PDA

View Full Version : Zašto uspješna žena uopće slavi Božić?

mwm
11.12.2007., 11:27
Blagdansko vrijeme krasi druženje sa obitelji, prijateljima, obilata konzumacija jela i pića, a odnedavno i poklanjanje bez granica. Kako se Uspješna Žena uklapa u tu priču?
Ok, kupiti će poklone poslovnim partnerima i mački, ali s kim će proslaviti ove Blagdane? Bor ne smije kititi, jer će ga mačka srušiti. Božićni objed se sastoji od zaleđene pizze (jer dućani ne rade, fak!) i duple porcije viskasa. Ni na misu ne može, jer mačka ne smije u crkvu.
Proradi li vam mozak barem u ovim prigodama? Isplati li se biti sam zbog karijere?

Gzena
11.12.2007., 11:29
Sva sreća da su svijeće falusnog oblika. (: Bog će me kaznit: ) :D

mwm
11.12.2007., 11:31
Zaboravih dodati: forumaška druženja nisu obiteljska druženja. :o

d@d@
11.12.2007., 11:32
Ja boru posječem grane i objesim ga na plafonske grede. Na božić bumo zaklali puricu i bu bilo i za mačke i za cucka i za mene.
Ponoćku bumo gledali na televiziji i tak u crkvu ne možeš uč od ovih preobraćenih.

mwm
11.12.2007., 11:33
Ja boru posječem grane i objesim ga na plafonske grede. Na božić bumo zaklali puricu i bu bilo i za mačke i za cucka i za mene.
Ponoćku bumo gledali na televiziji i tak u crkvu ne možeš uč od ovih preobraćenih.

Plazma? :o

wannabenot
11.12.2007., 11:38
da ne znam bolje, mislila bi da si usamljen i ogorčen :kava:

gemk
11.12.2007., 11:38
zbog darova :kava:

mwm
11.12.2007., 11:39
da ne znam bolje, mislila bi da si usamljen i ogorčen :kava:

PM-nula si sve svoje prijatelje? :kava:

mwm
11.12.2007., 11:40
zbog darova :kava:

Kaj, i mačke kupuju darove? :eek:

gemk
11.12.2007., 11:41
ne, nego podređeni :zubo:

mwm
11.12.2007., 11:44
ne, nego podređeni :zubo:

Yep, ima smisla. :D

cap_insanio
11.12.2007., 11:46
Blagdansko vrijeme krasi druženje sa obitelji, prijateljima, obilata konzumacija jela i pića, a odnedavno i poklanjanje bez granica. Kako se Uspješna Žena uklapa u tu priču?
Ok, kupiti će poklone poslovnim partnerima i mački, ali s kim će proslaviti ove Blagdane? Bor ne smije kititi, jer će ga mačka srušiti. Božićni objed se sastoji od zaleđene pizze (jer dućani ne rade, fak!) i duple porcije viskasa. Ni na misu ne može, jer mačka ne smije u crkvu.
Proradi li vam mozak barem u ovim prigodama? Isplati li se biti sam zbog karijere?

: postavlja ga ispred sebe i značajno ga grli samilosno gledajuć ga u oči:

it`s not - your - fault.

ok?

:D

mirka
11.12.2007., 11:46

a kad si ono zapravo definirao sto je to uspjesna zena?

mwm
11.12.2007., 11:48
a kad si ono zapravo definirao sto je to uspjesna zena?

Odavno. Ne pratiš. :p

Noemi
11.12.2007., 11:49
Namece se pitanje kakav to muskarac uoci Bozica postavlja ovakve topice na zenskom kutku imf-a :zubo:

Gzena
11.12.2007., 11:52
Inače, širom svijeta je poznato da Uspješna Žena na svijet dolazi bez roditelja, braće, sestara, partnera i prijatelja. :klap: Pa mora kupiti mačku. :D

mwm
11.12.2007., 11:52
Namece se pitanje kakav to muskarac uoci Bozica postavlja ovakve topice na zenskom kutku imf-a :zubo:

Obzirom da si ti već četvrta koja se našla prozvana (samo na prvoj stranici), promućuran. :o

-gloria-
11.12.2007., 11:56
jao teme :rolleyes: daj rađe takav kreativan neke ideje gdje se može slaviti Nova Godina

(tko pogodi što će odgovoriti dobije nagradu :D )

proVINCI'jalka
11.12.2007., 12:05

ja, ka uspješna žena, mogu ti reć da se super uklapan u tu priću. :cerek: uklopin se za stol ćin sveki vikne da je gotov obid. :s maćke su mi u dvorištu pa je bor osiguran od bilo kakvog rušenja. dobro, dica koji put naprave pizdariju, :rolleyes: al fala bogu na plastićnin kuglicama.:D

The White Rabbit
11.12.2007., 12:06
pa piĆka mu materina, šta ja opet nikam ne spadam.
http://www.vocinelweb.it/faccine/mad/pag4/04.gif

usput..meni moji mački ne kupuju darove...al ih ostavljaju povremeno:D
se barem to računa?http://ugly.plzdiekthxbye.net/medium/m029.gif

Gzena
11.12.2007., 12:07
I zato što ne slavi Hanuku.

mwm
11.12.2007., 12:19
ja, ka uspješna žena, mogu ti reć da se super uklapan u tu priću. :cerek: uklopin se za stol ćin sveki vikne da je gotov obid. :s maćke su mi u dvorištu pa je bor osiguran od bilo kakvog rušenja. dobro, dica koji put naprave pizdariju, :rolleyes: al fala bogu na plastićnin kuglicama.:D

Ma, ti si emancipovana moj kurac. Ništa ne radiš, samo trošiš lovu i uživaš.
Prava Žena. :top:

mirka
11.12.2007., 12:38
Odavno. Ne pratiš. :p

pa nije nis zakljuceno, ja se ne slazem s tvojom definicijom uspjesne zene :p
ti tu pricas o nekoj karijeristici koja zivi s mackom, kakva je to definicija uspjesne zene? :ne zna:

mwm
11.12.2007., 12:40
ti tu pricas o nekoj karijeristici koja zivi s mackom, kakva je to definicija uspjesne zene? :ne zna:

A kako ti se zove maca? :zubeki:

Gzena
11.12.2007., 12:42

Pa njegova. Al on je bario tamo negdje oko 2.svjetskog rata, tako da mu ne smiješ uzet za zlo. :)

mwm
11.12.2007., 12:45
Pa njegova. Al on je bario tamo negdje oko 2.svjetskog rata, tako da mu ne smiješ uzet za zlo. :)

Meni je bilo najbolje dok je Tito bija živ. :top:

Onda san još moga jebavat. :cri:

liar
11.12.2007., 12:59
Dobro, hoće li ovaj forum na zelenu granu? Vrtlog, pijavica je to. U krug, u krug. Kad vas ja postrojim izvan kruga, bit će vam.

Uspješna žena i Božić bla bla bla urghmrgh rhtidimdi ajgmhak dal faldfadf dkajfkjdfj dkfjakfd ejrerjekr gjeifjer fjeirjei ghrth lfspsoe

i to nije sve! fjifiefihtggh!!!

:kava:

Gzena
11.12.2007., 12:59
Slažem se. Ipak crvena marama i plava kapica čine svoje. :cerek:

pakleni_patuljak
11.12.2007., 13:00

imteresamtno je kako su sve curke odma okrenule topic na lala...
kao nije ozbiljan.
m&m zajebava ko i obično...
:rolleyes:

a kad im napišeš da nije normalno dat k čuna za mikroskopski malecku kremu protiv bora oko očiju, onda te napadnu ko da si im pljunuo pod prozor.

mwm
11.12.2007., 13:00
Dobro, hoće li ovaj forum na zelenu granu? Vrtlog, pijavica je to. U krug, u krug. Kad vas ja postrojim izvan kruga, bit će vam.

Uspješna žena i Božić bla bla bla urghmrgh rhtidimdi ajgmhak dal faldfadf dkajfkjdfj dkfjakfd ejrerjekr gjeifjer fjeirjei ghrth lfspsoe

i to nije sve! fjifiefihtggh!!!

:kava:

Ček, jesi šesta ili sedma? :confused:

proVINCI'jalka
11.12.2007., 13:01
Ma, ti si emancipovana moj kurac. Ništa ne radiš, samo trošiš lovu i uživaš.
Prava Žena. :top:

kako jebate ništa ne radim? :rolleyes: iden na aerobik, u solarij, na pedikuru i manikuru te svakodnevni šoping. šta ti misliš, da to nije iscrpljujuće? kad dođem doma moram se i istuširat i igrat s dicom i s mužem..jel...mislim za sve to triba i volje i energije, a bogami i znanja. :s

mwm
11.12.2007., 13:02
imteresamtno je kako su sve curke odma okrenule topic na lala...
kao nije ozbiljan.
m&m zajebava ko i obično...

a kad im napišeš da nije normalno dat k čuna za mikroskopski malecku kremu protiv bora oko očiju, onda te napadnu ko da si im pljunuo pod prozor.

Bingo. :top:
Nisu izdržale ne javit se na temu, ali uredno okreću vodu na ad hominem. :rofl:

mirka
A kako ti se zove maca? :zubeki:

nemam ja mačku ne stignem ju hranit... :D
a i preferiram peseke :cerek:

-gloria-

evo, moraš priznati da se ja trudim :ne zna: ako ne na zelenu granu, a ono bilo gdje drugo, samo da nije više stalno u krug

mwm
11.12.2007., 13:03
kako jebate ništa ne radim? :rolleyes: iden na aerobik, u solarij, na pedikuru i manikuru te svakodnevni šoping. šta ti misliš, da to nije iscrpljujuće? kad dođem doma moram se i istuširat i igrat s dicom i s mužem..jel...mislim za sve to triba i volje i energije, a bogami i znanja. :s

Jebalomajku ako ti je lako. :tuzni:
Srića da ne kuvaš. :D

mirka
11.12.2007., 13:04

i meni, onda me jos niko nije moga jebavat u mozak :D

mwm
Slažem se. Ipak crvena marama i plava kapica čine svoje. :cerek:

Eh .... Šamac-Sarajevo ... nagneš forumašicu na tačke i deri!!! :tuzni:

liar
Bingo. :top:
Nisu izdržale ne javit se na temu, ali uredno okreću vodu na ad hominem. :rofl:

Aj ti meni reci, kad si tako pametan :D, što je to ad hominem? Kako se to okreće voda na isti?

Aj, aj sad.

proVINCI'jalka
Jebalomajku ako ti je lako. :tuzni:
Srića da ne kuvaš. :D

mislin, da još moran i kuvat to bi već bilo za prijavu odboru za ljucka prava ka teška povreda istih. :rolleyes:

mirka
11.12.2007., 13:05

pa ti si fakat uspjesna zena :D

mwm
11.12.2007., 13:05
Aj ti meni reci, kad si tako pametan :D, što je to ad hominem? Kako se to okreće voda na isti?

Aj, aj sad.

Prebroji odgovore na temu i odgovore koji napadaju mene. Pametnom dosta, a tebi ću još koji put ponovit. :p

proVINCI'jalka
11.12.2007., 13:06
pa ti si fakat uspjesna zena :D

ae, triba znat. :D

liar
11.12.2007., 13:06
evo, moraš priznati da se ja trudim :ne zna: ako ne na zelenu granu, a ono bilo gdje drugo, samo da nije više stalno u krug

Trudi se i dalje, tako je :top:

Aj sad van iz kruga i reci nešto revolucijonarno, da padnemo na gujicu.

Gzena
11.12.2007., 13:07
Ček, mi smo temu trebale shvatiti za ozbiljno? :misli: Ili ju izignorirat kako bi impresionirale muma? :ne zna:

Bože, đe ih stvori vake...daj te Bosance vamo! :D

mirka
11.12.2007., 13:07
ae, triba znat. :D

di je ta provincija idem ja tamo? :raspa:

mwm
11.12.2007., 13:08
Ček, mi smo temu trebale shvatiti za ozbiljno? :misli: Ili ju izignorirat kako bi impresionirale muma? :ne zna:

Bože, đe ih stvori vake...daj te Bosance vamo! :D

Jebaću te u ritmu Tompcona. :frajer:

-gloria-
11.12.2007., 13:09
Trudi se i dalje, tako je :top:

Aj sad van iz kruga i reci nešto revolucijonarno, da padnemo na gujicu.

a što voliš zapovjedat, biće da pokušavaš postati uspješna :D

nego, sutra stavljam svoje slike na MK, molim vas da me dođete podržati :)

mwm

Nema ti tamo mjesta za emancipovane. :mig:

proVINCI'jalka

provincija ti je di god oš da bude...:mig:

-gloria-
11.12.2007., 13:10
provincija ti je di god oš da bude...:mig:

pozdravi mi branka kockicu onda :cerek:

Gzena
11.12.2007., 13:11
Prebroji odgovore na temu i odgovore koji napadaju mene. Pametnom dosta, a tebi ću još koji put ponovit. :p

Pitam se bi li mene pljuvali na MK da otvorim jednu pljuvačku temu po muškarcima...:misli:

Ti si ka čika koji nekome ponudi čokoladu pa se čudi što ju je taj isti pojeo. :ne zna: Smanji doživljaj, ovako ispadaš isfrustriran.

I da, odat ću ti tajnu...UŽ ne postoje, samo su uvjerile muškarce da postoje. :D

liar
11.12.2007., 13:12

Ali tebi je tema, braco, em ad hominem, em blagdanski... nimalo stereotipna i uzbudljiva. :D

mwm
11.12.2007., 13:13
Pitam se bi li mene pljuvali na MK da otvorim jednu pljuvačku temu po muškarcima...:misli:

Ti si ka čika koji nekome ponudi čokoladu pa se čudi što ju je taj isti pojeo. :ne zna: Smanji doživljaj, ovako ispadaš isfrustriran.

I da, odat ću ti tajnu...UŽ ne postoje, samo su uvjerile muškarce da postoje. :D

... osam ....

proVINCI'jalka
pozdravi mi branka kockicu onda :cerek:

pozdravi ga sama. s njim ne prićan. ;)

mirka
Nema ti tamo mjesta za emancipovane. :mig:

ma nisam ja emanciovana, ja vjerujem u doba iz proslosti, tad su svi bili najsretniji... kad je zena bila kuci i brinula za muza, rađala brdo dice, kuvala i cistila. zeni je mjesto u kuhinji! :top: muz mora radit i nosit kuci pare i skrbit za familiju! eto. tako.

-gloria-
11.12.2007., 13:14
Ali tebi je tema, braco, em ad hominem, em blagdanski... nimalo stereotipna i uzbudljiva. :D

pa mum je sam po sebi uzbudljiv, gdje još da mu je tema uzbudljiva :rolleyes:

liar
a što voliš zapovjedat, biće da pokušavaš postati uspješna :D

nego, sutra stavljam svoje slike na MK, molim vas da me dođete podržati :)

Da, pa postam skoro svaki dan ovdje. :cool:

Slike na MK, što ćemo s istima, konačno ćemo shvatiti da si ti tko? :)

Gzena
... osam ....

centimetara? :(

-gloria-
11.12.2007., 13:15
pozdravi ga sama. s njim ne prićan. ;)

a ni ja :o

liar
pa mum je sam po sebi uzbudljiv, gdje još da mu je tema uzbudljiva :rolleyes:

Bilo bi bolje da malo mesa pokaže nego što tu mumuje. :D :D

:D :D :D :lol: :D

proVINCI'jalka
a ni ja :o

pa zašto bi ga onda pozdravila? :rolleyes:

mwm
11.12.2007., 13:16
ma nisam ja emanciovana, ja vjerujem u doba iz proslosti, tad su svi bili najsretniji... kad je zena bila kuci i brinula za muza, rađala brdo dice, kuvala i cistila. zeni je mjesto u kuhinji! :top: muz mora radit i nosit kuci pare i skrbit za familiju! eto. tako.

Dec d spirit! :top:

-gloria-
11.12.2007., 13:16
Da, pa postam skoro svaki dan ovdje. :cool:

Slike na MK, što ćemo s istima, konačno ćemo shvatiti da si ti tko? :)

ne, to će bit natjecanje :zubo: trebate mi dati što više ovih smajlića :s
( a stipi ne :o )

-gloria-
11.12.2007., 13:17

pa još ga nisi uspjela navabit? :( probaj ti malo mesa nakeljit, vidjet ćeš što dođe :D

mwm
11.12.2007., 13:17

http://www.panvita.si/upload/Image/fotografije/meso.png

-gloria-
11.12.2007., 13:18
pa zašto bi ga onda pozdravila? :rolleyes:

iz nostalgičnih razloga :o

proVINCI'jalka
11.12.2007., 13:27
iz nostalgičnih razloga :o

'na svetu postoji jedno carstvo....' :rock:

liar
11.12.2007., 13:28
http://www.panvita.si/upload/Image/fotografije/meso.png

Dođi mi, o dođi, u dom moj. S mačkom mojom u poj, u poj. Dođi maci da ti kosku papa. Sirovog da te miluje mi šapa.

Zvončići, zvončići...

liar
11.12.2007., 13:30
ne, to će bit natjecanje :zubo: trebate mi dati što više ovih smajlića :s
( a stipi ne :o )

Daj čim prije to otvori. :cool: :D

pa još ga nisi uspjela navabit? :( probaj ti malo mesa nakeljit, vidjet ćeš što dođe :D

Ne da se, žilav je. Eno napisala mu pjesmu, možda će bit šta.

baja
11.12.2007., 13:34
.
Kako se Uspješna Žena uklapa u tu priču?
Ok, kupiti će poklone poslovnim partnerima i mački, ali s kim će proslaviti ove Blagdane?
Božićni objed se sastoji od zaleđene pizze (jer dućani ne rade, fak!) i duple porcije viskasa.
Ni na misu ne može, jer mačka ne smije u crkvu.
fantastično :cerek:
poslovnim partnerima posao, kakvi pokloni :confused: , mačku ostaci od preobilnog blagdanskog stola, a proslava s voljenima
božićni objed sprema kuharica :D
na misu neće jer je tamo sve ionako puno mačaka; prijetvornih i zlatoustih

ps
pozdrav od Uspješne Žene

-gloria-
11.12.2007., 13:37
Ne da se, žilav je. Eno napisala mu pjesmu, možda će bit šta.

pjesma je super, ali stavi i ti malo mesa, svog vlastitog po mogućnosti :cerek:

PERLA_
11.12.2007., 13:42
Ja nisam uspješna, al' namjeravam biti..:D
Da..:p
Dakle, na Badnjak ću okititi bor i ići na ponoćku u Sv. Frane ili Sv. Ivana, ka' i za vrime Tita,
ka' i za vrime Tuđmana i boli me briga za sve ljevake i dešnjake :zubo: i preobračenike i one koji ne znaju što su, a ateisti ne postoje..:p
Svatko neka drži svoje,
a ja ću svoju tradiciju od predaka prenijeti na svoje potomke..
Napravit ću i božićni ručak, a kolače ću kupiti u Intersparu :zubo:,
jer je Božić obiteljski blagdan i taj dan se ne ide po kućama..
I nisam zaostala, jer sam u mnogim nazovi naprednim zemljama npr. Vel. Britaniji, vidjela koliko se drži do tradicije..
Druge zemlje neću nabrajati jer sam prekratko bila u njima..

I tako ja napisala post..:D

mwm
11.12.2007., 13:44
Ja nisam uspješna, al' namjeravam biti..:D
Da..:p
Dakle, na Badnjak ću okititi bor i ići na ponoćku u Sv. Frane ili Sv. Ivana, ka' i za vrime Tita,
ka' i za vrime Tuđmana i boli me briga za sve ljevake i dešnjake :zubo: i preobračenike i one koji ne znaju što su, a ateisti ne postoje..:p
Svatko neka drži svoje,
a ja ću svoju tradiciju od predaka prenijeti na svoje potomke..
Napravit ću i božićni ručak, a kolače ću kupiti u Intersparu :zubo:,
jer je Božić obiteljski blagdan i taj dan se ne ide po kućama..
I nisam zaostala, jer sam u mnogim nazovi naprednim zemljama npr. Vel. Britaniji, vidjela koliko se drži do tradicije..
Druge zemlje neću nabrajati jer sam prekratko bila u njima..

I tako ja napisala post..:D
A di je meso? :D

Natch
11.12.2007., 13:45
koliko ja znam bozic slave zene uglavnom tradicionalno odgojene zene koje imaju obitelj, dakle ovaj topic proturjeci sam sebi.

liar
11.12.2007., 13:46
pjesma je super, ali stavi i ti malo mesa, svog vlastitog po mogućnosti :cerek:

Pa to bi bilo oftopik. :cool:

mwm
11.12.2007., 13:46
koliko ja znam bozic slave zene uglavnom tradicionalno odgojene zene koje imaju obitelj, dakle ovaj topic proturjeci sam sebi.

... devet ...

Gzena
11.12.2007., 13:47
Na stolu za Božić. Pujica. :D Reče žena da kuva ručak. Perla mislim.

-gloria-
11.12.2007., 13:48

:rofl:

Zanesena
11.12.2007., 13:51
... devet ...
šta ovaj broji?

mačke?

Natch
11.12.2007., 13:53
znam da bozic slavi i nekoliko ljudi koji su skloniji evolucijskoj teoriji nego kreacionizmu, ali radi se uglavnom o gurmanima.

mwm
11.12.2007., 13:53
šta ovaj broji?

mačke?

Emancipovane koje će same slaviti Božić. :mig:

... deset ... :D

-gloria-
11.12.2007., 13:55

nisi valjda i mene brojao? :confused:

Natch
11.12.2007., 13:56
pa bilo bi idiotski da covjek mijenja zivotne navike bas na bozic, a ne, recimo, na hanuku.

mwm
11.12.2007., 13:58
nisi valjda i mene brojao? :confused:

Nisi ti emancipovana, ti si samo 2ka. :cerek:

Zanesena
11.12.2007., 13:58

kako same kad imaju mačku

dobra mačka bolja je od lošeg muškarca :rolleyes:

Zanesena
11.12.2007., 13:59
2ka :rofl: :rofl: :rofl:
gloria ovaj valja pizdarije

PERLA_
11.12.2007., 13:59
znam da bozic slavi i nekoliko ljudi koji su skloniji evolucijskog teoriji nego kreacionizmu, ali radi se uglavnom o gurmanima.

Drago mi je onda da barem virtualno poznaješ i ovakvog lika k'o ja :zubo:..
A imam ja i mačka, lovi miše po dvorištu i živi u garaži kuće..:zubo:
Pravi dalmatinski mačak, koji se u slobodno vrijeme penje po palmi u vrtu..:zubo:
I on će se okoristiti blagdanskim mesom, ako u međuvremenu ne nestane na par dana u potrazi za družicom (tako je barem do sad slavio Božić :zubo:)..

Natch
11.12.2007., 14:00
ja mom decku spremam puricu na djurdjevdan :D

mirka
11.12.2007., 14:09
ja mom decku spremam puricu na djurdjevdan :D

blago njemu,
ja isto tradicionalno slavim Đurđevdan vec nekoliko godina. :D

-gloria-
11.12.2007., 14:11
Nisi ti emancipovana, ti si samo 2ka. :cerek:

onda dobro, drago mi je da znaš :cerek: (da statistiku ne pokvarim bezveze)

liar
11.12.2007., 14:11
Dobro, jel moja pjesma pročitana? Dokle trebam čekat odgovor?

Vita jela, zelen bor.

-gloria-
11.12.2007., 14:13
2ka :rofl: :rofl: :rofl:
gloria ovaj valja pizdarije

ma razbit ću ga, jednom, valjda, pa makar i u snu, idijot, ......:cerek: :cerek: :cerek:

mwm
11.12.2007., 14:13
Uspješna Žena nakon obilate Božićne večere. (http://24sata.hr/util_scripts/get_slika_original.php?slika_id=49681&sid=1197382210310)

Zanesena
11.12.2007., 14:14
idijot se piše bez "j", al nek ti bude

dole idijoti :flop:

PERLA_
blago njemu,
ja isto tradicionalno slavim Đurđevdan vec nekoliko godina. :D

To me odmah podsjeti na onu muziku Gorana Bregovića..:top:
Pravoslavni praznik Sv. Jurja..
Nisam ni znala, sad sam uguglala..:zubo:

mwm
Dobro, jel moja pjesma pročitana? Dokle trebam čekat odgovor?

Vita jela, zelen bor.

A di je meso? :kokice:

Zanesena
11.12.2007., 14:17
Uspješna Žena nakon obilate Bižićne večere. (http://24sata.hr/util_scripts/get_slika_original.php?slika_id=49681&sid=1197382210310)
ne znam šta je više smiješno: guza, gaće na špažiće, celulit, poza ili tvoje poznavanje Bižićnih običaja pri večeri :rolleyes: :D

Gzena
Uspješna Žena nakon obilate Božićne večere. (http://24sata.hr/util_scripts/get_slika_original.php?slika_id=49681&sid=1197382210310)

Nemaš pojma, UŽ ima minimalističku dizajnersku kupaonicu. :mig:

-gloria-

što li je samo večerala?:confused:

mwm
11.12.2007., 14:18
Nemaš pojma, UŽ ima minimalističku dizajnersku kupaonicu. :mig:

I mačku. :D

proVINCI'jalka
11.12.2007., 14:19

vidi ove nepismene :rolleyes:

-gloria-
11.12.2007., 14:20

a jel'? bez j znači :o

idijote dođi dole :cerek:

Zanesena
11.12.2007., 14:21
vidi ove nepismene :rolleyes:
oš reći da je ovdje pismeno napisati idijoti?
okec, onda su idijoti, riješeno :cheer:

Zanesena
11.12.2007., 14:23
a jel'? bez j znači :o

idijote dođi dole :cerek:
dođi dole idijoteeeeeeeeeeeeee :rolleyes: :D :D

PERLA_
11.12.2007., 14:24
mwm je nešto pobrkao..:D
Buduća uspješna žena kao ja na primjer, jede fritule (uštipke), poslije ponoćke ili polnoćke, a ne pada u nesvjest..:raspa:

mwm
11.12.2007., 14:26
mwm je nešto pobrkao..:D
Buduća uspješna žena kao ja na primjer, jede fritule (uštipke), poslije ponoćke ili polnoćke, a ne pada u nesvjest..:raspa:

Ostani ti takva kakva jesi.:mig:

mirka
11.12.2007., 14:30
To me odmah podsjeti na onu muziku Gorana Bregovića..:top:
Pravoslavni praznik Sv. Jurja..

pa treba malo prosirit vidike, raspitat se, pobudit znatizelju, pogledat sa drugih strana, probat novo, ispitat, ucit, guglat, informirat se...
mozda onda ne bi glasala za hadeze :top:
:mig:

-gloria-
11.12.2007., 14:32
pa treba malo prosirit vidike, raspitat se, pobudit znatizelju, pogledat sa drugih strana, probat novo, ispitat, ucit, guglat, informirat se...
mozda onda ne bi glasala za hadeze :top:

možda bi baš zato glasala za HDZ :D

PERLA_
11.12.2007., 14:33
mozda onda ne bi glasala da hadeze :top:

Obrazova sam ja dovoljno, ne trebaš se za to brinuti..:cerek:
Onaj tko je vjerski odgajan, odgajan je da poštuje i druge vjere i tradicije..
Nažalost sad mi nećeš povjerovati, ali sam svejedno ovo napisala..:)

-gloria-
11.12.2007., 14:34

:top: :top: :top:

mirka
11.12.2007., 14:37

ja sam vjerski odgajana i postujem sve vjere i tradicije :top:

baja
11.12.2007., 14:39
uspješna žena :top:
i sokrat bi se složio

mwm
11.12.2007., 15:07

A što imaš na sebi? :kokice:

liar
11.12.2007., 15:11
A di je meso? :kokice:

Šta i ti bi komad? Šteta što nemam što ponuditi. Bez sisa, bez ideja, bez pameti. Bezmesno totalno. Tako atipično za forum.

Gdje smo stali? Bi li se ti uspješnoj ženi stavio pod bor? :raspa:

mirka
11.12.2007., 15:12
A što imaš na sebi? :kokice:

kokice :kokice:

mwm
11.12.2007., 15:13
Šta i ti bi komad? Šteta što nemam što ponuditi. Bez sisa, bez ideja, bez pameti. Bezmesno totalno. Tako atipično za forum.

Gdje smo stali? Bi li se ti uspješnoj ženi stavio pod bor? :raspa:

Uspješna Žena ne kiti bor. Nema za koga. :mig:

liar
11.12.2007., 15:15

Možda bi okitila ako bi znala da ćeš ga ti blagoslovit.

mwm
11.12.2007., 15:18
Možda bi okitila ako bi znala da ćeš ga ti blagoslovit.

Gle, ako to nitko ne želi jebat - zasigurno ne valja. :raspa:

Alexis
11.12.2007., 15:19

Ma nemoj, honey...ja ga kitim za Blejkića :cerek:

liar
11.12.2007., 15:23

Misliš, bor? Ja ne valjam, ali ne mislim na sebe nego na uspješne žene. Da te ne fasciniraju, ne bi otvarao topik o njima. O njima ja pričam, ne o sebi i sličnima.

mwm
11.12.2007., 15:28
Misliš, bor? Ja ne valjam, ali ne mislim na sebe nego na uspješne žene. Da te ne fasciniraju, ne bi otvarao topik o njima. O njima ja pričam, ne o sebi i sličnima.

Da počnem i ja tebe sajkoanalizirat? :raspa:

liar
11.12.2007., 15:30
Da počnem i ja tebe sajkoanalizirat? :raspa:

Pa čuj, sajko ovo i ono je jako popularno na ovom forumu. Ti izvoli ako te volja. Mislim, mogu li se ja uopće oduprijeti ako ti odlučiš...?

:)

Gzena
11.12.2007., 15:39

Pobenavio je, sad bi i bor nataka na kjuratz. :lol:

Pa nije valjda taka kriza?! Dođi kod mene na bakalar za Badnjak. :)

Zli Mali Medo
11.12.2007., 15:42

:D Zato je na Zemlji mir i veselje. :)

mwm
11.12.2007., 15:45
Pobenavio je, sad bi i bor nataka na kjuratz. :lol:

Pa nije valjda taka kriza?! Dođi kod mene na bakalar za Badnjak. :)

I ti si sama za Badnjak? :rofl:

Gzena
11.12.2007., 15:46
Ne daj Bože. Bit će nas šest, ali ja nudim društvo onome tko ga nema, ipak je Božić. :mig:

mwm
11.12.2007., 15:47
Ne daj Bože. Bit će nas šest, ali ja nudim društvo onome tko ga nema, ipak je Božić. :mig:

Neka fala, ali ima tu na topicu barem desetak koje možeš udomiti. :D

liar
11.12.2007., 15:49
Neka fala, ali ima tu na topicu barem desetak koje možeš udomiti. :D

Sve luzerica do luzerice. :mig:

mwm
11.12.2007., 15:50
Sve luzerica do luzerice. :mig:

A koji viskas kupuješ maci? :o

lilla
11.12.2007., 15:50

ja ovako izgledam nakon božićnog drinkanja po birtijama. Bez mačke. Kome treba mačka u stanu, zaboga!! Prlja sere jede linja se..Nemam ni biljku!!
Ne mislim da je tema glupa i, sve u nadi da je autor tražio odgovor, a ne provocirao, dajem ga:
Najradije bi za božić obavila jedan nezahtjevan, ali spor posao koji me čeka u stanu već godinama (ne pretjerujem), ne mogu baš nekoga platiti za to, a sad su slobodno dani. Ne mogu zbog onih ljudi koji žele imati tradicionalan božić i žele da ja budem dio istog. A i meni se sviđaju neki dijelovi. Recimo onaj prvi na božićno jutro kad se lijepo obučem i odem kod sestre sačekati da se probudi najljepša djevojčica na svijetu i počne otvarati svoje darove. Ilišoping. Sve oko šopinga, od razmišljanja što ću kome kupiti i kada dati, do samog kupovanja i muvanja po gradskim ulicama (i birtijama, naravno).
Volim i tradicionalni tetkin ručak:klopa: i svu onu rodbinu koju viđam samo u takvim prilikama.
Volim što u to vrijeme dođu u naš mali grad svi koji su se vremenom raselili tu i tamo pa bude lijepih susreta uz obavezno pijenje po birtijama.
Volim što u to vrijeme uopće viđam neke ljude koje zbog brze svakodnevnice ne viđam često.
I sve to radim za božić.
Ne volim božićno drvce koje pravi smeće i prlja. Ne volim kuhanja, spremanja, večere, prljavo suđe, primati i otpremati goste. I to ne radim. Moj stan na božić izgleda kao i svaki drugi dan. Božićnog ugođaja mi ne fali, čak mi dobro dođe prostor u kojem se sve ne šareni i ne sviraju božićne pjesme. Zasiti se čovjek i sarme a da neće kiča i božićnih pjesama.
I tako..ti mume ova solerica provede božić. I lijep joj je, i raduje mu se.
Pitam li se da bi božić trebao biti drukčiji? Ne. To je moj božić...

liar
11.12.2007., 15:51
A koji viskas kupuješ maci? :o

Nisam ja uspješna žena, mene to ne trebaš pitati. :ne zna:

Barca
11.12.2007., 15:53
Bozic? :confused: :confused: :confused:

(...jedanaest...)

Pokondirena tikva
11.12.2007., 15:58
Bozic? :confused: :confused: :confused:

(...jedanaest...)

:( :kiss:

ja cu ga proslaviti s necakom, sestrom i majkom :cerek: u pauzama ucenja i pisanja rada :(
macku vise nemam :(

dvanaest...

desetipedeset
11.12.2007., 16:00
da i blago se mački,ona jede wiskas jede svaki dan:o

mwm
11.12.2007., 16:02
Moran iznova brojit. :rofl:

luca
11.12.2007., 16:05
ja ocu macku :cerek:

mwm
11.12.2007., 16:08
ja ocu macku :cerek:

Za Božić? :D

luca
11.12.2007., 16:11
Za Božić? :D
deal :five:
mwm mi kupuje macku za Bozic :cerek:

AFRODITA69
11.12.2007., 16:13

svaka cast na postu tj pitanju!:top:

mwm

:a što o'ton triba srat:

Noemi
Obzirom da si ti već četvrta koja se našla prozvana (samo na prvoj stranici), promućuran. :o

kamo srece da samoca za bozic i macka cine uspjesnu zenu:rofl:

Noemi
11.12.2007., 16:14

poklonim ti je ja. ako jos padas na tocke i ako se malo strpis:cerek:

Noemi
11.12.2007., 16:17
:( :kiss:

ja cu ga proslaviti s necakom, sestrom i majkom :cerek: u pauzama ucenja i pisanja rada :(
macku vise nemam

tikva, samo ti pisi rad:bicedobro: a onda kad ga predas i kad krenu igrati ping pong s njim zbog tocki, zareza i velicina slova u grafovima:ziba: pripremi se da proslavis i sljedeci u ispravljanju dlake u jajetu i tako to...da te ne obeshrabrim:zubo: :visi::bonk::D

plavva
11.12.2007., 16:18

imaš točkastu macu?:cerek:

luca
11.12.2007., 16:19

:hvatasezasrce:
postoji sansa da me dragi baci van iz kuce, ali ipak cu razmotrit tvoju ponudu :cerek:

plavva
11.12.2007., 16:19
:hvatasezasrce:
postoji sansa da me dragi baci van iz kuce, ali ipak cu razmotrit tvoju ponudu :cerek:

ma neće. ak je moj preživio i to ne jednu, nego dve...:cerek:

luca
11.12.2007., 16:21
ma neće. ak je moj preživio i to ne jednu, nego dve...:cerek:

pricekajmo da me ozeni pa da mu bude malo teze bacit me van s mackom :rofl:

Noemi
11.12.2007., 16:22
imaš točkastu macu?:cerek:

da, dvije:cerek: trecu nosim doma za badnjak.:zubo: iz daleke zemlje:cerek:

drzim te za rijec plavva :D nadam se da se necu morati oglasavati na plavoj sapi za bozic...ili da se uopce vise necu pojaviti na forumu.

naime, nisam jos napomenula, da, ovaj, ne stizem sama:o

Noemi
11.12.2007., 16:23
pricekajmo da me ozeni pa da mu bude malo teze bacit me van s mackom :rofl:

udebljat ces se nakon vjencanja:misli:

luca
11.12.2007., 16:31
udebljat ces se nakon vjencanja:misli:

vis ideja :zubo:

Natch
11.12.2007., 16:49

ja postujem sve ljude i hvala bogu nisam vjerski odgajana.

mwm
11.12.2007., 16:56

I hadezeovce? :eek:

Natch
11.12.2007., 17:12
sad si me podsjetio na nesto jako smijesno:

http://www.jutarnji.hr/cudne_vijesti/clanak/art-2007,12,11,muflon_silovanje,101462.jl

Marakana
11.12.2007., 17:15
Kome se ti obraćaš ovim postom...:confused:
Nisam znao da ovdje ima uspješnih žena, s karijerom, eventualno s karijerom na forumu..A dobro, bit će da si mislio na f...malo editiraj, jer te ni mačku nemaju..

mirka
11.12.2007., 17:21

zasto hvala bogu? :)

sirok je to pojam zapravo rec da si vjerski odgajan...
mozes zivjet u strogoj vjerskoj zajednici a mozes se i sam tako odgajat kao dijete... i opet ne mora znacit da si ostao vjernik ako si se u neko vrijeme tako odgajao ili bio odgajan.

Natch
11.12.2007., 17:27
zasto hvala bogu? :)

jer je upravo vjerska iskljucivost jedan od glavnih uzroka netrpeljivosti i ratnih sukoba, ne samo na balkanu.

Marakana
11.12.2007., 17:30
jer je upravo vjerska iskljucivost jedan od glavnih uzroka netrpeljivosti i ratnih sukoba, ne samo na balkanu.
Nije valjda da i na religiji imaš trajni ban...:ne zna:
E, Natch...:D

mirka
11.12.2007., 17:31

biti vjernik nema puno veze s biti vjerski odgajan, a i sve zavisi koje si vjere, neke vjere ne osjecaju netrpeljivost prema drugim vjerama, i mislim takodjer da to nema veze s vjerom nego pojedincima

Natch
11.12.2007., 17:34
biti vjernik nema puno veze s biti vjerski odgajan, a i sve zavisi koje si vjere, neke vjere ne osjecaju netrpeljivost prema drugim vjerama, i misim takodjer da to nema veze s vjerom nego pojedincima
naravno, postoje i tolerantni vjernici, kao i netolerantni nevjernici. postoje katolici koji vole pravoslavce gotovo vise od ateista i obratno.

oprosti, preglupa mi je tema.

mirka
11.12.2007., 17:36
naravno, postoje i tolerantni vjernici, kao i netolerantni nevjernici. postoje katolici koji vole pravoslavce gotovo vise od ateista i obratno.

oprosti, preglupa mi je tema.

a sta je ono tema? :rofl:

mwm
11.12.2007., 17:56

http://www.jutarnji.hr/cudne_vijesti/clanak/art-2007,12,11,muflon_silovanje,101462.jl

Čuj, ja znam da bi ti volila da te zaskočim životinjski, ali taj film ipak nećeš gledati. :o

zečica69
11.12.2007., 18:30
zato što je to lijepo

Ida Bauer
11.12.2007., 19:20

:s :s :s ...muflon je faca...10 minuta su mi suze tekle od smijeha....
on topic:volim Božić i sav taj cirkus:cerek: ..to kod mene nema veze sa kršćanstvom već sa obitelji i prijateljima..i poklonima...i blještavilom...kako je krasno već u studenom vidjeti ukrašen grad,doći u neki dućan a tamo ukrašeni boreki i ogroman iglu i polarni medvjedi pecaju ribe..:cerek: ..
..evo moja nova kuglica za ugođaj:
http://i127.photobucket.com/albums/p134/idabauer/IMG_4806.jpg
..samo neka padne snijeg...

*jezebel*
11.12.2007., 21:22
:rofl: http://www.tportal.hr/fset.html