PDA

View Full Version : Koliko je vama muškarcima izgled bitan kod žena (bez laganja i dodvoravanja, molim).

stranice : [1] 2 3 4 5

tince
29.09.2007., 22:32
Zanima me koliko vam je izgled bitan, (znam da je ). Sto vas zapali kod zena, i da li je to uvijek fizicki izgled na prvu loptu? Ako je tako kako se one manje lijepe zene uspiju udati i naci decka?Da li to onda znaci da one ne mogu birati , nego moraju cekati da se nekome svide, ako imaju srece?

Pitam ovo jer sam solo vec dulje vrijeme, i sad mi u zadnje vrijeme strasno fali netko blizak. Mislim da ne izgledam tako lose ali ne znam u cemu je problem i kako da ja izaberem onog koji se meni svidja a ne da me ganjaju neki lijevi?
Da li ako zenska nije prezgodna automatski ima manje sanse da se svidi nekome? I mora se daleko vise truditi na drugim poljima da bi nekom se dopala i osvojila ga , ovom ce trebat daleko vise vremena da se zaljubi u nju?

Evo puno pitanja za vas decke.......

tince
29.09.2007., 22:42
faca je jako važna,a one manje lijepe se znaju jebat dobro pa nekoga dobro
izjebu i tak se udaju i bla bla...

Je li to znaci da mora imati jako lijepo lice ili moze bit vise onako zgodnicka?

agramer
29.09.2007., 22:42
Izgled i nije presudan,dapače,kada komad izgleda kao sa naslovnice,imaš osječaj da joj je nos do oblaka,i takvu križaš,jer misliš da je trud uzaludan(to je zabluda,ali stoji)
Mene više interesira ono pozadinsko(ne dupe,tj.da,ali ne u ovom kontextu ;) ).
Kajjaznam,svatko je na svoj način...jedinstven,čudan....

tince
29.09.2007., 22:46
Izgled i nije presudan,dapače,kada komad izgleda kao sa naslovnice,imaš osječaj da joj je nos do oblaka,i takvu križaš,jer misliš da je trud uzaludan(to je zabluda,ali stoji)

Pa sta ja znam , cura moze bit jako lijepa ali jednostavna, mislim jednostavno obucena i sa malo sminke ili ne, tako da nemas osjecaj da se radi o modelu....da li te onda strah?

mala maca :)
29.09.2007., 22:47
dosta je bitan, al ukusi su razliciti....

Omega Phoenix
29.09.2007., 22:48
Treba imat dobru liniju. Faca mi je donekle važna. I po mogućnosti volim kad se cura ne srami svojeg tijela i kad se dobro oblači (nije to tak bitno, ali tak me baci na koljena:rolleyes: )

Omega Phoenix
29.09.2007., 22:49
I karakter je jako bitan. Kako biti s nekom ljepoticom koja zna samo reći ''da, ahhhh,tooooo!!!'' ??

tince
29.09.2007., 22:51
I karakter je jako bitan. Kako biti s nekom ljepoticom koja zna samo reći ''da, ahhhh,tooooo!!!'' ??

A zasto je ne znam nijednu takvu ljepoticu praznoglavu koja je solo a masu neatraktivnih pametnih i dobrih zena koje to jesu?:rolleyes:

voyager
29.09.2007., 22:52
Moj stav je da žena ne može biti ružna i da svakog hetero nastrojenog muškarca, bilo koja žena može privući nekom kemijom.
Žena može biti samo lijepa i ljepša.
Osobno me privlači urednost i kad vidim da žena drži do sebe.

Lazanje
29.09.2007., 22:53
novčanik...

Omega Phoenix
29.09.2007., 22:54
A zasto je ne znam nijednu takvu ljepoticu praznoglavu koja je solo a masu neatraktivnih pametnih i dobrih zena koje to jesu?:rolleyes:

Čitaj malo po forumu i vidjet ćeš kako puno ima onih muškaraca ''svinja'' koji gledaju samo na sebe. Taj ima žensku samo da je esmudi ondje dolje i to je to. Žišku?

tince
29.09.2007., 22:58
Moj stav je da žena ne može biti ružna i da svakog hetero nastrojenog muškarca, bilo koja žena može privući nekom kemijom.
Žena može biti samo lijepa i ljepša.
Osobno me privlači urednost i kad vidim da žena drži do sebe.

Uh tu se ne bi slozila sa tobom....ima ruznih, ima prosjecnih najvise i lijepih i zgodnih relativno malo. Ali da ce se naci jedan od 1000 muskaraca koji ce razvit kemiju prema objektivno ne lijepoj zeni, to da.

tince
29.09.2007., 22:59
malo šminke najbitnije nitko ne voli maškare osim djece,jebeš ju namaskiranu
malo kasnije se probudiš i vidiš ju bez šminke pa se zamisliš koga si maloprije jebal

Pa dobro sta su razlike tako drasticne?

tince
29.09.2007., 23:02
Čitaj malo po forumu i vidjet ćeš kako puno ima onih muškaraca ''svinja'' koji gledaju samo na sebe. Taj ima žensku samo da je esmudi ondje dolje i to je to. Žišku?

I ja bi volila za pocetak da imam bar to. A kasnije kad me upozna bolje ga osvojim i karakterom/pamecu pa dobijem i nesto vise

kelly's_rider
29.09.2007., 23:03
pa izgled je vazan ... ono ... da nie vislja od mene (ja sam 178) , da nie debela .. ono mali trbuscic koji se vidi samo kad skine majcu :D ..... i to je dovoljno ..... :D

Aphex
29.09.2007., 23:06
Zanima me koliko vam je izgled bitan, (znam da je ). Sto vas zapali kod zena, i da li je to uvijek fizicki izgled na prvu loptu? Ako je tako kako se one manje lijepe zene uspiju udati i naci decka?Da li to onda znaci da one ne mogu birati , nego moraju cekati da se nekome svide, ako imaju srece?

Pitam ovo jer sam solo vec dulje vrijeme, i sad mi u zadnje vrijeme strasno fali netko blizak. Mislim da ne izgledam tako lose ali ne znam u cemu je problem i kako da ja izaberem onog koji se meni svidja a ne da me ganjaju neki lijevi?
Da li ako zenska nije prezgodna automatski ima manje sanse da se svidi nekome? I mora se daleko vise truditi na drugim poljima da bi nekom se dopala i osvojila ga , ovom ce trebat daleko vise vremena da se zaljubi u nju?

ne vidim baš kuda ide ova tvoja tema, saznat ćeš ono šta si i prije znala, da je izgled bitan na prvu loptu, a kasnije dolaze do izražaja neke druge kvalitete. s tim da svaka žena, ako se malo potrudi, može sebi dati barem prosječan, ako ne i iznad prosječan izgled. (sjećaš se slika makeovera onih krokodilki?) uglavnom, da ostavlja dojam da drži do sebe.

volio bih da ti mogu dati neki dobar savjet za izgradnju samopouzdanja, jer čini mi se da je to ono šta trebaš.

Pali_andjeo
29.09.2007., 23:14
izgled je sve :zubo:

Aphex
29.09.2007., 23:15
I ja bi volila za pocetak da imam bar to. A kasnije kad me upozna bolje ga osvojim i karakterom/pamecu pa dobijem i nesto vise
htjela bi kretena prvo za seks, pa da ga kasnije osvojiš?

voyager
29.09.2007., 23:15
Uh tu se ne bi slozila sa tobom....ima ruznih, ima prosjecnih najvise i lijepih i zgodnih relativno malo. Ali da ce se naci jedan od 1000 muskaraca koji ce razvit kemiju prema objektivno ne lijepoj zeni, to da.

Jebi ga sad meni su 4 banke, godine kad se nešto i ne zagleda previše :gdje mi je zubo: :mad:

mike1
29.09.2007., 23:20
Je li to znaci da mora imati jako lijepo lice ili moze bit vise onako zgodnicka?

daj ti nama sliku postaj pa ćemo ti reć :D
Šala!

Pa meni je prije bilo bitno kako cura izgleda i to...
Vidio sam samo one jebozovne, al sam shvatio da:
1. nemam kaj kod njih tražit
2. ne možeš pričat s njima - glupo ko' noć gotvo bez iznimke

Tak da danas više gledam ove "zgodničke" kak' ti veliš.
I iskreno ti kažem najvažnije mi je da je cura pametna, ali mora
držat do sebe - volim kad ste lijepo obučene i uređene :D
(propustio priliku kod jedne takve i još danas žalim ¸:( )
Izgled mi je također bitan ali više ne toliko...

MusicFan
29.09.2007., 23:26
hmm ovak, imamo dve stvari skojima se privlače dva čovjeka (u principu cura i dečko) jedna je kemija, a druga je izgled..meni osobno izgled nije presudan, moja najbolja veza bila je sa curom koja me uopće nije fizički privlačila ali jednostavno sam osjetio kemiju i prepustio sam se, malo me je smetalo to što nisam zadovoljan njenim izgledom ali ni približno toliko da bi uopće pomislio da prekinem s njom(ona je prekinula)..samo jednom u životu sam bio sa curom koja me je ludo svojim izgledom privukla ali nije bilo kemije pa sam prekinuo...zaključak: KEMIJA JE PUNO BITNIJA fiz izgled se izgubi s vremenom ak nema kemije..jedno zajedno s drugim je naravno NAJBOLJE!!!

tince
29.09.2007., 23:32
Jebi ga sad meni su 4 banke, godine kad se nešto i ne zagleda previše :gdje mi je zubo: :mad:

Mislim pa nemas 80 pa da ne zagledas.....to su muskarci u najboljim godinama, pogledaj onog Milanovica.....:cerek: i mozete jos itakako birati ako iole izgledate i sve ostalo na nivou:)

claudine
29.09.2007., 23:35
daj ti nama sliku postaj pa ćemo ti reć :D
Šala!

1. nemam kaj kod njih tražit

ovaj... a šta je tebi jebozovna ženska? meni npr. ušminkane ženskice nisu jebozovne. možda dobro izgledaju (kako kome), al da su jebozovne... seksipil je mnogo složena stvar.

tince
29.09.2007., 23:39
hmm ovak, imamo dve stvari skojima se privlače dva čovjeka (u principu cura i dečko) jedna je kemija, a druga je izgled..meni osobno izgled nije presudan, moja najbolja veza bila je sa curom koja me uopće nije fizički privlačila ali jednostavno sam osjetio kemiju i prepustio sam se, malo me je smetalo to što nisam zadovoljan njenim izgledom ali ni približno toliko da bi uopće pomislio da prekinem s njom(ona je prekinula)..samo jednom u životu sam bio sa curom koja me je ludo svojim izgledom privukla ali nije bilo kemije pa sam prekinuo...zaključak: KEMIJA JE PUNO BITNIJA fiz izgled se izgubi s vremenom ak nema kemije..jedno zajedno s drugim je naravno NAJBOLJE!!!

Je li ona bila svjesna toga da ti bas ne pase izgledom...mislim i kakva je bila? Je li objektivno bila ruzna ili samo nije bila bas tvoj tip?
Ja ako iole naslutim da muskarac nije potpuno zadovoljan mojim izgledom, (ne mora mi to eksplicitno reci u facu) za mene je to ogroman turn off, i ne bi mogla biti vise sa njim pa da je ne znam kakva kemija.
A i kad osjetis tu kemiju prema nekoj, kako je onda moguce da ti bude fizicki neprivlacna????????

mike1
29.09.2007., 23:39
ovaj... a šta je tebi jebozovna ženska? meni npr. ušminkane ženskice nisu jebozovne. možda dobro izgledaju (kako kome), al da su jebozovne... seksipil je mnogo složena stvar.

jebozovna = ona za koju ćeš reć: "koja dobra pička!!"
Ne "ova mi je slatka" nego "koja dobra pička!!" :rofl:

Za seksipil si u pravu - it takes more...

claudine
29.09.2007., 23:44
jebozovna = ona za koju ćeš reć: "koja dobra pička!!"
Ne "ova mi je slatka" nego "koja dobra pička!!" :rofl:

aha. a zašto misliš da su ''dobre pičke'' glupe ko noć, bez iznimke? ne bih se složila s tobom u toj kategorizaciji, al ne znam ni kako bih nazvala one na koje (znam da) misliš.

umh. vidim edit za seksipil: o tome ti ja...

tince
29.09.2007., 23:51
aha. a zašto misliš da su ''dobre pičke'' glupe ko noć, bez iznimke? ne bih se složila s tobom u toj kategorizaciji, al ne znam ni kako bih nazvala one na koje (znam da) misliš.

Claudine ti si zensko a ja pokusavam prodrijeti u musku psihu, da jednom rjesim neka pitanja za svagda....tvoje misljenje na zalost ne mogu uzeti u obzir u ovom slucaju
Jer sam skuzila koliko muskarci i zene drukcije gledaju na neke stvari......

MusicFan
29.09.2007., 23:56
Je li ona bila svjesna toga da ti bas ne pase izgledom...mislim i kakva je bila? Je li objektivno bila ruzna ili samo nije bila bas tvoj tip?
Ja ako iole naslutim da muskarac nije potpuno zadovoljan mojim izgledom, (ne mora mi to eksplicitno reci u facu) za mene je to ogroman turn off, i ne bi mogla biti vise sa njim pa da je ne znam kakva kemija.
A i kad osjetis tu kemiju prema nekoj, kako je onda moguce da ti bude fizicki neprivlacna????????

eto moguće...i UOPĆE nisam bio zadovoljan njenim izgledom (i ne nije bila ružna)...iako sad kad odvrtim film unatrag..mi smo zapravo prekinuli jer je zadnji sex bio očajan, nije bilo srasti(ja tome nisam pridavao velku pažnju)..pitam se da li je tomu razlog to što je možda u meni nešto puklo jer nisam bio zadovoljan njenim izgledom hmm?

mike1
29.09.2007., 23:56

Zato sam namjerno napiso gotovo bez iznimke.
Pa nazovi nekako - sponzoruše ili nešto... da znam jel se razumijemo
Tek sad skužih da si žensko - inače ne bih bio tako vulgaran...

Omega Phoenix
29.09.2007., 23:57

Ne možeš tvrdit da su sve ljepotice glupe!
Ovo ostalo je točno.

Omega Phoenix
29.09.2007., 23:59
I btw svaka žena je za nekog ljepotica :cerek:

tince
30.09.2007., 00:09
eto moguće...i UOPĆE nisam bio zadovoljan njenim izgledom (i ne nije bila ružna)...iako sad kad odvrtim film unatrag..mi smo zapravo prekinuli jer je zadnji sex bio očajan, nije bilo srasti(ja tome nisam pridavao velku pažnju)..pitam se da li je tomu razlog to što je možda u meni nešto puklo jer nisam bio zadovoljan njenim izgledom hmm?

Sad ne kuzim sta hoces reci...u kom smislu onda nisi bio uopce zadovoljan njenim izgledom ako nije bila ruzna, mislim sta ti se nije svidjalo na njoj.?A opet osjetio si kemiju?? Mislis nesto kao ona je bila plava a ti volis crne, ili ima male sise a ti volis velike (ili obrnuto?). Volis svijetle a ona je bila tamnoputa itd, itd....?
Zanima me pa ako mozes pojasniti malo a i meni ces pomoci u nekim stvarima

tince
30.09.2007., 00:13
I btw svaka žena je za nekog ljepotica :cerek:

Da ali neke su ljepotice njima 9 od 10 a neke jednom od 100.... i sta ce ona koja je lijepa samo onom jednom, ne mre bas previse birati, jel tako?

MusicFan
30.09.2007., 00:20
Sad ne kuzim sta hoces reci...u kom smislu onda nisi bio uopce zadovoljan njenim izgledom ako nije bila ruzna, mislim sta ti se nije svidjalo na njoj.?A opet osjetio si kemiju?? Mislis nesto kao ona je bila plava a ti volis crne, ili ima male sise a ti volis velike (ili obrnuto?). Volis svijetle a ona je bila tamnoputa itd, itd....?
Zanima me pa ako mozes pojasniti malo a i meni ces pomoci u nekim stvarima

ak sad tu počnem nabrajat pojedinačno ispast ću gad..šta ja znam, stvari tipa
sitne oči, guste obrve, čupava užasna frizura..s druge strane ijepa put, slatke usne

tince
30.09.2007., 00:33
ak sad tu počnem nabrajat pojedinačno ispast ću gad..šta ja znam, stvari tipa
sitne oči, guste obrve, čupava užasna frizura..s druge strane ijepa put, slatke usne

Pa ne znam , pa je li u cjelini bila onako dobra, mislim fizicki? Mislim objektivno?
Koliko znam cura sa ne velikim ocima i gustim obrvama pa su opet komadi, to ovisi kako se te karakteristike uklapaju u cjelinu..Je li imala lijepo lice, skladno tijelo?

MusicFan
30.09.2007., 00:39
Pa ne znam , pa je li u cjelini bila onako dobra, mislim fizicki? Mislim objektivno?
Koliko znam cura sa ne velikim ocima i gustim obrvama pa su opet komadi, to ovisi kako se te karakteristike uklapaju u cjelinu..Je li imala lijepo lice, skladno tijelo?

hmm vidim ja di ovo vodi..ok BILA JE RUŽNA (ono s usnama sa rekao tek toliko da ispadne bolje)..i NE nije imala skladne crte lica, u tome je i bila stvar...povlačim svoj post gore gdje sam rekao da je kemija najvažnija..očeš istinu..nikad nisam imao muda prić curama koje su me izgledom privlačile, PAPAK!!!!

claudine
30.09.2007., 00:47
Zato sam namjerno napiso gotovo bez iznimke.
Pa nazovi nekako - sponzoruše ili nešto... da znam jel se razumijemo
Tek sad skužih da si žensko - inače ne bih bio tako vulgaran...

nemaš frke rista. ni sam ni ja svetog jezičca.
ni sponzoruše nisu dobar termin. te imaju cilj. amo reć lijepe ljušturice...

tince
30.09.2007., 00:48
hmm vidim ja di ovo vodi..ok BILA JE RUŽNA (ono s usnama sa rekao tek toliko da ispadne bolje)..i NE nije imala skladne crte lica, u tome je i bila stvar...povlačim svoj post gore gdje sam rekao da je kemija najvažnija..očeš istinu..nikad nisam imao muda prić curama koje su me izgledom privlačile, PAPAK!!!!

Ah, dobro.....onda nista, U tom slucaju ja ti toplo preporucam da se uhvatis u kostac sam sa sobom i da stisnes muda i jednom pridjes curi koja te privuce izgledom.....jer ovako nikad neces biti sretan, a ni ta osoba sa kojom si.....zao mi je i ove cure sigurno je intuitivno osjetila da ti se fizicki ne dopada.
Ovo je ovako vise prijateljski savjet...:mig:

Paranoid
30.09.2007., 00:51
bitniji mi je karakter

MusicFan
30.09.2007., 00:56
Ah, dobro.....onda nista, U tom slucaju ja ti toplo preporucam da se uhvatis u kostac sam sa sobom i da stisnes muda i jednom pridjes curi koja te privuce izgledom.....jer ovako nikad neces biti sretan, a ni ta osoba sa kojom si.....zao mi je i ove cure sigurno je intuitivno osjetila da ti se fizicki ne dopada.
Ovo je ovako vise prijateljski savjet...:mig:

yep, thanks:w

cretino
30.09.2007., 04:29
SVI gledaju izgled
tko kaže drugačije jede govna
najjače mi je kada seronje kažu pizdarije tipa "ne treba biti zgodna, glavno da je pametna" i slično....kužite ša oću reći
nije čovjek ni samo tijelo ni samo duh
skladna kombinacija jednog i drugog = bingo!
a što se fizikalija tiče.....ja osobno prvo gledam lice
ak je lice slatko, odmah mi se cura svidi.čak manje gledam obline!
al ne volim mršave brte....užas

deityx
30.09.2007., 04:38
pa dobro cretino (naime, to ti je nick :D)
istina je da svi gledaju izgled. prvo sto vidis na curi je kako izgleda. osim ako se prije ne dopisujes s njom preko neta ili slicno, cujes preko telefona..
izgled je bitan, kemije mora biti.. ali da bi opstalo to kao neka normalna veza, makar i prijateljska - ljudi se moraju sloziti u psihi. tocka.

tako da bitno je sve pomalo. za pocetak mozda bitniji izgled, nekad i to nije slucaj, a za sredinu i sve ono do kraja - sami karakter i psiha jednog covjeka.

a na sto ja gledam? pa na sve! NE, necu biti s curom koja mi je zgodna, a iritira me. sta imam od toga? bezveze. eto, moje misljenje.

tak da se slazem s tobom da je bitan izgleda, ali nista bez onog drugog dijela covjeka :)

janarani
30.09.2007., 06:33
pa meni načelno nije izgled bitan, bio sam sa par "neuglednih" cura no naravno da je cool kada si sa zgodnijom curom i prošećeš se s njom po gradu i to... ali ne, nije to bitno a pogotovo ne presudno...

cayenne
30.09.2007., 08:29
SVI gledaju izgled
tko kaže drugačije jede govna
najjače mi je kada seronje kažu pizdarije tipa "ne treba biti zgodna, glavno da je pametna" i slično....kužite ša oću reći
nije čovjek ni samo tijelo ni samo duh
skladna kombinacija jednog i drugog = bingo!
a što se fizikalija tiče.....ja osobno prvo gledam lice
ak je lice slatko, odmah mi se cura svidi.čak manje gledam obline!
al ne volim mršave brte....užas

:lol: :rofl: :rofl:

cayenne
30.09.2007., 08:38
pa dobro cretino (naime, to ti je nick :D)
istina je da svi gledaju izgled. prvo sto vidis na curi je kako izgleda. osim ako se prije ne dopisujes s njom preko neta ili slicno, cujes preko telefona..
izgled je bitan, kemije mora biti.. ali da bi opstalo to kao neka normalna veza, makar i prijateljska - ljudi se moraju sloziti u psihi. tocka.

tako da bitno je sve pomalo. za pocetak mozda bitniji izgled, nekad i to nije slucaj, a za sredinu i sve ono do kraja - sami karakter i psiha jednog covjeka.

a na sto ja gledam? pa na sve! NE, necu biti s curom koja mi je zgodna, a iritira me. sta imam od toga? bezveze. eto, moje misljenje.

tak da se slazem s tobom da je bitan izgleda, ali nista bez onog drugog dijela covjeka :)

:lol: :rofl:
:top:
Sve tocno, ali je isto tako da u ljubavnom, intimnom odnosu je fizicka privlacnost isto uvijek vazna.
Isto razliciti ljudi imaju razlicit ukus, 'gadni' ljudi misle da su drugi 'gadni' zgodni, itd. Obicno je fizicka privlacnost/ideal ljepote bazirana na svome izgledu, izgledu svoje familije, simpatija u djetinjstvu, sto god izgleda poznato i prijazno,
i normalno geneticke norme, vecinom fizicke, u zenama velicina kukova u odnosu na struk, lice koje izgleda mlado, tijelo koje izgleda 'plodno'.

ady
30.09.2007., 08:38

Izgled nije presudan
Vazno mi je da cura nosi sto je moguce manje sminke to mi je stvarno bitno
Onda slijedi to da ona ne mora biti lutka sa naslovne strane nego jednostavno zanimljiva sto se tice izgleda jebate hocu da kazem da onaj model izgled i nije bas toliko privlacan (barem meni) mislim na one visoke cure mrsave ne moraju cure biti takve

Ono sto slijedi je ponasanje i drzanje da sada ne otkrivam na kakvo ponasanje i drzanje tocno mislim no dobro........

Vazno mi je ako ne i najvaznije od svega da cura ima ono nesto da vas zaintrigira da vam bude zagonetka :cerek: (sve zene su u neku vrstu zagonetka) :rofl:

agramer
30.09.2007., 08:57
Pa sta ja znam , cura moze bit jako lijepa ali jednostavna, mislim jednostavno obucena i sa malo sminke ili ne, tako da nemas osjecaj da se radi o modelu....da li te onda strah?

Mene ničega nije strah :p :)
Dapače,preferiram žene kojima je jedina šminka-labelo,jednostavnost je kod mene veeeeliki plus,a da ne pričam o jednostavnim oblačenjima.OK.cura se voli obuči,ali i to je moguče u 30.min,a ne da joj za to treba cijelo poslijepodne,takve volim zaobiči....

another cheetah
30.09.2007., 09:58
izgled mi je jako bitan.

osobito na prvu loptu. kad vidim neku curu, da bi ju uopce upoznao da vidim jel mi pase psihicki/intelektualno/emocionalno mora me ta cura privuci fizicki.

znaci, kad ju pogledam, ako mi kroz glavu ne prodje nesto tipa "uh kako bi ju jebo" ili "jebote al je dobra" uopce mi ne pada napamet da toj curi pridjem.
s druge strane, ukusi su razliciti, i ono sto je meni lijepo/zgodno nije svakom muskarcu.

ja volim mrsave cure, visina nije bitna, crne/smedje, mora imati lijepu guzu (jednostavno obozavam dupe), bez sala koje se prelijeva, ravan trbuh, fin struk, velike sise su uvijek plus...

keine ursache
30.09.2007., 10:21
:lol: :rofl:
Sve tocno, ali je isto tako da u ljubavnom, intimnom odnosu je fizicka privlacnost isto uvijek vazna.
Isto razliciti ljudi imaju razlicit ukus, 'gadni' ljudi misle da su drugi 'gadni' zgodni, itd. Obicno je fizicka privlacnost/ideal ljepote bazirana na svome izgledu, izgledu svoje familije, simpatija u djetinjstvu, sto god izgleda poznato i prijazno,
i normalno geneticke norme, vecinom fizicke, u zenama velicina kukova u odnosu na struk, lice koje izgleda mlado, tijelo koje izgleda 'plodno'.

Mene zanima jedno, pošto imam tip djevojke u koju se zaljubljujem, na osnovu čega mi se sviđaju crte lica tih djevojaka. Koliko ima tu socijalnih uticaja, a koliko toga može biti urođeno?

Mican
30.09.2007., 10:23
Ljepota nije jako bitna. Važno je samo da ne postoji fizička odbojnost! Da nema neki detalj koji ne mogu "probavit". Žene su u debeloj zabludi kada se trude oponašati razne "lutkice" iz žutog tiska. Meni osobno su odbojne one koje se šminkaju. One koje moraju nositi ono što je u modi, makar to bilo ružno, odbojno, neženstveno (npr. japanke, one velike naočale za sunce kao da su varilačke, ...)... kada moraju imati dugu glatku kosu. Meni je legendarna izjava Ive Gregurevića u filmu Rusko meso (mislim da se tako zove), kada na upit "zašto se ja tebi sviđam?" odgovara sa: "A je*i ga, pereš se"! Higijena je važna, odjeća čista ali što jednostavnija. Privlačno je kada se žena razlikuje od drugih (znači, nje u modnom trendu), kada se ne opterećuje izgledom, kada ima i poneki simpatičan "feler", kada nije upadljiva. Opet sve ovisi od muškarca do muškarca. Meni o ženi puno gvori njen odabir boje odjeće. Jako su mi bitne i cipele. Jednostavno, postoje cipele u kojima je žena ženstvena i sexi, a ima i onih koje me odbiju pa makar bila najljepša na svijetu. Na cigarete zaboravi!!! Pale me i žene koje su sklone umjetnosti, naročito glazbi. Volim pristojne na javnom mjestu, ali razuzdane i "bezobrazne" u osami.Ne volim mršave i opsjednute kilažom. Ne volim one koje se srame svoga tijela. Ne volim one koje na svaku mogućnost "razvoja situacije" odmah pritišću kočnicu i misle "što će on o meni mislit". Sunce moje, sve najbolje!! Naočito cijenim one žene koje neće sramit iskazat svoje seksualne potrebe i tražit od mene da ispunim njene erotske maštarije. To mi je broj jedan. Onda možeš bit i 100 %-tni invalid.

U biti, sve ti je individualno. Netko voli mršave, netko debele, netko sportske, nekom su bitni nožni prsti, nekom noge, nekom guzica, nekom cice, nekom faca. U biti, dovoljan je samo jedan detalj na kojeg se muškarac zapali. I još nešto. Meni je uvijek bilo najbolje s curama koje su se za mene zapalile. I takve veze su mi najdulje trajale. Znači, ak ti se netko sviđa, to mu reci! Ali svakako u šali, onako usput i neobavezno!!!!!!! AKo nakon nekog vremena vidiš da ne reagira, prestani mu to govorit i ponašaj se kao da se ništa nije dogodilo, u stilu "ja ponudila, a ti si budala i sam si si kriv". Onda nećeš ispasti glupača i guska nego će te cijeniti i za 20 godina razbijati glavu kako je bio glup!

The Uništavač Topika
30.09.2007., 10:26
Đabe joj lijepa ak je glupa ko kurac. Znači pamet je na prvom mjestu, a tek onda sise. :kava:

k-bass
30.09.2007., 10:33
Đabe joj lijepa ak je glupa ko kurac. Znači pamet je na prvom mjestu, a tek onda sise. :kava:

a znači zato si mi jučer buljio u sise... đubre jedno nevaljalo :clint:

ccc a mislila sam da gajimo emocije...:cerek:

The Uništavač Topika
30.09.2007., 10:39
a znači zato si mi jučer buljio u sise... đubre jedno nevaljalo :clint:

ccc a mislila sam da gajimo emocije...:cerek:

Pa ja gajim emocije. I to dvije. Jednu odmah do druge. :cerek: :cerek:

k-bass
30.09.2007., 10:42
Pa ja gajim emocije. I to dvije. Jednu odmah do druge. :cerek: :cerek:

ja bih između :jumping:

može? može? može? :s

pliiiiiiiiizzzzz :moli:

Putnik92
30.09.2007., 10:48
Zanima me koliko vam je izgled bitan...

Meni jest bitan, ali samo u onoj mjeri u kojoj ona na vlastiti izgled može utjecati (npr. sport umjesto kolača).

Ako je tako kako se one manje lijepe zene uspiju udati i naci decka?

Bitan nije sinonim za presudan... :mig:

The Uništavač Topika
30.09.2007., 10:48
ja bih između :jumping:

može? može? može? :s

pliiiiiiiiizzzzz :moli:

Ma naravno. :cerek: :rofl:

Omega Phoenix
30.09.2007., 10:53
Da ali neke su ljepotice njima 9 od 10 a neke jednom od 100.... i sta ce ona koja je lijepa samo onom jednom, ne mre bas previse birati, jel tako?

9 od 10? Takve su rijeđe od ovih 1 od 100.
A takvih cura koje se sviđaju 1 od 100 je srećom jaaako malo. A šta ćeš, slažem se da nemaju mnogo izbora :(
No cura ne mora osvojiti izgledom (iako je izgled važan, nebuš s nekim ko ti fizički nije privlačan) nego može i ponašanjem (meni je tako jedna zapela za oko, a tek mi se onda počela fizički pomalo sviđat).

Čudno je to...

stari55
30.09.2007., 11:23
Ja sam jednom davno izgubio razum za jednom curom koja je u mojim očima bila najlijepše žensko biće na ovoj planeti. Moj prijatelj je stalno govorio da mu ona nije ništa posebno, ali jebi ga, ja je vidim i automatski izgubim komunikaciju sa mozgom. U isto vrijeme, cura tog prijatelja meni je bila tako-tako, sve ima na svom mjestu, ali ja je nisam doživljavao kao nekog oko koga se isplati potruditi.

Osnovna misao: O UKUSIMA NEMA SMISLA RASPRAVLJATI. Svako je nekome lijep, samo je pitanje da li taj neko stoji pored tebe...

Goran2@
30.09.2007., 11:43
dosta je bitan, al ukusi su razliciti....

-TheZerg-
30.09.2007., 12:11

Evo , tince, ako te zanima moj odgovor, ja sam banana :flop: Meni je izgled jako bitan... a ne bih htio da je to tako. Ok, kemija ovo ono al ja to onda vjerovatno nisam osjetio, odnosno jesam, al sa lijepim curama.

Volim full kad cura drzi do sebe i kad se to vidi, kad je onako zenstvena, kad se skocka da izgleda ko bomba, da kad prolazimo gradom, drugi se okrecu a ja u sebi mislim "ja to buraz jebem":D

Banana sam zasto, zato sta je takve cure dosta tesko nac, posto je vecina prosjecna :flop: ili kad ih i nađeš, ono pregazilo ju je pola budimpešte jebote.
Ali priznajem da sam bio par puta u krevetu sa curom koja i nije izgledala tako dobro, i mogu priznat da me ona najbolje pojebala u zivotu :w

Cafe Mlle
30.09.2007., 12:54
Imam dosta prijateljica i sve one koje kao spadaju u prosijek su ili stalno u nekim vezama ili u dugogodisnjim, dok jedna koju svi isticu kao fizicki jako posebnu, da se ne izrazim prekrasnu je uvijek sama. Cak i ako uspije nac nekog, ne zadrzi ga, ne zato sto je glupa nego zato sto nije sigurna u sebe. Stav. Definitivno najbolje pali.
Masu puta smo znale izaci vani i uvijek bi se onoj ne bas pretjerano atraktivnoj najvise uvaljivali tipovi, a nije da niti jedna od nas drugacije stilski/inteligencijom/nastupom drugacije nastupa, osim mozda neposrednosti koje je ona imala ipak najvise od svih.
Na kraju sto god muskarci pricali, mislim da ih ima jako malo koji ce se odluciti za predobre picke i da ce vecina ipak uletiti onim prosijecnim i ne samo zato sto ih se toliko boje nego zato sto su one prosijecne nekako manje opterecene izgledom, a sve u svemu, vecini je to ipak najbitnije. Opustenost i ta neka neposrednost zbog koje svaka zena/djevojka izgleda privlacnije.

tince
30.09.2007., 13:04
pa meni načelno nije izgled bitan, bio sam sa par "neuglednih" cura no naravno da je cool kada si sa zgodnijom curom i prošećeš se s njom po gradu i to... ali ne, nije to bitno a pogotovo ne presudno...

Mislim da se kod tebe radi o obrambenom mehanizmu.....i kao sto je onaj gore rekao, j......gov.......oprosti na izrazu.:mig:

tince
30.09.2007., 13:21
Imam dosta prijateljica i sve one koje kao spadaju u prosijek su ili stalno u nekim vezama ili u dugogodisnjim, dok jedna koju svi isticu kao fizicki jako posebnu, da se ne izrazim prekrasnu je uvijek sama. Cak i ako uspije nac nekog, ne zadrzi ga, ne zato sto je glupa nego zato sto nije sigurna u sebe. Stav. Definitivno najbolje pali.
Masu puta smo znale izaci vani i uvijek bi se onoj ne bas pretjerano atraktivnoj najvise uvaljivali tipovi, a nije da niti jedna od nas drugacije stilski/inteligencijom/nastupom drugacije nastupa, osim mozda neposrednosti koje je ona imala ipak najvise od svih.
Na kraju sto god muskarci pricali, mislim da ih ima jako malo koji ce se odluciti za predobre picke i da ce vecina ipak uletiti onim prosijecnim i ne samo zato sto ih se toliko boje nego zato sto su one prosijecne nekako manje opterecene izgledom, a sve u svemu, vecini je to ipak najbitnije. Opustenost i ta neka neposrednost zbog koje svaka zena/djevojka izgleda privlacnije.

Po mom iskustvu momci su se vise motali oko lijepih nego manje lijepih.....bilo ih je par prosjecnih mozda koje su bile drustvene i zabavne , i te bi privukle ponekog sa svojom naravi ali daleko od toga da bi obilijetali oko njih.
Evo sad nedavno sam imala priliku vidjeti situaciju na djelu: jedna - fizicki recimo neprivlacna, koja je prstala pozitivnom energijom i veseljem i vrlo pametna nema previse udvaraca , ako uopce ikog. Druga , zatvorena nekad pomalo sekantna i nabusita ali jako lijepog lica je vec imala interesenata i nabacivaca. Muski su daleko vise oblijetali oko druge nego oko prve. Ne radi se o tako jako mladim ljudima, ono kasne dvadesete recimo...tako da nije bas pubertetska nezrelost u pitanju.

Sviba
30.09.2007., 13:25
Izgled je bitan, ali gledajući ga kao kompletnu cjelinu.

Kad bi čovjek išo gledat kakve su sise, pa guzica, pa lice, kosa, stil oblačenja i šta ja znam u kakve detalje, uredno bi ostao na šanku i zbario nebi ništa. Ponekad su neki detalji koji nas privuku nose puno veću prevagu od negativnih stvari.

Kad bi sad gledali da se svaki, ama baš svaki jebeni detalj na curi uklapa u našu predodžbu "savršene" nitko nebi bio s nikim.

Meni je bitan samo neki detalj na curi da me privuče. To se jednostavno ne može opisati i generalizirati. Taj detalj na jednoj curi, na drugoj mi ne mora predstavljati ništa. Naravno govorimo o nekim normalnim okvirima (da nije ekstremno debela ili mršava ili ne znam što.

Imam neke kriterije prema kojima odredim dali mi se cura dopada ili ne, ali ih jednostavno ne mogu generalizirati. Svaka je posebna na svoj način.

Evo, ja za sebe ne smatram da spadam u metro tipove koji sate provode u kupaoni kako bi se isforsirano svidjeli drugom spolu, dapače takvi mi djeluju kao da žele prikriti nedostatke i nesigurnost. Isto je i sa curama, isforsirano nametljive, prenašminkane i napadne u svakom pogledu zavaravaju same sebe. I takve mogu upecati samo nesigurne kvazi muškiće koji ne znaju prepoznati pravu vrijednost u ženi.

Trebaš iskoristiti adute koje imaš. Žena koja je svjesna svojih prednosti, a ne opterećuje se manama zrači sama po sebi.

I pravom muškarcu je to dovoljno.

Cafe Mlle
30.09.2007., 14:06
Po mom iskustvu momci su se vise motali oko lijepih nego manje lijepih.....bilo ih je par prosjecnih mozda koje su bile drustvene i zabavne , i te bi privukle ponekog sa svojom naravi ali daleko od toga da bi obilijetali oko njih.
Evo sad nedavno sam imala priliku vidjeti situaciju na djelu: jedna - fizicki recimo neprivlacna, koja je prstala pozitivnom energijom i veseljem i vrlo pametna nema previse udvaraca , ako uopce ikog. Druga , zatvorena nekad pomalo sekantna i nabusita ali jako lijepog lica je vec imala interesenata i nabacivaca. Muski su daleko vise oblijetali oko druge nego oko prve. Ne radi se o tako jako mladim ljudima, ono kasne dvadesete recimo...tako da nije bas pubertetska nezrelost u pitanju.

Khm. Mozda su onda ove moje samo imale srecu? :confused:
Mene recimo nikad nitko bas nije bario vani, ali ako bi nekog upoznala preko frendova ili tak nesto vecina bi me barila tako da nisam mozda mjerodavna za neke savjete. Makar sam vise puta sa prijateljicama o ovim stvarima pricala i uvijek smo se cudile kako su najpopularnije bile te ne bas pretjerano izgledne cure pa cak i u osnovnoj i srednjoj...
I kad sam pricala s deckom o tome isto je rekao da jednoj njegovoj prijateljici koja nije bas nesto izgledom, ali je jako draga puno vise decki prilazi nego drugima koje izgledaju bolje.

tince
30.09.2007., 14:14
Khm. Mozda su onda ove moje samo imale srecu? :confused:
Mene recimo nikad nitko bas nije bario vani, ali ako bi nekog upoznala preko frendova ili tak nesto vecina bi me barila tako da nisam mozda mjerodavna za neke savjete. Makar sam vise puta sa prijateljicama o ovim stvarima pricala i uvijek smo se cudile kako su najpopularnije bile te ne bas pretjerano izgledne cure pa cak i u osnovnoj i srednjoj...
I kad sam pricala s deckom o tome isto je rekao da jednoj njegovoj prijateljici koja nije bas nesto izgledom, ali je jako draga puno vise decki prilazi nego drugima koje izgledaju bolje.

Kod mene u osnovnoj i srednjoj je bas bilo obrnuto, a i kasnije : ove zgodne su uvijek imale vise udvaraca od manje zgodnih. I na faksu je cak bilo tako i na poslu, ma svuda. Mozda ti ne razlikujes nabacivanje od frendovskog odnosa i zafrkancije....:mig:
Puno cura tako misli , da im se nabacuju a oni se samo zafrkavaju.

Ili os jedna opcija: ono sto je muskima lijepo, zenama nije i pitanje je sta podrazumijevas pod lijepim izgledom....

Ja kad kazem za curu da je lijepa ne mislim na njenu sminku i odjecu nego na lijepe crte lica, lijepe oci, lijep ten i skladno tijelo te zdravu kosu. Jasno da kad se takva cura skocka da izgleda ko bomba. Kad je jednostavno obucena , mozda ju nitko ne bi primjetio na prvi pogled, cisto zbog neupadljivosti.

Doduse imala sam prijateljicu koja je bilo vrlo privlacna i zgodna, vrlo atraktivna ali nije imala previse udvaraca. Bila je dosta ozbiljna i povucena donekle, tako da ne znam. Ona kad bi se malo namazala i pristojno obukla, ali nista pretjerano, bila je prekrasna i tesko da ju netko ne bi primjetio. Bar po meni. Medjutim opazila sam da su ju na ulici daleko vise primjecivale zene nego muskarci.....

Aphex
30.09.2007., 14:27
Puno cura tako misli , da im se nabacuju a oni se samo zafrkavaju
ima jedno pravilo koje bi cure trebale shvatiti: ako priča s tobom - jebo bi te.

tince
30.09.2007., 14:37
ima jedno pravilo koje bi cure trebale shvatiti: ako priča s tobom - jebo bi te.

Pa mogu onako prijateljski pricati i zafrkavati se sa bilo kojom curom koja je drustvena, zabavna i otvorena. To uopce ne mora znaciti da bi ju j....
Znam to iz iskustva.....
A i vidim nijanse izmedju pricanja i pricanja: muskarac sasvim drukcije prica i odnosi se prema djevojci koja mu se svidja, nego sa onom koja ga ne privlaci fizicki ali mu je ok kao osoba.

proljeće
30.09.2007., 14:41

MISLIM DA JE STVAR U TOME..DA SVATKO IMA NEKU VIZUJU SAVRŠENE OSOBE,I DA MI TO ZAPRAVP TRAŽIMO JEDNI U DRUGIMA.:)

tince
30.09.2007., 14:47

Da ali to je samo a priori stav, ides linijom manjeg otpora jer je lakse zbariti neku neugledniju i manje su sanse da ces doziviti fijasko, nego kod neke zgodne (teoretski) . Time si zapravo podsvjesno podizes ego udvarajuci se manje zgodnim i bivajuci prihvacen jer se tako odrzava tvoje musko samopostovanje.
Premda ja mislim da je to samozavaravanje.

Sviba
30.09.2007., 14:49
Tincek, a što tebe zapravo muči?

Htjela bi da ti netko od muških kaže da izled nije bitan ili što?

tince
30.09.2007., 14:54
Tincek, a što tebe zapravo muči?

Htjela bi da ti netko od muških kaže da izled nije bitan ili što?

Ne, nego da priznaju da im je bitan ali da vecina ide linijom manjeg otpora. Jer im je bitnije ipak da se skrase i i imaju potomstvo, da imaju nekog ko ce se brinut o njima i kuhat im veceru nego da budu sa zenom svojih snova. Jer, realno gledajuci relativno je malo lijepih i zgodnih zena, i po tom bi vecina muskaraca ostala samo do kraja zivota, sto oni nikako ne zele.

Sviba
30.09.2007., 14:59
Ne, nego da priznaju da im je bitan ali da vecina ide linijom manjeg otpora. Jer im je bitnije ipak da se skrase i i imaju potomstvo, da imaju nekog ko ce se brinut o njima i kuhat im veceru nego da budu sa zenom svojih snova. Jer, realno gledajuci relativno je malo lijepih i zgodnih zena, i po tom bi vecina muskaraca ostala samo do kraja zivota, sto oni nikako ne zele.

A koji je tvoj stav prema izgledu muškaraca? Da li je tebi izgled bitan?

Ovo što sam boldao je totalno krivo...i nije pravilo...Ja nebi mogao biti s nekom koja mi nije fizički privlačna i koja me ne napaljuje. Muški su vizualni tipovi i izgled im je bitan. Ti pričaš o stereotipima ljepote.

Ljepota je u očima onog koji gleda. I nikog drugog...

largo25
30.09.2007., 15:10
dobro ovako ti to ide

ako lik misli barit trebu vani ona mora na nesto licit (sto je on pijaniji ona moze bit ruznija) al nije samo bitno sta on misli, nego on mora i pazit na frendove, nemre se osramotit i zbarit nekog gabora

CESTO BI JEBO A NECE ZBOG EKIPE

sto se seksa tice, ovisi kolko je napaljen, muskarac (uvelike kao i zena) kad je
napaljan oce jebat, i postaje malte ne svejedno kolko je djevojka zgodna il ne

IZGLED JE BITAN ZA PRVI KONTAKT
jer ono imas zgodnu i ruznu, normalno ces zgodnu prvu htjet

ali zgodna je mozda losija osoba - da a mozda i nije
pa onda idem po zgodnu koja je mozda losa radje nego ruznu koja takodjer moze bit losa osoba

znaci kad se probije ta prva barijera, onda karakter postaje sve vazniji, a i sama njezina ruznoca dovodi do toga da on ne zeli/ocekuje sex, pa je odma opustenije drustvo, dolazi do boljeg upoznavanja eventualno neke veze koja bi cesto bila dost ono duboka veza, a opet cesto i nebi potrajala...

Cafe Mlle
30.09.2007., 15:11
Mozda ne razlikujem, ali s obzirom da nisam bas osoba koja ce pomisliti da ako ju frajer dodje pitat za cigaretu da to znaci da bi s njom pricao, nego da jednostavno zeli cigaretu, mislim da ipak nisam krivo percipirala.
Po kriterijima vecini ovdje frajera definitivno ne spadam u kategoriju super picke, ali mi se znalo dogoditi da bi me dosta njih okarakteriziralo tako, iako sam daleko od fizickih ideala.
Mislim da vecina cura slicno percipira lijepe i atraktivne i isto tako ih odvaja.
Imam par prijateljica koje spadaju u kategoriju atraktivnih za koje ja mislim da su jako dobro isfurane. I jedna takva ima hrpu tipova koji joj otvoreno ulecu iako nije tip cure koja se seksi oblaci i sminka. Jednostavno im je jako privlacna iako nema niti sise niti lijep ten, stovise ima problema sa istim i daleko je od klasicne ljepotice.
Ali privlaci paznju u puno vecoj kolicini nego ona jako lijepa spomenuta u prvom postu.

tince
30.09.2007., 15:14
A koji je tvoj stav prema izgledu muškaraca? Da li je tebi izgled bitan?

Ovo što sam boldao je totalno krivo...i nije pravilo...Ja nebi mogao biti s nekom koja mi nije fizički privlačna i koja me ne napaljuje. Muški su vizualni tipovi i izgled im je bitan. Ti pričaš o stereotipima ljepote.

Ljepota je u očima onog koji gleda. I nikog drugog...

Bitan je da me privuce, ali recimo netko kao Brad Pitt, ili GOran Visnjic nisu moji tipovi mada su realno zgodni. A moze netko bit i strasno zgodan a i da mi je privlacan. Recimo netko kao Keanu Reeves. Moze bit i prosjecan a da mi je privlacan. Recimo Sam Neil. A moze bit i ruznjikav. - Rutger Hauer. Kod mene nema pravila....bitno je kako djeluje na van i sto izbija iz njega. I da bude moj tip, sto znaci da lici na musko, da nema mala stopala i ruke, mekanu, glatku kozu, i baby face. To mi je totalan turn off... i da glas mi je bitan.

Ako je muskima izgled bitan, znaci ima ih koji vole male , debele zene sa malim sisama i ti ce padat na takve, makar je danas stereotip ljepote sasvim drukciji.
Ali opet mala debela zena sa malim sisama i ruznjikavom facom ima daleko suzeniji izbor po pitanju muskaraca nego ona koja odgovara kanonoima danasnje ljepote: netko kao Monika Belucci ili Angelina Jolie, recimo.

Ann8
30.09.2007., 15:15
Sve zavisi kakve tko ima kriterije lijepote. Meni se osobno nikad nisu dopadali lijepi dečki. Svatko je za netkoga najlijepši.
Istina ja da zgodne cure prije nađu dečka ali samo iz jednog razloga. Jer su svjesne svoje ljepote, pune su samopouzdanja a samim tim one su dominante , više se ističu u društvu itd.
Ali to ne mora nužno značiti da su bolje.

Cafe Mlle
30.09.2007., 15:19

Eh...
Ja bas mislim suprotno. Hodam gradom i mislim koliko ima jako zgodnih cura, ali ono stvarno zgodnih i ima jako puno dobro isfuranih cura. I mislim da frajerima uopce nije problem nac neku dobro izgledajucu i da vecina od njih nije isfrustrirana kao zene koje stalno nesto kompliciraju.
Vecina njih nema potrebu analizirati u tancine ovakve stvari jer ih ne opterecuju.
Ne vidim po cemu zakljucivati da vecina je veza u kurcu jer su muskarci nezadovoljni svojim ulovom?!
Ja kad sam upoznala svog decka sam pomislila da je cudno da neki toliko zgodan frajer zeli bit sa mnom, a on je u isto vrijeme mislio da je nemoguce da se on meni svidja.
Mozda me laze kao i vecinu cura njihovi decki pa si je dohvatio laksu picku da mu kuha i pere jer ne zeli to radit sam. Iako za sada nema koristi od toga jer ne dijelimo zivotni prostor pa cak ni grad u kojem zivimo. :rofl:

tince
30.09.2007., 15:26
Mozda ne razlikujem, ali s obzirom da nisam bas osoba koja ce pomisliti da ako ju frajer dodje pitat za cigaretu da to znaci da bi s njom pricao, nego da jednostavno zeli cigaretu, mislim da ipak nisam krivo percipirala.
Po kriterijima vecini ovdje frajera definitivno ne spadam u kategoriju super picke, ali mi se znalo dogoditi da bi me dosta njih okarakteriziralo tako, iako sam daleko od fizickih ideala.
Mislim da vecina cura slicno percipira lijepe i atraktivne i isto tako ih odvaja.
Imam par prijateljica koje spadaju u kategoriju atraktivnih za koje ja mislim da su jako dobro isfurane. I jedna takva ima hrpu tipova koji joj otvoreno ulecu iako nije tip cure koja se seksi oblaci i sminka. Jednostavno im je jako privlacna iako nema niti sise niti lijep ten, stovise ima problema sa istim i daleko je od klasicne ljepotice.
Ali privlaci paznju u puno vecoj kolicini nego ona jako lijepa spomenuta u prvom postu.

Pa, u biti ne znam u cem je poanta....isfuranost nekim frajera, to znam, vise znaci nego prirodna ljepota. Mada mi je to malo teze za shvatiti. Kod nas recimo ima dosta isfuranih cura i to dobro isfuranih ali malo realno lijepih.....

Sto se tice puno zgodnih cura po gradu , navescu ti svoj vlastiti primjer: ja bez sminke izlgedam vrlo obicno, mislim da bi dobar dio ovdje kad bi me vidio rekao da sam prosjecna. Nemam klempave usi, veliku nosinu niti katastrofalan ten ali kao cjelina neupadljivo i ne tako lijepo.Medjutim, jednom kad sam isla na svadbu, moja teta me je jako dobro nasminkala, malo i decentno ali znalacki. I ja sam se pretvorila u ljepoticu, nisam se mogla nagledati u ogledalu a inace sam vrlo kriticna i perfekcionista. Nije me puno mazala, niti je to izlgedalo da imam ratnicke boje ali razlika je bila ocita.

Tako da te zgodne cure , kad bi skinula to sa njih bi dobila vjerojatno isti slucaj.Nase cure se znaju srediti i to je to.....Doktorirale su na tome....

Sviba
30.09.2007., 15:28
Bitan je da me privuce, ali recimo netko kao Brad Pitt, ili GOran Visnjic nisu moji tipovi mada su realno zgodni. A moze netko bit i strasno zgodan a i da mi je privlacan. Recimo netko kao Keanu Reeves. Moze bit i prosjecan a da mi je privlacan. Recimo Sam Neil. A moze bit i ruznjikav. - Rutger Hauer. Kod mene nema pravila....bitno je kako djeluje na van i sto izbija iz njega. I da bude moj tip, sto znaci da lici na musko, da nema mala stopala i ruke, mekanu, glatku kozu, i baby face. To mi je totalan turn off... i da glas mi je bitan.

Ako je muskima izgled bitan, znaci ima ih koji vole male , debele zene sa malim sisama i ti ce padat na takve, makar je danas stereotip ljepote sasvim drukciji.
Ali opet mala debela zena sa malim sisama i ruznjikavom facom ima daleko suzeniji izbor po pitanju muskaraca nego ona koja odgovara kanonoima danasnje ljepote: netko kao Monika Belucci ili Angelina Jolie, recimo.

Ja se znam šaliti na svoj račun jer moja cura isto ne pada na stereotipe ljepotana kao što su bred pit ili klunij, ono niko živ nije njezin tip:rolleyes:

Znači da sam ja ružan ili što:D

A isto ju ne mogu uvjeriti da mi se neka ženska koju vidimo na telki NE DOPADA i misli da ju muljam.

Žene i nemaju uvijek jasnu predodžbu što muški vole.

Cafe Mlle
30.09.2007., 15:37
Pa, u biti ne znam u cem je poanta....isfuranost nekim frajera, to znam, vise znaci nego prirodna ljepota. Mada mi je to malo teze za shvatiti. Kod nas recimo ima dosta isfuranih cura i to dobro isfuranih ali malo realno lijepih.....

Kako ti nije jasno?
Meni je isfuranost daleko bolja, bilo kod zena bilo kod muskaraca jer odaje osobnost, koja je daleko zanimljivija od ljepote.

tince
30.09.2007., 15:43
Ja se znam šaliti na svoj račun jer moja cura isto ne pada na stereotipe ljepotana kao što su bred pit ili klunij, ono niko živ nije njezin tip:rolleyes:

A isto ju ne mogu uvjeriti da mi se neka ženska koju vidimo na telki NE DOPADA i misli da ju muljam.

A sta vole?

Cafe Mlle
30.09.2007., 16:07

Sto se tice puno zgodnih cura po gradu , navescu ti svoj vlastiti primjer: ja bez sminke izlgedam vrlo obicno, mislim da bi dobar dio ovdje kad bi me vidio rekao da sam prosjecna. Nemam klempave usi, veliku nosinu niti katastrofalan ten ali kao cjelina neupadljivo i ne tako lijepo.Medjutim, jednom kad sam isla na svadbu, moja teta me je jako dobro nasminkala, malo i decentno ali znalacki. I ja sam se pretvorila u ljepoticu, nisam se mogla nagledati u ogledalu a inace sam vrlo kriticna i perfekcionista. Nije me puno mazala, niti je to izlgedalo da imam ratnicke boje ali razlika je bila ocita.

Tako da te zgodne cure , kad bi skinula to sa njih bi dobila vjerojatno isti slucaj.Nase cure se znaju srediti i to je to.....Doktorirale su na tome....

Mozda, ali odavno sam svladala make up pravila i mislim da ipak mogu i kad vidim lijepo nasminkanu curu koja zna istaknuti ono lijepo na sebi i onu koja je prirodno bas lijepa skuziti, jer vecina cura skuzi tu razliku.
S tim da iako se ja jako malo sminkam, znam dobro nasminkati i znala sam iz zabave sminkati frendice i kasnije od sestre frendice i sve bi izgledale puno bolje, ali niti jedna ne bi izgledala kao da ima ten bez ijedne pore, ogromne oci, pune usne i mali nos osim jedne koja je to sve i prije sminkanja imala.
Sminka moze jako popraviti dojam, ali nikada toliko drasticno da se ne vidi razlika, naravno ne racunam sminku za film/snimanja kojoj jos i pogoduje kut snimanja + dobra rasvjeta.

bonnie2006
30.09.2007., 16:16
dobro ovako ti to ide

ako lik misli barit trebu vani ona mora na nesto licit (sto je on pijaniji ona moze bit ruznija) al nije samo bitno sta on misli, nego on mora i pazit na frendove, nemre se osramotit i zbarit nekog gabora

CESTO BI JEBO A NECE ZBOG EKIPE

sto se seksa tice, ovisi kolko je napaljen, muskarac (uvelike kao i zena) kad je
napaljan oce jebat, i postaje malte ne svejedno kolko je djevojka zgodna il ne

IZGLED JE BITAN ZA PRVI KONTAKT
jer ono imas zgodnu i ruznu, normalno ces zgodnu prvu htjet

ali zgodna je mozda losija osoba - da a mozda i nije
pa onda idem po zgodnu koja je mozda losa radje nego ruznu koja takodjer moze bit losa osoba

znaci kad se probije ta prva barijera, onda karakter postaje sve vazniji, a i sama njezina ruznoca dovodi do toga da on ne zeli/ocekuje sex, pa je odma opustenije drustvo, dolazi do boljeg upoznavanja eventualno neke veze koja bi cesto bila dost ono duboka veza, a opet cesto i nebi potrajala...

e ja ovo potpisujem. često je bitno što frendovi misle, pogotovo njegovi.
a ako je pravi tip onda ima i frendove ne, i možda čak i njegov status u ekipi ima veze s curama koje bari i može zbariti. jedna moja frendica je ovo ljeto imala tipa koji je skroz puko na nju i luud bio i obožavao ju, no kada se romansa preselila u zgb i bliže njegovim frendovima on je zahladio zaluđenost. vidjelo se na kilometar da oni imaju neku tajnu vezu, ali kada su se te dvije ekipe susrele vani njemu je gotovo bilo neugodno što se ta njihova kemija toliko vidi pa je postao malo i bezobrazan. na sreću ona ga je otkantala i ju je nakon toga "potajno" znao i nazvati, ali se njoj desila prava stvar pa je stavljena točka na stvar. i pazite , ovo sretnem ja njega baš nedavno u gradu i on sa tom svojom in ekipom i pita mene sa strane gdje je ona i kako je i da ju puno pozdravim, ja mu velim popušio si vlak jako je sretna itd. a on gotovo sa suzom u očima- drago mi je da je sretna, ona to zaslužuje.
jel to papak il što?
eto tako nastaju nesretne ljubavi:)
ali, da puno je toga u društvu, ekipi jel, ako ju imaš naravno, i to muškoj pogotovo. mojim frendicama je uvjek bitno da su dečki otvoreni i zabavni i opušteni i da su pravi, a ako i nisu bit ću oprezna i neću odmah reći da je gabor ili seljak( dobro da je seljak ću natuknuti ako je očito:) , ali imam filing da muška ekipa neće pričekati i nekako dati priliku curi( kao da vide što to ima u njoj da se svidjela nj frendu), nego će odma bez manira pravih gentlemana odrediti jel bomba il gabor, trećeg puta nema.

tince
30.09.2007., 16:26
e ja ovo potpisujem. često je bitno što frendovi misle, pogotovo njegovi.
a ako je pravi tip onda ima i frendove ne, i možda čak i njegov status u ekipi ima veze s curama koje bari i može zbariti. jedna moja frendica je ovo ljeto imala tipa koji je skroz puko na nju i luud bio i obožavao ju, no kada se romansa preselila u zgb i bliže njegovim frendovima on je zahladio zaluđenost. vidjelo se na kilometar da oni imaju neku tajnu vezu, ali kada su se te dvije ekipe susrele vani njemu je gotovo bilo neugodno što se ta njihova kemija toliko vidi pa je postao malo i bezobrazan. na sreću ona ga je otkantala i ju je nakon toga "potajno" znao i nazvati, ali se njoj desila prava stvar pa je stavljena točka na stvar. i pazite , ovo sretnem ja njega baš nedavno u gradu i on sa tom svojom in ekipom i pita mene sa strane gdje je ona i kako je i da ju puno pozdravim, ja mu velim popušio si vlak jako je sretna itd. a on gotovo sa suzom u očima- drago mi je da je sretna, ona to zaslužuje.
jel to papak il što?
eto tako nastaju nesretne ljubavi:)
ali, da puno je toga u društvu, ekipi jel, ako ju imaš naravno, i to muškoj pogotovo. mojim frendicama je uvjek bitno da su dečki otvoreni i zabavni i opušteni i da su pravi, a ako i nisu bit ću oprezna i neću odmah reći da je gabor ili seljak( dobro da je seljak ću natuknuti ako je očito:) , ali imam filing da muška ekipa neće pričekati i nekako dati priliku curi( kao da vide što to ima u njoj da se svidjela nj frendu), nego će odma bez manira pravih gentlemana odrediti jel bomba il gabor, trećeg puta nema.

Sta ti je ta frendica ruzna ili je on samo nezreo pa se pravi frajer pred svojim prijateljima?

bonnie2006
30.09.2007., 16:28
ma nije ružna, prosječna je

bonnie2006
30.09.2007., 16:29
ma on pretendira biti najveća faca u svojoj ekipi, dečki treniraju zajedno:)

tince
30.09.2007., 16:37
ma nije ružna, prosječna je

Znaci njemu je bilo neugodno pred frendovima sto nije uspio upecat ljepoticu nego obicnu curu, jer je tako umanjio svoj status u njihovim ocima. A znam i ja da muski, pogotovo mladji, prosjek po defaultu izjednacavaju sa ruznim...

Ovim je pokazao da je 1. slabic, nema svoje ja i bez karaktera, 2. da mu je vise stalo do ekipe nego do tvoje prijateljice

Sva sreca pa je ona pametno postupila. Ali ovo govori i o njemu , da je svjestan da ona nije neki komad i unaprijed se sramio njene pojave. Sto , kad se covjek fakat zacopa , ne vidi. Tad mu je i najveci gabor miss universe....

Free_Name
30.09.2007., 17:30
Gledaj sta god rekli izgled je bitan da privuces nekog. Govore o karakteru, duhu i ostalim osobinam, ali jel ti možeš vidjeti kakav netko ima karakter ili ponašanje samo po fizičkom izgledu:ne zna: ? Nemožeš:nono: ! Zato cura koja ne izgleda bas lijepo (po objektivnom misljenju) bi trebala prvo upoznat nekog, ono kao ne s ciljem veze i ak me se cura svidi izgled mu nece biti toliko bitan, tj. cura ce mu biti i tako zgodna.

1-2-3-KID
30.09.2007., 17:36
a kaj mi još može bit važno? :zubo:

Creeping Death
30.09.2007., 18:02
Kod izgleda je najbitnije da nije debla, onako ko svinja, masna.

Nitko ne voli debele zenske, osim ako je nekome to bolestan fetiš.

Tako ti je to....na prvi pogled, fizički izgled, moze
cura imati super karakter, biti super ovo, ono ali ako je gabor...treba to kasnije jebati.

audioslave
30.09.2007., 18:09
Zanima me koliko vam je izgled bitan, (znam da je ). Sto vas zapali kod zena, i da li je to uvijek fizicki izgled na prvu loptu? Ako je tako kako se one manje lijepe zene uspiju udati i naci decka?

Ne znam kako ostali, nije mi se dalo ni citati, ali ako zenska ima lijepu, ili donekle normalnu facu bio bi s njom. To jedino sto mi je stalo kod izgleda. Ne znam kolko da je pametna i bogata, ali ne bi bio s nekom koja ima ruznu facu...

Free_Name
30.09.2007., 18:29
Ne znam kako ostali, nije mi se dalo ni citati, ali ako zenska ima lijepu, ili donekle normalnu facu bio bi s njom. To jedino sto mi je stalo kod izgleda. Ne znam kolko da je pametna i bogata, ali ne bi bio s nekom koja ima ruznu facu...

Slazem se:top:

tince
30.09.2007., 18:47

Dobro sad, da podjem opet od sebe>ja sam zena normalne ljepote, znaci nisam ruzna ali nisam ni jako zgodna. I opet sam imala problema da nadjem decka, pogotovo onog koji bi se meni jako svidjao......uvijek sam imala osjecaj da me momci ne primjecuju nesto i da se moram ekstra truditi da bi nekog zavela. I uvijek sam mislila da sam second best choice nekome, da bi uvijek bili radje sa nekom drugom, ljepsom, atraktivnijom nego sa mnom, samo da mogu i da imaju dovoljno hrabosti da joj pridju. KOd mene je to stvaralo jako velika nezadovoljstva i frustracije i na kraju prekid veze.

Moj je hendikep i taj sto sam dosta zatvorena i povucena osoba, nisam glasna, vesela sa dobrim smislom za humor....

A opet kad bi mi se netko nabacivao i govorio mi indirektno da nema veze sto nisam turbo ljepotica, bitno da sam dobra osoba, to bi me uzasno povrijedilo i automatski me odbilo od njega.....uzasni turn off...

Prema tome nemojte tu pricati da ne padate na lijepo, vi bi svi da mozete uvijek radje imali ljepoticu kraj sebe pa malo i presli prek nekih stvari kod nje koje nisu dobre, nego obicnu djevojku koja moze bit ne znam kako pametna i krasna osoba. Lijepe zene vas vise pale, seksualno uzbudjuju, i neki muski hormoni pokraj takve zene daleko vise sibaju vasim krvnim zilama i dolaze do mozga nego pored neke obicnjace ili ne daj boze akrapa......

Ja ne kazem da ta cura mora izgledati kao Adriana Lima ali moze kao Shakira:p , koja je potpuno drukciji, nemanekenski tip, ali vrlo privlacna....bar na TV i slikama.

opti
30.09.2007., 18:48
Izgled je dosta bitan, bar meni. Ne treba bit super model ili nesto slicno, ali nesmi bit prasica koja ne drzi do sebe, debela ka bacva itd... Volim da se cura zna i zeli sredit za izlazak, to mi nije presudno ali draze mi je od neke casual cure koje ide svugdje bez sminke i nezna se obuc. Smisna faca i dobro tijelo (da ne visi celulita na sve strane). I naravno ona vibra koju cura salje kad je van, da li plese i zabavlja se, smije ili stoji ka kip cilu vecer.

opti
30.09.2007., 18:54
Moj je hendikep i taj sto sam dosta zatvorena i povucena osoba, nisam glasna, vesela sa dobrim smislom za humor....

Pa ajd to ti je manje bitno , ne zabrinjavaj se... Ali kad ti neko pristupi pokusaj se opustit i pricat sa njim ako ti se svidi. Ako budes mutava i govorila 2-3 rici nista od toga, mislit ce da ga ne zanimas (iako ti se mozda svidja) i otic ce.

Prema tome nemojte tu pricati da ne padate na lijepo, vi bi svi da mozete uvijek radje imali ljepoticu kraj sebe pa malo i presli prek nekih stvari kod nje koje nisu dobre, nego obicnu djevojku koja moze bit ne znam kako pametna i krasna osoba. Lijepe zene vas vise pale, seksualno uzbudjuju, i neki muski hormoni pokraj takve zene daleko vise sibaju vasim krvnim zilama i dolaze do mozga nego pored neke obicnjace ili ne daj boze akrapa......

Pa gledaj nemos tako uspoređivat... Kad nekog zavolis, kad volis sve njegove osobine i mane bla bla, ono iskreno volis svim bicem da ti neko nudi clooneya kladim se da nebi prevarila momka (osim ako nisi kuja). Ne drži ti ta vodu, mislim drzi kod tipova koje su budale ali vjerujem da te oni ne zanimaju pa onda ne razmisljaj o tome.

ksenci
30.09.2007., 19:37
nemam baš inspiraciju da napišem nešto pametno, ali....

naravno da je pojam ljepote relativan, ali da bi nam netko prišao moramo toj osobi, barem ispočetka, biti fizički privlačni. tek kasnije, kad ju pobliže upoznamo, odlučujemo dali nam odgovara ili ne.

papa štrumf
30.09.2007., 19:47
Izgled je najbitnija stvar nama muškima, isto kao i vama ženskama. Ako ništa drugo onda zbog toga jer prvo vidiš nekoga a tek onda se upoznaješ.

žamenot
30.09.2007., 20:19
Izgled je najbitnija stvar nama muškima, isto kao i vama ženskama. Ako ništa drugo onda zbog toga jer prvo vidiš nekoga a tek onda se upoznaješ.
slažem se...čim sam ga vidjela odmah sam ga spazila..:eek:

Pokondirena tikva
30.09.2007., 20:27
Dobro sad, da podjem opet od sebe>ja sam zena normalne ljepote, znaci nisam ruzna ali nisam ni jako zgodna. I opet sam imala problema da nadjem decka, pogotovo onog koji bi se meni jako svidjao......uvijek sam imala osjecaj da me momci ne primjecuju nesto i da se moram ekstra truditi da bi nekog zavela. I uvijek sam mislila da sam second best choice nekome, da bi uvijek bili radje sa nekom drugom, ljepsom, atraktivnijom nego sa mnom, samo da mogu i da imaju dovoljno hrabosti da joj pridju. KOd mene je to stvaralo jako velika nezadovoljstva i frustracije i na kraju prekid veze.

Prema napisanom, tince, veze ti prije nisu funkcionirale zato sto si nesigurna, i zbog toga, u vezama vjerojatno naporna, a ne zbog toga kako izgledas.
Pa kome se da biti s osobom koja je uvjerena da mu je "second best choice", da bi radije neku drugu, ljepšu, te koja je "jako nezadovoljna, frustrirana i zatvorena", ma kako ta osoba izgledala?

Ne mislim nista lose s ovim, da me ne shvatis krivo, no mislim da "krivca" za svoju usamljenost trazis na krivom mjestu.

PerkicIvan
30.09.2007., 20:33
mnoge su lijepe na prvi pogled. Koliko sam ljepotica vidio, ali kada sam ih upoznao, kao najvece rugobe. Ako nema ono nesto zaboravi na sve ostalo:top:

Zaara
30.09.2007., 20:36
U zadnje vrijeme viđam sve više parova gdj je muškarac zgodniji od cure...možda se vode onom logikom-bolje da je ružna pa da je gledaju samo moje oči, nego da je lijepa, pa je svi gledaju!:cerek: :cerek:

talia
30.09.2007., 23:52
Prema napisanom, tince, veze ti prije nisu funkcionirale zato sto si nesigurna, i zbog toga, u vezama vjerojatno naporna, a ne zbog toga kako izgledas.
Pa kome se da biti s osobom koja je uvjerena da mu je "second best choice", da bi radije neku drugu, ljepšu, te koja je "jako nezadovoljna, frustrirana i zatvorena", ma kako ta osoba izgledala?

Ne mislim nista lose s ovim, da me ne shvatis krivo, no mislim da "krivca" za svoju usamljenost trazis na krivom mjestu.

Evo ti odgovor, tince, zatvori temu :closed:

tince
01.10.2007., 00:16

.

Ma znas da mi oni to sami nisu rekli ili dali do znanja na neki nacin, jos bih vjerovala da je to moja uobrazilja...

Istina je da ja imam faze ali isto tako znam biti ivesela i opustena...

Sviba
01.10.2007., 07:23
Ma znas da mi oni to sami nisu rekli ili dali do znanja na neki nacin, jos bih vjerovala da je to moja uobrazilja...

Istina je da ja imam faze ali isto tako znam biti ivesela i opustena...

Tince, bit će da si ti sve nalijetala na neke idiote od tipova. Mislim...da te netko bari i kaže ti da si super osoba i da ljepota nije bitna. Svaki normalan bi popizdio.

Nevezano uz to...

Problem je između ostalog i u inicijativi, naravno da se u većini slučajeva podrazumijeva da tipovi ulijeću ženskama,a ti imaš osjećaj da si uskraćena tj. da ulijeću samo "ljepoticama".

Ja sebe također ne smatram ne znam kakvim ljepotanom, ali mislim da imam neke prednosti koje masu njih nema. Prilikom uleta curama sam rijetko pucao u prazno, mislim ono uljetao bez veze, pa šta bude. Makar bilo je i toga u mlađim danima. Rijetko sam bio u startu odbijen. Uvijek je postojao barem drugi kontakt i ako se nije nastavljalo, nije se jer je dotična bila u vezi.

Što sam u biti htio reći...

1. Moraš podići mišljenje o sebi.
2. Tipove koji ti ulijeću sa spikama koje si spomenula nemoj ni računati, to su papci.
3. Daj ti malo inicijative pokaži. Ne samo nesigurnost. Muškarci nanjuše kada si nesigurna u sebe i to ne vole.
4. Istakni neke svoje prednosti, ne znam kako izgledaš pa ti ni ne mogu sugerirati koje. Vi žene to najbolje znate.
5. Imaš svakakvih tipova, a bogami i svakakvih cura. Ne možeš se svidjeti svima na svijetu, ali opet ne možeš ni generalizirati da se svi muški isto ponašaju. Tj. da svi vole barbike.
6. Ako kažeš da si "prosječna" (znam da je ružan izraz, ali i sama si sugerirala slično), nadam se da uz to ne nosiš i suknje od teškog štofa i vesturine zakopčane do grla te mormonske cipele?

Basta
01.10.2007., 08:55
meni je izgled vremenski bitan... dakle, svo vrijeme prije "nultog trenutka", te 10tak dana nakon... kasnije više nije...

keine ursache
01.10.2007., 12:42
meni je izgled mnogo bitan kad djevojke liče na nastasju kinski (onaj dio oko očiju i oči)

kad djevojka nema to može lijepo da mi bude, ali ostaje osjećaj da ne koristim sve ono što život može da mi pruži u ljubavi u tom trenutku.

p.s. stoga, ako ima neka koja tako izgleda nek' se javi na pp.

-Antonio-
01.10.2007., 13:38

jako nam je bitan izgled the end:s

swedishmarija
01.10.2007., 13:39
najzad neko iskren...

macon
01.10.2007., 13:50
nisam čitao predhodne postove nego direktno odgovaram na prvi:

znači, meni je ljepota bitna.
važno mi je da je cura lijepa, pa onda tijelo.
što se tiče fizičkog izgleda.
sasvim druga strana mi je njena osobnos koja me jednako privlači kao njena ljepota.

dovoljno je da si slatka ( uglavno mda nisi rugoba, jer jebiga...) vesela, dobra, da se voliš jebat, i da slušaš i ne zaprdivaš puno :top:

ali ne i da si pizda pa da trpiš moja naređenja i da si mi ko krpa.
sve zavisi na kakvog ćeš dečka naić, ali to nije sad rasprava.

ja čak izbjegavam neke predobre jer je prevelika konkurencija, to su uglavnom iskvarene cure koje dobijaj usve što hoće na račun izgleda i ti si njena žrvtva.
čast iznimkama.

Burmanska mačka
01.10.2007., 14:39

A opet kad bi mi se netko nabacivao i govorio mi indirektno da nema veze sto nisam turbo ljepotica, bitno da sam dobra osoba, to bi me uzasno povrijedilo i automatski me odbilo od njega.....uzasni turn off...

Ja ne kazem da ta cura mora izgledati kao Adriana Lima ali moze kao Shakira:p , koja je potpuno drukciji, nemanekenski tip, ali vrlo privlacna....bar na TV i slikama.

A da ti možda malo ne pretjeruješ? Što je po tebi ljepota? Čini mi se da si postavila vrlo visoke kriterije: Monica Beluccci, Angelina Jolie, modeli.. Kao prvo, valjda i sama znaš da su modeli u časopisima koje listaš obrađeni u Foto shopu, znači u startu će izgledati ljepše nego u stvarnosti i kao takve ne mogu biti mjerilo. Kao drugo, postavila si pitanje i masa dečki ti je lijepo odgovorila, ali ti im ne vjeruješ nego dalje piliš po istome i napadaš ih da priznaju da žele seks bombu, kao da ti bolje od njih znaš što oni misle. Tvoj problem možda uopće nije u izgledu. Prije da je u stavu. Evo samo tu si već pokazala određenu dozu tvrdoglavosti, ali ne one zdrave, nego one koja prelazi u davež. Nemaš samopuzdanja, ubijaš se u pojam jer ne izgledaš kao Adriana Lima??!! U tom slučaju, skupljaj novce i otiđi Glumičiću, sredi sve što misliš da trebaš pa ćeš onda možda biti zadovoljna. Mada se ne bih kladila u to. Ja znam lijepih žena koje su same i ružnih koje su u vezi.To ti nema veze. I mogu ti reći da izgled nije bitan samo muškarcima. Iz svega što si napiala, vidim da je bitan i tebi. Meni se čini da je tvoj problem u tome što bi htjela zgodnog tipa, a ne prosječnog, a takvi se po tebi motaju oko ljepotica.
I to je često točno.Naravno da će se lijepi ljudi prije privuči i naći. Ja sam žena, a izgled mi je uvijek bio jako bitan. Ne sad da tip mora biti savršen, ali mora me fizički privuči. Ja i moj dragi privukli smo jedno drugo izgledom, a tek onda i ostalim. Fizička privlačnost nas je spojila, ali duhovno i intelektualno je ono što nas i dalje drži skupa. Dakle, izgled ti može pribaviti partnera, ali ga ne može zadržati.

Morticia Addams
01.10.2007., 14:43
Mislim da je muskarcima fizicki izgled na zeni bitan koliko i zenama kod muskarca. Problem je samo u tome sto mi volimo laprdati o duhovnosti i "onom necem" i da nas kolju ne bi priznale da smo toliko "prizemne" da se ponekad uistinu mozemo zaljubiti samo u VANJSTINU.

zed_alive
01.10.2007., 14:44
bitan je, samo je relativno što taj izgled podrazumijeva. npr jedni vole cure s dobrom linijom a drugi vole sam debele...jedni vole dobru guzu a sise im nisu bitne, a drugima su bitne dobre sise...sto ljudi sto ćudi, sto muškaraca sto kuraca

tince
01.10.2007., 15:47
A da ti možda malo ne pretjeruješ? Što je po tebi ljepota? Čini mi se da si postavila vrlo visoke kriterije: Monica Beluccci, Angelina Jolie, modeli.. Kao prvo, valjda i sama znaš da su modeli u časopisima koje listaš obrađeni u Foto shopu, znači u startu će izgledati ljepše nego u stvarnosti i kao takve ne mogu biti mjerilo. Kao drugo, postavila si pitanje i masa dečki ti je lijepo odgovorila, ali ti im ne vjeruješ nego dalje piliš po istome i napadaš ih da priznaju da žele seks bombu, kao da ti bolje od njih znaš što oni misle. Tvoj problem možda uopće nije u izgledu. Prije da je u stavu. Evo samo tu si već pokazala određenu dozu tvrdoglavosti, ali ne one zdrave, nego one koja prelazi u davež. Nemaš samopuzdanja, ubijaš se u pojam jer ne izgledaš kao Adriana Lima??!! U tom slučaju, skupljaj novce i otiđi Glumičiću, sredi sve što misliš da trebaš pa ćeš onda možda biti zadovoljna. Mada se ne bih kladila u to. Ja znam lijepih žena koje su same i ružnih koje su u vezi.To ti nema veze. I mogu ti reći da izgled nije bitan samo muškarcima. Iz svega što si napiala, vidim da je bitan i tebi. Meni se čini da je tvoj problem u tome što bi htjela zgodnog tipa, a ne prosječnog, a takvi se po tebi motaju oko ljepotica.
I to je često točno.Naravno da će se lijepi ljudi prije privuči i naći. Ja sam žena, a izgled mi je uvijek bio jako bitan. Ne sad da tip mora biti savršen, ali mora me fizički privuči. Ja i moj dragi privukli smo jedno drugo izgledom, a tek onda i ostalim. Fizička privlačnost nas je spojila, ali duhovno i intelektualno je ono što nas i dalje drži skupa. Dakle, izgled ti može pribaviti partnera, ali ga ne može zadržati.

Znam ja za te glumice itd... i za photo shop...njih sam samo navela kao primjer jer svi znamo kako one izgledaju a ne Kata koja zivi trecu kucu od mene i isto je ljepotica.
Mislim u i RL ima dosta zgodnih cura i zena, koje bi mogle stat uz bok ovima ako nisu mozda cak i bolje...

Drugo, u pravu si , muskarac me mora fizicki privuc, ali ne mora biti konvencionalno zgodan, tipa Brad Pit recimo. On zapravo me konkretno ne bi privukao....nedavno sam imala situaciju gdje sam upoznala tipa koji je bio zgodan po svim objektivnim kriterijima ali ja prema njemu nisam osjetila ama bas nista, ko da je kamen pored mene....
Dok je bio jedam drugi tamo za kojeg sam se zapalila ali objektivno prosjecnog izgleda. A meni je bio privlacan i sarmantan....doduse i lovator uz to ali to je druga prica.
I istina je da se nadje poneki tip koji mi je i zgodan i privlacan, i za kojeg bi sve dala da me primjeti ako nista drugo. I to samo zato da bi mi podigao ego, i ja rekla ""vid , dovoljno sam privlacna da me i on gleda"". Uostalom sama si rekla da lijepi ce prije primjetiti lijepe i sta onda ostaje nama koji to nismo , a recimo svidi nam se netko zgodan? Ali fakat nam se svidi?:ne zna:

tince
01.10.2007., 15:51
meni je izgled mnogo bitan kad djevojke liče na nastasju kinski (onaj dio oko očiju i oči)

kad djevojka nema to može lijepo da mi bude, ali ostaje osjećaj da ne koristim sve ono što život može da mi pruži u ljubavi u tom trenutku.

p.s. stoga, ako ima neka koja tako izgleda nek' se javi na pp.

Meni su neki rekli da licim na nju, ali su mi rekli da licim i na masu drugih tako da ti to nije mjerodavno....:D

Salim se, ionako sam sigurno prestara za tebe....ali istina je da su mi rekli to za nju......:D

tince
01.10.2007., 15:58
Tince, bit će da si ti sve nalijetala na neke idiote od tipova. Mislim...da te netko bari i kaže ti da si super osoba i da ljepota nije bitna. Svaki normalan bi popizdio.

Nevezano uz to...

Problem je između ostalog i u inicijativi, naravno da se u većini slučajeva podrazumijeva da tipovi ulijeću ženskama,a ti imaš osjećaj da si uskraćena tj. da ulijeću samo "ljepoticama".

Ja sebe također ne smatram ne znam kakvim ljepotanom, ali mislim da imam neke prednosti koje masu njih nema. Prilikom uleta curama sam rijetko pucao u prazno, mislim ono uljetao bez veze, pa šta bude. Makar bilo je i toga u mlađim danima. Rijetko sam bio u startu odbijen. Uvijek je postojao barem drugi kontakt i ako se nije nastavljalo, nije se jer je dotična bila u vezi.

Što sam u biti htio reći...

1. Moraš podići mišljenje o sebi.
2. Tipove koji ti ulijeću sa spikama koje si spomenula nemoj ni računati, to su papci.
3. Daj ti malo inicijative pokaži. Ne samo nesigurnost. Muškarci nanjuše kada si nesigurna u sebe i to ne vole.
4. Istakni neke svoje prednosti, ne znam kako izgledaš pa ti ni ne mogu sugerirati koje. Vi žene to najbolje znate.
5. Imaš svakakvih tipova, a bogami i svakakvih cura. Ne možeš se svidjeti svima na svijetu, ali opet ne možeš ni generalizirati da se svi muški isto ponašaju. Tj. da svi vole barbike.
6. Ako kažeš da si "prosječna" (znam da je ružan izraz, ali i sama si sugerirala slično), nadam se da uz to ne nosiš i suknje od teškog štofa i vesturine zakopčane do grla te mormonske cipele?

Hvala Sviba na savjetima....ne ne oblacim se ko engleska usidjelica , bez brige...
i ono sa tipovima- 80% ih je bilo dosada koji su mi ulijetali sa takvim ili slicnim spikama...
- moje prednosti - nemam pojma - ne meni nije nist a ruzno ali nije nista ni jako lijepo....tako su mi bar rekli...

Zasto muskarci ne vole nesigurne cure?

Da mozda ne vole svi barbike ali oni koji ne vole i meni ulijecu, ti se pak meni ne svidjaju.....u tom je poanta....:o

Sviba
01.10.2007., 16:38
Hvala Sviba na savjetima....ne ne oblacim se ko engleska usidjelica , bez brige...
i ono sa tipovima- 80% ih je bilo dosada koji su mi ulijetali sa takvim ili slicnim spikama...
- moje prednosti - nemam pojma - ne meni nije nist a ruzno ali nije nista ni jako lijepo....tako su mi bar rekli...

Da mozda ne vole svi barbike ali oni koji ne vole i meni ulijecu, ti se pak meni ne svidjaju.....u tom je poanta....:o

A zašto se ograničavati na one koji tebi ulijeću?

Da sam ja čekao da meni ulete još uvijekbi bio zaljubljen u staru ljubav Desanku.

Ako ti se sviđa tip, pokaži inicijativu i daj mu do znanja. Pa nije sve u tome da tebi ulijeću a da ti biraš.

A ako ulijeću upola koliko pričaš sigurno si iznad prosjeka...

Opiši se malo:D

Seviljski_Brijač
01.10.2007., 16:52

ček malo...kao prvo, nećeš nikada imati ozbiljnu vezu dok god budeš imala takvo mišljenje o sebi, kao drugo izgled je bitan, ali nije od neke neprocjenjive važnosti... treće...možda je problem u tome što olako shvaćaš tipove koji tebi prilaze....jer nisu svi baš tako loši...možda da nekom od tih geekova daš šansu, možda bi se iznenadila...

tince
01.10.2007., 17:29
A zašto se ograničavati na one koji tebi ulijeću?

Da sam ja čekao da meni ulete još uvijekbi bio zaljubljen u staru ljubav Desanku.

Ako ti se sviđa tip, pokaži inicijativu i daj mu do znanja. Pa nije sve u tome da tebi ulijeću a da ti biraš.

A ako ulijeću upola koliko pričaš sigurno si iznad prosjeka...

Opiši se malo:D

Ma pokazala sam par puta pa nisu bili zainteresirani......

Mogu se opisati ali opet ti to ne bi nista znacilo jer ne mozes dobit sliku na osnovu toga...visoka sam oko 165, sitnije gradje, tamno smedja kosa, normalno tijelo, svijetliji ten, zeleno -smedje oci, faca sta ja znam....onako....

poduzetna
01.10.2007., 17:30
Previše se opterećuješ glupostima i kojekakvim bezpotrebnim analiziranjima, jer problem koji ti imaš ( nitko ti ne prilazi i to ) imaju i jako zgodne cure, vjerovala ili ne, i to upravo zbog njihovog izgleda.
Mužjaci ih doživljavaju nedostižno, umišljeno i po onom dobrom starom klišeju PRAZNOGLAVO.
Zato, moj ti je savjet da se ostaviš tih analiziranja koja te nikud neće odvest, nego sljedeći put kada ti se netko svidi kreni u akciju i osvoji ga, i ako bude onaj pravi osjećaš ćeš se pored njega kao najveća ljepotica na svijetu!!!!

tince
01.10.2007., 17:32
ček malo...kao prvo, nećeš nikada imati ozbiljnu vezu dok god budeš imala takvo mišljenje o sebi, kao drugo izgled je bitan, ali nije od neke neprocjenjive važnosti... treće...možda je problem u tome što olako shvaćaš tipove koji tebi prilaze....jer nisu svi baš tako loši...možda da nekom od tih geekova daš šansu, možda bi se iznenadila...

Ma nije cuj, neki su stvarno lijevo skroz, nijedna normalna ne bi bila sa njima, neki koji su se nabacivali su vec ozenjeni a ja njima odma dam peglu bez pardona. Neki su 10 godina mladji pa i njima dam peglu jer su premladi.....i tako u krug.....:ne zna:

bonnie2006
01.10.2007., 17:38
joj evo čitam i suosjećam sa tinchom:mig:
znam ja o čemu ona priča i voljela bih da me i ostali razuvjere.
svi nešto seru o karakteru i sl. a meni promatranje i iskustvo govori isto, frajeri više od svega oće da cura dobro izgleda i točak, može ona ispasti i psiho i gnjaviti i biti luda glupa al ak je zgodna ostaje s njom, a ako je cura karakterno zanimljiva i inteligentna i super i ima druge ljude oko sebe, kada nastupi trenutak male krize u vezi ona kada zaplače njemu neće biti neodoljiva i slatka već odbojna, veza će puknuti. cura koja nije najslađa na svijetu ne može griješiti, ona kada dođu problemi postaje naporna, nema dugih trepavica koje će mu odvući pažnju:rolleyes:
sada idem u krajnost, ali i meni se tako čini.
tipovi koji nešto vrijede bi i ovce i novce, iznimno je kada se neki par zna iz djetinjstva, kvarta ili sl. ali za sve primjere kada se upoznavaju u nekoj 25-26 i višoj godini. i onda je pitanje što ostaje:confused:

p.s. nemojte sad svi skočiti, idem u krajnost jer na forumu to i mogu,
te priče samopouzdanje i sl. stoje, ali samopouzdanje mora imati neki izvor, a opet kada znaš kako stvari stoje onda to i nije neki temelj

Cika Strile
01.10.2007., 17:42

Iskreno, ne vjerujem da ti sama ne znaš koje su tvoje prednosti...svatko od nas zna koje su mu mane, ali i prednosti...Samo ponekad to ispada kao da se hvalimo pa radije odustajemo...A ne vidim zašto bismo to radili...

Ako si uzmeš jedan dan vremena, vjerujem da na papir možeš staviti najmanje pet stvari o tebi koje su pozitivne i koje te karakteriziraju kao osobu za kvalitetnu vezu...Ne radi se tu samo o ružno-lijepo (to je ionako relativna stvar) već o mnogo više stvari...

Ja osobno ne volim nesigurne cure jer me to dugoročno iscrpi...na početku još kako tako mogu, ali zapitaj se lel bi ti htjela biti s nesigurnim dečkom? Ako hoćeš kvalitetu, onda mora postojati sigurnost, a ne da svako malo partner/ica ima neka "razmišljanja" o svemu i svačemu, vezi, životu...

Ako nisi siguran što želiš, kako ćeš onda biti s nekim "normalnim" koji to zna?

Cika Strile

Sviba
01.10.2007., 17:43
Ma pokazala sam par puta pa nisu bili zainteresirani......

Mogu se opisati ali opet ti to ne bi nista znacilo jer ne mozes dobit sliku na osnovu toga...visoka sam oko 165, sitnije gradje, tamno smedja kosa, normalno tijelo, svijetliji ten, zeleno -smedje oci, faca sta ja znam....onako....

Šalji sliku:D šalim se...

Već po tome kako si se opisala se na kilometre vidi da si totalno :flop: sa sampouzdanjem. Facaštajaznamonako komentar ti je za krepat.

Ja sam bio kao ti, ali to je bilo prilično davno. Isto sam se smatrao neatraktivnim i prosječnim i nedaobog da bi ja uletavao bilo kakvim ženskama, a kamoli ljepoticama.

Svojoj prvoj ljubavi sam uletio onako na nož da me prvo blijedo gledala, a poanta je u tome da je ona po izgledu tada bila daleko izvan moje lige. Barem sam tako tada mislio. Danas više tako ne mislim. Bila je prava ljepotica, po svačijim mjerilima, jednostavno prekrasna, a ja sam je osvojio. Kasnije me ostavila:lol: ali to sad nije ni bitno.

Ja nisam bio svjestan svojih dobrih strana, kao što očito nisi ni ti.

S obzirom da i dalje smatram da nisam baby face, take that, iglesias tip na kakve se pale curice, moje kvalitete su tada mahom prepoznavale starije cure. I danas sam sa starijom:D

Glavu gore, doći će pravi...:top:

tince
01.10.2007., 17:57
joj evo čitam i suosjećam sa tinchom:mig:
znam ja o čemu ona priča i voljela bih da me i ostali razuvjere.
svi nešto seru o karakteru i sl. a meni promatranje i iskustvo govori isto, frajeri više od svega oće da cura dobro izgleda i točak, može ona ispasti i psiho i gnjaviti i biti luda glupa al ak je zgodna ostaje s njom, a ako je cura karakterno zanimljiva i inteligentna i super i ima druge ljude oko sebe, kada nastupi trenutak male krize u vezi ona kada zaplače njemu neće biti neodoljiva i slatka već odbojna, veza će puknuti. cura koja nije najslađa na svijetu ne može griješiti, ona kada dođu problemi postaje naporna, nema dugih trepavica koje će mu odvući pažnju:rolleyes:
sada idem u krajnost, ali i meni se tako čini.
tipovi koji nešto vrijede bi i ovce i novce, iznimno je kada se neki par zna iz djetinjstva, kvarta ili sl. ali za sve primjere kada se upoznavaju u nekoj 25-26 i višoj godini. i onda je pitanje što ostaje:confused:

p.s. nemojte sad svi skočiti, idem u krajnost jer na forumu to i mogu,
te priče samopouzdanje i sl. stoje, ali samopouzdanje mora imati neki izvor, a opet kada znaš kako stvari stoje onda to i nije neki temelj

E ovo boldano, tocno takav osjecaj imam i ja.......bas mi se nedavno to dogodilo, nastupila mi je kriza i bila mi je kriza, ali realna, prilicno gadna, ne tipa: ja nisam lijepa ili kosa mi je danas losa....nego na poslu je bilo fakat gadno, a ja sav teret odgovornosti nosila na svojim ledjima. Uglavnom bio je tamo tip jedan sa mnom, solo i poceo mi se nabacivati i zavrsili mi zajedno.....i tada je dosao taj trenutak krize i meni je toliko trebala podrska i razumijevanje a tad sam od njega dozivjela samo hladan tus.... i to je bilo to, ohladio se u roku keks.......i mislim si da sam fakat zgodna da bi bio skroz drukciji prema meni.....:flop:

tince
01.10.2007., 17:59
Iskreno, ne vjerujem da ti sama ne znaš koje su tvoje prednosti...svatko od nas zna koje su mu mane, ali i prednosti...Samo ponekad to ispada kao da se hvalimo pa radije odustajemo...A ne vidim zašto bismo to radili...

Ako si uzmeš jedan dan vremena, vjerujem da na papir možeš staviti najmanje pet stvari o tebi koje su pozitivne i koje te karakteriziraju kao osobu za kvalitetnu vezu...Ne radi se tu samo o ružno-lijepo (to je ionako relativna stvar) već o mnogo više stvari...

Ja osobno ne volim nesigurne cure jer me to dugoročno iscrpi...na početku još kako tako mogu, ali zapitaj se lel bi ti htjela biti s nesigurnim dečkom? Ako hoćeš kvalitetu, onda mora postojati sigurnost, a ne da svako malo partner/ica ima neka "razmišljanja" o svemu i svačemu, vezi, životu...

Ako nisi siguran što želiš, kako ćeš onda biti s nekim "normalnim" koji to zna?

Cika Strile

I ovo je istina......:top:

tince
01.10.2007., 18:06
Šalji sliku:D šalim se...

Već po tome kako si se opisala se na kilometre vidi da si totalno :flop: sa sampouzdanjem. Facaštajaznamonako komentar ti je za krepat.

Ja sam bio kao ti, ali to je bilo prilično davno. Isto sam se smatrao neatraktivnim i prosječnim i nedaobog da bi ja uletavao bilo kakvim ženskama, a kamoli ljepoticama.

Svojoj prvoj ljubavi sam uletio onako na nož da me prvo blijedo gledala, a poanta je u tome da je ona po izgledu tada bila daleko izvan moje lige. Barem sam tako tada mislio. Danas više tako ne mislim. Bila je prava ljepotica, po svačijim mjerilima, jednostavno prekrasna, a ja sam je osvojio. Kasnije me ostavila:lol: ali to sad nije ni bitno.

Ja nisam bio svjestan svojih dobrih strana, kao što očito nisi ni ti.

S obzirom da i dalje smatram da nisam baby face, take that, iglesias tip na kakve se pale curice, moje kvalitete su tada mahom prepoznavale starije cure. I danas sam sa starijom:D

Glavu gore, doći će pravi...:top:

Baby face, Take That, Julio Iglesias:rigo::rigo:

Budi BOgu zahvalan sto ne licis na njih.....ne znam nijednu normalnu zenu koja pada na takve.....

Sto se tice samopuzdanja , sto da mi da samopuzdanje? Ja znam da nisam jako lijepa i zasto da to sad govorim i mislim o sebi, a i drugi mi to potvrdjuju?

I drukcije se gleda muska a drukcije zenska ljepota.....ipak muski vise padaju na zenski izlged nego zene na muski........meni neko lijep a da je totalno blesav, ne bi mi bio zanimljiv ni tri dana.....a znam masu muskih koji su sa lijpom a totalno blesavom i daleko dulje od tri dana

poduzetna
01.10.2007., 18:11
Pričate gluposti! Mislite da bi NORMALAN muškarac tolerirao nakakve histerične ispade samo zato što je netko lijep!

6isperadun
01.10.2007., 18:14
eh danas mladi samo gledaju ko kako izgleda, koliko love ima... dok ono najbitnije im uopce nije vazno... zapamtite, sto zena brze okopa njivu, to je bolja!

tako moja draga tince, uvati se ti motike pa da vidis kako frajeri skacu

bonnie2006
01.10.2007., 18:17
I ovo je istina......:top:

takodjer, ali kako izaći iz tog usranog kruga je drugo.
da li će netko zbog jebenog karaktera imati strpljenja potaknuti curu da se opusti sa onime što ima i to imati strpljenja mjesec-dva i pokazati ti da mu je stalo do toga što priča i misli, kako doživljava stvari i hoda kroz život, ne samo u vezi već u svemu, prepoznati potencijal i izvući najbolje iz nje?

ili jednostavno to nije točka interesa kod frajera:confused:

opet na primjer prijateljice koji opisah prije, nije tip djete ni nezreo, nit je ona ružna- veoma pametna(što je svojim postupcima dokazala), sposobna, samostalna( u tome je zrnce problema isto:),obrazovana, kul, sa stilom itd.stvar je bila stvarno za istać, ali on je odustao od nje!
odustao jer nije bomba, nema on nikoga sada, ali je svejedno odustao, ona samo kao da mi je pokazala koliko cura može biti super i sada on juri duha da nađe takvu ali u ljepšem paketu:confused:

razuvjerite me ak možete.

tince
01.10.2007., 18:21
Pričate gluposti! Mislite da bi NORMALAN muškarac tolerirao nakakve histerične ispade samo zato što je netko lijep!

Nisam imala histericni ispad , bila sam u gabuli, nasla se u zizi korupcije, pranja novca, i ko zna cega jos....bez ikakvog zaledja od strane nadlezne institucije i sl....ali ovo vec nema veze sa temom....bilo mi strasno a ja sam postena cura koja hoce dobro napraviti posao i i iznad svega ostalog stalo mi je, ali stvarno stalo....

I on meni da sam ja placko , da kakva cu tek bi kad dodju ozbiljni problemi...nije imao pojma ili je zatvarao oci....ko i svi drugi. A ja nisam mogla....

Da sam mu se fakat svidila ne bi bio takav prema meni.....

Imala sam i jednog drugog, koji me nije cak htio niti poljubit u usta, da ne govorim o oralnom seksu a kunio se u to da mu se svidjam i hoce bit sa mnom......a taj je inace padao iskljucivo na zgodne zenske, taj ne bi bio sa obicnom pa da ne znam sta drugo ima......

I kako sam ja mogla bit ozbiljno sa nekim tko me niti poljubit u usta nece?
I dan danas me to muci, nakon dvije godine:(

tince
01.10.2007., 18:23
eh danas mladi samo gledaju ko kako izgleda, koliko love ima... dok ono najbitnije im uopce nije vazno... zapamtite, sto zena brze okopa njivu, to je bolja!

tako moja draga tince, uvati se ti motike pa da vidis kako frajeri skacu

:lol::lol::lol::lol:

Cika Strile
01.10.2007., 18:24
opet na primjer prijateljice koji opisah prije, nije tip djete ni nezreo, nit je ona ružna- veoma pametna(što je svojim postupcima dokazala), sposobna, samostalna( u tome je zrnce problema isto:),obrazovana, kul, sa stilom itd.stvar je bila stvarno za istać, ali on je odustao od nje!
odustao jer nije bomba, nema on nikoga sada, ali je svejedno odustao, ona samo kao da mi je pokazala koliko cura može biti super i sada on juri duha da nađe takvu ali u ljepšem paketu:confused:

Je, pa svak si pravi život onako kako mu paše...Ona je veoma pametna, obrazovana, kul, stil..sve to...i šta s tim? Kaj sad, trebala bi po tom automatski dobit super dečka..Yeah right...

Nek si napiše pozitivne karakteristike na pano pa s tim na trg, možda i ulovi nekog...Ne ide to tako...Koliko god se mi tu prepirali oko nekih stvari, ako želiš nekog, moraš ga zainteresirati da sebe...E sad kako, tu na forumu valjda postoji 200 tema o tome...Ja znam, prekopah arhivu uzduž i poprijeko svojedobno...

Cika Strile

tince
01.10.2007., 18:28
takodjer, ali kako izaći iz tog usranog kruga je drugo.
da li će netko zbog jebenog karaktera imati strpljenja potaknuti curu da se opusti sa onime što ima i to imati strpljenja mjesec-dva i pokazati ti da mu je stalo do toga što priča i misli, kako doživljava stvari i hoda kroz život, ne samo u vezi već u svemu, prepoznati potencijal i izvući najbolje iz nje?

ili jednostavno to nije točka interesa kod frajera:confused:

razuvjerite me ak možete.

Pa dobro sad, mozda nije poanta u tome, mozda je odustao i ko zna kakvih razloga.....to i ona mozda zna, jedino ako joj je nekako natuknuo, idem traziti ljepsu? Po cem je zakljucila , a i ti da je to zato jer nije bomba?

bonnie2006
01.10.2007., 18:30
fora je u tome da ona ima sad tipa koji ju voli i štuje i sve to, ali
ako ćemo pravo on je malo ispod njene lige:)
opet ne po izgledu, već u paketu.

opet s druge strane imam frenda genijalnog kojemu je bolna točka najveća glupa bomba koju sam ikada srela, glupa ko k. al kad nabaci korzet ko da joj naraste mozak kakve tipove vrti:)

bonnie2006
01.10.2007., 18:33
Pa dobro sad, mozda nije poanta u tome, mozda je odustao i ko zna kakvih razloga.....to i ona mozda zna, jedino ako joj je nekako natuknuo, idem traziti ljepsu? Po cem je zakljucila , a i ti da je to zato jer nije bomba?

rekao je da je prvi put upoznao takvu curu, da nikada nije znao da cura može takva biti i da je uvijek htio takvog frenda i da je ona kao jedan njegov najbolji frend koji je odselio van prije par godina:confused:

tince
01.10.2007., 18:35
fora je u tome da ona ima sad tipa koji ju voli i štuje i sve to, ali
ako ćemo pravo on je malo ispod njene lige:)
opet ne po izgledu, već u paketu.

opet s druge strane imam frenda genijalnog kojemu je bolna točka najveća glupa bomba koju sam ikada srela, glupa ko k. al kad nabaci korzet ko da joj naraste mozak kakve tipove vrti:)

Da ali otkud znas da ju je ovaj prvi ostavio jer nije super zgodna macka?

poduzetna
01.10.2007., 18:36
Krivo shvaćeno, nisam željela reći da si ti imala histeričan ispad, nego se govorilo kako bi se zgodnim i lijepim toleriralo ono što ne bi manje zgodnim i lijepima, što je totalna glupost.
Normalni ljudi će tolerirat ono što mogu tolerirat neovisno o tome da li je netko zgodan ili nije, a u suprotnom će svemu stati u kraj, ponavljam, NORMALNI LJUDI a ne kompleksaši koji bi jeli govna samo da imaju lutkicu pored sebe.
To što je ovaj tvoj spomenuti dvojac reagirao kako je reagirao ne treba te previše uzrujavati jer očito oni imaju problema, ali ne sa tvojim izgledom nego sa sobom. Ne uzimaj sve toliko k srcu!

-mobyXXL-
01.10.2007., 18:37

Mora jako dobro pušit :D

tince
01.10.2007., 18:42
rekao je da je prvi put upoznao takvu curu, da nikada nije znao da cura može takva biti i da je uvijek htio takvog frenda i da je ona kao jedan njegov najbolji frend koji je odselio van prije par godina:confused:

Cek mislim da te nisam bas skuzila.....kakvu curu je upoznao, za koga je rekao da nije znao da cura moze biti takva, i na kog se odnosilo da ga hoce imat za frenda......

Dominantni
01.10.2007., 18:43
Mora imati sise (2), noge-2, ruke, bar 2, usta- 1 do 2, i pripadajuće ciljeve za napad na iste!
Eto, to mi je važno....:p

bonnie2006
01.10.2007., 18:50
Da ali otkud znas da ju je ovaj prvi ostavio jer nije super zgodna macka?

nije ju ostavio, nije se stvar ni izdefinirala, nego je nastavak u zgbu bio u najmanju ruku neočekivan. kada su bili sami obožavao ju je, bio pažljiv, zvao pitao za sve sitnice, činilo se kao da ju je slušao što je sve spominjala i onda taj jedan put kad sam usput i ja prisustvovala, među nj društvom (gdje je usput bila i jedna ljetna cura jednog nj frenda- bomba sa ne znam koliko mozga, al ne previše), i kada smo se svi našli kao dva društva, ona se nastavila ponašati kao do tada, nježno prema njemu i kako je pričala da su se ponašali, i vidjele smo sve njene prijateljice koje smo bile da su ti nj frendovi nju tada prvi put pobliže vidjeli i odmjeravali, a ova od frenda je skakala ljubila ovog plazila napila se ma svašta, penjala se plesati( ne na stol:), i nekako se on pred kraj večeri nekako više povukao s njima i htio sakriti da su se primili za ruke i počeo nekako biti napastan, kao da je htio da i ona malo "mrda" ko i ova pijana koka, pa ju je počeo napasno pipati ispod suknje( bili smo svi pripiti, više-manje), ali tip se malo povampirio. onda sam ga ulovila da bulji u nju onako odmjeravački dok smo plesale i kao da je tražio nešto, ne znam što. sve u svemu ta priča bi još trajala da se nije pojavio taj treći( ne tu večer, ali u pravo vrijeme), nakon tog izlaska je opet kada su bili sami bio super, ali je odbio s njom ići na jedan rođendan gdje bi bili "svi" sa nekim idijotskim izgovorom, da bi ipak došao pa ju milo gledao pa se previše napio. ma tip je bio u totalnom raskolu čitavo vrijeme, ona je bila u banani najvećoj zbog svega toga.da bi onda sutradan plakao da je to njemu novo da on takvu curu nikada nije sreo.....lalalala
ne znam, ali nakon svih naših analiza zaključak je da bi oni i ovce i novce:)
p.s. s ovim sada je pomalo završila i da pobjegne od svega toga.

bonnie2006
01.10.2007., 19:03
al na kraju ne znam ne znam što je bilo zapravo.
možda je slabić, možda je samo muško:mig:

možda je poanta da se treba boriti, i ona je odustala na krju,
al da se vidjelo iz aviona da imaju nešto specijalno-vidjelo se

tince
01.10.2007., 19:15
nije ju ostavio, nije se stvar ni izdefinirala, nego je nastavak u zgbu bio u najmanju ruku neočekivan. kada su bili sami obožavao ju je, bio pažljiv, zvao pitao za sve sitnice, činilo se kao da ju je slušao što je sve spominjala i onda taj jedan put kad sam usput i ja prisustvovala, među nj društvom (gdje je usput bila i jedna ljetna cura jednog nj frenda- bomba sa ne znam koliko mozga, al ne previše), i kada smo se svi našli kao dva društva, ona se nastavila ponašati kao do tada, nježno prema njemu i kako je pričala da su se ponašali, i vidjele smo sve njene prijateljice koje smo bile da su ti nj frendovi nju tada prvi put pobliže vidjeli i odmjeravali, a ova od frenda je skakala ljubila ovog plazila napila se ma svašta, penjala se plesati( ne na stol:), i nekako se on pred kraj večeri nekako više povukao s njima i htio sakriti da su se primili za ruke i počeo nekako biti napastan, kao da je htio da i ona malo "mrda" ko i ova pijana koka, pa ju je počeo napasno pipati ispod suknje( bili smo svi pripiti, više-manje), ali tip se malo povampirio. onda sam ga ulovila da bulji u nju onako odmjeravački dok smo plesale i kao da je tražio nešto, ne znam što. sve u svemu ta priča bi još trajala da se nije pojavio taj treći( ne tu večer, ali u pravo vrijeme), nakon tog izlaska je opet kada su bili sami bio super, ali je odbio s njom ići na jedan rođendan gdje bi bili "svi" sa nekim idijotskim izgovorom, da bi ipak došao pa ju milo gledao pa se previše napio. ma tip je bio u totalnom raskolu čitavo vrijeme, ona je bila u banani najvećoj zbog svega toga.da bi onda sutradan plakao da je to njemu novo da on takvu curu nikada nije sreo.....lalalala
ne znam, ali nakon svih naših analiza zaključak je da bi oni i ovce i novce:)
p.s. s ovim sada je pomalo završila i da pobjegne od svega toga.

I sta jer je ona skakala i plesala (koliko sam te uspjela shvatiti) zato ga je napalila a ova tvoja frendica nije takva.....pa se taj njen napalio na raspojasnu razgolicenu curu (koja ne kazem da nije bila zgodna) ali mislim da ga je privukla ta kombinacija. Da je ona tiho sjedila u kutu pa ne znam kako lijepa, ne bi ju primjetio////

Burmanska mačka
01.10.2007., 19:21
Znam ja za te glumice itd... i za photo shop...njih sam samo navela kao primjer jer svi znamo kako one izgledaju a ne Kata koja zivi trecu kucu od mene i isto je ljepotica.
Mislim u i RL ima dosta zgodnih cura i zena, koje bi mogle stat uz bok ovima ako nisu mozda cak i bolje...

Drugo, u pravu si , muskarac me mora fizicki privuc, ali ne mora biti konvencionalno zgodan, tipa Brad Pit recimo. On zapravo me konkretno ne bi privukao....nedavno sam imala situaciju gdje sam upoznala tipa koji je bio zgodan po svim objektivnim kriterijima ali ja prema njemu nisam osjetila ama bas nista, ko da je kamen pored mene....
Dok je bio jedam drugi tamo za kojeg sam se zapalila ali objektivno prosjecnog izgleda. A meni je bio privlacan i sarmantan....doduse i lovator uz to ali to je druga prica.
I istina je da se nadje poneki tip koji mi je i zgodan i privlacan, i za kojeg bi sve dala da me primjeti ako nista drugo. I to samo zato da bi mi podigao ego, i ja rekla ""vid , dovoljno sam privlacna da me i on gleda"". Uostalom sama si rekla da lijepi ce prije primjetiti lijepe i sta onda ostaje nama koji to nismo , a recimo svidi nam se netko zgodan? Ali fakat nam se svidi?:ne zna:
A ništa. Isto što i tip koji nije zgodan, a htio bi sex bombu. Nije niti sve u ljepoti. Osim toga, ljepota ti uopće nije garancija da ćeš se nekome doista i svidjeti. Moja baka je uvijek govorila: "Nitko nije tak lijep da bi se svakom zdopal i nitko nije tak grdi da se ne bi nikom zdopal":mudri: Gledaj, ja mislim da ti sebe podcjenjuješ. To ako si par puta naletjela na tipa kojeg nisi uspjela zavesti ne znači da nisi zgodna. A i nije sve u ljepoti, puno toga je u stavu, u seksipilu. A nemreš biti seksi ako ne zračiš samopouzdanjem. Pogledaj recimo Juliju Roberts. Ako bismo išli raščlanjivati njezin izgled u detalje, zacijelo bismo došli do zaključka da baš i nije nešto. A puno muškaraca će ti baš nju navesti kao ljepoticu. Ili Uma Thurnam. Meni ona ne da nije lijepa, nego mi je gadna pa se muškarcima sviđa. Znači da ima to nešto u sebi.

Corrado-fan
01.10.2007., 19:22
Šta znači lijepa:p Kao Seve, Sopek..ili Pokos.. Dobro R.Grdić?

Nikad nebih bio sa slikom, za pogledat ok ali više me privlače "prirodne" makar imala veći nos. Znači širokog sam spektra, a tražim uglavnom ono u glavi. Čak nemora biti niti toliko pametna koliko moralna, prizemna recimo.
To me jako privlači:cerek:

PS. Ajd, ne bi smjela biti teža od mene:angeleye:

tince
01.10.2007., 20:30
Šta znači lijepa:p Kao Seve, Sopek..ili Pokos.. Dobro R.Grdić?

Nikad nebih bio sa slikom, za pogledat ok ali više me privlače "prirodne" makar imala veći nos. Znači širokog sam spektra, a tražim uglavnom ono u glavi. Čak nemora biti niti toliko pametna koliko moralna, prizemna recimo.
To me jako privlači:cerek:

PS. Ajd, ne bi smjela biti teža od mene:angeleye:

Je to vi svi pricate pa se opet zapalite za zgodnu.....ostavlja bolji dojam na vas.....zamolila sam vas da budete iskreni//// i daj sad ti meni reci da bi bio sa curom koja nit je pametna nit je zgodna ali je moralna......ma daj molim te....
:rolleyes:

I da lijepa kao Seve prije operacija......ona mi je pojam lijepe zene, dok su ove druge vise zgodne. a Renata je bila prezgodna prije nego su napravili nakaradu od nje , vidla ja njenu fotku, dok je bila brineta.....ma 100 puta bolja nego sada sa oblajhanom kosom i tonom sminke neukusne na faci.....

tince
01.10.2007., 20:36
A ništa. Isto što i tip koji nije zgodan, a htio bi sex bombu. Nije niti sve u ljepoti. Osim toga, ljepota ti uopće nije garancija da ćeš se nekome doista i svidjeti. Moja baka je uvijek govorila: "Nitko nije tak lijep da bi se svakom zdopal i nitko nije tak grdi da se ne bi nikom zdopal":mudri: Gledaj, ja mislim da ti sebe podcjenjuješ. To ako si par puta naletjela na tipa kojeg nisi uspjela zavesti ne znači da nisi zgodna. A i nije sve u ljepoti, puno toga je u stavu, u seksipilu. A nemreš biti seksi ako ne zračiš samopouzdanjem. Pogledaj recimo Juliju Roberts. Ako bismo išli raščlanjivati njezin izgled u detalje, zacijelo bismo došli do zaključka da baš i nije nešto. A puno muškaraca će ti baš nju navesti kao ljepoticu. Ili Uma Thurnam. Meni ona ne da nije lijepa, nego mi je gadna pa se muškarcima sviđa. Znači da ima to nešto u sebi.

Julia Roberts mi nije nesto, kao ni vecini muskih koje poznam....a Uma Turman je u nekim filomovima zakon a u nekim grda......ovisi..recimo Cate Blanchett bi bila isto taj tip. Ne klasicne ljepotice ali valjda ima neku posebnost

Burmanska mačka
01.10.2007., 21:06
Julia Roberts mi nije nesto, kao ni vecini muskih koje poznam....a Uma Turman je u nekim filomovima zakon a u nekim grda......ovisi..recimo Cate Blanchett bi bila isto taj tip. Ne klasicne ljepotice ali valjda ima neku posebnost

Pa da. O tome ti govorim. Pogledaj Barbru Streisend.Koliko novaca ima, a nikada joj nije palo na pamet operira nos i svi je smatraju privlačnom ženom.

6isperadun
01.10.2007., 21:35
Pa da. O tome ti govorim. Pogledaj Barbru Streisend.Koliko novaca ima, a nikada joj nije palo na pamet operira nos i svi je smatraju privlačnom ženom.

iskreno jos niko od mojih frendova nije komentirao da Barbara Streisend je privlacna zena( bas naprotiv), pa ni u mladjim danima, dok za razliku od Barbare, rado se sjetimo Raquel Welch, Natalie Wood, Ursule Anderson....

Piramida
01.10.2007., 21:35
Ma pustite glumice i sve to... 90% njih je šminka...

Pa da se JA okrenem za curom treba imat : ajmo reć da je prvu uvjet faca, to je glavno.... a ostalo... malo dobre uguze i koja sisa neće falit... ali ljepota je najvažnija...

imam je jednu ljepotu uz sebe, a nefali joj ni guza ni sisa... :cerek:

tince
01.10.2007., 21:43
Barbara je simpa, karizmaticna ali i ruzna, ne bih rekla da je fizicki privlacna....niti znam ikog ko ju smatra takvom...ona je bila pojam ne lijepe zene u Holivudu koja se proslavila unatoc svom izgledu ....

Nije mi bas fora da budem ko ona....ja bi ipak radje bila malo suplja ali lijepa:D

copyman
01.10.2007., 21:47
meni je izgled važan. Al postoje neke cure koje mi nisu nešto po izgledu, al imaju ono nešto šta me na prvi pogled privuče. Često za neku curu ja znam prijateljima reć da mi je sexy, a njima nije...ili obrnuto, ja njima kažem.

Znači bitno mi je da ima nešto po čemu se istiće od ostalih (ne mislim sad da nema zube ili tako nešto), nego npr. ima lipe oči, ili usne, ili tijelo...tako da me privuče. Ne može me privuč ružna žena koliko god ona bila dobra u duši, to mi može bit jedino prijateljica...jebiga. Al svidit će mi se masu srednjih žena :D

mala nevaljala
01.10.2007., 23:16
meni je izgled važan. Al postoje neke cure koje mi nisu nešto po izgledu, al imaju ono nešto šta me na prvi pogled privuče. Često za neku curu ja znam prijateljima reć da mi je sexy, a njima nije...ili obrnuto, ja njima kažem.

Znači bitno mi je da ima nešto po čemu se istiće od ostalih (ne mislim sad da nema zube ili tako nešto), nego npr. ima lipe oči, ili usne, ili tijelo...tako da me privuče. Ne može me privuč ružna žena koliko god ona bila dobra u duši, to mi može bit jedino prijateljica...jebiga. Al svidit će mi se masu srednjih žena :D

ovo ja baš u skladu s temom, bez lažnog dodvoravanja... :lol: :lol:

voyager
02.10.2007., 07:28
Fizička komponenta:
Možda je to individualno, ali na svakoj ženi mogu naći ono nešto zbog čega bi mi se kita digla.

Ali to je samo sex.

Duhovna komponenta:
JEDINA i presudna za rađanje ljubavi.

samosex
02.10.2007., 08:51
sad kad te čitam, vidim da zapravo i mene muči isti problem, a fokusirala sam se i stavila ogradu da se zapravo muškarcima ne sviđam jer imam male cice :rolleyes:

veći je to i dublji problem..

ni ja nisam ružna, ni jako glupa :cerek: više onako prosječan tip, na sve to dodaj i sramežljiva i to samo u društvu meni jako zgodnih frajera :confused:

pred nejakozgodnima sam "normalnog" ponašanja

izgleda po tome da i meni izled puno znači pa da sam se zato i fokusirala na dio tijela kao kočnicu

svašta ću tu na forumu dok tipkam shvatit o sebi :eek:

i slažem se s dijelom da ako si sa nekim lijepim da će ti duže i više trebati da ga ostaviš :ne zna: tako se pokazalo u praksi u mojoj okolini...

miki3
02.10.2007., 08:54
ne, uopste mi nije vazno kako zena izgleda, bitno j eda ima fine sise, guzu, visini, da je lijepa u licu, a ostalo je sve prolazno.:D :D :D :D :D :D

DT.T
02.10.2007., 09:28
Kod mene izgled ima ulogu. Kako je i u životinjskom svijetu. Rađe će netko uzeti ženku koja je sposobna imati djecu(samim time u mužjakovim očima ona je lijepša). Naravno ja ne tražim nekog tko će moć rađat kao lud.

Samo naravno da ne možeš biti s nekim ko ima pola ljubičaste face ili nekakvu deformaciju na tijelu. Jednostavno u okolini u kojoj si to nije tebi privlačno.

Ako je netko malo puniji(5-6 kila puniji) ili ne tako proporcionalan(kvrga na nosu, i nekakve sitnice)... Meni je važnija psiha, da se slažemo.

Al pošto sam ja prirodno obdaren nekakvim proporcijama uvijek me moja lijepotica pita što ja vidim u njoj. Hmm.. zaključak... Ljudi su nabijeni medijima i svime i svačime što im nekako daje subliminalne poruke da trebaju težiti lijepoti(kod sebe i kod drugih). Fizička privlačnost... Glupost...

Meni fizika nije važna u nekakvim razmjericama manjih prirodnih pogrešaka.
Uvijek joj pokazujem da je volim, a svejedno kod nekih manje fizički proporcionalnih ljudi javi se osjećaj manje vrijednosti. Težak je to osjećaj, ali nema smisla...

cp.tar
02.10.2007., 10:07

Evo puno pitanja za vas decke.......Izgled je bitan, ali ne i presudan.

Izgled služi tome da te netko primijeti; što će se dogoditi nakon što te primijeti, druga je priča.
Zato će neuglednije cure imati manje ponuda, ali kvantiteta ne garantira kvalitetu.

Mda.

Osim toga, narodna mudrost veli da nitko nije toliko ružan da ne bi nekome bio lijep, kao i da nitko nije toliko lijep da ne bi nekome bio ružan.

Bla.

Kaj sam htio reći... uglavnom se ne zaljubiš u nečiji izgled.
Zaljubiš se u osobu iza tog izgleda.

Zato u čitavoj toj priči izgled nije toliko bitan.

Nije da ne pomaže, ali nije ni toliko bitan.

keine ursache
02.10.2007., 10:56
Imaš svakakvih tipova, a bogami i svakakvih cura. Ne možeš se svidjeti svima na svijetu, ali opet ne možeš ni generalizirati da se svi muški isto ponašaju.

u savremenoj privredi svaki proizvod se efikasno prodaje na nekom, a ne na čitavom tržištu... :D

keine ursache
02.10.2007., 10:58
ipak muski vise padaju na zenski izlged nego zene na muski........

meni je ubjedljivo najvažnije lice, a ostalo samo da nije defektno ili da cura nije debela.

VeronikaN
02.10.2007., 11:16
u savremenoj privredi svaki proizvod se efikasno prodaje na nekom, a ne na čitavom tržištu... :D

a misliš da je međusobna ljudska privlačnost isključivo posljedica:tržišta?
Odnosno da trenutačni modni stilovi odlučuju o tome?
Eh kada bi to tako bilo..izumrlo bi čovječanstvo!
Točno je da samo mladoj populaciji,osobito teens-dobi,je važno kako tko izgleda,odnosno dali odgovara po ponašanju,odijevanju i kozmetički trenutačnom stilu.
Kada prođe ta faza,pa polako počinju primječivati da su druge vrijednosti bitnije...a oni koji nisu u stanju nadrasti....kasnije će obavezno izabrati pogrešno!
Bez obzira na ljepotu,stav,držanje,odjeću,šminku,društveni položaj,materijalno stanje itd. ljudi se nekako pronađu,jer je očito odlučujuće ono nešto u nama,što privlači one drugog spola.Kada se te privlačnosti međusobno preklope,događaju se situacije da se ružne osobe(fizički)nađu s onima koje su lijepe,pametni sa manje pametnima,naizgled nesrazmjerni parovi,ali istinskih osječaja.
Događa se da nas zabljesni ili privuku kao svjetlo leptirice,ljudi vanjskog atraktivnog izgleda,no to ne traje dugo i obično završava katastrofom.

maluda
02.10.2007., 11:18
nije sve u izgledu, naravno prvo ti se mora nešto svidjeti na njoj, ali ja bih jednostavno reko mora imat "ono nešto"

keine ursache
02.10.2007., 14:52
Odnosno da trenutačni modni stilovi odlučuju o tome?

pogrešno si me razumjela, ne utiču modni stilovi na to da mi se nečije lice svidi, ali isto tako ljudi biraju kao na kao tržištu tako da svako ili skoro svako nađe onog ko mu odgovara.

doduše, nisam htio biti preozbiljan pa sam upotrijebio kjniški kliše, ali izgleda da niko nije shvatio moj smisao za humor... :D

Burmanska mačka
02.10.2007., 20:16
iskreno jos niko od mojih frendova nije komentirao da Barbara Streisend je privlacna zena( bas naprotiv), pa ni u mladjim danima, dok za razliku od Barbare, rado se sjetimo Raquel Welch, Natalie Wood, Ursule Anderson....

No dobro, jesi li ti shvatio poantu ovog topica? Cilj je nekoga utješiti, a ne ubijati ga u pojam. I privlačno nije isto što i lijepo. Nije ona niti meni lijepa, ali sam masu puta počitala da je privlačna. A ovo za Ursulu se ja ne slažem. Meni ona nije ništa posebno.

keine ursache
02.10.2007., 20:31
I privlačno nije isto što i lijepo.

misliš, privlačna ti je neka zbog toga što vidiš nešto mnogo lijepo u njenim očima i jednostavno bi radije bio s njom nego s nekom koja ima malo ljepše crte lica, ali nema TO u očima?

Burmanska mačka
03.10.2007., 08:13
misliš, privlačna ti je neka zbog toga što vidiš nešto mnogo lijepo u njenim očima i jednostavno bi radije bio s njom nego s nekom koja ima malo ljepše crte lica, ali nema TO u očima?

Točno to :top:

keine ursache
03.10.2007., 09:00
Točno to :top:

e, pa ja to tražim da ima djevojka sa kojom ću se oženiti. tražim li mnogo?

p.s. odgovor u ekonomiji bi bio 'zavisi', ali ovo nije ekonomija... :D

Burmanska mačka
03.10.2007., 09:35
e, pa ja to tražim da ima djevojka sa kojom ću se oženiti. tražim li mnogo?

p.s. odgovor u ekonomiji bi bio 'zavisi', ali ovo nije ekonomija... :D

Naravno da ne tražiš puno. U tome je sva bit. Kad bi ljudi gledali samo fizičko nikada ne bi ostali s jednom osobom. Čim bi vidjeli nekog zgodnijeg ili zgodniju, odmah bi se zaljubili i ostavili dotadašnjeg partnera i na što bi ovaj svijet onda ličio? Veze bi bile nemoguće, a kamoli brakovi. Netko nas može jako fizički privlačiti, a da s druge strane tu osobu nikako ne možemo zavoljeti jer nismo u njoj našli to nešto, a neka osoba manje lijepa naizgled u kojoj smo to nešto prepoznali, nakon nekog vremena nam može postati najljepša na svijetu. Ne doslovno u stilu da ne bismo vidjeli da ima objektivno ljepših nego tako da znamo da ne želimo nikoga drugoga, da nam tu našu osobicu ne može zamijeniti ni misss svijeta

-lavica-
03.10.2007., 09:39
Ma koliko mi šutjeli o tome, zavaravali se, mazali si oči, itekako je bitan....:kava:

Morticia Addams
03.10.2007., 09:39
Ljudi moji, koliko filozofije, a za nista. NARAVNO da je fizicki izgled bitan. Poanta je samo u tome da nije svima sve lijepo, odnosno da su ukusi razliciti. Dakle, nitko nece biti sa osobom koja je za njega/nju RUZNA/AN. To sto je nekome lijepo plavo, nekome crno, netko voli visoke, netko niske, netko debele, netko mrsave, to je vec druga stvar. Ali svakome je bitno mu je partner, u njegovim ocima, lijep.

b'elana
03.10.2007., 09:41
Ljudi moji, koliko filozofije, a za nista. NARAVNO da je fizicki izgled bitan. Poanta je samo u tome da nije svima sve lijepo, odnosno da su ukusi razliciti. Dakle, nitko nece biti sa osobom koja je za njega/nju RUZNA/AN. To sto je nekome lijepo plavo, nekome crno, netko voli visoke, netko niske, netko debele, netko mrsave, to je vec druga stvar. Ali svakome je bitno mu je partner, u njegovim ocima, lijep.

:top: u pravu si kao i uvijek......

Basta
03.10.2007., 09:42

što je s BAŠ ružnim ljudima? i oni se razmnožavaju, još nisu iskorijenjeni... :D

-lavica-
03.10.2007., 09:43
oglasiše se sive eminencije foruma.....:D :mig:

-lavica-
03.10.2007., 09:44
što je s BAŠ ružnim ljudima? i oni se razmnožavaju, još nisu iskorijenjeni... :D

A što znači baš ružno? Koja je definicija istog i tko ju postavlja?

Daklem, pojam ljepote, kako sis' reče, je relativan....:mig:

voyager
03.10.2007., 09:44
Takvi svoje veze grade na drugim kvalitetama, prijateljstvu, pa i preporuci, i načelno takve veze traju.

Morticia Addams
03.10.2007., 09:45

Ljepota je u oku promatraca. Dakle, i ta BAS ruzna osoba nekome je lijepa.

Basta
03.10.2007., 09:46
Ljepota je u oku promatraca. Dakle, i ta BAS ruzna osoba nekome je lijepa.

ne bih se složio... ima ljudi koji se fizički ni po čemu ne mogu svidit nekome drugome...

Morticia Addams
03.10.2007., 09:48
ne bih se složio... ima ljudi koji se fizički ni po čemu ne mogu svidit nekome drugome...

Ne bih zeljela biti gruba, ali to mi zvuci- prepovrsno. Pogotovo iz tvojih usta.

Morticia Addams
03.10.2007., 09:49
Uostalom, u trenutku kad si vec zaljubljen u nekoga, sigurno ga neces smatrati RUZNIM. Cak i ako ti se na prvi pogled nije svidio. Voljela bih, eto, da mi se javi netko i kaze- moja cura/decko je RUZNA/AN ali ja ju volim zato sto je dobra u dusi.

Basta
03.10.2007., 09:51
Ne bih zeljela biti gruba, ali to mi zvuci- prepovrsno. Pogotovo iz tvojih usta.

stvarno? istina je da smo lijep narod, ali vani ima brdo ružnih ljudi... na svu sreću za njih fizički izgled nije jedini faktor... :)

Morticia Addams
03.10.2007., 09:53
stvarno? istina je da smo lijep narod, ali vani ima brdo ružnih ljudi... na svu sreću za njih fizički izgled nije jedini faktor... :)

Boze moj, TKO je ikad rekao da je fizicki izgled JEDINI faktor???? Ja nisam sigurno.

b'elana
03.10.2007., 09:59

Basta, Basta, ni ja se nisam ovome od tebe nadala.....

Basta
03.10.2007., 10:02
Boze moj, TKO je ikad rekao da je fizicki izgled JEDINI faktor???? Ja nisam sigurno.

smiri se, ne napadam te... :kiss: :D

inače, zadnjih godina znanost daje neka mišljenja o ljepoti... da svi preferiraju simetrične ljude, da u nama postoji prapovijesni užas od pretilosti jer pretilost asocira na otečenost, bolest, da žene preferiraju muškarce oštrih crta lica jer to simbolizira muževnost, da muškarci preferiraju plavuše jer su plavuše plodnije od tamnijih žena...

no, znanost nikad neće reći zadnju riječ, bar se nadam... :mig:

Basta
03.10.2007., 10:05
Basta, Basta, ni ja se nisam ovome od tebe nadala.....

a čemu si se nadala? :E :D

Morticia Addams
03.10.2007., 10:07
smiri se, ne napadam te... :kiss: :D

inače, zadnjih godina znanost daje neka mišljenja o ljepoti... da svi preferiraju simetrične ljude, da u nama postoji prapovijesni užas od pretilosti jer pretilost asocira na otečenost, bolest, da žene preferiraju muškarce oštrih crta lica jer to simbolizira muževnost, da muškarci preferiraju plavuše jer su plavuše plodnije od tamnijih žena...

no, znanost nikad neće reći zadnju riječ, bar se nadam... :mig:

U redu, dio ovoga sto ti govoris mozda i jest tocan, medjutim, ponovit cu svoju molbu. Lijepo molim nekoga, bilo koga, da se oglasi i kaze- moj partner/ica je RUZAN/NA.

b'elana
03.10.2007., 10:07
a čemu si se nadala? :E :D

Toleranciji, filingu za različitosti, hodanju svijetom otvorenih očiju. Sretneš dvoje, gledaju se ko golubi, niko im nije ravan......a ruuuuuužni samo tako. A taj zaljubljeni pogled ih čini najljepšima na svijetu.

Ajme, šta mi je? Mora da ću se razbolit.......

Basta
03.10.2007., 10:12
Toleranciji, filingu za različitosti, hodanju svijetom otvorenih očiju. Sretneš dvoje, gledaju se ko golubi, niko im nije ravan......a ruuuuuužni samo tako. A taj zaljubljeni pogled ih čini najljepšima na svijetu.
jesam ja reka ijednu riječ protiv ružnih ljudi? :confused:

b'elana
03.10.2007., 10:14

Evo...ovo.....malo je nacistički. Mislim da je svatko nekome lijep......

Basta
03.10.2007., 10:19
Evo...ovo.....malo je nacistički. Mislim da je svatko nekome lijep......

lijepo od tebe što tako misliš, ali činjenica je da ima fizički vrlo ružnih ljudi koji se svojom vanjštinom ne mogu nikome svidjeti...

istina, da ima svega i svačega... primjer... tahićanke su ostavile svoje visoke, jake i suncem preplanule tahićane i ljubakale sa niskim, krezubim, ćelavim i bljedolikim englezima... prosto su ludile za njima... :zubo:

Morticia Addams
03.10.2007., 10:22
lijepo od tebe što tako misliš, ali činjenica je da ima fizički vrlo ružnih ljudi koji se svojom vanjštinom ne mogu nikome svidjeti...

istina, da ima svega i svačega... primjer... tahićanke su ostavile svoje visoke, jake i suncem preplanule tahićane i ljubakale sa niskim, krezubim, ćelavim i bljedolikim englezima... prosto su ludile za njima... :zubo:

Meni nije jasno sto ti ustvari tvrdis. Meni se cini da ponekad kontriras samo rasprave radi. :p :p :D

b'elana
03.10.2007., 10:24
Jesi li gledao Sjećaš li se Dolly Bell?

Eto, o takvim ljudima ja pričam.....a kod njih je zločin iz strasti svakodnevna kategorija. Ja mu vidim uši koje glume helikopter i puknem od smijeha, a njih dvije vade noževe i tuku se za lika.....

Mislim da imamo sustave vrijednosti prilagođene vlastitom kotiranju na tržištu.Jedan dio je pitanje raznih ukusa.....poznajem ekstremno debele žene koje njihovi muževi obožavaju do besvijesti. I bolesno su ljubomorni. A salo se cijedi na sve strane. Mom se povraća kad ih vidi na plaži. Muževi od ove dvije povraćaju valjda na mene.

Basta
03.10.2007., 10:24
Meni nije jasno sto ti ustvari tvrdis. Meni se cini da ponekad kontriras samo rasprave radi. :p :p :D

meni je jasna samo jedna stvar, da ste ti i belana skočile na mene na jednu moju riječ... :rolleyes: :D

b'elana
03.10.2007., 10:25
meni je jasna samo jedna stvar, da ste ti i belana skočile na mene na jednu moju riječ... :rolleyes: :D
Kad te volimo :kiss:

Basta
03.10.2007., 10:26
Kad te volimo :kiss:

iako sam patuljast i ružan... :rofl:

eto to je prava ljubav... :top:

Morticia Addams
03.10.2007., 10:28

Ma nismo skocila na tebe. :Sex: :D Samo mi uistinu nije jasno koja je u konacnici tvoja tvrdnja. Shvatila sam da smatras da ljepota nije bitna i nije jedini faktor po kojem se zaljubljujemo u nekog. Medjutim, zelis li mi u tom slucaju reci da ce netko biti sa nekim tko mu je OGAVAN i ruzan k'o noc samo zato sto ta druga osoba ima dobru dusu? To me zanima.

Burmanska mačka
03.10.2007., 10:29
To za pretpovijesti i pretilost nikako ne može biti točno jer je dobro znano da je u to vrijeme debljina bila nešto pozitivno jer je simbolizirala plodnost i uhranjenost. Zato su tzv. neolitičke Venere (u stvari Božice-Majke) prikazane kao gojazne žene. Druga stvar, ideja o tome što je debelo se kroz povijest i dalje mijenjala. Vidimo to po kipovima i po slikama. Nadalje, ideja o tome što je lijepo se također mijenjala. U vrijeme visoke gotike žene su brijale obrve i kosu pri vrhu glave i nosile šiljate šešire iliti kape po uzoru na vrhove katedrala. I to se smatralo lijepim. Ideal ljepote u renesansi je plava kosa (točnije tamno plava koja se opisuje kao zagasito zlatna), tamne oči,tamne obrve, manje grudi i vitak stas. Osim što se pojam ljepote mijenjao kroz povijest i mijenjat će se dalje, mijenja se i ovisno o regijama svijeta, a na posljetku i ovisno o selu ili grad. Sjetimo se Breze. Danas se ta razlika selo-grad sve više gubi jer je ljudski rad zamijenila mehanizacij. no do nedavno, vitka, krhka žena na selu nije visoko kotirala. Dakle, mogu danas znanstvenici raznih profila filozofirati o tome što je ljepota, a nikada to neće moći dokučiti jer nije univerzalna i uopće je suvišno tražiti odgovore u simetriji lica ili omjerima tijela i tome slično. Ljepota je u očima promatrača, a on je pak pod utjecajem svog kulturno-povijesnog kruga. A čak niti to nije sigurno, jer uvijek postoje iznimke i nekome je lijepo ono što većina smatra ružnim.

Basta
03.10.2007., 10:31
Ma nismo skocila na tebe. :Sex: :D Samo mi uistinu nija jasno koja je u konacnici tvoja tvrdnja. Shvatila sam da smatras da ljepota nije bitna i nije jedini faktor po kojem se zaljubljujemo u nekog. Medjutim, zelis li mi u tom slucaju reci da ce netko biti sa nekim tko mu je OGAVAN i ruzan k'o noc samo zato sto ta druga osoba ima dobru dusu? To me zanima.

možda ta druga osoba osim što ima dobru dušu se zna odlično seksat? možda ima neke druge kvalitete? :)

ali to nije bitno... ovde govorimo o onom najprizemnijem aspektu, o fizičkom izgledu... možda netko s nekim ni u snu po "fizici" ne bi bio s nekim, ali...

copyman
03.10.2007., 10:32
ja se ne mogu zaljubit u ružnu curu. Jebiga

b'elana
03.10.2007., 10:34

Je li?

A jesi siguran da su te cure svima lijepe?

copyman
03.10.2007., 10:34
Je li?

A jesi siguran da su te cure svima lijepe?

jesam :D

-lavica-
03.10.2007., 10:35

poanta je u tome da ono što je tebi najljepše na svijetu nekome drugome je ružno, i obrnuto.....:mig:

Morticia Addams
03.10.2007., 10:36
možda ta druga osoba osim što ima dobru dušu se zna odlično seksat? možda ima neke druge kvalitete? :)

ali to nije bitno... ovde govorimo o onom najprizemnijem aspektu, o fizičkom izgledu... možda netko s nekim ni u snu po "fizici" ne bi bio s nekim, ali...

Ma vidi, da bi netko uzivao sa nekim, posebno u tom sexualnom smislu, osoba sa kojom iste "stvari" upraznjava ne smije i ne moze mu biti ogavna i buditi gadjenje u njemu.
Sto se boldane recenice tice- upravo ti to ja i tvrdim. U trenutku kad smo nekog upoznali, ne mora nas automasti "oboriti" njegova fizicka strana. Medjutim, kada smo se zaljubili u nesto drugo na toj osobi ona nam postaje lijepa. Dakle- ljepota uistinu jest u oku promatraca.

Burmanska mačka
03.10.2007., 10:40
Primjer: Prijatelj mog zaručnika, inače prosječna izgleda ima toliko ružnu curu da si vi to ne možete niti dočarati. Dovoljno je reći da u svom životu nisam vidjela toliko ružnu ženu i otkada sam vidjela nju, promijenili su mi se kriteriji i gotovo nitko više mi nije ružan jer je ona nešo posebno. Toliko je ružna da je ne možeš prestati gledati, nešto te naprosto tjera da piljiš jer se ne možeš načuditi. Meni samoj je neugodno kad se toga sjetim i užasno me je sram što je ona meni tako ružna, sram me je uopće to govoriti i pisati jer znam da si cura nije kriva i da sam se ja mogla roditi takva. Nisam jedina koja je to primijetila. I zaista ne mogu dokučiti što je on u njoj vidio, ali nešto očito jest. Čak moj zaručnik koji inače ne želi nikada ništa negativno reći o bilo kojoj ženi rekao je da je prilično neugledna. To je najgore što on može komentirati. No iznenadilo me kad mi je rekao da je bivša djevojka od tog njegovo prijatelja bila još "neuglednija" (čitaj ružnija) od ove, a njemu je bila privlačna. Hoću reći da je svatko barem nekome privlačan ma koliko se mi čudili ili ne razumijeli kako.

copyman
03.10.2007., 10:42
poanta je u tome da ono što je tebi najljepše na svijetu nekome drugome je ružno, i obrnuto.....:mig:

postoje standardi u ljepoti tj. povodiš se za ostalima oko sebe. Cijeli zapadni svijet tj. moderni dio čovječanstva ima istu ili vrlo sličnu percepciju o ljepoti. Nitko ne može tvrdit da je Adriana Lima ružna, bez obzira na godine i rasu.

Inače rađena su i istraživanja o temi što je nama zapravo lijepo. Primjetili su da je kod svih lijepih ljudi izražena velika simetričnost lijeve i desne strane lica. Također se zna u kolikom postotku nos mora zauzimati lica, uši, obrazi, usne... Ispalo je da Elizabeth Hurley ima skoro savršeno lice. S čime će se uglavnom složiti svi.
Uglavnom, povodljivi smo. Nekada je debela žena bila sexy jer su tako svi mislili. To pokazivalo da je zdrava, da se dobro hrani i da je sposobna rodit djecu....

Tako da, moje mišljenje je da postoji univerzalna ljepota i da ljepota nije u očima promatrača. Samo šta će se neko zadovoljit sa manje, a to je već druga priča

b'elana
03.10.2007., 10:44
Znam mnoge ljude kojima je Cameron Diaz ružna. Julia Roberts se ne uklapa u standarde.

Basta
03.10.2007., 10:46
Ma vidi, da bi netko uzivao sa nekim, posebno u tom sexualnom smislu, osoba sa kojom iste "stvari" upraznjava ne smije i ne moze mu biti ogavna i buditi gadjenje u njemu.
Sto se boldane recenice tice- upravo ti to ja i tvrdim. U trenutku kad smo nekog upoznali, ne mora nas automasti "oboriti" njegova fizicka strana. Medjutim, kada smo se zaljubili u nesto drugo na toj osobi ona nam postaje lijepa. Dakle- ljepota uistinu jest u oku promatraca.

molim razlikovati ogavno i ružno... ogavno je nešto što ne možeš ni smislit, ružno je nešto što ti se ne sviđa ali možeš živjeti s tim...

pitanje je, što s fizičkim izgledom u raznim fazama odnosa:
1. prvi pogled
2. upoznavanje
3. stupanje u vezu
4. bivanje u vezi

rekao bih da važnost fizičkog izgleda eksponencijalno pada od prve do četvrte točke...

osobno, kad sam s nekim u vezi, njen izgled mi je kao omot paketa... kad ga skinem, više ga skoro i ne primjećujem, bio on raskošan, bio on skroman...

copyman
03.10.2007., 10:47
Znam mnoge ljude kojima je Cameron Diaz ružna. Julia Roberts se ne uklapa u standarde.

to je već preseravanje. Jer nemožeš reć da je Cameron ružna. Ni meni ona nije ništa posebno, bezvezna mi je, ali nije ružna. To je isto kao i kad neke kažu da je Brad Pitt ružan. Kako može bit ružan? To su mi baš buntovne teen wannabe fore

mala nevaljala
03.10.2007., 10:49
to je već preseravanje. Jer nemožeš reć da je Cameron ružna. Ni meni ona nije ništa posebno, bezvezna mi je, ali nije ružna. To je isto kao i kad neke kažu da je Brad Pitt ružan. Kako može bit ružan? To su mi baš buntovne teen wannabe fore

ok, to za cameron stoji... :kava:

a carla del ponte? nemoš reć da je ona nije ružna... :kava:

mala nevaljala
03.10.2007., 10:50
osobno, kad sam s nekim u vezi, njen izgled mi je kao omot paketa... kad ga skinem, više ga skoro i ne primjećujem, bio on raskošan, bio on skroman...

:s :s suside, ja bi te sad najradije oženila :cerek:

Basta
03.10.2007., 10:51
:s :s suside, ja bi te sad najradije oženila :cerek:

čuvaj se ti mala za stanu... :mig:

NeVeR
Bitan mi je izgled u toj mjeri da me cura mora necime privuci. Da li to znaci da je ona neka ultra ljepotica ili ne, sasvim svejedno.

Jednostavno toliko da mogu reci "Bas je zgodna" ili "Bas je slatka" ili nesto tog tipa.

S druge strane, ako mi se njeno ponasanje, razmisljanje i ostalo ne svidja, dzaba joj izgled. Nece ici.

S trece strane(:zubo:) nekada neka cura i nije toliko privlacna na prvi pogle, ali kad ju upoznas, vidis da ti je slicna u dosta stvati i odmah nekako "postane ljepsa".

Sve ovisi tko gleda i sta "trazi", tj. na sta "pada".

copyman
ok, to za cameron stoji... :kava:

a carla del ponte? nemoš reć da je ona nije ružna... :kava:

je ružna je. I to je SVIMA ružna. Vidiš da je ljepota univerzalna

mala nevaljala
03.10.2007., 10:52
čuvaj se ti mala za stanu... :mig:

:rofl: nisan rekla da oću, nego da bi :mig:

Basta
03.10.2007., 10:53
je ružna je. I to je SVIMA ružna. Vidiš da je ljepota univerzalna

ipak nije dovoljno ružna, udana je... :D

Basta
03.10.2007., 10:54
:rofl: nisan rekla da oću, nego da bi :mig:

sad bi nešto reka ali neću... :zubo:

mala nevaljala
03.10.2007., 10:54
sad bi nešto reka ali neću... :zubo:

ajde, naši smo, reci... :zubo:

Basta
03.10.2007., 10:57
ajde, naši smo, reci... :zubo:

nisan reka da oću, nego da bi... :rofl: :B

copyman
ipak nije dovoljno ružna, udana je... :D

nebi ni meni smetala glavna haaška tužiteljica koliko god bila ružna :mig:

mala nevaljala
basta, care,.. :rofl: :rofl:

mala nevaljala
03.10.2007., 10:58
nebi ni meni smetala glavna haaška tužiteljica koliko god bila ružna :mig:

znaš, ja san skoro otišla studirat pravo... :raspa:

:rofl:

copyman
03.10.2007., 10:59
znaš, ja san skoro otišla studirat pravo... :raspa:

:rofl:

još samo da je doć do haaga...

Basta
03.10.2007., 11:02

može se i prečicom... nije gotovina studirao pravo... :s :D

mala nevaljala
03.10.2007., 11:02

ne dao bog...

Seeceru!
03.10.2007., 11:06
Bolje je i ne doći do Haga sa stavovima koje imaš.Tamo bi te ubijedili da ne postoji univerzalna ljepota i da je ljepota ipak u oku promatrača.Karla je lutka,samo što ti to još ne znaš.::rolleyes:

:p

Burmanska mačka
03.10.2007., 11:47
Univerzalna ljepota ne postoji i gotovo. Jel tebi lijepa žena koja je kolutovima izdužila vrat tako da asocira na žirafu? Jel ti lijepa žena kojoj uši vise do vrata jer je nosila utege da bi se izdužile? Ljepota visi o kulturi, o društvu, o sijaset toga što sam nabrajala u prethodnom postu i svega onoga što nisam.

copyman
03.10.2007., 11:49
Univerzalna ljepota ne postoji i gotovo. Jel tebi lijepa žena koja je kolutovima izdužila vrat tako da asocira na žirafu? Jel ti lijepa žena kojoj uši vise do vrata jer je nosila utege da bi se izdužile? Ljepota visi o kulturi, o društvu, o sijaset toga što sam nabrajala u prethodnom postu i svega onoga što nisam.

pa ja i govorim o modernoj kulturi, tj. o 99% ljudi. Nemoj mi spominjat ta plemena i ostale afričke primitvice :mig:

Univerzalna ljepota postoji, dokazana je i točka .

Morticia Addams
03.10.2007., 11:55
Evo, meni Karla uopce nije tako strasno ruzna. MAJKE MI.

tince
03.10.2007., 11:55
pa ja i govorim o modernoj kulturi, tj. o 99% ljudi. Nemoj mi spominjat ta plemena i ostale afričke primitvice :mig:

Univerzalna ljepota postoji, dokazana je i točka .

Ja isto to mislim i nazalost znam da ne spadam u istu......i sto je jos gore , frajeri koji se meni jako svidjalu ja se nikad njima nisam svidjela fizicki------a to mi je jako vazno.....

Onaj kom nije lijepa Julia Roberts recimo, ili Juliette Binoche sigurno necu biti ni ja....jer spadamo u jako slican tip u crtama lica

Morticia Addams
03.10.2007., 11:56
Bolje je i ne doći do Haga sa stavovima koje imaš.Tamo bi te ubijedili da ne postoji univerzalna ljepota i da je ljepota ipak u oku promatrača.Karla je lutka,samo što ti to još ne znaš.::rolleyes:

:p

Uz cinizam ili bez njega, ljepota IPAK jest u oku promatraca.

Major Major
03.10.2007., 11:58

Za muškarca, nije.:kava:

copyman
03.10.2007., 11:58
evo ljudi (http://en.wikipedia.org/wiki/Physical_attractiveness) koga zanima čitajte. To su istraživanja. Pokazuju zajedničku percepciju ljepote u svim kulturama. Npr. lijepa koža. U SVIM kulturama se smatra lijepom glatka, čista i zategnuta koža. Znači imamo univerzalnu percepciju o ljepoti kože. Isto tako ili vrlo slično je sa ostalim dijelovima tijela.

I još se govori da je nama percepcija o ljepoti genetski usađena. A mi i neko crnačko pleme iz afrike se genetski jako malo razlikujemo.

Burmanska mačka
03.10.2007., 12:01

Carla del Ponte uživo, ma koliko to nevjerojatno zvučalo, uopće nije ružna. Niti najmanje. Sasvim je prosječna, sitna, mala, nikakv gabor.

Morticia Addams
03.10.2007., 12:02
Za muškarca, nije.:kava:

Gle, da se nju utegne u dopicnjak, izblajha joj se kosa, nabiju stikle od 12 cm vecini muskaraca ipak ne bi bila bas toliko ruzna. Zalosno, ali istinito. Poanta je da zena nema dvije glave, tri ruke ili kiklopovo oko na sred cela. Obican je covjek. Nekome je i ona lijepa.

copyman
03.10.2007., 12:02
Ja isto to mislim i nazalost znam da ne spadam u istu......i sto je jos gore , frajeri koji se meni jako svidjalu ja se nikad njima nisam svidjela fizicki------a to mi je jako vazno.....

Onaj kom nije lijepa Julia Roberts recimo, ili Juliette Binoche sigurno necu biti ni ja....jer spadamo u jako slican tip u crtama lica

uvijek se možeš izvuć na velike sise :mig: :lol:

Basta
03.10.2007., 12:03
Gle, da se nju utegne u dopicnjak, izblajha joj se kosa, nabiju stikle od 12 cm vecini muskaraca ipak ne bi bila bas toliko ruzna. Zalosno, ali istinito. Poanta je da zena nema dvije glave, tri ruke ili kiklopovo oko na sred cela. Obican je covjek. Nekome je i ona lijepa.

daj, nemoj, slikaš prestrašnu sliku, tek sam ručao... :eek: :D

Morticia Addams
03.10.2007., 12:03
Carla del Ponte uživo, ma koliko to nevjerojatno zvučalo, uopće nije ružna. Niti najmanje. Sasvim je prosječna, sitna, mala, nikakv gabor.

O tome i govorim. :)

Burmanska mačka
03.10.2007., 12:04
evo ljudi (http://en.wikipedia.org/wiki/Physical_attractiveness) koga zanima čitajte. To su istraživanja. Pokazuju zajedničku percepciju ljepote u svim kulturama. Npr. lijepa koža. U SVIM kulturama se smatra lijepom glatka, čista i zategnuta koža. Znači imamo univerzalnu percepciju o ljepoti kože. Isto tako ili vrlo slično je sa ostalim dijelovima tijela.

I još se govori da je nama percepcija o ljepoti genetski usađena. A mi i neko crnačko pleme iz afrike se genetski jako malo razlikujemo.

To su samo istraživanja i razne teorije koje ne dokazuju ništa. Naravno da postoji neki konsenzus o tome što je načelno lijepo, ali unutar toga ima raznih varijacija, tako će neka osoba jednom biti ljepuškasta, a drugome prekrasna.

copyman

:blabla: tipično žensko razmišljanje. Vjeruj mi ružna žena, koliko god bila sređena, ne može nikome biti lijepa.
Nekome izgled nije važan, pa opet može biti s njom, neko ima niže kriterije itd. Ali nikome ona nije lijepa :)

tince
uvijek se možeš izvuć na velike sise :mig: :lol:

Nemam ni velike sise, nit sam visoka....i meni nije smijesno....

copyman
03.10.2007., 12:05
To su samo istraživanja i razne teorije koje ne dokazuju ništa. Naravno da postoji neki konsenzus o tome što je načelno lijepo, ali unutar toga ima raznih varijacija, tako će neka osoba jednom biti ljepuškasta, a drugome prekrasna.

to su nijanse. I ako tebi istraživanja ne dokazuju ništa, pa čak ni genetska struktura čovijeka, onda mi nemamo o čemu više raspravljat :mig:

Morticia Addams
03.10.2007., 12:07
daj, nemoj, slikaš prestrašnu sliku, tek sam ručao... :eek: :D

Drasticni primjeri, drasticne mjere, sve to u svrhu znanosti. :mig: Dobar tek. :p :D

Basta
03.10.2007., 12:08
Drasticni primjeri, drasticne mjere, sve to u svrhu znanosti. :mig: Dobar tek. :p :D

ej, reko sam da mi možeš upropastit seks, ali ne da mi upropaštavaš probavni proces... :rolleyes: :D

Seeceru!

Karizma kojom te žene zrače u stanju je popišat se na svaku Plejbojevu zečicu.Usputbudi rečeno,ja sam lijepa na klasičan način,baš onako kako opisuje copyman,i toga sam svjesna.Ali ljudi zaziru od mene jer sam hladna kučka.:rolleyes:
:lol:

Sviba

Univerzalna ljepota...

Ti se možeš s nekim usporediti...Juliu Roberts nemogu organski smislit, ali Juliette Binoche je lijepa. Nije moj tip, ali se ne može reći da nema lijepo lice.

Ja se ne mogu s nikim usporediti, nemam crte lica ko ni jedan glumac i nisam se time nikad zamarao. A ne mogu reći da sam bio s ružnim curama, neke su bile (to sam tada mislio, danas mislim da je to glupost) izvan moje lige. Dakle ljepotice za kojima se okreću na cesti.

Ja imam druge adute osim lica, frizurice i ušminkanog izgleda.

Sigurno ih imaš i ti...:top:

tince
03.10.2007., 12:09

http://www.tportal.hr/2007/09/28/0136007.6.jpg

Sviba jel si ti reko da ti izgled nije bitan? Da ti nije bitan ne bi slinio po ovakvima svako jutro:

Evo cist dokaz kako muski vole srat. kao nije sve u izgledu..... da nije ne bi imali potrebu slinit i po svaku cijenu saznavat ime ovakih cura recimo......sad ce se neko ovdje javit i rec pa da nije nesto a tamo na MK svi ste zanijemili.......kakvo licemjerje....eto to ne volim kod vas....

Sviba
03.10.2007., 12:09
Nemam ni velike sise, nit sam visoka....i meni nije smijesno....

A guza?

Morticia Addams
03.10.2007., 12:10
:blabla: tipično žensko razmišljanje. Vjeruj mi ružna žena, koliko god bila sređena, ne može nikome biti lijepa.
Nekome izgled nije važan, pa opet može biti s njom, neko ima niže kriterije itd. Ali nikome ona nije lijepa :)

Nemam vise komentara. Nema smisla. Rekoh sto sam imala. Ako nije NIKOME lijepa ne razumijem kako njen muz sa njom spava u istom krevetu. Valjda drzi lavor ispod kreveta, k'o ja kad dodjem kuci sa derneka. :rolleyes: :p

Basta
03.10.2007., 12:11
http://www.tportal.hr/2007/09/28/0136007.6.jpg

Sviba jel si ti reko da ti izgled nije bitan? Da ti nije bitan ne bi slinio po ovakvima svako jutro:

Evo cist dokaz kako muski vole srat. kao nije sve u izgledu..... da nije ne bi imali potrebu slinit i po svaku cijenu saznavat ime ovakih cura recimo......sad ce se neko ovdje javit i rec pa da nije nesto a tamo na MK svi ste zanijemili.......kakvo licemjerje....eto to ne volim kod vas....

maca ipo... ima tijelo... ima lice... ima oči... :klopa:

ima glatku kožu, nije pretila i simetrična je... :D

miki3
03.10.2007., 12:11
Nemam vise komentara. Nema smisla. Rekoh sto sam imala. Ako nije NIKOME lijepa ne razumijem kako njen muz sa njom spava u istom krevetu. Valjda drzi lavor ispod kreveta, k'o ja kad dodjem kuci sa derneka. :rolleyes: :p

mozda je imala bogat miraz.:D :D