PDA

View Full Version : Forumska burza rada za one koji traže ili nude posao - molim pročitati prvi komentar s pravilima

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16

trešnjica
04.02.2012., 17:34
Studentica nudi uslugu peglanja vikendom za cijenu od 25 kn/h. Ponude na PM :)

nalyyounis
04.02.2012., 19:28
Suradnike u promociji internet aplikacija, bez prodaje i ulaganja. Molim samo ozbiljne osobe koje se razumiju u marketing i imaju osnovne informatičke sposobnosti. nalyyounis@yahoo.com

verunkav
05.02.2012., 23:10
Link za Hrvate koji bi voljeli raditi u Ceskoj:
http://www.horizonslanguagejobs.cz/job/detail/jobId/4688
Top salary offer, benefits including annual bonus, private medical and more
Javite se na larenka@seznam.cz, hvala!

MMayhem
06.02.2012., 14:10
Apsolventica likovne kulture i umjetnosti, pomažem ili samostalno pišem seminare, zadaće, bilo što vezano uz umjetnost (sve vrste umjetnosti, uključujući i književnost).
Cijena ovisi o zahtjevnosti, u obzir uzimam recesiju i šuplje đačke i studentske džepove. Također pomažem i kod izrade radova, dakle sve što je u mojoj mogućnosti za raditi online.

Victoria88
06.02.2012., 19:55
Redovna studentica diplomskog studija, ali s više slobodnog vremena traži posao koji ostavlja mogućnost odlaska na predavanja. Pozitivna, marljiva, radišna, odlično se služim njemačkim i engleskim jezikom, pismena i elokventna. Iskustvo rada u skladištu, kafiću, na sajmovima kao promotorica i pisanju radova. Za više informacija ili eventualne ponude na PM. Hvala :)

ne moze ti se poslat PP...

cat_deluxe
07.02.2012., 11:28
Sad? :)

vladimir1
07.02.2012., 11:29
zainteresirani za slabije plačeni dodatni posao neka se jave na PM

tražim samo da niste lijeni i da niste blakanci tj. tražim da radite

p.s. potreba 2-3 sata dnevno

zarada ovisi o vama
možete se javiti i na email

molim da se jave samo oni kojima se radi a ne oni koji samo plaču kako je loše

zlocka
07.02.2012., 14:24
opet herbalife?
tvoj potpis podsjeća na njihov moto.

vladimir1
07.02.2012., 14:30
opet herbalife?
tvoj potpis podsjeća na njihov moto.

njihov potpis 100%

ali s Herbalifom nema veze.

Potpis maznuo prijatelju koji radi s time.

marija82
07.02.2012., 14:32
Dipl. iur., petogodišnje iskustvo rada u struci, aktivno znanje engleskog i njemačkog. Tražim honorarni posao vezan u potpunosti ili dijelom uz struku, dakle prevođenje, lektoriranje tekstova, pisanje ili samo pretipkavanje članaka, raznih tekstova, eseja i sl. Također nudim materijale i dajem informacije za polaganje stručnih ispita (pravosudni i javnobilježnički). Za sve info obratiti se u inbox! :)

verunkav
07.02.2012., 14:42
Translation Project Manager w/ Croatian

Job description

For our client a leading globally operating online company you will probably know the name of we are now seeking candidates for the full time perminant position based in Prague Czech Republic of Translation/ Localization Project Manager with Croatian

Our client can wait for notice period/ relocation time for the right candidate though candidates available immediately are also welcome

this role will be responsible for ensuring the content of clients www pages and all related sales & marketing materials are successfully translated from English to Croatian.

Our client offers working permits and relocation package so candidates based out of the Czech Republic are welcome to apply.

Experience required:

Native Croatian and fluent written and spoken English
3 years plus experince in the translation or localization industry as a project manager or senior translator
Working knowledge of translation memory software and translation processes is essential
Experience of working in a global environment
Advanced interpersonal and communication skills
Very strong communication skills. status reports, conference calls, proposals, etc.
Quality focused with experience of copywriting in their native language desirable
Ability to give clear, concise and constructive feedback

Offer

Working for a leading globally operating online company you will probably know the name!
Top salary offer, benefits including annual bonus, private medical and more
Highly multicultural team, state of the art offices
An immediate start possible though our client will wait for notice period/ visa processing / relocation time for the right candidate

Radno mjesto je u Pragu, Ceska. Kontaktirajte me na larenka@seznam.cz, hvala!

sonjuška
07.02.2012., 14:54
Tražim grafičkog dizajnera/icu zainteresiranog povremeno raditi honorarne poslove (Powerpoint prezentacije, oprema publikacija i sl.) uz uvjet da je u Zagrebu zbog lakše suradnje, zainteresirani za detalje se javiti na pm 

beca5
07.02.2012., 14:56

zarada ovisi o vama

O čemu je riječ? Zainteresiran sam a i ozbiljan kandidat ukoliko je riječ o normalnom i poštenom poslu!!!!

vladimir1
07.02.2012., 15:19
O čemu je riječ? Zainteresiran sam a i ozbiljan kandidat ukoliko je riječ o normalnom i poštenom poslu!!!!

definiraj normalan i pošten posao???!!!

kada te netko zaposli na 8 sati da radiš u kafiću na minimalac i hebe u glavu svaki dan

kada ti redovna plača kasni po par mjeseci

kada ti (tamo ima te teme pa se sada sjetio) uvaljuju Herbalife da prodaješ okolo

neki internet job gdje možeš malo po malo zaraditi neku lovu

ili?

pm molim lijepo

vladimir1
07.02.2012., 15:22

zarada ovisi o vama

Molim Vas da mi se javite na email - posao.iz.doma@gmail.com - zbog lakše komunikacije

preko forum.hr nije baš jednostavno

hvala lijepo

beca5
07.02.2012., 15:39
Molim Vas da mi se javite na email - posao.iz.doma@gmail.com - zbog lakše komunikacije

preko forum.hr nije baš jednostavno

hvala lijepo

poslan mail

ancizg91
07.02.2012., 20:49
studentica sam Ekonomskog fakulteta (Zg), smjer turizam...trazim bilokakav (normalan) posao s mogucnoscu rada po dogovoru...sve dolazi u obzir,od babysittinga, kafica, vezano za turizam itd... na pm :)

listje
08.02.2012., 09:35
Voljela bih dva-tri dana u tjednu volontirati ili honorarno raditi u informatičkoj firmi. Spremna sam raditi gotovo bilo što samo bih voljela bar nešto naučiti. Za sad sve poznajem pomalo. Imam VSS. Ako nekoga zanima više neka mi se slobodno javi.

squizl
08.02.2012., 14:07
Friško diplomirani FER-ovac (elektronika) traži nekakav honorarni, privremeni ili kakav već posao. Iskustva u branši nemam, ali slagao sam kompjutere u MSan-u godinu dana, Radio u Rent-a-car-u kao ispomoć referentima (izdavanje u najam, zaprimanje iz najma, briga o voznom parku i slično) i prevodio manji broj uputstava i garancija za potrošačku elektroniku.

Snalazim se jako dobro sa kućnim i općenito klijentskim računalnim sustavima na MS Widows platformi, imam nekih iskustva u postavljanju SOHO mreža i konfiguriranju terminalne opreme, mogu sastaviti računalnu konfiguraciju i na papiru i fizički, standardni troubleshooting ako nešto ne radi i slično.

Otvoren sam i za drugačije poslove, jedino mi je bitno da se ne traži 10 godina iskustva jer ga realno nemam. Herbalife, punjenje kuverti ili klikanje po internetu me ne zanimaju. E da imam i vozačku B kategorije ali nemam vlastito vozilo, pa sam ograničen na područje Grada Zagreba, odnosno tamo gdje Zet vozi vozim i ja.

Babydol
08.02.2012., 16:36
Svi koji žele dodatno zaraditi, a ne žele na zaradu čekati nekoliko mjeseci, neka se jave, i preuzmu kratke upute za članstvo na mail: parfemi.karmen@net.hr.

Sretno!!:cerek:

kecvtc
08.02.2012., 20:32
ako netko želi raditi od kuće, s osnovnim znanjem rada na računalu, što očito imaju oni koji dolaze ovdje na forum, dajem informacije o tom na mail: markorogan@hotmail.com
uglavnom...ovo nije ko ostale gluposti koje se mogu naći na netu o "poslovima od kuće"...ovdje se stvarno može zaradit, i to brdo, i bez da kunu date.
ak vas zanima sam mi se javite na mail

valed
09.02.2012., 07:41
Brzo i kvalitetno pišem sve vrste radova iz područja društvenih znanosti te uređujem i lekotoriram iste. Također, u ponudi je i prijepis, prijepis na dikatat (engleski i hrvatski) kao i statistička obrada podataka. Za sve dodatne informacije slobodno mi se možete obratiti putem PP

keopsica
09.02.2012., 13:33
Pozdrav svima, imam 27 godina, diplomirani inženjer oceanografije - bez posla! Tražim posao, u obzir dolazi sve što je pristojno, legalno i uredno plačeno. Može biti i nekakav honorarni posao, prijepisi, pisanje članaka, pomoć pri učenju....
Sve ozbiljne ponude na PM.
Hvala

K-e-k-o
09.02.2012., 18:58
Autolakirer, Zagreb, 27 godina, sa 7 godina iskustva rada u struci traži stalan posao.Također, nudim usluge lakiranja na području Zagreba. Kvalitetno i povoljno.

Molim sve zainteresirane na pm. Pozdrav.

Candice
10.02.2012., 13:43
Studentica, vlastiti ugovor, u mogucnosti raditi svaki dan ukljucujuci i vikende. Trazim bilo kakav posao na podrucju Zagreba sa sigurnom isplatom. Imam nesto iskustva u radu s ljudima, prodajom, aktivno se koristim internetom i MS office-om...

MMayhem
10.02.2012., 16:16
Apsolventica likovne kulture i umjetnosti, pomažem ili samostalno pišem seminare, zadaće, bilo što vezano uz umjetnost (sve vrste umjetnosti, uključujući i književnost).
Cijena ovisi o zahtjevnosti, u obzir uzimam recesiju i šuplje đačke i studentske džepove. Također pomažem i kod izrade radova, dakle sve što je u mojoj mogućnosti za raditi online.

Lilium Cruentes
10.02.2012., 23:49
Pozdrav!
U ime moje majke dajem oglas:

Odgovorna, marljiva i pouzdana gospođa iz Rijeke nudi usluge:
-čišćenja stanova
-čuvanja djece.

Ima iskustva u oba posla. Za sve ostale informacije javite se porukom u inbox. :)
Hvala!

Romeo Paprika
11.02.2012., 09:50
Tražim sezonski posao u Korčuli.
Slobodan sam od 10.5.2012.
Slobodno mi se javite na pm

Dali AC2
11.02.2012., 13:51
Pozzz. svim forumovcima.Ja sam najnoviji clan.Zanima me tko bi mi mogao nesto reci o zaposljavanju stranih drzavljana u Hrvatskoj na poslovima vozaca teretnih vozila.Hvala.

daniels1001
11.02.2012., 19:28
Pozzz. svim forumovcima.Ja sam najnoviji clan.Zanima me tko bi mi mogao nesto reci o zaposljavanju stranih drzavljana u Hrvatskoj na poslovima vozaca teretnih vozila.Hvala.

Teško da ima potrebe u Hrvatskoj zaposliti vozača koji je strani državljanin, jer je puno, i velikih prevoznika propalo, te ima vozača na burzi koliko hočeš. Među kojima sam i ja osobno....

dolarko
12.02.2012., 07:15
Zanima li te mogućnost zarade na internetu?

Jednostavno, brzo i besplatno! Nema prodaje, nema kupovanja-traži se samo registracija i daljnja preporuka.

Detaljnije na pp

Anita75
12.02.2012., 18:04
Tražim bilo kakav honorarni posao koji se može obavljati od kuće...prepisivanje,rad na računalu itd..
Znam da je nemoguće ali eto bar sam pokušala....
:)

manjara
12.02.2012., 21:44
Čistim kuće i poslovne prostore. Koristim moja sredstva (ekološka) i imam 10-togodišnje iskustvo. maja.so.zg@gmail.com

zmayo
13.02.2012., 00:22
Tražim posao u Zagrebu. Radio za partnere za T-com(Did celeritas) i Iskon(D2 projekt) na promo-pultevima (direktna prodaja),za njih sam bio i trener prodajnog odjela (obuka novih djelatnika za rad na pultu i s korisnicima, savjetovanje i pomoć starijim djelatnicima oko boljeg pristupa i uspjeha), akviziter bio jedno kratko vrijeme, trgovinom se bavim jako dugo (voće/povrće, tehnika, časopisi i stari romani,obleka, kalendari, kokice, baloni na helij itd itd.) Radio u tiskari Vector Design - na stroju za printanje jumbo plakata, u skladištu iste tiskare (na rezanju plakta, naljepnica,varenju cerada,i dr stvari), imam položenu licencu za zaštitara (trebao bi napravit novi lječnički la nemam novaca). Bio sam i operater na stroju za kuvertiranje (talijanska firma koja ne radi više kod nas pa sam zbog toga i ostao bez posla) gdje sam također bio i skladištar te zadužen za upravljanje viljuškarom (nemam položenu dozvolu, taman trebao na polaganje pa se firma raspala). Radio u skladištu Magme na Žitnjaku. U slobodno vrijeme prčkam po photoshopu i slažem bannere i sl sitnice (http://zdizajn.blog.hr/) (samouk). Poznavanje CSSa (iako sam malo izvan forme pošto se dugo nisam bavio time). U zadnje vrijeme počeo i fotografirati (http://www.flickr.com/photos/zmayo/). Zanima me povijest Zagreba (hobi i amatersko proučavanje) pa dosta toga i znam iz tog područja možda neko pisanje članka za neki portal ili tak nešto.
Kao što možete vidjeti, šaroliko je moje područje rada i znanja. Ako nešto i ne znam, brzo učim. Iskren, pošten, marljiv, ne zabušavam, radim timski i samostalno, snalažljiv, pun ideja, fleksibilan, za kompromise, nepušać, ne konfliktan (pošto sam radio sa ljudima znam se suzdržati od burnih reakcija), za potrebe ostvarivanja cilja i uspjeha mogu raditi i prekovremeno ali da je adekvatno plaćeno, mogu radit i noće poslove jer sam puno odradio noćnih smjena kao zaštitar i u tiskari. Imam u jnižici 10g radnog iskustva.
Eto, ja napisao što znam, što sam radio i čime se bavim u slobodno vrijeme. Ako netko nešto nudi neka mi se javi. Ako nekoga zanima nešto više o nekom području ili bilo kakva druga pitanja nek se javi :) Možda se nađe neko kome će moj životopis bit zanimljiv pa mi se javi. Nemam kaj izgubiti (optimist). Hvala.

I molio bih da se Herbalife agenti ne javljaju, kao niti oni sa poslovima preko raznih klikanja linkova i sl. :) Hvala

enoi3
13.02.2012., 12:20
Tražim sezonski posao na moru preko ljeta. Ponude na pp.

Victoria88
13.02.2012., 12:27
Zainteresirani za katalosku prodaju kozmetike nek mi se slobodno jave na PP..zarada 23%, besplatno uclanjenje do 26.2. ;)

Lorenica
13.02.2012., 12:45
Tražim posao,senzonski,honorarni za stalno..Trenutno sam izvanredni student,radila sam u kopiraonama u trgovini i sl.Odlično poznajem engleski jezik tako da svaki posao prevođenja,rada na računalu od kuće i sl. dolazi u obzir.Posao u trgovini na području županije Sisačko Mosalavačke bi bio idealan,nikad nisam konobarila,ali imam želju da naučim eventualno kao ispomoć za početak.Sezonski može kao sobarica,ispomoć u kuhinji i sl. svejedno je.Studiram ekonomiju,završila sam ekonomsku,pa ako netko traži nadobudnu ekonomisticu neka se javi.Spremna sam raditi svakakve i fizičke poslove ništa mi od toga nije strano niti teško,dapače.

Arme
13.02.2012., 15:05
Trazim posao. Završena Tehnička škola smjer Tehničar za elektične strojeve s primjenjenim računalstvom. Iskustva nemam nikakvog jer sam tek završio ali sam dobar na području računalstva i ostale inf opreme, te dobro poznajem engleski jezik. Dobro bi došao i posao konobara, čistača ili nešto treće samo da se radi i neka lova zaradi. Za dva mjeseca ću napunit 19 godina. Ljubazan, spreman na rad i učenje. Ponude na pp.

dado241
13.02.2012., 17:59
Želio bi zaraditi novac, a bojiš se razgovora za posao? Želiš slobodu a trebaš stabilan prihod? Želiš zaraditi od doma? Učiš ili si trudnica, ili ti je samo potreban novac? Onda imam posao koji ti odgovara. Bez ulaganja novca, sa dnevno 3-4 sata rada možeš zaraditi 300kn-1000kn tjedno. Ako imaš više vremena, onda i više. Sve što ti je potrebno je računalo, internet, minimalno znanje rada na računalu, ostalo već zavisi od toga koliko si ozbiljan. Nije prevara, uvjeri se. Ako si zainteresiran/a pošalji mi mail: danijel241@gmail.com

Igor81
13.02.2012., 21:55
Tražim posao na području bjelovarske ili virovitičke županije. Završio sam višu ekonomsku(računovodstvo i trgovina), imam 30 god. Pa evo, molim nekoga ako treba djelatnika ili zna tko traži, slobodno javite. Računalom se koristim napredno, engleski jezik napredno, B kategorija 10-ak godina i dosta iskustva.

Dobro bi došao i honoraran posao u međuvremenu... uglavnom sve što se može od kuće. Nije ni terenski rad problem. Samo ne ovo s punjenjem kuverti i te stvari... mada bi prošlo nekakvo slaganje i montiranje ili sklapanje nekih proizvoda kod kuće recimo, samo da nije neka navlakuša da se odradi posao i da se ne dobije plaćeno. Otvoren sam za sve opcije, pa kakav god prijedlog imate slobodno se javite.
Završio sam i grafički dizajn ( Photoshop, Illustrator, InDesign ) ali nisam se baš služio s njim već dosta dugo tako da sumnjam da bi se upuštao u to, mada su osnove ostale..

Komuniciram e-mailom svakodnevno, slanje poštom mi nije problem, znači što se tiče neke vrste posla koji zahtjeva često slanje poštom. Pošto često nešto prodajem i kupujem to slanje je najmanji problem.

Sve ponude molim na pp ( ovdje na forumu je moguće da mi nešto promakne pa zato:) )

Igor81
13.02.2012., 22:11
Oglas iz usluge:

Inženjer strojarstva (nastavnik u srednjoj školi), nudi usluge tehničkog crtanja ( izrada nacrta na papiru za firmu ili privatnu osobu ), te instrukcije iz strukovnih predmeta strojarskih zanimanja.

Bjelovarska županija, a što se tiče izrade nacrta može cijela Hrvatska ( moguć dogovor na daljinu )

Ponude i pitanja na moj pp

alanis
14.02.2012., 08:52
Majka traži posao na području Samobora (ili Zagreb, ali preferirala bi Samobor)...NKV, do sad je radila na obradi stakla, izradi raznih artikala iz plastičnih masa...odgovarali bi joj i poslovi čišćenja, peglanja ili čuvanja djece...

Posao joj zaista treba, pošto su ona i brat ostali bez prihoda (otac je nažalost umro)...pa bih vam bila vrlo zahvalna ako se nešto pronađe za nju na ovaj način... (ako netko nešto nudi ili zna gdje se može javiti neka se javi na pp)

bebito
14.02.2012., 09:35
trenutno sam na rodiljnom dopustu i htjela bih si pronac neki honorarni posao ili nesto sto bih mogla raditi ako itko zna sta molim da mi javi

tina!
14.02.2012., 12:14
Pozdrav,
tražim studentski posao na području Zagreba. Studentica sam FER-a, peta godina. Odgovorna, komunikativna i marljiva. Do sad sam radila u trgovini, promocije i telefonske ankete. S obzirom da ovaj sesmestar nemam fakultetskih obaveza mogu raditi puno radno vrijeme. Ponude molim na PP.

Hvala!

ivor@
14.02.2012., 14:59
Studentica sam sa iskustvom u održavanju instrukcija. Nudim usluga instrukcija iz ENGLESKOG jezika. Obuhvaćam sve : gramatiku, konverzaciju, pripreme za popravne ispite i državnu maturu... Mogućnost dolaska u Vaš dom, ali također i održavanje poduke u mom domu. Cijena : 50kn - 60min.

justinica123
14.02.2012., 17:47
Imam 26 godine i radna iskustva su mi:
Rad na recepciji hotela,Prodavačica u butiku, maser-završeni tečaj za medicinskog masera,Rad na turističkom brodu (kruzerima američke kompanije Royall Caribbean-a) u trgovinama sa duhanskim i alkoholnim proizvodima, u specijaliziranim trgovinama Swarowski kristala te prodaja nakita zlata, srebra i drugih dragih kamena, rad u trgovini sa brandiranim satovima te u trgovini tekstilnih artikala,Šef mini cluba rad sa djecom od 3 do 12 godina te nudim usluge prevođenja svih tekstova sa hrvatskog jezika na češki jezik i vice versa.
Molim vas nek se jave samo osobe sa ozbilnjim ponudama mjesto rada bi bio Zagreb.
Hvala puno svima i sretno!:)

justinica123
14.02.2012., 17:56
Imam 26 godine i radna iskustva su mi:
Rad na recepciji hotela,Prodavačica u butiku, maser-završeni tečaj za medicinskog masera,Rad na turističkom brodu (kruzerima američke kompanije Royall Caribbean-a) u trgovinama sa duhanskim i alkoholnim proizvodima, u specijaliziranim trgovinama Swarowski kristala te prodaja nakita zlata, srebra i drugih dragih kamena, rad u trgovini sa brandiranim satovima te u trgovini tekstilnih artikala,Šef mini cluba rad sa djecom od 3 do 12 godina te nudim usluge prevođenja svih tekstova sa hrvatskog jezika na češki jezik i vice versa.
Molim vas nek se jave samo osobe sa ozbilnjim ponudama mjesto rada bi bio Zagreb.
Hvala puno svima i sretno!:)

khayla
15.02.2012., 12:23
Hej.
Tražim nekakav posao koji bi mogla raditi od kuće. Studentica sam ukrajinskog jezika i povijesti umjetnosti (5. godina). Uz to, odlično se koristim MS Office paketom i engleskim jezikom. Imam već neka iskustva s prijevodima, pisanjima seminara i sl.
Hvala!

miss-rebel
15.02.2012., 15:15
Evo jedna info pa možda nekome pomogne bar u poslu na zamjeni, u Velikoj Gorici u jednoj osnovnoj školi će defektolog uskoro na porodiljni, pa pratite to, ako vas zanima mjesto.

Lei0081
15.02.2012., 23:23
Može li mi se javiti netko u privatne poruke iz Karlovca u vezi bilo kakvog administrativnog posla na pola radnog vremena za neke minimalne novce! Molim Vas pomognite mi :(

dundo1
16.02.2012., 17:29
Aktivno i intenzivno tražim posao u sljedećim branšama: marketing, odnosi s javnostima (PR), event management, internet, mediji, turizam.
Po zanimanju sam stručni baccalaureus novinarstva i PR-a (Veleučilište VERN´), a imam i završen program za voditelja marketinga na poslovnom učilištu Filaks. Program je verificiran od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta s pravom upisa u radnu knjižicu.

Moje marketinško, medijsko i PR iskustvo:
1. Novinar praktikant u web redakciji nacional.hr.
2. PR koordinator za specijalizirane projekte na RTL Televiziji
3. Online novinar na portalu net.hr
4. Gasnogovornik Zaklade „Jozo Mario Tolj“
5. PR koordinator promotivnih, marketinških i online aktivnosti za prof.dr.sc. Ljubu Jurčića.

O meni:
Imam 28 godina, aktivno se služim engleskim jezikom u govoru i pismu, posjedujem vozačku dozvolu B kategorije, odlično baratam i poznajem Microsoft Office paketa (Word™, Excel™ and PowerPoint™), odlično poznavanje PhotoShopa CS5 kao i ranijih verzija, napredni stupanj korištenja računalom i vrlo dobro poznavanje trendova na internetu. Konstantno se usavršavam kroz redovito sudjelovanje na brojnim edukativnim seminarima, radionicama, okruglim stolovima i konferencijama iz područja marketinga, PR-a i medija.

Za sebe mogu reći da sam:
komunikativan, samostalan, odgovoran, fleksibilan, uporan, marljiv, ambiciozan, timskoga duha. Motiviran sam, brzo učim, spreman sam se okušati u različitim poslovima.

Molim da se jave samo osobe sa konkretnim i ozbiljnim ponudama.

Ostalim forumašima poruka: samo hrabro i budite uporni!

owl
17.02.2012., 16:23
Tražim posao na području grad Varaždina.
Imam 35 godina,dvoje djece(7,12god).Imam iskustva u trgovini kroz vođenje vlastitog trgovačkog obrta.Ozbiljna sam,odgovorna i povjerljiva osoba.Hvala!!!

podrskaposlu
17.02.2012., 17:12
PERFORMER STUDIO je agencija koja se bavi educiranjem, bookiranjem,posredovanjem .organizacijom, marketingom i promocijom:
pjevača i pjevačica svih žanrova iz regije,
bendove svih žanrova iz regije,
Dj domaće i inozemne,
plesačice i plesači svih plesnih izražaja,
go-go plesa
striptiza M/Ž
hostesa i hosta
promotora i animatora raznih događanja
voditelja raznih zabavnih sadržaja,
burlesque,
stand Up,
drag guen,
mađioničari i iluzionisti,
ostale vrste zabave
produkcija show programa
najam opreme i rasvjete
izrada kompletnih markentiških aktivnosti.
TRAŽIMO :
nove suradnika na svim navedenim zvanjima.
Svi poslovi su honorarni i povremeni.

INFO i prijave na
edukacijaperformer@gmail.com

Poziv je otvoren kontinuirano do 30.06.2012 god.

dajo2004
18.02.2012., 09:40
Aktivno i intenzivno tražim posao u Rovinju, posao sobarice ili pomoćna kuharica, u tim poslovima imam iskustva.
Osim hrvatskoga koji mi je materinji jezik govorim i talijanski tečno u govoru i pismu.
Imam 31 god. i trenutno sam nezaposlena. Ponude molim na pp.

RenataOriflame
18.02.2012., 13:02
Honorarni posao od kuće - prodaja Oriflame kozmetike. Zarada 23% od cjelokupne prodaje + "plaća" na računu koja ovisi koliko radite. Svaki mjesec se može zarađivati i više od prosječne plaće, ali to ovisi sve o vama :)
Prijavite se jer nemate što izgubiti... Možete probati, pa ako vam se ne svidi odustanete. Prijavljujete se besplatno i bez ikakvih uvjeta.

Sve što vas zanima pitajte u poruci, a prijaviti se možete na stranici:

www.my.oriflame.hr/renataprskalo

skig
18.02.2012., 14:14
Tražite posao za dodatnu zaradu? Student ste? Nezaposlen? Volite životinje? Posebice pse? Nudimo Vam mogućnost honorarne zarade. Traže se šetaći pasa.
Uvjeti su navedeni na našoj stranici http://setaci-pasa.com/

Kontakt moze preko pp-a ili info@setaci-pasa.com

Barbara17388
18.02.2012., 18:11
Mi smo grupa hostesa,radimo na području Šibensko-kninske županije.

Radimo:
-in store promocije
-distribuciju letaka
-unaprijeđenje prodaje(prezentacije)
-Event/party program

Ukoliko se odlučite za suradnju s nama možete očekivati:
-dobru organizaciju
-ambiciozne mlade ljude u radnom timu
-komunikativne i nasmijane hostese
-odgovoran odnos i poštovanje prema poslu i radnom okruženju

Prednost ovakve vrste sklapanja poslova je što kontaktirate direktno nas,a ne agenciju pa je samim time suradnja ekonomičnija a kvalitetna.
Ako trebate hostese ili ako želite postati jedna slobodno nas kontaktirajte za sve informacije u inbox na stranicu facebooka http://www.facebook.com/profile.php?id=100003008713051 ili na e-mail disturbia@net.hr jer nisam često na forumu.

Kavopija Coffee
19.02.2012., 10:54
Ako ste zainteresirani za razgovor o predmetnoj ponudi posla javite se na :
e- mail : kavopija@gmail.com
ili na mob. :****
Mogućnost stalnog zaposlenja postoji u segmentu prodaje.

zeljkos5
19.02.2012., 13:25
Imam 18 godina, žensko sam i tražim honorarni posao preko ljeta.
Optimistična sam, vesela, nasmijana, komunikativna te voljna raditi.
Aktivno govorim engleski jezik, te pasivno talijanski i španjolski.
Najviše bi voljela raditi kao animatorica no radila bi i kao konobarica, sobarica, promotorica itd.
Ponude i prijedloge na pp, hvala :)

batela
19.02.2012., 21:20
Imam 31 g i tražim honorarni posao u posljepodnevnim satima preko tjedna i vikendom.
Tražim bilo kakav posao samo da je legalan i pošten.Imam B kategoriju.
Poslovi sa radom na računalu,razne prodaje i slično me ne zanimaju.

Možete mi se javiti ili poslati sms na broj ***** ili poslati pp.

owl
20.02.2012., 08:59
Tražim posao na području grad Varaždina.
Imam 35 godina,dvoje djece(7,12god).Imam iskustva u trgovini kroz vođenje vlastitog trgovačkog obrta.Ozbiljna sam,odgovorna i povjerljiva osoba.Hvala!!!

Nisam zainteresirana za bilo kakve akviziterske i honorarne poslove!

maddona
20.02.2012., 13:08
Pozdrav svima,
povoljno i kvalitetno pisem seminarske radove, referate, maturalne radove iz gotovo svih područja!
Za više informacija javite se na jelena.shoping@yahoo.com ili pp.

Victoria88
20.02.2012., 15:55
Zainteresirani za katalosku prodaju kozmetike nek mi se slobodno jave na PP..zarada 23%, besplatno uclanjenje do 26.2. ;)

pside
20.02.2012., 18:29
Traze se IT geekovi koji znaju njemacki i koji bi mogli zamislit radit u Grazu.
Sposobnost savladavanja novih tehnologija je vec obuhvacena pojmom "geek", radi komunikacije (unatoc pojmu "geek") je ipak nuzno izvrsno poznavanje njemackog.

Teziste na web i mobilnim tehnolgijama, radno iskustvo nije nuzno, dovoljan moze biti i geek-work, ili neki drugi oblici entuzijazma.

Firma je velicine oko 15 ljudi, pocetak rada sto prije (s obzirom na radnu dozvolu). Zbog dobivanja radne dozvole je nuzno skupit dovoljno bodova za "RWR (http://portal.wko.at/wk/dok_detail_file.wk?angid=1&docid=1709229&conid=593788&stid=641356)" kartu (stranica 3). Dovoljno bi dakle trebalo bit recimo ovo:

- zavrsen tehnicki studij (50 bodova)
- izvrsno znanje njemackog (10 bodova)
- <35 godina (20 bodova)

180km od Zagreba, nesto manje od 2 sata autom od Zagreba, nakon ukidanja Schengena i kompletiranje autoputa od strane Slovenaca trebalo bi bit oko 1:30 voznje.

Time4Me
20.02.2012., 21:45
Aktivno i intenzivno tražim posao u sljedećim branšama: marketing, odnosi s javnostima (PR), event management, internet, mediji, turizam.
Po zanimanju sam stručni baccalaureus novinarstva i PR-a (Veleučilište VERN´), a imam i završen program za voditelja marketinga na poslovnom učilištu Filaks. Program je verificiran od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta s pravom upisa u radnu knjižicu.

Moje marketinško, medijsko i PR iskustvo:
1. Novinar praktikant u web redakciji nacional.hr.
2. PR koordinator za specijalizirane projekte na RTL Televiziji
3. Online novinar na portalu net.hr
4. Gasnogovornik Zaklade „Jozo Mario Tolj“
5. PR koordinator promotivnih, marketinških i online aktivnosti za prof.dr.sc. Ljubu Jurčića.

O meni:
Imam 28 godina, aktivno se služim engleskim jezikom u govoru i pismu, posjedujem vozačku dozvolu B kategorije, odlično baratam i poznajem Microsoft Office paketa (Word™, Excel™ and PowerPoint™), odlično poznavanje PhotoShopa CS5 kao i ranijih verzija, napredni stupanj korištenja računalom i vrlo dobro poznavanje trendova na internetu. Konstantno se usavršavam kroz redovito sudjelovanje na brojnim edukativnim seminarima, radionicama, okruglim stolovima i konferencijama iz područja marketinga, PR-a i medija.

Za sebe mogu reći da sam:
komunikativan, samostalan, odgovoran, fleksibilan, uporan, marljiv, ambiciozan, timskoga duha. Motiviran sam, brzo učim, spreman sam se okušati u različitim poslovima.

Molim da se jave samo osobe sa konkretnim i ozbiljnim ponudama.

Ostalim forumašima poruka: samo hrabro i budite uporni!

Otvori obrt, traži klijente i radi sve što i do sada. U početku je teško, al imaš iskustva i to ti je prednost.

ivor@
20.02.2012., 22:06
Studentica sam sa iskustvom u održavanju instrukcija. Nudim usluga instrukcija iz ENGLESKOG jezika. Obuhvaćam sve : gramatiku, konverzaciju, pripreme za popravne ispite i državnu maturu... Mogućnost dolaska u Vaš dom, ali također i održavanje poduke u mom domu. Cijena : 50kn - 60min.

Kontakt na PM.

Time4Me
20.02.2012., 23:48
HZZ je objavio raspored sajmova poslova koji će se u ožujku održati u 22 grada. Poslodavci javite seeeee!!!
Evo po datumima http://www.europrojekti.eu/2012/02/21/hzz-sajam-poslova-stize-u-22-grada-provjerite-kada-je-vas-dan/#more-1432

katarina006
21.02.2012., 02:52
hitnoo trazim posao na području Rijeke, kao Prodavačica, ako neko zna nek mi se javi, hvala unaprijed :D

Lorenica
21.02.2012., 10:14
Želim raditi na građevini,nemam radnog iskustva na tom području,mogu raditi sve što se od mene traži.
Hvala.

MD5
21.02.2012., 11:53
Tražim posao na području Zagreba i Samobora u poslovima vezanima za informatiku ili automatiku.

Znanja i iskustva :
Bogato iskustvo u servisiranju računala, laptopa i periferija, Windows ili Linux OS, LAMP i VOIP server administracija
Web programiranje (PHP, HTML/CSS, osnove JavaScripta), SQL (MySQL)
Rad u graf. programima za potrebe web dizajna (Photoshop, GIMP)
Odlično poznavanje rada u Office paketima (MS Office, LibreOffice/Openoffice)
PLC programiranje (Siemens S7)
Rad u EDA programima (KiCAD, gEDA, EAGLE) i iskustvo u izradi i servisu elektroničkih sklopova
Odlično se služim engleskim jezikom u govoru i pismu.

Imam 28 godina, apsolvent ETFOS-a (Automatika) s jednim ispitom + diplomski do završetka.

Time4Me
22.02.2012., 12:12
Traži se asistent za rad na Twinning projektu, plaća fiksna 1800 eura mjesečno: http://www.europrojekti.eu/2012/02/22/posao-pomocnika-na-twinnig-projektu-za-poreznu-upravu-placa-1800-eura/

leerii
22.02.2012., 15:15
Tražim honorarni posao, npr. unos podataka, dijelenje letaka, ispunjavanje anketa ili nešto drugo... javite mi se na PM.
Hvala :)

zmayo
22.02.2012., 15:25
al zašto bi ja pognuo glavu ak je on bio sam a ne smije :) možda je neki kaj hvata krivine. Ne bi bio prvi. Zašto bi ja takvom dao osobnu u ruke? Ja sam mogao izač na stanici van prije nego je došao do mene, al sam ga čekao da vidim kaj bu napravil. i fino ga dočekao :)
Sam ga isprovociral kaj sam glasno rekao da nesmije bit sam i da može bit bilo tko (nema veze kaj ima onaj uređaj, provjereno vam to nikaj ne znači) a nije mi mogao ništa. Pa je prešao na prijetnje misleći da me bu time uplašio pa sam ga i tu sjebo jer sma na glas reko da kaj me dira i kaj prijeti. Čak su i ljudi prigovarali za kontrolu i zet. I da hvalim se time - pa i budem. :) nemam kartu nit ću je imat dok je ovak skupa al ću gledat gdje ih shebati jer su i oni mene kao ZET mali miljon puta shebali i kad sam plaćao kartu il pokaz. Zašto da im preplatim prijevoz i vraćam njihov dug zbog nesposobnosti? I kad oćeš poništiti kartu pa naletiš na ovo (http://i241.photobucket.com/albums/ff258/zdizajn/P210212_1133.jpg) . Daj advekatnu uslugu za te novce i nema problema. Ja se za te novce ne želim voziti kao vreća krumpira. Kad želiš izač na stanicu da izađeš van a ne da produži (iako si stisnuo stop). Želim kulturu i uljudnost vozača i kontrolora. Da izađem na stanici kojoj želim. :)

snjeguljica2901
22.02.2012., 20:13
Studentica trazi bilo kakav honorarni posao,od dijeljenja letaka pa do cuvanja djece.
Uz to nudim usluge sminkanja uz mogucnost dolazenja kod Vas doma.

dundo1
22.02.2012., 23:34
Osobni asistent – idelano rješenje za vaše svakodnevne obaveze!

Što radim: usluge čišćenja, kuhanja, peglanja i pospremanja u kućanstvu, šetanje pasa, nabavka i dopremanje namirnica, odlazak u ljekarnu, prijevoz i sve ostalo što ne stignete zbog prezaposlenosti i vašeg ubrzanog i dinamičnog tempa.

Cijena: 40 kn/h, šetnja psa 20 kn/h
- Što se tiče vremenskog rasporeda, to je potpuno na vama, a dostupan sam i vikendom.
- Pouzdan, ozbiljan, pedantan, vedar i komunikativan mladić (25 godina).
- Nepušač sam i imam položen vozački ispit B kategorije.
- Trenutno imam dva vrlo zadovoljna klijenta (mogućnost preporuke), a želio bih proširiti bazu korisnika navedenih usluga.
- Zagreb, isključivo uži i širi centar.

Molim kontaktirajete me na: PM.

Zahvaljujem i sretno onima koji traže!

snoopyca
24.02.2012., 19:02
Obožavam dosadne (meni jako zanimljive) poslove tipa prepisivanja tekstova, unosa podataka i sl. gdje se mora detaljno paziti na točnost podataka (imam iskustva od godinu dana preko student servisa u Narodnim Novinama na upisivanju oglasa-osobne, prometne, vozačke, zdravstvene i sl.) i to toliko volim da sam uzimala poslove od drugih kolegica i opet sam bila gotova oko polovice radnog vremena, no nakon završetka faksa (ekonomije) nisam imala mogućnosti raditi takav posao, nego se zaposlila u trgovini, ako netko traži osobu poput mene slobodno nek mi se javi.

skig
25.02.2012., 13:59
Samo vas obavijestavam da je VokiDogi (http://www.setaci-pasa.com) krenuo sluzbeno s radom. Zahvaljujemo svima na prijavama no stalno trazimo nove zaposlenike tako da se slobodno i dalje prijavljujete. Uvjeti ostaju isti. Uglavnom,najbitnije nam je da imate iskustva sa psimama, slobodni ste u jutarnjim i vecernjim satima... U prijavi nam obavezno javite u kojim bi kvartovima radili. Interesira nas podrucje Zagreba i blize okolice. Prijave na pp ili info@setaci-pasa.com ;)

LP

P.S link za prijave za posao http://www.setaci-pasa.com/posao.html

chokysk
25.02.2012., 15:09
Tražim sezonski posao na Korčuli,mjesto Lumbarda,može posao sobarice,čistačice,rad na recepciji,dadilja ....

papa štrumf
26.02.2012., 02:54
Traze se ozbiljni vrijedni ljudi sa iskustvom za rad u Kanadi (Alberta) sa zanimanjima: CNC tokar CNC glodac, MIG MAG zavarivac. Pocetna placa 20$ minus oko 26% poreza. Sa oko 10h dnevno +5h subotom, mjesecna placa nakon poreza oko 22 000 kn. Prekovremeno se placa 50% vise. Place ide lako na 25$ za prave ljude. Zivotni troskovi su otprilike jednaki kao u HR. Javiti se na privatnu poruku.

emili2010
26.02.2012., 20:15
Trazim posao u Rijeci i okolici,moze konobarenje,cuvanje djece,skrb za starije,ma bilosto... 23 god,sss,engleski odlican,radila sam sezonski kao servirka i konobarica. moze i sa smjestajem. na pm,hvala

Polens
26.02.2012., 21:37
Dragi svi,

Ja sam Goran Šimić i jedan sam od sve većeg broja nezaposlenih građana RH.

Posljednjih mjeseci na razne načine pokušavam pronaći posao i doprijeti do poslodavaca,

Nadam se da sam sada na pravom mjestu!

Ako tražite radnike, i moje reference odgovaraju Vašim potrebama, javite mi se..

Detaljnije podatke o meni, te kontakt podatke, potražite na

www.zaposlime.eur.hr (http://www.zaposlime.eur.hr/)

Zahvalan sam svima koji preporuče moju stranicu!

Freelancer77
28.02.2012., 09:47
Tražim honorarni posao kao prevoditelj, imam savršeno znanje engleskog i njemačkog jezika. Ako imate ponudu za mene, molim da mi se javite putem privatne poruke.

tiina
28.02.2012., 11:10
45 godina, z
VSS Trgovac
Razna radna iskustva (sve u inozemstvu) od sefa sale, tehnicara za kruzne masine za pletenje ( circular knitting machines Mayer&Cie) i tajnice sa potpunom odgovornosti.
Zadnjih 7 godina radila sam kao tajnica u italijanskoj firmi: nabava, prodaja, racuni, ugovaranje, korespondencija i sve ost.
Odlicno poznavanje interneta, Word 2007, Excel 2007, e-mail
Izvrstan talijanski jezik - pismeno i govorno
Engleski- prosjecno

Uzimam u obzir ponude sukladne zadnjem radnom iskustvu.

knaufmajstor
28.02.2012., 13:20
Imam 25 god,zaposlen sam kao radni terapeut no tražim dodatni posao!

šetnja pasa,obilazak starih i nemoćnih,odlazak u trgovinu po namirnice i sl.

takodjer posjedujem osobe koje bi bile voljne cistit stanove,peglat u vasem ili svom prostoru uz dolazak po robu ...

posjedujem vozačku B kategorije,nepušač sam,marljiv i odgovoran!

otvoren sam za se ostale opcije i poslove.

plava83
28.02.2012., 15:07
Ne znam da li bi nekog ovo interesovalo. Na ovoj stranici ima extra honorarni posao http://on-linezarada.blogspot.com/

ljudi, ne nasjedajte na to, to je prevara...taj ******

Posl3k
28.02.2012., 18:25
Nudim usluge kuhanja i pospremanja u kućanstvu.
Izvrsno kuham (i klasično i zdravo), spremam, čistim, peglam (može samo jedno od toga).
Odlazim u dućan, ljekarnu i slično.

Cijena po dogovoru, vrlo povoljno.
Zagreb, poželjno zapad, centar i jug. Može i Zagorje.
finokuham@gmail.com

P.S. oglas za prijateljicu, možete se javiti meni na pp ili direktno njoj na email

barbie-brown
28.02.2012., 22:36
Tražim posao u Zagrebu u području: veterine, trgovine ili administracije.

Imam 22 godine. Završila sam srednju veterinarsku školu. Pet mjeseci radila sam u magmi kao prodavačica.
Aktivno se služim engleskim jezikom u govoru i pismu, dobro poznajem Microsoft Office paket.

Za sebe mogu reći da sam komunikativna, odgovorna, motivirana, marljiva, volim učiti nove stvari.

Za ponude javite se na PM.

TheIllusionist
29.02.2012., 10:38
dakle studentica sam biologije,davala sam instrukcije iz bioloških i kemijskih predmeta,mogu pomoći ili napisati seminarske radnje,napraviti herbar ako je potrebno,po struci sam farmaceutski tehničar imam iskustva sa radom u ljekarni

znam se služiti računalom, govorim engleski,njemački te nešto malo japanskog ( osnovna komunikacija)

mogu čistiti urede,stanove,brinuti o djeci te o ljubimcima spremna sam naučiti što god treba jer mi hitno treba posao i neka zarada

Kimbra
29.02.2012., 15:48
Pozdrav!

Studentica sam pete godine FER-a. Do sada sam sudjelovala u izradi internetskih stranica, u hobby shop trgovini, kao promotorica, telefonski anketar, davala instrukcije... Tražim bilo kakav posao npr. čuvanje djece, trgovina, konobarenje, promocije... Mogu početi s radom odmah! S obzirom da nemam predavanja ovaj semestar mogu raditi i puno radno vrijeme. Komunikativna sam, odgovorna, brzo učim..

Također, izrađujem internetske stranice:
- s originalnim dizajnom
- mogućnost web hostinga
- mogućnost izrade Joomla stranice
- ugl. sve je moguće samo me trebate kontaktirati:)

Kontaktirati me možete na mail (martina.5rush@gmail.com)

gogica6
29.02.2012., 19:10
Završila sam zajednički studij ekonomskog fakulteta i fakulteta organizacije i informatike, te tražim posao.

Imam 23 godine, i radnog iskustva u turističkoj sezoni. Radila sam dvaput na moru, po dućanima, u call centru, pomagala sam drugim studentica u raznim projektima i izradi seminarskih radova.

Pravi posao još nisam našla, ali uvjerena sam kako ću ga uskoro pronaći.

Ukoliko netko ima ozbiljnih poslovnih ponuda, marljiva sam, uporna i pouzdana osoba.

Punude na e-mail: seminarski.rad.ekonomija@gmail.com

dinko1
29.02.2012., 20:16
pozdrav zovem se Dinko imam 18g zavrsio sam skolu za rukovatelja samohodnim gradevinskim strojevima trazim posao u struci radio sam tri mjeseca u jednoj gradevinskog firmi ali zbog isteka ugovora nisam dobio produzetak imam polozenu B kategoriju hodam u skolu za vozaca i cim budem mogao (u 12mj)idem polagati C kategoriju.Pa ako tko trazi rukovatelje ili zna koga da trazi bio bih mu jako zahvalan.moj broj mobitela 099/677-0755

maksek
01.03.2012., 09:50
Poštena,vrijedna,svaki svoj posao radim koncentrirano i sa poštovanjem..
Nudim usluge peglanja,održavanja kuće,čuvanja djece za istočni dio grada Dubrava,Sesvete(živim u Dubcu)
I sama sam mama 5-godišnjaka.

Enid
01.03.2012., 13:11
Diplomirana dizajnerica nudi usluge grafičkog dizajna.
Na Vaš zahtjev šaljem portfolio dosadašnjih radova.

dundo1
01.03.2012., 15:50
Osobni asistent – idelano rješenje za vaše svakodnevne obaveze!

Što radim: usluge čišćenja, kuhanja, peglanja i pospremanja u kućanstvu, šetanje pasa, nabavka i dopremanje namirnica, odlazak u ljekarnu, prijevoz i sve ostalo što ne stignete zbog prezaposlenosti i vašeg ubrzanog i dinamičnog tempa života.

Cijena: po dogovoru, šetnja psa/pasa 20 kn/h
- Što se tiče vremenskog rasporeda, to je potpuno na vama, a dostupan sam i vikendom.
- Pouzdan, ozbiljan, pedantan, vedar i komunikativan mladić (25 godina).
- Nepušač sam i imam položen vozački ispit B kategorije.
- Trenutno imam dva vrlo zadovoljna klijenta (mogućnost preporuke), a želio bih proširiti bazu korisnika navedenih usluga.
- Zagreb, isključivo uži i širi centar.

Molim kontaktirajete me na: *****

Zahvaljujem i sretno onima koji traže!

Tišina Dioničeg
01.03.2012., 19:23
Tražim pouzdane,ozbiljne pušače koji rade u velikim firmama/ustanovama u Zagrebu,više na PP.

zmayo
03.03.2012., 23:16
Tražim posao u Zagrebu. Bilo kaj sam da nije herbalife i ostalo na provizije. Može i djeljenje letaka.

ritamulice
04.03.2012., 07:06
*
*
Poštovani ,
tražim posao plesača - koreografa.
Višegodišnje iskustvo u turističkoj animaciji, radu sa timovima i večernjim Show programima.

SAŽETAK
• odgovorna,pouzdana,prilagodljiva i komunikativna osoba.
• iskustvo u radu s plesnim i animacijskim timovima, vođenju tečajeva, stručnih seminara, radionica za ples i rekreaciju.
• višegodišnje iskustvo u scenskom nastupanju, i koreografiranju plesnog programa.
• profesionalni cilj: stručno osposobljavanje, edukacija i usavršavanje.

OBRAZOVANJE
SSS

DODATNO OBRAZOVANJE
Akademija: (ljetni kamp)
School Of Dance Toronto, koreograf Patricia Fraser, smjer Hip Hop / Street Jazz.
Škola za ritmiku i suvremeni ples „Ane Maletić“
Pedagogija plesa i koreografija,tehnike,Modern, Laban

SEMINARI
Soll Melia : Dance team seminar
Pedagogija plesa; prof. Maja Mlađenović
Plesni seminari i radionice:
Patricia Fraser(Canada) Street Jazz, Michal Rynia (Poland) NewStyle/Lyrical, Lil' Phil (Belgium) Hip hop/Lyrical,Igor Barberić(Hrvatska) Jazz Dance/Musical, Jure Krajnc (Slovenia) R'n'B/Lyrical, Žaper(Hrvatska) Lockin , Nika Kljun(Slovenija) Street Jazz/Mtv Jazz i mnogi drugi...

NAGRADE I PRIZNANJA
Viceprvak Hrvatske (Disco & Hip Hop dance) 1989/90
Plesni koreograf-suradnik , Montažstroj (Vatrotehna–Rep Opera 101) 1991/93,
Levi's '92 (London: Best Dance Promotion Levi's) 1992,
Nagrade za najbolji scenski nastup - Koreograf-plesač ET (Electro Team) HRF. Melodije Mostara. Zadarfest. Melodije Jadrana, Zagrbfest, 1990/2009
Centar za kulturu - 1 nagrada za najbolju koreografiju u kategoriji Hip hop /Urbani ples - (stručni žiri , Dinko Bogdanic-plesni pedagog,koreograf , Antonijeta Seketa-ravnateljica škole za balet i ritmiku , Vlasta Kauric – plesni pedagog,koreograf)

PREPORUKE
Iva Marok , Samarcanda,direktor HR sektora
Csaba Nagy , CarpeDiem, voditelj timova
Božo Skaramuca, Novi Spa Hotels & Resorts, direktor sporta
Nera Kamenčić, Nobis , voditelj timova & choreograph

OSOBNI PODACI
E-mail: paradoxdance@gmail.com

dobrodošli u moj svijet glazbe i pokreta
WE ARE NOT THE BEST, WE ARE UNIQUE
*
*

Krajakovic
04.03.2012., 17:55
Jos uvijek trazim osobe koje su sposobne i zele raditi. Po mojim temama mozete vidjeti koliko dugo se time bavim i koliko iskustva imam u tome. Vrijedi samo za podrucje Zagreba.
Oglas:
Tražimo osobe koje žele raditi bez obzira na završenu stručnu spremu i dob. Uz našu pomoć i stalnu podršku ovo je izuzetna prilika za Vaš stalni prihod ili dodatnu zaradu.
Nazovite nas i osigurajte svoj dolazak na informativni susret. Od vas tražimo da ste ambiciozna i marljiva osoba, koja vjeruje da od nje možemo napraviti dobrog savjetnika koji je u stanju najbolje i najkvalitetnije prezentirati naš tim i financijske proizvode koje naša tvrtka plasira na tržište u ime najvećih financijskih ustanova u Hrvatskoj.
Mi Vam nudimo primanja prema vlastitom ostvarenom rezultatu uz mogućnost stalnog zaposlenja. Ako ste samostalni i samouvjereni, dosljedni i ambiciozni, spremni učiti i raditi za tim javite nam se i mi ćemo sve učiniti da postanete dio tog tima.

batela
04.03.2012., 21:06
Muškarac (31g) iz Rijeke traži bilo kakav honorarni posao tjednom poslje 16h i vikendom.Imam vozački B kategorije.
Posao prodaje ili zarade preko interneta me ne zanimaju.
Molim zvati ili poslati sms poslje 16 sati.Hvala.
mob ********.Ili pošaljite PP.

Vojky
04.03.2012., 22:29
Molim bez navođenja broja telefona!

Enid
05.03.2012., 09:01
Tražim osobu koja bi mi bila nešto poput menađera, dakle uz pomoć svojih poznanstava i sposobnosti promoviranja nalazila bi mi poslove vezane uz grafički dizajn i oslikavanje zidova.

Po struci sam dipl.dizajner te se bavim grafičkim dizajnom i oslikavanjem zidova interijera, većinom dječjih soba.

Zarada je po postotku.

Zainteresirani javite se na pp za više informacija

:)

AnteMatan
05.03.2012., 17:40
Student sam ekonomije, 23 godine, tražim honorarni, povremeni posao na području Zagreba, ponajviše područje oko Kvatrića, najviše mi odgovara popodne svim danima osim ponedjeljkom, govorim engleski, marljiv i odgovoran, radio bih sve od dijeljenja letaka, raznih pomoćnih i fizičkih poslova, pomaganja starijim osobama i slično, rada u skladištu itd. Imam iskustva kao fizički radnik u skladištu. Ako ima zainteresiranih, javite se u PM.

Kvakic
06.03.2012., 09:56
Tražimo ozbiljne suradnike za honorarni rad u kojem vi određujete svoje radno vrijeme. Više informacija na www.osjetizdravlje.com
Molimo vas da nam se obrate samo ozbiljni kandidati. Ne treba nikakvo ulaganje osim vašeg vremena.

Kamelot
06.03.2012., 17:45
Dajem instrukcije iz kemije na osnovne škole, srednje i fakultete niže godine.

45kn/h

Time4Me
07.03.2012., 22:08
Odličan trodnevni seminar za početnike u poduzetništvu za samo 200 kuna: http://www.europrojekti.eu/2012/03/07/odlican-trodnevni-seminar-za-pocetnike-u-poduzetnistvu-za-samo-200-kuna/#more-1656

črni
08.03.2012., 16:09
Ako prevodite sa ili na slovački ili češki, a imate iskustva u prevođenju, molim vas da se javite u PM. Hvala.

mojca1
09.03.2012., 14:10
Tražim instruktoricu zumba fitnesa za područje grada Velike Gorice.Javite se privatnom porukom.

dalmacija77
09.03.2012., 16:52
jeli vam se tko javio kad ste ovdje tražili posao?

Đunđi Bunđi
13.03.2012., 12:08
Trazim osobu za dijeljenje letaka.
Mjesto: Zagreb (trgovi i okretista tramvaja/autobusa)
Radno vrijeme: 2 sata dnevno po vasem izboru i najavu nama kada i gdje cete dijeliti.
Placanje: 25 kn/h cash, ugovor, svejedno....
Isplata: dnevno, visednevno....
Preuzimanje letaka osobno u centru Zagreba

Kontroliramo osobe koje dijele letke jer su neki bili mangupi pa su ih bacali :mig:
NE radi se o letcima za kredite, mrsavljenje... ili o icemu nemoralnom, nepostenom....
Ponude na PM.

sonjuška
14.03.2012., 09:49
tražim grafičkog dizajnera/icu u Zagrebu koji bi napravio kratku i atraktivnu ppt. prezentaciju (radni materijal je već pripremljen), u obzir dolaze samo oni koji to znaju napraviti u zadanom roku i kvalitetno  ovaj angažman je uvod u druge honorarne poslove u struci.

Adriano 10
14.03.2012., 11:48
Apsolvent sam na višoj trenerskoj školi u Zagrebu,smjer nogomet!
Kad završim a do kraja imam još samo 2 ispita,imat ću uefa a licencu!
Radim u svom kraju s limačima i pionirima već dvije godine,tako da šta se tiče radnoga iskustva imam ga dosta!
Zanima me rad u školi nogometa ili u nekom klubu sa mlađim selekcijama!
Ako ima neko kome treba trener nogometa,sa iskustom igranja u drugoj hnl slobodno se javi!
Hvala!:mig:

Time4Me
14.03.2012., 12:01
Traže se asistenti za rad na Twinning projektu, plaća 1.800 eura: http://www.europrojekti.eu/2012/03/14/zaposljavanje-asistenata-na-twinning-projektu-placa-1800-eura/

*Arnica*
14.03.2012., 15:45
Daklem, postavljam oglas iz usluge:

Dugotrajno nezaposlena, tražim posao domaćice i spremačice, u čemu imam dugogodišnje iskustvo.

Pomoć u kući starijima i obiteljima -nabavke, kuhanje, čišćenje i spremanje, peglanje, i sl. svakodnevno ili tjedno.

Prednost -Knežija i bliži kvartovi, cijena po dogovoru.

Li Nalas
15.03.2012., 09:20
Evo ako nekog zanimaju poslovi u ugostiteljstvu, dolje je link gdje poslodavci traže radnike:

http://www.ugostitelj.hr/Kategorija/osoblje

sandroly
15.03.2012., 11:27
Nudim usluge tipkanja/uređivanja u Wordu te printanja diplomskih radova, maturalnih radova, seminara, referata i ostalog - područje Zagreba:

tipkanje/prepisivanje/uređivanje - 10 kuna / str.
printanje - 40 lp / str.

Rok 2 - 3 dana,

Ostalo po dogovoru.

Ponude na PM,

LP

valed
15.03.2012., 12:55
Tražim nove projekte......
Brzo i kvalitetno pišem sve vrste radova iz područja društvenih znanosti te uređujem i lekotoriram iste. Također, u ponudi je i prijepis, prijepis na dikatat (engleski i hrvatski) kao i statistička obrada podataka. Za sve dodatne informacije slobodno mi se možete obratiti putem PP

a7x
15.03.2012., 20:01
traži se nekakav poslić u administraciji, veterini ili prodaji...ako se nađe koja ponuda može slobodno na pp :)

fizikalka
15.03.2012., 20:54
Med. sestra / fizioterapeut nudi uslugu njege starijih, nemoćnih ili teže pokretnih osoba za područje Siska i Zagreba, 6-10h dnevno. Iskustvo u radu na intenzivnom odjelu, sa kardiološkim i neurološkim pacijentima, strpljiva i pouzdana osoba. Upiti na pp!

Victoria88
16.03.2012., 12:47
zainteresirani za katalosku prodaju kozmetike (honorarno) javite se na PP, 19.3.-8.4. besplatno uclanjenje, zarada 23%-33% + rabati :top:

zmayo
16.03.2012., 13:11
jedno pitanje svim Oriflemovcima - zakaj govorite da je članarina do određenog datuma - besplatna? kad je ona uvijek besplatna. :)imam nekog kog se bavi time pa znam kak to sve ide..nemojte ljude dovodit u zablude i širit laži :)

Victoria88
16.03.2012., 13:20
jedno pitanje svim Oriflemovcima - zakaj govorite da je članarina do određenog datuma - besplatna? kad je ona uvijek besplatna. :)imam nekog kog se bavi time pa znam kak to sve ide..nemojte ljude dovodit u zablude i širit laži :)

Članarina je besplatna samo kad je kampanja sponzoriranja, a ne uvijek! Inače je 35kn! I ne, ne širimo laži! ;) lijepo je na stranicama Oriflamea navedeno da je godišnja članarina 35kn...

claudine
17.03.2012., 01:04
meni pala ideja na pamet: ako ima nekakva firma ili poduzetnik ili profesor il bilo tko u zadru ili zagrebu tko treba pomoć s upisom podataka u tablice, neka mi se javi na pm. naime, samouko učim tablice i dobro bi mi došla praksa, pa ako netko treba nehitnu pomoć u takvim poslovima, rado ću to odraditi za nekakvu dnevnicu po dogovoru.

elektrodalmacij
18.03.2012., 16:11
Studentica FESB-a, tražim honorarni posao, bilo što, samo da nije na proviziju. Radila sam kao hostesa/promotor.

teamaem
18.03.2012., 18:00
Pišem seminare, maturalne radnje, eseje, članke.

Informacije na PM.

OttoRino
18.03.2012., 18:03
traži se nekakav poslić u administraciji, veterini ili prodaji...ako se nađe koja ponuda može slobodno na pp :)

može ako nisi tetovirana i imaš rećinu u nosu..

OttoRino
18.03.2012., 18:05
tražim poso..
može i na selu..

Denoo
18.03.2012., 22:28
Trazim honoralni posao....

Skladistenje robe,dostavljac novina, itd

ponude PM

Đunđi Bunđi
19.03.2012., 07:31
Trazim osobu za dijeljenje letaka.
Mjesto: Zagreb (trgovi i okretista tramvaja/autobusa)
Radno vrijeme: 2 sata dnevno po vasem izboru i najavu nama kada i gdje cete dijeliti.
Placanje: 25 kn/h cash, ugovor, svejedno....
Isplata: dnevno, visednevno....
Preuzimanje letaka osobno u centru Zagreba

Kontroliramo osobe koje dijele letke jer su neki bili mangupi pa su ih bacali :mig:
NE radi se o letcima za kredite, mrsavljenje... ili o icemu nemoralnom, nepostenom....
Ponude na PM.

Posto mi je inbox zatrpan... pa da ne odgovaram svakome posebno...

GOTOVO - Nema vise!
Zahvaljujem na ponudama.

rune88
19.03.2012., 17:37
Instrukcije

Matematika, Fizika, Informatika

pm

Dobra ko kruh
20.03.2012., 18:28
Ovdje sam nova i iako ste napomenuli da ne postamo komentare, mislim da je ovo doista važno. Naime, smatram da bi za mnoge članove foruma bilo mnogo jasnije i preglednije kad bi se ponuda poslova i potražnja, na neki način odvojile. Hvala na razumijevanju.

Livescouting
20.03.2012., 19:01
Imate vise nego 18 godina? Znate Engleski? Volite sport? Zelite zaraditi 35+ Eura po utakmicu? Jos uvek trazimo reportere iz Hrvatske i druge zemlje na Balkanu. Posetite www.sportlivescouting.com za vise informacije.

ivor@
20.03.2012., 20:14
Dajem poduke iz klasične i električne gitare za početnike. Sviram gitaru i bavim se glazbom desetak godina. Cijena 50kn/h. Moguć dolazak u Vaš dom.

Ponude na PM.

loloch
20.03.2012., 23:11
Posto mi je inbox zatrpan... pa da ne odgovaram svakome posebno...

GOTOVO - Nema vise!
Zahvaljujem na ponudama.

mogli ste to javiti i nekima pojedinacno, a ne da ovako saznamo.
Ja sam se javila, ali ste na mene evidentno zaboravili.

silas2012
21.03.2012., 20:44
tražim posao u splitu...
završena grafička,radio kao skladištar...
na PM

Black555
22.03.2012., 09:21
Henkel je međunarodna kompanija sa sjedištem u Düsseldorfu. Među naše najpoznatije marke ubrajaju se Persil, Silan, Schwarzkopf, Taft, Palette, Ceresit i Pritt. Radi pojačanja tima Schwarzkopf Professional (profesionalna linija za njegu i oblikovanje kose) traži jednu osobu za radno mjesto:

Prodavač/ProdavačicaZaduženja na ovom radnom mjestu su:

- rad na blagajni

- savjetovanje kupaca

- slaganje i punjenje polica robom

- održavanje urednosti trgovine i prostora ispred trgovine

- pomoć u ASK akademiji

Uvjeti:

- SSS trgovac

- urednost i odgovornost

- iskustvo u prodaji

Što nudimo:

- rad u ugodnoj atmosferi

- uredna i stimulativna primanja

Molimo zainteresirane kandidate da svoju prijavu i fotografiju pošalju do 30.03.2012. na email: posao.croatia@hr.henkel.com

marijanooo
22.03.2012., 10:42
Imate vise nego 18 godina? Znate Engleski? Volite sport? Zelite zaraditi 35+ Eura po utakmicu? Jos uvek trazimo reportere iz Hrvatske i druge zemlje na Balkanu. Posetite www.sportlivescouting.com za vise informacije.

Ovo zvuči dobro na prvu. Ima li tko iskustva s ovom tvrtkom?

drot13
22.03.2012., 11:15
Zvuči prelijepo da bi bilo istinito, a čekamo odgovor na mail, pa ćemo znati nešto konkretnije. Ako bude izbrisano, znaš o čemu je riječ.:top:

zgibbb
22.03.2012., 11:26
ne zvuči prelijepo da bi bilo istinito, to postoji već godinama pa i kod nas, isplata je redovna i sve je profesionalno

drot13
22.03.2012., 11:30
Ako je tako, odlično. Obzirom da mi nije poznato, oglas stoji, a zamolio sam i za dodatne informacije koje ću tu prenijeti. Imaš li možda kakve linkove na kojima bi se to moglo vidjeti/provjeriti? Naime, meni izbacuje samo njihove službene stranice, oglase i sl., bez ikakvih povratnih informacija (što je, moraš priznati, mrvicu čudno).:misli:

Bastrado
22.03.2012., 11:40
Tražim posao na području Rijeke. Ne zanimaju me MLM i wellness.
Dajem instrukcije iz povijesti i hrvatskog jezika (književnosti).

Livescouting
22.03.2012., 13:53
Ako je tako, odlično. Obzirom da mi nije poznato, oglas stoji, a zamolio sam i za dodatne informacije koje ću tu prenijeti. Imaš li možda kakve linkove na kojima bi se to moglo vidjeti/provjeriti? Naime, meni izbacuje samo njihove službene stranice, oglase i sl., bez ikakvih povratnih informacija (što je, moraš priznati, mrvicu čudno).:misli:

Za 30 minuta svako ce dobiti odgovor, a zatim to i vise informacije i sluzbeni veb-sajt gde je i oficijalna forma za aplikacija. www.sportlivescouting.com je vebsajt koji sam ja stvorio kako bi promovirao ovaj posao jos vise, a sluzbeni sajt kompanije je drugaciji.

Pozdrav i hvala na Vasi komentari.

Think Pink!
22.03.2012., 13:58
Zna li netko nešto o ovome? prijavila sam se, rekli su da će se javiti za tjedan dana i sad su već prošla dva i pol :ne zna:

http://www.mojprviposao.net/jseeker_ad_detailedview.php?sessionId=9141193b55aa ca85fe7080595da79c10&entityId=6bf4001fbf8f06786977ab2296b21d34&keywords=

drot13
22.03.2012., 15:17
Za 30 minuta svako ce dobiti odgovor...

Odgovor koji sam dobio je da dođem na Skype, pa ću tamo čuti ostalo. Drago mi je ako posao funkcionira i ako su ljudi plaćeni, ali kako svi imaju dosta pitanja, još jednom bih zamolio na neke dodatne linkove iz kojih bi mogli nešto više saznati.:top:

Livescouting
22.03.2012., 16:11
Odgovor koji sam dobio je da dođem na Skype, pa ću tamo čuti ostalo. Drago mi je ako posao funkcionira i ako su ljudi plaćeni, ali kako svi imaju dosta pitanja, još jednom bih zamolio na neke dodatne linkove iz kojih bi mogli nešto više saznati.:top:

Ja cu ti sad poslati vise informacija preko PM.

love_peace222
22.03.2012., 19:22
Ja cu ti sad poslati vise informacija preko PM.

podijelite sa nama,plizac :)

SlatkaV
22.03.2012., 23:30
Cura 27 godina, radišna... dijelila bih letke u području grada Zagreba!

bubble983
23.03.2012., 10:02
nista od informacija za livescouting?! :ne zna:

drot13
23.03.2012., 15:31
Čovjek je pružio neke dodatne informacije po kojima je vidljivo da se ne radi o piramidalnoj "zaradi", niti o nekom tipu "brze on-line zarade". Drugo mi je blesavo govoriti da ga ne bih besplatno reklamirao, ali ako je netko zainteresiran, slobodno mu se javi privatnom porukom ili na linkove koje je ponudio.:top:

Isto tako, mislim da nema potrebe za daljnjim javnim linkanjem.:top:

bubble983
23.03.2012., 16:04
Čovjek je pružio neke dodatne informacije po kojima je vidljivo da se ne radi o piramidalnoj "zaradi", niti o nekom tipu "brze on-line zarade". Drugo mi je blesavo govoriti da ga ne bih besplatno reklamirao, ali ako je netko zainteresiran, slobodno mu se javi privatnom porukom ili na linkove koje je ponudio.:top:

Isto tako, mislim da nema potrebe za daljnjim javnim linkanjem.:top:

apsolutno se slazem sa svime recenim!!! :mig:

cain123
23.03.2012., 17:57
mogu i ja dobit vise informacija za livescouting

drot13
23.03.2012., 19:02
Pošalji privatnu poruku oglašivaču.:top:

Branimir4444
23.03.2012., 20:32
cijepam i spremam drva, pomazem pri selidbama i ostalim radovima na podrucju siska i petrinje. ponude na pm...

Lilith Black
23.03.2012., 23:13
Tražim hitno posao za brata. Bilo kakav osim MLM-a i wellnesa,jer se probao i u to upustit,ali znate već priču s tim. On je galanterist,a ima radnog iskustva preko 10 godina na različitim radnim mjestima. Unaprijed hvala svima koji se jave.

bebito
26.03.2012., 13:20
trazim posao radila bih bilo sta.trenutno sam na rodiljnom dopustu i voljna sam zamrznut to samo da bi mogla raditi.pomozite molim vas.uz to sam majka troje male dijece a i muz mi je nezaposlen.zivimo kao podstanari

dorothy05
26.03.2012., 19:51
Pozdrav!
Tražim posao njege i skrbi za starije i nemoćne. Inače sam po struci zdravstveni djelatnik sa puno godina iskustva. Ova kriza me tjera da tražim dodatni posao izvan bolnice, a briga za starije i bolesne je i inače moj posao.
Hvala za svaku informaciju i ponudu.

Tonnie
26.03.2012., 21:27
Radio za njih djeljenje letaka, dogovor je bio da nakon dva dana plate za to i onda dogovorit eventualno još 3 dana. Međutim, sad bu 2 tj prošlo a da se ne javljaju na moje pozive. stalno me odbijaju. Eto, čisto da znate. Ja još nisam vidio svoje novce za ona prva dva dana iako sam im pošteno odradio posao po dogovoru - ali oni svoj dio nisu ispoštivali i izbjegavaju mi se javiti.

ista stvar i kod mene. takodjer je proslo oko dva tjedna i na pozive mi se nitko ne javlja. tako da nas ima jos koji smo izvisili sto se tice toga ..

pupetta.maresca
27.03.2012., 09:48
Trazim dvije cistacice za rad u hotelu blizu Trogira preko sezone (od sredine svibnja do listopada).
Napomena: trenutno trazimo osobe koje zive blizu hotela ili imaju vlasiti smjestaj (Poljice, Seget Vranjic, Marina).
vise na pp

keopsica
27.03.2012., 10:11
[B]Pozdrav svima,

Imam 27 godina i nezaposlena sam osoba.
Honorarno bih radila bilo koji posao koji je pošten i uredno plačen.

Nudim:
*šetanje pasa 25kn/h
*čišćenje kuće 25kn/h
*čišćenje stubišta i poslovnih prostora - cijena po dogovoru
*čuvanje djece 20 kn/h
*unos podataka (tablice, tekstovi) - cijena po dogovoru
*pisanje i prevođenje članaka - cijena po dogovoru
*pomoć starijim osobama (čišćenje,glačanje,kupovina svih potrepština)-20kn/h

Također:
*nudim pomoć pri učenju osnovnoškolcima, te instrukcije iz biologije za osnovnu i srednju školu 30kn/45min
*pomoć pri pisanju radova i seminara za đake i studente - cijena po dogovoru

O meni:
*27 godina
*nezaposlena
*diplomirani inženjer biologije i ekologije
*završena gimnazija
*poštena, marljiva i radišna, pedantna i precizna
*iskustvo u davanju instrukcija,pisanju radova i seminara
*rad u excelu, power pointu, wordu, internet

Napomena:
*u obzir dolaze kvartovi malešnica, stenjevec, špansko, prečko, vrbani, vrapće (za ostale kvartove tražim naknadu za kartu za javni prijevoz po dolasku) - odnosi se na sekciju NUDIM
*instrukcije u mom stanu, u protivnom također tražim naknadu za javni prijevoz po dolasku - odnosi se na sekciju TAKOĐER
*živim na STENJEVCU

Svi zainteresirani se mogu javiti na Pm

Hot Fuzz
27.03.2012., 14:20
Ukoliko netko trazi distributera ili suradnika u poslu prodaje, nek se slobodno javi.

pretežno vedro
27.03.2012., 14:59
Lektoriram i prevodim s hrvatskog na engleski i obrnuto...više informacija na pp

KeepSmile :)
27.03.2012., 19:43
U potrazi za poslom - Josip, 25 g., završena Akademija likovnih umjetnosti (smjer slikarstvo)

Dragi prijatelji, u moru različitih ne lakih životnih situacija i pokušaju pružanja pomoći (i u traženju posla) uglavnom onima koji nemaju često niti srednju školu, došla je do nas potraga za poslom dečka koji je završio Akademiju likovnih umjetnosti.
Zbog ne standardne situacije, ne standardno pokušavamo pomoći prijatelju pa i na ovaj način upuštamo se u potragu za poslom.

Radi se o dečku od 25 g., koji je u 9.mj. prošle godine završio Akademiju. Kao student radio je često i to kao – pomoćnik pri restauracijama starih građevina (preko Restauracijskog zavoda), za čuvanje i vodstva grupa (muzeji), administrativni poslovi na županijskom sudu, te ostali studentski poslovi.

Ukoliko među vama netko zna kako bi se mogli kvalitetno iskoristiti Josipovi potencijali, molim da mi se javi kako bi uspostavili daljnju komunikaciju! Josip i sam nastavlja tražiti posao.
Od poslova iz struke, mogao bi raditi kao profesor likovnoga u osnovnoj školi, kustos u muzeju, na restauracijama (uz pratnju mentora) i ostalo (moguće je dobiti i preporuke za njega), no s obzirom na situaciju, potraga nije ograničena samo na njegovu struku već je prisutna njegova spremnost na različite poslove.

Unaprijed se zahvaljujem na svakoj inicijativi i pomoći (slobodno proslijedite i dalje) J
Svako dobro!

olatuš
28.03.2012., 08:32
trazim posao radila bih bilo sta.trenutno sam na rodiljnom dopustu i voljna sam zamrznut to samo da bi mogla raditi.pomozite molim vas.uz to sam majka troje male dijece a i muz mi je nezaposlen.zivimo kao podstanari

U kojem si gradu?

LittleStar
28.03.2012., 17:55
Studentica engleskog i turskog jezika s dugogodišnjim iskustvom u davanju poduka povoljno podučava i daje instrukcije iz engleskog i turskog jezika svim uzrastima. Također i prevodim s ovih jezika na hrvatski i obrnuto.

drot13
28.03.2012., 20:07
Izbrisano je nekoliko komentara kao odgovor na spam, tako da se ispričavam obrisanima što to nismo prije riješili, a i da ne bi došlo do zabune da su nešto krivo napravili. Također, obrisani su i komentari s brojem telefona. Molim da se kontakt ostvaruje isključivo putem privatnih poruka, sukladno pravilima. Hvala na razumijevanju.

loloch
28.03.2012., 23:11
Stalo mi je da pomognem studentima,školarcima ili odraslima u učenju stranih jezika. Dosadašnje iskustvo mi je pokazalo da su instrukcije uvijek neko brzo rješenje pred ispitima gdje se očekuje isto tako brzo usvajanje da bi se ispiti što bolje napisali.
Nije cilj instrukcijama rjepavat probleme kratkoročno, no ljudi jednostavno žele brzo i jeftino.

Izlazim u susret koliko se može prema novčanim mogućnostima.

Nudim poduke iz - engleskog
njemačkog
mađardkog jezika

Uz to - pisanje: radova, eseja, sastavaka, promo materijala, sastavljanje brošura prema zadanoj tematici...
- prevođenje

Nudim i usluge fotografiranja evenata i kraćih neformalnih i formalnih druženja, svečanosti. Vrlo malo tražim budući da nemam SLR, ali sam već imala nekoliko izložbi.

vodicizg
30.03.2012., 15:45
Ako imaš položen ispit za turističkog vodiča za grad Zagreb i Zagrebačku županiju,

-ako si osoba fleksibilna s vremenom (posebno je bitan ovaj uvjet stoga su zaposlene osobe ili redovni studenti isključeni, a traže se apsolventi, nezaposleni),

-ako odlično govoriš španjolski i/ili portugalski,

-ako podjednako dobro znaš engleski (a veliki plus je i bilo koji drugi jezik),

-ako smatraš da znaš raditi s ljudima, strpljiva si osoba, marljiva, voljna učiti

slobodno nam pošalji čim prije svoj životopis i molbu na email adresu: vodicizg@gmail.com (rok javljanja je 10.4.2012., a po potrebi ćemo uzeti u obzir i kasnije pristigle prijave). Iskustvo nije bitno, ovo je prilika da to iskustvo stekneš :)

LouieLouie
30.03.2012., 18:04
Mlada profesorica daje instrukcije i poduku iz francuskog jezika svim uzrastima i razinama znanja. Posjedujem iskustvo u poducavanju, kao i brojne materijale. Za sve ostale informacije, slobodno se javite na pp.

Lomilomi
31.03.2012., 18:51
Maserka s dugogodišnjim iskustvom radi masaže isključivo za ženske osobe u svom prostoru ili po dogovoru dolazim kod vas.
Ako vas muči bol u leđima ,napeti mišići, loša cirkulacija ili se samo želite malo opustiti obratite se s povjerenjem.
Ovo također može biti odličan poklon za nekoga koga biste obradovali tretmanom s dolaskom terapeuta na kućni prag.
Nalazim se u Zadru.
Cijenik:

MEDICINSKA MASAŽA CIJELOG TIJELA 1h:
120kn (kod mene), 150kn (ukoliko dolazim kod vas)

PARCIJALNA MASAŽA LEĐA 30MIN:
70KN (kod mene), 90kn (ukoliko dolazim kod vas)

REFLEKSNA MASAŽA STOPALA 30min:
70kn (kod mene), 90kn (ukoliko dolazim kod vas)

LOMILOMI NUI MASAŽA CIJELOG TIJELA 90min:
170kn (kod mene), 250kn (ukoliko dolazim kod vas)

za sva ostala pitanja obratite se na pp:)

keopsica
31.03.2012., 21:33
Pozdrav svima,

Imam 27 godina i nezaposlena sam osoba.
Honorarno bih radila bilo koji posao koji je pošten i uredno plaćen.

Nudim:
*šetanje pasa 25kn/h
*čišćenje kuće 25kn/h
*čišćenje stubišta i poslovnih prostora - cijena po dogovoru
*čuvanje djece 20 kn/h
*unos podataka (tablice, tekstovi) - cijena po dogovoru
*pisanje i prevođenje članaka - cijena po dogovoru
*pomoć starijim osobama (čišćenje,glačanje,kupovina svih potrepština)-20kn/h

Također:
*nudim pomoć pri učenju osnovnoškolcima, te instrukcije iz biologije za osnovnu i srednju školu 30kn/45min
*pomoć pri pisanju radova i seminara za đake i studente - cijena po dogovoru

O meni:
*27 godina
*nezaposlena
*diplomirani inženjer biologije i ekologije
*završena gimnazija
*poštena, marljiva i radišna, pedantna i precizna
*iskustvo u davanju instrukcija,pisanju radova i seminara
*rad u excellu, power pointu, wordu, internet

Napomena:
*u obzir dolaze kvartovi malešnica, stenjevec, špansko, prečko, vrbani, vrapće (za ostale kvartove tražim naknadu za kartu za javni prijevoz po dolasku) - odnosi se na sekciju NUDIM
*instrukcije u mom stanu, u protivnom također tražim naknadu za javni prijevoz po dolasku - odnosi se na sekciju TAKOĐER
*živim na STENJEVCU

Svi zainteresirani se mogu javiti Pm

nitkov
01.04.2012., 19:44
Pozdrav,

Trazi se hostesa za rad na Sajmu Kvarner Expo u Opatiji za 5 i 6.4. a možda i dan duže.
Od osobe se ocekuje dijeljenje letaka, komuniciranje sa potencijalnim klijentima, te upoznavanje istih sa nasim proizvodima i prodaja.
Osoba treba biti prijatnog izgleda, vedra i komunikativna.
Prednost imaju osobe sa područja Kvarnera sa poznavanjem talijanskog i njemačkog jezika.

Molim zainteresirane osobe za kontak na private.

Lp,

nitkov

studioperformer
02.04.2012., 13:36
Poštovani !! Moje ime je Ivan . Posjedujem 2 projekta koja su u završnoj fazi izrade...za nastavak rada trebam suradnike ili partnere ...konkretno web i grafičke dizajnere. Posao je nadogradnja i održavanje web stranica . Za uzvrat nudim promociju ,marketing i pronalaženje novih klijenata za izradu web stranica i usluga grafičkog dizajna.
Postoji mogućnost suradnje i na komercijali i marketingu.
Ako postoji interes za ovakvim vidom suradnje ..slobodno me kontaktirate.
l

podrskaposlovanju@gmail.com

Veselim se vašem javljanju.

maljchik
04.04.2012., 21:07
Tražim nekoga tko bi mogao napraviti tlocrt stana i prijedlog/savjet kako iskoristiti prostor odnosno rasporediti prostorije u stanu. Isključivo kandidati iz Zagreba. Također, ako imate koga za preporučiti (dizajner, arhitekt) koji takve stvari radi - malo idejno promišljanje, javite

Pelorus
05.04.2012., 18:37
Trazim zensku osobu (dob nije bitna) koja bi jednom do dva puta tjedno (na neodredjeno) cistila kucu i odrzavala cvjetnjak i dvoriste u Svetom Ivanu Zelini.

Kontakt na PP. Hvala!

kico_kr
05.04.2012., 22:16
Decko 20 godina b kat. trazi posao vozaca lakog dostavnog vozila po cijeloj RH, odgovoran,ne pusac, tocan, marljiv, zeljan voznje, s malim iskustvom na slicnom poslu

TimothyM
06.04.2012., 17:03
Tražim 4 ženske osobe za rad u njemačkom rasadniku nedaleko od Stuttgarta. Kvalifikacija nije potrebna, a prednost imaju osobe sa iskustvom u poljoprivrednim ili cvjećarskim poslovima. Radni ugovor je 6 mjeseci ove godine uz mogućnost stalnog zaposlenja iduće godine. Smještaj je osiguran uz naknadu za režije (trenutno oko 80 eura mjesečno). Plaća po dogovoru, ovisno o radnom iskustvu.

restmen
09.04.2012., 01:57
Imam 2 i pol godine iskustva kao dizajner , završio sam Algebru - Web dizajner , i studiram "Održavanje Računalnih sustava" , jako dobro sam upućen u internet marketing i promociju , seo optimizaciju , grafički dizajn , programiranje.

Pa isto tako sada i nudim usluge svega gore navedenog , naravno kao Studioo Team ne funckioniram sam , nego uz pomoć još jednog dizajnera.

Upravo smo i napravili blog(internet stranicu u obliku bloga) na koji postavljamo radove.

Svi zainteresirani za suradnju s nama i svi koji hoće naše usluge , mogu se javiti ovdje na private.

Pozdrav svima.

mojca1
09.04.2012., 15:00
TimothyM poslala sam Vam privatnu poruku

Think Pink!
09.04.2012., 20:12
Studentica menadžmenta prevodi stručne tekstove s engleskog ili na engleski jezik.
Također tražim bilo kakav honorarni posao u Zaprešiću ili Zagrebu nekoliko sati dnevno. Može i nešto tipa čišćenje stubišta, biko kakva pomoć za 100, 200kn tjedno

malena princeza
10.04.2012., 12:21
Djevojka 22 godine traži bilo kakav (legalan) posao.
Čišćenje, konobarenje, čuvanje djece, bilo šta.
Na području Vž - županije.

Makar sam se i spremna preseliti zbog posla.
Detalji na PM.

bobby-j
10.04.2012., 19:49
Prvo---oglas za kolegu,

"izvodim sve vrste građ. (zidarskih i ličilačkih) radova, adaptacije, popravke, te izgradnja novih objekata"

sve informacije na pp :)

A ja tražim neki honorarni posao, znanje rada na pc-u i engleski jezik, bilo šta--očajna sam :D

Matejica1811
11.04.2012., 12:36
Dragi roditelji, ime mi je Mateja,studentica sam stručnog studija sestrinstva, po struci sam fizioterapeut, ,volim raditi s djecom te imam iskustva u čuvanju djece,vrlo sam odgovorna i komunikativna osoba.
Ukoliko trebate pouzdanu osobu za čuvanje Vaših mališana javite mi se porukom :)

damst
11.04.2012., 12:52
Boris iz Splita, 45, inženjer strojarstva, terenski komercijalist, ostao bez posla jer je regionalni ured zatvoren. Prije godinu dana završio tečaj autoCAD-a, nakon toga radio za projektanta strojarskih instalacija na izradi nekoliko projekata vodovoda i odvodnje. Htio bih da je tih projekata više.
Želio bih raditi u autoCAD-u, znači skice prebacit u 2D ili 3D nacrt, u obzir dolazi cijeli svijet. Ili ako kome treba poduka iz osnova autoCAD-a, tu u obzir dolazi Split s okolicom.
Želio bih raditi kao terenski komercijalist, ali ne direktnu prodaju.
Prihvatio bih i posao skladištara, vrtlara, dostavljača (B kategorija).

Tonnie
11.04.2012., 16:01
Tražim neki honorarni posao tipa dijeljenje letaka, ispomoć u caffe baru, hostesiranje i sl. na podrucju Zagreba.

Imam SSS kao hotelijersko-turisticki tehnicar ( HTT ) i studentica sam izvanrednog smjera.

Odlicno govorim i pisem engleski jezik i imam ECDL diplomu.
Ne mogu raditi jedino petkom i subotom posto imam faks tim danima.

Zainteresirani neka se jave na PM.
Samo ozbiljne ponude molim.

drot13
12.04.2012., 00:49
Molim da svaku eventualnu raspravu nastavite na chat temi (http://www.forum.hr/showthread.php?p=38893248#post38893248). Hvala na razumijevanju.

mojca1
12.04.2012., 06:25
Dali je itko kontaktirao sa ThimothyM,dali se kome javio na pp?Molim Vas bilo kakav info

suzuki750
12.04.2012., 15:05
Trazim zenu/djevojku koja bi mi nam pomogla u kucanskim poslovima..

Placamo 25 kn po satu.

Ukratko, nalazimo se u novom zagrebu, stan 33 kvadrata, ciscenje svega osim wc-a, peglanja, kuhanja i prljavog vesa.. Tu i tamo bi mozda trebalo prosetat psa ispred zgrade (poslusan je), najvaznije mi je cisto sude i pod.

Pomoc nam je potrebna od pon do petka od 12- 14 h ili od 14- 16 h.

Placanje bi islo preko studentskog ugovora (placali bi preko firme), sad dal bi ugovor bio vas ili tudi svejedno.

Normalni smo, placali bi na vrijeme i za vrijeme spremanja vam nebi dahtali za vratom nego bi vas pustili na miru da obavite posao!

Molim da me kontaktirate preko pm-a pa se cujemo prek mobitela!

Sent from my iPhone using Tapatalk

tragac970
12.04.2012., 16:07
50 kn/60 min srednja škola, 60 kn/60 min fakulteti. Matematika, fizika, mehanika 1, mehanika 2, tehnička mehanika, tehničko crtanje (inženjerska grafika), nauka o čvrstoći, mehanika materijala, osnovi konstruiranja, elementi strojeva, mehanika fluida, termodinamika, hidrodinamika, hidraulika i pneumatika, osnovi strojarstva.., državna matura iz matematike i fizike - pripreme. Izrada crteža, završnih radova, seminarskih radova: proračuni i crteži za osnovne, srednje škole i fakultete,: dipl. ing. strojarstva, višegodišnje iskustvo, popust za više sati i rad sa više osoba, dogovor oko mjesta rada (ja sam u Trnju - Zagreb), mogućnost online poduka preko Skype, ICQ, Live Messenger, Yahoo Messenger.

Kontakt na privatne poruke.

Krajakovic
12.04.2012., 22:44
Tražimo osobe koje žele raditi bez obzira na završenu stručnu spremu i dob. Uz našu pomoć i stalnu podršku ovo je izuzetna prilika za Vaš stalni prihod ili dodatnu zaradu.
Nazovite nas i osigurajte svoj dolazak na informativni susret. Od vas tražimo da ste ambiciozna i marljiva osoba, koja vjeruje da od nje možemo napraviti dobrog savjetnika koji je u stanju najbolje i najkvalitetnije prezentirati naš tim i financijske proizvode koje naša tvrtka plasira na tržište u ime najvećih financijskih ustanova u Hrvatskoj.
Mi Vam nudimo primanja prema vlastitom ostvarenom rezultatu uz mogućnost stalnog zaposlenja. Ako ste samostalni i samouvjereni, dosljedni i ambiciozni, spremni učiti i raditi za tim javite nam se i mi ćemo sve učiniti da postanete dio tog tima.

sonjuška
14.04.2012., 14:26
Tražim bebisitericu koja bi mogla povremeno u svom prostoru na nekoliko sati pričuvati dijete (koje mi želimo stalno uz sebe ali je to nekad tehnički nemoguće). Silno bi nam odgovaralo ako bi bila negdje u centru Zagreba, radije bi neku mlađu osobu, veselu i da voli biti s klincima, sve ostalo je pitanje dogovora  Detalji na pm

Izazov-2
14.04.2012., 21:21
Oglas je jos aktualan

http://www.mojfaks.com/poslovi/trgovina-prodaja-marketing/asistent-u-prodaji-analiza-trzista

Sretno svima

fluminense
15.04.2012., 14:41
Iskusni web programer/dizajner traži honorarne suradnike za pronalazak novih klijenata. Ukratko, ukoliko mi pronađete novog klijenta/kupca za izradu web stranice dobijete 10% od cijene izrade stranice. Potencijalni kupci su svugdje oko vas (tvrtke, obrti, restorani, trgovine, turistički smještaj, udruge, medicinski i kozmetički objekti...). Dakle, sve ovisi o vama, možete raditi i 5 minuta i zaraditi cca 200kn, ukoliko znate nekoga tko treba web stranicu.
Svi detalji na PM.

popis2011
16.04.2012., 10:31
Vezano je za posao pa ću i tu potražit pomoć:

Molim Vas za dvije minute slobodnog vremena da mi popunite kratku anketu. Stvarno mi je bitno i hitno! Veliko HVALA svima koji se odazovu :)
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGM2c2E1b2FWX2RubG9QSWdVd1BSMkE6M Q

Ulfuz
17.04.2012., 19:22
Bok ljudi,

nudi li netko kakav honorarni posao u Rijeci. Inače radim puno radno vrijeme kao volonter i očito je da sam u nedostatku novca pa pokušavam pronaći dodatni posao par puta tjedno poslije 16 h... Treba li nekome kreativni honorarac ili mi možete preporučiti nešto (konkretno), u što ne moram ulagati novce (kojih nemam)...

2xmajka
18.04.2012., 13:56
Čuvala bi Vaše djete u mom domu.Majka sam dvoje djece od 10 i 1 i pol godinu.Za sve informacije na pp ,pa ćemo detalje dogovoriti preko mob., a onda i osobno! Hvala!

mojca1
18.04.2012., 19:05
udruga žena traži zumba trenericu za treninge .

stormm
20.04.2012., 00:37
Gospođa 50god brinula bi o starijoj osobi 24sata dnevno. Imam višegodišnje iskustvo u privatnom domu za starije osobe, ali i privatno kod više osoba (Zg, Ri, Tisno...), po potrebi preporuke. Također imam iskustva sa raznim bolestima i posljedicama bolesti (moždani udar, demencija, nepokretnost....) U obzir dolazi područje cijele Hrvatske, a plaća je 4500kn što uključuje svu potrebnu skrb o osobi. Ozbiljne ponude na PM gdje ću Vam dati kontakt. Hvala

Libertango
20.04.2012., 12:45
Pomoć pri učenju/instrukcije

Dipl. sociologinja, 10 godina iskustva u radu sa djecom-pruža pomoć pri svladavanju osnovnoškolskog gradiva iz matematike, hrvatskog jezika, prirode i društva, pomoć pri pisanju domaćih zadaća i ostalih školskih obveza i zadataka.

E-mail: zrinka001@gmail.com

Ovo je oglas iz usluge za moju kolegicu pa ukoliko bi netko radije broj mobitela za kontakt javite mi se na PM pa ću vam poslati i broj.

V800
20.04.2012., 16:07
Sve informacije za "Rent-a Kuhar" šaljem na pm..:mikrocerek:

Nariel
20.04.2012., 19:15
Povoljno, brzo i temeljito obavljam sljedeće poslove:

1. izrada PowerPoint prezentacija prema zadanoj tematici i/ili kompletnom tekstu (slovenski, engleski, njemački ili hrvatski jezik)

2. pisanje, prijepis i/ili uređivanje tekstova/eseja/članaka/seminarskih radova/referata/sl. (engleski, njemački, slovenski ili hrvatski jezik)

3. prevođenje sa slovenskog/engleskog/njemačkog na hrvatski i vice versa

4. pomoć u stanu (čišćenje, pospremanje, pranje posuđa, odlazak u dućan/ljekarnu/sl., peglanje, šetanje kućnih ljubimaca) - samo vikendom i/ili blagdanima (bilo kada između 8 i 16 sati) jer sam redovna studentica pa ne stignem preko tjedna

Više informacija molim zatražite putem maila nariel.of.forest@gmail.com i/ili privatne poruke. :)

Unaprijed zahvaljujem!

vodenaruža
20.04.2012., 20:00
Odgovorna i pouzdana djevojka(21)bi čuvala djecu stariju od 4 godine, na području zadra, ostale informacije na pp.

venenum
21.04.2012., 18:28
Nudim usluge prijevoda hrvatski - engleski, engleski - hrvatski. Student sam treće godine engleskog jezika i književnosti, imam iskustva, radim kao prevoditelj na jednom hrvatskom znanstvenom portalu.

restmen
22.04.2012., 13:10
Pozdrav svima ,
Imam iskustva kao web dizajner , dugo sam u internet marketingu , i htio bih vam ponuditi svoje usluge.Vjerujem da će vas cijene usluga oduševiti zato što inače ove usluge koštaju i do 10 puta više , ali ovo ću objaviti samo na 2 favoritna foruma od kojih je jedan ovaj :).

IZRADA LOGOTIPA (LOGO za Firmu) - 150,00kn
IZRADA PLAKATA (Velikih veličina) - 200,00kn
IZRADA VIZITKE - 150,00kn
IZRADA i PRILAGOĐAVANJE WEB STRANICE - 500,00kn
IZRADA WEB STRANICE (bez prilagođavanja) - 350,00kn
IZRADA BROŠURE - 200,00kn

Evo mislim da su ovo minimalne cijene , više za moje utrošeno vrijeme nego za ove usluge.
Koga zanimaju moje usluge neka se javi , i po potrebi ću mu poslati i neke od RADOVA na e-mail.

Pozdrav svima.

MrzlaZg
23.04.2012., 13:43
Bok svima!!!
Profesionalna masaža u vlastitom domu ! ! !

Osjećate li pritisak modernog života, povećan broj pojava bolesti povezanih sa stresom, bolna leđa i ramena nakon napornog radnog dana, probleme s cirkulacijom, glavobolju....

Priuštite si kvalitetnu masažu u vlastitom domu, koja uz opuštanje donosi i bezbrojne dobrobiti za zdravlje.

Masiram isključivo ženske osobe (muške osobe po preporuci). Područje Novog Zagreba, Brezovice i Velike Gorice.

● Masaža cijelog tijela (medicinska, klasična)
● Sportska masaža
● Masaža leđa i vrata
● Masaža cijelih nogu
● Klasična masaža stopala
● Peeling tijela + hidratantna krema/mlijeko
● Relax masaža
● Anticelulitna ručna masaža
● Aromamasaža tijela s eteričnim uljima

Upiti na marija.massage@gmail.com

Pozdrav!!!!

a7x
23.04.2012., 21:24
tražim posao u bircu, po mogućnosti nekakvom malo kvartovskom, Novi Zagreb... sve ponude slobodno na pp :)

Fernao
23.04.2012., 22:11
Student građevine iz Zagreba.
Nudim davanje instrukcija iz matematike i fizike za srednje škole, te pripreme za Državnu maturu iz oba predmeta. Cijena je 50kn / 60 min. Način objašnjavanja gradiva nestandardan, ali vrlo uspješan.
Nudim 2D crtanje u AutoCAD-u, cijena po dogovoru.
Detalji na PM.

deonisa
24.04.2012., 19:12
Tražim bilo koji posao u Osijeku. Za početak sam spremna raditi bilo što.
Završila sam fakultet i magisterij filološkog smjera. Napredno znam engleski i španjolski (radila sam i studirala u Španjolskoj) i pasivno ruski.
Izvorni sam govornik rumunjskog jezika.
Imam iskustvo u turizmu (na recepciji), administrativnom radu, prevođenju, predavanju, lekturi.
Kontakt putem privatne poruke

arestus
25.04.2012., 09:33
Marketinska Kuca www.karic-group.com Trazi Volontere i Honorarce za Event 25.08 koji ce se odrzati na Trgu Bana Jelacica i Zrinjevcu u isto vrjeme.
I trazi se Asistentica-tent same basis, da je organiziran-a tocna, ima volju za ucenje i unapredjivanje. :) Ako ima zainteresiranih...
Takodjer trazimo outsource:
Graficki dizajner s iskustvom u brandingu,Product Design
PR agenticu
Client Hunter
javiti se na mail: kontakt@karic-group.com :)

Euphrasie
25.04.2012., 11:27
Tražim posao promocije-hostesiranje. E sad zanima me dali to rade samo srednjoškolci, jer osjećam se prestaro za to. Imam 24g

m@lena
26.04.2012., 10:28
Trazim honorarni posao-kao hostesa dnevne promocije na podrucju Istre! Ako netko radi s tim ili me moze preporucit neka mi se javi :) Hvala

arestus
26.04.2012., 12:21
Tražim posao promocije-hostesiranje. E sad zanima me dali to rade samo srednjoškolci, jer osjećam se prestaro za to. Imam 24g

Naravno da ne..:)
Za nas rade djevojke od 19 do 30 :) preko 30 je..vec malo previse, ali ne za autosajmove itd...

elektrodalmacij
26.04.2012., 12:38
tražim bilo kakav studentski posao, po mogućnosti petkom i subotom, kao hostesa/promotor ili nešto drugo na području splita

Fichoslav
26.04.2012., 14:56
Dečko 22god. Šetać psa,ako niste u mogućnosti ili nemate vremena prošetat vašeg kućnog ljubimca onda mi samo javite na pm.. Cijena i vrijeme po dogovoru!! Područje,Centar-maksimir-kvatrić-peščenica...

Hummingbird12
26.04.2012., 15:01
student iz Zagreba (19g ) traži sezonski posao na moru. pa ako ima neko dobar tko će mi pružiti priliku bio bih mu zahvalan

elielie
27.04.2012., 09:47
Po zanimanju dizajner odjeće,35 godina,majka dvoje djece 9,5 (dječak) i 17 (djevojčica),od 1.7.2012 nadalje,radno vrijeme cca 8 sati,po potrebi i dogovoru može i dulje,čuvala bih jedno ili dvoje djece u mom stanu ili vašem,kako vam više odgovara.Lokacija-Čakovec.Plaća 20 kn/sat.Sve ostalo prema dogovoru.
Vaša teta čuvalica

Time4Me
27.04.2012., 10:44
Potpora svima koji se žele baviti oglašavanjem na Googleu. Evo što se nudi svima koji se uključe u program Google Engage http://www.europrojekti.eu/2012/04/27/nova-prilika-s-googleom-na-posao/

Natka0205
27.04.2012., 14:50
Tražim honorarni posao, 5.,6. mjesec. Imam 28 godina, sportašica, iskustvo rada s djecom.

647594938
28.04.2012., 11:30
Trazi se posao ciscenja apartmana,stanova,stubista...Zadar

ForumasRi
28.04.2012., 11:59
Pozdrav!

Tražim bilo kakav studentski posao na području Rijeke i šire okolice (izuzev konobarenja). Može biti nešto u IT-u ili nekakva ispomoć ili skladište ili prijevoz ili... ma više-manje bilo što...
Odgovoran sam i marljiv, i nikad mi nije bio problem raditi niti naučiti nešto novo.
Visoka plaća (20+ kn/h) po satu mi nije prioritet, s obzirom da je meni ovo više za deblji đžeparac, nego zato što mi je ne znam kako potrebno u smislu preživljavanja. Dakle mogu raditi za nešto manje, ukoliko mi posao odgovara. (i svi smo na dobitku jel :D)
Sumnjam da ću to tu naći, ali nikad ne reci nikad :)

leich
28.04.2012., 20:22
tražim posao za tatu:
dakle, muškarac 55 godina, po struci kem. tehničar, već poznata priča o tehnološkom višku, radio bi gotovo bilo kakvi poso tipa djeljenje letaka, skladištenje, čuvanje objekata... hitno nam je pošto je i mama bez posla!!!!!!!:(
ponude na pm
hvala

leich
28.04.2012., 22:00
i za mamu isto:rolleyes:

Travel agency
30.04.2012., 13:24
Traži se:

Turistički predstavnik u Turskoj (m/ž)

želite li zabavno ljeto u IN destinaciji s vrhunskim plažama i još boljom zabavom, uz to i dobru zaradu, ovo je posao za vas!

Uvjeti:
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije
- osnove informatičke pismenosti
- izrazite komunikacijske vještine i volja za rad s ljudima
- fleksibilnost u radnom vremenu
- sklonost ka putovanjima
- iskustvo u poslovima vodiča (nije uvjet)

Svoje životopise s fotografijom pošaljite na marketing@orextravel.hr

Fernao
30.04.2012., 21:19
Tražim studentski posao preko ljeta. Satnica mi nije prioritet, kao ni tip posla (zainteresiran sam za svaki posao).

Lyngby
02.05.2012., 16:33
Traži se profesionalni kuhar za rad u restoranu više kategorije na otoku. Minimalno 5 godina radnog iskustva u restoranima ili hotelskim restoranima. Na pp

epson
03.05.2012., 08:23
Može li mi netko preporučit dobar program za maloprodaju, za otprilike 300-500artikala. Ima li neki programer u Zadru koji se time bavi?
drugo pitanje je DOBAR KNIGOVOĐA... Jer on je jedan od bitnijih osoba u vođenju kvalitetnog poslovanja....

P.S radi se o ZADRU

HVALA

mminna
03.05.2012., 08:23
Iz Rijeke sam i htjela bih da mi se javi cvjećarka s barem malo više iskustva od mene. Imam namjeru otvoriti cvjećarnicu i u fazi sam priprema za otvaranje obrta. Hvala!

idario
03.05.2012., 19:24
Pozdrav svim sadašnjim i budučim vlasnicima apartmana,ovako ako imate apartman,a nemožete ga sami održavat i (okoliš) slobodno se javite u veti toga tim smo mladih i iskusnih ljudi. usto vršimo i kučsnske poslove (elekt.popravci,vodoinstalaterski popravci,te popravci klima uređaja,po potrebi mogu i sitniji unutarnji građevinski radovi. cijena čiščenja po apartmanu je 180kn,a za ostale poslove po dogovoru oivisi o zahvatu
dario.rosulov82@gmail.com : 504: :503:

Kvakic
04.05.2012., 08:01
Pozdrav,
Trazim posao na podrucju Varazdina, molim Vas da mi se ne javljaju osobe sa MLM, akviziterstvom i sl.
Radila sam u duty free shopu dugi niz godina, vodila administraciju i nabavu. Svoj zivotopis mogu poslati zainteresiranim.

epson
04.05.2012., 12:57
Može li mi netko preporučit dobar program za maloprodaju, za otprilike 300-500artikala. Ima li neki programer u Zadru koji se time bavi?
drugo pitanje je DOBAR KNIGOVOĐA... Jer on je jedan od bitnijih osoba u vođenju kvalitetnog poslovanja....

P.S radi se o ZADRU

HVALA

Laaaa13
04.05.2012., 14:40
Izvanredna sam studentica prava s iskustvom u raznim poslovima honorarne prirode. Vozačka dozvola B kat, služim se engleskim i njemačkim jezikom, a pasivno i talijanskim.
Radila bih bilo što na području Petrinje i Siska, pa i Velike Gorice i Zagreba. Bilo da je honorarno ili stalno. Od čišćenja i prodaje pa do administrativnih stvari, svejedno.

Kontakt na pm :mig:

anchizg87
04.05.2012., 15:56
Tražim posao čuvanja djeteta puno radno vrijeme od polovice 6.mjeseca pa nadalje, sljedećih godinu dana a po potrebi i duže. Imam iskustvo čuvanja djece pa prema tome i preporuku. Ako ste zainteresirani možete me kontaktirati preko privatne poruke. Hvala!

mala_ :)
06.05.2012., 16:18
Trazim honorarni posao čisćenja u okolici Zg, ili honorarni posao peglanja ili djeljenje letaka! Molim da mi se jave samo ozbiljne ponude. Imam 22 god i živim u Zagrebu.

Time4Me
07.05.2012., 16:52
Za slučaj da niste primijetili posao s plaćom od 1800 eura mjesečno http://www.europrojekti.eu/2012/05/07/objavili-natjecaj-za-posao-s-placom-od-1800-eura-i-zaboravili-na-rok-za-prijavu/
Doduše, zaboravili su napisat do kada se primaju prijave al nedajte se zbunit.

whoopsy
08.05.2012., 08:13
Trazim nekoga za prijevod web stranice na eng i njemacki

Sve skupa ima 4157 znakova, znaci cca 2,5 kartice teksta

Iskljucivo skupne ponude saljite na pm podaci s kvalifikacijama dobrodosli

Nije strucni tekst

Candice
08.05.2012., 21:01
dolazi u obzir sve osim konobarenja (moze eventualno rad za sankom, ali nemam iskustva u tome) S FIKSNOM PLAĆOM I OSIGURANIM SMJESTAJEM, lokacija nije posebno bitna (samo da je na moru:)) ...
dakle, moze posao sobarice, ciscenja, prodaje, djeljenja promotivnih materijala, pomocno osoblje...

-posjedujem vlastiti studenski ugovor

Za detalje se obratite na pp ;)

Enid
09.05.2012., 09:38
Dipl. dizajnerica nudi usluge grafičkog dizajna i oslikavanja zidova.
Ponude privatnom porukom.

Dobra ko kruh
09.05.2012., 16:27
Tražim posao s dnevnom isplatom.

mindtraveler
09.05.2012., 18:23
Završio sam osnovnu i 3 godine strojarske škole,Prirodoslovac sam i bavim se ornitologijom i snimam dokumentarne filmovima,informatikom,poznajem rad sa Microsoft wordom i exelom kao i powerpointom i outlook-om govorim engleski skoro aktivno imam položen vozački ispit b kategorije i aktivan sam vozać!nemam poroka
osim voćnih sokova,znam obavljati poslove vezane za uređenje vrtova i okućnice,sadnje i uzgoja bilja i životinjskih vrsta,bio sam čuvar imovine bez licence nažalost,radio sam u pekari kao pomočni pekar i majstor sam za izradu peciva i na peći.
Osim toga u stolariji sam radio neko vrijeme pa i to znam raditi,izrada i popravci,uz sve to znam vršiti popravke i održavanja elektronike i sitnih kučanskih aparata,radio sam i kao soboslikar i umjetnik za oslikavanje zidova.
Bio sam i animator u turizmu i vodio sam turiste na birdwaching jer je moje znanje Engleskog jezika i poznavanje ptica i terena,jako pomoglo za uspješno izvršavanje zadanog posla.U telekomunikacijama sam bio na tarot liniji i chatu te sam se i u marketingu i prodaji snašao i dao doprinos koji je poboljšao prodaju,maser sam 5 godina i vršim energetsku i ostale masaže revitalizirajučeg tipa,iscjeljivaja i akopresure i reflexoterapije
Otac jednog djeteta,treba mi posao i savjesno bih ga obavljao i trudio se unaprijediti posao svojim radom, hvala unaprijed ,moj broj na koji me možete kontaktirati ako ste zainteresirani za takvoga djelatnika javite se mailom rimljubav@gmail.com

Još ako mi je posao jedan od ovdje navedenih ispunjavam vaša očekivanja imam

PoLiGloTi
10.05.2012., 09:47
Dragi prevoditelji,
mi smo poduzeće iz Zagreba koje pruža isključivo prevoditeljske usluge i ove godine obilježavamo 22 godine postojanja i uspješnog rada.
Trenutno proširujemo bazu honorarnih djelatnika za pismene i usmene usluge prevođenja te stoga molimo sve zainteresirane za suradnju da nam dostave svoje životopise na naš e-mail: poliglot@poliglot.hr (- honorarno prevođenje -)

Obavezno navesti:
- kvalifikacije i edukacije
- iskustvo (potrebno min. 4 godine)
- govorno područje - jezik ili više njih
- ev. dodatni alati (CAT, Trados i sl.)
- detaljno opisati koje vrste tekstova ste prevodili i navesti u kojem području se najbolje snalazite (npr. medicina, tehnika, ekonomija, pravo itd.)
- posjedujete li položen ispit za sudskog tumača

Nepotpune životopise nećemo razmatrati. U obzir dolaze svi jezici.

karollina
10.05.2012., 23:13
studentica sam, 24 godine, tražim bilo kakav posao, od čišćenja do otipkavanja seminarskih radova na računalu...do sada sam radila svakakve studentske poslove (čišćenje,djeljenje letaka, administracija,anketiranje...)..ozbiljna sam,komunikativna, željna radit...molim ozbiljne ponude za područje splita i okolice
u struci su mi administrativni poslovi, ali i kreativna sam osoba..
ps.imam svoj studentski ugovor

Mandarin
11.05.2012., 00:52
Trazim ambiciozne i ozbiljne osobe za rad u timu.. Ako ste zaintresirani javite se u pp za detalje

Time4Me
11.05.2012., 11:43
obrnici stolari i zaposleni u obrtima koji se bave stolarijom mogu se prijaviti za Wi Fi certifikate. Ako se sakupi dovoljan broj zainteresiranih za edukaciju program bi mogao biti besplatan pa tko je zainteresiran nek se odmah javi. Više na http://www.obrtnici-zagreb.hr/sekc/115/?task=group&gid=181&aid=384

knaufmajstor
11.05.2012., 17:00
Nudim usluge košnje trave u vašim vikendicama,okućnicama i poslovnim prostorima... razne vrste čišćenja i održavanja zelenih površina..više informacija u P.P.

Time4Me
11.05.2012., 23:19
Rokovi za prijave na natječaje za dobro plaćene poslove sve su kraći. Za Twinning projekt i posao pomoćnika asistenta u Poreznoj upravi s plaćom od 1800 eura nema puno vremena za razmišljanje http://www.europrojekti.eu/2012/05/11/natjecaj-za-posao-s-placom-od-1800-eura-i-ultra-kratkim-rokom-prijave/

philotanus
12.05.2012., 15:22
Stručni prvostupnik inženjer informacijskih tehnologija traži bilo kakav posao u Zagrebu, može i honorarni, samo da je fiksna plaća. Ne mora nužno biti u IT struci.
Specijalizacija su mi računalne mreže, te sam završio Cisco Akademiju za CCNA. Također znam UNIX i SQL, te imam iskustva sa održavanjem i popravljanjem desktop PC računala i elektronikom. Bez radnog iskustva (mogućnost zapošljavanja uz potporu HZZ). Kratki životopis i kontakt na www.mturic.net

the good girl
13.05.2012., 16:07
Trazim posao u skladistu (slaganje robe, pakiranje, ljepljenje deklaracija...) u Zagrebu ili okolici Zagreba.

studeni1971
13.05.2012., 16:24
U obzir dolaze iskusni inžinjeri.Detaljnije na p.p.

anita222
13.05.2012., 17:07
Djevojka 28 godina, apsolventica studija humanističkog smjera traži sezonski posao preko ljeta (animator za rad s djecom, recepcionar, sobarica ili servirka, čistačica i sl) ili sličan posao u Zagrebu. Imam petogodišnje iskustvo u administrativnim djelatnostima, čuvanju djece, radu na recepciji, a prošlogodišnju sezonu od 6 do 9 mjeseca radila sam u jednom manjem hotelu na otoku Pagu kao recepcionarka i sobarica po potrebi.

Tonnie
14.05.2012., 21:29
Tražim neki honorarni posao tipa dijeljenje letaka, ispomoć u caffe baru, anketiranje, promotivne aktivnosti i sl. na podrucju Zagreba.

Imam SSS kao hotelijersko-turisticki tehnicar ( HTT ) i studentica sam menadzmenta u hotelijerstvu, izvanrednog smjera.

Odlicno govorim i pisem engleski jezik i imam ECDL diplomu.
Ne mogu raditi jedino petkom i subotom posto imam faks tim danima.

Zainteresirani neka se jave na PM.
Samo ozbiljne ponude molim.

kety66
15.05.2012., 09:09
Sad sam naišla na ovaj post.Molim pomoć očajni smo.Imam 2-je djece nezaposlene,samo muž radi ja na 4 sata.Djeca su slala neznam ni sama koliko zamolbi za posao ma da se bar netko javi,prek burze za sezonu nitko se još nije javio pa što je to.Kad počinje po njima sezona,tko se uopće zaposli danad?Mediji javljaju da 14 000 slobodnih radnih mjesta a oni se prijavili neznam na koliko oglasa pa ih nitko ne zove.oboje traže posao sezonski i Zagreb dosad nemaju sreće.Molim Vas ako netko može pomoći neka se javi na I-mail Kety66@net.hr Sin star 25 god.radio u konzumu kao skladištar 3 mjeseca na određeno,i u Gavrilović d.o.o.skladištar 3 god.nepune taman kad je trebao dobit za stalno otkazu mu ugovor sad je nezaposlen(mesar po zanimanju)Kći 21 god.ima dvije škole trgovac i komercijalista završila krajem veljače 2012.dosad neuspješno poslala dosad prek 100 mejlova bila samo na jednom razgovoru za Vartex u arena centar tražilo se jedno radno mjesto javilo se prek tisuću ljudi,Užas ,strašno danas za mlade željni su rada i u najboljoj snazi a doma propadaju.Ako netko zna za kakvo radno mjesto za zg.il sezonu molim javite očajni smo više na kety66@net.hrUnaprijed zahvaljujem svim dobrim ljudima! kety66@net.hr

Zlatko99
15.05.2012., 16:30
Sad sam naišla na ovaj post.Molim pomoć očajni smo.Imam 2-je djece nezaposlene,samo muž radi ja na 4 sata.Djeca su slala neznam ni sama koliko zamolbi za posao ma da se bar netko javi,prek burze za sezonu nitko se još nije javio pa što je to.Kad počinje po njima sezona,tko se uopće zaposli danad?Mediji javljaju da 14 000 slobodnih radnih mjesta a oni se prijavili neznam na koliko oglasa pa ih nitko ne zove.oboje traže posao sezonski i Zagreb dosad nemaju sreće.Molim Vas ako netko može pomoći neka se javi na I-mail Kety66@net.hr Sin star 25 god.radio u konzumu kao skladištar 3 mjeseca na određeno,i u Gavrilović d.o.o.skladištar 3 god.nepune taman kad je trebao dobit za stalno otkazu mu ugovor sad je nezaposlen(mesar po zanimanju)Kći 21 god.ima dvije škole trgovac i komercijalista završila krajem veljače 2012.dosad neuspješno poslala dosad prek 100 mejlova bila samo na jednom razgovoru za Vartex u arena centar tražilo se jedno radno mjesto javilo se prek tisuću ljudi,Užas ,strašno danas za mlade željni su rada i u najboljoj snazi a doma propadaju.Ako netko zna za kakvo radno mjesto za zg.il sezonu molim javite očajni smo više na kety66@net.hrUnaprijed zahvaljujem svim dobrim ljudima! kety66@net.hr
I ja sam danas zvao hrpu brojeva za rad sezonski na moru.
Ili javljaju da zasad popunjavaju mjesta domaćim stanovništvom ili traže uz engleski i talijanski i njemački,ili ugostiteljsku školu traže(mada u oglasu nisu stavili),ili kažu da pošaljem životopis sasvim nezainteresirani da preko telefona išta pitaju kao da su već primili 1000 životopisa,ja pošaljem,a odgovora nema.Od ostalih poslova još veća katastrofa,na molbe niko se najavlja,a za razgovor za posao treba veza,bio sam na jednom takvom razgovoru,ali veza nije bila dovoljno jaka pa mi je rečeno "mala je šansa".
Mnogi koji su se uguzili davno na radna mjesta neshvaćaju da posla zaista nema,več još misle kao "gle ga neradnik".