PDA

View Full Version : Hakiranje

sysdba
31.10.2007., 18:25
Hakiranje windowsa i nterneta...

sysdba
31.10.2007., 18:25
Evo kako hackirati korisnički račun na windowsu xp:
1.start->run->cmd->net users->net user (ime korisnika) *->upiši lozinku->ponovno upiši lozinku->

Maky
31.10.2007., 18:43
dečko, imam feeling da ćeš pobrat bananka :mig:

Nosf
31.10.2007., 19:25
Ozbiljni haker da radi u win okruženju? :rofl: :rofl: :rofl:

Za*ebavas se, a? :D

vfistri2
31.10.2007., 20:16
sta tu bi svi trebali postat neki tutorial za hackiranje?
.... evo moj uzmes sto deblju knjigu o internetu(preporucljivo preko 5k stranica) i onda se pocnes lupat njom u glavu sto jace mozes dok te ne prodje volja za hakiranjem

Zodiac
31.10.2007., 20:56
Ma hej sta je vama... aj lipo objasni kako da hackiram u msn accaunt, mozes i preko pma... i bravo za tebe...
ako to ne objasnis onda iamm lose kritike o ovoj temi ako to objasnis,.. tema je zakon...

LOL

WichitaQ
31.10.2007., 20:58
:kokice:

Zodiac
31.10.2007., 21:06
i ja tako kazem

matak
01.11.2007., 00:45
iako je ova tema za kokice, i na help servisu ima već obrađena tema o istoj problematici (koja je čak i top tema) meni je hakiranje i "pristup" tuđim računalima još uvijek znanstvena fantastika...
nadam se da će se od ove teme razvit nešto genijalno, a ako ne šteta. osobno tražim jako dobre python ili C++ programere koji bi radili za sitne novce (10k kuna) na jednom projektu. pa bili hakeri ili ne.. imate opciju privatnih poruka :)

Ninojoj
01.11.2007., 15:57
.... evo moj uzmes sto deblju knjigu o internetu(preporucljivo preko 5k stranica) i onda se pocnes lupat njom u glavu sto jace mozes dok te ne prodje volja za hakiranjem

:lol: :lol: :lol:

BeroFX
01.11.2007., 18:35
Recimo, mene zanima ona druga strana, kako zaštiti svoju stranicu od neželjenih budala :)

I HATE XSS

0|f
01.11.2007., 22:12
Ma hej sta je vama... aj lipo objasni kako da hackiram u msn accaunt, mozes i preko pma... i bravo za tebe...
ako to ne objasnis onda iamm lose kritike o ovoj temi ako to objasnis,.. tema je zakon...

LOL

daj mi svoj msn ja cu ti objasnit :D

struja13
01.11.2007., 22:37
Sigurno hakiranje ne postoji...šanse da te ulove su malene ali...treba znati...Samo da vas upoznam:postoje tri vrste;haker,kraker,lamer...vecina koja se predstavlja kao hakeri su u biti pisljivi lameri...Pa koliko ja znam zaštiti stranicu je gotovo nemoguce...napadi na servere su brzi,kordinirani..ali opet..treba znati...I da ova tema je bila otvorena malih 100000 puta...

Zodiac
02.11.2007., 09:18
daj mi svoj msn ja cu ti objasnit :D

Pise u profilu, da se razumimo :rofl:

robicare
02.11.2007., 09:44
na ovoj stranici ima podosta o hakiranju, crackiranju ... http://th3zone.com/, odlicno mjesto za tu temu :top:

GeC666
03.11.2007., 14:22
dal mi netko od vas moze rec kak da nekom hakiram u msn account samo da nije preko onoga di mu promijenim sifru preko onog zaboravljena sifra,dali postoji drugi nacin

HVALA

struja13
03.11.2007., 18:50
[QUOTE=GeC666;11079669]dal mi netko od vas moze rec kak da nekom hakiram u msn account samo da nije preko onoga di mu promijenim sifru preko onog zaboravljena sifra,dali postoji drugi nacin

Pa postoji nacina..ali to bi se kosilo s pravima foruma da ti kazem pa...googlaj i nac ces...

k320
03.11.2007., 18:52
zapravo googlaj i umrejeces trazeci.
Postoji nacina ali su teski moras biti vjest u hackingu da to izvedes.:mig:

Zodiac
03.11.2007., 19:57
aj struja ak si faca kazi meni na pp iliti pm

mala---19
03.11.2007., 20:00
bananko banana, prava je hrana :rofl:

k320
03.11.2007., 20:29
Sigurno hakiranje ne postoji...šanse da te ulove su malene ali...treba znati...Samo da vas upoznam:postoje tri vrste;haker,kraker,lamer...vecina koja se predstavlja kao hakeri su u biti pisljivi lameri...Pa koliko ja znam zaštiti stranicu je gotovo nemoguce...napadi na servere su brzi,kordinirani..ali opet..treba znati...I da ova tema je bila otvorena malih 100000 puta...

Struja to malo hackanje je lako.
A bili ti mogao provaliti pass nekoga na ovom forumu???Mislim da ne.

struja13
04.11.2007., 11:48
Iskreno možda...ali koj je bit hackinga da saznam nj ime...imam znanje...ali hackingom se treba baviti kada znas da su ti sanse za bjeg maksimalne...tj kada sam preko proxya ili kada sam na tudem wirelessu...Ali ako koga zanima par trikova hackinga...mogao bi mu i pokazati...

systatika
04.11.2007., 16:42
Ajde pokazi meni.

struja13
04.11.2007., 17:41
Ajde pokazi meni.

---pa kao admin bis to trebao znati ne??Barem neke osnove i trikove...

Zodiac
05.11.2007., 22:35
Admini neznaju i niko nezna sifru od nikoga na forum.hr u i nece je nikako saznati jer nepostoji taj nacin,.. jedino postoji usmenom ili pismenom predajom da se kaze...

PeGO
05.11.2007., 23:51
Admini neznaju i niko nezna sifru od nikoga na forum.hr u i nece je nikako saznati jer nepostoji taj nacin,.. jedino postoji usmenom ili pismenom predajom da se kaze...
admini ne znaju šifru ali je mogu promijenit i ima puno caka(trikova) koje admini na forumima mogu

Zodiac
06.11.2007., 08:07
Da,.. ali nemogu ti nikako saznati sifru.

struja13
06.11.2007., 13:58
Hm...pa nisam bas siguran...znam da mi je bio frend provaljivo u account od par stranica,i to iz pukuga zadovoljstva...bio mi je nesto objasnjavo kako sa php i varijablama ali ne zanima me...tako da nisam ni zapamtio...Ali koj bi bio smisao upadanja u tudi account??(Da dobis neke vazne informacije ili da napravis sranje,a to vise nije hacking neko leming...

BeroFX
06.11.2007., 14:00
Admini nemaju pojma koja je šifra jer je u MD5 formatu

(nadam se). Tak da hakiranje.. Nema šanse :kava:

struja13
06.11.2007., 14:38

Nadam se da si u pravu...Nikad nisam ni pokusao,a ni necu...Ali hakiranje i md5 je moguce..pogledaj malo po netu...

matak
06.11.2007., 15:20
moguće je napravit tzv. session hijack. al neam pojma kako :) mislim da je meni netko provalio, jer sam jednom s vipa poslao samo jednu poruku, kad sam se kasnije ulogovao sve su bile poslane :eek: :crta:

PeGO
06.11.2007., 15:33
moguće je napravit tzv. session hijack. al neam pojma kako :) mislim da je meni netko provalio, jer sam jednom s vipa poslao samo jednu poruku, kad sam se kasnije ulogovao sve su bile poslane :eek: :crta:ma garant si se ti narolja pa posla sve nego se ne sjećaš ;)

matak
06.11.2007., 15:35
ma garant si se ti narolja pa posla sve nego se ne sjećaš ;)

a nisan 100 posto. ne pijem prije podne.. :)

struja13
06.11.2007., 16:43
hahaha,,,,pa moguce je da...hahahaha

vfistri2
06.11.2007., 18:34
1. hakovat forum je najadnije sto mos napravit po meni.

2.opcenito na forumu, ti kad doznas md5 hash pretvoris ga u format koji kolacici citaju i tako se logiras ko neko drugi. inace md5 dekodirat na mom kopu ako staviš da su velika ili mala slova i brojevi u pitanju ako je pass 6 slova (mislim da je na vecini foruma minimum 6 necega pass) treba godinu dana.... tak da je to gotovo nemoguce.

3. za session hijack moguce je napravit da na mouseover(ZNACI NETREBAS KLIKNUT) na link postavis da ide na skriptu na tvoj server, gdje ti ukrade kolacic.

4. opet napominjem ako mislis dizat pare nekakvom cyber security-u naucit sve to se isplati ali treba vremena, ako zelis nekom nes hakovat prekomplicirano je tak da se ne isplati to radit(ama bas niko ti to nece napravit za tebe).

struja13
06.11.2007., 19:00
4. opet napominjem ako mislis dizat pare nekakvom cyber security-u naucit sve to se isplati ali treba vremena, ako zelis nekom nes hakovat prekomplicirano je tak da se ne isplati to radit(ama bas niko ti to nece napravit za tebe).

----Zašto se ne isplati??? Danas imas pun k... hackera koji hakiraju za pare,ali ponekad nj. hacking prelazi u cracking...A i znanje hackinga ti može biti jako korisno....Ja osobno nemam nista protiv hackinga(u pravom smislu rijeci),ali imam protiv crackinga...I kad bi me neko stavio 5 min. u sobu sa onim majmunom koji radi viruse i plasira ih po netu bio bih jako sretan.Tuko bi ga tastaturom.misom,tipkovnicom,ekranom,kablovima...c ime god bi stigao..

prestani falivat citate :zubo: radije ne citiraj, ovako samo zbunjuješ ljude. :mig:

vfistri2
06.11.2007., 21:05
ne isplati si hakovat za nekog za pare zato sto su ili:
a)mali pari u igri, vise mos dobit ako nisi na dark side =)
b)veliki pari u igri, znaci da nesto bitno moras hakovat, =dosta su velke sanse da te uhvate i najebes.

odakle ti vuces te kao cinjenici da danas imas pun kurac hakera koji hakiraju za pare?
filmova?
ps. na bilo kakvim ozbiljnijim web security(citaj hakovanje), forumima,protalima etc. za bilo kakvo nabrijavanje na filmove (tipa onaj sa nekim tipom kojem je nick zero_cool i ima predobru picku) odmah popiješ bananka

cracking = radenje virusa ..... wtf?
cracking (http://en.wikipedia.org/wiki/Software_cracking)(ukratko crackeri su oni dobri ljudi koji tebi omogucuju da koristis program koji se inace placa, za đabe i ne naplacuju svoj trud. to je naravno ilegalno)

odmah da kazem da ja nisam hacker niti me to vise zanima,niti mi je bila poanta tebe uvrjediti samo mi je to sve smjesno

struja13
06.11.2007., 21:43
Krivo,krivo,krivo....gdje da pocnem...

ne isplati si hakovat za nekog za pare zato sto su ili:
a)mali pari u igri, vise mos dobit ako nisi na dark side =)
b)veliki pari u igri, znaci da nesto bitno moras hakovat, =dosta su velke sanse da te uhvate i najebes.

---Pare u igri nisu nikad malene i imaju najmanje 4 nule na vise(za one bolje)...Ako znas sanse da te uhvate su minimalne...znaci ili preko proxya ili preko tudega wirelessa ili u web cafeu bez kamera...

odakle ti vuces te kao cinjenici da danas imas pun kurac hakera koji hakiraju za pare?
filmova?
ps. na bilo kakvim ozbiljnijim web security(citaj hakovanje), forumima,protalima etc. za bilo kakvo nabrijavanje na filmove (tipa onaj sa nekim tipom kojem je nick zero_cool i ima predobru picku) odmah popiješ bananka

---ne kuzim sta si htio reci...

cracking = radenje virusa ..... wtf?
cracking (http://en.wikipedia.org/wiki/Software_cracking)(ukratko crackeri su oni dobri ljudi koji tebi omogucuju da koristis program koji se inace placa, za đabe i ne naplacuju svoj trud. to je naravno ilegalno)

---da te nest naucim o ta tri pojma:
hacker-pronalaze sto je sakriveno od ociju javnosti,radoznali su,ne vole cenzuru,pronalaženje propusta(da nema hakera vecina programa bi imala propuste,ali etika naleze da se oni ne korise u nehumane svrhe)
crackeri(citaj krekeri)-pronalazaci,svoje znanje koriste da bi nekome nanjeli stetu, pisu viruse i trojance, upadaju na servere i prave stetu na njima
lameri-nista nisu otkrili,nanose stetu,koriste,ukratko gotovani trojance, viruse, pa cak i exploite, koje su crackeri napisali.Cilj im je samo da naprave neku pakost koristeci izum nekog crackera.
Hakeri uopce ne nanose stetu, to cine crackeri i lameri.

odmah da kazem da ja nisam hacker niti me to vise zanima,niti mi je bila poanta tebe uvrjediti samo mi je to sve smjesno

---Pa ni ja nisam hacker,ni cracker ni lamer ali meni je smijesno od kud tebi sve te informacije o novcu itd...Nekad sam se bavio time pa znam kako stvari idu...Ni meni nije poanta tebe uvrijedit ali...gdje izvlacis te gluposti(iz glave ili)

vfistri2
06.11.2007., 23:35
te *gluposti* izvlacim iz bivsih iskustva
Ja to sve djelim drugacije, a smatro sam da pojma nemas o cemu pricas.To jos uvijek mislim pogotovo iz onih tvojih prvih postova (pokazat cu ti par finti...)

struja13
07.11.2007., 08:57
te *gluposti* izvlacim iz bivsih iskustva

---da mora da si jako iskusan ako mislis takve stvari,o parama itd...

Ja to sve djelim drugacije, a smatro sam da pojma nemas o cemu pricas.

---djelis drukcije???o cemu ti pricas?Iskustvo te bas jebe...

To jos uvijek mislim pogotovo iz onih tvojih prvih postova (pokazat cu ti par finti...)

---morat ces nac nesto pametnije da mi kazes jer...ja sam covjeku pokazo par finti...a nisi mi nista komentirao prijasnji post....

matak
07.11.2007., 09:00
preg_match_all ("(.*)^---", "struja13post", $array);

foreach $array => $value {
print "$value";
}

:rofl:

vfistri2
07.11.2007., 14:00
evo opet tvoje finte.(ajde uzmi hosta i domenu pa postaj svima da i mi dizemo preko 1-9 k na par finti sto nam ti pokazes)
vidi ti se nedosljednost u postovima, sa time i nedosljednost u cjeloj prici.ti si najaci najveci i najpametniji pa se ja vise necu tu s tobom prepirat jer je taj cyber argue ko paraolimpijada ako pobjedis opet si kripl. pa eto ja se povlacim i ti dobivas pobjedu.(nema potrebe da mi odgovaras na ovaj moj post,)

ps.ispricavam se svima sto je radi mene ovo oslo u offtopic.

za post od mataka- LOL

struja13
07.11.2007., 15:56
Pa sta se odmah duris...Ja sam ti rekao svoje misljenje...Na pocetku si poceo nesto palamudit o crackerima,itd a cim sam ti rekao par stvarcica o kojima nemas blage pocinjes bacati finte kao ove sad...Ali i sta u biti zelis sa svojim postovima dokazati? ja sam ti pokazao da pricas o nekim stvarima o kojima stvarni o iskreno nemas pojma a to je hackin,cracking,laming...Pa ja bi volio da ti i dalje tu postas jer da odes ovako naglo sa teme je glupo...a i uvjek mozemo jedni od drugih nauciti...pa ako sam te uvrijedio time sto sam te ispravi ja se ispricavam..

strjela
07.11.2007., 16:04
Izraelski whoppix je prije bio za script kiddies. Neznam jesu li jos zivi.

http://eks0.free.fr/whax-demos/

luka454
07.11.2007., 16:18
tuty fruty. pojma nemam zasto se svađate

matak
07.11.2007., 17:25
@vfistri2, ne ljuti se. mislim da nitko nije mislio ništa loše. ajd popij kaficu, smiri se, pa ćemo nastavit sa zajebancijom :mig:

vfistri2
07.11.2007., 17:50
to matak: dal castis? :) :kava:
evo gazim svoju rjec da necu tu vise postat :rofl:
ali... smatram da mi nista nisi dokazo, i opet ako nastavim ovaj post samo cu se osjecat retardirano(dokazo ja da sam u pravu ili ne) pa radje neka ostane na ovom.

ako je nekom stalo mogu ja tu postat neke moje starije stvari koje sam radio iz zajebancije. ajmo to nazvat exploitima za balkan iz kojih nista necete naucit ali cete postic svoj cilj.
al to se vjerojatno kosi s pravilima foruma, ili sam u krivu?

matak
07.11.2007., 17:54
Postanje skripti koje su namjenjene zlonamjernim napadima se smatra kršenjem pravila, ne samo foruma već tos-a većine ISP provajdera :). Mislim da ti to ne bi bilo mudro :)

Postoje i drugi načini dokazivanja hakerskih sposobnosti. Jedan od boljih su skripte ili programi koji su KORISNI. Takvi hakeri su masu cjenjeniji od onih koji skripte koriste u zlonamjerene svrhe :mig:

vfistri2
07.11.2007., 17:58
Postanje skripti koje su namjenjene zlonamjernim napadima se smatra kršenjem pravila,

samo napises da je skripta najmenja u edukativne svrhe, i da autor ne odgovara za eventualnu pocinjenu stetu.(na forumu mos dobit ban, ali isp ti nece nista)
sad ako si pocetnik neces nista skuzit osim kako koristit. jbg nisi ti kriv sto si napiso retardiran tutorial namjenio si ga *ucenju*. tj ucit sve te svari je dozvoljeno po zakonima svih drzava(barem koliko ja znam), ali nanosit stetu nije. Naso sam na netu izvadjen clanak hr. zakona sto se tice hakiranja. (opet to je bilo prije dosta vremena pa se zakon mozda i mjenjo)

sto se tice tih korisnih programa i skirpti, ne brini bit ce tog od mene sam mi daj nekih 6 mjeseci da posteno naucim actionscript pa da mogu u flexu radit.ako nebude neki program reliziran, bum barem neki template dao za djaba.

struja13
07.11.2007., 18:20
Bas mi je drago da si se vratio..hahaha....pa da nastavimo s tom vrucom temom...

matak
07.11.2007., 18:23
to matak: dal castis? :) :kava:

hehe, mene svi znaju kao lokalnog škrtca. a hebga, kad san uvik bez para :) . sve dok ne naučim C++ jednog lijepog šarenog dana... :D

vfistri2
07.11.2007., 18:29
sexy...
evo zakoni.nisam ja to vadio neko samo copy paste

Ssm članak 223. :

»(1) Tko unatoč zaštitnim mjerama neovlašteno pristupi računalnim podacima ili programima,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do tri godine.

(2) Tko onemogući ili oteža rad ili korištenje računalnih sustava, računalnih podataka ili programa ili računalnu komunikaciju,

(3) Tko ošteti, izmijeni, izbriše, uništi ili na drugi način učini neuporabljivim ili nedostupnim tuđe računalne podatke ili raču­nalne programe,

(4) Tko presreće ili snimi nejavni prijenos računalnih podatka koji mu nisu namijenjeni prema, unutar ili iz računalnog sustava, uključujući i elektromagnetske emisije računalnog sustava koji prenosi te podatke, ili tko omogući nepozvanoj osobi da se upozna s takvim podacima,

(5) Ako je kazneno djelo iz stavka 1., 2., 3. ili 4. ovoga članka počinjeno u odnosu na računalni sustav, podatak ili program tijela državne vlasti, javne ustanove ili trgovačkog društva od posebnoga javnog interesa, ili je prouzročena znatna šteta,

počinitelj će se kazniti kaznom zatvora od tri mjeseca do pet godina.

(6) Tko neovlašteno izrađuje, nabavlja, prodaje, posjeduje ili čini drugome dostupne posebne naprave, sredstva, računalne programe ili računalne podatke stvorene ili prilagođene za činjenje kaznenog djela iz stavka 1., 2., 3. ili 4. ovoga članka,

(7) Posebne naprave, sredstva, računalni programi ili podaci stvoreni, korišteni ili prilagođeni za činjenje kaznenih djela, a kojima je počinjeno kazneno djelo iz stavka 1., 2., 3. ili 4. ovoga članka oduzet će se.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Članak 223.a

(1) Tko neovlašteno izradi, unese, izmijeni, izbriše ili učini neuporabljivim računalne podatke ili programe koji imaju vrijednost za pravne odnose, u namjeri da se oni uporabe kao pravi ili sam uporabi takve podatke ili programe,

(2) Ako je kazneno djelo iz stavka 1. počinjeno u odnosu na računalne podatke ili programe tijela državne vlasti, javne ustanove ili trgovačkog društva od posebnog javnog interesa, ili je prouzročena znatna šteta,

počinitelj će se kazniti kaznom zatvora od tri mjeseca do pet godina.

(3) Tko neovlašteno izrađuje, nabavlja, prodaje, posjeduje ili čini drugome dostupne posebne naprave, sredstva, računalne programe ili računalne podatke stvorene ili prilagođene za činjenje kaznenog djela iz stavka 1. ili 2. ovoga članka,

(4) Posebne naprave, sredstva, računalni programi ili podaci stvoreni, korišteni ili prilagođeni za činjenje kaznenih djela, a kojima je počinjeno kazneno djelo iz stavka 1. ili 2. ovoga članka oduzet će se.

(5) Za pokušaj kaznenog djela iz stavka 1. i 2. ovoga članka počinitelj će se kazniti.«

Članak 224.a

(1) Tko s ciljem da sebi ili drugome pribavi protupravnu imovinsku korist izmijeni tuđe računalne podatke ili računalne programe ili na drugi način utječe na njihovo korištenje i na taj način prouzroči štetu drugome,

kaznit će se kaznom zatvora od šest mjeseci do pet godina.

(2) Tko neovlašteno izrađuje, nabavlja, prodaje, posjeduje ili čini drugome dostupne posebne naprave, sredstva, računalne programe ili računalne podatke stvorene ili prilagođene za činjenje kaznenog djela iz stavka 1. ili 2. ovoga članka,

(3) Posebne naprave, sredstva, računalni programi ili podaci stvoreni, korišteni ili prilagođeni za činjenje kaznenih djela, a kojima je počinjeno kazneno djelo iz stavka 1. ili 2. ovoga članka oduzet će se.

(4) Za pokušaj kaznenog djela iz stavka 1. ovoga članka počinitelj će se kazniti.

struja13
07.11.2007., 18:52
Malo da skrenem s teme...HDZ je najavio internet u svakome kucanstvu i to ješ brzi...pa ljudi birajte koga cete pušit sljedece 4 godine..

Evincar
27.11.2007., 22:09
Našo sam ovo na jednoj stranici za hakiranje::
Piše na engleskom ali evo na hrvatskom:

Kako je izašla windowslive.com domena na hotmailu, odnosno otvaraju se novi e mail racuni, ljudi gube passworde, pa evo kako si vratiti password::

Subject: I don't know my password

sadržaj poruke::

<your e-mail here(working)><your password here>
<your secret question>
<e-mail that you want to recover>

šaljite na (novi njihov password recovery):
password_rec@windowslive.com

Promijenili su stari e-mail sa passwordrecovery u password_rec
i dodali još koju sigurnost tipa vaše tajno pitanje, naravno oni znaju odgovor.

Piše da to radi, vi probajte.

owned
27.11.2007., 22:15
šaljite na (novi njihov password recovery):
password_rec@windowslive.com

A ovo tvoj mail buahahah buahahaha to je staro bar 5 godina

Spyker
27.11.2007., 22:26
Malo da skrenem s teme...HDZ je najavio internet u svakome kucanstvu i to ješ brzi...pa ljudi birajte koga cete pušit sljedece 4 godine..
Misliš kome? To što je neka stranka najavila nema veze sa onim što operatori pružaju korisnicima, ako cemo vec tako zašto doticni politicar nije rekao ta koji mi qrac placamo iste pare kao i Njemci istom operateru a dobivamo dosta slabije brzine i pakete?
Ovaj podforum nije mjesto za politiku,zato nema potrbe za ponavljanjem izjava tipa *sutra ujutro ce izici sunce* Ova dvojica koji su postali poslje tebe
Lol i rofl...kao sošal enđeniring je kewl Demn n00bs:lol:

heheh
05.12.2007., 15:48
evo zakoni.nisam ja to vadio neko samo copy paste
ah, nasi zakoni... mislim to je pravi primjer moralnog i etickog kodeksa vecine hrvata:D po meni, haker u hrvatskoj moze u zatvor samo ako je politicki nepodoban;) a ovi zakoni su tu cisto radi ukrasa...
pazi ovo...tko unatoc zastitnim mjerama(a sta ako ih nema:D) ovi zakoni su tako apstraktni da po njima ides u zatvor samo ako nemas za odvjetnika... ako nekome pokvaris cd mos u zatvor na 3 miseca...:rolleyes:
ma zakoni su bas cool... nego kako san tek sad vidio ovu zanimljivu temu... samo, zasto meni uvik ovi novopeceni hakeri na forumu izgledaju wannabe bud bundy :lol:

gogi96
05.12.2007., 20:07
tako nekako

sunce
20.12.2007., 08:30
do nedavno sam bila clanica jednog manjeg foruma, skupila se zgodna ekipa, domaca atmosfera, baš nam je bilo zabavno :)

i onda jedno jutro otvorim forum i na naslovnici piše hakirano od d3stroyer :(
mislila sam da će to trajati par sati, možda jedan dan - tek tolko da taj dečko pokaže svijetu kako je on pametan i intelektualno nadmoćan, ali forum je nepovratno uništen.
Malo sam guglala i našla da je taj isti d3stroyer hakirao i druge forume te blogove.

Zaista ne rezumijem koji je smisao destrukcije? Zašto nešto potpuno uništiti? Njegov odgovor na sve je "tko im je kriv što se nisu zaštitili" :o
Pa što to znači da je u redu uništavati samo zato što nije zaštićeno? Tako ja mogu izać na ulicu i pobit 10 prolaznika i reć "tko im je kriv što se nisu zaštitili".
Zašto nepovratno izbrisat cijelu virtualnu zajednicu ili nečji blog??? :ne zna:

matak
20.12.2007., 09:27
postoji nešto što se zove "DATABASE BACKUP". ako imaš svoj forum to redovito radi. svi forumi, ma ne forumi SAV software je hackabilan. nedavno sam slično doživio na jednom vbulletin forumu o kodiranju (reda veličine trećine foruma hr.). hakiralo ga je, ali je admin to riješio, naravno...

svi VI koji koristite stare verzije foruma, CMS-ova, ili blogova, redovito pogledajte da li postoje novije verzije ili sigurnosni updatei. čim izađe sigurnosni update, moraš ga instalirat, jer se preko updatea vidi gdje je sigurnosni propust, tako da bi preko toga netko poput Zodiaca mogao postati hacker :p

struja13
20.12.2007., 15:59
Citam malo postove...pogledam ime teme,...I svatim jednu osnovnu stvar a to je da vecina ljudi jednostavno nezna sta su hackeri,clackeri,lamer...Vidim da na hackere gledaju kao loše ljude prema kojima imaju strahopostovanje...

DariusGs
27.01.2008., 01:40
kako ja mogu nekome hakirati acc na ogame.ba u uni 13

marko_tmc
27.01.2008., 02:08
kako ja mogu nekome hakirati acc na ogame.ba u uni 13

pitaj ga koja mu je lozinka, mozda nasjedne :kava::cerek:

DariusGs
27.01.2008., 11:15
pitaj ga koja mu je lozinka, mozda nasjedne :kava::cerek:

a ozbiljno pitam...

bad_url
27.01.2008., 13:26
Evo kako hackirati korisnički račun na windowsu xp:
1.start->run->cmd->net users->net user (ime korisnika) *->upiši lozinku->ponovno upiši lozinku->

:lol:
To nije hack nego najnormalniji feature windowsa, ne kužim u čemu se hack sastoji?!? :confused: Koliko ja vidim s admin ovlastima izmjenjujes admin account... ma dajjjj :kava:
LAME do neba!:flop:
Ajd malo :brukica:
:bicedobro:

Evo jedna stranica za igranje kog zanima :) Ima lijepih stvarcica. Zgodna internet igracka :)

http://www.hackthissite.org/

marko_tmc
28.01.2008., 13:55
a ozbiljno pitam...
Bio je odredjeni propust u bazi podataka, ali njega vise nema, ispravljen je po hitnom postupku jer je omogucavao svakakve lijepe stvari da se rade na acc-u, poput dodavanja lv-a istrazivanja, zgrada itd. u roku par minuta :cerek::cerek:

Inace sad su toliko postrozili sigurnost na serverima da su se neki hakeri naljutili i srusili onaj na kojem dotada nisu radili, a to je njihov IRC server tj. serverska mreza. Napali su je DDoS napadom :rofl::rofl: i bila je down 4 dana :s:s

systatika
29.01.2008., 19:13
DDoS je LAME!

0|f
30.01.2008., 17:42
ma nema ovdje hakera pogotovo haker koji odaje svoje tajne

...glupa tema :flop:

matak
30.01.2008., 23:29
ma nema ovdje hakera pogotovo haker koji odaje svoje tajne

...glupa tema :flop:

ova tema je zakon, mislim, hej, nemoj se igrat s predrasudama :mig:

altair01
31.01.2008., 08:07
ma nemate vi veze vi pisete definicje ko je hacker ko lamer....tko vas to pita,glupe definicije....pola vas se ne zna niti logirati na obican account

0|f
11.02.2008., 22:39
evo kome se uci http://hackthissite.org/
ovaj sajt vas uci kako da pronadjete i iskoristite bugove u programiranju.. idete redom od nalakse do najteze misije ..posljednja je oboriti sam hacktissite sajt xD ......

ma nemate vi veze vi pisete definicje ko je hacker ko lamer....tko vas to pita,glupe definicije....pola vas se ne zna niti logirati na obican account

znam ja !

totalchaos
12.02.2008., 10:00
Recimo, mene zanima ona druga strana, kako zaštiti svoju stranicu od neželjenih budala :)

I HATE XSS

ako postoji mjesto na tvom site-u gdje se moze, recimo, uploadati avatar ili raditi odredjene settinge koristenjem HTML-a od strane korisnika, onda ti je jedini nacin filtriranje izvrasavanje svih mogucih skripti da bi izbjegao cross site scripting...medjutim, dok imas opciju za postavljanje obicnog avatara, cookie stealer je moguce sakriti iza .jpg ili neke druge slikovne ekstenzije, cak koristenjem kombinacije hex-a i bug na IE exploreru. Jednom uplodan stealer ce odmah komunicirati sa reciverom i zapisati log posiljatelju sa svim pronadjenim cookie-ima...

jedini iole dobar nacin kod dinamickih web siteova je filtriranje skripti...ali tu se onda javlja problem sa MySQL-om...bez obzira na tvoje pokusaje blokiranja XSS-a, napadača nista ne sprecava da izvrsi SQL upit i na taj nacin dodje do podataka....

jako je tesko, prakticki nemoguce potpuno se osloboditi rizika neovlastenih upada na www-u

totalchaos
12.02.2008., 10:05

MD5 je nista drugo nego hash napravljen od odredjenog podatka koji se moze dekriptirati....jednom kada napadac dodje do hash-a prakticki je stvar gotova...nakon nekog vremena...cak ne mora koristiti ni brute ni dictionary...

jedina sigurnija postavka za pw-e je petlja...koja se npr koristi na bankomatima kod upisa i obrade PIN broja....ali to je malo preskupo za forume...

Logo-expert
12.02.2008., 18:32

wau ovo je najbolji savjet :top:

Noobster
09.03.2008., 15:48
Igrao sam dugo vremena line age 2 i potrosio mnogo novca da bi me preko maila ili nekim programom hakirao neki lik iz rusije i chapio mi sve item-s ...
Interesuje me kako mogu da mu vratim istom mjerom i zdipim mu pasword i user name kao sto je on meni .ps*imam njegov mail.
ako iko zna kako da ga hakiram nek mi javi na / stock_82@hotmail.com

d3stroyer
17.04.2008., 22:43

gle, imaš prog cain and abel u koj razvaljuje MD5 hach i dobivaš password, ali potrebno je čekati satima za password od otprilike 7-8 znamenki. nekad čak i više...

vfistri2
17.04.2008., 23:28
evo tog de3stoyera koji je spominjan u prethodnim postovima da je neki forum mali rusio

matak
18.04.2008., 00:43
e ljudi, kad smo kod hakanja, ubrao sam cod4 server na k7duty.no-ip.org:28960 . mrak :D

Johnny™
18.04.2008., 07:40
e ljudi, kad smo kod hakanja, ubrao sam cod4 server na k7duty.no-ip.org:28960 . mrak :D

Ooooo ti hakeru straaaasni ! :D

matak
18.04.2008., 13:07
Ooooo ti hakeru straaaasni ! :D

haugh :rofl:

Nosf
18.04.2008., 19:56
Koristimo na poslu svojevrsne window aplikacije za klijente di spajamo servise, i usred promjene master passworda koje sam radio s 10-znamenkastim izrazima, kombinacijom svih simbola, te to u md5 veli lega; "lol, jaka ti zastita to cemo probit".

I downloada on neki tool i doleti do mene za 2 dana i veli "I majstor, jos samo da mi 12-tu znamenku izvrti i rijeseno"...

S tim da je on otisao i pejstao si md5, što većina hackera mora prvo i iskopat :rofl:

Nosf
18.04.2008., 20:10
http://johnny.ihackstuff.com/

btw, ovo gore je fanki link također. svojevremeno sam se bavio njihovom skriptom za XMB forume, i mogu reći radi. No moj noobnes me spriječio od ozbiljnije štete.

Kolko se sjećam, pokrenuo sam skriptu i umjesto iskopavanja admin pass-a uspjela se skripta logirat i poslat mi preko username-a nekoliko PM ova (samom sebi). Fora :D

highflyer
18.04.2008., 22:26
hallo ljudi.... evo ja sam se novi pridružio ovom forumu i kroz čitanje ovih vaših postova vidim da imate veze o tome što pričate....nisam baš neki genijalac u tom hakovanju al volio bi uć u te vode, pa reko da pitam bil neko imo volje da mi objasni te neke osnove...il da me uputi di bi mogo nać to i pročitat da se informišem oko toga...

unaprijed hvala...

tutorial
18.04.2008., 22:48
Počni učiti programiranje, a onda se baci na proučavanje sigurnosti aplikacija. Imaš foruma koji se bave hakiranjem, ali u biti samo trebaš biti dobar, ako ne i odličan, programer i moraš znati pronaći sigurnosne propuste u aplikacijama.

Ninjarijeka
18.04.2008., 22:52
Neznam kako se uopće dozvoljavaju ovakve stvari na forumu!
Ovo je zakonom kažnjivo!!

tutorial
18.04.2008., 22:57
Neznam kako se uopće dozvoljavaju ovakve stvari na forumu!
Ovo je zakonom kažnjivo!!

Zašto? Osnovna namjera hackera nije nanošenje štete. Problem je što se hackeri često krivo mijenaju s crackerima, čija je namjera oštetiti korisnika napadom na računala. Hacker je u biti neko tko bi trebao svojim znanjem pomoći pri riješavanju sigurnosnih propusta kako crackeri ne bi imali što zloupotrebljavati.

Posjeti link koje je dao Nosf. Ondje u rubrici 'Who's Johnny?' možeš vidjeti kako bi pravi hacker trebao razmišljati. Posebno obrati pozornost na sljedeće: "These days I am a researcher, author and public speaker paid for my knowledge and abilities".

highflyer
19.04.2008., 16:10
Počni učiti programiranje, a onda se baci na proučavanje sigurnosti aplikacija. Imaš foruma koji se bave hakiranjem, ali u biti samo trebaš biti dobar, ako ne i odličan, programer i moraš znati pronaći sigurnosne propuste u aplikacijama.

ahaa....hvala, odma večeras to počinjem.. :D
a de mi samo još reci jel ima ikakv program koji pomaže pri tomu il neka osnova, da ne počinjem baš od nule....

matak
19.04.2008., 23:54
postoji. ako znaš assambler, koristio bih ti lister :)

highflyer
20.04.2008., 00:01
postoji. ako znaš assambler, koristio bih ti lister :)

hehe šta je assambler....

matak
20.04.2008., 00:08
po mojim saznanjima assambler je 0. naravno ako znaš nešto teorije o računalima. svakako bih ti preporučio da o tome čitaš na wikipediji. to je više nego zanimljivo štivo :)

chuki
03.08.2008., 12:13
meni bi trebao pass za jedan mail na gmailu i profil na iskrici.jel umije to netko i jel bi to napravio?

Nosf
03.08.2008., 12:23
meni bi trebao pass za jedan mail na gmailu i profil na iskrici.jel umije to netko i jel bi to napravio?

Nego kaj :) , zapravo možeš i sam jer nije teško.
How to: Hakiranje (http://uncyclopedia.org/wiki/Hacker)

chuki
03.08.2008., 12:50
kako?možeš mi na pm.

bad_url
05.08.2008., 15:29
Hacker je u biti neko tko bi trebao svojim znanjem pomoći pri riješavanju sigurnosnih propusta kako crackeri ne bi imali što zloupotrebljavati.

Onak NE! Hacker ne mora nužno imati veze sa IT security-em :kava:

tutorial
05.08.2008., 17:35
Ako netko ima što napisati o sigurnosti aplikacija i zaštiti od napada (kvalitetne rasprave na tu temu su također poželjne), neka napiše. Postovi tipa "kako hakirati myspace" nisu poželjni niti legalni.

scripta elegans fe
05.08.2008., 18:31
http://www.youtube.com/watch?v=HQhF6lApr8E :s

joe20
16.08.2008., 21:53
Iskreno možda...ali koj je bit hackinga da saznam nj ime...imam znanje...ali hackingom se treba baviti kada znas da su ti sanse za bjeg maksimalne...tj kada sam preko proxya ili kada sam na tudem wirelessu...Ali ako koga zanima par trikova hackinga...mogao bi mu i pokazati...

evo i mene zanima..mogao bi pokazati..il ti dam i moj mail alo treba

ex_1
16.08.2008., 21:58
LOL;ownzored

Blah

1.Hakeri na ovom forumu nemaju vise od 15 godina
2.Sluze se tudjim skriptama,programima
3.Face s pijace :) owned

joe20
16.08.2008., 22:22
Nego kaj :) , zapravo možeš i sam jer nije teško.
How to: Hakiranje (http://uncyclopedia.org/wiki/Hacker)

ej..zanimai mene..bis mogo i meni pokazat

k4rl0
17.08.2008., 13:06
Uglavnom cinjenica je da svi ljudi koji se nazivaju hakerima su debili koji najcesce rade jednu od ove 3 stvari:
1.Phishingom dolaze do passworda od blogova i onda ih difejsaju
2.Koriste exploite za razne sajtove koji koriste vec napisane. skripte(vbulletin,phpbb) i onda uz te exploitove koje nadju na netu ruse takve sajtove ili jos cesce forume.
3.Desni klik -> View source code -> if(pass="password") authorization=1;
Drugim rijecima koriste neiskustvo novih programera koji passworde ostavljaju direktno u html kodu stranice.

Iskreno i ja sam jednom sa tim glupim forama krao adsl accauntove al mi to vise ne treba jer imam flat od 8 mbit-a a accovi koje sam krao su bili od noob korisnika pa su najcesce bili od 1 gigabajta, sve se svodi na neiskustvo osobe koju napadas :mig: :D

Zakljucak mog posta je: Radje budi zemljoradnik nego "haker".

NOW PANIC!
17.08.2008., 15:37
Ej ljudi password u MD5 formatu se može creckati prek cain&abel-a (kao kak je reko d3stroyer), meduse, john the rippera, orphacrack...itd... haker si kad napišeš vlastiti exploit..prije tog ništa...

NOW PANIC!
17.08.2008., 15:40
ćuo sam da neko spminje d3stroyera kao da je neki haker jer je mali forumčić srušio, 100% DoS napadom...i tuđom skriptom

ex_1
17.08.2008., 18:15
A jebote ubaci nekom keylogger ili trojance pokupis password i to je to..
A koja svrha je toga nista...
Kad napravis svoj keylogger ili trojan e onda se mozes zvati (haker) bez toga si kurac zivi

NOW PANIC!
17.08.2008., 18:41
A jebote ubaci nekom keylogger ili trojance pokupis password i to je to..
A koja svrha je toga nista...
Kad napravis svoj keylogger ili trojan e onda se mozes zvati (haker) bez toga si kurac zivi

gle onda se možeš zvati kad napraviš to kaj si napisao virus writer ili pisac virusa u to se ubrajaju rooktiti keyloger trojanci crvi itd...
a ovo prvo svrha svega toga je da ne rabiš alate nikakve po ovom sa trojancima ti si lamer a ne haker

°°June°°
26.09.2008., 20:18
ja bih hjela zahakirat forum..a inache o tome neam pojma. pa :)
a owe budale kao naprave blogove kako nekome uci u msn a zaprawo naprave neku adresu windowslive slicnu pravome liveu pa onda da im ja posaljem svoj pass i to. ma da

Novkoski
05.10.2008., 09:48
Jučer sam surfao i našiao na ove dvije stranice:
http://www.hackthissite.org

Recite sta mislite.

Zodiac
05.10.2008., 10:02
Mislim da ces pokupit ban :raspa: :kava:

Na programiranju postoji tema o Hackiranju. A ovo dole nisan ni otvara ka prvo. A ka drugo zabranjeno je stavljati linkove od nedozvoljenih sadržaja, bla bla......

tutorial
05.10.2008., 10:09
Hackthissite je koristan samo programerima koji žele naučiti nešto o sigurnosti. Po meni ta stranica nije ništa nedopušteno.

Novkoski
05.10.2008., 14:10
Da,imas pravo.
A ova
Messblack.com

tutorial
05.10.2008., 14:13
Ta mi se čini kao stranica namijenjena provaljivanju u tuđi msn korisnički račun i izvođenje različitih svinjarija vezanih za programe tipa icq, itd. Zato sam ti je i izbrisao iz prvoga posta. Možeš zaboraviti na takve gluposti, a i postanje linkova na takve stvari ne toleriram.

strjela
05.10.2008., 16:25
Jučer sam surfao i našiao na ove dvije stranice:
http://www.hackthissite.org

Recite sta mislite.

http://www.milw0rm.com/

Novkoski
06.10.2008., 12:37
Vidio sam vec prije milworm nije nest0.Ima dobar izgled ali ništa korisno

strjela
06.10.2008., 16:45

:lol::lol::lol:

Justy01
20.10.2008., 16:14

isuse sta se sve ovdje moze procitat :s

croboy
23.02.2009., 20:05
Vidio sam gluposti koje pisete, i moram vam reci da 95% vas nema pojma...:rofl:
Idemo redom:
1.Vecina vas ne poznaje gradu racunala i protokole
2.Vecina vas nezna programirati(C,C + +, Java), a kamoli web-programiranje poput HTML,CSS,PHP,JavaScript
3.Rijetko tko zna sto je MySQL...baze podataka...

Sve u svemu haker nemozes postat preko noci...
Treba ti puno godina truda, i vjestine da bi postao haker...

Citajuci naisao sam na ovu izjavu:
"Kad napravis svoj keylogger ili trojan e onda se mozes zvati (haker) bez toga si kurac zivi":lol:
Napraviti trojanca ili keylogger je nesto najednostavnije...:rofl:
Ako vas zanima kako napraviti keylogger, stojim vam na usluzi...:D

ex_1
23.02.2009., 21:40
Idemo redom:
2.Vecina vas nezna programirati(C,C + +, Java), a kamoli web-programiranje poput HTML,CSS,PHP,JavaScript

"Kad napravis svoj keylogger ili trojan e onda se mozes zvati (haker) bez toga si kurac zivi":lol:
...:D
Ako vas zanima kako napraviti keylogger, stojim vam na usluzi

Ja sam prije 2 godine znao napraviti keylogger u visual basicu koji je nakon 10 minuta slao na odredjeni ftp uz to je imao mogucnost msn spread :)

Nema tu velike logice naucis programirat i vec si na pola puta za wrong c0der :lol:

Hm,u biti visual basic je jedan od najlaksih za nauciti.
Ja sam sto se tice sranja za raditi dosta toga znao no otkad imam novi komp nece da mi visual basic funkcionira uvijek error bude nakon sto kliknem da pokrenem program.
A ostalo svega nadjes na netu.
Pa sam tako u samo 2 mjeseca pretrazivanja nasao kelvir virus code pisan u visual basicu mislim fantastican je kod onaj tko ga je pisao kapu skidam
http://www.f-secure.com/v-descs/kelvir.shtml

vidim danas tipka edit bas i ne funkcionira

strjela
25.02.2009., 18:09
Idemo redom:

Ako vas zanima kako napraviti keylogger, stojim vam na usluzi...:D
1. Haker je dobar programer, nista vise od toga. Mediji koji nemaju blage veze nazivaju crackere hakerima.
2. Znam programirati.
3. To sto radim(rijetko) sa tim se ne hvalim na forumima.
4. Keylogger = Scriptkiddies.

croboy
27.02.2009., 22:26
...ja se ne hvalim, nisam ja neki programer niti haker, samo znam osnovne...zapravo sam htio reci da ako zelis biti haker moras znat programirat...ne postoji program na kojem ces kliknut na veliki crven gumb "hakiraj":rolleyes:

croboy
27.02.2009., 22:39
http://www.youtube.com/watch?v=pyj8gpNzWWI&feature=related

To je link za izradu keyloggera... nisam nikad pokusavao, ali u tom tutorialu vam je sve objasnjeno korak po korak...tako da nije veliki problem to napraviti...

**to što ste vidjeli nije nikakvo hakiranje, to je qrac od hakiranja, to moze napravit svaka budala:rofl:**

zzo
23.03.2009., 14:18
Keylogger se isprogramira u Visual Basicu u 2 minute. Nije bas previse ucinkovit ali sluzi svrsi.

Haker ne mora znat programirat da bi bio haker, mora imat maste i znanja o mreznim tehnologijama ;) a ako zna programirat to je dodatni plus. :cerek:

Capitan Hook
03.04.2009., 21:43
svaka čast tima koji "sastave keylogger u 2 min..."...:s:s:s:s:s:s:s
za mene je to još SF...
ali vb je dosta težak (što se tiče mene...)...:ne zna::ne zna::ne zna:
ja sam za sada na dobrom, starom command promptu...
preko njega se mogu isto rušiti stranice ali ako imate ili jak comp. ili dobru ekipu koja će vam pomoći (pokreniti ga u isto vrem kad i vi...)

ako vas nešto zanima u vezi njega, mislim da vam mogu pomoći...

P.S. jel sam spomenuo da znam vrlo dobro HTML?
ne spominjem to zbog hvaljenja nego zato da ne mislite da sam samo neki tamo balavac koji si nezna dobro obrisat stražnjicu...
znam i ja nešto...

edi15vu
14.05.2009., 13:13
a de ljudi na ovu stranicu sam dosao kako bih nesto naucio molim vas pomozite mi hocu postat hacker samo ne znam kako dali postoji neki programi ili tako nesto slicno putem kojeg mogu hackirati msn...:)??

Capitan Hook
14.05.2009., 21:29
a de ljudi na ovu stranicu sam dosao kako bih nesto naucio molim vas pomozite mi hocu postat hacker samo ne znam kako dali postoji neki programi ili tako nesto slicno putem kojeg mogu hackirati msn...:)??

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
buahahahahahaha!!!
taj lik ozbiljno?:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
pa svaki debil koji je proveo 1 h za compom može se služiti nekim programom za hakiranje msna...kakav si to onda haker ako češ se služiti tuđim programima za to?
ajd dobro, razumijem te, i ja sam tako htio...ako provališ u nečji msn preko tuđeg programa onda si samo jedan običan LAMER...vjerovatno si čuo slične savjete svagdje ali poslušaj me!!! nauči PROGRAMIRATI...s obzirom na to pitanje koje si reko savjetovao bi ti jednu knjigu koja ti je super za početak učenje programiranja u c (c za neznalice) a i dosta je kratka, samo 550-ak stranica...ustvari, prvo nauči raditi u command promptu (cmd) pa tek onda pređi na c ili još nešto lakše uči pa tek onda c...i još jedan savjet za učenje, uči iz knjiga...koje kakvi tutorijali te neće naučiti c...mogu te naučiti basic, ali c ne...mogu ti samo malo pokazati...ostalo je pisana literatura...dakle moj savjet ti je: prvo cmd, zatim basic (ne visual), c/java (c ili java)...

p.s. u msnove provaljuju ljudi koji to znaju sami, koji si sami sastave program za provaljivanje i provale...to što ti želiš je kao da uđeš u rupu od 5 metara i onda se hvališ kako si je ti sam iskopo...

bossnup
26.05.2009., 09:03
ja to nist neznam....:)) al bi volio znat cist iz zaebancije...ne iz razloga da radim stetu neg cist ono informativno...
ovo kad vidim tutorialse na spanjolskom svabskom il kaj ti ja znam meni to nist neznaci on tam nekaj tipka i to je to..
zato se potrudite vi za mene i ostale poput mene napravit videe na nasem :)
uostalom tu bute se dokazali da znate nekaj i napravit :)

Capitan Hook
02.06.2009., 19:52
bez muke nema nauke...

Metlina
04.06.2009., 20:20
Da bi postali hakeri morate prvo procitati sto je moguce vise knjiga i tutorijala o hakiranju i imati dosta prakse. Minimalno treba godina dana. Ali baza je da je hakiranje jako ospiran pojam. Pitanje je sto zelis hakirati i na koji nacin. Za mene su najbolji hakeri programeri jer ako sam znas napraviti ono sto ti treba onda ti nemoze nitko nista. I savjet ne skidajte programe koji rade za vas neki haking posao jer su cesto keyloggeri ili zarazeni virusom a rijetki antivirusi to ocitaju

mateo cesljar
18.06.2009., 19:49
sta se dogodi ako sam isao u start,pokreni cmd net user(ime korisnika),lozinka i opet lozinka sta se dogodi

scripta elegans fe
18.06.2009., 20:16
kod susjeda se upali (http://support.microsoft.com/kb/149427) mikrovalna

Zodiac
18.06.2009., 20:25
kod susjeda se upali (http://support.microsoft.com/kb/149427) mikrovalna

:rofl: :cerek:

Da bi postali hakeri morate prvo procitati sto je moguce vise knjiga i tutorijala o hakiranju i imati dosta prakse. Minimalno treba godina dana. Ali baza je da je hakiranje jako ospiran pojam. Pitanje je sto zelis hakirati i na koji nacin. Za mene su najbolji hakeri programeri jer ako sam znas napraviti ono sto ti treba onda ti nemoze nitko nista. I savjet ne skidajte programe koji rade za vas neki haking posao jer su cesto keyloggeri ili zarazeni virusom a rijetki antivirusi to ocitaju
Možeš mi preporučiti neku knjigu o hackiranju?

Ljudi, gdje je smisao hackiranja? Nanijeti nekome štetu? Zašto?

malac
19.06.2009., 07:35
Za hakiranje moraš znati ohoho toga.... bar 10-tak programskih jezika...
pravi haker sigurno ne piše po forumima i za njega se nezna... ovi koje uhvate su početnici...

strjela
19.06.2009., 15:20
Za hakiranje moraš znati ohoho toga.... bar 10-tak programskih jezika...

:)
Ja znam samo 7(dobro). Jbg-a, moram jos 3 naucit da bi postao haker.
Volio bi biti haker da mogu frendovima reci da znam hakirati msn, bio bi glavni u raji.
Ako ima ko program za hakiranje neka javi da postanem haker.

Zodiac
19.06.2009., 15:23
Ako ima ko program za hakiranje neka javi da postanem haker.

Ja ti ga dam, al e nemoj nikom reć :driver:

Može mi netko nabrojati te programske jezike koje trebam znat pa da postanem hacker :mirko: Glupo mi je koristiti tuđi program, ne želim biti

samo jedan običan LAMER...

ex_1
19.06.2009., 20:47
Ajd nek dobijem crveni karton nije prvi a ni zadnji,jebo vas haker i hakiranje-
Mozete hakirati ako znate jedan programski jezik,jebo vas te seme 10 programskih jezika.

Ja u 2 godine u vb sam uspio sam napraviti botnet i cdkeystealer normalno da sam morao i tudje kodove vidjeti da dovrsim.

Za botnet sam napravio da se msn salje i dos web stranicu koja sam odredio,cak sam imao i update.

Ali evo sto neznam testirao sam i jedino ga avast neprepoznaje i outpost firewall 2009 jer javlja da se salju podaci na ftp i mail.
---------
Jos nisam toliko strucan

strjela
20.06.2009., 14:33
Ajd nek dobijem crveni karton nije prvi a ni zadnji,jebo vas haker i hakiranje-
Mozete hakirati ako znate jedan programski jezik,jebo vas te seme 10 programskih jezika.

Ja u 2 godine u vb sam uspio sam napraviti botnet i cdkeystealer normalno da sam morao i tudje kodove vidjeti da dovrsim.

Za botnet sam napravio da se msn salje i dos web stranicu koja sam odredio,cak sam imao i update.

Ali evo sto neznam testirao sam i jedino ga avast neprepoznaje i outpost firewall 2009 jer javlja da se salju podaci na ftp i mail.
---------
Jos nisam toliko strucan

Vidim ima i pravih hackera ovdje. Profesionalaca.
De nam posalji botnet program da i mi znamo.
Kako cu slati msn ?

Zephyrus
21.06.2009., 19:39
... mene zanima koja je prosječna starost postera ovog threada. :zubo:

Hakiranje se svodi prije svega na razumijevanje, a ne na slijeđenje tutoriala i modificiranje kodova. Hakeri su ljudi koji razumiju zašto stvari rade na određeni način i zbog toga uspijevaju pronaći rupe u nečemu.

Što se tiče MSN-a, program je prejednostavan za hakirat na bilo koji način, zato i postoji toliko malicioznog softvera i koji cilja MSN messenger. Najjednostavnija metoda je hakiranje memorije i registara msn-a, a time je moguće utjecati na neke interne limitacije programa - nudge, post, sig limit, ...
Dalje, moguće je injektirati ASM kod, crackirati sam program ili povezane library-je, proširiti funkcije programa preko MSN API-a, itd...

Ima dosta mogućnosti, pa koga zanima i tko misli da stvarno ima nešto od hakiranja msn-a, neka googla gore navedene pojmove. Ne bavim se baš time, ali ima jedna zanimljiva fora => lockaj internu memorijsku adresu gdje je spremljena byte vrijednost nudge-a, zaključaj na 1, i pokreni na nekome. :D

zzzerooo
27.06.2009., 14:04
www.hackthissite.org

Jedna legalna stranica na kojoj vidis trebas li se ubijat sa hakiranjem ili raditi nesto korisno (moj opis stranice). Rijesi prvih pet-sest basic misija i nekoliko realistic, pa cu ti pomoci za nastavak. Ako to neznas, dubi na glavi i citaj tutorijale.

EDIT: Ovo je namjenjeno za autora teme i sve ostale koji zele biti hakeri a nikada nece uspjet.

strjela
27.06.2009., 16:37
... mene zanima koja je prosječna starost postera ovog threada. :zubo:

Meni je 12 godina i sta je ovo ?

Capitan Hook
14.07.2009., 11:19
svi koji žele postati nešto vezano za kompjuterski software (a da mogu i sami raditi programe...) nek prvo nauče programirati pa nek teko onda odlučuju koće li biti hakeri, crackeri ili čistači wc-a...možda je najbolje početi s c-om...to je proceduralni jezik i nemožete baš lagano s njime raditi neke kompleksnije programe jer se sve zaplete i ispreplete...šlično ovovme je govorio jedan dobar programer (programiro je na mainframe compovima,apolo letjelicu...)...što se mene tiče, ja ču mu vjerovat pa ču onda samo malo još učit c i prelazim na c++ pa ću onda kasnije na javu...java mi je predobra jer je multiplatformna (ide i na mobove...)...ali čini mi se da je i isplativo mysql i php...

josipcvr
08.10.2009., 12:25
budale jedne glupe... nemate vi pojma o hakiranju... kaj vas je mama učila kak upalit komp? odustanite od svega jer ne znate i NEMATE POJMA!

MIciPrOgRaMER
24.10.2010., 09:35
vi ste svi baš hackeri a neznate ni što je ProgressBar
kurčite se uokolo a nikad niste se ni POTRUDILI nać nešto ovakvo
http://ardamax/keylogger
ako netko može napraviti keylogger sa dobrim služenjem da nije komplicirano na tome radit nek se javi
do tada naučite što rade komande u VB kao npr Kill DeleteSetting SetOWMP i tako
sigurno ste jednom našli virus koji otvara ladicu za cd pa vidili SetOWMP i mislite da sam prepisao :D
e ne nisam čak ću vam reć što je Set OWMP
Set je govor programu da ćemo od toga napravit projekt
O je za cd ladicu folder
a WMP je windows media player
velike nauke :D ajmo sad malo o passwordima
kako ukrasti msn password??
ili jednostavno
e frende kako ti ide lozinka?
kako lozinku od forum.hr?
ili dobra stara fake login stranica
ili
ee frend kako ti ide pw od forum.hr
eto naspamali ste 4 strane a nitko nije napiaso koliko ja

vocnacokolada
24.10.2010., 09:53
mislim ardamax je stara isfurana detektirana i prije svega jadna fora za saznavanje passa,,to je pre komplicirano,,treba ga zamaskirat napravit FUD!,,i poslat,,i onda citat sta netko tipka,,stvarno bezveze,,niti se haker pravi koristi keylogerima ,,to je gotov,maliciozni program koji detektira svaki klik misa il stisak tipke,,naravno napravljen u remote verziji i da ti salje logove na email account il na fpt,
drugo,,ima puno boljih privatnih keylogera koji izradjuju programenri najcesce u visual basic 6.al opet kazem to je totalno glup alat,,druga stvar je virus backdoor taj vec ima smisla u pojmu hakiranja,,,tj,taj tzv otvara vrata do racunala,,i puno je korisniji od bilo kojeg drugog virusa,,a nesto sasvim sedme price je proRAT virus,koji daje kao rezultat potpunu kontrolu nad racunalom,,a sad ako vi mislite da je keylogger najbolji za "hakiranje" sifre fb,msn-a,forum-hr,ili bilo koje stranice,,ima laksi nacin,,a to je pisher,,nema tko ne pada na njega ako se dobro izorganizira stvaranje iste i ako se dobro zamaskira,,veliki je uspjeh kad napravis pisher za fb i mos ga lijepit za zid il objavit javno kao status i on prodje,,ne obrisu ga admini fb-a,,osobno mi je frend otvorio grupu kao milion chipova na fb registracija je samo potrebna,,,ma e ljudi,,kaki loger,,ovdje je od 100% ljudi u grupi njih 84% palo,,i kao registriralo se,,smijeh zivi,,ja sam ono iz fore upado ljudima i stavljao kojekakve statuse da smo se svi smijali,,al danas se skrivam od nekih od tih ljudi,hehe,,uglavnom,keylogger nema veze niakve sa hakom,,ti si lamer ako koristis tudji virus u te tzv vode hakiranja,,a imas podjelu,,cracker,lamer,hacker!!hak je nesto sedmo i stvarno je potrebno puno toga znat,na koji nacin sta funkcionira,kako zaobic neke stvari,,pa kad pristupis zrtvi ti njoj mos instalirat koji os program ukljucujuci logger a da ta zrtva to nikad ne sazna!!eto toliko o tome
a hakiranje se jos svodi na protokole internetske da znas di sta kako i zbog cega,,eto..moje skromno misljenje :-))al pravom hakeru je dovoljna ip adresa racunala,,koju moze saznat na vise nacina,,i onda ima ovisno sta zelis nekoliko vrsta tehnike kojom ces obradit zrtvu!

dragan0020
25.10.2010., 16:41
Eh ima svakakvih hakova danas.. iskreno privukao me naslov pa evo jedan zanimljivi hack, nije patka usvakom slučaju javite kako vam je prošlo (ako se to može tako nazvati)... Samo upozorenje s ovim ćete vjerojatno kršiti zakon i sl.

Kako napraviti Crnu Kutiju?

Sad vas sigurno zanima što je to :)

To je ustvari jednostavni uređaj koji je prikopčan na vaš telefon koji ''popravi vaš telefon tako da kad god vas netko zove , pozivatelj neće platiti ništa za taj poziv. Ovakvi pozivi nesmiju preći pola sata razgovora jer operateri mogu postati sumljičavi i onda pogodite što se događa? :P

Znači ova mala ljepa kutica spriječava vaš telefon da njegova voltaža padne ispod 10v kada se javite na telefon. Umjesto toga linija je ostala na 36v i učiniti će se operaterima da vaš telefon još uvjek zvoni dok vi ustvari pričate. Uglavnom to je razlog zašto ne duže od 1/2 sata jer bilo bi čudno da vam telefon bez prestanka zvoni 1h.

Svi djelovi se lako kupe u chipoteci ili slična mjesta gdje ima tih djelića.

evo vam link skinite si ovo na engleskom pa pogledajte.
http://www.2shared.com/document/H98Grmie/How_to_build_a_black_box.html

Ja nisam ovo radio i nemam pojma jel moguće.. tj znam da je bilo izvedivo prije 4godine sad neznam jer su mjenjale se vjerojatno sklopke unutar telefona. :)

Plitvix
26.10.2010., 01:03
@dragan[random brojevi]
To se zove phreaking.
budale jedne glupe... nemate vi pojma o hakiranju... kaj vas je mama učila kak upalit komp? odustanite od svega jer ne znate i NEMATE POJMA!
A vidi ovoga, ti sigurno znaš sve. =)
"Haker" je računalni entuzijast koji razumije kako i zašto neki program/skripta/kod/bilošto radi. Jebiga. Mi obični smrtnici to nikad nećemo znati (osim ovih 5-6 Ubër hackera na ovom threadu koji mogu sve)

Bjesomar_
26.10.2010., 01:21
Kao prvo svi hakeri moraju nauciti napraviti progressbar.
Progressbara ima nekoliko vrsta, za pocetak tu je horizontalni, a onda imamo i vertikalni progressbar. postoji vise nacina da se napravi progressbar ali to sad nije bitno, ono sto je bitno je da nema dijagonalnih progressbarova osim u igricama,a i tamo su rijetki. Najbolji jezik za radit progressbarove je VB, a ako ne znate VB onda ga naucite i moci cete raditi horizontalne progressbarove dok cete za verrtikalne morati skinuti 3rd party library. Naravno onda necete imati lijep progressbar.
Kod progressbara je takoder bitno da mu mozete odrediti maksimalnu i minimalnu vrijednost te ono sto hakeri zovu tick interval (to vrijedi i za horizontalne i za vertikalne progressbarove, za dijagonalne nisam siguran).
Ako radite dijagonalni progressbar morate biti svijesni da je to jako komplicirano i to ostali hakeri nece bas razumjeti i nece prihvatiti vas progressbar pa cete onda biti osudeni samo na hakiranje igara (uglavnom).
Inace progressbar je nastao jos 1896 kad ga je izmislio Karol Adamiecki ali je taj svoj izum sacuvao za sebe sve do 1931. kad ga je obznanio u svojoj knjizi, a i to je napravio na poljskom pa je sve to hakerima ostalo nepoznato do 1990 kad je to izmislio majkrosoft i ugradio u VB. Zato i je najbolje progressbarove raditi u VB-u.

MIciPrOgRaMER
26.10.2010., 13:09
mislim ardamax je stara isfurana detektirana i prije svega jadna fora za saznavanje passa,,to je pre komplicirano,,treba ga zamaskirat napravit FUD!,,i poslat,,i onda citat sta netko tipka,,stvarno bezveze,,niti se haker pravi koristi keylogerima ,,to je gotov,maliciozni program koji detektira svaki klik misa il stisak tipke,,naravno napravljen u remote verziji i da ti salje logove na email account il na fpt,
drugo,,ima puno boljih privatnih keylogera koji izradjuju programenri najcesce u visual basic 6.al opet kazem to je totalno glup alat,,druga stvar je virus backdoor taj vec ima smisla u pojmu hakiranja,,,tj,taj tzv otvara vrata do racunala,,i puno je korisniji od bilo kojeg drugog virusa,,a nesto sasvim sedme price je proRAT virus,koji daje kao rezultat potpunu kontrolu nad racunalom,,a sad ako vi mislite da je keylogger najbolji za "hakiranje" sifre fb,msn-a,forum-hr,ili bilo koje stranice,,ima laksi nacin,,a to je pisher,,nema tko ne pada na njega ako se dobro izorganizira stvaranje iste i ako se dobro zamaskira,,veliki je uspjeh kad napravis pisher za fb i mos ga lijepit za zid il objavit javno kao status i on prodje,,ne obrisu ga admini fb-a,,osobno mi je frend otvorio grupu kao milion chipova na fb registracija je samo potrebna,,,ma e ljudi,,kaki loger,,ovdje je od 100% ljudi u grupi njih 84% palo,,i kao registriralo se,,smijeh zivi,,ja sam ono iz fore upado ljudima i stavljao kojekakve statuse da smo se svi smijali,,al danas se skrivam od nekih od tih ljudi,hehe,,uglavnom,keylogger nema veze niakve sa hakom,,ti si lamer ako koristis tudji virus u te tzv vode hakiranja,,a imas podjelu,,cracker,lamer,hacker!!hak je nesto sedmo i stvarno je potrebno puno toga znat,na koji nacin sta funkcionira,kako zaobic neke stvari,,pa kad pristupis zrtvi ti njoj mos instalirat koji os program ukljucujuci logger a da ta zrtva to nikad ne sazna!!eto toliko o tome
a hakiranje se jos svodi na protokole internetske da znas di sta kako i zbog cega,,eto..moje skromno misljenje :-))al pravom hakeru je dovoljna ip adresa racunala,,koju moze saznat na vise nacina,,i onda ima ovisno sta zelis nekoliko vrsta tehnike kojom ces obradit zrtvu!
pa dobro ako si pametan govorim o backdoru
sto ga ne napravis
za mene je i ardamax a ne ardmax isto glup
p.s ko napravi virus nije haker
virusi su prva razina hakerstva
haker je rupa u programu
jebe se covjeku kad mu sjebes komp samo digne windowse il kupi novi hard disk kod druga za 20 kn
zar nije zabavnije pronalazit rupe i iskoristit ih i tako zajebavat covjeka?

dragan0020
26.10.2010., 13:50
Neznam dal sam u potpunosti upravu ali zar nisu osobe koje pokušavaju iskoristi programski sustav za vlastitu sadisvakciju (rušenje tuđih kompjutera i izrada virusa, krađa računa i novaca, uništavanje ga,erske industrije itd.) ustvari Crackeri il ti krekeri :) hakeri koliko znam su tu da poprave te rupe.. oni su dobri dečki a ovi drugi dižu sve u zrak i rade pizdarije... Mislim ako neko želi naučiti da mazne lovu nekome, accounte i sl. mislim da je to jadno, baš on get a life and stop stealing someones else :)

systatika
03.11.2010., 19:31
Ja sam 31337 hax0r za vas, napisao sam ovaj RAT u jedno posljepodne, čisto da vidim je li teško, hakiranje me inače uopće ne zanima. http://www.youtube.com/watch?v=zCdukpBPeyY&hd=1 Što je najbolje AV software ništa ne detektira zato jer je napisan u Javi :P

konho
05.11.2010., 13:35
HAHAHAHAHAHA :rofl: koja tema :rofl:
obozavam ove 1337 hackere koji znaju promjenit pw administratoru na windowsima... uh :rolleyes:

i-dont-care2
07.11.2010., 22:50
sta vi mislite da ce te dobit neki program koji cete instalirat i hakirat okolo msn-ove? ahahahha, i koji k ce vam lozinka od nekog? zapravo, sta ce vam uopce lozinke od nekog drugog? vidim neki zele samo da bi se preseravali, ak se vec hoces preseravat, a ne znas, onda kad budes kod frenda na kompu, odes Alati-Opcije-Sigurnost-Spremljene poruke-Prikazi spremljene lozinke, i eto ti nadjes lozinke sve koje je spremio na svoj komp

Benjamin 99
01.07.2011., 15:18
:lol:
To nije hack nego najnormalniji feature windowsa, ne kužim u čemu se hack sastoji?!? :confused: Koliko ja vidim s admin ovlastima izmjenjujes admin account... ma dajjjj :kava:
LAME do neba!:flop:
Ajd malo :brukica:
:bicedobro:

Evo jedna stranica za igranje kog zanima :) Ima lijepih stvarcica. Zgodna internet igracka :)

http://www.hackthissite.org/

EEEEEEE iAM piTANJE nEKUzim aj mi ti reci odem na pokreni i upisem net user,onda net user i ime osobe s fejsa i onda mi neceeee nisss :(

awa
03.07.2011., 11:22
EEEEEEE iAM piTANJE nEKUzim
Mali, nisi na facebooku da tako pišeš, skuliraj se malo!
:confused:

messi_10
07.07.2011., 21:09
Zanima me dali je moguće hakirati nečiji gmail, dali je za to potrebno jako puno znanja i dali ima ko kakvih iskustva s tim? hvala

LudaPtica
16.07.2011., 12:10
Zanima me dali je moguće hakirati nečiji gmail, dali je za to potrebno jako puno znanja i dali ima ko kakvih iskustva s tim? hvala

najlakše ti je nekom metodom doći do passworda, nešto više od toga ne znam koliko je moguće.

ex_1
16.07.2011., 18:36
Imam jedno pitanje za sve hakere pod time mislim +14 do +16 godina koji sanjaju kako ce nekom facebook,msn,gmail ili neki account maznuti,da ce nekom srusiti pc.Sto ti time dobijes povecas svoj ego,empatiju budes faca.Pa ljudi danas imaju takav biznis a to je sa botnetima ja sam se uvjerio kako ljudi imaju i po 5000 ljudi zarazenih i kontroliraju ih doslovno mogu dosat bilo koju web stranicu ali ne oni su to napravili tako da svih 5000 ljudi dnevno posjecuje njihov web + google adsense click i da nepricam o jos vecim stvarima za koje sam se davno uvjerio.
-----------
No imam pitanje sto bih ste ucinili da nadjete bug na web site koji placa clanstvo,a ima jedan propust i nemoras placati + koristi software 123flash chat koji ima propust to jest ja neznam dali je to do flash chata ili onog to je dopustio listanje private message :durica

ex_1
16.07.2011., 18:40
najlakše ti je nekom metodom doći do passworda, nešto više od toga ne znam koliko je moguće.

Java drive by je jos uvijek popularan i sve vise takvih aplikacija ima na facebook da ljudi nisu svjesni,jos veca opasnost je sto vecina nasjedne na gluposti tipa

Your password is changed by admin plz download this and change it again for security reason :D takav mail sam dobio prije 2mjeseca.Nisam mogao poslat na tu adresu mail jer ocigleno koriste mass mail i to bas freemaile.net.hr pogodjen bio

systatika
19.07.2011., 17:45
sve o hakiranju, http://www.hackforums.net/

ex_1
19.07.2011., 19:09
sve o hakiranju, http://www.hackforums.net/

Istina tamo sam skoro 2 godine i mogu reci jako koristan forum.Jako poucan i najbitnije ima market place i mozete naci dosta knjiga o web zaradi i isplati se dati 20-50 dollara za knjigu koju ces unovciti za manje od 2tjedna iz iskustva znam.U ostalom osim sto ces nauciti dosta stvari znat ces kako funkcioniraju

systatika
19.07.2011., 19:20
Istina tamo sam skoro 2 godine i mogu reci jako koristan forum.Jako poucan i najbitnije ima market place i mozete naci dosta knjiga o web zaradi i isplati se dati 20-50 dollara za knjigu koju ces unovciti za manje od 2tjedna iz iskustva znam.U ostalom osim sto ces nauciti dosta stvari znat ces kako funkcioniraju

Stavrno, koji ti je nadimak tamo, ajde kupi mi HF L33t :s

ex_1
19.07.2011., 20:10
Stavrno, koji ti je nadimak tamo, ajde kupi mi HF L33t :s

Kak se kupuje,et cim dobijem credit card posto sam otvorio devizni.Hm nebih smio reci osim ak mi kazes koliko si dugo tam a onda cemo se tamo cuti ...

I da ako ti kupim HF leet onda imam jednu molbu nitkom reci za mene :D

corpsbride22
18.10.2011., 18:18
Ljudi trebam pomoc...treba mi password od tuđeg maila...moze li mi itko ikako pomoci ,kako da ga otkrijem? MOLIM VASSSSSSSSSSSSS

50ME1
18.10.2011., 19:43
Ljudi trebam pomoc...treba mi password od tuđeg maila...moze li mi itko ikako pomoci ,kako da ga otkrijem? MOLIM VASSSSSSSSSSSSSpitaj...ili odgovori na sigurnosno pitanje....

Juzni Slaven
08.07.2012., 10:43
mene zanima dali netko od vas moze provaliti u jednu gmail adresu... platit cu do 100 eura na vas racun, dakle ako ima netko ozbiljan tko zna upasti volio bih da odgovori jer mi je hitno, nije nista opasno nitko nece zavrsit u zatvoru :P

LudaPtica
08.07.2012., 11:58
I meni treba ključ od jedne banke, od sefa, platit ću vam, neće nitko završiti u zatvoru... :D

ovo sam ja
09.07.2012., 09:49
mene zanima dali netko od vas moze provaliti u jednu gmail adresu... platit cu do 100 eura na vas racun, dakle ako ima netko ozbiljan tko zna upasti volio bih da odgovori jer mi je hitno, nije nista opasno nitko nece zavrsit u zatvoru :P

No,no to.
To pec! :cerek:

VanillaIce
09.08.2012., 00:33

Slažem se struja13 i upravu si . Većina osoa koja se fura na to da je haker zato što koristi već gotove programe po meni ne zaslužuje da se zove čak ni lamer, jer većina njih samo pokupi par stvarčica iz tog programa ili gotove naredbe a da i ne pogleda ostale mogućnosti iste ili istog. A što se tiče nekih gotovih uputstva kako postati haker samo mogu reć manite se toga. Uzmite pred sebe OS i opredijelite se za granu OS-a (network, GUI, security etc.) i dobro proučite help file za svaki od istih, za win OS možete sve naći u Help i Security centru a i na microsoft stranici. Naučite kako funkcioniše svaki pojedini dio i eto hakera od vas. Samo zapamtite postoje i dobri i loši hakeri.
P.S. Pazite da vam neko ne pokuca na vrata.

skozic7
10.08.2012., 15:57
mene zanima vise provala u fb itak...

Antomon
10.08.2012., 17:57
drži se ti foruma i tak...

hoksbroks
23.12.2012., 13:31
novi sam na forumu i bio bih vam zahvalan kad biste mi dali link gdje mogu skinuti NetSpy 1.1 dakle znam sta se sve sa tim programom moze treba mi samo link di ga mogu skinuti.. hvala :)

DarkBeer
17.01.2013., 22:08
Čemu služi NetSpy? Sniffer?

fatalista
23.01.2013., 21:40
kakvo hakiranje? hahahahahahah. Deca, lozinke su vam kriptirane, dekriptira ih kljuc, ako ga nemas, nema ni lozinke. Nakon par promasenih unosa se zakljucava, o cem vi pricate? FB hakiranje? vic stoljeća nemjerljivih razmjera!

shaolin_fist
24.01.2013., 07:27
kakvo hakiranje? hahahahahahah. Deca, lozinke su vam kriptirane, dekriptira ih kljuc, ako ga nemas, nema ni lozinke. Nakon par promasenih unosa se zakljucava, o cem vi pricate? FB hakiranje? vic stoljeća nemjerljivih razmjera!

Ti isto ko da si pao s venere.. pa ne hakira sa facebook.. već se postavljaju keyloggeri, ili phishing stranice na koje če idioti klikati i tako dati svoj password bez svog znanja. Onda imaš haxanje mailova preko raznim metoda kad neko koristi isti mail i password za više stranica. Da ne nabrajam...

fatalista
24.01.2013., 13:49
to nije hakiranje nego je to navođenje osoba da ti dragovoljno da pass, na ovaj ili onaj nacin. Lozinka kao takva se ne moze probiti, nikad a ni onda. evo ovo kao mega ima 2048bitnu enkripciju, lijepo covjek reko svemir nije dovoljno star kolko bi ti trebalo da se to probije. A naravno onda dolazi ono nakon par krivih pokusaja ide lock. Probijanje lozinke je nemoguce nego se sve to dobiva na socialengeneering ili logeri razno razni. A to tko ne gradi stranice ne moze razumijeti 100%.

I nisam ja pao s venere nego mi idu na riganje gluposti o nekim probijanjima neznam čega... lotto nemos pogodit a kamo li...

ok, imam pametnijeg posla. Lp

i_meni_dosadno
24.01.2013., 13:52
za sve koji žele postati hakeri

https://www.youtube.com/watch?v=zixpms1oo40

shaolin_fist
24.01.2013., 15:02
to nije hakiranje nego je to navođenje osoba da ti dragovoljno da pass, na ovaj ili onaj nacin. Lozinka kao takva se ne moze probiti, nikad a ni onda. evo ovo kao mega ima 2048bitnu enkripciju, lijepo covjek reko svemir nije dovoljno star kolko bi ti trebalo da se to probije. A naravno onda dolazi ono nakon par krivih pokusaja ide lock. Probijanje lozinke je nemoguce nego se sve to dobiva na socialengeneering ili logeri razno razni. A to tko ne gradi stranice ne moze razumijeti 100%.

I nisam ja pao s venere nego mi idu na riganje gluposti o nekim probijanjima neznam čega... lotto nemos pogodit a kamo li...

ok, imam pametnijeg posla. Lp

To nije hakiranje? Ne to JE hakiranje, točnije SOCIAL ENGINEERING.

Ako misliš da su hakeri neki koji samo kodiraju i bulje u ekran gadno se varaš.

i_meni_dosadno
24.01.2013., 21:05
zapravo ste oboje u (polu)krivu

hakiranje je modificiranje nečega da radi nešto za što nije napravljeno
nije ni ograničeno na programe

to što vi pričate je krekiranje

PS 10 znakova šifra = godine grijanja klastera kompjutera
sam da se zna

fatalista
26.01.2013., 18:50
To nije hakiranje? Ne to JE hakiranje, točnije SOCIAL ENGINEERING.

Ako misliš da su hakeri neki koji samo kodiraju i bulje u ekran gadno se varaš.

pa sam to i ja napisao da je social eng... citaj. Ja jos nisam vidio hakiranje, samo sam vidio manipulacije ili ljudima, tj navodenje da ti da sifru, ili manipulacija sadrzajem presjecanjem puta tik nego se podaci prosljeđuju serveru, znaci mjenjanje cijena npr itd..

Pisem samo da velim da sifru nije moguce probiti i točka, daljnja diskusija je nepotrebna. Ne govorim na pamet jer imam taj inf fakultet to je nebitno i 10g web programiranja, e to je bitno jer sam se imao prilike susresti s svim jazavcima koji pokusavaju sql injectove i takve stvari....

i ne ne varam se ja nist, napravim jednostavno formu za prijavu i nagradu tko probije 100€ bez kompliciranog kriptiranja onak najjednostavnije, pa da vidim ja te anonymouse i takvima slicne...

Previše se ljudi loži na filmove...

shaolin_fist
26.01.2013., 21:06
pa sam to i ja napisao da je social eng... citaj. Ja jos nisam vidio hakiranje, samo sam vidio manipulacije ili ljudima, tj navodenje da ti da sifru, ili manipulacija sadrzajem presjecanjem puta tik nego se podaci prosljeđuju serveru, znaci mjenjanje cijena npr itd..

Pisem samo da velim da sifru nije moguce probiti i točka, daljnja diskusija je nepotrebna. Ne govorim na pamet jer imam taj inf fakultet to je nebitno i 10g web programiranja, e to je bitno jer sam se imao prilike susresti s svim jazavcima koji pokusavaju sql injectove i takve stvari....

i ne ne varam se ja nist, napravim jednostavno formu za prijavu i nagradu tko probije 100€ bez kompliciranog kriptiranja onak najjednostavnije, pa da vidim ja te anonymouse i takvima slicne...

Previše se ljudi loži na filmove...

A di sam ja napisao da je uistinu moguće provalit u facebook servere? Moguće je jedino ako si fizički tamo i uspiješ se fizički spojit. S tim da je ta zagrada gdje god bila bolje zaštičena od fort knoxa nemaš šanse.

New Day
29.04.2013., 21:21
Putem mjesečnog google izvješća došla sam do informacije da je jedna od lokacija prijave na moj google mail jedna koja ukratko - ne može biti.
Da li se može doći do lozinke hakiranjem kompjutera na kojem sam se barem jednom prijavila nekakvim virusom? Jer već duže vrijeme sumnjam da mi je kopano po laptopu. I kako bih mogla saznati otkud je točno pristupano mojem mailu, iz kojeg grada?
Kako mogu saznati da li je nečiji broj od odredjenog telefonskog operatera? Hvala vam puno...

lemy007
30.04.2013., 22:04
novi sam na forumu i bio bih vam zahvalan kad biste mi dali link gdje mogu skinuti NetSpy 1.1 dakle znam sta se sve sa tim programom moze treba mi samo link di ga mogu skinuti.. hvala :)

Evo ja sam clan foruma na "hackforum" i tamo ima http://www.hackforums.net/showthread.php?tid=223052&highlight=Net+Spy
samo nemojte zaboraviti da je Netspy ili spynet virus i ako ste odlucili instalirati morate iskljuciti vas antivirus program.

pozdrav

Myz0ne.se team