PDA

View Full Version : Forumska burza rada za one koji traže ili nude posao - molim pročitati prvi komentar s pravilima

stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Vangelis
22.08.2008., 17:06
interesira me posao u NP Risnjak ili Delnicama, Crnom lugu ili Lokvama. ako netko zna za kakvu mogućnost zaposlenja tamo molim poruku na pm. hvala

atlantis
22.08.2008., 17:12
Trazim osobu koja bi mi, jednokratno, sasila 4 velika i 8 malih jastuka (zajedno s punjenjem) te 8 jastucnica za male jastuke.

Detalji na PM

Lacky Luck
24.08.2008., 21:48
ima li ovdje certifikovani elektricar, nek se javi.
daljen informacije preko pm-a

pa zar nema nijednog elektricara koji bi radio za 3000$.
ponuda jos traje, ali na kratko, ako ima netko nek se javi.

ya rayeh
25.08.2008., 10:12
komunikativna, sa znanjem tarota i dugogodišnjom praksom (nikakve ciganice, kristalne kugle, grah, grašak, mrkvica ili kakve druge cirkusarije :D ) tražim honorarni posao na telefonskoj liniji.

hot :cice: isključen ! :zubo:

allayna
27.08.2008., 15:38
Priključite se profesionalnom timu Raiffeisen banke u Sektoru podrške, Direkciji podrške direktnom bankarstvu, za koji tražimo:

REFERENT SERVISA (m/ž) – više izvršitelja

Osnovni zadaci Referenta servisa su:

• uspostava kontakta s klijentom u svezi produkata i servisa iz RBA ponude
• podrška promotivnim i direct mailing kampanjama
• brzo i kvalitetno rješavanje upita klijenata

Ako imate:

• SSS ekonomskog ili općeg smjera
• najmanje godina dana radnog iskustva, poželjno na poslovima agenta u pozivnom centru ili na administrativnim poslovima
• aktivno znanje engleskog jezika i/ili njemačkog jezika
• odlično poznavanje svih MS Office aplikacija

Od kandidata također očekujemo:

• izrazito razvijene komunikacijske vještine
• orijentaciju na potrebe klijenta
• profesionalnost i odgovornost u obavljanju zadataka
• proaktivnost, snalažljivost i samostalnost u radu
• spremnost na rad u dinamičnom poslovnom okruženju
• motivaciju za daljnje učenje i usavršavanje

Nudimo mogućnost zapošljavanja na puno i na pola radnog vremena (part- time). Molimo Vas da prilikom slanja ponude naglasite za koju vrstu radnog odnosa ste zainteresirani.

...pozivamo Vas, kandidatkinje i kandidati, da nam svoj životopis pošaljete najkasnije do 30.08.2008.

na e-mail adresu hr@rba.hr
«za natječaj – Call centar»

Zelenavila
28.08.2008., 14:06
opis posla: postavljanje kanalica, provlačenje koaksijalnih kabela
plaća: od 4000 kn
ponude na pm

yyvana
29.08.2008., 12:01
Postoji li profesor ili nastavnik slovenskog za predavanje u školi stranih jezika u Čakovcu.
Informacije na yyvana@gmail.com

Tomislav30
31.08.2008., 12:55
Po zanimanju sam ekološki tehničar, na drugoj godini sam visoke škole za sigurnost smjera zaštite na radu i mislim upisati još na trečoj zaštitu okoliša pa molim ako znate neke firme ili nekoga da traži moju stuku da mi se javi na meil. tjakupec@gmail.com, unaprijed hvala.

Zirek01
31.08.2008., 17:45
Bavim se prevodima sa njemačkog, talijanskog i engleskog na hrvatski i obrnuto.

Imam FCE, CAE i DSD diplome

također ako netko zna neki honorarni posao koji se može obavljati od kuće neka please javi, imam završen filozofski fakultet i sad završavam ekonomski.

Hvala :)

BrokeMan
01.09.2008., 13:04
Inženjer Elektrotehnike (diplomirati bi trebao ovaj mj.)
Cilj mi je daljnje usavršavanja na području računalnih mreža(CCNA,MCSA) pa ako netko traži pripravnika...može me kontaktirati na PM ili scanjko@gmail.com

Osiječko-Baranjska županija

happymom5
01.09.2008., 15:43
vodoinstalater i centralaš s iskustvom, traži posao, bez prijave. međimurska županija. može i slični poslovi.
kikipetra@hotmail.com
med.sestra s iskustvom, traži dodatni posao, za vrijeme porodiljnog. isključen hot i sl. uredski poslovi, čuvanje dijece, struka.
međimurje

Picaso
01.09.2008., 19:59
http://www.spidermetrix.com/sm120.php?refspider=Picaso

stefanie
01.09.2008., 21:42
Tražim dodatni posao u poslijepodnevnim satima i vikendom. U obzir dolazi redaktura, lektura, korektura i prevođenje s engleskog. Ozbiljne ponude molim na PM. Hvala!

igor640
02.09.2008., 09:34
OVB

rad sa klijentima
rad u uredu,moguce honorarno
velika mogucnost napredovanja sukladno i zarada
i muski zenski zainteresirani su trazeni,dob nebitna,potrebna sss.
moguce je za ljude koji zele dodatnu zaradu,dovoljno je 10 sati tjedno..
ZAGREB
pitanja na PM..

freemood
02.09.2008., 19:57
zanima me farmakovigilancija, biometrika, a posebno rad na instrumentima za kontrolu kvalitete prehrambenih proizvoda; inače imam VSS, engleski, ECDL i volju i želju za usavršavanjem..naravno, više o svemu na freemood@net.hr
zagrebačka županija

supertruper
04.09.2008., 10:48
Nista posebnog samo da je u ovom rajonu zbog putovanja:po zanimanju staklo plasticar sve u vezi brodica i yahti vezano uz staklo plastiku,te serviser racunala,ostalo isto dolazi u obzir.Hvala!

pitaj kod Ivice Đukeca, Savska 62, Ivanić Grad, on ti se bavi plastikom i spojlerima i znam da ima posla da ne stize uopće....pa probaj, mozda se nekaj dogovoris

vitara
05.09.2008., 15:14
tražimo osobu za kompletno vođenje knjigovodstva za malo poduzeće (d.o.o.) s najpovoljnijom ponudom
za detalje PM

velebitskadegenija
05.09.2008., 19:31
htjela bih cuvati dijete, ali s naglaskom na aktivno i kreativno provodenje vremena. likovna sam umjetnica s pedagoskim iskustvom i volim djecu. sat 40 kn. ima li netko tko treba dadilju, a nije mu zao uloziti u kvalitetno provedeno vrijeme svog djeteta?

dobravila
07.09.2008., 11:55
Diplomirala sam ekonomiju, godinama zivim i radim u Njemackoj, bavim se turizmom. Nedavno sam se vratila u Hrvatsku, jedan od razloga je predivna priroda. Dosta mi je posla u zatvorenim prostorijama, zelim raditi ..."nesto u prirodi"... i stvarati rukama. Najradije bi radila s konjima, neko vrijeme organizirala sam skolu jahanja.
Govorim perfektno engleski i njemacki, hrvatski mi ide dosta dobro, malo francuski i spanjolski.

Zna netko nesto? Moze i u kombinaciji sa turizmom, u to se doista razumijem. Isto tako me zanima seoski turizam gdje bi bila mogucnost obrade zemlje, ukoliko to netko kao ja iz grada, moze nauciti.

Veselim se svakom odgovoru. :)

duda-fsb
07.09.2008., 19:40
Tražim stalni posao sa znanjem Autocada.
Cad specijalist (Algebra).:)

nbelite
08.09.2008., 13:03
vlasnik sam tvrtke koja je registrirana za vise poslova, bazicno web design, tisak i servis racunala.... najvise poslova se radilo u grafickoj struci (priprema, tisak....), buduci da je posao polako odlazio, bio sam prisiljen prodati offsetne strojeve i ostao sam na digitalcima.

Ukratko je to povijest..koja nije bas slavna...

Buduci da je jedino sto mi je preostalo, zatvoriti firmu i pronaci posao, dosao sam na ideju da ponudim, ljudima bez posla, mogucnost zarade na nacin da mi pronalaze posao, uz proviziju. Nisam, iskreno, jos proucio sve aspekte te ideje, ali sam spreman porazgovarati o njima. Unaprijed dajem do znanja da prevarante iskljucujem u startu, a sa druge strane dajem do znanja da mi prevara nije cilj ni sredstvo.

Ukoliko imate misao kako nadopuniti ideju, ja bih bio sretan i zahvalan.

prijedloge, ideje i ino sto bi moglo biti vama i meni zanimljivo saljite na mail: nbelite@gmail.com

igor640
08.09.2008., 14:14
OVB

rad sa klijentima
rad u uredu,moguce honorarno
velika mogucnost napredovanja sukladno i zarada
i muski zenski zainteresirani su trazeni,dob nebitna,potrebna sss.
moguce je za ljude koji zele dodatnu zaradu,dovoljno je 10 sati tjedno..
ZAGREB
pitanja na PM ili na mail igor640@net.hr..

da nadodam:
radi se o financijskom trzistu..
Posao nadgleda HANFA (Hrvatska Agencija za nadzor financijskih usluga)..
Sad se cesto na TV-u spominje HANFA,mozda ste primjetili..:mig:

arubi
11.09.2008., 20:25
ako netko želi raditi u solariju, neka se javi na pp
zagreb

allayna
12.09.2008., 15:03
REFERENT BRZIH TRANSAKCIJA (m/ž) – 2 izvršitelja; Rovinj i Poreč

Ako imate:

• minimalno SSS ekonomskog ili općeg smjera
• najmanje godinu dana radnog iskustva u radu s klijentima i/ili gotovim novcem
• napredno znanje i iskustvo u korištenju svih MS office aplikacija
• obavezno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

REFERENT ZA PODUZETNIŠTVO I KONTROLU TRANSAKCIJSKIH POSLOVA (ž/m)- Poreč

• minimalno SSS ekonomskog smjera
• minimalno 3 godine radnog iskustva na odgovarajućim bankarskim poslovima u poslovanju s pravnim osobama

Od svih kandidata također očekujemo:

• razvijene komunikacijske vještine i izrazitu usmjerenost na klijente
• točnost i sistematičnost u izvršavanju radnih zadataka
• vrhunsku profesionalnost i odgovornost u radu
• razvijen osjećaj za rad u timu
• spremnost za daljnje učenje i usavršavanje

...pozivamo Vas, kandidatkinje i kandidati, da nam svoj životopis pošaljete najkasnije do 20.09.2008.

na e-mail adresu hr@rba.hr
«za natječaj – Rovinj»

zdravko1803
15.09.2008., 14:13
izvanredni student sam Ekonomskog fakulteta, znam raditi svasta, imam godinu dana radng iskustva kao konobar u dva prestizna zagrebačka kafica, znam raditi u kemijskoj cistionici jer mi otac ima kem. čistionicu. aktivan engleski, pasivan njemački, rad na računalu izvrstan. Oženjen sam, i čekamo prvu bebu tako da mi je posao potreban ODMAH! Imam volje i želje za učenjem novih stvari tako da je svaka ponuda ili prijedlog dobrodošao. Javite se na PM ili mail: zduvnjak@net.hr HVALA

jmd_2109
15.09.2008., 15:34
Studentica sam ekonomije i managementa, 3.godina, izvrsno znam engleski također i rad na računala tj. MS Office, komunikativna sam, spremna na učenje i motivirana. Tražim posao od kuce, prijevod, unos podataka, tipkanje seminarskih radova, može i pisanje, ukratko bilo šta. Sve ponude na mail jmd_2109@yahoo.com ili na pm. Hvala puno!!!

Mag informatika
24.09.2008., 09:43
Tražimo mladog PHP programera, sa student servisa, koji bi nam pomogao u razvoju nekoliko projekata. Radi se o honorarnom poslu, koji bi se radio od kuće (sobe, špajze, nečega...)
Potrebno je iskustvo u PHP-u, barem nekakvo.
Molimo da nam se jave isključivo oni koji mogu osvariti isplatu preko SC-a.

Sve prijave primamo isključivo na mail: info@mag.hr

Molimo Vas u prijavi obavezno navesti linkove referenci ili priložite radove.

strummer17
25.09.2008., 09:36
Srednjoskolka, 17 god, 3.razred opce gimnazije trazi bilokakav honorarni posao (ankete, djeljenje letaka, rad u trgovini, skladistima itd.) u Zagrebu. Ako ima ponuda, moli da mi se javi na pm. hvala

Harrow
25.09.2008., 15:17
Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta raspisalo je natjecaj za hrpu radnih mjesta, s rokom prijave do 30. 9. 2008. - http://public.mzos.hr/Default.aspx?art=8674&sec=1933 .
Ako nemate bolonjske nazive, bacite pogled na Zakon o akademskim i strucnim nazivima i akademskom stupnju radi izjednacavanja: http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2007/3126.htm

meyham2001
26.09.2008., 16:08
Flash Professional! Trazim osobu zainteresiranu za rad na jednom projektu Ucilice za djecu izradjenu u Flashu pod okriljem Ministarstva Obitelji i Medjugeneracijske Solidarnosti! Igra je izradjena i na njoj su potrebne samo odredjene modifikacije. Od zainteresiranih trazim samo vrlo dobro poznavanje Flash Professionala. Zarada je odlicna a dodatna motivacija je suautorstvo na naslovnici izdanog CDa sto moze posluziti kao izvrsna referenca!

Zainteresirani molim da se jave na mail: meyham2001@gmail.com ili ostave privatnu poruku!
Unaprijed zahvaljujem!

Corencon
29.09.2008., 13:58
Zavrsila sam prediplomski studij kroatistike, nastavljam dalje na diplomski studij, ali bih se bavila lekturom u slobodno vrijeme, dakle uglavnom vikendima. Ponude molim na corencon@net.hr

baggy
29.09.2008., 14:41
Tražim animatoricu za dječje rođendane u Bjelovaru. Ne mora biti studentica. Radi se vikendom.
Plaća 50,00kn/satu. Broj za dogovor na pm

igor640
30.09.2008., 20:42
OVB
Ako netko zeli pokusati raditi u OVB-u,odnosno doci na prijemni.
Neka mi se javi na mail ili na PM
igor640@net.hr

sethlala
02.10.2008., 11:26
Tabacco shop u centru Zg treba djelatnicu, puno radno vrijeme, prijava.
Prednost onima sa iskustvom rada u trgovini, ali nije uvjet.
Dogovor na p.m.
Hvala

malac
03.10.2008., 09:23
Ako netko treba Web dizajnera sa VELIKOM željom učenja PHP-a i općenito svega vezanog uz web develop. Trenutno radim od 7.30 - 18.00h pa nemam previše slobodnog vremena ali ako bi mi to bio posao .... Može na PM

Blackie
03.10.2008., 11:20
arhitektonski ured iz zagreba traži arhitekta s min. 5god. radnog staža za stalni radni odnos.
sve informacije na PM.

abrego12
06.10.2008., 08:57
Traži se konobarica do 35 god. za rad u bistrou u Koprivnici,posluživanje jela i pića.Javiti se PM.

jankob
06.10.2008., 22:29
... po mogucnosti ako znate da se moze obavljati kod kuce (a da nisu neke prijevare) i da ne zahtijeva informatičku obrazovanost. Ili nesto honorarno, a ne pretesko fizicki (operirala je kraljeznicu pa ne moze nositi nista teze od 4-5 kg)
Spasavajte!!!
Hvala unaprijed!!!

xjulex
10.10.2008., 11:43
TRAŽIM POSAO NA MORU ILI U INOZEMSTVU,
IMAM ISKUSTVA U TRGOVINI, PREHRANI I UGOSTITELJSTVU.
GOVORIM 2 STRANA JEZIKA, TRENUTNO SAM U SLAVONIJI.:top:

elisa
11.10.2008., 12:52
postavljam temu:
15.10. je državno prvenstvo boksa u zadru..imam dvije prijateljice manekenke koje koje su pozvane na to prvenstvo kao počasne gošće..
naime,ovo je prvi put da rade ovakav natječaj ali iz čiste želje za promjenom-odlučile su dati natječaj..
izvrsna prilika za buduće dizajnere tj one koji žele da ih one reklamiraju taj dan na prvenstvu sa svojim kreacijama..pretpostavljam da znate kako to ide..za sve zainteresirane,prijave primam na pm i prosljeđujem vas njima dvjema..:D:D

Goran2@
13.10.2008., 17:11
Tražim posao u struci...

Dakle završio sam srednju Elektrotehničku školu u Krapini i po struci sam Elektrotehničar...no također sam diplomirao na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu, 2-godišnjem studiju smjera Primjena informacijske tehnologije u poslovanju te sam stekao Višu stručnu spremu i naziv Informatičar...dakle tražim posao u informatici, no ne strogo vezan za to područje budući da je moj smjer bio poslovni, i u najvišoj mjeri sam učio ekonomiju i upoznat sam sa mnogim područjima iz ekonomije a uz to razumijem se u hardver i softver računala, internet (njegovo korištenje, postavljanje ADSL tehnologije), MS Office, jednim dijelom u mreže te po mogućnosti AutoCad te održavanje sustava za potrebe korisnika kao i pružanje pomoći i savjeta korisnicima na Windows platformi (Windows XP)....stoga bi idelano radno mjesto bilo neka banka, poduzeće, a može i privatni sektor...za početak bilo kaj...

Ono kaj je važno napomenuti je to da sam iz Zagorja, mjesto Zabok i nije mi problem putovati u Zagreb, imam vozačku B kategorije i vlastito vozilo te ako bi radno vrijeme bilo primjereno i lokacija realna nebi bilo problema...

Jeansensation
14.10.2008., 00:09
Hallo @all

Jeansensation trazi partnere za prodaju (Top Damen Jeans)
Nudimo:
* jednostavan koncept
* slobodno vrijeme aktivnost koja je zabavna
* Nema skrivenih troškova!

Odgovaramo samo na ozbiljne prijave

Kontakt: fulvio.nicoletti@jeansensation.de
http://www.fulvio.de

spocky
14.10.2008., 00:48
19god, završena gimnazija, tražim posao u varaždinu, iskustvo u konobarenju, kopiraoni, može bilo kakav posao
aktivan engleski, pasivan njemački, MS office, B kategorija, ne posjedujem automobil
spocky19@gmail.com

BAMBOLA5
14.10.2008., 14:12
Studentica anglistike i kroatistike daje repeticije i bavi se prevođenjem i lekturom. zainteresirani se mogu javiti na private

Mucca
15.10.2008., 21:55
Apsolventica Filozofskog fakulteta drzi instrukcije iz ruskog, francuskog i talijanskog jezika.
Prevodi s istih/na iste jezike i s/na engleski.
Ponude i dogovori na pm.
:)

leek
16.10.2008., 08:04
Tražim posao u Zagrebu!
Prodavač, administrator ili nešto slično uredskog tipa.
Imam 22 god, žensko.
...na pm.

marija36
16.10.2008., 11:59
Dipl.ekonomist, 28 godina, žensko. 3 godine radnog staža. Tražim posao u struci. odlično znanje engleskog jezika, poznavanje slovenskog, talijanskog i njemačkog jezika.Vozačka dozvola, rad na računalu.

Tizhu
20.10.2008., 15:06
Ja bih se htio zaposliti na ribarici negdje daaaaleko tipa Aljaska, Taiwan... Ako netko zna za neku agenciju koja posreduje pri zapošljavanju na takvim brodovima molio bih ga da mi da ime agencije, broj, adresu, adresu sitea, bilo šta. Već sam se prijavio u jednu agenciju iz Rijeke, "Platforma 11" kod gosp. Ivice Šanko još u lipnju, da bih sada saznao da molbe za posao nisu niti poslane :mad::mad::mad::mad:. Od početka sam bio sumnjčav jer nigdje na netu nisam ništa našao o njima, pa niti u sudskom registru. A ja kreten čekam i čekam jer sam čuo da je normalno da ti se jave i do nakon 6 mjeseci. Eto toliko, ako netko nešto zna, unaprijed hvala!

stefano
21.10.2008., 17:18
Tražim nekoga koji bi mi pomogao oko odlaska u inozemstvo bavim se mađioničarstvom dvadeset i četiri godine s otprilike tisuću i dvjesto nastupa i nekoliko državnih nagrada kao i mnogim gostovanjima na državnoj i lokalnoj televiziji.
Radio sam u uglavnom u Hrvatskoj a želja mi je proširiti se i van granice lijepe naše kao mađioničar pa me zanima kako doći u kontakt sa osobama koji se bave menađmentom showbiza u ex yugi.

Zirek01
21.10.2008., 18:06
Tražim posao :D
Studiram na drugoj godini ZSM -a, planiram magistrirati marketing i poslovnu ekonomiju. Aktivno se služim engleskim, njemačkim i talijanskim te imam mnoge međunarodne diolome koje potvrđuju moje znanje jezika (C1 stupanj), studirala sam dvije godine germanistiku - nakon čega sam zamrznula studij i posvetila se studiju koji me doista zanima. Trenutno sam zaposlena u odvjetničkom uredu, te bih htjela posao gdje mogu upotrijebiti svoja zananja i vještine. Inače sam jedna od najboljih studenata na fakultetu. Ambiciozna sam i marljiva.

wcr_dovla
22.10.2008., 10:43
:ne zna::ne zna:Tražim posao u struci.........uvjet za studiranje...............sredniji fizioterapeut

javite se na mail......
wcr-dovla@net.hr

kmiki15
23.10.2008., 12:23
Imam firmu koja je prije par godina super radila,ali zbog zdravstvenih i dr. razloga morao sam malo pauzirati i sad kad je sve ok ponovno krećem u akciju.
Konkretno bavim se marketingom i prodajom i zato trebam osobe koje su: aktivne,komunikativne,poštene,vesele,žele nešto naučiti, i ono najvažnije žele zaraditi novce. :top:
Za sad područje Zagrebačke županije :)
Upiti na pm.

stefano
23.10.2008., 23:00
Tražim gaže van Hrvatske

cross_that_line
23.10.2008., 23:56
Tražim posao,20 godina,završio za prodavača,tražim bilo koji posao u struci ili izvan,istočna Hrvatska,kontakt na pm.

leek
27.10.2008., 10:58
Moj brat traži posao, bilo kakav osim rada vikendom (konobarenje ne odgovara); idealno bi bilo rad na strojevima (šleper,kamion, viljuškar...), ima 28 godina, položene A,B,C,E kategorije. Područje rada: Nova Gradiška i okolica.Javite mi na pm.

teta-čuvalica
28.10.2008., 12:20
žena 24 g sss- trgovac- iskustvo u vlastitom obrtu koji sam zbog preseljenja i trudnoće morala zatvoriti, tražim posao..
poznavanje engleskog jezika-aktivno, njemački-pasivno, rad na računalu , vozačka Bkat, komunikativna, prilagodljiva ...

Žulaj
28.10.2008., 12:35
grafički i web dizajner. flyeri, vizitke, plakati, priprema za tisak...kaj god vam milo i drago :D

MAKIMAKI
29.10.2008., 09:37
Prof. hrv. i madarskog jezika, lektoriranje, prevođenje, pomaganje djeci u obrazovanju, lektire...

sasa00
30.10.2008., 11:21
ako ste zainteresirani ja tražim suradnike za honoralni posao
radi se o skupljanju potpisa za mirovinski fond
po potpisu se dobije 100 kn
ako je tko zainteresiiran može mi se javiti na pp
upisati se možete i vi sami i dobite za to novce
ne morate hodati od vrata do vrata, ako imate prijatelje, braću sestre, nakupe se
isplata je svakoga 6 u mjesecu

croxxx69
03.11.2008., 14:38
bok, evo trazimo:

Wir suchen ab sofort Mitarbeiter für ein Callcenter m/w für einen deutschen Mobilfunk Kunden.
Deine Aufgaben:
• Bearbeiten von Kundenanfragen zum Thema Mobilfunk.
• Kundensupport bei technischen Problemen
• Annahme der eingehenden Supportcalls in Form eines Online Chats
Ihr Profil
• Sehr gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift
• Hohe Affinität zum Internet
• Begeisterung für Technik und Mobilfunk
Wir bieten dir einen Arbeitsplatz in einem spannenden, internationalen Unternehmen mit hohen Gestaltungsmöglichkeiten, eine offene auf Kommunikation und Leistung ausgerichtete Unternehmenskultur, sowie ein sehr gute Bezahlung.

eto, ako ste sve shvatili i interesirani ste onda se javite na private massage.

pozdrav!

kbegicsi
03.11.2008., 21:27
Tražim posao .
Moja iskustva su sljedeća :
RADNO ISKUSTVO LESJAK & COMP. D.O.O.

01.10.1997. - 15.04.1998. - praćenje rada konkurentnih tvrtki
- koordinacija unutar lanca
- razvoj i upravljanje poslovnih odnosa s
ključnim kupcima

02.05.2000. - 30.11.2001. KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR ZAGREB

-operater za unos i obradu podataka
-ostali poslovi vezani uz ažuriranje
-istraživanja

01.08.2003. - 31.07.2004. PEŠUN - PEŠUN D.O.O.

-prikupljanje narudžbi
-organizacija expedita
-kontakti sa dobavljačima i kupcima
-vođenje ulaza-izlaza robe
-priprema robe i završna obrada pred
vakumiranje
-upravljanje proizvodnje , obrade i pakiranje
-programiranje i održavanje stroja Multivac

12.10.2004. - GRAMAT D.D.

-rad s klijentima , raznim vrstama plaćanja i
gotovim novcem

-poslovi mjenjačnice
-kompletno robno-materijalno knjigovodstvo
-pisanje primki , kontakti sa dobavljačima i
kupcima
-instalacija programa i pomoć u održavanju
informatičkog sustava

VJEŠTINE

Rad na računalu Aktivno i svakodnevno korištenje,Windowsa 00/xp ,
MS Office, Windows 98/xp ,Vista ,Outlook, Adobe .....

Strani jezici Engleski : aktivno u govoru i pismu
Bračno stanje Udana , jedno dijete

Ostalo Vozačka dozvola B kategorija
Motivacija : stručno usavršavanje

HOBI informatika, rolanje , tenis ...

pukachu
04.11.2008., 16:36
trazim posao za preko vikenda, radim u illustratoru, indesignu i photoshopu

NENSI25
04.11.2008., 21:09
Mrovinski fond, II. stup,za svaku prijavu dajem 150,00 kn.
Ako ste zainteresirani,javite se na privatnu poruku.

francis_
04.11.2008., 21:51
Trazi se mladja zenska osoba za pomoc u kuci i pomoc oko djece!
Nudi se placeni tecaj njemackoga jezika!
POTREBNO:
-vozacka dozvola B kategorije
-minimalno znanje njemackog,engleskog ili talijanskog jezika.

Obitelj se nalazi u Becu,Austrija.
Za daljne informacije obratite mi se na PP.:)

Enid
06.11.2008., 17:46
Dipl. grafička dizajnerica, može stalno zaposlenje, a može i honorarno.

router
06.11.2008., 21:04
Onako informativno, zanima me poznaje li možda netko negoga, ili se kreće u tim krugovima gdje se traži posao soc. radnika u Osijeku?

Već sam tražio na MOJPOSAO i HZZ, ali ništa.

Možda je netko ovdje baš u toku događaja i bolje informiran, pa eto... itko.
Unaprijed zahvalan! :)

Tomek100
07.11.2008., 14:21
Tražim posao izrade troškovnika građevinskih radova za novogradnje i adaptacije kuća te adaptacije stanova.

twister25
10.11.2008., 11:01
trazim posao kao cnc glodac,imam 8 god iskustva rada na cnc glodalicama od 3-5 osi upravljane heidenhain i ultimax softwerima
ako bi netko imao sta molio bi da mi se javi na PM

hvala unaprijed!!!

m111
10.11.2008., 18:41
ako netko treba elektroinstalatera u zad. zupaniji,trenutno sam nezaposlen pa sam na raspolaganju..:top:

Amstafica
11.11.2008., 10:55
Vikendom bi na 2-3 sata peglala

Ako moze: Novi Zagreb i bliza okolica

SEALION
12.11.2008., 06:14
Tražim stolara. dobro bi došlo malo iskustva. ne obavezno. radi se uglavnom s brodovima, ali ima i kučne stolarije. što mlađi to bolje. mjesec dana probni rad, nakon toga dogovor oko svega.radno vrijeme od 08-16. lunch time od12 ipo do 13:15. uvjeti stolarski, plača solidna. zadar i okolica.pm ili www.stolarskaradiona.com ili ssurac@yahoo.com

tanja34
15.11.2008., 22:12
ima 34 godine,majka troje djece,pouzdana,odgovorna čuvala bi dijete u svom ili vašem stanu prednost djeca od godinu dana do 6 godina.
zapadni dio grada,ja sa u Gajnicama

unaprijed zahvaljujem!

ponude molim na mail

tanja.ryznar@yahoo.com

mmalena
18.11.2008., 09:49
sanitarni tehnicar i zavrsavam tecaj medicinsko sportskog masera
ako ima kkav posao za mene javite:)

nivex
18.11.2008., 17:02
apsolventica sam socijalne pedagogije i nlp praktičar te nudim pomoć u učenju za učenike osnovnih i srednjih škola kroz kontinuirani rad ili pripreme za pojedini ispit uz uporabu motivacijskih metoda iz podrucja nlp-a koje uveliko olaksavaju čitav proces za đaka. područje grada zagreba.
kontakt na PM.

svjetlic190390
18.11.2008., 22:12
tražim posao .zavrsila sam trgovačku,u ivancu.sad sam naknadno upisala knjigovodstvo u ivori,al to imam sam 2. put tj,pa bi u sklopu toga i nešt radila,..ako ko zna ...bilo kaj neka se javi...hvala

dobbyn
19.11.2008., 00:39
Da li netko zna u kojem bi glasilu bilo najbolje i kako objaviti oglas iz inozemstva?

Konkretno, vrtni centar u okolici Vancouvera potrazuje od proljeca 2009. desetak zenskih radnica do 40tak godina starosti, ugovori do 3 godine sa mogucnoscu produzetka...
Poslije rata vlasnik je vec imao radnice iz Hrvatske i Bosne te bi htio opet organizirati grupu posto je u medjuvremenu olaksan i proces dobivanja radne dozvole u Kanadi.

Posto sam vec dosta dugo u inozemstvu molio bih ako ima netko da preporuci neku agenciju za zaposljavanje ili oglasne novine. Vec sam pokusao obaviti preko interneta, ali bezuspjesno.
cedar_landscape@yahoo.ca

pink-malina
19.11.2008., 17:48
Tražim žensku osobu u dobi izmedu 40-50 godina za ispomoć u domaćinstvu; kuhanje, glačanje, pospremanje, u četveročlanoj obitelji, s odraslom djecom

Radno vrijeme: Od ponedjeljka do petka od 10:00-17:00 h

Područje rada: Zagreb, Gračani

Plaća: 3000-4000 kn

Zaposlenje: Uzimam u stalni radni odnos

Jsviti se na privat ili 098281455

johnnyBlack
19.11.2008., 18:58
Tražim studenta/studenticu graf. dizajna za radno mjesto asistenta našem glavnom dizajneru.

Radno vrijeme: nekoliko sati dnevno (uglavnom 2-3 sata)

Područje rada: Zagreb, Srednjaci (kasnije možemo dogovorti rad od doma)

Zaposlenje: studentski ugovor, ukoliko ima zainteresiranih koji nisu studenti, može honorarno.

Opis posla: grafička priprema vizitki, ponuda, izrada bannera i sl.

Bitno je da je osoba pouzdana i da se snalazi u Photoshopu, Illustratoru i Flashu. Za više detalja molim da mi se obratite putem privatnih poruka.

daniko
21.11.2008., 12:38
Časopis Glas Trešnjevke traži Voditelja marketinga i prodaje oglasnog prostora. Radno je vrijeme fleksibilno, ured ugodan, suradnici razumni, provizije i mogućnoszi plaće dobre.

zainteresirani, molim na pm

Good evil
22.11.2008., 20:02
Ajd da pokušam barem..

Dvije studentice, 2 god. , područje Zagreba, traze posao tokom 12.-og mjeseca.
U obzir dolazi sve osim konobarenja. Ako ima netko neku ponudu, neka me kontaktira pp-om :mig:

ludara_28
23.11.2008., 17:13
čujem da oni koji znaju jezik mogu se prijaviti na www.prevedi-sad.com i zaraditi dodatni honorar prevodeći.

Krajakovic
25.11.2008., 12:15
Osobe za rad u kreditnom uredu trazimo! Nudimo klizno radno vrijeme,mogucnost napredovanja! ! Na nas mail mozete poslati zivotopis!U mailu vam saljemo nacin rada! krediti.bankovni@gmail.com

dionne
25.11.2008., 12:22
ugostiteljski objekt u Omišu, u stalni radni odnos potražuje sljedeće radne pozicije:

Kuhar, 4 radna mjesta

Potrebna stručna sprema: SSS
Potrebne godine iskustva: višegodišnje iskustvo
Strani jezici (aktivno): nije bitno

Ostali uvjeti: - teoretsko i praktično pripreme tradicionalne
dalmatinske kuhinje
- poznavanje vina, ribe i školjkaša
- organizirati proces rada u kuhinji
- odgovorno se brinuti o namirnicama, njihovoj nabavi,
skladištenju i o racionalnom iskorištenju

2) Pomoćno osoblje u kuhinji, 6 radnih mjesta

Ostali uvjeti: - temeljno obrazovanje za kuhara (radi poznavanja
postupaka pripreme i normativa)

3) Konobarice, 7 radnih mjesta

Strani jezici (aktivno): engleski

Ostali uvjeti: - prethodno iskustvo na istoj poziciji
- pouzdana osoba, točna i predana detaljima
- pozitivan i profesionalan odnos sa gostima
- dobro poznavanje posluživanja
- timski radnik
- aktivno poznavanje engleskog jezika na profesionalnom
nivou (poznavanje njemačkog ili talijanskog je prednost)

4) Barmeni/Cocktail majstor, 4 radna mjesta

Strani jezici (aktivno): engleski

Ostali uvjeti: - prethodno iskustvo na istoj poziciji u ugostiteljstvu
- komunikativnost
- aktivno poznavanje engleskog jezika na profesionalnom
nivou (poznavanje njemačkog ili talijanskog je prednost)
- pozitivan i profesionalan odnos sa gostima

ajmo na pp :top:

Frish
25.11.2008., 13:42
Izrada HTML/CSS web stranica, grafički dizajn, priprema za tisak, 2D animacije (spotovi, prezentacije, jingleovi...). Slobodno kontaktirati preko PM-a.

OSJETLJIVA_MALA
25.11.2008., 17:02
ovako,dipl.ing.agronomije sam i tražim posao ,već sam umorna da se svi oko mene zapošljavaju preko veza i vezica,a ja da radim sve i svašta da bi preživjela,molim ako mi iko može pomoći neka se javi na mail malacrna_zg@yahoo.com,inače informatički pismena,poznajem engleski i francuski jezik,imam vozačku dozvolu,ali nikako do posla u struci,unaprijed hvala,Marija

sasa00
25.11.2008., 17:23
i ja tražim posao prodavača ili administratora u čakovcu ili varaždinu
može i honoralac

svele
25.11.2008., 19:04
završio sam kao soboslikar i ličioc, radim trenutno kao fasder, ali slabo plačen također sam radio kao konobar znam eng. i osnove jezika njem. ital. češ.... pa me zanima jel ima kakav posao za inzemstvo ili na moru...

euskal
27.11.2008., 06:49
evo da se i ja javim,imam 32g apsolvent na fthm tj.1 ispit do kraja i trazim posao u struci bilo Turizam,Marketing ili ekonomija opce pa ako ima,a da nije po rodbinskom kljucu,pozd svima:top:

arubi
27.11.2008., 07:53
Osobu za masažu u sklopu studia za sunčanje tražimo, na pm se javite.

škorpion 8
27.11.2008., 08:40
Kuhar sam i treba mi posao..:(

dionne
27.11.2008., 09:52
Kuhar sam i treba mi posao..:(

pa ako si u blizini splita/omisa ili sl aj na pp,gore negdi iznad sam postala veliki oglas :rolleyes:

Sarah00
27.11.2008., 22:21
Tražim žensku osobu/djevojku do 22 - 23 godine koja studira ekonomiju ili menadžment (EFZG, ZSM, ZSEM, Vern...) koja je zainteresirana otvoriti sa mnom tj biti partner u osnivanju Marketing i PR firme. CV -e obavezno sa fotografijom primam do kraja veljače. mail: zirek01@gmail.com

Također odgovaram na sve upite

utc
27.11.2008., 22:39
Trazim posao u kockarnici na podrucju Rijeke. Ako netko zna da neka kockarnica trazi radnike, molio bih da napise kakvu informaciju.

vesela mama 31
28.11.2008., 15:16
Jedna vesela mama uz svoje (2 i pol godine staro) čuvala bi još jedno dijete u svojoj kući s okućnicom u Bjelovaru.
Javite se na pm

kostrokondza
29.11.2008., 12:49
Za vršila sam srednju tehničku školu Ruđer Bošković. Također sam završila program obrazovanja ECDL specijalist za uredsku primjenu. Imam 8 godina staža. Tražim administrativni ili slični posao u jutarnjoj smjeni ili u bilo kojem terminu ako je posao od kuće. Imam PC i vezu s internetom.

Event
30.11.2008., 18:54
Nudim event organizaciju (rođendani, domjenci, promocije, promocije proizvoda) od prostora, cateringa, hostesa, dj-a, konobara, voditelja, animatora....i svega što je potrebno. Cilj nam je ostvariti sve želje i udovoljiti svim zahtjevima.

Molimo da nam se obratite na event.organziationno1@gmail.com

Također molimo sve zainteresirane da nam se jave na gore navedeni mail, a htjeli bi raditi kao hostese, animatori....

stefano
01.12.2008., 23:19
Tražim posao u Istri kao bankar ili administrator. Imam 21 godinu iskustva u banci u kojoj još do kraja godine radim.

LP

grizzligirl
02.12.2008., 11:32
Tražim posao!
27 godina. imam vss, položenu licencu za turističkog vodiča za splitsko-dalmatinsku i šibensko-kninsku županiju. radila sam kao komercijalist, turistički predstavnik i kao turistički vodič. poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu, vozačka dozvola B kategorija, svakodnevno se susrećem sa radom na kompjutoru i internetu.
htjela bi raditi u Šibeniku, ali Split i Zadar dolaze u obzir.

Možda netko nešto zna i ima koji posao za mene, u tom slučaju javite se na privat.

michael26
03.12.2008., 13:26
Tražimo više djelatnika za poslove u marketingu.
Preduvjet završena SSS
Od kandidata tražimo i osobine poput komunikativnosti,kreativnosti,sklonost timskom radu.
Za sve dodatne informacije obratite se u privatni pretinac

denny111
04.12.2008., 14:17
Konobar 23 g.
6. god. radnog iskustva u njemackoj godinu dana
trazim posao pocetkom iduce godinu u
inozemstvo
Engleski, Njemacki

Unaprijed hvala

Corencon
04.12.2008., 18:11
Dvije odgovorne studentice traže posao dijeljenja letaka po Zagrebu.. ponude molimo na pm! Hvala!

euskal
04.12.2008., 19:20
trazim posao u primorsko-goranskoj zupaniji vezano za ekonomiju opce ili turizam,apsolvent na fthm jos 1 ispit do kraja al fixna placa ne svakakvi tzv. poslovi na proviziju di puno rada,a malo para,pozd:top:

ona27
07.12.2008., 15:46
Pozdrav svima!

Ovo sad zvuči malo kao oglasa za posao :).:)
Svijesna sam da je za dobit posao potrebna dobra veza ili /i lova, al ipak, bar da znam da se trudim, ja kako nemam ni lovu za platiti ni vezu, tražim ovako..

Uglavnom završila sam stručni studij prehrambene tehnologije na KTF i već neko vrijeme tražim posao u struci.
Molila bih Vas ako znate nešto o tome, npr koje firme traže radinike, di je dobro poslat molbu...al u okviru Splitsko - dalmatinske županije, da mi napišete.
Hvala puno:D:D

ona27
07.12.2008., 16:03
Pozdrav, imam 27g i završila sam VŠS (stručni studij prehrambene tehnologije na KTF-u). Dobro se služim engleskim jezikom u govoru i pismu te računalom. Volila bih raditi u Splitsko - dalmatinskoj županiji pa ako netko zna gdje se mogu prijavit za posao, MoliLa bih da mi se javi na privat.

Hvala puno! :)

MIRRJA
09.12.2008., 19:55
Tražim posao u odvjetničkom uredu na radnom mjestu tajnice. Molim da mi se javite na privatni pretinac.
Hvala!:)

dragan0020
09.12.2008., 22:26
Zanimljivo je da dosta ljudi ima različite projekte u kojima bi rado došli dodatni suradnici kako bi stvar se brže razvijala a isto tako postoje oni koji bi željeli biti dio nekoga projekta. Stoga ako želite biti dio nekoga projekta ovdje pored mojega nadam se da ću vidjeti i druge ljude koji će ukratko predstaviti svoje projekte ili projekte u kojima bi željeli surađivati:

Kratki opis projekta: Naime riječ je o Online igri sa dosta mogućnosti i opcija, različitih strategija, građenja, odabir različitih rasa, putovanje kroz vremenske periode itd.

Što tražim:
-Umjetnika specijaliziranoga za robotiku i inžinjering (umjetnička djela)
-Umjetnika specijaliziranoga za ljude i futuristčka odjela(umjetnička djela)
-Umjetnika specijaliziranoga za arhitekturu i okružje(umjetnička djela)
-Umjetnika specijaliziranoga za oružja, mehaniku i istraživanja(umjetnička djela)
-Umjetnika specijaliziranoga za avione i helikoptere(umjetnička djela)
-Umjetnika specijaliziranoga za tenkove i ostala vozila(umjetnička djela)

Što dobivate:
Opcija 1.
Umjetnik ustupa na korišenje Svoja umjetničkih djela ali samo u svrhu korišenja ali ne preprodavanja ili bilo kojeg drugoga načina korišenja koje sam autor nije odobrio. Za uzvrat dobiva 5%-20% profita od cjeloukupne zarade webstranice i tako kroz sljedećih 6mjeseci.

Napomena Umjetnik može sam odabrati kada želi da dobiva profit od stranice jednom kad da potvrdu sljedećih 6mj svaki mjesec od cijeloukupnoga profita stranice dobiva 5%-20%

Math:
1. mjesec
Naša zarada10000$ -10% umjetnik dobiva za taj mjesec 1000$
2. mjesec
Naša zarada 5000$ -10% umjetnik dobiva za taj mjesec 500$

Opcija XY:
Ukoliko imate drugu ideju slobodno je iznesite ali na moj mail

Sigurnost i povjerenje: Kako bi se postigla uzajamna sigurnost i povjerenje možemo potpisati ugovor koji su prethodno umjetnik i Voditelj projekta zajedno ugovorili (u daljnjem kontekstu da su obije strane zadovoljne uvjetima iz ugovora)

Provedba Ugovora:
1.Može se sklopiti putem internet digitalnog ugovora sa ove stranice (http://www.signatureconfirm.com/)
2.Putem Pošte (za one koji ipak preferiraju olovku i papir)
Svatko dobiva po jedan primjerak ugovora.

Što je potrebno
-Dobro poznavanje jednoga od gore navedenih poslova
-Jedan od grafičkigh programa(prednost)
-Aktivna i društvena osoba
-Poslati CV i link prema svom portfoliu ili galeriji slika

Kontak
dragan.matesic@yahoo.com

Trenutno u timu:
1 programer
2 web developera
2 umjetnika (Carol Sánchez (http://picasaweb.google.es/aryanock/ConceptArt?authkey=GmVW82tFdUA#slideshow) te Bryan lie (http://www.bryanlieart.com/))

I am
10.12.2008., 13:49
22 g
bacc.oec.
Nastavljam specijalistički, u međuvremenu aktivno tražim posao.
Engleski aktivno u govoru i pismu.
Njemački pasivno u govoru i pismu.
MS Office.
B kat.
Zagreb

snicex82
12.12.2008., 13:48
Govorim ruski, engleski (aktivno), talijanski pasivno.
Vozačka B kategorije.
Rad na računalu: brzo tipkanje, office programi, Internet itd..
Dosadašnje iskustvo uglavnom u turizmu-dugogodišnje (hoteli, agencije, prodaja, vođenje).
Takodjer dobra u administrativnim poslovima, rad s ljudima, komunikativna, odgovorna.
Apsolventica Ekonomije i turizma.
Hitno tražim posao, honorarni ili stalni. Ne mora biti u struci. Prvi mjesec bitno plaćanje dnevno ili tjedno. Adresa ivacko@yahoo.com ili reply.
Zagreb.

Galadrijel
15.12.2008., 14:25
COLOR="Purple"]Ovo je poslovna prilika posebno prikladna ženama i djevojkama ali i muškarcima i dečkima... :).[/COLOR]

Riječ je o mogućnosti stvaranja trenutne i dugoročne zarade na način koji ćete jednostavno voljeti!

Poslovanje je vezano za proizvode koje žene ludo vole, a to su vrhunski parfemi ekvivalenti slijedećim brendovima: Dolce&Gabbana, Hugo Boss, Naoim Campbell, Kenzo, Cacharel, Davidoff, Escada, Gucci, Lancome, Thierry Muglar, Givenchy, Paco Rabanne, Celine Dion, Lacoste...i mnogi drugi.
Cijene su višestruko niže od onih u parfumerijama! Ovakvoj ponudi niti jedna žena ne može odoljeti!

Evo osnovnih detalja:

1. Matična tvrtka je solidna, prisutna na tržištu već 4 godine i osvaja svijet

2.U Hrvatskoj je sve počelo prije godinu dana, možete biti među prvima

3. Proizvodi su vrlo traženi i kvalitetni, a jeftiniji 5/10 puta od identičnih BRENDOVA proizvoda.

4.Sve je zakonski uredno registrirano

5.Dobar novac se može zaraditi na direktnoj prodaji, no veći na izgradnji posla

6. registracija košta samo 270,00kn za što se dobije kožni etui sa setom od 120 testera parfema, ugovor o članstvu, katalog i ostali info materijal ili 308,25 kn za set od 137 testera. Cijena registracije za Bosnu i Hercegovinu sa 120 testera iznosi 74,50 KM, cijena registracije za Srbiju sa 120 testera iznosi 2900,00 Din, cijena registracije za Crnu Goru sa 120 testera iznosi 38 €,a sa 136 testera iznosi 42 €.

7. Izgradnja posla je prilično jednostavna. Nije potrebna nikakva osobna edukacija

8. Može se napraviti prilično velika trenutna zarada.

Tvrtka u svoj sastav uključuje distributere koji su kupcima posrednici za kupovinu parfema. Distributer sve parfeme (150 vrsta) naručuje po članskim cijenama, a prodaje normalno po prodajnim cijenama (direktna zarada od 30-50%).
Distributer može učlanjivati i druge ljude u posao, pa dobiva bodove kako od osobne tako i od grupne prodaje.Što više ljudi ima uključenih, to više bodova dobiva, a ti bodovi se zatim mogu zamijeniti za proizvode ili pretvarati u gotovinu koja sjeda na vaš žiro ili tekući račun. Osim toga, posao je globalan i možete ga graditi po cijelome svijetu.

Po parfemu je zarada od 30-50kn. Dnevne zarade se kreću i do 900,00kn

Svi zainteresirani neka se jave na pm!

zeco
16.12.2008., 19:23
Stars club, klub manekena, fotomodela i statista traži nove članove.
Neki od poslova koje kao član kluba mozete raditi: nošenje modnih revija, izbori ljepote, hostesiranje, reklame za tv, časopise, kalendare i dr., statisti u tv emisijama kao i voditelji i dr. poslovi.
Primamo osobe u dobi od 5 godina na dalje.
Informativna prezentacija poslova i načina rada kluba kojoj možete pristupiti bez ikakve obaveze i upisa, uz prethodnu najavu, održava se nedjeljom od 17-18h.

Za dodatne informacije molim kontaktirati preko pp ili na mail dijanakartelo@hotmail.com - Dijana

maldenka
17.12.2008., 10:39
tražim žensku osobu koja bi mi pomogla očistiti cijeli stan u ovu subotu, ja sam bolesna a treba oprati zavjese, prozore, podove, kupaone (2), i podove i prašinu.... plačam 25kn po satu cirka 4 sata posla, ja pomažem koliko mogu....
e da stan je 130 kvadrata u centru zagreba plizz ako znate nekoga da mi javite.

nobie
17.12.2008., 14:00
Imam 20 godina, srednja strucna sprema, nemam položeni vozacki,dobro poznavanje racunala, tražim bilo kakav posao osim konobarenja ili rada na blagajni...:kava:

crorus
17.12.2008., 15:10
Pozdrav,
Trazim konzultanta (s visegodisnjim iskustvom) za otvaranje frizerskog salona u Puli i vodenje ga prvih nekoliko mjeseca. U principu moguce dugorocno zaposljavanje. Obavezno znanje engleskog.
Da li mozete nesto (ili nekog) preporuciti?

pertla21
19.12.2008., 21:43
I opet kao i svake godine, organiziraju se audicije za animatore, bit će ih hrpe okolo svuda, no ja Vam iskreno mogu preporučiti Valamar.
Ima ih dosta s našeg faxa koji rade i ako ste za rad u turizmu, s ljudima i ne sjediti od 9 do 5, to je posao za vas
Smještaj i hrana u hotelu, sezonski rad od 2-7 mjeseci na godinu,atraktivna plaća, upoznavanje puno ljudi, potrebni stranici jezici,dobra volja i velika ljubav prema turizmu i nekonvencionalnom sjedećem poslu.:)

www.myspace.com/valamar_animation
http://www.facebook.com/group.php?gid=6552843515
www.valamar.com
animation@valamar.com

Možete se i meni obratit za sva pitanja:)

Dođi na audiciju za animatore:

13.01., uto, Dubrovnik, 10:00 & 13:00h, Vila Elisa, Lapadska obala 7, Odjel za ekonomiju i poslovnu ekonomiju

14.01., sri, Split, 10:00 & 13:00h, Hotel Park, Hatzeov perivoj 3

15.01., čet, Zagreb, 10:00, 14:00, & 16:00h, Učiteljski fakultet, Savska cesta 77

16.01., pet, Zagreb, 10:00, 13:00 & 15:00h, Zagrebačka škola za menadžment, Domobranska b.b.

17.01, sub, Zagreb, 11:00, 14:00 & 17:00h, Hotel Dubrovnik, Gajeva 1

18.01., ned, Zagreb, 11:00, 14:00 & 17:00h, Hotel Dubrovnik, Gajeva 1

19.01., pon, Osijek, 13:00 & 16:00h, Hotel Central

20.01., uto, Karlovac, 11:00 & 14:00h, Hotel Carlstadt

21.01., sri, Varaždin, 12:00 & 15:00h, Hotel Turist, Aleja Kralja Zvonimira 1

22.01., čet, Zagreb, 11:00, 14:00 & 17:00h, Hotel Dubrovnik, Gajeva 1

23.01., pet, Zagreb, 10:00, 13:00 & 15:00h, Zagrebačka škola za menadžment, Domobranska b.b.

26.01., pon, Poreč, 10:00 & 13:00h, Hotel Valamar Diamant, Brulo b.b.

27.01., uto, Rijeka, 11:00, 14:00 & 16:00h, Transadria, Riva Boduli 1

SEE YA THERE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Audicije su samo razgovor sa starijim animatorima i voditeljima timova, nista za prepast se, ako ispunite upitnik sa svim istinitim informacijama;) hehe

http://img216.imageshack.us/my.php?image=n64178576221867318569cg4.jpg

cmiiii
21.12.2008., 19:36
Student FER-a, 22. god., traži honorarni posao.
Najviše me zanima posao kao java developer, u čemu imam i nešto iskustva (trenutno imam posao, ali nisam zadovoljan). U obzir dolazi i puno radno vrijeme i pola radnog vremena, a preferiram puno radno vrijeme.
U obzir dolaze i drugi poslovi, vezani uz razvoj softvera, IT i računala ako je nešto zanimljivo i/ili dobro plaćeno :P.
Inače, znam jako dobro njemački, što bih htio istaknuti kao svoju posebnu prednost, pa ako možda kojim slučajem nekome treba netko takav (engleski znam naravno isto dosta dobro).
Pa ako je tko zainteresiran, neka mi se pliz javi na pm ili na mail mprevisic@vip.hr. Pošto ovdje ne ostavljam puno podataka, imam pripremljen CV koji šaljem na zahtjev...

Lijepi pozdrav :)

P.S: Ne zanimaju me poslovi call operatera nikako!

tsolomu1
23.12.2008., 22:58
medicinski tehnicar, 1 godinu i 6 mjeseci iskustva u Hitnoj medicinskoj pomoci u Varaždinu, položen strućni ispit, odobrenje od komore za samostalni rad, 6 mjeseci radnog iskustva u servisu inf opreme "Internet computers", napredno poznavanje op sustava, hardwerskih komponenti i interneta, povezivanja, za satlno sam se preselio u zg radi "boljih" mogucnosti pri zaposljavanju
javiti se na privatne poruke, hvala

dixy
26.12.2008., 18:46
Srednjoškolka, 18 god, 4.razred traži bilo kakav posao (osim konobarenja) u VARAŽDINU subotom a kroz tjedan u popodnevnim satima. Ako ima ponuda, molim da mi se javite na privat. hvala

haifa
26.12.2008., 19:15
trazim posao,u turizmu(cistacica,sobarica itd.),na brodu,u hotelu ili posao daldilje u inozemstvu...hitno!!

MAJIC
29.12.2008., 14:17
Radim knauf,spuštene stropove,laminat te moleraj-brzo,kvalitetno i POVOLJNO.,dugogodišnje iskustvo u velikim inozemnim firmama...Zagreb i okolica

majic.josip@gmail.com ili p.m.

lily83
30.12.2008., 07:03
Rođak mi radi sve vrste fasada i ostale građevinske radove, pa ako nekoga zanima, nek se javi na pm.

Hudini
30.12.2008., 17:19
Elektrotehničar iz Vukovara ima položen ispit za voditelja gradilišta pa honorarno odrađujem što se toga dijela tiče. Znači papirologija, šemiranje ormara i slično.
Tko treba takve usluge nek se javi Dražen, d.hudini@gmail.com

miki_zg
02.01.2009., 13:54
Tražimo žensku osobu za čuvanje 20 mjesečnog djeteta u našoj kući u Ogulincu,
10 km od Velike Gorice prema Sisku.(blizu Buševca) Radnim radom od 08:30 - 17:30 sati.

Narcissa Malfoy
02.01.2009., 21:52
Tražim posao u turizmu na području Rijeke i okolice, završila FTHM, iza mene je godinu dana radnog iskustva u Zagrebu u jednoj od najvećih turističkih agencija u RH... Ostalo ćete pročitati na privatnom ukoliko se javite:)

sasa00
03.01.2009., 10:03
tražim posao bilo kakav, po struci sam prodavač i administrator , može i čuvanje djeca ( sama imam dvoje ) pa mi nije strano , na području međimurske županije

Astrice
04.01.2009., 12:32
Ovako ja sam po struci prodavač i aromaterapeut(al tu sam slaba sa znanjem) tražim posao honorarni kao što je npr pisanje na nekom portalu ili izvan njega honorarni.

senjorita mamita
05.01.2009., 12:58
Nudim usluge peglanja rublja po principu: pokupim rublje i vracam na vasu adresu speglano! Cijena po komadu rublja....npr. majce (dugi, kratki rukav, muske, zenske, djecje) 2 kn/kom

comewithme1717
06.01.2009., 13:29
tražim posao u lici i gorskom kotaru, po struci sam hotelijersko - turistički tehničar

radno iskustvo kao konobar u restoranima i kafićima

tečno pričam engleski i njemački

mnogobrojna priznanja što gradska što državna zbog znanja jezika i rada na recepciji

za više informacija upitati ili javiti na mail crazy_zlatorog@hotmail.com

tomislav1976
06.01.2009., 21:28
Obzirom da sam zaposlen, trazim dodatni posao u popodnevnim satima, kod kuce (podrucje Zagreba), na par sati dnevno. Ponude mozete poslati na e-mail tomislav1976@net.hr. Hvala unaprijed, Tomislav

Amstafica
07.01.2009., 08:57
Trazim posao - peglanje i pospremanje - iskljucivo vikendom.

Astrice
07.01.2009., 09:08
Može i neki poso preko Studentskog na ugovor,samo ne čišćenje što sam već spomenula

zeco
08.01.2009., 13:56
Stolar s vlastitom stolarskom radionom izraduje namjestaj po mjeri. Za sve informacije javiti se na pp ili na dijanakartelo@hotmail.com.
p.s. podrucje Zagreba i Pozege.

brainwashing
08.01.2009., 17:27
Za one koji imaju vss/všs i 1 godinu iskustva u marketingu.. pošaljite molbu i životopis na e-mail:
m-i-n@zg.t-com.hr (objavljen je natječaj za samostalnog referenta u marketingu za brand Xnation)

mariola259
09.01.2009., 12:22
Tražim posao statista. Javiti se privatno

Tomek100
09.01.2009., 16:13
Tražim posao izrade troškovnika građevinsko obrtničkih radova i izrade građevnih knjiga za manje objekte visokogradnje.

morski vuk
12.01.2009., 14:18
Tražim posao u trgovini bilo kakav može prodaja odjeće i obuće,može prodaja elektromaterijala,mobitel shopovi,radnik u konzuma,keruma,prodaja nakita.Uglavnom bilo kakav posao vezan za trgovinu.U obzir dolazi posao poštara,rad u szk,rad na telefonu agencija puls .Ako nema onda djeljenje letaka,novina,ubacivanje u poš.sandučice i slično

TYANA
13.01.2009., 07:44
Trazim posao,(SSS), prodavacice u butiku,cuvanje djece i slicno :)

casper1
14.01.2009., 12:57
frizerka traži posao u struci na području rijeke...imam 5g.radnog iskustva u m/ž salonu...javite se na pp...hvala

mirijanaj
16.01.2009., 09:22
Bilo bi lijepo kad bi podforum Posao i karijera zaista pomogao nekim poslovima a prije svega nekim vašim karijerama. Stoga otvaramo temu na kojoj možete besplatno tražiti ili nuditi posao.

Oni koji traže ili nude posao, kao kontakt ne smiju navesti broj telefona, mobitela ili faksa ali smiju ostaviti svoju email adresu i/ili pozvati zainteresirane da se jave privatnom porukom.

Oni koji traže posao mogu firme koje se oglašavaju provjeriti na stranicama Sudskog registra (https://sudreg.pravosudje.hr/SUDREG3/SudregController?act=start).

Osim traženja posla, možete oglašavati usluge poput čišćenja, uređivanja vrtova, stolarije, izrade web stranica i sl., za što ste već sposobni i kako god bi htjeli unovčiti vaše umne i/ili fizičke sposobnosti.

Zlouporaba forumske burze rada, odnosno aktivnost suprotna neprofitnom duhu ove teme i dobrim običajima Foruma rezultirat će trajnim banom s podforuma Posao i karijera.

Postanje oglasa, javljanje na oglase i sve ostalo u vezi ove teme radite na vlastitu odgovornost.

Komentare, pitanja i sugestije umjesto na temu šaljite moderatorima na PM.

žena sam u srednjim godina iscrpljena od svega i bolesti i života rado bih radila nešto kod kuće , ali što'

mariola259
16.01.2009., 10:22
Studentica matematike daje instrukcije za osnovne i srednje strukovne škole. U obzir dolaze i djeca nižih razreda osnovne škole. Instrukcije dajem već 5 godina, i uživam u radu s djecom. Cijena 30kn/puni sat, instrukcije dajem u svojoj kući (Zagreb). Zainteresirani javite se privatno

miki1
16.01.2009., 12:07
Trazim posao honorarni ili stalni,rad na racunalu,administrativni poslovi,rad od kuce ili u Kutini ili okolini.zainteresirani jeviti se privatno

espana
16.01.2009., 12:48
Studentica sam razredne nastave i predškolskog odgoja. U popodnevnim satima čuvam djecu (moguće dovođenje iz škole), pišem zadaće s njima i prolazimo sve nastavne sadržaje obrađene taj dan na nastavi. Iskustvo u radu sa djecom koja imaju poremećaj koncentracije, te probleme sa čitanjem i pisanjem. Prednost zapadni dio grada i centar. Za ostale informacije javite se na pm.

frka10
16.01.2009., 20:57
:top:Trazim posao kao keramicar ili vodoinstalter....
:eek::eek::eek::eek:

Saritta9
16.01.2009., 21:12
Caffe bar Sunce u Velikoj Gorici traži mlađu žensku osobu (do 35 godina) za rad u kafiću. radi se u smjenama, nedjelje su slobodne! Hitno!!!

hvalaaaaaaa

javiti se ovdje na pvt poruku

happymom5
19.01.2009., 14:21
Tražim posao u Čakovcu i okolica prema Murskom Središću.Medicinska sestra, majka, može i čuvanje djecem čišćenje, uredski poslovi.Sve na pm

restmen
19.01.2009., 22:18
Pozdrav ljudi ...evo ja tražim posao i treba mi hitno..pa ako znate nekoga preko nekoga da se zaposlim..jer ova kriza je i mene kojeg netrošim puno lupila po džepu..a pošto sam vanredni student imam vremena pa evo neke moe karakteristike:

SAŽETAK

· pouzdan,mlad,ambiciozan
· profesionalni cilj:edukacija,usavršavanje

OBRAZOVANJE
Srednja ekonomska škola Sisak

Fakultet organizacije i informatike smjer:Primjena informacijske tehonologije u poslovanju(trenutno student-Izvanredno)

RADNO ISKUSTVO:
2008. Tvrtka Novum d.o.o.-Referent marketinga i prodaje
2008. Tvrtka VSV d.o.o.-Partner H1 Telekoma

VJEŠTINE:
Rad na računalu : Aktivno i svakodnevno korištenje računala(jako dobro poznavanje) interneta i raznih programa vezane za multimediju.
Strani jezici: Engleski:aktivno
Položena B katerogija

HOBI I INTERESI:
Sport:aktivno vježbanje
Ostalo:web dizajniranje,skladanje glazbe

PREPORUKE:
Dostupne na zahtjev.

Znači programe vezane za multimediju poznajem ko džep,i općenito sve vezano za računala mi ide od ruke i uživam u radu s time..Pa eto ako tko ima nekoga ili treba pa da mi pomogne..Zamolio bih da mi odgovori privatnom porukom.Hvala!

diana
20.01.2009., 09:04
Autolimar i lakirer, samostalan, 38 g., traži posao u struci.

domar
20.01.2009., 19:08
Ako nekoga zanima honorarni posao, može se nešto naći u TOZ-u, tvornica olovaka u Zagrebu. Ja sam nešto radio preko Nove godine... puno posla, a lova malena...

Za tri tjedna posla, efektivno nekih 200 sati rada za 1.000 kn. isplata je preko student servisa, lova se čeka 2-3 mjeseca.:flop:

Ako nekog zanima, može mi se javiti na P. M. za detalje.

Prednost je stanovanje u blizini TOZ-a!

Posao je za ljude koji imaju puno vremena, ne znaju kud bi sa sobom, treba i veći prostor.

Galadrijel
21.01.2009., 07:25
Galadrijel, "oglas" ti je obrisan. Ovo nije prostor za reklamiranje nego za oglašavanje posla. Dakle, zaboravite fensi oglase u kojima ništa ne kažete, nego ako nudite posao onda izvolite napisati barem od čega se posao sastoji, kakvi su radni uvjeti i kolika je okvirna plaća. Cilj je pomoći ljudima a ne pomoći firmama. Želiš li reklamirati firmu, uplati oglas.

Blue

frka10
21.01.2009., 14:20
Radimo fasade stiropor,farbamo fasade sa skelom,deset godina iskustva,po
povoljnim cjenama:top:andjelkofrkanec@net.hr

m111
22.01.2009., 00:08
elektricar..trazi bilo sto s tim u vezi..

BLR
22.01.2009., 11:44
Zavrsila sam faks izvan Hrvatske. Svoju Americku diplomu sam odnesla Ministarstvu za akreditaciju. Oni svako malo traze jos dokumentacije itd. Ja polako gubim zivce jer sa pri kraju sa lovom a ne mogu raditi bez radne knjizice. Pitala sam na burzi kako lakse mogu doci do radne knjizice dok cekam ministarstvo da naprave svoje a oni su mi porucili da mi se ne isplati jer sam i srednju skolu van zavrsila i opet bi morala cekati.

I sta sad? Ne mogu vise sjediti kuci i trositi lovu koju nemam a ne znam kako da nadjem posao bez radne..... :mad:

markooglas
22.01.2009., 13:52
Od kandidata očekujemo:

• Izrazitu profesionalnost i odgovornost u poslu
• Sposobnost kvalitetne konverzacije
• Osnovno poznavanje rada na računalu (MS Word, MS Excel, Internet, E-mail)

Kandidatu nudimo:

• Edukaciju o uslugama tvrtke
• Radno vrijeme po dogovoru u vremenu između 10-15h, do 5 dana u tjednu
• Radno mjesto je u blizini Parka stara Trešnjevka
• Afirmativno uredsko radno okruženje
• Angažman na duže vrijeme
• Stimulativna primanja (početna satnica 25,00 kn/h) + nagrade
• Plaćanje preko studentskog ugovora

Zainteresirani kandidati molimo da se jave na 098 871 415 ili mail E-mail (marko@oglas.hr), Marko, Oglas d.o.o.

maser-djuky
22.01.2009., 22:09
Maser sa trogodišnjim iskustvom medicinske i sportske masaže.
Traži nove, ozbiljne klijente u Zagrebu.
Kvalitetan rad i mogućnost dolaska u Vaš dom sa svom potrebnom opremom..
Javiti se možete na PM ili na mail-
maser-djuro@net.hr

Također tražim novo radno mjesto sa dobrim uvjetima, za stalni radni odnos.

Maped444
23.01.2009., 00:07
Zavrsila sam faks izvan Hrvatske. Svoju Americku diplomu sam odnesla Ministarstvu za akreditaciju. Oni svako malo traze jos dokumentacije itd. Ja polako gubim zivce jer sa pri kraju sa lovom a ne mogu raditi bez radne knjizice. Pitala sam na burzi kako lakse mogu doci do radne knjizice dok cekam ministarstvo da naprave svoje a oni su mi porucili da mi se ne isplati jer sam i srednju skolu van zavrsila i opet bi morala cekati.

I sta sad? Ne mogu vise sjediti kuci i trositi lovu koju nemam a ne znam kako da nadjem posao bez radne..... :mad:

Otvori radnu knjižicu na osnovnu školu, poslije možeš dodati ostale diplome kako ti budu priznavali. Ako nemaš ambiciju raditi za državu ili državnu firmu (što ti ja ne bih nikako preporučio) onda ti radna knjižica treba samo forme radi. Privatne firme ne zanima kakvu diplomu imaš ili nemaš. Oni će te testirati i vidjeti da li im odgovaras.

sonjuška
23.01.2009., 20:53
kao vlasnica tvrtke tražim honorarne suradnike. bavimo se istraživanjem tržišta, PR, marketing.
vidjela sam da ovdje dosta mladih grize za neki posao i cijenim želju da se zaradi
moj idealni honorarac bi trebao biti pouzdan, inteligentan, snalažljiv, željan naučiti. posebno cijenim one koji grizu na posao, a ne cijenim lezileboviće koji samo pričaju da bi nešto radili, a svi su kao stvoreni isključivo za menadžerska mjesta. moje cinične opaske rezultat su nekoliko nebuloznih razgovora s ljudima koji su me tražili neki posao....
anyway, ako si pametan, dobar smisao za humor, komunikativan, znaš barem engleski, informatički pismen i zaista želiš nešto raditi javiti se na pm
ako još imaš auto i spreman me vozikati (uz nadoknadu naravno), još i bolje
ponuda se naravski odnosi na oba roda (muški i ženski)

sonjuška
23.01.2009., 21:13
oprostite, još par detalja:
posao je u zgb i pretpostavlja se da su i suradnici locirani u zgb
dakle svi studoši, netom završeni i svi drugi koji žele 'umni' posao jave se na pm
također, trebam vozača (nekog s autom i voljom da bude plaćen da me vozi okolo), ako je suradnik/vozač spojen u jednoj osobi super, ali i ne mora.
o detaljima posla ipak ne bi na forumu (već sam napisala da se tvrtka bavi istraživanjem tržišta, PR, marketing) - tko zna dovoljno mu je i to za nekakvu orijentaciju

ograde.hr
25.01.2009., 22:15
Hitno trebamo honorarce iz svih krajeva lijepe naše za dobro plačeni posao.
Radi se o firmi koja je vlasnik web portala www.ograde.hr koji počinje sa radom za dva tjedna. Sada trebamo suradnike koji će nam pomoći u upisivanju poslovnih subjekata koji se bave proizvodnjom bilo kakvih vrsta ograda. Uvjet je da imaju svoj prevoz i laptop, te da se znaju njime i koristiti.
Plačamo po upisanoj firmi tako da se uz malo truda zaista može jako dobro zaraditi! Ako vas to interesira javite se na naš mail: marketing@grade.hr i dati ćemo vam sve ostale informacije. Unaprijed hvala svima. Krunoslav Karloci

UrediSvojDom
26.01.2009., 11:19
Web portal UrediSvojDom (http://www.uredisvojdom.com) traži honorarne suradnike za prodaju oglasnog prostora. Zainteresirani mogu biti iz svih regija Hrvatske, ali Zagreb je najtraženiji.
Potrebno je minimalno informatičko znanje (korištenje interneta i maila), a iskustvo je poželjno.
Ako se pokažete i dokažete kao dobri i kvalitetni moguće je zasnivanje stalnog radnog odnosa.
Kontakt podatke pošaljite na pp.

casper1
26.01.2009., 12:21
frizerka sa 5g.radnog iskustva u m/ž salonu traži posao u struci...javite se..poludjet doma... :kava::ne zna: ako netko nešto zna neka se javi pozz

tudman
27.01.2009., 05:48
Trazim konobarice i hostese za posao u Dubai i Doha Qatar. Javite se sa molbom (resume) na email jobsoverseas@live.com. Ukopno mozete za raditi preko 5000kn na mjesec bez porez na placu plus tips.

Dole je "job description" za waitress/server u Qatar za posao u Italijansku restoran.

Good command of English language

Presentable, with a smiley face

Experience is not essential since we provide training

Polite, and she has a sense of responsibility

Compensation details:

Basic Salary: QR 3,000- per month

Food Allowance: QR 400- per month

Housing: Company provided – usually 4 employees share an apartment of 2 bedrooms

Transportation: Company provided

- Leave: 30 calendar days paid leave

- Air Passage: Annual economy class ticket as per company policy

(Doha–country of origin–Doha)

- Medical Insurance: Comprehensive Medical Insurance as per Company Policy

- Gratuity: As per Qatar Labor Law

- Service Charge: Shared

- Notice Period: 1 month

majama21
28.01.2009., 17:05
Tražim honorarni posao od par sati dnevno u poslijepodnevnim satima (stalno zaposlena). U obzir dolaze pomoćni poslovi u kući (čišćenje, peglanje i sl.), šetanje psa, hostesiranje..., a naravno i umni rad, dapače, ako ga je moguće uklopiti u 3-4 sata dnevno. Informatički sam pismena i poznam 4 jezika, engleski najbolje. Molim javite se na mail (maja.lazarus21@gmail.com) ako tražite sposobnu i vrijednu osobu za gore navedene ili sl. poslove.

Astrice
28.01.2009., 18:56
Bilo koji posao osim čišćenja preko Studentskog servisa.

Serafian
29.01.2009., 21:17
traži se profesor matemetike voljan raditi u srednjoj u zg... grafička škola u zg traži profesora matematike pa ako nekom profesoru ili ne profesoru sa diplomom matematike treba posao neka se javi ili meni na pm ili u grafičku školu zagreb (odmah do ruđera)

blackwater
30.01.2009., 00:19
Pozdrav svima. Odmah na početku ću reći da sam iz Međimurja te preferiram posao u regiji (u obzir dolaze i Vž i Kc).
Bivši sam student Filozofskog fakulteta (studirao filozofiju/kroatistiku 4 godine, pa odustao zbog financijskih razloga), dakle završio sam gimnaziju s odličnim uspjehom. Engleski govorim izvrsno, slovenski tečno, njemački pasivno. Informatički sam pismen, u nekim područjima natprosječno. Također sam i glazbeno obrazovan te sviram desetak godina. Tražim bilo kakav posao u kojem takvi talenti mogu doći do izražaja, prednost dajem uredskim/administrativnim poslovima, prevođenju, svemu što uključuje pisanje i sl. kao i sviranje (profesionalni bend?). Dosad sam radio u AWD-u, Agrokontroli, Kauflandu (marketing) te u općinskom uredu. U biti sam sposoban i voljan raditi bilo što ukoliko mi se sve objasni. Eventualne ponude na pm.

Black_Princ
30.01.2009., 12:15
Pozdrav. Uskoro ću diplomirati na studiju sociologije i povijesti. Srednjoškolsko obrazovanje mi je pt-tehničar (ma, kud baš to?). Preferiram rad u Šibensko-kninskoj županiji, ali ni Zadarska županija mi nije loša opcija. Informatički sam pismen, vozač sam (B kategorija), odlično govorim engleski jezik i smatram se marljivim. Uglavnom, treba mi posao i vjerujem da mogu raditi svakojake poslove jer imam široko znanje i sposobnosti. Sve informacije i/ili ponude primam na pm.

lily83
31.01.2009., 22:52
Pišem referate, seminare, maturalne i diplomske radove.

Sve informacije na pm.

ernandez
03.02.2009., 16:03
Trazim posao sobarice u narednoj sezoni na Jadranu, vec sam radila te poslove
a radila bi skupa s prijateljicom jer nam je tako lakse za troskove ukoliko se ne nudi stanovanje, prednost privatnim pansionima.

Bastrado
03.02.2009., 23:46
Izvanredan student 3 godine FPZG, tražim honoraran posao! Javiti na pp!

level 42
05.02.2009., 10:18
Stalni posao na podrucju Zagreba i Zapresica.

čipsolina
05.02.2009., 23:00
Pišem maturalne radove i referate.
Kontakt na pm.

Taroth
06.02.2009., 14:34
trebam nekog tko se bavi pr-om...
dakle, honorarno, savjet i pomoc u odradjivanju jednog eventa

sasa00
08.02.2009., 12:39
tražim posao prodavača, administratora ili bilo koji drugi posao na području međimurske županije

Fridolina
08.02.2009., 21:23
Nudim usluge lektoriranja i instrukcije iz hrvatskoga jezika.

happymom5
09.02.2009., 12:48
Tražim posao čuvanja djece, uredski posao ili pretipkavanje tekstova, te posao u struci-medicinska sestra. Međimurje, sve na p.m.

BeautifullyChaotic
09.02.2009., 15:24
Dečko, elektrotehničar, s iskustvom u Končaru te u dućanu informatičke opreme, sa znanjem engleskog jezika, dobrim poznavanjem informatičke tehnologije, traži posao vezan uz struku ili kompjutere.

Na rivi
09.02.2009., 19:03
Evo kao što naslov kaže ... selim u Rijeku pa mi treba posao, zainteresiran sam za sve opcije.. bilo bi dobro da mi mozete kako pomoc

Teh. za elektroniku, informatika, web stranice, administracija, vozacka dozvola B

Ferrari-Ficho
10.02.2009., 07:46
Ima li tko u području Rijeke i okolice (može i šire okolice) kakav honorarni posao par sati dnevno koji bi mogla raditi i trudnica (6. mjesec trudnoće)? Završena gimnazijalka, doškolovanje za knjigovodstvenog referenta. Radila bih ja već brzo i poslije poroda ako bi stvarno bili uvjeti koje sam spomenula na početku.
Znam da je long-shot, ali ako je tko čuo za nešto takvo...Ja sam tu, očajna bez posla i prihoda...

euskal
10.02.2009., 08:07
draga curo nemoj se forsirat u takvom stadiju,sad ces ionako imat i visak posla al onog sa gustom:top:,tesko je danas nac posao bilo kome,a trudnicama pogotovo,pa posao nece utec al bebu i sebe treba cuvat,sretno!

Ferrari-Ficho
10.02.2009., 09:30
Hvala Euskal, al od gušta se ne može živjet. Znam koliko me posla čeka jer već imam jednu bebu od 16 mjeseci, ali, ponavljam, od gušta se ne živi. Oni trebaju i hranu i pelene i robu i obuću i autosjedalice i milion stvari... Ja sam dobila otkaz zbog trudnoće, muž radi od jutra do sutra, u firmi, u fušu, u svim mogućim situacijama i i dalje je naš život (čitaj:krediti) iz one ere kad smo oboje zarađivali preskup za te prihode. Prodali i auto, više nemamo što.
Jedino da napravim očajnički potez koji je napravila moja kuma- stisnemo se svi u jedan sobičak stana za koji plaćamo kredit i ostatak stana iznajmimo...

snoopyca
10.02.2009., 16:24
Tražim posao, završila sam trgovačku- smjer trgovac, pa Ekonomsku školu i nakon nje sam završila stručni studij poslovne ekonomije - smjer trgovinsko poslovanje (višu ekonomiju)

Tražim dakle posao u struci- nemam iskustva upisanog u radnoj knjižici- radila sam preko student servisa prije faksa u Narodnim Novinama godinu dana.

Vrijedna sam, ozbiljna i jako brza - i naravno točna.

Imam vozačku- B kategoriju

I obožavam raditi s papirima, odgovorne poslove i sl....

Govorim engleski aktivno i francuski pasivno
Preporuka na upit.

kwan
10.02.2009., 23:02
Pozdravi,

Imam 30 godina i živim u Splitu,završio sam srednju građevinsku,višu ekonomsku trg.poslovanje,tečaj u algebri za sistemskog i mrežnog administratora

posjedujem dozvolu "B" kategorije i dozvolu za upravljanje viličarom,
aktivno govorim engleski jezik

Radio sam na građevini,kao skladištar,prodavač i zadnje komercijalist, sveukupno 6,5 godina radnog staža te nekoliko godina na "crno"

regulirana vojna obveza, neoženjen,ne pušim te sam spreman na dodatno usavršavanje kao i na promjenu prebivališta

Tražim BILO KAKAV posao, kontakt i životopis na PM :kava:

pivka
11.02.2009., 11:31
radila bi kao prodavač tehničke robe,mobitela,audio i video media,kniga.
8 godina iskustva u prodaji tehničke robe,i nuđenju telekomunikacijskih usluga.
odlično poznavanje engleskog jezika i rad na računalu.

gordannn
12.02.2009., 19:05
Hitno tražimo više vanjskih suradnika (Ž/M) za poslove UNAPREĐENJA PRODAJDE (iskljucivo za studente sa vlastitim studentskim ugovorom)

Slaganje trgovačke robe na policama prodajnih mjesta

Ukoliko ste otvoreni za nove spoznaje, Želite rad u dinamičnom timu velike korporacije -
Nudimo Vam edukaciju, trening, priliku za pristojnu zaradu, eventualno zaposlenje...
Prijašnje iskustvo nije bitno, poželjan vl. prijevoz

Pošaljite životopis e-mailom ili na adresu:

Kontakt: Miljenko Fakleš - Merchandising & Training Coordinator
e-mail: miljenko.fakles@hr.nestle.com

NESTLÉ ADRIATIC d.o.o.
Većeslava Holjevca 40, 10010 Zagreb
(za radno mjesto: UNAPREĐIVAČ PRODAJE - n/r Miljenko Fakleš)

victim
12.02.2009., 20:28
traži se magistra farmacije ili barem farmaceutski tehničar za rad u petrinji, hitno!!!

industrijalac
17.02.2009., 08:31
Traže se djelatnici sa iskustvom za poslove vođenja blagajne, obračuna putnih troškova i ponešto drugih poslova iz domene financijske operative. Zainteresirani neka se jave privatnim porukama, a cijenio bih i nešto više informacija o iskustvu u prvom kontaktu.

Tvrtka inače egzistira preko 20 godina i stabilna je, uvjeti plaće su od 4.000 kn mjesečno naviše.

zimbo
17.02.2009., 15:15
trazim bilo kakav posao na podrucju grada Opatije i sire,zavrsena gimnazija,8g rada u gradjevinarstvu
nikicao@yahoo.com

leich
17.02.2009., 20:10
dragi mi traži posao:profesionalni vozač dugogodišnjeg iskustva,B,C,E kategorija,pošten,vrijedan...
u obzir dolazi tuzemni prijevoz,posao skladištara...
molim ponude na pm-hvala:)

Taroth
18.02.2009., 20:12
trebam nekog tko se bavi pr-om...
dakle, honorarno, savjet i pomoc u odradjivanju jednog eventa

dump/ponavljanje

mila1240
19.02.2009., 14:32
EKONOMISTICA SA RADNIM ISKUSTVOM IZ PULE, TE IZVRSNIM POZNAVANJEM INFORMATIKE I ODREĐENIH APLIKACIJA ZA PODRŠKU POSLOVANJA TRAŽI HITNO POSAO U STRUCI.

kišica
20.02.2009., 11:18
inženjer strojarstva, energetika

poduzeće koje proizvodi proizvode za centralno grijanje traži inženjera strojarstva - Međimurje

franka26
23.02.2009., 17:31
:):) Samo bi željela podijeliti jedno pozitivno iskustvo s Vama koji tražite posao.Javila sam se na oglas s foruma za posao hostese na sajmu nautike i sporta i moram reći da sam super zadovoljna i sa uvjetima i sa zarađenim novcem.Ja sam osobno imala određenu dozu sumnje u ljude koji preko foruma traže radnike ali moram reći da sam se ugodno iznenadila.:):):)

Ostoja Grubica
24.02.2009., 18:06
Pozdravi!
Čujem da nedostaje inženjera strojarstva, pa hajde da provjerim ovim putem je li to istina, obzirom da na službenim natječajima nikada ne dobijem odgovor. Po mogućnosti u Zagrebu ili bližoj okolici, ali nije uvjet.
Dakle, dipl. inž. strojarstva.
Radno iskustvo u razvoju proizvoda i izradi prateće tehničke dokumentacije, zatim u operativnoj pripremi i vođenju proizvodnje (upravitelj pogona).
Vrlo dobro poznavanje računalnih programa MS Office, Grafički programi, Cad programi-Autocad, osnovna znanja u Catia V5 i Pro/Engeener Wildfire
Služim se engleskim i njemačkim.
contact@russiamail.com
Hvala

VERONIKAKOS
24.02.2009., 21:31
nudim cuvanje djece u vasem stanu,studentice sam fizioterapije...

suzika
25.02.2009., 07:48
..tražim posao čiščenja u popodnevnim satima znači iza četiri prednost zapadni dio grada.....jedaputa tjedno ..ili kako vam odgovara...od pon-petka...

jeula
25.02.2009., 10:53
Imam 25 g, završavam studij ekonomije izvanredno. Radnog iskustva imam preko 5 godina.
Radila sam u raznim tvrtkama uglavnom vezano za informatičku tehnologiju. Posljednje radno mjesto na kojem sam bila je key account- sales manager telekom usluga (LL, VoIP, IP VPN...) poslovnim korisnicima, dakle imam mnogo ostvarenih kontakta i poznanstava sa ključnim osobama u velikim tvrtkama.
Zanima me posao gdje bi također mogla prodavati informatička rješenja i usluge s obzirom da jako dobro poznajem tu branšu. Spremna sam na dodatnu edukaciju. Mjesto rada Zagreb.
Hvala!

LP

marie 6
26.02.2009., 20:46
pozdrav,mene zanima dali netko zna kada se otvara vrtić u naselju Jelkovec-Sopnica,jer bih se htjela tamo zaposliti,ili negdje drugdje gdje su uvjeti bar slični ,po zanimanju sam kuharica

butterfly09
27.02.2009., 11:22
Ekonomistica sa radnim iskustvom - vođenje ureda, financije, informatika i administracija traži posao u struci. Pula..

sonjuška
27.02.2009., 22:16
tražim knjigovođu iz zagreba za svoju tvrtku. ta osoba mora očekivati i hrpu idiotskih pitanja s moje strane jer kako einstein kaže ,najteže je na svijetu razumjeti porez na dohodak'...

svalent5
28.02.2009., 09:51
Njamačka tvrtka traži nove suradnike za posao financijskog savjetovanja na području Zagreba , Siska i Petrinje . ( honorarni posao ) .. Sva pitanja i zamolbe šaljite na financial.counselling@gmail.com

hana_1
28.02.2009., 14:40
pozdrav!!
trebam savjet jedan!!!
naime, studentica sam i odlučila sam se da idem raditi preko ljeta na more!!imam jedan posao koji me dosta zanima,radi se o prodaji jednodnevnih izleta na moru ( vjerojatno ste svi imali priliku dok ste bili na moru vidjeti ljude koji vam nude razne jednodnevne izlete,kao npr. na Brač, Korčulu...itd).al nisam sigurna dali se to isplati ići,tj. dali je zarada od toga dovoljna da pokrijem svoje troškove boravka tamo i da nešto naravno i zaradim. mnogi kažu da se može zaraditi,mnogi opet ne, pa je netko od vas to radio ili zna nekoga tko je radio, molim vas da mi date neki savjet!!!

odmor1
28.02.2009., 20:46
Troškovnike građevinskih i obrtničkih radova izrađujem ( veliko iskustvo pri izradi istih..).
mary3@net.hr

frka10
01.03.2009., 11:26
TRAZI SE mladic za rad u gradevini fasaderstvo i dr.(pomocni) iznos za 10h od 200 do 300kn dnevno isplata po dogovoru relacija Zapresic-Zagreb zainterisirani ostaviti tel,PM:)

star69
01.03.2009., 15:32
Djevojka,29g, iskustvo u knjigovodstvu(obračun plaća, putni nalozi, knjiženje,spl, rs obrasci...) administraciji, arhiviranju,dopisi,vođenju ureda, svih kadrovskih poslova(razne evidencije, prijava/odjava radnika), daktilografija, inokorespondencija(ZMP certifikat iz njemačkog jezika s Goethe Instituta),vrlo dobro korištenje engleskog jezika, vozačka+auto, iskustvo u radu s nevladinim sektorom...........uglavnom, tražim posao! stalni ili honorarni:)
za info kontaktirajte na vulpes@net.hr
:top:

mmalena
02.03.2009., 17:34
zavrsila sam tecaj za medicinsko sportskog masera i ako ima gdje nekakav salon javite...

maltipoo
02.03.2009., 17:35
tražim zidara za posao dogradnje obiteljske kuče od temelja do krova roh-bau radovi (iskop, temelji hidroizolacija zidarski radovi i krovopokrivački radovi) u pitanju je objekt 7 m X8m suteren i prizemlje , krov na jednu vodu -spušta se postoječi krov lokacija Galgovo (Samobor-blizina stare karlovačke ceste)
zainteresirani javite se putem maila nino.petranjek@zg.t-com.hr za izradu ponude na osnovi troškovnika ili na pp

BRUNA41
04.03.2009., 08:51
Tražim posao u Karlovcu u poslijepodnevnim satima i vikendom-čuvanje djece,pospremanje,briga o starijim osobama.... molim poruke na pp.

Pozdrav

jozotg
04.03.2009., 18:50
Firma iz Splita hitno trazi grafičkog i web dizajnera.
Uvjeti odlični.
Početak rad 01.04.2009.
Mogu i studenti.

Podaci na web: www.mot.hr

mail :
refill@mot.hr

Pomalo_zbunjen
04.03.2009., 19:37
Traži se djelatnik(ca) na prodaji T-COM i T-Mobile usluga.
Kod ovlaštenog T-partnera. Mjesto rada: Zlatar (Krapinsko-zagorska županija).
- izrazita komunikativnost i proaktivnost u prodaji
- vrlo dobro znanje rada na računalu (MS Office, internet)

Zamjena za bolovanje (porodiljni dopust), s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme.

zarko@nomino.hr

www.nomino.hr (http://www.nomino.hr)

***Akasha***
05.03.2009., 12:22
PLES

Trazim mlade djevojke koje bi voljele nastupati na koncertima kao pratnja celebrity-ima i u diskachima, nista vulgarno, komercijalni dance, pop, r'n'b itd.
Clanarina povoljna, posao osiguran

javite se na pm

mama azra
05.03.2009., 19:21
trazim posao u struci frizera ili bilo kakav drugi posao osim konobarenja...
zovem se Azra imam 24 godine.. zivim u puli...kontakt broj

Ciprus
05.03.2009., 20:02
Moram priznat da sam sasvim slucajno nasao ovaj forum tako da,iako se nadam,ne ocekujem nesto previse od moguceg zaposlenja preko interneta.

Trazim neki posao,imam 22 godine,studiram,brzo tipkam na kompjuteru,radio sam jako puno poslova preko student servisa i gdje god sam radio uvijek su me ponovno zvali,mogu raditi fizicke poslove,uredske poslove...ugl ako trebate univerzalnog radnite taj sam...

Lijep pozdrav

kolekt
06.03.2009., 10:14
Zelim promijeniti posao.... Sto prije, to bolje....

Split i bliža okolica

VSS ekonomija, eng/tal/njem jezik, komunikativna, fleksibilna, širokog spektra znanja i 11 god. radnog iskustva na raznim voditeljskim pozicijama (komercijala, financije, marketing).
Ako nekome treba pouzdan, iskren i predan zaposlenik na kojeg može prebaciti veliki dio organizacijskog i tekućeg poslovanja, u meni može pronaći odličnog suradnika.

Moguće ponude primam na pm.

latika3612
06.03.2009., 18:51
trazim posao...po struci sam frizerka(1,5god iskustva) ali moze i u ducanu(osim prehrambenih) kaficu,hostesiranje ili neki honorarni...

crna_pantera24
07.03.2009., 16:44
bok, završila sam tečaj ugradnje umjetnih noktiju - šablonama i nail arta, te mi pod hitno treba posao, nemam iskustva ali sam imala neku ajmo reći vrstu prakse, pa znam kako to ide, volim crtati i dekorirati nokte i imam milijon ideja, silno bih željela to raditi, ali na žalost nemam mogućnost raditi kod kuće...spremna sam raditi i tipsama iako to nisam učila, ali bih voljela naučiti... ne mogu nikako naći posao te vas molim ako mi netko može pomoći bila bih vam veoma zahvala... eh da iz zagreba sam pa ako može da bude u zagrabu ;)) hvala...
crnapantera13@hotmail.com

laky20
10.03.2009., 23:47
bok, trazim sezonski posao na moru. Imam 22godine, ekonomska skola, radio kao zastitar i nocni cuvar u elitnom klubu, po potrebi konobario i razvozio goste koji su konzumirali alkohol:ne zna: Zatim u tvornici za preradu voca i povrca vozio radne strojeve i poslovi na mehaniziranim pogonima, tri godine na praksi kao auto-lakirer. Vozacka dozvola, odlicno poznavanje rada na racunalu, solidan engleski jezik.
Radit nije problem, od poslodavca ocekujem poštenu plaću i pošten odnos.
Preferiram mogucnost smještaja. Netrazim puno samo pošteno :top:

Kontak na PM
Hvala

nlaskar1
11.03.2009., 08:37
imam završenu srednju trgovačku i ekonomsku školu te specijalizaciju zaštite na radu...služim se engleskim, talijanskim i ruskim jezikom...zna li tko poslodavca koji traži radnike za rad u inozemstvu?!

ulagačica1983
14.03.2009., 11:02
Apsolventica ekonomije daje instrukcije iz računovodstvenih predmeta za srednju školu i fakultet. Također vršim prijevode sa engleskog jezika na hrvatski vezano uz ekonomiju , dolazi u obzir i opći engleski!
Javite se na PM

strange_love
16.03.2009., 11:48
TRAŽIM: Gospođu za peglanje i čišćenje trosobnog stana (cca 80 kvadrata), po poziv (ne redovito). Obično ima za odjednom 8 sati posla, ponekad i 10 (po dogovoru ako treba može se posao podijeliti na dva dana)
Zapadni dio grada (Malešnica – Stenjevac)
UVJETI KOJE MORA ISPUNJAVATI: mora biti osoba od povjerenja (kojoj mogu dati ključ od stana), da voli mačke i da joj ne smetaju (imam ih 3).
NUDIM: 35 kn na sat, tolerantnost i razumijevanje. + bonus plastična ambalaža koju odvajam.
RAZLOG: gospođa koja mi dolazi čistiti i peglati na žalost ima zdravstvenih problema

Molim ponude na PP.
hvala

Teniski Trener
16.03.2009., 16:17
Ako netko traži trenera tenisa,neka se slobodno javi......

Cofex
16.03.2009., 16:18
Svježe diplomirani ekonomist sa izrazito razvijenim organizacijskim, analitičkim, managerskim i komunikacijskim vještinama, traži posao u struci, krenuvši od marketinga (u čemu sam jako dobar), financija, prodaje pa do logistike.

Ukoliko ima ozbiljnih ponuda, molim javite se na PM!

Hvala i ugodan dan!

VUUUK
17.03.2009., 13:41
Tražim posao konobara na sezoni sa smještajem (može i u Zagrebu), po mogućnosti da bude stalni posao ili bar da je duža sezona.

SSS ekonomski tehničar, B kat, PC, 23 godine, 1,5 godina iskustva kao konobar, rad sa pićem i hranom, engleski aktivno, talijanski i njemački pasivno.

lush
18.03.2009., 01:52
Dakle, uhodan manji muško-ženski salon sa mladom ekipom, i uskoro još jedan novo-otvoreni traži frizerku, ili frizera, samostalnog u radu i sa barem 3-4 godine iskustva, majstorski ispit bi se iznimno cijenio. Dodatna znanja (ugradnja ekstenzija, geliranje noktiju i slično) poželjna ali ne nužna - bitno je iskustvo i želja za radom.
Da ne reklamiram firmu (inaće radi se o d.o.o. jer vidim da to nije poželjno ovdje) , ponude može na pm ili na : bezideje123@yahoo.com.

osijek88
19.03.2009., 22:34
završena ekonomska škola smer ekonomist, nemam radnog iskustva, tražim posao bilo kakav osim čistačice u osijeku ili okolici osijeka

Pajcek
21.03.2009., 18:36
bok!

Ja sam diplomirani filozof i religiolog?

Gdje cu pobogu ja naci posao?

zabranjena
22.03.2009., 16:30
Pozdrav!

Trazim posao (osim konobaranje) na podrucju Splita, Kastela i Trogira, imam 27 godina, SSS i 7 godina radnog iskustva rada s ljudima.

midva
23.03.2009., 10:06
ja tj. moja firma traži farmaceuta za rad u ljekarni u samoboru. ostale informacije na pm

strange_love
24.03.2009., 09:59
TRAŽIM:
osobu sam odličnim znanjem Njemačkog jezika u govoru i pismu (prednost izvorni govornik)

UVJETI
da ima stalni pristup internetu
da u prijepodnevnim satima (od 9 - 17) može brzo reagirati na zahtjeve (prijevod i pisanje mailova)

NUDIM:

razne mogućnosti plaćanja, po satu, po zahtjevu ili mjesečni paušal

PRILIKA:

mislim da je ovo dobra prilika za studente, nezaposlene ili pak zaposlene koji mogu na radnom mjestu odvojiti vremena za dopisivanje mailom.

Molim cijenjene ponude na PP

trapeze_swinger
25.03.2009., 14:40
Pozdrav,
nažalost i moja firma propadoše. Ja , kao odan radnik, skupa s njom.:p
Imam 23god, izvanredno studiram ekonomiju, radila sam kao prevoditeljica, copywriter, u administraciji, piskarala kao novinar - istraživač, te u marketingu i prodaji.
Dosta toga, jer se samofinanciram, kako studij, tako i sve ostalo. Ima svoje :top: kako i :flop:, jel.
Aktivno se koristim engleskim jezikom, u govoru i u pismu, posjedujem znanje MS officea i interneta/ održavanje Windows sustava.
Uglavnom... hitno mi je, voljna sam raditi ono što znam i učiti o onome što ne znam.

Ukoliko netko traži radnika mog profila, nek se javi na PM.

To je to, fin, zahvaljujem.:)

adrian'85
26.03.2009., 19:29
S obzirom na to da zbog redovnog studija trenutno ne mogu stupiti u stalan radni odnos, a potrebna mi je neka zarada, nudim pomoć u pisanju eseja, seminara i ostalih tekstualnih dokumente. Studiram novinarstvo, tako da mi pisanje nije strano, a iz vlastitih eseja i seminara sam do sada uglavnom dobivao maksimalne bodove.
Obratite se s povjerenjem, a ja ću se potruditi da to povjerenje opravdam :mig:

Kontaktirajte me preko privatne poruke.

Pozdrav

Zaboravih spomenuti: u obzir dolaze i radovi na njemačkom jeziku.

SaraZg
27.03.2009., 12:29
Osobu za dijeljenje letaka na području Sesveta i Dubrave tražim, ponude sa brojem telefona slati na mail calimero_2000us@yahoo.com

sonjuška
27.03.2009., 13:16
zgrada u centru traži studente koji mogu odraditi posao iznošenja krupnog otpada te da im je plaćeno preko studentskog ugovora. dvoz je 31. ožujak, dakle tko brži njegova djevojka (smeće)...

5LO8OD4N
29.03.2009., 09:26
Izvanredni student novinarstva i marketinškog menadžmenta traži bilo kakav posao s punim radnim vremenom na radnu knjižicu, ili neki honorarni posao.
Aktivno se koristim engleskim jezikom u govoru i pismu
Izvrsno poznajem rad na računalu (Office, internet, Windows operativni sustavi)
Brzo učim i ništa mi nije teško raditi
Sada sam zaposlen u McD ali ne mogu više raditi 25 noćnih mjesečno...

Ukoliko trebate vrijednog i sposobnog radnika željnog stjecanja novog radnog iskustva i znanja, kontaktirajte me putem privatne poruke.

slammerinho
30.03.2009., 15:15
pa hajde da se i ja malo oglasim:

Tražim posao administratora, knjigovođe, računovođe ili nešto slično tome. Imam SSS ekonomskog smjera, odlično poznavanje rada na računalu, vozačku nemam ali lako se to sredi.

Do sada sam radio (redom): blagajnik u kompjuterskoj igraonici, konobar, skladištar, dostavljač u pizzeriji, dostavljač u privatnoj firmi, prodavač i zadnje je bilo blagajnik u internet caffeu.

E da - posao ne smije biti ponižavajući.

Ako trebam još nešto dodati slobodno mi recite

ulagačica1983
30.03.2009., 21:10
Apsolventica ekonomije daje instrukcije iz računovodstvenih predmeta za srednju školu i fakultet. Također vršim prijevode sa engleskog jezika na hrvatski vezano uz ekonomiju , dolazi u obzir i opći engleski!
Javite se na PM

RođeniPurger
30.03.2009., 22:36
Friško diplomirani arhitekt (ja) nudi suradnju. Hvala unaprijed!

aerdna6363
31.03.2009., 14:36
grafička dizajnerica, i izvanredna studentica na FOI-u traži posao u struci il bilo što vezano uz računala i sl.
bilo bi savršeno kad bi mi se netko javio iz krapinsko zagorske županije

pixel
03.04.2009., 17:19
Pozdrav!!

Druga godina faxa, smjer "Održavanje računalnih sustava", odlično poznavanje hardware_a i software_a, servisiranje racunala, umrežavanje i sl. Trazim studentski posao, honoraro il po mogucnosti na duze vrijeme.

Na PM ak moze:D

Aiko22
06.04.2009., 14:24
Nudim usluge shiatsu masaže u svome prostoru u Rijeci. Završila sam prvi stupanj. Naplaćujem 70 kn po masaži.

Mui Special
06.04.2009., 22:16
jel itko stavrno ovdje našao posao po svojoj mjeri, onakav kakav je tražio i želio i sad je sretan i zadovoljan??

Merlina
07.04.2009., 09:35
Kozmetičarku sa iskustvom, simpatičnu, komunikativnu, ljubaznu - za rad u salonu za prirodnu njegu lica i tijela, tražimo. Prednost znanje egipatske depilacije. Nudimo plaću po ostvarenom prometu, ugodnu smirenu atmosferu, te podržavajući i ljudski odnos.

Bonina
07.04.2009., 09:48
Tražim posao koji ne zhtjeva puno vremena preko tjedna jer idem još u srednju školu.
Tražim posao tipa djeljenje letaka, ljepljenje plakata i djeljenje novina.

Preko tjedna mogućnost rada iza 17:00 sati, a subotom cijeli dan.

Kontakt na mail: leocuoco@gmail.com

sanjadom
07.04.2009., 10:10
Ja sam med.sestra koja traži dodatni posao,po mogućnosti 2 puta tjedno po 6 sati za obavljanje njege,spremanje stana,obavljanja kupovine i sl. na području grada Osijeka.Ponude na pp

Mist_Dragonlady
08.04.2009., 07:31
Tražim posao čišćenja ureda, stubišta, lokala ili sl.; moguć i dogovor za stanove ili kuće, uz napomenu - samci iskljućeni!!!(dakle samo obitelji, prezaposlene žene, isl.).
Budući da sam redovno zaposlena, ovo mi je dodatni posao koji mogu obavljati popodne, 2-3 dana u tjednu, po mogućnosti od 16h nadalje i/ili vikendima :)
Ako ima interesenata, molim vas, javite mi se na pm!

justmaya
09.04.2009., 15:32
Pozdrav...
I ja tražim honoraran posao. Profesorica sam hrvatskog, dajem instrukcije iz hrvatskog i lektoriram. U obzir dolaze i administrativni poslovi s fleksibilnim radnim vremenom ili oni koji se mogu raditi kod kuće te poslovi promocije, marketinga...

blackwater
09.04.2009., 18:12
Pozdrav! Tražim posao na području Međimurja, Varaždina ili Zagreba. Bivši sam student Filozofskoga fakulteta (odustao zbog financijske situacije, smjer kroatistika/filozofija) i dosad sam radio kao dostavljač, vagar/analizator te kao financijski savjetnik. Izvrsno poznajem engleski jezik, u govoru i pismu, te solidno njemački i slovenski. Prevodim s engleskog te izrađujem seminare za srednju školu iz područja filozofija, hrvatski jezik, povijest, geografija, politika i gospodarstvo, engleski jezik. Informatički sam pismen, poznavanje Windows sustava i hubova te održavanje računala napredno, posjedujem vozačku B kategorije. Sviram nekoliko instrumenata te i takve ponude dolaze u obzir. Ponude na pm, u obzir u biti dolazi bilo kakav posao (potencijalno na neodređeno) koji odgovara navedenim kvalifikacijama.

Varla
11.04.2009., 16:47
Apsolventica sam na filozofskom fakultetu u Zagrebu, smjer engleski i francuski. takodjer jako dobro poznajem rad na kompjuteru, te imam malo iskustva kao konobarica/cistacica.
Prevodim sa engleskog i na engleski, lektoriram, prevodim sa njemackog, dajem instrukcije (ili kod mene ili dolazim kuci), imam iskustva i u teleprodaji, i anketiranju, te cuvanju kucnih ljubimaca (macaka).

Trazim posao, po mogucnosti nesto honorarno. U Zagrebu. Bilo bi prekrasno da bude nesto u struci (prevodjenje), ali prihvacam i druge opcije.

za vise informacija i ponude, tu je pm. hvala :)

beznicka
12.04.2009., 09:20
cnc operater trazi posao. Radio sam na Biesse Rover 23 kao operater i programer, uglavnom masiv ali bilo je i nesto iverice

frikusha
12.04.2009., 14:38
s obzirom da je toliko postova napisano prije ovog mog, ocito bezuspjesno, ipak cu se i ja oglasiti..

- redovna studentica sociologije
- trazim posao koji ima veze s djecom
- radno vrijeme - iza 15h
- ocekivana placa - iznad 2.500kn

ako ima netko tko trazi ovakvog zaposlenika nek mi se javi na PM

:w

scorpio1973
12.04.2009., 21:20
Vec 8 god. radim na poslovima istrazivanja trzista a po zanimanju sam rudarski tehnicar, ma nista kako treba.
Americka firma za koju, izmedju ostalih, radim, ima svoje predstavnistvo za Europu i nalazi se u Belgiji.Za njih sam radila par projekata i zadovoljna sam.Redovno isplacuju i sigurna sam u njih, za razliku od nekih koje se ne mogu bas pohvaliti svojom iskrenoscu.Oni traze Tajne Kupce po cijeloj Hrvatskoj.Zamolili su me da dam oglas jer im je tesko naci bilo koga.Iskreno, ja od toga nemam nista samo im cinim uslugu jer su se stvarno pokazali kao veoma odgovorni sto se tice novca, koji je i najvazniji u cijeloj prici.
Znaci, posao je povremeni.Potrebna je samo internet konekcija i osnovno znanje engleskog jezika dok ne budu uredili upitnike i na ostalim jezicima.
Ako ima zainteresovanih neka se jave PP za vise detalja.

kresobar
13.04.2009., 13:40
Trazim konobaricu, ne stariju od 25 godina, lokal u novom zagrebu.
Zainteresirani na pm

Jos i sto tako trazim posao dizajnera interijera, studirao u USA preko sportske stipendije, prekinu skolovanje zbog ozljede,nemam radnog iskustva.
Podnude na pm

ili posao gradevinsko tenicara u projektantskom birou...to mi je struka.

hvala :)