PDA

View Full Version : Analni seks - zbirni topic

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

čupkica
10.09.2008., 19:41
meni osobno se to ne svida!

sweet cookie
11.09.2008., 13:46
zbog ovog bi te trebalo kaznit, u najmanju ruku oduzimanjem guzice!!!:tuctuc:

:rofl: oduzimanje guzice :lol:

:mig:

~B.Davies~
11.09.2008., 14:23
Been there, done that.. Not bad. :kava:

nutella1
12.09.2008., 04:34
BI LI TI VOLIO DA TI GOVNO IDE KROZ GUZICU DOLE GORE''??????????????

Ravih
12.09.2008., 06:08
Zašto ne - pod uvjetom da nije pregrub i da se ne iživljava.
Nekad zna biti fenomenalno...:E

please reci da nemaš dečka :(

Emericzy
12.09.2008., 09:35
BI LI TI VOLIO DA TI GOVNO IDE KROZ GUZICU DOLE GORE''??????????????

Zašto vičeš? I kako ti znaš da ne bi bilo dobro?

Ova je tema jedna od onih koje se ponavljaju svaka dva tjedna već valjda deset godina. I uvijek se javi 80 posto njih koje se užasavaju i 20 posto njih koje kažu da im je super. Ove druge su obično starije i iskusnije.

Tajna je u tri stvari. Prvo, da uopće imaš sklonost eksperimentiranju. Ako ti ser stvar unaprijed gadi tako da ti je muka, OK, sve u redu; nije za tebe. Zaboravi na to. Samo, nemoj srati po ljudima koji su probali i kojima se dopalo. I nemoj pričati gluposti koje nikakve veze sa stvarnošću nemaju.

Druga tajna je da u to budeš uvedena od strane nekoga tko zna što radi. I tko to u startu radi nježno i onom brzinom koja tebi odgovara. A kad se navikneš, sama ćeš pronaći položaj, stil i brzinu koja ti najviše odgovara.

Treća tajna je u podmazivanju, koje mora biti obilno, jer ga guza sama nema. Postoji mali broj ljudi kojima je OK i bez toga, ali za 99 posto njih je to apsolutni uvjet.

Žena koja analni seks proba na pravi način vrlo ga lako zavoli. Nikad on nije prvi i najvažniji izbor, ali je bogami vrlo lijep začin i ukras.

marčelina
12.09.2008., 09:53
ne :)

marčelina
12.09.2008., 09:54
više dajem guze zbog njega, nego zbog sebe....mene taman počne paliti kada on svršava, a onda je već gotovo....u biti to najviše prakticiramo kada imam mengu :mig:

jebote kakav glup odgovor
strašno :rolleyes:

dr.bitch
12.09.2008., 10:33
jebote kakav glup odgovor
strašno :rolleyes:

kaže netko tko ga ne prizma u guzu, a stavlja fotku kao da je preiskusna jebačica....i nije odgovor, već komentar na temu i to najiskreniji...a tebi ako se gadi ta tema kaj uopće radiš na njoj?

marčelina
12.09.2008., 10:55
kaže netko tko ga ne prizma u guzu, a stavlja fotku kao da je preiskusna jebačica....i nije odgovor, već komentar na temu i to najiskreniji...a tebi ako se gadi ta tema kaj uopće radiš na njoj?

kazat da ga primaš u guzicu da bi njega zadovoljila je glup odgovor i glup razlog
i da , to ti kaže iskusna jebačica koja se jebala onako kako njoj paše i s kim njoj paše i koliko joj paše
a ovde sam došla kazat da se ne jebem u šupak i šta sad
ne jebem se jer mi se to ne sviđa a ne pada mi na pamet radit ono šta mi se ne sviđa zbog nikog na svijetu
jednostavno nisam tip žrtve
kao što vidiš na avataru
ako je kome krivo nek izi mačkino crivo :D

tripper
12.09.2008., 11:32
Iskuliraj... ukusi su različiti. Pa ja sam imao djevojku koja je obožavala experimentisanje i karanje u guzu. Kresnemo se i kada ona svrrrrrši tada nastupa guza. Nekada odmah guza, zavisi... Ako ima mecu odmah guza mada se meni ne gadi meca. Sve u svemu nije to radila zbog mene već zbog sebe. Nismo više zajedno ali smo i dan danas dobri drugari. WE ARE FUCK BUDDIES!:top:

dr.bitch
12.09.2008., 13:08
kazat da ga primaš u guzicu da bi njega zadovoljila je glup odgovor i glup razlog
i da , to ti kaže iskusna jebačica koja se jebala onako kako njoj paše i s kim njoj paše i koliko joj paše
ne jebem se jer mi se to ne sviđa a ne pada mi na pamet radit ono šta mi se ne sviđa zbog nikog na svijetu
kao što vidiš na avataru

iz čega si ti izvukla da ja radim nešto što mi se ne sviđa? on to definitivno više voli nego ja, (meni nije mrsko, ali ne doživim potpuni užitak), a u ljubavi i sexu ne treba biti sebičan i gledati samo na svoj užitak...stoga mislim da to ipak nije glup razlog, stara moja

i šteta kaj nemam toliko vremena na poslu za čitanje i pisanje pizdarija na forumu kao ti, jer bi se baš lijepo prepucavale....

Vincent V
12.09.2008., 13:16
kao što vidiš na avataru

Eklatantan primjer ženturače vulgaris aždavitis. Ovako sebične obično ostanu same ko govno na cesti ili ožene nekog bezličnog jadnika kojem onda ostatak života skaču po kičmi.....

Ne udovoljit partneru pa makar ti se to osobito ne sviđa, je osnovni postulat zdrave i stabilne veze dvoje ravnopravnih partnera. I s jedne i s druge strane.

dr.bitch
12.09.2008., 13:18
Eklatantan primjer ženturače vulgaris aždavitis. Ovako sebične obično ostanu same ko govno na cesti ili ožene nekog bezličnog jadnika kojem onda ostatak života skaču po kičmi.....

Ne udovoljit partneru pa makar ti se to osobito ne sviđa, je osnovni postulat zdrave i stabilne veze dvoje ravnopravnih partnera. I s jedne i s druge strane.

:top: vidiš kako me ipak netko kuži

joujou
17.09.2008., 18:34
pozdrav.
imam jedno pitanje. prvi spolni odnos bio je dan prije dolaska menstruacije i drugo jutro malo sam krvarila a kasnije uopce nisam...da li je to normalno ?

vrhunski si pogodila temu :rofl:

Teta2U
17.09.2008., 19:48
@ivana789 - post ti je obrisan zbog offtopica. Ako te konkretno nešto zabrinjava i muči, pretraži već postojeće teme slične tematike, ili u krajnjem slučaju (ako pretraživanje nema rezultata) otvori temu na pripadajućem pdf-u. :)

Valentish
17.09.2008., 20:01
ne volim...

Crodra
17.09.2008., 20:22
Mojoj se sviđalo ponekad, ali kad se uspjela full opustiti, ja sam morao biti nježan, a uspijela je i doći do orgazma, jer sam uvijek oko nje provukao ruku i stavio joj prst. Malo je nespetno, ali uz naviku, može biti super za oboje. Pogotovo ako se guza prvo navlaži jezikom, što osim što je mehanički-praktično ju je dodatno napalilo na to.

andrea deana
19.09.2008., 16:36
ne,uopste mi ne pruza zadovoljstvo kao vaginalni. ali ni malo. nikad ne dozivim vrhunac.

@DAADAA@
19.09.2008., 17:53
Licno ne volim.
Cula sam o tim zenama koje prakticiraju/uzivaju u anal ali nikad nisam jednu upoznala.
Nemoguce je da zena dobije orgazam kao rezultat analne penetracije, zato jer u guzici nema spolnih organa, bar ne u zeni.
U muskarcima je jedan spolni organ, prostata koja se najbolje i najdirektnije stimulira kroz penetraciju anusa.
Stimulacija prostate producira u svim muskarcima snazniji, intenzivniji orgazam,
i dio muskaraca moze dozivjet orgazam exlusivno kroz penetraciju anusa sa ciljem masage prostate.
Zenski orgazam rezultira od direktne stimulacije klitorisa. Jedan mali broj zena moze dozivjeti orgazam kroz direktnu stimulaciju g-tocke, koju neki strucnjaci gledaju kao zensku verziju prostate.
Zato jer zena ima vaginu, njena g-tocka je bliza njenom pupku i stimulira se kroz povrsnu penetraciju vagine.
Zato jer musko nema vaginu, je njegova g-tocka ili prostata bliza ledima i stimulira se kroz penetraciju anusa.
ma o cemu ti pricas???

malisunac
20.09.2008., 07:43
zbog ovog bi te trebalo kaznit, u najmanju ruku oduzimanjem guzice!!!:tuctuc:

:rofl:

Good-rulez
20.09.2008., 12:22
nisam ga nikad previševoljela, mučno mi je to...samo tipov gušt, no desilo se nešto zbog čega i njemu više nije gušt:mig: pa smo sad prestali :mig:

Skrc002
20.09.2008., 23:00
Sto se mene tice meni se vise svida vagina

Favilla
21.09.2008., 00:17
ja sam muško a ne volim u guzu i znam, čudan sam zbog toga... volim odostraga ali u vaginu! :rofl:

Nisi čudan :)
Prava rijetkost.

zove se nebo
21.09.2008., 15:06
ja volim sve tri rupe

Emericzy
21.09.2008., 16:28
ja volim sve tri rupe
Ajoj... na što se svede seks. Tri rupe.

Katastrofa!

Vaginalni, oralni i analni seks totalno su različiti; svaki ima svoje čari, svoj emocionalni rezon, svoj ugođaj. I svaki mora, naravno, biti ugodan i željen od strane oba partnera; inače se pretvara u nešto manje vrijedno, u podvrstu seksa koja ima više veze sa psihologijom nego s erotikom.

Nema sumnje da je vaginalni seks onaj 'pravi' seks, izvorni, prokreativni, na koji smo mi nadogradili ljubavne emocije. To je autentični tjelesni oblik izražavanja ljubavi. (Pretvorio se on vrlo rano i u formu zabave, ali o tome sad, čini mi se, ne govorimo.)

Kad upotrijebimo onu nespretnu frazu 'vođenje ljubavi' to je ono na što mislimo.

Oralni seks u iskusnijih ljubavnika obično ima dvije forme -- jedna je dio predigre, uvod u 'pravi' seks. Druga je više simbolična i predstavlja predavanje, podavanje, prepuštanje, submisivnost partneru. Oralno zadovoljavajući partnera ili partnericu, mi im simbolično služimo. To je jedan od lijepih elemenata ljubavi -- služenje i predavanje, prepuštanje. Trenutno dobrovoljno odustajanje od jednakosti.

A analni seks je simbol požude, animalne strasti, onog 'prljavog' seksa koji u nama čuči ma koliko bili 'oslobođeni' i 'liberalni'. Nije moguće odrasti u kršćanskoj civilizaciji a ne imati bar u podsvjesti pojam o seksu kao nečemu griješnom i prljavom i nedozvoljenom. Raditi nešto nedozvoljeno i 'prljavo' u strasti vrlo je slatka stvar i odličan začin ljubavi i analni seks bolje ispunjava tu ulogu od mnogih drugih 'igara' koje su ljudi smislili.

Kao i oralni seks, i analni izaziva određeni zazor kod neupućenih. Ljudima pada na pamet svašta protiv toga, od nehigijene, ne-estetike do bolova i ne znam kakvih opasnosti. U svemu tome, naravno, postoji zrnce istine, pa čovjek treba naučiti neke stvari prije nego navali.

Činjenica je, međutim, da analni seks ne mora biti ni bolan ni nehigijenski niti nezdrav niti neestetski u bilo kojem smislu, ako ljudi znaju što rade. Dapače, kao što mnoge iskusne forumašice mogu potvrditi, bude itekakav uzbudljiv užitak.

I da, ma što vam tko rekao, žene stvarno mogu doživjeti orgazam pri analnom seksu. Ne uvijek ne često i ne sve, ali mogu. (Na kraju krajeva, mnoge žene orgazam ne dožive ni pri vaginalnom seksu, pa što? Ne znači da taakv orgazam nije moguć.)

Naravno, oni koji 'znaju' da je analni seks bolan i odvratan i neprirodan nemaju nikakvog razloga da se sile da ga probaju. Nije baš da će propustiti pola seksualnog užitka u životu. Daleko od toga. Ali, to je kao, recimo, s kamenicama ili kavijarom. Za one koji svladaju abecedu gurmanluka, to je za prste polizat. Jedan od vrhunaca. Ostali slobodno mogu i bez toga.

Smile :)
23.09.2008., 08:07
Nedavno smo moj dečko i ja prvi put probali analni seks. Nisam ni očekivala da će biti tako dobro (preporučam svima!), no nakon nekog vremena počela sam krvariti što me nije posebno začudilo (ipak smo se malo žešće), no par sati nakon seksa iz anusa mi je procurila nekakva sluz... Znam da zvuči gadljivo, no ta sluz je bila kao kad se vagina navlaži, samo što nije iz vagine! :) pa me malo to brine...
Sad sam bila potpuno iskrena i otvorena, pa me zanima i vaša iskrena iskustva. Dali je netko imao isti ili sličan problem i opčenito kako vam se svidio takav seks?

GoGs
23.09.2008., 08:12
nisam ga još probao, no imam u planu... krvarila si? sluz? hm... a da odeš doktoru? :ne zna:

WTF
23.09.2008., 08:16
jel svršio u guzu bez kondoma? :kava:

23.09.2008., 08:16
ma to mi je ipak bio prvi put... ne znam, možda je to kao i kad ti himen pukne?? :ne zna:
ma zanima me jel još tko to doživio... a ako mi se ponovi to, idem kod doktora!
i da, nemoj da te ovo moje iskustvo obezhrabri-samo ti probaj jer je predobro! totalno drugačije iskustvo, a i ja sam jedna od milijun koja uvijek ima neki peh s tim stvarima! :rolleyes:

23.09.2008., 08:17
jel svršio u guzu bez kondoma? :kava:

nije uopće svršio, jer sam ja počela krvariti, pa je prestao... ali, da, bez kondoma smo se... :(

arubi
23.09.2008., 08:18
Evo iskreno. Probala, nije bilo loše, mogla bih ponoviti, nisam krvarila ni ništa drugo......
Ali se bojim da ne bih mogla "malo žešće", u guzu mi odgovara soft

:ne zna:

WTF
23.09.2008., 08:18
guza nema himena znaš :kava:

odi kod doktora nek to vidi

23.09.2008., 08:19
Evo iskreno. Probala, nije bilo loše, mogla bih ponoviti, nisam krvarila ni ništa drugo......
Ali se bojim da ne bih mogla "malo žešće", u guzu mi odgovara soft

i jesi sa kondomom ili bez? lubrikant??

kuroishijin
23.09.2008., 08:20
Drugi put koristite puno punooooooooooo lubrikanta i krenite jakoooooo lagano da ne bi opet ponovila krv i sluz :)

Inače sve je to normalno ako malo pretjerate, ubuduće malo pažljivije.

arubi
23.09.2008., 08:20
i jesi sa kondomom ili bez? lubrikant??

Obavezno s kondomom, bez lubrikanata...... nije bilo potrebno...

23.09.2008., 08:22
guza nema himena znaš :kava:

odi kod doktora nek to vidi

haha! znam,znam! :lol:
samo, jel se za to područje isto ide kod ginekologa ili kod proktologa??

litlle_girl
23.09.2008., 08:26
ja bi probala, ali me strah da boli.... aaaaa!!! jeste koristili lubrikant ili onako na "suho"?

Emericzy
23.09.2008., 08:27
Nedavno smo moj dečko i ja prvi put probali analni seks. Nisam ni očekivala da će biti tako dobro (preporučam svima!), no nakon nekog vremena počela sam krvariti što me nije posebno začudilo (ipak smo se malo žešće), no par sati nakon seksa iz anusa mi je procurila nekakva sluz... Znam da zvuči gadljivo, no ta sluz je bila kao kad se vagina navlaži, samo što nije iz vagine! :) pa me malo to brine...
Sad sam bila potpuno iskrena i otvorena, pa me zanima i vaša iskrena iskustva. Dali je netko imao isti ili sličan problem i opčenito kako vam se svidio takav seks?

Opusti se. Sve je to OK.

Tu i tamo se desi pri malo jačem entuzijazmu i duljem odnosu da dođe do manjeg krvarenja. Upotrebljavaj puno lubrikanta, Nek ti partner bude malo nježniji. Nemojte to predugo raditi. Nije to ništa strašno; do manjih krvarenja dolazi i pri malo jačem zatvoru.

Sluz je isto tako normalna. Crijeva malo jace prorade kad ih prodrmas. Ako je partner svrsio unutra, bude tu i sperme itd.

Emericzy
23.09.2008., 08:30

Ipak upotrijebi lubrikant. To što ti ne osjećaš potrebu ne znači da ju tvoja guza ne osjeća. Pazi na nju da bi ti dugo i dobro služila. :)

23.09.2008., 08:32
Opusti se. Sve je to OK.

Tu i tamo se desi pri malo jačem entuzijazmu i duljem odnosu da dođe do manjeg krvarenja. Upotrebljavaj puno lubrikanta, Nek ti partner bude malo nježniji. Nemojte to predugo raditi. Nije to ništa strašno; do manjih krvarenja dolazi i pri malo jačem zatvoru.

Sluz je isto tako normalna. Crijeva malo jace prorade kad ih prodrmas. Ako je partner svrsio unutra, bude tu i sperme itd.

jooooooooooj.... sad mi je puno lakše, čim ovo čujem! uh! hvala! :mig:

23.09.2008., 08:45
ja bi probala, ali me strah da boli.... aaaaa!!! jeste koristili lubrikant ili onako na "suho"?

ma nije strašno, malo je čudan osjećaj na početku, no kad krene-predobro je! :eek:
ja, nažalost, nisam koristila lubrikant, pa zato valjda i imam ovakvih problema, mi smo imali dobru staru pljuvačku! :ne zna:

Septembar
23.09.2008., 08:52
ma to mi je ipak bio prvi put... ne znam, možda je to kao i kad ti himen pukne?? :ne zna:::bonk:
jel ti nas zajebavas?

Companion
23.09.2008., 08:54
samo, jel se za to područje isto ide kod ginekologa ili kod proktologa??

Dr. Proka (http://i9.tinypic.com/2je2xqh.gif) mi je malo neozbiljan da bih te preporučio njemu :trk:

šalim se malo, nije ti se ništa dogodilo što bi te trebalo brinuti... u buduće samo malo opreznije i nježnije s tim... a ovo za lubrikante što ti se kaže shvati kao obavezno :azdaja:

ne samo da podmazuju, nego oni kvalitetniji sadrže i blaga sredstva za opuštanje analnih mišića, pa tim više - bit će ti ugodnije :top:

23.09.2008., 08:57
;bonk:
jel ti nas zajebavas?

ma znam, haha, samo sam htjela reći da mi je to prvi put da mi nešto ide u šupak i to u suprotnom smijeru! :rofl: pa onda valjda postoji mogućnost da mi se nekakva posljedica(uz užitak) dogodi....

Guru Logan
23.09.2008., 09:00
Lubrikanti obavezno. Preporučam Durex 2 u 1 gel za masažu/lubrikant jer ga ima stvarno puno. I može se koristiti i za ... ne znam ... masažu? :kava:

23.09.2008., 09:12
Lubrikanti obavezno. Preporučam Durex 2 u 1 gel za masažu/lubrikant jer ga ima stvarno puno. I može se koristiti i za ... ne znam ... masažu? :kava:

da, čula sam da je taj dobar. A daj mi reci, ponuda lubrikanata u sex shopu i koje su cijene??

Valentish
23.09.2008., 09:14
bilo je glupo što ste to radili bez kondoma kao prvo.....a ta "sluz" može također biti od tvog partnera ona tekućina "zapodmazivanje" a i kao što kaže emericzy rekao...može također biti od crijeva....no svejedno odi ti to provjeriti..mada sumnjam da je problem negdje i nemoj se brinut..

Guru Logan
23.09.2008., 09:18
da, čula sam da je taj dobar. A daj mi reci, ponuda lubrikanata u sex shopu i koje su cijene??

Imaš u DM-u ili Kozmu, ako ti se izbjegavaju sex shopovi. Mislim da ovaj 2 u 1 košta oko 50kn.

23.09.2008., 09:44

e, a sad još jedno pitanje: zašto je baš toliko potrebno koristiti kondom, ako sam s dečkom dugo u vezi i ako smo se već testirali i znamo sve jedan o drugome? dakle, ako mi nije nikakve bolesti prenio vaginalnim putem, kako onda može analnim?
ima li tko da je bez kondoma prakticirao analni seks i kakve su posljedice??

Emericzy
23.09.2008., 09:59
e, a sad još jedno pitanje: zašto je baš toliko potrebno koristiti kondom, ako sam s dečkom dugo u vezi i ako smo se već testirali i znamo sve jedan o drugome? dakle, ako mi nije nikakve bolesti prenio vaginalnim putem, kako onda može analnim?
ima li tko da je bez kondoma prakticirao analni seks i kakve su posljedice??
Nije to toliko zbog tebe koliko zbog njega, a onda indirektno ipak zbog tebe.

Ja osobno nisam upotrebljavao kondom. Ali, ja sam opasan po bakterije; one koje mene ugrizu odmah krepaju.

Mudri ljudi kažu da je pri nezaštićenom analnom seksu moguća infekcija muškarčevog urinarnog trakta bakterijom escherichia coli koja tamo gdje normalno živi nije opasna; dapače korisna je, ali tamo gdje ne spada može biti neugodna. Dakle, može njemu izazvati probleme, a onda ih on može prenijeti tebi. Ništa jako opasno, ali može biti neugodno i bolje je izbjeći.

svegadosta
23.09.2008., 10:28
Nije to toliko zbog tebe koliko zbog njega, a onda indirektno ipak zbog tebe.

Ja osobno nisam upotrebljavao kondom. Ali, ja sam opasan po bakterije; one koje mene ugrizu odmah krepaju.

Mudri ljudi kažu da je pri nezaštićenom analnom seksu moguća infekcija muškarčevog urinarnog trakta bakterijom escherichia coli koja tamo gdje normalno živi nije opasna; dapače korisna je, ali tamo gdje ne spada može biti neugodna. Dakle, može njemu izazvati probleme, a onda ih on može prenijeti tebi. Ništa jako opasno, ali može biti neugodno i bolje je izbjeći.

a pogotove ne smijš npr. dok te jebe u guzu pa onda ajmo sad malo u picu... uf to ti je opasno za prijenos bakterija.. nadam se da niste to radili :kava:

23.09.2008., 10:29
a pogotove ne smijš npr. dok te jebe u guzu pa onda ajmo sad malo u picu... uf to ti je opasno za prijenos bakterija.. nadam se da niste to radili :kava:

da, da, to znam... na takve stvari pazim...

Guru Logan
23.09.2008., 11:00
da, da, to znam... na takve stvari pazim...

Izvedivo je uz promjenu kondoma. :) Za guzne potrebe ne biram kvalitetu već cijenu - ima u konzumu "plati dva dobi tri" kraj svake kase. Zovem ih "higijenski kondomi". :lol:

23.09.2008., 11:02
Izvedivo je uz promjenu kondoma. :) Za guzne potrebe ne biram kvalitetu već cijenu - ima u konzumu "plati dva dobi tri" kraj svake kase. Zovem ih "higijenski kondomi". :lol:

vidiš,vidiš, dobra ideja! odličan savjet-hvala!:cerek:

Emericzy
23.09.2008., 13:09
I onda ljudi kažu da je forum beskoristan...

Senchi
25.09.2008., 14:10
E,mi smo probali vec par puta,ali svaki put mi je bilo grozno..peklo je.. zna ko slucajno zasto bi to bilo??? :)
...mislim,guzica me pekla...

SnowFire
25.09.2008., 16:15
ovisi sto ste koristili kao lubrikant :ne zna:
normalno je da ti se stvore male ranice, i jos ako ti dragi ima malo veceg, a ti nisi bila do kraja opustena, a jos ako ste na te ranice nasuli nesto sto se bas ne slaze s njima, naravno da ce peci :mig:
tipa kad ti kapne limuna na ranicu :)

Good evil
25.09.2008., 16:59
:bonk:
jel ti nas zajebavas?

ovo sam i ja pomislila :ne zna:

krv nakon/u toku analnog? a uzivala si? :ne zna:
Neznam, imala sam par puta analni, bez lubrikanata :D i nije bilo nikakvih problema.. ni u toku, ni kasnije..
bolilo me eventualno kad nisam bila opustena radi nekog xy razloga..

sweet cookie
25.09.2008., 17:13
Seks u guzu super stvar, al to s krvi :confused:
E da preporucam pozu "ja gore" :top: jos na svijetu nisam odkriva nis bolje od toga :s

tynsy
25.09.2008., 17:17
nisam probala, makar me nagovarao. gadi mi se to :rigo:

zumzička
25.09.2008., 17:26
Seks u guzu super stvar, al to s krvi :confused:
E da preporucam pozu "ja gore" :top: jos na svijetu nisam odkriva nis bolje od toga :s

Meni je sve to super, ali nikad se nisam uspjela naviknuti da sam ja gore...nespretno mi je malo :ne zna: :D

Deedy
25.09.2008., 17:43
Drugi put koristite puno punooooooooooo lubrikanta i krenite jakoooooo lagano da ne bi opet ponovila krv i sluz :)

Inače sve je to normalno ako malo pretjerate, ubuduće malo pažljivije.

Ko zna zna... :top:

ah, topik o seksu u guzu.... vidi ti to... :čudisekopuradreku:

Odavno nije bio ovdje.... Volim analni seks, po stoti put... više ću puta nakraju ovdje to napisati, nego što ću analno jebati. (ok, ne, al dobro zvuči fora) :D

smarti
25.09.2008., 17:45
Jos nismo probali a mislim da da i necemo, ne privlaci me to za sada.

Good evil
25.09.2008., 17:59
a da ovo bude sticky? :rolleyes:

Basta
25.09.2008., 18:15
možda...

aina_mo
25.09.2008., 23:23
koja uzivancija kad mi masira guzu....pa sam ulaz u rupicu....pa malo polize....onda se lijepo opustim....jedan prst...dva prsta...u tom trenutku se toliko navlazim da nam lubrikant nije potreban....i onda samo laaaaaaaagano unutra dok se sve to lijepo "prilagodi" i onda deri....prvo pomalo, pa onda....necu ni zamisljat...

Emericzy
26.09.2008., 06:22
koja uzivancija kad mi masira guzu....pa sam ulaz u rupicu....pa malo polize....onda se lijepo opustim....jedan prst...dva prsta...u tom trenutku se toliko navlazim da nam lubrikant nije potreban....i onda samo laaaaaaaagano unutra dok se sve to lijepo "prilagodi" i onda deri....prvo pomalo, pa onda....necu ni zamisljat...

Ajoj... ovako nešto pročitati na samom početku radnog dana... Isuse, tko će sad raditi? Odakle koncentracija? Moderatori, gdje ste? Zabranite ovakve postove radnim danom prije 17.00.

lupus in fabula
26.09.2008., 06:52
Ajoj... ovako nešto pročitati na samom početku radnog dana... Isuse, tko će sad raditi? Odakle koncentracija? Moderatori, gdje ste? Zabranite ovakve postove radnim danom prije 17.00.

:s
potpisujem.
sad sam horny.:mig:

Basta
26.09.2008., 09:22

nemamo takve ovlasti... :ne zna:

radi i trpi... :D

Emericzy
26.09.2008., 09:30
nemamo takve ovlasti... :ne zna:

radi i trpi... :D

:rofl: Na zapovijed! :rofl:

Već sam sprčkao jedan današnji izvještaj. :(

Vincent V
26.09.2008., 09:36

zamisli si da to piše frajer:rofl::rofl::rofl: i magija trenutno nestane.

Jel, a što ti nisi ostao moderator? Malo iskustva bi dobro došlo uz ovu hrpu pitajbogaotkudizvučenih moderatora.

malisunac
26.09.2008., 10:35

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

za ovo trepa spicit crveni i 100 bodova oooodma :D

u biti spicit ban do beskraja.....di mi je deedy....:kukuc: :mig:

:zubo:

Emericzy
26.09.2008., 11:07
zamisli si da to piše frajer:rofl::rofl::rofl: i magija trenutno nestane.

Jel, a što ti nisi ostao moderator? Malo iskustva bi dobro došlo uz ovu hrpu pitajbogaotkudizvučenih moderatora.

Pa, otišao sam bio skroz sa foruma. Nije me bilo skoro dvije godine. Kako bih moderirao? A u međuvremenu mi se količina posla toliko povećala da jedva stignem i otvoriti forum i postati, a kamo li još gledati što sve djeca brljaju po LJES-u.

Vincent V
26.09.2008., 11:37
Pa, otišao sam bio skroz sa foruma. Nije me bilo skoro dvije godine. Kako bih moderirao? A u međuvremenu mi se količina posla toliko povećala da jedva stignem i otvoriti forum i postati, a kamo li još gledati što sve djeca brljaju po LJES-u.

Da, sjećam se. Šteta, bio si dobar. Jebiga, osim zatvaranja tema i kartoniranja ovi današnji nemogu ništa drugo ponudit. bila je to dobra ekipa. Ajd se reaktiviraj. Od tebe se moglo i nekaj naučit.

poison7
27.09.2008., 15:23
Imam pitanjce? Cak mi nekako ima logike da zena uziva u analnom seksu jer tamo ima kakti puno zivcanih zavrsetaka i bla bla. Cak i sami gay-evi kazu da su gay bas zbog toga sto dobe u guzu.
E ali nije mi jasno koji je gust muskracu seviti u guzu? Sta on s tim dobije? Je li mu osjecaj bolji ili sta? Ili to rade zbog partnerice? Ili ih ta promjena uzbuduje?

Molim one iskusne da se izjasne :)

2704
27.09.2008., 23:03
haj tek se ukljucujem u ovaj chat.
pa ovako probala sam par puta i iz svog iskustva reci cu par stvari boli ko vrag na pocetku,ali dajte si truda i vremena i proucavajte jedno drugo najbolja poza bi bila na boku oboje, ako treba podmetnite kakve jastucice.
obavezno puno lubrikanta i na njegov penis i na tvoj analni otvor.
onda neka malo kruzi po tvojoj rupici prstima i sto tanjim prstom.neka polako sve radi i neka lagano prodire. ne mal unutra pa van,pa dublje unutra pa van, za to nisam. mozda ponekad to i pase.
uglavnom lagano udi neka te ona vodi s prsticem a onda lagano izades. kad se navikne mjenjaj prstice dok se ona polako ne opusti.
onda legni pored podmazi ga i stavi na rupicu. nemoj te vi ubadat nema te osjecaj. nego neka ona to sama polako gura ona ce znat sto joj pase hoce li ga gurat cijelog pa vadit ili ici malo po malo ona ce znat. mazite ju i davajte joj podrsku.budite ekstra njezni i pazljivi.
ako treba mazite luibrikantom vise puta.
kada se ona opusti i kad osjeti ugodu onda e mozete vi prikljuciti.
onda se mogu mjenjat poze i radit sto se voli. ja volim kada on miruje ili me polako prati u ritmu,ali da ja vladam tako ne boli uzivam i bude fenomenalno.
zasto musko uziva?
pitala sam decka i kaze da je dobro kad je tako jako usko i da ima osjecaj kao da me jebe po prvi put. i takve stvari. valjda je jednostavno tako usko sto vama godi!
sto se ove teme tice slobodno pitajte rado cu odgovorit, jer sto se toga tice imam podosta iskustva i prosla sam maltene svasta sto pise vec ovdje.
jedna osoba je pitala da ju je peklo....
i krv..
ovako dragi te nije dovoljno navlazio i prebrzo je uletio zbog cega su ti zilice popucale i prokrvarila si. to nije dobro, tocnije nevalja. zbog toga se moze dogoditi da dobijes neke bolesti, ne znam tocno no ja kad sam bila u toj situaciji rekli su mi ovako rak debelog crijeva, da ti se pokida izlaz koji tjera govna van,.... uglavnom. mislim da se bas od jednog puta ne dogodi nest strasno ubuduce ucini to s puno lubrikanta i probaj si sama ugodit i ici ce.
sto se tice vole li to zene?
ovisi!neke ne neke da, kao i muski neki vole neki ne.
ja isprva nisam htijela gadilo mi se pa ono bilo mi to glupo. onda je moj dragi puno pricao sa mnom i pokazivao mi filmice i pripremali smo se skupa i informirali i tako. onda smo malo po malo proucavali i pokusavali i napokon se trud isplatio. sada sam blagi ovisnik o tome.
i ako ne ide danas daj si vise vremena da se pripremis odmori se da ti se ne bi zgadilo.
i da i ja sam imala fobije od gay-stva. ali to se rijesi razgovorom s deckom.
sada se na tu temu salimo na nacin da mi predlaze da probam medu lezbama pa da nam se pridruzi i ja njega zezam da mi dovede jos jednog da vidim kak je to u troje. no zasad samo se zezamo!hahahah

fastforward
27.09.2008., 23:11
www.2girls1cup.com ovo se desava nakon dugog prakticiranja... kazu kao neka bolest :rofl: hahaha

E zgadio mi se zivot cim sam link vidio... Ovo sam vidio prije... Jao perverzije...

On topic:

Neznam za zene no ja volim kad cure nemaju nista protiv analnog. Dapace obozavam kad nema protiv takvih stvari nista... Dapace sto vise je PERVERZNIJA to mi se vise i dopada, napaljuje itd...

2704
28.09.2008., 14:31
ja link nemrem pogledat takoda ne mogu to komentirat.
sto se tice zadnjeg dijela komentara smatram da je ovaj nas svijet pod tip nekim glupim normama i standardima . i da se mora kako netko kaze umjesto da se uziva u zivotu jer on je jedan jedini. treba probat svasta, ali treba se o svem kvalitetno informirat. ja jesam da se u seks ukljuci svasta i da se u njemu uziva kao sto fastforward kaze. no ponekad udovolji zeni(djevojki) jednom pa s njom vodi ljubav ono samo da ona napuni baterije.
vas problem kod muski je sto smatrate da samo zene moraju radit kako vi kazete. no vama bi milion puta bolje bilo u krevetu ako se ti trudis zeni pruzit maksimalan uzitak onda ce ona bit zadovoljna i vratit ce ti troduplo nazad.
svaka zena je pomalo u dusi kurva, samo svaki muskarac mora biti dovoljno dobar prema njoj i znat s njom razgovarat i ona ce pristat na sve. pa tako i na perverzije u krevetu! ne znam hoce li vam moje filozofiranje smetat ali ja vam samo govorim kako da najbrze odvedete zenu u krevet a da ne ispadnete gad.
osobno moje misljenje da perverzije sacuvate za onu osobu s kojom doista mislite biti inace ce te doci na los glas. zene su uzasne tracerice.
uzivajte ekipa

macic
28.09.2008., 18:04
aha... extra... umalo da su mi oci ispale od bolova!! nisam 2 dana mogla sisti na guzu! :eek:

SnowFire
28.09.2008., 21:43
aha... extra... umalo da su mi oci ispale od bolova!! nisam 2 dana mogla sisti na guzu! :eek:

nadi decka koji zna guziti :rolleyes:

2704
29.09.2008., 07:08
meni je bil tak kad nije imao iskustva i znao kak al kad smo naucili prva liga je!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vincent V
29.09.2008., 08:13
sto se ove teme tice slobodno pitajte rado cu odgovorit, jer sto se toga tice imam podosta iskustva i prosla sam maltene svasta sto pise vec ovdje.
jedna osoba je pitala da ju je peklo....
i krv..
ovako dragi te nije dovoljno navlazio i prebrzo je uletio zbog cega su ti zilice popucale i prokrvarila si. to nije dobro, tocnije nevalja. zbog toga se moze dogoditi da dobijes neke bolesti, ne znam tocno no ja kad sam bila u toj situaciji rekli su mi ovako rak debelog crijeva, da ti se pokida izlaz koji tjera govna van,.... uglavnom. mislim da se bas od jednog puta ne dogodi nest strasno ubuduce ucini to s puno lubrikanta i probaj si sama ugodit i ici ce.

kurca ti znaš. kakve to gluposti pišeš. Kakav izlaz koji tjera govna , kakav rak debelog crijeva.

poduzetna
29.09.2008., 08:20
uživam u analnom ali baš ono guštam cijelim bićem :cerek:

TincH
29.09.2008., 08:23
aha... extra... umalo da su mi oci ispale od bolova!! nisam 2 dana mogla sisti na guzu! :eek:Drugi put mu reci da ga ne stavlja ko da nabada janjca na ražanj :kava:
Ili nađi boljeg :D

Emericzy
29.09.2008., 09:19
uživam u analnom ali baš ono guštam cijelim bićem :cerek:

To sam primijetio... žene ili totalno odbijaju ili, ako im se svidi, obožavaju dobiti ga u guzu. Relativno je rijetko naći neku koja je 'neutralna'.

Vincent V
29.09.2008., 09:26
To sam primijetio... žene ili totalno odbijaju ili, ako im se svidi, obožavaju dobiti ga u guzu. Relativno je rijetko naći neku koja je 'neutralna'.

Pa kad se uvijek nađe sivonja koja ga od prvog puta želi ugurat cijelog a to neide. Tu treba strpljenja i puno posla i to se može protegnut mjesecima dok ne sjedne sve na mjesto a za to mnogo njih nema ni vremena ni volje. Dobije ispred sebe lijepu i zdravu guzicu i onda ju ujebe za genereacije i generacije koje nakon njega dolaze i po tom pitanju ostanu suha kurca. Pa kojoj se nebi ogadilo kad niti hajvan a niti ona nisu čuli za lubrikante neg se doslovno žuljaju satima da bi nakon toga trpili danima bol u guzici. To se treba dozirat umjereno, nešto kao desert i onda je božanstveno i njemu i njoj. Eto, ja samo teoretiziram:mig:.Plus, ipak za bilo kakvu akciju, treba prvo odobrovoljit tetu picu jer bez toga ide teško....I opet teoretiziram:mig:

Probao? Nikad, majke mi.... Ja i žena samo regullary.

Emericzy
29.09.2008., 09:55
Eto, ja samo teoretiziram:mig:.Plus, ipak za bilo kakvu akciju, treba prvo odobrovoljit tetu picu jer bez toga ide teško....I opet teoretiziram:mig:

Probao? Nikad, majke mi.... Ja i žena samo regullary.

Bogami, za neiskusnog dobro teoretiziraš. :)

TincH
29.09.2008., 09:56
Ja sam "neutralna". Dobro mi je sve :D
Ima i trenutaka kada mi ne paše, ima kada mi super paše. Nije mi pod mus ama baš svaki put :ne zna: Ako neću - odbijem :D Ako hoću - molim. :D

pantigananera
29.09.2008., 10:06
[...najjači klasični porno trend i nezaobilazni dio hard-core porno filma.vrlo često tabu tema između parova.Kako bi razbili tabu,i zaista saznali kako ko fura(ako fura) analni sex,ostavimo pretjerivanja iz pornića na stranu!!!.nekim curama je to odvratno,neke ne uživaju u tome zbog partnerove grubosti ili manjka vještine:mad: a neke su sklone muškarcu pripisati homoseksualne sklonosti ako im zatraži "guze".Elem,lijepe moje,jeli vama moguće uživati u analnom sexu,a ako jest -šta treba da bi bilo sve ok?,Kakav je orgazam,i jeli drugačiji od uobičajenog?.Ja lično,da budem iskren,sam imao samo jednu curu kojoj se to strašno dopadalo,ali nismo imali priliku da duže budemo skupa-ne našom krivicom-pa nikad nisam sa njom uspio pričati o tome...

ja u principu volim, ali pnekad , uz sve lubrikante, kreme...osjećam nelagodu.. valjda mi ovisi o danu :ne zna:

poduzetna
29.09.2008., 10:07
Bogami, za neiskusnog dobro teoretiziraš. :)

:rofl: oteo si mi slova s tipkovnice :D

mnoge žene odbija sama pomisao na analac bez obzira što ga nikad nisu ni probale, a još ako sam pokušaj bude bolan malo koja će se opet uputiti u tu avanturu

ja sam po prirodi malo mazohistički nastrojena pa mi je ta lagana bol čak godila :o

TincH
29.09.2008., 10:09
ja sam po prirodi malo mazohistički nastrojena pa mi je ta lagana bol čak godila :oAl ipak je puuuuno bolje kad nimalo ne boli :top:

Emericzy
29.09.2008., 10:11
Ja sam "neutralna". Dobro mi je sve :D
Ima i trenutaka kada mi ne paše, ima kada mi super paše. Nije mi pod mus ama baš svaki put :ne zna: Ako neću - odbijem :D Ako hoću - molim. :D

ja u principu volim, ali pnekad , uz sve lubrikante, kreme...osjećam nelagodu.. valjda mi ovisi o danu :ne zna:

Pa, analni seks nije, kako bi se to reklo, 'normalni' seks. To je, u gastronomskoj metafori, kavijar. Nitko ne jede kavijar kao normalnu hranu, nego se tu i tamo osladi uz šampanjac.

poduzetna
29.09.2008., 10:12
Al ipak je puuuuno bolje kad nimalo ne boli :top:

hm, ne znam, pali me taj miks boli i užitka...

kad klizne unutra cijela se naježim, od glave do pete, a onda kako bol postaje sve blaža ja sam sve luđa :rofl:

Basta
29.09.2008., 10:13
Pa, analni seks nije, kako bi se to reklo, 'normalni' seks. To je, u gastronomskoj metafori, kavijar. Nitko ne jede kavijar kao normalnu hranu, nego se tu i tamo osladi uz šampanjac.

"kavijar" i šampanjac, dobra ideja... :top: :D

TincH
29.09.2008., 10:19
hm, ne znam, pali me taj miks boli i užitka...

kad klizne unutra cijela se naježim, od glave do pete, a onda kako bol postaje sve blaža ja sam sve luđa :rofl:Ja kad znam da bu bolilo - obično odbijam. Nisam uvijek spremna i raspoložena.
Znam biti i ful nabrijana, ali u guzu ne ide i ne ide..
Preferiram momente u kojima mi je 100% ugodno. Al za to treba bit raspoložen.

poduzetna
29.09.2008., 10:22
Ja kad znam da bu bolilo - obično odbijam. Nisam uvijek spremna i raspoložena.
Znam biti i ful nabrijana, ali u guzu ne ide i ne ide..
Preferiram momente u kojima mi je 100% ugodno. Al za to treba bit raspoložen.

pa da, kužim :top:

zato sam i napomenula da sam ja mazohistički nastrojena pa mi to ne smeta, volim i potezanje za kosu, gušenje i te malo pomaknute radnje koje uključuju malo boli :brukica:

Vincent V
29.09.2008., 11:31
butt-plugovi

Emericzy
29.09.2008., 11:57
Zabavi. Nema nekakve praktične svrhe. To je način da žena u sebe primi golemiji kalibar koji joj inače, da je 'klasičnog' oblika, ne bi baš samo tako ušao. Neki na vanjski kraj stavljaju konjski rep, pa žena uokolo hoda s repom, kao mlada kobila pony-ja. To se ostavi unutra, a seks onda bude konvencionalni, vaginalni. Muškarac ima zabavu da ševi kobilu, a žena da ima dva kurca u sebi istovremeno.

SnowFire
29.09.2008., 12:23
Zabavi. Nema nekakve praktične svrhe. To je način da žena u sebe primi golemiji kalibar koji joj inače, da je 'klasičnog' oblika, ne bi baš samo tako ušao. Neki na vanjski kraj stavljaju konjski rep, pa žena uokolo hoda s repom, kao mlada kobila pony-ja. To se ostavi unutra, a seks onda bude konvencionalni, vaginalni. Muškarac ima zabavu da ševi kobilu, a žena da ima dva kurca u sebi istovremeno.

:lol::lol: san svakog muskarca :lol:

Emericzy
29.09.2008., 13:15
:lol::lol: san svakog muskarca :lol:

Je li? Bizarno. Znači, nisam pogriješio što sam se koncentrirao na žene. :)

SnowFire
29.09.2008., 14:06
Je li? Bizarno. Znači, nisam pogriješio što sam se koncentrirao na žene. :)

jebo zene, kobile zakon :rofl:

zuni9
29.09.2008., 16:56
E ovo je zanimljivo.

http://www.index.hr/xmag/clanak/anne-hathaway-voli-u-guzu-svaka-cura-barem-jednom-to-mora-probati/403802.aspx :s :D

maleesh
30.09.2008., 13:58
pitanjce:
cura s kojom imam vrhunski sex se grozi ševe u guzu. tj. ne grozi se skroz već imam dojam da se pravi da joj to ne paše i to samo zato jer misli da bih ja stalno tražio guzu. inače voli kad joj u predigri ližem sve od guze do vrha pi*e te također voli kad joj prilikom sexa stisnem prstima guzu ko da ću prodrijet prstima unutra al nesmijem prodrijet jer mi odmah odguruje ruku. dakle, sviđa joj se ali neželi do kraja. kaže da ju uvijek grebe kad stavim prst, pa ju čak i grebe onaj but plug dildo koji je od meke gume i baš za guzu :eek: a sama mi neželi pomoć tj. da si sama stavi dildo u guzu il da sama uvede moju kitu unutra... i na takvoj fazi smo već poprilično dugo i već kipim da joj kažem kako samo izmišlja da neželi jer očito želi i muči mene a ja bih želio to jako. a ako to kažem, teško da ću išta pametno napravit...
ima tko kakav savijet?

Emericzy
30.09.2008., 14:08
pitanjce:
cura s kojom imam vrhunski sex se grozi ševe u guzu.
...

kaže da ju uvijek grebe
...

ima tko kakav savijet?
Dva savjeta. Jedan je, podmaži lubrikantom. Neće grebati. Drugi je, daj joj da pročita ono na linku iz prethodnog posta.

maleesh
30.09.2008., 14:17
Dva savjeta. Jedan je, podmaži lubrikantom. Neće grebati. Drugi je, daj joj da pročita ono na linku iz prethodnog posta.
naravno da je lubrikant u igri. probali smo i sa Durex lubrikantom, i sa vulgaris baby uljem, i to i uz kondom i bez kondoma... uvijek ju sve kao grebe a kita ju boli (naravno kad nije razrađena jer ju grebe sve ostalo)
a nagovarat ju neželim jer nije meni do njene guze toliko koliko da oboje guštamo. ako ju nagovorim i ona neuživa onda nisam napravio ama baš ništa. no ja bih definitivno njenu guzu jer me to tako jako napaljuje...
čini mi se kako se ona tu ponaša kao one glupe ženske što govore da su frigidne a jedino gdje je problem je da se nikad nisu naučile opustit u sexu kako bi mogle svršit...

lexus
30.09.2008., 14:24

ako ni tad ne da.. onda ti njoj reci da joj je to dobro protiv celulita.. sigurno će dat ;) :top:

laka
30.09.2008., 14:51
sex u guzu.. mmm
u početku dosta boli al poslije..yeee vrijedi pretrpit bol!:top:

maratonka
30.09.2008., 14:55
ja sam probala puuuuuno puta...i jebiga boli... :(
za sada odustajem,prihvatila sam jednostavno da sam jedna od onih koja nemože to i bok.
Nije da se ne opustim, opuštena sam u sexu s dragim maximalno, svršavam ko luda sve moguće naćine, ali ovo boli i boli....i svakih toliko za ljubav dragom - ajde da probamo opet, ali ne ide...mislim meni nije bed, stvarno mogu bez toga u života, ali žao mi njega....

pacji isprdak
11.10.2008., 23:58
ovak.cura mi se navukla na analac.mislim ok je volim.al nekad mi se neda.. ona ga sama stavlja u guzu.a ak joj kazem nemoj,onda ce se naljutit 100%..sta da radim

JoWaN
12.10.2008., 08:13
ovak.cura mi se navukla na analac.mislim ok je volim.al nekad mi se neda.. ona ga sama stavlja u guzu.a ak joj kazem nemoj,onda ce se naljutit 100%..sta da radim

Mozes joj reci da si umoran, te da ti se neda.:ne zna:
Tebi se iz nekog posebnog razloga neda ili? A sta da ga stavlja u vaginu?

elf_dalmatae
12.10.2008., 08:40
Bar nešto kad ti niko ništa nigdje ne zariva :kava:

Kralj :rofl: :lol:

Felix 3575
12.10.2008., 08:58
Pa što neš ti izjebi je dobro pa neka onda sere koliko hoće hehe :lol:

elimination
12.10.2008., 18:47
Pokušala sam par puta, a jednom je doista uspjelo. I omg, kakav osjećaj... nešto između vaginalnog i klitoralnog orgazma, klitoris sav treperi, a s druge strane, tu je i podražaj G točke (samo s druge strane :D)... Mislim da je najvažnije povjerenje između partnera, kao i potpuna opuštenost... što se mene tiče, apsolutno vrijedi probati, pa ako uspije, nećete zažaliti (tu posebno mislim na cure :D).

malena16
13.10.2008., 09:15
Čitam i moram da priznam neke stvari. Prije nekih 2 mjeseca ne bi se dala nagovoriti na analni sex nema šanse. Ali.... Onda se dogodio netko novi i kad mi je počel prčkati odostraga ja nisam osjetila apsolutnu nikakvu bol. Moram priznati da je toliko stručan da danas čak i uživam ( ne pretjerano ali ipak je puno bolje nego prije) Moj bivši i ja smo probali prije par godina i to je završilo apsolutnom katastrofom. Zamrzila sam i analni sex totalno.
Ko bi reko čuda da se dese.....

Vincent V
13.10.2008., 09:24
nije ta rupica za svakoga...

Ždrebica
16.10.2008., 19:15
:cerek: Volite li jebanje u dupe? :cerek:

Lacky Luck
16.10.2008., 19:20
:cerek: Volite li jebanje u dupe? :cerek:

nakon milion i jedne teme, pocet cu da volim, majke mi.:flop:

Grandmaster
16.10.2008., 21:54
Brijem da sam zadnjih 15 godina proveo nagovarajuci cure na analni seks. Iskreno, samo je jedna pristala na to. Nema toga kaj nisam probao. Surfao sam po forumu i likovi se hvale na veliko kak su jebali sve zenske u guzu. Posto sam ja ocito papak, pitam sve vas muske znalce kaj da napravim ili pocnem raditi i da se tako pridruzim u vase elitno drustvo.:ne zna:

EncOre
16.10.2008., 22:25
zamoli nekog lokalnog pedera da ti zabije kurac u dupe pa ti vidi kako je to :rofl:

tuzni_glupan
16.10.2008., 22:27
Nemaš šta pitat.
Konstatiraj i kreni.

malenavila
17.10.2008., 11:13
Neam iskustva s tim,za mene je analni otvor samo i striktno izlazna rupa

Emericzy
17.10.2008., 13:14
Brijem da sam zadnjih 15 godina proveo nagovarajuci cure na analni seks. Iskreno, samo je jedna pristala na to. Nema toga kaj nisam probao. Surfao sam po forumu i likovi se hvale na veliko kak su jebali sve zenske u guzu. Posto sam ja ocito papak, pitam sve vas muske znalce kaj da napravim ili pocnem raditi i da se tako pridruzim u vase elitno drustvo.:ne zna:

Zapravo me čudi da imaš tako loš score. Po mojem iskustvu, jedna od dvije je voljnha probati ako joj na pravi način pristupiš.

Možda previše navaljuješ. Opusti se. Nemoj insistirati. Kreni kad bude prilika. Ako nije, čekaj slijedeću priliku.

Moraš biti malo i psiholog. Poeta ljubavi. Moraš to znati prikazati kao nešto što će i tvojoj partnerici biti vrhunski doživljaj.

Ali, moraš i znati što radiš, pa kad jednom pristane, da joj ostane u ugodnoj uspomeni, a ne da se pridruži vojsci onih koje će jamrati da je to odvratno i da boli.

Vincent V
17.10.2008., 15:09
Dobro ti čovjek govori. Ne isučeš kitu pa joj kažeš: Sad ću te jebati u dupe. Ideš polako, puževim korakom. Kreneš s ispipavanjem terena kad je najuzbuđenija, sluđena, kad curi na sve strane. Ako treba, cuclaš ju pola sata i napaljuješ koliko god treba da procuri na sve strane. I neide to za jednu noć. To se radi mjesecima. To se nemože samo tako raširit i stisnut u jednoj noći a da ne boli. Guza je drukčija i kako kaže E. nije za svakoga. Samo polako, prvo nek se ona opusti, a kad to amenuje teta pica, sve je onda puno lakše. Naravno, samo teoretiziram. Probo, nikada!!!

Mathilde R.
17.10.2008., 19:30
Anal seks moze biti vrlo zanimljiv. Ali treba koristiti sredstvo za podmazivanje guzice. :D

šumskičovjek
24.10.2008., 22:05
ja sam probao ali nemogu svladat otpor nije mi tak tvrd.a ni inače neznam bas fukat

bata konj harmonikas
24.10.2008., 22:19
posto je vecina likova koji glume u porno filmovima homo orijentacije (john holmes kao "svijetli" primjer), naveliko je populariziran analac, tj .da i njima bude zanimljivo :D preko tih filmitja, a i inace je to u narodu poznato kao "kontracepcija kad ti se ne da zajebavat previse". e sad, kad vidim kako zenska ima hemoroide od silnog trpanja u exit only, onako bas odvratno za ispovracat se, pitam se kako moze neko svojoj curi, zeni, susjedi, uciteljici, teti iz trafike, itd, uvaljat ga kad vidi hemoroide od metra, koji dodju instant, one picke po pornicima se razvaljuju al brale znaju znanje, kremice, vjezbice, tehnika, nemoze to tako lokalna curica? kako ga stavit u natecenu, pristavu, gnojnu rupu i jos si mislit da ona uziva (posere te od silne extaze....)? zasto bi si ijedna zena dozvolila takvo maltretiranje, i jos kao navukla se, super joj je i sve, a kad ide kenjat onda suze roni? fakat nepojmljivo.

OnlyMe5
24.10.2008., 22:27
evo jos jedne koja voli analni sex.. :cerek:

totalno mi je super osjecaj koji pruza..

wizardofOZ
25.10.2008., 21:39
nakon milion i jedne teme, pocet cu da volim, majke mi.:flop:

Care :s

:rofl: :rofl: :rofl:

u potpunosti te razumijem, fakat ti dode da das guze samo da ljudi budu malo, mrvicu zanimljiviji

:rolleyes:

ema1806
05.11.2008., 09:56
Ma, pusti to, nehigijenski je. Zna se gdje je malom mjesto, ne izmišljajte toplu vodu.

candy4444
05.11.2008., 10:33
ma koja sredstva za podmazivanje ima dragi jezik :lol: sve prirodno:s

Emericzy
05.11.2008., 10:38
Zna se gdje je malom mjesto, ne izmišljajte toplu vodu.

Khmmm... A što misliš, ako se to tako dobro zna, zašto ljudi svejedno od prethistorije pa do danas, uporno ipak izmišljaju tu toplu vodu? Tisućama godina? I veselo prakticiraju i oralni i analni seks, koji, po tebi, nisu u redu?

Mislim, kužiš, da je tako kako ti kažeš, ljudi bi još tamo negdje u neolitu shvatili da to nije OK pa bi prestali.

Death-of-Art
05.11.2008., 10:40
joj. analni seks. fuj...
nikad ne bih probala. ne osjećam potrebu da probam.
hvala Bogu da imam dečka kojem je to jednako odbojno i koji nikad ne kaže onu izjavu koja mi digne živac do nebesa:
"pa kako znaš kak je ako nisi probala..."

mislim... kad bih to još jednom čula...definitivno se ne bih suzdržala i prvu metlu koja bi mi naišla pod ruku bih mu zabila u guzicu pa neka on proba ono što nikad nije probao, možda mu se svidi, ako mu se svidi metla u guzici... jebeno... onda me može jebat u guzu, žrtvovat ću se.

dakako...
ako analni seks ide isključivo na inicijativu žene... znači... bez prisile muškarca da ju nagovara i slično... onda ok... netko mi je rekao da čak i žene tako lakše svrše...

ali stvarno...stavljati k... u nešto što je izvor toksina....raznih otrovnih fekalija... koje moraju izać van-svaki dan!...
mislim... bljuv...

daz
05.11.2008., 10:44
Toksini, otrovne fekalije :lol:

Ti si sigurno zanimljiva... mislim.. seksualno.

Ti znaš koliko bakterija i koječega ima na kurcu? Jesi li sigurna da to uopće želiš primiti u ruku? :D

Death-of-Art
05.11.2008., 10:47
Toksini, otrovne fekalije :lol:

Ti si sigurno zanimljiva... mislim.. seksualno.

Ti znaš koliko bakterija i koječega ima na kurcu? Jesi li sigurna da to uopće želiš primiti u ruku? :D

:)

joj...daj ne odlazi u krajnost molim te...

probala bih u guzu eventualno da se klistiram prije toga i izvršim kompletno čišćenje crijeva... ali onako...spontano... uf...nema - šanse!

Emericzy
05.11.2008., 10:55
ma koja sredstva za podmazivanje ima dragi jezik :lol: sve prirodno:s

OK za one koji imaju malo otportniju guzu... ili se napale toliko da im ne smeta ako malo boli. :)

Svima drugima (a njih je 95 posto) srdačno preporučam da niti ne pomišljaju bez nekog podmazivanja.

candy4444
05.11.2008., 22:06
znam da prirodnog vlazenja nema kod anusa, al mene nikad nista nije bolilo i uvik se toliko napalim da mi netribaju lubrikanti... uopce ne boli :ne zna: tko ce znati, opustenos i uzitak tj zelja za tim imaju veliku ulogu sreca neman nikakvih problema :)

Ponosna
06.11.2008., 10:20
Ajme, kad sam to prvi put probala pitala sam se:" Tko je upalio svjetlo?!" Orgazam 100 puta bolji nego običnim putem, ali ne ide uvijek, treba vremena i prakse i želje.

babarej
06.11.2008., 11:25
joj. analni seks. fuj...
hvala Bogu da imam dečka kojem je to jednako odbojno i koji nikad ne kaže onu izjavu koja mi digne živac do nebesa:

mislim... kad bih to još jednom čula...definitivno se ne bih suzdržala i prvu metlu koja bi mi naišla pod ruku bih mu zabila u guzicu pa neka on proba ono što nikad nije probao, možda mu se svidi, ako mu se svidi metla u guzici... jebeno... onda me može jebat u guzu, žrtvovat ću se.

dakako...
ako analni seks ide isključivo na inicijativu žene... znači... bez prisile muškarca da ju nagovara i slično... onda ok... netko mi je rekao da čak i žene tako lakše svrše...

ali stvarno...stavljati k... u nešto što je izvor toksina....raznih otrovnih fekalija... koje moraju izać van-svaki dan!...
mislim... bljuv...

Pa kako znas kako je ako nisi probala? :ne zna:

Emericzy
06.11.2008., 11:34
onda me može jebat u guzu, žrtvovat ću se.

Moj ti je iskren savjet da se, ako se u seksu moraš žrtvovati, okaneš te zanimacije. Jebeš seks koji je žrtvovanje. To bi trebalo biti užitak. Ako nije, idi štrikaj, sakupljaj marke, odi na ribičiju. Šteta vremena i neugodnosti.

Elektra
06.11.2008., 13:32
Moj ti je iskren savjet da se, ako se u seksu moraš žrtvovati, okaneš te zanimacije. Jebeš seks koji je žrtvovanje. To bi trebalo biti užitak. Ako nije, idi štrikaj, sakupljaj marke, odi na ribičiju. Šteta vremena i neugodnosti.

Baš me mami da ovo stavim u potpis :D

mala mare2106
06.11.2008., 13:39
joj. analni seks. fuj...

dakako...

mislim... bljuv...

a pi*ka ti je precista i presveta?:)bez toksina:D

Titov pionir
06.11.2008., 13:44
Iskreno, nisam probao. Hvala Bogu da moje partnerice nisu to tražile od mene, moj mi je pimpač vrlo drag i ideja da ga guram tamo gdje se kaka mi je izuzetno odbojna.

GnothiSeauton
07.11.2008., 00:29
Ali, to je kao, recimo, s kamenicama ili kavijarom. Za one koji svladaju abecedu gurmanluka, to je za prste polizat. Jedan od vrhunaca. Ostali slobodno mogu i bez toga.

Pa ono, ne znam, ja sam totalno ravnodušan po pitanju kamenica ili kavijara. Ono, nit smatram da je to "izdrkavanje" eunušastih škembastih gurmana koji su svoju seksualnu neadekvatnost kompenzirali brijanjem na "gurmanluk", niti svršavam na sam spomen. Ono, što bi Fani Čapalija rekla, "it's okej". Tipa -- ne vidim nikakvu posebnost u tome. A probao jesam, više puta i više recepata.

Ostalo je sve super u postu :top:

kjuri67
07.11.2008., 14:09
nakon njegovog navaljivanja i tjedana probijanja, uspjelo je. primila svoj prvi analni.
meni super - njemu ; pa nije tak kak sam očekivao.
ili me želi navuć na brzaka još jednom ili mu se ne sviđa?

nar.kO
07.11.2008., 17:52
nakon njegovog navaljivanja i tjedana probijanja, uspjelo je. primila svoj prvi analni.
meni super - njemu ; pa nije tak kak sam očekivao.
ili me želi navuć na brzaka još jednom ili mu se ne sviđa?

Želi još jednom :D

PilotInstruktor
07.11.2008., 18:17
koje lubrikante upotrebljavate za analac?

GnothiSeauton
07.11.2008., 18:45
Gušću mast :zubo:

Tara3
10.11.2008., 02:20
Dečki, kad vam je analni tako dobar znači da ste dali da vam ga gurnu u dupe!samo sudite po žen!!
Govorite i čudite se zašto to žene vole ili ne!!! Prvo dajte da se vama kita gurne u dupe pa onda pričajte i čudite se glupim curama koje to ne vole!

Emericzy
10.11.2008., 08:40
Dečki, kad vam je analni tako dobar znači da ste dali da vam ga gurnu u dupe!samo sudite po žen!!
Govorite i čudite se zašto to žene vole ili ne!!! Prvo dajte da se vama kita gurne u dupe pa onda pričajte i čudite se glupim curama koje to ne vole!
Gle, daj razmisli malo prije nego postaš ovako nešto. A što misliš što pederi rade? I što misliš, zašto to rade kad je tako grozno?

odbij seal
10.11.2008., 17:17

:lol::lol::lol::rofl::rofl::grli::zubo::zubo:

Kid A
10.11.2008., 17:33

:azdaja::azdaja:

Vincent V
10.11.2008., 17:43
Kad čovjek pročita par ovakvih postova, stvarno stekne utisak da su neki jednostavno preglupi/ograničeni/zadrti...you name it... za bilo šta drugo. Ja osobno ne volim neke stvari niti mi se sviđaju, ali zato neidem na neke pdf-ove koji se bave/raspravljaju o tim istim stvarima i tamo pokazujem svu raskoš svoje ograničenosti i gluposti te primitivizma. Tragedija je šta neki ovdje pišu. Koliko neupučenosti i gluposti. Dajte si truda pa malo pažljivije pročitajte know-how, probajte pa onda serite, al ne po mogućnosti ovdje.

Good evil
10.11.2008., 18:45
Omfg :rolleyes:

Ja u zadnje vrijeme pokusavam dat na znanje dragom da sam za analni :rofl:

Amy Mc23
14.11.2008., 08:20
Analni je zakon, ak si raspoložena jer penis dotiće jače tu G točku, barem u mom slučaju i slučaju frendice koja je navodno jedina uz mene to probala, druge ne rade to (navodno), a kod frajera, oni pak brže svrše kad im se nešto gurne u anus (makar teško, nisam naletila još ni na jednog koji mi je to dozvolio, naravno zbog predrasuda) jer im to pritisne prostatu i tako nastane lančana reakcija. Ajd eto otvorila sam se nakon mjesec dana.

Amy Mc23
14.11.2008., 08:23
Omfg :rolleyes:

Ja u zadnje vrijeme pokusavam dat na znanje dragom da sam za analni :rofl:

Samo napred i konkretno mu uleti, samo dont forgedet vazelin, imaš u dm-u, nemoj slučajno kremu za guzu dječju peče u pm, mislim ak ti je prvi put:lol:

Emericzy
14.11.2008., 09:13
Samo napred i konkretno mu uleti, samo dont forgedet vazelin, imaš u dm-u, nemoj slučajno kremu za guzu dječju peče u pm, mislim ak ti je prvi put:lol:
Bolji od vazelina je (isto u DM-u) Durexov lubrikant. Na istoj polici kao i kondomi. Sad ga ima u malim bijelim plastičnim bočicama sa zgodnim dispenser-čepom, pa je jako spretan za upotrebu.

Amy Mc23
14.11.2008., 11:41
Bolji od vazelina je (isto u DM-u) Durexov lubrikant. Na istoj polici kao i kondomi. Sad ga ima u malim bijelim plastičnim bočicama sa zgodnim dispenser-čepom, pa je jako spretan za upotrebu.

ja stalno nešto trubim protiv predrasuda, al eto opet sam se uhvatila, pa moja priča ide ovako; Jednog dana smo dobili od frendice ring od durexa ono kad su tek došli i probali smo ga stavit i puko je, a on, penis nije bio van gabarita, tak da mi je sve to onak reklama, moram priznat da nisam probala, al sad tak nemam ni s kim pa mogu čekat odgovor kojih dva mjeseca, ak ne i više, s obzirom da me pere moralnost i ostala sranja..... pa baci koji dobar argumentčić zakaj ne obični vazelili, koja je razlika??? :ne zna:

TincH
14.11.2008., 11:43
Ma vazelin je samo mit ionako. Vjerojatno rođen u oskudici unutar zatvorskih tuširaona :zubo:

Amy Mc23
14.11.2008., 11:44
navodno jedina uz mene to probala, druge ne a kod frajera, oni pak brže svrše kad im se nešto gurne u anus (makar teško, nisam naletila još ni na jednog koji mi je to dozvolio, naravno zbog predrasuda) jer im to pritisne prostatu i tako nastane lančana reakcija. Ajd eto otvorila sam se nakon mjesec dana.

Dobila sam dozvolu da dodam ovo nešto je konkretno u slučaju te frendice prst u mužev anus, on to obožava, a nije peder, mislim oboje su pederi.... ja sam mačji kašalj kad vidim kakvi su ljudi.....:confused:Ja volim i normalno!!!!

Emericzy
14.11.2008., 12:51
ja stalno nešto trubim protiv predrasuda, al eto opet sam se uhvatila, pa moja priča ide ovako; Jednog dana smo dobili od frendice ring od durexa ono kad su tek došli i probali smo ga stavit i puko je, a on, penis nije bio van gabarita, tak da mi je sve to onak reklama, moram priznat da nisam probala, al sad tak nemam ni s kim pa mogu čekat odgovor kojih dva mjeseca, ak ne i više, s obzirom da me pere moralnost i ostala sranja..... pa baci koji dobar argumentčić zakaj ne obični vazelili, koja je razlika??? :ne zna:

Bolji je jer puno bolje podmazuje. Svi ti lubrikant-gelovi su razvijeni od ginekoloških gelova razvijenih za potrebe lakših (manje neugodnih) pregleda. Dobro podmazuju, rastvaraju se u bezazlene sastojke, koža ih dobro podnosi itd.

Vazelin je sasvim OK, ja sam ga rabio godinama dok još nije bilo tih gelova, ali je gušći, malo slabije podmazuje i dulje mu treba da ga se tijelo 'riješi'.

Qwasy6
27.11.2008., 01:15
šupak je pićka budučnosti!:p

hahahaha, jebemti bas sam se dobro nasmijao:)

nije mi jasno. svi pricaju o bolestima i svemu, sta je stvarno puno veci rizik?

alerim1409
27.11.2008., 08:55
probala sam par puta nadajući se da će prerasti u ugodu,ali neee, fakat ne volim to i neću više!

adarelh
27.11.2008., 09:06
hahahaha, jebemti bas sam se dobro nasmijao:)

nije mi jasno. svi pricaju o bolestima i svemu, sta je stvarno puno veci rizik?

Je ako ste prljavi, pa vratiš nazad u cupi :D

Sinderella
27.11.2008., 09:42
Jebote, pa ima li itko danas da se ne jebe u guzicu, ozbiljno, ima li...

evo me. :kava:ne vidim ništa privlačno u tome...

joujou
27.11.2008., 10:09
ima jos uvijek ljudi koji znaju sto je seks i nikako ga ne mijesaju sa svrljanje po govnima...

srecom ima i onih koji prakticiraju redovno praznjenje crijeva, a niti higijena im nije strana :mig:

Maria Callas
27.11.2008., 11:10
srecom ima i onih koji prakticiraju redovno praznjenje crijeva, a niti higijena im nije strana :mig:

:rofl:

RILLE
27.11.2008., 14:25
fuj

to je bljak i zmazano i perverzno i protiv vjere :bljak: :bljak: :bljak: :flop: :flop:
vjere???alo pa šta ti radiš tu,pa zar neznaš da je sex grijeh,gorit ćeš u paklu:rofl:
analni sex je zakon

Sarajka_Mazza
27.11.2008., 14:44
nikad probala
niti cu
fuj je
i naravno protiv vjere...

dropdead_gorgeous
27.11.2008., 17:59
me like :)

*jeja*
27.11.2008., 18:28
nikad probala
niti cu
fuj je
i naravno protiv vjere...

prvo skoči pa reci hop... kako znaš da je fuj ako nisi nikad probala? a o vjeri se raspravlja na Religiji... :D analac:top:

candy25
28.11.2008., 08:17
volim, neide uvijek naravno ali mi odgovara kad malo boli....uff ovo je malo preintimno....šteta samo što se nekim dečkima gadi, jer je navodno "gay" ili prljavo

Direktorica_svemira
28.11.2008., 09:48
moram priznat da nisam probala...
al me uopce i ne zanima :ne zna:

Ninnika
28.11.2008., 12:08
moram priznat da nisam probala...
al me uopce i ne zanima :ne zna:

Potpisujem :D

Balerina_178
28.11.2008., 12:21
Volim; ozbiljno!

ICE WOMAN
28.11.2008., 13:03
E posto je dobrom dijelu tipova ovo nekakav fetish

a i postao je standard u porno indusriji bas me zanima sto u RL mislite o tome

Ha,ha vječna muška tematika.Ako je tipovima fetiš da im alatka nakon analnog sexa ostane malo pokakana onda je to o.k.Naravno ako prije toga ženska ne napravi detaljno pročiščavanje crijeva.A što se tiče porno industrije,ipak se tu vrti velika lova.Kako kažu naši stari,plati pa klati.Nije ni čudo što porno dive toliko vrište i dahću kad ga dobiju u guzu,tipovi dragi pa to boli!:eek:

snoopyca
28.11.2008., 20:22
Iz svog anlanog iskustva mogu reći da me prije bolilo, ali smo skuzili tehniku i sad me uopće ne boli, ali isto tako imam pravilo da mu nedam više od jedan puta mjesečno ( bojim se hemića :rolleyes: ), al zato svaki put jedva čekam njegove prste u svojoj guzi i obavezno svršim tak :cerek: , i to mi je tak mmmmm :rofl:

a prije mi je moram priznat bilo grrrrr :mad: i fuj i te brije, al eto, vremena se mjenjaju :hekla:

I da napomenem još nešto nježnost i upornost se isplati :top: i da vlažnost :lol::D

marhabu
28.11.2008., 22:32
nema nista bolje kad neosjecas noge,jer ti se krv kao uspredotoci na tvoje reprodukrivne organe,postanes osjetljiva na poseban nacin, i orgazam je iz druge vrste svemira...da,volim analno

dante-1
29.11.2008., 08:48
Iz svog anlanog iskustva ....

lijepo napisano, potpisujem u potpunosti, samo dečki ne shvatiti ovo kao poticaj upornosti i da će tako zasigurno biti i sa vašom partnericom.
važno je prije svega da je ona voljna istraživati nove stvari i da je ugodno i opušteno što ne mora svaki puta biti slučaj :lol:
pa sad vi dečki malo mučkajte glavom, ne onom donjom :rofl:, a cure neka same biraju, šalju signale :cerek:

snoopyca
02.12.2008., 13:03
lijepo napisano, potpisujem u potpunosti,

:cerek:

samo dečki ne shvatiti ovo kao poticaj upornosti i da će tako zasigurno biti i sa vašom partnericom.
važno je prije svega da je ona voljna istraživati nove stvari i da je ugodno i opušteno što ne mora svaki puta biti slučaj :lol:
pa sad vi dečki malo mučkajte glavom, ne onom donjom :rofl:, a cure neka same biraju, šalju signale :cerek:

:top: :D

Šily Biby
02.12.2008., 14:09
Ne volim to!

dante-1
02.12.2008., 14:17
Nije niti moja, pa je zavolila :)

sanjalica12345
02.12.2008., 16:26
Nije niti moja, pa je zavolila :)

nije ni memi lose al ne precesto

ivica_0123
02.12.2008., 23:08
Analni sex je prava stvar, samo ga treba znati prakticirati.

Ono kaj je bitno da u njemu uživaju i ona i on, i da sve ide bez neke prisile i požurivanja. Isto tako je vazno da u pocetku ( sama penetracija) pocne polagano kako nju ne bi bolilo i da je stvar dobro podmazana. Tek kad se stvar malo razradi tempo se moze ubrzati i to je u biti to. Poza ima mali milion, al je glavno naci onu u kojoj on ima najbolju kontrolu i na sugestije partnerice moze mijenjati radnje ( brze, sporije, dublje, .... )

Ljudi uzivajte.

::jaaa::
03.12.2008., 15:06
ne znam.. ja sam probala dva puta, obadva puta je boljelo, ali drugi put samo malo..
ali nije da mi se ne sviđa ideja..mislim da bi uz malo vise prakse moglo bit jaaako dobro.. pa cemo poradit na tome, ja se nadam uspjesno :)

Ludacha87
03.12.2008., 15:34
moj dragi hoće, a meni se ne sviđa. prvi put sam krvarila čak. drugi put mi je bilo ok, ali mi je ušao samo glavić
zašto to toliko boli??? i kako postići da ne boli, pošto bih stvarno voljela probat

mrga17
03.12.2008., 15:37
lijepo uzmi lubrikant........neka te prvo prstom........onda neka to radi polako............zbog tebe a ne njega...........jer najlakse ga je ugurat ko sivonja........

snoopyca
03.12.2008., 17:00
moj dragi hoće, a meni se ne sviđa. prvi put sam krvarila čak. drugi put mi je bilo ok, ali mi je ušao samo glavić
zašto to toliko boli??? i kako postići da ne boli, pošto bih stvarno voljela probat

pročitaj moj post na prethodnoj strani, i od ivice i to ti je to, bit će ti bolje vjeruj mi! :top:
Tam sam objasnila u čem je fora :D

Jenna 5
03.12.2008., 18:23
Ma ja obožavam u guzu ! ahhhh.....:)

Death-of-Art
04.12.2008., 00:24
tak volim kad mi ga dečko stavi u guzu.
joj..nakon toga mi je tako super pokakati se po njemu i plahtama da je to božanstven osjećaj.
stvarno ima djelovanje ko oni čepići dulcolax...kak se zovu? super.

Proleterka
04.12.2008., 14:14
Nije mi loše u guzu. Ni najmanje...rado dajem, volim bit popunjena sa svih strana!

laka
04.12.2008., 14:53
samo ću reći...:s:s:s
one koje nisu ili ne žele probat nemaju pojma što propuštaju..

mrga17
04.12.2008., 19:06
samo ću reći...:s:s:s
one koje nisu ili ne žele probat nemaju pojma što propuštaju..

blago tvome decku..............kad bi barem sve bile tako lake

*Savannah*
05.12.2008., 11:51
zato svaki put jedva čekam njegove prste u svojoj guzi i obavezno svršim tak D

Ajde svaka čast, ja nemrem svršiti kad su mi nečiji prsti u guzici i fakat mi je jako upitno jel druge žene mogu u tome uživati ili se samo pres..... za ljubav partnera.

snoopyca
05.12.2008., 13:08
Ajde svaka čast, ja nemrem svršiti kad su mi nečiji prsti u guzici i fakat mi je jako upitno jel druge žene mogu u tome uživati ili se samo pres..... za ljubav partnera.

nisam ni ja mogla to shvatiti jedno vrijeme al eto sad nemogu bez prstiju jer mi je taj feeling zakon ( al moram napomenuti da sam s tom osobom već skoro 7 godina skupa i taj proces je trajao- nije to išlo samo odjednom... :rofl: )

A vidim da ovdje ima napisa kako se pokaka i slično nakon analnog... neznam na koju foru, - mi nikad ne planiramo analni tak da se nemogu "iščistit" :lol: prije, a uvijek sam čista ko suza i nema govora o nikakvom kakanju o kakvom se priča, o tome pričaju neznalice.... :kava:

Suspirium
05.12.2008., 13:33
a možda dečki koji vole curu seksati u guzu imaju neke homo sklonosti, ili nisi čisti, pa su možda bi. svašta je moguće.

e sad zašto to cura voli, pogotovo ako ovaj ima veći penis, a i s obzirom da je teže postići analni orgazam koji nije toliko čest je isto pitanje za milijun dolara. možda je mazohizam odgovor.

Mona*
05.12.2008., 13:38
ne dam u guzu
dobro mi je i ovako

lili p.
05.12.2008., 13:39
a možda dečki koji vole curu seksati u guzu imaju neke homo sklonosti, ili nisi čisti, pa su možda bi. svašta je moguće.

e sad zašto to cura voli, pogotovo ako ovaj ima veći penis, a i s obzirom da je teže postići analni orgazam koji nije toliko čest je isto pitanje za milijun dolara. možda je mazohizam odgovor.

Ma da, onda valjda dečki koji ljube i diraju grudi žele mamu :lol:

Analni otvor ima bezbroj završetaka živaca koji, ako partner zna adekvatno stimulirati, mogu pružiti veliko zadovoljstvo. Moj zna znanje :cerek:

Ključno je opustiti se, naravno podmazati. Ja sam se opustila uz koju čašicu dobrog vina i dugotrajnu predigru. Savjetujem da probate.

MEDEJA1
05.12.2008., 13:54
ne dam u guzu
dobro mi je i ovako

draga, a jesi probala analni uopće?

mozda partner kako kaze lili, nije znao stimulirati na pravilan nacin, pa je analni bio bolan :ne zna:

u svakom slučaju, neznas dok ne probas zar ne?

ja mogu reci, za svog partnera, da on jako uziva, a ja jos i više, kad je opustena atmosfera, i napaljenost na vrhuncu.:mig::cerek:

Čata
06.12.2008., 13:58
Probala sam i jako mi se svidjelo.. :D
Naime, decko i ja to često prakticiramo. Još uvijek me malo boli guza.. hehehe:mig:

volim čokoladu
06.12.2008., 20:06
probala s bivšim i moram reć da nije boljelo, išao je polako, laganini, sve ok, ali meni to dosadno. mogla bi komotno čitat novine, a on nek guzi. možda nije radio pravu stvar.
sa sadašnjim probala i vrlo brzo odustala. kurac mu je poprilično debel, tako da je bolilo i zasad mi nije do eksperimentiranja, ali budemo probali, možda stvarno ima nečega u tome

Ca†helas®
06.12.2008., 23:11
Prolazim kroz ovu temu i :rofl: umrem od smijeha....ima stvarno nekih postova koji su:lol:.
Svaka čast na inspiraciji:s

Svaki koji voli davati u guzu ima neke homo sklonosti znanstveno dokazano:D
Svi mi u sebi sadržimo jednoga hom-ića no kod nekih je to manje izraženo a nekima nema spasa:rofl:

Ma da, onda valjda dečki koji ljube i diraju grudi žele mamu :lol:

Analni otvor ima bezbroj završetaka živaca koji, ako partner zna adekvatno stimulirati, mogu pružiti veliko zadovoljstvo. Moj zna znanje :cerek:

Da li je moguče da ti živci imaju neke veze sa onim osječajem ugode i opuštenosti kad obaviš veliku nuždu?:confused:

tak volim kad mi ga dečko stavi u guzu.
joj..nakon toga mi je tako super pokakati se po njemu i plahtama da je to božanstven osjećaj.
stvarno ima djelovanje ko oni čepići dulcolax...kak se zovu? super.
:s

majstor-zok
07.12.2008., 02:12
Imaš pravo, nikad nisam jebala u dupe, valjda zato što mi niti jedan dečko nije dao... Ali ako mi se nudiš da iskustveno probam iz prve ruke, možemo se nać.. :D :D

...ak nemaš debele i duge prstiće...nudim se:p

monthy
07.12.2008., 03:38

volim analni jer me dosta napali i prakticiram ga,

a uzitak naravno ovisi i o dimenzijama njegovog alata :mig:

ali ipak mi je najdrazi vaginalni!

Grunf
07.12.2008., 03:41
Pitanje je postavljeno ženama. :D

lili p.
07.12.2008., 10:50
Cathelas, svatko ima pravo na mišljenje, ali ne znam zašto je potrebno sprdati se sa tuđim...:ne zna:

Ja se svoje sexualnosti ne bojim i volim isprobavati, nešto mi se svidi, nešto ne. Strah me jedino jednoličnog, uniformiranog sexualnog života.

Btw ne uzbudim se niti kod ginekologa...:kava:

Hermina
07.12.2008., 19:25

ne preseravam se.. prije prvog analnog si nisam mogla ni zamisliti da bi IKAD pristala na to.
bojala sam se "nuspojava", sve mi je to bilo grooozno

ali kad sam prvi put u doggyju osjetila prstiće na ulazu u guzu.. nevjerojatan osjećaj ugode..odličan orgazam! to mjesto je prepuno živčanih završetaka

i prsti na tom mjestu su mi bili otkriće godine.. neko vrijeme je doggy bio obavezna poza.. ubrzo je uslijedio analac i veliko iznenađenje. uživala sam. iako ne i svršila. ali opet to ne prakticiram često. moram biti sigurna da je sve " u redu"

prvi put
09.12.2008., 19:56
nikad nisam probala analni sex,ali bih volela.vidim da ti imas iskustva pa bi bilo lepo da mi das par korisnih saveta.interesuje me kako da ne dodje do neprijatnosti koje analni sex moze da izazove.hvala ti unapred. :tuctuc:

dante-1
10.12.2008., 08:16
Prvi,

imaš 40-ak stranica da "malo" pročitaš o tome :mig:

suzika
11.12.2008., 08:31
:p..ah da...meni se ponekad sviđa..drugi put rađe nebih...sve ovisi o situaciji...da ...volim priznajem..:p....u biti..treba svašta probat..možda ti se inešto svidi...ja jesam...:)

Sasha_17
11.12.2008., 19:06
Zanimljiva tema :)
Analni seks...uglavnom kad s frendicama komentiram o tome prva reakcija im je:"Ajme ja nebi nikad...to je prljavo,to boli...".
Zavisi od osobe do osobe...Istina je da prvi ptua malo zaboli...ali čim više to prakticiraš to ti više godi pogotovo jer stimulira prednji dio :top:
Iskreno ja obožavam analni sex...ne znam zašto svi oko toga dižu toliko paniku..

fun_girl
12.12.2008., 17:07

mmmmmm volim volim :cerek:

OnlyMe5
13.12.2008., 00:32
moram priznat da puno lakse svrsim analno.. :rofl:
jednostavno obozavam to.. :cerek:

marko_1986
13.12.2008., 00:53
to mi nije jasno-kako neke cure to tako jako boli,a nekima to predstavlja savršen osjećaj?!?
tko je tu lud??

Luka89
13.12.2008., 00:58
to mi nije jasno-kako neke cure to tako jako boli,a nekima to predstavlja savršen osjećaj?!?
tko je tu lud??

vidi, teoretski niti jednu curu ne moze boliti ako se ona normalno moze opustiti i ako to decko radi pravilno. sto se tice pravilnosti, fino polagano sa puno puno luba :top: :D

zabranjena
13.12.2008., 02:30
pa zar postoji cura koja voli analno? iznenadena sam jako, ja to jako rijetko prakticiram

fun_girl
13.12.2008., 08:36
pa zar postoji cura koja voli analno? iznenadena sam jako, ja to jako rijetko prakticiram

Zašto uopće prakticiraš ako ti se ne sviđa? :confused:

tko je tu lud??

Pa u početku malo boli jer se ne mogu svi odmah opustiti pa je važno da si u početku nježan i strpljiv :mig:

BellaEra
13.12.2008., 19:25
I love it!!!!!!!!!!!!!

ja sam sexy
14.12.2008., 03:22
meni se analni iskreno gadi!!!!!!!:bljak::bljak:

kad mi ga dečko metne uopće ne osjećam zadovoljstvo!!!!!!!!!!!!!!!

možda je to njemu fora al meni je užasno neugodno i bolno!!!!!!!!!!!!!!!

mrga17
14.12.2008., 14:51
moram priznat da puno lakse svrsim analno.. :rofl:
jednostavno obozavam to.. :cerek:

a uz onu guzu i decko ti svrsi lakse.............:rofl::rofl:

marina101
14.12.2008., 16:03
Volim :cerek::cerek:

Volim da je u meni na bilo koji način :cerek:

A naravno da prvi ulaz boli... ali onda ga izvadi , stavi ponovno i sve 5 :) :mig:

Zeljko81
14.12.2008., 16:09
meni ovo nekako preprljavo :D al bukvalno :D

Sekseray
14.12.2008., 16:12
Osobno ga jako vooolim :cerek: Al ne samo analni, nego mix, malo analni malo klasični (vaginalni), nekak me cijelu ispunja...
Sad sve je od osobe do osobe :ne zna: :kava:

fernngully
14.12.2008., 20:52
Moram priznati da jako volim analni... naravno, vaginalni je nekako uobičajeniji, ali nekada osjetim želju za tim i kad krenemo.... mmmmmmmm.... baš mi je super... problem je u tome što većina cura ne zna kaj se uz analni seks treba raditi da bi on bio jebeno nezaboravan... cure, znate na kaj mislim kaj si trebati dirkati.......... PROBAJTE AKO NISTE, A TEK ONDA SE JAVITE... a kaj se tiče nečistoće itd., ... svaki dečko zna kaj odatle izlazi pa bi po tome onda svaki trebao znati da uvijek riskira bar 1% da se ne sretne sa ....... ugl, opustite se, dirajte se, KUPITE DUREX PLAY (obavezno, SLINA JE P..... DIM) i go for it!!!
:hekla: :raspa:

Joaquin_Sanchez
14.12.2008., 22:50
Zapravo vam je stvar s analcem jednostavna: tu rupu Bog nije stvorio s tom namjenom, već sa nekom drugom, i to je to. A da netko može u tome i uživati, pa baš i sumnjam, jer poznajem kakav je to osjećaj (kolonoskopija naime, ne nisam pederčina) i mogu ga opisati sa samo jednom riječju... BOL!!!

boskam
14.12.2008., 22:56
Želim probati tek kad nađem pravog dečka za to.

xdjevojcicax
14.12.2008., 23:00
da me odmah ne napadnete, ja nikoga ne osuđujem i tko voli nek izvoli...

ali čula sam priče (nekog profesora s medicine), kako osobama koje to često prakticiraju popusti onaj mišić (na kraju analnog otvora) pa dolazi do problema zadržavanja stolice..

Joaquin_Sanchez
14.12.2008., 23:05
ali čula sam priče (nekog profesora s medicine), kako osobama koje to često prakticiraju popusti onaj mišić (na kraju analnog otvora) pa dolazi do problema zadržavanja stolice..

Eh da, ovo je istina, jednostavno se anus raširi, a postoji lepeza analne protetike koja služi upravo za reverz, tj, stješnjuje sam anus u prvobitno stanje. Uglavnom, ak može oralno i vaginalno, čemu onda analno?

LLudamaLa22
15.12.2008., 10:10
Eh..moj prvi post na ovom forumu pa di sam baš našao na ovu temu? Eto, dame i gospodo, to je prava priroda čovjeka, umjesto da prvo kliknem na topic ''na rubu znanosti'', ja završim ovdje.
Drage dame, iz dosta vaših postova sam zaključio da vam nije jasno što neki muškarci vidimo u analnom sexu. Pa, s obzirom da smo mi više vizualni tip (to se dobro primjećuje po popriličnoj sklonosti većine nas da vodimo ljubav i po danjem svjetlu) te iz mog skromnog fundusa iskustava...blablabla da ne duljim, jeste li ikada čule za izraz ''gaping asshole''?
Drugo, takodjer vizualno - u pozama različitim od doggiea, gdje nam je dakle moguće videti i vaše vagine za vrijeme analnog sexa, zamjetno je pomicanje labia, usudio bih se reci, gotovo da izgleda kao da je vagina ''progovorila''. Vjerujem da će se prisutna gospoda iskusna u ovim temama složiti sa mojom malenkosti da analni sex nosi svakojake vizualne blagodati za muškarca.
Od taktilnih blagodati za oboje bih izdvojio mogućnost uporabe prstiju u vagini za lagano nadraživanje penisa dok se nalazi u anusu. Isto vrijedi i sa prstima u anusu dok je penis u vagini ali kako kaže onaj sudac u Ogulinu ''prst u anusu nije sex'' pa ću taj komentar postati u ''na rubu znanosti''...
Damama koje su imale neugodna iskustva ili koje se to boje probati preporučujem da prvo diskretno svoje partnere preispitaju koliko dobro poznaju žensku anatomiju, poziciju klitorisa i G točke te dinamiku snošaja u raznim pozicijama, od misionarske do [I]a tergo[I] jer TO SU OSNOVE!!!
Nadalje, mislim da grozničava ševa u autu sa nekim neznancem iz diskokluba možda i nije idealna za uvod u svijet analnog sexa, te preporučam ugodnu i opuštenu atmosferu u društvu partnera od povjerenja. Također preporučam kakanje prije sexa tako da ampula (vjerujem da se tako zove završetak debelog crijeva, doktori ispravite me) bude prazna..
Onima koje se brinu za higijenu preporučam prezervative iako bi kao osnovnu i najvažniju poruku prenio - NIKAD, NIKAD, NIKAD NE IMATI VAGINALNI SNOŠAJ DIREKTNO NAKON ANALNOG - za manje pismene, ne vadit ga iz guzice i zabijat ga odmah u micu, prvo ga oprati!!!

:top::top::top:

LLudamaLa22
15.12.2008., 10:27
meni se analni iskreno gadi!!!!!!!:bljak::bljak:

kad mi ga dečko metne uopće ne osjećam zadovoljstvo!!!!!!!!!!!!!!!

možda je to njemu fora al meni je užasno neugodno i bolno!!!!!!!!!!!!!!!

to znaci da uopce nisi napaljena...jer mislim da kad bis bila opako napaljena+ totalno opustena i uzivala dok te dragi sevi vaginalno,pa kad bi on malo prsticem poceo motati oko guze...hmmmm neznam bas dal ga nebi sa zadovoljstvom primila...

LLudamaLa22
15.12.2008., 10:31
Volim :cerek::cerek:

Volim da je u meni na bilo koji način :cerek:

:jumping:
Upravo tako i slažem se!!

laka
15.12.2008., 14:23
analno, oralno, vaginalno... mmmm.. ne razumijem kak cura može kad je jebeno napaljena da mu ne da da ju jebe u guzu... i te priče oko lubrikanata.. nepotrebne.. skroz...

Ramzes13
15.12.2008., 14:46
Zapravo vam je stvar s analcem jednostavna: tu rupu Bog nije stvorio s tom namjenom, već sa nekom drugom, i to je to. A da netko može u tome i uživati, pa baš i sumnjam, jer poznajem kakav je to osjećaj (kolonoskopija naime, ne nisam pederčina) i mogu ga opisati sa samo jednom riječju... BOL!!!

Mislim da je Bog dao čovijeku slobodu!

Ramzes13
15.12.2008., 14:51
...

:top::top::top:

Glavooooooo luda, sve se mijenja....:cerek:

Berkut
15.12.2008., 15:05
Eh..moj prvi post na ovom forumu pa di sam baš našao na ovu temu? Eto, dame i gospodo, to je prava priroda čovjeka, umjesto da prvo kliknem na topic ''na rubu znanosti'', ja završim ovdje.
Drage dame, iz dosta vaših postova sam zaključio da vam nije jasno što neki muškarci vidimo u analnom sexu. Pa, s obzirom da smo mi više vizualni tip (to se dobro primjećuje po popriličnoj sklonosti većine nas da vodimo ljubav i po danjem svjetlu) te iz mog skromnog fundusa iskustava...blablabla da ne duljim, jeste li ikada čule za izraz ''gaping asshole''?
Drugo, takodjer vizualno - u pozama različitim od doggiea, gdje nam je dakle moguće videti i vaše vagine za vrijeme analnog sexa, zamjetno je pomicanje labia, usudio bih se reci, gotovo da izgleda kao da je vagina ''progovorila''. Vjerujem da će se prisutna gospoda iskusna u ovim temama složiti sa mojom malenkosti da analni sex nosi svakojake vizualne blagodati za muškarca.
Od taktilnih blagodati za oboje bih izdvojio mogućnost uporabe prstiju u vagini za lagano nadraživanje penisa dok se nalazi u anusu. Isto vrijedi i sa prstima u anusu dok je penis u vagini ali kako kaže onaj sudac u Ogulinu ''prst u anusu nije sex'' pa ću taj komentar postati u ''na rubu znanosti''...
Damama koje su imale neugodna iskustva ili koje se to boje probati preporučujem da prvo diskretno svoje partnere preispitaju koliko dobro poznaju žensku anatomiju, poziciju klitorisa i G točke te dinamiku snošaja u raznim pozicijama, od misionarske do [I]a tergo[I] jer TO SU OSNOVE!!!
Nadalje, mislim da grozničava ševa u autu sa nekim neznancem iz diskokluba možda i nije idealna za uvod u svijet analnog sexa, te preporučam ugodnu i opuštenu atmosferu u društvu partnera od povjerenja. Također preporučam kakanje prije sexa tako da ampula (vjerujem da se tako zove završetak debelog crijeva, doktori ispravite me) bude prazna..
Onima koje se brinu za higijenu preporučam prezervative iako bi kao osnovnu i najvažniju poruku prenio - NIKAD, NIKAD, NIKAD NE IMATI VAGINALNI SNOŠAJ DIREKTNO NAKON ANALNOG - za manje pismene, ne vadit ga iz guzice i zabijat ga odmah u micu, prvo ga oprati!!!

Bravo,sve je rećeno,kratko i jezgrovito...:s:s:s

BellaEra
15.12.2008., 17:37
ja i moj partner to radimo u svim mogućim pozama jer mi je hebeno svršavati analnim sexom
Uglavnom ako se desi da smo ga malo zaboravili prakticirati za razdrmati guzu najbolje je sjesti na partnera jer tada curke možete
kontrolirati kojom brzinom i dubinom partner ulazi
U tim ključnim trenucima obilno lubrikanta i najvažnije disati dublje, da se tijelo opusti, kako un ulazi u vas i razmišljati opušteno kako je to najbolji jebeni feeling na svijetu
Jer jednom kad on uđe prostrijelit će vas cijela struja trnaca kroz kičmu plus na njemu ste dakle klit( oprostite na slobodi) nesmetano klizi po partnerovom tijelu dok ga vi polako jašite i čeka vas žešči orgazam
Još jednom oprostite na slobodi ako sam nečiju etiku uvrijedila ovim opisom

Crna dalija
15.12.2008., 22:51

Ne volim i mislim da je neprirodan.

sydney
16.12.2008., 10:30
ja bi taaaako rado probala analni sex.al me strah boli.jako strah!prijedlog za podmazivanje?za nekakve lubrikante znam no osim toga?čula sam za dave kremu da netko koristi :ne zna:

dante-1
16.12.2008., 11:24
kupi durex ulje ili možeš baby ulje - isprobano :)

naravno tip mora biti jaako pažljiv i polako, ne žuriti, i neka on zna da ne ide sve odmah iz prve !

Vježbom do savršenstva !

laka
16.12.2008., 13:14
ja bi taaaako rado probala analni sex.al me strah boli.jako strah!prijedlog za podmazivanje?za nekakve lubrikante znam no osim toga?čula sam za dave kremu da netko koristi :ne zna:

ponekad nije potrebno ništa.. samo ti i on. evo ja nikad nisam koristila ništa prvih par puta me bolilo, al kasnije.. skoro ništa.. e sad koji je tvoj prag boli... :confused:

fun_girl
16.12.2008., 13:28

Bebi ulje bolje od dove kreme i polako i strpljivo. Bolje možda za početak da jašeš tako možeš ti kontrolirati dubinu i brzinu. Najvažnije je da opustiš guzu i puno ulja :mig:

laka
16.12.2008., 13:34
Bebi ulje bolje od dove kreme i polako i strpljivo. Bolje možda za početak da jašeš tako možeš ti kontrolirati dubinu i brzinu. Najvažnije je da opustiš guzu i puno ulja :mig:

meni je puno bolje kad se ja naguzim tj. dogg style.. tako možemo i jedan i drugi imat kontrolu..

Wow_girl
16.12.2008., 14:49
evo zanima me... kod analca... jel imaju oni neki "zvukovi"???? jer ja i momak smo probali analno i to mi je svaki put teški turn off...
prijateljice su mi rekle da je to nešto sasvim normalno, al neznan... daj recite mi vi koji imate iskustva s tim...:confused::confused:

Kamena
16.12.2008., 15:58
Fuj :rolleyes:

fun_girl
16.12.2008., 16:48
meni je puno bolje kad se ja naguzim tj. dogg style.. tako možemo i jedan i drugi imat kontrolu..

Ma super je i doggy style, ali mislila sam budući da je curi prvi put možda bi ona htjela imati svu kontrolu. Naravno ukoliko se ne može odlučiti na penetraciju onda bolje doggy ili nešto drugo da dragi odluči umjesto nje :D.

Perl
16.12.2008., 19:28
Ne.

delauron
16.12.2008., 21:08
kad se budem jebo onda ću sigurno to radit...objasnit curi prednosti slično
za one koje zanima: dečkima je to ugodnije jer je pakšu uža rupa i bolje stisne miška pa su i podražaji bolji...

dante-1
16.12.2008., 22:18
Misliš da je ugodnije :kava:

A kad joj objasniš, bude ti dala :mig:

Ne se ljutiti, Drina još mora puno proteći ispod tvog mosta :cerek:

NitkoPoseban
21.12.2008., 12:26
Da.

Or7
21.12.2008., 12:33
fuj

to je bljak i zmazano i perverzno i protiv vjere :bljak: :bljak: :bljak: :flop: :flop:

slazem se !!! pravi katolici to nece nikad napravit. :top: