PDA

View Full Version : Forumska burza rada za one koji traže ili nude posao - molim pročitati prvi komentar s pravilima

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Blue
06.11.2007., 14:02
Bilo bi lijepo kad bi podforum Posao i karijera zaista pomogao nekim poslovima a prije svega nekim vašim karijerama. Stoga otvaramo temu na kojoj možete besplatno tražiti ili nuditi posao.

Oni koji traže ili nude posao, kao kontakt ne smiju navesti broj telefona, mobitela ili faksa ali smiju ostaviti svoju email adresu i/ili pozvati zainteresirane da se jave privatnom porukom.

Oni koji traže posao mogu firme koje se oglašavaju provjeriti na stranicama Sudskog registra (https://sudreg.pravosudje.hr/SUDREG3/SudregController?act=start).

Osim traženja posla, možete oglašavati usluge poput čišćenja, uređivanja vrtova, stolarije, izrade web stranica i sl., za što ste već sposobni i kako god bi htjeli unovčiti vaše umne i/ili fizičke sposobnosti.

Zlouporaba forumske burze rada, odnosno aktivnost suprotna neprofitnom duhu ove teme i dobrim običajima Foruma rezultirat će trajnim banom s podforuma Posao i karijera.

Zabranjeno je postanje komentara, lijepo molim postavljajte samo oglase. Drugi postovi bit će obrisani i sankcionirani kartonima.

Postanje oglasa, javljanje na oglase i sve ostalo u vezi ove teme radite na vlastitu odgovornost.

Komentare, pitanja i sugestije umjesto na temu šaljite moderatorima na PM.

Edited (18.06.2009.):

Evo još nekih smjernica za postanje na ovoj temi. Oglasi u kojima tražite i nudite posao moraju pružiti širok spektar informacija o vama i vašim kvalifikacijama/sposobnostima te poslu kojeg tražite odnosno nudite. Šturi i nepotpuni oglasi bit će obrisani, s izuzetkom onih oglasa koji po sebi nisu složeni (npr. "nudim usluge cijepanja drva").

Također, mlađe od 18 godina lijepo molim da sezonske i povremene poslove potraže ili na za to predviđenoj temi na PiK-u ili na nekom drugom podforumu, a nikako ne na ovoj temi.

Brojeve mobitela i telefona nije dozvoljeno postati. Kontakt ostvarite putem privatnih poruka.

Lijepo molim da ne spamate temu učestalim objavljivanjem istih/sličnih oglasa. Takvi postovi bit će kartonirani i obrisani, zajedno sa svim prethodnim oglasima istog forumaša. Dozvoljena učestalost postanja je jednom mjesečno.

Zabranjeni su oglasi povezani s radom u "kreditnim uredima", uključujući dijeljenje letaka. Nepridržavanje istog rezultirat će kartonom za nepoštivanje pravila podforuma.

mafijaš bez pljuce
07.11.2007., 21:09
Namjeravam otvoriti firmu, međutim u ovim vremenima globalizacije i približavanja EU pitam se čime bih se mogao baviti kada tržištem vladaju velike korporacije.

U fazi sam razmišljanja i početnih razgovora sa nekim stranim i domaćim firmama. Imam vlastiti uređeni poslovni prostor, a ono što bih ovdje tražio jest poslovna suradnja pa molim sve zainteresirane i, prije svega ozbiljne osobe, da se ovdje jave.

Pod poslovnom suradnjom ne želim ništa specificirati, jer postoji više vrsta suradnje. Danas mnogi nemaju uvjete za pokretanje vlastitog posla (ne mogu podići kredit i sl.), ali imaju genijalnih ideja koje nisu u mogućnosti provesti - i po tome pitanju naravno možemo razgovarati o poslovnoj suradnji, zapošljavanju i sl.

Eh da, ne obraćajte pozornost na moj nick - trenutak "inspiracije" :frajer:

crvenkapa
08.11.2007., 10:50
Nista posebnog samo da je u ovom rajonu zbog putovanja:po zanimanju staklo plasticar sve u vezi brodica i yahti vezano uz staklo plastiku,te serviser racunala,ostalo isto dolazi u obzir.Hvala!

škorpion 8
08.11.2007., 12:38
Evo ovako odlučio sam raditi honoralni posao dok imam slobodnog vremena.Ako ima tko kakvu ideju ili poslić naravno ako od toga ima kruha.čujemo se preko pm..

Blue
09.11.2007., 19:45
Olabavili smo pravila postanja na temi, knock yourself out :D

Budite kreativni, prodajte svoje usluge, nadjite poslove, zaradite lovu :mig:

mladi_luk
12.11.2007., 02:35
Ja bih radila u VIP-u na službi za korisnike. kako doći do toga? Studentica sam :confused:

banana ikebana
12.11.2007., 16:52
Ciao svima,

trazimo dvije mlade curke zainteresirane za modu i nakit, za prodaju unikatnih dragunlija registriranih likovnih umjetnika na Bozicnom sajmu u Petricevoj ( Cvjetni trg) 4 sata dnevno (od 12-16 ili od 16 -20) od 03.12 do malo prije NoveG (cirka 29.12). Vise o nama na atelier-tias.com
Jos bumo se sve dogovorili konkretno kad se vidimo i cujemo.
Javite mi na pm.

:mig:

Jeanny
13.11.2007., 00:06
Nesudena sam studentica...tocnije upisala sam fakultet ali eto nakon mjesec dana odustala jer sam se uvjerila da nisam sposobna za to-prezahtjevno ,masa gradiva koje u mega kratkom roku moras nauciti..bolonja siba...morala sam se spustiti na zemlju i priznati da nisam sposobna ...bar zasada ne:flop: pokusat cu nagodinu ponovno...ako se uspijem srediti do tada!
osim faxa nisam imala nikakav planB pa se sada nalazim u velikoj frci!!!
sto raditi i kako naci
posao??
zavrsila sam ugo-turisticku skolu-)hotelijersko-turisticki tehnicar...nemam blage za sto sam uopce sposobna s tim zanimanjem(jer ako cemo iskreno-u srednjoj od praxe ne naucis bas nista)...radnog iskustva nemam...
bas sam u depresiju upala...
svoj jedini plus vidim u tome sto govorim super njemacki jezik (zivjela sam za vrijeme rata tamo).
mogu li to nekako iskoristiti?postoji li neki posao koji trazi aktivno znanje njemackog, a da nije nuzno potreban fax??'
hvala svima!

I, me & myself
14.11.2007., 20:06
htjela bih posao kao tajnica

mafijaš bez pljuce
15.11.2007., 13:18
Nesudena sam studentica...tocnije upisala sam fakultet ali eto nakon mjesec dana odustala jer sam se uvjerila da nisam sposobna za to-prezahtjevno ,masa gradiva koje u mega kratkom roku moras nauciti..bolonja siba...morala sam se spustiti na zemlju i priznati da nisam sposobna ...bar zasada ne:flop: pokusat cu nagodinu ponovno...ako se uspijem srediti do tada!
osim faxa nisam imala nikakav planB pa se sada nalazim u velikoj frci!!!
sto raditi i kako naci
posao??
zavrsila sam ugo-turisticku skolu-)hotelijersko-turisticki tehnicar...nemam blage za sto sam uopce sposobna s tim zanimanjem(jer ako cemo iskreno-u srednjoj od praxe ne naucis bas nista)...radnog iskustva nemam...
bas sam u depresiju upala...
svoj jedini plus vidim u tome sto govorim super njemacki jezik (zivjela sam za vrijeme rata tamo).
mogu li to nekako iskoristiti?postoji li neki posao koji trazi aktivno znanje njemackog, a da nije nuzno potreban fax??'
hvala svima!

Moj savjet je da probaš potražiti oglase koji traže prevođenje stručnih (ili običnih) tekstova sa njemačkog na hrvatski i obrnuto.
Također, probaj se javiti za turističkog vodiča ili pratitelja za njemačke turiste. Ok, tu je vjerojatno konkurencija velika, javljaju se ljudi sa iskustvom ili položenim ispitima za vodiča ili pratitelja, ali nemaš što izgubiti ako se javiš. Iz bliskih izvora znam ljude koji su bez ispita i iskustva radili te poslove (bez ikakve veze za takve poslove), a što je bitno - lova je dobra.
Ostaje ti solucija da kontaktiraš Lidl - oni prvenstveno traže znanje njemačkog jezika (struka je sekundarna), ali onda fakat moraš taj njemački rasturat. Oni ti plaćaju školovanje ako te prime, radiš abnormalno puno, ali plaće su vrhunske za naše prilike (+dodatne beneficije).
Gledaj po oglasima za firme koje traže izvrsno znanje njemačkog jezika i javljaj se. Pogledaj malo i po turističkim agencijama, ali tu su ti plaće slabe.

Sve u svemu, kad šalješ životopis, obavezno naznači da si živjela u Njemačkoj i da savršeno govoriš jezik.

Sretno ti bilo!

glidaren85
15.11.2007., 18:44
Zivim u svedskoj i ovdje sam studirao i zavrsio 3-godisnji fakultet, elektrotehniku.

Ima li kakvih poslova za mene u Zadru? I gdje na internetu za moju struku mogu traziti poslove u Hrvatskoj?

Superbare
16.11.2007., 07:19
Pozdrav!

Studentica sam i tražim posao po mogućnosti s fleksibilnim radnim vremenom s obzirom da sam redovna studentica, nešto kao punjenje polica u trgovinama i slični poslovi.

Ima li tko kakav dobar prijedlog?

Noah_zg
17.11.2007., 12:56
...ljude na dan izbora, 25.11.2007.
Sa područja cijele Hrvatske...
Sve dodatne informacije na telef. CENZURA

P.S. Nisam znao gdje da ovo stavim pa bih molio moderatore da premjeste u odgovarajući thread.
Hvala...
Lp

Nije dopuštena javna objava broja telefona. Zainteresirani se mogu javiti izravno korisniku privatnom porukom.

Noah, na ovom threadu slobodno daj detalje o radnom vremenu, satnici, plaćanju i ostalim stvarima vezanih uz posao.

Blue

Narcissa Malfoy
17.11.2007., 18:47
Inače, moja veeeelika želja je raditi u marketinškoj agenciji... Diplomirani sam ekonomist, nemam radnog iskustva, ali imam strahovitu volju:) i interes za marketing.

xenia-zg
17.11.2007., 20:10
ja bih mijenjala job :jumping:
inače sam prof. eng i talijanskog ali ne bih više nikako ni pod koju cijenu radila u školi :rigo:
is there any hope?

dr jekyll
19.11.2007., 11:57
Pozdrav svima :)

Studiram za fizioterapeuta i kao student sam svako malo u nedostatku love, pa sam si mislio nešto zaraditi tako da masiram doma. Problem je što nemam nikakav završeni tečaj, a ni fax još nije pri kraju. Masiram jako dobro, ali ne znam kako bih se reklamirao.

Svi savjeti, iskustva i komentari su dobrodošli. Hvala.:)

stils24
19.11.2007., 20:15
Pozdrav!
Nudim svima zainteresiranima za dodatnu zaradu mogučnost prodaje
parfema FM grupe. Zarada po prodanom parfemu se kreće od 30-45kn, a parfemi su stvarno kvalitetni i jeftini...Ovdije imate i popis sa cijenama pa ako ima zainteresiranih nek se slobodno jave na PM...
http://rapidshare.com/files/68816181/NoviPopis.xls

Na forumu pod kozmetikom-parfemi imate i post o tim parfemima pa možete i vidjet mišljenja drugih o tim parfemima...

bavarac
19.11.2007., 20:51
Radim u maloj firmi kao SSS svastar, placa neka klasika za takav posao ali u poslu je dobro sto ja zapravo ne radim nista a dobivam placu. Sad, neki bi bili sretni tako ali ja nisam jer mi je dosadno i cijeli dan mi je prijatelj Kviskoteka.:s
Placa je premala za ono sto meni treba, i htio bih iza 3 popodne naci jos nesto u sitno, bilo sto...ima tko kakav prijedlog? Samo je bitno povecati dohodak barem malo

3kolone
20.11.2007., 13:46
www.3kolone.org - kontakt na mail!

lioness
22.11.2007., 10:37
ako netko zeli radit u parfumeriji, bilo studentski, bilo za stalno, nek se javi na pm

:w

sandro.m
23.11.2007., 09:34
Dakle, diskont PAN kraj Glavnog kolodvora traži trgovce. Samo sam prošao i vidio oglas tako da o detaljima ne znam ništa.

Pozdrav,
M.

youngfashionista0038
24.11.2007., 12:23
ovako..ucila sam 2 godine francuski,,i sad sam malo pauzirala jer nisam to nikako mogla uskladit s obavezama na faxu..htjela bi i dalje nastaviti uciti,,al prije svega,htjela bi za vrijeme ljetnih praznika otici tamo nesto raditi,,bilo sto,cak i volontirat ak treba samo da provedem tamo ta 3 mj.,mislim da bi mi to u ucenju jezika puno pomoglo..ima ko kakvih inf.ili iskustva??gdje se javiti,kog pitati??sto sve treba??

super_sonic
25.11.2007., 22:19
pozdrav,

frendica i ja(maturantice jedne gimnazije) htjele bismo raditi neki poslić po 2-3 h dnevno,primjerice dijeliti letke,novine... ako netko ima ponudu,ili barem neku ideju ,neka javi na pm. hvala :)

crvenkapa
27.11.2007., 12:39
Pa jel ima kakvog posla u okolici Ivanic grada ili Kriza ili Bjelovara,vec sam nestrpljiva.

vladan21
27.11.2007., 18:36
Trazim posao kao Autolakirer, izucijo sam zanat u njemackoj u Mercedes Autokuci.

Ako ima neko da mi nesta ponudi u Dalmaciji...Sibenik, Split, Metkovic, Dubrovnik....

Kakve su place za Autolakirera u Hrvatskoj??

Hvala vam unaprijed!

vladan21
27.11.2007., 18:41
Trazim posao kao Autolakirer u Dubrovniku i okolici...

eMail: info@ragusa-polish.de

Hvala unaprijed!

ptica_dodo7
29.11.2007., 09:05
Tražim posao u popodnevnim, večernjim satima i vikendom. Samo da nije hotline, tarot i to.......
Pakiranje kuverti može ali ne na način "Plati 500kn prvo"

Loulou
30.11.2007., 11:04
ovako..ucila sam 2 godine francuski,,i sad sam malo pauzirala jer nisam to nikako mogla uskladit s obavezama na faxu..htjela bi i dalje nastaviti uciti,,al prije svega,htjela bi za vrijeme ljetnih praznika otici tamo nesto raditi,,bilo sto,cak i volontirat ak treba samo da provedem tamo ta 3 mj.,mislim da bi mi to u ucenju jezika puno pomoglo..ima ko kakvih inf.ili iskustva??gdje se javiti,kog pitati??sto sve treba??

Obrati se veleposlanstvu.
Pogledaj "fille au pair" oglase.
Ne znam kako je za raditi za hrvatskim papirima, s toga, najprije veleposlanstvo.

why-oh-why
30.11.2007., 15:06
Ako si OK i s engleskim mozes raditi i u hostelima.

I za novce, a u nekim manjima se mozes dogovoriti da docekujes goste za besplatan smjestaj/klopu.

Puno sreće!

blackwater
01.12.2007., 22:26
Student sam 4. godine kroatistike i filozofije na Filozofskom fakultetu u Zagrebu. Radio bih honorarno gotovo bilo što - u obzir dolaze i fizikalije tipa cijepanje drva ili neko prenošenje/utovar tereta, ali primarno bih radio neki intelektualni posao. Živim u studentskom domu na Savi tako da imam pristupa broadband internetskoj vezi 24 sata na dan. Engleski govorim izvrsno pa prevođenje svakako dolazi u obzir, slovenski govorim relativno tečno, njemački dovoljno za sporazumijevanje. Poznajem osnove rada na računalu i još trunku više, a može biti govora i o nekoj svirci (primarni instrument - harmonika, ali sviram i klavijature te nešto gitare i još par instrumenata). Posjedujem široki spektar interesa, pogotovo što se glazbe i književnosti tiče pa bih radio i kao recenzent, urednik, možda i kolumnist za neki list ili novine. Najveći interes ipak nalazim u pisanju - priča, feljtona, poezije, glazbenih tekstova. Osobe impresionirane :D mojim životopisom neka se jave na PM.

welcome
02.12.2007., 22:46
Provizja 25%.Posaljite email na mariokrndelj@yahoo.com
Detaljnije nakon emaila vrlo profitabilan posao i legalan.
Hvala unaprijed

emmica
03.12.2007., 15:30
trazim neki honorarni posao sad u 12mj

lioness
04.12.2007., 10:30
trazim neki honorarni posao sad u 12mj

halo, javi mi se!!! :eek:

ODMAH!

blondezg
04.12.2007., 18:42
Ovako zadnje dvije godine sam radila kao hostesa na proslavama Nove godine u jednom zagrebačkom klubu...ove godine sam odlučila promjenit posao jer mi se ne sviđa više hostesiranje,pa me zanima kakav bi si posao(i dali nude) mogla nać jedna studentica koja sama financira školovanje a da se dobro plati za to?

pukachu
05.12.2007., 11:59
redovna sam studentica i tražim neki posao koji ne bi imao fiksno vrijeme...pm?

lioness
06.12.2007., 17:15
neka mi se jave sve ljepuskaste i komunikativne djevojke koje zele raditi oko bozicnih blagdana ;)

i to sto prije, to bolje
tko prvi, njegova djevojka
itd :D

lioness
06.12.2007., 19:35
nisam napomenula - posao se obavlja u zagrebu ;)

Jeanny
10.12.2007., 23:49
trebam posao u osijeku!!!

Wannabes
11.12.2007., 21:59
trazim neki posao tipa studentskih, faks nemam do 2 mj tak da imam dosta slobodnog vremena.. zavrsena ekonomska, poslovi mogu bit od kuvertiranja, punjenja polica....iz siska sam, ako je neki primamljiv posao i zg dolazi u obzir..

yabooka
12.12.2007., 11:34
"Fitness centar se nalazi u blizini autobusnog kolodvora i više je kvartovskog karaktera. Radno vrijeme centra je od 11 do 22 sata radnim danom i od 10 do 20 sati subotom. Dva trenera su ujedno i na prijemnom desku vezano za teretanu.Imamo termine aerobike u večernjim satima i tu nastupate vi.
Vaše radno vrijeme je od 17 do 21 sat (četiri sata dnevno od ponedjeljka do petka, subota za vas nije radna).
Opis posla: rad na prijemnom desku (upis članova prilikom njihova dolaska, naplaćivanje mjesečne članarine, kontakt s članovima uz pristupačnost i srdačnost).
Kvalifikacije: higijena, komunikativnost.
Plaća: prvi radni dan u novom mjesecu (najkasnije do 3. u mjesecu)
760,00 kn (plaća nije velika ali ni posao nije zahtjevan.)
Tražimo osobu koja će ostati do kraja sezone 07/08 (radi se cijeli lipanj).
Ukoliko vam sve navedeno odgovara i odgovara vašem profilu molim javite se za sastanak."

dakle,meni su poslali ponudu ali premalo mi je to novaca jer zivim u stanu i to mi nije dovoljno za stanarinu a kamoli za ista drugo...idealan posao za nekog studenta...ako vas zanima, info na pm :)

principessa_007
12.12.2007., 17:46
redovna sam studentica i tražim posao u zadru koji ne bi imao fiksno radno vrijeme..ako netko može pomoći, javite se na pm..:)

ana.123
14.12.2007., 11:17
radim u Pivovari i Pivnici Medvedgrad, gdje sada traže veliki broj konobara i kuhara radi otvorenja pete pivnice u nizu ....

Evo samo da pomognem : )

(javite se meni na broj da Vas preporučim CENZURA)

Nije dozvoljeno ostavljanje brojeva telefona, javiti se na PM.

Blue

Goth Angel
15.12.2007., 23:17
Redovna sam studentica i trazim job u Zg-u, po mogućnosti s fleksibilnim radnim vremenom

rune88
16.12.2007., 18:48
jel ima ko kakvo znanje di se moze sredit, nac kakav honorarni posao prek zime...srednja skola (maloljetan)

Treci kamencic
16.12.2007., 21:48
studentica novinarstva.. tražim neki poslić koji bi dnevno trajao 4-5 sati... ispomoć u banci, neki administrativni poslovi u firmama i tako..

u obzir dolaze i poslovi tipa ljepljenje deklaracija i to al po mogućnosti da nije jankomir i žitnjak u pitanju

ponude na pm

A_N_A
18.12.2007., 14:40
Tražim posao u popodnevnim, večernjim satima i vikendom. Samo da nije hotline, tarot i to.......
Pakiranje kuverti može ali ne na način "Plati 500kn prvo"

Također sam zainteresirana za tako nešto. Molim javite na PM.

iva2110
19.12.2007., 11:02
hej ljudi,

jedna 24-godišnjakinja bez obaveza, bi radila u incoming turističkoj agenciji, imam iskustva, govorim engleski i talijanski, njemačkim se služim dovoljno dobro, inače mi je to struka pa ako netko ima potrebu budite slobodni javiti mi se na pm:mig:

hvala unaprijed:D

IZHR
19.12.2007., 17:20
Ovim putem pozivam sve zainteres irane koji se zele ukljuciti u rad projekta IZHR.

BESPLATAN - portal + web hosting + domena(po zelji) + marketing portala

Traze se voditelji gradskog portala. Svrha projekta je edukacija i potaknuti poduzetni duh u mladima.

Svi gradovi ukljuceni u projekt.

Sve zainteresirane molim da se jave na mail

izhr@makarska-hr.com

valamar
22.12.2007., 15:14
http://img143.imageshack.us/img143/6118/animationoglascrozm6.jpg

ARAGON
01.01.2008., 23:09
da skratim...30 g, doktor, mlad, pametan, obrazovan, govorim njemački i engleski jezik i htio bih ići živjeti i raditi kao liječnik u Beč... help!

GemX
01.01.2008., 23:29
Eto jednog zanimljivog.

Traži se osoba sa vrlo velikim iskustvom i znanjem sa dionicama ( broker ).
Ok ne mora biti sa iskustvom, može samo sa znanjem. Iskustvo bi dobro došlo.

Bitne stavke da isti/a ima su:
- preko 20 godina
- ozbiljna osoba
- da je iz Rijeke. Ovo je nakon znanja najvažnija stavka.

Uglavnom to bi bilo to. Traži se broker/ica sa velikim znanjem o istom.

Molim sve zainteresirane koji odgovaraju opisu da mi se jave putem email-a:

nevio@mydevpage.com

ili privatne poruke.

Pozdrav!

MissMing
04.01.2008., 14:39
Tražim honorarni posao ( jer sam u stalnom radnom odnosu), po mogućnosti za rad kod kuće iako nije uvjet. Ponude molim na PM. Hvala.

jaco01
04.01.2008., 19:37
Pozdrav!

Ovako, dali postoji kakva vrsta honorarnog posla pomoću ovih softwarea? :ne zna:

Jedino što je problem, idem u srednju.

Znam raditi u CATIA V5 (1. mjesto na državnom natjecanju)
AutoCAD 2D/3D
ProE
Mastercam X2 (svjetsko natjecanje)
programiranje CNC (1. mjesto državno natjecanje)

sacma
05.01.2008., 15:13
Hej ljudi da li neko zna nešto u vezi sa poslovima kao što su platforme,Afganistan,Bliski Istok i sl.Dobro govorim engleski,radio sam u logistici zadnjih 6 godina (skladištenje,transport i sl.),završio sam fakultet za menagment.Imam vozačku sa svim kategorijama osim busa.Znam da upravljam viličarom,traktorom a nešto malo i teškom mašinerijom.Radio bih sve samo da se dobro plaća.Ona fora preko KBR-a baš i nije nešto,nemožeš doći na red.Ako neko nešto zna bio bih zahvalan za pomoć.Može poruka na privatne poruke.
HVALA

Isabella13
05.01.2008., 15:18
U firmi u kojoj radim trebamo administratora/icu s osnovnim znanjem knjigovodstva, i znanjem njemačkog/i ili engleskog...... čovjek ne bi vjerovao koliko je teško naći ljude koje imaju zrno soli u glavi, žele raditi (kao što radi primjerice smart_bitch) i ne traže dlaku u jajetu.
Većina će reći da sve znaju, a kad trebaju nešto napraviti, najednom vidiš suze u očima.... :(

welcome
06.01.2008., 19:15
vise na webu
http://ideal2071.wetpaint.com/

email : mario2071@hotmail.com

UNAPRIJED HVALA

ana.123
08.01.2008., 07:11
Pozdrav,

Pivovara i pivnica Medvedgrad traži konobara na dvije lokacije : Stara Samoborska 217 (Zagreb) i Mokrice 180 A (Oroslavje) - sve prijave na mail - ana.dipalo@pivnica-medvedgrad.hr

John Doe
08.01.2008., 11:12
Dobar dan.

Ako je netko zainteresiran za solidno plaćen posao Windows system administratora u jednoj firmi, + da je normalan :zubo:, nek mi pošalje PM za dogovor. Alkoholičari i avanturisti isključeni :D :D

šta bi trebali znat:

- Windows Server 2000/2003
- Windows 2000/XP
- MS Exchange 2003
- Office XP/2003/2007 poprilično vrlo dobro :zubo:
- ine druge stvari koje mi se ne da sad pisat

toliko. ozbiljan sam. javite se. hvala :zubo:

Krajakovic
08.01.2008., 16:49
Tražim osobe koje su zainteresirane za honorarni posao!
Mogucnost prijave ako odlucite ostati!
Pogledajte stranicu pa ako ste zainteresirani javite se!

http://taboozg.googlepages.com/voditeljureda

Peach&Cream
09.01.2008., 12:15
Zaposlena sam, ali treba mi još neki posao, nekoliko sati dnevno! Imam iskustva u medijima(radio, televizija) i u računalima, što mi je struka! Dakle, hardware, software, web dizajn i svašta...Imam dara za umjetnost, za šivanje,pletenje :mig:, a imam i živce za neke sitne stvari:). Također nudim svoj auto za reklamiranje, pa ako tko zna za kakvu firmu koja se bavi s time, neka javi...sve to na PM!!
HVALA!

ktrucek
10.01.2008., 21:22
Ljudi bok ako želite zaraditi na internetu jako lagano i jednostavno...jedino gubite 10 minuta dnevno ništa ne plačate i ništa ne trošite obavezno mi se javite na e-mail kristijan.trucek@zg.t-com.hr i poslat ću vam ostale uvijete vrlo jednostavno...vjerujte

Krajakovic
11.01.2008., 11:34
imam poslovni prijedlog za sve zainteresirane!
Ne treba ulagati nista, treba samo malo vaseg vremena!
Kontaktirajte me na privat pa cu vam objasniti o cemu je rijec!
U profilu imate moju stranicu pa možete vidjeti cime se bavim!
Prijedlog je vezan uz tu stranicu ali ne sasvim!

Ovo je mozda trebalo ici u Forumsku burzu rada ali sam smatrao da je primjerenije ovdje!

Moderatori: ako treba selite ovaj post!

Fireglory
14.01.2008., 11:46
Tražimo osobe za distribuciju flyera po gradu Zagrebu u svrhu promocije koncerta. Hitno!

Info na PM...

cosmic girl
14.01.2008., 14:59
Pozdrav!
Redovita sam studentica (s puno slobodnog vremena) s vec jednim zavrsenim fakultetom iz Zagreba,zivjela sam vani i govorim tecno hrvatski i engleski,radila sam razne poslove -u kazalistu,na organizaciji festivala,uredivala i vodila FM emisije,prevodila tekstove i pisala za turisticke novine trazim slicne ili bilo kakve admistrativno / uredske poslove.Javiti mi se mozete ovdje ili putem privatnih poruka.Unaprijed hvala

p.s. zelja mi je raditi u ambasadama pa ako netko moze pomoci na bilo koji nacin u svezi tim cijenila bih to :)

PinkiB
14.01.2008., 23:51
Nudim honorarni posao web operatera. Idealan je za studente kroatistike, novinarstva i sličnih studija. Radi se navečer od 21 sat, do ranih jutarnjih sati - pet dana u tjednu. Mogu se javiti i dvije osobe koje bi se po dogovoru izmjenjivale. Tko je zainteresiran neka mi se javi na privat pa šaljem info mobitel za dodatna objašnjena. NE RADI SE OD KUĆE!

Marcus deKrieg
15.01.2008., 19:13
potražujem posao grafičkog dizajnera, honorarno ili kao vanjski suradnik!

huškakuša
16.01.2008., 12:38
Tražim honorarni/dodatni/stalni posao. Inače sam dipl. novinar, ali zbog sistema "vječno honorarčenje" koje se posljednjih godina primjenjuje u našim medijima, tražim nešto novo.

bombonina
17.01.2008., 07:48
Trenutno radim ( 4 god.) kao administrator u privatnoj građevinskoj firmi.

Radim sve, prijave -odjave radnika, obračun plaća, dnevnica, naloga, kompenzacije, cesije, pripremu za knjigovotstvo, plaćanja, ugovori, troškovnici, obračuni građevinskih situacija, ponekad čak i pišem građevinske knjige na kompu.

Kontakt : bombonina28@net.hr

Treci kamencic
17.01.2008., 15:24
tražim neki poslić prek sc-a tipa unos u bazu podataka itd.. znaći nešto administrativno... na recimo mjesec, 2 svaki dan po 4-5 sati

ako netko traži nekog za takav poslić tu sam

zatim dolazi u obzir i ljepljenje deklaracija ukoliko znate da tog ima negdje u novom zagrebu

tnx

EmanuelleIII.
17.01.2008., 22:36
pored ostalog, radim na prijevodu doktorata na temu osobnih financija i želim to objaviti u Hrvatskoj kao samostalnu knjigu …

trebao bi i nekog apsolventa ekonomije, kojemu bih povjerio preinaku objavljenih podataka napisanih 2000. godine, prema tadašnjoj situaciji u Sloveniji, na današnje aktualne prilike u Hrvatskoj, prema Hrvatskom godišnjaku ili analima ili kako već to nazivate (ne obećavam nikakvu basnoslovnu zaradu, ali mogu ponuditi suautorstvo knjige, ako to nekome nešto znači) …

Sve ponude molim na PP.

Hvala :)

alen1977
18.01.2008., 09:17
Ovako,
trazim radnike raznih struka za rad u inozemstvu. Uslov je poznavanje engleskog jezika na odredjenom nivou (u zavisnosti od zeljenog posla) i naravno dogovor samnom.
Ja za svoje usluge posredovanja uzimam 10% od plate u toku prve godine i to od sume koja se dobija nakon placanja poreza.

Na dole napisani e-mail saljete sljedece podatke:

-CV
-Umjesto molbe (koju cu ja srediti) saljete popratno pismo u kojem kratko opisujete sebe kao osobu i opisujere sta znate i zelite da radite, kao i to zasto bi zeljeli da radite u inostranstvu kao i ocekivanu mjesecnu platu, te 4 stvari zaista su uslov da se vas slucaj razmatra ozbiljno, dakle: opis sebe kao osobe, opis poslova koje znate i zelite da radite, ocekivana plata i zasto bi zelili da radite u inostranstvu (moze i na hrvatskom a moze i na engleskom, svejedno)

U slucaju da dobijete posao potpisali bi ugovor na godinu dana sa poslodavcom a po isteku toga ugovora saradnja izmedju mene i vas prestaje pa bi sa vremenom sami mogli da odlucujete svoju sudbinu i naravno sami odlucujete uz saglasnost poslodavca naravno da li zelite da obnovite ugovor na naredni period. Kao sto sam naveo, meni se isplacuje 10% od svake mjesecne placte u toku prve godine, no to ce biti dogovoreno i sa poslodavcem tako da to nije neki problem i moze se desiti da platu dobijate nakon sto vam se odbiju i ti troskovi. Radna viza bit ce sredjena nakon sto poslodavac pokaze zainteresovanost za vas ( i to ce biti sredjeno od strane poslodavca i mene kao saradnika) ali u tom periodu iskljucivo na VAMA je da sami sebi pronadjete smjestaj (dakle po prijemu radnog ugovora).

Na privatne poruke i mailove NE ODGOVARAM jer zaista nemam vremena. Nemate sta izgubiti a imate ja mislim mnogo za dobiti. U slucaju da se za vas na pokaze zainteresovanost necete dobiti nikakav odgovor a u suprotnom bit cete blagovremeno obavjesteni.

E-mail za zahtjeve:

alenovicalen@yahoo.com

jedna...ana
22.01.2008., 14:00
prijatelj mi traži honorarni posao za popunjavanje kućnog budžeta. Po struci je elektrotehničar (sss), ali voli, prati i bavi se sportom, brzo uči, ima pristup računalu i internetu.. Prihvatio bi bilo kakav "fuš" koji nema fixno radno vrijeme, može i rad od doma, radio bi bilo što (legalno, naravno), a ima i auto.
Pa ako ima netko neku ponudu, prijedlog, ideju, pišite na ahaico@gmail.com
Lokacija; Zagreb.
Hvala.

vlady
23.01.2008., 10:00
profesorske sam struke i vrlo dobro govorim njemački, engleski i talijanski jezik. uz stalan posao bavim se prevođenjem s i na g.n. jezike. uz to radim i prijepis tekstova. ukoliko netko ima potrebe za g.n., bilo bi mi drago da se javi putem privatne poruke. hvala:)

scorpio22
25.01.2008., 14:47
MCSA (Microsoft Certificirani Sistemski Administrator ) , tražim posao u struci ,
radna mjesta poput:

* Mrežni administrator
* Sistem administrator
* Inženjer podrške informacijskih sustava
* Administrator informacijskih sustava
* Tehničar za održavanje računalne mreže

Za detalje pošaljite mi pm. Hvala

daria25
26.01.2008., 00:52
Do sad sam davala instrukcije, nesto prevodila, drzala jedan tecaj (sve naravno sa spanjolskim), radila honorarno za Turisticku zajednicu grada Zagreba, 6 mjeseci zivjela u Juznoj Americi, vratila se pa trazim posao vezan uz struku, ili nesto gdje bi se moje znanje moglo iskoristiti, npr jezici (govorim engleski i spanjolski, kuzim nest njemacki i u stanju sam sastavit par jednostavnih recenica :cerek:)

E da, poducavala sam i hrvatski strance, pa ako netko poznaje nekoga kome treba pomoc....eto, imate pm pa se javite.

:)

lambodara
27.01.2008., 05:26
dajem jednokratno 50 kn svim osobama starim između 18 i 45 sa područja RH..

nudim honorarni posao sa garantiranom mj. zaradom preko 3000 kn(samo ako želite)

godine,iskustvo i zanimanje za posao su nebitni,no za jednokratnu zaradu studenti i umirovljenici nažalost ne mogu konkurirati

Treci kamencic
27.01.2008., 09:02
tražim neki poslić tipa 2-3 tjedna??? prek studentskog ugovora??? unos u bazu podataka il tako nešto

hitno!

st jimmy
28.01.2008., 12:34
Zanima me da li neko moze da preporuci neki sajt/kontakt ili sl. gde se mogu naci ponude (potraznje) za prevodjenje textova u freelance varijanti (honorarno)? Dali je to neko radio uopste od vas?

mia123
28.01.2008., 16:32
Znam za jednu stomatološku kliniku u Istri koja traži doktora stomatologije (s najmanje 5 godina radnog iskustva i poznavanjem engleskog i (barem osnove) talijanskog jezika, po mogućnosti muškog spola...sorry, cure moje :( ).
Pa ako ima koga da je zainteresiran, nek mi se javi na mail (ja budem proslijedila dalje)
kleo195@yahoo.com

Artist
28.01.2008., 21:26
Profesor Engleskog jezika daje instrukcije,uključujući i poslovni Engleski, te prevodi sve vrste tekstova.

miška
29.01.2008., 09:20
zaposlena sam, radim od pon-pet preko dana, ali radila bi nešto još, npr. čišćenje poslovnih prostora ili tako nešto, pa ako netko treba, slobodno me kontaktira na pp

Kruno M
29.01.2008., 12:21
Profesor Engleskog jezika daje instrukcije,uključujući i poslovni Engleski, te prevodi sve vrste tekstova.
zaposlena sam, radim od pon-pet preko dana, ali radila bi nešto još, npr. čišćenje poslovnih prostora ili tako nešto, pa ako netko treba, slobodno me kontaktira na pp

Pretpostavljam da je u pitanje Zagreb... samo neznam zašto ljudi to ne napominju, nije Zagreb Hrvatska ima nas još!

sorry na OT

miška
29.01.2008., 12:26
da zagreb je u pitanju, (centar-maksimir)..
ja se ispričavam

rusofilka
29.01.2008., 15:30
Pozdrav svima!
Profesorica sam ruskog jezika, vrlo dobro govorim i engleski. Nudim poduku iz ruskog jezika, također i poduku hrvatskog za strance. Zainteresirana sam i za prevođenje s ruskog na hrvatski i obratno.
Ponude na pm ili na e-mail: poduka12@gmail.com.

willibald
29.01.2008., 15:54

pogledaj u oglasniku vidim da dosta ljudi trazi čistačicu za čišćenje lokala

odjeca
30.01.2008., 09:01
Poštovanje mala tvrtka za proizvodnju odjeće traži u honorarni posao dizajnera odjeće i krojnog konstruktora, molim za sve informacije kontaktirati na mail: excubo.toxic@gamil.com

croxxx69
30.01.2008., 23:42
bok,

trazi se:
-dugogodisnji (min. 6god.) rad sa kompjuterom
-poznavanje rada u uredskim aplikacijama (MS Office)
-nije lose da prevladava brz rad sa kompjuterom
-potrebno dsl (min. 700kbps).

za daljne informacije zamolio bih na PM.

pozdrav!

lambodara
02.02.2008., 09:41
Ako imate između 18 i 45 g,niste student ili umirovljenik i želite odgovoriti na tel. anketu koja traje 10 min,upravo ste zaradili 100 kn

Radi bržeg kontakta ostavite tel. broj

lambodara
02.02.2008., 12:07
Nudimo posao djeljenja letaka na cijelom području RH

Godine,zanimanje nisu bitni..jedini uvjet su dobra volja i želja za uspjehom..tražimo ljude koje ne zadovoljava zarada ispod 4000 kn

Ako ste zainteresirani za suradnju ostavite tel. broj radi bržeg kontakta

Zapruđanec
03.02.2008., 12:09
Uslugu održavanja postoječih web stranica u flash-u tražim.Ponude na PM.

emmica
06.02.2008., 19:20
tražim stalan posao u Velikoj Gorici..
administracija,unos podataka,prodaja:)

zagreb385
12.02.2008., 21:39
O čemu se radi? ili je već kasno? Ali tek sad vidjeh ovu ponudu! :bonk:

Zna li netko, treba li nekome prijepis (brzi i kvalitetni), obradu/uređivanje
svih vrsta tekstova (za sve namjene kao i za đake i studente:za referate, seminarske, diplomske,magistarsk radove), skeniranje ili digitalno arhiviranje - unos veće ili manje količine tiskanog teksta/slika i sl. u računalo ili na CD/DVD ??:crta:

nanna20
14.02.2008., 19:09
...unosa podataka ili punjenja polica. Kome se treba obratiti za tako nešto? Molim one koji znaju nešto o tome da mi se jave na mail...

nanna20@net.hr

VUUUK
15.02.2008., 13:47
Trazim nesto honorarno, vec imam stalni posao radim kao konobar, mogu raditi negjde kao ispomoc.
Svaki drugi dan sam slobodan (neparni datumi u veljaci).
Po struci sam SSS ekonomski tehnicar.
Osnove rada na racunalu, aktivno znanje engleskog, pasivno talijanski i njemacki.
Ne trazim nikakav odredjen posao. Zanima me informatika i opcenito tehnika.
Ako je neki bas zanimljiv posao gdje cu nauciti nesto korisno, spreman sam raditi i bez naknade.

Rad u Zagrebu.

Silent Eyes
20.02.2008., 12:13
Tražim djevojke 18-30god za poziranje, konkretno portretna i modna fotografija, uz ugovor ili bez.
za detalje molim kontakt na boris@boris-photo.com, Zagreb!!

anabanana1004
21.02.2008., 11:50
Evo ja sad idem u drugi srednje i zanima me jel ko nudi neki ljetni posao,u splitu.

strumfek
21.02.2008., 16:55
Osnovna škola Slavka Kolara u Kravarskom (18 km od V. gorice) trazi profesora informatike na puno neodređeno radno vrijeme.

ponude slati preporuceno (ZA SVAKI SLUCAJ) pisanim putem na Osnovna škola Slavka Kolara, Gajevo 2, 10413 Kravarsko

Pliiiz nek se netko javi

OTV
21.02.2008., 17:05
ŽELITE...
SNIMATI PRILOGE
BITI TV VODITELJ
ILI
IMATI VLASTITU EMISIJU???

OTV vam nudi priliku da u sklopu novog projekta ostvarite svoje snove!!!

Tražimo motivirane studente željne novih znanja, mogućnosti napredovanja i rada u dinamičnom timu, bez obzira na prethodna iskustva ili neiskustva!!!

Uvjeti:
- ambicioznost i kreativnost
- želja za radom ispred i iza kamere
- poznavanje računala i Interneta
- snalažljivost i brzo učenje
-
Životopise sa slikom primamo do 29.02.2008. na e-mail alex@otv.hr

jasnica051
21.02.2008., 17:54
Ovako, studiram jezike, i ne bih vise voljela ici na tecajeve u italiju, vec bih voljela cijelo ljeto provesti u italiji radeci sezonski posao...nije bitno, konobarica, bilo sto...

ili jos vise u rusiji...samo mi to izgleda jos kompliciranije od italije,

koliko je to uopće moguce i ostvarivo, trebaju li mi za to silni papiri, i idakle da krenem, prvo u ambasadu, ili prvo naci eventualni posao???

hvala unaprijed....

crvenkapa
21.02.2008., 19:39
AAG nautica potrazuje radnike u izgradnji jedrilica nalaze se u Krizu blizina Ivanic grada

strumfek
22.02.2008., 07:41
Pozdrav svima

ako je netko zainteresiran za posao profesora informatike na puno neodređeno radno vrijeme u osnovnoj školi neka se za detalje javi pm

Hvala

Zvrksa
22.02.2008., 18:47
Nudim posao na neodređeno u optici u Velikoj Gorici

Uvjeti:
- mlađa ženska osoba
- završeni smjer optičarskog tehničara
- minimalno godinu dana iskustva rada u optici
- poznavanje rada na računalu

Javiti se na: optikanova@optikanova.hr

keramičar
22.02.2008., 20:46
nudim posao samostalnom , pedantnom i odgovornom keramičaru.
Vrhunski uvjeti rada

tihomir maksimovič
23.02.2008., 11:38
Trenutno živim u zagrebu,ali bi htio raditi neki posao u inozemstvu(slovenija njemačka itd).Da li znate neke agencije koje se bave zapošljavanjem u inozemstvu.navedite mi broj a možete napisati i internet stranicu na kojoj to mogu pronači.kakva su vaša iskustva.
wwwtihomirmaksimovic.blogspot.com:rolleyes:

devastator
23.02.2008., 11:46
Trebam posao,ove godine zavrsavam TSRB (u Zagrebu) .... hvala

arno_kt
24.02.2008., 23:03
Trazim posao, bilo sta, samo da se malo zaradi!

Diplomirao sam pravo (smjer kazneno pravo) i magistrirao političke znanosti (smjer diplomatski, međunarodni i europski poslovi) u Francuskoj. Francuski mi je materinski jezik dok hrvatski govorim izvorno.

tihomir maksimovič
25.02.2008., 11:32
Zainteresiran sam za obavljanje poslova u inozenstvu(slovenija,njemačka itd).da li znate neke agencije koje se time bave i kako se zovu.Napišite internet adresu i broj telefona.gdije mogu pronači oglase za rad u inozemstvu.:lol:wwwtihomirmaksimovic.blogspot.com

mirjana_x
27.02.2008., 11:18
Radim dva posla,jedan je na ugovor,drugi na crno,al situacija mi je takva da trebam jos nesto i to po mogucnosti da bude rad kod kuce bez ulaganja.Velika Gorica!Javiti na p.m.

Aurora60
27.02.2008., 16:20
Zna li netko gdje bi se trebalo javiti na neki sezonski posao u inozemstvu (branje jagoda i sl.) :ne zna:

thezemo
27.02.2008., 22:46
Oduvijek ste željeli raditi kao novinar-reporter ili ste samo fan svojih lokalnih klubova i cesto idete na njihove utakmice?

U oba slucaja, ovo je ponuda za vas.
Nudim vam honorarni posao (ukoliko se dokažete) gdje gledate i uživate u utakmici svog lokalnog kluba, a JOŠ STE I PLACENI ZA TO (30-35€ po utakmici)!!!

Uvjeti za ovaj posao su: minimalno poznavanje engleskog jezika i
posjedovanje mobitela.

Tražim ljude koji mogu ici na utakmice ovih klubova:
NK Šibenik
NK Slaven Belupo
NK Cibalia
NK Osijek
NK Rijeka
NK Varteks,
NK Medimurje
NK Hajduk

Zagreb, Inter, Dinamo i Osijek su popunjeni, ali zato mjesta za navedene klubove su još otvorena.

Za sve informacije kontaktirajte me msn: thezemo@hotmail.com

Malo pojašnjenje:
- u izvještavanju se koristi svega 20-ak vrlo jednostavnih riječi engleskog i nećete biti kao pravi komentatori da cijelo vrijeme pričate (ali cijelu utakmice ste na mobitelu)
- veoma je poželjno da niste navijač, dakle da ste na dijelu tribine gdje se može normalno pričati na mobitel da vi čujete onoga tko vam priča, a i on vas
- plačanje se radi preko moneybookersa ili žiroračuna

berlusconi
28.02.2008., 18:28
Namjeravam otvoriti firmu, međutim u ovim vremenima globalizacije i približavanja EU pitam se čime bih se mogao baviti kada tržištem vladaju velike korporacije.

U fazi sam razmišljanja i početnih razgovora sa nekim stranim i domaćim firmama. Imam vlastiti uređeni poslovni prostor, a ono što bih ovdje tražio jest poslovna suradnja pa molim sve zainteresirane i, prije svega ozbiljne osobe, da se ovdje jave.

Pod poslovnom suradnjom ne želim ništa specificirati, jer postoji više vrsta suradnje. Danas mnogi nemaju uvjete za pokretanje vlastitog posla (ne mogu podići kredit i sl.), ali imaju genijalnih ideja koje nisu u mogućnosti provesti - i po tome pitanju naravno možemo razgovarati o poslovnoj suradnji, zapošljavanju i sl.

Eh da, ne obraćajte pozornost na moj nick - trenutak "inspiracije" :frajer:

Imam tvrtku u Hrvatskoj i Italiji, (jedna poslovnica u Njemačkoj) i u zadnje vrijeme razmišljam o partneru koji bi u posao unio nove ideje i energiju.
Posao je organiziran i više-manje uhodan, tako da nema potrebe da ev. partner posjeduje neki kapital. Tražim nekoga tko je zainteresiran za posao i nove mogućnosti, a ne samo za veliku zaradu.
Do sada nisam niti tražio partnera ali tvoj tekst me ponukao da se javim.

Brođanka
28.02.2008., 21:18
Tražim posao u Slavonskom Brodu, diplomirani sam ekonomist, 1,5 god. radnog iskustva u financijama i kontrolingu, poslovna tajnica, tečno govorim njemački jezik, a aktivno se služim i engleskim jezikom.
Ako netko nudi posao ili zna za neki oglas, molim na pm. Hvala.

Black555
29.02.2008., 11:29
Informatička tvrtka traži programera jer se količina posla povećala. Ako ima koja osoba koja udovoljava zahtjevima niže, neka se javi na PM pa će dobiti detalje koji ju zanimaju.

Napomena: preuveličavanje znanja nema svrhe jer će se kandidati testirati.

Potrebno je odlicno poznavanje:

1. .NET Frameworka (2.0)

2a. ASP.NET, HTML, Javascript (Web programiranje)

2b. .NET Windows programiranje

3. MS SQL bazu

Plaća je stimulativna.

Hvala!

BlackMG
29.02.2008., 11:45
Pozdrav,

Tvrtka u kojoj radim angazirala je 20-tak cura za posao hostese za nadolazeci Auto show. No kako je par njih otkazalo otvorilo se par slobodnih mjesta.

Ukoliko ima zainteresiranih neka se slobodno jave putem PM-a.

Nadalje ako ima zainteresiranih za posao hostese za neke druge evente
neka se također slobodno javi na PM...:)

hermes birkin
01.03.2008., 15:23
Imam jedan problem i ako bi mi netko mogao pomoći bila bih zahvalna.

Javila sam se na jedan od mnogih oglasa punjenja kuverti, našla sam ga na webu, poslala sam e-mail, osoba mi je odgovorila i rekla da kupim 2x kuvertu sa markama te stavim jednu u drugu, na jednu stavim svoju adresu, a na drugu kuvertu adresu te osobe i pošaljem.

Novac mi treba, ali nisam baš sigurna:(

Što kažete?

rotkvica
02.03.2008., 17:09
Bok!
Radila bih kao hostesa vikendom u trgovačkim centrima, eventima, partijima... Radim kao hostesa već drugu godinu, ali tražim neki posao sa većom satnicom-minimalno 25 kn/h. stvarno mi treba novi posao!:)

fotosunce
03.03.2008., 13:42
trazim djelatnika za snimanje video kamerom i montazu i obradu video materijala.. podrucje vukovarsko srijemska zupanija..

fotosunce@gmail.com

alexfreeman
03.03.2008., 14:57
Nudim svoje usluge inovativnosti u smišljanju ideja za nove proizvode, usluge i procese. Primjeri mojih ideja mogu se vidjeti na mojem blogu:
http://aleksandarslobodnjak.blog.hr
Zadnja ideja je bila u svezi provog hrvatskog superheroja kojeg sam osmislio.

Znači ako tko treba kreativno razmišljanje na bilo kojem području ljudske znanosti neka mi se javi na e mail: alexfreeman@net.hr

Napomena 1: ne smišljam ideje koje su protivne ljudskom ćudoređu, moralu te zakonima

Napomena 2: Vaš problem se postavlja na sljedeći način:

UPITNIK

Definiranje problema izgleda ovako (unošenje osnovnih parametara):

a)NASLOV PROBLEMA (MAX 10 RIJEČI)
b)OPĆE PODRUČJE vezano za PROBLEM
c)POSEBNO PODRUČJE vezano za PROBLEM
d)(DEFINICIJA PROBLEMA) – MAX 100 RIJEČI
e)KLJUČNE RIJEČI (POJMOVI) vezani za PROBLEM)
f)U kojem prijelaznom periodu se treba riješiti PROBLEM u budućnosti

PRIMJER UPITNIKA:

a)NOVO SREDSTVO ZA POBUĐIVANJE KONCENTRACIJE
b)FARMACEUTIKA
c)BILJNI STIMULANSI
d)POTREBNO JE STVORITI NOVO SREDSTVO KOJE BI PRIVLAČILO LJUDE SVOJOM UČINKOVITOŠĆU A BEZOPASNOĆU, SREDSTVO KOJE BI BILO PRIJE SVEGA PRAKTIČNO ZA UPOTREBU I OMILJENO MEĐU SVEKOLIKIM PUČANSTVOM, SREDSTVO IZNAD SOMETA KONKURENCIJE, SREDSTVO VRHUNSKOG OBLIKA, SASTAVA, AMBALAŽE…
e)STIMULANS, VRHUNSKI, SVAKODNEVNI, KVALITETA ŽIVOTA
f)2 godine

P.S. Od vitalne je važnosti da mi se da što manje informacija kako ne bi bio sputan ograničenjima koja uzrokuju zagušenje u rješavanju problema. Zbog svega navedenog problem mora biti što više uopćen.

Hvala vam što ste pročitali moj oglas

ivano12
04.03.2008., 00:59
Postovanje...

Zavrsio sam privatni falkutet menadzmenta (smjer:poslovna ekonomija i financije) te sam upisao specijalisticki studij (smjer: projektni menadzment),pa sam u potrazi za poslom,ako bilo tko trazi radnika te struke neka se javi na Privat (privatne poruke).

Hvala....

Zujoo
04.03.2008., 08:55
Ajde evo ja ne tražim posao, ali nudim usluge. Trenutno studiram na grafičkom fakultetu pa ne razmišljam o nekakvom poslu. Ovako radim u fušu za par ljudi kad im treba nešto složit, a stalno nešto treba i ima se za džeparac, ali pošto viška para nikad na odmet ja evo nudim usluge grafičke pripreme, obrade i inih stvari. Dakle, banneri, plakati, flyeri, fotošopiranje žemskih, i ono meni najdraže... prezentacije proizvoda/ ponajviše automobila.

Hvala.

dany21
04.03.2008., 16:40
Računalni daktilograf radi sve vrste prijepisa na hrvatskom i engleskom jeziku, te tražim posao u struci. Više o prijepisima saznajte na mojoj stranici http://prijepisi.freehostia.com

domar
04.03.2008., 19:20
Poštovani,

tražim honorarni posao, kod kuće, kao elektroničar, na poslovima lemljenja, popravaka, kompletiranja elektroničkih pločica, modula i.t.d.

Iskustvo, preko 20 godina, jedan od povremenih poslova mi je bio izrada svjetlosno promjenjivih prometnih znakova na novim auto-cestama, dio onog što vidite kad se vozite auto-cestama je mojih ruku djelo.

Imam sav potreban instrumentarij i dugogodišnje iskustvo kao elektroničar ind. elektronike!:top:

Ponudu, molim na PM! Zahvaljujem!

taxodium
07.03.2008., 19:56
Znam da je u Hrvatskoj danas puno nezaposlenih i puno mladih ljudi nezaposlenih i ne cudim se sto me nitko nece primiti jer imam 59 godina, ali bih molio minutu strpljenja za moj post. Sav staz sam odradio u velikoj gradevinskoj firmi u kojoj sam dobio otkaz zbog viska radnika jos prije 10 godina, naravno bez ikakve naknade. Inace sam gradevinski tehnicar, voditelj gradenja. Zivim u Zg. Od tada pokusavam naci bilo kakav posao.. bez uspjeha. Poceo sam traziti bilo sto. Inace sam izvrstan poznavaoc ribe pa sam trazio rad u ribarnicama-nigdje me nisu htjeli primiti. Zaposljavali su mahom mlade ljude(naravno) koji su nakon par mjeseci davali otkaz i tako se izmjenjivali. Ja sam to gledao i dolazio kod poslodavca s rijecima: 'primite me, izvrsno znam s ribom i ja cu vam ostati raditi za stalno, za minimalac...' i nista. Kao-bit cete obavijesteni i nista. I opet prime mladog koji ubrzo da otkaz. I napomenem da ako me prime da imaju poticaj i manje davanja zbog zaposlenja starije osobe i opet nista. Isto tako sam trazio za cistaca, smetlara, grobara.... i NISTA! Trazio sam posao u hladnjaci na zitnjaku i nista. ugl. sve zbog dobi, a inace sam u odlicnoj formi i mogu raditi i zahtjevnije fizicke poslove. Onda sam postao ocajan pa sam mahom svima njima nudio da cu raditi besplatno mjesec dana, samo neka me prime na pokusni period, pa ako budu zadovoljni, moze minimalna placa-i opet nista. Nudio sam to npr. u vise trgovackih lanaca sa ribarnicama gdje su i bili natjecaji za posao i cak mi nisu javili da su me odbili. Zaposlili su drugoga, a sad vidim da ga vise nema- dao je otkaz-rekao mi prodavac. I sto da radim??? Ja bih radio bilo sto, da sam prijavljen! bilo sto. Ima tko prijedlog? HOce li me tko zaposliti? bit cu mu dobar i zahvalan radnik :-)

stijena10
08.03.2008., 10:39
URAR SA VELIKIM ISKUSTVOM POPRAVLJA SVE VRSTE SATOVA I NA POPRAVAK DAJEM GARANCIJU .... MOGUĆ RAD ZA DRUGE URARE ILI ZA NEKU VELEPRODAJU ZA DOGOVOR MOLIM NA PP.....

Darel
10.03.2008., 15:21
Nazalost, vec nakon sest mjeseci moram se vratiti na posao, pa trazim pouzdanu osobu s iskustvom (po mogucnosti i preporukama) koja bi pazila na naseg djecaka, u nasem stanu, u centru Zagreba, od ponedjeljka do petka, otprilike 8 sati dnevno. Posao bi se iskljucivo sastojao oko brige o djetetu. Kako se na posao vracam pocetkom travnja, drzite mi fige da nadem nekoga super, jer, ako ste roditelji, vjerojatno mozete pretpostaviti kolika je to strepnja ostaviti svoje dijete nepoznatoj osobi. Svi zainteresirani, mozete mi poslati pp.

lamador
11.03.2008., 11:43
zdravstveno laboratorijski tehničar, neodrađenog staža i nepoloženog državnog ispita.ima li šanse za posao u struci?

leeloo.zg.18
11.03.2008., 11:48
Frendica i ja bi htjele raditi ovo ljeto na moru u bircu ili klubu pa ako neko ima bilo kakve informacije neka ih podijeli samnom....

Hvalaaaaaaa:s:s:top:

Fireglory
11.03.2008., 12:28
Vip INmusic festival trazi marljive i odgovorne studente koji govore engleski za rad na festivalu 3. i 4. lipnja na Otoku hrvatske mladezi na zagrebackom Jarunu.

Zivotopise primamo na staff@vipinmusicfestival.com

dabrica2711
11.03.2008., 18:16
Dakle, ovako...apsolventica sam kroatistike u Rijeci, sa studentskim pravima do 30.09.2008.
Za sada radim u jednom malom oglasniku tu u Rijeci, ali buduci da se sve skupa pocinje polako raspadati, trazim nesto novo.
Znanje rada na racunalu imam, tipkati znam, iskustva u radu s ljudima imam, komunikativna sam i pismena (nadam se da se ovo zadnje isto broji pod vrline) :D
Uglavnom, ako tko ima kakvu ideju za posao s nekom ok satnicom i prilicno redovnim radom (ne nesto tipa radim dva dana u tjednu tri puta mjesecno, jer to imam i ovdje)...
Ponude molim na PM, ako netko trazi osobe mog profila :)

diplomac
14.03.2008., 13:34
Partner i ja bavimo se intelektualnim uslugama. Kvaliteta usluga je odlična, dosadašnji klijenti vrlo zadovoljni, no treba nam osoba za jače 'probijanje' tržišta. Tražimo komercijalista ili icu s dobrim networkingom u poduzećima svih veličina, honorar u postotku od zaključenog posla.

Radimo uglavnom u Zagrebu, no ako je veći projekt u pitanju mjesto nije problem.

kokoshka
17.03.2008., 22:20
neam pojma jel ovo uopće itko čita...al evo:
uskoro sam diplomirani ekonomist, smjer trgovina..tražim posao ;)

DaemonZG
18.03.2008., 12:55
Volim fotografiju i pisanje, imam iskustva u tom poslu.Tražim honorarni posao pisanja za časopise/fotografiranje za iste.. Po mogućnosti neka budu auto magazini no nije uvjet.
Kontakt na PM

DIO$
18.03.2008., 14:59
Jel zna mozda netko da se nudi dj posao u nekim klubovima,prelistao net i nista nisam naso...Hvala!!:)
Zagreb samo!

Money
19.03.2008., 08:35
Kreditni ured na Kvatricu trazi osobe koje bi bile zainteresirane za posao
MOBILNOG BANKARA!

UVJETI :
-sss (bilo kojeg smjera)
-komunikativnost
-osjecaj za timski rad

Mi nudimo :

- visoka primanja
-klizno radno vrijeme
-strucno vodstvo
-osposobljavanje za otvaranje vasega vlastitog ureda

mail: krediti.bankovni@gmail.com

škorpion 8
19.03.2008., 14:19
Znate ako kome treba kuhar??

keramičar
19.03.2008., 20:54
nekog normalnog čovjeka do 45 god sa zvanjem keramičara.
Tražim ozbiljnog i samostalnog majstora , antialkoholičara za stalni radni odnos.Čovjeka koji je sklon timskom radu, poštivanju radnih kolega i koji je ozbiljan i redovit na poslu.
Nudim dobre uvjete, redovitu plaču, ugodnu radnu atmosferu, organizirani odlazak na radno mjesto.Rad u Zagrebu i okolici.

escape::
20.03.2008., 08:48
Programer sam iz Rijeke i napravio sam nekoliko programa...

"Knjiga" -> skladište (veleprodaja)....artikli, ponude, racuni, izdatnice...izvještaji
*ovaj program radi 4 godine u manjoj firmi/obrt koja ima ISO9000 certifikat.

"Pekara" -> vođenje utroška materijala (KEUB izvještaj)...artikli, normativi, izvjestaji
*ovaj nije u potpunosti zaživio zbog informatičke nepismenosti klijenata pekara.

"Fitness" -> vođenje fitnes centra po naprednijoj (fixnoj) metodi...članovi, evidencija dolazaka, izračunavanje plaća instruktorima...izvještaji
*ovaj program radi u jednom od večih fitnes centara u Rijeci.

"Student servis" -> servis za zapošljavanje-vođenje evidencije rada učenika (ugovori-računi)
*ovaj radi 3 g. u privatnoj agenciji za zapošljavanje

"Servis" - vođenje autoservisa...skladište, radni nalozi, vozila, putne liste...izvještaji
*ovaj program radi u servisu vozila 6 g.

Neko vrijeme sam imao entuzijazam za razvijanje istih ali sada je sve splasnulo...ostali su programi koji su prodani prvom kupcu i to je to...bez neke daljnje distribucije i zarade...

Ako tko ima kakvu ideju neka se javi na PM...jer je šteta da programi leže u mom računalu doma...

tdado
20.03.2008., 21:16
Tražim neki honorarni posao od doma. Molio bih ne one punjenje kuverti, odnosno namagarći pmetnog, već neki legalan i pošten poslić.

miki+++
24.03.2008., 18:20
pozdrav svima.
e, ovako, imam posao koji je ajmo reci donekle placen,posto radim 11 sati dnevno. ali tu su krediti i dodatna izdvajanja i samo nikad dosta novca.

i zato bi htio nekako dodatno zaraditi.

Imam racunalo,pristup internetu, dosta sam upoznat sa informatikom i s radom na racunalu pa me zanima dal bi s tim mogao doci do kakve zarade.

radio bih kod kuce jer sam i slobodan samo navecer...

ako imate kakve prijdloge rado cu vas saslusati

geby
27.03.2008., 13:23
ozbiljna firma traži osobu za:

rad u uredu ( Zagreb )
rad na određeno ( zamjena za porodiljni )
puno radno vrijeme
prijava

potrebno

poznavanje rada na računalu ( excel )
engleski i / ili njemački
minimalno SSS

petarc
30.03.2008., 15:19
Znači ovako,

tražim dvije osobe ( mlađi bračni par, cura-dečko, 2 ženske osobe, mama-sin, studneti, studentice ili osobe pojedinačno, bilo kako ) svejedno mi je sve dok se radi o poštenim, marljivim i pouzdanim osobama.

Radi se o sezonskom poslu u okolici Šibenika, na privatnom kompleksu od 15 apartmana. Sastoji se od 4 kata tako da su poželjni mlađi ljudi.
Apartmani su uz samo more tako da ste u slobono vrijeme odmah na godišnjem. ;)

Osobe bi bile zadužene za povremeni rad na recepciji, priprema apartmana, doček i smještaj gostiju, čišćenje, naplata boravka, ukratko, bili bi odgovorni za vođenje cijelog kompleksa.

Uvjeti:

-služenje kompjuterom
-dobro služenje engleskim i bar još jednim jezikom (tek toliko da se mozete sporazumjeti) ako znate više, nije na odmet !
-molim da se javljaju isključivo odgovorne osobe

Smještaj osiguran, plaća po dogovoru .

Mogućnost boravka cijele godine uz održavanje.

Isto tako, molim Vas koji ovo ovdje pročitate i sigurni ste da imate nekoga za preporuku baš za ovaj posao, slobono me kontaktirajte na pm ili na mail. -Složit ću i neku nagradu :)

petarcurko@gmail.com

Pozdrav!

maser-djuky
30.03.2008., 20:39
Bok svima!
Po zanimanju sam medicinsko-sportski maser, nedavno sam se preselio u Zagreb i potrazi sam za novim klijentima.
Imam iskustva sa puno razlicitih ljudi, i ozbiljno radim svoj posao - iskljucivo masiram.
Trazim klijente za rad doma, a moguc je i kucni posjet.Kvalitetno i povoljno!
Takodjer dolazi u obzir i honorarni rad u salonu.

Ukoliko ste vi ta osoba ili ukoliko znate ljude koji su u potrazi za dobrim maserom, molim da mi javite!!:)

tomitours
01.04.2008., 14:00
Radi se na području Velike Gorice i Novalje na Pagu.

Komunikacija s gostima, buking apartmana, redovno održavanje prostora prilikom smjene gostiju, rad na računalu- internetu, marketing...

uvijeti:
Ogovornost u poslu, mlađa ženska osoba, znanje njemačkog i /ili talijanskog jezika, rad na računalu.

kontakt:
Tomitours Novalja

http://www.tomitours.hr
tomitours@net.hr

zajebanamala
06.04.2008., 23:19
Pozdrav!
Nudim svima zainteresiranima za dodatnu zaradu mogučnost prodaje
parfema FM grupe. Zarada po prodanom parfemu se kreće od 30-45kn.

Budući da je kompanija NOVA na hrvatskom tržištu (srpanj 2007.), potencijal za osvajanje tržišta prodajom proizvoda, kao i učlanjenjem novih članova je velik....a to vam omogućava zbilja dobru zaradu.
Radno vrijeme je fleksibilno, ravnate se po sebi. Dnevno vam je dovoljno pola sata da ljudima pokazete cime se bavite i malo im pojasnite o cemu se tocno radi, i to je kljuc za uspjeh u ovom poslu.

Za dodatne informacije molim da mi se javite na privatne poruke
ili e-mail: zajebanamala@gmail.com

Uspjeh je zagarantiran:)

Studentica I
10.04.2008., 12:10
Zabrenjeno objavljivanje brojeva telefona i mobitela.

Blue

armix
10.04.2008., 19:55
Poštovanje,

Nudim zainteresiranim komunikativnim osobama mogućnost dodatne zarade.Radi se o reklamiranju turističke usluge,zarada 15% od cijene sklopljenog posla.

sve info i prijave preko pp.

magjar07
10.04.2008., 21:58
tražim nešto za rad 2 do 3 dana u tjednu (bilo koja smjena, može i noćna).

apsolvent prava, služim se eng i njemačkim (slabije), rad na računalu, vozačka.....

Una1980
11.04.2008., 11:31
tražim posao, ekonomska škola, administrativni tajnik

Maresti
12.04.2008., 14:37
Zainteresirani za posao Community Managera mogu se javiti na e-mail adresu: webito@net.hr.
Posao obuhvaca brigu o posjetiteljima nekoliko sajtova u vlasnistvu strane kompanije, pracenje aktivnosit posjetitelja, njihovih zelja, primjedbi, predlaganje novih usluga i sl.

BlackMG
15.04.2008., 20:26
Pozdrav,

Postoje li u Zagrebu dvije cure koje dobro plešu R&B, dobro izgledaju, a potom odrade svoj posao, pokupe dobru lovu i odu kući.:rolleyes::rolleyes:

Gledam kako po određenim klubovima i inim mjestima plešu tkzv.GOGO girls iz Slovenije, Srbije itd..., a na kraju pružaju malo više od samog plesa.:flop:

Evo sada jedna molba za sve naše cure koje smatraju da se mogu uvrstiti u prvu rećenicu ovog posta.

Jedan otmjeni nočni klub traži dvije cure za ples subotom. Naime kvaka je u tome što ne žele da u klubu plešu cure koje će se poslije performansa obrađivati goste i tako im narušavati ugled.

Dakle traže se cure koje će plesati, pokupiti novac i gotovo.
Posao zajamćen svaki vikend.

Sva ostala pitanja na PM:)

Charelle
16.04.2008., 12:23
Postovani,

trazim pristojan i posteni honorarni posao kako bih dodatno zaradila.

Idealan posao bi bio u Velikoj Gorici ali nije uvjet! Ukoliko netko treba honorarnog radnika neka mi se javi na privat.

Voljela bih raditi nesto i od kuce buduci da posjedujem internet. Vise o mojim sposobnostima, zelji i volji za radom kada me kontaktirate.

Lijepi pozdrav!

amelie7
18.04.2008., 09:28
Tražim djevojku za rad u malom kafiću u Sv. Ivanu Zelini na neodređeno.
Plaća 4.000 kn + prijava.

mokume_gane
18.04.2008., 15:57
Pozdrav!

Surfajući za poslovnim mogućnostima, naišla sam na ovaj Forum, pa bih odmah stavila i svoj post (nije na odmet). Super je da se i preko foruma ovo može, nisam ni znala do sad! ;-)

Ovako... Imam 29 godina, aktivno se služim PC-em, engl. jezik poznajem odlično u govoru i pismu, imam puno iskustva u prevođenju. Njemački jezik dobro poznajem. Završila sam srednju ekonomsku školu i teološki fakultet. Hobby mi je izrada nakita od polimerne gline.
Pošto u struci nemam nekih mogućnosti za zaposlenje, radila bih nešto vezano uz srednju školu ili prevođenje.

Zanimao bi me posao poslovne tajnice ili slično na području Siska ili Zagreba.

Ukoliko se nekom činim interesantna, bilo bi mi drago da mi se javi na Private Message za više informacija!

Unaprijed srdačno zahvaljujem!

Mr.Dogon
20.04.2008., 00:19
No moglo bi i bolje..:kava:
pa s toga evo na ovaj nacin nudim nekome zainteresiranom
eventualno..a tko ima namjeru investirati u gradnju...moje rijesenje kuce kupole...kuce buducnosti.Skuplja vodu....cuva je...apsorbira solarnu energiju..zimi grijana..ljeti hladjena...bazen.Idejni projekt uradio sam u Autocadu u 3D..vrlo originalan...boze moj..pa..nek mi bude oprosteno.. kao i autor sto jest.Dakle ...

Money makeri...investment sharks...here is one oportunity for you.If you are interested and wish to tray to bide in..there is further information how to
completely make a huge profit in Croatia or elsewhere ..upon this project of mine.

Samo privatne poruke..i ozbiljne poruke..na kasetu u forumu.

Mr.Dogon,:top:

malac
25.04.2008., 13:22
izrađujem Web stranice, vizitke i ostale letke. i tražim posao informatičara na području Varaždina u nekoj tvrtci sa više od 10 zaposlenih. Hvala
Ako ima zainteresiranih neka se jave na mail nirvana@email.t-com.hr

quid
28.04.2008., 20:21
Molim Vas za savijet! Potreban mi je dodatan izvor zarade(krediti, minus ne tekućem....), pa pokušavam naći honorarni posao! Budući da nemam radnog vremena(radim od 8h pa nadalje), htio bih raditi od kuće ; ako ima netko neku ideju da mi predloži neki honorarni posao bit ću zahvalan. unaprijed hvala:)

ivana_5
30.04.2008., 08:52
Bok svima!
imam stalan posao ali bih htjela naći neki honorarni posao u popodnevnim satima tipa čišćenje uredskih prostorija po 2- 3 sata.Ako netko nešto čuje neka se javi jer ove naše plaćice su postale tako jadne da bumo svi uskoro bili gladni, nažalost.

sanjacunce1
30.04.2008., 23:00
i ja tražim posao, inače po struci administrativni tajnik.
Posao može biti honorarni ili za stalno. U prodaji, buticima, uredima...tak mi svejedno samo da se radi. (na području Osijeka)
Ako ima kakva zgodna ponuda molim javite.

Harry-23
02.05.2008., 15:40
Imam 22 godine, zavrsio sam srednju Tehnicku skolu, smjer
"Tehnicar za elektroniku", maturirao sa odlicnim... Iz Zadra sam!
Od znanja imam najvise onoga vezano za razno-raznu tehniku, informatiku,
racunala...

(izvučeno iz životopisa):
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Rad na računalu:
- Jako dobro snalaženje na računalu, u Windowsima i ostalim programima...
- Dobro poznavanje rada u MS-Office-u, osobito Word, Excel i Front Page...
- Solidno poznavanje hardware-a i software-a općenito...
- Ponešto znanja i u Adobe Photoshop-u, retuširanje fotografija i sl.

Engleski jezik:
- Čitanje: dobro
- Pisanje: dobro
- Govor: dobro

Radno iskustvo:
Neko vijeme servisirao računala... Osobito softwerski dio...
Prevodio tekstove s engleskog na hrvatski jezik...
Radio na gradilištima i u radioni, u firmi koja se bavila postavljanjem
ograda, vrata, rukohvata... i sl.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ako netko ima, nek se javi na email...
lindemann@net.hr

Hvala!

twitchy_zg
03.05.2008., 13:00
Pozdrav svima!

Ja i moja frendica smo prvi dvojac na stilskoj sceni koji se bavi modnim savjetovanjem, radimo individualno za svakog pojednica, ne kao neki kvazi stilisti u hrvatskoj, tipa Grubnić ili tako nešto, nego profesionalno za svakoga, savjetujemo sve, od make-upa koji bi vam najbolje pristajao, do frizura, linije, prehrane i naravno stila oblačenja. Znate da je prvi dojam kad upoznate nekoga najbitniji, eto, mi radimo na tome da vaš prvi dojam bude što bolji. Prvi puta u hrvatskoj ne morate biti neka fensy šmency faca da bi mogli imati svog osobnog fashion gurua! Sjetite se samo koliko puta ste bili neodlučni u kupovini krpica ili šminke, ili koliko imate kupljene odjeće koja vam nakon par dana više i nije bila tako super.. to vas sada više ne treba brinuti, za to se brinemo mi, vaš fashion team, Vlatka i Tomislav!

javite se preko privatnih poruka, također, MOŽE I PREKO INTERNET STRANICE http://fashion-tim.cabanova.com/ :top:

croxxx69
05.05.2008., 18:16
bok,

trazi se:

pozdrav!

Mist_Dragonlady
06.05.2008., 10:36
Evo, da se i ja malo oglasim! :mig:

Tražim si honorarni posao a od usluga koje nudim, naglasila bi arometerapiju i fitoterapiju, kojima se dugo bavim i za što sam kvalificirana, pa bilo da netko ima konkretnih zdravstvenih ili kozmetičkih problema, ili jednostavno želi učiniti nešto za sebe i svoje zdravlje - slobodno mi se obratite na pm!

Također, tu sam i ako trebate nekoga za čišćenje ureda, lokala, stubišta i ostalo, u ranim jutarnjim satima, vikendom ili nakon 16 h poslje podne - slobodno se javite! :)

Pozdrav svima!

Mist

navigatorica402
07.05.2008., 08:40
Pozdrav svima,

ovo je poziv svim veselim djevojkama koje vole adrenalin da se prijave za posao hostese na ovogodišnjem 402streetrace-u.

Detaljnije informacije, galeriju slika i datume utrka pogledajte na www.402streetrace.com

wecoo
08.05.2008., 23:00
Konobaricu za rad u kafe baru u Krku,smještaj osiguran,iskustvo poželjno
098/**********

Nema objavljivanja brojeva telefona.

Blue

Carol
13.05.2008., 17:15
Da li netko treba prevoditelja sa slovenskog na hrvatski i obrnuto?

Vordas
15.05.2008., 21:31
bok,

trazi se:

pozdrav!

Bok

Evo javljam se na vaš oglas. Imam stalan posao al htio bih zaradit nešto sastrane. Zadovoljavam sve vaše uvjete(osim slabije poznavanje access-a) samo što imam brzinu neta dsl 2Mb. Nije mi jasno zašto je potrebna veća brzina od ove kad ovakva brzina čisto zadovoljava. Ako je moguće raditi pod ovom brzinom molim da mi se javite:top:.
e-mail: kilo.vordas@gmail.com

Pozdrav

dragan0020
16.05.2008., 03:04
tražim mjesto web designera, ili jednokratna izrada web stranice znam, HTML,CSS I PHOTOSHOP, leži mi jednostavan i kompliciran dizajn... jedan preview za potencijalne šefove...rad od kuće preferiram no nije upitno.
Kontakt:dragan0020@yahoo.com

http://crodesigner.deviantart.com/art/MY-WEBSITE-FINAL-85772175

malo plavo
16.05.2008., 10:23
Pa uopće nisam znala da ovako nešto postoji. Super! Pogotovo ako i funkcionira.
Baš sam se dala u potragu nekakvog honorarnog posla.
Radim ujutro do 15, pa tražim nešto za popodne, večer ili vikend.
A najbolji bi bio rad kod kuće.
Jako se dobro snalazim na kompu.
Nisam izbirljiva, bilo što da zaradim neke pare:)

dragan0020
20.05.2008., 17:25
ovako imam znanja u photoshopu i sličnim programima od adoba
Radim sto god treba evo previewa za norijadu print majica koje sam napravio u roku od 12h to je bilo po njihovoj želji:

http://img166.imageshack.us/img166/1733/pozadinakoncarpt4.jpg

radim i web stranice od jednstavnih prema kompliciranim, vektorske radove i mnogo toga još,

kontakt dragan0020@yahoo.com
trenutno imam samo ovaj mail ali namjeravam otvoriti neki poslovni, sve zainteresirane molio bi da mi se jave na gore navedeni kontakt i nadam se ubrzoj suradnji.

Hvala

gaza
20.05.2008., 20:49
VSS, dipl.ing.preh. teh. sa godinu dana iskustvom u struci,tražim posao u ozbiljnoj firmi u BJELOVARSKO - BILOGORSKOJ ŽUPANIJI

kino EUROPA
20.05.2008., 23:21
Kino EUROPA iz Zagreba (Varšavska 3) traži konobara / konobaricu na neodređeno vrijeme. Rad u popodnevnim satima svih 7 dana u tjednu (ili po dogovoru).
Molimo zainteresirane da pošalju fotografiju i kratku biografiju na info@kinoeuropa.hr.
www.kinoeuropa.hr

maritimo
22.05.2008., 12:41
:top:Priuštite sebi posao koji ste oduvijek željeli:top:
U suradnji sa portalom www.maritime-connector.com talijanska tvrtka traži kadar za ukrcaj na jednu od svjetski najpoznatijih renomiranih putničkih kompanija.
Sve što Vi trebate je izdvojiti 10 min. ispred računala, ispuniti svoju interaktivnu formu CV-a te se kasnije sa istom prijaviti za posao na naslovnici portala.
Nikad niste bili bliže savršenom zaposlenju na putničkim brodovima, putujte svijetom, upoznajte nove kulture, posjetite nove zemlje, radite za vodeće svjetske cruise kompanije, u fleksibilnom i dinamičnom okruženju koje samo tu možete pronaći.

Fac
28.05.2008., 08:19
Ovako... nudi se posao na jugu italije... rad na plantaži voća... smještaj i hrana su plaćeni.. radi se 8h na dan.. 1 dan u tjednu slobodan... plaća 1800eura, a prekovremene su plaćene 50% više, znači mjesečna lova je sigurno 2000eura a moze biti i više.

Polazak bi bio 1.7 i radilo bi se tamo 6 mjeseci, znači kad si sve zbrojiš dobra je lova u igri. Cake ni prevare nema jer posao nije na crno, sve je na čisto, sve se potvrđuje kod javnog bilježnika, ide se u palaču pravde isto nešto potvrđivati (ljudi iz Zagreba znaju o čem pričam) te se izdaje radna viza.

Ja sam se osobno prijavio na taj posao zajedno s frendom, ali zajeb je taj sta poslodavac traži minimalno 40 ljudi, a za sad se prijavilo samo 10, što znači da od posla trenutno ništa.... Posao možete naći u plavom oglasniku te od tamo uzeti broj kontakt osobe....

Ovo sam napisao s tim razlogom da probam naci nekog ovdje spremnog za takav posao, jer nas 10 nemože ići... :mad::mad: .. ajmo ljudi navalite... :D:D

EDIT: ILI SE JAVITE NA PM !!

Fac
28.05.2008., 19:31
propao je ovaj posao za ITALIJU .. nemogu vjerovati.. uglavnom poslodavac je kreten idiot i seljačina i uglavnom zajebo je svee... jbg ljudi

Best Bride
28.05.2008., 22:43
Zna li netko gdje bi se trebalo javiti na neki sezonski posao u inozemstvu (branje jagoda i sl.) :ne zna:

Odeš direktno u ambasadu one zemlje gdje želiš raditi - njima se prvo obrate plantažeri

NinaK
29.05.2008., 07:25
Bok,

Završila sam srednju ekonomsku školu sa smjerom ekonomist 2004.godine.
Vrlo dobro sam upoznata sa radom na PC-u,s programima Microsoft(Powerpoint,Excel,Word),te znanjem njemackog jezika ekonomskih pojmova na njemackom. Još poznajem i znanje engleskog jezika.

Iskustva imam:

• sekretarica

• knjigovodstvo

• pripreme za projekte

• pripreme za sastanak

• prodaja karata preko interneta i telefona

• telefoncentrala

• pisma na njemackom jeziku
zivim u njemackoj i trazim posao u Splitu.

dragan0020
30.05.2008., 22:13
ako tko treba izradu loga za svoju web strabicu evo ja se javljam

Preview mojih prijašnjih natjecanja:
http://99designs.com/contests/7758/entries/506046.jpg
http://99designs.com/contests/7758/entries/506188.jpg
http://99designs.com/contests/6031/entries/399141.png
http://99designs.com/contests/6082/entries/401518.png
http://99designs.com/contests/5774/entries/383603.png

ima ih još ali da ne pretjerujem
pozdrav i nadam se najboljem

Lubenic@
02.06.2008., 23:26
Treba mi dodatna zarada. Radila bi nešto kod kuće!! Vidim da je bilo par njih koji su to tražili ovdje prije mene, pa me zanima da li ste što našli?? Može i na pp.

Leptiricazg
04.06.2008., 09:42
Tražim honorarni posao za rad kod kuće, bez ulaganja, molim vas da mi se javite na pp. Hvala

fireball.cro
05.06.2008., 10:32
Tražim neki uredski honorarni posao u poslijepodnevnim satima, svaki dan po 3h i subotama po 8h u Zagrebu. Inače radim u banci kao analitičar rizika, pa je poželjan sličan tip posla. Ponude mi pošaljite putem poruke ovdje pp ili na mail : qwert69@net.hr

igorrzg
05.06.2008., 22:16
Tražim honorarni posao koji ne traži nikakva ulaganja!
Također ne zanimaju me nikakve piramide i mlm!
Radim kao referent veleprodaje, ali se isto tako dosta razumijem u kompjutore.
Slobodan sam pon-pet od 16:30 i vikendima čitave dane.
Ponude na pm ili na igorrzg@net.hr

prilika
07.06.2008., 07:54
Tražim posao ekonomske struke za rad u uredu ili nešto slično. Molim vas da me kontaktirate putem privatne poruke ako postoji neka mogućnost zapošljavanja, pa ću vam poslati moju e-mail adresu i broj mobitela. Već dulje vrijeme tražim posao i nikako ga ne mogu naći. Imam samo 7 mjeseci radnog staža u struci i to u firmi koja se bavi prodajom garažnih vrata kao uredski administrator. Imam i pisanu preporuku od te firme, koju uglavnom nisam niti na jednom razgovoru pokazala jer me nisu tražili preporuku od bivšeg poslodavca. Od prije još imam oko 2 i pol godine radnog staža, ali to nije u struci. Sada sam već godinu i pol nezaposlena. Imam 30 godina.

Završila sam gimnaziju i trogodišnju Visoku školu za ekonomiju poduzetništva, Vern. Govorim engleski i njemački jezik i imam potvrde sa završenog 6. stupnja njemačkog jezika iz Vodnikove i BEC Preliminary iz poslovnog engleskog. Iz informatike nemam potvrde sa tečajeva, ali se vidi da sam je dosta učila iz indeksa. Nemam vozačku dozvolu. Bila bi zadovoljna i sa plaćom od 3500 kn, iako su mi uglavnom na dosadašnjim razgovorima za posao govorili da je plaća 4000 kn za moju struku.Javljam se na oglase sa internetskih portala, ali još uvijek nisam dobila posao. Možda bi imala više šansi kada bi me preporučio netko tko radi u toj firmi u koju se javljam. Nemam nikakvih posebnih obaveza, živim sa roditeljima i povremeni prekovremeni rad u uredu ili nešto slično mi ne bi bio nikakav problem. Još da se prekovremeni zbrajaju i da se dobije slobodni dan bilo bi super.

Butterfly Lady
08.06.2008., 19:17
Tražim honorarni posao preko ljeta.Nešto tipa čuvanja djece,rada u butiku,videoteci,slastičarnici i slično.
Inače sam komunikativna,odgovorna i nadasve vrijedna te brzo učim.
Ponude,molim vas,isključivo na pp.
(zagreb!)

deri valdez
09.06.2008., 11:22
ako tko treba izradu loga za svoju web strabicu evo ja se javljam

Preview mojih prijašnjih natjecanja:
http://99designs.com/contests/7758/entries/506046.jpg
http://99designs.com/contests/7758/entries/506188.jpg
http://99designs.com/contests/6031/entries/399141.png
http://99designs.com/contests/6082/entries/401518.png
http://99designs.com/contests/5774/entries/383603.png

ima ih još ali da ne pretjerujem
pozdrav i nadam se najboljem

hahahahhhahahaha hebena reklama covjek radi stranice i onda mu ni jedan link ne radi:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:: lol:

dragan0020
09.06.2008., 12:01
hahahahhhahahaha hebena reklama covjek radi stranice i onda mu ni jedan link ne radi:

:kava: no dobro ponekad se da i pogriješiti ali evo da refresham
http://img74.imageshack.us/img74/3702/ikkaromix2yk5.jpg
http://img528.imageshack.us/img528/4977/logomix2ek7.jpg
http://img528.imageshack.us/img528/4232/constructor2cb8.png
http://img170.imageshack.us/img170/1221/webfreshpreview5sg2.gif
http://img390.imageshack.us/img390/5743/preview2gt4.png

:kava: pozdrav

lepi
09.06.2008., 16:47
svidja mi se tvoj zadnji rad :)
a kolko naplacujesh logo?

dragan0020
10.06.2008., 08:57
svidja mi se tvoj zadnji rad :)
a kolko naplacujesh logo?

minimalna cijena jednoga loga je 100$-200$ ali naravno svi smo ljudi i možemo se dogovoriti :D poslodavac ponudi cijenu koju nudi za jedan logo a onda ili pristanem ili nepristanem.

znači ovo gore su neke minimalne cijene ali za manja poduzeća ili manje webstranice da se dogovori i niža cijena. (izrada loga može trajati 1-2dana a ako poslodavac želi nešto drukčije onda malo duže da mu se prezentira asortiman loga )

OPCIJA1.
Kod narudžbe loga bitno je sljedeće:
-link web stranice na kojem će se nalaziti logo
-način isplate
-cijena koju nudi
-kontakt mail

OPCIJA2
ako nema potrebno je sljedeće:
-vrstu loga(moderan, jednostavan, kompleksan, oldfashon, obli, edgy)
-boju loga
-čime se bavi poduzeće ili koji je cilj
-način isplate
-cijena koju nudi
-kontakt mail

Svaki poslodavac ima drukčiji ukus ovo su samo primjeri loga te ne predstavlja moju granicu kvalitete i najbolje od mene, sve zainteresirane neka me kontaktiraju na mail earn_jobs@yahoo.com ili putem privatne poruke te neka navedu opciju1(ispunjenu ispravnim podatcima) ili opciju2(isto)

Cthulhu
10.06.2008., 21:08
Traži se inžinjerka elektrostrojarstva u Osijeku.

Bitno:
- završen fakultet
- poznavanje stranog jezika (engleski, njemački ili talijanski)
- vozačka dozvola
- informatička pismenost
- da ima volje radit i učit

mpo
11.06.2008., 15:14
Završila sam gimnaziju i trogodišnju Visoku školu za ekonomiju poduzetništva, Vern.

opa, znači vern ti ne garantira zaposlenje u struci kako ljudi govore?

Adonia
11.06.2008., 16:54
Novinari/snimatelji/urednici/voditelji

trazim redovne studente, moze i bez iskustva, za rad na novom medijskom projektu, radi se dva-tri sata dnevno, ideje su uvijek dobrodosle, radi se u mladom, kreativnom i vrlo dinamicnom timu.

prijave na pm gdje cete dobiti mail kamo da saljete svoje CV.

Hvala

pmarko1978
12.06.2008., 11:55
Tražim honorarni posao bez početnih ulaganja!
Radim u informatici te imam dosta iskustva u tome dijelu, kao i sve veće Microsoft certifikate.
Radim:
Slaganje manjih mreža
Instalacija klijentskih/serverskih sustava
Podizanje i konfiguriranje Microsoft servisa (AD, DNS, DHCP, File Sharing ...)
Slobodan sam pon-pet od 17:00 i vikendima čitave dane.
Ponude na pm ili na jure1234@net.hr

profesoricarx
12.06.2008., 12:10
Traži se inžinjerka elektrostrojarstva u Osijeku.

Bitno:
- završen fakultet
- poznavanje stranog jezika (engleski, njemački ili talijanski)
- vozačka dozvola
- informatička pismenost
- da ima volje radit i učitUpsa! Inženjerki elektrostrojarstva kao ima na svakom koraku! :lol: Ni inženjera, a kamoli inženjerki. Zapravo nisam ni čula nikad za to!

profesoricarx
12.06.2008., 12:18
Tražim posao ekonomske struke za rad u uredu ili nešto slično. Molim vas da me kontaktirate putem privatne poruke ako postoji neka mogućnost zapošljavanja, pa ću vam poslati moju e-mail adresu i broj mobitela. Već dulje vrijeme tražim posao i nikako ga ne mogu naći. Imam samo 7 mjeseci radnog staža u struci i to u firmi koja se bavi prodajom garažnih vrata kao uredski administrator. Imam i pisanu preporuku od te firme, koju uglavnom nisam niti na jednom razgovoru pokazala jer me nisu tražili preporuku od bivšeg poslodavca. Od prije još imam oko 2 i pol godine radnog staža, ali to nije u struci. Sada sam već godinu i pol nezaposlena. Imam 30 godina.

Završila sam gimnaziju i trogodišnju Visoku školu za ekonomiju poduzetništva, Vern. Govorim engleski i njemački jezik i imam potvrde sa završenog 6. stupnja njemačkog jezika iz Vodnikove i BEC Preliminary iz poslovnog engleskog. Iz informatike nemam potvrde sa tečajeva, ali se vidi da sam je dosta učila iz indeksa. Nemam vozačku dozvolu. Bila bi zadovoljna i sa plaćom od 3500 kn, iako su mi uglavnom na dosadašnjim razgovorima za posao govorili da je plaća 4000 kn za moju struku.Javljam se na oglase sa internetskih portala, ali još uvijek nisam dobila posao. Možda bi imala više šansi kada bi me preporučio netko tko radi u toj firmi u koju se javljam. Nemam nikakvih posebnih obaveza, živim sa roditeljima i povremeni prekovremeni rad u uredu ili nešto slično mi ne bi bio nikakav problem. Još da se prekovremeni zbrajaju i da se dobije slobodni dan bilo bi super.I onda moj "pametan" brat ide na Vern! jedino dobro od Verna je što se fakultet završi u roku tri godine, pa smanji bitno studiranje i time cijenu što se utroši u studiranje, ali se poslije isto ne može dobiti lako posao! Znači imaš sa 30 samo 7 mjeseci rada u struci, a vjerojatno si Vern završila sa 22,23. Smatram to izuzetno lošim. Možda se javljaš na krive oglase? Razmisli o strukturi oglasa na koje se javljaš za posao ili se javi na oglas dosta ispod svojih kvalifikacija, pa bi tu možda mogla naći posao. Tipa tajnica itd. Ja sam se isto sa fakultetom javila za radno mjesto tajnice u Hill, pa mi još nisu odgovorili. To je bilo prije tjedan dana, ali sve mi se više čini da je u tim administrativnim segmentima i ekonomskim posao izuzetno teško dobiti, pa mada je navedena samo SSS, a ti imaš VSS! Ima previše ljudi jednostavno. Probaj se javljati na sve moguće oglase, pa ako će te zvati negdje bi trebala dobiti posao! Sretno! ;)

Happy:-)
13.06.2008., 10:18
Dragi Forumaši

Nadam se da će mi netko od vas pomoći te preporućiti frenda, prijateljicu od mame, tate, priajtelja od prijatelja :-)...kogagod tko je odličan u ovom zanatu i struci koja malo po malo izumire, a velika je umjetnost.
Meni zapravo treba vrhunski konstruktor odječe, netko tko zna napraviti krojne mreže, šablone i razraditi veličine pojedinog modela), pojednostavljeno rečeno krojač, zato što pokrećem biznis i novu modnu marku sa pretenzijama sa širenjem i izvan granica lijepe naše. Plaća će biti stimulativna, ali tražim kvalitetu...ako negoga poznate bila bi vam prezhvalna da me uputite

Hvala vam svima, koliko vas ima

prilika
13.06.2008., 11:40
mpo i profesoricarx

Završila sam Vern sa 27 godina, dakle prije tri godine. Nije mi bio Vern prvi izbor, pa sam prije upisala nešto drugo što nisam završila, ali ne bi sada o tome. Znam dobro dvije osobe koje su se nakon Verna zaposlile u jako dobrim i većim firmama i to u roku od mjesec dana od završetka studija i pretpostavljam da tamo i dalje rade. Oni su naime imali nekoga poznatog u tim firmama, a tamo su odrađivali i na trećoj godini obaveznu jednomjesečnu stručnu praksu i to im je očito bilo dovoljno da dobiju stalni posao u tim firmama nakon završetka studija i to bez javljanja na natječaj. Inače ja sam bila na praksi u jednoj maloj firmi koja se bavi osiguranjem i to mi nije niti bilo plaćeno, za razliku od njih u većim firmama. Jedna osoba čak radi u većoj firmi za koju vidim da sada traži isključivo osobe sa završenim Ekonomskim fakultetom.

Osim tih 7 mjeseci radnog staža u struci, imam još oko 3 godine radnog staža, ali to nije u struci. Na Vernovoj web stranici su se pojavljivali malobrojni oglasi za zapošljavanje i ja sam se na to javljala. Dva puta me niti nisu pozvali na razgovor, a prvi puta znam da je izgleda direktno jedna osoba koja je završila Vern dobila tamo posao. Jedan puta sam bila i na razgovoru, ali ja nisam dobila posao nego opet netko drugi s Verna koji im se više svidio i tako mi je baš bilo rečeno. Ne znam koji je tome razlog jer sam bila dosta dobar student, ukupni prosjek ocjena 4,2 a samo treće godine 4,6 i znalo se da sam najbolja u svojoj studijskoj grupi. Zapravo me to nije nitko niti pitao na razgovoru za posao. Meni su isto neke osobe koje rade na Vernu obećale pomoći u vezi posla, ali nije bilo ništa od toga. Možda sam mogla pitati još neke osobe, za koje više vjerujem da bi mi pomogli, ali prošlo je već dosta vremena pa nisam više pitala. Bila sam ja i na Vernu, u onoj njihovoj službi za praksu i tzv. zapošljavanje, pa su mi preporučili da se javim na Zavod za zapošljavanje i od tada nisam više tamo odlazila!!

Sada se javljam na oglase na MojPosao i naravno i za poslove tajnica ( SSS i VSS) i komercijaliste, administratore, a bila sam u zadnja dva i pol mjeseca na 15 razgovora za posao i još na tri testiranja, ali evo još čekam posao. Možda nešto bude od ovih zadnjih pokušaja.

kika89posao
15.06.2008., 16:33
Mlada djevojka, 19 godina, snalažljiva, komunikativna i vrijedna, traži sezonski posao na Korčuli, (rad u hotelu, kafiću, pizzeriji, slastičarnici, štandu ili trgovini...)
Znam engleski jezik savršeno i njemački za sporazumit se.
Samo ozbiljne ponude, molim Vas, hvala.

mila1240
15.06.2008., 20:53
Djevojka sa završenom ekonomskom školom, radnim iskustvom, dobrim pozavanjem informatike kao i određenih aplikacija za podršku poslovanja
traži posao u struci.

-Projektant-
24.06.2008., 16:24
Honoraran posao ili u narodu zvan fus:
Projektiranje i Izradnja:
-Svih vrsta rasvjete
-Jaka struja u malim i srednjim uredima/poslovnim prostorima
-Telekomunikacijska rješenja
-Strukturna mreža u malim i srednjim uredima/poslovnim prostorima
-Sobe za telekomunikacijske ormare(raspored ormara;klimatizacija...itd)
-Konfiguracija pasivne i aktivne mrežne opreme u telekomunikacijskim ormarima
-Bakrene i Optičke mreže
-Wireless mreže

Kontakt
itrjesenja@gmail.com

Hvala

kaskader_sa
27.06.2008., 13:02
Posto sam novi na forumu veliki pozdrav za sve!!!!!!

zelio bih raditi u sloveniji kao vozac slepera,

imam polozeno C i E i drzavni ispit,

imam 1 god. iskustva na mercedesu 1422,

imam bosanski pasos (nazalost),

ako neko ima iskustvo vozaca u SL, bio bih jako zahvalan za malo pomoci, prije svega me interesuje da li da se javljam mailom ili putem telefona, i jel' oni razumiju nas jezik???

kaskader_sa
27.06.2008., 13:43
zaboravio sam spomenuti,

imam 27 god. i pricam njemacki perfektno

WeLa
27.06.2008., 16:09
Ja imam zavšenu srednju školu za konobara....na praksu sam isao u cocktail jedan od najboljih 100 restorana u hrvatskoj tadim vec 2 mjeseca u kafiću placa mi je 3500 + napojnice a rast ce jos ali ubijam se od posla...htio bi ic radim na brod ...radit puno i tesko mi nije problem jako sa marljiv i volim radit a pogotovo za veće pare....engleski perfektan toliko da sam trebao ici u ameriku na razmjneu uceika ali su puno trazili advance english polozio sam sa 91 % iako mi govorenje ide od pisanja puno bolje,iso sam i na natjecanja tako da tu nema frke..
preko uspinjace bih isao pa ako netko ima kakvih preporuka ili nesto tako samo recite...na prvom mjestu mi je da zaradim nesto zatim da vidim malo svijeta ..
zahvaljujem svim marljivim radnicima koji rade na takvim brodovima.....vidimo se nadam se uskoro :)

lager
28.06.2008., 09:37
honorarno crtam u autocadu 2d, pitanja na pm ili na mail thorvacic@post.t-com.hr

Pat&Mat
28.06.2008., 09:50
Bok svima!
Molila bi da ako netko zna za posao, honorarni, slaganja papirnatih vrećica da mi se javi, molim Vas!!!
U listopadu imam svadbu, a i iznenada sam ostala trudna, jupi, pa mi je malo stiska s novcima.
Na bolovanju sam i moram mirovati, a to bi mi bilo idealno za raditi.
Ali ako netko ima neku bolju zamisao ili ponudu rado ću je poslušati.
Hvala puno...

GradNaDravi
28.06.2008., 11:55
E ovak imam 16 godina i radio bih nest ovak honorarno (djeljenje letaka,utovar-istovar građevinskog materijala ili nešto sličnog...), završio sam 1. razred matematičke gimnazije, imat cu položeni vozački za a1 kategoriju za kojih 2-3 tjedna..., pa ako ima neka ponuda molio bih da mi se javite na pm.
Btw. iz Osijeka sam.
Hvala

Money
30.06.2008., 14:26
Ja opet nudim posao u kreditnom uredu! Nudim dvije varijante zaposlenja!
Mozete me kontaktirati na : krediti.bankovni@gmail.com

RaNzO
01.07.2008., 04:19
tražim (bilo kakav) posao (za koji prolazim kriterije) preko ljeta (prednost more, nije uvjet), od 10.-15.07. do kraja 8. ili čak 9. mjeseca (s mogućnošću povremenog rada tokom sljedeće akademske godine). apsolvent sam rudarsko-geološko-naftnog fakulteta, 23 godine, B kat, PC, engleski...

brzo se prilagođavam situacijama, radio sam različite poslove od građevinskih, dostave kombijem, montiranja štandova, financijskog savjetnika, kićenja zg-a za božićne i novogodišnje blagdane, servis računala, crveni križ, punionica vode...itd.

priroda me nadarila sa dubokim, ljudi kažu ugodnim, glasom - ako netko treba glas za reklame, telefonsku liniju i sl.

eto, spomenut ću, iako sam do sad izbjegavao takve poslove. visok sam ~190 i imam ~85-90kg i bavim se cijelog života sportom (nogomet, rukomet, tajlandski boks, teretana), ako slučajno tamo negdje postoji potražnja za djelatnicima gdje je to bitno, tipa zaštitar/čuvar/portir bez licence za nisko rizične poslove, neki model i sl.

prvi kontakt na PM

LOJOMA
01.07.2008., 21:01
LJETNI TEČAJ MEDICINSKE MASAŽE!
Detaljnije na web stranici http://www.fizio-vertebra.com/.
Tečaj započinje u ponedjeljak 07.07.2008.
Cijena je više nego konkurentna,a kvalitetan tečaj zajamčen jer se radi isključivo u grupama od po 2-3 polaznika odjednom.
Tečaj vodi fizioterapeut.Na webu su kontakti na koje se možete prijaviti.Pozdrav svima.

Sloth
01.07.2008., 22:01
Završio sam tehničku srednju školu, smjer tehničar za računalstvo i upisao Fakultet elektrotehnike i računarstva bez problema bez plaćanja. Studiram već 2 semestra i sve mi lošije ide :flop: pa razmišljam o ispisu i zapošljavanju. Problem je što ne znam šta mogu raditi i ne znam za šta sam konkurentan jer u srednjoj nisam naučio ništa praktično... Još k tome nemam vozačku dozvolu koja se traži na nekim poslovima. Jel ima itko kakvih savjeta o zapošljavanju - ili nudi posao? Radio bi ja svašta od dostave (biciklom) do nečega, ali jel postoji šta u mome području?:(

seven/9
04.07.2008., 19:04
Tražim osobu za ispomoć u domaćinstvu: peglanje.
Zbog posla sam u vešeraj nedavno uvela internet i sklepala još jedn od već postojeća dva kompa, nadajući se neznam točno čemu. :) no nije upalilo. Hrpa je svakim danom sve veća, a kako sam se nedavno vratila s puta biti će još veća kad operem sve to.
Kad mi se dragi vrati s puta, neće imati što obući.
Ne nadam se da će doći do transformacije kompa u robo-peglača, već eto pronalazim "važnije" poslove jer je evidentno da mi peglanje nije omiljena zabava.

Nema početnih ulaganja :) , posjedujem najnoviji model rowente, ergonomsku dasku za peglanje od vilede, dovoljno zaliha destilirane vode.( ni to nije pomoglo)
Plaćanje po dogovoru.
Rad u mojim prostorijama, off course.

Molim da vas ne obeshrabri intonacija ovog posta, radi se o skroz legitimnom, ne pretjerano napornom, dobro plaćenom poslu. Lokacija: N. zagreb/Klara.
Vrijeme: bilo kada od 9-21h.

Vjerujem da će mi se dopasti kako hrpa nestaje sama od sebe, te se možete s pravom nadati dugoročnoj suradnji.
kontakt na privat poruku.

Subliminal
06.07.2008., 20:41
Elektronicar sa velikim iskustvom ,serviser racunala i el.tehnicar trazim posao na podrucju istocne slavonije i servisiram elektronicke uredjaje.
Iskustvo u servisiranju strojeva u industriji ,Ergometra za teretanu,elektronike za klima uredjaje, konstruiranje audio uredjaja,sklapanje racunala,pomoc pri izradi maturalnih i diplomskih radova iz elektronike i razno...Ako neko ima kakav savjet ili ponudu za posao nek se javi privatnom porukom ili na mail (mail je u profilu )...

-Projektant-
07.07.2008., 01:18
Crtanje u 2D-u u Microsoft Visio-u...pandan AutoCadu...ponude na PM...pokazan primjer...

http://i31.tinypic.com/2k0zte.jpg

http://i27.tinypic.com/24mrkbb.jpg

Hvala

swizach
07.07.2008., 09:51
eto bilo kakav posao,,,,21 gdina,,,elektrotehničar sam:)

interloper
10.07.2008., 10:00
Traži se moderator s iskustvom, mjesto rada je Zagreb i obavezno studentski ugovor! Pliz pitanja i prijave na private.

Pozdrav

StudentInNeed
10.07.2008., 13:55
Redovni student, pametan i pristojan trazi posao (barem) preko ljeta

DenisRi
11.07.2008., 09:00
bok svima!malo san čitao o ovom zanimanju, čini mi se da ljudi koji rade ovaj posao malo ga traže preko interneta većinom ako iskrsne kakav dobro plaćen posao u ovom zanimanju se prenosi usmeno.Ja radim u ovom zanimanju oko 12 godina,od toga oko 5 u 3.maju,a ostalo sam po terenu.2godine u njemačkoj,a ostalo sam u italiji.nije loše u italiji jer je bizu,ali da mi je nać negdje i dalje ali bolje plaćeno...,trenutno mogu zaraditi u prosjeku oko 2000-2500 eura mjesečno,ali radim na normu pa je zato malo bolja lova ,imam10e na dan za hranu i plaćam režije a najam stana riješava gazda.nisam nikad tražio posao preko neta ali zašto ne probati.

Mars Music
12.07.2008., 11:42
Mars Music koncertna agencija traži ozbiljnu, komunikativnu i ambicioznu osobu u Zagrebu, za timski rad u muzičkom marketingu i koncertnoj promociji. Rad sa zvijezdama strane i domaće glazbene A liste, svjetla reflektora, pozornice i crveni tepisi mogu biti vaša svakodnevnica. Full time.Uvjeti su poznavanje interneta i računala, osnovno poznavanje glazbe i glazbene industrije, engleski jezik, te želja za radom i uspjehom! Mogućnost napredovanja! Ako ste se pronašli u ovom opisu, te ako želite biti dio glamuroznog svijeta galzbe i glazbene industrije te se pridružiti Mars Music obitelji, javite se na
e-mail : ivan.djuretek@mars-music.hr
tel : 01 3769 162 (kontakt osoba Ivan Đuretek)

sparking-gilr
12.07.2008., 11:47
27 god, visegodisnje iskustvo rada u trgovini kv, (bila i samostalni obrtnik), trazim posao koji ce mi biti placen :)

dragan0020
13.07.2008., 11:45
tražim posao kao kuhar ili hotelijersko-turistički komercijalist SSS 4godine obrazovanja, ili kao webdesigner(prva stepenica).
Sve zainteresirane na dragan.matesic@yahoo.com

Hvala!

rune88
13.07.2008., 18:31
srednjoskolac, 17 godina, trazi bilo kakav honorarni posao u zagrebu..raspoloziv za sve vrste placanja i ugovaranja..

kontakt na pm ili mail: jopavlek@hotmail.com

Lp

*Whitney*
14.07.2008., 17:01
Crtam honorarno 2D nacrte u AutoCAD-u! Imam završen tečaj za CAD specijalista (Algebra). Kontakt na pm ili mail ancica22@yahoo.com

Gul Rakun
15.07.2008., 11:31
Redovni student trece godine FER-a trazi bilo kakav honorarni posao u Varazdinskoj zupaniji. Znanje rada na racunalu te engleskog jezika se podrazumijevaju, a takodjer posjedujem i ispit B kategorije.

Kontakt:
e-mail: rakunious@hotmail.com
(moze i PM)

dabrica2711
17.07.2008., 09:03
Tražim cure (najzgodnije bi mi bilo da su iz Rijeke i okolice,ali nije uvjet) za jedan lagani posao preko interneta (bez ulaganja). Sve je legalno, potrebno je samo malo dobre volje, komp sa adslom (kolicina prometa nebitna) i nesto malo slobodnog vremena.
sve ostale informacije dajem preko PP. :)

Satine
17.07.2008., 12:47
Studentica iz Slavonskog Broda traži posao , honorarni ili stalni u Slavonskom Brodu. javiti se na pm.

nobie
20.07.2008., 03:33
Tražim posao kao raznosač reklamnih letaka (znate ono stavljanje letaka na auto ili djeljenje letaka na primjer na glavnom kolodvoru:D) ponude na pm.:)

babysittingnatalija
21.07.2008., 11:28
Čuvam djecu povremeno, 2,3 x tjedno ili vikendom npr. kada roditelje izlaze van i sl. Imam iskustvo od 4 godine i preporuke nekoliko obitelji.

Možete me kontaktirati na pp ili na: babysittingnatalija@yahoo.com

marino
22.07.2008., 23:36
Tražim posao bilo kakav može i honorarno imam 24g student sam 3g iz Zagreba sam posjedujem vozačku A i B kategorije vozim svakodnevno 5g. Završio sam srednju elektrotehničku školu. Iznimno poznavanje pc hardwera i softwera osim vrlo stručnih aplikacija kao što su autocad,solid works,lightWave 3D. Radio sam i na poslovima u struci - ovlaštenom Philipsovom servisu 1,5g i u jednoj firmi za proizvodnju aparata za zabavu. Ponude na PM ili Mail

janez_kranjski
23.07.2008., 18:00
Tražim prehrambene inženjere i komercialiste, koji imaju iskustva sa radom u čokoladnoj industriji (najmanje 5 godina). Najpovoljnije sa Primorsko-Goranske županije ali nije odlučujuče. Molim ako tko zna nekoga neka mi se javi na avtomatik@hotmail.com

ssara
27.07.2008., 13:33
Trazim sezonski posao na moru...
Trenutno sam u CH(vec 4 godine),ali bih malo da skoknem i do jadrana,dosadilo mi ovde.
Radila sam u restoranu,hotelu,kaficu.....i ako bas mora da se kaze ,imam 24 godine i volim da radim

danijela.23@hotmail.com

cmiiii
28.07.2008., 11:49
Student sam 3. godine FER-a (smjer računarstvo) i tražim honorarni posao/praksu u struci... Ako koga zanima programski jezici koje donekle znam su java, c/c++, php, perl, python, sql... Znam raditi u linuxu.. Engleski znam solidno, a njemački izvrsno.. Mogao bih raditi na dulje vrijeme (recimo godinu dana)... Živim u Zagrebu..

Molim javiti se na pm ili mail: markoprevisic@gmail.com

Cafa
28.07.2008., 23:47
Traže se zaposlenici (3, m/ž) za posao komentiranja utakmica HNL u svrhu klađenja uživo, na engleskom jeziku, koristeći ključne riječi po dobivenim uputstvima.

Plaća je 35 funti po utakmici, zaposlenik sam pokriva troškove ulaznice. Radi se preko mobitela, klijent zove vas, tako da je vama besplatno. Plaća dolazi dvaput mjesečno.

Traže se isključivo kandidati iz Šibenika i Rijeke, koji bi pokrivali domaće utakmice ta dva kluba. Može se javiti i netko iz Velike da odradi par utakmica dok Croatia Sesvete ne dobije licencu za svoj stadion.

Uvjeti:
- mogućnost nošenja 2 mobitela na utakmice
- odgovornost
- dobro poznavanje engleskog jezika
- dobro poznavanje nogometne igre i pravila

Posao se obavlja s najmirnije i najtiše tribine, bez prijatelja i pratnje. Na stadion se za ovaj posao ne dolazi u društvu. Posao nije težak, satnica je odlična, zato se traži savršeno odgovoran pristup u obavljanju posla. Zbog toga prednost imaju osobe starije od 25, ali nije uvjet.

Javiti se na mail (croatia@running-ball.com).

zauzeto
29.07.2008., 10:11
Kako doći do bilo kojeg posla u medijima? Imam nezavršeni FPZG (novinarstvo), ali sam završila već jedan fakultet.
Bilo što, makar suradnik suradnika.....itd.

Molim, obratite se na P.M.
Hvala!

Cafa
03.08.2008., 12:26
Traže se zaposlenici (3, m/ž) za posao komentiranja utakmica HNL u svrhu klađenja uživo, na engleskom jeziku, koristeći ključne riječi po dobivenim uputstvima.

Plaća je 35 funti po utakmici, zaposlenik sam pokriva troškove ulaznice. Radi se preko mobitela, klijent zove vas, tako da je vama besplatno. Plaća dolazi dvaput mjesečno.

Traže se isključivo kandidati iz Šibenika i Rijeke, koji bi pokrivali domaće utakmice ta dva kluba. Može se javiti i netko iz Velike da odradi par utakmica dok Croatia Sesvete ne dobije licencu za svoj stadion.

Uvjeti:
- mogućnost nošenja 2 mobitela na utakmice
- odgovornost
- dobro poznavanje engleskog jezika
- dobro poznavanje nogometne igre i pravila

Posao se obavlja s najmirnije i najtiše tribine, bez prijatelja i pratnje. Na stadion se za ovaj posao ne dolazi u društvu. Posao nije težak, satnica je odlična, zato se traži savršeno odgovoran pristup u obavljanju posla. Zbog toga prednost imaju osobe starije od 25, ali nije uvjet.

Javiti se na mail (croatia@running-ball.com).
Ponuda se proširila na Varaždin i Koprivnicu.

Nikki_87
04.08.2008., 14:16
ocu i ja neki posao:)

studiram 3 god ekonomiju i management( privat-moram to rec jer se vise baziramo na praksi nego teoriji), imam radnog iskustva u prodaji i marketingu.
podrucje zg.

dassder
04.08.2008., 17:44
apsolventica učiteljskog faksa čuvala bi djecu, na području novog zagreba bilo bi poželjno! javite se na pm!

Afrofeet
05.08.2008., 17:08
tražim i ja bilo kakav posao, honorarni, na određeno vrijeme, bilo šta, student 4. god ekonomije, marketing, osječko-baranjska županija. ponude na pm

ivanna86
07.08.2008., 14:27
ekonomistica, SSS, trazi posao u administraciji- sisak i okolica:)

Stana
07.08.2008., 14:46
Elektrotehničar,SSS, traži bilo kakav posao u Solinu ili Splitu - honorarno i puno radno vrijeme na dva/tri mjeseca.

Goran45
08.08.2008., 22:18
Trazim posao, imam sss-teh.smijera, dosta iskustva u komercijali, dostavi, rad s racunalima ( servisiranje), zavrsio sam na gradjevini kao PKV radnik. Vrijedim vise od toga jer sam ipak tehnicar!

zoki
09.08.2008., 08:13
Tražim uredski honorarni posao na području Varaždinske županije, u poslijepodnevnim satima po 2-3 sata, a subotom može i 8h.

happymom5
09.08.2008., 16:45
tražim honorarni posao. sposobna, komunikativna snalažljiva i sa iskustvom na više radnih mjesta. po struci medicinska sestra, položen stručni ispit.
međimurska županija ili rad od kuće. u obzir dolazi i čuvanje djece(međimurje), pretipkavanje tekstova sa zadanog teksta ili iz zvučnog zapisa, rad sa kreditima, nekretninama.naravno i ponude u struci,ali i uredski poslovi.
sve ponude i ideje na kikipetra@hotmail.com

BlackMG
12.08.2008., 10:03
Pozdrav,

Hitno nam treba ženska osoba sa iskustvom za rad u računovodstvu.

Osnovni uvjet je dobro poznavanje "izrada plaća".

Sve upite i ponude na marinosecret@gmail.com

Inaće biti će organiziran i natjecaj preko HILL-a ali možda ovim putem
prije nađemo kvalitetnu osobu.

Austrijska tvrtka sa podružnicom u Zagrebu.

Hvala,

Zek0slav
12.08.2008., 10:43
Upravo zavrsio strojarsku tehnicku skolu. Imam SSS i trazim bilo kakav posao u Zagrebu. Mozete me kontaktirati na PM.

vladimir1
14.08.2008., 09:05
Nudim posao od kuće.
Uvjeti:
1. osnove engleskog
2. dsl (samo ne dial up)

Za info mi se javite na PM.

dragan0020
15.08.2008., 20:10
zaposlen sam (administrativno tehnički poslovi) te tražim honorarni posao tipa: web designa i sl., za cijenu se dogovorimo samo mogu reći da jeftinij nećete proć

black martha
18.08.2008., 13:46
Tražimo konobara/konobaricu za rad u kafiću/restoranu u trgovačkom centru u Zagrebu,
sa znanjem jednog stranog jezika, iskustvo nije potrebno, ne radi se nedjeljom ni praznicima.

IvkaL
19.08.2008., 07:54
Pozdrav,
Evo ja se honorarno bavim prevodjenjem na sa njemackog na hrvatski i obratno pa ako netko treba usluge prevodjenja ili bilo kakvu pomoc vezanu uz njemacki jezik moze mi ostaviti privatnu poruku ili javiti se na mail ivanalovric82@gmail.com

Pozdrav

Ivana1961
19.08.2008., 08:57
Maser trazi posao, prostor trenutno u preuredenju pa dolazi do vas! Samo podrucje Zagreba! Sav info na mail : taboozg@gmail.com

Goran45
19.08.2008., 12:24
Ljudi hica je stvarno, ostao sam nedavno bez posla a u kreditima sam, roditelji su mi stari i bolesni, u zagrebu sam radio 4 god a sada sam ostao bez stana zbog dugova, imam sss- teh, b-kat., koristenje racunala, radio na dostavama, prodaji, skladistu, gradjevini. Neka mi se javi netko da mi moze osigurati smjestaj uz bilo kakav posten posao bar na kratko. Hvala! Ovdje na forumu!

Lacky Luck
21.08.2008., 20:08
ima li ovdje certifikovani elektricar, nek se javi.
daljen informacije preko pm-a

graco
22.08.2008., 11:51
Trazim nekakav posao za rad od doma ili preko neta, ponude na pm
Hvala