PDA

View Full Version : FET (Forumski električni tramvaj) iliti pomoć za nesnalažljive

stranice : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Matesonik
16.10.2010., 20:42
Molim vas, jel mi može netko objasniti kako doći od Črnomerca do Gospodske ulice ( Stenjevec ), kojim busom, gdje treba izaći itd.
Taj dio grada mi je totalna nepoznanica.
Unaprijed zahvaljujem!

Ovisi gdje trebas... Ako je negdje gore (kbr 40-50, npr.), onda busevi za 121 Karaznik-Gajnice ili Gornji Stenjevec ili Borcec. Izlazis na stanici Gospodska (sredina Gospodske) ili Medpotoki (kraj). Ako je nesto blizu Bolonje, onda bus za Gajnice, Podsusedsko Dolje, Bizek, Gornji Stenjevec (uoci da ovaj posljednji ima dvije stanice "Gospodska", ova prva je na pocetku ulice). Busevi za Zapresic, Podsused-most (119) i Bistru ti ne pasu!

EDIT: Kasnim

205 Dubrava
17.10.2010., 16:34
trebaju mi busevi koji nedjeljom voze po škorpikovoj. trebam u kovinsku koja je siječe, mislio sam sto sedmicom do jankomira pa pješke, ali ona nedjeljom ne vozi :(

116.

Rebbit
17.10.2010., 16:44
116.

treba napomenit da ide sa Ljubljanice.. :top:

dire Dawn
17.10.2010., 20:58
kako od autobusnog ili glavnog kolodvora doci do adrese horvacanska 31? hvala :w

može i busom, našla sam za bus da se ide brojem 109 sa terminala črnomerec. di je terminal črnomerec? :misli:

hvala!! :w:w:w

Bat Kol
17.10.2010., 22:13
kako od autobusnog ili glavnog kolodvora doci do adrese horvacanska 31? hval :w

eh.. ili, ili... :D

od autobusnog ideš na peticu u smjeru prečkog. horvaćanska cesta počinje kod baschiere (give or take) tako da ne znam gdje je točno br. 31. siđi na stanici koja se zove knežija ili stanicu poslije te. :)

a ako ideš od glavnog, najbolje ti je sa četvorkom do savske (a onda imaš sijaset stanica na kojima možeš presjesti. Vjesnik recimo). presjedaš na 5 ili 17 i onda opet kao i ovo gore :D

205 Dubrava
18.10.2010., 14:37
kako od autobusnog ili glavnog kolodvora doci do adrese horvacanska 31? hvala :w

može i busom, našla sam za bus da se ide brojem 109 sa terminala črnomerec. di je terminal črnomerec? :misli:

hvala!! :w:w:w
Tamo di se okreće 2 6 11 ili u Ilici kod onog velikog Konzuma.

NMT
20.10.2010., 21:11
evo prilažem najbolji plan grada zagreba za gradski prijevoz (http://www.keepandshare.com/doc/2316096/gradskiprijevozg-762k?da=y)kojeg sam davno dobio od nekog nepoznatog lika, meni je jako dobro koristio a ako će nekom zatrebat, neka ga.
http://www.keepandshare.com/doc/2316096/gradskiprijevozg-762k?da=y

evo i link za dl u pdf-u:
http://hotfile.com/dl/77256485/2b09614/autobus.pdf.html
http://www.megaupload.com/?d=HN6CVOCA
http://www.mediafire.com/?ctrd1inthdixwu4#1

5rich
20.10.2010., 22:25
Kako sa Trga bana jelačića doći do zvonimirove 110? :misli:

Matesonik
20.10.2010., 22:30
Tramvaji 1 i 17, smjer Borongaj. Broj 110 je mislim izmedju stanica Sulekova i Harambasiceva, kad dolazis s Trga, parni brojevi su na tebi blizoj, juznoj, desnoj strani ceste.

NMT
21.10.2010., 00:16
ovaj prvi link za prikaz online plana ne radi pa evo novi koji radi:

http://planzg.x10.mx/autobus.pdf

Slym
21.10.2010., 00:45
Super, svaka čast. Hvala. :top:

saaanja1
21.10.2010., 02:21
Molim vas ako netko zna najjednostavniji put od lanista do škorpikove :ne zna:...zet naravno!!!hvala

Matesonik
21.10.2010., 08:40
Autor je forumas Ivan-T-101 (nije ovdje aktivan, koliko znam), kartu je prvo postao na www.autobusi.org. Bilo bi lijepo da ova tema bice sticky, a da se ime autora napise i u prvom postu.

Rebbit
21.10.2010., 11:44
Molim vas ako netko zna najjednostavniji put od lanista do škorpikove :ne zna:...zet naravno!!!hvala

sa laništa dođeš do savskog mosta... od savskog mosta lijepo uhvatis 5 ili 17 prema prečkom..
izadjes nakon 3-4 stanice odes do remize..
i sa remize sjednes na 116 za podsused koji ide do škorpikove..

ili dodjes do rotora, i tamo sjednes na 109, izadjes na stanici selska ozaljska, odes do remize pjeske ili 1 tram stanicu s tramvajem.. i sjednes na okretistu na 116.

saaanja1
22.10.2010., 00:10
malo komplicirano(posto nisam iz zg inace) ali ipak hvala puno!!!

Rebbit
22.10.2010., 00:52
malo komplicirano(posto nisam iz zg inace) ali ipak hvala puno!!!

i mislio sam da nisi iz zg..
ali vidim da barataš pojmovima (kvartovima i ulicama) pa sam zato namjerno pisao tako.. :)

uglavnom..
ljubljanica (remiza) ti je okretište tramvaja i buseva na trešnjevci..od tamo ti ide bus 116 za podsused (ide kroz škorpikovu cijelu)

da bi dosla od laništa do savskog mosta i stanica tamo, moras doci do rotora, a kad pređeš most (nisi vise u novom zagrebu) ti prolaze 5 i 17 tramvaji prema okretištu prečko, možeš s njima do kraja (prečkog) i onda samo pitati nekoga kako doći do hotela antunović (5min pjeske) i tamo sjest na buss 116 (sa okretista krece svakih puni sat i 10 i 40... 14:10 i 14:40)

druga opcija je da sa laništa dođeš do savskog gaja i sjednes na bus 109 prema črnomercu, izađeš na stanici selska ozaljska (4 stanica od savskog gaja), pješke odeš do ljubljanice (pitaj ljude gdje je ljubljanica i pokazat ce ti, imas 200m od stanice busa) i na okretištu nađeš buss 116 i vozi do škorpikove..

mala napomena: poslije terminala jankomir kada skrene desno bus (kod lidla, kingcross-a, bauhausa i svega toga) počinje ulica škorpikova, i jako je dugačka pa bi bilo poželjno da znaš gdje trebaš ići i gdje trebas izaći buduci da ima 4-5 stanica u toj ulici :top:

na ovom linku malo pronadji ulice i sto trazis. :top:
http://www.karte.hr/

saaanja1
22.10.2010., 02:25
taj bus 109 prolazi remetineckom tj paralelno sa prugom (zatvor)pa pokraj nove tv prema rotoru?..ako ide to bi mi bilo skoro pa idealno ...onda samo 2 busa i koja 2h izgubljena!! hvala puuuno na detaljnom objašnjenju!

Rebbit
22.10.2010., 11:30
taj bus 109 prolazi remetineckom tj paralelno sa prugom (zatvor)pa pokraj nove tv prema rotoru?..ako ide to bi mi bilo skoro pa idealno ...onda samo 2 busa i koja 2h izgubljena!! hvala puuuno na detaljnom objašnjenju!

ne... taj bus ti ide od avenue malla prema rotoru i skreće na most i ide gore selskom prema črnomercu...

njegova busna stanica ti je preko puta tramvajske stanice savski gaj.

p.s. nije zgubljena 2h... ako pogodis vrijeme... unutar 40 min mozes biti u škorpikovoj :top:

Ponosna_Hrvatica
24.10.2010., 21:19
Molim vas, hitno mi je! Imam razgovor jedan za posao sutra u jednoj firmi u ulici Kamenarka.
To je koliko znam blizu Hrelića negdje. Kako doći s Črnomerca do tamo?
Rekao mi je netko da neki bus stoji negdje kod kružnog toka u Zapruđu...
Hvala!

ivuschka
24.10.2010., 22:08
Molim vas, hitno mi je! Imam razgovor jedan za posao sutra u jednoj firmi u ulici Kamenarka.
To je koliko znam blizu Hrelića negdje. Kako doći s Črnomerca do tamo?
Rekao mi je netko da neki bus stoji negdje kod kružnog toka u Zapruđu...
Hvala!

Kamenarka ti je u Dugavama. možeš sa busom broj 109 skroz od Črnomerca do zadnje stanice U Dugavama, i onda se prošetati 5 minuta. ;)
Kad izađeš iz autobusa, pređeš cestu i ideš njom ( Kauzlarićev prilaz se zove ulica ) do kraja, tu ti počinje ulica Kamenarka.

Ponosna_Hrvatica
25.10.2010., 08:24
:s Hvala ti velika! A mene neki motali s tramvajem do Zapruđa, pa čekat neki bus koji "navodno" stoji na Sarajevskoj i vozi kak' se sjeti...
Ovo tvoje objašnjenje mi je skratilo put za dooobrih 40ak minuta! :s

ivuschka
25.10.2010., 08:35
:s Hvala ti velika! A mene neki motali s tramvajem do Zapruđa, pa čekat neki bus koji "navodno" stoji na Sarajevskoj i vozi kak' se sjeti...
Ovo tvoje objašnjenje mi je skratilo put za dooobrih 40ak minuta! :s

ma da, ima i taj bus ali stvarno ti ne pomaže puno, stane na ulazu u ulicu ( po Sarajevskoj vozi ), dakle skrati put za tih 5 minuta pješačenja, al ti zato put prije toga produži ohoho ako krećeš s Črn.

http://i55.tinypic.com/4gkhg8.jpg
bus ti stane na zelenoj točki, hodaš crvenim :zubo:

svjetlanaa
25.10.2010., 08:43
Imam jedno pitanje za one koji dobro poznaju grad.
Kojem kvartu pripada Kuslanova ulica Kvatricu ili Maksimiru?

Ponosna_Hrvatica
25.10.2010., 09:59
Ivuschka, kad dobim taj posao, računaj na cugu od mene! :s

Rebbit
25.10.2010., 10:54
Imam jedno pitanje za one koji dobro poznaju grad.
Kojem kvartu pripada Kuslanova ulica Kvatricu ili Maksimiru?

koliko vidim kvatrić je dio maximira :top:

http://www.maksimir.hr/sadrzaj.php?dy=Vijece_gradske_cetvrti&gs=5

d._m.
25.10.2010., 16:29
Dakle, ide se na koncert za koji tjedan pa malo gledam :D

jel voze tramvaji do arene? (ak ne voze drito, pol sata pješice nije problem)
autobusi?
noćne linije nazad do trga?
neki organizirani izvanredni prijevoz poslije koncerta nazad do trga?

Rebbit
25.10.2010., 16:40
Dakle, ide se na koncert za koji tjedan pa malo gledam :D

jel voze tramvaji do arene? (ak ne voze drito, pol sata pješice nije problem)
autobusi?
noćne linije nazad do trga?
neki organizirani izvanredni prijevoz poslije koncerta nazad do trga?

1. ne voze, ali voze do nekih 5-10 min od arene :mig:
2. ima autobus za lanište, 234 GLAVNI KOLODVOR - KAJZERICA - LANIŠTE
from: http://www.zet.hr/autobus/dnevni.aspx
3. mozes ici na nocnu 31 u smjeru črnomerca (obici ces cijeli grad ali ces doci na trg ako zelis, jer prolazi kroz trg..), a mozes do okretista savski most i tamo docekat 32 (stanica sd stjepan radic).
prouci www.zet.hr

zasto si bas zapeo za trg da te tamo voze, sta tamo ima... :zubo:

d._m.
25.10.2010., 17:43
1. koja bi to bila stanica?

Ma niš me posebno ne zanima trg, al ono, ak ima nekog prijevoza, najlogičnije mi je da tam vozi :D
Zapravo moram doć do zagrepčanke (sjecište savske i vukovarske, cibona, taj kvart)

Rebbit
25.10.2010., 22:09
1. koja bi to bila stanica?

Ma niš me posebno ne zanima trg, al ono, ak ima nekog prijevoza, najlogičnije mi je da tam vozi :D
Zapravo moram doć do zagrepčanke (sjecište savske i vukovarske, cibona, taj kvart)

stanica je savski gaj ili jadranska avenija, na kojoj god da izadjes neces masiti jer su udaljene 100m jedna od druge :)

nije logično (jer ne poznaješ zagreb) :zubo:
logično bi bilo da ide do glavnog kolodvora, on je uglavnom poveznica za cijeli grad a i do njega je najlakse doci a da je negdje u "centru" grada (samo 5 min od trga pješke) iod njega je najlakše otići :top:

ako moras do tog kvarta, onda lijepo poslije koncerta sjednes na bus koji ide za glavni kolodvor, izađeš kod lisinskog i ujedno si odma na vukovarskoj i imas nekih 10min do zagrebčanke :top:

ili poslije koncerta lijepo pređeš most i stanici sd stjepan radić ili okretištu savski most sjednes na bilo koji tram (ili nocni bus) koji vozi prema ciboni i svi voze do zagrebčanke- svi koji idu od save prema smjeru grada (ne prema novogm zagrebu ili prečkom).

d._m.
26.10.2010., 22:35
fala najljepša :D

lucelucija
27.10.2010., 11:31
zanima me kojom autobusnom linijom mogu doći od črnomerca(stajalište u ulici prilaz baruna filipovića) do mažuranićevog trga???
ako uopće ima te linije!

:D

ivuschka
27.10.2010., 11:47
zanima me kojom autobusnom linijom mogu doći od črnomerca(stajalište u ulici prilaz baruna filipovića) do mažuranićevog trga???
ako uopće ima te linije!

:D

Nema takve. ali možeš sa 109 do voltinog i onda na 118 do mažuranca.

Pucko.
27.10.2010., 13:20
kako noćnom linijom doći od KSETa do šulekove ulice?
hvala. :mig:

Bat Kol
27.10.2010., 14:25
kako noćnom linijom doći od KSETa do šulekove ulice?
hvala. :mig:

izravno - nikako :D

možeš pješke do cibone pa na 32 u smjeru borongaja i sići na stanici koja se zove Šulekova :zubo:

Rebbit
27.10.2010., 16:08
ako uopće ima te linije!

:D mažuranićev trg ti je kod HNK.. tako da bilo koji tramvaj mozes uzeti do frankopanske i dodjes do HNK, a busom mozes tako da sjednes na 109 i odvezes se 1 ili 2 stanice (Zagorska), pređeš cestu prema onoj benzinskoj i tamo na stanici dočekaš 118 sa voltinog i on te odveze do mažuranca

Nema takve. ali možeš sa 109 do voltinog i onda na 118 do mažuranca.

mal ga lupetaš jeld... :)

205 Dubrava
28.10.2010., 15:23
Prijelaz je najlakše ostvariti na stajalištu Zagorska.

ruby707
30.10.2010., 22:28
kak najbrže doći od glavnog kolodvora do avenue malla? tramvaj 14?

Bat Kol
30.10.2010., 22:37
kak najbrže doći od glavnog kolodvora do avenue malla? tramvaj 14?

busevima koji voze za dugave, travno, veliku goricu :mig:

Tigrov friend
31.10.2010., 01:00
14 ne ide preko Glavnog kolodvora,

da siđi u Importane i prođi pothodnik, s tim ćeš doči na autobusni terminal Pothodnik, i sjedi na autobuse koji su najbliže ili za Travno, ili Sloboštinu ili Dugave i siđi na 4 stanici :top:

Rebbit
31.10.2010., 16:42
14 ne ide preko Glavnog kolodvora,

da siđi u Importane i prođi pothodnik, s tim ćeš doči na autobusni terminal Pothodnik, i sjedi na autobuse koji su najbliže ili za Travno, ili Sloboštinu ili Dugave i siđi na 4 stanici :top:

sam da ne ode za kajzericu il na brzi za VG :top:

¤amélie¤
01.11.2010., 19:28
Može li me tko uputiti kako doći do tcom-a u buzinu? Idem na neki bus sa glavnog kolodvora za goricu? :ne zna:

gaslightanthem
01.11.2010., 19:40
ljudi ljudi pomoć pomoć :) trebam do kseta,,,polazište ili studentski centar, ili trg..hvala

Matesonik
01.11.2010., 20:57
Od SC, najbolje pjeske. Ako je SC otvoren, prodjes kroz njega, pa lijevo od francuskog paviljona po parkingu (to je ono okruglo sto se obnavlja, ima skele...), i na zeljezna vrata van. Desno kroz pothodnik, na izlazu s desne strane vidis jednu ulicu (Unska). Udjes u nju i imas dvije minute do FER-a. Ako je SC zatvoren, pjeske Savskom prema jugu, cim prodjes zeljeznicki nadvoznjak lijevo u Koturasku, paralelna je s prugom. Ides ravno do krizanja s Unskom, kada skreces desno. Raspoznavanje: na tom krizanju prestaje plocnik po strani "od pruge", ima mali zeleni otok u sredini krizanja.

Rebbit
01.11.2010., 22:29
Može li me tko uputiti kako doći do tcom-a u buzinu? Idem na neki bus sa glavnog kolodvora za goricu? :ne zna:

sa glavnog kolodvora lijepo za goricu (nemoj samo brzi 330, nego 268). i izadjes 2-3 stanice poslije muzeja suvremene umjetnosti...

Od SC, najbolje pjeske. Ako je SC otvoren, prodjes kroz njega, pa lijevo od francuskog paviljona po parkingu (to je ono okruglo sto se obnavlja, ima skele...), i na zeljezna vrata van. Desno kroz pothodnik, na izlazu s desne strane vidis jednu ulicu (Unska). Udjes u nju i imas dvije minute do FER-a. Ako je SC zatvoren, pjeske Savskom prema jugu, cim prodjes zeljeznicki nadvoznjak lijevo u Koturasku, paralelna je s prugom. Ides ravno do krizanja s Unskom, kada skreces desno. Raspoznavanje: na tom krizanju prestaje plocnik po strani "od pruge", ima mali zeleni otok u sredini krizanja.

zaboravio si mu reci da se kset nalazi u onom malom prolaziću iza fer-a prema martinovki.. mal zahebano za naci pogotovo ako netko ide prvi put...
ali uvijek moze pitati nekoga tamo.. :top:

Matesonik
01.11.2010., 22:32
Nije nis zeznuto za naci. Kad do FER-a dodje iz Unske sa sjevera, prvo na sto ce naletjeti je veeeeliki betonski neboder, a do njega na cesti rampa za parking. Prije njega je puteljak uz koji su obicno parkirani auti, ici tuda i ne moze se fulati.

fixan
03.11.2010., 09:57
kako doci od avenue malla do hotela internacional? HELP. :ne zna:

SETRA Samoborček
03.11.2010., 10:50
Autobusima 220, 221, 268 smjer Glavni kolodvor do stanice Lisinski i onda se prošetati jedno 400m u smjeru zapada (lijevo u odnosu na smjer dolaska busom) i eto ga. U teoriji, tih 400 metara se možeš preći i tramvajem jednu stanicu, bilo koji tramvaj u smjeru zapada od stanice Lisinski do stanice Miramarska, al to nema nekog smisla :D

Ako su ti draži tramvaji, možeš tramvajem 14 smjer zapad (Mihaljevac) do stanice Veslačka pa tamo preći na tramvaj 5 smjer sjever (Maksimir) i onda se odvoziti do stanice Miramarska :zubo:

Rebbit
03.11.2010., 10:55
Autobusima 220, 221, 268 smjer Glavni kolodvor do stanice Lisinski i onda se prošetati jedno 400m u smjeru zapada (lijevo u odnosu na smjer dolaska busom) i eto ga. U teoriji, tih 400 metara se možeš preći i tramvajem jednu stanicu, bilo koji tramvaj u smjeru zapada od stanice Lisinski do stanice Miramarska, al to nema nekog smisla :D

Ako su ti draži tramvaji, možeš tramvajem 14 smjer zapad (Mihaljevac) do stanice Veslačka pa tamo preći na tramvaj 5 smjer sjever (Maksimir) i onda se odvoziti do stanice Miramarska :zubo:

ma najbrze na bilo koji bus koji vozi iz novog zagreba prema gradu..
a kod muzeja s. umjetnosti staju svi osim onih s lanista i 330...

i onda poslije toga pjeske kao sto si reko..

a tramvajmem ce mu trebati samo duplo vise :zubo:

RetroDanceFreak
04.11.2010., 17:49
ovako, sutra ću bit ostavljena pred avenue mallom pa ako mi možete reć na koji bus/tramvaj trebam sjest da bi došla do arene? zamislite da sam blago retardirana dok mi objašnjavate! :zubo: ono sve, gdje je stanica, koji je broj/ime linije i kako se zove stanica na kojoj moram izać?

205 Dubrava
04.11.2010., 18:50
ARENA ZAGREB
Okreni se dijagonalno (prema SI ilitiga prema Muzeju suvremene umjetnosti). Tamo ćeš vidjeti tramvajsku prugu. Ulaziš u tramvaj broj 7 Savski most/14 Mihaljevac. Voziš se do stanice Savski gaj, izlaziš, prolaziš kroz pothodnik i dolaziš na autobusnu stanicu (sjeverna strana). Tamo se čeka bus 234 Lanište, vozni red:http://www.zet.hr/media/87480/234.pdf . Voziš se busom dok ne vidiš Arenu.
ARENA CENTAR
Autobus polazi iz Resselove i prijevoz je besplatan. Znači kod Evenju mola pređeš semafor (prema sjeveru) i ideš onda desno do prve ulice gdje opet ideš desno. Tamo će negdke biti autobus.

RetroDanceFreak
04.11.2010., 19:24
Hvala puno! :) Sve mi je jasno! :D

d_a_i_s_y
04.11.2010., 22:21
Da provjerim...
Kako doći od Arene Zagreb do najbliže stanice za tramvaj?
1.) Koliko ima minuta pješke?
2.) Koliko vidim iz prijašnjih postova, ta najbliža stanica se zove Savski gaj?
3.) Trebam doći do Glavnog željezničkog kolodvora. Prema tome ako idem noćnom linijom, čekam tramvaj 31?
http://www.zet.hr/media/39535/nocna.pdf
Koliko vidim ne moram ni presjedati.

I da li mi netko može ukratko reći gdje prvo skrećem kad izađem iz Arene i idem na stanicu Savski Gaj... neke obližnje zgrade, ulice, table, bilo šta. :s
Nikad nisam išla onuda, sutra idem prvi put i to po mraku. :ne zna:

Rebbit
04.11.2010., 23:20
1. imas 5-10 min pjeske..
2. tocno
4. da, sa 31 ili busom koji bude vozio.. ako bude ista vozilo..

gdje da skreces.. hmm... moja procjena lijevo.. ovisi s kojeg ulaza budes izasla...

odi na google maps.. nadji arenu zagreb... uglavnom ti ulazi u arenu kruze oko nje, a neki su i prema novom zagrebu okrenut (na desno od arene) ...
a ti trebas ici prema rotoru (kontra od arena centra), jednom jedinom kojem vidis na slici i jos pise na njemu rotor...

najjednostavnije kako ces znati gdje ici: IDI TAMO GDJE I SVI :top:

p.s. evo male slikice za neupucene da vise ne pitaju kako i što :D

http://img7.imageshack.us/img7/9553/arenastanica.th.jpg (http://img7.imageshack.us/i/arenastanica.jpg/)

http://img7.imageshack.us/f/arenastanica.jpg/

Rebbit
04.11.2010., 23:21
dupli post...

d_a_i_s_y
04.11.2010., 23:53
Hvala Rebbit, svaka ti dala! :s:s:s :D
Morat ću si ovo isprintat :rofl:

legal_alien
08.11.2010., 01:17
bok :) kak doci do heinzelove, tj. do polic. postaje gdje se radi vozacka?
fala puno :)

Matesonik
08.11.2010., 08:49
Busom za Petrusevec-Struge (217) ili 216 ili 276. Stanica se zove "Heinzelova-MUP"

Maja_
08.11.2010., 19:32
Kako najbrže doći sa Savice (Folnegovićevo naselje, autobusna Prisavlje) do ZET-a na Remizi?

Hvala :)

Bat Kol
08.11.2010., 21:25
Kako najbrže doći sa Savice (Folnegovićevo naselje, autobusna Prisavlje) do ZET-a na Remizi?

Hvala :)

tramvajem :D

sa bilo kojim u smjeru grada do križanja sa vukovarskom.
prijeći cestu i ulovit tramvaj br. 3 kojim ideš skroz do kraja. to je remiza (ljubljanica).

Rebbit
08.11.2010., 21:47
tramvajem :D

sa bilo kojim u smjeru grada do križanja sa vukovarskom.
prijeći cestu i ulovit tramvaj br. 3 kojim ideš skroz do kraja. to je remiza (ljubljanica).

samo nemoj to subotom i nedjeljom pokusavat :D

Bat Kol
08.11.2010., 22:02
samo nemoj to subotom i nedjeljom pokusavat :D

da, zaboravih :D

Matesonik
08.11.2010., 22:36
Trojka vozi rijetko, alternativa je 13 Kvaternikov trg do stanice Studentski centar, pa tamo prijeci na drugu stranu (stajaliste uz kasino i Tehnicki muzej), pa tamo cekati 3, 9 ili 12.

martina_SB
08.11.2010., 23:14
Pozz svima, trebam malu pomoć...

kako najbrze doci do Vrapča (u biti nemam pojma jel to vrapče ili malesnica), točnije do ulice Šipkovica:
http://imenik.tportal.hr/show?action=karta&type=prikazi&id_poi=116734697. Pretpostavljam da mi je od glavnog najbolje ici vlakom. Na kojoj stanici sići - nisam nikada isla vlakom pa nemam pojma?
I pliz, o kojem se kvartu radi?

Rebbit
08.11.2010., 23:20
kad ides vlakom sidjes na stanici Vrapče :)

ako ides busom sa črnomerca sidjes na stanici vrapčanska aleja ili vrapčanska želj. stanica

http://www.zet.hr/media/45910/crnomerec.pdf

voze ti skoro svi busevi kao sto vidis..130,124,120,131,123,122,119

mislim da je 119 najbolji izbor, jer te odmah u kvart odvede...

ali vlak je definitivno najbrzi i najjednostavniji :top:

sjednes na vlak za zapresic il sta vec ide i izadjes na 3 stanici, nisam siguran.. idu stanice: glavni kolodvor - zapadni kolodvor - kustosija - vrapče
neka me ispravi netko ako sam krivo nesto napisoa..

martina_SB
08.11.2010., 23:22
Puno hvalaaaa :D

Malina_1
09.11.2010., 22:53
Kako do Selske ceste 90 javnim prijevozom? Ispričavam se ako je ovo netko već pitao? :ne zna:

Rebbit
09.11.2010., 23:48
odes do mažuranca..
sjednes na bus za voltino, izadjes na stanici selska, krenes prema savskom mostu, cca 150m od raskrizja selska zagorska ti je selska cesta 90 ako se ne varam :)

frčkava
10.11.2010., 02:09
koji to vlak vozi tamo do arene? tj. nije baš do arene jel, ali tamo u remetincu ili botincu, ne znam točno koje je to naselje.:)

nije tramvaj, al valjda će netko znat. :zubo:

Matesonik
10.11.2010., 07:04
Putnicki (ne ubrzani, brzi ili IC!) vlakovi za Rijeku, Moravice, Ogulin, Duga Resu. Stanica je Remetinec.

http://www.hznet.hr/voznired

Malina_1
10.11.2010., 10:30
odes do mažuranca..
sjednes na bus za voltino, izadjes na stanici selska, krenes prema savskom mostu, cca 150m od raskrizja selska zagorska ti je selska cesta 90 ako se ne varam :)

hvala hvala :)

marijana111
12.11.2010., 11:04
Kako doći od glavnog kolodvora do arene zagreb? help please...

Matesonik
12.11.2010., 11:52
Tramvaj 4 za Savski most, pa bus za Laniste.

Rebbit
12.11.2010., 16:46
jednostavnije joj je sjest na bus za laniste na glavnom kolodvoru (terminal glavni kolodvor na izlazu iz pothodnika s druge strane željeznickog kolodvora) i vozit se s njim cijelim putem :top:

pluma
12.11.2010., 17:25
Kako najbrže doći od centra do Tomislavovog doma na Sljemenu (bez automobila)?
:)

zg_ulice
12.11.2010., 17:53
Kako najbrže doći od centra do Tomislavovog doma na Sljemenu (bez automobila)?

na trgu sjedneš na tram br 14..voziš se do Mihaljevca(zadnja stanica) i tamo uđeš na bus za tomislavov dom..busom imaš 20ak min voznje do gore.
na stranici od zeta imaš i raspored vožnje

205 Dubrava
12.11.2010., 19:07
na trgu sjedneš na tram br 14..voziš se do Mihaljevca(zadnja stanica) i tamo uđeš na bus za tomislavov dom..busom imaš 20ak min voznje do gore.

Ili jednu stanicu dalje na liniju 8 (isto Mihaljevac). Radi se o stajalištu Draškovićeva.

pluma
12.11.2010., 19:27

Hvala:top:

Tigrov friend
13.11.2010., 01:48
Tramvaj 4 za Savski most, pa bus za Laniste.

Neće iči taj bus ne ide preko savskog ni sa njega, nego sa glavnog tj. terminala pothodnik linija 234 i ide drito kod arene,

ili i može do savskog mosta pa na bus za botinec, pa siđe u remetincu kod policije, peta odnosno četvrta stanica kad bus pređe jadranski most i onda nešto pješke do arene cca. ne znam 7-8 minuta :top:

¤ Prkan ¤
13.11.2010., 20:29
Jedno pitanje - gdje je na glavnom kolodvoru bankomat Zagrebačke banke? :D Vidio sam na njihovom sajtu da ga ima tamo, ali ako bi mi netko mogao reći gdje točno, puno bi mi značilo :D Tnx :D

Tigrov friend
13.11.2010., 21:27
imaš njihove u pothodniku koliko znam, nekoliko, čim se popneš iz importanea u pothodnik odmah llijevo :top:

¤ Prkan ¤
14.11.2010., 03:39
Tnx :D :top:

~black sway~
14.11.2010., 12:16
zna neko koji bus vozi do velesajma il blizu tam negde? :confused:

Bat Kol
14.11.2010., 12:22
zna neko koji bus vozi do velesajma il blizu tam negde? :confused:

iz kojeg smjera? vozi onaj na liniji črnomerec-dugave.
znam da voze još neki, ali nisam siguran u naziv linije :zubo:

~black sway~
14.11.2010., 12:38
iz kojeg smjera? vozi onaj na liniji črnomerec-dugave.
znam da voze još neki, ali nisam siguran u naziv linije :zubo:

s črnomerca baš :D hvala ti!

Bat Kol
14.11.2010., 19:08
s črnomerca baš :D hvala ti!

nema beda. stanica ti je točno preko puta :D

Harry_potter
15.11.2010., 21:55
Kako do fera iz glavnog kol, koji tramvaji?

Bat Kol
15.11.2010., 22:18
Kako do fera iz glavnog kol, koji tramvaji?

ma najbolje ti je pješke :D
kroz pothodnik, pa desno na vukovarsku (prema miramarskoj). ostat s desne strane ceste, proći raiffeisen banku, proći križanje, FER je s desne strane.

anavi1988
17.11.2010., 20:05
Pozz !! trebala bih pomoć, nisam iz Zagreba..Pa ako bi mi mogli objasniti kako doći od glavnog kolodvora do bolnice Vuk Vrhovec????
Da li se može tramvajem ili možda moram busom??
Zahvaljujem unaprijed ! :)

ivuschka
17.11.2010., 20:16
Pozz !! trebala bih pomoć, nisam iz Zagreba..Pa ako bi mi mogli objasniti kako doći od glavnog kolodvora do bolnice Vuk Vrhovec????
Da li se može tramvajem ili možda moram busom??
Zahvaljujem unaprijed ! :)

tramvaj broj 4 u smjeru Dupca. Dakle, stojiš na stanici koja je na istoj strani kao i željeznički kolodvor.
Silaziš na stanici Kvaternikov trg.
S njega možeš pješke, imaš desetak minuta hoda. Pređeš cestu i tom ulicom Domjanićevom ideš do kružnog, na kružnom ulicom Srebrnjak i prva desno je Dugi dol. Put je uzbrdo, ali ulice su označene :D

Ima i neki autobus ali stvarno ne znam otkud vozi. Na zetovoj stranici piše linija 207 Srebrnjak - Rim - Srebrnjak. ja sam išla pješke, pa tako znam.

anavi1988
17.11.2010., 20:27
ok, čini mi se malo komplicirano.. al nadam se da ću naći bez puno lutanja..
hvala ti :) :)

ivuschka
17.11.2010., 20:46
ok, čini mi se malo komplicirano.. al nadam se da ću naći bez puno lutanja..
hvala ti :) :)

ma uopće nije. samo zapiši ovo i prati. naći ćeš bez problema ;)

evo slika ako ti je lakše.
crvena točka je stanica na kojoj ćeš izaći iz tramvaja. zeleno je rotor. a cesta koju trebaš je ova zazelenjena Dugi dol :mig:

http://i51.tinypic.com/1z2q69v.jpg

205 Dubrava
19.11.2010., 19:28
Eh..
http://www.zet.hr/media/49322/kvaternikov%20trg.pdf
http://www.zet.hr/media/99966/201.pdf

Göttspöđä
20.11.2010., 21:40
Hoće mi tko reći mogu li tj. gdje mogu kupiti mjesečne osim na Trešnjevci i Kvatriću?

SETRA Samoborček
20.11.2010., 22:40
Pa što se ne mogu u svim prodavaonicama ZET-a?
http://zet.hr/tarife/prodavaonice-karata.aspx

Uvijek spreman
20.11.2010., 22:50
Pa što se ne mogu u svim prodavaonicama ZET-a?
http://zet.hr/tarife/prodavaonice-karata.aspx

U svim, osim u pothodniku.

nerka
22.11.2010., 21:10
sutra trebam u zgradu coca cole? jel netko zna kako je najjednostavnije tamo doći od studentskog doma na savi????
znam da trebam ići do križanja slavonske s savskom , jel onda smo idem pješke kroz slavonsku ??????

hvala :)

Bat Kol
22.11.2010., 22:14
sutra trebam u zgradu coca cole? jel netko zna kako je najjednostavnije tamo doći od studentskog doma na savi????
znam da trebam ići do križanja slavonske s savskom , jel onda smo idem pješke kroz slavonsku ??????

sjedni na tramvaj broj 7 i kroz novi zagreb dođi do stanice koja se zove folnegovićevo naselje :D
onda desno u kvart kroz pothodnik, pa ravno, prva lijevo, pa druga desno (Laurenčićeva) i samo ravno do kraja. zgrada Cole je sa lijeve strane. :D

mestra21
23.11.2010., 12:17
Molim vas, pomozite! sutra u 9 ujutro moram u zgradu Coca-cole u ulici Milana Sachsa 1.. Možete li mi objasniti kako najlakše od autobusnog kolodvora do tamo?? znači koji tramvaj? bus? i koliko mi otprilike vremena treba do tamo.. HVALA PUUUNOOO

205 Dubrava
23.11.2010., 13:36
Na kolodvoru ideš na tram 6,7,8 i
dođi do stanice koja se zove folnegovićevo naselje :D
onda desno u kvart kroz pothodnik, pa ravno, prva lijevo, pa druga desno (Laurenčićeva) i samo ravno do kraja. zgrada Cole je sa lijeve strane. :D

Bat Kol
23.11.2010., 13:58
Na kolodvoru ideš na tram 6,7,8 i

s tim da u tom slučaju sa stanice ide lijevo, a ne desno :D

PiaLolla
27.11.2010., 17:04
Jel netko zna gdje stoji taxi na Zitnjaku...tochnije kad tramvaj stane na stanici kod Elke (2 i 3)....znachi kad sidjem na toj stanici trebala bi taxi da me fura dalje...jel ima negdje u blizini taxi ili mozda stanicu ranije, kasnije?
Mogla bih nazvat da i dodju po mene doma, ali mi je to skup sport, pa zelim pola puta odgulit tramvajom :p

Hvala!

Aurora_
28.11.2010., 20:17
Koje su sve stanice busa gl kolodvor- laniste? Trebam u remetinecku 13. pa me zanima mogu li tim budem. Hvala!

Tigrov friend
30.11.2010., 04:54
Jel netko zna gdje stoji taxi na Zitnjaku...tochnije kad tramvaj stane na stanici kod Elke (2 i 3)....znachi kad sidjem na toj stanici trebala bi taxi da me fura dalje...jel ima negdje u blizini taxi ili mozda stanicu ranije, kasnije?
Mogla bih nazvat da i dodju po mene doma, ali mi je to skup sport, pa zelim pola puta odgulit tramvajom :p

Hvala!

koliko ja vidim ovo jedino:

http://ultraphoto.org/images/3qg8m5ep4hlxvzzq2xf.jpg (http://ultraphoto.org/)

Koje su sve stanice busa gl kolodvor- laniste? Trebam u remetinecku 13. pa me zanima mogu li tim budem. Hvala!

Tebi bi bilo pametnije do starog savskog mosta četvorkom smjer savski most do kraja, i preči taj stari plavi most koji je taj čas ispred tebe takoreči, jer iza njega odmah počinje Remetinečka, čim pređeš u novi zagreb tu su ti mali brojevi remetinečke :top:

http://ultraphoto.org/images/t7sx0ew2zrvi2l2clxwc.jpg (http://ultraphoto.org/)

PiaLolla
01.12.2010., 10:27
Thanxich...ipak me voze..ali dobor je znati za "ne daj boze" :mig:

Doria
01.12.2010., 11:08
Groblje Stenjevec, pohvatala sam da trebam bus s Crnomerca, ali nikako skuzit koji tocno i na kojoj stanici onda sici? I koliko je daleko od stanice do groblja? Hvala :)

Rebbit
01.12.2010., 11:32
Groblje Stenjevec, pohvatala sam da trebam bus s Crnomerca, ali nikako skuzit koji tocno i na kojoj stanici onda sici? I koliko je daleko od stanice do groblja? Hvala :)

stanica gospodska :)
busevi: 120,122,123,131
izadjes na toj stanici i groblje ti je odmah preko puta ceste

evo slicka : http://www.gradskagroblja.hr/Default.aspx?art=530&sec=151

a tebi bus stane s one druge strane pruge koju ne vidis na slici, eventualno imas 50-100m hoda :)

koristi www.karte.hr i upisi "gospodska zagreb " i ispod te ulice na samoborskoj cesti ti je groblje :top:

Doria
01.12.2010., 11:50
Super, puno hvala :)

Blond MoonLight
01.12.2010., 17:40
pozdrav!!
zanima me kako doći do kauflanda na robnim terminalima žitnjak? ja sam na trešnjevci.hitno je,pa ako zna netko...

205 Dubrava
01.12.2010., 19:17
pozdrav!!
zanima me kako doći do kauflanda na robnim terminalima žitnjak? ja sam na trešnjevci.hitno je,pa ako zna netko...
Kaufland postoji u 1. Studentskom gradu (tram: 12 do Dubrave, prijelaz bus 208, 209, 210, 213 do stanice Vile Velebita.)
2. Na Branimirovoj kod Mandlove (tram 9 do Bornogaja, prijelaz bus 231 do stanice Mlinar.)
Do RT na Žitnajku idi na tram 3 do Heinzelove i tamo pređeš na 216/276 i ideš do RT-a. Možeš sa 3 i do Elke pa onda ideš na bilo koji bus.

Blond MoonLight
01.12.2010., 21:11
hvala,valjda ću se snaći nekako :)

NolaS
02.12.2010., 12:18
Ako idem vlakom na groblje Stenjevec je li siđem na stanici Vrapče ili Gajnice?

Rebbit
02.12.2010., 15:19
vrapče je malo blize groblju tako da sidjes na njoj..
a i ako masis vrapce izadjes na gajnicama, imas 50-100m vise za hodat.. not big deal :)

Blond MoonLight
02.12.2010., 19:00
evo ja opet imam nešto hitno...ovaj bus 107 koji vozi do žitnjaka,ako piše da vozi do DIOKI-a to znači da staje na onoj stanici kod terminala žitnjak?

Rebbit
02.12.2010., 20:36
evo ja opet imam nešto hitno...ovaj bus 107 koji vozi do žitnjaka,ako piše da vozi do DIOKI-a to znači da staje na onoj stanici kod terminala žitnjak?

da, to mu je predzadnja stanica ak se ne varam :)

Blond MoonLight
02.12.2010., 20:51
da, to mu je predzadnja stanica ak se ne varam :)

NolaS
02.12.2010., 20:53
Rebbit, hvala!

Dadushka
03.12.2010., 15:41
kako doći od glavnog željezničkog kolodvora do remetinca?
nisam iz zagreba i ne snalazim se s tim busevima i tramvajima nikako, pa bi što manje presjedala..

Rebbit
03.12.2010., 17:30
nisam iz zagreba i ne snalazim se s tim busevima i tramvajima nikako, pa bi što manje presjedala..

na terminali glavni kolodvor sjednes na bus za laniste 234 (s njim izadjes u lanistu, a do remetinca kao kvarta od njeg imas cca 5-10min)

ili mozes vlakom koji ide, onaj spori gradski, odma je iduca stanica remetinec.. to je najjednostavnije i najbrze...
i stanica je odmah preko puta simbola kvarta remetinec :zubo: KLIK (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bf/Zatvor_Zagreb_Remetinec.jpg)

Tigrov friend
03.12.2010., 18:10
I javi se kad izađeš iz remetinca da znamo pomoći za nazad :D

Rebbit
03.12.2010., 18:29

Pevecova jes to ti? :zubo:

Dadushka
03.12.2010., 19:23
na terminali glavni kolodvor sjednes na bus za laniste 234 (s njim izadjes u lanistu, a do remetinca kao kvarta od njeg imas cca 5-10min)

ili mozes vlakom koji ide, onaj spori gradski, odma je iduca stanica remetinec.. to je najjednostavnije i najbrze...
i stanica je odmah preko puta simbola kvarta remetinec :zubo: KLIK (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bf/Zatvor_Zagreb_Remetinec.jpg)

budem pitala tete na informacijama za taj vlak.
za nazad ću se valjda snaći. valjda :D

dobro je da znam di moram izaći, taman tamo i moram ići :rofl:

Dadushka
03.12.2010., 19:24
Pevecova jes to ti? :zubo:

nisam :lol:

zivcani_slon
03.12.2010., 19:52
Kako doci od Maksimira do Slavonske avenije 19, odnosno, trgovine Planet obuca? Zna li netko?

Hvala. :)

ruby707
05.12.2010., 15:18
Kako doći sa Črnomerca do Gavelle?

audi_driver
05.12.2010., 15:20

Tramvaj 4 i onda bus za Botinec mislim 110 da je

Rebbit
05.12.2010., 15:35
Kako doći sa Črnomerca do Gavelle?

sjednes na bilo koji tramvaj osim broja 2.
izadjes na frankopanskoj i skrenes desno u frankopansku i nakon 50m ces naici na gavellu :)

Rebbit
05.12.2010., 18:11
Kako doci od Maksimira do Slavonske avenije 19, odnosno, trgovine Planet obuca? Zna li netko?

Hvala. :)

pomogo bi ti al fakat ne znam gdje je ta adresa... :ne zna:

Matesonik
05.12.2010., 19:39
Jedno 100 metara istocno od krizanja Slavonske sa Culineckom. Najpametnije biciklom/autom... Ako javnim prijevozom, onda 216/225/276, stanica Servisna-INA.

trallalla
15.12.2010., 21:21
Kako doći do Crkve sv. Josipa na Trešnjevci (Trakošćanska 47) s glavnog kolodvora ?

Matesonik
15.12.2010., 21:31
Tramvaj 9 u smjeru Ljubljanice, izaci na Tresnjevackom trgu. Na stanici je robna kuca, crkva je odmah iza nje.

trallalla
15.12.2010., 22:26
Tramvaj 9 u smjeru Ljubljanice, izaci na Tresnjevackom trgu. Na stanici je robna kuca, crkva je odmah iza nje.

Hvala, super si :cerek:

female_addict
17.12.2010., 22:57
,,dal je moguće busom doć sa okretišta na prečkom do Kike (trgovački centar :) )?
,,ak nema do Kike, jel ima sa prečkog do ljubljanice (pa bi od tamo busom 116)?

Rebbit
17.12.2010., 23:44
nisam skuzio odakle mislis ici ali ovak..
ako si na prečkom, sjednes kod antunovica na 116 i izadjes za par stanica na jankomiru...
ako si na ljubljanici, sjednes na 116 i nakon malo vise stanica si na jankomiru :)

lookie
19.12.2010., 13:10
Kako doći od autobusnog kolodvora do chromosovog tornja? Hvala!

205 Dubrava
19.12.2010., 13:13
@female_addict
nisam skuzio odakle mislis ici ali ovak..
ako si na prečkom, sjednes kod antunovica na 116 i izadjes za par stanica na jankomiru...
ako si na ljubljanici, sjednes na 116 i nakon malo vise stanica si na jankomiru :)

Stanica se zove King cross.
Iz Prečkog se može na taj bus i "kod merkatora" (Zagrebačka) i "kod Antunovića" (Slavenskog) i "kod konzuma" (Špansko). Nakon Špankog bus staje "kod city centra" (Savska opatovina) i "kod carinarnice" (RT Jankomir) . Slijedi King kros.

@lookie NA Autoobusnom uđeš na 2 (prema Savišću) i ideš do Heinzelove

Bat Kol
19.12.2010., 17:29
Kako doći od autobusnog kolodvora do chromosovog tornja? Hvala!

tramvaj broj 2 u smjeru savišća. ne znam koja je to točno stanica po redu, ali chromosov toranj je s lijeve strane prije križanja s heinzelovom.

cocorina
20.12.2010., 21:33
Molim vas za pomoć! Ja bih trebala doći do ulice Davora Zbiljskog, a google maps mi ne pomaže... Evo može od Glavnog kolodvora, samo mi recite da ima neki tramvaj ili bus koji vozi do tamo... :)

Rebbit
20.12.2010., 21:45
sjedes na tramvaj broj 6 i izadjes na stanici borovje il folnegovicevo...
buduci da vidim da se donekle znas koristit mapama, evo ti jedna.
http://www.karte.hr/ i u search upisi: zbiljskog i naci ce odmah :)

cocorina
20.12.2010., 21:59
E puno ti hvala! Jel mi svejedno na kojoj od te dvije stanice izađem, ili ne znaš točno? :D
Jel znaš otprilike koliko treba od glavnog do tamo?

Rebbit
20.12.2010., 22:30
kak me gugl earth sluzi borovje je bliza, ali to ti vise manje razlika nekakvih 200m.... tak da neces bas masiti kao da si promasila cijeli grad il nesto slicno...
izadji na borovju i mirna si..

od glavnog je to 6ta stanica.. tak da mislim da vise od 10-15 minuta voznje nema.

cocorina
20.12.2010., 22:36
kak me gugl earth sluzi borovje je bliza, ali to ti vise manje razlika nekakvih 200m.... tak da neces bas masiti kao da si promasila cijeli grad il nesto slicno...
izadji na borovju i mirna si..

od glavnog je to 6ta stanica.. tak da mislim da vise od 10-15 minuta voznje nema.
Ooo super, puno ti hvala! Spasio si me od lutanja ;)!

cudna.biljka
27.12.2010., 09:37
Jedno 100 metara istocno od krizanja Slavonske sa Culineckom. Najpametnije biciklom/autom... Ako javnim prijevozom, onda 216/225/276, stanica Servisna-INA.

a iz zapadnog dijela zagreba, isplati li se ici na 107 (jankomir - žitnjak) pa na 225 (kozari bok - sesvete)? ne znam kolko je to daleko, koji dio se moze pjeske od te stanice gdje je ina....

anako
28.12.2010., 17:10
a iz zapadnog dijela zagreba, isplati li se ici na 107 (jankomir - žitnjak) pa na 225 (kozari bok - sesvete)? ne znam kolko je to daleko, koji dio se moze pjeske od te stanice gdje je ina....

A gdje uopće ideš? Ako ideš iz zap. dijela grada u sesvete, najbrže je vlakom. Ako usput moraš obaviti nešto na žitnjaku, onda idi busevima.

cudna.biljka
29.12.2010., 09:37
ma isla sam do planeta obuce.. na kraju sam isla s kvatrica jer mi se nije dalo lutat po istoku grada.. al uspjela sam se snac..

CardiffCity
29.12.2010., 23:01
Pitanjce, hoce li za Novu tramvaji uopce voziti? Ako hoce, pretpostavljam da nece ici kroz trg? I ako moze napisati netko koje ce linije voziti do Dupca?
Zahvaljujem :)

205 Dubrava
30.12.2010., 11:15
Pitanjce, hoce li za Novu tramvaji uopce voziti? Ako hoce, pretpostavljam da nece ici kroz trg? I ako moze napisati netko koje ce linije voziti do Dupca?
Zahvaljujem :)
Do Dupca vozi 34, koja će biti pojačana sa još 3 tramvaja (znači ukupno 6)

cedrovina
02.01.2011., 12:11
Pozdrav svima!

Idem na Snježnu kraljicu na Sljeme pa me zanimalo da li ima oko Mihaljevca kakav besplatan parking da ne ostavljam auto u garaži cijeli dan, i ako da gdje se nalazi?

Unaprijed hvala! :)

Matesonik
02.01.2011., 12:14
Ima iza okretista ali to je malecko i bit ce prepuno.

shotman
02.01.2011., 12:46
Pozdrav svima!

Idem na Snježnu kraljicu na Sljeme pa me zanimalo da li ima oko Mihaljevca kakav besplatan parking da ne ostavljam auto u garaži cijeli dan, i ako da gdje se nalazi?

u grškovićevoj ti je badave ak uspiješ ulovit, pa možeš tramvajem do mihaljevca

SETRA Samoborček
02.01.2011., 12:56
Pozdrav svima!

Obično se do Mihaljevca ni ne može kad je snježna kraljica! Parkiraj negdje u gradu i odi gore tramvajem 8 ili 14.

http://www.zet.hr/vijesti/novosti/organizacija-prijevoza-putnika-za-svjetski-skijaski-kup.aspx

Nanica86
08.01.2011., 12:40
Trebam pomoć... Kako doći od Glavnog kolodvora do Nove bolnice Dubrava...

google1
08.01.2011., 12:53
Tramvaj 4 sa Glavnog do Dubrave. A tamo na bus 232 ili 205, drugu stanicu silaziš.

SETRA Samoborček
08.01.2011., 12:53
Tramvaj 4 smjer Dubec do okretišta Dubrava i onda imaš 1km pješice prema sjeveru ili bus 230 jedna stanica i pješice ili bus 205 ili 232 dvije stanice ispred KBC.

Edit: U isto vrijeme :)

google1
08.01.2011., 12:58
Da još dodam, ako si prvi put u Zagrebu, čim izađeš sa Glavnog kolodvora kroz glavni ulaz/izlaz, pređeš cestu i ova prva, bliža stanica ti je za smjer Dubrava, ona preko puta ceste ti je drugi smjer.. ma ne možeš fulat, vozi te do okretišta. Tamo su ti stanice za buseve, pogledaš koji ti prije ide od ta dva i za dvije stanice si tamo, ne možeš fulat. Ajd sretno, valjda nije ništa ozbiljno.

Nanica86
08.01.2011., 20:26
Hvala puno...nije za mene, za tatu je...a nadam se da nije ništa strašno...još jednom hvala

Ap0c
10.01.2011., 12:19
Pozdrav, nisam nikad bio u ovom dijelu grada pa nemam pojma kako tamo doći.

Kako najbrže doći javnim prijevozom od Novog Zagreba (Av.Mall) do Slavonske avenije 19 (Poslovna zgrada RAM3-označeno slovom A na slici).

Evo i slika ako je lakše nekomu. Unaprijed hvala!

Klikni! (http://img203.imageshack.us/img203/8826/screenshot002lex.jpg)

SETRA Samoborček
10.01.2011., 13:05
Au, divljina :D

To je Planet Obuća, poznatije tamo :)

Tramvaj 7 smjer Dubrava do Kvatrića i onda tamo na bus 216 ili 276 do stanice Servisna - INA (ili stanica dalje, Resnik I. 47, ali onda nemaš gdje preć aveniju pa se moraš vračat).

Sretno i ... čuvaj se :zubo:

Ap0c
10.01.2011., 13:23
Hvala na brzom odgovoru.

Nešto gledam plan vožnje autobusa, i čini mi se lakše sa 222 iz N. Zagreba. Sad neznam jel vozi točno do tamo.:ne zna:

SETRA Samoborček
10.01.2011., 13:29
A vozi, ovaj do DIOKIJA ti je stanica prije servisna-ina, ali pogledaj raspored vožnje pa vidi jel ti to paše :D
Znači ovi ružićasti sa D su tvoji ili ovi crni, ali ti voze opet stanicu manje :)

Ap0c
10.01.2011., 13:36
Hvala puno, živim u Zagrebu 4 godine i tek danas shvatim koliko ga malo poznam. :cerek:

sasa
10.01.2011., 22:51
Kako najbrže doći od Jaruna (crkva) do Ilice (Sv. Duh), molim pomoć!

Nanica86
10.01.2011., 22:55
Možeš sjest na tramvaj 17 i vozit se do Frankopanske, tamo siđeš i presjedneš na Ilici na tramvaj 6 ili 11 u smjeru Črnomerca i stanica prije Črnomerca je sv. Duh...

sasa
10.01.2011., 23:03
Hvala. A ima neki bus koji vozi po Selskoj?

Ap0c
10.01.2011., 23:12
109 ti vozi Selskom. :kava:

sasa
10.01.2011., 23:21
E super, hvala! Mislim da je to brže, ili? Taj bus često vozi.

Rebbit
10.01.2011., 23:22
E super, hvala! Mislim da je to brže, ili? Taj bus često vozi.

http://www.zet.hr/media/99915/109.pdf

sasa
10.01.2011., 23:37
Tnx. Znam za raspored i u doba kad meni treba zbilja super vozi, svakih 7 min, samo nemam iskustva za usporedit tramvaj vs. bus na toj relaciji pa pitam.

Rebbit
10.01.2011., 23:51
sjednes na kneziji (na bus 109 (krizanje horvacanske i selske) i za cca 10 min si na črnomercu ili mozes izac na krizanju selske i ilice (baruna filipovica se zove stanica)..
od tog krizanja prema gore jos imas nekih 10min hoda... (pogledaj gugl maps) ..

Ashtaroth
12.01.2011., 00:38
Probat ću ovdje, iako većinom ovdje pitaju za gradski prijevoz, al' nisam našla nešto prikladnije, :ne zna: ako ima, ukažite mi :mig:

Dakle, trebam autom doći do planinarskog doma Runolist.

Ono kako mi se po karti (http://www.sljeme.hr/map/map_browser.html?row=2&col=3) čini je da kad se cestom koja ide od Gračana do gore, dođe na račvanje (lijevo Zagreb, desno Zagorje), ide se desno (smjer prema Puntijarki) i onda tu negdje blizu :misli: na desno je odvojak za Runolist. :misli:

Nagradno pitanje - jel dobro gledam? :misli:
Koliko je to udaljeno?
I da li je ok označeno, ili ako znate opisati gdje treba gledati za oznaku, vičite :D
Ne gubi mi se po Sljemenu :tuzni:

Hvala :mig:

Harry_potter
14.01.2011., 12:53
Kak doć do ovog restorana? hvala

http://www.restoran-kuhinja.com/index.php?link=kontakt

SETRA Samoborček
14.01.2011., 14:40
A odakle??

Tamo prolaze tramvaji 2,3 i 13, a stanica je Donje Svetice.

Ponosna_Hrvatica
14.01.2011., 17:21
Kako doći na otvoreno klizalište Tuškanac? Vozi možda neki autobus? Hvala!!!

Rose Sélavy
14.01.2011., 20:31
pozdrav! moze mi neko rec kako tocno doc do ulice jana sibeliusa u preckom? znaci tramvajem broj 17 i onda na kojoj stanici izac? i kud dalje?

SETRA Samoborček
14.01.2011., 23:04
Petrovaradinska.
Ideš prema jugu Petrovaradinskom, pa onda prva lijevo (Mlake), pa prva desno (J. Sibeliusa)

Rose Sélavy
15.01.2011., 00:26
hvala ti puno! valjda cu nac :D

trance_energy
15.01.2011., 10:42
Kako doći na otvoreno klizalište Tuškanac? Vozi možda neki autobus? Hvala!!!

to ti je kod saloona! 5 min pjeske od frankopanske...

Ponosna_Hrvatica
15.01.2011., 13:31
Hvala! :s

zepina
16.01.2011., 19:02
Zanima me koji tramvaj vozi od Arene zagreb pa do autobusnog kolodvora?
Zanima me zbog toga jer u petak idem na hokej u Arenu i iskrcati ću se sa buson iz zadra kraj arene pa me zanima koji tramvaj vozi do autobusnog?

Rebbit
16.01.2011., 19:06
7 - smjer dubrava
14 smjer zapruđe, onda izadjes iz njega (u zapruđu) i sjednes u 8 smjer mihaljevac ili 6smjer črnomerec ili 7 koju sam spomenio prvu :)

http://www.zet.hr/tramvaj/dnevni.aspx

zepina
16.01.2011., 19:36
7 - smjer dubrava
14 smjer zapruđe, onda izadjes iz njega (u zapruđu) i sjednes u 8 smjer mihaljevac ili 6smjer črnomerec ili 7 koju sam spomenio prvu :)

http://www.zet.hr/tramvaj/dnevni.aspx

Fala puno ;)

bniedem
16.01.2011., 20:50
Jel mi može neko reći koliko treba pješice od hž stanice maksimir do chromosog tornja (križanje vukovarske i heinzelove)? Možda ću putovati vlakom pa bi bilo dobro da nemoram ić tramvajem da smanjim troškove :) hvala

SETRA Samoborček
16.01.2011., 21:02
Oko 3 km :confused: Valjda znaš kolko brzo hodaš :D Pol sata, 45 min, šta ja znam :D

Ashtaroth
17.01.2011., 00:49
Probat ću ovdje, iako većinom ovdje pitaju za gradski prijevoz, al' nisam našla nešto prikladnije, :ne zna: ako ima, ukažite mi :mig:

Ono kako mi se po karti (http://www.sljeme.hr/map/map_browser.html?row=2&col=3) čini je da kad se cestom koja ide od Gračana do gore, dođe na račvanje (lijevo Zagreb, desno Zagorje), ide se desno (smjer prema Puntijarki) i onda tu negdje blizu :misli: na desno je odvojak za Runolist. :misli:

Koliko je to udaljeno?
I da li je ok označeno, ili ako znate opisati gdje treba gledati za oznaku, vičite :D

Nitko? :ne zna:

Rebbit
17.01.2011., 10:30
Nitko? :ne zna:

ja bih ti pomogao drage volje, ali ne snalazim se bas po sljemenu pa onda bolje da ne pricam gluposti.. :top:

SETRA Samoborček
17.01.2011., 11:03
Najbolje i najbrže je da ih nazoveš i pitaš :)

Ponosna_Hrvatica
19.01.2011., 17:48

Koliko je to udaljeno?

To ti je još najjednostavnije
To račvanje ti se zove "Šumarske jaslice" i tamo su putokazi za te planinarske domove.
"Runolist" ti je negdje na sredini između "Jaslica" i "Puntijarke".
S glavne ceste imaš odvojak nadesno dolje, kojih 10-15 minuta do "Runolista".

Ashtaroth
20.01.2011., 04:42
To ti je još najjednostavnije
To račvanje ti se zove "Šumarske jaslice" i tamo su putokazi za te planinarske domove.
"Runolist" ti je negdje na sredini između "Jaslica" i "Puntijarke".
S glavne ceste imaš odvojak nadesno dolje, kojih 10-15 minuta do "Runolista".

Hvala hvala :s

kokoshka
20.01.2011., 10:13
može li mi netko objasniti kako se dođe do tiskare zagreb na radničkoj cesti 210? znam da se može doći linijom 217 s kvatrića, ne znam je li brže da idem tramvajem do savišća (s kruga) pa da tamo negdje (gdje???) presjednem na bus, ili je brže busom od početka? hvala ;)

SETRA Samoborček
20.01.2011., 10:26
Pa ako je to tamo gdje pokazuje http://maps.mireo.hr/GElin2/ onda ti je najlakše s tramvajima 2 ili 3 otići do Savišća (križanje Koledovčine i Radničke) i prošetat se malo.

kokoshka
20.01.2011., 10:34
ok, hvala!

odra
20.01.2011., 14:50
pozdrav, zanima me kako da, tj. čime, kojim busom da dođem do ulice JURJA DENZLERA, koja se nalazi u dugavama, a ja sam u utrinama. koliko je daleko ta ulica od velikog konzuma u travnom? može li se pješke? :ne zna:
hvala!!

zepina
20.01.2011., 15:53
Sutra idem u Arenu na hokej pa ću posli toga ostati malo u Areni centar pa mezanima svakih koliko minuta dolazi tramvaj broj 7 koji vozi od arene do kolodvora? Pitam to iz razloga da ne zakasim na bus na autobusnom kolodvoru.
Hvala

SETRA Samoborček
20.01.2011., 17:41
pozdrav, zanima me kako da, tj. čime, kojim busom da dođem do ulice JURJA DENZLERA, koja se nalazi u dugavama, a ja sam u utrinama. koliko je daleko ta ulica od velikog konzuma u travnom? može li se pješke? :ne zna:
hvala!!

Prošeći se :zubo:
Ima oko kilometar, 500m od Konzuma.
Autobusom možda da odeš do stanice linije 220 na S.R. Njemačke (stanica S.R.Njemačke/Islandska/Ukrajinska) ili S.R. Njemačke/Av. Dubrovnik i onda busom 220 do "kraja" tj. stanice Dugave. Ako ulaziš na S.R.Nj/Isl/Ukr to je onda 5. stanica.

Sutra idem u Arenu na hokej pa ću posli toga ostati malo u Areni centar pa mezanima svakih koliko minuta dolazi tramvaj broj 7 koji vozi od arene do kolodvora? Pitam to iz razloga da ne zakasim na bus na autobusnom kolodvoru.
Hvala

Računaj svakih 10 min ako bude sve OK sa prometom.

JEREMIJJAA
21.01.2011., 15:27
Pitanjce.
Nisam najbolje upoznat sa tramvajskim linijama u Zagrebu pa me zanima da li postoji neka veza od želj. kolodvora do Arene i koja je stanica najbliže za izaći?
Vidim da 7 vozi od autobusnog koldvora, a 4 do savskog mosta.
(nisam iz Zg) :mig:

Hvala unaprijed ma trudu i odgovoru. :kava:

SETRA Samoborček
21.01.2011., 17:22
Autobus s Glavnog kolodvora (tj. od podhodnika-preko(!))
http://www.zet.hr/media/87480/234.pdf

Za tramvaje si dobro napisao, od GLK 4 do Savskog mosta pa presjesti na 7 ili na 4 pa negdje usput (poslje 3. stanice) presjesti na 14.

divizija
22.01.2011., 14:48
taakv ili lsičan plan bi trebao biti u svakom zagrebačkom tramvaju i busu, a ne oni smješni koji sada stoje, koje ni pola zagrepčana ne kuži, a kamoli gosti grada.
posebice plan autobusnih linija ima smisla ko kiselo vino.

zacky
22.01.2011., 23:36
Jedno je plan,a drugo realizacija...

DeeJay Dee
23.01.2011., 22:32
rade samo ova 2 linka iz prvog posta - megaupload i mediafire. onaj iz drugog posta također ne radi više, removed.

music3
26.01.2011., 22:28
Pitanje jedno ovako nisam iz Zg-a ali trebam ici i zanima me kako od Glavnog kolodvora do Avenue Mall kojim tramvajem ici aa da nema puno presjedanja, dali 6-ica direktno vozi od GK do A. Mall (tako sam cula) i kako nazad od A. Mall do Glavnog Kolodvora????

Hvala punooo :)

Bat Kol
26.01.2011., 22:56
Pitanje jedno ovako nisam iz Zg-a ali trebam ici i zanima me kako od Glavnog kolodvora do Avenue Mall kojim tramvajem ici aa da nema puno presjedanja, dali 6-ica direktno vozi od GK do A. Mall (tako sam cula) i kako nazad od A. Mall do Glavnog Kolodvora????

Hvala punooo :)

busom. najbolje onima za travno ili dugave (ti su među češćima). siđeš na 4oj stanici, odmah do Avenue Malla. ne možeš promašit.
istim putem ideš nazad.

music3
26.01.2011., 22:58
puno hvala

Maja_
31.01.2011., 15:26
Kako najbrže doći sa Savice (autobusna stanica Prisavlje, tramvajska Folnegovićevo) do Knežije - Kalinovice ?

Puno hvala :mig:

frčkava
01.02.2011., 19:42
e meni treba pomoć od nekog samoborca. :zubo: Setra? :angel:

koliko košta karta za bus od podsuseda do samobora, al ne ona linija koja ide preko strmca? :D

vjerojatno sam fulala temu, al ne znam gdje drugdje da pitam :o

SETRA Samoborček
01.02.2011., 21:18
A joj, 18 ili 22kn. Isto ti je za liniju preko Sv. Nedelje i preko Strmca :mig:.
Ako ti se žuri, točnu informaciju možeš dobiti 01 3362-648 ili 01 3366-634.

Ako želiš, mogu ti sutra i ja saznat pa napišem :mig:

frčkava
02.02.2011., 21:32
A joj, 18 ili 22kn. Isto ti je za liniju preko Sv. Nedelje i preko Strmca :mig:.
Ako ti se žuri, točnu informaciju možeš dobiti 01 3362-648 ili 01 3366-634.

Ako želiš, mogu ti sutra i ja saznat pa napišem :mig:

tek sad vidjeh ovo. nazvat ću ja sutra, hvala ti puno na pomoći.:)
ali evo, ako slučajno saznaš prije neg ja nazovem, slobodno napišeš tu.:D

ksenija_2
03.02.2011., 11:47
Koji broj busa vozi na Pantovčak?

Music_f@n@tic
03.02.2011., 14:25
Bok !

Odlično što sam pronašla ovu temu , kao da ju je netko stvorio za mene !!:D
Dakle, imati ću liječnički za vizu u Zagrebu.
Ne snalazim se uopće !!! :ne zna: :horor:

Ovo je moja ''ruta'' :

Gl. željeznički kolodvor ---> Sestre Milosrdnice,Vinogradska ---> Zavod za transfuziju ,Petrova ---> SB za plućne bolesti,Rockefellerova ---> Zavod za javno zdravstvo Dr Andrija Štampar,Mirogojska ---> Sestre Milosrdnice ---> Gl. željeznički kolodvor

Pomozite :s:visi:

Tramvaji, busevi, što god !
Sve to moram obaviti u jednom radnom danu :eek:

Thanks unaprijed !

SETRA Samoborček
03.02.2011., 14:40
tek sad vidjeh ovo. nazvat ću ja sutra, hvala ti puno na pomoći.:)
ali evo, ako slučajno saznaš prije neg ja nazovem, slobodno napišeš tu.:D

Ako to sada nisi saznala, ovako je: 4 zone, 18 kuna. :)

Koji broj busa vozi na Pantovčak?

Ulicom Pantovčak voze
138 Britanski trg - Zelengaj - Britanski trg
i
101 Britanski trg - GORNJE Prekrižje

S tim da mislim da 101 ide direkt ulicom Pantovčak, a 138 radi krug.

Bok !

Odlično što sam pronašla ovu temu , kao da ju je netko stvorio za mene !!:D
Dakle, imati ću liječnički za vizu u Zagrebu.
Ne snalazim se uopće !!! :ne zna: :horor:

Ovo je moja ''ruta'' :

Gl. željeznički kolodvor ---> Sestre Milosrdnice,Vinogradska ---> Zavod za transfuziju ,Petrova ---> SB za plućne bolesti,Rockefellerova ---> Zavod za javno zdravstvo Dr Andrija Štampar,Mirogojska ---> Sestre Milosrdnice ---> Gl. željeznički kolodvor

Pomozite :s:visi:

Tramvaji, busevi, što god !
Sve to moram obaviti u jednom radnom danu :eek:

Thanks unaprijed !

Gl. željeznički kolodvor ---> Sestre Milosrdnice = Tramvaji 6 ili 2 smjer Črnomerec do stanice Trg. dr. Franje Tuđmana
Sestre Milosrdnice, Vinogradska ---> Zavod za transfuziju, Petrova = Tramvaj 11 smjer Dubec do stanice Petrova
Zavod za transfuziju, Petrova ---> SB za plućne bolesti, Rockefellerova = Tramvaj 12 smjer Ljubljanica ili 11 smjer Črnomerec ili 4 smjer Savski most ili pješice do stanice Draškovićeva i onda tamo na tramvaj 8 ili 14 smjer Mihaljevac do stanice Gupčeva zvijezda i onda pješice
SB za plućne bolesti, Rockefellerova ---> Zavod za javno zdravstvo Dr Andrija Štampar, Mirogojska = pješice
Zavod za javno zdravstvo Dr Andrija Štampar, Mirogojska ---> Sestre Milosrdnice = Tramvaj 14 smjer Zapruđe do Trga bana Jelačića i onda tramvaj 6 ili 11 smjer Črnomerec ili 1 smjer Zapadni kolodvor do stanice Trg dr. Franje Tuđmana
Sestre Milosrdnice ---> Gl. željeznički kolodvor = ...

Music_f@n@tic
04.02.2011., 00:30

Ulicom Pantovčak voze
138 Britanski trg - Zelengaj - Britanski trg
i
101 Britanski trg - GORNJE Prekrižje

S tim da mislim da 101 ide direkt ulicom Pantovčak, a 138 radi krug.

Gl. željeznički kolodvor ---> Sestre Milosrdnice = Tramvaji 6 ili 2 smjer Črnomerec do stanice Trg. dr. Franje Tuđmana
Sestre Milosrdnice, Vinogradska ---> Zavod za transfuziju, Petrova = Tramvaj 11 smjer Dubec do stanice Petrova
Zavod za transfuziju, Petrova ---> SB za plućne bolesti, Rockefellerova = Tramvaj 12 smjer Ljubljanica ili 11 smjer Črnomerec ili 4 smjer Savski most ili pješice do stanice Draškovićeva i onda tamo na tramvaj 8 ili 14 smjer Mihaljevac do stanice Gupčeva zvijezda i onda pješice
SB za plućne bolesti, Rockefellerova ---> Zavod za javno zdravstvo Dr Andrija Štampar, Mirogojska = pješice
Zavod za javno zdravstvo Dr Andrija Štampar, Mirogojska ---> Sestre Milosrdnice = Tramvaj 14 smjer Zapruđe do Trga bana Jelačića i onda tramvaj 6 ili 11 smjer Črnomerec ili 1 smjer Zapadni kolodvor do stanice Trg dr. Franje Tuđmana
Sestre Milosrdnice ---> Gl. željeznički kolodvor = ...

Hvala ti !!!! :s:raspa::klap:

happy 4ever
04.02.2011., 13:12
Kako od gorice (bus 268) doci do trga bana Jelačića?:confused:

Uvijek spreman
04.02.2011., 13:16
Kako od gorice (bus 268) doci do trga bana Jelačića?:confused:

Pa s busom 268 do Glavnog kolodvora i onda tramvajem, 6 ili 13, dvije stanice, i eto ti bana. :ne zna:

happy 4ever
04.02.2011., 13:58
Pa s busom 268 do Glavnog kolodvora i onda tramvajem, 6 ili 13, dvije stanice, i eto ti bana. :ne zna:

Hvala. :DD:):):):)

frčkava
04.02.2011., 20:07

zvala sam i saznala. hvala ti još jednom. :mig:

0merta
05.02.2011., 12:13
Ljudi, kako do Rakitja iz smjera Bistre ? Dođem do Podsuseda i onda tamo desno pređem prugu ispod, i kad izađem bi trebali biti busevi, ili ??

SETRA Samoborček
05.02.2011., 12:36
Da, ali gdje trebaš u Rakitje? Odmah tamo je podsusedski most i preko počinje Rakitje pa ti možda bus i ne treba.

0merta
05.02.2011., 12:51
Trebam doć do Gmajne ulice...

SETRA Samoborček
05.02.2011., 18:55
Uh, dosta nezgodno.

Črnomerec i taj dio grada su dosta slabo povezani s Novakima i Rakitjem. Jedno vrijeme je postojala kružna linija koja je to sve povezivala ali je ukinuta zbog nerentabilnosti (tj. grad Sv. Nedelja nije više želio plaćati liniju kojom se služi mali broj ljudi).

Stanje ti je sad ovakvo, postoji jedna linija koja rijetko prometuje:
http://www.samoborcek.hr/linija.php?id=24

Od "svih ovih" ti ne pašu ove koje imaju K, tj. idu preko Kerestinca i ove koje imaju * i voze do Strmca.

Izlaziš na stanici kod Pastora i prošečeš malo u smjeru gdje bus nastavlja ili ideš stanicu poslje Pastora i malo se vratiš.

Druga varijanta je da ideš busom koji kreće s Autobusnog kolodvora (stanice AK, Lisinski, SRCE, Vjesnik, ...) ili Ljubljanice:
http://www.samoborcek.hr/linija.php?id=18
http://www.samoborcek.hr/linija.php?id=17

Pašu ti ovi polasci koji idu preko Novaka i Rakitja, stanice na kojim izlaziš su iste.

Treća varijanta ti je pješice, ali do ulice Gmajna imaš 3km.

0merta
06.02.2011., 17:56
Hvala ;) imala sam na kraju prijevoz od Podsuseda do tamo...5 minuta autom.

SETRA Samoborček
06.02.2011., 19:06
To je najbolje rješenje, da :mig:

~black sway~
07.02.2011., 12:20
Ej ljudi. kak doć s busom do Jaruna? krećem iz podsuseda s ljubljanicom.znam da se može negde u prečkom il vrbanima sići pa pješke.il kak? :confused:

Bat Kol
07.02.2011., 14:50
Ej ljudi. kak doć s busom do Jaruna? krećem iz podsuseda s ljubljanicom.znam da se može negde u prečkom il vrbanima sići pa pješke.il kak? :confused:

Možeš busom do ljubljanice i tamo na bus br. 113 do Jaruna :D

Ili sići u prečkom, pa na tramvaj.

leeloo1010
14.02.2011., 12:01
kako busom doći do hrvatskog leskovca? koji sve busevi tamo staju jer baš gledam raspored sa savskog mosta, jako rijetko voze?

SETRA Samoborček
14.02.2011., 14:11
A 132 ide preko nadvožnjaka, 111 ide tamo kod Mercatonea pa moraš pješice preko. Provjeri i kako idu vlakovi koji tamo staju, možda ti je to najbolje rješenje.

leeloo1010
14.02.2011., 14:18
A 132 ide preko nadvožnjaka, 111 ide tamo kod Mercatonea pa moraš pješice preko. Provjeri i kako idu vlakovi koji tamo staju, možda ti je to najbolje rješenje.

Da, ovaj 132 vozi češće, probat ću s njim pa kud puklo. a vlak bi bio najpraktičnije riješenje, ali ja sam tutlek po pitanju vlakova pa se nekak rađe držim busa, ionako mi je ovo jednokratni "izlet" u te krajeve :)
hvalaaa

babe2
17.02.2011., 19:09
Koliko je željeznički kolodvor u Zaprešiću udaljen od Westgatea i koliko vremenski vozi bus do tamo?
I do kojeg trgovačkog centra je najjednostavnije i najbrže doći javnim prijevozom iz centra Zagreba (AM, CC1, Arena)?

SETRA Samoborček
17.02.2011., 19:16
Tako kako si napisala, Avenue Mall (tramvaji ili hrpa buseva (218,220,221,268 s glavnog kolodvora)), CC1 (tramvaj 17 ili 5 pa pješke ili busevi s ljubljanice), Arena centar (tramvaji 7 ili 14 do rotora i pješice ili bus 234 s glavnog kolodvora).

babe2
17.02.2011., 19:54
A ako idem za Wg iz Zaprešića koliko mi treba vremenski da dođem od željezničkog do wg

205 Dubrava
18.02.2011., 13:35
Mislim oko 15 min

Lucy-Pevensie
22.02.2011., 20:56
Imam pitanje...može li mi netko reći gdje se točno nalazi adresa Starčevićev trg 17?Ako se, recimo, nalazim točno ispred središnjeg odjela KGZa na Starčevićevom trgu. :) Malo sam tutlek. Hvala.

SETRA Samoborček
22.02.2011., 23:01
Mislim da ti te adrese nema :D

pingvinka
24.02.2011., 16:04
Help!
Kako iz Dubrave tramvajem i busom doći do Utinjske 40 (Sveta Klara) ? :ne zna:
Hvala!

Matesonik
24.02.2011., 16:25
Nekako na Savski most, pa na 133.

pingvinka
24.02.2011., 18:47
taj "133" dio mi je falio :)
Hvala!

tinchika
24.02.2011., 21:33
Trebam doći od Donjih Svetica do OŠ "Jordanovac", Jordanovac 108. Na njihovoj stranici piše da se može autobusom 202 Kvatrić - Kozjak. Zanima me koji autobusi voze po Heinzelovoj do Kvatrića i koliko često?

Ako netko zna neki bolji put do škole, javiteee!

SETRA Samoborček
24.02.2011., 21:42
216, 217, 237, 276, (215 kod Veterinarskog)

Red vožnje pogledaj na www.zet.hr

Lucy-Pevensie
25.02.2011., 15:04
Mislim da ti te adrese nema :D

Moj bed..krivo sam pročitala adresu...oprostite što sam vas gnjavila..ali sad trebam pomoć za nešto što stvarno znam da postoji...naime, kako najbrže doći do Zagrebačke ceste broj 233 ako se nalazim u Cvjetnom naselju?ako može malo detaljnije upute jer mi taj dio grada nikako nije poznat. :)

SETRA Samoborček
25.02.2011., 15:56
Najbrže? To je Mercator na Zagrebačkoj valjda?

Uglavnom, ja bi tramvajima 5 ili 17 (smjer Prečko) do stanice Petrovaradinska, i onda Petrovaradinskom 300tinjak metara prema sjeveru i ispred tebe će biti to zdanje :zubo:

Alternative su ti doći nekako do Ljubljanice i onda tamo autobusima 114, 115, 116 ili 117 do stanice Petrovaradinska i to ti je onda odma do Mercatora.

Treće ti je dočekati bus 107 kod Vjesnika (vozi rijetko).

Četvrto neki bus za Samobor (koji nije brza linija(!!)) kod Vijesnika, al to ti košta nešto tako da ti se ne isplati :D

plushie
25.02.2011., 17:42
Kako iz smjera centra do Pet centra u Heinzelovoj?

17icom po Zvonimirovoj ili 13icom po Vukovarskoj iliii? Koliko imam pjesice, cini mi se daleko..

SETRA Samoborček
25.02.2011., 18:08
Puno ti je bliže od Zvonimirove, nekih 350 metara :mig:

Od Vukovarske je bar duplo dalje.

shotman
26.02.2011., 12:16
Trebam doći od Donjih Svetica do OŠ "Jordanovac", Jordanovac 108. Na njihovoj stranici piše da se može autobusom 202 Kvatrić - Kozjak. Zanima me koji autobusi voze po Heinzelovoj do Kvatrića i koliko često?

Ako netko zna neki bolji put do škole, javiteee!

možeš pješice do Svetica (tamo kod stadiona), pa na bus 228, imaš 3 stanice vožnje.

205 Dubrava
27.02.2011., 15:42
Alternative su ti doći nekako do Ljubljanice i onda tamo autobusima 114, 115, 116 ili 117 do stanice Petrovaradinska i to ti je onda odma do Mercatora.

Briši taj 117!!! 117 ne postoji od 16.03.2009.

Lucy-Pevensie
27.02.2011., 22:57

hvala na uputama....dakle, od tramvajske stanice 5 ili 17 nije kommplicirano doći do Mercatora, nemrem se izgubiti negdje?

SETRA Samoborček
27.02.2011., 23:52

Hvala, zanemario sam to. :)

hvala na uputama....dakle, od tramvajske stanice 5 ili 17 nije kommplicirano doći do Mercatora, nemrem se izgubiti negdje?

Nije, kad siđeš na stanici Petrovaradinska, ideš desno (prema sjeveru) i samo ravno 300-ak metara, vidit češ veliko crveno zdanje ispred sebe :D

Lucy-Pevensie
28.02.2011., 10:24
Nije, kad siđeš na stanici Petrovaradinska, ideš desno (prema sjeveru) i samo ravno 300-ak metara, vidit češ veliko crveno zdanje ispred sebe :D

Puno ti, puno hvala...uspjela sam iz prve ! :-))

los igrac
01.03.2011., 15:06
Moram do Kamgrada, adresa Josipa Lončara 1h.
kako doći do tamo gradskim prijevozom sa vrbana?

The philosopher
01.03.2011., 16:15
Bok svima!
Malo pitanjce za one u okolici Malešnice, u samoj Malešnici i one koji znaju do tamo doći.
Naime, zanima me kako najbrže doći do Lucijanke s Vrbana :) ? :confused::ne zna: :s

Može li se nekako busom za Špansko? Ili se mora preko Črnomerca?
Unaprijed hvala :)

bliss
01.03.2011., 17:43
Bok svima!
Malo pitanjce za one u okolici Malešnice, u samoj Malešnici i one koji znaju do tamo doći.
Naime, zanima me kako najbrže doći do Lucijanke s Vrbana :) ? :confused::ne zna: :s

Može li se nekako busom za Špansko? Ili se mora preko Črnomerca?
Unaprijed hvala :)

Bus 115. Siđi kod tržnice i onda do škole imaš 10ak minuta hoda.

thecaden.cruz
01.03.2011., 22:12
jel mi moze netko rec koji sve busevi prolaze po ili blizu SLAVONSKE AVENIJE..?
bila bih jako zahvalna.. :)

ksenija_2
02.03.2011., 17:20
Bus 115. Siđi kod tržnice i onda do škole imaš 10ak minuta hoda.

Može ići i do zadnje stanice i opet mu treba 10ak minuta do Lucijanke.

Harry_potter
02.03.2011., 19:32
Može mi netko reć kako da s janvim prijevozom dođem do ulice drvinja? http://img843.imageshack.us/i/drvinje.png/

I do nove ceste? http://img585.imageshack.us/i/novacesta.png/

Hvala :s