PDA

View Full Version : Hrvatska - Bugarska, iza pozornice

Baklja
12.10.2003., 17:03
Zbog najava o prodanoj utakmici nisam mogao objektivno promatrati utakmicu.. Je li Bugarski savez uistinu bogatiji za 350.000 Judinih Eura ili je sve izmišljotina?
Svaki Bugarski potez pred našim golom je bio pod povećalom i neki potezi su jednostavno neshvatljivi..
Ja sam inaće budalasto naivan i ne vjerujem u namještanja utakmica na tako visokoj razini (pod UEFA-inim okriljem), ali nakon jučerašnje tekme sam sve uvjereniji da su Marković i ostala banda kupili tu utakmicu..

Serse
12.10.2003., 17:10
ja mislim da belgijski savez moze ponuditi vise eura od hnsa

Baklja
12.10.2003., 17:15
Serse_Cosmi kaže:
ja mislim da belgijski savez moze ponuditi vise eura od hnsa

Nedvojbeno, al oni nisu balkanci ;)

robybaggio
12.10.2003., 17:27
Price o namjestanju mogu se smisliti samo u bolesnim hrvatskim glavama. Isto kao i price o "uroti sudaca protiv svega sto dolazi iz Hrvatske". Ljudi, nema tu namjestanja. Da ima, Bugari se ne bi onako borili.

Baklja
12.10.2003., 18:19
Jedno su priče o namještanju ako su protiv tebe.
Ali ovdje je situacija da nam to namještanje zapravo "odgovara"..

Serse
12.10.2003., 19:58
Baklja kaže:
Nedvojbeno, al oni nisu balkanci ;)
cekaj cekaj, oces reci da samo balkanci potkupljuju?:eek: :eek:

Vuco
12.10.2003., 20:21
Baklja kaže:

Svaki Bugarski potez pred našim golom je bio pod povećalom i neki potezi su jednostavno neshvatljivi..

A jebiga.... i neki naši potezi su bili u najmanju ruku.... neshvatljivi. Zamisli da je jedan Bugar promašio onu Mornarovu priliku.

Mislim da se radi o izmišljotinji.

Baklja
12.10.2003., 21:05
Serse_Cosmi kaže:
cekaj cekaj, oces reci da samo balkanci potkupljuju?:eek: :eek:

Ne, govorim o balkanskoj vezi.

Serse
12.10.2003., 22:20
Baklja kaže:
Ne, govorim o balkanskoj vezi.
ne vjerujem da je bugarima puno stalo do toga ako im suskaju belgijski euri.

STINGer
12.10.2003., 22:25
Nisu ih potplatili, već su Bugari poveli žene da idu po našim kladionicama i dignu pare:D

Ken
12.10.2003., 22:44
možda nije bila prodana ali bugarska mi je obrana djelovala poprilično zbunjeno! pravi razlog lake pobjede je vjerovatno taj što su Bugari osigurali odlazak pa su se došli zajebavat u Zagreb (čim su doveli žene,djevojke,ljubavnice...)...
ista situacija se desila i sa U-21 repkom....

Baklja
12.10.2003., 23:05
DP :rolleyes:

Baklja
12.10.2003., 23:10
Serse_Cosmi kaže:
ne vjerujem da je bugarima puno stalo do toga ako im suskaju belgijski euri. A čuj.. Ne bi me začudilo da ovi židovi iz FS...ehm.. HNS-a imaju više love za ponuditi od belgijanaca s obzirom na to koliko su maznuli sve ove godine..

milk
13.10.2003., 08:03
ne vjerujem....da onaj balun berbatova u prvom poluvremenu tudor nije slucajno blokirao vidili bi mi kako je namisteno:D

Vanjushka
13.10.2003., 11:02
Bugarima je 16 miliona € za plasman u Portugal vec u djepu, ali moguce je da su nasi potplatili bugarskog selektora da postavi losu taktiku, ili je moguce da su Bugari potplatili Belgijance da nas rasture u Briselu pa su ovi (Belgijanci) skontali da su se zajebali i onda iz inata nisu htjeli ponuditi vise love od nasih pa su jucer skontali da su se dibidus zajebali i sad ce jebat mater nekom u UEFA-i, ili su Belgijanci poslali pare Biscanu da se narolja neku noc ili su mu namjestili neku kurvicu koja mu je pomutila pamet, a mozda su Belgijanci platili Sukeru,Bobanu i Asanovicu da imaju po 37865 a ne 25 godina, ali ja sam ipak misljenja da je neko debelo platio Leki i drustvu da konacno pobijede nekoga :D

Vuco
13.10.2003., 11:56
Evo jedan zanimljiv LINK s Index-a (http://www.index.hr/clanak.aspx?id=164060) na temu.

Interesantno da se o nekakvoj uroti raspisale jedino beogradske novine, dok Belgijanci o tome uopće ne pišu. A Ako bi netko trebao onda oni.

Nadalje, nije istina da je par povučen iz kladionica niti da je drastično povećan koeficijent. Možda u Srbiji, ali u europskim ne. Osobno sam preko neta kladio na betandwin-u i to nekoliko minuta prije početka utakmice.

robybaggio
13.10.2003., 18:24
A i da je bilo namjesteno, nije se vidjelo jer je pola nase repke po dobrom starom obicaju odigralo na katastrofanoj razini. Ne znam zasto se medju takvima uvijek nadju prezimena Zivkovic i Mornar... Pa Bugarska je 90 minuta napadala preko nase lijeve strane gdje je "gospodario" kapetan i onaj Bugar ga je u 90% slucajeva presao. Za Mornara necu ni komentirati.

Radikalni
13.10.2003., 18:33
ako je marković bugarima platio neka onda plati i johanssonu pa da budemo euro prvaci!

kakvo namještanje- to je glupost, pa bugari su bili opušteni, to je normalno jer su osigurali prolaz, evo još primjera:

švedska-latvija 0:1
u21 hrv-bugarska 0:1

jel i to namješteno?

bluntman
13.10.2003., 18:52
I ja sam čuo da je tekma prodana, al onih zadnjih pet minuta me nije u to uvjerilo. Opasno smo visli. Bilo kako bilo, draže mi je ovako da postoji sumnja, nego da smo neriješili pa da nema sumnje.:zubo:

Serse
13.10.2003., 19:10
ajde djeco, prosli smo.... koga briga kako :D

LukaJ
13.10.2003., 21:31
uvijek se nađe netko tko se žali.

da nismo prošli opet bi se žalili...nikad ne valja.

u svakom slučaju - bolje da smo mi platili nego oni!

!Mizantrop!
13.10.2003., 22:24
evo... ja mislim da su stvarno naši potplatili Bugare.... evo nekoliko primjera...

Dok je Olić pucal po golu... Bugari su pazili da ga dobiju... pa je još jedan njihov igrač za svaki slučaj sam još loptu gurnul prek linije da ne ostane 0-0...

Pa onda one stative.... golman se nije htel ni maknuti s mjesta...dok je lopta šetala linijom.... a mogel ju je bez problema primiti...

Ili dok je Leko puknul onu topčinu... golman se je bacil bezveze u ljevu stranu samo radi boljeg dojma... i na kraju ga je pogodila... koje li nesreće....

:zubo::zubo::zubo: sigurno sam vas uvjerio...

bogeyman
15.10.2003., 15:19
Gluposti. Bugari su bili bolji cijelo prvo poluvrijeme, a u drugom kad smo poveli pritiskali su i pokušavali izjednačit. Drugačije izgledaju namještene utakmice.

husky
18.10.2003., 00:40
3 - 2 - 1 - prodano!

- treba nam njima ne treba
- mladima treba nama ne treba
- mladi gube prvu tekmu u kvalifikacijama 1:0
- suska se da je namjestaljka
- u kladionicama se takve info sire na n-tu potenciju
- za pola sata svi "znaju"
- pressica repke, Baric i Zivkovic
- stalno se izvlace kak ce bit tesko, kako nista nije rijeseno
- ZIVKOVIC JE NEKOLIKO PUTA PONOVIO DA: Bugari ne dolaze ovamo izgubiti, da ne dolaze lagodno jer kakva je to repka koja bi se vratila sa DVA_TRI_CETIRI GOLA U MREZI.... niti jednom nije spomenuo jedan razlike, da bi Bugari mogli izgubit sa samo jedan razlike, nego samo kako oni ne mogu njih nabusit
- Bugari gube prvu tekmu u kvalifikacijama (poznato?) sa 1:0 (poznato?)
- svi sretni, cist racun duga ljubav, nazalost (kako ciju) mladi Bugari nisu prosli

Kladim se godinama, svasta sam cuo.... i namjestanja ima. Kladjenja na sebe ili protiv sebe (npr. tenis - zasto u hrv. vise ne primaju hrv. tenisace ispod komb. 3 dogadjaja?). To je sve biznis, nista vise. Preskupo placeni ljudi koji trckaraju za loptom i cine sto im se kaze.

U hrv. afera Sibenik. Sibeniku fali za ostanak. Kamen dolazi u goste. Prvo poluvrijeme odigraju. 0:0. Direktor sibenika dolazi u svlacionicu kamena. U nastavku golman kamena brani RAMENOM, i lopta umjesto u gol, na uzas SVIH pogadja precku. U devedesetim minutama golmanu kamena lopta prolazi kroz ruke. 1:0 za Sibenik. Svi sretni.

Ucjene, spage, kladionice, novci, truli igraci i golmani, suci.... direktori, menadzeri, treneri.... Svi oni zive od toga. Nema privatnika u hrv. koji ne zivi od kompenzacija robe. Po cemu je nogomet drugaciji?

:kava:

major tom
22.10.2003., 19:37
utakmica je prodana i to je jako ocito.....onaj njihov je dva puta usporio.....

mi smo pustili njihovim klincima oni nasim dedekima i bok bok kraj diskusije........

marjan III.
24.10.2003., 19:39
Serse_Cosmi kaže:
cekaj cekaj, oces reci da samo balkanci potkupljuju?:eek: :eek: naravno da ne.... ali vodimo na tablici!