PDA

View Full Version : Horoskopski znakovi i LJES

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

phantom_fuxor
31.05.2009., 15:42
Melankolik - introvert, mislilac, pesimist

Slabosti:

Melankolikove emocije:

* Pamti negativno - not
* Depresivan - svi smo ponekad ne ?
* Voli se prikazivati kao žrtva - ne
* Lažno skroman Has false humility - ne (nisam uopće skroman, al nit rastrošan, onak zlatna sredina ftw :D )
* Živi u svojem svijetu Off in another world - ponekad
* Ima nisko mišljenje o sebi Low self-image - ponekad
* Selektivan slušatelj Has selective hearing - sve slušam
* Stalno razmišlja o sebi - uopće
* Previše sklon samopromatranju - samopromatranju? sam sebe ne mogu gledat Oo
* Muči ga osjećaj krivnje - ne
* Ima kompleks optuživanja - prvi put čujem
* Hipohondar -također
Snage:

Melankolikove emocije:

* Dubok, mislilac -kako kad
* Analitičar -naravno
* Ozbiljan i usredotočen - kad treba
* Često može biti genij - you wish
* Talentiran i kreativan -you wish xD
* Umjetnik i glazbenik - not
* Filozof i pjesnik - not not not
* Cijeni ljepotu - pa da, al do neke granice
* Osjećajan - da
* Požrtvovan - ponekad, ovisi za koga
* Savjestan - da
* Idealist - da
ETO

eto manje više bi reko da nisam melankomičan :d

Šlus
31.05.2009., 15:43

Svi smo mi mješavina više tipova, tu govorimo o određenom

4fun
31.05.2009., 15:44
I s podignutom obrvom...:mig:

ofskroz :D

^.-

Velvet_Dreams
31.05.2009., 15:45
Hmm.. Mah nevjerujem baš u horoskop, jedino u natalnu kartu...

Šlus
31.05.2009., 15:45
Hmm.. Mah nevjerujem baš u horoskop, jedino u natalnu kartu...

hehhe, a tebe, jedno bez drugog ne može

defined1062
31.05.2009., 15:46
a kaj je tu super? nazvala si me ugodno popunjenom i sad bi mi ovo "psihički stabilna" kao trebalo pomoć da se lakše nosim sa debljinom:ne zna:
zajeban je taj horoskop. idem si odmah premjestit veneru u jarca:(

Ne... Šalim se. :mig:
Haha, i ja bi si rado tu veneru negdje prebacila... Tak da stvarno budem hladna, a ne ovak da moram glumiti hladnoću. :D

Šlus
31.05.2009., 15:48
Mogu reć sa sigurnošću da, ama baš svaki škorpion kojeg znam može dignut obrvu, fascinantno ^.- :D

mala s mora
31.05.2009., 15:55
pravi skorpion bi te na ovakvo stavljanje na drugo mjesto samo pogledao sa oni 'o rlly' stavom. :D

:rolleyes:

( :D )

imam ja zasto sam ih stavila na drugo mjesto! ja sam skorpion u podznaku ovan, pa biram ovnove kao prve zbog toga da ne budemo sad skorpion na skorpiona, preslicno je to... ali ako vec nema ovna, moze i skorpion:mig:

a kaj je tu super? nazvala si me ugodno popunjenom i sad bi mi ovo "psihički stabilna" kao trebalo pomoć da se lakše nosim sa debljinom:ne zna:
zajeban je taj horoskop. idem si odmah premjestit veneru u jarca:(

prvo si se rugala, a sad bi i ti veneru u jarcu i velike sise??? ne moze!!!:o:D

bas citam i vecina ovog stoji za bikove koje znam, s tim da su i veliki materijalisti...

Mogu reć sa sigurnošću da, ama baš svaki škorpion kojeg znam može dignut obrvu, fascinantno ^.- :D

i ja mogu!:D

nata_lie
31.05.2009., 15:59
tko je tu kakio da bikovi nisu vjerni?:azdaja:
bikovi su najvjerniji i najodaniji partneri..molim lijepo :cerek:

colinb
31.05.2009., 16:00
Ja jesam vaga i onako realno je ali mi se vise dopada ovaj link
http://www.bosnic.com/index.asp?r=Parapsihologija&RID=4#
uvjerite se sami :)

mala s mora
31.05.2009., 16:16

ja, i govorim o primjerima iz meni bliske okoline, a ne opcenito! lijepo sam bila sve napisala tamo, procitaj...:mig:

scarletlemur
31.05.2009., 16:19
i

prvo si se rugala, a sad bi i ti veneru u jarcu i velike sise??? ne moze!!!:o:D
:D
velike sise već imam :B hvala na brizi

mbad7
02.06.2009., 12:49
Ako ste karakterno imalo kompatibilni sa Škorpionom,s vremenom će vam pokazati visine i dubine za koje niste mislili da postoje,samo je tanka granica između njih... Što se sexa tiče,Škorpioni igraju u Ligi Prvaka,a sve ostalo su amateri,vikend igrači... Sex sa Škorpionom preporučam,samo pazite da vam ne bude previše...:klap::E:klap:

vento83
02.06.2009., 13:03
da vodenjaci su opčenito maštoviti,nikad ne upadnu u kolotečinu, zabavni su,a i najčešće su odlični u krevetu..........mmm.... a možda samo hvalim svoga zaručnika:rofl:

ja sam lav i kažu da se ta dva znaka odlično slažu skupa,hi,hi,hi:mig:

Ne hvalis istina je. Za mene je obican sex, obicno razmisljanje, ponasanje kud svi tud i mali mujo nije sex nije misao nije stav

Vodenjak sam!

cura fina
03.06.2009., 09:20
Ja san Strijelac i podznak Strijelac..moja iskustva:

Jarac...katastrofa, ka pas i mačka, al sex ludjelo
Djevica...super osobe, sex tak-tak
Vodenjaci....prepotentni, al jakih seksualnih atributa
Blizanci..prevrtljivi, ne volim to njihovo muljanje
Bikovi..muževni, pozitivni. pohvale i za sex
Ribe..njunjaste za moj ukus..takav je i sex
....nemogu se sitit više :kava:

nisan srela puno ljudi tu koji su Strijelci...:eek:
na ovom linku me 80 % pogodilo
http://www.somadollara.com/horoskop/strijelac

zbunjenka
03.06.2009., 10:59
da,to je to što sam rekla u izbrisanom postu..najviše sjebakisa sam doživjela od jebenih emocionalnih psihopata riba..nou ofens(non tejkn):mig:

(ovo sad nije čet..ili?):ne zna:

najbolji seks,def. vage i lavice

najbolje se slažem sa vodenjacima,vagama i blizancima..eto.

sto se riba tice isto iskustvo...btw.blizanac sam...

walkira
03.06.2009., 11:50
ja vaga podznak škorpija...šta se tiče iskustava ovnovi katastrofa, blizanci dobri u krevetu al ni za noge ni za rep ih ne možeš uvatit.....naj sex s jednim jarcem...uhhhhhhh :Slin:

hope21
03.06.2009., 12:03
Ja sam Ovan, podznak Lav
U vezi sa Jarcem(s podznakom Vaga)

Jedino nas nasi podznaci drze skupa a inace smo nebo i zemlja i stvarno se razlikujemo.Ali se ipak volimo i dugo smo zajedno
Sex-ne moze bolje :D

blind_sense
04.06.2009., 13:25
Iako mislim da horoskopski znakovi variraju jako od čovjeka do čovjeka,nakon druženja sa različitim znakovima sam zaključila sljedeće:

Ovnovi- Neopisivo privlačni,drže se distancirano od svega i svih što ih čini još privlačnijima(barem je kod mene bilo tako).Užasno narcisoidni,egocentrični i tvrdoglavi. Znaju baratati riječima i zavesti te da i ne primjetiš a onda se poigrati tobom i odbaciti te kao staru igračku. Uglavnom,s njima imam odnos pun krajnosti-Ili se mrzimo ili se obožavamo.Ovisi.

Bikovi- Jedni od dražih mi znakova. Pametni,otvoreni,srdačni,vedri,hedonisti,iskreni,p onekad malo previše tvrdoglavi ali dobri ljudi. Sviđa mi se što nisu uštogljeni i što su uvijek spremni za zabavu.
Također,znaju biti jako zavodljivi.

Rak-Ovo je znak koji valjda najmanje mogu shvatiti. Njihovo raspoloženje je u stanju varirati od najveće euforije pa do suicidalnosti i najveće depresije.To se zaista treba doživjeti. Previše nestabilni,emotivni i prevrtljivi za moj ukus.

Škorpioni- Ok,ovi znakovi su stvarno seksualno ugroženi :D Oni jednostavno zrače nečime što kao da vrišti:SEKS. Također,veoma su ljubomorna,posesivna i dvolična stvorenja. I da,mislim da im fali samopouzdanja.Iako djeluju umišljeno izvana. Ali bez obzira na sve,uvijek sam okružena sa bar 3-4 škorpiona. Imamo nekakav čudan odnos :D

Lavovi- O da,teški egocentrici. Nos do neba ako nije po njihovom. Djeluju suzdržano iako su ispod te hladne površine zapravo veoma emotivni. Sviđa mi se njihov stav,razboritost i činjenica da su spremni pozitivno iznenaditi kad najmanje očekuješ. Sve u svemu,ok znak.

Vaga-"Patnici" svoje vrste.Uvijek nešto ne valja,nije dobro,a ništa ne rade da promjene situaciju. Iako ih volim jer su topli i pristupačni,izluđuje me to što su previše naivni. Također,često su i depresivni i bezvoljni. Ali drage su osobe u suštini. :)

Eto,to bi bilo moje iskustvo sa znakovima.
Btw,ja sam jarac po horoskopu. :D

coff
04.06.2009., 13:27
..jarcevi nemaju ukusa...

mala s mora
04.06.2009., 13:31

:lol::lol::lol::lol::lol:

blind_sense
04.06.2009., 13:31

A ti si? :D

Engelchen00012
04.06.2009., 13:33
Vaga sam.:) Najbolje se slazem s vodenjacima, vagama i lavovima.
Rak i skorpion :flop:

Lavovi su u krevetu pomalo nasilni, prema mom iskustvu, a i prema iskustvu moje prije, koja je presla pola regije!

Žulaj
04.06.2009., 13:38
A ti si? :D

očito netko jako zacopan u jarca koji ne trza :rofl:

blind_sense
04.06.2009., 13:44
očito netko jako zacopan u jarca koji ne trza :rofl:

:top:

coff
04.06.2009., 13:49
..sad ispadoste i sujetni..a po mom iskustvu ste najmanje sujetan znak...

Žulaj
04.06.2009., 13:56

ma to ti je ta naša duhovitost i pronicivost :mig:

pbeatz
04.06.2009., 14:00
ma , nije da se hvalim .. :lol: ali blizanci su kompatibilni sa apsolutno svakim jer su uzasno uzasno prilagodljivi svim vrstama karaktera , na vama je samo da budete zgodni , pametni i posebni i da imate nesto sto ce blizanca uvijek drzati tu .. ako ste dosadni mozete se pozdravit sa njim , a u krevetu stvarno cine cuda .. ta njihova mastovitost i kreativnost i zelja za znanjem i novim vas moze doslovno zabavljat 50ak godina .. naravno trebate imat i zeludac za sve njihove ideje ..:rofl: ..ako vam je do zabavne ,nasmijane veze sa hrpom dogodovstina,avantura .. iznenadjenja .. blizanci su rajt čojs... da i nesmijete ih previse davit i zahtjevat,jedino tako cete dobit sve sto zelite na nacin koji vam pase.

iz iskustva , strelica - blizanac u krevetu :top::top::cerek:

voorn7
04.06.2009., 14:06
ja sam strijelac....

ovak bi to izgledalo:

jarac-uzasssss, dosadno, monotono, bez ideja

vodenjak-jako interesantno, uzbudljivo, dinamichno, nepredvidljivo....vishe zanimljivo neg napaljujuche ne znam kako da to tochno objasnim....

lav- par komada, uvijek wow.....totalno nesebichni partneri za shevu, divlji....mmmm kad se sjetim:)

rak-ziherashki, tradicionalno, s puno nji nji nji spike, patetika zhiva:flop:

ovan- mljac....vidi pod lav

strijelac-mljac vidi pod ovan i lav

ochito da mi vatrice odgovaraju:)

blizanac- vidi pod vatrene znakove.....+ najmashtovitiji, najstrastveniji,dominantni full ali daju se zauzdati kroz neko vrijeme.........a ko bi rekao:mig:

pbeatz
04.06.2009., 14:11
blizanac- vidi pod vatrene znakove.....a ko bi rekao:mig:

eto, taman naletila strelica .. da potvrdi moju tvrdnju da su blizanci jednostavno najbolje od najboljeg .. a ak to netko moze reci onda moze strelica ,jer su one najbolje od najboljeg .. :hekla: ..divlje,znatizeljno,nezasitno,zgodno,uvijek s potrebom da bude najbolje, pristaje na sve,sve zanima, ugadja partneru do besvjesti , zna uzivati ,dominantna i podlozna po potrebi .. ma savrsenstvo..

strelice :top::s fakmi ..

ovce - vole se điha điha , dosta agresivne ..al fali osjecaja.. nemaju onaj fajnl tač.

skorpioni - samo deri,nije bitno kako ni zasto..

bik - neznam, bojazljiv i oprezan .. lol

Žulaj
04.06.2009., 14:22
bik - neznam, bojazljiv i oprezan .. lol
:lol:

bik je sušta strastvenost pomiješana s nježnošću i putenošću
nemaš pojma :raspa:

pbeatz
04.06.2009., 14:25

je .. joj nemoj me tak , joj pazi počupo si me, isuse ogrebat ces me , a nisam ju jos ni taknuo.. ni izvadio sve kaj sam dofurao sa sobom .. :lol:

4fun
04.06.2009., 14:28
skorpioni - samo deri,nije bitno kako ni zasto..

ehm. ulazem tihi protest. :D

Žulaj
04.06.2009., 14:29
je .. joj nemoj me tak , joj pazi počupo si me, isuse ogrebat ces me , a nisam ju jos ni taknuo.. ni izvadio sve kaj sam dofurao sa sobom .. :lol:

ja pričam o mužjacima :o

pbeatz
04.06.2009., 14:35
ja pričam o mužjacima :o

da , ostavi broj moba na pm , pa cu i tebe okrenut .. sutra mozes napaisat nesto o blizancima,a ja cu o bikovima muzjacima :lol::lol:

ae ae nisam ja nikakvo mjerilo , nit nekakav jebach .. smatram se iskljucivo struchnjakom za strelice , nemam namjeru trazit dalje ,apsolutno sam zadivljen energijom i nacinom kojim pristupaju sexu .. ja stvarno neam niti jednu jedinu zamjerku , jer s njom stvarno radim sve sto pozelim .. i uvijek je rezultat da oboje uzivamo u potpunosti , plus ima one elemente iznenadjenja .. pusenje u voznji , odnikud u 2 ujutro skoci na mene i ubije me .. varira od njeznosti do onog zivotinjsko divljeg ,jednostavno ima u sebi osjecaj za trenutak ..i uvijek pogodi kako se ja osjecam i kako meni pase .. ili obrnuto ,nasli smo se .. s njom se mozes jebat i vodit ljubav .. mozes se grist i grebat a mozes i crtat po ledjima njezno volim te .. mozes pricat najvulgarnije i najnjeznije stvari .. ma neznam kako da to opisem ,potpuno su podatne i jednostavno te svakim pokretom zovu i zavode .. nemoras se cak ni posevit ponekad a imas osjecaj da se jesi .. strelica zna sve ..

mala s mora
04.06.2009., 14:35
ehm. ulazem tihi protest. :D

al si i ti skorpion??? e to objasnjava odakle ti ideje (iz topica "kako se osvetit bivsem"):mig:

Hiperaktivna
04.06.2009., 14:38
ja sam ovan- sve je istina,dobrih 95 % ...nemogu vjerovat :)
ovo da imam puno enegrije,nikad ne odustajem,samouvjerena,hrabra, :D hvalite me usi moje.. velika zelja u postizanju teskih ciljeva :) i da-najtocnije je ono da mi je dosadno stalno bit na jednom mjestu,volim imati luudi,ispunjen zivot :)

coff
04.06.2009., 15:08
..blizanci su budalasti....budalasto povrsni i lako ih je zadovoljit..al kome je to zanimljivo....

pbeatz
04.06.2009., 15:10
..blizanci su budalasti....budalasto povrsni i lako ih je zadovoljit..al kome je to zanimljivo....

eh , ti si bila s nekim fejkerom..

..krv znoj i suze trebas za pravog blizanca :D

scarletlemur
04.06.2009., 15:51
ja pročitala sunetan:confused: to sam si ja prevela ko neki glagolski pridjev trpni od infinitiva sunetiti:D
iako bi pravilno bilo sunećen, al na forumu su ionak svi polupismeni:D

kaos_kaos
04.06.2009., 16:48
evo, i ja bi iznjela svoje astrološko iskustvo :o

ovan- žene često prebrbljave i preintenzivne, gotovo uvijek picajzle i perfekcionisti, muškarci su zanimljivi i maštoviti, naglašavaju svoju seksualnost, iako pretvrdoglavi pa često dolazi do sukoba pošto sam i sama ekstremno tvrdoglava. ne privlače me seksualno, nikad probala, al navodno su dobri

vodenjak - ugodni i inteligentni, ali preprofinjeni. izrazito velik ego i samopouzdanje. i žene i muškarci su obično atraktivni. također odbija nedostatak "djetinjeg". navodno izuzetni ljubavnici, ali vjerojatno samo zato da bi pokazali kako su najbolji. također, nevjerni i nestalni.

riba - muškarci su inteligentni, zabavni i srdačni, ali u gotovo 100posto slučajeva-nevjerni i nestalni, a ponekad i prepotentni. žene često brbljave, hiperaktivne, vole ogovarati, vole biti viđene, ali zabavne su i društvene, kokete i uglavnom atraktivne

jarac - žene su,suprotno predrasudama, originalne, inteligentne, energične,zabavne, vrlo otvorene i spremne iskušati sve novo - odlični prijatelji. ali i presumnjičave i skeptične. muškarci su suzdržani i ekstremno lijeni (vjerojatno najlijeniji znak), ali vrlo zabavni i inteligentni. pretvrdoglavi su, pa često ulazimo u sukobe. seks - ne, hvala. nedovoljno strastven,pokretan i maštovit na tom području.

bik - izrazito dominantan zbog čega stalno ulazimo u sukobe. izrazito stabilan, odlučan i čvrst. voli biti vođa. kako žene tako i muškarci. ne privlače me seksualno. loš seks, vjerojatno zbog nedostatka kemije

blizanac - i žene i muškarci izrazito inteligentni i duhoviti, žene su brbljave, otvorene, društvene i vole seks, u gotovo 100posto slučajeva-nevjerne te su imale mnogo partnera. muškarci također nevjerni, vole žene. ali i društveni,ljubazni, simpatični i zanimljivi. znaju biti racionalni i promišljeni, ali i potpuno iracionalni i nezreli. seks - vrlo su energični, izdržljivi i maštoviti, ali nedovoljno strastveni, nježni i predani.

lav - žene su često (ne i uvijek) arogantne i pune samopouzdanja,vole biti viđene i tražene. muškarci - nedovoljan uzorak :)

vaga- žene su stabilne i ugodne, simpatične uglavnom, ali meni dosadnjikave. ne vole izazove, isprobavanje novih stvari, žive u svom sigurnom svijetu kojeg poznaju. muškarci, također, uglavnom premonotoni za moj ukus. o njihovoj seksualnosti ne znam ništa jer nikad ne pričaju o tome.

djevica - žene su, suprotno uvriježenom mišljenju, često hiperaktivne, izrazito društvene, duhovite i originalne, vole seks i često pričaju o njemu, ali su zato i prekritične, precinične i sklone nevjeri te učestalom mjenjanju partnera. muškarci su gotovo uvijek vrlo osebujne ličnosti - iznimno inteligentni, posjeduju specifičan smisao za humor,srdačni, požrtvovni i snalažljivi. o seksu ne pričaju, vrlo često imaju kontradiktornu ličnost, emocije ne vole pokazivati, a za partnericu se ne vežu pretjerano jer su individualisti, na prvome mjestu.

škorpion - vrlo srdačni, maštoviti, inteligentni, zabavni, često vrlo energični, neprestano traže uzbuđenja. užasno im je stalo do drugih, tako da su i požrtvovni i odgovorni prema drugim ljudima. emotivni su ko sam vrag i vjerojatno najvjerniji znak. u seksu su pohvalno izdržljivi, srastveni, maštoviti i predani, više vole davati nego primati, vole isprobati sve, ali u krevet ne mogu s bilo kim - potrebne su emocije.

strijelac - vjerojatno najseksualniji znak zodijaka? vrlo su zabavni, zanimljivi i društveni, vole biti u centru pozornosti i vole da im se divi. no, često nevjerni, egoistični. seks - vrlo potentni, izdržljivi i spremni probati apsolutno sve, svugdje, bilo kada.

rak - mislim da upoznam jednog godišnje tako da ne mogu suditi. :D

pbeatz
04.06.2009., 16:53
meni je stvarno zanimljiva cinjenica da su blizanci u svakom horoskopu opisani kao ljudi koji su skloni nevjeri , a ja apsolutno nikada nisam prevario nikoga ,a mogao sam 100x .. takodjer evo gore pise da nismo predani ,gdamn ako ja nisam predan onda nije nitko.. yebo - horpach ide mi na zivce :) ..unistava mi reputaciju.

porter
04.06.2009., 18:26
Melankolik - introvert, mislilac, pesimist

Slabosti:

Melankolikove emocije:

* Pamti negativno
* Depresivan
* Voli se prikazivati kao žrtva
* Lažno skroman Has false humility
* Živi u svojem svijetu Off in another world
* Ima nisko mišljenje o sebi Low self-image
* Selektivan slušatelj Has selective hearing
* Stalno razmišlja o sebi
* Previše sklon samopromatranju
* Muči ga osjećaj krivnje
* Ima kompleks optuživanja
* Hipohondar
Snage:

Melankolikove emocije:

* Dubok, mislilac
* Analitičar
* Ozbiljan i usredotočen
* Često može biti genij
* Talentiran i kreativan
* Umjetnik i glazbenik
* Filozof i pjesnik
* Cijeni ljepotu
* Osjećajan
* Požrtvovan
* Savjestan
* Idealist
ETO

u jebote, pa to sam ja

scarletlemur
04.06.2009., 18:37
meni je stvarno zanimljiva cinjenica da su blizanci u svakom horoskopu opisani kao ljudi koji su skloni nevjeri , a ja apsolutno nikada nisam prevario nikoga ,a mogao sam 100x .. takodjer evo gore pise da nismo predani ,gdamn ako ja nisam predan onda nije nitko.. yebo - horpach ide mi na zivce :) ..unistava mi reputaciju.
ajd sad priznaj i da ti je mali :zubo:

leptirica 2
04.06.2009., 18:40
Horoskop je bezveze,ako ti ne pogode temerament onda se kao traži šta si u podznaku,moš mislit:rolleyes:,meni su komunikativni ali opet malko samozatajni ljudi najviše sexy:D jbi ti horoskop:p

aers
04.06.2009., 20:32
blizanac

to znači 2 ličnosti! to znači ševa od jutra do sutra
dok jedan blizanac ševi drugi se odmara i tako se vrte u krug i ne mogu nači curu koja me može pratiti

pbeatz
04.06.2009., 21:02
ajd sad priznaj i da ti je mali :zubo:

pa da ispadne da smo uz sve ono jos i lazovi ..:D

natasa_st
04.06.2009., 22:14
LJES i horoskopski znakovi.

Ono sto me oduvijek intrigiralo je cinjenica da moja frendica koja se bavi astrologijom i ima prilicno dobar uvid u dobre i lose strane horoskopskih znakova cesto pogodi probleme koje imam u vezi. Totalno cudno :ne zna:
Da bi stvar bila jos zanimljivija dogada mi se da sam okruzen sa prijateljima i partnerima koji su rodeni uglavnom u slicno vrijeme.

Kakva su vasa iskustva ?
Da li su vam odredeni znakovi bolje odgovarali od drugih ?
Imate li vise partnera koji su odredenog horoskopskog znaka ?
Da li ste imali sa odredenim horoskopskim znakom fenomenalan sexualni zivot ali sve ostali nije funkcioniralo ?
Koji su vasi fatalni znakovi :D ?
Koji ste vi znak ?

ja san rodjena 23.2 a bivsi 24.2. Moran priznat da se nismo bas slagali, seksualni zivot je bia ok al ostalo drugo nije vridno spomena..sadasnji momak mi je rodjen u znaku vage 21.10 i savrseno se slazemo..iako smo dva razlicita svjeta ja divlja on povucen!

4fun
04.06.2009., 22:15
al si i ti skorpion??? e to objasnjava odakle ti ideje (iz topica "kako se osvetit bivsem"):mig:

jesam.

ideja uvijek ima. to barem nije problem. :p ali ja se ne osvecujem. ne fizicki.

mislim da je pogled i par rijeci dovoljno. :D

Ramzes13
04.06.2009., 22:37
Ajme stručnjaka....:lol:

A šta je sa 13. znakom Ophiuchusom?

Šta je sa poljima, kućama, elementima, aspektima? Kakav je to horoskop bez prave astrologije...

Kad čovjeku pokažeš pravi dostojan dokaz..neće više pljuvat po astrologiji:kava:

Evo npr. Jedan blizanac će sigurno imat mnogo ženki... Sunce u zviježđu blizanaca pogoduje pojedincu tako što mu daje mladenački izgled i u starijim godinama, ljepuškavaost... njegov Planet je Merkur...on je odraz govornih sposobnosti, naravno u konjukciji sa Venerom on se pretvara u top zavodnika...koji riječima obara s nogu...naravno ako su taj Merkur i Venera u nekim vatrenim i zračnim kućama u konjukciji...

Isto tako pojedinac može biti Bik ...kak vi kažete, stabilan, čvrst i sve to a da je totalni papak opet ako mu planete recimo Venera pravi trigon ili drugi aspekt u nekim zračnim kućama npr. najčešće u Blizancima...bit će da je gay, lezba...itd... ili će kroz godine promjenit seksualnu orijentaciju:top:...samo primjer

O seksualnosti osobe ugl. govori demon Mars i Pluton...njihovi položaji i posebno aspekti vezi Zviježđa Skorpiona jer si Skorpioni ipak bogovi seksualnosti ili astrološki rečeno planet od Skorpiona a to je Pluton te njegov položaj ponajviše govori o seksualnosti osobe...te ako je na dobrom mjestu osoba je pravi jebač...

Cure Skorpionke su ugl. crnke...vitke, jebozovne , kurcozovke... Pluton u određenim kućama govori da je osoba promiskutetna itd...ili čak da će raditi kao prostitka itd....

mala s mora
05.06.2009., 01:08
jesam.

ideja uvijek ima. to barem nije problem. :p ali ja se ne osvecujem. ne fizicki.

mislim da je pogled i par rijeci dovoljno. :D

reka mi je brat da su skorpioni naperverzniji znakovi i da imaju najbolesnije moguce ideje koje se mogu smislit (mislim da je to vise u pozitivnom smislu, nego negativnom)... to je naravno zakljucio na uzorku poznatih skorpiona tj prijatelja i mene... a sta ce, jadan, on je rak:rolleyes:

svi bikovi koje ja znam su egocentricni proracunati materijalisti. uz to, svi koje sam ja uspila upoznat su bar jednom u zivotu prevarili partnera. inace, imala sam jako dobro misljenje o tom znaku dok nisam upoznala veci broj ljudi koji spada pod opisano. odtad su mi najomrazeniji znak. mogu bit strastveni, njezni i puteni SAMO kad njima to odgovara i kad od toga mogu izvuc neku korist (emocijonalnu ili vec koju god). inace, kad im ne odgovara gaze ljude bez osvrtanja:bljak:
stvarno, ne zelim vrijedat nikoga ovde ko je u tom znaku, ali se jdnostavno potrefilo da ja upoznam 5-6 takvih bikova:ne zna:

desideria
05.06.2009., 01:33
ja sam strijelac....

ovak bi to izgledalo:

jarac-uzasssss, dosadno, monotono, bez ideja

vodenjak-jako interesantno, uzbudljivo, dinamichno, nepredvidljivo....vishe zanimljivo neg napaljujuche ne znam kako da to tochno objasnim....

lav- par komada, uvijek wow.....totalno nesebichni partneri za shevu, divlji....mmmm kad se sjetim:)

rak-ziherashki, tradicionalno, s puno nji nji nji spike, patetika zhiva:flop:

ovan- mljac....vidi pod lav

strijelac-mljac vidi pod ovan i lav

ochito da mi vatrice odgovaraju:)

blizanac- vidi pod vatrene znakove.....+ najmashtovitiji, najstrastveniji,dominantni full ali daju se zauzdati kroz neko vrijeme.........a ko bi rekao:mig:

ja sam strelica i potpisujem u rijec ovo za raka, ovna, strijelca :D
cak sam s rakom bila u vezi duzoj i moram rec bas isfrustrirana :rolleyes:

Lilli_007
05.06.2009., 01:35

vaga- žene su stabilne i ugodne, simpatične uglavnom, ali meni dosadnjikave. ne vole izazove, isprobavanje novih stvari, žive u svom sigurnom svijetu kojeg poznaju. muškarci, također, uglavnom premonotoni za moj ukus. o njihovoj seksualnosti ne znam ništa jer nikad ne pričaju o tome.

Ja sam vaga, nisam stabilna nego nesigurna, u oblacima i perfekcionistica.Brbljava sam, duhovita...nisam dosadnjikava i bas volim izazove i isprobavanje novih stvari...Hiperaktivna sam i opaljena...
Slazem se najbolje s jarcevima, skorpionima, strijelcima i bikovima.
Sadasnji mi je strijelac i dobro se slazemo, ponekad se porjeckamo oko misljena, ali opcenito sa strijelcima imam odlicnu kemiju i privlacnost...

AlgidBabe
05.06.2009., 02:22

Meni to isto nije jasno.. ja uvijek kazem da mi vise manje sve odgovara kaj kazu za blizance, ali nevjera nema veze samnom. A i 4, 5 blizanaca koje poznam/ sam poznavala nisu bili skloni tome..

PIK Vrbovec
05.06.2009., 07:05
O čemu se ovde radi :confused:
Pošto se ne razumijem u horoskope nek mi neko kaže kako se slažu blizanac i strijelac. Nije da ću povjerovat ali možda se malo zabavim :ne zna::kava:

BLR
05.06.2009., 07:26
strijelac - vjerojatno najseksualniji znak zodijaka? vrlo su zabavni, zanimljivi i društveni, vole biti u centru pozornosti i vole da im se divi. no, često nevjerni, egoistični. seks - vrlo potentni, izdržljivi i spremni probati apsolutno sve, svugdje, bilo kada.

viš, viš....ko bi reko :rofl:

BLR
05.06.2009., 07:35
ja sam strijelac....po svim tim horoskopima i pizdarijama meni bi trebalo najvise pasat ovan...bila sa 2 ili 3 njih i nikad vise.
sadanji decko je rak i po svim horoskopima mi uopce nebi trebali biti u vezi jer je on kao previse osjetljiv i miran za mene.....je ziher.....ak je on osjetljiv i miran onda sam ja chuck norris.

leptirica 2
05.06.2009., 07:45
Ja ne vjerujen u to ali ja bi kao bila ovan i podznak lav

Ramzes13
05.06.2009., 08:41
ja sam strijelac....po svim tim horoskopima i pizdarijama meni bi trebalo najvise pasat ovan...bila sa 2 ili 3 njih i nikad vise.
sadanji decko je rak i po svim horoskopima mi uopce nebi trebali biti u vezi jer je on kao previse osjetljiv i miran za mene.....je ziher.....ak je on osjetljiv i miran onda sam ja chuck norris.

:confused: to ti i nije neka pamet što si ti čula ili čitala...:kava:

Ramzes13
05.06.2009., 08:43
O čemu se ovde radi :confused:
Pošto se ne razumijem u horoskope nek mi neko kaže kako se slažu blizanac i strijelac. Nije da ću povjerovat ali možda se malo zabavim :ne zna::kava:

ovisi tko je šta? a uostalom ovisi o mnogo više toga nego li je sami znak... jbg astrologija pruža duboki uvid i osvijetljava nas da sami sebe upoznamo a i druge...

Nije lako uhvatit strijelku:D al kad je uhvatiš...:s

BLR
05.06.2009., 08:47
:confused: to ti i nije neka pamet što si ti čula ili čitala...:kava:

poanta je to da ne vjerujem u to...??? kaj ti nije jasno?

Ramzes13
05.06.2009., 08:57
poanta je to da ne vjerujem u to...??? kaj ti nije jasno?

Pa nemoj vjerovat:lol:...kaj ti nije tu jasno...

ni ja nevjerujem u to... već znam to!:top::kava:

Big Scorpy
05.06.2009., 09:20

...

škorpion - vrlo srdačni, maštoviti, inteligentni, zabavni, često vrlo energični, neprestano traže uzbuđenja. užasno im je stalo do drugih, tako da su i požrtvovni i odgovorni prema drugim ljudima. emotivni su ko sam vrag i vjerojatno najvjerniji znak. u seksu su pohvalno izdržljivi, srastveni, maštoviti i predani, više vole davati nego primati, vole isprobati sve, ali u krevet ne mogu s bilo kim - potrebne su emocije.

.... :D

si ti stvarno za skorpione pisala?

margarita03
05.06.2009., 09:25
reka mi je brat da su skorpioni naperverzniji znakovi i da imaju najbolesnije moguce ideje koje se mogu smislit (mislim da je to vise u pozitivnom smislu, nego negativnom)... to je naravno zakljucio na uzorku poznatih skorpiona tj prijatelja i mene... a sta ce, jadan, on je rak:rolleyes:

svi bikovi koje ja znam su egocentricni proracunati materijalisti. uz to, svi koje sam ja uspila upoznat su bar jednom u zivotu prevarili partnera. inace, imala sam jako dobro misljenje o tom znaku dok nisam upoznala veci broj ljudi koji spada pod opisano. odtad su mi najomrazeniji znak. mogu bit strastveni, njezni i puteni SAMO kad njima to odgovara i kad od toga mogu izvuc neku korist (emocijonalnu ili vec koju god). inace, kad im ne odgovara gaze ljude bez osvrtanja:bljak:
stvarno, ne zelim vrijedat nikoga ovde ko je u tom znaku, ali se jdnostavno potrefilo da ja upoznam 5-6 takvih bikova:ne zna:

Pa, ima nešto u ovome. Ja sam Bik i definitivno se ne "dajem" onome tko se ne "daje" meni, dakle, da, tražim emocionalnu korist u svakoj vezi.
A baš da gaze ljude ne bih rekla. Više smo indolentni prema onima koji nas ne zanimaju...:kava:

Ramzes13
05.06.2009., 09:25
si ti stvarno za skorpione pisala?

skorpioni su vjerni, vole manje krugove društva manje prijatelja s kojima ulaze u duboka poznanstva, koje štite i uvjek ćče zaštit prijatelje pa makar na verbalnoj razini, dobri su za saslušat druge... emocije teže pokazuju, vole se seksat, ako nisu zaljubljeni lako mjenjaju partnere, kad nađu pravog prevara ne postoji...tako bolje?
ugl. crne kose, vitke...ljepuškastve

Big Scorpy
05.06.2009., 09:28
skorpioni su vjerni, vole manje krugove društva manje prijatelja s kojima ulaze u duboka poznanstva, koje štite i uvjek ćče zaštit prijatelje pa makar na verbalnoj razini, dobri su za saslušat druge... emocije teže pokazuju, vole se seksat, ako nisu zaljubljeni lako mjenjaju partnere, kad nađu pravog prevara ne postoji...tako bolje?
ugl. crne kose, vitke...ljepuškastve

ovo je sad vec bolje, puno preciznije.

ali da im za sex uvijek trebaju emocije... a dobro i imaju ih ...prema sexu!

Ramzes13
05.06.2009., 09:46
ovo je sad vec bolje, puno preciznije.

ali da im za sex uvijek trebaju emocije... a dobro i imaju ih ...prema sexu!

sorry zbog gramitike... a i nisam mislio -vole se seksat, vole većina, nego one baš znaju kako, gdje i kada se seksat i lako dobiju šta traže...to sam htio reć...

PIK Vrbovec
05.06.2009., 10:35
ovisi tko je šta? a uostalom ovisi o mnogo više toga nego li je sami znak... jbg astrologija pruža duboki uvid i osvijetljava nas da sami sebe upoznamo a i druge...

Nije lako uhvatit strijelku:D al kad je uhvatiš...

A je li lako ustrijelit blizanku onda :kava:

prasac_genije
05.06.2009., 10:36
riba - muškarci su inteligentni, zabavni i srdačni, ali u gotovo 100posto slučajeva-nevjerni i nestalni, a ponekad i prepotentni. žene često brbljave, hiperaktivne, vole ogovarati, vole biti viđene, ali zabavne su i društvene, kokete i uglavnom atraktivne

Hm uz manje nadopune potpisujem , bar za moj slučaj .:D

mala s mora
05.06.2009., 10:39
sorry zbog gramitike... a i nisam mislio -vole se seksat, vole većina, nego one baš znaju kako, gdje i kada se seksat i lako dobiju šta traže...to sam htio reć...

istina je da se volimo seksat, ali eto bar ja ne mogu bez emocija:ne zna: iako znam skorpiona tj skorpionki koje i te kako mogu...

Ramzes13
05.06.2009., 10:50
A je li lako ustrijelit blizanku onda :kava:

E ovo je malo zajebano...Blizanci su teška sorta... ovde se javljaju svakakvi... seksualnost ima svaki čovjek po svom fizičkom ustroju bez obzira na astrologiju... dakle glavne karakteristike Blizanaca su radoznalost, promjenivost (jedan su od najmutabilnijih znakova), brbljavost (iznošenje osjećaja, filozofiranje, tračanje, iscrpljivanje odg. iz ljudi)...

Obično blizanci mogu postat aseksualni, obično oni isto tako mogu postat homoseksualni, a isto tako mogu lako postat promiskuitetni... dakle stvar je da se kroz život jednog blizanca seksualnost zna mjenjat, pa se često desi da su nakon 25.g. biseksualni... ugl.

Ovisi u kojoj fazi naletiš na blizanku...dali u svojoj promiskutietnoj ili aseksualnoj... ugl. je ono prvo...

gongo
05.06.2009., 11:13
eh , ti si bila s nekim fejkerom..

..krv znoj i suze trebas za pravog blizanca :D

amen

Ramzes13
05.06.2009., 11:16
Zanimljivo je što se baš o blizancima priča... (i ja sam blizanci/djevica)... kad smo već kod toga...Ivo Sanader je Blizanci..

gongo
05.06.2009., 11:19
kakva je prognoza za vodenjaka-podznak vaga i blizanka-podznak rak???

Ramzes13
05.06.2009., 11:35

Ovaj vodenjak/vaga može biti zajeban na verbalnoj razini i više osobu povrijediti psihički nego fizički... blizanci- rak iako neznam ostale element u tome svemo...blizanci/rak može biti jako osjećajna osoba, koja se voli vezati za čovjeka...naime vodena i osjećajna priroda raka te promjenivost blizanca može te dovest do zbunjenosti...tj. :kava: gledat ćeš je malo malo sa čuđenjem ukoliko se ne kontrolira... rakovi su inače sporiji i povučeniji a blizanci žele biti na pozornici uz lavove... ono u čemu se voda i zrak ujedinjuju je jedan melanholičan temperament...pogotovo kod cura...

Žulaj
05.06.2009., 11:37
Pa, ima nešto u ovome. Ja sam Bik i definitivno se ne "dajem" onome tko se ne "daje" meni, dakle, da, tražim emocionalnu korist u svakoj vezi.
A baš da gaze ljude ne bih rekla. Više smo indolentni prema onima koji nas ne zanimaju...:kava:

ni ja se ne bih složila s napisanim :ne zna:

a emocionalna korist...pa ne traže li ju svi? lud je onaj tko daje a ne dobija i ne traži zauzvrat. mazohist i ne poštuje sebe :ne zna:

a bikovi s kakvima sam ja imala posla su svi od reda ogromne maze i trude se ugoditi ako im je stalo. pomiču brda ak treba, i paze na sitnice :cerek:

nata_lie
05.06.2009., 11:38

a emocionalna korist...pa ne traže li ju svi? lud je onaj tko daje a ne dobija i ne traži zauzvrat. mazohist i ne poštuje sebe :ne zna:

a bikovi s kakvima sam ja imala posla su svi od reda ogromne maze i trude se ugoditi ako im je stalo. pomiču brda ak treba, i paze na sitnice :cerek:

tako je.
ahh..napokon jedan inteligentan post :cerek::cerek:

pbeatz
05.06.2009., 11:39
hahaha blizanci ko blizanci ,tipkat cemo tu danima ako treba dok ne nagovorimo sve da smo najbolji ..:lol::lol::lol:

PIK Vrbovec
05.06.2009., 11:44
Nisam znala da sam biseksualka i to promiskuitetna i aseksualna. :rofl:
Hvala vam na vašoj procjeni i dalje se namjeravam bavit ovim horoskopskim pizdarijama kao i do sada - nimalo :kava:
Sorry pogriješila sam topic.
Btw kakve veze ima horoskop s ljesom :misli:

Hrvoje85
05.06.2009., 11:58
horoskop je lutrija!

Žulaj
05.06.2009., 12:04
Hvala vam na vašoj procjeni i dalje se namjeravam bavit ovim horoskopskim pizdarijama kao i do sada - nimalo :kava:

da da, loš ti je horoskop i odmah si skeptik i protjeruješ temu s pdfa :rofl::cerek:

margarita03
05.06.2009., 12:22

a emocionalna korist...pa ne traže li ju svi? lud je onaj tko daje a ne dobija i ne traži zauzvrat. mazohist i ne poštuje sebe :ne zna:a bikovi s kakvima sam ja imala posla su svi od reda ogromne maze i trude se ugoditi ako im je stalo. pomiču brda ak treba, i paze na sitnice :cerek:

Čitala temu o šupendarama??:mig:

Bikovi su definitivno maze, obzirni, pažljivi, odani, kako sebi ugađaju tako će i voljenima pa još i više. Ali SAMO ako to isto primaju i nazad, nismo od onih koji će davati i davati, a zauzvrat biti gaženi na bilo koji način.:kava:

Kombinacija Bikica i Strijelac? Ima netko reći nešto na tu temu?

pbeatz
05.06.2009., 12:25
da to su blizanci inače , prvo i osnovno obiljezje , daju na svoju stetu ..

nesto kao , nema za platit struju , a susjed ga pita za lovu ,dat ce susjedu a njemu ce struju iskljucit.. shugavela osobina.

al tak su i u krevetu darezljivi i predani , prije bi se objesili nego da im partnerica ne bude apsolutno zadovoljena , jer ih to pali vise od samog sexa , zadovoljavat nekoga..

mala s mora
05.06.2009., 12:50

pa to je i logicno da se ne dajes nekome ko se ne daje tebi. ali ja sam konkretno mislila na sebicno iskoristavanje drugih. igraju se s ljudima, skacu s jednog na drugog kako njima pase, a da pri tom ne razmisljaju kakve to posljedice ostavlja na druge... i ponavljan, takvih je ovih 5-6 sta ih ja znam, bas su grozni... ali nasuprot tome iman jednu prijateljicu koje je bik i krasna je:mig: ali eto ona je jedna nasuprot ovih 6 pa negativan stav prema znaku predvladava

PIK Vrbovec
05.06.2009., 13:01
da da, loš ti je horoskop i odmah si skeptik i protjeruješ temu s pdfa :rofl::cerek:

Naravno, ja sam zla kuja :o

margarita03
05.06.2009., 13:15
pa to je i logicno da se ne dajes nekome ko se ne daje tebi. ali ja sam konkretno mislila na sebicno iskoristavanje drugih. igraju se s ljudima, skacu s jednog na drugog kako njima pase, a da pri tom ne razmisljaju kakve to posljedice ostavlja na druge... i ponavljan, takvih je ovih 5-6 sta ih ja znam, bas su grozni... ali nasuprot tome iman jednu prijateljicu koje je bik i krasna je:mig: ali eto ona je jedna nasuprot ovih 6 pa negativan stav prema znaku predvladava

Čudni su ti tvoji Bikovi:ne zna:
Zaista nam nije običaj iskorištavati ljude, niti smo sebični, ni išta tome slično. Ako nam netko ne odgovara, ne obaziremo se na njega, nećemo ga namjerno ići uništavati jer nemamo te neke destruktivne crte. Ni svađalačke, baš naprotiv, mrzimo sukobe.

nata_lie
05.06.2009., 13:21
ja sam bik..moj dragi je ribica..ono boze sacuvaj,voda i zemlja:rofl:

ali koliko god da smo razliciti toliko smo i isti,ne znam kako da to opisem..odnos ko iz filma :D

ali najbolja veza i covjek kojeg sam ikad imala...:kava:

patak
05.06.2009., 13:27
ja mislim da je nešto vezano uz promiskuitetnost blizanaca krivo protumačeno.. Ne znači da će doslovce biti nevjerni i varati.. Samo možda da su otvoreniji za raznorazna iskustva, ne pridaju toliko emocionalnu važnost seksualnim iskustvima... Manje ih možda šokira promiskuitet i mogu ga razumijeti.. ALi ne znači da će varati partnera (jer to je nepoštovanje) ili da će ih imati 150 (jer mislim da za time zdrava osoba uglavnom nema realne potrebe)... Samo su slobodoumni po pitanju seksa, kao i po svim drugim pitanjima uostalom.

patkiva23
05.06.2009., 13:29
kakva je prognoza za (on)bika-podznak djevica i (ona)djevicu-podznak vaga???

plizzz:D ako netko zna...

patak
05.06.2009., 13:31

paa.. prepoznat ćete se definitivno na nekoj razini jako.. Ali račica vjerojatno neće moći podnositi toliku količinu hladnog zraka.. Zatrebat će joj neke vrste nesebičnosti i emocije koju vodenjak/vaga neće znati dati i tu vam predviđam kraj...

Eccentric Freak
05.06.2009., 13:39
horoskop je lutrija!

s predvidljivim rezultatima :)

gongo
05.06.2009., 13:44
paa.. prepoznat ćete se definitivno na nekoj razini jako.. Ali račica vjerojatno neće moći podnositi toliku količinu hladnog zraka.. Zatrebat će joj neke vrste nesebičnosti i emocije koju vodenjak/vaga neće znati dati i tu vam predviđam kraj...

ne bi rekao... ovo traje savršeno već par godina, možda je u početku bilo tako, čak je malo i zagustilo...

ali vodenjak je to prepoznao, i pošto je istina da tu puše hladan vjetar, zna vodenjak izglumit koju emociju svako toliko, čak se i uvrijedit, ono kao fali mu ljubavi. s vremenom ga to čak i počelo zabavkjat, a druga strana cvate...:rofl:

4fun
05.06.2009., 13:45
Zanimljivo je što se baš o blizancima priča... (i ja sam blizanci/djevica)... kad smo već kod toga...Ivo Sanader je Blizanci..

dvolicne peezde znaci? :D

patak
05.06.2009., 13:53
ne bi rekao... ovo traje savršeno već par godina, možda je u početku bilo tako, čak je malo i zagustilo...

ali vodenjak je to prepoznao, i pošto je istina da tu puše hladan vjetar, zna vodenjak izglumit koju emociju svako toliko, čak se i uvrijedit, ono kao fali mu ljubavi. s vremenom ga to čak i počelo zabavkjat, a druga strana cvate...:rofl:

Pa onda najs.. u mom slučaju vodenjak/vaga nije znao (dovoljno dobro) glumiti :) al moram priznat da mi je drago što nije.

ja sam inače primijetila u svojoj bližoj i široj okolini fatalnu privlačnost između blizanaca i škorpiona.. Češće doduše ne završi dobro, ali zato je valjda fatalno.. Ne mogu reći za koga je češće fatalno, podjednako.. Al uglavnom ko da su blizanci neki izazov posesivnim škorpionima, a škorpije opet jako uzbudljive blizancima.. Ja bih rekla da su oba znaka visokih energija i tu su jedan drugome ravniopravni partneri i izazov, a opet jako drukčije koriste tu energiju i tu nastaje neki sukob.. I tako, ali vrlo seksi, mora se priznat..

coff
05.06.2009., 14:48
..bikovima je dusevna hrana ogovaranje...

MalaStudentica
05.06.2009., 15:03
Heh, lav u znaku, u podznaku škorpia, vatrena kombinacija hahahaa :cerek: a najfatalniji mi je bio bik. Ali ti bikovi su više manje dosta ograničeni u sexu... bar po mom iskustvu... No offence :) :kava:

Ramzes13
05.06.2009., 16:00
dvolicne peezde znaci? :D

Čuj daleko sam ja od dvoličnosti, više sam multitalent sve živo probam a sve lako ostavim i dosadi mi pa djelujem dvolično.. ne jako sam iskren... za Ivu neznam sem da je blizanac

nitko ništa nije rekao za tebe...dao sam ti objašnenje i uvid u raznolikost upravo Blizanaca jer oni su baš takvi...a i naveo sam osnovne osobine svih blizanaca...

TheProvense
05.06.2009., 16:11
ja sam blizanka i dobra sam...

i škorpioni mi nisu baš dragi...više volim vatre..ja sam zrak pa im valjda trebam da gore..

Expirience*GoLD
05.06.2009., 16:17
de mi recite nešto o škorpiji i ako ne vjerujem u horoskop..čisto iz radoznalosti

TheProvense
05.06.2009., 16:20
de mi recite nešto o škorpiji i ako ne vjerujem u horoskop..čisto iz radoznalosti

meni su oni nekako pretajanstveni, ne volim akda je sve na prvu servirano na pladnju ali oni ipak pretjeruju
ali čula sam d asu jako emotivni, ispod tog svog škorpionskog otrova

zool
05.06.2009., 16:26
Škorpion

TheProvense
05.06.2009., 16:28
Škorpion

ti si škorpion?

patak
05.06.2009., 22:45
Ja mislim da su škorpioni preemotivni.. Ne znaju se distancirati pa su odnosi s njima uvijek intenzivni i nabijeni.. I živa je istina da znaju biti destruktivni, uništit će i tebe i sebe, kao da izgube razum ponekad.. Al zato imaju i tu neku vrstu strasti koju razum kod drugih prigušuje.. Malo s kim možeš osjetiti takvu bliskost kao što možeš sa škorpionom.. Tak eto, meni znaju biti teški, al opet, često imam neku posebnu vezu s njima - skloni smo se voljeti :) .. Primjerice, malo tko me može naljutiti kao škorpion i mislim da su u stanju izvući ono najgore iz mene, a opet za nikog se nisam osjetila tako patološki vezana kao za škorpiona i u ničiju odanost i iskrenost nisam imala više povjerenja nego u škorionovu..

kaktus-car
05.06.2009., 23:15
jel se netko sjetio spomenuti veneru i mars kad je riječ o ljubavi i seksu? :confused:

Regnikolarna
05.06.2009., 23:16
ja sam djevica, većinom odgovaram službenom opisu djevice, osim da sam u ljubavi i seksu jako rezervirana i ponešto hladna (je l ovo uopće točno?).
inače bih voljela isprobati podosta toga, jako sam glasna, jako napaljena i pervezna osoba, volim seksi donje rublje i sl.
moj dragi je vodenjak... on je smireniji, nosi obične ružne bile gaćice :cry: (dobro, ovo nema veze s ničim :lol:) , i manje je napaljen i puuuuno manje pervezan od mene.
kako bi to trebalo ići skupa? :)
možete mi malo reć neke "korisne informacije"? (nije da baš vjerujem u ovo ali zna biti zanimljivih stvarčica)

mala s mora
05.06.2009., 23:42
jel se netko sjetio spomenuti veneru i mars kad je riječ o ljubavi i seksu? :confused:

je, šlus je pricala o tome, ali mozes i ti ako imas volje ;)

Young Lust
05.06.2009., 23:47
Dobar dan!

Javljam se u svezi Vašeg topica o horoskopskim znakovima... Moram priznati da me je tema iznimno zaintrigirala i razveselila ujedno!!

Baš rekoh kako bi bilo lijepo da i ja nešto nadodam, a da bude ontopic.
Evo mog obola: Smatram da su Vodenjaci s kraja prvog mjeseca (kojem, sasma slučajno) i sam pripadam, najbolji i najmaštovitiji ljubavnici. To su mi do sada rekle sve moje ljubavnice!!! (e, sad, da li zbog pištolja uperenog u čelo, ili pištolja podno kukova, :ne zna: )
Hvala Vam još jednom na postavljenom nam upitu.
S poštovanjem, DD

Apsolutno se slazem.
Vaga

Lilli_007
06.06.2009., 00:17
ti si škorpion?

Meni je jedna astrologinja rekla da imam fatalnu sudbinu s jednim skorpionom:lol:kao da kad ga nadem da ce zauvijek ostat uz mene:lol:makar je malo ne realno ipak od svih znakova skorpioni su za mene fatalni, i to jako...:o

Nevjerna
06.06.2009., 07:32

Po meni ovo je dobra kombinacija dva zračna znaka i dva podznaka, koji bi mogli lijepo slagati se. Vodenjak i blizanci su znaci koji zahtijevaju veliku slobodu
i ne vole osjećati da ih partner na bilo koji način sputava, pa bi se u tom pogledu mogli razumijeti. Podznak rak daje ovom blizancu dozu stabilnosti i želju
za osnivanjem doma, porodice, a i malo ljubomore, tako da vjerujem da je ovoj osobi ponekad i kao indivudui teško, da se osjeća kao da ima dvije totalno različite osobe u sebi i da svaka vuče na svoju stranu. :mig:
Slična stvar i sa prvom osobom, iako su i znak i podznak zračni, znakom Vage vlada planeta Venera, planeta ljubavi, pa ovaj znak zna itekako da voli i da da sebe, dok je za Vodoliju jako teško da nađe na partnera koji je razumije, ali kada se to desi, onda je sve lako.

Nadam se da sam pomogla bar malo, ne snalazim se ni ja baš najbolje.

fassgodard
06.06.2009., 08:07
Vodenjak.

Što lijepoga da se kaže o meni i o nama....Lijepi smo,pametni,duhoviti,sisati,guzati,kurati,predivni ,kurati,plavi,crni,sisati,pametni,veličanstveni,li jepi,guzati,duhoviti,izdržljivi,kurati,sisati,plav i,predivni,sisati,veličanstveni,božanstveni.....

Big Scorpy
06.06.2009., 08:13
meni su oni nekako pretajanstveni, ne volim akda je sve na prvu servirano na pladnju ali oni ipak pretjeruju
ali čula sam d asu jako emotivni, ispod tog svog škorpionskog otrova

samo da znas koliko smo emotivni pogotovo ako cesto bodemo i ispustamo "otrov"

coff
06.06.2009., 08:17
..nema vece pi.. od zaljubljenog muskarca skorpiona....

zool
06.06.2009., 11:39
Ja mislim da su škorpioni preemotivni.. Ne znaju se distancirati pa su odnosi s njima uvijek intenzivni i nabijeni.. I živa je istina da znaju biti destruktivni, uništit će i tebe i sebe, kao da izgube razum ponekad.. Al zato imaju i tu neku vrstu strasti koju razum kod drugih prigušuje.. Malo s kim možeš osjetiti takvu bliskost kao što možeš sa škorpionom.. Tak eto, meni znaju biti teški, al opet, često imam neku posebnu vezu s njima - skloni smo se voljeti :) .. Primjerice, malo tko me može naljutiti kao škorpion i mislim da su u stanju izvući ono najgore iz mene, a opet za nikog se nisam osjetila tako patološki vezana kao za škorpiona i u ničiju odanost i iskrenost nisam imala više povjerenja nego u škorionovu..

Sve ovo što si napisala je tako prokleto točno da sam čak malo zbunjen.Kao da me poznaješ.Hm!:s

boa_
06.06.2009., 12:14
ovan i podznak ovan. kažu da se nevalja s rogatim bosti pa sad...

kaos_kaos
06.06.2009., 15:00
Ajme stručnjaka....:lol:
O seksualnosti osobe ugl. govori demon Mars i Pluton...njihovi položaji i posebno aspekti vezi Zviježđa Skorpiona jer si Skorpioni ipak bogovi seksualnosti ili astrološki rečeno planet od Skorpiona a to je Pluton te njegov položaj ponajviše govori o seksualnosti osobe...te ako je na dobrom mjestu osoba je pravi jebač...
.

mars i pluton kažeš... :zubo:
mars mi je u ovnu, a pluton u škorpionu. (i venera u lavu, ako je i to relevantno) jel to neka opaka kombinacija? :cheer:

patak
06.06.2009., 21:14
Sve ovo što si napisala je tako prokleto točno da sam čak malo zbunjen.Kao da me poznaješ.Hm!:s
kaj znaš...

Pepy the Killer
06.06.2009., 21:15
mars i pluton kažeš... :zubo:
mars mi je u ovnu, a pluton u škorpionu. (i venera u lavu, ako je i to relevantno) jel to neka opaka kombinacija? :cheer:

meni također pluton u škorpionu :D a mars u vagi.

Lilli_007
06.06.2009., 21:46
meni također pluton u škorpionu :D a mars u vagi.

Kak' to znas, di to izracunas???ja samo znam da su mi mjesec i venera u vagi(to mi je mama rekla):mig:

Pepy the Killer
06.06.2009., 22:06
Kak' to znas, di to izracunas???ja samo znam da su mi mjesec i venera u vagi(to mi je mama rekla):mig:

a imaš mjesta po netu gdje to možeš,npr astro.com

trebaš samo znat točno vrijeme rođenja.

Lilli_007
06.06.2009., 22:16
a imaš mjesta po netu gdje to možeš,npr astro.com

trebaš samo znat točno vrijeme rođenja.

tnx:five:idem sad to napravit pa cu i ja se moc hvalit sto mi je u marsu:rofl::rofl::rofl:

Velvet_Dreams
06.06.2009., 22:45
hehhe, a tebe, jedno bez drugog ne može

Mislila sam na onaj horoskop koji se može pročitat u 24 sata i sl. :mig:

:top: Jesu, iz iskustva govorim! :top:

ma , nije da se hvalim .. :lol: ali blizanci su kompatibilni sa apsolutno svakim jer su uzasno uzasno prilagodljivi svim vrstama karaktera , na vama je samo da budete zgodni , pametni i posebni i da imate nesto sto ce blizanca uvijek drzati tu .. ako ste dosadni mozete se pozdravit sa njim , a u krevetu stvarno cine cuda .. ta njihova mastovitost i kreativnost i zelja za znanjem i novim vas moze doslovno zabavljat 50ak godina .. naravno trebate imat i zeludac za sve njihove ideje ..:rofl: ..ako vam je do zabavne ,nasmijane veze sa hrpom dogodovstina,avantura .. iznenadjenja .. blizanci su rajt čojs... da i nesmijete ih previse davit i zahtjevat,jedino tako cete dobit sve sto zelite na nacin koji vam pase.

iz iskustva , strelica - blizanac u krevetu :top::top::cerek:

Ma blizanci su dvolični, neznaju ni sami šta bi sa sobom(moje iskustvo)

pbeatz
06.06.2009., 22:49
blizanci nisu dvolicni ,nego prebrzi za vecinu .. i vecina im je naporna i nezadovoljava njihove potrebe .. nisam ja kriv sto si ti u jednom trenutku super, al ostanes na tom super i to je sve od tebe pa ja okrenem spiku , nisam ja dvolican nego ti boringgg .. :) ...

Velvet_Dreams
06.06.2009., 22:52
Heh, lav u znaku, u podznaku škorpia, vatrena kombinacija hahahaa :cerek: a najfatalniji mi je bio bik. Ali ti bikovi su više manje dosta ograničeni u sexu... bar po mom iskustvu... No offence :) :kava:

Ma bikovi znaju biti jako pevrtljivi.. Koliko ima dobrih osoba u tom znaku, toliko ima i loših, neki žele sex samo sa partnerom, dok drugi 'šaraju' okolo gdje i kud stignu...

blizanci nisu dvolicni ,nego prebrzi za vecinu .. i vecina im je naporna i nezadovoljava njihove potrebe .. nisam ja kriv sto si ti u jednom trenutku super, al ostanes na tom super i to je sve od tebe pa ja okrenem spiku , nisam ja dvolican nego ti boringgg .. :) ...

Nisam se nikad slagala sa blizancima, osim sa jednim... Čim progovore odmah vidim kako lažu i spletkare... Zato prevladava negativan stav, čast izuzetcima :D

pbeatz
06.06.2009., 22:57
svi spletkare, svi lazu .. blizanac ima jednu posebnu moc za razliku od odtalih , uzasno dobro manipuliraju rijecima , rijeciti su , u oba smisla i negativnom i pozitivnom,ako savladaju tu vjestinu koju posjeduju ,tesko ces vidjeti da spletkare i da lazu .. ali naravno, ako je osoba zlobna koristit ce to u te neke svrhe , a moze te natjerati i da svrsis samo pricanjem ,zabavit 100 ljudi ,pricat s petoricom odjednom.. itd. to sve zavisi od osobe do osobe .. ali , ne iskljucujem mogucnost da spletkare i lazu.. ako si to dozivjela onda je tak , ispricavam se u ime blizanaca :) .. nas iznimaka :lol:

TheProvense
06.06.2009., 23:11
iako sam blizanka, jedno držim-treba bježati od muškog blizanca!

iako je moj brat blizanac, hvala lijepa

pbeatz
06.06.2009., 23:23
ja bi onda po svojim iskustvima mogao tako nesto reci za svaki znak pojedinachno ..da treba bjezhat jer sam od svih dozivio nesto bad , ali slazem se da treba bjezat od muskog blizanca ako nemas srce koje moze podnijet vanserijska sexualna iskustva .. :lol:

TheProvense
06.06.2009., 23:39
ja bi onda po svojim iskustvima mogao tako nesto reci za svaki znak pojedinachno ..da treba bjezhat jer sam od svih dozivio nesto bad , ali slazem se da treba bjezat od muskog blizanca ako nemas srce koje moze podnijet vanserijska sexualna iskustva .. :lol:

ne, nisam to rekla na temelju svojih iskustava u smislu doživljenih trauma,
već poznajem mnogo muškaraca blizanaca i znam koliko su šarmantni i nepostojani..tako da...više je to bio naputak za druge.

ali, šarmantni ste nevjerovatno!

evo što se može doživjeti od muškog blizanca:
moj prijatelj i ja blizanac, preko tjedna na večeri, vraćamo se kući u 22h i on meni kaže, imaš putovnicu tu?
ja kažem da ne, što će mi?
a on, pa ajmo do pariza na par dana!
sinulo mu to za večerom!!!!
moje veliko-malo dijete

i to, ne dogovor za sutra, nego da mi lagano produžimo do pariza

-tarja-
07.06.2009., 11:20
vidim da su blizanci malo na tapeti, pa evo u njihovu obranu...moj dečko je blizanac, i ja sam blizanka i ovo mi je dosad najljepša, najintenzivnija veza a da ne spominjem privlačnost, kemiju i ostale reakcije...seks je tek priča za sebe, da nisam doživjela ne bi povjerovala u tako nešto. i koliko uživamo u tome, toliko i u normalnim razgovorima, zezanciji, bilo čemu kad smo zajedno. nikad ali baš nikad dosadno...totalno srodne duše.tako da nisu svi blizanci isti, ima ih jako osjećajnih i pažljivih, kako ženskih tako i muških :mig:

flatoos
07.06.2009., 11:22
vidim da su blizanci malo na tapeti, pa evo u njihovu obranu...moj dečko je blizanac, i ja sam blizanka i ovo mi je dosad najljepša, najintenzivnija veza a da ne spominjem privlačnost, kemiju i ostale reakcije...seks je tek priča za sebe, da nisam doživjela ne bi povjerovala u tako nešto. i koliko uživamo u tome, toliko i u normalnim razgovorima, zezanciji, bilo čemu kad smo zajedno. nikad ali baš nikad dosadno...totalno srodne duše.tako da nisu svi blizanci isti, ima ih jako osjećajnih i pažljivih, kako ženskih tako i muških :mig:

....sto dokazuje da je astrologija tesko sranje.

-tarja-
07.06.2009., 11:25

ili ako već i ima nešto u tome, u najmanju ruku ne treba shvaćati preozbiljno :)

zool
07.06.2009., 11:27
kaj znaš...

Pogodila si moj psihološki profil :mig: ,ali ne razumijem tvoje pitanje baš.
Znam puno toga,ali ne znam na što ti točno misliš kad pitaš:"Kaj znaš?":ne zna:

pbeatz
07.06.2009., 11:28
Element mu je zrak. Pogled im je otvoren, a hod živahan. To su ljudi jakog intelekta, komunikativni, s velikom sposobnošću za prilagođavanje u svim životnim uvjetima. Oni su brzi, živahni, radoznali, društveni, spretni, zaposleni i razgovorljivi. Uživaju u dvostrukosti, tako da mogu biti dvostruko aktivni, dvostruko pričljivi, dvostruko svestrani. Brbljive su i društvene osobe, te se ljudi provodeći vrijeme s njima, izvrsno osjećaju. Obožavaju imati puno prijatelja s kojima mogu podijeliti misli. Puni su pouzdanja u samoga sebe, čovječni i plemeniti, ali se sa životnom srećom ne mogu pohvaliti. Brzo i lako uče, posjeduju sposobnosti govorništva i književnog stvaranja. Inkliniraju glazbi, plesu i stranim jezicima. Daroviti su, puni novih ideja i mašte što s uspjehom realiziraju, ali zbog svojeg poštenja i lakovjernosti ostaju kratkih rukava. Lako rješavaju sve probleme i pronalaze najbolja rješenja, ali ih brzo i mijenjaju po nagovoru svojih prijatelja. Od životne važnosti im je društvo u kojem se kreću. U dobrom društvu i sami su dobri, u lošem i oni postaju loši. Po svojim osjećajima suptilni su, plahi i susretljivi. Blizanci se trude svoje ideje plasirati svuda, pa čak i u ljubavi. Stalno su u potrazi za najboljom varijantom. Na tom planu ostaju vječno mladi do same starosti. Oni ne znaju mrziti.

Tarja :top: .. lijepo si to napisala , blizanci su priladodljivi apsolutno svakome , i uvijek teze tome sto si ti napisala .. uvijek.. njima je sreca kada je netko sretan.. ali da su oni zasluzni :) :top:

-tarja-
07.06.2009., 11:45
Tarja :top: .. lijepo si to napisala , blizanci su priladodljivi apsolutno svakome , i uvijek teze tome sto si ti napisala .. uvijek.. njima je sreca kada je netko sretan.. ali da su oni zasluzni :) :top:

ja znam samo da sam s tim čovjekom doživjela trenutke kakvi se pamte cijeli život i da svog blizanca nedam nikome! a isto tako ni on mene :D ali ima nešto u tome što si ti napisao, nama je najbitnije da činimo jedno drugo sretnim i nitko, ali baš nitko nemože mi izmamiti takav osmijeh na lice kao on :cerek: e sad, ima li to veze s horoskopom ili ne, neznam a i na kraju je najbitnije kakva je netko osoba!

pbeatz
07.06.2009., 12:01
Meni najbolje odgovara strelica , jer je po svom karakteru i svim vrlinama i manama nekako neuhvatljiva a opet moja ,tj uhvatljiva je ali i kada se uhvati izgleda kao da nije uhvacena lol.. dosta me zbunjuje i uvijek mi je zanimljiva , nije ni tu niti tamo .. nego na zlatnoj sredini .. tesko mi ju je onako, procitati .. i to ju čini odličnim ''štivom'' .. mogu od nje učiti a mogu i nju naučiti .. takodjer izrazito zabavna , posjeduje jedan izvrstan smisao za humor, na bazi sarkazma .. koji je meni uzasno simpatičan.. u krevetu je ihaaaaa , to je nesto neopisivo , vec sam rekao .. sama na pomisao na sex s njom mi je dobra kao sex s nekim prije , a onda mozes mislit kako mi je bit s njom.. volim svoju strelicu i takodjer ju nedam nikom ,nebi ju mjenjao za nista na svijetu.. i super mi je to sto se duze poznajemo mi je sve vise napeta,nista neide silaznom putanjom.. a oboje imamo toliko izrazenu sexualnost da nam nazzalost ovaj zivot nece bit dovoljan za probat sve sto nam pada na pamet.. :cerek:

patak
07.06.2009., 15:38
Pogodila si moj psihološki profil :mig: ,ali ne razumijem tvoje pitanje baš.
Znam puno toga,ali ne znam na što ti točno misliš kad pitaš:"Kaj znaš?":ne zna:

:) nije zapravo bilo pitanje, tek usputni komentar..kao "kaj znaš, sve je moguće.."

BLR
07.06.2009., 20:32
Meni to isto nije jasno.. ja uvijek kazem da mi vise manje sve odgovara kaj kazu za blizance, ali nevjera nema veze samnom. A i 4, 5 blizanaca koje poznam/ sam poznavala nisu bili skloni tome..

a ja dva koja poznajem varaju ko da im je to posao....:ne zna:

kao sta sam ja rekla....ja i decko, po tm horoskopima, uopce ne bi trebali biti zajedno jer strijelac i rak ne idu zajedno....a ja si mislim...kaj nama fali?

pbeatz
07.06.2009., 20:37
....a ja si mislim...kaj nama fali?

ono kaj neznas da postoji , kao i svi ,ali se ne zamaraju time jer neznaju da im moze bit bolje , uvijek ima bolje .. ali se ljudi ne kockaju s trenutnom srećom , mislim bar ..

osim moje drage ,od nje nema .. :cerek: ..da nebi dobio po lampi..

BLR
07.06.2009., 20:47
ono kaj neznas da postoji , kao i svi ,ali se ne zamaraju time jer neznaju da im moze bit bolje , uvijek ima bolje .. ali se ljudi ne kockaju s trenutnom srećom , mislim bar ..

osim moje drage ,od nje nema .. :cerek: ..da nebi dobio po lampi..

:lol: i trebao bi dobiti po guzici kad seres po drugima :mig: :rofl:

znam ja sta nama fali i di su problemi...ali zato smo mi tu da radimo na vezi a ne da sjedimo doma, citamo horoskop i placemo jer baba koja pise horoskop za 24sata.hr tretnutno 'boluje' od PMS i sve znakove (osim svoga naravno) salje u tri pm. :mig:

4fun
07.06.2009., 20:49
:lol: i trebao bi dobiti po guzici kad seres po drugima :mig: :rofl:

znam ja sta nama fali i di su problemi...ali zato smo mi tu da radimo na vezi a ne da sjedimo doma, citamo horoskop i placemo jer baba koja pise horoskop za 24sata.hr tretnutno 'boluje' od PMS i sve znakove (osim svoga naravno) salje u tri pm. :mig:

ne mozes protiv zvijezda,... ako ti pise u novinama da ce danas biti problema sa partnerom, preventivno odmah treba nabacit deracinu. :D

BLR
07.06.2009., 20:56
ne mozes protiv zvijezda,... ako ti pise u novinama da ce danas biti problema sa partnerom, preventivno odmah treba nabacit deracinu. :D

ti....ti tam...da ti....shhhhhhhhhhhhhh....
inace cu te primiti za te tri dlake na glavi i odvuc te na kavu....s pet babetina :D

4fun
07.06.2009., 21:00
ti....ti tam...da ti....shhhhhhhhhhhhhh....
inace cu te primiti za te tri dlake na glavi i odvuc te na kavu....s pet babetina :D

:confused:
a? :D

i... milost, milost, samo ne 5 babetina :D osim ako su jako dobre. :lol::lol::lol::lol::lol:

BLR
07.06.2009., 21:03
:confused:
a? :D

prc prc...da vidim kak ces reagirat :cheer:

:zivili:

aryna
07.06.2009., 21:05
evo što se može doživjeti od muškog blizanca:
moj prijatelj i ja blizanac, preko tjedna na večeri, vraćamo se kući u 22h i on meni kaže, imaš putovnicu tu?
ja kažem da ne, što će mi?
a on, pa ajmo do pariza na par dana!
sinulo mu to za večerom!!!!
moje veliko-malo dijete

i to, ne dogovor za sutra, nego da mi lagano produžimo do pariza

oni jesu upravo takvi: samo im je nebo granica... i samo ga nemoj zgurat u neke okvire, strpat u ladice, mučiti posesivnošću... ako mu daš slobodu dat će ti sve najbolje od sebe. to je zračni znak... wow, može odletit u visine i inspirirati jako... jako je sofisticiran. brzo misli, ima brze reflekse i teško ga je slijediti (i muške i ženske blizance). zato su, po mome, najčešće i krivo shvaćeni; moraju se uklopiti u pretežno "životinjski" zodijak... teško to ide.

a varaju često... jer je većini znakova teško zadovoljit njihove potrebe... koje su vrlo raznovrsne. :mig:

4fun
07.06.2009., 21:07
prc prc...da vidim kak ces reagirat :cheer:

:zivili:

da si rekla 2 roga, jos bi i kuzio :lol::lol::lol::lol:

BLR
07.06.2009., 21:11
da si rekla 2 roga, jos bi i kuzio :lol::lol::lol::lol:

a jbg...sad svi znaju da se druzim s vragom. i ti isto....pa kaj sve moras uprskat???? ppppffffttttt :zubo:

pbeatz
07.06.2009., 21:13
oni jesu upravo takvi: samo im je nebo granica... i samo ga nemoj zgurat u neke okvire, strpat u ladice, mučiti posesivnošću... ako mu daš slobodu dat će ti sve najbolje od sebe. to je zračni znak... wow, može odletit u visine i inspirirati jako... jako je sofisticiran. brzo misli, ima brze reflekse i teško ga je slijediti (i muške i ženske blizance). zato su, po mome, najčešće i krivo shvaćeni; moraju se uklopiti u pretežno "životinjski" zodijak... teško to ide.

:top::top::top: jeii .. mudro zboris ..

4fun
07.06.2009., 21:14
a jbg...sad svi znaju da se druzim s vragom. i ti isto....pa kaj sve moras uprskat???? ppppffffttttt :zubo:

trebalo je pisati aureola... ups :D

BLR
07.06.2009., 21:20
trebalo je pisati aureola... ups :D

ma gotovo je sad....sad si sve usrao :rofl:
*procita horoskop* ....da...vidis...kaze horoskop da se drzim dalje od skorpiona jer su brbljave babetine :rofl:

4fun
07.06.2009., 22:34
ma gotovo je sad....sad si sve usrao :rofl:
*procita horoskop* ....da...vidis...kaze horoskop da se drzim dalje od skorpiona jer su brbljave babetine :rofl:

neku losu varijantu citas... ja sam zadnje procitao ovak nes...

Iako mu je element voda, smatraju ga znakom tekuće vatre. Posebno se ističu vatrenim i prodornim pogledom. Škorpije nose tri posebna obilježja koji ih izdvajaju od ostalih znakova:najinteligentniji, najintuitivniji i najčešće neshvaćeno genijalni. Znaju ocijeniti čovjeka i u tome se rijetko suštinski prevare. Njihov temperament ističe se strašću, snažnim seksualnim sklonostima i agresivnošću. Posjeduju izvanrednu upornost i izdržljivost kojom dominiraju nad svojom okolinom. U vječitom su kretanju, uvijek spremni za borbu, puni revolta na sve ustaljene dogme koje ne priznaju. Škorpija ostaje nepokolebljivo vjerna samoj sebi i svojim idealima, bez obzira na probleme na koje nailazi. Energija koju posjeduju ogromna je, zrače neobičnim šarmom koji okolinu magnetski privlači ili zauvijek odbija. Lako stvaraju sebi neprijatelje, pogotovo u konvencionalnim krugovima jer preziru sve sto je neprirodno i lažno. Ako su isprovocirani tada nastupaju srdito, svadljivo i opasno. Ono što je najvažnije kod njih, nije vidljivo odmah, nego se nalazi duboko u njima. Imaju energiju vrijednu strahopoštovanja. Imaju moć da prodru do suštine stvari, ali isto tako umiju da ujedu za srce drugog čovjeka. U ljubavnom životu, koji im je buran i snažan, ocijenjeni su kao zavodnici, ali kada vole nema suzdržavanja i daju čitavog sebe. Osjećaje vješto prikrivaju i nikada se ne može primijetiti što kriju u svom srcu. Dobro znaju koliko vrijede i što traže. Njihova ljubav je duboka kao ocean, čvrsta kao stijena, burna kao planinski potok…

BLR
07.06.2009., 22:41
neku losu varijantu citas... ja sam zadnje procitao ovak nes...:D

procitao ili napisao? :mig::mig:
gle micek....nema tog skorpioni koji moze nadmasit strijelca. sorryyyyyyyyyy :B

4fun
07.06.2009., 22:43
procitao ili napisao? :mig::mig:
gle micek....nema tog skorpioni koji moze nadmasit strijelca. sorryyyyyyyyyy :B

uz svo duzno postovanje, moram upitati koje droge ti konzumiras :lol::lol::lol::lol::lol: :B

BLR
07.06.2009., 22:49
uz svo duzno postovanje, moram upitati koje droge ti konzumiras :lol::lol::lol::lol::lol: :B

one cuvene i pjave i žute i bjele i želene i i i ....cuvene i pjave i žute i....aha, to sam vec rekla? :D

OT: bila u vezi s skorpionom 3 i pol godine, znam i ja neke stvari :D

4fun
07.06.2009., 22:51
one cuvene i pjave i žute i bjele i želene i i i ....cuvene i pjave i žute i....aha, to sam vec rekla? :D

OT: bila u vezi s skorpionom 3 i pol godine, znam i ja neke stvari :D

svagdje ima trulih jabuka :raspa:

TheProvense
07.06.2009., 23:04
ja sam pročitala da su vođe kulteva uvijek škorpioni..poveznica sa mističnim i nadnaravnim..

mala s mora
07.06.2009., 23:15
ja sam pročitala da su vođe kulteva uvijek škorpioni..poveznica sa mističnim i nadnaravnim..

ja sam opsjednuta sa misticnim i nadnaravnim:mig:

i zakljucak na kraju kad zbrojimo sve ove postove: skorpioni su najbolji znak:D

Nevjerna
07.06.2009., 23:18

kao sta sam ja rekla....ja i decko, po tm horoskopima, uopce ne bi trebali biti zajedno jer strijelac i rak ne idu zajedno....a ja si mislim...kaj nama fali?

Kako funkcionirate? :)
Mislim Strijelcima obično treba sloboda, a Rakovi su dosta posesivni i ljubomorni
i onako više vodeni, osjećajni, dok je Strijelac vatreniji znak...

Pitam jer imam sličnu kombu :o :mig:

BLR
07.06.2009., 23:36
Kako funkcionirate? :)
Mislim Strijelcima obično treba sloboda, a Rakovi su dosta posesivni i ljubomorni
i onako više vodeni, osjećajni, dok je Strijelac vatreniji znak...

Pitam jer imam sličnu kombu :o :mig:

sasvim ok. ja zadnjih 7 godina samo putujem i naucena sam na svoju slobodu ali to mi nikada, niti u jednoj vezi, nije bio problem. u ovoj vezi mi to uopce nije problem jer me on poznaje vec jaaaako dugo (citaj- 19 godna) i njegovo djetinjstvo je bilo jako slicno mome (puno putovanja itd).
mislim da nisam tipicni strijelac jer kod mene nema one prevelike potrebe za slobodu i bjezanje, meni pase biti kod kuce s njim, skrivat se u krevetu ispod deke.....tak da kod nas to funckionira... :)

Nevjerna
07.06.2009., 23:40
sasvim ok. ja zadnjih 7 godina samo putujem i naucena sam na svoju slobodu ali to mi nikada, niti u jednoj vezi, nije bio problem. u ovoj vezi mi to uopce nije problem jer me on poznaje vec jaaaako dugo (citaj- 19 godna) i njegovo djetinjstvo je bilo jako slicno mome (puno putovanja itd).
mislim da nisam tipicni strijelac jer kod mene nema one prevelike potrebe za slobodu i bjezanje, meni pase biti kod kuce s njim, skrivat se u krevetu ispod deke.....tak da kod nas to funckionira... :)

I mislila sam da ima neka kvaka. :mig:
Da, ali ipak si našla neki svoj ispušni ventil da zadovoljiš i tog Strijelca, a onda
kad doma dođeš da budeš tamo gdje je Raku najljepše s nekim- kod kuće. :mig:

aryna
07.06.2009., 23:56
ja sam opsjednuta sa misticnim i nadnaravnim:mig:

i zakljucak na kraju kad zbrojimo sve ove postove: skorpioni su najbolji znak:D

ma oni su ti mali, debeli, podmukli. najčešće. :D

mala s mora
08.06.2009., 00:23

ja nisam ni mala, ni debela, ni podmukla:o

dapace, vecina kojih ja znam su jako otvoreni i ne libe se ljudima rec u lice sta misle (i ja sam jedna od tih, na moju zalost... ponekad bi mi bilo bolje da sutim:rolleyes:)

4fun
08.06.2009., 00:34

george constanza? :D

(i bas nismo, nego smo super zgodni, super pametni, super... :D :D :D :D)

aryna
08.06.2009., 00:38
george constanza? :D

e da, tak nešto. on je tipični škorpion. :D :top:

patak
08.06.2009., 01:05
Piše "posesivni, ljubomorni, vođe kultova", a oni čitaju "neodoljivi, zgodni, najbolji" :rofl:

4fun
08.06.2009., 01:09
Piše "posesivni, ljubomorni, vođe kultova", a oni čitaju "neodoljivi, zgodni, najbolji" :rofl:

moja knjiga zalbe je zasad prazna :raspa:

A stranger
08.06.2009., 01:14
neku losu varijantu citas... ja sam zadnje procitao ovak nes...

Škorpije nose tri posebna obilježja koji ih izdvajaju od ostalih znakova:najinteligentniji, najintuitivniji i najčešće neshvaćeno genijalni.

Njihova ljubav je duboka kao ocean, čvrsta kao stijena, burna kao planinski potok…[/SIZE]

To je netko pobrkao stvari, ili je mozda pristran skorpionima. Ovo sa najinteligentniji i neshvaceno genijalni, to ti vise ide vodenjake. Skorpioni nisu neshvaceni, uvijek se kuze njihove motivacije. I za kraj, 'njihova ljubav je duboka kao ocean i cvrsta kao stijena'... ma daj pa sto stvarno netko vjeruje u to? I onda jos pise 'burna kao planinski potok'.. pa to se medjusobno pobija. LJubav skorpiona je povrsna i strastvena, sto je je. Odnosno, zbog strastvenosti se dozivljava kao duboka i kao da tu necega ima. Je, ima, ali sve na povrsini. Velika ploha, ali mala dubina. Ljubav skorpiona je nestabilna kao i strastvenost uopce i sve takve povrsne stvari.

nevanevičicaa
08.06.2009., 01:15
ja sam jarac a u podznaku škorpion. jel sam dobra?:mig::D

defined1062
08.06.2009., 01:19
To je netko pobrkao stvari, ili je mozda pristran skorpionima. Ovo sa najinteligentniji i neshvaceno genijalni, to ti vise ide vodenjake. Skorpioni nisu neshvaceni, uvijek se kuze njihove motivacije. I za kraj, 'njihova ljubav je duboka kao ocean i cvrsta kao stijena'... ma daj pa sto stvarno netko vjeruje u to? I onda jos pise 'burna kao planinski potok'.. pa to se medjusobno pobija. LJubav skorpiona je povrsna i strastvena, sto je je. Odnosno, zbog strastvenosti se dozivljava kao duboka i kao da tu necega ima. Je, ima, ali sve na povrsini. Velika ploha, ali mala dubina. Ljubav skorpiona je nestabilna kao i strastvenost uopce i sve takve povrsne stvari.

Da baš sam ja to htjela reći. Taj horoskop postan gore nema veze ni s čim. Osim djelomično s vodenjacima. :mig:

Gilda.
08.06.2009., 07:48
Sa škorpionkama nemam baš dobra iskustva:( Ali s jednim škorpionom živim već 20 godina i po mom iskustvu njihovi prioriteti su ovakvi:
1. Sex
2. Sex
3. Sex (sad mi je tek postalo jasno zakaj na onoj temi o prevari njurgam protiv i nije mi jasno zakaj bi netko varal jer ja jedva čekam malo odmora:rofl:

Strastveni, prodornog pogleda, dosta teški ali odani do bola. I da, probajte da im se ne zamjerate.

Eyearrbaboon
08.06.2009., 07:55
ma sta ste vi normalni... horoskop... jbt..
imam samo 4 slova za vas..

MBTI

eto vam, zene, pa se zabavljajte. (hint: za pocetak proguglajte)
brat bratu.. 5+ puta bolje od horoskopa

žena dijete
08.06.2009., 08:37
Lav, podznak lav
najbolja sam

`bubica`
08.06.2009., 09:19
strijelac:cerek:

Eccentric Freak
08.06.2009., 09:47

ti očito nisi imao puno posla sa škorpionima, jel?
djevica? il jarac :kava:

PIK Vrbovec
08.06.2009., 09:59
Vodenjak.
Što lijepoga da se kaže o meni i o nama....Lijepi smo,pametni,duhoviti,sisati,guzati,kurati,predivni ,kurati,plavi,crni,sisati,pametni,veličanstveni,li jepi,guzati,duhoviti,izdržljivi,kurati,sisati,plav i,predivni,sisati,veličanstveni,božanstveni.....
isto :raspa:
isto :raspa:
hm... zanimljivo :kokice:

feeling
08.06.2009., 10:14
Ja sam blizanac i palim se na lavice, al u braku sam sa jaricom...ona se ne buni pošto uvijek ima dvijicu kraj sebe..:rofl:

Selene
08.06.2009., 13:35

e to ti je prava odlika škorpića, oni su meni zakon:D

TheProvense
08.06.2009., 14:34
nisam baš u horoskopima ali kako se ovdje dosta potežu kombinacije, ima nešto što sam primjetila.
poznajem 4 para- strijelac-muškarac, i žena -riba,
i svi su pred razvodom.
ako čemo onime, slučajnosti ne postoje, možda ta kombinacija i nije najbolja.
ja sam zrak-blizanac i najbolje se pašem sa vatrom,
to je vjerovatno ono najosnovije-ja im trebam da gore, bez mene bi se ugasili.

A stranger
08.06.2009., 19:29
ti očito nisi imao puno posla sa škorpionima, jel?

Ne znam sto si s ovim htio reci, s kojim dijelom mog opisa se ne slazes pa da mozemo raspravljati o tome?

Imao sam puno i previse posla sa skorpionima, njih sam bas proucavao, i to ne samo na distanci. Smatram ih drugim najgorim znakom, odmah iza djevica (iako s jarcima nemam iskustva pa bi i oni mogli tu negdje biti cisto po karakteristikama). Jedini razlog zasto su mi djevice gore je da sam prema njima mrtav hladan, bas nikakvog presjeka.

djevica? il jarac :kava:

Hehe, ne, nego onaj za kojeg bas nisu optimisticne prognoze da bi se slagao sa skorpionom na duze staze :)

mala s mora
08.06.2009., 22:13
Ne znam sto si s ovim htio reci, s kojim dijelom mog opisa se ne slazes pa da mozemo raspravljati o tome?

Imao sam puno i previse posla sa skorpionima, njih sam bas proucavao, i to ne samo na distanci. Smatram ih drugim najgorim znakom, odmah iza djevica (iako s jarcima nemam iskustva pa bi i oni mogli tu negdje biti cisto po karakteristikama). Jedini razlog zasto su mi djevice gore je da sam prema njima mrtav hladan, bas nikakvog presjeka.

Hehe, ne, nego onaj za kojeg bas nisu optimisticne prognoze da bi se slagao sa skorpionom na duze staze :)

to ti je valjda ko i moj slucaj s bikovima (pisala sam par strana unatrag a da se sad ne ponavljam):ne zna:

x files agent
09.06.2009., 00:31
šta ste svi zapeli na te škorpione, vidim il ih se obožava ili mrzi

4fun
09.06.2009., 11:49

skoro pa nema sredine. i to pise u horoskopu :lol::lol::lol::lol:

simpa mala
09.06.2009., 20:46
kakva je kombinacija ovan-rak?

frenki12321
10.06.2009., 02:03
ma škorpije su zakon....il ih voliš il mrziš...
ja san škorpion...i jedna od najboljih frendica mi je škorpion..uglavnom znam šta očekivat(odanost i podršku, te iskrenost)...sa ženskim šk. se slažem super., dok muške ne mogu smislit, užasno su iritantni, premda smo isti znak...

ovan rak
janje umiljato, rakić osjetljiv, oboje mirni...tribala bi bit dobra kombinacija...po mom mišljenju

malatajna
10.06.2009., 02:18
Primjetila sam da se svaka tema o horoskopskim znakovima pretvori u temu o skorpijonima! :top::top:

To dovoljno govori koliko smo interesantni drugim znakovima tj. opcenito u drustvu. :D :top:

I da napomenem da se izmedu skorpije i bika moze stvoriti naj senzualnija veza od svih mogucih kombinacija,
a takoder najdublja izmedu raka i skorpije. :)

Rossa
10.06.2009., 06:44
Vidim da ima puno stručnjaka.

Ajmo, ja sam bikica s podznakom u škorpiji:D
a moj muž blizanac.

Da čujem? Pucajte!

*Thorn*
10.06.2009., 07:46
ovan rak
janje umiljato, rakić osjetljiv, oboje mirni...tribala bi bit dobra kombinacija...po mom mišljenju

Ovan miran? :D Ne baš...

Eccentric Freak
10.06.2009., 09:38

oh ne. LAV :eek:

ontopic. mi škorpioni pamtimo, i to ti je najvažnija karakteristika. ako nam se netko zamjerio, ali i ako nam je netko pomogao ili napravio nešto dobro. prijateljstvo sa škorpionom ti je jedno od najčvršćih u zodijaku, ako ga naravno imaš sreće naći :raspa:
strastveno i ozbiljno shvaćamo život, nema tu nijansi. ako nisi s nama, protiv nas si :D
oni koji nas ne vole najčešće nas ne poznaju dovoljno, vjeruj mi (mislim individualno, ne općenito škorpione) :)

A stranger
10.06.2009., 10:26

Da, i najcesce po sistemu da ih se prvi vremenski period obozava a nakon toga mrzi :)

oh ne. LAV

Jos gore, vodenjak sa podznakom u lavu ;)
Sto zapravo garantira super pocetak i onda masakr.

Razlike su kao iz onog humora koji sam prije poslao tu na grupu:

Q: How many Aquarians does it take to change a lightbulb?
A: A hundred, but they'll all be competing to be the one to change
the bulb and bring light to the world.

Q: How many Scorpios does it take to change a lightbulb?
A: None --- they'd rather sit in the dark.

Lines you'd NEVER here from [insert sign]
Scorpio: "I think this is getting a little too intense for me."
Aquarius: "Lets talk about our feelings."
Aquarius: "You're a triple Scorpio? How great. I've always wanted
to feel passionately needed by someone."

Scorpio (Oct 23 - Nov 22) - You are the worst of the lot. You are
shrewd in business and cannot be trusted. You shall achieve the
pinnacle of success because of your total lack of ethics. You are the
perfect son-of-a-b*tch. Most Scorpios are murdered.

:>

4fun
10.06.2009., 10:33
Da, i najcesce po sistemu da ih se prvi vremenski period obozava a nakon toga mrzi :)

got burned, eh? :D

Eccentric Freak
10.06.2009., 11:05
:>

čula sam drugu verziju:
koliko je škorpiona potrebno da se promijeni žarulja?
'tko to hoće znati? zašto hoće znati? da nije možda policija? za što me se tereti?' :D

a koliko djevica?
jedna da je skine, druga da zapiše kad je pregorjela i na koji datum je kupljena. treća da zašarafi novu. i još desetak jer je kuća u kojoj je žarulja pregorjela šlampava i loše uređena.

rakovi:
jedan, ali trebat će mu tri mjeseca da preboli emocionalni krah.

lavovi:
kaj ti bi? lav ne mijenja žarulje, naći će si novu pozornicu.

strijelci:
sunce sije, život je jedna velika zagonetka, još ne znamo je li prije bila kokoš ili jaje, a tise brineš oko jedne bleasve žarulje??!

ribe:
štoo? kaj je nestalo struje? tsk tsk, kakva smola.

jarčevi:
nijedan. jarčevi ne mijenjaju žarulje ako ne vide mogućnost dobre zarade.

vage:
pa zapravo ne znam..sve zavisi od toga koliko je žarulja pregorjela.. možda samo jedna ako se radi o običnoj žarulji, ili dvije ako osoba ne zna kupiti novu.. a zapravo..

blizanci:
dva naravno. trajat će cijeli vikend, ali kad završe žarulja će pospremati kuću, govoriti francuski i svijetliti u duginim bojama

bikovi:
nijedan. bikovi na vole promjene.

ovnovi:
samo jedan, ali će trebati više žarulja, ako se rasrde putem..

got burned, eh? :D

skuren spašen :mig:

sex-addict
10.06.2009., 11:09
Ovan je najbolji i najsexi znak.. Pa to je općepoznato :kava:

4fun
10.06.2009., 11:11

znao sam da cemo se prije ili kasnije razici u misljenjima :lol::lol::lol::lol:

muad´dib
10.06.2009., 11:23
blizanci:
dva naravno. trajat će cijeli vikend, ali kad završe žarulja će pospremati kuću, govoriti francuski i svijetliti u duginim bojama

:rofl:prejebeno...:rofl:

nata_lie
10.06.2009., 11:27
toplo preporucam da se drzite bikova :o

A stranger
10.06.2009., 11:28
čula sam drugu verziju:

Je, puna verzija je:

SUN SIGN PRAYERS

ARIES: "Dear God! Give me PATIENCE and I want it NOW !"

TAURUS: "Dear God, please help me accept CHANGE in my life, but NOT YET."

GEMINI: "Yo God...(or is it Goddess?)...Who are you?...What are
you?.....Where are You?.....How many of you ARE there? I can't figure
you out!"

CANCER: "Dear Daddy, I know I shouldn't depend on you so much, but
you're the only One I can count on while my security blanket is at the
cleaners."

LEO: "Hi, Pop! I'll bet you're really proud to have me as your kid!"

VIRGO: "Dear God, please make the world a better place, and don't
screw it up like you did the last time."

LIBRA: "Dear God, I know I should make decisions for myself. But, on
the other hand, what do YOU think?"

SCORPIO: "Dear God, help me forgive my enemies, even if the bastards
don't deserve it."

SAGITTARIUS: "OH ALMIGHTY, ALL KNOWING, ALL -LOVING, ALL -POWERFUL,
OMNIPRESENT, EVERLASTING GOD, IF I'VE ASKED YOU ONCE, I'VE ASKED YOU A
THOUSAND TIMES --- HELP ME STOP EXAGGERATING!!!!!!!!!!"

CAPRICORN: "Dear Father, I was going to pray, but I guess I ought to
figure things out for myself. Thanks anyway."

AQUARIUS: "Hi God! Some say you're a man. Some say you're a woman. I
say we're ALL God. So, why pray? Let's have a party!"

PISCES: "Heavenly Father, as I prepare to consume this last fifth of
Scotch to drown out my pain and sorrow, may my inebriation be for Thy
greater Honor and Glory."

Q: How many Arians does it take to change a lightbulb?
A1: Just the one. You want to make something of it, eh?
A2: None: Arians aren't afraid of the dark.
A3: Only one Arian, but an awful lot of light bulbs. (*smash*)

Q: How many Taureans does it take to change a lightbulb?
A1: One. But only if they can celebrate afterwards with a ten course
meal and some great sex.
A2: None: Taureans don't like to change anything.
A3: One, but just *try* to convince them that the burnt out bulb is
useless and should be thrown away.

Q: How many Geminis does it take to change a lightbulb?
A1: Two. Plus a portablephone, an Internet link and a copy of the
"Bluffer's Guide to Changing Lightbulbs."
A2: Two (of course) but it will take all week and when they're done
the light bulb will do your homework, speak French and shine any
colour you want from it.
A3: Two, but the job never gets done --- they just keep arguing about
who is supposed to do it and how it's supposed to be done!

Q: How many Cancerians does it take to change a lightbulb?
A1: Just one. But it takes a therapist three years to help them
through the grief process.
A2: Just one, and they'll use a non-disposable diaper too!
A3: None: A Cancerian would worry herself to death with the problem.

Q: How many Leos does it take to change a lightbulb?
A1: Leos don't change lightbulbs, although sometimes their agent will
get a Virgo in to do the job for them while they're out.
A2: One: He holds the bulb, and the world spins around him.
A3: None: A Leo would order somebody else to change it.
A4: None: Leos are so enthusiastic they carry their own light.

Q: How many Virgos does it take to change a lightbulb?
A1: Virgos don't have time to change their own lightbulbs. They're
too busy changing them for everyone else.
A2: Approximately 1.000000 with an error of +/- 1 millionth.
A3: Let's see: One to spot the bulb, one to record the time the bulb
burned out and the date it was bought, one to decide who's fault it is
the bulb burned out and ask why that brand was chosen in the first
place, ten to decide to remodel the house as long as they're changing
the bulb ...

Q: How many Librans does it take to change a lightbulb?
A1: Er, two. Or maybe one. No --- on second thoughts, make that two.
Is that okay with you?
A2: Why change the bulb? Isn't it more romantic in the dark?
A3: Well gee, I don't know really. I guess it depends on the bulb and
where it burned out. It might perhaps take just one if it's just an
ordinary bulb, but maybe two if the person doesn't know where to find
a new light bulb, or perhaps ...

Q: How many Scorpios does it take to change a lightbulb?
A1: None --- they'd rather sit in the dark.
A2: So who wants to know? Why do *you* want to know? Are you a cop?
A3: That information is strictly secret and shared only with the
Enlightened Ones in the Star Chamber of the Ancient Hierarchical
Order.

Q: How many Sagittarians does it take to change a lightbulb?
A1: Look, ask me when I get back from India, okay?
A2: The sun is shining, the day is young, we've got our whole lives
ahead of us, and you're inside worrying about a stupid burned out
light bulb?
A3: A whole bunch: I can only keep them in the room long enough for
them to give the bulb a quarter turn apiece.

Q: How many Capricorns does it take to change a lightbulb?
A1: None. Capricorns can't afford new lightbulbs --- unless they're a
legitimate business expense.
A2: I don't waste my time with these childish jokes.
A3: None: Why should I bother? It's probably just going to burn out
again tomorrow anyway.

Q: How many Aquarians does it take to change a lightbulb?
A1: Well, you have to remember that everything is energy so...
A2: A hundred, but they'll all be competing to be the one to change
the bulb and bring light to the world.
A3: Like, why don't you just get out of my face and stop asking me to
do all your work for you? I'm, like, really totally sick and tired of
you asking me questions.

Q: How many Pisceans does it take to change a lightbulb?
A1: Lightbulb? What lightbulb?
A2: Huh? The light's out?
A3: None: only the inner light matters.

After Sex Comments by Sun Sign:

Aries: "Okay, let's do it again!"
Taurus: "I'm hungry--pass the pizza."
Gemini: "Have you seen the remote?"
Cancer: "When are we getting married?"
Leo: "Wasn't I fantastic?"
Virgo: "I need to wash the sheets."
Libra: "I liked it if you liked it."
Scorpio: "Perhaps I should untie you."
Sagittarius: "Don't call me--I'll call you."
Capricorn: "Do you have a business card?"
Aquarius: "Now let's try it with our clothes off!"
Pisces: "What did you say your name was again?"

Lines you'd NEVER here from [insert sign]

Aries: "You know what? You're right...."

Taurus: "No thanks, I'm on a diet..."

Gemini: (silence)

Cancer: "That's okay, no offence taken!"
Cancer (women): "No...don't get me a B'day gift - really.. I don't mind."

Leo: "I wish I wasn't so shy!"
Leo: "I'm just not any good at…"
Leo: "No, actually I haven't had anything to with it. All credits go to ... "

Virgo: "I met the perfect gal on MySpace. In fact, we're eloping to Vegas."

Libra: "Chocolate? Euw, disgusting, yuk!!"

Scorpio: "I think this is getting a little too intense for me."

Capricorn: "An Englishman, a Scotsman, and an Irishman walk into a bar....."

Aquarius: "Let's make this clear and simple!"
Aquarius: "Lets talk about our feelings."
Aquarius: "What will the others think about me ? Guess I'd better not."
Aquarius: "Let me turn off my computer and StarTrek re-run and
unplug my ipod so that I can give you a neck massage."
Aquarius: "You're a triple Scorpio? How great. I've always wanted
to feel passionately needed by someone."

Pisces: "No thanks, I don't drink."

Near Death Experiences and Astrology

ARIES: "Who's in charge here? I'd like to see God right now, please.
Am I dead? Gee, I never thought that could happen to me! Where can I
get a crystal palace backlit with white light like that one?"

TAURUS: Leaving the body, Taurus realizes that he or she no longer
has a stomach and immediately returns to the body (thud!), without
seeing tunnels, light, God, etc., making Taurus skeptical for the rest
of his or her life.

GEMINI: The key thing to the zodiacal twins isn't the experience
itself, but how they can embellish it when telling the story (or
writing about it). Since Geminis are comfortable in all worlds, except
those without telephones, they usually bounce back to the body fairly
rapidly-- and the mouth tends to work before the rest of the body
comes back to life.

CANCER: Cancerians can live to be 125 years old, and they don't
usually have near death experiences, but they can come awfully close
to having a near life experience when they get brave and venture out
of their house for "supplies."

LEO: "Nooooooo, I am NOT dead. I am not, I am not, I am not . . . Who
are those guys in the white robes? What's that they're singing . . . ?
They're off key. I can sing better than that! Where's the choir
director? I need a microphone immediately. Unless it's Rolling Stone
or Spin, hold my calls."

VIRGO: Working a marathon 60 hours straight, Virgo collapses and
leaves the body. She moves through that delightfully clean and
sparkling tunnel of light, occasionally reflecting upon possible
improvements . . . but soon becomes so worried by the thought of her
loved ones "managing" without her that she snaps back into the body
like white lightning, sits up, and calmly pronounces herself alive,
glancing at her watch.

LIBRA: Floating out of the body, then in, then out, then in, and
finally out again . . . Libra sees a tunnel and a vibrant being of
light at the other end. "Wow, is that Jesus? Wait a minute, maybe it's
Kwan Yin. That looks like something she'd wear." Never deciding
whether to go through the tunnel (after all, what's death without
someone to share it with?) Libra ends up back in the body by default,
hounded by a mysterious compulsion to start a dating service for
discarnate souls.

SCORPIO: Since most Scorpio's have nine lives, they tend to
brainstorm different ways to trigger the near death experience. Once
nearly dead, most can barely get to the end of the tunnel without
meeting some being with whom they have astral sex. When asked whom
they prefer to greet them on the other side, 75% name a favorite
vampire, and Medusa is a strong contender.

SAGITTARIUS: Sag floats out of her body and has to laugh at the
stupid way she bought the farm. After somehow BREAKING the tunnel of
light, she absolutely refuses to return to the body, since she's been
trying to get out of it for all these years (via clumsy accidents).
Because Sag is immensely curious about whether the so-called organized
religious have any validity at all, this stroke of luck leads to some
amaaaaaazing lessons, until, alas, the astral folks tire of her and
trick her into returning to Earth for the duration.

CAPRICORN: It might take Capricorn a little while to realize he's
dead because there are special rooms set up to look like executive
offices for newly-dead Goats. A sharp-looking, older gentleman-ghost
comes in and gives Cap an instruction manual titled HOW TO PROFIT IN
THE ASTRAL MARKETPLACE, plus a "job evaluation" type assessment of
Cap's achievements and mistakes over the lifetime, followed by a pink
slip (meaning the body revived). Caps tend to return to their bodies
quickly, unable to tolerate non-physical existence for long.

AQUARIUS: Aquarius gets to the pearly gates, sees that heaven isn't
run by consensus, and opts for hell, where at least there is an
appealing anarchy and rules are made to be broken. Ironically,
Aquarian near-death experiences tend to be extremely traditional,
i.e., God the Father, St. Peter, the celestial choir and so on
(another reason to rebel and opt for hell). Once in the underworld,
they bedevil the hell out of Satan and his cronies with their loud and
vigorous campaigns for progressive reforms, and are quickly expelled
back to the body.

PISCES: For some reason, our Piscean friends barely notice their near
death experiences. Instead, during a typical day at the office, many
Pisceans report seeing beings with long-suffering expressions on their
faces and who patiently tell the Piscean to go back to his or her
body.

Aries (Mar 23 - April 22) - You are a pioneer type and think most
people are dickheads. You are quick to reprimand, impatient, and full
of advice. You do nothing but piss-off everyone you come in contact
with. You are a prick.

Taurus (April 23 - May 22) - You are practical and persistent. You
have a dogged determination and work like hell. Most people think you
are stubborn and bullheaded. You are nothing but a goddamned
communist.

Gemini (May 23 - June 22) - You are a quick and intelligent thinker.
People like you because you are bisexual. You are inclined to expect
too much for too little. This means you are a cheap bastard. Geminis
are notorious for thriving on incest.

Cancer (June 23 - July 22) - You are sympathetic and understanding of
other peoples problems, which makes you a sucker. You are always
putting things off. That is why you will always be on welfare and wont
be worth a shit. Everyone in prison is a Cancer.

Leo (July 23 - Aug 22) - You consider yourself a born leader. Others
think you are an idiot. Most Leos are bullies. You are vain and cannot
tolerate criticism. Your arrogance is disgusting. Leo people are
thieving motherfuckers and enjoy masturbation more than sex.

Virgo (Aug 23 - Sept 22) - You are the logical type and hate disorder.
Your shit-picking attitude is sickening to your friends and
co-workers. You are cold and unemotional and often fall asleep while
fucking. Virgos make good bus drivers and pimps.

Libra (Sept 23 - Oct 22) - You are the artistic type and have a
difficult time dealing with reality. Chances for employment and
monetary gain are nil. Most Libra women are whores. All Libras die of
venereal disease.

Scorpio (Oct 23 - Nov 22) - You are the worst of the lot. You are
shrewd in business and cannot be trusted. You shall achieve the
pinnacle of success because of your total lack of ethics. You are the
perfect son-of-a-bitch. Most Scorpios are murdered.

Sagittarius (Nov 23 - Dec 22) - You are optimistic and enthusiastic.
You have a reckless tendency to rely on your luck since you have no
talent. You are a worthless piece of shit.

Capricorn (Dec 23 - Jan 22) - You are conservative and afraid of
taking risks. You are basically chickenshit. There has never been a
Capricorn of any importance.

Aquarius (Jan 23 - Feb 22) - You have an inventive mind and are
inclined to be progressive. You lie a great deal. You make the same
mistakes repeatedly because you are stupid. Everyone thinks you are a
fucking jerk.

Pisces (Feb 23 - Mar 22) - You have a wild imagination and often think
you are being followed by the FBI or CIA. You have minor influence on
your friends and people resent you for flaunting your power. You lack
confidence and are a general dipshit.

What animal would go best with the signs?

Aries: Anything, as long as it's got a lot of energy!

Taurus: A turtle: it's slow-moving, doesn't need a lot of attention,
and won't compete with its owner for food.

Gemini: A talking parrot; need I say more? Well, of course I do, but--

Cancer: Anything, as long as it needs to be nurtured.

Leo: A big, bold, ferocious feline, as long as it doesn't compete with
its owner's place in the sun.

Virgo: Let's see, I have to get up at 7:30 to feed it, let it out at
7:45, at 10:00 I need to go to the grocery store to pick up three cans
of food, which will cost $3.86, including tax--

Libra: Hm, good question. One the one hand, a dog is active,
affectionate, and companionable. On the other hand, a cat is pretty
independent and won't require as much time and attention. Oh, I don't
know. What would you do? Are you sure?

Scorpio: A cat. Secretive, mysterious, and unpredictable. What's not to like?

Sagittarius: A horse, of course! Let's hope it's got enough stamina to
keep up with me.

Capricorn: Do I have to pay for it?

Aquarius: A hamster. First, I've got to set up a detailed cage with
tubes going from here to here, and an energy sensor--they don't make
anything like that? That's okay, I'm sure what I come up with will be
much better.

Pisces : Fish. When their owner forgets about them for weeks on end,
they're easy to replace. If Pisces remembers to replace them...

nata_lie
10.06.2009., 11:38
Taurus (April 23 - May 22) - You are practical and persistent. You
have a dogged determination and work like hell. Most people think you
are stubborn and bullheaded. You are nothing but a goddamned
communist.
.

smijem se :lol::lol::lol:

frenki12321
10.06.2009., 20:51
ovan je miran...janje umiljato se odnosilo na ženske...što se tiče muških ovnova, najveći papci u povijesti, može ih se vrtit oko malog prsta samo tako.....jako dobri partneri, al obično ih pograbe neke oštrokondže

neko je spomenuo da se škorpije najprije voli, a potom mrzi.....hm....tako je samo kad osoba puno očekuje od škorpije, diže ga u nebesa, i ima svoja realna il nerealna maštanja, pa se onda razočara...ŠKORPION NIJE U STANJU ODMA SE OTVORIT, triba vrimena, triba se povjerenje steći...sve je to proces koji traje... al se na kraju isplati....
osobe koje su emocionalnijeg horoskopskog znaka se brže vežu i povjeravaju, a škorpiji to ne paše, pa SE ZATO OPEKU....
i da, ako škorpiona uspiješ pridobit onda je tvoj..tribaš dobro nešto zaribat, da to zasereš,
DA, DA KO BI REKO..MI SMO OSJETLJIVE BILJKE ISPOD OVOG OKLOPA ;-)

Eccentric Freak
10.06.2009., 23:26
Ovan

Tupavo za zivot.

Tesko je na ovce gledati kao na zenska bica, vise kao na muske partnere u zenskom tijelu sa kojima je moguce imati seks bez preispitivanja svoje heteroseksualnosti. Nemaju nijednu osobinu koju normalan muskarac trazi. Nemaju njeznosti, previse su sebicne i napadne, ne koriste mozak, ne posjeduju emotivnu inteligenciju, ne prepustaju se niti prate partnera (da, to uglavnom jesu osobine normalnih muskaraca). Zavrse sa kretenom u zivotu jer je njihov izbor partnera uzasan i poslije se obavezno cude kada su varane ili ostavljene. Sve u svemu, treba im jako puno vremena da shvate stvari, ako se to ikada desi.
Nije poznato cime biraju (pamecu sigurno ne) ali zlatna izreka "Sa kim si, takav si." govori dovoljno. Sve u svemu, elegantno prelazim na slijedeci, puno zenstveniji ali isto tako tupav znak...

Bik

Razbojnicko , naporno i prosto bice.

Krave su jedne od rijetkih bica koja stvarno ne mogu odrediti stanje dosade koje bude u sugovorniku. Njihova fascinacija temom o svojim tjelesnim funkcijama i problemima (kada su dobile, kada nisu, sta im je rekao ginekolog, koje boje i oblika je osip koji im se pojavio na intimnom mjestu proslog cetvrtka) o kojima pricaju otvoreno pred nekim koga prvi put vide u zivotu stvarno mogu zaprepastiti sugovornika i navesti ga da se zapita sa kakvim prostakom/retardiranom osobom ima posla. Ali to ne sprjecava krave da u tome nastave, kao i u svemu ostalome u svom zivotu - sirom zatvorenih ociju i tvrdoglavo i uporno glavom kroz zidove. Sirova snaga i sljepoca su mane kojima nadoknadjuju sve svoje ostale mane. Ono sto vidite u zeni kravi to cete i dobiti, zauvijek. Nemojte ziviti u iluziji da ce se opametiti i razviti u zivotu. Ono sto dobiju rodjenjem u glavi ostaje do posljednjeg dana.
Krave nisu gluplje od drugih, jednostavno mozak za njih nije nesto za upotrijebiti. A kada se kao mana kod zenskog bica primijeti odsustvo mozdane aktivnosti, onda je to stvarno nesto sto ozbiljno fali.

Blizanci

Sarena i prozirna laz.

Blizanci lazu. Da, to je opste poznata stvar. Ali reci cu jos jednom. Blizanci lazu. Ako sudite po njenim romanticnim i zanosnim rijecima, zakljuciti cete da ljubav Romea i Julije nije nista u odnosu na vas. Ali ako podvucete crtu ispod liste djela, vidjeti cete da ste za nju jako nisko na listi prioriteta, odmah ispod ciscenja pecnice. Uvijek ce imati nesto za napraviti i biti sa nekim prije nego s vama. Jednostavno, njena prica nikada ne pije vodu. Istina je da vas vara.
Ekstra losa strana toga je da je u pitanju vise osoba odjednom. Dobra strana je da i njih tretira isto kao i vas. Imate posla sa osobom koja ne moze ostvariti i pruziti kvalitet, pa zato tezi kvantitetu. Ali to sto ne pruza nista ne znaci da od vas ne ocekuje da pruzite sve. Ipak, oni su samo jeftini sebicni kreteni vjesti na rijecima i rijeci su jedina valuta koju imaju i kojom zele od vas otkupiti sve sto imate. Ako imate visak vremena koje zelite baciti kroz prozor, odmoriti mozak plitkim stvarima bez perspektive ili da nadjete neku koja ce vam biti nikakva zena i losa majka vasoj djeci - go for it!

Rak

Luda kucka.

Nijedna zena u tom znaku nije normalna. Znate onaj tip zena koje se manijacki smiju sa grcom ludila na licu i krvavim nozem u ruci dok stoje na vrhu zgrade koja je puna leseva i u plamenu i u koju policija mora ispaliti dve patrone kalibra 12 sa krupnom sacmom (jer jedna nije dovoljna) da bi je eliminirali? To je racica. Nije slucajno sto je u korijenu rijeci ludak (loonatic) mjesec, tj. vladalac ovog znaka. Imate posla sa neuracunljivom osobom koja mijenja svoju licnost iz krajnosti u krajnost. Jednog dana se pretvara u vaseg najgoreg neprijatelja i sadistu, dok je slijedeceg opet ona "stara", doduse sa blagom amnezijom sto se tice nedavnih dogadjaja kada vam je sisala krv ili bola nozem u ledja. Razlog za ove promjene licnosti ne mora postojati, vilenjaci u njihovim glavama su dovoljni sami sebi.
Ako zelite da imati tempiranu bombu pored sebe koja vam redovito eksplodira u facu na svakih par dana, samo naprijed. Samo ne zaboravite da postanete clan nekog lovackog drustva, trebati ce vam puska, kad tad.

Lav

Uobrazeni i naporni kreten.

Lavice zaista veruju da njihovo go*no ne smrdi. Da njihov ulazak u prostoriju prate reflektori i da se u svakoj prostoriji uvijek nalazi najmanje jedna osoba koja ih obozava. Istina je da je u pitanju uvek tocno samo jedna osoba. Ona sama. Kada se dijelilo odsustvo razuma i bezrazlozno velicanje svoje vrijednosti, one su dobile ekstra dozu. Toliko mnogo da nije ostalo za neke od drugih znakova (hvala bogu).
Dakle, da bi bili sa lavicom vi morate nauciti slijedece stvari: da joj ljubite dupe (i to ne u seksualnom smislu). Da joj ljubite dupe. I jos jednom da naglasim - da joj ljubite dupe. Da se slazete sa svim sto kaze. Da je obozavate bez razloga. Da na njenu izjave kako ima macije oci, kandzice i sve ostale asocijacije na macku klimate glavom fascinirani njenom originalnoscu i ni u kom slucaju joj ne kazete da svaka lavica na ovoj planeti isto to govori za sebe verujuci da je otkrila toplu vodu. Ako zivite sa njom, ni u kom slucaju joj ne skrecite paznju na to da je nepodnosljivi naporni kreten sa kojim je nemoguce zivjeti, cjepidlaka i da je nemoguce komunicirati otvoreno sa njom jer ne prihvata ni nagovjestaj kritike, a kamoli samu kritiku.
Ono sto ne smijete raditi ako zelite zadrziti svoju lavicu pored sebe je: Da pocnete recenicu sa "Ja ...". Da joj date ikakvu kritiku. Da je povedete u zvjezdarnicu gdje teleskopom moze vidjeti da planete ne kruze oko nje vec oko Sunca.
Ako i dalje zelite iskasljavati loptice macijih dlaka zbog lizanja dupeta, samo naprijed.

Djevica

Backstabbing bitch tj. izdajnicka kurva.

Na jedno mozete uvijek racunati sa vasom djevicom: kad tad ce vam zabiti noz u ledja. To ce biti promisljeno, analizirano i potvrdjeno kao najbolja opcija (za nju). Tako dobro glumi da necete ni naslutiti da danima ili mjesecima kalkulira da li je doslo vrijeme da vas eliminira. I tek kada bude bila potpuno sigurna, okriti ce svoju izdaju. Otkud toliki njen talenat za podlost i bezosjecajnost? Nisu li najpodlije bice upravo zbog svog ogromnog kukavicluka?
Da, imate posla sa kukavicom i iskompleksiranom glupacom koja je opsjednuta sobom i svojim manama. Nazovimo to samousavrsavanjem kombiniranim sa teznjom ka savrsenstvu, kako one to lijepo zovu. To je u stvari plivanje u vlastitim go*nima u kojima je do koljena. Njena moc su um i logika, ne emocije. Ona je operirana od toga. Nema strasti, zenstvenosti. Nema zagrljaja, nema njeznosti, nema topline, sve suze koje pusti su tu jer oplakuje sebe. Da nema te njene neuroticne nervoze i zurbe u njoj (zbog sata koji odkucava dok je ona toliko daleko od svog cilja savrsenstva) zbog koje pukne i izgubi svoju racionalnost, pomislili bi da imate posla sa androidom. Ali nemojte te njene trenutke gubljenja kontrole pobrkati sa emocijama. To je samo refleks, skakanje poklopca na loncu koji se treba osloboditi pritiska jer voda kipi. Cista fizika. Sve u svemu, kada se desi i prodje taj trenutak izdaje, biti ce vam jasna samo jedna stvar. Ne mozete vjerovati nekome kao njoj. Ona je vjerna samo sebi i to iskljucuje sve ostale ljude.
Zato je i osudjena na najgore moguce drustvo na ovom svijetu, na sebe. Kloniti je se jer je sasvim opravdano nervozna, nadrndana i kuckasta i bice sa godinama sve vise takva. Sa takvim drustvom, ko ne bi bio?

Vaga

Manipulativna drolja.

Prva asocijacija na vage je hodajuca vagina. Netko bi pomislio "hej, pa to i nije tako lose". Istina je i da nije lose. Mnogi muskarci bi umrli da imaju pored sebe neku koja je toliko socna, zanosna i pozeljna (kakvom se ona obilato predstavlja flertovanjem). No poput svih stvari na ovom svijetu, sve ono sto na prvi pogled djeluje vrijedno a na korak daleko na drugi pogled se otkriva da je zapravo vreca go*ana za koju ste platili debele novce.
A sada posto ste platili za svoju vaginu, dobrodosli u svijet zenskih spletki, manipulacije, tracarenja i guranja nosa u tudje stvari! Vase stvari! Sada ste pod lupom vase male vagine. Ono sto radite se biljezi i analizira u prisustvu njenih trac sugovornica, a vama se reklamira, upravlja i manipulira. Jednom recju, ona vas ..e u vas mali muski mozak zeljan vagine, iako vam ta vrsta ...anja nije bila ni na kraj pameti kada ste krenuli da je osvojite. Nemojte da vas grize savjest sto vas je bogomoljka uhvatila. Iskusna je ona, niste joj prvi. Ni drugi. Mozda tek 400-stoti.
A ko je zapravo vasa bogomoljka, ispod te zanosne pojave? Niko do osobe koja je veoma sebicna i egocentricna, ali bolno nesposobna da napravi ista zbog svoje neodlucnosti. Djela nisu njen fah. Rijeci jesu. Kada cujete da vagina kaze da je komunikativna, to zapravo znaci da previse prica. Njen smisao postojanja se svodi da uhvati "mocnog" (barem u njenim ocima) muskarca koji ce odlucivati umjesto nje. A onda ce ona manipulirati njime iz tame. Ona razumije tu igru, da je musko bila bi hodajuci !@#$ (kao njena suprotnost u horoskopu, ovan). Zato se i privlace.
Preskocite ovaj znak. Nemojte umrijeti od venericnih bolesti.

Skorpion

Emotivno nezrelo djubre.

Evo jednog podataka kojeg nema u drugim horoksopima: skorpioni su emotivno nezrela, neodgojena, podla, osvetoljubiva i pokvarena derista koja ne prezaju niodcega. Znate kako se ponasa malo dijete kada mu otmete omiljenu igracku. Ono se duri i ljuti se, bijesni, place, grize, u tom trenutku vas cijelim svojim bicem mrzi iz dna duse. Da je vece i jace, sa tim emotivnim stanjem nekontrole, skocilo bi na vas i odgrizlo vam grkljan. Ovakve impulse kontroliraju skorpioni tokom cijelog njihovog zivota, jedino sto nauce sa godinama je da maskiraju svoje prave motive i razloge. Bez obzira na godine, zrelost ili spol, kada duboko zagrebete ispod te povrsine koja uglavnom djeluje inteligentno, opasno ili lukavo, (ili se sam skorpion otkrije ostrom oku) dolazite do emotivno nezrele osobe na nivou 5-godisnjeg deteta. Ali nemojte zanemariti zlopamcenje tog djeteta. Ono vam nece zaboraviti, pravice planove, vracace vam kada se vise ni ne sjecate razloga. Nece prezati od vlastitog unistenja da postigne svoj cilj. Kakav god razlog bio, za njih je to najvaznija stvar na svijetu.
Zelite imati i cuvati svoju decu? Prvo naucite cuvati svoju zenu u znaku skorpiona. Moracete udovoljiti svakoj od njenih nezrelih zelja, da joj budete zauvijek jedini, da je zauvijek volite i da nikada ni ne pomislite vise na ijednu drugu zenu i da muski podnosite sve osvete i podlosti pokrenute necim u njihovom umu. U suprotnom, eto vama opet osvetoljubivog derista koje vreba da joj okrenete ledja.

Strijelac

Naivcina koja ide na zivce.

Zalosno je gledati je kako ide kroz zivot. Uporno odbija shvatiti da je njen sustem vrijednosti totalno naivan i neprikladan i da uvijek na...e (opet, ne u seksualnom smislu). Covjek bi se zapitao sta je njena stvar kojom se probija naprijed? Pamet i promucurnost sigurno nije. Ne posjeduje upornost i disciplinu. Njeno tijelo i seksualnost su nesto sa cime je upoznata poput djeteta od 11 godina. A sto se tice baratanja novcem, tu je najgora od svih. Jednostavno nema osjecaj za materijalnu vrednost, ili ga ima ali je bolestan (uglavnom umire u bijedi i siromastvu, sasvim zasluzeno ali prekasno sto se tice ljudi oko nje). Pa cemu onda taj optimizam i glupavi smijesak na njenom licu dok se izvlaci iz jedne rupe pune go*ana samo da bi upala u slijedecu? Vjerovatno vjeruje da je manje gaze jer igra ulogu dvorske lude i klauna koji zabavlja ljude oko sebe ali...
Sirova je istina da jedina stvar kojom se probija naprijed je nadanje u faktor srece. Jedni mogu i znaju, a drugi, kao ona, jedino sto mogu je nadati se u srecu. Jedini nacin da igdje stigne je da je usere.

Ljudi bi je sigurno mnogo vise sazaljevali da nije takav zenski se*onja koje ima neponovljivi talenat da vam skace po zivcima. Ta upornost blazene nesposobne budale pune "optimizma" zna izluditi covjeka. Ta filozofska laprdavost moraliste kojom izjavljuje gomilu gluposti koje nemaju veze sa zivotom i pamecu zna da okrene covjeku utrobu.
Sa zenom strijelcem, voditi cete za rucicu nasmijeseno, naivno dijete nesposobno za zivot. Ali bez brige. Toliko ce vam razgaziti zivce i strpljenje da u vama nece biti ni trunke njeznosti ili griznje savjesti prema njoj kada je udarite s necim po glavi.

Jarac

Dominantni sadist.

Za razliku od prica o upornosti, ambiciji, moci, dominaciji i sadizmu koje prate ovaj znak, reci cu nesto drugo.
Imate posla sa prokletom kukavicom. Ona bjezi glavom bez obzira cim rizik postane veci. Bjezanje i ostavljanje na cjedilu je nesto sto radi i radice cijeli zivot. Ako i uspijete uhvatiti to djubre da bi joj se osvetili, ne ocekujte zadovoljstvo da vidite patnju na njenom licu dok je gazite. Jer evo druge kljucne stvari u vezi nje: Ona je frigidna. Emotivno nepismena. Nesposobna da pokaze svoje emocije, a kamoli da ih prima ili pruza. Kada se podvuce crta ona je previse spora, mracna i siromasna da bi sa njom osjetili pravu radost i zadovoljstvo zivota.
Klonite se te iskompleksirane frigidne kukavice. Shvatiti cete da vama dominira netko ko ne vrijedi, ne moze i ne pruza nista.

Vodenjak

Samozivi kreten.

Ne mozete je dotaci, niti u dobrom niti u losem smislu (pajser se ne racuna jer njime kad je dotaknete to je dobar i los smisao u isto vrijeme. Dobar po vas los po nju). Sustina je da je uopce nije briga za vas, sta pricate ili mislite o njoj. Razlog zbog kojeg je sa vama uopce je taj da vas smatra cudakom i to je dovoljno da se kotirate visoko u njihovim ocima, buduci da sebe smatra neshvacenom, posebnom, ekstra vrijednom. U sustini je siromasni kreten okrenut samo sebi i sa losim tripom u glavi. Nema sto pruziti osim sistema vrijednosti u kome necete naci lijepu buducnost za sebe.
To objasnjava zasto je ovo jedini znak koji moze ici sa lavovima, nesnosnim (takodjer) kretenima pored kojih nitko normalan ne zeli niti moze izdrzati. Jednostavno ih nije briga za kretenizam onoga pored njih.

Ribe

Kanta za otpatke.

Postoji kompleksno i logicno objasnjenje koje bih mogao ovdje napisati... Ili da samo napisem "Recycle bin". Dakle...
Recycle bin.
Oni kojima nije jasno o cemu pricam mogu mi slobodno pisati sa molbom za detaljnim objasnjenjem. Kao prvu rijec u temi pisma napisite "Ribe", kako bi moj spam filter uspjesno odradio svoj posao.

glotna
11.06.2009., 18:15
ma škorpije su zakon....il ih voliš il mrziš...
ja san škorpion...i jedna od najboljih frendica mi je škorpion..uglavnom znam šta očekivat(odanost i podršku, te iskrenost)...sa ženskim šk. se slažem super., dok muške ne mogu smislit, užasno su iritantni, premda smo isti znak...

ovan rak

uuuhhh....loše misliš :rolleyes:
ovca vatrena,nestrpljiva....rak,prenježan,premiran
ugasi vatrenu ovcu.....svojim komentarima

bjeeeežžžžž :trk:

malehico_girl
11.06.2009., 18:32
ovan rak

i je dobra kombinacija. :lux:
ja sam ovan, a on je rak. :zubo:

i da, on je miran, tj. kolko može biti miran uz mene, al ovo da je ovan miran ti ne stoji.:p

i dobro se slažemo. :D jedva izdržava sa mojom tvrdoglavošću a ja sam postala užasno cmoljava i osjetljiva uz njega. :cerek:

A stranger
11.06.2009., 18:58
neko je spomenuo da se škorpije najprije voli, a potom mrzi.....hm....tako je samo kad osoba puno očekuje od škorpije, diže ga u nebesa, i ima svoja realna il nerealna maštanja, pa se onda razočara...ŠKORPION NIJE U STANJU ODMA SE OTVORIT, triba vrimena, triba se povjerenje steći...sve je to proces koji traje... al se na kraju isplati....
osobe koje su emocionalnijeg horoskopskog znaka se brže vežu i povjeravaju, a škorpiji to ne paše, pa SE ZATO OPEKU....
i da, ako škorpiona uspiješ pridobit onda je tvoj..tribaš dobro nešto zaribat, da to zasereš,
DA, DA KO BI REKO..MI SMO OSJETLJIVE BILJKE ISPOD OVOG OKLOPA ;-)

Ne, pogledaj ono sto je Eccentric Freak napisao u zadnjem postu, to je deset puta blize.

Skorpije se voli a onda mrzi zato jer te na povrsini privuku, cistom (seksualnom) energijom i tako nekim jos stvarima. Kasnije se mrzi, zato jer su ispod te glazure tocno onakvi skorpioni kakvim ih se obicno opisuje.

To je to. A ovo kako skorpionima treba vremena da se otvore, to je zato jer ih je strah, zato jer znaju da kad se otvore netko ce pobjeci od njih. To ti je nimalo misticno objasnjenje.

Naravno nisu svi isti :)

Eccentric Freak
12.06.2009., 18:18
Ne, pogledaj ono sto je Eccentric Freak napisao u zadnjem post

napisala :raspa: :mig:

XanXaa
12.06.2009., 18:34
ja sam blizanac tj. blizančica i definitivno mogu reći da je to najgori znak koji ostoji....najbolje se slažem sa vagama, vodenjacima i lavovima....ali škorpioni su mi no.1 ufff, iako su i oni dosta udareni u glavu...

La Bosanka
12.06.2009., 18:46
Ja vjerujem u Kuran, a ne u astrologiju, tako da smatram da horokop nema nikakve veze sa stvarnošću, pa tako ni sa izborom partnera.

Slažem se s nekim zato jer mi odgovara njegov karakter, a ne horoskop.

nevanevičicaa
12.06.2009., 19:23

od ovnica koje znam erotike ni e. :ne zna:

classy
12.06.2009., 19:26
od ovnica koje znam erotike ni e. :ne zna:

:rospija:
to su izrodi koje ti znaš :mig:

nevanevičicaa
12.06.2009., 19:33
:rospija:
to su izrodi koje ti znaš :mig:

u jebemuuu, ol jesu? ma nisu, sve si mu frendice . :s:lol::lol:

classy
12.06.2009., 19:41
u jebemuuu, ol jesu? ma nisu, sve si mu frendice . :s:lol::lol:

možda glume u tvojoj blizini?! :D
:trio:

4fun
16.06.2009., 14:24
Ne, pogledaj ono sto je Eccentric Freak napisao u zadnjem postu, to je deset puta blize.

Skorpije se voli a onda mrzi zato jer te na povrsini privuku, cistom (seksualnom) energijom i tako nekim jos stvarima. Kasnije se mrzi, zato jer su ispod te glazure tocno onakvi skorpioni kakvim ih se obicno opisuje.

To je to. A ovo kako skorpionima treba vremena da se otvore, to je zato jer ih je strah, zato jer znaju da kad se otvore netko ce pobjeci od njih. To ti je nimalo misticno objasnjenje.

Naravno nisu svi isti :)

skorpion koji se prepusti i prihvacen je takav kakav je - je nesto sto si svatko moze pozeljeti.

i shit you not. :D

x files agent
16.06.2009., 15:15
muški škorpion, blizanac i lav SEXY

ana xd
16.06.2009., 16:46
i ja se bavim tim malo mada nie toliko bitna u odnosima muškarac žena sunčev znak il podznak....je al ne tolko...mada s muškim bikovima su mi bile najljepše i najdulje veze
a sad
ja rak, on vaga...čudno meni
:cerek: oboje smo podznak škorpije :cerek:

to je to :top:

Velvet_Dreams
16.06.2009., 20:08

Ma nije to kod svih škorpiona... :rofl::rofl: Evo znam za primjer jednog koji zna o mističnom i nadnaravnom ali ga ne zanima ništa dublje od površinskog znanja. :D

flamini
16.06.2009., 20:17
Scorpio and Cancer break the ice

Scorpio: So, you seen any good movies lately?

Cancer: Oh, I watched ‘Terms of Endearment’ last night, for like, the hundredth time.

Scorpio: ‘Terms of Endearment’? How sappy! I wanna see ‘Zodiac.’ Now that’s a movie I can get into. Murder, creepiness …

Cancer: Gross! How can you even watch that stuff? I’d be rolled up in a ball the entire movie.

Scorpio: [Grins.] I’ll protect you!

Cancer: Please, let’s change the subject. So, what do you do for a living?

Scorpio: [Pause.] If I told you, I’d have to kill you.

Cancer: Ha ha! No, really.

Scorpio: I’m not kidding.

Cancer: [Long pause.] OK, um … I’m gonna get another drink.

:rofl:

garfield01
16.06.2009., 20:24
Vodenjak

Samozivi kreten.

Ne mozete je dotaci, niti u dobrom niti u losem smislu (pajser se ne racuna jer njime kad je dotaknete to je dobar i los smisao u isto vrijeme. Dobar po vas los po nju). Sustina je da je uopce nije briga za vas, sta pricate ili mislite o njoj. Razlog zbog kojeg je sa vama uopce je taj da vas smatra cudakom i to je dovoljno da se kotirate visoko u njihovim ocima, buduci da sebe smatra neshvacenom, posebnom, ekstra vrijednom. U sustini je siromasni kreten okrenut samo sebi i sa losim tripom u glavi. Nema sto pruziti osim sistema vrijednosti u kome necete naci lijepu buducnost za sebe.
To objasnjava zasto je ovo jedini znak koji moze ici sa lavovima, nesnosnim (takodjer) kretenima pored kojih nitko normalan ne zeli niti moze izdrzati. Jednostavno ih nije briga za kretenizam onoga pored njih.

Laž :kava:

malatajna
17.06.2009., 10:41
Scorpio and Cancer break the ice

Scorpio: So, you seen any good movies lately?

Cancer: Oh, I watched ‘Terms of Endearment’ last night, for like, the hundredth time.

Scorpio: ‘Terms of Endearment’? How sappy! I wanna see ‘Zodiac.’ Now that’s a movie I can get into. Murder, creepiness …

Cancer: Gross! How can you even watch that stuff? I’d be rolled up in a ball the entire movie.

Scorpio: [Grins.] I’ll protect you!

Cancer: Please, let’s change the subject. So, what do you do for a living?

Scorpio: [Pause.] If I told you, I’d have to kill you.

Cancer: Ha ha! No, really.

Scorpio: I’m not kidding.

Cancer: [Long pause.] OK, um … I’m gonna get another drink.

:lol::lol::lol:

Ovo je super!

Eccentric Freak
17.06.2009., 11:37

Ovo je super!

je. inače se odlično slažem s račićima, al sam u prijateljskom smislu.

velim vam, jedini koji zaslužuju škorpione za partnere, su škorpioni sami.
u dobrom i lošem smislu :cerek:

malatajna
17.06.2009., 12:15

Nego sta! I ja sam skorpija, tako da se slazem sa tobom. :D:D

Inace, osim skorpiona najvise volim bikove,
ako se sretnu 2 prava to je eksplozija jednaka onoj kada su dvije skorpije u pitanju. :eek: :cerek:

A sto se tice rakova i meni su vise za prijateljstvo, pre mirni i normalni su za neke druge kombinacije.

lexus
17.06.2009., 12:49
Odjebite svi!

Lavovi su najbolji!

:cerek: :kava:

kaktus-car
17.06.2009., 12:56

u vezi škorpion-škorpion jedan mora zuzeti podređenu poziciju. ako da onda je savršeno, ako ne, onda propada veza

ako se sretnu 2 prava to je eksplozija jednaka onoj kada su dvije skorpije u pitanju. :eek: :cerek:

A sto se tice rakova i meni su vise za prijateljstvo, pre mirni i normalni su za neke druge kombinacije.

ja sam ribek i volem škorpionke :cerek: kao neki anđelići mali slatki, a zapravo vražice :cerek:

Lilli_007
17.06.2009., 17:20
Ovan

TVaga

Manipulativna drolja.

Prva asocijacija na vage je hodajuca vagina. Netko bi pomislio "hej, pa to i nije tako lose". Istina je i da nije lose. Mnogi muskarci bi umrli da imaju pored sebe neku koja je toliko socna, zanosna i pozeljna (kakvom se ona obilato predstavlja flertovanjem). No poput svih stvari na ovom svijetu, sve ono sto na prvi pogled djeluje vrijedno a na korak daleko na drugi pogled se otkriva da je zapravo vreca go*ana za koju ste platili debele novce.
A sada posto ste platili za svoju vaginu, dobrodosli u svijet zenskih spletki, manipulacije, tracarenja i guranja nosa u tudje stvari! Vase stvari! Sada ste pod lupom vase male vagine. Ono sto radite se biljezi i analizira u prisustvu njenih trac sugovornica, a vama se reklamira, upravlja i manipulira. Jednom recju, ona vas ..e u vas mali muski mozak zeljan vagine, iako vam ta vrsta ...anja nije bila ni na kraj pameti kada ste krenuli da je osvojite. Nemojte da vas grize savjest sto vas je bogomoljka uhvatila. Iskusna je ona, niste joj prvi. Ni drugi. Mozda tek 400-stoti.
A ko je zapravo vasa bogomoljka, ispod te zanosne pojave? Niko do osobe koja je veoma sebicna i egocentricna, ali bolno nesposobna da napravi ista zbog svoje neodlucnosti. Djela nisu njen fah. Rijeci jesu. Kada cujete da vagina kaze da je komunikativna, to zapravo znaci da previse prica. Njen smisao postojanja se svodi da uhvati "mocnog" (barem u njenim ocima) muskarca koji ce odlucivati umjesto nje. A onda ce ona manipulirati njime iz tame. Ona razumije tu igru, da je musko bila bi hodajuci !@#$ (kao njena suprotnost u horoskopu, ovan). Zato se i privlace.
Preskocite ovaj znak. Nemojte umrijeti od venericnih bolesti.

jedina istina od ovog je da su vage i skorpionke najlijepse od svih horoskopskih znakova....:rofl::rofl::rofl:

Velvet_Dreams
17.06.2009., 18:15

Opa, vidi, vidi, ovo nisam znala za bikove i škorpione... :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

Nica
17.06.2009., 18:43
Odjebite svi!

Lavovi su najbolji!

:cerek: :kava:

Ja sam lav u podznaku, da li se i to računa? :raspa:

malatajna
17.06.2009., 19:34
Opa, vidi, vidi, ovo nisam znala za bikove i škorpione... :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

Da, da, ne znam kako vrijedi za zenske bikove i m. skorpije,
ali meni su do sada sve uzbudljive veze bile sa bikovima i skorpionima, to su takve
iskre frcale da nam se iz ociju vidjela strast tesko zamisliva za "normalne" ljude. :eek::eek:

margarita03
18.06.2009., 08:07

Da, da, bikovi i škorpioni se lijepo slažu

margarita03
18.06.2009., 08:08
nego, kakav je Jarac (muški) u krevetu?

phantom_fuxor
18.06.2009., 09:48
evo jedne bičine :)
uglavnom imo sam škorpionku, veza je bila i više nego dobra :)
zapravo odlična :)
a što se tiče kreveta :D ne pitajte :D (iako neki tvrde da bik nije maštovit, o bomeeee jeeeeeeee) :D

Šlus
18.06.2009., 10:02
a što se tiče kreveta :D ne pitajte :D (iako neki tvrde da bik nije maštovit, o bomeeee jeeeeeeee) :D

Slušajte vi njega....

Neko je reka da su vage i škorpionke najljepši znakovi, paa u biti bi mogli bit, meni je mater škorpion poznak vaga, i još jedna prija mi je isto samo obrnuto i stvarno su prelipe, ...objektivno;)

Znan dosta drugih znakova šta nemaju 1 % od ova 2 znaka pa su isto prelipi, mislin da tu više uloge imaju aspekti s venerom, oni šta se bolje kuže znat će o čemu govorim.........

Basta
18.06.2009., 10:06

ne nikako... rakovi, blizanci, lavovi i vodenjaci, daleko im kuća... :)

4fun
18.06.2009., 10:12
ja sam skorpija i uvijek se nekako lijepim se za vage. zrace nekako. a i obrnuto mi se cini, iz iskustva :D

Šlus
18.06.2009., 10:28
ne nikako... rakovi, blizanci, lavovi i vodenjaci, daleko im kuća... :)

2 škorpiona mogu jako dobro funkcionirat ali uz velike kompromise, a znajući njih, neznam baš....:rolleyes:

4fun
18.06.2009., 10:30
2 škorpiona mogu jako dobro funkcionirat ali uz velike kompromise, a znajući njih, neznam baš....:rolleyes:

netko definitivno mora preuzeti sub ulogu. mozda cak i da podijele podrucja u kojima je netko dominantan.... :D

Šlus
18.06.2009., 10:35
netko definitivno mora preuzeti sub ulogu. mozda cak i da podijele podrucja u kojima je netko dominantan.... :D

...ako i dođe do toga, mislim da teško to može puno trajat, čast iznimkama:)

4fun
18.06.2009., 10:40
...ako i dođe do toga, mislim da teško to može puno trajat, čast iznimkama:)

dobro ce se barem izjebat, sta jest jest.... :kokice:

Šlus
18.06.2009., 10:43
dobro ce se barem izjebat, sta jest jest.... :kokice:

...to se podrazumijeva:Slin:

scarletlemur
18.06.2009., 10:52
Rak

Luda kucka.

Znate onaj tip zena koje se manijacki smiju sa grcom ludila na licu i krvavim nozem u ruci dok stoje na vrhu zgrade koja je puna leseva i u plamenu i u koju policija mora ispaliti dve patrone kalibra 12 sa krupnom sacmom (jer jedna nije dovoljna) da bi je eliminirali?

.
meni to fakat nema smisla. ko prvo, uvjerena sam da policija većinom koristi 9mm. ko drugo-mislim da uglavnom ne koriste metke punjene sačmom, a ko treće-ne bi li bilo loginičnije da tu luđakinju koja se nalazi na vrhu zgrade skinu snajperom:ne zna:
molim pripadnike oružanih snaga da prokomentiraju ovu taktiku:D

Šlus
18.06.2009., 10:53
meni to fakat nema smisla. ko prvo, uvjerena sam da policija većinom koristi 9mm. ko drugo-mislim da uglavnom ne koriste metke punjene sačmom, a ko treće-ne bi li bilo loginičnije da tu luđakinju koja se nalazi na vrhu zgrade skinu snajperom:ne zna:
molim pripadnike oružanih snaga da prokomentiraju ovu taktiku:D

Baš me zanima di spada dotični gospodin koji je stavia taj post:kava:

The_Forbiden
18.06.2009., 10:55
kakva sranja i horoskop, ko jos vjeruje u to :D

mala bluey
05.07.2009., 23:36
ovan + vodenjak = :cerek:

grintava koza
12.07.2009., 23:29
kakva sranja i horoskop, ko jos vjeruje u to :D

ovan + vodenjak = :cerek:

forbiden, ja evo, ne virujem u horoskop kao takav, ali kako objasnit da ja, kao ovnica, imam nepogrešiv radar za lavove i vodenjake?

a seks sa vodenjakom je bija mraaaaaaaaak, a sa lavom još uvik jest :cerek:

SpeedLover
12.07.2009., 23:57
forbiden, ja evo, ne virujem u horoskop kao takav, ali kako objasnit da ja, kao ovnica, imam nepogrešiv radar za lavove i vodenjake?

a seks sa vodenjakom je bija mraaaaaaaaak, a sa lavom još uvik jest :cerek:

Ja sam Lav(ica) :cerek:
Savršen seks sa vodenjacima :cerek:
vage su maštovite i ufffff :top: :top:
a ja sam lavica i sa lavom mi je prejebeno ono wow :O
ali nekako se nadmečemo, nezz to nam je u prirodi..
na kraju krajeva sta fali igri ko ce koga vise zadovoljit?? :lol: :top:

tearsinheaven.
17.07.2009., 12:56
Vodenjaci i vage :cerek: :cerek: - sve naj, a i sama sam vodenjak, pa se zato valjda i najbolje s njima slažem :D :D
No i s djevicama imam dobra iskustva :)

Najlošija iskustva imam s ovnovima i škorpijama..
Ovnovi su mi bili previše posesivni, emotivni i nagli, brzo planu, ali se brzo i zasite :rolleyes:
A škorpije su također bile jako, jako posesivne što ja jednostavno ne mogu podnjet i samo pobjegnem :D

Vodenna
17.07.2009., 14:18
definitivno vodenjak+vaga

gongo
17.07.2009., 14:22
ja sam vodenjak

Vodenna
17.07.2009., 14:33
ja vaga....

Rainbow Lady
17.07.2009., 14:40
Ja vaga. :ziba:

Rainbow Lady
17.07.2009., 14:43
Meni su se jarčevi iskazali kao najizdržljiviji,strijelci mlohavi,a škorpioni jaaako maštoviti i vatreni. :cerek:

PaRiŽanKa
17.07.2009., 14:47
ja sam mala strelica, u podznaku sam škorpija.
Po mojem sitnom iskustvu... zanemarivom, skoro...škorpioni i ovnovi su ... :cerek: uvijek znali sta bi sa mnom. :cerek: na jedan... odlican nacin. :cerek:

tearsinheaven.
17.07.2009., 14:49
Ohohoho, koliko vodenjaka i vaga odjednom :cerek: :top:

Slažem se Rainbow Lady, jarci su poprilično izdržljivi :D

gongo
17.07.2009., 14:58
nisu li vodenjaci voajeri?

Anya Amasova
17.07.2009., 17:37
ja skorpion i skorpion u podznaku,divotica :cerek:, a on bik, sex najbolji na svijetu sam' tak'!!

potpisujem ovo za izdrzljive jarce, svrsavamo treci put, mokri,samo se zelim prebaciti na drugu stranu i zacoriti a njemu se i dalje za pola minute dize.. mamaaa :eek:

black_hole_sun
18.07.2009., 00:23

bikovi rules :D
što se toga tiče, ja sa malo netipična - nekako uvijek padnem na strijelce i uvijek se opečem. sex super, ali teško sam se nosila s ljubomorom :)
škorpioni? karakterno se toliko ne slažem s njima, ali tjelesno - uf, uf
najdraži znak (osim bika ofkors) mi je djevica. nekako se s njima najbolje slažem osim tog što su oni perfekcionisti kojima svaka vlas mora bit na mjestu, a ja sam malo ljenčina :)
rakove volim za prijatelje i lavove također.

ali strijelci su mi fatalni :mig: