PDA

View Full Version : Hrelić / Buvljak

stranice : [1] 2

Pacificist
18.12.2007., 01:33
ajde molim Vas par informacija o tome

posto svi sve znaju, a nitko nis ne zna

dakle

jel to jos postoji (nailazih na svakakve tekstove da se gasi i mice)?
gdje se to nalazi?
otkad-dokad se to nudi i otkad-dokad je spica?

mnogo hvala

Pacificist
18.12.2007., 20:41
ček šta je ovo sad?

nitko ne zna di je hrelić ili šta...?

Matesonik
18.12.2007., 22:33
Sajam ti je nedjeljom na Hrelicu. Do tamo vozi bus 295 s mislim Glavnog, ali IMHO je bolje tramvajem do Zaprudja pa propjesacit donjom obalom Save na istok nekih 15ak minuta. Mislim da ti je najbolje doci oko 9, ali to nek ti vele ovi iskusniji. Ima i solidna klopa.

Gasi se...? Pricalo se i o tome... Ljubljeni nas Banditic. :rigo:

Pacificist
19.12.2007., 09:54
ok tnx

Neznadar
22.12.2007., 11:49
Sajam ti je nedjeljom na Hrelicu. Do tamo vozi bus 295 s mislim Glavnog, ali IMHO je bolje tramvajem do Zaprudja pa propjesacit donjom obalom Save na istok nekih 15ak minuta. Mislim da ti je najbolje doci oko 9, ali to nek ti vele ovi iskusniji. Ima i solidna klopa.

Gasi se...? Pricalo se i o tome... Ljubljeni nas Banditic. :rigo:

Sajam je vec tridesetak godina na Jakusevcu. Hrelic se odavno stopio s Dugavama, te je sada urbano gradsko naselje.

-mobyXXL-
11.01.2008., 17:07
Sajam je vec tridesetak godina na Jakusevcu. Hrelic se odavno stopio s Dugavama, te je sada urbano gradsko naselje.

je i ona mirišljava planina smeća kod hrelića je isto jako urbana :rofl:

tj1
11.01.2008., 17:50
je i ona mirišljava planina smeća kod hrelića je isto jako urbana :rofl:

pa vidiš po tome kak ljudi vole tam kupit stan :lol: nema im boljeg kvarta. vele m2 2000, budale.

duci glorioso
12.01.2008., 09:08
ček šta je ovo sad?

nitko ne zna di je hrelić ili šta...?

Hrelić ti radi srijedom, ali slabije ponude i bez automobila i nedjeljom puno veća ponuda i sajam automobila.
Nalazi se odmah prije smetlišta.

FaMouS_<3
16.01.2008., 09:14
Hrelić...bila sam puno puta, najbolje ti je otic nedjeljom izmedu 9 i podne, 1...a i klopa bogami nie za bacit...teske mascobe, al za naklopat se taman...ponuda ti je kako kad...cijene ful jeftinije od fensi ducana...roba gotovo ista ko i na placu i Konjščinskoj...ako ne i identicna...mozes se cjenkat...al prodavaci su napasni, kupi kupi, sve bu da bu dobro, to jako ljepo stoji na vas...i te sheme...
Majce po ljeti od 20kn do 100...traperice, prosjecno, 150,200kn...imas i jeftinije al nisu bas nes...majce po zimi oko 100 kn...al ima jeftinije i ful skuplje cak...kvaliteta je i veca neg kaj bi covjek ocekival...meni bolja i od NY-a...
Obucu nemoj kupovat tam....nis ne valja...oko 10 nosenja ako bog da...
Ak oces isprobavat robu, za to sluzi kombi XD...ja sam puno tog na oko sam kupila=)
Imas i dio sa koristenom robom di su cigani...tam neoj nis uzimat...ijuu...
Imas i mobitela, kartica i ostale tehnike, opreme za aute, ratkape kj god...i čukice=)
Sve u svemu, za otic malo uopce nie lose...
Ja se nadam da nebu zatvorili...
Pozz!

ArkinAardvark
15.12.2008., 15:59
A jel ima knjiga? :D

I kad to radi? Samo nedjeljom?

mladi_luk
22.12.2008., 21:42
Ima i knjiga. To je onaj dio gdje ljudi prodaju rabljene stvari po podu. Tamo zbilja ima svega. Ja sam pred koju godinicu tamo kupila nekoliko knjiga, nakita, i odjeću iako djevojka iznad kaže "Imas i dio sa koristenom robom di su cigani...tam neoj nis uzimat...ijuu...". Ja sam znala naći prekul robe, doma je oprala dva puta u mašini i kaj. Naravno da ima očajne robe, ali može se nać super stvari.

Pali_andjeo
22.12.2008., 22:13
ja sam bio jučer,ima svačega zbilja,odite vidit,isplati se,jedino kaj teba dosta da se dođe do toga,od tramvaja min 15 min pješke...a autom manje :D

earthgod
30.12.2008., 22:53
ej ljudi... mene to jako zanima... i žalosno mi ej da imam 15 godina i živim u centru zgb-a...A nisam nikad išo vidjet...pa kad bi se netko potrudio objasnit kak doć do tam... hvala!!!

Matesonik
31.12.2008., 08:33
Nekako se dovuces do Zaprudja tramvajem i vratis se na savski nasip (strana novog zagreba, ofkors). Hodas nizvodno (ako si dosao od okretista Zaprudje, ides desno) jedno 15min dok ne dodjes do sajma. Buvljak je odmah iza sajma automobila, to bar ne mozes fulati.

EDIT: Ma samo prati rulju kuda ide u nedjelju ujutro. :D

earthgod
31.12.2008., 13:35
hvala puno!!!:D:D

sekasmith
03.01.2009., 21:47
Molim fino, Boutique Jakuševac je jako zgodno mesto, nema kaj nema, a ima tak skupih stvari po jadnoj cijeni, samo moraš prepoznati. Fino lepo ima i skupljih stvari nego u dućanima. Kompa kupil prerađenu pipu, ono, miješalicu za vodu, za 8 banki i šljaka 10 godina. Ja sam kupila (psovka) od slovencih jednu u Elektroprometu (sad bum pak karton zaradila?!) za 610 kuna, krepala je točno dan iza važenja reklamacije. Ipak bum im napisala pisamce, samo kad kupim boju za printer, ako kupim, skupo je! Oću reći, ne znam zakaj buju/bi nam zgasili Hrelić, smeće je smeće, a buvljak je buvljak, a i klopa je dobra, mada smo klinci i ja još na lepinjama (kakav standard takva klopa). Ko se ruga, pa Pokosica je nekidan tam kupila kiklju za nastup a prije par godina nas je hitala u bad mood kad je pokazivala sandale za 2,5 milje, kolka je bila moja plaća. A kad je Mišo Kovač kupoval tam odijela pred puuuno godina to mi je bilo normalno, jer je imal familiju i zakaj čovek ne bi kupil odijelo, taj se bar nije da ne velim kaj da kupuje cipele za dve SSS plaće. Pa i on je SSS. A ko zna kaj je Vlatka. Nije ni važno, ima haljinu iz butika jakupilaveć!

gogacro
04.01.2009., 18:44
jooj sekasmith al si me sad nasmijala, suze mi cure.. samo tako i dalje!!!!

buzinho
04.01.2009., 20:29
Jel prodaju cigle još uvijek cigići ili?

Ipanema
25.06.2009., 19:50
A jel mozemo mi, kao standardan puk (pod standardan mislim da nemam uhodan biznis prodaje i da nemam iznajmljen stand na placevima i sta ja znam) doc sa stvarima koje zeli prodati, staviti sve na dekicu, sjesti i prodavati?

Uopce ne vidim nacina kako se rijesiti milijun raznih sitnica koje mi ne trebaju na najbezbolniji nacin (dakle ne preko oglasa, ne preko ebaya, ne nositi na postu, ne racunati koliko kosta postarina itd.)

thanks.

Zla majkee
26.06.2009., 11:58
A jel mozemo mi, kao standardan puk (pod standardan mislim da nemam uhodan biznis prodaje i da nemam iznajmljen stand na placevima i sta ja znam) doc sa stvarima koje zeli prodati, staviti sve na dekicu, sjesti i prodavati?

Uopce ne vidim nacina kako se rijesiti milijun raznih sitnica koje mi ne trebaju na najbezbolniji nacin (dakle ne preko oglasa, ne preko ebaya, ne nositi na postu, ne racunati koliko kosta postarina itd.)

thanks.

mislim da je par cura sa prodaje/zamjene to vec i napravilo :top:

Ipanema
26.06.2009., 17:23
jel?
imas neki link gdje je to opisano?
ili naziv teme?

KILLERDOG
26.06.2009., 21:38
pa naravno da možeš

platiš placarinu kad ti dođe striček i to je to

Neno09
28.06.2009., 02:36
Molim fino, Boutique Jakuševac je jako zgodno mesto, nema kaj nema, a ima tak skupih stvari po jadnoj cijeni, samo moraš prepoznati. Fino lepo ima i skupljih stvari nego u dućanima. Kompa kupil prerađenu pipu, ono, miješalicu za vodu, za 8 banki i šljaka 10 godina. Ja sam kupila (psovka) od slovencih jednu u Elektroprometu (sad bum pak karton zaradila?!) za 610 kuna, krepala je točno dan iza važenja reklamacije. Ipak bum im napisala pisamce, samo kad kupim boju za printer, ako kupim, skupo je! Oću reći, ne znam zakaj buju/bi nam zgasili Hrelić, smeće je smeće, a buvljak je buvljak, a i klopa je dobra, mada smo klinci i ja još na lepinjama (kakav standard takva klopa). Ko se ruga, pa Pokosica je nekidan tam kupila kiklju za nastup a prije par godina nas je hitala u bad mood kad je pokazivala sandale za 2,5 milje, kolka je bila moja plaća. A kad je Mišo Kovač kupoval tam odijela pred puuuno godina to mi je bilo normalno, jer je imal familiju i zakaj čovek ne bi kupil odijelo, taj se bar nije da ne velim kaj da kupuje cipele za dve SSS plaće. Pa i on je SSS. A ko zna kaj je Vlatka. Nije ni važno, ima haljinu iz butika jakupilaveć!

uz ovak lijepe rijeci, evo par slika sa Hrelica, da bolje docaraju atmosferu:

http://www.zkahlina.ca/?p=3611:top:

McGee
30.06.2009., 13:26
Nisam nikad bio, ali planiram uskoro
Jel netko zna dal vozi neki bus do Hrelića, neko vrijeme se govorilo da ide s Glavnog? ili moram pehaka :p

Matesonik
30.06.2009., 14:50
295, pjeske trebas 15min od Zaprudja.

Ponosna_Hrvatica
02.07.2009., 14:02

thanks.

Ako hoćeš dobro/frekventno mjesto onda već do 7, 7.30 trebaš biti tamo. Mislim da je placovina 10-15kn.

Ipanema
06.07.2009., 14:06
Ako hoćeš dobro/frekventno mjesto onda već do 7, 7.30 trebaš biti tamo. Mislim da je placovina 10-15kn.

OK, jel se ja moram nekom najaviti tamo ili jednostavno dodjem i zauzmem mjesto?

KILLERDOG
06.07.2009., 15:20
nemoraš se nikome najavi :mig:
dođeš i sjedneš

is_none
08.07.2009., 00:48
Meni bi se gadilo ista od robe na Hrelicu kupiti jer sam cuo da je dota savri vec noseno isto tako mi se gadi second handovi

Ipanema
08.07.2009., 15:24
Meni bi se gadilo ista od robe na Hrelicu kupiti jer sam cuo da je dota savri vec noseno isto tako mi se gadi second handovi

Bas nam je drago sto si s nama podjelio tu informaciju :p

is_none
08.07.2009., 17:15
Bas nam je drago sto si s nama podjelio tu informaciju :p

uvijek! :grli::kiss::D

trance_energy
09.07.2009., 20:46

1.e pa da nemas para bile bi ti te stvari savrsene
2.hrpetina stvari je novih...ekipa ima prijavljene obrte i tamo standove i stvari su puuno jeftinije nego u ducanu njihovom! a sam nekad davno jako cesto odlazio tamo kod frajera koji ima obrt po traxdata cd-e jer su bili duplo jeftiniji nego u ducanu...
3.tamo nije samo roba nego i auti,djelovi za aute i hrpa drugog alata

is_none
10.07.2009., 01:22
1.e pa da nemas para bile bi ti te stvari savrsene
2.hrpetina stvari je novih...ekipa ima prijavljene obrte i tamo standove i stvari su puuno jeftinije nego u ducanu njihovom! a sam nekad davno jako cesto odlazio tamo kod frajera koji ima obrt po traxdata cd-e jer su bili duplo jeftiniji nego u ducanu...
3.tamo nije samo roba nego i auti,djelovi za aute i hrpa drugog alata

1.po cemu znas da imam novca? sama pomisao da su stvari vec nosene mi se gadi i mislim da taman kad bi bio gol i bos ne bih obukao radije bi hodam godinama u jednoj majci i hlacam nego kupit nesto sto je neko vec nosi,nemoj mi reci da ti kupujes nosene stvari?! Ti kao ne ides po ducanima i buticima?!

2. nisam mislio na nove stvari da mi se gade,ali sam opcenito rekao da nikad nista ne bi kupio na hrelicu.

3. znam da ima auta i drugug alata ali ja sam se koncentritao na robu.

KILLERDOG
11.07.2009., 19:35
1. nemoj ni u dućanima više kupovati jer 90% stvari je navlačin na sebe netko prije tebe :p

2.tko te tjera,ak je tebi bolje dati više za potpuno jednaku stvar,tvoj problem :p

remoker_zg
13.07.2009., 12:53
Hrelić je jos uvijek najbolje mjesto za pronaci bilo sta, bilo obleka, bilo dio za uto, ili bilo sto drugo.
Jedina razlika hrelica sada i hrelica prije 5-6 godina je da se sada treba malo potruditi oko trazenja zeljene stvari a prije je toga bilo malo vise.

Tako to ja vidim

jeronimo
18.08.2009., 11:06
Razmišljam da bi sutra otišao na Hrelić .
Zanima me dali se isplati ići tamo Srijedom i sada po ljeti ( nadam se da kramari i cigići nisu na moru ) ?

emiliano
27.08.2009., 08:42
thanks.

A zašto ne probaš na aukcije.hr ? Vrlo je jednostavno, a kad spakiraš dva paketa to ti postane takva rutina da te čak i zabavlja ... poštarina ti je u 99% slučajeva oko 15 kuna (paket do 5 kg.) ...
Ja sam u manje og godinu dana inkasirao više od 4000 kn. za stvari koje bi moja žena pobacala ...
Još tri puta toliko ih je pobacala dok nisam ni znao za to ... ovako samo poslikaš i objaviš, ako ti je stvar za bacit staviš početnu cijenu 1 kn. i prodat ćeš je sigurno... neki put te iznenadi kojiko su ljudi spremni platiti nešto što tebi samo smeta ...

anaconda1975
14.09.2009., 23:23
ovo proljeće odlučile prijateljica i ja okušati trgovačku sreću na hreliću,skupile doma sve kaj nam nije trebalo(cipele,čizme,torbe,časopise,knjige,bižuter iju,robu i sl).Bile smo tam već oko 5 ujutro,međutim jedva smo našle mjesto jer večina stalnih prodavača već večer prije obilježi svoje mjesto najlonom ili nečim.Između 5 i 6 ujutro,još po mraku smo prodale velik dio stvari,i to susjedima okolo koji su to poslije prodavali po većoj cijeni.Placovina je 5 kuna po metru kvadratnom prostora.Uglavnom do nekih 12 sati zaradile smo oko 500 kn na stvarima namijenjenima za smeće..

McGee
15.09.2009., 12:51
zanimljivo :kava:
dal se isplati otič subotom ili se baš mora u nedjelju d/ići?:p
naravno još nisam stigao otiči :rolleyes:

KILLERDOG
15.09.2009., 14:42
pa možeš doći u subotu,samo ti nikog nema :)

McGee
16.09.2009., 07:19
pa možeš doći u subotu,samo ti nikog nema :)

aha tak :) ok onda :top:, pitam zato jer sam čuo da su neki bili subotom popodne nekad davno pa je bilo nečega :confused:

KILLERDOG
16.09.2009., 11:41
možda ima nekej,ali glavni dan je nedjelja i srijeda

Peppone
16.09.2009., 11:58
Hrelič - svakako najveći sajam u Zagrebu, uključujući tu i ovaj jesenski tzv. velesajam....

McGee
16.09.2009., 13:37
Hrelič - svakako najveći sajam u Zagrebu, uključujući tu i ovaj jesenski tzv. velesajam....

ak je tak loše, onda se bolje zaputim na Hrelič :rofl:

KILLERDOG
16.09.2009., 13:39
gledaj to u brojkama na ZV ima 1200 izlagača a na jakuševcu bar 4-5000
i veći je obrt love na hreliću nego na ZV,što zorno prkazuju šibicari (di ima love ima i njih)

McGee
16.09.2009., 13:41
i još je đabe, pa gdje ću onda ići :D

xellano
25.10.2009., 21:40
jel znate jel po ovom hladnijem vremenu radi hrelic srijedom!? da li je neko nedavno mozda bio? ne bi htjela ic na blef! :)

solar
26.10.2009., 10:20
srijedom rano ujutro ima ljudi ali ni blizu kao nedjeljom.. mislim da se ne isplati :ne zna:

majakovski
30.12.2009., 22:26
jel ima sada šta na hreliću, dakle preko zime... recimo ovu nedjelju :)

trance_energy
08.01.2010., 23:44
jel ima sada šta na hreliću, dakle preko zime... recimo ovu nedjelju :)

vjerojatno ima.makar ne vjerujem bas da ima puno ljudi! i da...ziher je blato do koljena tak da nebi bas preporucio:)

7734
20.01.2010., 10:06
a jel znate možda ima li album i sličica nogometnih???
čopila me nostalgija za 90-ima:cerek:

sprlea
26.01.2010., 08:23
jel netko možda prodavao kad na hreliću ćula sam da se može dobra lova zgrnuti? :ne zna:

Ribica:)
01.04.2010., 19:04
Jel tko zna , hoće bit ovu nedjelju, s obzirom da je Uskrs ?!:)

Ivančica Mas :)
10.05.2010., 13:43
baš sam jučer bila na hreliću. i to nisam ni planirala nego spontana odluka. :D (to mi je najdraže!! :))
kupila sam kožnu torbu-7kn; majicu, košulju i dolčevita/tuniku (iz h&m-a, zimska kolekcija)-10kn; haljina i tunika-15kn, kožni remen-10kn.
i ne, ne gadi mi se to nosit nakon kaj operem. :)
prezadovoljna sam ulovom s obzirom da sam došla tamo u 13h kad se svi već kupe (pa nisam morala ni parking platit. haha).
idem opet u srijedu, al ovaj put ranije.... kupim sav nakit i ostali asesorajz koji imaju. :D

Zlo_i_Naopako
20.05.2010., 03:46
baš sam jučer bila na hreliću. i to nisam ni planirala nego spontana odluka. :D (to mi je najdraže!! :))
kupila sam kožnu torbu-7kn; majicu, košulju i dolčevita/tuniku (iz h&m-a, zimska kolekcija)-10kn; haljina i tunika-15kn, kožni remen-10kn.
i ne, ne gadi mi se to nosit nakon kaj operem. :)
prezadovoljna sam ulovom s obzirom da sam došla tamo u 13h kad se svi već kupe (pa nisam morala ni parking platit. haha).
idem opet u srijedu, al ovaj put ranije.... kupim sav nakit i ostali asesorajz koji imaju. :D

Pa gdje nađete tak jeftinu robu? Ja znam da je tamo na početku (gdje su štandovi) cijena kao i na bilo kojem placu!

A opet tamo gdje drže robu na dekama obično imaju stvari koje je nosila njihova šukunbaba 1945., obično su to ružne i bapske stvari!

Gdje da gledam? :misli:

črni
20.05.2010., 22:08
Primjetio sam, jer je neko bio pitao za srijedu kako je na relić da je ponuda tada manja ali bitno kvalitetnija nego nedjeljom. dakako skuplje je ali manje štandova pa i manje šetanja. naravno mislim na buvljak na podu. onaj drugi dio s štandovima mi su nekak bezeze, ko i svaki drugi platz

7734
26.05.2010., 12:39
da li se može naći tamo sličica za albume i albuma nogometnih?
baš idem u nedjelju pa me zanima...

agibagi
26.05.2010., 22:38
Primjetio sam, jer je neko bio pitao za srijedu kako je na relić da je ponuda tada manja ali bitno kvalitetnija nego nedjeljom. dakako skuplje je ali manje štandova pa i manje šetanja. naravno mislim na buvljak na podu. onaj drugi dio s štandovima mi su nekak bezeze, ko i svaki drugi platz

za ženske- srijeda! bakice prodaju obiteljski nakit, torbe i bunde. čudesa se može kupit za 100 kn.

Sodomizator
22.06.2010., 18:21
jel zna tko mogu li se tamo naći dijelovi za bicikle i takve stvari? ukradoše mi kotač pa da ga otkupim natrag :lol:

KILLERDOG
23.06.2010., 10:50
ima bicikala i djelova koliko ti srce hoće :zubo:

leo4
27.06.2010., 18:09
Danas sam bil na Hreliću malo pogledati dijelove za bic. Prije pet-šest let rabljeni dijelovi su bili na hrpi skroz uz ogradu do brda (smeća). Sada je sve ispremiješano s ostalom kramom. Nisam našel ni pametno. Tu i tamo netko oma dijelove ali ih više na hrpi nema. Ili ih ja nis nanjušil. Ima li tko konkretne „lokacije“?:ne zna:

Zapresicanec mali
07.07.2010., 08:12
da li se može naći tamo sličica za albume i albuma nogometnih?
baš idem u nedjelju pa me zanima...mislim da ima,imaš i sličica neraspakiranih koliko se sjećam. pogledaj kod gospodina koji prodaje dvd-e i časopise...

...Laly...
09.07.2010., 01:22
ok ovako hrelić/jakusevac/sajmiste kako god srijedom i nedjeljom ujutro je najbolja roba poslije 11 nema nis posebno parking ako si invalid besplatno ako nisi
ja mislim 10 kn,roba je jeftina od 1,2,3 pa nadalje al fkt ima marka i mislim da se vise isplati ic srijedom jer je manja guzva i cjene su jos nize nego nedjeljom.nedjeljom
je hrelic jako slican sajmistu,cjene su skuplje neg srijedom,vise je ljudi i guzva je.Na hrelicu mozes i svoje stvari prodavat al prije tog moras platit nekih 10 kn.Sta jos rec o
hreljaku?ljudi su ok,tamo ima sta za pojest ali nikad nisam tamo jela jer iskreno gadi mi se (da moram tak rec) al ko voli nek izvoli.ugl.u ovo vrijeme (krizno) zivio jeftinji hrelic xd

Lea222
05.09.2010., 15:17
Bila ja danas, frendica i ja zgrnule 180 kuna i jos si kupile nekaj, ona lutku za 5 kn a ja palestinku na samom kraju nasipa kad smo isli doma. ugl super je sam kaj se ful lagano izgubis ak ides po kavu ili proštetat. živio hrelić! :D

AuroraXXX
12.09.2010., 23:09
Ajme tolike godine u Zagrebu, a jos nisam otisla vidjeti Hrelic! Uvijek mi se to cini taaako daleko, a ja sam u centru. Morat cu jedan dan pokupit frendicu i pravac Hrelic! :top:

leo4
12.09.2010., 23:42
Ajme tolike godine u Zagrebu, a jos nisam otisla vidjeti Hrelic! Uvijek mi se to cini taaako daleko, a ja sam u centru. Morat cu jedan dan pokupit frendicu i pravac Hrelic! :top:

Sa Kolodvora imaš autobus linija 295 Sajam Jakuševec
(vozi ) nedjeljom!

AuroraXXX
13.09.2010., 02:07
Hvala ti Leo :mig: A jel vozi i srijedom? Nekako sam nestrpljiva :rofl: Ipak, mislim da cu pricekat da prodju ispitni rokovi :hekla:

205 Dubrava
13.09.2010., 14:22
http://www.zet.hr/media/50904/295.pdf
Najbolje ti je da sama provjeriš :mig:

AuroraXXX
13.09.2010., 22:02
Ahaa, znaci ovo vozi samo nedjeljom i vozi direkt do sajma, ne moram jos puno poslije pjesacit :top: Mrak, hvala :mig:

Balančana
13.09.2010., 22:14
Hrelić je super ali se treba ići bez namjere da se nađe nešto određeno. Mi uvijek odemo i na ćevape. :cerek: I velebitsko pivo. :cerek:

Ahaa, znaci ovo vozi samo nedjeljom i vozi direkt do sajma, ne moram jos puno poslije pjesacit :top: Mrak, hvala :mig:

Trebaš samo onaj dio između sajmišnih auta proć. :D

AuroraXXX
14.09.2010., 15:41
E, jel znate mozda dal ce mi tko htjet otkupit jedan stari printer? Mislim, on radi, imam i instalacijski cd, al mi ne moze na novi laptop nego je za starije tipove kompa. Kolko da trazim za njega? :D U meni se budi trgovacki duh :raspa: :rofl:

Balančana
14.09.2010., 17:02
E, jel znate mozda dal ce mi tko htjet otkupit jedan stari printer? Mislim, on radi, imam i instalacijski cd, al mi ne moze na novi laptop nego je za starije tipove kompa. Kolko da trazim za njega? :D U meni se budi trgovacki duh :raspa: :rofl:

Osobno - jedino valjda tehniku ne bih kupovala na Hreliću (kao ni paštetu ili prezervative). Ali, vidjela sam ljude kako daju novac i uzimaju TV, tako da vjerujem kako bi se našao i netko bez printera. :) Ne znam stvarno za cijenu, ali ako ideš tamo prodavati ponesi sve živo kaj ti ne treba.

AuroraXXX
14.09.2010., 17:17
Ma nisam mislila prodavati jer nemam toliko stvari, nego ponuditi nekome tko prodaje za, ne znam, 40-50 kn. A mozda ga jednostavno poklonim. U svakom slucaju, hvala na savjetima, jedva cekam nedjelju! :rock:

AuroraXXX
18.09.2010., 20:53
Ljudi, ima li tamo ikoga ako pada kisa? Ne znam ima li uopce smisla sutra ici ako bude padalo :ne zna:

leo4
18.09.2010., 23:04
Ljudi, ima li tamo ikoga ako pada kisa? Ne znam ima li uopce smisla sutra ici ako bude padalo :ne zna:

Na one lijepo je vrijeme pa idem pogledati kaj ima, ne računaj. Dođu oni koji imaju jake motive (kupi-prodaj). Po kiši blato i vodene mlake. Neisplativo ako baš ne moraš!

AuroraXXX
19.09.2010., 14:57
Evo bila sam. Isla sam rano, oko 9 smo bili tamo. Na onom parkiralistu nije bilo skoro nikoga, osim nekih koji su stvari drzali u kombiju i autima. Radili su standovi sa robom i cipelama. Istina, ne isplati se kad je lose vrijeme ici tamo. Rekli su mi ljudi da inace bude sve krcato, al eto, bila pa vidjela :D . Kupila sam par stvarcica na standovima. U svakom slucaju, vratit cu se opet, al kad bude suho i suncano! :top:

šumska vila
01.10.2010., 16:37
ide li možda netko ove nedjelje?! ili je bio u srijedu?
da čujemo kaj ima novo... još nisam bila, al nadam se da ću skoro!

NMT
02.10.2010., 23:27
Sa Kolodvora imaš autobus linija 295 Sajam Jakuševec
(vozi ) nedjeljom!

pošto karta, vidim da se samo kod vozača kupuje?

jel to vozi direkt samo glavni kolkas-jakša ili staje i na svim usputnim stanicama između?

kolko mu vremenski treba da prođe cijelu rutu u jednom smjeru?

Moonluna
03.10.2010., 06:45
Ja se ne sjećam uopće.

205 Dubrava
03.10.2010., 15:17
pošto karta, vidim da se samo kod vozača kupuje?

jel to vozi direkt samo glavni kolkas-jakša ili staje i na svim usputnim stanicama između?

kolko mu vremenski treba da prođe cijelu rutu u jednom smjeru?
To je direktna linija, a treba mu 40 minuta za cijeli krug. Za kartu ćeš morati pitati vozača.

Crveni Mjesec
03.10.2010., 15:51
Koliko se sjećam, karta je 10 kn.

Damned
05.10.2010., 14:38
Jel ima i auta tj. autodjelova u srijedu?

AuroraXXX
09.10.2010., 22:19
Ide tko sutra? :D Kolika je cijena karte, nadam se da nije vise od 15 kn?

Matesonik
09.10.2010., 22:28
Parking je 10kn.

AuroraXXX
09.10.2010., 23:01
Sorryte mi, nisam bila razumljiva - misila sam na cijenu autobusne karte :mig:

AuroraXXX
10.10.2010., 13:55
Ajme ljudi ja sam odusevljena!! :cerek: Za cca 160 kn ja sam kupila smedju koznu jaknu, 3 hlaca ( od toga jedne max mara, jedne trapke replay ), suknju, haljinicu, 8 majici/vesti/kosulja ( jedna je i benneton ), 2 kozne torbice,francusku kapu, rukavice, lancic, narukvicu!! U pocetku mi se nije dalo saginjat i kopat, bilo je i hladno jutros no kako sam isla dalje bilo je sve zanimljivije i zanimljivije - mlade moderne cure kopaju po tim hrpama kao i gospodje koje su trazile robu za djecu.:raspa: Svi opusteni, zezancija, ma super! Tko nije obavezno neka ode, neponovljiv dozivljaj. I jos samo nesto -da sam prije znala da je to ovako ne bi me ni jedan butik vidio, najozbiljnije! :bonk:

ella20
10.10.2010., 21:33
Toliko robe za 160kn?? To je već nošena roba ili ne?

AuroraXXX
11.10.2010., 00:07
Da, nosena :mig: Sutra cu to sve lijepo oprati i sve 5! :D

oceann
15.10.2010., 19:54
radi li još uvijek hrelić?

Myrac
16.10.2010., 11:22
radi li još uvijek hrelić?

Ne znam.
zagreb--hrelic-se-preselio-na-facebook/ (http://www.jutarnji.hr/zagreb--hrelic-se-preselio-na-facebook/895434/)

Vernon Wonderer
16.10.2010., 17:04
:rofl:

Radi. :rolleyes:

any201
16.10.2010., 23:13
Radi ja bila prošlu nedjelju prvi puta i planiram uskoro opet. Kupila 3 remena za 10 kuna, neku fora tunika za 30 kn, 2 parfema koji miriše bolje nego neki iz parfumerija. S time da sam već na početku vidla neke fora stvari i mislim kupit ću poslije kad se vraćamo,al izgubiš se u toj hrpetini stvari i ne možeš više naći ono što želiš. Inače mi s ejako svidjelo, mislila sam da nikad tamo neću ništa kupiti,al kad tamo vidiš kako svi kupuju, razgledavaju, kako je super atmosfera. Treba otići i to vidjeti. Planiram čak tamo prodati neke stvari samo moram nagovoriti muža da uzmemo od tate kombi i da ide sa mnom.

Myrac
17.10.2010., 13:19
U kolko sati si bila?

any201
17.10.2010., 19:25
došli negdje oko pola 10-10.

črni
25.10.2010., 21:30
zna li neko išta o onom buvljaku u medici? jel bio ko? kavi su dojmovi? navodno ih se već nekoliko održalo http://www.h-alter.org/vijesti/trg-burze/burza-ideja/buvljak-6-u-medici

Crveni
31.10.2010., 22:19
Jel ima neko iskusni da zna kakva je ponuda bicikla na Hreliću?

dream power
31.10.2010., 22:21
zna li neko išta o onom buvljaku u medici? jel bio ko? kavi su dojmovi? navodno ih se već nekoliko održalo http://www.h-alter.org/vijesti/trg-burze/burza-ideja/buvljak-6-u-medici

Bila sam ja prošli mjesec.Osim odjeće i modnih dodataka imaš još koješta.I sve to za male pare.Ja se samo nadam da ću uspjeti nešto prodati.

Hepburn_
14.11.2010., 22:03
Hrelić :cerek:

Sljedeću nedjelju, znači, opet? Danas sam ga propustila, tko će mi sad čekati tjedan dana...
Nadam se da će biti lijepo vrijeme. Kad mislite doći?

miss shopaholic
15.11.2010., 16:03
radi i srijedom osim nedjelje! barem je tako bilo dosad :)

a ni ovi medika buvljaci nisu losi, cini mi se cak da ima ljepse i sacuvanije robe! istina, za nesto vise novaca nego na hrelicu, nađu se i stvari po 5o-1oo+ kuna al to su uglavnom posve nove stvarcice koje su inace dosta skuplje!

morning_dew
17.11.2010., 12:20
radi i srijedom osim nedjelje! barem je tako bilo dosad :)

a ni ovi medika buvljaci nisu losi, cini mi se cak da ima ljepse i sacuvanije robe! istina, za nesto vise novaca nego na hrelicu, nađu se i stvari po 5o-1oo+ kuna al to su uglavnom posve nove stvarcice koje su inace dosta skuplje!

idući buvljak u mediki: 12.12. od 12-16 sati :cerek:

črni
17.11.2010., 14:57
Jel to neki after od Relića? Što se ne proda tamo nosi se u mediku :cerek:
Treba li kakva prijava za prodaju? Kakvi su uvjeti?

miss shopaholic
17.11.2010., 22:06
ne treba nikakva prijava, dodes malo prije pocetka sa stvarima koje planiras prodavati, zauzmes mjesto i cekas da netko kupi :D
vecina ljudi ima odjecu/sto vec na dekama i sl. na podu, neki si donesu stalke da bude preglednije.
obicno je bila puna tek jedna prostorija u medici, zadnji put je bio malo veci buvljak pa su prosirili na tri-cetiri ako se ne varam.

seksić
18.11.2010., 00:13
Sljedeći put će biti još veći jer je Božićni

Jellle
20.11.2010., 14:43
Ja obožavam hrelić :cerek: to je ujedno mjesto na kojem je "špica" nejdeljom ujutro u Lijepoj našoj.
Ne idem često ali svaki puta me oduševi ona vreva ljudi, miris kobasica i dreka prodavača.
Volim tamo otici i prošetati se.Ponekad i neku sitnicu kupiti a ponekad se samo prošetati i osjetiti tu genijalnu atmosferu tamo.

Dok sam bila mlađa znala sam se s ekipom zaletiti tamo na "after" nakon izlaska. e to su bili dani.... a sada se jedva natjeram nedjeljom malo ranije dici i otici.

AuroraXXX
21.11.2010., 12:32
Mislim da sam postala ovisnik o Hreliću.

Za cca 200 kn ( u tu cijenu je ukljuceno i 20 kn za prijevoz ) sam kupila:
3 hlaca/traperica
3 majice
3 suknje ( jedna je prava koza )
presladak vintage neseser i malu srebrnu torbicu
5 pari carapa, 2 para tajica ( to je uzeto sa standova, takve stvari ipak ne bih nosila rabljene )
neki kozni notes
super attack ljepilo :rofl:

Sto se tice hlaca - jedne trapke su od espirita ( mislim da su bile 5 kn) a jedne crne hlace su od Armani Jeansa. I to original. Mislim da su takve hlace oko 2000 kn u trgovinama, a ove izgledaju kao da ni jednom nisu nosene.

Ovisnik. Definitivno. :lol:

miss shopaholic
21.11.2010., 13:52
-----

divnooo! :cerek: jel ima i dalje srijedom? ja sam prije isto bila hrelic ovisnik, sad nisam bila valjda godinu dana, stvarno moram otici ovaj tjedan :)

AuroraXXX
21.11.2010., 14:01
Ja nisam nikad bila srijedom, al mislim da ima. Odi dok ne pocne bit prehladno :mig:

carrie_b
22.11.2010., 18:35
jel ima jeftinog namještaja tipa ogledala ili neke komodice koje se daju ofarbati i tak :D?

AuroraXXX
22.11.2010., 19:29
Nisam previse obracala pozornost na to al moglo bi se naci. Vidjela sam da jedna zenska prodaje vec "retusirane" stvari, mislim da je u decoupage tehnici. Bas mi je zao sta nisam pitala koliko kosta koji komad..

Jellle
22.11.2010., 22:22
jel ima jeftinog namještaja tipa ogledala ili neke komodice koje se daju ofarbati i tak :D?

da se naci.možda neceš od prve ali samo budi uporna.
moj frendica kupila prekrasan nočni ormaric.
ja sam bila jednom jako davno srijedom i u sječanju mi ostalo da je puno, puno manji nego nedjeljom.

Slym
23.11.2010., 03:45
Sajam je i srijedom, s tim da srijedom bude max. 5-6 redova i to prvenstveno željeznarija, alati, namještaj, prodaja s poda kojekakvih raznih nagomilanih stvari. Odjeće baš i ne bude.

blue-eyed daisy
27.11.2010., 09:40
Pozdrav svima,

kakva je ponuda fotografija, ulja na platnu, knjiga, stripova na hreliću? Je li netko kupovao takvo što na hreliću pa da, ajmo reći,ima uvid u ponudu?
Što mislite, obzirom na jučerašnju kišu i hladnoću, isplati li se sutra krenuti u avanturu hrelić?

vall
27.11.2010., 18:46
slike - po meni ne nešto
fotografije - da se naći svašta, treba kopati i kopati...
knjige - ima svega, najviše tehničkih područja i književnosti. nađe se zaista svega, od 5 do 200 kn, katkada i odbačenih u stranu. najbolji ulovi - književnost 3-5kn, njemačko hrvatski rječnik 5 kn (onaj najdeblji :) )
stripovi - stara izdanja, svašta

da imam mjesta za spremati imala bih već manju knjižnicu sakupljenu na hreliću, ovako ga izbjegavam. :)

bubulea
28.11.2010., 21:30
jel bio danas tko?Zanima me kakva je situacija sad kad je hladno.Jel ima ljudi?

INsajder702
29.11.2010., 12:43
Pozdrav! Oli mi more neko dat upute kako da najbezbolnije dođem do Hrelića i to od, recimo, savskog mosta(studentskog doma) pa dalje.... Fala! :)

vhrkac
29.11.2010., 16:38
Pozdrav! Oli mi more neko dat upute kako da najbezbolnije dođem do Hrelića i to od, recimo, savskog mosta(studentskog doma) pa dalje.... Fala! :)

sjednes na savi na sedmicu i izadjes pod mostom u zaprudju kod getroa...
predjes pjesacki i kud svi tu i mali mujo........

natrag samo u obrnutom smjeru...hehe
pozz:top:

205 Dubrava
29.11.2010., 17:17
Ili na 4 do glavnog pa na 295. Izađeš na prvoj dolje :D

Jellle
29.11.2010., 23:08
jel bio danas tko?Zanima me kakva je situacija sad kad je hladno.Jel ima ljudi?

nisam bila ovih dana ali od prijašnjih godina imam iskustva s lošim vremenom i ne baš dobrom ponudom. Izbjegavam hrelič po kiši jer osim što ima puno manje ljudi tud je još sve i blatno i prljavo.

.:R32
30.11.2010., 17:47
Ej ekipa, regal sam se samo da vas ovo pitam. :D

Zna netko, ima li tamo možda Yu-Gi-Oh karata, ali originalnih? Bratić me davi time a tu u Land Of Magicu su *ebeno skupe, pa ono, mislio sam da prodaju tamo možda. :rolleyes:

Uglavnom, hvala na odgovoru! :mig:

AuroraXXX
05.12.2010., 19:15
Ej ekipa, regal sam se samo da vas ovo pitam. :D

Zna netko, ima li tamo možda Yu-Gi-Oh karata, ali originalnih? Bratić me davi time a tu u Land Of Magicu su *ebeno skupe, pa ono, mislio sam da prodaju tamo možda. :rolleyes:

Uglavnom, hvala na odgovoru! :mig:

Rado bih ti odgovorila da znam, ali ja ni neznam kakve su to karte :D

Harry_potter
05.12.2010., 20:45
Kaj bus 295 vozi samo do 13 sati? Koliko je karta?

miss shopaholic
06.12.2010., 02:19
čini mi se 8 ili 10 kuna, tako je bilo zadnji put kad sam isla, neka me netko ispravi ako je sad drugacije:)

.:R32
06.12.2010., 20:34
Rado bih ti odgovorila da znam, ali ja ni neznam kakve su to karte :D

A to su ti ovakve:

http://yugiohblog.com/wp-content/uploads/2009/11/yugioh-hino-kagu-tsuchi.jpg

A paketići ovak izgledaju, ovo je jedan od njih puno ak sam dobro skužio :D :
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41PLo1Av%2BuL._SL500_AA280_.jpg

Btw, zahvaljujem na odgovoru :P

črni
12.12.2010., 20:21
Bio neko danas u medici? dojmovi?

AuroraXXX
18.12.2010., 21:25
Jel mi moze neko reci dal ima smisla ici sutra posto ima snijega? Mislim, ako bude padalo vjerujem da se ne isplati, al ako ne bude padalo ( a snijega ima) dal ce biti koga? Pliz ako neko zna :ne zna:

miss shopaholic
18.12.2010., 23:38
Jel mi moze neko reci dal ima smisla ici sutra posto ima snijega? Mislim, ako bude padalo vjerujem da se ne isplati, al ako ne bude padalo ( a snijega ima) dal ce biti koga? Pliz ako neko zna :ne zna:
ne znam koliko ce ti pomoci s obzirom na to da je bilo prije nesto vise od godinu dana..
ja sam par puta isla kad je bio snijeg i bilo je ljudi (i prodavača i kupaca) ali dosta manje nego kad je lijepo vrijeme, sto je zapravo sasvim za očekivati.
ne znam kakvo je stanje sad, pretpostavljam da i dalje prodaju ako ne pada :ne zna:

AuroraXXX
19.12.2010., 14:37
ne znam koliko ce ti pomoci s obzirom na to da je bilo prije nesto vise od godinu dana..
ja sam par puta isla kad je bio snijeg i bilo je ljudi (i prodavača i kupaca) ali dosta manje nego kad je lijepo vrijeme, sto je zapravo sasvim za očekivati.
ne znam kakvo je stanje sad, pretpostavljam da i dalje prodaju ako ne pada :ne zna:

Hvala puno na odgovoru!:mig: Bila sam :D I naravno opet se nashoppingirala, ja stvarno, ali stvarno vise ne znam kud cu s tolikom robom :p Bilo je dosta ljudi, i prodavaca i kupaca - manje, ali bilo je :cerek:
E da, jedna obavijest - bus 295 koji vozi na sajmiste od 5.12 vise ne stoji tamo na onom peronu gdje i inace, nego je sada na peronu br 3. ( ne znam jel to privremeno ili za stalno ). Mi smo cekale pola sata i smrzavale se, dok nam jedan covjek nije rekao.

miss shopaholic
20.12.2010., 11:19
Hvala puno na odgovoru!:mig: Bila sam :D I naravno opet se nashoppingirala, ja stvarno, ali stvarno vise ne znam kud cu s tolikom robom :p
:cheer::cheer:
odlično! ja idem druge godine napokon :rofl:

AuroraXXX
20.12.2010., 16:58
:cheer::cheer:
odlično! ja idem druge godine napokon :rofl:

Hehhe, ja ne znam kako cu kad zavrsim faks i odselim u drugi grad. Mislim da cu preko vikenda odsjest u hotelu i onda u nedjelju se obuc na Hrelic. :lol: :lol: Al stvarno se isplati.. :D Ne znam, valjda me veseli kad vidim koju hrpu robe sam kupila za male pare :D

Fairy Nuff
25.12.2010., 18:12
ima li sutra sajma, budući da je blagdan i to? :)

ciruss
09.01.2011., 10:37
jel tko bio dns na hrelicu? jeste vidjeli mozda ima li univerzalki tam?

londoneye
23.01.2011., 21:01
howdy! dosad sam uvijek išla na hrely busom, međutim sad sam se napalila na neke krupnije predmete, namještaj i to pa bih probala autom, ali ne znam di se tam mogu stat. jel ono veliko parkiralište odmah kraj sajmišne ceste, ono s rampm, normalni parking za posjetitelje ili je to za sajam vozila? vidla sam tam neku tablu di piše da je upad 50 kuna, pak mi se baš toliko ne daje. any ideas? možda s druge strane negdje?

ancica_8990
24.01.2011., 08:53
howdy! dosad sam uvijek išla na hrely busom, međutim sad sam se napalila na neke krupnije predmete, namještaj i to pa bih probala autom, ali ne znam di se tam mogu stat. jel ono veliko parkiralište odmah kraj sajmišne ceste, ono s rampm, normalni parking za posjetitelje ili je to za sajam vozila? vidla sam tam neku tablu di piše da je upad 50 kuna, pak mi se baš toliko ne daje. any ideas? možda s druge strane negdje?

ja baš i nisam nešto pouzdana, bila sam samo jednom dosad tamo (sram me bilo!!!), ali znam da postoji parking koji se plaća 10 kuna. samo moraš doć čim ranije da se uspiješ čim bliže sparkirat ako već misliš namještaj kupovat... :mig:

Matesonik
25.01.2011., 00:07

50kn je upad na auto sajam. Produzi dalje, sljedeci ulaz je parking za buvljak, kosta 10kn.

Rebel Yell
26.01.2011., 17:42
dečko bi jako htio stari gramofon, pa me zanima mogu li ga možda naći na hreliću?

solar
26.01.2011., 21:43
to ti se nikad ne zna.. jednostavno moraš nabasat :)

viđao sam gramofone iz 80ih.. ne znam jel to dovoljno staro.

Rebel Yell
26.01.2011., 22:43
to ti se nikad ne zna.. jednostavno moraš nabasat :)

viđao sam gramofone iz 80ih.. ne znam jel to dovoljno staro.

ma, odlično. za koliko ih ljudi znaju prodavati?
otići ću u nedjelju u 6 ujutro :rolleyes:

londoneye
27.01.2011., 20:46
ancica i matesonik, muchas gracias! :kiss:

solar
28.01.2011., 10:23
ma, odlično. za koliko ih ljudi znaju prodavati?
otići ću u nedjelju u 6 ujutro :rolleyes:

nemam pojma.. nisam pital za cijenu :ne zna:

nasmijanonebo
28.01.2011., 22:23
dečko bi jako htio stari gramofon, pa me zanima mogu li ga možda naći na hreliću?

koja slucajnost, neki dan sam bas gledala na njuskalu to i vidjela sam da se prodaje ispravna gramofonska linija. a ja si mislila da jedina to gledam :D
ja bas to nisam vidjala na hrelicu a i bad je sto tamo ne mozes provjeriti radi li ili ne gramofon ili neki uredjaj, pa se i ne usudim kupiti takve stvari tamo :ne zna:

črni
28.01.2011., 23:05
koja slucajnost, neki dan sam bas gledala na njuskalu to i vidjela sam da se prodaje ispravna gramofonska linija. a ja si mislila da jedina to gledam :D
ja bas to nisam vidjala na hrelicu a i bad je sto tamo ne mozes provjeriti radi li ili ne gramofon ili neki uredjaj, pa se i ne usudim kupiti takve stvari tamo :ne zna:

Da se i to srediti tako što poneseš svoju ploču pa zamoliš trgovca da odete do najbližeg agregata da probate. :D
Tako sam ja kupio cede plejer; ponio sam baterije, slušalice i ispravan cd. 2 plejera nisu radila iako su mi trgovci tvrdili da rade ali treći je radio i to kako za 15kn :cerek::hekla:

vhrkac
30.01.2011., 12:16
danas bilo svega na hrelicu
al zima bilo jako jako.....
jedan krug-lepinja i hamburger pojeo i doma u toplo...hehe

Rebel Yell
03.02.2011., 21:27

daš mi, molim te, link?

javorova grana
20.02.2011., 20:17
haahhaahahahahahhahaaahahaah kak neki loše briju.
hrelić je super odite sviii

nasmijanonebo
21.02.2011., 08:35
daš mi, molim te, link?

ej, rijetko idem na ovu temu pa tek sad odgovaram
evo imas npr. ovo
http://www.njuskalo.hr/linije-radio-kasetofoni/gromofon-novom-iglom-muzickoj-liniji-oglas-1806004
http://www.njuskalo.hr/hi-fi-komponente/profi-hi-fi-grunding-rpc-3000-studio-gramofon-pojacalo-b-oglas-2424212

itd itd..ima svega na njuskalu.

toky_92
07.03.2011., 14:34
pozdrav, mene interesira dali ima vojne opreme srijedom, i po kojim cijenama. Nedjeljom nemogu jer vikendom nisam u zg

friki22
10.03.2011., 14:08
Pozdrav ljudi,

Načula sam da se na Hreliću počelo nešto graditi - teta koja mi je javila kaže da se radi o nekakvoj "plosnatoj betonskoj konstrukciji nalik na grobove". Može li mi itko potvrditi? I zna li itko o čemu se točno radi?

Luciferia
16.03.2011., 12:15
Jel još uvijek vozi nedjeljom 295 s glavnog do Hrelića :D?

Matesonik
16.03.2011., 17:34
Da.

Rajnglica :)
16.04.2011., 19:11
Dal bu bilo koga sutra na hreliću? Mislim, cvjetnica je pa pitam.

Rebel Yell
16.04.2011., 19:35
Dal bu bilo koga sutra na hreliću? Mislim, cvjetnica je pa pitam.

ma, ne vjerujem da to ima veze.

Rajnglica :)
16.04.2011., 19:42
Aha, okej. Hvala. :)

dr.sicky
20.04.2011., 19:27
bio sam danas nakon dugo vremena na hreliću, ima fakat svašta, čak i srijedom, manja je ponuda nego nedjeljom al ima ono od igle do lokomotive doslovno

Suncana 007
02.05.2011., 06:43
Kojim danom je još sajam u tjednu, zna netko?

Horsefly
02.05.2011., 08:08
Kojim danom je još sajam u tjednu, zna netko?

Samo srijeda i nedjelja.

Garava xy
03.05.2011., 13:45
Bog, ljudi!!!! Recite mi, jel zna netko jel se i srijedom "održava" Hrelić na nasipu ili samo tamo u "centru Hrelića"? Za nedjelju znam da je nasip krcat, al me zanima srijeda?

Horsefly
04.05.2011., 14:41
Bog, ljudi!!!! Recite mi, jel zna netko jel se i srijedom "održava" Hrelić na nasipu ili samo tamo u "centru Hrelića"? Za nedjelju znam da je nasip krcat, al me zanima srijeda?

Srijedom ima nešto ljudi ispod mosta, na nasipu uglavnom ne. A kaj, ne da ti se još tih kilometar i pol odvalit do sajma ili?

Garava xy
05.05.2011., 09:30
Bila sam jučer: nije bilo NIKOGA NI NA NASIPU NI NA SAJMU!!! Samo ispod mosta. Na sajmu NIKOGA!!! NI JEDNOG ČOVJEKA!!!! :( :( Eto, ipak sam "odvalila" još tih kilometar i pol. :) :)

Horsefly
05.05.2011., 12:26
Bar si se razgibala.:)
Bilo je nekoliko "lijepih" srijeda pa se ljudima valjda nije išlo na zimu. Iako, da baš nikog nije bilo to mi ječudno, to se uglavnom dešava kad je kišurina.
Ništ, napadaj u nedjelju, nema ti druge. :mig:

Garava xy
05.05.2011., 13:14
Išla sam autom, tako da se jedino ONO razgibalo. :) Ja sam sjedila ko kraljica. :) Ne, ozbiljno ti kažem: nijednog čovjeka nije bilo!! Baš nijednog!! Ko pustinja!!! I ništa, samo sam se vratila doma i to je to. :( Ipak, hvala na pokušaju da od mene napraviš nekoga tko bi možda mogao zavoljet vježbanje. :) :)

BlackLotus
09.05.2011., 21:03
jel imam šanse na hreliću nać svjećnjake? metalne? :rofl:

Slym
10.05.2011., 03:01
Itekako. Mislim da je to jedna od stvari kojih tamo ima najviše. :)

BlackLotus
10.05.2011., 08:13
Itekako. Mislim da je to jedna od stvari kojih tamo ima najviše. :)

ty :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

SKATER 555
12.05.2011., 20:24
jel na tom hreliću ima i bmx-a i mtb-a?

Horsefly
13.05.2011., 09:29
Sutra i prekosutra na Hreliću sajam oldtimera. Moglo bi biti zanimljivo...

Kjuno
27.05.2011., 17:25
jel na tom hreliću ima i bmx-a i mtb-a?

Naravno da ima :D:D:D:D:D:D:D

assi
29.05.2011., 10:03
Naravno da ima :D:D:D:D:D:D:D

od igle do lokomotive :)
btw ne radi iduću nedjelju zbog pape

črni
31.05.2011., 12:25
od igle do lokomotive :)
btw ne radi iduću nedjelju zbog pape

Haha, pa ne dolazi papa valjda na hrelić držat misu pa im treba prostor? :lol:

valek123
31.05.2011., 12:35
radi sajam bez obzira na Papu...ali sigurna sam da će biti jako malo ljudi....

valek123
31.05.2011., 12:36
Haha, pa ne dolazi papa valjda na hrelić držat misu pa im treba prostor? :lol:

ne, ali će se vjerovatno tamo osigurati dolazak autobusa sa hodoćasnicima....

assi
31.05.2011., 20:53
ne radi sajam! da, vjerojatno će bit parking za buseve (a i neće se moć vjerojatno normalno prometovat)

Alucard Nosferato
31.05.2011., 21:53
Bu ljudi sutra na hreliću? Ono lijepo, toplo vrijeme, mora biti ljudi zar ne :)

valek123
31.05.2011., 21:57
ne radi sajam! da, vjerojatno će bit parking za buseve (a i neće se moć vjerojatno normalno prometovat)

a jbg radim tamo....i jučer mi šefica rekla da iako su mislili da ne radi, da dođem na posao tak da....

črni
04.06.2011., 20:21
Radi/ne radi hrelić sutra?

nasmijanonebo
05.06.2011., 00:43
Radi/ne radi hrelić sutra?

negdje citala da nece raditi..zbog pape.

Rozeta
07.06.2011., 17:01
Zanima me kako to funkcionira tamo... Da li recimo ja mogu doći i prodati stvari koje želim,recimo knjige? :)

octopus
07.06.2011., 19:23
Možeš. Dođeš ranije ujutro, zauzmeš mjesto i složiš stvari. Poslije navrati čovjek, djelatnik sajma Jakuševac, koji ti naplati 10-20 kuna za korištenje prostora i to je to.

mojca11
10.06.2011., 19:47
pozz narode!!
ja sam iz ri i prije par mjeseci su ukućani išli nedjeljom na jakuševac (otac tražio motor)
vratili su se s rudnjakom starih časopisa i informacijom da je srijedom više robe i knjiga, časopisa i sl. (bez motora)

tako da mama i ja smo namjeravale zapalit za zg po literaturu, a ja bi i robu pogledala.

pa molim cijenjene zagrepčane da me prosvijetle.... je li bolje doći nedjeljom ili srijedom? hvala

Slym
11.06.2011., 02:23
Uf, ne znam tko ti je dao tu informaciju. Sajam je nedjeljom i srijedom, ali je nedjeljom puno veći. Koliko ja znam, srijedom bude max. 5-6 redova i to prvenstveno željeznarija, alati, namještaj, prodaja s poda kojekakvih raznih nagomilanih stvari kao i nedjeljom samo u puno manjem obimu. Srijedom nema ovog "plac" dijela, znači nema ovih koji prodaju na štandovima novu odjeću kao na drugim tržnicama, a koliko znam srijedom uopće ne bude nikoga tko prodaje ikakvu odjeću. Za literaturu stvarno ne znam.

octopus
11.06.2011., 11:19
Nedjeljom je najveća ponuda. Svega :amen:

Deklica
20.06.2011., 11:27
RAdi li sajam sad u srijedu 22.06. s bzirom na praznik?

maja1979
03.07.2011., 09:45
a jbg radim tamo....i jučer mi šefica rekla da iako su mislili da ne radi, da dođem na posao tak da....

Kada ljudi dolaze koji prodaju,u koliko sati?
Hvala.:)

KILLERDOG
04.07.2011., 07:23
ovisi ,imaš ih već u 4 ujutro,a i prije

BundyBoy
04.07.2011., 07:38
ovisi ,imaš ih već u 4 ujutro,a i prije

da. ekipa tak zna rano doći da i neki spavaju po autima dok
ne počne prodaja :D
najbolje je doći od 4 do 5.30h ujutro jer ako kasnije dođeš
nečeš naći dobro mjesto. ima ih već puno rezerviranih itd....

maja1979
04.07.2011., 08:20

A da li se moze doci u subotu,ostaviti nesta na podu,deku ili sl. Ili ce to biti maknuto do nedjelje? :)

2xmama
12.07.2011., 19:06
a kako se rezervira?:confused:

snapeforever
23.07.2011., 13:21
jel mi moze netko rec gdje tocno stoji taj bus na glavnom i dal se karta kupuje bas kod vozaca?

Podbanom
23.07.2011., 13:44
Onaj dio prema Željezničaru odnosno blizu McDonalds-a

BundyBoy
11.08.2011., 06:11
a kako se rezervira?:confused:

jel mi moze netko rec gdje tocno stoji taj bus na glavnom i dal se karta kupuje bas kod vozaca?

nije to tipična rezervacija.... to su si neki tamo umislili da je to
njihovo i to je to... pa stavljaju kamenje i ostale predmete da nemreš stati tamo, a i ima onih koji im to već čuvaju.... uglavnom lik koji prodaje karte za upad :D veli da se mi sami dogovorimo kako ćemo.....

a što se tiče busa, bus stoji tamo niže dole kod buseva za veliku goricu.... :top:

Grandes
13.08.2011., 23:58
nije to tipična rezervacija.... to su si neki tamo umislili da je to
njihovo i to je to... pa stavljaju kamenje i ostale predmete da nemreš stati tamo, a i ima onih koji im to već čuvaju.... uglavnom lik koji prodaje karte za upad :D veli da se mi sami dogovorimo kako ćemo.....

a što se tiče busa, bus stoji tamo niže dole kod buseva za veliku goricu.... :top:

Tamo stoji za Lanište i Žitnjak,nešto si pobrkao

*klepetalo*
02.09.2011., 21:55
Da.

a znas mozda koliko je karta (pise da vrijede samo karte kupljene kod vozaca)

ps- sad skuzih kad je to postano.. :D dakle, ako netko slucajno zna cijenu karte za taj bus s glavnog 295icu

kajperinja
03.09.2011., 10:40
Ako nekome nije problem odgovoriti (sorry ako je bilo...da ne trazim), kakva je situacija srijedom, u odnosu na nedjelju. Ima ljudi ili je pusto?

*klepetalo*
03.09.2011., 14:52
rekoše gore da ima ljudi ali jako malo... u nedjelju je puno vise prodavaca

Slym
03.09.2011., 17:26
Ako nekome nije problem odgovoriti (sorry ako je bilo...da ne trazim), kakva je situacija srijedom, u odnosu na nedjelju. Ima ljudi ili je pusto?

Koliko ja znam, srijedom bude max. 5-6 redova i to prvenstveno željeznarija, alati, namještaj, prodaja s poda kojekakvih raznih nagomilanih stvari kao i nedjeljom samo u puno manjem obimu. Srijedom nema ovog "plac" dijela, znači nema ovih koji prodaju na štandovima novu odjeću kao na drugim tržnicama, a koliko znam srijedom uopće ne bude nikoga tko prodaje ikakvu odjeću. :ne zna:

*klepetalo*
03.09.2011., 18:39
Koliko ja znam, srijedom bude max. 5-6 redova i to prvenstveno željeznarija, alati, namještaj, prodaja s poda kojekakvih raznih nagomilanih stvari kao i nedjeljom samo u puno manjem obimu. Srijedom nema ovog "plac" dijela, znači nema ovih koji prodaju na štandovima novu odjeću kao na drugim tržnicama, a koliko znam srijedom uopće ne bude nikoga tko prodaje ikakvu odjeću. :ne zna:
znas mozda za kartu za bus? :D

Slym
05.09.2011., 01:52
Nedjeljom ti vozi izvanredna linija 295 Glavni Kolodvor - Sajam Jakuševac. Linija je direktna, bez stajanja. Bus ti stoji odmah na izlazu iz Importannea, na "prvom peronu" gdje stoji i za Travno. Cijena karte je 12kn i kupuje se kod vozača, pokazi i sl. ne vrijede za tu liniju. Inače možeš i tramvajima 7, 6 i 8 direktno do Mosta mladosti ili 5 ili 2 do Autobusnog kolodvora, pa tamo presjedati na jedan od ova tri. Kada siđeš s tramvaja pod mostom ti stoje taksisti, vožnja u jednom smjeru do sajma ti je 6kn ali trebaš čekati da se napuni auto. Pješice ima oko 15min.

*klepetalo*
05.09.2011., 09:09
Nedjeljom ti vozi izvanredna linija 295 Glavni Kolodvor - Sajam Jakuševac. Linija je direktna, bez stajanja. Bus ti stoji odmah na izlazu iz Importannea, na "prvom peronu" gdje stoji i za Travno. Cijena karte je 12kn i kupuje se kod vozača, pokazi i sl. ne vrijede za tu liniju. Inače možeš i tramvajima 7, 6 i 8 direktno do Mosta mladosti ili 5 ili 2 do Autobusnog kolodvora, pa tamo presjedati na jedan od ova tri. Kada siđeš s tramvaja pod mostom ti stoje taksisti, vožnja u jednom smjeru do sajma ti je 6kn ali trebaš čekati da se napuni auto. Pješice ima oko 15min.

jednom sam isla iz borovja, cini mi se da smo dosta hodali, a ovih 15 min se cini ok ... pretpostavljam da ovih 12kn za bus nije povratna :D

črni
05.09.2011., 21:53
Vi koji brijete po hreliću hodati srijedom kad je manji preporučam vam da odete na sesvetski sajam, svaki četvrtak. Veći je i zanimljiviji od hrelića srijedom a nije ništa dalje. Tek 20min od gl kol prigradskim vlakom od koji često vozi. Pokaz vrijedi i zetov mislim a karta je inaće kojih 10ak kunića makar i švercanje u vlaku pali, ali to je već za snalažljivije. :top:

paradoxx
05.09.2011., 22:04
jel bude kakvog namještaja tamo? kak se kreću cijene?

črni
06.09.2011., 15:24
Cijene od 0,99kn do 999kn i više. Ko i na svakom sajmu. :)
Namještaj nisam gledao ali mislim da ga nema puno. :ne zna:
Volio bi otić na vrbovečki sajam. Jel neko bio? Kakva je ponuda?

*klepetalo*
11.09.2011., 14:34
da bar mi imamo one vrtne prodaje i slicno... recimo kad si spomenuo namjestaj- lakse ga je izvuc ispred na travu nego nosat do neke lokacije u gradu.,... ili imas fotku pa covjek dodje vidjeti uzivo u stan/kucu kak izgleda-..eh...

Nista-posebno
12.09.2011., 08:30
Vi koji brijete po hreliću hodati srijedom kad je manji preporučam vam da odete na sesvetski sajam, svaki četvrtak. Veći je i zanimljiviji od hrelića srijedom a nije ništa dalje. Tek 20min od gl kol prigradskim vlakom od koji često vozi. Pokaz vrijedi i zetov mislim a karta je inaće kojih 10ak kunića makar i švercanje u vlaku pali, ali to je već za snalažljivije. :top:

A da li je daleko sajam od kolodvora? :)

gomsZG
12.09.2011., 12:10
Dio ponude na Hreliću...
http://i54.tinypic.com/xggyup.jpg

Slym
12.09.2011., 16:55
Daj neeee :rofl:

kajperinja
14.09.2011., 08:13
Pitanje za nekog tko je cesce tamo...
Ako dodjem tamo s hrpom krame i stare odjece, a ne prodam to...postoji li mogucnost to ostaviti, pa da si recimo neki revniji/sposobniji prodavac to pokupi i pokusa prodati illi recimo ima li kakav kontejner gdje mogu to baciti (ili ostaviti uredno pokraj), ako ne zelim nositi natrag doma?

solar
14.09.2011., 08:22
sve kaj ostaviš će biti dobro pročešljano nakon tvog odlaska - nemaš brige...

črni
14.09.2011., 09:30
Sajam u sesvetama je preko pruge, na suprotnoj strani od stanice. Hodaš prugom (uz prugu) prema istoku i nakon 200 koraka vidiš sajam.
A to za hrelić i smeće pa tamo je jakuševac. najveće zege brdo poslje medvednice tako da nemaš problema za otpad. makar ako misliš nositi za prodaju nešto što i sama smatraš smećem onda je bolje da ni ne nosiš ništa :o

Nista-posebno
14.09.2011., 09:34
Sajam u sesvetama je preko pruge, na suprotnoj strani od stanice. Hodaš prugom (uz prugu) prema istoku i nakon 200 koraka vidiš sajam.
A to za hrelić i smeće pa tamo je jakuševac. najveće zege brdo poslje medvednice tako da nemaš problema za otpad. makar ako misliš nositi za prodaju nešto što i sama smatraš smećem onda je bolje da ni ne nosiš ništa :o

Hvala!:)

kajperinja
14.09.2011., 16:11
A to za hrelić i smeće pa tamo je jakuševac. najveće zege brdo poslje medvednice tako da nemaš problema za otpad.
To bi onda znacilo da moram sve opet stavljati u auto i nositi do tam..?
(nije bas brdo smeca na samom sajmu)
makar ako misliš nositi za prodaju nešto što i sama smatraš smećem onda je bolje da ni ne nosiš ništa :o
Naravno da ne smatram smecem.:)
Ali ne znam jesu li u vecini oni koji prodaju, koliko ima kupaca..i to onih kupaca kojima treba to sto ja zelim prodati itd. To sto ja smatram da bi to nekome mozda moglo trebati, ne znaci da ce takav i naici, zar ne?

črni
14.09.2011., 16:46
Ne tresi se! :503:
Ima kontejnera.
Na bicikli možeš svašta prevest. Košara napred, pa ruksak na leđa, pa bisage sastrane, pa ako ti to nije dovoljno upregneš prikolicu za bic. Auto nevalja. Kloni se tog vraga. A i uzećeti pare za pauking nutra+gorivo pa buš u minus još. ;)

octopus
14.09.2011., 18:18
To bi onda znacilo da moram sve opet stavljati u auto i nositi do tam..?

Neee... Ono što ne prodaš lijepo ostavi (naravno, ako bar donekle valja). Kao što ti već rekoše, ima ih koji će to proprćkati u potrazi za nečim upotrebljivim.

kajperinja
14.09.2011., 23:03
Neee... Ono što ne prodaš lijepo ostavi (naravno, ako bar donekle valja). Kao što ti već rekoše, ima ih koji će to proprćkati u potrazi za nečim upotrebljivim.
Hvala.
Sve sto namjeravam ponijeti je svakako upotrebljivo. Ali nekako (nisam dugo tamo bila, svi frendovi zive dosta dobro, tu i tamo njima nesto dam, tipa klizaljke, robe i sl.) imam dojam da u zadnje vrijeme (ma koliko smo svi sve siromasniji) nitko nece kupiti nista polovno, nemam kome cak ni dati neke stvari...iako rado bih ih ustvari prodala (jer dobro bi nam doslo), ne znam kako je danas tamo...ja sam bila stvarno davno....kupila sam si neke jako drage stvari...i dan danas imam veliku sivanu lutku (koju sam malo naknadno pozeljela, prije ih nje bilo) ...sva je u komi, ali sjedi u viksi...volim ju:cerek:

kajperinja
14.09.2011., 23:14
Ne tresi se! :503:
Ima kontejnera.
Ja se ne tresem, pa ne moras ni ti.
Hvala na obavijesti, tj. odgovoru na moje pitanje.
Na bicikli možeš svašta prevest.
Na bicikli ne mogu nista prevest jer nemam biciklu.
Osim toga na bicikl mi ne bi stalo sve sto kanim donijeti, a niti bih bila u stanju (malo sam s kondom posvadjana) to dotegliti do tamo.
Košara napred, pa ruksak na leđa, pa bisage sastrane, pa ako ti to nije dovoljno upregneš prikolicu za bic.
Hm, prvo da kupim bisage i prikolicu da idem prodavati stvari za po par desetaka kuna?
Sorry, meni je to nekako laske staviti u auto.
Auto nevalja. Kloni se tog vraga.
:confused::ne zna:
Imam brdo stvari za donijeti i da se klonem auta....zasto?
A i uzećeti pare za pauking nutra+gorivo pa buš u minus još.
Koliko je ulaz s autom? Bilo je (davno) 10kn...ako je i 20 ....pa valjda cu prodati nesto za 20kn.
Fuckas gorivo, nije mi bas tako daleko...Hrelic je dozivljaj, nisam bila odavno...uglavnom poklonim to sto mi je visak. Samo ne znam ima li kupaca, oblace li danas ljudi djecu na Hrelicu ili svi idu u shoping centre...(ili u kontejnere)
Hoce li netko nerabljenu fritezu koja stoji 10-tak godina, role koje su "rabljene" dobrih 5 puta po 500 metara, iznosenu robu koja je jos ipak vrlo solidna...itd.

solar
15.09.2011., 07:35
bez brige.. na hreliću svaka roba ima kupca :)

-mia-
16.09.2011., 08:57
18.09.2011.
Buvljak 12
12:00h-16:00h
Akc Medika - Galerija Jogurt
Pierottijeva 11, 10000 Zagreb

:)

http://www.facebook.com/event.php?eid=173179296092464

:jumping:

črni
16.09.2011., 16:30
malo sam s kondom posvadjana to dotegliti do tamo.
Fuckas gorivo, nije mi bas tako daleko...

Ovo je oksimoron ili? :cerek:

Pa ne trebaš tegliti sve stvari odjednom,
štandovi se plačaju i po veličini...:)
Počneš s malim pa vidiš kako ide koja roba. Tehnika ide loše jer se nema di probat na licu mesta a i nepovjerenje kupaca prema tome je (opravdano) loše.
Čoek u veceju ima utičnicu i naplačuje 1kn za probu jel uređaj ispravan. Ima varijanti za besplatnu probu po kafanama, čefapčinicima, ili kod raznih agregata ako se lepo zmeniš. No to se zrihta na licu mesta ako si daš kuraj da uopće ideš ili da se usudiš pitati cigana bez predrasuda.

A sad di ko šta kupuje...ispitaš na licu mesta. Kako bi M.B. reko: "gremo delat" :rofl::rofl::rofl:

*klepetalo*
16.09.2011., 18:52
18.09.2011.
Buvljak 12
12:00h-16:00h
Akc Medika - Galerija Jogurt
Pierottijeva 11, 10000 Zagreb

:)

http://www.facebook.com/event.php?eid=173179296092464

:jumping:

kad smo vec kod drugih buvljaka, u nedjelju je na cvjetnom trgu buvljak bicikala! u sklopu tjedna mobilnosti

kajperinja
17.09.2011., 09:19
Ovo je oksimoron ili? :cerek:
Ne bas :durica
Meni je 12 km (x2) puno previse za voznju biciklom (natovarena do zuba), a ako idem s autom onda je to puno "blize" (i brze)...a na benzin ne ode bas toliko
Pa ne trebaš tegliti sve stvari odjednom,
štandovi se plačaju i po veličini...:)
Da? Zar nije to prije bilo djabe, samo su auti placali upad?
A kako se krecu te cijene? Koliko za auto, koliko za mali/veliki stand? (sto znaci mali, a sto veliki?)
Paaa..mogu onda imati manji stand, pa ako nesto prodam, dodavati stvari iz auta.:D
Počneš s malim pa vidiš kako ide koja roba.
Jooj, pa ne kanim ja sad da mi hodocascenje na Hrelic bude hobi...svejedno je kako ide koja roba...pa necu nabavljati tu robu koja kao ide. Sto imam - imam i to bih zeljela prodati, ako ide-ide, ako ne - ne.
Tehnika ide loše jer se nema di probat na licu mesta a i nepovjerenje kupaca prema tome je (opravdano) loše.
Čoek u veceju ima utičnicu i naplačuje 1kn za probu jel uređaj ispravan.
Onda mi je mozda pametnije niti ne nositi fritezu. Jer kako isprobati je li ispravna, cak i ako nesto svijetli to ne znaci da je potpuno ispravna. Osim toga tko ce mi cuvati stvari dok to nosim s covjekom da isproba.

arheolog_123
18.09.2011., 17:35
jel netko zna kakva je ponuda numizmatike( kovanica i novčanica) te starih knjiga na hreliću , kao i antikviteta općenito??

Slym
18.09.2011., 17:52
Numizmatike slabo, gotovo nikako. Ponuda starih knjiga je odlična, prevladava SFRJ razdoblje. Ponuda antikviteta općenito je naravno izvanredna, sad ovisi što tražiš.

Medihy
18.09.2011., 18:17
jel netko zna kakva je ponuda numizmatike( kovanica i novčanica) te starih knjiga na hreliću , kao i antikviteta općenito??

Za to imaš Britanac.Hrelić je većinom za odjeću,a tek onda za ostalo

kleopatra_23
18.09.2011., 19:35
Britanac stvarno ima odlicnu ponudu starih novcica, nakita ,knjiga i slicno.

octopus
18.09.2011., 20:23
Onda mi je mozda pametnije niti ne nositi fritezu. Jer kako isprobati je li ispravna, cak i ako nesto svijetli to ne znaci da je potpuno ispravna. Osim toga tko ce mi cuvati stvari dok to nosim s covjekom da isproba.

Ma ponesi fritezu :durica

Ionako se dosta toga kupuje na povjerenje. Zakuni se životom/tetkom/stričevima itd. da radi i prodaj. U krajnjoj liniji, osoba koja kupi može i sama isprobati u wc-u ili ugostiteljskom obrtu.

borntobewinner
20.09.2011., 17:03

Knjiga ima hrpa, svih mogućih. Bude često i jedan lik koji ima 20ak paketa sa knjigama od 3-5 kuna :)

Bob_Rock_
21.09.2011., 07:28
Knjiga ima hrpa, svih mogućih. Bude često i jedan lik koji ima 20ak paketa sa knjigama od 3-5 kuna :)

Ima hrpa knjiga od kojih je većina škart, kao i sve ostalo što se nalazi na tom placu, osim automobila.

črni
21.09.2011., 12:04
Dobar tekst o Hreliću izašao je u zadnjem broju Novosti. http://www.novossti.com/2011/09/rasprodaja-bolje-proslosti/
Čini se da nisu baš sve knjige škart :nono:

črni
21.09.2011., 12:05
A u novinama je izašla i slika s kondomima 3 za 10kn :D koja ovdje nije vidljiva :cerek:

Zvonimirmir
23.09.2011., 15:14
Kolike su sanse da tamo u ponudi nađem neke fejk lenonke ? Olitiga, one okrugle naocale :) ? Ako nema tamo, znate li gdje ima mozda ? hvala

kleopatra_23
23.09.2011., 15:42
Poprilicno su velike sanse jer tamo stvarni imas svega, od igle do lokomotive...

Ako ne tamo, onda definitivno britanac nedjeljom.

octopus
24.09.2011., 12:10
Prodavači uz nasip prije hrelića često imaju svakakvih naočala, pa i te à la lenonice, iako sam do sada vidio većinom male brojeve. Ma, ima zaista svega i svačega.

A što se tiče toga da je sve na hreliću škart osim auta - lol, polovica prodavača su ustvari preprodavači koji ljudima uvaljuju sklepane krame. Ne, naravno da nije sve škart, pogotovo knjige, itd. Kako knjiga uopće može biti škart? Ili je u dobrom stanju ili lošijem.

Zvonimirmir
24.09.2011., 12:55
Puno hvala. :D Dakle uz nasip ih isto ima, treba to istrazit, jos uvijek nedeljom vozi onaj bus prema tamo ? I jel ima kaki za nazad odmah da pitam :)

zbunjenixx
24.09.2011., 13:02
Puno hvala. :D Dakle uz nasip ih isto ima, treba to istrazit, jos uvijek nedeljom vozi onaj bus prema tamo ? I jel ima kaki za nazad odmah da pitam :)

pa isti što vozi na hrelić vozi i sa hrelića. ali ako ćeš istražiti nasip ne treba ti bus. dođeš tramvajem do zapruđa pa pješke obiđeš sve prodavače na nasipu

arheolog_123
24.09.2011., 16:12
jesu li knjige pretežno iz 20. stoljeća ili ima i starijih?

kleopatra_23
25.09.2011., 14:26
Danas je ponuda bila golema...ljudi ka u prici, svega i svacega. Za knjige ne znam , moguce da se nadje i nesto starije, ali mahom 20.stoljece koliko sam vidjela.

kajperinja
26.09.2011., 08:55
Evo, bijah na Hrelicu i moram reci da je to bio totalni promasaj, da sam znala kako je ne bih isla. Tamo je totalni kaos, dodjes i hoces negdje staviti svoj "stand", ali nemas gdje...iako nema nigdje nicega, nikavih obiljezja...vec samo soder ...gdje got se pozelis smjestiti, ljudi te tjeraju (jer je sve to rezervirano). Odes dalje i pitas ljude...pa gdje mogu ja staviti svoje stvari...odgovor - nigdje, sve je to rezervirano...ne mozes nigdje staviti svoje stvari jer ce doci netko i otjerati te... Ti koju su tamo redovno imaju "svoje pozicije", koje obiljeze (ili ne obiljeze, nego "se zna") vec u petak. Kad dodjes u nedjelju, rano, dok jos nikog nema, ne mozes znati ima li negdje 2 kvadrata na koje mozes staviti svoje stvari..i onda tek kad de sve napuni moras ici okolo i moljakati ljude da te negdje stisnu izmedju sebe, da ti daju malo prostora...
Stvari sam istovarila iz auta (20 kn placen ulaz), sparkirala ga dalje i bila uz stvari....mislim da bi prije prodala pokvareni telefon koji sam dan prije bacila u smece i saku hrdjavih serafa. Uglavnom nitko skoro da i nije pogledao stvari...a bilo je solidnih i uscuvanih. Tako da sam na kraju pokupila ono sto je bolje (pa cu nekome pokloniti ili mozda probati na njuskalu), ostalo ostavila. (ili su si ljudi uzeli stvari pa ih prodavali ili su si pokupili oni kojima treba)
Vracajuci se doma vidjela sam da puno ljudi ima na nasipu...bilo bi mi mozda pametnije da sam tamo isla...ali bilo bi me frka da bas kad ja odlucim prodavati nesto na nasipu (jednom u 100 godina) ne dodje naka racija i podijeli kazne.
Eto, nakon puno godina sam opet bila na Hrelicu, promijenio se, povecao (to je stvarno ogroman prostor, nema cega nema..) ali nemam namjeru ponovo ici, osim u setnju, jer stvarno je tesko tamo nesto prodati..osim mozda nekog alata, tehnicke robe, dijelova za auto i sl. Odjece ima za kupiti nove i jeftine, nece nitko robu iako je uscuvana i kvalitetna (npr. zimske djecje jakne/prsluke) ni pogledati, a kamoli dati za njih tridesetak kuna..

robi750
08.10.2011., 20:21
Nešto fotografija s Hrelića , prošli vikend.

http://zagreb-city.info/zagreb-photos/34-zg-zoo-photos/71-zagreb-flea-market-hrelic

VirusQ3
21.10.2011., 21:34
Pozdrav, evo citam temu i zanima me koji bus vozi do hrelica i sa koje stanice? netko je prije napisao da vozi 295ica sa gl. kolodvora direktno do hrelica... dali se sta promjenilo ili je sve tako?

solar
21.10.2011., 21:37
zet kaže ovo:

http://www.zet.hr/media/50904/295.pdf

črni
22.10.2011., 19:03
nije hrelić ali slično je...
http://www.novossti.com/2011/10/svega-ima-osim-para/

*klepetalo*
23.10.2011., 19:14
Pozdrav, evo citam temu i zanima me koji bus vozi do hrelica i sa koje stanice? netko je prije napisao da vozi 295ica sa gl. kolodvora direktno do hrelica... dali se sta promjenilo ili je sve tako?

bas smo pisali o tome nekoliko stranica prije, pa prouci!

TicTac13
02.11.2011., 10:20
Molim vas recite mi kada je najbolje doći u nedelju da se zaume mjesto za prodavat? Koliko moram platit da bi prodavala odjeću?

Što mi je dobro ponjet, deke? hengere za odjeću?

Bila sam tamo prije dosta (6-7.) godina kupovat i ne sjećam se više kako to funkcionira..

Hvala unaprijed.

kajperinja
02.11.2011., 12:53
Molim vas recite mi kada je najbolje doći u nedelju da se zaume mjesto za prodavat? Koliko moram platit da bi prodavala odjeću?
Što mi je dobro ponjet, deke? hengere za odjeću?
Bila sam tamo prije dosta (6-7.) godina kupovat i ne sjećam se više kako to funkcionira..

Procitaj moj post na prosloj strani. (235)
Meni su rekli da treba doci u petak navecer pa obiljezit podrucje i onda u nedjelju u 3 ujutro...iako sumnjam da i to moze pomoci, jer sigurno bi stala na necije tudje....
Guzva je grozna, nemas kuda sa stvarima...upad je 20kn (ja sam bila s autom)...sve u svemu funkcionira - nikako.
Nadam se da ces ti ipak imati bolje iskustvo...napisi kako je bilo.

kleopatra_23
20.11.2011., 14:37
Jutros bila na hrelicu...vjerojatno zadnji posjet ove godine...prehladno je. Ali ponuda je bila extra. cak je i nasip bio krcat sta me stvarno iznenadilo.

črni
21.11.2011., 11:20
Jutros bila na hrelicu...vjerojatno zadnji posjet ove godine...prehladno je. Ali ponuda je bila extra. cak je i nasip bio krcat sta me stvarno iznenadilo.

Pa to zapravo i ima smisla jer je zima duge, pogotovo ekipi što prodaje na nasipu...
Prošlu nedjelju je policija tjerala s nadvožnjaka i ceste koja vodi na nasip. Čim je mačka otišla miševi su se vratili na svoja stara mjesta :D
Ali, da. Ne mogu se policijom boriti protiv sirotinje. No passaran!!

Echo_
07.12.2011., 01:35
Pozdrav
Kakva je ponuda gramofonskih ploča na Hreliću?
Da li se više isplati otići na Britanac?

kleopatra_23
07.12.2011., 01:38
Pa ponuda je vise nego okej. A cuj ,u nedjelju prvo djir do hrelica pa onda do britanca :D

Gilmour2
21.12.2011., 15:06
Pozdrav, može netko reć jel ima Hrelića za Božić?

Trebam nešto kupiti pod hitno, a na Hreliću ću vjerojatno naći po daleko manjoj cijeni nego bilo gdje drugdje... Baš sam našo to kupovat kad je slijedeća prva nedjelja Božić, al šta ćeš...

assi
21.12.2011., 17:24
Nema ga na Božić...

Gilmour2
21.12.2011., 17:30
Nema ga na Božić...

Hvala. :(

gupy
25.12.2011., 20:37
Hvala. :(

Nema ni na Novu godinu.:)