PDA

View Full Version : Facebook

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18

Katina strofa
21.11.2011., 13:14
Kako se stavi vlasnik stranice tako da ga svi mogu vidit

ONeill
21.11.2011., 13:35
Edit Page > Featured > Page Owners

LollyDolly
21.11.2011., 13:37
Moj je problem sljedeće prirode: od nedavno (cca. 5 dana) ne mogu stavljati linkove po svom zidu, niti bilo čijem. Kad hoću zalijepiti link na neku stranicu, otvara se prozor ljubazno objašnjavajući kako je baš taj (a to je svaki) URL spam, te nek se ja, lijepo, obratim help centru. U help centar sam se obratila dva puta, niti jednom nisam dobila odgovor.
Osim toga, jedino mjesto na netu na kojem sam uspjela naći ljude s istim problemom jest fejzbukov forum na kojem nisam našla niti jedan konkretan i efikasan savjet.

Ima li tko pojma o čemu se tu radi?

Mihajlo
21.11.2011., 17:01
Poštovanje

Da li koristite Facebook video call? Da li je on potpuno bespatan ili se naplaćuje i kako se koristi? (Navedite točan postupak.)

Zahvaljujem Vam se na Vašim odgovorima na gore postavljena pitanja.

nimfa2005
21.11.2011., 17:44
trebam malu pomoc,dakle kako saznati da li me je jedna osoba blokirala, dakle ja kad tu osobu upisem u trazilicu pokaze ga, a kad hocu uci na stranicu kaze da nije pronadjena,sta je napravio....help

Zego
21.11.2011., 18:22
Poštovanje

Da li koristite Facebook video call? Da li je on potpuno bespatan ili se naplaćuje i kako se koristi? (Navedite točan postupak.)

Zahvaljujem Vam se na Vašim odgovorima na gore postavljena pitanja.
potpuno besplatan. moraš imat web cam i ako treba skinuti neki dodatak. to bi trebao fejs ponuditi i sam ti ponuditi opcije.

Greco
21.11.2011., 19:07
Poštovanje

Zahvaljujem Vam se na Vašim odgovorima na gore postavljena pitanja.Skype je puno bolji

trebam malu pomoc,dakle kako saznati da li me je jedna osoba blokirala, dakle ja kad tu osobu upisem u trazilicu pokaze ga, a kad hocu uci na stranicu kaze da nije pronadjena,sta je napravio....helpMsm ako te netko blokira da ga ne mozes ni u trazilici naci.
Najlakse ti je preko necijeg drugog profila kopirat url od profila te osobe pa paste kada udjes na svoj profil, ako ti bude pisalo da str. nije pronadjena onda je te ta osoba blokirala

Kako zatvoriti zid određenim prijateljima? :D
Kopala sam među postavkama, ali nisam našla ništa korisno.http://img522.imageshack.us/img522/7641/unbenanntzu.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/522/unbenanntzu.jpg/)
Ovdje u crvenom napisi imena onih koje ne zelis da ti vide zid, a stare postove moras rucno sakriti

Rebelle Fleur
21.11.2011., 19:46
...

Mislim da sam skužila, hvala. :top:

uniform
21.11.2011., 19:47
face mi je pormijenio izgled, imam sa strane gore desno neku traku sa događajima (ne znam kako bih to drukčije nazvao) i slike su mi veće pri prikazu na zidu, valjda se i vama promijenilo tako..
kako da vidim sve objave od svih prijatelja kao i prije? :ne zna:

Yuna
21.11.2011., 22:48
Kak da unblockam frendove nakon što sam ih blockala sa newsa? Znate ono kad klineš na strelicu kraj nečijeg statusa pa hide this friend, tak nešto. Uglavnom, išli su mi na živce pa sam ih sakrila al sad bi htjela neke od njih da mi opet prikazuje na newsu a nemogu nać kak :S

ONeill
22.11.2011., 11:21
Privacy Settings > Blocked People and Apps.
Tamo ćeš vidjeti "Edit List" i makneš kvačice s ljudi koje ne želiš više blokirati.

DailyProphet
22.11.2011., 15:00
trebam malu pomoc,dakle kako saznati da li me je jedna osoba blokirala, dakle ja kad tu osobu upisem u trazilicu pokaze ga, a kad hocu uci na stranicu kaze da nije pronadjena,sta je napravio....help

vjerojatno te osoba nije blokirala nego je potpuno deaktivirala profil.
fejsu triba neko vrime 'da svati' da si deaktivira račun pa te prestane nudit u tražilici :D

Kak da unblockam frendove nakon što sam ih blockala sa newsa? Znate ono kad klineš na strelicu kraj nečijeg statusa pa hide this friend, tak nešto. Uglavnom, išli su mi na živce pa sam ih sakrila al sad bi htjela neke od njih da mi opet prikazuje na newsu a nemogu nać kak :S

možeš na dnu naslovnice preko 'uredi postavke'

Yuna
22.11.2011., 15:44
Nije to to, ima nekakve veze sa subscribanjem. Sad sam jednog tak maknula i pisalo mi je da sam unsubscribe s njega. Nema nigdje liste ljudi koje sam tak maknula...

DailyProphet
22.11.2011., 15:51
onda odeš na njegov profil i na 'predbilježi se' odabereš koliko informacija želiš primat. :ne zna:

Brandauer
22.11.2011., 18:15
Da li se nekom događa da se slika webcamom, u inboxu, i kad pošalje, vidi se mala , zrnata slika, ali kad kline na nju pojavi se : This content is currently unavailable
The page you requested cannot be displayed at the moment. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page.
Return home

Znači ne može se uvećati..vidi se samo mala, zrnata..Prije sam mogao normalno. Neki bug, ili upgrade, ili što je to ? Sry ako je bilo, ili sam na krivom mjestu.

Mislim, isto se događa osobi kojoj šaljem, a i ona meni...ni ja ne mogu otvoriti primljene slike u inboxu.
Ali, samo slikane webcamom...atach preko npr. imageshacka radi.

nimfa2005
22.11.2011., 19:49
[QUOTE=DailyProphet;36835692]vjerojatno te osoba nije blokirala nego je potpuno deaktivirala profil.
fejsu triba neko vrime 'da svati' da si deaktivira račun pa te prestane nudit u tražilici :D

ne kuzim,jer sam pitala neke ljude da oni pokusaju ici na njegov profil pa oni mogu, vide njegovu stranicu,

lozinka55
22.11.2011., 21:47
čao,ja sam brisanjem nekih postova i objava sa zida sasvim slučajno nešto pritisla i od tada sve šta lajkujem ili ako pišem nekom na zid i sl. ništa mi se ne objavi.kako mogu to promijenit i vratit na staro da mi se sve objavljuje.

Greco
22.11.2011., 21:59
čao,ja sam brisanjem nekih postova i objava sa zida sasvim slučajno nešto pritisla i od tada sve šta lajkujem ili ako pišem nekom na zid i sl. ništa mi se ne objavi.kako mogu to promijenit i vratit na staro da mi se sve objavljuje.

Ides na svoj zid, dolje na kraju imas Uredi postavke i kliknes na X na ono sto zelis da ti se objavljiva na zidu
http://img42.imageshack.us/img42/1173/unbenanntnlf.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/42/unbenanntnlf.jpg/)

Sonyy
22.11.2011., 22:24
Stigao mi je upravo ovaj update gdje me na naslovnici kao obavještava tko je kome i što komentirao, pa me zanima da li se to može kako disejblati?

EDIT: Našao, pa ako nekom treba :)

http://www.techkamal.com/hr/hide-facebook-side-ticker/#axzz1eTYvdTXA

Yuna
23.11.2011., 10:11
onda odeš na njegov profil i na 'predbilježi se' odabereš koliko informacija želiš primat. :ne zna:

Ali sam zaboravila koga sam sve blockala, a nigdje nemogu nać listu :(
Ma dobro zaboravite, snać ću se nekak.

Greco
23.11.2011., 12:46
Ali sam zaboravila koga sam sve blockala, a nigdje nemogu nać listu :(
Ma dobro zaboravite, snać ću se nekak.

Listu blokirani nadjes:
Postavke privatnosit --> Blocked People and Apps --> kliknes i imas ih sve na jednom mjestu :kava:

uniform
23.11.2011., 16:58
face mi je pormijenio izgled, imam sa strane gore desno neku traku sa događajima (ne znam kako bih to drukčije nazvao) i slike su mi veće pri prikazu na zidu, valjda se i vama promijenilo tako..
kako da vidim sve objave od svih prijatelja kao i prije? :ne zna:

bump :kava:

Yuna
23.11.2011., 18:44
Listu blokirani nadjes:
Postavke privatnosit --> Blocked People and Apps --> kliknes i imas ih sve na jednom mjestu :kava:

Kolko puta moram reć, nije to to. To kaj si ti napiso mi pokaže ljude koji su blockani izvan friend liste, a ja tražim one koji su mi među frendovim ali blokirani samo na news wallu iliti hide-ani. :kava:

Greco
23.11.2011., 21:41
Kolko puta moram reć, nije to to. To kaj si ti napiso mi pokaže ljude koji su blockani izvan friend liste, a ja tražim one koji su mi među frendovim ali blokirani samo na news wallu iliti hide-ani. :kava:

Mozda mislis na ovo:

Na zidu idi do dna:
http://img215.imageshack.us/img215/2571/50394538.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/215/50394538.jpg/)

pa onda
http://img16.imageshack.us/img16/1156/94605878.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/16/94605878.jpg/)

Yuna
23.11.2011., 22:11
eeeeeeeeee da to sam tražila!! tnx tnx!
Sad tek skužih da mi je skoro pola frend liste bilo poblockano :lol:

skorpionka87
24.11.2011., 22:10
Ne mogu se logirati na fb, odjednom.

Upisem e-mail i lozinku i onda mi se pojavi upozorenje "secure connection failed" i nikako mi nece...

A prije sam se uvijek logirala bez problema..ne kuzim otkud sad ovo...:confused: :ne zna:

Almax
24.11.2011., 22:22
Može jedno pitanje blokiran sam od jedne osobe na faceu (bili smo nekad face frendy) i danas dobivam poruku na e-mail da je ta ista osoba gledala moj profil koristeći se sa freequizz.es. Jel to moguće???

Greco
25.11.2011., 00:07
Ne mogu se logirati na fb, odjednom.

Upisem e-mail i lozinku i onda mi se pojavi upozorenje "secure connection failed" i nikako mi nece...

A prije sam se uvijek logirala bez problema..ne kuzim otkud sad ovo...:confused: :ne zna:

To nije do Fb, vidi jeli ti vrijeme tocno na racunalu, probaj preko drugog browsera, instaliraj najnoviju verzija browsera

Može jedno pitanje blokiran sam od jedne osobe na faceu (bili smo nekad face frendy) i danas dobivam poruku na e-mail da je ta ista osoba gledala moj profil koristeći se sa freequizz.es. Jel to moguće???
Gdje si nasao da ti na email dolazi tko ti je gledao profil :eek:
btw. msm da je to ne moguce:confused:

Almax
25.11.2011., 07:47
Gdje si nasao da ti na email dolazi tko ti je gledao profil :eek:
btw. msm da je to ne moguce:confused:

Pa na mailu, kao pošiljatelj je taj profil (Ime i prezime) i ja otvorim i ovako piše, evo kopiram tekst, naravno bez imena :)))))

__________ is using freequizz.es and viewed your profile!

Click to view ___________ profile and write back!

Thanks,

The freequizz.es Team

Sve je to ok, ali nije mi jasno blokirana je osoba, kako može vidjeti moj profil, znači to se nikome nije dogodilo???

beautiful_garbage
25.11.2011., 10:46
kako se brisu poruke iz inboxa:confused:

beautiful_garbage
25.11.2011., 10:47
almax mislim da ti je to neki spam na mailu

Simpsolina
25.11.2011., 12:47
kako se brisu poruke iz inboxa:confused:

Uđeš u poruke

stisneš Actions pa Delete messages

Greco
25.11.2011., 13:30
skorpionka87 jesi vratila sat na kompu i datum na sadasnje vrijeme ???

A mozillu skini ovdje (http://www.mozilla.org/en-US/products/download.html?product=firefox-8.0.1&os=win&lang=hr) i samo instaliras i to je to :D

beautiful_garbage
25.11.2011., 15:03
Uđeš u poruke

stisneš Actions pa Delete messages

hvala! nasla:)

Ko je bia zna!
25.11.2011., 18:36
jel ikako mogu namistit da mi se na naslovnici pokazuju akcije svih prijatelja i stranica( novi statusi,linkovi itd. ) jer iman neke prijatelje za koje mi nikad ne pokazuju kad stave novi status,link ili slike:ne zna:

Scorpione
25.11.2011., 18:59
bok, zna li netko kada će izaći ono govno od timelinea? mnogo se pričalo o tome, a sada ništa. nije da jedva čekam, nego me samo zanima.
i još me zanima zašto hakeri anonymousa nisu srušili fejs 5.11. kao što su najavljivali??

silas2012
25.11.2011., 22:35
anonymusi su očito kenjali :rolleyes:
a timeline je TREBAO 5.10. izać :ne zna:

Greco
26.11.2011., 07:41
jel ikako mogu namistit da mi se na naslovnici pokazuju akcije svih prijatelja i stranica( novi statusi,linkovi itd. ) jer iman neke prijatelje za koje mi nikad ne pokazuju kad stave novi status,link ili slike:ne zna:

Ako ti je ovakva naslovnica probaj ovako postavit, iako nisam siguran da ce to rijesiti problem :ne zna:
http://img638.imageshack.us/img638/4537/unbenanntlko.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/638/unbenanntlko.jpg/)

i još me zanima zašto hakeri anonymousa nisu srušili fejs 5.11. kao što su najavljivali??
Pas koji laje ne grize :D

Greco
26.11.2011., 10:23
Sada mi na naslovnici dolazi ovom se svidja ovo, ovaj komentira ovo :503:

tallly
26.11.2011., 18:04
Joj, meni isto idu na živce ovi komentari i lajki nekih trečih osoba koje uopče nisu moji prijatelji. Tak da sam si kod prijatelja, kod kojih mi to prikazuje, izključila opciju comments and likes.
Ali mislim da se to prikazuje ako ona treča osoba ima javni profil ili javne fotke.
Dakle, ako moje fotke (koje mogu vidjeti samo moji prijatelji) lajka moj prijatelj, onda se na zidu one treče osobe. Barem se nadam da je tako.

hercegovkaa
26.11.2011., 18:31
bok, zna li netko kada će izaći ono govno od timelinea? mnogo se pričalo o tome, a sada ništa. nije da jedva čekam, nego me samo zanima.

meni je timeline... nema ti bas promjena na naslovnici .. samo na profilu.. meni se svidja.. :D mislim... citala sam neke stvari od prije 2 godine i umirala od smijeha kakve sam gluposti stavljala.. xD

haj pipl
26.11.2011., 21:07
Bok..
Imam pitanje u vezi fejsa...kako da napravim stranicu na fejsu i onda da npr bude naslov: šokantno!! Ovo morate vidjeti...
I onda da oni moraju lajkati str. I da ih preusmjeri na neki link...nadam se da znate o cemu pricam..

Scorpione
27.11.2011., 10:52
meni je timeline... nema ti bas promjena na naslovnici .. samo na profilu.. meni se svidja.. :D mislim... citala sam neke stvari od prije 2 godine i umirala od smijeha kakve sam gluposti stavljala.. xD
ja sam isto pisao gluposti :D , jednom sam scrollao profil i trebalo mi je više od pola sata da dođem do kraja :rofl:
Bok..
Imam pitanje u vezi fejsa...kako da napravim stranicu na fejsu i onda da npr bude naslov: šokantno!! Ovo morate vidjeti...
I onda da oni moraju lajkati str. I da ih preusmjeri na neki link...nadam se da znate o cemu pricam..

ne znam odgovor na ovo pitanje, ali i da znam ne bih ti ga rekao jer mi idu na kurac stranice koje počinju sa "šokantno...." itd. takve naslove mogu davati samo novinari, a oni su dno društva. :kava:

uostalom, zašto uopće želiš napraviti takvu stranicu? te možda napaljuje kad mnogo ljudi lajka?

haj pipl
27.11.2011., 11:05
Ne,nego svako malo vidim takve str.i ne kuzim zasto to naprave,i kako,pa me zanima..ne bih radio takvu str nego me samo zanima..

silas2012
27.11.2011., 11:21
po meni samo glupi ljudi lajkaju one stranice tipa "šokantno!pogledajte što je ova cura vidjela na facebooku" :bljak:

Scorpione
27.11.2011., 11:57
po meni samo glupi ljudi lajkaju one stranice tipa "šokantno!pogledajte što je ova cura vidjela na facebooku" :bljak:

ili "mladić se ubio nakon što je pročitao ovaj status..."
pa jebote, ja ću napisati neki status, napraviti još 2 profila od kojih ću komentirati, sve zajedno uslikati i napraviti takvu stranicu koju će idioti lajkati.:facepalm:

imbatr0n
27.11.2011., 12:08
Bok ekipa, trebam vašu pomoć!

Nakon što sam napravio profil, traže od mene broj moba da mi pošalju sms sa confirmation kodom.
Problem je što ja taj sms ne dobivam.

Jel imao tko iskustva s tim?

escada4life
27.11.2011., 13:23
ovako....komp mi je bio na popravku neko vrijeme i nisam išla na fejs. samo preko moba sam provjeravala inbox jer za ostale radnje mob je pre-prespor.
Kad sam dobila komp nazad i logirala se imala sam što i vidjeti na mom wall-u : horde aplikacije horoskopa su bile na zidu i to je objavljivano npr. petkom u 1 sat u noći , kad ja spavam dubokim snom .
to sigurno nisam bila ja , niti tu aplikaciju koristim.
Kako saznati što se desilo ?

dire Dawn
27.11.2011., 16:06
što se desilo? onaj kome si dala komp ti je drkao po fejsu.

scherbatsky
27.11.2011., 18:50
Imam problemčić s fejsom i nadam se da sam na dobrom mjestu. :)

Kad komentiram nečiju sliku ili post, na mojem wallu to nije vidljivo nikome osim meni. Recimo, ako napišem komentar na frendovu sliku, on će to vidjeti na svom profilu, ali kad dođe na moj wall tamo neće vidjeti onaj mali zeleni kvadratić s navodnicima iza kojeg piše tekst na zidu osobe NN. Isprobala sam skoro sve, ali nigdje u postavkama privatnosti ne spominje se neka opcija koja podešava vidljivost mojih komentara. :confused:

Ja, kad sam na svom wallu, vidim sve svoje postove i komentare, ali ako mi neki fejsbuk frend dođe na wall on vidi samo ono što sam lajkala i statuse koje sam sam postavila, a komentare ne.

Molim vas, pomozite, jer besmisleno mi je ostavljati pametne komentare na tuđe postove kad ih ionako nitko ne može vidjeti. :p

Greco
27.11.2011., 19:00
Imam problemčić s fejsom i nadam se da sam na dobrom mjestu. :)

Kad komentiram nečiju sliku ili post, na mojem wallu to nije vidljivo nikome osim meni. Recimo, ako napišem komentar na frendovu sliku, on će to vidjeti na svom profilu, ali kad dođe na moj wall tamo neće vidjeti onaj mali zeleni kvadratić s navodnicima iza kojeg piše tekst na zidu osobe NN. Isprobala sam skoro sve, ali nigdje u postavkama privatnosti ne spominje se neka opcija koja podešava vidljivost mojih komentara. :confused:

Ja, kad sam na svom wallu, vidim sve svoje postove i komentare, ali ako mi neki fejsbuk frend dođe na wall on vidi samo ono što sam lajkala i statuse koje sam sam postavila, a komentare ne.

Molim vas, pomozite, jer besmisleno mi je ostavljati pametne komentare na tuđe postove kad ih ionako nitko ne može vidjeti. :p
Probaj ovako (http://www.forum.hr/showpost.php?p=36844582&postcount=2518)

scherbatsky
27.11.2011., 19:14
Jesam. Ali kod mene to ovako izgleda:
http://i40.tinypic.com/f2uebo.jpg

Neka druga ideja? :confused:

Hvala ipak. :)

Katina strofa
27.11.2011., 23:06
Kako se postaje admin u grupi koja ga nema.U jednoj od starih verzija to je bilo moguće,sada nikako

Greco
28.11.2011., 12:46
Kako se postaje admin u grupi koja ga nema.U jednoj od starih verzija to je bilo moguće,sada nikako

ne moze :kava:

Katina strofa
28.11.2011., 13:11
Znači treba pisati administraciji ili onom helpu?

Greco
28.11.2011., 13:22
Znači treba pisati administraciji ili onom helpu?

probaj, al bit ce tesko, znam da se Dinamo muci da dokaze da su officialna stranica, od 18,11 ne mogu postat na stranici dok to ne dokazu

aurora07
28.11.2011., 17:35
imam pitanje - da li se još nekom pojavljuje poruka od Facebook security - nekakav warning da će mi izbrisati profil ako nešto ne potvrdim i kliknem - naravno da ne vjerujem u to, al eto čisto da provjerim :ne zna: :kava:

wtf?

ONeill
28.11.2011., 18:53
Što je to "nešto" na koje moraš kliknuti ?
Stavit sliku od toga.

Iako mislim da facebook nikad ne sili da moraš na nešto kliknuti, jer svoje promjene uvede samostalno pa ti samo izbaci što je novog. Tako da mislim da je ovdje riječ o nečem zloćudnom.

baby_kaBOOM
28.11.2011., 20:35
IMAM PItANJE!
odg plizz
doslo mi je poruka na profilu sa kim san posta prijatelj,ja san kliknia //hide all recent friend....// i sad mi nema nijedne te poruke. pa vas pitam kako cu to vratit!!!

Greco
29.11.2011., 12:48
IMAM PItANJE!
odg plizz
doslo mi je poruka na profilu sa kim san posta prijatelj,ja san kliknia //hide all recent friend....// i sad mi nema nijedne te poruke. pa vas pitam kako cu to vratit!!!
Uradi ovako (http://www.forum.hr/showpost.php?p=36844582&postcount=2518)

Jesam. Ali kod mene to ovako izgleda:
http://i40.tinypic.com/f2uebo.jpg

Neka druga ideja? :confused:

Hvala ipak. :)
Pa npr. kada ti komentiras neciji status, to ti moze na tvom zidu vidjeti samo ako i on ima tu osobu za prijatelja

pikzibner7
30.11.2011., 01:01
što se desilo? onaj kome si dala komp ti je drkao po fejsu.

Ne mora biti baš tako, pouzdano znam da su neke aplikacije tako programirane da se same množe i pojavljuju i po tvom, i po zidovima od tvojih prijatelja.

Escada -jednostavno onemogući sve aplikacije koje ne koristiš.

pikzibner7
30.11.2011., 01:21

Nakon što sam napravio profil, traže od mene broj moba da mi pošalju sms sa confirmation kodom.

Ja takve blesavoće preskočim, i uopće - neće me dobiti na te fore - razina zaštite vašeg računa je niska, dajte nam svoj broj, i te gluposti. Tko mi hoće hakirat profil - nek ga hakira, a da ću povezivat račune ili im davat broj moba - mogu samo sanjat. http://www.sherv.net/cm/emo/rude/1/pissed.gif (http://www.sherv.net/pissed-emoticon-66.html)

scherbatsky
30.11.2011., 11:32
Pa npr. kada ti komentiras neciji status, to ti moze na tvom zidu vidjeti samo ako i on ima tu osobu za prijatelja

Nitko ne moze vidjeti. Ni zajednicki prijatelji. I kad komentiram neki portal ciji je zid vidljiv svima, to se ne prikaze na mom wallu nikome osim meni. :ne zna:

Pomagajte, vi fejs eksperti! :)

imbatr0n
30.11.2011., 14:03
Ja takve blesavoće preskočim, i uopće - neće me dobiti na te fore - razina zaštite vašeg računa je niska, dajte nam svoj broj, i te gluposti. Tko mi hoće hakirat profil - nek ga hakira, a da ću povezivat račune ili im davat broj moba - mogu samo sanjat. http://www.sherv.net/cm/emo/rude/1/pissed.gif (http://www.sherv.net/pissed-emoticon-66.html)
Očito pričaš bezveze, jer nakon nekog vremena čim se ulogiraš u profil odma ti izbaci taj security check prozor i nemožeš dalje ako ne daš broj.

aelys
02.12.2011., 21:27
Molim vas, pomozite, mučim se već pola sata na tom FB-u...:504:

Postoji li neka postavka čijom promjenom mogu od pojedinog prijatelja sakriti slike drugih prijatelja na kojima sam taggana i koje vide na mome profilu? (svoje slike znam sakriti, ali ne znam kako tuđe :ne zna:)
Prilično sam saigurna da je tako nešto bilo moguće prije, ali sada ne mogu pronaći...:cry:

Tea_xD
03.12.2011., 14:22
Vjerojatno je bilo ovo pitanje al sad baš da pretražujem 120 i nešto stranica :/

Ovako prije koju godinu napravila sam fejs i zaboravila lozinku i lozinku od maila -.- Jel bi ja mogla ikako prijavit njima da mi obrišu taj račun il kako već?

Čula sam da ima neka fora kao da prijatelji prijave da sam mrtva xD ? Jel znate vi išta o tome.

sunshinestar
03.12.2011., 14:27
http://www.netokracija.com/facebook-status-60-20025

http://www.poslovni.hr/vijesti/hoce-li-sijecanj-2012-biti-mjesec-kada-je-umro-dosadasnji-facebook-191512.aspx

Greco
03.12.2011., 15:21
Vjerojatno je bilo ovo pitanje al sad baš da pretražujem 120 i nešto stranica :/

Ovako prije koju godinu napravila sam fejs i zaboravila lozinku i lozinku od maila -.- Jel bi ja mogla ikako prijavit njima da mi obrišu taj račun il kako već?

Čula sam da ima neka fora kao da prijatelji prijave da sam mrtva xD ? Jel znate vi išta o tome.

Msm da te ne mogu prijaviti kao mrtvu :confused:

Btw. ima novi znak na fb chatu' (Y) ' , nije nova vijest, ali mozda netko ne zna :mig:

Tea_xD
03.12.2011., 19:50
A šta bi to trebalo značit xD Nisam u toku...-.-

ivancica-90
03.12.2011., 20:46

Ja imam slican problem.. samo sto ja fb koristim vec 3 godine.. i sada mi izbaci taj security check...

ovak pise...

Please complete a security check
Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.
Potvrdi svoj korisnički račun koristeći tvoj telefon

In order to confirm that you own this account, we need to send a security code to your phone (using an SMS).

Odaberite broj telefona na koji bi ste željeli da vam pošaljemo kod.

Jel ima tko iskustva s tim..

Tillea
05.12.2011., 10:28
Probaj ovako (http://www.forum.hr/showpost.php?p=36844582&postcount=2518)

Ja nigdje na kraju zida nemam opciju uredi postavke :ne zna:

Greco
05.12.2011., 12:52
Ja nigdje na kraju zida nemam opciju uredi postavke :ne zna:

pa idi skroz dolje i bit ce ti ovako kao na slici
http://img256.imageshack.us/img256/6416/72798278.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/256/72798278.jpg/)

Eve*
05.12.2011., 23:45
1. Kako postaviti da te ljudi s kojima nisi prijatelj ne vide na listi prijatelja od zajedničkog prijatelja?
Npr. ja sam friends sa X, sa Y nisam. X i Y su međusobno friends. Kako da ja postavim da me Y ne vidi u friends listi od X-a?
2.I za ovo pod 1. me zanimaju još svi trikovi kako se učiniti što nevidljivijim na fejsu, i npr. da me ni ne pokazuje u onom "people you may know"?

Tnx:)

Tillea
06.12.2011., 19:57
pa idi skroz dolje i bit ce ti ovako kao na slici
http://img256.imageshack.us/img256/6416/72798278.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/256/72798278.jpg/)

Nemam tako... Piše mi samo nema više objava za prikaz :ne zna:

Simpsolina
07.12.2011., 07:55
Pojavio mi se Timeline iz čista mira!!!! Neeeeeeeeeeeeeee!!!

Kako da vratim stari????

Kad uđem kod bilo koga od prijatelja još uvijek imaju stari!!!!!

:mama: :mama: :mama:

Greco
07.12.2011., 12:26
Pojavio mi se Timeline iz čista mira!!!! Neeeeeeeeeeeeeee!!!

Kako da vratim stari????

Kad uđem kod bilo koga od prijatelja još uvijek imaju stari!!!!!

I meni :503::503::503::503::503::503::503::503::503::503:

ddoll
07.12.2011., 13:52
Jesam li ja jedina osoba koja mrzi Facebook? :kava:

Simpsolina
07.12.2011., 14:05
I meni

Ej,a da nije to samo nama koji smo bili instalirali pa poništili??? :ne zna:

A ja sam i na ovome http://www.facebook.com/about/timeline bila stisnula 'Sign me up' (glupača :504: ) pa da nije možda zato???

joooooooooooooooooooooooj
užasan m je

i niko ga od mojih nema i ne vidi ga kad mi ode na profil :503::503::503::503::503:

može li se ikako opet maknuti????? :moli:

Greco
07.12.2011., 19:50
Ej,a da nije to samo nama koji smo bili instalirali pa poništili??? :ne zna:

A ja sam i na ovome http://www.facebook.com/about/timeline bila stisnula 'Sign me up' (glupača :504: ) pa da nije možda zato???

joooooooooooooooooooooooj
užasan m je

i niko ga od mojih nema i ne vidi ga kad mi ode na profil :503::503::503::503::503:

može li se ikako opet maknuti????? :moli:

Ja to nisam kliknuo, a mozda je to jer smo mi rijetki koji su ga svojevoljno instalirali negdje pocetkom 10 mj.

t0ma
07.12.2011., 20:32
@simpsolina bas sam htio sad to reci sto se tice timeline, meni se isto vratio

frend mi prije stavio timeline ono kad je jos u beti bilo i nakon nekog vremena sam ga izbrisao pomocu one aplikacije developer a sad vise ne mogu.

gadi mi se timeline :mad:

Martianka
08.12.2011., 04:39
Kako označiti poruke za brisanje? Nikako da skužim.

Greco
08.12.2011., 05:41
Kako označiti poruke za brisanje? Nikako da skužim.

Ako mislis na one u inboxu, ides na "Prikazi sve poruke" i pored poruka imas ona x, i tako jednu po jednu

Martianka
08.12.2011., 07:16
Mislila sam da postoji neki jednostavniji način kao što je to bilo prije kad ono čisti debilizam.

Simpsolina
08.12.2011., 07:44
Mislila sam da postoji neki jednostavniji način kao što je to bilo prije kad ono čisti debilizam.

Ideš na Actions pa Delete all messages

Simpsolina
08.12.2011., 07:47
@simpsolina bas sam htio sad to reci sto se tice timeline, meni se isto vratio

frend mi prije stavio timeline ono kad je jos u beti bilo i nakon nekog vremena sam ga izbrisao pomocu one aplikacije developer a sad vise ne mogu.

gadi mi se timeline :mad:

I meni se gadi. Pogotovo naj kvadrat za profil sliku

Možda smisle kako da se vrati stari kao onaj chat što se mogao vratiti :mama:

Martianka
08.12.2011., 10:01
Ideš na Actions pa Delete all messages

Al ne želim obrisati sve poruke.Kužiš?

Simpsolina
08.12.2011., 10:20
Al ne želim obrisati sve poruke.Kužiš?

Ne obrišeš sve iz inboxa nego uđeš u dopisivanje sa npr Markom i obrišeš cijeli razgovor,a ako hoćeš samo poneke iz razgovora s Markom onda ćeš morati ručno obilježiti koje hoćeš. E i bez obzra ako ti kod sebe obrišeš cijeli razgovor sa Markom,kof Marka i dalje ostaje cijeli razgovor.

balkanski pastuh
08.12.2011., 15:09
Dakle, imam neki fake profil, sa fejk yahoo adresom i par ljudi s kojima sam redovno u kontaktu. Dakle, ne želim apsolutno nikog više.

I gle čuda, na tom fejk profilu, s fejk email adresom, našao sam SVE KONTAKTE IZ SVOG MOBITELA.

Tko tu koga jebe?

libe2404
09.12.2011., 16:55
netko je mojoj nećakinji hakirao, provalio u profil i očito promijenio lozinku, ona me zove da joj ja nanovo promijenim lozinku jer ja imam njezin mejl i lozinku mejla, ja krenem na mejl a ono ni tamo nemogu ući, piše da je lozinka promijenjena prije 4 dana, pa kako je moguće da je netko provalio u facebook profil i mail.....što sad trebam napraviti?, please HELP :ne zna:

Simpsolina
09.12.2011., 21:01
Ništa

nek' napravi drugi profil :ne zna:

Greco
10.12.2011., 08:58
Timeline :mama:

Simpsolina
10.12.2011., 09:35

navodno će u narednih nekoliko sedmica svima stići ali prvo su ga dobili oni koji su ga bili instalirali :(

Poštarelo
10.12.2011., 10:07
Pozz, kako mogu backupat sve poruke iz inboxa? Naime trebam poruke od prosle godine sa jednim frebndom, a moram skrolat dva dana da dodem do nje jer imamo 14000 poruka.
Ajde pomagajte kako da ne moram scrollat

silas2012
10.12.2011., 14:36

navodno će u narednih nekoliko sedmica svima stići ali prvo su ga dobili oni koji su ga bili instalirali :(

konačno!! :lux:

dire Dawn
10.12.2011., 15:16
nisam baš u toku pa mi nije jasno koji kuki je tajmlajn. objasnite :)

Greco
10.12.2011., 15:55
a jbt i ta znatizelja obi mi se od glavu Zubo:

nisam baš u toku pa mi nije jasno koji kuki je tajmlajn. objasnite :)

glupost

dire Dawn
10.12.2011., 16:05
može netko detaljnije pojasnit?

Simpsolina
10.12.2011., 19:53
može netko detaljnije pojasnit?

tako će ti izgledati profil http://www.facebook.com/about/timeline

gracijela
10.12.2011., 20:58
pozdrav svima...imam jedno pitanje....nestao mi je novi izgled facebooka,
odnosno opcija "Ticker" s desne strane....da li netko zna kako to vratiti da ponovno
dobivam trenutne obavijesti svojih prijatelja!

unaprijed hvala :)

libe2404
10.12.2011., 23:18
Ništa

nek' napravi drugi profil :ne zna:

ona ne želi novi profil jer ima preko 500 frendova, fotke, poruke.....

najveći problem je mejl di je promijenjena lozinka, ja sam poslala gmailu da je hakiran mail al sam morala odgovoriti na neka pitanja (tipa kad je otvorila mail, kad ga je zadnji put koristila, kome je najviše poruka slala, neka sigurnosna pitanja, koja je zadnja lozinka...), taj mail sam ja njoj otvorila kad sam joj otvarala facebook profil i Boga pitaj kad je to bilo, mislim 2009g, koristila ga ona nije nikad jer smo ga otvorili samo da bi joj mogli otvoriti facebook profil, tako da na ništa nisam znala odgovoriti osim na pitanje koja vam je bila zadnja lozinka i sad sumnjam da će oni srediti taj račun.....jel itko bio u ovakvim problemima, što da radim?

rubia.despues
11.12.2011., 02:16

iako na prvu izgleda ko super ideja, realizacija im je katastrofalna :503:
na dane mi pola stvari (što sam objavila) sa profila nestane, pa se pojavi i tako u krug ...
i nepregledno za popi*dit

Greco
11.12.2011., 06:51
pozdrav svima...imam jedno pitanje....nestao mi je novi izgled facebooka,
odnosno opcija "Ticker" s desne strane....da li netko zna kako to vratiti da ponovno
dobivam trenutne obavijesti svojih prijatelja!

unaprijed hvala :)

ne mozes sama, kako je otisao tako ce i doci

Jerry_nidžo
11.12.2011., 12:51
Evo ima nekoliko dana imam problema s chatom na facebooku. U čemu je problem?

Ja vidim prijatelja da je online na facebooku, no on mene ne vidi. ja mu pošaljem poruku sa svoga chata na njegov i on je uredno primi. No kad mi želi uzvratiti njemu napiše da trenutno nisam dostupan (iako sam online) i ako želi može mi poslati poruku. I ono što mi pošalje na chat dođe mi kao poruka.

Ja sam pregledava postavke na chatu, ali što god uradio problem je ostao

dire Dawn
11.12.2011., 13:37
hvala :)

silas2012
11.12.2011., 19:34
otkud vam to za timeline?

Simpsolina
12.12.2011., 08:13
otkud vam to za timeline?

Koje?

fuksija
12.12.2011., 08:13
ovo se se pojavi kad se zeli ulogirati,dali neko zna o cemu se radi tu?inace vec 5 dana ne mogu uci u profil

Form Submitted
Thanks - your request has been submitted!

Note that writing in and submitting your ID multiple times will not result in a faster response. Once you submit your initial request, it is placed in a queue and responded to accordingly.

We appreciate your patience and apologize for any inconvenience this may cause.

silas2012
12.12.2011., 10:40
Koje?

pa to da će se kroz 2-3 tjedna svima prebacit na Timeline

Greco
12.12.2011., 12:29
pa to da će se kroz 2-3 tjedna svima prebacit na Timeline

pa trebalo je prije 2 mjeseca

s23mia
12.12.2011., 15:17
pozz! molim pomoć ako se netko razumije,može i na pm... situacija je slijedeća...
dolazim kod dečka prije par dana i zateknem ga na facebooku-na mom profilu,tj.korisničkom računu.
idući dan pričam sa frendovima o tome i pita me frend da li mi je na kompu na poslu (ja i dečko skupa radimo) u zadnje vrijeme instaliran kakav račun..kažem da neznam i da ću pogledati...
danas dođem na posao i malo proroštam komp i nađem program CAIN !!
e sad,slijedeće što me zanima,da li je to taj program pomoću kojeg je on saznao moju lozinku za fb račun,i ako je da li ja mogu pomoću tog programa saznat njegovu (pošto se i on koristi istim kompom)? hvala na strpljenju...

gracijela
12.12.2011., 17:25
bas sam malo gledala o Timelineu....i nije mi jasan malo dio s fotografijama
da li cemo i dalje imati foto albume ??

Gear
12.12.2011., 18:46
Jel zna netko kako sakriti Wall postove osobama koje mi nisu dodane kao frendovi? Kad idem gledati svoj fejs preko nekog tuđeg računa, a nemam ga na fejsu, vide mi se postovi, tj cijeli Wall! Jel se može to sakriti kao npr slike i kontakt info i gdje? Hvala :mig:

Greco
12.12.2011., 19:40
Jel zna netko kako sakriti Wall postove osobama koje mi nisu dodane kao frendovi? Kad idem gledati svoj fejs preko nekog tuđeg računa, a nemam ga na fejsu, vide mi se postovi, tj cijeli Wall! Jel se može to sakriti kao npr slike i kontakt info i gdje? Hvala :mig:

Probaj kao na slici postaviti sa public na prijatelji
http://img576.imageshack.us/img576/1526/unbenanntwdp.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/576/unbenanntwdp.jpg/)

Tu dodjes preko "postavke privatnosti"

Gear
13.12.2011., 08:44
Ali postavljeno mi je tako i opet se vidi Zid :ne zna:

silas2012
13.12.2011., 10:36
mogu li ikako odjednom "maknuti" tj dislikeat sve stranice koje sam lajkao,imam preko 3 000 stranica pa više ništa ne mogu likeat :mama:?

Greco
13.12.2011., 12:30
Ali postavljeno mi je tako i opet se vidi Zid :ne zna:

Onda pored posta vidi jel pise "prijatelji" ili nesto drugo

mogu li ikako odjednom "maknuti" tj dislikeat sve stranice koje sam lajkao,imam preko 3 000 stranica pa više ništa ne mogu likeat :mama:?

ne, moras jednu po jednu :top:

Gear
13.12.2011., 16:22
Piše prijatelji, ali na Like stvarima i tamo gdje sam nekome komentirala nešto ili pisala po zidu nekome, to nema opciju - tko može vidjeti, imam samo x pored toga :misli:i to se javno vidi :mama:

Mirotta
13.12.2011., 16:39
Piše prijatelji, ali na Like stvarima i tamo gdje sam nekome komentirala nešto ili pisala po zidu nekome, to nema opciju - tko može vidjeti, imam samo x pored toga :misli:i to se javno vidi :mama:

I kod mene je tako, ne znam kako to riješiti:mad:

silas2012
13.12.2011., 19:45
Onda pored posta vidi jel pise "prijatelji" ili nesto drugo

ne, moras jednu po jednu :top:

zašto?!??!:503:

Simpsolina
14.12.2011., 08:06
evo napokon su se oglasili u vezi Timelinea

http://img17.imageshack.us/img17/4282/35037647.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/17/35037647.jpg/)

silas2012
14.12.2011., 10:42
pa kad će ga svi imati :503:?zna li se ?:ne zna:

Yuna
14.12.2011., 14:16
Joj meni se ne sviđa uopče taj timeline :(
Previše mi lići na blog i preosobno mi izgleda. Svi će moć vidjet kaj si radio u određenom razdoblju. Bezveze, bolje je ovak da se vide samo najnovije aktivnosti.

Simpsolina
14.12.2011., 14:52
Joj meni se ne sviđa uopče taj timeline :(
Previše mi lići na blog i preosobno mi izgleda. Svi će moć vidjet kaj si radio u određenom razdoblju. Bezveze, bolje je ovak da se vide samo najnovije aktivnosti.

Neće ako sakriješ :ne zna:

Yuna
14.12.2011., 15:48
Neće ako sakriješ :ne zna:

Mislim na frendove, ostali mi nemogu ni sad vidjet. Opet glupo. A nema smisla sakrivat cijeli profil od frendova.

darge
14.12.2011., 16:16
pozz! molim pomoć ako se netko razumije,može i na pm... situacija je slijedeća...
dolazim kod dečka prije par dana i zateknem ga na facebooku-na mom profilu,tj.korisničkom računu.
idući dan pričam sa frendovima o tome i pita me frend da li mi je na kompu na poslu (ja i dečko skupa radimo) u zadnje vrijeme instaliran kakav račun..kažem da neznam i da ću pogledati...
danas dođem na posao i malo proroštam komp i nađem program CAIN !!
e sad,slijedeće što me zanima,da li je to taj program pomoću kojeg je on saznao moju lozinku za fb račun,i ako je da li ja mogu pomoću tog programa saznat njegovu (pošto se i on koristi istim kompom)? hvala na strpljenju...

Ako misliš da imaš keylogger na kompu,odnosno da ti pomoću njega krade lozinke,skini malwarebytes free verziju,i napravi full scan,on će ga obristi ako postoji,pa i ostale gamadi,trojane..ali prije napravi update.
http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

TomoSpringsteen
14.12.2011., 17:00
IMAM PROBLEM!!!!HITNO!!!!!

Facebook me trazi verifikaciju računa putem code-a kojeg su mi poslali na broj mobitela.Međutim,poslali su na broj koji ja više ne koristim i taj broj je izgubljen!!!Da li itko zna kako dalje????
Unaprijed hvala!!!

Simpsolina
15.12.2011., 09:05
Mislim na frendove, ostali mi nemogu ni sad vidjet. Opet glupo. A nema smisla sakrivat cijeli profil od frendova.

Pa ako ti smeta da ti prijatelji nešto vide onda to obriši

Šta će ti ako ne želiš da to neko vidi? :ne zna:

ror
15.12.2011., 14:28
Evo jedno pitanjce, član sam jedne udruge koja se bavi kućnim ljubimcima, i sada bi tu udrugu stavili na facebook, pa me zanima kako je najbolje to napraviti kao: grupu, profil, ili nešto treće (i koje su razlike između grupe i profila)?

Simpsolina
15.12.2011., 15:45
Evo jedno pitanjce, član sam jedne udruge koja se bavi kućnim ljubimcima, i sada bi tu udrugu stavili na facebook, pa me zanima kako je najbolje to napraviti kao: grupu, profil, ili nešto treće (i koje su razlike između grupe i profila)?

Po meni je najbolje fan stranica ili profil, ali na profilu možeš samo 5000 prijatelja imati tako da je bolje stranicu

Grupe rijetko ko gleda,bar mi se tako čini :ne zna:

Simpsolina
15.12.2011., 16:33
Drugi ljudi sad kad odu na moj profil vide Timeline i piše im 'XY now has Timeline blablabla ' i ima dugme 'Learn more' koji odvede na onu stranicu o Timeline-u i ispod gdje je pisalo Sign up sad piše Get Timeline

kad kliknem Get Timeline sa lažnog profila pojavi se odmah ali kaže da je samo preview i da pravi kreće od 22.12

sad je li stvarno kreće tad ili će opet odugovlačiti :ne zna:

homeless
16.12.2011., 01:39
IMAM PROBLEM!!!!HITNO!!!!!

Facebook me trazi verifikaciju računa putem code-a kojeg su mi poslali na broj mobitela.Međutim,poslali su na broj koji ja više ne koristim i taj broj je izgubljen!!!Da li itko zna kako dalje????
Unaprijed hvala!!!

Imam i ja taj problem, majkusa im :mad:

Christina
16.12.2011., 08:27
Drugi ljudi sad kad odu na moj profil vide Timeline i piše im 'XY now has Timeline blablabla ' i ima dugme 'Learn more' koji odvede na onu stranicu o Timeline-u i ispod gdje je pisalo Sign up sad piše Get Timeline

kad kliknem Get Timeline sa lažnog profila pojavi se odmah ali kaže da je samo preview i da pravi kreće od 22.12

sad je li stvarno kreće tad ili će opet odugovlačiti :ne zna:

kad kliknes get timeline imas 7 dana da ga sredis i onda ti postaje javan,ja sam jucer aktivirala pa valjda cu stici sve pobrisati :zubo:

mozakipo
16.12.2011., 12:27
kako pogledati svoje starije objave na facebook-u?
ali stare ima godinu,dvije dana? :ne zna:

i kako staviti opciju da na zidu mi ne stoji kome san šta komentirao po drugim zidovima,tj. da to samo ja vidim :ne zna:

:ne zna:

Simpsolina
16.12.2011., 14:38
Facebook Timeline od danas dostupan svima (http://www.index.hr/vijesti/clanak/facebook-timeline-od-danas-dostupan-svima/588749.aspx)

Simpsolina
16.12.2011., 14:39

Pa scrollaš do dna dokle god se može :ne zna:

Greco
16.12.2011., 14:53

i kako staviti opciju da na zidu mi ne stoji kome san šta komentirao po drugim zidovima,tj. da to samo ja vidim :ne zna:

ako imas Timeline lako, ako ne onda je dosta sporije, ides malo po malo

gbest
16.12.2011., 15:44
kaj sad na kraju s tim timelineom? jel ce to svi prije ili kasnije morat imat ili? da znam jel da se odma prebacim

Lex Luthor
16.12.2011., 16:55
Nisam još dobio timeline, ali generalno onako sa youtubea sviđa mi se novi izgled profila nekako je osobniji, ali timeline kao takav mi se ne sviđa, ne vidim zašto bi netko gledao mene od pelena do smrti, jednostavno stavljam i brišem fotke periodično...

silas2012
16.12.2011., 18:37
Facebook Timeline od danas dostupan svima (http://www.index.hr/vijesti/clanak/facebook-timeline-od-danas-dostupan-svima/588749.aspx)

bilo je i vrijeme :lux:

Simpsolina
16.12.2011., 19:15
Nisam još dobio timeline, ali generalno onako sa youtubea sviđa mi se novi izgled profila nekako je osobniji, ali timeline kao takav mi se ne sviđa, ne vidim zašto bi netko gledao mene od pelena do smrti, jednostavno stavljam i brišem fotke periodično...

Pa vidjeće tvoj život od pelena do danas samo ako sam postaviš te neke bitne događaje iz života

Bez toga ti je sve isto kao na starom profilu samo što ti je sad sve to što je bilo na starom profilu pokačeno na tu liniju po sredini :ne zna:

ivan.148
17.12.2011., 02:21
Timeline je smeće! Nije mi jasno hoce to dobiti svi prije ili kasnije, ili samo koji ga instaliraju. Meni to prelose izgleda i sramota me mojih statusa i slika iz 2007./2008. Deaktivirao sam profil dok ne nadjem riješenje :D

Simpsolina
17.12.2011., 09:28
Timeline je smeće! Nije mi jasno hoce to dobiti svi prije ili kasnije, ili samo koji ga instaliraju. Meni to prelose izgleda i sramota me mojih statusa i slika iz 2007./2008. Deaktivirao sam profil dok ne nadjem riješenje :D

Pa ako te sramota zašto ih ne izbrišeš? :facepalm:

I te statuse iz 2008. ti se i na starom profilu vide ako je neko dovoljno dokon da lista do kraja tvoj profil :ne zna:

silas2012
17.12.2011., 12:17
ja ne znam što se svi tresete,očito onda imate retardirane ljude za frendove ako će tražit vaše statuse iz 2008. :kava::ne zna:

Greco
17.12.2011., 12:52
Ja stojim iza svojih statusa iz proslosti :zubo:

Yuna
17.12.2011., 19:32
I mene je bruka nekih stvari iz prošlosti :facepalm:
Facebook je stvarno pretjerao s tim timelineom. Razmišljam si da izbrišem profil i otvorim novi.

Jane Birkin
17.12.2011., 19:38
molim vas,
kako mogu zablokati slike na koje su me tagirali neki drugi ljudi,
a nisam ih sama stavila???
to sam do sada imala blokano,
a ovaj timeline mi sve otvorio,
nikako ne mogu naći kako da
photose nitko ne vidi,
a da ih ne moram jednu po jednu blokirat.
užas.

Simpsolina
17.12.2011., 19:53
I mene je bruka nekih stvari iz prošlosti :facepalm:
Facebook je stvarno pretjerao s tim timelineom. Razmišljam si da izbrišem profil i otvorim novi.

I dalje ne razumijem zašto ih ne obrišeš ako te je sramota :ne zna:

Yuna
17.12.2011., 19:56
I dalje ne razumijem zašto ih ne obrišeš ako te je sramota :ne zna:

Pa trebalo bi mi bar 5 sati da pobrišem 4 godine, di bi došla da to krenem brisat. Jednostavnije mi je izbrisat profil.

Simpsolina
17.12.2011., 20:18
Pa trebalo bi mi bar 5 sati da pobrišem 4 godine, di bi došla da to krenem brisat. Jednostavnije mi je izbrisat profil.

Pa ako te sramota slika odeš u slike i izbrišeš koje ti smetaju.

A ne vjerujem da te sramota baš svega što si postavila prije par godina :ne zna:

A kad ti dođe Timeline imaš 7 dana dok ti ne postane javan da ga svi vide.

A na njemu ti je još lakše doći do tih godina koje ti smetaju,samo klikneš na godinu sa strane i odscrolla se sam dole i makneš šta ti smeta

Yuna
17.12.2011., 20:29
Ne želim uopče da ljudi gledaju što sam ja radila i pisala prije par godina ili mjeseci. Ovo sad je dobro jer se rijetko kome da scrollat do par godina, a s timelineom će to bit gotovo u par sekundi pa će svi gledat svima.
Možda će se moć zaklokirat određena godina, onda neću izbrisat.

Marlis
18.12.2011., 08:34
Može pomoć?

Prije nekoliko sam dana išla malo "istraživati" dodavanje nove mejl adrese na fb. Uspješno sam dodala jednu, ali onda sam odlučila ipak postaviti kao glavnu staru (dakle npr. staru mejl adresu xxx.x@x.xx sam zamijenila s yyy.y@y.yy i sada se s tom novom moram ulogirati). Sada svaki put kad dodam kao novu tu staru adresu (xxx.x@x.xx) i potvrdim da mi pošalju na nju mejl pa da ju verificiram, a kada to učim, jave mi da sam verificirala yyy.y@y.yy adresu (onu koja je već postavljena kao glavna).

Se nekome slično dogodilo? any tips and tricks kako da ovo riješim? :confused:

Simpsolina
18.12.2011., 08:53
Ne želim uopče da ljudi gledaju što sam ja radila i pisala prije par godina ili mjeseci. Ovo sad je dobro jer se rijetko kome da scrollat do par godina, a s timelineom će to bit gotovo u par sekundi pa će svi gledat svima.
Možda će se moć zaklokirat određena godina, onda neću izbrisat.

Onaj ko je dovoljno dokon tražiće i po ovom starom

Ja iskreno ne vjerujem da je ikome do toga da ide nekome tražiti šta je pisalo prije 5 godina

Greco
18.12.2011., 09:15
Onaj ko je dovoljno dokon tražiće i po ovom starom

Ja iskreno ne vjerujem da je ikome do toga da ide nekome tražiti šta je pisalo prije 5 godina

Meni je zanimljivo, na starom mi je bilo dosadno i nije mi to palo na pamet , ali ovako jednim klikom mi je zanimljivo :kava:

Simpsolina
18.12.2011., 09:33
I šta imaš od toga što ćeš vidjeto da je Pero ili Janko 2008. napisao kako mu je 'sinoć bilo extra u gradu' ? :ne zna:

Mula
18.12.2011., 10:15
Ima li šanse da se makne Timeline? Jasam pročitala članak sa linka te čak nisam stavila publish a uskoči mi Timeline.

Simpsolina
18.12.2011., 10:24
Mislim da se ne može maknuti

Yuna
18.12.2011., 13:56
Meni je zanimljivo, na starom mi je bilo dosadno i nije mi to palo na pamet , ali ovako jednim klikom mi je zanimljivo :kava:

That's what I'm talking about. Stvarno moraš bit nadobudni freak da nekome ideš čitat par godina unatrag i listat u beskonačnost, a sad kad je to dostupno odma svi će čitat.

Sad baš gledam jedan profil koji ima timeline, stranica je podijeljena na 2 dijela, sve je razbacano pol lijevo pol desno, uopče nema nikakvog reda ni kontinuiteta na profilu, sve izgleda nabacano i nepregledno, katastrofa. I sporije je dosta, duže mu treba da učita npr. 2008. godinu. Fuj, fuj, mrzim timeline! :503:

JohnD
18.12.2011., 14:24
Dabogda vam Timeline svima ogadio fejs pa ga svi izbrisali! :zubo:

DailyProphet
18.12.2011., 14:54
evo, preuzela san timeline i rastužilo me to šta san nekad brisala statuse i poveznice i sad se nemam čemu smijat.... :tuzni:

inače, ok mi je. i sviđa mi se postojanje cover slike.

Yuna
18.12.2011., 16:07
Pridružite se :zubo:
http://www.facebook.com/pages/FB-Timeline-Sucks/306060319426895?sk=wall

Mirotta
18.12.2011., 16:49
Da li će na Timeline-u ostati iste postavke privatnosti koje sad imam?
Ako su mi prijatelji skriveni, da li će to i dalje tako ostati?
I sve druge objave koje su sakrivene, s kim sam se sprijateljila i koje mi se stranice sviđaju npr.?

Da li tamo u opcijama privatnosti postoji "samo ja"opcija za vidljivost?

SlimShadyFilip
18.12.2011., 17:31
dali se fejs moze ikako hakirat!?

JohnD
18.12.2011., 17:40
Pridružite se :zubo:
http://www.facebook.com/pages/FB-Timeline-Sucks/306060319426895?sk=wall

Zanimljivo kako svakom novom promjenom ljudi prave ovakve grupe i njima ne postižu apsolutno ništa. Ljudi shvatite već jednom, fejsbuka boli moje korisničko ime za vaša mišljenja.:)

Yuna
18.12.2011., 18:10
Zanimljivo kako svakom novom promjenom ljudi prave ovakve grupe i njima ne postižu apsolutno ništa. Ljudi shvatite već jednom, fejsbuka boli moje korisničko ime za vaša mišljenja.:)

U nadi je spas! :)

fr77
18.12.2011., 18:33
ja ne razumijem vas ?? Ako vas je sada sramota da ljudi gledaju ono što ste pisali 2008 , kako vas onda nije bila sramota to pisat, wtf, koji je vaš problem??

SlimShadyFilip
18.12.2011., 19:41
zna netko sta znaci :S na fejsu!?!

Yuna
18.12.2011., 20:12
ja ne razumijem vas ?? Ako vas je sada sramota da ljudi gledaju ono što ste pisali 2008 , kako vas onda nije bila sramota to pisat, wtf, koji je vaš problem??
Nije da se sramim svojih statusa nego mi je užasno glupo da sad svatko u sekundi može vidjet kaj sam ja pisala prije 2-3 godine. Nema mi logike nikakve :ne zna:

Houndon
18.12.2011., 20:29
Ponekad mislim da se fejs želi uništiti sam od sebe. Ovaj timeline je nešto najgore što su mogli izmisliti, nije mi jasno zašto misle ako budu konstantno mjenjali izgled i slična sranja da će privuči više ljudi. No, ipak, ovo je najgore i toliko bizarno da je nevjerojatno ---> http://www.net.hr/tehnoklik/page/2011/12/15/0212006.html :facepalm:

fr77
18.12.2011., 21:22
Nije da se sramim svojih statusa nego mi je užasno glupo da sad svatko u sekundi može vidjet kaj sam ja pisala prije 2-3 godine. Nema mi logike nikakve :ne zna:

Pa slažem se da nema nikakve logike, da govoriš da se ne stidiš onog što si pisala , a tak ti neviđeno smeta što će to sad netko pročitat ?? :P

kikiriki3010
19.12.2011., 01:09
Ljudi ajde molim vas pomognite ako je neko imao isti problem odnosno zna rješenje, kaad se idem ulogirat nakon točne šifre i korisničkog imena otvori mi se slijedece(nakon toga se mogu jedino odjavit):

Form Submitted
Thanks - your request has been submitted!

Note that writing in and submitting your ID multiple times will not result in a faster response. Once you submit your initial request, it is placed in a queue and responded to accordingly.

We appreciate your patience and apologize for any inconvenience this may cause.

Erato321
19.12.2011., 16:28
kak se sakrije lista prijatelja? to uopce ne sljaka, j sam stavila "only me" i onda mi kazu da ih i dalje vide. :503: iiiii, kako funkcionira onaj neki limit : Limit the Audience for Past Posts

thanks

Simpsolina
19.12.2011., 17:14

I ti tako u sekundi možeš doći do toga 'sramotnog' i izbrisati to.

btw. dajte mi vi koji ste u panici zbog sramotnog sadržaja od prije par godina primjer tog nečeg 'sramotnog' :ne zna:

ne razumijem šta bi to toliko sramotno trebalo biti da se idu praviti novi profili

Simpsolina
19.12.2011., 17:14
Da li će na Timeline-u ostati iste postavke privatnosti koje sad imam?
Ako su mi prijatelji skriveni, da li će to i dalje tako ostati?
I sve druge objave koje su sakrivene, s kim sam se sprijateljila i koje mi se stranice sviđaju npr.?

Da li tamo u opcijama privatnosti postoji "samo ja"opcija za vidljivost?

Meni je ostalo sve skriveno kao na starom

Simpsolina
19.12.2011., 17:17
No, ipak, ovo je najgore i toliko bizarno da je nevjerojatno ---> http://www.net.hr/tehnoklik/page/2011/12/15/0212006.html :facepalm:

Pa kad bolje razmisliš i nije.
Čim takve 'samoubilačke' poruke ideš iznositi u javnost to je zbog toga što želiš da te neko spriječi.

E,sad...to što će dosta ljudi tu tipku zloupotrebljavati...to je glupo :D

Simpsolina
19.12.2011., 17:19
dali se fejs moze ikako hakirat!?

Možeš ako si haker :)

Yuna
19.12.2011., 17:26
What's wrong with you? Već ti preko 10 postova objašnjavam zašto mi to smeta i da ne želim da mi ljudi to čitaju a ti i dalje pitaš zašto mi smeta :rofl:

Simpsolina
19.12.2011., 18:14
What's wrong with you? Već ti preko 10 postova objašnjavam zašto mi to smeta i da ne želim da mi ljudi to čitaju a ti i dalje pitaš zašto mi smeta :rofl:

Pa navedi mi primjer nečega čega te sramota

npr. neki status tipa-'Napila sam se k'o stoka sinoć i ispovraćala pred kućnim pragom' ili tako nešto

je li to?

ja imam samo videe od prije par godina i ono 'srecan rodjendan' postove od prijatelja,statuse pišem svake prestupne (i obrišem ih nakon par dana) pa mi nije jasno kakve sramotne stvari imaju ljudi na FB

Mirotta
19.12.2011., 18:44
kak se sakrije lista prijatelja? to uopce ne sljaka, j sam stavila "only me" i onda mi kazu da ih i dalje vide. :503: iiiii, kako funkcionira onaj neki limit : Limit the Audience for Past Posts

thanks

Uredi profil, prijatelji i obitelj, pokraj prijatelja odaberi "samo ja". I radi :top:

Ovo drugo ne znam, ali meni se više ništa na zidu ne vidi:top:

Meni je ostalo sve skriveno kao na starom

Tnx:D, meni je ustvari samo bitno da je zatvoreno za one koji mi nisu prijatelji, da nije ono da ponovo moramo postavke mijenjati.

sedamdana
19.12.2011., 23:18
molim vas pomoc..upravo sam skuzila da mi se netko logirao na fb, al nije mi lozinku mjenjao - samo lajko gomile budalastina. uspjela sam promjenit lozinku al bi mjenjala i onaj mail s kojim se ulogiravam. jel se to moze?

promjenila bi ja na mailu lozinku al tamo mi je promjenjeno sigurnosno pitanje i ne znam sta dalje..mail imam na net.hr.

molim vas pomozite..

Houndon
20.12.2011., 14:59
Koliko sam te shvatio, ti nemožeš ući u mail koji trenutno imaš na fejsu za login, zar ne? Ako je tako onda napravi novi mail i osiguraj ga bolje nego ovaj prijašnji mail. Uđi u Fejs i promjeni lozinku te dodaj novu mail adresu. Kada dodaš tu novu mail adresu ukloni onu staru. Inače, pogledaj malo mjere sigurnosti na fejsu veoma su korisne ako ih se pridržavaš.

Greco
20.12.2011., 18:36
Doslo mi je nesto za vecu zastitu na mom browseru, to sam potvrdio i sada mi na Fb-u uvijek ovako izgleda
http://img403.imageshack.us/img403/2951/unbenanntjou.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/403/unbenanntjou.jpg/) :ne zna:

I imam pitanje, za Timeline onaj cover, nikako da mi slika ima 399 piksela ili manje, pa zna li netko kako da to nastimam

tallly
20.12.2011., 21:05
Ovdje (http://www.index.hr/xmag/clanak/timeline-vam-ide-na-zivce-evo-nekoliko-odlicnih-prijedloga-koji-ce-vam-uljepsati-fejs-profil/589555.aspx) piše:
Iako neki od vas već imaju svoj Timeline, on će se službeno na svim profilima aktivirati 23. prosinca, a za sve one koji ne mogu dočekati taj dan i žele biti u trendu, mogu aktivirati Timeline na ovom linku.

To znači da neče više biti starog profila? Ja neču timeline ....

Houndon
20.12.2011., 22:01
Točno, neče biti više starog profila i nitko te nepita za mišljenje kao i sve ostale facebook korisnike, nažalost. :o

sedamdana
20.12.2011., 23:46
Koliko sam te shvatio, ti nemožeš ući u mail koji trenutno imaš na fejsu za login, zar ne? Ako je tako onda napravi novi mail i osiguraj ga bolje nego ovaj prijašnji mail. Uđi u Fejs i promjeni lozinku te dodaj novu mail adresu. Kada dodaš tu novu mail adresu ukloni onu staru. Inače, pogledaj malo mjere sigurnosti na fejsu veoma su korisne ako ih se pridržavaš.

puno ti hvala,

uspjela sam sve sredit :)

Houndon
21.12.2011., 00:04
Odlično :)

tallly
21.12.2011., 10:29
Točno, neče biti više starog profila i nitko te nepita za mišljenje kao i sve ostale facebook korisnike, nažalost. :o

Ma nek idu nekamo s timelineom :mad::mad::mad: ....

Još nešto - sa uvedbom timelinea če se vidjeti sve što smo u prošlosti stavili na zid. Ja sam si prije nekog vremena izbrisala sve objave i sad jih više-manje brišem, da mi se ne nakupi opet svega.
Kaj če se sad i ove objave od prije par godina a koje sam si izbrisala vidjeti?

legica21
21.12.2011., 11:50
jel mogu kako cijeli inbox obrisati... a ne da moram razgovor po razgovor? :o

Monika25
21.12.2011., 13:35
nije istina da ce se svi 23.12. automatski prebaciti na timeline. tada ce samo svim korisnicima biti predstavljen. jos neko vrijeme ce svako moc odlucit zeli li uzeti timeline, ili ostati pri starom profilu. ali na duge staze (ne zna se kad) ce svi biti "primorani" da se prebace na timeline!

DailyProphet
21.12.2011., 15:09
Ma nek idu nekamo s timelineom :mad::mad::mad: ....

Još nešto - sa uvedbom timelinea če se vidjeti sve što smo u prošlosti stavili na zid. Ja sam si prije nekog vremena izbrisala sve objave i sad jih više-manje brišem, da mi se ne nakupi opet svega.
Kaj če se sad i ove objave od prije par godina a koje sam si izbrisala vidjeti?

ma sve Če se vidit. i izbrisano i neizbrisano. i inbox Če postat javan. i svi Če vidit čiji profil gledaš.....

paranoici evo vam :facepalm:

edit: dragi Lastane, imam timeline, još uvijek mi nije ukraden identitet i nitko mi ne čita stare statuse i inbox... jesam li normalna?

tallly
21.12.2011., 15:18
ma sve Če se vidit. i izbrisano i neizbrisano. i inbox Če postat javan. i svi Če vidit čiji profil gledaš.....

paranoici evo vam :facepalm:

edit: dragi Lastane, imam timeline, još uvijek mi nije ukraden identitet i nitko mi ne čita stare statuse i inbox... jesam li normalna?

Hvala na odgovoru. Nisam nikakav paranoik, oprosti jer sam to pitala. OK?

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: :rolleyes::rolleyes:

Simpsolina
21.12.2011., 15:49
Neće ti se vidjeti ništa što si izbrisala

tallly
21.12.2011., 16:19
OK, super. Prije par mjeseci sam išla sve brisati, baš sam se nasmijala na sve što sam objavila, svašta ....
Ali je stvarno naporno to brisanje, post po post, nikad kraja :rolleyes:.

Hvala, Simpsolina.

ramos_4
21.12.2011., 16:59
los je ovaj timeline

taman se naviknes na izgled fejsa i odmah promijene:504:

silas2012
21.12.2011., 21:07
meni nisu jasni ovi koji (još uvijek :visi:) pitaju hoće li im inbox biti vidljiv :facepalm:

Ben Marshall
21.12.2011., 23:18
Nisam baš nešto previše istraživao o tom tajmlajnu niti me posebno interesiralo iako sam dugogodišnji korisnik facebooka, ali me samo zanima mogu li narediti da sve ono što sam pisao u prošlosti od 2006. ne vidi nitko od mojih prijatelja, nego samo ja? Pročitao sam samo negdje da to mogu svi vidjeti, bla bla bla.....
Isto tako i popis mojih prijatelja, želim da ostanu skriveni kao i do sada. Stavio sam si upravo tajmlajn i ništa ne kužim. :D
Novo, čudno i na prvi dojam mi se uopće ne sviđa, osim jedino u cijeloj toj priči one cover slike. Super.
Ali u svakom slučaju ću si ga ostaviti, vjerujem da ću se naviknuti i da će mi se s vremenom svidjeti iako ne znam koje su mu prednosti i mane.
Zasada ga samo ja vidim, dok mi na profilu piše da će ga za 6 dana svi vidjeti...

jel mogu kako cijeli inbox obrisati... a ne da moram razgovor po razgovor? :o

Da da. Ovo i mene zanima. Imam pun kuki privatnih poruka koje nikad ne brišem tak da mislim da je krajnje vrijeme sad, ne treba mi toliko, a kad hoću obrisati moram ići jednu po jednu, nisam našao opciju da mogu nekoliko odjednom, ako je uopće i ima. Glupost.

Bobo Mesar
22.12.2011., 01:14
Na oba pitanja je odgovor negativan. Upravo sam brisao inbox i najlakše je bilo na android fb aplikaciji.

Za drugo pitanje, morati ćeš statuse koje želiš ukloniti s timelinea isto micati jedan po jedan.

babin kuk
22.12.2011., 01:42
Pozz ljudi, jedno pitanje...vi koji imate timeline kao i ja- dal ste primetili kako je od juce nestala ona opcija "show all stories from .... year"? Kad listam timeline, pojavljuje mi se samo now, earlier, pa onda najvaznije stvari iz 2011/10/09...itd. Nema ono da mi iza najvaznijeg razvsta sve objave po mesecima ako zelis. Tako i kod drugih. Samim tim dosta detalja fali. Jel to oni nesto preuredjuju pa privremeno nema, ili ce tako ostati. Jer bi to znacilo da mi je bar 3/4 postova zauvek obrisano? o.O

Greco
22.12.2011., 05:48
Pozz ljudi, jedno pitanje...vi koji imate timeline kao i ja- dal ste primetili kako je od juce nestala ona opcija "show all stories from .... year"? Kad listam timeline, pojavljuje mi se samo now, earlier, pa onda najvaznije stvari iz 2011/10/09...itd. Nema ono da mi iza najvaznijeg razvsta sve objave po mesecima ako zelis. Tako i kod drugih. Samim tim dosta detalja fali. Jel to oni nesto preuredjuju pa privremeno nema, ili ce tako ostati. Jer bi to znacilo da mi je bar 3/4 postova zauvek obrisano? o.O

Kod mene imaju razvrstavanja po mjesecima :kava:

Simpsolina
22.12.2011., 09:37
Ali u svakom slučaju ću si ga ostaviti

Pa moraš ga ostaviti,nemaš izbora :zubo:

babin kuk
22.12.2011., 10:02
Kod mene imaju razvrstavanja po mjesecima :kava:

Fuck, pa sta se onda razjebalo na mom pretrazivacu :) Neverovatno. Odmah iza 2011 highlights ide 2010 highlights itd.

Good evil
22.12.2011., 15:11
Pitanje, al ne o tajmlajnu.

Znaci na svom wallu sam sakrila aktivnosti koje su se evidentirale na mom zidu - konkretno: ono kada bi nekome nešto napisala na wall pa je i na mom wallu evidentirana takva akcija (opcija na X-iću , Hide all recent Wall post activity from profile) i aktivnosti koje se bilježe kad lajkaš nešto (Hide all recent like activity from profile).

Kak sad to vratiti :zubo:
Sad kad lajkam nešto, to mi se ne evidentira više na wallu, ali ne nalazim opciju kako dozvolit da to bude opet vidljivo?
Pa please ako znate, što konkretnije opišite postupak :zubo:

Simpsolina
22.12.2011., 15:43
Pitanje, al ne o tajmlajnu.

Znaci na svom wallu sam sakrila aktivnosti koje su se evidentirale na mom zidu - konkretno: ono kada bi nekome nešto napisala na wall pa je i na mom wallu evidentirana takva akcija (opcija na X-iću , Hide all recent Wall post activity from profile) i aktivnosti koje se bilježe kad lajkaš nešto (Hide all recent like activity from profile).

Kak sad to vratiti :zubo:
Sad kad lajkam nešto, to mi se ne evidentira više na wallu, ali ne nalazim opciju kako dozvolit da to bude opet vidljivo?
Pa please ako znate, što konkretnije opišite postupak :zubo:

Čini mi se da dole na onoj plavoj crti (na koju stiskaš kad hoćeš da ti prikaže još sadržaja na profilu) u desnom ćošku imaš edit options pa tu nešto stisneš

babin kuk
22.12.2011., 19:53
nije istina da ce se svi 23.12. automatski prebaciti na timeline. tada ce samo svim korisnicima biti predstavljen. jos neko vrijeme ce svako moc odlucit zeli li uzeti timeline, ili ostati pri starom profilu. ali na duge staze (ne zna se kad) ce svi biti "primorani" da se prebace na timeline!

Pa timeline je vec itekako predstavljen, mozes da ga uzmes ako hoces, a i napisano je do detalja kako da ga koristis, sva uputstva itd. Samo ukucaj Introducing timeline na search. I ja sam cuo da od 23. decembra svi ce da ga imaju, odnosno mislim da ce poceti da ga uvode pomalo pa ce za nekih nedelju, mozda malo vise svi da ga imaju.

vitamin D
24.12.2011., 17:25
Đto se tiče ovih postavka privatnosti. Što timeline otkriva više o privatnosti od starog profila? Nikako ne mogu to skužiti, po meni je razina privatnosti ista i dalje.

Megi Pegi
24.12.2011., 17:53
Meni se na timeline-u ne sviđa što je sve u dva stupca. Nekako mi je nepregledno, zavrti mi se u glavi. Može li se ikako namjestiti da sve bude u jednom stupcu?
Tnx

tallly
24.12.2011., 17:54
Kod mene je sve isto šta se tiče privatnosti, nikakvih promjena.

Popodne prešla na timeline i zasad mi je OK. Rekla sam da ga neču, da mi se ne sviđa :brukica: ali sad mi je baš cool. Nisam ništa posebno mijenjala, več prije sam obrisala sve objave, ama baš sve, tako da iz proteklih godina nemam ništa. Samo par objava iz ove godine.

Simpsolina
24.12.2011., 19:10
Đto se tiče ovih postavka privatnosti. Što timeline otkriva više o privatnosti od starog profila? Nikako ne mogu to skužiti, po meni je razina privatnosti ista i dalje.

Ništa

Smo što je sad lakše doći do starih objava kad se klikne na neku raniju godinu

Meni se na timeline-u ne sviđa što je sve u dva stupca. Nekako mi je nepregledno, zavrti mi se u glavi. Može li se ikako namjestiti da sve bude u jednom stupcu?
Tnx

Možeš stisnuti pored objava onu zvijezdu na kojoj piše 'feature' pa će ti se razvući preko cijele stranice ali ružno izgleda (bar meni)

Megi Pegi
24.12.2011., 20:07
Hvala, Simpsolina probat ću

kikec
25.12.2011., 10:42
dobar je ovaj timeline. finog je dizajna i preglednosti, a fora je vidjeti datum kada sam pristupio facebooku-u i/ili pročitati ono o čemu smo pričali prije par godina.

lajkam timeline!

Gear
25.12.2011., 22:47
:503: sad sam instalirala Timeline i mogu reć da mi se sviđa...ništa ne moram brisat tak da je super :raspa: SAMO zašto mi se dosta stvari opet vidi osobama koje nemam dodane kao prijatelje?!?! :mama: pa kako da to sakrijem? vidi mi se cijeli profil, slika, prijatelji :( help

sunny_july
25.12.2011., 23:10
:503: sad sam instalirala Timeline i mogu reć da mi se sviđa...ništa ne moram brisat tak da je super :raspa: SAMO zašto mi se dosta stvari opet vidi osobama koje nemam dodane kao prijatelje?!?! :mama: pa kako da to sakrijem? vidi mi se cijeli profil, slika, prijatelji :( help

odi na postavke privatnosti, onda na kako ste povezani i tu si sredi što želiš.

i da, meni još nije došao timeline, predivno bi bilo da ni ne dođe :503:

Gear
26.12.2011., 08:24
Ništa se ne mijenja :ne zna:, promijenim onu prvu opciju pod Kako ste povezani i sve mi je isto...zadnje dvije opcije su mi označene Friends, a prve tri Svi...kad sam prvu stavila Prijatelji bilo je isto :(

tallly
26.12.2011., 09:51
Hm, kod mene sve štima, nikakvih promjena nije bilo. A kad kliknem na svom timelineu 'look as'/'pogledaj kao' ili kako več piše (imam slovenski FB pa mi piše 'poglej kot') onda mi na vrhu piše:
This is how your timeline looks to you... a onda još kliknem PUBLIC i baci me kako javnost vidi profil i onda napiše This is how your timeline looks to the public.

zadnje dvije opcije su mi označene Friends, a prve tri Svi...

Ja imam isto postavljeno ....

korporacija
27.12.2011., 12:17
Zbog Timelinea gase račune na Facebooku!Iako su u Facebooku korisnicima omogućili rok od sedam dana u kojem mogu proučiti sve opcije na Timelineu prije nego on postane vidljiv svima, ova je opcija izazvala pravu paniku u Finskoj zbog čega su korisnici počeli masovno brisati arhive poruka i chatova, a neki su u potpunosti ugasili svoje račune na ovoj društvenoj mreži. http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it/zbog-timelinea-gase-racune-na-facebooku.html Zuckerberg je opet pretjerao ovo je početak kraja njegove socijalne mreže.

korporacija
27.12.2011., 12:20
Facebook je postao metom novih tužbi vezanih uz povredu privatnosti i prikupljanje podataka o aktivnosti korisnika bez njihove dozvole http://www.bug.hr/vijesti/tuzbe-protiv-facebooka-zbog-povrede-privatnosti/111356.aspx Što mu je ovo trebalo?

Greco
27.12.2011., 12:30
Što mu je ovo trebalo?

Fb je jedina stvar na svijetu cija svaka promjena ide na gore. :503:

korporacija
27.12.2011., 20:17
Pogledajte samo reakcije amerikanaca na novi izgled facebook timeline ispod članka na istu temu u USA Today http://www.usatoday.com/tech/news/story/2011-12-16/facebook-timeline-questions/52010580/1

Kapri
28.12.2011., 00:33
Da li se moze otkriti adresa osobe na fb preko IP Adrese ako nista lokacija tj naselje iz koje kucka i da li policija moze to da otkrije.Naime otvorila sam lazni profil radi momka,ne pitajte,i on je izgleda provalio da je profil lazan a ima prijatelja u policiji.E sada me zanima moze li ikako saznati da sam to ja

zepina
28.12.2011., 16:08
Imam jednu grupu na fejsu pa me zanima kako namjestiti da u grupi mogu komentirati samo ljudi koji su lajkati stranicu, jer sam uočio da komentiraju statuse ljudi koji nisu lajkali stranicu?

Greco
28.12.2011., 17:13
Imam jednu grupu na fejsu pa me zanima kako namjestiti da u grupi mogu komentirati samo ljudi koji su lajkati stranicu, jer sam uočio da komentiraju statuse ljudi koji nisu lajkali stranicu?

Ne mozes :flop:

msimba
29.12.2011., 00:14
Kako odjednom obrisat sve poruke iz chata/messagea?

Imam ih preko 1000 i stvarno mi se ne da jednu po jednu sad brisat :(

Erato321
29.12.2011., 11:11
kako doći do onih stvari koje sam kiliknula HIDE na timeline-u?
i kako da maknem tag s bilješki, pjesama i sličnog... na timelineu ne postoji više ta opcija? :503:

edit:
brisala sam stare postove iz 2009. godine a i dalje mi pise sa strane u stupcu di su godine, a kad je kliknem nema postova... to je vjerojatno zbog tih hide stvari... a kak da maknem da se ne pojavljuje 2009. godina odnosno kak da uklonim to kaj je hidano?

pomozite mi :(

Ben Marshall
29.12.2011., 15:32
Ne znam, razmišljam da napokon ugasim ovo sranje koje mi se zgadilo u posljednje vrijeme nakon dugo vremena :rofl:
Bit će mi žao jer ću prekinuti kontakt s jako dobrim ljudima i prijateljima... Ali sve zbog ovog tajmlajna jer više ništa ne kužim, ne znam što je istina, što laž, što izmišljotina, kako ovo, kako ono... Ne sviđa mi se ništa više na tom facebooku. Ovo ide ravno k vragu.
Prije nego što sam si uključio timeline sam imao opciju da samo ja vidim svoje prijatelje (i još neki moji) i to je bilo u redu, ali sada to mogu vidjeti svi moji prijatelji pa čak i oni koji to nisu (jučer slučajno saznao), mada mi je kad odem na opciju > Prikaži sve > Uredi > Who can see your friend list on your profile uključena/naštimana opcija da Samo ja mogu vidjeti to. :flop: Također svi mogu vidjeti što sam pisao u prošlosti od kada sam se uključio u ovu mrežu sve do danas jer naime, ne postoji opcija da samo ti (ili određen broj ljudi) može to vidjeti...

Greco
29.12.2011., 16:42
Ne znam, razmišljam da napokon ugasim ovo sranje koje mi se zgadilo u posljednje vrijeme nakon dugo vremena :rofl:
Bit će mi žao jer ću prekinuti kontakt s jako dobrim ljudima i prijateljima... Ali sve zbog ovog tajmlajna jer više ništa ne kužim, ne znam što je istina, što laž, što izmišljotina, kako ovo, kako ono... Ne sviđa mi se ništa više na tom facebooku. Ovo ide ravno k vragu.
Prije nego što sam si uključio timeline sam imao opciju da samo ja vidim svoje prijatelje (i još neki moji) i to je bilo u redu, ali sada to mogu vidjeti svi moji prijatelji pa čak i oni koji to nisu (jučer slučajno saznao), mada mi je kad odem na opciju > Prikaži sve > Uredi > Who can see your friend list on your profile uključena/naštimana opcija da Samo ja mogu vidjeti to. :flop: Također svi mogu vidjeti što sam pisao u prošlosti od kada sam se uključio u ovu mrežu sve do danas jer naime, ne postoji opcija da samo ti (ili određen broj ljudi) može to vidjeti...

Ma dok oni izvedu sve promjene onda ce sve to nekako poslozit, valja :rolleyes:

Evo ja blokiran na 24 sata, samo mogu lajkat, nista vise, ni chat , nista :503::503:

minael
29.12.2011., 17:19
Nikad nisam bio na facebooku niti ću biti,sve više sranja čujem od frendova i ovdje čitam vaše komentare.Uglavnom negativne.

Mirotta
29.12.2011., 18:04

I mene brinu te postavke:503:

Ali gledam sad kod jednog svog prijatelja koji je imao sakrivene prijatelje a ima sad Timeline, prijatelji su mu i dalje sakriveni, vide se samo zajednički kad kliknem na "prikaži sve":ne zna:

Kako na Timelinu izgleda naslovnica, objave, je li to i dalje isto?

Greco
29.12.2011., 18:41
I mene brinu te postavke:503:

Ali gledam sad kod jednog svog prijatelja koji je imao sakrivene prijatelje a ima sad Timeline, prijatelji su mu i dalje sakriveni, vide se samo zajednički kad kliknem na "prikaži sve":ne zna:

Kako na Timelinu izgleda naslovnica, objave, je li to i dalje isto?

Naslovnica izgleda isto, a oni koji imaju skrivene prijatelje na starom profilu imaju i na timeline-u :kava:

Nevjerna
29.12.2011., 18:52
Može li se IKAKO maknuti ovaj vražji tajmlajn?

Lex Luthor
29.12.2011., 18:58
Evo i ja sam aktivirao timeline i za sada je ok, koliko sam uspio povezati postavke privatnosti su mi ostale iste kao i prije i generalno mi se vizualno sviđa iako ne znam koliko je bilo potrebno stavljati dvije trake ali ajde :D

Bobo Mesar
29.12.2011., 19:00
Nikad nisam bio na facebooku niti ću biti,sve više sranja čujem od frendova i ovdje čitam vaše komentare.Uglavnom negativne.

Ljudi standardno kukaju. Mrze timeline, žele stari koji je prije par mjeseci bio novi i kojeg su kleli i 'brisali fb' zbog tog. Sjećam se kad je došao profil s tabovima umjesto jedne stranice što je napokon dovelo preglednost otvarale su se grupe, spamalo statusima itd.

Može li se IKAKO maknuti ovaj vražji tajmlajn?

Može, izbriši fb. Kad vam toliko smeta ...

Simpsolina
29.12.2011., 19:47
Meni se ništa ne vidi što sam stavila da samo ja vidim :ne zna:

sedamdana
29.12.2011., 23:59
meni je na timeline otvoren zid, a prije su mi ga mogli vidjet samo frendovi..kako to maknut, probala sam u postavke privatnosti al mi se i dalje vidi..POMOC molim vas :-))

sedamdana
30.12.2011., 00:06
meni pise pored svakog mog posta (statusa, poveznice) kako mi to vide samo frendovi: a zamolila sam frendicu da me zbrise i da mi to provjeri, pa je rekla da sve vidi..

Denso Iridium
30.12.2011., 09:15
Molim pomoć micanja Timelinea i vraćanje na staro :rolleyes:

Greco
30.12.2011., 09:56
Molim pomoć micanja Timelinea i vraćanje na staro :rolleyes:

Nemoguce :kava:

Jerry_nidžo
30.12.2011., 20:39
Ja sam jedan od onih koji još nije prešao na timeline i neću sve dok me oni ne prisile. Vidija sam kod nekih pajdaša da je timeline naj običniji drek. A i ovi moderatori Facebooka previše kompliciraju, očito im je dosadno, pa se ovako s nama poigravaju kako ih volja i prave od nas bedake.

Ben Marshall
30.12.2011., 20:46
meni pise pored svakog mog posta (statusa, poveznice) kako mi to vide samo frendovi: a zamolila sam frendicu da me zbrise i da mi to provjeri, pa je rekla da sve vidi..

Da, bugovi nad bugovima :flop:
Također sam zamolio nekoliko frendova da me izbrišu i pogledaju šta mi se sve vidi na zidu sad kad imam timeline, međutim, iako mi je sve postavljeno da to mogu vidjeti ili samo ja ili moji prijatelji, oni to sve vide bez problema... :kava:
Isto tako i cover slike koje postavljam mogu vidjeti tj. da se bolje izrazim, ne onu koja je postavljena na profilu (dobro, može se i to vidjeti ali to izuzmi) nego album u kojem se nalaze sve promijenjene cover slike, jednostavno ne možeš promijeniti iz public u only friends ili slično.
Nadam se da će popraviti ove ogromne propuste u narednim danima... :)

Greco
30.12.2011., 20:57
Pa i pise da je cover slika uvijek vidljiva svima

markvite
30.12.2011., 21:06
Timeline=glupost

Gear
31.12.2011., 10:18
meni je na timeline otvoren zid, a prije su mi ga mogli vidjet samo frendovi..kako to maknut, probala sam u postavke privatnosti al mi se i dalje vidi..POMOC molim vas :-))

isto i kod mene...ne mogu to nikako promijeniti :rolleyes:

Hunny
31.12.2011., 12:25
Baš brišem stare postove i vidim da ne mogu vidjeti nečije starije komentare na status( sada nsimo frendovi, ali tada smo bili), ali mogu vidjeti komentare drugih ljudi koji su mi tada bili frendovi, a sada više nisu. jel se to vama događa?

Nevjerna
31.12.2011., 13:54
Može, izbriši fb. Kad vam toliko smeta ...

Ne smeta mi fb i ne želim ga brisati, nego timeline. :rolleyes:

OT Meni u postavkama isto piše da samo ja mogu vidjeti koga imam u prijateljima, međutim zapravo to mogu vidjeti i ljudi koje uopće nemam u prijateljima.

Santa Marina
01.01.2012., 14:07
Kako odjednom obrisat sve poruke iz chata/messagea?

Imam ih preko 1000 i stvarno mi se ne da jednu po jednu sad brisat :(

Ideš u poruke i gore u desnom kutu ti piše radnje, klikneš na to i onda klikni na obriši poruke i onda ti se pojavi žuta traka iznad poruka i klikneš na delete all :)

Jelena1985
01.01.2012., 14:35
pokusavam se ulogirati na fb ali mi trazi konfirmaciju identiteta. i kao poslace mi kod za konfirmaciju na mob. i taj kod naravno, ne stize. kliknem send a new kod, nista. kliknem par puta i na kraju mi kaze you are trying too often :confused: sa drugih profila ne mogu vidjeti taj profil, pise mi da ne postoji stranica.
ima li neko ideju sta da radim? :confused:

high_voltage
01.01.2012., 14:47
pokusavam se ulogirati na fb ali mi trazi konfirmaciju identiteta. i kao poslace mi kod za konfirmaciju na mob. i taj kod naravno, ne stize. kliknem send a new kod, nista. kliknem par puta i na kraju mi kaze you are trying too often :confused: sa drugih profila ne mogu vidjeti taj profil, pise mi da ne postoji stranica.
ima li neko ideju sta da radim? :confused:

ista stvar i kod mene,samo što kod buraza s njegovog fejsa mogu vidjeti svoj profil...ne kužim prije par dana mi isto sranje došlo ali mi je kod stigao i sve pet bilo,zašto opet šalju,odnosno traže kod????
jel zna netko što treba radit?

xyz.miki
01.01.2012., 16:20
Pozdrav,

jedno pitanjce.

Da je moguće ulogirati se na isti fb account istovremeno sa dva različita kompa i da li se to može skužiti?

Znači, ja sam na fb i onda mi netko upadne u profil i čita moje poruke dok sam ja tamo.

Bobo Mesar
01.01.2012., 16:52
Pozdrav,

jedno pitanjce.

Da je moguće ulogirati se na isti fb account istovremeno sa dva različita kompa i da li se to može skužiti?

Znači, ja sam na fb i onda mi netko upadne u profil i čita moje poruke dok sam ja tamo.

Moguće je, ali ako npr igraš izbacivati će te kako ovaj drugi radi nešto na računu.

Mislim da to vrijedi za isti IP, odnosno ako su kompovi na istoj mreži.

Jelena1985
01.01.2012., 17:37
ista stvar i kod mene,samo što kod buraza s njegovog fejsa mogu vidjeti svoj profil...ne kužim prije par dana mi isto sranje došlo ali mi je kod stigao i sve pet bilo,zašto opet šalju,odnosno traže kod????
jel zna netko što treba radit?
i ja cekam odgovor.
sa nekih profila vidim svoj profil, sa drugih ne. na mail normalno dobijam notifikacije o porukama i lajkovima. i kad otvorim taj mail, u mailu sve pise najnormalnije :confused: ali profilu i dalje ne mogu pristupiti.

high_voltage
01.01.2012., 18:21
i ja cekam odgovor.
sa nekih profila vidim svoj profil, sa drugih ne. na mail normalno dobijam notifikacije o porukama i lajkovima. i kad otvorim taj mail, u mailu sve pise najnormalnije :confused: ali profilu i dalje ne mogu pristupiti.

malo sam petljao po fejsu i na njihovim 'help' stranicama,i valjda treba pričekati par dana ak si dosegnula takozvani 'code limit'
ne vidim smisao,u tome,ak sam prije par dana sve lijepo napravio dobio kod ukucao ga,čemu opet ista frka..
a slao sam poštu njima,daju ti neki link kad klikneš na njega piše da se pojavio neki problem,pokušajte ponovo.
ništa možemo jedino čekati,valjda.nisam dovoljno pametan.

Jelena1985
01.01.2012., 18:25
i ja sam kopala po help stranicama i naisla sam na to da je to zato sto sumnjaju da jedna osoba ima vise profila. pretpostavljam da je zbog iste wifi konekcije koju koristi nas nekoliko.. i da, jos ljudi je prijavio isti problem ovih dana.
ja se nadam da danas nisu ni poslali kod jer ne rade :D