PDA

View Full Version : GTA San Andreas Multiplayer [*]

stranice : 1 2 3 [4]

alpina169
02.02.2009., 04:38
više role-playing je da dok neko gazi ga kazniš u igri ili neš, a ne da ga benaš :ne zna:

ono, ja sad u RL failam u vožnji, pregazim nekog lika jer nisam vidjel da je crveno i najednom više ne postojim na svijetu ovom bijelom :ne zna:

Pa ne daje se ban nego WARN. I ovo su naglasene kao privremene mjere radi privikavanja na RP jer ce za par dana GLOBALNI RESTART tako da se igraci priviknu na to, a nakon restarta ce policija obavljati taj posao, znaci nece se kaznjavati WARNOM nego npr kaznama ili zatvorom ovisno cime organizacija PD-a odredi.

_GrGa_
02.02.2009., 18:47
Kad ce neki hrvatski GTA4 MP???:ne zna:

alpina169
15.02.2009., 09:09
IP Servera:78.46.79.68:3031
Forum: www.croherzegovina.org/samp

CroHerza RPG SA:MP Server
sa
Ponosom vam predstavlja:
22.2.2009. ''Dan Novosti''

Najbolji Server u ovom dijelu Europe dozivljava novu mladost i novi procvat! U nedjelju, 22.2.2009. imat cemo veliki restart servera za vrijeme kojeg cemo na server ubaciti mnogo novosti te ga na taj nacin dignuti na jos visi nivo i uciniti jos boljim i jos zabavnijim!
Igraci ce moci uzivati u :

- ''Podzemlju'' –> podzemlje se proteze ispod cijelog LS-a koje je kao stvoreno za ''centar zlocina'' i sjediste ''ilegalnih poslova''.
- Potpuno novom sistemu utrkivanja -> izrazito zabavni i mastovito dizajnirani pravci kretanja, veoma napeti i kompleksno
osmisljeni sustavi natjecanja!
- Velikom izboru novih poslova -> koji su napravljeni sa svrhom da igracima pruze izbor izmedju mnogo mogucnosti te da se
igrac prilikom obavljanja poslova maksimalno posveti izvrsavanju postavljenih zadataka, za koje ce kad ih izvrsi biti i
nagradjen!
- Bogatoj ponudi Kuca i Bizzeva –> Bit ce tu i villa i apartmana pa cak i stambenih naselja, Za svakog ponesto zar ne ? Svakako
treba spomenut i mogucnost posjedovanja vlastitog obrta tj biznisa koji ce na test stavit sve vase sposobnosti da se vasim
uslugama koriste mnogobrojni stanovnici LS-a!
- Olaksavanju igre novim i neiskusnim igracima -> potpuno smo redizajnirali /help sistem tako da se sada puno lakse snalaziti te
na taj nacin pojednostavili igru za sto bolji odmor i uzitak!
- Novim i poboljsanim organizacijama -> Uz potpuno nove i privlacne organizacije, uredili smo vec postojece tako da ce sve
organizacije pruzati mogucnost svojim clanovima da zarade jednaku kolicinu novca te ce svaka na svoj nacin osigurati
prednosti svojim clanovima!
- Manje bugova i gresaka u igri -> vlastitim snagama uspjeli smo ispraviti mnoge bugove i greske koje su narusavale zabavu.
- Novim i mnogo realnijim sjedistima organizacija -> promjenili smo pozicije nekih organizacija te uredili lokacije kako bi se sto
vise pribrizili izgledu tih organizacija u stvarnom zivotu!
- Mogucnosti pregleda upozorenja (warnova) te iskljucivanju/ukljucivanju raznih vrsta chatova -> igrac ce na raspolaganju imat
uvid u broj upozorenja koje je dobio od strane administratora te ce isto tako moci uklljuciti ili iskljuciti pojedini chat sistem kako
bi stekao sto bolji pregled same igre!
- Novoj vrsti reporta -> koji ce administratorima pomoci da lakse uoce osobu kojoj treba pomoci, te na taj nacin omogucit igracu
da sto prije dozna sve informacije koje ga zanimaju a ticu se same igre.
- Velikom broju novih komandi za administratore -> sto bi za igrace znacilo bolju sigurnost te vecu efikasnost Admin Teama pri
rijesavanju problema sa osobama koji pokusavaju na sve nacine drugim igracima unistiti zabavu.
- Izazovima koji ce pred igrace biti postavljeni -> mnogo realnijoj i puno opreznijoj voznji te postivanju zakona i pravila koja se
pred njih postavljaju!
- Novoj i predivnoj luci za brodove -> smjestena na jednoj od najlijepsih obala u LS-u, igraci ce dobiti mogucnost koristenja
jos jednog oblika prijevoza do odredjene lokacije!
- Novim prednostima i pogodnostima za DONATORE – pridruzi se i provjeri

Miha©
15.02.2009., 10:39
Jer radi kome to na Visti?

Dino
15.02.2009., 15:10
Meni ;) savrseno radi...
http://forum.hr/showthread.php?t=423260
dodi

Reflexion
21.02.2009., 09:32
Balkan-mafia--najbolji samp server ip: 62.212.74.90:8073
posjetite nas http://www.balkan-mafia.com :top:

alpina169
22.02.2009., 08:34

Ti se ne zajebaji ako te jos jednom vidim da reklamiras svoj server tamo kod nas na forumu ugasit cu ti taj server, ozbiljno ti kazem, bolje ti je da se smiris.

sa
Ponosom vam predstavlja:
22.2.2009. ''Dan Novosti'' (U 21h)

Najbolji Server u ovom dijelu Europe dozivljava novu mladost i novi procvat! U nedjelju, 22.2.2009. u 21h imat cemo veliki restart servera za vrijeme kojeg cemo na server ubaciti mnogo novosti te ga na taj nacin dignuti na jos visi nivo i uciniti jos boljim i jos zabavnijim!

- ''Podzemlju'' –> podzemlje se proteze ispod cijelog LS-a koje je kao stvoreno za ''centar zlocina'' i sjediste ''ilegalnih poslova''.
- Potpuno novom sistemu utrkivanja -> izrazito zabavni i mastovito dizajnirani pravci kretanja, veoma napeti i kompleksno
- Velikom izboru novih poslova -> koji su napravljeni sa svrhom da igracima pruze izbor izmedju mnogo mogucnosti te da se
igrac prilikom obavljanja poslova maksimalno posveti izvrsavanju postavljenih zadataka, za koje ce kad ih izvrsi biti i
nagradjen!
- Bogatoj ponudi Kuca i Bizzeva –> Bit ce tu i villa i apartmana pa cak i stambenih naselja, Za svakog ponesto zar ne ? Svakako
treba spomenut i mogucnost posjedovanja vlastitog obrta tj biznisa koji ce na test stavit sve vase sposobnosti da se vasim
- Olaksavanju igre novim i neiskusnim igracima -> potpuno smo redizajnirali /help sistem tako da se sada puno lakse snalaziti te
- Novim i poboljsanim organizacijama -> Uz potpuno nove i privlacne organizacije, uredili smo vec postojece tako da ce sve
organizacije pruzati mogucnost svojim clanovima da zarade jednaku kolicinu novca te ce svaka na svoj nacin osigurati
- Manje bugova i gresaka u igri -> vlastitim snagama uspjeli smo ispraviti mnoge bugove i greske koje su narusavale zabavu.
- Novim i mnogo realnijim sjedistima organizacija -> promjenili smo pozicije nekih organizacija te uredili lokacije kako bi se sto
- Mogucnosti pregleda upozorenja (warnova) te iskljucivanju/ukljucivanju raznih vrsta chatova -> igrac ce na raspolaganju imat
uvid u broj upozorenja koje je dobio od strane administratora te ce isto tako moci uklljuciti ili iskljuciti pojedini chat sistem kako
- Novoj vrsti reporta -> koji ce administratorima pomoci da lakse uoce osobu kojoj treba pomoci, te na taj nacin omogucit igracu
- Velikom broju novih komandi za administratore -> sto bi za igrace znacilo bolju sigurnost te vecu efikasnost Admin Teama pri
rijesavanju problema sa osobama koji pokusavaju na sve nacine drugim igracima unistiti zabavu.
- Izazovima koji ce pred igrace biti postavljeni -> mnogo realnijoj i puno opreznijoj voznji te postivanju zakona i pravila koja se
pred njih postavljaju!
- Novoj i predivnoj luci za brodove -> smjestena na jednoj od najlijepsih obala u LS-u, igraci ce dobiti mogucnost koristenja
- Novim prednostima i pogodnostima za DONATORE – pridruzi se i provjeri Wink

Ne zaboravite 22.02.2009. u 21h , dan kad se nanovo preispituju granice zabave!

www.croherzegovina.org/samp
SERVER IP: 78.46.79.68:3022

alpina169
22.02.2009., 08:55
sa
Ponosom vam predstavlja:
22.2.2009. ''Dan Novosti'' (U 21h)

Najbolji Server u ovom dijelu Europe dozivljava novu mladost i novi procvat! U nedjelju, 22.2.2009. u 21h imat cemo veliki restart servera za vrijeme kojeg cemo na server ubaciti mnogo novosti te ga na taj nacin dignuti na jos visi nivo i uciniti jos boljim i jos zabavnijim!

nagradjen!
pred njih postavljaju!
- Novim prednostima i pogodnostima za DONATORE – pridruzi se i provjeri Wink

Felix 3575
22.02.2009., 12:01
koji je IP da probam?

expressivo
22.02.2009., 12:53

onaj ko je imalo normalan, danas oko 21h neće doći, iz prostog razloga što se tad igra derbi svih derbija Hajduk-Dinamo, a sad pošto znam da ima dosta non-lifera na tim serverima pretpostavljam da će biti pun :kava:

koji je IP da probam?

pa da si malo pročitao vidi bi na kraju posta da ti piše IP :rolleyes:

expressivo
22.02.2009., 13:00
Haha,strašno.. ovi serveri niču kao gljive!

kao što sam i prije rekao, svatko koji ima nekaj para i koji nema života, može napraviti server za San Andreas... ja ne kužim kak će oni privući hrpu ljudi na svoj server kad većina igra online Warcraft, CoD 2 ili 4, Travian i tome slično. Nema šanse da skupe više od 30 ljudi na svom serveru i to da im konstantno dolaze na njihov server i mislim da je novo pravljenje servera samo traćenje svoga vremena i novca za što? da ti bude desetak ljudi na serveru i da se hvataju po onako velikoj mapi, to je suludo... :kava:
al eto, tko voli nek izvoli :o

alpina169
22.02.2009., 14:11
kao što sam i prije rekao, svatko koji ima nekaj para i koji nema života, može napraviti server za San Andreas... ja ne kužim kak će oni privući hrpu ljudi na svoj server kad većina igra online Warcraft, CoD 2 ili 4, Travian i tome slično. Nema šanse da skupe više od 30 ljudi na svom serveru i to da im konstantno dolaze na njihov server i mislim da je novo pravljenje servera samo traćenje svoga vremena i novca za što? da ti bude desetak ljudi na serveru i da se hvataju po onako velikoj mapi, to je suludo... :kava:
al eto, tko voli nek izvoli :o

Ima tu istine da nema smisla, ali eto neka pokusavaju. To je jedino imalo smisla kad je bio samo jedan ili 2 servera odnosno kad je CH otvoren on je bio i jedini tada na Balkanu i tad je sve to imalo smisla a i odatle je i poslo ali dobro ovi serveri ostali ni nemaju igraca mozda par igraca, jedino CH i GF imaju igrace koji konstantno dolaze...

Reflexion
22.02.2009., 20:16
MA BALKAN MAFIJA JA NAJBOLJI SERVER I VAŠI LJUDI SA CH DOLAZE SVAKI DAN KOD NAS...BM 4EVER

alpina169
22.02.2009., 21:38
Hehe pa svi su sa CH, kad je CH otvoren skoro nitko nije na Balkanu ni znao sa SA:MP mislim znao je ali rijetko tko. Svi su prvo culi za CH tako da su svi sa CH.

M_and_M
22.02.2009., 21:58

ti si car:lol:

expressivo
23.02.2009., 00:20
i kolko je bilo ljudi na serveru jučer? :ceka:

alpina169
23.02.2009., 13:10
i kolko je bilo ljudi na serveru jučer? :ceka:

106 ljudi, bilo bi i vise da nije bilo problemcica malih oko skripte, posto je velik projekt pa nismo nesto predvidjeli pa nismo jos sve ubacili, uglavnom oko 70 zadataka i ideja je uradeno a ubacili smo samo oko 50, tako da cemo ostalih 20 i ono ostalo ubaciti jos u ova 2 dana.

alpina169
23.02.2009., 13:11
onaj ko je imalo normalan, danas oko 21h neće doći, iz prostog razloga što se tad igra derbi svih derbija Hajduk-Dinamo, a sad pošto znam da ima dosta non-lifera na tim serverima pretpostavljam da će biti pun :kava:

pa da si malo pročitao vidi bi na kraju posta da ti piše IP :rolleyes:

Ma to je samo receno u 21, jer u 21 ulaze admini i lider pa tako da u 22h tek ostali igraci su usli, ali svejedno nema to veze, ima netko tko ne prati utakmice nogometne i tko to ne voli, ne mozes prema tome ocjenjivati je li netko normalan ili ne. Svatko imas svojih dobrih i losih navika.

RealMadridHater
23.02.2009., 19:06
moram li imati gta san andreas na pc-u da bih mogao igrati http://www.croherzegovina.org/samp/

alpina169
24.02.2009., 05:36
moram li imati gta san andreas na pc-u da bih mogao igrati http://www.croherzegovina.org/samp/

Moras :)

expressivo
24.02.2009., 12:09
ovaj multiplayer je u kurac otišao, sad su mi se počeli javljati neki errori za koje ne znam zbog čega su nastali :ne zna: samo neke brojke izbaci i to je to... :kava:

Neobase
24.02.2009., 19:25
Koliko igrača inače ima na tom Balkan-Mafija serveru?

alpina169
25.02.2009., 12:12
ovaj multiplayer je u kurac otišao, sad su mi se počeli javljati neki errori za koje ne znam zbog čega su nastali :ne zna: samo neke brojke izbaci i to je to... :kava:

Ne znam ako igras kod nas na serveru, moguce je da ti izbaci error (tzv. crash) dok se ne srede objekti blizu plaze, mislim kad se priblizi tim objektima ponekad crasha jer streamer nije dobar, pa cemo ga zamijeniti.

A ako ti cesto crasha moguce onda da nemas dobar patch za igru pa moras novi skinuti, ili mozda nemas samp client verziju 0.2.x

Maybe_zero_cool
25.02.2009., 13:48
Cro Mafia SA:MP DM Server je novonastali server na balkanu. Ako želite igrati ili vas zanima koko se spojiti na naš server posjetite ovu stranicu: www.cromafia.com (http://www.cromafia.co.cc).

Dino
25.02.2009., 18:31
nemojte stavljat tu druge linkove ovo je CH tema napravi si svoju

Nex
25.02.2009., 18:40
nemojte stavljat tu druge linkove ovo je CH tema napravi si svoju

Ove druge teme s GTA serverima sam ja spojio sa ovom, ako vidim jos jednu otvorenu temu o nekom GTA serveru bit ce svega. :rolleyes:

Svi GTA serveri u jednu temu, ovaj spam sa serverima na kojima igra 2-3 ljudi je prevrsio svaku mjeru.

plivs
08.03.2009., 10:34
Ove druge teme s GTA serverima sam ja spojio sa ovom, ako vidim jos jednu otvorenu temu o nekom GTA serveru bit ce svega. :rolleyes:

Svi GTA serveri u jednu temu, ovaj spam sa serverima na kojima igra 2-3 ljudi je prevrsio svaku mjeru.

Al na CH igra 60 ljudi sto bi mi da se vezemo sa ostalim serverima,neka bude jedna tema CH,druga ostala lakrdija

alpina169
09.03.2009., 13:12
Al na CH igra 60 ljudi sto bi mi da se vezemo sa ostalim serverima,neka bude jedna tema CH,druga ostala lakrdija

Tocno tako. Postoje 2 servera na Balkanu koja zasluzuju imati zasebnu temu, a to je CroHerza i GeForce, a ove ostale ne priznajem, ovi ostali su svi serveri koji rade jedno vrijeme i prestanu i nema smisla onda da u ovu temu oni postaju IP-ove nekih bezveznih servera jer je ovo tema o Prvo Hrvatskom SA:MP RPG serveru a ove ostale smjestite u neku temu drugu npr pod nazivom "Periodicni SA:MP Serveri" hehe buduci da rade 3 dana a onda 5 ne rade i sve tako... A da ne pricam da imaju i free forume neke i portale...

plivs
09.03.2009., 14:57
A i SampArena mozda ne sto se tice igraca(iako ih broji dosta)al tice se onog ko ih drzi,zoran,covjek je odlican i nesmatra CH konkurenciom bas naprotiv.To mi je jako drago :top:.A ovi ostali serveri su ko prljave carape.

jordo
10.03.2009., 15:03
ja sam se registrira i prijavio sa se i neznam kako pocet igrat ?????neka mi netko napise kako molim vas

alpina169
11.03.2009., 12:48
ja sam se registrira i prijavio sa se i neznam kako pocet igrat ?????neka mi netko napise kako molim vas

A sta da ti kazem, na forumu sve fino pise samo si ocito bio lijen pogledati...

plivs
11.03.2009., 14:42

posaljem ti na pp direct link

zG fiRe
19.05.2009., 14:45
Na CH je 5 igraca. I ti pljujes ostale servere? Vidis da ste ipak pali na to da vam je konkurencija svaki novootvoreni server.

Uostalom ko se zeli zabavljati neka ode na offical servere jer su vec sve uredili i imaju anticheat skripte, admini su odrasli ljudi kojima nije do bezveznog kickanja i djeljenja banova.

alpina169
20.05.2009., 07:38
Na CH je 5 igraca. I ti pljujes ostale servere? Vidis da ste ipak pali na to da vam je konkurencija svaki novootvoreni server.

Uostalom ko se zeli zabavljati neka ode na offical servere jer su vec sve uredili i imaju anticheat skripte, admini su odrasli ljudi kojima nije do bezveznog kickanja i djeljenja banova.

Pogledaj u kojem je ono mjesecu postano!!!
A uostalom tko kaze da ima 5 igraca? Ocito gledas pogresan server!
CH sad ima RPG/DM server na kojem je sva ekipa sa bivseg RPG servera jer je to zapravo ta ista skripta i zato ne pricaj gluposti.

ricbaric
17.06.2009., 18:07
a gdje se treba regat da bi se igralo ??

expressivo
17.06.2009., 20:40
a gdje se treba regat da bi se igralo ??

skineš SA-MP s interneta, instaliraš, udeš u njega i biraš server i ovisi od servera do servera što se traži, neki ne traže registraciju, dok neki to traže. :mig:

2JZ-GTE
17.06.2009., 20:58
skineš SA-MP s interneta, instaliraš, udeš u njega i biraš server i ovisi od servera do servera što se traži, neki ne traže registraciju, dok neki to traže. :mig:

kako i di da servere izlistam:D

edit to sam našo...nego sad d se treba regat i kako uđem na server piše server not responding šta treba svi igrate de govorite sve šta treba :D

bigkarlo
18.06.2009., 12:35
ok trebam pomoć ja se hoću regat ali mi neda nemrem pročitat onu provjeru za reganje mislim da piše neki xtzlyid i neki trokut tam kaj da radim kaj tu fakat piše??

expressivo
18.06.2009., 15:12
kako i di da servere izlistam:D

edit to sam našo...nego sad d se treba regat i kako uđem na server piše server not responding šta treba svi igrate de govorite sve šta treba :D

kao prvo treba ti biti instaliran San Andreas na kompu, po mogućnosti original :D
drugo, kad upališ SA-MP pojaviti se prozorčić, jel?
e ovak, imaš dolje gdje ti piše Favorites, Internet, Hosted, Official.
Favorites su tvoj serveri koje igraš često.
Internet- tu imaš hrpu servere, kojekakvih, RPG, TDM, DM, Freeroam i sl.
Hosted- to su serveri koji su kupljeni i obično su online 0-24, ima ih dosta malo.
Official- naravno službeni serveri SA-MP-a
Sad, klikni Internet i odmah iznad Internet imaš 3 kućice koje ti preporučam da ih klikneš, jer će ti suziti izbor servera, jer ima dosta praznih i zaštićenih s lozinkama :mig:
Odabereš server, recimo meni najdraži Awesome stuntages, on je također pod Official gdje ga je lakše naći. Udeš, pričekaš da ti se pojavi slika gdje je znak Winewood :D Onda fino stisneš slovo T na tipkovnici koja ti je ujedno i tipka za chat. upišeš u chat /register i svoju lozinku, nakon toga će te tražiti da se logiraš, a za to onda upišeš /login i svoju lozinku i ušao si u server :D
Recimo ima servera, kao npr. ovaj naš Speedtouch server, gdje te za registraciju traži da tvoje ime tj. nadimak koji koristiš bude u obliku imena i prezimena nrp Miro_Mirić :rofl: jer jedino tako možeš igrati na njihovom serveru, to je po meni jadno i glupo i nije čudo što najviše dnevno imaju 10 igrača na serveru jer ljudi žele jednostavnost, a ne da ispunjavaju upitnike prilikom registracije :rolleyes: Sve u svemu ima jako dobrih servera na SA-MP, recimo igrao sam na serveru, gdje jedna strana štiti predsjednika u određenom vremenu, a druga strana gdje mora ubiti predsjednika, mislim imaš dosta takvih servera pa traži :rofl:

ok trebam pomoć ja se hoću regat ali mi neda nemrem pročitat onu provjeru za reganje mislim da piše neki xtzlyid i neki trokut tam kaj da radim kaj tu fakat piše??

kad ti se to pojavi? u igri ili kad upališ SA-MP, malo pojasni :mig:

2JZ-GTE
18.06.2009., 15:57
kao prvo treba ti biti instaliran San Andreas na kompu, po mogućnosti original
drugo, kad upališ SA-MP pojaviti se prozorčić, jel?
e ovak, imaš dolje gdje ti piše Favorites, Internet, Hosted, Official.
Favorites su tvoj serveri koje igraš često.
Internet- tu imaš hrpu servere, kojekakvih, RPG, TDM, DM, Freeroam i sl.
Hosted- to su serveri koji su kupljeni i obično su online 0-24, ima ih dosta malo.
Official- naravno službeni serveri SA-MP-a
Sad, klikni Internet i odmah iznad Internet imaš 3 kućice koje ti preporučam da ih klikneš, jer će ti suziti izbor servera, jer ima dosta praznih i zaštićenih s lozinkama :mig:
Odabereš server, recimo meni najdraži Awesome stuntages, on je također pod Official gdje ga je lakše naći. Udeš, pričekaš da ti se pojavi slika gdje je znak Winewood :D Onda fino stisneš slovo T na tipkovnici koja ti je ujedno i tipka za chat. upišeš u chat /register i svoju lozinku, nakon toga će te tražiti da se logiraš, a za to onda upišeš /login i svoju lozinku i ušao si u server :D
Recimo ima servera, kao npr. ovaj naš Speedtouch server, gdje te za registraciju traži da tvoje ime tj. nadimak koji koristiš bude u obliku imena i prezimena nrp Miro_Mirić :rofl: jer jedino tako možeš igrati na njihovom serveru, to je po meni jadno i glupo i nije čudo što najviše dnevno imaju 10 igrača na serveru jer ljudi žele jednostavnost, a ne da ispunjavaju upitnike prilikom registracije :rolleyes: Sve u svemu ima jako dobrih servera na SA-MP, recimo igrao sam na serveru, gdje jedna strana štiti predsjednika u određenom vremenu, a druga strana gdje mora ubiti predsjednika, mislim imaš dosta takvih servera pa traži

kad ti se to pojavi? u igri ili kad upališ SA-MP, malo pojasni :mig:

1-- instairan bez ikakvih modova pređen cijeli singleplayer nije orginal:D
2 da pojavi se prozorčić
3 Favorites, Internet, Hosted, Official. hosted nemam
4 sve 3 označim idem na master server update ništ se ne dešava koda nisam ni kliko
5/register i svoju lozinku, nakon toga će te tražiti da se logiraš, a za to onda upišeš /login i svoju lozinku i ušao si u server----isto tako ništa se ne događa kad to napravim

http://www.imagesforme.com/out.php/i547746_01.JPG

evo dodao sam ta 4 servera nađena tu na temi...:D

http://www.imagesforme.com/out.php/i547753_02.JPG

bigkarlo
18.06.2009., 17:27
molim vas kako da se tamo registriram nemogu se registrirat jer neznam ono pročitat.

expressivo
18.06.2009., 19:19
molim vas kako da se tamo registriram nemogu se registrirat jer neznam ono pročitat.

jesi ti sve čitao kaj sam napisao?
stisneš tipku T i otvorit će ti se chat, upišeš u njega, ako se to od tebe traži, /register i svoju lozinku i onda /login i svoju lozinku i ušao si :mig:

@2JZ-GTE- na kojem ti se to serveru pojavljuje greška? malo su mi mutna slova :ne zna:

2JZ-GTE
18.06.2009., 20:16
jesi ti sve čitao kaj sam napisao?
stisneš tipku T i otvorit će ti se chat, upišeš u njega, ako se to od tebe traži, /register i svoju lozinku i onda /login i svoju lozinku i ušao si :mig:

@2JZ-GTE- na kojem ti se to serveru pojavljuje greška? malo su mi mutna slova :ne zna:

izgleda da je bio problem u tom san andreas multplayer programu....obriso sam stari i kolega mi pošalje svoj i sad valja:D:D

na svim serverima se pojavljivala ista greška sad valja:D

expressivo
18.06.2009., 20:34
izgleda da je bio problem u tom san andreas multplayer programu....obriso sam stari i kolega mi pošalje svoj i sad valja:D:D

na svim serverima se pojavljivala ista greška sad valja:D

onda u redu :mig:

ABT
09.07.2009., 23:43
Pozzz svima, imam jedan problem. Oču ić igrat gta san andreas multiplayer i neda mi igrat. Učita mi multiplayer i dode do chata i onda mi izbaci erore nešto. I imam pitanje. Igro sam par dana multiplayer i radio je i sad sam stavio modove u gta (aute i motore) i jel možda u tome problem pa mi neće uć u multiplayer?

alpina169
10.07.2009., 11:05
Pozzz svima, imam jedan problem. Oču ić igrat gta san andreas multiplayer i neda mi igrat. Učita mi multiplayer i dode do chata i onda mi izbaci erore nešto. I imam pitanje. Igro sam par dana multiplayer i radio je i sad sam stavio modove u gta (aute i motore) i jel možda u tome problem pa mi neće uć u multiplayer?

Da, modovi su problem svakako. Moras ih se rijesiti, a inace kad imas tako problema najbolje ti se obratiti na www.balkan-samp.com tamo imas support za takve stvari.

ABT
10.07.2009., 11:58
Da, modovi su problem svakako. Moras ih se rijesiti, a inace kad imas tako problema najbolje ti se obratiti na www.balkan-samp.com tamo imas support za takve stvari.

Ok. Hvala. :)

ABT
10.07.2009., 12:06
E ja ću poludit! Maknuo sam modove i opet mi neda igrat!

alpina169
11.07.2009., 10:32
Vec sam ti rekao www.balkan-samp.com i tamo trazi pomoc i dobit ces je. Jer moze biti da ti nije patch koji treba biti i jos 100 stvari.

BrkX
12.08.2009., 18:56
E ljudi kolko taj multiplayer troši interneta jer imam paket od 10gb

Ivan the Killer
24.08.2009., 16:59
-=WCRP=- Arena
Najbolji RPG Server

94.23.26.10:8324 dodjite odmah,dijelimo lider mjesta

sinaa
27.08.2009., 21:24
77.78.197.71:7777

RPG server

Server je odlican :mig:

Samo treba clanova..dodjite ucim vecem broju..uskoro ce biti update pa tako da nece vise biti bugova za sad nas igra oko 20-etak..a online nas zna bit po 12-13..dodjite da nas bude cim vise..:rofl:

IP: 77.78.197.71:7777

alpina169
07.10.2009., 11:08
Ako nekoga zanima, sinoc smo oborili rekord sto se tice najveceg broja igraca online na Balkanu, i sada iznosi 116, nazalost slika ne postoji ali postoji slika za 114 na nasem forumu.
Da vas podsjetim, do tada smo isto mi drzali rekord i to sa 106 igraca.

expressivo
07.10.2009., 12:38
Jel to rekord za ukupno ljudi što je bilo trenutno na serveru ili koliko vas je ljudi sveukupno posjetilo dosad?

cross_that_line
08.10.2009., 23:15
Zasto na vasem serveru na pocetku igre lik ima pola energije i kako je povecat jer se stalno smanjuje dok ne umrem? Fast food ne radi,kako dobit energiju?

Kosarkas72
10.10.2009., 09:28
Napravio sam mali kucni server i sad da vas pitam kako da igram s frendovima kako da napravim ip za server ? molim vas da mi pomognete

uskok15
10.10.2009., 10:48
1. Moras skinut Hamachi otvori google napis download hamachi i skini
2. Svi tvoji ostali frendovi moraju imati hamachi.
3. Kad otvoris hamachi napravis grupu stisnes u dnu mali trokutic.
4. Napravis Ime grupe i Pass i svojim frendovima das ime i pass...
5. Tvoji frendovi na hamachiu moraju stisnut trokutic i kliknuti join in a group kako bi upitali ime i pass.
6. Na hamachiu ce ti pisati veliki brojevi to je tvoj ip taj ip das frendovima...
ali pazi moras im dati i port od sampa...
7. moras imati upaljen kucni server sve dok je on upaljen frendovi ce ti moci igrati na serveru.
8. Uzivaj u igranju :mig:

Kosarkas72
10.10.2009., 13:57
Dali postoji nacin bez toga hamachia ??

uskok15
10.10.2009., 15:23
Pa postoji ali u vecini slucajeva ne radi...
Naime ides na www.whatismyip.com i das ip frendu i on ti ude eto ako ti mogne tako mozes ako ne onda nema druge ili hamachi ili si kupi server

d._m.
10.10.2009., 18:58
malo sam igral na RPG croherzegovini, i ono, ne kužim poantu :D
kaj se zapravo tu može radit?

kardio
27.10.2009., 18:32
Ovako zanima me dal ko zna neki free samp server host.... znači da bi SA:MP igra od mog vlastitog servera bila na netu i neovisna prema mojem kompu...
ako ko zna nek posta i zahvaljujem na odgovour...xD:ne zna:

...xxx...
01.11.2009., 15:33
ovako,imam pitanje.vec mjesecima trazim igricu gta San Andreas,no nigdje je nema za kupnju.ima li tko bilo kakav prijedlog gdje bi je mogla kupiti?

slammerinho
01.11.2009., 15:54
e škvadro,imam portable verziju san andreasa, može li se igrati u mreži?

Thurgood
03.11.2009., 09:54
ovako,imam pitanje.vec mjesecima trazim igricu gta San Andreas,no nigdje je nema za kupnju.ima li tko bilo kakav prijedlog gdje bi je mogla kupiti?

vidio u Avenju Molu u Zg. trgovina na katu u kojoj ima Sony VAIO PC-a, Logitecha i svačega, ne znam kako se zove. kod onih nekakvih slatkiša

slammerinho
08.11.2009., 16:32
dam ti ju ja u full portable verziji

ShArP
07.12.2009., 17:38
Evo mene, dosao sam vam predstaviti novi server koji se uskoro otvara.

Evo ukratko o njemu

www.ng-samp.com
New Generation

Organizacije[8]:
-Ballas > Banda specificna po tome sto njeni clanovi nose odjecu ljubicaste boje.
-GSF > Groove Street Families-Banda specificna po tome sto njeni clanovi nose odjecu zelene boje.
-LSV > Los Santos Vagos - Banda specificna po tome sto njeni clanovi nose odjecu zute boje.
-VLA > Varios Los Aztecas - Banda Specificna po tome sto njeni clanovi nose SVIJETLO plave MARAME.
-LSPD > Los Santos Police Department - Policija los santosa...
-FBI > Federal Bureau of Investigation - Organizacija koja se bavi rijesavanjem vecih okrsaja bandi i bori se protiv terorizma.
-Hitman > Organizacija ciji clanovi "RJESAVAJU" narucena ubojstva...
-Licenser > Organizacija ciji se clanovi bave "PRODAVANJEM" licensi/dozvola...
Poslovi[19]:
-Detektiv > Bavi se pronalazenjem osoba...
-Ovdjetnik > "IZVLACI" ljude iz zatvora i tuzi policiju/drzavu da njegov sticenik dobije malo pomilovanje kod policije(Trazenoj osobi smanjiva wanted level za 1)
-Mehanicar > Popravlja auta i puni auta gorivom...
-Cuvar > Cuva osobe koje ga unajme ili objekte(da cuva neku 'trgovinu' od lopova)
-Vozac Autobusa > SAMO IZVANLINIJSKE VOZNJE(Ako netko unajmi autobus,vozacu dadne novac a putnici se ukrcaju) - Linijske voznje po gradu voze >BOTOVI<
-Boksac > Boksuje u boksackim mecevima...
-Dostavljac Novina > Novine koje Novinari objave i koje netko naruci Dostavljac Novina dostavlja...
-Vozac Kamiona > Dostavlja 'PRODSE' po citavom gradu(prodsi se sada vise trose i svi bizzevi ih trose pa je dobar posao sada)
-Taxi Vozac > Vozi musterije u taksiju i dobiva 80% cifre koju TAKSIMETAR otkuca(20% ide u taxi bizz)
-Novinar > Pise novine i prodaje ih...placa zavisi o potraznji novina...
-Sladoledar > Prodaje sladolede igracima(koji pune health) u kombiju koji samo on moze voziti...
-Prodavac Hot Dogova > Prodaje HotDog igracima(koji pune health) u kombiju koji samo on moze voziti....
-Cistac Ulice > Vozenjem specijalnih VOZILA kroz checkpointe (cestom) zaradjuje novac...
-Doktor > Lijeci ljude u svome vozilu za novac...
-Zigolo/Prostitutka > Pruza xXx usluge svojim musterijama za novac...
-Diler Droge > Prodaje drogu...
-Diler Oruzjem > Prodaje oruzje na ILEGALAN nacin(za kupiti oruzje kod Dilera Oruzjem vam netreba dozvola za oruzje)
-Lopov > Bavi se provalama u kuce i preprodavajuci namjestaj zaradjuje novac/pljacka trgovine
Server je dorada GF moda(svaki balkanski server je dosad bio dorada GF moda Namigujem ) , na modu sam radio vise od 4 mjeseca.
Na server ima Car Ownership sistem(kupovina auta koje je samo vase i gdje upisete /parkiraj tu se vazda spawna)...trenutno auta za kupovinu ima 50 ali do otvorenja cu ubaciti jos 50-100
Radnja servera se odvija u Los Santos koji sam sredio(pomoglo mi je jos par ljudi Namigujem ) prosto toliko da grad osvjezimo malo...
Svi bizzovi na serveru se nalaze u Los Santosu(ne kao u nekih servera pola u LS pola u SF Namigujem ) + dodao sam dodatnih >>>10<<< bizzova koje na drugim serverima nemozete pronaci Namigujem
Kuca na serveru trenutno ima 80 ali namjeravam ubaciti jos 50 ili 60(sve imaju KUCNA AUTA)
Kada ulazite na server nemorate vise kucati /register ili /login nego vam sada automatski 'DIALOG' dolazi na sredinu MONITORA gdje upisivate svoj PASSWORD
Na server je NEMOGUCE "uletjeti" sa minigunom i stvarati KAOS => AUTO-BAN
Server novac je NEMOGUCE hackirati(stvoriti sa cheatom)...takodjer sam kolicinu novca smanjio(dobivanje novca i troskovi) tako da je sada sve vise realnije....
/ad nemoze koristiti level 1 i /ad se SAMO ispred ADVERTISE(CNN) bizza moze koristiti(nemora se vise cekati 60 sekundi izmedju 2 reklame)
SVI poznati bugovi u GF modu su popravljeni...
Sve "BAZE" od organizacija su sada realnije napravljene i lijepo izgledaju a jos bolje 'funkcioniraju' Jezik
Dodan ZATVOR u los santosu(ne koristimo obicni zatvor u LSPD Zgradi)
Napravio sam nekoliko UTRKA sa checkpointima(DRAG RACE,RALLY RACE,CROSSER RACE,STREET RACE...)
Paintball(bizz) se sada odrzava na BRODU i laksi je/zabavniji za igrati...
Kada SKROZ izgubite health > sljedecih 60 sekundi lezite u bolnici i 'odmarate' se od ozljeda jer su vam doktori JEDVA spasili zivot pa morate malo da odmarate...
Dodano novih 10 'stvari' koje mozete kupiti u 24/7,,,necu vam reci koje da nesto sacuvamo i za otvorenje Namigujem
-Dodana je MARINA(mala> u njoj ima 10 jahti/brodova)
-Admin levela sada ima 5(nema vise 1337 i 1338)> lvl 5 je head admin > admini 90% komandi nemogu koristiti ako nisu ADMINONDUTY>>>da bi se sprijecilo 'zlostavljanje' admin komandama<znaci ako je adminonduty NA DUZNOSTI je i tada NESMIJE se vozati sa igracima nego samo mora obavljati admin posao< a kada je offduty smatrajte ga OBICNIM igracem
-GameMaster sistem<pomazu novim igracima i imaju potrebne komande za to<samo komande mogu koristiti kada su ONDUTY a tada moraju SAMO obavljati svoj posao a ne zafrkavati se po serveru...

-komanda /reportbug [BUG] za lakse i bolje prijavljivanje BUGOVA INGAME<da nemorate svaki put na forumu slike stavljati ovo ce spremiti text koji napisete u [BUG] i vasu trenutnu poziciju
-mozete sakriti broj na mobitelu <<zafrkavati'/ili nesto drugo ilegalno>> druge ljude...

-animacije na serveru veoma realne i sve rade(za ljepsi gameplay)
-ljepse CHAT boje(ugodnije oku)
-bande imaju svoj mali 'RACUN' na koji svatko stavlja novac(i on se sprema) a samo leader moze podignuti novac
-kada clan jedne bande udje u teritorij druge bande >toj drugoj bandi dodje notifikacija da je clan suprotne bande u njihovom podrucju
-kada pisete nesto u obicni CHAT na vasem liku se automatski aktivira animacija(pomicanje ruku i lagano gibanje tijela>SIMULACIJA PRICANJA) koja se sama iskljucuje ovisno o broju slovu koliko ste u obicni CHAT napisali
-u svaki BURG/PIZZA PLACE se moze uci u kupiti JELO/PICE...
-nocni klub PigPen je otvoren...moze se kupovati pice unutra...
-nocni klub Alahambra je otvoren...moze se kupovati pice unutra...
-payday je potpuno preradjen...> sami cete skontati...svidjet ce vam se 100% Namigujem
-nije vise /gps da vam prekaze izbor nekih lokacija pa vam bude tamo checkpoint nego /map
-kada kupite bolji mobitel imate opciju /gps koja vam izbaci vase trenutne koordinate(uskoro tutorijal kako koristiti /gps sistem)
-na mobitelu mozete odabrati koju cete TARIFU>
*TARIFA BROJ 1*
Placate koliko pricate
+Nikada vam na racunu nemoze nestati
-Nemozete prebacivati kredit sa racuna nekome drugom na racun(MINI-TRANSFER novca)
*TARIFA BROJ 2*
Kupite BON od 10€/20€/50€ i ako potrosite sav kredit prekine vam se veza i vise nemozete zvati dok ne nadoplatite racun Smješko
+Mozete kredit sa svoga racuna prebaciti na neciji i tako mu pomoci u neprilici ili mu platiti neki dug ako vi imate dosta novca na racunu
-Signal za mobitele ubacen> na nekoliko mjesta su postavljeni ODASILJACI signala i samo u radiusu od nekoliko kilometara mozete zvati/slati sms drugim osobama =)
-Sada postoji SERVER_LOG GOTOVO svega> da mozemo nadzirati ko je napravio nesto lose i da imamo vise informacija ako se nesto desi na serveru(netko nekoga prevari za novce ili tako nesto...)
-Server optimiziran i sada trosi 3 puta manje memorije hosteru(sto znaci nebi trebalo biti nikakvog preopterecenja ako vise igraca dodje na server itd...)
-Server lokacija NIJE vise u Americi(kao sto je nekad bio xD )...sada je mnogo blize i ping je uobicajen umjesto prijasnjih 200-200 sada je 60-70 Smješko

IMA JOS MNOGO TOGA I SVE CEMO TO LIJEPO ZAPISATI...OVO JE SADA

d._m.
07.12.2009., 18:30
jebote, 100 servera, a svaki ima 3 igrača :s

expressivo
07.12.2009., 19:13
Al ovo je server nove generacije :rofl:

alpina169
08.12.2009., 21:34
Ma, vlasnik je ocito idiot dok je napisao u zagradi da je svaki balkanski server do sad bio dorada GF moda. To samo idiot moze napisati.
A sto se tice servera, na CH uvijek ima igraca i CH je u top 25 servera na svijetu, mislim da je to dovoljan dokaz, i jos pri tome je jedini server na Balkanu koji je uspio imati 185 igraca online u isto vrijeme, ostali nisu ni imali nikad preko 100, stoga nema se tu o cemu pricati...

Baff
12.12.2009., 22:46
Ma, vlasnik je ocito idiot dok je napisao u zagradi da je svaki balkanski server do sad bio dorada GF moda. To samo idiot moze napisati.
A sto se tice servera, na CH uvijek ima igraca i CH je u top 25 servera na svijetu, mislim da je to dovoljan dokaz, i jos pri tome je jedini server na Balkanu koji je uspio imati 185 igraca online u isto vrijeme, ostali nisu ni imali nikad preko 100, stoga nema se tu o cemu pricati...

to sam ja pisao na brzinu za svoj forum pa je ovaj decko samo kopirao :)

ako nije svaki onda ih jest 99% RPG servera imalo GF/GF-EDIT mod...reci da nije=seres i nemas pojma =)

-a sto se tice servera? odgovaras na post od "ShArP"-a a pricas o croherzi? nije ti dobro? zar je sharp ista rekao da CH nevalja? dali je rekao rekao da ce imati vise igraca od croherze?...sta se odma palis jbte...postovao je u ovu temu jer moderator ovog boarda ne dozvoljava vise tema o sa-mp serverima(jer postaje nepregledno a svaki dan se novi neki server otvori)...i da je dozvoljeno da se pravi za svkai novi server novi topic dali bi ti u topic onda od new generationa postao i pricao o croherzi? >POENTA: svi moramo koristiti jednu temu prema tome chilluj malo ne vrti se cijeli svijet oko tebe i CH ;)

alpina169
13.12.2009., 10:49
Prva recenica se odnosila na sharp-a.
A ovo ostalo o croherzi sam rekao onome d.m. sto mu je nick...
I ono me ubolo u oci, jer niste provjerili informacije a pisete ih.
Posjetite www.balkan-samp.com tamo ces pronaci vise o tome kakvi su modovi bili na kojim serverima.

Baff
13.12.2009., 13:56
Prva recenica se odnosila na sharp-a.
A ovo ostalo o croherzi sam rekao onome d.m. sto mu je nick...
I ono me ubolo u oci, jer niste provjerili informacije a pisete ih.
Posjetite www.balkan-samp.com tamo ces pronaci vise o tome kakvi su modovi bili na kojim serverima.

Ko bi sad znao da li si ti mislio na sharp-a ili na vlasnika server(napiso si vlasnik =) )

BTW: Provjerena informacija http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=2417.msg18896;topicseen#new < :kava:

xPsycho
15.12.2009., 17:34
...svaka cast sharp ! :s

k.č
09.01.2010., 23:59
NE KUŽIN ČEK ZNAČI TREBAM SKINUT ONAJ SA-MP(KOJA VERZIJA)I KAKO ONDA IĆ UĐEN PA NEĆE JEL SE MORAM PRIJAVIT NA ONAJ FORUM CROHERZEHOVINA.ORG

d._m.
10.01.2010., 12:43
prvo se opametiš

alpina169
11.01.2010., 16:33
Ko bi sad znao da li si ti mislio na sharp-a ili na vlasnika server(napiso si vlasnik =) )

BTW: Provjerena informacija http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=2417.msg18896;topicseen#new < :kava:

I onda. Jesi sad vidio da pisete gluposti jer smo mi prvi imali mode koji nije bio GF edit a bio je RP.

Dr.House007
01.03.2010., 12:38
City of Angels Role Play

Novi (srati ali ponovno u pogonu) Americki server sa perfektnom skriptom.
Trazimo Admine, Faction Leadere (faction se radi po vasoj želji).

www.coarp.com ili nas forum www.forums.coarp.com

Server IP: 64.120.21.244:1111

Otvaranje ovog tjedna od 1. ozujka...

Trebamo igrace, ako dovdete igrace imate admina...

Server ima više od 60 kuća, bit će ih 300. Business-a 20, bit će ih 100-150.

Više od 50 poslova, itd....

Apocolcase
13.03.2010., 18:04
ja sam ukucao sve u server.cfg ali sta sad treba.prije sam nekako uspio napraviti ali sada nikako nemogu.

jos jedno pitanje

kako da me server prihvati kao admina

embosss
19.03.2010., 15:53
Evo decki da vam predstavim GTA san andreas multiplayer. Neki su mozda vec culi za to ali evo i jednog hrvatskog servera ne bas potpuno hrvatskog ali je dozvoljeno komuniciranje na hrvatskom i admin govori hrvatski i svi moderatori.

Posjetite www.croherzegovina.org/samp (http://www.croherzegovina.org/samp)

Tamo vam pise sta je sve potrebno da biste poceli sa igrom. inace sve je kaou u stvarnom zivotu mozete se vjencati, kupiti kucu, auto , firmu itd.
Nazalost server je danas otvoren pa nema jos puno igraca ali svakako ga posjetite jer je cool kad mozes vidjeti i ostale igrace itd.

Kod mene nece da otvori taj link
nekakav error 404 :(:(:flop::flop::flop::flop::flop: Pomoziteee moram na taj server :s:s

Normalno da ti neće otvoriti link kad je post iz 2007. Većina servera umre za par tjedana ili mjeseci, kome bi se dalo igrati ovo godinama... :rolleyes:

-mod

Y0S1P
01.04.2010., 10:00
ja imam jedan problem
kad kliknem da uđem u novi server uđe mi i pojavi se ono san andreas multiplayer
i izbaci me van i dođe mi sa mp has crashed i pise ovo u reportu

Exception At Address: 0x004DD5A3

Registers:
EAX: 0x00000032 EBX: 0x00000000 ECX: 0x00000000 EDX: 0x7C90E514
ESI: 0x00B6BD44 EDI: 0x00000001 EBP: 0x7E42DEB2 ESP: 0x0022FD04
EFLAGS: 0x00210293

Stack:
+0000: 0x00000001 0x0000000A 0x7E42DEB2 0x00000000
+0010: 0xDCBAABCD 0xBF800000 0x00000000 0x00000000
+0020: 0x3F800000 0x00000000 0x00000000 0x00000000
+0030: 0x3F800000 0x00000000 0x7E41882A 0x0022FE5C
+0040: 0x00000000 0x01BE2A08 0x00000014 0x00000001
+0050: 0x00000000 0x00000000 0x00000010 0x00000000
+0060: 0x00000030 0x00000001 0x00000000 0x00000000
+0070: 0x0022FD40 0x000407C4 0x0022FDDC 0x7E44048F
+0080: 0x7E418830 0xFFFFFFFF 0x7E41882A 0x7E4189CD
+0090: 0x00000000 0x7E4193E9 0x7E4193A8 0x0022FE54
+00A0: 0x00000000 0x00000000 0x00000000 0x00000003
+00B0: 0x01BE73B0 0xBDCCCCCD 0x3F800000 0x00000000
+00C0: 0x3DCCCCCD 0x3F800000 0x00000000 0x3DCCCCCD
+00D0: 0xBF800000 0x00000000 0xBDCCCCCD 0xBF800000
+00E0: 0x00000000 0x0022FFB0 0x0083BF3B 0xFFFFFFFF
+00F0: 0x00507424 0x00000032 0x00000000 0x3F800000
+0100: 0x00748CFB 0x7C80B741 0x00000000 0x0022FFC0
+0110: 0x7FFD4000 0x01250000 0x00000008 0x002527F0
+0120: 0x00000008 0x00000100 0x00000008 0x00000102
+0130: 0x43C80000 0x43960000 0x00000000 0x00000000

SCM Op: 0x0, lDbg: 0

Game Version: US 1.0

jel se moze to nekak popravit?
to mi se pocelo događat kad sam uso na neki info kod zgrade i celi komp mi je zasteko

Bloomer
25.04.2010., 10:27
Posjetite nas samp rp server: 188.72.231.186:7777 puno zabave vidimo se.........pozdraw by bloomer

alpina169
26.04.2010., 00:20
Kod mene nece da otvori taj link
nekakav error 404 :(:(:flop::flop::flop::flop::flop: Pomoziteee moram na taj server :s:s

Normalno da ti neće otvoriti link kad je post iz 2007. Većina servera umre za par tjedana ili mjeseci, kome bi se dalo igrati ovo godinama... :rolleyes:

-mod

Vecina, ali ovo nije ta vecina, nego je link www.croherzegovina.org

unreal32
10.05.2010., 21:35
ja molim onoga tko ima veze na croherze-u da pita admina da me odbana.. ovako je sve bilo:
frend i ja kupili smo auto. ja sam svoj spawn i on je. nakon nekog vremena njegov auto je nestao a moj je ostao tamo di sam ga prakirao.. frend mi je dao njego pw da se connectam na njegov acc da mu probam nac auto preko /v lociraj zato sto je on mislio da je njemu bug i nije mu pokazao put do auta. kad sam se connecto na njegov acc oddmah sam bio banan.
molim onog tko je dobar sa adminom neka me odbana. na forumu croheze iam post koji sam napravio zbog bana..

xPsycho
10.05.2010., 22:43
ja molim onoga tko ima veze na croherze-u da pita admina da me odbana.. ovako je sve bilo:
frend i ja kupili smo auto. ja sam svoj spawn i on je. nakon nekog vremena njegov auto je nestao a moj je ostao tamo di sam ga prakirao.. frend mi je dao njego pw da se connectam na njegov acc da mu probam nac auto preko /v lociraj zato sto je on mislio da je njemu bug i nije mu pokazao put do auta. kad sam se connecto na njegov acc oddmah sam bio banan.
molim onog tko je dobar sa adminom neka me odbana. na forumu croheze iam post koji sam napravio zbog bana..

registriraj se na njihov forum i reci im to

unreal32
10.05.2010., 22:54
na forumu croheze iam post koji sam napravio zbog bana..

jesam! al ok je sad. skinili su mi ban. dobio ban ni kriv ni duzan.

Bo-bo
01.06.2010., 06:49
Vidim da sve više ljudi želi igradi multiplayer sa drugim igračima pa da počnem.

Što se tiče GTA San Andreasa treba vam samp (http://www.sa-mp.com/)

Kad instalirate taj program, trebate ovu (http://www.game-monitor.com/GameSearch/sa-mp/San_Andreas_Multiplayer.html) stranicu! U njoj su gotovo svi samp serveri a stalno se dodavaju.

Nakon toga uđite u samp program koji ste instalirali i dodajte server odnosno IP Adresu koja vam je tamo već ponuđena (samo je kopirajte).

Ovo izgleda ovako:

http://i49.tinypic.com/r2mhzl.jpg

2x click na server i igrate kad ga dodate.

ajuki95
07.06.2010., 21:12
http://www.youtube.com/watch?v=t7b297U6oAs&NR=1

evo jedan video i dokaz da je gamerima stalo do planeta zemlje.

Server se ugasio na 60min.

xPsycho
07.06.2010., 21:35
svaka cast ! :top:

dalibor1
05.08.2010., 14:42
dobio sam ban a neznam zbog cega :/

alpina169
06.08.2010., 18:44
To se rjesava na forumu od servera a ne ovdje, ako igras na croherzegovini onda se javi na www.croherzegovina.org i tamo na forum odes i ima posebno mjesto na kojem se trazi unban, i napises razlog zasto trazis i ostalo...

FIX2001
20.09.2010., 20:36
novi sam na forumu i zanima me kako skinuti san andreas server:top:

FIX2001
20.09.2010., 20:39
ili sa mp billo što od toga

FIX2001
21.09.2010., 07:32
http://img241.imageshack.us/img241/8860/balkanmafiajj7.jpg (http://imageshack.us)
Web adresa portala: www.balkan-mafia.com
IP servera: 85.17.200.148:7783

Pridruzite nam se i Vi

-------------------------------
HVALA!!!

balkan mafia čuo sam za njega ali ga nema kod nas ili je stigao

FIX2001
23.09.2010., 07:28
dajte se javite:mad::mad::mad::mad::mad:

Ar-Pharanzor
23.09.2010., 12:02
upiši IP i vidjet ćeš jel ima il nema

FIX2001
18.10.2010., 21:11
i jš da pitam kako skinuti ghost rydera putem starmana

LolekBL
30.10.2010., 20:16
Ma daj kakav taj server , evo vam ovaj sto puta je bolji novi je server i upadate sto posto u neko ORGANIZACIJU 94.23.26.10:8678 + Hrvatski server je (balkanski)
NAJBOLJI SERVER IKAD !!!!!

d._m.
30.10.2010., 20:17
moreš biti prodavač hot doga ili sladoleda na tom serveru?

ak ne, onda ne valja :flop:

Mario Alapic
18.11.2010., 14:47
jel postoji netko tko mi ima volje objasnit kako da se zaposlim...? tek sam poceo igrat i neznam kako da pocnem zaradivati...kad dam komandu za poslove i izaberem neki,dodjem do tamo i onda vidim da trebam bit level 3 il neki drugi...a ja sam prvi...kaj mogu radit s tim...imam samo 18 dolara...molim pomoc...

xPsycho
20.11.2010., 01:50
moras igrat dok ne dodes do lvl3, kroz igru dobijas pare i tako kupujes levele...na kojem serveru igras?
mora ti bit sve objasnjeno citaj sve sta pise na serveru ili pitaj admina da ti pomognu.

luka1996
04.12.2010., 19:40
:confused::confused::confused:ljudi samp mi neće nać ni jedne servereee.. al neznam zašt:ne zna::ne zna::ne zna:pomozite plzzzzz

Techno_no1
05.12.2010., 13:59
Pozdrav danas se otvara server Virtualife-roleplay...

Dodite i uvjerite se da je super server

FORUM:
http://virtuallife-roleplay.com/forum/index.php

IP:
78.46.78.118:7788

Server ce se otvorit danas najkasnije do 19h

Nudimo vam:
Lidere(registrirajte se na forum i imate prijave za lidere)
najmanje 3 eventa na dan(Event s nagradama)
Mogucnost biranja u koju org zelite
Birat cemo GM
Puno RP
Super Admine
Puno poslova
Puno org/banda/mafija

Dodite i uvjerite se...Head Admin Techno_no1

Cro_Stig91
08.12.2010., 11:26
ja upravo s frendom počeli igrati gta san andreas MP

Toni212
08.12.2010., 20:18
ja upravo s frendom počeli igrati gta san andreas MP

Dodite ti ifrend na server mata mata brasil bit ce super tamo se ratuje izmedju bandi uglavnom vidit ce te svi
evo link http://www.game-monitor.com/sa-mp_GameServer/64.191.109.53:7790/BRASIL_MATA-MATA_2010__SAMP_03b.html od servera dodjite i javite se gore bit ce super da nas ima sto vise da se razumijemo :top: pozzdrav

matej22
08.02.2011., 13:38
Imam GTA San Andreas i sad sam skinuo San Andreas Multiplayer(SA-MP),a pošto bih jako htjeo igrati Multiplayer s ostalim igračima MOLIM vas da mi netko napiše:
Zašto mogu uči u samo neke servere dok u druge ne??? Kako se registrirati na neki od servera??? (ja kada uđem u neki server iznad svih igrača piše njegovo ime ,a iznad mojeg ne.vjerojatno zato što su oni registrirani ,a ja ne :( mene samo pita kojeg hoču igrača i onda počne igra nema nikakve registracije :ne zna: a što je najgore ne mogu sejvat igru-najvjerojatnije zato što nemam kuću) MOLIM VAS ODGOVOR da napokon i ja mogu uživati u igranju ove super igre s drugim igračima.....može i na e-mail:mpetek22@gmail.com unaprijed hvala.....

milky-11
10.02.2011., 17:01
Hey!
ja bih trebao pomoč!
gta san andreas!(multyplayer)
Kada uđem u igru imam fps 12+ ili nekad manje dali je neki problem u racunalu ?
Moja konfa!
system
Intel(R)
celeron(R) CPU 2.4ghz
2.39 ghz,512mb of ram!
Grafa:Ati radeon hd3600!

xPsycho
10.02.2011., 17:11
Hey!
ja bih trebao pomoč!
gta san andreas!(multyplayer)
Kada uđem u igru imam fps 12+ ili nekad manje dali je neki problem u racunalu ?
Moja konfa!
system
Intel(R)
celeron(R) CPU 2.4ghz
2.39 ghz,512mb of ram!
Grafa:Ati radeon hd3600!
tribalo bi radit super na toj konfi.
instaliraj nove drivere za grafu

milky-11
10.02.2011., 17:13
A gdje da pogledam koje imam?

expressivo
10.02.2011., 21:12
A gdje da pogledam koje imam?
Nabavi si program koji se zove Driver checker, pa će ti on pogledat koji imaš i dal treba update. :kava:

milky-11
11.02.2011., 18:54
Evo napravio update! grafe sad cmo vidit!

milky-11
12.02.2011., 10:38
:ne zna: opet isto :ne zna:

Progaming|Pacin
13.02.2011., 18:08
ProGaming SA:MP RolePlay v1.3

Želim da vam predstavim jedan od boljih GM-odova na ovom području! Naime, riječ je o ProGaming SA:MP RolePlay Serveru.

IP: 193.104.68.40:7710
WEB: www.progaming.ba

Slijedi opis:

-Firme/Sfirme:

Na serveru ima preko 100 firmi, i preko 50 vrsta istih!
Neke od njih su:
1)Clothes Shop
2)24/7 Supermarket
3)Accesories Shop(kupovina naocala i kaciga :D)
4)Ribarnica
5)Aerodrom
6)Car Rentovi
7)Gun Shop
8)Teretana
9)Disko
10)Restoran i mnogi drugi...

Sva kontrola firmi se izvodi uz pomoc 2 komande:

/firma [opcija] ( prodaj, ostavi, izvadi, otvori, zatvori), /cijenarobe [artikal] [cijena]
/cijenarenta [cijena], /cijenamenija [cijena], /accijena [cijena], roba, naruci

Dionice:

Na serveru postoji 9 vrsta dionica, a neke su:

-Telekom
-Elektrodistribucija
-CNN
-Company Upgrade i drugi...

Citava kontrola = 1 komanda (/dionica [opcija] ; izvadi, ostavi, prodaj, informacije)
Mozete biti vlasnik samo 1 dionice, i ako ste vlasnik te 1 dionice dobijate 10% prihoda te kompanije...(Nisam htio da komplikujem xD)

Kuce:

Na serveru ima preko 200 kuca i sve su urađene preko VW-a...

Citava kontrola : /kuca [opcija] ; izvadi (mats/droga/novac), ostavi (mats/droga/novac), otvori, zatvori, prodaj, kucnovozilo, kucnisef, informacije
/hc spawn, boja, lociraj

Eventi:
- BCH(Boat Chalenge)
- RC Race
- Deset Drift Race
- Maraton
- MC Triatlon
- LV Ring Race
- Parkour
Admin/GameMaster komande:
/evozilo - odaberes vozilo za event za svakog igraca... tj. od sada svaki igrac moze imati jedno Event Vozilo!
/enagrada - odabirete nagrade za prva 3 mjesta... Admini/GMasteri ne mogu dobijati novac od enagrade :D
/pozovi [race] [ID/DioImena]
/start [race] [krugova]

Poslovi:

Na serveru ima preko 20 poslova! Nema se nesto posebno za njih reci... Sve je kao i svagdje drugo! Neki od njih su:
*Seljak
*Komunalac
*Ribar
*Rudar
*Uzgajivac Droge
*Diler Drogom
*Drvosječa i mnogi drugi...
Komande: /posao, /otkaz(ugovor)

Ostalo:

-KP Dom
*Nije vise Area 51, od sada je KP Dom ( admin komanda /prison [ID/DioImena] [Vrijeme] [Razlog] )
*KP Dom se nalazi u velikoj "polukugli" iz koje nema izlaza, i ako uspijete izaci server vas vraca

-Spawn
*Spawn se sada nalazi na aerodromu... Malo je odsjecen od grada, ali kad stignu botovi i tržni centar sve ce se srediti :P

-Grad je uređen kao kod nikoga :D, znači uređenje je UNIKATNO!

Ownership

-/v(ozilo) ownership [opcija] ; prodaj, parkiraj, boja, ostavi(droga/mats), izvadi(droga/mats), lociraj, parkiraj
Morate registrovati vozilo da biste mogli nesmetano vozati gradom!
-/he(li) ownership [opcija] ; prodaj, boja, lociraj, parkiraj
-/mo(tor) ownership [opcija] ; prodaj, boja, lociraj, parkiraj

Par Slika:

http://www.zaslike.com/viewer.php?file=0vd399e7b6uuch6wlcp.png (http://www.zaslike.com/viewer.php?file=0vd399e7b6uuch6wlcp.png)
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=xfnzfhs8f0sd3c6577j.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=tlhvkj6jbo9yzjj40ed7.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=di2fj0v9dvx80oymmqvd.png http://www.zaslike.com/viewer.php?file=wee2muv2sxm1llguen4m.png http://www.zaslike.com/viewer.php?file=uc26io3fvnq9gebxd7.png http://www.zaslike.com/viewer.php?file=4sluihic6dq1ws241q.png http://www.zaslike.com/viewer.php?file=px419630dk8zk9eqllu0.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=xfnzfhs8f0sd3c6577j.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=em4sfnmuc2adfsqv0ol7.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=569pyk9lz2ac1m9xvzct.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=5q0dpxlj4eo3bca2dwe4.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=psx89uatdvcejtq3ywdt.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=ej6f8l0dlhy42bf914cz.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=z3uihj2eqfcryie6td1j.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=oswxhdnbgfjohkxq4b31.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=ubs6r4yc2sl723tare.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=4yeghh13k2owr5g7emfj.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=tlhvkj6jbo9yzjj40ed7.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=di2fj0v9dvx80oymmqvd.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=wee2muv2sxm1llguen4m.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=uc26io3fvnq9gebxd7.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=4sluihic6dq1ws241q.png
http://www.zaslike.com/viewer.php?file=px419630dk8zk9eqllu0.png

Pozivamo vas da dođete na jedan od boljih servera i da se zabavite i družite!!

Sve ovo i mnogo više! Dođite i uvjerite se zašto smo jedni od boljih!

gta san andreas
02.03.2011., 16:51
Ja ga igram i super je! Još nisam igrao ovaj server ali sam druge (Mini Games Server). Jako cool i zabavno. Natječeš se i ima više opcija nego u singleplayeru.:s:s:s:top:

Pogle odeš na www.sa-mp.download i skineš clijente (servere da tako kažem) i igraš. Moraš imati DVD igru najbolje orginalku u kompjuteru. Odeš na internet ili hosted i odabereš server. Na nekima se registriraš kad uđeš u njega i onda te pita da se registriraš. Šljedeći put se logiraš ili možda nećeš morati. Negdje se uopće nemoraš registrirati. A sad, negdje te ne pita i onda tokom igre stisni t i upiši /register (prvi put kad igraš) a ostale pute kad igraš stisni t pa /login.

gta san andreas
03.03.2011., 14:56
jel ovaj server na hosted ili internet?

Marko_Marson
16.03.2011., 14:30
SVI SU DOBRODOŠLI :)

188.40.66.75:7709 SAMP ZONE

WELCOME !!! :):)

Marko_Marson
25.03.2011., 21:34
[SZ] Samp-Zone [SZ] RolePlay
IP:188.40.66.75:7709

AKCIJA!!! VRACAMO STATSE

SVE INFORMACIJE NA:
www.sampzone.info

Ludi Grad
03.04.2011., 09:13
Posto je stari LG propao,ja sam odlucio napraviti novi[penls edit-najnoviji-nema bugova]

http://img19.imageshack.us/img19/7199/91013956.gif

SAMP SERVER IP: 213.239.199.124:7783

**Registracija i Pravila**
Prije svega trebate se registrirat sa svojim nickom. Registracija je veoma jednostavna. Kada uðete na server pojaviti ce vam se u textu mali okvir gdje vam pise sta trebate uciniti za registraciju,nakon toga se logirate i onda uzivate u igri!

Komande

*** ACCOUNT *** /pravila /registriraj /login /changenick /changepass /level /buylevel /upgrade
*** ZABAVA *** /stunt /dm1 /dm2 /naocale /odjeca /neon
*** GENERAL *** /pay /charity /time /buy /votekick /vote /unrentcar /givekey /switchkey /id
*** GENERAL *** /resetupgrades(100k) /betrace /betdm /bets /buygun /bestbuy /bestsale
*** CHAT *** (/w)hisper (/o)oc (/s)hout (/l)ocal (/ad)vertise /me /togooc
*** BANKA *** /balance /withdraw /deposit /wiretransfer /loan, ATM: /balance /withdraw
OSTALO *** /mobpomoc /househelp /renthelp /businesshelp

Dakako ima ih jos jakoOoOO Puno...

**Biznisi i Kuce**

Biznisi: Naravno svako želi da ima svoj biznis i da zaradjuje više novca.
Biznis kupite tako što ce te stati na marker i kucati /buybiz. Svaki biznis ima odredjenu sumu novca i level (npr. level 15. i 12 000 000$). Morate ispunjavati te uslove da bi mogli kupiti biznis! Naravno kasnije ga možete i prodati po istoj cijeni po kojoj ste ga i kupili (komandom /sellbiz). U biz možete dodati health i armor sa komandom /bizupgrade. Kada kupac dodje kod vas kucat ce /buygun i otvorice vam se meni( novi prozor u kome cete moci izabrati koje oruzje hocete).
Kuce: Na serveru imamo i kuce. Naravno i sa njima možete zaraditi mnogo novca tako što ce te iznajmiti sobu sa komandom /rentroom. Naravno vi prije toga morate kucati /setrentable 1 i /setrent i napišete cijenu sobe. Svakom platom æe te dobiti i novac od svakog vašeg podstanara. U kucu takodjer možete stavit neke stvari. To radite sa komandom /houseupgrade. Izlistat ce vam se menu iz kojeg izaberete šta vi želite. Neke od upgrade stvari su health, armor, kamere (možete naruciti kamere oko kuce, svuda po gradu, za gledanje Deathmatcha, za gledanje race-a ili za gledanje odredjenog igraca. Naravno kada kupite kucu, možete naruèiti i vaš automobil, motocikl, helikopter ili avion. To sve ce te uspjeti sa komandom /carupgrade, tu imate još nekoliko komandi vezanih za automobile kao što su /carcolor i sl.

**Misije i Leveli**
Misije
Na serveru imamo i mnoge misije kao što su deathmatch, race, kradja auta, krada kase,isplata i jos dosta zanimljivih misija..

DeathMatch
DM event je svaka 2h,vidjet ce te na ekranu: Organizira se DeathMatch,dodi do crvenog kvadratica na karti i cekaj ostale,Salje: Mole(tako nes xD).Kada stanete na kvadratic cekate barem jos jednog igraca da server zapocne event...

Race
Utrka se desava svako 1h,takoder kao kod DMa doci ce vam MOLE SMS...Prvi osvaja neku nagradu(novce,biz/kuca,auto...)

Upisi rijec
Server ce vam poslati text u kojem pise: Tko prvi napise (npr.)HFAHFH osvaja NRG + 9 bodova!
ukoliko ste vi prvi,osvojite ga!

Krada Kase/Automobila...

Server vam salje kao i kod Racea MOLE poruku da dodete na crveni marker i Ukradete Kasu ili Auto ili nesto sasvim drugo...

Pojasnjene: U misiji isplata cilj je da što prije ukradete isplatu koju ce vam poslati server. Dobit æe te odreðenu sumu novca i postati enemyno1 (javni neprijatelj broj jedan), vi æe te morati pobjeæi igraèima koji æe vas ganjati da bi vam oteli isplatu i exp+1.

Kako biti veci level?
Na serveru naravno imamo levele. Leveli se sakupljaju radjenjem misija, dobijanjem paydaya (Svakih sat vremena je payday, dobit ce te odredjenu sumu novca i exp+1. Sa vecim levelom veca je i plata.) Kada skupite dovoljno iskustva upisete /buylevel.. Kako znati kada imam dovoljno bodova iskustva za lvl? Upisite /level, tu vam se nalaze sve statistike od acca koje vam trebaju
Sta dobijate vecim levelom?
Svakim kupljenim levelom dobijate i upgrade poene (komanda je /upgrade). Sa upgrade poenima možete dodat sebi health, armor, oruže, stuff (droga, pivo, vino, vodka) da imate na spawnu (pocetku igre, radjanju). Upgrade poene možete restartovati komandom /resetupgrades. Takodje dobijate mogucnost kupovine boljih kuca, bizova i auta....

**Bande/Mafie/Orge**
Imamo 2 Mafie/Bande i 1 ORG... BANDE: kombinirali smo GSF i CRIPSE i dosli smo na ideju da ime Mafie bude :
Glen Park Family,na drugoj Bandi/Mafiji smo kombinirali slavne Terrore i Latinose,dosli smo na ime Sicilian Mafia
ORGANIZACIJA: imamo LSPD koj ce se dakako ratovati sa te dve bande/mafie

Sta ce raditi?: Mafie/Bande ce se ratovati medjusobno po odredenim Los Santos lokacijama,a LSPD ce imati WAR sa te dvije Bande/Mafie pojedinacno,u blizini LSPD baze
Ludi Grad DeathMatch Team

Owners: VitO & Alpha
1337: /
4: /
3: /
2: /
1: /

Prijave za admine ce biti INGAME owneri ce izabrati NAJBOLJE IGRACE koji dakako moraju znati DM i tu ljepotu igre....

Bilo bi ljepo od vas da dodete i okusite STRAST DeathMatcha i Stunta ujedno!

Sa starog LG opisa preuzeto je par sitnica,zato sto su isti!

Postovanje,LG Team!

http://i44.tinypic.com/2ufzp04.png

Marko_Marson
04.04.2011., 14:28
[SZ] Samp-Zone [SZ] RolePlay
IP:188.40.66.75:7709

AKCIJA!!! VRACAMO STATSE

SVE INFORMACIJE NA:
www.sampzone.info

DOBRODOŠLI !!!

sleepyxx
09.04.2011., 11:26
Dodjite KOd Nas Na Server...Odradjen je najbolje na forumu se prijavite da postanete lider neke grupe ili clan...Server je nedavno otvoren i tako da ce te imati veliku sansu da upadnete kod nas u neku od organizacija :)

IP:HostName: 178.63.80.210:7906

Forum:www.croforce-rp.co.cc

dovodi te svoje prijatelje i budite aktivni i garantujemo vam super provod i lidersku poziciju:mig:

Progaming|Pacin
10.04.2011., 18:56
Noxicus RolePlay SA:MP
Vlasnici:
Irfan | Skripter, odrzavanje servera
Amar| Web Design, odrzavanje foruma
Web URL: www.nx-rp.info
IP servera: nx-rp.info:6555

Poštovani igrači Noxicus RolePlay/Dm/Race Servera i oni koji će to tek postati želim vam predstaviti novi mod! Ovo je GF edit, ali sve je promijenjeno, PlayerInfo ne postoji vise nikako, jedino je ostao sistem mafija/org/bandi kao na GF-u, no planiram i to promijeniti u buducnosti...
Isto tako zelio bih se zahvaliti svim ljudima koji su me podrzavali tokom ovog projekta, strpljivim, a i nestrpljivim(napornim -.-). Također se zelim drugima zahvaliti sto su svoje vrijeme provodili nalazeci bugove i testirajuci ovaj mod...
Necu vas vise smarati sa uvodom, pa cu preci na opis GameModa.
Mod koristi:
-ZCMD
-sscanf2
-streamer
-100% Pvarovi

Opis moda

Registracija:

Registracija je u dialogu, unosite godine, porijeklo i spol(uskoro necete morati porijeklo, posto cu ubaciti GeoIP plugin)
Poslije registracije se spawnate na aerodromu. (Tutorijal je iskljucen, posto tjera igrace, ako zelite pokrecete ga komandom /tutorijal). Onaj koji ne zeli sagledati tut, cini to na svoju odgovornost!
Spawn:

Spawn je na aerodromu, na donjoj etazi. Uredjen je sa dosta objekata ( preko 2000 objekata samo na spawnu! ). Dole ima par firmi ( 2 renta, 24/7 supermarket, clothes shop, trafika )

Slike:
Slika 1 (http://img706.imageshack.us/i/samp000vf.png/)
Slika 2 (http://img820.imageshack.us/i/samp001auv.png/)
Slika 3 (http://img132.imageshack.us/i/samp002hq.png/)
Slika 4 (http://img69.imageshack.us/i/samp003cn.png/)
Slika 5 (http://img534.imageshack.us/i/samp004cr.png/)
Slika 6 (http://img859.imageshack.us/i/samp005rm.png/)
Slika 7 (http://img38.imageshack.us/i/samp006ck.png/)
Slika 8 (http://img576.imageshack.us/i/samp007ma.png/)

Imovina:

- Kuce ( preko 200 kuca, dodavat ce se jos po potrebi )
Kuce su sa realnim i pristupacnim cijenama, postoje 4 vrste: Velika, Srednja, Mala kuca i Vila. Mozete spremati drogu/matse/novac u kuci sa komandom /kuca [ostavi/izvadi] [droga/mats/novac]! Kucno vozilo mozete parkirati po zelji komandom : /hc spawn!
Komande: /kuca, /hc
Slike:
Slika 1 (http://img12.imageshack.us/i/samp000bm.png/)
Slika 2 (http://img215.imageshack.us/i/samp001et.png/)
Slika 3 (http://img684.imageshack.us/i/samp003xt.png/)
Slika 4 (http://img850.imageshack.us/i/samp004z.png/)
Slika 5 (http://img854.imageshack.us/i/samp005xk.png/)
Slika 6 (http://img545.imageshack.us/i/samp006uq.png/)
- Firme ( preko 100 firmi, isto ce se dodavati po potrebi )
Veoma pristupacne cijene! Postoji preko 30 vrsta ( kafana, clothes shop, gunshop, rent, 24/7, sex shop, ribarnica, farma, aerodrom, itd. )
Mozete birati cijenu svakog artikla pojedinacno...
Komande: /firma, /imefirme, /cijenarobe
Slike:
Slika 1 (http://img715.imageshack.us/i/samp008wa.png/)
Slika 2 (http://img535.imageshack.us/i/samp009wq.png/)
Slika 3 (http://img535.imageshack.us/i/samp009wq.png/)
Slika 4 (http://img191.imageshack.us/i/samp010ih.png/)
Slika 5 (http://img402.imageshack.us/i/samp011ju.png/)
Slika 6 (http://img269.imageshack.us/i/samp012if.png/)
Slika 7 (http://img13.imageshack.us/i/samp013fs.png/)
Slika 8 (http://img818.imageshack.us/i/samp014gj.png/)
Slika 9 (http://img816.imageshack.us/i/samp015yc.png/)

- Dionice ( 10 kompanija, svaka po 10 dionica )
Ovo je nesto potpuno novo na podrucju RP gaminga. Morate biti lvl 15+ da biste mogli pristupiti berzi, a svaka od dionica zaradjuje po 10% prihode od kompanije. Kompanije: Car Upgrade, House Upgrade, CNN, Osiguranje, Gas Company, Telekom, Vodovod, Elektrana, Company Upgrade. Sistem je dinamican, pa se nemojte iznenaditi ako se u roku od 1h pojavi jos koja dionica ;)
Komande: /dionica
Slike:
Slika 1 (http://img855.imageshack.us/i/samp000x.png/)
Slika 2 (http://img862.imageshack.us/i/samp001pj.png/)
Slika 3 (http://img857.imageshack.us/i/samp002gq.png/)
Slika 4 (http://img683.imageshack.us/i/samp003tv.png/)
Slika 5 (http://img23.imageshack.us/i/samp004ea.png/)
Slika 6 (http://img13.imageshack.us/i/samp005eo.png/)
Slika 7 (http://img685.imageshack.us/i/samp006mgq.png/)

- /v(ozilo) ownership
Sistem je dinamican! Morate biti u izlozbenom vozilu ako zelite da kupite to vozilo, isto tako kada ga kupite morate kucati /v spawn na cistini da spawnate svoje vozilo. U vozilo mozete ostavljati drogu/matse. Da biste vidjeli nacinjene promjene na vozilu ( parkiranje, boja i sl.). Tuniranje ostaje poslije reloga!
Komande: /v
Slike:
Slika 1 (http://img339.imageshack.us/i/samp007zr.png/)
Slika 2 (http://img858.imageshack.us/i/samp008w.png/)
Slika 3 (http://img200.imageshack.us/i/samp009mq.png/)
Slika 4 (http://img819.imageshack.us/i/samp010vg.png/)

- /mo(tor) ownership
Sistem je dinamican! Sve isto vazi kao i za /v, samo sto ne mozete spremati drogu/matse u motor ( ne biste znali gdje sta imate... )
Komande: /mo
Slike:
Slika 1 (http://img121.imageshack.us/i/samp012lq.png/)
Slika 2 (http://img846.imageshack.us/i/samp013ho.png/)

- /he(li) ownership
Isto kao i /mo samo sto su ovo helikopteri!
Komande: /he
Slike:
Slika 1 (http://img864.imageshack.us/i/samp014j.png/)
Slika 2 (http://img14.imageshack.us/i/samp015jl.png/)
Slika 3 (http://img696.imageshack.us/i/samp016at.png/)
Slika 4 (http://img193.imageshack.us/i/samp017gm.png/)

(Uskoro, samo da vise igraca dode: Stanovi, Vikendice, /av(ion) ownership, /bi(ke) ownership, /bo(at) ownership i Hoteli )

Poslovi:

- Seljak ( Farmer ) – lvl 1+
Mozete prevoziti dubrivo do grada;
Prikupljati zito;
Orati njivu.
Komande: /traktor, /kombajn, /dubrivo
Slike:
Slika 1 (http://img163.imageshack.us/i/samp018ay.png/)
Slika 2 (http://img12.imageshack.us/i/samp019kv.png/)
Slika 3 (http://img27.imageshack.us/i/samp020ie.png/)

- Komunalac ( Cistac ulica, Smecar ) – lvl 1+
Mozete prikupljati smece;
Cistiti ulice.
Komande: /smece [1,2, 3], /ocisti [1,2,3]
Slike:
Slika 1 (http://img854.imageshack.us/i/samp021js.png/)
Slika 2 (http://img850.imageshack.us/i/samp022rk.png/)
Slika 3 (http://img191.imageshack.us/i/samp023sh.png/)
Slika 4 (http://img402.imageshack.us/i/samp024ue.png/)

- Elektricar – lvl 6+

Popravljate kvarove po gradu, za veoma lijepu svotu novca :)
Komande: /elektricnivod, /popravi
Slike:
Slika 1 (http://img822.imageshack.us/i/samp025pr.png/)
Slika 2 (http://img38.imageshack.us/i/samp026pm.png/)
Slika 3 (http://img688.imageshack.us/i/samp027vbc.png/)

- Pilot – lvl 11+
Letite sirom SA i prevozite putnike!
Imate 2 linije: /leti 1/2 , prva je za citav SA u velikom AT-400, a druga u manjem samo jedna linija LV/SF.
Komande: /leti 1,2

- Rudar, Uzgajivac/Diler drogom i mnogi drugi. ( Preko 20 )

Organizacije:

PD – Slike:
Slika 1 (http://img709.imageshack.us/i/samp028ov.png/)
Slika 2 (http://img163.imageshack.us/i/samp029ve.png/)
Slika 3 (http://img860.imageshack.us/i/samp030d.png/)

FBI – Slike:
Slika 1 (http://img600.imageshack.us/i/samp031b.png/)
Slika 2 (http://img593.imageshack.us/i/samp032u.png/)

SWAT – Slike:
Slika 1 (http://img853.imageshack.us/i/samp033di.png/)
Slika 2 (http://img718.imageshack.us/i/samp034ap.png/)
Slika 3 (http://img831.imageshack.us/i/samp035mj.png/)

Taxi – Slike:
http://ultraphoto.org/images/gfh25pej08tdi4gjke0.png
CNN – Slike:
Slika 1 (http://ultraphoto.org/images/si4wf02bx81b6drir.png)
Slika 2 (http://ultraphoto.org/images/781vhjesc54vn7fkde3w.png)
MS13 – Slike:
Slika 1 (http://ultraphoto.org/images/2sxjv9rk1r97m462v7s.png)
Slika 2 (http://ultraphoto.org/images/0t9f8atgsbyb06nzlsqb.png)
Slika 3 (http://ultraphoto.org/images/0t9f8atgsbyb06nzlsqb.png)
LCN – Slike:Slika 1 (http://)
Slika 2 (http://)

Crips – Slike:
Slika 1 (http://ultraphoto.org/images/5d8hwrq7undhx25rbrjl.png)

Yakuza – Slike:
Slika 1 (http://)
Sve slike:KLIK! (http://img855.imageshack.us/g/samp000x.png/)

Forum:
Forum je vBulletin, i utroseno je dosta rada i truda u njega. U prvih 24 sata rada registrovalo se preko 30 clanova!
Event sistem
Na serveru ima preko 250 evenata! Oni se prave Ingame od strane admin teama. Svaki event ima svoj virtualworld, svoje vrijeme, svoje vozilo i dr. osobine.

Ovo nije ni priblizno onome sto sam napravio, ali eto, dodite na server i uvjerite zasto smo među najboljima!
Web URL: www.nx-rp.info
IP servera: nx-rp.info:6555

Ludi Grad
12.04.2011., 18:20
http://img19.imageshack.us/img19/7199/91013956.gif

SAMP SERVER IP: 213.239.199.124:7783
FORUM: www.gamers.com.hr

SLIKE IG:
http://img851.imageshack.us/img851/9337/samp314v.png
http://img718.imageshack.us/img718/8416/samp315sc.png
http://img638.imageshack.us/img638/4504/samp316i.png
http://img683.imageshack.us/img683/5540/samp317x.png
http://img708.imageshack.us/img708/5633/samp319j.png
http://img857.imageshack.us/img857/3509/samp320.png

http://img203.imageshack.us/img203/6108/samp321h.png

http://img96.imageshack.us/img96/2707/samp322b.png

http://img641.imageshack.us/img641/8471/samp225t.png

**Registracija i Pravila**
Prije svega trebate se registrirat sa svojim nickom. Registracija je veoma jednostavna. Kada uðete na server pojaviti ce vam se u textu mali okvir gdje vam pise sta trebate uciniti za registraciju,nakon toga se logirate i onda uzivate u igri!

Komande

*** ACCOUNT *** /pravila /registriraj /login /changenick /changepass /level /buylevel /upgrade
*** ZABAVA *** /stunt /dm /dm2...
*** GENERAL *** /pay /charity /time /buy /votekick /vote /unrentcar /givekey /switchkey /id
*** GENERAL *** /resetupgrades(100k) /betrace /betdm /bets /buygun /bestbuy /bestsale
*** CHAT *** (/w)hisper (/o)oc (/s)hout (/l)ocal (/ad)vertise /me /togooc
*** BANKA *** /balance /withdraw /deposit /wiretransfer /loan, ATM: /atmbalance /atmwithdraw
*** OSTALO *** /mobpomoc /househelp /renthelp /businesshelp

Dakako ima ih jos jakoOoOO Puno...

**Biznisi i Kuce**

Biznisi: Naravno svako želi da ima svoj biznis i da zaradjuje više novca.
Biznis kupite tako što ce te stati na marker i kucati /buybiz. Svaki biznis ima odredjenu sumu novca i level (npr. level 15. i 12 000 000$). Morate ispunjavati te uslove da bi mogli kupiti biznis! Naravno kasnije ga možete i prodati po istoj cijeni po kojoj ste ga i kupili (komandom /sellbiz). U biz možete dodati health i armor sa komandom /bizupgrade. Kada kupac dodje kod vas kucat ce /buygun i otvorice vam se meni( novi prozor u kome cete moci izabrati koje oruzje hocete).
Kuce: Na serveru imamo i kuce. Naravno i sa njima možete zaraditi mnogo novca tako što ce te iznajmiti sobu sa komandom /rentroom. Naravno vi prije toga morate kucati /setrentable 1 i /setrent i napišete cijenu sobe. Svakom platom æe te dobiti i novac od svakog vašeg podstanara. U kucu takodjer možete stavit neke stvari. To radite sa komandom /houseupgrade. Izlistat ce vam se menu iz kojeg izaberete šta vi želite. Neke od upgrade stvari su health, armor, kamere (možete naruciti kamere oko kuce, svuda po gradu, za gledanje Deathmatcha, za gledanje race-a ili za gledanje odredjenog igraca. Naravno kada kupite kucu, možete naruèiti i vaš automobil, motocikl, helikopter ili avion. To sve ce te uspjeti sa komandom /carupgrade, tu imate još nekoliko komandi vezanih za automobile kao što su /carcolor i sl.

**Misije i Leveli**
Misije
Na serveru imamo i mnoge misije kao što su deathmatch, race, kradja auta, krada kase,isplata i jos dosta zanimljivih misija..

DeathMatch
DM event je svaka 2h,vidjet ce te na ekranu: Organizira se DeathMatch,dodi do crvenog kvadratica na karti i cekaj ostale,Salje: Mole(tako nes xD).Kada stanete na kvadratic cekate barem jos jednog igraca da server zapocne event...

Race
Utrka se desava svako 1h,takoder kao kod DMa doci ce vam MOLE SMS...Prvi osvaja neku nagradu(novce,biz/kuca,auto...)

Upisi rijec
Server ce vam poslati text u kojem pise: Tko prvi napise (npr.)HFAHFH osvaja NRG + 9 bodova!
ukoliko ste vi prvi,osvojite ga!

Krada Kase/Automobila...

Server vam salje kao i kod Racea MOLE poruku da dodete na crveni marker i Ukradete Kasu ili Auto ili nesto sasvim drugo...

Pojasnjene: U misiji isplata cilj je da što prije ukradete isplatu koju ce vam poslati server. Dobit æe te odreðenu sumu novca i postati enemyno1 (javni neprijatelj broj jedan), vi æe te morati pobjeæi igraèima koji æe vas ganjati da bi vam oteli isplatu i exp+1.

Kako biti veci level?
Na serveru naravno imamo levele. Leveli se sakupljaju radjenjem misija, dobijanjem paydaya (Svakih sat vremena je payday, dobit ce te odredjenu sumu novca i exp+1. Sa vecim levelom veca je i plata.) Kada skupite dovoljno iskustva upisete /buylevel.. Kako znati kada imam dovoljno bodova iskustva za lvl? Upisite /level, tu vam se nalaze sve statistike od acca koje vam trebaju
Sta dobijate vecim levelom?
Svakim kupljenim levelom dobijate i upgrade poene (komanda je /upgrade). Sa upgrade poenima možete dodat sebi health, armor, oruže, stuff (droga, pivo, vino, vodka) da imate na spawnu (pocetku igre, radjanju). Upgrade poene možete restartovati komandom /resetupgrades. Takodje dobijate mogucnost kupovine boljih kuca, bizova i auta....

**Bande/Mafie/Orge**
Imamo 2 Bande: Grove Street Family & Cold Assasians

Sta ce raditi?: Mafie/Bande ce se ratovati medjusobno po odredenim lokacijama,i tako osvojiti bodove i naravno GangZone!
Ludi Grad DeathMatch Team

Owners: [LG]Salvatrucha,VitO,Ner0
1337: BestOne & Riky
4: /
3: /
2: /
1: /

Bilo bi ljepo od vas da dodete i okusite STRAST DeathMatcha i Stunta ujedno!

Postovanje,LG Team!

http://i44.tinypic.com/2ufzp04.png

Felix 3575
14.04.2011., 19:15
Kako napravit svoj server , dakle kako nać programe za pravljenje mape i sve nakon kupnje servera???

Marko_Marson
29.04.2011., 20:28
[SZ]Samp-Zone[SZ]

188.40.66.75:7709

UDJITE I IGRAJTE SA NAMA !!!!

Max broj igraca : 35 (stalan broj 15-25)

DOBRODOŠLI !!!!

DreamTeh
14.05.2011., 14:05
CroStreets.Com (http://CroStreets.com), u suradnji s DreamTeh.Com (http://DreamTeh.com) forumom o tehnici predstavlja CroStreets RolePlay Trucking SA-MP server,
Radi se o simulaciji vožnje kamiona po San Andreasu, prevoženje raznog tereta, otvaranje vlastitog obrta (tvrtke), kupnje svog vozila i k tomu slićno. Server radi po principu igre Euro Truck Simulatora samo što postoje i drugačiji poslovi osim vožnje kamiona i naravno igra se na mreži, pa je omogućeno i razgovaranje između igrača, druženje, konvoji, pa cak postoji i policija...
CroStreets RolePlay server je postojao i prije, no tada je vlasnik bio Renato_ZG_. Preuzeo sam server i krenuo na izradu novog gamemoda. Vezano za izradu gamemoda, stalno će se dodavati na server novi objekti, mjesta utovara, istovara, nove kuće, misije, objekti, odmorišta, radari, radovi na cestama i tome slićno kako bi server bio igraćima stalno zanimljiv.

Informacije o serveru:
88.198.69.101:7797
Forum: CroStreets.com (http://crostreets.com/index.php?action=forum)
Vlasnik/skripter: Kristijan(_Elco)
Server se otvara: 14.05.2011. u 19h!
Server koristi Incognitov include streamer objekta.
Sve komande su u ZCMDu, te je skripta dosta optimizirana.
Gamemod je u potpunosti (uključi i komande) na hrvatskom jeziku.
Vecina komandi i radnji se izvodi iz dijaloga, no postoje jos par sitnica koje će također biti u dijalogu.
http://www.dreamteh.com/Themes/DreamTeh/images/banner.png (http://crostreets.com/index.php?action=forum)

Opis nekih stvari sa servera:
Radari: postavljeni po cestama, slikaju igrača koji vozi brže od dozvoljene brzine i obavještavaju policiju ukoliko netko prekorači ogranjičenje.

Vremenske zone: na serveru postoji 7 zona, u svakoj od njih je drugačije vrijeme. Vrijeme se mijenja svakih pola sata u svim zonama i vrijedi za sve igrače - npr. u Los Santosu je sunčano, a u San Fierru je kišovito. Cim igrač dođe u San Fierro, promijenit će mu se vrijeme i bit će kiša (samo tom igraču, ako se drugi nalazi npr. u Los Santosu, njemu će biti sunčano. Ako i taj igrač dođe u San Fierro, obojici igrača će padati kiša).

Naplatne postaje: trenutno postoji 7 naplatnih postaja koje se nalaze na ulazima i izlazima na autocestu. Naplatne postaje su napravljene s rampom, te cim igrač dođe u neposrednu blizinu rampe, rampa se polagano postepeno otvara i igraču se oduzme novac za cestarinu. Rampa se sama zatvara nakon par sekundi. Napomenuo bih samo da nije moguće da jedan igrač otvori dvije rampe, odnosno, nakon što igrač jednu rampu otvori, ne može otvoriti drugu sve dok se prva ne zatvori.

AFK sistem: ako je igrač odustan, a nije napisao komandu /odsutan koja zamrzne igrača i obavijesti ostale igrače da je odustan, nakon 5 minuta odsutnosti će dobiti prvo upozorenje o odsutnosti. Nakon što prođe još 5 minuta, a igrač se je i dalje na istoj poziciji, dobit će i drugo upozorenje. Nakon još pet minuta, odnosno, ukupno 15 minuta, igrač će biti izbačen sa servera. No, ako je igrač koristio /odsutan komandu, neće biti izbačen (osim ukoliko ga netko od administratora ne izbaci). Kada je igrač odsutan, ne dobija ništa s time jer se ne broji vrijeme provedeno na serveru, nego ukupno prevoženi kilometri i koliko je igrač misija/poslova dovršio.

Sistem kuća: svaki igrač, koji ima određen iznos novca može kupiti kuću. Jedan igrač može kupiti najviše 5 kuća. Svaka kuća ima svoju maksimalnu razinu nadogradnje. Što je kuća više nadograđena, to ima više mjesta za vozila, ali se i sam interijer kuće mijenja na veći. Igrač također može kupiti i osiguranje za kućne automobile, tako da ukoliko uništi vozilo ili završi u vodi, igraču se ponovno stvori to vozilo, potpuno popravljeno i napunjenog spremnika goriva. Ako se auto prevrne, postoji komanda /okreni koja okreće vozilo. Prilikom prijave na server, stvorit ćeš se u kući. Ako želiš promjeniti kuću, ili se teleportirati do druge kuće, postoji komanda /idikuci s kojom to možeš učiniti. Ako voziš misije s vlastitim vozilom, dobit ćeš dodatan bonus.
Trenutno ima oko 300 kuća, a ubrzo ćemo aktivno raditi na dodavanju novih kuća. Vi slobodno radite i štedite novce za kuću :)

Sistem tvrtka: svaki igrač, koji ima određen iznos novca može kupiti tvrtku. Jedan igrač može kupiti najviše 3 tvrtke. Svaka tvrtka ima svoju maksimalnu razinu nadogradnje. Što je tvrtka više nadograđena, to će igrač (vlasnik tvrtke) dobivati više novaca svaki sat. Vlasnik tvrtke zarađuje novac i kada nije na serveru, a najveću zaradu imaju kasina - 250$ po satu (6000$ po danu), a ako se tvrtka nadogradi na maksimalnu razinu (5), zarada će biti 5 puta veća (1250$ po satu, odnosno 30000$ po danu). No, kasina su najskuplje i rijetke tvrtke na serveru, pa ih se ne može svaki igrač priuštiti.
Trenutno ima 150 obrta, a dodat će ih se još.

Tempomat: dosta ti je neprestanog držanja ili pritiskanja tipke za vožnju ("W"), kako bi se pridržavao pravila i poštovao ogranjičenje brzine, ili jednostavno voziš autocestom? Postoji jedna korisna stvar koja se zove tempomat i koja će ti pomoći da voziš brzinom koju odrediš, bez da držiš i jednu jedinu tipku! Kako? - kada voziš brzinom koju želiš podesiti na tempomat, pritisni tipku "2" (iznad W) i to je to, auto sam ide tom brzinom, i uz brijeg, a i niz brijeg! No, ukoliko je trenutna brzina znatno veća, odnosno manja od određene (postavljene) brzine na tempomat, temopomat će se isključiti. Tempomat radi samo na automobilima, kamionima i autobusima. Na plovilima, letjelicama i ostalim vozilima (ili kada si suvozač) ne radi.

Kilometraza: za svako vozilo se broje prijedeni kilometri, tako da svaki igrac moze znati koliko je kilometara proslo vozilo koje upravo vozi. Vecinom sam na serverima viđao ukupno prevozeni kilometri, ali ovako da se za svaki auto posebno broje kilometri nisam baš viđao.

Iznajmljivanje vozila: ako nemas kucu ili zelis iznajmiti vozilo, mozes ga iznajmiti u San Fierru (Wang Cars u Dohertyu) ili u Los Santosu (Grotti u Rodeu). Mozes iznajmiti bicikle, brodove, avione, helikoptere, automobile, kamione,... Možeš imati maksimalno 1 iznajmljeno vozilo. Iznajmljena vozila koštaju 10% od kupovne cijene vozila. Nakon što izađeš iz igrice, iznajmljeno vozilo nestaje i trebat ćeš ga ponovno kupiti kada dođeš na server.

Bonus misije: ako si vozač kamiona i imaš licensu, možeš obavljati bonus misije. Nakon obavljene bonus misije, dobit ćeš udvostručenu isplatu. Također, ako si pretovaren ili dostavljaš mafia-robu, i ti bonusi će se udvostručiti. Svakih 10 minuta se pojavljuje obavijest na chatu na kojoj piše kako da dovršiš misiju. Sve dok netko ne dovrši misiju, bit će ta misija. Nakon što igrač dovrši misiju, bit će druga misija.

Konvoji: vozači kamiona se mogu udružiti u konvoje i tako obavljati istu misiju. Svaki konvoj ima svog vođu koji odabire posao koji će svi igraći u konvoju obavljati. Istovremeno može biti maksimalno 5 konvoja. Što je konvoj veći, to je i zarada veća (svaki član konvoja povečava iznos (zaradu) svakom igraču za 25%). Svaki konvoj može imati 25 članova (igrača) u njemu. Konvoji također mogu odraditi i bonus misije za dodatnu zaradu svim članovima konvoja. Nakon što vođa odabere posao, konvoj se zatvara i novi članovi se ne mogu pridružiti. Igraci će dobiti svoju zaradu tek nakon što svi članovi istovare svoju robu (teret), tada će se, također, otvoriti tako da se mogu novi članovi pridružiti.

Banka: kada otvoris bankovni račun, možeš stavljati novce na banku (i dobivati kamate), preuzeti novce s banke, zatvoriti bankovni račun ili prebaciti novac na drugi bankovni račun. Ako hoćeš prebaciti novac na drugi bankovni račun, i taj igrač treba imati bankovni račun - možeš prebaciti cak i ako igrač nije u igri.

Anti-Cheat: Server je dobro zašticen protiv cheatera. Novce nije moguće stvarati (odmah se resetiraju), ukoliko se koristi speed-hack, health-hack, jetpack-hack ili airbreak-hack, administratori su upozoreni. Ukoliko se stvori oružje, isto se odmah resetira. Isto tako, postoji zaštita za reklamiranje (IP adrese, web adrese), kao i za psovanje, SPAM i abusanje komandi.

DreamTeh
14.05.2011., 14:08
Na serveru postoji više klasa (organizacija/poslova), a to su:
- Vozač kamiona
Posao vozača kamiona je prevesti teret s jedne lokacije na drugu.
Ako kupiš licensu, možeš odabrati koju robu želiš prevoziti, mjesto utovara gdje želiš utovariti i mjesto istovara gdje ćeš istovariti robu
Kada dođeš do mjesta istovara, dobit ćeš isplatu za obavljeni posao. Iznos isplate ovisi i udaljenosti mjesta utovara do mjesta istovara. Također možeš dobiti bonus ukoliko si vozio u pretovaru, prevozio mafia-robu ili si dostavio robu vlastitim vozilom.
Trenutno ima oko 250 poslova, a bit će ih još. Ubacit će se nova mjesta utovara, istovara, nova roba za prijevoz, s vremenom i novi gradovi...

- Vozač autobusa
Posao vozača je prevoziti putnike od stanice do stanice, odnosno, odabrati liniju i voziti od stanice do stanice. Na svakoj stanici se generira slucan broj putnika (manji od 30) koji će izaći i ući u autobus. Nakon što putnik izađe, platit će ti kartu. Što više putnika izađe na stanici, to ćeš više zaraditi. Nakon što dovršiš cijelu liniju, mozes se vratiti u garažu ili nastaviti dalje voziti liniju.
Trenutno ima 12 linija, a biti će ih još. Sada se rade linije u Los Santosu, a bit će i međugradske linije na kojima će se dobivati puno novaca i bodova.

- Pilot
Posao pilota je prevoziti putnike (helikopter i avion) ili robu (avion) od aerodroma do aerodroma.

- Policija
Posao policije je kaznjavati igrace koji krše zakon (voze pretovareni, prekoračili su ogranjičenje brzine, mafija dostavlja robu,...). Kada vozis pretovaren, ili obavljaš mafia-poslove, policija dobije informaciju o učinjenom prekršaju. Isto tako, kada prekoraciš dozvoljenu brzinu i radar te slika, policija je obaviještena i pokušat će te pronaći, zaustaviti i naplatiti ti kaznu. Ako ne staneš u roku 60 sekundi, tvoje kazne će se udvorsturčiti i kada te policija zaustavi, bit ćeš zatvoren na 2 minute. Policija ima oružja, ako ubiješ policajca, dobit ćeš njegova oružja (oružja ostaju kao u SinglePlayeru nakon smrti, iznad mrtvog tijela). No znaj da ćeš imati veliki prioritet da te policija nađe - ipak si ubio policajca.

- Mafija
Mafija ima 2 posla - prvi posao je prevoziti robu, a drugi pokušati ukrasti kamion ili prikolicu igrača koji dostavlja robu koju traži mafija.
Kada radiš prvi posao, nakon što utovariš ilegalnu robu, policija će o tome biti obaviještena i pokušat će te pronaci i naplatiti ti kaznu. Ako uspiješ dovršiti prije nego što te policija zaustavi, policija te više neće tražiti a ti ćeš dobiti veliku svotu zarade.
Ako obavljaš drugi posao - preporučujem ti da to radiš uz društvo još barem jednog frenda. Naime, trebaš ukrasti vozaču kamiona prikolicu (ukoliko je njegov teret u prikolici), odnosno trebaš mu ukrasti kamion (ukoliko je njegova roba u kamionu), što nije baš lako. U tome ti može pomoći bomba i možeš se dogovoriti s kolegom da jedan od vas sebe riskira svoj život i iskoristi bombu da ubije vozača - kasnije podijelite veliku zaradu.

- Dostavljac
Posao dostavljaca je dostavljanje pisma, odnosno paketa na kućne adrese. Posao možeš obavljati s kamionom ili s mopedom.
Ukoliko u okolici postoji kuća koju netko posjeduje (nije na prodaju), moci ces odabrati koliko paketa želiš dostaviti. Ukoliko u okolici nema niti jedne kuće koja ima vlasnika, bit ćeš obaviješten da nema kuća u okolici i da potražiš drugo mjesto.
Ako dostavljaš paket, kada stigneš do kuće, izađi iz bozila i dostavi paket pred vrata. Nakon što dostaviš sve pakete, dobit ćeš zaradu (vrijednost paketa koju si dostavio).

- Pomoc na cesti
Posao pomocnika na cesti je pomagati ljudima kada ostanu bez goriva ili kada oštete vozilo.
Nakon što igrač zatraži pomoć, bit će ti označen crvenom boji na karti te ti trebaš doći do njega i pomoći mu.
Ne možeš nasumice dolaziti i popravljati/puniti vozila ako igrač nije zatražio pomoć na cesti.

- Cestovni radnik
Kao i mafija, i cestovni radnik ima 2 posla: popravljanje radara i odvući pokvarena vozila u drobilicu.
Ako obavljaš prvi posao: kada dođeš do radara, trebaš izaći iz vozila i popraviti radar. Nakon što popraviš radar, možeš ici popraviti drugi, ili se vratiti nazad u bazu da završiš posao.
Ako obavljaš drugi posao: kada dođeš u blizinu 100m od checkpointa pokvarenog vozila, stvorit će se vozilo, ali s probušenim gumama, bez branika,... Tvoj posao je to vozilo prevesti do drobilice.

Za kraj, još malo informacija:
I za kraj ću spomenuti kako je trenutno malo objekata (svega oko 5000), no neprestano se rade novi i ubacuju, kako bi gamemod bio u zanimljiv i nakon što se otvori. Pošto je radnja u cijelom San Andreasu (na što neki nisu navikli), u pocetku neće biti novih gradova (bit će samo odmorišta/mjesta utovara/istovara, ali ne i gradovi) jer smatram da bi bilo prekomplicirano da novi igrači koji su tek došli na server popamte San Andreas i još k tome i ostatak gradova i mape. Stoga će prvo, za početak, dok se igrači ne naviknu na San Andreas biti samo poznata 3 grada (Los Santos, San Fierro i Las Venturas) a kasnije ćemo postepeno dodavati nove gradove - kako bi ih svi postepeno zapamtili i naučili gdje se što nalazi. Trenutno nema niti puno kuća/obrta, no radit ćemo aktivno na tome i što više kuća u cijelom San Andreasu dodati - ionako sumnjam da bi si netko mogao prvi dan priuštiti kuću (iako postoji trenutno svega par stotina kuća). Trenutno nema niti puno radara, smatram da će biti zanimljivije i jednostavnije ako se malo po malo dodaju stvari, a ne odmah sve odjednom.

Kako sam i kada došao na ideju da započnem raditi i da otvorim Trucking server? U 10. mjesecu prošle godine me je frend pozvao na Convoy trucking. Server mi se odmah svidio te smo ostali rano ujutro na serveru. Drugi dan sam tražio još koji takav server, po mogucnosti na balkanu, no nisam ništa našao. Našao sam još par servera kao npr. TruckMania, kasnije je došao i Trucking World, European trucking i još par njih koji nisu ništa posebno. Igrao sam dosta na svakom od tih servera i mogu reći da je bilo dosta ljudi s balkana, nekad cak i preko 70%. Rekao sam da bi svakako trebalo otvoriti jedan takav server na balkanu.

Kako slika govori više od tisuću rijeci, odlučio sam se na lakšu soluciju... Napomenut ću samo kako ovo nije dovršeno skroz i kako se neke boje tekstova (posebito ovog dolje na dnu ekranu) mogu razlikovati od stvarne, no to je inace to, nece biti previše promjena što se samog gamemoda tice. Svi komentari, prijedlozi i savjeti su uvijek dobrodošli, a isto tako su dobrodošli pomačagi - da ne radim sve sam, objekte, kuće, radare,... - ako ima zainteresiranih, slobodno neka mi se obrate putem privatne poruke.

http://www.pohrani.com/f/Y/11D/42hrGsnO/sa-mp-000.png http://www.pohrani.com/f/1p/13y/XgKwEqm/sa-mp-007.png http://www.pohrani.com/f/3D/Ab/2rkvcfC8/sa-mp-009.png http://www.pohrani.com/f/3n/Un/1BQ2x5U1/sa-mp-010.png http://www.pohrani.com/f/3W/Xf/juTAwWm/sa-mp-012.png http://www.pohrani.com/f/1L/vt/1jmbYFER/sa-mp-014.png http://www.pohrani.com/f/1p/Fh/TDgKwoD/sa-mp-015.png http://www.pohrani.com/f/17/f5/1IeIp5Jc/sa-mp-020.png http://www.pohrani.com/f/1S/cJ/2LXOeV1/sa-mp-021.png http://www.pohrani.com/f/3C/n3/4zysCucy/sa-mp-022.png http://www.pohrani.com/f/1z/Mq/3Rc3GV3j/sa-mp-025.png http://www.pohrani.com/f/47/lv/bj4Cpru/sa-mp-027.png http://www.pohrani.com/f/3H/Yn/37UvgTwf/sa-mp-028.png http://www.pohrani.com/f/J/GC/3zUPJkA1/sa-mp-031.png http://www.pohrani.com/f/2O/z1/4MsRt4Ti/sa-mp-033.png http://www.pohrani.com/f/2R/3k/3TaSAtx7/sa-mp-036.png http://www.pohrani.com/f/3o/jm/3nHaM1Lj/sa-mp-037.png http://www.pohrani.com/f/3n/rF/1aEtbG1O/sa-mp-038.png http://www.pohrani.com/f/3v/gZ/3xBq27rN/sa-mp-044.png http://www.pohrani.com/f/1C/Vd/4cYIDBo2/sa-mp-045.png http://www.pohrani.com/f/1Q/Pe/4QFHCCT6/sa-mp-046.png http://www.pohrani.com/f/2m/lD/1CMAhL2U/sa-mp-047.png http://www.pohrani.com/f/8/1r/1XymJce5/sa-mp-048.png http://www.pohrani.com/f/3/D4/4oWgtpuN/sa-mp-049.png http://www.pohrani.com/f/2v/Y6/2BhjYLSO/sa-mp-050.png http://www.pohrani.com/f/y/oq/2GKKKkp7/sa-mp-051.png http://www.pohrani.com/f/B/zH/2mSYF0zI/sa-mp-052.png http://www.pohrani.com/f/i/3a/3861RcH5/sa-mp-054.png http://www.pohrani.com/f/i/S/4hoOerwo/sa-mp-055.png http://www.pohrani.com/f/v/jh/2LJwMR8c/sa-mp-056.png http://www.pohrani.com/f/3f/NO/1ko0yyxf/sa-mp-059.png http://www.pohrani.com/f/1A/PQ/4zyf9GNy/sa-mp-060.png http://www.pohrani.com/f/s/i7/46W5dqlH/sa-mp-061.png http://www.pohrani.com/f/2W/rR/4aBYStUI/sa-mp-062.png http://www.pohrani.com/f/2S/vK/Cn2H4nu/sa-mp-064.png

Nadam se da sam dobro opisao server, iako je ovo tek mali dio od cijelog gamemoda. Ako bih opisao cijeli gamemod, nebi bilo toliko zanimljivo igrati na serveru kada sve znate, tako da vam ostavljam da dođete u 19h na otvorenje i sami istražite što još ima a da nije ovdje opisano (i naravno, pritom se zabavite).©2011 CroStreets RolePlay Truckers

Greco
06.07.2011., 23:45
e ovako instalirao sam taj SAMP i zelio bih igrati on line, pa molim objasnjenje

udjem preko tog u SA i nema zive duse, sablasna tisina :confused:

pomoc!

haj pipl
07.07.2011., 21:26
Na kojm serveru igrate i koji je najbolji po vama? Ja sam trenutno na croherzi

raptileos
11.07.2011., 10:37
http://www.zaslike.com/files/3d2erp987ihbh5hkg8sb.png

Server koji odlicno napreduje, novi je server pa ima dnevno oko 50 igrača sto je u prosjeku cak i malo.. srednje onako.. pokusavamo ga napunist sto vise da nas ima..

Pozdrav,

predstavljamo Vam Northern Lights SA-MP server!
Server postoji nešto više od 5 meseci, a pre mesec dana bio je globalni restart i svi igrači su počeli ispočetka
Sa globalnim restartom napravljen je i novi mod, a kratak opis možete videti u nastavku poruke. Link detaljnog opisa je na kraju ove poruke.
Imamo mnogo novih opcije i mogućnosti koje su do sada neviđene na Balkanu!

Neke od njih su:
- Iskakanje užetom iz helihoptera
- Sistem obijanja vozila
- Potpuno novi anticheat
- Kupovina garaža u koje možete smestiti svoje vozilo da Vam ga neko ne ukrade
- Bankomati, bombe, krediti ,zatvor
- Mogućnost pisanja grafita po zidovima koje vide svi igrači
- Sistem torbe u koju možete spremati šta god želite
- Spremanje stvari u vozilo/kuću
- Novi i razvijeniji sistem za warove između bandi i mafija

Poslovi na serveru su: smetlar, farmer, dostavljač, diler drogom, diler oružjem, poštar, kosač trave, vozač autobusa, vlakovođa, građevinar, drvoseča, lažni policajac, dostavljač sokova, pogrebnik, detektiv, zaštitar, kradljivac vozila

Organizacije na serveru su:
- Policija
- FBI
- SWAT
- Bolnica
- RNL - Radio Northern Lights
- Hitman Agencija
- Taxi kompanija

Bande na serveru su:
- Sicilian Crime Family
- Wu-Tang Mafia
- Grove Street Families
- Southside Locotes
- New Generation Racers

Admini su ljubazni prema igračima i trude se pomoći u svakom trenutku.
Uz ove stvri očekuju Vas i mnoge druge koje ćete videti ako nam se pridružite na serveru!
Vračamo statse sa drugih servera.. više mozete pročitat na našem forumu ! Uzivajte..

Server IP: 88.198.45.207:7777
Forum: www.nl-gaming.net

http://zaslike.com/files/yzd5p00bf9tdbquugkdq.png

Evo i slika nekoliko , uskoro ce bit Veliki Video..
http://zaslike.com/files/3dzuq5h0txbaoka503v_thumb.png (http://zaslike.com/viewer.php?file=3dzuq5h0txbaoka503v.png)http://zaslike.com/files/mnqgg6jo7sh7f27h9ws6_thumb.png (http://zaslike.com/viewer.php?file=mnqgg6jo7sh7f27h9ws6.png)http://zaslike.com/files/1krplca55ttmmzqhmtn_thumb.png (http://zaslike.com/viewer.php?file=1krplca55ttmmzqhmtn.png)

tCloud
24.07.2011., 09:17
[SZ]Samp-Zone[SZ]

188.40.66.75:7709

UDJITE I IGRAJTE SA NAMA !!!!

Max broj igraca : 35 (stalan broj 15-25)

DOBRODOŠLI !!!!

mod ti je predobar zato jer ti ga je radia balkan SA:MP

......neznas staviti include u gm a ti server otvaras

mac99
30.07.2011., 13:52
Hm... I moze biti ako nisi slijedio svaku uputu prema slici. I moras koristiti onaj link za download sto je tamo.

ej ja sam novi na forumu i jedva sam skužio kako napisat pouku:mad: meni se onaj link za forum neće otvorit piše da nije pronađeno vweb mjesto kako da dođem na taj forum jer bez tog nemogu igrat igricu :mad: ??? ili postoji neki drugi forum? :confused:

Mikdon
25.08.2011., 21:56
Hm... Nema veze forum s tim. Igra pamti vas username koji ste napisali u onom programu.
Prvo pritisnete slovo "t" da bi mogli pisati i onda upisete ovako: /register vaspassword i onda tipku "enter"

pa onda opet slovo "t" i onda : /login vaspassword i opet tipka enter

pa onda opet slovo "t" i onda: male i enter (znaci samo male upisete ako ste musko i to bez kose crte)

i onda opet slovo "t" i onda: 1/1/1930 i opet tipka enter (to je vas datum rodenja i vrlo je vazno da ga upisete u obliku u kojem sam i ja znaci da su vam kose crte tamo gdje su i meni)

Ja sve to uradim i pritisnem shift i neće... kako vise.. mucim se 2 sata oko toga.

Lucky Strike
27.08.2011., 12:59
Igrao sam ovo prije cca godinu dana dok su bili svi dobri tipovi (Alex,Calibro,Razor,Morlow King,Bugs Bunny,ko još? Pojma nemam),prije je server bio čista ludnica. Jučer sam se prvi put logirao na server nakon jako dugo.. katastrofa. :( Što se učinili s tim serverom ljudi? :(

Na Croherza server mislim.

loza211
10.09.2011., 20:24
HostName: FootballHools(Alpha)
Address: 78.47.194.119:8337
Mode: FH - Alpha
Map: San Andreas

DamirNovak
12.09.2011., 12:45
server je super, ko god proba nece pozalit, ja igram vec duze vrijeme i stvarno je odlican

lover11
12.09.2011., 19:14
Ovo je BEST RPG igra

Greco
12.09.2011., 19:22
od kad sam rijesio San Andreas, ne igram ga vise :kava:

tCloud
12.09.2011., 20:30
meni je to super igra

igram je 3 god i nije mi dosadila :D

DamirNovak
13.09.2011., 17:25
heh ivan i ja sam ga se rijesio al sam onda slucajno doletio na CH i zaglavio tamo :D

Greco
13.09.2011., 18:58
heh ivan i ja sam ga se rijesio al sam onda slucajno doletio na CH i zaglavio tamo :D

CH :confused: sto je to ?

ss88
16.09.2011., 18:28
ok..e a ne kužim,jel ja trebam bit povezan na internet,uglavnom ja sam sve napravio,startao igru i stalno mi piše Connecting to 214709846..... i ne želi mi igra krenut,ne vidim lika,ma ne mogu igrat :mad: šta moram napravit?imam GTA SA instaliran...koju lozinku moram upisat u SAMP_u kad krećem ono Connect u igru?

:504::504::504::504:
:ne zna::ne zna: nija neznam isto mi tako pokaze

tCloud
16.09.2011., 18:53
1. trebas imati instaliran GTA:SA
2. trebasimati internet
3. trebati ti IP od servera biti tocan ako ga upisujes
4. verzija GTA:SA treba biti v1.0 nikoja druga

Emir_Begic
16.09.2011., 21:04
Bolji je jel tako SA-MP od MTA SA-MP ?
Imate vi kakvih serv dat al da date opisa ..

tCloud
17.09.2011., 09:31
ajme MTA nije SAMP niti je SAMP MTA to je toliko razlicitio :S

Emir_Begic
17.09.2011., 12:15
Imaate dat kakvih servera ?

tCloud
18.09.2011., 11:51
evo ti 193.192.59.30:7778 to ti je RPG server

kraljina
20.10.2011., 21:34
admine mozeteli unban Antonijo_Jokic...novi je na serveru i tek uci pravila igre pa ako ga mozete unban.... :D

king j.w.
24.10.2011., 13:05
kad se idem registrirat pise mi Sorry, we are unable to register your account at this time.

FicoHrvat
26.10.2011., 21:46
Evo samperi posjetite nas na nasem serveru: Modern Roleplay,Vrhunski server! Evo i IP adrese: 78.46.21.212:7773

Posjetite nas! Ako dovedete 5 igraca dobijate GameSage!

Greco
11.11.2011., 12:20
Gdje se trebam prijaviti za Croherza server? Da dobijem lozinku i username

robertoHrvat
11.11.2011., 13:37
e moro bih i ja opet skinut GTA SAMP i zaigrat mp :)

Greco
12.11.2011., 23:36
Nije valjda da nitko ne moze pomoci kako da pocnem igrati na CroH.

tCloud
13.11.2011., 10:26
evo treba ti GTA:SA
onda ti treba SA:MP (link (http://files.sa-mp.com/sa-mp-0.3c-R3-install.exe))
kad si to napravio upisi u google croherza i tamo nadi ip i kopiraj ga u samp client i igraj :D

Greco
13.11.2011., 18:00
evo treba ti GTA:SA
onda ti treba SA:MP (link (http://files.sa-mp.com/sa-mp-0.3c-R3-install.exe))
kad si to napravio upisi u google croherza i tamo nadi ip i kopiraj ga u samp client i igraj :D

Sve sam to znao, al negdje drugo sam grijesio
BTW Uspio sam :lux:

Hilary
27.11.2011., 16:26
kako se na samp-u rastaviti od muža/žene?
:504:

Josea
28.12.2011., 13:15
Molim vas pomozite ako znate sve valja sto god kazete..Ovako ja idem skiniti neku verziju bilo koju i to instaliram i idem otvarat ikonu i pokaze mi se prozorcic[invalid sa-mp file] i kad stisnem ok sve mi je prazno svi serveri dodavam neke servere ma sve je prsazno i host i sve, sve sam pokusa da se to makne,uninstal sa-mp,singlplayer,reinstal ma sve sam proba ali nikako nece pa ako znate u cemu je rijec molim vas da napisete ode.Primista sam na drugi user skida sam dosta puta od frenda koji valja samp ma sve sam pokusa i opet nece,neki su mi govorili da instaliram ccleaner pa sam i to skinija ocistija komp i opet invalid se pokaze,pa moda je do internerta ili neceg tako pa ako imate ili ste imali takav slucaj napisite ode sve valja sto napisete,rijetki je problem.

Aljo
14.05.2012., 22:31
"176.57.128.4:7796" Najbolji GTA San andreas Samp srw. 0.3d POsjetite nas nece te e pokajatii 1000000000000%

gylco
26.05.2012., 17:54
Zakon mod za ovu igru! Igram već godinu dana Crazybob cops and robbers server, zakon! :D

Probao sam igrati i neke RPG servere ali niš ne kužim :confused: OOC, IC ovo ono koji vrag? Kaj nema negdje neki guide za totalne početnike da znaju kak se na takvom serveru igra?

tCloud
08.06.2012., 13:48
Point Force forum je otvoren. Tema je rađena od 0 i mnogo truda je uloženo u nju. Također forum ima neke nove stvari poput par novih BBC tagova i što reći nego da nas posjetite i uživate!

www.pf-samp.info

Yuna
08.06.2012., 21:16
Ima tko da još igra? Ja sam ponovo počela prije par dana nakon par godina. Dosadno je bez para i cheatova :(

luka m.
14.06.2012., 15:58
znači od svih servera na netu jedino mi se nece joinati na croherze RP, a na taj hoću :(
Javlja mi grešku odma pri spajanju : Lost connection to the server, reconnecting..server restarted i tako unedogled...jel zna tko u cemu je greska i moze li tko pomoci :) ?

Yuna
15.06.2012., 20:00
Jesi se prije toga prijavio na forumu i otvorio svoju temu u kojoj tražiš da te spoje? Moraš dobit dozvolu na forumu prvo.

pennsylvanians
20.06.2012., 13:53
Ne nego moras staviti modem u router mode vjerojatno.

Kifla23
27.06.2012., 19:27
NEXUS NEXUS NEXUS BALKAN ROLEPLAY DODJITE I UVERITE SE DA SMO NAJBOLJI

193.104.68.4:7793
NEXUS UPADAJTE SVI

stefandelic
28.06.2012., 11:31
Najbolji server na balkanu upadajte 92.36.239.32:7777

SonyArcS
02.09.2012., 11:04
Igrao sam na Ch i pretesko je zaradit pare.... mislim kad je bio rekord od 480 igraca admin je dao svima po 50k i jedva sam skupio jos 50k i kupio motor.
Ako neko ima ideju kako brzo i dobro zaradit pare neka napise plz jer lvl sam 7 imam preko 60 sati igranja a jedva sam skupio 120k s tim da sam dobio tih 50 na poklon... Volio bih se vratit iako sad server ne radi ali trebao bi brzo proraditi...

Azaurus
23.09.2012., 07:38
E ovako dragi moji forumaši..Ne znam ko od vas igra samp pa ću vam predstaviti kako to otprilike izgleda, pa počnimo.... SAMP je jedan dodatak koji vam omogućuje igranje GTA San Andreas igre u multiplayer obliku, naravno taj sadržaj je potpuno legalan i može se preuzeti sa www.sa-mp.com Postoje različiti modovi ove igre kao što su DM, TDM, i Role Play.
Role Play mod je simulacija stvarnog života.... A i usput bi vam mogao i predstaviti jedan Role Play server koji se nalazi na plaćenoj domeni, i svaki dan ima preko 70 igrača

Dragi igraci SA:MPa,zelio bih vam predstaviti jedan od boljih servera u Balkanu!!

Ime tog servera je: Balkan Games RPG !!
Forum naseg servera:www.gu-gaming.net
IP Servera:193.192.59.151:7784

U ovu zajednicu je ulozone mnogo,mnogo truda i vremena da bi danas postiglo ovo sto i jesmo.
Rekord na serveru je 150 igraca,a na forumu preko 95 clanova.
Ukupno na serveru imamo preko 1000 registovanih racuna,a na forumu cak i preko 800 registovanih clanova!
Mi smo nastali prije nekih 3 ipo mjeseca i danas imamo veliki uspjeh kao sto mozete i da vidite.

Ovaj server ima jako dobar Staff u to se mozete uvjeriti na serveru,server ima veoma velik RP i dobre igrace.

Da vam ne odugovlacim vise ovom pricom,evo vam kratki opis servera:--

Balkan Games RolePlay Gaming

UVOD

Pozdrav svim članovima. Želio bih vam predstavit zajednicu pod imenom Balkan Games.Server je promjenio ime iz G-Unit u Balkan Games jer su došli novi vlasnici.Server je edit NL:RP moda i dosta toga je izmjenjeno i ove dane bi trebao do? veliki update.Na serveru se još nije puno izmjenjeno,ali na updateu ?e se puno toga promjenit.Naš mapping team neprestano radi i imaju puno zadataka.Rekord servera je 72,a svaki dan se vrtimo oko 45-70 igrača,a na forumu 95 rekord koji je oboren 23.7.

IP: 193.192.59.151:7784
Forum: www.gu-gaming.net

Register System

Prije svega register system nismo nešto editirali,ali sve će doć na updateu.Vrlo je jednostavno napravljen Register system.
http://www.zaslike.com/files/liz18t3nfvle0olsjkjg.png
http://www.zaslike.com/files/j0ogt5ukhdrzens6k918.png
http://www.zaslike.com/files/31lx7zb5r10znn9ctmrt.png
http://www.zaslike.com/files/8zwvfu7l0w8ml37a3nu.png

Login System

Login System je tako?er jednostavan samo upišete šifru i ušli ste na server.
http://www.zaslike.com/files/av95i0c9y6dzfzo4ee8x.png

BG-Protect [AntiCheat]

BG-Protect je vrlo razvijen AntiCheat koji prepoznaje sve vrste Cheatova.Ukoliko upalite AirBreak vas bana ili spawnate bilo koje oružje.Naravno i kad Non RP oplja?kate banku vas stavi 60 min u areu i još mnogo toga.

Vijećnica

U vijećnici možete dati otkaz i uzet posao.Na serveru ima puno poslova i unikantnih.
http://www.zaslike.com/files/g94uy99z8ggwvzdvqsic.jpg

House System

House System je bogato razvijen.Postoje 4 vrste ku?a,a to su Mala ku?a,Srednja kuća,Velika kuća i Villa.U ku?u možete spreman novac,oružja,drogu,materijale i još mnogo toga.
http://www.zaslike.com/files/oaroqhdp8h9ychstxtpk.jpg

[I]Garaža System

Garaža System ima vrlo dobre funkcije.Možete spremit unutra vozilo,možete iza? iz garaže sa vozilom.Na serveru ima oko 300 garaža po cijelom LS-u !
http://www.zaslike.com/files/loykgfz0cqsqkiq7x4ty.jpg

[I]Završetak

Na serveru ima još puno toga što nisam stavio u opisu.Nadam se da ?ete nas posjetit i ostat na serveru ako bog da.Trudimo se i imamo vrlo ozbiljnu administraciju.Registrirajte se na forumu.Hvala svima koji ste odvojili par minuta da pro?itate opis :) Nadam se da vam se svidio :)

Creditsi:

NL:RP Mod by Hoxxy
Edit And BG Scripter: Moris Morisovic :)

Posetite nas

IP: 193.192.59.151:7784
Forum: www.gu-gaming.net

nghtstlkr1
23.09.2012., 13:01
http://www.forum.hr/showthread.php?t=255542

Azaurus
23.09.2012., 14:38
NE NENENE Ne registruje se tako... Prvo skineš taj dodatak i onda klikni na onu kvačicu gore označenu brojem 1 i tu upišeš IP servera... Naveo sam gore IP... Trebao bi dobiti odma dobiti server na listi... I onda upiši svoje ime kako želiš da ti se lik zove..... Moj se zove Alexandar_Skara i onda desni i connect ili dvoklik na ime servera i to ti je to...Dalje ti ide registracija u dijalogu znači kao na slikama gore što je objašnjeno....Ako i dalje ne znate nešto javite mi se na PM da vam pomognem :)

http://www.zaslike.com/files/liuyttpy5uxwqtn6dswt.jpg (http://www.zaslike.com/)

Boromir-AES
29.09.2012., 16:30
Haha, bas sam prije malo pokrenuo San Andreas multiplayer nakon dosta vremena i mogu reci da i dalje rocka! :D pogotovo na balkanskim serverima!

Felix 3575
26.10.2012., 20:56
Ima li koji kolega da bi igro na Cops& Robbers da igra opušteno i uživa beskonačno :D?nek se javi na pm igralo bi se sredinom 11. mjeseca kad se skupi ekipa...

Assassin24
10.11.2012., 13:37
Ima li tko kakav dobar server :D

jura14
13.12.2012., 21:04
pozz svima napravio sam server i radi :) ali samo meni trebalo bi otvoriti portove...problem je u tome jer neznam kako se to radi jel nemam router nego se sluzim mobilnim internetom putem USB sticka...pomoc?

maky32
26.12.2012., 15:56
E , cao , imam problem sa SAMPOM , naime kada igram odredeno vrijeme multiplayer san andreas meni se komp. jednostavno resetira pa ako znate kako to popraviti , recite molim vas .. HVALA! <33

Pwnz0r[JS]
11.08.2013., 15:50
Pozz svima instalirao sam gta samp i obični singleplayer radi bez problema al kad idem na multy player izbaci mi ovo kada se idem spojiti na bilo koji server.

http://i.imgur.com/8NjS7NM.jpg ???????????????????????????????????

Pwnz0r[JS]
20.03.2014., 12:53
kuiš ne?

Rocco18
20.03.2014., 18:53
;49226692']kuiš ne?

Skini si ovaj client trebao bi biti bolji, ja na njemu znam igrati i ima malo ali dobrih servera a možeš i hostat svoj...

markan678
03.04.2014., 22:57
Evo ovako nedavno no sam instalirao orginalni GTA San Andreas na racunalo europska verzija 1.01 skinuo samp instalirao ga i kad ocu pokrenuti samp krene mi se pokretati kao single i onda bude whitw screen nakon toga se pojavi prozor i pise samp has crashed i dalje neki error. Pa molim vas ako neko zna nesto neka kaze. Inace igria nema modova ako ce vam to ista pomoc.:mig:::mig:

Matya157
04.04.2014., 01:34
Skini sa-mp 0.3z client i pokušaj preko toga pokrenuti

markan678
04.04.2014., 08:09
Skini sa-mp 0.3z client i pokušaj preko toga pokrenuti

Pa ima vec instaliran taj klijent samo nece neznam za kaj pojavi se white screen i onda pocinje kao single nakon toga bude samp has crashed i neki error:mig::

markan678
07.04.2014., 20:37
Uglavnom rjesio sam problem nije bio problem u verziji nego u cracku. E sad imam drugo pitanje svaki put kad udem u neki server igrice radi i sve stima registriram se OK , ali mi nije jasno zasto nema nikoga od igraca a pise da je na serveru 100/200 i zasto kad ocu svaki put kad udem u auto i zelim ga pokrenuti bude neki error . Unaprijed hvala !:confused:

Mentolman
13.04.2014., 14:04
Uglavnom rjesio sam problem nije bio problem u verziji nego u cracku. E sad imam drugo pitanje svaki put kad udem u neki server igrice radi i sve stima registriram se OK , ali mi nije jasno zasto nema nikoga od igraca a pise da je na serveru 100/200 i zasto kad ocu svaki put kad udem u auto i zelim ga pokrenuti bude neki error . Unaprijed hvala !:confused:

pa skoro svi serveri su prazni ,odi na croherze tamo imas i po 250 300 igrača... pun grad uglavnom .. IP potraži sam ;)

Ghost Disaster
13.04.2014., 18:15
pa skoro svi serveri su prazni ,odi na croherze tamo imas i po 250 300 igrača... pun grad uglavnom .. IP potraži sam ;)

Kaj nije CroHerza propala od kad je Pliva (glavni skripter) otišao na Ludi Grad?
Još radi CroHerzin DM server? Zašto ne radi Ludi Grad?

Mentolman
13.04.2014., 19:29
Kaj nije CroHerza propala od kad je Pliva (glavni skripter) otišao na Ludi Grad?
Još radi CroHerzin DM server? Zašto ne radi Ludi Grad?

pa nije, bratic mi to igra ko lud head admin je tamo.. ima ljudi pun jel..