PDA

View Full Version : rituali u kaupaonici prije spavanja

wondergirl21
13.08.2007., 01:24
dakle sto sve obavite u kupaonici prije spavanja?
ja se bas vratih iz kupaone i pomislih da je to bas dobra tema:D

dakle ja se otusiram, namazem losionom za tijelo, skinem sminku ako ju imam, umijem lice, stavim tonik, kremicu za oko ociju i kremicu za lice. operem zube, na usnice labello, kremicu na ruke. hrpa stvari! al nekim cudom relativno brzo sve to obavim

Maisie
13.08.2007., 01:28
Tuširanje kako kad. Znam se istuširati kad navečer dođem s pića pa ne osjećam potrebu opet se tuširati koji sat nakon. Uglavnom ovisi o danu.

Operem zube i umijem se. I to je valjda to :o
Labello stavim prije spavanja, ali u sobi :D

Blondy-ri
13.08.2007., 01:28
Istuširam se, pošpricam s dezićem, namažem se mlijekom za tijelo, a stopala nevenovom masti. Operem zube, skinem šminku, stavim melem na usta i namažem si ruke. I da, dobro se počešljam. To je to!

Torma
13.08.2007., 01:30
Umijem lice, kratko tusiranje (jer se tusiram 2x dnevno), mlijeko za tijelo, nivea za lice i ruke (to sve jednopotezno skoro :D ).. Komplikacije nastaju kod pranja zubi: prvo detaljno pranje obicnom pastom, pa tusiranje waterpikom pa pasta za ostecenu caklinu.. Jeb ga, nosim aparatic.. :zubo:

Torma
13.08.2007., 01:32
pošpricam s dezićem

Zasto pobogu?? :eek:

Školjka
13.08.2007., 07:33
Skinem sminku (mlijeko, gel za umivanje, losion), namazem lice kremom, operem zube, namazem ruke kremom.
Ako se tusiram opet prije spavanja - losion za tijelo, krema za stopala i dezic (netko je gore vec pitao: Zasto, pobogu? Pa, zato jer je dezic dio rituala nakon tusiranja, bez obzira kada se tusiram, prije izlaska ili prije spavanja).
Pojedem jabuku. (OK, ne u kupaonici).

TincH
13.08.2007., 08:16
Ja dezić stavljam samo kad izlazim iz kuće (a to je svakako 2 puta dnevno).
Što će mi pobogu još i dezić prije spavanja, pogotovo ako sam friško otuširana? :confused:

Torma
13.08.2007., 08:43
Ja dezić stavljam samo kad izlazim iz kuće (a to je svakako 2 puta dnevno).
Što će mi pobogu još i dezić prije spavanja, pogotovo ako sam friško otuširana? :confused:

I meni je to enigma.. :misli: ..pa neces se usmrdit preko noci, a koza ipak treba malo zraka.. Ja isto dezic stavljam samo kad izlazim iz kuce, s tim da ga ne stavljam prije treninga..

Still wonder
13.08.2007., 08:45
duugo sam u kupaoni sve zaparim jos se nisam ugusila:D
volim se kupat navecer i nekako imam naviku stavit eucerinovu ureu na cijelo tijelo radi hidratacije obavezno - najmekanija koza od svih losiona:) - a ako mi se da onda i jos jedno mirisno mlijeko, to uzivam radit i cak kad sam se kasno vracala doma ni kad ne bi legla neotusirana jednostavno ne podnasam te mirise izvana a kamoli da takva idem u krevet...
operem zube.lice.navecer bez tonika samo krema lagana isto ko za dan,jedino jos oko ociju i stavim masku protiv starenja s magnetima novo tek sam kupila javim vam se kad napunim 30 :zubo:

sve se jos oduzi ak moram kosu prat jer to uvijek navece sredjujem, ujutru nemam vremena (kad sam u radnom ritmu:D)

axcent
13.08.2007., 08:47
u jebote koliko radnji,ja se samo popišam da me posle ne uhvati pišanija pa se moram pospan dizat iz kreveta

Gorriot
13.08.2007., 09:36
Pišanje
tuširanje
mazanje mlijekom za tijelo
skidanje šminke ( obično pred tuširanje) i skidanje leća
izribam lice sa spužvicom i namažem s kremom

..još ako se poseksam....lakše zaspim :D

Blondy-ri
13.08.2007., 10:08
Zasto pobogu?? :eek:

Ne znam, valjda navika, jer to isto napravim i kad se tuširam ujutro ili idem negdje, pa mi je prešlo u naviku da to radim i navečer.

-ana-
13.08.2007., 10:37
operem zube, pa lice, onda ide krema...:D
tusiram se ujutro i/ili prije izlaska. :D
a kaj se tice losiona za tijelo - imam periode kad ga stavljam svaki dan, onda mi dosadi, pa ga neko vrijeme ne stavljam (kojih dva tjedna).:o

inace, i ja ako se tusiram prije spavanja, stavljam dezic.... :confused:
budem se probala rijesiti te navike.:D

emy
13.08.2007., 10:48
Ne kuzim, zasto dezic prije spavanja:confused: ?

-skidanje sminke
-tusiranje, umivanje i pranje zubiju
-tonik i nocna krema za lice
-mlijeko za tijelo, anticelulitni gel
-krema za stopala i za ruke
-casa vode

fashiongirl
13.08.2007., 10:52
skidanje šminke
tuširanje
trackanje losionom za tijelo i kremicom za lice
pranje zubeka
cesljanje
i to traje otprilike sat vremena :D :D

Vel'ka Piva!
13.08.2007., 20:43
Popisam se.
Operem zube.
Pocesem jaja.
Odem stavat.

Piva.

Black Betty
13.08.2007., 23:27
Umijem lice, kratko tusiranje (jer se tusiram 2x dnevno), mlijeko za tijelo, nivea za lice i ruke (to sve jednopotezno skoro :D ).. Komplikacije nastaju kod pranja zubi: prvo detaljno pranje obicnom pastom, pa tusiranje waterpikom pa pasta za ostecenu caklinu.. Jeb ga, nosim aparatic.. :zubo:

Fiksni ili mobilni aparatić? Koju pastu koristiš za oštećenu caklinu?

Torma
13.08.2007., 23:42
Fiksni ili mobilni aparatić? Koju pastu koristiš za oštećenu caklinu?

Da ne zachatavamo :) :

http://www.forum.hr/showthread.php?p=9716504#post9716504

Black Betty
14.08.2007., 00:05
Hvala, ja nisam primjetila ništa na mojim zubima ali bi mogla upitati ortodonta :) .

Drakulj
14.08.2007., 01:01
Pišanje, tuširanje, mazanje losionom za tijelo, skidanje šminke, čišćenje lica
tonikom, pranje zubiju, mazanje kremom za područje oko očiju, za lice, protiv ispucalih usana, kremom za ruke (ponekad i stopala). Češljanje. Ne znam jesam li što ispustila. I da, opet pišanje na kraju, za miran san. :rofl: :rofl: :rofl:

A ako je dragi kod mene, obično zaspe dok dočeka moj povratak iz kupaonice...:rofl: :rofl: :rofl:

wondergirl21
14.08.2007., 01:21
Pišanje, tuširanje, mazanje losionom za tijelo, skidanje šminke, čišćenje lica
tonikom, pranje zubiju, mazanje kremom za područje oko očiju, za lice, protiv ispucalih usana, kremom za ruke (ponekad i stopala). Češljanje. Ne znam jesam li što ispustila. I da, opet pišanje na kraju, za miran san. :rofl: :rofl: :rofl:

A ako je dragi kod mene, obično zaspe dok dočeka moj povratak iz kupaonice...:rofl: :rofl: :rofl:

e i moj isto :rofl:

AFRODITA69
14.08.2007., 02:09
dakle sto sve obavite u kupaonici prije spavanja?
ja se bas vratih iz kupaone i pomislih da je to bas dobra tema:D

dakle ja se otusiram, namazem losionom za tijelo, skinem sminku ako ju imam, umijem lice, stavim tonik, kremicu za oko ociju i kremicu za lice. operem zube, na usnice labello, kremicu na ruke. hrpa stvari! al nekim cudom relativno brzo sve to obavim

ja jedino kaj napravim prije spavanja u kupaonici je pisanje/pranje zuba.ja se sva sredim kad dodem s posla..cim dodem s posla,bacim tasku,skinem se,uzmem si pidamu ili kaj vec imam po doma i odem pod tus.pa onda slijedi mazanje sa losionom,kremom,i svaki drugi,treci dan mazanje laka za nokte.i onda sam lepo sredena do spavanja...

cerative
14.08.2007., 07:21
-pišam
-umijem se
-operem zube
-počešem jaja
-pišam
-i hrk hrk
:P

mirka
14.08.2007., 19:19
ja jedva skupim snage da se popisam i pogasim svjetla, nekad ni to :D
mene tusiranje, umivanje, pranje zubi i trackanje razbudi... moram to sve obavit ranije

anonima
14.08.2007., 19:40
Popijem čašu vode, otuširam se, počešljam se, ponekad se namažem nekom kremom ili losionom, popišam se, operem ruke, operem zube i obučem u pidžamu. :)

LadyZg
14.08.2007., 20:15
Skinem šminku, istuširam se, mlijeko za tijelo+anticelulitna krema+roll-on, pranje zubi, serum za lice, krema, okoločna krema, krema za stopala i labelo...i to je to...20min maximalno.

LadyZg
14.08.2007., 20:17
Zaboravih reći...to je svaku večer bez obzira kada i koliko umorna dođem doma...nema ništa bez redovnosti.

Vel'ka Piva!
14.08.2007., 22:09
Cure, nakon svega procitanog/napisanog, ne znam dal da mi vas bude zao ili da vas pocnem pljuvati.
Nekako mi vas je zao kaj toliko vremena i truda trosite na "odrzavanje", a u drugu ruku me to nervira jer ste jako "okrenute sebi".

Piva.

Natch
14.08.2007., 22:12
http://www.youtube.com/watch?v=xV7ITID0ehA

:rofl:

lakunoc:D

ice cream girl
14.08.2007., 22:18
Istusiram se, skinem lece, sminku, tonik, nocna krema (izmasiram malo lice ono 2 minute da se malo zacrveni), krema za oko ociju, anticelulitni gel i krema za stopala!I kad vidm svog muzica kako drijema na kaucu :rofl: , a ja sve ovo triban prvo napravit pa onda u krevet muka mi dodje.Al nema veze, vidit ce se rezultati na duge staze.:cerek:

Vel'ka Piva!
14.08.2007., 22:35
http://www.youtube.com/watch?v=xV7ITID0ehA

:rofl:

lakunoc:D

:rofl: :rofl: :rofl:

Piva.

bubibuuu
15.08.2007., 13:38
skinem šminku
operem zube
istuširam se

alexxx
15.08.2007., 15:27
umijem se, skinem leće, operem zube. nekad na lice stavim jojobu. nekad se tad i otuširam.

LadyZg
15.08.2007., 15:59
Cure, nakon svega procitanog/napisanog, ne znam dal da mi vas bude zao ili da vas pocnem pljuvati.
Nekako mi vas je zao kaj toliko vremena i truda trosite na "odrzavanje", a u drugu ruku me to nervira jer ste jako "okrenute sebi".

Piva.

20 minuta je puno vremena za osobnu higijenu??? To nije okrenutost sebi...pa moram se istuširat i oprat zube. Na kraju krajeva zašto bih se zapustila i imala grubu kožu. A i tih 20 minuta je psihički i fizički odmak od svijeta.
Btw spadaš li ti u one cure o kojima se piše u Muškom kutku da smrde???

Živčo
15.08.2007., 16:18
Pišanje, dva puta tjedno brijanje spolovila, tuširanje, brijanje lica, pranje zuba, zatim u sobu na jebanje(ako žena nije zaspala), još jedno brzo tuširanje i na kraju spavanac.

felis23
15.08.2007., 16:48
Ma jok, svaka vam čast na volji za svime time.
U ljetnom periodu-izlazi se van svaku večer pa eto vrativši se u gluho doba dobro da krevet pronađem :zubo: , al eto prije toga pišanje, pranje zubiju, skidanje leća i ako mi se baš da skidanje šminke :eek:
u zimskom periodu-pišanje, zubi, leće, eventualno pranje kose.
Ne volim se tuširat prije spavanja, dobro katkad, to me probudi.
Draže mi je jutarnje tuširanje i mackanje i packanje...tad se osijećam svježe i energično all day :p

Sun_Flower
15.08.2007., 19:05
Ne znam curke koliko imate godina, no takva površna briga će vam kad tad doći na račun...a onda čarobne kremice ne djeluju.

untitled_
15.08.2007., 19:42
ajme..šta ste svi opsjednuti tim losionom za tijelo, mažete s tim svaki dan... sumnjam da je to baš dobro...

franceska di marco
15.08.2007., 20:21
tusiranje, losion za tijelo, ciscenje lica, losion, krema za stopala (dva puta tjdno i piling), pranje zubi, skidanje leca, cesljanje kose, krema za oko ociju, pisanje, spavacica i spavanje.

nadam se da nisam sta zaboravila: )

e da, roll-on ili dezic- sta mi bude blize

untitled_
15.08.2007., 20:40
eh da...a ogledanje u ogledalo?! zar to samo ja radim..:eek: ili nitko neće priznat...:p :D eh, na to izgubim najviše vremena...

smotana20
15.08.2007., 20:48
Otusiram se, skinem sminku, pranje zuba, piling lica, pa poseban gel za ciscenje lica, hidratantna krema, zagrebacki melem na usne... Hmm, valjda je to to! :zubo:

Melli
15.08.2007., 23:09
Skidanje leća,maskare,umivanje ,pranje zubiju, krema za lice,tuširanje (kako kada, ili navečer ili ujutro) , ne počešem jajca-jer ih nemam:cerek: a kad sam u krevetu namažem eventualno ruke ak već nisam kakvu knjigu dohvatila

mousse od čokolade
16.08.2007., 20:01
wc. tusiranje (tokom kojeg i umijem lice gelom za odstranjivanje sminke). pranje zubi. i spavanac.
eventualno stavim kremu na lice, ako se sjetim...a ne sjetim se.

Crodra
16.08.2007., 20:09

Piva.

:top: Istina, tolko truda, pa onda ak ju namjeravam zaskočit, sve ti bed da joj ne uništiš toliko truda, ak me do onda nije prošla volja, pa ak ju i zaskočim, isklizne mi od silnih masnih losiona i kreme i razbije glavom ogledalo.
:cerek:

Vel'ka Piva!
16.08.2007., 21:09
.. sve ti bed da joj ne uništiš toliko truda,

:top:

Jebate, da se ja toliko lickam, trackam, pazim i sminkam bilo bi: lijep, ljepsi, Vel'ka Piva! :zubo:
Aj dobro neka krema za lice, pa labelo, pa srestvo protiv pristeva..., ali jebate, kakve kreme za stopala? Kakvi tonici (kaj se to ne pije?)? Kakva mlijeka?...
Normalno da cete bit iskomplexirane kad se toliko trudite oko sebe i onda tip vidi trebu sa boljim cicama :eek: i ode sa njom.

Piva.

Tinach
16.08.2007., 21:15
ako imam šminku, skinem ju sapunomi vodom, onda se otuširam, operem zube i namažem lice niveom soft.
ako nema šminke, samo tuš, umivanje i pranje zubiju.

dagnjica
16.08.2007., 21:19
:zubo: Ja nemam naviku tuširanja navečer :rolleyes: Tuširam se dvaputa na dan.... prije izlaska iz kuće i nakon što se vratim i napapam (e to je ritual).

A navečer.... hmmm, wc, skidanje šminke, tonik čišćenje, umivanje onim pjesnastim gelićem, krema za lice, korektor na upaljena mjesta, vezanje kose i ''dizanje'' šiški, stavljanje očvrščivaća za nokte, mazanje kremom protiv urastanja dlačica, koljena, laktovi i pete nevenovom mašću, češljanje, i za kraj da se sva ne skeljim neutrogena na ručice :) .

I da.... mp3 na uši za lijep san ili dragi na phone :).