PDA

View Full Version : Klitoris: da li smo zadovolj(e)ne, veličina, povijest i budućnost...(slike i linkovi)

cayenne
07.09.2007., 10:40
:D Zdravo svima!

Danasnja tema je concentrirana oko najosjetljivijeg dijela zenskog tijela:
KLITORIS!
Nadam se da ce ovo bit dug forum, da nece bit previse zezanja, da ce puno ljudi (zenske i muski) opisati iskustva, svoje misljenje i osjecaje o temi KLITORIS.
Pripremila sam ovu temu sa linkovima i slikama. Uzmite si malo vremena, pogledajte, procitajte, i recite iskreno svoja misljenja.
Mislim da je ovo jako vazna tema zato jer zenski klitoris ima utjecaj na zenske i nase odnose sa sobom i svojim partnerima. Preko toga utjece na srecu i zadovoljstvo ljudi, i razvitke ljubavnih odnosa. Stvari koje imaju utjecaj na ljubavne odnose, djeluju na volju/narav ljudi i sve druge odnose.
Nazalost postoje problemi, nesporazumi, ignoriranje, i slicno. Nadam se radi toga da ce se ova tema ozbiljno uzeti tako da skupa mozemo kreirati korisne i prakticne informacije i savjete za moguce rijesenje problema ili bar interesantne prijedloge za vise zabave, bliskosti i intimnosti.

Veci Klitoris:

http://www.femalepumping.net/preview/clitoris_enlargement/clitoris_enlargement.shtml

As more women are learning that their clitoris is much like a small penis and capable of being much larger, some are expressing a desire to enlarge their clitoris. Perhaps in hopes that if it were larger it would function better and be easier for their partner and themselves to find and stimulate. A few women may even desire a little penis of their own, even if they are happy being a feminine woman.

http://www.kapelovitz.com/clits.htm

Velik Klitoris:

http://www.the-clitoris.com/y/lyla/img001.htm

Spolno osakacenje zena u svijetu:

Female Genital Mutilation - Prevalence and distribution of FGM
Most of the girls and women who have undergone genital mutilation live in 28 African countries, although some live in Asia and the Middle East. They are also increasingly found in Europe, Australia, Canada and the USA, primarily among immigrants from these countries.
Today, the number of girls and women who have been undergone female genital mutilation is estimated at between 100 and 140 million. It is estimated that each year, a further 2 million girls are at risk of undergoing FGM.

Female circumcision
Most societies which traditionally practice male circumcision also practice various forms of female circumcision, and usually for similar reasons. This point is often overlooked by critics of female genital mutilation, but even more forgotten is the extraordinary history of medically rationalized female circumcision in Anglo-American societies, which justified it in much the same way as the male version. In this section are collected articles on the history of both forms of circumcision, including Dr Robert Morris's prediction that evolution was trying to abolish the clitoris, and a recent critique of the double standard in United Nations policy on harmful traditional practices.

Genitalna kirurgija u USA (vecinom isto u Evropi osim muskog obrezanja) u malim zenskim i muskim bebama koji imaju 'velik' klitoris ili 'mali' penis:

http://www.astraeasweb.net/politics/nytgen.html

Povjest zenskog 'obrezanja':

http://www.mtholyoke.edu/~ehtoddch/politics/historyfgm.html

Pitanja za zenske i muske:

Povjest nam kaze da svi dolazimo iz Afrike preko Azije. Afrika i Azija (Kina, itd.) su zemlje gdje do dan danas curama rezu KLITORIS (i djelove) i nije jasno koliko je ta 'tradicija' stara.
Kazu da smo postojali desetinama tisuca godina.
A sad se zamislite kako su se zenske prirodno razvile i kako se to promjenilo ako su nas rezali stotinama ili tisucama godina.
Poneki kazu da su PENISI bili manji. Drugi kazu da su KLITORISI bili veci (kao u majmunima - proporcionalno sa velicinom tijela).
Kazu da su nam mozgovi porasli, da su nam se zubi smanjili.
U genetici se vidi da mi svaki dan mijenjamo nas DNA i da se vece promjene dogadaju preko generacija.
A zamisli stotine ili tisuce godina?!
Kaze se da kada nesto stimuliras se vise razvija, i suprotno, ako ga izbjegavamo/ne koristimo/rezemo, zakrzlja.
PITANJE:
Jesmo li mi zene danas rezultat prirode ili 'kulturne' manipulacije, evolucije ili civilizacije?
Zasto postavljam to pitanje?
Zato jer se pitam zasto mlade curice imaju take probleme sa zenskim razvojom?
Zasto puno zena tek pocnu razumijet i uzivat u svojoj seksualnosti kada su preko 30 ili 40 godina stare?
Zasto zeni treba masina (vibrator), specijalna poza u masturbaciji/sexu, totalna koncentracija, i drugi extremi da bi njeni spolni (najosjetljiviji) organi funkcionirali?
Priroda je stvorena tako da sve skupa radi jedno sa drugime u harmoniji i to je jedan razlog zasto vjerujemo u boga/inteligentnu kreaciju.
Da li stvarno mislite da je bog stvorio zene, zenski sex kakav je danas? Sa svim tim problemima?
Ne mogu zamislit da je to moguce.
I zasto je sreca I zadovoljstvo zena tako vazna? Zato jer zene jos uvijek imaju najveci utjecaj na djecu I sa time razvoj I buducnost planeta.
Zasto drzave u kojima su zene inferiorne nemaju stabilnost u vladi, ekonomiji, politici, kulturi?

Pitanja:

Zenske:
1. Koliki je tvoj KLITORIS?
2. Da li si 100% uvijek sretna sa velicinom svog KLITORISA ili ponekad zamislis da ako bi postojala veca frikcija u vrijeme penetracije i slicno kao ti veci klitorisi na slici koji se 'ljepe' i trljaju na penis kada je unutra jer nemaju kamo?
3. Zenske sa vecim KLITORISOM (bilo da su vece prirodno ili od testosteron ili drugi steroid/pumpanje) kazu da masturbiraju svaki dan vise puta i vole sex jako, mogu svrsit bez dodatne stimulacije radi te frikcije (izgleda kao minijaturni penis zaljepljen na ogromnom penisu :p ) i jako su sretne sa svojom seksualnosti.
Kako bi to bilo?
4. Kada si imala prvi orgazam (masturbacija ili sa partnerom)?
5. Da li si imala prvi orgazam sa vibratorom ili sa svojim prstima?
6. Da li si imala prvi orgazam sa necijim jezikom?
7. Da li si imala prvi orgazam sa zenskom?
8. Koliko ti vremena treba do orgazma kada masturbiras, koliko sa partnerom?
9. 20% Zena nikada nemaju orgazam (masturbacija ili sa partnerom).
Da li si ti jedna od njih?
Ako da, si probala vibrator na KLITORISU? Si probala sa ogledalom?
Si fantazirala o seksualnim situacijama?
10. Ovo je tesko pitanje za neke zene i ne racunam dobit iskren odgovor:
Da li mislis na zene, gole zene, zenske ili svoje spolne organe prije nego svrsis/da bi svrsila?
11. Koliko si puta u zivotu izigravala orgazam (za decka, radi dosade, zato jer ne mozes svrsit, itd.)?

DECKI, ista pitanja u vasem iskustvu sa zenskama koliko se sjecate?

Blonde bitch
07.09.2007., 12:03
HM....o klitu nikad nisam baš nešto podrobnije razmišljala niti sam se brinula jesam li zadovoljna ili ne.......
dakle očito da sam zadovoljna...po onim slikama koje su priložene zaključila bi da nemam ni veći, a bome ni velik, dapače očito ga mogu nazvat malim...
ali nikad nisam imala problema sa svršavanjem , prvi put sam svršila s bivšim i to masturbacijom, njegovom simulacijom...

nakon toga, tijekom prvog sexa sam svršila i taj orgazam se nije mogao mjeriti s onim prije...
inače svršim gotovo svaki put, nekad i više puta, ovisi koliko dugo sex potraje...

stvarno nemam nikakvih blokada vezanih za sex pa je valjda i to utjecalo na to, ali eto začudilo me kad sam saznala da puno žena nikada nije svršilo...

offtopic: onaj VELIKI klit, koji liči na qurac izgleda odvratno...stvarno odvratno!

kvakica
07.09.2007., 12:20
moja klinđa je puuno manja od ovih ovdje.Mislim moj se u biti ni ne vidi.
Prvo svršavanje sam imala tek prije jedno dvije godine (imam 24) i to sa sadašnjim partnerom. Nikad pri sexu nego uvijek pri stimulaciji prstima (njegovim).
Vibrator ne posjedujem i ne planiram ga imati u dogledno vrijeme jer sam sexualno zadovoljena i nemam potrebe za dodatnim sredstvima.
Hm....pa da bi svršila potrebno mi je nikih 20-30 min. Jednom sam samo nakon nekih 5 min.

malo m
07.09.2007., 13:06
Čudna tema.
1. ne znam koliki je, ali funkcionira, pa nije ni bitno
2. nebitno
3. jako sam zadovoljna svojim klitorisom, orgazmi su intenzivni, libido OK, ali ne znam ima li ikakve veze s veličinom
4. masturbacija, u teenagerskim godinama
5. prstima
6. jesam, moj je muž maestralan u tome
7. ne zanimaju me žene seksualno. nimalo
8. podjednako; kratko ako sam jako nabrijana - 2,3 min, ponekad duže; rijetko bez orgazma
9. vibrator još nisam probala (ne znači da neću); igra pred ogledalom je super; maštarije su dio svakodnevice - neke dijelim s mužem prije/tijekom/nakon seksa
10. svoj spolni organ - da, ali druge žene... eventualno u nekoj maštariji koja uključuje nas troje (bez muža ništa)
11. ne glumim. nikada. ako nemam orgazam - u čemu je tragedija? nit sam ja čudakinja, nit je on nesposoban. ionako je to rijetko.

Čudna ti tema i čudna pitanja. Nadam se da si zadovoljna.

voteva
07.09.2007., 13:23
samo cu na slike reci da ako su to klitorisi onda i ja imam jednog.Jebote pa ove mogu posteno izjebat drugu zensku bez problema

ciganche
07.09.2007., 17:52
1. normalan, šta ja znam
2. nisam o ovome razmišljala
3. savršeno!
4. s 6 god
5. prstima
6. Da
7. Da
8. desetak min
9. ne
10. ne
11. dosta

:p

Blondy-ri
07.09.2007., 18:00

Daj šta je ovo? Dvospolac? :bljak:

mladi_luk
07.09.2007., 18:20
moji odgovori :kiss:

1. normalan isuse
2. savršeno sam zadovoljna veličinom svog klitorisa
3. ja masturbiram jednom ili dva puta dnevno, volim sex i zadovoljna sam uglavnom :kiss:
4. vrlo davno, u 4. osnovne čini mi se
5. sa svojim prstima :kiss:
6. ne
7. ne prvi, ali oko 10og da, u 4. osnovne :kiss:
8. kad masturbiram treba mi oko 3-4 min u prosjeku, nekad i manje, s partnerom ovisi šta mi radi :) ako me oralno zadovoljava treba mi oko 5 min, nekad manje, ne znam. ako prodire u mene (:kiss: ) treba mi više ili ne svršim uopće, obično 15ak min :conf
9. ubila bih se da sam jedna od njih :mama:
10. ne mogu svršiti ako ne maštam o ženama, iskreno, moraju biti u nekoj kombinaciji
11. ajoj :o u početku svoje najduže veze sam glumila orgazam jer sam mislila da ne mogu svršiti s dečkom, ali kad sam prvi put svršila s njim bila sam ovako: :cerek: i otad to više ne radim :kiss:

cayenne
08.09.2007., 01:10
HM....o klitu nikad nisam baš nešto podrobnije razmišljala niti sam se brinula jesam li zadovoljna ili ne.......
dakle očito da sam zadovoljna...po onim slikama koje su priložene zaključila bi da nemam ni veći, a bome ni velik, dapače očito ga mogu nazvat malim...
ali nikad nisam imala problema sa svršavanjem , prvi put sam svršila s bivšim i to masturbacijom, njegovom simulacijom...

nakon toga, tijekom prvog sexa sam svršila i taj orgazam se nije mogao mjeriti s onim prije...
inače svršim gotovo svaki put, nekad i više puta, ovisi koliko dugo sex potraje...

stvarno nemam nikakvih blokada vezanih za sex pa je valjda i to utjecalo na to, ali eto začudilo me kad sam saznala da puno žena nikada nije svršilo...

offtopic: onaj VELIKI klit, koji liči na qurac izgleda odvratno...stvarno odvratno!

Hvala za odgovore.
Mislim da je tema evolucije klitorisa vazna i nazalost puno vise zena i curica imaju problema.
Svaka cast da nemas blokada! Odlicno!
Slika velikog je extreman primjer. Stavila sam taj link zato jer se tocno vidi slicnost klitorisa i penisa. Mislim da se sa time vidi kako je funkcija klitorisa vazna zenama isto kao penis muskima.
Ja osobno ne mislim da je odvratno. Mislim da zenska ima pravo uzivat u svom tijelo kako god da je i da se to mora akceptirati.
Nazalost (opisano u linkovima gore), doktori u razvijenom svijetu rezu zenske i muske bebe koje imaju klitorise koji doktori smatraju prevelikim i penise koji doktori smatraju premalim. Te bebe onda doktri pretvore u zenske. Pise u textu da je broj slucajeva (samo u Americi) 2000 beba u godini!!!! To je oko 5 na dan samo u Americi. Pitam se koliko takvih ljudi ima u cijelom svijetu. Uz to u Africi i Aziji rezu zenske curice i bebe redovno.
Nakon svega toga je pitanje kako bi se zenski spolni organi razvili prirodno kroz tisuce godina bez svih tih rezanja?

moja klinđa je puuno manja od ovih ovdje.Mislim moj se u biti ni ne vidi.
Prvo svršavanje sam imala tek prije jedno dvije godine (imam 24) i to sa sadašnjim partnerom. Nikad pri sexu nego uvijek pri stimulaciji prstima (njegovim).
Vibrator ne posjedujem i ne planiram ga imati u dogledno vrijeme jer sam sexualno zadovoljena i nemam potrebe za dodatnim sredstvima.
Hm....pa da bi svršila potrebno mi je nikih 20-30 min. Jednom sam samo nakon nekih 5 min.

Hvala za odgovore i iskrenost!
Ja sam isto tek pocela svrsavat sa 20+. To me je mucilo i mislim da nije prirodno. Ne da je nenormalno, nego mislim da postoje razlozi koji nemaju veze sa prirodom.
Nisi napisala da li ikada masturbiras, da li se sama diras sa deckom ili bez. Ako ne, bi trebala uzet tu moc i odgovornost za tvoj odnos sama sa sobom.
Kada poznas svoje tijelo bolje i razvijes dublji odnos sa svojom seksualnosti ces moc svrsit puno, puno brze. Uz to razvijes fantastican osjecaj slobode. :D :top:

Čudna tema.
1. ne znam koliki je, ali funkcionira, pa nije ni bitno
2. nebitno
3. jako sam zadovoljna svojim klitorisom, orgazmi su intenzivni, libido OK, ali ne znam ima li ikakve veze s veličinom
4. masturbacija, u teenagerskim godinama
5. prstima
6. jesam, moj je muž maestralan u tome
7. ne zanimaju me žene seksualno. nimalo
8. podjednako; kratko ako sam jako nabrijana - 2,3 min, ponekad duže; rijetko bez orgazma
9. vibrator još nisam probala (ne znači da neću); igra pred ogledalom je super; maštarije su dio svakodnevice - neke dijelim s mužem prije/tijekom/nakon seksa
10. svoj spolni organ - da, ali druge žene... eventualno u nekoj maštariji koja uključuje nas troje (bez muža ništa)
11. ne glumim. nikada. ako nemam orgazam - u čemu je tragedija? nit sam ja čudakinja, nit je on nesposoban. ionako je to rijetko.

Čudna ti tema i čudna pitanja. Nadam se da si zadovoljna.

Svaka cast. Sretna si. Uzivaj! :top:

Izgleda da nisi svjesna koliko zena i curica imaju probleme. Medu prijateljicama se to ne prica, u najiskenijim prijateljstvima i odnosima se puno puta laze i izigrava sta se ove teme tice.

Ja sam saznala stvari preko interneta i od zenski sa kojima sam bila intimna.
Mislim da je tema jako vazna i ne ocekujem te sa problemima da se odjedanputa ovdje otvore. To nije vazno. Vazno je da imas informacije, probas sta drugi rade i vidis ako funcionira za tebe, ako ne probas nesto drugo. Najvaznije je ne lagat sebe i te sa kojima si bliska (u ovom slucaju ne mala m, nego te sa manjim ili vecim teskocama).

Isto mi je vazno da muski o temi razmisle i da se informiraju da bi bolje razumjeli cure. Vidjela sam da puno muskih komentiraju u Zenskom Kutku tako da sam ovdje stavila temu mjesto u Ljubav i Sex.

samo cu na slike reci da ako su to klitorisi onda i ja imam jednog.Jebote pa ove mogu posteno izjebat drugu zensku bez problema

U naslovu sam stavila rijeci LINKOVI I SLIKE da bi ljudi otvorili temu i gledali slike jer znam da nece svaka osoba citat cijeli post (nazalost).

Muski pogotovo vise vole gledat slike nego citat tako da bar radi slika muski razmisljaju o znacenju i vaznosti zenskog klitorisa i slicnosti klitorisa i penisa.

Takve informacije pomognu muskima u sexu jer vide da smo jako slicni, da se zenska treba zadovoljiti, da je zenski orgazam vazan i potreban, da zenski orgazam nema puno veze sa velicinom penisa i penetracijom, itd.

Ukratko ova tema i slike su tu da bi zenske sebe razumjele bolje,
da bi zenske vise uzivale u svojoj sexualnosti,
da bi zenske imale vise sexualnog samopouzdanja,
da bi muski bolje razumjeli zenske,
i sa time svime da bi svi bili zadovoljniji sa tim prirodnim uzitkom. :D

1. normalan, šta ja znam
2. nisam o ovome razmišljala
3. savršeno!
4. s 6 god
5. prstima
6. Da
7. Da
8. desetak min
9. ne
10. ne
11. dosta

:p

Hvala za odgovore i iskrenost.
Svaka cast kako si rano otkrila svoj uzitak! :top: :D

Ne. Prirodna zena koja je imala puno srece da ju doktori nisu odrezali spol kada je bila beba.

Vecinom to rade i mislim da je to absolutna arogancija i ignorancija da jedna osoba koristi svoju profesionalnu poziciju da korigira to sta je priroda i bog stvorio.

Taj link ima preko 10 slika od te iste zene, klikni iznad slike next i gledaj.

Zenski spolni organi nisu sminka ili moda.
Zenski spolni organi su kakvi jesu prirodno zato jer imaju specijalnu funkciju kao i svi drugi organi i djelovi tijela.

Mislim da je zalosno kada jedna zena izrazi gadenje. Mislim da bi trebala razvit svoj odnost sa svojom seksualnosti malo bolje.

lala
08.09.2007., 02:41
Ne. Prirodna zena koja je imala puno srece da ju doktori nisu odrezali spol kada je bila beba.

Vecinom to rade i mislim da je to absolutna arogancija i ignorancija da jedna osoba koristi svoju profesionalnu poziciju da korigira to sta je priroda i bog stvorio.

Zenski spolni organi su kakvi jesu prirodno zato jer imaju specijalnu funkciju kao i svi drugi organi i djelovi tijela.

Mislim da je zalosno kada jedna zena izrazi gadenje. Mislim da bi trebala razvit svoj odnost sa svojom seksualnosti malo bolje.

:confused: Bog i priroda su stvorili mnoge anomalije.
Je li tvoj stav rezerviran samo na spolne organe ili i na ostale dijelove tijela? (npr. plivaće kožice, zečja usna...)

Nisam čitala tekst, pa ne znam koliko je toj ženi to prirodno
ali nailazila sam u literaturi o hormonalnim poremećajima da se kao posljedica istih može dogoditi neprirodno povećanje klitorisa.

Ne znam baš da bi to usrećilo ijednu ženu :confused:
(mislim u prvom redu ako je riječ o posljedici neke bolesti
-višak testosterona,a i bez obzira što pišeš da je dobar za libido, seks, ipak nije ono što žene čini privlačnima, seksi-valjda je obrnuto):confused:

cayenne
08.09.2007., 03:10
moji odgovori :kiss:
1. normalan isuse
2. savršeno sam zadovoljna veličinom svog klitorisa
3. ja masturbiram jednom ili dva puta dnevno, volim sex i zadovoljna sam uglavnom :kiss:
4. vrlo davno, u 4. osnovne čini mi se
5. sa svojim prstima :kiss:
6. ne
7. ne prvi, ali oko 10og da, u 4. osnovne :kiss:
8. kad masturbiram treba mi oko 3-4 min u prosjeku, nekad i manje, s partnerom ovisi šta mi radi :) ako me oralno zadovoljava treba mi oko 5 min, nekad manje, ne znam. ako prodire u mene (:kiss: ) treba mi više ili ne svršim uopće, obično 15ak min :conf
9. ubila bih se da sam jedna od njih :mama:
10. ne mogu svršiti ako ne maštam o ženama, iskreno, moraju biti u nekoj kombinaciji
11. ajoj :o u početku svoje najduže veze sam glumila orgazam jer sam mislila da ne mogu svršiti s dečkom, ali kad sam prvi put svršila s njim bila sam ovako: :cerek: i otad to više ne radim :kiss:

Svaka cast! Drago mi je. Ocito imas odlican odnos sa sobom i iskrena si.

Svaka cast na iskrenosti na pitanja 10. i 11.

Od puno zena znam da mastaju o zenskama/zenskim djelovima da bi svrsile i da izigravaju orgazam ponekad ili cesto.

To sa mastanjem o zenama sam se pocela pitat je li to lezbijansko ili sta. Ali izgleda da nas cisti sex je zapravo isti kao i muski.

Kako kazu da penis ima svoju glavu, isto je tako sa klitorisom.

Igleda da kada zelimo muske se vise radi o razmnozavanju, protekciji, sigurnosti, i slicno.

Puno puta je jako tesko razdvojit interes razmnozavaja i sexa tako da su te stvari manje ili vise podsvjesne.

Radi toga se nadam da vise curica i zena intenzivno razmisljaju o sebi, svojoj sexualnosti i razviju otvoren odnos sa sobom i partnerima.

cayenne
08.09.2007., 03:20
:confused: Bog i priroda su stvorili mnoge anomalije.
Je li tvoj stav rezerviran samo na spolne organe ili i na ostale dijelove tijela? (npr. plivaće kožice, zečja usna...)

Nisam čitala tekst, pa ne znam koliko je toj ženi to prirodno
ali nailazila sam u literaturi o hormonalnim poremećajima da se kao posljedica istih može dogoditi neprirodno povećanje klitorisa.

Ne znam baš da bi to usrećilo ijednu ženu :confused:
(mislim u prvom redu ako je riječ o posljedici neke bolesti
-višak testosterona,a i bez obzira što pišeš da je dobar za libido, seks, ipak nije ono što žene čini privlačnima, seksi-valjda je obrnuto):confused:

Tvoje misljenje izgleda povrsno i to je razumljivo.
U isto vrijeme mislim da je hlando i neodgovorno od tebe kako reagiras.
Moras si zamislit da je moguce da takve razvijene zene citaju ove komentare.
Ja se ojecam odgovornom jer sam pocela temu. Ne bi htjela da se nitko uvredi.
Naprotiv, tema je ovdje da bi ljudi imali vise informacija i razvili znanje i razumjevanje o prirodnoj zenskoj sexualnosti.
Da bi tocno razumjela sto mislim, procitaj citavu temu, sve linkove, slike, uzmi si malo vremena i razmisli.
Ovo je jedna od onih stvari u kojima istina nije ocita na prvi ili cak drugi pogled.

mladi_luk
08.09.2007., 03:27
Svaka cast! Drago mi je. Ocito imas odlican odnos sa sobom i iskrena si.

Svaka cast na iskrenosti na pitanja 10. i 11. .

:kiss:

Od puno zena znam da mastaju o zenskama/zenskim djelovima da bi svrsile i da izigravaju orgazam ponekad ili cesto.

To sa mastanjem o zenama sam se pocela pitat je li to lezbijansko ili sta. .

ja sam biseksualna. ne znam koliko heteroseksualne žene maštaju o ženama, mislim da je rijetkost ako su stvarno hetero. :confused:

cayenne
08.09.2007., 04:05

ja sam biseksualna. ne znam koliko heteroseksualne žene maštaju o ženama, mislim da je rijetkost ako su stvarno hetero. :confused:

Ja sam isto biseksualna i razumijem.
Bila sam sa biseksualnim i hetero zenama.
Tema klitorisa se intenzivirala oko godine 2000 kada je jedna naucnica iz Australije ili Kanade otkrila cijelokupne klitorise (normalno na korpusima).
Otkrila je da je taj mali dio koji mi vidimo izvan tijela najmanji dio klitorisa i da je klitoris isto kao i penis jedan dug organ koji pocinje u ledima (kod guzice).
Sa time je klitoris dug 10-15cm ili vise.
Nakon te informacije su se zene pocele vise baviti tom temom, svojim tijelom i slicnostima izmedu zenskog i muskog sexa (do tada se vise radilo o razlikama).
Kasnije su poceli usporedivat g-spot sa prostatom i opet otvorili temu zenske ejakulacije.
Sada broj hetero i svih zena koje zanima kako je imati sex sa zenom raste cini se svaki dan. Sve vise i vise probaju ali kako znas ovisi sa kime si, kakva je kemija, koliko iskustva ima, ne samo da je zena.
Mislim da zato jer mi svrsavamo fizicki, psihicki i emocionalno sa nasim klitorisom, mi u jednom smislu svrsavamo kao decki, i radi toga mastamo ili o svojim osobnim spolnim organima ili tih od drugih zena.
Ne znam da li je to lezbijansko, biseksualno, hetero, ili da li je upce potrebno definirat. Moguce je da je sex vise kompleksan i da se ti osjecaji ne mogu tocno ograniciti.
Muski su se isto malo vise oslobodili kroz biseksualitet, izrazavanja njihovih 'zenstvenih' strana, pokazivanja osjecaja, i slicno.

cayenne
08.09.2007., 04:05

Ja sam isto biseksualna i razumijem.
Bila sam sa biseksualnim i hetero zenama.
Tema klitorisa se intenzivirala oko godine 2000 kada je jedna naucnica iz Australije ili Kanade otkrila cijelokupne klitorise (normalno na korpusima).
Otkrila je da je taj mali dio koji mi vidimo izvan tijela najmanji dio klitorisa i da je klitoris isto kao i penis jedan dug organ koji pocinje u ledima (kod guzice).
Sa time je klitoris dug 10-15cm ili vise.
Nakon te informacije su se zene pocele vise baviti tom temom, svojim tijelom i slicnostima izmedu zenskog i muskog sexa (do tada se vise radilo o razlikama).
Kasnije su poceli usporedivat g-spot sa prostatom i opet otvorili temu zenske ejakulacije.
Sada broj hetero i svih zena koje zanima kako je imati sex sa zenom raste cini se svaki dan. Sve vise i vise probaju ali kako znas ovisi sa kime si, kakva je kemija, koliko iskustva ima, ne samo da je zena.
Mislim da zato jer mi svrsavamo fizicki, psihicki i emocionalno sa nasim klitorisom, mi u jednom smislu svrsavamo kao decki, i radi toga mastamo ili o svojim osobnim spolnim organima ili tih od drugih zena.
Ne znam da li je to lezbijansko, biseksualno, hetero, ili da li je upce potrebno definirat. Moguce je da je sex vise kompleksan i da se ti osjecaji ne mogu tocno ograniciti.
Muski su se isto malo vise oslobodili kroz biseksualitet, izrazavanja njihovih 'zenstvenih' strana, pokazivanja osjecaja, i slicno.

mladi_luk
08.09.2007., 05:21
i radi toga mastamo ili o svojim osobnim spolnim organima ili tih od drugih zena..

ovaj dio mi nikad nije bio jasan. kako netko može maštati o svom spolnom organu dok masturbira. meni je to smiješno. možda zato jer mislim da imam ružnu vaginu?

:mama:

vruća mačka
08.09.2007., 06:27
ovaj dio mi nikad nije bio jasan. kako netko može maštati o svom spolnom organu dok masturbira. meni je to smiješno. možda zato jer mislim da imam ružnu vaginu? :mama:

:confused: šta joj fali?

mladi_luk
08.09.2007., 06:30
:confused: šta joj fali?

ne bih o tome ovako javno, ima ljudi koji me znaju na forumu :cerek:

ne znam, nije mi lijepa :mama:

vampirica
08.09.2007., 06:34
ne bih o tome ovako javno, ima ljudi koji me znaju na forumu :cerek:

ne znam, nije mi lijepa :mama:

:bicedobro: ma, bitno da je vagina, pa sad kakva je..., to je malo manje bitno:cerek:

vruća mačka
08.09.2007., 06:36
:bicedobro: ma, bitno da je vagina, pa sad kakva je..., to je malo manje bitno:cerek:

aj agri vit ju:D

pakleni_patuljak
08.09.2007., 09:15

ja bi trebo nekom dat da me naguzi da bih oslobodio svoju ženstvenost i pokazao osjećaje?

jesi li ti uopće svjesna kakvu pizdariju si ovdje napisala????

Leonee
08.09.2007., 13:02
ja bi trebo nekom dat da me naguzi da bih oslobodio svoju ženstvenost i pokazao osjećaje?

:rofl:

..mozda se samo pomazit.. Ti odma mislis na guzenje.. :rolleyes:

Spreher
08.09.2007., 13:04
Draga cayenne :)

Solidna tema iako ne vidim čemu fiksacija na klitoris... Možda bi shvatio i zašto si otvorila temu, jer je prilično očito da je iz nekih osobnih razloga, da i ti odgovoriš na ova pitanja. Naime takav je i red da ti prva odgovoriš na njih ako već postavljaš pitanje na forumu :) Nakon tvojih odgovora ću se priključiti u diskusiju :)

Poluplave okice
08.09.2007., 13:08
1. ono normalan, i ko sto je netko vec napisao, bitno da funkcionira :zubo:
2. definitvno nebi mijenjala velicinu, svidja mi se ovaki :cerek:
3. ajde da ne
4. sa 15 valjda ne sjecam se, sa deckom
5. sa deckom
6. da
7. ne, rekla sam sa deckom :mad: :D
8. poslovna tajna :rofl: ne puno, ako osoba zna sta i kako mi paše
9. defintivno ne
10. nije tesko pitanje i ne mislim na druge zene prije/za vrijeme orgazma
11. nekoliko..ne puno..:cool:

Poluplave okice
08.09.2007., 13:13
Naime takav je i red da ti prva odgovoriš na njih ako već postavljaš pitanje na forumu :)
slazem se...bilo bi u redu ;)

lala
08.09.2007., 13:48
Tvoje misljenje izgleda povrsno i to je razumljivo.
U isto vrijeme mislim da je hlando i neodgovorno od tebe kako reagiras.
Moras si zamislit da je moguce da takve razvijene zene citaju ove komentare.
Ja se ojecam odgovornom jer sam pocela temu. Ne bi htjela da se nitko uvredi.
Naprotiv, tema je ovdje da bi ljudi imali vise informacija i razvili znanje i razumjevanje o prirodnoj zenskoj sexualnosti.
Da bi tocno razumjela sto mislim, procitaj citavu temu, sve linkove, slike, uzmi si malo vremena i razmisli.
Ovo je jedna od onih stvari u kojima istina nije ocita na prvi ili cak drugi pogled.

:)
Ti si vidim upućena u klitorise, ja želim proširiti svoje znanje, pa zašto mi ne odgovoriš na jednostavno pitanje? :confused:

Umjesto da ti detaljno opisujem svoju pičku,

da bi joj ti dijelila komplimente i slala :kiss: ohrabrenja, (čemu:confused: , pitam se)

ja sam te pitala nešto sasvim logično i razumno.

To bi sigurnu doprinijelo znanju i razumijevanju o prirodnoj ženskoj seksualnosti, kao što pišeš.
Sigurno više nego tvoje odobravanje ili neodobravanje mog mišljenja i neko psihoanaliziranje drugih kao osoba, zar ne?

Zašto opet ne pročitaš moja pitanja i ne odgovoriš mi?
Ne vidim razloga da se izbjegavaju kao da sam izrekla neki stav ili gađenje?
(A nisam)

Sama se oslanjaš na neke studije (antropološke i sl.) s kojima se čak ni svaki znanstvenik možda ne bi složio,
a ovo o testosteronu i hormonalnim poremećajima je potvrđena činjenica, i možeš naći na Plivinoj i svakoj takvoj stranici taj podatak ).:confused:

(vezano za liječničke intervencije, nisam nikad čula za takav slučaj pri rođenju, moram priznat, i ne znam kakav to spolni organ mora biti bebi od par dana da ide pod nož. Grozno, u svakom slučaju)

Balkanka
08.09.2007., 14:08
and here are the resaults from samobor:

1. malecki :p
2. meni je okej, u nekim pozama se trlja o dečkovo spolovilo
3. pa dobro valjda =)
4. sa 18
5. ne
6. da; prvi put sa dečkom
7. ne
8. puno i svaki put mi jako malo treba
9. oh da, jesam..jedno vrijeme sam bila tog uvjerenja da sam frigidna
trenutno isprobavamo sve te divne spravice
10. ne, imam totalni blacout
11. nikada!

ja sam valjda jedino ovdje koja nemože svršiti..svaki put malo treba..

Barca
08.09.2007., 14:16
Zasto puno zena tek pocnu razumijet i uzivat u svojoj seksualnosti kada su preko 30 ili 40 godina stare?
Zasto zeni treba masina (vibrator), specijalna poza u masturbaciji/sexu, totalna koncentracija, i drugi extremi da bi njeni spolni (najosjetljiviji) organi funkcionirali?

Bas ne vezem taj fenomen uz evoluciju :confused:

Vise ima veze s tim da se zenama teze opustiti i uzivati u seksu s obzirom da su od malena bombardirane propagandom po kojoj je muskarac koji zeli seks Pravi Muskarac, a zeni je seks samo nacin na koji udovoljava svom muskarcu. I stvara djecu. U suprotnom je drolja vrijedna osude.
Podsvjest je zeznuta stvar ;)

Zenske:
2. Da li si 100% uvijek sretna sa velicinom svog KLITORISA ili ponekad zamislis da ako bi postojala veca frikcija u vrijeme penetracije i slicno kao ti veci klitorisi na slici koji se 'ljepe' i trljaju na penis kada je unutra jer nemaju kamo?
3. Zenske sa vecim KLITORISOM (bilo da su vece prirodno ili od testosteron ili drugi steroid/pumpanje) kazu da masturbiraju svaki dan vise puta i vole sex jako, mogu svrsit bez dodatne stimulacije radi te frikcije (izgleda kao minijaturni penis zaljepljen na ogromnom penisu :p ) i jako su sretne sa svojom seksualnosti.
Kako bi to bilo?
Da li mislis na zene, gole zene, zenske ili svoje spolne organe prije nego svrsis/da bi svrsila?
11. Koliko si puta u zivotu izigravala orgazam (za decka, radi dosade, zato jer ne mozes svrsit, itd.)?

I sama ova tvoja pitanja rade na istom principu.
U pokusaju da o seksu pises kao o necem normalnom, cinis sasvim suprotno. I tretiras odgovaranje na svoja pitanja u nekakvu hrabrost :confused:

bonnie2006
08.09.2007., 14:30

Vise ima veze s tim da se zenama teze opustiti i uzivati u seksu s obzirom da su od malena bombardirane propagandom po kojoj je muskarac koji zeli seks Pravi Muskarac, a zeni je seks samo nacin na koji udovoljava svom muskarcu. I stvara djecu. U suprotnom je drolja vrijedna osude.

U pokusaju da o seksu pises kao o necem normalnom, cinis sasvim suprotno. I tretiras odgovaranje na svoja pitanja u nekakvu hrabrost :confused:

:top:
nije tolko da se slažem nego što si popularna:)

je je slažem se

bonnie2006
08.09.2007., 14:41

Velik Klitoris:

to je kita a ne klitoris:confused:

Blondy-ri
08.09.2007., 15:22

Ja imam sasvim dobar odnos sa svojom seksualnošću, nemam nikakvih problema s tim.
Pogledala sam sve slike i nekako mi je sva muškobanjasta, tijelo joj je nekako široko, šta ja znam, stvarno mi izgleda ko muškarac zarobljen u ženskom tijelu i ne mogu si pomoći :o

voteva
08.09.2007., 20:14
U naslovu sam stavila rijeci LINKOVI I SLIKE da bi ljudi otvorili temu i gledali slike jer znam da nece svaka osoba citat cijeli post (nazalost).

Muski pogotovo vise vole gledat slike nego citat tako da bar radi slika muski razmisljaju o znacenju i vaznosti zenskog klitorisa i slicnosti klitorisa i penisa.

Takve informacije pomognu muskima u sexu jer vide da smo jako slicni, da se zenska treba zadovoljiti, da je zenski orgazam vazan i potreban, da zenski orgazam nema puno veze sa velicinom penisa i penetracijom, itd.

Ukratko ova tema i slike su tu da bi zenske sebe razumjele bolje,
da bi zenske vise uzivale u svojoj sexualnosti,
da bi zenske imale vise sexualnog samopouzdanja,
da bi muski bolje razumjeli zenske,
i sa time svime da bi svi bili zadovoljniji sa tim prirodnim uzitkom. :D

gledaj slike sam gledao zato sto imam 56k i neda mi se i nemam vremena citati post pola sata samo zato sto ti imas neku potrebu nas educirati o slicnosti muskaraca i zena i svemu ostalom sto si tu navela kao razlog za otvaranje teme.
Dalje,ovakve informacije a pogotovo slike ne pomazu muskarcu nikako osim sto su meni olaksale vjernost na nacin da sam sretan sto moja draga imam normalan klitoris i strahujem na u buducnosti ne naletim na te mini penise.
Dalje,zenski orgazam ima itekako veze sa velicinom penisa,samo sto to naravno ne znaci da oni sa 20+ ga samo pokazu i zena svrsi(cak suprotno bolje je da nije prevelik jer onda zna bolit kad ga gurnes do kraja,ali to je digresija).

I za kraj ti sa ovim slikama nisi pomogla ni jednoj zeni da se bolje razumije,niti da bi imale vise samopouzdanja(osim ako mislis na zahvalnost sto su "normalne"),a svakako nisi pomogla muskim da bolje razumiju zene.Znam da sad zvucim kao neki primitivac,ali vjeruj mi ja se oduvijek jako zanimam za zene i za zensko tijelo.Ovo nije pomoglo nikome osim eventualno zenama koje imaju taj problem.Ima nesto i u tome da ne razumijes sve.Razumijevanje cijele povijesti i mehanike ne znaci nuzno da ces vise uzivati u tome.

TincH
08.09.2007., 22:10
Zenske:
Kako bi to bilo?

1. mislila sam da je velik, ali nakon ovih slika mijenjam mišljenje :D
2. nisam razmišljala o tome :confused:
3. A što ja znam, valjda dobro :D
4. U snu, kao klinka (niži razredi osnovne)
5. -
6. -
7. -
8. masturbacijom uglavnom puno brže, ali ima i iznimaka. Teško mi je reći koliko. Nekoliko minuta valjda
9. Nisam jedna od tih.
10. Ponekad, da.
11. Nikad, ali zaista :)

*jezebel*
09.09.2007., 00:04
Kako bi to bilo?

1.normalan, nije da se uopce ne vidi, a nije prevelik - lijepi pristojni mali
2.zadovoljna, jos sam virgo, al' tocka g mi super funkcionira. sto se dodatne stimulacije tice, mislim da je to ''problem'' ljencinama i egoistima.
3.sta ja znam kako bi to bilo, pisala bih stojecki
4.oko 8 god.
5.glupo pitanje s obzirom na to da nas je vecina prvi imala jos u dobi kad nismo znali sta je vibr. - koja je uopce svrha ovog pitanja?
6.ne
7.ne
8.uglavnom ne puno
9.ne - a sta, one koje nisu su malo retard pa ne znaju da postoje opcije tipa mastarije i vibr.?
10.na sebe da - na druge jaaaaako rijetko, uglavnom ne, not my piece of cake
11.never

ne znam sta si htjela s tim velikim klitorisima, jel' ga ti mozda imas pa se tjesis or what? to uglavnom nije normalno, vec vuce korijen negdje drugdje... mislim... ne sad da to treba odrezat', ali povecanje klitorisa samo po sebi nije problem (osim mozda estetske prirode), ali definitivno cesto ukazuje na neka druga patoloska stanja u organizmu (ne govorim sad o slucajevima u kojima se spol nije do kraja diferencirao), odnosno jedan je od simptoma kod odredjenih endokrinoloskih poremecaja, npr. adrenalne hiperplazije ili cak adrenalnih i pituitarnih adenoma itd., a koji imaju utjecaj na vise sustava u organizmu i mogu imati ozbiljne i ireverzibilne posljedice po organizam ako se ne prepoznaju i ne lijece.

klitoris je zapravo takoreci zakrzljali penis, ima i glans i frenulum i prepucij...sve ono sto ima i penis. i sve je to normalno, ali prihvatiti svoje tijelo takvo kakvo je ne znaci i zanemariti medicinske razloge zbog kojih je moglo doci do odredjenog stanja - to je ekvivalentno igranju sa svojim tijelom, odnosno zanemarivanju sebe. a nauciti nesto o svome tijelu nije toliko problem kao ni traziti sve te slikice po netu.

*jezebel*
09.09.2007., 00:48
ajd' da ne kudim cijelo vrijeme... dobro sto si dala i linkove za FGM - radila sam prije nekoliko godina referat na tu temu i naisla na uistinu potresne podatke. mislim da ima nesta malkice o tome i na unicefovim stranicama. uglavnom, mnogi ne znaju nista o tome, sto je nedopustivo.

a sto se tice toga da bismo mozda imale vece da nije bilo toliko rezuckanja... to mi se cini pretjeranim. majcica priroda je to. pa da rezuckanje ima takav utjecaj na kongenitalnu zakrzljalost, onda bi se valjda zidovi radjali bez prepucija;) . ne znam cemu tolika frustracija sto je klitoris previse udaljen od vagine (i mene je jedno vrijeme to kopkalo...joj kak' ce mi bit' kad budem...al' sto vise upoznajes svoje tijelo...jednog dana samo tako...hop! tocka g! postoji, definitivno.)... istina, mnoge zene imaju problema s vaginalnim orgazmom (ne kazem da ja ne bih...sva sam k'o mimoza), ali u seksu ima vise modusa osim vaginalnog i ako partneri imaju normalan odnos, onda tu ne bi trebalo biti tol'ko hajke.

Arianne
09.09.2007., 03:32
.

Veci Klitoris:

http://www.femalepumping.net/preview/clitoris_enlargement/clitoris_enlargement.shtml

Ajme bas sam prije neki dan naletila na jedan filmic u kojem je ta pumpica :o
I cijelo vrijeme sam se pitala koji je to vrag :eek: :eek:

Pa koga zanima neka pogleda :D meni odvratno izgleda :(

kratki film sa pumpicom (http://www.agentvice.com/out.php?idv=1610) ... ne za mladje od 18god :nono:

cayenne
09.09.2007., 06:48
ovaj dio mi nikad nije bio jasan. kako netko može maštati o svom spolnom organu dok masturbira. meni je to smiješno. možda zato jer mislim da imam ružnu vaginu?

:mama:

Nadam se da nisi ozbiljna. Ne postoji ruzna vagina.
Nazalost u pornografiji najvise pokazuju standardne koje vecinom izledaju kao bebe. Meni je to dosadno. Volim kada stidnica ima karakter, kada se stvari isticaju na van ili vise, kada ima svoj individualni izrazaj. Sa time vidim da je zenska seksualna, zrela.

cayenne
09.09.2007., 06:59

:rofl: :rofl: :rofl:
Morao bi prvo nac nekoga tko bi te htio naguziti.
Problem je da muski imaju samo jedan ulaz(-izlaz) i koristit ga mirise kao kanalizacija. Zene vecinom imaju previse osjetljiv nos za to.
Ako si jako cist i jako ljep i zena te voli ili je zaljubljena se moze dogodit da te izvana masira ili cak lize, maximalno prst unutra.
Nesto vece sa vise micanja producira aromu kanalizacije.
Razlog zasto to muski vole je normalno prostata.
Zenama je najvaznije razvit dubok osjecajni odnos sa puno intimnosti i ljubavi.

cayenne
09.09.2007., 07:37
Draga cayenne :)

Solidna tema iako ne vidim čemu fiksacija na klitoris... Možda bi shvatio i zašto si otvorila temu, jer je prilično očito da je iz nekih osobnih razloga, da i ti odgovoriš na ova pitanja. Naime takav je i red da ti prva odgovoriš na njih ako već postavljaš pitanje na forumu :) Nakon tvojih odgovora ću se priključiti u diskusiju :)

1. 3cm
2. Da u svakom slucaju mislim da bi veci klitoris omogucio orgazam u vrijeme penetracije. Znam to od drugih ljudi i vidjela sam kako izgleda. Bez pitanja funkcionira.
3. Bilo bi interesantno. To su ti one koje svrse bez ikakve stimulacije u normalnim situacijama ili samo od hodanja i slicno.
4. 27 i mislim da je to katastrofa. Nazalost ima puno takvih slucajeva. To isto znam od prijateljica, decki (bivse zenske), citanja
5. vibrator
6. ne prvi, da oralno
7. ne prvi, da sa zenskom :p
8. masturbacija 1-5min, sa partnerom (oralno ili rucno, nikada sa penetracijom) 5-15min
9. Bila sam jedna od tih dok si nisam kupila vibrator i naucila kako moj sex funkcionira. Onda sam naucila sa prstima, oralno, rucno.
Sa ogledalom kasnije, nisam znala kako je to uzbudljivo i nadam se da curice citaju i koriste info za svoj uzitak.
Mastala od pocetka ali o pogresnim stvarima, romanticne situacije ili decke. :misli: Sa tim mastanjem se mogu upaliti ali ne bi mogla svrsit u milion godina. Onda sam pocela mislit na grudi :cice: , stidnice :cerek: , i napokon pocela svrsavat! :D
10. Da
11. Jedan put i bilo je previse naporno izglumit cijelu scenu. Vidjela sam da decki pretpostave da kada teze disem, znojim se, stenjem, groktam, da svrsavam. Ukratko, muski misle da kada zena pokazuje znakove uzbudenja da ona svrsava. Ili ih je strah pitat ili ih boli k. :confused:

Kako vidis sam sve odgovorila. Sad si ti na redu :D

cayenne
09.09.2007., 08:11
Ti si vidim upućena u klitorise, ja želim proširiti svoje znanje, pa zašto mi ne odgovoriš na jednostavno pitanje? :confused:

Umjesto da ti detaljno opisujem svoju pičku,

da bi joj ti dijelila komplimente i slala :kiss: ohrabrenja, (čemu:confused: , pitam se)

ja sam te pitala nešto sasvim logično i razumno.

To bi sigurnu doprinijelo znanju i razumijevanju o prirodnoj ženskoj seksualnosti, kao što pišeš.
Sigurno više nego tvoje odobravanje ili neodobravanje mog mišljenja i neko psihoanaliziranje drugih kao osoba, zar ne?

Zašto opet ne pročitaš moja pitanja i ne odgovoriš mi?
Ne vidim razloga da se izbjegavaju kao da sam izrekla neki stav ili gađenje?
(A nisam)

Sama se oslanjaš na neke studije (antropološke i sl.) s kojima se čak ni svaki znanstvenik možda ne bi složio,
a ovo o testosteronu i hormonalnim poremećajima je potvrđena činjenica, i možeš naći na Plivinoj i svakoj takvoj stranici taj podatak ).:confused:

(vezano za liječničke intervencije, nisam nikad čula za takav slučaj pri rođenju, moram priznat, i ne znam kakav to spolni organ mora biti bebi od par dana da ide pod nož. Grozno, u svakom slučaju)

Jos jedanputa sam procitala tvoj prvi komentar i nisam nasla nikakvo direktno pitanje sa tvoje strane.
Imamo razlicita misljenja i to je u redu.
Pises da nisi citala citav post tako da ti je normalno teze napisat precizan komentar.
Ohrabrenja su za zenske koje se brinu o sebi i paze i razmisljaju o svojoj seksualnosti koja je jedan jako vazan dio svake osobe. Seksualnost je vazna za zdrav emocionalan razvoj. U danasnje vrijeme imamo emancipaciju i relativnu slobodu ali nazalost zenski razvoj jos uvijek dolazi sa manjim i vecim teskocama. Iskreno se divim i sretna sam za zenske koje su slobodne i educirane na toj temi i koje uzivaju u svojoj prirodi.
Ti opisujes zenske sa izrazenim klitorisom kao anomalije, poremecaji, bolesti, neprirodni klitoris, ne bi usrecilo nijednu zensku, ne cini zene privlacne, obrnuto od sexi.
Sa time sam ja razumjela da se gadis.
Znam sta mislis sta se tice hormonalnih utjecaja u trudnoci. Ta mogucnost postoji ponekad.
Sta se tice plivacih kozica ili npr. nasih zakrzljanih repova koji nekima izrastu, nisam htjela koristit te primjere jer nemaju veze sa spolnim organima, temom klitorisa, slicnosti klitorisa-penisa, zenske-muski. Nije tema JESMO LI RIBE ILI LJUDI? ili JOS UVIJEK MAJMUNI? slicnosti izmedu riba i ljudi i majmuna i ljudi. To bi bilo komicno i htjela sam probat postavit ozbiljnu temu tako da ljudi koji citaju mogu imat konkretne prakticne informacije i misljenja, mjesto zajebancije.
Da si citala i gledala cijeli post bi vidjela da se radi o
povjesti klitorisa (jako puno rezanja i nije jasno koliko dugo se to dogadalo i jos uvjek se dogada),
zene koje koriste pumpice i hormone da bi si narasle veci klitoris,
zene koje su rodene (iz razlicitih razloga) sa jako velikim klitorisom,
rezanje spolnih organa u sta izgleda kao visoki brojevi beba (muski i zenski) iz estetskih razloga.
Ta estetika mi smeta. U zadnhih 10-ak godina sam naucila neke stvari koje vecina ljudi nezna ili se ne govori o tome. Ne vjerujem da je normalno da vanjski spolni organi zena izgledaju isto kao kada su bile bebe. Postoji nazalost isto puno zena koje zele izgledat kao playboy stidnice pa se odu operirat. Uzas!
Sve skupa nesto ne stima i mislim da nisam jedina u svijetu koja o tome razmislja.

cayenne
09.09.2007., 08:38
and here are the resaults from samobor:

1. malecki :p
2. meni je okej, u nekim pozama se trlja o dečkovo spolovilo
3. pa dobro valjda =)
4. sa 18
5. ne
6. da; prvi put sa dečkom
7. ne
8. puno i svaki put mi jako malo treba
9. oh da, jesam..jedno vrijeme sam bila tog uvjerenja da sam frigidna
trenutno isprobavamo sve te divne spravice
10. ne, imam totalni blacout
11. nikada!

ja sam valjda jedino ovdje koja nemože svršiti..svaki put malo treba..

4. kazes si imala prvi orgazam sa 18
6. si odgvorila da si svrsila prvi put sa oralnim sa deckom.
8. da ti treba dugo sa masturbacijom, kratko sa partnerom.
9. Da jesi od tih koje nikada ne svrsavaju. (?)
10. ne mastas o zenama/imas blackout
Na kraju pises mislis da si jedina koja ne moze svrsit.
Nije mi jasno.
Mislis da mozes sa oralnim, ali ne sa masturbacijom i penetracijom?
Ako je tako nauci masturbirat. Ako ti pomogne vibrator u pocetku, radi sa time. Kasnije ti je vazno nauciti sa svojim prstima.
Moras sanjat/mastat o necemu. To ti je kao pomagalo za koncentraciju.
Jako je vazno da razvijes taj odnos sa sobom, da si dozvolis imat te osjecaje sama sa sobom ne samo sa partnerom.
Ako samo mozes svrsit sa njegovim jezikom je moguce da ne zelis uzet tu odgovornost i da bi rade da je on odgvoran za tvoju seksualnost. Tvoja seksualnost je vazan dio tebe kao osobe i dio tvog emocionalnog razvoja.

Ti se slazes samnom ili ne?
S jedne strane kritiziras odgoj zena i kako nismo slobodne, sa druge mene kritiziras sta ohrabrujem zenske da se izraze i sta im se divim kada se vidi da zive slobodno i uzivaju u svojoj seksualnosti.
Znam o podsvjesti i to je jedan razlog zasto sam otvorila temu.

1.normalan, nije da se uopce ne vidi, a nije prevelik - lijepi pristojni mali
2.zadovoljna, jos sam virgo, al' tocka g mi super funkcionira. sto se dodatne stimulacije tice, mislim da je to ''problem'' ljencinama i egoistima.
3.sta ja znam kako bi to bilo, pisala bih stojecki
4.oko 8 god.
5.glupo pitanje s obzirom na to da nas je vecina prvi imala jos u dobi kad nismo znali sta je vibr. - koja je uopce svrha ovog pitanja?
6.ne
7.ne
8.uglavnom ne puno
9.ne - a sta, one koje nisu su malo retard pa ne znaju da postoje opcije tipa mastarije i vibr.?
10.na sebe da - na druge jaaaaako rijetko, uglavnom ne, not my piece of cake
11.never

ne znam sta si htjela s tim velikim klitorisima, jel' ga ti mozda imas pa se tjesis or what? to uglavnom nije normalno, vec vuce korijen negdje drugdje... mislim... ne sad da to treba odrezat', ali povecanje klitorisa samo po sebi nije problem (osim mozda estetske prirode), ali definitivno cesto ukazuje na neka druga patoloska stanja u organizmu (ne govorim sad o slucajevima u kojima se spol nije do kraja diferencirao), odnosno jedan je od simptoma kod odredjenih endokrinoloskih poremecaja, npr. adrenalne hiperplazije ili cak adrenalnih i pituitarnih adenoma itd., a koji imaju utjecaj na vise sustava u organizmu i mogu imati ozbiljne i ireverzibilne posljedice po organizam ako se ne prepoznaju i ne lijece.
klitoris je zapravo takoreci zakrzljali penis, ima i glans i frenulum i prepucij...sve ono sto ima i penis. i sve je to normalno, ali prihvatiti svoje tijelo takvo kakvo je ne znaci i zanemariti medicinske razloge zbog kojih je moglo doci do odredjenog stanja - to je ekvivalentno igranju sa svojim tijelom, odnosno zanemarivanju sebe. a nauciti nesto o svome tijelu nije toliko problem kao ni traziti sve te slikice po netu.

1. Vecina klitorisa se ne vidi od prepucij, ne mora znacit da je mali ispod toga. Mislim, postoje tako mali da ih je tesko stimulirat sa prstom jer ti skliznu i skrivaju se.
2. Virgo? Mislis si djevica? Dodatna stimulacija za neke ne producira orgazam
3. To mozes i sada. Veliki ili mali klit, nije penis, ne mozes kroz njega pisat
5. Ne vecina. Manjina. Ako si generacija koja se rodila sa internetom je drugacije, slobodnije. Ali do tada :flop:
9. Mozda znaju mozda ne razmisljaju o tome. Mozda misle da bi trebalo se dogodit bez, ili kroz sex/penetraciju. U vecini slucaja se radi o slaboj vezi, razvojem svoje seksualnosti, sta nije rijetko niti u omladini niti u odraslima.
Muski bi vjerojatno imali slicne probleme da im penis nije na vanjskom djelu tijela, da je puno manji. Ovako im je ispred nosa, osjetljiv, stvari se razviju. Zenske su drugacije.
Slike vecih klitorisa su kao kada bi uzela lupu da vidis svoj bolje i jasna je slicnost spolova. Uz to neke pumpaju i sa time manipuliraju velicinu jer im je to zelja.
Da ima problema, ali razvijeni zenski organi koji prirodno i zdravo funkcioniraju nebi trebali bit problemi za koje je opreracija rijesenje.
Da slicnost sa penisom je jasna.
Prije interneta je svijet bio drugaciji. To bi bilo desetina tisuca godina. :D

Barca
09.09.2007., 10:47
Ti se slazes samnom ili ne?
S jedne strane kritiziras odgoj zena i kako nismo slobodne, sa druge mene kritiziras sta ohrabrujem zenske da se izraze i sta im se divim kada se vidi da zive slobodno i uzivaju u svojoj seksualnosti.
Znam o podsvjesti i to je jedan razlog zasto sam otvorila temu.

Ne slazem se zato sto evolucija i razvoj klitorisa po meni nemaju veze sa zenskim problemima sa seksom.
I smatram da je tvoj pristup citavoj stvari malo presenzacionalisticki. Iako je namjera dobra.

*jezebel*
09.09.2007., 14:36
1. Vecina klitorisa se ne vidi od prepucij, ne mora znacit da je mali ispod toga. Mislim, postoje tako mali da ih je tesko stimulirat sa prstom jer ti skliznu i skrivaju se.
2. Virgo? Mislis si djevica? Dodatna stimulacija za neke ne producira orgazam
3. To mozes i sada. Veliki ili mali klit, nije penis, ne mozes kroz njega pisat
5. Ne vecina. Manjina. Ako si generacija koja se rodila sa internetom je drugacije, slobodnije. Ali do tada :flop:
9. Mozda znaju mozda ne razmisljaju o tome. Mozda misle da bi trebalo se dogodit bez, ili kroz sex/penetraciju. U vecini slucaja se radi o slaboj vezi, razvojem svoje seksualnosti, sta nije rijetko niti u omladini niti u odraslima.
Muski bi vjerojatno imali slicne probleme da im penis nije na vanjskom djelu tijela, da je puno manji. Ovako im je ispred nosa, osjetljiv, stvari se razviju. Zenske su drugacije.
Slike vecih klitorisa su kao kada bi uzela lupu da vidis svoj bolje i jasna je slicnost spolova. Uz to neke pumpaju i sa time manipuliraju velicinu jer im je to zelja.
Da ima problema, ali razvijeni zenski organi koji prirodno i zdravo funkcioniraju nebi trebali bit problemi za koje je opreracija rijesenje.
Da slicnost sa penisom je jasna.
Prije interneta je svijet bio drugaciji. To bi bilo desetina tisuca godina. :D

1. ok, velik ti je, to smo apsolvirali:)
2. a nego sta drugo (ako nisi sigurna pogledaj u rjecnik.)... da, znam, ali ako si raspolozena za davanje savjeta u seksu onima koje ne mogu, sumnjam da ce ti se netko odazvati na forumu i ispovijedati svoju frigidnost or something, isto tako sumnjam da ti tu imas nesto pametno za reci, uglavnom izmisljas toplu vodu i nisi svjesna da vecina sve ono sto ti vec znas vjerojatno zna duze od tebe. sorry, ali ne licis mi bas na seksualnog terapeuta. kad smo vec kod podsvjesnog, ovo mi vise lici na tvoju potrebu da se...kao malo ''emancipiras'' i nadjes sebi nekoga srodnog, kao sto je prethodno jedan forumas i napomenuo.
3. lapsus (uuuupssss:zubo: )...stalno mi je bio penis u glavi od one slike, vis' ti sta radi sugestija... :lupasepoglavijernemozevjerovatkolkojeispalablesav aazanimajumedicina: (samo da me ne vide oni sa ''zdravlja'')
5. gledaj, ja sam '83 godiste, kad sam se ja rodila tu ljudi uglavnom nisu znali ni za pacmana, a interneta nije bilo - pocela sam masturbirati u dobi od nekih 8 godina i to smatram sasvim normalnim jer je to sasvim uobicajeno vrijeme da dijete pocne istrazivati svoje tijelo i osjecaj ugode (pa i ranije...kol'ko samo ima balavaca koji u javnosti navlace maloga pa im se roditelji crvene:rofl: ). nisam to ucinila pod utjecajem medija niti pod bilo cijim utjecajem - ucinila sam to prirodno i spontano. a to sto su neki dozivjeli orgazam tek nakon 25-e im ne daje za pravo da za to optuzuju medije, odnosno nedostatak istih. razlozi mogu biti puno puno dublji. casopise u kojima se govorilo o seksualnosti (i to nesto malo, usput, casopise tipa ok, teen i rocky) sam pocela kupovati tek godinu-dvije nakon sto sam pocela masturbirati - dakle, utjecaja prije toga definitivno nije bilo. niti su imali na mene ikakav negativan utjecaj, vec su mi samo pomogli da bolje upoznam svoje tijelo i pristedjeli muku mojim starcima u objasnjavanju stvari tipa ''sto je to kondom''...iako su se svejedno morali naobjasnjavati:). ne, mislim da prvi orgazam u djetinjstvu uglavnom nije rijetkost niti ista nemoralno, patoloski i uzrokovano medijima ili sredinom. mozda je upravo tvoja licnost, odnosno sredina u kojoj si odrasla (kako slozeni odnosi u obitelji ako ih je bilo, tako i provincija i zatucana stajalista ukoliko si odrasla pod utjecajem takvih) razlog zasto si malo kasnije upoznala svog klicu. sorry ako sam u krivu, ali vjerojatnije je da su ti te stvari bile oslabile ili prikrile libido nego da su meni mediji nametnuli ''preuranjeno'' upoznavanje moga tijela. znam neke cure koje zbog sredine u kojoj su odrasle (npr. nemaju mamu) ni na fakultetu nisu znale sto je to vibrator, ali to bas ne bih u potpunosti usporedila sa neznanjem o klitorisu, mozda samo marginalno.

nego... konstruktivnije bi bilo da malo manje tipkas i odes kod endokrinologa, nije strasno, par puta ti piknu iglicu i finito. za svaki slucaj. dakle, uputnicu kod dr-a opce prakse i go! ne moras imati nikakve ocite probleme u fizionomiji i funkcioniranju, ali isti se definitivno mogu javiti, cesto zapocinju jako tiho. nije da te plasim, ne mora biti nista u pitanju, ali nemoj da ti poslije bude zao. sretno!

*jezebel*
09.09.2007., 14:38
...evolucija i razvoj klitorisa po meni nemaju veze sa zenskim problemima sa seksom.
I smatram da je tvoj pristup citavoj stvari malo presenzacionalisticki. Iako je namjera dobra.

potpisujem.

lala
09.09.2007., 14:56
Jos jedanputa sam procitala tvoj prvi komentar i nisam nasla nikakvo direktno pitanje sa tvoje strane.
Imamo razlicita misljenja i to je u redu.
.
Ti opisujes zenske sa izrazenim klitorisom kao anomalije, poremecaji, bolesti, neprirodni klitoris, ne bi usrecilo nijednu zensku, ne cini zene privlacne, obrnuto od sexi.
Sa time sam ja razumjela da se gadis.
a.

Kao prvo, direktno pitanje ti jesam postavila (i ponovila u postu) u vezi plivaćih kožica i drugoga što se isto često vrši iz esteskih razloga.
(zanimljiv odgovor, vratit ću se kasnije)

Različita mišljenja možda imamo ili nemamo,
ja svoje mišljenje nisam izrekla kroz ovu činjenicu, zaboga, da se kod nekih hormonalnih poremećaja povećava klitoris.
To nije nikakvo moje zapažanje, nisam liječnica, nego nešto što možeš pročitati na svakoj stranici o tome.
I u tom slučaju, ne vidim zašto bi žene bile presretne ako im to dođe kao posljedica bolesti:confused:
Isto kao i što kemoterapija može popravit ten, što ipak svaka žena želi, ali mislim da bi radije bila zdrava i lošijeg tena.

Na kraju krajeva, u ovim (mnogim) slučajevima taj povećan klitoris bi mogao biti indikacija za neplodnost.
A kriteriji ljepote se uvijek i u svim kulturama vežu za zdravlje i plodnost, zar ne?

*jezebel*
09.09.2007., 15:08
ja svoje mišljenje nisam izrekla kroz ovu činjenicu, zaboga, da se kod nekih hormonalnih poremećaja povećava klitoris.
To nije...zapažanje, nego nešto što možeš pročitati na svakoj stranici o tome.
I u tom slučaju, ne vidim zašto bi žene bile presretne ako im to dođe kao posljedica bolesti:confused:
Isto kao i što kemoterapija može popravit ten, što ipak svaka žena želi, ali mislim da bi radije bila zdrava i lošijeg tena.

Na kraju krajeva, u ovim (mnogim) slučajevima taj povećan klitoris bi mogao biti indikacija za neplodnost.
A kriteriji ljepote se uvijek i u svim kulturama vežu za zdravlje i plodnost, zar ne?

nista, samo naglasavam.

lala
09.09.2007., 15:09
Ta estetika mi smeta. U zadnhih 10-ak godina sam naucila neke stvari koje vecina ljudi nezna ili se ne govori o tome. Ne vjerujem da je normalno da vanjski spolni organi zena izgledaju isto kao kada su bile bebe. Postoji nazalost isto puno zena koje zele izgledat kao playboy stidnice pa se odu operirat. Uzas!
Sve skupa nesto ne stima i mislim da nisam jedina u svijetu koja o tome razmislja.

Koja razlika između onih koje koriste pumpice i ovih koje se ravnaju po pornoindustriji?
Obe ulaze u zahvate, nijednoj to nije prirodno.

I meni se gadi to forsiranje playboja, od frizure do svega,
(o da, nemojmo biti skromni, ni čupanje dlaka do posljednje nije baš najugodnije ni najzdravije za većinu žena:p )

Ali bojim da tom internetu (koji svi zagovornici seksualne osviještenosti toliko hvale) upravo možemo zahvaliti na tome što smo se kao počeli pitati je li nama uopće i ostaku svijeta:rolleyes: taj naš spolni organ estetski prihvatljiv ili ne.

A kod onim seksualno neosviještenih, prije interneta i sl., koji nisu znali čemu služi vibrator...brijem da bar takvih problema nisu imali.
U svijetu bez porno industrije, svaka je pička bila lijepa, jer su je rijetki mogli uspoređivati.

Vidiš, možda se precijenjujemo, trebali bi se pitati uopće gdje nas to znanje vodi:rofl:

mladi_luk
09.09.2007., 19:27
Nadam se da nisi ozbiljna. Ne postoji ruzna vagina.
Nazalost u pornografiji najvise pokazuju standardne koje vecinom izledaju kao bebe. Meni je to dosadno. Volim kada stidnica ima karakter, kada se stvari isticaju na van ili vise, kada ima svoj individualni izrazaj. Sa time vidim da je zenska seksualna, zrela.

ja se nadam da drugima moja vagina nije ružna. ne znam. ne mogu se naviknuti na nju. šta ću. ali ne ometa me da uživam u seksu. samo mi je malo bed kod oralnog, al brzo zaboravim na njen izgled :cerek:

Balkanka
10.09.2007., 13:19

dušo, draga ja nipošto nisam retardus..i znam šta je i kako se koristi vibrator i masaže..nemožeš reći za ženu/curu koja nemože postići orgazam da nije normalna ili nešto slično..nismo svi te sreće:rolleyes:

Balkanka
10.09.2007., 13:23
4. kazes si imala prvi orgazam sa 18
6. si odgvorila da si svrsila prvi put sa oralnim sa deckom.
8. da ti treba dugo sa masturbacijom, kratko sa partnerom.
9. Da jesi od tih koje nikada ne svrsavaju. (?)
10. ne mastas o zenama/imas blackout
Na kraju pises mislis da si jedina koja ne moze svrsit.
Nije mi jasno.
Mislis da mozes sa oralnim, ali ne sa masturbacijom i penetracijom?
Ako je tako nauci masturbirat. Ako ti pomogne vibrator u pocetku, radi sa time. Kasnije ti je vazno nauciti sa svojim prstima.
Moras sanjat/mastat o necemu. To ti je kao pomagalo za koncentraciju.
Jako je vazno da razvijes taj odnos sa sobom, da si dozvolis imat te osjecaje sama sa sobom ne samo sa partnerom.
Ako samo mozes svrsit sa njegovim jezikom je moguce da ne zelis uzet tu odgovornost i da bi rade da je on odgvoran za tvoju seksualnost. Tvoja seksualnost je vazan dio tebe kao osobe i dio tvog emocionalnog razvoja.

ja nisam rekla da mi treba kratko sa partnerom jer nemogu svršit...a za oralno je bilo prvi puta da me dečko "primio" pa je tu bilo i uzbuđenje o nova lijepa situacija...
ne mislim da je on odgovoran samo bi bilo bolje da traje više od nekih 20 minuta..svaki puta mi malo malo treba i onda on..da...

kaduljica
10.09.2007., 13:56

Kako bi to bilo?

1. ja uopće nisam znala da se mjere klitorisi :D normalne veličine, nemam pimpek ko ona jadnica na slici
2. zadovoljna ko maca koja je popila mlijekce
3. ja se seksam redovito i masturbiram još redovitije, pa ne znam kakve to veze ima s velikim klitorisom.
4. sa 17
5. prstima
6. ne
7. ne, al sve se može dogovorit ;)
8. sama - oko 10 minuta, s partnerom - oko 10 minuta, ponekad i manje
9. imam vibrator, ogledalo mi ne treba
10. ne baš.
11. jednom ili dvaput.

Splenda
10.09.2007., 16:26
Kako bi to bilo?

1)mali je
2)zadovoljna
3)ne hvala
4)solo, sa nekih 15-16.
5)prsti
6)ne
7)ne
8)ovisi,ponekad minuta-dvije, ponekad 10-15.
9)ne
10)na muške ili svoje :zubo:
11)nikad

*jezebel*
10.09.2007., 18:27
dušo, draga ja nipošto nisam retardus..i znam šta je i kako se koristi vibrator i masaže..nemožeš reći za ženu/curu koja nemože postići orgazam da nije normalna ili nešto slično..nismo svi te sreće:rolleyes:

ma neeeeee, joooooooj, totalno si me krivo shvatila, jednostavno sam se osvrnula na izmisljanje tople vode od strane autorice foruma. ja nisam od onih koji druge nazivaju retardiranima, samo cayenne spominje vibratore i slicno k'o da je otkrila ameriku.

Balkanka
10.09.2007., 18:32
ma neeeeee, joooooooj, totalno si me krivo shvatila, jednostavno sam se osvrnula na izmisljanje tople vode od strane autorice foruma. ja nisam od onih koji druge nazivaju retardiranima, samo cayenne spominje vibratore i slicno k'o da je otkrila ameriku.

okej, možda sam i ja malo burno reagirala jer sam malo osjetljiva na tu temu

evelyn
10.09.2007., 18:35
Pretpostavljam da si ovom temom htjela ukazati na sličnost ženskog i muškog spolovila,ali si dala za primjer ženu koja ima anomaliju i time zdrastveni problem,jer na tim slikama nikako ne mogu vidjeti da žena ima klitoris,nego zakržljali penis...ako ta žena na slikama se dobro osjeća sa sobom i ima razvijeniju seksualnost svaka joj čast.Ali realno to ne može biti "normalno" mislim pod time isključivo pod zdravlje i pravilan razvitak ženskog tijela...smatram da ne možeš stavljati za primjer slike te žene...neke normalno razvijene žene mog povećavati klitoris,ali ne vidim tu neku veliku razliku od onih koje korigiraju spolni organ(smanjuju usmine itd.)svaka žena doživljava seksualnost i svoju privlačnost na drugi način...i mislim da je najbitnije za

evelyn
10.09.2007., 18:37
za žensku seksualnost da se osjeća dobro i privlačno u "svojoj koži"

teniska loptica
10.09.2007., 20:36
Zenske:
Kako bi to bilo?

1.ne znam kako se to mjeri, valjda nekoliko mm
2.ta ideja mi se gadi
3. ne znam
4. u vrtiću..mozda 3-4 godine
5. trljanjem:D
6. dozivjela sam, ali nije bio prvi u zivotu
7. ne
8. ne znam...od 2 do 20 minuta
9. ne, ne, ne...
10. ne
11. nekoliko puta

chichi...
10.09.2007., 20:59
isseee...fuj..ja ovo u životu nisam vidla...nisam opće znala da to postoji...
čega će se čovjek još svega nagledat..joj..joj...
..a opet kad razmislim...lako njoj s tolikim klitaćem svršit....hehe
..mogu si zamislit reakcie muškaraca...skinu žensku i vide nešto slično njima... :)) hahahh

kaduljica
10.09.2007., 21:43
..mogu si zamislit reakcie muškaraca...skinu žensku i vide nešto slično njima... :)) hahahh

meni se čini da ti pimpeka u životu nisi vidjela :bonk:

Lymny
10.09.2007., 21:48
1. Normalno malen
2. 100% sam sretna, hvala lijepo!!
3. Nemam pojma
4. Kad sam masturbirati, znači s nekih 12-13
5. Prstima
6. Ne
7. Ne
8. Kad se diram sama, nekih 5 minuta (ovisi koliko sam napaljena), s partnerom nisam nikad svršila
9. NE hvala Bogu
10. Ponekad zamišlajm sex u troje sa 2 cure (oralni)
11. Puno puta

cayenne
10.09.2007., 22:29
ja nisam rekla da mi treba kratko sa partnerom jer nemogu svršit...a za oralno je bilo prvi puta da me dečko "primio" pa je tu bilo i uzbuđenje o nova lijepa situacija...
ne mislim da je on odgovoran samo bi bilo bolje da traje više od nekih 20 minuta..svaki puta mi malo malo treba i onda on..da...

Ok. Sada razumijem.
Meni je tako bilo da sam se mogla uvijek jako zapaliti ali dok nisam pocela svrsavat nisam znala da bilo koliko sam bila uzbudena, da je put dalji do orgazma. Ne znam tocno kako opisat. Kada si blizu orgazma i onda svrsis je puno drugacije. Nekako ti je taj dio zapaljenosti puno vise koncentriran. Meni je u pocetku trebalo 30-40min do orgazma. Sada 1-10. Vrijeme u pocetku je vazno, ali moram rec da je lakse naucit sama zato jer nemas nikakav pritisak iz vana i totalno se mozes koncentrirat na svoje osjecaje i mastu. Mozda mozes probat tako, vjezbat sama i sa deckom.
Nemoj obracat paznju na te koje ne pokazuju razumjevanje. To je tvoja stvar i uspjet ces i onda si bez brige. Puno srece :top:

ajd' da ne kudim cijelo vrijeme... dobro sto si dala i linkove za FGM - radila sam prije nekoliko godina referat na tu temu i naisla na uistinu potresne podatke. mislim da ima nesta malkice o tome i na unicefovim stranicama. uglavnom, mnogi ne znaju nista o tome, sto je nedopustivo.

a sto se tice toga da bismo mozda imale vece da nije bilo toliko rezuckanja... to mi se cini pretjeranim. majcica priroda je to. pa da rezuckanje ima takav utjecaj na kongenitalnu zakrzljalost, onda bi se valjda zidovi radjali bez prepucija;) . ne znam cemu tolika frustracija sto je klitoris previse udaljen od vagine (i mene je jedno vrijeme to kopkalo...joj kak' ce mi bit' kad budem...al' sto vise upoznajes svoje tijelo...jednog dana samo tako...hop! tocka g! postoji, definitivno.)... istina, mnoge zene imaju problema s vaginalnim orgazmom (ne kazem da ja ne bih...sva sam k'o mimoza), ali u seksu ima vise modusa osim vaginalnog i ako partneri imaju normalan odnos, onda tu ne bi trebalo biti tol'ko hajke.

Da slazem se.
Udaljenost ulazka vagine i klitorisa se povecala sa evolucijom. Vidi se u vrsti majmuna koji su nam najblizi u genetskom smislu. Njima je clitoris veci u odnosu na velicinu tjela i tocno je na ulazu vagine.
Citala sam stranice od tih zena sa vecim klitorisom i pise npr. jedna ima 3-4 djece sve rodene sa cezarskim i da je ona tako velika da ga moze uzet u saku i drkat.
Kada kazem veci klitoris za vecinu mislim centimetar tu i tamo, mozda malo deblji ili tako za bolje trljanje. Te jako velike ne znam. Meni izgledaju privlacne jer volim zenske i muske pa nekako imas i jedno i drugo samo bolje mirise od muskoga :D :p .
Moja tocka g jako intenzivno reagira na spretnu stimulaciju i totalno izgubim glavu, ali ne mogu svrsit tako. Citala sam puno o tome i mislim da ta vrsta zena uzivaju se predat i da su vise pasivne. Ja sam dominantna i predaja me ograniceno pali ali mi ne producira orgazam.
Drago mi je da se interesiras za sve te zenske teme. Mislim da ako vise nas to rade da bi trebale imale manje zenskih problema i vise razumjevanja i znanja o sebi i drugim zenama. :top: :D

1. ok, velik ti je, to smo apsolvirali:)
2. a nego sta drugo (ako nisi sigurna pogledaj u rjecnik.)... da, znam, ali ako si raspolozena za davanje savjeta u seksu onima koje ne mogu, sumnjam da ce ti se netko odazvati na forumu i ispovijedati svoju frigidnost or something, isto tako sumnjam da ti tu imas nesto pametno za reci, uglavnom izmisljas toplu vodu i nisi svjesna da vecina sve ono sto ti vec znas vjerojatno zna duze od tebe. sorry, ali ne licis mi bas na seksualnog terapeuta. kad smo vec kod podsvjesnog, ovo mi vise lici na tvoju potrebu da se...kao malo ''emancipiras'' i nadjes sebi nekoga srodnog, kao sto je prethodno jedan forumas i napomenuo.
3. lapsus (uuuupssss:zubo: )...stalno mi je bio penis u glavi od one slike, vis' ti sta radi sugestija... :lupasepoglavijernemozevjerovatkolkojeispalablesav aazanimajumedicina: (samo da me ne vide oni sa ''zdravlja'')
5. gledaj, ja sam '83 godiste, kad sam se ja rodila tu ljudi uglavnom nisu znali ni za pacmana, a interneta nije bilo - pocela sam masturbirati u dobi od nekih 8 godina i to smatram sasvim normalnim jer je to sasvim uobicajeno vrijeme da dijete pocne istrazivati svoje tijelo i osjecaj ugode (pa i ranije...kol'ko samo ima balavaca koji u javnosti navlace maloga pa im se roditelji crvene:rofl: ). nisam to ucinila pod utjecajem medija niti pod bilo cijim utjecajem - ucinila sam to prirodno i spontano. a to sto su neki dozivjeli orgazam tek nakon 25-e im ne daje za pravo da za to optuzuju medije, odnosno nedostatak istih. razlozi mogu biti puno puno dublji. casopise u kojima se govorilo o seksualnosti (i to nesto malo, usput, casopise tipa ok, teen i rocky) sam pocela kupovati tek godinu-dvije nakon sto sam pocela masturbirati - dakle, utjecaja prije toga definitivno nije bilo. niti su imali na mene ikakav negativan utjecaj, vec su mi samo pomogli da bolje upoznam svoje tijelo i pristedjeli muku mojim starcima u objasnjavanju stvari tipa ''sto je to kondom''...iako su se svejedno morali naobjasnjavati:). ne, mislim da prvi orgazam u djetinjstvu uglavnom nije rijetkost niti ista nemoralno, patoloski i uzrokovano medijima ili sredinom. mozda je upravo tvoja licnost, odnosno sredina u kojoj si odrasla (kako slozeni odnosi u obitelji ako ih je bilo, tako i provincija i zatucana stajalista ukoliko si odrasla pod utjecajem takvih) razlog zasto si malo kasnije upoznala svog klicu. sorry ako sam u krivu, ali vjerojatnije je da su ti te stvari bile oslabile ili prikrile libido nego da su meni mediji nametnuli ''preuranjeno'' upoznavanje moga tijela. znam neke cure koje zbog sredine u kojoj su odrasle (npr. nemaju mamu) ni na fakultetu nisu znale sto je to vibrator, ali to bas ne bih u potpunosti usporedila sa neznanjem o klitorisu, mozda samo marginalno.

nego... konstruktivnije bi bilo da malo manje tipkas i odes kod endokrinologa, nije strasno, par puta ti piknu iglicu i finito. za svaki slucaj. dakle, uputnicu kod dr-a opce prakse i go! ne moras imati nikakve ocite probleme u fizionomiji i funkcioniranju, ali isti se definitivno mogu javiti, cesto zapocinju jako tiho. nije da te plasim, ne mora biti nista u pitanju, ali nemoj da ti poslije bude zao. sretno!

1. 3cm nije velik. Prosjecan klitoris je 2,5cm
2. virgo je znak horoskopa. U engleskom nikada nekazes virgo za djevicu sa himenom, samo za horoskop. Ako si djevica sa himenom = virgin
5. ja sam skoro 40. Kazem ti da su druga vremena
Imala si srece i drago mi je za tebe, ali nije tako za vecinu zena, i malo vise razumjevanja i topline sa tvoje strane ne bi bilo lose.
Ljudi su seksualno od kada su u maminom trbuhu i sasvim je prirodno sta si ti sebe otkrila. To nitko ne moze kritizirati.
Ne zelim ic u razgovor o svim medijama. To bi previse dugo trajalo.
Spomenula sam internet zato jer djeca mogu lako nac odgovore na svoja privatna pitanja.
Jako sam otvorena kako se vidi i nikada nisam zivjela u selu.
Moras znat da puno roditelja ne pricaju sa djecom o seksualnim detaljima kao vibratori i orgazmi. Za vecinu roditelja je to neugodno.
Nikada nisam imala problema sa libido i masturbirala sam, imala sex, ali bez orgazma.
Zasto bi isla kod endokrinologa, nemam nikakve hormonalne probleme. Citaj bolje.
A sta se tice mladih zena koje ne mogu svrsit, nema doktora koji bi im dao testosteron. Vecina mladih zena ima jako visok estrogen i u puno slucajeva taj detalj moze sprijecit ili otezit orgazam. Ali doktori daju testosteron samo ljudima preko 35god.
Razvoj je takav da nakon sta je zena 25god. tijelo joj producira manje estrogena s vremenom, tako da puno zena ozive seksualno kada su 30 i 40+. Zato jer ima manje estrogena, tijelo im ima vise slobodnog testosterona koji je odgovoran za libido u zenama i muskarcima.
Ja sam sada na mom seksualnom vrhuncu a ti mi kazes odi kod endokrinologa ?! :rofl: :rofl: :rofl:

Moje misli, tocno.

Cula sam da je laske, pise da je tako, i ima logike, pogledaj muske.
Isto sam citala da kada je dio tijela veci da je mozak svjestan tog dijela vise, tako da ti veci ili deblji klitorisi se ne mogu ignorirat i sa time se dogode vise spontanih seksualnih situacija i orgazma.
Spontane seksualne situacije i vise orgazma su stvari o kojima se parovi zale da fale u dugim odnosima.

Ako imas srednjih 2,5cm u vecini slucajeva moras planirat i koncentrirat se da bi svrsila.

diki
10.09.2007., 23:42
1. rekla bih da imam sasvim pristojan KLITORIS
2. zadovoljna sam
3. to bi bilo zanimljivo (vizualno zanimljivo :D)
4. :raspa:
5, 6, 7. vidi 4.
8. sama - par minuta, s partnerom - isto :zubo:
9. ne
10. ponekad, ustvari dosta često :p
11. par puta, al' nemojte nikome reći, to je tajna ;)

ma recite, je*be mi se :cerek:

cayenne
10.09.2007., 23:53
1. Normalno malen
2. 100% sam sretna, hvala lijepo!!
3. Nemam pojma
4. Kad sam masturbirati, znači s nekih 12-13
5. Prstima
6. Ne
7. Ne
8. Kad se diram sama, nekih 5 minuta (ovisi koliko sam napaljena), s partnerom nisam nikad svršila
9. NE hvala Bogu
10. Ponekad zamišlajm sex u troje sa 2 cure (oralni)
11. Puno puta

Zao mi je. Neznam tvoju situaciju. Obicno ako si sa deckom je vazno razgovarat o tome sta te pali i sta ti treba da bi svrsila. To je ponekad tesko ovisi o osobi i odnosu. Moguce da je najlakse ga naucit te masirat tocno kako ti sebe masiras. Onda on moze ukapirat da je isto kao i kad si on drka (isti proces), itd.
Nemoras ocekivat orgazam od penetracije. To se dogada za jako mali broj zena.
Si bila sa jednom zenskom? Meni se cini da je intimnost veca u paru (samo 2 osobe). Pogotovo ako jos uvijek iztrazujes svoju seksualnost i u tvojoj specificnoj situaciji.
Nije tako komplicirano. Samo trebas nekoga tko se koncentrira na tebe i tvoje potrebe, tko zna izvest instrukcije tocno kako ti zelis. :D

1. rekla bih da imam sasvim pristojan KLITORIS
2. zadovoljna sam
3. to bi bilo zanimljivo (vizualno zanimljivo :D)
4. :raspa:
5, 6, 7. vidi 4.
8. sama - par minuta, s partnerom - isto :zubo:
9. ne
10. ponekad, ustvari dosta često :p
11. par puta, al' nemojte nikome reći, to je tajna ;)

ma recite, je*be mi se :cerek:

:D Probaj ogledalo :p

meni se čini da ti pimpeka u životu nisi vidjela :bonk:

:rofl: :top:

1.ne znam kako se to mjeri, valjda nekoliko mm
2.ta ideja mi se gadi
3. ne znam
4. u vrtiću..mozda 3-4 godine
5. trljanjem:D
6. dozivjela sam, ali nije bio prvi u zivotu
7. ne
8. ne znam...od 2 do 20 minuta
9. ne, ne, ne...
10. ne
11. nekoliko puta

:top:
Preko prepucija, prosjecan je 2,5cm :D

teniska loptica
11.09.2007., 00:05
Moje misli, tocno.

Cula sam da je laske, pise da je tako, i ima logike, pogledaj muske.
Isto sam citala da kada je dio tijela veci da je mozak svjestan tog dijela vise, tako da ti veci ili deblji klitorisi se ne mogu ignorirat i sa time se dogode vise spontanih seksualnih situacija i orgazma.
Spontane seksualne situacije i vise orgazma su stvari o kojima se parovi zale da fale u dugim odnosima.

Ako imas srednjih 2,5cm u vecini slucajeva moras planirat i koncentrirat se da bi svrsila.

2.5 cm??? moj je puno bliže 2.5mm, nego 2.5 cm...pa i na fotografijama u enciklopedijama ne bih rekla da je to veće od 1cm, štoviše, jedna točkica? bar oni vidljivi dio, a kako vi mjerite nevidljivi...to ne bih znala

cayenne
11.09.2007., 00:16
Pretpostavljam da si ovom temom htjela ukazati na sličnost ženskog i muškog spolovila,ali si dala za primjer ženu koja ima anomaliju i time zdrastveni problem,jer na tim slikama nikako ne mogu vidjeti da žena ima klitoris,nego zakržljali penis...ako ta žena na slikama se dobro osjeća sa sobom i ima razvijeniju seksualnost svaka joj čast.Ali realno to ne može biti "normalno" mislim pod time isključivo pod zdravlje i pravilan razvitak ženskog tijela...smatram da ne možeš stavljati za primjer slike te žene...neke normalno razvijene žene mog povećavati klitoris,ali ne vidim tu neku veliku razliku od onih koje korigiraju spolni organ(smanjuju usmine itd.)svaka žena doživljava seksualnost i svoju privlačnost na drugi način...i mislim da je najbitnije za

Zenske sa takvim velicinama pisu da imaju djece, da su zdrave i jako seksualne, tako da nije anomalija, niti zakrzljali penis.
Tuzno mi je kada se te rijeci koriste kada mislim na takve zenske i na muske sa malim penisom.
Zamisli se citas ovo kao tip sa malim. Zenska pise da klitoris od o.p. 5-6cm je zakrzljali penis. Sa time kazes da je to penis isto bi bila anomalija. Ali u stvarnosti takvi penisi postoje i funkcioniraju normalno isto kao i te zene.
Stvar mi je u tome da previse ljudi misle da svi moramo pasat u neki standard i svi moramo bit isti i ako ne onda smo debili.
Meni tu fali pameti. Razumijes?
Pogotovo sta je razgovor vecinom izmedu zena i o zenama.
Pa logicno je da muski jos uvijek vladaju svijetom, jer se mi ocito ne znamo podrzavati, slagati, raditi skupa. Mjesto toga smo kao da svaka zivi na svojoj planeti.
Te sta si povecaju klit rade radi uzitka, laganosti svrsavanja.
Te koje imaju plasticnu operaciju rade radi izgleda, religije, karijera (ako zene bogate muzeve), ili misle da su ostarile u tom dijelu (licno to ne mogu zamislit, ali nisam imala djece, tako da ne znam, mozda je moguce ostariti), itd.
Neke stave silikon iza g tocke da bi bila vise osjetljiva u vrijeme penetracije, itd.
To sa kozom se slazem, ali mislim da to samo za sebe nije dovoljno.

cayenne
11.09.2007., 00:23
2.5 cm??? moj je puno bliže 2.5mm, nego 2.5 cm...pa i na fotografijama u enciklopedijama ne bih rekla da je to veće od 1cm, štoviše, jedna točkica? bar oni vidljivi dio, a kako vi mjerite nevidljivi...to ne bih znala

Ne tockica. Tockica je glavica klitorisa. Mjeris gdje pise clitoral hood. To ti je kao prepucaj penisa. Klitoris je ispod toga. Klitoris (vanjski dio koji masiras) je kao crv. Ovisi o tvojoj gradi, probaj mjerit od kosti (pocetak prepucaja) do glavice klitorisa (ta tockica ili kraja prepucaja, gdje god 'crv' zavrsi).
Unutra u tijelu oko vagine do leda imas jos vise klitorisa graden kao 'Y' (isto kao penis). Kada si zapaljena cijela ta cijev se napuni sa krvi i utvrdne dok ne svrsis.

Sretno mjerenje :D

lala
11.09.2007., 00:45
Zenske sa takvim velicinama pisu da imaju djece, da su zdrave i jako seksualne, tako da nije anomalija, niti zakrzljali penis.
...

Super za njih! :top:
Bog im zdravlja da!

Ali ti i dalje optužuješ ljude koji jednostavno uzimaju u obzir činjenicu da višak testosterona nikako nije dobar za žensku plodnost.
A dobar je za rast klitorisa.
Višak testosterona se uglavnom liječi i da, bolest je i sve što dolazi od nje nije prirodno, bez lažne obzirnosti.:rolleyes:

A sad, ti kažeš da ima slučajeva jednostavno da je to prirodno, o.k. vjerujem, drago mi je zbog tih žena ako im to još donosi beneficije.

The Whale
11.09.2007., 00:49
Ja imam gornju granicu slobodnih testosterona(FT) u krvi. Osim što sam pojačano dlakava i mišićava, nisam primjetila da mi je klitoris narastao nešto posebno. Možda bude. Čudni su putevi Gospodnji. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

lala
11.09.2007., 01:04
Ja imam gornju granicu slobodnih testosterona(FT) u krvi. Osim što sam pojačano dlakava i mišićava, nisam primjetila da mi je klitoris narastao nešto posebno. Možda bude. Čudni su putevi Gospodnji. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ne žali se i reci hvala :tko zna kakav bi bio da toga nema :D
Ovako-sve pet!

evelyn
11.09.2007., 01:52
Kao prvo ja nisam napisala da je jedino bitno za žensku seksualnost da se dobro osjeća u svojoj koži nego po meni da je jako važno...a za anomaliju sam napisala da mi izgleda kao zakržljali penis,a ja nisam niti endokrinolog niti neki drugi doktor da znam točno dati dijagnozu...ali realno da je to normalno zdrastveno onda bi svaka npr.deseta žena tako imala i ne bi bila rijetka pojava...a ako ti tvrdiš da je to posve normalno imati klitoris kao ona žena na drugoj slici ,ne vjerujem jedino da čujem tu informaciju od stručnjaka za takve stvari...

malo m
11.09.2007., 07:21
Pade mi sad misao na pamet:
znači li da muškarci koji imaju veći penis imaju bolje orgazme od onih koji imaju manje?
To mi baš nema smisla.

pakleni_patuljak
11.09.2007., 07:47
a još kažu da su muškarci opterećeni svojim kurcima... :rofl:

btw; ne mislim da je loše što pokušavaš povest diskusiju (?) o klitorisima, ali nekako se ne mogu oteti dojmu da je tvoj razlog za to nekako... kako da ne budem predirektan?... patološki.

oke.
sad si možda i ponosna na svoj ogroman klit, ali nemoj mi reći da nisi poradi istoga proživljavala traume? odbijanja? izrazito neugodne situacije?
mislim, osobno sam vidijo dosta klitova, ali svejedno da mi dođe neka sa klitom od 3 centi... moram priznat da bih barem podigo ombrvu i duhovito primjetio da ima klit veći od kikijevog pimpeka! :D

*jezebel*
11.09.2007., 11:24
1. 3cm nije velik. Prosjecan klitoris je 2,5cm
2. virgo je znak horoskopa. U engleskom nikada nekazes virgo za djevicu sa himenom, samo za horoskop. Ako si djevica sa himenom = virgin
5. ja sam skoro 40. Kazem ti da su druga vremena
Imala si srece i drago mi je za tebe, ali nije tako za vecinu zena, i malo vise razumjevanja i topline sa tvoje strane ne bi bilo lose.
Ljudi su seksualno od kada su u maminom trbuhu i sasvim je prirodno sta si ti sebe otkrila. To nitko ne moze kritizirati.
Ne zelim ic u razgovor o svim medijama. To bi previse dugo trajalo.
Spomenula sam internet zato jer djeca mogu lako nac odgovore na svoja privatna pitanja.
Jako sam otvorena kako se vidi i nikada nisam zivjela u selu.
Moras znat da puno roditelja ne pricaju sa djecom o seksualnim detaljima kao vibratori i orgazmi. Za vecinu roditelja je to neugodno.
Nikada nisam imala problema sa libido i masturbirala sam, imala sex, ali bez orgazma.
Zasto bi isla kod endokrinologa, nemam nikakve hormonalne probleme. Citaj bolje.
A sta se tice mladih zena koje ne mogu svrsit, nema doktora koji bi im dao testosteron. Vecina mladih zena ima jako visok estrogen i u puno slucajeva taj detalj moze sprijecit ili otezit orgazam. Ali doktori daju testosteron samo ljudima preko 35god.
Razvoj je takav da nakon sta je zena 25god. tijelo joj producira manje estrogena s vremenom, tako da puno zena ozive seksualno kada su 30 i 40+. Zato jer ima manje estrogena, tijelo im ima vise slobodnog testosterona koji je odgovoran za libido u zenama i muskarcima.
Ja sam sada na mom seksualnom vrhuncu a ti mi kazes odi kod endokrinologa ?! :rofl: :rofl: :rofl:

2. da, mama, znam:)... samo da neskromno napomenem: studiram engleski. virgo je latinski, to je btw ono sto ti ginekolog napise na ambulantni list (ukoliko si virgo) i tako se izrazavam ne iz nekog snobizma (za koji bi me sad mozda netko zelio optuziti) vec zato sto sam se s tim izrazom susretala tol'ko cesto da mi je spontanije i prirodnije upotrijebiti njega, a i djevica me iz nekog cudnog razloga asocira na vremena krvavih plahti (tko zna sta je u mojoj podsvijesti:D ...)...iako govorim i ''djevica''. mislila sam da je ova tema posvecena klitorisu, a ne neopravdanom hvatanju za slamku i tucnjavi ega. ili mozda nije tako? pismena itekako jesam i prije mi se cini da bih ja mogla ispravljati tebe, ali ovdje nitko ne pazi na to i nije primjereno niti odlucujuce za temu koja nije lingvisticka rasprava pa stoga nisam, a i ne smatram se lingvisticki superiornom.

istina, ne pucam bas od topline, ali ne fali mi razumijevanja. znam jako dobro da je svijet prepun razlicitosti i da nije svako odstupanje od prosjeka patolosko, onako sam reagirala jer mi fakat nije jasno zasto tol'ko pises o onim stvarima o kojima svi vec sve znamo, valjda iz osobnih razloga, kako neki vec rekose. nesto o hormonima, iako nisam strucna, ipak znam, i samo sam te htjela upozoriti na to da postoje odredjeni rizici.

drago mi je sto si na seksualnom vrhuncu, ali nisam ti govorila samo o spolnim hormonima niti o ikakvoj hormonalnoj terapiji. covjek moze imati problem koji se jako suptilno manifestira i ako ti je, recimo, povisen kortizol, onda ti je i povisen rizik od osteoporoze (koju zene mogu imati i u mladjoj dobi) jer ti isti, pojednostavljeno receno, ispire kalcij iz kostiju. osteoporoza se ne osjeti odmah. zato sam i rekla da mogu nastati promjene u vise sustava u tijelu, a da je povecan klitoris jedan od indikacija. naravno, mozes biti super-zdrava i nemati nikakvih problema, ali...bolje sprijeciti nego lijeciti. ponavljam, moze biti da je sve u redu, ipak ne navodis nikakve druge probleme, sto je dobro, ali svejedno...mozda su tu, a nisi ni svjesna. ja bih na tvom mjestu posjetila lijecnika pa bih rekla za povecan klitoris - ako to procijeni normalnim stanjem i ustanovi da nema nekih naznaka za daljnje pretrage, a vadjenje, primjerice, kortizola procijeni nepotrebnim, onda barem izmjeri kalcij i gustocu kostiju. ako vec jesi i sve je ok, onda sorry na gnjavazi.

cayenne
11.09.2007., 11:42
Kao prvo ja nisam napisala da je jedino bitno za žensku seksualnost da se dobro osjeća u svojoj koži nego po meni da je jako važno...a za anomaliju sam napisala da mi izgleda kao zakržljali penis,a ja nisam niti endokrinolog niti neki drugi doktor da znam točno dati dijagnozu...ali realno da je to normalno zdrastveno onda bi svaka npr.deseta žena tako imala i ne bi bila rijetka pojava...a ako ti tvrdiš da je to posve normalno imati klitoris kao ona žena na drugoj slici ,ne vjerujem jedino da čujem tu informaciju od stručnjaka za takve stvari...

Postoji velika mogucnost da svaka deseta zenska ima potencijal za veliki ili veci klitoris.
Ali sta se dogada (ako pogledas pocetni post) je da doktori rezu zenske bebe sa vecim klitorisom. Radi toga vidimo takve slike i prva pomisao: to je musko.
Ne nije tako. U samoj Americi rezu od prilike 1000 zenskih beba godisnje! :eek:
Izracunaj koliko je to zena u samo u jednoj generaciji (20god).
Isto rezu muske bebe (od prilike isti broj) ako imaju male penise i okrenu ih da se razviju kao zenske.
To je sve daleko iz Afrike i tih drugacijih kultura i religija i sta god koriste da bi opravdali te gluposti.
I dogada se u razvijenom svijetu. Pa normalno mislimo da su sve zenske stidnice iste i izgledaju kao kada smo bebe.
Razumijes sada?

Pade mi sad misao na pamet:
znači li da muškarci koji imaju veći penis imaju bolje orgazme od onih koji imaju manje?
To mi baš nema smisla.

Ne. Postoji malo i minimalno.
Muski sa jako velikim uzivaju vise u sexu zato jer im je uze i manje i sa time imaju puno jacu stimulaciju. Njihov jako veliki im je vise u mislima. Ako je tako velik, nemozes ga ignorirat. Muski sa jako velikim su puno puta fiksirani na svoj penis. Kada imaju sex su kao u transu, kao drogirani. Isto u muskima je ego puno puta prije svega drugoga, i ti sa jako velikim misle da svi drugi muski nemaju penis zato jer kada usporede svi drugi izgledaju mali. Rest ovisi o osobi.
Iz svog iskustva mislim da da. Nitko ne uziva u sexu kao jako veliki penisi, vole sex jako, vole sex cesto, vole masturbirat cesto, itd.

a još kažu da su muškarci opterećeni svojim kurcima... :rofl:

btw; ne mislim da je loše što pokušavaš povest diskusiju (?) o klitorisima, ali nekako se ne mogu oteti dojmu da je tvoj razlog za to nekako... kako da ne budem predirektan?... patološki.

oke.
sad si možda i ponosna na svoj ogroman klit, ali nemoj mi reći da nisi poradi istoga proživljavala traume? odbijanja? izrazito neugodne situacije?
mislim, osobno sam vidijo dosta klitova, ali svejedno da mi dođe neka sa klitom od 3 centi... moram priznat da bih barem podigo ombrvu i duhovito primjetio da ima klit veći od kikijevog pimpeka! :D

Prosjecan klitoris je 2,5cm. Moj je 3cm.
Kada naucis kako da nades klitoris, onda se mozes vratit i komentirat.

2. da, mama, znam:)... samo da neskromno napomenem: studiram engleski. virgo je latinski, to je btw ono sto ti ginekolog napise na ambulantni list (ukoliko si virgo) i tako se izrazavam ne iz nekog snobizma (za koji bi me sad mozda netko zelio optuziti) vec zato sto sam se s tim izrazom susretala tol'ko cesto da mi je spontanije i prirodnije upotrijebiti njega, a i djevica me iz nekog cudnog razloga asocira na vremena krvavih plahti (tko zna sta je u mojoj podsvijesti:D ...)...iako govorim i ''djevica''. mislila sam da je ova tema posvecena klitorisu, a ne neopravdanom hvatanju za slamku i tucnjavi ega. ili mozda nije tako? pismena itekako jesam i prije mi se cini da bih ja mogla ispravljati tebe, ali ovdje nitko ne pazi na to i nije primjereno niti odlucujuce za temu koja nije lingvisticka rasprava pa stoga nisam, a i ne smatram se lingvisticki superiornom.

istina, ne pucam bas od topline, ali ne fali mi razumijevanja. znam jako dobro da je svijet prepun razlicitosti i da nije svako odstupanje od prosjeka patolosko, onako sam reagirala jer mi fakat nije jasno zasto tol'ko pises o onim stvarima o kojima svi vec sve znamo, valjda iz osobnih razloga, kako neki vec rekose. nesto o hormonima, iako nisam strucna, ipak znam, i samo sam te htjela upozoriti na to da postoje odredjeni rizici.

drago mi je sto si na seksualnom vrhuncu, ali nisam ti govorila samo o spolnim hormonima niti o ikakvoj hormonalnoj terapiji. covjek moze imati problem koji se jako suptilno manifestira i ako ti je, recimo, povisen kortizol, onda ti je i povisen rizik od osteoporoze (koju zene mogu imati i u mladjoj dobi) jer ti isti, pojednostavljeno receno, ispire kalcij iz kostiju. osteoporoza se ne osjeti odmah. zato sam i rekla da mogu nastati promjene u vise sustava u tijelu, a da je povecan klitoris jedan od indikacija. naravno, mozes biti super-zdrava i nemati nikakvih problema, ali...bolje sprijeciti nego lijeciti. ponavljam, moze biti da je sve u redu, ipak ne navodis nikakve druge probleme, sto je dobro, ali svejedno...mozda su tu, a nisi ni svjesna. ja bih na tvom mjestu posjetila lijecnika pa bih rekla za povecan klitoris - ako to procijeni normalnim stanjem i ustanovi da nema nekih naznaka za daljnje pretrage, a vadjenje, primjerice, kortizola procijeni nepotrebnim, onda barem izmjeri kalcij i gustocu kostiju. ako vec jesi i sve je ok, onda sorry na gnjavazi.

Ja nemam povecan klitoris. Imam prosjecan. Citaj pa onda reci.
Ako ne znas gdje klitoris pocinje (vanjski dio) i gdje svrsava, gledaj slike. Onda mjeri svoj i usporedi.
Meni osobno su zenske sa vecim ili velikim klitorisom jako privlacne zato jer izgledaju jako seksualno. Ja volim seksualne ljude.
Ja bi htjela veci klitoris od prosjeka. Pronasla sam da je to zelja od puno zena iz razlicitih razloga. Trenutno me interesira da li ta pumpica funkcionira i da li su potrebni suplementi za rast klitorisa.
Vidis, to ti ovako. Vecina komentatora se drze standarda kao da ih je strah pitat za vise u zivotu. Ti koji pate ne komentiraju radi standarda, a ti koji zele veci klit isto ne komentiraju iz istog razloga. Meni je to svejedno. Vazno je da svatko moze citat ovaj i slicne postove i mogu uzivat u zivotu kako god im pase.

pakleni_patuljak
11.09.2007., 13:04

patologija. reko sam odma... :D

protagora
11.09.2007., 13:31
A gdje se može nabavit ta pumpica?

*jezebel*
11.09.2007., 13:46

patologija. reko sam odma... :D

jooooooj pakleniiiiiii:lol::nono:

evelyn
11.09.2007., 14:06
Ti na svaki komentar ili činjenicu da žene sa klitom od 6 cm imaju veći rizik da teže zatrudne ili imaju zdrastveni problem totalno negiras,nalaziš neke komentare...cemu takva opsesija klitorisom da vidiš samo jednostrano

lala
11.09.2007., 14:59
oke.

:flop: :rolleyes:
Jebate, pa i ti si , ka i ona, opsjednut izgledom klitorisa!
Traume, odbijanja...:flop:

Stvarno ću pročitati one linkove, a uvik sam mislila da te žene što rade i tu plastične operacije, nisu svoje.

Svašta.
Još će mi netko počet nabijat komplekse jesu li mi bubrezi i jetra lijepi preko snimke, jezik naprimjer...nema veze što funkcionira.

Da i o tome počnem razbijati glavu?

Kažem vam ja, kilavu kurcu-svaka dlaka smeta!
I za klitoris vrijedi isto!:zubo:
Najbolji su seks imali stari dedeki i bakice bez pornoindustrije, a tek oni :usama: , ti svrše čim vide kolino od žene...a ovo....sami smo si krivi

Gzena
11.09.2007., 18:29
Cayenne, ne mogu se oteti dojmu da si muškarac koji se doma napaljuje čitajući koliko su žene zadovoljne svojim klitom, kako svršavaju, koliko im treba i s kime to čine.

Tvoja tema nije loša, ali ima netočnosti i nelogičnosti...kao prvo, na fotografiji je žena s anomalijom, a ne povećanim klitorisom.
Kao drugo, još se samo u nekim plemenima reže klitoris ženskoj djeci, a nije baš tako čest slučaj(pa čak bi rekla, nije slučaj uopće) da se odmah rođenoj djeci reže penis ili klitoris jer je liječnik odlučio tako i da mu u mjesto kite napravi vaginu. A to što nema cica i što zapravo nije žensko, nema veze.

Kao treće, prosječan klitoris nije 2,5 cm...ako mjerimo onaj dio koji se izdiže iznad rodnice, tj. onaj dio koji se poveća tijekom seksualnog uzbuđenja.

Žao mi je ako si rođen/a s anomalijom, ali smatram da odgovori na tvoja pitanja ne potvrđuju nikakvu tezu niti išta dokazuju, a bome nije mi jasno ni što bi to točno trebala dokazati.

Ako govoriš da žene nisu 'srasle' sa svojom seksualnošću, ne vidim kako će to srasti odgovorom na pitanja na koji način svršavaju.

Pa već i 'klinci' znaju da žene ne svršavaju kao zečice, da im to najčešće prvi puta uspijeva masturbacijom i da zapravo mnoge ni ne mogu doživjeti vaginalni orgazam.

Ida Bauer
11.09.2007., 18:53
:
Velik Klitoris:

To je poremećaj :rolleyes: ,a ne normalan klitoris

Kakve,pobogu?
Zato jer nismo svi isti,jel da?
Tebi je seksualnost teret?
Da li stvarno mislite da je bog stvorio zene, zenski sex kakav je danas? Sa svim tim problemima?
Gle,žao mi je što imaš probleme...daj porazgovaraj s nekim
Fuck,zar je Freud imao pravo kad je govorio o ženskoj ljubomori zbog neimanja penisa?....valjda se družio sa sličnima tebi...pa da:top: .normalno..: psihić :

Gzena
11.09.2007., 19:16
ma pusti frajera da mašta.....:cerek:

Spreher
11.09.2007., 19:55
cayenne ajde se molim te javi na MSN ili ICQ da te pitam par pitanja... koliko sam shvatio možeš svršiti svakako, ali tokom penetracije ne... pa možda ti mogu dati koji savjet u vezi toga, ali prvo te moram pitati par pitanja. nikada ne volim davati savjete "na slijepo"

pakleni_patuljak
12.09.2007., 08:11
gle šajen...

niš se ti ne uzbuđavaj!
sve je oke.

ova xena je ionako glupača i niko je ne svaća ozbiljno, a ida je zapravo muškarac. prištavi, napaljeni tinejđer. i to jedan od onih ko šta sam ja. odnosno jedan od onih koji nikad nisu vidili klitoris u živo.

ti si potpuno normalna!
kako u glavi, tako i među nogama.
zapravo, vjerujem da su nenormalne sve cure koje nemaju klit veličine da ga možeš uzet u ruku i pošteno izdrkat.

Gzena
12.09.2007., 09:50
...ova xena je ionako glupača i niko je ne svaća ozbiljno...

jao, zacrvenila sam se....i ti se meni sviđaš...:kiss:

cayenne
12.09.2007., 11:42
A gdje se može nabavit ta pumpica?

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_enUS221US221&q=clit+pump

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_enUS221US221&q=clitoris+pump

http://goodvibes.com/

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&aq=t&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_enUS221US221&q=how+to+enlarge+the+clitoris

cayenne
12.09.2007., 11:46
jooooooj pakleniiiiiii:lol::nono:

Bez brige. Njegov vjerojatno nije veci od klitorisa te zene, pa pati covjek. A kaze kako je vidio puno klitorisa.
Moron, ja sam znala decke sa citavom porno kolekcijom i bulje u slike kao sljepci, ne vide di je sta, niti znaju sta gledaju. Pa mogli bi to biti pravi autenticni majmuni i mislim ne bi postojala velika razlika sta se tice emocionalne i seksualne inteligencije.

To je razlog za ovaj post, ako jos uvijek nisi ukapirao!

pakleni_patuljak
12.09.2007., 12:02
ne znam ti ja ko je ta imteligemcija...
meni moraš pisat u kratkim rečenicama.
ako oćeš da te svatim.

cayenne
12.09.2007., 12:03
Ti na svaki komentar ili činjenicu da žene sa klitom od 6 cm imaju veći rizik da teže zatrudne ili imaju zdrastveni problem totalno negiras,nalaziš neke komentare...cemu takva opsesija klitorisom da vidiš samo jednostrano

Nakon svih komentara se ovo sada vise radi o stupnju emancipacije i slobodnog vs. ogranicenog razmisljanja.
To sa trudnocom/zdravljem nije 100% tocno i u isto vrijeme ta sa jako velikim je rijetak slucaj.
Isto ovisi koliko si spremna da vjerujes u propagandu i status quo, a koliko si sposobna da razmisljas za sebe i pitas pitanja prije nego padnes na standard koji rijetko favorizira to sta bi iskreno bilo bolje za zene preko toga sta je bolje za muske (ili njihov ego).
Ako pogledas odgovore na pitanja, vidis da zenske misle da im je klit perlica ili nevidljiva tockica. Ne poznaju oblik niti velicinu najosjetljivijeg dijela svog tijela. Pa razmisli kako je to moguce. I zasto je tako.
Emancipacija je relativno novi razvitak i zene su se borile sa svojim zivotom da bi mi imale slobodu. Ali su one mogle samo jedan dio za nas ostvarit. Drugih 50% ovisi o nama i da li se dovoljno oslobodimo pritiska iz povjesti koji jos uvjek ekzistira.
U povjesti je vecina nas bila nevidljiva tockica i zene su morale trpit i sutit.
Sada to vise nije potrebno.
Potvrda klitorisa i zenske seksualnosti, znanje svog tijela, dubok iskren odnos sa sobom, prava sloboda osobnog izrazaja, nas orgazam, nasa samostalnost i neovisnost,
sve to su jako vazni djelovi toga za sta su se zene borile i za sta se jos uvijek bore.
A te koje se zele ograniciti i paziti da su dovoljno 'zenstvene' u ocima drugih ljudi i muskaraca, sta cu vam rec?

pakleni_patuljak
12.09.2007., 13:14

ti si totalno spaljena...
do opatije smrdi na napalm!

Barca
12.09.2007., 13:23
Njegov vjerojatno nije veci od klitorisa te zene, pa pati covjek.

Vrlo se varas :mig: :najpenis forum.hr-a: :mig:

:frajer:

Ida Bauer
12.09.2007., 13:26
Emancipacija je relativno novi razvitak i zene su se borile sa svojim zivotom da bi mi imale slobodu. Ali su one mogle samo jedan dio za nas ostvarit. Drugih 50% ovisi o nama i da li se dovoljno oslobodimo pritiska iz povjesti koji jos uvjek ekzistira.
Ti to briješ da emancipirane žene imaju veliki klitoris:eek:
Prosječna žena čevrtog tisućljeća(neka prapraprapraunuka drugarice cayenne (http://blog.forum4winde.de/uploads/Bilder2/riesenpillemann.jpg):s

A te koje se zele ograniciti i paziti da su dovoljno 'zenstvene' u ocima drugih ljudi i muskaraca, sta cu vam rec?
Žene normalnog hormonalnog statusa i prosječne građe spolovila su ograničene? Da,mi pazimo tj.skrivamo klitoris...moj je ko nekadašnje radio i TV antene pa ga samo sklopim:D .

protagora
12.09.2007., 13:58

ti si totalno spaljena...
do opatije smrdi na napalm!

Pa i nije baš.
Zaviri na adresu:

http://www.hsd.hr/revija/pdf/3-4-2002/Galic.pdf

'Moć i rod', zanimljiva tema. Ako povećanje klita može uvećati žensku orgazmičku moć, zašto bi to bilo loše? Jer veliki klit ne izgleda estetski?
Tko diktira estetiku ženskog tijela ( i muškog) i kojim pravom?
Možda ova tema izgleda kao zajebancija, ali kad zagrebemo ispod površine može se doći do interesantnih političkih i socioloških pitanja.

Ida Bauer
12.09.2007., 14:14
Još samo da velim:klitoris ima preko 8000 živčanih završetaka, dvostruko više nego penis,a koliko je penis veći od klitorisa...stoga ne vidim razlog zašto bi netko sa većim klitorisom više uživao u seksu

Šmizla
12.09.2007., 14:18
Hm...
Iako načelno nemam ništ protiv velikog klitača, malo me uplašio frendičin kak je izvirivao iz šumarka, nekako me ugrožavao :confused: ... valjda zato što nemam lezbijskih želja (a on kao da je pozivao da ga se dira)

Al brijem da je fino imat većeg, da ga se može lijepo pušit :)

protagora
12.09.2007., 14:20
Još samo da velim:klitoris ima preko 8000 živčanih završetaka, dvostruko više nego penis,a koliko je penis veći od klitorisa...stoga ne vidim razlog zašto bi netko sa većim klitorisom više uživao u seksu

Možda zato jer se onda bolje vidi i lakše stimulira? Osobito u toku odnosa, kad se može trljati o penis.

Ida Bauer
12.09.2007., 14:48
Možda zato jer se onda bolje vidi i lakše stimulira? Osobito u toku odnosa, kad se može trljati o penis.

Klitoris ionako nije samo ovo što se vidi izvana.Nekoma ne treba stimulacija vrha klitorisa za vrijeme penetracije.

evelyn
12.09.2007., 15:05
Kako n e shva ćaš da ja nemem ništa protiv žena koje imaju velik klitoris i ne smatram da bi svaka žena morala imati stidnicu kao iz Playboya,štovište suprotno.Ali realno s medicinske strane to je zdrastveni problem,a ne emancipacija ženske seksualnosti...j..... mi se za muški ego i "sigurno" tvrdim da takav klit nije normalan ,naravno s zdrastvenog gledišta,zato jer sam potlačena s muške strane:zubo: Žene se mogu seksualno osloboditi i bez toga da imaju klitoris 6 cm ...a usto žene bi se trebale i u puno važnijim stvarima izboriti...zašto o tome nisi toliko hm...preokupirana?

patkica-slatkica31
12.09.2007., 15:12
Pitanja:

Zenske:
Kako bi to bilo?

1. srednje veličine
2. ja sam zadovoljna, muz je zadovoljan...
3. ja to već mogu:rolleyes:
4. hm...sa 9 godina
5. prstima
6. ne
7. ne
8. sama 2-3 min. a sa partnerom 5-6 min.
9. neeeeeeeeeeee jadne te zene
10. prije su mojim mastarijima bile i zene ali sada o sebi i muzu
11. 1 u srednoj skoli

protagora
12.09.2007., 16:18
Klitoris ionako nije samo ovo što se vidi izvana.Nekoma ne treba stimulacija vrha klitorisa za vrijeme penetracije.

Dobro, nekima ne treba ni sex, dosta da navuku uske trapke i malo se promigolje u njima. Ali to su iznimke, većina žena treba izravnu manualnu ili oralnu stimulaciju vrha klitorisa.

lala
12.09.2007., 22:43
To sa trudnocom/zdravljem nije 100% tocno

Oprosti, ali ti si ili neinformirana ili lažeš.

Nije me briga za estetiku, niti želim ikoga uvrijediti na osnovu izgleda, zdravlja i
seksualnog opredijeljenja.

Možda ne znam puno o šminki, đirevima, pumpicama za spolne organe, ali znam dovoljno o trudnoći, hormonima, plodnosti i zdravlju.

Androblastomi (arrhenoblastom) su rijetki tumori (ca 0,2% svih tumora jajnika) koje sačinjavaju stanice slične primitivnim testikularnim sjemenim kanalićima. Javljaju se kao benigni i maligni, a veliki dio ovih tumora stvara i izlučuje muške spolne hormone zbog čega su glavni simptomi "virilizacija" i "defeminizacija": muški tip dlakavosti, atrofija dojki, gubitak menstruacije, povećanje klitorisa, gubitak kose. Procjenjuje se da oko 20 - 35% ovih tumora maligno alterira, prije svega nediferencirane forme. (poliklinika Harni)

A možemo malo i o jednom sindromu koji je pri vrhu uzroka neplodnosti

Klinička slika
Sindrom policističnih jajnika osim projenama na jajniku karakteriše se poremećajima menstrualnog ciklusa i povišenim nivoom muških polnih hormona - androgena. Žene su pogođene neredovnim menstruacijama ili njihovim potpunim izostankom, javlja se neplodnost, nakupljanje masnog tkiva u trbušnoj regiji (muški tip debljine), pojačana dlakavost, akne, opadanje kose, masna koža, povišen libido, povećanje klitorisa. Klinička slika može biti raznolika. Sindrom je usko povezan s neosetljivošću na insulin, zbog čega je učestalije obolevanje od šećerne bolesti. Jajnici su obično dvostruko veći od normalnih, napete sivobele površine ispod koje se u kori nalaze cistice veličine 5 do 15 mm. Žene s policističnim jajnicima trebaju se pratiti, istraživati i lečiti celi život jer je ova bolest povezana s nizom rizika: kasnija menopauza, različita krvarenja iz materice, spontani pobačaji su dva do tri puta češći, anemija, poremećaj količine masnoća u krvi, bolesti srca i krvnih sudova su 7 puta češće, rizik od obolevanja od šećerne bolesti je 16% veći, povišeni krvni pritisak se javlja kod 40% pacijentica, 2-3 puta je veći rizik za obolevanje od raka endometrijuma i jajnika, češće je potrebno odstranjenje maternice (histerektomija).

Nekako ne stoji tvoja tvrdnja.
I sad se možeš vratiti na moj prvi post i ne optuživati me za neke predrasude zato
što sam izrazila sumnju da će žene koje imaju veći klitoris zbog bolesti-biti oduševljene.
Koliko god da im to užitka pružalo (iako čak i u to sumnjam)

S druge strane, ponavljam opet-nadam se da sve žene ipak nisu ti slučajevi,da nemaju problema sa zdravljem,
nemam pojma postoje li takve (nije me zanimalo i nisam sručnjak)
niti tvrdim da ne postoje.

Ali ove očito postoje.
I nadam se da se na to nećemo vraćati :)
ako hoćeš piši dalje,
ja ću te sa zanimanjem čitati,
ali nemoj ljude koji gledaju i drugi aspekt,
prozivati zbog nekih predrasuda ili sl.

cayenne
13.09.2007., 01:46
cayenne ajde se molim te javi na MSN ili ICQ da te pitam par pitanja... koliko sam shvatio možeš svršiti svakako, ali tokom penetracije ne... pa možda ti mogu dati koji savjet u vezi toga, ali prvo te moram pitati par pitanja. nikada ne volim davati savjete "na slijepo"

Razumijem tvoj interes i ciljeve. Zao mi je sta nisi bar komentirao na temu, ali bez brige.
Nemam vremena za privatne chatove i ovo je vise za info za mlade i sve druge.
Mogu svrsit tokom penetracije samo ne samo od penetracije, kao vecina zena. To ne vidim kao problem.
Bila sam vecinom sa muskima oko 25 godina zivota i polako mi je dosadno.
Sada uzivam u slobodi a onda u buducnosti bi se htjela zaljubiti u zenu i mozda dozivjet emocionalno dublju ljubav, medusobno razumjevanje i 100% jednakost.
Uz to sam prirodno dominantna osoba. Osjecaji fizicke i emotivne dominacije mi produciraju orgazam.
Takozvana 'pasivna/nemocna/zenstvena predaja' me jako rijetko moze intrigirat, ali koliko god se upalim i uzivam, mi to ne rezultira u orgazmu.
Sve najbolje u tvojoj karijeri! :top: :D

cayenne
13.09.2007., 02:04
Zdravo svima!

Par dodatnih detalja o zenskoj seksualnoj disfunciji, terapijama, medicinskim pomagalima, za uspjesne, bolje, jace, duze zenske orgazme.....

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_enUS221US221&q=ob%2fgyn+prescribing+clitoral+pumps

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&aq=t&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_enUS221US221&q=female+sexual+dysfunction

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&aq=t&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_enUS221US221&q=female+sexual+enhancement

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_enUS221US221&q=clitoral+therapy

Visak estrogena i posljedice:
http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_enUS221US221&q=excess+environmental+estrogens+and+effects+on+se xuality

Prosjecna velicina klitorisa:
http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_enUS221US221&q=average+size+clitoris

:top: :D

mladi_luk
13.09.2007., 03:17
cayenne koliko ti je godina?

evelyn
13.09.2007., 04:27
Pa da,možda tj.vjerojatno ima žena koje nemaju zdrastveni problem ,a imaju velik klitoris,ali većina ili možda pola zaista točno ne znam ima i to je jedna od indikacija bolesti...želiš educirati mlade žene,ali mislim da većina zna kako da sebe zadovolji tj.o važnosti klitorisa,ali može se doživjeti orgazam i samom penetracijom nije to baš takva rijetkost...ja čak kada spavam dečkom nikada ne doživljavam orgazam zbog klitorisa:cerek:

evelyn
13.09.2007., 04:37
Tj.ne vjerojatno nego ima,sad sam pročitala...ali htjela sam napisati da to nije pravilo

cayenne
13.09.2007., 04:48
cayenne koliko ti je godina?

38 :D
ti?

mladi_luk
13.09.2007., 05:09
38 :D
ti?

20 :o

Spreher
13.09.2007., 18:05
Razumijem tvoj interes i ciljeve. Zao mi je sta nisi bar komentirao na temu, ali bez brige.
Nemam vremena za privatne chatove i ovo je vise za info za mlade i sve druge.
Mogu svrsit tokom penetracije samo ne samo od penetracije, kao vecina zena. To ne vidim kao problem.
Bila sam vecinom sa muskima oko 25 godina zivota i polako mi je dosadno.
Sada uzivam u slobodi a onda u buducnosti bi se htjela zaljubiti u zenu i mozda dozivjet emocionalno dublju ljubav, medusobno razumjevanje i 100% jednakost.
Uz to sam prirodno dominantna osoba. Osjecaji fizicke i emotivne dominacije mi produciraju orgazam.
Takozvana 'pasivna/nemocna/zenstvena predaja' me jako rijetko moze intrigirat, ali koliko god se upalim i uzivam, mi to ne rezultira u orgazmu.
Sve najbolje u tvojoj karijeri! :top: :D
a onda sve 5. Ako možeš svršiti tokom penetracije, ali ne samo od penetracije... Jer sam ja shvatio da uopće tokom penetracije ne možeš doživjeti orgazam, a to nije problem riješiti najčešće... Iako sve ovisi o ženi naravno...

zanimljivo da bi htjela 100% jednakosti, ali svršavaš samo uz osjećaje dominacije, kako fizičke tako i emocionalne :)

i ajd idem odgovoriti na pitanja...

Spreher
13.09.2007., 18:12
Pitanja:

Zenske:
Kako bi to bilo?

1. sve su bili prosječni klitorisi. nisam primjetio ništa neuobičajeno...
2. rekao bih da su uglavnom sretne i zadovoljne svojim klitorisima :)
3. ne mislim da ih to imalo privlači... možda se i varam
4. niti jedno niti drugo :) slučajnost... ugalvnom su ipak masturbacijom došle do prvog orgazma, neke s partnerima, a neke eto spontano tj. odgovor je niti jedno niti drugo :)
5. Da
6. Da
7. Da
8. Minuta do par minuta u oba slučaja (iako je kod svih cura naravno duže vremena potrebno u prosjeku s partnerom nego kada su same). Iako nekima je trebalo i više od pola sata da postignu orgazam
9. One koje sam bolje upoznao nisu jedne od tih... Možda neke i jesu bile...
10. Koliko sam upoznat ne baš... Neke da, ali uglavnom ne.
11. A kao i u svemu uvijek ima i jednog i drugog... U principu uglavnom cure koje znam ne glume. Ako i nisu svršile to kažu. Iako znam i cure koje glume...

Spreher
13.09.2007., 18:28
PITANJE:
Jesmo li mi zene danas rezultat prirode ili 'kulturne' manipulacije, evolucije ili civilizacije?
Priroda je stvorena tako da sve skupa radi jedno sa drugime u harmoniji i to je jedan razlog zasto vjerujemo u boga/inteligentnu kreaciju.
I zasto je sreca I zadovoljstvo zena tako vazna? Zato jer zene jos uvijek imaju najveci utjecaj na djecu I sa time razvoj I buducnost planeta.
Zasto drzave u kojima su zene inferiorne nemaju stabilnost u vladi, ekonomiji, politici, kulturi?Tu bi se dalo dosta debatirati... Malo mi se čini feministički tvoj pogled na ove probleme :) Uglavnom moj odgovor je da je društvo krivo za ovakvu situaciju što se tiče seksualnosti. Situacija je loša, ali ti cayenne govoriš kao da niti jedna žena ne može doživjeti orgazam bez vibratora ili posebne poze koncentracije itd... Ja znam dosta žena koje već oko dvadesete godine doživljavaju orgazme svakako i bez ikakvog truda i opterećenja. Naravno da znam i one koje nemaju tu sreću, ali samo kažem da nije svaka žena pala kao žrtva društva u kojem danas živimo... I zato mislim da je jako bitno da se mi educiramo i da promijenimo okolinu u kojoj će naša djeca odrastati, jer samo tako možemo imati seksualno zdravije i sretnije društvo.

Još jedna bitna napomena: nisu žene samo te koje pate od seksualnih problema... Ne bi vjerovala koliko muškaraca pati također od nekog problema i nije zadovoljno svojim seksualnim životima...

cayenne
14.09.2007., 07:47
a onda sve 5. Ako možeš svršiti tokom penetracije, ali ne samo od penetracije... Jer sam ja shvatio da uopće tokom penetracije ne možeš doživjeti orgazam, a to nije problem riješiti najčešće... Iako sve ovisi o ženi naravno...

zanimljivo da bi htjela 100% jednakosti, ali svršavaš samo uz osjećaje dominacije, kako fizičke tako i emocionalne :)

i ajd idem odgovoriti na pitanja...

:top: :D :rofl:

cayenne
14.09.2007., 08:02
Tu bi se dalo dosta debatirati... Malo mi se čini feministički tvoj pogled na ove probleme :) Uglavnom moj odgovor je da je društvo krivo za ovakvu situaciju što se tiče seksualnosti. Situacija je loša, ali ti cayenne govoriš kao da niti jedna žena ne može doživjeti orgazam bez vibratora ili posebne poze koncentracije itd... Ja znam dosta žena koje već oko dvadesete godine doživljavaju orgazme svakako i bez ikakvog truda i opterećenja. Naravno da znam i one koje nemaju tu sreću, ali samo kažem da nije svaka žena pala kao žrtva društva u kojem danas živimo... I zato mislim da je jako bitno da se mi educiramo i da promijenimo okolinu u kojoj će naša djeca odrastati, jer samo tako možemo imati seksualno zdravije i sretnije društvo.
Još jedna bitna napomena: nisu žene samo te koje pate od seksualnih problema... Ne bi vjerovala koliko muškaraca pati također od nekog problema i nije zadovoljno svojim seksualnim životima...

:D Hvala za sve odgovore. Napokon. Tvoj ozbiljni i iskreni komentari mozda inspiriraju druge muske da se realno usude u razgovor.
A, muski, da, isto imaju problema.
Mislim da se tu vecinom puta radi o psihi i stupnju muskog emocionalnog razvoja.
Strucnjaci kazu da imamo razlicite kemije tijela i mozgova, pa su nam sa time i kroz genetiku mozgovi drugaciji.
U isto vrijeme se redovno nove stvari saznaju u genetici i dna, i kako mi zapravo mjenjamo nas dna kroz zivot i preko generacija, pa mislim muski mogu puno vise dostici nego mi tradicionalno mislimo.
Nazalost muski imaju problema sa izrazavaljem tih osjecaja koje oni smatraju osobnim slabostima, tajnama, debilitetima (koji puno puta nisu, samo oni tako misle), nesigurnostima. Pogotovo nesigurnosti.
Mislim da je muski ego takav da ih najdalje tjera prema uspjehu i najvise ih u zivotu kosta.

pakleni_patuljak
14.09.2007., 09:17
mjenjamo naš dna kroz život?
aj bogati, sačuvaj bar malo dostojanstva i prestani palamudit!

cayenne
14.09.2007., 21:46
mjenjamo naš dna kroz život?
aj bogati, sačuvaj bar malo dostojanstva i prestani palamudit!

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_enUS221US221&q=does+our+dna+change

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_enUS221US221&q=dna+changes+thoughout+life

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_enUS221US221&q=genetic+change+over+a+lifetime

lee loo
15.09.2007., 01:59
[QUOTE=cayenne;10096628]:D Zdravo svima!

Zenske:
-mali
-meni smeta jaki podražaj
Kako bi to bilo?
-nekad svršim preko njega, a nekad iznutra.
-masturbacija
-prsti
-ni prvi ni drugi itd., ne želim se toliko opustiti da na taj način osjeti kako svršavam, ali popustit ću jednom
-nemam na osnovu čega
-odmah skoro, jednom isto 2-3 puta ušao u mene, inače bar 15 min
-otkad sam u braku zadovoljim se sama jednom god.,nemam vremena ni želje,
čak ni kad nema muža
-ne, govorim u sebi- joj što mi radi itd.,
-i kad ne svršim meni je dobro, ne valja ako skoro svršim-onda ga moram napast opet
kod nas je to više u glavi nego u seksualnim organima, ako ja zamišljam sex prije samog sexa puno ću prije svršit,i ako se baš posvetim samom činu

Lila
16.09.2007., 11:12
Cayenne,

prvo napomena da se u potpunosti slazem s Jezebel Brave i jos par pametnih cura koje su ti pokusale pomoci, na zalost bez veceg uspjeha, a za sto si sama kriva.

E sad.

Huh. Sumnjam da imas 38 godina i da si pokrenula temu da bi se mladi educirali. Rekla bih da si mnogo mladja, da ne znas mnogo o seksualnosti i da imas neki problem. Tvoj uvodni post je prilicno nesuvisla i zbrkana trakavica, ali se ispod gomile nasumicno prepisanih podataka iscitava da te posebno zanima velicina klitorisa. Mislim, mozda grijesim, ali bilo bi daleko jednostavnije da si banalizirala problem, nego ga bespotrebno do srzi iskomplicirala, tako da meni konkretno nije jasno sto je tvoj cilj i sto ocekujes od rezultata ankete? Iz tog razloga ti i necu odgovoriti na pitanja, jer je evidentno da zapravo ocekujes odgovor koji bi tebi samoj (iz nekog razloga) odgovarao, dakle potrebna ti je odredjena potvrda. I nije to problem, ali to se ne radi na ovakav nacin.
I da se vratim na sumnju vezanu uz tvoje godine - zena od 38 godina i pod uvjetom da nema ozbiljnih psihofizickih problema, prosto ne razmislja kao ti, uglavnom je rijesila svoje nedoumice oko vlastite seksualnosti i otkrila svoje tijelo . Zene u toj dobi vecinom uzivaju u sexu, a ako ih nesto muci onda (a pogotovo na forumu) ne postavljaju infantilna pitanja kao sto su tvoja.

I ne bi bilo dobro da ovaj post protumacis kao uvredu; zaista me zanima sto te konkretno muci?
Cini mi se da ovdje ima ljudi koji su sasvim dovoljno obrazovani, a i raspolozeni da ti pomognu. Samo, ti to prvo trebas htjeti.

Deedy
17.09.2007., 19:26
Čestitke na sjajno obrađenoj temi!!! :top:

Pa, kako bih rekao, onako prizemno, muški, volim zadovoljiti ženu, tako da mi klitoris nije strana tema. Malo se sad sramim nakon svih pročitanih informacija i lagano sam opterećen klitićem, jer možda što manje teoretski znam, to sam bolji u praksi- možda ne bolji, ali sigurno neopterećeniji. Kako ću sljedeći put pogledati klitorisu u oči? ;) ;)

U svakom slučaju, vrlo edukativno, prvenstveno za žene.
Ne bih dublje apsolvirao svoja iskustva u svezi glede klit-a... :klap: :klap:

Deedy
17.09.2007., 19:32
Cayenne,

prvo napomena da se u potpunosti slazem s Jezebel Brave i jos par pametnih cura koje su ti pokusale pomoci, na zalost bez veceg uspjeha, a za sto si sama kriva.

E sad.

Huh. Sumnjam da imas 38 godina i da si pokrenula temu da bi se mladi educirali. Rekla bih da si mnogo mladja, da ne znas mnogo o seksualnosti i da imas neki problem. Tvoj uvodni post je prilicno nesuvisla i zbrkana trakavica, ali se ispod gomile nasumicno prepisanih podataka iscitava da te posebno zanima velicina klitorisa. Mislim, mozda grijesim, ali bilo bi daleko jednostavnije da si banalizirala problem, nego ga bespotrebno do srzi iskomplicirala, tako da meni konkretno nije jasno sto je tvoj cilj i sto ocekujes od rezultata ankete? Iz tog razloga ti i necu odgovoriti na pitanja, jer je evidentno da zapravo ocekujes odgovor koji bi tebi samoj (iz nekog razloga) odgovarao, dakle potrebna ti je odredjena potvrda. I nije to problem, ali to se ne radi na ovakav nacin.
I da se vratim na sumnju vezanu uz tvoje godine - zena od 38 godina i pod uvjetom da nema ozbiljnih psihofizickih problema, prosto ne razmislja kao ti, uglavnom je rijesila svoje nedoumice oko vlastite seksualnosti i otkrila svoje tijelo . Zene u toj dobi vecinom uzivaju u sexu, a ako ih nesto muci onda (a pogotovo na forumu) ne postavljaju infantilna pitanja kao sto su tvoja.

I ne bi bilo dobro da ovaj post protumacis kao uvredu; zaista me zanima sto te konkretno muci?
Cini mi se da ovdje ima ljudi koji su sasvim dovoljno obrazovani, a i raspolozeni da ti pomognu. Samo, ti to prvo trebas htjeti.

Ne znam zašto bi se Cayenne naljutila. Pa, po tebi, samo je infantilna, nedovoljno obrazovana, ima ozbiljnih psihofizičkih problema i nije riješila nedoumice oko sexualnosti! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bože, zašto bi se ljutila?!? :zubo: :ceka:

cayenne
18.09.2007., 01:11
Čestitke na sjajno obrađenoj temi!!! :top:
Pa, kako bih rekao, onako prizemno, muški, volim zadovoljiti ženu, tako da mi klitoris nije strana tema. Malo se sad sramim nakon svih pročitanih informacija i lagano sam opterećen klitićem, jer možda što manje teoretski znam, to sam bolji u praksi- možda ne bolji, ali sigurno neopterećeniji. Kako ću sljedeći put pogledati klitorisu u oči? ;) ;)
U svakom slučaju, vrlo edukativno, prvenstveno za žene.
Ne bih dublje apsolvirao svoja iskustva u svezi glede klit-a... :klap: :klap:

Hvala.
Bez pitanja imas mozak i samopouzdanje. Logicno da zenske trce za tobom. :p :rofl:

Ida Bauer
21.09.2007., 11:24
Hvala.
Meni se čini da ne čestita tebi:o ...al dobro:bicedobro:
Logicno da zenske trce za tobom. :p :rofl:
A on trči od žena sa klito-penisom:trk:

cayenne
21.09.2007., 23:01
Meni se čini da ne čestita tebi:o ...al dobro:bicedobro:

A on trči od žena sa klito-penisom:trk:

:D E, kad bi to tako bilo...Sta bi sa time radila...Ali bez brige, tebe ne bi ni sa metlom i gas maskom:rofl:

Ida Bauer
23.09.2007., 02:02
:D E, kad bi to tako bilo...Sta bi sa time radila...:

Zadovoljavala žene sa vaginizmom (http://www.odisej.hr/revija/clanak.asp?id=375):top:

cayenne
23.09.2007., 11:12
Zadovoljavala žene sa vaginizmom (http://www.odisej.hr/revija/clanak.asp?id=375):top:

:confused: Spolne bolesti i poremecaji. Je to sve sta ti pada na pamet kada mislis o zenskoj seksualnosti?

Ida Bauer
23.09.2007., 18:28
:confused: Spolne bolesti i poremecaji. Je to sve sta ti pada na pamet kada mislis o zenskoj seksualnosti?

Iza penis-zavisti, na svjetlost izlazi žensko ogorčeno neprijateljstvo prema muškarcima, koje nikada u potpunosti ne nestaje u odnosima među spolovima.Stanje ženske ljubomore, kada je dovedeno do svijesti, zapravo je feminizam.
''Iny weeny teeny weeny
Shriveled little short dick woman

What in the world is that thing?
Do you need some tweezers to put that thing away

That has got to be the smallest dick
I've ever seen in my whole life

Get the fuck outta here
Iny weeny teeny weeny

Don't want no short dick woman
Don't want no short dick woman ''http://gprime.net/board/images/smilies/juggle.gif

femmelatin
24.09.2007., 13:42
1. Koliki je tvoj KLITORIS? mali

2. Da li si 100% uvijek sretna sa velicinom svog KLITORISA
nikad razmišljala o tome, sretna što ga imam, a za veličinu me baš briga

3. Zenske sa vecim KLITORISOM i jako su sretne sa svojom seksualnosti.
i ja svojom

s deset godina spontano, niti rukom se dotakla nisam, ležala na trbuhu i nisam ni skužila što se događa (danas znam)

nijedno od navedenog

ne

ne

ne gledam na sat ali cca od 15-30 minuta u oba slučaja

nisam

10. Da li mislis na zene, gole zene, zenske ili svoje spolne organe prije nego svrsis/da bi svrsila?

ne, ali na muške da

puno

cayenne
25.09.2007., 03:09
Iza penis-zavisti, na svjetlost izlazi žensko ogorčeno neprijateljstvo prema muškarcima, koje nikada u potpunosti ne nestaje u odnosima među spolovima.Stanje ženske ljubomore, kada je dovedeno do svijesti, zapravo je feminizam.
Iny weeny teeny weeny
What in the world is that thing?
Do you need some tweezers to put that thing away
That has got to be the smallest dick
I've ever seen in my whole life
Get the fuck outta here
Iny weeny teeny weeny

:eek: :rofl: :rofl: Ok ti si musko. Sa malim. I bez jaja. Rekla bi skoro kao zena ali ne zelim zene vrijedati.
A ne nije mrznja. Cista prakticnost.
Onda si prvo smatrao da ja imam taj isti velik klit kao cura na linku. Pa da imam to zasto bi bila ljubomorna na litlle dickey?
A sad je jasno da (nazalost) nemam tu velicinu. Zasto bi bila ljubomorna? Morala bi se brinut dan i noc di da ga turnem :p
I napokon, zensko ogorceno neprijateljstvo dozive neugodni tipovi kao....:raspa:

Jalnuški Diletant
25.09.2007., 06:00

S jedne od tvojih poveznica:

http://www.the-clitoris.com/x/anatomy/clits1.jpg

Napominjem da je vodoravna os izražena u milimetrima. :)

Usput također napominjem da 15mm iznosi točno 1,5cm. :D

cayenne
25.09.2007., 06:23
S jedne od tvojih poveznica:

http://www.the-clitoris.com/x/anatomy/clits1.jpg

Napominjem da je vodoravna os izražena u milimetrima. :)

Usput također napominjem da 15mm iznosi točno 1,5cm. :D

Mjerenje na slici se odnosi na glavu (glans) klitorisa, ne duzinu. :p :rofl:

A ti i takvi kao ti naucite o cemu pricate prvo. Naucite zensku sexualnu anatomiju. To je razlog za ovaj post. I samo se ponavljam ovdje.
Cinjenica je ocita. Ne pase vam veliko znacenje klitorisa iz kojeg god razloga. Rijesite te probleme sami sa sobom ili u profesionalnoj terapiji.
Ovaj post je za informaciju. To znaci za ljude koji zele usporedivati sta znaju ili saznati vise.
Nije da bi se raspravljali o smanjivanju vaznosti i optike zenskih spolnih organa i sexualiteta.
Zao mi je! Ne vrti se sve oko penisa! I vecina zena ga ne treba da bi dozivjele sexualni vrhunac. Bog je tako stvari napravio, pa se pomirite sa time vec jedanputa!

lomanita
25.09.2007., 08:41
tema kao tema nije niti loša niti dobra.
no, imam velikih problema s načinom na koji joj pristupaš.

jedina stvar koja me u cijeloj priči interesira je sljedeća: u velikoj većini društava već jako dugo nema FGM-a. zašto je u tim društvima veličina klitorisa normalna ako je jedna od tvojih pretpostavki da bi se klitoris povećao jer se FGM-om njegova veličina "drži" pod kontrolom?

kad kažeš da se u SAD-u na 2000 beba napravi neki oblik kirurške intervencije genitalija, to zvuči strašno, no isto tako treba uzeti u obzir da je 2002. u SAD-u rođeno 4.019.280 djece.
gledano relativno, brojka od 2000 beba (koja jest strašna jer je riječ o 2000 života) iznosi 0,04% od ukupnog broja novorođenih u SAD-u.

ne znam koliko je ovakvo prezentiranje informacija namjerno, ali eto, da bi rasprava bila objektivna mislim da je i postotak bio neophodan.
ono što bih osobno napravila ljudima koji na jedan tako invazivan način "rješavaju" problem kojeg (još) nema (i pitanje je hoće li ga ikada biti) nije predmet rasprave, ali ovaj postotak ukazuje na činjenicu da su tako veliki klitorisi i tako maleni penisi anomalija.

ono što je manje vidljivo, ali se ipak lako čita između redaka, je ogorčenost (da ne kažem mržnja i omalovažavanje) prema muškarcima.

ovo,
Njihov jako veliki im je vise u mislima. Ako je tako velik, nemozes ga ignorirat. Muski sa jako velikim su puno puta fiksirani na svoj penis. Kada imaju sex su kao u transu, kao drogirani. Isto u muskima je ego puno puta prije svega drugoga, i ti sa jako velikim misle da svi drugi muski nemaju penis zato jer kada usporede svi drugi izgledaju mali. Rest ovisi o osobi.
Iz svog iskustva mislim da da. Nitko ne uziva u sexu kao jako veliki penisi, vole sex jako, vole sex cesto, vole masturbirat cesto, itd.
me zaprepastilo.
ne znam koju si poruku htjela prenijeti, ali od cijele ove teme jedino što će mi ostati u pamćenju je boldano.
muškarci nisu penisi, niti su penisi živa bića koja egzistiraju odvojeno od muškaraca. muškarci vole seks, a ne njihovi penisi.

problem ugnjetavanja žena postoji - to nitko ne negira - no njegovo rješenje nije u fizičkom povećanju klitorisa, nego prvenstveno u odgoju, a zatim u edukaciji.
dokle god se djeca ne odgajaju tako da vole, poštuju i cijene ljude oko sebe (neovisno o njihovom spolu), muževi će tući žene, a žene će svoditi muškarce na penise.

Zao mi je! Ne vrti se sve oko penisa! I vecina zena ga ne treba da bi dozivjele sexualni vrhunac.

vjerovala ti meni ili ne, ali mislim da ima više muškaraca kojima nije potrebna žena da bi doživjeli seksualni vrhunac, nego žena kojima nije potreban "penis".
ne vrti se sve ni oko klitorisa ili vagine.

Bog je tako stvari napravio, pa se pomirite sa time vec jedanputa!"

Bog je nam je svima dao mogućnost da doživimo orgazam sami - i ženama i muškarcima. po ovoj tvojoj logici niti su muškarcima potrebne žene, niti su ženama potrebni muškarci.

no, ako partnerske odnose ne svodimo na tjelesni užitak, stvari su puno jednostavnije.

imho, dokle god ćeš morati biti "dominantna" i dokle god se nećeš moći u potpunosti predati drugoj osobi, nećeš naći ljubav (a tako niti užitak s njome povezan) ni s muškarcima ni sa ženama.
niti veliki klitoris može pomoći u potrazi.

teniska loptica
25.09.2007., 10:53
Mjerenje na slici se odnosi na glavu (glans) klitorisa, ne duzinu. :p :rofl:

ako SVI mjere glavu (onu vidljivu točkicu), eto i u tom istraživanju i ovdje na forumu koliko vidim...zašto si jedino ti zapela na cijelu duljinu...meni nije jasno ni kako bi to izmjerila (povucimo paralelu s muškim mjerenjem penisa:zubo: -neki mjere od šupka, neki odozdo, neki odozgo, neki od jaja)

ja mogu reći za ono što vidim, ne mislim si gurati mikrometar među noge

cayenne
25.09.2007., 11:29
1. u velikoj većini društava već jako dugo nema FGM-a. zašto je u tim društvima veličina klitorisa normalna ako je jedna od tvojih pretpostavki da bi se klitoris povećao jer se FGM-om njegova veličina "drži" pod kontrolom?
2. kad kažeš da se u SAD-u na 2000 beba napravi neki oblik kirurške intervencije genitalija, to zvuči strašno, no isto tako treba uzeti u obzir da je 2002. u SAD-u rođeno 4.019.280 djece.
gledano relativno, brojka od 2000 beba (koja jest strašna jer je riječ o 2000 života) iznosi 0,04% od ukupnog broja novorođenih u SAD-u.
3. činjenicu da su tako veliki klitorisi i tako maleni penisi anomalija.
4. ogorčenost (da ne kažem mržnja i omalovažavanje) prema muškarcima.
5. me zaprepastilo.
ne znam koju si poruku htjela prenijeti, ali od cijele ove teme jedino što će mi ostati u pamćenju je boldano.
6. problem ugnjetavanja žena postoji - to nitko ne negira - no njegovo rješenje nije u fizičkom povećanju klitorisa, nego prvenstveno u odgoju, a zatim u edukaciji.
dokle god se djeca ne odgajaju tako da vole, poštuju i cijene ljude oko sebe (neovisno o njihovom spolu), muževi će tući žene, a žene će svoditi muškarce na penise.
7. vjerovala ti meni ili ne, ali mislim da ima više muškaraca kojima nije potrebna žena
8. po ovoj tvojoj logici niti su muškarcima potrebne žene, niti su ženama potrebni muškarci.
9. ako partnerske odnose ne svodimo na tjelesni užitak
10. dokle god ćeš morati biti "dominantna" i dokle god se nećeš moći u potpunosti predati drugoj osobi, nećeš naći ljubav (a tako niti užitak s njome povezan) ni s muškarcima ni sa ženama.
niti veliki klitoris može pomoći u potrazi.

1. Netocno.
Sub-saharan Africa: 100 miliona ljudi
Middle Eastern Zemlje: 200 miliona ljudi
Kina: 1,321,851,888 - Preko BILION ljudi
Skupa su to 1.6 BILIONA ljudi u djelovima svijeta u kojima se rade razlicite verzije rezanja klitorisa, glave klitorisa, cijele stidnice, bez narkose, sa konzervom, staklom, sto god.
Radi se o tome da smo mi bili na ovom planetu 10-inama ili 100-inama tisuca godina i apsolutno je nemoguce saznati kada je to pocelo u tada primitivnim kulturama ako se u ovako velikom djelu svijeta jos uvijek radi danas.
Nemoguce je reci kakva bi danasnja zena bila u sexualnom i hormonalnom smislu da se to nikada nigdje nije dogadalo.
Kroz evoluciju je zena prezivjela toliko pritiska i manipulacije, da se nekada cudim kako smo se uopce uspjele emancipirati prije par 10-ina godina.
2. Jos uvijek preveliki broj nevinih ljudi. Ne ovisi im zivot o tome. Trebali bi cekat dok su djeca 16 godina stari i onda im dat prijedloge. To bi bila demokracija i ljudska prava, zar ne?
3. Ako covjek normalno funkcionira ne postoje anomalije dok ih tako ne pocnemo gledati, i to sa totalnom arogancijom i ignoriranjem, bez ikakvog respekta za te osobe. Totalne nepotrebne gluposti. Kada bi bili zreli pametni ljudi bi ljude pustili da budu kakvi jesu dok mogu funkcionirati i ne povrijedaju druge. Ljudi se ne rode sa komplexima. Mi ih stvaramo i gajimo.
4. To se zove realnost. Ogorcenost i mrznja bi bilo nepotrebno bacanje energije.
5. Zao mi ali je tako. Pricam iz iskustva i iskrenost i otvorenost su mi vazni, i takve ljude odaberem za odnose. Ta info je rezultat. Muski sa ogromnim imaju totalno drugaciji odnos sa svojom sexualnosti, zenama, sexom, svojim ego, samopouzdanjem, itd. Vecinom je ta velicina rezultat veoma visokog testosterona u covjeku, sta vjerojatno znas.
6. Tocno. Slazem se. Ali nije realisticno. Zene moraju biti jace i muski se moraju naviknuti (bez histerije koja rezultira u trenutnom snizenju testosterona o kojem toliko ovise). Kada nesto upoznas i akceptiras, izgubis strah i opet si zdrav.
Trenutno radi naseg lifestyle, ishrane, toxina svugdje, postoje veliki i siroki problemi u muskim brojevima cijelokupnog i slobodnog testosterona, sexualnog razvitka muskih beba, losih sperma, rakova prostate, itd.
Mislim da se puno toga moze poboljsati ali u isto vrijeme muski se moraju educirati o cijelokupnom znacenju, razumjevanju, i cijenjivanju zena.
7. Muski koji vole zene trebaju zene iz razlicitih razloga, bez pitanja. Obrnuto je obrnuto. Da bi razumio bi morao biti zena.
8. vidi 7.
9. Tema je sexualnost.
10. Ne moram biti dominantna. Ja sam skoro 40 i imala sam odnose 25 godina. Predavala sam se vise nego obrnuto. Nije to to za mene. I partneri reagiraju ponizno na mene (muski i zenski), svjesno i nesvjesno. To jednostavno ovisi o energiji osobe. Kada se predajem moram puno energije i potrebe u sebi suzdrzavat. Ako ne, ako se oslobodim, automatski preuzmem situaciju i covjeka i to je moja predaja osjecajima, strasti, moje sexualnosti i energije. Ne radi se o kontroli, naprotiv. Fizicka sam osoba i to je to. Predaja je odlicno duhovno, ljubavno iskustvo, i treba se redovno dozivjeti, ali ja jednostavno imam puno vise energije, kada usporedim, vise kao musko. I to mora izac van, moram preuzet i radit stvari kako su prirodne za mene i dosta muskih, nismo svi samo muzevni i samo zenstveni, postoje razlicite kombinacije :p
Ozbiljan odnos nisam jos trazila sa zenom, ali se sve razvija u tom smjeru. Imala sam ljubav sa par ljudi, ali meni treba puno vise ljubavi, orgazma, slobode, ravnopravnosti. Nemoguce je sa muskime imati to. Previse sam moderna, jaka, neovisna zena i zene su kao magneti :cerek:
Veci klitoris zelim, zelim znat kako je to, neovisno od partnera. To je samo moje :D

cayenne
25.09.2007., 11:39
ako SVI mjere glavu (onu vidljivu točkicu), eto i u tom istraživanju i ovdje na forumu koliko vidim...zašto si jedino ti zapela na cijelu duljinu...meni nije jasno ni kako bi to izmjerila (povucimo paralelu s muškim mjerenjem penisa:zubo: -neki mjere od šupka, neki odozdo, neki odozgo, neki od jaja)
ja mogu reći za ono što vidim, ne mislim si gurati mikrometar među noge

Mjerila sam preko kozice klita. To ti je od tvoje pubicne kosti, odmah ispod kosti se dotaknes i osjetis tijelo klitorisa.
Osjeca se kao crv, i onda mjeris do glave, u kozi, do kraja koze, ili nekima je dalje malo na vani razvijen. To sve ti je vanjski dio klita i najlakse je sam mjerit jer ga mozes erektirat za lakse mjerenje.
Nece doktor to reci pacijentu. A dajte si klitoralnu erekciju, masturbirajte malo, da vidimo tocno duzinu. Kuzis?

Ida Bauer
25.09.2007., 12:02
Vecinom je ta velicina rezultat veoma visokog testosterona u covjeku, sta vjerojatno znas.
..nasljedni faktor prvenstveno

7. Muski koji vole zene trebaju zene iz razlicitih razloga, bez pitanja. Obrnuto je obrnuto. Da bi razumio bi morao biti zena.
Molim?:confused:
Ne radi se o kontroli, naprotiv. Fizicka sam osoba i to je to. Predaja je odlicno duhovno, ljubavno iskustvo, i treba se redovno dozivjeti, ali ja jednostavno imam puno vise energije, kada usporedim, vise kao musko. I to mora izac van, moram preuzet i radit stvari kako su prirodne za mene i dosta muskih, nismo svi samo muzevni i samo zenstveni, postoje razlicite kombinacije :p
Pa normalno da nismo samo ''ženstveni'' ili samo ''muževni'',što god to značilo.
Misliš da muškarci ne doživljavaju ''duhovnu'' predaju?...teško mi je vjerovati da netko blizu 40-te razmišlja na takav način...to je razmišljanje trinaestogodišnjakinje u pronalaženju seksualnog identiteta,koja će na kraju shvatiti da je zarobljena u ženskom tijelu.

Imala sam ljubav sa par ljudi, ali meni treba puno vise ljubavi, orgazma, slobode, ravnopravnosti. Nemoguce je sa muskime imati to.
Ne,nemoguće je imati to ako si nesretan i nezdovoljan sa samim sobom.Prvo sredi stanje u glavi.Sreću nađi u sebi da bi je mogla podijeliti sa drugima.

Previse sam moderna, jaka, neovisna zena i zene su kao magneti :cerek:
Previše jaka,moderna itd...za što?:confused: ...za biti sa muškarcem?..wtf?
Veci klitoris zelim, zelim znat kako je to, neovisno od partnera. To je samo moje.
Kao što rekoh...peniso-ljubomora...navodno svi to prolazimo u ranom djetinjstvu,ali tebi ostala trajna frustracija...ma problem je negdje puuuno dalje od veličine klitorisa.

alexxx
25.09.2007., 12:27
Zenske:
Kako bi to bilo?

1. onog dana kad uzmem ravnalo i krenem mjerit klit, to će značit da mi je život toliko dosadan da je stanje kritično.
2. nikad nisam razmišljala o veličini svog klitorisa. :D
3. ne znam.
4. s 1o-11 godina, koliko se sjećam.
5. prstima
6. pretpostavljam da bi, da si htjela pitati kako je točno postignut prvi orgazam, drukčije formulirala pitanje i da ovo znači "jesi li ikad" - da (ako sam krivo pretpostavila, odgovor je ne)
7. isto ko i 6
8. ne znam, ne gledam na sat, i nije fiksno vrijeme
9. ne. šta znači "si probala s ogledalom"? drkanje ogledalom? :rofl:
10. strašno teško pitanje. :rolleyes: da
11. dva. onda sam promijenila dečka. :D

opterećena si. :mig:

Balkanka
25.09.2007., 12:52
ovak malo čitam ovo kako si izmjeriti klitoris..zanima me zašto bi se klitoris uopće trebao mjeriti? niti ja niti dečko nemamo nikakve koristi od toga jel je 2 cm ili 5cm ..

lomanita
25.09.2007., 13:12
1. Netocno.
Sub-saharan Africa: 100 miliona ljudi
Middle Eastern Zemlje: 200 miliona ljudi
Kina: 1,321,851,888 - Preko BILION ljudi
Skupa su to 1.6 BILIONA ljudi u djelovima svijeta u kojima se rade razlicite verzije rezanja klitorisa, glave klitorisa, cijele stidnice, bez narkose, sa konzervom, staklom, sto god.

polako, polako. nešto mi ne štima s ovim brojevima.

prvo, ukupan broj stanovnika u kini iznosi 1,32 milijarde. to nije, ponavljam, nije broj žena koje su u kini podvrgnute raznim oblicima FGM-a (ima ih četiri (http://en.wikipedia.org/wiki/Female_genital_cutting), ako nekoga zanima), kao što navodiš.
zemlje bliskog istoka imaju otprilike 530 milijuna stanovnika. tvoja brojka kaže da je svaka žena na tom području podvrgnuta FGM-u.

brojka od 100 milijuna žena u africi bi još možda mogla i proći da nije ove informacije:

Amnesty International estimates that over 130 million women worldwide have been affected by some form of FGC with over 2 million procedures being performed every year.

dakle, u ovu brojku ulaze sve žene, neovisno o dobi i neovisno o tipu FGM-a.

s nekime tko se ovako neodgovorno i netočno razbacuje informacijama nemam niti volje raspravljati.
(na stranu, opet, moje osobno stajalište o FGM-u).

Nemoguce je reci kakva bi danasnja zena bila u sexualnom i hormonalnom smislu da se to nikada nigdje nije dogadalo.

neka me medicinari ili bilo tko stručan ispravi, ali prema onome što ja znam, klitoris ne luči hormone.
ako sam u pravu, što se hormonalnog "smisla" tiče, mislim da bi stvari bile manje-više iste kao i danas.

Kroz evoluciju je zena prezivjela toliko pritiska i manipulacije, da se nekada cudim kako smo se uopce uspjele emancipirati prije par 10-ina godina.

o, jadne mi žene! :rolleyes:
cijelo vrijeme su nas tlačili i ponižavali i ne znam što nam jadnima nisu radili ti grozni muškarci, brrrr.

molim te, objasni mi što to podrazumijevaš pod "emancipacija" žena.
i malo je više od "par desetina" godina u pitanju, imho.

2. Jos uvijek preveliki broj nevinih ljudi. Ne ovisi im zivot o tome. Trebali bi cekat dok su djeca 16 godina stari i onda im dat prijedloge. To bi bila demokracija i ljudska prava, zar ne?

s ovim se slažem. ali tema ovog threada nisu ljudska prava i demokracija, nego veličina klitorisa.

3. Ako covjek normalno funkcionira ne postoje anomalije dok ih tako ne pocnemo gledati, i to sa totalnom arogancijom i ignoriranjem, bez ikakvog respekta za te osobe. Totalne nepotrebne gluposti. Kada bi bili zreli pametni ljudi bi ljude pustili da budu kakvi jesu dok mogu funkcionirati i ne povrijedaju druge. Ljudi se ne rode sa komplexima. Mi ih stvaramo i gajimo.

točno. ali postoji nešto što se zove gaussova krivulja (ili distribucija) prema kojoj se ravna jako puno stvari, IQ je tipičan primjer.
za tvoju informaciju, anomalija se definira kao "The difference from normal or average" (naglasak na average, u ovom slučaju).

4. To se zove realnost. Ogorcenost i mrznja bi bilo nepotrebno bacanje energije.

na ovom svijetu postoji jako puno muškaraca kojima seks stvarno nije prva i najvažnija stvar u životu, muškaraca koji su, prije svega, ljudi.

5. Zao mi ali je tako. Pricam iz iskustva i iskrenost i otvorenost su mi vazni, i takve ljude odaberem za odnose. Ta info je rezultat. Muski sa ogromnim imaju totalno drugaciji odnos sa svojom sexualnosti, zenama, sexom, svojim ego, samopouzdanjem, itd. Vecinom je ta velicina rezultat veoma visokog testosterona u covjeku, sta vjerojatno znas.

nisam se osvrnula na tvoju teoriju da muškarci s nadprosječno velikim penisima imaju izraženiji libido.
osvrnula sam se na način na koji govoriš o muškarcima kao o hodajućim penisima (bez obzira na veličinu) što je sve, samo ne istina.

6. Tocno. Slazem se. Ali nije realisticno. Zene moraju biti jace i muski se moraju naviknuti (bez histerije koja rezultira u trenutnom snizenju testosterona o kojem toliko ovise). Kada nesto upoznas i akceptiras, izgubis strah i opet si zdrav.

jače? što, dizati više na benchu ili kaj?
ljudski odnosi nisu i ne bi trebali biti natjecanje.
odgoj je jedini trajni način da se promijeni društvo. spor je, znam, ali jedini trajan način.
tvoja "metoda" je šovinistička i njezin rezultat može biti samo otpor i pobuna (što se i događa).
kao što su to učinile žene pa se izborile za pravo glasa.

Mislim da se puno toga moze poboljsati ali u isto vrijeme muski se moraju educirati o cijelokupnom znacenju, razumjevanju, i cijenjivanju zena.

ista stvar se odnosi i na žene. nemoj živjeti u uvjerenju da su samo muškarci tutleki kad je riječ o suprotnom spolu.
ili da te pitam: što ti stvarno znaš o muškarcima? o načinu na koji razmišljaju, osjećaju, funkcioniraju, a da to nisu kvazi-teorije povezane s veličinom penisa?
što znaš o muškarcima kao ljudskim bićima?

8. vidi 7.
9. Tema je sexualnost.

seksualnost ne možeš izjednačiti s orgazmom koliko god ti to željela.
seksualnost postoji u vezi, van veze, prije braka, u braku, dakle, to je nešto što postoji uvijek i usko je vezana uz ljudske emocije jer smo emotivna bića.

Kada se predajem moram puno energije i potrebe u sebi suzdrzavat.

predaja o kojoj ja pričam sadržava i predaju sve te energije i svih tih potreba.

Ozbiljan odnos nisam jos trazila sa zenom, ali se sve razvija u tom smjeru. Imala sam ljubav sa par ljudi, ali meni treba puno vise ljubavi, orgazma, slobode, ravnopravnosti. Nemoguce je sa muskime imati to. Previse sam moderna, jaka, neovisna zena i zene su kao magneti :cerek:

previše moderna, jaka i neovisna za što?

Ida Bauer
25.09.2007., 14:16
ako sam u pravu, što se hormonalnog "smisla" tiče, mislim da bi stvari bile manje-više iste kao i danas.
Valjda misli da je to ''obrezivanje'' izazvalao promijene u genima koje su se dalje nasljeđivale...tj.hoće reći da smo mi žene(većina nas) u biti hendikepirane.:D ...moje mišljenje je da to nije moglo promijeniti genom i tako dugo dok mi netko ne objasni(na razini atoma) kako se to dešava,ne prihvaćam takve gluposti.Pa i ako jest došlo do toga,ja se ne bunim.

o, jadne mi žene! :rolleyes:
cijelo vrijeme su nas tlačili i ponižavali i ne znam što nam jadnima nisu radili ti grozni muškarci, brrrr.
Da..jadne mi..šmrc...šmrc...

na ovom svijetu postoji jako puno muškaraca kojima seks stvarno nije prva i najvažnija stvar u životu, muškaraca koji su, prije svega, ljudi.
Nekima jest,i hvala bogu da jest...pa i nekim ženama jest i neka je...
Muškarci kojima seks nije na prvom mjestu su prije svega ljudi?...a kao seks je životinjski?:rofl: ....i hvala bogu da bi trebao biti:rofl:

nisam se osvrnula na tvoju teoriju da muškarci s nadprosječno velikim penisima imaju izraženiji libido.
A ja imam velike oči i jako dobro vidim,a bome i veliku glavu imam pa sam pametna:D

lomanita
25.09.2007., 20:19
Nekima jest,i hvala bogu da jest...pa i nekim ženama jest i neka je...

Muškarci kojima seks nije na prvom mjestu su prije svega ljudi?...a kao seks je životinjski?:rofl: ....i hvala bogu da bi trebao biti:rofl:

ma ne, nisam na to mislila, nego sam potaknuta njezinim svođenjem muškaraca na penise osjetila (vitešku) potrebu stati u obranu njihove časti i usprotiviti se izjednačavanju muškaraca - ljudskih bića - i njihovih penisa.

'ko me sad shvatio, dobro me shvatio. :zubo:

Ida Bauer
25.09.2007., 20:37
ma ne, nisam na to mislila, nego sam potaknuta njezinim svođenjem muškaraca na penise osjetila (vitešku) potrebu stati u obranu njihove časti i usprotiviti se izjednačavanju muškaraca - ljudskih bića - i njihovih penisa.
Ma znam:top:

pakleni_patuljak
25.09.2007., 21:10
@ lomanita i ida...

obzirom da ste se upravo kandidirale za počasno mjesto impotentnog tinejđera koji pičku nije vidijo nikad u životu (znači, isto ko i ja), svečano vas pozivam na pivu (svakom jedna ona plastična boca od 2 litre) ispred nekog od lokalnih diskonta (jer jbg, tamo nam i je mjesto) di se možemo zauvijek međusobno tješiti i oplakivati našu tužnu sudbinu...

Ida Bauer
25.09.2007., 22:30
@ lomanita i ida...

svečano vas pozivam na pivu (svakom jedna ona plastična boca od 2 litre) ispred nekog od lokalnih diskonta (jer jbg, tamo nam i je mjesto) ...
Može...ja bi Lowenbrau:top:

Natch
25.09.2007., 22:44
1. Koliki je tvoj KLITORIS? - idealne velicine.
2. Da li si 100% uvijek sretna sa velicinom svog KLITORISA ili ponekad zamislis da ako bi postojala veca frikcija u vrijeme penetracije i slicno kao ti veci klitorisi na slici koji se 'ljepe' i trljaju na penis kada je unutra jer nemaju kamo? - izuzetno sam zadovoljna
Kako bi to bilo? - ne, ne bih to zeljela, i ovako me previse dekocentrira.
4. Kada si imala prvi orgazam (masturbacija ili sa partnerom)? - 12 godina, u snu.
5. Da li si imala prvi orgazam sa vibratorom ili sa svojim prstima? - bez dodira.
6. Da li si imala prvi orgazam sa necijim jezikom? - ne bih rekla.
7. Da li si imala prvi orgazam sa zenskom? - ne daj boze.
8. Koliko ti vremena treba do orgazma kada masturbiras, koliko sa partnerom? - od 1 do 3 minute, od 3 minute do pola sata.
Da li si ti jedna od njih? - ne, hvala bogu.
Ako da, si probala vibrator na KLITORISU? - nisam jos probala s vibratorom, voljela bih probat, mislim da bi to bilo pravo otkrice. Si probala sa ogledalom? - i da i ne.
Si fantazirala o seksualnim situacijama? - probat cu vise fantazirati.
Da li mislis na zene, gole zene, zenske ili svoje spolne organe prije nego svrsis/da bi svrsila? - ne.
11. Koliko si puta u zivotu izigravala orgazam (za decka, radi dosade, zato jer ne mozes svrsit, itd.)? - ne sjecam se.

lomanita
26.09.2007., 07:10
Ma znam:top:
i mislila sam da znaš, ali hebi ga, danas nikad ne možeš biti siguran :zubo:

lomanita
26.09.2007., 07:13
@ lomanita i ida...

obzirom da ste se upravo kandidirale za počasno mjesto impotentnog tinejđera koji pičku nije vidijo nikad u životu (znači, isto ko i ja), svečano vas pozivam na pivu (svakom jedna ona plastična boca od 2 litre) ispred nekog od lokalnih diskonta (jer jbg, tamo nam i je mjesto) di se možemo zauvijek međusobno tješiti i oplakivati našu tužnu sudbinu...
:rofl: :rofl:

a čuj, kad gledam što sve po LJES-u i US-u pišu oni koji su vidjeli ženske spolne organe (da ne prostačim), možda nam sudbina i nije tako tužna...

:zubo:

lomanita
26.09.2007., 09:54
nema autorice topica, a baš sam htjela saznati od kud oni podaci o FGM-u.

lala
26.09.2007., 20:27
1. i
Kako bi to bilo? - ne, ne bih to zeljela, i ovako me previse dekocentrira.

11. Koliko si puta u zivotu izigravala orgazam (za decka, radi dosade, zato jer ne mozes svrsit, itd.)? - ne sjecam se.
:rofl: ajme, ova me uvik nasmije

Septembar
27.09.2007., 13:04

priroda stvori i sijamske blizance, i slicne abnolnalije pa ih ipak covjek korigira

http://www.the-clitoris.com/y/lyla/img005.htm
DAJ RECI JEL OVO IZGLEDA NORMALNO???

aryn
27.09.2007., 17:32
a joj-ovo meni izgleda užas

Piggy
27.09.2007., 22:53
Stvarno je degutantno!:horor:

Le_Coq
01.10.2007., 08:42
women love to have sex. a fact of life.

tino2510
03.10.2007., 20:58
ja sam svinja. ok nije mi puno cura svrsilo. umrem od iznemoglosti dok svrsite jebote hi hi .. ili mozda neznam sta radim :ne zna:

tino2510
03.10.2007., 21:00
ma znam samo serem govneto.. zivjelo ulje za vasa dupenca ;)

Liqueur Originale
09.10.2007., 08:17
Koje to curice? Ja nisam imala nikakvih problema. Niti znam neku koja je imala neke strašne probleme. Te koje imaju su iznimke, i i razlog zbog kojih im se to događa sigurno nije činjenica da su ženska osoba niti veličina klitorisa.

Ne bi znala, ja razumijem i uživam i sada. Zašto ti je tako teško prihvatiti da postoje žene koje uživaju u odnosu sa muškarcem, u svojoj ženstvenosti i nemaju problema sa svim tim? Ja prihvaćam da ti imaš problem, i žao mi je, ali cijeli ovaj tvoj pristup je prestrašan.

Meni ne treba niti jedna od tih stvari.

Tvoja frustracija i ogorčenost su strašne. 'Svi ti problemi?' A koji to? Ja začudo nemam niti jedan. A žensko sam.

neka me medicinari ili bilo tko stručan ispravi, ali prema onome što ja znam, klitoris ne luči hormone.
Klitoris, kao niti jedan od vanjskih spolnih organa, ne luči hormone. U embrionalnom razvoju se razvijaju muški ili ženski spolni organi ovisno o tome koji hormoni se luče, a to (lučenje hormona) se počne događali već u 3. tjednu embrionalnog života.
Također, ovo što ti (cayenne) zoveš 'velikim klitorisom' nije veliki klitoris, nego anomalija. Barem je tako opisana u medicinskim knjigama, i to nisu prazna lupetanja- kao ovo tvoje, nego se točno zna zašto se nešto tretira kao takvo.
Tvoj odnos prema muškom spolu je jako ružan.
Ja vidim iz tvojih postova da bi ti silom htjela, očito zbog svojih vlastitih problema, nešto prikazati kako nije, ali to ti ne daje pravo da izmišljaš činjenice.

1. Koliki je tvoj KLITORIS? - Mali.
2. Da li si 100% uvijek sretna sa velicinom svog KLITORISA ili ponekad zamislis da ako bi postojala veca frikcija u vrijeme penetracije i slicno kao ti veci klitorisi na slici koji se 'ljepe' i trljaju na penis kada je unutra jer nemaju kamo? - Da. Ne.
3. Zenske sa vecim KLITORISOM (bilo da su vece prirodno ili od testosteron ili drugi steroid/pumpanje) kazu da masturbiraju svaki dan vise puta i vole sex jako, mogu svrsit bez dodatne stimulacije radi te frikcije (izgleda kao minijaturni penis zaljepljen na ogromnom penisu :p ) i jako su sretne sa svojom seksualnosti. - I ja sam jako sretna.
Kako bi to bilo? - Ne želim znati.
4. Kada si imala prvi orgazam (masturbacija ili sa partnerom)? - Ne znam kolko sam imala godina (12, 13); sama
5. Da li si imala prvi orgazam sa vibratorom ili sa svojim prstima? - Vibrator nije sigurno, ali ne sjećam se dal su bili prsti. Sjećam se tog perioda, ali baš da se sjećam točno prvog orgazma- ne.
6. Da li si imala prvi orgazam sa necijim jezikom? - Ne.
7. Da li si imala prvi orgazam sa zenskom? - Ne.
8. Koliko ti vremena treba do orgazma kada masturbiras, koliko sa partnerom? - sama, 1-3 minute; sa partnerom, 3- 10, 15 minuta
Da li si ti jedna od njih? - Ne.
Si fantazirala o seksualnim situacijama? - Ovo neću odg, jer piše 'Ako da', pa onda valjda nije za nas koje smo odg sa 'Ne' :)
Da li mislis na zene, gole zene, zenske ili svoje spolne organe prije nego svrsis/da bi svrsila? - Issse, teškog pitanja. :rolleyes: Ne.
11. Koliko si puta u zivotu izigravala orgazam (za decka, radi dosade, zato jer ne mozes svrsit, itd.)? - Niti jednom.

barky92
29.01.2008., 00:45
dosad mi se chinilo da su žene zrelije i da imaju pametnijih poslova od baljezganja gluposti xD
stovishe zavidio sam im
al nakon ovog....

:s:s:s:s:s

maybelline
29.01.2008., 18:57
normalne velicine

101% sretna

Kako bi to bilo?
nemam odg na ovo pitanje

s partnerom,19god

ne

ne

ne

1. 5-10min 2. 15ak min
ja sam u 80%

na zene?nepali me to

uvijek ga imam

TheMoon
30.01.2008., 13:23
hehehe, pa ovo je strasno, i to najblaze receno.
Citam ove postove i nemogu se prestati cuditi autorici cayenne kakve to nebuloze pise.
Ali me isto tako velika vecina "neopterecenih" sa ovim glupostima slatko nasmijala.

Pa da pocnem :
- stara moja ove slike koje si postala nisu uvecani klitorisi nego zakrzljali penisi!!!
:eek::eek:

1/ Draga CAYENNE, meni je jako zao sto ti imas 40 godina i tako ( u najblazu ruku ) cudan stav kako o seksualnosti, tako o zivotu opcenito.
Mene samo zanima dali se ti seksas uopce ili samo drkas i pipas taj svoj klitic:rofl::top:

2/ ne zelim iz principa odgovarati na tvoja pitanja jer zelim svoju seksualnost zadrzati za sebe i za osobu s kojom je dijelim, a i da imam nekakvih problema sigurno ih nebi TEBI povjeravala i cekala tvoj savjet.

3/ sva tvoja pitanja su orijentirana totalno homoseksualno, htjela ti to priznati ili ne

4/ 2. Da li si 100% uvijek sretna sa velicinom svog KLITORISA ili ponekad zamislis da ako bi postojala veca frikcija u vrijeme penetracije i slicno kao ti veci klitorisi na slici koji se 'ljepe' i trljaju na penis kada je unutra jer nemaju kamo?
3. Zenske sa vecim KLITORISOM (bilo da su vece prirodno ili od testosteron ili drugi steroid/pumpanje) kazu da masturbiraju svaki dan vise puta i vole sex jako, mogu svrsit bez dodatne stimulacije radi te frikcije (izgleda kao minijaturni penis zaljepljen na ogromnom penisu ) i jako su sretne sa svojom seksualnosti.
Kako bi to bilo?

ovo te sad citiram i iskreno mi se cini kao neka skrivena zelja za penisom, kaj ti pricas.
Daj shvati molim te da nije normalno hetero zeni zamisljati neciju vaginu i mastati o klitorisu velicine necijeg kurca koji se trljaju jedan o drugo prilikom snosaja. halooo???!!!!

Mislim da si se malo izgubila ne samo u svojoj seksualnosti, nego i u zdravom razumu.
Sta se potajno nadas da cemo za nekoliko stoljeca imati vaginu + penis i da nam muskarci uopce nece trebati vec da cemo se same jebavati i oplodjavati ?!!
Strasno, nemam ti sta drugo reci osim strasno.
ove pumpice wtf??? kaj je to uopce, jebo me pas pa ja to prvi put vidim u zivotu???

4/ sto se tice emancipacije - uopce mi nije jasno sta ti s tim hoces reci, i iskreno sumnjam da ti uopce i znas sta je emancipacija, jel da znas onda nebi pisala ovakve gluposti.

ja brijem da ti uporno pokusavas povuci paralelu emancipacija = homoseksualnost, ali to ti ne pije vode!! jer nema veze jedno sa drugim!! daj to shvati.

Ako ti imas klitoris neznam 2,5 cm ili koliko vec, stara moja odi kod doktora,stvarno mislim da ti to bas nije normalno.

E da, nemoj ga drkati previse, jer ti si mozda ona evoluirana zena _ da nebi poceo strcati spermu van, a uvjerena sam iz ovih tvojih posztova da to iskreno i prizeljkujes.

Hello, daj se probudi i shvati da si rodjena kao zensko, a ako se s tim nemozes pomiriti, odi si promijeni spol, pa se sepuri sa toliko zeljenim kurcem do mile volje!!!!!
:top::top::top:

neam
31.01.2008., 02:51
hehehe, pa ovo je strasno, i to najblaze receno.
Citam ove postove i nemogu se prestati cuditi autorici cayenne kakve to nebuloze pise.
Ali me isto tako velika vecina "neopterecenih" sa ovim glupostima slatko nasmijala.

Pa da pocnem :
- stara moja ove slike koje si postala nisu uvecani klitorisi nego zakrzljali penisi!!!

1/ Draga CAYENNE, meni je jako zao sto ti imas 40 godina i tako ( u najblazu ruku ) cudan stav kako o seksualnosti, tako o zivotu opcenito.
Mene samo zanima dali se ti seksas uopce ili samo drkas i pipas taj svoj klitic:rofl::top:

2/ ne zelim iz principa odgovarati na tvoja pitanja jer zelim svoju seksualnost zadrzati za sebe i za osobu s kojom je dijelim, a i da imam nekakvih problema sigurno ih nebi TEBI povjeravala i cekala tvoj savjet.

3/ sva tvoja pitanja su orijentirana totalno homoseksualno, htjela ti to priznati ili ne

4/ 2. Da li si 100% uvijek sretna sa velicinom svog KLITORISA ili ponekad zamislis da ako bi postojala veca frikcija u vrijeme penetracije i slicno kao ti veci klitorisi na slici koji se 'ljepe' i trljaju na penis kada je unutra jer nemaju kamo?
3. Zenske sa vecim KLITORISOM (bilo da su vece prirodno ili od testosteron ili drugi steroid/pumpanje) kazu da masturbiraju svaki dan vise puta i vole sex jako, mogu svrsit bez dodatne stimulacije radi te frikcije (izgleda kao minijaturni penis zaljepljen na ogromnom penisu ) i jako su sretne sa svojom seksualnosti.
Kako bi to bilo?

ovo te sad citiram i iskreno mi se cini kao neka skrivena zelja za penisom, kaj ti pricas.
Daj shvati molim te da nije normalno hetero zeni zamisljati neciju vaginu i mastati o klitorisu velicine necijeg kurca koji se trljaju jedan o drugo prilikom snosaja. halooo???!!!!

Mislim da si se malo izgubila ne samo u svojoj seksualnosti, nego i u zdravom razumu.
Sta se potajno nadas da cemo za nekoliko stoljeca imati vaginu + penis i da nam muskarci uopce nece trebati vec da cemo se same jebavati i oplodjavati ?!!
Strasno, nemam ti sta drugo reci osim strasno.
ove pumpice wtf??? kaj je to uopce, jebo me pas pa ja to prvi put vidim u zivotu???

4/ sto se tice emancipacije - uopce mi nije jasno sta ti s tim hoces reci, i iskreno sumnjam da ti uopce i znas sta je emancipacija, jel da znas onda nebi pisala ovakve gluposti.

ja brijem da ti uporno pokusavas povuci paralelu emancipacija = homoseksualnost, ali to ti ne pije vode!! jer nema veze jedno sa drugim!! daj to shvati.

Ako ti imas klitoris neznam 2,5 cm ili koliko vec, stara moja odi kod doktora,stvarno mislim da ti to bas nije normalno.

E da, nemoj ga drkati previse, jer ti si mozda ona evoluirana zena _ da nebi poceo strcati spermu van, a uvjerena sam iz ovih tvojih posztova da to iskreno i prizeljkujes.

Hello, daj se probudi i shvati da si rodjena kao zensko, a ako se s tim nemozes pomiriti, odi si promijeni spol, pa se sepuri sa toliko zeljenim kurcem do mile volje!!!!!
:top::top::top:

Tako je, TheMoon. Cayenne si jedna obicna feministkinja. Odi se lijeciti, jer tebi stvarno treba psiholoska pomoc. Slazem se sa barkyem92, nisam stv ocekivao od vas zena da stavljate ovakve gluposti, iako sam musko,...
Pa daj cayenne, onda se ti zadovoljavaj sa pumpama,...koje kakvim,
ali tvrditi da muskarci i zene nemogu zajedno. Bolesnice odi se lijeciti!

P.S. Iako sam novi ovdje, malo svrljo i vidio onu ludacu, pa sam morao sve ispaliti o onoj ludi. Pozdrav svim norm:mig:alnima

Madamoiselle
31.01.2008., 22:03
Veličina klitorisa u odnosu na šta?

Pa ubit ču se.... Ta nisu cure k'o muški da svako dva tjedna bace ekipno mjerenje čiji je veči.
Uostalom, opće ne promatram taj dio tijela. Čemu? Glavno da ga osječam....

Madamoiselle
31.01.2008., 22:07

Jeli ovo ikome osim meni šokantno....tek sad sam bacila pogled. Pa ovo je kurac a ne klitoris!!!!!!!

Očito je moj mal:ne zna:

Ira24grrr
02.02.2008., 19:53
[QUOTE=madamoiselle;12433840]http://www.the-clitoris.com/y/lyla/img001.htm

Jeli ovo ikome osim meni šokantno....tek sad sam bacila pogled. Pa ovo je kurac a ne klitoris!!!!!!!

kao da je dvospolac
hm :ne zna:
to se ful rijetko dešava

eleuthera
03.02.2008., 13:55
Meni je super kako ona piše "klitoris" capsom cijelo vrijeme. :zubo:

*jezebel*
03.02.2008., 14:41
Meni je super kako ona piše "klitoris" capsom cijelo vrijeme. :zubo:

:lol:

mali anđeo
17.06.2008., 15:02

:lol::lol::lol::lol:

to sam i ja pomislila :rolleyes:

Zbunjevita :)
17.06.2008., 18:49
1. Koliki je tvoj KLITORIS? Pa ne baš preveliki

2. Da li si 100% uvijek sretna sa velicinom svog KLITORISA ili ponekad zamislis da ako bi postojala veca frikcija u vrijeme penetracije i slicno kao ti veci klitorisi na slici koji se 'ljepe' i trljaju na penis kada je unutra jer nemaju kamo? Pa ja sam u potpunosti zadovoljna veličinom dotičnog dijela tijela budući da mi je za jačinu orgazma također bitno stimuliranje "iznutra".. I iskreno ne bih htjela imati ovakav kakvi su prikazani na nekim fotkama :bljak:

Kako bi to bilo? Pa i ja mogu svršiti bez dodatne stimulacije iako nemam veliki klitoris :ne zna:
edit: PUMPANJE KLITORISA?? :horor: no tnx :kava:

4. Kada si imala prvi orgazam (masturbacija ili sa partnerom)? Masturbacijom

5. Da li si imala prvi orgazam sa vibratorom ili sa svojim prstima? Sa svojim prstima

6. Da li si imala prvi orgazam sa necijim jezikom? Ne

7. Da li si imala prvi orgazam sa zenskom? Ne

8. Koliko ti vremena treba do orgazma kada masturbiras, koliko sa partnerom? Jednako..kad sam napaljena mogu svršit u roku odmah

Da li si ti jedna od njih? Nope :kava:
Si fantazirala o seksualnim situacijama? Kažem ti nisam jedna od njih

Da li mislis na zene, gole zene, zenske ili svoje spolne organe prije nego svrsis/da bi svrsila? Često mislim na ženske u seksualnom smislu, al ne trebam na njih misliti da bih brže svršila

11. Koliko si puta u zivotu izigravala orgazam (za decka, radi dosade, zato jer ne mozes svrsit, itd.)? Pa nekoliko puta i to samo na početku.. Kad ne svršim (a to se rijetko događa) kažem :)

Zbunjevita :)
17.06.2008., 19:11
Tek sada vidjeh: PUMPANJE KLITOTISA??!! :eek::eek::horor::horor:
Sve me boli samo kad si to zamislim..E ne bih hvala..S mojim je sve u redu koliko god minijaturan bio :kava:

barky92
17.09.2008., 04:34
Veličina klitorisa u odnosu na šta?

Pa ubit ču se.... Ta nisu cure k'o muški da svako dva tjedna bace ekipno mjerenje čiji je veči.
Uostalom, opće ne promatram taj dio tijela. Čemu? Glavno da ga osječam....

huh ni mi to više ne radimo :lol:

Miss Hyde
17.09.2008., 22:16

koji je ovo kur:no:?:eek: i to u doslovnom smislu riječi :rofl:

Piggy
17.09.2008., 22:40
To što si već rekla.

ivvaanna
20.09.2008., 12:23
Ja sam vlasnica klitorisa kakav je na slici kakvom se većina izruguje,malo je manji,ali svejedno je velik.
Imam 23. god, masturbiram od 10. god kada sam doživjela prvi orgazam stimulirajući se prstom. Prvi seks sam imala sa 16, tada nisam svršila, ali nešto kasnije jesam. Doživim orgazam često samom penetracijom jer mi se klit jako trlja o njega iako je nekad potrebna dodatna stimulacija njegovim ili mojim prstom. Oralno teško svršim...jezik mi je nekako premekan, jedino jačim sisanjem.
U vezi sam dvije god i njemu ne smeta moj klitoris, zna reć "veća antena bolji prijem " :)
Nekad mi smeta njegova veličina jer me zna nažuljat u gaćicama. Problem mi je i ljeti kada kada mi se u kupaćem anzire izbočina pa tada biram šarene uzorke i model boxi.
Voljela bi da je manji čisto iz estetskog dojma, ali ako bi to smanjilo intenzitet osjeta radije bi zadržala svoju grdosiju. Ne znam da li je veličina povezana s tim, vjerojatno nije...ali ne bi mijenjala to zadovoljstvo koje mi pruža :)

bobsi
20.09.2008., 17:18
Velik Klitoris:

Stari nije ti ovo klitoris,
ovo je ćuna definitivno...:D

BRZII
23.09.2008., 18:29
Cayene...He hehe citam i smijem se,musko sam i imam 29g iza sebe dosta veza i valjda samo jedno dijete:) ali vijeruj mi nikad nisam naisao na zenu za koju sam naslutio da ima tvoje probleme.O muskarcima vijeruj mi neznas nista a o zenama mozda jos i manje, neznam ali o muskarcima :)Ja nedjelim ljude strogo na zene i muskarce ono muskarci su ovakvi zene ovakve,sve je od osobe do osobe ima nas svakakvih ali tvoj problem ako je stvaran jaaako je osoban i specifican i osoban(ne tipicno zenski kako ga ti zelis prikazati) vijeruj mi,ali ja mislim da si ti samo gadno psihicki isfrustrirana i mislim da bi tu psihic pomogao:)potrazi ga to nije sramota:)mozda se samo zajebavas ali ipak treba imati zivaca ovo pisat tako ga ipak potrazi......:)ozbiljno mislim jer ako se nezajebavas psiha ti je kriticna pogotovo ako si u tim godinama,to je gadna frustracija.Nije sramota veca je sramota uporno pisat gluposti:D

CosmaShiva
24.09.2008., 09:26
uf,koliko teksta tko bi to sve pročitao...

K&N
14.01.2009., 12:55
još ga uvijek tražim...

kad ga nađem nadam se da ću onda i bit sretna! a do tad u potragu...

Kako bi to bilo?
možda bi onda mi bilo lakše al nećem sad o tome

još niti jedan orgazam =(

ne

ne

ne

ustvari mislim da imam jedan veliki problem u glavi što se tiće mastrubiranja,nekako se nemogu opustit i neznam kako početi,pokušavala sam i onda kad mislim da treba nešto se dogodit (kako to smješno zvuči--nešto) ja prestanem :S
ta sam

Si fantazirala o seksualnim situacijama? o da i znam se čak napalit gledajući neke vruće scene

na zene?nepali me to

alwayz nažalost i čudim se kak nikad niti jedan tip nije skužio?!

teniska loptica
14.01.2009., 14:14
još ga uvijek tražim...

:eek::eek::eek:

tema je klitoris, ne g-točka.

annie25
15.01.2009., 00:12

Očito je moj mal:ne zna:

moj je minijatura prema ovome:cerek:

Šlus
15.01.2009., 15:20
Khm, zanimljiva tema
1.:Neznam kako ni čime se to mjeri:ne zna:
2.:Hmmmm, pa da zadovoljna sam
3.:Paa nevolin baš javno, a šta se tiče mastrubacije, neman problema s tim
4.:E ovo će bit teško za virovat, ali prvi puta san mastrubirala prije osnovne šk., :D neznam kako san to otkrila:rofl:(prvi put)
5.:Prstima
6.:Oooo da:D:D
7.:Ne baš, to me ne privlači
8.:Hmm, pa ja mislin 3-4 min:ne zna:, a sa partnerom, bože moj, tada nisan u stanju niti razmišljat o vrimenu:D
9.:Nikad??...ma ne, dogodi se:rolleyes:
10.: Hmm, ako mislin, onda je to suprotni spol:top:
11.: Ja mislin 2-3 puta, rijetko

Šlus
15.01.2009., 15:23
moj je minijatura prema ovome:cerek:

OMGG:eek::eek::trk:, i ja san tek sad vidila, mislila san da je ovo sa hemafrodit.com:D

K&N
16.01.2009., 10:25
:eek::eek::eek:

tema je klitoris, ne g-točka.

a di je to:rolleyes:
mislim da bi meni dobro pomoglo štivo u kojem se otkrivaju djelovi ženskog organa...:angeleye:

teniska loptica
16.01.2009., 22:00
a di je to:rolleyes:
mislim da bi meni dobro pomoglo štivo u kojem se otkrivaju djelovi ženskog organa...:angeleye:

Jesi li se ti ikad pogledala? Vidljiv je golim okom.

(Na ovoj fotografiji stidnice klitoris je prekriven pokrovnom kožicom i naborima malih usana.)

(Human vulva showing externally-visible features of the clitoris in relation to other components: 1. Clitoral hood (prepuce); 2. Clitoral glans; 3. Urethral orifice; 4. Vulval vestibule; 5. Labia minora; 6. Vaginal opening; 7. Labia majora (hair removed); 8. Perineum)

.aquarius.
16.01.2009., 22:12
koje odvratne slike :rofl:

ne želim se ni pogledati ako je takva :rolleyes:

čuna je lipša :o

btw, zar ima žena koje ne znaju za klit, ono, di, šta kako?? :s

rocco4
17.01.2009., 02:08
ovako:ovi klitorisi na slikama http://www.the-clitoris.com/y/lyla/img001.htm,,,pogledajte malo tijelo te žene koliko se može vidjeti i vidiš da je napumpana odnosno jedna od onih fitnes profesionalki.

šta želim reći:uzimanjem muškog hormona(testesteron ili slični),dolazi do povečanja klitorisa,što je i dokazano iako ne kažem da se ne može dogoditi i kod neke žene koja nema veze sa sportom.

SSDM
17.01.2009., 10:35

Danasnja tema je concentrirana oko najosjetljivijeg dijela zenskog tijela:
KLITORIS!
Nadam se da ce ovo bit dug forum, da nece bit previse zezanja, da ce puno ljudi (zenske i muski) opisati iskustva, svoje misljenje i osjecaje o temi KLITORIS.
Pripremila sam ovu temu sa linkovima i slikama. Uzmite si malo vremena, pogledajte, procitajte, i recite iskreno svoja misljenja.
Mislim da je ovo jako vazna tema zato jer zenski klitoris ima utjecaj na zenske i nase odnose sa sobom i svojim partnerima. Preko toga utjece na srecu i zadovoljstvo ljudi, i razvitke ljubavnih odnosa. Stvari koje imaju utjecaj na ljubavne odnose, djeluju na volju/narav ljudi i sve druge odnose.
Nazalost postoje problemi, nesporazumi, ignoriranje, i slicno. Nadam se radi toga da ce se ova tema ozbiljno uzeti tako da skupa mozemo kreirati korisne i prakticne informacije i savjete za moguce rijesenje problema ili bar interesantne prijedloge za vise zabave, bliskosti i intimnosti.

Veci Klitoris:

As more women are learning that their clitoris is much like a small penis and capable of being much larger, some are expressing a desire to enlarge their clitoris. Perhaps in hopes that if it were larger it would function better and be easier for their partner and themselves to find and stimulate. A few women may even desire a little penis of their own, even if they are happy being a feminine woman.

http://www.kapelovitz.com/clits.htm

Velik Klitoris:

Spolno osakacenje zena u svijetu:

Female Genital Mutilation - Prevalence and distribution of FGM
Most of the girls and women who have undergone genital mutilation live in 28 African countries, although some live in Asia and the Middle East. They are also increasingly found in Europe, Australia, Canada and the USA, primarily among immigrants from these countries.
Today, the number of girls and women who have been undergone female genital mutilation is estimated at between 100 and 140 million. It is estimated that each year, a further 2 million girls are at risk of undergoing FGM.

Female circumcision
Most societies which traditionally practice male circumcision also practice various forms of female circumcision, and usually for similar reasons. This point is often overlooked by critics of female genital mutilation, but even more forgotten is the extraordinary history of medically rationalized female circumcision in Anglo-American societies, which justified it in much the same way as the male version. In this section are collected articles on the history of both forms of circumcision, including Dr Robert Morris's prediction that evolution was trying to abolish the clitoris, and a recent critique of the double standard in United Nations policy on harmful traditional practices.

Genitalna kirurgija u USA (vecinom isto u Evropi osim muskog obrezanja) u malim zenskim i muskim bebama koji imaju 'velik' klitoris ili 'mali' penis:

http://www.astraeasweb.net/politics/nytgen.html

Povjest zenskog 'obrezanja':

http://www.mtholyoke.edu/~ehtoddch/politics/historyfgm.html

Pitanja za zenske i muske:

Povjest nam kaze da svi dolazimo iz Afrike preko Azije. Afrika i Azija (Kina, itd.) su zemlje gdje do dan danas curama rezu KLITORIS (i djelove) i nije jasno koliko je ta 'tradicija' stara.
Kazu da smo postojali desetinama tisuca godina.
A sad se zamislite kako su se zenske prirodno razvile i kako se to promjenilo ako su nas rezali stotinama ili tisucama godina.
Poneki kazu da su PENISI bili manji. Drugi kazu da su KLITORISI bili veci (kao u majmunima - proporcionalno sa velicinom tijela).
Kazu da su nam mozgovi porasli, da su nam se zubi smanjili.
U genetici se vidi da mi svaki dan mijenjamo nas DNA i da se vece promjene dogadaju preko generacija.
A zamisli stotine ili tisuce godina?!
Kaze se da kada nesto stimuliras se vise razvija, i suprotno, ako ga izbjegavamo/ne koristimo/rezemo, zakrzlja.
PITANJE:
Zasto drzave u kojima su zene inferiorne nemaju stabilnost u vladi, ekonomiji, politici, kulturi?

Pitanja:

Zenske:
Kako bi to bilo?

1. otprilike milimetar u precniku
2. znala sam da postoje veci klitorisi ali ne i da to ima veze s seksualnom zeljom i zadovoljstvom tako da nikad nisam o tome razmisljala
3. mozda zene sa vecim klitorisom imaju visak muskih hormona pa samim tim i jaci seksualni nagon
4. prvog orgazma se ne sjecam jer sam se dirala kao jos mala curica
5.vibrator nisam nikad koristila
6., oralni seks mi i nije nesto posebno..nikad nisam tako svrsila
7.sa zenom nikad
8.do orgazma kada sam sama treba mi par minuta, s partnerom isto par minuta ako je predigra duza, ako nije onda mi treba malo duze...nikad duze od 10 minuta.
9. ne mislim na gole zene
10. pa vise puta, posebno na pocetku svog seksualnog zivota jer mi je trebalo dugo da se naviknem da svrsavam sa muskarcem a ne vise sama kao sto sam to godinama radila. Mislila sam da ce me smatrati cudnom ako ne svrsim...naravno kada je ozbiljna veze i kad se ima povjerenja u partnera sasvim je normalno da imamo seks u kojem ce ponekad izostati moj ili njegov orgazam ali i tada moze biti lijepo.

Teeja
17.01.2009., 20:32
1. Ne znam :zubo: valjda normalne veličine
2. 100% sretna
3. Neka uživaju one
4. 21
5. prsti
6. ne
7. ne
8. sa partnerom, pa od trenutka pa dok završim... hmm možda 10min?
9. ne
10. ne
11. par puta al dok sam bila mlađa