PDA

View Full Version : LMC (chat)

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140

awia
09.02.2010., 13:37
ma nemoguće da je to zasmetalo - uredni životopis... :lol:
bilo je nešto drugo sto posto..
a možda moraju obaviti razgovor bez obzira što možda i ne traže nekoga za ozbiljno
tak moj dečko zna reći, da nekad moraju obaviti razgovore sa ljudima iako već nekog imaju u planu :ne zna:

tu si u pravu. oni moraju objaviti natječaj i sve ostalo iako već imaju nekog za posao (preko veze naravno)

awia
09.02.2010., 13:40
ja se bas vratio sa polozenog ispita...

ahhh, jeben osjecaj :D

mrzim te -.-

Velociraptor
09.02.2010., 13:41
ajde malo opiši taj osjećaj.. možda se natjeram učiti. obično dobijem motivaciju kad čujem kak drugi rade...

to ja zovem misaono-psihickim orgazmom/sexom... radis(ucis) odredjeno vrijeme do ispita(predigra), polozis(orgazam), onda iducih 2-3 dana ne razmisljas o nicemu i ne radis apsolutno ista(ekvivalent spavanju nakon) :D

coolinesay
09.02.2010., 13:45
hahahahahaha.. ak je učenje predigra onda ja totalno mrzim predigru! :lol:

awia
09.02.2010., 13:49
hahahahahaha.. ak je učenje predigra onda ja totalno mrzim predigru! :lol:

bome i ja :D

Velociraptor
09.02.2010., 13:53
mrzim te -.-

have some sympathy... budan sam od 3 ujutro :kava:

Endimion17
09.02.2010., 14:10
goth, možda si se namjerila na nekoga prema kome se treba ponašati ponizno, a ti si pristupila neutralno. Imao sam takav slučaj danas i što da ti kažem? Namjestiš "nisamjaznao" facu, a kad zatvoriš vrata pošalješ je u pičku materinu. :top:

awia
09.02.2010., 14:14
have some sympathy... budan sam od 3 ujutro :kava:

znam kako je... šta radiš tu, odi se naspavaj da možeš večeras proslavit :mig:

Velociraptor
09.02.2010., 14:16
znam kako je... šta radiš tu, odi se naspavaj da možeš večeras proslavit :mig:

ne mogu spavat po danu :D ... radje se ovako dobro izmorim, pa odspavam dobru nocnu turu.

Plus citam novosti iz svijeta astronautike

Endimion17
09.02.2010., 14:18
Velociraptor, u istoj smo kaši. :zivili:

El Ninho
09.02.2010., 14:24
Kako kome dobro jutro :rigo:

Meni je startalo prelijepo, moram se iskukati jer sam bijesna. Imala sam razgovor za posao koji nije nešto ekstra, ali bi mi dobro došao dok ne uleti nešto bolje. Ujedno je na neki način vezan sa strukom, pa postoji i neka mogućnost napretka blabla.

Inače se ne volim cifrati i pretjerano sređivati za razgovore za posao jer smatram kako je dovoljno doći uredan i klasično odjeven. U skladu s tim, čista kosa u rep, bijela košulja, cambridge prsluk, tamne traperice i kaput. Bez ikakve šminke, zlatnog nakita, bling-bling sranja. Ne želim (ni inače, kamoli kad je posao u pitanju) ostaviti dojam airhead tuke koja troši svo vrijeme na sređivanje a onda u slobodno vrijeme ode na posao.

Ono što je kvaka je činjenica da za taj posao ne moraš biti pretjerano obrazovan, već samo sposoban raditi i ne bojati se rada. S tim nemam problem, ja sam dokazano efikasna. Ali, osoba zadužena za prijave me odmjerila značajno i nakon pogleda u CV (faktor fakultet) mi je dala do znanja da oni koji su donijeli CV-e pisane rukom, zgužvane i izvađene iz džepova na guzici, dakle, lagano konkavne :bang: imaju prednost preda mnom i nad mojim CV-om kojeg nosim u tvrdom fasciklu da nema kupus-uši na kutovima :facepalm:. Gdje su tu kriteriji? Jel bitan fakultet, kvragu, ako sam tamo, znači da nemam problem sa poslom u startu i moje kvalifikacije tad zbilja nisu bitne!
Za kraj doda da će se javiti (gdje sam to već čula :misli:?) i da se obavezno javim kad im laboratorij bude tražio kadra, jer me tamo "bolje vidi".

Iz poštovanja prema poslodavcu se potrudim izgledati uredno, a ispadnem kontraproduktivna - neki obrasci bontona i ponašanja koje poštuješ nemaju smisla - poštovanjem njih ispadaš veći kripl jer osobe iz kadrovske nemaju kriterija osim nekih subjektivnih vizualnih-sudim-knjigu-po-koricama gluposti koje su si sami zacrtali u glavi i postavili kao selekcijsko načelo.

Možda je razgovor za posao složenija stvar nego misliš.
Vrlo malo je poslova na kojima će trebati samo tvoja stručnost i marljivost, a koliko sam shvatio, u konkretnom slučaju, ovo prvo je zanemarivo. Mnogo važnije je znati napraviti odnos s ljudima.
Pokušaj prije nego što baneš na razgovor, raspitati se tko radi na kojem mjestu i napraviti križaljku tebi poznatih (ili poznatih tebi poznatih), utjecajnih, tebi sklonih ili nekom drugom... Privremeno se posereš na svoj ego i oblačiš se, govoriš i ponašaš ne onako kako ti misliš da treba već onako kako ti misliš da oni misle da treba. Malo ljigavo ali kad se sjetiš da će se konkurencija pojebat sa šefom nabave ili kadrovskog, onda cilj opravdava sredstvo. Ionako će te za tri mjeseca, ako imaš karaktera, prihvatiti kakva jesi i možeš se ponašati normalno u granicama poslovne etike.

Za naći dobar posao treba mnogo više od javljanja na oglas.
Naravno, bez sreće nema ništa.

Break a leg. :top:

aqualung
09.02.2010., 14:26
@velo
bravo.
slazem se za osjecaj, kakvo olaksanje, trece stanje, numb.
a tek kad dobijes pohvalu :p

@gotter
ako ti ista znaci uz tebe smo :zubo:

coolinesay
09.02.2010., 14:27
ajme onda ja nikad nebum našla posel
totalno sam netipična
još kad složim facu :malosammutavadanas::visi:

e da gott, ja sam isto 101% uz tebe... budi svoja, bez obzira na ljige okolo :top:

Velociraptor
09.02.2010., 14:30
O, pa nova epka The Big Bang Theorya je up... :D

http://www.ibabuzz.com/darthraider/wp-content/uploads/2008/01/excellent.jpg

Mantis Religiosa
09.02.2010., 14:30
me tu :o
mrzim konformizam

i poslovne etike :(

coolinesay
09.02.2010., 15:13
mrzzzim MS word! argh! :mad:
sad sam se tu pol sata borila sa vražjim numeriranjem. neće i neće da mi pokaže četvorku! argh! :2up:

Velociraptor
09.02.2010., 15:29
mrzzzim MS word! argh! :mad:
sad sam se tu pol sata borila sa vražjim numeriranjem. neće i neće da mi pokaže četvorku! argh! :2up:

Koji Word imas? Meni 2007 radi odlicno...

Ako hoces preci na nesto drugo, onda pogledaj Open Office 3.1 - ovo je link na RH verziju, ja ipak preporucam english (http://hr.openoffice.org/) :) ... potpuno je besplatan i ima sve funkcionalnosti kao i MS Office

Bat Kol
09.02.2010., 15:39
ja se bas vratio sa polozenog ispita...

ahhh, jeben osjecaj :D

nadam se da ću i ja sutra tako :visi:

coolinesay
09.02.2010., 16:04
Koji Word imas? Meni 2007 radi odlicno...

Ako hoces preci na nesto drugo, onda pogledaj Open Office 3.1 - ovo je link na RH verziju, ja ipak preporucam english (http://hr.openoffice.org/) :) ... potpuno je besplatan i ima sve funkcionalnosti kao i MS Office

2003 word, ne volim previše ukrasa sa strane. office mi se sada ne da instalirati. zadovoljna sam inače osim kada treba nešto numerirati, argh! :mad:

e da.. kak se dobivaju preporuke ovdje na forumu? jel mogu obični forumaši stiskati preporuke il to samo modovi rade?
ja imam jedan bod! :jumping:

Jericho159
09.02.2010., 16:07
Sto se dogodi kad imas previse slobodnog vremena?

http://www.youtube.com/watch?v=D2FX9rviEhw&feature=player_embedded

coolinesay
09.02.2010., 16:16
jadne životinje :cry:

freeze
09.02.2010., 17:47
Kako kome dobro jutro :rigo:

Meni je startalo prelijepo, moram se iskukati jer sam bijesna. Imala sam razgovor za posao koji nije nešto ekstra, ali bi mi dobro došao dok ne uleti nešto bolje. Ujedno je na neki način vezan sa strukom, pa postoji i neka mogućnost napretka blabla.

Inače se ne volim cifrati i pretjerano sređivati za razgovore za posao jer smatram kako je dovoljno doći uredan i klasično odjeven. U skladu s tim, čista kosa u rep, bijela košulja, cambridge prsluk, tamne traperice i kaput. Bez ikakve šminke, zlatnog nakita, bling-bling sranja. Ne želim (ni inače, kamoli kad je posao u pitanju) ostaviti dojam airhead tuke koja troši svo vrijeme na sređivanje a onda u slobodno vrijeme ode na posao.

Ono što je kvaka je činjenica da za taj posao ne moraš biti pretjerano obrazovan, već samo sposoban raditi i ne bojati se rada. S tim nemam problem, ja sam dokazano efikasna. Ali, osoba zadužena za prijave me odmjerila značajno i nakon pogleda u CV (faktor fakultet) mi je dala do znanja da oni koji su donijeli CV-e pisane rukom, zgužvane i izvađene iz džepova na guzici, dakle, lagano konkavne :bang: imaju prednost preda mnom i nad mojim CV-om kojeg nosim u tvrdom fasciklu da nema kupus-uši na kutovima :facepalm:. Gdje su tu kriteriji? Jel bitan fakultet, kvragu, ako sam tamo, znači da nemam problem sa poslom u startu i moje kvalifikacije tad zbilja nisu bitne!
Za kraj doda da će se javiti (gdje sam to već čula :misli:?) i da se obavezno javim kad im laboratorij bude tražio kadra, jer me tamo "bolje vidi".

Iz poštovanja prema poslodavcu se potrudim izgledati uredno, a ispadnem kontraproduktivna - neki obrasci bontona i ponašanja koje poštuješ nemaju smisla - poštovanjem njih ispadaš veći kripl jer osobe iz kadrovske nemaju kriterija osim nekih subjektivnih vizualnih-sudim-knjigu-po-koricama gluposti koje su si sami zacrtali u glavi i postavili kao selekcijsko načelo.

netko iz kadrovske je već zaposlio kuma, kumu, sina, kćer, bratića, sestričnu, ili nekoga poznatog...razgovor se obavlja jer su već bili objavili natječaj, ili su morali objavit natječaj jer sami nisu nikoga zvali da dođe radit, niti je itko prelazio iz druge firme, niti su uzimali nekog direkt s faksa...uglavnom natječaj je obavezan a snjime i razgovori...naslušo sam se dosta takvih priča...

razgovor sa kadrovskom je sigurna nezaposlenost...ako si na razgovoru kod direktora direkt posao već imaš...

Serenità
09.02.2010., 21:31

:lol: ovo ću ja svom stadu napraviti jednom kad nabavim novce! :rofl:

@ gotter - nadam se da neće morati doći do stadija da i sama postaneš komformist radi egzistencije. imam dojam da bi to tebe više pogodilo nego manjak novca. :ne zna:

El Ninho
10.02.2010., 08:34

:lol::rofl::cerek:
Više nego dobro.
Očekujem sljedeći uradak; oLEDičenje srdela i puštanje zubaca među njih.
Da vidiš vatrometa. http://www.pic4ever.com/images/19.gif

El Ninho
10.02.2010., 08:36
me tu :o
mrzim konformizam

i poslovne etike :(

To je stvar ukusa.
Ako si sretnija da si "svoja" nego da imaš posao ili veću plaću tada je to opravdano.
Smatram da veliki dio čovjekovog zadovoljstva ili sreće leži u činjenici da imaš mogućnost izbora (oblik sigurnost). Kako ćeš ga steći?, novcem, afirmacijom u bližoj ili široj zajednici ili kako drugačije, je stvar tvojih urođenih i stečenih vještina i nazora.

Nekoć se nisam mogao zamisliti u kravati, a sada kad zagusti... :brukica:

Tika
10.02.2010., 08:48

Užas. Ti muški u odijelima i kravatama me na ekonomiste podsjećaju, a njih ne mogu smisliti. :kava:

Na šta si spao... :rofl:

Göttspöđä
10.02.2010., 09:32
goth, možda si se namjerila na nekoga prema kome se treba ponašati ponizno, a ti si pristupila neutralno. Imao sam takav slučaj danas i što da ti kažem? Namjestiš "nisamjaznao" facu, a kad zatvoriš vrata pošalješ je u pičku materinu. :top:

Ma ne. Stvar je puno jednostavnija, ostavila sam dojam osobe kojoj je domet piskarati po skriptama a ne radnika. Da sam imala pernatu jaknu, vunenu kapu i patike, to bi značilo da sam bolji radnik za taj posao :ne zna:. To mi je žena i rekla na neki način.

A za vrata... Tu sam ekspert, godine provedene sa gamadi raznoraznih profila koja stoji stepenicu-dvije iznad tebe te nauče mnogim stvarima. Prelijepi smiješak iza kojeg stoje ne tako prelijepe misli su lekcija broj jedan.

Mnogo važnije je znati napraviti odnos s ljudima. Pokušaj prije nego što baneš na razgovor, raspitati se tko radi na kojem mjestu i napraviti križaljku tebi poznatih (ili poznatih tebi poznatih), utjecajnih, tebi sklonih ili nekom drugom...

Neko vrijeme sam izvan matičnog grada, što ovo tvoje, koliko god bio u pravu i koliko god se i sama trudila uspostaviti to, drastično otežava. Recimo da sam oslonjena na sebe, ali krug se širi svakim danom.

Privremeno se posereš na svoj ego i oblačiš se, govoriš i ponašaš ne onako kako ti misliš da treba već onako kako ti misliš da oni misle da treba. Malo ljigavo

Nemam problem sa ljigavim i nisam ni otprilike buntovnik bez razloga. Znam progutati samopoštovanje i otpustiti otpor, nasmiješiti se kad mi je u interesu. Nikad se nisam dovela npr u sukob sa autoritetom, nedajiss. To je ekstremno kontraproduktivan potez za išta. Vjerujem u civilizirano i ljubazno ponašanje spram kolegama, pogotovo nadređenima i znam šta dobijam njime u odnosu na nonkonformističko preseravanje i režanje. To je primitivno i nitko te tada ne shvaća ozbiljno, što je pucanj u potiljak realizaciji onog što želiš postići.

Break a leg. :top:

Hoću, fala :top:.

A čiju :kukuc:?

aqua, cooline, :D.

nadam se da neće morati doći do stadija da i sama postaneš komformist radi egzistencije. imam dojam da bi to tebe više pogodilo nego manjak novca. :ne zna:

Maštabilo. Trudim se stajati sa obje noge na zemlji. Suludo je plivati protiv struje i očekivati prosperitet. Nonkonformizam, beskompromisnost i “čuvanje integriteta” su obično kamuflaža za kroničnu lijenost i indolenciju, poduprta modernim antikapitalističkim parolama. Nezrelost, na neki način. Svatko se može uklopiti svugdje bez da proda guzicu i bude manje “svoj”.

Što se para tiče, daleko od toga da mi fali. Ali, osjećam se bolje kad radim jer ne mogu sjediti. Vjerujem da ovdje ima osoba koje znaju o čemu pričam.

Göttspöđä
10.02.2010., 09:33
No, da se maknemo sa ove šugave teme, pročitajte ovo (http://www.jutarnji.hr/djevojcice-prema-kojima-je-lolita-obicna-pocetnica/548924/). JBT, zubi su im još uvijek mliječni :bang:

A možemo i ovo :D:

Užas. Ti muški u odijelima i kravatama me na ekonomiste podsjećaju, a njih ne mogu smisliti.

Meni su ekonomisti strašno antipatični, ali odijelo... Kravata... Dobro usklađene boje, glatko lice i skoro neprimjetan miris koji ti ovlaš podraška receptore u nosnicama... ay mamacita :D

El Ninho
10.02.2010., 09:42
No, da se maknemo sa ove šugave teme, pročitajte ovo (http://www.jutarnji.hr/djevojcice-prema-kojima-je-lolita-obicna-pocetnica/548924/). JBT, zubi su im još uvijek mliječni :bang:

A možemo i ovo :D:

Meni su ekonomisti strašno antipatični, ali odijelo... Kravata... Dobro usklađene boje, glatko lice i skoro neprimjetan miris koji ti ovlaš podraška receptore u nosnicama... ay mamacita :D

Može lagano nestašna kosa na sve to? :afro:

Jericho159
10.02.2010., 10:01

To bi i ja pito :D

Göttspöđä
10.02.2010., 10:08

De, dobro je :rolleyes:. Kosa mora biti potpuno divlja i neobuzdana i mora je biti puno na muškoj glavi. Po mogućnosti do te mjere da te u srednjoj opaljeni profesor matematike slao kući po roditelje radi nje i prijetio se padom ocjene sa odličan > popravak. Da, ljudi, i to je moguće stoljećima nakon srednjeg vijeka :rolleyes:.

Jericho159
10.02.2010., 10:16
De, dobro je :rolleyes:. Kosa mora biti potpuno divlja i neobuzdana i mora je biti puno na muškoj glavi. Po mogućnosti do te mjere da te u srednjoj opaljeni profesor matematike slao kući po roditelje radi nje i prijetio se padom ocjene sa odličan > popravak. Da, ljudi, i to je moguće stoljećima nakon srednjeg vijeka :rolleyes:.

:s:top:
To je ocekivani odgovor

El Ninho
10.02.2010., 11:10

:eek:
E, krvi bi mu se napili. :E

awia
10.02.2010., 11:20

sve potpisujem osim glatkog lica- draže mi je kad ima bradu (lijepo oblikovanu). kad sam išla s dragim u svatove cijelo veče sam se morala suzdržavat da ne skočim na njega. bio je mmmmmmmmm

Serenità
10.02.2010., 11:38
ne volim zavaravati samu sebe, a ni druge, s pričama o svom nekonvencionalizmu i inim pizdarijama. jednostavno sam lijena :D

a za frajere - naravno da mi je lipo vidjeti dobro sređenog dečka u odijelu.
sad, o kosi možemo pregovarati, glavno je da ne nosi rozu košulju i da izgleda prirodno u njemu, tj. dobro se osjeća noseći ga. :mig:

coolinesay
10.02.2010., 12:17
znam da sam već dosadna, no jeste vidjeli ovo? :D
http://www.youtube.com/watch?v=K-_rf2jVxxY

Ethan
10.02.2010., 13:59
they're scary but they sing beautifully. love the energy http://www.gay.hr/diskusije/images/smilies/love.gif

Velociraptor
10.02.2010., 14:19
Konacno i dokazano :rofl:

http://www.scripting.com/images/mathematicalProofWomen.gif

awia
10.02.2010., 19:03
bem ti biokemiju i biosinteze i mehanizme i sve

Mantis Religiosa
10.02.2010., 19:14
Užas. Ti muški u odijelima i kravatama me na ekonomiste podsjećaju, a njih ne mogu smisliti. :kava:

Na šta si spao... :rofl:
pa ima i pametnih ekonomista :p
:ne zna:

To je stvar ukusa.
Ako si sretnija da si "svoja" nego da imaš posao ili veću plaću tada je to opravdano.
Smatram da veliki dio čovjekovog zadovoljstva ili sreće leži u činjenici da imaš mogućnost izbora (oblik sigurnost). Kako ćeš ga steći?, novcem, afirmacijom u bližoj ili široj zajednici ili kako drugačije, je stvar tvojih urođenih i stečenih vještina i nazora.

pa tipovi ponekad znaju biti jako seksi u kravati, gledaj to s pozitivne strane, mozda se bogato udas :)

i ja sam rekla da se nikada necu "prodati" :o

Bat Kol
10.02.2010., 19:29
bem ti biokemiju i biosinteze i mehanizme i sve

couldn't agree more.

Ethan
10.02.2010., 19:35
pussies :p stryer, do danas najdraza knjiga http://www.gay.hr/diskusije/images/smilies/leviathan.gif

coolinesay
10.02.2010., 19:49
ajl bi jor viš ajl bi jor đrim ajl bi jor fentzii.. ajl bi jor... lalalalla
nemrem prestat ovo pjevušit hehehe :jumping:

Endimion17
10.02.2010., 20:09
pussies :p stryer, do danas najdraza knjiga http://www.gay.hr/diskusije/images/smilies/leviathan.gif
Ti stvarno tražiš ban?

ajl bi jor viš ajl bi jor đrim ajl bi jor fentzii.. ajl bi jor... lalalalla
nemrem prestat ovo pjevušit hehehe :jumping:
Ti isto?

:kurčise:

coolinesay
10.02.2010., 20:12
endmijonče mi smo zrodne dushe... :cerek: xD

awia
10.02.2010., 21:09

no, no, lehninger.

Endimione :kiss:

coolinesay
10.02.2010., 21:11
jebemti šta je ovo ... svi se uvaljuju endimiončetu... :mad:
hahaha :rofl:

Ethan
10.02.2010., 21:17
Ti stvarno tražiš ban?

tebi fali kurca? :raspa:

b0xx
10.02.2010., 21:27
Tib se sad mirio? :D

Endimion17
10.02.2010., 22:37
tebi fali kurca? :raspa:

Naprotiv, popunjenost boksi je optimalna. :driver:

Bat Kol
10.02.2010., 23:21

no, no, lehninger.

lako za stryera, ali mi smo morali koristiti onog katatoničnog karlssona :mad:
mislim da je još uvijek službena literatura na toj katedri.

Endimion17
10.02.2010., 23:36
I jedno i drugo je tlaka, ali karlson je nešto što bi trebalo zabraniti ustavom.

Bat Kol
11.02.2010., 10:00
jel tak? nije mi jasno zašto su i dalje uporni.

awia
11.02.2010., 11:48
jebemti šta je ovo ... svi se uvaljuju endimiončetu... :mad:
hahaha :rofl:
ne uvaljujem mu se nego ga ljubim zbog prijetnje ethanovom spominjanju stryera :D
lako za stryera, ali mi smo morali koristiti onog katatoničnog karlssona :mad:
mislim da je još uvijek službena literatura na toj katedri.

ma mi ne koristimo stryera, u biti trebali bi al to smo se mi svi odlučili za lehningera :D

coolinesay
11.02.2010., 11:57
ne uvaljujem mu se nego ga ljubim zbog prijetnje ethanovom spominjanju stryera :D

ionak ne reagiše.. prdio, tipkao, njemu tak svejedno... :kava:

awia
11.02.2010., 12:02
oukej ajmo sad jedna runda tješenja mene...
dragi danas ide radit na komižu i nema pojma kad će se vratit. vjerojatno neće bit tu za moj rođendan :(
so... mi bi veri sed.

aqualung
11.02.2010., 12:04
najbolje je koristiti svu literaturu, sto vise textbooks vise mozes nauciti, sto vise znas to bolje. :p moras znat SVE.

izgleda da su ovdje svi imali biokemiju. :rofl:
biokemija je ok, mislim posebno onaj prvi dio :zubo:

p.s. sto ce ti sad dragi, jos i bolje, tako se mozes posvetiti samo ucenju, i zar mozes zamislit ljepsi rodjendan, ti sama sa puno knjiga, wow.
:tulum:

awia
11.02.2010., 12:06
najbolje je koristiti svu literaturu, sto vise textbooks vise mozes nauciti, sto vise znas to bolje. :p moras znat SVE.

izgleda da su ovdje svi imali biokemiju. :rofl:
biokemija je ok, mislim posebno onaj prvi dio :zubo:

p.s. sto ce ti sad dragi, jos i bolje, tako se mozes posvetiti samo ucenju, i zar mozes zamislit ljepsi rodjendan, ti sama sa puno knjiga, wow.

ma je, koliko vremena bi mi onda tek za to trebalo. i novaca za kopiranje.

nema ljepšeg rođendana od mene okružene s hrpom knjiga. jupi.

Tika
11.02.2010., 12:09

:rofl:

Divna utjeha. Stvarno awia, ovo će ti biti najbolji rođendan koji možeš zamisliti. :tulum:

coolinesay
11.02.2010., 12:10
oukej ajmo sad jedna runda tješenja mene...
dragi danas ide radit na komižu i nema pojma kad će se vratit. vjerojatno neće bit tu za moj rođendan :(
so... mi bi veri sed.

meni je moj rekel da mi neće kupit ružu za valentinofo jer to njemu nije dovoljno cool :mama:
a sinoć mi je rekel da sam dosadna i da nemre tako puno pripovedat zmenum preko telefona :cry:
i sad ti reci...

awia
11.02.2010., 12:22

Divna utjeha. Stvarno awia, ovo će ti biti najbolji rođendan koji možeš zamisliti. :tulum:
je i ja mislim. tulumarit ćemo knjige i ja. :cerek:
meni je moj rekel da mi neće kupit ružu za valentinofo jer to njemu nije dovoljno cool :mama:
a sinoć mi je rekel da sam dosadna i da nemre tako puno pripovedat zmenum preko telefona :cry:
i sad ti reci...

pih, moj i ja smo se dogovorili da nećemo niš za valentinovo (što u ovom trenu uopće nije bitno jer neće tad biti tu). kad pričamo preko telefona on stalno zijeva i spava mu se :facepalm:

nego, čak i od samog provođenja rođendana mi je gore to što će možda ostat mjesec-dva, a ovo je mjesec kad ću najdulje biti doma i mislili smo puno vremena provest skupa. koji klinac ću ja sad radit doma bez njega. družit se s ukućanima? jea rajt.

shvaćam da je dobra stvar što ide radit jer će napokon skupit novaca za preseljenje u zagreb (i useljavanje skupa) al jebemu jel to nije moglo bit sljedeći mjesec kad ću ionako bit u zagrebu i ionako ga nebi baš viđala. kud baš sad :mama:
i onda on mene pita zaš su mi suzne oči, da zašto dramim. pa mamu ti tvoju ne kontroliram ja to, sama pomisao na to da ga neće bit tko zna dugo, ni za valentinovo, ni za moj rođendan mi je previše.

coolinesay
11.02.2010., 12:32
uzmeš kućnog ljubimca... ahahaha :rofl:

awia
11.02.2010., 12:50
mislim da niste shvatili poantu. napisala sam ajmo me sad malo TJEŠIT, ne ZAJEBAVAT. :azdaja:

Göttspöđä
11.02.2010., 12:51
sama pomisao na to da ga neće bit tko zna dugo, ni za valentinovo, ni za moj rođendan mi je previše.

Ajd rođendan, ali Valentinovo... Nemoj biti dijete, čovjek radi da budete skupa. Nemoj mu odmagati, vjerojatno i on sam se osjeća kao i ti. Budi mu podrška a ne derište. Ovo što si u bedu je prolazna stvar, kad budete skupa, sve će se popraviti i kompenzirati dva datuma koje je čovjek smislio s namjerom da se vrte pare :mig: :top:

@ Valentinovo - u duuuuuuugom nizu godina sa frajerom nismo nikad nijedno ništa kupovali za V. Od prvog dana ga bojkotiramo i ne žalim nijedne plišane živine, bombonijere, cheezy čestitke ili ruža koje su mogle završiti kod mene :rolleyes:
Najbolje su mi namjere da ljudi dignu Valentinovo na još viši nivo - razna gubljenja djevičanskih opni na Valentinovo, vjenčanja na Valentinovo i slično. Imala sam legicu u srednjoj koja je kao prava odlučila, avaj, podati se Ukrućenom Mu Udu 14.2., što je ispričala u maksimalnom povjerenju najboljoj prijateljici koju ostatak svemira poznaje kao alapačetinu. Imali smo faktički live streaming popriličnog debakla :lol: :lol: :lol:

awia
11.02.2010., 12:57
Ajd rođendan, ali Valentinovo... Nemoj biti dijete, čovjek radi da budete skupa. Nemoj mu odmagati, vjerojatno i on sam se osjeća kao i ti. Budi mu podrška a ne derište. Ovo što si u bedu je prolazna stvar, kad budete skupa, sve će se popraviti i kompenzirati dva datuma koje je čovjek smislio s namjerom da se vrte pare :mig: :top:

@ Valentinovo - u duuuuuuugom nizu godina sa frajerom nismo nikad nijedno ništa kupovali za V. Od prvog dana ga bojkotiramo i ne žalim nijedne plišane živine, bombonijere, cheezy čestitke ili ruža koje su mogle završiti kod mene :rolleyes:
Najbolje su mi namjere da ljudi dignu Valentinovo na još viši nivo - razna gubljenja djevičanskih opni na Valentinovo, vjenčanja na Valentinovo i slično. Imala sam legicu u srednjoj koja je kao prava odlučila, avaj, dati se Ukrućenom Mu Udu 14.2., što je ispričala u maksimalnom povjerenju najboljoj prijateljici koju ostatak svemira poznaje kao alapačetinu. Imali smo faktički live streaming popriličnog debakla :lol: :lol: :lol:

ma jebeš valentinovo, nismo planirali ništa osim bit skupa.
i ne ponašam se ko derište, samo kad je došao do mene su mi se malo zamaglile oči. jebga, suzdržala sam se da ne ode predaleko al magljenje nisam mogla spriječiti.
najviše mi je zbog rođendana i toga što nemamo pojma kad ćemo se sljedeći put vidjeti.
ma znam da je i njemu isto ko i meni al se on uvijek trudi ne pokazat.
pukla sam od smijeha na situaciju što je on mene uvijek pratio na vlak kad sam išla u zagreb, a sad ću ja njega pratit.
valjda ću se uspjet suzdržat od "dramljenja" dok vlak ne ode. al jebemu cijelo vrijeme mi se magle oči. eto ti ribice po horoskopu :brukica:

aqualung
11.02.2010., 12:57
ah, ja zivim za valentinovo.
http://s3.amazonaws.com/curbly_uploads_production/photos/0000/0006/5890/16261.gif
jesam rekao ah. ah valentinovo.

coolinesay
11.02.2010., 12:58
mislim da niste shvatili poantu. napisala sam ajmo me sad malo TJEŠIT, ne ZAJEBAVAT. :azdaja:
to je moj oblik tješenja :D

e. ali ne razumijem... fakat.. čemu toliko odbijanje jednog običnog datuma koji je toliki broj ljudi prihvatio kao datum za zaljubljene. mislim, onak.. što time oćeš reć!?
ne društvu, ne zajednici, ne ?? čemu, kome?
:confused:

awia
11.02.2010., 13:20
to je moj oblik tješenja :D

e. ali ne razumijem... fakat.. čemu toliko odbijanje jednog običnog datuma koji je toliki broj ljudi prihvatio kao datum za zaljubljene. mislim, onak.. što time oćeš reć!?
ne društvu, ne zajednici, ne ?? čemu, kome?
:confused:

ma jednostavno je stvar u tome da smatram da su ove gluposti tipa ruže, medeki i slično na taj dan to što i jesu- gluposti.
ja sam za to da se taj dan, kao i svi ostali provede normalno. bez nekih kerefeka.

coolinesay
11.02.2010., 13:32
ma jednostavno je stvar u tome da smatram da su ove gluposti tipa ruže, medeki i slično na taj dan to što i jesu- gluposti.
ja sam za to da se taj dan, kao i svi ostali provede normalno. bez nekih kerefeka.

pa ne moraš nikaj kupovat. pokloniš npr. jednu dobru masažu ili tak nekaj kaj vam je zajedničko ili kaj vas povezuje. bit valentinova je romantika a ne komercijala. jbga sad kaj je 50 % populacije to krivo shvatilo.. ali ne razumijem čemu ić u krajnosti i totalno biti protiv tog dana. mislim to je kao da pljuješ općenito na zaljubljenost, romantiku i tak to.. a te stvari uopće nisu loše u svojoj suštini. mislim ono, wtf :ne zna:

Göttspöđä
11.02.2010., 14:06
eto ti ribice po horoskopu :brukica:

Slušaj Sunce u Biku i Mjesec u Lavu :mudri: :D, naravno da si emocionalna i sasvim je jasno zašto, ali samo se vodi osjećajem da će to proći i da ćete biti skupa nakon toga. Preusmjeri zanimaciju, a Lehninger će ti biti korisniji nego što misliš.

Nisam neka kompenzacija, ali ako ćeš biti u metropoli taj dan, bani k nama na nutellu sa vaflima (odnedavno to tako zovem) :rofl:. Nema toga što tekuća čokolada ne može utopiti :headbang:

čemu toliko odbijanje jednog običnog datuma koji je toliki broj ljudi prihvatio kao datum za zaljubljene.

Lako je što je netko prihvatio to kao dan zaljubljenih, ali kad se određene osobe koje ga ne mogu proslaviti nađu u situaciji da ga, well, ne mogu proslaviti, eto ti plač, suze i nevjerica. Awia, ni kriva ni dužna, slomljenog srca. Samo zato što je to Valentinovo, dan zaljubljenih kada neće vidjeti frajera. Za neupućene, dan kao svaki drugi. Sunce će izaći i navečer zaći, disat ćemo, jesti i probavljati hranu kao svaki drugi dan :ne zna:, eventualno get something. Nemam ništa protiv zaljubljenosti i (neklišeizirane) romantike, dapače, meni je po valentinovskoj logici, pogotovo što se tiče poklona, Valentinovo svaki dan :ne zna:. Kalendar mi malo znači, tim više što nerijetko nemam dojam datuma u mjesecu.
Jel sad jasnije?

Ne želim znati kako je tek solerima kad krene komercijalno bombardiranje koje spontano nameće osjećaj inferiornosti i općenite nevoljenosti.

coolinesay
11.02.2010., 14:12
Ne želim znati kako je tek solerima kad krene komercijalno bombardiranje koje spontano nameće osjećaj inferiornosti i općenite nevoljenosti.

oni to rješavaju iskricama i one night standovima... ahaha.
''ak svi imaju valentinovo e bome ću i ja'' lifestyle yeah :headbang:

e da, nije mi jasno.. može opet ponovno!? mwahahahaha

awia
11.02.2010., 15:15
Slušaj Sunce u Biku i Mjesec u Lavu :mudri: :D, naravno da si emocionalna i sasvim je jasno zašto, ali samo se vodi osjećajem da će to proći i da ćete biti skupa nakon toga. Preusmjeri zanimaciju, a Lehninger će ti biti korisniji nego što misliš.

Nisam neka kompenzacija, ali ako ćeš biti u metropoli taj dan, bani k nama na nutellu sa vaflima (odnedavno to tako zovem) :rofl:. Nema toga što tekuća čokolada ne može utopiti :headbang:

Lehninger će mi itekako biti koristan kao odvraćanje misli, samo me brine hoću li se moći usredotočiti na njega. Jer danas sam nesposobna za to...
Sad više ne znam gdje ću biti za rođendan. Planirala sam bit doma ali ako njega neće biti baš bi i mogla ostat u metropoli. Iako ne znam ni što ću tamo raditi.
Vafli s nutellom :cerek:

Nego, odoh ja njega ispratit na vlak. Drž fige da se ne rasplačem ko kišna godina prije nego ode

awia
11.02.2010., 16:06
ode....
dobro sam se držala *ponosna na sebe*

edit: coolinesday opet u banani. đevojko nešto ti to često...

Lady_D
11.02.2010., 16:16
Bit će bolje. http://www.gay.hr/diskusije/images/smilies/mazi.gif
Samo se sjeti svih solo luzera poput mene koju i frendovi ko debila porukom ostavljaju ko da smo hodali i svijet je odmah ljepši jer znaš da ima ljudi koji su tužniji od tebe. :tuzni:
But never the less, digoh se, život ide dalje, moram spremit sobu, za sat vremena imam instrukcije. :D

Čut ćete se u te dane, razveselit će te, nemoj tulit onda na telefon kaj nije s tobom:nono: nego budi happy da se čujete i sve bu ok. Nemoj se fokusirati na negativnu stranu situacije jer će ti biti još gore, već se fokusiraj na ono dobro i pozitivno. :mudri:
Želi da čim prije zaradi potrebnu lovu i da ti se vrati i ostvarit će se. :mudri:

awia
11.02.2010., 16:21
ne moraš mi pričati o soliranju, dobro se toga sjećam... prije njega sam bila 2 i po godine solo...
i neću mu tulit na telefon, naravno. ako se uspijem skoncentrirat. najgore je što uvijek skuži da sam na rubu suza, onda krene s pričom o tome pa se ja rastulim kako spada. ne shvaća da to tada treba ignorirati pa će proći :D
joj što je najgore sve ja to znam, i znam da ima milijun pozitivnih stvari u vezi ovoga al kad si trenutno ne mogu pomoć.
onda me stara krene tješit pa napravi samo još gore.

Velociraptor
11.02.2010., 16:28
o cemu vi pricate....

Soliranje je najbolja stvar na svijetu (http://www.youtube.com/watch?v=kHlTGVi4lgY) :D

BTW, coolinesay je valjda forumski prvak po broju banova... sto je ovaj put bilo :confused:

Lady_D
11.02.2010., 16:28
@ awia
Sve je stvar koncentracije. Mantraj ako treba, uvjeri samu sebe u pozitivno i nećeš se rasplakat. :mudri:

Isto ko kad moraš biti kuja.
Ok, to mogu reć u svoje ime. Pas mi nekaj sjebe u stanu i moram ga vikat, al nemam srca jer znam da je samo tupasto dobrodušno stvorenje koje si zapravo i nije krivo i koje nije htelo namjerno napravit štetu, al je šteta tu i on mora skužit da to više nesme napravit. Onda si jednostavno mantram da moram biti bad cop jer moja cima nema srca bit stroga i nakon kaj samu sebe u to uvjerim, idem ga vikat ko da stvarno mislim tak. Naravno, u nekom momentu se počnem cijepat od smijeha jer ja to ne mogu, ali:mudri: on mora znat da to više ne smije napravit, uozbiljim se i nastavim ga vikat. :o

@ Velo
Javi se kad ćeš solirat 5 godina. :kava:

Velociraptor
11.02.2010., 16:34
@ Velo
Javi se kad ćeš solirat 5 godina. :kava:

Ja soliram 20+ godina :D

Kosto bi George Constanza rekao... I can do 5 years standin' on my head. :rofl:

Lady_D
11.02.2010., 16:37
:s :s I take everything back. :s :s

Göttspöđä
11.02.2010., 16:38
oni to rješavaju iskricama i one night standovima

Opet me ne čitaš pozorno šta pišem. Mislila sam na prave solere, ljude kroz koje prolaziš gradom koliko su nezamjetni. Ljude koji se nikad nisu poljubili ili osjetili pod prstima golu kožu suprotnog spola. Zamisli kako je biti jedan od njih kad krene ovo doba godine.

edit: coolinesday opet u banani. đevojko nešto ti to često...

Po običaju lupeta okolo...

Mala, ako me struje života nanesu pred tebe, raspalit ću ti šamarčinu da se malo zbrojiš :D

onda me stara krene tješit pa napravi samo još gore.

:lol: Mame.

ode....
dobro sam se držala *ponosna na sebe*

Attagirl :top:

Ethan
11.02.2010., 17:11
kaj je s onima koji su osjetili golu kozu istog spola? :rofl:
don't mind me, i'm sick, congested and my head hurts :zvrko:

Göttspöđä
11.02.2010., 17:14
DILLIGAF?

Ne vrti se sve oko tebe, ako te već treba podsjetiti.

Velociraptor
11.02.2010., 17:22
Opet me ne čitaš pozorno šta pišem. Mislila sam na prave solere, ljude kroz koje prolaziš gradom koliko su nezamjetni. Ljude koji se nikad nisu poljubili ili osjetili pod prstima golu kožu suprotnog spola. Zamisli kako je biti jedan od njih kad krene ovo doba godine.

http://img115.imageshack.us/img115/574/forsaleih8.jpg

:D

Endimion17
11.02.2010., 17:43
ah, ja zivim za valentinovo.
http://s3.amazonaws.com/curbly_uploads_production/photos/0000/0006/5890/16261.gif
jesam rekao ah. ah valentinovo.
Ispravi me ako sam u krivu, ali čini mi se da mali zatrpava srce. Pogledaj koliko zemlje okolo, a srce samo što ne iskoči iz jame. Fail. :Serek:

Pogotovo u zadnjih 20-30 godina u našoj državi. Ili nešto dulje, u Americi. Komercijalizacija. Jebeš to ako ti Valentinovo nije svaki put kad se vidite nakon kraćeg odvajanja.
Nemam ništa protiv malih znakova pažnje i čisto podsjećanja da je Valentinovo. Ono, čisto da se naceriš s osobom koju voliš, ali izvoditi kerefeke iz svoje okoline koje si bila opisala... :facepalm:

@awia: znam kako ti je. ali pogledaj pozitivnu stranu - očvrsneš.

Glavni frajer kaže:
11.02.2010., 17:45
i jesu li se napokon sudarile te čestice?
muška i ženska, kaj ne?

Ethan
11.02.2010., 18:02
DILLIGAF?

rude :o

Ne vrti se sve oko tebe, ako te već treba podsjetiti.

opet projeciras :bicedobro:

Tika
11.02.2010., 19:51
Ispravi me ako sam u krivu, ali čini mi se da mali zatrpava srce. Pogledaj koliko zemlje okolo, a srce samo što ne iskoči iz jame. Fail. :Serek:

Totalno. To sam i ja primjetila. :rofl:

JPK
11.02.2010., 20:22

Jedan moj prijatelj je takav, siguran sam da on ni ne zna da je taj dan Valentinovo osim ako ne prođe na cesti ispod natpisa na kojem piše "Danas je Valentinovo".

Osim toga, to je jedini "praznik" od kojeg mi se riga i :Serek:

Vale_23
11.02.2010., 20:38
Meni je Valentinovo već 15-ak godina na ignoru, al' zato na Dan žena kupim ženi cvijeće. :cerek:

Göttspöđä
11.02.2010., 21:07
opet projeciras :bicedobro:

http://i431.photobucket.com/albums/qq32/Red_Valkyrie/Emoticons/smiley_yawn.gif

Gle, ako me pokušavaš isprovocirati, podsjetit ću te samo da pretenciozne licemjerne papke sa izraženim kompleksom (prividne) superiornosti ne doživljavam, a još manje se od njihovih isprdaka osjećam ugrožena. Nađi si neku zanimaciju u životu i pogotovo ne budi toliko uporan u namjeri da zatrolaš baš svaku temu na PZ-u svojim bullyingom onih koji nešto ne znaju, što ti je postao TM u zadnje vrijeme. Ispadaš očajan šamarajući ih, što je jadno na više razina, pogotovo za elitista http://svartberg.org/smajli/plac.gif tvoje "razine".

Sjaši, beeyatch :bicedobro:

/vBulletin ignore mode on, jebeno me ne zanima šta ostavljaš na serveru forumhaera.

Tika
11.02.2010., 21:09
Argh. Dođem ovdje malo mozak na pašu staviti, a nailazim na stalna prepucavanja. : sigh:

Nex
11.02.2010., 21:10
/vBulletin ignore mode on, jebeno me ne zanima šta ostavljaš na serveru forumhaera.

Hm...

Koristite li ignore funkciju na forumima?

Jok :D, priroda mi ne daje. Preznatiželjna sam i za ovakve trivijalne gluposti. Dalo bi se, doduše, naslagati bez beda jedno dvadesetak kriplova koji mi instantno dignu tlak u PM, kod mene uglavnom iz RKT fundamentalističke & al-je-Dawkins-kul ateističke & ekofašističke & anti-GM domene, no mazohist kakav jesam, radije ulazim u beskrajne rasprave sa njima, objašnjavam da ono što pričaju nema veze s vezom a kamoli s pameću... i tak.
Budala http://svartberg.org/smajli/pljas.gif :brukica: :Sizif: :D

Je li ti Ethan prvi? I kako je bilo, jel boljelo? :misli: :D

Endimion17
11.02.2010., 21:13
Isuse bože, gott je upravo ownana. :trčinabalkonprovjeritijelipadajusjekire:

Vale_23
11.02.2010., 21:16
Je li ti Ethan prvi? I kako je bilo, jel boljelo? :misli: :D

Kud baš Ethan pa prvi. Mora da nije bilo bogzna kaj. :rofl:

Göttspöđä
11.02.2010., 21:28
Je li ti Ethan prvi? I kako je bilo, jel boljelo? :misli:

Tko je Ethan :confused: :confused: :confused:?

http://svartberg.org/smajli/zen.gif

BTW, upravo si uletio na ovu poziciju (http://redwing.hutman.net/~mreed/warriorshtm/archivist.htm), jel mi treba imponirati što ovako dobro pamtiš moje postove :B :D?

Isuse bože, gott je upravo ownana. :trčinabalkonprovjeritijelipadajusjekire:

Don't feed that kitteh :azdaja:

http://i728.photobucket.com/albums/ww281/svart26isen/lolcats/funny-pictures-one-cat-is-big-boned.jpg

Nex
11.02.2010., 21:53
BTW, upravo si uletio na ovu poziciju (http://redwing.hutman.net/~mreed/warriorshtm/archivist.htm), jel mi treba imponirati što ovako dobro pamtiš moje postove :B :D?

Zasto imponirati? Mozda se trebas bojati? :E :D

Don't feed that kitteh :azdaja:

http://i728.photobucket.com/albums/ww281/svart26isen/lolcats/funny-pictures-one-cat-is-big-boned.jpg

Nemas pojma koliko je ovo tocno. :rofl: Debeli s mog avatar zna gdje je hrana i sam se hrani, po potrebi. A potreba je uvijek. :lol:

Ethan
11.02.2010., 21:55
http://i431.photobucket.com/albums/qq32/Red_Valkyrie/Emoticons/smiley_yawn.gif

Gle, ako me pokušavaš isprovocirati, podsjetit ću te samo da pretenciozne licemjerne papke sa izraženim kompleksom (prividne) superiornosti ne doživljavam, a još manje se od njihovih isprdaka osjećam ugrožena. Nađi si neku zanimaciju u životu i pogotovo ne budi toliko uporan u namjeri da zatrolaš baš svaku temu na PZ-u svojim bullyingom onih koji nešto ne znaju, što ti je postao TM u zadnje vrijeme. Ispadaš očajan šamarajući ih, što je jadno na više razina, pogotovo za elitista http://svartberg.org/smajli/plac.gif tvoje "razine".

Sjaši, beeyatch :bicedobro:

u jebote, sad smo se poceli i samarat http://www.gay.hr/diskusije/images/smilies/lollipop.gif

i opet je fulala za ceo fudbal :raspa:
uopce te nemam potrebu provocirat. niti imam fiksaciju, sta se ne bi moglo rec i za tebe, kolko god se trudila elokventno elaborirat suprotno http://www.gay.hr/diskusije/images/smilies/giggle.gif da ne spominjem ugrozenost, da mi je znat kak reagiras kad se osjetis ugrozeno http://www.gay.hr/diskusije/images/smilies/cough.gif
jednostavno mi je bio zabavan tvoj ponovni ispad semi closeted homofobije :kokice:
stay fierce :hekla:

awia
11.02.2010., 21:57
joj vas dvoje. dajte se počerupajte :D

Endimion17
11.02.2010., 22:04
Što bi bilo da ih je zimi zatvoriti u toplu kolibicu nakrcanu potrebitim stvarima od koje ne mogu pobjeći, jer na 100 km nema nikoga, te bi svaki pokušaj rezultirao smrću? BTW, bez neta. Samo HRT1. :klap:

Jesam li lud ako me ovo pomalo uzbuđuje? :kukuc:

Ethan
11.02.2010., 22:04
@ awia

kaj si luda, treba ima marte :no:

Nex
11.02.2010., 22:06
joj vas dvoje. dajte se počerupajte :D

Ae, chick fight. :rofl:

Steel boots, neznalico. :flop: :D

morbidangel
11.02.2010., 22:06
Brzo na novu urenbesnu temu, neznam jel bi se smijao ili kaj
http://www.forum.hr/showthread.php?p=25021788#post25021788

Mora biti klon. Mora. :D
Ne vjerujem da postoji netko tako blesav.

Vale_23
11.02.2010., 22:13

Lady_D
11.02.2010., 22:16
http://www.gay.hr/diskusije/images/smilies/catfight.gif

:kokice: http://www.gay.hr/diskusije/images/smilies/giggle.gif

awia
11.02.2010., 22:18
Što bi bilo da ih je zimi zatvoriti u toplu kolibicu nakrcanu potrebitim stvarima od koje ne mogu pobjeći, jer na 100 km nema nikoga, te bi svaki pokušaj rezultirao smrću? BTW, bez neta. Samo HRT1. :klap:

to bi moglo biti zanimljivo :D
@ awia

je, znam da te strah, i mene bi bilo na tvom mjestu

na to sam i mislila, al mislim da gotte baš i nebi bila toliko chick :D

Endimion17
11.02.2010., 22:19
Brzo na novu urenbesnu temu, neznam jel bi se smijao ili kaj
http://www.forum.hr/showthread.php?p=25021788#post25021788

Mora biti klon. Mora. :D
Ne vjerujem da postoji netko tako blesav.

:rofl::rofl::rofl:
Odnio sam modovima na tanjuriću. :D

Ja vjerujem da je moguće da je istina. Ima ti toga koliko hoćeš. Znaju ti ljudi što rade, vjeruj mi. I na to padaju ove curice koje briju na Indiju. Ovo je još ništa. Malo prstićem. Svašta se čini, puno ozbiljnije od toga. Slude ih i iskoriste, a jadne misle da su im "otvorili čakru na pizdi", a ono samo svršile žestoko, pa sad idu okolo s "novim iskustvima".

O tome se ne priča jer je ljude najčešće sram, a često i negiraju, ili nisu svjesni što im se dogodilo.

Nex
11.02.2010., 22:23
Ja vjerujem da je moguće da je istina. Ima ti toga koliko hoćeš. Znaju ti ljudi što rade, vjeruj mi. I na to padaju ove curice koje briju na Indiju. Ovo je još ništa. Malo prstićem. Svašta se čini, puno ozbiljnije od toga. Slude ih i iskoriste, a jadne misle da su im "otvorili čakru na pizdi", a ono samo svršile žestoko, pa sad idu okolo s "novim iskustvima".

O tome se ne priča jer je ljude najčešće sram, a često i negiraju, ili nisu svjesni što im se dogodilo.

Endicu, ti si sve krivo shvatio. :lol:

Jako dobro one znaju sto im se dogodilo, ali se vrate po jos. :rofl:

Endimion17
11.02.2010., 22:32
Endicu, ti si sve krivo shvatio. :lol:

Jako dobro one znaju sto im se dogodilo, ali se vrate po jos. :rofl:

Eh sad, baš sve? Sigurno da ima dio koji se čak i redovno vraća po "enerđiju", ali sve? Diskriminiraš indija-curice. :nono:

JPK
11.02.2010., 23:11
Eh sad, baš sve? Sigurno da ima dio koji se čak i redovno vraća po "enerđiju", ali sve? Diskriminiraš indija-curice. :nono:

Pa sve koje su ozbiljne se vraćaju po enerđiju, ne možeš se prosvijetliti od jednog tretmana "buđenja kundalini" :ne zna:

Ethan
11.02.2010., 23:12
http://i50.tinypic.com/jqgf9t.png

http://www.gay.hr/diskusije/images/smilies/lollipop.gif

Nex
11.02.2010., 23:22
http://i50.tinypic.com/jqgf9t.png

http://www.gay.hr/diskusije/images/smilies/lollipop.gif

Nisu. Iz osobnog iskustva znam da je zaostalo i nekoliko homo neanderthalensisa. :zubo:

Lady_D
11.02.2010., 23:23
:rofl: To stoji na izlazu s autoceste...:rofl:

Nex
11.02.2010., 23:25
:rofl: To stoji na izlazu s autoceste...:rofl:

To iz fotke nije ocito. :zubo:

Lady_D
11.02.2010., 23:28
Nije, naravno, samo sam se morala pofalit poznavanjem tog kraja...:rofl:

Nex
11.02.2010., 23:37
Nisam siguran da je to nesto cime se treba hvaliti. :D

Lady_D
11.02.2010., 23:38
Sve je to dobro za znat. :mudri:
A no dobro, možda ne i za pohvalit...:zubo: So kill me. :kava:

Nex
11.02.2010., 23:42
So kill me. :kava:

Dobro, ostavit cu ti nagaznu minu kad ces sljedeci put skretati sa autoceste. :D

Lady_D
11.02.2010., 23:46
Ja uvijek skrećem na izlazu Sveti Križ Začretje...:D
Al većinu vremena putujem prek Varaždina. :D

Endimion17
12.02.2010., 02:31
http://www.youtube.com/watch?v=fYzv-AVi78E
Sagan :lol::rofl::lol::lol:

Endimion17
12.02.2010., 05:42
good morning, bitchaz.

evo nekakav remake (http://www.youtube.com/watch?v=6-TarXU6ZKM) onog videa što sam ga neki dan stavio, sa sveučilišta u louisiani. nije baš nešto, montaža je loša, ali eto.
originalni video navodno ima 4 verzije, uspio sam naći samo ove dvije sa znatnim razlikama.
http://www.youtube.com/watch?v=ZiLDDcdCA88
http://www.youtube.com/watch?v=yuydGU4A980
Treća je kombinacija ovih.

Tika
12.02.2010., 06:52
Vidim da je netko zamijenio dan i noć. :B

Ah što volim ustajanje rano ujutro. Muka mi odmah. :rigo:

Bat Kol
12.02.2010., 08:23
već se naviknuh, jbg. :D

aqualung
12.02.2010., 09:25
@tika i endi
he he, smisni ste, da fail, nije to nista. nepravilno dozivljavate valentinovo.
da mogu ja bih da je svaki dan valentinovo.

evo jos kad vam se svidja, samo za moju najdrazu tiku, znam da ona voli prascice.
http://j-walkblog.com/images/youre_tops_1.jpg

nasao sam i nesto za gotter znam da ona volim mace.
http://7deadlysinners.typepad.com/photos/vintage_valentines/submissive_kitten_72.jpg

ah, jednostavno sam zaljubljen u valentinovo.:D

Bat Kol
12.02.2010., 11:22
daj vratite se u stvarnost i proučite ovaj novi korak dalje na putu prema vječnom životu:

http://www.forum.hr/showpost.php?p=25016514&postcount=1558

:zubo:

JPK
12.02.2010., 11:36
daj vratite se u stvarnost i proučite ovaj novi korak dalje na putu prema vječnom životu:

Što je bilo, zurlija počeo jesti bureke i torte? Ne da mi se čitati te konfuzne gluposti bez i jednog entera, samo sam uočio ključne riječi :D

Bat Kol
12.02.2010., 11:51
Što je bilo, zurlija počeo jesti bureke i torte? Ne da mi se čitati te konfuzne gluposti bez i jednog entera, samo sam uočio ključne riječi :D

ah.. očito nemam pametnijeg posla pa plahutam po laternativi :zubo:

pojeo je malo žemljice s hrenovkom uslijed manjka sunca ovih dana, jel.. :D

Sledeci korak u ovoj praksi (do kojeg jos nisam dosao, ali defenitivno idem ka tome) je ziveti od "vazduha" odn. Ki ili Qui, Prane odn. naucno receno Orgon-a tj. Orgonske energije koja je svuda oko nas i koja nas okruzuje a jeste neiscrpan izvor energije koja nam je potrebna. Dakle,ziveti od Sunca je samo prva i pocetna faza i kada ga nema duze vreme vi "potrosite " vase gorivo te ga morate ponekad pomalo nadomestiti uzimanjem cvrste hrane, sto i Hira kaze da je za par godina uzeo nekoliko puta nesto hrane jer dugo nije bilo Sunca, kod mene se to do sad desavalo uzimanjem po pola tanjira supe na svakih 12- 15 dana od kako je pocela zima pa cak i na 20 dana jednom, i bilo je dovoljno da mi se podigne akumulirana energija (voda, (malo supe od kako je pocela zima) i po koja bombonica na dan i tako sam do sad ziveo od 11. juna 2009. godine, gde sam samo par puta uzeo za to vreme od nesto malo vise od 8 meseci do 10. 02. 2010. jedan najmasniji pica burek- iz nekog svog inata i razloga ne potrebe, 1 parce torte sa kestenom za gazdinu slavu jer je bilo zaista trulo odbiti to, za novu godinu par kolacica i jedan nedeljni rucak kod svoje mame u omeru od oko samo 5% onoga sto sam jeo ranije- dakle, od svega po zalogaj- dva bukvalno sto je servirala). Ali, kada dodjete do toga vremenom gde je samo prva faza ziveti od Suncave energije kako sam vec rekao, da mozete ziveti od Ki, Prane tj. Orgona posto ga ima svuda u vazduhu ja i vi necete vise morati zavisiti od toga da li ima Sunca duze vreme ili ga nema...

da prenesem i nešto sa teme o AIDS-u? :D

Ethan
12.02.2010., 13:55
http://www.youtube.com/watch?v=fYzv-AVi78E
Sagan :lol::rofl::lol::lol:

these bitches are fucking awesome :rofl:

El Ninho
12.02.2010., 13:59

:facepalm:
Ajoj, sjećam ga se kad je uletio i na PZ s tim sranjima.
Rijetko imam eskapade rantanja ali ovo je bilo jače od mene. :cerek:

"Zato ne zagađuj cyberprostor svojim osobnim izdrkotinama nego daj peer review znanstvene radove ili pak šuti i zuri u sunce u samoći."

Göttspöđä
12.02.2010., 17:37
joj vas dvoje. dajte se počerupajte

Ae, chick fight.

Please :rolleyes:. Ispod časti mi je šamarati takve. To nije... viteški :D.

Što bi bilo da ih je zimi zatvoriti u toplu kolibicu nakrcanu potrebitim stvarima od koje ne mogu pobjeći, jer na 100 km nema nikoga, te bi svaki pokušaj rezultirao smrću? BTW, bez neta. Samo HRT1.

Sama pomisao da te uzbuđuje prisutnost pedera i alfa ženke te stavlja u quite disturbing situaciju. Pogotovo kad je u toj priči peder Ethan, a alfa ženka, khm, :eek: ja :vidiga:

nasao sam i nesto za gotter znam da ona volim mace.

ah, jednostavno sam zaljubljen u valentinovo.

A da napokon prezentiraš ljudima u temi nešto preciznije o sebi i kažeš jesi li zaljubljen u šta opipljivo :deda Žika: :D

Nego, da se pohvalim, danas sam odvalila lijep dio strojeva :headbang:. Izvukoh pitanje iz omiljenog poglavlja i prođoh. Malo me zakinuo za ocjenu ali nisam ni mislila da će proći bez njegovih kerefeka. Sad spravljam tortilje sa bijelim pilećim mesom, eo i vama porcija on d haus

http://www.texmextogo.com/images/chicken-wraps.jpg

(moje su crvenije, kupaju se u bogatom umaku od rajčice sa hrpom bosiljka i origana :klopa:)

i prikladan soundtrack (http://www.youtube.com/watch?v=TXA2S_l38Bw) (ne sramite se odšarafiti muzku) :rock:

Göttspöđä
12.02.2010., 17:48

Moj atenšn span za takve postove se mjeri u nanosekundama. Rekord mi je valjda do prve točke http://svartberg.org/smajli/lipotan.gif

Ono što je najvažnije, takvi postovi nikad ne sadrže nešto važno, pa se ne osjećam zakinuto :ne zna:

Može kratka fabula ako sam u krivu :misli: :rofl:?

Bat Kol
12.02.2010., 17:53
joj ne o fabuli.. poanta je da je čovjek nešto pojeo :rofl:
a sada prelazi na zrak iliti orgonsku energiju.
ah... barem je dan bio zanimljiv. pdf alternativa je leglo :rofl:

Göttspöđä
12.02.2010., 17:57
pdf alternativa je leglo :rofl:

So what else's new :Talkie Toaster: :D? Tis tu duženeg ja :ne zna:

Jericho159
12.02.2010., 18:02
Nego, da se pohvalim, danas sam odvalila lijep dio strojeva :headbang:. Izvukoh pitanje iz omiljenog poglavlja i prođoh. Malo me zakinuo za ocjenu ali nisam ni mislila da će proći bez njegovih kerefeka. Sad spravljam tortilje sa bijelim pilećim mesom, eo i vama porcija on d haus

http://www.texmextogo.com/images/chicken-wraps.jpg

:rock:

No shit :eek:
Upravo se gusim u tortiljama s piletinom.

Bat Kol
12.02.2010., 18:03
So what else's new :Talkie Toaster: :D? Tis tu duženeg ja :ne zna:

hm.. ne misliš li da i broj postova ne igra ulogu? :ne zna: :D
alternativu sam počeo pratiti tek u zadnje vrijeme (ok, cca zadnjih 6 mj.). nije mi jasno kako netko može protiv razuma. samo to, ništa više. :ne zna:

ali eto, barem zna biti zabavno :D

Endimion17
12.02.2010., 18:50

Ne mislim da će umrijeti. To je lažac i manipulator. Jedan od tih guru-morona koji ljudima pere mozak na raznim opskurnim okupljanjima koja se reklamiraju indija-letčićima na stupovima rasvjete po Zagrebu. To je jednostavno subkultura koju treba marginalizirati. Nek se pobiju međusobno. Samo treba paziti da nekog ne uvuku izvana.

Sama pomisao da te uzbuđuje prisutnost pedera i alfa ženke te stavlja u quite disturbing situaciju. Pogotovo kad je u toj priči peder Ethan, a alfa ženka, khm, :eek: ja :vidiga:
Znam! :facepalm:
Ne znam što da radim. Ti kad vidiš nešto grozno imaš svoju bočicu solne kiseline za oči, ali što ću ja? Trepanacija? :(
Čestitam na odvaljivanju. Aj, barem netko nešto odvaljuje. :D

Evo napravio sam sebi nekakvu juhu s mesom i povrćem, moglo bi se reći da je granični slučaj juhe i gulaša. :klopa:

Bat Kol
12.02.2010., 19:12
Ne mislim da će umrijeti. To je lažac i manipulator. Jedan od tih guru-morona koji ljudima pere mozak na raznim opskurnim okupljanjima koja se reklamiraju indija-letčićima na stupovima rasvjete po Zagrebu. To je jednostavno subkultura koju treba marginalizirati. Nek se pobiju međusobno. Samo treba paziti da nekog ne uvuku izvana.

znam, slažem se. sličnu bitku vodim i na jednom drugom forumu. jbg, stvarno mi nije jasno.. nisam siguran je li stvarno "briju" ili stvarno nemaju pametniji način zarade.
kako im se da? :ne zna: :rofl:

Endimion17
12.02.2010., 19:58
^^neki stvarno briju, neki zbog zarade. Neki zbog obijesti. Svega ima.

http://www.flashasylum.com/db/files/Comics/Dave/comicsharkonwheels1.png (http://www.explosm.net/comics/1953/)
Cyanide & Happiness @ Explosm.net (http://www.explosm.net/)

Jericho159
12.02.2010., 20:01
da, danasnji C&H je super :D

Göttspöđä
12.02.2010., 20:40
No shit
Upravo se gusim u tortiljama s piletinom.

Ugušila se. Oink. Jedva gledam. Osjećam se kao kit na obali mora. Čekam da dođe Greenpeace i vrati me u more :lol:

alternativu sam počeo pratiti tek u zadnje vrijeme (ok, cca zadnjih 6 mj.). nije mi jasno kako netko može protiv razuma. samo to, ništa više.

ali eto, barem zna biti zabavno

I meni je isprva bilo zabavno. Dolazila sam tamo skupljati linkove za isprđivanje na račun gluposti i naivnosti. U par navrata se i pokačila, ali ništa bitno. A onda, nedugo nakon što sam postala moderator, puče na Moderatorskom tema o lokanju MMS-a i "koloidnog" srebra i svesrdnoj podršci vrhuške. Instant sam "zamračila". Nije to više bila zajebancija. Nisam se išla svađati u teme, ali sam ih pratila. I suosjećala sam sa bolesnim ljudima koji su od tih sranja imali očekivanja, pogotovo jer i sama imam jednu osobu koja puno očekuje od lijekova, a trovačka gamad je preko foruma prodavala bez ikakvih barijera opasne tvari. Pomisao da joj netko nešto takvo preporuči i onda simptome trovanja tumači nekim potpuno perverznim fiks-idejama ("Muka ti je? Ma to patogeni odumiru, pa u zadnjim trzajima prave kuršlus")... http://svartberg.org/smajli/nukem.gif

Solarni zurlija (c) mukotrpak :s će neko vrijeme postiti, uvjeren da ga Sunac uspijeva naran't, a onda će uletjeti u pušnicu i napraviti štetu od par tisuća kuna na kulenu. Gladi se teško odolijeva dugoročno, vjerujem da vrlo malo ljudi zapravo krepa zbog toga. Sa druge strane, pizdarije koje ovi loču ostavljaju daleko gore posljedice :(.

Ti kad vidiš nešto grozno imaš svoju bočicu solne kiseline za oči, ali što ću ja?

Kemijski Master of Puppets foruma nema inspiracije za abrazivno i agresivno sredstvo koje izaziva dovoljnu bol da makar na mah zaboraviš sliku koja se pokušala urezati u pamćenje :eek:?

Čestitam na odvaljivanju. Aj, barem netko nešto odvaljuje. :D

:headbang:

Evo napravio sam sebi nekakvu juhu s mesom i povrćem, moglo bi se reći da je granični slučaj juhe i gulaša. :klopa:

Jesi planirao kao Borgia kakav all you can eat tulum večeras :D?

Inače, preporuka svima, pogledala maloprije dokumentarac Get thrashed (http://www.imdb.com/title/tt0780524/), o thrash metalu. Da, o onoj energičnoj i brutalnoj glazbi koja je hladno odrezala glam sranja početkom osamdesetih i prešaltala ljude na snagu i agresivu. Lista glazbenika koji trkeljaju u njemu je poprilično dobra, Araya se kesuri ko šiparica od petnaest kad pred njom kažeš "jebanje", asshole Anselmo se preserava ko i inače, dosta pričaju Metaličari, Antraksovci, Krea "Zi Džrmns" tori, čak i pozerčina i šminker Suljo iz Godsmacka je dobio lajnu-dvi. Ima i Evana Seinfelda, Kerry Fucking Kinga.... ma lista je poduga.
Ima dokumentarac jednu manu. Premalo Pantere. Mamuim. Pantera je dala novu dimenziju thrashu Cowboysima & Vulgarom. Phil, krme jedno, samo za tebe (http://www.youtube.com/watch?v=E_WZkCgeXWk) (i mene (http://www.youtube.com/watch?v=A3Txvt6tTKo)) :headbang:

Nekše, jesti pogledo to?

morbidangel
12.02.2010., 21:07
Dobio sam karton jer sam droljici napisao da je droljica. Kakva je to pravda:mama:

Koja je tema?

O jebote Endimion17, koja imaginacija:rofl: Viking Fräulein i pizdek zatvoreni u prostoru na neodređeno vrijeme. Brijem da bi njime iščačkala zube nakon obilnog obroka šunke i ovčjeg sira:E
Ili bi ga otjerala u jedan kut i tu bi se mumificirao:D

Jericho159
12.02.2010., 21:11
a mozda bi zajedno vezli goblene?

Endimion17
12.02.2010., 21:15
Ovo je jednostavno previše. wai much lulz fur me :lol:

@gott: imam taman toliko hrane da ne umrem u nadolazećem vikendu. opskrbio sam se. :mirko: :astronaut: :kapsula:

Ethan
12.02.2010., 21:28
a mozda bi se pretvorila iz http://i48.tinypic.com/anelc9.jpg

u http://i49.tinypic.com/2ilzfhw.jpg nakon sta bi me pojela :D

Jericho159
12.02.2010., 21:41
se to meni cini ili se hijeni nadigo :zubo:

Endimion17
12.02.2010., 21:45
Pitanje - bi li ethan gott, ili bi gott ethana? :misli:
To povlači za sobom filozofsku raspravu o tome "može li žena muškarca".

Boli me glava od toliko razmišljanja. Evo nešto (http://www.youtube.com/watch?v=9aRbKS9cfRM) za pauzu.

@jericho: mislim da ti se ne čini. http://i135.photobucket.com/albums/q136/endimion17/smileys/hyper.gif

awia
12.02.2010., 21:50
hebali vas linkovi s jutuba. svi ih gledate i veselite se. a ja imam net zakurac koji jedva učita forumaer.
*niže sve po spisku starcima koji su uzimali net a nisu nju pitali*

Ethan
12.02.2010., 21:52
to joj je clit :o jebate kaj vas uce danas na toj molekularnoj? :hekla:

Endimion17
12.02.2010., 21:53
Mislim da se forum sporo učitava zbog teksaškog servera. A što se tiče internetske veze otkurca, imam je i ja. Samo, strpljiv sam. Vrijeme brzo prolazi kada gledaš u točku. :D

Jericho159
12.02.2010., 21:57
5mbita flat :driver:

Zao sam i znam to :E

awia
12.02.2010., 22:10
Mislim da se forum sporo učitava zbog teksaškog servera. A što se tiče internetske veze otkurca, imam je i ja. Samo, strpljiv sam. Vrijeme brzo prolazi kada gledaš u točku. :D

ma meni se sve sporo učitava. popizditis dobijem. pa onda pokušam što manje.

morbidangel
12.02.2010., 23:02
5mbita flat :driver:

Optička veza, 24Mbita. Flat naravno:D

samo u mokrim snovima

Ethan
12.02.2010., 23:29
kaj ti je tata, direktor hta? :raspa:

you, evil? please, you're just an overgrown puppy http://www.gay.hr/diskusije/images/smilies/uzica.gif

b0xx
12.02.2010., 23:33
Link (http://www.wimp.com/thehexacopter/)

Postoji li ovako nesto, samo na vecoj skali? Djeluje prilicno agilno.

awia
12.02.2010., 23:34
Ethan ne čitaš bijela slova :D

Ethan
12.02.2010., 23:55
skuzio sam nakon kaj sam stisno send :zubo:

JPK
13.02.2010., 01:25
I meni je isprva bilo zabavno. Dolazila sam tamo skupljati linkove za isprđivanje na račun gluposti i naivnosti. U par navrata se i pokačila, ali ništa bitno. A onda, nedugo nakon što sam postala moderator, puče na Moderatorskom tema o lokanju MMS-a i "koloidnog" srebra i svesrdnoj podršci vrhuške. Instant sam "zamračila". Nije to više bila zajebancija. Nisam se išla svađati u teme, ali sam ih pratila. I suosjećala sam sa bolesnim ljudima koji su od tih sranja imali očekivanja, pogotovo jer i sama imam jednu osobu koja puno očekuje od lijekova, a trovačka gamad je preko foruma prodavala bez ikakvih barijera opasne tvari. Pomisao da joj netko nešto takvo preporuči i onda simptome trovanja tumači nekim potpuno perverznim fiks-idejama ("Muka ti je? Ma to patogeni odumiru, pa u zadnjim trzajima prave kuršlus")...

Da, ja sam isto bio stava da se tu radi o rijetkim retardima koji imaju pravo na autoeliminaciju iz genetskog bazena, ali kad mi je netko u obitelji obolio od karcinoma sam pogledao forume koji se bave time i uočio da uopće nije rijetka pojava da inače razumni ljudi odbiju kemoterapiju/zračenje i odu kod iscjelitelja u Maroko ili počni jesti gljive iz Japana.

Taj šljam bi trebalo zakonom istrijebiti. Sumnjam da u uređene zemlje dolazi gamad iz trećeg svijeta prodavati ljekovitu vodu.

El Ninho
13.02.2010., 01:53
Dobio sam karton jer sam droljici napisao da je droljica. Kakva je to pravda:mama:

Koja je tema?

O jebote Endimion17, koja imaginacija:rofl: Viking Fräulein i pizdek zatvoreni u prostoru na neodređeno vrijeme. Brijem da bi njime iščačkala zube nakon obilnog obroka šunke i ovčjeg sira:E
Ili bi ga otjerala u jedan kut i tu bi se mumificirao:D

Mrak, pretvorio sam se u LMC voajera vulgaris i krepavam od smijeha. Tvoj post mi dođe ko čavao u lijes od smijeha.
Zapravo sam u teškoj depri. Čitam postove Rob Roya na Religiji i ne mogu shvatiti, ne mogu. :ne zna:

Ma, ko me jebe glupa.

OPTi Mystic
13.02.2010., 01:59
ja sam danas čitao... ona tema o pozivanju na znanost? nema tu pomoći :facepalm:

JPK
13.02.2010., 01:59
Mrak, pretvorio sam se u LMC voajera vulgaris i krepavam od smijeha. Tvoj post mi dođe ko čavao u lijes od smijeha.
Zapravo sam u teškoj depri. Čitam postove Rob Roya na Religiji i ne mogu shvatiti, ne mogu. :ne zna:

Ma, ko me jebe glupa.

Rob roy je očit oduvijek, ja sam nedavno pročitao skeptikov članak o blok-vremenu i... ne mogu shvatiti tu religioznost.

El Ninho
13.02.2010., 02:09
Rob roy je očit oduvijek, ja sam nedavno pročitao skeptikov članak o blok-vremenu i... ne mogu shvatiti tu religioznost.

Ako očistiš Skeptika od religijskih nesigurnosti dobiješ božanski ideal. Da, još ga moraš oprati i od fundamentalnog fatalizma. Za jednu sisatu pralju to ne bi trebao biti problem.

El Ninho
13.02.2010., 02:14
ja sam danas čitao... ona tema o pozivanju na znanost? nema tu pomoći :facepalm:

Raspravljam s njim ne zbog njega, jer tu su šanse za napredak ko glinenom golubu na svjetskom prvenstvu u streljaštvu, već zbog potencijalne publike snažnog želuca i smisla za crni humor.

morbidangel
13.02.2010., 10:03
Link (http://www.wimp.com/thehexacopter/)

Postoji li ovako nesto, samo na vecoj skali? Djeluje prilicno agilno.
Negdje sam čitao da su radili studije, čak su napravili i prototip velik par metara koji je bio napravljen na istoj osnovi; izgledao je poput letećeg tanjura. Nemam pojma gdje je to stalo, valjda je bilo nerentabilno ili neiskoristivo u vojne svrhe.

Tika
13.02.2010., 11:45

Ma, ko me jebe glupa.

Meni samo nije jasno zašto ti uopće zalaziš na Religiju. :ne zna: Šta ti je potrebno vrijeme trošiti na gluposti?

awia
13.02.2010., 11:49
Ethan opet u banani. pa što je ovo, pada snijeg, svi su mrzovoljni pa rade gluposti :lol:

Jericho159
13.02.2010., 11:57
konacno malo sunca ^^

btw gdje se u Zg moze popit dobar caj :)
ne ona sranja iz vrecica nego bas pravi caj?

Tika
13.02.2010., 11:58
Dobio je karton jer priča engleski, a ovo je hrvatski forum. Valjda je nekom prekipilo. :rofl:

Endimion17
13.02.2010., 12:03
ribac mu je dao kao zbog spoilera. ali "obavezni dio cro posta :raspa:"... :rofl:

Lady_D
13.02.2010., 12:06
Nije zbog spoilera nek trollanja. Brijem da budem i ja uskoro pokupila koji...:kava:

Ma Ribac je krivo shvatio neke stvari i sad se inati Ethanu, a Ethan pak njemu...:facepalm: :visi:

morbidangel
13.02.2010., 12:13
konacno malo sunca ^^

btw gdje se u Zg moze popit dobar caj :)
ne ona sranja iz vrecica nego bas pravi caj?
Baš pravo vrijeme za napuniti baterije solarnom jogom:zubo:
Pravi čaj? Kod mene doma. Kamilica, šipak, bazga, menta, bijeli sljez:)
Dobio je karton jer priča engleski, a ovo je hrvatski forum. Valjda je nekom prekipilo. :rofl:

Aleluja:s:s:s
Tko je taj da ga odmah stavim u popis prijatelja:D

Jericho159
13.02.2010., 12:19
Baš pravo vrijeme za napuniti baterije solarnom jogom:zubo:
Pravi čaj? Kod mene doma. Kamilica, šipak, bazga, menta, bijeli sljez:)

Stizem :)
A baterije sam vec napunio :rofl:

Tika
13.02.2010., 12:23
ribac mu je dao kao zbog spoilera. ali "obavezni dio cro posta :raspa:"... :rofl:

Da, da. Poparala sam se na taj dio. :rofl:

morbidangel
13.02.2010., 12:56
#Endimion17
U vezi onog natezanja oko imigranata koji ne poštuju zakone države u koju se usele, šovinizma itd. Sad reci da nema nikakve veze:D
Nagrađeni post (http://www.forum.hr/showpost.php?p=22923294&postcount=21056), a bitnije i popljuvano je bilo i prije.:)

awia
13.02.2010., 13:00
ček, ne kužim, malo nepovezano pišete- dobio je ban zbog pisanja na engleskom ili trollanja? ili oboje?

Lady_D
13.02.2010., 13:09
U principu zbog pisanja na engleskome, al je službeni razlog trollanje.

Endimion17
13.02.2010., 13:09
#Endimion17
U vezi onog natezanja oko imigranata koji ne poštuju zakone države u koju se usele, šovinizma itd. Sad reci da nema nikakve veze:D
Nagrađeni post (http://www.forum.hr/showpost.php?p=22923294&postcount=21056), a bitnije i popljuvano je bilo i prije.:)
Post ti je dobio karton za trollanje. Veze nema s tim što govoriš. Pogledaj kako je napisan. Dobro se sjećam što mu je prethodilo. Bio je opravdan i možeš biti sretan da nisi dobio custom karton za veličanje zločina, što se mene tiče. :ne zna:

ček, ne kužim, malo nepovezano pišete- dobio je ban zbog pisanja na engleskom ili trollanja? ili oboje?
Mislim da je neprekidno pisanje na engleskom s ciljem podjebavanja - trollanje.

Serenità
13.02.2010., 13:21
tek sam sad zbog morbidangela skužila koliko vas dugo tu stalkam!
još malo pa će biti pola godine. :eek:

meni je ta Ethanova kombinacija englesko hrvatskog urnebesna! :rofl:

Endimion17
13.02.2010., 13:26
http://www.journeyetc.com/hotel-reviews/zero-star-hotel-is-getting-popular
Ovo samo u slučaju da nemam igdje drugdje. :D

Evo par sličica. :D
http://smilepanic.com/images/stories/2009_feb_01/13/6.jpg
http://smilepanic.com/images/stories/2009_feb_01/13/10.jpg
http://smilepanic.com/images/stories/2009_feb_01/13/11.jpg
http://smilepanic.com/images/stories/2009_feb_01/13/15.jpg

I nešto što će izgledati predobro.
http://www.dsgnwrld.com/british-pavilion-for-shanghai-expo-2010-by-heatherwick-studio-14494

aqualung
13.02.2010., 13:55
cuvaj nam se e , ocekujemo tvoj skori povratak. pomalo.
znam da imas dosta kolorican vokabular, no eto svi se ponekad krivo procitatamo.

gott & e ,ma bit ce sve u redu :mig:

gradualreport - ne znam ali meni suvise nesmijesno
al yankovic - uglavnom ne los, zna biti zabavan :zubo:
jealous girlfriend- ha ha, ovo sam vidio vec, druga po redu mi izgleda savrsena scena za teen horor

sto vise linkova meni zabavnije :D
nista protiv naprotiv.

Endimion17
13.02.2010., 14:08
Onda evo jedan filmić.

http://www.wehavedecidednottodie.com/images/ritual2.jpg (http://attuworld.com/just-attu/we-have-decided-not-to-die.html)

Mislim da je pretenciozan. Vješto snimljen, to se mora priznati, ali nije da me sad ostavio bez teksta svojom nekom porukom.
Dosta je onako atmosferičan, ali baca na plitkost, da zapanji mase. Čini mi se kao da je na početku pokušao kopirati Kubricka. Ali nitko ne može kopirati Kubricka. :kava: :D

Velociraptor
13.02.2010., 14:10
Ona slika sa one dvije cure koje stoje ispred jezera... OMG :eek:, mala je cudoviste... morat ce na operaciju, ono je nemoguce onoliko nositi cijeli zivot :D

morbidangel
13.02.2010., 14:29
Ona slika sa one dvije cure koje stoje ispred jezera... OMG :eek:, mala je cudoviste... morat ce na operaciju, ono je nemoguce onoliko nositi cijeli zivot :D

Imam takvu rođakinju, sitne građe, 160 cm visine, a grudi ogromne:eek:
Svi je znaju i poznaju kao: ona sa sisama.
Kaže da je kralješnica baš i ne boli (mlada je, 23 god), ali da bi našla grudnjak koji joj se sviđa nema šanse. Isto tako odlazak na more i kupanje stvaraju ozbiljnije probleme:D

awia
13.02.2010., 14:44
E ljudi ste primjetili da nam već dulje vrijeme nema barbe? jel to on nas bojkotira :(

morbidangel
13.02.2010., 14:47
E ljudi ste primjetili da nam već dulje vrijeme nema barbe? jel to on nas bojkotira :(

Tko je barba? Znam, kratka pamet:brukica:

http://www.forum.hr/showpost.php?p=25039373&postcount=1565
Ništa ne jede, nikad neće oboliti (http://www.forum.hr/showpost.php?p=25045562&postcount=1569) i očito je sunglazing "izbalansirao težinu" sa 110 kg na 85:D

Jericho159
13.02.2010., 14:49

barba se odreko foruma u korizmi? krenio ranije :zubo:

Vale_23
13.02.2010., 14:50

Barba se pod nickom Monsignor.m zauvijek oprostio od forumhaera. :tuzni:

Kaže mi da se vratio pod novim nickom, ali ja ga još nisam uspio ustalkati i za svaki dan koji prođe, dok ga ne ustalkam, dužan sam mu pivu. :mad:

Nisam uspio, pazi sad - jer se čovjek promijenio. :rofl:

Jericho159
13.02.2010., 14:51
nevjerojatno... ne mogu se takvi promjenit :D

awia
13.02.2010., 14:52

Kaže mi da se vratio pod novim nickom, ali ja ga još nisam uspio ustalkati i za svaki dan koji prođe, dok ga ne ustalkam, dužan sam mu pivu. :mad:

nisam znala da se zauvijek oprostio. a niš, morat ću ga nagovorit da mi prizna koju mu je novi nick. što ne znači da ću to reći vama :D

Vale_23
13.02.2010., 14:56
nevjerojatno... ne mogu se takvi promjenit :D

Ae, to sam i ja mislio, al' vidiš...

nisam znala da se zauvijek oprostio. a niš, morat ću ga nagovorit da mi prizna koju mu je novi nick. što ne znači da ću to reći vama :D

Nemoj jebat, reci meni, rađe platim gajbu pive tebi nego njemu. :zubo:

awia
13.02.2010., 14:58
Nemoj jebat, reci meni, rađe platim gajbu pive tebi nego njemu. :zubo:

eee viš viš, to bi mogla bit zgodna pogodba. samo kak ću ja jadna sama to sve popit :tuzni:

awia
13.02.2010., 15:00
nego, jeste vidjeli ovo: tuš sa srebrom (http://www.forum.hr/showthread.php?t=511295)?
svašta ljudima padne na pamet :facepalm:
baš me zanima koliko actually tamo ima srebra. i u kakvom obliku :rofl:

aqualung
13.02.2010., 15:11
daniel askill - pohvale na izboru, te skrecem paznju na nomen, jel to samo "a pun" (ne znam hrv) ili omen.
pretenciozan je tocna rijec, no to je cesto u komtemporarnoj kao i/ili eksperimentalnoj umjetnosti. zanimljivo mi je kako vidis kubrickove elemente, meni su te kategorije udaljene, mislim na short movies, no on je sigurno jedan koji ima art ambientalni touch. sto mi se svidja ili ne, je taj motiv reversibilne sudbine kao i transcendentalna vrijednost rituala kroz igru elemenata. zvuk i kretnja u harmonicnoj su sinesteziji. ovo bi neki nazvali znanost pokreta, i priznam kvalitetu u njoj, kao sto si rekao nefasciniran sam osobno dok amaterski kao promatrac vidim tehnicku zanimljivost kojom mozda nedostaje nesavladivost.

hmm, sto sam ono zelio reci :D nije lose.

p.s.
ja idem off, a vi uzivajte, ugodan vam vikend.
citamo se. cheers.

Jericho159
13.02.2010., 15:15
eee viš viš, to bi mogla bit zgodna pogodba. samo kak ću ja jadna sama to sve popit :tuzni:

dobrovoljno se javljam da te odrijesim tog teskog bremena :zubeki:

Vale_23
13.02.2010., 15:24

Ljudi smo, bumo se dogovorili. :zubo:

JPK
13.02.2010., 15:25

Ma da? Ja sam bio uvjeren da je završio u zatvoru ili nešto tog tipa. :rofl:

Göttspöđä
13.02.2010., 15:28
Da, ja sam isto bio stava da se tu radi o rijetkim retardima koji imaju pravo na autoeliminaciju iz genetskog bazena, ali kad mi je netko u obitelji obolio od karcinoma sam pogledao forume koji se bave time i uočio da uopće nije rijetka pojava da inače razumni ljudi odbiju kemoterapiju/zračenje i odu kod iscjelitelja u Maroko ili počni jesti gljive iz Japana.

Iskreno mi je žao. Nadam se da je oboljela osoba bolje i da će sve proći kako treba. Kad sam čula dijagnozu koja je uključivala metastaze, spontano sam se samourušila i nikad se nisam potpuno oporavila.

I do nas je doplivala Kombucha :rolleyes:. Šta se sve nadrobilo o njoj, strašno je za reći. Nevjerojatno je kako su ljudi naivni i mogu progutati priču da nešto može izliječiti ekstremno širok spektar bolesti, od kandidijaze do vode u plućima i psorijaze. Sama gljiva mi je zanimljiva (imam patološku potrebu za uzgajanjem svega na što naletim :klopa: :D, volim promatrati rast i razvoj u određenim uvjetima) ali ne bih pila tu tekućinu niti ikome dala za piće. Kad se sjetim potencijalno opasnih mikroorganizama koji u toj tekućini u kojoj se kupa gljiva obitavaju i koliki cirkus mogu napraviti (tada) kemoterapijski oslabljenom organizmu... Nema šanse.

Šteta, imao je momenata. Ako se vratio, sigurno je manje sklon sprdanciji, što je :bang:
Iskoristila sam moderatorske moći i pokušala sam pročačkati drugi nick, ali obz. na IP i brojnost korisnika koji sa te iste dolaze, nema šanse. Mislim, ima, ali ne znam jel koristi account napravljen prije ili poslije pozdravljanja sa forumom. Previše je ljudi za prosijavanje, a on meni nije dovoljno zanimljiv da rondam po tolikoj hrpi :D

Rest in pieces, M :Pop:

JPK
13.02.2010., 15:30
BTW, čitam upravo na drugom podforumu kako ekonomisti izjavljuju da nitko više ne rješava diferencijalne jednadžbe ručno i da to ne treba znati jer se to sad radi u Mathematici i Matlabu :facepalm:

Taj ekonomski fakultet bi stvarno trebalo zatvoriti na par godina, a studente poslati u Beč kao u dobra stara vremena

Vale_23
13.02.2010., 15:44

:rofl: Što te navelo na takav zaključak? :rofl:

Šteta, imao je momenata. Ako se vratio, sigurno je manje sklon sprdanciji, što je :bang::

A da, baš je peder.

Iskoristila sam moderatorske moći i pokušala sam pročačkati drugi nick, ali obz. na IP i brojnost korisnika koji sa te iste dolaze, nema šanse. Mislim, ima, ali ne znam jel koristi account napravljen prije ili poslije pozdravljanja sa forumom. Previše je ljudi za prosijavanje, a on meni nije dovoljno zanimljiv da rondam po tolikoj hrpi :D

Rest in pieces, M :Pop:

Ja mislim da ga je napravio poslje, ali nisam ziher.

Uf, na kraju će to bit kamion pive. :D

awia
13.02.2010., 17:09
dobrovoljno se javljam da te odrijesim tog teskog bremena :zubeki:
+
Ljudi smo, bumo se dogovorili. :zubo:
zato sam i napisala :D

ja se čujem s njim povremeno drugim oblicima komunikacije pa sam znala da je živ i prisutan :mig:

Nex
13.02.2010., 17:15
Taj ekonomski fakultet bi stvarno trebalo zatvoriti

To bi trebalo svakako, neovisno o matematici i bilo kojim drugim razlozima. :D

Endimion17
13.02.2010., 17:18
Zašto sam morao virkati na Alternativu, zašto? Zašto zašto? :mama:

Aaaargh :epilepsija:

Jericho159
13.02.2010., 17:20
Znatizelja je ubila jos jednu macku :kava:

Endimion17
13.02.2010., 19:05
Kako se osjećate nakon ovoga?
http://www.youtube.com/watch?v=P5_Msrdg3Hk

JPK
13.02.2010., 19:12
:rofl: Što te navelo na takav zaključak? :rofl:

Hm, ne znam, to mi je prvo palo na pamet. :D

Bat Kol
13.02.2010., 19:19
http://www.forum.hr/showpost.php?p=25039373&postcount=1565
Ništa ne jede, nikad neće oboliti (http://www.forum.hr/showpost.php?p=25045562&postcount=1569) i očito je sunglazing "izbalansirao težinu" sa 110 kg na 85:D

hoće li mi se progledat kroz prste ako samo fejspalmam?

Zašto sam morao virkati na Alternativu, zašto? Zašto zašto? :mama:

Aaaargh :epilepsija:

:vidiga: :bicedobro:

Jericho159
13.02.2010., 19:23
Kako se osjećate nakon ovoga?
http://www.youtube.com/watch?v=P5_Msrdg3Hk

ovako :lol:

Vale_23
13.02.2010., 19:30
Hm, ne znam, to mi je prvo palo na pamet. :D

Nisi ti ni blesav, uspio je dobit permaban na US, nije ni robija daleko. :rofl:

Endimion17
13.02.2010., 20:45
Za sve one koji će se uskoro voziti avionom.
http://www.youtube.com/watch?v=gN78LLRZnzM

awia
13.02.2010., 23:11
opet video. endimione jel ti ovih dana išta radiš osim što pregledavaš jubito?

Endimion17
14.02.2010., 00:25
Trebao bih. :mama:

Bat Kol
14.02.2010., 01:52
a gle ovo:

http://www.alaska.net/~clund/e_djublonskopf/FlatWhyFlat.htm

Jericho159
14.02.2010., 13:44
Trebao bih. :mama:

opet ces kukat na kraju mjeseca kako nemas vise prometa :azdaja:

coolinesay
14.02.2010., 16:18
evoooo meee! napokoon! vratila se ja! :lol:
znam da sam falila svim (moš mislit :rolleyes:)...
kekeke, :s xD

odo ja sad malo offline hehe

no, samo sam štela reć da tko je napisal da je ona serija dobra - The Big Bang Theory, hehe, imal je praf.. pogledala sam par epizoda i mogu reći da nije loše. nije ni fantastično kao npr Red Dwarf ili The Office :zubo: ali je opet zanimljivo. yeah :headbang: imam čime ugrožavat redovito polaganje ispita, again! mwahaha

Jericho159
14.02.2010., 16:45
koliko ce ti trebat da pokupis novi ban :zubeki:

coolinesay
14.02.2010., 16:54
par dana najviše... sve svoje frustracije i zamjerke (ostatku svijeta) sam navikla ispucavati na forumu. to mi dođe kao ispušni ventil. xD

Jericho159
14.02.2010., 17:02
:lux:

coolinesay
14.02.2010., 17:10
ti to plješćeš kaj ću biti samo par dana ovdje!? :confused:
zašto?

Jericho159
14.02.2010., 17:12
ne, nego zato sto imas dobar ispusni ventil :)

coolinesay
14.02.2010., 17:17
aaahahaha. ok :zubo:

Endimion17
14.02.2010., 19:06
http://www.flashasylum.com/db/files/Comics/Matt/HAPPY-VALENTINES-DAY,-INTERNET!.png (http://www.explosm.net/comics/1955/)
Cyanide & Happiness @ Explosm.net (http://www.explosm.net/)

Kako ih ne bi volio? :D

Lady_D
14.02.2010., 19:22
That's so sad...:cry:

b0xx
14.02.2010., 19:37
http://imgs.xkcd.com/comics/science_valentine.png

C&S je smijesan, uvijek, cak i kad su imali seriju stripova kroz tjedan o depresivnosti :D

Velociraptor
14.02.2010., 20:08
Space. The Final Frontier

http://i393.photobucket.com/albums/pp12/170122/th_shuttle-silhouette1-100213-02.jpg (http://s393.photobucket.com/albums/pp12/170122/?action=view&current=shuttle-silhouette1-100213-02.jpg)

http://i393.photobucket.com/albums/pp12/170122/th_shuttle-silhouette2-100213-02.jpg (http://s393.photobucket.com/albums/pp12/170122/?action=view&current=shuttle-silhouette2-100213-02.jpg)

http://i393.photobucket.com/albums/pp12/170122/th_space-station-view-100213-02.jpg (http://s393.photobucket.com/albums/pp12/170122/?action=view&current=space-station-view-100213-02.jpg)

preeeejebeneeee slike :s:s:s:s

Moram i ja otici jednom gore :)

b0xx
14.02.2010., 20:20
Slike ti lice na avatar, samo rotirane :D

awia
15.02.2010., 11:01
Ode ja nazad za zabreg. držite mi fige :D

Endimion17
15.02.2010., 12:11
Držimo. :D

Nego, naiđoh na ovo. Pa donijeh.

http://img710.imageshack.us/img710/7513/cuntdestroyerf.jpg

:rofl::lol:

Tika
15.02.2010., 12:37
:rofl: :rofl: Đe ga naaađe. :rofl:

p.s. Ej, kad si već ovdje, trebala bih te nešto. Bitno je, tak da se javiš kad stigneš, pretty please. :)

Jericho159
15.02.2010., 18:39
go awia gooo :lux:

Serenità
16.02.2010., 11:32
stvarno se ne mogu sjetiti jeste li vi tu keljili slike onoga frajera kojeg je progonio polarni medo ili sam to vidjela na drugom topicu, ali upravo sam dobila mail u kojem je i epilog te divne priče. :D

http://i50.tinypic.com/wtdb44.jpg

http://i47.tinypic.com/16778tz.jpg

još ispod slika piše Next time, get in the truck, stupid! :lol:

Nex
16.02.2010., 11:36
OMG! :eek:

Jos je lik dobro prosao. Kad ce ljudi nauciti da divlje zivotinje nisu plisana igracka i da ih nije pametno zajebavati? :ne zna:

Jesu ubili medu? Jer to se najcesce desi, kretenski covjek se sam uvali u nevolju koju je mogao izbjeci, a onda strada i zivotinja koja se samo ponasala prirodno. :flop:

Serenità
16.02.2010., 11:47
ne znam. u mailu je samo ovaj komentar, a ako je po njemu suditi, prije su još stupida izbubali. :rofl:
nije mi jasno zašto, ali cerim se ko luda otkad sam vidjela ovo slike. :lol: uopće nisam empatična. :D

coolinesay
16.02.2010., 11:50
OMG! :eek:

Jos je lik dobro prosao. Kad ce ljudi nauciti da divlje zivotinje nisu plisana igracka i da ih nije pametno zajebavati? :ne zna:

Jesu ubili medu? Jer to se najcesce desi, kretenski covjek se sam uvali u nevolju koju je mogao izbjeci, a onda strada i zivotinja koja se samo ponasala prirodno. :flop:

gadovi. mrzim to :mad:
ak su ubili medvjeda želim im sve najgore u životu! argh!

Velociraptor
16.02.2010., 17:31
ti medvjedi koji zalutaju preblizu ljudskih naselja sa uspavaju, stave u stacionar privremeno, i prvom prilikom prebace sto dalje od grada da se vise ne pojavljuju u tom podrucju. Dakle nema ubijanja, osim u krajnostima kada su ljudski zivoti ugrozeni.

BTW ovo mi se i ne cini kao preveliki medvjed, ja bi ga pokusao otjerati :D

Göttspöđä
16.02.2010., 18:47
BTW ovo mi se i ne cini kao preveliki medvjed, ja bi ga pokusao otjerati :D

:rofl:, jea, životinja reda zvijeri, mase prosječno 800 kg i uspravne visine 2,5-3 m je nešto od čega ćeš samo tako pobjeći. Isto je vjerojatno mislio i ovaj sa slike sa poguljenim leđima. Nije ni vepar velika živina, a znaš li što napravi čovjeku kad ga stjera u kut? Pogotovo majka koja procijeni da si neki vid prijetnje malenima? U svojim šetnjama šumom sam se nadala samo da na njih nikad neću naići. Brzi su kao metak, a ljudska koža i mišići su teški za paranje kao margarin.

Nex
16.02.2010., 18:59
Ja sam sreo divlje prase u sumi. :mirko:

Nisam mu bio zanimljiv. A mozda me nije ni skuzio jer nisam disao dok je prolazio. :rofl:

coolinesay
16.02.2010., 19:03
ne znam zbog čega bi vepar, recimo u šumi onak valjuškast, išao trčati na čovjeka?
sumnjam da mu čovjek predstavlja hranu ili prijetnju (pod uvjetom da lagano šetucka prirodom)? :ne zna:

Velociraptor
16.02.2010., 19:46
:rofl:, jea, životinja reda zvijeri, mase prosječno 800 kg i uspravne visine 2,5-3 m je nešto od čega ćeš samo tako pobjeći. Isto je vjerojatno mislio i ovaj sa slike sa poguljenim leđima. Nije ni vepar velika živina, a znaš li što napravi čovjeku kad ga stjera u kut? Pogotovo majka koja procijeni da si neki vid prijetnje malenima? U svojim šetnjama šumom sam se nadala samo da na njih nikad neću naići. Brzi su kao metak, a ljudska koža i mišići su teški za paranje kao margarin.

Pa kazem, ne para mi kao preveliki medvjed, vjerovatno je adolesent ili neishranjen ili skromnije gradje.
Za lavove npr. bjezanje ne pali, moras ih gadjati kamenjem, bacati bilo sto, vikati na njih, praviti buku, poci prema njima da bi ih otjerao, a ne skrivati se ili bjezati... Naravno to govorim za situacije u kojima se ne mozes skloniti na sigurno.

U svakom slucaju kad se nadjes u takvoj situaciji da je kontakt neizbjezan, uvijek je bolje aktivno nastupati prema grabezljivcu, ne bi li ga zastrasio. Ovako skrivanje oko auta i bjezanje samo pobudi znatizelju i agresivnost.

El Ninho
16.02.2010., 20:07
stvarno se ne mogu sjetiti jeste li vi tu keljili slike onoga frajera kojeg je progonio polarni medo ili sam to vidjela na drugom topicu, ali upravo sam dobila mail u kojem je i epilog te divne priče. :D

http://i47.tinypic.com/16778tz.jpg

još ispod slika piše Next time, get in the truck, stupid! :lol:

Ma daaj, ljubavnica ga je izderala noktima po leđima pa je nabrzaka smislio ženi priču o medvjedu. http://www.pic4ever.com/images/2i1d1co.gif

Da poznate Justapixelove sestre ne biste se nimalo čudili. http://www.pic4ever.com/images/fkr.gif

Göttspöđä
16.02.2010., 20:16
ne znam zbog čega bi vepar, recimo u šumi onak valjuškast, išao trčati na čovjeka?
sumnjam da mu čovjek predstavlja hranu ili prijetnju (pod uvjetom da lagano šetucka prirodom)? :ne zna:

Vepar ima aerodinamičnije tijelo nego što misliš :mig:. Brz je za nevjerovati a napada kad misli da će postati ona fina komponenta u čorbancu.

Inače, oni mi imaju jedne od najsimpatičnijih mladunaca u cijelom životinjskom carstvu

http://www.worldofstock.com/slides/NAN7167.jpg

http://www.djsphotography.co.uk/images/Mammals/Wild-Boar-21.jpg

http://img2.photographersdirect.com/img/19309/wm/pd1488540.jpg

http://www.djsphotography.co.uk/images/Mammals/Wild-Boar-32-sow-and-piglet.jpg

:cerek:, ja bih to izmazila ko mačiće kad ih vidim.

A onda su me vodili po poljima kukuruza i pokazali što napravi krdo divljih svinja. Da mi nisu rekli, za krater bih mislila da je nastao spuštanjem SS Enterprisea u kukuruzište :rofl:

Pa kazem, ne para mi kao preveliki medvjed, vjerovatno je adolesent ili neishranjen ili skromnije gradje.
Za lavove npr. bjezanje ne pali, moras ih gadjati kamenjem, bacati bilo sto, vikati na njih, praviti buku, poci prema njima da bi ih otjerao, a ne skrivati se ili bjezati... Naravno to govorim za situacije u kojima se ne mozes skloniti na sigurno.

U svakom slucaju kad se nadjes u takvoj situaciji da je kontakt neizbjezan, uvijek je bolje aktivno nastupati prema grabezljivcu, ne bi li ga zastrasio. Ovako skrivanje oko auta i bjezanje samo pobudi znatizelju i agresivnost.

Želim ti samo sreću ako se nađeš u takvoj situaciji i nakaniš se tako postaviti. Muški dio familije mi, kompletan, ima lovne dozvole. Naučena sam nekim temeljnim postavkama pri susretu sa raznim životinjama još odmalena, a ciljano zastrašivanje ionako prepadnute životinje u strahu za svoj život ne spada u to, već samo u traumatološki odjel najbliže bolnice.

http://www.pic4ever.com/images/fkr.gif

Isse, koji smajli :s

Endimion17
16.02.2010., 20:27
Znači, ako vidimo mazibilne :zubo: praščiće :cerek:, udaljimo se i, ako naletimo na mater, što?

a) napadamo (urlanje, vrištanje, mahanje rukama, gađanje kamenom, kao prava RiD-ovka:D)
b) stojimo i ne mičemo se (u mislima vrtimo zdravomariju)
c) trčimo u suprotnom smjeru kao modni mačak na rasprodaji guccijevih torbica za skupljanje psećeg izmeta

:five: :rofl:

Velociraptor
16.02.2010., 20:39
Želim ti samo sreću ako se nađeš u takvoj situaciji i nakaniš se tako postaviti. Muški dio familije mi, kompletan, ima lovne dozvole. Naučena sam nekim temeljnim postavkama pri susretu sa raznim životinjama još odmalena, a ciljano zastrašivanje ionako prepadnute životinje u strahu za svoj život ne spada u to, već samo u traumatološki odjel najbliže bolnice.

Cuj, kad me neki grabezljivac vreba sa namjerom da me popapa, onda ces dopustiti da sumnjam u njegovu veliku "prepadnutost" sa mnom :rofl:

coolinesay
16.02.2010., 20:46
Vepar ima aerodinamičnije tijelo nego što misliš :mig:. Brz je za nevjerovati a napada kad misli da će postati ona fina komponenta u čorbancu.

Inače, oni mi imaju jedne od najsimpatičnijih mladunaca u cijelom životinjskom carstvu

http://www.djsphotography.co.uk/images/Mammals/Wild-Boar-21.jpg

mi smo imali doma piliće s identičnim ovakvim šarama :eek:
zvala sam ih čoko kokoši.
na čas sam pomislila da su ovi stvorovi pilići. nisam ja sva svoja.

al pobogu, zašto bi vepar, ako vidi osobu koja mirno hoda poljem, šuti, ne radi nagle pokrete... pomislio da ga ta osoba oće napast? :confused:

Serenità
16.02.2010., 20:48
u međuvremenu sam se sjetila gdje vidjeh ovog medu (neuhranjenog kažete :misli: meni se čini čisto dobro popunjen :D)
na kokošinjcu - tu keljite lijepe sličice. a baš su lijepe, svaki put se strzam kad vidim ova leđa. :lol: tu temu listam već dobra 2 miseca.

mislim da bi se pri takvom bliskom susretu sledila. dakle, opcija pod b)
ako i dalje budem znala zdravomariju :D

Jericho159
16.02.2010., 20:48
ohoho.. majke su dovoljno prgave i zastitnicki nastrojene da te poderu ako se priblizis na 5-6m mladuncima bez ikakve zle namjere

coolinesay
16.02.2010., 20:52
ako nisi 5-6 m već 30 m?
kaj te i onda oće?
osim toga di oni rade 'gnijezda'? jel ga iščeprkaju negdje u zemlji ili to rade na otvorenom?

Göttspöđä
16.02.2010., 20:54
Znači, ako vidimo mazibilne :zubo: praščiće :cerek:, udaljimo se i, ako naletimo na mater, što?

Prvo, strašno su plašljive i šansa da ih sretneš je mikronska. Kad te namirišu (imaju strahovito oštar nos) i čuju, bježe. Cirkus kreće kad misle da su u kutu. Onda kreće mute zdravomarija na repeat, ne hvataj se granja, kamenja i sličnog. Ne trči, ne penji se na drvo, ne vrišti i ne privlači pažnju. Uzmiči u milimetrima bez vidne panike. Pogled u pod, ko pred kraljevima. Nek se ne osjeti ugroženo. Otići će sama dalje, svojim poslom.

Kad su maleni blizu, sve to + puno više molitve Jahvi, Buddhi, Aresu, Gullinburstiju, Višnuu i ostatku svite. Inače, tu su brojni pali na ispitu, čak i dugogodišnji lovci. Panika je tad veći neprijatelj od vepra, jer si pluskvamperfekt.

Raptore, divlje životinje nas ne vrebaju.

Cooline, zato :D.
Žive u brlozima.

Velociraptor
16.02.2010., 20:58
Raptore, divlje životinje nas ne vrebaju.

MojNe me zajebavati, onda je valjda ovaj polarni medo htio samo zagrliti ovog simpaticnog fotografa jer se odavno nisu vidjeli? :)

Cinjenica jest da se velika vecina divljih zivotinja sklanja covjeku s puta, ali postoje i iznimke, nekad i medju pripadnicima jedne vrste. Osim toga, nekad glad i/ili bolest tjeraju na takve postupke zivotinje koje inace nisu sklone tome.

coolinesay
16.02.2010., 20:59
ako ću umrijeti ne želim onda ni od starosti, ni od bolesti, ni od čovjeka, želim umrijeti od životinje :s amen!
to bi bila lijepa smrt

Velociraptor
16.02.2010., 21:02
ako ću umrijeti ne želim onda ni od starosti, ni od bolesti, ni od čovjeka, želim umrijeti od životinje :s amen!
to bi bila lijepa smrt

http://i257.photobucket.com/albums/hh212/abbystefan/Hannibal.jpg

i covjek je zivotinja.... sssssssssss :D

coolinesay
16.02.2010., 21:10
hahahaha... njemu bih dala samo komad zanoktice da gricka i ništa više xD

JPK
16.02.2010., 21:14

Naravno da ne bi, vepar nam je prijatelj. Kad vidiš praščiće u šumi drugi put, podragaj ih, a možeš i doma uzeti kojeg, ali nemoj samo jednog, da mu ne bude dosadno :top: