PDA

View Full Version : Forumska burza rada za one koji traže ili nude posao - molim pročitati prvi komentar s pravilima

stranice : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

lovac_joba
28.10.2009., 08:00
Tražim honorarni posao, poslijepodnevnim satima tijekom radnog tjedna od 18h pa do 21h, i subote od 9-16h.

Ponude na pm, isto bez tipa ponuda di treba ulagati novce (jer cilj mi je zaraditi pare), tipkanje nekih stranica na netu za 0,00001 $ ili slanje koverti.

glock19.hr
28.10.2009., 11:13
TRAŽIM POSAO:
o meni:

- petnaestogodišnje iskustvo u poslovima kriminalističke policije;
- pouzdana, odgovorna, marljiva i ambiciozna osoba;
- profesionalni cilj: izazovi novog posla i stjecanje novih iskustava;

nakon 15-ogodišnjeg zaposlenja u MUP-u dobio sam otkaz rješenjem II- stupanjskog disciplinskog suda MUP-a zbog teže povrede radne discipline (prijatelju sam provjerio reg. oznaku vozila koje je namjeravao kupiti iz razloga da ga netko ne bi zeznuo pri kupnji) i nakon toga sam završio na disciplinskom, a potom otkaz.
Potrebam mi je bilo kakav posao jer imam obaveza (krediti, djeca... i sl.) te zahvaljujem svima koji mogu ponuditi bilo kakav normalan posao.
Ponude na mail glock19.hr@gmail.com
Hvala

Zaboravih napomenuti pa da se ispravim... na području Zagreba

mmalena
29.10.2009., 09:42
trazi se maserka ili kozmeticarka u salonu u zapresicu...
zivotopise salti na
kontakt mail marija-maric@hotmail.com
ili ako imate bilo kakvih pitanja...

Unknown_baby
30.10.2009., 09:54
Imam 25g i tražim honorarni posao vikendom, moguće i preko tjedna uz dogovor. Imam B kategoriju, znanje na računalu..
U obzir dolazi:
- posao hostese po cafe barovima i klubovima, prezentacije, hostesiranje na auto-moto susretima,...
- pisanje novinskih članaka;
- čuvanje djece, pospremanje kućanstava
- ljepljenje plakata

Nadalje nudim uslugu poliranja osobnih automobila.
Širok raspon poslova

Kontakt na PM :mig:

gabi1706
31.10.2009., 19:47
Tražim posao u poslijepodnevnim satima i vikendom.Radila bih u kafiću,čišćenje ureda ili dijeljenje letaka.imam radnog iskustva.prednost Špansko,Malešnica,Prečko,Stenjevec...
ponude na PM

ZAHVALJUJEM

acid touch
01.11.2009., 15:10
Dakle, moja mama, inače krasna žena :), je radila i u INA-i i u privatnom arhitektonskom uredu u Grazu. Bavila se niskogradnjom, ili crtala ceste kako je mi zezamo. Onda je odlučila ostati doma sa svojim klincima (ima nas 5) i odgojiti nas, dakle - nema više porodiljnog što se nje tiče. Također, vjerojatno je bitno da ima 45 godina - znači da ima ona još toga za dati.
ako netko zna netkog tko bi na podučju dalmacije trebao nekog poput moje mame - neka mi pls javi privatnom porukom pa da pošaljemo životopis. THX

sonnenblumen
01.11.2009., 17:14
FRIZERSKI SALON u Stenjevcu traži frizera ili frizerku sa radnim iskustvom. Pitanja, ponude na pp.

Unaprijed zahvaljujem.

novaizzy
01.11.2009., 17:33
dajem repeticije ruskog jezika i književnosti te hrvatske ili svjetske književnosti

lorena3242
01.11.2009., 22:07
Tražim honorarni posao u poslijepodnevnim satima ili vikendom (administracija i računonodstvo) na području Splita i okolice.Imam višegodišnje iskustvo na administrativnim i računovodstvenim poslovima.
Ponude na pm.
Hvala!

alverde
02.11.2009., 10:04
Dipl. ing. matematike daje instrukcije iz matematike i informatike u Zagrebu.

domar
02.11.2009., 13:10
Instrukcije iz njemačkog tražim za osnovnoškolku, VII raztred.
Lokacije je Špansko-Oranice da se možete orijentirati.

Ponude na P.M. molim!

kair0s
03.11.2009., 22:25
Lijepi pozdrav svima...

Nudim uslugu čuvanja djeteta na području Zagreba.
Spremna sam na maksimalan i kvalitetan angažman oko djeteta, svakodnevno.
Imam VSS, mlađa udana djevojka.
Komunikativna sam, odgovorna, tople i vedre naravi...i zaista uživam biti sa djecom.

Također dajem instrukcije iz engleskog jezika osnovnoškolcima - povoljno...
A moj muž osnove rada na računalu, ima iskustva rada sa starijim osobama - totalnim početnicima, sve vezano za komp. Ili ako želite unaprijediti svoje znanje...

Cijena prema dogovoru,
slobodno se javite na pp za ostale informacije.

budna
04.11.2009., 07:18
Bok svima!

Izrađujem web stranice te vršim ažuriranje istih po povoljnim cijenama.

Ako netko želi promovirati sebe i svoje znanje u određenim područjima putem objave tekstova na malenom gradskom portalu (za sada samo kao volonter) slobodno neka se javi ... Kako nisam sigurna da li smijem ostaviti link na portal o kojemu je riječ molim administratora ako to ne smijem neka ga obriše.www.dugoselo.org
Lijep pozdrav

mir@so
04.11.2009., 20:23
Mlad i ambiciozan decko trazi posao dostavljaca/vozaca B kategorije u Zagrebu i okolici.

Ako tko zna za takav posao naravno i ako ga dobijem nalazniku isplacujem pristojnu nagradu u novcanom iznosu.

MOLIM javite se na privat.

Kasa7
05.11.2009., 18:07
trebalo bi se prijavit sad na izborima za promatrača.kolko se to plaća? gdje se može prijavit?
zna netko? baš bi mogao zaradit tako koju kunicu

Nesi
05.11.2009., 19:23
promatraci se AFAIK ne placaju - njih predlazu kandidati + ljudi se mogu sami javiti DIPu
placa se izborno povjerenstvo - njih bira drzava, DIP, za lokalne izbore neke na prijedlog kandidata, neke iz svojih popisa, za predsjednicke ne znam kako ide

ako imas nekog kandidata koji ti je interesantan - obrati se njegovom stozeru pa neka oni saznaju detalje

ZiggyVG
05.11.2009., 19:29
Inzenjer informatike trazi posao u struci.

- 27 godina
- VŠS
- 4 god radnog iskustva
- odrzavanje racunala, mreze, servera (Linux (Debian), Windows server 2000/2003 (DHCP, DNS, AD, FILE, APPLICATION, REMOTE, PRINTER, IBM LOTUS DOMINO), firewall-ova (Netgear) te raznih poslovnih aplikacija
- radio u inozemstvu za multinacionalnu kompaniju, posao u struci
- zavrsio 10 tecajeva na Microsoft, Linux te IBM akademijama
- trenutno polazem ispite za MCSA certifikat

Molim ponude na mail kpuksic(at)gmail.com

Lijep pozdrav,
Kristijan

Lady Jana
06.11.2009., 09:23
Trazim honorarni posao u poslijepodnevnim satima par puta tjedno po cc 2h.
Radim od 8-16h tako da je moguce samo nakon toga ili vikendom.
Spremala bih, peglala ili sl.
Inace imam VŠS, ekonomistica, 25 godina.

Sve drugo moze preko pm-a

pinky27
06.11.2009., 16:51
Ako netko ima informacija o tome gdje i kome se obratiti u svezi pripravništva na području Požeško-slavonske te Bjelovarsko-bilogorske županije (VŠS, Vinogradarstvo-vinarstvo-voćarstvo), pri tome uvjet samo da je pripravnička plaća onako donekle pristojna, dakle u okvirima pripravničkih plaća, neka mi se javi na PM.

ppetra
08.11.2009., 19:36
Tražim honorarni posao koji ne zahtijeva puno vremena preko tjedna (jer već imam stalni posao). Tražim posao tipa djeljenje letaka, ljepljenje plakata i slično.
Preko tjedna mogućnost rada iza 17:00 sati, a subotom cijeli dan.
Kontakt na e-mail: p.1.e.7.t.0.r.1.a@gmail.com
Molim Vas pomozite....... :mig:

lovac_joba
09.11.2009., 07:55
Još se traži...Tražim honorarni posao, poslijepodnevnim satima tijekom radnog tjedna od 18h pa do 21h, i subote od 9-16h.

Ponude na pm, isto bez tipa ponuda di treba ulagati novce (jer cilj mi je zaraditi pare), tipkanje nekih stranica na netu za 0,00001 $ ili slanje koverti.

sonjuška
11.11.2009., 12:25
Tražim grafičkog dizajnera koji bi mogao napraviti po već razrađenoj ideji kompletnu grafičku pripremu prije izbacivanja proizvoda. Molim da se jave pouzdani i motivirani, jer je ovaj oglas i objavljen kao rezultat nečijeg neodgovornog odnosa prema poslu. Daljnje podatke na pm.

top_dog_is_online
14.11.2009., 13:46
U Prosincu je organiziran interview sa predstavnicima kompanije Princess Cruise Line.

Traži se veliki broj kandidata, i mnogi će proći interview.

Osnovni uvjeti:
Engleski jezik (sto tecniji - sanse za bolje placenu poziciju su vece)
Svako relevantno iskustvo je dobrodoslo, ali otvorene su i "entry level" pozicije.

Tražene pozicije:

Galley-Kitchen:
2nd i 3rd cook
Assistant cook
Assistant cook trainee
Assistant Pastry, Ass.baker
3rd Pastry
2nd pizza cook/ 3rd baker
Butcher

Restaurant and Bar
Assistant buffet steward
Buffet steward
BAR Steward

Gift Shop:
Shop Assistant

Junior Purser

Accomodation Dpt and F&B Dpt:
Utility cleaner

Svi zainteresirani sa posao na kruzerima neka traze vise informacija na mail posao@kruzeri.com

blond lady
16.11.2009., 07:20
Tražim dadilju za dvogodišnju djevojčicu u Malešnici...
plaća po dogovoru....
ili samo po potrebi, ca. svaka 2 tjedna kad je bolesna i kod kuće a ostalo ide u vrtić ili cijeli mjesec i ne ide upoće u vrtić

HimeraJ
17.11.2009., 10:39
Gospođa u 50-tim trazi honorarni posao čistačice/spremačice!
Molim na PM!

jelka123
17.11.2009., 12:32
Živim u Velikoj Gorici. 30 godina, zaposlena. Tražim honorarni posao u poslijepodnevnim satima i vikendom. Govorim engleski i poljski jezik. Mogu raditi prijevode, lekture, dijeljene letaka i sl.

ivo-medo
17.11.2009., 13:49
časnik hv u mirovini 43g sposoban i pouzdan traži adekvatan posao zg a po potrbi i šire... ,može na pp ,hvala

mmatusi9
17.11.2009., 14:44
kao vozač teretnog vozila u međunarodnom prometu radim već 21 godinu, nezadovoljan plaćom i radnom okolinom rado bih promijenio posao, inače sam iz slavonije.

aleesha
17.11.2009., 15:07
Trazim honorarni posao ciscenja stanova i peglanja u prijepodnevnim satima, prednost zapadni dio Zagreba.

snakehunter
17.11.2009., 21:16
Managera za pronalaženje građevinskih poslova na polju završnih radova na širem području Zagreba...

ponude na PM...

Krajakovic
18.11.2009., 12:10
Osobe za rad u kreditnom uredu trazim!
Placa je u startu po proviziji plus sto ja za 5 odradenih kredita dajem 2000 kn bonusa! Sve zajedno negdje oko 3000 - 3500 kn!
Trazimo osobe koje zele raditi na financijama u kreditnom uredu sa dugogodisnjim iskudstvom!
Nudimo mogucnost stvaranja karijere kod nas!

smo-ta-na
18.11.2009., 13:30
Poštovani,

kao studentica tražim honorarni posao, nekoliko sati dnevno ili po potrebi, primjerice dijeljenje letaka ili slično. Lokacija - Split. Također nudim usluge tipkanja diplomskih radova, prezentacija i slično.
Možete mi se javiti na mail ssuzee21@hotmail.com

tntneric
20.11.2009., 12:33
Nudim usluge prijevoza,dostave,manjih selidba,čišćenje od glomaznog otpada
sve ostale informacije na pp

Silajn
21.11.2009., 09:07
Prevodim brzo i kvalitetno sve vrste tekstova sa engleskog na hrvatski jezik i obratno, cijena samo 15kn po kartici! Sav info na http://prijevodixp.tk/

Pa zašto to radiš? I sebi i kolegama? A i čitateljima prijevoda za 15 Kn/kartica?

plavva
21.11.2009., 09:17
Pa zašto to radiš? I sebi i kolegama? A i čitateljima prijevoda za 15 Kn/kartica?

Pa pogledaj mu web:)
Divno pismeno:)

mala_zg23
22.11.2009., 17:55
tražim honorarni posao dadilje. prednost zapadni dio zg.

kells
22.11.2009., 18:23
u oglasnici ma se često naiđu oglasi za posao od doma, sklapanje plastičnih dijelova i zarada cca do 1000 kn tjedno, jel netko pokušao nekad nešto takvo, zna li tko o čemu se radi i da li to doista funkcionira ?

ulagačica1983
22.11.2009., 20:48
Pišem seminarske, diplomske, maturalne radove te radim eseje i powerpoint prezentacija, ekonomsko područje...

ponude na PM

marcons
22.11.2009., 22:25
elektrotehničar, 31 god., Zg, zaposlen, traži honorarni ili povremeni posao, prednost zapadni dio grada....molim bez ponuda u kojima treba slati novac ili slično....ponude na PM

viridiana
23.11.2009., 06:07
Split, profesor engleskog jezika i sudski tumač za engleski jezik, SVE vrste prijevoda u oba smjera, profesionalno, odgovorno, u kratkom roku, javiti se na PM.

Stipeugostima
23.11.2009., 09:31
ja kao iskusan voditelj radova u građ. operativi(sada na čekanju),želim raditi nešto srodno,a može i ostale aktivnosti.ozbiljan i korektan odnos zajamčen;
HVALA

dolar_baby
23.11.2009., 17:27
domaći aukcijski site po uzoru na strane freelance portale, ponuda poslova na crolancers.com (http://www.crolancers.com)

Tinchek
24.11.2009., 21:27
Moj prijatelj, koji me zamolio da objavim ovaj oglas za njega, apsolvent je PMF-a i nudi instrukcije iz matematike na području Zagreba za 35-40kn po satu.
Zainteresirani nek se jave na PVT, pa ću vam dati njegov broj.

aerdelic
25.11.2009., 16:58
tražim posao u Đakovu i bližoj okolici,trgovine namještajem,odjeća,obuća,dječije trgovine........

mala_zg23
25.11.2009., 17:04
htjela bi neki honorarni posao kao što je djeljenje letaka, čuvanje djece,čišćenje... zapadni dio zg

facersplaca
26.11.2009., 14:28
Pozdrav,
tražim osobu koja samostalno može osmišljavati računalne programe i izrađivati web stranice.
Radi se o potencijalno unosnom poslu s ogromnim tržištem,
ispočetka oboje radimo dobrovoljno, ali uspije li plan, čeka nas velika lova.
Ideju imam, trebam nekoga tko će je provesti u djelo.
Javite se na private.

tajci0709
27.11.2009., 11:35
Pišem seminarske, diplomske, magistarske i maturalne radove, račune, prezentacije. Do sad napravljen veliki broj radova i svi sa odličnim uspjehom. Svaki rad je jedinstven i kreativan uz brzu izradu. Radovi se odnose na područje ekonomije.

dragikamen
28.11.2009., 12:07
pozdrav
svima koji trebaju usluge keramicara na podrucju rijeke,neka me kontaktiraju,poznam pouzdanog i savjesnog majstora

Trnoručica
29.11.2009., 15:38
Posao na Tarot ili Astro-liniji tražim.Nemam iskustva u radu na liniji,ali sam u ovom oko 4-5 godina..rad iz mog prostora ..Ne pristajem na zavlačenje klijenata zbog minutaže,hvala..

dramaqueen
29.11.2009., 21:04
Profesorica prevodi sve vrste tekstova s talijanskog i engleskog jezika na hrvatski i obratno. Cijena: 50kn / stranica.

Apacs
30.11.2009., 09:36
Dipl. ing. prehrambene tehnologije, smjer prehrambeni, traži posao. Osijek i bliža okolica.
Diplomirala sam na Sveučilištu J.J.Strossmayera u Osijeku, 2008. godine. Posjedujem osobni auto, neudana sam. Tražim honorarni ili stalni posao.
Dajem instrukcije iz kemije, pišem seminare/referate, maturalne radove, radim prezentacije. U obzir dolaze poslovi van i unutar struke. Radnog iskustva nemam, osim volontiranja na fakultetu.
Dodatne informacije na PM, šaljem CV po potrebi.
Također u obzir dolazi bilo kakav posao sa životinjama, šetanje pasa, čuvanje mačaka, ili ptica, glodavaca, i sl.

kovaSB
30.11.2009., 20:31
Strojar sam na građevinskoj mehanizaciji ( bager, utovarivač, viljuškar, carmix ), i imam pet godina radnog iskustva . Vrhunsko poznavanje i odrađivanje svih poslova ! Mail branimirkova@hotmail.com i možete se javiti na pp, hvala !

tihi ubojica
30.11.2009., 21:17
Ozbiljan srednjoskolac trazi posao raznosenja letaka na podrucju centra Zagreba! Ponude--> PM

IvkaL
01.12.2009., 08:24
Povoljno i brzo prevodim razne tekstove sa njemackog jezika na hrvatski obratno, pomazem pri sastavcima i slicno.

Upite molim na PM

Hvala

Marious1011
01.12.2009., 20:31
Evo situacija u kojoj sam se našao iziskuje od mene da nađem posao makar studiram, kao i puno ljudi, ali do sad nisam trebao raditi. Studiram u Zagrebu na fakultetu strojarstva i brodogradnje. Kužim se u rad na računalu u mjeri office-a nekih CAD programa poput Solid Worksa i tako dalje. Mogu raditi i fizički zahtjevne poslove. Ako je moguće i ako tko treba na području Zagreba da je posao preko student servisa i ako je bilo kako moguće samo vikendom. Nije problem ni vikendom raditi 10 do 12 sati na dan. Sada trenutno stanujem kod kuće u zagorju, ali uz posao bi se preselio u zagreb pa bi mogao to sve obavljati. Ako je netko zainteresiran nek mi se javi na pm. Hvala

magjar07
01.12.2009., 21:49
Diplomirani pravnik traži posao (struka, van struke).
Zagreb i okolica.
Posjedovanje vlastitog automobila.

pizzot
03.12.2009., 11:21
trazim posao u knjigovodstvenom uredu

little nikky
03.12.2009., 14:29
Bok ljudi! Ja sam jedna nezaposlena 22ogodišnja djevojka, završila sam grafički dizajn i nikako da nađem posao u svojoj struci, pa zato hitno tražim bilokakav posao..
ajde ljudi šaljite ponude na PM ili na mail: amaranth_h@net.hr
Hvala. :(

azra08
04.12.2009., 11:12
evo, ako netko treba prijevod sa ceskog na hrvatski ili sa hrvatskog na ceski neka se slobodno javi, cijena po dogovoru :-)

confusedbadgirl
04.12.2009., 12:22
Tražim honorarni posao,dijeljenje letaka,rad u kafiću s dnevnom isplatom ili bilo šta slićno samo da je na dnevnicu...imam 3 god iskustva u dućanu i pol godine u restoranu...inaće sam iz novog zg...ako se nađe nešto,može ponuda na mail martazg1988@net.hr

yell-ena
04.12.2009., 13:45
Nudim instrukcije iz talijanskog i francuskog jezika. Sve informacije možete dobiti ukoliko mi pošaljete privatnu poruku, ili se javite na mail strigissima@yahoo.com.

Također prevodim s/na talijanski i francuski jezik.

bolebole
06.12.2009., 20:51
Dečko 24 god. VŠS, marljiv, vedar, traži posao konobara. Zg centar i zapad
bsavic85@gmail.com

:)

VODITELJ-NABAVE
07.12.2009., 14:51
Tražim posao hitno. Imam znanja, ali nemam škole. Odraso uz Trgovinu, marketing. Poduzetničkog sam duha i pun ideja, ali manjka novaca. Moguća suradnja ili partnerstvo. Samo ozbiljne ponude i poštene osobe....

VODITELJ-NABAVE
07.12.2009., 21:40
Dobit ćeš ban za mrežni marketing.

Blue

KraljicaSparoga
08.12.2009., 14:26
Tražim posao na cijelom području otoka krka. čuvanje djece, pomoć u kući, prodavac

Turquoise Star
08.12.2009., 15:10
Školovana vizažistica s dugogodišnjim iskustvom nudi usluge šminkanja za sve prigode(vjenčanja,proslave,snimanja),te edukaciju i savjetovanja iz područja kozmetike i njege lica.

Moguća i suradnja sa kozmetičkim salonima na području Zagreba i okolice.

Široki spektar znanja i visoki stupanj informiranosti o najnovijim trendovima u svijetu parfema i kozmetike(dekorativne i praparativne)pruža mogučnost kvalitetnog obavljanja promotorskih poslova.

marcons
08.12.2009., 21:58
elektrotehničar, 31 god., Zg, zaposlen, traži honorarni ili povremeni posao, prednost zapadni dio grada i dnevna isplata....molim bez ponuda u kojima treba slati novac ili slično....ponude na PM

NIKNEMO
09.12.2009., 09:15
Ruski jezik. Instrukcije i prijevod. Izvorni govornik.
Upite molim na PM.

IGoR_2803
09.12.2009., 11:28
Dajem instrukcije iz engleskog jezika za osnovnu i srednju školu. Dolazim k vama. Imam položen CAE ispit (Certificate in Advanced English). 1 školski sat = 40 kn.

Također prevodim s engleskog na hrvatski jezik i obratno. 1 stranica = 45 kn.

ovo se odnosi na Zagreb, dolazim k vama!

shimpapimpa
10.12.2009., 05:54
Ako netko treba arhitektonske usluge, izrada svih vrsta projekata, legalizacije, Splitsko - Dalmatinska županija, molim javiti se na PM.

tamarax25
10.12.2009., 12:12
ako zelite uredne,lijepe i njegovane nokte i ruke,bavim se ugradnjom umjetnih noktiju,gel metodom,nail-art...tamarax25@gmail.com

MaGoDal
10.12.2009., 18:10
Dajem poduku za osnovnu skolu (više manje svi predmeti, osim njemačkog), te instrukcije iz kemije za srednju školu. Malo sam u škripcu s remenom pa se sve za sada odnosi Zaprešić i okolna mjesta (Brdovec, Šenkovec, Pušća...).
Daljnji dogovori na PM.

Enid
11.12.2009., 09:52
Nezaposlena trudnica , treba lovu, tj. posao. Inače po struci diplomirani grafički dizajner pa bi takvi poslići od doma bili idealni. Može i neko fotkanje, obrada fotki. Pisanje i prijepis tekstova. Ili bilo što drugo (samo da nije kopanje kanala, to nebu išlo).
Ponude na PP. Hvala.

Blue
12.12.2009., 13:56
Billa na križanju Heinzelove i Banjavčićeve traži prodavačicu/blagajnicu. Sinoć sam vidio oglas. Tri mjeseca probno, kasnije neodređeno.

ninoid
12.12.2009., 18:53
Honorarni posao na održavanju računala i slićne opreme. Windows System Service Administrator. Zadar i okolica.

romantic_ass
13.12.2009., 19:57
trazim nekog za izradu seminarskog rada iz informatike

odnosno ovako radi se o tome da imam 300 stranica teksta na engleskom i iz njega treba izvuci 40 stranica u seminar na hrvatskom, ali ima nekih tablica tako da nije to bas masa teksta....

koliko novaca bi me to doslo? ponude na pp. hvala.

pizzot
14.12.2009., 18:00
Za anketu koja se održava u centru Zagreba, tražimo ljude, za sudjelovanje Konzumov poklon bon od 100 kuna. Upiti na pp

pepsich
14.12.2009., 23:22
apsolventica biologije daje instrukcije iz biologije
javiti se na pm ili na mail
petra.puvaca@gmail.com

Leontina..
15.12.2009., 03:22
Cura, 25 god, sss, traži stalan ili honoraran posao, po mogućnosti područje VG ili N.Zgb

vg_ivana@net.hr

BiljanaD
15.12.2009., 13:40
tražim posao administratora, računovođe, asistenta, administr. djelatnika-nešto u tom stilu. radila sam u zg banci, u međuvremenu završila program osposobljavanja za samostalnog računovođu...znam engleski, rad na računalu....

tamarax25
16.12.2009., 11:28
decko 27god trazi posao konobarai ili skladistara,hitno!!!! javiti se na tamarax25@gmail.com

djurowski
16.12.2009., 13:41
Pisem seminarske i diplomske radove - iskljucivo FTHM!!
Info na pm

Balonchek
16.12.2009., 16:48
Pišem seminarske, diplomske i maturalne radove s područja društvenih znanosti. Izrađujem prezentacije. VSS. Cijena po dogovoru. Ponude na pm
Lijep pozdrav!

black.dahlia
16.12.2009., 17:50
Prevodim u kombinaciji engleski-francuski-hrvatski, dakle, s bilo kojeg od navedenih jezika na bilo koji.
Cijena ovisi o karakteru teksta i zadanom roku, a stručni tekstovi na hrvatski cca 60 kn po kartici.
Ponude na PM.

mmalena
17.12.2009., 09:30
medicinsko sportska maserka,s znanjem ugradnje noktiju trazi posao u salonu...

Livescouting
18.12.2009., 10:05
Tražimo ljude koji idu na utakmice i usput zaraditi neku lovu

We are currently looking for scouts for the 1st and 2nd leagues in Slovenia, Croatia, Bosnia, Montenegro, Serbia, Macedonia, Albania, Bulgaria, Romania and Hungary.

You will be paid 35€ per single sports event. Additionally we will reimburse your transport and ticket expenses.

Please send an e-mail to livescouting-balkan@hotmail.com if you are interested. We will send you a record form and further information how to apply.

dragan0020
18.12.2009., 12:05
Tražim osobe za pisanje tekstova na engleskom jeziku vezane uz glumce (Johnny Depp,Angelina Jolie, Emma Watson.. etc) od biografije, novosti pa nadalje. Naravno nesmiju biti copy-paste work (tj uzeti textovi sa nečijie stranice-ako ste to napravili znat ću).. Dakle ako ste zainteresirani pošaljite primjer unique texta o nekom glumcu/glumici na dragan0020@yahoo.com te recite cijenu koju tražite za to, ako niste sigurni koliko bi tražili za svoj rad na temelju priloženog texta ćemo dogovoriti cijenu. odgovaram isključivo na mail, molim bez ikakvih linkova u vašem mailu koji šaljete meni..

KraljicaSparoga
18.12.2009., 13:02
Mlada cura (22 god) traži posao na području otoka krka
Završena grafička skola za fotografa, uz fotografiju sam konobarila u poznatom restoranu Nada u vrbniku,(4 godine) godinu dana radila u tiskari (dorada) i !godinu kao prodavač u vinoteci, a još jednu godinu kao prodavač u nautic shopu..zainteresirani javite se na pm.. i da vozačka dozvola

playqirl
20.12.2009., 12:41
Tražim posao tajnice, na recepciji, u kasinu, call centru, turističkom uredu, može i pojedinim dućanima (butik, tako nešto) na području Čakovca i Varaždina.

Imam završenu gimnaziju, govorim tri strana jezika, odlično se koristim računalom, imam razvijene komunikacijske vještine, uporna sam, puna motivacije.

Pozdrav!!

mail: playqirl19@gmail.com

ulagačica1983
21.12.2009., 18:08
Pišem seminarske, maturalne i diplomske radove te eseje, prezentacije s naglaskom na ekonomiju... Ostalo također dolazi u obzir

Informacije na PM

dr.whoo
22.12.2009., 13:52
Pozdrav svima!
Moja majka je otvorila prije dvije godine d.o.o. za vodjenje knjigovodstva, prenosim njen oglas:

"Uredno registrirano Trgovačko društvo za obavljanje računovodstvenih poslova, radi već dvije godine sa sjedištem u blizini Domovinskog mosta-Žitnjak (Zagreb). Obavlja sve knjigovodstvene poslove u cijelosti ili djelomično po zahtjevu poduzetnika ili obrtnika.
Ukoliko je potrebno dolazi po dokumentaciju, preuzima sve obveze predaje obrazaca u Finu i Poreznu upravu itd.
Preuzimamo i djelomično obavljanje poslova kao što je isplata osobnih dohodaka, što je vrlo povoljno za poduzetnike
Također izrađujemo završne račune vrlo povoljno, ovisno o vrsti posla koju obavljaju poduzetnici.
Vrlo pogodno za maloprodaju, veleprodaju, uvoznike, ugostitelje, novoosnovana društva.
Radimo i godišnje prijave poreza na dohodak, neovisno da li ste naš klijent ili ne, kako za poduzetnike tako i za obrtnike,kao i za
građane-fizičke osobe.
Obratite se sa povjerenjem!"

Naime, trenutno je samo ona zaposlena i samo ona radi, ima 30 godina iskustva i zaista se zrtvuje za taj posao i radi ga po mome misljenju i vise nego sto je potrebno..
Dakle, osoba je od povjerenja, savjetovat ce Vas, biti na raspolaganju 0-24h ako treba, radi savjesno i odgovorno svoj posao...
Ukoliko trebate knjigovodju ili znate nekoga tko treba, javite se ili molim za preporuku!
Sve informacije mozete dobiti preko privatnih poruka!
Hvala! :W

Quar
22.12.2009., 16:34
Tražim administrativni posao, poželjno u knjigovodstvu. Ne zanima me telefonska prodaja.

Perilica88
23.12.2009., 09:51
leo31 iz rijeke,trazim instruktora za engleski sa podrucja rijeke.zainteresirani javite se na p.m. hvala

AmeliePo1803_
25.12.2009., 21:23
Ako netko zna za nekakav posao u osiječko-baranjskoj županija gdje se traži pravnik, molila bih da mi se javi na pm.
hvala unaprijed :)

IGoR_2803
28.12.2009., 07:58
Dajem instrukcije iz engleskog jezika za osnovne i srednje škole na području Zagreba te Međimurske županije. Dolazim kod vas, a cijena školskog sata po dogovoru (cca. 40 kn, ovisno o udaljenosti).

Također prevodim s engleskog na hrvatski i obratno sve vrste tekstova. Cijena po dogovoru.

Imam višegodišnje iskustvo te posjedujem CAE certifikat.

Javite se na PM.

Skorpionka
28.12.2009., 19:28
Bok! Imam 22 godine, radila sam u ugostiteljstvu, kao servirka.
Imam završenu srednju ekonomsku školu.
Trenutno sam nezaposlena, pa tražim bilo kakav posao, od konobarice u kafiću pa nadalje...
Isto tako imam iskustvo u čuvanju djece. Ako nekome treba dadilja, ja čuvam djecu u svom stanu, moguć i cjelodnevni boravak, hrana uključena, plaća dogovor. Mjesto Rovinj ali može i Pula. Nije mi teško putovati jer zaista mi je posao potreban.
Sve ponude molim vas šaljite na PP.
Nadam se da će se netko javiti jer mi je posao stvarno potreban.
Hvala, lijep pozdrav :)

Tanja81
29.12.2009., 17:06
Pozdrav,

Magistrica sam ekonomije, specijalizirala sam se za projekt management, tj. za pisanje projektnih prijedloga. Iza sebe ima desetke uspješno napisanih projekata što u financijskom smislu znači preko 3 milijuna kuna raznim korisnicima. Ukoliko netko potražuje pomoć u pisanju projekata, domaćih i iz EU, neka mi se slobodno javi.

Soon Li
29.12.2009., 20:34
Pozdrav,

imam 26 god,završena ugostiteljska škola, zadnjih 9 godina konobarila(pola nije ni prijavljeno). Tražim posao u butiku ili dućanu dječje robe/opreme itd. u Zgrebu.
Trenutno sam na porodiljnom,do sredine veljače.
Izvrsno znanje engleskog te rad na kompjuteru.
Molim ponude na pp

Bedy
02.01.2010., 23:19
Vršim servisiranje ženinih najboljih prijateljica (perilica rublja , perilica suđa ploča i pečnica i sušilica) po povoljnim cijenama , usput radim i sitne poslove kao što su zamjena osogurača, prekidaća , utičnica , zamjena brava na vratima , zamjena plinskih boca , zamjena pipe koja curi, itd.Na području grada Zagreba i Velike Gorice , za sve informacije i upite javite se na pm , možete ostaviti i neki kontakt ili se javite na sasa.bedekovic@live.com

ppetra
04.01.2010., 19:32
Pišem seminare, eseje, radim power point prezentacije - bilo koje područje!
Odlično poznavanje strojopisa te ekstra brzo pretipkavanje tekstova ili unos podataka.
Molim javiti se na:
p.1.e.7.t.0.r.1.a@gmail.com

Merlina
05.01.2010., 10:08
Prijatelj ekonomist 43 g (u dobrom stanju :D) ozbiljan, odgovoran, sa isksustvom rada u knjigovodstvu, traži posao u struci :):):)
Ostalo na pm.

poslovi terenskog komercijaliste isključeni.

INFO URED
05.01.2010., 10:24
Tražimo suradnike za rad u wellness industriji. Otvorena je nova divizija i traže se mladi ljudi od 18-40 godina. Početkom prošle godine pokrenuta su 2 nova projekta i pružamo mogućnost osnovnog ili dodatnog posla, sa fleksibilnim radnim vremenom. OSIGURAVAMO edukaciju.
Također pružamo mogućnost rada od kuće, na terenu ili iz ureda. Za više informacija potrebno je ispuniti kontakt-upitnik na stranici http://www.wellness-lifestyle.biz. (ujedno je detaljnije objašnjen i sam posao)

Lijepi pozdrav,
Davor Šoštarić
Kordinator za odabir i obuku novih kandidata
info@wellness-lifestyle.biz

Nadobudan
05.01.2010., 13:29
Hitno tražim posao Dostavljaća/Vozaća. Imam dosta iskustva. Molim ozbiljne ponude s obzirom da mi bivši poslodavac 4 mjeseca nije dao plaću. Može gradska, međugradska svejedno samo da je posao.....
:s:s:s

Marina2508
05.01.2010., 17:41
Godinama ste učili NJEMAČKI jezik, ali i dalje smatrate da ga ne znate aktivno govoriti? Ili ste nesigurni i osjećate se nelagodno čim trebate progovoriti na tom stranom jeziku? Izvorni govornik i ujedno i profesorica njemačkog jezika nudi konverzacijske vježbe koje su prilagođene Vama i Vašim potrebama.
Javiti se na pm

ulagačica1983
05.01.2010., 17:51
Pišem seminarske, maturalne i diplomske radove te eseje, prezentacije s naglaskom na ekonomiju... Ostalo također dolazi u obzir

Informacije na PM

addy.oreo
06.01.2010., 10:10
Prevodim sa engleskog i španjolskog na hrvatski i obrnuto. Sve informacije na pm.

dejan83
06.01.2010., 16:55
izvodim keramičarske radove na području zagreba i okolice....stručan savjet i profesionalna usluga!!! na sve radove dajem garanciju...

Haylie
06.01.2010., 23:58
Studentica/aps.trazi honorarni posao,vl.student.ugovor,engl.,ms office,B kat.,ZG

ExScarlet88
07.01.2010., 15:10
Tvrtka iz Zagreba traži mlade i ambiciozne osobe koje su zainteresirane za stupanje u stalni radni odnos kao moderator foruma na novopokrenutom portalu, točnije, njegovom forumu.
Uvjet: Osobe moraju biti iz Zagreba, informatički i gramatički pismeni, a poželjno je prethodno iskustvo u pisanju i komunikaciji na blogovima ili forumima.

Kontakt na PM (uz prijavu i kratak životopis).

Za dodatne informacije ili prijave, vezano uz gornji post "Traži se moderator", molimo da se javite na PM na ovaj korisnički račun.

Pozdrav

mirijanaj
07.01.2010., 15:19
upozorenje svima poslodavcima BELIN MARKAJ ,ako ikako imate izbor nemojte ga primiti na posao , jer bolje i neraditi nego njega imati za radnika ... užas

stankec01
08.01.2010., 13:35
Ako netko treba pomoćnog konobara, pranje čaša i slično molim da mi se javi na pp.

fenomeno
09.01.2010., 20:14
Ajde da i ja probam:mig:

Ako je netko početnik na burzi (ZSE) i treba pomoć da se što bezbolnije uhoda nudim pomoć. Tj. za određenu cijenu ću napisati sažetak svih bitnih stvari na koje treba obratiti pozornost, što proučiti, na što pripaziti, čega se čuvati itd.

Imam dosta iskustva s ulaganjem na burzi, vidio sam puno namjernih rušenja i dizanja cijena dionica, dobro znam što sve utječe na kretanja cijena dionica, imam iskustva s margin kreditima itd....

Ako je netko zainteresiran, neka se javi na privat

Također, ako nekoga interesira domaining, tj. trgovanje Internet domenama, isto neka se javi. Nudim detaljan opis najbitnijih stvari za početak trgovanja domenama, gdje najjeftinije kupiti, kako i gdje najbolje prodati itd...

dragan0020
10.01.2010., 13:23
Tražim osobe za pisanje tekstova na engleskom jeziku vezane uz glumce (Johnny Depp,Angelina Jolie, Emma Watson.. etc) od biografije, novosti pa nadalje. Naravno nesmiju biti copy-paste work (tj uzeti textovi sa nečijie stranice-ako ste to napravili znat ću).. Dakle ako ste zainteresirani pošaljite primjer unique texta o nekom glumcu/glumici na dragan0020@yahoo.com te recite cijenu koju tražite za to, ako niste sigurni koliko bi tražili za svoj rad na temelju priloženog texta ćemo dogovoriti cijenu. odgovaram isključivo na mail, molim bez ikakvih linkova u vašem mailu koji šaljete meni..

Pozdrav svima,

Hvala svima na prijavi. Svi kojima se nisam javio očigledno nemaju tu razinu engleskoga jezika a s obzirom da je odaziv (na moje iznenađenje bio jak) nisam imao vremena da odgovorim i njima. Izabrao sam radnike sa područja balkana i mogu reći da sam zadovoljan.Pa s tim razlogom..Za 15 dana ću trebati još pisača. Uvjeti? Pa za početak molim da znaju engleski jezik te da pošalju tekst(DOC,PDF, DOCX,etc.) dužine između 200-300 riječi (vijesti, kratka priča i sl. o nekoj poznatoj osobi.)

ines31
10.01.2010., 21:14
Tražim posao dijeljenje letaka na području grada Zagreba! Posjedujem automobil!
Ponude na PM ili na ines25@net.hr!

čvengi369
10.01.2010., 22:08
Tražim bilo kakav posao na području grada rijeke...potreban mi je hitno...radit cu bilo šta sam da se dobije neka plaća....u planu mi je upisat tecaj servisera računala u bliskoj buducnosti cim zaradim novac....stoga bilo kakve ponude za posao u gradu rijeci su extra dobrodosle.....imam 18 i pol godina i sportaš, zavrsena četverogodišnja škola za tehničara za elektroniku al me jako zanimaju računala pogotovo hardwerski dio...2 godine sam na praksi servisiro računala....pun sam volje za radit i brzo naucim bilo koji posao...trebam posao :s

za ponude i bilo kakva dodatna pitanja se obratite na e-mail vanja.bolterstai@gmail.com

jedarce
11.01.2010., 12:56
Tražim posao njege bolesnika ili pripomoći u kući starijoj osobi, par sati dnevno/tjedno - sve po dogovoru.
Iskustvo rada u bolnici, kućnoj njezi, ambulanti.
Prednost zapadni dio grada Zagreba.
Sve ostalo na pp.

Accu
11.01.2010., 13:11
Pozdrav
Ako trebate ili znate da netko treba njegovatelja/bolničara (muškog) na području zg županije, slobodno se javite na PM,
unaprijed se zahvaljujem...

hrvoje_zg
12.01.2010., 09:40
Pozdrav!!!

Imam 18 godina te sam maturan(Tehničar za računalstvo).Tražim bilo kakav honorarni posao.Od konobarenja,dijeljenja letaka i sl.Ako imate kakvih ponuda može na PP.Vrijedan sam i marljiv radnik

Ice_drops
12.01.2010., 19:57
Pozdrav!!!

Nudim usluge knjigovodstva za obrte i firme, kao i prijave za fizicke osobe na podrucju Rijeke, otoka Krka i Istre.

Zainteresirani se mogu javiti na PM ili na mail kb.financije@gmail.com

UrediSvojDom
13.01.2010., 09:04
Portal UrediSvojDom.com radi novih projekata (tiskanih i web izdanja) traži osobu koja bi honorarno radila na prodaji oglasnog prostora. Ako se pokažu dobri rezultati, moguć je i radni odnos.
Plaća je 2.000 kn fiksno (mjesečno) + provizija na ostvareni promet.
Molimo da svoje životopise pošaljete na uredisvojdom@gmail.com

anki22
14.01.2010., 11:53
Naša tvrtka je osnovana početkom 2009. godine i bavi se kompletnim IT rješenjima (održavanja računala, servera i infrastrukture, projektiranjem, zaštitom, instalacijom, programiranjem, izradom web stranica) te konzultantskim uslugama i prodajom IT opreme.

Ono što nas čini vrlo konkurentnima na tržištu je vrlo veliko znanje o IT sustavima općenito – pokrivamo svaku granu IT-a i svaku tehnologiju te možemo vrlo brzom reakcijom pomoći pri bilo kakvim problemima.

Što očekujemo:
- potrebno barem znanje naprednog windows korisnika
- tražimo odgovornu, marljivu i točnu osobu sa željom učenja novih stvari i usavršavanja

Što nudimo:
- redovita primanja
- mogućnost stručnog usavršavanja
- vrlo dinamičan posao i vrlo brzo usvajanje znanja iz mnogih tehnologija s kojima se svakodnevno susrećemo (Windows, Active Domain, Exchange, ISA Server, MS SQL, MySQL, IIS, Apache, ASP.NET (c#), PHP, mreže općenito, Linux & Mac, infrastruktura, POS kase, studomati, VPN, virusi, automatizacija procesa, školovanje korisnika...)

Kontakt na posao@ide3.hr :top:

scalica
14.01.2010., 17:40
Tražim frizerke i frizere za rad u salonu u Splitu..ponude na pp

Smileman
15.01.2010., 15:43
Tražimo osobe (studenti, /ne/zaposleni i umirovljenici) sa područja Osječko-baranjske županije koje bi (prema svom raspoloživom vremenu) sudjelovale u ispitivanju tržišta za projekt novog, inovativnog oglašavanja putem interneta i učlanjivanje građana u povlašteni klub korisnika. Honorar odličan!

Detaljnije informacije na PM ili na upit na info@sinergija.biz

marinica85
16.01.2010., 08:38
Kako brzo zaraditi?
Pošaljite 5 kuna na 6 adresa!
Nasla sam ovo na jednoj news grupi i odlucila isprobati. Prije par tjedana, pretrazivala sam newsgrupe i naisla sam na clanak slican ovome u kojem je pisalo da mozete zaraditi tisuce dolara u samo PAR TJEDANA sa samo malim ulogom od 30 kn! Pomislila sam, "Da bas, ovo mora da je prijevara" no kao vecina nas, bila sam znatizeljna, pa sam nastavla s citanjem. Kako god, pisalo je da posaljete 5 kn svakoj od 6 imena i adresa koje su bile u tom clanku. Zatim stavite svoje ime i adresu na kraj popisa na #6, te posaljete taj clanak na najmanje 200 newsgrupa. (Ima ih na tisuce). Nema kvake, to je to. Pa sam nakon malo razmisljanja, i savjetovanja s prijateljima, odlucila pokusati. Mislila sam "Sto imam izgubiti osim 6 markica i 30 kn, zar ne?" zatim sam ulozila tih bijednih 30 kn I POGODITE STO!?... u roku od 7 dana, poceo sam dobivati novac postom! Bila sam zaprepastena! Pomislila sam da ce s tim biti ubrzo gotovo, ali novac je neprestano dolazio. U mom prvom tjednu, zaradila sam oko 100 kn. krajem drugog tjedna zaradila sam ukupno vise od 1 100 kn! u trecem tjednu imao sam preko 10 000 kn i jos raste. Ovo je sada moj 4 tjedan i moja ukupna zarada je malo vise od 25 000 kn a novac jos ludjacki dolazi. To sve sigurno vrijedi 30 kn, i 6 markica!!
Sada cu Vam reci na kojem principu ovo radi i jos vaznije, ZASTO radi... Osim toga, pobrinite se da imate isprintanu kopiju ovog clanka SADA, tako da bi mogli provjeravati neke informacije kako ih trebate. OBECAVAM Vam da ako tocno pratite moje upute, zaradjivat cete vise novca nego sto ste ikada mogli radeci nesto tako lako! NASTAVITE CITATI DA BI STE DOZNALI KAKO OVO RADI!!! Prijedlog: Procitajte ovu cijelu poruku pazljivo! (isprintajte ju ili ju kopirajte na svoje osobno racunalo.) Slijedite jednostavne upute i gledajte novac kako dolazi! Lagano je. Legalno je. MOLIM VAS, VJERUJTE MI, ZELIM VAM DOBRO!!! A, Vas je ulog samo 30 kn (Plus postarina na samo 6 kuverti...samo jednom...bez ponovno slanja poste) VAZNO: Ovo nije prijevara; nema laznih obecanja; nije ilegalno; i 99% nije riskantno - stvarno funkcionira! Ako je odanost slijedecim uputama, dobivat cete izvanredne prihode. SAMO NASTAVITE CITATI!! MOLIMO VAS Slijedite ove upute TOCNO, i 50 000 ili vise mogli bi biti vasi u roku od 20 do 60 dana. Ovaj program ostaje uspjesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA sudionika. Molimo Vas nastavite njegov uspjeh pazljivo prateci i postujuci upute. Sada cete postati dio Postanskog poslovanja. O ovom poslu Vas proizvod nije cvrst i opipljiv, on je usluga. Vi ste u poslu razvijanja Postanskih lista. Mnogo udruga rado placa velike svote novca za kvalitetne liste. No ipak, novac od tih lista je sekundaran prihodu koji se zaradi od ljudi kao sto ste Vi i ja koji traze da ih se ukljuci u tu listu.
Ovo su 3 koraka do sigurnog uspjeha:
KORAK 1 >Nabavite 6 odvojenih papirica i napisite slijedece na svaki papiric "PLEASE PUT ME ON YOUR MAILING LIST." Sada uzmite 6 novcanica od pet kuna i stavite JEDNU u SVAKI od 6 papirica tako da se novcanica ne moze vidjeti kroz kuvertu (radi sprjecavanja kradje). Zatim, stavite jedan papiric u svaku od 6 kuverti i zatvorite ih. Sada bi ste trebali imati 6 zatvorenih kuverti, svaku sa papiricem na kojem je iznad napisana fraza, Vasim imenom i adresom, i 5 kn novcanicu. Ono sto Vi radite je da stvarate uslugu. OVO JE SIGURNO LEGALNO! Vi zahtjevate zakonitu uslugu i placate ju! Kao vecina nas bila sam pomalo skepticna i pomalo zabrinuta o legalnim pogledima svega toga. Pa sam i provjerila sa U.S. Post Office (1-800-725-2161) i potvrdili su mi da je to uistinu legalno.
Posaljite tih 6 kuverti na slijedece adrese:
#1.) Roko Kokeza, Matoševa 99 A, 21210 Solin.
#2.) Martina Horvat, Požari 57, 33000 Virovitica, Croatia.
#3.) Tanja Šarčević, K.P.Krešimira IV 12, 44320 Kutina, Croatia.
#4.) Martina Peti, 5.Barutanski ogranak 11, 10000 Zagreb, Croatia.
#5.) Snežana Vranješević, Jovana Perajlića 33, 32224 Trpinja, Croatia.
#6.) Marina Juričić, 21250 Šestanovac, Croatia
KORAK 2 >Sada izaberite ime pod #1 sa liste koju vidite iznad i maknite ga sa liste, pomaknite ostala imena prema gore (6 postaje 5, 5 postaje 4, itd...) i dodajte SVOJE Ime pod brojem 6 na listi.
KORAK 3 >Promijenite u clanku sve sto trebate, no nastojte odrzati clanak slicniji originalu sto je vise moguce. Sada, posaljite svoj prepravljeni clanak na najmanje 200 newsgrupa. (Mislim da ima priblizno 24,000 grupa) Vi samo trebate 200, no zapamtite, sto ih vise posaljete, to vise novca zaradite! Necete dobiti puno osim ako saljete kao ludi.) Ovo je savrseno legalno! MOLIM VAS,VJERUJTE MI. Ako ste sumnjicavi u vezi ovoga, pogledajte Title 18 Sec. 1302 & 1341 of the Postal lottery zakona. Imajte kopije ovih koraka za sebe i, kad god Vam zatreba novac, prodjite sve ponovno, i ponovno. MOLIMO VAS ZAPAMTITE da ovaj NACIN ZARADE ostaje uspjesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA sudionika i njihove pazljive posvecenosti uvjetima. Uzmite to ovako: Ako ste posteni, program ce se nastaviti i novac koji dobivaju mnogi drugi doci ce i do Vas. Mozda zelite zadrzati imena i adrese poslane Vama, bilo na racunalu ili na papiru i cuvati zabiljeske koje Vam ljudi posalju. To POTVRDUJE da Vi uistinu provodite uslugu. (Takodjer, bi mogla biti dobra ideja da zamotate novcanice od 5 kn u tamni papir da bi ste smanjili rizik postanskih lopova.) Vase ime ce se pomicati na listi geometrijski, pa kada Vase ime dodje do #1 pozicije dobivati cete tisuce kuna u CASHu!!! Kakva prilika za samo 30 kn (5 kn za svakog od prvih 6 osoba napisanih na listi) Posaljite ih sada, dodajte svoje ime na listu i Vi ste u poslu! Isto tako možete prevesti ovaj članak na engleski i lansirati ga na strane news grupe. U tom slučaju promijenite valutu.

--UPUTE ZA--KAKO POSLATI NA NEWSGRUPU-
Korak 1) Ne trebate ponovno pisati ovo cijelo pismo da bi ste ga poslali. Samo stavite kursor na pocetak pisma i povucite kursor na dno ovog dokumenta, izaberite 'copy' iz edit menija. To ce kopirati cijelo pismo u memoriju racunala.
Korak 2) Otvorite prazan 'notepad' dokument i stavite kursor na vrh prazne stranice. Iz 'edit' menija izaberite 'paste'. To ce preslikati kopirano pismo u 'notepad' da biste mogli dodati svoje ime na listu.
Korak 3) Spremite svoj novi notepad dokument kao .txt dokument. Ako zelite poslati drugaciji clanak, uvijek cete imati taj dokument koji mozete obradjivati.
Korak 4) Pokrenite 'Netscape' ili 'Internet Explorer' pokusajte potraziti razne newsgrupe (on-line forume, oglasne ploce, chat stranice, rasprave...)
Korak 5) Posjetite te stranice i posaljite ovaj clanak kao novu poruku tako da kliknete na prazninu i izaberete 'paste' iz 'edit' menija. Ispunite 'Subject', to ce biti naslov koji ce svi vidjeti dok ce pregledavati liste posiljaka o odredjenoj grupi, kliknite na 'post message' gumbic. Gotovi ste s prvim! Cestitam...TO JE TO!
Sve sto morate je otici na razne newsgrupe i poslati clanak, kad Vam udje u stos, trebat ce Vam oko 10 sekundi za svaku newsgrupu! **ZAPAMTITE, U STO VISE NEWSGRUPA POSALJETE, VISE CETE NOVACA ZARADITI! To je sve! Poceti cete dobivati novac iz cijeloga svijeta u roku od par dana! **SAMO BUDITE SIGURNI DA SU VAM SVE ADRESE TOCNE.** EVO KAKO 30 KUNA POSTANE NEKOLIKO TISUCA!! Od 200 posiljaka, recimo da dobijete samo 5 odgovora (vrlo rijedak primjer). Zaradili ste 25 kn sa svojim imenom na #6 na pismu. Sada, svaki od tih 5 osoba koji su Vam poslali 5 kn naprave MINIMUM 200 posiljaka, svaki sa Vasim imenom #5 i samo 5 osoban odgovori na originalnih 5, to je jos 125 kn za Vas, sada svaki od tih 25 naprave 200 MINIMUM posiljaka sa Vasim imenom na #4 i samo 5 odgovora svaki, dobivate dohodak od 625 kn! Sada, se tih 125 osoba okrece i posalje MINIMUM 200 sa Vasim imenom na #3 i dobiju samo 5 odgovora svaki, dobivate dohodak od 3 125 kn! OK, e sada je onaj zabavan dio, svaki od tih 625 osoba posalje MINIMUM 200 pisama sa Vasim imenom na #2 i svaki od njih dobije samo 5 odgovora, koji su Vam donjeli 15 625 kn!!! E sad tih 3 125 osoba ce svi dostaviti ovo pismo na 200 newsgrupa sa Vasim imenom na #1 i ako jos uvijek 5 osoba po 200 newsgrupa reagira dobivate 78 125 kn! Sa originalnim ulogom od SAMO 30 kn! NEVJEROVATNO!
Kada Vase ime vise nije na popisu, samo uzmete posljednju posiljku u newsgrupi, i jos jednom posaljete 30 kn imenima na listi, stavljajuci svoje ime ponovno na broj 6. Te ponovno pocnete slati posiljke na newsgrupe. Stvar koju treba zapamtiti je da li shvacate da se tisuce ljudi po cijelom svijetu spaja na internet i cita clanke svaki dan?, BAS KAO I VI sada!! Pa, da li si mozete priustiti 30 kn i vidjeti da li stvarno djeluje?? Mislim da, da... Ljudi su govorili, "Sto ako je plan izigran nitko Vam ne posalje novac? Pa sto! Koje su sanse da se to dogodi kada postoji mnogo novih, postenih korisnika i novih postenih ljudi koji se prikljucuju internetu i newsgrupama svaki dan i zeljni su pokusati? Procjenjuje se da je 20 000 do 50 000 novih korisnika, svaki dan, sa tisucama onih koji se spajaju u pravi internet. Zelim Vam uspjeh i zaradu mnogo novca...

twenty yebemty
16.01.2010., 14:19
Trazim suradnika na podrucju Krapine s malim gospodarskim vozilom i vozackom dozvolom B kategorije, za honorarno obavljanje prijevoza live audio sistema i ispomoc pri postavljanju.

laslovo
17.01.2010., 12:59
Trazim posao čistacice,operatera,komercijalista u tim poslovima imam iskustva javiti se privatnom porukom samo ozbiljne ponude unaprijed se zahvaljujem pozdrav

Goga 83
17.01.2010., 15:09
Tražim suradnike za distribuciju kozmetike.RH

Zla majkee
18.01.2010., 16:33
pozdrav!

imam 21 godinu, iskustvo u trgovini (rad u tobaccu, mjesovita roba, cvjecarna...), engleski jezik, poznavanje rada na racunalu odlicno..komunikativna i marljiva osoba.
trazim bilo kakav posao u Zagrebu (iskljuceni raznorazni telefonski poslovi ;))

pizzot
18.01.2010., 21:09
Javite mi se na pp zainteresirani gledatelji maxTva, žive u Zagrebu. Za sudjelovanje 100kn poklon bon potrošljiv u bilo kojem Konzumu.

Radi se o sudjelovanju u anketi.

Krajakovic
19.01.2010., 13:40
Osobe za rad u kreditnom uredu trazim!
Placa je u startu po proviziji plus sto ja za 5 odradenih kredita dajem 2000 kn bonusa! Sve zajedno negdje oko 3000 - 3500 kn!
Trazimo osobe koje zele raditi na financijama u kreditnom uredu sa dugogodisnjim iskudstvom!
Niste zadovoljni sa sadasnjim poslom, nudimo mogucnost stvaranja karijere kod nas!

ZgeNbo
19.01.2010., 13:48
Tražim posao na crno, može metla, može lopata, :D samo da je posao i da je pošteno plaćeno.Dobar sam u zavarivanju, radu sa bagerom, kombinirkom i utovarivačem. Inače sam VŠS PiT i radio sam 9mj. na šalteru u pošt.uredu. dok nije došla kriza & recesija i ukidanje radnih mjesta.
Ako netko nešto zna neka javi na PM , :s hvala

Qpack
21.01.2010., 15:50
Ukoliko Vam treba ili znate nekoga da treba knjigovodstvene usluge, obratite nam se sa povjerenjem putem maila: knjigovodstvo.cvrcak @gmail.com

Vecky-ca
22.01.2010., 10:52
Ja radim u struci, ali ne zarađujem onoliko koliko mi treba, pa bih volila raditi nešto vikendom, ustvari zaraditi dodatne novce, može i da ne radim :top:

Mislim da nemam drugog izbora, nego konobariti ili raditi kao šankerica, i to u nekom dobrom klubu ako mislim zaraditi nešto, pa me zanima kako naći posao šankerice u Zagrebu. Mislim da to ide preporukom, pa eto ako netko zna da neki klub traži osobu, molim vas da mi javite. Inače sam konobarila kao student, pa imam i iskustva i ne izgledam loše :raspa:

samsung8080
23.01.2010., 21:48
tražim posao, tj. nudim usluge djeljenje letaka, promidžbenog materija i sl.....

svi zainteresirani neka me kontaktiraju putem privatne poruke na forumu, ali neka i navedu svoj mail

evelina
24.01.2010., 10:06
Tražimo odgovornu osobu za posao kućne domaćice na jednom obiteljskom imanju:
- priprema i serviranje doručka
- čišćenje smještajnih jedinica i zajedničkih prostorija
- briga o posteljnom rublju (pranje, sušenje, glačanje)
- povremeno kuhanje i spremanje obroka za obitelj
- poželjno osnovno poznavanje stranih jezika

Radno vrijeme flexibilno ili recimo od 06:00 - 14:00; stan i hrana osigurani (ukoliko se radi o drugom mjestu prebivališta); takodjer može se dogovoriti i rad u smjenama, odnosno 8 radnih - 6 slobodnih dana.
Period 01.05.-01.11.
Plaća ovisi o dogovorenim uvjetima.

Sve info. na PP

elizabetajarec
24.01.2010., 16:52
:)Honorarni posao,

tko zeli dodatno zaraditi moze se obratiti na mail ejarec122@gmail.com, radi se o radu na terenu, a posao je vezan uz tretmane obrade pitke vode. Zainteresirani se mogu javiti iz podrucja Zagrebacke zupanije,Varazdinske, koprivnicko-krizevacke, bjelovarsko-bilogorske, krapinsko-zagorske,karlovacka,grad Zagreb

celo
24.01.2010., 18:05
trazim posao u njemackoj,znam njemacki jezik.imam iskustva u bravariji i co2 varenju. ako mi moze ko da pomogne bio bi zahvalan.pozzz

kendi_3
25.01.2010., 18:31
Tražim profesora/icu hrvatskog jezika za lektoriranje završnog rada. Do kraja tjedna javiti na pm!

Smiley2805
26.01.2010., 08:36
Tražim honorarni posao u poslijepodnevnim satima i vikendom u zapadnom dijelu Zagreba (Špansko, Malešnica, Gajnice, Podsused, Prečko itd.).

Imam iskustva u radu sa djecom (animator), poslovima hostesiranja, tečno govorim engleski jezik, dok njemački koristim pasivno u govoru i pismu, koristim se računalom (minimalno 8 sati dnevno),studentica pravnog fakulteta (izvanredni student), elokventna, društvena, iznimno organizirana, pouzdana i poštena.

Zanimaju me poslovi poput čuvanja djece, šetanje pasa, prepisivanje seminarskih ili diplomskih radnji, pomaganje djeci oko domaćih zadaća, lektira i učenja. Također, ne isključujem poslove poput pomaganja u domaćinstvu, peglanje, dostava letaka itd.

Sve ponude molim na PM.

Unaprijed zahvaljujem :)

bellabu
26.01.2010., 16:27
ukoliko preuređujete sobu ili stan i treba vam idejno rješenje kako bi to izgledalo...javite se sa mjerama na pm

povoljno izradjujem posteljinu za dječje krevetiće,kostime za maskembale.Više informacija na pm

KraljicaSparoga
26.01.2010., 21:52
Mlada cura sa otoka krka traži posao fotografa asistenta.Završena kemijsko grafička škola, svoja oprema, vozačka dozvola.. za sve informacije javite se na privat

SvetlanaJ
27.01.2010., 08:35
Izvorni govornik ruskog jezika. Prevodenje bez ovjere, reklamiranje na rus internetu.
Svetlana Jurčević
svetlanaj_cro@hotmail.com

Hcexpo
27.01.2010., 13:01
Student prve godine Fakulteta Strojarstva i Brodogradnje u zagrebu. Zavrsio Teh Školu Ruđera Boškovića, smjer tehničar za mehatroniku (rad na plc-u, robotika, elektronika, poznavanje pneumatike i osnove hidraulike), odlicno poznavanje racunala, office programa, rad u photoshopu, poducavam ples (engleski, becki walzer, dvokorak, latino-americke plesove), iskustvo u konobarenju, poznavanje engleskog jezika, dajem instrukcije iz matematike i fizike za srednju skolu. Ako treba peglam, čistim, perem... Radim bilo kakav honorarni posao. javite se na pvt

blondich_ana
28.01.2010., 10:49
Izrađujem prijave poreza za građane za 2009. godinu, za područje cijele Hrvatske. Dokumentaciju za izračun primam poštom, mailom ili osobno (Zgb). Izračun gotov u istom danu. Cijena 50kn.
Javite se s povjerenjem.

lost_and_found
28.01.2010., 20:57
Pišem seminare, referate, maturalne radove s područja društvenih znanosti. Izrađujem prezentacije u power pointu. Kontakt preko PM-a

Žare 23
30.01.2010., 19:32
Evo trebao bih nekoga da mi napiše poslovni elaborat pa ako netko ima iskustva ili zna nekoga pa da se dogovorimo . Molim na pp da se jave oni koji žele nešto zaraditi, samo oni koji su skuplji od firmi koje su stručne za to područje nemojte se javljat. Evo dajem priliku da nezaposleni nešto zarade pa koji imaju iskustva u tome javite se .:top:
Samo ozbiljne molim .:mig:

lleelloo
30.01.2010., 23:32
tražim posao u frizerskom salonu u Zadru!
imam 25god. imala sam vlastiti salon 2 godine. preselila sam u zadar pa sad trazim posao ako netko zna salon da traze kreativnu radnicu molim javite na pvt. hvala

Ice_drops
31.01.2010., 13:31
Nudim knjigovodstvene usluge za obrte i firme na području Istre i Rijeke. Naravno, radim i prijave za fizičke osobe sa ugovorima o djelu i autorskim ugovorima.

Ako netko zna nekog da mu je potreban knjigovođa, ima slobodne ruke da me preporuci :mig:

Možete se javit na PM ili na mail kbfinancije@gmail.com

top_dog_is_online
31.01.2010., 19:33
U Budapest-u se uskoro održava 3-dnevni trening i interview za tražene pozicije:

* Kuhari, Poslastičari, Pekari (2nd cook - Zarada: $1826, 3rd &
3rd Pastry cook - Zarada: $1550, Assistant Pastry,
Ass.baker - Zarada: $920, Assistant cook trainee - Zarada: $700,
Assistant cook - Zarada: $920)
* Mesari (butcher) - Zarada: $920/$1550
* Buffet stewards - Zarada: $900-$1350
* Assistant buffet stewards - Zarada: $720-$1100
* Fotografi - Zarada $1200
* ACAT (poolboy) - Zarada: $820-$1000

* Potrebne godine starosti: 21-28

Više informacija: ovdje (http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=1196.0)

petruljčica
01.02.2010., 06:36
dečko , marljiv, uredan traži posao konobara u Varaždinu

XdsadX
01.02.2010., 09:27
diplomirani informaticar, trazim posao u struci.

LilMee
01.02.2010., 09:29
Apsolventica kroatistike i opće lingvistike iz Zagreba daje instrukcije iz hrvatskog jezika, pomaže oko lektire, lektorira sve vrste tekstova.

vocor
01.02.2010., 14:23
Javljam se iz firme Vocor media, nove tvrtke na našem tržištu marketinških agencija. Ukratko Vocor media d.o.o. mlada je i kreativna tvrtka potpuno u domaćem vlasništvu. Našim klijentima nudimo full service marketinšku uslugu,
-planiranje, zakup medija, outdoor oglašavanje, kreativna riješenja, produkcija, PR i event.

www.vocor-media.hr

Uskoro širimo cjelokupnu priču i tražit ćemo do 5 novih ljudi sa iskustvom na sličnim radnim mjestima, iskustvo u prodaji oglasnih prostora ili iskustvo u vođenju klijenata.

Molim samo ljude koji su imali veze sa marketingom ili direktnom prodajom usluga krajnjim kupcima ...

bobby-j
02.02.2010., 00:23
evo, naslov sve govori; dakle hitno tražim građ. radnike, zidare, tesare za Rusiju, na minimalan rok od 6 mjeseci. stan i hrana osigurani, kao i avionska karta. primanja vrlo dobra!

sve informacije dajem preko pp i molim samo ozbiljne ponude :kava:

hvala!!! :top:

Handyman
02.02.2010., 12:09
Računalni sam operater sa aktivnim znanjem engleskog, radio kao predavač tečajeva iz Windows okruženja, izrađivao predloške dokumenata za firme (Word-template), dajem instrukcije iz matemamatike i fizike za osnovnu školu.
Vozio dostavu kombi i teretnim vozilima, obavljao soboslikarske radove, montaže namještaja, i raznih "handy" poslova.

Ukoliko vam nešto od navedenog odgovara ili znate nekoga kome bi to odgovaralo i to na duže vrijeme, preporučam se.

Kao i većini naših ljudi, posao mi treba jučer. HVALA! :top:

ulagačica1983
02.02.2010., 18:12

Informacije na PM

buzila4
03.02.2010., 08:23
Profesorica njemačkog jezika, izvrsna u engleskom, imam dugogodišnje iskustvo u medijima( novinar i PR), turistički sam pratitelj i prevoditelj .Tražim stalni, a može i honorarni posao. Rado bi se preselila u Zagreb.

fondo
03.02.2010., 10:43
Pozdrav svima.
Kako je firma u kojoj sam radio u struci 25 godina propala, ostao sam bez posla.
obavljam poslove građevne limarije što mi je struka i sitnih popravaka u kući.
Imam dugogodišnje iskustvo ,pouzdan sam i pošten.

Molio bih vas upite putem pm i preporuku po potrebi.
unaprijed zahvaljujem:s

područje grada Zagreba

IGoR_2803
03.02.2010., 18:05
Dajem instrukcije iz engleskog jezika za osnovnu i srednju školu. Dolazim k vama. Imam položen CAE ispit (Certificate in Advanced English). 1 školski sat = 40 kn. Čakovec, Varaždin, Zagreb

Također prevodim s engleskog na hrvatski jezik i obratno. 1 stranica = 45 kn.

Kontakt na PM

MiaVita
03.02.2010., 19:27
Tražim posao na području Vel. Gorice i Zagreba. Iskustvo u prodaji ekskluzivnog namještaja, odjeće/obuće, znanje rada na računalu (MC Office), engleski jezik, SSS. Imam 25 god.

Punude i daljnji kontakt na pm ili mail vg_ivana@net.hr

zeco
03.02.2010., 22:14
Modna agencija Crostars upisuje nove članove.
Ako ste zainteresirani za manekenstvo, hostesiranje, statiranje, tv reklame ili reklame za novine i željeli biste se time baviti,javite se na pp i pozvat ćemo vas na informativni sastanak gdje cete dobiti sve dodatne informacije. Sastanak je informativnog karaktera, besplatan je, traje 40ak minuta.
www.crostars.com , Gundulićeva 23/a , u dvorištu Osnovne škole Ivana Gundulića, u sklopu europskog centra sporta i ljepote DEA.
Ako imate još pitanja, slobodno na pp.

mirjana_x
04.02.2010., 00:13
Peglam robu u svom prostoru, samo za podrucje Velike Gorice!!!Javiti se na p.m

pukachu
04.02.2010., 12:33
Studiram na Tekstilno- tehnološkom fakultetu, 5. godina, i završila sam tečaj grafičkog dizajna u Alegebri te bih rado usavršavala svoje znanje. Pa ako je nekome potreban asistent za grafički dizajn neka se javi!

livingvz
04.02.2010., 21:59
Peglam robu i košulje u svom prostoru. Profesionalna oprema, uredna i brza usluga. Javite se s povjerenjem na pm. Područje Varaždina i bliže okolice!!

ines014
04.02.2010., 22:49
Studentica druge godine engleskog i hrvatskog jezika i književnosti s položenim CAE certifikatom nudi uluge prevođenja s engleskog na hrvatski i s hvatskog na engleski. Također, nudi usluge lektoriranja tekstova koji su na engleskom ili hrvatskom.

Prevođenje: 30 kn po autorskoj kartici
Lektura: 20 kn po autorskoj kartici

vozač_mtk
05.02.2010., 13:15
tražim posao vozača na području dubrovačko-nretvanske županije.Imam iskustva s hladnjačama 3god.Pošten i pouzdan vozač koji brine i održava vozilo.Molio bih da se javi na PP ili broj mob 091 980 2230

logtech
05.02.2010., 15:12
Nudim usluge prijeloma knjiga i pripreme za tisak. Cijena po dogovoru ovisno o količini posla.

bradyy
06.02.2010., 00:05
Nudim usluge medicinske i sportske masaže,refleksoterapije i akupresure. Izvodim tretmane u cilju očuvanja zdravlja, kao i rješavanje bolnih stanja u području kralježnice-leđa, glave i nogu usmjerene individualno na svakog klijenta. Isto tako izvodim relaksirajuće i specifične tretmane vezane uz sportske aktivnosti, te probleme radnog mjesta. Otvoren sam za suradnju sa sportskim klubovima i sportašima individualno, fitness i wellness centrima i slično.
Posjedujem sve certifikate.
Molim sve zainteresirane da mi se jave wirixx@gmail.com

cova
06.02.2010., 10:09
stolar nudi uslugu izrade kuhinja i dnevnih boravaka po mjeri na području SESVETA .

svi kontakti preko PP.

vozdra!!!!!:lol:

ulagačica1983
06.02.2010., 16:25

Informacije na PM

kbegicsi
06.02.2010., 18:11
Žena 31 godinu traži posao .
Imam višegodišnje iskustvo u poslovima prodaje , s posebnim naglaskom na vođenje odjela i odnosa sa ljudima
- fleksibilna , pouzdana , organizirana , odgovorna i ambiciozna osoba
Programe koje poznajem su Point, SAP , i naravno sve MS aplikacije .

Svim zainteresiranima šaljem svoj životopis na pp.

Unaprijed zahvaljujem !!

djp
08.02.2010., 11:48
trazim poznavaoce engleskog ,francuskog ili njemackog jezika mogu i drugi jezici nije bitno ...trazim za bukiranje brodarskih karata (booking) sezonski posao,lagan, ako ima tko zainteresiran nek se javi na PM...lako cemo se za ostalo dogovorit ...

Suzanna
08.02.2010., 22:14
Pretipkavam bilo kakve materijale (članke, tekstove, diplomske, seminare...). Isto tako pišem eseje, seminarske i diplomske radove; područje turizam i ekonomija.

Skorpionka
09.02.2010., 20:36
Moj dečko traži posao CO2 varioca, može u Istri ili u inozemstvu, s tim da je već radio vani, u Njemačkoj i Italiji, ima 10-ogodišnje iskustvo u varenju. Sve ponude molim na PP.

alexis969
10.02.2010., 10:14
Odgovarao bi mi posao glasnogovornika, službenika za odnose s javnošću, urednika web stranice, časopisa, radija i sl. - zvanje mr. struke-diplomirani novinar i to na području Sisačko-moslavačke županije (Sisak, Petrinja, Glina, Lekenik ili sl...)

tomislav.z
11.02.2010., 00:27
OVAKO LAGANO SE TREBA PRIPREMATI ZA SEZONU INACE SAM KONOBAR RADIO SAM OD SEZONA 2 LJETA U ZADRU BILO OK ALI SLABA PLAĆA,MOLIM VAS PREPORUKE I ISKUSTVA MOZE SVE VRSTE RESTORANI HOTELI I BAROVI NA PLAŽAMA TIPA ZRĆE,MISLIM ZRĆE ME ZANIMA ALI NEMOGU NISTA PRONAĆ NA NETU :( PA VAS MOLIM POMOĆ HVALA

đurđa 76
11.02.2010., 11:25
imam poslovni prostor pola vlasništvo pola najam,i trenutna djelatnost nije baš bajna ,rado bi se toga rješila,bilo na način da netko sve preuzme ili da možda napravimo kakvu suradnju.ako netko ima interesa javite se na pm,inače je to u Zadru,stara jezgra,ulični lokal

Webeto
13.02.2010., 10:06
Tražim posao osobnog asistenta, administratora, pomoćnika stranoj osobi (engleski), vozača...

tashanko@hotmail.com

korakdva
15.02.2010., 00:34
Evo i mene ovdje..imam 28 god, u Zgb. Imam posao, ali imam viška vremena i treba mi lova pa tražim honoraran posao, 4 h dnevno. Imam flexibilno radno vrijeme pa mogu raditi ujutro i popodne: administracija i slično, rad u uredu, talijanski jezik u govoru i pismu; imam skoro 10 god radnog iskustva, odgovorna sam i eto, tražim nešto da mi pomogne pregrmit svakodnevne troškove :-) pa ako imate nešto, javite na pp, bila bi jako zahvalna. pozdrav :-)

Blue
15.02.2010., 18:19
Ponavljam izvadak iz pravila postanja na temi: Oglasi u kojima tražite i nudite posao moraju pružiti širok spektar informacija o vama i vašim kvalifikacijama/sposobnostima te poslu kojeg tražite odnosno nudite. Šturi i nepotpuni oglasi bit će obrisani, s izuzetkom onih oglasa koji po sebi nisu složeni (npr. "nudim usluge cijepanja drva").

Također, mlađe od 18 godina lijepo molim da sezonske i povremene poslove potraže ili na za to predviđenoj temi na PiK-u ili na nekom drugom podforumu, a nikako ne na ovoj temi.

Brojeve mobitela i telefona nije dozvoljeno postati. Kontakt ostvarite putem privatnih poruka.

kianga
17.02.2010., 10:13
Dajem instrukcije iz engleskog jezika za osnovnoškolce i srdnjoškolce. Također podučavam odrasle (početnički stupnjevi). (na području Zagreba)

Predajem engleski tri godine, susretljiva sam te se maksimalno prilagođavam polazniku. Imam iskustva u "privatnom podučavanju".
Dolazim k Vama, a cijena je po dogovoru, ovisno o udaljenosti, učestalosti itd.

Također prevodim s engleskog na hrvatski i obrnuto. Prijevodi su vrlo kvalitetni.
Cijena također po dogovoru, ovisno o vremenskom roku.

Za sva pitanja javite se na PP.

pozz

korakdva
17.02.2010., 10:41
Dajem instrukcije iz talijanskog za osnovnoškolce u vlastitom domu (lokacija bi odgovarala klincima na području Maksimira, Remeta, Bukovca). Imam 28 godina, završila sam sve škole na talijanskom nastavnom jeziku (materinji jezik), imam iskustva u podučavanju djece, staložena sam i ozbiljna osoba.

Ako vam dijete ima problema sa učenjem talijanskog jezika, ili bi voljeli da ga nauči, kontaktirajte me na pp. Hvala!

Poslovno-comp
17.02.2010., 11:32
Preko 300 tisuća nezaposlenih. Ako si jedan od njih imaš priliku izbora. Pokušati zaraditi i možda ostvariti svoje snove ili sjediti pred računalom i sigurno ne zaraditi ništa. Izbor je na tebi...

Tražim suradnike u direktnoj i uredskoj prodaji unutar jedne poznate kompanije. Honorarni posao plaćen po učinku. Vrlo atraktivna primanja, rad u popodnevnim satima, po dogovoru, kreiranje vlastitoga radnog vremena.

Budući da se radi o američkom načinu rada, tražim ljude određenog profila koji mogu zadovoljiti sustavne norme takvoga posla.
Bez obzira na struku, životnu dob i spol.

Profil suradnika; inteligentan, otvorenih pogleda, dobar motivator, poznaje logistiku, pravila direktne prodaje. Nije nužno da suradnik ima iskustva na sličnim mjestima ali je poželjno. Osoba mora biti spremna na rad i zalagati se jer zalaganje vodi ka dobiti.

NEMORALNE I ILEGALNE PONUDE ISKLJUČENE.

NAPOMENA: OSOBE BEZ JAKIH AMBICIJA, ONI KOJI MISLE KAKO ZA NERAD MOGU BITI PLAĆENI ILI LJUDI ŽELJNI LAKE ZARADE BEZ TRUDA I ZALAGANJA SU NEPOŽELJNI. PUNO VAS SE JAVLJA, ALI MALO VAS JE SPREMNO NA PROFEISONALAN RAD. UČINIMO SELEKCIJU ODMAH I OVDJE.

Annuit Coeptis

*najTanja*
17.02.2010., 22:18
Tražim nekoga tko se bavi selidbama. Naime, trebalo bi mi sa kombijem prevest neke stvari s jednog kraja grada na drugi (nekoliko komada namještaja: komoda, par manjih stolića, jedan veći i nešto osobnih stvari). Kako mi to ne stane u auto, moram ovak - kombijem.
Ruta bi bila: pokrcamo stvari u kombi, dio odfuramo u centar (ovdje ne unosimo u stan, već samo iskrcavamo ispred), a dio dalje, na drugi kraj grada (tu bi trebalo stvari u kuću, ne da ih se ostavi ispred vrata, jer ih ja nemrem nosit solo :-)). Pa molim osobe koje se time bave da mi se jave na pp i da mi ostave broj telefona i okvirnu cijenu..
Puno hvala i pozdrav!

Zaboravila sam napisat - u Zagrebu.

Lilian8
18.02.2010., 12:27
Pokrećem posao (internet portal) koji sam osmislila na način ne-ulaganja novca, već iskorištenja postojećih resursa.
Za troškove na bazi od godine dana, a koje moram podmirivati likvidnim sredstvima, posudila sam novac.
Posao je inovativan i tržišno opravdano prosperitetan.
Strategija razvoja posla za prve dvije godine uključuje iznimno zanimljiva i uzbudljiva područja.

Tražim osobu koja bi ovog trena ušla u projekt bez naknade, a zauzvrat može očekivati sljedeće:
- Naučiti će i izvještiti se u poslovnim procesima, komunikaciji i stvaranju šire slike
- stjecanje niza kontakata
- ostvarivanje svog honorara nakon 3-5 mjeseci rada
- ostvarivanje radnog odnosa nakon 9 mjeseci
- uz rezultate proizišle iz angažiranosti, posvećenosti i odgovornosti - sudjelovanje u postotnoj diobi dobiti
- uz iznimne rezultate - ostvarenje partnerskog udjela

Uvjeti:
- mjesto rada Zagreb
- posjedovanje PC-a
- iznad 24 godine

Ti bi poslovno trebao/la biti osoba:
- sposobna odraditi segmente posla kvalitetno, odgovorno i u zadanom roku (ne-editirani dokumenti, napola složene liste, ofrlje i šlampavo pisano mišljenje, nedorađeni, a time i neupotrebljivi kakti «odrađeni zadaci» - thanks, but no thanks)

- imati pojma što znači «Vođenje projekta» (plan tko radi što i kada)

- netko tko razmišlja i razumije svrhu svakog posla ili zadatka, odnosno postavlja pitanja i riješava nedoumice dok god ne shvati. Oni koji se trude samo odraditi i isporučiti štogod i kakogod nisu mi zanimljivi.

- netko tko u postupku obavljanja nekog zadatka (nakon što je rješio/la dvojbe i nedoumice) radi i snalazi se uglavnom samostalno i ne pita me banalnosti svakih 5 minuta. (Naravno da komuniciramo i radimo zajedno, ali bez izjava poput «taj popis ne postoji» - «ovo ne može» - «toga nema» bez da je doista provjereno i iskopano i pokušano. Osobito ako meni treba 5 minuta da dokažem suprotno.)

- internetski vješt/a u smislu pretraživanja, te snalažljiv/a u smislu nalaženja rješenja

- kulturna i ljubazna u komunikaciji

- pismena (zna sročiti suvisao dopis i npr ne piše Biti ču kod kuče u sedan.)

Ti bi karakterno trebao/la biti:
- etičan/na
- odgovoran/na
- uporan/na
- korektan/na
- vlasnik/ca dobro izbalansiranog ega
- netko tko raspravlja isključivo argumentima
- osoba koja ima realnu projekciju svojih vrijednosti i svojih nesavršenosti

Nije ni neophodno ni potrebno, ali bilo jako lijepo da
- si obrazovan/a (ne formalno, već općekulturalno- čitaš nešto osim Coelho, slušaš nešto što nije Beyoncee i znaš barem jedan Bergmanov film)
- ne nosiš krznene kapute i voliš životinje
- promišljaš o stvarima i životu
- si znatiželjan/na
- voliš Bauhaus, Beatlese, Floyde, Blondie ili Azru
- ponekad imaš strašnu potrebu da spasiš svijet
- uzor ti je kombinacija boraca za pravdu i primjera dosljednosti Zoroa, Velikog Bleka i Yanošika, pustolovnosti Corta Maltese, širokog duha Slobodana Vuličevića, poslovne genijalnosti i životnosti Richard Bransona i talenta Kate Bush
- nisi snob: s podjednakom ljubaznošću razgovarati ćeš s predsjednikom države i vlasnikom renaulta4
- radiš i zabavljaš se jednakom strašću

Ovaj oglas nije namijenjen analizi dokoličara i teoretičara «Zavjere zlih poslodavaca koji bi najradije da radiš, a da ti ne moraju dati plaću».

Voljela bih da se slika u kojoj zapošljavam iznimno kvalitetne, sposobne ljude, za dobru plaću s organiziranim free doručkom u lijepom uredu te beneficijama i bonusima, nacrta što prije, ali trenutno to nije slučaj..

Moja je premisa da među 300.000 nezaposlenih ima ljudi koji će radije uložiti svoj rad u dobroj vjeri nego čekati dobitak lota...

Na pm molim:
e-mail adresu i tel -
što ste do sada radili (nabrojano ukratko)
koliko godina imate
koju školu-faks-tečaj imate
koliko sati dnevno možete posvetiti ovom poslu

manjer
18.02.2010., 15:08
inače sam stolar,iskustva koliko hočeš..mislim oko 15.god,u svakom slučaju dosta.al premalo za neki ozbiljan i siguran posao.pod time mislim da je plača pristojna i firma stabilna..pa mene zanima gdje bi ja mogao pronaći posao u ovoj državi a da me poslodavac ne tera da radim po jezivim hladnočama ili ako je potrebno po kiši,i ako se onda nedaj bože razboliš uredno ti skine dobar dio plače,jer kao ja iz svoga gušta jurcam po kiši i hladnoči i usput njemu zarađujem lovu..pa da ja pitam dal postoji takav gazda,da se ja zaposlim kod njega

buldog62
18.02.2010., 22:06
Kv vozač sa iskustvom traži bilo kakav posao, posjedujem vlastiti kombi.

LilMee
19.02.2010., 09:09
Apsolventica kroatistike i opće lingvistike iz Zagreba daje instrukcije iz hrvatskog jezika, pomaže oko lektire, lektorira sve vrste tekstova.

Zapruđanec
20.02.2010., 10:26
Uslugu održavanja postoječih web stranica u flash-u tražim /povremeno stavljanje novih slika i pripadajučeg teksta/.Ponude na PM.

patra22
21.02.2010., 11:13
Tražim posao tajnice!

on i ona
21.02.2010., 23:00
Izvanredni student Fakulteta za managment u turizmu i hotelijerstvu trazi honoraran posao. Imam status izvanrednog studenta ali nije problem za ugovor. Izvrsno govorim engleski jezik te se napredno sluzim racunalom (nije samo fejs :) )

Radim sa ljudima od svoje 16 godine te sam vrlo otvorena i komunikativna osoba koja uvijek radi sa smjeskom na licu. Jedini uvjet za moje eventualno zaposlenje je flex radno vrijeme (znaci kad imam fax nema me na poslu a fax imam dva ili tri puta tjedno, najcesce petak i subota)

Ako vas je moj oglas imalo zaintrigirao slobodno se javite na PM pa cemo tamo u detalje :)

Hvala

Amstafica
23.02.2010., 08:59
Tražim honorarni posao u poslijepodnevnim satima i vikendom.

Tečno govorim engleski jezik, dok njemački pasivno. Jako dobro se koristim računalom.

Zanimaju me poslovi poput čuvanja djece, šetanje pasa uz malu dresuru ili osnove poslusnosti, peglanje, čišćenje ureda itd.

Sve ponude molim na PM.

slammerinho
23.02.2010., 12:27
mladić od 32 godine, SSS ekonomska traži bilo kakav posao. tko ima nešto - molim na PM

TulipanJorgovan
23.02.2010., 14:44
Još jedna žrtva recesije, traži honorarni posao. Imam posao, plaća srezana, a krediti ostali...standardna priča...diplomirala sam ekonomiju, tečno znanje engleskog jezika, radim u financijskom sektoru...

Pretipkavam bilo kakve materijale (prezentacije, članke, diplomske, seminare...)...prilično dobro prevodim s engleskog na hrvatski i obrnuto...

pa ako nekome treba, neka se javi na PM... :)

Mr. Carlin
23.02.2010., 18:04
ZG, VSS, diplomirao u inozemstvu (gdje sam zivio vise od deset godina), trazim posao prevoditelja engleskog (2 godine iskustva) ili bilo kakav administrativni posao (radio na raznim poslovima od 1997), dajem instrukcije iz engleskog, sve po dogovoru.

bruska
23.02.2010., 19:51
Nudim instrukcije i prijevode iz talijanskog jezika

hcerinski
23.02.2010., 20:33
Dečko, 25 god, izvanredni student traži posao, radio sam u autosalonu/servisu na zaprimanju stranaka, rezervnim dijelovima, reklamacijama... Također dvije godine radio sam kao pomoćni električar pa ako ima netko neki posao ili neku ideju za posao neka se slobodno javi.

P.S. Ako treba mogu riješiti i račune preko jedne tvrtke tako da se potencijalni poslodavci riješe nekih dađbina jer mi mogu moj posao plačati preko fakture.

IvkaL
24.02.2010., 09:36
Povoljno i brzo prevodim razne vrste tekstova sa njemačkog jezika na hrvatski i obratno, pomažem oko zadaža, sastavaka i sl.
Upite molim na PM

Hvala

hottie_zg
24.02.2010., 14:56
Imam 22 godine i već sam 5 mj. nezaposlena. Iz Zagreba sam. Molim vas da mi se javite privatnom porukom.

SSS, Prirodoslovna škola Vladimira Preloga (Kemijski tehničar-procesni).
Imam 3 godine iskustva rada u Ledo d.d. kao radnica u proizvodnji na proizvodnim linijama i strojevima. I isto tako u Ledo d.d. rad u laboratoriju za tipizaciju u proizvodnji.

Tražim posao u struci, ali isto tako je poželjno i rad u butiku, trgovačkom centru i slično. U trgovačkim poslovima imam nešto iskustva , ali to je sve bio rad na crno.
Inače sam zabavna, komunikativna, jako dobra u radu s ljudima, uvijek nasmijana :) :) :)

Unaprijed hvala na pomoći.

Pozz :D

Rasselas
25.02.2010., 01:48
Dajem instrukcije iz engleskog jezika za osnovnu i srednju školu, 50 kn po školskom satu. Pomažem s zadaćama i sastavcima. Sve kontakt informacije šaljem na PM.

sisi_
25.02.2010., 17:44
Tržim honorarni posao-čišćenje ureda,kuća,stanova,stubišta,peglanje...
30 kn po satu

kladionicar5
25.02.2010., 20:55
Hitno tražimo prodavačicu oglasnog prostora u Osijeku

Tražimo prodavačicu oglasnog prostora u Osijeku, za jedan portal koji je u nastanku.
Odlično plaćen posao...za sve ostale informacije upitati na privat!

Pressure123
25.02.2010., 22:36
Studentica engleskog jezika nudi instrukcije na području Zagreba. 40 kuna po satu (60 minuta). Dogovor na privatne poruke :)

domar
28.02.2010., 12:17
Radim koliko mogu, plaćate me koliko možete!

Čistim dvorišta, grabljam lišće, skupljam i odvozim granje, podrezujem krošnje do cca. 5 metara visine, štiham za vrtove... uglavnim radim sve što se tiče proljetnog uređenja dvorišta, vrtova, bašči, voćnjaka...

Radim u popodnevnim satima te subotom i nedjeljom,

pokrivam područje zapadnog dijela Zagreba, a vikendom i dalje!

P.S. ovo u uvodu posta nije glupost, bolje mi je za jedno popodne zaraditi i 100 kn, nego pasti u depresiju i ne zaraditi ništa!

Ponude molim na P.M.:top:

mittat
28.02.2010., 18:45
Krojačica sa dugogodišnjim iskustvom, pružam sve usluge šivanja konfekcije i svečane odjeće te popravaka! Ako je netko zainteresiran za nekakvu suradnju i to dolazi u obzir!! Sve informacije na pp ili na ikovco@gmail.com.

tejka.
01.03.2010., 13:26
Ljudi pomozite!

Radi privatnih stvari trebam odseliti u Split.

U Zagrebu sam financijski analitičar-voditelj, diplomirala sam ekonomiju - 5 godina radnog staža.

HELP! :s

‘Ελενη
01.03.2010., 15:34
Zavrsila sam '05. za kemijskog laboranta,no tu nema nikakvog posla,stoga trazim bilo kakav posao rad u uredu na telefonu (radila sam 6 mj kao telefonist ),kao hostesa,djeljenje letaka,prodavacica u butiku (nemam bas iskustva sa pc kasom :( ),posao na odredeno,neodredeno na 2,3 mj nije bitno.studentski posao (samo preko tudeg ugovora jer nisam student )
Vozacku nemam :(

Molila bih sve koje traze radnike da mi se jave porukom !!!

Hvala !!! :top:

Webeto
02.03.2010., 17:53
RADNO ISKUSTVO

2007. – 2009. XXX XXX d.o.o. Zagreb
- referent prodaje vozila (OPEL), narudžbe dodatne opreme, fakturiranje vozila i dodatne opreme, priprema dokumentacije za carinjenje, registracija vozila, praćenje i evidentiranje otpadnih guma i broj uvezenih automobila za Fond zaštite okoliša i energetsku učinkovitost, referent za sklapanje obaveznog i kasko osiguranja, evidencija zadovoljstva kupaca…

2007. XXX XXX d.o.o., Zagreb
- asistent u marketingu (telemarketing), disponent
kamionskog prijevoza (špedicija)

2005. – 2007. XXX XXX., Velika Gorica
- briga za rent-a-car vozila i priprema za daljnju prodaju,
registracija vozila i dodatna administracija, prodajni
savjetnik za OPEL vozila, asistent u marketingu (osmišljavanje nagradnih akcija za kupce i samih nagrada, koordinator rezervnih dijelova za mrežu Opelovih salona)

2005. XXX d.o.o., Zagreb
- referent prodaje Opel i Chevrolet vozila

2003. - 8 mjeseci rada u dućanu maloprodaje

2002/03. - 6 mjeseci rada u Badelu d.d. preko student servisa

VJEŠTINE

 rad na računalu Aktivno i svakodnevno korištenje MS Office paketa (Word, Excel), Internet, Photoshop

 strani jezik Engleski (aktivno u govoru i pismu)

 vozačka dozvola B kategorija, aktivan vozač

 razvijene prodajne i pregovaračke vještine, vještine komuniciranja, sklonost koordiniranom timskom radu

 odslužen vojni rok na poslovima administracije u Uredu državne uprave na odjelu društvenih djelatnosti u Velikoj Gorici (odjel za branitelje) – komunikacija s braniteljima u vezi njihove dokumentacije vezane za ratni put, javljanje na telefon i rješavanje jednostavnijih pitanja, kopiranje dokumentacije i pomoć u administrativnim poslovima.

 Asistent u građevinskom sektoru (provjeravanje nacrta i izdavanje potvrda)

 Vozač za teren u službi Socijalne skrbi

 Asistent u matičnom uredu (upisivanje rođenih i preminulih) – izdavanje potvrda

Eto...pucam iz svog oružja....nadam se da će upaliti.

Tražim posao.

centar
02.03.2010., 19:46
INFORMATIKA - individualne instrukcije za početnike

Instrukcije iz informatike za potpune početnike - mlađe ili starije - kroz INDIVIDUALAN pristup ili kroz male skupine.

Usluga obuhvaća:
- savjetovanje pri odabiru stolnog računala ili laptopa (ako klijent ne posjeduje isti)
- savladavanje rada na računalu
- poduke pri korištenju Windows-a i MS Office-a (posebice MS Word za pisanje)
- pretraživanje interneta, pisanje e-maila
- instalaciju raznih programa

Cijena prema dogovoru.

Individualan trening je najučinkovitiji za informatičku pismenost koja je danas imperativ - bez obzira na životnu dob.
Stoga, ovo je idealna prilika za one koji ne znaju apsolutno ništa o računalima i internetu.

Javite se na PM.
Hvala.

Haylie
03.03.2010., 02:36
trazim honorarni posao u zagrebu!!!
apsolventica,vozacka b kat,engleski aktivno,njemacki pasivno,sluzim se officeom

PLUS cuvam male pse u kuci

sonjuška
03.03.2010., 10:57
Traži se HITNO dvije mlade osobe koje bi mogle sudjelovati u akciji dijeljenja proizvoda u subotu na splitskoj rivi. Trajanje angažmana – sat do sat i pol. Cijena: 100 kuna po satu
Iz meni neobjašnjivih razloga, u Splitu je deficit mladih studoša/srednjoškolaca koji bi htjeli za nikakav posao zaraditi neki novac?
Molim ozbiljne ponude sa kontakt podacima (zbog brzine i efikasnosti) na pm

sonjuška
03.03.2010., 10:58
Traži se HITNO dvije mlade osobe koje bi mogle sudjelovati u akciji dijeljenja proizvoda u subotu na splitskoj rivi. Trajanje angažmana – sat do sat i pol. Cijena: 100 kuna po satu
Iz meni neobjašnjivih razloga, u Splitu je deficit mladih studoša/srednjoškolaca koji bi htjeli za nikakav posao zaraditi neki novac?
Molim ozbiljne ponude sa kontakt podacima (zbog brzine i efikasnosti) na pm

bugy_AB
03.03.2010., 11:44
Tražim posao vozača. B i C kategorija

Na pp.

BenSumatra
03.03.2010., 19:14
Apsolventica arhitekture traži posao u struci, može i rad od doma, CAD drafting. Imam 3 godine iskustva rada po odličnim biroima.
A dok se ne nađe tako nešto, prebacujem lovu preko SCa, vlastiti ugovor za 10% cifre :)

blond lady
03.03.2010., 19:19
Nudim instrukcije i poduke iz njemačkog jezika za djecu i odrasle.
Instrukcije mogu uključivati konverzaciju ili / i gramatiku, kao i pomoć sa zadaćom. Također nudim prijevode tekstova.

san25
03.03.2010., 19:28
Pozdrav!

Vrhunska sportašica te aktivna atletičarka držala bi treninge trčanja (rekreativnog), vježbanja svim zainteresiranim osobama bez obzira na dob i spol.
Ako Vam je dosta skupih, zagušljivih teretana i traka za trčanje a htjeli biste barem sat vremena dnevno posvetiti trčanju ili vježbanju (razgibavanje, istezanje) na otvorenom, javite se pa ćemo zajedno pronaći način da kvalitetno i učinkovito iskoristimo Vaše vrijeme i moje znanje.
Sada dolazi lijepo i toplo vrijeme te sve više ljudi izlaze na stadione, staze za trčanje te se rekreiraju. Mnogo ljudi i odustanu jer nakon nekog vremena izgube volju (jako je teško sam trenirati), nisu zadovoljni rezultatima svog napora ili se nažalost povrijede.
Bavim se atletikom već 10 godina, te sam se kroz svoju karijeru upoznala sa raznim vrstama ozljeda, a neke sam nažalost osjetila i na svojoj koži.

Pa evo ukoliko ste zainteresirani javite se na PM, učinite dobro za svoje zdravlje uz minimalan trošak, na obostranu korist. :top:

Pozdrav!

Rasselas
04.03.2010., 13:17
Dajem instrukcije iz engleskog jezika za osnovnu i srednju školu, 50 kn po školskom satu. Pomažem s zadaćama i sastavcima. Sve kontakt informacije šaljem na PM.

tea_m_s
04.03.2010., 18:53
Studentica traži part time posao ( s mogućnošću dogovora oko radnog vremena radi odlaska na ispite). Zadnja sam godina fakulteta, radila sam niz honorarnih poslova koji su vezani uz administraciju. Za ponudu se obratiti na privatne poruke :)

Poslovno-comp
05.03.2010., 12:57
Hitno tražim studenta ili studenticu za anketiranje. Honorarni posao bez ikakvih postotaka, provizija i slično. Paket od 30 ispunjenih anketa plaćam 50 kn. Uvjet je komunikativnost i odgovornost. Za sada trebam samo jednu osobu.

Ovdje pise o cemu se radi, kako se plaća i kakvu osobu tražim. Stoga odgovaram samo onima koji su spremni započeti sa radom. Hvala unaprijed.

mikamika
05.03.2010., 13:40
dajem instrukcije za osnovnu i srednju školu iz društvenih predmeta ili pomoć pri učenju za niže razrede osnovne škole, pedagoške sam struke

lokeren
08.03.2010., 17:24
Bilo kakav fizički posao tražim.

alexorange
08.03.2010., 17:52
dipl. novinarka, iskustva s lekturom, honorarni posao tražim.
ponude na PM.
hvala unaprijed

Filip1988
08.03.2010., 23:55
Mladic, 21 godina Zagreb ( 5mj nezaposlen )
SSS Zeljeznicko Tehnicka Skola - Tehnicar za elektroniku
Radno iskustvo: 07.2008 - 09.2009 Automat Club ( blagajnik, operater, trener novih ljudi u firmi, servisiranje manjih kvarova na aparatima na srecu i sl.)
- Vozacki ispit B kategorije ( aktivno vozim )
- Zavrseni tecajevi " osnove hardwera " i " osnove softwera "
- Poznavanje rada na racunalima
- Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Trenutno trazim bilo kakav posao ( odredeno / stalno )
U obzir dolaze i nocne smjene rada
Marljiv, uredan, tocan, pouzdan, spreman na danje edukacije

Molim ponude na e-mail filip2911@hotmail.com
Hvala unaprijed

koraljica
09.03.2010., 00:40
Imam 20 godina,prosle godine sam zavrsila ekonomsku skolu.Radila bi nesto ili vezano za struku ili bi konobarila,kao prodavacica,blagajnica,nije mi nista problem.Nemam nigdje iskustva,osim ovoga ljeta sam poznanici pomogla u lokalu konobariti nekih 10-ak dana tako da kavu znam skuhati jej :) .Stvarno mi nije problem nista raditi i zaista brzo ucim i jako sam komunikativna i vesela osoba :) Ako sam kome zapela za oko,molim na PM poslati ponude,NEMORALNE PONUDE ODMAH ISKLJUCENE !!! Hvalaaaaa!!! Pozdrav svima ;)

Neuran
09.03.2010., 14:59
Tražim posao na području Zagreba ili Splita.

Radno iskustvo
04/2009 - 07/2009

POU XXX- predavač strukovnih predmeta, honorarno

12/2008 - 02/2009

Grad Trogir- Upravni odjel za komunalne poslove, referent, ugovor o djel

01/2008 - 10/2008

XXX d.o.o- direktor prodaje, ugovor o radu, organizacija posla i radnika u agenciji za posredovanje u prodaji telekomunikacijskih paketa

11/2006 - 05/2007

Ured ovlaštenog inženjera građevine XXX, na izradi projektne dokumentacije-izvedbeni projekt, turističko- poslovni kompleks sa podzemnim garažama i bazenima (35000m^2), student servis

05/2002 - 11/2006

-razni poslovi preko student servisa
-izrada elaborata o etažiranju, manjih projekata i suradnja sa sudskim vještakom za građevinu
-preprojektiranje i glavni projekt stambenog objekta u Rogoznici
-izrada elaborata o etažiranju za xxx d.o.o., Trogir
-manji projekti, pristupne ceste itd...
-organizirao i predavao tečaj AutoCada u okviru fakulteta u trajanju od 40 školskih sati, sa praktičnim dijelom nastave, student servis

Školovanje

09/2000 - 11/2009

Građevisnko-arhitektonski fakultet, Split

09/1996 – 06/2000

Prirodoslovno- matemetička gimnazija, Split

Strani jezici

Engleski jezik

Čitanje Izvrsno
Pisanje Izvrsno
Govor Izvrsno

Talijanski jezik

Čitanje Izvrsno
Pisanje Dobro
Govor Dobro

Francuski i njemacki osnovna komunikacija

Usavršavanje

08/2009 - 11/2009

POU Algebra, Split
CAD specijalist
AutoCAD- crtanje u ravnini,
AutoCAD II- napredno cratnje u ravnini,
AutoCAD- 3D modeliranje,

Ostale računalne sposobnosti
Zadnji put korišteno: Trenutno
Razina znanja: 5/5
Godine iskustva: 12

Programski paketi:
Izvrsno poznajem rad u slijedećim programskim paketima:
Microsoft Office-Word, Excell, Power Point, Outlook;
Auto CAD 2008;
Google Sketchup 7;

Dobro se snalazim u slijedećim programskim paketima:
Graphisoft- ArchiCad11
Nemetschek i njegove komponente;
Adobe Photoshop CS4;
Corel Graphic Suite;

Vozačka dozvola B kategorije

brouhaha
09.03.2010., 19:23
daktilograf I A klase sa višegodišnjim radnim iskustvom - brzo i povoljno vršim prijepis svih vrsta tekstova, maturalnih i diplomskih radnji, sve ostalo po dogovoru, javiti se na P.M.

pudlica000
10.03.2010., 05:39
imam 24 godine, prošle godine diplomirala na Zdravstvenom veleučilištu, ali imam studentska prava do kraja ove godine. Trazim honorarni posao - telefonsko anketiranje, dijeljenje letaka, lijepljenje deklaracija i slično.

niky1204
10.03.2010., 20:17
maturantica gimnazije traži honorarni posao preko ljeta..

nudim i instrukcije za osnovnu i srednju školu iz kemije, engleskog i španjolskog jezika

ako vas zanima javite se na mail: greendayevka@hotmail.com

eding
10.03.2010., 22:31
Pozz!

Domaćica sam,potreban mi je posao pod hitno,nešto honorarno ili stalno nebiram samo da je pošteno plaćeno.
Molim Vas za pomoć i bez nemoralnih ponuda,u obzir dolaze poslovi za od doma ili poslovi u Sisku ili Zagrebu.
Ponude na PP.
Hvala!

bruska
11.03.2010., 08:56
Nudim instrukcije iz TALIJANSKOG i ŠPANJOLSKOG jezika
Informacije na pm

Vodoinstalater7
11.03.2010., 09:30
Ovako,ostao sam bez posla i nezaposlen sam gotovo pola godine i nikako da nađem novi posao :(
Pa ako neko treba adaptaciju kupaone ili kuhinje,zamjenu pipe ili slicno te popravak istih,neka mi se javi na pm ili mail shorty02005@hotmail.com nudim povoljne i kvalitetne usluge.hvala :)

star69
11.03.2010., 20:05
Djevojka, 30g, zg, všs,honorarno bi čistila urede ili privatne stanove, nosila papire u finu i na poreznu:D-imam iskustva s time, isto tako imam iskustva u čuvanju djece

kbegicsi
11.03.2010., 23:21
Žena 31 godinu traži posao .
Imam višegodišnje iskustvo u poslovima prodaje , s posebnim naglaskom na vođenje odjela i odnosa sa ljudima
- fleksibilna , pouzdana , organizirana , odgovorna i ambiciozna osoba
Programe koje poznajem su Point, SAP , i naravno sve MS aplikacije .

Svim zainteresiranima šaljem svoj životopis na pp.

Unaprijed zahvaljujem !!

Povlačim svoj oglas jer sam zahvaljujući jednom Anđelu čuvaru sa ovog foruma dobila posao koji si želim već godinama , i napokon u Ponedjeljak startam .Hvala ti još jednom !!

Dekanica
11.03.2010., 23:37
Pozdrav, molila bih informaciju, kakve su mogucnosti zaposljavanja na podrucju IT programera u Hrvatskoj (ZG)? Radi se o mladoj osobi sa iskustvom, strancu koji govori pocetni hrvatski. Unaprijed hvala:top:

Webeto
12.03.2010., 16:17
RADNO ISKUSTVO

2007. – 2009. XXX XXX d.o.o. Zagreb
- referent prodaje vozila (OPEL), narudžbe dodatne opreme, fakturiranje vozila i dodatne opreme, priprema dokumentacije za carinjenje, registracija vozila, praćenje i evidentiranje otpadnih guma i broj uvezenih automobila za Fond zaštite okoliša i energetsku učinkovitost, referent za sklapanje obaveznog i kasko osiguranja, evidencija zadovoljstva kupaca…

2007. XXX XXX d.o.o., Zagreb
- asistent u marketingu (telemarketing), disponent
kamionskog prijevoza (špedicija)

2005. – 2007. XXX XXX., Velika Gorica
- briga za rent-a-car vozila i priprema za daljnju prodaju,
registracija vozila i dodatna administracija, prodajni
savjetnik za OPEL vozila, asistent u marketingu (osmišljavanje nagradnih akcija za kupce i samih nagrada, koordinator rezervnih dijelova za mrežu Opelovih salona)

2005. XXX d.o.o., Zagreb
- referent prodaje Opel i Chevrolet vozila

2003. - 8 mjeseci rada u dućanu maloprodaje

2002/03. - 6 mjeseci rada u Badelu d.d. preko student servisa

VJEŠTINE

 rad na računalu Aktivno i svakodnevno korištenje MS Office paketa (Word, Excel), Internet, Photoshop

 strani jezik Engleski (aktivno u govoru i pismu)

 vozačka dozvola B kategorija, aktivan vozač

 razvijene prodajne i pregovaračke vještine, vještine komuniciranja, sklonost koordiniranom timskom radu

 odslužen vojni rok na poslovima administracije u Uredu državne uprave na odjelu društvenih djelatnosti u Velikoj Gorici (odjel za branitelje) – komunikacija s braniteljima u vezi njihove dokumentacije vezane za ratni put, javljanje na telefon i rješavanje jednostavnijih pitanja, kopiranje dokumentacije i pomoć u administrativnim poslovima.

 Asistent u građevinskom sektoru (provjeravanje nacrta i izdavanje potvrda)

 Vozač za teren u službi Socijalne skrbi

 Asistent u matičnom uredu (upisivanje rođenih i preminulih) – izdavanje potvrda

Eto...pucam iz svog oružja....nadam se da će upaliti.

Tražim posao. Cijenim bilo kakvu povratnu informaciju.

webeto8@gmail.com

kira 21
13.03.2010., 09:29
Dobar dan ,može mala pomoč,zna li neko .tko u zagrebu treba autolakirere u stalni radni odnos,pitam za brata ostao je bez posla ,12 godina je radio u struci,hvala svima unaprijed na informaciji.

sinnovak
13.03.2010., 12:21
Ako netko zna, molio bih za bilo kakvu informaciju, radio sam u flexo tisku
folije i papira, no prihvatio bih posao i izvan struke,
e-mail:ssinisa1967@gmail.com
Hvala svima:)

djp
14.03.2010., 00:20
nek mi se jave svi oni koji su zainteresirani za bukiranje karata (eng,fra,spa,tal,njem) dubrovnik ....na pm

aky_zg
15.03.2010., 12:17
Ing. informatike, smjer informatički dizajn.

Tražim bilo kakav posao manje ili više vezan uz struku.

A do tada:
-Nudim izradu web stranica (do 5 podstanica) 500 kn, ostalo po dogovoru.
-Nudim izradu bilo kakvih grafičkih materijala (plakati, vizitke, logo, letke, prospekte, kataloge, newslettere, oglase, brošure, etikete, pozivnice za vjenčanje,čestitke....)

-Instrukcije iz rada na računalu, internet, e-mail...
-Instrukcije iz grafičkih programa (Photoshop, Illustrator, Indesign...)
-Popravci računala
-Instalacija windowsa, ostalih programa...

SOLARSOUL
15.03.2010., 20:58
tražim uslugu ilustratora ili crtača po narudžbi
trebao bih jednu ilustraciju za knjigu.
tema je bajkovita.
ponude molim na moju poštu.

Neviox
16.03.2010., 16:50
Honorarni posao kod kuće
Kako brzo zaraditi?
Pošaljite 5 kuna na 6 adresa!
Nasla sam ovo na jednoj news grupi i odlucila isprobati. Prije par tjedana, pretrazivala sam newsgrupe i naisla sam na clanak slican ovome u kojem je pisalo da mozete zaraditi tisuce dolara u samo PAR TJEDANA sa samo malim ulogom od 30 kn! Pomislila sam, "Da bas, ovo mora da je prijevara" no kao vecina nas, bila sam znatizeljna, pa sam nastavla s citanjem. Kako god, pisalo je da posaljete 5 kn svakoj od 6 imena i adresa koje su bile u tom clanku. Zatim stavite svoje ime i adresu na kraj popisa na #6, te posaljete taj clanak na najmanje 200 newsgrupa. (Ima ih na tisuce). Nema kvake, to je to. Pa sam nakon malo razmisljanja, i savjetovanja s prijateljima, odlucila pokusati. Mislila sam "Sto imam izgubiti osim 6 markica i 30 kn, zar ne?" zatim sam ulozila tih bijednih 30 kn I POGODITE STO!?... u roku od 7 dana, poceo sam dobivati novac postom! Bila sam zaprepastena! Pomislila sam da ce s tim biti ubrzo gotovo, ali novac je neprestano dolazio. U mom prvom tjednu, zaradila sam oko 100 kn. krajem drugog tjedna zaradila sam ukupno vise od 1 100 kn! u trecem tjednu imao sam preko 10 000 kn i jos raste. Ovo je sada moj 4 tjedan i moja ukupna zarada je malo vise od 25 000 kn a novac jos ludjacki dolazi. To sve sigurno vrijedi 30 kn, i 6 markica!!
Sada cu Vam reci na kojem principu ovo radi i jos vaznije, ZASTO radi... Osim toga, pobrinite se da imate isprintanu kopiju ovog clanka SADA, tako da bi mogli provjeravati neke informacije kako ih trebate. OBECAVAM Vam da ako tocno pratite moje upute, zaradjivat cete vise novca nego sto ste ikada mogli radeci nesto tako lako! NASTAVITE CITATI DA BI STE DOZNALI KAKO OVO RADI!!! Prijedlog: Procitajte ovu cijelu poruku pazljivo! (isprintajte ju ili ju kopirajte na svoje osobno racunalo.) Slijedite jednostavne upute i gledajte novac kako dolazi! Lagano je. Legalno je. MOLIM VAS, VJERUJTE MI, ZELIM VAM DOBRO!!! A, Vas je ulog samo 30 kn (Plus postarina na samo 6 kuverti...samo jednom...bez ponovno slanja poste) VAZNO: Ovo nije prijevara; nema laznih obecanja; nije ilegalno; i 99% nije riskantno - stvarno funkcionira! Ako je odanost slijedecim uputama, dobivat cete izvanredne prihode. SAMO NASTAVITE CITATI!! MOLIMO VAS Slijedite ove upute TOCNO, i 50 000 ili vise mogli bi biti vasi u roku od 20 do 60 dana. Ovaj program ostaje uspjesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA sudionika. Molimo Vas nastavite njegov uspjeh pazljivo prateci i postujuci upute. Sada cete postati dio Postanskog poslovanja. O ovom poslu Vas proizvod nije cvrst i opipljiv, on je usluga. Vi ste u poslu razvijanja Postanskih lista. Mnogo udruga rado placa velike svote novca za kvalitetne liste. No ipak, novac od tih lista je sekundaran prihodu koji se zaradi od ljudi kao sto ste Vi i ja koji traze da ih se ukljuci u tu listu.
Ovo su 3 koraka do sigurnog uspjeha:
KORAK 1 >Nabavite 6 odvojenih papirica i napisite slijedece na svaki papiric "PLEASE PUT ME ON YOUR MAILING LIST." Sada uzmite 6 novcanica od pet kuna i stavite JEDNU u SVAKI od 6 papirica tako da se novcanica ne moze vidjeti kroz kuvertu (radi sprjecavanja kradje). Zatim, stavite jedan papiric u svaku od 6 kuverti i zatvorite ih. Sada bi ste trebali imati 6 zatvorenih kuverti, svaku sa papiricem na kojem je iznad napisana fraza, Vasim imenom i adresom, i 5 kn novcanicu. Ono sto Vi radite je da stvarate uslugu. OVO JE SIGURNO LEGALNO! Vi zahtjevate zakonitu uslugu i placate ju! Kao vecina nas bila sam pomalo skepticna i pomalo zabrinuta o legalnim pogledima svega toga. Pa sam i provjerila sa U.S. Post Office (1-800-725-2161) i potvrdili su mi da je to uistinu legalno.
Posaljite tih 6 kuverti na slijedece adrese:
#1.) Marko Koričić, A. Starčevića 106, 31550 Valpovo, Croatia
#2.) Roko Kokeza, Matoševa 99 A, 21210 Solin
#3.) Martina Horvat, Požari 57, 33000 Virovitica, Croatia.
#4.) Tanja Šarčević, K.P.Krešimira IV 12, 44320 Kutina, Croatia.
#5.) Marijan Bratković, Vojka Krstulovića 2, 21000 Split, Croatia
#6.) Martina Peti, 5.Barutanski ogranak 11, 10000 Zagreb, Croatia
KORAK 2 >Sada izaberite ime pod #1 sa liste koju vidite iznad i maknite ga sa liste, pomaknite ostala imena prema gore (6 postaje 5, 5 postaje 4, itd...) i dodajte SVOJE Ime pod brojem 6 na listi.
KORAK 3 >Promijenite u clanku sve sto trebate, no nastojte odrzati clanak slicniji originalu sto je vise moguce. Sada, posaljite svoj prepravljeni clanak na najmanje 200 newsgrupa. (Mislim da ima priblizno 24,000 grupa) Vi samo trebate 200, no zapamtite, sto ih vise posaljete, to vise novca zaradite! Necete dobiti puno osim ako saljete kao ludi.) Ovo je savrseno legalno! MOLIM VAS,VJERUJTE MI. Ako ste sumnjicavi u vezi ovoga, pogledajte Title 18 Sec. 1302 & 1341 of the Postal lottery zakona. Imajte kopije ovih koraka za sebe i, kad god Vam zatreba novac, prodjite sve ponovno, i ponovno. MOLIMO VAS ZAPAMTITE da ovaj NACIN ZARADE ostaje uspjesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA sudionika i njihove pazljive posvecenosti uvjetima. Uzmite to ovako: Ako ste posteni, program ce se nastaviti i novac koji dobivaju mnogi drugi doci ce i do Vas. Mozda zelite zadrzati imena i adrese poslane Vama, bilo na racunalu ili na papiru i cuvati zabiljeske koje Vam ljudi posalju. To POTVRDUJE da Vi uistinu provodite uslugu. (Takodjer, bi mogla biti dobra ideja da zamotate novcanice od 5 kn u tamni papir da bi ste smanjili rizik postanskih lopova.) Vase ime ce se pomicati na listi geometrijski, pa kada Vase ime dodje do #1 pozicije dobivati cete tisuce kuna u CASHu!!! Kakva prilika za samo 30 kn (5 kn za svakog od prvih 6 osoba napisanih na listi) Posaljite ih sada, dodajte svoje ime na listu i Vi ste u poslu! Isto tako možete prevesti ovaj članak na engleski i lansirati ga na strane news grupe. U tom slučaju promijenite valutu.

--UPUTE ZA--KAKO POSLATI NA NEWSGRUPU-
Korak 1) Ne trebate ponovno pisati ovo cijelo pismo da bi ste ga poslali. Samo stavite kursor na pocetak pisma i povucite kursor na dno ovog dokumenta, izaberite 'copy' iz edit menija. To ce kopirati cijelo pismo u memoriju racunala.
Korak 2) Otvorite prazan 'notepad' dokument i stavite kursor na vrh prazne stranice. Iz 'edit' menija izaberite 'paste'. To ce preslikati kopirano pismo u 'notepad' da biste mogli dodati svoje ime na listu.
Korak 3) Spremite svoj novi notepad dokument kao .txt dokument. Ako zelite poslati drugaciji clanak, uvijek cete imati taj dokument koji mozete obradjivati.
Korak 4) Pokrenite 'Netscape' ili 'Internet Explorer' pokusajte potraziti razne newsgrupe (on-line forume, oglasne ploce, chat stranice, rasprave...)
Korak 5) Posjetite te stranice i posaljite ovaj clanak kao novu poruku tako da kliknete na prazninu i izaberete 'paste' iz 'edit' menija. Ispunite 'Subject', to ce biti naslov koji ce svi vidjeti dok ce pregledavati liste posiljaka o odredjenoj grupi, kliknite na 'post message' gumbic. Gotovi ste s prvim! Cestitam...TO JE TO!
Sve sto morate je otici na razne newsgrupe i poslati clanak, kad Vam udje u stos, trebat ce Vam oko 10 sekundi za svaku newsgrupu! **ZAPAMTITE, U STO VISE NEWSGRUPA POSALJETE, VISE CETE NOVACA ZARADITI! To je sve! Poceti cete dobivati novac iz cijeloga svijeta u roku od par dana! **SAMO BUDITE SIGURNI DA SU VAM SVE ADRESE TOCNE.** EVO KAKO 30 KUNA POSTANE NEKOLIKO TISUCA!! Od 200 posiljaka, recimo da dobijete samo 5 odgovora (vrlo rijedak primjer). Zaradili ste 25 kn sa svojim imenom na #6 na pismu. Sada, svaki od tih 5 osoba koji su Vam poslali 5 kn naprave MINIMUM 200 posiljaka, svaki sa Vasim imenom #5 i samo 5 osoban odgovori na originalnih 5, to je jos 125 kn za Vas, sada svaki od tih 25 naprave 200 MINIMUM posiljaka sa Vasim imenom na #4 i samo 5 odgovora svaki, dobivate dohodak od 625 kn! Sada, se tih 125 osoba okrece i posalje MINIMUM 200 sa Vasim imenom na #3 i dobiju samo 5 odgovora svaki, dobivate dohodak od 3 125 kn! OK, e sada je onaj zabavan dio, svaki od tih 625 osoba posalje MINIMUM 200 pisama sa Vasim imenom na #2 i svaki od njih dobije samo 5 odgovora, koji su Vam donjeli 15 625 kn!!! E sad tih 3 125 osoba ce svi dostaviti ovo pismo na 200 newsgrupa sa Vasim imenom na #1 i ako jos uvijek 5 osoba po 200 newsgrupa reagira dobivate 78 125 kn! Sa originalnim ulogom od SAMO 30 kn! NEVJEROVATNO! Kada Vase ime vise nije na popisu, samo uzmete posljednju posiljku u newsgrupi, i jos jednom posaljete 30 kn imenima na listi, stavljajuci svoje ime ponovno na broj 6. Te ponovno pocnete slati posiljke na newsgrupe. Stvar koju treba zapamtiti je da li shvacate da se tisuce ljudi po cijelom svijetu spaja na internet i cita clanke svaki dan?, BAS KAO I VI sada!! Pa, da li si mozete priustiti 30 kn i vidjeti da li stvarno djeluje?? Mislim da, da... Ljudi su govorili, "Sto ako je plan izigran nitko Vam ne posalje novac? Pa sto! Koje su sanse da se to dogodi kada postoji mnogo novih, postenih korisnika i novih postenih ljudi koji se prikljucuju internetu i newsgrupama svaki dan i zeljni su pokusati? Procjenjuje se da je 20 000 do 50 000 novih korisnika, svaki dan, sa tisucama onih koji se spajaju u pravi internet. Zelim Vam uspjeh i zaradu mnogo novca...

marion56
16.03.2010., 16:54
Honorarni posao kod kuće
Kako brzo zaraditi?

baš smo tebe čekali, samo si nam ti trebala da nas izvučeš iz ove krize. Hvala ti na ničemu.

Daj nemoj prljati topice s takvim glupostima, pun ih je internet:flop:

A_N_A
16.03.2010., 18:27

Nisam vidjela spliću koji bi nešto radio, a studenati nema jer su brže bolje otišli u Zagreb. I svi će se vratit kad završe fax. Nooot!

buzila4
16.03.2010., 19:05
baš smo tebe čekali, samo si nam ti trebala da nas izvučeš iz ove krize. Hvala ti na ničemu.

Daj nemoj prljati topice s takvim glupostima, pun ih je internet:flop:

Poptuno si u pravu. Ovakvi postovi rugaju se ozbiljnim ljudima koji mukotrpno traže posao.

loloch
16.03.2010., 21:23
Dvije osobe pod jednim postom.

osoba 1- zavrsen filozofski fak., dipl. engleski i njemacki jezik.

dosada radila u struci u skolama stranih jezika, na POU u Zagrebu kao voditelj tecaja njemackog jezika za odrasle
presla u njemacku firmu na 1 godinu te radila kao savjetnik i rjesavatelj problema klijenata firme u call centru te sirila poslovanje tvrtke na madarsko podrucje ( govorimi madarski jezik )
okusala se i u turizmu u vodecoj hrvatskoj tvrtci na kratko vrijeme ( prevelika ambicija + usluznost prema klijenteli + pruzanje novih ideja za poslovanje urodilo brzim otkazom )
prethodno jos puno volonterskog rada na kulturnim manifestacijama te u pruzanju informacija oko stednje kod njemacke banke..

koristim se znaci engleskim, njemackim i madarskim jezikom
pasivno govorim nizozemski, spanjolski i ruski

visoke sam pismenosti i sirokog raspona znanja ( dobra investicija za medije )

TRAZIM POSAO KOJI Bi ISPUNIO MOJE POTENCIJALE I nA KOJEM BIH KVALITETNO I U SKLADU S VODECIMA DOPRINIJELA CVJETANJU POSLA.

Osoba 2- 7 godina radila kao komercijalist u informatickoj tvrtki- dobro poznavanje opreme
cistila uredske i ine kancelarije
govorim madarski jezik
inace po spremi pedagog- odgovorna, strucna i vesela osoba pogodna za cuvanje djece

TRAZIM POSAO VEZAN UZ DJECU i VODENJA DOMACINSTVA, BILO KAKAV POSAO GDJE JE POTREBAN MADARSKI JEZIk ILI CISCENJE UREDSKIH PROSTORA

lunalu
17.03.2010., 11:23
Dipl. Novinar, 10 godina radnog iskustva u uredjivanju, lektoriranju tekstova i osmisljavanja tema. Iskustvo rada na televiziji, radiju, casopisima i news portalima..Stvarno sam marljiva, uredna i temeljita osoba koja svakom radnom mjestu pristupa vrlo odgovorno.

Moze i rad u marketingu ili PR-u- iskustvo 2 godine..

Obzirom na hitnost situacije prihvacam bilo kakav uredski posao ili rad od kuce..

Sve ponude molim na PM!! i unaprijed HVALA!!

djurowski
17.03.2010., 15:26
Pisem seminarske (sa ppt prezentacijama) i diplomske / završne radove!! POVOLJNO!! (Za FMTU - Opatija i Zabok)
Info na pm

zagreb2007
17.03.2010., 17:47
Ako želis biti hostesa,prijavi se u ovu online reklamnu agenciju..
Email-om nam pošalji svoje fotografije,podatke,hobije,interese.
.Ovisno o interesu poduzeca,pruža ti se mogucnost honorarnog posla..
info@internet-marketing.hr
Trazimo i osobe za dijeljenje letaka po centru grada kao i po postanskim sanducicima..

SPECIJALNA
17.03.2010., 18:09
Tražim bilo kakav honorarni posao, lokacija Split, trenutno na porodiljnom imam 27godina, VŠS-
Hvala lijepa :)

Rasselas
18.03.2010., 16:09