PDA

View Full Version : Seks sa ženama u zrelijim godinama [oglasi NISU dozvoljeni]

stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

Angel2
31.07.2010., 22:23
Iskreno mene oduvijek privlače stariji muškarci-stariji oko 5-10 godina od mene..jer ne trebam nekog dečkića kojeg moram još i podučavati:D,i da on bude u centru pažnje.Želim iskusnog muškarca koji zna šta i kako se to radi i da me navede da se osjećam kao jedina i najljepša žena na svijetu..:cerek:i da me tretira tako..:mig:

Mesar
01.08.2010., 15:56
to što vi bakice želite je jedno a stvarnost je ipak puno drugačija,da bi dobili mladog u vašim godinama morate itekako dobro izgledati što je ipak veeeelika iznimka,a nevjerovatno je koliko žena +40 iz nekog razloga sebi umisli da su superatraktivne,grozota:lol:

visoka_peta
02.08.2010., 09:44
to što vi bakice želite je jedno a stvarnost je ipak puno drugačija,da bi dobili mladog u vašim godinama morate itekako dobro izgledati što je ipak veeeelika iznimka,a nevjerovatno je koliko žena +40 iz nekog razloga sebi umisli da su superatraktivne,grozota:lol:

Ja imam 39 godina i apsolutno se ne smatram bakicom i nemoj vrijeđati starenje koje je sasvim prirodnan proces. Danas su 40 nove 30, a očito ti nick paše karakterno.

ST-DEVIL/ANGEL
02.08.2010., 09:55
Eeee prije par dana sam upoznala jednog preprezgodnog 45-ogodišnjaka, čovik je prosijed, zgodan , male slatke bore oko očiju, a oči kao more........nikad nisam upoznala nekog tko me fascinirao, +40 a drži se kao momak :Sex:.....

Angel2
02.08.2010., 11:56

ne umišljam ja ništa mali moj,činjenica jeste da me mlađi muškarci opsjedaju i žele...samo ja ne želim njih i nikoga.Da hoću dovoljan je samo 1 poziv ..:mig:
činjenice su jedno,stvarnost sasvim nešto drugo..Žena u 30,40 je privlačna koja drži do sebe i koja zrači onim što žene u 20 ipak nemaju..samopuzdanjem,iskustvom,mudrošću a to se itekako primjeti i osjeti...Znam to po sebi ,kakav sam bila u svojim 20 i ne bih natrag u te godine,više uživam u svojim 30 i tek sada sam žena u pravom smislu te riječi..Ima žena koje su u 20 i lijepe ali i ružne,gledam danas današnje klinke,šlaufi,teška šminka,neukus u odijevanju,ali ima i lijepih ali rijetki su..isto tako ima i žena koje s e zapuste imale one 20,30 ili 40 godina..nemojmo generalizirati...svijet je pun i ružnih i lijepih žena bez obzira na nj.godine..tko voli nek izvoli..i tko naravno može.:mig:

Michelangelo
02.08.2010., 13:34
Ja imam 40, nemam strija niti celulita niti puno bora i nitko mi ne daje realne godine a sve prirodno:):mig:. Što sad?

Sada moraš samo izabrati nekoga koji ti se javio na PM :)
Pa puno mladjih muškaraca se pali ne zrelije žene,tako da ti nije teško nači kakvu mladu piletinu :) Samo ako voliš piletinu :)

Ja sam bio sa zrelijom zenom i bilo mi je super.Izgledala je puno mladje i bila je fit.Čak me u zadnje vrijeme više privlače zrele žene,nego klinke ili cure mojih godina.Ali mislim da nije bitan samo izgled,nego i sve ostalo.

Angel2
02.08.2010., 14:45
Eeee prije par dana sam upoznala jednog preprezgodnog 45-ogodišnjaka, čovik je prosijed, zgodan , male slatke bore oko očiju, a oči kao more........nikad nisam upoznala nekog tko me fascinirao, +40 a drži se kao momak :Sex:.....

daj broj...:zubo:obožavam svijetle oke,ummmmmmmmm..ima da i takvih i hvala bogu da ih ima..ali mora imati ono nešto,karizmu,uzalud ljepota i sve ako nema to..nešto.što te privuče nečime...i ako nezna sastaviti dvije suvisle rečenice..:confused:

ST-DEVIL/ANGEL
03.08.2010., 09:12
daj broj...:zubo:obožavam svijetle oke,ummmmmmmmm..ima da i takvih i hvala bogu da ih ima..ali mora imati ono nešto,karizmu,uzalud ljepota i sve ako nema to..nešto.što te privuče nečime...i ako nezna sastaviti dvije suvisle rečenice..:confused:

Stranka je (brojevi i bilo koji podaci se nesmiju davati bez odobrenja same osobe) :mad:
Baš zato govorim da je prepredobar +40 ___ a zgodan , šarmantan, kavalir, pametan (ima smisla za biznis :rofl:).......ma sve :s

Angel2
03.08.2010., 13:01
Stranka je (brojevi i bilo koji podaci se nesmiju davati bez odobrenja same osobe) :mad:
Baš zato govorim da je prepredobar +40 ___ a zgodan , šarmantan, kavalir, pametan (ima smisla za biznis :rofl:).......ma sve :s

:(:D..to se traži,o tome ja govorim,tip je već formiran kao osoba,dobar izgled,karizma,stariji:klopa::cerek:

šaban
03.08.2010., 15:08
Navalili ovi mladići u rojevima na starije sočne i mirisne tete...Uspalila se djeca i jurišaju isukanih sablji misleći da su te tete toliko očajne da im se da zajebavat s dosadnom balavurdijom. Starijoj ženski se nemože prilaziti na isti način kao i glupačici od 17 godina željnoj sexa i glupiranja, koja je tek počela istraživat vlastitu sexusualnost. Nemožeš samo pristupit i izvadit piška-miška mislei da je to dovoljno. Tu do izražaja dolaze finese, a one se nemogu kupit s zajedno s teen magazinima kao GLoriaIN u Jutarnjem. A jednom kao dobiješ takvu tetu u krevet, tad slobodno možeš počešat jaja i zapalit pljugu te namignut pred ogledalom onoj frajerčini s druge strane.

šaban
03.08.2010., 15:09

jesi mu dala?

ST-DEVIL/ANGEL
04.08.2010., 07:54
jesi mu dala?

Lijepi zlatni prstenčić mu je na ruci :rofl::rofl:
a i kljient je prema tome NO :Sex:

Ba Nija
11.08.2010., 14:32
Navalili ovi mladići u rojevima na starije sočne i mirisne tete...Uspalila se djeca i jurišaju isukanih sablji misleći da su te tete toliko očajne da im se da zajebavat s dosadnom balavurdijom. Starijoj ženski se nemože prilaziti na isti način kao i glupačici od 17 godina željnoj sexa i glupiranja, koja je tek počela istraživat vlastitu sexusualnost. Nemožeš samo pristupit i izvadit piška-miška mislei da je to dovoljno. Tu do izražaja dolaze finese, a one se nemogu kupit s zajedno s teen magazinima kao GLoriaIN u Jutarnjem. A jednom kao dobiješ takvu tetu u krevet, tad slobodno možeš počešat jaja i zapalit pljugu te namignut pred ogledalom onoj frajerčini s druge strane.

Ovo je mudra glava, upravo tako, jako lijepo sročeno, kao da si mene pitao!:mig:

Violently happy
11.08.2010., 14:53
Ovako izgleda ljepše naslov :raspa:

almiro78
12.08.2010., 07:02
Ja imam 40, nemam strija niti celulita niti puno bora i nitko mi ne daje realne godine a sve prirodno:):mig:. Što sad?

Imam jednu takvu. Mmmmm...Ma vi ste najbolje:)

Vincent V
12.08.2010., 07:43

Pitanje glasi, a što fali strijama, celulitu ili borama oko očiju,licu, vratu? Danas je stereotip o zategnutom licu, celulit free tijelu razvučen od 15-65 godina, jer eto, modna industrija to diktira. Broj 38 mora biti za žene od 15-65, a da bi zadržao broj 38, mora se potrošit mnogo-mnogo-mnogo novaca. A da o ispeglavim licima, kapcima, vratovima i ne pričam. Baš sam neki dan gledao novi film s Demi Moore. Žena izgleda kao freak show. Sva izoperirana, na licu niti jedne bore a koliko ono ima, 49ili...? Uglavnom, da ne duljim, već odavno je poznata moja fascinacija s starijim ženama/damama/gospođama i ništa nije ljepše od prirodnog i umjereno njegovanog, a celulit,strije i bore su samo šlag na tortu. A torta???? Najsočnija, puna sokova, mirisa i okusa.

sexy_ciccolina
12.08.2010., 08:04
Pitanje glasi, a što fali strijama, celulitu ili borama oko očiju,licu, vratu? Danas je stereotip o zategnutom licu, celulit free tijelu razvučen od 15-65 godina, jer eto, modna industrija to diktira. Broj 38 mora biti za žene od 15-65, a da bi zadržao broj 38, mora se potrošit mnogo-mnogo-mnogo novaca. A da o ispeglavim licima, kapcima, vratovima i ne pričam. Baš sam neki dan gledao novi film s Demi Moore. Žena izgleda kao freak show. Sva izoperirana, na licu niti jedne bore a koliko ono ima, 49ili...? Uglavnom, da ne duljim, već odavno je poznata moja fascinacija s starijim ženama/damama/gospođama i ništa nije ljepše od prirodnog i umjereno njegovanog, a celulit,strije i bore su samo šlag na tortu. A torta???? Najsočnija, puna sokova, mirisa i okusa.

Je vidiš zanimljivo je to.Stalno se veliča ta mladost i kad počnu prvi znakovi starenja kao što su bore i sl onda muški se okrenu mlađim komadima i luduju dok žene posjećuju plastičara i vise po teretanama.Generalno je sramota starjeti.Mrzim stereotipe kao starijimuškarci su šarmantni dok žene su za smeće.Naravno ak ne idu kod kozmetičara ili plastičara.

cvjetni uzorak
12.08.2010., 08:15
Je vidiš zanimljivo je to.Stalno se veliča ta mladost i kad počnu prvi znakovi starenja kao što su bore i sl onda muški se okrenu mlađim komadima i luduju dok žene posjećuju plastičara i vise po teretanama.Generalno je sramota starjeti.Mrzim stereotipe kao starijimuškarci su šarmantni dok žene su za smeće.Naravno ak ne idu kod kozmetičara ili plastičara.

Starije žene svakako nisu za smeće ako se u svom tijelu osjećaju dobro.
Ja sam ponosna na svaku svoju boru ( iako ih skoro i nema ) i osjećam se sjajno u svom tijelu a to ljudi primijete. Treba svoje godine dostojanstveno nositi. Tada te svaki muškarac, bio stariji ili mlađi, gleda kao ženu a ne kao ženturaču.

mini love
12.08.2010., 08:15
Lijepi zlatni prstenčić mu je na ruci :rofl::rofl:
a i kljient je prema tome NO :Sex:

:(

Vincent V
12.08.2010., 08:45

Gle, postoje i muškarci koji se ne žele u zreloj dobi sramotit s kakvom glupačicom od koje su dvostruko a ponekad i trostruko stariji. Njihovi muževi bježe s curicama a kao što vidiš, ima i dosta dečkića koje se nude zrelim damama. Jest da su im uleti blago kretenski, al morate i njih razumjet. Oni se moraju sami nudit tako da je otvaranje usta nužnost, dok s druge strane, otvaranje usta nemora biti nužnost kod upoznavanje ali je neophodno u krevetu, ak me kužiš. I svi sretni i zadovoljni. A ima i malo zrelije ekipe koja isto koristi odsustvo muževa u teretanama ili službenim putovanjima kako bi zalili to divno cvijeće koje je tako neopravdano i nemarno ostavljeno....

vitorog
12.08.2010., 10:35

Imam osjećaj da mu je ovo največa vrlina:D

fgzcvijetic
12.08.2010., 13:19
Grozno zvuči ali sve preko 30 -te postaje mlohavo. I sise i pimpeci....

Po genetskom ustroju vrste, s 40 smo već 3 generacija. Svaka čast modernim okvirima življenja, medicini, ishrani... ali ne tako davno bilo je sasvime normlno biti baka/djed u 40-toj.

pavel11
12.08.2010., 13:33
idealne godine za žene su 32.. tad su još uvijek mlade i zgodne te nadasve pametne...
kad mi cura navrši 32 i ja ću spavati sa zrelijom

ST-DEVIL/ANGEL
12.08.2010., 18:40
Imam osjećaj da mu je ovo največa vrlina:D

Pamet :mig: , ali to ide uz najveću vrlinu :rofl::rofl::rofl:

Invalid1
12.08.2010., 18:44

Sad se meni javi,da se probamo dogovorit :lol: ... najbolje godine :top:

sexy_ciccolina
12.08.2010., 18:50
Mene su,iskreno,oduvijek palile starije tete (40+) i prije bi se s njom nego sa nekom od 20.
Sve češći odgovori prijašnje ekipe da su spavali sa daleko starijim ženama od sebe,a mene zanima gdje su naišli na njih?

U dućanu kod visokih ploica :D

Anonymus119
14.08.2010., 18:22
Ah sto je vama lijepo :) svi po Zg pa se dogovaraju kad i kako i sa kim. Da je meni jedna takva, 30+ bez ikakvih obveza, samo sex u SA.
Pa eto ako cita ovaj post neka dama iz SA neka se javi :) Inace, ja u najboljim godina (22) u punoj snazi, sportista, zgodan pa ako ima koja neche se sigurno pokajati :mig:
A sto se tice teme :) nema nista bolje od sexa sa damom i zrelijim godinama (30+)

sexy_ciccolina
14.08.2010., 18:34

Po genetskom ustroju vrste, s 40 smo već 3 generacija. Svaka čast modernim okvirima življenja, medicini, ishrani... ali ne tako davno bilo je sasvime normlno biti baka/djed u 40-toj.

A ježiga sad si sa 40 roditelj.Moji baba i deda su ot postali u 50 i nekoj jer su se kasno oženili.A ipak su doživjeli zlatni pir.

fabianito12
14.08.2010., 22:16
ma možete vi pričat i pričat, ali ja sa svoje 22godine bi ipak radije neku 35-40 nego mlađe, jer to me jednostavno privlači možda i jer je nedostižno. bar za sada

sexy_ciccolina
14.08.2010., 22:22
Pa zato jer ispod tih godina su većinom tinejđerke

Anonymus119
15.08.2010., 00:55
ma možete vi pričat i pričat, ali ja sa svoje 22godine bi ipak radije neku 35-40 nego mlađe, jer to me jednostavno privlači možda i jer je nedostižno. bar za sada
nista nije nedostizno :) samo polako, al nemoj da upadnesh u ozbiljnu vezu tako samo zbog sexa sa starijom damom :)
kad sam ja sa 18 moga imati od 30 godina, mosh i ti sa 22 imati od 35. ha ya, samo lagano.
ja te razumijem braca :) i ja se samo na starke lozim, al kako starim sve vishe sam sebe dovodim u dilemu.

morote
15.08.2010., 15:37
Zanima me vaše mišljenje o tome?
Obzirom da mene privlače više mlađi muškarci (25 do 35) nego moji vršnjaci...
Imam oko 40 godina (da nebi pomislili da imam 60 godina :) )

Ma to ti je super, samo naprijed :) Ako te neki nadobudni malac i odbije, bit će još njih 5 koji to neće napraviti :)

pasmater1234
17.08.2010., 12:30

svaka čast gospođo!!!!!!!!!! samo tako naprijed

amon
17.08.2010., 15:24

Nebi se baš složio sa tvojom izjavom.
Ti to vjerojatno po sebi gledaš . 30-40 su godine u kojima ljudi najbolje uživaju i ne opterecuju se kojecime jer su iskusniji , zreliji.
A pogotovo dame , jer ne nabacuju 5 kila šminke i pudera na sebe ko ove klinke od 20 i još nisu ni do koljena ovima od 40.

sexy_ciccolina
17.08.2010., 15:30
Kaj? Ja se ne nabacujem sa šminkom.Ne generaliziraj .Si čuo?

amon
17.08.2010., 15:34
Kaj? Ja se ne nabacujem sa šminkom.Ne generaliziraj .Si čuo?

necu nikad više , obecajem :Serek:

sexy_ciccolina
17.08.2010., 15:36
necu nikad više , obecajem :Serek:

Zer gud:mrzim generalizaciju.

sleepyhead
17.08.2010., 19:17
joj, ja bih jednog od tridesetak. ja sam 38. fora je u tome da su mi muskarci mojih godina uglavnom dosadni. ne zelim generalizirati, ali vecina su nekak pesimisticni, negativni, neda im se izlazit, kao da ih zivot opcenito manje interesira.
a ja kao da sada prozivljavam novu mladost :)
samo kaj bi ja vezu, vezicu a ne samo bouncy, bouncy

sexy_ciccolina
17.08.2010., 19:21
Ah čuj i meni isto.Čak se ni ne družim nešto s njima.Ja bi one od 30-ak

sleepyhead
17.08.2010., 19:25
pa meni se to cini kao idealna kombinacija, ne?
ne patim vise od neuroza trazenja svog identiteta, totalno mi je cool kaj sam zensko, dapace ne bi se za nis mjenjala, a opet sam i samostalna i sve to tak.
ma kaj da velim? idealna partnerica :D

sexy_ciccolina
17.08.2010., 19:28
Pa sad kod mene je drugačije mene pucaju neki čudni hormoni,al bi prije sexa ipak koju kavu.Javio mi se na oglas jedan od 31,a meni 40.Trebali se nać i on se javi drugi dan da je to za njega prevelika razlika u godinama.Ijao!!!

pasmater1234
18.08.2010., 08:49
to nije cool od njega

yaya
18.08.2010., 08:59
nekom od 20 sigurno ne bi bila prestara, haha

pasmater1234
18.08.2010., 09:00
hahah,,,, prava teta

sexy_ciccolina
18.08.2010., 09:07
to nije cool od njega

Naravno mali šonjo

sexy_ciccolina
18.08.2010., 09:08
nekom od 20 sigurno ne bi bila prestara, haha

Mejbi bejbi, ovaj je reko da želi ozbiljnu vezu.

pasmater1234
18.08.2010., 09:11
Mejbi bejbi, ovaj je reko da želi ozbiljnu vezu.

malo sam glup... :-).. a ona nije trazila vezu? nisam sve citao,,,

sexy_ciccolina
18.08.2010., 09:28
malo sam glup... :-).. a ona nije trazila vezu? nisam sve citao,,,

Koja? Ja mislila na sebe.

boki084
18.08.2010., 09:30
Rado bi probao sa nekom od 40 god. :D

sexy_ciccolina
18.08.2010., 09:31
Ko zna možda ti se posreći.

pasmater1234
18.08.2010., 09:33
Koja? Ja mislila na sebe.

jbg..krivo pokopčao...sorry

pasmater1234
18.08.2010., 09:34
Rado bi probao sa nekom od 40 god. :D

momak, stvar je u oglašavanju,,, oglašavaj se više i neko će se ulovit na koske!!

smatijevi
18.08.2010., 09:42
A što zapravo znače zrelije godine?
30, 40, 60?

pasmater1234
18.08.2010., 09:46
kako kome.. meni bi zrelija (ali ne i manje privlacna) bila od 40-ak...

boki084
18.08.2010., 09:50
Jedan moj kolega je ulovio jednu od 43 godine.Kaže kao bomba je bila.Kad ga je počela obrađivat koliko je bila dobra svršio je za 7 minuta.Nije s emogao više suzdržat :D

sexy_ciccolina
18.08.2010., 09:51
30, 40, 60?

A di je 50?

sexy_ciccolina
18.08.2010., 09:52
Jedan moj kolega je ulovio jednu od 43 godine.Kaže kao bomba je bila.Kad ga je počela obrađivat koliko je bila dobra svršio je za 7 minuta.Nije s emogao više suzdržat :D

Generalno kažu da su žene na vrhuncu sa 30 godina,al da se najbolje jebu u menopauzi.

pasmater1234
18.08.2010., 09:52
eto,,,,, još je i štopericu imao....!! i milfa!!

pasmater1234
18.08.2010., 09:53
Generalno kažu da su žene na vrhuncu sa 30 godina,al da se najbolje jebu u menopauzi.

ne kaže se jebu vec "vode ljubav" :rofl:

boki084
18.08.2010., 09:56

Vjerujem da je tako.

Još kad mi je ispričao kad je sela pa se nabola pa počela da se vrti.On ništa radio nije.Ona sve sama odradila.:lol::s

pasmater1234
18.08.2010., 09:57
7 minuta spina..... pa to je i dobro za kilice---

smatijevi
18.08.2010., 10:03
A di je 50?

pa nema ni 70 :)

boki084
18.08.2010., 10:05
A jebote pa nepričamo o babama.

ManZg
18.08.2010., 10:06

Mislim da je to normalno, kao što tebe privlače mlađi dečki, tako mene (mlađeg dečka :mig:) privlače zrelije dame :D...
Ps.30-ak ljeta imam :)...

sexy_ciccolina
18.08.2010., 10:07
ne kaže se jebu vec "vode ljubav" :rofl:

A čuj to se tak kaže.Voditi ljubav ili voziti auto.

sexy_ciccolina
18.08.2010., 10:07
Vjerujem da je tako.

Još kad mi je ispričao kad je sela pa se nabola pa počela da se vrti.On ništa radio nije.Ona sve sama odradila.:lol::s

Ajmee.

sexy_ciccolina
18.08.2010., 10:08
A jebote pa nepričamo o babama.

Generalno menopauza počinje oko 45-te i ne traje baš do smrti.

pasmater1234
18.08.2010., 10:09
a voditi ljubav dok voziš auto?

Violently happy
18.08.2010., 10:10
Ajde prestanite četati.

pasmater1234
18.08.2010., 10:10
Mislim da je to normalno, kao što tebe privlače mlađi dečki, tako mene (mlađeg dečka :mig:) privlače zrelije dame :D...
Ps.30-ak ljeta imam :)...

dobro si rekao..mlađeg dečka od 30... potpisujem tu definiciju

LaTiTeA
18.08.2010., 10:39
...a meni 40...

:eek:
Ja sam mislila da si nekakva klinka... :zubo:

Kad budem starija, sigurno cu si htjeti priustiti jednog mladjeg... mladje je sladje... :cerek: :D

pasmater1234
18.08.2010., 10:41
:eek:
Ja sam mislila da si nekakva klinka... :zubo:

Kad budem starija, sigurno cu si htjeti priustiti jednog mladjeg... mladje ne sladje... :cerek: :D

to ja zovem zavjetom!! :) bravo..

sleepyhead
18.08.2010., 10:44

a ona? sto je s njom bilo? ili je ona svetica koja se odrekla vlastitog uzitka?

BeerMan
18.08.2010., 10:52

Njoj je bio dovoljan užitak da je uhvatila mladog, ali ako se to od 7 minuta reprizira bit će razočarana, a on će ispasti balavi papak koji ne zna zadovoljiti ženu.

sexy_ciccolina
18.08.2010., 11:01
Džis pa zar je sve u svršavanju? A orgazam? A uspaljenost?

Sviba
18.08.2010., 11:31
Džis pa zar je sve u svršavanju? A orgazam? A uspaljenost?

??:confused:

sexy_ciccolina
18.08.2010., 11:35
??:confused:

Aupičku svršavanje je orgazam.Plavuša

Sviba
18.08.2010., 11:43
Aupičku svršavanje je orgazam.Plavuša

Zrelija?:rofl:

sexy_ciccolina
18.08.2010., 11:44
Zrelija?:rofl:

Recimo.Sazrila još nisam.

Sviba
18.08.2010., 11:47
Recimo.Sazrila još nisam.

Ma bitno je da nije prezrelo.

sexy_ciccolina
18.08.2010., 11:55

Imaš praf

Angel2
18.08.2010., 13:07

:rofl::rofl:ma za sex ništa nije prezrelo...:mig:
svaki lonac nađe si poklopac..:D

boki084
18.08.2010., 13:10

Pa ona je odradila svoje tako dobro da je se ovaj raspalio od uzbuđenja.Ali nakon toga je on nju obradio.Dobila je i ona svoje :mig:

Ciccolina 40 godina:s:s:s najbolje

Sviba
18.08.2010., 13:13
:rofl::rofl:ma za sex ništa nije prezrelo...:mig:
svaki lonac nađe si poklopac..:D

Pa je...
Zreliji lonac i malo zeleniji poklopac i opet dobro...:D

Angel2
18.08.2010., 13:15
Pa je...
Zreliji lonac i malo zeleniji poklopac i opet dobro...:D

:rofl:kod mene je baš obratno...:mig::)

Sviba
18.08.2010., 13:18
:rofl:kod mene je baš obratno...:mig::)

Ovisi kaj je lonac, a kaj poklopac...:ne zna:

Angel2
18.08.2010., 13:19
Ovisi kaj je lonac, a kaj poklopac...:ne zna:

hm,da ...ja zeleni poklopac,on onaj drugi :rolleyes::D

Sviba
18.08.2010., 13:38
hm,da ...ja zeleni poklopac,on onaj drugi :rolleyes::D

O pa to nije niš neuobičajeno.:D
To spada pod normalu.

Poglej dikolores.:ne zna:

sleepyhead
18.08.2010., 13:45
Pa ona je odradila svoje tako dobro da je se ovaj raspalio od uzbuđenja.Ali nakon toga je on nju obradio.Dobila je i ona svoje :mig:

Ciccolina 40 godina:s:s:s najbolje

ajd dobro. glavno da se potrudil

pasmater1234
18.08.2010., 13:46
Ciccolina 40 godina:s:s:s najbolje[/QUOTE]

mmm...ciccilina.... :mig:

Angel2
18.08.2010., 13:49
O pa to nije niš neuobičajeno.:D
To spada pod normalu.

Poglej dikolores.:ne zna:

ja imam30+ :)al me uvijek privlače malo stariji ne 50,60 hvalalijepo ne bih baš toliko,5-10 taman..,ne mlađi..kužiš..

Sviba
18.08.2010., 13:53
ja imam30+ :)al me uvijek privlače malo stariji ne 50,60 hvalalijepo ne bih baš toliko,5-10 taman..,ne mlađi..kužiš..

5-10 godina mlađa ženska od muškarca i nije nekaj čudno.
stopila si se s masom.:D

Slizim
18.08.2010., 13:56

Zato bih ja radije nekog do 45 jer ti znaju sto je seva A ovi balavci molim te lijepo za 7 minuta. I ko bi ih htio. I da ih neko obradjuje. Nema teorije. Mladost je mladost ali to sa iskustvom nema nikakve veze.

Angel2
18.08.2010., 13:57
5-10 godina mlađa ženska od muškarca i nije nekaj čudno.
stopila si se s masom.:D

:rofl::rofl::rofl:pa okej,ipak ne bih mogla s nekim s razlikom od 15-20:rolleyes:,ok neću reći nikad ali bit je da mnoge starije žene vole mlađe dečke,ja eto ne,ok mi je za pogledati i to,ali za ono drugo ipak volim kad je muškarac malo zreliji i iskusniji.Ja sam sebična žena:cerek:,želim i volim biti u centru pažnje..ne da ja njega podučavam...:D:mig:

Sviba
18.08.2010., 14:00
:rofl::rofl::rofl:pa okej,ipak ne bih mogla s nekim s razlikom od 15-20:rolleyes:,ok neću reći nikad ali bit je da mnoge starije žene vole mlađe dečke,ja eto ne,ok mi je za pogledati i to,ali za ono drugo ipak volim kad je muškarac malo zreliji i iskusniji.Ja sam sebična žena:cerek:,želim i volim biti u centru pažnje..ne da ja njega podučavam...:D:mig:

To je tak relativno...:ne zna:
Ak gospodin nije totalni dibidus koji još nije okusio onu stvar, najveći faktor u cijeloj priči je da proradi kemija.

Definicija iskusniji...hm...interesantno. Sinula mi je ideja za novu temu.:D

Angel2
18.08.2010., 14:03
To je tak relativno...:ne zna:
Ak gospodin nije totalni dibidus koji još nije okusio onu stvar, najveći faktor u cijeloj priči je da proradi kemija.

Definicija iskusniji...hm...interesantno. Sinula mi je ideja za novu temu.:D

Začudio bi se ti zašto je to tako, mlađi muškarci po mome nemaju onu karizmu,onu neku osobnost,nisu još formirani kao osobe,ličnost.Mogu oni imati i spavati sa 100 žena al nije bit u tome... stariji ipak imaju ono nešto,karizma,pokreti ma vidi se i osjeti razlika:cerek::cerek:,naravno kemija je veliki preduvjet za bilo šta,bez toga nema ništa, barem kod mene..:mig:

sleepyhead
18.08.2010., 14:04
kaj ti je sinulo? tema iskustva?
ak da, ne lose. dapace.
koliko je iskustvo bitno za dobar sex?

Kimi#1
18.08.2010., 14:08
Nikad mi nije bilo jasno (pa ni sad) zašto me više gledaju starije žene,ono uđem s materom u dućan,kaže ona,vidi što te ona gleda..:ne zna: kad bi joj rekao koliko imam godina mislim da bi pala u nesvijest(ili je to do "zrelog" izgleda:confused:)

boki084
18.08.2010., 14:10
Zato bih ja radije nekog do 45 jer ti znaju sto je seva A ovi balavci molim te lijepo za 7 minuta. I ko bi ih htio. I da ih neko obradjuje. Nema teorije. Mladost je mladost ali to sa iskustvom nema nikakve veze.

Ma on je za 7 minuta svršio zbog toga sto ga je ta zenska toliko napalila.

tonkica051
18.08.2010., 17:29

dođi pa probaj...pa reci to isto :raspa:
30, 40, 60?

onom od 15 zrela je ona od 18 godina, nekom od 20 zrele su djevojke od 25, onom u 30-tima zrele su tete u 40-tima, itd... pa ti povuci paralelu di si ti :kava:

-Gandalf-
18.08.2010., 17:36

koje generaliziranje. to kaj ti imaš loš izbor mlađih ili nemaš sreće to je tvoj problem:mig:

Kai Rosa
18.08.2010., 17:51
Ajd pusti je.Ti su joj na nivou

ramzes 2
22.08.2010., 13:01
sve ovisi o samoj osobi i nekom trenutnom raspoloženju i stanju pa tako i sam odabir partnera dali za vezu ili samo za sex.
Meni je 30 i radije bi bio sa nekom starijom od mene ,ali opet je to moj odabir i ne znači da neka mlađa ne dolazi u obzir.
Znam likove koji ni pod koju cijenu nebi bili sa nekom ženskom starijom od sebe (deca neznaju kaj propuštaju ;) ).
Sve ovisi o muško ženskim razmišljanjima, potrebama i željama ,a i trenutnoj situaciji koju ili prihvacamo ili odbacimo.

Znači svaka opcija otvorena samo se treba poklopit niz činjenica

Pražetina
22.08.2010., 19:17
sve ovisi o samoj osobi i nekom trenutnom raspoloženju i stanju pa tako i sam odabir partnera dali za vezu ili samo za sex.
Meni je 30 i radije bi bio sa nekom starijom od mene ,ali opet je to moj odabir i ne znači da neka mlađa ne dolazi u obzir.
Znam likove koji ni pod koju cijenu nebi bili sa nekom ženskom starijom od sebe (deca neznaju kaj propuštaju ;) ).
Sve ovisi o muško ženskim razmišljanjima, potrebama i željama ,a i trenutnoj situaciji koju ili prihvacamo ili odbacimo.

Znači svaka opcija otvorena samo se treba poklopit niz činjenica
Ti bi poklopio radje lonac nek loncic

amon
22.08.2010., 23:24
Pa obicno svi mi muški do određene dobi maštamo o starijim pertnericama od nas ,ali kad pređemo limit sa godinama onda prebacujemo želju na mlađe.
Mislim da je tako i sa ženskog stajališta pa samo treba odabrat i isprobat. :)

edi_bosanceros
23.08.2010., 07:19
dođi pa probaj...pa reci to isto :raspa:

onom od 15 zrela je ona od 18 godina, nekom od 20 zrele su djevojke od 25, onom u 30-tima zrele su tete u 40-tima, itd... pa ti povuci paralelu di si ti :kava:

ma starije zene ne treba ni probat
jer su zene kao kruh
poslije odredjenog vremena postanu bajate i neupotrebljive
:lol::lol::lol:

salim se tonkic naravno:mig:

kastor sb
23.08.2010., 08:35

Mislim da je bez predmetno raspravljati u 21.stoljeću o takvim glupim tabuima.Imaš toliko godina i svijesna si gdje te život nosio i gdje otprilike želiš ići.Zato se opusti i uzmi sve što ti se nudi.

Allesandra_21
23.08.2010., 09:00
Ja volim sva godista od 1950 do 1990 (a jako sam mlada) :), iako najdrazi su mi oni iz generacije 1964 malo prosjedi sa duzom kosom i bradom :cerek:

Ko zna mozda si u mladosti ispucala ove starohane, pa ti se sad vagina przi na piletinu...

sex-addict
23.08.2010., 09:16
Mene sad skoro isključivo interesiraju žene od 30 god, i naviše.. Najbolje oko 40.. To je sex..

Ove mlađe, samo ako imam neku perverziju, ili dominaciju sa njom, ali za sex - starije su mraaaaaaakkk :kava:

paullaa
23.08.2010., 10:37
Mene sad skoro isključivo interesiraju žene od 30 god, i naviše.. Najbolje oko 40.. To je sex..

Ove mlađe, samo ako imam neku perverziju, ili dominaciju sa njom, ali za sex - starije su mraaaaaaakkk :kava:

Ajd ti meni objasni zašto ta mladjarija je tako perverzna:ne zna: stvarno,

Allesandra_21
23.08.2010., 10:52

Pa svaki tip hoce svoju naivnu Lolitu, koja je potlacena i na kojoj ima apsolutnu kontrolu. :mig:

paullaa
23.08.2010., 10:58
Pa svaki tip hoce svoju naivnu Lolitu, koja je potlacena i na kojoj ima apsolutnu kontrolu. :mig:

ha ha..djeca ...

Allesandra_21
23.08.2010., 11:31
ha ha..djeca ...

Jebi ga starke nisu naivne, Lolite jesu :mig:

sex-addict
23.08.2010., 11:41

Nisi shvatila..

perverzne su i mlade i stare.. Samo mlade koje nisu perverzne mi nemaju ništa ponuditi.. obični osrednji sex me ne interesira nimalo.. :kava:

A starije i ako nisu perverzne , se ševe kao stroj.. Teško naletiš na lošu :kava:

paullaa
23.08.2010., 11:55
Nisi shvatila..

perverzne su i mlade i stare.. Samo mlade koje nisu perverzne mi nemaju ništa ponuditi.. obični osrednji sex me ne interesira nimalo.. :kava:

A starije i ako nisu perverzne , se ševe kao stroj.. Teško naletiš na lošu :kava:

Hoćeš biti tako dobar da kokici objasniš..što je obični osrednji sex a što je perverzni..?

tonkica051
23.08.2010., 17:12
ma starije zene ne treba ni probat
jer su zene kao kruh
poslije odredjenog vremena postanu bajate i neupotrebljive

salim se tonkic naravno:mig:

dobro da si naglasio da se šališ :zubo: inače bi te već smrtna kazna zadesila :rospija:

ali ima neke nelogičnosti u toj tvojoj usporedbi....star kruh je tvrd, a "mladi" mekan :misli: nešto tu meni ne štima :ceka:

SnoopyHR
23.08.2010., 19:10

I ja bi rado opalio neku tetu od 40 - 45 godina koja je dobro ocuvana. :p

zagrebiensis7
23.08.2010., 19:16
I ja bi rado opalio neku tetu od 40 - 45 godina koja je dobro ocuvana. :p

To nije mišljenje nego tvoja želja, stoga čitaj!

SnoopyHR
23.08.2010., 19:26
To nije mišljenje nego tvoja želja, stoga čitaj!

Kod mene je u pitanju zelja da, ali ta zelja govori u prilog tome da nevidim nista neobicno ako se nekome dopada zena koja je starija od muskarca 15-ak godina. Ako ova zena koja je postavila temu voli mladje muskarce po meni je to ok i nevidim nista lose u tome. Meni bi bilo cudnije da je rekla da je privlace muskarci od 60 godina. Muskarac od 25-35 godina je vitalan, nema trbusinu, probleme sa prostatom itd.

Butt-head
23.08.2010., 19:32
Seks sa ženama u poznim godinama je dobar samo ako su nešto zaradile u životu, pa se kasnije može dobiti dobra ostavština. Žene u dvadesetima, pa i tridesetima nisu za seks jer većina još nije materijalno osigurana, a ljubav je samo izmišljotina zbog koje siromašni mogu jebati.
Nedavno sam naslijedio kuću u Zagrebu, dvije vikendice i staru Ladu od jedne sedamdesetogodišnjakinje s kojom sam se tucao 4 mjeseca, a koja je imala infarkt prilikom seksa. Ne trebam ni spominjati da sam uz nju ševio i njezinu unuku od 23 godine.

paullaa
23.08.2010., 20:19
Kod mene je u pitanju zelja da, ali ta zelja govori u prilog tome da nevidim nista neobicno ako se nekome dopada zena koja je starija od muskarca 15-ak godina. Ako ova zena koja je postavila temu voli mladje muskarce po meni je to ok i nevidim nista lose u tome. Meni bi bilo cudnije da je rekla da je privlace muskarci od 60 godina. Muskarac od 25-35 godina je vitalan, nema trbusinu, probleme sa prostatom itd.

pa nemaju tih problema i neki s 50+ vjeruj mi...
malo ih je , al ih ima

SnoopyHR
23.08.2010., 20:28
pa nemaju tih problema i neki s 50+ vjeruj mi...
malo ih je , al ih ima

Nebi ni ja imao problema ako si ti zgodna koka 50+ recimo poput Suzane Mancic. :mig:

ramzes 2
23.08.2010., 21:48

1. Nisu svi tako perverzni
2. Svo ti klinci ni neznaju šta je sex
3.Jednostavno neznaju šta od dosade
4. Previše se gleda perverzija na tv u mladosti
5. Da ne nabrajam više .......:kava:

Pak Lena
23.08.2010., 22:24
Pa obicno svi mi muški do određene dobi maštamo o starijim pertnericama od nas ,ali kad pređemo limit sa godinama onda prebacujemo želju na mlađe.

ovo bi bilo i moje misljenje na osnovu vidjenog
deckici mastaju o starijim zenama, ako im se posreci, ne zaboravljaju dozivljaj tako lako:D
ok, to i jesu zene koje ce prihvatiti mladje pod svoje skute i uzivati u tome, no vise je deckica koji to zele, nego teta koje bi isto htjele
s druge strane, muskarci 40+ uzvaju u glednju, a vjerojatno bi i u trosenju :D curicaka samostojecih sisa i tvrde guze

Mislim da je tako i sa ženskog stajališta pa samo treba odabrat i isprobat. :)
za ovo nemam potvrdu okoline:ne zna:
zenski je um nedokuciv sto se tice izbora partnera za seks
toliko razlicitih stvari pali zene u seksu da je i mene, kao zensko, iznenadilo
dobre cice i guza, pristojno lice, tri suvisle rijeci i musko bi najcesce rado jebalo to bice
cini mi se da kod zena nije bas tako

Pražetina
24.08.2010., 03:02
ovo bi bilo i moje misljenje na osnovu vidjenog
deckici mastaju o starijim zenama, ako im se posreci, ne zaboravljaju dozivljaj tako lako:D
ok, to i jesu zene koje ce prihvatiti mladje pod svoje skute i uzivati u tome, no vise je deckica koji to zele, nego teta koje bi isto htjele
s druge strane, muskarci 40+ uzvaju u glednju, a vjerojatno bi i u trosenju :D curicaka samostojecih sisa i tvrde guze

ma da. jos smrde po mlijeku.

edi_bosanceros
24.08.2010., 07:29
dobro da si naglasio da se šališ :zubo: inače bi te već smrtna kazna zadesila :rospija:

ali ima neke nelogičnosti u toj tvojoj usporedbi....star kruh je tvrd, a "mladi" mekan :misli: nešto tu meni ne štima :ceka:

hmmmmm
aludiras na hmmmmm
pa nije ti bas ni neka usporedba ali ok:D
posto si rekla da je staro i tvrdo-odnosno nejestivo
a mlado je meko i jestivo
zar i sebe smatras neupotrebljivom delicijom:p
:rofl::rofl::rofl:

amon
24.08.2010., 23:44
za ovo nemam potvrdu okoline:ne zna:
zenski je um nedokuciv sto se tice izbora partnera za seks
toliko razlicitih stvari pali zene u seksu da je i mene, kao zensko, iznenadilo
dobre cice i guza, pristojno lice, tri suvisle rijeci i musko bi najcesce rado jebalo to bice
cini mi se da kod zena nije bas tako

Neke osnove razmišljanja su kod ženskih osoba iste.

NAPOMINJEM OSNOVE

Da ne ispadne da su sve ženske iste . Ne generaliziram kompletan ženski rod s ovom izjavom.
Kako se veli 100 ljudi 100 čudi :)

sexy_ciccolina
24.08.2010., 23:47
100 žena 200 sisa

amon
24.08.2010., 23:49
[QUOTE=Pak Lena;28495472]ovo bi bilo i moje misljenje na osnovu vidjenog

vidiš napisala si da ONI ne zaboravljaju doživljaj tako lako.
Znači da ove curičkice ako se i potroše sa likom 40+ zaborave to odmah????

Dosta nisko mišjenje jedne ženske o CURIČKICAMA , kaj sad one tek misle o tebi ????:rofl:

Barney S.
24.08.2010., 23:50
po meni je ova tema prejednostavna, tko voli nek izvoli.
starije zene se prejebene, iskusne su,
ali naravno samo da nisu bile karambulirane,
a iz gledista starije zene, naravno da
ce odabrat mladeg muskarca, jer je
izdrzljiviji, hah pa nemaju sve ukus kao dolores lambasa

sexy_ciccolina
24.08.2010., 23:52
A čuj teta Žuži kaže da su matorci možda neizdržljiviji,al vode ljubav polako baš kak treba.Nije baš da je osnov seksualnog čina samo da ga nabiješ.Di je tu predigra?

velimir
26.08.2010., 10:30
Seks sa ženama u poznim godinama je dobar samo ako su nešto zaradile u životu, pa se kasnije može dobiti dobra ostavština. Žene u dvadesetima, pa i tridesetima nisu za seks jer većina još nije materijalno osigurana, a ljubav je samo izmišljotina zbog koje siromašni mogu jebati.
Nedavno sam naslijedio kuću u Zagrebu, dvije vikendice i staru Ladu od jedne sedamdesetogodišnjakinje s kojom sam se tucao 4 mjeseca, a koja je imala infarkt prilikom seksa. Ne trebam ni spominjati da sam uz nju ševio i njezinu unuku od 23 godine.
Koliko ti je ostavila pretpostavljam da si ševio i ona njena dva unuka (pored unuke)ali njih si očito ševio loše pa si zato dobio staru ladu a ne starog mercedesa oldtimera

Pak Lena
27.08.2010., 09:47
vidiš napisala si da ONI ne zaboravljaju doživljaj tako lako.
Znači da ove curičkice ako se i potroše sa likom 40+ zaborave to odmah????

nedokucivi su mi putevi tvog razmisljanja kojima si dosao do napisanog:misli::confused:
no, nije ni bitno:ne zna:

recimo ovako
na jednog deckica koji ce biti pojeban od starije tete dolazi barem pet striceka koji ce rado pojebati curetak:D
dakle, decko i cura istih godina nece biti istih mogucnosti pronalazenja starijeg partnera/ice
o ozbiljnim vezama da i ne govorim, brak u kojem je 15-20 godina razlike u musku korist je relativno prihvacen kao nesto ne cesto, ali ne ni neuobicajeno
brak u kojem je zena starija od muskaraca 15-20 godina je znatno rjedji i izaziva vise neumjesnih komentara

moj je je dojam da zene cesce biraju partnera svog godista ili starije, nego sto ih privuce znatno mladji decko
mozda zato jer su kompliciranije:D, pa uz ugodan seks zele jos poneki dodatak istome, a tu se razlika u godinama vise osjeti
muskarci se i vizualno lakse napale, a tu su mladje curicke definitivno u prednosti pred starijim zenama
jednostavno, ima ih vise dobroizgledajucih, nego sto ima dobroizgledajucih zrelih zena

Dosta nisko mišjenje jedne ženske o CURIČKICAMA , kaj sad one tek misle o tebi ????:rofl:
ne znam ni kako si do ovog dosao?:ne zna:
i moj dragi i ja jako volimo curicke, volimo ih gledati, komentirati, pricati price:cerek:
one su lijepe, krasne, vedre,...vrelo optimizma i "ja sve mogu, cijeli svijet je predamnom i ceka da ga osvojim", za njih je zivot lopta sarena s kojom se krasno igrati
to je krasan osjecaj i ne vidim sto je "nisko" u tome:confused:

tu radost zivota prenose i starijim muskarcima ako su s njima, oni kao da se pomlade uz njih, postanu poletniji i potentniji:D
i kako onda tome odoliti?

Sweetchuck
27.08.2010., 14:37
Ahhhh...ja 26...ona...koliko god ona kaže...!!

Priča u smajlićima...

:zubeki:

:driver:

:Pivo:

:rock:

:romeo:

:Sex:

:Slin:

:zubeki:

:zzz:

Sweetchuck
27.08.2010., 14:38
Ujutro: :kiss: :Sex: :Slin: :five: :kiss:

Vidimo se opet, nadam se....

Glavni frajer kaže:
28.08.2010., 04:13

naravno da ne štima kada žene nisu prehrambene namirnice :D

amon
28.08.2010., 08:12
nedokucivi su mi putevi tvog razmisljanja kojima si dosao do napisanog:misli::confused:
no, nije ni bitno:ne zna:

recimo ovako
na jednog deckica koji ce biti pojeban od starije tete dolazi barem pet striceka koji ce rado pojebati curetak:D
dakle, decko i cura istih godina nece biti istih mogucnosti pronalazenja starijeg partnera/ice
o ozbiljnim vezama da i ne govorim, brak u kojem je 15-20 godina razlike u musku korist je relativno prihvacen kao nesto ne cesto, ali ne ni neuobicajeno
brak u kojem je zena starija od muskaraca 15-20 godina je znatno rjedji i izaziva vise neumjesnih komentara

moj je je dojam da zene cesce biraju partnera svog godista ili starije, nego sto ih privuce znatno mladji decko
mozda zato jer su kompliciranije:D, pa uz ugodan seks zele jos poneki dodatak istome, a tu se razlika u godinama vise osjeti
muskarci se i vizualno lakse napale, a tu su mladje curicke definitivno u prednosti pred starijim zenama
jednostavno, ima ih vise dobroizgledajucih, nego sto ima dobroizgledajucih zrelih zena

ne znam ni kako si do ovog dosao?:ne zna:
i moj dragi i ja jako volimo curicke, volimo ih gledati, komentirati, pricati price:cerek:
one su lijepe, krasne, vedre,...vrelo optimizma i "ja sve mogu, cijeli svijet je predamnom i ceka da ga osvojim", za njih je zivot lopta sarena s kojom se krasno igrati
to je krasan osjecaj i ne vidim sto je "nisko" u tome:confused:

tu radost zivota prenose i starijim muskarcima ako su s njima, oni kao da se pomlade uz njih, postanu poletniji i potentniji:D
i kako onda tome odoliti?

Mislim da ima dosta teta koje samo maštaju o tome da se posexaju sa malđim muškarcem samo šta tu svoju maštariju ne pretvore u stvrnost ( ima ih u velikom broju koje jako dobro izgledaju, al sve ovisi o kriterijima).
Meni definitivno više odgovara starija teta, nego neka curička koja nezna kaj bi sa sobom i pokraj toga nabaca pola kile šminke na sebe.
dok se muškarci opet puno više odluče za takav podvig .
A sve se svodi na krajanji ishod koji može biti pozitivan i negativan ,a mislim da tu žene više kalkuliraju i procjenjuju situaciju pa rijeđe krecu u akciju.

Da to je definitivno istina da ima puuuno više brakova gdje je broj godina kod muškarca +15 ili više.
Draga moja to je samo svijest društva ,a naše društvo je u debeloj nesvjestici,
Barem vecina društva je takva i zato kod nas neke stvari ne funkcioniraju.

nebih više trošio riječi na curičkice :)

sex-addict
28.08.2010., 08:13
Hoćeš biti tako dobar da kokici objasniš..što je obični osrednji sex a što je perverzni..?

Naravno da neću, nemam vremena za gluposti.. :D

Upali google, ukucaj BDSM basics i uči.. :kava:

amon
28.08.2010., 08:15
Ti bi poklopio radje lonac nek loncic

Definitivno :rofl:

She Devil
28.08.2010., 22:38
po meni je ova tema prejednostavna, tko voli nek izvoli.
starije zene se prejebene, iskusne su,
ali naravno samo da nisu bile karambulirane,
[a iz gledista starije zene, naravno da
ce odabrat mladeg muskarca, jer je
izdrzljiviji,B][/B] hah pa nemaju sve ukus kao dolores lambasa

Mislim ti si starija žena,pa znaš što će one izabrati radije?
I to sve starije žene pod uvjetom naravno :rolleyes: da su

nekarambolirane ? :kava::rolleyes:

Pak Lena
28.08.2010., 23:36
Meni definitivno više odgovara starija teta, nego neka curička koja nezna kaj bi sa sobom i pokraj toga nabaca pola kile šminke na sebe.

e vidis, meni je ovo puno prihvatljivije kod curicke, nego kod starije tete
mislis li da nema strijih teta koje ne znaju kaj bi sa sobom i nabace pola kile sminke na sebe u nadi da ce na taj nacin izgledati "curickasto"?:D
i mastaju o deckicima koji bi im trebali dati malo zadovoljstva, makar i samo fizickog
takvoj nalarfanoj, zbunjenoj curici je lako oprostiti "masakr" njezine mladosti, ona se trazi i pronalazi u raznim oblicima, privremen je i, ako ima malo pameti, prolazan
ako ne, onda ce postati starija prenasminkana teta sa epitetom karambolirane
a takvu, pretpostavljam, ne bi ni ti htio, makar bila i starija:D

dok se muškarci opet puno više odluče za takav podvig .
A sve se svodi na krajanji ishod koji može biti pozitivan i negativan ,a mislim da tu žene više kalkuliraju i procjenjuju situaciju pa rijeđe krecu u akciju.

hmmm, mozda ih jednostavno manje mame mladji muskarci nego sto starije muskarce mame mladje :ne zna:
mislim je muskarcima vizualni dozivljaj dobrih sisa i guze cesce sasvim dovoljan da se upuste u tako nesto nego sto je to slucaj sa starijim zenama
njima obicno nije dovoljan samo dobar izged

nebih više trošio riječi na curičkice :)
:)
imas pravo, sad jos ne, kad budes imao 50, onda trosi....sto budes mogao trositi:D

benzina
29.08.2010., 12:12
Pozdrav dragi moji...
Prođe godišnji i evo nas opet tu...
nadam se da ste se dobro provodili i da ste drage moje 40+ trošile piletinu na sve strane :mig:

Sorry, sad sam tek odgovorila ljudima koji su mi slali porukena privat! :cerek:

paullaa
29.08.2010., 16:10
Naravno da neću, nemam vremena za gluposti.. :D

Upali google, ukucaj BDSM basics i uči.. :kava:

A što ako slabo pamtim?

lignjoslav
03.09.2010., 07:52
Ja sam karao jednu od 40god prije neko vece,i mogu reci da mi se smucilo!

tulipancica
03.09.2010., 07:59
Ja sam karao jednu od 40god prije neko vece,i mogu reci da mi se smucilo!

Nije valjda bilo toliko lose ? :eek:

Pak Lena
03.09.2010., 08:10
Nije valjda bilo toliko lose ? :eek:

mozda je mijesao zesticu s pivom pa covjeku pozlilo:ne zna:

TheBlack Knight
03.09.2010., 08:17
Da molim.

tabu82
03.09.2010., 09:10

Ja sam bio s jednom zenom preko 40, i 2 preko 35, a osobno imam 27.
Mislim da su stvari daleko jednostavnije nego s vrsnjakinjama, ili mladjima, ako je rijec samo o seksu, jer starije zene kuze da kad kazes da ti je samo do seksa - da to i mislis, i da se neces predomislit.
Naravno, preduvjet je da zena drzi do sebe i lici na nesto.

almiro78
03.09.2010., 09:49
Trosim se sa jednom od 40 vec neko vrijeme. I ne bih mijenjao:rock:

kex_3
03.09.2010., 13:22
Mene osobno privlace starije zene i ne vidim sta bi bilo lose u tome?
Bitno je da je zabavno...:)

Tobi20
05.09.2010., 00:06
Ja sam prvi put spavo za zenskom starijom od mene 13 godina
Njoj dobro dosla "mlada krv", mene naucila svemu
Sve moje cure mogu joj samo zahvaliti na tome
Steta sto se udala :(

Ivan Mihaljević
07.09.2010., 11:21
Joj,to ne bilo loše,makar sam maloljetan(17),ima ih par koje bi kresnuo,evo obećajem,neću vas prijavit na policiju:rofl:

maleesh
07.09.2010., 11:49
uh, volim milf koke, sve starije od 30 i mlađe od 55. ali samo one koje imalo drže do sebe. privlači me njihova neopterećena i izražena seksualnost, kako se brinu o sebi i svom izgledu, kako uvijek imaju urednu kosu, kako se dotjeruju pa makar i za odlazak u dućan, kako kombiniraju ležernu obuću sa seksi obućom (čipkasti crni grudnjak ispod ljetne majčice, lakirane cipelice i najlonke ispod traperica)... ma iz njih jednostavno vrišti jebozovnost na svakom koraku. uništio bih ih :kava:

Sviba
07.09.2010., 11:55
uh, volim milf koke, sve starije od 30 i mlađe od 55. ali samo one koje imalo drže do sebe. privlači me njihova neopterećena i izražena seksualnost, kako se brinu o sebi i svom izgledu, kako uvijek imaju urednu kosu, kako se dotjeruju pa makar i za odlazak u dućan, kako kombiniraju ležernu obuću sa seksi obućom (čipkasti crni grudnjak ispod ljetne majčice, lakirane cipelice i najlonke ispod traperica)... ma iz njih jednostavno vrišti jebozovnost na svakom koraku. uništio bih ih :kava:

igle u plastovima sijena.
Osim na filmovima.:ne zna:

maleesh
07.09.2010., 11:58
igle u plastovima sijena.
Osim na filmovima.:ne zna:
kaj briješ? grad ih je prepun. posao u malo većoj tvrtci pogotovo. gledam to svaki dan i patim :rofl:

Sviba
07.09.2010., 12:00
kaj briješ? grad ih je prepun. posao u malo većoj tvrtci pogotovo. gledam to svaki dan i patim :rofl:

Potrefio si tvrtku očito:rofl:
I grad...

Kolko ima milfova, tolko s druge strane na 10tu ima i onih na koje ne bi bicikl naslonio.
Ima jedna tema na MK koja spominje morževe. Interesantno za pogledati:rofl:

maleesh
07.09.2010., 12:04
I grad...

Kolko ima milfova, tolko s druge strane na 10tu ima i onih na koje ne bi bicikl naslonio.
zagreb. provezi se tramvajem preko trga bJJ u vrijeme kad ekipa ide s posla. jedini razlog zašto volim ići tramvajem

a gabora naravno da uvijek ima. ne pričam o njima i one me nebi interesirale niti da nisu milf :ne zna:

KAK SI
07.09.2010., 12:06
Joj kaj bi ja dao sad za neku milficu od 40 :Sex:

Klonirana
07.09.2010., 21:09
I grad...

sa 20 izgledati dobro i sexi nije neki uspjeh, mladost i majka priroda rade za tebe'

al ako sa 40 izgledas dobro, i zracis... onda je to licna stvar,tvog stava, karaktera, samosvijesti i drzanja do sebe

i zato je sa 20 90% dobrih, a sa 40 samo 10% - zato su i vise cijenjene

ronnie188
08.09.2010., 07:00
svaka čast klonirana...potpuno si u pravu ;)...

charda1
11.09.2010., 12:38
Mene isto privlace zene u tim godinama vise nego moje vrsnjakinje, imam 32 godine a prije bih odabrao zenu sa kako ti kazes oko 40 godina..
Stovise voleo bih da mi se na PM javi zena od 38+...

ruleta
11.09.2010., 18:33
Ma meni su sve od 35 do 45 napete ako su zgodne evo prva masaža joj je besplatna...:-)

jure.motovilec
13.09.2010., 22:28
ako imaš 40 godina i usto dobro i izgledaš svaki bi te mlađi muškarac poželio

midlefield
19.09.2010., 16:40

Svakako, seks sa ženama 40+.......njam

Valderama
19.09.2010., 20:15
Nema nista lepse.
Kad sam bio mladji uvek sam jurio zrele zene i veci je uzitak,itekako veci...
Sad sam metuzalem od 40 al ne trazim podmladiti krv nego sada jurim mumije :eek::lol:
ma salim se :mig:

3000
25.09.2010., 12:52
Uvijek su me zanimale i privlačile starije djevojke i žene... Jel zna tko gdje mogu upoznat kakvu MILF-icu, gdje one izlaze??

Skiper62
25.09.2010., 14:05
Uvijek su me zanimale i privlačile starije djevojke i žene... Jel zna tko gdje mogu upoznat kakvu MILF-icu, gdje one izlaze??

Koliko znam to ti je u ZG Movi Pub četvrtkom ili petkom.:top:

3000
25.09.2010., 14:28
Koliko znam to ti je u ZG Movi Pub četvrtkom ili petkom.:top:

Eee, vidiš, nisam se toga uopće sjetio, a bio sam tamo prije godinu dana, i da... tamo izlazi takva ekipa :top:

pepe88
25.09.2010., 16:46
ja sam svoju kokicu upoznao sasvim slucajno.. cinila mi se malo starija, ali ipak ne toliko.. meni ne smeta, njoj ne smeta i super nam je.. 11god smo razlike

benzina
27.09.2010., 01:00
Već dugo nisam čitala vaše odgovore, ali baš je interesantno vidjeti kako razmišljate i kakva iskustva imate.....:mig:

Ja i dalje brijem na mlađe, ne mogu si pomoći, mora da je ipak neka bolest, nadam se da nije zarazna....:)

Pipi1967
02.10.2010., 10:48
Imam 43 i bolje izgledam nego sa 30.Deca mala, ja vecito umorna i bez osmeha. Danas deca velika, ja blistam.Znam da se mnogo njih lozi kad me vidi.To posebno primecujem u gradskom prevozu. Plava, viskoka, tanka, topla i nasmejana. Uzivam u svojim godinama i ne bih nikad nazad.

Pak Lena
02.10.2010., 16:28
Imam 43 i bolje izgledam nego sa 30.

kako mi je ovo drago citat :jumping:

ima tema na zk kako zene 30+ bolje izgledaju od onih od dvajstipet, sad vidim i da sa 43 se moze izgledat bolje nego sa 30
bit ce da to oce rec da sto cu bit starija, izgledat cu mladje:misli: :ne zna:

veseli me misal da ce me sa 60 trazit osobnu da dokazem da mogu kupit cigarete, alkohol, bit vani bez pratnje do kasne ure...
jos kad mi pocnu tete prodavacice govoriti ti, mojoj sreci nece biti kraja:D

Michelangelo
02.10.2010., 22:49
Probao sam sa jednom i bilo mi super.Sada me više prilače zrelije žene.
Ali naravno mora biti kemije.Jer brez kemije nema ništa.Ali iskustvo i mladost naprave svoje.

benzina
03.10.2010., 15:00
Probao sam sa jednom i bilo mi super.Sada me više prilače zrelije žene.
Ali naravno mora biti kemije.Jer brez kemije nema ništa.Ali iskustvo i mladost naprave svoje.

......naravno da mora biti kemije....spoj iskustva, životnog optimizma i onog šta znaš šta hoćeš, a još više šta nećeš i mladosti, energije, znatiželje koja je simpatična je nešto fantastično!:top:

kreso33
05.10.2010., 00:16
......naravno da mora biti kemije....spoj iskustva, životnog optimizma i onog šta znaš šta hoćeš, a još više šta nećeš i mladosti, energije, znatiželje koja je simpatična je nešto fantastično!:top:

javi se ti meni pa će iskustvo i mladost napravit svoje...bez filozofie

benzina
05.10.2010., 20:06
javi se ti meni pa će iskustvo i mladost napravit svoje...bez filozofie

javi se ti meni....:p

Cod-Player
06.10.2010., 06:45

dobra tema..

benzina
06.10.2010., 07:46
dobra tema..

- razradite ju onda - :top:

ViperPitbull
06.10.2010., 10:38
- razradite ju onda - :top:

koga da razradimo Temu ili Tebe :P

joooj odkada nisam bio na Forumu i na ovoj temi .)

ali vidim ja da nasa draga benzina i dalje skuplja mladahne muskarcice :) i Svaka cast Uzivaj u tome i pusti kaj neke tamo tvoje frendice pricaju :P

samo su Ljubomorne :P hehehheheh

zempal
06.10.2010., 13:36
Ja (30) bih samo dometnuo da je moje iskustvo sa tetom (kasne 40-te; nisam pitao jel...) bilo predivno, predivno... i kad god ga se sjetim nešto zakuha u meni...:cerek:

benzina
06.10.2010., 17:31
Ja (30) bih samo dometnuo da je moje iskustvo sa tetom (kasne 40-te; nisam pitao jel...) bilo predivno, predivno... i kad god ga se sjetim nešto zakuha u meni...:cerek:

:top::mig:

ViperPitbull
06.10.2010., 17:39
Iskreno receno najbolji sex dosada u zivotu sam imao sa Damama koje su imale izmedu 40 i 50 god. Najvatrenije i najveci uzitak i uvjek bi prije sa jednom takvom Damom nego sa nekom od 20.

Da nebi bilo zabune meni je 32 :)

ViperPitbull
06.10.2010., 18:10
:top::mig:

Inbox ti pun heheheh :)

DDDman
06.10.2010., 20:59
Moram priznat da je tema zanimljiva. Mislim da nema muškarca na svijetu koji u svojim dvadesetima ne razmišlja o seksu sa starijom ženom, naravno i ja sam jedan od njih, ali mislim da nikad neću to isprobati jer prema dosadašnjem iskustu te starije žene nisu baš bile previše zaintereresirane za nešto takvo jer su smatrale da to nije normalno (to su bile njihove riječi).

Samo treba biti uporan, možda koja i pristane.

Mi muškarci smo poprilično jednostavna bića kaj se toga tiče.

Porco Rosso
06.10.2010., 21:17
Ja sam s 23 bio s tetom od 37. A i sad sam se orijentirao na tu dob, iako je dobna razlika sad i negativna... :zubo:

Radle
07.10.2010., 04:00
Nista jaranice, da te karam onda kad vec volis tako. Ma nije da cu da te karam, ima da te ubijem od kurca, ej ;)

Jure Blitva
07.10.2010., 06:15
starije žene vole mlađe,to je poznata stvar,pa neće valjda starije od sebe,kaj jebat će se sa 60 godišnjakom?:s

Poznavao sam 90 godisnjaka kojeg nisu mogle zadovoljiti ni 2 mlade kurve.

P.S. Davao sam mu neke trave za probu. Sada ih i ja koristim. :mig:

kreso33
07.10.2010., 14:09
javi se ti meni....:p

kako?ne može ti se poslati privatna poruka...

benzina
07.10.2010., 17:03
kako?ne može ti se poslati privatna poruka...

sad može!

Jozha20
07.10.2010., 17:36
starije su zakon :top: samo neka ih je sto vise takvih koje vole mlađe i nitko sretniji od nas mlađih :D

Porco Rosso
07.10.2010., 20:38
starije su zakon :top: samo neka ih je sto vise takvih koje vole mlađe i nitko sretniji od nas mlađih :D

E još kad bi i cure tako razmišljale... Baš je život nepravedan... :bang:

Jozha20
07.10.2010., 20:53
E još kad bi i cure tako razmišljale... Baš je život nepravedan... :bang:

Bitno je da ih ima koje tako razmisljaju... :D

BLACKROCK
07.10.2010., 21:36
ne starije nego iskusnije , uvijek

Jozha20
07.10.2010., 21:40
Uglavnom sa godinama dolazi i iskustvo... Nije kod svih tako, ali u vecini slucajeva je... :)

Porco Rosso
07.10.2010., 22:26
Bitno je da ih ima koje tako razmisljaju... :D

Koga, cura? Gdje? :eek:

Jozha20
07.10.2010., 22:28

Vjerujem da ih ima posvuda, samo treba imati srece i naletjeti na neku koja tako razmislja... A siguran sam da ima i mnogo onih koje tako razmisljaju, samo iz nekog razloga to ne provode u djelo :D

benzina
08.10.2010., 15:28
Vjerujem da ih ima posvuda, samo treba imati srece i naletjeti na neku koja tako razmislja... A siguran sam da ima i mnogo onih koje tako razmisljaju, samo iz nekog razloga to ne provode u djelo :D

Zbog okoline, društva....pun njih bi....ali šta će neko reći???:ne zna:
Život je samo jedan i treba ga maksimalno koristiti!!!:mig:

Porco Rosso
08.10.2010., 15:31
pun njih bi....

Ne znam baš... Sve mlade žene koje poznajem (recimo ispod 30) se zgražavaju na ideju da bi bile s nekim znatno starijim (recimo 10 godina ili više). :ne zna:

Logicus
08.10.2010., 15:31
Zbog okoline, društva....pun njih bi....ali šta će neko reći???:ne zna:

A di nać starije žene bog ih ubija? :confused:

DDDman
08.10.2010., 15:57
Mi smo općenito takav sjeban narod da su to strahote. Svi samo brinu šta će susjedi reć. Umjesto da se svi ljepo opustimo i uživamo u jebenom životu jer imamo samo taj jedan život i trebamo ga iskoristiti do kraja, probati sve što želimo pa da pred grob ne počnemo žalit zbog svih tih silnih stvari koje smo propustili zato jer nas je bilo strah šta će drugi mislit.

Ma nek svi idu k vragu.

Ja kažem CARPE DIEM :s

purplequeen
08.10.2010., 16:14
Nekad godine ne donesu bas iskustvo,nego obisene djelove tijela,ja bi ipak vise nekoga mojiih god za sex(25-30) nego starijeg...ipak i za momke i cure,mlađe je slađe:top::D:D:D

Jozha20
08.10.2010., 17:58
:top:

Radoznalli
12.10.2010., 00:01
Najnormalnija stvar. Dusu bih dao za neku od 35. ili kako se vec kaze. :D

Radoznalli
12.10.2010., 00:02
A di nać starije žene bog ih ubija? :confused:

Stari moj, isto to pitanje mene muci. :(

Radoznalli
12.10.2010., 00:06
Već dugo nisam čitala vaše odgovore, ali baš je interesantno vidjeti kako razmišljate i kakva iskustva imate.....:mig:

Ja i dalje brijem na mlađe, ne mogu si pomoći, mora da je ipak neka bolest, nadam se da nije zarazna....:)

Ako jesi zarazena siri dalje. :D

benzina
12.10.2010., 19:52

E moji dečki.....znam da je teško u nekom kafiću, restoranu, klubu priči starijem komadu koja je najčešće u mješanom ili ženskom društvu, a ostati cool i ne ismijan....ali zato postoji internet, stranice tipa smokve, rotkve i slično ....ima tamo koka kakve tražite. Samo oprezno!:eek: Pod nickovima žene se skrivaju svakakvi stari pederi (čast homićima!) koji nemaju muda na drugi način tražiti mlade dečke.
No, tko je uporan, a k tome seksi i privlačan - svijet "starijih" komada je vaš!:top:

postoji još jedan način da ti starija frendica nabaci neku svoju frendicu, kolegicu s posla i slično :mig:

Jozha20
12.10.2010., 20:00
Nije ni tamo bas lako pronaci neku stariju... Uglavnom se i tamo prave fine i nezainteresirane hehe :D

Dodatak: PM otvoren za sve prijedloge :D

purplequeen
14.10.2010., 12:02
žena od 35 jos uvijek nije u zrelim godinama:)

Myrac
14.10.2010., 12:16
Onda je u poluzrelim.

garryfisher
14.10.2010., 20:51

Nebi bio bad da imaš i 60 godina. Barem meni ne.

benzina
15.10.2010., 16:58
Nebi bio bad da imaš i 60 godina. Barem meni ne.

A ti imaš 50? :lol:

miloshz
15.10.2010., 19:15
generalno a posebno po pitanju starijih koka, imao sam dosta srece u bibliotekama, galerijama, muzejima i preko tanga (posebno sad poslednjih godina kako sam u argentini). to sto sam tanguero mi otvara dosta medjuno.... ooopsss... vrata ;)

starije prijateljice i net su super isto

kod starijih riba pali samopouzdanje (lova nije toliko bitna... jeste, naravno, ali ne i presudna), opustenost i intelekt. mnogo vise nego kod mladih. klinku od 18 bi opalila i moja baba. ali, budi shmeker pa smuvaj ribu od 4 banke. kod mnogih je zero bullshit tolerance. sve sto joj ti seres, srali su joj mnogi pre tebe. sad sam smuvao skoro jednu od 42 (ja sam u ranim tridesetim). klinki bih i mogao srati avioni-kamioni i da sam idealan tip, koji pije mleko pre spavanja.

doduse, ja sam dugo dugo u mnogo liberalnijim krajevima sveta nego sto je to hrvatska. na dalekom istoku sam imao dobru prodju kod 35-45.

kod nas je glavna frka strah od osude sredine. to mnoge od njih koci da se prepuste avanturi. srecom, tu je net. ;)

Krajakovic
15.10.2010., 22:01
Potpuno podrzavam takve veze, probao sam i o.k. je, cak mi je i bolje nego sa vrsnjakinjom i mlađom, nema toliko tabua i preseravanja! Razlika je 19 godina!

Krvava_Meri
16.10.2010., 07:40
ko traži stariju tetu? :cerek:

Katherine Doll
16.10.2010., 08:31
Ja sam se jednom bila zatreskala u tipa od 40 god :mig:.....Ajme sto je bio zgodan,djelovao je puno mlađe..:Pop:

Brainfear
16.10.2010., 11:46
MILF <3... samo naprid

skylineR34
17.10.2010., 05:29
ko traži stariju tetu? :cerek:

svi mi mlađi :s

Bushi no nasake
17.10.2010., 05:54
Tusmo :cerek: :s

DDDman
17.10.2010., 11:02
Ima nas puno koji tražimo :D

mimi969
17.10.2010., 11:44
Ima nas ali teško nađemo slobodnog vremena nažalost.

Myrac
17.10.2010., 12:18
generalno a posebno po pitanju starijih koka, imao sam dosta srece u bibliotekama, galerijama, muzejima i preko tanga (posebno sad poslednjih godina kako sam u argentini). to sto sam tanguero mi otvara dosta medjuno.... ooopsss... vrata ;)

starije prijateljice i net su super isto

kod starijih riba pali samopouzdanje (lova nije toliko bitna... jeste, naravno, ali ne i presudna), opustenost i intelekt. mnogo vise nego kod mladih. klinku od 18 bi opalila i moja baba. ali, budi shmeker pa smuvaj ribu od 4 banke. kod mnogih je zero bullshit tolerance. sve sto joj ti seres, srali su joj mnogi pre tebe. sad sam smuvao skoro jednu od 42 (ja sam u ranim tridesetim). klinki bih i mogao srati avioni-kamioni i da sam idealan tip, koji pije mleko pre spavanja.

doduse, ja sam dugo dugo u mnogo liberalnijim krajevima sveta nego sto je to hrvatska. na dalekom istoku sam imao dobru prodju kod 35-45.

kod nas je glavna frka strah od osude sredine. to mnoge od njih koci da se prepuste avanturi. srecom, tu je net. ;)

Nešto kao ovo (http://www.jutarnji.hr/imam-40-godina-i-znam-sto-hocu--vrucu-avanturu-i-uzitak--odmah-/892764/)

ivan_retkovec
17.10.2010., 16:13
ja sam u vezi sa strajiom zenom 24godine od mene i moram priznat da godine nisu uopce bitne.. :)

rossana
17.10.2010., 17:01
nisam sve čitala pa ne znam da li se ovdje spominje samo seks, tj. avantura??
a što ako se pojave osjećaji ??
dogodi se onaj veliki prasak ??
pretvorili bi taj odnos u pravu vezu ili ??

benzina
17.10.2010., 17:50
nisam sve čitala pa ne znam da li se ovdje spominje samo seks, tj. avantura??
a što ako se pojave osjećaji ??
dogodi se onaj veliki prasak ??
pretvorili bi taj odnos u pravu vezu ili ??

moja frendica ima 46 god. ima tipa od 25, žive skupa i odlično se slažu...

Logicus
17.10.2010., 17:58

A e jbt, sve ka ima ih, ima ih pičku materinu :flop:

Ako ima koja nek se javi, jebat ću je dan i noć ko štuku :ne zna:

Logicus
17.10.2010., 18:03

Imaš ti još koju takvu prijateljicu? :kava:

rossana
17.10.2010., 18:26

:top:
ovo mi se baš sviđa...

gocpz
17.10.2010., 18:28
volim i ja starije žene :kava:

mimi969
17.10.2010., 18:38
Ma svi vi volite starije pod uvjetom da izgledaju kao filmske dive a takve baš ne šeću gradom u potrazi za mlađima.

gocpz
17.10.2010., 19:04
Ma svi vi volite starije pod uvjetom da izgledaju kao filmske dive a takve baš ne šeću gradom u potrazi za mlađima.

il ne :kava:

mimi969
17.10.2010., 19:11
Čast izuzecima ako si jedan od njih iako mi iskustvo govori drugačije možda sam naletjela na pogrešne.

Godišnja doba
17.10.2010., 20:29

Ima i takvih cura...evo, ja sam u dvadesetima i oduvijek su mi se sviđali stariji dečki (muškarci)...najveća razlika je bila 12 godina (da smo bili u vezi), a trenutno mi se sviđa jedan koji je 25 godina stariji (no, imam dečka pa je sve samo na simpatijama :mig:)..., a imam i par bliskih prijateljica koje privlače stariji tipovi...koga briga za godine ako postoji privlačnost! :mig:

gocpz
17.10.2010., 20:31
Čast izuzecima ako si jedan od njih iako mi iskustvo govori drugačije možda sam naletjela na pogrešne.

pa ne, takvih ima možda 5 posto, al svagdje ima žena koje izgledaju odlično, sad ovisi kako se kome koja svidi, to je sve individualno

Krajakovic
17.10.2010., 20:40

I ne bas! Ali se moramo naci u necemu! Ne padam na filmske dive! Volim obicne cure, zene s kojima mogu i popricati o svemu!

benzina
18.10.2010., 08:37
pa ne, takvih ima možda 5 posto, al svagdje ima žena koje izgledaju odlično, sad ovisi kako se kome koja svidi, to je sve individualno

Naravno da su ukusi različiti...jedni vole mršave, visoke, bez cica i guzica. Drugi sisate, a bez guzica, treći pak nek je kanta velika tko šiša cice, a
četvrti vole i cice i guzice, oni peti su daj šta daš- to su pak najgori! :p

Ja sam osobno bucka, cicata i guzata,plava....i ne žalim se na ponudu!:mig:
nisam manekenski tip, nemam noge od metar i pol, ali ......:top:

pasmater1234
18.10.2010., 08:40
ja bi bas rado bio sa zenom od 40-45 god..... imam 32 i zanima me to. mislim da neke stvari znaju bolje od mlađih cura....

Krajakovic
18.10.2010., 11:34
Naravno da su ukusi različiti...jedni vole mršave, visoke, bez cica i guzica. Drugi sisate, a bez guzica, treći pak nek je kanta velika tko šiša cice, a

:cerek::top:

HunterZG
18.10.2010., 17:07

Jes da je stariji post, ali...

Čuj, ja se sa svojih 40 godina uopće ne osječam staro.... a ne bi trebala niti...
D O B R O ?!

HunterZG
18.10.2010., 17:11

:Slin::top:

HunterZG
18.10.2010., 17:16
Ima i takvih cura...evo, ja sam u dvadesetima i oduvijek su mi se sviđali stariji dečki (muškarci)...najveća razlika je bila 12 godina (da smo bili u vezi), a trenutno mi se sviđa jedan koji je 25 godina stariji (no, imam dečka pa je sve samo na simpatijama :mig:)..., a imam i par bliskih prijateljica koje privlače stariji tipovi...koga briga za godine ako postoji privlačnost! :mig:

Evo ja imam 40, pa ako nisam premlad... ;)

Hawkeyes
18.10.2010., 19:49

Bolje su starije. Lakše se umaraju a imaju i više obaveza.
Tako uvijek dobiješ točno onoliko koliko tebi treba:rofl:

Normalno, ako su redovito održavane i servisirane.:kava:
Kad stari auto trokira točno znam koji mu je kurac.:kava:

benzina
18.10.2010., 21:14

Tko se umara????:rolleyes::mad:
Tko trokira????:eek::mad:

Ti si očito loše obaviješten!!!!! :mig::kava::cerek:

DoctorX1
18.10.2010., 21:31
Tko se umara????:rolleyes::mad:

Ti si očito loše obaviješten!!!!! :mig::kava::cerek:

Pusti ga u kurac,vidis da zajebava. :D

Godišnja doba
18.10.2010., 21:38
Evo ja imam 40, pa ako nisam premlad... ;)

A da me upoznaš sa svojim taticom ili starijim bratom? :mig::D

Sadašnji dečko je samo 8 godina stariji...bebica...:rolleyes::)

chabarabdich
18.10.2010., 22:36
a kog briga za godine ,ja jebajem sve

Porco Rosso
18.10.2010., 22:37

Da, da... Sviđaju vam se stariji... Ako imaju hrpu love, ili bar dobar posao... Nemoj mi tu muljat...

skip-e
18.10.2010., 22:50

Vuče, vuče!!
Ma ne vuče, vidis da trokira! :lol: :lol:

Jozha20
18.10.2010., 22:52
Vuče, vuče!!

ma nema tu vukova :rofl:

*Hades*
18.10.2010., 23:30
Ja sam u dvadesetima, i bio sam sa jednom oko 15g starijom i mogu reci samo pozitivno :)
U starijim damama ima nesto posebnije nego u onim mladjima koje samo idoliziraju americke glumce i gledaju koju ce marku obuce obuci za sljedeci dan.
Trenutno ni nemam neku stariju damu kraj sebe, ehh... :D (:tuzni:)

paullaa
20.10.2010., 09:50

ha ha ..jel to neki niskobuđetni film iz amerike???