PDA

View Full Version : Tražim ime pjesme / tekst

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

Brown Eyed Lady
18.05.2008., 23:14
jel zna netko koja je pjesma u novoj reklami za tuborg?
(ono, plesac koji je rekao ne satovima plesa, karneval koji je rekao ne cednosti...)

hvala :s

Bask
19.05.2008., 08:30
Ok,ovo će biti lako za vas experte :D.Jel zna tko izvođača/naziv pjesme od onog rock instrumentala što ga daju na Htv 2 redovito u sportskom programu? Ono kad je pauza sa smiješnim scenama iz sporta ,"iz arhive" ili tako nešto?

Hvala unaprijed!
Focus - Hocus-Pocus

http://www.youtube.com/watch?v=bpV5InLw52U

Labavi
19.05.2008., 09:48
Maloprije čuo negdje Let's Stick Together, ali u nekoj nabrijanoj punk verziji....

Zna li netko ko to svira...

Znam ja i sam sebi odgovaram

K T Tunstall

dead_bride000
19.05.2008., 13:15
Ovako.Pjesmu sam čula na radio tereziji već nekoliko puta,no lik tako brzo pjeva da nikak skužit što govori.Sve što sam uspjela zapamtiti da već pred kraj,iza refrena kaže I don't wanna live in a broken home,i u biti cijeli refren i pjesma samo ide nešto tipa Dady ili Baby uuuu ili youuu,i onda nešto Would you....Dalje stvarno nisam ništa zapamtila,samo to daddy,daddy youuuu.Please help tražim ju već dugo

kalei
19.05.2008., 13:22
jeste možda skužili koja je stvar na reklami za torticu fingers?
google ne nalazi lyrics...
a stvar je zakon!

dead_bride000
19.05.2008., 13:23
jeste možda skužili koja je stvar na reklami za torticu fingers?
google ne nalazi lyrics...
a stvar je zakon!

Već je bilo pitanje,ta je pjesma rađena samo za reklamu :(,nema je

dead_bride000
19.05.2008., 13:29
Ovako.Pjesmu sam čula na radio tereziji već nekoliko puta,no lik tako brzo pjeva da nikak skužit što govori.Sve što sam uspjela zapamtiti da već pred kraj,iza refrena kaže I don't wanna live in a broken home,i u biti cijeli refren i pjesma samo ide nešto tipa Dady ili Baby uuuu ili youuu,i onda nešto Would you....Dalje stvarno nisam ništa zapamtila,samo to daddy,daddy youuuu.Please help tražim ju već dugo

molim vas ako netko zna :s

MCM
19.05.2008., 14:31
Ovo nadjoh na dva mjesta uz tu reklamu za Tuborg.
inace, super sto si se sjetio, ta reklama mi je bila super

IN THE HALL OF MOUNTAIN KING by E.H.GRIEG

HVALA, a je li znaš možda koja je ono isto sa Tuborg reklame, neka techno stvar! Ona gdje su svi u nekom disku i plešu, predobra je stvar! Mislim da je to reklama s onim citatom: ''Tuborg green, the fun starts here!''

jagodica-bobica
19.05.2008., 15:38
HVALA, a je li znaš možda koja je ono isto sa Tuborg reklame, neka techno stvar! Ona gdje su svi u nekom disku i plešu, predobra je stvar! Mislim da je to reklama s onim citatom: ''Tuborg green, the fun starts here!''

ako mislis na onu gdje su kao u stanu,kao smaraju se, svi sjede i onda krenu sve skidaju sa sebe, ispod imaju drugu odjecu i odjednom se nadju u disku i plesu, to je od song 2 - blur.

MCM
19.05.2008., 16:58
ako mislis na onu gdje su kao u stanu,kao smaraju se, svi sjede i onda krenu sve skidaju sa sebe, ispod imaju drugu odjecu i odjednom se nadju u disku i plesu, to je od song 2 - blur.

Ne, ne mislim na tu, ali svejedno hvala! Prije nje je bila ona na ulici gdje svi divljaju, a ova koju tražim je bila prije te koliko se sjećam!

dead_bride000
19.05.2008., 17:55

MOlim vas,bilo tko?Glamazone ? :)

dead_bride000
19.05.2008., 18:09

je li možda ovo http://youtube.com/watch?v=C0Xl0ZEKJzo

MCM
19.05.2008., 18:31
je li možda ovo http://youtube.com/watch?v=C0Xl0ZEKJzo

Nije, ona prijašnja gdje su svi u disku i svira neka techno stvar, predobra je! Ne mogu reklamu naći na ytb-u!:mama:

dead_bride000
19.05.2008., 18:40
Nije, ona prijašnja gdje su svi u disku i svira neka techno stvar, predobra je! Ne mogu reklamu naći na ytb-u!:mama:

http://www.google.hr/search?hl=hr&q=safri+duo+played+alive&btnG=Google+pretra%C5%BEivanje&meta=

MCM
19.05.2008., 18:50
http://www.google.hr/search?hl=hr&q=safri+duo+played+alive&btnG=Google+pretra%C5%BEivanje&meta=

Ajme, to je ta, puno hvalaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:s:Pivo:

employee of the week
19.05.2008., 19:05
Ako nekoga zanima, muzika što svira u reklami za hpb (onoj sa braćom Skelin i B.Vlašić) je Sebastien Tellier - La Ritournelle (http://www.youtube.com/watch?v=Qsk8QQj5Nrc)

employee of the week
19.05.2008., 19:09
3. Neka španjolska isto poznata ali pošto ne znam španjolski ide ovako nekako "non me digo del mondo..."-brza
Ma nije španjolski.
Jovanotti: L'ombellico del mondo

ciara667
19.05.2008., 19:09

Anyone,plz?a dosta je poznata,puštaju je na skoro svimm stanicama

Barbi:)
19.05.2008., 19:19
Pjesma iz Beck's reklame, kako se zove?

Glamazone
19.05.2008., 19:36
Ma nije španjolski.
Jovanotti: L'ombellico del mondo

koja sramota...ja koja znam talijanski nisam prepoznala talijanski...a i bilo mi je čudno kako kaže MONDO jer se na španjolskom kaže Mundo..ah čula sam samo to L'ombelico del mondo pa nije ni čudo da sam se zbunila jer je i ritam neki španjolski,brazilski..ufff hvala ti!!

ravencrow88
19.05.2008., 19:42
help, pjesma je r'n'b
u refrenu se nešto ponavlja ''fuck what i said, fuck what i ...''
nije novijeg naslova

Glamazone
19.05.2008., 20:05
help, pjesma je r'n'b
u refrenu se nešto ponavlja ''fuck what i said, fuck what i ...''
nije novijeg naslova

Eamon - Fuck it (I don't want you back)
Frankee-Fuck you right back (ženska verzija)

Supervillain
19.05.2008., 20:33

mozda Bonny M - Daddy Cool

Glamazone
19.05.2008., 20:48
to sam joj i ja rekla ali nije iako mi je poslala glasovni zapis i otpjevala je isto jako slično refrenu Daddy Cool

deedeedee
19.05.2008., 21:29
ja tražim ime jednog r'n'b pjesmuljka. možebit ciara ili amelie, ali ne da mi se guglat. :D
uglavnom, pisma i spot je u stilu "ako mogu muški bit takvi, mogu i ja bit muško" bla bla.
u spotu je ona obučena u bijelu potkošulju i nekakve šire gaće i plesni je spot.

eto, nije puno informacija. :D

dea93
19.05.2008., 21:45
@ deedeedee

like a boy - Ciara

ciara667
19.05.2008., 21:47
mozda Bonny M - Daddy Cool

hvala,ali stvarno nije ta :( ova je nova

deedeedee
19.05.2008., 22:55
@ deedeedee

like a boy - Ciara

to je to! thanks. :kiss:

Aaron McLoughlin
20.05.2008., 09:15
Dal netko zna koja pjesma svira u svim reklamama za chevrolet?
Hvala unaprijed

...Iva...
20.05.2008., 09:19
ovako, mislim da je alanis morissette u pitanju pa molim njene fanove da se koncentriraju :)

neka pjesma, mislim da je unplugged, kad ona pjeva nešto

who/what are you my kid, you hold me like you are my kid
i onda tako who/what are you my friend, you nešto like you are my friend
i stalno tako nešto nabraja kao šta si pa onda eto

ako netko zna, bilo bi supeeeer hvalaa :mig:

Glamazone
20.05.2008., 12:53
pogledaj ovdje
http://penshandoradio.blogspot.com/2008/02/alanis-morissette-mtv-unplugged-lyrics.html

voršipirati
20.05.2008., 13:23
Tko, dovraga, izvodi ovu pjesmu?

Škvadra

Mamurni zorom išli bi doma
Dani i noći bili su koma
Navečer opet sve ispočetka
i tako stalno od petka do petka...

A mi smo bili škvadra najbolja
Bili smo luda generacija
Znali smo piti,
znali smo ljubiti,
Svaku noć pjevati,
Do jutra ružiti....

Furali smo se kak` smo htjeli
Pred nama bio je život cijeli
Sada smo došli na pola puta
Svaki sad svojom stranom luta....

jednom je sve to trebalo stati
ej, što bih dao da se to vrati
svako nam vrijeme nosi svoje,
na kraju se samo godine broje...

A mi smo bili škvadra najbolja
Bili smo luda generacija
Znali smo piti, znali smo ljubiti,
Svaku noć pjevati,
Do jutra ružiti....

Ali sve je tako kratko trajalo...
Ali sve je tako kratko trajalo...

Ori
20.05.2008., 16:16
a pjesma iz Heineken reklame?

zidd
20.05.2008., 16:47
Nemojte me ubit, vjerojatno je bilo.... Ide nešto I was looking for love on strange places... traje 5-6 minuta.

MCM
20.05.2008., 17:39
Da li itko zna koja je ovo pjesma i tko je pjeva (stara je)-''...doći ću ti oko 3 da ti ne dam spavati..'' Samo to znam! I ova: .. čovjek bez sna, ne bih bio ja da si ti sa mnom ostala...?

Glamazone
20.05.2008., 17:45
Da li itko zna koja je ovo pjesma i tko je pjeva (stara je)-''...doći ću ti oko 3 da ti ne dam spavati..'' Samo to znam! I ova: .. čovjek bez sna, ne bih bio ja da si ti sa mnom ostala...?

Zdravko Škender

SJETIM SE KAD SMO SKUPA BILI MI
A DANAS OSTAO JE DIM
JER JA SAM S NJOM A TI SI S NJIM

AKO POLUDIM ZBOG LJUBAVI
NEK TI NEBO OPROSTI
A JA NEĆU
VJERUJ MI

NEĆU, NEĆU

ČOVJEK BEZ SNA NE BI BIO JA
DA SI TI SA MNOM OSTALA....

MCM
20.05.2008., 18:01
Zdravko Škender

SJETIM SE KAD SMO SKUPA BILI MI
A DANAS OSTAO JE DIM
JER JA SAM S NJOM A TI SI S NJIM

AKO POLUDIM ZBOG LJUBAVI
NEK TI NEBO OPROSTI
A JA NEĆU
VJERUJ MI

NEĆU, NEĆU

ČOVJEK BEZ SNA NE BI BIO JA
DA SI TI SA MNOM OSTALA....

Hvala, a ova druga, tj. prva?:confused:

Glamazone
20.05.2008., 18:04
nigdje ju ne pronalazim, sorry :(

MCM
20.05.2008., 18:09
nigdje ju ne pronalazim, sorry :(

A tražio sam i ja ali gugl je ne izbacuje! :cry:

zidd
20.05.2008., 19:26
Nemojte me ubit, vjerojatno je bilo.... Ide nešto I was looking for love on strange places... traje 5-6 minuta.

.CAR
20.05.2008., 20:57
ha ha ha
LAKA
BiH

invisible f
20.05.2008., 21:33
Jel tko saznao onu ime one opere za Subrina boje za kosu?
Please....

Glamazone
20.05.2008., 21:49
Beko kućanski aparati?

amiee
20.05.2008., 22:46
mooooooolim vas, jel zna netko kako se zove pjesma iz vip me easy tarife? :D:o

2nko
20.05.2008., 23:44
prljavo kazalište-tajno ime
zamolio bih riječi ako netko ima.hvala.

ne.znam
21.05.2008., 18:07
ako netko zna da li postoji cijela pjesma i tko je izvodi?
http://www.mobango.com/media_details/stay_that_way/YRl4yB7CPzg=

...Iva...
21.05.2008., 19:46
pogledaj ovdje
http://penshandoradio.blogspot.com/2008/02/alanis-morissette-mtv-unplugged-lyrics.html

nema tu gledala sam..
i googlala..i ništa :ne zna:

ali hvala svejedno :mig:

MCM
21.05.2008., 20:05
Da li itko zna koja je ovo pjesma: ''... doći ću ti oko 3, da ti ne dam spavati...''! Ne znam više ništa. Gugl ne izbacuje ništa, pa ako itko zna ime pjesme ili izvođača...

maestral
21.05.2008., 21:54
...ima jedna pjesma, svaki put kad je čujem prođu me žmarci... no nikako da je nađem. Pjeva Arsen Dedić i neka klapa. Pjesma je beskrajno sjetna....
Help, tko zna!

tsucic
22.05.2008., 08:52
Da li mi netko moze pomoci. Cuo sam par puta jednu pjesmu na radiu al neznam tko ju pjeva i kako se zove. Tekst ide otprilike ovako: "jer lagali su me da vrijeme sve liječi... tek ponekad vino dušu tješi.. to što te ne vidim je razlog premali da te zaboravim....". Ako itko zna molim da pomogne.

tina0013
22.05.2008., 11:52
a jel netko možda zna koja je ovo pjesma, ide nekako ovako:

"ej moja lutkice, odavno živim ko samac, a moj si mamac (...nanana...), ...ne remeti kućni red"

stara je, i neznam ko pjeva, ovo su jedine riječi kojih se sjećam (aha, ima i nešto tipa "da ti uletim u dekolte"), nisam čak sigurna ni dali ide baš tako, ali ako netko zna bilo šta.... thx :)

starshinee7
22.05.2008., 12:53
Da li itko zna koja je ovo pjesma: ''... doći ću ti oko 3, da ti ne dam spavati...''! Ne znam više ništa. Gugl ne izbacuje ništa, pa ako itko zna ime pjesme ili izvođača...

Nejde baš točno tak, al najsličnije za šta ja znam je davor radolfi i ritmo loco-noćas oko 3 pa možda je...

crazy_puppet
22.05.2008., 13:35
reklama za rexonu teens
zna neko naziv pjesme?

http://www.youtube.com/watch?v=ODcuaJkz6pc&feature=related

MCM
22.05.2008., 15:27
Da li itko zna naziv ovoga djela i njegovog autora: http://www.net.hr/sport/page/2008/05/22/0012006.html

Adonia
22.05.2008., 15:38
Dragi moji, trebam pomoc

Ne slusam hrv.pjesme uopce. I jedno ljeto su svirali neki uzivo... cula sam sa terase.
Rijeci se ne sjecam bas, a ni melodije
Spremna sam i platiti samo da mi netko kaze tko pjeva ili kak se zove stvar..

Dakle ovo je sto ja znam:

Melodija je u elementima slicna onoj "Nocas mi srce pati, nocas me dusa boli, tesko je kad se voli, a ostane sam..."

ali rijeci su nesto ovako otpr.:

Spominje se neko vino i frajer prica kao kako im je divno u ovoj ljetnoj noci, ali s jutrom ili sutra dolazi kraj.
Kao, znam da si tu, ali cim svane jutro ili sutra il tak nesto- dolazi kraj.

POMOZITEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marina_tha
22.05.2008., 18:30
Dragi moji, trebam pomoc

Ne slusam hrv.pjesme uopce. I jedno ljeto su svirali neki uzivo... cula sam sa terase.

Melodija je u elementima slicna onoj "Nocas mi srce pati, nocas me dusa boli, tesko je kad se voli, a ostane sam..."

Spominje se neko vino i frajer prica kao kako im je divno u ovoj ljetnoj noci, ali s jutrom ili sutra dolazi kraj.

jel to možda ona od vesne pisarović 's jutrom dolazi kraj' nešto ka s jutrom dolazi kraj ali prije svitanja budi još malo moj, sutra već znam odlaziš zauvijek njoj. evo toga san se sitila

Kelly17
22.05.2008., 18:48
Zna li tko ime olimpijske pjesme

God_Wolf
22.05.2008., 20:08
Nemam puno informacija, ali pjesmi je teška 'razbijačina' i ide otprilike ovako: I am the sky, watching the angels fly.. ... ... Onda Riff: Flying A ili nešto u tom stilu. Hvala na bilo kakvoj pomoći.

Adonia
22.05.2008., 20:20
jel to možda ona od vesne pisarović 's jutrom dolazi kraj' nešto ka s jutrom dolazi kraj ali prije svitanja budi još malo moj, sutra već znam odlaziš zauvijek njoj. evo toga san se sitila

ne... starija je pjesma i izvodi muskarac, on pjeva o toj ljetnoj ljubavi i o tom nekom vinu i ne znam cemu a kako jutrom sve prestaje..

umrijet cu, ovo ljeto ce biti tocno 5 godina kako se ubijam ovom pjesmom,POMOZITE!!!!!

Adonia
22.05.2008., 20:21
Nemam puno informacija, ali pjesmi je teška 'razbijačina' i ide otprilike ovako: I am the sky, watching the angels fly.. ... ... Onda Riff: Flying A ili nešto u tom stilu. Hvala na bilo kakvoj pomoći.

Sta je za tebe "teska razbijacina"?
Ne mislis valjda na Sonique i Fly (http://www.songlyrics.com/song-lyrics/Sonique/Miscellaneous/Fly_so_High_(Touch_The_Sky)/248349.html)?

jaa
22.05.2008., 21:00
jel netko zna pjesmu iz reklame od hyundaia tucosn???

Supervillain
22.05.2008., 21:13
Da li itko zna naziv ovoga djela i njegovog autora: http://www.net.hr/sport/page/2008/05/22/0012006.html

Uefa Champions League Anthem, bas je skladato za tu priredbu

cropduster
22.05.2008., 21:31

Skladao Britanac Tony Britten i u stvari je remake od Handela "Zadok the Priest", izveli ju Royal Philharmonic Orchestra.

Adonia
22.05.2008., 21:43
Dragi moji, trebam pomoc

:s

SuperMario115
22.05.2008., 23:23
jel zna itko tko pjeva ovu pjesmu ili mozda kako se zove ,OVAKO ide
JUTRO KAD ME PROBUDI JA STRASNO GLADAN SAM JER ZNAM POLJUBAC ZA DORUCAK JE SPREMILA MOJA MALENA,KADA ME PROBUDI JA STRASNO SRETAN SAM JER ZNAM ONA SRECU DONOSI I SUNCAN DAN MOJA MALENA ,A KAD SE NASMIJE SUNCE SE SAKRIJE JER NEMA DO NJENOG OSMIJEHA A KAD ME POLJUBI USNE MI IZGORI I NEMA DO NJENOG POLJUBCA KAD ME LJUBI MALENA ,TO JE MOJA MALENA , NA NA NA NA NA ,
[color="Lime"]pomozite ljudi ! . .

logtech
23.05.2008., 09:56

Mozda od Sammy Hagar - Where eagles fly...iako nije neka teska razbijacina :ne zna:

logtech
23.05.2008., 09:58
zna li netko cija je zapravo pjesma Wake up http://www.justsomelyrics.com/1379482/steve-miller-band-Wake-up-Lyrics
Bio sam uvjeren da je od Steve Miller band ali nigdje ne mogu naci tu stvar

Adonia
23.05.2008., 10:53
jel zna itko tko pjeva ovu pjesmu ili mozda kako se zove ,OVAKO ide
JUTRO KAD ME PROBUDI JA STRASNO GLADAN SAM JER ZNAM POLJUBAC ZA DORUCAK JE SPREMILA MOJA MALENA,KADA ME PROBUDI JA STRASNO SRETAN SAM JER ZNAM ONA SRECU DONOSI I SUNCAN DAN MOJA MALENA ,A KAD SE NASMIJE SUNCE SE SAKRIJE JER NEMA DO NJENOG OSMIJEHA A KAD ME POLJUBI USNE MI IZGORI I NEMA DO NJENOG POLJUBCA KAD ME LJUBI MALENA ,TO JE MOJA MALENA , NA NA NA NA NA ,
[color="Lime"]pomozite ljudi ! . .

Da nije Sandi, Malena. Makar su rijeci totalno drugacije lol

Adonia
23.05.2008., 10:54
Dragi moji, trebam pomoc

:top:

amiee
23.05.2008., 11:12
mooooooolim vas, jel zna netko kako se zove pjesma iz vip me easy tarife? :D:o

anyone? :)

marina_tha
23.05.2008., 11:14
:top:

evo još jedne pisme al 90 posto nije ta - 14 palmi od daleke. isto navecer skupa, a onda ujutro se budi sam

drowsy
23.05.2008., 11:39
imam cudan opis pjesme i pjevacice koju trazim. vidila sam par puta spot ali nikako zapamtit kako se zove. uglavnom pjevacica glasom i vrsto muzike podsjeca na feist ili kate nash, isto ima smedju kosu malo duzu, lijepo je obucena (:-D) ali to nije bitno. uglavnom ona ulazi u neki stan i pocne lijepiti slike prirode i njenih prijatelja i na kraju spot zavrsava tako sto otpadnu zidovi stana i ona se nadje na rijeci/jezeru u prirodi koju je zapravo lijepila. zna li itko?

MCM
23.05.2008., 12:42
imam cudan opis pjesme i pjevacice koju trazim. vidila sam par puta spot ali nikako zapamtit kako se zove. uglavnom pjevacica glasom i vrsto muzike podsjeca na feist ili kate nash, isto ima smedju kosu malo duzu, lijepo je obucena (:-D) ali to nije bitno. uglavnom ona ulazi u neki stan i pocne lijepiti slike prirode i njenih prijatelja i na kraju spot zavrsava tako sto otpadnu zidovi stana i ona se nadje na rijeci/jezeru u prirodi koju je zapravo lijepila. zna li itko?

Da li je možda TORN od Natalie Imbruglie?:confused:

Supervillain
23.05.2008., 12:48
anyone? :)

peter bjorn & john - young folks

anaacm
23.05.2008., 13:13
Ljudi, da li netko zna sljedeće, pjesma iz raklame za nescaffe kad se ono dvoje kao probude rano ujutro i spremaju se za posao a jos je noc, ide nesto kao open up, open up...onda, iz reklame za rafaello, tamo na nekom otoku i kokos pada po njima(starija reklama) i jos jedna... za t-mobile flex...sad ako netko zna pomagajte!tnx

Adonia
23.05.2008., 13:24
evo još jedne pisme al 90 posto nije ta - 14 palmi od daleke. isto navecer skupa, a onda ujutro se budi sam

nije... :cry: :cry: kazem, ova melodija je slicna onom "nocas mi srce pati, nocas me dusa boli, tesko je kad se voli a ostane sam"

s tim da ovaj dio di ide u toj pjesmi "ostane sam" u ovoj koju ja trazim ide duze i "dolazi kraj"

POMOZITE!!!!

amiee
23.05.2008., 16:12
Ljudi, da li netko zna sljedeće, pjesma iz raklame za nescaffe kad se ono dvoje kao probude rano ujutro i spremaju se za posao a jos je noc, ide nesto kao open up, open up...onda, iz reklame za rafaello, tamo na nekom otoku i kokos pada po njima(starija reklama) i jos jedna... za t-mobile flex...sad ako netko zna pomagajte!tnx

Song: Open Up

Singer: Shunza

You can be rich
With no money to spend,
You can do everything
When you understand…

You can be mother
When you are a man,
Open up…
You know that you can…

Open your eyes
Open your mind
Open your thoughts
Don't stay behind…

Open up, open up…
Open up, open up…
Nescafe.

The key is inside you
To open your mind,
You know what is out there
Your heart can't be blind…

Open your eyes
And open your mind
Open your thoughts
Don't stay behind…

Open your eyes
Open your mind
Open your thoughts
Don't stay behind…

Open up, open up…
Open up, open up…
Nescafe.

Erase all the borders
And start in your head.
Open your mind
To thoughts seldom said…

Open your eyes
And open your mind
Open your thoughts
Don't stay behind… {2}

Open up, open up…
Open up, open up…
Open up, open up…
Nescafe.

..

i da, hvala nekome :cerek: na pjesmi iz reklame za vip me easy tarifu :D

SharkyZ
23.05.2008., 17:42
Zanima me naziv pjesme, cuo sam je na youtube-u al neznam tko je pjeva ni kako se zove pjesma.
Evo link http://www.youtube.com/watch?v=b2yZJovewA0

HVALA

God_Wolf
23.05.2008., 19:46
Hvala na pomoći ali nije nijedna od te dvije.
Pod 'teška razbijačina' mislim da je pjesma žestoka nešto tipa hard rock.
I teško se razbire tekst zato imam tako malo info ali ovaj dio: I'm the sky, watching the angels fly se čuje dosta dobro..
Oko chorusa nisam siguran. ;)

marina_tha
23.05.2008., 20:14

eh žena je no name i pisma je neka mlaka, al je relativno nova. pogledaj tu i tamo mtv i bit će ti. ja san je vidila masu puta, svaki put zaboravin kako se zove.

greengirl
23.05.2008., 20:59
eh žena je no name i pisma je neka mlaka, al je relativno nova. pogledaj tu i tamo mtv i bit će ti. ja san je vidila masu puta, svaki put zaboravin kako se zove.

Žena je Yael Naim, Francuskinja, pjesma je New Soul, predivna je :cerek: Mislim da je postala popularna zbog toga što je bila u iPod reklami, ko i Feistina 1234 :cerek:

Adonia
23.05.2008., 21:07
Hvala na pomoći ali nije nijedna od te dvije.
Pod 'teška razbijačina' mislim da je pjesma žestoka nešto tipa hard rock.
I teško se razbire tekst zato imam tako malo info ali ovaj dio: I'm the sky, watching the angels fly se čuje dosta dobro..
Oko chorusa nisam siguran. ;)

Isuse Boze, nadam se da ne mislis na ovu:

Chop Suey (http://www.youtube.com/watch?v=mdRd3k4CIAg)

ne znam ni kak sam je se sjetila..

SharkyZ
23.05.2008., 21:18
jel netko zna odgovor na moj upit ?

Aaron McLoughlin
23.05.2008., 22:04
Dal netko zna koja pjesma svira u svim reklamama za chevrolet?
Hvala unaprijed

Po jedno peti put :(
Ne mogu vjerovat da se nitko ne sjeća, kad su počeli sa tim reklama pjesma se užasno često počela emitirat na radijima i postala "hit" ?

Pitao bi i za uvodnu pjesmu na friends , al...

crazy_puppet
23.05.2008., 22:15
http://www.youtube.com/watch?v=ODcua...eature=related

zna neko naziv songa??

jaa
23.05.2008., 22:25
jel netko please zna pjesmu iz reklame za hyundai tyson

God_Wolf
23.05.2008., 23:36
Isuse Boze, nadam se da ne mislis na ovu:

Chop Suey (http://www.youtube.com/watch?v=mdRd3k4CIAg)

ne znam ni kak sam je se sjetila..

Ne, lol, ne mislim na tu.

I koliko sam čuo, nigdje se ne nalazi onaj dio: I'm the sky....

Nadam se da će netko znati.. :kava:

Adonia
23.05.2008., 23:41

super si prema ljudima koji ti zele pomoc.

Adonia
23.05.2008., 23:44
Ne, lol, ne mislim na tu.

I koliko sam čuo, nigdje se ne nalazi onaj dio: I'm the sky....

Faithfull Marianne- I'm The Sky?

chikica
24.05.2008., 00:07
e ljudi..pomagajte...tko pjeva onu pjesmu di ide "obuci levisice i stare bijele tenisice..." i kak se uopce zove pjesma?

The Dutchman
24.05.2008., 07:12
Da li mi može tko reći par pjesama hitova 80-ih...
Neke lagane nešto slično po tempu: Mika - relax (Take It Easy) ili Toploader - Dancing in moonlight ili neke nove pjesme u tom stilu.. baš mi se slušaju..mogu i disco hitovi..Pa evo neke preporuke..to bar nije teško..

Hvala

Dino
24.05.2008., 08:50
Ljudi treba mi pjesma iz:
Reklame - Studeniziraj se kada Blanka Vlašić pleše
Reklame - One za PUMU, "Hey, i put new shoes on" <-- tako nes

Materijalista
24.05.2008., 08:58
Ljudi treba mi pjesma iz:
Reklame - Studeniziraj se kada Blanka Vlašić pleše
Reklame - One za PUMU, "Hey, i put new shoes on" <-- tako nes

1. Jamiroquai - Runaway
2. PAOLO NUTINI - New Shoes

Dino
24.05.2008., 09:19
HVALA !!!!
Puno ti hvala...

Adonia
24.05.2008., 09:53
e ljudi..pomagajte...tko pjeva onu pjesmu di ide "obuci levisice i stare bijele tenisice..." i kak se uopce zove pjesma?

Danijel Popovic, ma daj obuci Levisice :rolleyes:

God_Wolf
24.05.2008., 13:34
Faithfull Marianne- I'm The Sky?

Ne, kao što sam rekao stvar je nešto tipa Hard Rock. I definitivno ju pjeva muški pjevač.

I nemoj se duriti, cijenim bilo kakvu pomoć. :p

Adonia
24.05.2008., 14:06
Ne, kao što sam rekao stvar je nešto tipa Hard Rock. I definitivno ju pjeva muški pjevač.

I nemoj se duriti, cijenim bilo kakvu pomoć. :p

a ovo?

hm.. (http://www.youtube.com/watch?v=fdv60JHwq9k&feature=related)

ciara667
24.05.2008., 17:16
Anyone,plz?a dosta je poznata,puštaju je na skoro svimm stanicama

Jeeeej,nakon evo nekoliko dana slučajno sam našla pjesmu koju tražim.hehe nije ni čudo da google nije našao,jer ne pjeva Daddy nego Beggin you...Pjesma je od Madcon-Beggin. :)

drowsy
24.05.2008., 17:16
Da li je možda TORN od Natalie Imbruglie?:confused:

neeeee. znam nju. :D

drowsy
24.05.2008., 17:18

i vidila sam je jednom na mtvu. ali nemam ga doma zato i trazim. :/

bkocka
24.05.2008., 20:07
Pjesma iz becks reklame....

Arling & Cameron - Shiva's Rock 'N' Roll Dub

marina_tha
24.05.2008., 20:44
i vidila sam je jednom na mtvu. ali nemam ga doma zato i trazim. :/

možda si previdjela post od greengirl čini mi se. odgovorila ti je! pjesma je new soul, a žena, joj ne znan, vidi na stranici ispred.

jagodica-bobica
24.05.2008., 20:56
Jagodica is back :D

Zna neko koja je pjesma u reklami za Beck's nesto kao Beck's Experience je moto u reklami

Nije ona reklama sa brodom, vec neka druga

Edit: Sta bi od gibonni-ja u top modelu, nisam ubrala? :D

God_Wolf
24.05.2008., 21:01
a ovo?

hm.. (http://www.youtube.com/watch?v=fdv60JHwq9k&feature=related)

Hm, nope. Stvar je malo žešća, likovi se malo više 'deru' ali mi dosta dobro zvučala. Pusica što mi toliko pomažeš. :cerek:

raverica
24.05.2008., 21:02
misliš na ovu (http://youtube.com/watch?v=DyCK1mMkM5U) možda?

edit: za jagodicu :D

tiger_in_the_house
24.05.2008., 21:24
POMOZITE!!!!

jednio što mi pada na pamet je od daleke obale - u modroj zori

jagodica-bobica
24.05.2008., 21:24
misliš na ovu (http://youtube.com/watch?v=DyCK1mMkM5U) možda?

edit: za jagodicu :D

jeste, to je ta. :top: faaaalaaa.

di si ti meni rave:cerek:

kisi-kisi. fala

drowsy
24.05.2008., 21:30
možda si previdjela post od greengirl čini mi se. odgovorila ti je! pjesma je new soul, a žena, joj ne znan, vidi na stranici ispred.

je je. fala. :cerek:

raverica
24.05.2008., 21:39
jeste, to je ta. :top: faaaalaaa.

di si ti meni rave:cerek:

kisi-kisi. fala

nema na čemu :mig: a evo, lutam okolo :D

ali to je totalni off :zubo:

Jedna Tanja
24.05.2008., 22:02
Moze li mi neko poslati tekst hrvatske pjesme-predstavnice na Evroviziji?

JoWaN
24.05.2008., 22:37
Jel ima netko da zna jednu stvar u kojoj refren ide: ooooh, aaaahh.
Pjeva neka zenska koja ima slican glas Nini Sky. A u pjesmi je jos i onaj tip koji pjeva u Sick and Tired by Anastacia.

Jel ima neko da zna ovo??:(

chikica
24.05.2008., 22:51
Danijel Popovic, ma daj obuci Levisice :rolleyes:

hvala, ali čemu :rolleyes:...ma nwm

Adonia
24.05.2008., 23:47
jednio što mi pada na pamet je od daleke obale - u modroj zori

nije.. :cry:

Adonia
24.05.2008., 23:48
Dragi moji, trebam pomoc

revolution909
25.05.2008., 11:54
Ne mogu vjerovat da se nitko ne sjeća, kad su počeli sa tim reklama pjesma se užasno često počela emitirat na radijima i postala "hit" ?

Pitao bi i za uvodnu pjesmu na friends , al...

Daj mi malo vremena,na vrhu mi je jezika,ful je poznata pjesma....:mad:
Iz prijatelja naslovna tema:The Rembrandts-I'll be there for you

Pomoć molim vas:
HRT ima onu najavu za F1 utrku iz Monte Carla,jel možda zna netko tu pjesmu?na najavi ženske paradiraju,na kraju naravno idu formule,briatore je isto negdje u najavi.pjesma je neki house,tako nešto,i neki tip kao kaže nešto....molim POMOC!

to_sam_samo_ja
25.05.2008., 12:25
ovako... ja sam nedavno cula jednu pjesmu i znam samo dio. stihovi pripjeva idu ovako nekao: "prvi puta sada (stvarno) znam sto znaci biti voljena prvi put sam sigurna." nisam ni sigurna idu li ovim redom, ali rijeci idu tako nekako :rofl: ... i da pjesma je malo zesca, nije neka srcedrapajuca, barem ne taj pripjev... jel itko zna? :s google mi nista ne izbacuje, vise ne znam sto da radim jer mi je pjesma predobra,a nigdje je nema ... :ne zna:
ako netko zna kupujem mu cokoladu i saljem postom :cerek:

Adonia
25.05.2008., 13:54
ovako... ja sam nedavno cula jednu pjesmu i znam samo dio. stihovi pripjeva idu ovako nekao: "prvi puta sada (stvarno) znam sto znaci biti voljena prvi put sam sigurna." nisam ni sigurna idu li ovim redom, ali rijeci idu tako nekako :rofl: ... i da pjesma je malo zesca, nije neka srcedrapajuca, barem ne taj pripjev... jel itko zna? :s google mi nista ne izbacuje, vise ne znam sto da radim jer mi je pjesma predobra,a nigdje je nema ... :ne zna:
ako netko zna kupujem mu cokoladu i saljem postom :cerek:

to ti pjeva žena od Cubismo guy-a, Hrvoja Rupčić, prvi puta sada znam, da me netko osjeca, prvi put sam sigurna... (što me je to tjeralo, da se tako pojavis...)

Tina se zove, imas tu njenu myspace stranicu, svira ti i ta stvar...

link (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=308945861)

Jo§iPa.StWoR
25.05.2008., 13:56
helou. opet ja.
e sad me zanima kako se zove ona pjesma u reklami za puma šuze.
ide onak nekak... 'hey i put some new shoes on and suddenly everybody's smiling...' neš tak.
sryte ak je netko već tražio ime te pjesme (a sigurno je) :D
unaprijed hwala :D

Adonia
25.05.2008., 14:00
ja svima pomognem,a meni nitko... :-(

Adonia
25.05.2008., 14:01
helou. opet ja.
e sad me zanima kako se zove ona pjesma u reklami za puma šuze.
ide onak nekak... 'hey i put some new shoes on and suddenly everybody's smiling...' neš tak.
sryte ak je netko već tražio ime te pjesme (a sigurno je) :D
unaprijed hwala :D

nema na cemu (http://www.azlyrics.com/lyrics/paolonutini/newshoes.html)

Jo§iPa.StWoR
25.05.2008., 14:03
e, to!
hwala, hwala, hwala. sad ću ju slušat danima. LoL.

Jo§iPa.StWoR
25.05.2008., 14:08
edo maajka, mahir i alma. toe ta pjesma kou tražiš.
barem mislim... na kraju ide to 'noćas mi srce pati', bla, bla.

Mabell
25.05.2008., 14:12
pjesma ide non me digo nel mondo tak nesto,vesela latino stvar.help...

raverica
25.05.2008., 14:17
pjesma ide non me digo nel mondo tak nesto,vesela latino stvar.help...

jel ovo? (http://youtube.com/watch?v=3ZY3bm93Wk4) :mig:

akull
zna li tko ime pjesme ili
izvodaca od jedne strane pjesme cuo sam je nekoliko puta pjeva je pjevac neki glas malo vuce na kineza pjesma ima cool ritam pjesma je nedavno izasla (ja mislim) u pjesmi se u refrenu na kraju stiha cesto spominje nesto kao jeans
molim vas pomoc pjesma mi se jako svida

Adonia
edo maajka, mahir i alma. toe ta pjesma kou tražiš.
barem mislim... na kraju ide to 'noćas mi srce pati', bla, bla.

po sto treci put, nije ta, kazem da je melodija slicna toj "nocas mi srce pati", a teskt nije ni slican. napisala sam vec i tekst gore.

molim vas, pomozite

Mabell
25.05.2008., 16:21
jel ovo? (http://youtube.com/watch?v=3ZY3bm93Wk4) :mig:

ajme je!!!hvala ti puno :cerek:malo sam fulala tekst :D

tiger_in_the_house
25.05.2008., 16:45
po sto treci put, nije ta, kazem da je melodija slicna toj "nocas mi srce pati", a teskt nije ni slican. napisala sam vec i tekst gore.

molim vas, pomozite

A u koji žanr spada ta pjesma koju tražiš? Rock, pop, sevdah, starogradske, zabavno, dalmatinsko, japansko...?

Gdje si uopće čula tu pjesmu?
; u kavani, kafani, restoranu, ulici, na moru, u Slavoniji, BiH, Istri... Tko je svirao? Pjeva li muškarac ili žena? Koje instrumente koriste? daj još malo detalja...

Adonia
25.05.2008., 16:56
gle, bila sam na moru i svirali su to uzivo, cula sa terase...

uglavnom, melodija je SLICNA ALI NIJE ko ona "nocas mi srce pati, nocas me dusa boli..."
Inace ne slusam takve, valjda je narodnjak ili koji Bog, da slusam vjerojatno bi znala i tu pjesmu.
Pjeva muskarac i ponavljam, radi se o tome kako im je lijepo, spominje se neko vine ili grozde, ljetna noc itd., a tip na kraju veli kao znam da smo sada ovdje nesto bla bla a sutra dolazi kraj ili s jutrom dolazi kraj ili prestaje..

znaci ko onaj dio u tom "nocas mi srce pati di frajer na kraju pjeva tesko je kad se voli a ostane sam" e slicno melodija zavrsava, ali sporije i kaze umjesto "ostane sam"- "dolazi kraj"...
podivljat cu. 5 GODINA TRAZIM OVU PJESMU!!!!

akull
25.05.2008., 17:10
izvodaca od jedne strane pjesme cuo sam je nekoliko puta pjeva je pjevac neki glas malo vuce na kineza pjesma ima cool ritam pjesma je nedavno izasla (ja mislim) u pjesmi se u refrenu na kraju stiha cesto spominje nesto kao jeans

marko356
25.05.2008., 17:35
Neke lagane nešto slično po tempu: Mika - relax (Take It Easy) ili Toploader - Dancing in moonlight ili neke nove pjesme u tom stilu.. baš mi se slušaju..mogu i disco hitovi..Pa evo neke preporuke..to bar nije teško..

Hvala

evo dio moje playliste:

Cindy Lauper-Girls just wanna have fun, She bob, Money changes everything,....
Gloria estefan-Conga, Doctor pressue
10CC file the love
Abba-One of Us, The Day before you came, Honey honey....
ALPHAVILLE-Big in Japan
Bananarama-cruel summer
Bangles-Eternal Flame, Manic Monday
Billy Idol-Rebel Yell
Billy Ocean-Loverboy, Get outta my dreams
Blondie-Heart of Glass, Tide id high

God_Wolf
25.05.2008., 17:49
ja svima pomognem,a meni nitko... :-(

Da nije možda ovo: http://www.youtube.com/watch?v=_mNvkN6-B9M

Adonia
25.05.2008., 17:55
Da nije možda ovo: http://www.youtube.com/watch?v=_mNvkN6-B9M

kazem NIJE NOCAS MI SRCE PATI SAMO JE MELODIJA SLICNA

Hvala vam svima al ne citate sto pisem, pomozitee!!!!

e da, sjetila se jos detalja. on spominje da ZNA TJ. "ZNAM.." zna da ce toj ljetnoj ljubavi ili noci jutrom doci kraj al sad je njegova.. joj.. MOLIM VAAAS

Dawn
25.05.2008., 18:19
Ovako, neka je pjesma, neki house ili techo i ponavlja se down, down, down, down. Zna netko?

Adonia
25.05.2008., 18:36
Ovako, neka je pjesma, neki house ili techo i ponavlja se down, down, down, down. Zna netko?

znam ja, samo da se sjetim... mogu ti i otpjevat, totalnomi je u glavi, moram potrazit.

lap_dance
25.05.2008., 18:40
e jel ko zna kako se zove ona pisma sad vipove reklame......zviždi se!!!

Dawn
25.05.2008., 18:55
Peter, Bjorn i John - Young folks http://www.youtube.com/watch?v=48hcp-zDpg4

vermicide
25.05.2008., 18:56

Hvala

jao, osamdesete.
evo malog djelića onog što meni valja.

alphaville- sounds like a melody;
billy idol- sve šta možeš nać. sweet 16, eyes without a face, mony mony...
black- wonderful life;
cars- drive;
kool n the gang- celebration;
david bowie stuff;
dead or alive- you spin me round round;
DEPECHE MODE !!!!!!!!! (stari naravno.)
eurythmics;
inxs;
men at work- land downunder;
kim wilde- cambodia;
pet shop boys :blush
police- englishman in NY

ima tog jako puno, to sam sve prije slušala, al dobre su to stvari, zimzelene jel.

i ak ti se sviđa mika, nabavi naravno QUEEN ako već nisi.

lap_dance
25.05.2008., 19:10
fala :)

invisible f
25.05.2008., 20:56
Zna li tko pjesmu iz reklame za nescaffe?

Adonia
25.05.2008., 20:58
Zna li tko pjesmu iz reklame za nescaffe?

na prethodnoj strani ti je. zasto ne koristite search?!?!

...Iva...
25.05.2008., 22:20
pokušaj 2 ili 3 :ne zna:

ovako, mislim da je alanis morissette u pitanju pa molim njene fanove da se koncentriraju

neka pjesma, ona pjeva nešto

what are you my kid, you hold me like you are my kid
i onda tako what are you my friend, you nešto like you are my friend

ako netko zna, bilo bi supeeeer hvalaa :s

Adonia
25.05.2008., 22:31
pokušaj 2 ili 3 :ne zna:

ovako, mislim da je alanis morissette u pitanju pa molim njene fanove da se koncentriraju

neka pjesma, ona pjeva nešto

what are you my kid, you hold me like you are my kid
i onda tako what are you my friend, you nešto like you are my friend

ako netko zna, bilo bi supeeeer hvalaa :s

ja znamjednu drugu slicnu, vjerojatno je i ljepsa :cerek:

ova (http://www.youtube.com/watch?v=SyvG7B7naDc&feature=related)

Veglia88
26.05.2008., 00:36
zna ko kako se zove pjesma(izvođač)....uglavnom,neki čudan ritam je(trrrntrnnrtrtnnrnntntrnnn)...i neki reperski glas uletava..nešto kao "sexy(ili yo so sexy)...već se duže vrijeme stalno vrti po klubovima...komercijalna stvar! unaprijed hvala...

JoWaN
26.05.2008., 00:53
zna ko kako se zove pjesma(izvođač)....uglavnom,neki čudan ritam je(trrrntrnnrtrtnnrnntntrnnn)...i neki reperski glas uletava..nešto kao "sexy(ili yo so sexy)...već se duže vrijeme stalno vrti po klubovima...komercijalna stvar! unaprijed hvala...

Mozda mislis na:
Twista ft. R. Kelly - So Sexy

Veglia88
26.05.2008., 01:23
nažalost...nije ta!

JoWaN
26.05.2008., 01:32
nažalost...nije ta!

Sorry, neznam onda. (zasad)
Probaj trazit pod imenom so sexy.
Pada mi na pamet jedan dance, al se nemogu sijetit izvodjaca.

Glamazone
26.05.2008., 06:55
Vec DUGGGGOOOO trazim pjesmu "Till I find you" od Kine i nema je doslovno NIGDJE na netu..:confused::flop: to je iz serije Nestali...
Ako itko ima tu pjesmu il zna gdje ju skinut... bila bih zahvalna :):D

pa ja ju imam ali traje 0:26 sekundi :ne zna: i takva te zanima?

revolution909
26.05.2008., 07:14
Pomoć molim vas:
HRT ima onu najavu za F1 utrku iz Monte Carla,jel možda zna netko tu pjesmu?na najavi ženske paradiraju,na kraju naravno idu formule,briatore je isto negdje u najavi.pjesma je neki house,tako nešto,i neki tip kao kaže nešto....molim POMOC!

Bilo tko????

jagodica-bobica
26.05.2008., 10:38

Mislim da znam na sta mislis, nije to bas neki najnoviji hit, pjesma je stara godinu-dvije, jel da?
Da me ubijes, ne mogu se sjetiti kako se zove, ali probacu:mig:

Neka je vesela, ljetna, prije refrena se cuje ksilofon. jel?

jagodica-bobica
26.05.2008., 11:19

da nije neka od ove dvije? Prva je stara origigi verzija a druga remix

Paul Johnson - Get Down (http://youtube.com/watch?v=L93ibYc-F-c)

Paul Johnson - Get Down 2008 (Laidback Luke Remix) (http://youtube.com/watch?v=ddG6T9w32s4)

Adonia
26.05.2008., 12:51

Paul Johnson - Get Down 2008 (Laidback Luke Remix) (http://youtube.com/watch?v=ddG6T9w32s4)

nije to ta. mislim, on je trazio, ali ja mislim da nije ta.

Veglia88
26.05.2008., 12:55
Mislim da znam na sta mislis, nije to bas neki najnoviji hit, pjesma je stara godinu-dvije, jel da?

Mislim da je to ta...al nikako da je pronađem....

Aaron McLoughlin
26.05.2008., 13:09

Daj mi malo vremena,na vrhu mi je jezika,ful je poznata pjesma....:mad:
Iz prijatelja naslovna tema:The Rembrandts-I'll be there for you

Pomoć molim vas:

Hvala za prijatelje :)
Jesi se sjetio možda ove prave?

Dakle , šesti put :zubo:
Pjesma koja se vrti na svakoj reklami od chevroleta , i postala ja radio hit kad su krenule reklame , i puno ljudi je pitalo za nju , al tražilica i google više ne nalaze to .... jedino ako je u arhivi :ne zna:

Chevrolete , koliko znam , pjeva neki australac a pjesma je iz 70-80tih

Adonia
26.05.2008., 14:42
gle, bila sam na moru i svirali su to uzivo, cula sa terase...

uglavnom, melodija je SLICNA ALI NIJE ko ona "nocas mi srce pati, nocas me dusa boli..."
Inace ne slusam takve, valjda je narodnjak ili koji Bog, da slusam vjerojatno bi znala i tu pjesmu.
Pjeva muskarac i ponavljam, radi se o tome kako im je lijepo, spominje se neko vine ili grozde, ljetna noc itd., a tip na kraju veli kao znam da smo sada ovdje nesto bla bla a sutra dolazi kraj ili s jutrom dolazi kraj ili prestaje..

znaci ko onaj dio u tom "nocas mi srce pati di frajer na kraju pjeva tesko je kad se voli a ostane sam" e slicno melodija zavrsava, ali sporije i kaze umjesto "ostane sam"- "dolazi kraj"...
podivljat cu. 5 GODINA TRAZIM OVU PJESMU!!!!

please

jagodica-bobica
26.05.2008., 15:29
please

eee, draga, zato ja sad ne propustam priliku da posaljem nekoga (nekad cak i odem sama ) da pita DJ-a koja je stvar trenutno na playlist-i, kad mi nesto novo upadne u uvo :D
Imala sam takvih iskustava da godinama trazim pjesmu :(

Dawn
26.05.2008., 15:33

E hvala, to je ta.:D

jagodica-bobica
26.05.2008., 15:40
nema na cem' :grli:
uzivaj

Adonia
26.05.2008., 16:47
eee, draga, zato ja sad ne propustam priliku da posaljem nekoga (nekad cak i odem sama ) da pita DJ-a koja je stvar trenutno na playlist-i, kad mi nesto novo upadne u uvo :D
Imala sam takvih iskustava da godinama trazim pjesmu :(

gle, ako nista ne uspije ici cu ove godine opet tamo na more i pitati vlasnika lokala koga je unajmio prije 5 godina, naci te ljude i pitati ih za repertuar.
ZAMISLI!!!
Al spremna sam i to napraviti jer pjesma me vec 5 godina UBIJA!!!

Michael___Myers
26.05.2008., 17:11
kak se zove ona pjesma di neki lik fučka sad je trenutno u vip reklami?

tiger_in_the_house
26.05.2008., 17:26
gle, ako nista ne uspije ici cu ove godine opet tamo na more i pitati vlasnika lokala koga je unajmio prije 5 godina, naci te ljude i pitati ih za repertuar.
ZAMISLI!!!
Al spremna sam i to napraviti jer pjesma me vec 5 godina UBIJA!!!

Lokal na moru u kojem sviraju narodnjake uživo?? Tu mi definitivno nešto ne paše...

BULL7
26.05.2008., 18:11
Zna li netko kako se zove ona pjesma koju pjevaju eminem i onaj neki lik koji je pretpostavljam afrikanac neki koji se zove benjagi tako nesto slicno na pocetku pjesme taj lik nesto pocne pjevati i onda eminem repa taj lik afrikanac ne repa nego vise pjeva kao neku africku cajku.

Ne znam bolje objasniti.Hvala ako netko zna.

fredrik
26.05.2008., 18:13

Peter Bjorn and John - Young Folks

Adonia
26.05.2008., 18:53

tak je tesko okrenuti dvije strane? ili upisati u search? na svakoj strani je isto pitanje... :kava:

jagodica-bobica
26.05.2008., 19:45
Zna li netko kako se zove ona pjesma koju pjevaju eminem i onaj neki lik koji je pretpostavljam afrikanac neki koji se zove benjagi tako nesto slicno na pocetku pjesme taj lik nesto pocne pjevati i onda eminem repa taj lik afrikanac ne repa nego vise pjeva kao neku africku cajku.

Ne znam bolje objasniti.Hvala ako netko zna.

http://youtube.com/watch?v=Gjq1g3j7WFc

1234567
26.05.2008., 20:01
Imam dva pitanja:
1.torcidina pjesma ide ovako>cim smo oci otvorili za hajduk smo bili.....
2.stalno se4 pokazuje na CMC-u ide nekako ovako-ulice su prekrile...........

marina_tha
26.05.2008., 20:10
Imam dva pitanja:
1.torcidina pjesma ide ovako>cim smo se rodili bili smo umotani u bilo.....
2.stalno se4 pokazuje na CMC-u ide nekako ovako-ulice su prekrile...........

za prvu pismu: http://www.hnkhajduk.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1119

dea93
26.05.2008., 20:11
koja ono pjesma u tekstu ima ono : to je moj điiir..??
na vrhu mi je jezika, a nemrem se sjetit :D nešto tipa Dvornik :ne zna:

vermicide
26.05.2008., 20:46
koja ono pjesma u tekstu ima ono : to je moj điiir..??
na vrhu mi je jezika, a nemrem se sjetit :D nešto tipa Dvornik :ne zna:

afrika to je moj đir, afriku voli cili svit ?
:kava:

jep, to je dinek.

Michael___Myers
26.05.2008., 20:55
Peter Bjorn and John - Young Folks

Zahvaljujem :)

dea93
26.05.2008., 22:18
@Verm
ee da :lol:
tnx

ivona82
26.05.2008., 22:26
jel zna itko tko pjeva ovu pjesmu ili mozda kako se zove ,OVAKO ide :
JUTRO KAD ME PROBUDI JA STRASNO GLADAN SAM JER ZNAM POLJUBAC ZA DORUCAK JE SPREMILA MOJA MALENA,KADA ME PROBUDI JA STRASNO SRETAN SAM JER ZNAM ONA SRECU DONOSI I SUNCAN DAN MOJA MALENA ,A KAD SE NASMIJE SUNCE SE SAKRIJE JER NEMA DO NJENOG OSMIJEHA A KAD ME POLJUBI UNSE MI IZGORI I NEMA DO NJENOG POLJUBCA KAD ME LJUBI MALENA ,TO JE MOJA MALENA , NA NA NA NA NA ,
ljudi pomagajte

mislim da ti je to malena od sandija cenova

Adonia
26.05.2008., 22:33
mislim da ti je to malena od sandija cenova

to sam mu ja rekla prije par strana i nije

to_sam_samo_ja
26.05.2008., 23:08
to ti pjeva žena od Cubismo guy-a, Hrvoja Rupčić, prvi puta sada znam, da me netko osjeca, prvi put sam sigurna... (što me je to tjeralo, da se tako pojavis...)

Tina se zove, imas tu njenu myspace stranicu, svira ti i ta stvar...

link (http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=308945861)

HVALA!!!!!!!!! :s :s :s :s
na zalost ne znam onu sto ti trazis...
kamo saljem cokladu? :mig: :p
hvala jos jednom! :s

SuperMario115
26.05.2008., 23:13
nije od sandija pjeva ju neki muskarac ili grupa

SuperMario115
26.05.2008., 23:30
A jel znate mozda tko pjeva ovu pjesmu ili bar izvođača : KAKO CU JA BEZ TEBE SAD AKO ODES JA UMRIJET CU ZNAM

ili cak ovu :

Tope me suze
Ko' prve zrake
Godina niže
Tek uspomene

U ovom snijegu
Što nema prošlost
Svjetlo ocrtava
Tvoje sjene…

Opet su snjegovi
U tvojoj kosi
Bijele su plahte
Prekrile tlo.
Još jedno jutro
Bez tebe ide
Malena moja
Moje jedino

A ja se igram
Malena moja
U nekom se svijetu
Bez tebe vidim

Pa zaklopim oci
S gorcinom u grlu

I sad mi je žao…

Opet su snjegovi
U tvojoj kosi
Bijele su plahte
Prekrile tlo.
Još jedno jutro
Bez tebe ide
Malena moja
Moje jedino…

revolution909
27.05.2008., 08:04
Hvala za prijatelje :)
Dakle , šesti put :zubo:
Pjesma koja se vrti na svakoj reklami od chevroleta , i postala ja radio hit kad su krenule reklame , i puno ljudi je pitalo za nju , al tražilica i google više ne nalaze to .... jedino ako je u arhivi :ne zna:

Chevrolete , koliko znam , pjeva neki australac a pjesma je iz 70-80tih

NAPOKON!!!!
Fine Young Cannibals-Good thing
To bi trebalo biti to:http://www.youtube.com/watch?v=xrOek4z32Vg

jagodica-bobica
27.05.2008., 08:38
Veglia88 kaže: http://forum.hr/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.hr/showthread.php?p=14212480#post14212480)

E, sinoc sam preslusala tonu muzike, i nista. Sad je i mene zainteresovalo sta je to i molimo nekoga da nam pomogne :D

Znaci, nema nekog konkretnog teksta, neki lik (crnac, l guess) kroz zube vikne nesto "sexy" i onda pichi taj zarazni dio pracen ksilofonom (tan-tan, tanan-tan-ta-nan :D) i onda ide neki refren koji je bezveze, taj lik ponavlja recenicu ili dvije u refrenu.

U stilu Mr. Sosa & Yayo je stvar

nensi1301
27.05.2008., 08:40
tražim pjesmu poprilično staru od nataše vladetić, samo nisam sigurna kako se zove.....znam zadnju kiticu:
nikog više nemam,
kunem svoju sudbinu,
isplakat ću suze svoje ,
na tvom majko ramenu
....mislim da je nešto tipa;majko moja ili makjko draga....neznam ali molim svakoga tko zna da mi kaže točan naziv....help!!

fredrik
27.05.2008., 12:42
E, sinoc sam preslusala tonu muzike, i nista. Sad je i mene zainteresovalo sta je to i molimo nekoga da nam pomogne :D

Znaci, nema nekog konkretnog teksta, neki lik (crnac, l guess) kroz zube vikne nesto "sexy" i onda pichi taj zarazni dio pracen ksilofonom (tan-tan, tanan-tan-ta-nan :D) i onda ide neki refren koji je bezveze, taj lik ponavlja recenicu ili dvije u refrenu.

Ne vjerujem kako se nemrem sjetiti kako se zove. Drito vidim i spot i sve. Fakat ne vjerujem. Zna neko ziher veliki hit.

employee of the week
27.05.2008., 13:13
par pjesama hitova 80-ih...
Neke lagane nešto slično po tempu: Mika - relax (Take It Easy)...
Cutting Crew - I Just Died In Your Arms Tonight

Ne može sličnije od toga :mig:

Glamazone
27.05.2008., 13:25

hmmm meni je prvo na pamet pao Pharrell :p

She Wants To Move - N.E.R.D.
http://www.youtube.com/watch?v=GC7q0xftCmE

jel ta?

jagodica-bobica
27.05.2008., 13:34
hmmm meni je prvo na pamet pao Pharrell :p

She Wants To Move - N.E.R.D.
http://www.youtube.com/watch?v=GC7q0xftCmE

jel ta?

nije :(

Ma nema ti to teksta, osim onaj refren gdje stalno ponavlja jedno te isto, i kaze samo "sexy" ili "so sexy"
100% ne kaze "she's sexy" ili nesto duze.
Ma skroz je vesela, brazilian i ti fazoni, tako nesto

kalei
27.05.2008., 14:16
ekipa koja je ovo stvar koja svira na ovom filmiću?

http://youtube.com/watch?v=k3aAVctDK8U

jagodica-bobica
27.05.2008., 15:46
ekipa koja je ovo stvar koja svira na ovom filmiću?

http://youtube.com/watch?v=k3aAVctDK8U

To ti je Popcorn- Hot butter u originalu, a ima i obrada.

sara tancredi
27.05.2008., 15:58

izludit će me ovo :D kopam već pola sata :rofl: daj još koji hint? :D

Bask
27.05.2008., 16:51
nije :(

Ma nema ti to teksta, osim onaj refren gdje stalno ponavlja jedno te isto, i kaze samo "sexy" ili "so sexy"
100% ne kaze "she's sexy" ili nesto duze.
Ma skroz je vesela, brazilian i ti fazoni, tako nesto
Loši ste, loši :p
Jel ova?

Africanism All Stars - Zookey

http://www.youtube.com/watch?v=JAW-OhUfKs0

Glamazone
27.05.2008., 17:20
aaaaaaaa kako se nisam sjetila Zookeya! super je stvar! mora da je ta!

sara tancredi
27.05.2008., 17:21
to mora biti ta, bravo :klap::klap:

jagodica-bobica
27.05.2008., 17:53
Yes! To je ta. E, a imam jedno tri verzije, aaaaaaaaaa!
Fala, izludilo me dva dana.

Bravo Bask! :grli: sad vidim da bas i nisam bila detaljna sa opisom :D ali nisam dugo cula tu stvar, ocito

Glamazone
27.05.2008., 18:06
i ja imam preko 3 verzije i ne bi nikada pogodila jer opis kao što si i sama rekla nije baš bio nešto...ajde drago mi je da ti je Bask pomogao :)

jagodica-bobica
27.05.2008., 18:11
:D Ne mogu docekati da dodje Veglia88, da se odusevi :)

Hvala svima

akull
27.05.2008., 18:36
izvodaca od jedne strane pjesme cuo sam je nekoliko puta pjeva je pjevac neki glas malo vuce na kineza pjesma ima cool ritam pjesma je nedavno izasla
u pjesmi se u refrenu na kraju stiha cesto spominje nesto kao jeans
molim vas pomoc pjesma mi se jako svida jos nesto pjesma je na engleskom:s

SuperMario115
27.05.2008., 21:07
jel zna itko tko pjeva ovu pjesmu ili mozda kako se zove ,OVAKO ide :
JUTRO KAD ME PROBUDI JA STRASNO GLADAN SAM JER ZNAM POLJUBAC ZA DORUCAK JE SPREMILA MOJA MALENA,KADA ME PROBUDI JA STRASNO SRETAN SAM JER ZNAM ONA SRECU DONOSI I SUNCAN DAN MOJA MALENA ,A KAD SE NASMIJE SUNCE SE SAKRIJE JER NEMA DO NJENOG OSMIJEHA A KAD ME POLJUBI UNSE MI IZGORI I NEMA DO NJENOG POLJUBCA KAD ME LJUBI MALENA ,TO JE MOJA MALENA , NA NA NA NA NA ,
ljudi pomagajte

SuperMario115
27.05.2008., 21:17
jel zna mozda itko ovu pjesmu:
Da je meni sad te poljubiti,od satena tvoje lice milujem, tvoje oci tako svjetle kao...

jin18
27.05.2008., 23:37
ja vas molim....
ako zna ko... makar teško
dal zna ko koje su ovo pjesme...

1. ide nešto maybe i loved you , maybe i loved you...... neznam dalje
2. ide nešto what you gonna do with.... pa opet what you gonna do
tip ima glas ko r. williams ali nije on....:ne zna:

ovo pjesme nisu hip hop ni rap, ni techno ni rock ni punk.... pjevaju ih muški vokali...
ako neko ima kakvu ideju....:rolleyes:

Veglia88
27.05.2008., 23:56
Loši ste, loši :p
Jel ova?

Africanism All Stars - Zookey

http://www.youtube.com/watch?v=JAW-OhUfKs0

Svaka čast,majstore..ako budeš po ljeti u krku,javi se...plaćam cugu(i "jagodici-bobici također ;))!!!!:s:s:s

Glamazone
28.05.2008., 07:25
izvodaca od jedne strane pjesme cuo sam je nekoliko puta pjeva je pjevac neki glas malo vuce na kineza pjesma ima cool ritam pjesma je nedavno izasla
u pjesmi se u refrenu na kraju stiha cesto spominje nesto kao jeans
molim vas pomoc pjesma mi se jako svida jos nesto pjesma je na engleskom:s

meni prvo pada na pamet Low Rida ft T-Pain - Low (Apple bottom jeans)

ili možda Staxx in my jeans - Snoop Dogg? :confused: bezveze pogađam

Glamazone
28.05.2008., 07:57
ja vas molim....
ako zna ko... makar teško
dal zna ko koje su ovo pjesme...

1. ide nešto maybe i loved you , maybe i loved you...... neznam dalje
2. ide nešto what you gonna do with.... pa opet what you gonna do
tip ima glas ko r. williams ali nije on....:ne zna:

ovo pjesme nisu hip hop ni rap, ni techno ni rock ni punk.... pjevaju ih muški vokali...
ako neko ima kakvu ideju....:rolleyes:

hmm na googlu ne pronalazim prvu ali mooožda da probaš sa I used to love you-John Legend?

a druga možda

The Brilliants-What you gonna do?
Creedence Clearwater Revival-What are you gonna do?

Glamazone
28.05.2008., 08:17
ubijam se tražeći pjesmu od sigurna sam Joss Stone koju sam čula na radiju i zapisala riječi ali mi na googlu uvijek izbacuje Justina!!! grrr

uglavnom, riječi idu ovako:

"what goes around comes around...for the times I made you cry"

to je ono što sam uspjela pohvatati i zapisati u mob

HELPPPPP

Edit: oops nije Joss nego Anouk-Nobody's wife ;)

mladi_luk
28.05.2008., 09:41
trebaju mi hitno riječi pjesme "plus 50 i minus 2", mislim da je pjeva slavni Boris Novković. pomagajte, pitanje je života i smrti

tereza_7
28.05.2008., 10:03
ok, pomozte.
kako se zove ona neka ljubavna melodija kada bi se u filmovima prikazivala ljubav na prvi pogled ili slicno, melodija se uglavnom koristi kao sprd na takve stvari, mislim da je neki klasik, neki skladatelj ili nesto...nemam pojma. zbilja ne znam gdje i kako traziti jer nemam ni jedan trag osim zvuka u glavi a treba mi hitno ako netko zna.
hvala

sara tancredi
28.05.2008., 10:17
trebaju mi hitno riječi pjesme "plus 50 i minus 2", mislim da je pjeva slavni Boris Novković. pomagajte, pitanje je života i smrti

zanemati ove "tabulature" ne da mi se brisati :)

Plus pedeset

Uvod: C E Am F (x5) G

C G
Dobro jutro nesreco,
Am F
opet si pobjedila,
C G
na neku foru, slucajno
Am F
mene si ubjedila
C G
u sve svoje magije,
Am F
magije i prevare

Dobro jutro bludnice,
sa osmjehom svetice,
ja ne mogu pobjeci,
niti te zaobici,
jer si magnet,
F g
a ja metal obicni

c E Am
Na plus pedeset i na minus dva,
F C E Am
moje srce jako dobro zna,
F C E Am
da ti polnis mojim venama,
F G
srce dobro zna-(aaa)

c E Am
F C E Am
F C E Am
F C G
srce dobro zna

Dobro jutro, pjevaju
bumbari i cvijetovi,
ja se necu smiriti,
niti se odmoriti,
jer si meta,
a ja metak srebrni

Refren ...

Modulacije: C# G# C#

C# F Bm
F# C# F Bm
F# C# F Bm
F# G#
srce dobro zna-(aaa)

C# F Bm
F# C# F Bm
F# C# F Bm
F# C# G#
srce dobro zna,
C# G#
srce dobro zna,
C#
srce dobro zna

sara tancredi
28.05.2008., 10:28
meni prvo pada na pamet Low Rida ft T-Pain - Low (Apple bottom jeans)

ili možda Staxx in my jeans - Snoop Dogg? :confused: bezveze pogađam

ako nije nijedna od ovih, probaj Chingy - Dem Jeans?

jagodica-bobica
28.05.2008., 10:43
Svaka čast,majstore..ako budeš po ljeti u krku,javi se...plaćam cugu(i "jagodici-bobici također ;))!!!!:s:s:s

:D pazi se ti, mogla bi jagodica zbilja doci na Krk ove godine :cerek:

Aj, bas mi je drago sto smo nasli pjesmu, ubila sam se u pojam dva dana sto se ne mogu sjetiti sta je, a tutnji mi po glavi :lol:

jagodica-bobica
28.05.2008., 10:47
ok, pomozte.
kako se zove ona neka ljubavna melodija kada bi se u filmovima prikazivala ljubav na prvi pogled ili slicno, melodija se uglavnom koristi kao sprd na takve stvari, mislim da je neki klasik, neki skladatelj ili nesto...nemam pojma. zbilja ne znam gdje i kako traziti jer nemam ni jedan trag osim zvuka u glavi a treba mi hitno ako netko zna.
hvala

Jel samo muzika ili je pjesma?
Pada mi na pamet "love me tender"

nina g
28.05.2008., 11:05
A jel znate mozda tko pjeva ovu pjesmu ili bar izvođača : KAKO CU JA BEZ TEBE SAD AKO ODES JA UMRIJET CU ZNAM

ili cak ovu :

Tope me suze
Ko' prve zrake
Godina niže
Tek uspomene

U ovom snijegu
Što nema prošlost
Svjetlo ocrtava
Tvoje sjene…

Opet su snjegovi
U tvojoj kosi
Bijele su plahte
Prekrile tlo.
Još jedno jutro
Bez tebe ide
Malena moja
Moje jedino

A ja se igram
Malena moja
U nekom se svijetu
Bez tebe vidim

Pa zaklopim oci
S gorcinom u grlu

I sad mi je žao…

Opet su snjegovi
U tvojoj kosi
Bijele su plahte
Prekrile tlo.
Još jedno jutro
Bez tebe ide
Malena moja
Moje jedino…

pjesma se zove snjegovi, ne znam izvođača/pisca:ne zna:

mladi_luk
28.05.2008., 11:06
sara tancredi hvala !!

Aaron McLoughlin
28.05.2008., 12:07
NAPOKON!!!!
Fine Young Cannibals-Good thing
To bi trebalo biti to:http://www.youtube.com/watch?v=xrOek4z32Vg

ajmeeee :s:s:s:s :top:

Hvala beskrajno , pjesma je zakon!
Ako ti šta treba samo me PMaj :top:

jin18
28.05.2008., 12:41
hvala Glamazone... ali nažalost to nije to... ali hvala. cijenim to:s. bar je neko obratil pažnju :top:
znate to kad vam neke ne izlazi iz glave.... :mad:

za svaki slučaj....
dal neko ima kakvu ideju

1. ide nešto maybe i loved you , maybe i loved you...... neznam dalje(možda... who knows...) e ova bi mogla biti 802,90e
2. ide nešto what you gonna do with(možda all that stars).... pa opet what you gonna do. i nešto nabraja onda nakon refrena....
tip ima glas ko r. williams ali nije on....neka novija pjesma, nije starija od 5 godina

ako neko ima kakvu ideju....

Supervillain
28.05.2008., 12:59
2. ide nešto what you gonna do with(možda all that stars).... pa opet what you gonna do. i nešto nabraja onda nakon refrena....
...

mozda Black Eyed Peas - My Humps

Glamazone
28.05.2008., 13:16
hvala Glamazone... ali nažalost to nije to... ali hvala. cijenim to:s. bar je neko obratil pažnju :top:
znate to kad vam neke ne izlazi iz glave.... :mad:

za svaki slučaj....
dal neko ima kakvu ideju

1. ide nešto maybe i loved you , maybe i loved you...... neznam dalje(možda... who knows...) e ova bi mogla biti 802,90e
tip ima glas ko r. williams ali nije on....neka novija pjesma, nije starija od 5 godina

ako neko ima kakvu ideju....

:cerek: evo sad si mi već više pomogla,odmah sam se sjetila

2.pjesma mora da je Stars in their eyes- Just Jack (jaaako se vrtila prošlo ljeto)
http://www.youtube.com/watch?v=K72tfYdYROo

ima sličan glas R.Williamsu ;)

sad još samo malo bolje opiši ovu prvu...

memoryking
28.05.2008., 14:34
Pozz ekipo... pomagajte please...

valjda od prošlog ljeta pokušavam otkriti kako se jedna stvar zove al' nikako... ono što sam jučer uspio saznati je da ima podlogu pjesme "The White Stripes - Seven Nation Army" odn. barem tako zvuči... ali ima u sebi djelove s violinom i muškim vokalom, usudio bi se reći prema slobodnoj procjeni crnačkim... ali nisu The White Stripes. Sad ne znam, dal' je The White Stripes od njih uzeo podlogu ili ovi od njih... ne bi mogao procijeniti ali mi je stvar odlična.

Pa ako može pomoći bio bih Vam i više nego zahvalan, jer sam više nego lud od traženja... HVALA!!! :)

vermicide
28.05.2008., 15:06
Pozz ekipo... pomagajte please...

valjda od prošlog ljeta pokušavam otkriti kako se jedna stvar zove al' nikako... ono što sam jučer uspio saznati je da ima podlogu pjesme "The White Stripes - Seven Nation Army" odn. barem tako zvuči... ali ima u sebi djelove s violinom i muškim vokalom, usudio bi se reći prema slobodnoj procjeni crnačkim... ali nisu The White Stripes. Sad ne znam, dal' je The White Stripes od njih uzeo podlogu ili ovi od njih... ne bi mogao procijeniti ali mi je stvar odlična.

Pa ako može pomoći bio bih Vam i više nego zahvalan, jer sam više nego lud od traženja... HVALA!!! :)

hmh. probaj frank sinatra vs smash up derby- a frank nation army.
imam to doma i to je jedino što sam čula da ima veze s tim.
eto, nemaš šta izgubit. ;]

Tinach
28.05.2008., 15:52
ljudi,pomoć. tražim onu melodiju koja se kod nas zove Tišina,a izvodi se trubom za sprovode i dizanje/spuštanje zastave.

jin18
28.05.2008., 16:20
iseeeeeeeeeeeee
TO JE TOOOOOO :s:s:s:cerek::cerek::s:top:
E glamazone... svaka čast... neznaš kak sam sretsn sad.. :rofl:
HVALA....

e a ova druga...

maybe i loved you ,maybe i loved you. ouyeah.... ili who knows
al ak nezna niko nema beda
ja sam prezadovoljan da sam uspjel saznat kak se zove ona druga... :)

Glamazone
28.05.2008., 18:36
a ti neznaš kako je meni drago jer sam i ja tražila tu stvar tj. na sreću sam na vrijeme uspjela pohvatati riječi i zapisati iako sam bila u autu i čim sam došla doma zuuum na google :) (to je bilo prošlo ljeto i cijelo ljeto sam ju slušala) ;)

Glamazone
28.05.2008., 18:39
unaprijed svečano objavljujem pjesma na reklami za GARNIER je Breath - Telepopmusik (već znam da će se strašno tražiti) :)

p.s. bilo bi dobro kada čujete neku pjesmu koja vam se sviđa da ju odmah prisličite nekom izvođaču (glas) i prepoznate glazbeni stil pjesme a još bolje bi bolje bilo da odmah dograbite mobitel i zapišete bar nešto najupečatljivije iz pjesme (ne 3 riječi koje ima svaka druga pjesma nego neke neobičnije riječi)

p.p.s. i probajte biti malo poduzetniji od odlaska na forum,probajte sami naći pjesmu na više načina. Prvo i osnovno bio bi google "stih pjesme + lyrics". Ako već tražite pjesme iz reklame koristite tražilicu na način da upišete na googlu "forum tražim ime pjesme i ime branda reklame" i sl. Komercijalne pjesme koje čujete na radiju su gotovo uvijek one nove sa top ljestvica pa ih isto tako nije problem naći.

*evo ja se mogu pohvaliti da gotovo uvijek sama nađem pjesmu koju tražim...treba samo pozorno slušati riječi i brzo dohvatiti papir i olovku :)

cropduster
28.05.2008., 19:33
Glamazone evo ti :s:s za Tutorial :lol:

jin18
28.05.2008., 21:02
a ti neznaš kako je meni drago jer sam i ja tražila tu stvar tj. na sreću sam na vrijeme uspjela pohvatati riječi i zapisati iako sam bila u autu i čim sam došla doma zuuum na google :) (to je bilo prošlo ljeto i cijelo ljeto sam ju slušala) ;)

e ja budem ju sad slušal cjele dane
samo se bojim kaj bude mi dosadila
al kaj mogu... :) nadam se da nebu
a u mobu imam več tolko tekstova zapisano.... stalno čujem neke super. večino0m sve nađem... ali ovo nikak. pa sams e sjetil da bi mogel se registrirati i pitati neke dobre ljude... :rofl::rofl::lol:

jagodica-bobica
28.05.2008., 21:16
Eee, ja godinama vec trazim melodiju koja je bila jedno vrijeme na reklami za Coca-Colu, kad krene ona Bozicna reklama sa kamionom, pa onda je jednu ili dvije godine bila dodatna reklama uz tu, za "pola litre gratis", melodija je Jingle bells, ali u nekom turbo ritmu, bez teksta. Nikada je ne nadjoh :(

takodje sam trazila jednu stvar od Balkan Beat-a, koju sam ja zvala "turbo gajde" :zubo: jer nisam znala nista,ni izvodjaca, pravac je cudan, a niti sam zapamtila sta jer je instrumental. Trazila sam je od 1999. i tek sam je nasla na ljeto 2005.

Glamazone
28.05.2008., 21:20
Cropduster ti se to meni smiješ? pa sve je u najboljoj namjeri...neki ljudi uopće neznaju da je neke pjesme skroz lako naći

cropduster
28.05.2008., 21:35
Cropduster ti se to meni smiješ? pa sve je u najboljoj namjeri...neki ljudi uopće neznaju da je neke pjesme skroz lako naći

ma ja ti iskreno rekla svaka cast :mig:(smijem se ovom "Tutorial") Samo se nadam da ce te poslusati, jer jelte, neki su malo i lijeni, a ne kuze da je bas gust i jednostavno ceprkati po google-u :)

JoWaN
28.05.2008., 21:47
Jel ima netko da zna jednu stvar u kojoj refren ide: ooooh, aaaahh.
Pjeva neka zenska koja ima slican glas Nini Sky. A u pjesmi je jos i onaj tip koji pjeva u Sick and Tired by Anastacia.

btw: Sad zadnji put pitam za ovu stvar.

confused_girl00
28.05.2008., 22:09
http://www.youtube.com/watch?v=gfgBIJ59i5A

hmm? :)

Adonia
28.05.2008., 22:57
po 133. put;

Dragi moji, trebam pomoc

Melodija je u elementima slicna onoj "Nocas mi srce pati, nocas me dusa boli, tesko je kad se voli, a ostane sam...", ali nije

a rijeci su nesto ovako otpr.:

H4ni8aLL
28.05.2008., 23:09
Ime pjesme od crvene jabuke? Neznam stvarno, nemogu se sjetit

Sanjao sam moju ruzicu, palila me je ko Šibicu
sanjao sam ruke njene da je sada pored mene
gorio bi kao vatra olimpiska.

Pisao sam mojoj ružici, a u pismu marke dolari
dao bi joj sve naj bolje samo nek je dobre volje
ne bi više tužan bio ja.

Pjevali smo stare pjesme radili i ^Úto se ne smije
ali nikad nismo varali.
Voljeli smo staro mijesto odlazili tamo èesto gdje
smo prvi put se ljubili.

Sanjao sam miris kestena, na papiru tajna pisana
sanjao sam miris zime a na usni njeno ime
nikad više neæu reæi ja.

Jer pisala je meni ru^Þica, mogu ja bez tvojih dolara
ma trebaju mi ruke radi da me griju da zahladi
udala se moja ružica.

Bask
29.05.2008., 01:16
ok, pomozte.
hvala

hmmm, da ne misliš možda na...

Jane Birkin & Serge Gainsbourg - Je T'aime

http://www.youtube.com/watch?v=lsl_6q8tKuI&feature=related

fredrik
29.05.2008., 07:23
Ime pjesme od crvene jabuke? Neznam stvarno, nemogu se sjetit

Sanjao sam moju ruzicu, palila me je ko Šibicu
sanjao sam ruke njene da je sada pored mene
gorio bi kao vatra olimpiska.

...

Leteći odred - Sanjao sam moju ružicu

nina g
29.05.2008., 10:02
ljudi,pomoć. tražim onu melodiju koja se kod nas zove Tišina,a izvodi se trubom za sprovode i dizanje/spuštanje zastave.

Potraži je pod imenom Taps (tako se zove u Americi), nekad se naziva i Butterfield's Lullaby, a njene riječi se zovu Day is done.

ili otipkaj u googlu

Memorial Day Poetry, Verse, and Other Writings

Phantom Phreak
29.05.2008., 15:59
Dal netko zna koja stvar svira u reklami za ZABA-u (onaj lik kaj s frendovima leti u balonu) što se vrti ovih dana na telki?:)

Bask
29.05.2008., 16:55
Dal netko zna koja stvar svira u reklami za ZABA-u (onaj lik kaj s frendovima leti u balonu) što se vrti ovih dana na telki?:)
New Radicals - You Get What You Give

http://www.youtube.com/watch?v=iYetnUxmMPw

bilo veliki hit prije 10 godina

Phantom Phreak
29.05.2008., 19:11
New Radicals - You Get What You Give

http://www.youtube.com/watch?v=iYetnUxmMPw

bilo veliki hit prije 10 godina

Joooj to je to! Hvaaaaala:s:s! Nisam se mogla sjetit:rolleyes:

Glamazone
29.05.2008., 19:37
dajte molim vas obratite pažnju na reklamu za Beko kućanske aparate...zanima me pjesma...nema riječi,samo melodija...

MCM
29.05.2008., 21:50
Da li itko zna koje je ono tužno instrumentalno djelo u filmu ''Titanic'' koje svira onaj kvartet dok brod tone?

Glamazone
29.05.2008., 22:34
Da li itko zna koje je ono tužno instrumentalno djelo u filmu ''Titanic'' koje svira onaj kvartet dok brod tone?

Nearer My God to Thee

jagodica-bobica
29.05.2008., 23:01
dajte molim vas obratite pažnju na reklamu za Beko kućanske aparate...zanima me pjesma...nema riječi,samo melodija...

i meni je slatka ta melodija, cula sam je jos davno, na njihovom sajtu se vrti kao podloga. tamo je malo zivlja, i ponavlja se "ooo, Bekoooo"

A jel zna neko sad ovo moje za VIP "pogodi me pravim poklonom" reklamu

http://youtube.com/watch?v=5RyJRSFg_vo :D

SuperMario115
30.05.2008., 00:26
JEL TKO ZNA TKO PJEVA OVU PJESMU ILI KAKO SE ZOVE

ljudi pomagajte

SuperMario115
30.05.2008., 00:29
dali itko zna ovu pjesmu :
SRETAN TI BOZIC SRETAN TI BOZIC MALENA,JOS SVE ODJEKUJE OD NEMIRA TVOJIH SUSJEDA PRED JUTRO JE NESTALO SKVADRA PIJANA ZVONCICI ZVONCICI . . SU ZVONILI GLAVOM PIJANOM PIJANOM SRETAN TI BOZIC MALENA . . .KOLIKO SNIJEGA PADA MEĐU NAMA A SVAKOM PAHULJOM TE LJUBIM SRETAN TI BOZIC MALENA . . . [/COLOR]

Area51
30.05.2008., 00:49
zn ali netko onu pjesmu potok tece dobro jutro dobro vece...a stojim ja nikako je nac,sve mi neke blogov eizbacuje,hvala

nina g
30.05.2008., 09:32
Molim naslov pjesme i izvođača,čak sam imala i snimljeno, a sad mi opet treba:D
"and when the rain begins to fall you were the rainbow in the sky, and I will catch you if you fall...bla bla tako nešto (r'n'b je pjesma)...

memoryking
30.05.2008., 10:15
hmh. probaj frank sinatra vs smash up derby- a frank nation army.
imam to doma i to je jedino što sam čula da ima veze s tim.
eto, nemaš šta izgubit. ;]

Nije nažalost... našao sam još mixeva ali nije niti jedan.
To što sam ja ćuo nije mix nego je baš oriđiđi pjesma al ima podlogu/ritam isti kao gore navedena pjesma... unutra je i violina... :ne zna:

Zlica*
30.05.2008., 12:07
Molim naslov pjesme i izvođača,čak sam imala i snimljeno, a sad mi opet treba:D
"and when the rain begins to fall you were the rainbow in the sky, and I will catch you if you fall...bla bla tako nešto (r'n'b je pjesma)...

Našla sam ovo:
WHEN THE RAIN BEGINS TO FALL - PAPPA BEAR

nikica8
30.05.2008., 14:10
Ajmo ovako imam 2 molbe...

1. muzike iz uvodne špice serije Heroji iz strasti (Third watch) na RTL-u, užasno poznata i ne mogu se sjetiti... :S

2. reklama za Becks ova sad nova, slogan tipa zašto biti drukčiji...

hvala

decimation
30.05.2008., 15:00
naša stvar,u pozadini dosta dominira violina,dosta brza pjesma, tip pjeva...

tekst nekak ovak ide:

"nek nočas dušu moju opiju violine, ja trebam ruku tvoju da me digne u visine"

MCM
30.05.2008., 15:49
[QUOTE=Glamazone;14275087]Nearer My God to Thee[/QUOTE

Hvala puno!

JoWaN
30.05.2008., 18:18
muzike iz uvodne špice serije Heroji iz strasti (Third watch) na RTL-u, užasno poznata i ne mogu se sjetiti... :S

Mozda mislis na:
Fat Boy Slim - Right Here, Right Now.
(ta je s reklame. Sad ak je to ta, neznam jer bas nepratim tu seriju.)

Glamazone
30.05.2008., 18:27
Nova reklama za Samsung(ako nekoga zanima)

ROBIN THICKE - MAGIC

akull
30.05.2008., 20:40

Glamazone
30.05.2008., 20:47
a zašto bi glas vukao na kineza? kladim se da uopće nije. I jesi uopće siguran/sigurna da kaže jeans? moguće je da ne kaže to. Ako si čuo/čula pjesmu više puta kako to da znaš samo jednu riječ iz pjesme? ljudi pa potrudite se zapamtiti riječi