PDA

View Full Version : Što da obučem...

stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Durga
16.12.2007., 13:49
Topic ti je spojen s odogovarajućim. Ubuduće molim pročitaj Top teme. Hvala

Lilit
17.12.2007., 23:26
crne hlacice i crna kosulja, crne shuze, planiram carape boje noge i neznam kakav nakit... imala sam u planu ko srebrno, staklaste nausnice i narukvicu ali kad sam to isprobala premalo mi je i preneupadljivo, nekako mi na to crnilo ide neki jaci nakit

plasibou
17.12.2007., 23:34
crveno, žuto, zeleno, ljubčasto :D
bilo kaj, na crno sve ide
ovisi kak se ti osjećaš u tom

Lilit
17.12.2007., 23:36
m da, ne muci me koju boju nego bas precizno sta, nemam nista osim nekih crvenih narukvica metalnik (sve ostalo je srebrno, zlatno i crno) znaci sta cu stavit moram kupit pa neznam sta kupit i dal ogrlicu, narukvice, nausnice ili samo dvoje od toga ili sta, kosulja ima gola ledja i ruke, kosu cu imat dignutu vjerojatno

plasibou
17.12.2007., 23:47
ne znam opet ovisi kaj više voliš :D
ogrlice narukvice naušnice
mada meni neak na košulju ogrlice i nejdu
al ak će bit mjesta za to i ak buš imala dignutu kosu onda okej
da se mene pita ja bi narukvicu i naušnice

Lilit
17.12.2007., 23:54
pa i ja sam mislila da ne ide ogrlica na kosulju ali dosta ostane "gole koze" ono vrat, ramena, ledja sve golo bez nakita, bilo bi bolje kad bi nasla neke "bogate" nausnice i puno narukvica iako mene je mam ko malu ucila da ne ide zajedno i narukvice i ogrlica i nausnice nego narukvica i nausnice ili ogrlica da ne bude previse svega :misli: a opet taj nakit sam ja zamislila ko neki malo finiji, znaci ne neke drvene perle nego nesto onako "bolje"

plasibou
18.12.2007., 00:02
a da neak bi bzvz izgledalo ogrlica i neke ogromne naušnice
il neke decentne naušnice i ogrlica a onda i moš narukvicu
ovisi kaj želiš istaknut
ak ti je goli vrat onda rađe ogrlica i narukvica, i ak baš oćeš naušnice neke neprimjetne

aeariel
18.12.2007., 12:19
ovako :D kupila sam onu sivu haljinu iz zare, bila je na modnim kritikama. e i imam ljubicaste cipele za nju. a ne znam koje carape da stavim i kakav nakit. imate kakav prijedlog? :mig:

Lilit
18.12.2007., 12:26
@plasibou - kosulja ima ovratnik pa je gol samo onaj prednji dio vrata tako da ako bi ogrlicu bi neku dugacku preko kosulje da ide hmmm

@aeariel - ljubicasti nakit :cerek: ili ljubicaste carape :cerek: ali ona ne i nakit :misli: (*ljubicasto fan mode off*)

ptica_dodo7
18.12.2007., 14:41
Crna tunika, dekolte normalan, remen, crnobijele tajice, čizme (na petu). Kaj s kosom?

Lilit
18.12.2007., 15:29
duga ravna ispeglana sa siskama :top:

Marina2602
29.12.2007., 09:27
sto mislite idu li starke i suknja zajedno...ne sad neka sminki suknja...vec primjerice neka suknja malo ispod koljena,karirana primjerice..ili sl...

Lilit
29.12.2007., 13:27
naravno da da, ja to tako cesto...

Leylah
07.01.2008., 11:55
pozdrav curke,

dragi me vodi na bal:cerek: i trenutno nisam bas pri nekoj lovi, i ne kupuje mi se sad neka balska haljina. zato planiram obuci malu crnu...

sad, moj problem, ta mala crna haljinica koju imam je skroz zatvorena. gornji dio je skoro kao dolce vita zatvoren i bez rukava je. seze do koljena i pripijena je. stvarno mi onako dobro stoji i kanim je kombinirati sa crnim cipelama, elegantnim sa visokom petom.

ali problem je... bit cu sva u crno i to mi nije bas divno... s cime da uljepsam i poboljsam tu malu crnu haljinicu?? da ne izgledam kao morticia addams??

molim savjete!

Electra8472
07.01.2008., 12:50
pozdrav curke,

dragi me vodi na bal:cerek: i trenutno nisam bas pri nekoj lovi, i ne kupuje mi se sad neka balska haljina. zato planiram obuci malu crnu...

sad, moj problem, ta mala crna haljinica koju imam je skroz zatvorena. gornji dio je skoro kao dolce vita zatvoren i bez rukava je. seze do koljena i pripijena je. stvarno mi onako dobro stoji i kanim je kombinirati sa crnim cipelama, elegantnim sa visokom petom.

ali problem je... bit cu sva u crno i to mi nije bas divno... s cime da uljepsam i poboljsam tu malu crnu haljinicu?? da ne izgledam kao morticia addams??

molim savjete!

a jel imas cipele u nekoj drugoj, zivljoj boji? ili samo crne?
recimo, crvena ogrlica ili narukvice i crvene cipele?

Leylah
07.01.2008., 13:02
a jel imas cipele u nekoj drugoj, zivljoj boji? ili samo crne?
recimo, crvena ogrlica ili narukvice i crvene cipele?

cipele imam jedino jos samo neke sive, ali nisu bas za tu haljinu... ali ova ideja sa crvenom ogrlicom mi se jako svidja! mislim da cu potrazit nesto u tom stilu! to bi moglo dobro izgledat! thank you!!!:)))

Aurelié
07.01.2008., 13:08
pozdrav curke,

molim savjete!

ja bih stavila modri prsten ovakav:
http://a248.e.akamai.net/f/248/6129/1d/s7diod-isorigin.scene7.com/is/image/unitedretailgroup/4730587A_254?$product$
vazno da je velik i da se vidi da je modar.

i ovakve modre naušnice:
http://www.forever21.com/images/large/46887253-01.jpg

ne prevelike, ali uočljive.
kosu bih digla, a make up lagan s naglaskom na očima, točnije metalik sjenilo kao j lo na ovoj slici samo tamnije malo (naravno ovisi o boji očiju )
http://styletips101.com/wp-content/uploads/2007/07/metallic-makeup.jpg

u slučaju da si blondina ilitiga plavuša ovakav make up bih i ovakvu kosu:
http://auroraboreale.files.wordpress.com/2007/09/rebecca-romijn.jpg
bez modrih naušnica, samo bih prsten. ali budući da si rekla da je haljina kao dolčevita, tu više ide podignuta kosa.

zašto modro? za mene su modro i crno classy a ujedno i chick spoj. s crvenim igraš na sigurno to je, ali meni je to više svakodnevno crveno i crno i ziheraški. a haljinu možeš i spojiti s elegantnim rukavicama do laktova u petrolej, modroj ili tamno ljubičastoj boji. ne znam kako se inače oblacis ali ako je bal, ja bi igrala na eleganciju a i da je moderno i mladenački.

eto nadam se da sam pomogla:)

Leylah
07.01.2008., 13:30
Hvala Aurelie!!!

Modru boju obozavam ali nazalost mi ona nikad nije dobro pristajala. Uvjek sam patila za tim obuci neki modri pulover i neke modre topice itd. Ali jednostavno ta boja ne pase uz moj ten :(

Ali oblik nausnica i prstena bi bio genialan... svidja mi se!

sto se tice sminkanja, to sam bas tako i mislila! Metalik sjenilo da malo razvedrim lice i oci cu naglasit i frizuru sam mislila tako nekako napravit, svakako ju izmaknuti van iz lica...

hvala Aurelie!!

Leylah
07.01.2008., 13:41
evo ovako odprilike izgleda ta haljina... gore, kod ovratnika je malo nabran materijal, ali stvarno malo, jedva vidljivo. ali ovaj stil je...

http://forademoda.files.wordpress.com/2007/08/black-dress.jpg

me in honey
07.01.2008., 13:50
evo ovako odprilike izgleda ta haljina... gore, kod ovratnika je malo nabran materijal, ali stvarno malo, jedva vidljivo. ali ovaj stil je...

Haljina je soooo Audrey Hepburn :)
Ja volim klasiku i vjerovatno bi to nosila ovako

http://www.style.com/slideshows/standalone/peopleparties/street/122707STREE/09m.jpg

Znam dosadno :D , no sa nekom efektnom punđom i jednim komadom nakita koji će se jako isticati (ali nikakva plastika, može biti biža, ali da je metal i da je bogato) po meni je pun pogodak. Ja sam za neke ogromne fora naušnice. :mig:

Leylah
07.01.2008., 14:15
Haljina je soooo Audrey Hepburn :)
Ja volim klasiku i vjerovatno bi to nosila ovako

http://www.style.com/slideshows/standalone/peopleparties/street/122707STREE/09m.jpg

Znam dosadno :D , no sa nekom efektnom punđom i jednim komadom nakita koji će se jako isticati (ali nikakva plastika, može biti biža, ali da je metal i da je bogato) po meni je pun pogodak. Ja sam za neke ogromne fora naušnice. :mig:

ma haljina je stvarno predivna i cini super figuru... ali eto, za bal je moram malo uljepsat, da malo veselije izgledam i zato cu je malo s necim kombinirat...

monique_7
07.01.2008., 16:44
Bliži se jedan dress code event na koji moram doći u svečanoj haljini... Odlučila sam kupiti matrijal i dati je šivati jer u gradu nisam našla niš spešl... E sad vas molim kad bi mi pomogli oko biranja modela tako da stvite koju sliku na ovaj topic... Samo da nebude prešareno, smeđe boje i da je od nekog sintetičkog matrijala sa puno elastina...

P.s
http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/ohjelmat/sinkkuelamaa/305458.jpg
Dali ima neko pregledniju sliku "Pink ruffle Jill Stuart" haljine koju je Carrie nosila u predzadnjoj epizodi sex i grada (An American Girl in Paris, Part Une) na večeri... To mi je ubiti plan B...

UNAPRIJED HVALA SVIMA... :s

Aurelié
07.01.2008., 22:42
Hvala Aurelie!!!

Modru boju obozavam ali nazalost mi ona nikad nije dobro pristajala. Uvjek sam patila za tim obuci neki modri pulover i neke modre topice itd. Ali jednostavno ta boja ne pase uz moj ten :(

Ali oblik nausnica i prstena bi bio genialan... svidja mi se!

sto se tice sminkanja, to sam bas tako i mislila! Metalik sjenilo da malo razvedrim lice i oci cu naglasit i frizuru sam mislila tako nekako napravit, svakako ju izmaknuti van iz lica...

hvala Aurelie!!

nema na cemu drago mi je da mogu pomoci :)

Aurelié
07.01.2008., 23:01
Bliži se jedan dress code event na koji moram doći u svečanoj haljini... Odlučila sam kupiti matrijal i dati je šivati jer u gradu nisam našla niš spešl... E sad vas molim kad bi mi pomogli oko biranja modela tako da stvite koju sliku na ovaj topic... Samo da nebude prešareno, smeđe boje i da je od nekog sintetičkog matrijala sa puno elastina...

P.s
http://img.mtv3.fi/mn_kuvat/mtv3/ohjelmat/sinkkuelamaa/305458.jpg
Dali ima neko pregledniju sliku "Pink ruffle Jill Stuart" haljine koju je Carrie nosila u predzadnjoj epizodi sex i grada (An American Girl in Paris, Part Une) na večeri... To mi je ubiti plan B...

UNAPRIJED HVALA SVIMA...

najbolje sto sam nasla ova slicna isto jill stuart

http://lh6.google.com/M4couture/RpNIZcpJWpI/AAAAAAAAHS0/T8pjewDppcA/7_8834%20%20JILL%20STUART%20%20PINK%20SILK%20DRESS %20SIZE%200%202%204%20-%20%5BUSD62%5D.JPG?imgmax=512

i nesto ovako mozda:
http://www.asos.com/images/inv/L/8/48/206493/Pink/image1xl.jpg

po meni na tu rozu boju izvrsno pašu cipele u nekoj drugoj boji tipa petrolej ali ne prenaglašene da ne odvlače pažnju sa haljine, npr ove:

http://www.asos.com/images/inv/M/6/143/216815/image3xl.jpg

http://www.asos.com/images/inv/K/6/218/192389/DeadSeaGreen/image1xl.jpg

ono što po meni nikako ne ide na ovakve romantične roze, pink, boja breskve haljine su klasične crne ili nude pumps. crne su mi preteške a nude su presvijetle za kombinaciju.

a za smeđe kombinacije također ne bih uzimala klasične crne cipele, već ovisno o nijansi haljine.
ili ovako nešto:

http://www.asos.com/images/inv/J/28/186/184251/PearlIvory/image1xl.jpg
http://www.asos.com/images/inv/J/28/186/184251/image4xl.jpg
http://www.asos.com/images/inv/J/28/186/184251/image2xl.jpg

ove cipele ne bih nikako, ali su potrebne ili crne čarape guste da se haljina ne stopi s kožom ili neke uočljivije cipke .
recimo ove:
http://www.asos.com/images/inv/L/6/218/193691/Bronze/image1xl.jpg

eto nadam se da sam pomogla:)

spaljena
08.01.2008., 23:17
Ljudi situacija je sljedeća.Rođaci iz amerike pozvali su mene i dečka u Veneciju na vikend.I sad sam ustanovila da nema što obući a da ne izgledam kao turistkija ili ruska flundra.Crne sandale na petu su definitvno,crni s širokim obodom je upitan i dvoumim se između ženskog odijela crnog klasičnog s kakvom bijelom maramom oko vrata ili pak bijele haljine i kapute iste boje dužeg od haljine s zlatnim lančićem oko vrata.

Lena Leh
09.01.2008., 00:18
@ Leylah:
Ja bih stavila ljubičasti nakit ili ljubičasti remen ili neki duži svileni ljubičasti šal/rubac. :D

monique_7
09.01.2008., 01:43
hvala aurelie... bež haljina me jako oduševila i ako će biti neš tipa one roze definitivno ću uzeti tu boju cipela... tnx još jednom vratila si mi inspiraciju...

Aurelié
09.01.2008., 15:09
Ljudi situacija je sljedeća.Rođaci iz amerike pozvali su mene i dečka u Veneciju na vikend.I sad sam ustanovila da nema što obući a da ne izgledam kao turistkija ili ruska flundra.Crne sandale na petu su definitvno,crni s širokim obodom je upitan i dvoumim se između ženskog odijela crnog klasičnog s kakvom bijelom maramom oko vrata ili pak bijele haljine i kapute iste boje dužeg od haljine s zlatnim lančićem oko vrata.

def. drugo kombinacija :) a ovo crni sa širokim obodom je pretpostavljam šešir? :D

spaljena
09.01.2008., 21:34
Da to sa crnim obodom je šešir,valjda sam kad sam editirala slučajno izbrisala riječ.Vidjela sam i bijeli u dućan nije preskup pa razmišljam o njemu.Opisati ću ga jer ne mogu uplodati slike na net nešto s kompom ne štima.
Dakle ima vrh sličan papinoj kapici otprilike i obod je dosta širok.
Jedna poznata glumica je imala sličan..

Školjka
12.01.2008., 00:54

Koja je svrha tog posjeta Veneciji? Je li postoji neka prigoda - neka zabava, neki prijem?
Jer, ako je to samo vikend, posjet gradu, obilazak grada i druzenje s rodacima, mislim da trebas nositi nesto uobicajeno i u cemu se ugodno osjecas. Nesto opustenije za obilazak grada, ne preveliku petu i poneses nesto "ljepse" za na vecer, za veceru isl.

Školjka
12.01.2008., 00:59

Duge crne satenske rukavice bi i bile pun pogodak na ovu haljinu, pogotovo ako je nosis na bal. I preko rukavice stavis veliki prsten, kao sto je gore predlozen, i veliku narukvicu.

Lady Punk
13.01.2008., 13:12
MOJE DAME, PLIZ POMOZITE MI.
OVAKO:
INAČE NOSIM PUNK STIL, ŠIROKE HLAČE ILI ONE FULL USKE CRNE I UGLAVNOM TOP CRNE BOJE. ALI KAD IDEM NA DEJT, TREBALA BI SE VALJDA NEKAKO SREDITI. E SAD. NEMAM POJMA ŠTO BI OBUKLA, A DA NE ISPADNE PRESVEČANO NI PREOBIČNO, A OPET DA BUDE U MOM STILU.
DAJTE MI NEKI PRIJEDLOG...!

Supika! :)
13.01.2008., 13:24
pa kud idete za dejt? :cerek:

po meni, odjeća ovisi o prilici... i kako želiš da te se shvati ;)

spaljena
13.01.2008., 16:37
Koja je svrha tog posjeta Veneciji? Je li postoji neka prigoda - neka zabava, neki prijem?
Jer, ako je to samo vikend, posjet gradu, obilazak grada i druzenje s rodacima, mislim da trebas nositi nesto uobicajeno i u cemu se ugodno osjecas. Nesto opustenije za obilazak grada, ne preveliku petu i poneses nesto "ljepse" za na vecer, za veceru isl.

Ma druženje uglavnom obilazak znamenitosti i tako.Ali ne bih htijela izgledati kao da sam pala iz balkasnke provincije što u biti jesam.
Tako da sam kupila nešto nove robe na placi naravno,pretežno klasične boje crna bijela,dolčevite i tako.imam par šoseva do koljena i razmišljam da li investiram ui kakv zgodan šešir.Imam i ovu kombinaciju bijeli šos do koljena i crna dolčevitka,kožni bež kaput i ne znam za sandale ili čizme.prijedlozi.

Cordelia
13.01.2008., 17:13
Ma druženje uglavnom obilazak znamenitosti i tako.Ali ne bih htijela izgledati kao da sam pala iz balkasnke provincije što u biti jesam.
Tako da sam kupila nešto nove robe na placi naravno,pretežno klasične boje crna bijela,dolčevite i tako.imam par šoseva do koljena i razmišljam da li investiram ui kakv zgodan šešir.Imam i ovu kombinaciju bijeli šos do koljena i crna dolčevitka,kožni bež kaput i ne znam za sandale ili čizme.prijedlozi.

E sad sve to ovisi. Crno bijela kombinacija je nešto s čime ne bi trebala pogriješiti. Ali sve zavisi od materijala kako se slažu. O stilu suknje ovisi i to čizme ili cipele. Jedino što mi svakako bode oči je bež kaput, na crno bijelu kombinaciju

Školjka
13.01.2008., 18:39

Slazem se s Cordeliom, bez kozni kaputic mi nikako ne ide uz ostalo sto si nabrojala. Ne znam kakva je suknja, ali ako je klasicnija do koljena, ja bih radije cizme. Sandale (ne znam jesi li, u biti, mislila na cipele), ne bih nikako, hladno je, a moze padati i kisa. U stvari, ne znam kada idete.
Mislim da nema potrebe da investiras u sesir. Ako bas zelis neko "pokrivalo" za glavu, uzmi si neku slatku kapicu, beretkticu isl.
Zaista mislim da se ne trebas previse opterecivati time - nema nista lose u balkanskoj provinciji. Budi sto jesi i obuci ono u cemu se ugodno osjecas, jer ako bas tada obuces nesto sto inace ne nosis bas previse, npr., sesir, tek tada mozes izgledati kao da si "ispala" odnekud. Uostalom, sigurno cete puno hodati po gradu i obilaziti, moras paziti na udobnost i prakticnost.

Školjka
13.01.2008., 18:43
MOJE DAME, PLIZ POMOZITE MI.
OVAKO:
INAČE NOSIM PUNK STIL, ŠIROKE HLAČE ILI ONE FULL USKE CRNE I UGLAVNOM TOP CRNE BOJE. ALI KAD IDEM NA DEJT, TREBALA BI SE VALJDA NEKAKO SREDITI. E SAD. NEMAM POJMA ŠTO BI OBUKLA, A DA NE ISPADNE PRESVEČANO NI PREOBIČNO, A OPET DA BUDE U MOM STILU.
DAJTE MI NEKI PRIJEDLOG...!

Pa ne znam je li u punk style ulazi i neka kraca crna suknjica, a dolje crne deblje carape...To mi se cini OK.
Premda mi se za dejt cini OK i to sto inace nosis.

spaljena
13.01.2008., 18:45
Ok kaput ne,šos lagano prati linju tijela.Nije uski skrotz već je malo uži u gornjem dijelu.Svwe ja pamučno jer sam alrguična pa skoro na sve osim prirodnih materijala.
Pitala sam štzo da obučem jer bi bilo malo glupo obilaiziti recimo crkvu svetog Marka u trapericama ili trenirkii tenisicama.

Školjka
13.01.2008., 19:57
Ok kaput ne,šos lagano prati linju tijela.Nije uski skrotz već je malo uži u gornjem dijelu.Svwe ja pamučno jer sam alrguična pa skoro na sve osim prirodnih materijala.
Pitala sam štzo da obučem jer bi bilo malo glupo obilaiziti recimo crkvu svetog Marka u trapericama ili trenirkii tenisicama.

Ja bih ipak cizmice na taj sos. Mozes obuci kaputic, ali neke druge boje, ako imas ili jaknu.
Sto se tice zadnje recenice - ne vidim zasto! Naravno da neces u trenirci, barem ja ne bih, ijer nace ne volim trenirke po gradu. Ali traperice i dobre tenisice ili cizme, zasto ne? Naravno da da. Ja jako puno putujem i obilazim na putovanjima, za turizam se ne treba bas previse sredivati, najbitnije je da se u tome osjecas lijepo i udobno.

Cordelia
13.01.2008., 21:02
Ja bih ipak cizmice na taj sos. Mozes obuci kaputic, ali neke druge boje, ako imas ili jaknu.
Sto se tice zadnje recenice - ne vidim zasto! Naravno da neces u trenirci, barem ja ne bih, ijer nace ne volim trenirke po gradu. Ali traperice i dobre tenisice ili cizme, zasto ne? Naravno da da. Ja jako puno putujem i obilazim na putovanjima, za turizam se ne treba bas previse sredivati, najbitnije je da se u tome osjecas lijepo i udobno.

Potpisujem:top:

amiee
22.01.2008., 09:32
http://i73.photobucket.com/albums/i237/bradavica/DSC08670.jpg

ovo nisam obukla josh ni jednom od kad sam kupila, trebam savjetich :D

naaaaime, iz nekog razloga zaaarko no ovu gore majchicu zelim obuchi predivne rebraste petrolej najlonke, i u biti ono shto me muchi je suknjice.. ne znam kakvu, koje boje i kakvog kroja buduchi da je majica sama po sebi balonasta, a ja sam mrshavica pa mi i ne stoji najbolje :o ali nea veze :D

dakle, suknjica?? ilio chak neke kratke hlachice, ali koje boje??

Mish mali.
03.02.2008., 22:03
Daklem...

Za tjedan dana mi stiže bordo (tamno)zelena, plišana juicy torba. Velika je, nosi se onako, across the body...

A mene zanima na što točno da je nosim? Kakve tenisice, majice...?

Bootylicious
04.02.2008., 23:38
Daklem...

Za tjedan dana mi stiže bordo (tamno)zelena, plišana juicy torba. Velika je, nosi se onako, across the body...

A mene zanima na što točno da je nosim? Kakve tenisice, majice...?

vidin na drugom topicu da planiraš kupovat majice u boji borše. luda glavo. :D
možeš na sve po meni. traperice, tenisice/uggs, trenerku, sportske majice.
da vidiš na šta ja sve natandrčin reebokicu :zubo: iden bas sad napisat

Lampard#8
05.02.2008., 12:55
Pozdravljam vas sve i nadam se da će te mi pomoći oko odabira!!!
Trebam se svečano obući, ono klasika, odijelo, kravata..... A da ne izgledamo ja i pratilja kao nebo i zemlja, tj. da uskladimo boje....
Ona nosi na sebi ljubičasto prekriveno prozirno crnim materijalom...
I sad kakvu košulju da obučem, kravatu, odjelo, šta mi preporučate...
Možete staviti slike tako da bolje vidim, jer se baš i ne razumijem u modu, hehe!!!
THX!!!

Malina
05.02.2008., 13:17
Pa ako hoces da budes BAS uskladjen s njom ona idi s ljubicastom kosuljom,crno odjelo i crna krava.

A ako hoces da budes "dovoljno":D uskladjen onda mozes crna kravata crno odjelo i kosulja po izboru:)

Just a Girl
05.02.2008., 13:51
e vako :zubo:
posto ja mrzim vidjeti rozu, ljubicastu, crvenu isl, na muskima, ja te nikako ne bi obukla u ljubicastu kosulju :D (ali to sam samo ja jel)
slazem se s malinom - definitivno crno odijelo. kosulja bijela, siva ili crna (crna ako ti bas jako dobro stoji crno), a kravata kombinacija crne, ljubicaste i boje kosulje - po mogucnosti prugasta.

nussha
05.02.2008., 14:20
ja bih ljubicastu kosulju :zubo:

samo ne znaju to svi nosit pa se ti prepozanj jesi li jedan od onih koji znaju :mig:

nola
05.02.2008., 14:29
sada se dosta nose one uske kravate kao nekad.meni su vlro otmjene :) neka ona bude ljubichasta :mig:

st_girl
05.02.2008., 15:35
Šta se tiće kombiniranja boja,sa ljubičaston obožavan vidit,i nosin crno i sivo.Jednostavno mi te boje prelipo idu.
Crna onako daje neku eleganciju i dubinu,a sivo je baš onako casual,i baš je lipo silo.
Tako da bi ti te boje išle super,predpostavljan da ćeš imat crno odjelo,pa možeš ljubičastu košulju i onda onu lipu,modernu tanku crnu kravatu,ili crnu košulju pa onda ljubičastu kravatu da ubije monotoniju.Naravno sve ovisi o godinama,stilu,kako se osječaš u svemu tome a i šta tvoja druga polovica misli o tome.
A osim crne i sive,na ljubičastu ide i zelena,pa eto ako želiš da ne budete baš isti,a da opet budete stilski usklađeni :mig:

Malina
05.02.2008., 15:56
Uzmi nekoliko boja....recimo: crnu, bijelu, ljubicastu, sivu
Sad odluci za koju boju zelis da dominira(ja bih uzela crnu) pa nek to bude boja odjela.

Zatim odaberi kosulju,ako je i ona neutralnih boja onda uzmi kravatu neke zvilje boje da ubije monotoniju,pa moze biti kombinacija ljubicasto crno il smao ljubicasto.

A mozes povesti i pratilju da ti pomogne u odabiru:)

Lampard#8
05.02.2008., 16:10
Hvala vam cure!!! Vidi se da se kužite u "fešn", kad kupim odijelo javim vam se kako je ispalo

black_man
05.02.2008., 16:11
Slušat cure :lol:
Nemoj tražit kombinaciju prije kupovine,odeš s curom u dućan i kupiš ono što vam se oboma sviđa tj. ono što ti hoćeš,a nju uvjeriš da je dobro!...
najgore je zamislit u glavi kroj i boju odijela, boju košulje i vrstu ovratnika, kravatu pa kad ideš kupit nema nigdje ono što hoćeš,pa onda pristaneš na 'nešto slično' i na kraju goli ku.... :D
uvijek je bolje prosurfat, pa barem ono što ti se svidi negdje postoji i može se kupiti, makar morao kupiti i avionsku kartu kao dadatnu opremu...:mig:

Malina
05.02.2008., 16:25
Slušat cure :lol:
Nemoj tražit kombinaciju prije kupovine,odeš s curom u dućan i kupiš ono što vam se oboma sviđa tj. ono što ti hoćeš,a nju uvjeriš da je dobro!...
najgore je zamislit u glavi kroj i boju odijela, boju košulje i vrstu ovratnika, kravatu pa kad ideš kupit nema nigdje ono što hoćeš,pa onda pristaneš na 'nešto slično' i na kraju goli ku.... :D
uvijek je bolje prosurfat, pa barem ono što ti se svidi negdje postoji i može se kupiti, makar morao kupiti i avionsku kartu kao dadatnu opremu...:mig:

zezas se,pa danas je takav izbor kravata i odjela da naprosto kad nesto novo smislis u glavi mozes postati dizajner....
Ljubicastih,crnih kravata,odjela,u sesto nijasni.
Tako nek se malo proseta ne vjerujem da ce biti nekih problema.

Malina
05.02.2008., 16:27
Hvala vam cure!!! Vidi se da se kužite u "fešn", kad kupim odijelo javim vam se kako je ispalo

Nema na cemu,javi kako je ispalo:)

black_man
05.02.2008., 16:33
zezas se,pa danas je takav izbor kravata i odjela da naprosto kad nesto novo smislis u glavi mozes postati dizajner....
Ljubicastih,crnih kravata,odjela,u sesto nijasni.
Tako nek se malo proseta ne vjerujem da ce biti nekih problema.

Ja zamislio ( tj.bolje vidio slično ),sivo odijelo sa tankim crnim kožnim umecima na rubovima rukava i sakoa i sa debljim crnim svilenim umetkom duž kopčanja i zamisli nema nigdje u Zg:mad:
boju nije problem naći, ali materijal, dobar cut, dobar fit i detalje je svakako problem...kravate se mogu naći,ali recimo nema nigdje kratkih kravata,a ja sam htio jednu takvu casual:confused:

Malina
05.02.2008., 16:36
Ja zamislio ( tj.bolje vidio slično ),sivo odijelo sa tankim crnim kožnim umecima na rubovima rukava i sakoa i sa debljim crnim svilenim umetkom duž kopčanja i zamisli nema nigdje u Zg:mad:boju nije problem naći, ali materijal, dobar cut, dobar fit i detalje je svakako problem...kravate se mogu naći,ali recimo nema nigdje kratkih kravata,a ja sam htio jednu takvu casual:confused:

Ruzno je:D
Ugl,sad neke stvari jes tesko naci,al u krajnjem slucaju ne i neizvodivo,uvijek postoji dobar krojac....

Mish mali.
05.02.2008., 21:03
vidin na drugom topicu da planiraš kupovat majice u boji borše. luda glavo. :D
možeš na sve po meni. traperice, tenisice/uggs, trenerku, sportske majice.
da vidiš na šta ja sve natandrčin reebokicu :zubo: iden bas sad napisat

a kad ne znam...:ne zna: :D
Torba je zaista "šarena" , a ja k tome nemam naviku nositi takve torbe, tako da će tu biti svega...makar bi voljela imati neku majicu u toj boji, bar kratkih rukava, pa gore neku crnu trenirku, ili slično...maaa...

Totalno sam si zabrijala :rofl::rofl:

Lilit
05.02.2008., 21:04
daj di tije slika te torbe? linkaaaj pljiz

Mish mali.
05.02.2008., 22:57
daj di tije slika te torbe? linkaaaj pljiz

ja je na netu nisam našla. slikam je 13. pa stavim sliku. :mig:

(doduše, slična je ovoj, samo je moja puno, PUNO veća, ima dugački remen za preko ramena i kockasta je)

http://img508.imageshack.us/img508/1497/ed201oi8.th.jpg (http://img508.imageshack.us/my.php?image=ed201oi8.jpg)

Lilit
05.02.2008., 23:06
pa daj nije opce tako sarena, mozes ju na sve a na traper mi pogotovo ide i neki zeleni detalj ubodes i eto :)

Peyton Sawyer
23.02.2008., 14:49
ewo kako mi se bliži krizma (4.5.) totalno sam zbunjena u pogledu odjeće...
ne znam što obući uopće... hoću li hlače, suknju ili nešto totalno deseto?!
sestra kaže da trebam naći neku dobru suknju koja će mi istaknuti pozadinu pa sad ne znam...

što vi mislite? što je vama bolje??

please, pomozite zbunjenoj 16-to godišnjakinji....

Hvala

Karmela
23.02.2008., 15:00
Krizma je obred kojim iskazujes svoj respekt prema crkvi i cin kojim prihvacas crkveno ucenje.
Dakle obuci nesto lijepo i u skladu sa propisima tvoje crkve.

Ako volis haljine, obuci neku u pastelnoj boji i obuci bijeli kardigan ili bolero na nju.
Ako volis odijela, obuci neko bijelo/bez/pastelno odijelo.

Da je moja krizma ja bih obukla nesto ovako uz ravne balerinke i neki brokadni bolero:

http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/edressme_1990_67173071
http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/edressme_1990_66810208

lunatic_panda
23.02.2008., 15:03
pa ovisi u cemu se ti osjecas ugodnije. volis li nositi suknje ili bi se ugodnije osjecala u hlacama :) boju isto odaberi prema vlastitom ukusu i ako bas ides na neku boju (a ne crne/bijele kombinacije) onda predlazem neku pastelnu i njeznu nijansu. sve je stvar tvog ukusa ali opcenito predlazem da se radi o necemu jednostavnom, elegantnom i sto prekriva dovoljno koze (pokrivena ramena, ako se radi o suknji onda neka je do koljena ili svega par cm iznad i sl.). ako ti se svidjaju naramenice za gornji dio (dakle otkrivena ramena) imaj uz njih onda i neki kaputic ili bolero ili nesto slicno sto ces imati na sebi dok si u crkvi.

Aurelié
23.02.2008., 15:07
haljinu definitivno. samo nemoj nikako neke bijele wannabe vjenčanice. pogledaj na topicu o haljinama za maturu, ima pametnih stvari :)

Karmela
23.02.2008., 15:11
Ovo je isto fino s ravnim cipelicama i kaputicem:

http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/edressme_1986_61204601 http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/edressme_1987_36137633
http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/edressme_1990_67750977 http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/edressme_1989_48374101

Karmela
23.02.2008., 15:13
ovo je isto cute s pink kardiganom:

http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/edressme_1989_44751748

http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/edressme_1990_54871406

Durga
24.02.2008., 10:56
sestra kaže da trebam naći neku dobru suknju koja će mi istaknuti pozadinu pa sad ne znam...

:rofl:
Selim ovo na pripadajući topik, baj d vej.

edit: kao što je netko rekao, možeš pogledati i na topik o maturalnim večerama

meg
24.02.2008., 11:29
volim kako karmela uvijek uleti u pomoć sa svojim modnim savjetima te još to poprati odgovarajućim slikicama... :cerek:

Lilit
27.02.2008., 21:28
Dakle kuma sam, like nisam odusevljena no dobro, e sad to je sredinom cetvrtog (ja mislim?!) i sad ja bi nesto kupila af kors ali doma imam masu robe koju sam obukla do par puta pa si mislim dokupit samo jedan komad robe i iskombinirat s necim sta imam, e sad imam fine crne hlace s crvenim detaljem (crtom oko struka i dzepova), prljavo bijele/bez zapravo ko na neke prugice ali skroz sitne hlace i sako (to ko komplet mi se ne nosi), crni sako, cisto crne hlace kao finije ali nisu bas na crtu, par bijelih kosulja vise ili manje finih, crnu suknjicu do malo iznad koljena (koja je meni malo konobarska jer nit je minica nit je do pola lista) i vruce hlacice sa viskim strukom (sta pretpostavljam otpada jer se radi o crkvi :D)... i od cipele opce neznam jel 4 mj za sandale (crvene i crne imam) ili za cipele (crne cizme gleznjace i crne cipele obicen imam), any idea?

Just a Girl
28.02.2008., 06:58
Dakle kuma sam, like nisam odusevljena no dobro, e sad to je sredinom cetvrtog (ja mislim?!) i sad ja bi nesto kupila af kors ali doma imam masu robe koju sam obukla do par puta pa si mislim dokupit samo jedan komad robe i iskombinirat s necim sta imam, e sad imam fine crne hlace s crvenim detaljem (crtom oko struka i dzepova), prljavo bijele/bez zapravo ko na neke prugice ali skroz sitne hlace i sako (to ko komplet mi se ne nosi), crni sako, cisto crne hlace kao finije ali nisu bas na crtu, par bijelih kosulja vise ili manje finih, crnu suknjicu do malo iznad koljena (koja je meni malo konobarska jer nit je minica nit je do pola lista) i vruce hlacice sa viskim strukom (sta pretpostavljam otpada jer se radi o crkvi :D)... i od cipele opce neznam jel 4 mj za sandale (crvene i crne imam) ili za cipele (crne cizme gleznjace i crne cipele obicen imam), any idea?

a jesi kuma na vjencanju ili na krstitkama/krizmi?
ako je ovo drugo glasam za crne hlace s crvenim detaljima, crvena kosulja, crvene sandale (ako ti bude zima obuci crne cipele - al brijem da nece jer je ovo vrijeme skroz ludo pa ce u 4. mjesecu bit 30 stupnjeva). i po potrebi gore taj crni sako ili eventualno neku jaknicu/baloner sto unutra skines.
i ovo ostalo sto si nabrojala (osim vrucih hlacica jel :D) moze proci, samo nemoj skombinirati tu crnu suknju i bijelu kosulju - bit ces ko da u zboru pjevas :traume iz mladjih dana: :D
eh sad, ako se radi o vjencanju, ne znam, ovisi kakvo je vjencanje. ako je klasicno, onda mi je sve ovo sto si nabrojala nedovoljno svecano :ne zna:.

e da, uzmi u obzir da sam ja dosadnjaca koja ne izlazi iz kuce u vise od 3 boje, a uglavnom u 2 :rofl: :zubo:

Školjka
28.02.2008., 07:42
Da, nisi rekla koja vrsta kumstva je u pitanju.
Ako je na vjenčanju, ja tu uvijek glasam za haljinu, haljinu i samo haljinu. Obožavam haljine, one su mi najsvečanije i nekako mi za vjenčanu kumu najviše paše haljina. (Znam da ovdje nisi nabrojala haljinu).
A ako je na krštenju - možes iskombinirati bilo što od spomenutog. Ja sam kao kuma na krštenju nosila crno odijelo na tanke smeđe prugice i ispod zanimljivu smeđu majicu. Uopće se nisam puno mislila tada, tu mi klasika više prolazi.

Lilit
28.02.2008., 13:27
krizma/berma je... ovo sa crvenom kosuljom je bas dobra ideja a i tu kosuljicu bi mogla kasnije nosit bez beda (mrzim odjecu koju kupim pa obucem samo za svecanost) a sta se tice tih odjela, neznam jel ja imam neki prob u glavi ili sta ali ja sama sebi u hlacama+sako (istog materijala, dezena, dakle komplet) izgledam ko panj :o

Just a Girl
28.02.2008., 13:46
krizma/berma je... ovo sa crvenom kosuljom je bas dobra ideja a i tu kosuljicu bi mogla kasnije nosit bez beda (mrzim odjecu koju kupim pa obucem samo za svecanost) a sta se tice tih odjela, neznam jel ja imam neki prob u glavi ili sta ali ja sama sebi u hlacama+sako (istog materijala, dezena, dakle komplet) izgledam ko panj :o

ni ja sebe ne volim vidjet u odijelima - zato nemam ni jedno, a mama me uporno nagovara jer "moras imat barem jedno odijelo u ormaru jer nikad ne znas kad ce ti zatrebati". eto do sad mi nije zatrebalo :ne zna:... crvenu kosulju definitivno poslije mozes nositi na svasta :cerek:, tako da mi se to cini kao pametna investicija :D

Lilit
28.02.2008., 13:50
daa jos kad bi nasla neku kosulju s onom masnom oko vrata :cerek:
a evo (http://img166.imageshack.us/img166/1050/p4140001fj2.jpg)moje odjelo... (zanemarite sta mi je jedna noga bijela lol, to se obojala kad sam pozadinu obojala)

Just a Girl
28.02.2008., 13:58
daa jos kad bi nasla neku kosulju s onom masnom oko vrata :cerek:
a evo (http://img166.imageshack.us/img166/1050/p4140001fj2.jpg)moje odjelo... (zanemarite sta mi je jedna noga bijela lol, to se obojala kad sam pozadinu obojala)

ovo mi cak i dobro izgleda. cijela ova kombinacija, i super ti stoji. mozes komotno takva na krizmu :top:

Lilit
28.02.2008., 14:05
to sam imala na prosloj :lol: oce me te krizme (ispod je kosulja golih ledja)... neznam sta izvest s tim da izgleda skroz drukcije, mogu drugu majicu/kosulju ispod ali opet je to to... dunno vidit cemo, ako budem imala novaca kupit nes drugo onda necu to ali ako ne budem (jer utucem novcice u majice s printovima i trapke :o) onda cu morat to :)

Doria22
29.02.2008., 15:18
Ja neznam jesam li blesava,. smotana ili imam drukciji google od vaseg :rofl: ali sta god pokusam nac...ne ispadne ono sta trazim :confused: pa bi vas zamolila za pomoc. I ja sam krizmana kuma i zelim lijepe svijetle hlace i gore po mogucnosti kosuljicu sa masnom oko vrata (vidim da je to vec netko spominjao i trazio )...to mi je ideja za sada, mozda se i predomislim. Pa ako netko ima slikicu bila bi jako zahvalna:mig:

marina_93
04.03.2008., 15:25
dali je bolje za krizmu obuti stikle ili balerinke?helpajte

pasiva
04.03.2008., 15:32

po meni balerinke apsolutno
mislim da je 13-14 prerano za stkle
nisam ja neka stara teta, :D ali se sjecam da je meni bilo glupo kad sam isla ma krizmu kad su se moje cure oblacile ko zene
e da i koma mil je bilo kaj ih je pola bilo u crnom, to se isto sjecam
ja sam izabrala bijelu :cerek:
i imala sam tenisice, cijele od cipke, bisera i kamenja, pre dobre bile, ma sad bi takve da ih mogu naci

Zenski petko
04.03.2008., 15:57
helpajte

Kaj je ovo hrvatski novogovor? :lol:

Aurelié
04.03.2008., 19:18

ako imas 16 tj ako si drugi srednje, obuci stikle slobodno. to nije puno hodanja i stajanja.
medjutim ako si 93-e godiste, mislin da je suludo oblacit stikle sa 14 godina.

Školjka
04.03.2008., 20:43
Slažem se. Ako si osnovna škola, radije balerinke. Prošle godine sam baš na jednoj krizmi gledala te curice koje su se obukle u haljine i štikle, kao neke tete. I nimalo lijepo ne izgleda.

ciganche
14.03.2008., 20:12
Ej žene, naručila sam ovakve balerinke, kakve čarape najbolje idu uz njih? Može crna ili bež mreža?? I na traperice?? Privukla me boja, a dosad nisam imala takvu boju cipela pa sam malo zbunjena :ne zna:

http://img291.imageshack.us/img291/8535/baletankelm1.jpg (http://imageshack.us)

nola
14.03.2008., 22:23
Ej žene, naručila sam ovakve balerinke, kakve čarape najbolje idu uz njih? Može crna ili bež mreža?? I na traperice?? Privukla me boja, a dosad nisam imala takvu boju cipela pa sam malo zbunjena :ne zna:

http://img291.imageshack.us/img291/8535/baletankelm1.jpg (http://imageshack.us)

ma kakva mrezha.zaboravi.pogotovo bezh.
ako si hrabrija onda izaberi BOJE.a ako nisi hrabrija onda izaberi boje ali pastelne:cerek:

me in honey
14.03.2008., 22:35
uf po meni nikako pastelne, već samo jako kričave,
ako to ne nosiš onda guste crne, a ako su kožne (a brijem da jesu) i može ti koža disati, onda gola noga bratemili :D

Školjka
15.03.2008., 00:05
Divne su ti cipelice!
Ja bih uz njih isto crne čarape, ja se nekako u njima najsigurnije osjećam.

ciganche
15.03.2008., 16:07
Hvala Školjka!
sad ste me malo zbunili s tim bojama :ne zna: kako mislite kričave? koje točno'

plasibou
15.03.2008., 16:34
ljubičastu bi ja, a moš i žutu al to mi je ziheraški nekak:D, il plavu, zelenu, smeđu ma bilo kaj, bitna je nijansa
ak si papak onda crne :D

me in honey
15.03.2008., 16:39
ljubičastu bi ja, a moš i žutu al to mi je ziheraški nekak:D, il plavu, zelenu, smeđu ma bilo kaj, bitna je nijansa

:rofl:

ljubičasta, žuta ili tamnoplava bi bile i moj prijedlog

nussha
16.03.2008., 18:14
ljubicaste , zelene , zute , cak i tirkizno plave :cerek:

nola
16.03.2008., 19:59
Hvala Školjka!
sad ste me malo zbunili s tim bojama :ne zna: kako mislite kričave? koje točno'

ono tipa, obojane da se ne vidi noga :D

the redCat
16.03.2008., 21:33
Imam problem.
Početkom travnja idemo na vjenčanje, muž će biti kum a ja naravno nemam ništa za odjenuti za tu priliku. Sve mi je casual, sportski.
Imam jedne štikle od 8 cm koje sam nosila na ljetno vjenčanje i izdržala u njima 10 sati. Sprijeda otvorene, na peti zatvorene, remenčići preko gležnja. Ne znam je travanj prerano za obuti ih? Ne nosim visoke pete inače a u ovima znam da mogu izdržati, strah me kupovati nove..
Mislila sam obući suknju ili haljinu ali mrzim nositi najlonke:mad:
Što da obučem?

Christina
16.03.2008., 21:49
naravno da nije prerano, ja cu sutra obuci sandale :zubo:
e sad ne znam tvoj stil, gradju, kakve komade najvise volis,
obuci neku crnu jednostavniju koktel haljinu, niposto saten i sl. materijale,
u tom bi se trebala najsigurnije osjecat,jer je relativno neutralno, ja licno volim bez naramenica,kroj koji prati liniju tijela,ili ide u blagi A kroj,
a najlonke istrpi tu jednu noc :mig:

plasibou
16.03.2008., 21:50
nije prerano za te cipele
obuci onda samostojeće, il pamučne najlonke, ne znam

nickthestripper
16.03.2008., 22:36
Valjda je ok da ovdje postam...

Dakle, imam haljinu, dužine poput ove na slici, i kroj je sličan (samo što moja ima šlic sa oba strane, dakle noge se vide sastrane), moja je crna sa nekakvim roskastim cvijećem na grudima i na dnu. Materijal je jako lagan i poluproziran.

http://http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/edressme_1991_8657017

Koje cipele? Prigoda je svečana, sandale mi ne pristaju nikako, platforme ne dolaze u obzir, ravne cipele su mi nekako preobične... Ništa što obujem ne odgovara mi na tu haljinu :ne zna:

Prijedlozi?

nickthestripper
16.03.2008., 22:38
http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/edressme_1991_8657017

Lena Leh
17.03.2008., 23:01
Kupila sam u Tvornici ove zelene Bronx sandale. :cerek: Drage cure, ja i zelena obuća smo valjda dva različita pojma. :rofl: Pomagajte, kako i uz što se to nosi? :ne zna:

http://img.photobucket.com/albums/v283/hstublic/bronx_2.jpg

nola
17.03.2008., 23:17
mozhes ovako :D

Christina
17.03.2008., 23:20
meni su odlicne,ja bi ih na sve nosila :zubo:

Lena Leh
17.03.2008., 23:32
meni su odlicne,ja bi ih na sve nosila :zubo:

Na što? Na koje boje? Baš su onako intenzivno 'zelena trava' boje. Ovo crno je ziheraški. Ali što recimo za preko dana?

Edit: da tu sada dodam šal zelene boje, jel bi to bilo preiskombinirano?

Vekki
17.03.2008., 23:37
Kupila sam u Tvornici ove zelene Bronx sandale. :cerek: Drage cure, ja i zelena obuća smo valjda dva različita pojma. :rofl: Pomagajte, kako i uz što se to nosi? :ne zna:

na tebi mi odlično izgledaju :eek:, ovaj eek je zato jer sam ih vidjela i ja u tvornici i nisu me se nimalo dojmile (ovo je eufemizam :D)
možeš ovako, kako nola već reče, a možeš i na hrabrije kombinacije bez beda, dakle čarape u boji (ja bi što gušće i dalje) npr. ljubičaste, plave, žute..., neka jednobojna jednostavna haljinica ili suknja itd.
a išle bi i na uske skinny hlače, najbolje crne, a i na skroz široke za neki neo hippie stil :cerek:

Vekki
17.03.2008., 23:39
Na što? Na koje boje? Baš su onako intenzivno 'zelena trava' boje. Ovo crno je ziheraški. Ali što recimo za preko dana?

Edit: da tu sada dodam šal zelene boje, jel bi to bilo preiskombinirano?

nemoj šal u istoj boji, preziheraški je, al može zato šal u nekoj drugoj boji, po mogućnosti također drečavoj, ako imaš.

a preko dana probaj na hlače vidit kako izgledaju a gore ćeš lako već nešto ukombinirat :)

Lena Leh
17.03.2008., 23:58
na tebi mi odlično izgledaju :eek:, ovaj eek je zato jer sam ih vidjela i ja u tvornici i nisu me se nimalo dojmile (ovo je eufemizam :D)

Priznaj, bile su ti gadne ko noć! :zubo: Je, malo su pomaknute, ali na nozi su skroz fora. Urbano/chic što li već… :rofl: Mene su asocirale na ovo malo, pa eto,- (iako je miljama daleka asocijacija):

http://img.photobucket.com/albums/v283/hstublic/dior_stam_zel.jpg

Hvala Vekki na prijedlozima! :top:
Stvarno ne znam za čarape u boji, sve me strah papagaj efekta. Šal bih mogla neki crveni ili čak žuti. Budem još malo isprobavala, valjda bu se nešto rodilo iz svega. :D

plasibou
18.03.2008., 00:00
ljubičasti šal :)
ajme kak sam zapela danas za ljubičasto:D

Lena Leh
18.03.2008., 00:03
ljubičasti šal :)
ajme kak sam zapela danas za ljubičasto:D

Samo danas? Joj, ja po tome pilim već nekoliko mjeseci. :rofl: Ali za divno čudo, baš ljubičasti nemam. :( A imam šalova i marama cca. 50 komada. :D

plasibou
18.03.2008., 00:14
ma nije oduvijek je meni ljubičast super
al danas ju izrazito primjećujem :D

a niš eto razloga za šoping :D

Lena Leh
18.03.2008., 00:22
ma nije oduvijek je meni ljubičast super
al danas ju izrazito primjećujem :D

a niš eto razloga za šoping :D

Hehe, naravno! :D Ali kupila sam prije mjesec dana u jednom tjednu 6 šalova. :eek: Ne bih htjela ispasti sajko pred dragim! :rofl: Ali imam ljubičastu sweet torbicu, može to? :)

Electra8472
18.03.2008., 07:46

:cerek: bas su lijepe. a i na ljeto ces ih moc nosit, na bosu nogu.

Lena Leh
19.03.2008., 00:22
:cerek: bas su lijepe. a i na ljeto ces ih moc nosit, na bosu nogu.

Hvala! :cerek: Da, za ljeto će biti super!

ciganche
19.03.2008., 17:59

papak sam :lol:

Školjka
19.03.2008., 21:58
http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/edressme_1991_8657017

A zašto ne sandale na visoku pete ili cipele na visoku petu a naprijed s onim otvorenim prstićem?
Premda bi meni ovdje lijepo išle neke ravne lijepe cipele, pogotovo ako si visoka.

Školjka
19.03.2008., 22:00

S ovakvim cipelama se nemaš šta brinuti. Prelijepe su!
Dobro ti je ovako. Još nabaciš šal neke druge boje i super.
A onda - sve ovo što su ti cure predlagale s čarapama u boji, šalovima u boji, na kratke suknjice, na skinny trapke, na kaprice....Svašta ćeš moći s njima.

Christina
19.03.2008., 22:11
jesam li ja jedina kojoj se ne svidja kombinacija ljetnih sandala i zimske odjece :ne zna:
meni sandale super ali za ljeto, nikako ne na strample:ne zna:

Lilit
19.03.2008., 22:13
imam debelu kao vunenu ( :misli: ) suknju do ispod koljena onako dosta siroka pa na falde, niski struk... s cim ju iskombinirat a da bude neki finjak i jel malo kasno za nosit ju sredinom 4mj? meni se cini da gore treba nesto usko posto je ona dosta "siroka" ali neznam bas sta, neku kosuljicu mozda... a i zapravo me muci jel prekasno 4mj za taj materijal i kakve carape, cipele...

nickthestripper
21.03.2008., 16:25
A zašto ne sandale na visoku pete ili cipele na visoku petu a naprijed s onim otvorenim prstićem?
Premda bi meni ovdje lijepo išle neke ravne lijepe cipele, pogotovo ako si visoka.

Probala sam visoke pete, izgleda glupasto.. Haljina je pravo ljetna, lepršava i do gležnjeva, ali iskreno, uvijek imam problema sa obućom za takve dimenzije haljine :ne zna:
Hm, visoka jesam, al ravne cipele su mi možda preobične za pir :( Trebala bi uzeti neke sa nekakvim detaljima, ali kako je onda odmah poviše njih 30 cm roskastog materijala na cvijeće, sve nekako izgleda bezveze :ne zna:

Jao da imam digitalac fotkala bi je, ne mogu naći ništa približno na netu :(

nickthestripper
21.03.2008., 16:44
imam debelu kao vunenu ( :misli: ) suknju do ispod koljena onako dosta siroka pa na falde, niski struk... s cim ju iskombinirat a da bude neki finjak i jel malo kasno za nosit ju sredinom 4mj? meni se cini da gore treba nesto usko posto je ona dosta "siroka" ali neznam bas sta, neku kosuljicu mozda... a i zapravo me muci jel prekasno 4mj za taj materijal i kakve carape, cipele...

Ja imam ormar takvih haljina, nosim ih na sve živo gore :lol:

A za finjak bi ti preporučila košuljicu usku i nekakav pulover (ono bez rukava) ili đilet ili top ili korzet. Uglavnom, nešto da ti utegne struk.

Dole petice a ja ih znam i na čizme obući al opet ovisi koliko je duga, jer ako čizme 'ulaze' u nju nije uvijek baš efekt...

Lilit
21.03.2008., 22:15
duga je dosta tako da bi cizme "ulazile" a kakve cipele? def zimske moraju bit znaci ne sandale... jedino mozda one cizmice gleznjace? hmmm... uglavnom i ja mislim da treba utegnut struk posto suknje "ima puno" ali me i dalje muci da to nije prezimski za sredinu 4mj :misli:

nickthestripper
23.03.2008., 15:39
Ja nosim na ovakve slične, samo nešto više peta i tuplji vrh:

http://shopimage.deichmann.com//de/imagesonline/produktbilder_neu//00_1160240_pg.jpg

foxylady
23.03.2008., 15:49

meni su grozne :)

kem
23.03.2008., 19:06

ako ne znaš šta bi s njima, a slučajno su br. 41, davaj vamo.
ja znam s čim ću ih nosit.

Lilit
23.03.2008., 19:50

http://shopimage.deichmann.com//de/imagesonline/produktbilder_neu//00_1160240_pg.jpg

joj meni se ne svidjaju takve shuze :o neznam ako ostane ovakvo vrijeme u 4 mj nece ni bit za drugo nego debelu suknju i robu a ako pak zagrije onda ipak ne...

nola
23.03.2008., 21:35

damn:lol:

Christina
23.03.2008., 21:43

ima moja baka slicne smedje, samo su malo ljepse :lol: :lol:

nussha
25.03.2008., 08:21

OMG :eek: :eek: :eek:

strasno :lol:

kem
25.03.2008., 08:52
:rofl: imam i ja takve, samo je peta viša i sprijeda su ljepše izvedene. super su.
pitajte xavinu frendicu. divila im se pola sata. :)

Školjka
25.03.2008., 21:33
Ove godine su bas "izbacili" takve modele cipela - kao muške, ali na petu. Ja sam nekad na jesen prošle godine kupila na tu foru u Gulliveru, naprijed su tuplje i vežu se satenskim vezicama, kojima je na vrhu neka mala loptica. Meni su predivne.

Christina
26.03.2008., 11:13
ja bi takve ali na petu najmanje 13 cm, ako netko vidi gdje javi te mi :cerek:

Tia Dalma
31.03.2008., 11:32
pozdrav,
trebam savjet: kakve cipele na plisiranu haljinicu do poviše koljena?
gornji dio je isto plisiran, na bretele.
nažalost nemam fotku :(
u sandalama na petu sebi izgledam prilično jeftino :D. a i ne volim nositi hulahopke na otvorenu cipelu.
treba mi za svečanost sredinom svibnja.
ima ko kakvu viziju?
trebam tamno smeđe ili skroz svjetle cipe.

kem
31.03.2008., 12:00
pozdrav,

:cerek: dobro zvuči.
ja preporučam balerinke. recimo zlatne.

kem
31.03.2008., 12:03
ja bi takve ali na petu najmanje 13 cm, ako netko vidi gdje javi te mi :cerek:

http://www.net-a-porter.com/intl/images/product/26842/med/fr.jpg

:ne zna: :mig:

Christina
31.03.2008., 12:13
http://www.net-a-porter.com/intl/images/product/26842/med/fr.jpg

:ne zna: :mig:

:s:s:top::cerek::cerek: prekrasne su, odakle su, i sta trebam uradit da ih dobijem :zubo:

kem
31.03.2008., 12:22
:s:s:top::cerek::cerek: prekrasne su, odakle su, i sta trebam uradit da ih dobijem :zubo:

zar ne vidiš crveni đon? :mig:
Christian Loubotin, sa net-a-porter.com

Školjka
31.03.2008., 13:13
pozdrav,
nažalost nemam fotku :(
u sandalama na petu sebi izgledam prilično jeftino :D. a i ne volim nositi hulahopke na otvorenu cipelu.
treba mi za svečanost sredinom svibnja.
ima ko kakvu viziju?
trebam tamno smeđe ili skroz svjetle cipe.

Ja bih petu, ali kako ti nećeš, onda balerinke.

Christina
31.03.2008., 13:26
zar ne vidiš crveni đon? :mig:
Christian Loubotin, sa net-a-porter.com
tek sam sad vidjela crveno :tuzni: :( nikad ih necu imati:(

Tia Dalma
31.03.2008., 13:30
Ja bih petu, ali kako ti nećeš, onda balerinke.

ma može i peta.
kad kažem sandale mislim ovako nešto
http://www.covermagazin.com/slike/up/mx350_20070730091128_elegantne-sandale.jpg
skroz otvoreno s kajišićima. i onda mi to izgleda ful jeftinjoza. i još + hulahopke :ne zna:

Tia Dalma
31.03.2008., 13:31
:cerek: dobro zvuči.
ja preporučam balerinke. recimo zlatne.

a dobro i izgleda :mig:
hvala na savjetu. uzimam u obzir :mig:

Lilit
05.04.2008., 17:03
sta obuc na ovakve (samo crne hlace)... ja sam ih nosila na bijelu kosulju ali sad bi nesto drugo...
http://cache.wists.com/thumbnails/3/21/321d2d6d09b532b4cfcecb07c063f1f8-med

plasibou
05.04.2008., 17:13
odlične su hlače:)
na neku običnu majicu s ludim printom i štikle
pa opet neka obična majica na tenisice neke
ma sve moš

Lilit
05.04.2008., 17:16
a na obicnu majicu i mislila ali print se nece vidit kad je visok struk :misli: guglam u potrazi za nekom slikicom ali nista ne nalazim osim na kosulje :(

Christina
05.04.2008., 19:44
uh lilit garant si vec izasla ali ideja za sledeci put:ja sve svoje stvari visokog struka nosim iskljucivo na korzete, i to sarene, cvijetne, satenske,crne, cipkane, bezbroj je kombinacija, a efektno djeluje :cerek: :cerek:

Lilit
05.04.2008., 19:54
nisam jos izasla ali korzeta nemam :flop: detaljnije na topic/offtopic :mig:

Alexandria
05.04.2008., 23:58
moze pomoc?
ovak iam krizmu za mesec dana i ne znam kaj da obucem ili odjenem,ak cemo tak...tj. ja znam sta ocu al nemrem to nigdje nac...

pa ak idete po gradu ili negdje daj napisite jeste vidjeli neku lijepu bijelu haljinu koja je do koljena s kratkim rukavma,da je malo elegantnija...i tak a kaj se tice suza zasad sve koje vidi su mi smece u uspredbi s loboutinkama koje vidim na netu...al bi neke srebrne ili bijele...pa ak vi kaj nadete

tnx

gogilivanili
06.04.2008., 11:51
http://i195.photobucket.com/albums/z265/meinhoney/sanela/Melissa_GeMoCA_Shanghai_Exhibition_.jpg + http://img177.imageshack.us/img177/1513/3183largetx9.jpg

ovo bi bilo prekrasno u nekoj bijeloj ili bezkastoj nijasi,sa bijelim suzicama,bil bi najlipsa na krizmi....ako imas fore mjesec dana mogla bi i dat sivat negdje,a i duzinu mozes napravit,kako tebi pase samo sto je meni ova bas ovako lijepa...

Znam da si rekla da znas sta bis,a ja ti samo dajem i dalje neke ideje...ali mozda netko zna di ima ovakvih sl. stavari pa te uputi di ih kupit..

Kasipus
06.04.2008., 13:15
http://img168.imageshack.us/img168/852/dsc06449wm3.jpghttp://img530.imageshack.us/img530/6250/dsc06448ds9.jpg

Kupila sam ove jeftinjače dok si reko' keks.
Sad sam došla doma i nemam pojma hoću li ja to uopće ikad nosit...to mi se u posljednje vrijeme češće događa:confused:
Uz što bi mogla te cipke nosit,jel' se to uopće može nositi po danu ili ? Uzela sam ih jer su udobne,niska petica,a jeftine,a i ima nešto u toj žutoj boji,al' su lakirane:rolleyes:,a žuteeeee:cerek:
Uz crne uske hlače ili mogu uz trapke profurat,ali što gore ? Kakve boje idu ? Kakve kombinacije? Jesu li isključivo za van navečer ili ?

Christina
06.04.2008., 13:32
http://img168.imageshack.us/img168/852/dsc06449wm3.jpghttp://img530.imageshack.us/img530/6250/dsc06448ds9.jpg

Sad sam došla doma i nemam pojma hoću li ja to uopće ikad nosit...to mi se u posljednje vrijeme češće događa:confused:
Uz što bi mogla te cipke nosit,jel' se to uopće može nositi po danu ili ? Uzela sam ih jer su udobne,niska petica,a jeftine,a i ima nešto u toj žutoj boji,al' su lakirane:rolleyes:,a žuteeeee:cerek:
Uz crne uske hlače ili mogu uz trapke profurat,ali što gore ? Kakve boje idu ? Kakve kombinacije? Jesu li isključivo za van navečer ili ?

meni su prekrasne,mozes ih nosit na sve zivo, meni su to cipele za dan, na traperice, na sto god hoces, ne kuzim to uparivanje nikako :ne zna:

Karmela
06.04.2008., 14:09
sta obuc na ovakve (samo crne hlace)... ja sam ih nosila na bijelu kosulju ali sad bi nesto drugo...
http://cache.wists.com/thumbnails/3/21/321d2d6d09b532b4cfcecb07c063f1f8-med

http://www.jcrew.com/images/newshots2004/main500/90817_WB3799_m_SP08.jpg http://www.jcrew.com/images/newshots2004/main500/91334_WT0002_m_SP08.jpg
http://www.jcrew.com/images/newshots2004/views/91801_WT0002_o_SP08.jpg http://www.jcrew.com/images/newshots2004/views/91340_WB4126_s_SP08.jpg
http://www.jcrew.com/images/newshots2004/views/91459_WT0002_o_SP08.jpg http://www.jcrew.com/images/newshots2004/main500/88755_BL8783_m_SP08.jpg

Lilit
06.04.2008., 14:20
hmm pa ove hlace na slikama su puno nizi struk nego ove moje ali slatke kombinacije :)

Karmela
06.04.2008., 14:20
http://www.jcrew.com/images/newshots2004/views/90293_PK5816_s_SP08.jpg http://www.jcrew.com/images/newshots2004/views/91337_PK6273_s_SP08.jpg

Christina
06.04.2008., 14:22
meni se nijedna ta kombinacija ne svidja :ne zna:

Karmela
06.04.2008., 14:29
^ nije tvoj stil draga :):D

gogilivanili
06.04.2008., 14:30

Ma to moze nosit gdje god oces,i upce ne moras ukomponirat ni sa cim zutim na sebi,vidjela sam masu slika di je ostatak kombinacija crne i sive,a zute vristece cipele su kao secer i podizu i najjednostaviju kombinaciju!!!meni se svidjaju jako...kolko su jeftine bile?

Christina
06.04.2008., 14:38
^ nije tvoj stil draga :):D

:mig:

edit:odakle iskopas slike, uvijek si puna prekrasnih slicica :cerek:

Karmela
06.04.2008., 14:41
hvala draga. uvijek je ili jcrew ili bananarepublic. :o

Christina
06.04.2008., 14:53
;) mislim da imam cak folder "karmela" sa sejvanim slikama od tebe :zubo:

tonya
07.04.2008., 09:11
Uskoro imam petu godišnjicu mature (džiz, stara sam! :zubo:). Sad, stvarno ne znam što bih obukla! Bit će to i malo svečaniji domjenak, s profesorima i ravnateljem, a kasnije bi trebao biti nekakav tulum. Dakle, bit će spoj nečega formalnog i neformalnog, a ja ne znam što je prikladno obući zatu priliku. Ne želim pretjerirati, a opet bih se malo pokazala pred starim drugovima. :lol: Šalim se, htjela bih nešto neformalno, možda malo otkačeno, a da opet izgleda lijepo i prikladno onoj formlnijoj svečanosti.
Dakle, što biste vi obukle u takvoj situaciji? Svaka je inspiracija dobrodošla!

Školjka
07.04.2008., 09:59

Meni se ne sviđaju ove cipele, ne zato što ne izgledaju OK, nego zato što će svi gradovi ovog proljeća biti puni ovakvih i sl. žutih cipela.

Ali zaista se ne trebaš opterećivati s čim ih nositi, one idu uz sve boje (i to puno bolje uz neke druge boje, a ne da imaš još nešto žuto), idu i na večer i po danu, na traperice, na minice, na sve.....

Kasipus
07.04.2008., 12:10
meni su prekrasne,mozes ih nosit na sve zivo, meni su to cipele za dan, na traperice, na sto god hoces, ne kuzim to uparivanje nikako :ne zna:

Tnx:)
Sestra mi je rekla da moram pazit na kaj to oblačim,jer kriva kombinacija i mogu se lijepo prošetat Gajevom ili po kolodvoru :confused:
Mislim,neću nosit crveni ruž i dopi****k na te cipke.
Mislim si sutra obuć tamne trapke,tintaplavu balon majicu i preko hilfigerovu jaknicu,mornarskog je kroja i ide mi uz sve,pa...
Ma to moze nosit gdje god oces,i uopce ne moras ukomponirat ni sa cim zutim na sebi,vidjela sam masu slika di je ostatak kombinacija crne i sive,a zute vristece cipele su kao secer i podizu i najjednostaviju kombinaciju!!!meni se svidjaju jako...kolko su jeftine bile?
Ma joj,jeftinjače teške,bile su 69 prije tjedan dana sad su 39 u new yorkeru,mislila sam ih kupit,samo tak,za dva,tri puta jer nisam očekivala da će za te novce biti nešto,ali sam ih probala i tako su udobne,pa su mi se stvarno svidjele.:)
A kaj se tiče cijelog grada :rofl: ,beli Zabreg grad je selo moje malo,tak da se tim ne opterećujem,kupim ono kaj mi se sviđa,nosim ono kaj mi se sviđa,drugi nisu važni,barem meni. :)

raverica
07.04.2008., 15:09
aaa idem po njih :cerek: pa makar ih nikad ne obula :D u kojem new yorkeru si bila i jel bilo brojeva?

WindOFChange
07.04.2008., 15:10
mene isto zanima sta obuc za 5 godina mature, prvo idemo u restoran kulturno, a onda nekud zarondat :ne zna::ne zna::ne zna: i sta da sad nataknem na sebe, da ne bude presvecano, a opet da ne izgladam ko svaki dan :D

raverica
07.04.2008., 16:34
aaa idem po njih :cerek: pa makar ih nikad ne obula :D u kojem new yorkeru si bila i jel bilo brojeva?

:mama: :mama: :mama: bila sam u CC1 i tamo nisu snižene, fino piše cijena 119 :mad::mad::mad: gadovi. još sam pogledala cijene svih, ali svugdje piše 119 :mad:

gogilivanili
07.04.2008., 18:55
Uskoro imam petu godišnjicu mature (džiz, stara sam! :zubo:). Sad, stvarno ne znam što bih obukla! Bit će to i malo svečaniji domjenak, s profesorima i ravnateljem, a kasnije bi trebao biti nekakav tulum. Dakle, bit će spoj nečega formalnog i neformalnog, a ja ne znam što je prikladno obući zatu priliku. Ne želim pretjerirati, a opet bih se malo pokazala pred starim drugovima. :lol: Šalim se, htjela bih nešto neformalno, možda malo otkačeno, a da opet izgleda lijepo i prikladno onoj formlnijoj svečanosti.
Dakle, što biste vi obukle u takvoj situaciji? Svaka je inspiracija dobrodošla!

mene isto zanima sta obuc za 5 godina mature, prvo idemo u restoran kulturno, a onda nekud zarondat :ne zna::ne zna::ne zna: i sta da sad nataknem na sebe, da ne bude presvecano, a opet da ne izgladam ko svaki dan :D

Ja bi malu crnu haljinicu!!!:cerek:

http://i171.photobucket.com/albums/u284/Fashion_Critic_/2008/March%202008/nicolerichieprada.jpg

Kasipus
07.04.2008., 20:26
:mama: :mama: :mama: bila sam u CC1 i tamo nisu snižene, fino piše cijena 119 :mad::mad::mad: gadovi. još sam pogledala cijene svih, ali svugdje piše 119 :mad:

:eek:
Meni na računu lijepo piše 39,00,a na peti je zaljepljena onak cijena 119,pa to prekriženo,pa 79,pa to prekriženo,pa 69...e sad...neznam,u izlogu je onak bombastično pisalo cipele po 39 i 49,pa sam, se zato i zaletila...valjda to tam curke i ne kupuju baš...
Kupila sam u Intersparu,bila sam prek vikenda kod frendice u Sisku,pa ak ti to šta pomaže:ne zna:,brojeva je bilo,ja nosim 37,ali sam vidjela da maju do 40,imaju i slične takve,ista boja,ali onak su otvorene za dva prsta i imaju onak cijele otvorene,kao neke natikače,ali s punom petom:ne zna:

raverica
07.04.2008., 21:08
:eek:
Meni na računu lijepo piše 39,00,a na peti je zaljepljena onak cijena 119,pa to prekriženo,pa 79,pa to prekriženo,pa 69...e sad...neznam,u izlogu je onak bombastično pisalo cipele po 39 i 49,pa sam, se zato i zaletila...valjda to tam curke i ne kupuju baš...
Kupila sam u Intersparu,bila sam prek vikenda kod frendice u Sisku,pa ak ti to šta pomaže:ne zna:,brojeva je bilo,ja nosim 37,ali sam vidjela da maju do 40,imaju i slične takve,ista boja,ali onak su otvorene za dva prsta i imaju onak cijele otvorene,kao neke natikače,ali s punom petom:ne zna:

a eto, ovdje očito nije. zato sam i gledala sve etikete, možda su koju preskočili, ali nuop, nigdje sniženja :tuzni: a nema veze.. :D

Eleonora Bow
07.04.2008., 21:25

Meni su jako zgodne ove cipele! Biti će ti super sad za s/s! :cerek:

Nego, brine me ovo o visini pete. :misli: Meni to izgleda dosta visoko, a tebi je petica. I inače nosiš visoke štikle?

plasibou
07.04.2008., 21:31
iam takve ljubičaste nisu visoke oko 6-7 cm
mislim meni nisu isto visoke, meni koja je do prije godinu dvije nabadala u peti od 3 cm :D a sad mi je to ko balerinka :D

Eleonora Bow
07.04.2008., 21:38
iam takve ljubičaste nisu visoke oko 6-7 cm
mislim meni nisu isto visoke, meni koja je do prije godinu dvije nabadala u peti od 3 cm :D a sad mi je to ko balerinka :D

7? Meni se učinilo gotovo 9. Nije 7 takav bed, ali meni nije niti petica. :D Petica je 2-3. Hehe.. :)

plasibou
07.04.2008., 21:39
hahah da ma na sve se navikneš
iam tolko sad cipela na petu a ne oblačim ih nikud
ne znam di bi, jer nisam naučena, pa onda il balerinke il tenisice

Eleonora Bow
07.04.2008., 21:44
Joj, ja tako volim pete, ali rijetko ih nosim jer svuda idem pješice i stvarno mi je to onda naporno i teško. :( Da imam auto to bi bila druga priča.
Još i živim u nekom sje… kvartu gdje je sve razrovano… ubijem se i bez peta. :D

plasibou
07.04.2008., 22:03
hehe
ma ja iam auto al eto kad idem van nekak mi je lakše bez pete
a za kave neke mi glupo pete, za faks isto, jedino kad idem u kino znam ih obuć :D
doma stoje i gledam ih, pričekaće bolje dane

:::lana:::
08.04.2008., 09:36
@cure koje imaju 5. godisnjicu mature
prilika je toliko zahvalna da postoji mali milijun kombinacija koji mozete obuc... mislim u obzir dolazi skoro sve osim every day kombinacija i toaleta, prema tome... :rolleyes:
ali ako nemate bas inspiracije, mala crna haljina, podignuta dobrim asesorajzom

tonya
08.04.2008., 09:59
@cure koje imaju 5. godisnjicu mature
prilika je toliko zahvalna da postoji mali milijun kombinacija koji mozete obuc...
U tome je problem. :o :D

zelika
16.04.2008., 17:42
hej ljudi.imam mali problem, bliži mi se peta godišnjica mature a ne znam što bi obukla :ne zna: .bila bi vam jako zahvalna kad bi mi pomogli nekim svojim savjetima... :mig:

Durga
16.04.2008., 17:48
@zelika-za drugi put preporučam čitanje Top tema :)

zelika
16.04.2008., 18:03
@zelika-za drugi put preporučam čitanje Top tema :)

znam...sorry...neće se ponovit:tuctuc:

luca
18.04.2008., 11:46
mjesto: restoran
vrijeme: sutra navecer, vjerojatno vedro i suho ali hladno
povod: zabava nakon krizme prijateljevog klinca
nivo formalnosti: prvi dio formalan (vecera), drugi lezeran (tulum s bandom)
gosti: cca 50ak, uglavnom 35-55, s ponesto starijih i s ponesto djece (teens)

problem 1: ocekuje se coctail haljinica. od coctail haljina imam jednu dnevnu (za formalne dnevne events), jednu malo previse sexy (crno-crvena, kratka, uska) i jednu malo previse ozbiljnu (cak primjerena za sprovode, i opcenito za konzervativne formalne events). trebala bi mi jedna koja je taman dovoljno ozbiljna a ne predosadna. s druge strane bi trebalo da je klasicna jer bi trebala biti neovisna o modi i neupadljiva tako da je mogu nositi na razne events samo u razlicitim kombinacijama.

problem 2: imam samo par sati da smislim sta zelim i da to i nadjem :zvrko:

u pomoc. ideje (u slikama) dobrodosle.

kem
18.04.2008., 12:02
problem 2: imam samo par sati da smislim sta zelim i da to i nadjem :zvrko:

u pomoc. ideje (u slikama) dobrodosle.

:w

ako si u ZG, predlažem odlazak u Zaru u Avenue mallu. odi na desnu stranu, tamo je Zara woman i možda pronađeš nešto.

luca
18.04.2008., 12:26
:w

ako si u ZG, predlažem odlazak u Zaru u Avenue mallu. odi na desnu stranu, tamo je Zara woman i možda pronađeš nešto.

hej kem :w

nisam u zg, ali do nekih zara mogu otic, kad sam nedavno gledala, bilo je preslatkih haljinica ali one koje su mi se svidjale su bile balonkaste. a meni sa sisama i dupetom to nikako ne stoji, ako mi se struk ne vidi, izgledam ko loptica :zubo:

Školjka
18.04.2008., 20:05
Pa, ne znam, a šta misliš da obućeš tu too sexy, a preko nje neki odgovarajući sakoić da je malo "ubije" i cipele koje nisu too sexy?
Naživcirat ćeš se tražeći okolo...

Barica
20.04.2008., 12:56
Bok, cure.

Imam jedno pitanjce. Što vi obično oblačite kad idete van u neki disco? Gdje kupujete tu robu?

Sve što sam ja gledala ovih dana po trgovinama mi nekako ne šmeka ili mi se svidi pa košta 400 kn, a to mi je ipak tu mač dati da za neku krpicu za izlazak. Tako da molim vas pomagajte:)

Hvala

Duplaix
08.05.2008., 15:13
Visokim i niskim.
Šik kombinacije, naravno. :mig:
Prijedloge molim, na što nositi. :)

Malina
08.05.2008., 15:43
Starke,trapke i bijel potkosulja:cerek:

Starke crne hlace i neka crna majica sa cool printom.

Inanna
08.05.2008., 16:11
Visoke Starke, majica sa nekim printom, crna suknjica sa volančićima (da bude slojevita), remen sa zakovicama, cvike - all black, rock chick

Malina
08.05.2008., 16:20
Visoke Starke, majica sa nekim printom, crna suknjica sa volančićima (da bude slojevita), remen sa zakovicama, cvike - all black, rock chick

Ovo je jako isfurano kao i napadno,nikad mi se ovo nije svidjalo,al mi je super neka jeans minica na starke,a gore cool majica s printom.

Inanna
08.05.2008., 16:25
Ma može i jeans minica, naravno :top:

Malina
08.05.2008., 16:31
Ma može i jeans minica, naravno :top:

:D:mig::)

chikica
08.05.2008., 22:26
Visokim i niskim.

onak one vilinske haljetke i starke :cerek:...opcenito mi je lijepo kombinirat blagu odjecu sa necim grubim
npr. ovak nekaj http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFk5FX1RPVVVkM1JHRlJNVX BwZkcwZXcAAAACaWQKAWUAAAAEc2l6ZQ.jpg (http://www.polyvore.com/cgi/set?.mid=embed&id=1488987)
Starke,trapke i bijel potkosulja:cerek:

Starke crne hlace i neka crna majica sa cool printom.

predivno...ja sam to imala obuceno jednu subotu :D

kosturka
08.05.2008., 22:56
Visokim i niskim.

Ja bi ovako kombinirala:

http://img341.imageshack.us/img341/859/22ao9.th.png (http://img341.imageshack.us/my.php?image=22ao9.png)

:)

Malina
08.05.2008., 22:56
onak one vilinske haljetke i starke :cerek:...opcenito mi je lijepo kombinirat blagu odjecu sa necim grubim
npr. ovak nekaj http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFk5FX1RPVVVkM1JHRlJNVX BwZkcwZXcAAAACaWQKAWUAAAAEc2l6ZQ.jpg (http://www.polyvore.com/cgi/set?.mid=embed&id=1488987)

predivno...ja sam to imala obuceno jednu subotu :D

Meni je to super:cerek:

Duplaix
08.05.2008., 23:12
Super cure, hvala za trud, baš su mi obje kombinacije ful ok. Slobodno još što predložite. ;) (BTW di ima ovakvih gore ^^ naočala sa živo crvenim okvirom za kupit?)

chikica
08.05.2008., 23:35
Super cure, hvala za trud, baš su mi obje kombinacije ful ok. Slobodno još što predložite. ;) (BTW di ima ovakvih gore ^^ naočala sa živo crvenim okvirom za kupit?)

i mene zanima...mislim da sam vidjela u tallyu crvene na bijele točkice...al ovakve nisam

Malina
09.05.2008., 09:14
Tek sad vidim naocale:D
Divne su i meni se svidjaju:cerek:

kokkili
12.05.2008., 19:38
U šestom mjesecu sam kuma na krizmi i mislila sam si dati šivati neku haljinu, ali nemam inspiracije. Znam da moram obući, nešto zatvorenije za crkvu, a opet bi htjela neku kombinaciju koju ću moći nositi i kasnije.
Curke pomagajte.

greeneyed :)
13.05.2008., 20:27
Evo i ja stajem u red za pomoć :D
Za dva tjedna idem na jedno krštenje. E sad, dugo nisam išla po takvim proslavama:D i ne znam postoji li kakav 'kodeks' oko oblačenja. Naime, meni je sva svečanija odjeća crna :ne zna: Ne znam je li to primjereno za krštenje?:ne zna:
Imam lijepe crne hlače, i jednu crnu košulju koja ima neki crveni 'vez' na rubu rukava i oko struka...
A nemam sad niti love niti vremena za kupovati nešto posebno za tu priliku....

kokkili
14.05.2008., 07:42
Za dva tjedna idem na jedno krštenje. E sad, dugo nisam išla po takvim proslavama:D i ne znam postoji li kakav 'kodeks' oko oblačenja. Naime, meni je sva svečanija odjeća crna :ne zna: Ne znam je li to primjereno za krštenje?:ne zna:
Imam lijepe crne hlače, i jednu crnu košulju koja ima neki crveni 'vez' na rubu rukava i oko struka...

Vidim da nas nitko ne tenta previše, pa da ja pokušam pomoći. Obično se ne bi trebalo nositi crno za vjenčanja, krizme, krštenja. Ali, draga, ako se ti u tome osjećaš dobro, zašto ne. Možda ipak bijela košuljica? I neki fora detalji, nakit, remen...

Školjka
14.05.2008., 07:49

To je OK. Crno je uvijek elegantno i svečano. Uz to neki nakit (možda nešto crveno) i to je to. Nema potrebe da kupuješ nešto posebno za tu prigodu.

14.05.2008., 19:46
Možda ipak bijela košuljica? I neki fora detalji, nakit, remen...

Problem je što nemam bijelu košulju. Sve elegantnije mi je crno. Ono što imam bijelo su više neke neformalne majičice. Morat ću u sljedećoj kupovini dodati malo boja :D

14.05.2008., 19:50
To je OK. Crno je uvijek elegantno i svečano. Uz to neki nakit (možda nešto crveno) i to je to. Nema potrebe da kupuješ nešto posebno za tu prigodu.

Pa da, ovo stvarno izgleda lijepo i elegantno. A probat ću naći i neki nakit s crvenim detaljem.A imam i crvenu torbu:D

twitchy_zg
14.05.2008., 20:31
najelegantnije je kad je kombinacija jednostavna, odaberi neku košulju po mogućnosti bijelu, elegantiniju, i neki šos, boje što prirodnije proljetne, i cipele sa petom do 10cm visine... remeni oko struka, košulje na volančiće i gluposti, su proglašeni modnim promašajima ovog stoljeća, dakle izbjegavaj takve stvari. :top:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=336970

*cinderella*
18.05.2008., 15:33
lice mi ne smije vidjet sunca ovo ljeto :( pa ću kupit nešto u ovom stilu:

http://www.hatsinthebelfry.com/Merchant2/graphics/00000001/UBLX105_ms-375.jpghttp://ecx.images-amazon.com/images/I/31jAacs6AvL._AA280_.jpg

http://www.monsoon.co.uk/invt/29139211

šešir bi bio svijetlo smeđi ili bež boje bez nekih većih ili uočljivih ukrasa.
da li vam se ovakvi šeširi čine više za plažu ili je ok nosit ih i po gradu? što bi se moglo uz takav šešir odjenuti? kakav stil uz njega ide? inače se oblačim sportivo pa znam da tako ne mogu uz ovaj šešir? tako da ću ovih dana u shopping nove robice. da li je ok obući trapke pa neku romantičniju ili hipi majičicu uz njih? :confused: http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k045.gif

Electra8472
18.05.2008., 21:10
tako da ću ovih dana u shopping nove robice. da li je ok obući trapke pa neku romantičniju ili hipi majičicu uz njih? :confused: http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k045.gif

zasto ne bi? evo taman sam to zamislila na trapke i romanticniju hipi majicu. :cerek:

mahatma gandhi
19.05.2008., 21:18
Muči me sparivanje novog odijela koje sam kupio. Btw, to mi je prvo odijelo kupljeno za maturalnu večer i nemam iskustva u njima. Boja je čudna, između smeđe, sive, a vuče na prljavo rozu. Čak kad malo bolje pogledam ima i primjesa maslinasto zelene. Nemam sliku da vam pokažem. Kakvu košulju i kravatu spariti s time?

Nadam se da ovdje ima modnih znalaca koji će biti od pomoći. Hvala.

Malina
19.05.2008., 21:34
Boje vina:ne zna:

mahatma gandhi
19.05.2008., 22:22
Odijelo je slično ovom, ali baš po tih nekoliko nijansi je ipak drugačije. I amlo je svjetlije.

http://ecx.images-amazon.com/images/I/410RlMcOMxL._SS400_.jpg

Na danjem svijetlu vuče na prljavo rozo/sivo.

Ivanica
23.05.2008., 14:13
Treba mi pomoc :D

http://img377.imageshack.us/img377/4128/4qrr1a8bv0.th.jpg (http://img377.imageshack.us/my.php?image=4qrr1a8bv0.jpg)

Kupila sam ovakav trench, koji je svetlo bez i nosicu ga na jesen, a kupila bih i neke cipele i torbu pa me zanima koja boja po vasem misljenju najbolje ide uz njega?

Hvala :mig:

Durga
23.05.2008., 17:48
Trench ti je krasan :cerek: i, po meni, nema koja boja ne ide uz njega, iskreno. Tamnoplava, ali ona intenzivna tamnoplava meni super ide uz boju pijeska

kem
23.05.2008., 17:55
Treba mi pomoc :D

http://img377.imageshack.us/img377/4128/4qrr1a8bv0.th.jpg (http://img377.imageshack.us/my.php?image=4qrr1a8bv0.jpg)

Kupila sam ovakav trench, koji je svetlo bez i nosicu ga na jesen, a kupila bih i neke cipele i torbu pa me zanima koja boja po vasem misljenju najbolje ide uz njega?

Hvala :mig:

smeđa, bordo, crvena, zelena, ljubičasta... :ne zna:

Ivanica
24.05.2008., 12:56
Hvala Durga i meni je :cerek:

Uzecu u obzir ove boje koje ste navele (mada mislim da ako kupim jos nesto ljubicasto dragi ce me ostaviti :D izludjuje ga moja opsesija tom bojom :rofl: )

U principu i po meni ide vecina boja, nego sestra umislila kako je tesko za uklapanje sa bojama pa rekoh da pitam :mig:

Hvala vam na pomoci :top:

IvkaL
28.05.2008., 07:37
Pozdrav,
Trebam pomoc. Kupila sam si u s oliveru lijepu krem suknju sa malo bijelog za jedno vjencanje i sada trazim nekakav gornji dio, kosulju, bluzu ili nesto ali nemam pojma na koju boju da ciljam. Jedna kolegica mi rekla da obucem bijelu kosulju pa krem ili smedjkaste sandale i malo to podignem sa nakitom ali kaze se da za vjencanje ne treba obuci bijelo, iako bi na meni bila bijela kosulja ali eto i suknja ima bijelo. Probala sam crnu kosulju koja me totalno zatvorila ( mozda mi model nije odgovarao) pa bih bila zahvalna svima vama curama za par savjeta.

Jvala puno i pozdrav iz Rijeke

Baloo
28.05.2008., 08:35
http://www.net-a-porter.com/images/products/32135/32135_cu_l.jpg

( ja sam klasicarka )

Journal
28.05.2008., 09:27
Crnu kosulju ne
Ja mozda ne bih kosulju, posto je svadba:) ako da stavila bih debeli remen

mozes neku sljasteci top, tipa srebrni, ili svileni neke jarke boje (plave npr)
na celine reviji SS08 ima par izlazaka sa takvom suknjom te kombinacijama torbe i cipela jarkih boja

IvkaL
28.05.2008., 09:37
Hvala cure. Ova kombinacije sa slike mi je lijepa. Znaci ne bi bilo neprikladno i previse svijetlo ( bijelo) za vjencanje?

I28
28.05.2008., 11:06
http://i194.photobucket.com/albums/z35/fashionunder100/fu100/ange.jpg
i ovo mi je slatko ( ali bez torbetine )

Blond_Fairy
28.05.2008., 13:30
Hvala cure. Ova kombinacije sa slike mi je lijepa. Znaci ne bi bilo neprikladno i previse svijetlo ( bijelo) za vjencanje?

Ne bi, pogotovo ne za ljeto i ovakve temperature.
Ova kombinacija sa fotke je jako lijepa i svježa...

Po ovakvim temperaturama grozim se tamnih boja. Brrrrrrr....

IvkaL
28.05.2008., 14:36
Curke, hvala puno. Pomogle ste mi, a i sada sam ovdje na forumu nasla rasprave na temu vjencanja pa vidim da je ok obuci i nesto svijetlo, osim da sad gosca obuce raskosnu bijelu haljinu pa da se ne zna tko je mlada :-)

Hvala i pusa svima

Jumper
01.06.2008., 09:19
Odjelo je crne boje, a mene zanima odabir boje kosulje i kravate koji bi najbolje isli uz to. Svaki savjet je dobrodosao :D

Malina
01.06.2008., 09:40
Kad je upitanju crno odijelo onda mozes u kombinaciji s njim bilo koju boju.
Ja preferiram kosulje boje sampanjca.

Jumper
01.06.2008., 09:42
Kad je upitanju crno odijelo onda mozes u kombinaciji s njim bilo koju boju.
Ja preferiram kosulje boje sampanjca.

A sa kojom bojom kravate da to kombiniram?

Ija
01.06.2008., 10:09
Nedavno je jedan (mlađi) tip na svatovima imao kiwi zelenu košulju s sličnom kombinacijom boja i na kravati, bilo je baš ok

Reptiliaa
01.06.2008., 10:18
crnu, bez kravate :Slin:

Malina
01.06.2008., 11:19
A sa kojom bojom kravate da to kombiniram?

Ni ovo nije losehttp://mladenci.info/portal/images/stories/zanina/odijela03.jpg

Malina
01.06.2008., 11:20
NA kosulju boje sampanjca ja bih istu boje kravate s smedjim uzorcima.

Malina
01.06.2008., 11:22
http://mladenci.info/portal/images/stories/zanina/odijela02.jpg

Jumper
01.06.2008., 17:18
Ako ima netko jos kakav prijedlog samo neka se javi ;)

kosturka
01.06.2008., 21:51
Odjelo je crne boje, a mene zanima odabir boje kosulje i kravate koji bi najbolje isli uz to. Svaki savjet je dobrodosao :D

Ljubičasta/roza košulja.
Bez kravate :Slin:

vekmar
02.06.2008., 02:09
Ni ovo nije losehttp://mladenci.info/portal/images/stories/zanina/odijela03.jpg

znam da je kasno i umorna sam al jel ovo lutak ili pravi muskarac?

Electra8472
02.06.2008., 07:54
znam da je kasno i umorna sam al jel ovo lutak ili pravi muskarac?

kombinacija: pravi muskarac nakon Photoshopa? :D

vekmar
02.06.2008., 09:21
da al kaj su mu fotosopirali i ruke???

hercegovka_zg
04.06.2008., 13:22
Sutra se ide na premijeru "Sex i grad" s prijateljicama naravno... ajmo prijedlozi :D

Electra8472
05.06.2008., 13:14
Sutra se ide na premijeru "Sex i grad" s prijateljicama naravno... ajmo prijedlozi :D

nesto sljokicasto, naravno. :D

nevermind_v
05.06.2008., 20:51
može li mi tko reći što točno podrazumjeva smart casual? za muškarce... traperice? molim vas, hitno je!

Lilit
08.06.2008., 20:26
Na sta nosit onako duze majice ali materijal obicnog t-shirta pa su na neki print ili tako nesto osim na tajice?
Na tajice mi je nekako siromasno a opet zbog printa glupo mi nabandat masu ogrlica pa radje neke narukvice stavim ali majica je onako obicna ne strukirana dugacka, a opet prekratka za bez iceg ispod :misli:

ColorfulPills
08.06.2008., 20:43
probaj na kratke hlace pa da ti se vidi samo rub hlacica, ili ista stvar sa suknjicom. one jaaako uske tanke skinice, a zbilja imas mogucnosti masu :)

Lilit
08.06.2008., 20:45
skinice imam samo trapke, vruce mi za to a i onda sam previse obucena nekako
na kratke hlacice cu bas probat ali mislim da ce mi majica bit duza od hlacica pa se nece ni rub vidjet :lol:
ma zapravo mislim da cu ipak nakrcat ogrlica pa kud puklo :o

Electra8472
09.06.2008., 07:50
skinice imam samo trapke, vruce mi za to a i onda sam previse obucena nekako
na kratke hlacice cu bas probat ali mislim da ce mi majica bit duza od hlacica pa se nece ni rub vidjet :lol:
ma zapravo mislim da cu ipak nakrcat ogrlica pa kud puklo :o

a jel imas neke uske hlace 3/4? osim toga i skinica, nista mi ne pada na pamet. na suknje ce duza majica izgledat blesavo, a kratke hlace se nece vidit uopce (ovisi koliko je duga).

ColorfulPills
09.06.2008., 08:26
a jel imas neke uske hlace 3/4? osim toga i skinica, nista mi ne pada na pamet. na suknje ce duza majica izgledat blesavo, a kratke hlace se nece vidit uopce (ovisi koliko je duga).

ja nekad znam obuc dulju majicu na suknjicu iili hlacice, cisto da se rub vidi i meni to skroz dobro izgleda, ali opet s druge strane ja zbilja svasta stavim na sebe i meni to dobro izgleda :D

beatriz
11.06.2008., 00:48
može li mi tko reći što točno podrazumjeva smart casual? za muškarce... traperice? molim vas, hitno je!

http://en.wikipedia.org/wiki/Smart_casual

daisy dee
12.06.2008., 13:56
help,help!!!
idem na svadbu i ne znam sta da obucem..znam da zelim neku haljinicu;)
a moram kupit sve..i torbicu i haljinicu i stiklice pa ajmo pomagajte!

latica22
19.06.2008., 07:55
bok!

trebala bi vasu pomoc :D

naime, do sad sam relativno izgledala bezveze, tj. nisam se nesto pretjerano brinula o odjeci nego bi uskocila u prvo sto naletim u ormaru :brukica:

sada sam odrasla i postala "modno osvijestena" :D
imam nekih stvari u ormaru koje mi bas i ne stoje (kad bolje pogledam)

zanima me slijedece: kakva odjeca pase na moju gradju? relativno sam visoka, ali mi tijelo izgleda kao da je spojeno od dva dijela :D od struka prema gore sam mrsava (uza ramena, tanke ruke i male grudi), a siroka u bokovima sa pristojnim dupetom (:cerek:). noge su mi normalne do koljena, a ispod koljena tanke (fale listovi :ne zna:).
do sad sam obicno nosila hlace ili suknje do koljena jer mi se ne svidja kako mi minici ili kratke hlace stoje.

inace volim elegantniji stil, ne onaj gradski tipa new yorker i sl.

thx! :kiss:

kem
19.06.2008., 08:02
zanima me slijedece: kakva odjeca pase na moju gradju? relativno sam visoka, ali mi tijelo izgleda kao da je spojeno od dva dijela :D od struka prema gore sam mrsava (uza ramena, tanke ruke i male grudi), a siroka u bokovima sa pristojnim dupetom (:cerek:).

nisi jedina. :w :D
ako ti baš smeta neproporcionalnost, biraj gore nešto komotno, a dolje uže. recimo dužu tuniku na uske hlače (da kamuflira prijelaz :mig: ). ili neku majicu/košulju s naborima, volančićima, i tako. izbjegavaj sve što vizualno širi kukove, npr. balon suknje.

latica22
19.06.2008., 09:03
nisi jedina. :w :D
ako ti baš smeta neproporcionalnost, biraj gore nešto komotno, a dolje uže. recimo dužu tuniku na uske hlače (da kamuflira prijelaz :mig: ). ili neku majicu/košulju s naborima, volančićima, i tako. izbjegavaj sve što vizualno širi kukove, npr. balon suknje.

sta je to balon suknja :brukica:

u biti nisam bas toliko neproporcionalna da se sad pocnem opterecivati, samo me zanima sta da izbjegavam da ne ispada gore :zubo:

kem
19.06.2008., 09:08
sta je to balon suknja :brukica::

pa suknja koja izgleda kao balon - na vrhu i dnu uža, a u sredini šira. :D

ovako nešto, pa još stegnuto pri dnu:

http://fashiontribes.typepad.com/main/images/alexander_wang_grey_silk_faille_balloon_.jpg

latica22
19.06.2008., 09:16
zo :zubo:

imam nesto slicno :brukica:

kakve preporucas?

kem
19.06.2008., 09:57
kakve preporucas?

najbolje ti je da odeš u dućan i isprobaš par različitih modela. :ne zna:
recimo, ovo gore može proći, ako je "balon" spušten na kukove, ili malo ispod, ili ako je suknja lagano nabrana i od tanje, mekše tkanine. u principu, moraš probati i vidjeti kako suknja "pada". nekad u širokoj suknji izgledaš tanko, a u uskoj k'o trokrilni ormar. govorim iz iskustva. :zubo:

CarefulWithThatAxe
11.07.2008., 13:36
imam novu bijelu kosulju, kratkih rukava, strukirana, nema nikakvih sranja po sebi, cak ni dzepove....

problem je u tome kaj ne znam na kaj da ju nosim. nekak sam si preobicna dok ju obucem....

koji nakit da si skombiniram s njom?

remen? :D

cipele? torbica? :D

Školjka
11.07.2008., 14:27
Bijela košulja i traperice, plus dobar nakit - rule!!!
Nakit izabereš kakav voliš, meni je bolji neki upadniji.

HappyWorm
11.07.2008., 15:09
bijela košulja tamnoplave kratke hlače ,sandalice i velika torba:mig:

NoWa
11.07.2008., 15:37
ja to nosim s hlačama s tregerima:D i eventualno ženskom/dječjom kravatom

CarefulWithThatAxe
11.07.2008., 21:20
ja to nosim s hlačama s tregerima:D i eventualno ženskom/dječjom kravatom

tregeri-zakon!:cerek:

kravatu nemam nazalost. no, mogla bi koju ubost! :cerek:

nola