PDA

View Full Version : Seks sa ženama u zrelijim godinama [oglasi NISU dozvoljeni]

stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

Godišnja doba
20.10.2010., 10:26
Da, da... Sviđaju vam se stariji... Ako imaju hrpu love, ili bar dobar posao... Nemoj mi tu muljat...

Ja dosta dobro zarađujem pa me muškarac ne treba financirati..., a znam da mogu biti samo bolja. Volim neovisnost. No ne bih baš htjela nekoga koga ja moram stalno financirati. Mora biti u nekom pogledu moćniji od mene da bi me privukao...mislim da to sve žene žele.

natko
20.10.2010., 10:49
Ja dosta dobro zarađujem pa me muškarac ne treba financirati..., a znam da mogu biti samo bolja. Volim neovisnost. No ne bih baš htjela nekoga koga ja moram stalno financirati. Mora biti u nekom pogledu moćniji od mene da bi me privukao...mislim da to sve žene žele.

Znači, dovoljno je da ima veću plaću i bolji auto :top:

Godišnja doba
20.10.2010., 11:38
Znači, dovoljno je da ima veću plaću i bolji auto :top:

Prolazi, naravno :mig: Pa, može imati i istu ili malo manju, ali onda mora biti snalažljiviji... Ne želim odrađivati sve. Želim bez obzira na svoju nezavisnost osjećati njegovu muškost...moć...da ne poželim nekog drugog...:mig:

Porco Rosso
20.10.2010., 14:28

My point exactly.

99% muškaraca će otići u krevet s lijepom ženom. 99% žena će otići u krevet s moćnim muškarcem. QED.

benzina
21.10.2010., 19:48
Prolazi, naravno :mig: Pa, može imati i istu ili malo manju, ali onda mora biti snalažljiviji... Ne želim odrađivati sve. Želim bez obzira na svoju nezavisnost osjećati njegovu muškost...moć...da ne poželim nekog drugog...:mig:

.....kak ste sa seksa došli do financija? :ne zna:

Gandalf87
21.10.2010., 21:18
Ja sam osobno bucka, cicata i guzata,plava....i ne žalim se na ponudu!:mig:
nisam manekenski tip, nemam noge od metar i pol, ali ......:top:

Nema nista lose u tom opisu, naprotiv, taman po ukusu.

Godišnja doba
22.10.2010., 10:43

Došli smo do pitanja o seksualnoj privlačnosti - razlika između muškaraca i žena...većinu muškaraca će privući lijepa žena, a ženu ipak malo više moć muškarca za razliku od fizičke privlačnosti (bez obzira na godine), a ta se moć najviše očituje u financijama...eto...tako smo od sexa došli do financija...

Kakvi su ti mlađi s kojima se ti voliš poigrati?

pasmater1234
22.10.2010., 14:21
benzina kaže:
Ja sam osobno bucka, cicata i guzata,plava....i ne žalim se na ponudu!
nisam manekenski tip, nemam noge od metar i pol, ali ......

benzina je kraljica posta!!!! moja heroina :-)

Porco Rosso
22.10.2010., 21:45

To je bar jednostavno. Kad se svede na jednu riječ ono što jedan spol privlači drugome, onda se to u slučaju muškaraca može svesti na "seks", a u slučaju žena na "moć". I jedno i drugo je u praksi vrlo rastezljivo, ali na to se svodi. :kava:

benzina
23.10.2010., 13:42
Došli smo do pitanja o seksualnoj privlačnosti - razlika između muškaraca i žena...većinu muškaraca će privući lijepa žena, a ženu ipak malo više moć muškarca za razliku od fizičke privlačnosti (bez obzira na godine), a ta se moć najviše očituje u financijama...eto...tako smo od sexa došli do financija...

Kakvi su ti mlađi s kojima se ti voliš poigrati?

Otvorih još jedan post na tu temu pa pogledj i daj komentar! :top:

benzina
23.10.2010., 13:43
benzina kaže:
Ja sam osobno bucka, cicata i guzata,plava....i ne žalim se na ponudu!
nisam manekenski tip, nemam noge od metar i pol, ali ......

benzina je kraljica posta!!!! moja heroina :-)

:mig::o

jahac_kadulje
23.10.2010., 17:09
Benzina,teta fina!!!!!!!

jahac_kadulje
23.10.2010., 17:10
:mig::mig::mig:

benzina
23.10.2010., 17:59
:mig::mig::mig:

dobar ti je nick!:top:

kiklop0
23.10.2010., 18:10

Konacno jedan iskreni kometar....
Ali postavlja se pitanje sta ako muskarac zeli da bar u necemu zena bude mocnija? Nije nuzno financijski, bilo u kojem segmentu...

benzina
24.10.2010., 13:07
Konacno jedan iskreni kometar....
Ali postavlja se pitanje sta ako muskarac zeli da bar u necemu zena bude mocnija? Nije nuzno financijski, bilo u kojem segmentu...

A možda da je moćnija kad dovlače drva iz šume?
Ili dok vozi traktor?
A možda kad su kolinje?
Ili kad švasa?
A možda da moćnije zabije čavao u zid za sliku objesiti?

.....mislim da bi bilo bolje da bude moćnija u seksu? :mig:

kiklop0
24.10.2010., 15:00
A možda da je moćnija kad dovlače drva iz šume?
Ili dok vozi traktor?
A možda kad su kolinje?
Ili kad švasa?
A možda da moćnije zabije čavao u zid za sliku objesiti?

.....mislim da bi bilo bolje da bude moćnija u seksu? :mig:

Pa ne bih se bunio...

Godišnja doba
24.10.2010., 15:32
Pa ne bih se bunio...

Ma dobro je benzina rekla...

...hmm...sex....žena u svakom trenutku mora biti svjesna da sjedi na blagu...rođene smo moćnije :mig:...samo je stvar u tome koliko smo svjense toga...:D

-klitschko-
24.10.2010., 16:55
haha.. evo i da ja bacim neki komentar, obzirom da su me prije opasno napaljivale starije.. probao nešto u zadnje vrijeme i.. hahaha, ok je to, al nakon dva iskustva, tražim mlađe.. ja imam 27, ove od 20 su prenapaljene i možda ne znaju, al se trude

thumb
24.10.2010., 17:03
starije koke su zakon... moja je starija od mene 5 god i mmmmmm...

benzina
25.10.2010., 16:58
Sve u svemu vidim starije koke su na cijeni ili je to sad samo IN !?!?:mig:

Gordon_Freeman
25.10.2010., 17:32
Stara koka,masna juha:D

div
25.10.2010., 17:56
Stara koka,masna juha:D

mladi slon, kratka surla :rofl:

cvjetni uzorak
25.10.2010., 17:58
mladi slon, kratka surla :rofl:

Ali je ipak slatka :D

div
25.10.2010., 18:05
Ali je ipak slatka :D

meni svejedno, samo velim :D

to generaliziranje...

ma neda mi se objašnjavat, uglavnom, bedaste izjave tog tipa mi idu na živce :D

cvjetni uzorak
25.10.2010., 18:07
meni svejedno, samo velim :D

to generaliziranje...

ma neda mi se objašnjavat, uglavnom, bedaste izjave tog tipa mi idu na živce :D

:D Samo sam te htjela cimnut malo :D

Ma, mlađe je slađe dok se ne probudiš :mig:

Porco Rosso
25.10.2010., 18:19
Nisam nikad mislio da ću imat nešto pametno za reć na ovom topiću, ali eto petljam s damom 7 godina starijom od mene. Oni koji su pažljivije pratili moje postove mogu lako izračunati što to točno znači... :mig:

cvjetni uzorak
25.10.2010., 18:28
Nisam nikad mislio da ću imat nešto pametno za reć na ovom topiću, ali eto petljam s damom 7 godina starijom od mene. Oni koji su pažljivije pratili moje postove mogu lako izračunati što to točno znači... :mig:

Ne pratim tvoje postove, objasni mi što to znači :kokice:

gocpz
25.10.2010., 20:49

to je valjda danas normalna stvar. ja se ložim na starije, al naravno, privlaće me i mlađe....samo eti, meni su starije nekako neodoljive

dok mi prijatelji kažu da to moje ponašanje nije zdravo, al nije me briga :kava::rofl:

pasmater1234
26.10.2010., 08:50
haha,,mene privlaci benzina :-)

Porco Rosso
26.10.2010., 09:23
Ne pratim tvoje postove, objasni mi što to znači :kokice:

Haha, pa recimo samo da nisam ni ja cvjetić, moje vršnjakinje bi u pravilu spadale u temu ovog posta... :mig:

Marko smb
26.10.2010., 09:36
Ima tu koja starija koka za jednog oženjenog mladiča od 30 god

benzina
26.10.2010., 11:40
haha,,mene privlaci benzina :-)

Kak znaš? :p

Krajakovic
26.10.2010., 11:42

Meni su one in od moje 16-te, i jos mi nisu out! :D

objektivni_scan
26.10.2010., 11:45
Pa jednostavno, starije iskusnije, znajušto žele, pune samopouzdanja i sl.

pasmater1234
26.10.2010., 11:51
Kak znaš? :p

poslacu na pm

dapenšura
26.10.2010., 13:21
U sexu su mi bolje starije žene jer znaju što žele (a ja to mogu ispuniti :D). Moje prvo iskustvo je bilo sa mojih 17 god i njezinih 31 i po mom mišljenju mi je dotična na najbolji mogući način praktično demonstrirala ono što sam ja do tada samo teoretski znao. Nakon nje sam imao jednu vezu sa 5 god starijom djevojkom i mogu reći da sa starijim djevojkama imam znatno bolji sex upravo zbog toga jer znaju što žele, imaju iskustva, znaju zadovoljiti partnera i vole žešći sex kakav i sam volim. Sa nijednom mlađom partnericom nisam imao sex niti približan poput onog sa starijom :rolleyes:

Smile_OS
26.10.2010., 14:02
I za frendice nista nebrini, i one bi da mogu..... samo vjerovatno je stvar ta sto ste istih godina (ti i frendice) a ti puno bolje, mladje, seksipilnije i jebozovnije izgledas pa one pored tebe nemaju sance. I njihovo ne odobravanje je cista ljubomora.
Znam o cemu govorim iz vlastitog iskustva!

Slažem se, čista ljubomora. Osobno volim mlađe :cerek: i prije bih se s mlađim upustila u nešto, nego s nekim 20g starijim (ne mogu to ni zamislit, morao bi *ebeno izgledat:) )

U zadnje vrijeme vidim da me gledaju mladi dečki, cca 18,20 neki su mi se i otvoreno "nudili" što mi iskreno jako imponira:D pošto sam ja 28 godinica :)

Nemam osobno nažalost iskustva s mlađima (najveća razlika je bila 2-3g, to i nije nešto) ali maštam...maštam.. :cerek:

maramko2
26.10.2010., 15:08
Žene od 50 godina gutaju spermu, jer znaju da to muškarci vole i ne tuže se ako ih tip fuka samo zguza

gven_s
26.10.2010., 15:13
Žene od 50 godina gutaju spermu, jer znaju da to muškarci vole i ne tuže se ako ih tip fuka samo zguza

Ok za ovo zbilja ne treba čekati da navrši 50godina:rofl::rofl:

maramko2
26.10.2010., 15:19
Ok za ovo zbilja ne treba čekati da navrši 50godina:rofl::rofl:

ne treba, al samo se zrela žena ne buni jer je tip fuka samo i iskljucivo zguza. Zrela žena rokče, skviči, uzdiše, stenje, grči se, urliče...zbog dobrog žilavog kurca i ne opterečuje se nebitnim stvarima u životu.

gven_s
26.10.2010., 15:30
E sad smo došli do teme što je kome zrelo:rofl:
Mislim dečku od 18 i one od 25 djeluju zrelo:D

Zazam te...I ja sam zrela žena,ali stvarno mislim da neke žene shvate neke stvari u različitim razdobljima života,a neke nikad,pa stoga godine nisu i ne morajui igrati nikakvu ulogu.
Važnije je iskustvo i osobna sklonost:mig:

maramko2
26.10.2010., 15:40
E sad smo došli do teme što je kome zrelo:rofl:
Mislim dečku od 18 i one od 25 djeluju zrelo:D

Zazam te...I ja sam zrela žena,ali stvarno mislim da neke žene shvate neke stvari u različitim razdobljima života,a neke nikad,pa stoga godine nisu i ne morajui igrati nikakvu ulogu.

Ak si zrela žena onda znaš da se zbog tvrdog i žilavog kurca situiranog gentelmana na neke sitnice može i zažmiriti. boze moj nismo svi idealni

div
26.10.2010., 15:43

to te ja pitam :s

i dodal bi još samo volju i želju :D

maramko2
26.10.2010., 15:55

zrele su opustenije

gven_s
26.10.2010., 15:56
Ak si zrela žena onda znaš da se zbog tvrdog i žilavog kurca situiranog gentelmana na neke sitnice može i zažmiriti. boze moj nismo svi idealni
Može ona koja ga nema konstantno,ona koja ga ima ne mora:mig:
Osim toga ja sam od onih koje vole držati oči širom otvorene i imati upaljeno svjetlo:D
Njegov užitak je i moj užitak:Sex:

Tako je:top:

div
26.10.2010., 16:02
zrele su opustenije

ne nego ne ti znaš opustit ženu, pa imaš taj dream world o starijim i iskusnijim ženama :mig:

:zubo:

hardborder
28.10.2010., 16:24
čitam ovu zanimljivu temu...pa da se priključim

bio sam i sa mladima i sa zrelima, sve ih jednako volim :mig:

ali da, zrelije su zrelije, s više samopouzdanja i u dosta slučajeva puno otkačenije i divljije:rofl:

sve ima svoje čari...

benzina
30.10.2010., 02:00
čitam ovu zanimljivu temu...pa da se priključim

bio sam i sa mladima i sa zrelima, sve ih jednako volim :mig:

ali da, zrelije su zrelije, s više samopouzdanja i u dosta slučajeva puno otkačenije i divljije:rofl:

sve ima svoje čari...

Da ti nisi onaj daj šta daš? :rolleyes:

siljo1
30.10.2010., 02:35
Nema do mladog mesa.Ja imam 35,on 30 i mrakača.:)

siljo1
30.10.2010., 02:37
A što se tiće svijetla i ja ga volim.:)

hardborder
30.10.2010., 14:17
Da ti nisi onaj daj šta daš? :rolleyes:

nene

ovisi o raspoloženju...
kao hrana, ono sad mi se baš jede....:p

Valencia c.f.
31.10.2010., 14:47
Mnogo me vise pale dobre zene recimo od 35 do 45 god:D nego ove klinke a imam 24 god vjerovatno kada budem stariji bice obrnuto :s:kava: nadam se da cu uskoro zbariti neku Milf !

chabarabdich
31.10.2010., 18:35
ne laskaj sebi,nećeš ti zbarit nju neg ona tebe

Dominika
01.11.2010., 12:33
Evo jedan savjet od tete u najboljim godinama :-)

Apsolutno najgori ulet od kojeg nam se diže kosa na glavi je izjava:
Volim starije tete ( žene ) i mogao bi svašta naučiti od tebe. Nakon takvih izjava apsolutno sve šanse su mrtve a i ti s njima :-)
Aha i da se zna, nikada ali baš nikada neče nijedan muškarac zbariti ili pokupiti ženu .-) joj koji ste vi naivci :-) lol možeš eventualno dati signal da želiš biti zbaren he he

Porco Rosso
01.11.2010., 13:05

Volim starije tete ( žene ) i mogao bi svašta naučiti od tebe. Nakon takvih izjava apsolutno sve šanse su mrtve a i ti s njima :-)
Aha i da se zna, nikada ali baš nikada neče nijedan muškarac zbariti ili pokupiti ženu .-) joj koji ste vi naivci :-) lol možeš eventualno dati signal da želiš biti zbaren he he

Ajde klinka nemaš pojma... :p :cerek:

other2301
01.11.2010., 18:33
ajde da se malo uključim...
sve ste naveli...
jesu...
opuštene su, znaju što hoće, ne srame se, samosvjesne su i uživaju u sexu.
ne glumataju, žele zadovoljiti prvenstveno sebe, ali ne zapostavljaju drugu stranu. i znaju kako to napraviti...

no...
ipak mislim da mlađi muškarci još uvijek ne znaju točno kako treba...fali im ono nešto što donosi iskustvo i mudrost zrelog muškarca.
kao prvo, vole se hvaliti (ajde koka da ti mlađi pokaže kako se to radi...bezveze...)
zanimljivi su prvenstveno radi tjelesne spreme, mogu više puta i eventualno, radi čistog izazova...jer baš je dobro vidjeti u njihovim očima izraz ushićenja nakon sexa...teško ga sakrivaju i to je tako slatko

no iskusan muškarac je ipak iskusan muškarac...on ulazi u glavu žene i cijeni to što ona daje. i daje povratno maximalno...
onak...kompletnije iskustvo, definitivno...

da...mlađe je slađe...za povremeni užitak...
no, prednost ipak dajem iskusnom muškarcu...

girling
01.11.2010., 18:40
šta reći nakon ovog zadnjeg posta?

da sam moderator zaključio bih temu.:s

sve ostalo više nema smisla.
:top::kava:

benzina
01.11.2010., 19:52

Slažem se, da sam htjela biti učiteljica radila bi u školi i učila djecu!:mig:

dream power
01.11.2010., 20:15
A sad moja kategorizacija
18-25 dječaci il pastusi
25-30 dečki
30-40 mladići
40-50 mužjaci
50 nadalje kauboji

E sad trebao si pored menopauze spomenuti rak dojke koji baš pogađa tu populaciju.E ne znam koliko je muškima pogotovo dječacima važno što žena onda nema dojke ili im je dovoljno seksi što je onako ćelava od kemoterapije.Samo u tom stanju žene baš i nisu za seks pošto kemoterapja iscrpljuje,a seks se sastoji od skakanja.

siljo1
01.11.2010., 20:18
18-25 dječaci il pastusi
25-30 dečki
30-40 mladići
40-50 mužjaci
50 nadalje kauboji

E sad trebao si pored menopauze spomenuti rak dojke koji baš pogađa tu populaciju.E ne znam koliko je muškima pogotovo dječacima važno što žena onda nema dojke ili im je dovoljno seksi što je onako ćelava od kemoterapije.Samo u tom stanju žene baš i nisu za seks pošto kemoterapja iscrpljuje,a seks se sastoji od skakanja.
Ne pišemo o bolestima

DDDman
01.11.2010., 21:49
ja nisam bio nikad sa starijom ženom, uvijek samo sa mlađima. osnovni razlog zbog kojeg mene uzbuđuje pomisao na seks sa starijom ženom je taj da su one vjerojatno otvorenije od mlađih. nema mi goreg ot toga kad nešto predložiš mladoj curi a ona pošto nema još pojma o tome s gađenjem odbija i kaže da nisi normalan. mislim da starije žene više vole eksperimentirati što se tiče seksa i nemaju problema s izražavanjem svojim seksualnih želja

Porco Rosso
01.11.2010., 21:59
40-50 mužjaci

Shvatit ću ovo kao kompliment... ;)

mmirkovic
01.11.2010., 22:00
E moji dečki.....znam da je teško u nekom kafiću, restoranu, klubu priči starijem komadu koja je najčešće u mješanom ili ženskom društvu, a ostati cool i ne ismijan....ali zato postoji internet, stranice tipa smokve, rotkve i slično ....ima tamo koka kakve tražite. Samo oprezno!:eek: Pod nickovima žene se skrivaju svakakvi stari pederi (čast homićima!) koji nemaju muda na drugi način tražiti mlade dečke.
No, tko je uporan, a k tome seksi i privlačan - svijet "starijih" komada je vaš!:top:

postoji još jedan način da ti starija frendica nabaci neku svoju frendicu, kolegicu s posla i slično :mig:

da mi je vidjeti kako izgledaš stara...ovako na jeziku si jaka

rondine
01.11.2010., 22:11
18-25 dječaci il pastusi
25-30 dečki
30-40 mladići
40-50 mužjaci
50 nadalje kauboji

prvo i drugo boldano - koliko jadna i frustrirana moras biti kada nisi niti jedan bolji razlog nasla da bi popljuvala zrele zene, nego to sto si navela :flop:

trece boldano - svaki komentar je suvisan....samo ti skaci, mozda jednom i shvatis poantu :rofl:

dream power
01.11.2010., 23:49
Ne pišemo o bolestima

Svejedno,a ti preskoči
prvo i drugo boldano - koliko jadna i frustrirana moras biti kada nisi niti jedan bolji razlog nasla da bi popljuvala zrele zene, nego to sto si navela :flop:

trece boldano - svaki komentar je suvisan....samo ti skaci, mozda jednom i shvatis poantu :rofl:

Koje pljuvanje.Valjda onda pljujem i sebe ujedno.Samo malo detaljiziram.Naravno da se u seksu skače osim ako nisi srčani bolesnik

Godišnja doba
02.11.2010., 22:52
nema mi goreg ot toga kad nešto predložiš mladoj curi a ona pošto nema još pojma o tome s gađenjem odbija i kaže da nisi normalan. mislim da starije žene više vole eksperimentirati što se tiče seksa i nemaju problema s izražavanjem svojim seksualnih želja

Mislim da izražavanje seksualnih želja koliko ima, toliko i nema veze s godinama...i ove starije su jednom bile mlađe, a s obzirom da se vole "poigrati", vjerojatno su voljele i razno-razne "igre" dok su bile mlađe...to moraš imati u sebi...povećanu želju za sexom, erotikom i "igricama"...ili imaš ili nemaš...

Porco Rosso
03.11.2010., 10:34
Mislim da izražavanje seksualnih želja koliko ima, toliko i nema veze s godinama...i ove starije su jednom bile mlađe, a s obzirom da se vole "poigrati", vjerojatno su voljele i razno-razne "igre" dok su bile mlađe...to moraš imati u sebi...povećanu želju za sexom, erotikom i "igricama"...ili imaš ili nemaš...

Po mome iskustvu mnoge u starijoj dobi probavaju stvari za koje u mladosti nisu htjele ni čuti. Jednostavno s vremenom osoba upozna svoje (a i tuđe) tijelo, i lakše će preći neke granice.

To uostalom ne vrijedi samo za žene, već i za muškarce -- sjećam se da mi se dosta dugo gadila ideja da ližem žensko međunožje (što sam vidio u pornićima), a danas tamo kampiram... :mig:
Istina, možda neku ulogu igra i činjenica da se danas puno više žena brije nego je to bio slučaj tada...

MikPovratnikHR
03.11.2010., 11:28
E moji dečki.....znam da je teško u nekom kafiću, restoranu, klubu priči starijem komadu koja je najčešće u mješanom ili ženskom društvu, a ostati cool i ne ismijan....ali zato postoji internet, stranice tipa smokve, rotkve i slično ....ima tamo koka kakve tražite. Samo oprezno!:eek: Pod nickovima žene se skrivaju svakakvi stari pederi (čast homićima!) koji nemaju muda na drugi način tražiti mlade dečke.
No, tko je uporan, a k tome seksi i privlačan - svijet "starijih" komada je vaš!:top:

postoji još jedan način da ti starija frendica nabaci neku svoju frendicu, kolegicu s posla i slično :mig:

evo ovako ja sam u ranim 30tim i tražim koku od 38 do 42 tako nešto

no međutim tamo na toj smokvi sve vrvi od luđaka i perverznjaka i tamo neidem

a na iskrici su sve neke koje traže mužaaaa:confused::confused:

div
03.11.2010., 22:03
i`ve always said a young girl is like a good carpenter...

no wood gets wasted :rofl:

:cerek:

hoja
03.11.2010., 23:41
koje su to zrelije godine?

Godišnja doba
04.11.2010., 09:43
Po mome iskustvu mnoge u starijoj dobi probavaju stvari za koje u mladosti nisu htjele ni čuti. Jednostavno s vremenom osoba upozna svoje (a i tuđe) tijelo, i lakše će preći neke granice.

To uostalom ne vrijedi samo za žene, već i za muškarce -- sjećam se da mi se dosta dugo gadila ideja da ližem žensko međunožje (što sam vidio u pornićima), a danas tamo kampiram... :mig:
Istina, možda neku ulogu igra i činjenica da se danas puno više žena brije nego je to bio slučaj tada...

Slažem se...zato sam i napisala koliko ima, toliko i nema veze s godinama...naravno da godine utječu, ali ako si vražićak u duši kao mlad i ne sputavaš svoj avanturistički duh u eksperimentiranjima, smatram da se to nastavlja i u starijoj dobi...sumnjam da netko kome sex nije pri vrhu ljestvice u mladosti, može postati sexualni manijak u starijoj dobi...to mora biti u tebi...ne znam...

benzina
06.11.2010., 13:45
da mi je vidjeti kako izgledaš stara...ovako na jeziku si jaka

Javi se na privat!:mig:

jozko
06.11.2010., 17:55

vrlo zanimljivo --ali najbolje je TO što je 9999...% istina kad razmislim o prošlim zgodama :rolleyes::rolleyes::flop:

RULE73
06.11.2010., 22:03
Zanima me vaše mišljenje o tome?
Obzirom da mene privlače više mlađi muškarci (25 do 35) nego moji vršnjaci...
Imam oko 40 godina (da nebi pomislili da imam 60 godina :) )

ja sam malo stariji ali mogu posluzit

SPLITSKIMAN
07.11.2010., 11:57
Ako je sex dobar, godine su nevažne. Uživaj!

Tako je,to je to...:top:

SPLITSKIMAN
07.11.2010., 12:11

Šta na cijeni,one bi meni tribale platit :lol:

Krajakovic
07.11.2010., 23:32
Javi se na privat!:mig:

Dobro je! Hocu i ja malo privt razgovora!:D

never_angel
08.11.2010., 10:35
Benzina, jesi ih sve skupila?? svaka čast:top::mig:

Nemam baš velikog iskustva sa mlađima, ali i ono što imam, znam točno što me smeta:
to što se sviđam nekog mlađem, ne znači da sam tu da ostvarujem njegove vlažne snove o nepoje*anim učiteljicama iz osnovnjaka i susjedama sa trećeg kata. ovdje sam čula kako mlađi vole starije jer one ne kompliciraju, hoće gutat, daju u sve rupe, one znaju itd.. ne želim nikog ništa "podučavati", ne želim rješavati njegove frustracije koje možebitno ima prema mamici. djeco, ako ne znate je*ati do cca svoje 20+, nećete nikad ni znati. i nema te "tete" koja će vas naučiti. ako i kada mi netko pristupi kao ravnopravnoj partnerici, ženi koja će mu pružiti neko zadovoljstvo i taj meni, što se mene tiče, razlika u godinama može biti ogromna. (naravno, underage ne dolazi u obzir.:D)

Krajakovic
08.11.2010., 12:42

Nemam baš velikog iskustva sa mlađima, ali i ono što imam, znam točno što me smeta:
to što se sviđam nekog mlađem, ne znači da sam tu da ostvarujem njegove vlažne snove o nepoje*anim učiteljicama iz osnovnjaka i susjedama sa trećeg kata. ovdje sam čula kako mlađi vole starije jer one ne kompliciraju, hoće gutat, daju u sve rupe, one znaju itd.. ne želim nikog ništa "podučavati", ne želim rješavati njegove frustracije koje možebitno ima prema mamici. djeco, ako ne znate je*ati do cca svoje 20+, nećete nikad ni znati. i nema te "tete" koja će vas naučiti. ako i kada mi netko pristupi kao ravnopravnoj partnerici, ženi koja će mu pružiti neko zadovoljstvo i taj meni, što se mene tiče, razlika u godinama može biti ogromna. (naravno, underage ne dolazi u obzir.:D)
Mene osobno privlace osobe sa kojima mogu porazgovarati! Vecinom su to starije osobe od mene, nekako su ozbiljnije i lakse je sa njima razgovarati! Isto tako je i sto se tice seksa, ozbiljnije su, znaju sta zele i znaju to pokazati!
To mi se svida! Ima mozda i cura mojih godina i mlade s kojima bi se dalo razgovarati ali vecinom pricaju o tome gdje su bile vani, koliko su popile itd....

Krajakovic
08.11.2010., 12:48

Mene osobno privlace osobe sa kojima mogu razgovarati! Ne moraju to biti ozbiljne teme ali se moramo razumijeti! Vecinom su to straije osobe sa kojima se bolje slazem (ne vezano strogo uz seks)! Isto tako starije (ozbiljnije) osobe znaju sta zele, i znaju pokazati sta zele! Mozda ima i mladih osoba koje su ozbiljnije ali to se u mome slucaju nije tako pokazalo! Takoder znam da prije mogu racunati na diskreciju kod neke ozbiljnije gde. nego kod neke mlade cure! To su moji razlozi zasto padam na starije tete!

Krajakovic
08.11.2010., 12:50
Prvi put mi je pisalo da nisam spojen na net a sada se ispostavilo da sam stavio dva posta!????????????

SPLITSKIMAN
08.11.2010., 19:43
Bas bi mi pasala starija,onako da joj uskočim,ima san jednu od pomorca zenu ali jbg muz dosa sa broda pa smo stali,mogu reć da je bilo ludilo

Crna dalija
08.11.2010., 22:21
Bas bi mi pasala starija,onako da joj uskočim,ima san jednu od pomorca zenu ali jbg muz dosa sa broda pa smo stali,mogu reć da je bilo ludilo

Ja sam na MK pročitala da se žene pomoraca ne diraju. :ne zna:

SnoopyHR
08.11.2010., 22:29

Obavezno navuci kondom ako karas zenu od nekog pomorca jer uz homosexualce zene pomoraca su najugrozenija skupina. Negdje sam nasao podatak da oko 45% HIV pozitivnih u RH su homosexualci a pomorci i njihove supruge su zastupljeni sa 12%.

benzina
10.11.2010., 16:34
[QUOTE=never_angel;29874928]Benzina, jesi ih sve skupila?? svaka čast:top::mig:

kako misliš??????sve skupila????:eek:

maleesh
16.11.2010., 07:46
ma stare koke treba uništiti ku*cem. tako sam se napalio na ovu milfaču Slavicu Ecclestone. Obukla se ko droljetina i izgleda prejebozovno. Milion puta bih ju ševio neg njene lijepe kćeri
http://www.jutarnji.hr/slavica-ecclestone-obukla-prozirne-tajice--pa-joj-izvirile-bijele-gacice/903839/?foto=3

momchichpu
16.11.2010., 10:01
volim žene u ozbiljnijim godinama....ove mlade ne mogu biti toliko jebozovne

bronxo
16.11.2010., 10:21
mene su oduvijek privlacile starije od mene

kurjeoko
16.11.2010., 11:12
A koga ne privlače?

mari0
16.11.2010., 14:36
imao sam samo jedno iskustvo sa starijom gospodjom prije par godina, bila je starija 10 god od mene, nalazili smo se tajno na odredjenim lokacijama pa je sve to skupa davalo dodatne cari,sex je bio odlican tako da mi je sve to u finom sjecanju ostalo.......zivile starije pozzzz

SPLITSKIMAN
16.11.2010., 20:50
malessh,imaš odličan potpis...

benzina
17.11.2010., 07:41
imao sam samo jedno iskustvo sa starijom gospodjom prije par godina, bila je starija 10 god od mene, nalazili smo se tajno na odredjenim lokacijama pa je sve to skupa davalo dodatne cari,sex je bio odlican tako da mi je sve to u finom sjecanju ostalo.......zivile starije pozzzz

:top::):mig:

cezar86
17.11.2010., 08:30
Sa zrelijim damama samo najbolja iskustva.....;-)

bronxo
17.11.2010., 08:58
apsolutno najbolja...

maleesh
18.11.2010., 07:56
malessh,imaš odličan potpis...
znam :D
thnx

-T-
18.11.2010., 08:19
Starije zene su definitivno zakon. Imam vrlo ugodna iskustva po tom pitanju :cerek:

zabavljac
20.11.2010., 19:51
seks sa starijom ženom je jedna od najslađih stvari.. Čisto zato jer se iskusne, znaju šta, kako, di i koliko..

Jednostavno je savršenstvo.. :)

underground_zg
22.11.2010., 14:06
benzina daj mi nabaci neku frendicu ;) E moji dečki.....znam da je teško u nekom kafiću, restoranu, klubu priči starijem komadu koja je najčešće u mješanom ili ženskom društvu, a ostati cool i ne ismijan....ali zato postoji internet, stranice tipa smokve, rotkve i slično ....ima tamo koka kakve tražite. Samo oprezno!:eek: Pod nickovima žene se skrivaju svakakvi stari pederi (čast homićima!) koji nemaju muda na drugi način tražiti mlade dečke.

benzina
22.11.2010., 22:41
jel? kako smo uzeli zdravo za gotovo.....
da znam kako izgledaš, možda i bi!:mig:

b'elana
23.11.2010., 07:23
evo, mene slobodno nabaci :lol:

edi_bosanceros
23.11.2010., 07:26
evo, mene slobodno nabaci :lol:

belaaaaaa ti si jedina zena u zrelim godinama sa kojom bi volio uci u klinc
:lol::lol::lol::lol:

underground_zg
23.11.2010., 15:54
javi se na private:mig:
jel? kako smo uzeli zdravo za gotovo.....
da znam kako izgledaš, možda i bi!:mig:

Porco Rosso
28.11.2010., 20:26
Evo, danas mi je na bazenu bilo baš zabavno promatrati jedan simpatičan par... Teta nekih 35 plus-minus, momak svojih 20 i kusur... Baš su mi bili slatki! :mig:

grgapoljak
29.11.2010., 18:42
Neznam sto je reci, oduvijek su me privlacile starije zene do 50g imam 30 godina,i u braku sam,sa suprugom otvoreno pricamo o svemu i ona mi kaze da bas nisam svoj po tom pitanju.Ja mislim da to nije bolesno pa me interesira vase misljenje o mom problemu?????''

rocket86
29.11.2010., 18:48
bolesno je što sa ženom pričaš da bi mrknuo neku sa strane... inače, svatko ima svoje neke fetiše ili vizije s kim bi htio...

Violently happy
29.11.2010., 18:49
Evo, pa vidi tu šta kažu drugi.

grgapoljak
29.11.2010., 18:56
Prvo te treba nalupat :tuctuc: sto sa 4 banke kazes "starija zena":D to bi mogli eventualno reci decki ispod 25 a za ove koje si spomenula si u najboljim godinama...:kava:

sory nisam tako bas mislio

grgapoljak
29.11.2010., 18:58
[QUOTE=b'elana;30132423]evo, mene slobodno nabaci :lol:[/QUOT
nebih imao nist protiv

grgapoljak
29.11.2010., 19:24

imam 30 javi se

hottie_zg
29.11.2010., 19:32
bolesno je što sa ženom pričaš da bi mrknuo neku sa strane... inače, svatko ima svoje neke fetiše ili vizije s kim bi htio...

potpisujem!!! i slažem se sa tvojom ženom. da sam na njenom mjestu, tražila bi razvod istog trena, pa troši ak hoćeš i onu od 60 :rolleyes:

SnoopyHR
29.11.2010., 19:40
A tko nevoli zgodne milface od nekih 40-ak godina. Znam ja jednu koja ima 49 godina a na figuri joj mogu zaviditi 90% djevojaka. Uh kad ta proseta svoju guzicu ulicom.

Anarc31
29.11.2010., 21:31
...i tako ja malo čitam i smijem se nekim "sirovinama"...pa me evo lupila inspiracija da i ja nešto pridonesem cjelokupnoj raspravi...kao prvo, imam 31 godinu i bio sam sa više žena starijih od mene od + 2 do + 15 godina...i nikad nisam imao bolji sex...:top: i sad slušajte , svi vi koji kenjarite po "starijim" ženama, pojma nemate što je sex sa pravom ženom... žene od +40 godina nisu stare, dapaće to su žene u najboljim godinama, samosvjesne , dobro znaju što žele a što ne i zato pokažite malo poštovanja jer pojma nemate o čemu pišete...a kako vidim iz vaših pisanja, vi im i nemate što za ponuditi.:flop:..a vi koji žudite za starijim ženama, budite samouvjereni i ne ponašajte se ko neki neizdrkani klinci nego pokažite poštovanje i potrudite se oko žene ... morate imati na umu da je njezino zadovoljstvo uvijek na prvom mjestu. Svim ženama +40.....nedajte se...vi vladate...:s

mimi969
30.11.2010., 17:15
...i tako ja malo čitam i smijem se nekim "sirovinama"...pa me evo lupila inspiracija da i ja nešto pridonesem cjelokupnoj raspravi...kao prvo, imam 31 godinu i bio sam sa više žena starijih od mene od + 2 do + 15 godina...i nikad nisam imao bolji sex...:top: i sad slušajte , svi vi koji kenjarite po "starijim" ženama, pojma nemate što je sex sa pravom ženom... žene od +40 godina nisu stare, dapaće to su žene u najboljim godinama, samosvjesne , dobro znaju što žele a što ne i zato pokažite malo poštovanja jer pojma nemate o čemu pišete...a kako vidim iz vaših pisanja, vi im i nemate što za ponuditi.:flop:..a vi koji žudite za starijim ženama, budite samouvjereni i ne ponašajte se ko neki neizdrkani klinci nego pokažite poštovanje i potrudite se oko žene ... morate imati na umu da je njezino zadovoljstvo uvijek na prvom mjestu. Svim ženama +40.....nedajte se...vi vladate...:s Baš ti hvala u ime svih nas zrelijih.

Gandalf87
30.11.2010., 17:32
Evo vec neko vrijeme citam ovaj topic, pa da dodam i ja par misli. Prvo treba odvojiti nezrele balavce od zrelih ljudi, no i jednih i drugih ima mladih i starijih po godinama. Ono sto mene pali je zrela zena, koja zna sto zeli, i to zna i pokazati. Ima li godina kao ja, ili je starija mi i nije toliko vazno. Iako je cesce pravilo da su starije i zrelije.

Anarc31
30.11.2010., 18:00
Baš ti hvala u ime svih nas zrelijih.

Nema na čemu :top: ...

siljo1
30.11.2010., 18:03
Evo vec neko vrijeme citam ovaj topic, pa da dodam i ja par misli. Prvo treba odvojiti nezrele balavce od zrelih ljudi, no i jednih i drugih ima mladih i starijih po godinama. Ono sto mene pali je zrela zena, koja zna sto zeli, i to zna i pokazati. Ima li godina kao ja, ili je starija mi i nije toliko vazno. Iako je cesce pravilo da su starije i zrelije.
U potpuno se slažem:s

navigator1
02.12.2010., 05:53
Moj stari je govorija da je covik mlad do 50 , tu je mislija i na zene. Samo sta je nase konzumersko drustvo izgradilo kult pedofilije kao pandana mladosti.

Stella1
02.12.2010., 08:12
Moj stari je govorija da je covik mlad do 50 , tu je mislija i na zene. Samo sta je nase konzumersko drustvo izgradilo kult pedofilije kao pandana mladosti.
Jel' onda 50+ starost?
Meni su uvjek stari svi ljudi koji su stariji više od 15 god. od mene. .
Valja će mi kad budem imala 50 biti stari oni od 65+.:ne zna:

Uglavnom 35 iz uvodnog posta i nisu neke zrele godine po meni.

sauronx
02.12.2010., 15:15
Evo da se i ja priključim ovoj raspravi....
nije starost ni preko 50+, najvažnije je kako se žena osjeća, ako se osjeća staro, onda joj neznam kakva šminka ni odjeća neće pomoći (makar ona imala 35 god) da zraći onim sexypilom kako obićno zrele i iskusne žene zraće makar imale i više od 50 god.....
a uostalom, zato i imaju nas mlađe da nadoknadimo njihov nedostatk kondicije našom razigrnošću, maštom i idejama.....

Mako11
10.12.2010., 13:22
Da l' je imao neko sex sa zenom koja mu po godinama moze biti majka,ili malo starijim???

Krajakovic
10.12.2010., 13:26
Da l' je imao neko sex sa zenom koja mu po godinama moze biti majka,ili malo starijim???

Jedanputa, imala je sina godinu dana mladeg od mene!

Mako11
10.12.2010., 13:31
Prinudjen sam da ti verujem :D
I kako ti je bilo?
Da li se to desilo iznenada ili je bilo nekog planiranja kako je odvesti u krevet?

Krajakovic
10.12.2010., 13:46
Prinudjen sam da ti verujem :D
I kako ti je bilo?
Da li se to desilo iznenada ili je bilo nekog planiranja kako je odvesti u krevet?

Nikakvoga planiranja, nije mi nikada ni palo na pamet da bi ja sa njome isao u krevet sve je pocelo kao zafrkancija, napravila mi je uslugu i rekla da sam joj duzan! Ja sam se nasmijao i rekao da cu joj se oduziti kada me pozove na kavu! od toga je proslo par mjeseci i mi smo se svaki put na taj nacin zafrkavali! Jedanputa je skupila hrabrosti i pozvala me na kavu! Ta kava je na kraju ispala vecera gdje smo si sve rekli kaj ko misli! Ja sam njoj rekao skroz iskreno da ne mislim imati neku ozbiljnu vezu na sta je ona skoro odustala od svega! Sve je zavrsilo sa poljupcem! Jos smo se par puta nasli na picu i poslije je pao prvi sex! Bilo je super jer me je iznenadila sa nekim stvarima koje nisam od nje ocekivao!

Mako11
10.12.2010., 14:32
Zanimljivo,stare koke mogu biti najbolje uciteljice :rofl:
Voleo bi u skorije vreme imati sex sa starijom zenom,ali mislim da ce to biti tesko :neznam:

denisv
10.12.2010., 14:33
Imala je kćer dve godine mlađu od mene i nisam bio sam :rofl: frend i ja :D

benzina
13.12.2010., 12:56
...i tako ja malo čitam i smijem se nekim "sirovinama"...pa me evo lupila inspiracija da i ja nešto pridonesem cjelokupnoj raspravi...kao prvo, imam 31 godinu i bio sam sa više žena starijih od mene od + 2 do + 15 godina...i nikad nisam imao bolji sex...:top: i sad slušajte , svi vi koji kenjarite po "starijim" ženama, pojma nemate što je sex sa pravom ženom... žene od +40 godina nisu stare, dapaće to su žene u najboljim godinama, samosvjesne , dobro znaju što žele a što ne i zato pokažite malo poštovanja jer pojma nemate o čemu pišete...a kako vidim iz vaših pisanja, vi im i nemate što za ponuditi.:flop:..a vi koji žudite za starijim ženama, budite samouvjereni i ne ponašajte se ko neki neizdrkani klinci nego pokažite poštovanje i potrudite se oko žene ... morate imati na umu da je njezino zadovoljstvo uvijek na prvom mjestu. Svim ženama +40.....nedajte se...vi vladate...:s

MA PAMETNA GLAVO :top:......SVAKA TI DALA!!!!:mig:

benzina
13.12.2010., 13:00
Neznam sto je reci, oduvijek su me privlacile starije zene do 50g imam 30 godina,i u braku sam,sa suprugom otvoreno pricamo o svemu i ona mi kaze da bas nisam svoj po tom pitanju.Ja mislim da to nije bolesno pa me interesira vase misljenje o mom problemu?????''

BRAVO STARI MOJ!!!!

I ne slušaj ove iza tebe koji kažu da je bolesno što o tome pričaš sa svojom ženom, to je izvrsno. To znači da ste prešli u veći level ljubavi, čim možete pričati o svojim maštanjima i otvoreno reći jedno drugom što bi željeli u životu još probati u seksu. Svaka čast! :top:
Ovi koji nisu u brkau ili su kratko vrijeme u braku to još ne mogu ili ne žele shvatiti, no to je njihov hendikep...još jednom:top:

Miskec10
13.12.2010., 13:53
Ja imam 18, uskoro 19. I kao i svaki, mada neki ne priznaju, svima nam je zelja biti s nekom starijom, iskusnijom zenom. Ehh, da je to barem moguceeeeeee :D

njido dgra
14.12.2010., 06:05
ista šema kao miskec

Krajakovic
14.12.2010., 11:25
Ja imam 18, uskoro 19. I kao i svaki, mada neki ne priznaju, svima nam je zelja biti s nekom starijom, iskusnijom zenom. Ehh, da je to barem moguceeeeeee :D

Samo morate racunati i na to da one zele nekakvu ozbiljnost a ne da se poslije hvalite sa time. Ako imas stav frajera, neozbiljnog i samo ti je zafrkancija na pameti tesko da ce ti upaliti sa nekom ozbiljnijom gdom! Nasi su ljudi jos uvijek jako staromodni, znam koliko se rasprava o tome vodilo kod mene u firmi, kaj je najgore po tim vezama najvise i pljuju zene oko 40-te! Ne znam zasto su takve, kaj je lose u tome?

Mako11
14.12.2010., 13:22
A ja kontam da je tesko prici,pa sta ako te odbije?u zemlju bi propo!I ne to,ako pocne vikati jesi li ti normalan itd.Znam jednu komsinicu koja se razvela od muza pre 4 god. I od tad mislim da muskarca nije imala,a da li takve zene osecaju nenormalu zelju za sexom?
BILO BI LEPO KAD BI OVDE BILA BAR JEDNA ZENSKA OSOBA 30-40(45) GOD.DA NAM DA NEKI LICNI SAVET!

malabidala
14.12.2010., 15:48
Evo jedne od 40... Moras se postaviti kao muskarac bez obzira na to koliko godina imas i samo ako tako krenes ona ce osecati da kraj sebe ima muskarca a ne dete. I ne racunaj na to, bar kod mene ne bi upalilo, da samo tako iznenada kazes nekoj...hocu te...mora da prethodi neki kontakt malo bliskiji i ozbiljniji...
Ja sam pre 2 godine pocela da radim sa jednim deckom koji je bio vrlo mlad. U pocetku sam ga zaista posmatrala kao dete, ne zbog stava njegovog, nego ono...20 godina mladji...medjutim vremenom smo se zblizili i sada ga vidim iskljucivo kao mladog pozeljnog muskarca...nismo zavsili u krevetu ali mogu to da zamislim i ta misao me onako lepo greje...
Zato hrabro ali i ozbiljno u osvajanje svog najboljeg sexa...

imperija
14.12.2010., 19:41
Evo jedne od 40... Moras se postaviti kao muskarac bez obzira na to koliko godina imas i samo ako tako krenes ona ce osecati da kraj sebe ima muskarca a ne dete. I ne racunaj na to, bar kod mene ne bi upalilo, da samo tako iznenada kazes nekoj...hocu te...mora da prethodi neki kontakt malo bliskiji i ozbiljniji...
Ja sam pre 2 godine pocela da radim sa jednim deckom koji je bio vrlo mlad. U pocetku sam ga zaista posmatrala kao dete, ne zbog stava njegovog, nego ono...20 godina mladji...medjutim vremenom smo se zblizili i sada ga vidim iskljucivo kao mladog pozeljnog muskarca...nismo zavsili u krevetu ali mogu to da zamislim i ta misao me onako lepo greje...
Koji je ovo jezik??:ne zna:

kiss me
14.12.2010., 20:12
A ja kontam da je tesko prici,pa sta ako te odbije?u zemlju bi propo!I ne to,ako pocne vikati jesi li ti normalan itd.Znam jednu komsinicu koja se razvela od muza pre 4 god. I od tad mislim da muskarca nije imala,a da li takve zene osecaju nenormalu zelju za sexom?
BILO BI LEPO KAD BI OVDE BILA BAR JEDNA ZENSKA OSOBA 30-40(45) GOD.DA NAM DA NEKI LICNI SAVET!

A otkud ti znaš je l ona bila s nekim ili nije? :ne zna:
Na kraju krajeva, zlato, mi žene imamo i prstiće.. :p

Ajde ja spadam u grupu 30+ pa me zanima kakv bi ti to savjet htio? :kava:

Mako11
14.12.2010., 22:17
Pretpostavljam da nije,na visokom je radnom polozaju pa je non-stop busy.A na radnom mestu ne bi rekao da je svrljala :ne zna:
A sta ce vam prstici do god postoje muskarci? :p
A sad,tip saveta koji bi tijo,pa ono iz vaseg kutka kako vi dozivljavate mladje(duplo)muskarce,na koji nacin vas mogu zavesti,da li ste vi imali sex sa mladjim,ili mozda znate neku prijateljicu sto je imala...
Eto,to mi prvo palo na pamet.
Pozdrav za sve dame u najboljim godinama! Postajte u ovoj temi u sto vecem broju. :)

Krajakovic
14.12.2010., 22:20

A sta ako im ne bude najbolji sex?:D

Mako11
14.12.2010., 22:40
@krajakovic
To pitanje treba da spomenu oni(kao ja :p ) sto nemaju iskustva u ovom podrucju,a ne ti :p
Salim se.Verujem da bi svi hteli imati sex sa starijom damom.A oni kao sto ne bi zeleli imati,vade se na godine i tako te gluposti,stas nesigurni u sebe,boje se da se ne obrukaju itd.

TheSilentEnigma
14.12.2010., 23:02
mislim da starije žene više vole eksperimentirati što se tiče seksa i nemaju problema s izražavanjem svojim seksualnih želja

mislim da ovo ipak ovisi o osobnosti:mig: ja sudim prema sebi, pa možda to nije realan kriterij....neovisno o godinama, nisam nikada bila niti sramežjiva niti gadljiva...jedini bitan kriterij mi je da imam povjerenja u osobu..tj. da to nije neka xy osoba....sve ostalo, eksperimentirajmo:D

Krajakovic
15.12.2010., 10:33
mislim da ovo ipak ovisi o osobnosti:mig: ja sudim prema sebi, pa možda to nije realan kriterij....neovisno o godinama, nisam nikada bila niti sramežjiva niti gadljiva...jedini bitan kriterij mi je da imam povjerenja u osobu..tj. da to nije neka xy osoba....sve ostalo, eksperimentirajmo:D

To mi je i najnormalniji stav! Tako bi i trebalo biti! Ako imas povjerenja u nekoga zasto ne probati sve!

emily_
15.12.2010., 11:49
ja sam 30+,skoro 40.... i ne pada mi na pamet biti sa muškarcem ispod 35..

Krajakovic
15.12.2010., 11:53
ja sam 30+,skoro 40.... i ne pada mi na pamet biti sa muškarcem ispod 35..

To je tvoja stvar i o.k. je ako ti to ne odgovara. Ali pitam se zasto ti to ne odgovara i zasto su ti godine toliko bitne?

emily_
15.12.2010., 12:10
To je tvoja stvar i o.k. je ako ti to ne odgovara. Ali pitam se zasto ti to ne odgovara i zasto su ti godine toliko bitne?

volim muškarce koji su potentni u glavi....samouvjereni,zreli....sa kojima mogu koketirati ali ne na bazi tjelesnog...
tjelesno je posljedica ovog prije....

Krajakovic
15.12.2010., 12:14
volim muškarce koji su potentni u glavi....samouvjereni,zreli....sa kojima mogu koketirati ali ne na bazi tjelesnog...

Pa da, to je istina! Ja takoder volim (obožavam) koketirati, pa sa time sve i pocinje! Ali mislim da godine nemaju veze sa time! Bio sam i sa mladim curama i sa starijima, koji puta su mlade bile bolje u koketiranju!

Mođo Đođo
15.12.2010., 15:12

zast ja nepoznam nijednu ovakvu :((

malabidala
15.12.2010., 15:46
Koji je ovo jezik??:ne zna:

Ak ti treba prijevod na hrvatski, uopce nije problem. Budes ga imao...:)

Mako11
15.12.2010., 16:13
@emily

Ne mozes po tome suditi,licno znam ozbiljne,zrele mladice (20-25)nego 'muskarace' 30+.
Populaciji 30+ (iz poznanstva)pa njima rec koketiranje je jedna u nizu nepoznatih reci!Ovo je iz mog licnog poznanstva tih ljudi!
Pravis abnormalnu diskriminaciju 'nas' mladica :ne znam: znaci,ti odmah pitas za godine,pa ako je ispod tvog kriterijuma,odbijas?!

TheSilentEnigma
15.12.2010., 19:10
sve!

"sve" je vrlo relativna riječ...ljudi imaju različite sklonosti, ali kao što rekoh, kad si s pravom osobom, ne bi trebalo biti neugode...
i vidjeh da je netko ovdje spomenuo da je bolesno raspravljati s parntnerom ako maštaš o nekoj drugoj osobi...pa to mi je tek totalno glupo...:confused: što ima loše u tome da podijeliš neku fantaziju s osobom koja ti je draga? to po meni ne znači da ti je manje stalo, već upravo suprotno...ja bih uvijek radije izabrala nekoga tko bi mogao biti iskren na taj način, nego nekoga tko bi to negirao...volim iskrenost...:) pa i ako je brutalna..bolje tako, nego zavaravati nekoga...

mila_p
15.12.2010., 19:13
Neš ti mladosti, 5 godina mlađi. Inače, muškarci od 35 su prava "prva rosa".

Krajakovic
15.12.2010., 20:52
"sve" je vrlo relativna riječ...ljudi imaju različite sklonosti, ali kao što rekoh, kad si s pravom osobom, ne bi trebalo biti neugode...
i vidjeh da je netko ovdje spomenuo da je bolesno raspravljati s parntnerom ako maštaš o nekoj drugoj osobi...pa to mi je tek totalno glupo...:confused: što ima loše u tome da podijeliš neku fantaziju s osobom koja ti je draga? to po meni ne znači da ti je manje stalo, već upravo suprotno...ja bih uvijek radije izabrala nekoga tko bi mogao biti iskren na taj način, nego nekoga tko bi to negirao...volim iskrenost...:) pa i ako je brutalna..bolje tako, nego zavaravati nekoga...

Slazem se u potpunosti, samo, rijetki su istomišljenici!

emily_
16.12.2010., 10:51
@emily

Ne mozes po tome suditi,licno znam ozbiljne,zrele mladice (20-25)nego 'muskarace' 30+.
Populaciji 30+ (iz poznanstva)pa njima rec koketiranje je jedna u nizu nepoznatih reci!Ovo je iz mog licnog poznanstva tih ljudi!
Pravis abnormalnu diskriminaciju 'nas' mladica :ne znam: znaci,ti odmah pitas za godine,pa ako je ispod tvog kriterijuma,odbijas?!

ali čekaj malo..ne možete vi i mađe i starije..to nije u redu:)
i pazi,ja ne pitam za godine...sve mi je jasno,relativno brzo:mig:

zgodan dečko od 25-ah,zgodnog li djeteta:D
zgodan muškarac od recimo 35 pa dalje..markantan,visok,
preporučljivo prosijed....samouvjeren,fin.....:zvrko::Sex::p

Krajakovic
16.12.2010., 11:11
ali čekaj malo..ne možete vi i mađe i starije..to nije u redu:)
i pazi,ja ne pitam za godine...sve mi je jasno,relativno brzo:mig:

zgodan dečko od 25-ah,zgodnog li djeteta:D
zgodan muškarac od recimo 35 pa dalje..markantan,visok,
preporučljivo prosijed....samouvjeren,fin.....:zvrko::Sex::p

A pod sta ja tu spadam, ja imam 30 godina, poprilicno visok sam, pasalo bi mi da me opises sa onim markantan!:D
A da i crn sam!

b'elana
16.12.2010., 11:40
A pod sta ja tu spadam, ja imam 30 godina, poprilicno visok sam, pasalo bi mi da me opises sa onim markantan!:D
A da i crn sam!

Sve je relativno, meni si markantna piletina :lol:

Mr.Nobody
16.12.2010., 12:08
"Žena u zrelijim godinama" je upravo to - zrela žena.
Seks s takvom osobom je fenomenalan jer ona zna što želi i nema problema to tražiti.
Kad se samo sjetim svojih početaka s curama koje na sve reagiraju "ajoooooj, pa zar se TO mora raditi...". Mrš...

Krajakovic
16.12.2010., 12:21
Sve je relativno, meni si markantna piletina :lol:

Uh, sada mi je ego naraso! A tek da me vidis, kaj bi onda bilo?:D

b'elana
16.12.2010., 12:27
Uh, sada mi je ego naraso! A tek da me vidis, kaj bi onda bilo?:D

Sad ti je markantnost malo izblijedila.....ne pitaš što bi bilo, markantna piletina je samouvjerena i ZNA što bi bilo :cerek:

Krajakovic
16.12.2010., 14:21
Sad ti je markantnost malo izblijedila.....ne pitaš što bi bilo, markantna piletina je samouvjerena i ZNA što bi bilo :cerek:

A ne,ne!
Nisi me shvatila. Ja sam ti dao samo mali opis sebe i na to si rekla da me smatras markantnom piletinom (ego mi je jos visoko:mig:), e onda bi poludjela zamnom da me vidis? :grli:

Monica.
16.12.2010., 14:40

A to mozes samo sa tipom starijim od 35 ? sorry al imaš totalno glup nacin razmišljanja....:raspa:

b'elana
16.12.2010., 14:48
A ne,ne!
Nisi me shvatila. Ja sam ti dao samo mali opis sebe i na to si rekla da me smatras markantnom piletinom (ego mi je jos visoko:mig:), e onda bi poludjela zamnom da me vidis? :grli:

Naravno, i onda, i onda..... ????? :trčipredrudoočekujućimačopiletinu:

Krajakovic
16.12.2010., 14:54
Naravno, i onda, i onda..... ????? :trčipredrudoočekujućimačopiletinu:
A onda tebe "piletina" nauci kako se koketira! Da vidis da i ti mozes puno nauciti od "piletine" i da vise ne mozes bez nje! Znas ova "piletina" stvara ovisnost kada se jedanputa proba!:D

b'elana
16.12.2010., 14:57
A onda tebe "piletina" nauci kako se koketira! Da vidis da i ti mozes puno nauciti od "piletine" i da vise ne mozes bez nje! Znas ova "piletina" stvara ovisnost kada se jedanputa proba!:D

OK, dosta smo trkeljali, skidaj gaće :rofl:

Krajakovic
16.12.2010., 15:02
OK, dosta smo trkeljali, skidaj gaće :rofl:

A nece ici! Ne padam ja na takve! Ja biram kada i tko skida gace! Pa ja sam musko u vezi! :p:D:rofl:

b'elana
16.12.2010., 15:04
AAAAAAAAAAAA.......:rastopljena: : osvojena: :čekasgaćamauruci:

evo, dragi forumaši, lijep prikaz barenja starije koke....

molim, molim, i drugi put :cerek:

sinke_28
16.12.2010., 15:08
ova Belana neka laka koka......jedna poruka i vec gotova :)

b'elana
16.12.2010., 15:10
u mojim godinama moram brzo djelovat inače odustanu :tuzni:

dopeFree
16.12.2010., 15:17
Jedan od mojih boljih frendova vec 4 godine ima "otvorenu vezu" sa ženom u 40-ima koja uz njega ima i sina njegovih godina.

Mako11
16.12.2010., 15:39
Jos da nam kazes koliko ti frend ima godina.

Mako11
16.12.2010., 16:46
Posto ovde ima aktivnih likova da se loze na "starije koke",imam pitanje.Koliko paznje obracate na fizicki izgled osobe?(posto su u odredjenim godinama,pa se desi da imaju nekoliko kilograma viska)Naravno,mogu se naci i vitke "koke" :) Pisite iskrene odgovore,evo ja npr. volim malo punije.Mada i od drugih ne bi pobegao :rofl:

Slizim
16.12.2010., 18:14
AAAAAAAAAAAA.......:rastopljena: : osvojena: :čekasgaćamauruci:

evo, dragi forumaši, lijep prikaz barenja starije koke....

molim, molim, i drugi put :cerek:

Ah, :lol: bas si me dobro nasmijala.Meni je 35, ali sam bila u prilici da mi se upucava osoba od 23 i normalno, toliko sam se zabavila kada sam mu naglo, usred njegovog "barenja" rekla: "pokazi mi sto imas, sto cekas?". Bio je sokiran, sav u nevjerici, skoro me je smijeh ubio.

Normalno da me nije zanimalo sto on ima za pokazati, ne mogu ni zamisliti nekoga sa 23 da mi se upucava.
Da sam htjela mogla sam se prilagoditi situaciji, ali nisam htjela. Nekako smo puno komotnije, sigurnije i mozemo birati uvijek. A on jadnicak..........:lol::lol:

angelina39
16.12.2010., 18:33
ajme Slizim,to je baš bilo zloćkasto od tebe,...jadničak heheehhehe:D

Mako11
16.12.2010., 18:58
Ne mozes zamisliti da ti se decko od 23 godine upucava?! :confused:
Pa sta onda ja koji imam 18 godina radim u ovoj temi? :confused:
Da li ovde ima baram jedna "koka" koja bi se poseksala sa 20 ili 15 godina mladjom "piletinom"?

emily_
16.12.2010., 19:11
A da i crn sam!

pustila bi te još 5 godina da se izbrusiš:D:p

emily_
16.12.2010., 19:12
A to mozes samo sa tipom starijim od 35 ? sorry al imaš totalno glup nacin razmišljanja....:raspa:

i sad bi ja tebi trebala crtati?ne,ne da mi se......

b'elana
17.12.2010., 07:28
Ne mozes zamisliti da ti se decko od 23 godine upucava?! :confused:
Pa sta onda ja koji imam 18 godina radim u ovoj temi? :confused:
Da li ovde ima baram jedna "koka" koja bi se poseksala sa 20 ili 15 godina mladjom "piletinom"?

Nisi dobro formulirao pitanje :lol:

Naravno da ima, ali to i dalje ne znači da je piletina imala 18 :lol::lol::lol:

edi_bosanceros
17.12.2010., 07:45

za tebe je i junetina mlado meso
:lol::lol::lol:

b'elana
17.12.2010., 07:51
za tebe je i junetina mlado meso

lajavac :mad:

edi_bosanceros
17.12.2010., 07:53
lajavac :mad:

jos jedna istina o zenama u zrelijom dobi
fitilj nevjerojatno kratak

b'elana
17.12.2010., 07:55
jos jedna istina o zenama u zrelijom dobi
fitilj nevjerojatno kratak

Shvatiću ovo kao kompliment :frajer:

edi_bosanceros
17.12.2010., 08:00
Shvatiću ovo kao kompliment :frajer:

samo mi bela jedna stvar nije jasna
zene u tim godinama su kao sportski automobil
jos kada padne u ruke mladim muskaraca
punim zelje za dokazivanjem
nesreca je gotovo pa sigurna
zar nije trebalo i ovaj odnos regulirat kao opasan
:rofl::rofl::rofl::rofl:

b'elana
17.12.2010., 08:02
samo mi bela jedna stvar nije jasna
zene u tim godinama su kao sportski automobil
jos kada padne u ruke mladim muskaraca
punim zelje za dokazivanjem
nesreca je gotovo pa sigurna
zar nije trebalo i ovaj odnos regulirat kao opasan
:rofl::rofl::rofl::rofl:

Vidiš, sad će teta beli objasniti....

Sportski automobil treba znati voziti, pametan auto ne da se u ruke svakom kurčevitom tukcu, dapače, izbjegava ih u širokom luku.
Sportski auto voze odlikaši :D

edi_bosanceros
17.12.2010., 08:34

Sportski automobil treba znati voziti, pametan auto ne da se u ruke svakom kurčevitom tukcu, dapače, izbjegava ih u širokom luku.

ovako bi trebalo biti
ali u stvarnosti ovako nije
cesto smo u prilici vidjeti na djelu los izbor

Smotani2
17.12.2010., 08:35

...

Kerum? :lol::rofl:

Krajakovic
17.12.2010., 08:39
pustila bi te još 5 godina da se izbrusiš:D:p

Kako znas da vec nisam dovoljno ostar?:D

Slizim
17.12.2010., 18:36
Kako znas da vec nisam dovoljno ostar?:D

A bice da je u pitanju tvoj avatar. :lol:
Mogao si i miki mausa staviti, uklapalo bi ti se. :(:rolleyes::eek::lol:

Mako11
17.12.2010., 22:11

Hehe,prvi deo mog prethodnog posta se odnosio na slizim. :)
A drugi deo je bilo pitanje za sve "koke".I odgovor jos nisam dobijo :tuzni:

angelina39
18.12.2010., 08:45
A bice da je u pitanju tvoj avatar. :lol:
Mogao si i miki mausa staviti, uklapalo bi ti se. :(:rolleyes::eek::lol:

:lol::rofl::top::s

Muatez
19.12.2010., 13:17
I sta bi sa starkama :rolleyes:

kiss me
19.12.2010., 13:29
A sad,tip saveta koji bi tijo,pa ono iz vaseg kutka kako vi dozivljavate mladje(duplo)muskarce,na koji nacin vas mogu zavesti,da li ste vi imali sex sa mladjim,ili mozda znate neku prijateljicu sto je imala...
Eto,to mi prvo palo na pamet.
Pozdrav za sve dame u najboljim godinama! Postajte u ovoj temi u sto vecem broju. :)

Pa dušo moja, priručnik ne postoji :rofl:
Sve ti je stvar od osobe do osobe, bez obzira na godine, ali u principu, ono što me fascinira kod ovih mlađahnih je to što idu onako otvoreno, uletavaju bez previše kalkulacija - pa šta bude, bude :top:
I to mi je :Slin:
Općenito volim frajere koji imaju kičmu i muda..

A da i crn sam!

Pod nešto što bi ja htjela da mi Đedo Mraz metne pod bor :cerek:

Krajakovic
19.12.2010., 13:54
Pa dušo moja, priručnik ne postoji :rofl:
Sve ti je stvar od osobe do osobe, bez obzira na godine, ali u principu, ono što me fascinira kod ovih mlađahnih je to što idu onako otvoreno, uletavaju bez previše kalkulacija - pa šta bude, bude :top:
I to mi je :Slin:
Općenito volim frajere koji imaju kičmu i muda..

Pod nešto što bi ja htjela da mi Đedo Mraz metne pod bor :cerek:
Opet mi je ego skocio pod oblake! Pusa za ovaj komentar!:mig:

kiss me
19.12.2010., 13:59
Opet mi je ego skocio pod oblake! Pusa za ovaj komentar!:mig:

Samo pusu? c-c-c :rofl:

maximus
19.12.2010., 15:14

Poducavajuc ga, odlikasu se nadas,
oli sportski automobil nis? :D

Muatez
19.12.2010., 18:09
Evo da dam doprinos temi :D

Do sada je vecina djevojaka sa kojima sam bio bila starija od mene,ja imam 20 i kusur godina i sta ja znam brijem na iskustvo i na starije...

Uglavnom po meni glavna stvar je apsolutna dominacija,dakle ako si vec mladji i sve to nemoj se i ponasati tako,vec se ponasaj kao super samouvjereni i bezobrazni muskarac koji hoce da dobije sto zeli...Kada ovo kazem ne mislim da treba biti kreten i seljak,vec sami lifestyle se jednostavno primjeti i samopouzdanje dolazi do izrazaja...

Ja starijim ribama prilazim uglavnom u nekim klubovima i cesto su same zatecene kako im se smije prici na tako bezobrazan nacin,ali sve to poprate osmjehom i laznim i osmjehom ono pa daj nastavi...:rolleyes:

Dakle ako vec stupite u kontakt sa takvom zenom/djevojkom nemojte brzo odustajati vec gledajte da sto prije napravite close,dakle od kontakta poslije uzimate broj,dogovorite sastanak ali samo po vasim uslovima koje cete kontrolisati....Svaku neodlucnost cure namirisu tako da morete u statru popusit...

Meni je najveci razmak bio,cura 7 godina starija od mene...Sada imam vece apetite pa pucam na dobro ocuvane oko 35-40 godina,eto toliko :kava:

kiss me
19.12.2010., 22:59
...Sada imam vece apetite pa pucam na dobro ocuvane oko 35-40 godina,eto toliko :kava:

Meni ta mlađarija uvijek popravi dan :rofl: :cerek:

Muatez
19.12.2010., 23:30
Meni ta mlađarija uvijek popravi dan :rofl: :cerek:Ne znam,ali tete od 35-40 godina nisu svjesne koliko samo mi,eto govoricu u svoje ime ja zelim da ih razbijem,ja vam garantujem da mi nema nista ali nista vise sexy od tete 35 godina,ocuvane i kada obuce onu suknju malo ispod koljena da se vidi utegnuto dupe i kada obuce dzemper neki gdje se iskazu aduti...

Meni cura kaze da sam pravo spor,ali ovdje ne bih duze od 5-6 minuta izdrzao,mislim da bi jednostavno prasnuo na sve strane :lol:

emily_
20.12.2010., 08:54
Meni cura kaze da sam pravo spor,ali ovdje ne bih duze od 5-6 minuta izdrzao,mislim da bi jednostavno prasnuo na sve strane :lol:[/QUOTE]

je......tete u najboljim godinama jedva čekaju nabasati na ovako nešto:D

pa bi rekle nakon svega-kao da se nešto desilo,ali nisam sigurna šta:rolleyes::mig::p

drži se ti te svoje što si pravo:D spor i uživaj:mig:

kiss me
20.12.2010., 09:53
Ne znam,ali tete od 35-40 godina nisu svjesne koliko samo mi,eto govoricu u svoje ime ja zelim da ih razbijem,ja vam garantujem da mi nema nista ali nista vise sexy od tete 35 godina,ocuvane i kada obuce onu suknju malo ispod koljena da se vidi utegnuto dupe i kada obuce dzemper neki gdje se iskazu aduti...

Meni cura kaze da sam pravo spor,ali ovdje ne bih duze od 5-6 minuta izdrzao,mislim da bi jednostavno prasnuo na sve strane :lol:

Pazi, nije da ja ne cijenim sve ovo gore navedeno, za to imaš jedan veliki :s , ali moram se složit s ovim dole..

..soim ako ne ližeš jako duuugo, pa ti se u prvom pokušaju ovih 5- 6 minuta može oprostiti :D

Dufresne
20.12.2010., 10:18

I meni se tak nekak čini ;)

pa bi rekle nakon svega-kao da se nešto desilo,ali nisam sigurna šta:rolleyes::mig::p
:lol:

Sasvim je sigurno da zrelije žene/cure koje vole ulovit mlade muškarce to ne čine zbog njihovog znanja i iskustva. Svaka takva ima neke svoje razloge...

Moje prvo iskustvo sa starijom curom bilo je u fakultetskim danima(20g) i kad me frend na jednoj fešti upoznao s prijateljicom iz Siska. Crvenokosa, tada 31g, bujnog poprsja i sa svim ostalim potrebnim oblinama. Mlad, prepotentan i nadobudan odmah sam ju krenuo barit.

To mi je bilo prvi put da sam zavodio tako stariju koku i ostao sam šokiran što je vrlo brzo ''pala'' na mene (kasnije sam shvatio da nije pala na mene i moju spiku, nego zato što je ona to željela :D).

Jebem od svoje 16 godine i mislio sam da sam izvrstan jebač dok se nisam s njom pojebao. Hvala joj na svemu što me naučila, i na svemu što je u nadolazećim godinama uslijedilo, kako s njom, tako i s drugim curama :D

Još uvijek je se s radošću sjetim :)

Mr.Nobody
20.12.2010., 11:03
kasnije sam shvatio da nije pala na mene i moju spiku, nego zato što je ona to željela.

taj citat... glavni razlog zašto su mi gospođe drage u krevetu.

ne moraš ih educirati, sve znaju.
ne žala se nakon pola sata seksa da "su svršile i ne mogu više", nego traže još.
libido im je :)

njido dgra
20.12.2010., 11:44
odeš u mađu daš 20 eura biraj koju oces sema je ta plati pa zamlati :D

emily_
20.12.2010., 12:08
odeš u mađu daš 20 eura biraj koju oces sema je ta plati pa zamlati :D

stvarno?:eek:

ajde,neka si ti nama rekao:D

Explorer
20.12.2010., 12:12
Seks sa ženama iznad 40 bolji nego s mlađima. Opuštenije su, samosvjesnije, znaju što hoće...Jedino je pitanje koliko žena iznad 40 i koliko iznad 40 ima potrebu i želju...

malabidala
20.12.2010., 12:21
Kako da li imaju i koliku zelju imaju...Exploreru nemoj me razocaravati...

emily_
20.12.2010., 12:26
Kako da li imaju i koliku zelju imaju...Exploreru nemoj me razocaravati...

valjda je htio reći da je upitno koliko je žena nakon 40-e spremno biti sa mlađim....
ja tako shvatila:)

Explorer
20.12.2010., 12:30
Seks sa ženama iznad 40 bolji nego s mlađima. Opuštenije su, samosvjesnije, znaju što hoće...Jedino je pitanje koliko žena iznad 40 i koliko iznad 40 ima potrebu i želju...

malabidala
20.12.2010., 12:41
Da li ce zena od 40 i vise pozeleti mladjeg to zavisi od tog mladjeg a ne od zene. Vec sam pisala o tome pa ne bih da se ponavljam. Neka se postavi kao muskarac a ne kao inferiorno dete i sve je ok.

Slizim
20.12.2010., 15:22
Ne znam,ali tete od 35-40 godina nisu svjesne koliko samo mi,eto govoricu u svoje ime ja zelim da ih razbijem,ja vam garantujem da mi nema nista ali nista vise sexy od tete 35 godina,ocuvane i kada obuce onu suknju malo ispod koljena da se vidi utegnuto dupe i kada obuce dzemper neki gdje se iskazu aduti...

Tete od 35 nose daleko krace suknjice i dobro izgledaju, samo one bi vise htjele nekoga ko nece brzo prasnuti na sve strane, tj. hoce kvalitet i kvantitet.
Jasno.

Muatez
20.12.2010., 15:55
Tete od 35 nose daleko krace suknjice i dobro izgledaju, samo one bi vise htjele nekoga ko nece brzo prasnuti na sve strane, tj. hoce kvalitet i kvantitet.
Jasno.E jebi ga nisam znao da se ovdje sve doslovno shvata,pogledajte smajli na kraju....Mislim koji kurac,volim starije tete ali sad da ih toliko idealiziram pa ne bas,nije vam picka zlatna jebo te :kava:

Muatez
20.12.2010., 15:58
Pazi, nije da ja ne cijenim sve ovo gore navedeno, za to imaš jedan veliki :s , ali moram se složit s ovim dole..

..soim ako ne ližeš jako duuugo, pa ti se u prvom pokušaju ovih 5- 6 minuta može oprostiti :DEto za tebe cu izdrzati i 20 min. :p

Mako11
20.12.2010., 16:27
Uh,u ovo zimsko vreme rado bi grejao ruke jednoj mojoj dami,probacemo nemamo sta izgubiti,a imamo puno za dobiti. :)

ne...znalica!
20.12.2010., 16:57
za osvojiti jednu damu, bila ona mlađa ili starija, treba ispuniti dosta uvjeta a koju ćeš uspijeti osvojiti to podosta ovisi i o tvome iskustvu...osim ako ti dami ne zapadneš za oko a ona ima određene afinitete i apetite koje želi ispuniti i zadovoljiti!

Krajakovic
20.12.2010., 22:00
Samo pusu? c-c-c :rofl:

A sta drugo da ti ponudi "piletina" bez iskustva?:rofl:

kiss me
20.12.2010., 22:55
Eto za tebe cu izdrzati i 20 min. :p

Je l to s i predigru ubrojio? :zubo:

A sta drugo da ti ponudi "piletina" bez iskustva?:rofl:

Da da sve od sebe i izgine na "frontu" ako treba :D

Krajakovic
20.12.2010., 22:59

Nije bed ginuti na frontu, ali treba do fronta doci! Starije tete su cesto jake samo na jeziku ali se brzo povuku kada dode do moguce akcije!:D

kiss me
20.12.2010., 23:08
Nije bed ginuti na frontu, ali treba do fronta doci! Starije tete su cesto jake samo na jeziku ali se brzo povuku kada dode do moguce akcije!:D

Treba bit dobar taktičar i znati unaprijed odrezati odstupnicu :p

Krajakovic
20.12.2010., 23:18
Treba bit dobar taktičar i znati unaprijed odrezati odstupnicu :p

E vidis tu se vjerovatno pokazuje ona "piletina" u meni! Nikako tu odstupnicu da odrezem!:D
Ali s druge strane vi starije koke bi trebale biti malo hrabrije i ne se povuci kada pocne paljba!:p

kiss me
20.12.2010., 23:25
E vidis tu se vjerovatno pokazuje ona "piletina" u meni! Nikako tu odstupnicu da odrezem!:D
Ali s druge strane vi starije koke bi trebale biti malo hrabrije i ne se povuci kada pocne paljba!:p

Je l 'oćeš još da ti i mašnicu gore na nju metnem? :raspa:

Krajakovic
20.12.2010., 23:31
Je l 'oćeš još da ti i mašnicu gore na nju metnem? :raspa:

To vec spada u "igrice". Moze, ja sam za, ja jako volim razne igrice! I sa uniformama i sa mašnicama i....:D
Onda imamo spoj?:p

kiss me
20.12.2010., 23:38
To vec spada u "igrice". Moze, ja sam za, ja jako volim razne igrice! I sa uniformama i sa mašnicama i....:D
Onda imamo spoj?:p

Zavisi.. a šta ćeš ti metnut? :D

Krajakovic
20.12.2010., 23:46
Zavisi.. a šta ćeš ti metnut? :D

Sada me zbunjujes, pa valjda znas sta se mece i gdje se mece? Koliko ono imas godina?:rofl:

arvenvila
20.12.2010., 23:47
ima nešto u tim godinama.
Tek poslije 35 mi je seks postao zanimljiv. Nisam sigurna dal sam se zaljubila pa je zato svaki put vatromet ili imam hormonalni poremećaj.
Ovaj moj me uvjerava da je on zaslužan što sam po svom shvaćanju postala nimfomanka (istina samo sa njim).
Ne znam, mlađi me ne pale, imam nagon da ih hranim i mazim.

Laki1991
21.12.2010., 00:33
Zrele žene imaju onaj sjaj u očima....s tim sve kažu ...ne treba puno filozofije....

kiss me
21.12.2010., 07:18
Zrele žene imaju onaj sjaj u očima....s tim sve kažu ...ne treba puno filozofije....

mali :rofl: :cerek:

Mr.Nobody
21.12.2010., 07:55

mali :rofl: :cerek:

Nakon dvije čaše vina svatko ima sjaj u očima :D

yaya
21.12.2010., 08:09
Nakon dvije čaše vina svatko ima sjaj u očima :D

bvahahahah, istina:lol::lol:

emily_
21.12.2010., 10:06

ma brzo ginu,to im je mana:D

emily_
21.12.2010., 10:11

ma to su krive Visine kapi:)

Tuta Absoluta
21.12.2010., 10:24
Kakav je seks sa zrelijim ženama? Ili ako hoćete sa starijim ženama? Koliko su Hrvatice sa 55 ili 60 godina seksualno aktivne? Što je sa menopauzom, kako menopauza djeluje na seksualnost žena?

Na ova pitanja ja ne nalazim odgovor!

Laki1991
21.12.2010., 12:48
uf..te od 60 su ko singerica...samo im šteka podmazivanje....i pregriju se brzo...štaćeš mašina se raskantala.....hehehehe

Laki1991
21.12.2010., 12:50
ma to su krive Visine kapi:)

..krivo je more:mig:

Mako11
21.12.2010., 13:01
Kakav je seks sa zrelijim ženama? Ili ako hoćete sa starijim ženama? Koliko su Hrvatice sa 55 ili 60 godina seksualno aktivne? Što je sa menopauzom, kako menopauza djeluje na seksualnost žena?

Na ova pitanja ja ne nalazim odgovor!

Nacice se neka dama sa foruma i dace konstruktivan odgovor. :)
OF:Sinoc sam se dopisivao sa jednim deckom na fb,i on takodje voli zrelije dame,a nesto sto mi je zapalo za oko je jedna njegova izjava da je imao sex sa zenama od 40-55 god.On je jos mlad,2 god.stariji od mene,ja mu nisam verovao to sto prica,ali mi je rekao posle ko su te dame,njih je tri i one su odlicne frendice imaju muzeve ali koda nemaju,i naravno te gospodje su mi takodje poznate iz kvarta uvek bi nesto sumljo na njih ali evo sad je istina,samo mi nije jasno a nisam ga pito kako je prvoj priso jer su i 30 god. starije od njega :ne zna: ali kaze da se ne kaje i da su mu dobre u krevetu

Tuta Absoluta
21.12.2010., 13:10
Nacice se neka dama sa foruma i dace konstruktivan odgovor. :)

Ne vjerujem da će neka govoriti iz svog iskustva. Forum je opako mjesto.

Prihvatljivo je kada se javi klinka od 17godina i piše o dečku koji joj se sviđa, ali je neprihvatljivo da se javi žena od 62 godine i da kaže kako ima ljubavnika od 48.

Inače, ja ne preferiram starije, samo raspravljam u kontekstu shvaćanja da se starije žene ne percipiraju kao seksualna bića.

Mako11
21.12.2010., 13:19
Jedino onda da ti napise neko ko je jebao stariju damu,pa onako iz iskustva da ti kaze iz prve ruke.
Ja kad bi imo priliku otreso bi tako neku dobro ocuvanu damu,ali dobro jos sam mali,za koju godinu krenucu i u tu ekspediciju a sad jebem ovo mlado oko mene,starke ce posle doci

Mr.Nobody
21.12.2010., 13:42
Jedino onda da ti napise neko ko je jebao stariju damu,pa onako iz iskustva da ti kaze iz prve ruke.
Ja kad bi imo priliku otreso bi tako neku dobro ocuvanu damu,ali dobro jos sam mali,za koju godinu krenucu i u tu ekspediciju a sad jebem ovo mlado oko mene,starke ce posle doci

Seks s curama od 20 i damama s 45 godina su dvije potpuno različite stvari. Jednako dobre :mig:, ali totalno različite.

Tuta Absoluta
21.12.2010., 13:45

Imaš pravo, od 19 do 23, tu ne možeš pogriješiti! Starije dame za sada ti ne trebaju.

Mako11
21.12.2010., 13:58
Hehe mozda neka za novu godinu naidje,videcemo :) tu priliku necu propustiti :)

dejan0000
24.12.2010., 23:22
slobodno se neka "zrelija" zena javi na PP....za neki neobavezan chatuljak ...:cerek: :ne zna:

zivjeli :Pivo:

Gizela_
26.12.2010., 12:26
Ja obožavam mlađe dečke i gotovo isključivo se nalazim s 12 do 6 godina mlađima od sebe. Fino mirišu, ukusni su, slatki, jednostavni, potentni, otvoreni, još nisu sjebani lošim iskustvima.
Ukratko: melem za dušu i tijelo, slatko zlo. :cerek:

_alma_
26.12.2010., 15:50
Ja obožavam mlađe dečke i gotovo isključivo se nalazim s 12 do 6 godina mlađima od sebe. Fino mirišu, ukusni su, slatki, jednostavni, potentni, otvoreni, još nisu sjebani lošim iskustvima.

potpisujem.
milficama takvu ukusni kolačići podižu energiju, ne troše ih. nas.

Gizela_
26.12.2010., 16:20
potpisujem.
milficama takvu ukusni kolačići podižu energiju, ne troše ih. nas.

E. da, to! Ne troše nas i ne prazne nam emocionalnu i ostalu vrstu i sortu energije!

Tuta Absoluta
26.12.2010., 16:31

Koliko ti imaš godina?

Carolans
26.12.2010., 18:37
Koliko ti imaš godina?

25,sto? :lol:

kurosava
26.12.2010., 21:34
Vidiš veliš da si sponzoruša ,da si prava riba ,da ides od jednog bogatasa do drugog da sebe osiguras a u isto vrijeme bi išla u švicarsku raditi na crno.uspjesne sponze nemaju potrebe raditi,dakle tvoje isfuravanje sponzoruše ja samo priča,mislim da nisi riba koja moze manipulirati bogatim muskarcima i izvlačiti im novac,osim toga sponze vrste kakvom sebe prikazujes nisu na forumu.:rofl::rofl:Ako nekome podudas a on te odvede na ćevape i pivu ili jeftini motel onda to i nije nesto.

tipST
26.12.2010., 21:45

:top:

a koliko ti imas ???

Carolans
26.12.2010., 21:55
Vidiš veliš da si sponzoruša ,da si prava riba ,da ides od jednog bogatasa do drugog da sebe osiguras a u isto vrijeme bi išla u švicarsku raditi na crno.uspjesne sponze nemaju potrebe raditi,dakle tvoje isfuravanje sponzoruše ja samo priča,mislim da nisi riba koja moze manipulirati bogatim muskarcima i izvlačiti im novac,osim toga sponze vrste kakvom sebe prikazujes nisu na forumu.:rofl::rofl:Ako nekome podudas a on te odvede na ćevape i pivu ili jeftini motel onda to i nije nesto.

o kurosave jesi decek jos :lol:
uradi ono sto ti pise u sigu :lol:

Laki1991
28.12.2010., 23:55
E. da, to! Ne troše nas i ne prazne nam emocionalnu i ostalu vrstu i sortu energije!

ali ima i onih žena koje se zaljube...e to je tek onda drama))))

smrdljivi
29.12.2010., 01:06
dobar je sex sa ženama u svim godinama,dobro ne baš svim jelte

multisystem
29.12.2010., 08:31
E ovako imam 18 godina i privlače me starije žene(35-40)godina.Imam par dobrih iskustava sa ženama,ako netko ima odgovor na pitanje dali je čudno to što me one privlače ili ako ima neka žena koja bi htjela podjeliti koje iskustvo u vezi ovog,neka slobodno pošalje poruku,hvala!

denisv
29.12.2010., 08:41
E ovako imam 18 godina i privlače me starije žene(35-40)godina.Imam par dobrih iskustava sa ženama,ako netko ima odgovor na pitanje dali je čudno to što me one privlače ili ako ima neka žena koja bi htjela podjeliti koje iskustvo u vezi ovog,neka slobodno pošalje poruku,hvala!

Isti si moj komšija. Samo što on pomjera granice nemogućeg, on je 50+ :rofl:

multisystem
30.12.2010., 21:21
Isti si moj komšija. Samo što on pomjera granice nemogućeg, on je 50+ :rofl:
opasan neki komšija...ja se držim svoje dobne granice

Laki1991
30.12.2010., 22:05
Bit zrelih žena u odnosu na 20-togodišnjakinje je ta da u njima zaista osjetiš punu ženstvenost...taj osjećaj se jednostavno ne može opisati)