PDA

View Full Version : Shiseido

stranice : [1] 2 3 4

pahuljica
10.09.2007., 09:56
zar je moguće da njega nema? :s
planiram kupiti enthancer terakota onaj iz linije summer 2007,itko probao?dojmovi

anything but angel
10.09.2007., 18:43
nažalost ja nisam probala.. mene zanima onaj neki njihov "čistač pora" :zubo: u maloj bijeloj bočici..kao neki serum..??? vidim da se reklamira..

Špranja
12.09.2007., 23:16
Ja sam malo starija gospođa :zubo: , i savršeno mi pašu preparati iz linije Benefiance:cerek: :cerek: :cerek:
Posebne pohvale za okoloočnu iz te linije koju koristim već godinama. Preporučujem ju i mlađima (recimo - 30-te god), ako imaju izrazito suhu kožu na tom području. Lagana je, ali fino kremasta, a volim što još ujutro osjetim da mi je koža oko očiju od nje fino meka i blago vlažna...Sve drugo mi je premalo, prelagano valjda, i ujutro područje oko očiju bude sasvim "suho", što mrzim...
Jedina mana marke Shiseido jest cijena...hm...hm...
Tu i tamo samu sebe uvjerim da sigurno postoji i nešto jeftinije što će mi biti jednako dobro, pa isprobavam...ali nisam, nažalost, još našla. Dok sam bila mlađa, lakše sam nalazila kremice koje mi pašu... :bang:

tough girl
20.09.2007., 21:07
ja sam imala njihov puder u kamenu... i predobar mi je bio! a i mislim da ce ti terakota biti dobra!

bikerica
21.09.2007., 09:50
Dok sam bila mlađa, lakše sam nalazila kremice koje mi pašu... :bang:

Kako dobro rečeno, ja bi dodala i jeftinije sam prolazila...:D

marija82
11.10.2007., 13:06
da li je tko probao rumenilo u sticku, onu najsvjetliju boju glistening flush? super mi izgleda ko highlighter za obraze.

pahuljica
13.10.2007., 17:47
i meni se taj sviđa

Cindy_Lou
15.10.2007., 12:32
Nisam koristila ništa od dekorative, ali mi je ok njihov parfem Vocalise. Malo prejak, ali ok. :)

ray ban
15.10.2007., 12:44
meni je žao što mi ona kremasta sjenila ni jedna boja ne odgovara, a u Austriji su 100 kn (kod nas 200 kn), htjela sam si kupiti neko,ali boje su mi loše.

ali zato si slijedeći put kupujem njihovu masku za kosu, u Grazu je 255 kn, a ovdje 330 ili 360, ne sjećam se više :cheer:

čula sam sa su njihova sjajila jako nepostojana na usnama, jesu stvarno?

piccola
16.10.2007., 22:32
sjajila su nula bodova:flop:
jedno od bezveznijih koje sam probala

JK 1
17.10.2007., 09:47
Ima li netko iskustva sa njihovim puderom dual balancing?

Kitty Kat
26.11.2007., 08:41
Da li je netko probao Benefiance Full Correction Lip Treatment? da li vrijedi te pare ili ne?
http://img148.imageshack.us/img148/8797/41998166177x15000shiseiqu6.jpg (http://imageshack.us)

Noemi
26.11.2007., 10:09
meni je žao što mi ona kremasta sjenila ni jedna boja ne odgovara, a u Austriji su 100 kn (kod nas 200 kn), htjela sam si kupiti neko,ali boje su mi loše.

ali zato si slijedeći put kupujem njihovu masku za kosu, u Grazu je 255 kn, a ovdje 330 ili 360, ne sjećam se više :cheer:

čula sam sa su njihova sjajila jako nepostojana na usnama, jesu stvarno?

proizvoi za kosu su im tako tako. Radije kupi Redken:s NJihova maska je zakon, od blajhane kose napravi mekanu i sjajnu.

bedacha
26.11.2007., 15:08
kupila sam si baš paletu s 4 sjenila, dobra su, lijepe boje, sjaje se, ne nakupljaju se (što, naravno, ne bi ni smjela za tu lovu)... uglavnom zadovoljna sam...
imala sam još tekući korektor i sjajilo.... žali Bože tolike love za takvo sranje...

Erudita
27.11.2007., 13:54
Ima li netko iskustva sa njihovim puderom dual balancing?

imam ja. :) kvalitetan je, postojan, lako se razmazuje po licu. nije isusivao niti ikakvu reakciju izazvao. naravno, obavezno na njega puder u kamenu.

ray ban
28.11.2007., 19:03
proizvoi za kosu su im tako tako. Radije kupi Redken:s NJihova maska je zakon, od blajhane kose napravi mekanu i sjajnu.

hvala Noemi, kupit ću onda radije Redken. :)

marija82
17.12.2007., 18:52
probala koja ova nova rumenila?

tasha99
19.01.2008., 21:42
ja imam jedno njihovo rumenilo, kutija je crna s nekim preljevom, uglavnom rumenilo je ok, nista POSEBNO za tu lovu al ok. Nije bas da stoji predugo al mozda bi i staja bolje da koristim puder al eto...

Choubaka
28.01.2008., 10:56
Kod njih uzimam uvijek kremu za lice Matifying Moisturizer i peeling Pore Purifying Warming Scrub kod Purness... I odlični su.

ray ban
28.01.2008., 18:02
Bioperformance okoloočna krema je najbolja krema koju sam ikada probala. :s
briše bore :eek:
baš sam se iznenadila,jer sam mislila da takvo nešto ne postoji.

tinna01
28.01.2008., 18:31
Bioperformance okoloočna krema je najbolja krema koju sam ikada probala. :s
briše bore :eek:
baš sam se iznenadila,jer sam mislila da takvo nešto ne postoji.

Koliko para?

ray ban
28.01.2008., 19:47
Koliko para?

567 kn :(
ali na jagodi je duplo jeftinija.

Leptir81
29.01.2008., 22:42
Da li je netko probao Benefiance Full Correction Lip Treatment? da li vrijedi te pare ili ne?
http://img148.imageshack.us/img148/8797/41998166177x15000shiseiqu6.jpg (http://imageshack.us)

Ja sam ga nedavno kupila, super mi je stvarno odlican!
Ne znam koliko kosta u Hr, ja sam ga u Italiji platila oko 20 eurica i vrijedi toliko. Vise novaca ne bih dala samo zbog toga sto ne volim trositi neke nerazumne svote novaca na kremice jer mislim da ih ima jako dobrih i djelotvornih, a da ne kostaju bas mali milijun..

Soleiol
07.02.2008., 19:13
Ja sam njihov najvjerniji obožavatelj:s
Sve mi je zakon,za lice koristim cijelu liniju shiseido skincare.
Od make-upa imam kremasto sjenilo i rumenilo u sticku-zakon je,kupila sam još jedno za slučaj da ga prestanu proizvoditi:D
Imam i njihovu toniranu kremu za lice,puder te puder u sticku.
Šminka za usta je makeup 9 -bordeaux-moja omiljena,također napravila zalihu:mig:.

Jojo Ungh
07.02.2008., 20:26
Ja obožavam njihove ruževe Perfecting lipstick, imaju divne nijanse, prelijepe kremaste teksture :cerek: (usta mi nikad nisu suha od njih nakon nekog vremena, kao što mi se zna dogoditi s nekim drugim ruževima sličnog cjenovnog ranga :D) i traaaaajuuuu na usnama - ja pušim i to je koma je za postojanost ruža (i, naravno, za moju postojanost :zubo:), ali ovi izdrže sve živo :s:s:s:s

Innocent
08.02.2008., 15:34
ja sam isto shiseido fan.
imam puder u kamenu, luminizing puder, cijelu kolekciju whitening skin care, primer, tuš...
jedino ne koristim njihovu podlogu, jer nema dovoljno svijetle nijanse.
tome se nemrem načudit :confused:

JK 1
09.02.2008., 00:59
imam njihova sjenila, korektor u stiku, korektivnu olovku,
podlogu smoothing veil, mama je koristila one bio-perfomance kreme
Zadovoljna sam . Od žene iz kozmetičkih voda sam čula da kad platiš za shiseido platiš upravo kvalitetu i uvijek ga kao brand stavlja ispred Diora, Canela i.t.d

Kejt 8
10.02.2008., 15:05
Shiseido kreme mi baš ne odgovaraju (jedino mi se Bio-Performance Advance Super Revitalizer sviđala), ali dekorativna kozmetika im je jako dobra. Nije tako atraktivno pakirana kao npr. Dior ili Chanel, pa možda ne privuče toliko pažnju, ali npr. ruževi za usne su im jako dobri, kao i sjenila za oči (jako bogati pigment). Jako volim ona njihova mono-sjenila u intenzivnijim bojama.

Innocent
10.02.2008., 15:56
hm, a to ovisi o ukusu, ja više volim minimalizam...
ali istina je da Shiseido kod nas nema baš ni neku reklamu. barem ju ja nisam uočila :ne zna:

Dorée
10.02.2008., 17:31
kolike su cijene njhovih pudera

Innocent
10.02.2008., 18:19
na netu oko 200 kn, koliko se sjećam. kod nas, nisam ni gledala, obično duplo skuplje.

Soleiol
10.02.2008., 18:41
Kod nas su mislim oko 250-300 kn.

Dorée
10.02.2008., 19:15
ok,hvala

Innocent
11.02.2008., 11:30
od Shiseida imam tekući puder, u kamenu obični, translucent u kamenu, okoloočnu bio-performance i liniju whitening za suhu kožu, te tuš u gelu, ili kako već, i korektor.
jako sam zadovoljna svime, osim nedovoljno svijetlim tekućim puderima (zato koristim chanel i givanchy).

i još jedna stvar koja mi ne ide u glavu je kako brand koji se poziva na budističku filozofiju, barem marketniški, ne izbjegava supstance testirane na životinjama.
e, to mi je fakat neshvatljivo!

:mad:

Ponosna
09.03.2008., 18:25
Riješila njihov test, zaključila da imam normalnu kožu sa malo nepravilnosti, odnosno normalno/mješovitu i prije par mjeseci kupila Balancing softener, vodu za čišćenje i gel kremu iz kolekcije Pureneses koja je primjerena dobi 20-25 godina. Kroz mj. dana mi se mašćenje čela reduciralo, a s njime i neželjene pridošlice u vrijeme pms-a i stresa, te povremeno crvenilo. Riješila sam i problem dehidracije, ne pojavljuju mi se miteseri... Odlična linija.

ninani
10.03.2008., 13:24
Ja obožavam njihove ruževe Perfecting lipstick, imaju divne nijanse, prelijepe kremaste teksture :cerek: (usta mi nikad nisu suha od njih nakon nekog vremena, kao što mi se zna dogoditi s nekim drugim ruževima sličnog cjenovnog ranga :D) i traaaaajuuuu na usnama - ja pušim i to je koma je za postojanost ruža (i, naravno, za moju postojanost :zubo:), ali ovi izdrže sve živo :s:s:s:s

:lol:
Ti si me namamila na CK, a bome necu bit mirna dok ne probam i Shiseidov ruz :D

Inace, Shiseido mi je kvalitetna marka, imam par sjenila, koristila i njihovu liniju za necistu kozu, kremu za ruke:s i sve 5!

Soleiol
18.03.2008., 11:33
Innocent,dugujem ti recenzije ovih shiseido maski.
Ovu relaxing još nisam probala,ali probala sam purifying i imam sve pohvale za nju,maska me nimalo ne peče na licu(inače mi je to problem kod ovih glinenih maski,lice me peče a poslije zateže),ova je baš dobra:top:
Sve preporuke!

Ponosna
18.03.2008., 12:47
Za kakvu je kožu i čemu služi ta whitening linija?

Innocent
18.03.2008., 14:36
Hvala, Soleiol :)

White luccent linija je za bijele ljude koji žele ostati bijeli. Uglavnom, vidim po recenzijama da ne izbjeljuje, u slučaju da želiš da ti posvijetli kožu.
Mislim da serum izbjeljuje pjege, ali ga nemam, pa ne znam kakav je.
Ja koristim moisturizer iz te linije i odličan mi je. Stavim ga svaki dan ispod šminke i koža mi je fino hidratizirana cijeli dan. A shvatila sam ga i kao preventivu (ja sam superbijela i želim takva i ostati).

Iva
18.03.2008., 16:03
:cerek: i ja postala fan :) kosa mi tako dobro mirisi i meeeeekana je :)
ima jos sto dobro za preporuciti? :)

Soleiol
18.03.2008., 16:12
Nije mi vrag dao mira,odmah sam morala probati i ovu moisture relaxing masku.
Ajme,kako je to dobro :cerek: :cerek:
Divota,divota!
Prezadovoljna sam s ovom maskom,sigurno ću je ponovo kupiti :s :s
Iva,sve je dobro,vjeruj mi :top: Ja uglavnom koristim ovu skincare liniju, jedino imam benefiance kremu za oči.

Iva
18.03.2008., 16:14
hehe super :) hvala :) onda cu sve nakupovati :D ne znam kad mi je kosa bila tako meka zadnji puta. a nisam se cesljala mjesec dana vec :D a kupila sasvim slucajno, jer nisam imala izbora :zubo:

Soleiol
18.03.2008., 16:23
Sad tek vidim tvoju lokaciju,pa ti živiš na samom izvoru ljepote :s :s
Jel shiseido tu povoljniji nego kod nas?

Iva
18.03.2008., 16:26
Sad tek vidim tvoju lokaciju,pa ti živiš na samom izvoru ljepote :s :s
Jel shiseido tu povoljniji nego kod nas?

pa evo, sapmpon 550ml platila cijelih 36 kuna :zubo: a sutra cu ici u pohode, da vidim kakve su cijene ostalih stvarcica. al sam vidla da ih ima u svakom ducanu, pa vjerojatno nije previse skupo :)
ajde me uputite u jos neku japansku kozmetiku, koju bi bilo dobro pogledati.. jedini problem ovdje je kaj je bas sve na japanskom :D

Soleiol
18.03.2008., 16:36
Japanska kozmetika:cerek:
Obožavam shiseido.Sve njihovo mi je predobro,od šminke,sjenila,tonirane kreme ma sve.Njihova preparativa mi je zakon:s
Kanebo je isto japanska marka,imam samo masku njihovu,baš sam pisala neki dan kako je genijalna.Niisam probala ništa drugo,ovdje je nenormalno skup Kanebo.
Shiseido je isto dosta skup kod nas ali zato se na e-bayu ili na strawberry može naći puno povoljnije(skoro upola :eek: )
Ovu masku za kosu si stvarno jeftino platila :ljubomorna:
:cerek:
Ajde kad se vratiš iz pohoda baš napiši ako se sjetiš nekih cijena,baš me zanima koliko nas pljačkaju ovdje :o

Innocent
18.03.2008., 16:49
Ajd, isprobavajmo sve i pišimo ovdje. Ne mogu vjerovat da je u Shiseidu sve tak super.

@Iva
Tokyo :cerek:

Soleiol
18.03.2008., 16:52
Iva,ne mogu vjerovati da sam ti zaboravila preporučiti i Kenzoki:o
Imam njihovu kremu za oči,divno miriše,gel za umivanje,kremu za lice potrošila :cerek: Sve mi je bilo super,mirišljavo i ugodno na licu :cerek: Probaj i Kenzoki, definitivno se nećeš razočarati:top:

Iva
18.03.2008., 16:55
hvala:))) ionako nemam sta pametno za raditi posle posla umorna, pa da vidimo sta se to nudi :D i pamtim cijene :)

@innocent
:cerek: slazem se. raj na zemlji:cerek:

Telma
19.03.2008., 07:53
Ajd, isprobavajmo sve i pišimo ovdje. Ne mogu vjerovat da je u Shiseidu sve tak super.

@Iva
Tokyo :cerek:

Preporucit cu ti Shu Uemuru,to je jedan od najjacih japanskih kozmetickih brandova. Kozmetika Shiseido koju kupujes je ista kao u Evropi ili imaju neke posebne linije za domace trziste?
Dobra je i dekorativna kozmetika Anna Sui

Innocent
19.03.2008., 11:40
A sad, trenutak brutalne iskrenosti, zaljubila sam se u Shiseido kad sam vidjela da im je lice u kampanji Milica Tomić, konceptualna umjetnica, i još su iskoristili jedan od njenih radova :s
Ono, baš su me oduševili :top:

@Telma
Kupujem iz Amerike, ne iz Hrvatske. Ali mislim da je to jedno te isto. Ne vjerujem da Shiseido ima special liniju za hrvatice :p

Soleiol
19.03.2008., 14:17
Preporucit cu ti Shu Uemuru,to je jedan od najjacih japanskih kozmetickih brandova. Kozmetika Shiseido koju kupujes je ista kao u Evropi ili imaju neke posebne linije za domace trziste?
Dobra je i dekorativna kozmetika Anna Sui

Telma je u pravu,shiseido ima recimo skincare liniju posebno formuliranu za azijsko,posebno za europsko tržište.:mig:

Innocent
19.03.2008., 14:32
Prvi glas :ne zna:

agnus girl
19.03.2008., 23:31
Prvi glas :ne zna:

Cure jel' mi mozete reci da li je istina da vise nema kupiti kod nas shiseidov veil jer sam trenutno u Koreji pa bi ga u tom slucaju kupila ovdje.

Telma
20.03.2008., 05:45
@Telma
Kupujem iz Amerike, ne iz Hrvatske. Ali mislim da je to jedno te isto. Ne vjerujem da Shiseido ima special liniju za hrvatice :p

Pitanje je bilo za Ivu,greskom sam tebe kvotala. Tvoj najdrazi brand,naime, ima posebne linije u Aziji,znatno jeftinije od one koja se prodaje drugdje u svijetu. U Aziji se,naravno,prodaje i Shiseido kojeg ti kupujes,kazes u Americi, i jednako je skup kao i u Americi. Prodaje se u boljim robnim kucama sa ostalim luksuznim kozmetickim brandovima. Najjeftinija varijanta (a postoji i jedna izmedju),o kojoj Iva najvjerojantnije prica, se prodaje u najobicnijim supermarketima, kvartovskim ducanima....

Innocent
20.03.2008., 12:57
Cure jel' mi mozete reci da li je istina da vise nema kupiti kod nas shiseidov veil jer sam trenutno u Koreji pa bi ga u tom slucaju kupila ovdje.

kupi, za svaki slučaj :)

@Telma
hvala na informaciji

Ponosna
20.03.2008., 13:29
Mene stalno glede kozmetike muči jedna dilema potaknuta Vichyem. Naime, on je kod nas dosta skup, a u europi zadnji šrot. Nadam se da to nije slučaj i sa shiseidom i drugim ekskluzivnim brandovima kod nas. Zanima me u kojem je rangu shiseido tamo?! Valjda ne u rangu nivee:(

Innocent
20.03.2008., 13:30
:lol::s
probaj, pa ćeš vidjeti :zubo:

vichyevka
20.03.2008., 13:40
Mene stalno glede kozmetike muči jedna dilema potaknuta Vichyem. Naime, on je kod nas dosta skup, a u europi zadnji šrot. Nadam se da to nije slučaj i sa shiseidom i drugim ekskluzivnim brandovima kod nas. Zanima me u kojem je rangu shiseido tamo?! Valjda ne u rangu nivee:(

u europi je vichy zadnji shit? smijem li pitati od kud ti ta informacija tj po cemu si ti stekla takav dojam?

Ponosna
20.03.2008., 17:14
Shiseido trenutno koristim, dobar je, nije spektakularan, ali bolji od krema za 100kn. Pa jesi vidjela koliko vichy košta u njemačkoj?!

Innocent
20.03.2008., 17:46
imaš super reviewova na siteu MakeUpAlley

vichyevka
20.03.2008., 18:49
Shiseido trenutno koristim, dobar je, nije spektakularan, ali bolji od krema za 100kn. Pa jesi vidjela koliko vichy košta u njemačkoj?!
pa sto je neka krema zbog cijene "zadnji shit"?
ne bih htjela da ispadne da sam ja veliki zagovarac vichy, ali zasita ne mislim da je njihova kozmetika tako losa da bi je proglasili zadnjim shitom:mig:

Ponosna
20.03.2008., 19:09
pa sto je neka krema zbog cijene "zadnji shit"?
ne bih htjela da ispadne da sam ja veliki zagovarac vichy, ali zasita ne mislim da je njihova kozmetika tako losa da bi je proglasili zadnjim shitom:mig:

Zadnji ne, ali predzadnji da, al' tko voli nek' izvoli, jel?!
Probala ga na svojoj koži i uvjerila se u to, od normaderma do hidratantnih krema i ne daj bože više. Za tu cijenu ima mnogo boljih brandova, od la roche p., bioderme, hauscke, avena, uriaga itd. I onda još vidjela europske cijene i šokirala se, ni blizu našima.

Ponosna
20.03.2008., 19:16
Ako tebi paše, super, svaka kozmetika ima svog pobornika i kupca, nisam namjeravala nikoga uvrijediti. Meni i dosta ljudi nikako ne paše, izazvao mi je strašne nuspojave. Žao mi je kaj je precijenjen, a u rangu je sa niveom, zapravo čak su i njezini proizvodi daleko senzibilniji.

agnus girl
20.03.2008., 22:57
Ponosna, cijene u Koreji su dosta nize nego kod nas jer smo malo blize Japanu. Inace shiseidov veil dodje oko 20 eura.Ako slucajno zelis nesto isprobati od njih javi pa ti mogu nabaviti testere i poslati jer kako sam cula sa testerima je problem kod nas.

Telma
21.03.2008., 09:36

Gdje je Vichy zadnji srot? Svugdje u svijetu cijene njegovih proizvoda su slicne kao i u Hrvatskoj. Shiseido je svugdje skup,odnosno linija koja se prodaje u Evropi i SAD. Azija je druga prica,ali jeftinje linije Shiseida nisu jednako kvalitetne kao ta koja se prodaje drugdje u svjetu.

Luciferia
22.03.2008., 21:30
Ponosna, cijene u Koreji su dosta nize nego kod nas jer smo malo blize Japanu. Inace shiseidov veil dodje oko 20 eura.Ako slucajno zelis nesto isprobati od njih javi pa ti mogu nabaviti testere i poslati jer kako sam cula sa testerima je problem kod nas.

meni ne bi mogla poslat jedan tester smoothing veil? (samo jedan). Skup mi je, a htjela bih ga probat i vidjet jel zbilja vrijedi 280 kuna !!!

jasmine
22.03.2008., 22:35
mislim da kvaliteta shiseida nije uopce upitna ali su jako upitne cijene tih proizvoda kod nas jer mi nema nikakve logike da jedna krema kod nas kosta 500 do 600kn a s e-baya se naruci za upola manje novca.mene su te razlike u cijena doslovce izludile da sam vec pocela sumnjati u vlastiti razum i dovoditi u pitanje stvarnu vrijednost te kozmetike,tu mislim i na ostale brendove a pogotovo je jos velika razlika u cijenama za americke brendove.neki dan sam gledala na netu preparate za njegu kose od shiseida i smijesno mi je da pojedini kostaju nekih 50kn za masku za kosu ili sampon ili recimo njihovi papirici za lice od 90 kom dodju 30kn a kod nas 180kn,mislim ko je tu lud,a takvih primjera mogu navoditi do sutra.

Innocent
23.03.2008., 01:39
Mora biti razlike u cijeni između europskih i američkih brandova. Amerikanci nemaju PDV i sve im je jeftinije, a i dolar je slabiji u odnosu na euro i funtu, pa su stoga niže cijene sasvim logične. To nema nikakve veze s kvalitetom proizvoda.

ray ban
23.03.2008., 02:03
ma mene zanima zašto je npr.shiseido u Americi(npr.kreme za oči),duplo jeftiniji nego tu:confused:
ovdje je krema koja me zanima skoro 600 kn,a tamo 300.
isto tako neka pjena za umivanje pureness ovdje 200 kn,a tamo 100.

ili npr.clinique ruževi su tamo 75 kn(svi),a ovdje skoro 200(2,5 puta skuplje):confused:
ili clinique maskare tamo 75 kn :eek: , a ovdje svi znamo koliko su :(

bedacha
23.03.2008., 10:45

Svakako kupi, možeš i malo više pa prodavat na online prodaja/zamjena... :D
ja sam obišla većinu Irisa, Martimexa, jedan Limoni i Muller i jedinu Sephoru u Zagrebu, nigdje nema..... :(

anything but angel
23.03.2008., 12:05
da, da, agnus girl, kupi ih više pa prodaji na online prodaji :moli: :mig:

nina333
23.03.2008., 16:00
Shiseido ima dobre kremice, i općenito preparativnu kozmetiku, istina je da mi se i dekorativna sviđa, ali nikad ne bih preplatila nešto, npr, sjajila za usne uopće ne zaostaju za Lancomovim ili Diorovim.
Imala sam neki Shiseidov serum protiv bora, bio je fantastičan.:top:

Luciferia
23.03.2008., 16:53
da, da, agnus girl, kupi ih više pa prodaji na online prodaji :moli: :mig:

pametno, pametno :D . Ja bi očajno smoothing veil...
baš mi žao što ga nema na jagodi. Morat ću ovih dana vidjet jel ga ima u Irisu i Martimexu!

Ponosna
23.03.2008., 18:14
ne znam tko je to rekao, ali shiseido u hr baš i nije 600kn, ja pureneses kremu plaćam 294kn i s obzirom koliko je dobra to je nikaj.

Ponosna
23.03.2008., 18:18
to bi bilo odlično! ja se fakat za testere tu namučim, štoviše morala sam odmah kupiti kremu i nadati se da je dobra. ne znam zakaj je tako, a zastupnici se kunu da dovoze "tone" testera. hm, zato prodavačice u parfumerijama imaju tako njegovanu kožu?! kaj vi možete tamo lako dobiti testere bez kupnje extra proizvoda?

Ponosna
23.03.2008., 18:21
btw.kakvi su im puderi? hidratantni? samo da nisu mat.

Innocent
23.03.2008., 23:43
Meni su shiseidovi puderi odlični. Jedno ne mogu naći dovoljno svijetlu nijansu tekućeg. Inače su prva liga.

agnus girl
24.03.2008., 00:24
Luciferia i Ponosna posaljite mi adrese na pm i posaljem vam testerice. Ovdje ih mozes dobiti a ne moras nista kupiti.Ako vam treba neki drugi brend samo napisite sto vas konkretno zanima i nabavim vam to.

Luciferia
24.03.2008., 12:36
Luciferia i Ponosna posaljite mi adrese na pm i posaljem vam testerice. Ovdje ih mozes dobiti a ne moras nista kupiti.Ako vam treba neki drugi brend samo napisite sto vas konkretno zanima i nabavim vam to.

puno hvala, dužna sam ti :cerek: :top: . Nabavi koliko možeš tih testerića :rofl: hehe bahatim se :D . Ma šalim se, samo ti pošalji makar jedan da ja provjerim jel taj smoothing veil zbilja toliko savršen =) :top:

Ponosna
24.03.2008., 16:12
Aj, divna si, thanks!

jasmine
24.03.2008., 22:44
ne znam tko je to rekao, ali shiseido u hr baš i nije 600kn, ja pureneses kremu plaćam 294kn i s obzirom koliko je dobra to je nikaj.

je je 600kn a ta kolekcija koju ti koristis je nesto jeftinija ali ove behefiance linija je stravicno skupa a i ostali proizvodu su kod nas uduplo skuplji.

jasmine
24.03.2008., 22:47
cure a jel znate mozda kakva je ono kolekcija od shiseida za njegu kose u crvenoj ambalazi koja je na bazi ulja kamelije,zove se nekako tzutaci ili tako nesto,ja iz zajebancije govorim cunami jer nemogu nikako zapamtiti ime.te proizvode sam nasla na e-bayu ali neznam nista o njima,zna netko od vas?

racingbaby
24.03.2008., 23:15
tih preparata za kosu nema kod nas bar ne za sad
samo ti imaju opcenite sampone za problematiku tipa perut...
ja koristim liniju skincare i prezadovoljna sam jer imam 24 dobila sam prve male sitne borice a lice mi je suho tako da ni tretmanski nemogu koristit neke jace kreme pa sam tako probala liniju skincare i presavrsena je
s tim da koristim cistac u obliki kreme i dnevnu obogacenu kremu
sto se tice dekorativne kozmetike tekuci puderi su ti super jer imas balancing koji mozes npr koristiti kad imas t zonu i ostalo ice suho. Ja ti isprobam puder tako da odem u ducan odaberem na ruci boju i onda zamolim prodavacicu da mi malo nanese ispod celjusti na vrat jer tamo mi je svijetlo i osjetljivo
Pogledam puder onda na danjem svjetlu i vidim kako ce mi koza reagirati do drugog dana

Vox femmi
25.03.2008., 08:53
Cure, trebam pomoc, čitala sam negdje, ne mogu naci gdje:mad: o onom puderu/s tri nijanse(ili dvije)/sa skroz bijelim nijansama....

Sad na jagodi ne mogu naci vise, a vidjela sam prije da se prodaje zasebno kutija i make up. Jel netko zna tocno ime????:ne zna::ne zna:

Please

Innocent
25.03.2008., 11:27
Luminizing Color Powder :raspa:
No1
Biser moje kolekcije :D
Ima ga na ebayu.

edit: nema No1 :(

Vox femmi
25.03.2008., 11:57
No1
Ima ga na ebayu.

Hvalaaaa

Fak, sto cu sada, napokon ga želim kupiti nema ni na jagodi ni na ebay:flop::mad::mad::mad:

Innocent
25.03.2008., 11:59
A neam pojma. Ima onaj luminizing powder sa četkicom. To je taj isti, samo u prahu. I sav je bijeli.

Ponosna
25.03.2008., 17:47
cure a jel znate mozda kakva je ono kolekcija od shiseida za njegu kose u crvenoj ambalazi koja je na bazi ulja kamelije,zove se nekako tzutaci ili tako nesto,ja iz zajebancije govorim cunami jer nemogu nikako zapamtiti ime.te proizvode sam nasla na e-bayu ali neznam nista o njima,zna netko od vas?
U pravu si, nisam zamijetila da se radi o anti wrinkle kremama, takve su uvijek duplo skuplje.

jasmine
25.03.2008., 23:00
U pravu si, nisam zamijetila da se radi o anti wrinkle kremama, takve su uvijek duplo skuplje.

ma ima kod nas jos takvih bisera u razlikama u cijeni,ja sam nedavno kupila jedan ruz u sephori i platila ga 200kn a na jagodi je 100kn,ono da se covjek pojede od muke.

Ponosna
26.03.2008., 15:17
Jagodi? A to je?

Soleiol
26.03.2008., 15:24
Ja moj omiljeni shiseido ruž-bordeaux nijansa plaćam na e-bayu oko 70 kn s poštarinom:cerek:
Baš sam nedavno naručila opet jedan.
Jagoda --- www.strawberrynet.com

liliput99
26.03.2008., 15:33
a kada bih narucila u iznosu od nekih 100$, jel prevelika bude postarina?

Vox femmi
31.03.2008., 17:40
No1
Ima ga na ebayu.

Stigao nae-bay i naručen je već:cerek:

Innocent
31.03.2008., 21:27
:cheer:
meni stigao smoothing veil

jasmine
31.03.2008., 21:36
Jagodi? A to je?

e oprosti nisam niti vidjela da si me pitala za jagodu ali vidim da ti je vec neko dao link. :)

Vox femmi
01.04.2008., 08:23
meni stigao smoothing veil:cerek:

Jedva cekam svog pudera!!!!:)

naomi
01.04.2008., 11:42
na savjet ponosne kupila sam shisedovu gel kremu, koristim je par dana i izgleda ok al je prerano još za rezultate. Jedina zamjerka što nema spf :)

Iva
01.04.2008., 11:48

ja sam ti to prije napisala ;) odlicna! najbolji sampon i regenerator ikad. kosa mi jemeka, sjajna, i ne zamasti se odmah drugi dan! :cerek: a nisam se cesljala, evo ima 40 dana... imam kosu do pola ledja... ali sve mi raspetlja regenerator :) velika flasa 550ml kostala 36kn ako se dobro sjecam. napisala sam prije.. al ja sam u tokiju :zubo:

Vox femmi
01.04.2008., 14:10
ja sam u tokiju :zubo:

Blago tebi:mad: :rofl::mig:

jasmine
02.04.2008., 21:45
ja sam ti to prije napisala ;) odlicna! najbolji sampon i regenerator ikad. kosa mi jemeka, sjajna, i ne zamasti se odmah drugi dan! :cerek: a nisam se cesljala, evo ima 40 dana... imam kosu do pola ledja... ali sve mi raspetlja regenerator :) velika flasa 550ml kostala 36kn ako se dobro sjecam. napisala sam prije.. al ja sam u tokiju :zubo:

e bas ti hvala na odgovoru,ja vec neko vrijeme to gledam na e-bayu i nikako da se odlucim to naruciti ali me toliko privlaci i jos sam vidjela i neke druge linije sampona i regeneratora,neki u sarenim bocama sa cvijetnim mirisima ,i neke preparate za stayling a cijene su nesto vece nego kod tebe ali opet jako prihvatljive i sigurna sam da cu nesto naruciti jer jednostavno to moram imati. :)

Soleiol
03.04.2008., 18:45

A jesi gledala malo i druge cijene-je li jeftinije nego u nas?

agnus girl
04.04.2008., 01:51
Sve od shiseida je jeftinjije nego kod nas.Bas sam kupila njihovu kremicu za oko ociju iz linije Benefiance i kostala je negdje oko45 $. Doduse kupljeno je u Koreji.

jasmine
04.04.2008., 10:19
ma ja svaki put popizdim kad vidim cijene u nasim parfumerijama.neki dan sam gledala toniranu kremu i kod nas kosta 297kn a na e-bayu 170kn sa shipingom.

Vox femmi
10.04.2008., 08:06
Stigao mi moj Luminizing Color Powder L1 :cerek::cerek::cerek:

Joj, nekako mi je odmah postao nadrazi komad kozmetike:rofl:

Innocent
10.04.2008., 12:17
:cerek: :kava:

dark_star
13.04.2008., 17:11
ja sam isprobala puder dual balancing i mogu reći da je prilično lagan šta je :top:, ne masti kožu nit isušuje..prilično je dobar, al mi nije sad senzacionalan :p, ima i jefitnijih pudera koji dosta ljepše izgledaju na licu

Innocent
24.04.2008., 16:28
evo mali review smoothing veila, jer baš mi je otkriće!
uopće mi se više ne da stavljati puder na njega preko dana. baš mi fino ujednači ton i sjaj lica, taman koliko mi treba. za navečer, stavim tekući puder i u prahu, i puno su pokrivniji sa podlogom, nego bez nje.

i još da pohvalim okoloočnu beneficiance- smanjila mi podočnjake :eek:
općenito, sve kremice kaj imam od Shiseida mogu samo pohvalit :s i preporučit, of kors

Jojo Ungh
24.04.2008., 16:34
evo mali review smoothing veila, jer baš mi je otkriće!
uopće mi se više ne da stavljati puder na njega preko dana. baš mi fino ujednači ton i sjaj lica, taman koliko mi treba. za navečer, stavim tekući puder i u prahu, i puno su pokrivniji sa podlogom, nego bez nje.

i još da pohvalim okoloočnu beneficiance- smanjila mi podočnjake :eek:
općenito, sve kremice kaj imam od Shiseida mogu samo pohvalit :s i preporučit, of kors

Koju Benefiance koristiš?

Innocent
24.04.2008., 16:39
onu anti-wrinkle concentrated

Jojo Ungh
24.04.2008., 16:43
onu anti-wrinkle concentrated

Ahaaa, i ja imam tu i koristim je par mjeseci. Mislila sam da imaš neku drugu pa da je nahvališ, a ja je kupim :zubo:

E, da, koristiš je i kao dnevnu kremu? Nije ti premasna? Ja je stavljam samo navečer jer mi je masna za dan :(

Innocent
24.04.2008., 16:53
pa znam da je i ti imaš :mig:
jedno sam ju vrijeme koristila i po danu, u tankom sloju, a onda sam nabavila smoother i emulziju, pa njih ispod šminke držim i prezadovoljna sam

Jojo Ungh
24.04.2008., 16:56
pa znam da je i ti imaš :mig:
jedno sam ju vrijeme koristila i po danu, u tankom sloju, a onda sam nabavila smoother i emulziju, pa njih ispod šminke držim i prezadovoljna sam

Tenks bejb, pogledat ću tu emulziju :top:

Innocent
24.04.2008., 17:02
to kaj ja imam je white lucent. a smoother je benefiance.
evo, ovo dvoje (dosadno mi danas)
http://i193.photobucket.com/albums/z169/viviannkillbrain/cb4c_1.jpg emulzija
http://i193.photobucket.com/albums/z169/viviannkillbrain/35_1.jpg omekšivač

Jojo Ungh
24.04.2008., 17:14

Uuuu dobro izgleda :s

A kako koristiš tu emulziju?

Omekšivač mi za sad ne treba jer imam Kanebo Sensai Silk softening losion koji mi je predobar :s:s

Ovaj (i meni je nešto dosadnjikavo :D)

http://img99.imageshack.us/img99/1522/kanebolosionvh5.th.jpg (http://img99.imageshack.us/my.php?image=kanebolosionvh5.jpg)

Innocent
24.04.2008., 17:20
pa nakapljem 3 kapi, ko baltazar, i onda fino razmažem po licu, ostane mi i za vrat. i to se odmah skoro upije. onda popijem kavu, ispušim dvije pljuge i na to stavljam puder i ostalo.
(i, da, super izgleda oboje :cerek:)

Jojo Ungh
24.04.2008., 17:26
pa nakapljem 3 kapi, ko baltazar, i onda fino razmažem po licu, ostane mi i za vrat. i to se odmah skoro upije. onda popijem kavu, ispušim dvije pljuge i na to stavljam puder i ostalo.
(i, da, super izgleda oboje :cerek:)

:rofl::rofl:

Znači ne treba još i krema preko toga?

Već kopam po jagodi, našla sam je i nije ni tako skupa (u odnosu na naše cijene Shiseida) :cheer:
To bi mi mogla biti sljedeće narudžba (trenutno čekam paketić sa smoothing veilom između ostalog :D), zahvaljujem za info :cerek:

Innocent
24.04.2008., 17:27
ja ne stavljam. fino mi hidratizira cijeli dan.
:top: bum te sutra zadavila malo za taj Kanebo...a sad idem...

Just a Girl
24.04.2008., 17:37
ja vidla u cosmu shiseido white lucency - eye treatment. jos pise: sjaj ociju obasjat ce cijelo vase lice :rofl:. blistav ucinak je trenutan. luksuz za vase oci. dark circle targeting complex smanjuje melanin i tamni podocnjaci nestaju. sa manje vidljivim tamnim podocnjacima, oci izgledaju sjajnije nego ikad.

eto :D i sve me to nekako mami, al ne vidim ga na jagodici a kod nas sigurno kosta ko kajgana svetog petra :rolleyes:... jel netko mozda probao?

Elektra
24.04.2008., 18:31

Znači ne treba još i krema preko toga?

Već kopam po jagodi, našla sam je i nije ni tako skupa (u odnosu na naše cijene Shiseida) :cheer:
To bi mi mogla biti sljedeće narudžba (trenutno čekam paketić sa smoothing veilom između ostalog :D), zahvaljujem za info :cerek:

Šta su na jagodi dobili smoothing veil? :eek:

Jojo Ungh
24.04.2008., 21:34
Šta su na jagodi dobili smoothing veil? :eek:

Pa bilo ga je prije 3 dana kad sam naručila par stvari, ali sad tražim na jagodi i više ga nema, ne kužim :confused::confused:

Evo i dijela iz narudžbe (gledala sam da nisam nešto krivo naručila, tipa onaj brightening veil, ali nisam) :ne zna:

http://img410.imageshack.us/img410/1677/image1xe0.th.jpg (http://img410.imageshack.us/my.php?image=image1xe0.jpg)

Hmmm, sad mene brine da smoothing nije greškom taj dan bilo na jagodi (jer znam da ga već dugo nema, ali sam mislila da su ponovo dobili) pa ga na kraju ne dobijem, hmmm :(.
Mada je paket poslan i nisu javili da su out of stock ili tako nešto... I uredno su mi sve naplatili :confused:

Elektra
24.04.2008., 22:10
A i ja bih to čudo. :tuzni:

Just a Girl
25.04.2008., 06:46
jojo mrzim te :D :kiss:... i ako je taj dan bio na jagodici nije bio cijeli dan jer ja apsolutno svaki dan provjeravam ima li ga i nis :tuzni:...

Jojo Ungh
25.04.2008., 10:05
jojo mrzim te :D :kiss:... i ako je taj dan bio na jagodici nije bio cijeli dan jer ja apsolutno svaki dan provjeravam ima li ga i nis :tuzni:...

Ok, sad sam ja uvjerena da je greškom bio na stranici pa su ga maknuli, a da sam ja baksuz naručila baš tada :D I da ga neću dobiti u paketu :(:( Ali zašto mi nisu javili ili skinuli manje love?? :mama:

Just a Girl
25.04.2008., 10:13
Ok, sad sam ja uvjerena da je greškom bio na stranici pa su ga maknuli, a da sam ja baksuz naručila baš tada :D I da ga neću dobiti u paketu :(:( Ali zašto mi nisu javili ili skinuli manje love?? :mama:

ne vjerujem :mig:... sigurno su nasli par komada iz neke zalihe i stavili u prodaju, a ti si bila sretnica koja je ulovila :D... pa su sad opet maknuli... dobit ces ti svoj veil u paketicu i mackaj se i trackaj s njim do mile volje kad mi ostale vec ne mozemo :zubo:
i ako ga opet slucajno vidis na jagodici obavezno nas obavijesti :p

jasmine
25.04.2008., 11:17
cure sto se tice jagode ni meni neke stvari tu nisu jasne,recimo ja na e-bayu ukucam sta trebam i on bi izbaci da ima recimo jedan takav proizvod i da mi link na jagodu a ja vec znam da na onoj standardnoj ponudi na jagodi tog proizvoda nema.sta i kako nemam pojma,to mi se desilo kad sam trazila nesto od hr.

jasmine
25.04.2008., 11:27
evo, ovo dvoje (dosadno mi danas)
http://i193.photobucket.com/albums/z169/viviannkillbrain/cb4c_1.jpg emulzija
http://i193.photobucket.com/albums/z169/viviannkillbrain/35_1.jpg omekšivač
ajd pliz opisi mi malo sta koji od ovih preparata radi koja im je fukcija,ja sam pukla na shiseido i na hr pa stalno nesto gledam i kupujem. :)

Innocent
25.04.2008., 12:10
pa, sa smootherom prebrišeš lice i on ti ga pripremi za emulziju. ovaj na slici je enriched i taj je za suhu kožu. ima i normalni, koji je za normalnu i masnu.
a emulzija ti hidratizira lice cijeli dan i služi kao dnevna krema za ispod šminke, recimo. white lucent linija štiti kožu od pigmentacije, tj čuva bjelinu.
(jebate, mene bi Shiseido trebao plaćat za ovo :D)

jasmine
25.04.2008., 20:09
pa, sa smootherom prebrišeš lice i on ti ga pripremi za emulziju. ovaj na slici je enriched i taj je za suhu kožu. ima i normalni, koji je za normalnu i masnu.
a emulzija ti hidratizira lice cijeli dan i služi kao dnevna krema za ispod šminke, recimo. white lucent linija štiti kožu od pigmentacije, tj čuva bjelinu.
(jebate, mene bi Shiseido trebao plaćat za ovo :D)
aha platit ce ti figu jos ces ti njim platiti i ostaviti dosta love :lol::lol:
sad sam skuzila sta je za sta,malo su me nazivi zbunili i mislila sam da je ovaj iz linije white lucent za one koji vec imaju pjege i mrlje.hvala ti :)

Jojo Ungh
29.04.2008., 13:04
Trenutno je na jagodici dostupan Smoothing veil - navali narode :D

Luciferia
10.05.2008., 21:48
Trenutno je na jagodici dostupan Smoothing veil - navali narode :D

ja ga ne vidim tam :ne zna: il je tako brzo nestao :rofl: ?

tima
10.05.2008., 23:05
ja ga ne vidim tam :ne zna: il je tako brzo nestao :rofl: ?

nestao je isti dan...

Ziki
11.05.2008., 07:50
Cure, kakva je situacija sa Shiseido ruževima? Jesu kremasti, isušuju li usne, vrijede li tih para? Probala koja?
Ova linija me posebno zanima!!:moli:
http://uk.strawberrynet.com/images/products/07130381402.jpg

tima
11.05.2008., 09:56
super izgleda...jesi vidjela boju u RL?

Ziki
11.05.2008., 10:39
Nisam, tražim si dobar ruž za svaki dan, a to mogu najbolje doma u miru na netu, a ne dok me tamo kojoti prate po parfumeriji:lol:
Sviđa mi se još jako i ova boja, uzela bi jednu od te dvije, samo me zanima kakvi su? Cure na makeupalleyu su oduševljene ovim ruževima, samo bi ipak još htjela čuti i vas.
Praline.
http://au.strawberrynet.com/images/products/06867981402.jpg

Luciferia
11.05.2008., 13:18
Nisam, tražim si dobar ruž za svaki dan, a to mogu najbolje doma u miru na netu, a ne dok me tamo kojoti prate po parfumeriji:lol:
Sviđa mi se još jako i ova boja, uzela bi jednu od te dvije, samo me zanima kakvi su? Cure na makeupalleyu su oduševljene ovim ruževima, samo bi ipak još htjela čuti i vas.
Praline.
http://au.strawberrynet.com/images/products/06867981402.jpg

ja sam imala taj!!!! ma nešto najdivnije što sam ikada u životu imala :s . Ne isušuje usta, nije ljepljiv, fino miriši i dugo ostaje na ustima :cerek: . Dobila sam ga... ne znam baš oću si moć sama kupt tak skupi ruž..neki dan sam gledala cijenu u Irisu :rofl: :eek:

Luciferia
11.05.2008., 13:19
nestao je isti dan...

iiiiiiiiii :eek: :eek: čovječe :eek: :eek:

Ziki
11.05.2008., 16:44
Hvala, Luciferia :K
A cijena je..? Oko 180kn, ne?

Luciferia
11.05.2008., 19:39

uf, il sam ja gledala u nešto krivo, al meni se čini da je bilo preko 200?
nema na čemu.

Luciferia
11.05.2008., 19:39

nema na čemu.

Luciferia
11.05.2008., 19:40

nema na čemu.

Luciferia
11.05.2008., 19:42
ajoj, nek moderator briše ove postove :D ..
nešta mi komp štekao :(

Jojo Ungh
11.05.2008., 22:27
Cure, kakva je situacija sa Shiseido ruževima? Jesu kremasti, isušuju li usne, vrijede li tih para? Probala koja?

Ja imam 4-5 ruževa iz linije Perfecting Lipstick i meni su to najsavršeniji ruževi koje sam probala :cerek::cerek::cerek: Kremasti, ne isušuju, divne boje, dugotrajni na ustima - ma savršenstvo i velika preporuka :cerek:

Edit: kod nas su ti 203 kn, na jagodici 112 kn...

Ziki
12.05.2008., 07:19
Aj, hvala, cure, potpuno ste me uvjerile :cerek:
Mislim da danas jurim po njega popodne, i najvjerojatnije taj Praline. Onaj prvi koji sam stavila ima shimmera, pa mi ne bi baš bio za svaki dan. Ma, vidjet ću. :mig:

Elektra
12.05.2008., 13:40
Edit: kod nas su ti 203 kn, na jagodici 112 kn...

:eek:

Obavezno ću početi harati po Jagodici :cheer:

Innocent
12.05.2008., 13:44
poglećte kaj sam našla na ebayu
http://stores.ebay.com/WorldCosmeticsInc_SHISEIDO_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ 7192443QQftidZ2QQtZkm
najjeftinije što sam vidjela od Shiseida, i poštarina je fiksna 39,99 za preparativu. isplati se za veće narudžbe :top:

Just a Girl
19.05.2008., 20:06
smoothing veil dostupan na jagodici :D
pozurite da se ne razgrabi :mig:

Malina
19.05.2008., 20:29

Zar je toliko dobra ta stvar da se tako brzo razgrabi????:eek::confused:

Elektra
19.05.2008., 21:08

Zgrabila! :mirko:
Dobila dopuštenje od dragog, nadam se da me neće zadaviti :visi: :D

Hvala jog :cerek:

Malina
19.05.2008., 21:29
Zgrabila! :mirko:
Dobila dopuštenje od dragog, nadam se da me neće zadaviti :visi: :D

Hvala jog :cerek:

Electra haj se ti smiluj pa mi reci zar je to toliko dobro i vrijedno svake pare??:D
Ovdje je 33 eura i nesto se predomislajm,ne mogu da vjerujem da je tolika potraznja:ne zna:

Elektra
19.05.2008., 22:29
Electra haj se ti smiluj pa mi reci zar je to toliko dobro i vrijedno svake pare??:D
Ovdje je 33 eura i nesto se predomislajm,ne mogu da vjerujem da je tolika potraznja:ne zna:

Podloga koja je navodno savršena, aba koristi već drugu teglicu :zubo:
Nego, 33€? Skupo je to. Radije naruči preko Jagode, dođe 36$ :)

Malina
19.05.2008., 23:36
Podloga koja je navodno savršena, aba koristi već drugu teglicu :zubo:
Nego, 33€? Skupo je to. Radije naruči preko Jagode, dođe 36$ :)

Nemam kreditnu:D
Al recimo da narucim preko jagode,kako ide postupak,smotana sam za te stvari:D

Elektra
20.05.2008., 08:45
Nemam kreditnu:D
Al recimo da narucim preko jagode,kako ide postupak,smotana sam za te stvari:D

Samo dodaš u košaricu i dalje te samo vodi. Ispuniš podatke i to je to. Ali treba ti kreditna. :)

Innocent
20.05.2008., 12:13
Teba joj debitna :raspa: Ali postoji topic o tome, pa ono...

Malina
20.05.2008., 15:36
Samo dodaš u košaricu i dalje te samo vodi. Ispuniš podatke i to je to. Ali treba ti kreditna. :)
Hvala
Teba joj debitna :raspa: Ali postoji topic o tome, pa ono...

Hvala

Angazovat cu nekog s karticom:D
Gledala sam na jagodi,nema podloge:(

Just a Girl
20.05.2008., 15:40
Gledala sam na jagodi,nema podloge:(

ima. nu (http://eu.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=59348&goChar=S) :D

Malina
20.05.2008., 15:42
ima. nu (http://eu.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=59348&goChar=S) :D

:s:s

U sta sam ja gledala..hvala:kiss:

Just a Girl
20.05.2008., 15:46
:s:s

U sta sam ja gledala..hvala:kiss:

ma nis, samo pozuri da se ne razgrabi :zubo:...
a zapravo, mozda je sad nestasica zavrsila, pa bude dotupan neko duze vrijeme :ne zna:

Malina
20.05.2008., 16:13
ma nis, samo pozuri da se ne razgrabi :zubo:...
a zapravo, mozda je sad nestasica zavrsila, pa bude dotupan neko duze vrijeme :ne zna:

A ne mogu prije veceras,a koliko se ceka da dodje??

Just a Girl
20.05.2008., 16:32
A ne mogu prije veceras,a koliko se ceka da dodje??

ma bit ce ga do veceras... drzim fige :mig:
ceka se oko 2 tjedna...

Malina
20.05.2008., 16:37
ma bit ce ga do veceras... drzim fige :mig:
ceka se oko 2 tjedna...

Sad sam se malo inforimisala,citam da su neke cure platile carinu:confused:
Ide li na ovu moju kremicu carina?

Just a Girl
20.05.2008., 16:42
Sad sam se malo inforimisala,citam da su neke cure platile carinu:confused:
Ide li na ovu moju kremicu carina?

na krivom mjestu si se ocito informirala :D :zubo:
evo da ne pisem opet jedno te isto: http://www.forum.hr/showpost.php?p=14116246&postcount=1242

Malina
20.05.2008., 17:28
na krivom mjestu si se ocito informirala :D :zubo:
evo da ne pisem opet jedno te isto: http://www.forum.hr/showpost.php?p=14116246&postcount=1242

:D samo sam citala tudja iskustva:D:D
Veceras ga narucujem jeeee:cerek:
Sve sam skontala:D :idiot za modernu tehnologiju::D

N0_NAME
24.05.2008., 00:00
Drage cure trebam pomoć. Htjela bi kupiti kremicu za lice od Shiseida, samo ne znam koju pa bi trebala vašu preporuku / pomoć.
Moj ten je čist, nemam nekih problema s licem, osim što imam osjećaj da mi je koža na licu suha. Ako se namažem nekom masnijom kremom izbace mi prištici. Dakle trebala bi mi krema koja hidratizira, a ne masti.
Većinu krema ne podnosim, pa se trenutačno mažem uljem jojobe, ali za ljeto mi ono neće odgovarati.
Ajde mi pomozite, jer na jagodici baš ne obiluju podacima! :mig:

Soleiol
24.05.2008., 07:19
Biti će ti super skincare linija-to je linija baš za hidrataciju-savršena je.Sad imaju dnevnu verziju za suhu i normalnu/mješovitu kožu sa spf-om,a noćne imaju tri:za suhu,normalnu i mješovitu.
Ja redovito trošim njihovu noćnu kremu,bez nje ne mogu.:s

ray ban
24.05.2008., 08:08
NONAME,obavezno se probaj dokopati testera kreme,idi od parfumerije do parfumerije i traži(ponesi si i posudicu da ti ju sipaju).
sretno!

jasmine
24.05.2008., 21:07
Biti će ti super skincare linija-to je linija baš za hidrataciju-savršena je.Sad imaju dnevnu verziju za suhu i normalnu/mješovitu kožu sa spf-om,a noćne imaju tri:za suhu,normalnu i mješovitu.
Ja redovito trošim njihovu noćnu kremu,bez nje ne mogu.:s
koju nocnu trosis,ja sad trebam bas neku nocnu i nemam ideju koju da uzmem?

N0_NAME
24.05.2008., 21:07
Hvala na odgovorima, tražit ću testere, mada mislim da ću je naručiti. Jedna mi je cura rekla da su Shiseido kreme jedine vrijedne investiranja. Koja je razlika između Skincare Day Moisture Protection Enriched i Skincare Day Moisture?

Soleiol
24.05.2008., 21:43
koju nocnu trosis,ja sad trebam bas neku nocnu i nemam ideju koju da uzmem?

Shiseido skincare night essential moisturizer light-sad su malo mijenjali tu skincare liniju pa ne znam kako se ova nova sad točno zove ali ja sam sebe osigurala sa zalihama tako da mi ova nova još ne treba:D
Ta krema nije za bore ili tako nešto,ona je lagana,hidratantna-meni je savršena.To je jedina stvar u preparativi s kojom sam skroz zadovoljna.
Kada pomislim da mi treba malo anti-aging njege onda koristim uz to njihov serum-renewing serum se zove i to je to.
Mislim da mi je prerano još se baviti borama-nemam ih još na sreću,osim par smijalica oko očiju.
Krema ima 75 ml i traje baš dugo,treba stvarno malo jer je lako razmaziva,ma nepotrošiva je :s
Koja je razlika između Skincare Day Moisture Protection Enriched i Skincare Day Moisture?
Vjerovatno je ova prva za suhu kožu-najbolje ti se malo raspitati u parfumeriji-sumnjam da će ti dati tester-ja sam toliko novaca potrošila u parfumerijama na shiseido nikada nisam uspjela dobiti tester dnevne kreme.Na kraju sam je kupila pa mi nije bila nešto extra-noćna je zato nezamjenjiva.
Ali sve prijateljice kojima sam preporučila su oduševljene bile.
Ali probaj bar u malu posudicu usuti malo kremice,bar dva dana da je testiraš,kod shiseida ćeš odmah znati da li ti paše ili ne:mig:

jasmine
24.05.2008., 22:36
aha gledala sam ju,dobro da si mi potvrdila da je ok sad cu jos malo škicnuti i taj serum ker ja vec pomalo moram koristiti nesto protiv bora,za svaki slucaj :)

Innocent
25.05.2008., 00:34
NONAME, meni je dobar losion iz white lucent linije. koristim ga kao podlogu ispod šminke, odmah upije i hidratizira cijeli dan, ali nema spf, što meni ne igra, jer mi puder ima spf 20, a i smoothing veil 16...

a sad da kažem nešto o pjeni za čišćenje lica: EXTRA GENTLE CLEANSING FOAM skincare
http://i193.photobucket.com/albums/z169/viviannkillbrain/moje%20stvari%20sminka/4e62_2.jpg
shiseido me uvijek oduševi s time koliko malo proizvoda trebaš uzet iz pakovanja :s nacurim pol centimetra pjene i s par kapi vode se zapjeni cijelo lice i baš je prekrasno i glatko i ništa ne isušuje!!!
i mislim da ovaj tjedan neću morati raditi peeling!

prekrasno

Malina
25.05.2008., 08:50
Mozes li mi reci koliko kosta losion??

Innocent
25.05.2008., 15:12
nemam pojma koliko kod nas, ako ga uopće ima, na ebayu je 46 dolara
i, pardon, radi se o emulziji, ne losionu, :bonk: imaš fotku na prethodnoj stranici

Malina
25.05.2008., 16:04
Ok,hvalaa:mig:

tima
25.05.2008., 20:21
evo nakon tjedan dana shiseido benefiance full correction lip treatment-a (mogli su jos krace :D) mogu reci da nisam odusevljena. nista bolji od ostalih balzama...
mislila sam da je ipak bolji nakon silnih pohvala po netu i sl. ..

Skura
25.05.2008., 20:43
Hvala na odgovorima, tražit ću testere, mada mislim da ću je naručiti. Jedna mi je cura rekla da su Shiseido kreme jedine vrijedne investiranja. Koja je razlika između Skincare Day Moisture Protection Enriched i Skincare Day Moisture?

Ja koristim Enriched odnedavno. I oduševljena sam :top:
Inače imam suho-normalnu :D kožu. Napisala sam suho-normalnu jer nije skroz suha - više se ne peruta niti zateže.

Ako je uzmeš nećeš se pokajati... Btw, bojala sam se da će mi biti preteška za ljeto - ali neće. Ovaj vikend sam provela u Dbk-u na +25 i lice mi je bilo savršeno. A ima i spf 15 :top:

Btw, ovo je jedina kremica koju sam kupila na blef - bez testera i nisam požalila :D

ray ban
25.05.2008., 22:08
evo nakon tjedan dana shiseido benefiance full correction lip treatment-a (mogli su jos krace :D) mogu reci da nisam odusevljena. nista bolji od ostalih balzama...
mislila sam da je ipak bolji nakon silnih pohvala po netu i sl. ..

to sam si i ja htjela kupiti,ali na sreću nisam,jer sam čitala loše recenzije na MUA,isto tako ljudi kažu da im nije pomoglo.

Jojo Ungh
26.05.2008., 21:25
Stigli mi Shiseido blotting papirići za lice s eBaya (oni za azijsko tržište), 4 paketa, ukupno 480 listova, a sve zajedno sam sa shippingom platila 60 kn :rofl: :s:s

http://img365.imageshack.us/img365/1326/p5260004dn5.th.jpg (http://img365.imageshack.us/my.php?image=p5260004dn5.jpg)

Innocent
27.05.2008., 12:46
Jojo, a čemu služe ti papirići? Kajeto sebum? Jel i meni to treba? :rofl:

Jojo Ungh
27.05.2008., 12:57
Jojo, a čemu služe ti papirići? Kajeto sebum? Jel i meni to treba? :rofl:

To ti je za upijanje viška maščobe s lica :D Kad se onako fino zamastiš nakon nekoliko sati, potapkaš lice s tim papirićima i oni upiju masnoću, a ne skinu puder.

Ne treba ti :D jer koliko sam skužila imaš suhu kožu

Innocent
27.05.2008., 13:01
aaa, tenks :kiss:
imaš pravo, ja to ne zaslužujem :zubo:

Jojo Ungh
27.05.2008., 13:37
aaa, tenks :kiss:
imaš pravo, ja to ne zaslužujem :zubo:

Ma kako ne http://img299.imageshack.us/img299/153/naughtyfw1.gif

Malina
27.05.2008., 15:30
Stigli mi Shiseido blotting papirići za lice s eBaya (oni za azijsko tržište), 4 paketa, ukupno 480 listova, a sve zajedno sam sa shippingom platila 60 kn :rofl: :s:s

http://img365.imageshack.us/img365/1326/p5260004dn5.th.jpg (http://img365.imageshack.us/my.php?image=p5260004dn5.jpg)

Kako si ti samo sretna:mad:
:D

Jojo Ungh
27.05.2008., 16:08
Kako si ti samo sretna:mad:
:D

Hoćeš link? Ima teta toga još :D

Malina
27.05.2008., 18:32
Hoćeš link? Ima teta toga još :D

Ja bih al ja ne uspijevam nista kupiti preko neta

jasmine
28.05.2008., 13:12
i meni su moji papirici postali najbolji prijatelj i stalno su uz mene :top::top:

Elektra
28.05.2008., 19:29
Ja ne mogu svoj veil dočekati http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif

jasmine
28.05.2008., 22:16
e cure a ima i onaj nekakvi mat veil,jel neko koristio taj,ima i on koliko se sjeca spf 17,valjda?

Jojo Ungh
28.05.2008., 22:19
e cure a ima i onaj nekakvi mat veil,jel neko koristio taj,ima i on koliko se sjeca spf 17,valjda?

E i mene to zanima, ja bih i to naručila ako valja :hekla:

Elektra
31.05.2008., 00:52
Stiglo! Stiglo! A u petak će biti u mojim rukama :cerek:

jasmine
06.06.2008., 10:25
cure za slucaj da niste vidjele na jagodi snizeni neki ruzevi među kojima je i praline i macadamija,sad su 15,50$

Jojo Ungh
06.06.2008., 15:34
cure za slucaj da niste vidjele na jagodi snizeni neki ruzevi među kojima je i praline i macadamija,sad su 15,50$

Ja već naručila prije par dana :cheer: Uzela sam Praline i Cantaloupe.
A u prošloj turi naručila sam Nuance Rose i platila punu cijenu, a sad je na sniženju :tuzni: A boja je krasna :cerek:

Inače, na sniženju je i Salmon Rose, moj omiljeni ruž ever :cerek: (boja uopće nije takva kao na fotki na jagodi, već je skroz prirodna :cerek:)

Mikany
06.06.2008., 16:14
Jel zna neko gdje na netu mogu naruciti ona nova shiseido masna sjenila?Zapravo,na ebayu nema one njezne pink boje imaju sve ostale.Ja mislim da je broj 11.Gdje bih to mogla jos naci pliz,toliko ga zelim.

Mikany
06.06.2008., 17:08
I jos jedno pitanje u vezi ove podloge koju koristite.Da li je potrebno prije nje stavljati i kremu za lice ili samo podlogu pa puder itd...Hvala

Malina
06.06.2008., 17:39
I jos jedno pitanje u vezi ove podloge koju koristite.Da li je potrebno prije nje stavljati i kremu za lice ili samo podlogu pa puder itd...Hvala

Mislim da moze samo podloga.

Malina
06.06.2008., 17:40
Jel zna neko gdje na netu mogu naruciti ona nova shiseido masna sjenila?Zapravo,na ebayu nema one njezne pink boje imaju sve ostale.Ja mislim da je broj 11.Gdje bih to mogla jos naci pliz,toliko ga zelim.

Jagoda:ne zna:

Mikany
06.06.2008., 18:36
Nema draga.

Mikany
06.06.2008., 18:39
Ja već naručila prije par dana :cheer: Uzela sam Praline i Cantaloupe.
A u prošloj turi naručila sam Nuance Rose i platila punu cijenu, a sad je na sniženju :tuzni: A boja je krasna :cerek:

Inače, na sniženju je i Salmon Rose, moj omiljeni ruž ever :cerek: (boja uopće nije takva kao na fotki na jagodi, već je skroz prirodna :cerek:)

Joj evo ja se sad odlucujem koju boju da uzmem.Meni nesto da je prirodno boja usana da mogu nositi svaki dan.Koju mi preporucas,posto vidim da si skoro sve probala.:D Proklestinjo.:D
Onda cu ja s nardzbom sacekati dok mi ne odgovoris.Praline ili ova salomon rose?
Mozda neka druga.:ne zna:
De pozuri ako mozes.:lol:

Jojo Ungh
06.06.2008., 18:50
Joj evo ja se sad odlucujem koju boju da uzmem.Meni nesto da je prirodno boja usana da mogu nositi svaki dan.Koju mi preporucas,posto vidim da si skoro sve probala.:D Proklestinjo.:D
Onda cu ja s nardzbom sacekati dok mi ne odgovoris.Praline ili ova salomon rose?
Mozda neka druga.:ne zna:
De pozuri ako mozes.:lol:

Imaš PM :D

Soleiol
06.06.2008., 19:20
Ne govorite više o tim ruževima:p kad sam naručila matifying veil mislila sam se da li da uzmem ovaj praline ruž,jedva sam se nagovorila da ga ne uzmem-a stvarno je jeftin-sad kad vas čitam mrzim sebe što sam bila škrta jučer :mad: :lol:

Mikany
06.06.2008., 20:00
Joooj katastrofa.:(Ja narucila svasta i na kraju pri placanju,kaze sorry ne shipujemo za Francusku.Totalno sam razocarana.Ni jagodica ni ona cosmeticatimes.:( A bas sam se bila obradovala.
Ima li jos kakvih online prodavnica?:rofl:

Katrin
07.06.2008., 08:14
imas fragrancex (http://www.fragrancex.com/index.html) i hqhair (http://www.hqhair.com/)

jasmine
07.06.2008., 13:44
Ne govorite više o tim ruževima:p kad sam naručila matifying veil mislila sam se da li da uzmem ovaj praline ruž,jedva sam se nagovorila da ga ne uzmem-a stvarno je jeftin-sad kad vas čitam mrzim sebe što sam bila škrta jučer :mad: :lol:

ajmo ajmo kupovati,ja jutros narucila jedan kasnije cu jos jedan,nema neckanja

tough_cookie
07.06.2008., 15:20
Imaš PM :D

zasto pm? ovo bi i ja rado znala. :moli: :mig:

Innocent
07.06.2008., 15:23
hehe, i ja naručila dva ruža, salmon rose i praline, koliko se sjećam...a prije par dana 3 givenchyeva :bonk:
tenks, jasmine :kiss:

jasmine
07.06.2008., 17:23
hehe, i ja naručila dva ruža, salmon rose i praline, koliko se sjećam...a prije par dana 3 givenchyeva :bonk:
tenks, jasmine :kiss:
e to je vec prava kupovina,i ja sam uz praline htjela naruciti tu salmon rose ali moram ipak ostaviti malo mjesta za moj omiljeni lancome i helenicu a njih nikako da stave na neko snizenje. :kiss:

ray ban
07.06.2008., 17:46
a ja ću si preko frendice što ide u USA naručiti 12 ili 13 ruževa,nisam više sigurna
u broj. :brukica:

jasmine
07.06.2008., 22:23
a ja ću si preko frendice što ide u USA naručiti 12 ili 13 ruževa,nisam više sigurna
u broj. :brukica:

e bas i moras to nabiti na glavu,koliko ce ih onda imati sve ukupno' :lol::lol:

Malina
07.06.2008., 23:10
Jel ko koristio Shiseido - Complexion - The Makeup Lifting Foundation?

jasmine
07.06.2008., 23:26
Jel ko koristio Shiseido - Complexion - The Makeup Lifting Foundation?

koliko sam ja pratila događanja na forumu nisam bas zamjetila da ga je netko spominjao

Malina
07.06.2008., 23:31
koliko sam ja pratila događanja na forumu nisam bas zamjetila da ga je netko spominjao

:(
A cini se zanimljivim:D

ray ban
08.06.2008., 11:07
e bas i moras to nabiti na glavu,koliko ce ih onda imati sve ukupno' :lol::lol:

:rofl::rofl::lol::lol:

ne želim reći koliko ću ih imati ukupno :o:D

Elektra
08.06.2008., 14:57
Smoothing veil vrijedi svake kune :s :cerek:

SocialButterfly
08.06.2008., 15:28
joj sad ga i ja zelim :cerek:

ashley
08.06.2008., 16:32
Ja ga narucujem slijedeci tjedan...cim mi muz dobije placu! Toliko hvale da jednostavno vise ne mogu izdrzat! Moram ga imat!!! :D:D:D

Jojo Ungh
08.06.2008., 16:49

Potpis :s:s:s

Naručit ću i onaj za matiranje :raspa:

Malina
08.06.2008., 17:01

Jao nisi ovo trebala naposati iscekivanje ce me sad ubiti jso vise.

Jos sedam dana:(

Sad cu ovdje da odbrojavam:D:D

Haj malo opisi kako ti ten izgleda s njim kako bez njega,drzi li puder i sl:D

Malina
08.06.2008., 17:02
Ja ga narucujem slijedeci tjedan...cim mi muz dobije placu! Toliko hvale da jednostavno vise ne mogu izdrzat! Moram ga imat!!! :D:D:D

Ja narucila :njanja: :D

Ziki
08.06.2008., 17:07
Koliko je Shiseido Smoothing Veil u Americi? A koliko su tamo otprilike njihovi ruževi? Navukle ste me :ne zna:

Jojo Ungh
08.06.2008., 17:19
Koliko je Shiseido Smoothing Veil u Americi? A koliko su tamo otprilike njihovi ruževi? Navukle ste me :ne zna:

Nemam pojma koliko su u USA, ali imaš sad na jagodi na sniženju nekoliko prirodnih nijansi Perfecting Lipstick (koji su meni najdraži od svih :cerek:) po 15,50 USD (70 kn) :top:

Ziki
08.06.2008., 17:33
i ja bi taj u nijansi Praline, ne kupujem preko Jagode, nego me netko doslovce gnjavi što da mi donese iz USA, prvo sam mislila nešto Clinique (za njih znam da su tamo jeftini, a kod nas :eek:), a sad bi radije Shiseido, ak je tam puno jeftiniji ( i to Praline, i onaj tuš u teglici)

ashley
08.06.2008., 20:45
Ja narucila :njanja: :D

:B :):):)

Elektra
08.06.2008., 23:13
@Malina - ma prekrasna je koža :cerek: Ono, nije savršena ali je baš lijepo glatka i totalno super mi odloga u prahu sjedne na lice nakon veila :top:
Moram priznati da ne znam kako sam uopće živjela bez toga i bez mineralne podloge :s :s

Soleiol
09.06.2008., 07:38
Potpis :s:s:s

Naručit ću i onaj za matiranje :raspa:

Nisam ti sigurna,nema ga na jagodi,jutros sam ga tražila:(

gia
09.06.2008., 09:11
ne, nema ga :( :( :(
a jos prije dva dana je bilo

marija82
09.06.2008., 09:30
cure, jel ima koja ovo? vrlo primamljivo izgleda i ocjene na MUA su fenomenalne.... mene konkretno zanima ovo skroz lijevo, svijetlo rozo bež, koje služi kao iluminator....

http://www.amazon.com/dp/B000FGZ3EM?smid=AHKB0XJ08EHNW&tag=dealtime-hpc-mp-20&linkCode=asn

Just a Girl
09.06.2008., 10:18
cure, jel ima koja ovo? vrlo primamljivo izgleda i ocjene na MUA su fenomenalne.... mene konkretno zanima ovo skroz lijevo, svijetlo rozo bež, koje služi kao iluminator....

http://www.amazon.com/dp/B000FGZ3EM?smid=AHKB0XJ08EHNW&tag=dealtime-hpc-mp-20&linkCode=asn

nemam al i meni primamljivo izgleda :D
bas sam jucer gledala u irisu :zubo:

Soleiol
09.06.2008., 10:23

Ja imam ovaj S2 peach flush-a sad će mi uskoro doći i ovaj S1 bronze flush-ustvari dobiti ću 2 ista(mali nesporazum)-pa ću jedan staviti tu na prodaju.
To je apsolutno fantastična stvar-naročito je dobar za sve one koji nisu baš vješti stavljanju rumenila i još jedna dobra stvar-nepotrošiv je!!!:cerek:
Imam peach flush više od godinu dana,stavljam ga svaki dan i po više puta i nisam niti trećinu potrošila:s
Zato sam i odlučila nabaviti ovaj bronze flush-sad za ove ljetne dane:cerek:

Malina
09.06.2008., 11:35
@Malina - ma prekrasna je koža :cerek: Ono, nije savršena ali je baš lijepo glatka i totalno super mi odloga u prahu sjedne na lice nakon veila :top:
Moram priznati da ne znam kako sam uopće živjela bez toga i bez mineralne podloge :s :s

Jao jedva cekaaaam:cerek:

Jojo Ungh
09.06.2008., 16:03
Nisam ti sigurna,nema ga na jagodi,jutros sam ga tražila:(

Fakat ga nema :eek::eek: :( :mama:

Ali sad su stavili Smoothing veil :confused:

Malina
09.06.2008., 16:17
Fakat ga nema :eek::eek: :( :mama:

Ali sad su stavili Smoothing veil :confused:

On je tu odavno.

Jojo Ungh
09.06.2008., 16:32
On je tu odavno.

A da? Nisam gledala nakon što sam ga kupila, ali znam da je nestajao i pojavljivao se :ne zna:

jasmine
09.06.2008., 17:56
ma jebemti tu jagodi i ja sam ostala bez ceramida,dok sam skuzila da u stvari nisam napravila dobru narudzbu,a cekala sam ih,oni ih povukli iz prodaje,nije shiseido al me zivcira

tough_cookie
09.06.2008., 18:08
Ja imam ovaj S2 peach flush-a sad će mi uskoro doći i ovaj S1 bronze flush-ustvari dobiti ću 2 ista(mali nesporazum)-pa ću jedan staviti tu na prodaju.
To je apsolutno fantastična stvar-naročito je dobar za sve one koji nisu baš vješti stavljanju rumenila i još jedna dobra stvar-nepotrošiv je!!!:cerek:
Imam peach flush više od godinu dana,stavljam ga svaki dan i po više puta i nisam niti trećinu potrošila:s
Zato sam i odlučila nabaviti ovaj bronze flush-sad za ove ljetne dane:cerek:

kolko para?

gia
09.06.2008., 18:27
narucila upravo Matifying Veil :cerek: :cerek:
stavili ga opet malo prije :)

Malina
09.06.2008., 19:02
A da? Nisam gledala nakon što sam ga kupila, ali znam da je nestajao i pojavljivao se :ne zna:

Ja sam bila primorana,jer imam veliku zelju da ga isprobam...radujem se ko malo dijete:cerek:

Ugl,evo posatvili su i matirajuci,ako je to ovo sto ja mislim da je:D
Pogledaj.

Jojo Ungh
09.06.2008., 19:11
Ja sam bila primorana,jer imam veliku zelju da ga isprobam...radujem se ko malo dijete:cerek:

Ugl,evo posatvili su i matirajuci,ako je to ovo sto ja mislim da je:D
Pogledaj.

Stigao, stigao matirajući :cheer: :cheer:

A dobila sam danas od muža Shiseido Accentuating Color Stick S2, Peach Flush :cerek::cerek:

http://img382.imageshack.us/img382/6235/shiseidocolorstickpeachsu5.th.jpg (http://img382.imageshack.us/my.php?image=shiseidocolorstickpeachsu5.jpg)

http://img382.imageshack.us/img382/4209/shiseidocolorstickpeachsn2.jpg

Malina
09.06.2008., 19:20
Udat cu se i ja samo da bih mogla "od muza" dobijati te poklone:D:D:cerek:

Jojo Ungh
09.06.2008., 19:26
Udat cu se i ja samo da bih mogla "od muza" dobijati te poklone:D:D:cerek:

:rofl:

Samo se pripremi da prije toga moraš mjesec dana ponavljati kako ti je to super i pokazivati slike na netu :zubo:

Inače uvijek sama sebi kupujem kozmetiku, jako rijetko od njega dobijem neki kozmetički poklončić (parfemi se ne računaju :o).

Malina
09.06.2008., 19:29
Imam iskustva:D
Vec dvije god to radim svom decku plus ekstra napomena kad znam da ima para:rofl:

Da,parfemi se ne racunaju,al su pozeljni u svakom slucjau:D:D

jasmine
09.06.2008., 20:10
Stigao, stigao matirajući :cheer: :cheer:

A dobila sam danas od muža Shiseido Accentuating Color Stick S2, Peach Flush :cerek::cerek:

http://img382.imageshack.us/img382/6235/shiseidocolorstickpeachsu5.th.jpg (http://img382.imageshack.us/my.php?image=shiseidocolorstickpeachsu5.jpg)

jel to ostavlja jaku boju na licu ili je onak njezno i jeli mat ili sjaji. :)

Soleiol
09.06.2008., 21:28
kolko para?

U parfumerijama je oko 270 kn,na jagodi oko 160 kn.

Zlatna cura
09.06.2008., 21:33

Ne ostavlja jako boju, onako je polu-transparentno, nježno.
Neki mislim da imaju jači sjaj, neki slabiji, nisu svi isti (najsjajniji je onaj najsvjetliji bež, za koji je netko napisao da može služiti i kao highlighter)... Mislim da nijedan nije baš full mat.

Soleiol
09.06.2008., 21:36

Nježna je boja-ja ga stavim prstom i onda lagano razmažem,super efekt dobijem. Treba ga vrlo malo staviti.
Ne znam kakav će biti ovaj bronze flush-na slikama izgleda fantastično-vjerujem da će davati samo lagani brončani sjaj:cerek:
evo našla sam jednu slikicu ovog S1:cerek:
http://i16.ebayimg.com/01/i/05/8d/11/a7_1.JPG

Malina
09.06.2008., 22:03
Ne ostavlja jako boju, onako je polu-transparentno, nježno.
Neki mislim da imaju jači sjaj, neki slabiji, nisu svi isti (najsjajniji je onaj najsvjetliji bež, za koji je netko napisao da može služiti i kao highlighter)... Mislim da nijedan nije baš full mat.

Hocu i ja to :mama:

Školjka
09.06.2008., 22:17
Ja jučer naručila smoothing veil, a htjela sam matirajući, ali jednostavno nisam mogla više čekati. Nema veze, drugi put ću matirajući.

ashley
10.06.2008., 06:17

Isti imam i ja! Predobar je! :cheer:

jasmine
10.06.2008., 10:52
naravno jagoda sad ima samo tu bronzu a ja onu breskvastu,valjda ce doc

Jojo Ungh
10.06.2008., 14:33
Još nisam probala svoj, ali mi je na ruci izgledao divan :cerek::cerek: Daje zdravu boju i sjaj :cerek:

Da, na jagodi imaju samo taj najtamniji :( Gledala sam ga jučer u Limoniju i prilično je taman (pretpostavljam da nije najbolje rješenje za svijetli ten).

@tough_cookie - u Limoniju je 264 kn.

marija82
10.06.2008., 14:42
jojo, krasan shopping si obavila!!! :cerek: da, divan je taj breskvasti stick od shiseida, al meni je jos ljepsi onaj najsvjetliji koji se moze ko highlighter koristit... samo je skup... znam da je unazad godinu dana taj stick bio ravno sto kuna jeftiniji, mislim 165 kn tocno u limoniju. smradovi, tako ga poskupit, to nije normalno! :mad:

Jojo Ungh
10.06.2008., 14:52
jojo, krasan shopping si obavila!!! :cerek: da, divan je taj breskvasti stick od shiseida, al meni je jos ljepsi onaj najsvjetliji koji se moze ko highlighter koristit... samo je skup... znam da je unazad godinu dana taj stick bio ravno sto kuna jeftiniji, mislim 165 kn tocno u limoniju. smradovi, tako ga poskupit, to nije normalno! :mad:

:eek::eek::eek: bezobrazluk!

Inače, u Limoniju nisu imali tester tog najsvjetlijeg (iako su imali zapakirani proizvod) :rolleyes: Pretpostavljam da ga je neka od prodavačica uzela za sebe :rolleyes: A baš me zanimalo kako izgleda uživo :(