PDA

View Full Version : Kozmetički tretmani za mršavljenje i oblikovanje

stranice : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

Rahxephon
23.07.2010., 10:07
Cao cure, da vam se i ja pridruzim
Posto je tema u zadnjih par postova kavitacija i radiofrekvencija, zanima me je li koja od vas izgurala par tretmana (ovo drugo me posebno zanima)?

Nakon mrsavljenja (33kg) mi je ostalo viska koze i to sam planirala ukloniti plasticnom operacijom, ali mi je doc rekao da prvo probam nekom alternativnom metodom jer sam jos mlada (23 god.)
Tako sam naisla na neki centar i preporucili su mi radiofrekvenciju za zatezanje koze.

Ako imate bilo kakvih informacija, javljajte se please! :)

žuki
23.07.2010., 15:07
ja planiram krenuti na oksi fat tretmane, pa me interesira gdje je najbolje za raditi to? naravno i da nije preskupo....:mig:

koliko bih tretmana trebala uzeti da se vidi neki učinak i da li je to sigurno za raditi?

žuki
26.07.2010., 10:51
nitko ništa?

mislim da cu isprobati to...evo akcija na http://www.kupime.hr/

se isplati to?

Misliteljica
03.09.2010., 20:13
Ja idem upravo sada. Izgubila sam 3 kg za 1 mjesec odnosno 1 konfekcijski broj. Imam još 1.5 kg do težine koju sam imala prije poroda. Prvo se vježba, a onda se ide u saunu. Meni je to zbilja pomoglo. Mislila sam prije da nema šanse da skinem još te 4.5 kg nakon trudnoće.

Termination
03.09.2010., 20:51
Vozim sa Zdravlja na Kozmetiku. Nadam se da sam pogodio pravi podforum. :) Ako nisam, pošaljite na alternativu.

elvar
16.09.2010., 08:22
LPG kozmetiku i tretmane za oblikovanje tijela mogu se sada i osvojiti besplatno
www.masirajnjezno.com

:p

Jel to vrijedi što? :lol:

nebu me valjda bannali sad...

ivala
21.09.2010., 13:54
ovako cure...
vidim da sve naveliko spominju kavitaciju i sl tretmane gdje se gubi po par cm jednim tretmanom.
molim vas da prije nego što idete na te i takve tretmane koji nisu medicinski potkrijepljeni niti iza njih stoji struka, da niti ne spominjem kako pola njih po našim salonima nije uopće odobreno jer su kineske, korejske i sl. proizvodnje te osobe koje njima rukuje imaju u najboljem slučaju završenu kozmetičku školu (velika većina ni to) - dakle, molim vas da malo proučite fizionomiju vlastitog tijela.
Naime, što mislite, gdje odlazi 5cm masnoće s vaših bedara/guze/bokova/trbuha? u urin? jeste li svjesne toga da u našem tijelu svaki organ ima svoju ulogu, pa tako i gušterača i jetra. gušterača luči (među ostalim) enzime koji otapaju masti - dakle, sve ono što vi ''istopite'' odjednom se strušti na gušteraču čija je uloga nezamjenjiva i koja nije pripremljena na takvu ''fast food'' torturu. rak gušterače je gotovo neizlječiv a do njega dolazi među ostalim i ovakvim kozmetičkim tretmanima potpomogntim sumnjivim aparatima, vibracijama i velikim količinama masnoće za koje nije stvorena da sagorijeva.
jetra je organ koji je veliki čistač našeg organizma i filter sveg nakupljenog smeća - među ostalim i ostataka onog što je gušterača obavila.
Bilo kakvi tretmani koji uključuju ''topljenje'' sala, bilo LPGom ili radiofrekvencijom MORAJU se održavati u medicinskom okružju tj. njima moraju rukovati stručnjaci koji se ne oglašavaju po sistemu AKCIJA-350kn/5cm.
Svoje tijelo niste kupile u Kini niti se za njega jeftini dijelovi mogu nabaviti kad nešto zakaže, a da niti ne spominjem da ono što ste mjesecima/godinama/porodima slagale ne može nestati bez ogromnog šoka za tijelo preko noći.
Celulit je prvenstveno medicinski a onda kozmetički problem - ne može ga se nikako iskorijeniti već samo držati pod kontrolom. On se ponaša kao tumorska stanice - možete ga liposukcijom isisati ali ako ostane jedna jedina stanica, ona će asimilirati susjednu i opet se širiti jer zdrava susjedna stanica gotovo redovito nema dovoljno hrane (ne pije se dovoljno tekućine, ne hrani se zdravo...)
Razlog zbog kojeg to nikada neće biti proglašeno medicinskim problemom je - novac. previše je novca u kozmetičkom svijetu uključeno da bi ikome bilo u interesu da država ili osiguranja sufinanciraju ''ozdravljanje''. na ovaj način, svaka žena sama plaća voj kozmetički problem i svi sretni.
nedavno sam bila kod jedne sjajne žene - dermatolog/kozmetolog po struci - koja mi je komentirala kolike joj žene dolaze uništene jetre na tretmane - ona to sazna na taj način da joj dotična dođe sa izuzetno lošim tenom koji se ''naglo'' pokvario ili sa celulitom koji je jednostavno podivljao. pošalje ih na jetrene probe a nalazi nakon toga zahtijevaju medicinsku skrb a da ni ne spominjemo kompletno mijenjanje ishrane. a sve to od 5cm u jednom tretmanu.
curke, sve to negdje u tijelu mora završiti i nije prirodno da se tijelo masnoća riješava na taj način. radije odite na liposukciju gdje je u pitanju ekstrakcija masnoće nego na ovakve tretmane.
ukoliko svejedno želite ići u ruke curama koje nemaju veze s fizionomijom ljudskog tijela niti ikakva saznanja o testovima aparata kojima se služe, razmislite malo i o tome želite li ikada imati djece - nestručno rukovanje tim aparatima u kozmetičkim salonima za posljedicu može imati nemogućnost začeća kasnije.
i, budući da znam da je ipak zanimljivije imati danas zategnutu guzu nego sutra obitelj, vodite makar računa o ishrani pod takvim tretmanima - ništa masno, nikakav alkohol ni lijekovi se ne smiju kombinirati s tim tretmanima.
lijepe ste sve kakve jeste i naučite uživati u svojoj koži - samo jedna vam je dana na povjerenje...a photoshopirane ženskice ostavite tamo gdje jesu - na stranicama jeftinih časopisa. imat će hladno pivo i o tome ziher na novom albumu pjesmu :cerek:
puse...:mig:

Lo La Lo
24.09.2010., 18:17
Ne znam za sve iz teksta, ali generalno se slažem s tim: NO kavitacija! Od kozmetičkih tretmana priznajem jedino masaže (anticelulitne i svakakve druge) i limfnu drenažu. I onaj Electro Stimulator mišića - eventualno.

Pitanje:
Gdje u Zagrebu ima povoljna i dobra limfna drenaža? Molim neku dobru dušu da ne ignorira i odgovori, :)
Vezano uz to, smijem li ići na limfnu drenažu ako imam popucane kapilare po nogama? Ništa previše, ali ima koja...

Lo La Lo
24.09.2010., 19:02
Također me zanima...

Sama se masiram (noge), obično prvo namažem neku kremu, a potom gnječim, pritišćem, udaram (:lol:). Naravno, nestručna sam, znanje crpim s You Tubea i nešto iskustva kod pravih maserki. E sad. Nakon masaže mi zna ostati dosta modrica, male su i crvene, nisu bolne, ali svejedno... Maserke su mi znale govoriti da je to znak da se uspješno djelovalo na celulit. Koliko je istine u tome?

I oduševljena sam koliko ga je puno manje (gospodina Celulita) nakon svakodnevnog mazanja! Naravno da nije skroz nestao, ali sve ga je manje. Samo, s unutašnje strane bedara odlazi teško i nikako! :confused: Kako? Zašto? Kako to pospješiti? Hvala.

beauty expert
03.10.2010., 14:02
Lo la lo
ovako samo da ti kažem masnice nisu nimalo pozotovan znak nakom masaže jer kad ti zibije masnica to znači da je došlo do pucanja kapilara te da limfa umjesto da otklanja problem otećenosti vezivnog tkiva još se mora baviti čiščenje sukrvice ... :-)
tako da masaž treba biti malo bolna ali ne do te granice da uzrokuje masnice

Lo La Lo
16.10.2010., 18:51
Pretpostavljam da to znači da ni masnica ljubičaste boje nije dobra? Ups... Ali možda ta nije od masaže.
Zašto je to tako? Ja to ovako nekako gledam: masnice su znak da su koža i celulit reagirali, a poslije će ih biti manje. Normalno je da je u početku masiranje bolno jer celulit boli. Što se više masira, to ga je manje, što ga je manje, to manje boli, a što manje boli, to je manje masnica. Zar nije tako?

beauty expert
18.10.2010., 18:15
Pretpostavljam da to znači da ni masnica ljubičaste boje nije dobra? Ups... Ali možda ta nije od masaže.
Zašto je to tako? Ja to ovako nekako gledam: masnice su znak da su koža i celulit reagirali, a poslije će ih biti manje. Normalno je da je u početku masiranje bolno jer celulit boli. Što se više masira, to ga je manje, što ga je manje, to manje boli, a što manje boli, to je manje masnica. Zar nije tako?

Draga moja Lo La Lo nije tako !?!
Znaš li ti što je uopće celulit?

1. masnica je znak da je kapilara pukla što nebi trebalo bili cilj
2. masaža bi trebala služiti za poticanju limfe tako da izbaci toxine iz organizma i na taj naćin djeluje na celulit
3.da bit će mane celulita nakon masaže ali ako ti pucaju kapilare to znaći da će se poslje vidjeti a to i nije baš najidealnije
4.Da mane boli nakon nekog vremena jer je limfu očistila toksine iz vezivnog tikiva i onda automacki ima malo manje upale

mala2708
25.10.2010., 09:55

Bila sami neki dan na masaži u atheni i nema masnica super.....:p:D......konačno masaža u salonu bez masnica......

mardar
25.10.2010., 10:15
Jel ovde neki samo reklamiraju neki salon ili mi se to cini,jer vidim dva nova korisnika ovaj mjesec koji samo o Atheni pricaju,.....Mislim da je preocito

beauty expert
25.10.2010., 10:30
Jel ovde neki samo reklamiraju neki salon ili mi se to cini,jer vidim dva nova korisnika ovaj mjesec koji samo o Atheni pricaju,.....Mislim da je preocito

Madar :s nemoj se :mad: ali mislim da ti se čini ja sam tamo bila i imala sam ok iskustva.Nažalost imala sam i jako loših iskustva u nekim drugim salonima.Bacila silne novce u nekim malo poznatijim(skupljim) salonima pa samo hoću reci da ima manje poznatih salonu ukojima se može jeftinije proć a dobiti dobru uslugu.I kaj nije cilj foruma dijeliti iskustva svoja.....:ne zna: :top:

mardar
25.10.2010., 10:39
Madar :s nemoj se :mad: ali mislim da ti se čini ja sam tamo bila i imala sam ok iskustva.Nažalost imala sam i jako loših iskustva u nekim drugim salonima.Bacila silne novce u nekim malo poznatijim(skupljim) salonima pa samo hoću reci da ima manje poznatih salonu ukojima se može jeftinije proć a dobiti dobru uslugu.I kaj nije cilj foruma dijeliti iskustva svoja.....:ne zna: :top:

A onda ne znam jel to slucajnost da na tvom blogu stoji bas taj taj salon,evo bas sam sad blog otvorila.
ne ljutim se,boli mene briga,ali ne navlace se ljudi tako

beauty expert
25.10.2010., 10:45
A onda ne znam jel to slucajnost da na tvom blogu stoji bas taj taj salon,evo bas sam sad blog otvorila.
ne ljutim se,boli mene briga,ali ne navlace se ljudi tako

Ma ne nije to moj blog to je blog moje kozmetičarke i ja ga pratim jer mislim da će biti dobrih savjeta i sam samo htijela ljudima dat do znanja da ima i dobrih salona koji nisu preskupi i di se dobro radi .Kako sam imala jako loših iskustava neželim da to drugi prolaze...:mig:

mardar
25.10.2010., 10:51
Ok,znam da si radila i ankete tu,ali nema veze,bili me briga uostalom.ja sam samo rekla sta sam ja skuzila:)

mala2708
25.10.2010., 10:54
Ma ne nije to moj blog to je blog moje kozmetičarke i ja ga pratim jer mislim da će biti dobrih savjeta i sam samo htijela ljudima dat do znanja da ima i dobrih salona koji nisu preskupi i di se dobro radi .Kako sam imala jako loših iskustava neželim da to drugi prolaze...:mig:

Da ja isto idem tamo puna je znanja i iskustvam,super cura radi i nije skupa a hvala bogu ja nisam neki rockefeller da imam para na bacanje u nekim slonima koji su preskupi i nekvalitetni....A blog joj je super barem otvoreno kaže kako trebaju neke stvari izgledati......a pratim je na fb i stavlja super postove i linkove neke stvari sam i naućila.....:s

beauty expert
25.10.2010., 10:57
Ok,znam da si radila i ankete tu,ali nema veze,bili me briga uostalom.ja sam samo rekla sta sam ja skuzila:)

Pa nažalost malo krivo si skužila :mig:
ali naravno svatko ima pravo na svoje mišljenje :top:

Lo La Lo
09.11.2010., 21:56
Draga moja Lo La Lo nije tako !?!
Znaš li ti što je uopće celulit?

1. masnica je znak da je kapilara pukla što nebi trebalo bili cilj
2. masaža bi trebala služiti za poticanju limfe tako da izbaci toxine iz organizma i na taj naćin djeluje na celulit
3.da bit će mane celulita nakon masaže ali ako ti pucaju kapilare to znaći da će se poslje vidjeti a to i nije baš najidealnije
4.Da mane boli nakon nekog vremena jer je limfu očistila toksine iz vezivnog tikiva i onda automacki ima malo manje upale

Pa hvala ti, nešto si me naučila :mig: No to će (da su masnice dobre i znak nekakvog poboljšanja nabolje), nažalost, reći puno, puno kozmetičarki svojim klijenticama. Govorim i iz osobnog iskustva.

Dakle, masaža bi trebala biti malo ''nasilnija'' ili ne?

malla21
13.11.2010., 17:37
danas mi je stigao mail od Bio Clinice.. reklamiraju preparate za mršavljene na biljnoj bazi. Cijene su stvarno ok... cca. 120 kn, a dobije se 80 - 90 kapsula.
Kada čitam opise pojedinih proizvoda, izgleda mi stvarno obećavajuće ( znam da je dosta toga marketinški trik )..
Svjesna sam toga.
zanima me jel koja od vas imala iskustva s kozmetikom iz Bio Clinice?

http://www.bioclinica.hr/shop/category.aspx?catid=1

smokvica55
01.12.2010., 10:53
jel netko probao barbor kozmetiku za celulit??
neka iskustva?

NikolinicaR
08.12.2010., 15:05
evo i mene pa molim malu pomoć.
zanima me na području Trešnjevke dali ima kakav salon koji radi lipox tretman ili tkz.špek tretman?

hvala puno

NikolinicaR
09.12.2010., 09:06
nitko ništa:ne zna::ne zna:

wmb
14.12.2010., 13:20
ciao mene zanima ako ima tko da prodaje aparat za fimfnu drenažu ili di da to tražim ako nije pravo mjesto za t pitanje:) ne treba biti novo nerabljeno ali da nije niti prestaro... :mig:
hvala

crvena sonja
08.01.2011., 22:17
Bilo kakvi tretmani koji uključuju ''topljenje'' sala, bilo 1. LPGom ili radiofrekvencijom MORAJU se održavati u medicinskom okružju tj. njima moraju rukovati stručnjaci koji se ne oglašavaju po sistemu AKCIJA-350kn/5cm.

ukoliko svejedno želite ići u ruke curama koje nemaju veze s fizionomijom ljudskog tijela niti ikakva saznanja o testovima aparata kojima se služe, razmislite malo i o tome 2.želite li ikada imati djece - nestručno rukovanje tim aparatima u kozmetičkim salonima za posljedicu može imati nemogućnost začeća kasnije.

i, budući da znam da je ipak zanimljivije imati danas zategnutu guzu nego sutra obitelj, 3. vodite makar računa o ishrani pod takvim tretmanima - ništa masno, nikakav alkohol ni lijekovi se ne smiju kombinirati s tim tretmanima.

1. Naime prije, nikad nisam bila tip koji je imao povjerenja u anticelulitne tretmane, ali evo okrenula sam se ovakvom riješenju (razlog - 2 trudnoće u 2 godine). Uskoro ću krenuti na tretmane LPG CelluM6 uređajem- na netu sam provjerila salone koji imaju (bar tako kažu) certificirane terapeute za rukovanje istim uređajima.
2. E sad s obzirom na moje prijašnje (a i sadašnje) predrasude (najviše zbog boldanog razloga koji si navela) o ovakvim postupcima htjela bih da mi netko stručan objasni što sve uključuje ovakav tretman- ne mislim na sam princip rada uređaja (to sam već vidjela na netu) već sve popratnje radnje koje su NUŽNE da bi tretman bio pod kontrolom. Objasnili su mi otprilike o čemu se radi, spomenuli da ću morati paziti na prehranu, vježbati, ali nikakve detalje. Naime vježbam svaki dan već skoro zadnja 3 mjeseca a zadnja 2 se dodatno i mažem anticelulitnim kremama (neposredno prije vježbanja) - rezultati se vide. Nedostatak vremena za daljnje svakodnevno vježbanje, moj je glavni razlog zašto sam mislila dodati i ovakav način obrade mojih kila i celulita, a nekakve dijete ne mislim držati.
3. vidim da navodiš da se ne smije uzimati ništa masno- možeš li objasniti?

_alias_
09.01.2011., 05:05
ej, cure, malo vas citam i hmmmm...
di vi to idete na anticelulitne masaze?
htjlea bih neki salon koji je provjereno dobar :) jos kad bi bio u istocnijim predjelima zagrbea :D

i negdje sam vidjela da je jedna forumašica rekla da su odlicne limfne drenaže, ali isključivo ručne. spomenula je dva mjesta, ali aj to tamo ne vidim :confused:
znate li mozda jos neki salon di to rade?

planiram neku kombinaciju nabaciti..vjerojatno maseze i ta drenaza, a mozda i lpg..
dosta vidim da hvalite i vakuum, ali isto tak vidim da i boli/peče/bla/oziljci ostaju :confused: pa bas me ne privlaci :D

inace, potrosila sam milijun kuna na razne kremice i pizdarije- nula bodova..
iako mi se jedno vrijeme onaj vichyev serum cinio ok..
iskreno, brijem da te kreme ni ne djeluju nekaj, osim nama u glavi :D

i bila sam prije dviej godine u jednoj poliklinici u zagrebu na terapiji radiovalovima..jako puno para..jel pomoglo, ne znam :ne zna:

ali sad je def opet potreban neki napad :)

pliiiiiiiz odgvorite, nisam lijena citati, ali kad ne piše nista... a postove iz 2006. nema ni smisla citati, kad je sve od tad full napredovalo :)

_alias_
12.01.2011., 21:36
bas nitko??? :(:(:(:(:(:(:(:(

gven_s
13.01.2011., 10:28
ej, cure, malo vas citam i hmmmm...
di vi to idete na anticelulitne masaze?
htjlea bih neki salon koji je provjereno dobar :) jos kad bi bio u istocnijim predjelima zagrbea :D

i negdje sam vidjela da je jedna forumašica rekla da su odlicne limfne drenaže, ali isključivo ručne. spomenula je dva mjesta, ali aj to tamo ne vidim :confused:
znate li mozda jos neki salon di to rade?

planiram neku kombinaciju nabaciti..vjerojatno maseze i ta drenaza, a mozda i lpg..
dosta vidim da hvalite i vakuum, ali isto tak vidim da i boli/peče/bla/oziljci ostaju :confused: pa bas me ne privlaci :D

inace, potrosila sam milijun kuna na razne kremice i pizdarije- nula bodova..
iako mi se jedno vrijeme onaj vichyev serum cinio ok..
iskreno, brijem da te kreme ni ne djeluju nekaj, osim nama u glavi :D

i bila sam prije dviej godine u jednoj poliklinici u zagrebu na terapiji radiovalovima..jako puno para..jel pomoglo, ne znam :ne zna:

ali sad je def opet potreban neki napad :)

pliiiiiiiz odgvorite, nisam lijena citati, ali kad ne piše nista... a postove iz 2006. nema ni smisla citati, kad je sve od tad full napredovalo :)

Linfne drenaže ručne u kombinaciji sa body wrappingom ili sa ultrazvukom sam svojedobno radila u malom kozmetičkom salonu u DZ Sesvete i jako sam zadovoljna,ako želiš dati ću ti broj telefona na pm.Mislim da nema niš o tom salončiću na netu,zapravo nisam tražila,jer sam išla po preporuci.
E sad cijene se mijenjaju,pa ćeš morati pitati direktno,jer zaista ne znam.Žena ima božanske ruke, preporodiš se nakon njemne linfne drenaže,noge su lagane da bi mogla poletjeti:)
I jako je draga i ugodna,što se ne bi moglo reći baš za sve salone!
Planiram ići ponovo uskoro.

_alias_
16.01.2011., 17:47
Linfne drenaže ručne u kombinaciji sa body wrappingom ili sa ultrazvukom sam svojedobno radila u malom kozmetičkom salonu u DZ Sesvete i jako sam zadovoljna,ako želiš dati ću ti broj telefona na pm.Mislim da nema niš o tom salončiću na netu,zapravo nisam tražila,jer sam išla po preporuci.
E sad cijene se mijenjaju,pa ćeš morati pitati direktno,jer zaista ne znam.Žena ima božanske ruke, preporodiš se nakon njemne linfne drenaže,noge su lagane da bi mogla poletjeti:)
I jako je draga i ugodna,što se ne bi moglo reći baš za sve salone!
Planiram ići ponovo uskoro.

hvala ti puuunoo na odgovoru :cerek::cerek:

jedino kaj su meni sesvete dosta daleko :(
to mi se nikako ne bi isplatilo :(

steta...mozda okrijem neki drugi salon...

u svakom slučaju tenx na odgovoru :) :mig:

crvena sonja
30.01.2011., 21:15
hvala ti puuunoo na odgovoru :cerek::cerek:

jedino kaj su meni sesvete dosta daleko :(
to mi se nikako ne bi isplatilo :(

steta...mozda okrijem neki drugi salon...

u svakom slučaju tenx na odgovoru :) :mig:

S obzirom da mi nitko nije odgovorio na moja pitanja evo da podjelim svoje iskustvo- ja sam završila tretmane sa lpg-om u salonu na jarunu(rudež)- rezultati se vide, ali... ja sam cijelo vrijeme (i dalje) vježbala- ušla sam u stare hlače, celulit je vidljivo smanjen, kao i salo na bokovima. Ako te zanima mogu ti javiti o kojem salonu se radi- stvarno su cure zakon. Rezultati ovise ponajviše o tebi, a uređaji samo pomažu u ostvarenju cilja.

Wedding
30.01.2011., 22:54
cure ja sma isprobala svasta i samo mogu reci da su Body wraping (afroditin koji mozete i doma raditi) i Oxy fatt - najbolji tretmani sa time da Oxyfattom fenomenalno dizete tonus:s (sada se na ovim portalima tipa kupime itd moze naci tih tretmana po full povoljnim cijenama)

LPG nije los ali ne vrijedi niti 30% tih novaca koliko ga naplacuju

natalija
08.02.2011., 15:38
cure ja sma isprobala svasta i samo mogu reci da su Body wraping (afroditin koji mozete i doma raditi) i Oxy fatt - najbolji tretmani sa time da Oxyfattom fenomenalno dizete tonus:s (sada se na ovim portalima tipa kupime itd moze naci tih tretmana po full povoljnim cijenama)

LPG nije los ali ne vrijedi niti 30% tih novaca koliko ga naplacuju

Možeš malo detaljnije o ova dva tretmana?
Ja sam odradila par tretmana oxy-ja koje sam kupila preko kolekive i nisam vidjela nikakvih rezultata, osim što mi se činilo da je celulit još vidljiviji nego prije pa sam odustala i nisam više išla.
Ali nisam se uz to bavila nikakvom tjelovježbom ni pazila na prehranu pa mi je jasno da nije moglo biti nekog specijalnog efekta.

Wedding
08.02.2011., 20:52
Možeš malo detaljnije o ova dva tretmana?
Ja sam odradila par tretmana oxy-ja koje sam kupila preko kolekive i nisam vidjela nikakvih rezultata, osim što mi se činilo da je celulit još vidljiviji nego prije pa sam odustala i nisam više išla.
Ali nisam se uz to bavila nikakvom tjelovježbom ni pazila na prehranu pa mi je jasno da nije moglo biti nekog specijalnog efekta.
Pa normalno je da ti se celulit jace vidio jer je poceo izlazit na povrsinu sto je super. Inace poanta oxya je da ga se pojaca sto jace a ne da se vjezba na jacini 40 a skala ide do 100, ja sam ga pojacavala do 96 i umirala sam al sam u obujmu izgubila bjesne centimetre :), trbuh 12 cm, guza 10 cm, bedra svako oko 5 cm a u to vrijeme nisam uopce bila na djeti jer sam dojila. Bodywraping je meni super ali onaj afroditin i to u kombinaciji cimet, cerkopija i lipolit - to su kreme koje se namazu i zamotaju folijom.

roda
17.02.2011., 08:26
pomagajte, ne znam smijem li ovo staviti ovdje, ali stvarno imam problem. zbog medicinskih problema ne mogu iskoristiti uplaćene anticelulutne tretmane:

8 vježbanja u termokapsuli
8 tretmana u infracrvenoj/ozonskoj sauni

cijena 500 kn.

kozmetički salon J.Lo, na kvaternikom trgu, iznad erste banke. http://novaforma.info/

nadam se da je cijena OK, regularna cijena bi bila 2320 kn (iako oni sve prodaju u paketima koji su ipak jeftiniji).

J&B
21.02.2011., 14:00
ima li kakav preporuka za novi zagreb, body former...?

smokvica55
28.02.2011., 10:10
http://www.limundo.com/slika-Cellulex-Pro-Anticelulit-masazer--2154468v160h120.jpg

jel netko probao(ima iskustva) sa cellulex pro masažerom iz top shopa?
takvih ima naravno uzasno skupih ogromnih profesionalnih pravih aparata na bazi vakuma, po kozm,salonima, pa me zanima, kakav je ovaj za kućnu upotrebu? :p
evo link, da znate o kojem aparatu pricam :rolleyes:

http://www.topshop.com.hr/celulex_pro-133435-22500-p4.html?main=beauty&ils=10&irp=4&pcs=1

bila bih zahvalna na odg :D

J&B
04.03.2011., 11:23
zna li netko,
ima li određeno na koliko se npr. body formera može ići, pa da se napravi pauza?
isto tako i limfne drenaže? te ima li nešto od tretmana da se ne bi trebalo kombinirati?

hvala!

Afraid
22.03.2011., 11:59
Drage žene voljne pomoći!!!!

Radiofrekvencija ili kavitacija????.......imam grozan celulit i udebljala sam se.....ne žderem....jedem zdravo.....na orbitreku sam....i dem u teretanu.....znači da razbijemo odma predrasudu kako negdje žderem kebabe doma....već 11 godina sam kronični bolesnik i lijekovi koje pijem su uzeli svoj danak....utječu na kilažu,na jajnike,na hormone i tako to....svo ovo kretanje mi pomaže da sam čvrsta,ali iznad te čvrstine je celulit i debljina....mislim nisam svinja al sam se jbg udebljala 10kg i nikako ne ide dole kolko je brzo nekad znalo....nije mi više ni 18 da dva dana manje jedem i odma opa kila manje....znači oću na neki najbolji tretman ići i briga me kolko košta sam nek mi neko pomogne i kaže iskreno....i koji je je salon dobar.....hvala vam puno unaprijed

Wedding
22.03.2011., 12:25
Drage žene voljne pomoći!!!!

Radiofrekvencija ili kavitacija????.......imam grozan celulit i udebljala sam se.....ne žderem....jedem zdravo.....na orbitreku sam....i dem u teretanu.....znači da razbijemo odma predrasudu kako negdje žderem kebabe doma....već 11 godina sam kronični bolesnik i lijekovi koje pijem su uzeli svoj danak....utječu na kilažu,na jajnike,na hormone i tako to....svo ovo kretanje mi pomaže da sam čvrsta,ali iznad te čvrstine je celulit i debljina....mislim nisam svinja al sam se jbg udebljala 10kg i nikako ne ide dole kolko je brzo nekad znalo....nije mi više ni 18 da dva dana manje jedem i odma opa kila manje....znači oću na neki najbolji tretman ići i briga me kolko košta sam nek mi neko pomogne i kaže iskreno....i koji je je salon dobar.....hvala vam puno unaprijed

a po meni definitivno Radiofrekvenca jer sam protivnik kavitacije a uz to ako si kronicni bolesnik i pijs lijekove izbjegavaj sve sto opterecuje jetru a to je definitino kavitacija:mig:
Dobra je bipolarna ili tripolarna radiofrekvenca jer uz sto ce otopit potkozno masno tkivo, potaknut ce tkivo koze na oporavak i ujedno potaknut stvaranje novog kolagena pa se koza jako lijepo ucvrscuje
Ja ti preporucam Accent XL Alma Laser:s jer sam ja isla na njega e sad ima ga Kaliterna, studio Tonus i Tanamera... ja sam isla u Tonus i nakon 5 tretmana sam imala jako lijepo rezultat a svaki tretman prije godinu dana me kostao 480 kuna

Afraid
22.03.2011., 17:37
a po meni definitivno Radiofrekvenca jer sam protivnik kavitacije a uz to ako si kronicni bolesnik i pijs lijekove izbjegavaj sve sto opterecuje jetru a to je definitino kavitacija:mig:
Dobra je bipolarna ili tripolarna radiofrekvenca jer uz sto ce otopit potkozno masno tkivo, potaknut ce tkivo koze na oporavak i ujedno potaknut stvaranje novog kolagena pa se koza jako lijepo ucvrscuje
Ja ti preporucam Accent XL Alma Laser:s jer sam ja isla na njega e sad ima ga Kaliterna, studio Tonus i Tanamera... ja sam isla u Tonus i nakon 5 tretmana sam imala jako lijepo rezultat a svaki tretman prije godinu dana me kostao 480 kuna

radila sam jetrene probe i sve je začudo super....mlada sam još pa mi jetra nekako podnose to sve....Tonus kažeš....;-)

J&B
24.03.2011., 10:47
zna li tko za dobar salon u novom zagrebu sa radifrev.?
hvala!

iivanna
01.04.2011., 14:41
bog cure,jedno pitanje,ima netko tko prodaje termo deku?

Sunny80
10.04.2011., 22:46
zna li tko za dobar salon u novom zagrebu sa radifrev.?
hvala!

bok! da, bila sam u salonu Altis i super mi je bilo, za svaku pohvalu!! on ti je u N.Zg i cijena mu je dobra.
http://www.altis.hr/kavitacija/

J&B
18.04.2011., 14:39
bok! da, bila sam u salonu Altis i super mi je bilo, za svaku pohvalu!! on ti je u N.Zg i cijena mu je dobra.
http://www.altis.hr/kavitacija/

mrak, hvala puno! napokon inešto i u nzgb-u

andyca
18.04.2011., 15:15
Koliko je tretmana kavitacije minimalno?
Ja već par godina imam celić,ali se tek u zadnje vrijeme vidi onako,golim okom Znači ima ga :D..
Pa po vašoj procijeni,koliko bi tretmana bilo dovoljno za neki rezultat?

--Phoenix--
18.04.2011., 23:41
Samo se vi nadajte da cete celulit skinuti sa kavitacijom.

andyca
21.04.2011., 09:34
Samo se vi nadajte da cete celulit skinuti sa kavitacijom.

Yebote Phoenix,ti ženama ubiješ sve nade...:tuzni:
Šta predlažeš?Vježbanje,pazit na prehranu,puno vode?
Sve to radim i niš.
Morat ću počet štihat 6h na dan ko moja baba,ona celulit nije imala :zubo:

baby doll
30.04.2011., 22:22
Što se realno može očekivati nakon ciklusa od 10 anticelulitnih masaža, ako je u pitanju dosta tvrdokorni celulit? Mogu li uopće biti značajni neki pomaci? Ako je početni stadij otprilike ovakvo nešto
http://www.funpub.net/poze/mare/litox_002_celulit_1236779971.jpg
http://www.lizzyfitness.com/wp-content/uploads/2010/02/cellulite.jpg

crvena sonja
30.04.2011., 23:18
Što se realno može očekivati nakon ciklusa od 10 anticelulitnih masaža, ako je u pitanju dosta tvrdokorni celulit? Mogu li uopće biti značajni neki pomaci? Ako je početni stadij otprilike ovakvo nešto
http://www.funpub.net/poze/mare/litox_002_celulit_1236779971.jpg
http://www.lizzyfitness.com/wp-content/uploads/2010/02/cellulite.jpg

:lol:
Realno se ne može očekivati ništa ako se primjeni samo tih 10 anticdelulitnih masaža. Bilo bi dobro vježbati, i pripaziti malo na prehranu. DUgoročno 10 tretmana nije dovoljno, ali kao nekakav početak rada na sebi...

J&B
03.05.2011., 09:15
cure,
koliko često se ide na tretmane radiofrekvencije i kolliko jedan tretman traje?
hvala!

insomniac_ica
06.05.2011., 00:11
da li je netko bio na tretmanu aparatom venus 2000?

--Phoenix--
06.05.2011., 12:45
cure,
hvala!

Jedno lice 20 min, tijelo 30-45 min. U pocetku 2-3 tjedno, kasnije 2-3 mjesecno da bi na kraju doslo na 2-3 godisnje.

J&B
09.05.2011., 10:17
Jedno lice 20 min, tijelo 30-45 min. U pocetku 2-3 tjedno, kasnije 2-3 mjesecno da bi na kraju doslo na 2-3 godisnje.

tako često?
meni su u jednom salonu rekli da je 20 min za trbuh dovoljno i to jednom tjedno, ali za sve, ne za "moj slučaj".
tj. d ase ne bi smjelo više od jednom tjedno

--Phoenix--
10.05.2011., 13:56
tako često?
meni su u jednom salonu rekli da je 20 min za trbuh dovoljno i to jednom tjedno, ali za sve, ne za "moj slučaj".
tj. d ase ne bi smjelo više od jednom tjedno

Trbuh moze 20min,ali probaj napraviti cijele noge za to vrijeme. Jednom tjedno moze proci,ako radis cijelu godinu.

Wedding
10.05.2011., 14:08
cure,
hvala!

cca jednom tjedno do 1 u 2 tjedna a tretman traje ovisno o djelu tjela koji se tretira i o samom aparatu tj koliko je jak tj kako brzo ce zagrijat tjelo kao i o samom tjelu jer se svaki dio tjela nece svaki puta zagrijat podjednako brzo --ah jesam ga spetljala:rofl:

- al evo mog primjera: tretirala sam trbuh Regenom i to je trajalo po cca 40-45 minuta dok je Alma Laser Accent XL postigao temperaturu za manje od 20 minuta:mig:

J&B
10.05.2011., 14:37
cca jednom tjedno do 1 u 2 tjedna a tretman traje ovisno o djelu tjela koji se tretira i o samom aparatu tj koliko je jak tj kako brzo ce zagrijat tjelo kao i o samom tjelu jer se svaki dio tjela nece svaki puta zagrijat podjednako brzo --ah jesam ga spetljala:rofl:

- al evo mog primjera: tretirala sam trbuh Regenom i to je trajalo po cca 40-45 minuta dok je Alma Laser Accent XL postigao temperaturu za manje od 20 minuta:mig:

uf, uf, znači treba znati i imena apratima...? jao :p

Morana11
10.05.2011., 20:54
Ja idem na kavitaciju i limfnu kod jedne zene blizu Gorice, nisam zapazila kako se zovu aparati, znam da sam takve vidjala u lifestylu na TV... bas cu je pitati kako se zovu aparati...:-) sad sam zavrsila tretmane kavitacije i limfne, jos cu ici na par body formera, kaze da ce uskoro imati i vakum masazu... rezultati su mi super i sa ovime, naravno uz promjenu prehrane i vjezbom a morat cu probati i taj vakum...:-)
celulita gotovo i da nemam, prezadovoljna sam...

Wedding
11.05.2011., 08:23
uf, uf, znači treba znati i imena apratima...? jao :p

pa cuj na trzistu ima vrlo mnogo aparat koji vjeruj mi odskacu i cijenom ali i kvalitetom: Regen nije los aparat lai to je aparat starijeg godisa i nije efikasan kao ovi novi (on je tripolarna frekvenca), Alma laser je nesto novo, vrlo skup aparat ali ima i izvrsne rezultate (bipolarna frekvenca) postoji i Intraderma ona je isto dobra ali ona ne topi nego samo zateze kozu je je unipolarna frekveca + tone i tone aparata po raznim salonima koji su vrlo jeftini i upitne kvalitete jer je trziste preplavljeno kinom:mad: - ja osobno idem damo na tretmane provjerenih i renomiranih proizvodjaca jer se razlike u rezultatima itekako vide i nije bezveze da je cijena recimo kavitacije negdje 1000 kuna a negdje 300:mig: - sve to ima svoje i definiticno se dobro raspitat o tome koji aparat koriste te malo proguglat o njemu:top:

Lena!
14.05.2011., 16:47
Pozdrav svima! Uskoro krećem na tretmane oksifata pa me zanima jel netko ima kakva pozitivna/negativna iskustva s tim? Za sad sam uzela 6 tretmana, pa me zanima što mislite koliko je optimalno za neke vidljive rezultate? Čitala sam malo da je potrebno izbaciti ugljikohidrate iz prehrane tijekom tretmana, pa me zanima malo i o toj njihovoj dijeti koja ide uz oksifat. Nadam se da će se naći netko tko je bio na ovim tretmanima... Pročitala sam onih par postova u vezi oksifata, ali svi su poprilično stari i nema previše informacija, pa me zanima ako tko ima kakva svježa iskustva.. :mig:

saharasaharović
15.05.2011., 16:07
ja sam isto odlučila otić na tretman mršavljenja,al sam se
predomislila i odlučila sam tijekom treninga (na nagovor moje kolegice koja je isto to pokušala i jako je zadovoljna rezultatom)koristiti prozirnu foliju i moram reć da ima rezultata...nisam neki protivnik tih tretmana raznoraznih za mršavljenje,ali ako baš se nekom ne da gnjavit s tim ili nema love,a bavi se nekim treningom neka pokuša...

tomo_zg
15.05.2011., 16:34
ja sam isto odlučila otić na tretman mršavljenja,al sam se
predomislila i odlučila sam tijekom treninga (na nagovor moje kolegice koja je isto to pokušala i jako je zadovoljna rezultatom)koristiti prozirnu foliju i moram reć da ima rezultata...nisam neki protivnik tih tretmana raznoraznih za mršavljenje,ali ako baš se nekom ne da gnjavit s tim ili nema love,a bavi se nekim treningom neka pokuša...

Masno tkivo se ne moze uklanjati lokalno, tako da omatanje folijom ne pomaze, jedino moze odmoći pošto koža ne može normalno disati i izbacivati toksine na pravi način.

Treningom i pravilnom prehranom dobit ces bolje rezultate nego umatanjem u foliju.

--Phoenix--
16.05.2011., 09:46
Drage moje cure. Ne postoji tretman,aparat,krema ili vec stogod za mrsavljenje. Postoji sam jedna jednostavna formula. Ili manje unosis ili vise trosis. To je jedina i konstantna formula. Moze se nesto reci vezano za oblikovanje tijela i tu postoje tretmani koji u kombinaciji sa ova 2 faktora koja sam naveo daju neke diskretne rezultate. Ali baza ostaje. Djete od mjesec dana ne sluze nicemu. Trebate odlucti promjeniti zauvjek vase zivotne navike. U tome lezi cijela prica. Zauvjek.

Wedding
16.05.2011., 12:48
Pozdrav svima! Uskoro krećem na tretmane oksifata pa me zanima jel netko ima kakva pozitivna/negativna iskustva s tim? Za sad sam uzela 6 tretmana, pa me zanima što mislite koliko je optimalno za neke vidljive rezultate? Čitala sam malo da je potrebno izbaciti ugljikohidrate iz prehrane tijekom tretmana, pa me zanima malo i o toj njihovoj dijeti koja ide uz oksifat. Nadam se da će se naći netko tko je bio na ovim tretmanima... Pročitala sam onih par postova u vezi oksifata, ali svi su poprilično stari i nema previše informacija, pa me zanima ako tko ima kakva svježa iskustva.. :mig:

oxy je mrak ali trebat ce ti najmanje 12 tretmana a bilo bi pozeljno napravit i 2*12 :mig:.
Ja sam do sad bila 2 puta na oxy i prezadovoljna sma ali nisma dobila nikakvu djetu jer su djete sranje nego plan prehrane i po njemu sam bila sita do grla jer je plan prehrane super:s

al nem atu filozofije, treba izbacit masnoce, znaci salata se radi bez ulja i sol i samo se pokapa limunovim sokom - ja to radim i inace, bazirat se na krtom mesu po mogucnosti laganom (teletina, piletina, puretina, riba, janjetina), izbacit viska ugljikohidrata(kruh, krumpir, tjesto) i to je to:cerek:

Drage moje cure. Ne postoji tretman,aparat,krema ili vec stogod za mrsavljenje. Postoji sam jedna jednostavna formula. Ili manje unosis ili vise trosis. To je jedina i konstantna formula. Moze se nesto reci vezano za oblikovanje tijela i tu postoje tretmani koji u kombinaciji sa ova 2 faktora koja sam naveo daju neke diskretne rezultate. Ali baza ostaje. Djete od mjesec dana ne sluze nicemu. Trebate odlucti promjeniti zauvjek vase zivotne navike. U tome lezi cijela prica. Zauvjek.

ne slazem se sa tobom, ja san nakon 12 tretmana oxyfata izgubila 6 % masnoce iz organizma a to nisam uspjela niti nakon 2 mjeseca teretane:mig:, preoblikovanja mi se dogodilo u oba slucaja, sto se tice kila tu sam izgubila podjednako tj po 2 kile sa time da je ody trajao mjesec dana a treninzi 2 mjeseca ali intenzivno svakodnevno:mig:

Sto se tice djeta tu se slazem i djete su nuzno zlo a pogotovo one bolnicke - redukcijske po kojima si gladanb k vuk a vidim da upravo te postaju hit (moja sogica je stalno na tim redukcijskim i kaj j najbolje sada cim dobije 2 kike sve joj odlazi u spek tj u masne zalihe:flop: jer naravno da organizam pamti pa smrema za crne dane)

tomo_zg
16.05.2011., 13:12
oxy je mrak ali trebat ce ti najmanje 12 tretmana a bilo bi pozeljno napravit i 2*12 :mig:.
Ja sam do sad bila 2 puta na oxy i prezadovoljna sma ali nisma dobila nikakvu djetu jer su djete sranje nego plan prehrane i po njemu sam bila sita do grla jer je plan prehrane super:s

al nem atu filozofije, treba izbacit masnoce, znaci salata se radi bez ulja i sol i samo se pokapa limunovim sokom - ja to radim i inace, bazirat se na krtom mesu po mogucnosti laganom (teletina, piletina, puretina, riba, janjetina), izbacit viska ugljikohidrata(kruh, krumpir, tjesto) i to je to:cerek:

ne slazem se sa tobom, ja san nakon 12 tretmana oxyfata izgubila 6 % masnoce iz organizma a to nisam uspjela niti nakon 2 mjeseca teretane:mig:, preoblikovanja mi se dogodilo u oba slucaja, sto se tice kila tu sam izgubila podjednako tj po 2 kile sa time da je ody trajao mjesec dana a treninzi 2 mjeseca ali intenzivno svakodnevno:mig:

Sto se tice djeta tu se slazem i djete su nuzno zlo a pogotovo one bolnicke - redukcijske po kojima si gladanb k vuk a vidim da upravo te postaju hit (moja sogica je stalno na tim redukcijskim i kaj j najbolje sada cim dobije 2 kike sve joj odlazi u spek tj u masne zalihe:flop: jer naravno da organizam pamti pa smrema za crne dane)

Gubitak kilograma je rezultat promjene nacina prehrane, a nikako tih tretmana. Vjerojatno skup plan prehrane ali kad pomaze, mozda i nije :)

Wedding
16.05.2011., 13:39
Gubitak kilograma je rezultat promjene nacina prehrane, a nikako tih tretmana. Vjerojatno skup plan prehrane ali kad pomaze, mozda i nije :)

ne, gubljene kilograma nije imalo nikavu vezu sa planom prehrane jer ja i inace ne jedem sve tj ono sto sam imala navedeno u planu prehrane sam konzumirala i inace + mnogo vise slatkisa nego sta je nevadeno jer sam tamanitelj slatkisa i bez njih ne mogu:rofl: a + sto nisam ni pazila kolicinski na prehranu nego samo da se hranim zdravo sto radim i inace a + sto sam tada dojila djete:mig:

- samo sto se ekipa u mnogocemu zezne jer misli da ce tretmani napravit cuda a osoba ce jest i jest kao i inace a tu nema vajde :p; ono tipa jedem pola struce kruha dnevno, krumpir i tjesto skoro svaki dan a nemogu smrsavit ijako sam gladna:rofl:

--Phoenix--
16.05.2011., 13:55
Samo vi idite na tretmane :). Idite i vjerujete da sa njima skidate kile i kile i kile i toliko posto masti :). Kad bi to bilo tako, nebi trebali nikakv posebni prehrambeni rezim odrzavati, samo tretman i juhu, sve 5. Uostalom za x mjeseci cete se vratiti na isto pa cete znati di vam je lova otisla :). To su tretmani za oblikovanje a ne skidanje. Ali da bi nesto oblikovao ,globalno moras skinuti. I da ne govorimo samo o tome koliko prosjecno zensko tijelo zadrzava vodu. Ma samo da pijete 2-3 litre ciste vode dneveno ,"skines" kile.

Wedding
16.05.2011., 14:24
Samo vi idite na tretmane :). Idite i vjerujete da sa njima skidate kile i kile i kile i toliko posto masti :). Kad bi to bilo tako, nebi trebali nikakv posebni prehrambeni rezim odrzavati, samo tretman i juhu, sve 5. Uostalom za x mjeseci cete se vratiti na isto pa cete znati di vam je lova otisla :). To su tretmani za oblikovanje a ne skidanje. Ali da bi nesto oblikovao ,globalno moras skinuti. I da ne govorimo samo o tome koliko prosjecno zensko tijelo zadrzava vodu. Ma samo da pijete 2-3 litre ciste vode dneveno ,"skines" kile.

a je, onda sma ja budala i nemam pojma kako izgledam:lol:
1. nisma se vratila ni gramom ni obujmom , osim celulit, al od kad sma rodila sa celulitom se borim stalno i to ce kao i svima bit dozivotna borba
2. ako mi vaga pokaze da sam izgubila 6 % masnoca iz organizma onda ne znam tko tu laze i sta su to price za malu djecu ja gubljenje masnoca ne gledam p obujmu nego po vazi koja to mjeri a vjeruj mi da je tocna:mig: jer mi uvijek pokazuje dehidriranost tjela sto i jest jer nikako ne mogu postic dobru rehidraciju tjela ma koliko se na natakala vodom i zdravo hranila. A i vidim da cim mi postotak masnoce padne na ispod 18% vide mi se full trbusni misici a cim poraste na preko 20 prvo dobivam sloj na trbuhu i od mojih miški ni m:kava:

Oxy je stimulacija misica uz infracrveno zracenje, e sad infacrvenom toplinom ce se zaista otopit nemjerljiva kolicina masnog tkiva i to je po meni mazanje ociju ali stimulacija misica je ono sto uz oblikovanje i topi masno tkivo - zar ne? jer ako u to ne vjerujes i govoris d aje glupost onda je i vjezbanje po tebi glupost i vjezbanje u teretani isto ne topi masnoce nego samo definira:kava: - a 1 oxy tretman je jednak 3 sata vjezbanaj u teretani (naravno sve ovisi dal ce netko pojacat oxy na 40 ili na 80)

Ne kuzim zasto pljujes po necem o cemu mislis da znas samo laicki a vidim da niti ne znas
recimo mene su svi pljuvali kada sam isla na RF trbuha i govorili mi da bacam novac a eto sredila sam trbuh u stanje kao i prije poroda sa RF i apsolutno mi se nista nije vratilo u vise od godinu dana sa time da nisam uopce odrzavala nicime postignute rezultate:s

--Phoenix--
16.05.2011., 14:52
Vidis, ja tu tehnologiju projektiram, proizvodim, prodajem i testiram,tako da znam tocno kako stvari funkcioniraju. Mast se ne topi, ni vjezbanjem ni nicim osim intersticijalnom laserskom asistiranom liposukcijom. Adipociti mjenjaju svoj volumen a ne svoj broj. Drugim rijecima ,rodjena si sa toliko masnih stanica, toliko misicnih stanica i one mogu mjenjati samo svoj volumen. To je razlog zasto se ljudi lako mogu udebljati i zasto kratkorocne metode nemaju rezultata. IC zracenje stvara samo vazodilataciju o poboljsavaju mikrocirkulaciju koja je pogotovo kod zena odgovorna za "volumen". Dakle ,da "ispuhati ces se" ,ali da bi ti skinula cistu mast (impendenciometarske vage su komercijalna varka) trebas svom tijelu reci da iskoristi masne kiseline koje se nalaze u tim adipocitima. A to mozes najbrze ako dodjes do stanicne ketoze. Eto tako se skida mast. Jasno, sve ove metode su adjuvantne i pomoci ce da se malo dobije na konturi. Jer da tako nije, svi bi izgledali super, nebi bilo ni vodenih, ni masnih , ni natecenih ,svi bi bili perfektni. Ali tako nije.Ti ocito imas povoljnu konformaciju tijela. Tvoj trbuh vec ima malo adipocita te je vrlo lako postici "trbusne". Onaj koji ima drugaciju genetsku konformaciju imati ce drugaciji ishod. I na kraju krajeva u teretani 90% ljudi krivo trenira bez ikakvih rezultata tako da se stvara krivo misljenje da nema ucinka.

Wedding
16.05.2011., 16:02
Ok po tebi ce neto izgubit masno tkivo sa liposukcijom:lol:, ok znaci tu tehnologiju hvalus jer ti je to posao a svi oni fitnes treneri i ljudi koji brinu o sbom tjelu po tvojim rijecima vjezbaju bezveze a masno tkivo su ozgubili cime????? I kako????
Upoce spominjanje broja masnih stsnica je smijesno jer svatko tko je ucio osnove bioligije o tome zna.
I ne mozes mi rec da vjezbanjem necu izgubit masno tkivo jer i volumensko smanjenje masne stsnice je njeno smanjrnje Tj gubljenje masnoce

Lena!
16.05.2011., 18:26

Puno ti hvala Wedding! Utješila si me s ovim planom prehrane, u samom startu mi se nije svidjelo kad sam čitala o nekim dijetama vezanim za oksi.. Počela sam s zdravom (ili bar zdravijom :mig:) prehranom, vježbanjem, pa mislim da mi oksi ne može odmoći.. Kupila sam na ponudi dana 6 tretmana za 300 kn, a i dalje imam popust od 70% bez obzira na to koliko tretmana odlučim iskoristiti pa mi je to super.. Možda i uzmem 3*6 tretmana, ako bude potrebe, naravno...

Eh da, što se tiče pojačavanja intenziteta na oksiju, na koliko je optimalno staviti?

Hvala ti još jednom! :top:

Wedding
16.05.2011., 19:40
Puno ti hvala Wedding! Utješila si me s ovim planom prehrane, u samom startu mi se nije svidjelo kad sam čitala o nekim dijetama vezanim za oksi.. Počela sam s zdravom (ili bar zdravijom :mig:) prehranom, vježbanjem, pa mislim da mi oksi ne može odmoći.. Kupila sam na ponudi dana 6 tretmana za 300 kn, a i dalje imam popust od 70% bez obzira na to koliko tretmana odlučim iskoristiti pa mi je to super.. Možda i uzmem 3*6 tretmana, ako bude potrebe, naravno...

Eh da, što se tiče pojačavanja intenziteta na oksiju, na koliko je optimalno staviti?

Hvala ti još jednom! :top:

Optimalno bi bilo pojacavat bar na 50-60 i ojacavat onoliko koliko mozes izdrzat al opet ne pretjerat prvi dan
Ja sam ga pojacavala na 50-99 ovisno o djelu tjela (trbusni misici gornji, donji i bocni na 99, unutarnja strana bedra max 50, a ostali musici nogu i guza na 60-70)

Budem potrazila plan prehrane koji sam dobila pa ti ga skeniram i posaljem mailom

Lena!
16.05.2011., 20:10
Optimalno bi bilo pojacavat bar na 50-60 i ojacavat onoliko koliko mozes izdrzat al opet ne pretjerat prvi dan
Ja sam ga pojacavala na 50-99 ovisno o djelu tjela (trbusni misici gornji, donji i bocni na 99, unutarnja strana bedra max 50, a ostali musici nogu i guza na 60-70)

Budem potrazila plan prehrane koji sam dobila pa ti ga skeniram i posaljem mailom

Super, hvala ti! Baš si ljubazna! :top: Pošaljem ti mail na PM.. Jedva čekam prvi termin, uzela sam ponudu još prije mjesec i pol dana al se nisam na vrijeme naručila pa je bila velika gužva..

Sad još u nabavku sobnog bicikla i to je to.. :D Trebala bih skinuti kojih 6-7 kg kroz par mjeseci do idealne težine i malo učvrstiti tijelo.. Plan mi je 45 min vožnje bicikla ujutro, pridržavati se tog plana prehrane i tretmani.. Valjda će biti dovoljno.. Jedino ne znam kako ću smanjiti ugljikohidrate.. :p

--Phoenix--
17.05.2011., 14:03
Ok po tebi ce neto izgubit masno tkivo sa liposukcijom:lol:, ok znaci tu tehnologiju hvalus jer ti je to posao a svi oni fitnes treneri i ljudi koji brinu o sbom tjelu po tvojim rijecima vjezbaju bezveze a masno tkivo su ozgubili cime????? I kako????
Upoce spominjanje broja masnih stsnica je smijesno jer svatko tko je ucio osnove bioligije o tome zna.
I ne mozes mi rec da vjezbanjem necu izgubit masno tkivo jer i volumensko smanjenje masne stsnice je njeno smanjrnje Tj gubljenje masnoce

Gledaj, ako vec zelis nesto reci, reci sa argumentima :). Ne vidim ama bas nikakav argument,samo neko ismijavanje,ali iskreno neznam na sta. Ali evo, jos cu ti jednom odgovoriti redom, nemoj to shvatiti za zlo,no tek toliko da znas da postoje ljudi koji su izmislili te stvari o kojma ti pricas,a ocito iz navedenog ti nisi jedna od tih.

1. Liposukcijom se odstranjuje masno tkivo jer se aspirira putem kanile,dakle da izgubiti ces masno tkivo
2. Nisam nigdje rekao da je vjezbanje bezveze vec da 90% ljudi krivo trenira jer to uglavnom rade sami,dakle citaj malo bolje ono sto pisem
3. Poimanje broja masnih stanica je smjesno samo onima koji NE ZNAJU osnove biologije,a tu cu ti objasniti poduže. Jedine stanice u nasem tijelu koje se mjenjaju kostantno spadaju u tkivo koje cini kozu i jetru (ne uzevsi sada u obzir nokte, kosu i dlake opcenito). Po tvom rodjenu, dakle dok si jos fetus, imas vec odredeni broj masnih stanica, misicnih a kod zena i jajnih stanica. Taj broj se moze neznatno promjeniti do 12 godine zivota jer se organizam mjenja, no neznatno. Nakon tog perioda ono sto imas ,imas. Svaki oblik mrsavljenja ce samo smanjti volument masne stanice,a ne njihov broj. Vidis, ta stvar je jako bitno i upravo se koristi kod liposukcije jer je sama liposukcija metoda za skulpturu tijela. Naime, poznato je osobe koje su napravile taj zahvat , nemaju mogucnost jednolicnog debljanja jer nemaju vise te masne stanice koje mogu volem pormjeniti. Drugim rijecima ,ukoliko se udebljaju salo ce biti lose distribuirano. Zapravo tu se moze povuci opet paralela sa prirodnom distribucijom sala koja je kod muskarca prisutna na trbuhu dok kod zena na bokovima. Eto to ti je istina. Rijetki su oni koji imaju jednolicnu skladnu distribuciju sala.
4. Volumenesko smanjenje masne stanice znaci da si izbacila ili potrosila dio masnih kiselina koje se nalaze unutra (1. adipocit moze biti velicine teniske loptice),a to kao sto sam rekao se desava najbrze kod stanicne ketoze (kod prehrambenih rezima gdje se ne koriste ugljikohodrati kao glavni izvor energije). Ali te stanice su uvjek tamo, i vrlo ce se lako ponovo napuniti ukoliko osoba nije stalno u odredjenom prehrambenom rezimu ,odnosno ukoliko ne dozvoljava skladistenje secera (nasa jetra moze prihvatiti oko 400-800 gr ukljikohidrata,nakon toga sve ide u salo direktno)

Itd,itd,itd, tako, moglo bi se ovako razglabati ne do sutra nego do sudnjeg dana,ali neke osnovne postave su prisutne u svim teorijama o mrsavljenju. Eto, i sve ovo sam napisao ,ne radi toga da se pravim vazan ili da nekoga ismijavam vec da skrenem paznju na one bitne elemente koji svi omolavazavaju a odgovorni su za finalni ucinak. A ti,sada , mozes vjerovati, ne moras vjerovati, no u svakom slucaju procitaj si malo okolo ako te bas tema zanima.

Wedding
17.05.2011., 14:34
Gledaj, ako vec zelis nesto reci, reci sa argumentima :). Ne vidim ama bas nikakav argument,samo neko ismijavanje,ali iskreno neznam na sta. Ali evo, jos cu ti jednom odgovoriti redom, nemoj to shvatiti za zlo,no tek toliko da znas da postoje ljudi koji su izmislili te stvari o kojma ti pricas,a ocito iz navedenog ti nisi jedna od tih.

1. Liposukcijom se odstranjuje masno tkivo jer se aspirira putem kanile,dakle da izgubiti ces masno tkivo
2. Nisam nigdje rekao da je vjezbanje bezveze vec da 90% ljudi krivo trenira jer to uglavnom rade sami,dakle citaj malo bolje ono sto pisem
3. Poimanje broja masnih stanica je smjesno samo onima koji NE ZNAJU osnove biologije,a tu cu ti objasniti poduže. Jedine stanice u nasem tijelu koje se mjenjaju kostantno spadaju u tkivo koje cini kozu i jetru (ne uzevsi sada u obzir nokte, kosu i dlake opcenito). Po tvom rodjenu, dakle dok si jos fetus, imas vec odredeni broj masnih stanica, misicnih a kod zena i jajnih stanica. Taj broj se moze neznatno promjeniti do 12 godine zivota jer se organizam mjenja, no neznatno. Nakon tog perioda ono sto imas ,imas. Svaki oblik mrsavljenja ce samo smanjti volument masne stanice,a ne njihov broj. Vidis, ta stvar je jako bitno i upravo se koristi kod liposukcije jer je sama liposukcija metoda za skulpturu tijela. Naime, poznato je osobe koje su napravile taj zahvat , nemaju mogucnost jednolicnog debljanja jer nemaju vise te masne stanice koje mogu volem pormjeniti. Drugim rijecima ,ukoliko se udebljaju salo ce biti lose distribuirano. Zapravo tu se moze povuci opet paralela sa prirodnom distribucijom sala koja je kod muskarca prisutna na trbuhu dok kod zena na bokovima. Eto to ti je istina. Rijetki su oni koji imaju jednolicnu skladnu distribuciju sala.
4. Volumenesko smanjenje masne stanice znaci da si izbacila ili potrosila dio masnih kiselina koje se nalaze unutra (1. adipocit moze biti velicine teniske loptice),a to kao sto sam rekao se desava najbrze kod stanicne ketoze (kod prehrambenih rezima gdje se ne koriste ugljikohodrati kao glavni izvor energije). Ali te stanice su uvjek tamo, i vrlo ce se lako ponovo napuniti ukoliko osoba nije stalno u odredjenom prehrambenom rezimu ,odnosno ukoliko ne dozvoljava skladistenje secera (nasa jetra moze prihvatiti oko 400-800 gr ukljikohidrata,nakon toga sve ide u salo direktno)

Itd,itd,itd, tako, moglo bi se ovako razglabati ne do sutra nego do sudnjeg dana,ali neke osnovne postave su prisutne u svim teorijama o mrsavljenju. Eto, i sve ovo sam napisao ,ne radi toga da se pravim vazan ili da nekoga ismijavam vec da skrenem paznju na one bitne elemente koji svi omolavazavaju a odgovorni su za finalni ucinak. A ti,sada , mozes vjerovati, ne moras vjerovati, no u svakom slucaju procitaj si malo okolo ako te bas tema zanima.

i sta si ovime sad rekao----liposukcija, liposukcija i liposukcija:lol::lol::lol:

tj.

Ljudi nemojte vjezbat jer vjezbanjem necete uooce smrsavit, samo trebate ici na liposukciju, javite se Phoenixu na Pm da vam kaze gdje i rjesili ste problem

Ti sam sebi skaces u usta i ne mozes mi opet popljuvat Oxy fatt jer vidim da ne znas na kojem principu on radi. - cisto vjezbanje tj kontrakcije misica a mislim da ti ne trebam nasiroko i na duboko objasnjavat sta se postize zagrijavanjem tkiva, kontrakcijama misica, od kuda se i kako trose nasne zalihe, nakon koliko vremena vjezbanja tek pocinje potrosnja zaliha iz organizma itd.

A i BTW: postoje znanstveni dokazi o aparatima koji doslovno unistavaju tj razbijaju masne stanice ali ne mehanicki kao kanile tj liposukcije da ih vade van i rade traume okolnom tkivu (to mi je struka pa me nemoj bosti) ali vidim da ti forsiras smao ono cime se bavis tj sta prodajes:kava:

I da ne da mi se sa tobom uopce raspravljat jer si proziran :p

Merlina
17.05.2011., 17:31
Phoenix, budući se kako kažeš baviš tim poslom, mene zanima tvoj komentar na razliku između ultrazvučne i vakumske kavitacije, koliku štetu organizmu zaisa nanose?

Možeš li komentirati krioterapiju tj. zamrzavanje celulita?

--Phoenix--
18.05.2011., 14:15
Phoenix, budući se kako kažeš baviš tim poslom, mene zanima tvoj komentar na razliku između ultrazvučne i vakumske kavitacije, koliku štetu organizmu zaisa nanose?

Možeš li komentirati krioterapiju tj. zamrzavanje celulita?

Da bi se postigao efekat kavitiranja , potrebno je aplicirati UZ, odredjenih karakteristika. Dakle na bazi i jedne i druge tehnologije je uvjek ista stvar. Koriste se generatori UZ na vrlo niskoj frekvenciji (zato se i ponekad cuje skripa tijekom tretmana). Da bi se tkivo vise priblizilo sondi te da bi se tijekom tretmana radila u linfna drenaza koja je potrebna kako bi se toksine izbacije iz tijela, netko se sjetio da ugradi vakum na sondu. Dakle tkivo se aspirira u supljinu sonde koja konstantno emitira UZ (zapravo radi na pulseve ali to su vec detalji). Steta same tehnologije je minimalna tj. zapravo je ni nema. Snage koje se koriste su preniske, nema pucanja adipocita, ni topljena masti (kao sto bi netko tu htjeo hehe), jer razina triglicerda ne varira tijekom tretmana. Ono sto se desava je da kroz visestruke tretmane izbacijemo jedan mali dio masnih kiselina u intersticijalni prostor (prosto izmedju 2 stanice). I sa limnom drenazom ,izredniramo van putem mokrace. Ali sigurno ne mast. vec vodu i toksine. Jasno,ne treba pretjerivati sa time ,ali do par tretmana na tjedan ne izazivaju ama bas nista. Jedino kad se tretiraju zene i to mrsava u podrucju abdomena , potrebno je okrenuti paralelno sodnu a ne okomito. Naime abdomen je suplji i dolazi do rezonancije. Sto kroz duze vrijeme moze biti nepovoljno (nece se sigurno nista ostetiti) za unutarnje organe.
Krioterapija je dosta stara tehnika kao i krioforeza. Dubinskim pothladjivanjem tkiva izaziva se kontrakcija istok i krvozilnog sustava. na kraju krajeva ono isto sto se desava dubinskim grijanjem. Celulit ionako se nece na taj nacin skinuti jer je u pitanju difuzna lipodistrofija ,dakle bolest vezivnog tkiva. Treba raditi na prevenciji,a to je sigurno uzimanje vecih kolicina vode jer sam celulit kroz svojim 4 faza ,prolazi kroz prvu koja je obican edem (oteklina) i tu nitko jos ne reagira ,nego se reagira kada se stvore prvi mikronoduli , koje nije moguce odstraniti.

Merlina
18.05.2011., 19:40
Prevencija je svakako najbolja varijanta, no gotovo sve smo taj moment već manje više prekočile i celulit je tu. I treba ga se nekako riješiti. Ja sam prošle godine na sebi imala prilično dobar rezultat vakumskom masažom, no nisam po zimi baš bila disciplinirana i eto ga opet :D

--Phoenix--
18.05.2011., 21:13
Prevencija je svakako najbolja varijanta, no gotovo sve smo taj moment već manje više prekočile i celulit je tu. I treba ga se nekako riješiti. Ja sam prošle godine na sebi imala prilično dobar rezultat vakumskom masažom, no nisam po zimi baš bila disciplinirana i eto ga opet :D

Moze se djelovati na edem (intersticijalna voda),tj oteklina,a na ostalome gotovo nista. Obzirom da je to ujedno i narasirenija faza na jednom tjelesnom podrcju,drenaza bilo kakva ce imati ucinak.Ali pravi problem ujek ostaje.

Merlina
18.05.2011., 22:01
Da, ali bilo je dobro ona tri tjedna na moru a to je najvažnije :).

Ti baš znaš u ženi ubiti svaku nadu i volju za anticelulitnim tretmanima
:raspa:

Morana11
19.05.2011., 22:22
i ja sam jos malo pa spremna za more...:-) izbacila sam veceru, malo kavitacije, body formera i malo trcanja....kvrga vise skoro pa nema...:-) tako da nemogu prihvatiti da kavitacija i limfna ne djeluju, meni djeluje i to mi je najvaznije. Cula sam da kod nekih zena ne djeluje, ali i to je moguce da aparati nisu dobri, da se sonda ne mijenja ili one jednostavno nastavljaju papati kao i prije...:-)

--Phoenix--
20.05.2011., 22:29
Da, ali bilo je dobro ona tri tjedna na moru a to je najvažnije :).

Ti baš znaš u ženi ubiti svaku nadu i volju za anticelulitnim tretmanima
:raspa:

Ako je nada ta da u mjesec dana nesto promjenis,onda da, tu nadu ubijam. No medjutim,ako se netko odluci promjeniti sebe,iznutra, pa onda i izvana, tu se moze svasta postici. Kroz godinu dana definitivno svatko moze biti druga osoba. Ali radi o tome da svi zele brze rezultate,a oni su kratkorocni. Nase tijelo radi na 2 raznije, makroskopska i metabolicka. Ova druga je puno bitnija a da bi se tu djelovalo potrebni su mjeseci rada na sebi. No, tu rezultati poprimaju nesto sto ostaje. Drugim rijecima, ako se netko zeli pripremiti za ljeto, treba poceti raditi najkasnije u sijecnju,a ne sada.

crvena sonja
27.05.2011., 21:53
Ako je nada ta da u mjesec dana nesto promjenis,onda da, tu nadu ubijam. No medjutim,ako se netko odluci promjeniti sebe,iznutra, pa onda i izvana, tu se moze svasta postici. Kroz godinu dana definitivno svatko moze biti druga osoba. Ali radi o tome da svi zele brze rezultate,a oni su kratkorocni. Nase tijelo radi na 2 raznije, makroskopska i metabolicka. Ova druga je puno bitnija a da bi se tu djelovalo potrebni su mjeseci rada na sebi. No, tu rezultati poprimaju nesto sto ostaje. Drugim rijecima, ako se netko zeli pripremiti za ljeto, treba poceti raditi najkasnije u sijecnju,a ne sada.

U potpunosti si u pravu- NIKAKVI tretmani i vježbanja od 2 mjeseca nisu dugoročno riješenje. Ako se želi izgledati dobro samo 2 mjeseca preko ljeta a ostalih 10 kao burence- onda se očito radi o kratkoročnom cilju. I u tim slučajveima treba ubiti želju za promjenom :) svaka čast.:top:

Merlina
28.05.2011., 10:33
Istina je naravno to što pišete, treba vježbati, zdravo se hraniti i brinuti o sebi cijelu godinu :).
No, često zbog puno obaveza, posla i malo slobodnog vremena ili loših navika žene prionu na tretmane tek prije ljeta.
U tome nema ništa loše, jednostavno je tako :ne zna:.
Moglo bi i možda će biti i bolje, bar kod nekih, a ovi drugi bar mogu reći da se znaju opustiti i uživati u životu te da im je disciplina stran pojam.

--Phoenix--
28.05.2011., 14:03
Istina je naravno to što pišete, treba vježbati, zdravo se hraniti i brinuti o sebi cijelu godinu :).
No, često zbog puno obaveza, posla i malo slobodnog vremena ili loših navika žene prionu na tretmane tek prije ljeta.
U tome nema ništa loše, jednostavno je tako :ne zna:.
Moglo bi i možda će biti i bolje, bar kod nekih, a ovi drugi bar mogu reći da se znaju opustiti i uživati u životu te da im je disciplina stran pojam.

Sve je to ok. Svako neka zivi kako zeli, no potrebno je prihvatiti cinjenicno stanje. Ali obicno su ocekivanja iznad moguceg te se radi toga stvaraju kriva misljenja da nesto ne valja. Sve sto postoji oko nas je samo adjuvantna stvar. Ono glavno je u covjeku i tu nema boga.

vjeverica5
03.06.2011., 12:48
Ciao svima!
Evo nova sam ovdje i odlučila sam se registrirati baš zato jer trebam preporuku za neki salon gdje bi mogla otići na kvalitetnu ručnu anticelulitnu masažu i da naravno nije preskupo. Ako ima netko nekog sa Trešnjevke i bliže okolice tim bolje,al može bilo gdje u Zagrebu!
Šaljite slobodno privatnu poruku da ne bi bilo po prstima zbog reklame!
Thanks! :)))

lotus_flower
04.06.2011., 08:39
ima li tko iskustva s ovim salonom: http://www.beautycentarglow.com/index.htm

naručila sam se na ovaj akcijski paket kavitacije+radiofrekvencije+limfne drenaže pa me zanima je li tko išao?

Wedding
04.06.2011., 12:24
ima li tko iskustva s ovim salonom: http://www.beautycentarglow.com/index.htm

naručila sam se na ovaj akcijski paket kavitacije+radiofrekvencije+limfne drenaže pa me zanima je li tko išao?

Nisam isla ja nego moja frendica i kaze da nije zadovoljna, oni imaju slabe aparate koji nisu bas nesto vau- inace ja sam ih zvala prije cca 2 mjeseca i zena koja mi se javila nije pojma imala o nicem sta sam ju pitala pa sam odustala:o recimo samo da je na moje pitanje ciji aparat koriste i koju jacinu frekvence tj valova emitira taj aparat, zena odgovorila da su xvi aparati isti i neka me to ne brine ( vise se ne sjecam tocno dal se zvala Ana, Sanja il neksk drugacije:lol:)

insomniac_ica
07.06.2011., 23:27
cure jel bio netko na tretmanu ossmotherapy mozda?

divazg
08.07.2011., 15:45
zanima me koliko je radiofrekvencija uspješna u učvršćivanju kože? ne očekujem mršavljenje, već zaglađivanje i učvršćivanje kože.
bavim se aerobicom - 6 do 8 sati tjedno, pravilno jedem, pijem dosta vode i planiram još smršaviti 4 -5 kg, skinula sam 8 do sada. tip sam kruške i nikako da učvrstim kožu na bedrima (tamo gdje su kruškaste žene najšire) pa sam mislila da bi tu radiofrekvencija pomogla.i jeli ima netko da je bio u nekome salonu, da mi ga preporuči? može i na pm

--Phoenix--
09.07.2011., 20:11
zanima me koliko je radiofrekvencija uspješna u učvršćivanju kože? ne očekujem mršavljenje, već zaglađivanje i učvršćivanje kože.
bavim se aerobicom - 6 do 8 sati tjedno, pravilno jedem, pijem dosta vode i planiram još smršaviti 4 -5 kg, skinula sam 8 do sada. tip sam kruške i nikako da učvrstim kožu na bedrima (tamo gdje su kruškaste žene najšire) pa sam mislila da bi tu radiofrekvencija pomogla.i jeli ima netko da je bio u nekome salonu, da mi ga preporuči? može i na pm

Ucinkovita je ako se posteno okine. Naime treba razinu energije dovesti skoro do opekotine. Onda se koza retraktira. I to je najveci makroskopski efekt. Ostalo dolazi polako s vremenom kroz mjesece tj. stvaranje novog kolagena itd. Ako se koza hidratizirana, postoji dobr aosnova za dobar efekt. U protivnom je tesko nesto postici.

divazg
10.07.2011., 09:07
Ucinkovita je ako se posteno okine. Naime treba razinu energije dovesti skoro do opekotine. Onda se koza retraktira. I to je najveci makroskopski efekt. Ostalo dolazi polako s vremenom kroz mjesece tj. stvaranje novog kolagena itd. Ako se koza hidratizirana, postoji dobr aosnova za dobar efekt. U protivnom je tesko nesto postici.

hvala! i mislila sam da treba vremena za to, bez obzira na to što se svi reklamiraju kao ˝vidljivo nakon 1 tretmana˝ :D
a jeli to smiju raditi osobe koje imaju problema s popucalim kapilarama?

--Phoenix--
10.07.2011., 20:15
hvala! i mislila sam da treba vremena za to, bez obzira na to što se svi reklamiraju kao ˝vidljivo nakon 1 tretmana˝ :D
a jeli to smiju raditi osobe koje imaju problema s popucalim kapilarama?

Problemi sa krvnim zilama ne idu bas dobro sa takvim tretmanima jer dolazi do naglog zagrijavanja koze,iako je stvar relativna. Naime, sa ili bez tih tretmana prosirenih kapilara ce biti sve vise i vise. Tesko je nekome objasniti da to nije od tretmana.

divazg
10.07.2011., 21:47
Problemi sa krvnim zilama ne idu bas dobro sa takvim tretmanima jer dolazi do naglog zagrijavanja koze,iako je stvar relativna. Naime, sa ili bez tih tretmana prosirenih kapilara ce biti sve vise i vise. Tesko je nekome objasniti da to nije od tretmana.

meni su popucale kapilare na par mjesta na nogama nakon depilacije voskom i to je bilo prije par godina, a otada je stanje ostalo isto i izbjegavam vosak otada :(
ali, ja mislim da ću ja prvo još smršaviti, a onda ću razmisliti o nekome tretmanu.
jeli ima neka stranica na netu na kojoj su objektivno uspoređeni svi ti aparati i rezultati nakon korištenja? jer svaki salon baš svoje aparate reklamira kao najbolje, najnaprednije i sl., a ja ne znam kako da provjerim što je istina od toga

lijalaura
14.07.2011., 23:15
pozdrav svim curama :)

moze li mi molim vas netko pomoci sa informacijom, naime naravno imam celulit , meni je najgore onaj sto se vidi,
htjela bih da se sad prije mora on utegne da se povrsinski ne vidi (ne mislim cuda da nestane, samo da se sto je moguce manje vidi),
citala sam o aparatu alma laser accent xl i zvala salone po zagrebu treba 2,3 tretmana no ja imam novaca za samo jedan,
sad si razmisljam da odem na taj jedan ako bi djelovalo tj povrsinski utegnulo prikrilo celulit, dal je netko bio , sto mogu ocekivat od tog jednog tretmana,
naime pise svugdje da ode 3 cm celulita ,
molim vas ako netko ima iskustva bila bih prezahvalna :s:s:s
hvala!

--Phoenix--
16.07.2011., 12:17
pozdrav svim curama :)

moze li mi molim vas netko pomoci sa informacijom, naime naravno imam celulit , meni je najgore onaj sto se vidi,
htjela bih da se sad prije mora on utegne da se povrsinski ne vidi (ne mislim cuda da nestane, samo da se sto je moguce manje vidi),
citala sam o aparatu alma laser accent xl i zvala salone po zagrebu treba 2,3 tretmana no ja imam novaca za samo jedan,
sad si razmisljam da odem na taj jedan ako bi djelovalo tj povrsinski utegnulo prikrilo celulit, dal je netko bio , sto mogu ocekivat od tog jednog tretmana,
naime pise svugdje da ode 3 cm celulita ,
molim vas ako netko ima iskustva bila bih prezahvalna :s:s:s
hvala!

Baceni novci. Za te novce idi radje na 3 linfne drenaze.

lijalaura
16.07.2011., 16:50
Baceni novci. Za te novce idi radje na 3 linfne drenaze.

mozes li argumentirati izjavu?
vidjela sam da si strucan tj da se kuzis pa bi me zanimalo,
takodjer laser intraderm rf ? bi mi on malo utegnuo ovu jadnu kozu opustenu, inace imam 27. godina

meni je cilj da se meni koza malo zategne tako da se celulit manje vidi,
planiram ga rjesavati nakon sto se vratim sa mora sa masazama ,
a zelim otici na neki tretman u narednih 10 dana koji bi samo ovako izvana to malo uljepsao jer me pogled na noge baca u depresiju i padne mi samopouzdanje ,najvise sto ne samo da to nije lijepo nego izgleda nezdravo,zapusteno nezbrinuto ma strano :(
osoba sam koja se brine za zdravlje pa me deprimira to ,hvala bogu gotova sma sa faxom pa se mogu posvetiit oporavku od istog

trcim svaki dan, pijem 4 litre vode dnevno tokom cijele godine, prehrana mi je bazirana na mediteranskoj i makrobiotickoj prehrani / uzrok celulitu fax fax fax tj sjedenje 48 sati

plizz ako netko ima iskustva da pomogne mladoj zeni da se bolje osjeca,
ili otici na 2,3 radiofrekvencije

--Phoenix--
17.07.2011., 11:59
mozes li argumentirati izjavu?
vidjela sam da si strucan tj da se kuzis pa bi me zanimalo,
takodjer laser intraderm rf ? bi mi on malo utegnuo ovu jadnu kozu opustenu, inace imam 27. godina

meni je cilj da se meni koza malo zategne tako da se celulit manje vidi,
planiram ga rjesavati nakon sto se vratim sa mora sa masazama ,
a zelim otici na neki tretman u narednih 10 dana koji bi samo ovako izvana to malo uljepsao jer me pogled na noge baca u depresiju i padne mi samopouzdanje ,najvise sto ne samo da to nije lijepo nego izgleda nezdravo,zapusteno nezbrinuto ma strano :(
osoba sam koja se brine za zdravlje pa me deprimira to ,hvala bogu gotova sma sa faxom pa se mogu posvetiit oporavku od istog

trcim svaki dan, pijem 4 litre vode dnevno tokom cijele godine, prehrana mi je bazirana na mediteranskoj i makrobiotickoj prehrani / uzrok celulitu fax fax fax tj sjedenje 48 sati

plizz ako netko ima iskustva da pomogne mladoj zeni da se bolje osjeca,
ili otici na 2,3 radiofrekvencije

Nece ti pomoci jedan tretman necega i 10 dana. Skupljas to godinama te ces mjesecima/godinama skidat. Nema aparata, kreme, tretmana koji ce ti nakon 1 aplikacije nesto napraviti. Nema zatezanja u 2 seanse, centimetara itd. Celulit je bolest vezivnog tkiva koje se nalazi ispod koze. Ti nastavi piti puno vode,idi na masaze, radi kardio, izbaci secere,povecaj proteine i kroz 6 mjeseci imati ces pravi rezultat. I onda ces skuziti da su sve te masine smao adjuvantna stvar. Sve je u nama.

andyca
17.07.2011., 12:07
Ti nastavi piti puno vode,idi na masaze, radi kardio, izbaci secere,povecaj proteine i kroz 6 mjeseci imati ces pravi rezultat. I onda ces skuziti da su sve te masine smao adjuvantna stvar. Sve je u nama.

Upravo tako sam se ja uspijela rješiti celulita i to celulita u nekoj prvoj fazi.
I da,trebalo je oko 5-6mj za prave rezultate.

lijalaura
17.07.2011., 13:57
Nece ti pomoci jedan tretman necega i 10 dana. Skupljas to godinama te ces mjesecima/godinama skidat. Nema aparata, kreme, tretmana koji ce ti nakon 1 aplikacije nesto napraviti. Nema zatezanja u 2 seanse, centimetara itd. Celulit je bolest vezivnog tkiva koje se nalazi ispod koze. Ti nastavi piti puno vode,idi na masaze, radi kardio, izbaci secere,povecaj proteine i kroz 6 mjeseci imati ces pravi rezultat. I onda ces skuziti da su sve te masine smao adjuvantna stvar. Sve je u nama.

apsolutno razumijem sto pricas i slazem se ,
ne konzumiram slatko jer nisam fan slatkog , i prehrana mi je bazirana na vecem unosu proteina bijelo meso i riba dok ugljikohidrate jedem vikendom (zitarice)

meni samo treba mikroskopski vizualni pomak da se osjecam bolje psihicki , a sa tim ce mi doci i izgubljeno samopouzdanje
otici cu na neka 2 tretmana u smislu da pocnem raditi na celulitu
konstantno pocevsi odsad, prosli tjedan sam pocela sa nekim tretmanima i osjecam se bolje cim znam da je to bar malo pomoglo tom jadnom ugusenom tkivu da lakse dise

od svih citanja o preparatima,laserima vjerujem da je masaza amen u kombinaciji sa nekim aparatom, dakle kombinacija svega , i naravno voda, prehrana , vjezbanje i sto manje stresa

cak me najvise privlaci upravo limfna drenaza jer ima dobroit za cijeli organizam kao i za celulit

odlucila sam otici na 2 radiofrekvencije i 2 limfne drenaze prije nego se bacim na masaze :)

ima li netko da preporuci nekoga tko radi anticelulitnu masazu a da mi ne ispucaju kapilari ,dale nekog profesionalnog a da nije vise od 100 kuna jedna masaza ,pozeljna i manja cijena

ima hrpa masaza u raznim salonima cak sad strasno njih na popustima ,ali nema mi smisla uzet paket masazi pa da mi netko unisti noge svojim neznanjem ili neiskustvom

jos jedno pitanje, dal dasi kupim neku kremicu pa i sama sa njom masiram mazem ju / ona krpica za tusiranje dal to sto pomaze , dakle nesto sto si ja sama mogu stavljat i radit da ji na taj nacin pomognem cirkulaciji

grizli0606
25.07.2011., 12:41
dali znate za neki dobar salon na podrucju tresnjevke za anticelulitne masaze? please help

--Phoenix--
26.07.2011., 11:15
apsolutno razumijem sto pricas i slazem se ,
ne konzumiram slatko jer nisam fan slatkog , i prehrana mi je bazirana na vecem unosu proteina bijelo meso i riba dok ugljikohidrate jedem vikendom (zitarice)

meni samo treba mikroskopski vizualni pomak da se osjecam bolje psihicki , a sa tim ce mi doci i izgubljeno samopouzdanje
otici cu na neka 2 tretmana u smislu da pocnem raditi na celulitu
konstantno pocevsi odsad, prosli tjedan sam pocela sa nekim tretmanima i osjecam se bolje cim znam da je to bar malo pomoglo tom jadnom ugusenom tkivu da lakse dise

od svih citanja o preparatima,laserima vjerujem da je masaza amen u kombinaciji sa nekim aparatom, dakle kombinacija svega , i naravno voda, prehrana , vjezbanje i sto manje stresa

cak me najvise privlaci upravo limfna drenaza jer ima dobroit za cijeli organizam kao i za celulit

odlucila sam otici na 2 radiofrekvencije i 2 limfne drenaze prije nego se bacim na masaze :)

ima li netko da preporuci nekoga tko radi anticelulitnu masazu a da mi ne ispucaju kapilari ,dale nekog profesionalnog a da nije vise od 100 kuna jedna masaza ,pozeljna i manja cijena

ima hrpa masaza u raznim salonima cak sad strasno njih na popustima ,ali nema mi smisla uzet paket masazi pa da mi netko unisti noge svojim neznanjem ili neiskustvom

jos jedno pitanje, dal dasi kupim neku kremicu pa i sama sa njom masiram mazem ju / ona krpica za tusiranje dal to sto pomaze , dakle nesto sto si ja sama mogu stavljat i radit da ji na taj nacin pomognem cirkulaciji

Dobra cirkulacija je preduvjet za dobar izgled koze,tako da je bilo koja metoda u tom smislu pozitivna. Ali jasno ne treba pretjerivati. Rezultati kao sto sam rekao dolaze polako s vremenom.

danci3107
05.08.2011., 08:31
pozdrav svima
nova sam na forumu, ali vas sve odavno pratim jer me muče isti problemi:malo špekeca prije trudnoće+malo više nakon=dosta sada:=)probala svakakve dijete, bila na akunpkukturi, ali se sve barem pola vratilo. Zadnje uspješno je bio Montignac prehrana koja je stvarno super i išlo je dolje, ali ne baš tamo gdje je trebalo:))uglavnom trbuh i bedra su ostali.sad sam si preko jednog portala kupila kupon za paket tretmana u Slimming clubu, zamima me jel netko od vas bio tamo, što mogu očekivati, malo me strah mada je taj studio kao među boljima, ako je to uopće bitno.pozdrav

_k_i_k_a__
07.09.2011., 20:38
Evo da podjelim iskustvo iz Body Creatora u vodnikovoj.
Bila sam na vibracionoj masazi - celulit u pitanju - dobra je, vide se rezultati tako reci moram ga stisnuti da ga vidim. Meni dovoljno da budem sretna :) (paket od 15 tretmana)
No lpg cellu m6 - mrak - tko ga je izmislio :s:s:s Koza se zategne, postala sam "manja" (od zatezanja), suskam kao mali plisani medo kako koza postane mrak glatka i jedna cudna stvar - inace sam imala po kozi onak kao pikice profila pristica ali jednostavno mi je takva bila koza (ni sama ne znam zasto), ali to je nestalo :cerek::cerek:
Ovo naravno ne ide bez prehrane, idem u teretanu najmanje 3 puta tjedno, trcim, vozim bajs, svega i svacega, ali celulita se nisam mogla samo tako rijesiti jer je to bio dublji problem :kava:

miss-rebel
11.09.2011., 06:28
Razmišljam da počnem masažu... ništa drugo mi se ne da.
Linea snella mi se čini vjerodostojno, ali ne podnosim visoke temperature.
Dobila sam 1 tretmen u linei snelli pa ako netko hoće isprobati, link je u potpisu.

mima1
27.10.2011., 23:35
Evo da podijelim moja iskustva s vama. Došla sam na ovu stranicu tražeći nekavu pomoć za rastegnutu i mlohavu kožu na mome trbuhu, pa me je zanimalo da li bi mi radiofrekvencija pomogla. Nakon svega što sam pročitala, mislim da se neću odlučiti na to.
No, kako je priča započela.
Nakon dvije trudnoće i dva carska reza i nakon tromjesečnog ležanja u drugoj trudnoći (zbog čega sam potpuno atrofirala), kad je moje drugo dijete došlo na svijet izgledala sam stvarno strašno. Trbuh mi je i nakon poroda izgledao kao da sam još uvijek u 7-mom mjesecu trudnoće. No, kako sam puna optimizma, prvo što sam napravila čim sam rodila kupila sam onu skupu post partum kremicu. Učinak - 0 bodova. Onda sam nešto malo vježbala po nekakvoj knjižici i vježbice koje su mi pokazali u bolnici a koje su kao trebale smanjiti moj trbuh, ali opet ništa. Nosila sam i steznik, opet ništa. Tijekom prve godine, kilogrami koje sam skupila u trudnoći (25 kg) većim dijelom su sami otišli ali je tijelo i dalje izgledalo grozno, od sala preko celulita do strija i stalno prisutan ogroman trbuh. Onda sam kupila onaj masažer iz top shopa i svaku večer po 30 minuta masirala noge i trbuh. Nakon jedno 2 mjeseca takvih masaža učinak je bio dobar na nogama i bokovima, celulit je uglavnom nestao ali trbuh je i dalje ostao velik. Onda sam se odlučila riješiti trbuha pomoću "struje". Rekoše mi da je moj trbuh sitnica i da će za mjesec dana nestati. Ah, kako sam bila puna nade. I stvarno mi se činilo da se trbuh smanjuje dok sam išla na tretmane, kombinirali su mi tretmane za jačanje mišića i za topljenje sala. Prvo sam išla mjesec dana dva puta tjedno(zadnji mjesec porodiljnog). Tada sam počela raditi a to je značilo cjelodnevno sjedenje za računalom i gablec iz obližnje pekare. Trbuh se odmah počeo vraćati. Onda sam si priuštila još mjesec dana tretmana i tada sam zaključila da daljnjeg pomaka više nema i odustala. Naime, mišići su mi se učvrstili tako da sam mogla raditi po 50 trbušnjaka ali trbuh je i dalje bio velik. Nekako u to vrijeme sam bila i na sistematskom pa sam pitala doktore na ultrazvuku abdomena zašto mi je trbuh tako velik, oni su me detaljno pregledali i zaključili da je to salo. Nakon toga je slijedila faza letargije. Istovremeno sam imala toliko obaveza da zapravo nisam ni stizala više razmišljati o svom izgledu. Na poslu sam sjedila, gablala peciva, pice i bureke i obilno ručala oko 6 popodne. Onda je došlo ljeto, došla sam na more i svi su me počeli ispitivati kad ću ja to opet roditi. Još me je uz to i mama stalno maltretirala da zašto sam se tako zapustila i da ću, ako tako nastavim, uskoro izgledati kao ona (čitaj, 100 kg).
Onda sam "zapravo" odlučila smršaviti. Nabavila sam šejkiće i nekakav čaj za ubrzavanje metabolizma. Pila sam šejkiće za doručak i večeru i uz to jela tri obroka. Jutro bih započela sa šejkom, prvi obrok bi bio voće ili jogurt, drugi je bio najnormalniji ručak (samo sam izbjegavala masnu hranu koliko je to bilo moguće a kolače sam si dozvolila samo nedjeljom), treći obrok bih pojela oko 6 popodne a to bi obično bila šnjita kruha s nečim gore. Ispočetka nisam jela kruh ali mi je bilo malo slabo pa sam zaključila da mi ipak treba da bih mogla normalno funkcionirati. I oko 21 sat opet šejkić. Čaj sam pila dva puta dnevno kao i 2-3 litre vode. To je "školska" dijeta. Sve u svemu, dnevno sam unosila u sebe oko 1500 kalorija a šejkići su mi davali potrebne vitamine i minerale a čaj energiju. I svakako jako važno u svemu tome je bila fizička aktivnost, još dok sam bila na godišnjem uvela sam svaki dan jednu dugu turu plivanja od 30-45 minuta a kad sam se vratila u zg, svako popodne poslije posla sam moje malo dijete stavila u kolica i otišla s njim na turu brzog hodanja od 30 minuta. I rezultat se vidi. Smanila sam se za dva konfekcijska broja, opet stanem u predtrudničku odjeću a i velika mi je satisfakcija što se sada svi čude kako sam lijepo smršavila i kako opet dobro (čitaj normalno) izgledam. Vaga je pokazala samo 6 kg manje ali su centimetri značajno pali. Niti prije dijete nisam imala značajno prekomjernu težinu ali mi je tijelo bilo otromboljeno. Sada se osjećam izvrsno jedino mi ne ide na ruku ovo grozno vrijeme pa više nemam volju za brzim hodanjem. Šejkiće sam sad smanjila, pijem ih samo za doručak i to mi je super jer prije nisam doručkovala (tko još može ujutro razmišljati o vlastitom doručku kad treba sebe spremiti za posao a dvoje djece oprati i obući te dostaviti u vrtić i još na vrijeme stići na posao, ). Tada bih obično usput u pekari pored firme pokupila dva kukuruzna svitka (kao zdravo je jer je kukuruzno) i pojela ih do kancelarije. Sada ipak imam zdravi doručak i ne moram razmišljati što ću jesti a napravim ga dok djeci pravim čokolino. Izbacila sam grickalice, sokiće, a sav višak hrane koji preostane djeci utrpam u muža. Sad je on počeo "rasti". Više ne gablam burek, već misle, dobro, jednom tjedno si kupim picu u pekari (ah, kad obožavam pice, bez njih ne mogu), ručam i dalje oko 5-6 ali umjerenu količinu hrane (smanjio mi se želudac a ja se trudim ne rastegnuti ga ponovo) i za većeru pojedem 1 šnjitu kruha(prije sam jela 2) s nečim. I evo kile stoje na mjestu, još se ništa nije vratilo. Svjesna sam da ako se vratim starim ritualima, opet ću biti otromboljena.
Tako da, složila bih se se Pheniksom, elektrotretmani imaju samo kratkoročni efekt, izađe nešto tekućine a zapravo se ne tope masne stanice, barem meni nisu ništa otopili a nakon što sam prestala ići na njih vrlo brzo se sve vratilo na staro.
Jedino pravo i dugoročno rješenje je disciplina glede hrane, puno vode i kretanje.
Ali, problem koji dalje egzistira je moja rastegnuta koža na trbuhu. Trbuh mi je cijeli smrežuran, pogotovo sada nakon što se smanjio, izgleda još gore, tako da nisam sigurna jeli bio ružniji onako velik ili ovako smrežuran i pun strija (dok je bio velik strije se nisu tako jako vidjele kao sada). Ali barem kad sam obučena izgleda ok, pa mi je to djelomična satisfakcija. Također, nakon mršavljenja mi se malo opustila koža i na rukama i nogama, sad se mažem nekakvom kremicom za zatezanje iz Dm-a, kako mi se čini i to će biti 0-bodova, ali hajde, to nije previše značajno. Ako uvedem malo više vježbanja kažu da će mišići zapuniti prazninu. Možda mi je to sljedeća faza. Samo da opet ne upadnem u letargiju. A s rastegnutom kožom se izgleda moram saživjeti i sprijateljiti jer kako sada stvari stoje tu izgleda nema pomoći.
Eto to je bila moja priča kako sam se dovela u red, ključno u svemu je ODLUČITI SE NA DISCIPLINU i nema ništa preko noći.

Wedding
28.10.2011., 09:36
Tako da, složila bih se se Pheniksom, elektrotretmani imaju samo kratkoročni efekt, izađe nešto tekućine a zapravo se ne tope masne stanice, barem meni nisu ništa otopili a nakon što sam prestala ići na njih vrlo brzo se sve vratilo na staro.
Jedino pravo i dugoročno rješenje je disciplina glede hrane, puno vode i kretanje.

Slazem se ali i ne slazem:kava: jer isto je kao i sa klasicnim vjezbanjem ako ces se uljenit i neces vise vjezbat tj kretat se kako treba uvijek ces se omlohavit i debljat i to je logika - ja sam sa slektrostimulacijama vratila svoje kornjace na trbuhu:mig: jer sam htjela brzi efekt i doc u formu u roku 2 mjeseca tj do mora sto inace klaicnom teretanom nebi stigla tj nebi ni mogla jer bi morala full reducirat obroke uz svakodnevno intenzivno vjezbanje a to nisma smjela zbog dojenja ali sada naravno vjezbam bar 3 puta tjedno i odrzavam to a da prestanem vjezbat đabe meni i godian tana teretane - tako da sve je samo disciplina a tretmani u salonima su tu samo da ubrzaju efekt a vjecno nije apsolutno nista ako se ne pridrzava prehrane i tjelovjezbe:mig:

BTW: masnoce se izbacuju korektnom tj pravilnom prehranom sa smanjenim ili bez unosa masnoce da se potrose vlastite masne zalihe + potrosnjom sagorjevanjem tj vjezbanjem

--Phoenix--
29.10.2011., 18:36
Sve odlicno obavljeno,no sto se tice koze, puno strpljenja. Kozi treba jako puno vremena da se stisne (citaj godine i godine). RF bi pomoglo ali treba ici na jaku masinu koja ce skoro izazvati intradermalnu opekotinu (opekotina u srednjem dijelu koze), to je izazvati retrakciju (koza ce se stisnuti kao kad se meso stavi na tavu pa se stisne tijekom pecenja). Isto tako ,preporucujem i pregled kod kirurga koji ce prvo vidjeti kako su ti carski slozili,kako stoji muskolatura i mozda ti predloziti mini abdomenoplastiku koja bi ti vjerojatno drasticno promjenila izgled. To je otprilike realnost,a ostalo su price iz raznih salona.

mima1
30.10.2011., 16:09
Phoenix, mislim da ću se pomiriti s trenutnom situacijom. Ipak imam dosta godina i normalno je da ne izgledam kao curica od 20. Taj stroj za prženje kože mi uopće ne zvuči prihvatljivo a kirurgije mi je, nakon tri operacije koje sam prošla, dosta. Ja sam prevelika kukavica da bi zbog estetike išla pod nož (a i poprilično sam škrta). Ali, u svakom slučaju, hvala na savjetima.

fizikalka
08.11.2011., 13:02
Žemske, što vam najviše pomaže kod anticelulitnih masaža, koji preparati? Ja curama radim sa evelinovom slim extreme thermo active (crvena), nekad s kombinacijom eteričnih ulja, nekad sa onim što same donesu... Što vama ima najbolji efekt? Ako ima koja uopće da se masira van salona? :D

divazg
04.01.2012., 11:11
vidjela sam da Beauty D&D ima akciju 4 tretmana radiofrekvencije tijela po 30 min za 550kn. jeli tko bio tamo i kakvi su? imaju salon u ilici i u mašićevoj

Wedding
04.01.2012., 11:22
vidjela sam da Beauty D&D ima akciju 4 tretmana radiofrekvencije tijela po 30 min za 550kn. jeli tko bio tamo i kakvi su? imaju salon u ilici i u mašićevoj

Ne znam kakvi su al navodno imaju dobre aparate i te akcije im traju stalno:mig:
Ja si mislim otic na kavitacije da dovrsim svoj celulit :D

divazg
06.01.2012., 19:32
Ne znam kakvi su al navodno imaju dobre aparate i te akcije im traju stalno:mig:
Ja si mislim otic na kavitacije da dovrsim svoj celulit :D

meni treba RF za učvrstiti trbuh
imaju sad i 4 tretmana kavitacije za 600kn na akciji :)

mijauuu
14.01.2012., 17:45
Pozdrav svima. Molila bih pomoc oko problema koji me sve vise muci.... Naime uvijek sam bila mrsavica , nikad problema sa kilama, koliko god se trudila nikako dobiti koju kilicu. Kako sam pocela raditi, promijenile su mi se zivotne navike popprilicno. Uzasni ili nikakvi gableci, sjedenje za racunalom po 10 sati dnevno, i onda navecer prezderavanje.... Kilice su se malo nakupile, ali najveci problem je trbuh. Uvijek sam imala mali trbuscic i jednostavno sam se pomirila s tim jer ni neko vjezbanje tj teretana nije bas davala neke rezultate, jednistavno mi je to slaba tocka, ali zadnjih par godina sve vise raste.... I ne znam kako krenuti s borbom oko spekeca na trbuhu. Ima 30 g, visoka 172, 60 kg. Voljela bih skinuti 2-3 kile cisto da se vratim na tezinu koju sam imala prije, ali najvise taj trbuh. Imam osjecaj da su te kile otisle u njega.... Pretpostavljam da tu ima veliku ulogu sto jedem, ali pitanje je da li si mogu pripomoci kakvim tretmanom?

Gledala sam neke ponude, ja doista neznam nista o tome, pa vas molim bilo kakav savjet sto da radim . Ima li nesto od ovoga smisla?

http://www.grupnjak.hr/ponuda/384-svakim-tretmanom-izgubite-par-centimetara-u-struku-pet-tretmana-ucvrscivanja-trbuha-i-trbusnih-misica-za-350-kuna-amex-i-diners-do-6-rata.html

http://www.ponudadana.hr/12_oxyfat_tretmana___vitka_figura_vise_nije_tako_n edostizna___oblikujte_i_ucvrstite__tijelo_za_475kn _umjesto_3_000kn-2328_1

http://www.ponudadana.hr/Pismena_garancija_za_gubitak_minimalno_25cm_u_3_mj eseca___40_tretmana_za_mrsavljenje_za_1_290kn_umje sto_7_300kn-2299_1

Svaki savjet , pokuda, ili nesto slicno su dobrodosli ;)

Hvala!

Wedding
15.01.2012., 15:21
Pozdrav svima. Molila bih pomoc oko problema koji me sve vise muci.... Naime uvijek sam bila mrsavica , nikad problema sa kilama, koliko god se trudila nikako dobiti koju kilicu. Kako sam pocela raditi, promijenile su mi se zivotne navike popprilicno. Uzasni ili nikakvi gableci, sjedenje za racunalom po 10 sati dnevno, i onda navecer prezderavanje.... Kilice su se malo nakupile, ali najveci problem je trbuh. Uvijek sam imala mali trbuscic i jednostavno sam se pomirila s tim jer ni neko vjezbanje tj teretana nije bas davala neke rezultate, jednistavno mi je to slaba tocka, ali zadnjih par godina sve vise raste.... I ne znam kako krenuti s borbom oko spekeca na trbuhu. Ima 30 g, visoka 172, 60 kg. Voljela bih skinuti 2-3 kile cisto da se vratim na tezinu koju sam imala prije, ali najvise taj trbuh. Imam osjecaj da su te kile otisle u njega.... Pretpostavljam da tu ima veliku ulogu sto jedem, ali pitanje je da li si mogu pripomoci kakvim tretmanom?

Gledala sam neke ponude, ja doista neznam nista o tome, pa vas molim bilo kakav savjet sto da radim . Ima li nesto od ovoga smisla?

http://www.grupnjak.hr/ponuda/384-svakim-tretmanom-izgubite-par-centimetara-u-struku-pet-tretmana-ucvrscivanja-trbuha-i-trbusnih-misica-za-350-kuna-amex-i-diners-do-6-rata.html

http://www.ponudadana.hr/12_oxyfat_tretmana___vitka_figura_vise_nije_tako_n edostizna___oblikujte_i_ucvrstite__tijelo_za_475kn _umjesto_3_000kn-2328_1

http://www.ponudadana.hr/Pismena_garancija_za_gubitak_minimalno_25cm_u_3_mj eseca___40_tretmana_za_mrsavljenje_za_1_290kn_umje sto_7_300kn-2299_1

Svaki savjet , pokuda, ili nesto slicno su dobrodosli ;)

Hvala!

Odaberiovo prvo gdje je E.S.M.A aparat jer je to prava stvar.... A sto se tice tvoje proslisti u teretani samo je stvar pravilnog svjezbanja sto kod tebe nije bio slucaj a i sto se tice kila ti ih uopce nemas viska nego si ocito nakupila lagano madno tkivo od junk fooda kojim se hranis a i 10 satno radno vrijemena kompjuteru ti nije isprika:mig:, jer tako i ja radim uz dvoje rodjene djece al se trudim peavilno hranit i vjezbam aerobne vjezbe

mijauuu
19.01.2012., 15:29
Odaberiovo prvo gdje je E.S.M.A aparat jer je to prava stvar.... A sto se tice tvoje proslisti u teretani samo je stvar pravilnog svjezbanja sto kod tebe nije bio slucaj a i sto se tice kila ti ih uopce nemas viska nego si ocito nakupila lagano madno tkivo od junk fooda kojim se hranis a i 10 satno radno vrijemena kompjuteru ti nije isprika:mig:, jer tako i ja radim uz dvoje rodjene djece al se trudim peavilno hranit i vjezbam aerobne vjezbe

Hvala ti na odgovoru, eto ja se sa mužem upisala u teretanu, malo počeli ozbiljnije paziti s čime se i u koje vrijeme hranimo pa se nadam da ćemo biti uporni... A eventualno onda ubaciti još koji tretman za moj tvrdoglav trbuščić :)

woman2012
03.02.2012., 19:38
pozdrav svima.Upravo se vratila iz Božice sa zadnjeg tretmana oxifata i oduševljena sam skinula sam 2 konfekcijska broja opet stanem u svoje traperice 28 , 15 cm u trbuhu i struku, 10 cm u bokovima.Bila sam i prošle godine ali ove godine sam više zadovoljnija sa rezultatima,svojom disciplinom, uslugom i profesionalnošću.Sada bi dalje krenula još riješiti kožu na trbuhu koja je nikakva poslje poroda pa me interesira ima li tko kakva iskustva sa njihovim apartom intraderma za kožu?

Wedding
03.02.2012., 19:55
pozdrav svima.Upravo se vratila iz Božice sa zadnjeg tretmana oxifata i oduševljena sam skinula sam 2 konfekcijska broja opet stanem u svoje traperice 28 , 15 cm u trbuhu i struku, 10 cm u bokovima.Bila sam i prošle godine ali ove godine sam više zadovoljnija sa rezultatima,svojom disciplinom, uslugom i profesionalnošću.Sada bi dalje krenula još riješiti kožu na trbuhu koja je nikakva poslje poroda pa me interesira ima li tko kakva iskustva sa njihovim apartom intraderma za kožu?

Preskup a isti efekt kao i radiofrekvence po drugim salonima:mig: a ak se ne varam kod njih je 500 ili 600 kn sto je too much a trebat ce ti ih bar 10 + odrzavanje svako toliko jer to nije trajno?

woman2012
03.02.2012., 20:14
potrebno je 5 tretmana i dolazi se samo 1 x tjedno i imaju kombinaciju 5 tretmana za 2500 kn i imaju neku drugu radiofrekfenciju 1 tretman 250 kn ali da su najbolji rezultati sa intradermom da se već nakon 3 tretmana vidi jako velika razlika, Vidjela sam mašinu stvarno izgleda svemirski

Wedding
03.02.2012., 20:54
potrebno je 5 tretmana i dolazi se samo 1 x tjedno i imaju kombinaciju 5 tretmana za 2500 kn i imaju neku drugu radiofrekfenciju 1 tretman 250 kn ali da su najbolji rezultati sa intradermom da se već nakon 3 tretmana vidi jako velika razlika, Vidjela sam mašinu stvarno izgleda svemirski

Nije dovoljno 5 tretmana, to je navlakusa, sa 5 tretmana imat ce rezultat al neces postic ono sta zelis:mig:, pricam iz osobnog iskustva jer sam isla kod njih i postoje u Zg mnogo bilji aparati a tretmani su jeftiniji:mig:, drugi sparst im je prastari Regen 1 generacije koji ne vrijedi ni 100 kuna po tretmanu

Ovo govorim samo da ti pomognem, Bozica ima pristojne aparate al bezobrazne cijene:mig:... Isto kao i Oxi, koliko si platila 12 tretmana?

Btw: ajde ustvari nemoj se reklamirat, upravo si se vratila i od frizera od tamo i imas predivnu nikad nolju boju na glavi- uf, glup nacin reklamiranja:kava:

dejjja
03.02.2012., 23:24
Uzela sam si tretman od 4 kavitacije + 4 limfne drenaže, 10 oxyfata PLUS, 4 radiofrekvencije tijela, 4 aromaterapije te 2 bodywrappinga.

To se raspoređuje na 14 dolazaka.
Ja sam mislila dolaziti dva puta tjedno.

Ne znam kak da si rasporedim kavitacije i oxyfat s obzirom da mi treba i na trbuh i na noge i na guzicu. U principu, treba mi svugdje.

Što mislite, hoće li biti išta od toga? :ne zna:

Wedding
04.02.2012., 00:52
Uzela sam si tretman od 4 kavitacije + 4 limfne drenaže, 10 oxyfata PLUS, 4 radiofrekvencije tijela, 4 aromaterapije te 2 bodywrappinga.

To se raspoređuje na 14 dolazaka.
Ja sam mislila dolaziti dva puta tjedno.

Ne znam kak da si rasporedim kavitacije i oxyfat s obzirom da mi treba i na trbuh i na noge i na guzicu. U principu, treba mi svugdje.

Što mislite, hoće li biti išta od toga? :ne zna:

Oxi rasporedi na sve kriticne djelove a kavitacijom tretiraj onaj dio koji ti najteze mrsavi:mig: npr ako je to trbuh onda radi kavitacije trbuha a ne jednom trbuh, drugi put guzu pa onda noge, kad sredjujes onda sredjujes jedan dio. I preporucila bi ti da kavitaciju napravis prije Oxija jer ces automatski sagorjevat to sto se otopilo kavitacijom
Inace ovoj je dobar paket i trebala bi imat izvrsne rezultate a jos ako ces pazit na prehranu sreci nece bit kraja:cerek:

woman2012
04.02.2012., 14:40
Meni je nešto sumljivo i mislim da ti sama sebe reklamiraš jer predobro sve znaš o aparatima i daješ nam savjete što je dobro i tko je dobar. A tko si ti ?Ali svi ti tretmani sve je to relativno možda je tebi pomoglo a meni neće svi smo mi različiti. A ako želiš da nekog reklamiram ili tebe nema problema ali sve to košta.Ja sam mislila da forum prvenstveno služi da jedna drugoj razmijenimo iskustva a ne da sve pljujemo wedding:kava:

Wedding
04.02.2012., 16:12
Meni je nešto sumljivo i mislim da ti sama sebe reklamiraš jer predobro sve znaš o aparatima i daješ nam savjete što je dobro i tko je dobar. A tko si ti ?Ali svi ti tretmani sve je to relativno možda je tebi pomoglo a meni neće svi smo mi različiti. A ako želiš da nekog reklamiram ili tebe nema problema ali sve to košta.Ja sam mislila da forum prvenstveno služi da jedna drugoj razmijenimo iskustva a ne da sve pljujemo wedding:kava:

:lol::lol:
Eto vidis jos i znas kako se kuzim u aparate te priznas sve navedeno:mig:
I ne, ja tu nisam rekla tko je dobar i reklamirala salone :zubo:

Zaboravljas da tu svatko vidi i tvoje druge postove a lijep odgovor si dobila i na frizuri, procitana si:kava:

pinkcabriolet
04.02.2012., 17:13
Cure, jel koja od vas bila u Enidermu u Importane galeriji na kavitaciji? Tam je dost jeftino pa me zanima jell koja bila i kako je bilo! Bila bi vam jako zahvalna na savjetu!

Wedding
04.02.2012., 19:37
Cure, jel koja od vas bila u Enidermu u Importane galeriji na kavitaciji? Tam je dost jeftino pa me zanima jell koja bila i kako je bilo! Bila bi vam jako zahvalna na savjetu!
Ja nisam bila al znam curu koja je bila i kaze da su ok, ona je bila uzela nesto preko grupne kupovine i zadovoljna je:ne zna:, znam da je rekla da je u prosjeku po tretmanu gubila 1-1.5 cm a to je i realno, eto mozda sam pomogla a mozda ne:D

Inace je i neki prosjek 1-2 cm tak da nemojte se nasat onim forama sa 5 cm, ima zena koje ce skinut i toliko al to je mali postotak i to se desava kod debljih zena i kod zena sa mekanim masnim tkivom (recimo moja mama je u jednom salonu u jednom tretmanu skinula 6.5cm obujma u trbuhu a ja u drugom salonu al na istom aparatu 1 cm )

dejjja
04.02.2012., 21:32
Oxi rasporedi na sve kriticne djelove a kavitacijom tretiraj onaj dio koji ti najteze mrsavi:mig: npr ako je to trbuh onda radi kavitacije trbuha a ne jednom trbuh, drugi put guzu pa onda noge, kad sredjujes onda sredjujes jedan dio. I preporucila bi ti da kavitaciju napravis prije Oxija jer ces automatski sagorjevat to sto se otopilo kavitacijom
Inace ovoj je dobar paket i trebala bi imat izvrsne rezultate a jos ako ces pazit na prehranu sreci nece bit kraja:cerek:

Hvala na savjetima... Baš si me razveselila. ;)

Inace je i neki prosjek 1-2 cm tak da nemojte se nasat onim forama sa 5 cm, ima zena koje ce skinut i toliko al to je mali postotak i to se desava kod debljih zena i kod zena sa mekanim masnim tkivom

Ovo me još više razveselilo. ;)

Wedding
04.02.2012., 22:17
Ovo me još više razveselilo. ;)

:rofl: ajde neka, drzim fige da ces bit zadovoljna postignutim rezultatima, malo smanji ugljikihidrate u prehrani i super.

E da i one dane kada imas tretmane probaj izbacit ugljikihidrate (kruh, tjedto, krumpir, slatko) tako da ti organizam trisi vlastite zalihe, mislim opcenito bi bili za bolje rezultate mali pripazit na prehranu ( papat vise salata al ne sa octom soli i uljem nego samo limunovim sokom, bazirat se na laganijem i nemasnom mesu (puretina, piletina, teletina, biefsteak), ono neke osnove al nemoj opet gladovat da ne napravis jojo efekt:mig:

dejjja
04.02.2012., 22:39
:rofl: ajde neka, drzim fige da ces bit zadovoljna postignutim rezultatima, malo smanji ugljikihidrate u prehrani i super.

E da i one dane kada imas tretmane probaj izbacit ugljikihidrate (kruh, tjedto, krumpir, slatko) tako da ti organizam trisi vlastite zalihe, mislim opcenito bi bili za bolje rezultate mali pripazit na prehranu ( papat vise salata al ne sa octom soli i uljem nego samo limunovim sokom, bazirat se na laganijem i nemasnom mesu (puretina, piletina, teletina, biefsteak), ono neke osnove al nemoj opet gladovat da ne napravis jojo efekt:mig:

E da mogu gladovati ne bih bila takva kakva jesam. :D

Mislim da ću prestati jesti slatko, tjesteninu i grickalice. To mi i je najveći problem. Kruh ionako ne jedem baš puno, tjestenina mi je trn u oku...

I ubije me ovo noćno klopanje... Dugo sam budna i uvijek mi navečer proradi želudac.

Ja se nadam da bude nešto od toga.

I da, ovaj Oxyfat plus ide u kombinaciji sa radiofrekvencijom, aromaterapijom ili bodywrappingom.

Odlučila sam da ću kavitaciju samo na trbuh, pa ću Oxy podijeliti nekako. Mislila sam 8 na guzu i noge, a još ova 2 na trbuh. Pa sad ne znam kak da iskombiniram.

Da uzmem za guzu i noge Oxy sa radiofrekvencijom i aromaterapijom, a oxy sa bodywrppingom za trbuh?

Kaj ti misliš? A ovih 4 kavitacija mogu zamijeniti za 4 radiofrekvencije.... Ne znam kaj mi je bolje za škembu - kavitacija ili radiofrekvencija?

Wedding
04.02.2012., 23:14
E da mogu gladovati ne bih bila takva kakva jesam. :D

Mislim da ću prestati jesti slatko, tjesteninu i grickalice. To mi i je najveći problem. Kruh ionako ne jedem baš puno, tjestenina mi je trn u oku...

I ubije me ovo noćno klopanje... Dugo sam budna i uvijek mi navečer proradi želudac.

Ja se nadam da bude nešto od toga.

I da, ovaj Oxyfat plus ide u kombinaciji sa radiofrekvencijom, aromaterapijom ili bodywrappingom.

Odlučila sam da ću kavitaciju samo na trbuh, pa ću Oxy podijeliti nekako. Mislila sam 8 na guzu i noge, a još ova 2 na trbuh. Pa sad ne znam kak da iskombiniram.

Da uzmem za guzu i noge Oxy sa radiofrekvencijom i aromaterapijom, a oxy sa bodywrppingom za trbuh?

Kaj ti misliš? A ovih 4 kavitacija mogu zamijeniti za 4 radiofrekvencije.... Ne znam kaj mi je bolje za škembu - kavitacija ili radiofrekvencija?

Oxi plus bi trebao imat 12 ekektroda i u pravilu idu po 3 na svaku nogu, 2 na guzu i po 1 na lumbalni dio a kada radis prednju stranu opet po tri na svaku nogu, i 6 ukupno na trbuh ( 2 donji trbusni, 2 gornji trbusni i 2 bocni)
E sad sa cime ce ti kombinirat ne znam, postoji puno kombinacija a u salonu ces vidjet kako oni to zamisljaju jer svatko radi prema nekom iskustvu:mig:

Body weapping i aromaterapija se rade na cijelom tjelu tak da tu ne moras razbijat glavu :zubo: a radiofrekvencom se tretira jedan dio tjela u jednom tretmanu jer je poanta ugrijat dubinski kozu i potaknut stvaranje kolagena tako da za rf odaberi dio tjela koji ti je najopusteniji a zelis ga utegnut

I da nemoj mjenjat kavitaciju:D jer ces njome postic mnogo vise na skidanju obujma nego sa RFom

Posto imas 14 dolazaka pretpostavljam da one dane kada imas Oxi radit ce ti Aroma, Bodywrapping i RF i to je onda 10 dolazaka a ostala 4 se kavitacije sa limfnom, a opet tko znamozda ce i drugacije iskombinirat:ne zna:

Sve u svemu ovo je puno tretmana i ne sumnjam da ces skinut 2 konfekcijska broja:cerek:
Ajde nemoj se zaboravit javit kad zavrsis tetmane, bili bi lijepi cut iskustvo:cerek:

Brijana
10.02.2012., 12:25
Ima li tko iskustva s bamboo masažom? Skuplja je od obične anticelulitne, ne znam da li je i bolja? U kozmetičkom salonu tvrde da je efikasnija.

Nisam nikad bila na anticelulitnoj masaži ali razmišljam o tome. Imam problema s kapilaricama na nogama, celulit nije jako izražen ali ga već ima (godine su tu, pa i pripadne "neravnine"), a žena koja me je pregledala u jednom kozmetičkom salonu kaže da se kod mene uglavom radi o zadržavanju vode, a ne o masnoći. Što biste mi preporučili? Inače, pijem puno vode, biljnih čajeva, zdravo se hranim, vježbam, ali mi je posao sjedeći, a hormoni ženski. Te vode sam obično prepuna u 2. dijelu ciklusa. Tjelesna težina mi je normalna.

dejjja
10.02.2012., 15:54
Oxi plus bi trebao imat 12 ekektroda i u pravilu idu po 3 na svaku nogu, 2 na guzu i po 1 na lumbalni dio a kada radis prednju stranu opet po tri na svaku nogu, i 6 ukupno na trbuh ( 2 donji trbusni, 2 gornji trbusni i 2 bocni)
E sad sa cime ce ti kombinirat ne znam, postoji puno kombinacija a u salonu ces vidjet kako oni to zamisljaju jer svatko radi prema nekom iskustvu:mig:

Body weapping i aromaterapija se rade na cijelom tjelu tak da tu ne moras razbijat glavu :zubo: a radiofrekvencom se tretira jedan dio tjela u jednom tretmanu jer je poanta ugrijat dubinski kozu i potaknut stvaranje kolagena tako da za rf odaberi dio tjela koji ti je najopusteniji a zelis ga utegnut

I da nemoj mjenjat kavitaciju:D jer ces njome postic mnogo vise na skidanju obujma nego sa RFom

Posto imas 14 dolazaka pretpostavljam da one dane kada imas Oxi radit ce ti Aroma, Bodywrapping i RF i to je onda 10 dolazaka a ostala 4 se kavitacije sa limfnom, a opet tko znamozda ce i drugacije iskombinirat:ne zna:

Sve u svemu ovo je puno tretmana i ne sumnjam da ces skinut 2 konfekcijska broja:cerek:
Ajde nemoj se zaboravit javit kad zavrsis tetmane, bili bi lijepi cut iskustvo:cerek:

Bila danas na kavitaciji i limfnoj - otišlo je 3 cm. E, sad, 3 po 3... :cerek:
Sutra imam aromaterapiju, a u pon oxi i bw.

I onda pauzu od kojih tjedan dana (ženske stvari).

Joj, nadam se da bude nešto od svega toga...

Wedding
10.02.2012., 16:35
Bila danas na kavitaciji i limfnoj - otišlo je 3 cm. E, sad, 3 po 3... :cerek:
Sutra imam aromaterapiju, a u pon oxi i bw.

I onda pauzu od kojih tjedan dana (ženske stvari).

Joj, nadam se da bude nešto od svega toga...

3cm, super:D
Jos ces ti za mjesec dana bit komad i pol :zubo:

sagena
14.02.2012., 18:52
Je li neka isprobala aparat Ipulse 5u1.
Ovdje sam našla nešto http://www.kolektiva.hr/varazdin/istopite-masne-naslage-oblikujte-tijelo-ucvrstite-misice-uz-ipulse-5u1-aparat.html
Zanimaju me vlastita iskustva, koliko tretmana otprilike treba ako recimo želim skinuti barem nešto celulita s bedara (samo bedra!), stanjiti ih recimo bar 2cm i učvrstiti?
:ne zna:

zekonja2312
27.02.2012., 12:44
pozdrav

da li je koja od vas išla u centar Bella na tretmane?
ja planiram krenuti na ovo

PROGRAM MRŠAVLJENJA (38 tretmana, 50 dana) 5.670,00 kn

1. Detoksikacija + Termodeka
2. Vakumska kavitacija + Vibro plate + Limfna drenaža
3. Radiofrekvencija + Vibro plate + Limfna drenaža
4. Vakumska kavitacija + Vibro plate + Limfna drenaža
5. Radiofrekvencija + Vibro plate + Limfna drenaža
6. Vakumska kavitacija + Vibro plate + Limfna drenaža
7. Radiofrekvencija + Vibro plate + Limfna drenaža
8. Vakumska kavitacija + Vibro plate + Limfna drenaža
9. Radiofrekvencija + Vibro plate + Limfna drenaža
10. Vakumska kavitacija + Vibro plate + Limfna drenaža
11. Radiofrekvencija + Vibro plate + Limfna drenaža
12. Vakumska kavitacija + Vibro plate + Limfna drenaža
13. Radiofrekvencija + Vibro plate + Limfna drenaža

pa me zanima jel ti to djeluje i da li je cijens ok za sve što je u tom paketu?

udajem se u 6 mj i htjela bi smršaviti i utegnuti se do tada

Wedding
27.02.2012., 13:43
pozdrav

cijena je ok al ima previse limfnih drenaza:ne zna: i po meni vibro plate nije nesto jupi za zene koje imaju dosta viska jer ce nabit muskulaturu:mig:

Nije lose, dapace, al ja osobno to nebi uzimala:)

zekonja2312
27.02.2012., 14:20
wedding da li mogu dobiti neki savjet na koje tretmane ići?

vedra
29.02.2012., 16:10
šta mislite o ovome??se isplati uzet?kakav je aparat?ja se niš ne kužim u to!
http://www.kupime.hr/ponuda/limfna-drenaza-u-u-thalasso-wellness-centru-opatija/1731?utm_source=KupiMe+Hrvatska&utm_campaign=e2a122c8f8-DailyOffer&utm_medium=email

Mopsly
29.02.2012., 16:27
Ako je riječ o aparatu za limfnu drenažu - 0 bodova; apsolutno ništa taj aparat ne radi ali zato je ručna limfna drenaža :cerek:

popis2011
02.03.2012., 10:22
Pozdrav svima!
Evo da se i ja priključim ovoj temi jer sam postala ovisnica o kozmetičkim tretmanima za mršavljenje i oblikovanje tijela. Moram priznat da je to jako dobra stvar ali ne možemo očekivat da ležimo i žderemo, a da nam tretmani to sve riješe :) Prošle godine prije ljeta sam išla na kombinaciju tretmana - termodeke, anticelulitne masaže, vakum i sl., a uz to sam naručivala izvana odličan čaj za mršavljenje i sa rezultatima sam bila i više nego zadovoljna i rezultati još uvijek traju :) Sad se spremam opet lagano krenut na tretmane ali samo na anticelulitne masaže i uz to je napokon taj čaj stigo i kod nas pa si naručujem neki za održavanje vitkosti i mislim da će ta kombinacija bit super. Inače se normalno hranim, nisam napravila neke drastične promjene u prehrani osim eto zamijenila sokove, gazirano i dosta kava koje sam ispijala s tim čajem. Sve se može kad se malo potrudi i uloži u sebe :D

voorn7
02.03.2012., 14:36
pozdrav

isla sam tamo, i opet planiram i jako sam zadovoljna s njihovom uslugom.

ovaj vibro je totalna glupost, to je neki apart koji glumi powerplt, nit vjezbas na njemu ni nis...samo te stave da te kao drma:rolleyes: to sam preskakala, ionako vjezbam na powerplt pa mi ne treba a da i ne vjezbam ne kuzim kaj bi ti trebalo dobrog uciniti jer ne vjerujem nicemu kaj vibrira a nije powerplate:cerek::D

limfna ti uvijek ide u RF ili kavitaciju jer ti kao stimulira rad limfe i izlucivanje stetnih tvari iz organizma (citaj sala):D makar, mislim da je rucna drenaza nebo naspram ovoj ali ok.

kavitacija je mrak:cerek: pre pre pre zadovoljna sam.

RF me nije bas odusevio iako se oni kunu da je to broj jedan tretman za celic ja se bas i ne bi slozila. mislim da su masaze i kavitacija puno ucinkovitije.

ugl. preporucam bellu :top:

P.S: wedding: kad bi se misicna masa tak lako nabijala, ovi kaj bacaju nofce na suplemente i dano nocno vise u teretani, napokon bi odahnuli i bili presretni:mig:

Wedding
02.03.2012., 21:21
P.S: wedding: kad bi se misicna masa tak lako nabijala, ovi kaj bacaju nofce na suplemente i dano nocno vise u teretani, napokon bi odahnuli i bili presretni:mig:

ajme:rolleyes: pa kaj si takav bukvalac

Ne mislim na misicnu masu bildera jer je to samo pumpanje+proteini+steroidi za koje se svi kunu sa ih ne koriste a lazu :zubo:

Powerplate ce takodjer podic tonus i napumpat misic ali ne ko bilderu pa naravno jer to samo budala moze pomislit ali ce to ipak bit izvjesni volumen i preoblikivanje i definiciju al prvo treba visak skinut i powerplate nije za punije osobe, a mislim da i ptice na grani znaju da se mrsavi aerobnim treninzima sto powerplate nije:mig:

mirna_nemirna
03.03.2012., 08:56
Kakva imate iskustva s biodermology? Tj. s vakumskom masažom za celulit. Trebala bih ići prvi put, ali sam čula da jako boli. :/

Wedding
03.03.2012., 16:44
Kakva imate iskustva s biodermology? Tj. s vakumskom masažom za celulit. Trebala bih ići prvi put, ali sam čula da jako boli. :/

Ja sam isla prosle godine u jedan salon i bilo mi je super, ako usporedjujem sa klasicnom anticelulitnom masazom i LPG aparatom tada je ova vakumska full ugodna:mig:

mirna_nemirna
03.03.2012., 19:05
A u smislu učinkovitosti?

Tallyy
03.03.2012., 19:12
Ako je riječ o aparatu za limfnu drenažu - 0 bodova; apsolutno ništa taj aparat ne radi ali zato je ručna limfna drenaža :cerek:

slažem se i ja bila prošle godine, meni se apsolutno ništa dogodilo nije :(

Wedding
04.03.2012., 16:39
A u smislu učinkovitosti?

Ima ucinka ali kao ni kod svega pa tako ni kod vakum masaze nije dovoljno 10 tretmana:mig:

voorn7
05.03.2012., 11:12
ajme:rolleyes: pa kaj si takav bukvalac

Ne mislim na misicnu masu bildera jer je to samo pumpanje+proteini+steroidi za koje se svi kunu sa ih ne koriste a lazu :zubo:

Powerplate ce takodjer podic tonus i napumpat misic ali ne ko bilderu pa naravno jer to samo budala moze pomislit ali ce to ipak bit izvjesni volumen i preoblikivanje i definiciju al prvo treba visak skinut i powerplate nije za punije osobe, a mislim da i ptice na grani znaju da se mrsavi aerobnim treninzima sto powerplate nije:mig:

eto svojim dodatnim objasnjenjem si me jos vise uvjerila da sam dobro pretpostavila kaj ti podrazumijevas pod masom i tonusom, mrsavlejnjem, preoblikovanjem:rolleyes:

ne, ni to se ne postize tako kako ti mislis:rolleyes:

powerplt je odlican upravo za teskase, a mi koji imamo malo sala se definiramo...mukotrpno kroz dugggg period....FYI:kava:

Wedding
05.03.2012., 12:31
eto svojim dodatnim objasnjenjem si me jos vise uvjerila da sam dobro pretpostavila kaj ti podrazumijevas pod masom i tonusom, mrsavlejnjem, preoblikovanjem:rolleyes:

ne, ni to se ne postize tako kako ti mislis:rolleyes:

powerplt je odlican upravo za teskase, a mi koji imamo malo sala se definiramo...mukotrpno kroz dugggg period....FYI:kava:

:rofl::rofl::rofl:. samo ti odi na powerplate i izgledat ces sigurno ko manekenka:D

voorn7
06.03.2012., 09:55
:rofl::rofl::rofl:. samo ti odi na powerplate i izgledat ces sigurno ko manekenka:D

ne razumijem kako ti se uopce da svoje zivotne frustracije iskaljivati na potpun nepoznatim ljudima:ne zna:

ja sam i bez powerplt izgledala ko manekenka, ako je to tebi nekakva referentna tocka ljepote. jebga, takvu me napravili:D sportom se bavim cijeli zivot, nije estetika.

OT: kaj se tice vakuuma, probala par puta, ne mogu to koristiti, zbog kapilara. frendica mi nije bila zadovoljna s time:ne zna:

Wedding
06.03.2012., 10:53
ne razumijem kako ti se uopce da svoje zivotne frustracije iskaljivati na potpun nepoznatim ljudima:ne zna:

ja sam i bez powerplt izgledala ko manekenka, ako je to tebi nekakva referentna tocka ljepote. jebga, takvu me napravili:D sportom se bavim cijeli zivot, nije estetika.

OT: kaj se tice vakuuma, probala par puta, ne mogu to koristiti, zbog kapilara. frendica mi nije bila zadovoljna s time:ne zna:

jok, ja nema frustracija za razliku od nekih:kava:

a tvoje proporcije nisu tema.....
Prva si pocela sa oprostenjem srat i drzat prodike pa ti takav replay ne odgovara, sorry ali prihvati svoj nacin odgovora:D

Nitko ne pljuje Powerplate al on nije sredstvo mrsavljenja za one koji imaju podosta za skinut, za to je aerobni trening (to znaju i ptice na grani) a Powerplate definitivno nije aerobni trening. Powerplate je mrak za one koji zele skinut ali par kilica i za definiranje i tonus al opcenito i za to je bolji aerobni treninng a Powerplate je samo losa zamjena za lijenje ljude koji bi htjeli izgledat savrseno uz nikoliko truda:kava: - ato ne funkcionira:o

Ereshkigal
06.03.2012., 12:35
Čitala sam malo temu i nisam našla podatak, niti google mi baš nije pomogao - zna li netko ima li gdje u Rijeci oxifat tretman?

Wedding
06.03.2012., 12:52
Čitala sam malo temu i nisam našla podatak, niti google mi baš nije pomogao - zna li netko ima li gdje u Rijeci oxifat tretman?

kako nema na googlu?

A vidi ovo Imoove Centar Rijeka, Hahlić 19a,:cerek:

Ereshkigal
06.03.2012., 15:39
kako nema na googlu?

A vidi ovo Imoove Centar Rijeka, Hahlić 19a,:cerek:

:brukica: Hvala!:mig:

Nego Wedding, vidim da se ti kužiš u te stvari, molim te, može savjet? Ostalo mi nakon trudnoće dosta trbuha i mlohave kože na trbuhu. Pazim što jedem, krećem se i vježbam, skinula sam oko 4 kg, ostalo još 4, ali trbuh i dalje jednako izgleda...pa tražim nešto čime bi to malo sredila, a taj oxifat mi se učinio ok. Kavitacija me isto zanima, ali sma čitala da može biti opasna na trbuhu, a mene baš to područje zanima...

baby doll
06.03.2012., 18:05
Imate kakvu preporuku za ručnu limfnu drenažu u Zagrebu? Netko je čini mi se spominjao Aritheru, kakva je tamo drenaža? Našla sam također u Slimming clubu da ima, 150kn jedan tretman. Imate li kakva iskustva?

Wedding
07.03.2012., 09:46
:brukica: Hvala!:mig:

Nego Wedding, vidim da se ti kužiš u te stvari, molim te, može savjet? Ostalo mi nakon trudnoće dosta trbuha i mlohave kože na trbuhu. Pazim što jedem, krećem se i vježbam, skinula sam oko 4 kg, ostalo još 4, ali trbuh i dalje jednako izgleda...pa tražim nešto čime bi to malo sredila, a taj oxifat mi se učinio ok. Kavitacija me isto zanima, ali sma čitala da može biti opasna na trbuhu, a mene baš to područje zanima...

Oxifatt je dobar al nece ucinit cuda, prvo moras vratit tonus misica a to ide tesko i dugotrajno pa vjezbaj, vjezbaj i vjezbaj:D, zato su najbolji trbusnjaci a spekec sa trbuha ces skinut aerobnim vjezbanjem ili od salonskih stvari kavitacijom:mig: , jedan dio koze ces zategnut RF-om a i samo vjezbanje i vracanje tonusa ce takodjer pripomoc u vracanju trbuha u formu:DA s

Kavitacija ko kavitacija nije losa, ali i nje treba podosta tretmana a ljudi ocekuju da ce ucinit cuda nakon 1-2 dolaska a to bas ne ide ali vec 5-6 tretmana po djelu tijela napravi jako velik rezultat (npr, mene uz svo vjezbanje muci nakupljanje masnog tkiva na unutrasnjoj strani bedara:o i uz svoje 55 kg na 165 cm to me davi a nema me nigdje:rofl: i bome ucinila sam 4 kavitacije al to jos nije ono sto ja zelim pa cu napravit jos 2 - s reca da postoje ove bijesne akcije po portalima jer to inace nebi mogla isfinancirat).

Smijes radit kavitaciju na trbuhu bez problema:mig: jedino ako je vakumska tada onaj tko barata aparatom mora znat da su na trbuhu dozvoljeni samo kruzni pokreti u smjeru kazaljke na satu a kod klasicne kavitacje to nije bitno:mig:

Ereshkigal
08.03.2012., 14:20
Wedding - hvala puno!:mig:

marla81
08.03.2012., 17:03
ima li tko iskustva s anticelulitnim tretmanima u haiku studiu, rijeka. sad je akcija pa sam mislila probat.
ima li tko iskustva s body wrapingom i anticelulitnim masažama?

malipavijan
11.03.2012., 14:05
Wedding vidim da se kuzis u svakojake tretmane i da si bila na kavitaciji pa da te priupitam: što misliš koji je dobar aparat za kavitaciju? Ima po portalima svakakvih kavitacija i rade sa različitim aparatima, ne znam koji je dobar i koji bi odabrala. Gdje si ti bila na kavitaciji? Puno ti hvala na odgovoru

Sheeva
13.03.2012., 15:27
pozdrav

Joj, ja sam bila kod njih nakon sto sam kupila na Ponudi dana kupon, i tesko tesko razocaranje. :(
E sad, jel to bila iznimka di su falšali sve što su mogli zbog gužvi i uskakanju nestručnog osoblja, neću nikad saznat jer ih nemam namjeru više posjetiti. :ne zna:

Wedding
13.03.2012., 21:44
Wedding vidim da se kuzis u svakojake tretmane i da si bila na kavitaciji pa da te priupitam: što misliš koji je dobar aparat za kavitaciju? Ima po portalima svakakvih kavitacija i rade sa različitim aparatima, ne znam koji je dobar i koji bi odabrala. Gdje si ti bila na kavitaciji? Puno ti hvala na odgovoru

Na kavitaciji sam bila u 2 salona, jedan sa bezobrazno skupom kavitacijom (skup je i tretman i sam aparat) al necu imenovat salon a u drugom imaju aparat koji je cjenovno u niskom rangu i tretman je jeftin - uglavnom u ovom salonu sa jeftinom kavitacijom sam imala mnogo bolji rezultat a radi se o istom djelu tijela:mig:

Ovaj skupi necu reklamirat jer ne vrijedi da ih se spominje:p a ovaj jeftini je Beauty D&D u Masicevoj i sa njima sam zadovoljna i cure znaju radit... A provjereno znam i da salon Aqua (Donje svetice)ima dobru kavitaciju:mig:
Eto nadam se da sam pomogla :)

malipavijan
13.03.2012., 22:04
Ajme hvala ti, bas si me razveselila, ja sam mislila da valjaju samo one kavitacije od cirka 1000kn. I mislila sam ici u D&D jer mi je blizu i stalno imaju akcije. Vidjela sam danas na ponudi dana ovu vakumsku kavitaciju http://www.ponudadana.hr/4_kavitacije_s_vakumom_za_395kn_umjesto_1_800kn___ 4_tretmana_uklanjanja_celulita_i_masnih_naslaga_za _oblikovanje_Vaseg_tijela-2550_1 Kak ti se to čini?

malipavijan
13.03.2012., 22:10
Pa sam naišla i na ovo http://www.kolektiva.hr/zagreb/anticelulitni-tretman-v-shape.html Prvi put za to čujem nije baš jeftino. Da li netki ima iskustva sa tim v-shape aparatom?

Wedding
14.03.2012., 09:43
Ajme hvala ti, bas si me razveselila, ja sam mislila da valjaju samo one kavitacije od cirka 1000kn. I mislila sam ici u D&D jer mi je blizu i stalno imaju akcije. Vidjela sam danas na ponudi dana ovu vakumsku kavitaciju http://www.ponudadana.hr/4_kavitacije_s_vakumom_za_395kn_umjesto_1_800kn___ 4_tretmana_uklanjanja_celulita_i_masnih_naslaga_za _oblikovanje_Vaseg_tijela-2550_1 Kak ti se to čini?

Pa sam naišla i na ovo http://www.kolektiva.hr/zagreb/anticelulitni-tretman-v-shape.html Prvi put za to čujem nije baš jeftino. Da li netki ima iskustva sa tim v-shape aparatom?

obje akcije su dobre ALI imaj na umu da V-shape sigurno nije ugodan :zubo: - ja sam probala to ali ne u tom salonu nego u jednom drugom i iskreno vise se nebi upustila na takav tretman:rofl: - po ugodnosti/neugodnosti to je slicno LPG aparatu ali neugodnije (barem meni:ne zna:)

Iskreno misljenja sam da ces sa 4 kavitacije imat bolji rezultat nego sa ovim V-shape tretmanima:mig:

popis2011
15.03.2012., 15:33
Bio neko u salonu Ananda u blizini Maksimira?

malamaluska
17.03.2012., 16:56
recite mi molim vas cure,jel djeluje OXYFAT..i kakav je osjecaj dok su te elektrode na tebi

Wedding
17.03.2012., 21:28
recite mi molim vas cure,jel djeluje OXYFAT..i kakav je osjecaj dok su te elektrode na tebi

Djeluje:mig: ALI poanta je pojacat ga na sto jacu razinu (barem 70-80 od maximalnih 100) e i tu mogu nastat problemi jer ljudima zna bit neugodno na jacoj razini a slaba razina tipa 30-40 i nema neku funkciju. I ono sto je bitno da ce ljudi sa vise speka slabije osijetit impulse.

Ako su elektrode pravilno i na dobar polotaj stavljene sam tretman nije neugodan, i bitno ja da te be smije peci impuls jer to znaci da elektroda nije na dobrom mjestu... A u toku tretmana sama si reguliras jacinu:mig:

SashaFierce
19.03.2012., 00:59
Cure dali je neka bila u ovom salonu na nekim tretmanima te dali bi preporucili ovu kombinaciju sto nude?
http://www.trebamto.hr/ponuda/pobijedite-debljinu-i-celulit/743

Razmisljam si otici malo prije ljeta na neki tretman a iskreno nemam pojma na sta bi bilo dobro ici :rofl:
Zelim rijesiti celulit koji imam ( nije cak ni jako vidljiv) no vise me muci obujam nogu na koji bi htjela utjecati...
Jel bi ovi tretmani ikakvog smisla imali za to?
Hvala unaprijed :cerek:

sunčica
22.03.2012., 22:28
ovo je ponuda

1 PILING + DETOKSIKACIJA TIJELA + 5 MEZOTERAPIJA TIJELA + 4 KAVITACIJE + 4 LIMFNE DRENAŽE ZA 1700,00 KN!

može recenzija? Što očekivati?

Ne znam koji je aparat (sad malo čitam pa vidim da je to cijela znanost :eek: ), ali salon je inače vrlo ok tako da mislim da se može u njih imati povjerenja

Meni ne treba puno, centimetar dva u bokovima i lagano srediti celulit Ništa strašno

tnx

mirna_nemirna
22.03.2012., 23:24
Evo bila sam na 4 tretmana vakuuma i djeluje (na celulit). Ali to definitivno treba ići na najmanje 10 da bi se vidjeli značajniji pomaci.

Imam malo masnica i sitne podljeve, ali tretmani nisu tako bolni kao što sam očekivala.

Fem
24.03.2012., 23:25
Cure, a kako vam izgleda ova ponuda? http://kupiugrupi.hr/offers/3-kavitacije-i-3-limfne-drenae-za-samo-299kn-umjesto-
Počela sam aktivno vježbati (trčanje i bicikl), ali htjela bih malo ubrzati proces...

ina7777
28.03.2012., 06:53
gledam ponudu 10x anticelić masaza i 10x body wraping. je li to dovoljno za vidjeti neke rezultate? nemam velikih problema s tezinom, htjela bi izgubiti 3,4 kg i rijesiti se celulita. pocela sam ici na aerobic 2x tjedno i izbacila ugljikohidrate iz prehrane pa bi uzela ovo uz dijetu i vjezbanje.
također molim iskusne kozmeticarke da kazu kakva bi ova ponuda bila za osobu koja je na pocetku dijete i ima za izgubiti 15ak kg? da je li bolje iskoristiti ju kad smrsavi ili sada uz dijetu?

ina7777
28.03.2012., 06:58
Cure, a kako vam izgleda ova ponuda? http://kupiugrupi.hr/offers/3-kavitacije-i-3-limfne-drenae-za-samo-299kn-umjesto-
Počela sam aktivno vježbati (trčanje i bicikl), ali htjela bih malo ubrzati proces...

ne znam je li kasno za odg,ali meni frendica kozmeticarka uvijek kaze da treba vise tretmana za neke rezultate, barem 10ak. jer nije se ''stvorilo'' u 3 dana pa nece ni otici u 3 dolaska kozmeticaru. nazalost :D

Wedding
28.03.2012., 08:54
gledam ponudu 10x anticelić masaza i 10x body wraping. je li to dovoljno za vidjeti neke rezultate? nemam velikih problema s tezinom, htjela bi izgubiti 3,4 kg i rijesiti se celulita. pocela sam ici na aerobic 2x tjedno i izbacila ugljikohidrate iz prehrane pa bi uzela ovo uz dijetu i vjezbanje.
također molim iskusne kozmeticarke da kazu kakva bi ova ponuda bila za osobu koja je na pocetku dijete i ima za izgubiti 15ak kg? da je li bolje iskoristiti ju kad smrsavi ili sada uz dijetu?

Kile neces skinut body vrapingom al obujam i celulit hoces, koristi sada uz djetu jer je uvijek paetno uz tretmane pazit na prehranu i u dane kada ides a tretman pokusavaj prehranu bazirat na proteinima a ne na ugh:mig:

info_zara
28.03.2012., 11:24
Ima neko zainteresiran za kupiti ovu ponudu? Do petka se mora otić na prvi tretman, a ja nažalost to ne mogu pa da mi ne propadne bzvz..
http://www.ponudadana.hr/12_tretmana_uklanjanja_celulita___kavitacija__body _wrapping__limfna_drenaza_i_anticelulitna_masaza_z a_395kn_umjesto_2_250kn-2282_1

Wedding
28.03.2012., 13:43
Ima neko zainteresiran za kupiti ovu ponudu? Do petka se mora otić na prvi tretman, a ja nažalost to ne mogu pa da mi ne propadne bzvz..
http://www.ponudadana.hr/12_tretmana_uklanjanja_celulita___kavitacija__body _wrapping__limfna_drenaza_i_anticelulitna_masaza_z a_395kn_umjesto_2_250kn-2282_1

pa zamoli ih da te prime iduci tjedan:D?

Shiney
29.03.2012., 13:38
e cure , pliz pomoc! znaci, ja bi isla na neki tretman, razmisljala sam o oxyfatu u slimming clubu u tratinskoj, cijena je 1570 kn, 10 tretmana. E sad, ja imam 164, 55 kg, skinula sam fakat dost kila, od prosle 12 kg, a od prije 2 god skoro jos tolko, znaci, ja bi zapravo sebe htjela ucvrstiti, smanjiti mozda jos koji cm u trbuhu, na ledjima i ruke! al ruke su mi najbitnije, jer mi se dost koza objesila, i vjezbam, al ne ide to tako brzo. e sad, dal ima smisla da idem na taj oxyfat?
drugo, razmisljala sam da odem na kavitaciju pa da tretiram samo ruke, u vise tretmana, kakvog bi to ucinka imalo? jel kavitacija smao za celulit ili i za smanjenje obujma, ucvrscivanje?

i mislia sam ic na antucelulitne masaze, to sigurno! pa sad jel se da to sve skombinirat zajedno nekak?
i zanima me sta je to zapravo limfna drenaza? za kaj sluzi to?

znam da ima puno pitanja, al hvala puno puno puno na odgovorima! :cerek:

i da imam 23 god, pa ono ako to ima neke veze ! :D

slronhill
31.03.2012., 01:53
zadnjih par godina sam natukla dosta kila zbog kortića i hormonske th. sad sam na novoj terapiji koja se pokazala super pa su se i kilogrami počeli topiti. unosim dosta vode, hranim se ok (pojedem tu i tamo slatko :P ), sa vježbama počinjem nakon operacije koljena. celulita imam po nogama i guzi, al najgori je trbug. na njemu imam sala, sav je mekani i lelujavi. obzirom da moram započeti s nečim (a naravno i vježbanjem) trebam savjet što bi mi poglo kod smanjenja obujma trbuha (znam da ne mogu mrsaviti al bar da zgubim nesto centimetara u obujmu). razmišljala sam o body formeru + kavitacije + limfna drenaža?
što vi mislite o tome?

holly.
31.03.2012., 17:17
jel netko isprobao bodywave, kakvi su dojmovi?

zanimljiva ponuda.. http://www.crnojaje.hr/Deals/Details/80

malipavijan
01.04.2012., 20:25
Bila ja prosle godine na 10 tretmana bodywavea, totalna bedastoca. Stojis na nekoj ploči koja te tresucka, nikakvih rezultata nije bilo, ni minimalnih. Definitivno su bolje elektroslimulacije, anticelulitne masaze, bodywrapinzi,termo deke, lpg-ovi, kavitacije, tu se vec vide nakon 5 tretmana veliki pomaci.

baby doll
02.04.2012., 14:06
Kaj mislite o ovoj ponudi? 4 kavitacije + 4 limfne drenaze + 4 anticelulitna programa (http://www.ponudadana.hr/4_kavitacije__4_limfne_drenaze__4_anticelulitna_pr ograma_za_495kn_umjesto_2_280kn___napokon_zadovolj ni_i_sretni_u_svome_tijelu-2650_1?utm_source=nl-offer&utm_medium=todays_offers&utm_campaign=newsletter) :ne zna: Može li se što očekivati? Naravno, pod uvjetom da je drenaža ručna.

Bamby
03.04.2012., 13:09
Bila ja prosle godine na 10 tretmana bodywavea, totalna bedastoca. Stojis na nekoj ploči koja te tresucka, nikakvih rezultata nije bilo, ni minimalnih. Definitivno su bolje elektroslimulacije, anticelulitne masaze, bodywrapinzi,termo deke, lpg-ovi, kavitacije, tu se vec vide nakon 5 tretmana veliki pomaci.

Potpisujem... I ja sam bila, nisam primjetila bas NISTA, ne vrijedi ni kune....

Shiney
03.04.2012., 19:01
Kaj mislite o ovoj ponudi? 4 kavitacije + 4 limfne drenaze + 4 anticelulitna programa (http://www.ponudadana.hr/4_kavitacije__4_limfne_drenaze__4_anticelulitna_pr ograma_za_495kn_umjesto_2_280kn___napokon_zadovolj ni_i_sretni_u_svome_tijelu-2650_1?utm_source=nl-offer&utm_medium=todays_offers&utm_campaign=newsletter) :ne zna: Može li se što očekivati? Naravno, pod uvjetom da je drenaža ručna.

ovo mi zvuci ful okej nekako! mogla bi si i ja čopit ovu ponudu. samo mi nije jasno ovo razmak izmedju dolazaka min 7 dana, sta izmedju svakog dolaska? jednom tjedno znači?:ne zna:

gia26
03.04.2012., 19:27
da li netko ima iskustva s kozmetičkim salonom Magic Life koji nudi ovu ponudu 4 kavitacije + 4 limfne drenaže + 4 anticelulitna programa? hvala :D

malipavijan
03.04.2012., 20:40
Razmak između kavitacija mora biti sedam dana, ne smije se raditi češće. Mora se piti jako puno vode i izbacit iz prehrane masnoće, slatko i preporuča se vježbanje. Ja sam na kavitaciji danas bila drugi put, zadnji put sam bila prije tjedan dana i odmah nakon tretmana imala sam 2cm manje u bokovima. Cijeli tjedan sam vjezbala , pila puno vode, nakon danasnjeg tretmana bilo je jos jedan centimetar manje. Jako sam zadovoljna, jos da izgubim 4 cm i ja postigla svoj cilj. Inače, 5 mjeseci se ja zdravo hranim i vjezbam, al nikako da izgubim bar jedan centimetar u bokovima, uvijek odu centimetri s gornjeg djela tijela. Uzela sam isto kavitacije preko ponude dana, ne u ovom salonu magic life, al općenito mislim da ponuda dana ima jako kvalitetne ponude, sve sta sam prek njih uzela bilo je super, osoblje profesionalno, ljubazno, vidljivi rezultati.

baby doll
04.04.2012., 12:15
Provjerila sam za ovu ponudu gore, ipak je aparatna limfna drenaža. Nisam sad sigurna bi li uzela... :ne zna: Inače nemam višak kilograma, već samo nešto masnih jastučića po bokovima i bedrima i naravno celulit. :D

pluma
04.04.2012., 12:16
voljela bih čuti mišljenje iskusnijih od mene. za skidanje centimetara isplati li se više http://www.kolektiva.hr/zagreb/82-popusta-na-dvomjesecni-program-mrsavljenja-i-oblikovanja.html?utm_source=social&utm_medium=organic&utm_content=post&utm_campaign=Facebook ili http://www.ponudadana.hr/Pismena_garancija_za_gubitak_minimalno_25_cm_u_3_m jeseca___36_tretmana_za_mrsavljenje_za_1_390kn_umj esto_7_290kn-2620_1 ?
način prehrane sam promijenila iz temelja, a i vježbam barem tri dana u tjednu po sat vremena. više me zanima izgubiti masno tkivo, a manje učvrstiti mišiće. već nekoliko tjedana održavam istu kilažu i nikako da krene prema dolje :(

Shiney
06.04.2012., 15:58
Razmak između kavitacija mora biti sedam dana, ne smije se raditi češće. Mora se piti jako puno vode i izbacit iz prehrane masnoće, slatko i preporuča se vježbanje. Ja sam na kavitaciji danas bila drugi put, zadnji put sam bila prije tjedan dana i odmah nakon tretmana imala sam 2cm manje u bokovima. Cijeli tjedan sam vjezbala , pila puno vode, nakon danasnjeg tretmana bilo je jos jedan centimetar manje. Jako sam zadovoljna, jos da izgubim 4 cm i ja postigla svoj cilj. Inače, 5 mjeseci se ja zdravo hranim i vjezbam, al nikako da izgubim bar jedan centimetar u bokovima, uvijek odu centimetri s gornjeg djela tijela. Uzela sam isto kavitacije preko ponude dana, ne u ovom salonu magic life, al općenito mislim da ponuda dana ima jako kvalitetne ponude, sve sta sam prek njih uzela bilo je super, osoblje profesionalno, ljubazno, vidljivi rezultati.

da te pitam samo, mozda ako znas, ja sam isto tak slucaj, nist mi ne treba mrsavljenje, samo ruke, e ruke me muce uzasno, jer mi je koza dosta labava na njima, onak opustena je, a vjerojatno ima i sala nest jos, pa dal bi kavitacija pomogla na takovm mjestu onda?

neka sretna ja
07.04.2012., 11:24
cijena je ok al ima previse limfnih drenaza:ne zna: i po meni vibro plate nije nesto jupi za zene koje imaju dosta viska jer ce nabit muskulaturu:mig:

Nije lose, dapace, al ja osobno to nebi uzimala:)

moram se ne sloziti s tobom buduci sam iz struke :503:

1. limfnih drenaza nikada ne moze biti previse, pogotovo kod mrsavljenja i problema celulita! nesto sto ti cisti organizam i izbacuje stetne tvari dobro dodje i kad nemas problema. osobno dugogodisnje iskustvo kaze da one mogu itekako pomoci.

cesto na sebi isprobavam i svoje i tudje tretmane i mogu reci da cak i sama limfna (a govorim o aparativnoj) pokazuje rezultate , a kamo li kada se koristi u potpomaganju drugih tretmana!

2. vibro plate nece nabiti muskulaturu! :p

ljudi, pa i ti, su dosta nepovjerljivi prema njemu, jer kao samo stanes i treska te, a ocito ne kuze smisao njega.

dakle, to nije power plate, dosta je slabiji i klimaviji i u principu nije ni zamisljen kao sprava za bildanje jer mislim da bi se raspao pod jacom osobom.

glavni zadatak kod njega, i razlog zasto je cesto u paketu sa kavitacijom i radiofrekvencijom je poticanje cirkulacije i izmjene tvari.

probajte ako imate priliku provesti 10 min samo stojeci na njemu (naravno mogu se raditi i lakse vjezbice izmjene polozaja nogu , cucnjevi i sl. sto djeluje tako da se mijenja dio tijela na koji aparat prenosi vibraciju) i ako vam noge ne budu uzarene od protoka krvi placam rucak :cerek:

dakle, nije stvar bildanje nego izbacivanje onoga sto je kavitacija razbila

evo, nadam se da sam bar malo pomogla:ne zna:

neka sretna ja
07.04.2012., 11:54
Da bi se postigao efekat kavitiranja , potrebno je aplicirati UZ, odredjenih karakteristika. Dakle na bazi i jedne i druge tehnologije je uvjek ista stvar. Koriste se generatori UZ na vrlo niskoj frekvenciji (zato se i ponekad cuje skripa tijekom tretmana). Da bi se tkivo vise priblizilo sondi te da bi se tijekom tretmana radila u linfna drenaza koja je potrebna kako bi se toksine izbacije iz tijela, netko se sjetio da ugradi vakum na sondu. Dakle tkivo se aspirira u supljinu sonde koja konstantno emitira UZ (zapravo radi na pulseve ali to su vec detalji). Steta same tehnologije je minimalna tj. zapravo je ni nema. Snage koje se koriste su preniske, nema pucanja adipocita, ni topljena masti (kao sto bi netko tu htjeo hehe), jer razina triglicerda ne varira tijekom tretmana. Ono sto se desava je da kroz visestruke tretmane izbacijemo jedan mali dio masnih kiselina u intersticijalni prostor (prosto izmedju 2 stanice). I sa limnom drenazom ,izredniramo van putem mokrace. Ali sigurno ne mast. vec vodu i toksine. Jasno,ne treba pretjerivati sa time ,ali do par tretmana na tjedan ne izazivaju ama bas nista. Jedino kad se tretiraju zene i to mrsava u podrucju abdomena , potrebno je okrenuti paralelno sodnu a ne okomito. Naime abdomen je suplji i dolazi do rezonancije. Sto kroz duze vrijeme moze biti nepovoljno (nece se sigurno nista ostetiti) za unutarnje organe.
Krioterapija je dosta stara tehnika kao i krioforeza. Dubinskim pothladjivanjem tkiva izaziva se kontrakcija istok i krvozilnog sustava. na kraju krajeva ono isto sto se desava dubinskim grijanjem. Celulit ionako se nece na taj nacin skinuti jer je u pitanju difuzna lipodistrofija ,dakle bolest vezivnog tkiva. Treba raditi na prevenciji,a to je sigurno uzimanje vecih kolicina vode jer sam celulit kroz svojim 4 faza ,prolazi kroz prvu koja je obican edem (oteklina) i tu nitko jos ne reagira ,nego se reagira kada se stvore prvi mikronoduli , koje nije moguce odstraniti.

razina triglicerida varira jos i kako! dosta klijentica koje prije ovakvih tretmana vole napraviti krvnu sliku za svaki slucaj donijele su nam i nalaz nakon toga.

vidi se cak i nakon tretmana! to nije nesto sto mi se svidja,buduci dosta zena uopce ne zeli priznati svoje zdravstveno stanje na informativnim razgovorima, ali u svakom slucaju pokazuje djelovanje terapije, zato je i vazno izbacivanje toga iz organizma te da im prije toga nije povisena vrijednost.

jos nesto sto moze izazvati je pucanje vodene ciste! kako to objasnjavas ako po tvome ne djeluje na nista?

p.s. i like your work .. znas puno o kojecemu u sta sam se viseputno uvjerila na sajmovima :D

Wedding
07.04.2012., 13:07
moram se ne sloziti s tobom buduci sam iz struke :503:

1. limfnih drenaza nikada ne moze biti previse, pogotovo kod mrsavljenja i problema celulita! nesto sto ti cisti organizam i izbacuje stetne tvari dobro dodje i kad nemas problema. osobno dugogodisnje iskustvo kaze da one mogu itekako pomoci.

cesto na sebi isprobavam i svoje i tudje tretmane i mogu reci da cak i sama limfna (a govorim o aparativnoj) pokazuje rezultate , a kamo li kada se koristi u potpomaganju drugih tretmana!

2. vibro plate nece nabiti muskulaturu! :p

ljudi, pa i ti, su dosta nepovjerljivi prema njemu, jer kao samo stanes i treska te, a ocito ne kuze smisao njega.

dakle, to nije power plate, dosta je slabiji i klimaviji i u principu nije ni zamisljen kao sprava za bildanje jer mislim da bi se raspao pod jacom osobom.

glavni zadatak kod njega, i razlog zasto je cesto u paketu sa kavitacijom i radiofrekvencijom je poticanje cirkulacije i izmjene tvari.

probajte ako imate priliku provesti 10 min samo stojeci na njemu (naravno mogu se raditi i lakse vjezbice izmjene polozaja nogu , cucnjevi i sl. sto djeluje tako da se mijenja dio tijela na koji aparat prenosi vibraciju) i ako vam noge ne budu uzarene od protoka krvi placam rucak :cerek:

dakle, nije stvar bildanje nego izbacivanje onoga sto je kavitacija razbila

evo, nadam se da sam bar malo pomogla:ne zna:

Prvo pricitas kako treba a onda se javi:mig:

A i da dodam, aparativnih drenaza ima mnogo a vecina ih je za goli k...c pa ako su iz struke to bi trebala znat:kava:

I nitko ne pljuje vibroplate nego je ovdje bilo govora u kontekstu da se od njega ne mrsavi al kao dopuna kavitaviji je druga prica i to nije bila tema- pa tato prvo procitaj zahnjih par stranica pa zatim komentiraj s ne izvlaci rijeci iz konteksta:D

malipavijan
07.04.2012., 20:46
da te pitam samo, mozda ako znas, ja sam isto tak slucaj, nist mi ne treba mrsavljenje, samo ruke, e ruke me muce uzasno, jer mi je koza dosta labava na njima, onak opustena je, a vjerojatno ima i sala nest jos, pa dal bi kavitacija pomogla na takovm mjestu onda? Mislim da bi kavitacija trebala djelovati i na rukama, bar je meni kozmetičarka koja mi radi kavitaciju rekla da radi ženama i na rukama, trbuhu, nogama i da se svuda gubi. To je sto se tiče sala, al za opuštenu kozu ne moze pomoć, to jedino moze neko ciljano vježbanje. Probaj pa budes vidjela, sad ima puno kavitacija preko onih grupnih kupovina, nije to vise tak skupo. Mozes tu pogledat http://www.dajsve.com/Ja sam bas zadovoljna, jos si budem uzela.

neka sretna ja
08.04.2012., 13:11
da te pitam samo, mozda ako znas, ja sam isto tak slucaj, nist mi ne treba mrsavljenje, samo ruke, e ruke me muce uzasno, jer mi je koza dosta labava na njima, onak opustena je, a vjerojatno ima i sala nest jos, pa dal bi kavitacija pomogla na takovm mjestu onda?

ne bi! ono sto bi dobila je samo jos opustenija koza!

ono sto bi mozda pomoglo je rf, aromawickel, mozda lpg, teretana :p

Mare55
09.04.2012., 00:56
forumasice drage, molim pomoc:D

dakle, kao i vecinu vas muci me celulit, ali ovaj moj je napao koljena:(
s vanjske strane koljena imam masne jastucice i to mi uzasno smeta pa me zanima kako ih se pokusati rijesiti? koji tretmani bi bili ucinkoviti?

Wedding
09.04.2012., 07:11
forumasice drage, molim pomoc:D

dakle, kao i vecinu vas muci me celulit, ali ovaj moj je napao koljena:(
s vanjske strane koljena imam masne jastucice i to mi uzasno smeta pa me zanima kako ih se pokusati rijesiti? koji tretmani bi bili ucinkoviti?

Kavitacija, anti cel masaza, aroma wickel, body wrapping:mig:

Mare55
09.04.2012., 16:56
Hvala ti!!!!

I jos sam htjela pitat, sto s kozom nakon sto se centimetri pocnu gubit? Pogotovo kod nas koji imamo dosta "materijala" koji bi trebao otic:D

Wedding
09.04.2012., 18:30
Hvala ti!!!!

I jos sam htjela pitat, sto s kozom nakon sto se centimetri pocnu gubit? Pogotovo kod nas koji imamo dosta "materijala" koji bi trebao otic:D

Kozu najbolje zateze podizanje tonusa misica al zato treba vjezbat, od kozmetickih metoda tu je radiofrekvenca:mig:

Shiney
11.04.2012., 13:24
ne bi! ono sto bi dobila je samo jos opustenija koza!

ono sto bi mozda pomoglo je rf, aromawickel, mozda lpg, teretana :p

ček fakat? ne! :/ ja se ponadala da ce to pomoc! a kaj je to rf i aromawickel?
jasno mi je za teretanu, kazem vjezbam vec, al ono kad bi se malo moglo ubrzat!:rofl:

misla sam krenut na oxyfat, to mi se čini da bi trebalo pomoć pri učvršćivanju kože, i mišiča, zna netko možda nešto više?

aha skuzih radiofrekvenca! :D

a kak to djeluje, na kakvom principu?

malipavijan
11.04.2012., 16:33
Radiofrekvencija-"Kontrolirano dubinsko zagrijavanje kože sondom koje dovodi do poboljšanja metabolizma stanica, povećanja mišicnog tonusa i elastičnosti tkiva te aktivacije fibroblasta i stvaranja novog kolagena. Uspješno smanjuje celulit i lokalizirane masne naslage, strije i akne te se njome uspješno izvodi i nekirurški lifting lica i dekoltea kao i zatezanje grudiju". Ja sam sad uzela kavitaciju kombiniranu sa radiofrekvencijom i limfnom drenažom, kazu da su tako najbolji rezultati.

Mare55
16.04.2012., 16:57
kako izgleda izvodjenje kavitacije, limfne drenaze i anticelulitnog programa? kupila sam si taj paket preko ponude dana pa da znam sto ocekivati:D

Wedding
16.04.2012., 19:40
kako izgleda izvodjenje kavitacije, limfne drenaze i anticelulitnog programa? kupila sam si taj paket preko ponude dana pa da znam sto ocekivati:D

Kavitacija se izvodi tako da ti lezis a djelatnica salona ti sondom prelazi preko zeljenog mjesta, drenaza: lezis u svemirskim hlacama koje se protezu skoro do prsa i napuhuju se:rofl:. A anticelulitni tretman ovisi koji?

Mare55
16.04.2012., 21:36
umasira se neki gel i zamota u foliju kao priprema za drenazu:ne zna:

ta se sva 3 tretmana rade u jednom dolasku? koliko bi to vremenski moglo trajati?

Tavanka
17.04.2012., 08:39

ta se sva 3 tretmana rade u jednom dolasku? koliko bi to vremenski moglo trajati?

cca 1,5 - 2 sata. Kavitacija pola sata, drenaza isto, a ne znam sta ti je treci program. Bilo bi dobro da je neko vjezbanje jer bi nakon kavitacije bilo preporucljivo

Wedding
17.04.2012., 09:25

1 sat

Kavitacija je 40 minuta te se tada kriticni djeovi namazu tim gelom i zamotaju u foliju i sa time ides u drenzno odijelo - sve ti pise ili na ponudi ili na stranicama slaona:mig:

Mare55
17.04.2012., 12:11
Hvala cure/zene:D

nikicaa
23.04.2012., 23:36
imam pitanjce, čula sam da kavitacija može biti štetna ako se radi mršavijoj curi na trbuhu. ok, znam da nema logike da mršava cura ide na kavitaciju, al zanemarimo to :D uglavnom, sva sam mršava, na gornjem dijelu trbuha mi se vide rebra i mišići, a na donjem imam škembu. kao da mi je ispod pupka netko ugurao dvije mandarine :D mogu li na tretmanu tražiti da mi treniraju samo tih 10x5cm ili ona baš mora razvlačiti tim aparatom po pola moga tijela?

unaprijed hvala :)

p.s. da, neam pojma o tome, i znam da je puno facepalmova palo zbog ovog :D

Eysan
24.04.2012., 02:44
Pomaze li sta ta kavitacija? Ja mozda odem na ljeto :zubo:

Wedding
24.04.2012., 08:31
Pomaze li sta ta kavitacija? Ja mozda odem na ljeto :zubo:

Pomaze:D
Ja sam njome sredila unutarnju stranu bedara (to mi je kriticna tocka ijako imam 55 kg na 165) -mogla sam se masirat i vjezbat do prekosutra ali nicim to nisam sredila dok nisma otisla na kavitaciju (ijako nism anjen pobornik)

Eysan
24.04.2012., 12:46
Super :zubo:

Onda cu stavrno i ja morati otici ... :cerek:

Koliko puta si bila?

Ja bi sebi uzela paket od 3 kavitacije i jos dobijem gratis elektrostimulaciju :D

Wedding
24.04.2012., 15:41
Super :zubo:

Onda cu stavrno i ja morati otici ... :cerek:

Koliko puta si bila?

Ja bi sebi uzela paket od 3 kavitacije i jos dobijem gratis elektrostimulaciju :D

ne pitaj - na 8:o

Unutarnja starna bedara je najgori dio i on najsporije odlazi, prije samog zahvala sam se raspitivala u nekoliko salona i svi su mi rekli da ce mi trebat najmane 5-6 ako ne i vise i tako je i bilo:mig:.... inace trbuh najlakse ide pa ak te muci trbuh, blago tebi:cerek:

Eysan
24.04.2012., 16:21
Tako puno :o

Ne znam onda... budem se raspitala akd dodjem kuci ... stim da nemam vremena za toliko posto se jedna kavitacija smije raditi jednom tjedno,jel? :503:

liilaa
24.04.2012., 16:50
Pozzz,
nemam bas puno vremena pa nemogu citat sad sve postove i unaprijed se ispricavam ako ponavljam vec postavljeno pitanje :)
Zanima me dali je netko imao iskustva sa oxyfatom,power plateom i body wrapingom? Uplatila sam neku ponudu sa po 8 tretmana od svakog pa me zanima dali je to dovoljno da se bar nekakva promjena vidi? Imam jedno 7-8kg viska ali celulita strasno puno :503: pa se nadam bar njega rijesiti :moli:

Mare55
25.04.2012., 18:58
kako to da u ovim ponudama dana nikad nema radijske frekvencije? vidim samo kavitacije i limfne drenaze:ne zna:

btw, sta radi ta limfna drenaza osim sta te stisce "na suho"??? po meni bi imala nekog smisla da se tijelo namaze necim, zamota u foliju i tek onda ide u te "hlace":ne zna:

Wedding
25.04.2012., 19:57
kako to da u ovim ponudama dana nikad nema radijske frekvencije? vidim samo kavitacije i limfne drenaze:ne zna:

btw, sta radi ta limfna drenaza osim sta te stisce "na suho"??? po meni bi imala nekog smisla da se tijelo namaze necim, zamota u foliju i tek onda ide u te "hlace":ne zna:

Pa kako nema, vidi ovo
http://grupnipopust.hr/dnevna-ponuda/399kn-umjesto-900kn-za-3-tretmana-po-60-min-radiofrekfrencije-tijela-zategnite-kozu-uklonite-masnoce-i-celulit-s-kriticnih-dijelova-tijela-te-smanjite-vlastiti-obujam-za-cak-9-cm-/220/

argo26
26.04.2012., 21:33
bok cure!

dvoumim se izmedju ove dvije ponude...pa jel ima tko kakvih iskustava sa tim salonima?

http://svipopusti.hr/trebamto/Paket-od-3-kavitacije-od-40-kHz-i-3-limfne-drenaze-platite-287-kuna-Amex-na-rate-Zagreb.html

http://svipopusti.hr/kupiugrupi/FANTASTICNIH-89-popusta-na-3-kavitacije-i-3-limfne-drenaze-u-trajanju-od-sat-vremena-po-tretmanu-platite-samo-299kn-umjesto-2-820kn-Zagreb.html?

Mare55
27.04.2012., 14:40
sto uopce znaci da se kavitacije izvode na 40 kHz? cudno mi je zato jer je bas naglaseno...sta, inace bi trebalo biti vise kHz-a?

malipavijan
28.04.2012., 10:43
Da li je netko isprobao Kuma shape aparat? http://www.uhvatival.hr/ponuda/838/o (http://www.uhvatival.hr/ponuda/838/o). "Kuma Shape tretman sastoji se od infracrvenog svjetla, radiofrekvencije i kotrljajuće masaže, a pruža savršene rezultate kod oblikovanja tijela, mršavljenja, uklanjanja celulita i zatezanja kože." Zvuči jako dobro

mama zombi
28.04.2012., 10:53
Pozzz,
nemam bas puno vremena pa nemogu citat sad sve postove i unaprijed se ispricavam ako ponavljam vec postavljeno pitanje :)
Zanima me dali je netko imao iskustva sa oxyfatom,power plateom i body wrapingom? Uplatila sam neku ponudu sa po 8 tretmana od svakog pa me zanima dali je to dovoljno da se bar nekakva promjena vidi? Imam jedno 7-8kg viska ali celulita strasno puno :503: pa se nadam bar njega rijesiti :moli:

Imam i ja to kupljeno. Jesi ti već bila? Kako izgleda tretman?
Ja imam termin idući tjedan!

KostaKaja
05.05.2012., 16:08
pozdrav cure, mogu li dobiti kakvu recenziju na ovu ponudu : http://www.ponudadana.hr/3_anticelulitne_masaze__3_vibroformera__3_body_wra ppinga__2_maske_s_algama_te_1_antistress_peeling_z a_375kn_umjesto_2_140kn-2739_1
da li ce kombinacija svega toga pomoći oko celulita i smanjenja obujma nogu, hvala :)

Minnie11
06.05.2012., 10:48
Trebam malo pomoć, tj.savijet...
gledam sve te ponude na grupnim popustima i sl za aticelulitne tretmane pa sam dosta zbunjena, ja želim samo skinuti celulit sa bedara i taj gornji dio nogu, mislim da ga nemam jako puno ali je vidljiv.
Koje tretmane bi mi preporučile?
I, da li ti tretmani bole?

ina7777
06.05.2012., 14:15
pozdrav cure, mogu li dobiti kakvu recenziju na ovu ponudu : http://www.ponudadana.hr/3_anticelulitne_masaze__3_vibroformera__3_body_wra ppinga__2_maske_s_algama_te_1_antistress_peeling_z a_375kn_umjesto_2_140kn-2739_1
da li ce kombinacija svega toga pomoći oko celulita i smanjenja obujma nogu, hvala :)

ja sam si u jednom salonu uzela 10x bodwraping + 10 anticel.masaza i svaka pohvala za cure i tretmane. imala sam cel.vidljiv i bez stiskanja, nakon 2 tretmana mi je sav izbio i uzas je izgledalo,a sad nakon 4,5 je vec puno bolje. vidjeti cu kako ce biti nakon 10. razbile su celic i puno je sitniji,a koza je mekana na dodir.
mislim da treba barem toliko tretmana,ako ne i vise da bi rezultati bili vidljivi. ovisi koliko imas za izgubiti. tako da mi se ova ponuda cini dobra,ali sa barem 2 kupona. ne znam jel imas tu opciju za uzeti.

Mare55
06.05.2012., 15:57
treba li se tijelo necim namazati prije zamatanja u foliju i limfne drenaze?

Wedding
06.05.2012., 16:09
treba li se tijelo necim namazati prije zamatanja u foliju i limfne drenaze?

Prije zamatanja u foliju se svakako treba namazat nekim sredstvom a to nema veze sa drenazom:mig:
Drenaza je postupak za sebe koji se moze kombinirat sa zamatanjem tj body wrappingom ali nema smisla jer traje samo 20 minuta sto je premalo za body wraping al vidim da to saloni rade preko kuponske prodaje:o

Inace uz body wrapping ide najcesce i termo deka jer je poanta zagrijat tijelo da se oznoji i izbaci toxine, jedino ako se maze nekim blatom sa jakim termo ucinkom onda zamatanje dodatno u termo deku nije potrebno al to diltira proizvodjac proizvoda:mig:

Mare55
06.05.2012., 17:51
pa ima li limfna drenaza onda uopce smisla ako se folija zamota na suho tijelo?

Wedding
06.05.2012., 20:24
pa ima li limfna drenaza onda uopce smisla ako se folija zamota na suho tijelo?

Za drenazu se tijelo uopce ne zamata folijom a to sto tebe ocito zamataju u foliju bez kreme izigeava neki body weapping koji nema ni smisla ni funkciju. Sta, gdje? daj detalje pa da vidimo :)

Mare55
06.05.2012., 22:57
http://www.ponudadana.hr/4_kavitacije__4_limfne_drenaze__4_anticelulitna_pr ograma_za_495kn_umjesto_2_280kn___napokon_zadovolj ni_i_sretni_u_svome_tijelu-2650_1

ovo je ponuda, nema bw-a, ali bogami ni tog anticelulitnog programa:ne zna:

Wedding
07.05.2012., 00:34
http://www.ponudadana.hr/4_kavitacije__4_limfne_drenaze__4_anticelulitna_pr ograma_za_495kn_umjesto_2_280kn___napokon_zadovolj ni_i_sretni_u_svome_tijelu-2650_1

ovo je ponuda, nema bw-a, ali bogami ni tog anticelulitnog programa:ne zna:

Znaci da te fino varaju, uzas i neprofesijalizam:eek:

Opcenito je glupost zamotat tijelo folijom i zatim tretirat ga drenazom jer folija stvara lagani pritisak (folija se treba dobro omotat) i nece imat funkciju kako treba a o ovom ne mazanju tijela no comment:kava:. Trebalo bi tijelo namazat, zamotat i lec u termo deku ili infra saunu a ne ovako se drenirat jer em sto se tijelo ne drenira dobro a ni sam wrapping nema efekt a pogotovo ovo zamatanje u prazno:rofl:

Trazi ih objasnjenje za njihove nebuloze i izbori se za svoj novac:mig:

Mare55
07.05.2012., 10:30
znaci, nakon kavitacije bi trebala ici na drenazu bez ikakvog mazanja i bez folije??? stvarno mi nije jasno zasto se spustaju tako nisko i tako ocito varaju ljude:ne zna:

znas li mozda sto znaci ovih 40 kHz? jel to nesto slabije od onoga kako se kavitacije izvode u drugim salonima?
http://svipopusti.hr/trebamto/Paket-od-3-kavitacije-od-40-kHz-i-3-limfne-drenaze-platite-287-kuna-Amex-na-rate-Zagreb.html

malenaivanica
07.05.2012., 11:08
Pozdrav cure, naletila nam na ovo, popusti na tretmane u salonima. http://www.kuponline.hr/kuponi/zdravlje-i-ljepota
Akcija se zove fit do ljeta, navodno treba isprintati kupon, bez plaćanja. Jel itko probao, da se ne brukam po salonima ako to ne vrijedi? :)

Wedding
07.05.2012., 13:23
znaci, nakon kavitacije bi trebala ici na drenazu bez ikakvog mazanja i bez folije??? stvarno mi nije jasno zasto se spustaju tako nisko i tako ocito varaju ljude:ne zna:

znas li mozda sto znaci ovih 40 kHz? jel to nesto slabije od onoga kako se kavitacije izvode u drugim salonima?

pa da:mig: jer cemu to zamatanje koje traje 20 minuta:confused: - prvo to je prekratko za body wrapping a kako kazes da te jos i ne ne namazu:rolleyes: to je onda totalna glupost- za pravi body wrapping treba se tijelo namazat odredjenim sredstvom zatim umotat u foliju i leci u termo deku te tako provest 40 -60 minuta

Daj ih malo pitaj o tome sta sam ti napisala pa ces vidjet kako gutaju i izmisljaju odgovor:rofl:

Al fakat se neki saloni vrlo nisko spustaju:(, ja sma bila u par salona preko kuponske prodaje i moram priznat da imam svugdje vrlo dobre komentare ali moram priznat da sam najveca ugodna iznenadjenja dozivjela u renomiranim salonima koji postoje par godina a ovi novonastali su kako se uzme aliopet ni do koljena salonima sa stazom i nekim rejtingom i najvise od svih mogu izdvojit Terra vital i Centar Skin a od friskih salona Tri Gracije iz Sesveta:cerek:)

Sto se tice jacine to je ok jacina, obicno su od 35-50 al opet bitno je i kako rade sa aparatom. Nadam se da su ti rekl da moras jest laganiju hranu i pit mnogo tekucine

Mare55
07.05.2012., 13:35
uzas jedan, bas se osjecam prevarenom:tuzni:
da rekli su mi za vodu i hranu, a i vjezbanje je pozeljno

znam da je pozeljna pauza izmedju kavitacija i drenaza tjedan dana, ali ima li to veze s radijskom? mogu li npr. u pon otic na kavitaciju i drenazu, a u srijedu na radijsku?

Wedding
07.05.2012., 13:40
uzas jedan, bas se osjecam prevarenom:tuzni:
da rekli su mi za vodu i hranu, a i vjezbanje je pozeljno

znam da je pozeljna pauza izmedju kavitacija i drenaza tjedan dana, ali ima li to veze s radijskom? mogu li npr. u pon otic na kavitaciju i drenazu, a u srijedu na radijsku?

mozes:mig:, ali se stavrno drzi preporuka lagane prehrane i tjelovjezbe da organizam lakse izbaci sve iz sebe ili potrosi:D

Ajde javi sta ce ti rec u salonu za njihovo mlacenje prazne slame:)

Trixy85
08.05.2012., 14:23
Pozdrav svima!

Pregledavala sam postove (na nekoliko tema) i naisla na razlicite odgovore, pa me zanima jedna stvar: koliko su "normalni" hematomi nakon anticelulitne masaze?!

Bila sam jucer i ono sto sam sinoc vidjela na vlastitim nogama me sablaznulo - na obje noge, vanjska strana bedara, odprilike 20cm duzine i oko 4-5- cm sirine, PODLJEVI KRVI koje ne mogu dotaknuti od bola!
Strasno izgleda (crveno/ljubicasto), kao da me netko palicom tukao po nogama.. Koliko boli ne moram ni govoriti!

Isla sam u isti salon par puta i svaki put mi je bila super masaza ali jucer nije bilo cure koja me inace masirala pa je to obavila njena kolegica. Bilo je uzasno bolno, stalno sam joj to govorila, ali me ocito nije dozivjela.

Ima li itko iskustva s ovako necim, koliko ce mi trebati da to prodje (mazem se Heparinom i stavljam hladne obloge) i ima li istine u tome da su anticelulitne masaze dobre jedino ako se poslije njih vide masnice i podljevi?

Wedding
08.05.2012., 16:45
Pozdrav svima!

Pregledavala sam postove (na nekoliko tema) i naisla na razlicite odgovore, pa me zanima jedna stvar: koliko su "normalni" hematomi nakon anticelulitne masaze?!

Bila sam jucer i ono sto sam sinoc vidjela na vlastitim nogama me sablaznulo - na obje noge, vanjska strana bedara, odprilike 20cm duzine i oko 4-5- cm sirine, PODLJEVI KRVI koje ne mogu dotaknuti od bola!
Strasno izgleda (crveno/ljubicasto), kao da me netko palicom tukao po nogama.. Koliko boli ne moram ni govoriti!

Isla sam u isti salon par puta i svaki put mi je bila super masaza ali jucer nije bilo cure koja me inace masirala pa je to obavila njena kolegica. Bilo je uzasno bolno, stalno sam joj to govorila, ali me ocito nije dozivjela.

Ima li itko iskustva s ovako necim, koliko ce mi trebati da to prodje (mazem se Heparinom i stavljam hladne obloge) i ima li istine u tome da su anticelulitne masaze dobre jedino ako se poslije njih vide masnice i podljevi?

Ajme:eek:
Masnice i podljevi su traume tkiva koje nikako nisu dobre a ujedno rade i kontea efekt jer je to tkivo oteceno... Tolerira se kada se vidi par masnica u obliku tockica ijako ni to nije prepprucljivo a ovi podljevi su strahota i reklamiraj uslugu da se ne ponovi jos nekom:(

Kao sto i vec radis, heparin i oblozi, mozes kupit i Kamagel- od njega masnice mnogo brze prolaze:mig:

argo26
12.05.2012., 16:22
slijedeci tjedan krecem na AC masaze...i malo me strah jer sam ih kupila prek grupnih popusta a sad vidim da cure pisu i ne tako dobre stvari o tom salonu. Al dobro...mozda ce bit sve ok...
malo se i bojim masnica. Sad tek vidim da to zapravo nije normalno:eek: naime- isla sam prosle godine na masaze jednoj zeni doma i bila je super, al imala sam masnice samo takve! al kad su prosle, bilo je ok...i celulit se puno manje vidio... Al ako vec moram birat- radije ne bi masnice. Moje pitanje je (mozda malo glupo) al dal je tu stvar u jacini pritiska ili tehnici masiranja?

I jos jedno pitanje: htjela bih si sama doma raditi bodywrapping- jel mi moze neko opisati s cim se trebam namazati i dal se to samo zamota ono vulgaris ili postoji neki poseban nacin? i kad je najbolje napraviti bodywrapping prije ili poslije masaze?

znam da sam dosadna al zbilja bi htjela maknut taj dosadni celulit s nogu i guzice!
(za vodu i vjezbanje znam- i to i radim...i ne trebam skinut kile, samo eto genetika me blagoslovila s celulitom:()

puno hvala unaprijed!:D

esential
13.05.2012., 13:42
Ako može neka preporuka za salon u kojem rade dobar LPG, bila bi zahvalna :)

Shiney
14.05.2012., 13:40
cure meni nest nije jasno, oxyfat jel, ja sam mislila da ti kad platis 12 tretmana, mozes tretirat vise dijelova tijela, recimo ruke i noge i trbuh, i da se to u isto vrijeme tretira za vrijeme tog jednog tretmana od 1 sata i tako svih 12 tretmana.

al sad vidim da postoje te neke ponude za oxyfat i smijes odabrat samo jedan jedini dio tijela koji tretiras svih 12 tretmana i s time da ne mogu odabrat ruke, a ruke su mi najgori dio tijela.

mislim ne kuzim? da li je to samo tako u tim salonima koji imaju te ponude pa velike popuste ili je tako bilo di da se naručim? jer to mi je preglupo!

molim vas ako netko zna detaljnije o tom ili ima sikustva da mi malo pojasni sve! hvalaaaaaa!

Femmme
14.05.2012., 17:10
ciao :)
da li netko ima iskustva sa vakumom? i koliko bi ih trebalo da bi se vidjeli neki rezultati?
da li je ovo ok cijena ili ne: 800 kn za 5 vacuuma i 5 termodeka
hvala :)

prgavica
15.05.2012., 17:33
Ima li netko iskustva s limfnom drenažom, što se pod tim podrazumijeva je li to ručna masaža ili aparat??

Mopsly
15.05.2012., 23:15
Postoji i ručna limfna drenaža i aparatna :mig:

Julie Bergdorf
16.05.2012., 08:15
Cure, ima li tko iskustva s LPG tretmanima za oblikovanje tijela?

Procitala sam dosta pozitivnih stvari,ali htjela bi cuti iz prve ruke.

Krenula sam s tim ima 8 dana, uzela sam 20 tretmana,inace su u ponudi paketi od 12 ili 15 tretmana,ali kako ja imam prilicno viska u centimetrima,u dogovoru s njima i nakon detaljne analize,odlucila sam se na 20 tretmana.

Sent from my E15i using Tapatalk

malipavijan
16.05.2012., 17:40
Upravo sam se vratila ko ris ljuta s lpg tretmana. Uzela sam 10 tretmana preko Kolektive u Alohi. Prije toga sam bila u Body creatoru tako da vrlo dobro znam kako tretman treba izgledati. Mislia sam malo ustedit pa sam uzela jos 10 tretmana preko Kolektive, al u toj Alohi je neki lijevi aparat koji uopce ne radi! Nesto slabo usisava, nista na osjetim, trazila sam da mi pojača, kaze ona to je najjače. Isti efekt bi postigla da sam dečku dala da me sa batinom po riti tuče. Stvarno ima svakakih salona i svakakvih prevara preko tih ponuda. Inače mislim da je lpg super stvar, meni se značajno smanjio celulit al treba barem 30 tretmana (ovisi i naravno koliko tko ima celulita).

malipavijan
16.05.2012., 17:43
U svakom slučau vraćam se u Body creator, platit cu 2000kn al im je bar aparat kak treba i znaju s njim masirat.

Wedding
16.05.2012., 22:06
cure meni nest nije jasno, oxyfat jel, ja sam mislila da ti kad platis 12 tretmana, mozes tretirat vise dijelova tijela, recimo ruke i noge i trbuh, i da se to u isto vrijeme tretira za vrijeme tog jednog tretmana od 1 sata i tako svih 12 tretmana.

al sad vidim da postoje te neke ponude za oxyfat i smijes odabrat samo jedan jedini dio tijela koji tretiras svih 12 tretmana i s time da ne mogu odabrat ruke, a ruke su mi najgori dio tijela.

mislim ne kuzim? da li je to samo tako u tim salonima koji imaju te ponude pa velike popuste ili je tako bilo di da se naručim? jer to mi je preglupo!

molim vas ako netko zna detaljnije o tom ili ima sikustva da mi malo pojasni sve! hvalaaaaaa!

Na trzistu postoje 2 vrste Oxya, stariji model sa 6 ili 8 elektroda (nisam ziher) i novi sa 12 i nitko tebi ne moze reci sta i gdje, on se stavlja na tebi odabrana kriticna mjesta
Treba provjerit dal je to uopce Oxyfatt ili neki drugi aparat za stimulaciju a trziste je prepuni turbojeftinih aparata koji su niskoristi

Dobro prouci prije nego bacis lovu:mig:

ciao :)
da li netko ima iskustva sa vakumom? i koliko bi ih trebalo da bi se vidjeli neki rezultati?
da li je ovo ok cijena ili ne: 800 kn za 5 vacuuma i 5 termodeka
hvala :)

Vakum je dobra stvar, ja sam isla prosle godine a cijena za sve skupa je prihvatljiva jer inace samo 1 tretman bodywrappinga kosta oko 200 kn:mig:

AlgidBabe
17.05.2012., 02:28
Moze preporuka salona u Zagrebu gdje rade dobro LPG i da je aparat kvalitetan? (osim Body Creatora)

Wedding
17.05.2012., 07:06
Moze preporuka salona u Zagrebu gdje rade dobro LPG i da je aparat kvalitetan? (osim Body Creatora)

Nisam bila al znam ima onaj endermologi centar koji imaju nekoliko LPG aparata u VMD zgradi, cosak Vukovarske i Radnicke:mig:

Julie Bergdorf
17.05.2012., 08:14

Što bi to značilo 'da je aparat kvalitetan'?
Već se bojim, jer sam krenula s tim tretmanima, ali vidim dosta cura piše da nisu dobri aparati, da ne hvataju dobro i sl.
Tu gdje ja idem (Dalmacija) koriste aparat koji se zove Endermolab by LPG Cellu M6 (čitam s letka).
Zasad sam prošla 4 tretmana, mjerila sam samo ruke, one su mi kritične, 2 cm sam izgubila u svakoj ruci, s tim da sam od 4 puta samo 2 puta tretirala ruke.

Femmme
17.05.2012., 10:17
@wedding- hvala puno al ipak sam se odlucila da necu uzeti tu ponudu, prije sam uzela neke masaze,pocinjem sljedeci tjedan pa mozda bolje da nastavim sa tim a ne mijesam tretmane
i da,kako to da su termodeke tako skupe?

Wedding
17.05.2012., 13:08
@wedding- hvala puno al ipak sam se odlucila da necu uzeti tu ponudu, prije sam uzela neke masaze,pocinjem sljedeci tjedan pa mozda bolje da nastavim sa tim a ne mijesam tretmane
i da,kako to da su termodeke tako skupe?

Ja sam napisala cijenu ta bodywrapping koji ide u termio deku, sorry. Termodeka sama ne znam koliko kosta al po meni ne vrijedi vise od 50 kn:ne zna:, a opet ne vidim funkciju termodeke bez nekog sredstva koje ce pomoc u znojenju i izbacivanju toxina:ne zna:

Danas ima ponuda brdo i covjek se izgubi u toj zbrci a mnoge od njih su tek toliko da zamazu oci nekom klijentu. Definitivno preporucam da se svi dobro posavjetuju jer sam i ja par puta popusila a sad znam vise od tih curetaka koje rade po salonima jer ih je pola nezainteresirano :(