08:09
I ja trazim osobu koja se bavi ljubavnom magijom. Al tesko naci pravu osobu. Kontaktirao sam jednog gdin Zlatka i jos neku gospodu, i jedan i drugi trazu iznad 10.000 kn.
Jel ima ovdje nekoga ko je koristio takvu uslugu, koliko ste platile i jel mozete nekoga preporuciti?

cmokcmok
19.02.2011., 14:29
Vidio sam da ta tema vec postoji, ali trebao bi hitno neka iskustva. Cijene itd. :s

visoka_peta
19.02.2011., 20:45
I šta bi zaista bili zadovoljni kada bi na taj način pridobili osobu koju želite, protiv njene volje?

cmokcmok
20.02.2011., 16:58
I šta bi zaista bili zadovoljni kada bi na taj način pridobili osobu koju želite, protiv njene volje?

Nije to tema dali bi bio zadovoljan ili ne, vec dali ima netko iskustvo s time.

visoka_peta
20.02.2011., 18:08
Znam jako dobro da to nije tema...samo postavljam pitanje na koje sam očekivala odgovor sa da ili ne...

Annari
20.02.2011., 18:27
Okanite se ovakvih stvari za vlastito, a i tuđe dobro...

cmokcmok
21.02.2011., 07:44
Okanite se ovakvih stvari za vlastito, a i tuđe dobro...

Zasto? Sto se moze dogoditi?

visoka_peta
21.02.2011., 11:31
Može se dogoditi sve samo ne ništa dobro, vjeruj mi....nije sreća dobiti nekoga protiv njegove volje

Annari
21.02.2011., 16:01

Pa uključi logiku, da li se može izroditi nešto dobro u vezi gdje je druga 'voljena' nam osoba dovučena u nju protiv svoje volje? A da to ni ne zna. Možda će se u početku i ponašati zaljubljeno, ali nakon nekog vremena može nasati mnogo problema.

Pročitala sam negdje ovakav slučaj: u jednoj takvoj vezi, gdje je jedna osoba bila privučena magijom, nestalo je ljubavi (u biti prave ljubavi nikad ni nije bilo) i ta osoba nikako nije mogla otići iz te veze, nešto ju je držalo, a da nije ni sama znala što.

Može čak ispasti da se ta osoba koju privučeš počne ponašati neprirodno i ludo, počne ti smetati i ne možeš je se otarasiti na kraju. U krajnjem slučaju učiniš i sebe i nju nesretnim.

Prava ljubav je slobodna i nenasilna, a ljubavna magija je neka vrsta nasilja i oduzimanje slobode:flop:.

Baphomet
21.02.2011., 16:11
Ma ništa ti se ne može dogoditi.

Kao što se ništa ne dogođa onima koji su se oženili jer je žena zatrudnila ili je netko ušao u vezu jer mu se osoba fizički sviđa a nakon toga ta osoba dobila 50 kila a i dalje su u vezi.

Jel' šminkanje, uređivanje i isticanje svojih fizičkih atributa u smislu zavađanja suprotnog spola nešto strašno zbog čega možeš poludjeti? Mislim da nije a sistem je isti. :D

cmokcmok
21.02.2011., 21:12
Ma ništa ti se ne može dogoditi.

Kao što se ništa ne dogođa onima koji su se oženili jer je žena zatrudnila ili je netko ušao u vezu jer mu se osoba fizički sviđa a nakon toga ta osoba dobila 50 kila a i dalje su u vezi.

Jel' šminkanje, uređivanje i isticanje svojih fizičkih atributa u smislu zavađanja suprotnog spola nešto strašno zbog čega možeš poludjeti? Mislim da nije a sistem je isti. :D

ok, i kako i gdje naci pravu osobu za to?:ne zna:

GoSSipGirl-
21.02.2011., 22:30
ne mogu vjerovati da netko u 21.stoljecu stvarno vjeruje u ovakve gluposti :rolleyes:

lucis
21.02.2011., 23:45
I ja trazim osobu koja se bavi ljubavnom magijom. Al tesko naci pravu osobu. Kontaktirao sam jednog gdin Zlatka i jos neku gospodu, i jedan i drugi trazu iznad 10.000 kn.
Jel ima ovdje nekoga ko je koristio takvu uslugu, koliko ste platile i jel mozete nekoga preporuciti?

Što će ti to? Zar se ne pouzdaš dovoljno u svoj šarm ili ga možda nemaš pa ti treba kompenzacija:rofl:

Baphomet
22.02.2011., 07:03
ok, i kako i gdje naci pravu osobu za to?:ne zna:
Pa, skoro pa nikako. Uglavnom su sve razni šarlatani koji ti samo žele pokupiti novac. A oni koji to mogu imaju pametnija posla od petljanja u tuđe sudbine :D

Badi'a
22.02.2011., 12:23
Sirijusli mi nije jasno što čovjeka natjera da potraži ovakvu pomoć :ne zna:
Čak i da to jest moguće, zašto bi želio biti s nekim za koga znaš da ne želi biti s tobom? :confused:

Može li mi netko objasniti?

Baphomet
22.02.2011., 12:32
Pa svi mi radimo stvari koje želimo i koje ne želimo. Ne vidim razloga zašto bi u tom području života bilo nešto drugačije.

Badi'a
22.02.2011., 12:38
Ok, ali ovdje nije stvar da su nekoga okolnosti natjerale da radi nešto što mu nije naj, već da se svjesno utječe na tuđu volju.
Nisam govorila o ljudima na koje se utječe, već o onima koji to pokušavaju učiniti -da li je stvar manjka samopouzdanja? ili je nešto drugo u pitanju?

Baphomet
22.02.2011., 12:41
Svjesno utječeš na tuđu volju i kad se šminkaš, i kad dobiješ posao za koji su se i drugi kandidirali...itd.

Badi'a
22.02.2011., 13:25
Kako sam znala da će taj argument izletiti :D Ok, to stoji, no šminka nikoga ne prisiljava da učini nešto što je suprotno od onoga što želi, može eventualno biti poticaj.
Kada pričamo o ovakvoj magiji, to je ravno prisili jer osoba gubi mogućnost izbora, dok sa šminkom i ostalim svakodnevnim primjerima izbor ostaje, samo se modificira (ever so slightly :mig:)

Baphomet
22.02.2011., 15:48
Nije mi jasno zašto se ljudi toliko zgražaju nad time. Pretpostavljam da je to zato jer još uvijek postoji nekakva bajka o ljubavi i o onome što ona jest.

Pa svakodnevno nailazimo na razne prisile. Pošto se baviš Tarotom onda je čitanje Tarota drugoj osobi jedan vid prisile jer joj govoriš šta smije a šta ne smije raditi. Prisilno nam uzimaju novce u vidu raznih nameta. Prisilno 50 ljudi izgubi posao da bi ga jedna osoba dobila. Itd

Još nisam naišao na magiju koja bi mogla natjerati čovjeka da direktno pod utjecajem magije nekoga ubije ili oženi. Smatram da je to nemoguće.

Badi'a
22.02.2011., 15:54
Još nisam naišao na magiju koja bi mogla natjerati čovjeka da direktno pod utjecajem magije nekoga ubije ili oženi. Smatram da je to nemoguće.

Zato sam gore i napisala 'pod uvjetom da je ljubavna magija 4 real' (ili nešto slično tome). Ni ja ne vjerujem u takvu vrstu prisile, ali očito da neki ljudi ovdje vjeruju, pa me zanimalo zašto uopće posežu za time :mig:

Pošto se baviš Tarotom onda je čitanje Tarota drugoj osobi jedan vid prisile jer joj govoriš šta smije a šta ne smije raditi.

I beg to differ, ja savjetujem, nitko nije prisiljen poslušati savjet; dobije informaciju i ima izbor što dalje učiniti s njom, dok u ovome o čemu pričam(o) (valjda pričamo o istoj stvari :ne zna:) izbor ne postoji.

sto_sad
22.02.2011., 20:22
Nije mi jasno zašto se ljudi toliko zgražaju nad time. Pretpostavljam da je to zato jer još uvijek postoji nekakva bajka o ljubavi i o onome što ona jest.

Pa svakodnevno nailazimo na razne prisile. Pošto se baviš Tarotom onda je čitanje Tarota drugoj osobi jedan vid prisile jer joj govoriš šta smije a šta ne smije raditi. Prisilno nam uzimaju novce u vidu raznih nameta. Prisilno 50 ljudi izgubi posao da bi ga jedna osoba dobila. Itd

Ti uvijek sve izokrećeš. Sjećam se kad sam bila mala i gledala filmove, takvi su ispali opasni. :D

Baphomet
22.02.2011., 21:26
Zato sam gore i napisala 'pod uvjetom da je ljubavna magija 4 real' (ili nešto slično tome). Ni ja ne vjerujem u takvu vrstu prisile, ali očito da neki ljudi ovdje vjeruju, pa me zanimalo zašto uopće posežu za time :mig:
Pa naravno da je for real ali kao što ne možeš natjerati krumpir da rodi u sred pustinje bez vode tako ne možeš ni proizvesti reakciju ako nema minimalnih preduvjeta za to.

I beg to differ, ja savjetujem, nitko nije prisiljen poslušati savjet; dobije informaciju i ima izbor što dalje učiniti s njom, dok u ovome o čemu pričam(o) (valjda pričamo o istoj stvari :ne zna:) izbor ne postoji.
Eh, lijepo je tako oprati ruke od svega no stvar je ipak malo drugačija. Onaj koji gleda u Tarot se mješa u sudbinu pitača i na indirektan ili direktan način usmjerava njegov život. Ako mu kažeš da nešto mora učiniti kako bi mu bilo bolje on će to i učiniti, pogotov jer dolaze u sugestibilnom stanju pošto su došli zbog nekog problema u životu. Pa tko to ne bi napravio?

Ovaj me tvoj odgovor podsjetio na kršćane koji kažu da nam je Bog dao slobodnu volju a na nama je da odlučimo idemo li u Pakao ili Raj :D

Eto, to je moje razmišljanje. Prisile ponekad mogu biti i suptilne ;)

Baphomet
22.02.2011., 21:29
Ti uvijek sve izokrećeš. Sjećam se kad sam bila mala i gledala filmove, takvi su ispali opasni. :D
Je, uvijek su bili opasni oni koji tjeraju na razmišljanje :D

Badi'a
23.02.2011., 00:23
Eh, lijepo je tako oprati ruke od svega no stvar je ipak malo drugačija. Onaj koji gleda u Tarot se mješa u sudbinu pitača i na indirektan ili direktan način usmjerava njegov život. Ako mu kažeš da nešto mora učiniti kako bi mu bilo bolje on će to i učiniti, pogotov jer dolaze u sugestibilnom stanju pošto su došli zbog nekog problema u životu. Pa tko to ne bi napravio?

Ovaj me tvoj odgovor podsjetio na kršćane koji kažu da nam je Bog dao slobodnu volju a na nama je da odlučimo idemo li u Pakao ili Raj :D

Eto, to je moje razmišljanje. Prisile ponekad mogu biti i suptilne ;)

Idemo već skroz u off topic, ali dobro, samo još ovaj post, iako me zaista zanimao odgovor od nekoga tko traži pomoć ljubavne magije da vrati...bla,bla... You get my drift.

Iz vlastitog iskustva znam da većina ljudi nije u stanju poslušati dobar savjet, a zaista se radi o savjetu, jer imaju neke svoje motivacije i rezonaciju koji ih vode. Pogotovo kada se radi o takvom sugestibilnom stanju (tu se potpuno slažem), saslušati će, skužiti da će ukoliko poslušaju savjet zaista sebi poboljšati situaciju, no ipak to ne učine jer protiv sebe, svog karaktera, svojih nekih dubljih želja, u tom trenutku ne mogu. Kad bi svi automatski mogli učiniti što im kažem, bila bi milijunašica :mig: Ja mogu pokazati put, no pitaoc ga mora proći.

Čini mi se da različito doživljavamo tematiku, odnosno da ja imam dojam da kod ovakve magije osoba u pitanju nije samo pod sugestijom već pod prisilom. Možda mala, ali meni bitna razlika.

Anida
23.02.2011., 06:53
šminkanje, uređivanje i isticanje svojih fizičkih atributa
kad se šminkaš

Šminkanje se ne može usporediti s "ljubavnom magijom".
Da bi ti se osoba koja te inače ne privlači svidjela sa šminkom, potrebna su najmanje još dva faktora (mrak+alkohol). A i to sve prođe do ujutro.

Ova vrsta utjecaja koju ljudi pokušavaju vršiti na druge osobe trebala bi imati duži efekt i lišiti osobu bilo kakve mogućnosti rasuđivanja i izbora.

Baphomet
23.02.2011., 07:09
Može se usporediti sa obmanom putem koje se postiže svoj cilj. Uostalom, kad u muškog navale hormoni isto se isključuje racionalni dio mozga i čovjek ne može normalno rasuđivati.

lost2
23.02.2011., 07:16
Ljubavna magija je ko push up grudnjaci :rofl:- kad se skine, sve se raziđe :rofl:

Ne vjerujem ja da išta takvo uopće postoji. A i ako postoji, mođda nekoliko ljudi na svijetu znade kako ju činiti da bude učinkovita.

Baphomet
Idemo već skroz u off topic, ali dobro, samo još ovaj post, iako me zaista zanimao odgovor od nekoga tko traži pomoć ljubavne magije da vrati...bla,bla... You get my drift.

Iz vlastitog iskustva znam da većina ljudi nije u stanju poslušati dobar savjet, a zaista se radi o savjetu, jer imaju neke svoje motivacije i rezonaciju koji ih vode. Pogotovo kada se radi o takvom sugestibilnom stanju (tu se potpuno slažem), saslušati će, skužiti da će ukoliko poslušaju savjet zaista sebi poboljšati situaciju, no ipak to ne učine jer protiv sebe, svog karaktera, svojih nekih dubljih želja, u tom trenutku ne mogu. Kad bi svi automatski mogli učiniti što im kažem, bila bi milijunašica :mig: Ja mogu pokazati put, no pitaoc ga mora proći.

Čini mi se da različito doživljavamo tematiku, odnosno da ja imam dojam da kod ovakve magije osoba u pitanju nije samo pod sugestijom već pod prisilom. Možda mala, ali meni bitna razlika.
Malo smo off jer sam morao povuću nekakvu paralelu sa sličnim stvarima za koje se ne smatra da spadaju u domenu utjecaja na izbore koje činimo svaki dan dok ja smatram da se radi o sličnoj stvari.

Bio netko sa nama zbog ljubavne magije, novca, izgleda ili karaktera uvijek se nađe neki razlog.

Mene ne čudi da ljudi posežu za time kako bi bili sa nekim, zašto ne, ako se oboje osjećaju sretni nakon toga nije bitno kako je do toga došlo. Netko će reći da je jedna strana pod prisilom dok ako tu stranu pitaš ona će reći da je ludo zaljubljena :D

Baphomet
Ljubavna magija je ko push up grudnjaci :rofl:- kad se skine, sve se raziđe :rofl:
Al' bilo je lijepo dok je trajalao :D

lost2
23.02.2011., 07:17
Hoću reći, to je isto obmana :D

Netko će reći da je jedna strana pod prisilom dok ako tu stranu pitaš ona će reći da je ludo zaljubljenaDa, sve ovisi o kutu gledanja.
Da znam da je pouzdana, ja bih ju upotrijebila, ali samo da dobijem ono što želim kako bih se osvetila za nešto. Znam, nisko, ali nisam uračunljiva trenutno :D

Anida
23.02.2011., 07:19
Može se usporediti sa obmanom putem koje se postiže svoj cilj. Uostalom, kad u muškog navale hormoni isto se isključuje racionalni dio mozga i čovjek ne može normalno rasuđivati.

Ti muški hormoni su onda krasan izgovor za bilo što. Uostalom, zar žene nemaju hormone? Ako netko stavi dobar parfem a meni su mirisi bitan faktor, meni će se skroz isključiti racionalni dio i bit ću obmanuta?

Šminkanju kao usporedbi tu jednostavno nije mjesto. Ljubavnu magiju prije možeš usporediti sa Rohypnolom - koja je razlika između usipavanja toga nekom u piće i ljubavne magije? Prvo se zove silovanje, zašto ne i ovo drugo? A ako ljub. magiju usporedimo sa silovanjem, a šminkanje se ne može usporediti sa silovanjem, onda se ni šminkanje ne može usporediti sa ljubavnom magijom.

Zato stoji pitanje moralnosti, opravdanosti i motivacije osobe koja je spremna to učiniti i na to bi mogla odgovoriti osoba koja se tom metodom poslužila ili se ima namjere poslužiti.

Baphomet
23.02.2011., 07:28
Ti muški hormoni su onda krasan izgovor za bilo što. Uostalom, zar žene nemaju hormone? Ako netko stavi dobar parfem a meni su mirisi bitan faktor, meni će se skroz isključiti racionalni dio i bit ću obmanuta?
Upravo tako. Svakodnevno se oba spola služe različitim metodama obmane kako bi došli do seksa.

Šminkanju kao usporedbi tu jednostavno nije mjesto. Ljubavnu magiju prije možeš usporediti sa Rohypnolom - koja je razlika između usipavanja toga nekom u piće i ljubavne magije? Prvo se zove silovanje, zašto ne i ovo drugo? A ako ljub. magiju usporedimo sa silovanjem, a šminkanje se ne može usporediti sa silovanjem, onda se ni šminkanje ne može usporediti sa ljubavnom magijom.
Kao što rekoh, ako pitaš drugu osobu da li je sretna i zaljubljena ona će reći da jest dok ako pitaš nekoga pod utjecajem Rohypnolom kako se osjeća čisto sumnjam da ćeš dobiti smislen odgovor.

Zato stoji pitanje moralnosti, opravdanosti i motivacije osobe koja je spremna to učiniti i na to bi mogla odgovoriti osoba koja se tom metodom poslužila ili se ima namjere poslužiti.
Na to možemo svi odgovoriti jer smo sigurno bili u situaciji kad bi željeli upotrijebiti bilo kakva sredstva da dobijemo ono što želimo. Jedina je razlika što kod nekoga to traje par minuta a kod nekoga godinama.

Uzalud ti moralnost i opravdanost kad se nalaziš na vjetrometini emocija.

Badi'a
23.02.2011., 07:29

Hvala Anida :s Ovo je bio i moj point, samo se očito ne znam tako dobro izraziti :mig:

Anida
23.02.2011., 07:40
Upravo tako. Svakodnevno se oba spola služe različitim metodama obmane kako bi došli do seksa.
Nije upravo tako jer ono što sam ja rekla jest da sve osobe zadržavaju dio racionalnog u sebi bili pod utjecajem šminke/parfema/alkohola i imaju mogućnost izbora. Za razliku od ljubavne magije.

Kao što rekoh, ako pitaš drugu osobu da li je sretna i zaljubljena ona će reći da jest dok ako pitaš nekoga pod utjecajem Rohypnolom kako se osjeća čisto sumnjam da ćeš dobiti smislen odgovor.

Osoba pod utjecajem Rohypnola se vjerojatno neće ničega ni sjećati, pa joj je možda bilo i dobro. Tko zna. Ako joj je bilo dobro, znači da je takva vrsta "zavođenja" bila opravdana i može se kao metoda izjednačiti sa dotjerivanjem?

Na to možemo svi odgovoriti jer smo sigurno bili u situaciji kad bi željeli upotrijebiti bilo kakva sredstva da dobijemo ono što želimo. Jedina je razlika što kod nekoga to traje par minuta a kod nekoga godinama.

E tu se varaš. Itekako ima osoba koje neće upotrijebiti "bilo kakva sredstva" da bi dobile ono što žele. Ne ako je cijena takva.

Uzalud ti moralnost i opravdanost kad se nalaziš na vjetrometini emocija.

Na taj način osoba može samoj sebi opravdati bilo kakav čin.

Bio netko sa nama zbog ljubavne magije, novca, izgleda ili karaktera uvijek se nađe neki razlog.

Ako ovo znači da je tebi svejedno je li žena s tobom zbog novca ili karaktera u redu, ali većini ljudi to nije svejedno.

Baphomet
23.02.2011., 07:50
Nije upravo tako jer ono što sam ja rekla jest da sve osobe zadržavaju dio racionalnog u sebi bili pod utjecajem šminke/parfema/alkohola i imaju mogućnost izbora. Za razliku od ljubavne magije.
Kao što rekoh prije, ljubavna magija ne može natjerati čovjeka da radi suprotno svojim uvjerenjima. Nije magija čarobni štapić sa kojima se može tek tako mjenjati ljudska priroda. Toga ima samo u filmovima.

Osoba pod utjecajem Rohypnola se vjerojatno neće ničega ni sjećati, pa joj je možda bilo i dobro. Tko zna. Ako joj je bilo dobro, znači da je takva vrsta "zavođenja" bila opravdana i može se kao metoda izjednačiti sa dotjerivanjem?
A možda su u šumi, tko zna. Ako se neće sjećati ne može ništa ni govoriti o tome.

E tu se varaš. Itekako ima osoba koje neće upotrijebiti "bilo kakva sredstva" da bi dobile ono što žele. Ne ako je cijena takva.
Jel'? Ako ti je netko blizak bolestan i kad su isrcpljena sva konvencionalna sredstva zar nećeš posegnuti za bilo kakvim alternativnim sredstvima, uključujući i magiju, samo kako bi taj ozdravio?

Ako ovo znači da je tebi svejedno je li žena s tobom zbog novca ili karaktera u redu, ali većini ljudi to nije svejedno.
Tipično. Kad se ne zna šta više reći onda se ide ad hominem.

Badi'a
23.02.2011., 07:55
Kao što rekoh prije, ljubavna magija ne može natjerati čovjeka da radi suprotno svojim uvjerenjima. Nije magija čarobni štapić sa kojima se može tek tako mjenjati ljudska priroda. Toga ima samo u filmovima.

Mislim da je tu ključna razlika, jer sam, primjerice, ja krenula od pretpostavke da može (opet, ukoliko je 4 real), kao što i ljudi koji traže takve usluge isto vjeruju.

Zbog toga ti možeš strpati šminkanje i slično pod isti koš, a ja ne. Različite su nam premise, tu je problem :mig: :D

Anida
23.02.2011., 08:01

Tu se slažem. Ali možemo govoriti o ljudima koji žele vratiti otišlu ljubav. Ako je tu nešto bilo, onda se ljubavnom magijom može i vratiti.

A možda su u šumi, tko zna. Ako se neće sjećati ne može ništa ni govoriti o tome.
Možda se ni osoba pod magijom neće baš sjećati nakon što ju prođe.

Jel'? Ako ti je netko blizak bolestan i kad su isrcpljena sva konvencionalna sredstva zar nećeš posegnuti za bilo kakvim alternativnim sredstvima, uključujući i magiju, samo kako bi taj ozdravio?
U tom slučaju nitko nije oštećen. Usporedba bi bila na mjestu da postaviš pitanje bih li nekome izvadila bubreg da spasim voljenu osobu. A i tada usporedba nije na mjestu jer pitanje života i smrti nije izjednačivo ni usporedivo s ljubavnim kemijanjem.

Tipično. Kad se ne zna šta više reći onda se ide ad hominem.
Da sam htjela ići ad hominem, bila bih se osvrnula na "vjetrometinu emocija". Ali nisam.
Rekla sam "ako je tebi svejedno" isključivo zato jer si ti taj tko je to izjavio. Inače ne vjerujem da je svejedno ni tebi ni bilo kome drugome.

Baphomet
23.02.2011., 08:04
Mislim da je tu ključna razlika, jer sam, primjerice, ja krenula od pretpostavke da može (opet, ukoliko je 4 real), kao što i ljudi koji traže takve usluge isto vjeruju.

Zbog toga ti možeš strpati šminkanje i slično pod isti koš, a ja ne. Različite su nam premise, tu je problem :mig: :D
Pa da, za mene su to sve načini utjecaja na okolinu. A kao i za svaki drugi način utjecaja tako je i za magiju bitno da ti željeni rezultat bude u domeni utjecaja jer da nije tako mislim da bi Pišekica svaki dan bila pred drugim vratima raznih magičara :rofl:

Badi'a
23.02.2011., 08:20
... mislim da bi Pišekica svaki dan bila pred drugim vratima raznih magičara :rofl:

Ok, nisam baš do te mjere mislila ići, no vraćanje osobe sa kojom više nisi u vezi je isto prisila -ta osoba ne želi biti sa tobom, ti se služiš magijom da ju vratiš, u prijevodu, prisiljavaš ju/ga da bude sa tobom iako sam(a) to ne bi izabrao/la.
Na to se referiram, ne na Pišekice (imaš zbilja čudan ukus :p ), Angeline i slično.

EDIT: Još mi nitko nije odgovorio na prvotno pitanje. :(
Ajmo ekipa koja traži magove, zašto to radite?

Baphomet
23.02.2011., 08:37
Tu se slažem. Ali možemo govoriti o ljudima koji žele vratiti otišlu ljubav. Ako je tu nešto bilo, onda se ljubavnom magijom može i vratiti.

Možda se ni osoba pod magijom neće baš sjećati nakon što ju prođe.
Pa, pretpostavljam da je isti efekt kao kad se otrijezniš ili kad prekineš dugogodišnju vezu koja nije nikako išla. "Šta je meni ovo trebalo..." itd.

U tom slučaju nitko nije oštećen. Usporedba bi bila na mjestu da postaviš pitanje bih li nekome izvadila bubreg da spasim voljenu osobu. A i tada usporedba nije na mjestu jer pitanje života i smrti nije izjednačivo ni usporedivo s ljubavnim kemijanjem.
Mislio sam na osjećaj koji netko proživljava u tom trenutku. Pretpostavljam da je sličan osjećaj kod ljudi koji nekoga žele vratiti nazad.

Da sam htjela ići ad hominem, bila bih se osvrnula na "vjetrometinu emocija". Ali nisam. Rekla sam "ako je tebi svejedno" isključivo zato jer si ti taj tko je to izjavio. Inače ne vjerujem da je svejedno ni tebi ni bilo kome drugome.
Pa to i rekoh, analizira se moj karakter umjesto da se pokaže šta je sporno u izjavi koju napisah.

Anida
23.02.2011., 09:03
Ajmo ekipa koja traži magove, zašto to radite?

Da bi dobili nekog tko ih (više) neće.

Uzroci:
manjak samopouzdanja
očaj
sociopatizam

edit: u svakom slučaju osobama koje bi to napravile dobro bi došla stručna pomoć.

Badi'a
23.02.2011., 09:58
Da bi dobili nekog tko ih (više) neće.

Uzroci:
manjak samopouzdanja
očaj
sociopatizam

edit: u svakom slučaju osobama koje bi to napravile dobro bi došla stručna pomoć.

Ok, ovo sve je jasno svakome sa minimalnim odmakom, pa tako i meni, no s razlogom pitam baš njih koji to rade jer me zanima kako si to racionaliziraju , a vjerujem da postoji neka racionalizacija svega toga.

sto_sad
23.02.2011., 18:35
Je, uvijek su bili opasni oni koji tjeraju na razmišljanje :D

Nema to veze sa razumom. :)

cmokcmok
13.03.2011., 17:45
Zna netko dali ovo funkcijonira?

http://www.youtube.com/watch?v=3VxiuWNMGTk

Baphomet
13.03.2011., 19:12
Na funkcionira. Probao ja sa Pišekicom i nije mi došla već je našla drugog.

SystematicChaos
13.03.2011., 20:30
Na funkcionira. Probao ja sa Pišekicom i nije mi došla već je našla drugog.

Joooj pa i ja sam isto probao s Pisekicom.... Kako to onda funkcionira? tko ima vecu jabuku? :misli: Bit ce se jadna zbunila :zubo:

Ni-ni16
19.03.2011., 12:27
Davno sam cuo kako se voljena zena moze pridobiti uz paljenje pramena njene kose.
Da li bi mi netko mogao preciznije reci kako se to radi?

mistik2010
19.03.2011., 18:56
ma kako se to uopće radi? i djeluje li? jel tko probao??? mene toga čisto strah,,,:rolleyes:

Lady Mona
19.03.2011., 23:57
ma joj ta vaša ''crna magija'' postoji samo u filmovima, ako ti se netko sviđa a ti njemu ne, odustani, postoji netko ko će ti uzvratit osjećaje. mi bi to sve ''na brzinu'' ali ljubav ako postoji doći će, ne možeš ti nikog natjerat da te voli. nema nikakve magije. e bilo bi (u početku samo) fora kad bi imali čaroban štapić ljubavi i tako začarali nekog kog želimo, poslije bi nam to dosadilo jer nebi bilo zanimljivo ''osvajat'' nekoga... kapirate? :D

VOLI I BIT ĆEŠ VOLJEN!

ivanazg252
21.03.2011., 07:11
Slucajno sam naisla na stranicu www.TAROTOMANIJA.com (http://www.TAROTOMANIJA.com) i nazvala njihov SOS centar i nevjerojatno je sto oni mogu vidjet...nije mi jasno kako oni znaju moju proslost? I kako su mi uspjeli pomoc oko ljubavi?
:mig:

visoka_peta
21.03.2011., 08:13
Ov mi tako miriše na reklamu:kava:

Baphomet
21.03.2011., 08:32
Naravno da je reklama kad su joj sve poruke koje je napisala iste :)

ashwinikumaras
29.03.2011., 12:08
Ljubavna magija se koristi u svakodnevnom zivotu na brojne nacine. Npr. ako usmjerimo nasu seksualnu ili emotivnu zelju na neku osobu to je magijski rad. To je osnova ljubavne magije. Na tu osnovu se onda dodaju razne nadogradnje. Mnogi ljudi su rodjeni sa magijskim znanjima i sposobnostima ali to ne moraju znati. No, koristit ce ih spontano nesvjesni toga sto rade.

visoka_peta
29.03.2011., 12:22
U kom smislu spontano?

ashwinikumaras
29.03.2011., 15:56
U kom smislu spontano?

U tom smislu kao sto sam napisao. Neki ljudi mogu koristiti magijske metode a da pritom toga nisu svjesni. Tj. da nigdje nisu ucili metodologiju magijskog rada nego to rade spontano. Npr. nekoj se osobi netko svidi i ona spontano pokrene mehanizam manipulacije i privlacenja na vise razina, na nacin koji je vec negdje opisan kao prakticna magija.

-Sylvia-
24.04.2011., 18:19
Ovo sam jsinoc nasla na nekom sajtu i pitam se da li djeluje. Je li neko probao nesto do ovoga

-Pokopati malo muževe kose pod prag ulaznih vrata i on vas nikada neće ostaviti.
-Ako vas ostavi voljena osoba samo preokrenite njegovu sliku naopako, naglavačke, i on će vam se vratiti.
-Ako žena želi da da bude sigurna da će joj muž biti distanciran od drugih žena treba mu malo svoje krvi dati u kafi.
-Ako želite da se čovjek vrati nazad pljuni mu malo na leđa kad izlazi na vrata.
-Ako imate problema sa ljubavnikom i želite da vam se vrati uzmite njegovu sliku i zakopajte je u zemlju sa licem na dole, on će se vratiti u toku tri dana.
-Ako želiš ljubav određene osobe uzmi komadić sira i malo brašna pa od toga napravi malu lopticu koju ćeš tajno ugurati toj osobi u džep a da to ona ne opazi.
-Ako odvojiš jednu kost od kornjače i staviš je tajno u džep svom ljubavniku on vas neće nikada moći ostaviti, priljepit će se uz vas kao zvakaća guma.
-Ako mislite da će vas dragi ostaviti ukapajte koliko stane u čajnu kašičicu vaše menstruacije i stavi mu u času vina da popije.Nikad vas neće ostaviti.
-Ako želis zadržati muža ili ljubavnika uzmi dvije kapi krvi iz svojih mišica i stavi u njegovu kafu, on će te voljeti zauvijek.
-Ako želiš da te neko voli uzmi njegovu sliku i malo kose i zakopaj to u zemlju.
-Ako je voljeni daleko od doma, stavi malo njegove kose u bocu alkohola a nju stavi u orman, vratit će vam se.
-Ako vam suprug ne daje novca uzmi urina i stavi crvene paprike u njega i posipaj ga po kući, zatim to pomesti u jedan kut sobe i ostaviti tako tri dana i on će vam dati novac.
-Da vam se muž vrati nazad, recimo iz zagrljaja ljubavnice, stavite mu čajnu kašičicu svog urina u kafu i za nekoliko dana on će se vratiti.
-Ako je vas dragi počeo život sa drugom uzmite njegovu sliku i okrenite je naopako na zidu, kada slika izblijedi i on će vam se vratiti.
-Kada nekog voliš i želiš da on tebe zavoli, napiši na papiru svojom menstrualnom krvlju njegovo ime i ostavi na sigurno mjesto i on će vas uskoro zavoljeti.
-Ako se želite rješiti suparnice kuhajte nekoliko vlasi kose svog dragog u svom urinu a zatim to sve zakopati pod kućni prag, on će je ubrzo ostaviti.
-Uzmi devet kapi svoje menstrualne krvi ili mokraće i stavi ih mužu u kafu, nikad vas neće moći ostaviti.

Natthali
24.04.2011., 20:17
Ne znam gdje si to iskopala.
Autora ovakvih savjeta bi trebalo tužiti.

Ljudi su spremni raditi svakakve gluposti.

-Sylvia-
24.04.2011., 21:43
koju magiju svijece?

http://www.knjigasjenki.com/56/magija-svijeca/

visoka_peta
24.04.2011., 23:01
Prestrašno...

Baphomet
25.04.2011., 00:55
Aha, da je sve to točno ne bi nikad postojale neuzvraćeen ljubavi.

Ajd se spustite na zemlju za razliku od autora tih tekstova.

TheLudaMaca
25.04.2011., 15:31
"Ako je vas dragi počeo život sa drugom uzmite njegovu sliku i okrenite je naopako na zidu, kada slika izblijedi i on će vam se vratiti." :D :D
hahahaha, koje gluposti covjece

NAJBOLJA
25.04.2011., 16:40
I,jel tko kuhao menstrualnu krv i mokraću? okus? :lol::rofl: djeluje?

Katyyy
25.04.2011., 19:19
samo ozbiljni :)) postoji nacin da ljubavnom magijom pridobijem neku osobu ?? ako postoji - opisite rituale hvala .))

U2dva
25.04.2011., 19:26
Nedostaje samo onaj dio sa žabljim dlakama i zmijskim znojem...I krilo šišmiša...

zuni9
25.04.2011., 21:03
Postoji već nekoliko topica o ljubavnoj magiji. Trebaš samo naći i pročitati. :mig:

freak=)
25.04.2011., 21:30
ja sam počela topic čitat od početka...a star je...od 2003.
ali nešto mi je upalo u oko.
možda je i ne vezano za sam naslov topica, ali me zanima.

@Baph
napisao si negdje na početku da ne vjeruješ da se sve vraća?(ono tipa - dobro se dobrim vraća, sve se vraća sve se plaća)
rekao si da u to ne vjeruješ... pa me zanima malo mi malo pojasniš kako ne vjeruješ u to i zašto to ne bi bila istina.

ako ti je netko nešto loše napravio, misliš da mu se to nikad neće vratiti?
šta ne bi trebao postojati utjecaj neke energije, karme, ravnoteže? :ne zna:

stvarno ne znam, zato pitam :)

možda nije vezano za ovu temu, ali me zanima :)

Baphomet
26.04.2011., 21:47
@Baph
napisao si negdje na početku da ne vjeruješ da se sve vraća?(ono tipa - dobro se dobrim vraća, sve se vraća sve se plaća)
rekao si da u to ne vjeruješ... pa me zanima malo mi malo pojasniš kako ne vjeruješ u to i zašto to ne bi bila istina.

ako ti je netko nešto loše napravio, misliš da mu se to nikad neće vratiti?
šta ne bi trebao postojati utjecaj neke energije, karme, ravnoteže? :ne zna:

stvarno ne znam, zato pitam :)

možda nije vezano za ovu temu, ali me zanima :)
Zato što nema logike koja bi podržala takvu tezu. Objašnjenje je jednsotavno.
Tko je taj koji prosuđuje šta je dobro a šta loše? Ono što je danas dobro i normalno prije 300 godina je bilo zlo i nemoralno. A možda će tako biti i za 300 godina. Pojmovi dobra i zla ovise o moralnosti društva. Kako može priroda/svemir znati šta je određenom ljudskom društvu i u određenom vremenskom periodu dobro a šta zlo?

Karma? Pa ovako, ako ti netko napravi zlo a vjeruješ u karmu zašto ta osoba ne bi bila samo oruđe karme koje te kažnjava za tvoje zlo u prošlom životu? To znači da se toj osobi ništa loše neće dogoditi jer samo izvršava svoju zadaću. Naravno, ako vjeruješ u karmu.

Da je postojala ravnoteža u početku svemira koji je nastao Big Bangom ne bi postojao ni život. A i sam život sam po sebi je samo čudno kaotični izričaj prirode koji na kraju teži ravnoteži...tj. smrti.

tiiinica
26.04.2011., 22:20
Tko je taj koji prosuđuje šta je dobro a šta loše? Ono što je danas dobro i normalno prije 300 godina je bilo zlo i nemoralno. A možda će tako biti i za 300 godina. Pojmovi dobra i zla ovise o moralnosti društva. Kako može priroda/svemir znati šta je određenom ljudskom društvu i u određenom vremenskom periodu dobro a šta zlo?

Karma? Pa ovako, ako ti netko napravi zlo a vjeruješ u karmu zašto ta osoba ne bi bila samo oruđe karme koje te kažnjava za tvoje zlo u prošlom životu? To znači da se toj osobi ništa loše neće dogoditi jer samo izvršava svoju zadaću. Naravno, ako vjeruješ u karmu.

Da je postojala ravnoteža u početku svemira koji je nastao Big Bangom ne bi postojao ni život. A i sam život sam po sebi je samo čudno kaotični izričaj prirode koji na kraju teži ravnoteži...tj. smrti.

e,ja sam isto bila ful uvjerena da se dobro dobrim vraća,loše lošim i tako to,aaaaaliii...hmmmm :misli: imaš ti i pravo..kad se gleda s te strane,imaš pravo.

zvonkaaa
27.04.2011., 21:00
"Ako je vas dragi počeo život sa drugom uzmite njegovu sliku i okrenite je naopako na zidu, kada slika izblijedi i on će vam se vratiti." :D :D
hahahaha, koje gluposti covjece

:rofl::rofl:

u prijevodu: nikad ti se neće vratiti kozo!! znaš ti što je kodak?! :D

freak=)
29.04.2011., 18:32

šta ne bi trebao ti biti taj, tko će prosuditi što je dobro?
sam znaš kad nešto loše napraviš i kad loše postupiš, a kada dobro.

ovo za karmu se slažem.

Baphomet
30.04.2011., 23:32

ovo za karmu se slažem.
Nije baš da te razumijem. Pitanje je bilo zašto bi se nešto vratilo tri puta i tko je taj koji to vraća tri puta.

freak=)
01.05.2011., 02:22
:misli:

mislim da sam odlutala u krivom smjeru :)

Little Mermaid
02.05.2011., 10:18

ovo za karmu se slažem.

Vjerojatno svatko sam pred sobom opravda svoje postupke i smatra ih dobrima. Lose obicno vidimo u onome sto netko drugi radi... :)

AnaMaria*
02.05.2011., 20:47
meni fkt hitno treba neki djelotvoran love spell, ako neko zna neka mi posalje na pp :cerek:

Baphomet
02.05.2011., 22:43
Poglej si Harry Pottera pa možda tamo pronađeš neki "spell" :D

visoka_peta
03.05.2011., 07:46
Poglej si Harry Pottera pa možda tamo pronađeš neki "spell" :D

:top:

necrofilly
15.05.2011., 00:27
eh.. imala sam decka, svi su mislili da smo si sudjeni.. on je mene ostavio tako sto mi je rekao da je ohladio, iako to ne pokazuje svojim ponasanjem, ponasa se kao da zeli da smo zajedno ali nesto mu ne da.. ne mogu da otkrijem sta mu je zapravo u glavi a vidim da jeste nesto.. dakle, da li postiji neka magija ili nesto, uz pomoc cega ce mi reci istinu ili mi je nekako otkriti, ili nesto da mi se vrati??
dakle, da, znam da se vraca sve, nije mi to bitno, ako neko zna nesto, bila bih jako zahvalna da mi kaze.. fakat mi je potrebno bilo sta da saznam sta se desava zapravo, ili da ga vratim..
i da, znam da se ne moze svako baviti s tim stvarima, znam i da se to ne bi trebalo raditi bas nikad, ukoliko nije nesto bas grozno u pitanju, ali jednostavno sam sve opcije ispucala, nemam vise snage ni za sta, ne vidim buducnost ni sa kim drugime ali postoji ta neka prepreka do koje ne mogu da doprem na normalan nacin.. sa majcine strane, u porodici je skoro svaka zena imala dar za magiju, i jako razvijenu intuiciju.. to je preskocilo moju staru, dok ja, opet imam razvijenu intuiciju i zato se nadam da bi mi uspjelo nesto.. na zalost, jedina ziva osoba koja je svjedok stvari koje je moja baba cinila, je moja stara, koja ne zeli da prica o tome.. :(

VragJeUOvojZeni
17.05.2011., 11:56
eh.. imala sam decka, svi su mislili da smo si sudjeni.. on je mene ostavio tako sto mi je rekao da je ohladio, iako to ne pokazuje svojim ponasanjem, ponasa se kao da zeli da smo zajedno ali nesto mu ne da.. ne mogu da otkrijem sta mu je zapravo u glavi a vidim da jeste nesto.. dakle, da li postiji neka magija ili nesto, uz pomoc cega ce mi reci istinu ili mi je nekako otkriti, ili nesto da mi se vrati??
dakle, da, znam da se vraca sve, nije mi to bitno, ako neko zna nesto, bila bih jako zahvalna da mi kaze.. fakat mi je potrebno bilo sta da saznam sta se desava zapravo, ili da ga vratim..
i da, znam da se ne moze svako baviti s tim stvarima, znam i da se to ne bi trebalo raditi bas nikad, ukoliko nije nesto bas grozno u pitanju, ali jednostavno sam sve opcije ispucala, nemam vise snage ni za sta, ne vidim buducnost ni sa kim drugime ali postoji ta neka prepreka do koje ne mogu da doprem na normalan nacin.. sa majcine strane, u porodici je skoro svaka zena imala dar za magiju, i jako razvijenu intuiciju.. to je preskocilo moju staru, dok ja, opet imam razvijenu intuiciju i zato se nadam da bi mi uspjelo nesto.. na zalost, jedina ziva osoba koja je svjedok stvari koje je moja baba cinila, je moja stara, koja ne zeli da prica o tome.. :(

Poslat cu ti ja na PM pa ako imas tu mogucnost,isprobaj..sta se tice zena u familiji,kod mene u obitelji ista stvar kao i kod tebe..baka je imala to nesto,stara mi takodjer ima puno takvih momenata,a o meni i sestri da i ne pricam..ma ne moras se plasiti svega vezanog uz magiju,osobito ako ne povredjujes nikoga..samo moras biti oprezna i znati da nista nije vjecno i trajno..nema nekog carobnog stapica koji ce ti omoguciti okultni napredak,potribno je posvetiti dosta vremena meditacijama,vizualizacijama,ucenju o auri i cakrama,takodjer biti i sta je vise moguce u doticaju s prirodom..

Beljki
23.05.2011., 07:08
ja nekako sumnjam da su te vase bake bavile aurama, cakrama i meditacijama...

blackdevilles
23.05.2011., 21:05
meni fkt hitno treba neki djelotvoran love spell, ako neko zna neka mi posalje na pp :cerek:

a bome i meni xD :kava: jer ovako nis od toga :rofl:

Katyyy
25.05.2011., 09:05
zanima me kome se mogu obratiti za vracanje izgubljene ljubavi ?? naime u jako sam teskoj situaciji i podhitno trebam pomoc bez obzira na sve ostalo . treba mi nekakva ' osoba ' koja bi mom bivsem voljenom mogla poslati nekakvu energiju i nesto slico , da bi mi se javio vratio ponovo uspostavio kontakt sa mnom ili vec tko zna sto . dali postoje takvi ljudi i imaju li svoje brojeve telefona za takve stvari ??

henkak
25.05.2011., 09:18
preboli

Katyyy
25.05.2011., 09:19
preboli

ista osim toga ?? pitala sam brojeve jer je vazno -.-

Depeche E.
25.05.2011., 15:11
tražilica (http://www.forum.hr/showthread.php?t=244753) :cerek: :D

Beljki
25.05.2011., 18:12
ako imas problema sa emocijama i gubitcima preporucam terapeuta, a ne magiju koja il nece djelovat il ce djelovat protiv necije slobodne volje...

kikicazg
25.05.2011., 22:24
Nemoj to raditi.Koliko god bilo teško prebolit ćeš vjeruj mi.Sa nekom magijom nećeš ništa rješiti, i da nešto postigneš to je protiv njegove slobodne volje.Ako je otišao nije te zaslužio.Ako se odlučiš za to, na kraju ćeš sama najviše patiti, jer ništa dobro neće izaći iz toga.Dobro razmisli.

kikač
26.05.2011., 06:35
ista osim toga ?? pitala sam brojeve jer je vazno -.-

Samo pozitivne misli, vrti filmove iz vremena kada vam je bilo lijepo i zamišljaj kako ti dolazi, čista i dobra energija bez ikakvih vračanja i magijanja, magija ti se može vratiti bumerangom kroz neko vrijeme i što onda? :confused:

Lovecat
26.05.2011., 13:29
A đizs, zar ti fakat misliš da će ga itko natjerati da te voli ako te ne voli? Ili te to nije briga? :ne zna: Bila bi sretna samo da ga prisiliš da bude s tobom? :confused: Ne kužim ljude koji si magijom žele vratit ljubavnike....fakat ne kužim.

Sitra Ahra
26.05.2011., 19:23
Čula sam za neku Sarah... kao "naša najpoznatija spiritualistica" koja radi i ljubavnu magiju. Jel neko zna nešto o njoj i kako doći do nje?

Baphomet
26.05.2011., 20:13
Očito da nije baš poznata jer nikad za nju nisam čuo :D

Baphomet
26.05.2011., 20:14
A đizs, zar ti fakat misliš da će ga itko natjerati da te voli ako te ne voli? Ili te to nije briga? :ne zna: Bila bi sretna samo da ga prisiliš da bude s tobom? :confused: Ne kužim ljude koji si magijom žele vratit ljubavnike....fakat ne kužim.
Buš skužila kad se zaljubiš ;)

VeronikaN
26.05.2011., 21:33

:lol:

i nisu,nisu,ali su znale za sušeno šišmiškrilo,istučeno u prah,usipano u neko pičence,uz izgovor određenih riječi....

:mig:

Beljki
27.05.2011., 09:25
e to je vec prava baba, a ne ovo flafi reimbou :D

Lilith_Magart
27.05.2011., 15:28
Naravno da jesu meditirale, bio je to arhaičan način: skupno čehanje perje i trijebljenje kukuruza.
EEee to su bila prava žemska sijela za izmjenu iskustva & recepata. :D:rofl:

Beljki
27.05.2011., 16:59
Naravno da jesu meditirale, bio je to arhaičan način: skupno čehanje perje i trijebljenje kukuruza.
EEee to su bila prava žemska sijela za izmjenu iskustva & recepata. :D:rofl:

e to je meditacija. Jos ima i prakticnu korist. A ne ono sjedi panj na drvo i pravi se duhovan, nes ti. A ni kotla nema nit sismis krila. To ti Gardneri i slicni sve unjonjili :kava:

hlapic2
27.05.2011., 21:19
bok,novi sam ovdje i bio bi jako zahvalan kad bi mi netko poslao broj Tomislave Brezović iz Karlovca na pp.unaprijed zahvaljujem.

blackeyes
31.05.2011., 16:02
Kako bi se neka osoba omađijala i učinila zaljubljenom iznad slatkog jela ili nekog kolača treba 21 put ponoviti slijedeću bajalicu džinovima te nakon toga ponuditi željenu osobu tom hranom.

Bitajtajušin bitajtajušin
ebrumin ebrumin
hayrumin hayrumin
kajtumin kajtumin
mirtališin mirtališin
hemamišin hemamišin
šakjetumin šakjetumin
ahdıru ja ruhanijjete hazihil
esmai veđlibu n. binti n. bi mehabbeti ve meveddeti
vef'alu ma tu'merune bihi
elvahan elvahan elvahan
el'ađel el'ađel el'ađel
es saah es saah es saah.

ovo bi moglo upaliti :)

visoka_peta
31.05.2011., 17:53
Vjerovatno treba kolač sam ispeći..

blackeyes
31.05.2011., 20:19
Vjerovatno treba kolač sam ispeći..

ja jedino znam da skuvam kafu :lol::lol::lol:

hlapic2
01.06.2011., 08:06
zar stvarno nitko nezna broj od Tomislave Brezović iz Karlovca?ako ima koja dobra duša da mi pošalje na pp,plizz.

blackdevilles
02.06.2011., 23:47
zar stvarno nitko nezna broj od Tomislave Brezović iz Karlovca?ako ima koja dobra duša da mi pošalje na pp,plizz.

jel dobra ona?

hlapic2
03.06.2011., 07:34
jel dobra ona?

neznam,zato bih volio da mi netko pošalje njen broj na pp

vrandjela
06.06.2011., 13:28
eto meni je dosta da svugdje citam da su zene te koje rade ljubavnu magiju. sama sam na svojoj kozi iskusila da to moze uciniti i muskarac. ispricat cu vam svoju pricu. on je bio moja prva ljubav. bila sam jako mlada kad sam posla s njim. on je bio nenormalno ljubomoran toliko da me je ugurao u nevjeru. normlano ne krivim samu sebe jer i moje je samopouzdanje je bilo klimavo. ali kad ti netko neprestajno govori da si kurva ako si imalo labilan pocinjes tako da se i ponasas. onda sam cula za zenu koja ima vizije o ljudima koji je trebaju posjetiti, ona kroz molitvu i san dobije odgovore na pitanja koja muce ljude. otisla sam tu radi njega jer cijeli njegov zivot pratile su same nesrece pa me zanimalo sto ce reci, jer sam u toj fazi htjela uciniti sve da mu pomognem. kad sam prvi put dosla kod nje shvatila sam da je zena pravi medij. od samog dodira ona je rekla neke stvari koje sam samo ja znala. kad je vidjela njegovu sliku tocno je opisala kafic u koji odlazi i zenu, sankericu, koja mu se svidja ali nije vidjela nikakvo zesce ljubakanje niti seks s njom. naravno da sam poludila od ljubomore jer sam znala o kome prica. posjecam tada jos nisam bila pod magijom. ta zena mi je savjetovala da upalim tri svjece ispred crkve i pomislim na njega i ako se svijece budu odma upalile on je za mene ako nebudu nije. to nisam uradila to mi je bila velika greska. ali i savjetovala me je da stavim svete soli samo moje u njegovu hranu i da ce od toga on postati nervozan i agresivan, i tako je bilo. poceo je psovat na zvona, pocinjat svadje...nedugo poslije pocela je moja slijepa poslusnost. imala sam izrazitu zelju za spolnim opcenjem s njime, ponizavala sam sebe oprastajuci mu, nisam ga nikako mogla ostaviti ma koje god mi sranje uradio, a radio je svasta. onda su poceli strahovi. svaki put kad bi se vratila od njega osjecala bi noge od kopita kako me gazaju, ruke kako mi diraju tijelo, prije zore cula bi jezive glasove zbog kojih bi se paralizirala od straha, brojalice i ko neke stihove koje su zavrsavale zauvjek moja. glasove bi prekinula crkvena zvona i tako bi nestale. onda jos shokova navecer kad bi sisla jesti stvari bi se doslovno bacale koda ih netko baca u elipsi, znaci nikako da su se skontrljale s stola nego bas da ih nesto baca. napominjem da nisam pusila travu ni konzumirala nikakve droge. ocajna bez imalo koncetracije, lutala sam ko pjana, opsjednuta samo njime. opet sam otisla istoj zeni i ona me je spasila. rekla mi je da sam pojela nesto sto cu morati povratiti, i da cu tad biti puno bolja. rekla je da i sama sumljam ko mi je to sve ucinio i da cu ga vidjeti u gradu kako se stvari razvijaju da se ponasa isto kao i ja , ali da ja necu vjerovati i da ce ona natjerati njega kroz molitvu da mi prizna sta je uradio. sve je bilo kako je rekla. kako sam ja bila bolja on je slabio. od njegovih usta sto mi je samo potvrdilo rijeci te zene cula sam da ja nisam jedina zena kojoj je on to napravio, da je samo probo na meni da vidi hoce li mu uspjeti, to saznanje je bilo nevjerovatno jer usprkos toj magiji ja sam njega volila i stvarno mu nista nije trebalo, kako mu se zlo vracalo plakao je predamnom kao malo djetete moleci oprost, nadala sam dugo da ce se promjeniti ali on je previse zla ucinio i nezeli stati s tim sto radi. on nikad obitelj nece imati makar je jarko zelio, u seksu koji ostvari s djevojkama kojima napravi on niti uziva vise mora, koristiti viagru da bi mu se digo a i on je mlad. ima li itko slicnih iskustava. negdje sam procitala da ljubavna magija nikad ne prestane, jeli to istina. otkako je on tako otiso iz zivota vise nikad nisam nasla osobu da je volim kao sto sam njega tocinije vec dugo sa sama...

Jamshid
06.06.2011., 16:41
Magiju jednako uspješno ili neuspješno mogu praviti i žene i muškarci. Problem je samo u tome što je magiju teško napraviti. Ono što se može pročitati po mnogim knjigama ili na portalima tipa "uspi mu tri kapi krvi" i druge besmislice nemaju nikakve veze sa magijom. Danas kad čitate neki recept recimo iz vlaške magije poput okupaj sljepe mačiće i tu vodu daj muškarcu i on će biti sljep za druge hahaha. Fora uzeta iz one riječi "slijepi" mačići ili "slijepi" miš pa bi onda kao i ovaj trebao biti "slijep". Moš' mislit! Prava magija je mistična nauka utemeljena na brojnim pravilima i potrebama a koji se baziraju na komunikaciji sa duhovnim svijetom konkretnije sa džinima ili đavolima.Na Balkanu ne postoji prava magija već narodna magija utemeljena na čistim besmislicama i praznovjerju. Na Zapadu a posebno na Istoku može se naići na istinsku magiju a samim time i moćne čarolije i rituale, ovdje svakako ne.

vrandjela
06.06.2011., 16:54
Magiju jednako uspješno ili neuspješno mogu praviti i žene i muškarci. Problem je samo u tome što je magiju teško napraviti. Ono što se može pročitati po mnogim knjigama ili na portalima tipa "uspi mu tri kapi krvi" i druge besmislice nemaju nikakve veze sa magijom. Danas kad čitate neki recept recimo iz vlaške magije poput okupaj sljepe mačiće i tu vodu daj muškarcu i on će biti sljep za druge hahaha. Fora uzeta iz one riječi "slijepi" mačići ili "slijepi" miš pa bi onda kao i ovaj trebao biti "slijep". Moš' mislit! Prava magija je mistična nauka utemeljena na brojnim pravilima i potrebama a koji se baziraju na komunikaciji sa duhovnim svijetom konkretnije sa džinima ili đavolima.Na Balkanu ne postoji prava magija već narodna magija utemeljena na čistim besmislicama i praznovjerju. Na Zapadu a posebno na Istoku može se naići na istinsku magiju a samim time i moćne čarolije i rituale, ovdje svakako ne.
postoji, posla sa sotonom znam da je imao ima ljudi koji su toliko negativni i zli da ce svasta uraditi, po meni svako vracanje ima veze s djavoliom, a danas imas kupiti knjigu o crnoj magiji na svakom koraku, problem je sto mladi danas svasta cuju, i eto sranja se dogode, najgore mi je sto ne misle na svoju sudbinu poslije takvog zla niti da se ta osoba ne bi zaljubila u njih da oni nisu nesto uradili, ko u onoj pjesmi za ljubav trebas imat dusu

Baphomet
06.06.2011., 18:56
postoji, posla sa sotonom znam da je imao ima ljudi koji su toliko negativni i zli da ce svasta uraditi, po meni svako vracanje ima veze s djavoliom, a danas imas kupiti knjigu o crnoj magiji na svakom koraku
Koje su to knjige?

Jamshid
06.06.2011., 21:13
postoji, posla sa sotonom znam da je imao ima ljudi koji su toliko negativni i zli da ce svasta uraditi, po meni svako vracanje ima veze s djavoliom, a danas imas kupiti knjigu o crnoj magiji na svakom koraku, problem je sto mladi danas svasta cuju, i eto sranja se dogode, najgore mi je sto ne misle na svoju sudbinu poslije takvog zla niti da se ta osoba ne bi zaljubila u njih da oni nisu nesto uradili, ko u onoj pjesmi za ljubav trebas imat dusu

Postoji samo u glavi onog ko zeli u to vjerovati. Mogu ja vjerovat da postoji zubic vila i ako sam zagrijan za tu fiks ideju pronaći ću stotinu razloga i dokaza. Te knjige na koje ti mislis napisane su iz samo jednog razloga koji ima najmanje veze sa magijom a to je zarada. Isti slučaj je i sa kabalom, pa svako ko je imalo čitao o tome shvatit ce da je to gomila gluposti i kopiranje indijske filozofije, čakri i sličnog. Ali na tom se dobro zaradjuje jer je marketing i propaganda učinilo svoje.
Ako tebe zabrinjavaju knjige onda nemas ni jednog razloga za brigu, slobodno ih pročitaj i isprobaj recepte, garantiram da ti ni jedan nece upaliti. Prava magija uvijek je bila rezervisana za uzak krug ljudi a ne za mase. A to sto su danas mladi nesigurni i lijeni pa očekuju čuda i vole više bljezgariti o nekakvim urocima i magiji kao krivce za svoje gluposti to je stvar za sociologe i psihijatre nikako za vračare.
Danas je trend za svoje neuspjehe, komplekse i gluposti okriviti nekakvu magiju. Šta reći osim gluposti, gluposti i gluposti.

vrandjela
06.06.2011., 22:43
Postoji samo u glavi onog ko zeli u to vjerovati. Mogu ja vjerovat da postoji zubic vila i ako sam zagrijan za tu fiks ideju pronaći ću stotinu razloga i dokaza. Te knjige na koje ti mislis napisane su iz samo jednog razloga koji ima najmanje veze sa magijom a to je zarada. Isti slučaj je i sa kabalom, pa svako ko je imalo čitao o tome shvatit ce da je to gomila gluposti i kopiranje indijske filozofije, čakri i sličnog. Ali na tom se dobro zaradjuje jer je marketing i propaganda učinilo svoje.
Ako tebe zabrinjavaju knjige onda nemas ni jednog razloga za brigu, slobodno ih pročitaj i isprobaj recepte, garantiram da ti ni jedan nece upaliti. Prava magija uvijek je bila rezervisana za uzak krug ljudi a ne za mase. A to sto su danas mladi nesigurni i lijeni pa očekuju čuda i vole više bljezgariti o nekakvim urocima i magiji kao krivce za svoje gluposti to je stvar za sociologe i psihijatre nikako za vračare.
Danas je trend za svoje neuspjehe, komplekse i gluposti okriviti nekakvu magiju. Šta reći osim gluposti, gluposti i gluposti.
ja sam bila i kod psihologa i psihijatara i nisu mi znali objasniti kako stvari lete navecer kakve brojalice cujem u glavi a mozak mi je uredu, a da ne spominjem zelenu sluz koju sam povracala magija postoji i ovdje samo trebas imat para da je platis ili prodat dusu vragu i dobiti super powers ! a da nepricam samo u kakvim sam kucama bila u kojima su zakopane stvari bile u vrtovima i te energije i nemoci i prizora da vidis i onda rec da to nema kod nas toga nema najgore je da ljudi nista ne vjeruju dok ih nestrefi al hvala bogu postoji i bijela magija

Jamshid
07.06.2011., 07:40
ja sam bila i kod psihologa i psihijatara i nisu mi znali objasniti kako stvari lete navecer kakve brojalice cujem u glavi a mozak mi je uredu, a da ne spominjem zelenu sluz koju sam povracala magija postoji i ovdje samo trebas imat para da je platis ili prodat dusu vragu i dobiti super powers ! a da nepricam samo u kakvim sam kucama bila u kojima su zakopane stvari bile u vrtovima i te energije i nemoci i prizora da vidis i onda rec da to nema kod nas toga nema najgore je da ljudi nista ne vjeruju dok ih nestrefi al hvala bogu postoji i bijela magija

Ljudski mozak je i danas zagonetka za nauku a samim time i podsvjest plus uticaj tv-a i filmova. Nisam siguran da su te manifestacije koje si ti imala uopće povezane sa magijom. Jedan njemacki psihijatar je svojevremeno izjavio da nema 100% normalnog čovjeka, znači svima nam nešto malo fali. Ja mislim da nema covjeka kojem se kroz zivot nije dogodilo nesto neobjasnjivo, ja sam imao nekoliko iskustava koja su neobjasnjiva ali ih nikad nisam dovodio u vezi sa magijom ili opsjednucem. U covjeku se skupi dosta toga, nekad zbog nesređenih emocija, nekad iz nekih familijarni ili životni situacija i onda podsvjest reagira na svoj način bas kao i tijelo.
Ti jednostavno zelis vjerovati u to i tu nema daljnje polemike. Ne kritikujem te niti osuđujem zbog toga, na kraju krajeva svatko danas može misliti što želi.
Problem je opet onaj što se magija danas doživljava kao ovaj trend snimanja cd-a. Odjednom svi znaju pjevati, svi žele biti pjevači. Isto tako, danas svi su magičari, vidovnjaci, hodže....i za svaki problem kriva je nečija magija. Ako nekog zaboli glava odmah "a da mi nije ko šta napravio", djeca neće da uče i odmah roditelji " da mu nije ko šta napravio", ili se neko oda drogi, alkoholizmu ili muž bude nevjeran....pogađate hehehe - da, opet je u pitanju magija. Neko "pukne" sa živcima usred nakupljenog stresa (moram li opet reci heheh) da, neko mu je napravio ili je nagazio. I ono što me najviše iritira jeste da se počelo pričati da je rak (karcinom) zapravo nastaje usred djelovanja neke magije. Da, da heheheh...uh, oni doktrori i naučnici godinama rade na tome, analiziraju, testiraju, troše novac državnog proračuna a trebali su samo upitati par baba na cesti i odmah bi znali sve.

Little Mermaid
07.06.2011., 09:44

Micek, ako cujes glasove, glava ti po difoltu nije u redu. Ima to svoje ime, dijagnozu i manje vise se danas uspjesno lijeci.
Ista moze objasniti jos masu "nuspojava".

Ima super prica od Ajahn Brahma o opsjednutoj zeni koju su doveli poglavaru njegovog samostana. Pjena joj je isla na usta, psovala je i vrijedjala, jedva ju je drzalo nekoliko snaznih muskaraca, bila je kompletno izoblicena...Poglavar je mirno naredio da se iskopa jama 2 metra duboka i zagrije nekoliko kotlova vode, jedini nacin da se spasi njena dusa je bio da je se polije kipucom vodom.
Dok su pripreme zavrsene, zena se smirila i stisla u kut, napad zloduha je prosao...

Vrlo efikasna metoda egzorcizma :rofl:

A sto se tice ljubavne magije, nije mi jasna samo jedna stvar- zasto nitko ne pita za nacin da se preboli nekog, nego bi svi vezivali nesto sto ne ide? :misli:

Jamshid
07.06.2011., 12:42
A sto se tice ljubavne magije, nije mi jasna samo jedna stvar- zasto nitko ne pita za nacin da se preboli nekog, nego bi svi vezivali nesto sto ne ide?

Ljubav je magija sama od sebe i zato ja ne vjerujem da postoji neka tamo ljubavna magija sa kojom je moguće nekog natjerat da te zavoli. To je laž.
Ovo je izjava koju sam jednom čuo od jedne starije gospođe i rado je citiram, ona je naime rekla da bi se u životu uvijek borila da svojoj djeci omogući školovanje i hranu, da plati svoje račune, da skuha ručak, da radi ali jedino za što ne bi ni makla prstom je ljubav. Ili te neko voli ili te ne voli, tu nema pomoći. Kada sam to čuo, zamislio sam se i zaključio da je gospođa apsolutno upravu. Ljubav je nešto za što se ne bori, ne trči se, ne otima se - ljubav dođe sama od sebe i vodi te. Tu nema ucjena, uvjeta, nema čak ni ponosa...
Zašto to pišem? Zato što je to odgovor kako nekog preboliti, suočiš se sa pitanjem "Da me on/ona voli bio/bila bi tu ili bi bili zajedno". Ne dopustitite u tom momentu ni jedno drugo pitanje ili podpitanje a kamoli ne pokušavajte naći neko opravdanje zašto to nije tako. Suočavanje sa realnošću i sa istinom je rješenje problema. Ne kažu uzalud da istina čovjeka oslobodi, e pa tako oslobodi i srce.

Beljki
07.06.2011., 12:54
Problem je opet onaj što se magija danas doživljava kao ovaj trend snimanja cd-a. .
.
.
....i za svaki problem kriva je nečija magija. Ako nekog zaboli glava odmah "a da mi nije ko šta napravio", djeca neće da uče i odmah roditelji " da mu nije ko šta napravio", ili se neko oda drogi, alkoholizmu ili muž bude nevjeran....pogađate hehehe - da, opet je u pitanju magija. Neko "pukne" sa živcima usred nakupljenog stresa (moram li opet reci heheh) da, neko mu je napravio ili je nagazio.
Nis novo :o

hlapic2
07.06.2011., 20:41
Nis novo :o

inače nisam tip koji vjeruje u takve stvari(magiju,čini i sl.),čak dapače sam i ateist,ali čitajući ovaj forum sve više počinjem vjerovati da mi je tako nešto urađeno.naime,nakon podosta godina sam sreo prvu pravu ljubav svog života i završili smo skupa.da ne duljim 6-7 mjeseci je sve bilo super,nakon njezinog nejavljanja(3 tjedna) ja sam u afektu rekao(napisao sms jer se ta tri tjedna nijednom nije htela uopće javit) par krivih riječi i od onda je puklo.već 2 mjeseca mi se neće javit.želim napomenuti da nismo balavci(ja 37,ona 34),imamo svaki svoje dijete koja se super slažu.nevjerojatno mi je da netko može samo tak prekinuti bez riječi.inače nismo iz istog grada pa smo se viđali vikendima uglavnom.zato i molim ljude koje znaju broj Tomislave Brezović iz Karlovca da mi pošalju broj na pp,možda bi mi ona mogla razjasnit neke stvari.:confused:

Lilith_Magart
07.06.2011., 23:03
A sto se tice ljubavne magije, nije mi jasna samo jedna stvar- zasto nitko ne pita za nacin da se preboli nekog, nego bi svi vezivali nesto sto ne ide? :misli:
Zato jer je to teže i mukotrpnije :D
Ljudima se uglavnom ne bakće sa samim sobom već im lakše gubiti pamet radi smiješne želje za posjedovanjem nekog.

Za preboljevanje jedna od iskusanih receptura: Eliphas Levi "Velike Tajne" pog. 23 - "Pogubna ljubav". Skoro pa garantiram uspjeh ak' se svemu doda prstohvat vremena i 5-6 kapi autofokusa & introspekcije ;)
Nema toga sto od toga neće izblijediti :grli:

Little Mermaid
08.06.2011., 10:09
Da, vrlo prosvjetljen momak :zubo:

"Žena, sa svoje strane, ima pravo napustiti muškarca koji ju je pre-vario. Tada, ako nema djece, ponovno postaje slobodna pred prirodom. Ali, ako je majka, lišena je prava na djecu od strane muža, ba-rem ukoliko on nije notorna pija-nica ili vucibatina. Odričući se njega, ona se odriče svoje djece.Ako nema sjetne hrabrosti da napusti i izgubi njihovo poštovanje, mora se predati heroizmu majčinske žrtve, ostajući udovica u braku i tješeći se jadom kao žena u svojoj maj-činskoj predanosti. Ženke ptica nikada ne napuštaju svoja gnijezda prije nego ptići mogu poletjeti; zašto bi žene majke bile inferior-nije od ptica? "

Lilith_Magart
08.06.2011., 10:27
Ma on je iz tih voda al' to je druga tema.. :zubo:

Sunašce mu...a zašt' si preskočila Platonove ideje i naša nastojanja da pronađemo ideal u materijalnom - a ne ide! :rofl: :cerek:

Evo je na...ne budi pedantna toliko, uzmi samo dijelove koji ti odgovaraju :D, odnosno onaj pasos o rješavanju svega vezanog uz dotičnog, fokusiranju na kvalitetan rad odnosno fizički umor, formiranje osobnih ciljeva i rad..rad...rad.. Naravno da je eskapistički al' kad je "glava luda" bolje ići putem malum necessarium i samonametnute discipline nego zaglibit' u iluziju. :)

Little Mermaid
08.06.2011., 10:33
Sunašce mu...a zašt' si preskočila Platonove ideje i naša nastojanja da pronađemo ideal u materijalnom - a ne ide! :r ofl: :cerek:

Evo je na...ne budi pedantna toliko, uzmi samo dijelove koji ti odgovaraju : D, odnosno onaj pasos o rješavanju svega vezanog uz dotičnog, fokusiranju na kvalitetan rad odnosno fizički umor, formiranje osobnih ciljeva i rad..rad...rad.. Naravno da je eskapistički al' kad je "glava luda" bolje ići putem malum necessarium i samonametnute discipline nego zaglibit' u iluziju. : )

Nemrem, ili sve ili nista, ili je autor vjerodostojan ili nije, ovaj nije. Ima gorih zenomrzaca i od zadrtih vjerskih fanatika, i to medju magicarima :rofl:

Tu ideju je jos Ovid dao davno prije, a bila je i poznata maksima popularnih turistickih destinacija iz prve polovice 20.stoljeca u Njemackoj, rad oslobadja, nista nova.:raspa:

A ako se netko od ovih koji traze pomoc rijese svega, ukljucujuci i garderobu vezanu uz doticne, bojim se da ce nam policija imati previse posla kada sljedeci put promole nos van iz stana :rofl:

Daj ti njima radije neke konkretne upute, jesi svako jutro sirovo jaje prepelice, piti ricinisovo ulje, mazati se mrtvim zabama, kupati se u magneziju, penjati na krizni put u Medjugorje na koljenima.

Dobro ne bas ovo zadnje, jer je ipak magija i mistika a ne religija, ali you got the point :mudri:

Lilith_Magart
08.06.2011., 10:59
Nemrem, ili sve ili nista, ili je autor vjerodostojan ili nije, ovaj nije. Ima gorih zenomrzaca i od zadrtih vjerskih fanatika, i to medju magicarima :rofl :
Vjerodostojno je što? Pisanje, iskustvo, trla baba lan kroz verbalne forme ili? :D Nema tu egzaktnog već kupiti putem pokoji "biserčić" u moru svega. Sve su to ljudske prizme - subjektivne, trome, nedovršene al' negdje nešto čak "zasvijetli" :D :p

Ženomrsci, stvarno, gdje? :D

Tu ideju je jos Ovid dao davno prije, a bila je i poznata maksima popularnih turistickih destinacija iz prve polovice 20.stoljeca u Njemackoj, rad oslobadja, nista nova.:raspa :
:rofl:

E toooo...to... dokoni um je đavolje igralište. :D

A ako se netko od ovih koji traze pomoc rijese svega, ukljucujuci i garderobu vezanu uz doticne, bojim se da ce nam policija imati previse posla kada sljedeci put promole nos van iz stana :rof l:
Riješiti se svih veza & vezica, sve što je emotivni triger ako ne ide drugačije. Kako ide ona (parafraziram) ak' ti ruka ne štima odreži je, bolje da propadne ruka nego cijelo tijelo :mudri:

Daj ti njima radije neke konkretne upute, jesi svako jutro sirovo jaje prepelice, piti ricinisovo ulje, mazati se mrtvim zabama, kupati se u
magneziju, penjati na krizni put u Medjugorje na koljenima.
Može!
Kupati se svako jutro u hladnoj vodi, raditi minimalno 10h dnevno teži fizički posao (po mogućnosti), ostvarivati se kroz kakav kreativan kanal i još k svemu gimasticirati mozgom svaki dan.

Jel' misliš da je dovoljno magično ili da dodam malo ceremonijalizma reda-radi..koju crnu svijeću, zemlju sa groba ili šišmišev zabatak? :D:rofl:

Dobro ne bas ovo zadnje, jer je ipak magija i mistika a ne religija, ali you got the point :mudri :
Sve je to isto jer funkcionira po istim zakonima :D

Beljki
08.06.2011., 11:12
Eto, zene opet iz svje sebicne perspektive.

Ako covjek nije zenomrzac znaci da nije razuman, objektivan i iskusan :ne zna:

Dakle to moze biti samo pozitivna osobina i odlika velike zivotne mudrosti :mudri:

I sta krivo opce tamo pise :ne zna:

Lilith_Magart
08.06.2011., 11:20
Eto, zene opet iz svje sebicne perspektive.

Ako covjek nije zenomrzac znaci da nije razuman, objektivan i iskusan :ne zna:

Dakle to moze biti samo pozitivna osobina i odlika velike zivotne mudrosti :mudri:

I sta krivo opce tamo pise :ne zna:

Čo'ek je studiro' teologiju i vidljiv mu povremeni nutarnji raskol između Puta i onog što su ga učili. Tjera ga u krajnost i lupa umjetnički, no sve u svemu ima šta reć' bez obzira na te krajnosti. :D

:rofl: Ništa osim pasosa "ak' ženi muž ne odgovara smije ga baciti u bunar" :ne zna:Šala..........or not! :D:rofl::p

Little Mermaid
08.06.2011., 11:24
Vjerodostojno je što? Pisanje, iskustvo, trla baba lan kroz verbalne forme ili? Nema tu egzaktnog već kupiti putem pokoji "biserčić" u moru svega. Sve su to ljudske prizme - subjektivne, trome, nedovršene al' negdje nešto čak "zasvijetli"

Ženomrsci, stvarno, gdje? : D
E toooo...to... dokoni um je đavolje igralište. : D
Riješiti se svih veza & vezica, sve što je emotivni triger ako ne ide drugačije. Kako ide ona (parafraziram) ak' ti ruka ne štima odreži je, bolje da propadne ruka nego cijelo tijelo :m udri:
Može!
Kupati se svako jutro u hladnoj vodi, raditi minimalno 10h dnevno teži fizički posao (po mogućnosti), ostvarivati se kroz kakav kreativan kanal i još k svemu gimasticirati mozgom svaki dan.

Jel' misliš da je dovoljno magično ili da dodam malo ceremonijalizma reda-radi..koju crnu svijeću, zemlju sa groba ili šišmišev zabatak? :D:rofl:

Sve je to isto jer funkcionira po istim zakonima : D

Psssssssssssssst...mislim da nisu spremni tu na takve lekcije:no:

Malo me brine ovo s rezanjem...jel se bas sve reze sto ne stima:misli:? I nakon koliko puta tocno sto ne stima treba se reze? /biljezi u tekicu/ :zubeki:

A ako se osusi nakon sto se odreze, jel se moze korisitit u svrhu ljubafne magije opet? : zakapa nogicom:

Mislim da je nekad davno bio neki spell s jajetom, gdje se svjeze jaje rola po licu kako bi pokupilo svu negativnu navezanost i onda se zakopa na tudju zemlju:misli: Bitno je da je jaje svjeze, i da ga nitko nije dirao prije, naravno da ne smije biti prano. Samo treba biti ustrajan i ponavljati svako jutro dok sve misli i patnja ne odu. pa sto je cvrsce ukorjenjeno...odvratnost prema prljavim jajima na licu ili navezanost na patnju, to pobjedi :D

Ili kupka, sa soli, gdje se otpusta sva navezanost i rezultat je vece samopouzdanje, samo se ne smije zaboraviti bitan sastojak spella a to je prekriti sva ogledala u kupatilu i ne gledati se par dana kasnije :misli::zubo:

Tako da, draga drugarice Lilit, morate da ipak povisite za koji sismisji extremitet vise.:raspa:

A sto se tice zenomrzaca, ima ih u svim slojevima. Cak i medju feministikanjama :uzdah:

Beljki
08.06.2011., 11:31
Čo'ek je studiro' teologiju i vidljiv mu povremeni nutarnji raskol između Puta i onog što su ga učili. Tjera ga u krajnost i lupa umjetnički, no sve u svemu ima šta reć' bez obzira na te krajnosti. :D

:rofl: Ništa osim pasosa "ak' ženi muž ne odgovara smije ga baciti u bunar" :ne zna:Šala..........or not! :D:rofl::p
e, taj pasos je ta losa krajnjost gdje lupa bzze :D

Little Mermaid
08.06.2011., 11:33

Ako treba prebirati i slagati izmedju onog sto je zabluzio da bi se preuzelo nesto sto moze biti poucno ili korisno, onda to isto mozemo iscitati iz imenika slaganjem slova ili iz Roscharch mrlji jer je, da bi znali izabrati, znanje vec u nama (beautiful mind mode off)

Ali mislim da smo off topic.:)

Lilith_Magart
08.06.2011., 15:20
Psssssssssssssst...mislim da nisu spremni tu na takve lekcije:no :

Malo me brine ovo s rezanjem...jel se bas sve reze sto ne stima:misli :? I nakon koliko puta tocno sto ne stima treba se reze? /biljezi u tekicu/ :zubeki :

Ne bih znala reći statistički koliko puta, kad prebrojim osobna "rezanja" javi'ćem ti :rofl: i ne očekuj da ćeš to moći iskustveno primjeniti jer kako netko reče "Nikad nitko ništa nije naučio iz tuđeg iskustva". :D

A ako se osusi nakon sto se odreze, jel se moze korisitit u svrhu ljubafne magije opet? : zakapa nogicom:

Tako da, draga drugarice Lilit, morate da ipak povisite za koji sismisji extremitet vise.:raspa :
Nije mi to nikad bio uži fokus zanimacije :cerek:
...a šišmiše trančiram jedino kad mi se svidi kakva povoljna vikendica, :rofl:, isplativija je i lakše se održava od jednog prosječnog mužjaka. Moš' je renovirati kad joj padne fasada i prodati pod stare dane :ne zna:
LJubav je preapstraktan pojam za moja nadaleko čuvena egzistencijalna gledišta i materijalna uvjerenja, right? :D

Mislim da je nekad davno bio neki spell s jajetom, gdje se svjeze jaje rola po licu kako bi pokupilo svu negativnu navezanost i onda se zakopa na tudju zemlju Bitno je da je jaje svjeze, i da ga nitko nije dirao prije, naravno da ne smije biti prano. Samo treba biti ustrajan i ponavljati svako jutro dok sve misli i patnja ne odu. pa sto je cvrsce ukorjenjeno...odvratnost prema prljavim jajima na licu ili navezanost na patnju, to pobjedi :D
Tako nekako, psiho-premosnice. Iako bi bilo korisnije svako jutro se dizati i plijeviti vrt (ritualno naravno :mudri:), bar bi bilo neke koristi naknadno :)
e, taj pasos je ta losa krajnjost gdje lupa bzze : D
Ma joj...to je bila šala a ne njegov citat :zubo:

macakmedo
07.07.2011., 10:55
ne znam hoce li me itko shvatiti ali treba mi mala pomoc ili objasnjenje...ja sam kao dijete imala dosta tezak,intezivan i bolan zivot..od malena sam bila izlozena raznim negativnim emocijama,dogadajima,i negativnim ljudima...unatoc svemu sam postala normalna osoba,vrijedna i uvijek s koliko-toliko pozitivnim stavom o zivotu..s vremenom su te negativne emocije i sjecanja pocela izlaziti iz mene,ali na nacin kad me netko uvrijedi ili nekako utjece na mene,pocnu se dogadati ruzne stvari toj osobi...a ja u tom stanju bijesa je dovoljno da pustim suzu i sve ode u kaos...stupila sam u kontakt s jednom tetom koja je dosta posvetila zivot o znanju o energijama i sto ljudi nose u sebi,i na neki nacin je i vidovita...i sama je rekla da posjedujem jakuuuu energiju,koja moze biti razarajuca ali isto tako i donjeti ljudima velikoooo veselje...onaj tren kad se s nekim povezem u zivotu,odmah mi rece promjenila si mi zivot,ne znam sto se dogada ali tako se osjecam sretnim...i sada je recimo period kada zelim biti sama,malo se distancirati od ljudi i ocistiti se od raznih emocija...mislim ima niz primjera dogadaja iz zivota kada su se stvari dogadale,i da ja nisam mogla vjerovati...ali na zadnjoj sam se jako ostala zatecenom...upoznala sam decka,preko neta,i kao krenulo dopisivanje,i nakon 5-6 dana ja odlucim probati djelovati,mislim nisam bila ni toliko svjesna..zatvorim oci,pomislim da sam blizu njega i izgovorim da ce se zaljubiti,i taj se tren cijela protrnula...do tada je dopisivanje bilo klasicno,ono lagano prepucavanje,simpaticno...iduci dan on mene zove,i pise poruke,da on ne zna sto mu je,da se budi usred noci i misli na mene,da mu nesto nije u redu u glavi,da nije tako nesto nikada osjetio,da jednostavno ne zna sto se dogada...odmah da me zeli vidjeti,da je to nesto neopisivo...i ja zanjemila,dva dana nisam mogla doci k sebi...i sad odlucila sam prestati s time,malo moramsamu sebe istraziti,koju knjigu procitati pokusati to sto bolje usmjeravati,jer mislim da nisam ni sama sebe svjesna...izmedu ostalog,kad sam mu se javila na poziv,rekao je da osjeca veliku energiju koja dolazi od mene,da ne moze opisati...hm...pomagajte molim vas...

Momak 90
19.07.2011., 15:41
ne znam hoce li me itko shvatiti ali treba mi mala pomoc ili objasnjenje...ja sam kao dijete imala dosta tezak,intezivan i bolan zivot..od malena sam bila izlozena raznim negativnim emocijama,dogadajima,i negativnim ljudima...unatoc svemu sam postala normalna osoba,vrijedna i uvijek s koliko-toliko pozitivnim stavom o zivotu..s vremenom su te negativne emocije i sjecanja pocela izlaziti iz mene,ali na nacin kad me netko uvrijedi ili nekako utjece na mene,pocnu se dogadati ruzne stvari toj osobi...a ja u tom stanju bijesa je dovoljno da pustim suzu i sve ode u kaos...stupila sam u kontakt s jednom tetom koja je dosta posvetila zivot o znanju o energijama i sto ljudi nose u sebi,i na neki nacin je i vidovita...i sama je rekla da posjedujem jakuuuu energiju,koja moze biti razarajuca ali isto tako i donjeti ljudima velikoooo veselje...onaj tren kad se s nekim povezem u zivotu,odmah mi rece promjenila si mi zivot,ne znam sto se dogada ali tako se osjecam sretnim...i sada je recimo period kada zelim biti sama,malo se distancirati od ljudi i ocistiti se od raznih emocija...mislim ima niz primjera dogadaja iz zivota kada su se stvari dogadale,i da ja nisam mogla vjerovati...ali na zadnjoj sam se jako ostala zatecenom...upoznala sam decka,preko neta,i kao krenulo dopisivanje,i nakon 5-6 dana ja odlucim probati djelovati,mislim nisam bila ni toliko svjesna..zatvorim oci,pomislim da sam blizu njega i izgovorim da ce se zaljubiti,i taj se tren cijela protrnula...do tada je dopisivanje bilo klasicno,ono lagano prepucavanje,simpaticno...iduci dan on mene zove,i pise poruke,da on ne zna sto mu je,da se budi usred noci i misli na mene,da mu nesto nije u redu u glavi,da nije tako nesto nikada osjetio,da jednostavno ne zna sto se dogada...odmah da me zeli vidjeti,da je to nesto neopisivo...i ja zanjemila,dva dana nisam mogla doci k sebi...i sad odlucila sam prestati s time,malo moramsamu sebe istraziti,koju knjigu procitati pokusati to sto bolje usmjeravati,jer mislim da nisam ni sama sebe svjesna...izmedu ostalog,kad sam mu se javila na poziv,rekao je da osjeca veliku energiju koja dolazi od mene,da ne moze opisati...hm...pomagajte molim vas...

Pa super. Zaljubite se i volite se.

zubakmarina
21.08.2011., 19:56
mene zanima jel postoji neka magija da se privuče općenito ljubav u život..ne mislim natjerat nekog da te zavoli... možda nešto da nam da samopouzdanje, neki šarm ili šta ja znam ... ugl da općenito ljubav dođe u život :D
ako tko zna šta da to podijeli s nama ^^.

Momak 90
22.08.2011., 12:48
Da, volio bih i ja to znati.

annabell7
17.09.2011., 16:29
da li netko zna nekoga tko pomaze pri vracanju voljene osobe,da nije neki prevarnt/ica, a da to zaista djeluje?

Little Mermaid
24.09.2011., 11:23
da li netko zna nekoga tko pomaze pri vracanju voljene osobe,da nije neki prevarnt/ica, a da to zaista djeluje?

Sreco, bajke ne postoje, kao ni cudesna rjesenja, pokusaj radom na sebi, iskrenoscu i daj vremenu da napravi svoje.

I imaj malo vjere u svemir, ako on nije onaj pravi, netko bolji te ceka kada se prestanes drzati grcevito za sadasnjeg.

A za slomljeno srce ima masa tehnika, svasta pomaze, od thai masaze,yoge, meditacije, prisutnosti u trenutku...do dobrog starog recepta s youtubea (pogledaj kako preboleti veliku ljubav).

Novce viska koje si ustedila ovim postom uplati u prihvatiliste za beskucnike ili napravi make over i jedno i drugo ce ti pomoci da se osjecas bolje.
Sretno.

vantus
24.09.2011., 12:05
s obzirom na tvoje odgovore pretpostavljam da ćeš znati odgovoriti na moje pitanje. Jednom su mi na jednoj tarot liniji rekli, da ću obnoviti vezu za koju sam pitala, samo ako mi ta tarot teta izbalansira energije. Dakle, moj zadatak je bio da je nazovem u nekoliko navrata, a ona bi izbalansirala naše energije i to moju, i njegovu preko mene, jer da na njega nešto jako negativno utječe. Nisam nikada više nazvala i niti nemam namjeru, ali zanima me na što je ona mislila?
Hvala,

Little Mermaid
24.09.2011., 12:45
s obzirom na tvoje odgovore pretpostavljam da ćeš znati odgovoriti na moje pitanje. Jednom su mi na jednoj tarot liniji rekli, da ću obnoviti vezu za koju sam pitala, samo ako mi ta tarot teta izbalansira energije. Dakle, moj zadatak je bio da je nazovem u nekoliko navrata, a ona bi izbalansirala naše energije i to moju, i njegovu preko mene, jer da na njega nešto jako negativno utječe. Nisam nikada više nazvala i niti nemam namjeru, ali zanima me na što je ona mislila?
Hvala,

:grli:

Jel cijena poziva 6,80 +pdv? Vjerojatno je mislila na to...

Dobro da ti nije rekla da moras slusat Vajtsnejk i pustit dugu kosu...

Lovecat
25.09.2011., 18:38
mene zanima jel postoji neka magija da se privuče općenito ljubav u život..ne mislim natjerat nekog da te zavoli... možda nešto da nam da samopouzdanje, neki šarm ili šta ja znam ... ugl da općenito ljubav dođe u život :D
ako tko zna šta da to podijeli s nama ^^.

Opusti se i uživaj. :D

Al zaozbiljno....budi ono što jesi, radi ono što voliš, idi svojim putem i sigurno ćeš na njemu naći nekog tko će ti pasati. Sve drugo ti je ionako bezveze.

:facepalm: - i tebi i svakom sa istom tom idejom.

Voljena osoba nije stvar pa da će ti ju netko vratit ili ne, zaboga. Odakle uopće ta ideja? Što ti misliš da se dogodi tvojoj voljenoj osobi kada ti ju netko magijom "vraća"? To me ludo zanima.

Monique.
26.09.2011., 23:22

Okreni njegovu sliku naopako i vratit će ti se. To sam pročitala u nekom od prethodnih postova.

Probaj to, ne može škoditi :D :D :D

ScarLady
30.09.2011., 21:23
petkom pri zalasku sunca pravite kupke s omiljenim mirisima, u obliku emulzije sa morskom soli ili kao aromaterapiju ili se samo pola sata opustite. nosite uz sebe rozenkvarc, medaljon u obliku srca u kojemu je mali papirić sa ispisanom željom srca i slične kreativne stvari. sve je to magija koja privlači ljubav, pojačava šarm i ljudi će vas vidjeti u pozitivnijem svjetlu..

maya11
07.10.2011., 20:44
da li netko ovdje ima zaista pravog iskustva u ljubavnoj magiji? da li su vam "pomogli" neki anonimci ili neki razvikani vidovnjaci koji samo ubiru pare. nekako sam bila skepticna prema tome, ali sam se u vise navrata uvjerila da zaista nesto postoji.........
molim samo iskrene odgovore i bez predrasuda. moze i na pp ako je nekom problem javno pricat o tome

Artois
07.10.2011., 22:38
Nevjerujem u sto ljudi sve vjeruju :facepalm:

maya11
18.10.2011., 17:55
zar bas nitko ne zeli podijeliti iskustvo?? znam da vas ima....
moze i na pp

Frater HPK
19.10.2011., 15:40
:grli:

Jel cijena poziva 6,80 +pdv? Vjerojatno je mislila na to...

Dobro da ti nije rekla da moras slusat Vajtsnejk i pustit dugu kosu...

Moliću lepo, taj što je to bio rekao je moj prijatelj i stručnjak za ljubavnu magiju. Na intervju za slovenačku televiziju toliko je fascinirao voditeljku da je ostavila i posao i dom u sloveniji i preselila se kod mene u varoš da živi sa njim. Dakle čovek zna znanje. Ili stoji ono drugo da su neki nešto... što ti poričeš na osnovu ličnog iskustva, a ja, jelte, i dalje mislim da je tačno ;)

Little Mermaid
19.10.2011., 16:15
Moliću lepo, taj što je to bio rekao je moj prijatelj i stručnjak za ljubavnu magiju. Na intervju za slovenačku televiziju toliko je fascinirao voditeljku da je ostavila i posao i dom u sloveniji i preselila se kod mene u varoš da živi sa njim. Dakle čovek zna znanje. Ili stoji ono drugo da su neki nešto... što ti poričeš na osnovu ličnog iskustva, a ja, jelte, i dalje mislim da je tačno ;)

Moje licno iskustvo kaze da za upecati voditeljicu na slovenskoj televiziji ne moras biti ne znam kakva faca :rofl: niti da to spada u domene ovog topica. :zubo:

Ako mozes pomoci ljudima, eto pomozi, pa neka se jave s pozitivnim feedbackom da vidimo kako to funkcionira. Ako ne zelis ili ne mozes, mozemo dalje ostriti kolac i u Milanovom stilu zabavljati publiku :D

EDIT: A mozda je zena nosila zeleni dzemper i crne carape i spavala u njima http://www.youtube.com/watch?v=8KbzqVotRVE&feature=related :raspa: I znam da nije za ljubav, ali djecica su tako usko vezana s tim, pa mozda nekome pomogne, kriza je pa da se ustedi 7 kn za poziv... http://www.youtube.com/watch?v=hBqp9x3K0to&feature=related

Momak 90
21.10.2011., 11:48
Pa ima li tko kakav savjet kakvu magiju napraviti da bi se bilo u vezi ? :rolleyes:

Beljki
21.10.2011., 12:15
Pa ima li tko kakav savjet kakvu magiju napraviti da bi se bilo u vezi ? :rolleyes:

aha. Teretana, deodorant, koliko toliko normalna komunikacija (potpomognuta casom vina ako je bas kriza :lol: ) za sve ostale tu su profesionalke :rofl:

tajna magijska formula kroz povijest statisticki daleko najuspjesnija :D

Proud Belieber
24.10.2011., 00:33
Kako navest nekog da se zaljubi u tebe? ima neka magija ili nesto?

Baphomet
24.10.2011., 07:09
Ima, naravno, no prije nego izvedeš tu magiju potrebno je par godina svakodnevnih vježbi, meditacija, čitanja...itd.

Beljki
26.10.2011., 18:45
Molim bez reklama, profiliranja i oftopicarenja

Ha Ha Ha
28.10.2011., 22:31
...
-Pokopati malo muževe kose pod prag ulaznih vrata i on vas nikada neće ostaviti.
-Ako vas ostavi voljena osoba samo preokrenite njegovu sliku naopako, naglavačke, i on će vam se vratiti.
-Ako žena želi da da bude sigurna da će joj muž biti distanciran od drugih žena treba mu malo svoje krvi dati u kafi.
-Ako želite da se čovjek vrati nazad pljuni mu malo na leđa kad izlazi na vrata.
-Ako imate problema sa ljubavnikom i želite da vam se vrati uzmite njegovu sliku i zakopajte je u zemlju sa licem na dole, on će se vratiti u toku tri dana.
-Ako želiš ljubav određene osobe uzmi komadić sira i malo brašna pa od toga napravi malu lopticu koju ćeš tajno ugurati toj osobi u džep a da to ona ne opazi.
-Ako odvojiš jednu kost od kornjače i staviš je tajno u džep svom ljubavniku on vas neće nikada moći ostaviti, priljepit će se uz vas kao zvakaća guma.
-Ako mislite da će vas dragi ostaviti ukapajte koliko stane u čajnu kašičicu vaše menstruacije i stavi mu u času vina da popije.Nikad vas neće ostaviti.
-Ako želis zadržati muža ili ljubavnika uzmi dvije kapi krvi iz svojih mišica i stavi u njegovu kafu, on će te voljeti zauvijek.
-Ako želiš da te neko voli uzmi njegovu sliku i malo kose i zakopaj to u zemlju.
-Ako je voljeni daleko od doma, stavi malo njegove kose u bocu alkohola a nju stavi u orman, vratit će vam se.
-Ako vam suprug ne daje novca uzmi urina i stavi crvene paprike u njega i posipaj ga po kući, zatim to pomesti u jedan kut sobe i ostaviti tako tri dana i on će vam dati novac.
-Da vam se muž vrati nazad, recimo iz zagrljaja ljubavnice, stavite mu čajnu kašičicu svog urina u kafu i za nekoliko dana on će se vratiti.
-Ako je vas dragi počeo život sa drugom uzmite njegovu sliku i okrenite je naopako na zidu, kada slika izblijedi i on će vam se vratiti.
-Kada nekog voliš i želiš da on tebe zavoli, napiši na papiru svojom menstrualnom krvlju njegovo ime i ostavi na sigurno mjesto i on će vas uskoro zavoljeti.
-Ako se želite rješiti suparnice kuhajte nekoliko vlasi kose svog dragog u svom urinu a zatim to sve zakopati pod kućni prag, on će je ubrzo ostaviti.
-Uzmi devet kapi svoje menstrualne krvi ili mokraće i stavi ih mužu u kafu, nikad vas neće moći ostaviti.

ovo zvuči suludo ali me ipak zanima da li djeluje i može li biti posljedica ako izvede nešto od ovoga :kava:

hogi
01.11.2011., 09:30
ovo zvuči suludo ali me ipak zanima da li djeluje i može li biti posljedica ako izvede nešto od ovoga :kava:

Naravno da može biti posljedica, uvijek te sustigne bumerang.:504:

heyo
02.11.2011., 11:09
Ima li neka BEZOPASNA MAGIJA koja bi ga natjerala da se javi, ne da me voli i moli nego da se samo javi, digne slušalicu okrene br. ? Molim ako zna netko da javi..

Natthali
02.11.2011., 14:03
Ignore:kava: za ravnotežu.

trajanka
02.11.2011., 15:45
Ima li neka BEZOPASNA MAGIJA koja bi ga natjerala da se javi, ne da me voli i moli nego da se samo javi, digne slušalicu okrene br. ? Molim ako zna netko da javi..

Ima ....Ti mu se javi ..nista neces izgubiti samo mozes dobiti ....Do sada nisam procitala da je nekome uspela neka magija....ovde se svi hvale a rezultat jos niko nije video
Javi se ..to je moj savet...razmisli i videces da nista ne mozes izgubiti :)

annabell7
03.11.2011., 13:54
Ima ....Ti mu se javi ..nista neces izgubiti samo mozes dobiti ....Do sada nisam procitala da je nekome uspela neka magija....ovde se svi hvale a rezultat jos niko nije video
Javi se ..to je moj savet...razmisli i videces da nista ne mozes izgubiti :)

a sto ako je netko magijski utjecao na nekoga i onda se ta osoba ne zeli javiti i ne zeli uopce komunicirati sa tobom zbog te magije?
ako imas kakvih savijeta ili nekih iskustava, mozda si pronasla nekoga tko se time bavi, molim te da mi posaljes na pp

Baphomet
03.11.2011., 14:04
Kako znaš da je netko magijski utjecao na njega?

nee_postojim
03.11.2011., 17:15
Bok svima!
Vidjela sam da moje frendice pale neke crvene svijeće u paru, rade male oltare i što ti ga ja znam, po feng shuiu, za pronalaženje partnera. Jedna tvrdi da joj je to utjecalo da nadje muža, a i kod ove druge ima muvinga.

Imate li vi kakva isksustva na tu temu? Jeste li probali?

Možda ne doslovno to, ali mislite li da možete "pozitivnim razmišljanjem" naći osobu koja vam odgovara? Jeste li imali takva iskustva, mantre, whatever?

robicare
03.11.2011., 19:32
.. jesu li te crvene svijeće povodom dana mrtvih ili... ( :D )

nee_postojim
03.11.2011., 19:37
Crvene svijeće su za ljubav :) A bitno je da budu u paru, kao i sve drugo doma da bude u paru :)

heyo
04.11.2011., 08:53
Javila sam se, ali nista, probala sam zvati, nista.. Ne tražim ništa od njega samo da se javi da mu objasnim..

Ako zna netko nešto kako da mi se javi neka javi na pp

Little Mermaid
04.11.2011., 11:20
Javila sam se, ali nista, probala sam zvati, nista.. Ne tražim ništa od njega samo da se javi da mu objasnim..

Ako zna netko nešto kako da mi se javi neka javi na pp

Napisi mu mail. Nekad nije do magije nego ljudi jednostavno prerezu ako ih se previse povrijedi...i ne zele slusati. A ako netko odluci cvrsto gledati u drugom smjeru, ljubav je postivati njegovu odluku...

MiaMao
05.11.2011., 10:39
da li ima nekoga tko je probao neke od magija koje je napipsala sylvia? i kako je to na kraju ispalo?
bas me zanima :D

Klepsidra
05.11.2011., 11:08
Jao sto se ismijah ovome sto je Sylvija napisala. “Ako je vas dragi započeo zivot s drugom, uzmite njegovu sliku i okrenite naopacke i kad ona izblijedi vas dragi ce vam se i vratiti!!!” Zamisli! Ja imam jos uvijek slike od svoje rodbine iz I svjetskog rata i fala Bogu nisu izblijedite, a nisu ni poderane, ocuvane su i pravi su antikvitet.

Cure, manite se ovih gluposti. Na mene se putem magije djelovalo vise puta , i ne mogu vam opisat taj osjecaj. Paklen-jednom rjecju. Na osobu se ne smije djelovati protiv njene slobodne volje, ma kakav uzvisen motiv lezao u osnovi takvog dejstva. Ko smo mi da određujemo sta je za nekoga dobro, a sta zlo?
Ako si pao/pala tako nisko da na drugi nacin ne možes dobiti nekoga: onda izvoli. Bolje ti je radi na sebi i svojim osobinama, da možeš zadivit vecinu osoba kad te upoznaju, bez ikakvih kamenja, biljaka, talismana…vec svojom prirodnoscu, onim sto ti je Bog dao.
Pozdrav.

Little Mermaid
05.11.2011., 11:53
Kakav je osjecaj? :)

MiaMao
05.11.2011., 11:56

i mene kopka :)

Little Mermaid
05.11.2011., 11:58
Sto kako izgleda kada netko djeluje na tebe ili djelovati na nekoga? :)

Klepsidra
05.11.2011., 12:30

U pocetku je idila, izgleda sve bajkovito, divno, krasno, zivot gledas kroz ruzicaste naocare, kao da si ajmo rec dooooobro napušen, a to sve kroz zaljubljenost koju osjecas prema toj osobi. I super ti je dok te osoba zivka, stalno te trazi sve u svrhu da te dobije i privuce a kad dodje do tog cilja okrece plocu. Osoba krece sa manipulacijom: pocinje mucenje u smislu da se nejavlja- a ocekujes ga jer te navikao na neke situacije, odbija te u nekim stvarima na koje te ranije navikao- a silno želis da ti to ispoštuje, pocinjes osjecati strah za vezu i onda postajes agresivan, ljut, depresivan ako te osoba ignorira ili se nejavlja ili se posvađas s njim ili ako ti neko drugi kaze nesto za tu osobu negativno, reagujes sa 300 rafala. Pocinjes da patis, imas nesanicu, nocne more, vrlo cesto si bolesna….bespomoćna, osjecas da ti niko ne može pomoci sem te osobe. Ta osoba ti je sve na svijetu i vaznija je od svih drugih osoba koje te okružuju. Kao da niko drugi ne postoji. Ucinila bi bas sve samo da veza uspije, a plasis se da te ne ostavi jer osjecas kako sve lagano tone. I desi se ono cega se najvise plasis…a onda krece tuga, pakao, plač, depresija,….a kome treba da neko ludo pati za njim/njom i da ga ludo želi? Poslije kad se otkriju sve karte bude ti smijesno….i tacno znas da nije prirodno…a na ovome svijetu, toliko je crnomagijasa oko nas da ni sami niste toga svjesni (a i na ovom forumu sigurna sam da ih ima popriličan broj jer ovo je njihova tema)….
Za crnomagijase mogu samo reci da je to bolest i po religiji strogo zabranjeno igranje sa tudjim emocijama!!! Zasto: vjerojatno s razlogom….što posijes to ces i da poženješ vratice ti se milo za drago kad-tad, a onda ti nema pomoci, cak i onda da se iskreno pokajes…

Little Mermaid
05.11.2011., 12:48
U pocetku je idila, izgleda sve bajkovito, divno, krasno, zivot gledas kroz ruzicaste naocare, kao da si ajmo rec dooooobro napušen, a to sve kroz zaljubljenost koju osjecas prema toj osobi. I super ti je dok te osoba zivka, stalno te trazi sve u svrhu da te dobije i privuce a kad dodje do tog cilja okrece plocu. Osoba krece sa manipulacijom: pocinje mucenje u smislu da se nejavlja- a ocekujes ga jer te navikao na neke situacije, odbija te u nekim stvarima na koje te ranije navikao- a silno želis da ti to ispoštuje, pocinjes osjecati strah za vezu i onda postajes agresivan, ljut, depresivan ako te osoba ignorira ili se nejavlja ili se posvađas s njim ili ako ti neko drugi kaze nesto za tu osobu negativno, reagujes sa 300 rafala. Pocinjes da patis, imas nesanicu, nocne more, vrlo cesto si bolesna….bespomoćna, osjecas da ti niko ne može pomoci sem te osobe. Ta osoba ti je sve na svijetu i vaznija je od svih drugih osoba koje te okružuju. Kao da niko drugi ne postoji. Ucinila bi bas sve samo da veza uspije, a plasis se da te ne ostavi jer osjecas kako sve lagano tone. I desi se ono cega se najvise plasis…a onda krece tuga, pakao, plač, depresija,….a kome treba da neko ludo pati za njim/njom i da ga ludo želi? Poslije kad se otkriju sve karte bude ti smijesno….i tacno znas da nije prirodno…a na ovome svijetu, toliko je crnomagijasa oko nas da ni sami niste toga svjesni (a i na ovom forumu sigurna sam da ih ima popriličan broj jer ovo je njihova tema)….
Za crnomagijase mogu samo reci da je to bolest i po religiji strogo zabranjeno igranje sa tudjim emocijama!!! Zasto: vjerojatno s razlogom….što posijes to ces i da poženješ vratice ti se milo za drago kad-tad, a onda ti nema pomoci, cak i onda da se iskreno pokajes…

Ja se ovako osjecam nakon prekida, potpisala bi od rijeci do rijeci...a ne vjerujem da je netko nesto carao :misli:

A ovo da se vraca milo za drago...ako je netko vrstan elektricar da zna kako raditi s visokim naponima, taj se zna i zastititi.
Ako ne nekome obije nesto o glavu, obije se onima koji ne znaju sa cime se igraju pa prckaju.

Ali tako barem ja gledam na to :ne zna:

Baphomet
07.11.2011., 09:27
….i tacno znas da nije prirodno…a na ovome svijetu, toliko je crnomagijasa oko nas da ni sami niste toga svjesni (a i na ovom forumu sigurna sam da ih ima popriličan broj jer ovo je njihova tema)….
:facepalm:

Umjesto da kompliciraš, fantaziraš i izmišljaš razne urote možda bi mogla razmisliti o jednostavnom rješenju. Možda je tip jednostavno kreten.

Klepsidra
07.11.2011., 21:51
Nebitan je. To je bila MOJA skola.

Me,myself and I
09.11.2011., 00:05
Mene samo zanima dal je Baphomet skorpija il vodenjak :503:

Sto se ljubavne magije tiče,poprilicno sam uvjerena da sam pod jednom,ali dovoljno sam suzdrzana da mi ne padne napamet diskreditirati se pred manijacima :D .

Baphomet
09.11.2011., 07:16
Mene samo zanima dal je Baphomet skorpija il vodenjak :503:

Sto se ljubavne magije tiče,poprilicno sam uvjerena da sam pod jednom,ali dovoljno sam suzdrzana da mi ne padne napamet diskreditirati se pred manijacima :D .
Strijelac :D

Naravno, lakše je reći da si pod utjecajem magije nego provjeriti da li nešto sa nama nije u redu. Svakom je njegova tužna ljubav najteža i nitko ne može shvatiti zašto druga strana ne vidi tu preuzvišenost u ljubavi. No i ta bi ljubav splasnula da suprotna strana prihvati što joj se pruža i da na isti način uzvrati.
Ali to je stvar psihologije/psihijatrije a ne magije.

Ne kažem da to ne postoji ali ne može svatko tko je razočaran u ljubavi biti začaran :)