PDA

View Full Version : Torbe

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

LaTiTeA
08.01.2003., 19:03
Ajmo... kakve torbe furate?

Velike? Male? Crne? Crvene? Sarene?

Zapravo me zanima kakve torbe nosite za izlaske, onak, subotom navecer. Ok, po danu mogu furati torbetinu ko da idem na plac, ali sa takvom torbetinom izaci navecer van mi je malo bedasto (nemam pojma zasto).

Evo, kakve vi nosite za izlaske?

Ja si planiram kupiti jednu onako, duguljastu. Dovoljno dugacku i dovoljno unutra siroku da mi stanu ravne cipele u nju (psssst! nemojte nikome reci :o)

Shtefitza
09.01.2003., 05:40
Luda si! :D

Ali moram priznat da sam i ja to ponekad radila. Vecernju torbicu u koju stanu cipele, pa kad salonke dosade, oblacenje ugodnijih. (ili zbog topline/hladnoce) :)

Nosim male torbice. Ne znam zasto, bolje mi stoje velike, a i vise u njih stane, ali volim imati malu torbicu, makar uz nju nosila neki ceker ili neku veliku torbetinu za sve stvari.
TRenutno su mi najdraze: mala cetvrtasta bordo torbica i velika antilop smedja vrecasta. :cool:

luca
09.01.2003., 09:49
za svaki dan: kozna, krem, srednje velicine (ide na trenutni kaput/rukavice).

kad mi ne treba sve zivo: mala, samtasta, crna (s ruckicama), mala svijetlo-plava (od tkanine), mala bez.

sad skicam jednu lijepu tamno-smedju, a znam da da cu na ljeto opet kupiti nekakve zezanterske, malene.

penelopa
09.01.2003., 10:04
Torba imam svih velicina i to zato sto u veliku naguram pola stana pa kazem sama sebi da sam luda i kupim manju u koju sve to uredno preselim pa kupim jos manju u koju... i tako to. Rezultat torba ko´u prici a i sadrzaja u njima :rolleyes:
Inace uvijek imam jedne ravne cipele u gepeku, zlu ne trebalo a po zimi imam i gojzerice. Trenutno razmisljam i o skijama:D

zucchera
09.01.2003., 10:04
Za poso nosin veliku torbetinu di mi stane sve sta mi treba uvezi posla, nju volim da prebacim onako preko ramena da mi dodje torba na ledja.

Za izlazak san si nedavno kupila jednu malu crnu torbu sa crvenu postavu, jaaako fina.

Za grad trenutno koristin neku srednju varijantu za samo nosit u rukama ne preko ramena.

Po ljeti inam jednu torbu sta je jako eksklusivna shtitin je od kise i ne stavljan je bilo di. Nju nosin samo kad je fino vrjeme i samo par mjeseci na godinu.

Inace iman jedno 20 torbe :rolleyes: ali ove su trenutno favoriti.

Kiki
09.01.2003., 12:15
Uf...di me nadje. Ja osim cipela patim i na torbe (i na donje rublje) pa ih tako imam stvarno puno u svim bojama i oblicima tako da cu ti reci samo one koje su mi trenutno najdraze.
Imam jednu smedju od antilopa a la Dolce i Gabbana onak u etno stilu kakav su oni isfurali prosle godine. Tu nosim i za vecer i za dan. Onda imam malu smedju Louis Vuitton torbicu na grafite (pravu, molim lijepo) koju furam isto il za noc il za dan, pa jednu tamno crvenu od antilopa na resice sto sam kupila prosle godine u Maleziji za tri funte i isto je stalno nosim i za vecer imam jednu crnu metallic od nekog sljasteceg metala.

Doria
09.01.2003., 16:20
Ne volim torbe... to mi je nekako nuzno zlo, al opet bez nje nikada necu izaci iz kuce.
Imam jednu srednje velicine, crnu koju nosim svuda (i za van i za po danu) jedino kaj ju za van odtrpam pa nije onak napuhana. Tu torbu mijenjam kad se raspadne, pa onda opet kupim crnu srednje velicine, pa nju imam dok se ne raspadne i tako u krug..
No za svecanije zgode imam jednu malu crnu, onak je vrecastog oblika (kad se zategnu rucke)... ne znam kak da ju opisem... i ona ide samo preko ruke..
I jedna mala crna s duuuuuuugackom ruckom (jel se to zove rucka?) koju nosim onako preko glave pa visi na jednoj strani.... ta je za izlete, koncerte itd (kad trebam samo osobnu, ogledalo i cigarete sa sobom).

mimoza
10.01.2003., 09:29
Imam jednu crnu veliku onak poluposlovnu za svaki dan, i kupila sam si jednu crnu krznenu. Ta jako mi je draga i paše mi za posao i za večernje izlaske jer nije prevelika. Cipele ionak vozim uvijek u gepeku.

Princeza
10.01.2003., 20:50
Torbe za izlaske... Cuj, ovisi o tome kakav je izlazak i sto sam odlucila odijenuti. Uz odredjeni tip odjece, pogotovo za klupske izlaske, nije bed da je torba veca ili ful otkacena. S druge strane, uz elegantniju odjecu i torbica mora biti u stilu ~ manja, finija. Ja ih imam mali milion, zaista uz svaki tip odjece i u svim bojama. No najradije nosim (za izlaske) manje i crne torbice koje nisu bas svakidasnje. Iako imam i jednu Diorovu (u biti, nije moja nego ju s vremena na vrijeme ukradem mami :o ), ful svijetlo bez s malo zlatnog, ma torba je super! U slucaju da nosim manje torbice, u njih stavim samo puder, ruz, malu cetku za kosu, osobnu iskaznicu i nesto para. :o

FannyB
11.01.2003., 12:53
Velka, crna Furla. Sve u nju stane, sam kaj ne počnem zečeve iz nje vadit:B
I lijena sam premještati stvari u neku većernju varijantu.... a uostalom u te male torbake tak i onak niš ne stane....ma nemereš od mene napravit ženskicu pa da se postaviš naopačke:B

Jedino po ljeti imam neke cekere (razne veličine)...isto stanu manje živine....tak!:D ;)

Shtefitza
11.01.2003., 16:19
FannyB kaže:
Jedino po ljeti imam neke cekere (razne veličine)...isto stanu manje živine....tak!:D ;)

:D :D

A ti si ta koja nosis kokice po tramvajima!! ;) :D

Winona2
12.01.2003., 21:32
LaTiTeA kaže:

Zapravo me zanima kakve torbe nosite za izlaske, onak, subotom navecer. Ok, po danu mogu furati torbetinu ko da idem na plac, ali sa takvom torbetinom izaci navecer van mi je malo bedasto (nemam pojma zasto).

Ja si planiram kupiti jednu onako, duguljastu. Dovoljno dugacku i dovoljno unutra siroku da mi stanu ravne cipele u nju (psssst! nemojte nikome reci :o)

a jesi me nasla ;)

svatko ima svoj fetis...moj su torbe...:o

U mom slucaju bi mozda bilo svrsishodnije pitati kakve torbe ne nosite ? Jer bi lista bila kraca ;)

No dvije nadraze su mi ona s vjencanja od swarovski kristalica ( prozirnih) skroz luda te jedna vecernja od crvene svile...

Crow Jane
13.01.2003., 07:51
Ja furam običnu Dr. Martens crnu, koju imam valjda od prve godine faxa, nutra mi stanu i knjige i sve živo. :D
A za izlazak, ovisno o boji cipela, imam:

~ jednu u obliku crvenog mucastog pesa :D [München, 10€]

~ jednu u obliku crno - bijele krave [nekakav štand na moru, 50 kn]

~ jednu od samta, kaj izgleda da je sašivena od hlača [Prag, NewYorker, 90 kn :D]

~ mala crna Gas torbica [Pecs, 70 kn] - tu najčešće nosim :D

Nekad nosim i ruksak, plavi Eastpak...dok idem npr. u shopping. :D

LaTiTeA
13.01.2003., 11:05
Ja furam običnu Dr. Martens crnu, koju imam valjda od prve godine faxa, nutra mi stanu i knjige i sve živo.

Joj, joj, jel to ona oooogrooomna torbetina koja ide preko jednog ramena, najcesce onako, ukoso?

Ako je, imam i ja jednu takvu! Zbilja je velika i svasta stane u nju. Ali ne nosim ju, nekak mi je prevelika.

A nista, idem ja sljedeci tjedan u potragu za torbom u koju mi stanu cipele. Pozelite mi srecu! :D

FannyB
13.01.2003., 12:05
Shtefitza kaže:

A ti si ta koja nosis kokice po tramvajima!! ;) :D

Yep, ta sam!

A onda koka snese jaje.....a u tom slučaju jajca prenesem u drugi ceker upravo ergonomskog oblika (za jaja, se razme):D ....onda još kupim brašno, i dodam u torbu margarin, i malo soli.....onda me naka baba u tramvaju trkne...sve se fino izmiješa....i kad dotalambasam do doma.....imam tijesto u torbi....hmmmm, very practical, don't you agree?;) :D

penelopa
13.01.2003., 12:21
A ako imas srecu pa je ljeto da se i ispeci na vrucem limu tramvaja. Doma jos samo ocistis salaticu:D

Floxy
06.02.2003., 21:28
Ja sam nova na forumu, pa nikog ne poznam...Jos...Ova tema mi se cinila ludom, pa cu tu ostaviti svoj prvi post! Ja o b o z a v a m sportske torbice i cekere za ljeto! :top:

sunčica
06.02.2003., 22:01
Moj favorit su ruksaci - definitivno!
Puno stane u njih, a mogu na oba ramena :o

U svim bojama i oblicima, ali preferiram kožne (da znate ako ćete mi kupovati dar)

+ krasna torba od tamno smeđe kože, onako malkice veća - od prve Božićnice, pva godina mene ko zaposlene žemske :top: Još je odlična i za probijanje kroz gužvu, jer ima dosta čvrsto dno, pa se taj ćošak okrene naprijed.
+ neka smiješna torba-ruksak od samta - neimenovana radnja za 50ak kunića
+ ljetna torbica od platna - ručni rad - 50 kuna (još mi nije jasno žašto je ženska dala tako jeftino?)
+ kradem od sestre divnu malu smeđu od antilopa
+ mamin ceker star preko 30 godina - sada je unikat i apsolutno je predivan

Valjda je to sve.... to su samo one koje nosim :D

Tija
06.02.2003., 22:43
Imam hrpetinu ruksaka, ne znam im broj, svakakvih boja.
Nekakvu finu torbicu za izlaske nemam, ali ionako ne izlazim pa ko ga šiša.:D

Zadnja mala torbica od samta je kupljena prije dva dana, smeđa boja jer sam kupila i smeđe čizme pa me zakoniti lijepo umolio da si kupim torbicu jer ruksake ne podnaša!:D

Trenutno mi je najdraža narančasta torbica koju sam dobila na poklon. I savršeno mi ide na narančaste čizme, tipa marti ali nisu marte.

Marte su bordo i na njih mi ide bordo torba, slična poštarskoj.:)

itd

Liberatore
07.02.2003., 01:16
:s muska siva Gap torba, prasnjava i puna pijeska (ozbiljno), na snizenju za 9.99 $.

shtach'te sad, ha? :B

u planu messenger torba, od koze, onak retro. znam da je isfurano, ali..so what.

Morski vražičko
08.02.2003., 22:52
Ruksak..i nis drugo ne priznajem....:) :D

debelakrava
27.03.2003., 22:14
nego, kakve, cije, dizajnerske slike...kakve nosite imate, zelite, prodajete. ...

Lola
27.03.2003., 22:31
nosim obicne torbe,trenutno neku benetton,imam par iz h&m,nike ruksak...nije da ne bi htjela neku ludu ili koznu,ali najcesce one kostaju preko 1000 kn a to je cifra koju mi ne pada na pamet izdvojiti za torbu;)
nego,ima neka ajla hebib koja je bila par puta u cosmu koja radi super torbe,zna li netko nesto o njoj?

debelakrava
27.03.2003., 22:41
cula sam za nju...mislim da je bila negdje internet stranica...probat cu je nac pa cu javit.

Lola
27.03.2003., 22:44
to bi bilo divno,ja samo znam da ima mail,i svojedobno sam vidjela u dezmanovom prolazu izlog,ali je ubrzo nestao,valjda ga zakupljuju mjesecno.ak nades obavezno javi.hvala

Samantha
27.03.2003., 22:44
Nemam ih puno...3
jedna je oker boje sa kombinacijom da se nosi kao rusak i preko ramena,druga je sarena na kocke u bojama Salvatore Feragamo,a treca je Louis Vuitton ona sa grafitima crno-bijela.

Sve tri su kupljene prije 3 godine,pa je vrijeme da se pocastim novom.:)

Pink Lemon
27.03.2003., 23:14
uh...
-najdraža:crna benetton od plisa koju vec imam nekoliko godina, lijepa, praktična i stane nezamislivo puno stvari.
-pa jedna siva cudnog oblika koju sam nasla u nekom dućanu u Parizu
-jedna mala okrugla i dlakava koju nosim na cupavi zimski kaput
-mala kožna za elegantnije kombinacije (ta nije cesto u upotrebi)
-eastpack ruksak
-mala pletena za ljeto
-velika pletena, isto nosim samo ljeti
-sisleyev ruksačić koji se ne nosi na ramenima, nego onako poprijeko
-i ne mogu se vise sjetit
Kad tome dodam još i sestrine koje vrlo rado koristim i mamine koje posudim tu i tamo, vidim da ih fakat imam PREVIŠE.

debelakrava
28.03.2003., 09:54
iamm preslatku louis vuitton st.jacques torbicu zelenu. obozavam je. imam i neku iz miss selfrigea traper...imam i nike ruksak...

PinkyBubble
28.03.2003., 13:20
Imam ih svakakvih - velikih, malih, debelih, mršavih, jeftinih, skupih, šminkerskih, sportskih..svih boja i veličina.. da imam mozga koliko torbica gdje bi mi bio kraj :rolleyes:

Billi
28.03.2003., 14:48
Ja si kupila beneton torbu prije neki dan, srednje velicine, crna. bas mi je lijepa. Sad cu je nositi dok se je debelo ne zasitim.
Inace bas nisam luda za torbama (ja sam friki za druge stvari)

AFRODITA69
13.06.2003., 22:49
kakve nosite?
kakve volite i namjeravate kupiti za ovu sezonu?

ja obozavam taske,zimi velike,ljeti-sto manje to bolje..ali ih obozavam.sad sam nedavno kupila dvije majusne za ljeto i mislim da ce to biti to za ovu sezonu.mala svjetlo smeda jednostavna od jelenje koze sa nekim sitnim lancicem na sredini,i jedna-zna se-leopardic...za nove sandale.

Winona
14.06.2003., 07:38
LaTiTeA kaže:

a jesi me nasla, meni su torbe slabost :o

Furam razne.
Odjeca moze biti umjerena ali torbice moraju biti lude :)
Zadnja kupljena je od tirkiznog perja i pase samo na jedan moj outfit ( bijeli ) i to kad sam preplanula ali akd sam ju vidjela :love:

Crow Jane
14.06.2003., 16:33
Ah, mojoj je Martensovoj oslabil čičak, nakon 10 let uporabe :o , a pošto tu ima dost džepara, sad furam neku Kiplingovu, crnu,s milion pretinaca i rajfešlusa, ali ima lokot. :angeleye: :D
Inače, za van malu crnu samtastu, s placa u W. :cool:

Christina
14.06.2003., 16:36
ja furam novi jedan od novijih puminih mmodela onak polukruznog oblika bijela sa crnim rubovima i sa puma znakom s jedne i natpisom sa druge strane
strasna je

histeria
16.06.2003., 22:31
nosim samo ruksak, iako imam par tih zenskih torbica, al na kraju te samo doma skupljaju prasinu i kaj je najgore stalno dolazim u napast da ih jos nakupujem, i onda ipak i dalje nosim ruksak i po danu i navecer:rolleyes:

Kiki
17.06.2003., 03:19
Ja sam nedavno kupila strasno slatku lila clutch torbicu za vecer. Skroz je beaded i ima neki cvjetasti motiv na sebi.
Najbolje je to sto je bila ultra jeftina. Cini mi se da sam platila 10tak funti.
A ne bi ni usla u ducan da nisam vidjela u magazinu da Minnie Driver ima takvu bijelu torbicu i pisalo je da je iz Accesorize. Ja unisla i vidi vraga stvarno torbica tamo. U svim bojama. Bas mi je super.:top:

Indigo Girl
17.06.2003., 18:39
Ja en znam tko je ovdje lud, Vi ili ja. Bit će da sam ja :D

Imam samo 3 torbice. Jedna je trapezasta crna od gamoša sa velikom kopčom i to furam po zimi. ( 100 kn )
Druga je iz Australie, seka kupila pa ne znam koliko kosta, onako duga rucka, do guze, pliš, na klokana koji je trodimenzionalan i prišiven. Obožavam torbu, ne prođe dan kad je stavim a da mi netko ne kaže da je dobra :)
I u subotu sam kupila novu. 220 kn. Platnena, crna, za ljeto. Malena, ali opet stane sve što mi treba u nju. Onako na rame se stavi. Ima unutra nekakvu crvenkastu šarenu podstavu koja je duža, pa se vidi na torbici...ne znam kako da to objasnim :)

I to bi bilo to. :(

Winona
17.06.2003., 18:42
kaj bi bila luda ?

Samo ti torbice nisu strast :)

A sigurno ti nekaj drugo je, nisi ni ti bez grijeha :B

diadora
19.06.2003., 00:10
Meni su te torbe i torbice prava muka. Nikada ne mogu naci ono sto mi se svida - ili je preveliko( a ja sam sitna ), ili premalo ( nista stati unutra), ili krive boje ili krivog oblika ili krive cijene ( citaj: previse nula:D )
Ja racunam da mi treba jedna crna kozna, ne za svaki dan ali ne ni vecernja i dovoljno velika.
Onda jedna za navecer tj vise njih ovisno o garderobi i godisnjem dobu.
Pa jedna za svaki dan zimska i ljetna.
Pa se osjecam kriva kad kupujem kozu, a zivcana kad me kisa uhvati s nekom platnenom i sve mi promoci..
Komplicirano, zar ne?:rolleyes:
pomagajte drugovi...
Inace, najdraza mi je ljetna borsa od morske trave ili slame od neke Kaminski zenske, s prekrasnim drvenim,tamnosmedim dugmetom

bigblue2010
19.06.2003., 00:52
Volim kozne torbe, platnene totes, imam i par vecernjih. Omiljene: Kate Spade.
U zadnje vrijeme nosim samo crni Baby Bjorn ruksak.

diadora
19.06.2003., 03:48
bigblue2010 kaže:
Omiljene: Kate Spade.

ma simpaticna je Kate...da je samo jeftinija mrvicu...

Winona
19.06.2003., 09:14
bas sam sak skoknula na stranicu, ove soho torbe su super. A koliko kosta jedna takva torba ?soho (http://www.katespade.com/collection/nav.html)

bigblue2010
19.06.2003., 12:04
Je, Kate je skupa. Ali, skup je i LV u kojeg se svi kunu, a meni su Spade torbe otkacenije i originalnije.

Winona, imam tu u susjedstvu Kate Spade ducan, pa ako stignem otici vidjet cu posto je ta torba. Ali, znajuci njene cijene, nije ispod $300 ili $400.

Kaj nema ona ducane u Evropi, ili bar prodaju u robnim kucama?

Kiki
19.06.2003., 15:13
Ima u Londonu.
Kate Spade se ovdje prodaje po robnim kucama tipa Selfridges, harrods i Harvey Nicholls te u buticima. Mislim da nema jos svoj ducan.
I je, ima dobre torbe. :top:

Winona
19.06.2003., 16:52
bigblue2010 kaže:
Je, Kate je skupa. Ali, skup je i LV u kojeg se svi kunu, a meni su Spade torbe otkacenije i originalnije.

Winona, imam tu u susjedstvu Kate Spade ducan, pa ako stignem otici vidjet cu posto je ta torba. Ali, znajuci njene cijene, nije ispod $300 ili $400.

Kaj nema ona ducane u Evropi, ili bar prodaju u robnim kucama?

moze bit da ima, ja se ne palim nesto na dizajnere pa nisam ni upucena , uglavnom ovo sto sam vidjela na webu mi se svidja puno vise od LV - koji je meni cisti kic.

Bigblue jel imas sad vremena za onaj PM ?

Ja cekam :)

luca
19.06.2003., 17:24
ja sam vidjela preslatku okruglu (onako sva bublasta) narancastu torbicu od prada. cijena mi je bila za past u nesvjest (torbica je mala!). moj siroti muz se ponudio da mi ju kupi (sto se njega tice, za sve narancaste stvari treba dati onoliko love koliko traze :D ), ali zao mi iskoristavat dobru dusu :)
cekam da postanem bogata :D

i meni se svidja ova spade :)

bigblue2010
19.06.2003., 21:10
Vidis, moj muz se bogme ne nudi kupovati Prada torbice. Nije to u redu. Morat cu mu ukazati na taj nedostatak.:D , i poslat ga da procita i vidi da ne lazem kada cu ga uvjeravati da to drugi muzevi rade.

Winona
19.06.2003., 22:42
moj bi na spomen Prade pitao jel to neki novi restoran u kvartu :D i ak je da me vodi tam, mojih torbica mu je vec na vrh glave.

Kad sam zadnju kupovala ( otkacenu ) rekao je nek mu odmah kupim i obicnu plasticnu vrecicu da ima kaj stavt na glavu kad bude hodao uz mene i tu torbicu :flop:

Ja mu velim da je konzervativan ( kaj se modnog ukusa tice );)

luca
20.06.2003., 09:59
bigblue2010 kaže:
Vidis, moj muz se bogme ne nudi kupovati Prada torbice. Nije to u redu. Morat cu mu ukazati na taj nedostatak.:D , i poslat ga da procita i vidi da ne lazem kada cu ga uvjeravati da to drugi muzevi rade.

poanta je u tome sto moj muz voli sve narancasto (hvala bogu ne hoda obucen u narancasto :D ). da sam mu pokazala neku drugu torbicu, zakolutao bi ocima.
osim toga ova je sva onako mala i okrugla (kao loptica) a on voli takve stvari (eto me! :D ).

ipak, ja njega nemam srca iskoristavat, meni je vec super kako se on ponudi :) mislim da sam sirota i gladna pa da mi hoce dati novce za nesto elementarno, razumijem. ali nas dvoje isto zaradjujemo, pa ako je meni preskupa i njemu je (to sto on to ne uvidja jedruga prica :D ).

bigblue2010
20.06.2003., 16:43
Da to s narandzastom kuzim, tako ce i moj platiti komotno sivu stvar 50% vise nego skoro istu npr. bijelu. :D

Ali, Prada torbe su stvarno preskupe, bas sam neki dan vidjela u Elle: malicka torbica $1750 - sto je puno - puno je.

diadora
20.06.2003., 20:00
Bas je ugodno ovo procitati, a postaje i rijetko.
Sve je cesce nesto u stilu - pa sto da toliko kosta , kupicu ma makar pukla!! ili bas dobro da se ponudio - normalno da cu prihvatiti, nisam ga ja tjerala da se nudi...

Liberatore
23.06.2003., 05:22
www.manhattanportage.com

Alyssa
23.06.2003., 13:52
Jel zna ko dal se moze i kamo u Italiji nabaviti stvarcice od Kate Spade?
Gledam njene stvarcice po americkom Elleu i fakat ima dobrih accessoria.

Inace imam samo par torbica.
Jednu crnu Furlu za finjak, Lacoste to mi je onako sportska, jednu pletenu mini kosaricu no name, i jednu malu zutu torbicu sa cvijeticima od organze ali u nju mi stane samo mobitel i to jedva ga uguram. I to je to.
Ali obecala sma si da cu si kupiti jo sjednu crvenu torbicu sa drskom ko od spaga u Max Mari

Romana
23.06.2003., 14:00
Ja sam u subotu bila u kupovini i kupila sam si(izmedju ostalog;) )jednu super slatku torbicu od gamosa (mexx):lux:

lady a
28.06.2003., 15:19
namjeravam uskoro u Zg u shoping...Može li mi neko reć gdje da potražim ceker..Htjela bih nekakav slatki, sa cvjetićima..Leonarda Boban ne dolazi u obzir..:D

Leona81
29.06.2003., 10:04
lady a kaže:
namjeravam uskoro u Zg u shoping...Može li mi neko reć gdje da potražim ceker..Htjela bih nekakav slatki, sa cvjetićima..Leonarda Boban ne dolazi u obzir..:D

Konscinjska...ak se tak pise....to je u Dubravi....u principu njihova roba dolazi u gotovo sve trgovine...a tamo se covjek moze i cijenkati...ako si dovoljno uporna mozes kao i ja torbu sa 180 spustiti na 60 kn...

...bila sam prekjucer i cekera ko u prici...

Kyra
29.06.2003., 22:38
Ah...torbe, pored cipela i marama, moje najslabije točke... :rolleyes:

Luda sam za Ken Scottom...imam njegove torbe u svim oblicima i bojama...sad me malo nervira jer su se počele i kod nas prodavati pa ih puno žemskih ima, ali toliko je boja i modela da još nisam potrefila neku sa skroz istom torbom!
Ja sam ih počela nositi još prije šest godina! Stvarno su mi super jer mi na sve pašu zbog hrpe boja koje imaju na sebi.

Od ostatka kolekcije :D, imam jednu veću torbu od Blumarinea, jednu elegantnu prljavo bijelu od Francesca Biasie i jednu sportsku od Benettona, crveno bež kobinacija...jako simpatična.
I onda još nekoliko malih ruksačića isto od Benettona, ali to već spada u teenagerske dane :D :D :D

Winona
30.06.2003., 12:39
ja sam bas ovih dana trazila neki zgodan sportski ruksak ( moj omiljeni nike kozni - pukao remen, trenutno na popravku ).

Jedva sam nasla nekaj kaj je oke ali nije da vristim kad ga vidim :D Sve ostalo su bili oni bezlicni i kao vrece za brasno od Eastpak-a ( nekaj tak ruzno nisam dugo vidjela ) ili ful ekstremni za planinarenje i po cijeni od preko 100 €.

Naravno kupila opet nike, boja mint ( znaci kemijska svako malo zagarantirana ) ali je bio 1. dovoljno visok ( da mi stane boca s vodom velika unutra ) 2. stabilan ( da se sav ne izoblici kad potrpam role i sto cuda unutra ) 3. aktuelan ( mislim d anije dizajno ostao u ranim osamdesetima kao vecina adidasovim kajs am vidjela )

Jel zna netko koliko kosta neki bolji Nike ruksak u Zagrebu ?

bigblue2010
06.07.2003., 21:22
Winona1 kaže:
bas sam sak skoknula na stranicu, ove soho torbe su super. A koliko kosta jedna takva torba ?soho (http://www.katespade.com/collection/nav.html)

Specijalni izvjestaj iz Kate Spade ducana :D :

Soho torba mala $375, srednja $435, velika $500 i nesto sitno.

Uopce nema cifa s kojim bi se mogla zatvoriti, ni drukera. Unutra ima dva dzepica sa cifom, po jedan na svakoj strani, ali cini mi se da se nista veliko ne moze u njih staviti, da se torba ne izoblici.

Ali je od jako fine, mekane koze i stvarno lijepo uzivo izgleda.

Imaju rasprodaju, ali ova nije bila snizena.

chiquita
07.07.2003., 13:09
Kiki kaže:
Ja sam nedavno kupila strasno slatku lila clutch torbicu za vecer. Skroz je beaded i ima neki cvjetasti motiv na sebi.
Najbolje je to sto je bila ultra jeftina. Cini mi se da sam platila 10tak funti.
A ne bi ni usla u ducan da nisam vidjela u magazinu da Minnie Driver ima takvu bijelu torbicu i pisalo je da je iz Accesorize. Ja unisla i vidi vraga stvarno torbica tamo. U svim bojama. Bas mi je super.:top:
joj sad si me sjetila...ja sam u londonu bila pred sto godina ali se dobro sjećam tog aksesorajza, kupila sam si slatki šeširić...svega tamo ima.
kiki daj link ako ga imaš.
fala.

Kiki
07.07.2003., 13:21
http://www.accessorize.co.uk/

Winona
07.07.2003., 17:03
hvala bigblue :)

Cini mi se da je dolar tu negdje s eurom dakle cak i za najmanju nemam para.

Sto ces, zivot je okrutan ;)

chiquita
07.07.2003., 21:11
fala Kiks.:top:

Alyssa
08.07.2003., 22:05
Evo da se i ja malo pohvalim :D
Prosli tjedan sam si kupila super crvenu torbu sa ruckama ko od spaga U Max Mari i sad se n emogu odvojiti od nje koliko mi se svida
Velika je, i to mi je ful cudno s obzirom da ja uvijek kupim mini torbice i sve mi stane unutra :eek:

Ma moja nova torbica je :top:

IIiiii bas sam happy to mi je jedna od naj boljih investicija za ovo ljeto :o :lux:

Taarna
29.09.2006., 14:48
Inače sam imuna na dizajnerske stvarčice, ali ova torba mi je predivna (Fendi Spy), a kako je preskupa za moj budžet primjetila sam u Importanne Galeriji kopiju, ali samo smeđoj, crnoj i bijeloj boji...al ja hoću baš ovu boju....pls ako je netko uoči javite :cerek:
Hvala!

http://image.furima.rakuten.co.jp/image/item/45/88/58904588-2.jpg

magic blue
29.09.2006., 14:53
pa i ova je nekakva antracit crna, a kakva nijansa crne je ova u imortaneu?

pumpkin pie
29.09.2006., 15:15
užasna mi je :kava:

Natch
29.09.2006., 15:15
odvratna mi je.

Natch
29.09.2006., 15:16
užasna mi je :kava:
:five:

frenchkiss
29.09.2006., 15:54
joj, torba je stvarno užasno ružna

NoWa
29.09.2006., 15:59
pa nije bitno jel nama odvratna (jest:D), vec jesmo li ju vidjeli (ne:()

meg
29.09.2006., 16:58
ma znam da nije bitno da li nam se sviđa ili ne, ali ja moram primjetiti da je torba gadna do boli.... sorry... :)

Phepheronca
29.09.2006., 17:34
Torba kao da je živa. Kao neka zastrašujuća masa žive tvari. Bez inteligencije. :horor:

Lali Puna
29.09.2006., 18:29
nemoj to kupiti tako ti svega. to je nova najkpiranija stvar u našim dućanima i na ženskama. nakon onih gucci pederuša sad je sve prepuno lažnih spy torbica, poluspy torbica, kvazispy i wannabe spy torbica.
znam da ti se sviđa, al želiš li imati torbu kao svaka treća cura u gradu?

amber
29.09.2006., 18:34
meni se ova torba bas svidja...eto vam na!!!
i ako je zena zeli kupit - nek je kupi...bez obzira nosila ovu torbu svaka treca u gradu ili ne!

Scroll
29.09.2006., 18:58
Torba je zmijska :D

mrkvich
29.09.2006., 23:22
ima u importaneu. frendica pokazala jer je kupila takvu no druge boje.

Claire
30.09.2006., 08:20
nemoj to kupiti tako ti svega. to je nova najkpiranija stvar u našim dućanima i na ženskama. nakon onih gucci pederuša sad je sve prepuno lažnih spy torbica, poluspy torbica, kvazispy i wannabe spy torbica.
znam da ti se sviđa, al želiš li imati torbu kao svaka treća cura u gradu?
ma sve je dobro dok pise da je kopija i dok ima cijenu kopije...
inace, primjetih u onom ducanu na krizanju gunduliceve i jos neke (Core se zove, mislim)... to je onaj ducan sta prodaje shtrace od ralph laurenta.... imaju torbe od oko 6000 kuna...
ja je skinem sa neke visoke police, hocu je pogledat izbliza...
ja stavljam ruku u vatru da je kopija i to losa...
kao prvo koža izgleda lose i ofucano...iznutra prepuna naguranih papira i nekakva majica koju dobis kao poklon...
a ono sto me do kraja uvjerilo da je kopija jest to sto torba nepodnosljivo smrdi...
ne znam je li itko od vas ikada kupio kopiju od ulicnih prodavaca za 10 eura... e pa te torbe kad dones doma imaju jedan karakteristican smrad zbog kojeg torba se mora luftat na balkonu danima...
takvu aromu su imale i ove torbe... s tim da me prodavacica uvjeravala da je original... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
btw... ja sam velki ljubitelj lancel torbi, ali ove godine mi je za oko zapela Tod's besonville torba u plavoj boji... ali tesko da bi dala za nju 1500$

pumpkin pie
30.09.2006., 11:50
lažnih spy torbica, poluspy torbica, kvazispy i wannabe spy torbica.

:confused:

Ok, ja sam se bojala da ću bit jedina kojoj je ružna...

strangelove
30.09.2006., 14:54
bemti šta je ružna, nemoj se ljutit..
ma ne vrijedi ni 2,3 jelačića

lola rose
30.09.2006., 15:58
meni se ova torba bas svidja...eto vam na!!!
i ako je zena zeli kupit - nek je kupi...bez obzira nosila ovu torbu svaka treca u gradu ili ne!

tako je amber :top:
da nisam pročitala o kojoj torbi je riječ, mislila bih da je stvarno neka najgroznija torba ikad - prema vašim komentarima gađenja :zubo: ... a kad ono - ni manje ni više nego fendi spy!!!! čekajte cure, vama je spy gadna??? :eek: nema to veze, jel ona fendi ili mendi, ali torba je mrak... evo još boja pa možda promijenite mišljenje :zubo:

http://img220.imageshack.us/img220/4998/fendicordedleatherspybagha2.jpg (http://imageshack.us) http://img220.imageshack.us/img220/8223/fendimetallicspysatchelqo6.jpg (http://imageshack.us) http://img166.imageshack.us/img166/8153/fendiwisterialeatherspybagun5.jpg (http://imageshack.us)

a jel vam i fendi b gadna? :misli:

http://img166.imageshack.us/img166/7302/fendibbaggoldgh1.jpg (http://imageshack.us)

teichy
30.09.2006., 16:18
sve su mi lijepe koje si stavila a i ona prva koja je svima ružna

Andjelcic
30.09.2006., 17:34
not my cup of tea :hekla:

Natch
30.09.2006., 17:36
da nisam pročitala o kojoj torbi je riječ, mislila bih da je stvarno neka najgroznija torba ikad - prema vašim komentarima gađenja :zubo: ... a kad ono - ni manje ni više nego fendi spy!!!! čekajte cure, vama je spy gadna??? :eek: nema to veze, jel ona fendi ili mendi, ali torba je mrak... evo još boja pa možda promijenite mišljenje :zubo:

http://img220.imageshack.us/img220/4998/fendicordedleatherspybagha2.jpg (http://imageshack.us) http://img220.imageshack.us/img220/8223/fendimetallicspysatchelqo6.jpg (http://imageshack.us) http://img166.imageshack.us/img166/8153/fendiwisterialeatherspybagun5.jpg (http://imageshack.us)

http://img166.imageshack.us/img166/7302/fendibbaggoldgh1.jpg (http://imageshack.us)da, odurne su, ono, pregadne i kicaste.
gdje si ti bila kad je bog ukus dijelio?

carrie
30.09.2006., 17:37
http://img166.imageshack.us/img166/7302/fendibbaggoldgh1.jpg (http://imageshack.us)[/QUOTE]

meni se ni jedna od tih ne svidja:cool:
al mi je ova kvazi ljubičasta boja super

naomi
30.09.2006., 17:56
JAKO slicnu imaš u skandala mislim da je 160kn

pumpkin pie
30.09.2006., 18:31
Ajme ove zlatne... :flop:

lola rose
30.09.2006., 18:36
da, odurne su, ono, pregadne i kicaste.
gdje si ti bila kad je bog ukus dijelio?

fala bogu, ONO, pa ne tamo gdje i ti! :D

meg
30.09.2006., 18:44
:lol:

lola rose
30.09.2006., 18:55
a tek ova mink spy pahuljica... :D

http://img473.imageshack.us/img473/9307/fendiminkspybagdc6.jpg (http://imageshack.us)

ili možda ova šarena ljepotica

http://img528.imageshack.us/img528/3184/fendi20bag21fh6.jpg (http://imageshack.us)

da ne bi prošlo bez čipkaste B..

http://img528.imageshack.us/img528/7549/b20fendi20bagpw0.jpg (http://imageshack.us)

:zubo:

strangelove
30.09.2006., 19:10
paz.. što je najbolje sve 3 su mi ljepše od prve pogledane! :D
dobro, ajd ova zadnja je gadna.. al plva.. ajoooooj

lola rose
30.09.2006., 19:12
kao što rekoh... slikice, pa možda promijenite mišljenje :zubo:

istina, flafi pahuljica mekana... feeeeeeeeeeeb!!! :cerek:

Bitchka
30.09.2006., 21:21

http://img473.imageshack.us/img473/9307/fendiminkspybagdc6.jpg (http://imageshack.us)

ili možda ova šarena ljepotica

http://img528.imageshack.us/img528/3184/fendi20bag21fh6.jpg (http://imageshack.us)

http://img528.imageshack.us/img528/7549/b20fendi20bagpw0.jpg (http://imageshack.us)

:rigo:

koji kič :rofl:

mujsapujsa
01.10.2006., 02:00
:rigo:

koji kič :rofl:
Ne samo kič već neki majmun izmisli jedan model i štanca li ga štanca
i mi glupe babe poludimo jer je neko rekao da su kul i moramo ih imati inače....i moramo ih kupiti makar se odrekli nečega važnijeg od torbe.
:confused:
Ali na svu sreću ipak ne mislimo sve isto:misli:Valjda?!

Taarna
01.10.2006., 07:42
Hvala svima koje su odgovorile na postavljeno pitanje! :zubo: ja hoću baš tu boju i nijednu drugu, nije mi bitno jel' Fendi, Mendi, Šendi ili neka druga modna marka jer kao što rekoh ne padam na marke nit ih kupujem, a ne kupujem ni njihove kopije samo da bi neko na špici rekao "Wow, viđu li je s novom Fedni torbicom!" Torbica mi se sviđa i baš ta boja i kao što rekoh za original nemam para (ustvari imam :zubo:, al' ne dam i ni u najluđim snovima ne bih toliko platila jednu najobičniju torbu), a ako budem trebala savjete o stilu odijevanja pitat ću Zuhru :zubo: ili otvorit drugi topic pa se sve vi modne guruice možete slobodno javit! :cerek:

PS i za sve one koje budu komentirale da se ne vrijeđam jer su samo dale mišljenje (koje ih nitko nije pitao)- odgovaram - e baš hoću! :zubo:

Phepheronca
01.10.2006., 07:57
kao što rekoh za original nemam para (ustvari imam :zubo:, al' ne dam i ni u najluđim snovima ne bih toliko platila jednu najobičniju torbu)

:zubo: Divno da si s nama podijelila taj podatak. Bez njega bi ovaj topic bio bezvrijedan! :p

strangelove
01.10.2006., 08:15
pa naravno da su sve kič!
hej, taarna super topik! baš sam/smo se fino nasmijale. :zubo:
al nemoj to "čudo" kupit. :moli:
:rock:

NoWa
01.10.2006., 12:53
na ovom topicu nije bila stavljena slika nijedne lijepe trobe.

lola rose
01.10.2006., 13:51
hej, taarna super topik! baš sam/smo se fino nasmijale. :zubo:

bome da, i ja sam se fino nasmijala :zubo:

Ne samo kič već neki majmun izmisli jedan model i štanca li ga štanca
i mi glupe babe poludimo jer je neko rekao da su kul i moramo ih imati inače....i moramo ih kupiti makar se odrekli nečega važnijeg od torbe.

Ali na svu sreću ipak ne mislimo sve istoValjda?!

ma zbog ovakvih izjava volim forum i točka :zubo:

me in honey
01.10.2006., 13:54
http://img.timeinc.net/instyle/images/v2/products/july/060705_fendi_01a.jpg

meni je isto luzna :tuzni:

me in honey
01.10.2006., 13:57
the bag - predmet moje patnje

http://img.timeinc.net/instyle/images/v2/products/october/092705_chanel_02a.jpg

:mama:

Taarna
01.10.2006., 16:23
:zubo: Divno da si s nama podijelila taj podatak. Bez njega bi ovaj topic bio bezvrijedan! :p

Well, ljuta piperko, ja radije svoju štednju ulažem u putovanja il' riješavanje stambenog pitanja nego u dizajnerske torbice - sam to sam štel reći :cerek:

A torbicu bum kupila :raspa: i ova cijela vaša rasprava me podsjeća na komentar koji je imala trgovkinja u Importanne Galeriji kad sam je pitala ima li torbicu u toj zelenkasto-plavoj boji, a ona će: "Pa sad vam se nosi zlatna i srebrna!" :bonk: Pa nek se nosi...ja bum demode i sretna :zubo:

Kruska
01.10.2006., 16:27
isuse, lola, da na govnu piše fendi ili celine ti bi se odmah izoduševljavala :D
bez uvrede :mig:
torbe su koma.
ona pahuljasta izgleda kao da je netko svježe oderao perzijansku mačku..

lola rose
01.10.2006., 16:32
čekaj, ti misliš da ću se ja uvrijediti na izjavu nekoga čiji je nickname Kruška, a u potpisu drača? :zubo:

Kruska
01.10.2006., 16:33
čekaj, ti misliš da ću se ja uvrijediti na izjavu nekoga čiji je nickname Kruška, a u potpisu drača? :zubo:

ne. ja bar priznam :D
ont.
volim baggy torbe ali ovo je prekičasto.

p.s.i inače moja tipkovnica ima dijakritičke znakove pa ni kruSka ni draCa nisu pogreška.
draca znači zmajica.

lola rose
01.10.2006., 16:36
uuu ti zmajica, a ja leptirić (farfallina)... možemo bit frendice :zubo:

pumpkin pie
01.10.2006., 17:43
one tri na vrhu stranice su fora ali ih nikad ne bikupila...

AFRODITA69
01.10.2006., 18:01

http://img166.imageshack.us/img166/7302/fendibbaggoldgh1.jpg (http://imageshack.us)

sve su kao iz njujorskih 99C ducana.bez obzira na cijenu ili marku.meni se nove vuittonke svidaju!!!one sa lepardskim coskovima-posto je taj animal print jako in ove sezone.midtown je pun tigar,zebra,leopard printa...

strangelove
01.10.2006., 19:24
oh mila i predraga nam afrodita. hvala TI, 1000x ti hvala na postanju i otkrivanju tajni što se nosi ulicama tvojim!!

:s :s

nisam te dostojna.. moj naklon

AFRODITA69
01.10.2006., 22:43
nema na cemu i....dobro da priznas.

Zoe
02.10.2006., 08:37
Ja nikak ne volim te Fendi torbe, još je spy i najbolja njihova. B. Fendi mi je grozna, bapski kič :flop:, uopće ne mogu shvatiti silnu popularnost.

pumpkin pie
02.10.2006., 12:13
oh mila i predraga nam afrodita. hvala TI, 1000x ti hvala na postanju i otkrivanju tajni što se nosi ulicama tvojim!!

:s :s

nisam te dostojna.. moj naklon
:rofl:

amber
02.10.2006., 12:26
:rolleyes: :lol:

naomi
02.10.2006., 14:48
:lol:

nola
04.10.2006., 08:55
fendy spy je meni osobno ruzhna i u milanu (a vjerujem i drugdje) afrikanci je prodaju za koliko novaca imash! a ovj drugi model koji je lola stavila mi se dosta svidja ali sa obzirom na moje platezhne mogucnosti trenutno, kupiti cu si samo takav remen crni :D

vivienne
04.10.2006., 13:19

mink spy :love: ,i zelim od momenta kad je izasla:zubo:

o B da i ne govorim,al ako moze plava cipkasta:cerek:

emergence
04.10.2006., 15:41
ma nikako nikako bljuv

cutecat
04.10.2006., 15:47
evo nam Vivienne, vjerne loline sljedbenice...
ova mink torba mi je odvratna sama po sebi, a pogotovo kad pomislim da je neka jadna zivotinjica pritom stradala-da bi se neke glupace divile "lijepoj flafi torbici". Ali modna industrija i Spy torbice i postoje da bi im se takve praznoglave farfalline divile na raznim "modnim kritikama"...:E

Karmela
04.10.2006., 16:24

Uff! Ja bih je rado imala da mi je netko pokloni i da me uvjeri da se radi o fake fur. :rofl:

Karmela
04.10.2006., 16:29
Meni treba novi brief:

ovo mi je prva zelja:
http://static.forzieri.com/images//prodottim/lp14113-010-2.jpg

ali vjerojatno cu zavrsiti s ovom:
http://static.forzieri.com/images//prodottim/lp14113-012-2.jpg

lola rose
04.10.2006., 18:23
ova mink torba mi je odvratna sama po sebi, a pogotovo kad pomislim da je neka jadna zivotinjica pritom stradala-da bi se neke glupace divile "lijepoj flafi torbici". Ali modna industrija i Spy torbice i postoje da bi im se takve praznoglave farfalline divile na raznim "modnim kritikama"...:E

oooo pa gdje si ti sunce naše najdraže?? pa već smo pomislile da si negdje nestala i da više nikad nećemo čitati tvoje dražesne komentare na naš račun... :zubo:
na žalost, prerano smo se poveselile, i evo opet "dobre" stare tebe... a vidim jezičina i dalje radi... neka radi! ne pada mi napamet spuštati se na tvoj nivo, pa se zato neću niti obrecnuti na riječi kao što su "glupače", praznoglave itd., jer takav riječnik i obraćanje na forumu najviše govori o tebi..
a ti, velika pametnice - ako te pljuvanje po nama dvjema veseli: ma udri brigu na veselje "slatka mačkice"... da mačkica, mačketina... :zubo:
mislim da se moja sljedbenica viv neće naljutiti ako te pozdravim i u njezino ime...
imaš jedan spy pozdrav :w :zubo:

coflek
04.10.2006., 19:04
te torbe na ovom topicu su mi očajne. bapske su.
nekak mi to ne ide za mladju curu(zenu). eventualno za zenu od 5-6 banki.:D
i dal sam ju vidjela? nisam. a i da jesam garant ne bi zapamtila di, jer takve torbe ne zapažam. ipak, ako vidim, javim ti ;)

strangelove
04.10.2006., 20:05
evo ova prva Karmelina želja.. nekako mi nije loša, pače!
samo da nije baš jako poooovelika

Andjelcic
04.10.2006., 20:12
meni su obje dobre, mozda me boja zaslijepila :D

Zlatokosa
04.10.2006., 20:35
meni torbe nisu bapske, nego smatram da osobe koje ih mogu uklopiti u svoj stil, i znaju ih nositi, su osobe koje imaju smisao za stvaranje novih atraktivnih kombinacija...

Meni se torbe ne slažu sa mojim stilom, pa time smatram da i ja imam smisla za odijevanje...:zubo:

d/g
05.10.2006., 01:45
http://static.forzieri.com/images//prodottim/lp14113-010-2.jpg
[/img]

bome kul torbak :cool:

ali baš sam se ponadala novim modnim tragedijama :kokice:

meg
05.10.2006., 09:32
nego, jel mi netko možda vidio negdje u zg-u di ima za kupiti crvena torba i crveni novčanik? ali ona lijepa crvena boja, a ne jeftinjara.... :)

-andrea-
05.10.2006., 11:19
meni je ova plava torba baš super, nije nimalo ružna...:s

emergence
05.10.2006., 11:24
bome kul torbak :cool:

ali baš sam se ponadala novim modnim tragedijama :kokice:

torbak je krasan:cerek:

vivienne
05.10.2006., 14:58

pa da se i ja oglasim kad me se prozvalo:D

draga kjut,nisam ti ja nicija sljedbenica,a to sto je lola moja draga prijateljica...,ha cuj...imamo slican,te istancan ukus:cerek: e sad te to garant opet potpiklo:zubo:

mislim da bi nas morala ipak osobno poznavati da bi mogla ocijeniti da li smo glupace ili ne,te s kakovim kvalifikacijama raspolazemo.
i cisto da te podsjetim,ovo je modni dio foruma pa se o doticnoj temi i raspravlja,nema nuzde za teskom produhovljenoscu.

pozdrav:w

hippooo
08.10.2006., 19:25
i love spy bags....u svim bojama i ponosna sam vlasnica jedve smede

Natch
08.10.2006., 19:44
ali vjerojatno cu zavrsiti s ovom:
http://static.forzieri.com/images//prodottim/lp14113-012-2.jpg
ova je odlicna, i djeluje vrlo prakticno :top:

i lijepa je boja, jesenska.

Karmela
09.10.2006., 02:19
Ma samo da mogu zgurati laptop u nju, a da nije messenger bag. Jerbo sam blize tridesetoj i nije lijepo da nosim istu lap torbu koju sam nosila u skolu. :zubo: A crno nije mojja boja, pa tako...:)

Bootylicious
09.10.2006., 15:09
nego, jel mi netko možda vidio negdje u zg-u di ima za kupiti crvena torba i crveni novčanik? ali ona lijepa crvena boja, a ne jeftinjara.... :)

To i ja tražin. :D Zapravo, samo torbu. Ni u Splitu nema-nijedne. Osin Spy na pazaru (da buden ontopic) :D Danas san vidila na jednoj curi SAVRŠENU :cerek: , lakiranu, baš lipe crvene,lipi model...Divota. Da, Mango od prije par sezona. :zubo:

Samantha
09.10.2006., 17:31
Ja sam trazila ovu,al je jos nisu dobili.http://www.furla.com/binary/furla_aw06_07/bags/B9J2_BP12-x-01.1154683177.jpg

Elektra
09.10.2006., 17:40
http://img220.imageshack.us/img220/4998/fendicordedleatherspybagha2.jpg (http://imageshack.us)

Jedino što mi mogu proći na ovim torbama su eventualno boje i to isključivo kod ove i kod one u prvom postu. Onaj dio s onom kožom i onakva ručka ne dolaze u obzir. Odvratne su mi takve torbe. Užas.

Iako, ona mini spy torba mi je ful :cerek: al' to ni mrtva ne bih nosila okolo :D

Bootylicious
10.10.2006., 20:55
Ja sam trazila ovu,al je jos nisu dobili.http://www.furla.com/binary/furla_aw06_07/bags/B9J2_BP12-x-01.1154683177.jpg

Furla, jel? :D Koliko je?

Samantha
12.10.2006., 15:11
Furla, jel? :D Koliko je?

ne znam,nisu je imali.

Vekki
04.11.2006., 16:22
evo otvaram jednu novu temu o mom najdražem asesorisu!

volite li torbe?

male ili velike?

kakvih boja?

kakve sve imate?

koje sve želite :cerek: ?

i stavljajte slikice svakakve! pogotovo svojih najdražih torbica :cerek: !

luca
04.11.2006., 16:45
-volite li torbe?
da, iako nisam specijalno manijak za torbama.

-male ili velike?
male, srednje i velike :zubo: (za razlicite prilike razlicit izgled, oblik i velicina)

-kakvih boja?
raznih, najmanje nosim crne torbe, ako trebam neutralno i neupadljivo vise volim bijelu, krem, beige, sivu.

-kakve sve imate?
svakakve.
odustala sam od jako svijetle meke koze ili antilopa. moze od deblje koze. imam svakakvih boja i velicina i oblika. mogu biti i od tkanine... volim lacoste torbe za "radnicke dane" jer su prakticne i neporopusne i neupadljive.
inace, zadnih dana razmisljah o ovecoj ljubicastoj ili crvenoj ili narancastoj ili karamel torbetini, ali shvatih da mi zapravo ne treba, da za zeljeni dojam imam sto mi treba.
zadnje sam kupila jednu malu blesavu Tokidoki for LeSportSac bas za gust :) :cerek:

-koje sve želite :cerek: ?
jednu Dior od preko 10 000 dolara :D, jednu Chloe i jednu Mulberry, koju mozda stvarno i kupim.

icegirl78
04.11.2006., 17:00
Najvise imam onih srednje velicine, iako volim i velike. No njih ne nosim jer sam sitna pa me velika torba "proguta". Smijesno mi je vidjeti nisku sitnu zenu sa ogromnom torbom.

bibobu
04.11.2006., 17:02
Svih mogucih i nikad mi nije dosta:cerek:

Od kad sam mama preferiram velike:top:

teichy
04.11.2006., 17:51
obožavam torbe i volim ih svih mogućih boja i veličina :cerek:
morala bi si sad nabaviti dve veće, krećem u potragu drugi tjedan

micek<3
04.11.2006., 18:34
svi velicina i boja.
imam i 18 i to mi nije dosta uvijek jos usfali koja :cerek:

meg
04.11.2006., 18:49
i ja isto patim na torbe... eno njih jedno 20 stoji u ormaru i to svih veličina, dezena i boja i nikad mi ih nije dosta... :lux:

BabyNicky
04.11.2006., 18:56
Torbe...moj fetish...Toliko ih imam da ih skrivam kad novu kupim da mi stara ne dobije slom zivaca.
Obozavam velike, jednostavne...No imam otkačenih, šarenih, kičastih...pa sve do malih "alkoholičarskih" za van u koje stane samo mobač i pare.
Svaka torba ima svoju priču i svaku nosim prema raspoloženju i naravno odjevnoj kombinaciji.
imam i nekoliko dizajnerskih, ali se ne palim na to. i ne volim da svi imaju torbu kakvu imam i ja, tak da nisam onaj neki klasični tip da kupim ono kaj jesad u trendu.

Zadnja torba koju sam pribavila je ooopasan - nosi se s dvijestrane - velika - s jedne starne bakreno zlatna sjajasta, a s druge strane ljubičasta (opasno ljubičasta) brušena koža.
Nije bilo zene koja ju nije skomentirala.

e da...duša mi plače za jednom Diesel torbom iz Madrida koaj je doslovno izvikivala moje ime...Totalno torba za mene...No ducan nije radio, pretpostavila sam da kosta ko svetog Petra kajgana....zaboravila na to....i sjetila se je u Zagrebu i pokusala je nac...no stanga....
Idem uskoro u London i vratit cu s s tom bebicom pod svaku cijenu, ako je nađem naravno.

lola rose
04.11.2006., 19:25
i ja isto patim na torbe... eno njih jedno 20 stoji u ormaru i to svih veličina, dezena i boja i nikad mi ih nije dosta... :lux:

i ja, i ja... nikad mi ih dosta! :cerek:
iako ako baš moram birati, volim veeeeeeeeelike torbe... dnevne torbe su mi uglavnom sve big ones, a za navečer tek trpim malu torbicu...

-mya-
04.11.2006., 19:43
jooooj torbe ....mljac....ne znam koliko ih imam...ali ne dovoljno :rofl:
i ja uglavnom velike za dan, manje za noc ;)

Martinka
04.11.2006., 19:44
Ja stvarno obožavam torbe i nikad ih nemam dosta, imam ljetne, zimske i univerzalne, kožne, platnene, satenske, vezene... Boje su uglavnom crne, sive i tamno plave, ali imam i bijelu, bež, crvenu, ukupno nešto više od 20, ne znam točno koliko ih imam.
Trenutno najdraža mala torbica mi je crna s bež rubom iz manga (prošlogodišnja kolekcija), a za svaki dan siva od tvida sa svjetlucavim slovima i velika od sivog trapera s roza kariranim ručkama i rubom.
Nije mi bitno da su torbe skupe, jer bolje volim imati više, ovisno o raspoloženju i odjeći da mogu fino kombinirati.

bistra
04.11.2006., 22:39
QUOTEVekki]

joooooj, i mom, i mom, i mom!!!!:cerek: :cerek:

volim iskljucivo velike torbe, male su mi fuj.
ne volim kad su torbe bas crne. bijele torbe - Bozesacuvaj!!
zimi volim kozne torbe i nikakve druge, jos ako je mekana, fina koza :cerek:
s ljetnim torbama sam uvijek u dilemi oko materijala; u pricipu ne volim pletene torbe i te cekere, al, priznajem, nade ih se divnih.
ne volim ovaj trend torbi natrpanih lancima, metalnim kolutovima, s milijardu masivnih kopci, drukera.
mrzim torbe s kratkim ruckicama koje moras vucarat okolo u ruci.

joj, di je nestao onaj topic "sta trenutno imate u torbi"? mozda sam na krivom forumu?

amber
05.11.2006., 10:41
volite li torbe?

male ili velike?

kakvih boja?

kakve sve imate?

koje sve želite :cerek: ?
da volim li? oboožavam...mada prije sam ih puno cesce kupovala, sad malo stagniram.
preferiram velike al nadje se u mene i malih primjeraka...i to izmedju ostalog zimi obavezne su crna, smedja i maslina zelena, a ljeti naravno veelika bijela.

imam ih puno , trebala bi ih pobrojat mada neke vise ni ne nosim
trenutno zelim veliku smedju, mozda od brusene kože, al ne nadjoh jos onu pravu :D

iivancica27
05.11.2006., 10:42
Jooooj ja obooooooooooozavam torbe!!!!Imam ih dosta ali ne znam tocan broj jer nisam nikad brojala al bas cu ih prebrojat jer me sad zanima... :D
Jucer sam bila u sopingu u Trstu i naravno da se nisam mogla vratit bez torbice iako mi naravno uopce nije bila tako potrebna.. al torba je predobra...
:cheer: :cheer:

iivancica27
05.11.2006., 10:49
Inace ne volim jako velike torbe,volim male i srednje torbe..volim da su jednostavnije al opet lijepe..ne volim kad su presarene i prekicaste..ne volim one torbice koje su samo za u ruku.. za ljeto volim torbe od trapera i cekercice a po zimi kozne torbe,iako naravno kozna moze i po ljeti.. ma ja OBOZAVAM torbice!!!!!!Svaki puta kad kupim neku torbicu frendica me pita:OPET???? ona naime nije luda za torbicama.. nekako mi se cini da mi je od svega najlakse kupiti torbicu-uvijek nadjem neku dobru bez obzira trazila ili ne trazila... :D

bistra
05.11.2006., 10:50
Jooooj ja obooooooooooozavam torbe!!!!Imam ih dosta ali ne znam tocan broj jer nisam nikad brojala al bas cu ih prebrojat jer me sad zanima... :D
Jucer sam bila u sopingu u Trstu i naravno da se nisam mogla vratit bez torbice iako mi naravno uopce nije bila tako potrebna.. al torba je predobra...
:cheer: :cheer:
i ja sam nedavno bila u trstu i silno sam se trudila pronac neku lipu borsu, pretresla sam sve moguce ducane i NISTA! di si ti svoju kupila? savjetuj, pliz...

Profinjena
05.11.2006., 10:58
volite li torbe?
Obozavam! I uvijek ih kombiniram uz cipele, ne samo po boji, nego i po vrsti cipela :)

male ili velike?
U pravilu vece i velike. Od malih su mi jedino jako drage pismo-torbice, a one sasvim male koje idu oko struka ili na jako dugacku rucku ne volim. Opcenito ne volim dugacke rucke na torbama.

kakvih boja?
Svih. Kao i cipele. Kao i razlicitih oblika i tekstura.

kakve sve imate?
Imam ih mnogo, posebno ljetne, posebno za zimske dane, u svim bojama, uz svu obucu.

koje sve želite ?
Pa kolikogod da ih imam, uvijek zelim neku novu, ljepsu, neobicniju, prikladniju. To je uzajamna ljubav - one vole mene i ja volim njih i tako godinama. A nadam se da nas ceka i svijetla buducnost :cerek: I da, nikad mi nije nered u torbici, a i ne moze biti kad svaki dan nosim drugu, pa ucestalo premjestam stvari :) E da, ne volim, tj prezirem logo na torbama, kao i kopije dizajnera koje se mogu naci na svakom uglu.

meg
05.11.2006., 10:59
i ja, i ja... nikad mi ih dosta! :cerek:
iako ako baš moram birati, volim veeeeeeeeelike torbe... dnevne torbe su mi uglavnom sve big ones, a za navečer tek trpim malu torbicu...

ah čuj, pa to smo već apsolvirali... sister's power! :kiss: :zubo:

iivancica27
05.11.2006., 11:01
Ne znam u kakvim ducanima inace kupujes.. a torbicu sam kupila u armanijevom ducanu na katu koji je u onom prolazu.. s obzirom da je armani i nije bila tako skupa a kod nas bi ju valjda platila puno vise! ima onaj ducan samo sa torbama preko puta tog prolaza ako znas na koji prolaz govorim-mislim da je blizu tog prolaza kazaliste,pored onog velikog trga je,ne znam mu ime..piazza nesto.. :D uglavnom nadam se da znas na koji dio grada mislim.. e taj ducan samo sa torbama mi se cini dobar a nije skup,kupila sam prije ljeta u njemu odlicnu veliku torbu za plazu.. a i sada sam vidjela lijepih zimskih torbica..

Vekki
05.11.2006., 15:00
ja sam u fazi veeeeelikih torbi, obožavam svoju sivu nedavno kupljenu (top shop) jer mi sve stane, a zasad mi i uz sve paše :cerek: !

ljetos sam dugo tražila neku lijepu veliku bijelu, al nisam našla. nju ću si kupit u proljeće sigurno (bijele mi općenito strašno dobro izgledaju samo uz ljetnu garderobu).

a još bih voljela neku zgodnu crnu kupit, al sve šta viđam su neke pune zakovica, ciferšlusa i slično i to mi je bezveze.

uvijek mi se desi da kad si pribavim neku novu, ne skidam ju idućih hm...dosta, pa sve druge padnu u zaborav.

i da, ni moj nitko ne kuži moju strast za torbama, pa sam zato morala otvorit temu ovdje jer sam znala da nas ima još :D !

Profinjena
05.11.2006., 15:07
al sve šta viđam su neke pune zakovica, ciferšlusa i slično i to mi je bezveze
Joj, ja isto ne volim te zakovice, lance, mali milijun zip zatvaraca, metalne kolutove i sl :rigo:
Kolikogod bila skupa torba, meni i dalje izgleda jeftino i ruzno.
A ne volim ni natpise po torbama, osim nekih bas iznimno originalnih i u nekom posebnom stilu.

Vekki
05.11.2006., 15:17
Joj, ja isto ne volim te zakovice, lance, mali milijun zip zatvaraca, metalne kolutove i sl :rigo:
A ne volim ni natpise po torbama, osim nekih bas iznimno originalnih i u nekom posebnom stilu.

da, definitivno, nikakvi natpis ne dolaze u obzir! i baš to, te i takve torbe mi izgledaju baš jadnjikavo.

Piggy
05.11.2006., 15:58
Dovoljno velike da u njih mogu strpati pivicu kad idem u život.:zubo:

pumpkin pie
05.11.2006., 16:09
Volim! :cerek: Imam male do srednje. Nemam ni jednu veeeliku. Uglavnom platnene. Volim sportivo-kežjual đir. Onda je panika kad treba neka torba za finjaka :rofl:
Boje: maslinasta (ofkors!), bež, bijela, crvena, sad pikiram neke Champion roze.

emergence
05.11.2006., 16:33
volim torbe ali ne bas ono pretjerano. u principu mi sluze samo da prenesem neke osobne stvarčice od mjesta a do mjesta b i natrag do mjesta a:zubo: i da liče na nekaj.

za dan velike-srednje za partijanje male i pederušice

bistra
05.11.2006., 18:11
potpisujem!

Bootylicious
05.11.2006., 23:34
Obožavan torbe, i prije san kupovala svaku torbu koja mi se svidila. Volin originalne, u svin bojama-prevelike(u ovon slučaju baš me briga šta san mala) ili XXS. Onda san ih skupila popriličan broj i sad iman problem., Neman di s njima. Ograničena san prostoron, a volin ih napunit papiron da ne izgube oblik i ružno se spljošte. Di vama stoje? Za one manje kako-tako, lipo ih poslažen po polici/u ladice ali s velikima neman di. I u zadnje vrime sve teže nalazin one ˝na prvi pogled˝. Ne sićan se kad san kupila zadnju torbu. Zapravo, zadnja je bila reebok na britansku zastavu u maslinastoj verziji (definitvno prevelika-mislin da je namijenjena za trening, al u nju tako lipo sve stane :cerek: )Svakoj nešto fali, a mahom su sve prepune detalja, ono šta ste već rekle, patenti,zakovice,koluti :flop: uvik zaseru s nečin. Sad tražin lipu crvenu,a nje nigdi... :(

Najdraža mi je mala na sliku New Yorka :cerek: (već san stavila sliku na forum). :D

bucek
06.11.2006., 07:51
Obožavam torbe!
Uglavnom imam velike jer sam i ja ogromna pa sa malom torbom izgledam smiješno.
Trenutno nosim jednu iz Esprita (kupljena u Švedskoj),i totlano je neobična.
Treba mi neka smeđa za zimu,jer imam smeđu jaknu a i cipele namjeravam kupiti smeđe.Sve skupa imam 5 koje mjenjam,ali niti jednu nemam za svečane prilike:mad:

bistra
06.11.2006., 11:59
najnoviji primjerak:
oteta mami, uvjerila sam staru da ju ne moze vise nosit, ono, ipak ti treba nesto ozbiljnije i ta sranja...
tamno smeda,kozna, poveca, mekana,nema strogu formu, duza rucka pa se moze nosit i onako ukoso...
francesco biasia, kupljena prije ohoho (mislim sedam) godina. uvik mi se svidala. koza je malo izlizana na mjestima, al nije me briga, nekako joj to daje sarm!!! :cerek:

mouse
06.11.2006., 12:04
Ja ne volim torbe. Imam ih 5 komada jer moram imati,i to su sve velike (crna, bijela, zelena, smeđa,ceker za ljeto)ali u pravilu sve volim trpati po džepovima ili nositi u rukama. Novčanik uvijek nosim u ruci, npr.Gadna navika, ali eto.

croft
06.11.2006., 12:12

torbe su moj fetis! mislim da cu morati kupiti veliki ormar sa policama samo za njih...
trenutno obozavam velike kozne torbe, i najdraze dvije su mi Zarina maslinasta i crna Tods...

bistra
06.11.2006., 12:20
crna Tods...[/QUOTE]

mmmmmmmm....
aj daj fotkicu, plizich....

Hannah
06.11.2006., 13:04
volim torbe (iako ne ludujem da kupim svaku koja mi se svidi :)). za svaki dan vazno je da je dovoljno velika i prakticna. iako velika i prakticna znaju biti posvadjani pojmovi jer se tesko pronalaze sitnice :zubo: .
imam jednu veliku (svakodnevnu), jednu manju (isto svakodnevnu), jednu manju za kao bolje prilike, dvije sportskog looka, u koje stane svasta.

Cordelia
06.11.2006., 16:09
Volim torbe, ali ne da sam sad luda da moram kupiti. Kako ne patim od marke imam ih dosta izrađenih u kućnoj radinosti kao i kupovnih prepravljenih po mom guštu. U biti jako volim neobične oblike i boje, pa se nađem u priličnoj zbunjozi kad mi za neku priliku treba jednostavna crna torba. Jedina takva koju imam već je nekoliko puta izlazila i vraćala se u modu:D

kurjoza
06.11.2006., 16:42
Obozavam torbe!

naj torba ikad mi je bila crna, srednje velicine - oblik valjka sa puno pretinaca depica i inih gluposti, uglavnom lijepa, prakticna i posebna!

nazalost skroz se izlizala i sad joj trazim dostojnu zamjenicu, al tesko to ide, vec su tri pale na testu :zubo:

Ima li kakvih ideja za prakticnu - cool - koznu torbu boje kave???

Vekki
07.11.2006., 00:23
evo moje trenutno najdraže torbe. jedino što je moja mat svijetlo siva (i time ljepša :zubo: ):
http://www.topshop.com/wcsstore/TopShop//images/catalog/24B24PDGN_normal.jpg

Vekki
07.11.2006., 01:10
a diiiiivna mi je ova:
http://www.theroyalfifth.com/images/NR_Oct7_3.jpg
http://www.theroyalfifth.com/images/NR_Oct7_2.jpg

Vekki
07.11.2006., 01:23
evo ih još pa komentirajte:

balenciaga
http://diabro.net/images/168028_d941t_2038_01ss.jpg

chloe
http://diabro.net/images/6hsa02_6h422_121_01s.jpghttp://diabro.net/images/6hsa19_6h422_168_01s.jpg

dorothy perkins
http://www.dorothyperkins.co.uk/stores/dp/images/product/DMM68/DMM68-tn.jpg
lijepa i jeftina (25 $)

Skattemus
07.11.2006., 01:37
ja imam tri torbice :(

jednu veliku Guccijevu u koju trpam od obleke i casopisa do mejkapa
jednu malu lacosticu za sportska izdanja i jednu malu cupavu rozu koja mi ide uz rozi sal i jlo kapicu...

Vekki
07.11.2006., 01:38
i torba i film i scarlett :cerek:
http://www.papierdoll.net/blogimages/scarjomatchpoint.JPG

Vekki
07.11.2006., 01:54
ako se nekom sviđa ova, vidjela sam isti takav dizajn u neri.
http://www.boutiquetoyou.com/catalog/images/pi_16454.jpeg

wannabe me
07.11.2006., 08:21
Obozavam torbe...
Imam ih ni sama ne znam koliko, a pomaze i to sto mi je i mama ovisnica pa mijenjamo

Za dan i za na posao najdraza mi je Louis Vuitton Speedy 40
Od Vuittona imam jos i Almu koju mi je mama poklonila i koju nosim samo u posebnim prilikama jer mi je bas zenstvena
Za van imam Vuitton Papillon koja je super jer sve stane u nju, a nije prevelika i imam malu Vuitton pederusu koja ide oko struka koju uglsvnom nosim po ljeti jer u nju stane samo mob i lova
sad ce netko reci da sam snob jer nosim Vuitton ali ja njih doista obozavam i te torbe su vjecne, moja mama ima svoju speedy vec 25 godina i ona danas izgleda bolje nego kad je kupljena
Od drugih torbi koje volim tu je Gucci hobo, Luella Giselle u rijetkoj ljubicastoj boji i Dior saddle bag u crvenoj
Sad mi je na wishlist Chanel 2.55 i Chloe Ascot tan...
Imam jos i jedno desetak torbi koje nisu firmato od kojih mi je najdraza ona s ogromnom Minnie iz Disney worlda u japanu
I best buy ever - Prada smeda kozna torba kupljena na buvljaku u Sydneyu za 100KN!!!!!!!

ninana23
07.11.2006., 10:04
Imam ovu gore Spy Bag od Fendija (doduše nije Fendi, jer orginal dođe oko 25 000 kn)

inače obožavam torbe, imam ih svih veličina, oblika, širina, materijala, dizajna...ne mogu se zamisliti da negdje idem a da ne ponesem torbu sa sobom... kao da sam gola, fali mi nešto... zbog toga uvijek imam jednu sa onim najpotrebnijim...
Moje favorit torbe su pak velike u koje mi može stati bilježnica, knjiga, maramice, novčanik, naočale, mobitel i sve ostale gluposti....
Mislim da je jednom neko rekao da je ženska torba kao crna rupa, sve u sebe uvlači i nikad ništa ne može se u noj naći... definitivno stojim iza toga...
Najgore mi je kad sam u punom tramvaju a zvoni mi mobitel i ja tražim... tražim... tražim ko luda po torbi i taman kad nađem mobitel... poklopi... a joj!

Vekki
08.11.2006., 20:53
http://diabro.net/images/6hsa19_6h422_168_01s.jpg

a joj, evo opet gledam i slinim na ovu torbu :(

šta ti meg veliš, jel ova čemu :zubo: :kiss: ?

meg
08.11.2006., 20:58
a čuj, nije mi baš neka... :kava: :zubo:

ne, ne, kaj je, je, torba je jebenaaaaaa... :s rado bi je vidjela na svojoj polici u ormaru skupa sa ostalih 20 torbi... :D

SmthSpecial
08.11.2006., 23:02
Torbe...moj fetish...Toliko ih imam da ih skrivam kad novu kupim da mi stara ne dobije slom zivaca.

:zubo: i meni mama uletila neki dan u sobu (a ja bas taj dan kupila novu torbu i ko zavraga okacim je na rucku od ormara) i vidi tu torbu jel i onak: odakle ti ta torba? ja reko: pa kupila sam je. kaze ona meni: ti si bolesna, i mirno otperja iz sobe :o
ja vise volim velike, gdje god da idem! ni kad idem navecer van, ne oblacim se svecano pa da nosim male torbice jer meni u male nis ni ne stane. doduse, kolko god da je torba velika, natrpam je do grla.
volim svakakve, samo ne obicne. sto su neobicnije, s razlicitim uzorcima, bojama, prisivcima i perlicama, to bolje.
ne bi mogla izdvojiti naj, sve su mi super, ovisi sta obucem (koje boje). i imam ih 20ak. zelenu, ljubicastu, crvenu, smedje, crne, bez, prljavobijelu, roza, narancastu..

Vekki
09.11.2006., 22:54
ova lijeva mi je mrak!
http://www.closettherapyblog.com/photos/uncategorized/ysl.jpg

i ova:
http://www.closettherapyblog.com/photos/uncategorized/girato.png
:cerek: :cerek: :cerek:

Vekki
09.11.2006., 22:59
našla sam još pa da vam stavim :)
http://images.barneys.com/images/barneys/product/PG_19818.6337_FS.jpg

prekrasna, savršeno bi mi išla uz ležerne kombinacije :cerek:
košta 965 dolara :horor:

Vekki
09.11.2006., 23:05
he-he, a ja mislila to puno, evo ova je 2 285 $:
http://images.barneys.com/images/barneys/product/PG_20104.8403_FS.jpg
evo našla sam ipak pobjednicu:
http://images.barneys.com/images/barneys/product/PG_21209.5076_TH.jpg

8 800 dolara:lol:

prva je lanvin, a druga fendi.

Vekki
09.11.2006., 23:52
ova mi je isto :cerek:

http://img.photobucket.com/albums/v379/jujubee123/marc/angela.jpg

anya
10.11.2006., 06:57
Recite mi kako čistite svijetlije kožne torbe? Već sam postavila to pitanje na drugoj temi ali nitko mi nije odgovorio. Pitala sam u kemijskoj čistionici ali rekli su da ne čiste.

ninana23
12.11.2006., 09:52
to i mene zanima... ja sam isto svugdje ispitala, ali nitko u čistionici mi nije htio oprati mrljuju na bijeloj torbi koja je ostala od crvene majice...sve živo sam pokušala od detrđenta, do sode bikarbone... ali ne ide!!!

***mala***
13.11.2006., 12:00
volite li torbe?
obozavam!!!!
male ili velike?
velike i srednje, male ne volim jer nista ne moze da mi stane
kakvih boja?
bele, braon, roze.. ma bilo koja boja samo da se slaze uz ono sto sam obukla...
kakve sve imate?
imam srednje uglavnom one koje se drze u ruci znaci ne prebacuju se na rame...
koje sve želite ?
volela bih neku veliku belu... ili boje sampanjca ali ne mogu da nadjem nigde...

ja u torbi drzim bukvalno ceo kozmeticki salon....

mrkvich
14.11.2006., 11:00
ja nemam fetisa prema nikakvom odjevnom predmetu,torbama i ostalim stvarima za kojima zene sline,ko da nisam zensko:zubo:

inace,za torbe mi svejedno,glavnod a su tamnih boja,uglavnom crna.velicina - srednja (da mi kisobran stane),oblik, svejedno,uglavnom kupujem onak kockastijeg oblika. al evo jako dugo si zelim torbu od brusene koze kockastu ili lagano zaobljenu, srednje velicine, bez puno dracja po sebi:D i nigdje da ih nadjem:rolleyes: .

hana
15.11.2006., 21:32
http://www.closettherapyblog.com/photos/uncategorized/girato.png

meni je ova super!!!

a inace torbe volim, volim, volim :cerek:
smedje su mi u pravilu puno ljepse od crnih ali vise imam crnih
preferiram velike, glomazne cak sa puno pretinaca unutra i obavezno da se moze skroz zatvorit (patent) a ne samo gumb
a imam uglavnom jeftine ali def na njih najvise "patim" :D

Vekki
19.11.2006., 00:38
meni je ova super!!!

a inace torbe volim, volim, volim :cerek:
smedje su mi u pravilu puno ljepse od crnih ali vise imam crnih
preferiram velike, glomazne cak sa puno pretinaca unutra i obavezno da se moze skroz zatvorit (patent) a ne samo gumb
a imam uglavnom jeftine ali def na njih najvise "patim" :D

jel da je divna :cerek: !
a i ja imam uglavnom jeftine, uopće me to ne opterećuje, i te su mi čak skup sport :D !

a ove dizajnerske samo na slikicama gledam i hranim dušu...ah...

vivienne
20.11.2006., 13:22
Recite mi kako čistite svijetlije kožne torbe? Već sam postavila to pitanje na drugoj temi ali nitko mi nije odgovorio. Pitala sam u kemijskoj čistionici ali rekli su da ne čiste.

u berislavicevoj,kemijska cistiona za kozu

ja tamo cistim i koznu jaknu i bundu i cizme i sve,tako i torbe

ninana23
23.11.2006., 15:49
top 2 sada... :cerek: :cerek:

http://img486.imageshack.us/img486/3649/mdpopupimage108xf0.jpg

http://img385.imageshack.us/img385/7997/mdpopupimage208ck8.jpg

hana
23.11.2006., 15:53
ja ne volim torbe koje nemogu na rame :flop: ali osim toga ljepem ove dve koje se vide a ova za koju se vidi link mi se ne svidja

Vekki
23.11.2006., 16:10
top 2 sada... :cerek: :cerek:

http://img486.imageshack.us/img486/3649/mdpopupimage108xf0.jpg

e ova je odlična :cerek: !
ona druga koju si stavila mi je nekako previše šmensi jer je lakasta.

kurjoza
23.11.2006., 16:13
Meni je jako ruzna!

koma su mi torbe koje imaju dugacke naramenice a ne idu na rame...

ninana23
23.11.2006., 16:26
ovo je ona treća koju nisam uplodala kak spada!
http://img482.imageshack.us/img482/6298/mdpopupimage207cu6.jpg

meg
23.11.2006., 19:42
ajme, ova druga me podsjeća na jednu torbu koju nisam kupila i nikad to nisam prežalila... :mama:
nisu primali kartice, a ja nisam kod sebe imala dovoljno keša i kad sam se vratila po nju, više je nije bilo...

ah, i dan danas pomislim na nju... :tuzni:

:D

Vekki
23.11.2006., 20:43
evo još malo divnih chloe torbi:
http://www.purseblog.com/images/chloe_paddington_bags.jpg
http://www.purseblog.com/images/chloe_large_paddington_hobo.jpg
http://www.purseblog.com/images/chloe_python_doctors_bag.jpg
http://www.purseblog.com/images/chloe_edith1.jpg
http://www.purseblog.com/images/paddy/paddy_1.jpg

sviđa li vam se?

koja najviše?

Vekki
23.11.2006., 20:46
mislila sam da torba ne može bit prevelika a kad ono

:vidiga:

http://www.purseblog.com/images/marc_by_marc_jacobs_slouchy_patent_large_surely_sh opper.jpg

Vekki
23.11.2006., 20:46
mark jacobsovo "remek djelo"!

Vekki
23.11.2006., 20:55
al ovo mi se već sviđa, nije moj stil, al nosila bi je unatoč tome!
http://www.net-a-porter.com/intl/images/product/18958/large/index.jpg

isto marc jacobs, a cijena prava sitnica: tek 1080 eura!

ninana23
23.11.2006., 21:20
evo još malo divnih chloe torbi:
http://www.purseblog.com/images/chloe_paddington_bags.jpg

sviđa li vam se?

koja najviše?
Meni su ove kjut :cerek:
Posebno crvena!!!

ninana23
23.11.2006., 21:31
http://img360.imageshack.us/img360/6189/mdpopupimage102nv9.jpg
prva DG, a druga je Ana Sui
Naravno za prvu bi dala i zadnju paru, a druga je fujjjj

Vekki
23.11.2006., 21:39
http://img360.imageshack.us/img360/6189/mdpopupimage102nv9.jpg
prva DG, a druga je Ana Sui
Naravno za prvu bi dala i zadnju paru, a druga je fujjjj

potpisujem!

hana
23.11.2006., 22:30
Meni su ove kjut :cerek:
Posebno crvena!!!

i meni je crvena naj...

nego jel imate savjet u kojem ducanu potrazit tako neku veliku ljepu torbu falsha koza a da ne izgleda plasticno

Vekki
23.11.2006., 22:45
i meni je crvena naj...

nego jel imate savjet u kojem ducanu potrazit tako neku veliku ljepu torbu falsha koza a da ne izgleda plasticno

predlažem top shop, kupila sam tamo u posljednje vrijeme dvije jebene torbe, velike, doduše po 400 kuna (što mi je inače puno al skupljala sam pare).

a zgodnih crvenih sam vidjela u dorothy perkins.

a i diesel je mljac, malo skuplji nažalost...

a kao najjeftiniju verziju, predlažem plac; nađe se skroz dobrih torbi, nazovimo ih trendovskim, po smiješnoj cijeni :) .
najčešće i dobivam pohvele za svoju veliku crnu, koja je s črnomeračkoga placa.
al ne mislim na kopije dizajnerskih il onih di piše guči il guci, to mi je očaj!

hana
23.11.2006., 22:54
dorothy mi nije pao na pamet, thx na ideji...

evo jedna dorothy - jeftinija varijante onih cloe sta je neko stavio prije :)

http://www.dorothyperkins.co.uk/cgi-bin/product.cgi?prodid=DGA94

Bootylicious
24.11.2006., 08:53
I ja san u potrazi za torbon. Jučer san obašla cili grad (Topshop, Miss Selfridge, oba dva asesorajza u marmontovoj, Picard, Benetton, Sisley, Mango, Naf Naf-tu san kupila zadnju :cerek: , S Oliver, Tosca Blu). Triba mi crna kožna-fake koža (obična koža, lakirana zmija/kroko) srednja do velika, čvrstog oblika skroz jednostavna-bez zakovica i ikakvih ukrasa eventualno kopča ili lanac. I da nije skuplja od 400kn. Tila san kupit Zarinu (ima na njihovon siteu) al nije bilo crne. Predivna je...
Edit: u Splitu :D (mogu i prijedlozi za Zg, ali samo u centru jer neman vrimena ni auta za ić okolo :zubo:)

ninana23
24.11.2006., 10:10
Nađoh nešto very cute :cerek: za ove zimske dane u kojima će vladati crnilo i sivilo po cestama... baš za razbijanje monotonije!

http://img141.imageshack.us/img141/2156/mdpopupimage304ea3.jpg

I za muškarce nešto :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: baš me zanima koji heterosexualac bi ovo nosio... (Škote i Beckhama ne računam)

http://img179.imageshack.us/img179/6046/mdpopupimage409bn8.jpg

carrie
24.11.2006., 10:36
joooj i ja vooolim torbe, imam ih puno. sve su vece, od prave ili lazne kozhe.
raznih boja.
kaj se tice jeftinog, neko je gore spomenuo crnomerecki plac i fakat se nadje dobrih torbi, pa isti ti modeli se prodaju u importanne centru ili u imp. galeriji. a za duplo vece cijene... tak da nije plac za odbacit... :)

amber
24.11.2006., 11:10
ja sam htjela ovu od smedje brusene kože al se prodala :mad:
http://img180.imageshack.us/my.php?image=dsc595920copyvz3.jpg

teichy
24.11.2006., 11:26
ja sam htjela ovu od smedje brusene kože al se prodala :mad:
http://img180.imageshack.us/my.php?image=dsc595920copyvz3.jpg

nice :)

Vekki
24.11.2006., 11:52
I ja san u potrazi za torbon. Jučer san obašla cili grad (Topshop, Miss Selfridge, oba dva asesorajza u marmontovoj, Picard, Benetton, Sisley, Mango, Naf Naf-tu san kupila zadnju :cerek: , S Oliver, Tosca Blu). Triba mi crna kožna-fake koža (obična koža, lakirana zmija/kroko) srednja do velika, čvrstog oblika skroz jednostavna-bez zakovica i ikakvih ukrasa eventualno kopča ili lanac. I da nije skuplja od 400kn. Tila san kupit Zarinu (ima na njihovon siteu) al nije bilo crne. Predivna je...
Edit: u Splitu :D (mogu i prijedlozi za Zg, ali samo u centru jer neman vrimena ni auta za ić okolo :zubo:)

vidim da si već obišla sve šta bi ti i preporučila da obiđeš u zagrebu. jedino možda dorothy perkins, evo ovih par s njihove stranice:
http://www.dorothyperkins.co.uk/stores/dp/images/product/DZD61/DZD61-tn.jpghttp://www.dorothyperkins.co.uk/stores/dp/images/product/DJA35/DJA35-tn.jpghttp://www.dorothyperkins.co.uk/stores/dp/images/product/DHN01/DHN01-tn.jpghttp://www.dorothyperkins.co.uk/stores/dp/images/product/DMM68/DMM68-tn.jpg

al ne znam ima li takvih u našim dućanim uopće.

zaintrigirala si me s ovom zarinom, ajd stavi slikicu da vidim :klopa:

ninana23
24.11.2006., 13:30
gdje je taj dorothy perkins u zg-u?

Vekki
24.11.2006., 13:31
prvi i jedini je zasad samo u city centru, 1. kat.

ninana23
24.11.2006., 13:39
prvi i jedini je zasad samo u city centru, 1. kat.

Hvala ti! ;) Budem pogledala...

Profinjena
24.11.2006., 14:15
Meni se svidaju ovakve i njima slicne varijacije, sto vece:

http://i15.tinypic.com/403h7cx.jpg
http://i9.tinypic.com/35kspdw.jpg
http://i15.tinypic.com/2m6kigz.jpg
http://i10.tinypic.com/2j0nxuv.jpg

... i skoro sve s ovog linka:
http://www.paintmisbehavin7.com/wst_page7.php

:cerek:

ninana23
24.11.2006., 14:22
Ovu Fendijevu Spy bag ne mogu više da gledam...
A u ovu prvu sam se zaljubila na prvi pogled!

Vekki
24.11.2006., 15:40
http://i15.tinypic.com/403h7cx.jpg

samo mi ova može proć. iako mi ni ta nije skroz dobra, više volim malo "opuštenije" torbe, mekšu kožu i tako to.

spy bag mi ide na živce.

a one sa sitea mi se ne sviđaju, ne volim cekere ni torbe koje naginju cekerima.

sori profinjena, nemoj se ljutit :kiss:

znatiželja
24.11.2006., 16:58
http://i10.tinypic.com/2j0nxuv.jpg

:cerek:

od tih plastičnih ručki može samo bit gore ako su u kombinaciji s gomilom plastike oko vrata.

Profinjena
24.11.2006., 22:09
sori profinjena, nemoj se ljutit :kiss:
Nemam se sta ljutiti, ni meni se ne svida ukus polovice cura ovdje s obzirom na opise odjece kakvu vole. Sto bi bilo da smo svi isti? :D
Sto ljudi, sto cudi.

gica
27.11.2006., 21:23
...evo da ne otvaran novi topic proba ću tu...neki dan san skužila da uopće neman dovoljno torbi i hitno mi treba nova...malo san tražila po splitu,al san se začudila koji loš izbor...uglavnon,ja bi veliku kožnu torbu,žive boje tipa žuta,crvena, zelena...e sad većinom su te kožne pune nekakvih đinđa,zakovica i ostalih metalnih djelova ili šta je još gore lakirane...aja bi neku jednostavnu...gledala san u mangu, top shopu,accessorizeu,miss sixty...di bi još mogla nać tako nešto?

Bootylicious
27.11.2006., 22:04
Zelenu torbu, al prilično jaku zelenu (usudila bi se reć kričavu) san vidila u jednon dućanu (nedavno otvoren) u ulici iza Kazališta (di su Hajduk, Kamena duga, Gracija...) na strani di je Hajduk. Oko 200 kn mislin.

anya
28.11.2006., 06:24
u berislavicevoj,kemijska cistiona za kozu

ja tamo cistim i koznu jaknu i bundu i cizme i sve,tako i torbe

Hvala, još kad bih znala gdje je to bilo bi super...Ne živim ja u zg.
Ali, prošla sam donji dio samo malo vodom i odmah se očistilo (tu mi je i bila jedino malo prljava) i sad je ko nova....U kemijskoj čistionici su mi preporučili da je probam očistiti mlijekom za tijelo. Probala sam samo mali dio ali ne preporučam nikako jer taj dio je ostao malo tamniji.

anya
28.11.2006., 06:29
[http://www.closettherapyblog.com/photos/uncategorized/girato.png
:cerek: :cerek: :cerek:[/QUOTE]

Radi se o ovakvoj boji, samo je malo svjetlija. Ova mi se sviđa jer mislim da se može nositi u ruci, ali i na rame.

amber
28.11.2006., 11:04
gica kaže:
...evo da ne otvaran novi topic proba ću tu...neki dan san skužila da uopće neman dovoljno torbi i hitno mi treba nova...malo san tražila po splitu,al san se začudila koji loš izbor...uglavnon,ja bi veliku kožnu torbu,žive boje tipa žuta,crvena, zelena...e sad većinom su te kožne pune nekakvih đinđa,zakovica i ostalih metalnih djelova ili šta je još gore lakirane...aja bi neku jednostavnu...gledala san u mangu, top shopu,accessorizeu,miss sixty...di bi još mogla nać tako nešto?
nisi definirala cijenu al...pogledaj u picarda (iza kazalista) - malo skuplje al ima izbora, bilo je u topshopa crvena i zuta (nelakirana!) al ocito se prodalo ili mozda diesel...hm nisam bas pomogla
ma slab je izbor - sve je na istu shemu...i ja sam u vjecnoj potrazi za nekom dobrom torbom - vidila sam jednu predivnu smedju pennyblack 1800 kn :eek: - cekam bozicno snizenje :D

meg
28.11.2006., 13:23
bilo je u topshopa zuta (nelakirana!)

imam! :zubo:

Bootylicious
28.11.2006., 13:46
imam! :zubo:

Iman i ja :zubo: , baš san je danas nosila!

meg
28.11.2006., 13:58
ah da, to mi je jedna od fejvorit torbi.... :cerek:

Billi
28.11.2006., 14:03
http://www.dorothyperkins.co.uk/stores/dp/images/product/DZD61/DZD61-tn.jpghttp://www.dorothyperkins.co.uk/stores/dp/images/product/DJA35/DJA35-tn.jpghttp://www.dorothyperkins.co.uk/stores/dp/images/product/DHN01/DHN01-tn.jpghttp://www.dorothyperkins.co.uk/stores/dp/images/product/DMM68/DMM68-tn.jpg

ajde prva moze proci ali ostale su babske do boli

Ponosna
28.11.2006., 16:29
Uh, ja obožavam torbe i cipele naravno:))) Imam ih oko 45-50 i sve su mi drage. Jedino kaj ne volim furati kopije jer to mi je tako preočito. Radije kupim neku simpa za 100, 200, 300 kuna, katkad i više, nego da se šećem naokolo s kopijom torbe od 1000E, a na meni roba od 1500kn. To je fakat smiješno i vidljivo iz aviona:p

Vekki
28.11.2006., 16:54
Imam ih oko 45-50

:eek:

ajme, otkud tolko torbi!? blago tebi! skidam kapu :bonk:

teichy
28.11.2006., 17:03
curke vam se sviđaju guess torbice?

sunčeko55
28.11.2006., 18:17
ja najviše volim velike vrećaste torbe zato kaj mi može sve stati u nju. a ak sa sobom ne nosim puno stvari onda nosim onu torbu oko struka

gica
28.11.2006., 19:43
...ja se jedno vrime nisan odvajala od svoje velike vrećaste torbe iz indiana...ma znate one šarene šta se obise...e pa nekidan san u njoj imala gomilu stvari i stanen na sred ceste i kopan, a ništa ne mogu nać...kako san počela psovat...baš je zeznuta...ko rupa bez dna!
...e šta se cijene tiče,sritna san totalno kad nađen ono šta mi se sviđa jeftino,al bome san spremna i posljednje pare dat za ono u šta se zaljubin...
...a znan se i debelo pokajat...kad san jučer tražila po top shopu torbu skužin žuti sakoić za koji san prije jedno tri miseca pljunila 500 kuna,a sad je 250...ma muka mi je došla!:bonk:

*Girlie*
28.11.2006., 22:05
mene je ludilo za torbama ulovilo tek prije nekih godinu dana. do tada mi je bilo svejedno i bile su mi tlaka. najvise imam ljetnih torbi. obozavam velike, ali i malene torbe. imam bijele, roze i crne torbe. zanimljivo, ni u jednoj drugoj boji :zubo: najvise imam manjih crnih koznih... ali kod mene je nebitno je li manja ili veca, jer ionako nikad ne mogu naci kljuceve i mobitel :zubo: najvise imam jeftibih torbica, i samo dvije koje su stvarno bile skuplje...

a nekad mi dosade pa uzmem svoj dobri stari ofucani ruksak :)

sta se guess torbi tice, naravno da mi se ne svidjaju sve, ali vecina da, ovisi od ducana do ducana, nemaju svi istu ponudu... evo u google images prva koja mi se prikazala mi se i svidjela... samo sta nije za lezerne kombinacije bas...

http://www.guess.com/StyleImages/VY702417-BLK-RF.jpg

ma ima ih masu.

Ponosna
28.11.2006., 22:34
Ja nemam pojma kak guessove torbe izgledaju, nikad ne gledam ime, samo kupujem.... jesu skupe?

teichy
28.11.2006., 23:01
Ja nemam pojma kak guessove torbe izgledaju, nikad ne gledam ime, samo kupujem.... jesu skupe?

a ono...nisu jeftine, jučer sam gledala u tower centru najmanja (veličine novčanika) dođe oko 470 kn...ima ih i po tisuću-dvije..

Vekki
28.11.2006., 23:43
meni su totalni kič! ne sviđaju mi se nikako.
a i preskupe su (po ovome što ti kažeš).

nika007
29.11.2006., 18:23
obožavam velike torbe u svim bojama
:cerek: jedna od najdražih mi je velika crna kožna koju nebih mijenjala za ništa na svijetu

gica
29.11.2006., 19:10
...teško mi je...ništa nisan našla...iz dućana u dućan moja platežna moć je sve više rasla ne bi li ubrala pošten komad torbe,ali đaba mi pare kad su sve odurne!

bistra
29.11.2006., 20:45
...teško mi je...ništa nisan našla...iz dućana u dućan moja platežna moć je sve više rasla ne bi li ubrala pošten komad torbe,ali đaba mi pare kad su sve odurne!

a, gico moja, ka da sebe slusan...
ta agonija traje već misec ipo dana....
sad vise sumnjan da cu ista nac, jer ne dam 1700kn za torbu iz diesela,koja je dobra, al nije prejebena, a za tu cijenu bi tribala bit!
a slabo mi je kad vidim one uzase nakindjurene u eksesorajza i inim dućanima, to mi je kič totalni...

zaaaaaaaaaštooooo?!?!?!?!?! bacaseuočajuposobi

Enchantress
30.11.2006., 23:11
volite li torbe?
Ne volim ih, ali moram da ih nosim iz praktičnih razloga. :(

gica
01.12.2006., 15:04
...ma da..sve su totalni kič i kolko god da koštale izgledaju grezo i jeftino...plus,nevolin torbe koje se mogu nosit samo u ruci...osječan se nekako tetkasto...danas san u jedne cure u busu vidila prejebenu torbu,al mi je bilo crnjak pitat di je nabavila...

nola
01.12.2006., 16:10
meni su totalni kič! ne sviđaju mi se nikako.
a i preskupe su (po ovome što ti kažeš).

odvratne su. :cerek:

nola
01.12.2006., 16:13
ah da, to mi je jedna od fejvorit torbi.... :cerek:

meni se prodala. pa sma piknula neku zelenu. i bijelu. tada
prozdrljivice jedneeee :)