PDA

View Full Version : Proizvodi trgovačkih marki - koji su dobri, a koji ne valjaju?

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

lordy
16.10.2011., 18:43
da, kost od tune, bljaaaak!!! jos kad znam da se mrtve (krepane) tune konzerviraju a zive koje se ubijaju u tunolovu izvoze u japan, za mene je tunama kraj, nema sanse da je vise ikad pojedem (muz mi je bio ronioc u tunogojilistu)

:eek:

DarkLady
17.10.2011., 07:44
L orealovo sredstvo za skidanje šminke s očiju i usana (zove se: Demaquillant doux yeux et levres), plave je boje i treba ga promućkati prije nego se nanese na vaticu za skidanje šminke. Doista je fenomenalno, ne peče nimalo za oči i odlično skida svu šminku s očiju, a ne treba ga staviti previše niti stiskati vaticu pri skidanju. Najbolje što sam ikad isprobala, a košta oko 40 kn u Dm-u i dosta dugo traje.

V element
17.10.2011., 07:45
jednom sam nasla kost u k plus tuni i od tad je za mene tuna proslost!

Ne razumijem, zašto je kost problem???? Pa tuna ima kosti :ne zna:

susannah
17.10.2011., 08:23
L orealovo sredstvo za skidanje šminke s očiju i usana (zove se: Demaquillant doux yeux et levres), plave je boje i treba ga promućkati prije nego se nanese na vaticu za skidanje šminke. Doista je fenomenalno, ne peče nimalo za oči i odlično skida svu šminku s očiju, a ne treba ga staviti previše niti stiskati vaticu pri skidanju. Najbolje što sam ikad isprobala, a košta oko 40 kn u Dm-u i dosta dugo traje.
ovo potvrdjujem, i meni je genijalno.
imam osjetljivu kozu i cime god bi isla skidati sminku bi me peklo k'o da varikinom skidam, sa ovim nis' ne osjetim, ide kao voda :)

angel_w
17.10.2011., 11:13
Ne razumijem, zašto je kost problem???? Pa tuna ima kosti :ne zna:

pa nisam ih bas ocekivala u konzervi s komadima tun, mislim pise komadi a ne kosti tune :(

V element
17.10.2011., 11:40
pa nisam ih bas ocekivala u konzervi s komadima tun, mislim pise komadi a ne kosti tune :(

PA dobro kužim ali opet, kost od tune u tuni nije sad neki šok....mene više brinu oni novinski članci da je nađena prevelika količina histamina u konzervama i sl...ukratko K+ tunu ne kupujem ni pod razno :(

angel_w
17.10.2011., 11:53
PA dobro kužim ali opet, kost od tune u tuni nije sad neki šok....mene više brinu oni novinski članci da je nađena prevelika količina histamina u konzervama i sl...ukratko K+ tunu ne kupujem ni pod razno :(

muz kaze da otrovni spojevi u tuni nastaju kad se tuna ubije a ne pusti se krv tj kad umre "prirodnom smrcu" ili od bolesti. tune u tunolovu koje se izvoze u japan su zdravije. ovde konkretno govorim o brackom tunogojilistu - mrtve tune koje se nadju na dnu kaveza se preradjuju u konzerve.

andreare
17.10.2011., 13:10
Da, od dm-a su dobre marke. dosta ih koristim jer mi dragi u dm-u radi pa svako malo dobije neki poklon paket.

Mislim da ti zavidi 85% žena sa foruma, bar toliko!!!!!:504:

Skittle
17.10.2011., 13:16
Ulošci duchesse s krilcima iz Mullera- mislila sam da će biti isto sranje kao DM-ovi, ali ispali su jednako dobri kao i libresse. A 14 kom košta oko 7 kn :misli:

V element
17.10.2011., 14:21
muz kaze da otrovni spojevi u tuni nastaju kad se tuna ubije a ne pusti se krv tj kad umre "prirodnom smrcu" ili od bolesti. tune u tunolovu koje se izvoze u japan su zdravije. ovde konkretno govorim o brackom tunogojilistu - mrtve tune koje se nadju na dnu kaveza se preradjuju u konzerve.

OK...sad ih više nikad neću jesti :(

affirmation
18.10.2011., 19:39
Lidl - salame ( kuhana sunka i nesto tipa zimska, al s manje masnoca) , smoki bez kikirikija !
Dm - proteinska cokoladica - das gesunde plus fitness - od banane, okus ko bananko, a zdravo
Muller - cajevi

Doll House
18.10.2011., 19:47
Eto, nekome nešto smeta. :mig: Mene su oči pekle od Niveinih plavih maramica za skidanje šminke. :ne zna: Tražim nešto što dobro skida svu šminku a ne iritira mi oči i kožu. Za sad sam sa ovim Baleinim zadovoljna.

mene su pekle od hippovih ko sam vrag.:D ne kužim, te su maramice bebama namijenjene.:confused:

a s baleinim sam skroz zadovoljna.

Elöise
19.10.2011., 08:03
mene su pekle od hippovih ko sam vrag.:D ne kužim, te su maramice bebama namijenjene.:confused:

Ne znam, očito nekoga nešto od tih kemikalija u njima smeta. I ja sam isprobala par vrsta baby maramica da skidam šminku. Nisu me smetale zbog peckanja, više time što su neke bile dosta grube pa sam imala dojam da se šmirglam po licu. :D

RebelTouch
19.10.2011., 10:39

Ako se ne varam, te Hippove su namijenjene za guzu, ne za trljanje ociju bebama. :D Valjda ima taj neki sastojak koji je ipak preagresivan za osjetljivo oko. :misli:

dalcosters
19.10.2011., 10:52
Prijavljujem mortadelu Bologna iz Lidla

tako je hebeno dobra ...i na akciji je po 9.99kn za 150 g

taaaaanko rezana, njami...davno bolju nisam jela

Skittle
19.10.2011., 12:46
Prijavljujem mortadelu Bologna iz Lidla

tako je hebeno dobra ...i na akciji je po 9.99kn za 150 g

taaaaanko rezana, njami...davno bolju nisam jela

Stvarno? Ja sam ju uzela neki dan i imala je baš čudan miris ...kao po lošem zadahu (a rok trajanja je bio ok) Dala sam je mačkama.

dalcosters
19.10.2011., 12:51
Stvarno? Ja sam ju uzela neki dan i imala je baš čudan miris ...kao po lošem zadahu (a rok trajanja je bio ok) Dala sam je mačkama.

u zadnjih 2 tjedna smo muž i pojeli 3 paketa tih po 150 g
i baš smo komentirali kako davno nismo jeli ovako dobru mortadelu
rok joj je do 27.10.

i živi smo :D

vet.teh
19.10.2011., 14:04
Lidl - salame ( kuhana sunka i nesto tipa zimska, al s manje masnoca) , smoki bez kikirikija !

:mudri: Smoki iz Lidla!Onaj po 2-3 kn,predobar je!
Moja sestra se ubija u njemu :kokice:

affirmation
19.10.2011., 15:15
:mudri: Smoki iz Lidla!Onaj po 2-3 kn,predobar je!
Moja sestra se ubija u njemu :kokice:

I ja :rofl:

beezelbub
19.10.2011., 19:12
ovo potvrdjujem, i meni je genijalno.
imam osjetljivu kozu i cime god bi isla skidati sminku bi me peklo k'o da varikinom skidam, sa ovim nis' ne osjetim, ide kao voda :)

jeste vi koke procitale naslov topica ??

RabidXPanic
20.10.2011., 21:39
Kupila nekidan Clever kore za pitu, nikad više! Svaka druge debljine, zgužvane, strgane :504:
A i nisu toliko jeftinije od nekih "marki", možda kunu, kunu i pol.

aisling
20.10.2011., 21:43
Toalet papir iz DM-a je fakat najbolji na svijetu. Moja guza ga zaslužuje.

Elich San
21.10.2011., 08:34
Toalet papir iz DM-a je fakat najbolji na svijetu. Moja guza ga zaslužuje.

:rofl::lol: to kaže i moj muž

mi kupujemo ili dm-ov troslojni ili lidlov, stvarno su najbolji.
a za klince dm-ov vlažni toaletni papir

evo napokon isprobala denk mit sredstvo za pranje kupaonice i stvarno sam zadovoljna, za nekih 12-ak kuna opere mi bolje nego cilit bang koji je duplo skuplji.

Flower soul
23.10.2011., 08:42
Ulošci duchesse - Muller - odlični
2u1 losion i vda za lice 25 - Muller -jeftino i savršeno
Tablete za perilicu posuđa - DM - najbolje
Pampers vlažne maramice - 33kn/4kom - kao pamuk su i predivno miriše

affirmation
25.10.2011., 10:35
Koje su tablete za sudericu bolje - mullerove ili dm ? Sad imam mullerove 10u1 i dobre su, al vidim da se hvale dm-ove.... ?

p555
25.10.2011., 13:22
Recor - kroasan s čokoladnim punjenjem iz Lidla (u crvenom pakiranju), prefino, najbolji od svih koje sam probao, pa i onih Podravkinih ili 7days.
Puno deblje tijesto, veći kroasan i bogato punjenje:top:, a kod ovih drugih jedva da ima nešto punjenja unutra:flop: I cijena je dobra, 3,50kn, ovi drugi su oko 5kn.

kodo
25.10.2011., 15:19
mercatorovi kroasani su izvrsni

Flower soul
25.10.2011., 15:20
Koje su tablete za sudericu bolje - mullerove ili dm ? Sad imam mullerove 10u1 i dobre su, al vidim da se hvale dm-ove.... ?

probala i jedne i druge definitivno DM

goodgirl29
26.10.2011., 11:18
da li je netko vidio u lidlu sredstvo za uklanjanje fleka, bijela flasica s pumpicom? vec sam u 2 lidla gledala i nisam nasla :(

susannah
26.10.2011., 13:18
zene, majke, kraljice! :D

dajte mi neki prijedlog za neko dobro sredstvo za sudje. znam da je negdje prije pisalo, ali nema sanse da ga nadjem sad.
sad koristim jar, bio mi je genijalan, dugo je drzao pjenu i sve, ali unazad par godina je sve losiji.

Elich San
26.10.2011., 14:13

dajte mi neki prijedlog za neko dobro sredstvo za sudje. znam da je negdje prije pisalo, ali nema sanse da ga nadjem sad.
sad koristim jar, bio mi je genijalan, dugo je drzao pjenu i sve, ali unazad par godina je sve losiji.

ja koristim ili jar ili lidlov w5 ali onaj u zelenoj boci od 2 l nekih 7-8 kn mislim da mu je cijena(nisam dugo kupovala :D )

onaj w5 od 1 l mi je puno slabiji i drugačiji potpuno, nije toliko gust i ne pravi toliku pjenu kao ovaj od 2 l

susannah
26.10.2011., 14:21
ja koristim ili jar ili lidlov w5 ali onaj u zelenoj boci od 2 l nekih 7-8 kn mislim da mu je cijena(nisam dugo kupovala :D )

onaj w5 od 1 l mi je puno slabiji i drugačiji potpuno, nije toliko gust i ne pravi toliku pjenu kao ovaj od 2 l
odlicno, probati cu njega, puno hvala! :)

affirmation
26.10.2011., 16:14
probala i jedne i druge definitivno DM

Hvala :)

ruzy
26.10.2011., 16:32

moja mater je kupovala taj w5, iskreno nisam mogla docekat da ga potrosim :D doduse, vjerojatno je bio taj rijedji...

sad kupujem u dm-u denk mit-ov, oko 7 kuna je pola litre... meni je super, super se pjeni, dobar je, uopce ga ne treba puno... bas sam kupila ovaj (http://www.dm-drogeriemarkt.hr/template/images/upload/images/highlights/novo%20moja%20marka/Denkmit-detergent.png) i zadovoljna sam

nego, mene zanima jel netko probao torteline iz lidla? 6 kuna su dok su drugdje minimalno 9 pa me zanima...

susannah
26.10.2011., 16:41
sad kupujem u dm-u denk mit-ov, oko 7 kuna je pola litre... meni je super, super se pjeni, dobar je, uopce ga ne treba puno... bas sam kupila ovaj (http://www.dm-drogeriemarkt.hr/template/images/upload/images/highlights/novo%20moja%20marka/Denkmit-detergent.png) i zadovoljna sam
i njega cemo da hapsimo :zubo:

ima da nakupujem tooonu sredstava i igram se u pjeni :rofl:
sreca pa volim prati sudje :cerek:

lordy
26.10.2011., 17:16
Ja isto imam denkt mit,od 1 litre-9.90kn,prezadovoljna,ima sasvim dovoljno pjene

VragJeUOvojZeni
26.10.2011., 17:26
Schwarzkopf boje za kosu nista ne valjaju ,isperu se nakon misec i pol dana.Ubuduce koristim kanu i samo kanu.

*jezebel*
26.10.2011., 23:02
meni je taj dm-ov deterdzent za sudje preslab. kupujem uglavnom pur.
u slovenskom sparu kupujem neki spin deterdzent, on mi je ok.
i nije mi los likvi kamilica, a iz muellera fairy i jedan za kojeg se ne sjecam kak' se zove, u kvadratnim je bocicama od pola litre.
od trgovackih marki bas nijedan, u pravilu su mi preslabi pa moram cesce kupovat', a budu i precijenjeni.

susannah
27.10.2011., 08:32
ja hocu muller u rijeci :tuzni:
citam tu i svaki drugi post je nesto dobro iz mullera :durica: :D

Elich San
27.10.2011., 09:12
nego, mene zanima jel netko probao torteline iz lidla? 6 kuna su dok su drugdje minimalno 9 pa me zanima...

meni su odlični. i tortelini i njoki i spetzle:cerek:

danijela m.
27.10.2011., 09:30
nakon dugog istraživanja, prije nekog vremena otkrila sam omekšivač za rublje koji miriši na svježinu, sunce, vjetar i čistoću- sve ono što od istog i tražim...
naravno, kako to i inače biva uživala sam u njemu tek nekoliko mjeseci...
odjednom je misteriozno nestao s polica...:ne zna:
riječ je o mercator omekšivaču ljubičaste boje. budući da je meni u blizini jedino onaj u West gateu, molim sve one koji ga slučajno vide da mi jave na ovu adresu...
hvala:mig:

kodo
27.10.2011., 09:31
e da i imaju neke k plus kore za savijače i one su dobre

affirmation
27.10.2011., 17:01
ja hocu muller u rijeci :tuzni:
citam tu i svaki drugi post je nesto dobro iz mullera :durica: :D

Da da, muller je zakon! Dok nije dosao u zg, dm je bio naj. A sad, muller definitivno.
S tim da kombiniram i dm.

escada4life
30.10.2011., 13:31
Muller - tonik za čišćenje lica - nekih 8 kn - super
-isto tako i gel za umivanje ,jeftino a dobro

peachwoman
31.10.2011., 20:00
jeste vi koke procitale naslov topica ??

:lol::lol::lol:

Sjajan topic:mig:

peachwoman
31.10.2011., 20:02
Znači di kupujute makadamija oraščiće, znam da uletavam , ali ja sam čula sad prije pol sata da ih ima kupiti u Super Konzumu, pa reko ovdje ste informirani o svemu, pa možda netko zna?:facepalm:

*jezebel*
01.11.2011., 17:09
Znači di kupujute makadamija oraščiće, znam da uletavam , ali ja sam čula sad prije pol sata da ih ima kupiti u Super Konzumu, pa reko ovdje ste informirani o svemu, pa možda netko zna?:facepalm:

pa provjeri u konzumu, oni imaju brazilske i indijske, mozda imaju i makadamiju. ako imaju, onda su vjerojatno k plus.
mozda ima u sparu i dm-u, ali nisam sigurna. u sloveniji ima. s tim da u slovenskom sparu osim makadamija orascica (i to mislim da imaju par vrsta) imaju i jestivo ulje i kremu. takodjer, sparovi i dm-ovi orasasti plodovi su uglavnom bolji od k plus.
i provjeri bio&bio, mislim da imaju kremu od makadamije, valjda onda drze i orascice.

inace, odgovore na ovakva pitanja ces lakse naci na pdf-u gastronomija. a recepte za palacinke koje keljis po pdf-u kozmetika isto radije ostavi za gastronomiju. (jbg, vidim da se ne ''snalazis''. :D)

susannah
01.11.2011., 17:30
a recepte za palacinke koje keljis po pdf-u kozmetika
oprostite, ali :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

peachwoman
01.11.2011., 17:45
oprostite, ali :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Ma našla sam to slučajno a tema je makadamija ulje i za šta se sve koristi, a nisam mogla odoljeti kad sam ga vidjela, jer kremu koju imam bi pojela :rolleyes:
Bolje jesti oraščiće neko se mazati uljem, a sve skupa je divota !
:jumping:

peachwoman
01.11.2011., 17:49
pa provjeri u konzumu, oni imaju brazilske i indijske, mozda imaju i makadamiju. ako imaju, onda su vjerojatno k plus.
mozda ima u sparu i dm-u, ali nisam sigurna. u sloveniji ima. s tim da u slovenskom sparu osim makadamija orascica (i to mislim da imaju par vrsta) imaju i jestivo ulje i kremu. takodjer, sparovi i dm-ovi orasasti plodovi su uglavnom bolji od k plus.
i provjeri bio&bio, mislim da imaju kremu od makadamije, valjda onda drze i orascice.

inace, odgovore na ovakva pitanja ces lakse naci na pdf-u gastronomija. a recepte za palacinke koje keljis po pdf-u kozmetika isto radije ostavi za gastronomiju. (jbg, vidim da se ne ''snalazis''. :D)

Ma sutra letim u Konzum,Spar i DM-- čekam radni dan, a ovo što mi ti kažeš je divno, jao meni, uff...nadam se da ću ih naći, jer u Sparu u Budimpešti kad sam živjela , nije bilo..molim Boga do jutra:lol:

c.mademoiselle
01.11.2011., 22:40
K plus najlonke :tulum: :top:

Chloe Char
01.11.2011., 23:15
k plus najlonke :503::503::D:504:

kiss me
02.11.2011., 16:06
ovaj Mullerov AVEO dejzić - roll on, 4.90kn :s

mislila sam da je to nešto što će valjda držati 2-3 sata, ali s obzirom da je jeftino probala i - :top: :tulum:

nisam to vidjela, pa ako se ponavljam - skužajte:o

Ready For Love
02.11.2011., 22:21

mislila sam da je to nešto što će valjda držati 2-3 sata, ali s obzirom da je jeftino probala i - :top: :tulum:

nisam to vidjela, pa ako se ponavljam - skužajte:o

Daaa, naveliko se pisalo o njemu. Stvarno je odličan.

peachwoman
03.11.2011., 00:27
Daaa, naveliko se pisalo o njemu. Stvarno je odličan.

Jel moguće da je bolji od Neutro Roberts-a rozog?:lol:

Ready For Love
05.11.2011., 19:32
Blink maramice za čišćenje naočala - odlične! 50 komada za 9,90.

Ready For Love
05.11.2011., 19:33
Jel moguće da je bolji od Neutro Roberts-a rozog?:lol:

Nisam probala taj tako da ti ne znam reći. Znam samo da ga koristim godinu, dvije... Mami i seki sam isto kupila, sad im redovito svakog mjeseca nosim doma u Slavoniju po jedan, rozi...

Scarlett_O_Hara
05.11.2011., 19:53

Da, i ja sam ga nedavno probala i iznenađena sam da traje. Ali treba ga isporobati ljeti...Balea dezići pak ne valjaju ništa.

uvijekspremna
06.11.2011., 19:21
Balea regenerator, žuto-sivi u tubi bezvezan, kosa se za čas opet zamasti i sva je bezvezna odmah nakon pranja, s duge strane allverde šamponi odlični!

tilla
07.11.2011., 21:04
lidl, smrznute maline jako dobre.

milbona proizvodi jako dobri, pogotovo slatko vrhnje, nista losije od ostalih. dapače...:)

rosa967
07.11.2011., 21:12
lidl, lisnato tijesto- ono razvaljano, namotano na tuljak, OK

ivys
08.11.2011., 09:31
lidl knedle od šljive, sirni namazi (pilos,linessa,creme goldessa), slatkiši, tunjevina (u slanoj vodi, i one mješavine s povrćem), fileti haringe..da se svašta naći :D

susannah
08.11.2011., 15:01
lidlove mini pizze, pakiranje od 12 komada, meni jako fine

kodo
08.11.2011., 15:08
meni je super čoksa od kapučina iz lidla al se nemrem sjetit imena:D

DarkLady
08.11.2011., 15:17
Lidlov prašak za veš uopće mi ne valja, katastrofa, ali zato pohvaljujem sve slatkiše tamo i one njemačke spatzle i schufnudle koje se prže na maslacu i odličan su prilog uz sve...

affirmation
09.11.2011., 18:25
lidlove mini pizze, pakiranje od 12 komada, meni jako fine

i meni :cerek:

Le0na
09.11.2011., 18:58
Soft cake iz Lidla, meni su bolji od svih ostalih jaffa keksa a kostaju manje od 4 kn.. Lidlove knedle sa sljivama su mi isto dobre..

K plus vrhnje, sirup za pravljenje soka, flips Koko su mi super iz Konzuma..

Cappucino k+ i standard su uzasni..

vet.teh
09.11.2011., 20:29
One lidlove praline punjene viskijem :cerek:

Posto zivim odmah uz njega,stara ma svaki vikend ekskurzije po njemu,pa sta god vas zanima iz njega slobodno pitajte,ona im je valjda privatni guru :rolleyes:

Ready For Love
10.11.2011., 08:12
Lidlovi Soft Cake su vrhunski :top:
Isto tako su mi super k+ suhe šljive

smješko
10.11.2011., 22:28
grande čajevi iz kauflanda 4kn-meni puno bolji od franckovih

Scarlett_O_Hara
10.11.2011., 22:40
grande čajevi iz kauflanda 4kn-meni puno bolji od franckovih

Ah, svaki čaj je bolji od Franckovog čaja. :kava::)

Flower soul
11.11.2011., 13:36
Clever prašak za veš ništa ne valja

Inanna
12.11.2011., 11:50
Lidlovi Soft Cake su vrhunski :top:
Isto tako su mi super k+ suhe šljive

Tako je.

Usput, ovisnik sam o K+ čipsu :klopa:

tina88
13.11.2011., 10:00
Pohvale za Lidlovu vodicu za ispiranje ustiju Dentolux soft mint i K+ mliječnu čokoladu :top:

Ready For Love
13.11.2011., 10:32
Pohvaljujem Cleverov Liquid Washing Gel, likvi za pranje posuđa i omekšivač. Ništa posebno, ali jeftino i solidno.

darija*
13.11.2011., 14:56
pohvaljujem mullerov čaj u rinfuzi (brusnica) 200g za 18kn, a jako je i fin i miriši :cerek:
i balea soft creme- jeftinija od nivee, a jednako dobra :)

tražim jeftinu i dobru tunjevinu? zadnji put sam uzela neku nepoznatu marku u dioni i na kraju sam pola bacila :(

Jel
13.11.2011., 20:41
Clever smrznuti croasani sa kremom od ljesnjaka :D:D:D
kupili nekidan...onako za probu i odusevili se....ujutro za dorucak ja i muz svak po dva topla mmmmmmmmmmm....i jos su mi dva bila ostala i tek navecer sam ih se sjetila....i jos uvijek su bili izvrsni - niti suhi, ni tvrdi, ni nista...:cerek:

angel_w
13.11.2011., 21:56
Clever smrznuti croasani sa kremom od ljesnjaka :D:D:D
kupili nekidan...onako za probu i odusevili se....ujutro za dorucak ja i muz svak po dva topla mmmmmmmmmmm....i jos su mi dva bila ostala i tek navecer sam ih se sjetila....i jos uvijek su bili izvrsni - niti suhi, ni tvrdi, ni nista...:cerek:

potpis, obozavam!!

SweetHeart
13.11.2011., 22:01
tražim jeftinu i dobru tunjevinu? zadnji put sam uzela neku nepoznatu marku u dioni i na kraju sam pola bacila :(
Meni je iz Lidla super, kupujem u vodi, a ima i u ulju (http://i.dtest.cz/img/thumb/11982_4f886beb6f.jpg?1300128248) (marka je Nixe). Velika konzerva, komadi tune prekrasni. :)

Elöise
14.11.2011., 12:46
Pohvaljujem najlonke iz Bipe. Probala i tanke i malo deblje (60-70 dena), dobra cijena. Jedino što nemaju velik izbor boja i nijansi (crne, smeđe, nekad sive, boje kože), ali ako nađeš što ti odgovara... :top:

ko_ko_lo
14.11.2011., 17:50
Finetta juha u vrećici (Ntl), jako dobra obzirom na cijenu.

theMissy
15.11.2011., 10:46
Balea maramice za čišćenje lica, koristim ih nekoliko godina.
Jučer sam kupila Donto dent nature četkicu za zube, mislim da nikad nisam imala tako dobru četkicu za zube, a koristila sam i Sensodyne :D :D

Standard listovi za pitu :D jedni od najboljih.
Jednom sam kupila Kplus jogurt na akciji. Unutra je bilo doslovno mlijeko.

Miichelle
15.11.2011., 19:54
k plus čips od paprike (puni franck)
k plus praline (puni kandit)
k plus desert sa medom - slično kao milch schnite al duplo jeftinije i superfino :P ali ih u zadnje vrijeme ne mogu naći u konzumovim frižiderima
u kauflandu sam našla haringe i skuše u raznim umacima i čist su fajn, zatim stilla dolce čokolada za kuhanje sa 50% kakaoa - bolja je od bilo koje čokolade za kuhanje drugih trgovačkih marki, zatim nekakve male krekere sa kimom, lisnato tijesto...
lidl ima dobrih stvarčica, sjećam se da smo se ja i muž jedno vrijeme ubijali u voćnim prutićima (slično kao frutabela) mada smo i super voćne prutiće našli i u kauflandu
duchesse ulošci iz mullera
...

tilla
15.11.2011., 20:25
lord nelson čajevi (lidl). :top:

Elich San
15.11.2011., 21:42

i meni su ti najbolji, bolji i od franck i cedevita čajeva :cerek: a cijena im je od 5,99 - 7,99 kn (mislim da su od četvrtka na akciji)

balea krema za ruke od kamilice, dosta dobra

nety
16.11.2011., 07:01
Otkrila sma kocke za juhu Pocela sma ih umjesto Vegete stavljati u jelo jer mi je puno ukusnije i Lidlove su odlicne a koštaju oko 8 kn dok nijedna Podravka ili Maggi nije ispod 12 i više
Lidlove čokolade ,kokice ,smoki čips:s
K plus onaj ko bioaktiv..koma Čista sirutka unutra nema ni j od jogurta
Iznenadujuće dobre Clever iz Bille kokice pojedinačno pakiranje po 3 kn ispale skoro najbolje od svih dosad

cajna_mjesavina
16.11.2011., 09:15
DM-ove tablete za perilicu suđa

Denk mit nature tabs - dosta jeftine, super peru, a i ekološke su (bez fosfata ), - ona folija u koju su omotane je biorazgradiva i stavlja se skupa s tabletom direktno u perilicu - nema odvajanja. To mi super dođe jer sam ja to prije odvajala zubima :facepalm:

Elich San
16.11.2011., 09:33
jučer kupila balea gel za tuširanje s mirisom cimeta, odličan mi je, podsječa na božić :cerek:

goodgirl29
16.11.2011., 10:43
standard puding (prasak za puding), pakovanje od 3 komada, 4 kn. nije mi fin za jesti. fino se skuha i zgusne, ali nema puni i bogati okus. ali kao dodatak kremi za kolace nije los.

Carla B.
16.11.2011., 12:09
DM-ove tablete za perilicu suđa

Denk mit nature tabs - dosta jeftine, super peru, a i ekološke su (bez fosfata ), - ona folija u koju su omotane je biorazgradiva i stavlja se skupa s tabletom direktno u perilicu - nema odvajanja. To mi super dođe jer sam ja to prije odvajala zubima :facepalm:

:rofl::rofl::lol::lol:

w.zlata
19.11.2011., 20:10
K plus: kefir u boci, probiotik,puding sa šlagom, čoksa
LIDL: mlijeko, jogurt, sir pilos i milbona, ricotta, sve mliječne prerađevine, yes, sirevi, voćni jogurti,sladoledi
pizza smrznuta, knedle sa šljivama, čoksa, praline-alkoholizirane:mig:sve od marcipana,keksi, grickalice-čips,smoki
čajevi, kava instaqnt s crvenim poklopcem od 100g,čoko nussa sa zelenim poklopcem
sjajni papirnati artikli-rolice papira za kuhinju, wc papir (često su na akciji), obične salvete, šampon i regenerator, pasta za zube ok
DM-fini čajevi (limun-đumbir, kokos...),folije, maramice,mirisna ulja,gricke za psa
MUELLER-blink...:ne zna:

tiasara
21.11.2011., 23:59
nisam čitala sve, pa neznam dal je bilo, ali danas sam prvi put vidjela na reklami

neko ulje za mazanje trepavica i onda kao narastu.. zanima me dal je netko to

probao imam stvarno male trepavice pa se nadam svemu i svačemu iako ne

vjerujem da će pomoći ali nada umire zadnja :D

kodo
22.11.2011., 19:29
meni su super marke

-k plus ribice i štapići
-k plus praline
-merkatorovi rogljiči
-merkatorov tekući jogurt

Tillea
22.11.2011., 19:35
K-plus čips
K-plus jogurti i mlijeko
Ntl svježi sir

plagra
22.11.2011., 20:03
k plus čips
balea za tuširanje
muller(nemam pojma trenutno kako se zove)-omekšivač

tilla
22.11.2011., 20:09
milbona svjezi sir...:)

nika37
23.11.2011., 19:05

...najbolji čajevi koje sam probala :)

prgavica
25.11.2011., 18:11
Spar tuna obična, ne s povrćem

Elöise
25.11.2011., 18:28
Dm-ove, balea, rašpice za nokte, one šarene (svakakvih uzoraka) meni ništa ne valjaju. Prekrupna zrnca, nakon rašpanja nokti su mi zapinjali pa sam morala popravljati. Dogodilo se par puta, sad sam se opametila i prestala ih kupovati jer nije bilo slučajno. :D
S druge strane, pohvaljujem rašpice iz bipe, one 'look by bipa', povoljne a meni super. Uzimam plave jer imam čvrste, tvrde nokte. Grublja strana može 'skinuti' pola nokta u par poteza, nema potrebe za sjeckanjem škaricama :lijena:, dok finija strana doista izbrusi do maksimuma. Meni potpuno odgovaraju.

Tee.lady
25.11.2011., 19:21
nisam čitala sve, pa neznam dal je bilo, ali danas sam prvi put vidjela na reklami

neko ulje za mazanje trepavica i onda kao narastu.. zanima me dal je netko to

probao imam stvarno male trepavice pa se nadam svemu i svačemu iako ne

vjerujem da će pomoći ali nada umire zadnja :D

Mislim da ovo ne pripada pod ovu temu,ali kad te već zanima... potraži u apoteci Ricinusovo ulje,čujem da to cure koriste za rast kose, obrva,trepavica, noktiju..ne znam da li funkcionira

...najbolji čajevi koje sam probala :)

danas uzela Lidl čaj i razveselio me ovaj tvoj post :)
uz njih preporučujem Lidl čajne kekse -Sondey! savšeno hrskavi i slatki, ali su dosta masni!

Modesti
25.11.2011., 19:49
dakle najbolje ikad, a isprobala sam ih ohoho, sredstvo za čiščenje staklokeramičke ploče je ono merkatonevo
košta nekih deset kuna i toliko dobro čisti moju bijelu keramičku ploču da uopće više ne koristim žilet

ana_renata
25.11.2011., 20:51
K plus Olea blazinice (cotton pads) za skidanje sminke
Dosad sam kupovala samo Niveine jer su mi se druge, jeftinije, uvijek lijepile jedna uz drugu, kad bi izvukla jednu izvukla bi s njom i pola duge uglavnom s ovima sam prezadovoljna :)
Napokon neke povoljne i kvalitetne

Sent from my iPhone using Tapatalk

Symbolic
25.11.2011., 23:28
Super su mi od Plodina maramice za čišćenje kućanstva, Kauflandov sos od paradajza, mislim da je najjeftiniji i odličan za npr. pizzu. :D

Tjestenina Standard je užas, niti ima okusa nit išta, k plus tuna mi je isto grozna.

vjestica35
28.11.2011., 20:43
denk mit (dm) sredstvo za čiščenje kupaonice, košta deset kuna i savršeno uklanja kamenac
denk mit prašak za bijelo rublje i za osjetljivo rublje
babylove sensitive vlažne maramice za bebe
k+ riža u vrećici - valjda nju jedino znam skuhati idealno
standard čips ali dok je bio rađen u Srbiji

nety
09.12.2011., 14:05
Senf iz Lidla ..po preporuci nekog s fruma uzela i nisam pozalila :D Jefztiniji pod Thomy-a a nimalo lošiji

ruzy
09.12.2011., 14:35
ja moram rec za lisnato iz plodina da je sranje :D ne znam sta mi je doslo da ga uopce uzmem al ajd... kao prvo nema 12 vec samo 9 listova i toliko pucaju da sam ja dobila slom zivaca prekjucer kad pravila pitu :D motas a ono pod prstima puca

ana_renata
09.12.2011., 18:57
ja moram rec za lisnato iz plodina da je sranje :D ne znam sta mi je doslo da ga uopce uzmem al ajd... kao prvo nema 12 vec samo 9 listova i toliko pucaju da sam ja dobila slom zivaca prekjucer kad pravila pitu :D motas a ono pod prstima puca

Misliš kore ?

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=44.147815,15.237436

ruzy
09.12.2011., 19:11
ma da, kore za savijace

inace uzimam iz lidla i zadovoljna sam njima

Scarlett_O_Hara
11.12.2011., 17:34
Pidžame iz Lidla su mi super - kvalitetne, mekane, udobne, lijepe i ne preskupe. Moram se suzdržavati da svaki put ne kupim jednu.:D

I Favorina domino kocke su dobre.:)

Scarlett_O_Hara
12.12.2011., 18:05
Vidjela sam da su u Lidlu dobili kolač od sira, smrznuti. Jel možda netko probao da kaže svoje mišljenje?

black berry
13.12.2011., 08:45
Isprobala konzumove kore za savijaču, ne znam jesu kplus ili standard, ugl. 7 kn koštaju, užas živi, nisam ih ni odmotala do kraja već su popucale po sredini,
dok su lidlove, za istu tu cujenu odlične!

pohvaljujem dm-ov, denk mit, prasak za ves, u pakiranju od 1,5 litru, zeleni od aloe vere, stvarno ga malo treba, odlicno pere i veš baš fino miriši :D
sad sam kupila onaj mullerov, plavi, baš me zanima jel čemu...

mashnica
21.12.2011., 02:12
Standard joggie (ili tako nešto) fruits od biskvita. :top::top::top::top:
predobar jogurt,preniska cijena ! čula sam od teta u tramvaju kako ih hvale,i rekoh da probam i to,od tada odem u konzum i pokupim svaki mogući sa police :D

j.a.
21.12.2011., 14:33
dimljeni losos u lidlu na akciji 200g 30 kn. :cerek:

mamamia79
21.12.2011., 20:02
kore za savijaču s-budget(spar) i jedne zelene u kauflandu super najbolje ,one na placu su katastrofa ja kupila puno puta pa smrdile po plijesni

w.zlata
22.12.2011., 18:40
lisnato tijesto K+ mi je jako fino, nije premasno( cijena ispod 7 kn)- radila sam "pitu od jabuka" i štapiće s parmezanom
lidlovo lisnato na papiru je malo masnije
billin maslac

w.zlata
22.12.2011., 18:41
kore za savijaču s-budget(spar) i jedne zelene u kauflandu super najbolje ,one na placu su katastrofa ja kupila puno puta pa smrdile po plijesni
ja prešla na claressa plave

lea321
23.12.2011., 08:54
denk mit prašak za perilicu suđa daleko najbolji - dm
lil prašak za veš (9 kg) za šareno mi je super- lidl
balea kozmetika(gelovi za tuširanje,dezići)-dm
to mi sad pada na pamet

goodgirl29
23.12.2011., 11:15
cien balzam za usne :flop: jako, bas jako los

Sparkletastic
23.12.2011., 11:25
Baleina krema za ruke s kamilicom je :top: Brzo se upije i stvarno dobro hidratizira i najsuše dijelove...

legica21
08.01.2012., 13:44
k plus lješnjak namaz (http://www.konzum.hr/Images/KPlus-noviArtikli/volim-najbolje-krem-namaz.jpg) ajme, pa to je prefino.... :cerek:

nika37
10.02.2012., 20:20
....lidlove knedle,njamiiii :cerek:

vixen
12.02.2012., 09:03
Kakve su vam dm-ove najlonke? Ili Bipine? :ne zna:

Modesti
12.02.2012., 10:43
mercatorovo sredstvo za čiščenje staklokeramičke ploče, ono u sivoj bočici
najbolje koje sam isprobala do sada, a isprobala sam sve živo

Scarlett_O_Hara
12.02.2012., 11:00
Crownfield punjeni jastučići iz Lidla, 750g za 18 kn kad su na akciji ( sad bila), inače 26kn. Isplati se. Najbolji su mi s vanilijom, s nougatom mogu proći ali čokoladne ne preporučujem, pregorki su mi, a ja hoću da budu slatki. Vanilija je baš slatka, nekome možda i preslatka ali meni super. I zobene pahuljice iz Lidla. I već je rečeno ali nije naodmet ponoviti - pizze iz Lidla kao i tortelloni s riccotom i špinatom, jako fino.:) Ah da, sad imaju svoje Pilos probiotičke jogurte, jako dobro, jedino im fali pakiranje od 1l. I Stalno kupujem mlijeko Milbona.

kodo
12.02.2012., 14:29
Crownfield punjeni jastučići iz Lidla, 750g za 18 kn kad su na akciji ( sad bila), inače 26kn. Isplati se. Najbolji su mi s vanilijom, s nougatom mogu proći ali čokoladne ne preporučujem, pregorki su mi, a ja hoću da budu slatki. Vanilija je baš slatka, nekome možda i preslatka ali meni super. I zobene pahuljice iz Lidla. I već je rečeno ali nije naodmet ponoviti - pizze iz Lidla kao i tortelloni s riccotom i špinatom, jako fino.:) Ah da, sad imaju svoje Pilos probiotičke jogurte, jako dobro, jedino im fali pakiranje od 1l. I Stalno kupujem mlijeko Milbona.

e to mi je mljac:D
nugat pogotovo:kava:

Elöise
13.02.2012., 07:50
Kakve su vam dm-ove najlonke? Ili Bipine? :ne zna:

Ja sam jako zadovoljna i jednim i drugima. Doduše, u DM-u sam uzimala one matirane, obične, za ispod hlača. Bipine kupujem već unazad godinu dana, ima krasnih, taman za proljeće i uz suknjicu prošetati. :D

sophiella
13.02.2012., 10:02
K plus Olea blazinice (cotton pads) za skidanje sminke
Dosad sam kupovala samo Niveine jer su mi se druge, jeftinije, uvijek lijepile jedna uz drugu, kad bi izvukla jednu izvukla bi s njom i pola duge uglavnom s ovima sam prezadovoljna :)
Napokon neke povoljne i kvalitetne

Sent from my iPhone using Tapatalk

Potpisa za blaznice.

Kokice za mikrovalnu iz Lidla, odlične!

chrissy
13.02.2012., 19:47

Ideš, sad si me sjetila da ih imam još par u škrinji... :cerek:
Super su i ne koštaju puno, a još k tome su svako malo na sniženju. Milina! :D

esqella
14.02.2012., 19:27

Obožavam te knedle. 20 komada dobiješ za smiješne novce. Kupujem po dva pakiranja svaki put kad uđem u Lidl. :)

denk mit prašak za perilicu suđa daleko najbolji - dm

Odličan prašak za perilicu suđa. Košta oko 25 kuna. Traje mi mjesecima i odlično pere. Kupujem i denk mit sjajilo, sol i mirise za perilicu. Zadovoljna sam svim navedenim.

Negdje sam pročitala da su im dobre mirišljave maramice za sušilicu rublja i kupila ih, no na mene nisu ostavile neki poseban dojam. Ništ' ne miriši nakon sušenja. Sva sreća nisu bile skupe.

Odličan mi je Balein kremasto-uljni lonsion za tijelo sa bademovim uljem i Alverde maslac za tijelo od makadamije i karite.

K plus ima odličan čokoladni čips naziva choco crispy čokolada.

Tillea
15.02.2012., 07:32
Lidlova Pizza Margerita, smiješnih 70 centi, a tako fina :klopa:
Lidl maslac, Milbona čini mi se i probiotik od jagode.

Netko je napisao Cien balzam za usne da je užas, ja sam imala žuti od meda čini mi se. I odličan mi je bio, jedan od rijetkih kojeg sam čitavog potrošila.

isabella01
15.02.2012., 09:09
Keksi s borovnicom, zovu se iPasticcini. Najbolji keksi na svijetu, definitivno. Jesu malo skuplji (29 kn) ali su iz zdravog Gardena :D

Walpurgas
15.02.2012., 20:18
Prijavljujem "lel" prašak za pranje rublja iz lidla.

Prošli mjesec kupila na akciji 9 kg za 49,99 kuna. Smiješno.

A prašak možda i najbolji koji sam do sada koristila. Obično sam za tu cijenu znala dobiti 3 kg faksa ili 2 kg persila. A nimalo ne zaostaje. Odlično pere i super miriši. Jednom sam zaboravila staviti omekšivač i nije se ni skužilo, veš je bio mekan i mirisan.

Apsolutna preporuka! :top:

nika37
18.02.2012., 18:04

A prašak možda i najbolji koji sam do sada koristila. Obično sam za tu cijenu znala dobiti 3 kg faksa ili 2 kg persila. A nimalo ne zaostaje. Odlično pere i super miriši. Jednom sam zaboravila staviti omekšivač i nije se ni skužilo, veš je bio mekan i mirisan.

...potpisujem....:)
...i ovi čokolatini http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-EF395810-B5DFFC73/lidl_hr/hs.xsl/4182_24723.htm :)

volim čokoladu
18.02.2012., 18:09
dodajem lidlove pahuljice s čokoladom i jastučiće s lješnjak kremom.

Victoria88
20.02.2012., 18:54

:cerek:

Lidlova Pizza Margerita, smiješnih 70 centi, a tako fina :klopa:

Netko je napisao Cien balzam za usne da je užas, ja sam imala žuti od meda čini mi se. I odličan mi je bio, jedan od rijetkih kojeg sam čitavog potrošila.

pizze su im super, frk u pecnicu i eto rucka/vecere...samo ih vise ne kupujem, izbacila brasno iz prehrane....btw. a gdje je to 70 centi? kod nas je oko 10kn-11kn :confused:

cien balzam za usne - bila uzela neki plavi, pre vise bijelo pusta...

dobar mi je zaledjeni pommes u lidlu, zuta vreca, pakiranje od kile...ali ni to vise ne smijem u prehranu...

ma lidl mi ima zakon stvari a povoljne.....
oni kako zdenka sir, 24kom u pakiranju....jos su mi bolji od zdenke, super se razmazuju.... :top:

mpoo
21.02.2012., 15:46
Maloprije naišla u Lidl i kupila pola kile pudinga od čokolade za 7 kn. Fantastičan je, baš sjedim s piksom u krilu i žlicom u ruci. :cerek:
Inače, manje-više mi je sve otamo dobro, čak i one jeftine čokolade za četiri kune. Slatkiši i grickalice su ful jeftini, a dobri, sokovi su mi isto okej, jedino kozmetiku nisam još probala. Već spomenute knedle sa šljivama s cimetom unutra :Slin: su sjajne, a često su i na akciji.
Ma velim, sve njihovo što sam kupila mi je bilo odlično, jedino mi je žao što mi nisu malo bliže. Iako, koliko bih tek onda kila imala. :504:

Tillea
22.02.2012., 02:46
:cerek:

pizze su im super, frk u pecnicu i eto rucka/vecere...samo ih vise ne kupujem, izbacila brasno iz prehrane....btw. a gdje je to 70 centi? kod nas je oko 10kn-11kn :confused:

cien balzam za usne - bila uzela neki plavi, pre vise bijelo pusta...

dobar mi je zaledjeni pommes u lidlu, zuta vreca, pakiranje od kile...ali ni to vise ne smijem u prehranu...

ma lidl mi ima zakon stvari a povoljne.....
oni kako zdenka sir, 24kom u pakiranju....jos su mi bolji od zdenke, super se razmazuju.... :top:

Neznam dali su bile na kakvoj akciji, ali u slovenskom Lidlu sam ih uzela.

Slažem se za pommes, odličan je. Nije onako sitan, baš su dugački štapići :klopa:

Extra Green
22.02.2012., 06:40
Maloprije naišla u Lidl i kupila pola kile pudinga od čokolade za 7 kn. Fantastičan je, baš sjedim s piksom u krilu i žlicom u ruci. :cerek:

Od vanilije je još bolji :klopa:

nety
25.02.2012., 06:53
Jeli zna netko kakv je Blink omeksivac iz Muelera?

teta mina
25.02.2012., 16:06

kak izgleda taj prašak? ja sam kupila isto nekakav "lel" i nisam bila zadovoljna.

i vidim da se hvali lidlov namaz od lješnjaka. htjela sam ga kupiti ali nisam znala koji, sa zelenim ili narančastim poklopcem?

Elöise
27.02.2012., 08:42
i vidim da se hvali lidlov namaz od lješnjaka. htjela sam ga kupiti ali nisam znala koji, sa zelenim ili narančastim poklopcem?

Zeleni! :top:

voorn7
29.02.2012., 12:39
Pidžame iz Lidla su mi super - kvalitetne, mekane, udobne, lijepe i ne preskupe. Moram se suzdržavati da svaki put ne kupim jednu.:D

I Favorina domino kocke su dobre.:)

slazem se. ja se totalno prebacila na njihove pidjame, zadnje 3 ili 4 godine. prezadovoljna sam:cerek:

nika37
01.03.2012., 21:29
Inače, manje-više mi je sve otamo dobro, čak i one jeftine čokolade za četiri kune. Slatkiši i grickalice su ful jeftini, a dobri, sokovi su mi isto okej, jedino kozmetiku nisam još probala. Već spomenute knedle sa šljivama s cimetom unutra :Slin: su sjajne, a često su i na akciji.
Ma velim, sve njihovo što sam kupila mi je bilo odlično, jedino mi je žao što mi nisu malo bliže. Iako, koliko bih tek onda kila imala. :504:

...puding odličan :klopa:

...nego kad smo već kod lidla ne znam je netko kupovao Milka čokolade one velike,ja već duže vrijeme kupujem i svaki put su polomljene na par mijesta,koju god uzmem je slomljena,jesu to možda neke čokse za naše tržište ili šta :ne zna:
mislim nije to bitno,al ono zašto su izlomljene :p

chocolatecookie
01.03.2012., 21:49

Meni je on jako fin, ali mi se crijeva nekako nedefinirano loše osjećaju od njega.

Ange ou Demon
01.03.2012., 23:46
meni su totalno otkriće neke stvari iz mercator linije
one njihov zdrav život sjemenke

200g pakiranog sezama 4.5 kn, svugdje drugdje 10ak :ne zna:, suncokret isto
ostalo nisam primjetila da se isplati

gita50
02.03.2012., 09:32
Jeli zna netko kakv je Blink omeksivac iz Muelera?

Meni je dobar jer ima blagi miris, nisam ljubitelj agresivnih mirisa.

Inanna
02.03.2012., 13:52
Zadnje otkriće su mi Lidlove čokolade J.D.Gross. Kupila sam Ecuador sa 70% kakao i jednostavno je fenomenalna. Baš puca kad ju lomiš kao prava tamna čokolada :Slin: Probala sam i Amazonas sa 60% kakaa i mrvu je slađa od Ecuadora, ali također njami :klopa: Ali definitivno me ubila u pojam neka limited edition koju su imali, Papua sa 35% kakaa i sa komadićima višnje (na slici lijevo) (http://www.najcena.si/images/products/la/e/3/5/7/J.D.Gross_temna_okolada_35_kakava_125g.jpg) :s:s Tražila sam ju, ali nema je više i skroz sam očajna pa sam se utješila sa još jednom Amazonas i Madagascar. Inače, kupujem ih u Sloveniji, i za presmiješnu cijenu od 1,05 € čokolada je vrhunska. Pri idućem shoppingu punim kolica.

Elöise
03.03.2012., 16:13
I meni su te Lidlove čokolade odlične. :cerek:

Julie Bergdorf
03.03.2012., 16:24
Meni i mm su otkriće cokoladni bomboni iz Lidla,stigli su sad kao dio uskrsnjeg asortimana. Nisam ih nalazila na policama nego budu pored blagajne. U vrecici su,ima cca 20 kom unutra a okusom podsjecaju na Kinder cokoladu,samo sto unutra ima nesto hrskavo,i dolaze s okusom ljesnjaka ili cokolade. 12,99 kn... Mislim da su mi donijeli 2 kg viska:D

Sent from my E15i using Tapatalk

Nothing_But_You
03.03.2012., 19:27
Bolognese umak iz Lidla, 13kn, otkad sam ga probala nijedan drugi nije dovoljno dobar za moje špagete (a gušim se u špagetima :cerek: )

supersenivac
07.03.2012., 11:40
Meni i mm su otkriće cokoladni bomboni iz Lidla,stigli su sad kao dio uskrsnjeg asortimana. Nisam ih nalazila na policama nego budu pored blagajne. U vrecici su,ima cca 20 kom unutra a okusom podsjecaju na Kinder cokoladu,samo sto unutra ima nesto hrskavo,i dolaze s okusom ljesnjaka ili cokolade. 12,99 kn... Mislim da su mi donijeli 2 kg viska:D

mmm, sad si me sjetila da imaju GENIJALNE cokoladne bombone u obliku jaja, izvana kafena cokolada a unutra punjenje od ljesnjaka (najbolji su mi ti), a imaju i od badema, dolaze u kesici od 150gr, kostaju oko 13.5kn ako me sjecanje dobro sluzi. ove godine ih nisam vidjela za kupiti ali ih vjerojatno ima.

a neki dan sam uzela jednu trodjelnu jolinese pidjamu, steta sto ne mogu naci bolju sliku jer je ljepsa uzivo, ali je predivna, moderna, izmisljena, u 3 dijela, gace sa pasicom, donja majca na bretele i povise cardigancic koji se zaista moze nositi i vani. mislim da je kostala 110kn ili manje.

http://www.lidl.hr/static_content/lidl_hr/images/HR/HR_64517_01_b.jpg

super su i oni njihovi bademantili, ovi su superdebeli, dodu 111kn
http://www.lidl.hr/static_content/lidl_hr/images/HR/HR_68491_01_b.jpg
a postoje i ovakvi samo malo tanja verzija za 89kn, premekani.

kod njih su mi super i one vrece za spavanje za djecu sto su bile prije koji tjedan, mekani, topli materijal, vrece su bez rukava i dolaze u zutoj, plavoj i rozoj boji u vel 70, 90 i 110cm, dodu 59kn, ne znam gdje ima za uzet jeftinija vreca za bebe za manje novce.

http://www.lidl.hr/static_content/lidl_hr/images/HR/HR_56898_01_b.jpg

a davno sam kod njih uzela ovaj babyphone, 150kn, pozlatio se :)) radi ko urica :))
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTeTHr2NActFRasg2GTPuminHL5kOShz 3BdBpeDetNBoYFQIYx8lu73cWdh

melinda007
08.03.2012., 12:34
Kečap i majoneza iz Lidla su super povoljni.Velika pakiranja,malo novca i ukusni!

melinda007
08.03.2012., 12:37
Lidlov lješnjak namaz sa zelenim poklopcem.

For My Pain
08.03.2012., 20:32
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-4199EF2F-A876A988/lidl_hr/hs.xsl/25015.htm

Na ovom letku niže desno - žitne pahuljice s okusom cimeta Fun Zoo. Već sam se zasitila čokoladnih. Sad su i bile po smiješnoj cijeni. Meni jako, jako fine. I cijela kuhinja miriše od njih. :cerek:

missm
09.03.2012., 12:00
Bolognese umak iz Lidla, 13kn, otkad sam ga probala nijedan drugi nije dovoljno dobar za moje špagete (a gušim se u špagetima :cerek: )

znaš li u kojoj gramaži dolazi, je li u staklenki ili konzervi -limenoj?
Da ga lakše nađem, jel... i ja ooobožavam špagete (ali samo br.5), nema mi bolje tjestenine, i ja se gušim u njima (samo umak mora biti lagan u smislu da nije mastan)

Nothing_But_You
10.03.2012., 15:24
znaš li u kojoj gramaži dolazi, je li u staklenki ili konzervi -limenoj?
Da ga lakše nađem, jel... i ja ooobožavam špagete (ali samo br.5), nema mi bolje tjestenine, i ja se gušim u njima (samo umak mora biti lagan u smislu da nije mastan)

http://www.ampelcheck.de/images/1338_combino_bolognese_sauce.jpg

to ti je ovaj, samo ne bi baš rekla da je lagan, zato ga ja i volim :junkfood junkie: :rofl:

trnoruzica12
15.03.2012., 10:03
ko budala sam se dugo vremena opirala, onda reko idem probat i skužim da za dosta stvari stvarno plaćaš ambalažu i reklame.

u billi kupujem jer mi je najbliža i najspretnija za parking :D pa sam krenula prvo s njihovom robnom markom, ima stvari koje jesu jeftine, al mi nisu baš nešto pa sam odustala (npr. čokolade), al ono što stalno kupujem od Clevera je - passata, maslinovo ulje, smrznuto povrće, parmezan u vrećicama, jaja (mislim kaj, to su ista jaja ko i perfa i sl.), konzerve povrća i sve ono za kuhinju, supužvice, krpice, role papira itd. i stvarno ne vidim nikakvu razliku u kvaliteti.

u dm-u je moja ona polica s vitaminima njihovim i pesu kupujem njihove tablete za zglobove :D.
šminku pak odnedavno kupim u bipi - isto njihove robne marke.

a u spar se klataram po integralnu tjesteninu za klinca i ukiseljene lučice za sebe :bonk:

sad kad sam ovo pročitala skužim kolko vremena potrošim da kao malo uštedim.:lol:

Scarlett_O_Hara
15.03.2012., 10:41

Pričaš o njihovim pralinama? Ja uzimam one s mliječnim punjenjem i obožavam ih, već godinama. Radim zalihe jer ih preko godine nema, a treba izdržati do Božića.:D To mi je valjda nešto najbolje što sam u životu probala (od slatkog)!Kečap i majoneza iz Lidla su super povoljni.Velika pakiranja,malo novca i ukusni!

Uzela sam kečap od Kanie iz Lidla, 500g oko 7,50 kn. Drugačiji je od Zvijezdinog, nije tako sladak više kiselkast. Nije loš, samo drugačiji. Imaju još neku verziju, mislim da se zove Pagusa, taj nisam probala jer čitam sastav na kečapu i ako je na prvom mjestu voda onda su vodenasti. Ovaj sam uzela jer je na prvom mjestu sastojaka jednostruki koncentrat rajčice. Iako, sad sam pogledala, Zvijezda ima na prvo vodu pa je dobar.:confused: Dobar je kečap iz Metroa, Aro.

u billi kupujem jer mi je najbliža i najspretnija za parking :D pa sam krenula prvo s njihovom robnom markom, ima stvari koje jesu jeftine, al mi nisu baš nešto pa sam odustala (npr. čokolade), al ono što stalno kupujem od Clevera je - passata, maslinovo ulje, smrznuto povrće, parmezan u vrećicama, jaja (mislim kaj, to su ista jaja ko i perfa i sl.), konzerve povrća i sve ono za kuhinju, supužvice, krpice, role papira itd. i stvarno ne vidim nikakvu razliku u kvaliteti.

Da? Meni je njihova mliječna čokolada iznenađujuće dobra. Jesi možda probala onaj njihov dvostruki namaz, s mliječnom i lješnjak kremom, slično Lino Ladi? Zanima me kakav je.

ruzy
15.03.2012., 16:47
Uzela sam kečap od Kanie iz Lidla, 500g oko 7,50 kn. Drugačiji je od Zvijezdinog, nije tako sladak više kiselkast. Nije loš, samo drugačiji. Imaju još neku verziju, mislim da se zove Pagusa, taj nisam probala jer čitam sastav na kečapu i ako je na prvom mjestu voda onda su vodenasti. Ovaj sam uzela jer je na prvom mjestu sastojaka jednostruki koncentrat rajčice. Iako, sad sam pogledala, Zvijezda ima na prvo vodu pa je dobar.:confused: Dobar je kečap iz Metroa, Aro.

mi opet kupujemo samo taj pagusa iz lidla jer je dobar... kupili smo jednom onu malu bocicu zvjezdinog, mjesecima je visio u frizideru dok ga nismo bacili jer ga nitko nece jest :D

Fem
15.03.2012., 17:25
Jel zna netko kakav je sparov prašak za rublje?
Ili neki prašak za rublje koji je dobar, a od robnih marki je?

olola
15.03.2012., 17:42
Jel zna netko kakav je sparov prašak za rublje?
Ili neki prašak za rublje koji je dobar, a od robnih marki je?

Kaže moja majka da je Lel (Lidl) neloš, iako se nekad zna desit da ne opere odvratno zmazane kuhinjske krpe (nekad budu neljudski prljave, tako da ih ni Faks Helizim Super Aktiv Uber Zakon ne bi oprao iz prve). Počela sam ga i ja sebi uzimat, zadovoljna sam, koristim ga samo za bijeli veš, za ostalo Dreft.

Inače, ja sam jako zadovoljna s ovim proizvodima:
- tjestenina S Budget iz Spara
- ketchup Kania iz Lidla (imam taj glupi problem da uvijek moram uzeti onaj u staklenoj boci jer sam uvjerena da će onaj iz plastične biti bljak... uvjerite me u suprotno, molim vas!)
- zelena nutella, čokolada za kuhanje, općenito slatkiši i jogurti/vrhnja iz Lidla
- tekući sapuni iz Plodina

Nezadovoljna sam onim W5 proizvodima za čišćenje iz Lidla.

Victoria88
15.03.2012., 19:23
Ali definitivno me ubila u pojam neka limited edition koju su imali, Papua sa 35% kakaa i sa komadićima višnje (na slici lijevo) (http://www.najcena.si/images/products/la/e/3/5/7/J.D.Gross_temna_okolada_35_kakava_125g.jpg) :s:s Tražila sam ju, ali nema je više i skroz sam očajna pa sam se utješila sa još jednom Amazonas i Madagascar. Inače, kupujem ih u Sloveniji, i za presmiješnu cijenu od 1,05 € čokolada je vrhunska. Pri idućem shoppingu punim kolica.

LE? noooo :( si sigurna....uzela sam je pred jedno tjedan dana (danas sam vidila, jos je ima) genijalna je....ona druga s limunom i travom mi je uuufff blago receno odvratna...s malinama ili cime vec (nisam zapamtila) je ostala jedna otvorena tako da nisam htjela uzeti...

sunčica
15.03.2012., 20:01
Lidlov pamuk mi je odličan - kupila pidžamu, flis i veš

Balea mi je općenito jako dobra
U Lidlu dobri mliječni proizvodi, W5 prizvodi za čišćenje, slatkiši i čips, knedle

Qloe
15.03.2012., 21:09
- tekući sapuni iz Plodina

Nezadovoljna sam onim W5 proizvodima za čišćenje iz Lidla.
Tekući sapuni iz Plodina su prerijetki, pogotovo onaj crveni.

W5 kolekcija za čišćenje iz Lidla:

sredstvo za pranje suđerice je odvratno
sprej za staklo fenomenalan

sunčica
15.03.2012., 21:31
W5 kolekcija za čišćenje iz Lidla:

sredstvo za pranje suđerice je odvratno
sprej za staklo fenomenalan

super, nisam još ni probala te za suđericu

krpice za naočale odlične
staklokeramička ploča isto dobro

ne znam kakvo je ovo za pranje wc školjke - ne mogu ga otvorit :facepalm: :lol:

nika37
15.03.2012., 21:45

to ti je ovaj, samo ne bi baš rekla da je lagan, zato ga ja i volim :junkfood junkie: :rofl:

...odličan,ja danas probala :cerek:

olola
15.03.2012., 22:05
Tekući sapuni iz Plodina su prerijetki, pogotovo onaj crveni.

Ja nikad nisam vidjela da postoji crveni. Sad sam išla provjeriti u kupaonicu i ustanovih da nisu uopće robna marka, samo su kupljeni u Plodnama :504:

Scarlett_O_Hara
15.03.2012., 22:45
ne znam kakvo je ovo za pranje wc školjke - ne mogu ga otvorit :facepalm: :lol:

Nije baš nešto. Imam s mirisom limuna, ali je neki čudan miris. I imam neki osjećaj da nije baš čisto poslije, ne znam zašto. Za Domestos bar znam da čisti kako treba.

olola
16.03.2012., 00:27
E da, W5 Air Fresheners... Tri komada 15 kuna, kupila sam onaj roz cvjetić s oriental mirisom... Predobar je, svuda sam ih stavila :rofl:

chocolatecookie
16.03.2012., 00:49
U Lidlu dobri mliječni proizvodi
Ono Pilos vrhnje za kuhanje nema okus ni teksturu vrhnja za kuhanje. :D

Scarlett_O_Hara
16.03.2012., 01:30
Gušće je od Dukatovog, ali meni je to sve isto, ne uočavam razliku.:ne zna:

** Tara **
16.03.2012., 07:54
Ono Pilos vrhnje za kuhanje nema okus ni teksturu vrhnja za kuhanje. :D

Ali je zato posni sir Milbona :top:
Zapravo to i nije klasičan posni sir jer ima teksturu skute/nekog sirnog namaza, ali je fin.

Mojima je dobar i njihov mileram u onoj kantici i uvijek dave da se mora kupiti baš taj.
E, sad, ne znam razliku jer ja osobno ne trošim mileram.

Od Merkatora je jako fin njihov posni sir i zbilja i je pravi posni sir. Jedino su mu sad dignuli cijenu gamad Slovenska :mad: :503:

Qloe
16.03.2012., 09:15
super, nisam još ni probala te za suđericu
Nikako ne bi preporučila Lidlov. Uzmi radije onaj od DM-a.

Ali je zato posni sir Milbona :top:
Zapravo to i nije klasičan posni sir jer ima teksturu skute/nekog sirnog namaza, ali je fin.
Potpisujem :s.
Pravo iznenađenje, punila sam palačinke s njim i u pećnicu, uopće se nije topio kako sam očekivala, nego je ostao kakav je trebao, ne znam kak' da objasnim :cerek:.
Jedini je problem što ga nemaju uvijek u pakovanju od 500 g, nekad nađem samo po kg, a to mi je previše :(.

edit:
Upravo sam pojela Pilosov čvrsti jogurt i ne sviđa mi se. Naši su puno ukusniji. Jučer sam vidjela jedna je žena uzela cijeli onaj paket. Jeftiniji su, ali naši su meni više baš kao kremasti, ovaj ima drugačiji ukus, da se ne iznenadite.

Previše hvalite tamne čokolade. Mislim da ću danas uzeti koju.

Ako je koja od vas probala, gledala sam ima pakovanje od 3 kao prutića (letvice, štangice...) od tamne čokolade, izgledaju zgodno i za poklon, jel koja kupovala to?

ivys
16.03.2012., 11:21
milbona dijetni jogurt sa žitaricama iz lidla, grašak ...jako dobro ;)

** Tara **
16.03.2012., 12:36
Jedini je problem što ga nemaju uvijek u pakovanju od 500 g, nekad nađem samo po kg, a to mi je previše :(.

Ja mislim na ovaj sir:
http://img849.imageshack.us/img849/9673/milbona.jpg
Kod nas ga nema u pakiranju od 1 kg :503:
Pilos ima pakiranja od 500 g i od 1 kg - on mi je isto dobar, ali Milbona mi je bolja :)
Kod mene nema bojazni da se neće pojesti - uvijek kupim cijeli karton od 12 komada :cerek:

milbona dijetni jogurt sa žitaricama iz lidla, grašak ...jako dobro ;)

Uh na njega sam i zaboravila - obožavam grašak i uvijek ga kupujem kod njih.
Dobar, a cijenovno prihvatljiviji nego po drugim trgovinama.

Sjetila sam se da mi je dobar i onaj crveni grah u konzervi u Kauflandu - dođe oko dvije kune.

missm
16.03.2012., 14:08

ja to ne mogu naći nigdje u Lidlu :bonk:

Qloe
16.03.2012., 16:34
Ja mislim na ovaj sir:
http://img849.imageshack.us/img849/9673/milbona.jpg
Kod nas ga nema u pakiranju od 1 kg :503:
Pilos ima pakiranja od 500 g i od 1 kg - on mi je isto dobar, ali Milbona mi je bolja :)
Kod mene nema bojazni da se neće pojesti - uvijek kupim cijeli karton od 12 komada :cerek:.
To je taj. Milbona posni. Provjeriti ću jer je moguće da pakovanje od 1kg sadrži više masnoće. Nešto je što me odbija to sigurno.

Nije čudo da ga ja ne uhvatim kad kupuješ na kartone :(.

** Tara **
16.03.2012., 16:49
Nije čudo da ga ja ne uhvatim kad kupuješ na kartone :(.

Ma svi ljudi koji briju na vježbanje ga kupuju na kartone. :D
Ne jedem ga u enormnim količinama, ali opet pojednem dnevno oko jedan takav sir. Ne živim pored Lidla pa mi je lakše kupiti karton i mirna sam danima.

Probaj utipkati milbona posni sir u google pa ćeš vidjeti koliko je samo rasprava o tom siru božanstvu po forumima.
Trebaš tek vidjeti koje su to mjere pripravnosti kad najave popust - svi na forumima doslovno odbojavaju kad će se otvoriti Lidl da odu napuniti gepek tim sirom, a navečer psuju majku svima koji su ispred njih pokupovali zadnja pakiranja.:rofl::rofl::rofl:

susannah
16.03.2012., 18:31
oke, idem kupit' taj sir u ponedjeljak :D

supersenivac
16.03.2012., 18:57
Ma svi ljudi koji briju na vježbanje ga kupuju na kartone. :D
Ne jedem ga u enormnim količinama, ali opet pojednem dnevno oko jedan takav sir. Ne živim pored Lidla pa mi je lakše kupiti karton i mirna sam danima.

Probaj utipkati milbona posni sir u google pa ćeš vidjeti koliko je samo rasprava o tom siru božanstvu po forumima.
Trebaš tek vidjeti koje su to mjere pripravnosti kad najave popust - svi na forumima doslovno odbojavaju kad će se otvoriti Lidl da odu napuniti gepek tim sirom, a navečer psuju majku svima koji su ispred njih pokupovali zadnja pakiranja.:rofl::rofl::rofl:

:eek: ne mogu vjerovat koji fanatici, bice da taj sir fakat valja. nagovorila si me, probat cu i ja kakav je iako imam averziju prema tim zdravim, bezukusnim stvarima, mozda se iznenadim :D

** Tara **
16.03.2012., 19:17
U šit, sad će svi navaliti na taj sir i pokupovati pa neće više biti za mene! :azdaja:

:D

Probajte ga jesti samog, a ako vam ne valja kombinirajte ga s nečim bilo u slanim bilo u slatkim varijantama jer je predobar za takve stvari. :mig:

Qloe
16.03.2012., 19:34
Utipkala :rofl:. Vjeruj mi ja sam slučajno naletila na njega, i bez ikakvih predrasuda, oduševio me.

Kojeg li smijeha.Treba usporedit tu ekipu i onu koja se nagurava kad je akcija na panceti, kao sutra npr :rofl:.

:eek: ne mogu vjerovat koji fanatici, bice da taj sir fakat valja. nagovorila si me, probat cu i ja kakav je iako imam averziju prema tim zdravim, bezukusnim stvarima, mozda se iznenadim :D
Point je da je ukusan. :)

Probajte ga jesti samog, a ako vam ne valja kombinirajte ga s nečim bilo u slanim bilo u slatkim varijantama jer je predobar za takve stvari. :mig:
Npr palačinke, savijače, kolači od sira i svašta nešto.

Dobro ga mi izreklamirale :lol:

supersenivac
16.03.2012., 19:43
zene nema straha, ja sam u Dubrovniku :) I za reci pravo bas sam prije 7dana bila tamo i gledala sam taj sir i sve se neckala da li da ga uzmem ili ne - i nisam, ali slijedeci put hocu :D

al mene cete vidjeti i u redu za pancetu :lol: :rofl: a nju kupujem u tommyju, svako malo je akcija 49kn kg, refuzo je, nije vakumirana i prava je, dosta je tvrda nego ove vakumirane i mirise na dimnjeno, preporucam.

ruzy
16.03.2012., 19:50
Kojeg li smijeha.Treba usporedit tu ekipu i onu koja se nagurava kad je akcija na panceti, kao sutra npr :rofl:.

najgori su kad je super subota a pilici su 17,95 :lol: ja sam jednom uletila u 8:03 (nisam mogla kasnije jer sam imala obaveza) i nije ostalo ni jedno jedino pile :(
najgore je sto imaju taktiku ti sto se natjecu :D izvuku kolica, nabiju se na vrata i blokiraju ti kolica da ih ti ne mozes uzet :D i onda kad se lidl otvori dok se guzva rascisti, dok ubacis kovanicu, izvuces kolica, bla bla oni su vec SVE potrpali u svoja kolica :D matere mi :D

olola
16.03.2012., 20:02
najgori su kad je super subota a pilici su 17,95 :lol: ja sam jednom uletila u 8:03 (nisam mogla kasnije jer sam imala obaveza) i nije ostalo ni jedno jedino pile :(
najgore je sto imaju taktiku ti sto se natjecu :D izvuku kolica, nabiju se na vrata i blokiraju ti kolica da ih ti ne mozes uzet :D i onda kad se lidl otvori dok se guzva rascisti, dok ubacis kovanicu, izvuces kolica, bla bla oni su vec SVE potrpali u svoja kolica :D matere mi :D

Prije nisam vjerovala da ovo postoji kod nas, ali dečko mi je radio na otvorenju Lidla u našem gradu i bio je u šoku od ljudi koji su se svađali i naguravali prd trgovinom i kupovali tri - četiri televizora jer su na akciji i slično. Doduše, to je bilo prije par godina, danas eto, nastane gužva kad su jeftiniji pilići.

Ali, ontopik, Lidl zbilja ima masu solidnih proizvoda i dobre cijene.

supersenivac
16.03.2012., 20:18
da pitam ovdje jer vidim da ima dosta konzumenata zdrave hrane - s cime vi jedete one Lidlove zobene pahuljice od cijelog zrna bez secera (http://4.bp.blogspot.com/-GYd5Sg_o2Eg/TlQUdYA_5rI/AAAAAAAAF-c/cNZBxsJ0wL8/s1600/Nordwaldtaler+Wholegrain+Oats+Zunshiko.JPG)? Jesti ih onako sam probala i ne ide, nisam papagaj ili neka slicna ptica :) Mogu ih staviti u jogurt, ali mi se cini najbolje ih samljeti i staviti 1 veliku zlicu u jogurt, dajte kakav recept. Inace davno prije bi znala staviiti zlicu samljevenih ili cijelih sjemenki onog sitnog kafenog ne mogu se sjetiti imena, isto dobro za probavu iako ja nisam vidjela neko poboljsanje :D

Btw meni je super Konzumov K Plus Probiotik natur jogurt ali SAMO onaj pakiran u casici, probiotik u bocici proizvodi drugi proizvodac i bljak mi je. Ovo je taj koji mi je super, nekako je kremast, proizvodi se u Njemackoj (ZOMA je proizvodac), nije mi niti malo slican nijednom drugom jogurtu. A inace volim kisele jogute ala Acidofil ili Acidofilno mlijeko i sl;
http://online.konzum.hr/images/products/023/02324214.gif?1213876993

chocolatecookie
16.03.2012., 20:20
Gušće je od Dukatovog, ali meni je to sve isto, ne uočavam razliku.:ne zna:

Gumasta tekstura sirovog mi ne bi predstavljala neki problem da mu je okus (sirovome) vrhnjast. A nije, ja volim vrhnja, ali ovo uopće nije fino za polizat sa žlice.

U jelu doduše ne osjetim nikakvu posebnu bljutavost.

Btw, u Lidlu sam jednom kupila i neki posni sir koji sam bacila u smeće jer je bio odvratan do nejestivosti, koji je to? :D Ovaj Milbona mi je dobar.

** Tara **
16.03.2012., 20:38
da pitam ovdje jer vidim da ima dosta konzumenata zdrave hrane - s cime vi jedete one Lidlove zobene pahuljice od cijelog zrna bez secera (http://4.bp.blogspot.com/-GYd5Sg_o2Eg/TlQUdYA_5rI/AAAAAAAAF-c/cNZBxsJ0wL8/s1600/Nordwaldtaler+Wholegrain+Oats+Zunshiko.JPG)? Jesti ih onako sam probala i ne ide, nisam papagaj ili neka slicna ptica :) Mogu ih staviti u jogurt, ali mi se cini najbolje ih samljeti i staviti 1 veliku zlicu u jogurt, dajte kakav recept.
]

:D

Opet preporuka - utipkaj u google zobene pahuljice i izbacit će ti hrpeeeetinu recepata i kombinacija.

Pogađate? :mig:
Ma naravno da je te recepte smislila ista ona gore već spomenuta ekipa koja kupuje Milbonu u Lidlu! :D

Budući da su zobene iznimno važna svakodnevna stavka prehrane svih nabrijanih vježbača, dali su si truda što kreativnije osmisliti recepte.

Btw, u Lidlu sam jednom kupila i neki posni sir koji sam bacila u smeće jer je bio odvratan do nejestivosti, koji je to? :D Ovaj Milbona mi je dobar.

Vjerojatno Pilos - on je kiseliji nekako, ali meni je i on dobar.

Scarlett_O_Hara
17.03.2012., 01:09
da pitam ovdje jer vidim da ima dosta konzumenata zdrave hrane - s cime vi jedete one Lidlove zobene pahuljice od cijelog zrna bez secera (http://4.bp.blogspot.com/-GYd5Sg_o2Eg/TlQUdYA_5rI/AAAAAAAAF-c/cNZBxsJ0wL8/s1600/Nordwaldtaler+Wholegrain+Oats+Zunshiko.JPG)? Jesti ih onako sam probala i ne ide, nisam papagaj ili neka slicna ptica :) Mogu ih staviti u jogurt, ali mi se cini najbolje ih samljeti i staviti 1 veliku zlicu u jogurt, dajte kakav recept. Inace davno prije bi znala staviiti zlicu samljevenih ili cijelih sjemenki onog sitnog kafenog ne mogu se sjetiti imena, isto dobro za probavu iako ja nisam vidjela neko poboljsanje :D

Ja pomiješam zobene pahuljice, lanene sjemenke, pšenične klice i pahuljice tipa punjenih jastučića iz Lidla ili od Čokolina rižine pahuljice, dodam još malo kakaa i to jedem. Ne mogu ih jesti same, treba mi slatkog. Dečko ih jede u kombinaciji s kukuruznim pahuljicama, lanom i pšeničnim klicama u jogurtu.
Ne znam jesam li igdje vidjela jeftinije zobene pahuljice od tih iz Lidla.

supersenivac
17.03.2012., 07:23
Ja pomiješam zobene pahuljice, lanene sjemenke, pšenične klice i pahuljice tipa punjenih jastučića iz Lidla ili od Čokolina rižine pahuljice, dodam još malo kakaa i to jedem. Ne mogu ih jesti same, treba mi slatkog. Dečko ih jede u kombinaciji s kukuruznim pahuljicama, lanom i pšeničnim klicama u jogurtu.
Ne znam jesam li igdje vidjela jeftinije zobene pahuljice od tih iz Lidla.

da, lanene sjemenke, to sam prije stavljala, to su one sitne kafene!
Znaci to sve smijesas ali ne stavis mlijeka? :eek: Stvarno svasta vi jedete! :D

Hvala svima na receptima, progoolat cu za jos recepata!

** Tara **
17.03.2012., 09:54
Ma to ti je igra :mig:

Možeš sve smiksati, možeš samo posipati sjemenkama ( lanene bi bilo dobro namočiti u vodi zbog boljeg efekta kojeg one inače imaju, znate na što mislim :D ).

Gledaj koje ti namirnice i inače pašu pa s njima kombiniraj. Ja imam masu kombinacija, ali imam i malo drugačije naviknute okusne pupoljke pa većina stvari koja meni paše neće nužno pasati nekome tko ih prvi put jede.

Možeš ih i namočiti preko noći u mlijeku, vodi, jogurtu, možeš ih kuhati ili jesti hladne. Na stotine kombinacija ima.

Ono što većinu odbije je činjenica da su same za sebe bezokusne, ali upravo to im i je prednost - odličan su temelj i dalje možeš dodavati što god hoćeš i okusi će se dobro slagati ( kao što se i kruh može slagati s hrpetinom slanih i slatkih namaza ).

Ako vam je bljutavo stavite neki zaslađivač ( med, stevija, natren ili šećer ako ga konzumirate ). Kombinacije s voćem ( svježim ili suhim ) su predobre.

Evo nešto što je meni bilo dobro i što mislim da bi se većini dopalo:

Zobene pomiješati s vodom/mlijekom ( može i oboje ), naribanom jabukom i cimetom te zakuhati na štednjaku. To traje svega par minuta i dobijete kašastu teksturu. Dalje je sve po volji - možete dodati i grožđice, med, bilo koje drugo suho voće, sjemenke, ma mašti na volju. :)

Igrajte se - ja sam zbilja svašta znala kombinirati.

** Tara **
17.03.2012., 09:56
E, da, zaboravih nešto - ako ih kuham stavim i prstohvat soli. Bude ukusnije :mig:

Scarlett_O_Hara
17.03.2012., 10:35
da, lanene sjemenke, to sam prije stavljala, to su one sitne kafene!
Znaci to sve smijesas ali ne stavis mlijeka? :eek: Stvarno svasta vi jedete! :D

Hvala svima na receptima, progoolat cu za jos recepata!

O Bože, pa naravno da stavim mlijeko, mislila sam da se to razumije samo po sebi.:rofl: Dečko stavlja jogurt, ja mlijeko(da budem u okviru teme, Milbona, 1,5% m.m.). Kako bih to suho jela?

chocolatecookie
17.03.2012., 15:43
dajte kakav recept. [/IMG]

Zakuham malo slane vode, ubacim zobene, miješam, štajaznam, pol minute?

Nothing_But_You
17.03.2012., 17:01
...odličan,ja danas probala :cerek:

hahaha ajoj, objasnila bi ti, al u svakom Lidlu u kojem sam bila raspored je drugačiji, pa ono, nema smisla :rofl: Uglavnom, bude negdi blizu tjestenine, obiđi krug od 10m oko toga, mislim da su i kečapi na istom redu polica, imaš više vrsta umaka, bolognese ti ima bordo poklopac, a ostali su sa gljivama i štajaznamčim jer nisan ostale probala, imaju narančasti poklopac i zeleni čini mi se :ne zna:

bug_lady
17.03.2012., 20:15
Ono što redovito kupujem u Lidlu - zrnati sir Linessa, W5 sredstvo za ručno pranje posuđa, W5 maramice za sve površine, W5 sredstvo za pranje wc-a, Belbake vanili šećer/prašak za pecivo, začinsko bilje koje je za razliku od onog u Konzumu ili nekim drugim centrima uvijek zdravo i bez nametnika....

Nothing_But_You
18.03.2012., 20:23
ja to ne mogu naći nigdje u Lidlu :bonk:

U jbt, tek sad vidin da san kvotala krivi post gore, uglavnom ovaj odgovor 2-3 posta poviše je trebao ić tebi a ne niki37, ona je umak očito već pronašla :bonk:

Elöise
19.03.2012., 07:35
Upozorenje svim kolačaricama! Kupila u Lidlu paketić ampula aroma za kolače (rum, naranča, limun, badem, ne znam da li još što). Cijenom povoljno, kvalitetom nikakvo. Rum sam isprobala u kolaču, previše se osjeti na kemiju, ni do koljena Dr. Oetkerovom. Izbjegavati...

** Tara **
19.03.2012., 08:11
Eh, kad koristiš krivu tehniku. Nema do pravog ruma.

Kupiš litru i kad radiš kolače staviš jednu žlicu pa si još i sama malo spiješ koju kupicu. Eee, to je tek užitak pravljenja kolača :mig:

OT: Ta aroma koje se nisi mogla sjetiti ti je od vanilije. Aroma od vanilije i od limuna je dobra, a od badema je grozna ( barem meni jer mi smrdi kao smrdljivi martin ). Aromu ruma ne koristim - bolji mi je original rum:durica

Elöise
19.03.2012., 08:38
Ne koristim nikakav alkohol, zato i potreba za 'aromama'. :zubo: I fala, vaniliju sam zaboravila.

Qloe
19.03.2012., 10:28
Upozorenje svim kolačaricama! Kupila u Lidlu paketić ampula aroma za kolače (rum, naranča, limun, badem, ne znam da li još što). Cijenom povoljno, kvalitetom nikakvo. Rum sam isprobala u kolaču, previše se osjeti na kemiju, ni do koljena Dr. Oetkerovom. Izbjegavati...

OFT
Rum se može kupiti od 2 ili 2,5 dl, meni traje godinu dana jer ne pijuckam usput kao neki :rofl:

Aroma limuna, fenomenalna mi je ribana korica limuna, ova (http://www.german-supermarket24.com/images/product_images/original_images/006acitro-back2x5gdoppelbeutel-2.jpg)ili ova (http://online.konzum.hr/images/products/043/04360239l.gif)
Nemojte slučajno od Kotanyi, očajna je.

Ne preferiram te arome u ampulama, ne znam koji vrag je, al mi djeluju skroz kemijaste, ni ovo nije prezdravo, ali ipak je bolje :)

** Tara **
19.03.2012., 11:00
OFT
Rum se može kupiti od 2 ili 2,5 dl, meni traje godinu dana jer ne pijuckam usput kao neki :rofl:

Nemoj tako.
Kad se kupi u većoj količini ispadne manja cijena :durica

A i kad je u velikoj boci rumostaj se sporije mijenja. U tim malim bočicama čim potrošiš jednu žlicu već je poluprazno :(

supersenivac
19.03.2012., 11:37
Nemoj tako.
Kad se kupi u većoj količini ispadne manja cijena :durica

A i kad je u velikoj boci rumostaj se sporije mijenja. U tim malim bočicama čim potrošiš jednu žlicu već je poluprazno :(

ovo su sad vec neke kronerske spike o rumostajima, a? :rofl: :mig:
mene bas one male boce podsjecaju na one kronere ispred britije, svaki kvart ima svoju birtiju i onda ekipa pije iz tih malih bocica ili po x piva :D
najbolja mjera ruma - boca od pola litre (za moje godisnje potrebe u kolacima). meni su sve ove arome sto sam do sada probala tesko smece (kemija).

** Tara **
19.03.2012., 11:59
ovo su sad vec neke kronerske spike o rumostajima, a? :rofl: :mig:
Pa moji su počeli već crtice nizati flomasterom kad dođem doma i pečem kolače :503:

mene bas one male boce podsjecaju na one kronere ispred britije, svaki kvart ima svoju birtiju i onda ekipa pije iz tih malih bocica ili po x piva :D

Tako je! I ja velim!

Zato ja kupujem litru :durica

najbolja mjera ruma - boca od pola litre (za moje godisnje potrebe u kolacima)..

Ma jok pa čemu tako malo - kupi litru :mig:

esqella
19.03.2012., 18:54
Gelatelli sladoled s vrhnjem okus pistacija (http://fddb.info/static/db/982/MWNEGB8Y49ZQFVF6A8LR6Z08_999x999.jpg). Kupih danas u lidlu - savršen je.

Walpurgas
20.03.2012., 12:20
Aroma od vanilije i od limuna je dobra, a od badema je grozna ( barem meni jer mi smrdi kao smrdljivi martin ). Aromu ruma ne koristim - bolji mi je original rum:durica

To! Napokon! Ja cijeli život, od malena, komentiram kako meni marcipan smrdi kao kad ubiješ smrdljivog martina. I svi mi se smiju. A to je zapravo najbolja usporedba smrada zelenog badema ikad. Drago mi je da nisam usamljena! :)

I hvala na savjetu, taman sam se spremala kupiti te aromice da isprobam. A sad baš neću! :D

S rumom nemam problema. Kupim litru i mirna sam. U svakom pogledu. :rofl:

Walpurgas
20.03.2012., 12:35
kak izgleda taj prašak? ja sam kupila isto nekakav "lel" i nisam bila zadovoljna.

Oprosti, nisam dugo bila na ovoj temi pa sad čitam unatrag. Evo izguglala sam sličicu. http://www.grupa737.com/index.php?option=com_content&task=view&id=176&Itemid=92

Ja sam ga kupila kada je bio na akciji 49,99 kn, a i inače je povoljan.

Mjesecima ne moram razmišljati o prašku i zaista sam prezadovoljna. Cijena je samo još jedan plus u nizu. :)

A namaz, ako mislimo na isti, zove se choco nussa i ima zeleni poklopac. Sadrži visok udio lješnjaka i u rangu je s nutellom. Ja sam inače izbirljiva oko tih namaza i ne volim "robne marke", jer su mi uvijek čudno masnjikavi, šećer nerijetko krcka pod zubima i slično.

Ovo je zaista izvrstan kremasti namaz lišen svega gore navedenog, meni bolji i od same nutelle. :top:

CherryLoo
21.03.2012., 17:40
Oprosti, nisam dugo bila na ovoj temi pa sad čitam unatrag. Evo izguglala sam sličicu. http://www.grupa737.com/index.php?option=com_content&task=view&id=176&Itemid=92

Ja sam ga kupila kada je bio na akciji 49,99 kn, a i inače je povoljan.

Mjesecima ne moram razmišljati o prašku i zaista sam prezadovoljna. Cijena je samo još jedan plus u nizu. :)

A namaz, ako mislimo na isti, zove se choco nussa i ima zeleni poklopac. Sadrži visok udio lješnjaka i u rangu je s nutellom. Ja sam inače izbirljiva oko tih namaza i ne volim "robne marke", jer su mi uvijek čudno masnjikavi, šećer nerijetko krcka pod zubima i slično.

Ovo je zaista izvrstan kremasti namaz lišen svega gore navedenog, meni bolji i od same nutelle. :top:

jel roba fino mirisi nakon tog praska?

teta mina- zasto tebi nije bio dobar prasak?

Walpurgas
22.03.2012., 18:13
jel roba fino mirisi nakon tog praska?

Je, fino miriši. :)

Iako ja uvijek stavim omekšivač, da bi veš bio mekaniji. Ali jednom sam zaboravila i iznenadila se kako je nježan na dodir i fino miriši, a samo je prašak bio u igri.

mpoo
22.03.2012., 18:30
Obavijest za ljubiteljice! Rajske knedle sa šljivama iz Lidla na sniženju s 20 kn na 13 kn!

Maremonti
22.03.2012., 19:59
Citajuci vas trazila sam taj Lel i ima ga samo od 4 kg a ne od 9, plavo i bijelo pakiranje. Koji hvalite?

ruzy
22.03.2012., 20:17
plavi :) 4 kg je standardna velicina, 9 kg bude nekad nekad na akciji za 45-50 kn i razgrabi se u danu :D

chrissy
23.03.2012., 12:05
Gelatelli sladoled s vrhnjem okus pistacija (http://fddb.info/static/db/982/MWNEGB8Y49ZQFVF6A8LR6Z08_999x999.jpg). Kupih danas u lidlu - savršen je.

Ja ga tražila pa nije bilo... :(
Ali sam kupila knedle sa šljivama na sniženju! :cerek:

CherryLoo
24.03.2012., 09:59
Je, fino miriši. :)

Iako ja uvijek stavim omekšivač, da bi veš bio mekaniji. Ali jednom sam zaboravila i iznenadila se kako je nježan na dodir i fino miriši, a samo je prašak bio u igri.

super, hvala!
bas cu ga isprobati, vidjela sam plavi i narancasti (color?), budem probala s plavim za pocetak :)

esqella
24.03.2012., 10:27
Ja ga tražila pa nije bilo... :(
Ali sam kupila knedle sa šljivama na sniženju! :cerek:

Kupila sam ga u deželi, pa sam mislila da ga ima kod nas u prodaji, no nije ga bilo jučer u škrinji. :503:
Kad bude u prodaji svakako probati. Dobar je i Eissternov sladoled od višnje (http://www.ordinacija.hr/repository/images/_variations/2/f/2f4f6c31dc66e2267e0c7bc4f684c4a2_content_medium.jp g), pa probaj taj. :)

nxa
25.03.2012., 15:11
ak se ne varam na ovoj ste temi pisali o maramicama za čišćenje naočala iz dm-a i ostalih dućana.. meni su napomenuli u optici da ni slučajno ne kupujem te maramice jer uništavaju one sve zaštite koje imate na njima.. znam par ljudi koji su morali zbog tih maramica nove leće na naočalama kupovat..

Bili Cvitak
25.03.2012., 15:51
cillit bang za kamenac. zakon!

Sretno-nesretna
25.03.2012., 16:42
Meni je Lel odlican, bolji cak i od Ariela.. Inace smo desetak godina bili vjerni Arielu, al on nije vise sto je nekad bio.

Od ostalih robnih marki super mi je Rial (nisam sigurna da spada tu, al cu napisat..), osobito tuna u konzervi s povrcem - iako je skupa za poludit.. :503:

Nora Medica
25.03.2012., 20:12
Meni badem isto smudi..
mi kupujemo tekući prašak iz lidla, onaj od 2litre, nekad ima i po 3 litre. neznam kak se zove i dobar je.:)
lidlove špagete, zeleni omot, predobre su. ne raskuhaju se i ubijam se u njima.
w5 za čišćenje ko cilit, ima pumpicu za špricanje. odličan. kud jeftiniji od cilita a isto dobar. :)

franklin
25.03.2012., 20:32
Meni je jako dobar Kplus tekući jogurt, kupujem onaj litarski za nekih 9 kuna. Kplus krem namaz od lješnjaka je također dobar. Oni maleni kolačići koji dolaze u kutijama su mi ok, ali nisu baš nešto.
Kplus čips, iako ga radi Franck mi nije uopće dobar. Ali zato je Lidlov čips super (obični slani, druge nisam probala), a i ne dođe puno (nekih 5 kuna).

Sretno-nesretna
25.03.2012., 20:50
E da.. i ta sredstva w5 su super.. Redovito kupujem zuto za kupaonicu, narancasto za masnocu i kuhinju i ono zeleno za pranje suđa.. Sasvim su ok s obzirom na cijenu.. A ovo za masnocu je nesto fenomenalno, svakako preporucam.. :top:

Kupujemo i lidlove spagete 750 grama za oko 5 kuna i super su. Sva tjestenina mi je ok. Ne raskuha se..

Probala sam i njihove lazanje, jestive su, al su moje bolje.. :mig: Okruglice cu jos probat..

Imaju mi i super cokolade.. Al one iz Njemacke (mislim da su zelene), ne one iz Poljske (ljubicaste ili plave?).. I njihov cips je predobar, samo je nesto manji od onih pakiranja na koje sam navikla, mislim da ima 175 ili cak 150 grama - nemam trenutno doma nista od grickalica (dijeta :503: ) pa ne mogu provjeriti..

chocolatecookie
25.03.2012., 21:12
Nakon Lela roba fino miriše i mekana je (ja omekšivač i ne koristim) ali su mi bijeli dijelovi čarapa posivkastili. Dakle, ne bih njime prala neku poštenu robu koja nije sasvim bijela.

Ali ja njime perem samo ručnike, posteljinu i gaće i čarape (to imam dojam da se ne opere dobro tekućim deterdžentom, ne znam zašto :D), ostalo perem nečime što čuva boje i to. :D

Altera
27.03.2012., 14:28
Preporučila bih krute sapune za ruke iz Konzuma, K PLUS, misilm da piše OLEA na njima. FANTASTIČNI. Super ugodni za ruke, dugo traju, ne raspadaju se, ne pucaju, ne potroše se odma, puno bolji od razvikanih brandova koje sam kupovala tipa Palmolive...iskreno preporučujem...

Ja sam vrlo skeptična prema robnim markama, jer mislim da kvaliteta nije ista i tijetko što valja. Koznumov STANDARD je otrov, linjia K plus je lošije kvaliteta, ali ajde možda može proći. Čokolade od 100 grama i 3-4 kn u Lidlu nisu čokolade nego šećerne table (malo kakaa uglavnom, puno aditiva i zaslađivača) i sl. , iako se mogu pronaći i skroz ok čokoladni proizvodi.

Jako sam skeptična, ali otvorena za prijedloge. Mislim da bi bilo dobro da uvijek pogledate i sastav pa da i to komentirate možda na forumu...

Nora Medica
28.03.2012., 20:15
Meni je fina crvena čokolada iz Lidla, ona tamna. a iz Lidla koristimo i tekuće sredstvo za pranje suđa, 1,5 košta nekih do 10ak kn. gusto i dobro sredstvo. nekad smo koristili Jar, al je skup. hebiga recesija je :(
većinom kupujemo u Lidlu, rijeđe u Konzumu.:)

piksla
29.03.2012., 11:59
Kad bude u prodaji svakako probati. Dobar je i Eissternov sladoled od višnje (http://www.ordinacija.hr/repository/images/_variations/2/f/2f4f6c31dc66e2267e0c7bc4f684c4a2_content_medium.jp g), pa probaj taj. :)

Meni su svi okusi odlični :)
Čak i orah koji inače baš ne volim

Elöise
29.03.2012., 12:08
Meni su svi okusi odlični :)
Čak i orah koji inače baš ne volim

Potvrđujem. Orah mi je najbolji a inače ga izbjegavam i u kolačima. :cerek:

gejzirica
29.03.2012., 16:39
kupovala sam lidlov zeleni od 1,5l za suđe i bio mi je odličan. zadnja boca kao da nije bila dobra kao prije, kao da su ga pokvarili. jel ima neki deterdžent za suđe u lidlu koji je dobar i jeftin kao ovaj?

Qloe
29.03.2012., 22:13
Ima u Kauflandu, njihov, isto zeleni, jabuka, jako jeftin, upotrebljavam ga "sporadično", uz perilicu.

ZovemSeCrvena
30.03.2012., 15:48
Jel gledate tko je proizvođač kod robnih marki?
ja uzimam sirup od višnje i jabuke, od ntl , a proizvodi ga badel
neku tjesteninu iz lidla proizvodi pasta zara. to sam primjetila da za robne marke proizvode neki brendovi, a za puno manju cijenu.
uzela sam od ntl detrdžent za sude, limun, 9kuna (u studencu) a proizvodi labud. i tako se mogu nać neke dobre stvari. ne pada mi na pamet sada još šta.

frogy
07.04.2012., 09:10
jel tko koristi instant kavu iz lidla? kakva je? ima više vrsta, probala bi kupiti jer mi je nescafe malo preksupa, a mi smo veliki kavopije, ali unatoč cijeni od 25 kn ne bih htjela baciti novac ako ista ne valja....

danijela m.
07.04.2012., 09:29
ja koristim instant kavu iz Lidla- Sunga se zove, a ponekad ima na akciji i Monte Cristo i obje su mi dobre :kava:

Lendoxia
07.04.2012., 11:31
ja imam neku blue eclipse, meni je super, ali ja nisam pretjerano izbirljiva po pitanju kave

Forest Rains
07.04.2012., 12:16
blue eclipse je dosta dobra, 100% arabica navodno....malo mi je prejaka pa radije uzmem sungu.... nisu skupe, a dosta su solidne. nadalje, i lel mi je dobar, dok npr. njihov omeksivac ( nemam pojma kak se zove, ali bude u pakovanju od po 4l ) je cisto smece, blago receno...cini mi se da skroz ukruti ves, bijeli ves dodatno posivi :503:..... sve u svemu - niskoristi. cokaladice su im dosta dobre, one zelene, uz kavicu :kava: e da, i onaj veliki smoki od kukuruza je njam :kokice:

bitchy-as-usual
07.04.2012., 19:11
smoki im je odlican :cerek:

Ange ou Demon
07.04.2012., 19:58
meni sunga ne valja niš :D (instant kava)
ona ntl/gm marka mi je puno puno bolja, pa čak i mercatotova
k plus napolitanke su zakon *3 esa*, one prelivene čokoladom

Ange ou Demon
07.04.2012., 19:59
meni sunga ne valja niš :D (instant kava)
ona ntl/gm marka mi je puno puno bolja, pa čak i mercatotova
k plus napolitanke su zakon *3 esa*, one prelivene čokoladom

volim čokoladu
09.04.2012., 16:08
ja koristim instant kavu iz Lidla- Sunga se zove, a ponekad ima na akciji i Monte Cristo i obje su mi dobre :kava:

meni je dobra kava iz kauflanda. neka golden nešto... i puno jeftinija od nescafe-a, a razliku ne osjetim.

također mi je dobar kauflandov pomfri. 2,5 kg za 19 kuna. doduše, prije je bio još jeftiniji :rolleyes:

Stickers
11.04.2012., 08:30
jel tko koristi instant kavu iz lidla? kakva je? ima više vrsta, probala bi kupiti jer mi je nescafe malo preksupa, a mi smo veliki kavopije, ali unatoč cijeni od 25 kn ne bih htjela baciti novac ako ista ne valja....

Ja sam probala sve kave koje imaju u Lidlu i meni su one malo skuplje, tipa GranArom Gold i Casa de Cafe Gold odlične, čak i bolje od Nescaffe-a jer su malo jače i bogatiji mi je okus.
http://www.lidl.hr/static_content/lidl_hr/images/HR/HR_217401_01_b.jpghttp://www.opinie.senior.pl/zdjecia/Kawy-rozpuszczalne/Casa-de-Cafe-Gold-kawa-rozpuszczalna-66591-big.jpg
Ali one jeftinije, koje imaju zrnca onako rasipana, a ne kompaktna (ne znam to bolje opisati) tipa Sunga i Monte Santos mi nisu toliko dobre.

only-me
11.04.2012., 09:15
ja imam neku blue eclipse, meni je super, ali ja nisam pretjerano izbirljiva po pitanju kave

Meni je ta kava odlična:kava:

bianca
11.04.2012., 11:17
Ova Casa de cafe GOLD (desna na slici) mi je najbolja instant kava, daleko bolja od nes ili jacobs :kava: ostale mi moram priznati ne valjaju ništa!

RabidXPanic
12.04.2012., 17:38

Ja uvijek kupujem Standardovu (Konzum), čini mi se da je i najpovoljnija (27 kn, 200 g).

M Jena
12.04.2012., 19:48
olea morska sol za kupanje :top:

ja uzimam s mirisom lavande, a ima i neki bor-menta :)

llely
15.04.2012., 00:32
Ja sam probala sve kave koje imaju u Lidlu i meni su one malo skuplje, tipa GranArom Gold i Casa de Cafe Gold odlične, čak i bolje od Nescaffe-a jer su malo jače i bogatiji mi je okus.
http://www.lidl.hr/static_content/lidl_hr/images/HR/HR_217401_01_b.jpghttp://www.opinie.senior.pl/zdjecia/Kawy-rozpuszczalne/Casa-de-Cafe-Gold-kawa-rozpuszczalna-66591-big.jpg
Ali one jeftinije, koje imaju zrnca onako rasipana, a ne kompaktna (ne znam to bolje opisati) tipa Sunga i Monte Santos mi nisu toliko dobre.

potpisujem .. ja sam veliki kavopija i dugo sam bila samo na nessu i jacobsu dok kod mame nisam otkrila ove marke :D

charlizeos
16.04.2012., 07:54
jel netko koristio tablete za perilicu Clever 7 u 1, kakve su?
dosad sam imala samo Likvi, a sad trebam u Billi kupiti tablete, a tamo su Likvi preskupe

*SunceMojeMalo*
16.04.2012., 13:20
jel netko koristio tablete za perilicu Clever 7 u 1, kakve su?
dosad sam imala samo Likvi, a sad trebam u Billi kupiti tablete, a tamo su Likvi preskupe

Meni su super iz dm-a 60 kom-29 i nešto kn.

vivien79
20.04.2012., 12:32
I ja koristim samo te dm-ove - najbolje mi!! Kad je manje suđa lijepo opere i pola tablete.

supersenivac
20.04.2012., 12:36
kad vec spominjete tablete za pranje sudja, prije su u Lidla bile neke (ne znam koliko komada al su kostale cca 18 ili 21kn, mozda i manje, nisam sigurna jer sam ih davno kupovala. zadnji put kad sam bila tamo bilo je samo onih skupljih tableta od 31kn, zanima me dal se jos uvijek u Lidla mogu kupiti ove jeftinije ili ih vise nema u ponudi?

ryell
20.04.2012., 13:17
Meni te jeftinije iz Lidla nisu niš valjale, uredno se tableta ne bi rastopila do kraja :ne zna:
Zato su i Müller-ove i dm-ove super, baš jučer napravila zalihu u dm-u. Jeftinije su par lipa po komadu od Müllerovih a peru jednako dobro.

supersenivac
20.04.2012., 13:21
Meni te jeftinije iz Lidla nisu niš valjale, uredno se tableta ne bi rastopila do kraja :ne zna:
Zato su i Müller-ove i dm-ove super, baš jučer napravila zalihu u dm-u. Jeftinije su par lipa po komadu od Müllerovih a peru jednako dobro.

moja perilica sa svim tabletama sve opere kako treba. te skuplje lidlove dodu cini mi se isto koliko te iz dm-a. nemamo mi muller u gradu, nazalost :(

charlizeos
22.04.2012., 10:09
ja kupila blink od mullera pa ću probati, ove clever iz bille su 50 kn, to mi je bilo previše