PDA

View Full Version : Naj golovi u povijesti

stranice : [1] 2 3 4 5

Menager
12.10.2003., 14:31
Evo ovdje možete upisati najbolje golove u povijesti nogometa po vašem mišljenju:lux:

BillGatesMustDie
12.10.2003., 15:48
Neću sad spominjat Maradonina remek-djela i slično, nego da li se još sjećate onog gola što ga je Doriva sprašio Ladiću (pa, procjenio sam da živi zid nije bio potreban :D)?

robybaggio
12.10.2003., 17:33
Tesko je reci. Mozda onaj penal koji je Pletikosa popio protiv Brazilaca u Nigeriji?

Black Revenger
12.10.2003., 17:48
šukerov lob schmihela je legendaran :top:

lijep gol je roberta carlosa iz slobodnjaka protiv francuske. bartez je ostal ukopan na mjestu . :top:

Baklja
12.10.2003., 18:25
Evo iz glave:

- Maradona, drugi gol protiv Engleske (SP '86)
- Van Basten protiv sovjeta (Euro '88)
- Seedorf protiv Atletica, bomba s 40-ak metara iskosa u suprotne rašlje :s (96/97 mislim)
- Akcija Senegala protiv Danske (SP 2002)
- Rivaldo, škarice protiv Valencije za Ligu Prvaka (2002)
- Oliseh protiv Španjolske (SP '98)
- Šukerov lob protiv Danske (Euro '96)
- Zujo protiv Hajduka '96
- Luis Figo i Joao Pinto protiv Engleske (Euro 2000)
- Peleov «sombrero» na SP u Švedskoj '58

Itd...

Ken
12.10.2003., 22:49
Šuker protiv Danaca...
i Roberto Carrlos iz slobodnog--- na onom turniru 4 nacije prije WC 98....... prelijep udarac....

Serse
12.10.2003., 23:26
da malo razmislim....
koeman skoro s centra protiv porta (ako se ne varam) prije desetak godina u ligi prvaka
onaj slavni van bastenov volej
gol od cantone koji je nekad bio na spici od petice
vryzas protiv milana prije 3 sezone
prosle sezone miccoli protiv milana
suker protiv francuza... par slatkih sekundi
jedan iz nekadasnje fiorentine (mislim bressan) protiv barcelone skarice sa 25-30 metara u precku pa u gol :eek:
hagi za galatasaray u ligi prvaka skroz iskosa
piresov gol za marseille iz mrtvog kuta od stative u stativu pa u gol
......

Baklja
12.10.2003., 23:48
BillGatesMustDie kaže:
Neću sad spominjat Maradonina remek-djela i slično, nego da li se još sjećate onog gola što ga je Doriva sprašio Ladiću (pa, procjenio sam da živi zid nije bio potreban :D)?

Stvarno je dobro opalio..

I stvarno nije bio potreban živi zid :D

Miroslav
13.10.2003., 00:20
1.gol (http://www.crossnet.at/ws/webmag/movies/soccer.mpeg)

2.gol (http://ftp.pcworld.com/pub/screencams/soccer2.mpg)

3.gol (http://www.aural6.net/jamesbeaumont/img/goal1.mpg)

4.gol (http://hk.geocities.com/ttwolftt/goal/goal19.mpeg)

5.gol (http://hk.geocities.com/ttwolftt/goal/goal21.mpeg)

6.gol (http://hk.geocities.com/tttghosttt/goal/goal38.mpeg)

7.gol (http://hk.geocities.com/tttghosttt/goal/goal39.mpeg)

8.gol (http://hk.geocities.com/secretwolf02/goal/goal09.mpeg)

9.gol (http://hk.geocities.com/secretwolf02/goal/goal08.mpeg)

10.gol (http://mercury.sfsu.edu/~gmalacho/Almeyda1_goal.mpeg)

Vanzemaljci :) (http://ftp.pcworld.com/pub/screencams/kungfoot.mpg)

Van Basten (http://members.lycos.co.uk/dekeeper/Soccer%20-%20Van%20Basten%20-%202.mpg)

Za mene najljepsi gol svih vremena:) (http://members.lycos.co.uk/dekeeper/mostovoy.mpeg)

Ljudi,jeli ovo moguce? (http://www.tu-harburg.de/~sbjb2606/tor.mpeg)

I za kraj...najljepsi potez na nekoj utakmici (http://www.tu-harburg.de/~sbjb2606/Higuita.mpg)

:)

bogeyman
14.10.2003., 17:57
Ono kad je Rapaić probušio Ladića ujesen ’93. cca 5 sec nakon što je ušao u igru. Otad je Miki za mene nogometni bog.:s Poslije toga je i pogodio Mornara u glavu za 4:2, centaršut s lijevog boka, sjetio sam se toga oono prekjučer kad je Moka pogodio gredu.
Od ostalih koji nisu spomenuti… Gol Vlaovića Turcima na EP 96, pa na istom natjecanju u 1/4finalu kad je Šuker zavaljao Köpkea (Ko to može? Davor Šuker!), gol Ircima u 94. od istog autora, par Ronaldovih golova još dok je igrao za Barcu sličnih ko jaje jajetu (uhvati loptu pa prođe cijelu protivničku momčad, nikad poslije nije zaigrao kao u Barci).
I za kraj Piksijev gol iz slobodnjaka u produžetku utakmice Jugoslavija-Španjolska 2:1 na SP ’90, poslije ispad od Argentine na penale.

tfgo
14.10.2003., 22:16
Cijela akcija protiv danaca sa Sukerovim lobom mi je nesto stvarno genijalno. Prosinecki protiv Jamajke (krompiiiiiiiraaaa :)) U sjecanju mi je ostao i ovaj Koemanov gol koji je Serse Cosmi opisao, ali mi se cini da je Barca igrala sa Anderlechtom... bilo kako bilo gajba sa pol terena. Vidio covjek da mu nista ne stoji na putu i okinuo u raslje...

Vespazijan
14.10.2003., 22:59
Kuman je valjda imao najjaci sut na svijetu!

djalminha
16.10.2003., 11:32
1. Maradona protiv Engleza u Mexicu '86 (ali ne onaj rukom)
2. Maradona u Napoliju glavom sa 18 metara
3. Maradona protiv Zvezde na Marakani (u dresu Barse) '82
(P.S.-Vidi potpis!)
------------------------------------------------------------------------------------
P R A Z N I N A

103. Van Basten protiv Rusa na EP .....
104. Pixi protiv Spanaca na SP U Italiji '90 (ali ne iz slobodnjaka nego kad je prvo poslao onog Spanca po burek, a posle zabio gol)
105. One makazice sa 30 metara koje je postigao onaj lik iz Fiorentine u LS mislim da se zove Mauro Bresan
106. Savicevic u dresu Milana u finalu LS protiv Barse (lob!)

Vanjushka
16.10.2003., 15:08
Svi golovi Blaza Sliskovica iz kornera.

Seathorn
16.10.2003., 18:18
jos jedan za pamcenje: trce elber (bayern) i protivnicki golman prema lopti a lopta kod korner zastavice. dribla elber golmana, ovaj leti u prazno u aut, a elber iz prve iz mrtvog kuta puca u gol

bluntman
16.10.2003., 19:11
Seathorn kaže:
jos jedan za pamcenje: trce elber (bayern) i protivnicki golman prema lopti a lopta kod korner zastavice. dribla elber golmana, ovaj leti u prazno u aut, a elber iz prve iz mrtvog kuta puca u gol
Sjećam se te tekme. I to zavalio ga je lijevom nogom iz okreta!!:s :s
Protivnički golman je iz HSV-a.

Jeremijajooj
18.10.2003., 11:08
Negdje polovinom osamdesetih Sliskovic protiv,cini mi se,Sparte iz Praga,zabija gol u predzadnjoj minuti produzetka,sa strane,kada su svi ocekivali nabacaj.

ZUJAN_BJ
18.10.2003., 11:42
Snješko Cerin protiv Sportinga u Maksimiru (1982)
Drago Vabec protiv Šveda u Maksimiru (mislim 1980)

major tom
21.10.2003., 16:15
hmmmmmmmmmmmm....vjerojatno bi to mogao biti onaj prosineckog protiv jamajke.... i onaj manchestera za pobjedu protiv bayerna + par henrijevih:s

tilopa
04.11.2003., 22:41
BLEDI SKHEMBI,RIJEKA-ZAGREB 3-0,PRVI GOL

LeChuck
05.11.2003., 09:14
Gol Birindellija protiv Deportiva prošle godine u ligi prvaka.
Nije loš ni ovaj di Vaia protiv Milana...

madmax3
11.11.2003., 15:27
par lobova preko seamana a posebno onaj deportivo-arsenal(finale kupa) - sa centra u zadnjoj minuti.

thomas hassler protiv rusa (90?) u raslje iz slobodnog, isto zadnja minuta

bluntman
11.11.2003., 17:23
madmax3 kaže:
par lobova preko seamana a posebno onaj deportivo-arsenal(finale kupa) - sa centra u zadnjoj minuti.

<bilo je to finale KPK Zaragoza - Arsenal.

sunboi
13.11.2003., 11:37
odlican je i od jay jay okoche,kad je setao kahna po 16ercu:D
psg-bayern mislim '99 jos.

Marin23
13.11.2003., 14:11
miki 93 protiv dinama

recoba na debiju za inter protiv Brescie (negdje 99 mislim) , prvi sa 45m u 80 min. , drugi sa 35m u 85.

ronaldova tri gola valenciji dok je igrao za barcu i jedan zaragozi iste sezone kad je prosao skoro cijelu ekipu , 7-8 igraca , nisu bili losi ni ona 2 nedavno protiv bilbaoa

ronaldova 4 komada za cruzeiro protiv neke ekipe iz Ria , nesjecam se koje , prvi petom (slicno kao mancini iz rome protiv lazija) , ostala tri su bila klasika , po par igraca je prolazio i zabijao

romario , za psv u kupu uefa protiv bayerna mislim , kad je iz u sesnaestercu izdriblao par igraca i uneo loptu u gol

van basten : one skarice protiv kopenhagena

itd.

darth-vader
13.11.2003., 20:10
nego da li se još sjećate onog gola što ga je Doriva sprašio Ladiću (pa, procjenio sam da živi zid nije bio potreban )?

Što se tiće golova Ladiću i Seamanu s ''centra''

Golman u trenucima napada svoje momčadi izlazi iz svog šesnaesterca i minimalno se pozicionira ne njegovom rubu ili još dalje.Zato da bi mogao prilikom dubinskog proigravanja protivničkog igrača (ako je njegova momčad izgubila loptu) presječi to dodavanje ,jer su mu u protivnom vrlo male šanse da obrani gol u situaciji jedan na jedan.Zbog čiste logike on stoji vani.Ako je on na 16 metara,a njegova momčad izgubi nenadani loptu,igrač koji je dobije ima dobar pregled terena te snimi opisanu situaciju,te s centra pogodi snažnim šutom pod gredu golman tu ima male šanse(naprosto zbog golmanske škole koja ga uči takvom postavljanju u prostoru).Prilikom takvog šuta-prvo prođe par milisekundi za procjenu pravca kretanja i snage udarca-te onda kreće trk UNATRAG na gol crtu(svatko tko je ikada trčao unatrag zna koliko je to teško) te iz trka se mora bacit da bi spasio gol(ovdje govorim o fakat dobrim udarcima-npr mlade repke HRV-NED Pletikosa isto dobio gol s centra).Ako oni koji treniraju svaki dan dva puta to nisu sposobni napravit zanima me dali je to sposoban netko od vas?Ako po nečemu pljujete prvo treba malo o tome i razmisliti.

Gol Ladiću na utakmici Porto-Croatia ZGB

Ako je šut na udaljenosti večoj od 25 metara golmani obično ne postavljaju živi zid jer ovako i onako moraju stajati na sredini gola.U tom slučaju živi zid im obično smeta.Doriva je Ladiću zabio gol u njegov kut a to je onaj kut koji živi zid ne pokriva-pa me zanima što bi se postiglo s živim zidom-kada bi Ladić opet stajao na istom mjestu.Kod gola problem nije bio u živom zidu-nego u tome što je on olako shvatio udarac te je kasnio s reakcijom na šut.Zato mu je lopta završila u golu,a ne zbog živog zida,koji ujedino nebi ničemu doprinio-jer brani sasvim drugu stranu gola.

robybaggio
13.11.2003., 21:41
Sjetio sam se neki dan onog gola skaricama kojeg je zabio Djorkaeff dok je igrao za Inter. Onako visoko ni Blanka Vlasic nije skocila.

The Ytse Jammer
14.11.2003., 04:42
darth-vader kaže:
Što se tiće golova Ladiću i Seamanu s ''centra''

Ako po nečemu pljujete prvo treba malo o tome i razmisliti.

Gol Ladiću na utakmici Porto-Croatia ZGB

Ako je šut na udaljenosti večoj od 25 metara golmani obično ne postavljaju živi zid jer ovako i onako moraju stajati na sredini gola.U tom slučaju živi zid im obično smeta.Doriva je Ladiću zabio gol u njegov kut a to je onaj kut koji živi zid ne pokriva-pa me zanima što bi se postiglo s živim zidom-kada bi Ladić opet stajao na istom mjestu.Kod gola problem nije bio u živom zidu-nego u tome što je on olako shvatio udarac te je kasnio s reakcijom na šut.Zato mu je lopta završila u golu,a ne zbog živog zida,koji ujedino nebi ničemu doprinio-jer brani sasvim drugu stranu gola.
Niko ne pljuje po ničemu, samo je bio dobar gol i ja sam izvukao Ladićevu izjavu poslije gola. Nemoj tražiti stvari kojih nema...

darth-vader
14.11.2003., 09:27
Pri spominjanju golova vidio sam neke smajliće-pa ako oni ne znače podsmjehivanje...

madmax3
14.11.2003., 10:02
ladic je pravi monkey, kolko je samo glupih golova primio protiv hajduka ko da nikad nije stao na gol, :jumping:

jedino sto ga je Kate kasnije poducio pa se popravio u francuskoj...

HAJDUK ZIVI VJECNO A DINAMO U GOVNIMA!!!

Kockarosh
14.11.2003., 13:01
Dodatne kvalifikacije Euro 2000: Mile Acimovic protiv Ukrajine iz centra.

Dodatne kvalifikacije Korea/Japan 2002: Milan Osterc protiv Rumunjske volej a la Van Basten.

Dodatne kvalifikacije Portugal 2004: X protiv Hrvatske...

Rev
14.11.2003., 13:33
onaj kad je Pršo na utakmici kvalifikacija za EP 2004 Hrvatska - Slovenija zabio u prvoj minuti prvog poluvremena tako da je s centra prošao cijelu slovensku momčad i zabio golmanu pod gredu.....

:B :D :top: :s

Stribor cumez
14.11.2003., 13:59
Jedan od najboljih nepoznatih je bio prikazan na tv kao zanimljivost. Norveski reprezentativac mini Jakobsen (mini - jer je mali) u derbiju norveske prve lige prelazi obranu, golmana i kad svi staju jer ocekuju loptu u golu, on kulerski zaustavlja loptu na liniji i gura uje glavom u gol. Na to je od sudca dobio crveni zbog "omalovazavanja protivnika" :D
:top:
Inace, ako se dobro sjecam, taj je gol dao dok su gubili utakmicu :D

Kockarosh
14.11.2003., 14:10
Rev kaže:
onaj kad je Pršo na utakmici kvalifikacija za EP 2004 Hrvatska - Slovenija zabio u prvoj minuti prvog poluvremena tako da je s centra prošao cijelu slovensku momčad i zabio golmanu pod gredu.....

:B :D :top: :s

Ocito je tovar pobrkao koji je slovenski i koji rvacki gol.

bogeyman
14.11.2003., 14:47
miki 93 protiv dinama

recoba na debiju za inter protiv Brescie (negdje 99 mislim) , prvi sa 45m u 80 min. , drugi sa 35m u 85.

ronaldova tri gola valenciji dok je igrao za barcu i jedan zaragozi iste sezone kad je prosao skoro cijelu ekipu , 7-8 igraca , nisu bili losi ni ona 2 nedavno protiv bilbaoa

ronaldova 4 komada za cruzeiro protiv neke ekipe iz Ria , nesjecam se koje , prvi petom (slicno kao mancini iz rome protiv lazija) , ostala tri su bila klasika , po par igraca je prolazio i zabijao

romario , za psv u kupu uefa protiv bayerna mislim , kad je iz u sesnaestercu izdriblao par igraca i uneo loptu u gol

van basten : one skarice protiv kopenhagena

Imamo sličan ukus :top:

Thresholder
15.11.2003., 12:03
ZUJAN_BJ kaže:
Drago Vabec protiv Šveda u Maksimiru (mislim 1980)
Je li to onaj gol vanjskim felsom u raslje sa spice nedjeljnog Sportskog pregleda ?! :top:

EnzoGiovanni
17.11.2003., 13:33
Baklja kaže:
Evo iz glave:

- Maradona, drugi gol protiv Engleske (SP '86)
- Van Basten protiv sovjeta (Euro '88)
- Seedorf protiv Atletica, bomba s 40-ak metara iskosa u suprotne rašlje :s (96/97 mislim)
- Akcija Senegala protiv Danske (SP 2002)
- Rivaldo, škarice protiv Valencije za Ligu Prvaka (2002)
- Oliseh protiv Španjolske (SP '98)
- Šukerov lob protiv Danske (Euro '96)
- Zujo protiv Hajduka '96
- Luis Figo i Joao Pinto protiv Engleske (Euro 2000)
- Peleov «sombrero» na SP u Švedskoj '58

Itd...
nikada mi nije bilo jasno kako se gol van bastena protiv rusije može stavljat kao namjeran gol!?!?!??!?!
toliko je jasno da je htio prebaciti na drugu stranu i zahvatio krivo. to je isto napravio ševčenko u milanu protiv juventusa i još je poslije peder pričao da je to gađao (tip nije niti jednom, ali niti jednom pogledao gdje je gol nego je šutnuo loptu i ušla).
reklo bi se loš centaršut - prekrasan gol. vidio sam jednog takvog osobno i u utakmici druge hrvatske lige, isto ko van basten :B
niko se ne sjeća Hagijev lob sa strane sa jedno 35 metara za repku mislim da je bilo neko svjetsko prvenstvo, i to se vidjelo da je gađao

Satir
17.11.2003., 16:04
madmax3 kaže:

jedino sto ga je Kate kasnije poducio pa se popravio u francuskoj...

Ladic je tada imao 35 godina. Stvarno pravo vrijeme za poduku.
Kad je taj Katalinic tako dobar, zasto nije poducio Pletikosu kako se izlazi s gol-linije i na petercu hvata lopta koja leti 3 sekunde? :flop:

madmax3 kaže:

HAJDUK ZIVI VJECNO A DINAMO U GOVNIMA!!!

Visoka razina kulture, svaka cast!:klap:

Baklja
17.11.2003., 18:55
enzogiovanni kaže:
nikada mi nije bilo jasno kako se gol van bastena protiv rusije može stavljat kao namjeran gol!?!?!??!?!
toliko je jasno da je htio prebaciti na drugu stranu i zahvatio krivo. Pa nigdje se ne tvrdi da je namjerno pucao..
Al gol je bio lijep. Jel gađao il nije puca mi k...

darth-vader
21.11.2003., 20:54
ladic je pravi monkey, kolko je samo glupih golova primio protiv hajduka ko da nikad nije stao na gol

Zanima me koliko bi od tih golova ti obranio.Možemo se naći pa da mi demonstriraš svoje golmanske kvalitete.Kladim se da bi od 10 udaraca s 20 metara obranio niti jednog.Ne mislim te vrijeđati nego ti želim reći da ne vrijeđaš ostale ako nisi barem bolji od njih,jer to onda nemaš pravo.A ako si bolji onda nećeš niti imati potrebu za tim.

Ma ne želim nikoga vrijeđati ponajmanje golmane,jer oni su najmanje krivi za primljene golove.Zar je možda Pletikosa kriv za onaj gol protiv Nizozemske s centra.Momčad izlazi do centra,on izlazi na 16 metara-idiot gubi loptu dolazi do majstora i ovaj prejebeno pogađa pod gredu.Svi spominju Stipu a nitko se ne sječa koji je idiot onako jeftino izgubio loptu.

EnzoGiovanni
22.11.2003., 13:24
Ne mislim te vrijeđati nego ti želim reći da ne vrijeđaš ostale ako nisi barem bolji od njih,jer to onda nemaš pravo.A ako si bolji onda nećeš niti imati potrebu za tim.

Ma ne želim nikoga vrijeđati ponajmanje golmane,jer oni su najmanje krivi za primljene golove.Zar je možda Pletikosa kriv za onaj gol protiv Nizozemske s centra.Momčad izlazi do centra,on izlazi na 16 metara-idiot gubi loptu dolazi do majstora i ovaj prejebeno pogađa pod gredu.Svi spominju Stipu a nitko se ne sječa koji je idiot onako jeftino izgubio loptu. [/B][/QUOTE]

ma čekaj malo: zašto ja ne bih iskazivao svoje mišljenje (ili vrijeđao kako ti lijepo kažeš) o JAVNOJ osobi koja se na kraju krajeva bavi tim sportom i zbog mene (publike) ????
neka ide igrat onda u neko selo sa 3 gledatelja i tamo neće trpit kritike na račun svojih performansi!

po tebi ko može Bobanu spočitavat ono protiv francuske na SP? Maradona i Platini a ostali šutite jer ne igrate jednako dobro nogomet kao i Boban?
daj malo razmisli o svemu tome.

bogeyman
26.11.2003., 15:09
One savršene škarice Guilyja prekjučer :s Kad sam ih vidio sjetio sam se Zvone Deranje i golčina koje je zabio u ono malo vremena dok je bio u formi. Golovi za U21 u Nigeriji, hattrick u BG, škarice u Suhopolju i my favorite - majstorski izvedene škarice u kup utakmici protiv Cibalije (za 2:1, Hjaduk poslije ispao na penale)
:s :s :s

EnzoGiovanni
28.02.2005., 14:12
Delpiero petom protiv Siene!
http://www.geocities.com/happychatter1111/delpiero_peta_1.jpg
http://www.geocities.com/happychatter1111/delpiero_peta_2.jpg
http://www.geocities.com/happychatter1111/delpiero_peta_3.jpg
Uživajte :s

Serse
28.02.2005., 22:13
Torcida_ZG kaže:
Najjači golovi su:

Šukerov Dancima, pa na istom prvenstvu gol Poborskog Portugalcima... I onaj Cantonain gol... Hm.. :misli: Da, volim lobove...:D
onda tu svakako spada i baggiov lob za bresciu (ne sjecam se protiv koga), cak je jaci i od ovih gore navedenih.

.: E1
28.02.2005., 22:45
Zanima me koliko bi od tih golova ti obranio.Možemo se naći pa da mi demonstriraš svoje golmanske kvalitete.Kladim se da bi od 10 udaraca s 20 metara obranio niti jednog.Ne mislim te vrijeđati nego ti želim reći da ne vrijeđaš ostale ako nisi barem bolji od njih,jer to onda nemaš pravo.A ako si bolji onda nećeš niti imati potrebu za tim.

Jedna od glupljih izjava u zadnje vrime. Pa nemoram ja igrat bolje od Del Piera da ga kritiziram !?

Inace, naj-golovi..
Hmm, svih pet komada kad je Roma ponizila Lazio 5-1. Tottijev lob :cool:

bumbar
01.03.2005., 15:32
imam na hardu puno dobrih golova a neznam ili se nemogu stavit da ih i vi vidite pa evo stranica gdje ima puno dobrih, vjerojatno je od prije znate.

golovi (http://www.soccerclips.net/archive_members.html)

fifa
01.03.2005., 18:24
nije mi se dalo čitati prve 4 str...al meni je jedan od najjačih golova onaj od Jerkovića...prebrutalne škarice sa 30-ak metara:s

robybaggio
01.03.2005., 18:49
Serse_Cosmi kaže:
onda tu svakako spada i baggiov lob za bresciu (ne sjecam se protiv koga), cak je jaci i od ovih gore navedenih.
Znalci imaju u istom clipu i snimku radijskog komentatora nakon tog gola. :D

Sinnovac
01.03.2005., 19:42
fifa kaže:
nije mi se dalo čitati prve 4 str...al meni je jedan od najjačih golova onaj od Jerkovića...prebrutalne škarice sa 30-ak metara:s

Hehe, pa ipak se zna najbolji gol u povijesti SP-a...:)

P.S. Jel zna netko možda di se to može skinut... THX...

fulja
01.03.2005., 23:00
.: E1 kaže:
Jedna od glupljih izjava u zadnje vrime.

pogledaj datum posta koji si citirao :rofl:

Inace, ona seedorfova bombetina sa preko 40 m :eek: :eek: :eek:

U2dva
02.03.2005., 02:49
Imam na kompu nešto unikatno,mislim da se to jednom dogodilo,i nikad,ali sigurno nikad neće desiti...a htjeo bih vam to pokazati.Jel se može to kako sa kompa prebaciti na forum? Ili da nađem otkud sam to skinuo?
A još jedan gol mi je ostao u sječanju,neznam utakmica koja jer je to bilo u onim emisijama na Eurosportu kad prikazuju zanimljive događaje iz svih sportova...tip izvodi aut,hvata zalet,napravi premet i baci loptu skroz pred gol,i majstor zakuca glavom u mrežu..najatraktivnije nešto što sam vidio...:top:

fifa
02.03.2005., 12:39
U2dva kaže:
Imam na kompu nešto unikatno,mislim da se to jednom dogodilo,i nikad,ali sigurno nikad neće desiti...a htjeo bih vam to pokazati.Jel se može to kako sa kompa prebaciti na forum? Ili da nađem otkud sam to skinuo?
A još jedan gol mi je ostao u sječanju,neznam utakmica koja jer je to bilo u onim emisijama na Eurosportu kad prikazuju zanimljive događaje iz svih sportova...tip izvodi aut,hvata zalet,napravi premet i baci loptu skroz pred gol,i majstor zakuca glavom u mrežu..najatraktivnije nešto što sam vidio...:top:

SHAOLIN SOCCER???:D

grifone
02.03.2005., 13:00
Tesko je reci koji je najgol, spomenut cu jednog malo starijeg: na Kantridi prije nekih 17-18 godina, Rijeka - Zvezda. Mladenovic sa 35-40 metara iz slobodnjaka, na kraju izgubili 1:2 ali ipak golcina za pamcenje! :top:

U2dva
02.03.2005., 19:02
fifa kaže:
SHAOLIN SOCCER???:D

Ma nije Shaolin...Ovo što imam je negdje u Portugalu ili Španjolskoj se desilo ...Striker uleće na teren i zabija goool,ali koji striker?? To treba vidjeti..Našao sam to na http://www.boliglava.net/ tamo ima oko 70 stranica kojekakvih zjbncija,pa kom se da nek potraži...:top:

The Realist
04.03.2005., 02:10
Lizzarrazu (kako se već piše), nabacuje mu neko iz kornera (u dresu Bajerna) na suprotni ugao 16-erca i on na prvu u suprotne rašlje!!

vidra74
11.03.2005., 14:25
Dopustite starom prdonji trenutak sjete:

Jesen 84, jugoliga, utakmica Crvena Zvezda - Željezničar 3-1. Zvezda je igrala najslabiju jesen svoje povijesti, nakon sedam kola su bili posljednji na tablici.

Golman Zvezde je dao loptu Šestiću na rubu svog šesnaesterca i onda je slijedilo:

Šestić, Šestić, Šestić, Šestić, Šestić, Šestić, zaobišao je i vratara Škrbu i gol.

Jel utakmica bila samo fol da se dovrši pa je znao da će mu se micati s puta ili zauprave ne znam. Šestić je doslovno predriblao sve igrače na koje je naletio, zavaljao golmana i plasirao loptu u mrežu. To nisu bili papci tu su bili igrači repke poput Baljića i Čapljića.

Da main man
11.03.2005., 23:58
Zidaneov volej protiv Bayer Leverkusena u finalu CL.

IdILa DebILa
15.03.2005., 13:33
onaj gol iz slobodnjaka od Carlosa protiv francuske sa 35-40m kad je lopta krenula prema živom zidu, naglo ga zaobišla i u dalji golmanov kut... mislim da je to bila neka prijateljska ili neki kup.

Sinnovac
15.03.2005., 14:40
IdILa DebILa kaže:
onaj gol iz slobodnjaka od Carlosa protiv francuske sa 35-40m kad je lopta krenula prema živom zidu, naglo ga zaobišla i u dalji golmanov kut... mislim da je to bila neka prijateljska ili neki kup.

Uhhhhh, taj je bil prebrutalan...:) I još je poslje rekel da je gađal Brazilsku zastavu iza gola na tribini...:D

U.B.K.
15.03.2005., 18:26
Mozda ce se tek rijetki sjetiti gola Elbera u dresu Bayerna, kad je golman stopirao njega da lopta sam udje u gol-out, no ovaj ga predriblao i sa korner linije zabio gol!!! ne moram reci da se gol na Petici prikazivao x puta, sasvim zasluzeno.

I onaj gol Sukera u kvalifikacijama protiv Irske, nakon duuugog dodavanja (vise ne znam tocno ko mu je dodao) kako je smirio loptu i BAM lijevom nogom (91.minuta)

Gol Rivalda, njegova predzadnja sezona u Barceloni, zadnje kolo protiv Valencije na Nou Campu, rezlutat 2:2, skoro pa kraj tekme, frank de Boer prakticki ispucava u napad sa same centralne linije vise prema istocnoj tribini, Rivaldo lagano stopa (odbija) loptu prsima, skarice i GOOL uz samu vratnicu, Canizares je dao sve od sbe lai sut je bio predobar da bi ista mogao napraviti, pobjeda Barce 3:2 cime su izborili kavlifikacije za Ligu prvaka

Ali mogao bi isto u ovom topiku spomenuti jedan "cudan" gol, ne zbog njegove ljepote ili ne znam cega, vec na okruzenje.
Dinamo - Newcastle, vise ni sam ne znam koje je to godine bilo,uglavnom kod rezltata 2:1,vec su produzeci bili na izmaku prakticki kraj i cekalo se kad ce sudac oznaciti kraj pa da se pucaju penali. Newcasle je imao loptu na svojoj polovici,i dodavali se, Dinamovi igraci su stali,skoro pa doslovno, i dva-tri dodavanja lopta dosla do Ketsbaije i GOL! dinamovci su prozujali skoro cijelu akciju :eek: stvarno nisam imao komentar nakon tog gola, vec samo izljev psovki

Sinnovac
15.03.2005., 19:07
U.B.K. kaže:
I onaj gol Sukera u kvalifikacijama protiv Irske, nakon duuugog dodavanja (vise ne znam tocno ko mu je dodao) kako je smirio loptu i BAM lijevom nogom (91.minuta)

E to je golčina bila... A dodal je jedan od buraza Kovač... Fakat se nemrem sjetit koji, al nekak mi ide više na Roberta...

Serse
15.03.2005., 22:54
U.B.K. kaže:
Mozda ce se tek rijetki sjetiti gola Elbera u dresu Bayerna, kad je golman stopirao njega da lopta sam udje u gol-out, no ovaj ga predriblao i sa korner linije zabio gol!!! ne moram reci da se gol na Petici prikazivao x puta, sasvim zasluzeno.
protiv hanse cini mi se... cisti mrtvi kut -> od statitive u gol

U.B.K. kaže:
cini mi se da je bio soldo... given u jednu stranu, lopta u drugu... golgeterski :))

U.B.K. kaže:
Dinamo - Newcastle, vise ni sam ne znam koje je to godine bilo,uglavnom kod rezltata 2:1,vec su produzeci bili na izmaku prakticki kraj i cekalo se kad ce sudac oznaciti kraj pa da se pucaju penali. Newcasle je imao loptu na svojoj polovici,i dodavali se, Dinamovi igraci su stali,skoro pa doslovno, i dva-tri dodavanja lopta dosla do Ketsbaije i GOL! dinamovci su prozujali skoro cijelu akciju :eek: stvarno nisam imao komentar nakon tog gola, vec samo izljev psovki
mozda se ja krivo sjecam, al cini mi se da se radilo o krivom dodavanju darija simica

definitivno batistuta barthezu na old traffordu :)))

Baklja
16.03.2005., 08:51
U.B.K. kaže:

94. minuta. Sjećam se ko danas ludnice na tribinama i onog krkljanja Bože Sušeca. :D
A dodao je Robert Kovač.

U.B.K. kaže:
Ali mogao bi isto u ovom topiku spomenuti jedan "cudan" gol, ne zbog njegove ljepote ili ne znam cega, vec na okruzenje.

Kakva akcija? Dinamo je imao loptu, Šimić je došao do lopte kod korner zastavice i šlampavo puknuo loptu na 30-tak metara do jednog Newcastleovog igrača koji je uposlio Kestbaiu i mat. :(

fifa
16.03.2005., 09:02
Baklja kaže:
Kakva akcija? Dinamo je imao loptu, Šimić je došao do lopte kod korner zastavice i šlampavo puknuo loptu na 30-tak metara do jednog Newcastleovog igrača koji je uposlio Kestbaiu i mat. :(

kad se sjetim suza krene:cry:

juve4ever
17.03.2005., 18:29
Inače meni najdraži gol......

NIJE ZDRAV (http://www.soccerclips.net/euro2004/18.6/X-italy-sveden-1-1.zip)

Inače još mi je dobar onaj gol trezeguea kad je zajebo golmana koji je gurno loptu ispered sebe da je izbije ,a on mu bio iza leđa:s

grifone
18.03.2005., 06:25
IdILa DebILa kaže:

Najluđa felša koju sam vidio u životu. :s :s :s

Ako budete u prilici vidjeti pregled golova ovogodišnjeg Kupa UEFA obratite pažnju na 2 golčine: Tafforeau na utakmici AEK - Lille i gol Beverena protiv Stuttgarta (1:5). :top:

robybaggio
18.03.2005., 09:04
young.but.dead kaže:
daaaa, jaki felš, to je bio mcdonalds cup prije SP u francuskoj 98, prejeben gol :top:
Zar ne igraju kosarkasi McDonalds kup svake godine? Taj turnir se zvao Tournois de France (ili kako se vec pise). :D

Inace, gol vrijedan spomena je i gol Kluiverta protiv Belgije u prijateljskoj prije negdje 5 godina. Presao je golmana, onda stavio loptu na crtu, nasmijao se, cekao 3-4 sekunde i tek onda ju gurnuo u gol. :cool:

forumash
18.03.2005., 20:34
turnir se zvao 'umbro cup' - igran je prije toga u engleskoj nakon čega su englezi poludeli za juninhom - onim kepecom

meni je jedan od najboljih golova koje sam vidio (na TVu doduše, ali budući sam onda bio klinac - to vrijedi jer dijete ne možeš prevariti :D ) gol igrača Meksika Negrettea - osmini ili četvrtfinalu turnira, ne sjećam se više protiv koga su igrali - dupli pas i u zraku iz voleja bum i gol! to se jednostavno treba vidjeti...

dobar mi je i od bergkampa prije koju godinu u newcastlu, ludnica koji gol - izvrtio frajera 3 puta u dvije sekunde, prodao takav sombrero i puf u kut

nije bil loš ni onaj Bošnjakov ove sezone protiv elfsborga :D

Kurdy Malloy
21.03.2005., 11:56
forumash kaže:
turnir se zvao 'umbro cup' - igran je prije toga u engleskoj nakon čega su englezi poludeli za juninhom - onim kepecom

meni je jedan od najboljih golova koje sam vidio (na TVu doduše, ali budući sam onda bio klinac - to vrijedi jer dijete ne možeš prevariti :D ) gol igrača Meksika Negrettea - osmini ili četvrtfinalu turnira, ne sjećam se više protiv koga su igrali - dupli pas i u zraku iz voleja bum i gol! to se jednostavno treba vidjeti...

dobar mi je i od bergkampa prije koju godinu u newcastlu, ludnica koji gol - izvrtio frajera 3 puta u dvije sekunde, prodao takav sombrero i puf u kut

nije bil loš ni onaj Bošnjakov ove sezone protiv elfsborga :D

E stvarno, ja san 86-e ima 10 godina ali se ka danas sićan Negreteove bombe,bile su nekakve škarice, ali ne klasične priko glave, bacija se tako da je u zraku sta vodoravno sa travnjakon.Nevjerovatan gol:top:

lucky-strike
21.03.2005., 18:06
najbolji gol svih vremena je seedorfova bomba sa četrdesetak metara:s

tokic_
21.03.2005., 18:52
Uvjerljivo najboli je od zizua sa ruba 16-erca volej u rašlje, Beckham u mladosti sa centra gol, mendieta voley u rašlje

IdILa DebILa
25.03.2005., 11:57
srđan Mladinić u splitu na 3:2 za hajduk. volej s desne strane šesnaesterca u golmanove desne rašlje. To je bilo za 2:2. i onda za koji tjedan sličan u zg kad je dinamo dobio 4:1. To je bilo 96 u ligi za prvaka. Tomislav Šokota u zagrebu, kup protiv rijeke kad je tafra izbio loptu a ovaj iz prve s centra.MIslim da je 97.

fifa
25.03.2005., 12:31
neznam dal je netko napiso, al eto prisjetio sam se gola Laudrupa iz slobodnjaka protiv Hrv na poljudu...

bura, ššššššššššššššššššššššššš:D :B :D

forumash
25.03.2005., 14:08
IdILa DebILa kaže:
srđan Mladinić u splitu na 3:2 za hajduk. volej s desne strane šesnaesterca u golmanove desne rašlje. To je bilo za 2:2. i onda za koji tjedan sličan u zg kad je dinamo dobio 4:1. To je bilo 96 u ligi za prvaka.

da, ali prvo se igralo u maksimiru - mislim da je mladinić dao 4. gol

a kaj se tiče golova s centra dinamovih igrača, pamtim gol postignut iste (96') godine, ali u sezoni 96/97 - legenda (

:D ) josina gašpar s centra zabio gol varteksu, mislim da je završilo 2-1 - tekmu pamtim po tome što je tada počela neviđena represija prema navijačima dinama - pokojnom ivici Šerfeziju uzeli sjedalicu s dinamovim znakom i blablabla...

kaje ono tema? :D

Baklja
25.03.2005., 15:50
fifa kaže:
neznam dal je netko napiso, al eto prisjetio sam se gola Laudrupa iz slobodnjaka protiv Hrv na poljudu...

bura, ššššššššššššššššššššššššš:D :B :D

Nije bil iz slobodnjaka već iz igre. ;)

forumash
25.03.2005., 16:14
ti isto dojdeš tu i niti bok ne veliš :D

robybaggio
25.03.2005., 21:56
Baklja kaže:
Nije bil iz slobodnjaka već iz igre. ;)
I ne samo to. Taj udarac ne bi obranila ni tri golmana, ali Ćiro je potpuno slomljen pritiskom Splićana povjerovao da je Ladara kriv za gol i napravio izmjenu vratara koja se poslije pokazala kao čisto sranje.

moj_um_pali
26.03.2005., 04:31
usa 94, brazil nizozemska, branco sa 30 metara iz slobodnjaka (na toj tekmi je igrao i koeman pa je to bio i dvoboj tada najjacih sutera na svijetu)

ibrahimovic prosle sezone kad je igrao za ajax,ne znam protiv koga,covjek se prosetao preko pola terena,dribling rijetko viden

roberto carlos,cini mi se protiv tenerifea,udarac iz igre skoro iz kornera,i zbog one njegove felse lopta zavrsava u rasljama:eek: gooolcina

shearer,prije nekih 4-5sezona,slobodnjak sa nekih 18-19 metara,pun sut kakav nikad poslije nisam vidio

moj_um_pali
26.03.2005., 04:54
evo jos

vieri dok je igrao za atletico u kupu uefa,ne znam protiv koga tocno ali mislim da su bili grci,aek ili nesto slicno,lopta odlazi u gol aut negdje kod crte sesnaesterca,loptu stize na crti desnom vanjskom i odmah iz okreta lijevom u gol (golman je ispao iz igre ne sjecam se tocno kako)

romario,cini mi se za brazil u copa america,ne znam protiv koga,dribling,izlazi pred golmana,trza na jednu stranu i krece u tu stranu a loptu salje u drugu stranu,golman pada na pod ne zna sta se dogada a on stize loptu i zabija gol

onaj saudijac na usa 94 kada je prosao cijeli teren i zabio gol,mislim i da je taj gol bio proglasen najljepsim golom na tom prvenstvu

maradona isto usa 94 protiv nigerije ili grka,2-3 dupla pasa i sa 16 u raslje i zbogom maradona:(

ronaldo za barcu mislim protiv celte,dribling preko pola terena

ma ima ih...

ZUJAN_BJ
26.03.2005., 10:14
Neznam ali meni su ostala dva u sječanju,(samo za one malo starije dečke)...........
Snježan Cerin 1982 protiv Sportinga u Maksimiru
Drago Vabec (mislim 1980 ili tu negdije) protiv Švedske u Maksimiru

Baklja
26.03.2005., 13:04
robybaggio kaže:
I ne samo to. Taj udarac ne bi obranila ni tri golmana, ali Ćiro je potpuno slomljen pritiskom Splićana povjerovao da je Ladara kriv za gol i napravio izmjenu vratara koja se poslije pokazala kao čisto sranje.

Nisu ni novinari niš bolji bili.. Sjećam se rečenice "Ladić, Gabrić, Mrmić. Trio fantastikus koji nas je koštao 4 boda." A gol, koliko god potpomognut vjetrom, jako lijep za oko. Na Eurosportu ga još uvijek spominju..

nostalgičar kaže:
uu meni je jak oni sa svjetskoga kad je koreja igrala cetvrtfinale il nesto, kad je oni koreac primija balun desnon i onda zajeba obrambenog i pribacija si ga odma na livu sut i gol!!-

Ovo zadnje svjetsko? Možda misliš na gol protiv Portugala u zadnjoj tekmi u skupini..?

forumash
29.03.2005., 13:58
ZUJAN_BJ kaže:

Drago Vabec (mislim 1980 ili tu negdije) protiv Švedske u Maksimiru

to onaj kaj se vrtio nakon toga sljedećih 39 godina na špici sportskog pregleda :o

robybaggio
29.03.2005., 18:21
Baklja kaže:
Nisu ni novinari niš bolji bili.. Sjećam se rečenice "Ladić, Gabrić, Mrmić. Trio fantastikus koji nas je koštao 4 boda." A gol, koliko god potpomognut vjetrom, jako lijep za oko. Na Eurosportu ga još uvijek spominju..

Mislim da je to bio i Play of the Day na CNN-u. :D

robybaggio
29.03.2005., 18:24
nostalgičar kaže:
je ovo zadnje je, samo neznan, al stvarno neznan protiv koga su igrali!:misli:, al moga bi bit portugal
Ah sjećam se te utakmice... Baš sam dan prije pričao o tome sa jednom mojom nesuđenom ljubavi koja me je prije toga odbila. I kaže ona meni "Ja navijam za Portugal da osvoji SP", a ja se u sebi mislim "J**o im pas mater, da bar sutra izgube od kosookih, kad ona navija za njih". Koreja-Portugal 1:0 :D

CM-mania
29.03.2005., 19:21
Tomo Erceg ove sezone protiv Dinama na Kantridi,znam da nije bas neki supergol,ali je meni zakon zbog nacina na koji je novakovic presao agica (gurnuo je loptu u jednu i sprint u drugu a agic se popiknuo i pao :D ) i zbog okolnosti,3:0 protiv dinama,pun Zapad ludnica na stadionu :D :D

A u povijesti mi je jedan od boljih Dario Rodriguez na sp 2002,za urugvaj protiv nemam pojma koga,kada je opalio volejcinu sa jedno 20 m iskosa,sa ruba sesnaesterca
:s :s

A adriano ove sezone protiv udinesea kad je primio loptu na centru presao jednog,pretrcao drugog,treceg smuljao tako da je ovaj pao na guzicu i bum u raslje

:s :s

Ali najbolji su ipak van Basten,onaj iskosa volej,Roberto Carlos,onaj fels,i Seedorf sa 50-ak metara kad je bio u Realu.
:top: :top:

Jalnuški Diletant
30.03.2005., 21:59
Šukerov gol Ircima u 96. minuti u kvalifikacijama za EU na koje nismo otišli.

IdILa DebILa
31.03.2005., 09:51
robybaggio kaže:
Mislim da je to bio i Play of the Day na CNN-u. :D
a bio je i ladić na play of the day kad je primio onaj gol protiv bosne u Zagrebu.:D :D :eek:

IdILa DebILa
31.03.2005., 09:52
Lazio-Sampdoria. 5:2. Mihajlović 3 gola iz slobodnjaka. Treba to izvest.

Kurdy Malloy
31.03.2005., 10:09
Ako ćemo patriotski, o najlipšin golovima, meni je Jarnijev Njemcima dafinitivno jedan od najlipših, još kad se sitin onog njegovog izraza lica, kad je par trenutaka osta u nevjerici da je stvarno ušlo, pa erupcija oduševljenja.Jebo te sad san se naježija.

Kurdy Malloy
31.03.2005., 10:15
Torcida_ZG kaže:
Ako ćemo patriotski, jedan od najdražih mi je Bokšićev protiv Belgije 2001. na ubačaj Balabana...

Tribina samo što se nije srušila nakon toga :s Pogotovo zato što smo imali 5 mrtvih šansi, čak je i Prosinečki falio penal, valjda drugi u karijeri:D

Tonći Gabrić:jumping:

Bornich
29.02.2008., 20:48
Dajte još odgovora na ovu uspavanu temu
ot: one legendarne rivaldove škarice

B-Rabbit
01.03.2008., 15:02
Najbolji gol ikad je onaj gol Zidana u finalu lige prvaka te Beckhamov lob

JATION
04.03.2008., 01:28
Evo san se malo tražija golove koje ste dosad navododili, pa da ih podilin:

Negrete(Meksiko) protiv Bugarske 1986.:
http://www.youtube.com/watch?v=nee8pAdl7Fc
Jarni(Hrvatska) protiv Njemačke 1998.:
http://www.youtube.com/watch?v=KVFKuCQHmqY
Šuker(Hrvatska) protiv Irske 1999.:
http://www.youtube.com/watch?v=HcwJm87ycY4
Seedorf(Real Madrid) protiv Atletico Madrida:
http://www.youtube.com/watch?v=Fo2ob9N6rPM
Van Basten(Nizozemska) protiv Sovijetskog Saveza 1988.:
http://www.youtube.com/watch?v=niYMH_cwB_I
Roberto Carloc(Brazil) protiv Francuske 1997.:
http://www.youtube.com/watch?v=ceFtwgSe3PM
Dario Rodriguez(Urugvaj) protiv Danske 2002.:
http://www.youtube.com/watch?v=UsUab2pQ70U
Christian Vieri(Atletico Madrid) protiv Paoka 1997.:
http://www.youtube.com/watch?v=-Tem_IyMg-4
Romario(Brazil) protiv Meksika:
http://www.youtube.com/watch?v=_R0ZrVJibWY
Saeed Al Owairan(Saudijska Arabija) protiv Belgije 1994.:
http://www.youtube.com/watch?v=OZX6LXL9Pjc
Ronaldo(Barcelona) protiv Compostele:
http://www.youtube.com/watch?v=NC57WLJYmUE
Maradona(Argentina) protiv Grčke 1998.:
http://www.youtube.com/watch?v=HHbHL4koXWA
Alan Shearer(Newcastle) protiv Evertona:
http://www.youtube.com/watch?v=a0BbjxKlK9A
Roberto Carlos(Real Madrid) protiv Tenerifea:
http://www.youtube.com/watch?v=KNs4w2k6qNo
Branco(Brazil) protiv Nizozemske 1994.:
http://www.youtube.com/watch?v=n4QkyWrNjJQ
Ibrahimović(Ajax) 1994.:
http://www.youtube.com/watch?v=ZgqsaDnsEq8
Rivaldo(Barcelona) protiv Valencie 2000.:
http://www.youtube.com/watch?v=lu2raJHQSSo
Davor Šuker(Hrvatska) protiv Danske 1996.:
http://www.youtube.com/watch?v=vcvIqqzvl_M
Eric Cantona(Manchester United):
http://www.youtube.com/watch?v=IWeFsi0hGy4
Pires(Arsenal) protiv Sotona:
http://www.youtube.com/watch?v=JHwsTWm_27o
Di Bressan(Fiorentina):
http://www.youtube.com/watch?v=MjlpaGsf-Cs

dr. van Nostrand
04.03.2008., 08:46
svaka čast za trud...

edge79
04.03.2008., 08:59
Ibrahimović(Ajax) 1994.:

Ovo je najbolje kaj sam ikad vidio!

:s:s:s

Veko32
04.03.2008., 09:04
imam to na mobitelu :mig:

edge79
04.03.2008., 09:06
imam to na mobitelu :mig:

Ja ovo nisam nikad ulovio, al ovo je jače i od Maradone u Mexicu

:s

Veko32
04.03.2008., 09:08
evo da se sjetimo malo kako je adriano nekada znao igrat, prolazi sve od svog do udineseovog gola i onda prasss
adriano od svog do udineseovog gola (http://www.youtube.com/watch?v=zDsQK0UILm0&feature=related)

edge79
04.03.2008., 09:13
evo da se sjetimo malo kako je adriano nekada znao igrat, prolazi sve od svog do udineseovog gola i onda prasss
adriano od svog do udineseovog gola (http://www.youtube.com/watch?v=zDsQK0UILm0&feature=related)

Lijepo iako ne kao Zlatan, evo ovo sam linko na primeru al mjesto mu je i ovdje:

Ronaldinho za 1:0 protiv Atletica prekjučer

http://www.youtube.com/watch?v=q-ysk3G9MKk

JATION
04.03.2008., 10:07
Meni je ovi Carlosov protiv Tenerifea čudesan! Bolji od slavnog Van Bastenovog. To san sad prvi put vidija. Čudo kako taj gol nije poznatiji.

papirlova
04.03.2008., 10:37
roberto baggio kad je igrao za bresciu u seria A kad mu je suigrac ispucao loptu s pola igralista lopta je u zraku kod suparnickog sesnaesterca i izgleda da ce Baggio sutnuti loptu a on pravi varku da,predobar gol, evo ga...http://www.youtube.com/watch?v=FA_eSKHK9Fk&feature=related i da neznam jel netko spomenuo sukerov protiv R.Irske kad ga je zabio u 90. min, isto strasan gol...http://www.youtube.com/watch?v=vNPXfCo74lY

JATION
04.03.2008., 10:44
roberto baggio kad je igrao za bresciu u seria A kad mu je golman ispucao loptu a on kod i lopta je u zraku kod suparnickog sesnaesterca i izgleda da ce Baggio sutnuti loptu a on ravi varku da golman ispada smijesan sa svojim bacanjem po terenu...zna li itko za ovaj gol, nemogu ga nigdje pronaci...i da neznam jel netko spomenuo sukerov protiv R.Irske kad ga je zabio u 90. min, isto strasan gol...
Misliš na ovo?
http://www.youtube.com/watch?v=fAx4NI0ybdM

papirlova
04.03.2008., 10:49
Misliš na ovo?
http://www.youtube.com/watch?v=fAx4NI0ybdM

e da bas na to, samo sam se zajebo pa sam napiso da je golman ispucao,a i naso sam gol, strasna tehnika, po meni predobar gol...

dr. van Nostrand
04.03.2008., 13:16
Rabah Madjer, bio je sinoć u zlatnoj kopački, vrlo inteligentan gol... a s druge strane jednostavan... ko bi od današnjih igrača tako riješio situaciju pred protivničkim golom, oni dok bi se okrenuli već im im trojica braniča uklizali...

6ar
04.03.2008., 13:19
Evo san se malo tražija golove koje ste dosad navododili, pa da ih podilin:

Di Bressan(Fiorentina):
http://www.youtube.com/watch?v=MjlpaGsf-Cs

to jebote !!!! to sam tražio !!!

kad spominjem taj gol ekipi, gledaju me kao da pričam o razmnožavanju tetrijeba.

tip je imao viziju jebote :s:s....NE MOŽEŠ mi od tamo potegnut škarice.....:s:s

al da je to recimo, napravio u ekipi u kojoj sam i ja , i još da je zabio loptu na tribinu, dobio bi čepu samo takvu :rofl:

bumbar
04.03.2008., 13:29
Ibrahimović(Ajax) 1994.:

ovo je 2004., taj gol mi je :eek: iako ja rangiram individualne golove tipa ovaj i timske, samo sto je ove timske akcije (kad sudjeluje vise igraca i kad se proigravaju) teze naci jer se takvi slabije pamte.

Od individualnih ovaj od Ibre je medu top3.

Hiperaktivo
04.03.2008., 13:31
Scholes vs Aston V
http://www.youtube.com/watch?v=Hw0mjx8G4a8
Ronaldo vs Pompy
http://www.youtube.com/watch?v=RxnpvMEnoEA

The coek
04.03.2008., 20:44
http://www.youtube.com/watch?v=LEOFxq2vbiw

Jedan po meni od najljepših golova, u barceloni proglašen drugim najboljim golom u povijesti barcelone!

Samo je jedan RONALDO FENOMENO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

drvnaind
04.03.2008., 20:55
Sve Gerrardove topčine izvan šesnajsterca:top:

_mentor_
05.03.2008., 00:19
Maradona u Napoliju glavom sa 18 metara

ivana123456789
05.03.2008., 00:35
http://www.youtube.com/watch?v=X7-orCniPJo&feature=related

JATION
05.03.2008., 01:38
Ko se sića ovog gola? Od prije par miseci, bilo je na nekom od naših portala.

Venezuela za 1-0 protiv Ekvadora(pobjednički gol), slobodni sa četrdesetak metara:

http://www.youtube.com/watch?v=4FnEdBwEnak

papirlova
05.03.2008., 10:46
to jebote !!!! to sam tražio !!!

kad spominjem taj gol ekipi, gledaju me kao da pričam o razmnožavanju tetrijeba.

tip je imao viziju jebote :s:s....NE MOŽEŠ mi od tamo potegnut škarice.....:s:s

al da je to recimo, napravio u ekipi u kojoj sam i ja , i još da je zabio loptu na tribinu, dobio bi čepu samo takvu :rofl:

golčina, predobar gol, ostao sam paf...

dr. van Nostrand
05.03.2008., 13:54
Ko se sića ovog gola? Od prije par miseci, bilo je na nekom od naših portala.

Venezuela za 1-0 protiv Ekvadora(pobjednički gol), slobodni sa četrdesetak metara:

http://www.youtube.com/watch?v=4FnEdBwEnak

ovo je doslovno golčina, a taj lik je inače poznat po topovima izvan 16m

grifone
06.03.2008., 07:06
Jedna stara majstorija bombardera Branca, utakmica je Genoa - Liverpool u Kupu UEFA...

http://www.youtube.com/watch?v=3WT_2SkiGhw

:top:

captain_love
07.03.2008., 06:03
zinedin zidan bayer leverkusenu u finalu lige prvaka mi je najdrazi. cak san ga gleda uzivo. super.

Odessa
07.03.2008., 16:38
Svi golovi Sinija Mihajlovica su remek-djela ubjedljivo najjaci izvodjac slobodnih udaraca svih vremena.
Prosinecki Zvezda-Dinamo Drezden '91 slobodan udarac u raslje sa preko 30m. i onaj protiv Glazgov Rangersa isto iz slobodnog udarca od stative pa u gol.
Ibra sa Ajaxom kad jebe kevu cijeloj odbrani i golmanu. I jos jedan njegov gol dok je igrao za Juve u punom trku volej lijevom nogom sa preko 30m pod precku.

xxx777
29.03.2008., 22:54
Jedan od najboljih...
Zinedine Zidane :D
Gol protiv Bayera u finalu Lige Prvaka... (http://youtube.com/watch?v=4XUS6Mjxb3Y)
to je pravo remek djelo. :s:s

metuzalem_99
31.03.2008., 20:06
Ronaldo kroz četvorucu ODJEDNOM,ne pojedinačno u Barci...takvu brzinu nitko nije nikada imao...možete reći šta hoćete ali on je bio najbrži igrač u povijesti nogometa.

liedshow
04.04.2008., 11:19
mislim da sam vidio da je neko spomenuo gol od djorkaeffa u interu

http://www.youtube.com/watch?v=AXgTldKyy4k

gajba samo takva:D

http://www.youtube.com/watch?v=JlhZt_W_fsw

jos jedan od djorkaeffa,gol slican zidanovom protiv leverkusena.

Veko32
04.04.2008., 12:18
5 minuta jebenih golova Alvara Recobe (http://www.youtube.com/watch?v=pE5y4N9d69s&feature=related)
Meni najdražeg igrača prije, svaki gol posebna nogometna priča, šteta šta Chino ima snage ko prosječan 13 ogodišnjak :tuzni: da je malo jači bio bi najbolji na svijetu.

liedshow
04.04.2008., 12:23
ma chino je jedan jedini, meni bi i sad igro u interu, al ovaj gol je meni jedan od boljih.:D

http://www.youtube.com/watch?v=4Yt4PsvhCNw

Veko32
04.04.2008., 18:26
ima viziju tip, al jebiga, nema snage, ubilo ga to kod svih trenera

theripper
04.04.2008., 18:26
možemo sad spominjat pelea i maradonu al ja recimo uopće ne cijenim maradonu tako da ne volim niti jedan njegov gol.

moji najdraži golovi:

1. zinedine zidane, 2002., real madrid 2:1 bayer leverkusen
2. marco van basten, 1988., holland - USSR
3. roberto carlos, slobodnjak protiv francuske
4. ruud van nistelrooy, 2007. real madrid 2:1 valencia (uz onu senegalovu najbolja akcija ikad)
5. luis figo, EURO 2000., portugal:engleska

Bornich
04.04.2008., 18:32
Deivid je lepo tutnuo loptu Kudičiniju. :s

doomo94
04.04.2008., 23:05
Šukerov gol Šmajhelu,mislim da su ga sada u onoj emisiji stavili kao prijedlog br.2 ili 1
prebrutalan lob :s

Bornich
05.04.2008., 09:06
Šukerov gol Šmajhelu,mislim da su ga sada u onoj emisiji stavili kao prijedlog br.2 ili 1
prebrutalan lob :s

Šukerov je prvi. No meni su bolji od ruia coste i franka de boera. :s :s

doomo94
05.04.2008., 10:02
da de boer je zabio odlican slobodnjak,a de boer je uvijek imao jak sut i slobodnjake je pucao,mislim da je igrao u obrani,nisam siguran..
a rui costa mi je bio najdrazi igrac u milanu,tip je bio CAR

Odin335
05.04.2008., 13:52
Tu sam utakmicu gledao, jeben gol Rui Coste.

TriggerRi
11.04.2008., 13:40
Zidan - finale LP

stef_mrcina
11.04.2008., 14:49
Eric Cantona :s (http://www.youtube.com/watch?v=43Wh-y8HX8Q&feature=related)

naravno sukerov gol šmajhelu!:s

Bornich
11.04.2008., 17:06
Ovaj tjedan nagradu osvaja Ibro :s

Veko32
11.04.2008., 17:50
Recobin debi za Inter (http://youtube.com/watch?v=VxmwzW8cMuM&feature=related) - 2 predobra gola Bresci

ivtau
11.04.2008., 21:17
i nemam baš neki poredak jer imam hrpu krasnih golova na pameti ali, zasad, mogu izdvojiti par ''skromnih''...

Kaká za 2-1 vodstvo Milana protiv Manchestera Uniteda u polufinalu LP-a prošle godine (http://www.youtube.com/watch?v=wh7r4lDTkcg&feature=related) izvrsna tehnika i potpuna manipulacija nad 3 obrambena igrača. ovaj gol je toliko dobar da je to krajnji bezobrazluk. samo najgori zlobnici ne vide nešto fascinantno u ovom golu...

Jared Borgetti protiv Italije na SP-u 2002 (http://www.youtube.com/watch?v=fWBbYhrizsM&feature=related) najljepši gol glavom koji sam ikad vidio. koja perverzija

Mendieta protiv Atl. Madrida (http://www.youtube.com/watch?v=vPVkNKSagmg) zajebano do daske...

Manchester - Wimbeldon. Beckham (http://www.youtube.com/watch?v=RzMClQ_vZ5c) lob s centra. čisto ka' suza

edit: ne razumijem ovo nazivanje golova poput R. Carlosovog (mrtvi kut) toliko genijalnim. njegov je cliché uvijek bio ubaciti loptu gotovo s gol linije i svaki put je izgledalo gotovo identično kad bi to radio. zatekla se jedna ''odskakujuća'' lopta i zalomilo se. sumnjam da je pucao...
mislim, gol je čudan i lijep za vidjet ali kad malo bolje promisliš...

6ar
11.04.2008., 21:24
iako je svaki gol koji se da talijanima prekrasan:cerek:, slažem se za gol Borgettia kao jedan od boljih golova glavom:s:s

ivtau
11.04.2008., 21:31
iako je svaki gol koji se da talijanima prekrasan:cerek:

:cerek:

Borgettijev je gol toliko moćan da nema vratar koji bi to skinuo. to je baš neuhvatljivo osim jedino ako se vratar baš našao na poziciji gdje je lopta išla što je nelogično jer je vratar pratio putanju lopte i kretanje igrača i logično je da je zatvarao onaj, Borgettiju bliži kut. premoćan gol... :cerek:

6ar
11.04.2008., 21:37
:cerek:

Borgettijev je gol toliko moćan da nema vratar koji bi to skinuo. to je baš neuhvatljivo osim jedino ako se vratar baš našao na poziciji gdje je lopta išla što je nelogično jer je vratar pratio putanju lopte i kretanje igrača i logično je da je zatvarao onaj, Borgettiju bliži kut. premoćan gol... :cerek:

ako si primjetio čovjek nije ni vidio gol, ne gleda PREMA golu, okrenut je leđima.....savršen osjećaj....u takvoj situaciji lopta je mogla jedino tako uć.....:s:s

ivtau
11.04.2008., 21:44
ako si primjetio čovjek nije ni vidio gol, ne gleda PREMA golu, okrenut je leđima.....savršen osjećaj....u takvoj situaciji lopta je mogla jedino tako uć.....:s:s

ajme rasplakaćeš me :cry:

:s :s :s

naravno da sam prijetio :mad:

ivtau
11.04.2008., 21:55
auuu ljudi, kako smo mogli zaboraviti? (http://www.youtube.com/watch?v=qr1_af_P3LI&feature=related)

jebote koja superiornost!

Pant83
17.04.2008., 09:36
jedan, jedini i neponovljivi (http://www.youtube.com/watch?v=wRHxjattf5E&feature=related) kragna gore i udri.... legenda nad legendama

btw: onaj gore top10 od Erica sam gledao barem 100 puta... predobre golove je tip zabijao...

i još ovo... Eric i penali (http://www.youtube.com/watch?v=KIEOkf0KQHM&feature=related)

daz
18.04.2008., 13:36
Nemate pojma. Škarice Rivalda za 3:2 protiv Valencije. Zbog više stvari:

1. Škarice sa 17 m
2. Odlučujući gol koji je Barcu odveo u LP
3. Hat trick Rivalda

WHUFC
20.04.2008., 19:13
koemanov metak u rašlje s 35 metara.
Barcelona-Porto,Liga prvaka,polufinale

http://www.youtube.com/watch?v=rLCRroOQesc (http://http://www.youtube.com/watch?v=rLCRroOQesc)

metuzalem_99
21.04.2008., 18:31
Ronaldo kad prima loptu na 70 metara od gola(protivničkog) i predribla 7 moricu i da gol....legendarno

ivtau
22.04.2008., 18:35
http://www.youtube.com/watch?v=gaNThXSn1E0&NR=1

bezobrazluk

liedshow
23.04.2008., 10:21
http://www.youtube.com/watch?v=xpLI0mjA2JA&feature=related

aimar- jedan od jačih španera, ova gajba je zla.

Odin335
23.04.2008., 19:26
prvo mi pada na pamet gol Zidanea u finalu LP

papirlova
24.04.2008., 15:34
neznam da li je tko stavi ali ovaj gol mi je prejeben
http://www.youtube.com/watch?v=44YveS4r6vo
po meni redondo je prvi defenzivni vezni koji je znao igrati prema naprijed, strasan igrac, a i vazna utakmica...

Travis Bickle
25.04.2008., 11:56
Portugal - Engleska 3:2
EURO 2000,Skupina A

Figov gol za 2:2:,s

Method Man
25.04.2008., 11:59
Totalno subjektivno, ovaj (http://www.youtube.com/watch?v=a_hNldxiL6c).

liedshow
25.04.2008., 12:03
http://www.youtube.com/watch?v=j0k4xaUbFr8

http://www.youtube.com/watch?v=Owuh3LBq0qA

http://www.youtube.com/watch?v=BA5QKw5UQTc&feature=related
totalno objektivno

moj_um_pali
25.04.2008., 12:09
http://www.youtube.com/watch?v=j0k4xaUbFr8

http://www.youtube.com/watch?v=Owuh3LBq0qA

http://www.youtube.com/watch?v=BA5QKw5UQTc&feature=related
totalno objektivno
i onda se mi žalimo na komentatore...

liedshow
25.04.2008., 12:21
prva dva videa su s interovog channela mislim

papirlova
25.04.2008., 16:14
http://www.youtube.com/watch?v=-17b3PVo3Gs&feature=related

predobrooooooooooooo

ivtau
27.04.2008., 16:15
ma ovi ljudi šta glasaju za naj euro gol su retardirani. sama činjenica da je Conte zabio škarice (http://www.youtube.com/watch?v=2xh0Ud52vO4&feature=related) njima je odmah božanstvo a ova genijalnost (http://www.youtube.com/watch?v=gaNThXSn1E0&NR=1) Paul Gascoignea im je tak tak golić. jebem vas hendikepirane. nije da ovaj Conteov gol nije dobar, dapače, izvrsno se snašao u gužvi i efikasno i atraktivno (škarice) zabio jako dobar gol. svaka čast ali opet, pa zar toliko ljudi (koji su glasali za Conteov gol) nisu u stanju da prepoznaju Gascoigneovu majstoriju. pazi, lik matira obrambenog igrača u dva poteza. prvi je njegov dodir (lijeva noga) s loptom kojom prebacuju nesretnika a tamo par metara ispred nalazi se jedna bahata, snažna i autoritativna volejčina desnicom... i to, i to netko ne zna cijenit'. ma ljudi vi ste slijepi boli glava...

Pant83
27.04.2008., 23:05
:mig: (http://www.youtube.com/watch?v=VNj6VFaLCd0)

ivtau
28.04.2008., 15:55
haha, sad si me povrijedio :rolleyes:

Dijete Cvijeća
28.04.2008., 20:54
ma ovi ljudi šta glasaju za naj euro gol su retardirani. sama činjenica da je Conte zabio škarice (http://www.youtube.com/watch?v=2xh0Ud52vO4&feature=related) njima je odmah božanstvo a ova genijalnost (http://www.youtube.com/watch?v=gaNThXSn1E0&NR=1) Paul Gascoignea im je tak tak golić. jebem vas hendikepirane. nije da ovaj Conteov gol nije dobar, dapače, izvrsno se snašao u gužvi i efikasno i atraktivno (škarice) zabio jako dobar gol. svaka čast ali opet, pa zar toliko ljudi (koji su glasali za Conteov gol) nisu u stanju da prepoznaju Gascoigneovu majstoriju. pazi, lik matira obrambenog igrača u dva poteza. prvi je njegov dodir (lijeva noga) s loptom kojom prebacuju nesretnika a tamo par metara ispred nalazi se jedna bahata, snažna i autoritativna volejčina desnicom... i to, i to netko ne zna cijenit'. ma ljudi vi ste slijepi boli glava...

Ja sam glasala za Nuneka:cerek:, al vidim da ova ljubomorna muškadija glasa samo za grde frajere. :kava:

drabotic
29.04.2008., 11:29
desno, lijevo, desno, lijevo, desno, leti leti leti i gooool...

alex del piero

[Manuel]
21.09.2008., 10:33
evo da malo dignem temu

meni jedni od boljih golova

1. Sukerov lob na Euru '96 Schmeichelu link (http://www.youtube.com/watch?v=miNhm0YOVYU)
2. Sukerovo valjanje Kopkea, takodjer na Euru '96 link (http://www.youtube.com/watch?v=yhN0bITB_ZA)
3. Oliseh na SP '98 - utakmica Spanjolska - Nigerija link (http://www.youtube.com/watch?v=69Eu8HMrG94)

ima ih jos al mi se neda pisati vise :lol:

xtcy
21.09.2008., 11:36
pogledajte

http://www.youtube.com/watch?v=-9Ash-CwV4Q

Cuka
21.09.2008., 11:51
Baka Slišković Hajduk Sparta

dr. van Nostrand
21.09.2008., 12:37
;16138929']3. Oliseh na SP '98 - utakmica Spanjolska - Nigerija link (http://www.youtube.com/watch?v=69Eu8HMrG94)

ovaj mi je:top::top::s:s

Inače, ta tekma mi je najbolja koju sam ikad gledao na SP-ima...
... golčina Raula, Garba Lawal i njegov gol, zapravo autogol velikog Andonija Zubizarete...:s

[Manuel]
21.09.2008., 13:46
evo jos neke sam nasao :s

ronaldinho na sp '02 link (http://www.youtube.com/watch?v=ExUX7MBk5UM&feature=related)

stanic link (http://www.youtube.com/watch?v=Mr7WyqIrx_4&feature=related)

forlan link (http://www.youtube.com/watch?v=8RXxTg9FKps)

rodriguez (ovaj mi je najbolji) link (http://www.youtube.com/watch?v=irIYI0EG1bY&feature=related)

Passenger_57
21.09.2008., 14:45
Superapsolutnostrašan gol-i to još u 120.minuti finala Kupa Kupova:

http://www.youtube.com/watch?v=iv35OY396Fo

B52
21.09.2008., 14:51
Superapsolutnostrašan gol-i to još u 120.minuti finala Kupa Kupova:

http://www.youtube.com/watch?v=iv35OY396Fo

Jao, sjećam se ove tekme :cerek:

Seaman :rozi:

6ar
21.09.2008., 15:51
Da da. To je Saragosa :s:s

barhan
21.09.2008., 16:01
auuu koja utakmica, stotinjak minuta žilavljenja i onda ovo :s :s :s

evo, dodajem Tonyja Jebou ovom topicu. drugi gol iz videa, protiv wimbledona. (a može i prvi :cerek: )
http://uk.youtube.com/watch?v=4JMuMtEVFwY&feature=related

Passenger_57
21.09.2008., 17:46
Jao, sjećam se ove tekme :cerek:

Seaman :rozi:

'I swear I nearly shat myself laughing that night. Watching this again brought it all back. The look on dopey David Seamans face is a picture. '

komentar ispod videa:rofl:

juventino_vk
22.09.2008., 10:58
http://www.youtube.com/watch?v=_Gi98iEziKQ&feature=related ovo je naaaaaaaajbolji penal ikad, samo ne znam jel pravila to još dopuštaju, tj.da li se sad baš mora pucat

eo jedan uberkul slobodnjak jednog uberludog čovjeka koji se uvijek igra nogometa :D http://www.youtube.com/watch?v=F33nBKb8Pf8&NR=1 :s (slobodnjak je na 0:33), a tek šta je Kahna i ekipu sprdnio (od 3:40) :rofl: :lol:

barhan
22.09.2008., 15:48
nastavljamo u revijalnom tonu retro premiershipa s Mattom Le Tissierom, zvanim Le God od southamptonovih navijača... nikad nije zaigrao za neki veći klub, niti je otavio traga u reprezentaciji, borio se s kilama i pokretnošću, ali je imao nevjerojatnu tehniku udarca i viziju. rekao bih, engleski Prosinečki.

http://uk.youtube.com/watch?v=FSsdfe4Z69g

izdvojio bih prvi gol u videu (slobodnjak), drugi gol i lob preko Schmeichela pri kraju :s :s :s

Dr.Milkun
22.09.2008., 15:58
http://www.youtube.com/watch?v=JPM1cyLp_Tw&feature=related

po meni najbolji gol ikada..napraviti ovo-biciklom prijeći golmana ne igrača,na Svjetskom prvenstvu u osmini finala...super..

B52
22.09.2008., 16:02
nastavljamo u revijalnom tonu retro premiershipa s Mattom Le Tissierom, zvanim Le God od southamptonovih navijača... nikad nije zaigrao za neki veći klub
...ne samo veći, nego niti jedan drugi klub osim Southamptona :)

ivtau
22.09.2008., 16:04

po meni najbolji gol ikada..napraviti ovo-biciklom prijeći golmana ne igrača,na Svjetskom prvenstvu u osmini finala...super..

tko je asistira ne treba ni spominjat :s

pass je totalna perverzija ali ni jedan nije ravan onomu iz finala LP-a 2005. za gol Crespa protiv Liverpoola :s

barhan
22.09.2008., 16:08
...ne samo veći, nego niti jedan drugi klub osim Southamptona :)

o da, imaš pravo. :s
(nisam ga pratio u kasnijim godinama, da možda nije otišao kamo)

provjerio na wikiju, 162 gola u 443 ligaška nastupa u 16 sezona za southampton :s :s :s

ivtau
22.09.2008., 18:25
http://www.youtube.com/watch?v=Y3YkKWm33b8&feature=related

Isuse :horor:

a vidi ovog asa :s

http://www.youtube.com/watch?v=itVjc3WK5gU&feature=related

barhan
22.09.2008., 18:33
nešto za ivtaua i simpatizere hoopsa:
http://uk.youtube.com/watch?v=oVcIR6ftJuk

Trevor Sinclair :s

ivtau
22.09.2008., 18:40
nešto za ivtaua i simpatizere hoopsa:
http://uk.youtube.com/watch?v=oVcIR6ftJuk

Trevor Sinclair :s

vidija sam taj. odličan odličan ali bolji mi van Persijev. ovaj je predivan i akrobatski ali nije dovoljno nemilosrdan. ono šta je napravija van Persie bahato do bezobrazluka a silovito do boli. a trenutak nasilja kad se van Persie superiorno vine nad Charltonovim braničem... bolesno, bolesno :s

a i ovomu nema mane. http://www.youtube.com/watch?v=itVjc3WK5gU&feature=related

čista egzekucija. to ja obožavam. kao streljanje ali ne ono lame ''priprema, pozor, sad'' nego metak u čelo i adio :s

barhan
22.09.2008., 18:46
:trk:

[Manuel]
22.09.2008., 18:48

ovaj je bio dao dva gola Italiji na SP'98? :top:

ne znam dali je ovaj netko spomenuo ali je :s

link (http://uk.youtube.com/watch?v=fWBbYhrizsM&feature=related)

i jos ovaj, iako sam navijac Chelsea ovaj gol mi je :s

link (http://uk.youtube.com/watch?v=NUYoIk31_4I)

6ar
22.09.2008., 18:49
Samo da vam kažem da ste pićke.
Meni ne radi jubito. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mama:

barhan
22.09.2008., 18:54
e, taj ovaj je usput igrao u laziju i juventusu.

šejo, instaliraj si firefox ili operu poboku :rolleyes:

ivtau
22.09.2008., 19:01
ili nevezano uz nemilosrdne voleje obožavam ovakve egzegucije http://www.youtube.com/watch?v=BiMVT189Sg0

ovo je isto bez milosti ali na drugi način. pazi lik dobije posve nekontroliranu loptu koju glavom da sebi u for (Fletcher out) tada desnicom prebacuje Heinzea koji ga nastavlja pratiti a u to naleće Evra koji se u silnom naletu da ga zaustavi sudara s Heinzeom, ovaj ispod njih gurne loptu glavom zaobilazeći ih a oni u pozadini padaju poput tromih čunjeva u kuglani dok se Kaka i dalje nemilosrdno, nezaustavljivo, poput lavine obrušava na van der Sara. maestralno, spektakularno pa usudim se reći epski :s

ivtau
22.09.2008., 19:05
;16163253']ovaj je bio dao dva gola Italiji na SP'98? :top:

iskreno ne bi znao reć. idem vidjet na wikipedii

p.s. ovaj, OVAJ?! :mad:

ne znam dali je ovaj netko spomenuo ali je :s

[URL="http://uk.youtube.com/watch?v=fWBbYhrizsM&feature=related"]link[/URL

nije da se hvalim ali mislim da sam prvi linkao taj gol na ovoj temi :cool:

najbolji gol glavom IKAD! to mogu reć bez ikakvih premišljanja.

@6ar

pa po opisu možeš zaključit o kojim golovima pričamo osim možda ovog Salasovog :cerek:

edit: @[Manuel], je postigao je dva gola protiv Italije u skupinama na SP-u 1998. tekma je završila 2-2

juventino_vk
22.09.2008., 19:45

i to još protiv jedne velesile poput Gane... :rofl::s NHF al brate lupetaš naveliko

http://www.youtube.com/watch?v=HpCW7Op1Obk Šuker izvodi nabolji lob ikada i to preko Schmeichela :s

juventino_vk
22.09.2008., 19:54

koji kralj, snalažljiviji i od trezegeja veličanstvenog :s :lol:

ili nevezano uz nemilosrdne voleje obožavam ovakve egzegucije http://www.youtube.com/watch?v=BiMVT189Sg0

:s ovaj je kraljevski

6ar
23.09.2008., 02:00
Parma :cerek::cerek:

Iskopao sam nekog lika. Paponi čoeče :s

Za snalažljivost, palac gore :top:

Passenger_57
23.09.2008., 06:37
dobri stari Matan :)

http://www.youtube.com/watch?v=cOyAEtYq8Nc

ivtau
23.09.2008., 09:14
dobri stari Matan :)

http://www.youtube.com/watch?v=cOyAEtYq8Nc

brrrr :horor:

babarej
23.09.2008., 13:02
Najbolji gol meni najboljeg igraca..

http://www.youtube.com/watch?v=hrOyedpeZnk

6ar
23.09.2008., 13:50
Parma :cerek::cerek:

Iskopao sam nekog lika. Paponi čoeče :s

Za snalažljivost, palac gore :top:

Koji sam ja zemljak :s:rolleyes:
Nisam stavio link za ovaj gol :s:s:rofl:

Paponi :s

http://www.youtube.com/watch?v=2P-6rZ2MvJA

Filippo
23.09.2008., 14:14
http://www.youtube.com/watch?v=oAl5Dl0Ay00&feature=related

Komentar je prejak... :rofl:

barhan
23.09.2008., 14:14
jedan metak u čelo za ivtaua :D
http://uk.youtube.com/watch?v=TLeZYqDf7lQ&feature=related

babarej
23.09.2008., 15:16
Vidjen masu puta ali moram ga staviti jer mi je prejeben.

http://www.youtube.com/watch?v=VNj6VFaLCd0

ivtau
23.09.2008., 15:24
Koji sam ja zemljak :s:rolleyes:
Nisam stavio link za ovaj gol :s:s:rofl:

Paponi :s

http://www.youtube.com/watch?v=2P-6rZ2MvJA

prejeben refleks, predobra snalažljivost. ovo se mora cijenit :)

jedan metak u čelo za ivtaua :D
http://uk.youtube.com/watch?v=TLeZYqDf7lQ&feature=related

uff. to je to asu :s

nasilje :s

babarej
23.09.2008., 15:26
Za ovo se nema sto reci.

http://www.youtube.com/watch?v=5uyXQrRJ73Q

Osim ovoga:

http://www.youtube.com/watch?v=dn2r-nqjW70

6ar
24.09.2008., 00:09
Baraja :s:s

http://www.youtube.com/watch?v=4_rX_f-ovOw
Kao slabija noga :confused:

barhan
24.09.2008., 00:16
u, ovaj prizor Koemana me podsjetio na nešto

http://uk.youtube.com/watch?v=rLCRroOQesc&feature=related 112 km/h

ne zabija se svaki dan u polufinalu kupa prvaka :s

a ni ne odlučuje finale
http://uk.youtube.com/watch?v=UBvgmCP6FcY&feature=related :s :s

6ar
24.09.2008., 00:26
Mislim da bi umjesto kazne zatvora mogli uvest stajanje u živom zidu, kad Koeman puca.
A da mu je netko taman prije slobodnjaka rekao da si mu jebo kćer dan prije. :eek:

Nego, mali dodir čarolije od Zole http://www.youtube.com/watch?v=ExUSkRKbDzM

I da. U pravu ste. Korner izvodi Le Saux :s:s

barhan
24.09.2008., 00:31
auuu, koja mega golčina :s

a prvoga je dao stanić, pa je red da se prisjetimo i njegovog debija(vjerojatno je bilo)...
http://uk.youtube.com/watch?v=Mr7WyqIrx_4

šteta što je kasnije izumio vještinu koju je tek Šimić doveo do savršenstva u milanu.

p.s. BLe Saux :s :s :s

6ar
24.09.2008., 00:43
auuu, koja mega golčina : s

a prvoga je dao stanić, pa je red da se prisjetimo i njegovog debija(vjerojatno je bilo)...
http://uk.youtube.com/watch?v=Mr7WyqIrx_4

šteta što je kasnije izumio vještinu koju je tek Šimić doveo do savršenstva u milanu.

p.s. BLe Saux :s :s :s
auuuuuuuuuuuuuuu :s:s Jako :s

Super Mario.:s OVO se jednostavno moralo spominjat ovim prostorima. :s

Nego, kad smo kod bombica, netko je spominjao metak u čelo. :mikrocerek:

Pa evo - http://uk.youtube.com/watch?v=LLeoj8xPjtY

Golmanova greška :rozi:

barhan
24.09.2008., 00:46
Shearer.. meni najdraži napadač ikad :)

inače, evo par prekrasnih pogodaka Robbieja Savagea
http://uk.youtube.com/watch?v=QbCuYuYlozA&feature=related

nije metak u čelo, al je dovoljno blizu :s

6ar
24.09.2008., 00:58

:rofl:

Al zajebi ti te njegove golove, on je igrač kakvog treba imat u ekipi :D

Shearer :top::top:

Onda ću stavit ja jedan gol od mog faforita. :cerek:

http://uk.youtube.com/watch?v=XihbbX7D2_4

Ne bježim od toga da je napravio sitan, sitan prekršajčić, ne bježim od toga da je Rooney napravio možda i više od pola gola, ali isto tako ne bježim od jako dominantne završnice i savršene kontrole. :cerek::cerek:

juventino_vk
24.09.2008., 01:33
Pavel Nedved akrobat (http://uk.youtube.com/watch?v=mw5kHrEQdII), fantazist (http://uk.youtube.com/watch?v=yMLcwK-Jk3E) i bomberman (http://uk.youtube.com/watch?v=Ys_BbSn-WtQ) :D
jedan od meni najljepših golova ikada --> http://uk.youtube.com/watch?v=dDUgTwF3eLs (gol za 3:1, zadnji, protiv Reala)

ivtau
24.09.2008., 12:48

:rofl:

u šta ste počeli rešetat golovima. to mi se sviđa. ovaj ''fantazist'' od Nedveda :s

predivan dodir :cerek:

B52
24.09.2008., 13:31
Bio bi grijeh kad ne bi ovdje bilo ovog gola (http://www.youtube.com/watch?v=c4Mjf9UNcdE&feature=related) :s

Dr.Milkun
24.09.2008., 20:58
http://www.youtube.com/watch?v=REbkU_surhM&feature=related

jel ovo real ili fake?:confused:

Vex
24.09.2008., 22:05
http://www.youtube.com/watch?v=REbkU_surhM&feature=related

jel ovo real ili fake?:confused:

FAKE!Još ti piše JogaTV, ti dobro ne vidiš???:cerek:

Propali sportaš
25.09.2008., 00:43
Meni definitivno najbolji gol u povijesti je od Davora Sukera Danskoj tada europskim prvacima.Presavrsen lob :s:s:s
I jedan od drazih mi je takoder Sukerov protiv Nizozemske na SP98 za 3 mjesto. :)

Sto se tice ostalih vidio sam stvarno puno lijepih golova tako da koji god napisete cu se slozit sa vama :)

:Pivo:

dr. van Nostrand
25.09.2008., 10:58
Sto se tice ostalih vidio sam stvarno puno lijepih golova tako da koji god napisete cu se slozit sa vama :)

:Pivo:

:s:s:rofl:

ivtau
25.09.2008., 11:32
FAKE!Još ti piše JogaTV, ti dobro ne vidiš???:cerek:

a po čemu je to fake? :confused:

Ono
25.09.2008., 12:07
not fake...

ista stvar ka i ona s ronaldinhom...tjedan.dva su svaki dan pokušavali i jedan put im uspilo...
nije to neka raketna znanost :kava:

ivtau
25.09.2008., 12:09
tako i ja mislim. i šta, pogodio je jednom rašlje pa zatim gredu, šta sad? dogode šest put veće majstorije na terenu :)

Vex
25.09.2008., 16:47
Ljudi moji to je 100% fake!Sve to što radi JogaTV su reklame a i vidi se da lopta kad putuje prema golu je kompjuterki rađeno, pogledajte taj video malo bolje.

Dr.Milkun
25.09.2008., 17:55
not fake...

ista stvar ka i ona s ronaldinhom...tjedan.dva su svaki dan pokušavali i jedan put im uspilo...
nije to neka raketna znanost :kava:

nije to što pogodi rašljak nego putanja lopte...neka je čudna....:ne zna:

ivtau
25.09.2008., 18:01
istina. i ja sad primjećujem...

Ono
25.09.2008., 21:09
real je dok mi neko ne dokaže suprotno :kava:

Vex
25.09.2008., 22:07
Ono, kupi si naočale.

Ono
25.09.2008., 23:13
na videu sa ronaldinhom ne primjećujem takve putanje lopte...

bar je to real :kava:

MiguelTorres
25.09.2008., 23:22
ono, pogledaj ti ovo :kava: :rofl: (http://www.youtube.com/watch?v=jR7x_EaJngI)

i evo da nije off, jedan majstorski Realov gol, od strane Marce proglašena najboljim akcijom u 2006/2007:s (http://www.youtube.com/watch?v=6U07IO-WFCc)

Ono
25.09.2008., 23:27
:rofl: za prvi

a taj drugi ti je fake...vidiš da lopta ide malo ukrivo...:zvrko:

Vex
25.09.2008., 23:32
Ono ako nisi skužio govorim već po 2 put sve što radi JogaTV je fake i s Ronaldinhom je fake, to su sve reklame.

g_mikulenas
25.09.2008., 23:43
Seedorfov gol Atl. Madridu...

B52
26.09.2008., 00:22
i evo da nije off, jedan majstorski Realov gol, od strane Marce proglašena najboljim akcijom u 2006/2007:s (http://www.youtube.com/watch?v=6U07IO-WFCc)
JE BO TE :s:s:s:s:s

6ar
26.09.2008., 01:16
JE BO TE :s:s:s:s:s

Da. Skoro je uspio bit izvan 16. :rozi::D

Nego, se sjeća ko ove lijepe gajbice.

Miccoli (http://www.youtube.com/watch?v=hPIHmZ7yW94)

6ar
26.09.2008., 01:17
Da da da.
Fakin Birindelli

http://www.youtube.com/watch?v=pIMiYilM-7E&feature=related

Za gajbu :s:s:s

liedshow
26.09.2008., 01:32
neznam jel bio :zubo:

balotelli:mig:

http://www.youtube.com/watch?v=VI9aIy6mSAM

bobsi
26.09.2008., 01:33
http://www.youtube.com/watch?v=_Gi98iEziKQ&feature=related

Silvercat
26.09.2008., 01:37
Prilažem dva iz dvorane...:s:s:s

http://uk.youtube.com/watch?v=ZkWkH6VJyLI

http://uk.youtube.com/watch?v=VXyliC_o0Bo&feature=related

liedshow
26.09.2008., 01:41

vidio sam ta 2, sve sto mogu reci je:s:s:s

6ar
26.09.2008., 01:41

Ovaj drugi jebe majke :s:s:s

Silvercat
26.09.2008., 01:43
Njega ne smijemo zaboraviti - Le Roi Michel...:s

http://uk.youtube.com/watch?v=_mmdJRODm-Q

Silvercat
26.09.2008., 01:44
Zlatni repić - najljepših deset golova...:s

Roberto Baggio (http://uk.youtube.com/watch?v=RPFhR7iptkg&feature=related)

Silvercat
26.09.2008., 01:48
Heroj mog djetinjstva...:s...svi smo htjeli biti on...:s

Hugo Sanchez (http://uk.youtube.com/watch?v=AQscA62WztU)

6ar
26.09.2008., 01:52
Heroj mog djetinjstva...:s...svi smo htjeli biti on...:s

Hugo Sanchez (http://uk.youtube.com/watch?v=AQscA62WztU)

Lako za silne škarice, ali onaj 3 gol mi nikako ne ide u glavu :zvrko::s:s

Silvercat
26.09.2008., 01:53
Dva čovjeka zbog kojih sam zavolio Arsenal...:s:s:s

Ian Wright (http://uk.youtube.com/watch?v=vY__dxYVH9c)

Zadnji gol je definitivno najbolji...:s

Dennis Bergkamp (http://uk.youtube.com/watch?v=KYTezHuUcw0&feature=related)

Zadnja dva su umjetnost...:s

Silvercat
26.09.2008., 02:00
A ovo je magija...ovo je ovnanje na najžešće....:s:s:s:s:s

Ibra protiv Brede (http://uk.youtube.com/watch?v=ZgqsaDnsEq8&feature=related)

Silvercat
26.09.2008., 02:02
Lako za silne škarice, ali onaj 3 gol mi nikako ne ide u glavu :zvrko::s:s

Zakucavanje u prve rašlje...:s:s:s

6ar
26.09.2008., 02:02
Bergkamp je zvijer. :s:s

Evo, nije njegov gol, ali je majmuniranje TOP 1 kluba na svijetu :zubo:http://uk.youtube.com/watch?v=j6a_A7JLU2A

Gilardino u Parmi (http://uk.youtube.com/watch?v=XcOPLev7SDc)

Silvercat
26.09.2008., 02:04
Bergkamp je zvijer. :s:s
Evo, nije njegov gol, ali je majmuniranje TOP 1 kluba na svijetu :zubo:http://uk.youtube.com/watch?v=j6a_A7JLU2A

ovo je brutalno...:s...Bergkamp car...:s

Silvercat
26.09.2008., 02:09
Ovo je isto majstorija...:s:s:s

Lee Sharpe protiv Barcelone (http://uk.youtube.com/watch?v=l6EpPWqPejA)

6ar
26.09.2008., 02:10
[Kuže mode on] Kombinatohika [/Kuže mode off] Arsenal.

http://uk.youtube.com/watch?v=jyRy0C9dxe8&feature=related

Vidi ga Fabre :s Sad je dječarac, ne znam šta je onda bio :s

Silvercat
26.09.2008., 02:11
Taj sam tražio...prejeben...:s

Silvercat
26.09.2008., 02:13
Barnes protiv Brazila na Maracani 1984....:s

http://uk.youtube.com/watch?v=9SCyXGiJ-jc&feature=related

Silvercat
26.09.2008., 02:15
Maxi Rodriguez protiv Mexica 2006....:s:s:s

http://uk.youtube.com/watch?v=WozHXbsAn9M&feature=related

Komentatori...:s:s:s

Papuča
26.09.2008., 02:33
Po meni vrh vrhova. :s :s
http://www.youtube.com/watch?v=okBQLZN4OVw&NR=1

bobsi
26.09.2008., 02:57
Dennis Bergkamp (http://uk.youtube.com/watch?v=KYTezHuUcw0&feature=related)

Zadnja dva su umjetnost...:s

:sDennis Bergkamp,predzadnji odnosno dvojku(protiv Newcastla)
san vraća 15 puta...David Copperfield:s

Ono
26.09.2008., 12:01
http://www.youtube.com/watch?v=sMYLjtCBgQg
http://www.youtube.com/watch?v=5AHaGIzZ1MA&feature=related

Vex
26.09.2008., 15:31
Ronaldinho:s:s:s:s:s Bernabeu:s:s:s

Dr.Milkun
26.09.2008., 15:51
http://uk.youtube.com/watch?v=riIZeV1ruaE

na ovo sam plako od sreće...

MiguelTorres
26.09.2008., 15:53
malo od najvećega...Zizoua

:s, protiv Villareala (http://www.youtube.com/watch?v=7yh5D5QqZfc)

i majmuniranje :zubo: u Juventusu (http://www.youtube.com/watch?v=x1bT3mG3DWA) :s