PDA

View Full Version : Outleti

stranice : [1] 2 3

may@
29.10.2003., 07:08
Stalno se reklamira da ako niste pri lovi dodjite u outlet trgovine i obucite se u dobre krpice po niskim cijenama.
Reci te da sam neznalica, ali nemam pojma kakve su to trgovine. Da li je to nesto kao second hand ili je to roba iz proslih sezona pa je na snizenju?

christy
29.10.2003., 11:11
Outlet ti je roba od prošle sezone /prošlih sezona.
Ima ti u ZG MAGMA outlet u Ilici, tamo kod Kerempuha. Nađe se dobrih stvarčica po jako sniženim cijenama.:D

may@
29.10.2003., 13:04
Ok, hvala ti.
Posto nisam neka pomodarka, a i nikad nisam pri lovi :rolleyes: pogledat cu sta ima.

Leona81
29.10.2003., 13:43
..navodno da postoji i Replay outlet....zna li netko gdje i zeli li otkriti adresu?:D

Billi
29.10.2003., 13:50
Replay je kod Planeta obuce, kod dzamije u zg. ne znam kak se zove taj trg, bio je hrv velikana.

tilla
29.10.2003., 14:17
kod planet obuce znam za playlife. samo im cijene nisu bas outletovske.

replay je gotovcevoj. imaju bolji popust za kes.

diesel u dubravi na pocetku. imaju traperice po 300kn, sve ostalo je tako-tako.

Leona81
29.10.2003., 15:14
tilla kaže:
kod
diesel u dubravi na pocetku. imaju traperice po 300kn, sve ostalo je tako-tako.

...to je bas Dieselov ducan, jelda...na lijevoj strani?

...nis, sutra praznog novcanika idem u pohod....:top:

tilla
29.10.2003., 15:31
na lijevoj strani ako okrenem ledja maksimiru.
i dobro otvori oci, imaju dosta robe se greskom.

Winona
29.10.2003., 16:17
outleti dusu daju, ionako ne moram biti obucena po zadnjem modnom kriku, bitnije je da je kvalitetno i da mi stoji.

Nazalost do prvoga ima oko 100 km :rolleyes: ali odem par puta godisnje - kasmir pulover ( ista firma samo u normalnom ducanu oko 130 €) tamo 45,00 € :s

Imaju sve poznate marke a u pola cijene.

Leona81
29.10.2003., 17:38
...jelda...ja sam jednom u Magmi kupila topic za 99 kn, a prije je kostao 600 kn.....mislila sam da postoji samo taj outlet, a sad vidim da ih ima u Zagrebu....:top:

tilla
29.10.2003., 19:34
meni je najbolji od magme. stvarno znaju sto se snizenje, ali se moras potruditi jer je bez reda slozen. ali za takva snizenja, sve im je oprosteno

žujaa!
29.10.2003., 20:43
Zašto meni nikad nitko nije rekao za to :( :confused: ????

may@
30.10.2003., 06:12
Billi kaže:
Replay je kod Planeta obuce, kod dzamije u zg. ne znam kak se zove taj trg, bio je hrv velikana.

Dukljaninova ulica

Shtefitza
30.10.2003., 06:42
U Americi outlet ducani prodaju odjecu od ove sezone, ali po jeftinijim cijenama. U ogromnim ducanima koji nisu uredjeni kao njihovi originali.

A i cijene nisu bas sitnica, ipak nize su nego u roditeljskim ducanima (kako da to nazovem? :D ).

Zovu se ili outlets ili factory store ili rack (vjesalica).

Jako dobar je Nordstrom rack, ali je dosta skup, i naravno ne tako lijep kao Nordstrom.

Gap factory store ima sve kao i obican Gap, samo po nizim cijenama.

Nine West outlet

Faberware factory store

...obicno su takvi outleti na hrpi, s ogromnim parkiralistima, stvarno mozes provesti dane obilazeci ponudu...

maristella69
30.10.2003., 09:00
Mislim da svaki bolji dućan ima taj jedan dio asortimana koji je na stalnom sniženju. Ne bih to znala da se par puta nisam zeltila u SASH, gdje stalno imaju jednu policu na kojoj je roba sa smiješnim cijenama.

Winona
30.10.2003., 09:21
maristella69 kaže:
Mislim da svaki bolji dućan ima taj jedan dio asortimana koji je na stalnom sniženju. Ne bih to znala da se par puta nisam zeltila u SASH, gdje stalno imaju jednu policu na kojoj je roba sa smiješnim cijenama.

tocno. Esprit ima svih 12 mjeseci snizenja plus veliko ljetno i zimsko snizenje, gdje su onda obicne majce po 10 €.

Nego outleti ovdje imaju jeftinije espirt stvari cak i od njihovih snizenja preko cijele godine - primjer regularna cijena traperica oko 75 €, esprit snizi tu novu robu nakon 2- 3 mjeseca ( dobivaju par puta mjesecno totalno nove stvari) na 59 € a u outletu iste traperice za jos par mjeseci 35 € ;)

Stefitze ; da nije mozda roditeljski ducan - maticni ducan ?

Lola
30.10.2003., 18:33
meni su diesel i replay outleti u zg super, ovaj u gotovcevoj i u dubravi.ja sam znala ubost super stvari za malu lovu.:top:
onaj "outlet" benneton i playlife imaju normalne cijene.to ja ne zovem outletom.:flop:

Shtefitza
30.10.2003., 21:42
Hvala Winona. :) Da, maticni. Htjela sam napisati "maternal", ali nije mi se bas cinilo ok... :D

dora
30.10.2003., 21:46
Ta snizena roba... je snizena kolko? :confused: Stalno? :confused:

(ispricavam se na neukosti, ali ne znam :zubo: )

Shtefitza
31.10.2003., 07:06
Outleti imaju cijene nize od maticnih ducana. Ali i sami outleti imaju povremeno rasprodaje. :rolleyes:

Sve u cilju stvaranja nervoze: "to je danas snizeno, boktepita kad cu opet naici na tako zgodnu stvar, po snizenoj cijeni" pa onda kupis. A oni broje novac. :D :mad:

KOliko je snizena? Nemam pojma... toliko o informiranoj potrosacici... :rolleyes: :D

maristella69
31.10.2003., 08:12
Čitam negdje da vani vlada prava kultura korištenja rasprodaja, recimo Francuskinje uzimaju slobodan dan za to. Istinabog, stresno je to...ali se valjda isplati!!

Biste li vi?:)

christy
31.10.2003., 11:16
U Magmi ima čak traperica i majica za 50 kuna :D

Leona81
31.10.2003., 11:29
anonimna kaže:
U Magmi ima čak traperica i majica za 50 kuna :D

....ja imam jedne trapke iz Magme...i mogu reci samo :nono: .....los su kroj....mislim da su Miss Selfridge...i ja sam ih nesto prije platila mislim oko 200 kn...

...ali da, tam se moze naci stvarno puno lijepoga...ja sam prije ljeta kupila hrpu kratkih soseka po smijesnim cijenama....a u osmom mjesecu toplu vestu za 99 kn....bila je oko 400...

...mene jako zanima taj Replay.....;)

Winona
31.10.2003., 13:01
maristella69 kaže:
Čitam negdje da vani vlada prava kultura korištenja rasprodaja, recimo Francuskinje uzimaju slobodan dan za to. Istinabog, stresno je to...ali se valjda isplati!!

ne bi, meni je slobodan dan steta iskoristiti za kupnju neke krpice ma kako povoljna bila.

Nego i ovdje za to uzimaju slobodan dan, pa se onda obuces od glave do pete u marke tipa mexx, stefanel itd. za manje od 100 € ( hlace, cipele, kosulja, majca, carape i remen )

maristella69
31.10.2003., 13:18
Imaš pravo, što je previše - previše je!:top:

maristella69
31.10.2003., 13:23
Wini, ako Boga znaš, daj isprazni mailbox!!!:mama:

Winona
31.10.2003., 13:53
jesam :o

Shtefitza
31.10.2003., 21:33
Ovdje se rasprodaje obicno tempiraju za subotu i nedjelju. I najavljuju se kao "two-day sale", ili samo jedan dan: One day sale. Ili ako imamo praznike (obicno ponedjeljkom) onda imamo - pogodili ste: three day sale!! :D

Onda imas Labour Day Sale ili Presidents' Day SAle ili Halloween Sale ili sezonske Spring sale ili samo bez razloga: White Sale, Red Tag Sale... Nonstop su rasprodaje, tako da si bedak ako ista kupis po "normalnoj" cijeni. U stvari to bi se trebalo zvati "povisena cijena". :D

Alyssa
31.10.2003., 23:26
Ma autlet je super stvar. Ja znam ic do Udina u jedan ogroman ducan di imaju samo potpisanu robu pa se nakupujem toga za nisku cijenu i onda jos skinem IVU i dobim sve skupa na kraju za smijesnu cijenu :s :D :kava:

debelakrava
01.11.2003., 22:26
alyssa, daj malo reci koliko para, koja odjeca iz jkoje sezone i di je to tocno...moze i na pm

Leona81
01.11.2003., 22:36
debelakrava kaže:
alyssa, daj malo reci koliko para, koja odjeca iz jkoje sezone i di je to tocno...moze i na pm

...i meni i meni....:klap:

Alyssa
01.11.2003., 23:25
debelakrava kaže:

Npr od prosle sezone, Max Mara, Armani, Kookai, valentino, Sisley, Alviero Martini, Moschino, Ralph Lauren, Calvin Klain i sve te jake marke ne da mi se vise nabrajat al mislim da ste shvatile :) .
Roba je od godinu dana u nazad i cijene se krecu od 100 eura kad nisu sconti a kad su sconti za ove prosjecne marke kao sta su Sisley npr cijene krecu od 15 eura na gore. Evo ja sam si npr sad na scontima u 9 mjesecu (dobro vec su bili prosli sconti) bila kupila Armani majicu za samo 35 eura (maja je original ima 500 tisuca certificata, codova i etiketa kao i u pravim Armani ducanima) :eek: :s :top: :kava:
Cure savjetujem vam odmah :driver: do Udina ;)
:kava:

Crow Jane
03.11.2003., 14:43
Ovdje u WA ima Factory store - Esprit, Mexx, Gas, Mustang, Replay, Diesel, ReReserved, Nike i još masa njihovih nekih...to je sve u jednoj ko robnoj kući. Poanta je da je prošla sezona, al su sniženja 90% :D :s

Osobno ne idem tam u šoping, al vele ove moje bitches da se totalno isplati. Ali ja ne volim serijsku robu. Osim H&M-a :D :D

chiquita
03.11.2003., 14:47
Crow Jane kaže:
Ovdje u WA ima Factory store - Esprit, Mexx, Gas, Mustang, Replay, Diesel, ReReserved, Nike i još masa njihovih nekih...to je sve u jednoj ko robnoj kući. Poanta je da je prošla sezona, al su sniženja 90% :D :s

Osobno ne idem tam u šoping, al vele ove moje bitches da se totalno isplati. Ali ja ne volim serijsku robu. Osim H&M-a :D :D
ja mislim da sam tebi nekaj rekla!(gleda HMa):D

vitaka
11.11.2003., 13:16
u subotu sam imala "outlet day". diesel je ok, ali dominantna ima je muska obleka. magma podsjeca na caritas i nije bas nesto. nego, jeste znali za yellow cab/cat shoes outlet kod beauty centra bozica u dubravi. odlican je ako naletite na vas broj...medjutim imaju ili bas velike ili bas male modele pa...
kupila ja levisove tenisice, skroz bijele, ok izgledaju - 150kn!

darin
25.11.2003., 05:19
Malo nize od Dizel outleta, jelda? Nemaju neki super izbor...

Inace, bas sam danas vidjela u TopShopu (nisam dugo bila) da imaju jedan zid samo sa snizenom odjecom. Mini outlet unutar samo duckasa, :top:!

Od svih outleta u Zg jedini pravi je taj Magmin. Stvarno je odjeca okej, nabacana al boze moj, i jaaaako niske cijene.

A di je benettonov outlet? Neko je spominjao...

maristella69
25.11.2003., 08:39
Crow Jane kaže:

Osobno ne idem tam u šoping, al vele ove moje bitches da se totalno isplati. Ali ja ne volim serijsku robu. Osim H&M-a :D :D [/B]

Pa, daj, 'si đej', reci napokon - koliko tebe plaćaju da stalno reklamiraš taj H&M?! :confused:

Lisa
26.11.2003., 07:06
hej CJ,vidila sam ovdje u D u HM-u kosulju na kojoj je bila cijena od 158 KR :confused: :eek: :D
jel to iz polske?
koliko je to €?

dominatrix
26.11.2003., 13:00
Ko voli kupovati u Dieselu?

debelakrava
27.11.2003., 19:44
danas bijah u playlife i benneton outletu...meni je stvarno to idiotarija...neka najobicnija benneton pamucna majca kosta 300kn...ne mogu vjerovat kako oni misle da smo glupi. i jos pitam zenu...jel to snizena cijena ona kaze da je...

tilla
27.11.2003., 20:24
a ja san danas vidila izlog na kantunu draskoviceve i vlaske na kojem pise firmirana roba po tvornickim cijenama.

bas me zanima sto ce to biti jer se unutra jos radi.

tocno je prekoputa mode in-a, nekako mislim da im rade konkurenciju, ista roba, ali 1000kn jeftinija.

Lola
27.11.2003., 20:36
debelakrava kaže:
danas bijah u playlife i benneton outletu...meni je stvarno to idiotarija...neka najobicnija benneton pamucna majca kosta 300kn...ne mogu vjerovat kako oni misle da smo glupi. i jos pitam zenu...jel to snizena cijena ona kaze da je...

ne znam kak im pada na pamet nazivati ducan outletom.ja tamo vise ne idem.

Alyssa
27.11.2003., 20:38
Bio je jedan ducan u kojem se je moglo nabavljat Killer Loop i Playlife stavri cak po 5 eura mislim da im je tamo bilo skladiste ali ne znam dal to jos radi :kava:

Leona81
28.11.2003., 11:55
debelakrava kaže:

...ja bila tamo jos kad je netko napisao da postoji, a i htjela sam se nagraditi necim jeftinim nakon izdrzane boli kod zubara..udem i ne vjerujem...i sve idem prema kraju nadajuci se, ali jok...bilo je samo denja teta....:eek:

Vanilla
28.11.2003., 12:42
mozete li malo preciznije dati adrese outleta?
gdje u dubravi, to je sirok pojam...
U dukljaninovoj ulici je replay outlet ?

hvala :)

luca
28.11.2003., 19:28
maristella69 kaže:

sto se toga tice, Francuzi imaju toliko slobodnih dana godisnje da je normalno da ih moraju rasipati :D
mnoge cijene budu prilicno snizene, ali meni to nije od koristi jer mi je muka od kupovine i u ducanima s malom guzvom, a za vrijeme snizenja to postane stvarno zivotinjski stil... ubije mi volju.
ali neke druge su jace volje :D

Lola
28.11.2003., 19:56
Vanilla kaže:
mozete li malo preciznije dati adrese outleta?
gdje u dubravi, to je sirok pojam...
U dukljaninovoj ulici je replay outlet ?

hvala :)

u dukljaninovoj je benetton i playlife ali nije uopce jeftin.replay je u gotovcevoj.;)

Leona81
06.12.2003., 22:10
vitaka kaže:
u subotu sam imala "outlet day". diesel je ok, ali dominantna ima je muska obleka. magma podsjeca na caritas i nije bas nesto. nego, jeste znali za yellow cab/cat shoes outlet kod beauty centra bozica u dubravi. odlican je ako naletite na vas broj...medjutim imaju ili bas velike ili bas male modele pa...
kupila ja levisove tenisice, skroz bijele, ok izgledaju - 150kn!

...ja danas bila u tom Outletu s cipkama....fakat su jeftine...ali zanimale su me Levisove, a od tih ni L.....sve u svemu cipela ima i po 100 kn....to ja zovem Outletom...

debelakrava
07.12.2003., 13:48
e a kakvih modela cipela ima????

Leona81
07.12.2003., 23:11
...yellow cab i cat...stvarno sam se iznenadila da su tak jeftine...ima i djecijih po sto kn...otidi pa vidi...steta kaj to vise ni moj stil, ali prije par godina bi dusu dala za taj ducan

maristella69
08.12.2003., 09:29
Leona, majstore ;) , jel' znaš di bih ja u našem gradu našla vrlo sexy crne visoke salonke po vrlo povoljnoj cijeni?! Gdje su ti outlet dućani za cipe u gradu, ja na žalost nemam vremena proučavati i skitati gradom, joj zavidim vam....:(

Sorry, za ulet, nisam si ništ' kupila zadnjih dana, ali bum!:) Neki ruž, sjajilo...u Dm-u - of course!!

Leona81
08.12.2003., 11:17
...outlet za takve fine cipe ne znam, ali cim ga otkrijem javim....ako je uvjet da su jeftine..hm...ne garantiram, ali otidi pogledati u sve po 200 kn duckas u Savskoj, blizu okretista cetvorke...znaju imati puno cipki koje se prodaju po Importanneu...isti takav ducan ima i u Maksimirskoj, tramvajska stanica poslije stadiona...naravno uvijek ostaje i Importanne, ali definitivno su preskupi...evo Leona danas ide u grad pa ce baciti oko i javiti ti jel nasla stogod...

...inace ja sam sebi sama od bez salonki napravila crne...pospricala sam ih spreyem...a znam i jednog sticeka koji jeftino farba cipke...pa ako netko izrazi zelju....

maristella69
08.12.2003., 12:51
Hvala ti, hvala...ja imam prekrasne bijele satenske salonke koje mi je radil Zvonimir (Ilica) za vjenčanje i da me nije frka - rado bih ih pošpricala!! Jel' se to može nekako profi srediti, da ja ne brljam i zabrljam!!????
Dobra ideja, samo malo riskantno, što da napravim?!

Inače, lukni malo po gradu za mene, pls!!! Kad kažem povoljno, može i nešto malo (ali zaista malo) skuplje ali da daju na otplatu. Pa ne bih baš neko sranje kupovala.

:)

Winona
08.12.2003., 12:56
maristella svaka bolja zanatska ( obucarska ) radnja moze ofarbati cipele, najbolje uspjeva sa brusenom ili glat kozom ali vidjela sam uspjesno bojenje i drugih materijala.

PrittPen
08.12.2003., 13:53
maristella69 kaže:
Leona, majstore ;) , jel' znaš di bih ja u našem gradu našla vrlo sexy crne visoke salonke po vrlo povoljnoj cijeni?! Gdje su ti outlet dućani za cipe u gradu, ja na žalost nemam vremena proučavati i skitati gradom, joj zavidim vam....:(

imaš u karli, vlaška 65 izbor, ali baš KLASIČNE crne salonke, špic, visoka peta, snižene duplo (sa više od 1000 kn) meni sestra gledala, nema broja za nju...

maristella69
08.12.2003., 14:00
Cure, vi ste prosvjetljenje! Pusa!:)

Leona81
08.12.2003., 21:05
...ja sam prosla po Importanneu...ima svakakvih cipela...prozuji jedan dan pa ces sama najbolje vidjeti..ali ako ti ne trebaju za Novogodisnji docek, pricekaj do prvog mjeseca kad ce snizenja....;) ...sorry cijene nis gledala, jer bijah sa frendicom koja ne hoda nego juri....

mimi2003
08.12.2003., 22:31
Znam jednog koji farba cipke u Berislavićevoj, za 50 kn prije 2 god, evo još su na životu i boja se nije ni malo skinula, samo mi je rekao da mažem kremom, ma super:top:

Filipa
11.12.2003., 21:43
Bok svima, evo ja sam nova ( tj, konačno da nekaj i ja postam).Bila sam jučer u replay i diesel outletu i yellow cab-u u Dubravi.U replay-u imaju 1-dne ženske hlače ali mi je teta rekla da će drugi tjedan dobiti robu...A u dieselu ima nekih hlača, ovisi o ukusu...ja si nisam ništa našla jer nije bilo broja-ili 25 ili 32 , pa ništa za mene...Uglavnom ima i nekih košulja i majica po sniženim cijenama pa i nije tako loše. Kaj se cipela tiče ima nekih jeftinijih tenisica koje su u Importaneu bile 500-nešto kn, a tamo su 300.Eto.
E, da ,ja sam si našla hlače na kraju u dieselu , ovom normalnom, ali su malo preskupe...1 000 kn:eek: .Kaj vi mislite, jel bi izdvojile za njihove hlače toliko? Imam neke njihove ali su bile skoro upola jeftinije...

Leona81
11.12.2003., 21:57
Filipa kaže:
.Eto.
E, da ,ja sam si našla hlače na kraju u dieselu , ovom normalnom, ali su malo preskupe...1 000 kn:eek: .Kaj vi mislite, jel bi izdvojile za njihove hlače toliko? Imam neke njihove ali su bile skoro upola jeftinije...

....pa sad, ako mislis da si ih mozes priustiti zasto ne...ja imam jedne Dieselice vec sest godina i jos uvijek ih jako volim nositi...kaj je, je...hlace su im kvalitetne....

...znaci nema bas svih brojeva trapki?

...i da, dobro dosla na forum...:w

Filipa
11.12.2003., 22:18
Pa da, nema baš svih brojeva, bar ne od onih koje su se meni svidjele...ali treba otići pogledat.
Hvala na dobrodošlici :)

Prolaznica
12.12.2003., 08:56
U Dieselovom outletu puno je veci izbor muskih traperica nego zenskih .......:mad:
Nego, neki dan sam vidjela da na staroj samoborskoj cesti postoji Clarks/Puma etc outlet. Da li je netko od vas vec bio tamo u inspekciji?

Leona81
12.12.2003., 10:21
Prolaznica kaže:
U Dieselovom outletu puno je veci izbor muskih traperica nego zenskih .......:mad:

..to stoji...i ja sam grrrr...

Nego, neki dan sam vidjela da na staroj samoborskoj cesti postoji Clarks/Puma etc outlet. Da li je netko od vas vec bio tamo u inspekciji?

...a daaaa, gdje je otprilike...prije ili poslij skretanja za King cross i na kojoj strani (ako vozis prema Samoboru)....ja cu u izvidnicu i javim vam samo mi treba vise podataka o mjestu zlocina....:D

Lola
12.12.2003., 17:28
leona ti si prava becky bloomwood.jesi citala tajne snove jedne shoppingholicarke?:D

Leona81
12.12.2003., 18:44
Lola kaže:
leona ti si prava becky bloomwood.jesi citala tajne snove jedne shoppingholicarke?:D

...nisam citala, ali sad bas bum...sad sam u fazi glupih krimica...samo se uzrujavam, mislim da ce ovo biti jedno laaagano stivo...

:D

Ed Wood
13.12.2003., 18:40
Po Outlet storovima u Australiji i na Karibima sam se fenomenalno obukao po smješnim cijenama.
U Melbournu uglavnom u Outletima sportskih marki-Nike, Converse, Columbia.
A na Karibima je najbolji shopping u Polo Ralph Lauren Outletima, a ne zaostaju puno ni Armani ili Calvin Klein. Na St.Maartenu(Phillipsburg) ili u San Juanu(Puerto Rico) sam obavio najbolji shopping ikad! A shopping je razlog i zašto Ameri toliko vole Karibe. Sve je Duty free i Outlet.

Chloe
24.04.2004., 12:27
Gdje sve ima outleta u Zagrebu? Onaj Magmin u Ilici se zatvorio :(, znam da jedan u Dubcu (Lantea) i... gdje ih još ima?

Leona81
24.04.2004., 13:40
otidi malo u rikverc, vec postoji ta tema...imas napisano svasta nadugacko i nasiroko...:w

Chloe
24.04.2004., 18:06
Pa gdje? Evo, tražila sam i ne mogu naći... Može pomoć please?:confused:

Leona81
24.04.2004., 18:19
....efo...nasla ja...:w

Ava Adore
24.04.2004., 18:48
jel ne vidim ili nitko nije napisao tocnu adresu dizelovog outleta? dajte ljudi... mislim, dubrava... dajte adresu :)

Chloe
24.04.2004., 19:09
Magmin outlet se zatvorio kompletno ili se nekamo preselio?

Chloe
24.04.2004., 19:09
Leona81 kaže:
....efo...nasla ja...:w

hvala :w

Stipe23
24.04.2004., 20:22
... našao sam odgovore dalje u threadu.

- Stipe -

tilla
24.04.2004., 22:30
Chloe kaže:
Magmin outlet se zatvorio kompletno ili se nekamo preselio?

zatvoreno, chiuso, nema vise, bas su bezobrazni, sad ce to prodavat u ducanu po visim cijenama.

darin
25.04.2004., 15:14
wulf sport outlet store
POd bregom 6, Donji Stupnik.

pokupila neki dan u skateshopu. ;)

Chloe
25.04.2004., 19:22
tilla kaže:
zatvoreno, chiuso, nema vise, bas su bezobrazni, sad ce to prodavat u ducanu po visim cijenama.

:(

Chloe
26.04.2004., 19:15
vidjela sam danas neki outlet u draškovićevoj... imaju neke cipele po 180 kn ili tako nešto i ajde, to je "outletska" cijena; ali ostalo :eek:
i to zovu outlet?!!!:eek: :rolleyes: :confused:

Ava Adore
26.04.2004., 20:21
KOJA JE ADRESA DIZELOVOG OUTLETA??

tilla
26.04.2004., 20:32
ne znam adresu za dizela, ali sidjes na okretistu u dubravi, predjes cestu, prodjes one koji vicu cigarete, cigarete, pa jedan semafor prodjes i nakon 10-ak m. naidjes na bilu zgradu s par stepenica i to je to.

adresa mora biti avenija dubrava, ali pojam nemam koji broj.

Ava Adore
26.04.2004., 20:34
hvalaa :)

tilla
26.04.2004., 20:37
nema na cemu, pokusavam nacin neki slip, ali nista, ma ne mos falit. prekoputa ti je ona zgrada s smedjim kamenom i hrpom stakala, a malo dalje nama i konzum.

Ava Adore
26.04.2004., 20:39
tilla kaže:
nema na cemu, pokusavam nacin neki slip, ali nista, ma ne mos falit. prekoputa ti je ona zgrada s smedjim kamenom i hrpom stakala, a malo dalje nama i konzum.

ma valjda cu naci... isprintat cu si ove tvoje natuknice pa cu se po njima ravnati :D :D ;)

tilla
26.04.2004., 20:44
pa dubrava je zivopisna, ne znam kako bi bolje objasnila :cool:
da napisem da trazis zlatarnu rodic, dodic i company vrlo vjerojatno bi fulala jer se sve tako zovu:D

326
26.04.2004., 22:48
tilla kaže:

a na kojoj je to strani av. dubrave? dakle ako se od okretišta ide prema dubcu - desno ili lijevo?

hator
27.04.2004., 06:22
na lijevoj strani odmah par kuća iza Konjščinske. neke velike plokružne bijele stepenice su ispred dućana.

Lali Puna
27.04.2004., 10:33
taj dizelov outlet je mene užasno razočarao! Mislim, majce od prošle godine(nije da moraju biti najnovija moda, ali očekujem da su turbo snižene ako su prošlogodišnje) koje su prošle godine u dizelovim dućanima bile, recimo, 600 kuna u outletu su po 450!
Neš ti sniženja!

tilla
27.04.2004., 10:39
je i mene:cool:

ruksak koji je kostao jesenas 700kn, ja sam platila u 2 mj. 210kn.

tocna adresa je dubrava 11a.

AFRODITA69
28.04.2004., 20:44
neznam o kojim outletima ti pricas,ali moji su super...i ne nije second hand ni najmanje!recimo moj najbolji outlet je woodberry cmns.ima butiga od bebe do versace i recimo stvar koja inace dode 500$je ovdje 250 ili manje...obicno nesto sto nije otislo u normalnom ducanu ,a stigla je nova posiljka...pa kud s tim nego u outlet!
jel ide netko od vas ny ljudih tamo????????

AFRODITA69
28.04.2004., 20:44
neznam o kojim outletima ti pricas,ali moji su super...i ne nije second hand ni najmanje!recimo moj najbolji outlet je woodberry cmns.ima butiga od bebe do versace i recimo stvar koja inace dode 500$je ovdje 250 ili manje...obicno nesto sto nije otislo u normalnom ducanu ,a stigla je nova posiljka...pa kud s tim nego u outlet!

Leona81
14.08.2004., 15:35
..novootkriven...barem za mene :D outlet kod Beca...imenom McArthur Glen Desinger outlet Parndorf...oko 30 min A4 prema Budapestu...jos uvijek relativno skup za moj dzep, ali se stvarno nade predobrih i dosta jeftinih stvarcica...

...molim i drugi put :trio:

Noemi
16.08.2004., 13:55
Ne znam da li je spomenut-Killer loop i Playlife kraj Rabuiesea u Italiji,odmah nakon granice kada se ide iz Istre.
Ima i nekih cipela-mislim da je Bata.

Annette
01.10.2004., 19:37
Sigurno svi znate barem 1 outlet store u Zagrebu...
Predlažem da ovdje napišemo adrese ili mjesta za one koje znamo...

Evo ja ću napisati one koje ja znam:
-Dr.Martens,Nike, Reebok,Sketchers-KOD MERCATONEA
-Diesel-na Aveniji Dubrava
-Americanino na trgu...

:W

.......

Stipe23
01.10.2004., 21:46
Da nadopunim, taj "reebok martens" zove se wulf sport. Imaju i web na kojem možete vidjeti točnu adresu.

Pokoji outlet nije outlet nego najobičniji dućan na kojem piše "outlet", pa pišite samo one u kojima ste bili i nešto i kupili.

- Stipe -

hana
01.10.2004., 22:12
outlet???

:confused:

Lorelai
01.10.2004., 22:22
hana kaže:
outlet???

Odjeća određenog dućana s markom (npr.Nike,Diesel,itd) koji ima posebne dućane nazvane ''outlet'' u kojima prodaje svoju odjeću od prošle sezone po prilično jeftinijim cijenama.

Lorelai
01.10.2004., 22:25
Eh,da
samo u nas baš i nije toliko jeftinija(osim Diesela) i katkad je to samo zamaskirano da misliš da dolaziš u outlet a onda ti seviraju cijene o-la-la.
Npr.Nike kod Mercatonea,mislim da oni imaju i novu kolekciju i ''nove'' cijene,ali bitno je da se nazivaju outletom:rolleyes:

hana
01.10.2004., 22:27
Lorelai kaže:
Odjeća određenog dućana s markom (npr.Nike,Diesel,itd) koji ima posebne dućane nazvane ''outlet'' u kojima prodaje svoju odjeću od prošle sezone po prilično jeftinijim cijenama.

thx
ja trazim one dieselice shuze-tenisice onako napred su malo na kockasto vise i imaju dvije pruge onako sa strane (djir ko sketchersice oblik) a vise se ne proizvode ocito... jel mogu to nac u outlet diesel ducanu?

Annette
01.10.2004., 23:13
Diesel je inače toliko skup da ni sa sniženjem u outletu nije prihvatljiv, barem za moj džep...

inače nisam bila na dubravi u njihovom shopu... kakve su cijene?:W

Paragalactic
02.10.2004., 00:26
Annette kaže:
Diesel je inače toliko skup da ni sa sniženjem u outletu nije prihvatljiv, barem za moj džep...

inače nisam bila na dubravi u njihovom shopu... kakve su cijene?:W Ja sam tam kupio traperice za 250 i 350, majicu za 50 i jaknu (dugu pernatu) za nekih 500 kn. Doduše bar pol godine nisam bio tam... Al kad god sam bio - našlo se ponekaj dobro i povoljno..

Lorelai
02.10.2004., 07:10
Annette kaže:

inače nisam bila na dubravi u njihovom shopu... kakve su cijene?:W

U Dubravi sam jedino i bila i tamo je stvarno jeftino,a

hana za cipele,znam na koje misliš,ali nemam pojma je li ih imaju.ALi znam da prodaju i cipele uz robu(u Dubravi),pa ako imaš vremena zaleti se i pogledaj.

Annette
02.10.2004., 09:39
e da, sjetila sam se još jednog outlet store: Yellowcab i CAT je isto na dubravi... odmah poslije okretišta...

e još kad bi bio i mustang outlet store...:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

hana
02.10.2004., 12:49
Lorelai kaže:
hana za cipele,znam na koje misliš,ali nemam pojma je li ih imaju.ALi znam da prodaju i cipele uz robu(u Dubravi),pa ako imaš vremena zaleti se i pogledaj.

ma nisam iz zg pa ja bi dosla iskljucivo po to u slucaju da ima :cerek:

Crow Jane
02.10.2004., 16:53
Benetton sport outlet - kraj knjižnice Medveščak,tj. Planeta obuće tam prema Martićevoj :zubo:

Leona81
02.10.2004., 21:14
Crow Jane kaže:
Benetton sport outlet - kraj knjižnice Medveščak,tj. Planeta obuće tam prema Martićevoj :zubo:

...sorry teta, al sta je Outletsko u tom ducanu...nis kad ti veli..nista...cijene identicne vulgaris Playlifeu, sam kaj su puknuli tablu da popune prostor na fasadi...:)

bigblue2010
02.10.2004., 21:24
A gdje je tocno taj Diesel outlet? Avenija Dubrava je jako dugacka.:confused:

Paragalactic
02.10.2004., 21:39
bigblue2010 kaže:
A gdje je tocno taj Diesel outlet? Avenija Dubrava je jako dugacka.:confused: Odma kod Konjščinske... Znakovito, ha? :D

bigblue2010
02.10.2004., 22:07
Paragalactic kaže:
Odma kod Konjščinske... Znakovito, ha? :D

Hmmmm, da :( . Jesu originalne stvari, nije neki uvoz iz Turske?

Leona81
03.10.2004., 11:12
...Diesel je orididi sto posto...kupila trapke tamo za 400 kn, a u Frankopanskoj iste takove 700 kn...
...kak smo mi skepticni glede tih ducana...kao da li je to zaista to, a jeftinije, pa kak je to moguce u nasoj dezeli....ja sam se cudila ko pura dreku kad sam u Becu nasla Outlet, stvari od Manga jeftinije 90% nego kod nas, Ralph Lauren dolcevita za 140 kn, a kod nas bi kostala ko Sv Petka kajgana...:D

aola
03.10.2004., 14:02
Leona81 kaže:
ko pura dreku
offtopic
:D :D :D :D
(to meni tata zna reci)
:D

Sanja :o)
05.10.2004., 10:14
Naf-Naf outlet u Harmici.

SpOokey
05.10.2004., 19:14
jel znas tko jel postoji x-nation outlet u zg, znam da postoji u splitu a u zg-u??

i jos jedno pitanje, jel zna neko kakav je ono ducan u ciboninom tornju, tamo kak je stanica na savskoj pa udes ravno unutra i preko puta onog fast fooda uvijek je oblijepljen plakatima, traperice po 100 kn i tako to, jel to outlet, veleprodaja ili sto?

Paragalactic
05.10.2004., 21:02
SpOokey kaže:
jel znas tko jel postoji x-nation outlet u zg, znam da postoji u splitu a u zg-u?? Postoji! U Štriginoj ulici...
Dođeš na ugao Zvonimirove i Heinzelove pa pitaš di je Bužanova... Onda ideš Bužanovom i Štrigina ti je tam... Spaja Bužanovu i Čerininu... Uostalom: uzmi plan grada...

SpOokey
05.10.2004., 22:10
Hvala
Bas cu se ici prosetati jedan dan

:pixel:
05.10.2004., 22:15
jel ima mustang outlet?:rolleyes:

:W

Pink Lemon
06.10.2004., 14:21
Leona81 kaže:
ja sam se cudila ko pura dreku kad sam u Becu nasla Outlet, stvari od Manga jeftinije 90% nego kod nas, Ralph Lauren dolcevita za 140 kn, a kod nas bi kostala ko Sv Petka kajgana...:D

Zanimljivo, jel se sjecas gdje je u becu taj outlet od manga?idem za koji dan...

Leona81
06.10.2004., 21:52
Pink Lemon kaže:
Zanimljivo, jel se sjecas gdje je u becu taj outlet od manga?idem za koji dan...

....vako...iz Beca ides na autocestu mislim A4 prema Budimpesti...to ti je Desinger outlet McArthur Glen...pise mi da je u Pandorfu...kad s desne strane ceste ugledam vjetrenjace to je znak da se uskoro skrece, jerbo je lako fulati izlaz...;)

art vandeley
18.10.2004., 20:12
1.shoo be do outlet... vozis prema mercatoneu, umjesto da skrenes za mercatone produzis ulicom dalje i skrenes na prvu lijevo..... Ima Carhart, VANS, Airwalk, Dr Martens, Reebok, ma sve sto ima i u shoo be dou.... U outletu se osim starih kolekcija prodaje i roba s greskom, te greske su u vecini slucajeva neprimjetne i zanemarive.
2. Cesto su ljudi na ovom topicu razocarano pisali da su bili u outletu i da su tamo nasli samo jedan par cipela, hlaca, itd. Fora je u tome da oni dobivaju robu svako malo, dakle ako danas nemaju nista slijedeci tjedan ili vec sutra imaju tonu stvari, treba pitati prodavace i malo cesce navracati.....isplati se (iz mog iskustva)

hator
19.10.2004., 06:56
imate u mercatoneu , na katu gore otvoren outlet od Rašice , Levisa , i još nekih sportskih marki , tako da znate. nisam bila , ali vidjela reklamu :W

Annette
19.10.2004., 12:34
replay outlet u gotovčevoj je ZATVOREN!!!!!!

Lola
19.10.2004., 22:26
Annette kaže:
replay outlet u gotovčevoj je ZATVOREN!!!!!!

prije skoro 6 mjeseci;) :flop:

Malaja
19.10.2004., 23:07
Ljudi jel znate, jel ima negdje neki dobar šaner ili švercer robicom ili nekim dobrim cipelicama....

bionda
28.10.2004., 15:07
A šta je sa onim outletom u Draškovićevoj koji je imao Paciotti, Pollini i Guess cipele ?

Prolaznica
28.10.2004., 15:52
jos uvijek je tamo, s tim da je to malo "jaci" outlet posto paciottice u lipu kostaju koliko i u ducanu

bionda
29.10.2004., 09:36
Pa i ne baš.....Ja sam u 6. mjesecu tamo kupila prejebene Cesare Paciotti sandale za 650 kn, nisam ni sama mogla vjerovat kad sam ih skužila!:D

Crow Jane
01.11.2004., 22:00
hator kaže:
imate u mercatoneu , na katu gore otvoren outlet od Rašice , Levisa , i još nekih sportskih marki , tako da znate. nisam bila , ali vidjela reklamu :W

Nema niš u tom Levisu, bezveze...:rolleyes:

Nego, u wulfu ima lijepih stvarčica i marti po 49 kn (natikače)...ali su brojevi ili 36 ili 42...šteta! :rolleyes: :(

xxGaladrielxx
01.11.2004., 22:18
janice, a kaj uopce imaju tam od Levisa? nisam znala za to

Crow Jane
01.11.2004., 22:31
Pa neke prastare hlače, par majica i to ti je to...:rolleyes:

Dustflower
07.11.2004., 21:56
Rašica i neki sportski u Mercatoneu :flop: U Rašici je sve i skuplje nego u Ilici.

SpOokey
08.11.2004., 20:35
jel mi moze tko reci jel ste vidjeli u wulf u zadnje vrijeme, one visoke marte sa prosivenom kapicom i duplim dzonom,i jel znate cijenu?
pitam jer bi si decko htio kupiti opet marte jer mu se ne svidaju nikakve druge cipele a posto nemamo auto moramo ici busom pa da nam nije put uzaludan:W

chiquita
09.11.2004., 12:22
http://www.wulfsport.hr/new/hr/index.asp

nazovi pa pitaj.:)

Kesten
13.11.2004., 14:01
Baš sam jutros sjeo na tramvaj do Dubrave da malo istražim taj Diesel "factory outlet" dućan koji su neki forumaši spomenuli na temi o trapericama. Stvarno ima dosta kvalitetnih stvari cijene smanjene za 50% ili više. Dućan se nalazi TOČNO jednu stanicu od okretišta, na sjevornoj strani avenije Dubrava.

Pri povratku sam spazio još jedan outlet dućan, dvadeset metara bliže okretištu - "Cat & Yellow cab" outlet!

Treći takav koji znam nalazi se u Draškovićevoj. Tamo se prodaju većinom dosta skupe stvari (npr. Cesare Paciotti.

Koje još slične dućane znate u Zagrebu?

Annette
14.11.2004., 21:34
prošvrljaj malo 2-3 stranice unazad...

imaš 2 topica na tu temu...

Tighelia
14.11.2004., 22:08
Treći takav koji znam nalazi se u Draškovićevoj. Tamo se prodaju većinom dosta skupe stvari (npr. Cesare Paciotti)
Možeš mi napisati gdje je točnije to u Draškovićevoj? Thx! ;)

Elektra
15.11.2004., 00:00
Annette kaže:
prošvrljaj malo 2-3 stranice unazad...

imaš 2 topica na tu temu...

i to ne 2-3 stranice već samo da je skrolao malo niže :D

Super Luka
16.11.2004., 20:30
Da li je netko bio u outlet trgovini u Muggii (kod Trsta) ? Zanima me da li se isplati otići,i ako da kako ju naći?

Kesten
17.11.2004., 10:05
Tighelia kaže:
Možeš mi napisati gdje je točnije to u Draškovićevoj? Thx! ;)

Na zapadnoj strani, vrlo blizu raskrižja s Vlaškom.
Imaju dosta velik izlog.

Alyssa
17.11.2004., 10:06
kornelija1 kaže:
Da li je netko bio u outlet trgovini u Muggii (kod Trsta) ? Zanima me da li se isplati otići,i ako da kako ju naći?

Ne isplati se ic, ja sma bila po ljeti i sad tamo prodaju samo strace i nema ni zive duse u tim ducanima osim prodavacica

Kesten
17.11.2004., 12:03
Ima neki outlet sa superjeftinom sportskom opremom? Tenisice, trenirke, veste, torbe i ruksaci...

Neka bude stvarno jeftino. Jeftinije od politike. Jeftinije od hrvatske estrade. Nek bude tak jeftino da i na Hreliću na to dižu nos.

chiquita
17.11.2004., 12:58
Kesten kaže:
Ima neki outlet sa superjeftinom sportskom opremom? Tenisice, trenirke, veste, torbe i ruksaci...

Neka bude stvarno jeftino. Jeftinije od politike. Jeftinije od hrvatske estrade. Nek bude tak jeftino da i na Hreliću na to dižu nos.
ti si se ko bog ludih gljiva najeo?:D

Alyssa
18.11.2004., 07:33
Sljedeci tjedan dolazim u ZG, pa dal mi moze neko od vas curka rec dal ima koji outlet al da je u centru :moli: (po mogucnosti da se ne izgubim :zubo: )

debelakrava
18.11.2004., 09:25
a da ti alyssa dodjes na kavu umjesto da tumaras po outletima?:D

Alyssa
18.11.2004., 15:20
debelakrava kaže:
a da ti alyssa dodjes na kavu umjesto da tumaras po outletima?:D

Moze :D Kako, gdje i kada?
(Sigurno ce kava bit kad ja ne budem u Zgu :o :D )

debelakrava
18.11.2004., 17:20
nema gdje i kada. ti reci kad ti pase a babe s mode bi se mogle i pojavit:)

Alyssa
18.11.2004., 18:45
Uh moram vidjet al u biti sljedeci tjedan sam sigurno u ZG samo moram vidjet koji dan tocno :)

waana
29.11.2004., 14:54
SpOokey kaže:
jel znas tko jel postoji x-nation outlet u zg, znam da postoji u splitu

a gdje je taj outlet u splitu, i ako znaš, daj napiši i ostale splitske outletove, to je jako zanimljivo, i puno bi mi pomogla.

Prolaznica
29.11.2004., 14:58
Leona81 kaže:
....vako...iz Beca ides na autocestu mislim A4 prema Budimpesti...to ti je Desinger outlet McArthur Glen...pise mi da je u Pandorfu...kad s desne strane ceste ugledam vjetrenjace to je znak da se uskoro skrece, jerbo je lako fulati izlaz...;)

imas sve ovdi (http://www.mcarthurglen.at/) :W

SpOokey
29.11.2004., 15:03
waana kaže:
a gdje je taj outlet u splitu, i ako znaš, daj napiši i ostale splitske outletove, to je jako zanimljivo, i puno bi mi pomogla.

ja ti neznam di ima tih outlet ducana u Splitu, meni je samo frendica rekla da ima od x-nationa outlet ducan u Splitu, al pitat cu je kad ju vidim pa ti javim, moze tako?

karlovacko3
30.11.2004., 09:31
Prolaznica kaže:
imas sve ovdi (http://www.mcarthurglen.at/) :W

PARNDORF. Na autocesti Bec - Budimpesta. Vrlo dobar izbor, no treba dobro pregledat robu da se ne bi potkrala neka s greskom (ako vec nije oznacena).
Preporuka - poslije sopinga, na klopu u 25 km udaljenu Bratislavu. Te povratak preko Madjarske, na Sopron

stars
01.12.2004., 21:02
Taj outlet od x-nationa u Splitu ti je u bivšoj Ulici prvoboraca-sad je nekog kralja možda Zvonimira-uglavnom to ti je ulica di je neboder Koteks samo 30-ak metara ispod prema pazaru......

tilla
01.12.2004., 21:48
bigblue2010 kaže:
Hmmmm, da :( . Jesu originalne stvari, nije neki uvoz iz Turske?

dubrava 13 - diesel.

malo prije yellow cab, a imaju i levis cipele, pretežno imaju muške modele. dragi mi kupuje tamo, najskuplje 200kn.
malo iza name u dubravi, reklamiraju puma i umbro outlet, ali je bezveze. neke pume su snizili 100kn i to nazivaju outletom.

=StormRider=
28.03.2006., 19:44
Aa, ovo je ko stvoreno za mene, samo u outletima i kupujem, godišnje možeš i dva soma kuna uštediti tako.
Dakle, spomenuti outlet-i u Dubravi- Diesel, Lantea (Magma), također malo niže od Diesela Transport (obuća), a preko puta iako nisam siguran da je to Outlet ima Mustang.
Dalje, za stvarno jeftine pare, ali sam tamo samo jednom bio, Amadeus, u Novom Zg, prođe se ona vojarna, pa do kraja te ceste, stvarno traperica po 100 kn, ja obično tamo kupujem darove za starce, ionak im je svejedno koje su marke hlače... :)
Outlet obuće ima na početku radničke za Cronos (150-300kn tenisice), a odmah pokraj popriulično jeftin Sport Diskont 2000, ali malo znaju biti nabrijani sa djelom cijena asortimana.
Sa Playlife Outletom(kod džamije) je fora da stvarno imaju jeftine odjeće npr. veste za 250 kn, koje inače dođu 400-500, ali to se događa dva puta godišnje i traje dva tri tjedna ono što dobiju, pa ja češće uzimam u jednoj ulici, za koju ne znam kako se točno zove, ali je blizu Ilice, odmah preko puta je i Ltb, tamo je uvjek nešto na sniženju, ali nije Outlet.
Jedan od meni omiljenijih, ali više ima ženske odjeće je na trgu Americanino (Met, Esenza, Entity...), jako jeftino(-50%), a kvalitetno, zadnje sam za 350 kn ubo jaknu od 800. Ispred Mercatonea u Stupnikui ima Wolf sport, Outlet obuće. Sad sam malo zablokirao, ali ima još nešto vjerovatno, pa napišem ako se sjetim...

talia
28.03.2006., 21:10

Afrodita, a Century 21 (http://www.c21stores.com/)?

Anson
29.03.2006., 09:52
Jedan od meni omiljenijih, ali više ima ženske odjeće je na trgu Americanino (Met, Esenza, Entity...), jako jeftino(-50%), a kvalitetno, zadnje sam za 350 kn ubo jaknu od 800. ...

jel to outlet, ili si sam naletio na snizenje? ja sam mislila da je to obican ducan, kao i u importane centru :misli:

may@
29.03.2006., 10:02
Jedan od meni omiljenijih, ali više ima ženske odjeće je na trgu Americanino (Met, Esenza, Entity...), jako jeftino(-50%), a kvalitetno, zadnje sam za 350 kn ubo jaknu od 800.
nikad tamo nisam nasla nesto povoljno osim stvari koje stvarno nitko nije htio u normalnom ducanu pa sam nakon 2 puta odustala

fridge
01.04.2006., 22:36
ima outlet sportske robice reebok, addidas, lotto itd. iza mercantonea u donjem stupniku. od japanki, balerinki, cipela do čizmica u sport looku po dosta dobrim cijenama, sportskih torbi itd

tilla
01.04.2006., 22:40
mda bila sam tamo; roba im stoji modeli stari barem 10ak godina.
i za outlet; je previše

atlantis
04.04.2006., 10:46
imate sportski u dubravi...

prije dva tjedna uboli
addidas muski donji dio trenirke 200 kn
addidas tenisice muske 300 kn
addidas tenisice zemske 300 kn

emergence
04.04.2006., 10:51
imate sportski u dubravi...

prije dva tjedna uboli
addidas muski donji dio trenirke 200 kn
addidas tenisice muske 300 kn
addidas tenisice zemske 300 kn

kak se zove taj ducan i di je tocno u dubravi?

atlantis
05.04.2006., 08:45
kak se zove taj ducan i di je tocno u dubravi?

izvolish (http://www.kupi-jeftinije.com/item.php?id=263&kat=102#)

ardena
13.04.2006., 19:30
ja bila u gotovčevoj i tamo ne postoji replay outlet a stalno se spominje gotovčeva...ili se preselio ili ga više nema

Leona81
14.04.2006., 09:19
..vec duuuugo ga nema, spominje se na ovom topicu, al davnijeg datuma ;)

*Lillian*
25.04.2006., 16:04
Jel bio ko u novije vrijeme u Dubravi u Dieselu? Jel to još postoji i kakve su trapke? Jel se nadju kakve ravne s niskim strukom? Dubrava mi je dosta daleko pa daj nek mi neko veli dal se isplati ići do tam, pliiiz :moli:

flakey
25.04.2006., 19:48
super mi je od rasice outlet u mercatoneu, ima i pumin i levi's-ov tamo

minnie
26.04.2006., 08:00
sad sam malo citala ove prijasnje postove i netko je rekao da se magmin outlet zatvorio pa me zanima jel ima sad neki novi il neki stari(neotkriveni) u zagrebu.

Leona81
26.04.2006., 08:51
sad sam malo citala ove prijasnje postove i netko je rekao da se magmin outlet zatvorio pa me zanima jel ima sad neki novi il neki stari(neotkriveni) u zagrebu.

..taj kod Kerempuha ja jos ne mogu prezaliti..a nesto sam davno nacula da je sad na Zitnjaku, al adresu ne mogu saznati..cak sam u par navrata pokusala naci, al jok..kao neki trgovacki centar na Zitnjaku..nitko nikad cuo za njega...:confused:

korason
26.04.2006., 14:38
da nije Turbo Limach na Zitnjaku? Mislim tamo sam cesto u lovu na igracku za bebacha pa usput bacim oko i na odjecu koliko sam vidjela vecinom jest snizena roba... odmah od ulaza prema desno (na putu prema igrackama)

darin
26.04.2006., 21:38
..taj kod Kerempuha ja jos ne mogu prezaliti..a nesto sam davno nacula da je sad na Zitnjaku, al adresu ne mogu saznati..cak sam u par navrata pokusala naci, al jok..kao neki trgovacki centar na Zitnjaku..nitko nikad cuo za njega...:confused:

meni su rekli da magma vise nema official outlet.
inace da, i meni je skroz krivo radi ovog.

ali kaj ce im outlet, kad ionak tu svu robu drze i dalje u ducanu snizenu za 20% :rolleyes:

flakey
27.04.2006., 15:21
magma više nema službeni outlet... veliki dučan je na žitnjaku, nakon zelene tržnice, Magma, tubo Sport i Turbo Limach, imaju neku robu na sniženju al nije to to...

mia miačić
04.05.2006., 22:03
Ja ne kužim di je taj Paciotti outlet? Šta nije u imp.Galeriji?

PrittPen
04.05.2006., 22:12
nema toga više, ima u galleriji dva ducana sa snizenom robom.

mia miačić
04.05.2006., 23:01
nema toga više, ima u galleriji dva ducana sa snizenom robom.

Baš sam tam bila danas, i katastrofa, sve bezveze. Šteta kaj nisam pitala kad će doć nekaj novo.

sasa80
15.10.2006., 12:58
BTC city u Ljubljani...kako je tamo? čuo sam da ima dosta outlet ducana, jel bio netko? koje marke su? kakve cijene???

sasa80
17.10.2006., 10:41
ajmo komadi, dajte neki odgovor, znam da su vam outlet dućani fetish!!

cesma
18.10.2006., 19:42
bila sam par puta u Ljubljani u BTC-u ali roba je poprilično skupa, čak i u outletima, uzela sam par sitnica, ali nisam baš ni bila prezadovoljna izborom
marke su od dizajnerskih Versace,Kenzo,DKNY... do ovih standardnih top shop, mexx,esprit,replay idr.
zadnji put sam bila početkom 2005., možda se nešto promijenilo,na bolje, nadam se

aibreann
19.10.2006., 10:35
Ja ne kužim di je taj Paciotti outlet? Šta nije u imp.Galeriji?

mislim da ima i jedan na ćošku vlaške i draškovićeve, ako se ne varam...

deedeedee
04.02.2007., 15:48
x-nation outlet u zg

koja je odjeća sad u njih? kad sam bila prije par miseci, bila je litnja. jel se čeka da stigne nova sezona (koja još nije došla) ili već tamo ima zimske. danas san bila u x nationu u branimir centru i skoro prazan. :eek: a baš želim nešto x-nation.

plasibou
04.02.2007., 16:42
bila ja prije tjedan dva u xnation outletu
bilo je svačega..al ugl čeka se da dođe nova kolekcija pa onda dobivaju zimsku robu

minnie
04.02.2007., 19:58
a gdje je taj xnation outlet?

plasibou
04.02.2007., 20:30
jooj kak se zove..mislim da je štrigina
ugl poslije heinzlove prva ulica desno pa prva lijevo pa opet desno..i s lijeve strane buš vidla

minnie
06.02.2007., 17:49
jooj kak se zove..mislim da je štrigina
ugl poslije heinzlove prva ulica desno pa prva lijevo pa opet desno..i s lijeve strane buš vidla

ok,hvala:)

LFT
10.04.2007., 07:13
jel mi zna netko reci jel ima to u zagrebu i ako da gdje se nalaze?

vekmar
10.04.2007., 18:15
imas u trstu takva snizenja u replayu da boli glava

Anaaaaaa
11.04.2007., 12:47
ma da? pa jel ima dobrih stvari? moram decku javit, poludit ce od srece!

LFT
13.04.2007., 07:36
a kolko mi autom treba do trsta od zg-a?

vekmar
13.04.2007., 12:35
autom negdje 2, 5 sata do 3. ovisi kako vozite. ne znam jel su sad snizenja to pogledajte na "shopping u trstu" al kad jesu to je ludilo.
majce koje su 100eura, budi 30 eura. hlace sam ja znala kupit za 250kn po paru...

caterina
24.04.2007., 18:01
ajde objasni gdje je taj Replay u Trstu, ili adresa ili šta je blizu ,kako nać (inaće dobro poznam Trst pa ću valjda skužit)

bbc
24.04.2007., 22:04
ajde objasni gdje je taj Replay u Trstu, ili adresa ili šta je blizu ,kako nać (inaće dobro poznam Trst pa ću valjda skužit)

Via Mazzini 32
Maporama (http://world.maporama.com/idl/maporama/)

Sto se tice snizenja, treba reci da uredjene zemlje Europe imaju zakonom odredjene periode kad su sezonska zimska i ljetna snizenja.
Puno je razloga za to.
Zato, ako idete tamo zbog snizenja, pazite kad idete.
Trgovci pokusavaju zaobici propise, ali uglavnom zna se od kojeg do kojeg datuma su snizenja.

Samo kod nas trgovci objave snizenja kad im padne na pamet.

gillera
31.08.2007., 23:14
e ovako,neki dan sam na exkluzivu gledala kako reklamiraju neki veliki outlet dućan u Zg u kojem se prodaje roba raznih marki koja je već bila u dućanima na sniženju,nije prodana i zato je na još većem sniženju tamo!može informacija gdje je to?:confused:

darin
31.08.2007., 23:49
imas dosta o outletima ovdje http://www.forum.hr/showthread.php?t=25913&highlight=outlet
pa virni, mozda nadjes stogod korisno

gillera
31.08.2007., 23:57
imas dosta o outletima ovdje http://www.forum.hr/showthread.php?t=25913&highlight=outlet
pa virni, mozda nadjes stogod korisno

e puno hvala:kiss:

Samantha
01.09.2007., 01:05
samo da spojim

dr duca
01.09.2007., 18:57
Bossov outlet? Ima negdje?

Babydoll84
07.09.2007., 15:20
e jel netko zna di je outlet u udinama o kojem se priča na početku ove teme?
išla bi, al preko tražilice nisam ništa našla...

enigmas
07.09.2007., 17:25
od magme outlet nema kraj kerempuha, nema ni playlife-ov kod planeta obuce u duklanovoj a ni bome nema vise dieselovog u dubravi. Pa di su ti outleti nestali?
i dije gotovceva ulica?

aibreann
07.09.2007., 17:50
kako nema Dieselovog? još uvijek stoji u Dubravi tamo gdje i inače, pored Benetton Underweara, kod ćoška Avenije Dubrava i Konjščinske... bila ja danas tamo, radi outlet najnormalnije. :D

girly-girl
07.09.2007., 17:51
jel se može naći tamo kaj' jesu li cijene normalnije?

aibreann
07.09.2007., 17:54
dio kolekcije im je snižen (lanjski i preklanjski modeli), recimo s nekih 1000, 1100 na 600, ili pak na 300, 400 al imaju i dio nove kolekcije ko i u gradu kojoj je i cijena ista ko i u gradu. doduše puno manji izbor al opet ima i novih. ja za sebe nisam ništa našla nažalost danas, trebala sam broj 27, 28 koji je dosta čest pa su rasprodali sve. a koji bi broj tebi trebale Dieselice? o tome sve ovisi, dal ima ili nema... možeš navratit do Dubrave i pogledati. ;)

enigmas
07.09.2007., 18:16
ste se tice diesela...mislim da mi se onda povecala dioptrija:rolleyes:
A sta je sa ovim ostalima?

girly-girl
07.09.2007., 18:18
dio kolekcije im je snižen (lanjski i preklanjski modeli), recimo s nekih 1000, 1100 na 600, ili pak na 300, 400 al imaju i dio nove kolekcije ko i u gradu kojoj je i cijena ista ko i u gradu. doduše puno manji izbor al opet ima i novih. ja za sebe nisam ništa našla nažalost danas, trebala sam broj 27, 28 koji je dosta čest pa su rasprodali sve. a koji bi broj tebi trebale Dieselice? o tome sve ovisi, dal ima ili nema... možeš navratit do Dubrave i pogledati. ;)

budem jednom, ali dok ja do tam doputujem :D
kad budem imala neke pare, onda.. ja ti nosim 30,31:confused:

aibreann
07.09.2007., 18:36
mislim da bi trebalo biti... :)

ja sam se danas jako ugodno iznenadila kak mi je guza narasla od Božića, baš sam se fino popunila. lani su mi hlače 26 u Dieselu bile prevelike a 25-ice nije bilo nigdje u ZG-u za kupit, a sad fino stanem u 28. :cerek:

richi
07.09.2007., 19:58
neznam, jel to vec neko postovo - otvorenje je u rujnu 2008

http://www.rosesfashionoutlet.com/cont/index.html
klikni na x :)

super ce izgledat

blondie_girl
07.09.2007., 20:11
neznam, jel to vec neko postovo - otvorenje je u rujnu 2008

http://www.rosesfashionoutlet.com/cont/index.html
klikni na x :)

super ce izgledat

joj,tak nes slicno ima i u italiji, blizu rima.... ko grad u malom, samo kaj mi i nisu bili bas neki ducani osim replaya i ck-a.... nadam se da ce kod nas bit bolje....

leticia
07.09.2007., 20:32
Ima li Nafnaf outlet u Zagrebu??? Super mi je bio jedan kaput ali usred ljeta nisam skupila love za njega i sad ga nema :(

sonata
08.09.2007., 11:40
Imas Naf Nafov i sve sta inace ima u Castello centru, Ilica 21, gore na 3. katu :mig:

leticia
08.09.2007., 14:03
Imas Naf Nafov i sve sta inace ima u Castello centru, Ilica 21, gore na 3. katu :mig:

Outlet je bas u Castellu? Hvala ti :)

vekmar
09.09.2007., 00:34
http://www.foxtown.ch/mendrisio/it/welcome.html

bila sam ovdje
savrseno
cijene povoljne
autom se da stici i za 4 sata, ili 5 komotne voznje
a moze se i prespavat u okolici vec i za 400kn

I.R.Baboon
09.09.2007., 12:51
====StormRider===
Dalje, za stvarno jeftine pare, ali sam tamo samo jednom bio, Amadeus, u Novom Zg, prođe se ona vojarna, pa do kraja te ceste, stvarno traperica po 100 kn, ja obično tamo kupujem darove za starce, ionak im je svejedno koje su marke hlače... :)

Nego, je'l tamo ima i majica, jakna, vesti i sl. ili su se ograničili na traper?

Babydoll84
09.09.2007., 12:53
http://www.foxtown.ch/mendrisio/it/welcome.html

Ovo kraj Milana izgleda kao raj na zemlji! Nadam se da će me tata vozit.........

I.R.Baboon
09.09.2007., 18:47
A zna li tko ima li gdje Puma, Nike, Adidas i sl. outlet, a da prodaju i obuću i odjeću? I prodaju li u onom Dieselovom outletu i obuću? Također, gdje bi se mogao naći Lacoste i Benetton Outlet?

nikit@
09.09.2007., 19:12
A zna li tko ima li gdje Puma, Nike, Adidas i sl. outlet, a da prodaju i obuću i odjeću? I prodaju li u onom Dieselovom outletu i obuću? Također, gdje bi se mogao naći Lacoste i Benetton Outlet?

nešto sportske obuće i odjeće ima u outletu u mercatoneu (tamo je i levis outlet)...u dieselovom outletu nekad bude prastare obuće...lacoste outlet je kod hoto vila (skupa s joop, ck, chacharel, inače taj mi je jedini outlet ok jer se može tu i tamo nešto naći)...benetton ima nešto malo u onoj maloj uličici kod trga žrtava fašizma što izbija prema martićevoj...ima još hilfiger outlet kod croate u oktogonu (ima tamo još nekih markiranih stvari, izgledom iz prošlog stoljeća)

sonata
10.09.2007., 14:01
Outlet je bas u Castellu? Hvala ti :)

Da, prije je bio u dvoristu iza Castella, a sad je gore s donjim rubljem :zubo:

serafin25
27.09.2007., 12:51
ajmo da čujem malo iskustva..bila sam neki dan u onome od x-nationa..ima majica ljetnih za 50 kn..ok su. Inače nisam prije išla u njih,ali odlučih malo prozujati,uvijek se da nešto upiknuti.:-)

girly-girl
27.09.2007., 13:00
već postoji ta tema..

SocialButterfly
27.09.2007., 13:07
cek cek prije neg neko nabaci lock - di je taj x nationov?

marvelN
28.09.2007., 08:36
x-nationov outlet je u štriginoj ulici... preko puta splitskog veleučilišta

sarchi...
28.09.2007., 12:49
ima outlet mustang, wrangler, lacoste, puma, umbro... predobro u sv. nedelji kod samobora. lacoste tenisice 300 kuna, pederusa 200kn, pumice nasla jedne cak za 150 kn, one ferrari. mustang traperice ja nasla za 100 kuna, wrangler čizme, kožne za 700 kuna. al brojevi uglavnom cipela 36, 37 pa onda 40 i dalje, hlaca 26, 27 ima (ostalo nisam gledala), majice mustang za 100 kuna vecina. super je. i u hoto vilama ima outlet dizajnerski. ne znam tocno cega sve ima, nisam kupovala, al mama je bila odusevljena, uzela si je ck dolcevitu, od kasmira, predivnu, za 900 kuna, torbu mislim feragamo ili tak nesto za 1800 kuna, predivnu koznu...

phoebe.
30.10.2007., 10:27
jel netko zna kako se kreću cijene tenisica u Adidasovom outletu u Buzinu..? tnx:mig:

GothicRomance
30.10.2007., 10:29
jel netko zna kako se kreću cijene tenisica u Adidasovom outletu u Buzinu..? tnx:mig:

evo ti link pa si gledaj
www.pro-sport.hr/default.aspx

phoebe.
30.10.2007., 10:32
gledala sam tamo , ali nisam naisla..:confused:

GothicRomance
30.10.2007., 10:41
kak ne? ima popis svih proizvoda s cijenama. samo sto se slike mozda ne vide.

GothicRomance
30.10.2007., 10:43
ilj ednostavno sjedni u auto, bus i odi do tamo. nije daleko od grada.

phoebe.
30.10.2007., 11:07
ma to su cijene iz normalnih ducana, ne iz outleta.. ma znam, bum se zafurala autom tam, sam se informiram koliko love ponijeti.. ;) tnx anyway

meri79
30.10.2007., 12:16
bila ja neki dan,tenisice za klinca su bile 150 kn,mm si je kupio jedne za 200,mislim imaš raznihh modela i cijena,ali svakako se isplati
recimo odjeća se da naći po pristojnim cjenama,majice i trenirke imaju velik izbor,roba im dolazi svaki drugi dan

beetle.juice
03.11.2007., 21:39
Dal netko možda zna kak se zove outlet u radničkoj ( ak uopće ima neki naziv ) i dal se tamo mogu kupit marte.hvala!

may21
06.11.2007., 13:39
[QUOTE=sarchi...;10481175]ima outlet mustang, wrangler, lacoste, puma, umbro... predobro u sv. nedelji kod samobora.i u hoto vilama ima outlet dizajnerski.

kamo bi to bilo točno. Malo objašnjenja nama koji nismo iz Zagreba :mig:

anja1808
09.11.2007., 13:51
nema vise ni tog u oktogonu :( kolko sam cula, ima calzedonia kod cakovca ili varazdina, nisam sigurna, ali se mogu super stvari naci ! nisam jos bila... kaj se tice outleta u parndorfu, jeftinije je nego u hr, ali to svejedno nije neznam kak jeftino, isplati se otici jedino kada su snizenja i u normalnim ducanima.. ima dobaR hilfiger, ralph lauren, veliki nike, puma, adidas, reebok, Vans ima odlicne cijene, mango ima cijele godine snizenje, cak i na novu robu!, mogu se nac shuze (dior tenisice 200E, snizene sa 400...)..i uskoro se otvara diesel tamo. ima levis s preogromnm asortimanom, i mustang...ak pomaze :)

streamg
05.01.2008., 13:35
Bok, evo danas planiram otići do outleta od lacosta pa me zanima jel se može naći sad nešto povoljnog tamo, hvala

sarchi...
05.01.2008., 14:22
kamo bi to bilo točno. Malo objašnjenja nama koji nismo iz Zagreba :mig:

ma tek sad vidim ovo, ne znam dal te jos zanima, al eto. to uopce nije u zagrebu. kad iz zagreba ides prema samoboru po staroj cesti prolazis pored hoto vila. to ti je ko neko naselje, ko mali grad. ne mozes fulat. hrpa kuca na okupu sve iste samo u razlicitim bojama a imas i natpise hoto vile. uglavnom nemres fulat. i u sklopu tog naselja imas neki wannabe shopping centar. nisu sve stvari jako jeftine, al nade se. ja sam si jucer kupila cizme lacoste sive s gumbicima za 400 kuna (inace su 1700) jer imaju gresku, cif ne radi, zamjenila ga za 20 kuna... i seka ck haljinu za maturalnu za 1300 kuna. predivna, uopce ne znam kak je tamo zalutala. uglavnom nema pederusa, svaka druga osoba koja ude to pita. a cipele koje su jako snizene su sve uglavnom 37(sto meni jako pase:cerek: )

sarchi...
05.01.2008., 14:25
a ovaj sportski outlet. puma, nike, timbaland, umbro i to... to jos produzis od hoto vila prema samoboru, negdje 1 km. vozis samo ravno i prije prvog veceg zavoja za desno di se prikljucuje jos jedna cesta glavnoj na desno-anyway

girly-girl
05.01.2008., 14:35
uuu, 37 brojevi? me like :cerek:
kakve sve obuće ima onda snižene, ima tenisica?

pahuljica
05.01.2008., 16:00
ima li općenito ikakvih torbi? tražim jednu od prošle kolekcije ali nemogu naći:ne zna:

sarchi...
05.01.2008., 16:11
ima tenisica i svega. al od snizenog sam vidjela samo cizme ta neka hrpa na kojoj je 37, drugo nisam ni gledala cijene al vidjela sam da ima tenisica na podu na hrpi tak da je to valjda isto snizeno. al ove moje jako snizene su s greskom. s greskom ima jos jedne cizme i jedne tenisice.

a kaj se tice torbi sad razmisljam i ne mogu se sjetit, ja sam samo po podu gledala ;) ...

streamg
05.01.2008., 16:25
evo bio sam otišao danas do hoto vila ali nije radilo, i bio sam u wulf sportu i ima dosta stvari koje su na sniženju pogotovo tenisice od lacoste 300-450kn

I koje je radno vrijeme lacosta u hoto vili, hvala

baby_bitch
08.01.2008., 00:00
Evo neki dan bila u Varaždinu u Calzedonii- e mrak, od cijena do izbora. Za 200 kn si nakupujete tak finog vesa da boli glava.Piknula sam si prekrasnu piđamu, badić koji je bil vraški skup u King Crossu za samo 100kn (tak je vecina badica tam), čarape su od 8-15 kn, grudnjaci 39kn i tak. Velicina ima SVIH, prostor lijepo ureden, ugl pravi gust trosit. Inace je outlet na ulazu u Vz, tj na pocetku njihove poslovne zone ak se ne varam.

Ivannnn
08.01.2008., 00:28
Evo za neke koji neznaju imate adidasov outlet prema Velikoj Gorici u Buzinu uglavnom sve u pola cijene ponekad i vishe!!1

strijelčica
08.01.2008., 12:11
Evo neki dan bila u Varaždinu u Calzedonii- e mrak, od cijena do izbora. Za 200 kn si nakupujete tak finog vesa da boli glava.Piknula sam si prekrasnu piđamu, badić koji je bil vraški skup u King Crossu za samo 100kn (tak je vecina badica tam), čarape su od 8-15 kn, grudnjaci 39kn i tak. Velicina ima SVIH, prostor lijepo ureden, ugl pravi gust trosit. Inace je outlet na ulazu u Vz, tj na pocetku njihove poslovne zone ak se ne varam.

Budući na proljeće mislim potegnut u te krajeve,rado bi otišla i malo šopingirati,dali oni imaju i kupaće kostine cijelu godinu ili sezonski:D

baby_bitch
08.01.2008., 12:23
Budući na proljeće mislim potegnut u te krajeve,rado bi otišla i malo šopingirati,dali oni imaju i kupaće kostine cijelu godinu ili sezonski:D

Pitala ja tetu tamo, sve sto se u King Crossu ne proda u 6 mj dolazi tamo njima na totalno snizenje, pretpostavljam da ce toga biti ali pozuri:top:

baby_bitch
08.01.2008., 12:24
Evo za neke koji neznaju imate adidasov outlet prema Velikoj Gorici u Buzinu uglavnom sve u pola cijene ponekad i vishe!!1

MOze malo konkretnije di je to i tak za nas neznalice:mig:

maca_i_pol
08.01.2008., 12:31
Tijekom veljače adidas shop u Buzinu, Bani 71, preuređen je i pretvoren u najveći adidas OUTLET u ovom dijelu Europe.
Trenutno je prodavaonica velika 370m2 i uključuje najkompletniju ponudu adidas programa. Radno vrijeme ostalo je isto tj. od 08,00h do 20,00h radnim danom odnosno subotom od 08,00 do 14,00h dok je način rada pomalo promijenjen budući se svi izloženi artikli u svim veličinama nalaze u prodajnom prostoru.

http://www.pro-sport.hr

mokry
08.01.2008., 14:27
Tijekom veljače adidas shop u Buzinu, Bani 71, preuređen je i pretvoren u najveći adidas OUTLET u ovom dijelu Europe.
Trenutno je prodavaonica velika 370m2 i uključuje najkompletniju ponudu adidas programa. Radno vrijeme ostalo je isto tj. od 08,00h do 20,00h radnim danom odnosno subotom od 08,00 do 14,00h dok je način rada pomalo promijenjen budući se svi izloženi artikli u svim veličinama nalaze u prodajnom prostoru.

http://www.pro-sport.hr

Jel se isplati? Kakve su cijene i ponuda?

baby_bitch
09.01.2008., 20:53
Maca thnx a lot:)

maca_i_pol
09.01.2008., 22:48
morky,nešto cijena i ponude imaš na gornjem linku,zaključi sam jel se isplati. :)
@ baby :nema na čemu :kiss:

daisy123
10.01.2008., 10:36
Ja sam malo škicnula te cijene, ali moram priznati da mi se baš i ne čine nešto super povoljne...jesu takve cijene i u outletu?

gillera
04.02.2008., 17:14
Nisam iz Zagreba pa me zanima jel radi taj Diesel outlet još-jer sam čitala prastare postove!??Može malo detaljnjiji opis gdje se nalazi i da li se isplati otići tamo...?Hvala:p

plasibou
05.02.2008., 17:02
ak si čitala prastare postove onda je valjda već 550 puta napisano di je taj outlet

pikola
06.02.2008., 12:26
Nisam iz Zagreba pa me zanima jel radi taj Diesel outlet još-jer sam čitala prastare postove!??Može malo detaljnjiji opis gdje se nalazi i da li se isplati otići tamo...?Hvala:p

radi jos uvijek... :D
nalazi se u dubravi... posto nisi iz zg- ak si na trgu, sjednes u tramvaje 12 ili 11 i vozis se u pravcu istoka do okretista tramvaja u dubravi (12 se tu okrece ponovno prema gradu,a 11 nastavlja dalje, ali sides opet na stanici koja je 20 metara nakon okretista dubrava).. isto tu ti je i diesel outlet- znaci, 20 metara od okretista u pravcu istoka.
mislim da se isplati vidjeti... imaju otprilike 70% robe koja je od prosle, pretprosle sezone, sto je ok. a ostalih 30% je roba valjda s kraja 90-ih, sta li... nista moderno. ta roba cak i izgleda noseno, prljava je nekako. nemam pojma. ali za ovu vecinu isplati se vidjeti. skoro svaki put kad udem, kupim nesto. cijene nisu da padnes na dupe. otprilike snizeno na pol regularne cijene.eto.

Get Thee To A Nunnery
06.02.2008., 17:34
u rujnu bi se trebal otvorit roses outlet u sv.križu začretju...

kakti najveći u ovom dijelu ojrope, sve same fensi šmensi marke na okupu...

tak da znate odmah :mig:

evo članak: http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2007,10,30,shopping_centar,96103.jl

cvitic
09.02.2008., 12:42
radi jos uvijek... :D
nalazi se u dubravi... posto nisi iz zg- ak si na trgu, sjednes u tramvaje 12 ili 11 i vozis se u pravcu istoka do okretista tramvaja u dubravi (12 se tu okrece ponovno prema gradu,a 11 nastavlja dalje, ali sides opet na stanici koja je 20 metara nakon okretista dubrava).. isto tu ti je i diesel outlet- znaci, 20 metara od okretista u pravcu istoka.
mislim da se isplati vidjeti... imaju otprilike 70% robe koja je od prosle, pretprosle sezone, sto je ok. a ostalih 30% je roba valjda s kraja 90-ih, sta li... nista moderno. ta roba cak i izgleda noseno, prljava je nekako. nemam pojma. ali za ovu vecinu isplati se vidjeti. skoro svaki put kad udem, kupim nesto. cijene nisu da padnes na dupe. otprilike snizeno na pol regularne cijene.eto.
jel znaš možda dali primaju kartice?

dunja23
14.02.2008., 20:07
U Americi outlet ducani prodaju odjecu od ove sezone, ali po jeftinijim cijenama. U ogromnim ducanima koji nisu uredjeni kao njihovi originali.

A i cijene nisu bas sitnica, ipak nize su nego u roditeljskim ducanima (kako da to nazovem? :D ).

Zovu se ili outlets ili factory store ili rack (vjesalica).

Jako dobar je Nordstrom rack, ali je dosta skup, i naravno ne tako lijep kao Nordstrom.

Gap factory store ima sve kao i obican Gap, samo po nizim cijenama.

Nine West outlet

Faberware factory store

...obicno su takvi outleti na hrpi, s ogromnim parkiralistima, stvarno mozes provesti dane obilazeci ponudu...

kakve to veze ima sa hrvatskom