PDA

View Full Version : Americke pizdariye

Kiki
27.10.2003., 13:10
Ja manje vise pazim na prehranu i trudim se jest zdravo, al s vremena na vrijeme me uhvati i onda nakupujem americkih pizdariya i udavim se u tome. Tako sam jucer kupila dvije tegle Ben&Jerry sladoleda, cijeli asortiman Jelly Belly beansa, Oreo cookies cereal i veliko pakovanje Oreo cookies peanut butter flavor.
Ne trebam ni govorit da smo flatmate i ja sve smazali u roku odmah. Jedino nam je jos ostao cereal (pola kutije...ostatak smo pojeli).
Vako sad kad gledam, nije ni cudo kaj su im svi debeli tamo. :D

Ipanema
27.10.2003., 13:16
Opet Ameri i njihova bajna hrana.

Debela prasad.

Jedne godine od frenda koji živi u US došla njegova cura (Američanka) i začudila se rajčici: "So this is how a tomato looks like"??????? Strašno.

Pa što ti je, nemoj to kupovati. I nikad više jesti. Trebat će ti godine da to izsereš iz sebe. Si luda?
Kaj ti nije zlo poslije toga? Dobro da imam želudac koji me boli u pm kad mu nešto Američko uđe pa znam čega se klanjati.

Kiki
27.10.2003., 14:54
Ti ocito nisi probao Ben & Jerry sladolede ni Oreo cookies.
Kad probas, javi se ponovo. ;) :D

Ipanema
27.10.2003., 15:08
Ja nisam to PROBALA.

Kad vidim takve kutije sa šarenim slovima i zgodnom ambalažom, ja također vidim i auru oko kutije i cijela je zelena, a kako tek svijetli u mraku... odmah zaobilazim.

Ne nisam probala. Ali budem, ja sam da se sve treba probati, pa kud puklo da puklo. Ako ti govance poslije svijetli u mraku, proći će i to.

Inače radim tamo gdje se često spominje GMO i bolesni Amerikanci tako da te upozoravam na vrijeme.

Možda ti ne budeš imala problema (sumnjam) ali poslije tebe svi budu.

Čak moraš paziti i kakve dude varalice kupuješ djetetu. Jedno vrijeme su u proizvodnji bile dude varalice koje su imale neki metal u onoj gumi. I tako... samo mene pitaj.

Zašto su rajčice tako lijepe, crvene, velike i ne osuše se tri tjedna? Jer se u njih uštrcava gen štakora.
I ne zezam se, a nemoj se ni ti. To je tvoje zdravlje.

Winona
27.10.2003., 15:23
ima ovdje jedan americki ducan ( izvan grada to za ove preostale Amere u vojnoj zoni) samo prije par godina su smjelis amo oni, sad smiju i ostali.

Nego meni to sve njihovo bezveze, probala i australijske slatkise ( salje mi frendica redovito par puta godisnje paket ) a i kanadske dobim svako malo - ali to je :flop:

Slatkisi nema do europskih. Pogovoto kvalitetne cokolade, ta americka cokolada mi je bila preslatka a istodobno bezukusna ( ako znate vat aj min ;) ) cak i mars koji tamo ima mi ima drugaciji okus ( vise je sladak tamo).

I sad se ja cudim da je vecina mojih frendova i familije preko bare debelo. Onaj jedan koji nije - taj pazi sto jede a mislim i da je vegetarijanac. Cak i jedna njima vitka zenska je za europska mjerila debela i jedva bi se ovdje u traperice uvukla.

Kad sam ja slala slatkise za preko bare, drzave razne, Lindt je uvijek vodio.

margarita
27.10.2003., 15:49
joj Kiki ja ne volim nist od toga sto si nabrojala :(

ali volim Twix, sour jujubas, tostitos tortilja chips sa limetom :klopa: , Nestle cherry cheesecake sladoled

joj to su moji junk food grijesi :klopa: :klopa:

Kiki
27.10.2003., 15:54
Sta? Ne volis Ben&Jerry? Pa oni imaju raznih okusa.

margarita
27.10.2003., 16:08
Kiki kaže:
Sta? Ne volis Ben&Jerry? Pa oni imaju raznih okusa. znam al kad sam muhanata :(

kumek
27.10.2003., 19:29
Ipanema kaže:
Ja nisam to PROBALA.

Kad vidim takve kutije sa šarenim slovima i zgodnom ambalažom, ja također vidim i auru oko kutije i cijela je zelena, a kako tek svijetli u mraku... odmah zaobilazim.

Ne nisam probala. Ali budem, ja sam da se sve treba probati, pa kud puklo da puklo. Ako ti govance poslije svijetli u mraku, proći će i to.

Inače radim tamo gdje se često spominje GMO i bolesni Amerikanci tako da te upozoravam na vrijeme.

Možda ti ne budeš imala problema (sumnjam) ali poslije tebe svi budu.

Čak moraš paziti i kakve dude varalice kupuješ djetetu. Jedno vrijeme su u proizvodnji bile dude varalice koje su imale neki metal u onoj gumi. I tako... samo mene pitaj.

Zašto su rajčice tako lijepe, crvene, velike i ne osuše se tri tjedna? Jer se u njih uštrcava gen štakora.
I ne zezam se, a nemoj se ni ti. To je tvoje zdravlje.

Isuse kriste toliko predrasuda i neznanja kao u ova dva tvoja posta već dugo nisam pročitao.
Jesi li ti uopće ikada bila u US?

xiola bleu
27.10.2003., 19:36
Au, Kiki, pa zakaj me nisi zvala na te orgije? :D
Ne znam, tam u Americi ne mos' dobit obrok normalnog size-a, sve je nesto king/superking/triple ovo-i-ono, pa nije cudo kaj se svi usvinje u roku 'keks' (Oreo, dabome :D).
Kao, odoh ja u ducan kad sam bila u SF-u, hocu kupit onu malu kesicu M&M's, a ono, nema nis' manje od pakovanja od 600g! :eek: :D
Ne mogu se trenutno sjetit imena knjige (nedavno je izasla), ali govori o tome kako su te sve fast food glavesine smisljale kako da navedu prosti puk da kupuje vise hrane u Americi i kako su izmisljali sve moguce nacine 'to appeal to the greedy side of human nature': ono, za samo, ne znam, par centi vise mos' dobit duplu/troduplu porciju i tak' to.

Issa
27.10.2003., 19:54
joj, ajme i pomagaj
nema cega nema kod mene doma, a kombinacija ludih...
vruca pita od visnje, sladoled od vanijije koji se topi od tople pite i sve dobro nasaftano tekucom cokoladom.

Vrucu cokoladni kolacic (brownie), opet sladoled i opet tekuca cokolada.

Puna salica punomasnog slaga, preko toga liker od cokolade, sve dobro zaliti a cime drugim nego tekucom cokoladom. U frizer prije posluzivanja.

U USA sam dosla sama kost i koza, sad sam debelo prase, sve majce su mi prekratke preko trbuha :)

bigblue2010
27.10.2003., 19:58
Xiola, cisto da znas kad drugi put odes u US, male vrecice M&M stoje kod blagajne. ;) , a na policama vece.

xiola bleu
27.10.2003., 20:05
bigblue2010 kaže:
Xiola, cisto da znas kad drugi put odes u US, male vrecice M&M stoje kod blagajne. ;) , a na policama vece.

Sad mi kazes kad sam vec sve izjela! :D
A meni tesko palo.. :D
:)

margarita
27.10.2003., 20:10
xiola bleu kaže:
Sad mi kazes kad sam vec sve izjela! :D
A meni tesko palo.. :D
:)
hahah
tukli ko nece jel?

Shtefitza
27.10.2003., 20:47
bigblue2010 kaže:

:top:
U Americi treba znati trikove. :D

Najbogatiji su i najbolje informirani, pa rijetko medju bogatasima vidis debeljke. Bogati ljudi su mrsaviji od bilo kojeg evropljanina. I imigranti su ok. Razdebljani su vecinom oni najsiromasniji i nesto srednje klase (koju Busho polako unnistava).

I meni su Oreos slabost. Pokusavam im se odhrvati. Sada postoji zdravija varijanta: Newman's Os (oravi ih Paul Newman i njegova obiteljska kompanija koja se trudi raditi zdravu hranu, i ne stetiti okolisu). Nisam jos probala, kazu da ipak nisu kao oni pravi... :(

Alyssa
27.10.2003., 21:25
Sladoled u Mek donaldsu. Taaaaaaaaaaaaaaako je dobar onaj sa preljevom od cokolade :klopa: :klap: :Slin: :kava:

LaPerla
27.10.2003., 21:34
Osobno kupujem samo evropske slatkise vecinom svicarske i njemacke a sladoled nisam neki ljubitelj ali pojedem SturBucks-ov i Oberweis, da je malo skuplje jeste ali vrijedi svaki cenat. Mislim da je bezveze generalizirati amerikance izjavama da su svi debeli isl. nije istina, naravno da ih ima debelih ali ja to ne bi pripisivala ishrani ima tu vise cimbenika. Ne volim americku hranu niti slatkise ali zato hvala Bogu ima mali milion ostalih nacija u cijim restoranima se moze jesti ukusno i zdravo.

Kiki
27.10.2003., 21:37
Molim, moze se jest i u Americi ukusno i zdravo, ali ovdje igrom slucaja pisemo o nezdravoj, ali fiiiiiinooooj hrani. ;)
Alyssa, sladoled iz McDonaldsa ne jedem nit mi se opcenito svidja njihova hrana iako bi je pojela kad ne bi bilo bas niceg drugog u blizini, a ja gladna.
However, Ameri imaju najbolje sladolede...Haagen Dasz i Ben&Jerry premca nemaju. Mljac, obliz!
Cokoladu ne volim bas, al ako moram izabrat svakako biram svicarske i belgijske cokolade.

bigblue2010
27.10.2003., 21:40
Ovo sto je Stefi napisala o debelim ljudima stoji. Nisu svi debeli, ali ocito ljudi u Evropi imaju takve predozbe.

Inace, ja Oreos ne volim, ima 100 vrsta finijih keksa. Newman's Own ima dobre kekse.

Cokoladu kupim Lindt ili Toblerone, americka stvarno nije bogznakaj. U Targetu znaju imati i Milku (isto stoji na blagajni, nema na polici! :D).

Ali Kiki, B&J sladoled kuzim, Oreo, ajde kuzim i to, ali Jelly Beans????:eek:

Kiki
27.10.2003., 21:51
Jelly Belly me uhvati svake prestupne, al kad me uvati, onda me dobro uvati.
Najbolji su mi sours.
Inace ako mi se bas jedu bomboni....onda uzmem Haribo sour mix. Druga opcija je Jelly Belly, ostale bombone ni ne jedem...zapravo jedem jos Kiki i Bronhi...um.....eh, i onda je to to.

Issa
27.10.2003., 22:18
A bomboni na metre?
imaju okus ko kiki bomboni, ali su vanjani na tanko i rolani pa se moraju odmotavati da se pojedu :)

Rita
28.10.2003., 05:51
Joj,ajmo sad Haggen Dasz mi je naaaaj,ma ne ma boljeg.Dolce du leche,joj.
Tu sam tri godine i nisam se nis udebljala,zapravo malo i jesam ali onda sam se izivila i to je to.Ne jedem sranja,nastojim kupovat sve organic i sto vise na placu od farmera.
Cokolade nosim od doma.Milke ,Haribou(muz kaze da je u EU bolji) medeke i jagodice,Bronhice.Ostalo sve kupujem ovdje.Ono o sirotinji i debljanju je totalna istina.BTW tu kod mene nema ni jednog chain restorana,jedino Mc Donalds u kojem sam bila jednom u tri godine.Ak si pametan i tu mozes biti normalne tezine.ALi isto tak mislim da su kod nas u HR cure sve blago anoreksicne.Bez uvrede ;)

Shtefitza
28.10.2003., 06:34
Hagen Dasz - Gelato... :klopa:

To mi je slabost, nastojim ga ne imat u frizideru. A i kad tamo je, pretvaram se da me ne zanima... :D

A Cadbury cokoladice? Pa one odlicne belgijske u Trader Joe's? Ili Milke i talijanske napolitanke u Costco-u? Joj, pa sam Mandelstohle... :eek: Bolje ne ulaziti u ducane!!

Ili Challah (pletenica iz zidovske pekare), jednu upravo sredih... :rolleyes: :D :eek:

Kiki
28.10.2003., 14:29
Uf..Cadbury je odvratan.
Mislim, nije mi cokolada neki slatkis i ovak i onak, al ako jedem onda smazem Milku ili Lindt....ili ako nema nish drugo onda Galaxy, al cadbury...bljaaaaak...pa to je ko cardboard box.
Sladoledi...njam njam....omiljeni Haagen Dasz: cookies and cream ili Baileys, omiljeni Ben&Jerry: oatmeal cookie dough i ma ne znam...od njih su mi svi dobri....Phish food, from russia with love, hungry hubby...(mislim da sam pola naslova pobrkala, al jeb'ga sad).
Eh...Cholla (kod nas se tako pise ;) ) je mrak, al to nije slatkis, to je kruv (malo slatkast)....;)

Potala
28.10.2003., 14:54
margarita kaže:
joj Kiki ja ne volim nist od toga sto si nabrojala :(

ali volim Twix...
Nije li twix (mars, snickers, bounty...) nizozemski?
Samo pitam...

bigblue2010
28.10.2003., 16:52
Ne, sve te cokoladice radi tvrtka Mars, americka kompanija, koja je u sastavu General Foods (isto americka kompanija), a poznati proizvodi su im jos Uncle Ben's riza, Pedgree Pal i Whiskas (ima jos, naravno, ali ovi su najpoznatiji).

Potala
28.10.2003., 21:15
Hm, mogla bih se okladiti da sam vidjela na pakiranju da piše da je proizvođač neka tvrtka iz Nizozemske. I nije se spominjala nikakva američka kompanija na pakiranju. Jel to znači da Nizozemci imaju licencu za Europu or what?:confused:

Sori na off topic

bigblue2010
28.10.2003., 21:24
Pa moze biti da nesto proizvode i u Nizozemskoj.Te velike multinacionalne kompanije imaju tvornice po svuda. Ali brand je americki.

Kiki
29.10.2003., 03:45
Mislim da evropske zemlje imaju svaka svoju licencu. Britanski Mars/Twix/Snickers se proizvodi u GB. Nizozemski se valjda proizvodi u Nizozemskoj i tako redom...

shef Sale
29.10.2003., 10:02
Rita kaže:
Ak si pametan i tu mozes biti normalne tezine.ALi isto tak mislim da su kod nas u HR cure sve blago anoreksicne.Bez uvrede ;)

:top:

Iako...primjetan je i trend amerikanizacije :D :rolleyes:

Issa
29.10.2003., 16:11
ma nije problem u biti pametan
problem je odoljeti svemu tome.
Udjes u restoran a ono na stolu stoje kepap, sol, biber i slike desertica. Pa kad vidis one pite preko kojih se preljeva sladoled ili cokoladne kolace sa slagom i cokoladnim mrvicama.
Ma joj, boli glava. Koliko god da se najedem nemrem izaci iz restorana a da ne pojedem desert

Winona
29.10.2003., 16:20
pa nije problem pojesti to sve, problem je sto se ljudi premalo ili nikako bave sportom. Tj. ne krecu se uopce ili to svedu na najnuznije do posla i doma.

Na primjer, nada mnom bi se sablaznili koliko puno jedem :o ( vise nego muz a i svi ostali za stolom, uvijek sam mogla pojesti ) a uvijek bila mrsavica.

Sad imam sjedilacki posao pa bi me se kile sigurno primile - ali drage moje, sport spasava sve. ( aktivnosti gdje se puno trosimo tipa aerobik, trcanje, steper, tae bo itd.)

Dakle ne terorizirajte se niskokaloricnim obrocima nego pomaknite vise tu guzu sa stolice i u gym :B

margarita
29.10.2003., 16:31
joj jebo vas zec umalo da zaboravim

znate sta mi je bilo super otkrice na ovom kontinentu - Buffalo chicken wings...mljacccc

prvo sam se cudila da jedu krilca sama ako posebno jelo al sto je fiiiino sa ljutim sosom i vrhnjem, pa zalit pivicom

Issa
29.10.2003., 17:30
krilca mljac, onak uz cugu u baru za sankom
mljac

Issa
29.10.2003., 17:32
Winona kaže:

Dakle ne terorizirajte se niskokaloricnim obrocima nego pomaknite vise tu guzu sa stolice i u gym :B

da nije tak skupo i da se ne moram obavezati na godinu dana, jos bih i isla.
Ustvari isla sam jednom i morala sam platiti kaznu od 2 mjesecne clanarine jer sma prekinula ugovor nakon par mjeseci.
Radim popodne pa mi je nezgodno

kumek
29.10.2003., 17:55
Ja sam bil najčešći gost lokalnog "Lone Star" Steakhouse.
Američki steakovi su stvarno fantastični (ja najradije uzimam medium well ili well done) i uz njih chilli kao foršpajs i "teksašku" rižu kao prilog.
Uz to daju nekakve žemlje od tamnog brašna i putar.
Uzimam obično iznad 16 unci steakove a uzel sam i jednom T-bone od 20.
Uf to mi bogami fali. Uskoro ću ja opet gore na koji tjedan pa da nadoknadim. ;)

HAAAAAA našel sam url
http://www.lonestarsteakhouse.com/Default2.asp

Ja mažem delmonico i cajun ribeye.

margarita
29.10.2003., 18:06
kumek kaže:
Ja sam bil najčešći gost lokalnog "Lone Star" Steakhouse.
Američki steakovi su stvarno fantastični (ja najradije uzimam medium well ili well done) i uz njih chilli kao foršpajs i "teksašku" rižu kao prilog.
Uz to daju nekakve žemlje od tamnog brašna i putar.
Uzimam obično iznad 16 unci steakove a uzel sam i jednom T-bone od 20.
Uf to mi bogami fali. Uskoro ću ja opet gore na koji tjedan pa da nadoknadim. ;)

HAAAAAA našel sam url
http://www.lonestarsteakhouse.com/Default2.asp

Ja mažem delmonico i cajun ribeye.

mi veceras pravimo steak za veceru...mmmmljjacc

eto pozivamo te ako ti se da skocit do Canade :D

Winona
29.10.2003., 18:15
Issa kaže:
da nije tak skupo i da se ne moram obavezati na godinu dana, jos bih i isla.
Ustvari isla sam jednom i morala sam platiti kaznu od 2 mjesecne clanarine jer sma prekinula ugovor nakon par mjeseci.
Radim popodne pa mi je nezgodno

dobro, ti si me shvatila doslovno. Mislim da bi i trcanje ujutro ili navecer pomoglo. Walking, ali ona pravi itd. Uglavnom Issa kuzim te , iste izgovore sam imala i ja ;) Dok ne skuzis da su to samo izgovori pred samim sobom.

Nije ni ovdje jeftino, to su kompromisi ( na ustrub necega drugoga )

MilkyWay
29.10.2003., 18:43
Issa kaže:
krilca mljac, onak uz cugu u baru za sankom
mljac

Bio prijatelj u Amerika i pričao o tim krilcima. Imaju nekakva ljuta krilca. On je kao uzeo ta turbo ljuta, fino ih poklopao i naručio još. Ovi Ameri oko njega su ga samo zbunjeno gledali.

Od te "smeće" hrane, jedino me privlači pizza i pomfrit. Mada sumnjam da je bilošto od toga Američanski proizvod!?

Issa
30.10.2003., 04:54
MilkyWay kaže:
Bio prijatelj u Amerika i pričao o tim krilcima. Imaju nekakva ljuta krilca. On je kao uzeo ta turbo ljuta, fino ih poklopao i naručio još. Ovi Ameri oko njega su ga samo zbunjeno gledali.

zakaj su ga cudno gledali?? to inace nije jelo za jesti stalno, to je vise kao i kikiriki na baru.
I ja volim onu najljucu kombinaciju, pa ju onda zaljevas hladnom pivom, mljac.
Ma to svi vole :D :klopa:

Issa
30.10.2003., 04:56
Winona kaže:
dobro, ti si me shvatila doslovno. Mislim da bi i trcanje ujutro ili navecer pomoglo. Walking, ali ona pravi itd. Uglavnom Issa kuzim te , iste izgovore sam imala i ja ;) Dok ne skuzis da su to samo izgovori pred samim sobom.

Nije ni ovdje jeftino, to su kompromisi ( na ustrub necega drugoga )

ooookkkkeeeeejjjj, nidsam bas mislila da to izgovoris na glas i tak direktno.
To se veli da ides napudrati nos :mig:

Rita
30.10.2003., 05:13
Meni je BBQ sos i ono ljuto kiselo preko krilaca ,:bljak:katastrofa.JA to ne smijem ni namirisat,odmah imam :rigo:
Dosla moja stara u stake house i hoce ona probat BBQ ribs.Ja joj kazem,ne moj to ti je fuj.Neee,mora ona probat.Kad joj je doslo zaliveno sosom,nije ni okusila,hehe.
Ko od vas jede PBJ sendvice?Nije mi nesto smekalo nosu i jucer prvi put zamirisalo onak ,da bi.Nije lose;)Postajem prava americhanka:D:D

MilkyWay
30.10.2003., 07:24
Issa kaže:
zakaj su ga cudno gledali?? to inace nije jelo za jesti stalno, to je vise kao i kikiriki na baru.
I ja volim onu najljucu kombinaciju, pa ju onda zaljevas hladnom pivom, mljac.
Ma to svi vole :D :klopa:

Ma ne to, nego je njima to turbo ljuto, kao :rolleyes:

Čudili se kako on to može jesti tako ljuto.

No, a ja nisam shvatio o kakvim se krilcima radi, kako to izgleda. Neću ispasti glup, pa pitati "pileća krilca" ? :confused: :D

Winona
30.10.2003., 09:09
Issa kaže:
ooookkkkeeeeejjjj, nidsam bas mislila da to izgovoris na glas i tak direktno.
To se veli da ides napudrati nos :mig:

:D :top: dobra !

Inace pohvaljujem i ja steakove - ovdje ima jedan restoran ( Maredo) sa americkim jelovnikom. Mislim ima svega ali muz mi preporucio samo odrezak - pa sam to i narucila.

margarita
30.10.2003., 13:21
Rita kaže:
Meni je BBQ sos i ono ljuto kiselo preko krilaca ,:bljak:katastrofa.JA to ne smijem ni namirisat,odmah imam :rigo:
Dosla moja stara u stake house i hoce ona probat BBQ ribs.Ja joj kazem,ne moj to ti je fuj.Neee,mora ona probat.Kad joj je doslo zaliveno sosom,nije ni okusila,hehe.
Ko od vas jede PBJ sendvice?Nije mi nesto smekalo nosu i jucer prvi put zamirisalo onak ,da bi.Nije lose;)Postajem prava americhanka:D:D

kakav je to PBJ sendvice

inace da radi se o pilecim krilcima koja se ili peku u pecnici ili se prze u ulju i ona se preliju sosom

ja sam nabavila bocu Buffalo - original sosa - donijela iz US - nema u Canadi

onda muz kupi krilca, malo ih uvaolja u brasno i przi u fritezi

on jos u taj sos doda malo wiskija

mmmm...super je

Issa
30.10.2003., 14:57
i mene zanima kaj je ta kratica
jedva sam naucila kaj je BLT, sad jos ovo. Ispada ko d ane zivim tu.
A kaj se krilca tice i BBQ, istina je da u nekim restoranima fakat pretjeruju s tim. I ja sam jednom narucila, meso je plivalo u sosu, bilo mi je zlo samo od mirisanja tog octa unutra. :(
Ali ak su krilca dobro napravljena sa malo sosa, ma ko bi im odoljeo.

Milky, kao sto sam vec napisala, to mora biti sto ljuce zato da se dobro zalije

margarita
30.10.2003., 16:33
joj kad smo kod sendvica

ja jako volim philly steak sendvic

goga
30.10.2003., 21:42
Issa kaže:
i mene zanima kaj je ta kratica
jedva sam naucila kaj je BLT, sad jos ovo. Ispada ko d ane zivim tu.
A kaj se krilca tice i BBQ, istina je da u nekim restoranima fakat pretjeruju s tim. I ja sam jednom narucila, meso je plivalo u sosu, bilo mi je zlo samo od mirisanja tog octa unutra. :(
Ali ak su krilca dobro napravljena sa malo sosa, ma ko bi im odoljeo.

Milky, kao sto sam vec napisala, to mora biti sto ljuce zato da se dobro zalije

i sto je to BLT ?
neka vrsta sendvica

ali kakva
:W

bigblue2010
31.10.2003., 00:20
Kakve ste vi Americe kad ne znate kaj je PB&J ???? :D Peanut butter and jelly! I to se mora napraviti na onom finom, mljeckavom, bijelom industrijskom kruhu (Peppedridge Farm,npr.)
Ja to u usta ne stavljam. PB sam jela samo dok sam bila trudna. Rita, mozda je u tome stvar?:D

monster
31.10.2003., 02:03
iako definitivno mislim da je nasa hrana bolja od americke neke junkarije volim trpat u sebe... najbolje je naravno BBQ ribs i krilca. PBJ jos nisam probala nit necu, ne djeluje mi fino... obozavam sve te americke pite sa sladoledom preko :klopa: a tek krispy kream.. (ak se tak pise)... hell yeah! :top:

Kiki
31.10.2003., 04:15
Mislis Krispy Kreme donuts? To ima i ovdi! Ba su slasni i masni. Pravi recept za heart attack i coronary disease. A fiiiiiniiiiiiiiii...mljac. :klopa:

Issa
31.10.2003., 06:21
BLT
je spekec, salata, paradajz

monster
31.10.2003., 16:25
Kiki kaže:
Mislis Krispy Kreme donuts? To ima i ovdi! Ba su slasni i masni. Pravi recept za heart attack i coronary disease. A fiiiiiniiiiiiiiii...mljac. :klopa:

da donuts!!! a joj, stvarno su masni i zasu za kile i sve to ali su fini za poludit. prve godine kad sam bila u usa tamanila sam ih ko da nije bio big deal. :rolleyes: eh onda kad sam stala na vagu i vidjela svoje kile, sve te junkarije sam zamjenila trcanjem. :top:
sad tu i tamo pojedem koji onako s gustom.
a sto se tice sladoleda glasam za DQ. ;)

goga
02.11.2003., 03:28
Issa kaže:
BLT
je spekec, salata, paradajz

hvala
:W

Rita
02.11.2003., 06:45
Danas je pao crunchy PB sa mojim (ja spekla) kruhom ,bez jellya.Ne znam koj mi je bog,nisam trudna.Kaze muz da se spremam:D:D
Od americke hrane naj vise volim Tequilu:D:D
Ajd dobro jucer sam prvi put radila meat balls spagete ,muzu za dusu.Meni je to bez veze,ali sam ih tak napravila da su cak i meni bili mljac.