PDA

View Full Version : Puderi za suhu kožu

Lola
14.12.2007., 13:29
hm, dakle trebam puder, tekuci, za jako suhu kozu.
imam vichy, al sad bi neki bolji. prijedlozi?
hvala:)

frogy
14.12.2007., 14:15
hm, dakle trebam puder, tekuci, za jako suhu kozu.
imam vichy, al sad bi neki bolji. prijedlozi?

Ne znam koliko preferiraš katalošku prodaju, no ja sam svoj idealni puder pronašla u Avonu. Riječ je o antistress podlozi, meni nešto predobro.

Anatomica
14.12.2007., 14:43
Art Deco-Rich treatment foundation.
Meni je prepredobar.

Lola
14.12.2007., 15:36
cure dajte malo detaljnije, frogi jel podloga puder, reci kak se tocno zove da pogledam. thx i naravno jel ti koza ultra suha?
a tebi anatomica?
probam taj isto.
jos ideja, molim, neki ysl, guerlain i slicno. anyone?

Anatomica
14.12.2007., 15:44
Meni je,imam problema sa celom pogotovo, uzasno mi je suho,pogotovo u ovo doba godine :rolleyes:
Ovaj Art Decoov odlicno prekriva,jako je postojan i malo izgladi bore :)

*Crvenkapica*
14.12.2007., 17:38
cure dajte malo detaljnije, frogi jel podloga puder, reci kak se tocno zove da pogledam.

Calming Effects.

*Crvenkapica*
14.12.2007., 17:50
Art Deco-Rich treatment foundation.
Meni je prepredobar.

Cijena?

maryann5
16.12.2007., 18:17
probaj bourjois 10 hours sleep effect. ja ga imam ( i suhu kožu) i baš je lijepo hidratantan. ne prekriva baš crvenilo, ali meni to ne treba...

Rock Star
16.12.2007., 20:47
Kak prekriva ta Avonova podloga?

Anatomica
17.12.2007., 18:59
Cijena?
130 kn.

*Crvenkapica*
17.12.2007., 19:16
Hvala Anatomica :)
Nadam se da će mi pašati, nekad mi je suho čelo pa se sve kuži da imam puder...

Parah.
17.12.2007., 20:04
I meni treba puder za suhu kožu. Još uvijek ne znam koji je dobar ali znam da je Max Factorov Lasting performance jako nepovoljan za suhu kožu. Imam ga i mrzim ga :)

Lola
17.12.2007., 20:08
hvala curke na savjetima, probala skoro sve puder u zadnjih par dana, mislim da cu kupiti chanelov vitalumiere creme, skup je, al na jagodi jeftiniji. najbolji mi je od probanih, a i preporucila mi ga je simona a. vizazistica. a ona valjda zna:mig:
iako mi je naj naj bolja stvar bila vichy lumineuse, ali to vise ne uvoze. mrak proizvod za suhu kozu:s

frogy
18.12.2007., 13:48
Kak prekriva ta Avonova podloga?

Ne pokriva previše. Nije za loš ten. Baš je blaga, jako ugodna, uopće se ne osjeti na licu. Meni je predobra.

Rock Star
18.12.2007., 18:12
Hvala, frogy, baš sam je mislila probati.

marija82
13.10.2008., 18:39
osvježavam temu. zanimaju me upravo oni za suhu kozu, jer i inače imam takvu, a dolaze i hladniji dani. zasad sam isprobala samo chanelov vitalumiere preko testera i čini se odličan, i onaj u kremi i tekući. mirella mi je dala prijedlog za guerlainov. da budem iskrena nemam pojma koji bi još mogli bit ok od ovih skupljih jer već godinama koristim aveneov, ali vidim da mi treba neki malo jači za zimu. thanx!;)

Grim
13.10.2008., 20:53
Hm, možda Collistar silk effect ili Clinique (mislim da je Superfit za suhu). Pogledaj i Givenchy Sublimine, na sličnu foru je ko Vitalumiere, lagan, daje sjaj, ne prekriva previše.

Hoya
13.10.2008., 20:55
Ja imam vitalumiere, ali imam mještovitu kožu a površinski dehidriranu. Vitalumier mi je dosta mastan, baš mastan i pore mi se jako vide znači ništa me ne zategne ,kako bih objasnila...

marija82
13.10.2008., 22:19
kužim. thanx, grim, bacit ću oko. ;)soft finish sam imala od cliniquea, nije mi bio dovoljno hidratantan, a ni mastan, baš je dosta matirao. moram se ulovit tih pudera kako spada, par dana samo to. tek sad vidim koja je to muka tražit puder dobar. :rolleyes:

Grim
13.10.2008., 22:34
Krivo sam rekla, mislila sam na Perfectly real a ne Superfit :o A i Superbalanced je meni bio dobar.

Jessy05
13.10.2008., 22:58
ja imam blagi oblik seboreje na licu i suhu kozu, ono kombinacija za poludit...dermatologica mi je rekla da uzmem bilo koji puder oil free a neznam koji bi...kaj mi preporucate?

majam25
17.11.2008., 13:49
Cure, namjeravam kupiti dobar tekući puder za suhu kožu i stvarno ne znam koji da izaberem.
Želim puder koji je što lakši na koži i nema u sebi nikakvih čestica za sjaj(imam Vichy-ev i Max factor lastin performance ali su mi "preteški").
Isprobala sam jedan pjenaste teksture i taj mi je više odgovarao. Samo mi je bitno da je hranjiv i da nije težak.
pliz, preporuke. :ne zna:

Mirella
17.11.2008., 21:29
Guerlain ima jako dobre puder za suhu kožu iz prijašnje linije, ne ova sada Parure.
Mislim da se to zove Divinora Silky Smooth Foundation i ima još jedan s ekstraktom ruža Fleur de Teint, jako dobri za suhu kožu, pogotovo ovaj zadnji.:top:

Ziki
18.11.2008., 07:28
Cure, namjeravam kupiti dobar tekući puder za suhu kožu i stvarno ne znam koji da izaberem.
Želim puder koji je što lakši na koži i nema u sebi nikakvih čestica za sjaj(imam Vichy-ev i Max factor lastin performance ali su mi "preteški").
Isprobala sam jedan pjenaste teksture i taj mi je više odgovarao. Samo mi je bitno da je hranjiv i da nije težak.
pliz, preporuke. :ne zna:

Clarins True Comfort Foundation :mig: :cerek: :cerek:preprefino nešto, a imam i osjećaj da je i ovaj novi Lisse Minute odličan za suhu kožu. :mig:
Jojo ga isprobava ovih dana, pa će nam nešto više reći. A Marija82, Mikany i još par curki su oduševljene njime, tako da:top:
U svakom slučaju, s Clarinsom ne možeš pogriješiti:cerek::cerek:
Definitivno najfinija i najdivnija tekstura pudera koju sam probala:mig:
Još da nemam kožu koja reagira na sve, nikad ga se ne bih odrekla:nono:

kikibela
18.11.2008., 17:00
Guerlain ima jako dobre puder za suhu kožu iz prijašnje linije, ne ova sada Parure.
Mislim da se to zove Divinora Silky Smooth Foundation i ima još jedan s ekstraktom ruža Fleur de Teint, jako dobri za suhu kožu, pogotovo ovaj zadnji.:top:

Da Fleur de teint je zakon za suhu kožu.

didi:)
19.11.2008., 00:49
mozete mi otprilike reci cijene guerlainovih i givenchyevih pudera?

kikibela
19.11.2008., 07:55
na jagodi Guerlain fleur de teint 48 $.Jest skupo ali u ovom slučaju vrijedi, iako ja uvijek nastojim dobiti tester, kad sam imala Fleur de teint bila sam se u Martimexu dočepala testera, jest da je bila druga nijansa ali bitna mi je bila tekstura pudera i onda sam mirne duše iskeširala lovu. Drugačije ipak ne bi išlo.I naravno ne sjećam se više ali sigurno je bio skuplji od 48$.

chimavizza
22.11.2008., 22:18
Clinique Perfectly real :top:-baš kao neka fina hidratantna krema. a meni su i super nijanse

Mirella
22.11.2008., 23:36
mozete mi otprilike reci cijene guerlainovih i givenchyevih pudera?

Oko 300 kn.

shakti
22.11.2008., 23:51
Clinique Perfectly real :top:-baš kao neka fina hidratantna krema. a meni su i super nijanse

Imam ga i ja i super mi je, a kupila sam ga na tvoju preporuku :kiss:

didi:)
23.11.2008., 00:24
Oko 300 kn.

Stvarno? jer gledala sam na jagodi da je 42 eura, pa sam mislila da je u parfumerijama između 400 i 500 kuna...:ne zna:

chimavizza
24.11.2008., 16:28
Imam ga i ja i super mi je, a kupila sam ga na tvoju preporuku :kiss:

ja također :cerek:, iako tražim sada neki puder za bolje prekrivanje, mislim da ću uvijek ovaj kupovati dok se proizvodio, jer mi je za dnevnu varijantu super. pogotovo onima koji nemaju nikakvih problema s tenom ovaj je puder najljepše rješenje. drago mi je da i tebi odgovara :) (tek sad vidim da zvučim ko neka promotorica :o)

PIKA 24
28.11.2008., 17:58
Cure probajte MaxFacorr u sticku, jako je mastan, idealno prekriva SVE, podočnjake, prištiće, crvenilo, super se razmaziva, košta 60kn i traje oko 6mjeseci! Ja imam strašno suhu kožu pa koristim onu staaaaru tamnoplavu niveu jedamput u debelom sloju pa kad se to upije (odma) malo još natapkam prije pudera na kritičnim mjestima, stavim MF stick prođem sa četkicom za rumenilo nabrzaka po cijelom licu pa stavim rumenilo i dalje maskaru i to je to!

Sponza ri
28.11.2008., 18:21
koristis ga za cijelo lice? :eek:

Hoya
28.11.2008., 18:59
Sponza , nečeš vjerovati ali i ja sam ti to radila. I mogu ti priznati da je bilo čisto o.k. Super je prekrivao a bio je onako masnjikav, nije on da zažbuka kao puderi :mig: samo mi je to oduzimalo više vremena nego s tekućim puderima pa sam odustala.
Sad ga samo piknem kao korektor, jel.

Sponza ri
28.11.2008., 19:14
cini mi se kao teska kombinacija.. ne znam, mozda i nije.. al tako mi zvuci :D

Hoya
28.11.2008., 19:24
Ako ga imaš doma, probaj makar pa skini :mig:

shakti
28.11.2008., 20:10
pogotovo onima koji nemaju nikakvih problema s tenom ovaj je puder najljepše rješenje. :o)

Baš tako. Trenutno koristim njega, Vichyev flexilift teint i Aveneov, svi su mi jako lagani i odlični, sad kužim da mi je Diorov koji sam godinama svakodnevno koristila bio pretežak za svaki dan. :o

PIKA 24
29.11.2008., 11:14
koristis ga za cijelo lice? :eek:

Koga koristim za cijelo lice? MaxFactor? pa da! a rumenilo mi je onaj sun..nešto, neznam kak se zove, uglavnom puder u kamenu ali ljetni tamniji, pa mi je bolji od običnih rumenila jer je svjetliji i nježniji

PIKA 24
29.11.2008., 11:18
ma nije teška kombinacija, bilo bi lakše tekući puder staviti ali kad mi se od svih ljušti lice! a i ovaj ja u par crta nanesem pa razmažem

mala cHrna
29.11.2008., 11:39
cure, danas u Gloriji IN piše da Teint Innocence u Martimexu košta 236 kn... možda je neka greška, ne znam jel moguće da je toliko velika razlika od drugih parfumerija :ne zna:

Brinettaa
02.12.2008., 19:16
dugo vec koristim calming effect podlogu..odlican je za suhu i osjetljivu kozu.
daje lijep zdrav sjaj..
treba mi preporuka za neki koji bolje prekriva?da ne izaziva pristice, da nije premasan?

.lee.
24.12.2008., 10:53
nadam se da ću možda ovdje nabasat na nakog s istim problemom i mogućim rješenjem za taj problem :)
naime, moja koža je strašno suha i podložna "ljuštenju" pa se stalno moram lickat kremicom, pogotovo zimi.
do sad sam isprobala masu različitih pudera i kod svakog isti efekt. faca mi se počne ljuštit u sitnimsitnimsitnim krpicama, a puder ko da se skuplja na određenim točkama na licu (sredina čela, obrazi odmah kraj usana, jagodice) i onda izgledam ko da sam stavila puder samo na te dijelove lica :( odvratno nešto.
jel ima (ili je imao) možda ko sličan problem? neki savjet koji da puder isprobam? :ne zna:
pliz...

jasmine
24.12.2008., 11:27
Cure probajte MaxFacorr u sticku, jako je mastan, idealno prekriva SVE, podočnjake, prištiće, crvenilo, super se razmaziva, košta 60kn i traje oko 6mjeseci! Ja imam strašno suhu kožu pa koristim onu staaaaru tamnoplavu niveu jedamput u debelom sloju pa kad se to upije (odma) malo još natapkam prije pudera na kritičnim mjestima, stavim MF stick prođem sa četkicom za rumenilo nabrzaka po cijelom licu pa stavim rumenilo i dalje maskaru i to je to!

ako je mastan,neznači da je dobar,treba biti hidratantan a ne mastan,nije to balzam :D

Sponza ri
24.12.2008., 11:28
ako je mastan,neznači da je dobar,treba biti hidratantan a ne mastan,nije to balzam :D

:top::top::top:

jasmine
24.12.2008., 11:31
nadam se da ću možda ovdje nabasat na nakog s istim problemom i mogućim rješenjem za taj problem :)
naime, moja koža je strašno suha i podložna "ljuštenju" pa se stalno moram lickat kremicom, pogotovo zimi.
do sad sam isprobala masu različitih pudera i kod svakog isti efekt. faca mi se počne ljuštit u sitnimsitnimsitnim krpicama, a puder ko da se skuplja na određenim točkama na licu (sredina čela, obrazi odmah kraj usana, jagodice) i onda izgledam ko da sam stavila puder samo na te dijelove lica :( odvratno nešto.
jel ima (ili je imao) možda ko sličan problem? neki savjet koji da puder isprobam? :ne zna:
pliz...

nemoj se sad previše opterećivati puderm jer nema tako hidratantnog pudera koji će prekriti takvo stanje lica.prvo se rješi dehidracije i dovedi lice u dobro stanje i onda uzmi neki hidratantni puder.meni jedan od najboljih je kanebo cream finish,ako ga još negdje ima.ustvari lako ćeš naći puder a lice probaj teretirati sa uljem nočurka ili nekim drugim preparatom. :)

Jessy05
10.01.2009., 09:38
dali je netko moza probao puder clinique soft finish? cini mi se ok pa da cujem malo iskustva prije kupnje

starshine
03.02.2009., 20:20
nemoj se sad previše opterećivati puderm jer nema tako hidratantnog pudera koji će prekriti takvo stanje lica.prvo se rješi dehidracije i dovedi lice u dobro stanje i onda uzmi neki hidratantni puder.meni jedan od najboljih je kanebo cream finish,ako ga još negdje ima.ustvari lako ćeš naći puder a lice probaj teretirati sa uljem nočurka ili nekim drugim preparatom. :)

pliz...

Eto, ima nas još sa takvim problemima :) Znam da je prva stvar srediti kožu, ali što ću za to vrijeme s licem? Molim vas prijedlog za neki puder koji će mi biti za prekrivanje dok ne riješim problem s licem. pliz, pliz

Dorja
02.03.2011., 08:10
curke molim pomoć ..trebam dobar puder za suhu kožu... molim vas nekoliko preporuka .. :) ... inače koristim avene hidratantnu kremu za suhu kožu i koji god puder stavim na nju nikako ne izgleda dobro .. suho i perutavo .. ma bezveze .. malo sam istraživala i došla do ova tri brenda ..avene, clinique i chanel .. što kažete koji od ovih brendova je the best

Blondie **
02.03.2011., 08:57
Isti problem..Nakon dosta eksperimentiranja... moj izbor je definitivno Chanel Vitalumiere, taj puder je stvarno savršen za moju suhu kožu :top: prezadovoljna sam...

kikibela
02.03.2011., 09:01
evo ja ga baš imam danas, moj omiljeni zimski puder....predivan!!!!

Dorja
02.03.2011., 09:07
evo ja ga baš imam danas, moj omiljeni zimski puder....predivan!!!!

Isti problem..Nakon dosta eksperimentiranja... moj izbor je definitivno Chanel Vitalumiere, taj puder je stvarno savršen za moju suhu kožu :top: prezadovoljna sam...

znači chanel .. a i meni se po recenzijama činio najbolji ... koju kremu stavite ispod njega?

Anarniel
02.03.2011., 12:06
znači chanel .. a i meni se po recenzijama činio najbolji ... koju kremu stavite ispod njega?

Vitalumiere je SAVRŠEN puder za suhu kožu. Savršen. Hidratizira, daje zdravi sjaj i dewy finish, ostaje na koži, ne naglašava suhe dijelove (kod mene to NITI JEDAN drugi puder nikad nije uspio), ne uvlači se u pore, ukratko, savršenstvo od pudera. Samo dobro pazi - ima ISKLJUČIVO žute nijanse. Ja sam ga nedavno kupila, i odmah zatim prodala jer mi je najsvjetlija nijansa bila prežuta. Ako si žućkasta, za suhu kožu nema boljeg pudera, ali ako si neutralna, ili nedaj bože roza, bježi od njega sto na sat!! :mig:

Dorja
02.03.2011., 13:20
Vitalumiere je SAVRŠEN puder za suhu kožu. Savršen. Hidratizira, daje zdravi sjaj i dewy finish, ostaje na koži, ne naglašava suhe dijelove (kod mene to NITI JEDAN drugi puder nikad nije uspio), ne uvlači se u pore, ukratko, savršenstvo od pudera. Samo dobro pazi - ima ISKLJUČIVO žute nijanse. Ja sam ga nedavno kupila, i odmah zatim prodala jer mi je najsvjetlija nijansa bila prežuta. Ako si žućkasta, za suhu kožu nema boljeg pudera, ali ako si neutralna, ili nedaj bože roza, bježi od njega sto na sat!! :mig:

ajme meni onda ništa od chanela ... moje lice je rozo .. pa čak i crveno na obrazima ... i baš sam se poradovala a ono šipak .. jel znate možda je li za suhu kožu dobar clinique .. ako da .. koji preporučujete?!... a ako ne ja onda ne znam koji više da probam, ... :ne zna::ne zna:

Mirella
02.03.2011., 13:51
ima sada novi Chanel Vitalumiere AQUA i on ima nijansu za roza podton kože, mislim da se zove Beige Rose nijansa. :mig:

Anarniel
04.03.2011., 00:32
ima sada novi Chanel Vitalumiere AQUA i on ima nijansu za roza podton kože, mislim da se zove Beige Rose nijansa. :mig:

Je, AQUA ima čak nekoliko nijansi za rozi podton, međutim meni on nije ni blizu dobar kao obični vitalumiere jer ne prekriva baš ništa, već sam negdje napisala, meni je ko neka lijepa vodica. Odličan za nekoga tko već ima savršen ten, ali u smislu prekrivanja ne radi ništa. :)

Mirella
04.03.2011., 08:23
Anarniel pa ona koja ima suhu kožu ima za prekriti eventualno kapilarice ili neke mrljice, takvoj koži je potreban puder samo da ujednači ten stoga ni ne treba jako prekrivanje.
Ja osobno nisam isprobala taj Vitalumiere aqua, al moja kolegica ga ima i lice joj lijepo izgleda kad ga nanese, ali nakon nekih 5 sati, kao da više nema pudera na licu. No većina tih aqua pudera su takvi, daju fini osjećaj na licu, ne zatežu, lagani su, al nisu trajni.

Anarniel
04.03.2011., 15:55
No, pa i ja isto to kažem, ali aqua NE prekriva ništa, barem meni nije. :) Niti kapilarice, niti mrljice. Ja imam kod nosa jednu kapilaricu, i par flekica od starih prištića, i on to meni ne prekrije. Čak niti crvenilo. Jednostavno je ko vodica, dobar bi bio za više manje savršenu kožu da joj da malo zdravog sjaja.

malimi
04.03.2011., 18:17
drage cure, zahvaljujući vašim preporukama kupila sam vitalumiere i spasila se. zapravo imam neku čudnovatu mješovitu kožu - imam proširene pore na obrazima bliže nosu i nešto malo na čelu, t-zona mi se ne masti baš previše unatoč tim proširenim porama (pakao nastaje samo ako mi padne na pamet sužavati ili nedobog isušivati te pore, kad se stisnu, sebum navali kao lud, prištići, kaos), ali voli mi izbiti pokoji prištić u pms-u. ostatak lica mi se zimi ljušti i voli se isušiti, sve u svemu, svi puderi namijenjeni mješovitoj koži, ili normalnoj, nakon par sati me krenu zatezati, koža se ljušti i tako to.
uz vitalumiere - divota. imam zdravi sjaj, ne nakuplja se u tim mojim zloglasnim porama, jako, jako je udoban, baš kao dobro pogođena krema. jedini mi je neostatak to što nakon pokojeg sata malo ode s lica, ali tome sam doskočila tako da blago prijeđem supertankim slojem clinique almost powdera i zasad sam prezadovoljna.

u svakom slučaju, velika vam hvala na ovom topiku, riješile ste mi višegodišnje nerviranje oko pudera tijekom zime. i oprostite što sam ovako opširna, forum uglavnom samo čitam i detaljnost nekih postova mi zna biti od velike pomoći, pa se i sama raspisah... ;)

malimi
04.03.2011., 18:21
da, probala sam na ruci aqua varijantu, jasno, ne prekriva ništa, ali mi se činilo da bi se moglo nanositi u više slojeva (buildable, jelte). bi li to pomoglo i u trajnosti, ne bih se usudila procijeniti.

Anarniel
05.03.2011., 21:55
u svakom slučaju, velika vam hvala na ovom topiku, riješile ste mi višegodišnje nerviranje oko pudera tijekom zime. i oprostite što sam ovako opširna, forum uglavnom samo čitam i detaljnost nekih postova mi zna biti od velike pomoći, pa se i sama raspisah... ;)

Baš mi je drago da ti je super, i zavidim ti. :D Meni je to najsavršeniji puder ikad, a nijedna nijansa mi ne odgovara.. :(

malimi
06.03.2011., 07:18
Baš mi je drago da ti je super, i zavidim ti. :D Meni je to najsavršeniji puder ikad, a nijedna nijansa mi ne odgovara.. :(
:)
ja sam žuta, pa sam uvijek muku mučila jer su mi svi puderi em bili roskasti, em bi na meni još više povukli na rozo, oksidacija na kvadrat. ali me čudi da chanel, osim u aqua varijanti, nije smislio bar pokoju nijansu za rozi podton, šteta. neutralni se još mogu provući, ali rozi podton je totalno zakinut.
ništa, nadajmo se da će im i to pasti na pamet, dior je to super riješio i pokrio sve podtonove, taj sustav mi jedini ima smisla ako želimo zadovoljiti kupce. :)

Dorja
15.03.2011., 08:47
i ja sam za svoju suhu kožu kupikla jedan vitaluimere od chanela .. 20 clair .. ali me zanima jeste li negdje vidjeli svjetliju nijansu od ove ... vidim na njihovoj stranici da ima 9 nijansi i to 3 svjetlije od 20 clair

The_Tea
15.03.2011., 10:37
i ja sam za svoju suhu kožu kupikla jedan vitaluimere od chanela .. 20 clair .. ali me zanima jeste li negdje vidjeli svjetliju nijansu od ove ... vidim na njihovoj stranici da ima 9 nijansi i to 3 svjetlije od 20 clair

Koji si podton kože? :)

Dorja
15.03.2011., 11:58
Koji si podton kože? :)

ma joooj ... roza podton ( crvenilo na licu ) .. i znam da bi trebala takve nijanse koristiti ali ja kad stavim roza puder samo pojačam crvenilo i te crvenkaste nijanse na licu i zato sam kupila ovan 20 clair koji je totalno žut i koji ne izgleda loše na mom licu ... samo da mi je nijansa svjetlija a u Limoniu u Osijeku nisam našla pa me zanima jel ima još negdje chanell kozmetika osim u Limoniu ili je to samo tako u osječkom limoniu

Tamara21
20.12.2011., 21:09
Može još preporuka za tekuće pudere za suhu kožu...

*bobica*
20.12.2011., 21:41
pliz...

imam isti problem, rješavam to s oriflame giordani gold anti-age tekućim puderom, iako ima anti age svojstva nemam drugog izbora, iako sam u ranim 20-ima mislim da to tolko nije na odmet (nikad nije prerano s prevencijom jel tako? :D)

uglavnom on srednje prekriva ali lice mi se nikad nije isušilo s njime kao s drugim puderima i nije mi se ljustilo..
godi mi koži lica i koristim ga najviše od svih, to je barem moje vlastito iskustvo, ako imate prilike da ga isprobate - go ahead!

http://hr.oriflame.com/catalog-images/product/global/21621_2.png

kaže: Nepogrješivo mlađi izgled - bezvremenski klasik se vraća obogaćen ekstraktom rijetkog bijelog tartufa za poboljšano anti-ageing djelovanje. Uz njegovu kremastu teksturu dobit ćete gladak i ujednačen izgled. Vaša će koža ujedno biti hidratizirana i zaštićena ZF 8 pa će izgledati besprijekorno. 30 ml

rosa_salvaje
18.05.2012., 11:48
Možda netko ima prijedlog za tekući puder za mene...
Imam suhu kožu, s malo nepravilnosti, ali izgleda umorno.

Htjela bih postojan puder koji solidno prekriva i ne naglašava bore...

Dior krema u boji mi je bila dobra, ali nije trajna, i trebam malo jače prekrivanje. Lancom tonirana krema mi nije prekrivala ništa, Maybelin tekući puderi su mi super teksture, ne zatežu lice, ali brzo nestanu, istope se i to...

Anarniel
19.05.2012., 12:13
Možda netko ima prijedlog za tekući puder za mene...
Imam suhu kožu, s malo nepravilnosti, ali izgleda umorno.

Htjela bih postojan puder koji solidno prekriva i ne naglašava bore...

Dior krema u boji mi je bila dobra, ali nije trajna, i trebam malo jače prekrivanje. Lancom tonirana krema mi nije prekrivala ništa, Maybelin tekući puderi su mi super teksture, ne zatežu lice, ali brzo nestanu, istope se i to...

Definitivno Kanebo Fluid Finish. Meni nema boljeg pudera za suhu kožu. :top: Super prekriva, a izgleda jako jako prirodno na licu i neće ti naglašavati suhe dijelove. Još ako hoćeš, probaj s njim i Shiseido Water Makeup Base, ovo dvoje u kombinaciji je nešto savršeno. Baza ti je na vodenoj osnovi, nije silikonska, i strašno je hidratantna, a ne masti. :)

Elektra
28.05.2012., 11:46
Koliko dođe Kanebo Fluid Finish? :)

Mopsly
28.05.2012., 14:02
Oko 350 kuna - ovisno o dućanu :mig:

Afraid
29.05.2012., 08:30
Pozdrav drage cure!E ovako u potrazi sam za:puder za suhu kožu,da nije opet jako sjajan,da je postojan na više sati tipa za svadbe,snimanja itd,da ima srednje do jače prekrivanje i da dobro izgleda na fotkama,znači bez spfa puno.....

Mene već izluđuju vodice tipa Vitalumier koji se preporučuje ili Mac Face and Body.Super je to za suhu kožu koja nema nepravilnosti,ali recimo kad ti dođe na šminkanje netko ko ja sa suhom kožom,prepunom hiperpigmentacije,pjega,onaj zelenkasi kolut oko usta uobičajen kod tamnih ljudi,crvenilo......jooooooj :503:...i imam Make Up For Ever HD i to je baš za normalu savršenu kožu i nije nešto pretrajan...

Mislila sam kupiti od Makeup Atelier Paris:Hydra Control Foundation....

Molim vas sugerirajte ako ste naišli na nešto vrijedno ulaganja

Mirella
29.05.2012., 09:00
Vrijedan ulaganja za suhu kožu je NARS Sheer Glow i neka te ne zavara ovaj sheer u naslovu, jer taj puder jako dobro prekriva.

Afraid
29.05.2012., 11:32
Vrijedan ulaganja za suhu kožu je NARS Sheer Glow i neka te ne zavara ovaj sheer u naslovu, jer taj puder jako dobro prekriva.

A i mislila sam si nes tako,ali sam cula da nije bas postojan nakon nekoliko sati.meni treba nesto tipa mac fix fluid po izdrzljivosti.cula sam da je ovaj novi lancome teint idole dobar ne znam

phazing
29.05.2012., 12:15
Definitivno Kanebo Fluid Finish. Meni nema boljeg pudera za suhu kožu. :top: Super prekriva, a izgleda jako jako prirodno na licu i neće ti naglašavati suhe dijelove. J

Gdje ga ima? I koja bi bila svijetla nijansa rozog podtona? :D Talentirana sam za kupit krivu nijansu, a mislim da smo ti i ja otprilike ista koliko sam pohvatala dosad. :)

Anarniel
29.05.2012., 12:44
Gdje ga ima? I koja bi bila svijetla nijansa rozog podtona? :D Talentirana sam za kupit krivu nijansu, a mislim da smo ti i ja otprilike ista koliko sam pohvatala dosad. :)

Imaš ga u Sephori, Mulleru, Martimex na trgu, Limoni.. Ma ima ga skoro u svim parfumerijama. :) Svjetla nijansa s rozim podtonom ti je FF 102 soft ivory. Evo ovdje imaš super recenziju baš te nijanse

http://tprofet.wordpress.com/2009/01/15/the-best-foundation-youve-never-heard-of-kanebo-sensai-fluid-finish-spf-15-review-swatches/

Btw ja sam imala i jednu i drugu (102 i 202) i odlične su mi obje, iako sam kao i ti hladni podton, 202 je samo malo više neutralna pa recimo super kamuflira crvenilo ako imaš s tim problema, a na ostatku lica izgleda jednako prirodno kao i 102. :) Uzmi kutijice pa zamoli tete da ti daju malo za probu. I svakako probaj i water makeup base ako imaš suhu kožu, meni je postala HG proizvod, baza/hidratantni serum u jednom, stvarno super stvar! Sad preko ljeta koristim Shiseidov Perfect Refining puder, ali ne sumnjam da ću se čim zahladi opet vratiti na Kanebo, a ovu njihovu bazu koristim cijele godine. :cerek:

Mirella
29.05.2012., 12:56
A i mislila sam si nes tako,ali sam cula da nije bas postojan nakon nekoliko sati.meni treba nesto tipa mac fix fluid po izdrzljivosti.cula sam da je ovaj novi lancome teint idole dobar ne znam

NARS Sheer Glow možda nije postojan nekome s mješovitom kožom,a baš osobe takve kože najčešće pišu recenzije o njemu. Na mojoj suhoj koži održi se fino cijeli radni dan, od 6 ujutro pa sve tamo negdje do 19 sati. Ako ti je potrebno nešto za noćni izlazak, možeš dodatno staviti puder u prahu koji će ga bolje fiksirati.
Novi Lancome Teint Idole 24 je meni dobar puder, ali sam si nekako previše mat s njime, što ne volim.

phazing
29.05.2012., 15:01
Imaš ga u Sephori, Mulleru, Martimex na trgu, Limoni.. Ma ima ga skoro u svim parfumerijama. :) Svjetla nijansa s rozim podtonom ti je FF 102 soft ivory. Evo ovdje imaš super recenziju baš te nijanse

http://tprofet.wordpress.com/2009/01/15/the-best-foundation-youve-never-heard-of-kanebo-sensai-fluid-finish-spf-15-review-swatches/

Btw ja sam imala i jednu i drugu (102 i 202) i odlične su mi obje, iako sam kao i ti hladni podton, 202 je samo malo više neutralna pa recimo super kamuflira crvenilo ako imaš s tim problema, a na ostatku lica izgleda jednako prirodno kao i 102. :) Uzmi kutijice pa zamoli tete da ti daju malo za probu. I svakako probaj i water makeup base ako imaš suhu kožu, meni je postala HG proizvod, baza/hidratantni serum u jednom, stvarno super stvar! Sad preko ljeta koristim Shiseidov Perfect Refining puder, ali ne sumnjam da ću se čim zahladi opet vratiti na Kanebo, a ovu njihovu bazu koristim cijele godine. :cerek:

Baš sam te htjela pitati bi li mi tete dale malo da probam jer mi se ne da puknut 350 kuna ako mi se ne svidi, makar s obzirom na tvoju recenziju nekako sumnjam u to.
E da, i jel ti pretežak na licu tijekom ljeta? I koliko ti izdrži na licu? Meni ne treba puno prekrivanja, nemam većih nepravilnosti. Tu i tamo koji prištić u PMS-u, malo crvenila oko nosa i pjegice. Ali njih niti ne želim full prekriti jer ih volim. :D

Afraid
29.05.2012., 17:14
NARS Sheer Glow možda nije postojan nekome s mješovitom kožom,a baš osobe takve kože najčešće pišu recenzije o njemu. Na mojoj suhoj koži održi se fino cijeli radni dan, od 6 ujutro pa sve tamo negdje do 19 sati. Ako ti je potrebno nešto za noćni izlazak, možeš dodatno staviti puder u prahu koji će ga bolje fiksirati.
Novi Lancome Teint Idole 24 je meni dobar puder, ali sam si nekako previše mat s njime, što ne volim.

hah ne gine mi izgleda uzet i jedno i drugo...pitala sam tetu u mulleru dali ima tester teint idolea za prodat il malo da mi smiksa jer ne mislim kupit ako ga ne probam kad ono jok....kaže:Bilo je ali smo podijelili vizažistima i tako..Ja kažem:Ja sam vizažist iako na početku "karijere",ja bi vjerojatno kupila 10 pudera različitih nijansi,a ovi poznatiji rade s vašim testerima....Tako je eto završila moja priča sa Mullerom.Možda u Sephori budu fleksibilniji?:rolleyes:

Wedding
29.05.2012., 17:40

A dal ima tog NARSa u Šito :zubo:? I koliko kosta?

Meni Lancome nikako ne pase i totalno mi izrazi suhe dijelove + sto sto me previse izmatira pa izgledam kao da je netko prosipao piksu pudera u prahu po meni:o

Anarniel
29.05.2012., 20:39
Baš sam te htjela pitati bi li mi tete dale malo da probam jer mi se ne da puknut 350 kuna ako mi se ne svidi, makar s obzirom na tvoju recenziju nekako sumnjam u to.
E da, i jel ti pretežak na licu tijekom ljeta? I koliko ti izdrži na licu? Meni ne treba puno prekrivanja, nemam većih nepravilnosti. Tu i tamo koji prištić u PMS-u, malo crvenila oko nosa i pjegice. Ali njih niti ne želim full prekriti jer ih volim. :D

Naravno, uvijek treba probati tako skupe stvari, ovaj puder generalno ima odlične recenzije, ali svačije lice je drugačije. :) Nije mi nikad pretežak na licu, nije to taj tip pudera. Izdrži doslovno dok ga ne skinem sama, oko toga se ne moraš brinuti. Prekriva jako dobro, ali nije žbuka, predivne je teksture. Ni ja nemam nepravilnosti, i isto stavljam puder samo na bradu/oko nosa da ujednačim crvenilo. :mig:

phazing
29.05.2012., 21:36
Naravno, uvijek treba probati tako skupe stvari, ovaj puder generalno ima odlične recenzije, ali svačije lice je drugačije. :) Nije mi nikad pretežak na licu, nije to taj tip pudera. Izdrži doslovno dok ga ne skinem sama, oko toga se ne moraš brinuti. Prekriva jako dobro, ali nije žbuka, predivne je teksture. Ni ja nemam nepravilnosti, i isto stavljam puder samo na bradu/oko nosa da ujednačim crvenilo. :mig:

Hvala ti puno. :) Sviđa mi se opis stvarno, nadam se da će mi biti dobar. Čim mi prođu ispiti, zaletit ću se po malo probne količine. Jel znaš gdje mi najlakše tete dale to? Ne volim tete po parfumerijama pa ih izbjegavam ako mogu. :D

Wedding
29.05.2012., 23:22
Hvala ti puno. :) Sviđa mi se opis stvarno, nadam se da će mi biti dobar. Čim mi prođu ispiti, zaletit ću se po malo probne količine. Jel znaš gdje mi najlakše tete dale to? Ne volim tete po parfumerijama pa ih izbjegavam ako mogu. :D

Meni je zenska nudila u Sephori u Avenue Mallu al nisam imala kutijicu :(.... Al tam su zenske opcenito ok po tom pitanju:D

phazing
30.05.2012., 06:51
Meni je zenska nudila u Sephori u Avenue Mallu al nisam imala kutijicu :(.... Al tam su zenske opcenito ok po tom pitanju:D

Nisam nikad bila u Sephori :brukica: nije mi nikad usput pa sam lijena ići skroz do tamo, ali ovo će mi bit savršena izlika onda. :D

Minnie30
11.09.2012., 11:13
http://www.bourjois.co.uk/catalog/make_up/complexion/foundation/healthy_mix_foundation
dali ste ikada provale ovaj puder? i kakav je?

Afraid
21.10.2012., 08:36
Buržoa healthy mix i healthy mix serum su mi drugstore otkriće za normalnu do sušu kožu...
Nije nicudo sto ga uspoređuju sa Chanel puderima jer Borjuois posjeduje Chanel tako da imaju dosta slicnih proizvoda,ali naravno drugacije pakiranje....npr rumenila,sjenila i puderi...
Ak imas kozu kojoj ne treba previse heavy prekrivanja vec samo da ujednacis lijepo ten go for it...
Meni je cak njihov flower perfection odlican iako ima jace prekrivanje
Jedino sto od svakog imam dvije nijanse pa miksam kako sam tamna...
Obicno je to 53 i 56 i 57

Dirljiva
24.10.2012., 15:51
Također tražim tekući puder za suhu i osjetljivu, točnije seboreičnu kožu, koja regira na sve i svašta, obično crvenim flekama, pečenjem, nadraženošću, ljuštenjem i slično. Inače, mogu korisiti samo prirodnu kozmetiku. Ako netko ima iskustva, molim pomoć.

Nikako ne bi preporučila Chanel Vitalumier Aqua, meni ga je teta u Irisu uvalila prošli tjedan, a rekacija kože - užas živi. Nije to loš puder i ne bi se složila da ne prekriva dobro, prekriva sasvim solidno, ali mene peče! I to jako! Toliko da sam ga na lice stavila jedanput i ne pada mi napamet to iskustvo ponoviti.

Do sad sam koristila Givenchy Subli'Mine Sculpt Light i bio mi je odličan, nažalost se ne proizvodi više:((

Što biste mi preporučili?

Afraid
24.10.2012., 21:39
Hmmm....ja nemam seboreju,ali moja koža ti je ovakva...
Ujutro kad se idem otusirat ili samo umit lice mi dobije poslje dodira vodom crvene fleke,zateze me,pecka i svrbi...ne guli se nista jos
Sve soft hidratantne kreme mi smetaju.Moram koristiti uvijek masne tj rich kreme.
Valjda jer mi fali lipida,a ne vode...neam pojma
Vitalumier aqua je iz mog iskustva puno bolje prekriva od obicnog vitalumiera...nije tolko dewey....
E sad mozda i tebi smeta to aqua u njemu...
Mozda trebas nesto s manje aqua i alkohola u prvih 5 glavnih sastojaka...

Mogu ti reci da je meni koza do sada najbolje NEreagirala sa Shiseido Perfect Refining...
Ali naravno puder moram staviti odmah iza kreme...

A recimo kad koristim pudere u kremi uopce mi ne treba toliko kreme i koza mi je fenomenalna...ti puderi imaju dosta voska u sebi,pa valjda zato.najbolji puderi u kremi su mi Kett i Mac Studio Tech....

Nadam se da ce ti netko moc znat bolje odgovoriti od mene

Dirljiva
25.10.2012., 14:53
Hmmm....ja nemam seboreju,ali moja koža ti je ovakva...
Ujutro kad se idem otusirat ili samo umit lice mi dobije poslje dodira vodom crvene fleke,zateze me,pecka i svrbi...ne guli se nista jos
Sve soft hidratantne kreme mi smetaju.Moram koristiti uvijek masne tj rich kreme.
Valjda jer mi fali lipida,a ne vode...neam pojma
Vitalumier aqua je iz mog iskustva puno bolje prekriva od obicnog vitalumiera...nije tolko dewey....
E sad mozda i tebi smeta to aqua u njemu...
Mozda trebas nesto s manje aqua i alkohola u prvih 5 glavnih sastojaka...

Mogu ti reci da je meni koza do sada najbolje NEreagirala sa Shiseido Perfect Refining...
Ali naravno puder moram staviti odmah iza kreme...

A recimo kad koristim pudere u kremi uopce mi ne treba toliko kreme i koza mi je fenomenalna...ti puderi imaju dosta voska u sebi,pa valjda zato.najbolji puderi u kremi su mi Kett i Mac Studio Tech....

Nadam se da ce ti netko moc znat bolje odgovoriti od mene

Hvala ti. tvoj opis koze izgleda vrlo slicno mojem problemu, a seboreja je poremecaj zlijezda lojnica. i ja mogu koristiti samo masne kreme, i takodjer, puder moram staviti odmah iza kreme. sto masnija, to bolja:) sto se fleka i perutanja tice, nastojim izbjeci da se uopce pojave, zato mi ne treba puder koji dobro prekriva, nego puder koji nece izazivati navedene reakcije.

skuzila sam takodjer da mi smetaju mirisi, parfemi u prozvodima. nazalost sam Vitalumier Aqua zaboravila pomirisati, da jesam ne bi ga kupila.

nisam nikad isprobala pudere u kremi, nekako sam se uvijek bojala toga. a vidim da nije trebalo:)

hvala ti, bas si mi pomogla.

Anarniel
25.10.2012., 18:21
Također tražim tekući puder za suhu i osjetljivu, točnije seboreičnu kožu, koja regira na sve i svašta, obično crvenim flekama, pečenjem, nadraženošću, ljuštenjem i slično. Inače, mogu korisiti samo prirodnu kozmetiku. Ako netko ima iskustva, molim pomoć.

Nikako ne bi preporučila Chanel Vitalumier Aqua, meni ga je teta u Irisu uvalila prošli tjedan, a rekacija kože - užas živi. Nije to loš puder i ne bi se složila da ne prekriva dobro, prekriva sasvim solidno, ali mene peče! I to jako! Toliko da sam ga na lice stavila jedanput i ne pada mi napamet to iskustvo ponoviti.

Do sad sam koristila Givenchy Subli'Mine Sculpt Light i bio mi je odličan, nažalost se ne proizvodi više:((

Što biste mi preporučili?

Vitalumiere Aqua je preloš izbor za suhu i osjetljivu kožu.. Krcat je alkoholom (zato te je peklo), a osim toga i komedogen, puno cura na temi o puderima je pisalo kako im je napravio nered od lica. Baš mi je žao da ti ga je uspjela uvaliti. To je puder koji lijepo izgleda na licu i super je za one koji apsolutno nemaju suhu i osjetljivu kožu, ili sklonu reagiranju..

Slažem se s Afraid, Shiseido puderi su odlični, i zbilja blagi za kožu. A svakako si pogledaj i Kanebo Fluid Finish, što se tiče baš suhe kože, nema mu ravnog! :top:

Shiney
26.10.2012., 20:54
cure, ja bih savjet! imam izuzetno suhu kozu, koristim vichy nutrilogie 2, i zadovoljna sam njom, al imam problem sto mi puder, korektor, bb krema uvijek uspije istaknuti te suhe dijelove bez obzira sto su namjenjeni suhoj kozi, i uvijek mi posuseno ti odredjeni dijelovi izgledaju, i zivcira me to jako,neugledno izgleda. pretpostavljam da je zaista problem u tome sto moram prvo sredit kozu sama i nekako se pobrinut za nju, pa tek onda trazit dobar puder za suhu kozu, jer stalno imam problem s tim isusenim dijelovima nakon nanosenja bilo cega.
e sad, pitanje je kako jos njegovati kozu i te isusene dijelove koze? da li se trebam češće mazati, vise od dva puta na dan, nesto dodatno jos koristiti? hvala puno na pomoci!

Anarniel
26.10.2012., 21:15
cure, ja bih savjet! imam izuzetno suhu kozu, koristim vichy nutrilogie 2, i zadovoljna sam njom, al imam problem sto mi puder, korektor, bb krema uvijek uspije istaknuti te suhe dijelove bez obzira sto su namjenjeni suhoj kozi, i uvijek mi posuseno ti odredjeni dijelovi izgledaju, i zivcira me to jako,neugledno izgleda. pretpostavljam da je zaista problem u tome sto moram prvo sredit kozu sama i nekako se pobrinut za nju, pa tek onda trazit dobar puder za suhu kozu, jer stalno imam problem s tim isusenim dijelovima nakon nanosenja bilo cega.
e sad, pitanje je kako jos njegovati kozu i te isusene dijelove koze? da li se trebam češće mazati, vise od dva puta na dan, nesto dodatno jos koristiti? hvala puno na pomoci!

Naravno, ti možeš kožu mazati i više puta na dan ako je potrebno! :) Ono što je meni potpuno sredilo kožu (pisala sam o tome već sto puta, a bila je isto kao tvoja, suha, ljuskala se, uvijek ružno izgledala ispod pudera, čak i kad bi se inače bez make upa činila normalna) je L'occitaneov Serum Fabeleux, možeš kod njih tražiti tester, svakako preporučam da ga isprobaš, i krema iz iste linije je isto super. Dalje, trebat će neko vrijeme da dovedeš kožu u normalu, što ne znači da ne postoje puderi koji su ipak bolji od drugih za potrebe suhe kože, i ispod kojih će se manje vidjeti problemi. Po meni najbolji je Kanebo Fluid Finish, i ne bi bilo loše da si njega uzmeš dok si u početnoj fazi rješavanja problema, on je strašno hidrtantan i lijepo izgleda čak i na suhoj koži. Isto tako, pazi da kožu čistiš samo s ultra blagim sredstvima (preporučam Vichy micelarnu za osjetljivu kožu), i još mi je recimo odlična Avene termalna voda u spreju, nju ti je super kad si doma i ne nosiš make up posprejati po licu ovako kad god se sjetiš, meni se isto lice dosta promijenilo i postalo dubinski hidratiziranije otkad to radim. Stavljam je čak i prije krema, poprskam lice i na vlažno nanosim kreme, na taj način nekako kao da prodiru dublje u kožu i više se vlage zadržava u koži. Sve u svemu, sa suhom kožom treba dosta truda i neprestanog trackanja da bi je se održalo zdravom, ali jednom kad si nađeš odgovarajuće proizvode, uhodat ćeš se brzo. :top:

Shiney
26.10.2012., 21:59
Naravno, ti možeš kožu mazati i više puta na dan ako je potrebno! :) Ono što je meni potpuno sredilo kožu (pisala sam o tome već sto puta, a bila je isto kao tvoja, suha, ljuskala se, uvijek ružno izgledala ispod pudera, čak i kad bi se inače bez make upa činila normalna) je L'occitaneov Serum Fabeleux, možeš kod njih tražiti tester, svakako preporučam da ga isprobaš, i krema iz iste linije je isto super. Dalje, trebat će neko vrijeme da dovedeš kožu u normalu, što ne znači da ne postoje puderi koji su ipak bolji od drugih za potrebe suhe kože, i ispod kojih će se manje vidjeti problemi. Po meni najbolji je Kanebo Fluid Finish, i ne bi bilo loše da si njega uzmeš dok si u početnoj fazi rješavanja problema, on je strašno hidrtantan i lijepo izgleda čak i na suhoj koži. Isto tako, pazi da kožu čistiš samo s ultra blagim sredstvima (preporučam Vichy micelarnu za osjetljivu kožu), i još mi je recimo odlična Avene termalna voda u spreju, nju ti je super kad si doma i ne nosiš make up posprejati po licu ovako kad god se sjetiš, meni se isto lice dosta promijenilo i postalo dubinski hidratiziranije otkad to radim. Stavljam je čak i prije krema, poprskam lice i na vlažno nanosim kreme, na taj način nekako kao da prodiru dublje u kožu i više se vlage zadržava u koži. Sve u svemu, sa suhom kožom treba dosta truda i neprestanog trackanja da bi je se održalo zdravom, ali jednom kad si nađeš odgovarajuće proizvode, uhodat ćeš se brzo. :top:
joj, hvala ti puno! da i moja je kad ju namazes debelo s vichyem bas onako lijepo izgleda, i bas je hidratizirana, al korektor, puder nekaj,i hopla odmah naviru ti suhi dijelovi, mislim nije to neki zivi uzas sad, nekad je i manje nekad vise, zavisi i o vremenu, a i koliko mazem lice, al nikako da dobijem onu flawless skin i da to izgleda lijepo i njegovano cim dodje nekaj na kremu.
znaci avene vodica, špricat kad se sjetim, super to odmah kupujem sutra! imam od mac-a onaj fix plus, on mi isto dosta pomaze kad ga špricam nakon sminkanja, a i prije. a ovaj serum, to je bas za suhu kozu? kako to nanosis? prije kreme, umjesto kreme? koliko cesto dnevno? mislim da cu ostat pri vichy kremi, jer mi pase jako. al serum bi mogla probat.
znam, da moram se trackat sto na sat! :)

Shiney
26.10.2012., 23:47
Upravo nadjoh u maminom ormaricu vichy termalnu vodu, to slicno kao i ova avene?

Anarniel
27.10.2012., 00:48
Nisam probala Vichy termalnu, ali to bi trebalo biti više manje isto, da. :) Ako ti Vichy krema odgovara, ostani na njoj. Da, ovaj serum je baš za suhu kožu, točno znam kako ti je, moja koža je bila doslovno takva kako svoju opisuješ, i uvijek su izvirale te sitne ljuskice i suhi dijelovi unatoč svim kremama. To jednostavno znači da ti koža ipak nije iznutra dovoljno hidratizirana, vjerujem da ti je vichy krema dovoljna za površinsku hidrataciju jer zamasti površinski sloj kože i onda to lijepo izgleda, ali tek kad sam otkrila ovaj serum, koža mi je postala dubinski hidratizirana i po prvi put više nisam imala nikakve suhe dijelove, čak niti kad bih stavila puder. :) Obavezno ga isprobaj, nećeš požaliti. :mig: Možeš ga stavljati prije kreme, a možeš ga koristiti i samostalno ako ti bude dovoljan, vidjet ćeš sama dal će ti koža tražiti još i kremu iza. On ti nije vodenast ko klasični serumi, nego ima teksturu kao lagana kremica, i strašno je hidratantan. Ja ga recimo tijekom toplijeg dijela godine koristim umjesto kreme samostalno, a preko zime i njega i kremu jer mi tad koža traži više masnoće. Uglavnom, vidjet ćeš sama, skužit ćeš već nakon par puta jeli ti dovoljan sam ili ne i koja ti je najbolja kombinacija. :)

Shiney
27.10.2012., 10:09
Nisam probala Vichy termalnu, ali to bi trebalo biti više manje isto, da. :) Ako ti Vichy krema odgovara, ostani na njoj. Da, ovaj serum je baš za suhu kožu, točno znam kako ti je, moja koža je bila doslovno takva kako svoju opisuješ, i uvijek su izvirale te sitne ljuskice i suhi dijelovi unatoč svim kremama. To jednostavno znači da ti koža ipak nije iznutra dovoljno hidratizirana, vjerujem da ti je vichy krema dovoljna za površinsku hidrataciju jer zamasti površinski sloj kože i onda to lijepo izgleda, ali tek kad sam otkrila ovaj serum, koža mi je postala dubinski hidratizirana i po prvi put više nisam imala nikakve suhe dijelove, čak niti kad bih stavila puder. :) Obavezno ga isprobaj, nećeš požaliti. :mig: Možeš ga stavljati prije kreme, a možeš ga koristiti i samostalno ako ti bude dovoljan, vidjet ćeš sama dal će ti koža tražiti još i kremu iza. On ti nije vodenast ko klasični serumi, nego ima teksturu kao lagana kremica, i strašno je hidratantan. Ja ga recimo tijekom toplijeg dijela godine koristim umjesto kreme samostalno, a preko zime i njega i kremu jer mi tad koža traži više masnoće. Uglavnom, vidjet ćeš sama, skužit ćeš već nakon par puta jeli ti dovoljan sam ili ne i koja ti je najbolja kombinacija. :)

stvarno hvala na svim informacijama! isprobat cu taj serum svakako, da bas mi treba dubinska hidratacija, ocito je u tome problem. hvala jos jednom, danas bas idem pogledat za serum, pa cu svakako javiti! :) a onda cu se spricat malo ovom vichy termalnom dok ju ne potrosim, pa da vidim kako mi djeluje.
hvala puno!:cerek:

Shiney
28.10.2012., 23:42
evo ja samo da se pohvalim, kupila ja u subotu i serum i kremu. i za sad sam bas jako zadovoljna. serum mi je definitivno premalo, i trazi mi koza jos, tako da lijepo onda utapkam kremu, danas sam se cak po tri puta mazala serumom i tri put kremom i kad sam stavljala korektor i bb kremu, viiidljivo su mi se manje isticali suhi dijelovi i bas sam se iznenadila! :) tako da puno puno hvala na savjetu i nadam se jos boljim rezultatima nakon duzeg koristenja! :D

mala_plivačica
04.05.2013., 12:44
Bok cure, trebam savjet!
Imam prilično suhu kožu, zadnje sam koristila Maybelline Affinitone i nisam baš zadovoljna.
Koji je dobar puder, a da je i za svijetlu kožu i da je cijena prihvatljiva (do 100kn)?
Please help!

Nevjerna
03.01.2014., 21:41
Imam normalnu kožu koja naginje ka suhoj i nedavno sam kupila Rimmel wake me up, pravo je otkriće, rijeđa je tekstura i ima sitni shimmer u sebi ali primjetan tek kad se dobro zagledate, a cijena je sitnica oko 8€ :)

StelaSD5
24.02.2014., 23:25
Meni je odlična Max Factor CC krema, cijeeeli dan imam onako dewy finiš na licu kojeg inače NIKAD i s ničime nemam, imam osjećaj da baš hidratizira i njome sam stvarno zadovoljna