PDA

View Full Version : Forumska burza rada za one koji traže ili nude posao - molim pročitati prvi komentar s pravilima

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15

Krajakovic
15.05.2012., 19:11
I ja sam danas zvao hrpu brojeva za rad sezonski na moru.
Ili javljaju da zasad popunjavaju mjesta domaćim stanovništvom ili traže uz engleski i talijanski i njemački,ili ugostiteljsku školu traže(mada u oglasu nisu stavili),ili kažu da pošaljem životopis sasvim nezainteresirani da preko telefona išta pitaju kao da su već primili 1000 životopisa,ja pošaljem,a odgovora nema.Od ostalih poslova još veća katastrofa,na molbe niko se najavlja,a za razgovor za posao treba veza,bio sam na jednom takvom razgovoru,ali veza nije bila dovoljno jaka pa mi je rečeno "mala je šansa".
Mnogi koji su se uguzili davno na radna mjesta neshvaćaju da posla zaista nema,več još misle kao "gle ga neradnik".

Ja uvijek trazim radnike i suradnike. Ne smatram da su svi "neradnici" koji nemaju posla. Ali oni koji su godinama bez posla ili su neradnici ili nesposobni ili zele odmah na direktorsku poziciju! Ja uvijek trebam sposobne, ambiciozne, komunikativne ljude pa tko je zainteresiran neka mi se javi. Jako dugo sam u poslu imam dobru ekipu i ako ste timski igrac slobodno me kontaktirajte bez obaveza.
Ovdje na forumu ima dosta mojih postova pa mozete i njih pogledati da dobijete vise informacija o meni i poslu.

FIGICA
16.05.2012., 22:50
Tražim bilo kakav posao (osim konobarenja i čišćenja) na području Malog,Velog Lošinja,Nerezina...
Farmaceutski tehničar,5 godina radnog staža u struci

*analena*
21.05.2012., 11:18
Traže se viskomotivirane, samoinicijativne mlade osobe za rad u prodaji na području Zagreba, Splita, Rijeke, Bjelovara, Siska, Varaždina, Zadra i Osijeka.

Glavni uvjeti su dobro poznavanje rada na računalu (radi se o prodaji web aplikacije), komunikativnost i visoka motiviranost.

Oglas možete vidjeti ovdje http://ow.ly/i/DKpt/original

cepica
21.05.2012., 18:52
Ja sam Josip čepuran i bavim se proizvodnjom vinjaka rakija i ostalog piča.
Kako mi je poslovanje u usponu želio bi dati i umjetnički identitet svojim proizvodima te tražim honorarnog suradnika koji bi sve moje potrebe digao na razinu kakvu zaslužuju moji proizvodi i kakvu sam si ja zamislio. Tražim osobu sa istančanim afinitetom za dizajn etiketa, boca i ostalog promo materijala! Uvjeti su puno ideja i istančanost za lijepo. Moguća:love: dugotrajna suradnja sa mojom udrugom i preporuke za poslove ostalih članova udruge.

VIŠE O MENI NA www:lordcepuran.com ili na e-poštu lordcepuran@gmail.com

Nariel
21.05.2012., 19:04
Povoljno, brzo i temeljito obavljam sljedeće poslove:

1. izrada PowerPoint prezentacija prema zadanoj tematici i/ili kompletnom tekstu (slovenski, engleski, njemački ili hrvatski jezik)

2. pisanje, prijepis i/ili uređivanje tekstova/eseja/članaka/seminarskih radova/referata/sl. (engleski, njemački, slovenski ili hrvatski jezik)

3. prevođenje sa slovenskog/engleskog/njemačkog na hrvatski i vice versa

Više informacija molim zatražite putem maila nariel.of.forest@gmail.com i/ili privatne poruke.

Unaprijed zahvaljujem!

ManuelSLO
23.05.2012., 21:19
Trebao bih oko 20 članaka na srspkom jeziku o Budvi.

Svi zainteresirani pošaljite detajle o sebi i iskustva sa pisanjem na
posao[at]cober.si

Thnx.

Lp,
M

Time4Me
23.05.2012., 23:54
evo dva nova natječaja za poslove na Twinning projektima - plaća 1800 eura a radi se u Zagrebu: http://www.europrojekti.eu/2012/05/24/dva-nova-natjecaja-za-dobro-placene-poslove-twinning-asistenta/
Na 3 radna mjesta u SAFU prijavilo se 546 kandita. Ako ste među njima provjerite što će se tražiti na testiranju.

barbaraXS
24.05.2012., 00:15
evo dva nova natječaja za poslove na Twinning projektima - plaća 1800 eura a radi se u Zagrebu: http://www.europrojekti.eu/2012/05/24/dva-nova-natjecaja-za-dobro-placene-poslove-twinning-asistenta/
Na 3 radna mjesta u SAFU prijavilo se 546 kandita. Ako ste među njima provjerite što će se tražiti na testiranju.

ja sam danas bila na testiranju i razgovoru za jedan twinning projekt... traži se prijevod (pismeni E-HR i obratno) i tumačenje uživo... uspjeh je i pojaviti se tamo, u takvoj konkurenciji... uz malo sreće, posao bi sutra mogao biti moj :-)

lilyp
24.05.2012., 10:28
ja sam danas bila na testiranju i razgovoru za jedan twinning projekt... traži se prijevod (pismeni E-HR i obratno) i tumačenje uživo... uspjeh je i pojaviti se tamo, u takvoj konkurenciji... uz malo sreće, posao bi sutra mogao biti moj :-)

To si bila na testiranju za projekt “Jačanje administrativnih kapaciteta Porezne uprave u području nadzora”? možeš reći šta si diplomirala, zanima me koji su im glavni kriteriji? hvala

arestus
24.05.2012., 14:39
Marketinska Kuca www.karic-group.com slaze produkcijski tim ( Volontere i Honorarce ) za Event"Zagreb Vision 2012" koji ce se odrzati u 9 mjesecu na Trgu Bana Jelacica i Zrinjevcu u isto vrjeme.
I trazi se Asistentica-tent same basis, da je organiziran-a tocna, ima volju za ucenje i unapredjivanje. Ako ima zainteresiranih...
Producent -odrada i priprema programa

Takodjer trazimo outsource:
Graficki dizajner s iskustvom u brandingu,Product Design
PR agenticu
Client Hunter
javiti se na mail: kontakt@karic-group.com

Molimo samo Ozbiljne i obavezno se javiti na mail ne INBOX jer nisam tu! :)
Kad se vratim vidim inbox pun..pa nestignem svima odgovoriti.
Ponavaljam oglas..jer zasad se nisu javili kadrovi koje trebamo!
Radi se o eventu!

bizimanga
25.05.2012., 22:21
Jedna nova marketing agencija traži kreativne mlade ljude iz područja marketinga te grafičke dizajnere (adobe studio, corel) i web developere (html, cms, javascript, php, MySQL, CMS SEO). Postoji mogućnost zapošljavanja studenata. Tvrtka radi web i grafička rješenja, pripremu za tisak, reklamne kampanje, marketing projekte, internet marketing (google,facebook). Ako imate puno kreativnih ideja i želite doći do izražaja u području marketinga, javite se na e-mail: bizimanga@yahoo.com

sonjuška
26.05.2012., 20:27
Tražim nekoga tko je spreman honorarno pričuvati mačku ili psa u Zagrebu u svom prostoru.

Mandarin
26.05.2012., 20:44
Trazim ambiciozne i ozbiljne osobe za rad u timu.. Ako ste zaintresirani javite se u pp za detalje

UP

scoop
28.05.2012., 13:00
Pozdrav,

Ovim putem želim vas obavijestiti da je započeo sa radom novi portal za honorarne i sezonske poslove (http://www.uhvati-posao.hr) UhvatiPosao.hr

Svima želim puno sreće u traženju posla :)

Felix 3575
28.05.2012., 21:43
Jeli se ovdje kontaju i poslovi preko student servisa?

Alisa AL
29.05.2012., 13:50
Diplomirana novinarka tražim posao, honoraran, stalan, rad na određeno vrijeme. Radila sam honorarno za vrijeme studija kao novinarka na portalima, prodavačica i aranžerka u trgovini. Završila sam srednju ekonomsku i glazbenu školu. Tražim posao na području Grada Zagreba i Zagrebačke županije.

the-job
29.05.2012., 16:03
Trazimo mlade, energicne i komunikativne osobe za popunjavanje radnog mjesta konobara/ice, sankera/ice, koktel majstora/ice u nedavno otvorenom klubu u Splitu. Prethodno iskustvo pozeljno iako nije uvijet. Kako se radi o klubu, molim da se javljaju osobe spremne na nocni rad. Zivotopis s fotografijom molim saljite na mail the_job@net.hr

Za detalje, moze upit na pp.

Brrina
31.05.2012., 09:05
Učenica 3razreda ekonomske škole traži posao preko učeničkog servisa :)

scoop
31.05.2012., 11:50
Pozdrav,

Ovim putem želim vas obavijestiti da je započeo sa radom novi portal za honorarne i sezonske poslove UhvatiPosao.hr

Svima želim puno sreće u traženju posla

Jeli se ovdje kontaju i poslovi preko student servisa?

Da, mogu se pronaći poslovi preko student servisa i ostale vrste poslova koji idu preko dogovora s poslodavcem. Popis aktualnih poslova (http://www.uhvati-posao.hr/viewjobs.php?hid=1) Isto tako studenti mogu sami ponuditi poslove koje obavljaju, pa ih na taj način može pronaći netko tko treba upravo njih.:)

moria3
31.05.2012., 12:46
hitno tražim nešto nA pola radnog vremena(poželjno da je isplata dnevna)-od čuvanja djece,šetnje pasa,prevođenja(eng.)ili instrukcija iz istog(dajem i iz astrologije),prodaja ili bilo što dr. -nemoralne ponude isključene-te wellness i prodaja nakita,parfema također ne!,...imam všs i NEmam studentski.zg ,freelanc. inozemstvoili eventualno vg.

lauxret
31.05.2012., 21:15
Pozdrav,

Ovim putem želim vas obavijestiti da je započeo sa radom novi portal za honorarne i sezonske poslove UhvatiPosao.hr

Svima želim puno sreće u traženju posla

Da, mogu se pronaći poslovi preko student servisa i ostale vrste poslova koji idu preko dogovora s poslodavcem. Popis aktualnih poslova (http://www.uhvati-posao.hr/viewjobs.php?hid=1) Isto tako studenti mogu sami ponuditi poslove koje obavljaju, pa ih na taj način može pronaći netko tko treba upravo njih.:)

Ako ti vodiš "uhvati-posao" - piše se osječko-baranjska županija, a ne osiječko-baranjska.

mimi_2311
31.05.2012., 21:49
Umirovljeni policajac traži posao, može kontakt ovdje na pm ili na moj mail: mimimoi89@yahoo.com. :)

baby doll
04.06.2012., 12:11
Traži se student za snimanje nogometnih utakmica na Memorijalu Mladena Ramljaka (četvrtak, petak, subota i nedjelja - 7.-10.6.) Plaćanje je 300kn/dan, ukupno 1200kn, preko studentskog ugovora, naravno, ukoliko su snimke zadovoljavajuće kvalitete. Uvjet je da snimatelj u svom aranžmanu nabavi kvalitetnu HD kameru i da ima iskustva u radu s njom. Zainteresirani mi se mogu javiti na pm, ja ću vas proslijediti do osoba iz firme kojoj to treba. :)

maryos
05.06.2012., 09:46
Tražim suradnike na području Slavonije koji žele izgraditi vlastito poslovanje i ostvariti dugoročnu zaradu po već poznatim programima.
Programi :
- MIROVINSKA REFORMA
- sve vrste osiguranja
- kreditiranje građana

Više informacija na maaryy@net.hr

babysittingnatalija
05.06.2012., 14:45
Ako netko nudi posao od kuće molim javite na pp. hvala

sab
06.06.2012., 01:28
Diplomirani filozof,govorim engleski i grčki,bilo kakav posao u struci?(u Hrvatskoj)

Skins-Inter
06.06.2012., 10:25
Trazim sezonski posao u Zadru!
Osim kafica.

črni
06.06.2012., 18:44
Tražimo prevoditelje za latvijski, litvanski i estonski, s iskustvom u prevođenju, info na pp :)

néant
08.06.2012., 00:39
Tražim sezonski posao u Vodicama, bilo što.
Studentica sam, komunikativna, odgovorna, radišna, nisan dugoprstić i nemam velike uši. :o Imam odlična iskustva u sezonskim poslovima već 5 godina. Fluentno govorim engleski i snalazim se u drugim jezicima. Nije mi problem smješiti se mušterijama dok odrađujem duplu smjenu. Ne kasnim, ne pijem, ne drogiram se. Imam vlastiti smještaj u Vodicama, al' mogu vozit svaki dan i do Tribunja ili Srime. :D
PP. :mig:

Eky993
08.06.2012., 23:33
Maturan, tražim bilo kakav posao preko ljeta na području grada Zagreba.

sentine
09.06.2012., 10:50
Trazim posao vozaca/dostavljaca (nisam KV) posjedujem B kat. 12 godina,manje vise aktivan za volanom,trenutno nemam vlastiti auto,idealni posao koji trazim bi bila medugradska dostava,placa nebitna,bitno da je redovita.

bobby-j
09.06.2012., 11:46
Tražim konobaricu za rad na moru! Uvjeti da ima iskustva i osnovno znanje stranog jezika (njem/eng). Tražim osobu koja želi raditi u obiteljskom pansionu, koju nije strah posla. ne želim konobaricu koju ću morati vuči za rukav,koja će spavati do podne i koju ću tražiti po plaži u vrhuncu sezone :kava:

smještaj i hrana su osigurani. molim da mi se javljaju samo ozbiljne osobe. hvala :)

ziggy_stardust
09.06.2012., 15:53
m, 18god, zagreb, nkv, tražim bilo kakav posao preko ljeta :kava:

sonjuška
11.06.2012., 09:24
tražim ekipu za odvoz krupnog otpada u centru Zgb, koji mogu ispostaviti račun (može i ugovor student servis). detalji na pm

vega_mama
11.06.2012., 10:12
Trazim studenta/studenticu za dijeljenje letaka.
Mjesto: Split, Rijeka
Radno vrijeme: oko 10 sati tjedno po vasem izboru i najavu nama kada i gdje cete dijeliti.
Placanje: 20 kn/h cash

črni
11.06.2012., 11:06
Ponavljamo!
Tražimo prevoditelje za latvijski, litvanski i estonski, s iskustvom u prevođenju, info na pp :)

m_kovacevic
11.06.2012., 11:17
Student engleskog (4. godina, prevoditeljski smjer), tražim posao prevođenja/lektoriranja od kuće (HR-ENG i obrnuto), ili neki drugi posao koji se može raditi od kuće, za cijelo ljeto. Kontakt na PP. Hvala unaprijed

maryos
11.06.2012., 11:29
Tražim suradnike na području Slavonije koji žele izgraditi vlastito poslovanje i ostvariti dugoročnu zaradu po već poznatim programima.
Programi :
- MIROVINSKA REFORMA
- sve vrste osiguranja
- kreditiranje građana

Više informacija na maaryy@net.hr

brizer7
11.06.2012., 20:53
Tražim učenicu / studenticu* za administriranje profila na online društvenim mrežama (Facebook / Twitter / Pinterest) te povremeno pisanje članaka na temu šopinga, lifestylea, kozmetike, mode... Važno mi je da ste komunikativni, maštoviti, pismeni i da znate uspostaviti dobru komunikaciju s korisnicima.

Radite od kuće, u pitanju je honorarni poslić, sat-dva-tri dnevno... Lova nije ništa spektakularno, ali ne tražim puno zauzvrat. Naravno, ovisno o vašim sposobnostima, idejama i volji za radom - možemo se dogovoriti i za ozbiljniju suradnju.

* Napomena: Napisao sam "učenicu / studenticu", jer očekujem da curama bolje leži tematika koju tražim... ali nema spolne diskriminacije.. ista stvar se odnosi i na godine.. samo pretpostavka da se mlađe persone snalaze bolje na Fejsu i Twitteru... može se javiti bilo tko:)

Prednost ZGB.

Kontakt na PM ili na cph_zgb@yahoo.com

mala_ :)
11.06.2012., 22:57
Tražim sezonski posao preko ljeta, tipa sobarica ili čistačica. Molim da mi se jave ozbiljne ponude. Imam 21 god.

rtg1
12.06.2012., 06:09
Tražimo tetu dadilju na području istok Rijeka ili Grobnik koja čuva više jasličara u grupi. Čuvanje od 1.9. 7-15.

črni
12.06.2012., 10:23

Vrijedi i za jezike: norveški, švedski, finski (za finski je manji obujam posla).

Posao je honoraran, rad od kuće. Samo osobe s iskustvom u prevođenju. Info na pp.

matichr
12.06.2012., 12:27
HITNO !!!! Tražim osobu (ili čak dvije) za dijelenje letaka u blizini Šibenika.
!!!!!!!!!!!!!

Uvijet - poštena osoba koja će stvaro i dijeliti letke
-bilo bi dobro da imate prijevoz (5 km od Šibenika)
-cijena 25kn/satu (možda i više ako budu rezltati ok)

holograf
12.06.2012., 15:42
tražim bilokakav posao u ZG-u i okolici

titirlica
12.06.2012., 18:59
STUDENTICU , komunikativnu i odgovornu za rad u butiku u Prečkom na duži period. Iskustvo poželjno , ali nije uvijet.
Radno vrijeme 8:30-15:30
info na pp

babycare
13.06.2012., 07:51
Tražim bilo kakav posao u Varaždinu( osim telemarketinga ), 25 godina,dizajner interijera,iskustvo u struci i prodaji.

philotanus
13.06.2012., 14:57
Hitno tražim bilo kakav posao u Zagrebu ili bližoj okolici!!!

Mladić 24 godine, na burzi već 7 mjeseci, moguće korištenje poticaja za zapošljavanje u informatičkoj struci. Nije mi problem putovati, ni raditi bilo što, samo da je fiksna plaća (ne po učinku ili tako nešto; može po satu). Imam izvrsno znanje rada na računalu (VŠS), kao i znanje održavanja računala.

Rasselas
13.06.2012., 15:42
Dajem instrukcije iz engleskog, ako ste na popravnom mogu vam pomoći da prođete. Imam višegodišnje iskustvo rada, što s klincima, što s odraslima i objasnit ću vam gramatiku tako da je nikad više nećete zaboraviti. Centar Zagreba mi super paše, ali mogu doći bilo gdje, ili vi k meni, svejedno. Cijena je ista, 50 kn po školskom satu. Kontakt info dajem na PM, slobodno se javite.

romansuda
14.06.2012., 10:14
Ugledna međunarodna tvrtka traži mlađu osobu ili studenticu/studenta kako bi anketirao naše partnere duž jadranske obale (SL / HR / MN). Mnogi partneri su navedeni na našoj web stranici, gdje bismo željeli saznati kako se percipiraju iz perspektive krajnjeg korisnika. Vaš dolazak će biti najavljen od nas prije nego što krenete s anketiranjem. Postoji jasan popis pitanja na koja treba odgovoriti svaki od naših partnera - slike će biti dodane također. Izvješća će se slati redovito i na engleskom jeziku. Samostalni rad i samo-motiviranje je preduvjet. Trebate biti u mogućnosti putovati (vlastiti auto) i koristiti vlastito računalo za redovita izvješća. Prije početka obavljanja posla osigurat ćemo vam sve potrebne podatke i pripreme. Atraktivna naknada uz zaradu pokriva sve troškove, kao i bonus, ovisno o izvedbi. Procijenjeno vrijeme obavljanja posla 2 - 4 tjedna tijekom srpnja i kolovoza 2012.

Prijave na engleskom i hrvatskom jeziku slati na roman.suda@net.hr do 29.06.2012.

črni
14.06.2012., 11:44
Za slovački jezik prevoditelje s iskustvom tražimo. Slobodno se javite. Info na pp.

karlaroso
14.06.2012., 18:04
Trazim djevojke za rad u caffe baru hitno!!! Zaposlene se primaju u stalni radni odnos uz prijavu od 4500 kuna. Takoder postoji i mogucnost stanovanja u novoopremljenom stanu iznad lokala. Kafic se nalazi u zapadnom dijelu grada, ali i sama studiram u centru grada, do kojeg mi treba otprilike 20min. Kafic je obiteljski. Nadam se da ce mi se netko uskoro javiti na email karlaroso@gmail.com

Luna_10
14.06.2012., 19:51
Od 01.07.-01.10. tražim posao u Varaždinu - sve vrsta zamjena za godišnji, bolovanja - veliko iskustvo u svim vrstama administrativnih poslova - tajnica, fakturiranje, komercijala i sl. - točno, brzo, pouzdano - komunikativna i ozbiljna osoba

anchizg87
15.06.2012., 10:54
Tražim posao čuvanja djeteta puno radno vrijeme od polovice 6.mjeseca pa nadalje, sljedećih godinu dana a po potrebi i duže. Imam iskustvo čuvanja djece pa prema tome i preporuku. Ako ste zainteresirani možete me kontaktirati preko privatne poruke. Hvala!

fly_7
15.06.2012., 12:53
Gospođa s iskustvom u čuvanju djece (starosti 1-3 godine) traži posao čuvanja djeteta u Zagrebu (zona tramvaja, idealno Pešćenica i okolni kvartovi) od 01.09.2012., puno radno vrijeme, na dulji period.

Sve ponude molim na moj pp. Hvala!!

sonjuška
17.06.2012., 13:02
Tražim nekoga za odvoz krupnog otpada u centru Zagreba, uslugu bismo tražili višekratno.....

beerchen71
17.06.2012., 17:18
može li mi netko reći koliko bi naplatili amatersku izradu sljedećeg:

- web stranica (jednostavna, CSS)
- logotipa
- vizitke
- bannera
- naljepnice

molim pojedinačno cijene

chiarra1
18.06.2012., 07:47
Kuhala bi za starije i nemoćne (naravno može i mlađima po potrebi) te vršila dostavu hrane, može i svaki dan..Brinem se i za kućne ljubimce, uz puno ljubavi budući da imam 20 godina iskustva s psima... Dogovor na PP.. Hvala. :)

bingelbug
18.06.2012., 08:18
- web stranica (jednostavna, CSS)
- logotipa
- vizitke
- bannera
- naljepnice

stranica od 200 na gore. logotip vizitke banneri i naljepnice neznam točno ali rekao bih pojedinačno 100-150 kn i to bi bile najniže cijene

iva2301
18.06.2012., 14:56
POSTANI ČLAN FM GROUP

Sve je počelo prije 4 godine kada je otvoreno predstavništvo za Hrvatsku.

Imate priliku biti dio uspješnog tima, te u isto vrijeme upoznavati nove ljude i zaraditi!!!

REGISTRACIJA
1. Sve je zakonski uredno i registrirano.
2. Registracija iznosi samo 132,50 kn, 270,00 kn, 400,50 kn ili 450,00 kn (s time zapravo kupujete testere koji Vam pomažu u radu).
3. Kada se jednom učlanite, član ste FM Group cijelo vrijeme, ne morate ponovo nikada plaćati registraciju, tj. članstvo.
4. Svaki član dobiva : ugovor o članstvu, etui sa 48, 120, 178 ili 200 komada testera (probnika) parfema (ovisno o iznosu registracije), katalog proizvoda, ostali info materijal.

PREDNOSTI ČLANSTVA
1.Povoljniju osobnu kupovinu proizvoda 30-50%
2.Mogućnost zarade direktnom prodajom proizvoda 30-50%
3.Mogućnost zarade širenjem mreže članova 3-21%
4.Dnevna zarada i do 300 kn.

POVOLJNJIJA OSOBNA KUPOVINA
Parfemi FM grupe jeftiniji su 3-5 puta u odnosu na parfeme u parfumerijama.
Kao član FM group imate privilegiju sve proizvode kupovati 30-50 % jeftinije u odnosu na prodajne cijene.
Kupovinom svojih omiljenih parfema i kozmetike za osobne potrebe i potrebe obitelji uspijete uštediti 30-50 % novca.
Ako uzmete u obzir cijene po kojima ste dosad plaćali parfeme i kozmetiku uštedjeli ste i više.
Povremeno FM group za svoje članove nudi i posebne akcije-rasprodaje do 50% jeftinije u odnosu na članske cijene.
Svi proizvodi su bodovani,odnosno imaju svoju vrijednost u bodovima.
Kupovinom proizvoda dobivate osobne bodove.
FM group na kraju svakog mjeseca Vaše osobne bodove pretvara u Vaše nagradne bodove.
Nagradni bodovi imaju svoju vrijednost izraženim u kunama, koje možete zamjeniti za proizvode ili prebaciti na svoj bankovni račun.

ZARADA DIREKTNOM PRODAJOM
Izgradnja posla je prilično jednostavna.
Tester set se posuđuje prijateljima, kolegama i ostalima koji uz pomoć testera mirisa i priloženog kataloga naruče parfeme po svom izboru.
Distributer naručuje parfeme, dostavlja ih kupcu te zadržava razliku u cijeni.
Na ovakvoj prodaji se može stvoriti direktna zarada koja može biti prilično velika.
Po proizvodu je zarada 30-50 %.
Zarada je i veča kad su u tijeku akcije-rasprodaje.
Sve proizvode koje prodate u 1 mjesecu biti će pripisani kao Vaša osobna kupovina. Što znači da sve što prodate dodaje se Vašim osobnim bodovima.

ZARADA ŠIRENJEM MREŽE ČLANOVA
U svome radu svaki član će naići na osobe koje će također željeti kupovati jeftinije ili dodatno zaraditi kroz ovaj posao.
Takve ljude ćete jednostavno registrirati, dobit će svoj etui sa testerima i moći će odmah kupovati ili graditi svoj posao.
Svaki novi član kojeg registrirate veže se na Vaš broj ugovora, Vaši članovi kad registriraju člana veže sa njihov broj ugovora,ali je vezan i za Vaš itd.
Sve proizvode koje kupi ili proda Vaša grupa članova u 1 mjesecu biti će pripisani kao kupovina Vaše grupe.
Što znači da sve što kupi ili proda Vaša grupa članova dodaje se Vašim osobnim bodovima i čini bodove Vaše grupe i kao takvi pretvaraju se u Vaše nagradne bodove.

Formula za stvaranje dugoročne zarade!

Ako možete potvrdno odgovoriti na ova 3 pitanja
onda imate osiguranu uštedu i zaradu u isto vrijeme!
1.Želite li uštedjeti na kupovini i dodatno zaraditi?
2.Jeste li spremni uložiti samo 132,00 kn radi uštede i zarade?
3.Znate li osobe koje bi pozitivno odgovorile na ova 3 pitanja?

PRONAĐITE SEBE U FM GROUP

- Volite, koristite vrhunske parfeme i kozmetiku ?
- Trebate povoljniju kupovinu i trenutnu zaradu ?
- Želite znatnu i redovitu mjesečnu zaradu?

Ako ste se pronašli u ponuđenim pitanjima i cijelom ovom tekstu(oglasu)
svakako postanite dio uspješnog tima i član FM Group.

!!! Članstvo ne donosi nikakve obveze, kupujete za svoje potrebe kada želite i koliko želite, nema minimuna za narudžbu, možete naručiti i samo jedan proizvod.

Za sve daljnje informacije javite se na PM.

Onima koji su zainteresirani spremna sam odgovoriti na sva pitanja :mig:

ritamulice
18.06.2012., 17:58
*
*
tražim posao plesača - koreografa

Višegodišnje iskustvo u turističkoj animaciji, radu sa timovima i večernjim Show programima.
*
*

VIDEO : YOUTUBE
http://www.youtube.com/watch?v=GkrjP4CZPwQ&list=UUTK74YyDyAb2HEncHGr8grQ&index=1&feature=plcp

OBRAZOVANJE
SSS

DODATNO OBRAZOVANJE
Akademija: (ljetni kamp)
School Of Dance Toronto, koreograf Patricia Fraser, smjer Hip Hop / Street Jazz.
Škola za ritmiku i suvremeni ples „Ane Maletić“
Pedagogija plesa i koreografija,tehnike,Modern, Laban

SEMINARI
Soll Melia : Dance team seminar
Pedagogija plesa; prof. Maja Mlađenović
Plesni seminari i radionice:
Patricia Fraser(Canada) Street Jazz, Michal Rynia (Poland) NewStyle/Lyrical, Lil' Phil (Belgium) Hip hop/Lyrical,Igor Barberić(Hrvatska) Jazz Dance/Musical, Jure Krajnc (Slovenia) R'n'B/Lyrical, Žaper(Hrvatska) Lockin , Nika Kljun(Slovenija) Street Jazz/Mtv Jazz i mnogi drugi...

NAGRADE I PRIZNANJA
Viceprvak Hrvatske (Disco & Hip Hop dance) 1989/90
Plesni koreograf-suradnik , Montažstroj (Vatrotehna–Rep Opera 101) 1991/93,
Levi's '92 (London: Best Dance Promotion Levi's) 1992,
Nagrade za najbolji scenski nastup - Koreograf-plesač ET (Electro Team) HRF. Melodije Mostara. Zadarfest. Melodije Jadrana, Zagrbfest, 1990/2009
Centar za kulturu - 1 nagrada za najbolju koreografiju u kategoriji Hip hop /Urbani ples - (stručni žiri , Dinko Bogdanic-plesni pedagog,koreograf , Antonijeta Seketa-ravnateljica škole za balet i ritmiku , Vlasta Kauric – plesni pedagog,koreograf)

PREPORUKE
Ivan Medved , Peoples Restourant Lounge Bar, director
Božo Skaramuca, Novi Spa Hotels & Resorts, direktor sporta
Nera Kamenčić, Zambra Animation , voditelj timova & choreograph

OSOBNI PODACI
Goran Goričanec
Zagreb, Hrvatska
plesna grupa Ritam Ulice
“paradox dance company“
Telefon: 095 8511 479
E-mail: paradoxdance@gmail.com

dobrodošli u moj svijet glazbe i pokreta
WE ARE NOT THE BEST, WE ARE UNIQUE

babygirl999
19.06.2012., 14:40
Dipl. ekonomistica traži posao preko ljeta u Zagrebu. Pričam odlično engleski i njemački jezik. Posjedujem C2 certifikat znanja njemačkog jezika, kao i imam 2 godine iskustva u prevođenju istog. Također imam 2 godine iskustva u davanju instrukcija iz financijskog računovodstva. Čuvanje djece dolazi također u obzir, jer imam 2 nećaka (4 godine, i 8 mjeseci), tako da imam iskustva s djecom. Jako sam komunikativna, otvorena i vesela osoba. Zanima me samo pristojan posao. :D za sve ponude javite se u PP. :D

love_peace222
19.06.2012., 16:01
dakle,trazim posao sad za ljeto,imam slobodno od ovog ponedjeljka pa do 22.07. kasnije vec radim nekakvu sezonu..dakle,castan,posten posao sa isplatom. Samo da nije nesto na satnicu mizernu ili na proviziju.Isto tako neki eskort,masaze i slicno iskljuceno. Studentica,21 godina. Slobodno me kontaktirajte. Hvala

daisygf
20.06.2012., 18:25
Vrsim prijevode za Talijanski jezik, sa/na. Preko 10 godina iskustva, profesionalni prevoditelj i sudski tumač, suradujem već godinama sa najpoznatijom prevoditeljskom agencijom u Hrvatskoj, diplomirala sam Talijanski jezik i književnost. Prevodim knjige, brosure, web stranice, jelovnike, dokumente, medicinske nalaze, ukratko, sve. Cijena po dogovoru.

Enid
21.06.2012., 10:22
- stranica od 200 na gore. logotip vizitke banneri i naljepnice neznam točno ali rekao bih pojedinačno 100-150 kn i to bi bile najniže cijene

Bože sačuvaj! Jel ti to ozbiljno?
Tko je pitao za cijene neka me kontaktira na pp pa ću ga savjetovati, a ovaj gornji "odgovor" neka zanemari.

Enid
21.06.2012., 10:24
Trebam stručnu i odgovornu osobu s potrebnim alatom za popravak i čišćenje klime.
Radi se o jednokratnom poslu.
Ponude sa cijenom otprilike na pp.

zmayo
21.06.2012., 10:48
tražim bilo kakav posao (osim hebalajfa, kredita i sl stvar) .. more i djeljenje letaka, pomoć u kuhinji(pranje suđa i tak to), radio u trgovini (direktna prodaja- tu sam radio 3g i učio druge ljude tom poslu, prodaja na tržnici), licenca za zaštitara, radio u tiskari na printanju jumbo plakata i skladištu, radio nešto kratko u american donatu..ak nekaj ne znam brzo naučim :) ne pušač, pošten, radim posoa do kraja i kak se spada..ne zabušavam i ne ljenčarim..

Time4Me
21.06.2012., 14:10
preko Udruženja obrtnika grada Zagreba postoji mogućnost sudjelovanja u programu Leonardo da Vinci - dva tjedna upoznavanja rada stranih kolega u zemljama i po programima koje sami predložite, ne zvuči loše. Prijaviti se mogu oni koji spadaju u Sekciju intelektualnih usluga - od knjigovođa i informatičara do organizatora vjenčanja i majstora za ugađanje klavira: http://www.europrojekti.eu/2012/06/21/prilika-za-zagrebacke-obrtnike-prijavite-se-za-program-leonardo-da-vinci/

ladyfire
22.06.2012., 11:23
Imam nameru da otvorim butik u splitu pa trazim zensku osobu za suradnju,ili osobu koja vec radi taj biznis i zeli suradjivati. fb profile " ladyfire cloting"-Skopje.

hektordog
22.06.2012., 13:24
Nudimo posao na uokviravanju slika u Zaprešiću. Detalje šaljemo na mail.
Hvala

stipe86st
23.06.2012., 17:13
http://my.picresize.com/7QJ5I2X75NTrebate dobru atmosferu u vašem lokalu? Nekoga da vam napravi dobru atmosferu?

Muzika može biti po vašoj želji, dogovorit ćemo se :-)

javite se na mail stipe86st@gmail.com

KCmatija
23.06.2012., 22:30
Student Fakulteta organizacije i informatike traži posao preko ljeta u Koprivnici
od 7. pa skoro do kraja 9.mjeseca

SethNephilim
24.06.2012., 15:28
Imam 18g iz Zagreba sam. Završila sam četverogodišnju umjetničku školu i tražim nekoga tko treba vedru, mladu i umjetnicki nastrojenu dadilju
Vrijeme fleksibilno prema vašim potrebama a cijena po dogovoru

ako vas još nešto zanima margarita.grgic@skole.hr

P.s. Ukoliko se radi o malo starijoj djeci pa treba pomoć sa zadaćom nema problema

Iskustvo: Čuvanje mnoštvo bratića i sestrićni te od nedavno i nečakinje

kanta
25.06.2012., 15:36
Pozdrav

Dakle, mladić 18 godina, upravo završio Komercijalnu i trgovačku školu Bjelovar, smjer Komercijalist, traži bilo kakav sezonski posao na moru s osiguranim smještajem. Posjedujem i vozačku dozvolu B kategorije. Vrlo sam marljiv, komunikativan i ljubazan.
Imam kratka iskustva rada u prodavaonici te u skladištu sa stručne prakse.
za sva druga pitanja obratite se na dario669@live.com

studioperformer
25.06.2012., 16:17
TRAŽI:
Poslovne partnere, investitore, ulagače, booking agente, sponzore za naše izvođače, pokrovitelje, medijske pokrovitelje i sve dobre ljude sa dobrim idejama.

MisterDD
25.06.2012., 22:39
Dobra večer. Koliko vidim forum ima veliku širinu i teško mi je odabrati kategoriju gdje mogu točnije objaviti svoju temu, tako da pišem ovdje. Ako netko treba osobu za pisanje članaka, molim Vas slobodno se javite ovdje. Mogu pisati na hrvatskom, ali i engleskom jeziku. Kada govorim o hrvatskom jeziku, mislim doslovce na naš jezik, bez stranih tuđica i sličnih gluposti od kojih mi pozli kada čitam. Dakle, ako trebate osobu koja zaista može pisati kvalitetno na hrvatskom jeziku, javite mi ovdje. Puno hvala. Ako znate za neke internet stranice u stilu: Triond i Expertscolumn, koje podržavaju pisanje članaka, a da imaju Paypal, slobodno također javite. Ugodna večer. Pozdrav.

Garf
25.06.2012., 23:30
Tražim mlađu ženu za čuvanje 6-godišnjaka u Hvaru. Mlađa naglašavam zato jer je dečko jako aktivan i treba nam netko s dosta energije. Posao bi obuhvaćao kuhanje ručka djetetu i igru s njim. Najbitnije mi je da je to netko tko se zbilja želi i voli baviti djetetom. Hrana i smještaj osigurani. Sve ostalo na PM.

chiarra1
26.06.2012., 07:44
Kuhala bi za starije i nemoćne (naravno može i mlađima po potrebi) te vršila dostavu hrane, može i svaki dan..Brinem se i za kućne ljubimce, uz puno ljubavi budući da imam preko 20 godina iskustva s psima... Više informacija na PP. Hvala... :)

TheIllusionist
26.06.2012., 09:48
dakle studentica sam u zagrebu 3. godina biologije, imam iskustva sa svakavim poslovima od čuvanja dijece, do čišćenja stanova i apartmana,do čuvanja kućnih ljubimaca,slikanje,fotografiranje,fizikalije,konob arenje,davanje instrukcija pisanje seminara radova prezentacija,govorim engleski i njemački...ah...ako netko ima kakav posao za mene nek mi se javi ;)

Nadobudan
26.06.2012., 10:01
Monter suhe gradnje (školovan, ne priučen) sa bogatim iskustvom u extravagantnim interijerima traži posao u struci.

Obzirom da mi je i vožnja strast također sam zainteresiran za posao vozača/dostavljača. Prednost međugradska dostava, ali nije uvjet.

Može i bilo koji drugi posao (spreman sam na učenje), ali ovo su poslovi koje radim s užitkom i u kojima znam da mogu pokazati vrhunske rezultate!!!

Vozačka dozvola 3 godine i 3 godine aktivne vožnje svih vrsta vozila koje ulaze u B kategoriju (nedavno gostovao na Provjerenom i jedini ponovo položio vozački ispit)
Znanje Engleskog jezika
Napredno korištenje računala

Radna iskustva:

Kurirska dostava (skuter, auto, kombi) - posao
Voditelj ureda nabave - posao
Voditelj dostave - posao
Marketing - posao
Čuvarski poslovi - posao
Veleprodaja - posao
Čišćenje i održavanje - posao
Domarski poslovi - samouk
Skladište - posao
Građevina (suha gradnja, moleraj, keramima, struja, stolarija, laminati, izrada i montaža namještaja) - posao/samouk
Servis računala - samouk
Servis mobitela - samouk
Servis kućanskih aparata - samouk
Servis skutera - samouk
Servis automobila - samouk
Autopraonica - posao

Info: ivic.robi@gmail.com

gaspar19
26.06.2012., 16:51
Tražim posao dijeljenja letaka, cijena po dogovoru, na području Borongaja, Svetica, Volovčice, Pešćenice, Ravnica, Maksimira, Kvatrića itd. Također, tražim i posao šetanja Vašeg psa na istim područjima, cijena šetanja psa po satu-30 kn. Imam iskustva sa psima cijeli svoj život, kao i iskustvo volontiranja u udruzi za zaštitu životinja. Kontakt e-mail: gaspar19@net.hr :)

eponimus
27.06.2012., 06:49
koja se bavi proizvodnjom proizvoda od drveta radi suradnje, za detalje na PM.

SethNephilim
27.06.2012., 21:07
Imam 18g iz Zagreba sam. Završila sam četverogodišnju umjetničku školu i tražim nekoga tko treba vedru, mladu i umjetnicki nastrojenu dadilju
Vrijeme fleksibilno prema vašim potrebama a cijena po dogovoru

ako vas još nešto zanima margarita.grgic@skole.hr

P.s. Ukoliko se radi o malo starijoj djeci pa treba pomoć sa zadaćom nema problema

Iskustvo: Čuvanje mnoštvo bratića i sestrićni te od nedavno i nečakinje

beAt fReaK
28.06.2012., 11:21
Lijep pozdrav!

Zadnjih 6 godina radim u području sportske fizioterapije (nogomet, rukomet, boks,fitness), što praćenja treninga, intervencije, što vođenja jednog dijela ili individualnog treninga. Trenutno radim u estetici, ali me to nikako ne motivira niti se u tom smjeru mogu razviti.
Željela bih raditi vezano za sport, bilo kakav sportski klub, fitness, jer je pokret ono što volim...usto inače i masiram privatno, ne opuštajuće masaže, samo i isključivo sportske i medicinske masaže.

Znači, ključne riječi: sport, fizioterapija, masaža :D

Zainteresirani na pp, hvala!:cerek:

viperFX
28.06.2012., 13:07
Tražim žensku osobu za sezonsku ispomoć u kući (6 soba), plaća dobra,radno vrijeme od 8.00 do 12.00, mjesto rada Brela.

Matej13
29.06.2012., 23:25
Tražim posao !
Izrađujem web stranice,odlicno poznajem XML,HTML,CSS,CSS3,PHP i rad sa bazama podataka (MYSQL). Moguće je dogovor oko stalnog ili povremenog posla,ali i naruđbe web stranica po želji ! Vrlo povoljno !

Kontakt: matej_m8@hotmail.com

ljetoposao
01.07.2012., 13:23
Tražim posao preko ljeta. Slobodan sam cijeli sedmi i osmi mjesec.
Odgovoran sam, pošten i radišan. Spreman dati sve od sebe i podrediti se kolektivu za poštenu satnicu. Sve dolazi u obzir osim konobarenja i kuharskih poslova.
Molio bi da se ne javljaju oni sa mizernim satnicama, oni sa kuvertama itd.

kontakt e-mail ili pp: krmad1@net.hr

Coquette
01.07.2012., 17:45
Studentica traži posao preko ljeta (Zagreb)...

-Čuvanje djece povremeno ili svakodnevno.

-Briga za osobe starije životne dobi... Kupovanje namirnica, šetnje, druženje...

-Dok ste vi na ljetovanju, brinula bi se za vaše kućne ljubimce... Hranjenje, šetnja, igranje s njima u vašem stanu. U obzir dolazi i čuvanje u mom stanu ako je riječ o manjoj životinji.

Svi dogovori na PM.

Ramboid
02.07.2012., 07:35
Tražim bilo kakav posao na nepuno radno vrijeme, u prijepodnevnim satima, po mogućnosti zapadni dio Zg.
Dostupna sam od druge pol. srpnja, trenutno čuvam dvoje male djece.
Po struci dipl. ing. tekst. teh. - bez iskustva, ali sa dosta radnog iskustva općenito.
Kontakt: anja7r@yahoo.com

miss-rebel
02.07.2012., 08:30
U Velikoj Gorici u jednoj osnovnoj školi će uskoro računovođa na porodiljni pa pratite natječaje.

ivor@
02.07.2012., 09:01
Studentica sam sa iskustvom u održavanju instrukcija. Nudim usluga instrukcija iz ENGLESKOG jezika. Pripremam Vas za ispit državne mature iz Engleskog jezika, obrađujem konverzaciju, gramatiku, zadatke po priručniku... Položila sam DM sa odličnim uspjehom iz Engleskog. Mogućnost dolaska u Vaš dom, ali također i održavanje poduke u mom domu. Obuhvaćam gradivo OŠ, srednjih škola te fakulteta. Također imam iskustvo i u održavanju instrukcija prije popravnih ispita te osiguravam prolaznost polaznika. Cijena : 50kn - 60min.

sisly
02.07.2012., 10:31
Trazim posao po mogucnosti na Hvaru cistila bi apartamne,cuvala djecu ili neku baku ...

Tomislavzg1979
02.07.2012., 18:45
Mladi muskarac trazi dodatni posao. Nudi usluge ispomoci u kuci, popravak manjih kvarova. Takoder nudim usluge prijevoza i dostave. Dolazim k vama na dogovor, po potrebi.Iskustvo u elektro popravcima, ugostiteljstvu,posjedujem vlastito vozilo.

đezzba
03.07.2012., 13:48
Dragi poslodavci i posloprimci s radom je krenuo novi web projekt Kupi-Posao kojeg možete za sada pronaći na FB stranici https://www.facebook.com/KupiPosao

Poslodavci mogu oglasiti svoju potrebu za poslom besplatno dok posloprimci licitiraju s drugim posloprimcima za određeni posao!

Pridružite nam se i zaradite svoje novce :cerek:

miss-rebel
03.07.2012., 17:49
Radim umjetne nokte, geliranje, ukrašavanje.
Kao trgovac (radila sam najviše u trgovini mješovitom robom, u jednoj maloj te u Superkonzumu) - 2 godine.
Kao konobarica - nekoliko mjeseci.

Komunikativna, radišna, imam vozački, higijenski minimum...

Tražim posao u Velikoj Gorici ili okolici te prednost Novi Zagreb ili centar.

ivanacavric2@gmail.com

Crystal_Nails
04.07.2012., 09:48
Crystal Nails traži nail tehničara.
Osoba treba imati odlučnost,upornost i želju za napredovanjem i učenjem.
Potrebno iskustvo i želja za radom s Crystal Nails proizvodima i po Crystal Nails standardima.
Cijenjene CV molimo slati na email adresu info@crystalnailshr.com
Prednost aktivno znanje engleskog,nije uvjet.
01 2929 643

Dobermann1991
04.07.2012., 11:16
Student ekonomije s završenom tehničkom školom (smjer arhitektura) traži posao preko ljeta (7 i 8 mj.) s područja Osijek-Đakovo-Vinkovci. Položena B kategorija. Kontakt: peromacokatic@hotmail.com

curaizgimnazije
04.07.2012., 12:28
Tražim posao dijeljenja letaka, čuvanja djece, pomoći u kuhinjama, pomoći u kući. Bilo kakav posao. Imam 16 godina u cijeli osmi mjesec mogu raditi puno radno vrijeme.

nothing_else
04.07.2012., 15:59
pozdrav, ima preko dvije godine radnog iskustva u posluživanju gostiju u restoranu brze prehranu, sezonski sam radio kao konobar u kafiću... inače sam iz splita i tražim posao do početka devetog mjeseca kao konobar u kafiću , klubu ili retoranu... ukoliko je posao izvan splita negdje na primorju potreban je osiguran smještaj i prehrana...
na raspolaganju bih bio svaki dan... nije mi problem raditi po 12 sati dnevno.

hvala.

đezzba
04.07.2012., 16:14
POSAO 1: DOVEDITE 250 FANOVA NA FB STRANICU

POSLODAVAC: Kupi-Posao
CIJENA POSLA: 111 kn
OPIS POSLA: Budući da smo u razvoju potrebno nam je puno novih fanova pa smo tako odlučili da prvi posao koji budemo ponudili bude upravo dovođenje novih fanova! Znači od vas tražimo da nam na stranicu http://www.facebook.com/KupiPosao dovedete 250 novih fanova! Dijelite stranicu po zidu od frendova i šaljite poruke frendovima da lajkaju!
DODATNI UVJETI:
- želimo da posao završite u što kraćem roku
- želimo da zapisujete svakog novog fana u neki word dokument i na kraju ćete nam taj dokument poslati da provjerimo vaše fanove koje ste doveli
VAŠA MAX. PONUDA: 77 kn
KRAJ NADMETANJA: 5.7.2012. u 19 sati

http://www.facebook.com/KupiPosao

karlaroso
04.07.2012., 19:49
Trazim djevojke za rad u caffe baru hitno!!! Zaposlene se primaju u stalni radni odnos uz prijavu od 4500 kuna. Takoder postoji i mogucnost stanovanja u novoopremljenom stanu iznad lokala. Kafic se nalazi u zapadnom dijelu grada, ali i sama studiram u centru grada, do kojeg mi treba otprilike 20min. Kafic je obiteljski. Nadam se da ce mi se netko uskoro javiti na email karlaroso@gmail.com

Nadamo se da ce biti zainteresiranih

mala_ :)
05.07.2012., 00:03
Pozdrav.
imam 21 godinu i zbilja sam spremna raditi na bilo što jer sam prisiljena na rad molim da mi se netko javi kome treba radnik za nešto jer sve dolazi u obzir osim rad sa kreditima.. trebam hitno posao pristajem na bilo što jer moram raditi.

dotsoft
05.07.2012., 09:04
Naš informatički obrt bavi se izradom poslovnih aplikacija (kase, ugostiteljstva, maloprodaje, veleoprodaje...). Tražimo više predstavnika u svim većim HR gradovima za održavanje, prezentaciju, instalacije aplikacija. Zarada ovisi o vašim rezultatima (oko 30%-što je u ovom poslu zaista puno).

Od vas se traži osnovno znanje na računalu, komunikativnost, poštenje, radišnost, inteligencija...Morate posjedovati računalo i stalnu vezu za Internet.

Informatički, tehnički i ekonomski smjerovi su poželjni.

Ugovor o djelu, mogućnost stalnog zaposlenja.

informacije i prijave na:
info(@)dotsoft.com.hr - makni zagrade.
034/273-520

SethNephilim
05.07.2012., 17:02
Trazim posao za preko ljeta prije početka faksa
imam 18g. U zagrebu sam .... Završila sam umjetničku školu.... iskustva imam sa instrukcijama iz crtanja i engleskog, cuvanjem djece..... (ne crtam aktove za privatne potrebe!!!)

KONTAKT: grgic.margarita@hotmail.com

:)

Alokin88
05.07.2012., 18:18
Izrada aplikacija za Android platformu!

Kontaktirajte me na: izrada.apps.android [at] gmail.com

Cijena apsolutno povoljna budući da se radi o develeperu početniku. Specifikacije aplikacija ograničene po pitanju kompleksnosti.

Radujem se Vašem kontaktu.

Srdačan pozdrav,
Nikola

beAt fReaK
06.07.2012., 09:37
Lijep pozdrav!

Zadnjih 6 godina radim u području sportske fizioterapije (nogomet, rukomet, boks,fitness), što praćenja treninga, intervencije, što vođenja jednog dijela ili individualnog treninga. Trenutno radim u estetici, ali me to nikako ne motivira niti se u tom smjeru mogu razviti.
Željela bih raditi vezano za sport, bilo kakav sportski klub, fitness, jer je pokret ono što volim...usto inače i masiram privatno, ne opuštajuće masaže, samo i isključivo sportske i medicinske masaže.

Znači, ključne riječi: sport, fizioterapija, masaža :D

Zainteresirani na pp, hvala! :cerek:

ponita
06.07.2012., 12:26
zanima me postoji li interes za izradom nakita???
ja imam volju za izradom, imam ideje, ali se bojim uložiti u to pošto živim u dosta malom mjestu gdje bi interes bio nikakav.
pa bi ja radila nakit za nekoga tko već ima prodaju nakita ili ukoliko mi netko može ustupiti prodajni prostor u svom dućanu za neku proviziju :)

nutrizone
06.07.2012., 13:36
Tražim neki posao za kad kod kuće. Samo da nije oglašavanje i gnjavaža ljudi. Inače pišem za jedan čitani portal, tak da mi to ide, ako komu treba, i prevodim s englekog jezika.
A radila bih i administracijske poslove na području Koprivnice, ako kome treba.
Dizajniram letke, posjetnice, kalendare, majice bilo što!

G-spot
06.07.2012., 15:34
Pozdrav (+potrebe za novinarske poslove),

ovaaj.. htjeli bismo upoznati

a) osobu iz Zagreba, mladu, koja smatra da bi se odlično snašla i da bi joj ležale teme o ugostiteljstvu i turizmu za pripravništvo urednika u print publishingu - s ambicijama preuzimanja uredničkog posla

Moli se od osobe da pripremi slijedeći uradak i pošalje nam isti na mejl niže;
- pripremi 10 tema za koje smatra da su zanimljive javnosti vezano uz takvo što kroz print,
- priloži sliku, biografiju, što voli i sl kako bismo je upoznali te ispiše u kakvoj radnoj atmosferi se vidi kako bi bila zadovoljna i sl,
- da je prijateljski raspoložena, razumna
- razabere jednu od 10 gore navedenih tema i sastavi full članak o tome potkrijepljen fotografijama (izvor fotografija nebitan)

Pripravnička plaća je 2 soma kuna (prvi mjesec), početna plaća je 4 soma, i bude li sve super doći će na 6-7. full time work.

Smisao posla: razvoj SVIh oblika ugostiteljstva i turizma, uključujući i kontinentalnog, pa je maštovitost esentijalna :P

i...

b) osobe iz celog balkanskog regiona lol, koje smatraju da posjeduju mogućnost obavješćivanja javna mnijenja (otvorene međunarodne publike), u obliku kratkih (turističkih) vijesti potkrijepljenih fotografijama o ugostiteljsko-turističkim temama (tipa kao gdje je in, gdje je super, gdje je fora, gdje ne valja itd, gdje se zapalio diskoklub, gdje je izašla neka cura, nevažno i tu se misli pod diskoklubove, velnes centre, sportske klubove, restorane, kafiće, plaže, nevažno, turističke zajednice), i pod uvjetom da i žive u ovim zemljama = HR, Srbija, Bih, Crna Gora, Slo, Makedonija itd + Austrija, Italija, Mađarska, Turska, Grčka, Bugarska, Rumunjska i Albanija, a za - web projektić.

Nevažno je jeste li već ovo radili ili ne, koliko imate godina, gdje živite, u kojem ste gradu i sl, ako baratate fotografijom i štivom koje će spustiti na koljena javno mnijenje lol give us a shot, i ako bude fajn damo vam novinarski račun.

Ovdje je riječ o reporterskoj masi od preko 200 i više osoba kroza godinu dana i izdavač eksperimentira s načinima solidnog financiranja te mase, kao i efektivnosti te mase u smislu da jedna persona može fajn živjeti od toga.

Moli se za početak;
- pronaći neku vijest oko sebe vezanu uz ugostiteljstvo i turizam, ispisati je i popratiti fotografijama načinjenim svojim fotoaparatom,
- priložiti točan lokalitet te vijesti (naziv mjesta, tip, država, županija/distrikt/kanton, grad, kvart, točna adresa)
- sve to poslati na mejl

Napomena: tzv. poslovi pod b) su u eksperimentalnoj (probnoj, test) fazi do početka 2013., i nisu osmišljeni da ih vršite za džabe niti je to naša ambicija, ali u ovome trenutku valja ih shvatiti kao ISKLJUČIVO volentersko-zabavno učešće i zabava bi vam svakako trebala biti motiv broj 1 za ovo kakogod gledano,

i...

c) osobe koje rasturaju jezike gore navedenih zemalja u obliku tumača ili lektora najbolje, posebice Bugarski, Grčki, Mađarski, Turski, Rumunjski & Albanski - u nativnom pismu naravno (npr ćirilica), + engleski, njemački, francuski, talijanski, ruski.

Napomena: osobe pod c) bi, zasad, samo htjeli upoznati - imati kontakt s istima tj vama, i voljeli bismo da nam sami predlože oblik suradnje (honorarno ili stalno zaposlenje). Slobodni ste nam navesti i tražena davanja u eurima (po satu rada, ako je honorar posrijedi). Nebitno je gdje prebivate.

Nešto je ozbiljno, nešto li-la, ali kad počneš radit sve se pretvori kad tad u ozbiljno, zar ne?

AKo vas ne interesira sve ovo, a znate nekoga koga bi interesiralo, stalno se vucara po vani, kralj/ica je izlazaka i voli puno pričat.. give him/her a chance.

Mejl je vasa.pisma@gmail.com

I ispričavamo se na diskreciji u ovome trenutku. Hvalaaaaa.

Cahla
07.07.2012., 19:04
Dajem instrukcije iz klavira, pomažem pri vježbanju djeci osnovnoškolskog uzrasta na području Velike Gorice ili Novog Zagreba. Dolazim kod učenika doma. Iskustvo od par godina.

Cijena po satu (45min): 60kn

Ponude u inbox ili na mail: mzganec83@gmail.com

nea333
08.07.2012., 19:42
Redovna studentica 2. godine FER-a traži posao tijekom srpnja u Požegi, Kutjevu i okolici. Studentski poslovi poput čuvanja djece, dijeljenja letaka, rada u tvornici (ljepljenje deklaracije, pomoć u aministraciji,...), čišćenja ureda, čuvanja kućnih ljubimaca, posao hostese i mnoštvo drugih poslova.

marcelich
09.07.2012., 11:00
hostese - cure i dečke na području POREČA, KRKA, CRIKVENICE tražim.

javite se u inbox oko više detalja.

December Poem
09.07.2012., 11:44
Anglistica i kroatistica
preko godine nastavnica engleskog jezika, preko ljeta nezaposlena :cry:
traži sezonski ili honorarni posao u Zagrebu.

5 godina iskustva u nastavi engleskog jezika,
2 godine iskustva lektoriranja i prijevoda za časopis,
radila u knjižnici, na festivalu poezije, na INmusicu, iskustvo ljetnih poslova na moru...
Višegodišnje iskustvo honorarnih prijevoda i lekture svih vrsta tekstova, od poezije do ekonomije.
Znanje talijanskog jezika.
Glavne kvalitete: pouzdanost i odgovornost.

Što bih radila:
- Lekture i prijevodi
- Pisanje osvrta, članaka itd.
- Instrukcije i tečajevi jezika
- Rad npr. u hostelu (ili slično, gdje ima recepcija i koristi znanje jezika), administrativni poslovi u firmama, antikvarijati knjiga ili sl., suradnja na projektima ili u raznim organizacijama...

Životopis imam spreman i šaljem na zahtjev.

SethNephilim
09.07.2012., 11:49
imam 18g. U zagrebu sam .... Završila sam umjetničku školu.... iskustva imam sa instrukcijama iz crtanja i engleskog, cuvanjem djece..... (ne crtam aktove za privatne potrebe!!!)

znatizeljaaaa
09.07.2012., 14:45
Pozdrav svima!
Studentica traži sezonski posao na području Osječko-baranjske županije.Bilo što,od čuvanja djece,šetanje pasa,čišćenja ili prevođenja na engleski/njemački jezik,izrađivanja čestitki,crtanja itd.
Ponude primam na e-mail: os9364@net.hr
Također pružam usluge manikure ,uređivanja noktiju.
Ps: Konobarenje ne dolazi u obzir

đezzba
09.07.2012., 18:23
Pozdrav,
imam poslovnu ponudu za sve Vas budući da sam vidio da vas puno traži posao kroz ljeto!

Potrebni su nam fanovi na jednoj FB stranici i tražimo osobu koja nam može dovoditi fanove na FB!

Isplata se vrši u roku dan-dva nakon što dovedete 1000 prijatelja! Znači, za svakih 1000 dovedenih frendova dobivate isplatu novaca!

Zainteresirani neka se jave na PM !

*analena*
10.07.2012., 05:54
Rad u mladom ambicioznom timu!

Honorarni posao, fleksibilno radno vrijeme, plaća prema učinku.

Tražimo osobe za rad u prodaji i pružanju tehničke podrške za područje Zagreba, Osijeka, Splita, Rijeke i Zadra!

Puni oglas možete vidjeti na slijedećem linku!

http://ow.ly/i/L2fN

marcelich
10.07.2012., 14:42
mladi i studenti na RABU za honorarni poslić

javiti se HITNO

Cuflekica
11.07.2012., 09:51
Pzdrav,

Studentica sam i uskoro završavam preddiplomski studij poslovne ekonomije i nastavljam na diplomski.

Radila bih u revizorskom uredu ili knjigovodstvenom servisu preko studentskog ugovora od 8. ili 9. mjeseca. Prvo pola radnog vremena, a kasnije možda i cijelo ako ću moći zbog studija. Cilj mi je učiti se poslu, a ne zaraditi, tako da ne tražim nikakvu veliku plaću, minimalac je čisto dovoljan. Ako je netko spreman uzeti studenticu, neka se javi! Spremna sam učiti.
Ako išta znači, engleski govorim perfektno, a njemački slabije iako se mogu sporazumijeti, još ga učim. Odlično poznajem Microsoft office alate i znam pomalo programirati.

Živim u Zagrebu :)

Matej13
11.07.2012., 12:18
Tražim posao !
Izrađujem web stranice,odlicno poznajem XML,HTML,CSS,CSS3, rad sa bazama podataka (MYSQL) i osnove PHP-a. Moguće je dogovor oko stalnog ili povremenog posla,ali i naruđbe web stranica po želji ! Vrlo povoljno !

chiarra1
13.07.2012., 07:41
Kuhala bi za starije i nemoćne (naravno može i mlađima po potrebi) te vršila dostavu hrane, može i svaki dan..Šećem i čuvam kućne ljubimce, uz puno ljubavi budući da imam preko 20 godina iskustva s psima... Više informacija na PP. Hvala... :)

Felix 3575
13.07.2012., 20:48
Treba li tko studenticu za rad u Dubrovniku ???

beca5
14.07.2012., 16:25
Tražim posao ( može i na crno) na području Osječko baranjske županije!?
ponude na filip87a@gmail.com...

SethNephilim
15.07.2012., 10:03
imam 18g. U zagrebu sam .... Završila sam umjetničku školu.... iskustva imam sa instrukcijama iz crtanja i engleskog, cuvanjem djece, pomoč starijima, u dučanu itd....... (ne crtam aktove za privatne potrebe!!!)

Krajakovic
16.07.2012., 20:18
Tražimo osobe koje žele raditi bez obzira na završenu stručnu spremu i dob. Uz našu pomoć i stalnu podršku ovo je izuzetna prilika za Vaš stalni prihod ili dodatnu zaradu.
Nazovite nas i osigurajte svoj dolazak na informativni susret. Od vas tražimo da ste ambiciozna i marljiva osoba, koja vjeruje da od nje možemo napraviti dobrog savjetnika koji je u stanju najbolje i najkvalitetnije prezentirati naš tim i financijske proizvode koje naša tvrtka plasira na tržište u ime najvećih financijskih ustanova u Hrvatskoj.
Mi Vam nudimo primanja prema vlastitom ostvarenom rezultatu uz mogućnost stalnog zaposlenja. Ako ste samostalni i samouvjereni, dosljedni i ambiciozni, spremni učiti i raditi za tim javite nam se i mi ćemo sve učiniti da postanete dio tog tima.

Krajakovic
16.07.2012., 20:19
Tražimo osobe koje žele raditi bez obzira na završenu stručnu spremu i dob. Uz našu pomoć i stalnu podršku ovo je izuzetna prilika za Vaš stalni prihod ili dodatnu zaradu.
Nazovite nas i osigurajte svoj dolazak na informativni susret. Od vas tražimo da ste ambiciozna i marljiva osoba, koja vjeruje da od nje možemo napraviti dobrog savjetnika koji je u stanju najbolje i najkvalitetnije prezentirati naš tim i financijske proizvode koje naša tvrtka plasira na tržište u ime najvećih financijskih ustanova u Hrvatskoj.
Mi Vam nudimo primanja prema vlastitom ostvarenom rezultatu uz mogućnost stalnog zaposlenja. Ako ste samostalni i samouvjereni, dosljedni i ambiciozni, spremni učiti i raditi za tim javite nam se i mi ćemo sve učiniti da postanete dio tog tima.

mad-web
17.07.2012., 08:58
Poštovani,

Izrađujem inovativne, atraktivne i funkcionalne web stranice.
Koje će prije svega biti prilagođene Vama,
brendu koji nudite i proizvodu koji prodajete!
Istraživanja su pokazala da se do 90% klijenata vraća na Vaše stranice zbog atraktivnog dizajna, stoga ako Vam je bitan moderan i kvalitetan dizajn koji omogučava Vašim klijentima lakše snalaženje angažirajte me!

Zašto web stranica?

Oglašavanje putem interneta, danas je neizostavan dio poslovne prezentacije, stoga je potrebno da svoju firmu, proizvode ili usluge prezentirate ciljano izrađenom web stranicom.

Kvalitetna web stranica je ključ Vašeg uspjeha!

Posebna akcija

Lajkom na fan stranicu (https://www.facebook.com/pages/Mad-Web-Dizajn/167532579949145?sk=app_106171216118819) ostvarujete popust od 30% na izradu ili redizajn web stranice!

Sve informacije u inbox

Behappy91
17.07.2012., 18:12
Student strojarstva, 20 g, traži posao

-povoljna izrada 3D modela, opremanje tehničkom dokumentacijom, fotorealistični rendering..

-Prijevod/instrukcije/pisanje teksta hrvatski-engleski

Po mogućnosti rad od kuće

lovac_joba
18.07.2012., 09:15
traži se... honorarni posao, poslijepodnevnim satima tijekom radnog tjedna od 18h pa do 21h, i subote od 9-16h. Ponude na PM.
Bez tipa ponuda di treba ulagati novce (jer cilj mi je zaraditi pare), tipkanje nekih stranica na netu za 0,00001 $ ili slanje koverti :-)

nutrizone
18.07.2012., 09:51
Za sve koji traže sezonski posao, savjetujem da se jave u hotel Novi u novom Vinodolskom, moja sestra si je tam našla

dubovac
18.07.2012., 22:14
Pozdrav svima, da ne duljim trazim posao (kao u ostalom i vecina nas), fakultetski sam obrazovan sa radnim iskustvom na razlicitim poslovima (odbjetnicki ured, zamjenik upravitelja hotela itd). Ukoliko nekom trebaju dodatne informacije javite mi se preko privatne poruke da Vam mogu proslijediti C/V svoj.
Ukoliko ima netko tko zna za kakav posao u Gospicu ili okolici Gospica to bi bilo idealno. Hvala vam.

KeyCode
19.07.2012., 11:48
Bok svima,
imam nekoliko recenica na hrvatskom (otprilike 45) koje bi trebalo prevesti na Engleski.
Dodatno bi za svaku od recenica trebalo snimit izgovor.
S obzirom na sadrzaj neke recenice bi bilo dobro snimiti koristenjem zenskog glasa a neke muskog glasa.
Snimiti bi trebalo i engleske i hrvatske verzije.

Iz tog razloga trazim osobe sa dobrim Engleskim izovorom po mogucnosti da im je Engleski materinji jezik tako da sto bolje zvuce.

Dakle za sada ovo ne bi trebalo biti puno posla.
U fazi dva ce mi mozda trebati isto to ali za 45 kratkih tekstova tako da bi to bilo vise posla ali nemam trenutno plan kada bi to bilo.

Frenki1
19.07.2012., 16:30
Traži se taxi vozac (Zagreb) sa iskustvom rada u Oryxu, Cammeu ili Eko taxiju.
Radi se na Cammeovoj mreži (taxitronic). Obavezno KV i ispit poznavanja grada. Plaća po ucinku (20-30%), cca od 3500 - 6000 kn. Pocetak rada 1.8.2012 god. Samo ozbiljne ponude ozbiljnih ljudi koji misle raditi dulje od mjesec dva.
Moze i na mail - marijan@mia.com.hr.

tinka83
20.07.2012., 09:53
Tražim honorarni posao, svaki dan iza 17 h ili vikendom.

zlocka
20.07.2012., 18:35
teta u vrtiću, sa dugim stažom i iskustvom čuvanja djece sa poteškoćama, traži neki honorarni posao čuvanja ili čiščenja, kako bi popunila novčanik. zagreb.

znatizeljaaaa
22.07.2012., 01:48
Tražim posao ( može i na crno) na području Osječko baranjske županije!?
ponude na filip87a@gmail.com...

Također :P

sonjuška
22.07.2012., 12:32
Spremna sam platiti stručnjake za asortiman IKEA namještaja za pametne savjete, procjene i pomoć u narudžbama. Naime, ne mogu fizički otići do Austrije, pa bih rado izbor odradila ovdje i naručila da to netko dostavi, ali bih cijenila pomoć pri izboru artikala. Dakle, rado bih se našla s nekim iz Zagreba da zajedno pogledamo asortiman, vama mali posao a meni velika pomoć koju sam spremna honorirati 

12doneba
22.07.2012., 13:59
Tražim suradnike sa kojima bi mogao realizirati neke web projekte.

Ovo je 5 profila koji se traže;

- tekstopisac (za napisati originalni sadržaj)

- prevoditelj (engleski primarno)

- grafičar, dizajner (izrada logoa i vizualnog identiteta)

- web dizajner (html, css, SEO)

- Php / MySQL programer

Početno znanje je poželjno ali ne i nužno.
Svi ozbiljni, motivirani i koji brzo uče mogu se priključiti i steći znanje / iskustvo.

Lijep pozdrav :)

Matej13
22.07.2012., 17:10
Student informatike traži posao !
Izrađujem web stranice,odlicno poznajem XML,HTML,CSS,CSS3,PHP i rad sa bazama podataka (MYSQL). Moguće je dogovor oko stalnog ili povremenog posla,ali i naruđbe web stranica po želji ! Vrlo povoljno !

beAt fReaK
23.07.2012., 08:05
Lijep pozdrav! :)

Od 1.9. sam na burzi, pa tražim posao!

Zadnjih 6 godina najviše radim u području sportske fizioterapije (nogomet, rukomet, boks,fitness), što praćenja treninga, intervencije, što vođenja jednog dijela ili individualnog treninga, te u području estetike.
Voljela bih raditi vezano za sport, bilo kakav sportski klub, fitness, jer je pokret ono što volim...
Ali...ono što također dolazi u obzir (radila sam već na tim poslovima) je konobarenje, rad na recepciji i posao kozmetičara.

Javiti se na PP, hvala!

strilkan
24.07.2012., 02:54
Iz Osijeka sam nezaposleni komercijalist, u potrazi za bilo kakvim poslom ako ima išta u Osijeku plz PM :)) hvala :):D

hope2211
25.07.2012., 15:14
Ove godine sam upisala novinarstvo. Oduvijek me zanima taj posao i pronalazim se u tome, pa bih voljela da mi se jave oni koji traže novinare za portale ili novine.

Poznajem hrvatsku gramatiku i pravopis, govorim i pišem aktivno španjolski jezik, vrlo dobro poznajem njemački i engleski jezik. Odlično poznajem rad na računalu.

Voljela bih početi stjecati iskustvo u tom poslu.

Crystal_Nails
25.07.2012., 16:00
Crystal Nails traži nail tehničara.
Osoba treba imati odlučnost,upornost i želju za napredovanjem i učenjem.
Potrebno iskustvo i želja za radom s Crystal Nails proizvodima i po Crystal Nails standardima.
Cijenjene CV molimo slati na email adresu info@crystalnailshr.com
Prednost aktivno znanje engleskog,nije uvjet.
01 2929 643

fico19
25.07.2012., 16:07
Pozdrav
Trazim posao,zavrsio sam ove godine medicinsku i upisao fakultet.Javit mi se na filip_petkovic93@hotmail.com.Govorim engleski,jako dobro sam u poznat sa radom na racunalu i imam vozacku B kategorije

only-me
25.07.2012., 19:12
Diplomirana inženjerka građevine traži posao u struci.
Radno iskustvo u struci 3 godine, aktivno govorim engleski, odlično se služim AutoCad-om,office programskim paketima.

My Name Is...
26.07.2012., 10:19
Poštovanje,

s obzirom na trenutni višak slobodnog vremena (porodiljni dopust), tražim posao koji je moguće raditi isključivo od kuće. Dakle, ne tražim posao s ugovorom, već nešto što će mi popuniti vrijeme. Pismena sam i fakultetski obrazovana (prirodne znanosti), informatički potkovana, a poznajem engleski (vrlo dobro) i njemački (snalazim se) jezik. U obzir dolaze poslovi koje mogu obavljati samostalno, bez nužne komunikacije s klijentima (prodaje bilo čega isključene!). Potencijalne poslodavce molim da se jave privatnom porukom. Hvala.

Superbare
26.07.2012., 14:05
Pozdrav ljudi!

Ja sam ovdje samo posrednik, dakle nije riječ o meni, već o jednoj meni dragoj osobi. Nadam se da ćete mu moći pomoći jer već jedno poduže vrijeme traži posao, ali bezuspješno.
Evo njegovih kvalifikacija:

Obrazovanje: SSS (Mašinska tehnička škola)

Jezici: Odlično poznavanje engleskog jezika

Računalo: Dobro poznavanje MS programa i korištenje Interneta

Vozačka dozvola: B kategorija

Radno iskustvo: Asistent menadžera
Vozač
Recepcioner
Referent za komunikacije
Teniski trener i instruktor
Muzičar - svira gitaru i pjeva
(ukratko - na zahtjev šaljem cv)

Osobine: Odgovoran
Marljiv
Komunikativan
Snalažljiv

Stoga ukoliko budete imali potrebu za ovakvim profilom osobe i za sve ostale informacije javite se na PM ili se javite na mail: murisselimovic65@gmail.com
Vjerujte mi nećete požaliti. :mig:

muysa
27.07.2012., 16:19
obožavam fotografiju,crtanje,pisanje,šivanje,izradu svega i svačega... općenito bilo kakvo kreativno izražavanje.imam završenu trgovačku i obrtničku školu (naravno fotograf :cerek:)
ako neko me može negdi povuć i ubacit:D nek se javi na pp!
HVALA!!!!!!

ps:a može i sobarica :D :kava:

curaizgimnazije
28.07.2012., 20:28
Tražim honorarni posao tijekom ljeta. Već sam radila brojne poslove te sam upoznata s čuvanjem djece, čišćenjem, ispomoći u kuhinji itd.

Czartoryski
28.07.2012., 20:48
2 cure (18 godina) traže posao dijeljenja letaka/novina u Zagrebu. Na raspolaganju smo do 1.9.

m_kovacevic
28.07.2012., 21:13
Student 5. godine engleskog jezika (prevoditeljski smjer, FFZG) trazi poslove prijevoda (eng-hr i hr-eng) i/ili lekture (eng). Kontakt putem privatne poruke.

London_Calling
30.07.2012., 16:13
Hej, studentica sam 4.godine germanistike na Filozofskom Fakultetu, Zagreb.
Prijevodi njem_eng_hrv u svim kombinacijama, lektoriranje tekstova i slično.
Javite se na pm, sve ću vam obaviti jeftino i brzo :)

*analena*
31.07.2012., 10:21
Tražim fotografe za angažman na jednom zanimljivom projektu koji se tiče fotkanja hrane u restoranima (Zagreb, Osijek i Slavonski Brod)!

Ako ste zainteresirani molim vas da mi se javite (sa svojim portfoliom) na mail info@mrkva.hr za više detalja!

:mig:

incasator
31.07.2012., 16:28
Pozdrav!

dipl. ing. elektrotehnike, smjer:Automatika i procesno računarstvo, traži posao u
struci (PLC programiranje, ispitivanje i puštanje u pogon...) u bilo kojoj županiji/državi.

ILI

Volonterski na području Osječko baranjske županije ("Stručno osposobljavanje
bez zasnivanja radnog odnosa") preko HZZa u struci.

Za dodatne informacije pošaljite upit na privatnu poruku.

beAt fReaK
31.07.2012., 17:53
Lijep pozdrav!

Od 1.9. sam na burzi, pa tražim posao!

Zadnjih 6 godina najviše radim u području sportske fizioterapije (nogomet, rukomet, boks,fitness), što praćenja treninga, intervencije, što vođenja jednog dijela ili individualnog treninga, te u području estetike.
Voljela bih raditi vezano za sport, bilo kakav sportski klub, fitness, jer je pokret ono što volim...
Ali...ono što također dolazi u obzir (radila sam već na tim poslovima) je konobarenje, rad na recepciji i posao kozmetičara.

Javiti se na PP, hvala!

kucniljubimac
01.08.2012., 11:57
Lijep Pozdrav

Imam 25 godina, živim u Osijeku, sss-kuhar (iskustvo na raznim poslovima 7 godina)

Tražim sljedeće poslove:

-Kuhar u Osijeku (imam iskustva)
-Konobar u Osijeku (imam iskustva)
-Rad na Chatu ( imam iskustva)
-Dijeljenje letaka
-Pisanje članaka na razne teme ( Kozmetika, politika, društvo pp)
-Telefonska prodaja
-Rad u trgovini
-Skladištar

Ako nudite bilo kakav posao koji mogu obavljati iz mjesta stanovanja ili od kuće bilo da se radi o honorarnom, stalnom ili na određeno vrijeme slobodno mi se javite sa ponudom na pm.

Jako sam tolerantan, brz, komunikativan i spreman sam raditi sve, ne trazim neku masnu lovu nego samo pošteno plaćen moj trud i rad.

Ponude šaljite na privatne poruke.

Lijep pozdrav

idesh
01.08.2012., 12:37
Idesh! kreće u odlučni napad na domaći internetski prostor i treba tvoju pomoć. Ako se snalaziš s tipkovnicom, među tvojim interesima su film, TV, igre, gadgeti i tehnologija, glazba, web i... pa, znaš već... prijavi se.

prijava na sajtu: http://idesh.net/report/ideshnet-trazi-suradnike

pljucpljuc
01.08.2012., 21:04
Traži se teta čuvalica, Zagreb - Trnje

Opis posla:
- za čuvanje 2.godinjeg djeteta u našoj kući
- u poslijepodnevnim satima, odnosno preuzet dijete iz vrtića i čuvat/hranit/presvlačit/igrat se s njim do mog dolaska s posla
- povremeno čuvanje vikendom

Czartoryski
01.08.2012., 23:23
2 cure (18 godina) traže posao dijeljenja letaka/novina, rada u skladištu itd. u Zagrebu. Na raspolaganju smo do 1.9.

elle93
03.08.2012., 23:35
dobra vecer svima :D
evo ovako ... u potrazi sam za poslom , moze biti honorarno , neodredjeno ili pak odredjeno mogu raditi kao trgovac ili konobarica ,a i spremna sam pomagati u kucanstvu , biti dadilja , ali i spremna sam za rad preko interneta ... sto god vam treba javite mi na mail: mala.vilicka@hotmail.com ili posaljite porukom ovdje .. hvala unaprijed

mjau mjau
04.08.2012., 21:03
Ako netko treba prefarbavanje svega i svačega, obnovu stolarije ( restauracija svega i svačega), javite se u PM.

KeepSmile :)
05.08.2012., 11:17
Dvoje mladih i obrazovanih ljudi u potrazi za poslom :)

Moja malenkost je 16.7. diplomirala na humanističkom studiju, a dragi je prvostupnik na FER-u i u tijeku mu je prekvalifikacija za kuhara.
Do sada smo skupili iskustva u konobarenju, radu u kuhinji, čišćenju, radili smo poslove po trgovačkim centrima, bili prodavači, čuvali djecu, šetali pse, čistili i uređivali dvorišta, pomagali starijima, radili na radio postajama, fotografirali, ličili zidove, ja sam honorarno radila kao tajnica. Popis je dug i nije nam stran niti jedan pošten posao. Odlično se služimo engleskim jezikom i računalom (MS Office, Internet), te nešto manje njemačkim jezikom. Mladi smo i voljni raditi, brzo učimo, ali ne uspijevamo pronaći posao koji bi bio dogovoreno plaćen.
Ne isključujemo niti odlazak van Zagreba u druge gradove HR, kao niti izvan granica HR.
Ako netko ima kakve ponude na PM. :)

karlaroso
06.08.2012., 14:29
Nadamo se da ce biti zainteresiranih

Zainteresirani?

MrzlaZg
07.08.2012., 07:48
Osjećate li pritisak modernog života, povećan broj pojava bolesti povezanih sa stresom, bolna leđa i ramena nakon napornog radnog dana, probleme s cirkulacijom, glavobolju....

Priuštite si kvalitetnu masažu u vlastitom domu, koja uz opuštanje donosi i bezbrojne dobrobiti za zdravlje.

http://mrzlazg.wix.com/home-massage

Zeggrez
07.08.2012., 11:07
Lijep pozdrav!
Trazim bilo kakav dodatni posao. Po mogucnosti preko student servisa. Dijeljenje letaka, rad u trgovini, skladistu, dostava skuterom ili biciklom...
Imam 25 godina, 7 godina radnog iskustva, 3 u skladistu i 4 u trgovini.
Sve ponude na PM.
Hvala

MisterDD
08.08.2012., 09:19
Pozdrav svima. Moje je područje rada elektrotehnika, dakle, služim se vrlo dobro sa svime što ima veze sa računalnom i internetskom tehnologijom. Ako netko traži zaposlenika, tim bolje. Bio bih zahvalan. Također zanima me pisanje članaka na internetu, bili to privatni članci za nekoga, referati ili pisanje članaka za portale. Potpuno mi je svejedno, bitno da je neki posao i bio bih zahvalan ako nekome trebaju usluge prevođenja ili pisanja članaka. Služim se hrvatskim, njemačkim i engleskim jezikom. Ne volim gramatičke pogreške i nastojim raditi svoj posao što je moguće više savršeno. Trenutno radim na nekoliko stranica za pisanje članaka i dosta me ljudi tamo zna, pa ako mogu na engleskom onda sasvim sigurno mogu savršeno raditi svoj posao i na hrvatskom jeziku. Vjerujem da se to vidi i iz priloženog. Ako ima zainteresiranih molim Vas javite se. Unaprijed hvala. Ugodan dan.

Nadobudan
08.08.2012., 10:31
Programera za izradu programa i aplikacija za windows CE i Android za dugoročnu suradnu ili radni odnos. Godine i iskistvo nebitni. Bitna samo volja za rad, učenje i napredovanje. Info ivic.robi@gmail.com

iroonwood
08.08.2012., 10:41
Radi se o direktnoj prodaji parfema odlične kvalitete, komunikativni ste , volite parfeme ali su vam preskupi ? Znate ljude koji vole parfeme i voljeli bi izdvojiti manje novaca za njih pošto je kriza ? Želite sami kupovati parfeme povoljnije ? Ili čak želite zaraditi prodajom parfema ? Ulaganje je minimalno , a potencijalna zarada zavisi isključivo o vašem radu i motivaciji , nudim svoje znanje i vrijeme , kako bi što prije došli do svoga cilja, ako ste zainteresirani javite se na mail.
balac1ster@gmail.com ili posjetite slijedeći link http://www.facebook.com/pages/Federico-Mahora-kozmetika-Luksuz-koji-si-mo%C5%BEete-priu%C5%A1titi/279071868832343?ref=hl

ToniT
08.08.2012., 13:28
Dva dečka, 20/23 godine, traže honorarni posao, dijeljenje letaka, rad u skladištu itd. Na raspolaganju do 23.9., dalje ovisi o dogovoru.

spring water
08.08.2012., 16:49
nudim usluge crtanja i slikanja. interpretacija i reinterpretacija umjetničkih djela, crtanje po fotografiji ili u živo(portreti,figure...) ...oslikavanje zidova i sve što želite.
http://smile-artlovesyou.blog.hr/ javite se na pm ili mail postavljen na blogu.

Ostrich
09.08.2012., 13:53
Tražim posao! 19 godina, Zagreb, nezaposlena, NKV.

Poslovi koje tražim:

-pomoćnik u kuhinji (pranje suđa i slično - tu imam iskustva u restoranu, a ako treba mogu pomoći i kod nekog jednostavnijeg kuhanja/pečenja, nemam kuharsku školu, ali znam osove kuhanja, pečenja, stalno kuham, to me zanima i nije mi problem brzo naučiti što ne znam)
-lijepljenje etiketa/dodavanje uputa, pakiranje proizvoda (imam iskustva)
-pomoćni radnik u pekarnici
-pomoćni radnik u bilo kakvom obrtu gdje nije potrebno neko prethodno znanje
-slaganje na police u dućanu, uređivanje
-branje voća i povrća u stakleniku
-rad u tvornici (na traci, pakiranju,...)
-pranje auta (nemam vozačku)
-ljepljenja reklama po stupovima i sl.
-čišćenje, bilo kakvo (nekternina, dućana, javnih površina, poslovnih prostora, apartmana, stanova), ali po mogućosti ne WC-a
-pomoćni rad u skladištu
-unošenje podataka u računalo
-prijepis tekstova (uz eventualno lektoriranje)
-dijeljenje letaka
-neki pošteni i normalni posao preko interenta, rad na računalu
-odlazak u dućane u nabavku, obavljanje drugih poslova koje vi niste u mogućnosti ili nemate vremena
-cvjećarnice, aražiranje, dekoriranje - voljna sam naučiti

U principu, svaki pošteni i pravi posao mi odgovara. Jednino nisam za konobarenje. S kuvertama, parfemima, Herbalifeom, poslovima gdje se ulaže novac (kojeg iovako niti nemam) i sličnim stvarima nemojte niti pokušavati.

Živim u Novom Zagrebu, ali mi nije nikakav problem raditi dalje ili još bolje van Zagreba (Velika Gorica, Lučko, Sesvete, Zaprešić, Samobor, itd.). Brže se dođe vlakom/busom do tamo nego iz Novog Zagreba u grad po najvećim gužvama. Ne isključujem ni preseljeje iz Zagreba radi posla - najbolje Šibenik.

Moguće sve vrste radnog odnosa (uz malu prednost stalnom zaposlenju) - puno radno vrijeme, jednokratni rad, povremeni rad, mogu uskočiti za zamjene/godišnje, rad jednom-dva dana tjedno, rad svaki dan s nepunim radim vemenom, stalno zaposlenje, zaposlenje na određeno, volontiranje uz neku minimalnu naknadu i uz uvijet da mi se barem upisuje iskustvo, mogu raditi čak i preko student servisa iako nisam student, ali mogu nabaviti ugovor od onih koji su studenti, a ne rade.

Sve kombinacije dolaze u obzir, sad bi mi baš sve dobro došlo, a i nisam u situaciji da mogu previše birati.

Ponavljam, sve jednostavnije poslove koje nisam radila ili u kojima nemam iskustva, voljna sam i mogu ih bez problema naučiti, nije to neka znanost. Svoj posao obavljam kako treba, bez zabušavanja. Od stranih jezika, znam aktivno engleski, srednje španjolski i osove talijskog, a počela sam nedavno i s njemačkim, u slučaju da je to bitno. Nepušač sam.

Slobodno me pitajte za dodatne informacije ako sam nešto izostavila.

Dostupna sam odmah, pa ako trebate radnika, javite se na PM!

Pozdrav! :mig:

Valderon
10.08.2012., 20:30
Tražim programera na području Zagreba za jednokratan posao izrade jednostavne windows form aplikacije.
Obavezno poznavanje .NET-a i excela. Detalji na PM.

WiseMila
11.08.2012., 13:03
Gospođa traži posao čuvanja djeteta, ima preporuke, iskusna i povjerljiva. Možete me kontaktirati na PM za dodatne detalje.

wintersoul
12.08.2012., 02:18
Dakle, tražim kafiće, klubove i slične prostore za osiguranje, odnosno, redarenje na području Osječko-baranjske županije. Mlad sam dečko, s višegodišnjim iskustvom i jako ozbiljnim pristupom poslu. Radim u jednoj priznatoj security firmi i volio bih zaraditi nešto sa strane.
Ako vašem kafiću, baru treba redar, pošaljite slobodno poruku.

genedeki
12.08.2012., 08:41
Vredan radnik sa EU pasosem trazi posao u Austriji

- skladistar

- vozac / ABCE /

-branje voca , povrca /sezonski posao

-rad u tvornici

Kontaktirajte me slobodno na PM

Casperina
12.08.2012., 15:40
kao dadilja osposobljena za kvalitetnu skrb, njegu i odgoj djece do treće godine života ( po verificiranom programu ministarstva ) u mogućnosti sam čuvati djecu u vašem domu:
- radnim danima u večernjim terminima ( 17-20 h ),
- vikendima: cijeli dan ( 8-20 h ),
- po posebnom dogovoru ( 20-24 h );

cijena: prva tri sata: 50 kn/h, svaki naredni 30 kn/h;

početak rada: 15.01.2013.

detalje zainteresiranima na pp ... hvala na interesu :)

znatizeljaaaa
13.08.2012., 09:53
Nudim usluge i tražim posao na području Osijeka ili Zadra :

-Čuvanja djeteta(20-25 kn/h)
-Dijeljenja letaka
-Pranja auta na benzijskim postajama
-Rad u pekari
-Čišćenje
-Briga o starijim osobama(20kn/h)
-Slastičarnica
-eventualno šankerica
-prikupljanje informacija za medije
-šetanje pasa(15kn/h)
-čuvanje kućnih ljubimaca (15kn/h)
-lijepljenje plakata
-rad u trgovini(na blagajni i u skladištu)
-branje voća/povrća itd.
-prevođenje sa/na engleski,njemacki,španjolski jezik
-popravljanje računala ,printera
-geliranje noktiju (manikura jel)

I drugi slični poslovi.
Ne zanimaju me ponude konobarice i hostese.
Ponude molim na os9364@net.hr
Cijena po dogovoru.

Lijep pozdrav!

dalilka
13.08.2012., 10:22
Šetala bi psa (Grad Zagreb i okolica) 15 kn na sat i čuvala kućne ljubimce u Vašem domu 30 kn na dan

email: info4walk@gmail.com

MrzlaZg
13.08.2012., 14:45
http://mrzlazg.wix.com/home-massage

studioperformer
14.08.2012., 12:09
Tražim PR i marketinško osoblje.

Tražim PR i marketinško osoblje za sve vrste suradnje. Mogućnost
honorarnog, povremenog ili i stalnog zaposlenja. U vidu dugoročna
suradnja. Plaćanje osnova + učinak. Povećanje od 1 % prometa povećanje
10 % plaće. U obzir dolaze osobe sa iskustvom ili idejama i znanjem iz
cijele Hrvatske. I studenti marketinga su dobrodošli.
Ponude na mail: info@performer-studio.com

maljchik
14.08.2012., 17:44
tražim novinare koji pišu za tiskane medije, portale za povremenu poslovnu suradnju, prednost onima iz Zagreba

Mshai
15.08.2012., 09:20
Pozdrav!
U rujnu ću diplomirati na pravu i tražim posao u struci.

anna-mary
16.08.2012., 16:58
KV kuhar traži posao u gorskom kotaru....pretežno blizu Delnica

tin&tin
16.08.2012., 19:50
Prvostupnica marketinga i komunikacija traži posao, stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarno.. Zagreb i okolica

Frau Flick
17.08.2012., 13:27
Tražim posao, honorarni.

Iskustvo: trogodišnji rad na internet portalu (pisanje tekstova, objava najava, tekstova i fotografija (poznavanje rada u content management systemu (CMS)), također, ni posao community managementa mi nije stran.

Za više info - PP.

Hvala.

Lozinka2012
17.08.2012., 21:31
Večer...
Traži se prof. engleskog jezika (ili izvorni govornik) za privatne poduke.
Uvjeti:
- više od 15. god. radnog iskustva
- grad: grad koji teče...

Ana čuvalica
18.08.2012., 16:41
U Rijeci čuvam djecu u svom stanu na Zametu. Imam i svoje dijete od 2 godine, lijepo uređen prostor i puno volje za igranje sa djecom i sve ostalo što uz to ide... Imam 31 godinu i iskustva i sa svojim i sa tuđom djecom. Možete se javiti na mail ana.baumgarten@gmail.com

casperica
19.08.2012., 10:45
Pozdrav,
tražim posao u Osijeku, imam iskustva u radu u trgovini odjećom i drogeriji, promocijama po trgovačkim centrima !
Može i čuvanje djeteta, imam 24 godine i jako volim djecu .

Lozinka2012
19.08.2012., 15:08
Traži se osoba za pisanje IPA projekata.

tommy6865
19.08.2012., 15:12
pozdrav. Po zanimanju racunalni tehnicar za strojarstvo. Dobro poznavanje rada na CNC stroju. Dobar u crtanju AUTOcad-om, inventorom(3D). Radio kao bravar. Trazim posao u inozemstvu. Dajem 500e od prve place..

anna-mary
19.08.2012., 16:52
pozdrav svima, da li netko možda zna ima li potražnje za kuharem u blizini delnica...dosta je hitno..hvala

GingerAle
19.08.2012., 18:19
Lijep pozdrav! Prevodim s njemačkog na hrvatski jezik. Sve informacije i dogovor na PM.

lambodara
21.08.2012., 09:19
obožavate parfeme..
želite li svoj hobi pretvoriti u fenomenalnu mjesečnu zaradu..
nije vam problem razgovarati s klijentom i preporučiti parfem na obostrano zadovoljstvo..

klikom na link u potpisu pregledajte cjelokupnu ponudu a zatim se javite na drazenjandrok@yahoo.com ili http://www.facebook.com/drazen.jandrok
kako bi dogovorili ostale uvjete :)

djurdja
22.08.2012., 15:34
HITNO!!!!

Traži se samostalni kuhar za rad u restoranu u Dubrovniku.
Detaljnije na PM.

genedeki
25.08.2012., 07:37

- skladistar

- vozac / ABCE /

- branje voca , povrca /sezonski posao

- rad u tvornici

Kontaktirajte me slobodno na PM

dr.hell_no
25.08.2012., 23:06
Povoljno dajem instrukcije iz hrvatskog i engleskog jezika te fizike osnovnoškolskim i srednjoškolskim učenicima. Također radim i s djecom koja imaju problema s izražavanjem i tremom od javnog govorenja. Za detalje mi se slobodno javite na pp.Hvala.

Vordas
26.08.2012., 07:29
Poštovani,

Ja se zovem Davor i developer sam za 3d Igre. Igre izrađujem u Unity 3d Engine.
Dosada sam napravio jednu igru. Želio bih proširit tim do 3 čovjeka. Želio bih da mi se u izgradnji igara pridruže 2 3d modelara i animatora a ako znaju radit u Unityu još bolje al nije uvjet. Zarađivat na 3d igrama nije jednostavno i ja sam tek novi u tome al pošto ni u jednom biznisu nije lako uspjet također nije ni u ovom. Nemogu garantirat prvu zaradu jer možda fulamo igru al kasnije svakako da. Uglavnom želim da ljudi koji su zainteresirani i imaju puno slobodnog vremena rade i razmišljaju kao tim. Nemam firmu al nije ni potrebna. Pošto bi nas bilo 3 čovjeka u timu tako i dijelimo zaradu. Poželjni kandidati su oba spola. Ovo je ubiti poziv za suradnju za posao gdje se da zaradit, za ljude koji imaju znanje al nemaju posla iz svog tog znanja i nemogu ga unovčit. Ako vas zanima kakve bi igre izrađivali možete proćitati ovaj članak. http://unity3d.com/support/resources/articles/casual-business

Molim vas slati zamolbe ili pitanja na PM.

Tissue
27.08.2012., 13:21
tražim student za dijeljenje letaka.

Split :)

javi na pm.

Leman_Russ
27.08.2012., 15:09
Diplomirni biolog na PMF-u, 25 godina, cisti, jako fino kuha, brine se za egzoticne zivotinje, sece pse, drzi instrukcije iz biologije, kemije, fizike i engleskog za osnovnu i srednju skolu.
Javite se sa povjerenjem!:)

sashenjka
28.08.2012., 13:21
Pozdrav, studentica sam matematike u Zagrebu, trazim posao, znam konobarit i imam dosta iskustva u tome, tecno znam ruski jezik, vec sam prevodila razna tehnicka uputstva za Centrometal, mogu biti i glupa tajnica: javljat se na telefon i kuhat kavu :) hehe, recepcija u hotelu, ma bilo sta - minimalac ili vise da si mogu placat stan i da ne visim roditeljima na vratu ..

marina23456
28.08.2012., 14:16
Predajem instrukcije iz kemije za Osnovnu i Srednju školu.Sva ostala pitanja na pm

cLumSy:)
28.08.2012., 15:12
Dajem instrukcije (repeticije) iz matematike za osnovnu i srednju školu na području Splita.
Studentica sam 3. godine matematike s iskustvom u poučavanju.
Otvorena sam za dogovore, svi upiti na pm.

omaya kaboom
28.08.2012., 16:22
http://www.oglasnik.hr/oglasi/posao/ponuda/ugostiteljstvo_turizam/ugostiteljski-objekt-u-centru-trazi/oglas-13807353.html

http://www.bika.net/posao/konobarica-m-z/22521

traži se konobarica pa nek se zainteresirani slobodno jave na pm ili broj telefona

miss-rebel
28.08.2012., 17:30
U VG u Intersportu ili S.Oliveru (ne znam sad više, jer su jedno pored drugog) traže studenticu za povremeni rad. Vidjela danas oglas na staklu.

Krajakovic
28.08.2012., 18:50
Tražimo osobe koje žele raditi bez obzira na završenu stručnu spremu i dob. Uz našu pomoć i stalnu podršku ovo je izuzetna prilika za Vaš stalni prihod ili dodatnu zaradu. Nazovite nas i osigurajte svoj dolazak na informativni susret. Od vas tražimo da ste ambiciozna i marljiva osoba, koja vjeruje da od nje možemo napraviti dobrog savjetnika koji je u stanju najbolje i najkvalitetnije prezentirati naš tim i financijske proizvode koje naša tvrtka plasira na tržište u ime najvećih financijskih ustanova u Hrvatskoj. Mi Vam nudimo primanja prema vlastitom ostvarenom rezultatu uz mogućnost stalnog zaposlenja. Ako ste samostalni i samouvjereni, dosljedni i ambiciozni, spremni učiti i raditi za tim javite nam se i mi ćemo sve učiniti da postanete dio tog tima. Zainteresiranima mozemo poslati promo CD sa svim informacijama o nasoj agenciji.
Upite slati na PM.

kaj te briga 83
29.08.2012., 19:06
Odgojiteljica sa položenim stručnim ispitom, traži posao čuvanja djece u Vašem stanu, tokom poslije podnevnih i večernjih sati. Područje Zagreba. Sve ostale informacije dobiti ćete u inbox.

vesnasky
30.08.2012., 09:32
radim kao knjigovođa 7 godina, tražim honorarni posao. Ako ima neki knjigovodstveni servis ili obrtnik koji treba pomoć u popodnevnim satima i vikendom, neka mi se javi.

melodic.haze
02.09.2012., 02:49
student informatike traži vikend poslove ili stalne sa skraćenim radnim vremenom.

- izvrstan engleski
- izvrstan rad na računalu
- fizički spreman

soulsadness
02.09.2012., 18:01
Profesorica francuskog i ruskog sa znanjem engleskog, informatički pismena, traži posao (u struci, administracija, razna savjetovanja, čuvanje djece....). Sve ponude molim na pp.

mojca1
03.09.2012., 10:38
Tražim hitno CNC operatera iz Velike Gorice ili okolice,dobro bi bilo da je već u radnom odnosu.

V1rus
03.09.2012., 13:19
Hitno tražim bilo kakav posao. Završena ugostiteljska, iskustvo rada u skladištu,
certifikati za grafički i web dizajn, iskustvo u fotografiji preko 15 godina
(posjedujem profesionalni aparat Nikon d2xs). Dajem 50% prve plaće onom ko mi da zaposlenje. Zagreb i zagrebačka županija. Kontakt email: hrkljush1@yahoo.com. Ako netko nudi neki posao, molim pondu
upisati ovdje na email ili na privatnu poruku.

sonjuška
04.09.2012., 13:37
tražim nekog za prijevod laganog teksta sa hrvatskog na engleski, dosta je kratak rok. molim vas konkretne ponude cijene na pm (po kartici teksta)

w1k1ng
04.09.2012., 13:46
Inžinjer Informatike traži posao na području Osijeka i okolice. Bilo kakav posao bih radio

elle93
04.09.2012., 18:34
zavrsila sam 4erogodisnju srednju skolu u Splitu , po struci sam tehničar za logistiku i špediciju .. mlada sam , komunikativna sam , potražujem posao ..
javite mi se na mail: mala.vilicka@hotmail.com , ili na poruke ..
prihvaćam i rad na ostalim mjestima koja nisu Split , dakle Dugi rat , Duće , Mali rat ..
unaprijed zahvalna :)
btw ..
radila bih kao konobarica , sobarica , u samoposlugi , čuvala bih djecu itd .. (dogovori na mail ili poruke) ..
nikako ne bih radila kao hostesa ..
moji uvjeti su: redovita plaća , te razuman šef/šefica ..
hvala !!! :)

meral
05.09.2012., 16:25
Merhaba!
Studentica diplomskog studija turkologije povoljno daje poduke iz turskog jezika. Detalji na pm. :w

MataZg
05.09.2012., 17:49
Ja sam Matija, imam 24 god. Završio sam školu kao plinoinstalater, računalni operater i radim kao konobar. Htio bih radit u inozemstvu kao konobar ili na naftnoj platformi.

Zahvaljujem Vam unaprijed!

insomniacc
05.09.2012., 19:40
Radim prijevode sa hrvatskog na engleski i obratno. Cijena po dogovoru. Ponude na PM

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

insomniacc
05.09.2012., 19:43
Dajem poduke iz engleskog jezika za osnovnu i srednju skolu. Zagreb. Ponude na PM

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

London_Calling
06.09.2012., 12:48
Hej, studentica sam 4.godine germanistike na Filozofskom Fakultetu, Zagreb.
Prijevodi njem_eng_hrv u svim kombinacijama, lektoriranje tekstova i slično.
Javite se na pm, sve ću vam obaviti jeftino i brzo :)

još uvijek :)

gudo1992
06.09.2012., 13:12
Pozdrav,

tvrtka iz Slavonije nudi honorarni posao konstruktora odjece(m\z).
Nuzno poznavanje konstrukcije djecje odjece i donjeg rublja.:)

Ostali upiti na pp ili na mail: osmericic.dominik@gmail.com.:kava:

Lp,Gudo1992

mare0309
06.09.2012., 18:20
Tražim osobu ili nekoliko osoba za pisanje tekstova različite tematike (hrvatski i engleski jezik). Info na PM :)

znatizeljaaaa
06.09.2012., 22:44
Studentica sa velikim iskustvom i preporukom nudi usluge čuvanja djeteta na području Osijeka ili Zadra.
Ozbiljne ponude na pm.

Također nudim usluge:
-šetanja pasa
-instrukcije iz svih predmeta djeci od 1.-4. razreda
-spremanja

i sl.

PS:konobarenje ne dolazi u obzir

lp

:cerek:

lalalalaaaaa
08.09.2012., 10:25
tražim suradnike za prodaju parfema....

ovo je idealan posao za studente i sve one koji žele dodatno zaraditi jer ga možete raditi bilo gdje i bilo kada i zarada je odlična od 30 kn na dalje po parfemu :)

zainteresirani javite se na pm

Marvelous Angel
09.09.2012., 11:40
Završila sam četverogodišnju srednju školu u Koprivnici,po struci sam PREHRAMBENI TEHNIČAR.
Imam 19 godina i tražim posao.Vrlo sam komunikativna,marljiva,ozbiljna i odgovorna osoba.Imam iskustva vezano za rad u pekari jer sam bila tamo na praksi 2.godine i nešto iskustva vezano za senzoriku i nutricionizam (testiranje serija uzoraka hrane pomoću ljudskih osjetila).Tražim posao na području Koprivnice...bilo kakav posao,jedino konobarenje ne dolazi u obzir..Voljna sam učiti i napredovati..

Tražim posao...
• Čistačice
• Sobarice
• Babysitterice
• Pomoćnik u kuhinji
• Djeljenje letaka
• Tajnice
• Rad u skladištu
• Rad u trgovini
Živim u jednom mjestu blizu Koprivnice,odgovarale bi mi ponude na području Koprivnice i okolice.
Moji uvjeti:redovita plaća

Slobodno mi se javite za dodatne informacije!

S ponudama mi se javite privatnom porukom ili na mail:
maneater-15@hotmail.com

Pozdrav! :)

genedeki
09.09.2012., 19:10

- skladistar

- vozac / ABCE /

- branje voca , povrca /sezonski posao

- rad u tvornici

- pomocni radnik

elektrodalmacij
10.09.2012., 16:42
Studentica elektronike traži honorarni posao u Splitu :)

Dvdplayer
10.09.2012., 22:38
Pozdrav, veliki sam ljubitelj filmova, a i kolekcionar. Pa tako tražim posao u videoteci. Mislim da je entuzijazam jako bitan, a ja to upravo imam :D slobodan sam po cijele dane. Ostali dogovori na pm pa ostavim broj.

Isto tako, može i branje voća i povrća, dijeljenje letaka, pomoć u kući.

Pozdrav :)

Maja_
11.09.2012., 10:46
Pozdrav, tražim:
1. osobu/krojačicu za izradu krojnih dijelova za hlače/tajice.
2. Šilicu koja posjeduje mašinu za šivanje kupaćih kostima.
Ri ili Zg :)

TheIllusionist
11.09.2012., 22:15
Studentica sam biologije, a umjetnost je moj hobby...crtanje,slikanje, izrada karikatura,anime your self i slične amaterske tvorevine mogu se naći kod mene po vrlo povoljnim cijenama
Poklonite karikaturu za rođendan,razne prigode, želite zid u sobi ofarban po vašoj volji,što god vam palo na pamet moguće je naslikati,vaša mašta je moj izazov...

http://www.facebook.com/jazzy.artcorner

insomniacc
12.09.2012., 10:49
Radim prijevode sa hrvatskog na engleski i obratno. Cijena po dogovoru. Ponude na PM

Jos uvijek aktualno :)

Bongo
12.09.2012., 17:53
trazim jednu osobu za jednokratni honorarni posao.
Posao bi se radio od kuce, a potrebno je da je student/apsolvent fer-a ili foi-ja ili zavrsio isti.

javite mi se na pm, te slobodno dajte svoj email u njemu

zlocka
12.09.2012., 21:40
i ja također tražim studenta (a i ne mora biti) koji želi honorarno zaraditi.
potrebno je prepraviti jednu bazu podataka i odgovarajuće sučelje za nju, ako je moguće. isplata je odmah po odrađenom poslu.
također, ako se osoba pokaže dobrom, moguć je i honorarni posao povremeno tokom iduće godine. zagreb.posao od kuće.

đezzba
13.09.2012., 11:43
Pokrećemo novi portal o nogometu. Trebamo nekoliko pisaca koji bi pisali članke u kategorijama:
- vijesti (sve što se aktualno događa u svijetu nogometa)
- prehrana
- zdravlje
- trening
- sportska oprema
- povijest nogometa (najvažniji događaji i igrači u povijesti)
- kladara - pisanje analiza za utakmice
- turniri (prikupljanje informacija o turnirima)

Ako ima netko da je zainteresiran za bilo koju od kategorija neka se javi na PM! Portal pokrećemo iz hobija i nadamo se da će se uz dobar pristup postići da hobi preraste u posao! Svi koji ste željni raditi javite se!

Maisie
14.09.2012., 04:24
Studentica matematike (ing. smjer) pred diplomom.
Imam iza sebe i 2 strucne prakse u inozemstvu.
Trazim nekakav posao, ne nuzno u struci. Moze i nesto na par dana.

Ostrich
15.09.2012., 20:22
Tražim posao! 19 godina, Zagreb, nezaposlena, NKV.

Poslovi koje tražim:

-pomoćnik u kuhinji (pranje suđa i slično - tu imam iskustva u restoranu, a ako treba mogu pomoći i kod nekog jednostavnijeg kuhanja/pečenja, nemam kuharsku školu, ali znam osove kuhanja, pečenja, stalno kuham, to me zanima i nije mi problem brzo naučiti što ne znam)
-lijepljenje etiketa/dodavanje uputa, pakiranje proizvoda (imam iskustva)
-pomoćni radnik u pekarnici
-pomoćni radnik u bilo kakvom obrtu gdje nije potrebno neko prethodno znanje
-slaganje na police u dućanu, uređivanje
-branje voća i povrća u stakleniku
-rad u tvornici (na traci, pakiranju,...)
-pranje auta (nemam vozačku)
-ljepljenja reklama po stupovima i sl.
-čišćenje, bilo kakvo (nekternina, dućana, javnih površina, poslovnih prostora, apartmana, stanova), ali po mogućosti ne WC-a
-pomoćni rad u skladištu
-unošenje podataka u računalo
-prijepis tekstova (uz eventualno lektoriranje)
-dijeljenje letaka
-neki pošteni i normalni posao preko interenta, rad na računalu
-odlazak u dućane u nabavku, obavljanje drugih poslova koje vi niste u mogućnosti ili nemate vremena
-cvjećarnice, aražiranje, dekoriranje - voljna sam naučiti

U principu, svaki pošteni i pravi posao mi odgovara. Jednino nisam za konobarenje. S kuvertama, parfemima, Herbalifeom, poslovima gdje se ulaže novac (kojeg iovako niti nemam) i sličnim stvarima nemojte niti pokušavati.

Živim u Novom Zagrebu, ali mi nije nikakav problem raditi dalje ili još bolje van Zagreba (Velika Gorica, Lučko, Sesvete, Zaprešić, Samobor, itd.). Brže se dođe vlakom/busom do tamo nego iz Novog Zagreba u grad po najvećim gužvama. Ne isključujem ni preseljeje iz Zagreba radi posla - najbolje Šibenik.

Moguće sve vrste radnog odnosa (uz malu prednost stalnom zaposlenju) - puno radno vrijeme, jednokratni rad, povremeni rad, mogu uskočiti za zamjene/godišnje, rad jednom-dva dana tjedno, rad svaki dan s nepunim radim vemenom, stalno zaposlenje, zaposlenje na određeno, volontiranje uz neku minimalnu naknadu i uz uvijet da mi se barem upisuje iskustvo, mogu raditi čak i preko student servisa iako nisam student, ali mogu nabaviti ugovor od onih koji su studenti, a ne rade.

Sve kombinacije dolaze u obzir, sad bi mi baš sve dobro došlo, a i nisam u situaciji da mogu previše birati.

Ponavljam, sve jednostavnije poslove koje nisam radila ili u kojima nemam iskustva, voljna sam i mogu ih bez problema naučiti, nije to neka znanost. Svoj posao obavljam kako treba, bez zabušavanja. Od stranih jezika, znam aktivno engleski, srednje španjolski i osove talijskog, a počela sam nedavno i s njemačkim, u slučaju da je to bitno. Nepušač sam.

Slobodno me pitajte za dodatne informacije ako sam nešto izostavila.

Dostupna sam odmah, pa ako trebate radnika, javite se na PM!

Pozdrav! :mig:

Ponavljam oglas.
Javite se na PM ako trebate radnika.
Pozdrav

insomniacc
17.09.2012., 17:59
Prevodim tekstove sa engleskog jezika na hrvatski i obratno. Ponude na PM

loloch
17.09.2012., 18:46
Osim sto pisem za svoj gust, pisem i za razne portale. Tako da bih zeljelja uci na vrata sto vise ostalih portala. Teme: moda, putovanje, fotografija...

Takodjer sam amaterski fotograf sa zeljom da napreduje u fotografiranju vjencanja. Ako netko zeli fotografa koji ne trazi puno , buduci da pocinje s vama, a daje mnogo, obratite se s povjerenjem.

Glavna preokupacija: dajem poduke iz engleskog i njemackog jezika. Moguca je poduka i iz madjarskog jezika ( izvorni govornik ).

----

Birajte po potrebi. Nudim odgovoran i profesionalan rad.

Emperatriz
18.09.2012., 14:32
Pozdrav!studentica sam 3.godine na Kineziološkom fakultetu u Zagrebu.Licencirana sam instruktorica Zumba Fitnessa i član sam ZIN-a(Zumba Instructor Networka).Tražim posao instruktorice Zumba Fitnessa na području grada Zagreba.Komunikativna sam,drustvena,vrijedna i sposobna za obavljati ovaj posao.Javite se slobodno na pp.
Lijepi pozdrav

ifranko
19.09.2012., 08:25
Tražim njegovateljicu sa iskustvom njege starije i nemoćne osobe za moju baku.

Potrebno je da jednom tjedno ode u Bolnicu za plućne bolesti i TBC Klenovnik oprati i presvući moju baku.
To trenutno radim ja i ja bi pomogla ukoliko bi išle zajedno vikendom, no zbog mojih problema sa leđima ne mogu sama.
Kasnije, prema potrebi moguć dogovor i za više puta tjedno njega u bolnici ili kod kuće.
Molim ponude i eventualna pitanja na PP.

Laroux
19.09.2012., 22:40
Pouzdana i odgovorna djevojka čuvala bi djecu u Vašem domu.
Također, dajem instrukcije iz engleskog.
Prednost Velika Gorica i Novi Zagreb. :)

MrzlaZg
20.09.2012., 14:20
Priuštite si kvalitetnu masažu u vlastitom domu, koja uz opuštanje donosi i bezbrojne dobrobiti za zdravlje.

http://mrzlazg.wix.com/home-massage#!home/mainPage

MrzlaZg
20.09.2012., 14:21
Masaža za trudnice pomaže trudnicama da lakše prebrode nelagode i specifične probleme koji se javljaju u trudnoći: bolove u donjim leđima, ramenima, ručnim zglobovima, fizičku i mentalnu napetost, natečene noge, nesanicu…

Za više info

http://mrzlazg.wix.com/home-massage#!home/mainPage

bobby-j
20.09.2012., 15:11
Honorarni posao tražim,prednost imaju poslovi koje bih mogla obavljati od kuće zbog opravdanih razloga. znanje engleskog jezika, rad na pc-u,iskustvo u prodaji i oglašavanju, izradi web stranica. ozbiljna sam i odgovorna. pisala sam već dosta recenzija i 2-3 kolumne,pa me negdje u tim okvirima najviše i vuče interes ali ni neki drugi posao ne bih odbila.

eto,hvala vam :)

đezzba
20.09.2012., 18:02
Pokrećemo novi portal o nogometu. Trebamo nekoliko pisaca koji bi pisali članke u kategorijama:
- vijesti (sve što se aktualno događa u svijetu nogometa)
- trening
- sportska oprema
- povijest nogometa (najvažniji događaji i igrači u povijesti)
- turniri (prikupljanje informacija o turnirima)
- osoba za intervju (terenski rad - razgovor sa najboljim hrvatskim trenerima i igračima)
- Facebook administrator (osvježavanje sadržaja na FB)

Ako ste zainteresirani za bilo koju od kategorija javite se na PM!

louis.im
23.09.2012., 11:04
Tražim web programera za suradnju na novom projektu. Primarni zadatak bit će izrada web stranice te jednostavne Facebook aplikacije (iframe u kojem će se prikazivati web stranica). Sekundarni zadatak će biti održavanje i updatanje stranice i fb aplikacije te mobilne verzije, android i iphone aplikacije koje će razviti treće lice. Dakle, govorim o dugoročnoj suradnji. Ne nudim jednokratnu isplatu nego partnerstvo. Zaradu dijelimo 50-50, a govorimo o jako lijepoj zaradi. Radi se o vrlo ozbiljnom projektu što će se i pokazati jer osnivam obrt samo zbog te djelatnosti. Inače, bavim se internet marketingom pa sam sve dobro proučio i više puta odvagnuo. Ne zaletavam se kao ostali „nabrijani“ članovi foruma. ;) Za dodatne informacije i ponude javite se na PM. Hvala!

keramičar
24.09.2012., 07:57
HITNO
tražim samostalnog majstora keramičara u stalni radni odnos.

Više informacija na PM.

sunshinepretty
24.09.2012., 10:27
Pozdrav svima,

tražim posao, do sada sam radila poslove administrativne prirode, istraživanje tržišta, održavanje facebook profila i social media marketing. Fakultetski sam obrazovana, tema diplomskog je također bila internet marketing. Tražim stalni ili honorarni posao.

Hvala!

insomniacc
24.09.2012., 14:25
Usluge prijevoda nudim..engleski jezik. Ponude na PM

Crimson Wind
24.09.2012., 22:34
Profesorica engleskog i španjolskog jezika i književnosti prevodi s engleskog na hrvatski, hrvatskog na engleski, španjolskog na hrvatski i hrvatskog na španjolski te lektorira tekstove na engleskom, španjolskom i hrvatskom jeziku.
Cijena kartice (1800 znakova s uključenim razmakom) po dogovoru, ovisno o težini i zahtjevnosti teksta.

Također, imam višegodišnje iskustvo u instrukcijama iz engleskog jezika s osnovnoškolskm i srednjoškolskim uzrastom, te privatnim podukama za odrasle. Moguć dolazak kod mene (Zagreb-Dubrava) ili dolazim k učeniku. Cijena 50 kn/60 min.

dr.hell_no
25.09.2012., 05:52
Počela je već školska godina i svi roditelji koji nemaju vremena učiti sa svojom djecom i ne mogu im pomoći u pojašnjavanju određenog gradiva, neka mi se slobodno jave! :) Recesijske cijene sata :mig:

restmen
25.09.2012., 11:15
Nudim usluge web dizajna - grafičkog dizajna - logotip - vizitke - plakati - brošure - flayeri - cjenici - audio produkcija - video produkcija , koga zanimaju dosadašnji radovi i suradnja samnom neka se javi u privatne poruke.

S poštovanjem.