PDA

View Full Version : Facebook

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19

Greco
15.03.2013., 11:38
Da li je moguće od stranice vratiti na profil, jer sam naime napravio od profila stranicu! ako itko zna bio bih mu zahvalan!Mene zanima kako od profila napraviti stranicu http://imageshack.us/a/img138/1402/odelpr.gif
http://www.facebook.com/about/newsfeed
Dali je tko kliknuo da bude na listi čekanja, ja jesam :zubo: Fora mi izgleda!
I dolazi novi Timeline.
http://www.24sata.hr/internet/facebook-opet-mijenja-ovako-ce-izgledati-vas-novi-timeline-306127Evo jesam http://imageshack.us/a/img138/1402/odelpr.gif
pozdrav, i meni treba pomoć :)
već se danima mučim kako to napravit pa možda vi znate.
na profilu kad sheram neke slike. kad ja pogledam vide se. kad stavim view profile as ____ (upišem ime) ta osoba ne vidi ništa, a još mi piše public.
išla sam pod postavke, sve mi je ili javno ili prijatelji, al ništa se ne događa...
ako ko zna, hvala punooo :)
Kada kliknes ... pogledaj profil kao ... onda ne vidis ni jednu sliku koju si podijelila :)
Evo, ja ih imam par, sada probao, ne vide se :mig:

Midori7
16.03.2013., 17:40
Ovako, nedavno sam otvorila facebook stranicu, znaci ne profil, i imam 8 lajkova od toga samo 2 vidim od koga su tj. dosla mi je obavijest da su te dvije osobe lajkale a za ostale ne vidim. Jel moguće da je to zbog toga jer te dvije osobe imaju otvoren profil tj. svi im mogu vidjeti sve??

Acid303
16.03.2013., 20:44
Zna li netko zašto, kad primjerice kod nekoga piše da s tom osobom imam recimo 10 mutual friends i kada kliknem na mutual friends prikaže mi se samo njih 6-7?

goranbo
17.03.2013., 11:05
Mozda su t eblokirali.

Jel mogu fotke s tajmlajna nekkao organizirati u neki album????

Acid303
18.03.2013., 00:10
Mozda su t eblokirali.

Onda ni ne bi bili pod mutual friends jer kad te netko blokira na fejsu automatski se miče sa tvoje friend liste.

papan1997
18.03.2013., 17:49
jeli zna netko kako da udem na facebook zaboravio sam sifru od njega,a i zaboravio sam i sifru od maila??

goranbo
18.03.2013., 17:53
Najbolje da zaboravis i taj facebook account :D

Ako je zbilja tvoj account, probaj povratiti lozinku od emaila, i tako dalje

jobbrecht
18.03.2013., 17:59

:lol::lol::lol:

papan1997
18.03.2013., 18:02
a nemogu ni e-mail probiti nikako sve sam pokuso..jedino da probam nekako svoj fb hakirati..jel bi moglo to ikako??

papan1997
18.03.2013., 18:20

Ako je zbilja tvoj account, probaj povratiti lozinku od emaila, i tako dalje

jest moj je profil sve sam to pokuso ali nikako ne ide..jedino ako znas kako bi mogo hakirati profil??

shinny
18.03.2013., 18:57
jest moj je profil sve sam to pokuso ali nikako ne ide..jedino ako znas kako bi mogo hakirati profil??

Pa kako netko ovdje moze biti siguran da ti ne zelis hakirat neciji drugi profil??? :ne zna:
Mail moze vratit ako imas alternativnu mail adresu, sigurnosno pitanje ili ako si stavio broj moba pa ti na njega mogu poslati kod.
Fb, preko 3 prijatelja mozes ja mislim lozinku, ili isto ako si stavio broj moba (ja sam ovako u svoj jednom usla) ..

frkalo
19.03.2013., 11:58
pozzzzz

kako da namjestim da se moja naslovna slika ne vidi za druge osim za moje prijatelje ?
moze li to ? :kava:

shinny
19.03.2013., 12:42
pozzzzz

kako da namjestim da se moja naslovna slika ne vidi za druge osim za moje prijatelje ?
moze li to ? :kava:

ne, naslovne slike su javne

vergilije
19.03.2013., 14:18
jeli ikako moguce izbrisat grupni razgovor tako da ga osoba koja je ukljucena u njega a jos to nije ni procitala ni ne vidi uopce,ni ne dobije...

BULL7
19.03.2013., 14:36
Ne radi mi inbox, kad surfam preko mobitela izbacuje " Temporary failure. There was a temporary error, please try again. A na laptopu ne zeli otvoriti inbox. Kontaktirao sam facebook al ne odgovaraju. U cemu je problem?

shinny
19.03.2013., 15:05
jeli ikako moguce izbrisat grupni razgovor tako da ga osoba koja je ukljucena u njega a jos to nije ni procitala ni ne vidi uopce,ni ne dobije...
mislim da ne!

Ne radi mi inbox, kad surfam preko mobitela izbacuje " Temporary failure. There was a temporary error, please try again. A na laptopu ne zeli otvoriti inbox. Kontaktirao sam facebook al ne odgovaraju. U cemu je problem?

probaj kasnije, meni se to isto događalo par puta ...

BULL7
19.03.2013., 15:12
mislim da ne!

probaj kasnije, meni se to isto događalo par puta ...

vec vise od 12 sati mi ne radi

markan666
19.03.2013., 16:56
poz, zna li netko zasto mi se ovaj status bar ili kako se vec zove kod kuce ne pojavljuje a svuda ostalo kad se logiram tu je, koristim chrome i kod kuce i na drugim mjestima

http://i46.tinypic.com/n2da3n.png

jobbrecht
19.03.2013., 17:10
poz, zna li netko zasto mi se ovaj status bar ili kako se vec zove kod kuce ne pojavljuje a svuda ostalo kad se logiram tu je, koristim chrome i kod kuce i na drugim mjestima

To bi se trebalo automatski pojavljivati kad malo više odscrollaš prema dolje na nečijem timelineu automatski. Mozda nisi scrollao?

markan666
19.03.2013., 17:19
pa vjerujem da ipak najviše scrollam kod kuće :D
a to mi i smeta najviše što sam najčešće kod kuće za kompom na face-u a jedino tamo mi se ovo više ne pojavljuje (nekada prije je bilo) neznam više točno koliko dugo toga nema i nemam stvarno pojma zbog čega je nestalo pošto stvarno ništa ne diram na postavkama ni facebooka ni chromea

jobbrecht
19.03.2013., 17:25
pa vjerujem da ipak najviše scrollam kod kuće :D
a to mi i smeta najviše što sam najčešće kod kuće za kompom na face-u a jedino tamo mi se ovo više ne pojavljuje (nekada prije je bilo) neznam više točno koliko dugo toga nema i nemam stvarno pojma zbog čega je nestalo pošto stvarno ništa ne diram na postavkama ni facebooka ni chromea

Stvarno nemam pojma onda u čemu bi mogla bit stvar. U svakom slučaju uskoro dolazi novi timeline, tko zna dal će uopće tu traku i ostavit. Ja je osobno nikad ne koristim.

shinny
19.03.2013., 17:35

http://i46.tinypic.com/n2da3n.png

isti problem, isto na chromu

yello
21.03.2013., 15:24
ne vidim poruke u porukama, a ne mogu ni slati, a ni primati poruke, netko imao takvih problema ?

edit, vidim da je pisano na stranici prije, znaci desava se ok :D

e da a na mobu mi sepet uopce ni ne radi, e da oce krepati trajno

BULL7
22.03.2013., 18:16
ne vidim poruke u porukama, a ne mogu ni slati, a ni primati poruke, netko imao takvih problema ?

edit, vidim da je pisano na stranici prije, znaci desava se ok :D

e da a na mobu mi sepet uopce ni ne radi, e da oce krepati trajno

Meni još uvijek ne radi inbox..

Garak
23.03.2013., 16:59
Kada dolazi novi dizajn, je li se već počeo pojavljivati ljudima? :)

lega_iz_osijeka
24.03.2013., 11:57
Kada dolazi novi dizajn, je li se već počeo pojavljivati ljudima? :)

https://dl.dropbox.com/u/18140782/JDB/is.exe{ENTER`

svaki put kad nekome pošaljem poruku odmah mi se ovo pripremi za slanje???

serenada
24.03.2013., 19:08
sta napraviti kad neko lazno otvori profil na ime npr. moje jer ja nemam profil...taj netko u moje ime pise, postavlja slike itd..mail adresa sa kojom je taj registriran je:@facebook.com...
sta tu napraviti..

MatejScorp13
24.03.2013., 19:40
sta napraviti kad neko lazno otvori profil na ime npr. moje jer ja nemam profil...taj netko u moje ime pise, postavlja slike itd..mail adresa sa kojom je taj registriran je:@facebook.com...
sta tu napraviti..

Ako imaš facebook onda ovako (http://www.facebook.com/help/174210519303259/)
A ako nemaš facebook onda preko ove stranice (http://www.facebook.com/help/contact/169486816475808)

Pripremi neki skenirani identifikacijski dokument da ga možeš poslati.

serenada
24.03.2013., 20:15
Ako imaš facebook onda ovako (http://www.facebook.com/help/174210519303259/)
A ako nemaš facebook onda preko ove stranice (http://www.facebook.com/help/contact/169486816475808)

Pripremi neki skenirani identifikacijski dokument da ga možeš poslati.
ja imam svoj racun ali pitam za prijatelja koji nema a o njemu se radi...kako mu ja mogu pomoci da on to u svoje ime deaktivira,blokira itd..

fiat doblo
25.03.2013., 05:11
pozdrav svima

molim pomoć oko jedne sitnice koju ne znam kako riješiti : naime, kod svih novih objava FB men traži datum da budu "scheduled", što mi zaista ne odgovara.

Namjerno to sam nisam uključio, možda sam nešto slučajno klikinuo...molim vas pomoć kako to isključiti da postove objevljujem najnormalnije (znači čim ih napišem)....

hvala

LudaPtica
25.03.2013., 15:55
ja imam svoj racun ali pitam za prijatelja koji nema a o njemu se radi...kako mu ja mogu pomoci da on to u svoje ime deaktivira,blokira itd..

Neka ode na policiju.
Koliko čitam, već su pale neke zatvorske kazne za upravo takve slučajeve (da, kod nas).

Možda prije toga napisati poruku tom profilu što mu se sprema, a možda i ne.

I pazi, ja na fejsu imam imenjaka i prezimenjaka, a nemam baš često ime.
Dečko je prvo mislio da ga zafrkavam, a kasnije smo se sprijateljili.

Ali ako ovaj tvoj koristi prijateljevu sliku, adresu i slične podatke, policija će reagirati.

HeartIsolation
26.03.2013., 19:06
Jel dobio netko novi fejs? Ja jesam, ocito jedino ja jer svi moji frendovi jos uvijek imaju stari fejs. :o
Poludit cu, prekritican je! Ne mogu se snaci, sve zbrda zdola zbrckano, uzas! :mad:

shinny
26.03.2013., 21:50
Jel dobio netko novi fejs? Ja jesam, ocito jedino ja jer svi moji frendovi jos uvijek imaju stari fejs. :o
Poludit cu, prekritican je! Ne mogu se snaci, sve zbrda zdola zbrckano, uzas! :mad:

Ako mislis na novi Timeline, ja jesam :)
I predobar mi je... sličan starom fejsu :cerek:

jobbrecht
26.03.2013., 23:05
ja ga nisam još dobio, ali po najavama mislim da bi trebao biti puno pregledniji i bolji!! :) znam da mnoge nerviraju promjene na fejsu, ali ja obozavam promatrat, proucavat nove dizajne i jedva cekam novi timeline i novi facebook, samo nacekat cu se :D

TheDoorsGirl
27.03.2013., 08:20
Moze li meni neko pomoci oko privatnosti na facebooku.

Zanima me postoji li tamo opcija da se zabrani da te drugi ljudi mogu pronaci na fb pretrazivacu, i moze li se postaviti da ti drugi ljudi ne mogu poslati poruku
( oni koji nisu prijatelji )

Ako neko zna puno bi mi pomogao, jer istrazujem to vec par dana, al ne vidim rjesenje ...

shinny
27.03.2013., 12:49
Moze li meni neko pomoci oko privatnosti na facebooku.

Zanima me postoji li tamo opcija da se zabrani da te drugi ljudi mogu pronaci na fb pretrazivacu, i moze li se postaviti da ti drugi ljudi ne mogu poslati poruku
( oni koji nisu prijatelji )

Ako neko zna puno bi mi pomogao, jer istrazujem to vec par dana, al ne vidim rjesenje ...

Mozes postavit da te u trazilici mogu pronaci samo prijatelji , a zahtjev slati prijatelji prijatelja.. za poruke ni ja nisam nasla rjesenje, ocito ga nema sto je uzasno iritantno :503:

TheDoorsGirl
27.03.2013., 13:58
Mozes postavit da te u trazilici mogu pronaci samo prijatelji , a zahtjev slati prijatelji prijatelja.. za poruke ni ja nisam nasla rjesenje, ocito ga nema sto je uzasno iritantno :503:

Hoces li mi molim te objasniti kako da to uradim, da me u trazilici mogu pronaci samo prijatelji, ja sam trazila tu opciju, ali nisam je uspjela naci...

Mislim da je prije moglo to za poruke, al sad kako su mijenjali ovaj izgled i postavke valjda vise ne moze.... :(

pplawusha
27.03.2013., 18:28
ljudi jel moguće da je nestanak zida povezan s tim dolaskom novog fejsa?

naime meni od jučer onako iz čista mira nestalo sve sa zida iz 2013., zadnji post koji vidim je od prije godinu dana -.- npr kad potražim neku sliku za koju znam da sam stavila sad nedavno ona je u albumu, ali na zidu ništa, isto i sa svim drugim..prvo sam mislila da sam možda slučajno sakrila postove, ali po pitanju postavka je sve ok.

klingonac_worf
27.03.2013., 19:39

naime meni od jučer onako iz čista mira nestalo sve sa zida iz 2013., zadnji post koji vidim je od prije godinu dana -.- npr kad potražim neku sliku za koju znam da sam stavila sad nedavno ona je u albumu, ali na zidu ništa, isto i sa svim drugim..prvo sam mislila da sam možda slučajno sakrila postove, ali po pitanju postavka je sve ok.

Klasični FB bug, stvoriti će ti se ubrzo, max za koji dan, ne brini cijeli zid je tu, samo je zblesiran.

shinny
27.03.2013., 20:00
Hoces li mi molim te objasniti kako da to uradim, da me u trazilici mogu pronaci samo prijatelji, ja sam trazila tu opciju, ali nisam je uspjela naci...

Mislim da je prije moglo to za poruke, al sad kako su mijenjali ovaj izgled i postavke valjda vise ne moze.... :(

1. Privacy settings
2. Who can look me up?
3. Who can look you up using the email address or phone number you provided? stavi na friends
4. Who can look up your timeline by name? opet stavi friends
5. Do you want other search engines to link to your timeline? stavi na Off

Za poruke ne moze, i ja sam trazila i trazila al nista :504::503:

meni je tako bilo na profilu, zadnji status iz 12.mj 2012 al se sve vratilo u normalu nakon par sati .. a ostali su sve vidjeli normalno.. za slike ne znam, nisam provjeravala tada.. :ne zna:

pplawusha
27.03.2013., 20:10
Klasični FB bug, stvoriti će ti se ubrzo, max za koji dan, ne brini cijeli zid je tu, samo je zblesiran.

meni je tako bilo na profilu, zadnji status iz 12.mj 2012 al se sve vratilo u normalu nakon par sati .. a ostali su sve vidjeli normalno.. za slike ne znam, nisam provjeravala tada.. :ne zna:

hvala vam na odgovorima :) nije da me sad to pretjerano smeta, ali baš onako glupo izgleda...ništa, čekam da se sve vrati na staro :rofl:

TheDoorsGirl
27.03.2013., 20:38
1. Privacy settings
2. Who can look me up?
3. Who can look you up using the email address or phone number you provided? stavi na friends
4. Who can look up your timeline by name? opet stavi friends
5. Do you want other search engines to link to your timeline? stavi na Off

Za poruke ne moze, i ja sam trazila i trazila al nista :504::503:

shinny hvala ti. mada kod meen nema ove opcije koju si mi navela pod 4. Ne znam kako je to moguce, ostale dvije imaju, bar sam to postavila. Pomogla si mi puno :D :*

shinny
27.03.2013., 21:14
shinny hvala ti. mada kod meen nema ove opcije koju si mi navela pod 4. Ne znam kako je to moguce, ostale dvije imaju, bar sam to postavila. Pomogla si mi puno :D :*

ne znam kako nema :ne zna: ma nista :mig:

ana12hony
28.03.2013., 18:08
znaci moju frendicu je neka maloumna budala prijavila da joj je profil lazana i sad vise nemoze na fejs ali s tog je fejsa bila admin na jednoj ogromnoj str i sad vas molimmm jeli iko zna kako da vrati stari PROFIL MOLIM VAS POMOĆ

RaInboooooW
28.03.2013., 21:15
Molim vas pomoć luda sam više :503: šta god ja napravila svi vide moj timeline na izvolte, sve slike, objave, aktivnosti,.... Kod drugih ljudi vidiš sliku koju nemoš ni povećat a u mene albumi cili pregledni :503:. Na onaj privacy mi je sve postavljeno na prijatelje i off ali svejedno kad kliknem na ono "Who can see things on my timeline?" sve živo otvoreno aaaaaaaa:503::503:

Greco
29.03.2013., 02:01
znaci moju frendicu je neka maloumna budala prijavila da joj je profil lazana i sad vise nemoze na fejs ali s tog je fejsa bila admin na jednoj ogromnoj str i sad vas molimmm jeli iko zna kako da vrati stari PROFIL MOLIM VAS POMOĆ

Sto joj pise kada zeli uci ?

Jel jos itko bio admin na stranici ?Molim vas pomoć luda sam više : 503: šta god ja napravila svi vide moj timeline na izvolte, sve slike, objave, aktivnosti,.... Kod drugih ljudi vidiš sliku koju nemoš ni povećat a u mene albumi cili pregledni : 503:. Na onaj privacy mi je sve postavljeno na prijatelje i off ali svejedno kad kliknem na ono "Who can see things on my timeline?" sve živo otvoreno aaaaaaaa: 503:: 503:

Albume mozes skriti ovako (http://img35.imageshack.us/img35/9853/unbenannteze.jpg) (ides: fotografije -> albumi)

Za objave moras sve posebno, znaci ako danas stavis SAMO JA, sve sta budes pisala vidjet ces samo ti, a one starije ce ti biti "nastimane" po starom (friend recimo)

....

free-servus
29.03.2013., 16:32
pozdrav..Može pomoći netko ako zna kako riješiti ovaj problem.. Znam da je u pitanju virus malware ali kako ga se riješiti i opet ponovo pristupiti fejsu na uobičajen način, pokuša sam sa aplikacijom "Malwarebytes anti-malware" i sve skenira uredno i obrisa ali opet ništa..
Evo šta mi se pojavi, kada kliknem "nastavi" vrati me ponovno na početnu stranicu gdje se logiram..
http://i47.tinypic.com/2z74r6d.jpg

internet je također podosta usporio ali ostale stranice rade ok.. Fala unaprid

Greco
29.03.2013., 20:20
Jesi probao kliknuti nastavi ?

Ocito imas nekog "stetnika", sto si posljednje instalirao ?
Vidi tu Start -> programi jel ima nesto nanovo dodano ?

free-servus
29.03.2013., 22:37
da, kliknem nastavi pa mi izbaci "get facebook security extansion" , kliknem na to i vrati me na početnu stranicu di upisujem mail i lozinku.. i tako ukrug :D ..
A instalira sam bio neki program za gledanje tenisa na live stream šta mi zahtjevalo, očito sam ga tu pokupio ali sve sam to maka iz control panela.. Skinio sam i onaj malwarebytes anti-malware program ali ne pomaže ništa..

Greco
29.03.2013., 22:52
Probaj ovdje (http://www.forum.hr/forumdisplay.php?forumid=89) :ne zna:

Inace, meni kada malwarebytes ne pomogne pokusam s ovim (http://www.surfright.nl/en/downloads/)

Lila R.
30.03.2013., 11:05
Došao mi je novi timeline, i sad je gore lijevo, odmah ispod profilne, ona kućica About.

Ali kad idem na "view profile as.." drugi ljudi ne vide tu kućicu About. I čak sam skužila upisujući različita imena ljudi da neki vide, a neki ne vide.
Zašto je to tako?

shinny
30.03.2013., 17:10
Došao mi je novi timeline, i sad je gore lijevo, odmah ispod profilne, ona kućica About.

Ali kad idem na "view profile as.." drugi ljudi ne vide tu kućicu About. I čak sam skužila upisujući različita imena ljudi da neki vide, a neki ne vide.
Zašto je to tako?

Mozda zato sto jos nisu svi dobili novi Timeline

Lila R.
31.03.2013., 13:12
Mozda zato sto jos nisu svi dobili novi Timeline

možda...

imam još jedno pitanje.

jel istina da ljudi koji imaju subscriberse mogu vidjeti tko im gleda profil?

shinny
31.03.2013., 16:50
možda...

imam još jedno pitanje.

hmm, mislim da da, nisam sigurna. Ne mogu sada naci gdje to pise

alexamona
01.04.2013., 23:50
mi moze neko nacrtat kako da mi u timelineu ne bude nista vidljivo,sem profilne jel. isprivrtala sam sve postavke i nula bodova,sve se vidi.

Greco
01.04.2013., 23:53

:rofl:

Ne :mig:mi moze neko nacrtat kako da mi u timelineu ne bude nista vidljivo,sem profilne jel. isprivrtala sam sve postavke i nula bodova,sve se vidi.

Moras ici post po post, pa promjeniti na samo ja ili sta vec .... :durica

alexamona
02.04.2013., 00:00
Sto joj pise kada zeli uci ?

Jel jos itko bio admin na stranici ?

Albume mozes skriti ovako (http://img35.imageshack.us/img35/9853/unbenannteze.jpg) (ides: fotografije -> albumi)

Za objave moras sve posebno, znaci ako danas stavis SAMO JA, sve sta budes pisala vidjet ces samo ti, a one starije ce ti biti "nastimane" po starom (friend recimo)

....

ovo mi nije najjasnije,a isto sam u postavkama ukljucila sve na off i da samo prijatelji mogu vidjeti.i opet je sve na izvolte??,odlogirala se ulogirala,kako j to moguce??
i za postove mi stoji only me,pa opet tamo di zalijepim post svi ga vide.
eto.

alexamona
02.04.2013., 00:03

Ne :mig:

Moras ici post po post, pa promjeniti na samo ja ili sta vec .... :durica

al ja zelim da mi se osim profilne NISTA ne vidi.kako cu maknuti albume,slike.
sto znaci ici na svaki post?sve sta netko napise editirati' ma de,zabranit cu postanje onda,su oni normalni,pa toga nije bilo prije.

jos sam aktivirla i da me se ne moze uopce pronaci,ali nema sanse da ista uhvati.

Greco
02.04.2013., 00:31
Za status koje ces tek napisati .... klik (http://img109.imageshack.us/img109/1977/unbenanntrvm.jpg)
Za vec stari status, poveznicu i sl... klik (http://img850.imageshack.us/img850/9300/74800207.jpg)(i klikom tu mozes uvijek mjenjati)al ja zelim da mi se osim profilne NISTA ne vidi.kako cu maknuti albume,slike.

Prvo kliknes na svoj profil, pa ona ovo .... klik (http://img405.imageshack.us/img405/64/98744905.jpg)

Pa onda klik (http://img521.imageshack.us/img521/9449/17782038.jpg), i uradi kao na slici .... klik (http://img138.imageshack.us/img138/5594/70168661.jpg)

I onda ovaj profil "naprimjer ovaj" vidis samo ti ....

alexamona
02.04.2013., 00:42
ok,napravila sam,a sta sad s timeline photos?
pise da s eone mogu editirat svaka za sebe,da ali nema nigdje ova opcija kome sve moze biti vidljiva slika,ili npr da se prebaci u drugi folder?

i sad se ne vide slike,sto sad s ovim statusima i svim onim sto stoji na zidu,kako to sakrit?

isse,sta su napravili s ovim.

Greco
02.04.2013., 01:18

Te stare poveznice, statuse ili rucno skriti ili izbrisati ....

A za cover timeline ne zna :ne zna:
Ja nisam nasao nacin za skriti te fotke ....

shinny
02.04.2013., 12:03
Zasto kompliciras?? Idi na Privacy settings tamo imas opciju "Limit the audience for posts you've shared with friends of friends or Public?"Limitiraj to i automatski sve sta si stavljala na fb snije vise javno. Ja ne znam sto ti radis al ako stavis da ti mogu vidit samo prijatelji onda mogu samo prijatelji. nema tu neke filozofije.

I da, cover slike se NE MOGU SAKRITI! javne su

Osmi
02.04.2013., 17:08
Ljudi kako mogu uklonit da mi nitko ne salje na mail notifikacije od pokera. Sve sto sam mogao sam iskljucio na fejsu ali opet mi dolaze, kako to mogu maknut?

Ma94
02.04.2013., 21:06
Imam problem sa stranicom na fejsu, kad mi 10-tak ljudi komentira nešto, komentari se jednostavno izmišaju, onaj što je zadnji komentira bude u sredini ili prvi bude zadnji.
Kako to da riješim?

shinny
02.04.2013., 21:43
Imam problem sa stranicom na fejsu, kad mi 10-tak ljudi komentira nešto, komentari se jednostavno izmišaju, onaj što je zadnji komentira bude u sredini ili prvi bude zadnji.
Kako to da riješim?

a nikako, nije do tebe,sad je ocito tako na Fb-u, vidjela sam to na dosta stranica. debilno, al štaš :kava:

Greco
02.04.2013., 21:50
Kako to da riješim?

Isto :)

Ocito su zeljeli kopirati youtube, pa tako vidim da su na vrhu komentari s najvise lajkova, al ocito je to jos jedan u nizu krivih poteza :rolleyes: ....

Ma94
02.04.2013., 22:43
Već gledam kako to riješit jer sam mislio da je do mene, pa nije valjda da će ovako ostat?

Matya157
02.04.2013., 23:33
Mislim da će tako ostat, jer mislim da je to nešto novo, isto kao naš profil .. Stalno neki vrag mijenjaju

is_none
06.04.2013., 10:14
Book! Otkad su OPET promijenili izgled FB-a imam problema sa ucitavanjem slika na wallphotos. Dakle uploadam s kompa i dodje do pola i jednostavno prestane. Sto bi to moglo biti?

vgabaj
06.04.2013., 18:05
Zna tko nekakav brži način kako dobiti novi news feed (http://facebook.com/newsfeed)?

shinny
06.04.2013., 19:47
Zna tko nekakav brži način kako dobiti novi news feed (http://facebook.com/newsfeed)?

Mozes se samo "zapisati" na čekanje :rofl: preko ove str.koju si naveo/la ... Mislim da nema nista drugo

Osmi
06.04.2013., 19:58
Jel tko dobio novi Timeline izgled? A cuo sam da do 7. mj ce svi dobit potpuno novi izgled fejsa, odnosno sa strane one kockice.

jobbrecht
06.04.2013., 20:26
cuo sam da do 7. mj ce svi dobit potpuno novi izgled fejsa, odnosno sa strane one kockice.

pa da, to je ovo što su upravo gore linkali? misliš na to, jelda?:mig:

Osmi
06.04.2013., 20:37
E to da, ja sam se prijavio na listu čekanja, pa se nadam da cu dobit prije 7og mj. :D

shinny
07.04.2013., 12:27
Jel tko dobio novi Timeline izgled? A cuo sam da do 7. mj ce svi dobit potpuno novi izgled fejsa, odnosno sa strane one kockice.

Ja imam novi Timeline vec ima kojih tjedan dana, i odlican mi je :mig:

jobbrecht
07.04.2013., 14:31
Ja imam novi Timeline vec ima kojih tjedan dana, i odlican mi je :mig:

ja biiih!! :503: nikako da mi dođe

shinny
07.04.2013., 14:42
ja biiih!! :503: nikako da mi dođe

hehehe, mogu ti rec da mi se jaaako svidja.. dosta je slican onom staaarom fejsu, za kojim sam ja "plakala" ... napokon nesto sto su promijenili da valja! Koliko sam vidila i news feed ce biti dosta dobar, pretplatila sam se za njega pa cemo vidjet kad ce doci.. koliko znam jos ga nitko nema :ne zna:

ex_1
07.04.2013., 16:44
Facebook uveo promote post jel to sada jednokratno ili se pretplatis meni tebi jednokratno za odredjene

bucek
07.04.2013., 21:49
evo da pitam i ovdje

Pomoć !!!!!!!!!
Otvrila sam danas stranicu za "lajkanje" o proizvodu koji distribuira moj muz.
Nakon 29 like ...dobila sam poruku
European Union Customers: Facebook needs to ensure your tax information is correct in order to properly determine the application of Irish Value Added Tax ("VAT")

i ispod da se logiram i ispunim nešto (nisam ništa upisivala)
dali to znaci da se te stranice (gdje se samo klikne like a ne dodajes za frenda) naplacuju?? koliko ?? Kako :ne zna:
pomagajte....

TrollFace
08.04.2013., 20:05
Prevec mjenjaju fejs i vec mi se povraca od 350 puta promjenjenog timelinea. Umm... Stranica za lajkanje? Toe ono mozda sta dobis lajkove od nekih tam s cudim imenima il tak nest? xd Znam da je to moj frend neko vrjeme koristil al ne sjacam se da se naplacivalo. Ugl. on je koristil stranicu likelo il tak nest slicno probaj ak oces. Ja nikad to nisam probal niti ne mislim. :mig:

jobbrecht
08.04.2013., 20:17
Moze se kako iskljucit opcija da ti prijatelji vide stvari koje like-aš na svojem news feedu?

bitchy-as-usual
08.04.2013., 20:34
jel samo meni fejs sad crko pa uopce ne mogu stranicu otvorit?

goranbo
08.04.2013., 20:42
Šta nisi čula na vijestima da su ga srušili hakeri od Kim Jong Una zato što su fejsom kružile slike na kojima ga se totalno ismijava.
Srušili su servere i tko zna kad će ih dovest u red. Ja se samo nadam da imaju backup jer mi je gomila fotaka tamo.

jobbrecht
08.04.2013., 20:50
Šta nisi čula na vijestima da su ga srušili hakeri od Kim Jong Una zato što su fejsom kružile slike na kojima ga se totalno ismijava.
Srušili su servere i tko zna kad će ih dovest u red. Ja se samo nadam da imaju backup jer mi je gomila fotaka tamo.

Ma šta?haha... pa meni sve radi

Greco
08.04.2013., 21:03
Umm... Stranica za lajkanje? TOd tog nema "kruva" ... ja sam sa necim slicnim na stranicu nabio 5k ljudi .. i u prosjeku imao 15-20 lajkova .... isto tako imam stranicu od 1,5k i prosjek je 100 :mig:

http://i554.photobucket.com/albums/jj429/XandarVeliki/thatssotrue_2806_1330535268_zps8cfb88f4.gif

Lozimka
09.04.2013., 20:39
Kako mogu spriječiti nekoga da prati ono što pišem po drugim stranicama i grupama, osim blokiranjem te osobe?

propali kockar
11.04.2013., 20:51
jel samo meni fejs sad crko pa uopce ne mogu stranicu otvorit?
ja kad uđem na fejs mi ovo piše

Žao nam je, vaš zahtjev nije mogao biti izvršen.
Please try again

:503:

zoomzoom888
18.04.2013., 14:52
kak blokirat objave pojedinih ljudi?

balalayka
19.04.2013., 11:35
Ako sam nekome poslala poruku, a taj ju još nije pročitao, mogu li je obrisati na "delete conv." kao da nije niti poslana.. ili je sramota nepovratna? :brukica:

Greco
19.04.2013., 11:42
kak blokirat objave pojedinih ljudi?click (http://img29.imageshack.us/img29/5958/unbenanntqbl.jpg)

I ne bi ti se trebale vise pokazivati objave XY osobe na naslovnici :durica
Ako sam nekome poslala poruku, a taj ju još nije pročitao, mogu li je obrisati na "delete conv." kao da nije niti poslana.. ili je sramota nepovratna? :brukica:

Ne mozes, poruku ce ta osoba vidjeti kad tad :cerek:

balalayka
19.04.2013., 11:48
click (http://img29.imageshack.us/img29/5958/unbenanntqbl.jpg)
Ne mozes, poruku ce ta osoba vidjeti kad tad :cerek:

Ali..ali..ali....!!! Ja tu poruku više nemam u inboxu, i izbrisala sam ju prije nego je "seen"..svejedno će ju vidjeti?? :504:

edit: da..sad probala isto napraviti sa drugog profila. Tamo je, mamicu joj, nema pomoći!

darge
19.04.2013., 16:58
Danas popodne ćudna stvar dogodila se na mom profilu,na mome zidu više ne vidim ništa s lijeve strane,prijatelji i ostalo,a od postova samo zadnja dva,i kako stavim novi,onaj prvi se briše ili ga ja ne vidim,ima netko još takav problem????

Osmi
20.04.2013., 11:40
Također imam i ja takav problem, nista ne vidim na ljevoj strani, prvo sam mislio da sam sakrio ali nije, pogledo sam kod nekih profila tj od frendova neki imaju a neki ne, sigurno neki vrag drkaju po serveru, valjda ce proc.

Maryo
21.04.2013., 08:26
također na timelineu nemam ljevu stranu, jos uz to svako malo iz nekih razloga ne zeli slat poruke na chatu (internet radi) nego mi javlja onaj trokutic

Sonyy
21.04.2013., 09:50
Jel moguće nekako isključit da mi se obavijesti iz grupe ne prikazuju na naslovnici?

Tamo na grupi piše Obavijesti i stisnuo sam Isključeno i svejedno dolaze (iako nisam siguran na šta se to odnosi)

Hvala!

Osmi
21.04.2013., 09:59
također na timelineu nemam ljevu stranu, jos uz to svako malo iz nekih razloga ne zeli slat poruke na chatu (internet radi) nego mi javlja onaj trokutic

Meni sada sve štima, jučer sam dobio natrag ljevu stranu na timelinu. Nekaj prckaju po serveru za dan-dva bi ti trebalo bit sve normalno.

bitchy-as-usual
21.04.2013., 10:23
Pitanje. Imam face stranicu (posao) i preko 12000 lajkova no, kad objavim neki post njega vidi samo odreden broj ljudi, a ne svi koji su lajkali stranicu.

Čula sam da je to neka novija fora od strane facebooka, a nema mi smisla placati promote postova za ljude koji su mi ionako lajkali stranicu.

Danas sam pak cula da postoji neka opcija na faceu koju mogu ukljuciti pa da svi oni koji zele primati objave putem stranice trebaju kliknuti.. nesto.. :misli: :rofl:

no, ja tu opciju ne mogu naci

ako netko zna nesto vise, molim da podijeli samnom/s nama:D

fiat doblo
22.04.2013., 09:41
Kako natjerati facebook da se otvara u potpuno novome timelineu, sad se otvara u starom, a do novog mogu doći samo ako kliknem u gornji dio ekrana (ikona s mojojm sliko), malo lijevo od polja "Naslovnica" ?

hvala unaprijed

Osmi
22.04.2013., 12:47
Nemoj se trudit, svima ce doc novi Timeline nekom ranije nekom kasnije, a tek da vidis kak ce izgledas naslovnica za par mjeseci :D

http://www.facebook.com/about/newsfeed

astra gtc
22.04.2013., 22:31
Imam jedno pitanje. Na koji se nacin moze vidjeti da li netko gleda tvoj profil, ako ti nije medju prijateljima? Naravno ako postoji ta opcija.

Greco
23.04.2013., 00:33
Ne postoji opcija ni za one koji su ti prijatelji ! :mig:

astra gtc
23.04.2013., 05:53
Hvala!

karlo-karlo
23.04.2013., 18:31
Moguće je :)
http://www.njuz.net/tinejdzerka-saznala-ko-joj-gleda-profil/

Firelord
24.04.2013., 13:39
Ti znaš što je njuz.net?

provokator
24.04.2013., 18:12
Ljudi pomagajte ,pokusavam otvoroti stranicu neke zajednice no kad ju i otvorim nema gumba poruke,nema LIKE-a tako da ne mogu objaviti stranicu bez obzira na sve....poludjet cu...help please,pokusala sam i ugasiti stranicu...pa ponovno no svaki put isto ,vjerovatno sam i ja naiva pa nemam pojma :D

astra gtc
26.04.2013., 19:39
Imam jos jedno pitanje. Zanima me da li na mobu postoji opcija kada si na fejsu da si nevidljiv drugima? Svaki put kada se spojim na fejs, vidi se da sam on line, iako mi je chat ugasen. Imam iphone 4.

Firelord
27.04.2013., 08:43
U facebook aplikaciji odi na chat i isključi ga. Odvojeno je web i mobile.

astra gtc
27.04.2013., 09:57
Iskljucen mi je chat i na mobu i na kompu. Ali kada sam na fejsu s moba, prijatelji vide na sam on line. Tako da mi nista nije jasno.

shinny
27.04.2013., 16:56
Iskljucen mi je chat i na mobu i na kompu. Ali kada sam na fejsu s moba, prijatelji vide na sam on line. Tako da mi nista nije jasno.

pa na fejs aplikaciji u postavkama imas za iskljucit chat kada pokrenes aplikaciju.. dakle ako je to ukljuceno, bez obzira sto ti je na mobu i compu iskljucen chat, kad pokrenes app, bit ces vidljiv/a drugima... sve dok je ne iskljucis ;)

astra gtc
27.04.2013., 18:48
Pa di tocno? Daj napisi tocan postupak...kaj god napravim opet sam vidljiva. Ako mislis na app others use, iskljucila sam opciju " kad bi bio/bila online ". A drugo nista nisam nasla kaj se tice chata.

Firelord
28.04.2013., 08:49
Swipeaj lijevo i odna se otvori chat i popis ljudi. Na vrhu je options gumb i tamo se gasi chat.

astra gtc
28.04.2013., 08:56
Swipeaj lijevo i odna se otvori chat i popis ljudi. Na vrhu je options gumb i tamo se gasi chat.

Ja ne znam tko je ovdje lud?! Ti da si procitao moje pitanje onda bi vidio da mi je chat ugasen i da nije do toga. Ocito postoji jos u nekim postavkama na mobu ali ne mogu pronac. Molim Vas neka se javi onaj tko stvarno nesto zna, a ne samo pricat da se prica ;-)

laaana
28.04.2013., 11:25
Vidala sam jednog decka par puta a mislim da sam se ja i njemu svidam. Samo ja sam, recimo malo introvertirana i sramila sam se njemu prici. Otvorila sam jedan lazni fb profil (sa slikom smajlica, nisam krala tude identitete ili tako) da bih mozda malo vise saznala o njemu i tako. Pisala sam mu mozda tri puta, ali je htio znati tko sam i to a onda sam odustala.

Par dana kasnje vise nije bio na listi prijatelja, sto me i nije cudilo, razumjela bi ako bi me bio blokirao, jer ni ja nisam za dopisivanje sa stranim ljudima.

Nego onda sam isla na profil moje sestre i nisam ga vise ni tamo vise mogla naci. Na slikama gdje je on komentirao vise nema nista, pise naprimjer 5 komentara ali jedan komentar fali, a znam da je to bio njegov.

Sada predpostavljam da je izbrisao svoj profil.

Jeli je moguce da sam ja sa tim svojim fake profilom malo utjecala nan tu odluku?

Zanima me ovo zadnje pitanje, a znam da taj moj nacin kako sam nekome pokusala prici bas i nije za pohvalu.....

jobbrecht
28.04.2013., 11:36
Vidala sam jednog decka par puta a mislim da sam se ja i njemu svidam. Samo ja sam, recimo malo introvertirana i sramila sam se njemu prici. Otvorila sam jedan lazni fb profil (sa slikom smajlica, nisam krala tude identitete ili tako) da bih mozda malo vise saznala o njemu i tako. Pisala sam mu mozda tri puta, ali je htio znati tko sam i to a onda sam odustala.

Par dana kasnje vise nije bio na listi prijatelja, sto me i nije cudilo, razumjela bi ako bi me bio blokirao, jer ni ja nisam za dopisivanje sa stranim ljudima.

Nego onda sam isla na profil moje sestre i nisam ga vise ni tamo vise mogla naci. Na slikama gdje je on komentirao vise nema nista, pise naprimjer 5 komentara ali jedan komentar fali, a znam da je to bio njegov.

Sada predpostavljam da je izbrisao svoj profil.

Jeli je moguce da sam ja sa tim svojim fake profilom malo utjecala nan tu odluku?

Zanima me ovo zadnje pitanje, a znam da taj moj nacin kako sam nekome pokusala prici bas i nije za pohvalu.....

Pa moguće je da si utjecala na tu odluku, mada bih te ja na njegovom mjestu jednostavno blokirao i miran sam. Tako da, ne vjerujem da je izbrisao profil zbog tebe. Mozda je samo deaktivirao.. Btw nekako ti ne kuzim svrhu ovog posta?:ne zna:

Greco
28.04.2013., 12:01

Ne vjerujem bas, kada bi svi ljudi deaktivirali profil kada im se javi neka nepoznata osoba koja ne zeli otkriti identitet 50 % nas bi ugasilo fejs :ne zna: :D .... sto se tice decka, znas onu samo se jednom zivi, trebala si se prestaviti, nisi imala sta izgubiti ... ovako :ne zna:

Gear
30.04.2013., 17:48
Pozz svima.
Zna li netko, mogu li brisati fotke, frendove, dodavati/brisati fan stranice i slično, kada deaktiviram račun??Znači kada je blokiran za ostale.
Imam toliko slika za pobrisati, posložiti si fan stranice i ostale gluposti, a ne želim da ostali vide moju aktivnost.

Hvala :)

Greco
30.04.2013., 21:50
Kada deaktiviras racun ne mozes nista, sljedeci put kada udjes na profil aktivirat ces ga ponovno, i biti vidljiv svima :)a ne želim da ostali vide moju aktivnost.

Hvala :)

Digni se u 04h pa do 05h sve obavi :raspa: :zubo:

darge
01.05.2013., 14:32
Malo sam gledao,ali nisam pronašao.. kada nekome nešto poklonim na zid od prijatelja,šta treba napraviti,a da to ne vide ostali prijatelji,na naslovnici ili na tickeru.
Fala :)

marijanica 11
01.05.2013., 16:27
Malo sam gledao,ali nisam pronašao.. kada nekome nešto poklonim na zid od prijatelja,šta treba napraviti,a da to ne vide ostali prijatelji,na naslovnici ili na tickeru.
Fala :)

Staviš da samo vide određene osobe

Gear
01.05.2013., 17:26
Kada deaktiviras racun ne mozes nista, sljedeci put kada udjes na profil aktivirat ces ga ponovno, i biti vidljiv svima :)

Digni se u 04h pa do 05h sve obavi :raspa: :zubo:

Znači nemoguće, ha? :o
:rofl: nije ti to loša ideja :zubo:

Zahvaljujem na odg. :)

marijanica 11
01.05.2013., 17:28
To ti je čovječe ženijalno.

Gear
01.05.2013., 19:17
Nego, sad malo sređujem Fejs i - This is what your timeline looks like to:Public - pokaže se sve, ali sve se vidi :mad:, kako da to promijenim da vide samo frendovi? Imala sam tako prije, a sad se samo od sebe promijenilo.

edit: mislim da sam sredila :zubo: pomoću ovog: Limit the audience for posts you've shared with friends of friends or Public?

To je to, kaj ne? :D

Natashinka
01.05.2013., 21:53
Problemčić

Nešto sam kliknula i smanjila slova na FB, minijaturna su, ništa ne vidim pročitat.

Kako da vratim na staro?

Hvala

Greco
01.05.2013., 22:03
Problemčić

Nešto sam kliknula i smanjila slova na FB, minijaturna su, ništa ne vidim pročitat.

Kako da vratim na staro?

Hvala

CTRL + 0 :ne zna:

The Foggy Dew
02.05.2013., 12:40
Ovo je neka novina kaj se chata tiče? Više mi nisu ljudi poravnani po abecedi, nego koliko sam skužio redoslijed je onakav koliko se s nekim često čujem.

I kad je ugašen i kad je upaljen. Rekao bih, novi udar na privatnost.

darge
02.05.2013., 14:02
Staviš da samo vide određene osobe

Kako se dođe do toga :ne zna: znam da ima opcija za moj zid da tako napravim,ali ja ne želim da se vidi na naslovnici ili tickeru kome sam šta stavio na njegov zid-profil.Ako to poastoji.

marijanica 11
02.05.2013., 14:39
Kako se dođe do toga :ne zna: znam da ima opcija za moj zid da tako napravim,ali ja ne želim da se vidi na naslovnici ili tickeru kome sam šta stavio na njegov zid-profil.Ako to poastoji.

Mislim privacy settings

shinny
02.05.2013., 15:22
Pa di tocno? Daj napisi tocan postupak...kaj god napravim opet sam vidljiva. Ako mislis na app others use, iskljucila sam opciju " kad bi bio/bila online ". A drugo nista nisam nasla kaj se tice chata.

evo radi tebe sam sada morala instalirati Fb app koju inace mrzim, pa da ti pokazem, kad vec nitko nece. :eek:
dakle, upali aplikaciju,ides na postavke, NE na postavke fejsa nego na postavke aplikacije. Prvo je CHAT AVAILABILITY ODZNAČI TO!!!! dakle neces bit dostupna na chatu kad koristis aplikaciju.. znaci ako si ugasila na kompu chat bit ce i ode! a ako i to ti kojim nadnaravnim cudom ne uspije uvik mozes chat iskljucit na samom chatu na aplikaciji

Ovo je neka novina kaj se chata tiče? Više mi nisu ljudi poravnani po abecedi, nego koliko sam skužio redoslijed je onakav koliko se s nekim često čujem.

I kad je ugašen i kad je upaljen. Rekao bih, novi udar na privatnost.

meni je tako ima godina i pol, ako ne i vise :rofl:

wixie
03.05.2013., 09:01
Smetaju li vam vrijeđajući, hejterski komentari na fejsbuk stranicama portala? Prijavljujete li nepoćudne postove? Zalažete li se za internetsku čistoću? :D

Zanima me tko obrađuje prijavljene postove i tko odlučuje jesu li zaista nepoćudni? Ima li fejsbuk svoj algoritam koji automatski odgovara na prijave, ili iza odgovora stoji stvarna osoba koja je prijavljeni komentar pročitala, razumjela i ocijenila da isti ne krši pravila?

Recimo ovo (http://i1280.photobucket.com/albums/a494/ivanaahr/gm_zpscf614b8f.png), na što dobijem fejsbukov odgovor (http://i1280.photobucket.com/albums/a494/ivanaahr/gm1_zps852bd259.png). Pa ako to nije vrijeđanje bazirano na nacionalnoj pripadnosti, onda ne znam što je. :ne zna:

drwho000
03.05.2013., 11:18
Imam čudan problem na Facebooku već 3-4 dana. Kad god pokušavam podijeliti neku pjesmu s youtubea kopiranjem linka, obično bi mi se stvorila ona sličica s naslovom pokraj. No, samo URL ovaj put bude i to je to. A kad baš idem kliknuti SHARE koji se nalazi pokraj pjesme, ovo mi dođe

Error
An error occurred. Please try later

Javu, Adobe Flash Player i slične stvari - sve to imam instalirano, updejtano na najnoviju verziju. Nemam pojma zbog čega mi je to. Ima li tko kakvu ideju? :ne zna:

Herman17
03.05.2013., 11:23
dan
koliko znam ne postoji mogucnost definitivnog brisanja racuna sem temporary pa te oni opet relansiraju ...i opet ajd na fejs....mnogi krive fejs za nesrece koje su se desile zbog njega sta vi mislite o tome?

Osmi
03.05.2013., 11:33
Velika ti je razlika između deaktiviranja i brisanja računa

Ako ga baš želis obrisat (zauvijek-trajno) evo link: https://www.facebook.com/help/delete_account

Imat ces vremena 2 tjedna da se mozes vratit, ako u ta 2 tijedna se ne logiras bit ce trajno obrisan.

Greco
03.05.2013., 11:43
mnogi krive fejs za nesrece koje su se desile zbog njega sta vi mislite o tome?

Koje nesrece ? :kokice:

Meni su najjaci oni koji zbog fejsa preku veze :rofl: ljubavne :lol: Ima li tko kakvu ideju? :ne zna:
Vjerovatno samo neki FB bug, meni je sve normalno :ne zna:
Smetaju li vam vrijeđajući, hejterski komentari na fejsbuk stranicama portala? Prijavljujete li nepoćudne postove? Zalažete li se za internetsku čistoću? :D

Ma tko bi stigao sve to prijavljivati, samo lajkam one smijesne :mudri:

drwho000
03.05.2013., 12:05

Živcira me jaooo.. :rofl:

Greco
03.05.2013., 12:13
Sta jos ne mozes ? :raspa:

Probaj s drugim browserom (Mozilla, Chrome ...) ili pocisti sve sa Ccleanerom :ne zna:

drwho000
03.05.2013., 13:38
Ma počistio sam sve, i CCleaner.. I dalje ne radi :504:

Drugi browser - IE isto tako ne radi

jedna001
03.05.2013., 17:09
POZDRAV!
JEL ZNA NETKO PROGRAM ZA SMANJIVNJE SLIKE ZA TIMELINE...ZNAČI, NE ŽELIM JE IZREZATI NEGO SMANJITI?!

marijanica 11
03.05.2013., 21:11
Neimam pojma dal to postoji.

Greco
03.05.2013., 21:24
POZDRAV!
JEL ZNA NETKO PROGRAM ZA SMANJIVNJE SLIKE ZA TIMELINE...ZNAČI, NE ŽELIM JE IZREZATI NEGO SMANJITI?!

Ja koristim ovo (http://download.cnet.com/PixResizer/3001-12511_4-10607499.html?spi=08fc368661052fdce4d9268ecbe6aa8a ) ... mozda pomogne :ne zna:

is_none
03.05.2013., 22:28
sa mnom uvijek neki problem tako i sada. Dakle kad kliknem na bilo ciji profil na neciju slikicu otvore mi se u desnom uglu sa slike neke reklamice. Ja na to ne klikam ali mi cudno. Kaze mi prijatelji da kod njih nije. Zadne sto sam instalirao neki program isntagram na PC ali sam ga maknuo :S isto tako kad se ukopcam na chorme i kod prijateljice na fb
znaci sa svog kompa na njen fb help :) da nije neki virus u pitanju

Michilobranil
03.05.2013., 22:47
pozz! Zna li netko kako izbrisati sve slike sa facebooka .

drwho000
04.05.2013., 00:08
pozz! Zna li netko kako izbrisati sve slike sa facebooka .

Options - delete

is_none
04.05.2013., 00:38
sa mnom uvijek neki problem tako i sada. Dakle kad kliknem na bilo ciji profil na neciju slikicu otvore mi se u desnom uglu sa slike neke reklamice. Ja na to ne klikam ali mi cudno. Kaze mi prijatelji da kod njih nije. Zadne sto sam instalirao neki program isntagram na PC ali sam ga maknuo :S isto tako kad se ukopcam na chorme i kod prijateljice na fb
znaci sa svog kompa na njen fb help :) da nije neki virus u pitanju

kvotat cu sam sebe. Jel itko zna sto je problem ako nista drugo sto je potencijalni problem

Greco
04.05.2013., 00:42
Daj sliku tih reklama :raspa: ... moguce da se zavukao neki crvic :kokice:

is_none
04.05.2013., 00:46
Daj sliku tih reklama :raspa: ... moguce da se zavukao neki crvic :kokice:

kak se daje slika xD

is_none
04.05.2013., 00:48
skuzih... evo http://imageshack.us/photo/my-images/195/8d2fb748cc3909f6e07eb73.gif/ jedna od ovih djeluju mi jako sablasno

Greco
04.05.2013., 00:52
:ne zna:

Ajde probaj na browser dodati adblock (http://adblockplus.org) ... ja na forumu nemam vise niti jedne reklame, moglo bi pomoci :kokice:

is_none
04.05.2013., 00:56
:ne zna:

Ajde probaj na browser dodati adblock (http://adblockplus.org) ... ja na forumu nemam vise niti jedne reklame, moglo bi pomoci :kokice:

ako ovo uspije castim te pićem :D

is_none
04.05.2013., 00:59
nakon instaliranja sto dalje :kokice:

Greco
04.05.2013., 01:00
Restart browsera, i probaj :ceka: (nadam se da si dobro instalirao/la ... sada sam nestrpljiv :rofl:)

is_none
04.05.2013., 01:03
Restart browsera, i probaj :ceka: (nadam se da si dobro instalirao/la ... sada sam nestrpljiv :rofl:)

I dalje su tu :/ :503:

Greco
04.05.2013., 01:10
I dalje su tu :/ :503:http://i.minus.com/ibh5oirNxGbYKk.gif

Jel imas reklame tu na forumu ? :kokice:
AdB bi ih trebao blokirati :ne zna:

Stvarno ne znam sta bi moglo biti, jel jos itko ima te reklame tu na forumu ?

is_none
04.05.2013., 01:14
http://i.minus.com/ibh5oirNxGbYKk.gif

Jel imas reklame tu na forumu ? :kokice:
AdB bi ih trebao blokirati :ne zna:

Stvarno ne znam sta bi moglo biti, jel jos itko ima te reklame tu na forumu ?
e da upravo te reklametine imam i na youtube i na facebook

Herman17
04.05.2013., 01:16
Koje nesrece ? :kokice:

Meni su najjaci oni koji zbog fejsa preku veze :rofl: ljubavne :lol:

Ma tko bi stigao sve to prijavljivati, samo lajkam one smijesne :mudri:

Koje nesrece?
Recimo u francuskoj se decsak ubio zbog facebook maltretiranja pa u skoli nakon vidjenja fejsa....
Devojcica se bacila kroz prozor zbog maltrtiranja na fejsu i fotosa stavljenih...
mogu do jutra a dan tek poceo.....

Herman17
04.05.2013., 01:18
Hocu reci:
pazite sta stavljate na fejs djecico:)

jedna001
04.05.2013., 18:19
Ja koristim ovo (http://download.cnet.com/PixResizer/3001-12511_4-10607499.html?spi=08fc368661052fdce4d9268ecbe6aa8a ) ... mozda pomogne :ne zna:

e, mislila sam na tak nešta..al slika imi spadne smiješno kad se smanji :Slin:
jer su dimenzije takve...po širini velika, a po dužini mala...

El_patron
04.05.2013., 18:32
Imam dva pitanja:

1. Kako na fejsu kada me neko tagira odnosno označi da to ne vide ostali moji prijatelji
2. Kada neko od prijatelja stavi moju sliku na FB kako da to ne vide ostali prijatelji odnosno da mogu kontrolirat da samo ja vidim kad mi neko sliku stavi na moj zid?

Michilobranil
04.05.2013., 20:50
dakle ako netko zna kako se riješiti slika na facebooku zauvijek ih maknuti , ne mogu maknut slike ako ne kažem onome tko ih je stavio da ih makne ali ne želim tako hoću izbrisat te slike sa svog profila ili ih maknut skroz sa fejsa ako netko zna da hakiram to sve ,to su moja prava i ne može se tako postupat od strane njih.

El_patron
04.05.2013., 21:14
Ne možeš brisat slike koje ti drugi postavi na njegov i tvoj zid,mozes ih obrisat sa svog zida,ali sa njegovog neće nestat. Jedino šta ti preostaje je da prijaviš sliku,ali sumnjam da ćeš išta postići pošto više osoba treba prijavit tu sliku ako ima neki uznemiravajući,vrijeđajući sadržaj.

Michilobranil
04.05.2013., 21:20
uspio sam ih maknut da ih nitko ne vidi na mom profilu osim mene, vide samo ono što sam ja stavio ,evo sad, inače baš su gamad što to tako rade nije uredu prema pravima osobe.

Hvala na odgovoru

drwho000
05.05.2013., 13:58
Imam čudan problem na Facebooku već 3-4 dana. Kad god pokušavam podijeliti neku pjesmu s youtubea kopiranjem linka, obično bi mi se stvorila ona sličica s naslovom pokraj. No, samo URL ovaj put bude i to je to. A kad baš idem kliknuti SHARE koji se nalazi pokraj pjesme, ovo mi dođe

Error
An error occurred. Please try later

Javu, Adobe Flash Player i slične stvari - sve to imam instalirano, updejtano na najnoviju verziju. Nemam pojma zbog čega mi je to. Ima li tko kakvu ideju? :ne zna:

I dalje ne radi :mad:

hrvoje666
06.05.2013., 01:48
mene zanima kako da tagiram prijatelja na facebook-u putem usluge youtube
jos prije par mjeseci sam ja to mogao a sada stanga
je... takav fejs gdje svaki mjesec oni nekaj mjenjaju
mislim prije sam ja otisao na youtube i mogao sam ja i poslati poruku i sve je bilo oke a sada je sve nekaj naopacke
btw ono kada si mogao ici na youtube i kliknuti na share i @ime prijatelja i to je bilo to ali sada ...

Boedo
11.05.2013., 22:33
Može li tko navesti ovlasti facebook fan pages admina.

Manager - to je jasno.

2. Content Creator ?
2. Manager ?
3 Advertiser ?
4. Insights Analist ?

Greco
11.05.2013., 22:40
Može li tko navesti ovlasti facebook fan pages admina.

Manager - to je jasno.

2. Content Creator ?
2. Manager ?
3 Advertiser ?
4. Insights Analist ?

klik (http://www.vtdesignworks.com/blog/wp-content/uploads/2012/07/Facebook-Admin-Roles-Permissions.png) :durica

Boedo
11.05.2013., 23:54
:top:

marko86
12.05.2013., 23:44
da li mozda netko zna po kojem su principu ljudi svrstani s desne strane gdje je chat, jasno mi je da su tamo ljudi koji su trenutno online, ali zasto je primjerice tamo prikazano ime od Mateja a ne primjerice Ive, iako niti jedna od te dvije osobe nije online, da li je to stavljeno random ili postoji neko pravilo

Boedo
13.05.2013., 02:04
da li mozda netko zna po kojem su principu ljudi svrstani s desne strane gdje je chat, jasno mi je da su tamo ljudi koji su trenutno online, ali zasto je primjerice tamo prikazano ime od Mateja a ne primjerice Ive, iako niti jedna od te dvije osobe nije online, da li je to stavljeno random ili postoji neko pravilo

Mislim da to ide po tome s kim se najčešće dopisuješ na chatu.

Medina12345
14.05.2013., 01:14
Stavila sam jednu sliku profila na facebook.
Kako mogu sad staviti da tu sliku svi mogu lajkati (znaci i one koje nemam u prijateljima da mogu lajkovati)
Molim vas pomozite.:confused::confused:

Greco
14.05.2013., 01:24
...
Znaci, udjes u profilnu sliku (Fotografije > Albumi > Slike profila) pa ovo:

-klik 1 (http://imageshack.us/a/img571/3687/30626794.jpg)
-klik 2 (http://imageshack.us/a/img534/7528/19700926.jpg)

Medina12345
14.05.2013., 11:52
Znaci, udjes u profilnu sliku (Fotografije > Albumi > Slike profila) pa ovo:

-klik 1 (http://imageshack.us/a/img571/3687/30626794.jpg)
-klik 2 (http://imageshack.us/a/img534/7528/19700926.jpg)
Ovako mi sve i stoji, ali opet ne mogu mi lajkati sliku koga nemam u pr, a ja hocu da mi svi mogu lajkati. :ne zna:

astra gtc
14.05.2013., 15:34
evo radi tebe sam sada morala instalirati Fb app koju inace mrzim, pa da ti pokazem, kad vec nitko nece. :eek:
dakle, upali aplikaciju,ides na postavke, NE na postavke fejsa nego na postavke aplikacije. Prvo je CHAT AVAILABILITY ODZNAČI TO!!!! dakle neces bit dostupna na chatu kad koristis aplikaciju.. znaci ako si ugasila na kompu chat bit ce i ode! a ako i to ti kojim nadnaravnim cudom ne uspije uvik mozes chat iskljucit na samom chatu na aplikaciji

meni je tako ima godina i pol, ako ne i vise :rofl:

evo tek sam danas vidjela da je netko odgovorio na moj upit. Hvala na opsirnoj informaciji ali svejedno nisam nista rijesila. Chat mi je ugasen na kompu i na mobu. Doma kada sam na kompu nikome nisam vidljiva, no sa moba jesam. Na postavkama aplikacije nigdje ne vidim CHAT AVAILABILITY :confused:
Nemam pojma kaj sve nisam isprobala ali nista ne uspijeva. I na postavkama same aplikacije, i na postavkama na samom fejsu. Na postavkama aplikacije fejs nema nista osim chat and message alerts ( vibration/play sound), a kada odem na notifications onda me salje na account settings.

tapravnica
15.05.2013., 14:01
Postoji li mogućnost da poruka u inboxu može sama od sebe nestati kao da je obrisana, a zapravo je nitko nije obrisao?

shinny
15.05.2013., 14:38
evo tek sam danas vidjela da je netko odgovorio na moj upit. Hvala na opsirnoj informaciji ali svejedno nisam nista rijesila. Chat mi je ugasen na kompu i na mobu. Doma kada sam na kompu nikome nisam vidljiva, no sa moba jesam. Na postavkama aplikacije nigdje ne vidim CHAT AVAILABILITY :confused:
Nemam pojma kaj sve nisam isprobala ali nista ne uspijeva. I na postavkama same aplikacije, i na postavkama na samom fejsu. Na postavkama aplikacije fejs nema nista osim chat and message alerts ( vibration/play sound), a kada odem na notifications onda me salje na account settings.

koju aplikaciju ti zapravo imas?? Facebook For Android ili?
jer u njemu ima hrpa tih postavki, dakle za samu aplikaciju, od iskljucivanja chata,do ukljucivanja/iskljucivanja obavijesti (dakle da ti mob zvoni ako te netko bocne, napise nesto na zid, posalje poruku itd...) . sve se to moze iskljuciti i iskljuciti.

i1v2a3n4
15.05.2013., 15:03
molim vas za pomoć što brže moguće ako iko zna bio bih mu zahvalan čitav život , pitanje glasi: - kako mogu sakriti svoje aktivnosti na fejsu tamo gdje je s desne strane neki okvirić gdje se prikazuje ko je kome što lajkao, tj postoji li opcija da drugi ne vide da sam ikom išta lajkao,

hvala unaprijed

krokodil555
15.05.2013., 15:24
Stavila sam jednu sliku profila na facebook.
Kako mogu sad staviti da tu sliku svi mogu lajkati (znaci i one koje nemam u prijateljima da mogu lajkovati)
Molim vas pomozite.:confused::confused:

A zašto imaš potrebu da ti lajka profilnu netko koga nemaš za prijatelja?
Čemu to? :confused:

astra gtc
15.05.2013., 18:42
koju aplikaciju ti zapravo imas?? Facebook For Android ili?
jer u njemu ima hrpa tih postavki, dakle za samu aplikaciju, od iskljucivanja chata,do ukljucivanja/iskljucivanja obavijesti (dakle da ti mob zvoni ako te netko bocne, napise nesto na zid, posalje poruku itd...) . sve se to moze iskljuciti i iskljuciti.

Facebook IOS. Ma nije mi to neki problem bio prije ali mi sada neki ljudi idu malo na kiki. Cim me vide da sam online, krenu sa stupidnim porukama. Tako da bi drage volje htjela da ne vide svaki put kad se spojim da sam online.

darkomd
17.05.2013., 20:03
Facebook IOS. Ma nije mi to neki problem bio prije ali mi sada neki ljudi idu malo na kiki. Cim me vide da sam online, krenu sa stupidnim porukama. Tako da bi drage volje htjela da ne vide svaki put kad se spojim da sam online.

Pozdrav!
Imaš opciju kod chat prozora..klikni na kotačič postavke i zatim otvori se novi prozor gdje imaš tri opcije...u prvoj odabereš osobe za koje si nedostupna..u drugoj možeš suprotno i odabrati osobe za koje si dostupna i treća opcija je da se kompletno isključiš iz chata i nitko nemože vidjeti da si online.Problem je jedino da ako radiš nešto,lajkaš nešto ili stavljaš nešto u objave da se tada to vidi i po tome se zna da si online

Tintinila79
18.05.2013., 06:37
Ako netko mozda zna..kraj nickova frendova sa desne strane,kod nekih mi pise 1h,5min, 2h,a kod nekih ništa.mislila sam da kod ovih kod kojih nema oznake kad su zadnji put bili ulogirani ,te oznake nema jer dugo nisu bili online .a sada mi nema oznake vremena kod jednog frenda koji mi je poslao prije svega par sati porukicu,znaci bio je online,ali nema oznake vremena kad je zadnji put ulogiran. prazno je bez brojke.
da li svako može sam sebi nekako namjestiti da se ne vidi kada je bio online pa da nema te oznake vremena ili toga nema iz nekog drugog razloga?

Scorpione
18.05.2013., 19:58
da li se moze opet namjestiti da prilikom ulogiranja nesto napisem, pa mi ta poruka dođe na mail. prije je bilo tako, a sada mi samo dođu opcije "spremi uređaj" i "nemoj spremati"

astra gtc
19.05.2013., 08:35
Pozdrav!
Imaš opciju kod chat prozora..klikni na kotačič postavke i zatim otvori se novi prozor gdje imaš tri opcije...u prvoj odabereš osobe za koje si nedostupna..u drugoj možeš suprotno i odabrati osobe za koje si dostupna i treća opcija je da se kompletno isključiš iz chata i nitko nemože vidjeti da si online.Problem je jedino da ako radiš nešto,lajkaš nešto ili stavljaš nešto u objave da se tada to vidi i po tome se zna da si online

Tih opcija na mobu nema. Na mobu ima samo upali i ugasi chat. Te opcije postoje na kompu. Vidim da ne mogu nista rijesit pa cu izbjegavat fejs sa moba. Mislila sam da cu ovdje naci rjesenje, ali nista.

Tintinila79
20.05.2013., 20:52
Ako netko mozda zna..kraj nickova frendova sa desne strane,kod nekih mi pise 1h,5min, 2h,a kod nekih ništa.mislila sam da kod ovih kod kojih nema oznake kad su zadnji put bili ulogirani ,te oznake nema jer dugo nisu bili online .a sada mi nema oznake vremena kod jednog frenda koji mi je poslao prije svega par sati porukicu,znaci bio je online,ali nema oznake vremena kad je zadnji put ulogiran. prazno je bez brojke.
da li svako može sam sebi nekako namjestiti da se ne vidi kada je bio online pa da nema te oznake vremena ili toga nema iz nekog drugog razloga?

vandax
22.05.2013., 09:34
Već nekoliko dana ne mogu ostavljati komentare na profilima svojih prijatelja i na nekim drugim stranicama na kojima sam prije komentirala.
Ovako mi piše.
You have been temporarily blocked from performing this action.
Ako misliš da je ovo greška, molimo obavijesti nas.
Poslala sam i obavijest ali nikakvih rezultata.
Kako da to maknem, jer hoću da se družim s ljudima?

Greco
22.05.2013., 19:52
Vjerovatno si u necemu pretjerala, spam komentarima, previse poslanih zahtjeva za prijateljstvo, ili one +18 fotke ... znam, sve troje se i meni dogodilo :rofl:

Nuria Monfort
23.05.2013., 12:08
Već nekoliko dana ne mogu ostavljati komentare na profilima svojih prijatelja i na nekim drugim stranicama na kojima sam prije komentirala.
Ovako mi piše.
You have been temporarily blocked from performing this action.
Ako misliš da je ovo greška, molimo obavijesti nas.
Poslala sam i obavijest ali nikakvih rezultata.
Kako da to maknem, jer hoću da se družim s ljudima?

Tako i meni. :confused: A nisam ništa sjebala. :ne zna:

RayBan
23.05.2013., 15:33
Tako i meni. :confused: A nisam ništa sjebala. :ne zna:
I meni isto :504:

vandax
26.05.2013., 14:55
Vjerovatno si u necemu pretjerala, spam komentarima, previse poslanih zahtjeva za prijateljstvo, ili one +18 fotke ... znam, sve troje se i meni dogodilo :rofl:

Ništa od navedenog. Vidim da dosta ljudi ima problema. Valjda će se popraviti.

shinny
26.05.2013., 15:17

To piše samo ljudima koji koriste Facebook aplikaciju na mobitelu. onima koji idu preko obicnog browswera ne pise nista

Tintinila79
26.05.2013., 21:19
a tako znači....super,znaci ja koja se priheftam samo sa kompa ,ne koristim to na mobu nikad i onda meni moji frendovi ne mogu vidjeti kada sam zadnji put bila online? supaač TENK JU

Bruner
09.06.2013., 07:52
Već se satima mučim sa ovim problemom..

Napravio sam si novi account (imao sam i prije account sa svojim imenom, ali sam ga deaktivirao), koristio ga 10-ak minuta i nakon toga mi je došla poruka da mi je račun privremeno blokiran i da im moram poslati sliku svojeg dokumenta da bi provjerili da sam to stvarno ja. Poslikao sam si osobnu i poslao im. Na mail mi je došlo nekoliko poruka da se ispričavaju što sam imao proplema i jedna poruka u kojoj je ponovo objašnjena čitava procedura kako im poslati sliku svojeg osobnog dokumenta. Pisalo je da im samo u odgovoru na tu poruku pošaljem svoju sliku i to sam i napravio. Još uvijek nisu ništa odgovorili..

Pokušavao sam sa password recoveryom i na razne druge načine, ali nikako si ne mogu spasiti account. Što je najbolje, uopće ne znam kak da im pošaljem prijavu o problemu jer nigdje ne mogu nači adresu njihove "službe za korisnike" (naravno, ako ju uopće imaju).

Pokušao bih sa promjenom maila, ali mi se čini da to treba napraviti preko samog facebook accounta, na kojeg, naravno, ne mogu..

Link za sliku (http://i39.tinypic.com/2qlv4gk.jpg), da vidite kak to izgleda.

Što da radim? Što mi još preostaje?

alevkov
09.06.2013., 15:00
Bruner nisi to trebao raditi sa slikom. Ako je problem i ako si blokan trebo si samo napraviti drugi account a verfikovati mobitelom.

Bruner
09.06.2013., 15:26
Na kraju i jesam samo napravio drugi account. Inaće, do sad sam ih već imao nekoliko pa sam htio da mi ovo bude zadnji jer mi se već vrti od svih tih mailova, passworda..

A sad, kak je tak nek i ostane. :)

Tulio
10.06.2013., 18:08
Zna li netko iz prve ruke je li moguće promjeniti ime pagea s više od 200 ljudi koji su lajkali?

Vidim da FB to ne dopušta, ali da ima nekih caka tipa promjena djelatnosti pa pobovno vraćanje, misspellling i slično. Postoji li možda neki mail gdje bi mogao objasniti razlog promjene pa da oni to promjene?

Female Toxic
12.06.2013., 07:30
Glupo pitanje ali ne znam puno o tome...
Ako posaljem poruku nekom na Faceu i znam da je nije jos procitao, i ja je obirsem, da li ce je on svejedno dobiti? (Pretpostavljam da hoce i da nema veze sto ja radim kod sebe kad je poruka vec poslana) :zubo:

Osmi
12.06.2013., 09:05
Dobit ce, ne brini :zubo: Isti vrag je kao i sa SMS por. Glavno da posaljes a nakon toga mozes brisat.

Female Toxic
12.06.2013., 09:18
Dobit ce, ne brini :zubo: Isti vrag je kao i sa SMS por. Glavno da posaljes a nakon toga mozes brisat.

Eh, treba misliti prije slanja :rofl:

Greco
15.06.2013., 01:58
Ne mogu vjerovat da su i ovo kopirali od Twittera :rofl:

npr. https://www.facebook.com/hashtag/thanks

:facepalm:

Bankina
17.06.2013., 12:18
E-mail adresa koju ste unijeli već je registrirana, no Vaš korisnički račun još nije potvrđen. Ubrzo ćete primiti e-mail pomoću kojeg ćete potvrditi Vaš korisnički račun.

KOji klinac je ovo :confused: :ne zna:

Greco
17.06.2013., 20:58
KOji klinac je ovo :confused: :ne zna:Morac ici na email, tu dobijes mail od FB-a .. tj. link u poruci .. kliknes na link i to je to :mig:

Bankina
18.06.2013., 06:27
A jel ima koja shema na drugaciji nacin, s obzirom da neznam pass od tog svog mejla :ne zna: :rofl:

darge
18.06.2013., 10:53
Kako isključiti označavanje(Tag) da me prijatelji na bilo kojoj slici označe.
fala :)

Greco
20.06.2013., 02:10
A jel ima koja shema na drugaciji nacin, s obzirom da neznam pass od tog svog mejla :ne zna: :rofl:Mislim da mozes dodati drugu email adresu na koju ce ti poslati link za potvrdu ...

Sad kako tocno ne znam :zubo: .. sutra provjerim ...
Kako isključiti označavanje(Tag) da me prijatelji na bilo kojoj slici označe.
fala :)

Ne mozes iskljuciti vise tu opciju ... ukljucis "pregledavanje oznaka" i sta ti se ne svidja ne objavis i uklonis tag :mig:

fux
20.06.2013., 13:36
Pozdrav da li mi neko moze objasniti kako da mi pise kad postavim objavu kao u neki korisnika:Prije 1 h Zagreb,Croatia to sam za primjer naveo,ja mislim da ste shvatili pitanje.

Firelord
20.06.2013., 15:00
Objave preko mobitela.

Oggica
21.06.2013., 11:56
Bok, mene isto zanima kako da ukljucim da mi ispod statusa ili slike koju sam objavila preko mobitela pise near zagreb (npr.)?

Osmi
21.06.2013., 12:05
Mislim da moras imat GPRS na mobitelu da imas tu opciju, koj mob imas? Ja svaki put kad sam stavio neki status ili sliku automatski mi je locirao gdje se nalazim.

Oggica
21.06.2013., 12:08
Mislim da moras imat GPRS na mobitelu da imas tu opciju, koj mob imas? Ja svaki put kad sam stavio neki status ili sliku automatski mi je locirao gdje se nalazim.

Sony Xperiu J, ukljucen mi je pristup mojoj lokaciji, GPS i googleova usluga lociranja :ne zna:

dje-CAk
23.06.2013., 09:06
Jel jos netko ima problem s logiranjem?

ivica5555
24.06.2013., 17:23
Da li je možda netko u inbox dobio nekakvu poruku od neke Lovely Joy Don? Da li je riječ o nekakvom virusu?

grenzer
26.06.2013., 12:49
kako namjestiti da me nitko ne može dodati za prijatelja?
gledao sam u postavkama ali nisam mogao pronaći :ne zna:

alveolina
28.06.2013., 12:40
jel fejs još nekome odbija poslušnost?stalno mi se blokira.sve ostale stranice rade na svim preglednicima jedino fejs zeza.skrolam skrolam i odjednom stane pa vrti pa mi dođe obavijest da stranica ne reagira :503:

angelofdark1
29.06.2013., 20:54
molim vas ii ja trazim i vrlo mi je bitno mogu li maknit da me se doda kao prijatelja,uopce ... ne prijatelji prijatelja nego bas nitko

mediteranea
30.06.2013., 20:11
Kako spriječiti da me netko označava na slikama i dodaje moje fotke?

senora_m
02.07.2013., 16:33
molim vas ii ja trazim i vrlo mi je bitno mogu li maknit da me se doda kao prijatelja,uopce ... ne prijatelji prijatelja nego bas nitko

ocito da je fejs to maknija, mene zanima kako napravit da ti svi mogu poslat poruku u inbox.
Sve su izminili, uopce se nemore upravljat sa gtime ko prije....

Neka me neko ispravi ako san u krivu, bilo bi mi drago...:)

Pobocnik
04.07.2013., 21:04
bok svima,malo sam frustriran.

naprvio sam facebook sa svojom starom email adresom, u kojoj ima gomila mailova povezanih sa mojim poslom i aktivnostima kao i oglasima (glazba).

e sada, cim sam se registrirao, odmah sam stavio da me ne povezuje sa kontaktima sa maila, sakrio profil, i naredio da nista ne importa.

ali djubre kao sto jeste, tamo mi sa strane preporuca pola hrvatske glazbene scene, i kako bi pobogu to mogao nego tako sto je mucki i podlo sve importao sa mog maila unatoc mojoj zabrani.

imao sam do neki dan face pod istim imenom, ali sa drugim novijim mailom koji ne koristim u navedene svrhe i nikada mi nije bio ni jedan kosati gitarista metalac sa strane, a sada cijela horda, i naravno ako omogucim pretragu i ja cu njima biti vidljiv u tim listama.

sto da radim, novi mail i profil ili da se tuzim face-u ili sto?

hvala

Tripman
05.07.2013., 12:17
ali djubre kao sto jeste, tamo mi sa strane preporuca pola hrvatske glazbene scene, i kako bi pobogu to mogao nego tako sto je mucki i podlo sve importao sa mog maila unatoc mojoj zabrani.

Nekužim kakve veze ima mail sa oglasima na fejsu i kako to uopče možeš zabranit,di je ta opcija ja neznam,al nema veze,meni isto idu na živce ti oglasi na fejsu,pa sam si stavio ovo (https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom),al to ti je samo za chrom,sad neznam koji ti preglednik koristiš,al imaš i za firefox (https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/adblock-plus/),ta pizdarija je zakon,blokira sve reklame na svim živim stranicama,ono 99%,a za chrom ti je dobro još i ovo (https://chrome.google.com/webstore/detail/facebook-adblock/lfpacabphcagfehdgnigmfnbjdampbaa?hl=hr&utm_source=chrome-ntp-launcher),onda ti baš ničeg neče bit sastrane.

Greco
08.07.2013., 04:18
Dobio novu verziju FB-a ... i jos malo biti ce identicni twitteru :s :facepalm:

Ne znam zasto ih ovi ne tuze .. nije da nemaju radi cega :ne zna:

petar1
08.07.2013., 12:27
Ovako, nestalmo mi je s vremenske crte, s lijeve strane, O meni, Prijatelji, Fotografije, Mjesta, Glazba i dr. Kako da to vratim?

Osmi
08.07.2013., 21:54
Nikako, fejs ocito nekaj drka po serveru pa zato imas tih poteškoća.

darge
10.07.2013., 11:25
Nešto sam pošemerio i više ne vidim koje sam stranice označio sa sviđa mi se,nekad je to stajalo s lijeve strane..kako to vratiti?

spenceeer
11.07.2013., 10:13
Vidim da ovo ljudi rade na fb-u.. Kako se to radi? :confused:
http://img32.imageshack.us/img32/8477/o2.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/32/o2.jpg/)

commet
11.07.2013., 20:42
hej ljudi...ja sam već debelo frustrirana ovim svojim laptopom a buraz mi nije kod kuće da to riješi. Može mi netko reći što trebam napraviti da bih na fb mogla pristupiti nagradnim natječajima/igrama na različitim stranicama (tipa Nivea)? Ja uopće nemam pojma o čemu je riječ, kada ulazim ništa se ne pojavi! Iskušavala sam update Chrome, Flash, brisanje povijesti i sl. Molim vas pomozite!

Greco
12.07.2013., 00:11
Nešto sam pošemerio i više ne vidim koje sam stranice označio sa sviđa mi se,nekad je to stajalo s lijeve strane..kako to vratiti?

Gdje sa lijeve ?

Imas tu (http://imageshack.us/a/img191/5073/6vf1.jpg)

Vidim da ovo ljudi rade na fb-u.. Kako se to radi? :confused:
http://img32.imageshack.us/img32/8477/o2.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/32/o2.jpg/)

Jedan (http://imageshack.us/a/img853/9928/3sz3.jpg)
Dva (http://imageshack.us/a/img823/8995/m7mq.jpg)hej ljudi...ja sam već debelo frustrirana ovim svojim laptopom a buraz mi nije kod kuće da to riješi. Može mi netko reći što trebam napraviti da bih na fb mogla pristupiti nagradnim natječajima/igrama na različitim stranicama (tipa Nivea)? Ja uopće nemam pojma o čemu je riječ, kada ulazim ništa se ne pojavi! Iskušavala sam update Chrome, Flash, brisanje povijesti i sl. Molim vas pomozite!

Koja tocno stranica/ nagradna igra ? Daj link :kokice: (i ja zelim nivea poklon pakete :rofl: :zubo:)

darge
13.07.2013., 08:41
Greco@ da s lijeve strane na mome zidu,ja vidim samo filmovi,knjige,tv emisije,događaji, tako i vidim kao i na tvojoj slici,samo bez likes,events.. nema likes,ne vidim koje sam stranice lajkao.Ne znam kako to vratiti.

spenceeer
15.07.2013., 12:06
Gdje sa lijeve ?

Imas tu (http://imageshack.us/a/img191/5073/6vf1.jpg)

Jedan (http://imageshack.us/a/img853/9928/3sz3.jpg)
Dva (http://imageshack.us/a/img823/8995/m7mq.jpg)

Koja tocno stranica/ nagradna igra ? Daj link :kokice: (i ja zelim nivea poklon pakete :rofl: :zubo:)

Hvala. Ali ja to još nemam :(

AyrtonSenna
16.07.2013., 16:24
opet neka nova verzija -.-"

domooo
17.07.2013., 13:25
Ljudi,jel se ovo samo meni događa ili šta je ovo? :503:
Evo ovako to izgleda kad uđem na stranicu za prijavu

http://farm6.staticflickr.com/5333/9305284585_11db3dc096_c.jpg (http://www.flickr.com/photos/92166974@N04/9305284585/)

A ovako kada se prijavim,nemam ni chata,samo par obavijesti,i ovo s crvenim okvirom,i nemogu niti jednu sliku pogledat niti išta :503::503:

[url=http://www.flickr.com/photos/92166974@N04/9308068208/]http://farm6.staticflickr.com/5466/9308068208_2a6daa63e3_c.jpg (http://www.flickr.com/photos/92166974@N04/9305284585/)
2 (http://www.flickr.com/photos/92166974@N04/9308068208/) by DomagojK (http://www.flickr.com/people/92166974@N04/), on Flickr

Kako da to popravim,i jeli to uopće do facebooka ili do čega je? Help!

Mihajlo
18.07.2013., 09:23
Poštovanje

Da li znate gdje i kako na FB - u mogu podesiti da mi samo prijatelji mogu slati privatne poruke na FB - u? Ukoliko znate molim vas pošaljite mi cijeli postupak gdje i kako na FB - u mogu podesiti da mi samo prijatelji mogu slati privatne poruke na FB - u? Zahvaljujem se svima na odgovorima.

AnaZla
25.07.2013., 08:52
Da li je netko privatni facebook profil promijenio u poslovni putem ovog linka: http://www.infinius.hr/blog/facebook-stranice-za-poslovanje-profili-za-stvarne-osobe/
kada se prebaci, ne znam da li ostaju sve stvari na stranici koju su bile na privatnoj ili se gube?

ivii123
27.07.2013., 15:46
Molim vas mozete mi pomoci-Nedavno sam uzeo laptop i kada pisem u pretrazi welcome to facebook ta stranica mi bude u skroz drugom obliku znaci bez boje i svake stavke su jedna ispod druge kao e mail pass itd znaci nemogu nikako da dobijem stari oblik kada kucam fb ne znam u cemu je problem.Nadam se da sam dobro objasnio.Hvala unaprijed

strangerr
30.07.2013., 00:24
zanima me kako namjestit da mi nemogu slat poruku ljudi koji mi nisu na frend listi

godinama mi je bilo tako namješteno .. i onda kako je fejs mjenjao postakve, više neznam kako ... probao sam ono filtriranje poruka i opet je isto .. i kad idem ono pogledaj profil kao .. vidim da me se može dodat i poslat poruka .. pa sam mislio da je ta opcija možda pod 'popis aktivnosti' jer tamo sam namjestio da mi se ne vidi frendovi .. ali nema :ne zna: na starom fejsu je to bilo prelako staviti ..

nije da mi smeta, ali vidim da na nekim profilima je isto sakriveno poruke ... samo dodaj kao prijatelja

Greco
30.07.2013., 01:10
..

Ovo je jedini nacin (za)sada ...

klik (http://img443.imageshack.us/img443/9035/yzgm.jpg) :kava:

strangerr
30.07.2013., 09:23
Ovo je jedini nacin (za)sada ...

klik (http://img443.imageshack.us/img443/9035/yzgm.jpg) :kava:

to sam probao već :D

hvala isto :mig: .. bar neću više kopat po postavkama xD

Vitez_Tuznog_Lika
01.08.2013., 16:37
Slučajno sam pod kategorijom Filmovi pritisnuo opciju ''Sakrij odjeljak'' i sada uopće ne mogu vidjeti koje sam filmove lajkao, odnosno uopće mi se ne pojavi opcija Filmovi na odjeljku Više. Zna li itko kako mogu vratiti?

darge
02.08.2013., 11:53
Slučajno sam pod kategorijom Filmovi pritisnuo opciju ''Sakrij odjeljak'' i sada uopće ne mogu vidjeti koje sam filmove lajkao, odnosno uopće mi se ne pojavi opcija Filmovi na odjeljku Više. Zna li itko kako mogu vratiti?

To i mene mući,ali nikako da nađen rješenje..ako netko zna :s

catandmouse
06.08.2013., 12:02
Hej ima li ko podatke o brzinama društvenih mreža. fejsa, myspejsa itd... Koje sve jezike pojedina mreža podržava i sl.
Sigurno negde piše brzina uploada slike...
ja baš ne nalazim ništa,
ako imate koju informaciju ili link hvala : ))

Osmi
06.08.2013., 13:19
Moje pitanje bas nema veze sa fejsom tj ima ali polovicno :D Ugl koristi li tko google crome? Ako da dali Vama ponudi kad upisete na fejsu user name i pass da Vam zapamti vasu lozinku i user name, na svim drugim stranicama mi ponudi jedino na fejsu ne! U postavkama preglednika nista nije namjesteno tj da sam zabranio da me pita dali zelim da zapamti moju prijavu, probao sam kod frenda koji takoder ima google crome isti problem mu se javlja, dok kod drugih preglednika (ie) radi bez ikakvih problema tj ponudi mi da mi zapamti moje podatke.

sunshinestar
07.08.2013., 15:43
BTW Imam problema sa facebookom.

Izgleda da je facebooku istekao neki certifikat sigurnosti i da ga security na mom kompijuteru zbog toga bloka od jucer poslije podne.

Moze li mi netko objasniti kako i gdje da ga odblokam u svojim opcijama. Cackam po securityu i nisam uspio nista napraviti.

Lehotska
08.08.2013., 19:55
pliz kako mogu namjestit ida mi se prijatelji na friend listi međusobno ne vide ? da nitko od freneova ne zna koga jos imam na listi ?

sunshinestar
08.08.2013., 21:03
Bio je problem šta mi je na kalendaru bio označen krivi datum

sunshinestar
09.08.2013., 13:21
"Relationship status: Dead"

MONSTRUOZAN i bizaran slučaj ubojstva dogodio se u na jugu Miamija. Američki državljanin Derek Medina ubio je suprugu Jennifer Alfonso. Ovo bi ubojstvo bilo samo još jedan tragičan primjer obiteljskog nasilja da Medina nije na Facebooku objavio sliku mrtve supruge uz komentar "Rip Jennifer Alfonso".

NY Daily News donosi doista užasnu, ali i bizarnu priču o ubojstvu supruge iz koje se može zaključiti da se ubojica, svjestan da ga čeka doživotni zatvor, odlučio neukusno poigrati s cijelom situacijom.

Tako je u rubriku o trenutnom statusu veze upisao jednostavno "Relationship status: Dead". Medina je na Facebook profilu objasnio svoje bizarne postupke izjavivši da je suprugu ubio jer ga je tukla.

Prijateljima je kao oproštajni pozdrav ostavio status: "Idem u zatvor ili na smrtnu kaznu zbog ubojstva supruge. Volim vas prijatelj i nedostajete mi. Čuvajte se Facebook prijatelji, vidjet ćete me u vijestima".U poruci još stoji da ga je "žena tukla i da više to nije mogao trpjeti pa je napravio to što je napravio". Izrazio je nadu da će ga zajednica ipak razumjeti.

Najjeziviji dio cijele priče zapravo je fotografija mrtve žene u crnim tajicama uprljane krvlju koju je Medina objavio na Facebooku. Kasnije se ubojica sam predao policiji pa će biti podignuta optužnica za ubojstvo.

Zločin je Medina prvo prijavio ocu: "Došao je kod mene i rekao samo da mora otići na policiju i predati se".

Inače, nesretni supružnici su bili u braku od prošle godine. To im je bio drugi brak jer su se oboje već jednom razveli.

Otac ubojice potvrdio je da je par, blago rečeno, "uvijek imao problema".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/amerikanac-ubio-suprugu-pa-sliku-objavio-na-facebooku-relationship-status-dead/693845.aspx

mrki10
11.08.2013., 11:37
Jel zna netko kako da namjestim da kada objavljujem fotografiju ili status preko mobitela pise gdje se nalazim
Petak, Srima, Sibensko-Kninska koristeći mobitel

Nuria Monfort
11.08.2013., 14:53
Ako nekoga maknem kao prijatelja, hoće li ta osoba i dalje primati notifikacije vezane za mene ili ne?

sunshinestar
11.08.2013., 20:45
Neće

catandmouse
14.08.2013., 09:22
Gdje se složi da moj određeni prijatelj ne vidi objave u kojima sam ja označen ( i slike i u onom tekstu ispod slike kako se može označiti osoba isto) od mojeg prijatelja (a koji nije njegov prijatelj)?

:confused::confused::confused:
Hvala !

mrki10
14.08.2013., 10:21
Jel zna netko kako da namjestim da kada objavljujem fotografiju ili status preko mobitela pise gdje se nalazim
Petak, Srima, Sibensko-Kninska koristeći mobitel

Nitko ne zna ????

sunshinestar
14.08.2013., 10:26
Namjestio si pod lokaciju, tj mejsto boravka da si tamo, pa je to mozda to

mrki10
14.08.2013., 21:57
Ma mogu to sam ali ovo nekima facebook automatski sam postavlja ispod statusa pokraj vremena

sunshinestar
15.08.2013., 12:54
Zato sto su si stavili taj grad kao mjesto boravka

Lua
18.08.2013., 18:21
Kako mogu namjestiti da mi mob zavibrira kad netko objavi nešto u grupi na fejsu? Probala sam poslati "fb" na neki broj koji pise u uputama, ali ne funkcionira:(

NotSoSure
19.08.2013., 15:51
Koristim Android aplikaciju koja u opcijama ima checkbox za notifikacije vezane za grupe u kojima sam član. Daljnja specifikacija mislim da nije moguća, tipa da ti zvoni samo od jedne grupe ili slično...