PDA

View Full Version : Seks sa ženama u zrelijim godinama [oglasi NISU dozvoljeni]

stranice : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

PinkastiFlojd
09.10.2011., 22:03
nema ništa lošeg u tome ako neka starija žena do 45g , prođe ulicom u kojoj ti živiš , dobrog izgleda , privlačna usprkos godinama , dapače , mislim da je to normalno....i sam mislim da kada bi se našao u takvoj situaciji da bi bilo čudno u neku ruku , ali naravno da svaku tremu možemo lako ukloniti....nema ničeg lošeg u priželjkivanju neke starije žene , barem za iskustvo si bogatiji, u slučaju da nije žena zaljubljive prirode....ali o tom- potom !:D

Uvik kontra
13.10.2011., 08:11
Ah, jedina neostvarena seksualna želja...

Artois
13.10.2011., 12:47
Ah, jedina neostvarena seksualna želja...

Nemora biti,ustedi malo para i poderi nekog milfa ko svinja masnu krpu!

henelo
13.10.2011., 15:23

Sa takvim pristupom ce samo nesto u boredelu naci.

Uvik kontra
13.10.2011., 15:35

Ma ne želim plaćati, to jednostavno nije to...

benzina
13.10.2011., 17:03
super tema, naravno zahvaljujem se autoru teme, naime ja imam 21 godinu, i naravno uzasno me privlače starije dame, ne sada baš "stare" ali do 55 god, imam djevojku vec duzi period, ali nekako nije to to, zaista ne razumijem samog sebe, s djevojkom ono ne mogu reci da nemam strasti i erekcije, ali kada vidim stariju damu, ono malo boljeg izgleda, jednostavno poludim, probudi se zivotinja u meni hihi :504: u društvu nisam nikako iznosio niti pričao o ovome sa svojim prijateljima jer sam smatrao da će me ismijavati ili šta, uglavnom nisam jedini i nemam nikakav poremećaj hihih :mig::mig:

to je znak da sazrijevaš seksualno.....neko na ovaj ili onaj način, ti si svoj način našao! :p:mig:

Artois
13.10.2011., 17:06
Ma ne želim plaćati, to jednostavno nije to...

Razumijem. Ali eto to je samo jedan prijedlog.
Mozda te izade jeftinije nego ovako na "finjaka" :mig:

Uvik kontra
13.10.2011., 18:28
Razumijem. Ali eto to je samo jedan prijedlog.
Mozda te izade jeftinije nego ovako na "finjaka" :mig:

A valjda će i doći mojih pet minuta :) Iako nisam ni ja više toliko mlad, haha

USB-stick
14.10.2011., 01:02
Ja 23 ona 34! Sex čista fantazija. Obadvoje Ovnovi u horoskopu, vatreni do bola.

Istina glavni nam je problem što smo oboje jako ljubomorni i zbog toga se najviše svađamo ali uvijek nam krevet riješi nesuglasice i zbunjenosti. Ja izdržljiv u kondiciji a ona pohotna jako... :)
Kako god da bude na kraju, ja ću biti sretan jer imam takvo iskustvo koje svaki muškarac i svaka žena barem jednom mora isprobati :D:D

dalmatinac91
15.10.2011., 10:44
Malo sam citao prijasnje postove i imam pitanje za sve zrelije zene znaci iznad 30 da li bi htjele da imate sex s nekim mlađim muskarcem?
Ja kad vidim neku stariju vani u discu ili slicno volim prici ali imam osjecaj da one bas i nisu toliko zainteresirane za mlade decke a sad neznam u cemu je kvaka mozda u meni moze i to biti ili u konzervativnom okruzenju nasem balkanskom kojem je to neki taboo.

MillionMan
15.10.2011., 10:48
a tko ti brani? ako sad neces, onda oces s 60?!

Chiro
15.10.2011., 14:10
Malo sam citao prijasnje postove i imam pitanje za sve zrelije zene znaci iznad 30 da li bi htjele da imate sex s nekim mlađim muskarcem?
Ja kad vidim neku stariju vani u discu ili slicno volim prici ali imam osjecaj da one bas i nisu toliko zainteresirane za mlade decke a sad neznam u cemu je kvaka mozda u meni moze i to biti ili u konzervativnom okruzenju nasem balkanskom kojem je to neki taboo.

Ako uletavaš domaćim ženama, onda da, stvar je do konzervativnog okruženja. Jer, ti si mlad i slobodan, i boli te kurac. Ona je (najčešće) udana, i nije bitno je li sretna ili nesretna, jer u svakom slučaju je uvijek u strahu "šta će ljudi reć". I to je razumljivo. Ono čemu se ti možeš nadati je da ti zapneš za oko nekoj, i ako ćeš joj biti dovoljno napet, ona će tebi sama prići, ne brini. :)

Uletavaj strankinjama na lito, topla preporuka. :) Vrti se po plažama ispod hotela, škicaj, snimaj, uletavaj, budi pametan i lukav. :cerek:

dalmatinac91
15.10.2011., 16:00
A to ti znas da s strankinjama pali iz vlastitog iskustva ha? :)
A sto ako ima muza mislim vecina njih dolazi s muzem na godisnji i tako ili one zele zabavu bez obzira na ljubavni status?

emily_
15.10.2011., 20:24

ako ti je ovo u nicku godište,onda niti si starijoj curi za dečka,a niti udatoj za ljubavnika.....

strpi se malo i čekaj svoje vrime;)

henelo
15.10.2011., 22:43
ako ti je ovo u nicku godište,onda niti si starijoj curi za dečka,a niti udatoj za ljubavnika.....

strpi se malo i čekaj svoje vrime;)

teorija ti i nije nesto... a ti dalmatino izbaci iz glave ''sta ako''
nije taboo... samo se ti postavi kako valja, takve ne trpe klinje ;)

Chiro
15.10.2011., 22:58
A to ti znas da s strankinjama pali iz vlastitog iskustva ha? :)

Ne, napamet trkeljam.

A sto ako ima muza mislim vecina njih dolazi s muzem na godisnji i tako ili one zele zabavu bez obzira na ljubavni status?

Recimo da ih 3/4 dolazi s muževima/partnerima/ljubavnicima/dečkima. Ostale dolaze ili same ili sa nekom grupom (sindikalni GO, neki agencijski aranžman itd.). To su te na koje moraš ciljati. Najčešće će ti to biti Čehinje, Slovakinje, Poljakinje, Ruskinje i još poneka zemlja Varšavskog pakta.

E da, od birača nema jebača, čisto da te podsjetim. :kava:

benzina
16.10.2011., 09:46
E da, od birača nema jebača, čisto da te podsjetim. :kava:[/QUOTE]

Oooooooooooooooooooo, dobrog li savjeta!!!!!

Ne dragi, nemoj birati nego jebi sve što ti pod jaja dođe, katastrofa!!!:504:
To govori i o "muškarcu" koji je to napisao!!!!:504:

CroMan132
16.10.2011., 09:59
Ja 23 ona 34! Sex čista fantazija. Obadvoje Ovnovi u horoskopu, vatreni do bola.

Istina glavni nam je problem što smo oboje jako ljubomorni i zbog toga se najviše svađamo ali uvijek nam krevet riješi nesuglasice i zbunjenosti. Ja izdržljiv u kondiciji a ona pohotna jako... :)
Kako god da bude na kraju, ja ću biti sretan jer imam takvo iskustvo koje svaki muškarac i svaka žena barem jednom mora isprobati :D:D

Blago tebi i uživaj dok traje. :mig:

emily_
16.10.2011., 10:30
teorija ti i nije nesto... a ti dalmatino izbaci iz glave ''sta ako''
nije taboo... samo se ti postavi kako valja, takve ne trpe klinje ;)
ako ima 20.....kako bi mogao slobodnoj curi od 30 godina biti napet za dečka?ona želi nekog ozbiljnijeg,možda joj je cilj i udati se......

udata od preko 30,35......a on 20...to su rijetki slučajevi........:rolleyes:

bonimir22
16.10.2011., 11:51
ako ima 20.....kako bi mogao slobodnoj curi od 30 godina biti napet za dečka?ona želi nekog ozbiljnijeg,možda joj je cilj i udati se......

Zašto ovo,zašto ono.... Cemu generaliziranjei stvaranje nekih osobnih zakona kao zemelj za druge ljude :facepalm:
Mislim,bezveze su mi ove recenice tipa "premlad si", "nisi dovollno zreo za nju" ...ovo ono ...

A jos su bezvezeniji oni koji zapravo i slusaju takve komove.
Jednostavno se treba opustiti/prepustiti, pomalo i riskirati ...godine nisu neki temelj za sve to (naravno,da je barem punoljetan) ...

Mozemo sad do sutra o tome .. Moze se neki mladic od tek navrsenih 18 godina sviđati jednoj zeni od 68 godina.Moze se 40 godisnja zenska zaljubiti u 25 godisnjaka i s njim imati vezu,brak itd itd ...sta ja znam .....

Nije dobro generalizirati i shvacati vezu,aferu,ljubav izmedu dvoje osoba koju su poprilicno odvojene u godinama kao tabooooooo.I ja jako prezirem od takvih površnih osoba koje to rade ... ...Ipak zivimo u "hebenom" 21 stoljecu a ne u srednjem vijeku,gdje je malo toga normalnog ...A ovo jos spada i pod normalnije stvari u danasnjem "cirkusu" ....

dalmatinac91
16.10.2011., 12:04
Bonimire slazem se s tobom zenama je dosta tih generaliziranja one zele osjetit slobodu i nesputanost kod svih. I ako ja budem s nekom cehinjom od 30 ili 35 godina pa necu je zenit to zna i ona i ja

zgkreso
16.10.2011., 12:35
Ako je sex dobar, godine su nevažne. Uživaj!

nije sve u sexu a godine opčenito nisu važne...:504:

henelo
16.10.2011., 14:13

ne pise na celu koliko ima godina...
ako su to rijetki slucajevi onda moj slucaj nije moguc :rolleyes:
(ja:20 ona:50) letos, spontano sam krenuo u konverzaciju sa njom. Posle dobrog prilazenja i uvodne price, sve ostalo je islo samo od sebe. Ono najvaznije se nije dogodilo... mojom krivicom :o

dalmatinac91
16.10.2011., 15:55
ne pise na celu koliko ima godina...
ako su to rijetki slucajevi onda moj slucaj nije moguc :rolleyes:
(ja:20 ona:50) letos, spontano sam krenuo u konverzaciju sa njom. Posle dobrog prilazenja i uvodne price, sve ostalo je islo samo od sebe. Ono najvaznije se nije dogodilo... mojom krivicom :o

Steta ali jos ima vremena da se dogodi ili

henelo
16.10.2011., 18:58
Steta ali jos ima vremena da se dogodi ili

ima ali sad trenutno nismo u istoj drzavi... sto se tice tog dogadjaja dobio sam na samopouzdanju pa sad kad vidim neku prilazim bez problema :mig:
samo to sto nisam isao do kraja pa i ne znam taj dozivljaj me malo hebe :cerek:

benzina
17.10.2011., 09:21
ima ali sad trenutno nismo u istoj drzavi... sto se tice tog dogadjaja dobio sam na samopouzdanju pa sad kad vidim neku prilazim bez problema :mig:
samo to sto nisam isao do kraja pa i ne znam taj dozivljaj me malo hebe :cerek:

Pa idi do kraja! :p

UsernameIsValid
17.10.2011., 10:24
uvjek sam slinio za "starijim" kokicama :)

Brijana
17.10.2011., 13:27

Ne treba generalizirati. Postoje i žene od 30+ koje nisu fiksirane na ideju da se trebaju što prije udati da bi se time ostvarile, nego uživaju u životu, i primaju ga kako dolazi. Žene koje su uz to zaposlene i samostalne, imaju svoj stan, auto i društveni život, i ne razmišljaju o muškarcu s kojim ulaze u krevet kao o potrencijalnom skrbniku buduće obitelji, ili o nekome tko će im osigurati status u društvu.

Takvim ženama muškarčeve godine nisu toliko bitne, i ako mladunac nije baš "zeko" u krevetu, može im mlađi još više i odgovarati, jer osjećaju manji pritisak, i mogu si s njim puno ležernije priuštiti razne "sitne ludosti" - stvari u kojima uživaju, i koje se u našem balkanskom društvu ne smatraju "primjerenima njihovim godinama" ;)

A kad 20(i kusur)-godišnjak naleti na takvu, koja još uz to dobro izgleda, ima duha, energije, a i para, uz to su oboje u maksimumu seksualne snage i nagona - upala mu sjekira u med. :D

Teta2U
17.10.2011., 13:50
Držite se teme, ne chatajte i ne offtopičarite, za chat odite na tu temu, jer ovdje ćete biti kažnjeni!

Black Milk
17.10.2011., 15:46
Ne treba generalizirati. Postoje i žene od 30+ koje nisu fiksirane na ideju da se trebaju što prije udati da bi se time ostvarile, nego uživaju u životu, i primaju ga kako dolazi. Žene koje su uz to zaposlene i samostalne, imaju svoj stan, auto i društveni život, i ne razmišljaju o muškarcu s kojim ulaze u krevet kao o potrencijalnom skrbniku buduće obitelji, ili o nekome tko će im osigurati status u društvu.

Takvim ženama muškarčeve godine nisu toliko bitne, i ako mladunac nije baš "zeko" u krevetu, može im mlađi još više i odgovarati, jer osjećaju manji pritisak, i mogu si s njim puno ležernije priuštiti razne "sitne ludosti" - stvari u kojima uživaju, i koje se u našem balkanskom društvu ne smatraju "primjerenima njihovim godinama" ;)

A kad 20(i kusur)-godišnjak naleti na takvu, koja još uz to dobro izgleda, ima duha, energije, a i para, uz to su oboje u maksimumu seksualne snage i nagona - upala mu sjekira u med. :D

bravo!
ovo je kao da sam ja opisala.
i sama sam zena 30 plus, imam pare, auto, stan, i ne planiram se udavat.
kad sam bila mladja, volila sam starije muskarce.
moj najstariji jebac je imo 64 god, kad sam ja 18. to je doduse bilo davno, i mozda je jadan i umro do sad..
a sad nekako palim se na mladje, zadnji je bio 8 godina mladji i bilo nam je super, bez pritiska, pretenzija i ocekivanja, cak sta vise, na kraju sam ostavila ja njega, i mali jos slini.

(-;

Laki1991
17.10.2011., 15:56
bravo!
ovo je kao da sam ja opisala.
i sama sam zena 30 plus, imam pare, auto, stan, i ne planiram se udavat.
kad sam bila mladja, volila sam starije muskarce.
moj najstariji jebac je imo 64 god, kad sam ja 18. to je doduse bilo davno, i mozda je jadan i umro do sad..
a sad nekako palim se na mladje, zadnji je bio 8 godina mladji i bilo nam je super, bez pritiska, pretenzija i ocekivanja, cak sta vise, na kraju sam ostavila ja njega, i mali jos slini.

(-;

vidi ti matorog...ma mora da je još živ:lol:

Brijana
17.10.2011., 21:04
a sad nekako palim se na mladje, zadnji je bio 8 godina mladji...

:top:

Kakav transfer znanja! :mig:

Artois
19.10.2011., 19:04
Evo primjera,kako neki imaju srece kresat odlicnog milfa.
http://www.javno.hr/zivot_i_stil/ljudi_sudbine/31665/VIDEO-Hrvatica-Renata-43-udaje-se-za-15-godisnjeg-austrijanca-Erwina.html

mahma7
20.10.2011., 07:54
Evo primjera,kako neki imaju srece kresat odlicnog milfa.
http://www.javno.hr/zivot_i_stil/ljudi_sudbine/31665/VIDEO-Hrvatica-Renata-43-udaje-se-za-15-godisnjeg-austrijanca-Erwina.html

Pa koliko on bas srece ima, nisam siguran... :D

Njegovi frendovi jebu pilice po 15 god., a on planira cijeli zivot provest s zenom koja ce imat 60 god. kad ce on bit u najboljim godinama za zene od 20-30 god.

Ne znam, al ja se za to ne bi mijenjao.
Drugo je nest pojebat par puta, a drugo je bit s takvom u vezi i zivjet.

duffus
20.10.2011., 08:51
ovaj lik je ipak malo zabrijao, nemam ja nista protiv al daj prvo nauci hodat pa onda probaj trcat.

Zene su danas u puno boljoj formi nego nekad, i ja na pola tridesetih u zadnje vrijeme sve cesce razmisljam da si nadjem neku stariju koku koja ce me bas bezobrazno iskoristavati sto mi do prije par godina ne bi ni palo na pamet :) Jednostavno, mislim da ima sve vise zgodnih zena u tim godinama i da uvijek treba probat nesto novo

marinero1987
20.10.2011., 17:32
evo skoro sat vremena citam ove vase komentare i moran se slozit s vecinom.. nema do starijih, u to san se srecom uvjerio prije 5-6 god kad san bio ispod 20 , ona je imala 40ak, muza i dijete ali neobavezan sex je bio lud i vrijedan svih tih strahova da jom se muz slucajno ne vrati prije doma...:), svaka cast Benzina sto si potakla ovu temu... ima nesto u tebi sto me tjera da te zamisljam....

benzina
22.10.2011., 00:02
evo skoro sat vremena citam ove vase komentare i moran se slozit s vecinom.. nema do starijih, u to san se srecom uvjerio prije 5-6 god kad san bio ispod 20 , ona je imala 40ak, muza i dijete ali neobavezan sex je bio lud i vrijedan svih tih strahova da jom se muz slucajno ne vrati prije doma...:), svaka cast Benzina sto si potakla ovu temu... ima nesto u tebi sto me tjera da te zamisljam....

Ma jel????:mig: Nadam se da me zamišljaš u dobrom svjetlu!:D

GoGs
22.10.2011., 00:17
Ma jel????:mig: Nadam se da me zamišljaš u dobrom svjetlu!:Dmilfače se uvijek gledaju "dobrim svjetlom" :cerek: :zubo:

Esseker1
23.10.2011., 17:26
uf,one uvijek zaigraju mastu....sam tesko ih je dohvatit!

Brijana
23.10.2011., 17:44
uf,one uvijek zaigraju mastu....sam tesko ih je dohvatit!

A ako i dohvatiš, često postoji realna šansa da te dohvati razjareni muž :Snajper: :mad:, aktualni ili bivši :mig:

AlexandarMac
23.10.2011., 17:53
A ako i dohvatiš, često postoji realna šansa da te dohvati razjareni muž :Snajper: :mad:, aktualni ili bivši :mig:

kao, stalo im je :rolleyes:...da, potrgaše se :kava:

benzina
29.10.2011., 13:33
kao, stalo im je :rolleyes:...da, potrgaše se :kava:

Vama to olakšava lov!!!!!:D:cerek: Zašto se buniš?

shootbootleg
29.10.2011., 21:24
mislim mislim mislim si
kad probaš fino vino, nije ti do mošta kolko sladak bijo...

Body123
30.10.2011., 00:20
Imam 16. god i nevjerojatno kako me privlace milfice...do sada nisam imao niti jedan seksualni kontakt jer jednostavno nemam snage prici dami u najboljim godinama...ako imate kakav prijedlog?

benzina
30.10.2011., 10:48
Imam 16. god i nevjerojatno kako me privlace milfice...do sada nisam imao niti jedan seksualni kontakt jer jednostavno nemam snage prici dami u najboljim godinama...ako imate kakav prijedlog?

Savjet: čekaj još 8-10 godina.....nijedna ne želi ševu s djetetom!:503:
Pogledaj po razredu i po školi, maturantice su ti dovoljno stare za početak!!!:mig:

benzina
30.10.2011., 10:49
mislim mislim mislim si
kad probaš fino vino, nije ti do mošta kolko sladak bijo...

:cerek:

PinkastiFlojd
30.10.2011., 14:47
milfice su čista znanost , to treba ko nauku staviti , haha

slavonacvan
30.10.2011., 15:46
:cerek:

zene su kao vino sto starije to bolje
volim tete starije od sebe i imam krasnih iskustava

wind83
04.11.2011., 11:36

Care pozz,pa jedino sto ti mogu reci da je Benzina u pravu za sada,ali ima i tih zene(mada su retke)koje vole mladje od 20,a da su one oko 40-50..ja sam imao tih slatkih muka u tom dobu,ali ostvarilo mi se tek sa 24,i od tada za eto 3 god sam bio sa 4 zrelije zene,tj dame koje imaju od40-50...moras biti uporan ali i da znas da zavodis i cak sto vise hrabar da budes recito a i fizicki;-) u datim momentima koje ces nazalost sam morati osetiti kad dodje do ''napete situacije'':mig:...podrzavam temu maximalno a dame pogotovo:cerek::cerek::cerek:

marinero1987
05.11.2011., 14:24
Savjet: čekaj još 8-10 godina.....nijedna ne želi ševu s djetetom!:503:
Pogledaj po razredu i po školi, maturantice su ti dovoljno stare za početak!!!:mig:

od koliko se prestaje biti djete....:mig:

mrtrampy
05.11.2011., 17:34
od koliko se prestaje biti djete....:mig:

kad prestaneš postavljati takva pitanja:mig:

marinero1987
05.11.2011., 20:31
kad prestaneš postavljati takva pitanja:mig:

haha, ma znam.. pitam iz zajebancije...:mig: ali razumijem decka, i mislim da netreba cekat 10 ak god, 2 - 3 ce mu biti sasvim dovoljne..uz ipak malo psihe i fizike...:)

arvenvila
05.11.2011., 20:38
Hm, to je valjda to... blizu 40 a studenti namiguju!
Samo, kad ih vidim, imam osjećaj da će mi mlijeko krenut!

benzina
05.11.2011., 22:54
haha, ma znam.. pitam iz zajebancije...:mig: ali razumijem decka, i mislim da netreba cekat 10 ak god, 2 - 3 ce mu biti sasvim dovoljne..uz ipak malo psihe i fizike...:)

On ima samo 16! Halloooo????:503:
A za dvije godine 18! Kaj će mu neko od 40? Pa to mu je kao mama! Bolesno!
Prije 25 nema kaj tražiti kod zrelih žena....nek se veseli s curama iz razreda!:mig:

mrtrampy
06.11.2011., 09:18
Prije 25 nema kaj tražiti kod zrelih žena....nek se veseli s curama iz razreda!:mig:
a može dečko maštati barem,od toga nema štete,tko zna u stvarnosti se možda boji i ovih iz razreda,nekome odbijanac i još javni može puno sranja napraviti

marinero1987
06.11.2011., 13:28

25 kazes.... hmm:mig:

wind83
07.11.2011., 09:27
Hm, to je valjda to... blizu 40 a studenti namiguju!
Samo, kad ih vidim, imam osjećaj da će mi mlijeko krenut!

i ja kad vidim zenu,damu oko 40 i meni krene mlijeko;-):mig::mig::mig:

svrsko
07.11.2011., 11:41
Smrdi im mackica vise nego kao kod mladjih,nisu pokretne,ne vole perverzije jer su odgojene u konzervativnom dugu itd.
Uglavnom bezveze,najebao sam se brdo starijih i niti jedna me nije posebno impresionirala,uz to spika je dosadna jer zive u nekom svom svijetu maste i proslosti,ali kad nemam sto jebat dobre su i one.
Predobro fizicki izgledam tako da mogu birati

gogaa
07.11.2011., 11:51
Samo šta za zrelu koku treba dobra batina, ovdje tehničari ne dolaze u obzir.
U Zanzibaru je tradicija da zrele žene (većinom iz Engleske) 50+ odlaze se provodit s mladim domicilnom momcima, osim što uživaju u kupanju i sunčanju.

Hereticus88
07.11.2011., 12:12
Samo šta za zrelu koku treba dobra batina, ovdje tehničari ne dolaze u obzir.
U Zanzibaru je tradicija da zrele žene (većinom iz Engleske) 50+ odlaze se provodit s mladim domicilnom momcima, osim što uživaju u kupanju i sunčanju.

ej Gogica, si ti bila u Zanzibaru? :)
btw, imam i ja tulipanček do koljena pa čuj...ak te zanima moremo skoknuti na kokice u Cinestar :cerek:

ante2011
07.11.2011., 15:08
da vidim na ovoj temi vecina vas misli da je 25 god nekako neka pocetna granica,mislim da nisu u pravu jer neki ni sa 25 pa cak ni 30 ne izgledaju i ponasaju se u skladu sa godinama..ja imam 22 god i imao sam nekoliko avantura sa 20 pa i 25 godina starijim damama ..u pocetku kao godina imam premalo mogu im biti sin,ali nakon niza poruka shvate da ipak nije toliko bitna razlika u godinama..isto kako kazu da su mlađi neiskusni glupost

bobby-j
07.11.2011., 21:23
da vidim na ovoj temi vecina vas misli da je 25 god nekako neka pocetna granica,mislim da nisu u pravu jer neki ni sa 25 pa cak ni 30 ne izgledaju i ponasaju se u skladu sa godinama..ja imam 22 god i imao sam nekoliko avantura sa 20 pa i 25 godina starijim damama ..u pocetku kao godina imam premalo mogu im biti sin,ali nakon niza poruka shvate da ipak nije toliko bitna razlika u godinama..isto kako kazu da su mlađi neiskusni glupost

ja bi te lijepo zamolila da mi ne šalješ poruke onakvog ili bilo kakvog sadržaja, jer ako se baviš muškom prostitucijom--forum ti nije mjesto za to. i prijavljujem adminu :kava:

Brijana
07.11.2011., 21:30

Hmmm... pa od tebe ne bih očekivala takve predrasude po pitanju godina? :mig:

Punoljetno je punoljetno :o

benzina
08.11.2011., 09:37
Smrdi im mackica vise nego kao kod mladjih,nisu pokretne,ne vole perverzije jer su odgojene u konzervativnom dugu itd.
Uglavnom bezveze,najebao sam se brdo starijih i niti jedna me nije posebno impresionirala,uz to spika je dosadna jer zive u nekom svom svijetu maste i proslosti,ali kad nemam sto jebat dobre su i one.

Uuuuuuuuuuuuuuu! Obožavam takve što se sami hvale da su veliki jebači!:504: Ti si fakat bio sa geeenijalnim ženama, koje se ne peru i koje su u staračkim domovima nepokretne (katastrofa!). Konzervativni duh? O čemu ti briješ, u kojem ti selu živiš?????:503:

Tvoj predobar fizički izgled ti nije omogućio dobre starije komade, jer očito nemaš puno u glavi!:rolleyes:
Sretno s klinkicama,njih možeš impresionirati!:mig:

mrtrampy
08.11.2011., 09:53
Uuuuuuuuuuuuuuu! Obožavam takve što se sami hvale da su veliki jebači!:504: Ti si fakat bio sa geeenijalnim ženama, koje se ne peru i koje su u staračkim domovima nepokretne (katastrofa!). Konzervativni duh? O čemu ti briješ, u kojem ti selu živiš?????:503:

Tvoj predobar fizički izgled ti nije omogućio dobre starije komade, jer očito nemaš puno u glavi!:rolleyes:
Sretno s klinkicama,njih možeš impresionirati!:mig:

Ma ne trudi se,vidiš da sere bez pokrića

tanveer
08.11.2011., 11:51
čini mi se da je dosta jak mit, po kojem će svaka starija žena kojoj se sviđaju mlađi (općenito ili konkretno, svejedno) sama poduzeti prve (i druge i treće) korake zavođenja... to ipak ovisi od osobe, ne mijenjaju se stilovi pristupa baš tako jako između 30-te i 40-te godine, a nekak imam dojam da smo ipak sve više navikle da se nas lovi, a ne obrnuto.

što hoću reć, iz ženskog ugla: nekad je savršeno jasno da se nekom muškarcu sviđate, lice mu se doslovno ozari kad vas ugleda, pa je onda lako flertovat ako je simpatija obostrana.

no često to i nije tako očigledno, dečki se prave cool, a ne vole baš SVI milfice... pa ja recimo ne bih riskirala ugled fine mame iz susjedstva bez izuzetno jasnih signala :mig:

(to ide mog suseda s prvog kata: tupsone, ak ti se sviđam, daj znak. ne mora to bit reflektor na noćnom nebu)

malenaxy
08.11.2011., 11:58
čini mi se da je dosta jak mit, po kojem će svaka starija žena kojoj se sviđaju mlađi (općenito ili konkretno, svejedno) sama poduzeti prve (i druge i treće) korake zavođenja... to ipak ovisi od osobe, ne mijenjaju se stilovi pristupa baš tako jako između 30-te i 40-te godine, a nekak imam dojam da smo ipak sve više navikle da se nas lovi, a ne obrnuto.

što hoću reć, iz ženskog ugla: nekad je savršeno jasno da se nekom muškarcu sviđate, lice mu se doslovno ozari kad vas ugleda, pa je onda lako flertovat ako je simpatija obostrana.
no često to i nije tako očigledno, dečki se prave cool, a ne vole baš SVI milfice... pa ja recimo ne bih riskirala ugled fine mame iz susjedstva bez izuzetno jasnih signala :mig:

(to ide mog suseda s prvog kata: tupsone, ak ti se sviđam, daj znak. ne mora to bit reflektor na noćnom nebu)

Potpisujem sve, jedino što ja nemam susjeda, šmrc:mig:

tanveer
08.11.2011., 12:02
pa da, nekad se teško razlikuje jel netko samo dobrosusjedski ljubazan, ili zainteresiran... ako niste sharon stone nego normalna žena, nećete od svakog smješka i pridržanih vrata misliti da vam se upucavaju

wind83
08.11.2011., 12:27

znas momcino,ne bi mozda treba da generalzujes i stavljas sve starije zene u isti kos,moras to sirije da gledas,a ne tako usmereno..... u pravu je benzina u vezi toga sto ti je navela....pozz:)

wind83
08.11.2011., 12:30

bicu ti ja sused na odredjeno vrijeme:cerek:

malenaxy
08.11.2011., 12:33
bicu ti ja sused na odredjeno vrijeme:cerek:

Mislim da sam ipak malo premlada za tebe :cerek:

wind83
08.11.2011., 12:50
Mislim da sam ipak malo premlada za tebe :cerek:

a ja nisam pitao za godine,nego da ti budem sused;-):rofl::rofl::rofl: eheh salim se:mig::mig::mig::cerek:

wind83
08.11.2011., 12:53
pa da, nekad se teško razlikuje jel netko samo dobrosusjedski ljubazan, ili zainteresiran... ako niste sharon stone nego normalna žena, nećete od svakog smješka i pridržanih vrata misliti da vam se upucavaju

hmmm najbitnija je harizma i flert,i naravno odlucnost cak i hrabrost zavisno od situacije:mig: ali jeste da muski uvek zamisljaju tu neku seron stoun,ali ko kaze da je ona dobra u krevetu....:confused:...:mig:

tanveer
08.11.2011., 12:58
hmmm najbitnija je harizma i flert,i naravno odlucnost cak i hrabrost zavisno od situacije:mig: ali jeste da muski uvek zamisljaju tu neku seron stoun,ali ko kaze da je ona dobra u krevetu....:confused:...:mig:

više sam mislila na vibru koju ona odašilje: mačkasta samouvjerenost da je svaki muškarac u njenoj blizini spreman ničice pasti pred njena koljena. meni se čini da je vjerojatno odlična u krevetu... :cerek:

edi_bosanceros
08.11.2011., 13:01
više sam mislila na vibru koju ona odašilje: mačkasta samouvjerenost da je svaki muškarac u njenoj blizini spreman ničice pasti pred njena koljena. meni se čini da je vjerojatno odlična u krevetu... :cerek:

koliko mozete ovako pogrijesiti:rolleyes:

gotovo pa uvjek bude po onoj staroj narodnoj
iz mire 100 kuraca vire:o

wind83
08.11.2011., 13:02

okk usput i to sve sto kazes...pa sad neznam mozda deluje tako na prvi pogled:cerek::cerek::cerek: al nije zlato sve sto sija eheheh... i da ta strast tj vibra kako ti kazes,to je ono gde mldji momci gube razum:D:cerek::cerek:

tanveer
08.11.2011., 13:04
koliko mozete ovako pogrijesiti:rolleyes:

gotovo pa uvjek bude po onoj staroj narodnoj
iz mire 100 kuraca vire:o

sori, what? sharon nije dobra u krevetu, ili sharon se puno troši, nisam skužila? ili, neupadljive su bolje?

wind83
08.11.2011., 13:17
sori, what? sharon nije dobra u krevetu, ili sharon se puno troši, nisam skužila? ili, neupadljive su bolje?

pa nekazem nista,svaka zena je prica za sebe,al ovu pomenutu nisam probao,to je fakat,eheh a i te povucene umeju da iznenade jakooo..mada kazem dok neprobas neznas;-):cerek::cerek::cerek:

edi_bosanceros
08.11.2011., 13:18

koliko me moje skromno iskustvo sluzi tip zene o kojoj pricas sluzi se svojom seksualnoscu da bi manipulirala a ne da bi se jebavala
od takve nema koristi

tanveer
08.11.2011., 13:22

no često to i nije tako očigledno, dečki se prave cool, a ne vole baš SVI milfice... pa ja recimo ne bih riskirala ugled fine mame iz susjedstva bez izuzetno jasnih signala

to je bilo pitanje, da li si direktan (u granicama pristojnosti, ne govorim o ćapanju) ili ne

svrsko
08.11.2011., 13:29
Starije zene su super i napaljujuce, dok ih ne probas

tanveer
08.11.2011., 13:40
Starije zene su super i napaljujuce, dok ih ne probas

neke sigurno jesu; mlađi zgodni dečki su isto super i napaljujući, dok neke od njih ne probaš :( , a neki i ostanu takvi :cerek:

svjestan si, da nisu svi isti u nekoj kategoriji, jelda?

svrsko
08.11.2011., 13:43
neke sigurno jesu; mlađi zgodni dečki su isto super i napaljujući, dok neke od njih ne probaš :( , a neki i ostanu takvi :cerek:

svjestan si, da nisu svi isti u nekoj kategoriji, jelda?

Ne,pojasni mi.

tanveer
08.11.2011., 13:46
Ne,pojasni mi.

pa možda je ipak bolje da ostaneš u mraku :eek: ne bi ti htjela rušit uvjerenja

svrsko
08.11.2011., 13:50
pa možda je ipak bolje da ostaneš u mraku :eek: ne bi ti htjela rušit uvjerenja

S obzirom da sam spavao sa dosta zena u godinama samo mi je prvi put bilo odlicno jer sam zivio u uvjerenju da su starije zene moj fetis.
A onda kada sam skuzio da im vecini mackica puno jace siri neugodne mirise nego kod mladjih,da nisu pokretne,da se umore nakon deset minuta, da uglavnom ne vole perverzije izbjegavam ih u sirokom luku.
Ako bas nemam sto jebat onda idem na stariju zenu ali posto vrhunski fizicki izgledam nemam prevelike potrebe.

tanveer
08.11.2011., 13:57
S obzirom da sam spavao sa dosta zena u godinama samo mi je prvi put bilo odlicno jer sam zivio u uvjerenju da su starije zene moj fetis.
A onda kada sam skuzio da im vecini mackica puno jace siri neugodne mirise nego kod mladjih,da nisu pokretne,da se umore nakon deset minuta, da uglavnom ne vole perverzije izbjegavam ih u sirokom luku.
Ako bas nemam sto jebat onda idem na stariju zenu ali posto vrhunski fizicki izgledam nemam prevelike potrebe.

no da, kategorija starijih žena obuhvaća svašta, a makar nemam pojma koliko ti imaš godina, očito si i ti :facepalm: u kategoriji mlađih (od nekog moraš biti i mlađi, ne) - što samo dokazuje my point. hvala bogu, nisu svi isti

svrsko
08.11.2011., 13:59
no da, kategorija starijih žena obuhvaća svašta, a makar nemam pojma koliko ti imaš godina, očito si i ti :facepalm: u kategoriji mlađih (od nekog moraš biti i mlađi, ne) - što samo dokazuje my point. hvala bogu, nisu svi isti

imam 35
Ali nisam poceo jebat sa 35 nego sa 18.

tanveer
08.11.2011., 14:06
'izbjegavam ih u širokom luku' ... možeš se tješiti činjenicom da si vjerojatno i ti slično djelovao na njih, osim na one koje razumiju da nisu svi mlađi takvi

svrsko
08.11.2011., 14:10
'izbjegavam ih u širokom luku' ... možeš se tješiti činjenicom da si vjerojatno i ti slično djelovao na njih, osim na one koje razumiju da nisu svi mlađi takvi

Vrhunski fizicki izgledam iskusan sam u seksu,ne vidim zasto bi bio odbojan nekoj zenu od cca 45 godina,ipak je seks u pitanju a ne zajednicki zivot.
Problem je sto su one meni sve odbojnije i ako bas nemam sto jebat onda cu pojebat neku takvu

tanveer
08.11.2011., 14:14
Vrhunski fizicki izgledam iskusan sam u seksu,ne vidim zasto bi bio odbojan nekoj zenu od cca 45 godina,ipak je seks u pitanju a ne zajednicki zivot.
Problem je sto su one meni sve odbojnije i ako bas nemam sto jebat onda cu pojebat neku takvu

upravo zbog toga što tako razmišljaš. da je to objektivna istina, ne bi morao jebat ništa što ti se doista ne sviđa

svrsko
08.11.2011., 14:18
upravo zbog toga što tako razmišljaš. da je to objektivna istina, ne bi morao jebat ništa što ti se doista ne sviđa

PA cekaj,sto ti mislis da bi ja ulazio u vezu sa zenom koja je 10-15 godina starija od mene.
Seks i voznja.
Gdje ti zivis?
Zasto je moje razmisljanje uopce bitno kada je u pitanju obicni seks.

tanveer
08.11.2011., 14:27
PA cekaj,sto ti mislis da bi ja ulazio u vezu sa zenom koja je 10-15 godina starija od mene.
Seks i voznja.
Gdje ti zivis?
Zasto je moje razmisljanje uopce bitno kada je u pitanju obicni seks.

podvučen je dio koji sam komentirala. ne govorim o vezi. tvoje razmišljanje, tj. tvoj stav da fizički izvrsno izgledaš i da si jako iskusan u krevetu i da bi to trebao biti dovoljan razlog da budeš dobar svakoj ženi od 45 - za sex. to ti misliš, ali to nije istina. iskustvo = dobar? ne

PinkastiFlojd
08.11.2011., 19:18
osobno sam imao jedan jedini slučaj sa starijom gospođom, rastavljena , dvoje djece , 33godine , nije se radilo isključivo o seksu jer se dotična zaljubila i htjela samnom , 23godišnjakom neku vezu , iako smo od početka obostrano se dogovorili da to nema smisla , već da ćemo se kad god naiđe prilika naći...

žena je bila očuvanog izgleda , brinula se očito o svojem izgledu vrlo dobro , imala je bore , naravno , nije to bilo dijete neko glatke kože , ne znam ni što bi vi htjeli od starije gospođice ili gđe , no to je nešto u što se ne gleda ako oboje osjetite seksualnu napetost između vas...tako da , potrajalo je 2mj , nakon toga se samo pozdravljamo po ulici , pošto živi 2 ulice dalje od mene u kvartu...

hoću reći , seks je bio bolji i kompletniji u svim pogledima nego sa bilo kojom mlađom curom koju sam imao ranije , nije to radi njenih 33g , iskustva i bilo što već , nego radi toga što se znala opustiti i znala je da oboje isto želimo , što malo koja žena/cura danas uspije...

meni je ona bila privlačna jer je uvijek u gradu dolazila do mene u bircu u provokativnom izdanju , odjeći , i uvijek je sjajila i hrpetina starijih dečki oko nje , 4-5 g stariji od mene , no nju nije smetalo doći do mojeg stola i društva i pitat me dal bi htio nać se u 2h kod nje doma...mislim da su starije žene privlačne i dalje ako drže do sebe i ako su u tih 35g ili koliko već imaju , shvatile kako dobiti što zažele , eto...

Chansomps
08.11.2011., 19:51
osobno sam imao jedan jedini slučaj sa starijom gospođom,, 33godine

Starija gospođa od 33 godine. Daj ne seri! :s

svrsko
08.11.2011., 19:56
Starija gospođa od 33 godine. Daj ne seri! :s

Starije zene su 40+

mazolina
08.11.2011., 20:57
Kamo sreće da se mogu vratiti baš u 33 da me mladi zeleni mogu zvati starijom gospođom!:lol:

PinkastiFlojd
08.11.2011., 20:57
Starije zene su 40+

greška u tipkanju

dodo89
09.11.2011., 00:11
meni su sve 30+ starije :D
zasto mora biti 40+ ?

Teta2U
09.11.2011., 00:14
meni su sve 30+ starije :D
zasto mora biti 40+ ?

što je najbolje, škicnite opet naslov, koji kaže -seks sa ženama u zrelijim godinama- :zubo:
a to svakome ponaosob znači drugačije :D

dodo89
09.11.2011., 00:28
ma zrelije pocnu vama cim pocnete kukat stalno :D

tanveer
09.11.2011., 01:58
ma zrelije pocnu vama cim pocnete kukat stalno :D

takva tema, i ovo je ono što vas muči? ajmo definirat što spada u veće, kad već pričamo što su starije, a što taman :p

Brijana
09.11.2011., 09:39
što je najbolje, škicnite opet naslov, koji kaže -seks sa ženama u zrelijim godinama
a to svakome ponaosob znači drugačije

Upravo tako. Nekom su zrelije žene one 70+, nekome 60+, 50+, 40+, 30+ ...
Čini mi se da su za veliki broj ovdje prisutnih forumaša "starije žene" s 20+ :mig: :D

Stvar je percepcije promatrača, i same individue. I fizičke, kao i mentalne komponente. Žena s 30 godina i dvoje djece može biti "zrelija" od žene s 40 godina koja nema djecu i vodi drukčiji život.

wind83
09.11.2011., 09:56
pa za mene su starije zene od 40-55 recimo...eto......i to je licno, kako neko definise to ''starija''.....

tanveer
09.11.2011., 11:07
pa za mene su starije zene od 40-55 recimo...eto......i to je licno, kako neko definise to ''starija''.....

ajmo reć, minimalno, dob dečka plus 10 do xy godina (gornju granicu se ne usuđujem postavljat, to ćemo tek utvrdit :D ; s obzirom na neke komentare ovdje, ta je granica puuuno višlje nego što bi očekivali)

freddie
09.11.2011., 11:35
kako može neka žena od 33 bit u zrelijim godinama, pa to je za mene piletina. Inače trenutno sam sa jednom od 46 godina i mogu samo reć da je to najbolji seks do sada a imal sam ga sa puno njih , broj nije bitan da ne ispadne da se hvalim a i ja dosta dobro izgledam , tako kažu.Uglavnom ako žena i malo drži do sebe onda je to prava stvar i usudim se reć raspon godina 40 - 55.

tanveer
09.11.2011., 11:41
za dvadesetgodišnjaka, ova od 33 je zrela, a ova tvoja od 46 je možda ipak too much. ako si ti 35, onda bi ti 55-godišnjakinja bila ick... ovdje je zrelost relativna i mijenja se s vremenom, mora poći od dobi muškarca

freddie
09.11.2011., 11:48
za dvadesetgodišnjaka, ova od 33 je zrela, a ova tvoja od 46 je možda ipak too much.

ho ho ho , ni blizu too much, vjeruj .

tanveer
09.11.2011., 11:50
ho ho ho , ni blizu too much, vjeruj .

pa ok, vjerujem ti, no i ti si stariji od 20...

freddie
09.11.2011., 11:54
pa ok, vjerujem ti, no i ti si stariji od 20...

o da , puno puno

wind83
09.11.2011., 15:06
ajmo reć, minimalno, dob dečka plus 10 do xy godina (gornju granicu se ne usuđujem postavljat, to ćemo tek utvrdit :D ; s obzirom na neke komentare ovdje, ta je granica puuuno višlje nego što bi očekivali)

al ima nesto i u tome kako izgleda i koliko je sazreo,sto je vec pisano na tu temu,i ja garantujem da bi se mnogi od nas zeznuli na prvi pogled, a da neznamo recimo godiste...tako da jeste da su brojke presudne u neku ruku,al da se prvo kresnemo sa nekom(-kim)i u tom momentu mislimo(ili da nam ''kaze'') da ima recimo 42,i posle saznamo da ima 53,isto tako i obrnuto,da kaze da ima 26 a on jedva21,,a usput je bilo extra:cerek:,dali bi reagovali negativno? tako da sam hteo reci da mozda brojke jesu bitne,ali ipak izgled i privlacnost,fluid,hemija,zrelost u svakom pogledu fizicka ili psihicka... kako god, su ipak:mig::mig::mig: na prvom mestu......hmmm

tanveer
09.11.2011., 19:57
bilo bi zanimljivo čut one koji imaju iskustva - koje su prednosti a koje mane, ali ne općenito nego baš u usporedbi s tzv "normalnim" vezama

freddie
10.11.2011., 06:40
bilo bi zanimljivo čut one koji imaju iskustva - koje su prednosti a koje mane, ali ne općenito nego baš u usporedbi s tzv "normalnim" vezama

za zrelije važi ona : srama više nemaju a sve znaju ..:rofl:

phiber
10.11.2011., 08:07
Manje chata, hvala.

benzina
10.11.2011., 14:16

Pošto se ponavljaš, A NE RAZUMIJEM ZAŠTO???????:ne zna:
Ponovit ću ti ja što ti ide i nadam se da nečeš i treći put tupiti isto....

Obožavam takve što se sami hvale da su veliki jebači! Ti si fakat bio sa geeenijalnim ženama, koje se ne peru i koje su u staračkim domovima nepokretne (katastrofa!). Konzervativni duh? O čemu ti briješ, u kojem ti selu živiš?????

Tvoj predobar fizički izgled ti nije omogućio dobre starije komade, jer očito nemaš puno u glavi!
Sretno s klinkicama,njih možeš impresionirati!

mazolina
10.11.2011., 14:55
Pošto se ponavljaš, A NE RAZUMIJEM ZAŠTO???????:ne zna:
Ponovit ću ti ja što ti ide i nadam se da nečeš i treći put tupiti isto....

Obožavam takve što se sami hvale da su veliki jebači! Ti si fakat bio sa geeenijalnim ženama, koje se ne peru i koje su u staračkim domovima nepokretne (katastrofa!). Konzervativni duh? O čemu ti briješ, u kojem ti selu živiš?????

Tvoj predobar fizički izgled ti nije omogućio dobre starije komade, jer očito nemaš puno u glavi!

A baš ima slatki nick! Asocira na zečeka!:cerek:

Iz tog tendencioznog nicka može se puno toga zaključiti! Uglavnom potpuno suprotno od onog čim se vlasnik diči!:lol:

tanveer
10.11.2011., 15:55
koliko sam ih ja upoznala, prosječno govoreći o kategorijama (kao i uvijek - ne svi, ali većina):

mlađi muškarci (za mene cca 25 - 35) bolji su od starijih po optimizmu, energiji, smislu za humor, tonusu mišića, spremnosti prihvaćanja kojekakvih prijedloga :mig:, fleksibilnosti svog rasporeda, ne vrijeđaju se lako. vole se smijati u krevetu. ne možeš ih ohladiti tek tako, ne smetaju im gluposti tipa 'izgledam li debelo u ovim trapkama' s kojima se žene opterećuju.
no, sa starijim ženama rijetko imaju srednjeročne planove, a nikad dugoročne. kad im se i čini da su se zaljubili, to ipak ne traje dugo. javne društvene aktivnosti su skoro nemoguće, obitelj i prijatelji su off limits. tamo negdje iza tridesete počnu jače razmišljati o zasnivanju svoje obitelji, pa starije ženske padaju u drugi plan.

stariji pak češće imaju više love, iskustva, kulture, ali su i daleko zahtjevniji po pitanju divljenja prema njima, trebaju da ih se pažljivo sluša, trebaju 'zavođenje'. puno im je bitnije da netko uvažava njihove uspjehe (na svim poljima, od karijere do kreveta), i ne izražava preintenzivno svoje stavove bilo koje vrste. češće se boje da ih neka 'ne ulovi', imaju loša iskustva iz prošlosti, pa dižu obrambene zidove opravdavanjima s poslom, djecom i čime god im padne na pamet... no s njima nije nezgodno izaći van na večeru ili prošetati gradom držeći se ispod ruke :rolleyes:

MillionMan
10.11.2011., 17:20
problema nema. jedini problem je sto dosta ljudi na internetu kao i u zivo se samo zekaju oko tog. manje vise su svi stariji prihvatili mlad ritam i svi smo ludi. ali to ne znaci da konzumiraju te postupke. problema nema ako naletis na nekog s iskustvom.

tanveer
10.11.2011., 21:27
koliko sam ih ja upoznala, prosječno govoreći o kategorijama (kao i uvijek - ne svi, ali većina):

mlađi muškarci (za mene cca 25 - 35) bolji su od starijih po optimizmu, energiji, smislu za humor, tonusu mišića, spremnosti prihvaćanja kojekakvih prijedloga :mig:, fleksibilnosti svog rasporeda, ne vrijeđaju se lako. vole se smijati u krevetu. ne možeš ih ohladiti tek tako, ne smetaju im gluposti tipa 'izgledam li debelo u ovim trapkama' s kojima se žene opterećuju.
no, sa starijim ženama rijetko imaju srednjeročne planove, a nikad dugoročne. kad im se i čini da su se zaljubili, to ipak ne traje dugo. javne društvene aktivnosti su skoro nemoguće, obitelj i prijatelji su off limits. tamo negdje iza tridesete počnu jače razmišljati o zasnivanju svoje obitelji, pa starije ženske padaju u drugi plan.

stariji pak češće imaju više love, iskustva, kulture, ali su i daleko zahtjevniji po pitanju divljenja prema njima, trebaju da ih se pažljivo sluša, trebaju 'zavođenje'. puno im je bitnije da netko uvažava njihove uspjehe (na svim poljima, od karijere do kreveta), i ne izražava preintenzivno svoje stavove bilo koje vrste. češće se boje da ih neka 'ne ulovi', imaju loša iskustva iz prošlosti, pa dižu obrambene zidove opravdavanjima s poslom, djecom i čime god im padne na pamet... no s njima nije nezgodno izaći van na večeru ili prošetati gradom držeći se ispod ruke :rolleyes:

problema nema. jedini problem je sto dosta ljudi na internetu kao i u zivo se samo zekaju oko tog. manje vise su svi stariji prihvatili mlad ritam i svi smo ludi. ali to ne znaci da konzumiraju te postupke. problema nema ako naletis na nekog s iskustvom.

nisam sigurna na koje to postupke misliš, koji se ne konzumiraju?

MillionMan
13.11.2011., 18:38
ima starijih miskaraca koji pricaju o sisama i kako ga mala pusi- ali doma ima zenu i djecu... i na tom ostaje

a ima njih koji nabace flert svakoj u prolazu i ponekad se zalomi i potreba za seks uzitkom postaje unosna. ne pricam o primjeru ljubavnice istih godina razvedena..

tanveer
14.11.2011., 07:37
ima starijih miskaraca koji pricaju o sisama i kako ga mala pusi- ali doma ima zenu i djecu... i na tom ostaje

a ima njih koji nabace flert svakoj u prolazu i ponekad se zalomi i potreba za seks uzitkom postaje unosna. ne pricam o primjeru ljubavnice istih godina razvedena..

? ne vidim kakve ovo ima veze s temom, mlađi muškarci sa zrelijim ženama... :ne zna:

Laki1991
14.11.2011., 19:28
sa zrelijim damama je kvalitetniji odnos...to je ono što fali današnjim mlađim curama(čast izuzecim)...stara škola reklo bi se u narodu...neke stvari nemogu se lako opisati riječima...puno lakše je to osjetiti (govorim o verbalnoj komunikaciji...gestama itd.)

svrsko
17.11.2011., 16:47

Mozes li dokazati suprotnomda nisam veliki jebac?nemozes?
Bio sam sa zenama koje imaju preko 40 i koje izgledaju dobro za svoje godine ali to nema nikakve veze sa seksom.
Zivim u gradu.
Fizicki izgled je ono sto zene najvise gledaju ako traze samo seks,ja to imam.
Veze me ne zanimaju,osobito ne sa zenom od 40ak godina koja je ljuta na cijeli svijet jer je shvatila da princ na bijelom konju ustvari ne postoji
Pozdravi doma.
Sad se ti ponovi treci put plus jednom na pp ako sam preskocio slucajno

Mrkymedo
17.11.2011., 16:57
Evo da se i ja uključim u temu ... :P

Gore se spominju nekakve granice godina pa da zaključimo... jednostavno je, naslov ove teme glasi "zrelije dame i mlađi muškarci", dakle riječ je o muškarcima do 30 i ženama iznad 35 :P. Ja osobno neam gornje granice što se tiče daminih godina, jer žena od 55 može izgledat baš onako kako ja želim, tako da mi njene godine uopće nisu problem, dapače... :P (ja imam 24). Konkretno primjer iz ulice, rastavljena žena ima kćer mojih godina, a ona nemože nego bit savršena... dao bi desnu ruku da završim s njom u krevetu. :rofl:

Budući da mi je jako neugodno i amo reć nemam "snage" ili nisam dovoljno "hrabar" za prići ženi u zrelijim godinama licem u lice, pokušao sam upoznati neku preko interneta. Ni tu baš nemam uspjeha jer se žene postave dosta bahato i umišljeno (npr. pošaljem normalnu poruku, pretpostavljam da je pročitala, a nema odgovora ... i da se razumimo, poslao sam 100injak poruka). Neću spominjati imena stranica jer pretpostavljam da nesmijem, ali može se zaključiti! :P

I naravno, odlučia sam se konačno "upast" u priču s gore spomenutom damom, samo triba mi par savjeta! Kako se postaviti, iz početka joj reći sve, naginjati ka sexu i slično ili okolišati (rastavljena je zbog toga šta je varala muža). :confused:

Brijana
17.11.2011., 19:10
I naravno, odlučia sam se konačno "upast" u priču s gore spomenutom damom, samo triba mi par savjeta! Kako se postaviti, iz početka joj reći sve, naginjati ka sexu i slično ili okolišati

Ulet sa stilom, znači ne kao mladi napaljeni bik, profinjeno.

Ali bez muljanja, ako mene pitaš. Žene sa životnim iskustvom obično puno lakše prokuže ljude, od mlađe žene ili prosječnog mušarca, pa joj pretvaranje može izgledati smiješno.
S druge strane, ako se previše pretvaraš da samo želiš njeno prijateljstvo, ili životne mudrosti (to pali kod mlađih, pogotovo ako se boje seksa i napasnih frajera), mogla bi pretpostaviti da si bacio oko na njenu kćerku :mig:

Dakle, poziv na kavu, pristojost, koji neusiljeni kompliment, i pogled koji odaje što želiš.:Slin:

PinkastiFlojd
17.11.2011., 21:42
Ulet sa stilom, znači ne kao mladi napaljeni bik, profinjeno.

Ali bez muljanja, ako mene pitaš. Žene sa životnim iskustvom obično puno lakše prokuže ljude, od mlađe žene ili prosječnog mušarca, pa joj pretvaranje može izgledati smiješno.
S druge strane, ako se previše pretvaraš da samo želiš njeno prijateljstvo, ili životne mudrosti (to pali kod mlađih, pogotovo ako se boje seksa i napasnih frajera), mogla bi pretpostaviti da si bacio oko na njenu kćerku :mig:

Dakle, poziv na kavu, pristojost, koji neusiljeni kompliment, i pogled koji odaje što želiš.:Slin:

a jednostavno samo ovo zadnje? :ne zna::cerek: mislim , žena ima potrebe , muškarac ima isto , čemu komplimenti , nebi te gledao da nisi privlačna onak :eek::D

RIB
17.11.2011., 21:45
Polaskaj joj, da vidi da te zanima kao zena. Budi konkretan ali ne vulgaran. Ponudi se, ali kroz dobru spiku.

tanveer
17.11.2011., 22:11
... Konkretno primjer iz ulice, rastavljena žena ima kćer mojih godina, a ona nemože nego bit savršena... dao bi desnu ruku da završim s njom u krevetu. :rofl:
...
I naravno, odlučia sam se konačno "upast" u priču s gore spomenutom damom, samo triba mi par savjeta! Kako se postaviti, iz početka joj reći sve, naginjati ka sexu i slično ili okolišati (rastavljena je zbog toga šta je varala muža). :confused:

a jednostavno samo ovo zadnje? :ne zna::cerek: mislim , žena ima potrebe , muškarac ima isto , čemu komplimenti , nebi te gledao da nisi privlačna onak :eek::D

ne vrijedi samo nabacivati zadivljene poglede, jer zgodne ih žene imaju svakih 8 metara po cesti... 16 ako nije gužva. čudi me kako neki nikako da shvate da se trebaju malo potruditi, kao da je to udvaranje, lov, igra, kakogod to zvali, nekako uvredljivo za muškarce "kad si i ženska samo želi zadovoljiti potrebe"... nije to okolišanje, nego komunikacija.

ako je žena dama, i pristupiš joj kao da je smatraš damom, imat ćeš uspjeha - koliko, ovisi o tome koliko joj se sviđaš :cerek:

ako je kurva, a pristupiš joj kao da je dama, neće se naljutiti na tebe, i bit će vrlo lako doći do toga što želiš :mig:

ako je dama, a pristupiš joj kao da je kurva, uvrijedit će se i nećeš ništa postići :durica

i, ponavljam ono moje otprije - ne, čak ni zrelijim ženama nije uvijek savršeno jasno da se nekome sviđaju, na žalost.
use language.

(i, ne mislim da postoje samo te dvije kategorije ženskog ponašanja - ali za razumljivost pristupa, dovoljno je i toliko. poanta: ne tretiraj ženu kao da je kurva. ali budi otvoren i jasan)

Brijana
18.11.2011., 22:50

Žene imaju potrebe, ali nisu toliko uvjetovane samim potrebama kao muškarci. Prosječna žena može dulje izdržati bez seksa od prosječnog muškarca (čast iznimkama), ukoliko se ne poklopi više bitnih faktora, bez da je to izbaci iz psihofizičke ravnoteže.

Dakle, ako želiš osvojiti ženu, stariju ili mlađu, svejedno, nije dovoljno samo pokazati da si napaljen, nego da si baš na nju napaljen. I u tome valja biti uvjerljiv.
Razlika između zrelije i mlađe je ta da zreliju ne moraš uvjeravati da je voliš kao nijednu do sada,i da s njom kao fol želiš nešto jaaako ozbiljno da bi je odvukao u krevet, nego ćeš je lakše pridobiti za neobaveznu priču bez prodavanja magle ;)

Laki1991
19.11.2011., 11:45
bravo Brijana....bravo....pametno zboriš:)

dalmatinac91
19.11.2011., 13:46
Inace starije zene vise cijene iskrenost najbolji ulet starijoj zeni je gledati je par minuta i cim ona pogleda u tvom smjeru 2 puta odmah joj prici i reci iskreno sto mislis o njoj o discu ili kaficu gdje se nalazite to zene zrelije cijene

Mrkymedo
19.11.2011., 13:49
zreliju ne moraš uvjeravati da je voliš kao nijednu do sada;)

to nedolazi u obzir :P
jedino šta joj mogu reć u tom smislu je da me pali više nego ijedna :D ... što u neku ruku i može biti istina :cerek: jer je koka melem za oči

fala na savjetima, sad mi samo još držite fige :D

Kafelnikov
19.11.2011., 13:55
Složio bih se s tezom da je sa starijim ženima kvalitetniji odnos. Prvi sam takav odnos imao s navršene 22 godine i nije me sram reći da sam naučio dosta toga što mi je kasnije poslužilo. Starijim ženama, barem mi se tako čini, seks je nešto izraženije, za razliku od mlađih koji imaju drugačiju percepciju. To se vidjelo i kod stanja seksa, naime starija žena daleko je više uživala, nego mlađa. Ne znam, možda je tako samo kod mene.

tanveer
19.11.2011., 18:04
to nedolazi u obzir :P
jedino šta joj mogu reć u tom smislu je da me pali više nego ijedna :D ... što u neku ruku i može biti istina :cerek: jer je koka melem za oči

fala na savjetima, sad mi samo još držite fige :D

:cool: jako dobro, i sasvim dovoljno... držim fige. nije hrabar onaj koji se ne boji, nego onaj koji usprkos strahu ne odustaje :klap:

benzina
20.11.2011., 21:23
Mozes li dokazati suprotnomda nisam veliki jebac?nemozes?
Bio sam sa zenama koje imaju preko 40 i koje izgledaju dobro za svoje godine ali to nema nikakve veze sa seksom.
Zivim u gradu.
Fizicki izgled je ono sto zene najvise gledaju ako traze samo seks,ja to imam.
Veze me ne zanimaju,osobito ne sa zenom od 40ak godina koja je ljuta na cijeli svijet jer je shvatila da princ na bijelom konju ustvari ne postoji
Pozdravi doma.
Sad se ti ponovi treci put plus jednom na pp ako sam preskocio slucajno

Veliki jebači ne laprdaju nego rade!:p
HVALA na pozdravima za doma, ali ja imam princa na bijelom konju i zato nisam ljuta na cijeli svijet....a koji put si priuštim i princa na crnom konju da budem još manje ljuta jer imam takav brak i život s princem na bijelom konju, jer mi može biti i jer sam si tako složila život!
Naravno da nisam za vezu s piletinom, ali tu i nije tema veza, već SEKS!:mig:
Iako znam neke koji žive u takvim vezama već godinama (nek im bude, nemam ništa protiv!)...
A ti dragi kad već tako dobro izgledaš unovči svoj izgled i pusti tete da se zabavljaju s nekim drugima, ti ih svojim stavovima nisi vrijedan!:)

wind83
23.11.2011., 16:08

Radim po kucama i na svim mestima;-D:D:D:D:D:D:D:D:cerek:

benzina
25.11.2011., 00:02

Radim po kucama i na svim mestima;-D:D:D:D:D:D:D:D:cerek:

Dođi, treba mi neko oprati prozore i ispeglati rublje!!!!!:D

buntovnik21
03.12.2011., 08:28
Ovo je tema za starije cure,moze vec i udane,a koje vole mlađe i kojima su ti mlađi napeti.
Pišite zašto su vam napeti,i ako ste već imali iskustva s njima,kakva su ona?!
I dali bi,ako ste u braku,riskirali to da probate nekog mlađeg ili tako nešto ne postoji,nego su to samo priče?

tanveer
03.12.2011., 17:31
baci pogled ovamo: http://www.forum.hr/showthread.php?t=286375

Logicus
03.12.2011., 22:01
Sinoć ja i prijatelj gledamo neki film i ovom neka milfača od 45-50 upala u oko pa govori: ''Bog te .eba, da mi dovedeš ovu i 6 bombi od 18-25 godina, radije bi ovu od 50 jedan put nego tih 6 po 6 puta'' :D

A ja se samo složija sa njin :rofl:

Marian Oden
04.12.2011., 13:21
Upoznao sam nedavno ženu od +35 godina. Dobro je izgledala, ali mi se nije svidjelo što je ona samo željela mlado i zategnuto meso i avanturu za jednu noć. Baš me to njeno smatranje mene mladim mesom odbilo od nje.

Naročito me iznerviralo kad me nogom po glavi počela milovati, wtf?

Pa je onda kasnije postala jakooo dosadna, i tko kaže da žene ne mogu biti posesivne taj se grdno vara. Ali kad zajebe, kasnije je kasno ispravljati.

Brijana
04.12.2011., 15:57
Baš me to njeno smatranje mene mladim mesom odbilo od nje.
...
tko kaže da žene ne mogu biti posesivne taj se grdno vara.

Naravno da mogu, kao i muškarci. Dobronamjerni savjet svim ovdje prisutnim mladim momcima koji se zanimaju za zrelije žene: :mig:
U emocionalnom i socijalnom smislu, čak je i žena istih godina zrelija od muškarca, gledano u prosjeku (čast iznimkama). A posebice žena s iskustvom, koja je značajnije starija od muškarca (znači razlika veća od cca 5 godina). A to znači da mladi muškarac u takvom odnosu puno lakše može biti izmanipuliran.
Momci, budite oprezni sa zelijim damama. Vrlo lako se može desiti da se osjećate kao veliki osvajači koji imaju punu kontrolu nad situacijom "i samo kad to požele dolaze do dobrog seksa bez obaveza", a da zapravo gospođa drži konce u rukama, i to na prvi pogled nevidljive konce.

Triptykon
04.12.2011., 16:15
Nije mi privlačno. Tek mi je 19 istina, ali starije su mi turnoff veliki. Čak i par godina starije. Može ona biti ne znam kako realno zgodna i super al iz nekog razloga me ne pale. Nedavno je bila prilika za 10ak godina stariju za koju sam siguran da bi mi bila ekstra napeta da smo sličnih godina ali ovako totalno neprivlačna. Izravno sam rekao što mislim i usput šokirao brojem vlastitih godina. xD Al da je godilo egu - naravno.

Licanin
04.12.2011., 16:24
Upoznao sam nedavno ženu od +35 godina. Dobro je izgledala, ali mi se nije svidjelo što je ona samo željela mlado i zategnuto meso i avanturu za jednu noć. Baš me to njeno smatranje mene mladim mesom odbilo od nje.

Naročito me iznerviralo kad me nogom po glavi počela milovati, wtf?

Pa je onda kasnije postala jakooo dosadna, i tko kaže da žene ne mogu biti posesivne taj se grdno vara. Ali kad zajebe, kasnije je kasno ispravljati.

WTF?
Ček,po glavi,misliš,baš po glavi,ono,frizura,kapa i slično ili po glavi malo južnije?
Ako je riječ o ovom prvom,daj opiši malo tu scenu,jer ovako dok čitam,ne kontam kako šta?

Marian Oden
04.12.2011., 16:39
Naravno da mogu, kao i muškarci. Dobronamjerni savjet svim ovdje prisutnim mladim momcima koji se zanimaju za zrelije žene: :mig:
U emocionalnom i socijalnom smislu, čak je i žena istih godina zrelija od muškarca, gledano u prosjeku (čast iznimkama). A posebice žena s iskustvom, koja je značajnije starija od muškarca (znači razlika veća od cca 5 godina). A to znači da mladi muškarac u takvom odnosu puno lakše može biti izmanipuliran.
Momci, budite oprezni sa zelijim damama. Vrlo lako se može desiti da se osjećate kao veliki osvajači koji imaju punu kontrolu nad situacijom "i samo kad to požele dolaze do dobrog seksa bez obaveza", a da zapravo gospođa drži konce u rukama, i to na prvi pogled nevidljive konce.
Držala je gospođa konce u rukama dok nije uradila nešto što mi je izvuklo živac. I rekla usput što nije trebalo. Zapravo, ona ti je od onih dama koje prve prilaze. Jako je sigurna u sebe, i jebeno uporna, jebenoooo ugodna u krevetu.

WTF?
Ček,po glavi,misliš,baš po glavi,ono,frizura,kapa i slično ili po glavi malo južnije?
Ako je riječ o ovom prvom,daj opiši malo tu scenu,jer ovako dok čitam,ne kontam kako šta?

Bilo je jutro. I ja pošto sam se ranije probudio, poželio sam da je iznenadim doručkom. Sjeo sam na rub kreveta držeći doručak koji sam spremio za nju. A ona me počela milovati nogom po glavi, po kosi. :eek: Ja kad sam to osjetio, prvo sam konto zajebancija. Kad ona nastavi i priča poslušni moj komad mesa, bla blaaa.... Tada sam u nervozi tresnuo tanjurom od pod i nju najurio van. :503:

Brijana
04.12.2011., 17:34
Sjeo sam na rub kreveta držeći doručak koji sam spremio za nju. A ona me počela milovati nogom po glavi, po kosi. :eek: Ja kad sam to osjetio, prvo sam konto zajebancija. Kad ona nastavi i priča poslušni moj komad mesa

U, ovo je stvarno bolesno! :eek:

Kod svih tih priča, situacije nisu jednoznačne i ne treba generalizirati. Postoje žene koje žele mlađe tipove da bi nad njima imale lakšu kontrolu i dominaciju (kao ova koju opisuješ), kao i žene koje su po prirodi zaigrane i mladolike (ne samo u tijelu nego i u duši) pa si s mlađima bolje pašu po temperamentu i navikama.

A ima i onih koje jednostavno nemaju predrasude prema godinama, i u prvom redu gledaju osobu u svom partneru, bez obzira da li je taj vršnjak, 20 godina stariji, ili 20 godina mlađi od njih.

puls
04.12.2011., 17:37
Meni nikad nije smetalo da me neka žena, bilo mlađa bilo starija gleda kao komad mesa koji bi iskoristila. Samo nek me iskorištavaju, po mogućnosti što više. :kava: Seks sa ženama u zrelijim godinama? Zakon. :)

faspy
04.12.2011., 17:39
ja sam uvijek volio starije zene,al sad sam ozenjen tako da nema vise :D

Sergio80
04.12.2011., 17:43
Nije mi privlačno. Tek mi je 19 istina, ali starije su mi turnoff veliki. Čak i par godina starije. Može ona biti ne znam kako realno zgodna i super al iz nekog razloga me ne pale. Nedavno je bila prilika za 10ak godina stariju za koju sam siguran da bi mi bila ekstra napeta da smo sličnih godina ali ovako totalno neprivlačna. Izravno sam rekao što mislim i usput šokirao brojem vlastitih godina. xD Al da je godilo egu - naravno.

Hm ajde mlad si pa valjda zato. Meni se zgodne milface od recimo 35 godina na vise jako privlacne i sexy. A ove klinkice 18-25 su zgodne jer su mlade ali nemaju mi onu neku privlacnost, jesu slatke i lipe ali sve je to jos neizgradjeno, nedefinirano.

Dakle starije koke ako dobro izgledaju su mi jako privlacne, to su zene, volim zene a ne balavurdiju.

Čive
04.12.2011., 17:43
Volin tete :klopa:

Laki1991
04.12.2011., 19:53
ima jako lijepih i zgodnih zrelih teta....šta drugo reći...a mlađe bi se mogle ugledat na njihov stil odjevanja...ništa prenapadno a opet seksi...

Marian Oden
05.12.2011., 07:48
Meni nikad nije smetalo da me neka žena, bilo mlađa bilo starija gleda kao komad mesa koji bi iskoristila. Samo nek me iskorištavaju, po mogućnosti što više. :kava: Seks sa ženama u zrelijim godinama? Zakon. :)

Ne iskorištava žena na klasičan način, ono da samo spava s tobom za jednu noć. Mislim da je to iskorištavanje na duže staze od samo jedne noći. Jednu noć te seksualno iskoristi, drugu noć za prenočište, treću noć da joj platiš lud provod itd... Samo moraš imati bistru i vrlo lako ćeš je skužiti.

Ne treba previdjeti stvari koje ti se zbilja ne sviđaju samo zbog par dobrih stvarčica.

tanveer
05.12.2011., 08:13
Ne iskorištava žena na klasičan način, ono da samo spava s tobom za jednu noć. Mislim da je to iskorištavanje na duže staze od samo jedne noći. Jednu noć te seksualno iskoristi, drugu noć za prenočište, treću noć da joj platiš lud provod itd... Samo moraš imati bistru i vrlo lako ćeš je skužiti.

Ne treba previdjeti stvari koje ti se zbilja ne sviđaju samo zbog par dobrih stvarčica.

nema ti to veze s njenom dobi. razlike u seksualnom ponašanju su daleko veće od jedne do druge osobe, nego kod jedne osobe od njene (npr.) 25 do 45 godine.

tko je bio sebičan, nezainteresiran, koristoljubiv prije, neće se znatno promijeniti.

tko je bio otvoren, vedar ili strastven prije, bit će i kasnije. razlike postoje, ali su više u nijansama nego u bojama. nauče se neke stvari, trikovi i tehnike, ali to ne mijenja narav te osobe.

(naravno, isključujem iznimke izazvane traumama, bolestima, ratom i lošim brakom) :)

Marian Oden
05.12.2011., 08:52
Znači ako je netko negativac on je to oduvijek i bio, ništa ga neće promijeniti. Ali kako to da je sve više negativaca? Odakle oni ispadaju, ako je ta teorija 100% tačna?

Nije valjda da mame tek radi reda rađaju (i odgajaju) zločestu djecu u ovolikoj mjeri.

tanveer
05.12.2011., 13:37
Znači ako je netko negativac on je to oduvijek i bio, ništa ga neće promijeniti. Ali kako to da je sve više negativaca? Odakle oni ispadaju, ako je ta teorija 100% tačna?

Nije valjda da mame tek radi reda rađaju (i odgajaju) zločestu djecu u ovolikoj mjeri.

nisam govorila opcenito, nego u odgovoru na prethodne postove, o zenama, njihovom seksualnom ponasanju kad su jednom vec u odrasloj dobi a prije menopauze, i spomenula da postoje iznimke... isto kao i medju muskarcima, niste ni vi svi isti u krevetu samo zato sto imate, ne znam, 23 godine

Laki1991
05.12.2011., 15:50
kad mlađi dečko ima stav...i kad cijeni ženu ona rijetko želi biti manipulator..."žrtve manipulacije su većinom oni bez stava...i labilni momci...

Gnomeo
05.12.2011., 18:13
Mene kao mladića od 27 godina seksualno privlače iskusnije dame i kad bi imao na biranje jednu curu od 20-ak godina, zgodnu, seksi i jednu od 40-ak godina koja je se dosta dobro drži, uvijek bi rađe izabrao onu od 40-ak. Takve žene su iskusne i znaju šta žele, a i meni nije do ljubavi nego do seksa!

Krajakovic
06.12.2011., 00:04
Mene kao mladića od 27 godina seksualno privlače iskusnije dame i kad bi imao na biranje jednu curu od 20-ak godina, zgodnu, seksi i jednu od 40-ak godina koja je se dosta dobro drži, uvijek bi rađe izabrao onu od 40-ak. Takve žene su iskusne i znaju šta žele, a i meni nije do ljubavi nego do seksa!

Slicno sam i ja razmisljao.
Kada malo bolje razmislim jos uvijek tako razmisljam. :)

Ajduk81
08.12.2011., 21:17
Jedanputa, imala je sina godinu dana mladeg od mene!

E vidis, i meni se desila slicna stvar. Ja imam 30 godina, i izasao sam u pivnicu, pripit, spazio jednu stariju od oko 43-44 godine, i za moje ludilo prilicno privlacnu u tom trenutku. Ona hoce, i odemo do nje, odradim to..... i moje iznenadjenje nakon par dana kad otkrijem da nema 44g vec 49-50!!
Meni to nikako dobro nije leglo. Jeste bila dobra fizicki, i lepa je noc bila, al brate 20 godina razlike, necu sebi nikad oprostiti. Posle sam se pojeo ziv zbog toga, ali eto, nije to prva ni poslednja pijana glupost koju sam uradio ;)

p.s. Ako vam se i desi, ne govorite to svojoj devojci, pomerice vam dupe od zajebavanja, verujte!\:)

tonciii
08.12.2011., 21:23
Zanima me vaše mišljenje o tome?
Obzirom da mene privlače više mlađi muškarci (25 do 35) nego moji vršnjaci...
Imam oko 40 godina (da nebi pomislili da imam 60 godina :) )

Prepoznao sam sebe i svoju dragu u ovom tvom "pitanju", i funkcioniramo savršeno! Ne vidim u čemu vidiš problem, pogotovo ako je samo sex u pitanju? Uživaj...:p

Brijana
08.12.2011., 21:29
spazio jednu stariju od oko 43-44 godine, i za moje ludilo prilicno privlacnu u tom trenutku. Ona hoce, i odemo do nje, odradim to..... i moje iznenadjenje nakon par dana kad otkrijem da nema 44g vec 49-50!!
Meni to nikako dobro nije leglo. Jeste bila dobra fizicki, i lepa je noc bila, al brate 20 godina razlike, necu sebi nikad oprostiti. Posle sam se pojeo ziv zbog toga, ali eto, nije to prva ni poslednja pijana glupost koju sam uradio ;)

Da li ti je ona lagala godine, ili se radilo o tvojoj pogrešnoj procjeni? U čemu je zapravo bio problem? Razlika u godinama, laž, pijanstvo...ili loš sex? :ne zna:

Ajduk81
08.12.2011., 21:49
Da li ti je ona lagala godine, ili se radilo o tvojoj pogrešnoj procjeni? U čemu je zapravo bio problem? Razlika u godinama, laž, pijanstvo...ili loš sex? :ne zna:

Moja pogresna procena, koja u kombinaciji sa otreznjenjem me navela na pomisao: dobro, pa jesam li normalan, i koji djavo se mi to.
Primera radi, drugar iz vojske je sa uzivanjem pricao da je "dokacio" 23g stariju od sebe. Ja izgleda nisam iz te price, al to saznadoh tek posle 2l vina.
Od sada samo 2-3 godine gore dole ;)

No ko voli nek izvoli, samo nije neki osecaj kasnije kad saznas da ti po godinama moze mama biti :503:

Black Milk
09.12.2011., 00:54
ja imam 36 godina, izgledam dobro za svoje godine, i niko ne moze vjerovati da sam toliko 'stara'. svjesna sam da jesam 'stara' po nekim danasnjim kriterijima, ali se osjecam odlicno, zdravo i mlado i veselo i to se na neki nacin vidi na mei. ne opterecuju me moje godine, jer znam da sam ok osoba i ne ocekujem princa na bijelom konju, nisam ni sa 20 godina ocekivala, mada jesam tada, i jos uvijek prizeljkuem. u zadnje vrijeme nekako volim mladje momke, a nisam nikad prije. prije jedno godinu, dvije, zavrsila sam sa klincem od 23, seks je bio odlican, ali nisam nista ocekivala po pitanju veze, niti cak trazila, jer nekako nemam potrebu. imam sve sto mi treba, financijski i to, mada nekad samo zelim zagrljaj muskarca kad legnem nocu u krevet, i bilo mi je super s tim malim, opusteno, i bez pretnezija. nisam ja sad neka 'power woman' ili ogorcena na muski svijet, nego sam se jednostavno navikla kroz godine biti samostalna i ne praviti drame... mali je bio poludio za mnom, iako kad smo prvi put spavali, reko je 'oprosti mi, ja ti ne mogu dati vezu, pravti obecanja i nuditi ti lazne nade' ja sam mu rekla da ja od toga zaista nista ni trazim i da se ne opterecuje i da se jednostavno opusti i uziva u 'trenutku', bio to seks, iskren zagrljaj poslije seksa, ili neki razgovor. i od tada mi se stalno poceo javljati, i vidjali smo se dosta cesto, i jos uvijek se vidimo ponekad. uzivamo u predobrom seksu, sastajamo se i rastajemo se kao prijatelji, 'do slijedeceg susreta'.... i citajuci ove postove, nekako bi mi bilo zao da on mene gleda kao neku neodjebanu, 'stariju', ogorcenu zenu koja bas ni ne mirise najbolje. (-: jer ja to zaista nisam. jednostavno uzivam u mladjim deckima trenutno, i to sto mladji, to bolji (-; i volim kad se on napali jako, jako, i ja mu dam sve da mi radi. i mali ima lijepu kozu, napeto tijelo i taj njegov pogled kad me gleda dok me seksa me izludjuje jer vidim kako uziva u mom tijelu i svemu. a koza lijepa, cista, a kurac velik i tvrd cim me ugleda (-:
eto... toliko...

dalmatinac91
09.12.2011., 06:21
Zaista iskreno napisan post svaka cast i blago se tom muskarcu s kojim spavas.
Ja imam 20 godina i mislim da mnoge starije zene bi volile biti s deckom od 20 godina ali zbog nekih "drustvenih pravila" to i ne ostvare.

Brijana
09.12.2011., 17:03
Moja pogresna procena, koja u kombinaciji sa otreznjenjem me navela na pomisao: dobro, pa jesam li normalan, i koji djavo se mi to.
...
No ko voli nek izvoli, samo nije neki osecaj kasnije kad saznas da ti po godinama moze mama biti

Ne razumijem u čemu je problem nekog pitati za godine prije nego što s njim odeš u krevet? :ne zna:
Meni nikad nije bio problem o tome razgovarati, i nikad se svojih godina nisam sramila, dapače, bez obzira da li sam ih tada imala malo, ili malo više :mig:. Kao što sam uvijek i sama htjela znati da li je netko s kim idem u krevet punoljetan.

Također mi nije jasno da, ako se radi o punoljetnoj osobi, s kojom ne želiš vezu nego sex, uopće igra neku ulogu formalna dob koja piše u osobnoj iskaznici. Čini mi je da je tu važnija ona stvarna biološka dob, a to je ono što sam procijeniš iz izgleda, dodira, kondicije, ponašanja.

vl68i
09.12.2011., 17:14
Ja volim starije koke najviše. Nek me iskorištavaju, radi sa mnom što hoće samo ako su pravo sexy i žene u pravm smislu riječi. Rado bih im udovoljavao i danima i noćima. Obžavam zrelije koke ovak od 35 - 50 godina. :D Još ako su mesnate i još se dobro vlaže, pa kud ćeš većeg užitka. Svršavali bi u vodoskocima :cerek: Imao sam prilku s jednom od 44 godine kad je meni bilo ko 25. Ta je bila toliko jebozovna da sam skoro svršio u kupaće na plaži dok sam koketirao njom. Izgledala je tako mladoliko u licu, a tijelo, o maj gad, tijelo prave žene. i tako slatka, mekana..hjoooj kad se sjetim :cerek:

miki1988
09.12.2011., 17:27
ja imam 36 godina, izgledam dobro za svoje godine, i niko ne moze vjerovati da sam toliko 'stara'. svjesna sam da jesam 'stara' po nekim danasnjim kriterijima, ali se osjecam odlicno, zdravo i mlado i veselo i to se na neki nacin vidi na mei. ne opterecuju me moje godine, jer znam da sam ok osoba i ne ocekujem princa na bijelom konju, nisam ni sa 20 godina ocekivala, mada jesam tada, i jos uvijek prizeljkuem. u zadnje vrijeme nekako volim mladje momke, a nisam nikad prije. prije jedno godinu, dvije, zavrsila sam sa klincem od 23, seks je bio odlican, ali nisam nista ocekivala po pitanju veze, niti cak trazila, jer nekako nemam potrebu. imam sve sto mi treba, financijski i to, mada nekad samo zelim zagrljaj muskarca kad legnem nocu u krevet, i bilo mi je super s tim malim, opusteno, i bez pretnezija. nisam ja sad neka 'power woman' ili ogorcena na muski svijet, nego sam se jednostavno navikla kroz godine biti samostalna i ne praviti drame... mali je bio poludio za mnom, iako kad smo prvi put spavali, reko je 'oprosti mi, ja ti ne mogu dati vezu, pravti obecanja i nuditi ti lazne nade' ja sam mu rekla da ja od toga zaista nista ni trazim i da se ne opterecuje i da se jednostavno opusti i uziva u 'trenutku', bio to seks, iskren zagrljaj poslije seksa, ili neki razgovor. i od tada mi se stalno poceo javljati, i vidjali smo se dosta cesto, i jos uvijek se vidimo ponekad. uzivamo u predobrom seksu, sastajamo se i rastajemo se kao prijatelji, 'do slijedeceg susreta'.... i citajuci ove postove, nekako bi mi bilo zao da on mene gleda kao neku neodjebanu, 'stariju', ogorcenu zenu koja bas ni ne mirise najbolje. (-: jer ja to zaista nisam. jednostavno uzivam u mladjim deckima trenutno, i to sto mladji, to bolji (-; i volim kad se on napali jako, jako, i ja mu dam sve da mi radi. i mali ima lijepu kozu, napeto tijelo i taj njegov pogled kad me gleda dok me seksa me izludjuje jer vidim kako uziva u mom tijelu i svemu. a koza lijepa, cista, a kurac velik i tvrd cim me ugleda (-:
eto... toliko...
Super napisano. :top:
Zaista iskreno napisan post svaka cast i blago se tom muskarcu s kojim spavas.
Ja imam 20 godina i mislim da mnoge starije zene bi volile biti s deckom od 20 godina ali zbog nekih "drustvenih pravila" to i ne ostvare.

Hmm, ti valjda znaš da onda s takvom ženom ne bi mogao imati nekakvu ozbiljniju vezu, već samo povremeni seks. Ako već želiš imati neku 10 godina stariju žensku od tebe, onda ne očekuj nekaj ozbiljno i ako ti se ponudi prilika i ta žena sasvim ok izgleda, probaj, nećeš požaliti. :mig:

Laki1991
09.12.2011., 23:15
Black Milk je dobro napisala....užitak....obostran...

benzina
10.12.2011., 14:30
Primera radi, drugar iz vojske je sa uzivanjem pricao da je "dokacio" 23g stariju od sebe. Ja izgleda nisam iz te price, al to saznadoh tek posle 2l vina.
Od sada samo 2-3 godine gore dole ;)

No ko voli nek izvoli, samo nije neki osecaj kasnije kad saznas da ti po godinama moze mama biti :503:

" ja se napio, povalio, pa se kajem zbog godina....." glupost!
Da ti da priliku, ponovio bi 100% , lažeš sam sebe! :504::mig:

Ajduk81
10.12.2011., 15:00
" ja se napio, povalio, pa se kajem zbog godina....." glupost!
Da ti da priliku, ponovio bi 100% , lažeš sam sebe! :504::mig:

Ma sta ti je Benzina, samo cekam priliku skriven i vrebam da se bacim na babu od 80g!
Jeste jeste, ima nas i koji smo probali i nije nam se svidelo. Nemoj nas mrzeti zbog toga ;)

tanveer
10.12.2011., 15:03
Ma sta ti je Benzina, samo cekam priliku skriven i vrebam da se bacim na babu od 80g!
Jeste jeste, ima nas i koji smo probali i nije nam se svidelo. Nemoj nas mrzeti zbog toga ;)

ne, sunce, vi koji predjete 57 godina, automatski idete ispocetka, na mladje punoljetnice :). nisi dobio obavijest za rodjendan?

tanveer
10.12.2011., 15:14
Uh jbte, osecam neku mrznju sto smatram da je 20g prevelika razlika, i sto mi se nije svidelo.
Izvinite sto imam svoje misljenje, evo odricem se sebe i prihvatam vase misljenje kao ispravno:504:

stvarno? osjecas mrznju? otkud? ja to najozbiljnije. taman posla da cu sa 80 godina htjeti da me zaskace neki pedesetogodisnjak... ick.

ne, 23 godine razlike je sasvim ok, ako je cura mladja a ti stariji. ozbiljno. nema mrznje.

edit na edit: rece ti da onda moras lovit 80 godisnjakinju. ako je upitna razlika od 23... koliko ti imas?

benzina
11.12.2011., 01:14

Nisam sposobna mrziti!:cerek:

solaja
13.12.2011., 19:50
mišljenja sam da nakon 45-e godine, žene ulaze u novu mladost. One koje su dotad bile seksualno aktivne, postaju još aktivnije.
To pišem na osnovu vlastitog iskustva ;)

benzina
14.12.2011., 22:56
mišljenja sam da nakon 45-e godine, žene ulaze u novu mladost. One koje su dotad bile seksualno aktivne, postaju još aktivnije.

Tako govori prava žena!:D
Potpisujem i podržavam!:mig:

Brijana
15.12.2011., 09:12

S koliko godina si ostala bez ciklusa?

skabo
15.12.2011., 11:14
Ovako, imam 20 godina, i uzasno me zanimaju starije zene (35-50)
ne mogu reci precizan razlog..
sta vi mislite...?!

lipakaja_1
15.12.2011., 11:18
neki issue s mamom?

skabo
15.12.2011., 11:20
neki issue s mamom?

ne hvala! :)

A ti imas nekog iskustva unutar obitelji?! :D

lipakaja_1
15.12.2011., 11:24
pogrešno si shvatio...mislila sam da možda imaš neki..kao..problem u vezi svoje majke..ma..nebitno

nemam toga u svojoj obitelji

Chansomps
15.12.2011., 11:24
Trudan si

scarface__
15.12.2011., 11:30
i ja bi isto ubio za sex sa jednom starijom iskusnom ženom....recimo od 30 do 44 god.....jedan moj poznanik iz srednje je sa 22 god oženio zgodnu ženu od 33 god ..ostala trudna...

Chansomps
15.12.2011., 13:35
i ja bi isto ubio za sex sa jednom starijom iskusnom ženom....recimo od 30 do 44 god.....jedan moj poznanik iz srednje je sa 22 god oženio zgodnu ženu od 33 god ..ostala trudna...

Tim redosljedom ili je prvo ostala trudna pa je oženio? :D

solaja
16.12.2011., 11:17
S koliko godina si ostala bez ciklusa?

bez ciklusa sam ostao kao vrlo mlad :D
Pihhh, pa ja sam M :D

a ono kažem na osnovu iskustva sa "curama" u zrelijim godinama,s kojima sam bio. Tek od 45-e počinje prava zabava! Najvažnije je probiti njenu barijeru u glavi, da ona otpusti svoje kočnice, predrasude i ostale negativnosti! Da se osjeti poželjnom... to svaka žena krije u sebi,samo treba otkriti !
a ne da pomisli da si s njom jer nemreš naći bolju!

Dreamero
16.12.2011., 11:22
Najvažnije je probiti njenu barijeru u glavi, da ona otpusti svoje kočnice, predrasude i ostale negativnosti! Da se osjeti poželjnom... to svaka žena krije u sebi,samo treba otkriti !
a ne da pomisli da si s njom jer nemreš naći bolju!

Ovo si jako u pravu !
I to vrijedi za sve žene....i one preko 40 i one manje od 40.
Svaka žena u sebi krije slatku tajnu. :p
Mi trebamo pobuditi njihove strasti da se osjete poželjnima :cerek:

shootbootleg
17.12.2011., 18:06
Ovo si jako u pravu !
I to vrijedi za sve žene....i one preko 40 i one manje od 40.
Svaka žena u sebi krije slatku tajnu. :p
Mi trebamo pobuditi njihove strasti da se osjete poželjnima :cerek:

28 ja sad. ona bila 40tak. bilo fenomenalno. znali sto hocemo i kako cemo. prijatelji najbolji i ljubavnici istovremeno.
nemas boljeg.
ako nitko nije ovo rekao; citirajte; jednom kad probaš vino, nije ti do mošta više.

henelo
26.12.2011., 23:15
da li se moze javiti jedna teta koja je trenutno sa 'piletinom' u nekoj vrsti veze? :)

zany21
29.12.2011., 09:03
Pozz ljudi!
Evo dosta citam po forumu ali sam se tek sad odlucio registrirat.
Ovako stoje stvari, dakle imam 21 godinu, musko sam, kulturan, pametan, situiran itd. a u zadnje vrijeme me jako privlace malo strije cure, recimo one od 25 pa do 35 godina zivota :cerek: Nije u pitanju samo da mi se fizicki sviđa neka malo starija nego jednostavno i snalzimo se dobro u temama za razgovor.
Dakle zanima me kako i di pronaci takvu curu, i dali uopce postoje cure odnosno zene tih godina koje bi htjele nekog toliko mlađeg.
Svaki savjet ili iskustvo su dobrodosli!

Chansomps
29.12.2011., 09:14
Fulao si topic i podforum. Oglasi su ti na Usamljenim Srcima :mig:

i dali uopce postoje cure odnosno zene tih godina koje bi htjele nekog toliko mlađeg.

Ne postoje ti takve žene, to ti je mit, legenda, nazovi kako hoćeš. Sve je krenulo od porno industrije. Žene poslje 30-te stoje same doma sa mačkama, pletu čarape i džempere :o

:U Mad?:

zany21
29.12.2011., 09:39
Fulao si topic i podforum. Oglasi su ti na Usamljenim Srcima :mig:

Ne postoje ti takve žene, to ti je mit, legenda, nazovi kako hoćeš. Sve je krenulo od porno industrije. Žene poslje 30-te stoje same doma sa mačkama, pletu čarape i džempere :o

:U Mad?:

Kao prvo ovo nije oglas, a kao drugo otvorio sam zasebnu temu ali mi je moderator prebacio post na ovu temu

div
29.12.2011., 09:46
Kao prvo ovo nije oglas,

ne nije :lol:
a kao drugo otvorio sam zasebnu temu
još žalosnije :rofl:

:lol:

zany21
29.12.2011., 11:28
ne nije :lol:

još žalosnije :rofl:

:lol:

pametno moje, kako moze bit oglas kad pitam za savjet i podjelu iskustva :rolleyes: , da mi je bio cilj stavit oglas onda bi valjda stavio post na temu oglasi
stvarno neznam zasto je zalosno otvorit novu temu, ako se tema ne uklapa u neku vec postojecu :kava:

ToMBaR
01.01.2012., 23:36
Uvijek sam o tome sanjao i na kraju odradio par puta :cerek:
Lijepa starija žena navršila 50, a ja 34.:)

silvac007
02.01.2012., 12:23
imam 21 god i užasno bih volio probati ženu od 35 +

Pecha86
02.01.2012., 16:16
hmmmmmmmmmmmmmmmm starije koke :)...vjerujte vi neuki koji nisu probali...nema nista bolje...sve ti pokaze,kako kad i gdje...te zene znaju sto zele i to ce ti reci...s njima ne mozes pogrijesiti...ahhh ta divna stvorenja...samo istina je da se treba malo vise potruditi oko njih

Chansomps
02.01.2012., 16:18
samo istina je da se treba malo vise potruditi oko njih
Treba se oko svega protrudit u životu.

U tome i je jedan od izazova. :mig:

Pecha86
02.01.2012., 16:25
je istina, ali s njima treba razgovarati na jednoj sasvim drugoj razini...vjeruj mi govorim iz iskustva :)

Dastan
02.01.2012., 18:03
Mene interesira kako naći stariju curu koja bi se puštala u avanturu sa mulcem. :D

emily_
02.01.2012., 21:32
hmmmmmmmmmmmmmmmm starije koke :)...vjerujte vi neuki koji nisu probali...nema nista bolje...sve ti pokaze,kako kad i gdje...te zene znaju sto zele i to ce ti reci...s njima ne mozes pogrijesiti...ahhh ta divna stvorenja...samo istina je da se treba malo vise potruditi oko njih

ajme meni:visi:

Chansomps
02.01.2012., 21:36
Koji serator :D

Ali one mogu sa tobom pogriješiti.

Mene interesira kako naći stariju curu koja bi se puštala u avanturu sa mulcem. :D

Prestani bit mulac. Starije koke ne vole mulce :mig:

phiber
02.01.2012., 23:56
je istina, ali s njima treba razgovarati na jednoj sasvim drugoj razini...vjeruj mi govorim iz iskustva :)

Mozes se ti tjesit koliko hoces ali ako ona ima recimo 35-40 a ti imas 20, ti sa njom ne mozes pricati na nikakvoj razini jer si klinac koji nema sto reci.

Ona bira tebe i to je to. :D

Dastan
03.01.2012., 02:26
Prestani bit mulac. Starije koke ne vole mulce :mig:

Ma vole, samo se prave da ne. :rofl:

@Tamara@
03.01.2012., 15:53
a sto vas decke privlaci kod starijih zena?:ne zna: da li ne vam smeta sto su fizicki oronule i manje privlacne od mladih cura?

željena
03.01.2012., 15:55
a sto vas decke privlaci kod starijih zena?:ne zna: da li ne vam smeta sto su fizicki oronule i manje privlacne od mladih cura?
Sad buš dobila po guzici :tuctuc:
Oronule! :eek:
Pa nije starija koka= baba s placa sa lajbekom i maramom na glavi :D

dalmatinac91
03.01.2012., 17:17
Ma nama nesmeta kod starijih zena govorim za one iznad 35 sto im tijelo neizgleda kao kod cura od 20 godina meni je osobno puno ljepse vidjeti tijelo neke zgodne zene od 40 godina nego zgodne cure od 20 godina a razlog tome je sto je normalno da cura od 20 godina izgleda zgodno dok je jako rijetko vidjeti zenu od 40 da je jako zgodna mislim da je to jedini razlog zasto mi mladi decki :)
volimo starije zene :cerek:

phiber
03.01.2012., 17:35

Vrlo bezobrazno, kao da ja kazem da su sve mladje balavice i neozbiljne.

Usput budi receno, imas starijih zena koje izgledaju bolje od mladjih, pogotovo ovih trbusastih maloljetnica. :mig:

Čive
03.01.2012., 17:38
Da. Čehinje, Ukrajinke itd. ove gore, znaju bolje izgledat sa svojih 40god nego neke naše sa 20 i nešto :rofl:

Crna dalija
03.01.2012., 22:56
Ma nama nesmeta kod starijih zena govorim za one iznad 35 sto im tijelo neizgleda kao kod cura od 20 godina meni je osobno puno ljepse vidjeti tijelo neke zgodne zene od 40 godina nego zgodne cure od 20 godina a razlog tome je sto je normalno da cura od 20 godina izgleda zgodno dok je jako rijetko vidjeti zenu od 40 da je jako zgodna mislim da je to jedini razlog zasto mi mladi decki :)

Ili te jednostavno pale starije žene. Ono što iz njih zrači, a što ne primjećuješ kod mladih cura.

Logicus
03.01.2012., 23:13
Ili te jednostavno pale starije žene. Ono što iz njih zrači, a što ne primjećuješ kod mladih cura.

To, to! :D

Flamingo Noir
04.01.2012., 07:38

sad bih stisnuo na ovo Like da se moze:) potpisujem od rijeci do rijeci i mislim da su ovo glavni argumenti kod vecine

novinadimak
04.01.2012., 15:53
a sto vas decke privlaci kod starijih zena?:ne zna:cura?

Mlade djevojke su priča za sebe. Veoma zanimljiva i na svoj način posebna, originalna, ali opet različita. Ne mislim samo na godine naravno

Starija žena nosi sa sobom određeno znanje, iskustvo, ne boji se svojih želja, zna što želi i ne srami se toga (to više ovisi o osobi nego o godinama).
Također predstavlja izazov....jer treba znati, moći zadovoljiti stariju ženu. Upravo to je čini toliko zanimljivom. Naša znatiželja koja nas tjera da saznamo koliko dobri možemo biti prema starijoj i iskusnijoj osobi tj starijoj ženi, jesmo li dovoljno dobri za njih, dovoljno dobri općenito. Može li takva osoba nakon tih godina iskustva, istraživanja sebe i svojih želja biti uzdrmana, iznenađena našim potezima.
Bitnu ulogu uvijek igra i znatiželja, a naša znatiželja želi želi upoznati i spojiti se sa maštom starije osobe koja više godina od nas mašta o svim tim veoma zanimljivm stvarima. Poanta je u spajanju vlastite mašte i originalnosti u nešto više, nešto zajedničko i veoma kreativno jer vjerujem da je takvim osobama dojadio monotoni sex......zajednička potraga za neistraženim ali dostupnim osjećajima koji svakoga čine mnogo sretnijim......
To je uostalom neki način da sami sebi dokažemo koliko smo dobri i da godine nisu bitne, već naša strast, upornost, motivacija, izdržljivost, volja, nezasitnost..... i da otkrijemo koliko su snažni, mogu li se spojiti i nositi sa istim osobinama starije osobe, jer ipak je najbitnije do kuda nas dovodi ta naša strast i želja za otkrivanjem, istraživanjem, izazivanjem tih neopisivih ali dostupnih osjećaja................

da li ne vam smeta sto su fizicki oronule i manje privlacne od mladih

zašto bi starija žena morala biti oronula
istina, zanimljivo je kada vidiš stariju osobu koja se odlično drži, jer samim time, tim stavom pa i izgledom mnogo govori, a i mnogo toga sadrži u sebi, čini jednu zanimljiviju i potpunu sliku prave žene za razliku od većine mladih i površnih djevojčica...
starije osobe takvog iznimnog izgleda su mnogo bolje od svojih prethodnica i to na mnogo načina...

chelsea11
09.02.2012., 15:36

sve si rekla :lux:

NevaznaLicnost
10.02.2012., 15:58
Pa eto, mislim da no.1 na listi ljubavnih zelja jednog dana... :503:

100PER
12.02.2012., 07:08

samopouzdanje i iskustvo

Da. Čehinje, Ukrajinke itd. ove gore, znaju bolje izgledat sa svojih 40god nego neke naše sa 20 i nešto :rofl:

skandinavke se prase svjetski :top:

mr xxx
15.02.2012., 18:19
Ej ljudi neznam jel bila vec ova tema ili ne, ali kako prepoznati straiju zenu da se pali na mladje decke, na kojim mjestima ih naci a da nisu one razno razne stranice? Jel ima di neko mjesto di se moze naici na njih pa ono uletis i app? :D

phiber
16.02.2012., 15:16
Na isti nacin na koji prepoznas kad se neka zena pali na tebe, neovisno o godinama.

Københavnborger
16.02.2012., 15:57

Pih, kakvu 50ogodisnjakinju sam prasio jos dok mi je zdravlje dozvoljavalo... Sad sam 34, a ona 52 i ja ne mogu vise ko prije, a ona bi ko ova od 23 koju imam doma...

Toliko o oronulosti...
OK, fizicki izgled ju odaje da je starija, kuzi se pogotovo po rukama, ali jako drzi do sebe i izgleda mladje od neke zapustene 30ogodisnjakinje... :mig:

Sergio80
16.02.2012., 16:07
Starije zenske su opustenije, iskusnije i nisu iskompleksirane ko mlade cure. Mislim da se tu ima veze i zenstvenost, mlade jesu zgodne, utegnute i sve to ali to nije zenstveno. Dakle zenska od nekih 35-45 godina ako super izgleda onda joj nikakva ukocena balavica nemoze konkurirat. Samo sto takvih ocuvanih teta ima neusporedivo malo u odnosu na mlade curetke.

plavi-safir
25.02.2012., 09:00
iako sam zena i relativno ni stara ni mlada smatram da je zaista za vas muskarce vjerojatno bolje iskustvo sa starijom zenom..iz svih vec navedenih karakteristika..jer su sigurnosti,samopouzdanja,iskustva,vjestine a i zasicenosti partnerima..i enrgije naravno..

nemoze nikada cura od 20 ili 25 i slično imati ono sto ima vec zena u kasnim tridesetima,40tim ili 50tim.....

jednostavno to je ta zrelost te zene..koja privlači..ona vise nije okupirana da li ce se svidjeti ili ne..da li ima vise kg ovdje ili ovdje..

ona je opustena,svjesna sebe i sigurna i samom time naravno da je sposobna privući druge muskarce maldje ili starije..

a stariji muskarci opet gledaju na taj nacin na mladje zene kao nesto afmozno,zanimljivo i nimalo dosadno...
ovo je kao neko mjenjanje smjerova u drustvu..

starija s mladjim..
a mladja sa starijim..

novinadimak
25.02.2012., 11:46
ma jednostavno su ukusnije....

Gshyma
27.02.2012., 21:22
imam 25, imao fakericu :504:od 40, držala do sebe i bilo je fantastično...nakon nekog vremena poželiš se mlađe...onda nakon mlađe opet starije...i tak u krug...

Gshyma
27.02.2012., 21:25
naravno ove od 30 pa na gore ne računam...mora bit makar 15 god razlike haha

Bravo2012
17.08.2012., 00:40
Zene su kao i dobro vino, s godinama su sve bolje !

Leeroy Lurker
17.08.2012., 10:14
Zene su kao i dobro vino, s godinama su sve bolje !

True, true.

CowboyLucky
17.08.2012., 13:40
prva cura s kojom sam bio je bila 11 godina starija od mene...svasta sam naucio

Bravo2012
17.08.2012., 14:36
prva cura s kojom sam bio je bila 11 godina starija od mene...svasta sam naucio

a covjek uci dok je ziv, sa 18 smo ucili od 30 godisnjakinja, a sada trazimo 45+, valjda da bi opet nesto naucili, a sta ces kad je ucenje tako zabavno.
Streberko :angeleye:

Metal
17.08.2012., 23:00
Ma bez starca nema udarca... :kava:

kanye
18.08.2012., 00:18

ja imam 21 i privlace me starije tete :) Tako da imam pozitivno misljenje o tome ;)

Brivido
18.08.2012., 00:44
ja imam 21 i privlace me starije tete :) Tako da imam pozitivno misljenje o tome ;)

Korespondiram.

Benzina će nam se javiti već. Doduše ja joj više pašem, imam 24.:D

44nazgul44
18.08.2012., 13:19
Mene starije privlace jako, a tek mi je 18 :cerek:

Leeroy Lurker
18.08.2012., 14:38
Pitanje je privlačiš li ti njih.

chopy
19.08.2012., 02:27
ja imam 15 i draže mi je gledat u neku dobru milfaču nego na neku teen

lanena
19.08.2012., 08:52

meni to pedofilski skros. ajd, +, - 5-6 g. ali sestro mila, momak od 25 ti može biti sin. žene 40+ trebaju čitati nju ejdž literaturu, gledati u sunce, piti sunčanu vodu i širiti mir i blagost. naravno, aseksualnu. ukoliko se pojavi kakav pristali djed, neka i ona pristane.

lanena
19.08.2012., 08:58
Ma bez starca nema udarca... :kava:

jeje
bit će neki mlohavi hrkljuš

4fun
19.08.2012., 08:59
meni to pedofilski skros. ajd, +, - 5-6 g. ali sestro mila, momak od 25 ti može biti sin. žene 40+ trebaju čitati nju ejdž literaturu, gledati u sunce, piti sunčanu vodu i širiti mir i blagost. naravno, aseksualnu. ukoliko se pojavi kakav pristali djed, neka i ona pristane.

:rofl:

mislim da ce meni i sa 40 biti privlacne ove od 20+ a ne osjecam se nesto specijalno pedofilno :rofl:

saša iz voza
19.08.2012., 09:00
meni su zanimljive te starije, ali necu nista s njima jer ne znas koja je u braku, a koja nije
necu brakove ljudima rusit

lanena
19.08.2012., 09:10
Mene starije privlace jako, a tek mi je 18 :cerek:

:rofl:

mislim da ce meni i sa 40 biti privlacne ove od 20+ a ne osjecam se nesto specijalno pedofilno :rofl:

haha, sodoma i gomora. sve vas treba na radne akcije, produženi vojni rok i dugotrajnu apstinenciju.

darkić
19.08.2012., 09:11
žene 40+ trebaju čitati nju ejdž literaturu, gledati u sunce, piti sunčanu vodu i širiti mir i blagost. naravno, aseksualnu. ukoliko se pojavi kakav pristali djed, neka i ona pristane.

A ako se usude to ne napraviti točno tako kako si ti zamislila onda će morati što - državi plaćati dodatni porez na život? :facepalm:

Ovakvo diktatorski, balavo i bahato sipanje naredbi kako bi drugi ljudi trebali živjeti već dugo nisam pročitala.

north wind
19.08.2012., 09:14
haha, sodoma i gomora. sve vas treba na radne akcije, produženi vojni rok i dugotrajnu apstinenciju.:rolleyes: Šta fali, ako postoji obostrana privlačnost, a često postoji?:cerek:

Difference
19.08.2012., 09:18
žene 40+ trebaju čitati nju ejdž literaturu, gledati u sunce, piti sunčanu vodu i širiti mir i blagost. naravno, aseksualnu. ukoliko se pojavi kakav pristali djed, neka i ona pristane.

tak se ne ponašaju ni časne

od gledanja u sunce oslijepiš il dobiješ bore , predklimakterične smo babe pa ne meremo širit mir i blagost , a seks pomlađuje , posebno s mlađima :D

mogla bih jedino pititu sunčanu voda , al stara sam pa nemam pojma šta je to :ne zna:

Leeroy Lurker
19.08.2012., 09:26
tak se ne ponašaju ni časne

od gledanja u sunce oslijepiš il dobiješ bore , predklimakterične smo babe pa ne meremo širit mir i blagost , a seks pomlađuje , posebno s mlađima :D

mogla bih jedino pititu sunčanu voda , al stara sam pa nemam pojma šta je to :ne zna:

Bez brige. Mlado je to. Naučit će. :zubo:

:top:

EDIT: A dok ne nauči, neće jebat. :ne zna: :rofl:

Laki1991
19.08.2012., 15:22
Reče Žika Pavlović: mladi danas dobro jedu a ništa ne rade, a ženskih na sve strane:))

Achtung_1990
19.08.2012., 15:52
Meni su drage MILF-ače ( 40.ak god ) , a i ove od 20 -ak , ma sve ide . Radim sezonski posao , pa sam u prilici se susretat sa ovakim primjercima ženskog roda . Čine mi se napaljenije od ovih šta imaju 20-ak godina jer često mi dobacuju neke dvosmislene komentare sa seksualnim primislima . Sad ili ne dobivaju dovoljno akcije ili su stvarno napaljenije kako godine prolaze , ma kako god bilo me like it .

Metal
19.08.2012., 16:03
jeje
bit će neki mlohavi hrkljuš

Bejbi, nisam mislio na muške... :D

lanena
19.08.2012., 21:19
A ako se usude to ne napraviti točno tako kako si ti zamislila onda će morati što - državi plaćati dodatni porez na život? :facepalm:

Ovakvo diktatorski, balavo i bahato sipanje naredbi kako bi drugi ljudi trebali živjeti već dugo nisam pročitala.

i da.. još jedna dobronamjerna naredba ( sve za vaše dobro)

žena 40+ se treba pomiriti s činjenicom da je gotovo. prošao voz, vlak, autobus. nema više. postaje opće biće, a sve manje žena. to jadno napaljivanje za mladim mesom je samo znak histeričnog straha od starenja.

zato, drage žene, poslušajte mene i moje duhovno učenje:

lijepo vesti, plesti, kuhati, šivati i pustiti te smiješne krevetne igre mlađima.
nek se oni muče, tko im je kriv.

tu i tamo ubaciti kakav fini zalogaj u usta, gledati serije, nositi prigodne cipele s poštenim potplatama i suknje midi dužine te se lijepo opustiti i uživati u tome kako mladi uživaju.

darkić
19.08.2012., 21:25

U RL te baš ne slušaju pa pokušavaš širiti vijest forumom?

north wind
19.08.2012., 21:28

žena 40+ se treba pomiriti s činjenicom da je gotovo. prošao voz, vlak, autobus. nema više. postaje opće biće, a sve manje žena. to jadno napaljivanje za mladim mesom je samo znak histeričnog straha od starenja.

lijepo vesti, plesti, kuhati, šivati i pustiti te smiješne krevetne igre mlađima.

tu i tamo ubaciti kakav fini zalogaj u usta, gledati serije, nositi prigodne cipele s poštenim potplatama i suknje midi dužine te se lijepo opustiti i uživati u tome kako mladi uživaju.Pa, ako je tebi prošao voz itd., mnogima nije... :D. Ne možeš po sebi suditi. Mnoge žene itekako uživaju u svojim 40+ godinama, ne zbog "histerije" od starenja, nego zato što vole i znaju uživati,:cerek: jer se u tome i sastoji život u njegovim najboljim varijantama... :raspa:
A ti svoje savjete o "duhovnom učenju" preporuči časnim sestrama, ako te i one budu htjele slušati.:D

marino25
19.08.2012., 21:50
sve najljepše sam prošao sa ženom u 40-tim!!!

nuklica
19.08.2012., 21:56
žene u 40 su vidjele sve što se vidjeti može. ako im je muž dosadio to ne mora značiti da trebaju loviti mlade studente čisto da svom egu dokažu da mogu. to je dečko gore htio reći i dokazati :mig:

mazolina
19.08.2012., 22:25

Haha dobra si! Ona 40, a on 70 i to je OK!:cerek:
Sviđa mi se tvoj smisao za humor koji mlađi ne kuže, kak neko kaže moraju još puno učiti, al nek ih onda neko i nauči!:mig:
Tak ja napišem da tražim 160/25 i niko ne zna kaj je to, pa mi se onda uglavnom javljaju niski jer misle da je visina u pitanju!:lol:

Difference
19.08.2012., 22:30

tu i tamo ubaciti kakav fini zalogaj u usta, gledati serije, nositi prigodne cipele s poštenim potplatama i suknje midi dužine te se lijepo opustiti i uživati u tome kako mladi uživaju.

zar se toliko bojiš žena 40+
u zadnje vrijeme prečesto viđam 20 -godišnjakinje s više sala , celulita i strija nego ove koje su za otpad...nekako sumnjam da su u seksu išta bolje iliti izdržljivije :D