PDA

View Full Version : Facebook

stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

neda77
31.08.2009., 16:31
Molim vas pomozite. Na mom FB zidu postoji ogranicenje u duzini poruke (5,5 redova)a kod drugih to nema. Zna li netko kako da to promjenim? Cijeli dan pokusavam naci tu opciju ali je nema!
Hvala :)

Barica
31.08.2009., 17:36
Prijatelji ne mogu na moj profil. pise da je nedostupan- zasto ? :(

Mr. Duma
31.08.2009., 17:52
Ne brini, bit će dostupan kad tad. :mig:

Barica
31.08.2009., 17:59
Ne brini, bit će dostupan kad tad. :mig:

e al' svako malo se izmjenjuje dostupnost i nedostupnost, sat vremena se moze, sat ne moze i tako vec tjedan dana :( malo me deprimira to : ovisnik:

obicna
31.08.2009., 20:12
ja pak imam fejs samo radi mafia wars.. i to non stop igram :o
ovisnica sam o toj igri a znam da nije nešo najbolje :rolleyes: :rofl:

Dega76
31.08.2009., 20:36
jel postoji mogucnost da dok igras texas holdem budes ne vidljiv tvojim prijateljima.pokusavam naci tu opciju ali ne mogu naci?? e da, izgleda da je facebook mrtav danas, ne mogu nikako otvoriti stranicu?

nema takve opcije u pokeru...jedino možeš frendove pobrisati...onda te sigurno neće vidjeti :D

Barica
01.09.2009., 18:37
Još uvijek nije dostupan :(( kaj da radim ?

Mr. Duma
01.09.2009., 18:49
Onda idi u Centar za pomoć i pogledaj Često postavljena pitanja, pronađi pitanje vezano uz problem koji imaš i pošalji im mail sa maila na kojem imaš registriran svoj korisnički račun na Facebooku.

-haf-
04.09.2009., 13:28
Ovim je započeo kraj FB-a.
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=1ef4284a-dda5-4c5e-818e-9cb0c538cb43&open=four

Australska internetska stranica uSocial.net ponudila je ovog tjedna korisnicima Facebooka nove prijatelje uz novčanu naknadu. Stranica na Facebooku nudi čitavu lepezu usluga od paketa s 1000 prijatelja za 177,30 dolara do 5000 prijatelja za 654,30 dolara. Moguće je kupiti i "pristaše" čiji broj nije ograničen za cijenu od 177,30 dolara za 1000 do 1167,30 dolara za 10.000 pristaša.

Ukoliko se "mreža" ne odupre ovakvom komercijalizacijom, slični sadržaju ugušit će mrežu poput spama u kojoj više neće biti moguće razaznat stvarne ljude iz profila od robota u svrsi reklamnih i ostalih kampanja.

Acid_Jack
04.09.2009., 14:36
Ovim je započeo kraj FB-a.
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=1ef4284a-dda5-4c5e-818e-9cb0c538cb43&open=four

Ukoliko se "mreža" ne odupre ovakvom komercijalizacijom, slični sadržaju ugušit će mrežu poput spama u kojoj više neće biti moguće razaznat stvarne ljude iz profila od robota u svrsi reklamnih i ostalih kampanja.

Koja glupost... :rolleyes:

Već mi je ionako zlo od svih tih ljudi koji moraju imati 400-500 frendova samo da bi se osjećali popularno. Jedna moja frendica ih ima preko 900, a jedva da izlazi iz kuće. :rolleyes:

Ali dobro kažeš, dogodi li se kakva najezda robota, to bi moglo biti ugušiti mrežu. Ajde držim fige :moli: pa da nastavimo sa normalnim životima. :D

zviko
04.09.2009., 15:31
e ljudi ima ko viška para na texas holdemu? :D

Acid_Jack
04.09.2009., 15:46
e ljudi ima ko viška para na texas holdemu? :D

I rest my case. :D

Špigeta
06.09.2009., 19:45
Može pomoć, pritisnia san na facebooku tipke ctrl i F12 i sad je ogroman face, mislim zumiran. Kako da to vratim u normalno stanje??

scripta elegans fe
06.09.2009., 20:20
Može pomoć, pritisnia san na facebooku tipke ctrl i F12 i sad je ogroman face, mislim zumiran. Kako da to vratim u normalno stanje??

pitanje: http://www.forum.hr/showpost.php?p=21839582&postcount=435
odgovor: http://www.forum.hr/showpost.php?p=21850611&postcount=438

Špigeta
06.09.2009., 20:29
pitanje: http://www.forum.hr/showpost.php?p=21839582&postcount=435
odgovor: http://www.forum.hr/showpost.php?p=21850611&postcount=438

Hvala!! :*

vikky
08.09.2009., 20:35
pozdrav ljudi, ako itko zna kako mogu maknit neke aplikacije da mi se ne prikazuju na naslovnici, npr. onaj fun check photos i sl. gluposti koje koriste frendovi? imam opciju samo da sakrijem sve vezano uz prijatelja koji to koristi, al konkretno za aplikaciju kao takvu nista... cijela naslovnica mi je zatrpana tim, a cini se da prenosi i neke cudnovate viruse :mad: i da, idu mi na zivce...

Bilobrkster
09.09.2009., 13:37
Daklem, bio se skinuo s facebooka. Šatro izbrisao račun. Sjećam se da su mi rekli da ga mogu bilo kada aktivirat tako što se jednostavno logiram. I sada bih se ja nakratko ponovno vratio međutim, zaboravio sam šifru. Odem na link da resetiram password međutim kao ne prepoznaje mi mail, a sigurno je taj. Kako da to izvedem?

Losos
10.09.2009., 00:04
Mene zanima kako da iskljucim da mi na gmail adresu dolaze obavijesti sa Facea..dakle svaki put kad netko lajka moj status ili nesto komentira,meni posalje obavijest na Facebouk.Kako to da uklonim?????

Limeni Nos
10.09.2009., 11:00
Mene zanima kako da iskljucim da mi na gmail adresu dolaze obavijesti sa Facea..dakle svaki put kad netko lajka moj status ili nesto komentira,meni posalje obavijest na Facebouk.Kako to da uklonim?????

u gmailu označi mailove koje dobivaš od facebooka kao spam pa će ti ubuduće sve ići direktno u spam folder. :D

nego, mene zanima postoji li na facebooku nešto kao "miserable user" na forumu? :mad:
Jer otkako su mi blokirali profil (zbog totalno glupog razloga), zamolio sam ih da mi ga vrate i od tada mi non stop šteka, ne učitava, ne mogu se ulogirat zbog održavanja i slične gluposti. a prije mi toga nije bilo. skoro nikad. :mad:

black1888
10.09.2009., 11:01
@losos; kad dobiješ mail od facebooka, na samom dnu ti piše

This message was intended for xxxxxxxxxxxxx. Want to control which emails you receive from Facebook? Go to:
link
odeš na link i namjestiš u opcijama što želiš :)

@limeni: nisi jedini. i meni stalno šteka, piše da je trenutno nedostupno... nekad neće čak niti da učita fejs uopće. AFAIK to je zbog prenapučenosti onih reterdiranih aplikacija sa nekim fanovima i ostalim čudima :)

Losos
10.09.2009., 13:29
@losos; kad dobiješ mail od facebooka, na samom dnu ti piše

odeš na link i namjestiš u opcijama što želiš :)

@limeni: nisi jedini. i meni stalno šteka, piše da je trenutno nedostupno... nekad neće čak niti da učita fejs uopće. AFAIK to je zbog prenapučenosti onih reterdiranih aplikacija sa nekim fanovima i ostalim čudima :)

Uradio,hvala black:top:

faca_ronaldo
10.09.2009., 14:17
Na fejsu su mi se počele prikazivati vijesti stare 3 dana a novih nema......moze li mi netko reci u cemu je problem...i kako ga ukloniti...hvala unaprijed !

ursula1000
11.09.2009., 07:27
Na fejsu su mi se počele prikazivati vijesti stare 3 dana a novih nema......moze li mi netko reci u cemu je problem...i kako ga ukloniti...hvala unaprijed !

Makni aplikacije Fan check i All my friends pa ti više neće biti :kava: klik (http://mashable.com/2009/09/07/facebook-fan-check-virus-hoax)

black1888
11.09.2009., 09:52
@losos np :)

@ursula, dali je potrebo samo blockat aplikacije, ili je potrebno i odtaggat se i izbrisat onaj update na wallu?

ursula1000
11.09.2009., 10:37
@ursula, dali je potrebo samo blockat aplikacije, ili je potrebno i odtaggat se i izbrisat onaj update na wallu?

Ja sam jučer maknula sve što mi je bilo na zidu od drugih koji su me kao taggirali i baš maknula te aplikacije..

i nakon toga sve je izgledalo isto, još sam uvijek vidjela stare statuse od drugih i sve nekako pomiješano, al evo preko noći je došlo natrag na svoje! Briši to smeće koje je na bilo koji način povezano s tobom!! :mig: :D

faca_ronaldo
11.09.2009., 11:56
Makni aplikacije Fan check i All my friends pa ti više neće biti :kava: klik (http://mashable.com/2009/09/07/facebook-fan-check-virus-hoax)

tnx :)

ursula1000
11.09.2009., 13:00
tnx :)

Nema problema :mig: Nadam se da je sad ok :)

black1888
12.09.2009., 11:21
Briši to smeće koje je na bilo koji način povezano s tobom!!
hvala, budem maknou :)

poske
13.09.2009., 20:24
http://i28.tinypic.com/1234pdh.png Interesuje me sto su mi ove male ikonice nestale,uopste ne funkcionisu aplikacije i caskanja,nemogu da posaljem ni primim poruke?
Na drugom racunaru kad udem u moj profil sve funkcionise.

black1888
14.09.2009., 20:07
^^očito je stvar u tvom računalu. odi na ovaj (http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=79) podforum pa postavi temu. najprije search da možda netko nije imao sličan problem :)

nikolaaa
17.09.2009., 08:54
ok kaj se dogada stim faceom?prvo je izbacivo stare statuse od prije dva tjedna i sad mi je pola na hrvatskom a pola na engleskom.npr.pise mi: write poruka,komentiraj-unlike i takve stvari..

Teeja
17.09.2009., 14:53
to ti je zbog onih glupih aplikacija "check friends"... sta je masu onih tagiranih prijatelja i sta ljudi takve albume uopce otvaraju -.-

.stolz
18.09.2009., 00:33
"ukloni oznaku"...stvar riješena...

ish-mish
19.09.2009., 18:43
dobila sam 1 zahtjev za prijateljstvo, ali ga ne mogu otvoriti, otvara mi praznu stranicu ili me jednostavno vrati na vlastit profil :(

sve postale piz*arije (da prostite) tipa farmville pokloncica, cvijeca i ostalog :D otvaram normalno.

pomozite, nije mi lako! :cry: :cry:

obicna
21.09.2009., 16:21
mislim da je već netko spomenuo ovaj problem koji ja sad imam:
Account unavailable

Your account is temporarily unavailable due to maintenance. Will be available for several hours. We apologize for any inconvenience.

koliko dugo moram čekat da se to riješi? da im mail pošaljem?

bjelovarcanka
21.09.2009., 16:30
evo i meni ti je vec par dana prikaze jedna stranica .pozivaju me u grupu da se uclanim i ja se uclanim i ta stranica mi je prazna na fejsu vec par dana,hocu je otvoriti ali mi nedaju,prazna stranica ili me vrate na pocetak moje stranice,a sad mi kazu da mi je fejs nedostupan da ce se rijesiti kvar kroz par sati,,jel i vama isto!

Mr. Duma
21.09.2009., 17:45
Meni se isto to događa. :kava:
Imam recimo, 5 nekih drugih zahtjeva, 3 zahtjeva za prijateljstvo, lijepo sve prihvatim i kad se vratim na početnu stranicu tj. naslovnicu meni to sve opet isto piše :ne zna: Odem ponovno na to i izbaci me na profil ili na naslovnicu, i uopće se neće maknit iako sam sve prihvatio :o

obicna
21.09.2009., 21:33
Meni se isto to događa. :kava:
Imam recimo, 5 nekih drugih zahtjeva, 3 zahtjeva za prijateljstvo, lijepo sve prihvatim i kad se vratim na početnu stranicu tj. naslovnicu meni to sve opet isto piše :ne zna: Odem ponovno na to i izbaci me na profil ili na naslovnicu, i uopće se neće maknit iako sam sve prihvatio :o

i meni isto :confused::confused:
izgleda da opet nešto fejs šteka po x-ti put :o

bond007
21.09.2009., 21:38
ako bi mi netko tko ima više iskustva sa faceom mogao objasniti nešto, tj. potvrditi moje mišljenje ili ne.

dodala sam nekog za frenda ,i pošaljem zahtjev za prijateljstvo, i nekoliko dana ništa, nema potvrde, pogledam na popis prijatelja, te osobe nema tamo, niti piše Friend request waiting,...

sad me zanima, dali to znači da je ta osoba odbila moj zahtjev za prijateljstvo?

bjelovarcanka
21.09.2009., 23:51
fejs steka :))))

black1888
23.09.2009., 12:29
^^zato je twitter zakon ;)

PageRider
24.09.2009., 11:17
ljudi može pomoć,jedan dan mi je stigao poziv u grupu ja sam prihvatio ali poslje je idalje ostao zahtjev u gornjem desnom kutu i kad god ga pritisnem on samo kao nešto otvara pa me opet preusmjeri na naslovnu starnicu fb-a.....
hvala za sve odgovore naprijed

scott_aspekt
24.09.2009., 13:42
Evo ako netko zna odgovor neka mi posalje na pm...znaci idem na facebook jer ono tako iz znatizelje i udem sve normalno i kada zelim na neciji profil kao da se ne zeli ucitati...kako da ubrzam isto da mi brz net!!!Koristim firefox

Jelena1985
24.09.2009., 18:41
.....
sad me zanima, dali to znači da je ta osoba odbila moj zahtjev za prijateljstvo?
odbila te ta osoba :mig:
Evo ako netko zna odgovor neka mi posalje na pm...znaci idem na facebook jer ono tako iz znatizelje i udem sve normalno i kada zelim na neciji profil kao da se ne zeli ucitati...kako da ubrzam isto da mi brz net!!!Koristim firefox
desava se i meni, a ponekad cak pise da je profil trenunto unavailable ili tako nesto :misli:
i zna mi se desiti da mi pise na onom live feed "nemate novih objava" i ispod toga, kao pronadjite prijatelje koje poznajete :confused: kao da nemam uopste prijatelja na listi. al to se desi samo na momente :zubo:

cuse
27.09.2009., 16:44
ako bi mi netko tko ima više iskustva sa faceom mogao objasniti nešto, tj. potvrditi moje mišljenje ili ne.

dodala sam nekog za frenda ,i pošaljem zahtjev za prijateljstvo, i nekoliko dana ništa, nema potvrde, pogledam na popis prijatelja, te osobe nema tamo, niti piše Friend request waiting,...

da odbio/la te :mig:

Stormbreaker
27.09.2009., 16:59
Ali ako u potrazi te osobe uopće nema, onda te ta osoba blokirala.

cuse
27.09.2009., 17:14
Ali ako u potrazi te osobe uopće nema, onda te ta osoba blokirala.

E vidiš nemora biti, to je i mene zezalo jedna frendica htjela me dodati i nije me uopće mogla naći na fejsu preko tražilice a ja ju nisam blokao :mig:

Jelena1985
27.09.2009., 17:21
E vidiš nemora biti, to je i mene zezalo jedna frendica htjela me dodati i nije me uopće mogla naći na fejsu preko tražilice a ja ju nisam blokao :mig:
pa onda si stavio da te niko ne moze naci preko trazilice.

cuse
27.09.2009., 18:37
pa onda si stavio da te niko ne moze naci preko trazilice.

nisam jednostavno neka greška. al to je samo jedini slučaj za koji znam :mig::mig:

Stormbreaker
27.09.2009., 22:21
To je možda tada trenutno bila greška.

tomy23
28.09.2009., 22:19
help!! naslovnica mi se promijenila,tamo s desne strane vise nemam nista,prazno,sve je izduzeno,a ono kaj je bilo desno mi je sad na dnu naslovnice,,,kako vratit na staro? pliz help !

scarred_heart
28.09.2009., 22:24
ljudi može pomoć,jedan dan mi je stigao poziv u grupu ja sam prihvatio ali poslje je idalje ostao zahtjev u gornjem desnom kutu i kad god ga pritisnem on samo kao nešto otvara pa me opet preusmjeri na naslovnu starnicu fb-a.....
hvala za sve odgovore naprijed

da to se i meni dogodilo al ak imaš još kakav request ignoraj ga i nestat će i ovaj prvi:D

cuse
29.09.2009., 13:00
help!! naslovnica mi se promijenila,tamo s desne strane vise nemam nista,prazno,sve je izduzeno,a ono kaj je bilo desno mi je sad na dnu naslovnice,,,kako vratit na staro? pliz help !

probaj očistiti cache u browseru.

is_none
29.09.2009., 20:29
Meni fejs stalno brejka ne radi chat

Ben Marshall
29.09.2009., 20:53
A neki problem postoji, ne znam ni ja zašto, i meni se to događa kad god uđem u Facebook, ili imam zahtjeve prijateljstva i još nekih drugih zahtjeva koji još stoje gore u desnom kutu, unatoč tome što sam ih prihvatio... Ponekad mi se i na zidu pojavi status koji sam od prije mjesec dana napisao :rolleyes:, dok ovi novi napisani ne postoje, pa se nakon nekoliko sati, sve vrati u normalno stanje. Zbilja frustrirajuće...

is_none
29.09.2009., 21:38
A neki problem postoji, ne znam ni ja zašto, i meni se to događa kad god uđem u Facebook, ili imam zahtjeve prijateljstva i još nekih drugih zahtjeva koji još stoje gore u desnom kutu, unatoč tome što sam ih prihvatio... Ponekad mi se i na zidu pojavi status koji sam od prije mjesec dana napisao :rolleyes:, dok ovi novi napisani ne postoje, pa se nakon nekoliko sati, sve vrati u normalno stanje. Zbilja frustrirajuće...

ma gorzno chet ne dela nikaj ne dela :rolleyes: i tak vec mjesec dana!

Fan of Belinda Carlisle
29.09.2009., 22:16
Tražio sam i po samom Facebooku i po Googleu, a ništa nisam uspio pronaći. Zna li itko od vas, kako mogu kontaktirati administratore Facebooka?

Hvala unaprijed

WonderWoman
30.09.2009., 19:37
kak da si stavim malu glazbenu notu? :D

Teeja
01.10.2009., 00:58
The page isn't redirecting properly

Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.

* This problem can sometimes be caused by disabling or refusing to accept
cookies.

E ovo mi je cili dan na sve moguće aplikacije, nekad uđe a nekad je ovo... zagušenost, ili šta? i to samo na mom acc, kad se netko preko moje mozille ili bilo šta spoji na svoj acc sve radi :ne zna:

maša&maša
01.10.2009., 19:56
The page isn't redirecting properly

Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.

* This problem can sometimes be caused by disabling or refusing to accept
cookies.

E ovo mi je cili dan na sve moguće aplikacije, nekad uđe a nekad je ovo... zagušenost, ili šta? i to samo na mom acc, kad se netko preko moje mozille ili bilo šta spoji na svoj acc sve radi :ne zna:

i meni je tako al vec treci dan za redom, po 3-4 sata ne mogu niti na jednu igru

Jelena1985
02.10.2009., 00:50
Tražio sam i po samom Facebooku i po Googleu, a ništa nisam uspio pronaći. Zna li itko od vas, kako mogu kontaktirati administratore Facebooka?

Hvala unaprijed
ma sta kazes? cijeli google nista nije nasao? :rolleyes:
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20081223134407AA3FCvY

JoWaN
02.10.2009., 18:39
Preko tog linka nece bas puno saznat.
@Belinda Carlise F. - a da probas pitat nekog od svojih frendova sa facea? Mozda neko od njih zna.

lee lee
03.10.2009., 16:41
ljudi,već par dana mi ne radi pola slika na fejsu,tj. ne vidim pola slika,ni svojih ni tuđih. nemam Fan check i All my friends aplikacije tak da ne kužim u čemu je problem.
zna netko?

is_none
03.10.2009., 21:03
ljudi,već par dana mi ne radi pola slika na fejsu,tj. ne vidim pola slika,ni svojih ni tuđih. nemam Fan check i All my friends aplikacije tak da ne kužim u čemu je problem.
zna netko?

ma meni ne dela cijeli fejs ni chat ni nista a nemam tr aplikacije molim vas pomozitee!

JoWaN
03.10.2009., 21:22
To je trenutno tako, jer face ima probleme sa serverom (vec duze), pa mu isto tako treba i vise vremena za ucitavanje fotografija, videa i sl.

lee lee
04.10.2009., 11:08
hvala JoWaNe.
jedini je problem što kod mene nije da mu treba više vremena nego uopće ne učita :rolleyes:
stupid facebook!

cuse
04.10.2009., 13:43
ma meni ne dela cijeli fejs ni chat ni nista a nemam tr aplikacije molim vas pomozitee!

jel korstiš možda firefox?

ana.os
04.10.2009., 17:21
Ja također ne vidim pola slika...već tjedan dana je tako.sve ostalo radi.sad ne znam jesam možda ja kriva,jer sam stisnula lijevim klikom funkciju block images from...(nešto). i da,koristim firefox.jel moguće da je u tome problem?da probam preko explorera? tnx na odgovorima na glupa pitanja,ali kao što vidite-ja sam laik u kompjuterskom svijetu...:ne zna:

ana.os
04.10.2009., 18:13
cuse,tnx na savjetu!! probala sad preko google chrome-a i sve vidim!!:mig::s:top:

dqxtqr
04.10.2009., 20:38
Neznam dal je već bilo, vjerojatno već je par puta, al nisam imao živaca pretraživat temu koja ima 1201842 stranica a x na ntu tolko postova.

kad bi ljudi zapravo procitali temu, a ne samo lupili post jer im se ne da citati 1201842 stranica, topik bi imao puno manje stranica

LO1969VE
06.10.2009., 13:46
bok, imam problem:

2. Pisanje poruka [post]

....
Pročitati sve odgovore na temu prije postanja da se već rečene/odgovorene stvari ne ponavljaju!
...
...

nikolarosic
06.10.2009., 16:20
pa pishe ti shto je problem... odrzhavanje stranice.... :confused: kroz par sati ponovno probaj

meni je par dana tak poludit ču a kaj da radim nek da čekam.....

nikolarosic
06.10.2009., 16:22
zna netko?

znam samo da je fan check aplikacija prijavljena kao virus za ostalo neznam

LO1969VE
06.10.2009., 18:11
meni se pojavljuje

'''Account Unavailable

Your account is temporarily unavailable due to site maintenance. It should be available again within a few hours. We apologize for the inconvenience.'''

vec tri dana nemam fejs, ima li tko slicn problem?

koliko vi dugo cekate, koliko se mora cekati prosjecno vremena da se server oporavi??

@trebao si prije na to misliti.. ne kanim pretrazivati,jer se ne moze naci sličan problem, pokusao sam...a i je tema nakrcana raznim glupostima.. problemi i doživljaji fejsa su strpani u jednu temu, a to ne ide zajedno..

Ginali_D
06.10.2009., 18:29
aloo. imam problema s facebookom. uglavnom ne želi mi učitati facebook. dode mi samo do one strane Dobrodošli na Facebook i na Naslovnicu nikako ne želi. ne razumijem u čemu je problem. da li je možda virus ili nešto ? da li je itko bio u sličnoj situaciji i ako je kako je iz nje izišao ? nije stvar u emailu ili lozinki. zahvaljujem. :D :D :D

LO1969VE
06.10.2009., 18:35
imaš problem kao i ja.. koliko ti dugo to traje?

nešto švrljaju po serveru..

Ginali_D
06.10.2009., 18:41
to mi traje već jako dugo , nekih 2 mjeseca..

LO1969VE
06.10.2009., 18:51
ma nemoj zezati, pa šta nikako ne mozes uci??

pricekat cu još par odgovora, ako je stvarno takosvima.. onda radim novi profi.. na zalost :(

Ginali_D
06.10.2009., 18:55
neki put zna ući ali chat je u k , i ne mogu ništa otvorit kao npr da idem vidjeti zahtjeva za prijateljstvo i slično. zbilja katastrofa nema blage kako da to popravim. a novi profil ne žeeeelim... :(

scripta elegans fe
06.10.2009., 18:56
@trebao si prije na to misliti.. ne kanim pretrazivati,jer se ne moze naci sličan problem, pokusao sam...a i je tema nakrcana raznim glupostima.. problemi i doživljaji fejsa su strpani u jednu temu, a to ne ide zajedno..

nekoliko postova iznad tvojeg korisnik JoWaN je napomenuo kako FB ima problema sa serverom.. dakle nije cijela tema..

plus jos:
http://www.avoza.com/facebook-your-account-is-temporarily-unavailable-due-to-site-maintenance/

is_none
06.10.2009., 18:57

da koristim zasto?!

lee lee
08.10.2009., 09:28
probajte koristit umijesto firefoxa google chrome.
meni je pomoglo,sad mi sve normalno radi :mig:

nego ljudi,imam pitanje. namjestila sam si u settingsima na news feed and wall da mi se ništa od akcija koje obavljam (pisanje po tuđem zidu,lajkanje itd.) na objavljuje na profilu. e sad,htjela bi da mi se od sveg tog pojavljuju jedino events koje attending,al ne znam gdje to namjestit. znam da je to moguće,a ja sam čačkala i čačkala,al nisam našla.
zna netko? PRITI PLIZ :moli:

LO1969VE
08.10.2009., 10:21

da..ali to nema veze..jer oni nes svrljaju na serveru ;)

Stormbreaker
08.10.2009., 10:24
Točno tako, server im već neko vrijeme nije stabilan nikako. :kava:

lee lee
08.10.2009., 10:27
aha...nemam pojma. ja sam znam da otkad ne idem preko firefoxa sve normalno radi :ne zna:

a odgovor na moje pitanje iznad? itko? ha? :D

Ben Marshall
09.10.2009., 01:56
Ja sam čuo da su opet imali neki hakerski napad, neki dan, pa valjda zbog tog server malo pa malo i ne radi, šteka i neko vrijeme nije dostupan. :ne zna:

JoWaN
10.10.2009., 02:00
hvala JoWaNe.
jedini je problem što kod mene nije da mu treba više vremena nego uopće ne učita :rolleyes:
stupid facebook!

I to se dosta cesto dogadja, bas iz svima poznatih razloga.

U tom slucaju probaj ovaj browser: LINK (http://forum.hr/showthread.php?t=486638)
Ovo je cak i brze od Google Chrome-a (i sigurnije ofc.)

Sta se tice tvog pitanja, nemam pojma ali sam cuo da i drugi to pokusavaju slozit.

Ja sam čuo da su opet imali neki hakerski napad, neki dan, pa valjda zbog tog server malo pa malo i ne radi, šteka i neko vrijeme nije dostupan. :ne zna:

Steka on vec dugo :/

LO1969VE
12.10.2009., 15:38
ljudi ja jos uvijek ne mogu uci na fejs.........

haifa
14.10.2009., 18:53
ljudi jel moguce skidat muziku sa fejsa i ako da,sa kojim programom i kako?ako tko ima zivaca stavit cu vam link na muziku koju bi htjela skinut pa molim nekoga od vas da mi pomogne....................PLEASE!!!

haifa
14.10.2009., 18:57
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/TablaGirl?v=app_2405167945&ref=ts

lolita lempicka
17.10.2009., 22:36
meni su nestali stari statusi i sve živo kaj sam napravila na fejsu prije svibnja ove godine. jel netko zna u čem je problem? il možda netko ima isti? :misli:

lolita lempicka
17.10.2009., 22:39
zaboravila sam napisat da je ostalo sve što su drugi ljudi napisali na moj wall, al mojih postova nema :(

orange_girl
18.10.2009., 00:11
koja je fora kad mi stoji i dalje ''add as friend'' kraj nečijeg imena, kad tome uđem na profil, a sve drugo je normalno - vidim slike, postove, statuse, etc.

shevchenko
18.10.2009., 09:06
pozz svima, ja imam problem s facebookom,a odnosi se na facebook chat.kad ja nekom pisem sve je uredu, ali kad mi doticna osoba odogovri ili mi netko zeli pisati na chatu, izbaci me s interneta..to mi se dogada non stop bilo s kojim pretrazivacem da idem na internet...mozilla me izbaci i pise mozilla crash report..sto to znaci do cega ja teo..a ostali pretrazivaci me samo izbace, tipa opere, explorera, kameleona..ne znam do cega je zbilja.....
ako netko zna molim za pomoc

hvala unaprijed.....

p.s. logicno mi je da bi moglo biti do facebooka ako me sa svih pretrazivaca izbacuje ili do samoga pc-ia.

Yuna
20.10.2009., 22:34
Mene zanima zasto nekim ljudima mogu gledat profil i slike i sve normalno ko da ih imam u frendovima, a nemam, a drugi nemogu tim istim?:confused:

thumb
21.10.2009., 05:14
Mene zanima zasto nekim ljudima mogu gledat profil i slike i sve normalno ko da ih imam u frendovima, a nemam, a drugi nemogu tim istim?:confused:

možeš gledati profile u čijim postavkama je omogućeno da ih vidiš bez "prijateljstva"... :mig:

orange_girl
21.10.2009., 16:01
koja je fora kad mi stoji i dalje ''add as friend'' kraj nečijeg imena, kad tome uđem na profil, a sve drugo je normalno - vidim slike, postove, statuse, etc.

edit na ovo: ne mogu vidjet zajedničke ni njegove prijatelje, ali fotke, profil, zid, sve vidim :confused::confused:

JoWaN
21.10.2009., 16:56
Meni se jucer dogodio hackerski napad na moj faceb. account :rolleyes:

ljudi jel moguce skidat muziku sa fejsa i ako da,sa kojim programom i kako?ako tko ima zivaca stavit cu vam link na muziku koju bi htjela skinut pa molim nekoga od vas da mi pomogne....................PLEASE!!!

To je cesto pitanje.
Mislim da se to ne moze.

meni su nestali stari statusi i sve živo kaj sam napravila na fejsu prije svibnja ove godine. jel netko zna u čem je problem? il možda netko ima isti? :misli:

Cini mi se da se stari statusi automatski brisu, nakon sta se nadopunjavaju noviji.

Neki ljudi imaju sigurnosne postavke na svojim profilima, pa im je nemoguce gledat slike itd., ako niste frendovi.
A ovi kojima mozete, oni normalno, imaju free profile tj. bez ikakvih zastita.

Yuna
22.10.2009., 12:07
Da ali nemogu im svi gledat profil. Jednog lika sam imala u frendovima i onda sam ga izbrisala i sad mu mogu normalno gledat profil ko da ga imam, a frendica mu nemoze. Znaci nije "javni" profil nego je neka druga caka u pitanju. Mozda zato jer sam ga imala ili neznam...
Isto ko kad ti netko posalje poruku u inbox kog nemas u prijateljima, par dana mu mozes gledat profil bez obzira dal ga imas ili ne.

R0bit
22.10.2009., 17:07
dali se moze vidjet,negdje na facebook-u kada sam se zadnji puta logiro?

bul-terijer
23.10.2009., 08:24
Nedavno sam se registriro na facebook, na hrvatskom. Sad vidim da je moj profil objavljen na Goggleu, ali piše na čirilici. Kako da se to makne i kako da se stavi da piše na hrvatskom?

Mathan
24.10.2009., 18:03
2. Pisanje poruka [post]

....
Pročitati sve odgovore na temu prije postanja da se već rečene/odgovorene stvari ne ponavljaju!
...
...
.

U2dva
25.10.2009., 15:33
Htjeo bih otvoriti grupu na Facebooku, ali u opcijama ne vidim kako?
Može li mi netko ukratko objasniti proceduru..
Našao sam neka uputstva, gdje se spominje opcija Home-->Aplications-->Open new Group, ali nema opcije Home nigdje...

:misli:

300
25.10.2009., 17:19
2. Pisanje poruka [post]

....
...
...
.

dushica
26.10.2009., 15:35
Molim vas (!!!) da mi kazete kako da izbacim sa svog facebook-a nekog lika koji mi se greskom "nakacio"? Pokusala sam da ga kontaktiram, nece da mi odgovori, a ne zelim ga u svojoj "friends" opciji. Kako da ga izbrisem? Hvala.

scripta elegans fe
26.10.2009., 16:06
odes na njegov profil i ispod slike profila imas hrpu pizdarija i na dnu bi toga treba biti "Remove from Friends"

dushica
26.10.2009., 20:40
odes na njegov profil i ispod slike profila imas hrpu pizdarija i na dnu bi toga treba biti "Remove from Friends"

Hvala ti ko sestri...:s

Ori
27.10.2009., 07:11
Pozdrav!
Je li moguće otkriti s koje IP adrese se otvara facebook profil/racun i kako?
Ako sam zalutala,neka me mod premjesti,ali mi hitno treba odgovor?
:s hvala

Ori
27.10.2009., 19:53
Kako da vratim poveznice u grupi?!?!?
Kliknula sam ''Ukloni'' i sad nemogu nigdje nać kako da vratim,jbmt!

zli_fetus
28.10.2009., 20:47
E ovako, jel zna ko kak da namjestim da moje ime nakon što komentiram nešto ne bude link na moj profil, tj da moj profil praktički ne postoji ali da u isto vrijeme mogu pisati svuda..

ne znam baš najbolje objasnit al sam siguran da ste vidjeli ovo o čem pričam.. pa ako može pomoć:)

mayday112
29.10.2009., 00:24
ne mogu otvoriti profil samo jedne osobe- koja me prihvatila kao prijatelja. Kad kliknem na otvaranje stranica se "zbloksa" i tak može "stajat" danima? U čemu je problem?

S osobom normalno komuniciram putem poruka i ona vidi moj profil.

Crazy Horse
29.10.2009., 07:18
Tražio sam način i nisam skužio kako, naime imam neke retardirane slike na fejsbuku, koje uopće nisam stavio, netko me tagao i te slike su sad na mom profilu, ne vidim opciju da ih pobrišem, da li je uopće moguće pobrisati slike

Ive shp
29.10.2009., 14:24
netko mi je maznuo sifru za fb i sad koristi moj profil, pa me zanima jel mogu ja nekako saznat njegov IP dok je na mom profilu logiran? pa da ga mogu prijavit....

ex_1
29.10.2009., 14:59
http://www.criticalsecurity.net/index.php/topic/7137-how-to-make-a-cookie-stealer/

http://www.xqus.com/archive/2007/04/16/php-cookie-stealer

Dobit ces ip i cookie.Ako je on logiran mozda budes imao srece pa pokupis cookie i samo ubacis i logiras se automatski na svoj face.

Uglavnom na google upisi ip stealer php,cookie stealer php ili advance cookie stealer

http://sla.ckers.org/forum/read.php?2,6668

scripta elegans fe
29.10.2009., 16:02
Tražio sam način i nisam skužio kako, naime imam neke retardirane slike na fejsbuku, koje uopće nisam stavio, netko me tagao i te slike su sad na mom profilu, ne vidim opciju da ih pobrišem, da li je uopće moguće pobrisati slike

ne mozes izbrisati slike koje ti nisi uploadao.... jedino mozes maknuti tag.. odes na sliku i ispod slike bi trebalo biti tvoj ime i pored u zagradi 'remove tag'

chocolatta
30.10.2009., 00:21
eh ovako, mene neko zeza preko fb-a, sumnjam da je lazni profil, postoji li neka mogucnost da saznam ko je ta osoba, da mi ukazete na neke greske koje je mozda ta osoba mogla napraviti prilikom registracije ili bilo sto, znam da je mogu blokirati ali me zanima o kome se radi...ima cak i nekih slika, osoba tvrdi da je iz mog mjesta ali ja mislim da je profil lazan
p.s. postoji li mozda neka stranica ili bilo sto koja na osnovu slike (ako je neka javna licnost, manje poznata) moze otkriti o kome je rijec...help plizzz

Bokser22
30.10.2009., 00:24
E raja imam cudan probelma na fb. dosta mi je zivaca izvadio,jer je dosadan fkt.
pa evo ako je neko imao slican problem il se bolje razumije da mi pomogne,u mom profil sad vidim djevojku,sad nevidim isto koda je nemam u raji,onda prodze neko vrijeme opet je vidim,a kada odem da vidim imal je u raji,pokazuje da je ima samo nemogu gledat profil a ni kliknut niti vidjet sliku(isto koda zastite ono na trazilici),a kada je dodam pise vec ste stojeni,i tako opet se povrati sve bude uredu,pa opet na staro....e sad me zanima posto sam joj slao puno poruka jel moguce da je do toga?unaprijed hvala

Ori
30.10.2009., 15:09
Pozdrav!
Je li moguće otkriti s koje IP adrese se otvara nečiji facebook profil/racun i kako?
hvala

Kako da vratim poveznice u grupi?!?!?
Kliknula sam ''Ukloni'' i sad nemogu nigdje nać kako da vratim,jbmt!

itko? :ne zna:

Z e t t a
30.10.2009., 21:39
Kakva su vaša iskustva?

Je li točno da ako kod uploada fotki na fejsu stavite da je mogu vidjeti SAMO PRIJATELJI, ipak te fotke vide i prijatelji prijatelja??

Ja stavila samo za frendove, a meni frendica kaže da ih je vidjela i njena frendica. Što mislite???

obicna
30.10.2009., 22:01
Kakva su vaša iskustva?

Je li točno da ako kod uploada fotki na fejsu stavite da je mogu vidjeti SAMO PRIJATELJI, ipak te fotke vide i prijatelji prijatelja??

Ja stavila samo za frendove, a meni frendica kaže da ih je vidjela i njena frendica. Što mislite???

mogu vidjeti i drugi, znam po sebi, kad sa strane na naslovnoj strani je neka umanjena sličica i piše npr. osoba ivan ivić je komentirao ovu sliku (ili na profilu ivana ivića piše ivan je komentirao sliku tu i tu i link je u tome) i onda kliknem na to i mogu vidjeti tu sliku osobe koja nije moj prijatelj na fejsu.

scripta elegans fe
30.10.2009., 22:15
zato sto su vam takve postavke... mozete staviti da vam vide samo frendovi ili recimo bilotko... samo odlucujete o razini privatnosti...

Bokser22
30.10.2009., 23:04
raja mozel neko meni pomoc oko problema?ako neko zna...pozz

Z e t t a
31.10.2009., 11:40
mogu vidjeti i drugi, znam po sebi, kad sa strane na naslovnoj strani je neka umanjena sličica i piše npr. osoba ivan ivić je komentirao ovu sliku (ili na profilu ivana ivića piše ivan je komentirao sliku tu i tu i link je u tome) i onda kliknem na to i mogu vidjeti tu sliku osobe koja nije moj prijatelj na fejsu.

Da, ali imaš opciju kad stavljaš fotke da vide SAMO PRIJATELJI.
I ako to odabereš, onda fakat nitko osim frendova to ne bi smio vidjet.
Je li netko probao tako?

lg-viewty
31.10.2009., 23:13
Mili i dragi Facebook mi je netko par puta hackirao, s pokera mi je netko uzeo cca 7 milijuna chipova sveukupno, a jucer cak i lozinku promjenio -.-
Sad imam novi face profil

JoWaN
01.11.2009., 01:33
Mili i dragi Facebook mi je netko par puta hackirao, s pokera mi je netko uzeo cca 7 milijuna chipova sveukupno, a jucer cak i lozinku promjenio -.-

Jesi se probao bar nakratko ulogirat, pa promijenit password?
Ili prije logiranja, resetiras lozinku, pa ti na mail s kojim si se registrirao dodje link sa aktivacijskim kodom.
Tada se logiras s tim kodom, i onda si u psotavkama promijenis password tj. stavis koji zelis.

faca_ronaldo
05.11.2009., 19:03
ja imam problem s fejsom,kad god refreshiram,sve mi nestane s naslovnice,samo imam ono gore,"odjava,profil..." i to...tako da se svaki put moram odjavit kad refreshiram...kako da to popravim ?

nikofc
05.11.2009., 23:08
Za sve one koji ne znaju Facebook emocije - smajle kodove, ima dobar sajt gdje možete vidjeti kodove. Te facebook emocije možete koristiti u facebook chatu kada sa nekim pričate.

http://www.facebokemoticons.com/ i dobar sajt sa smajlima http://www.faceboksmileys.com/

Ima dosta toga, sjene, simboli i drugo.

mystic's dream
07.11.2009., 01:17
Helpajte

kad nekog dodam u friendse... znaci, odem na njegov/njezin profil, add as a friend i pise mi 'Awaiting friend confirmation' - da li to znaci, da taj friend request jos uvijek stoji kod te osobe - i kako mogu znati da ta osoba nije ignorirala moj request?

ako ga je ignorirala, znaci li to da ce mi ponovno kad dodem na profil te osobe pisati ''add as a friend'' ili ce stajati ono gore kao da jos ceka potvrdu?

chivu
07.11.2009., 18:03
Helpajte

kad nekog dodam u friendse... znaci, odem na njegov/njezin profil, add as a friend i pise mi 'Awaiting friend confirmation' - da li to znaci, da taj friend request jos uvijek stoji kod te osobe - i kako mogu znati da ta osoba nije ignorirala moj request?

ako ga je ignorirala, znaci li to da ce mi ponovno kad dodem na profil te osobe pisati ''add as a friend'' ili ce stajati ono gore kao da jos ceka potvrdu?

da, stoji dok ga ne potvrdi, ako ga ignorira možeš opet addat, jedino ako te nije blokirala.. :top:

mystic's dream
08.11.2009., 12:40
da, stoji dok ga ne potvrdi, ako ga ignorira možeš opet addat, jedino ako te nije blokirala.. :top:

hvala! :) nisam bila sigurna jer sam jednu osobu dodala pa sam nakon par dana mogla opet, a kod druge stoji jos uvijek za potvrdu pa me zanimalo! zahvaljujem ;)

google_m@use
09.11.2009., 20:49
Zna li mozda ko kako promjeniti sifru na facebooku ako sam se logirao preko mobilnog telefona,zato jer ne mogu nikako uci na profil?thx unaprijed

sanjinko
09.11.2009., 21:10
Zna li mozda ko kako promjeniti sifru na facebooku ako sam se logirao preko mobilnog telefona,zato jer ne mogu nikako uci na profil?thx unaprijed

Jesi li probao resetirati lozinku (http://www.facebook.com/reset.php)?

google_m@use
09.11.2009., 21:18
jesam ali umjesto e-maila za login koristim broj mobitela,,,nema mi di poslat..zna tko?

sanjinko
09.11.2009., 21:33
jesam ali umjesto e-maila za login koristim broj mobitela,,,nema mi di poslat..zna tko?

FB-u pristupaš sa mobitela? Svejedno, trebao bi imati neku e-mail adresu registriranu uz FB svoj account. :confused:

Probaj na Facebook Mobile (http://www.facebook.com/mobile/?ref=pf), klikni na Edit Settings, pa se ulogiraj sa e-mail adresom kojom si se registrirao prvi put na FB-u.
Zatim promijeni postavke da se možeš ubuduće možeš uobičajeno ulogirati na FB s e-mail adresom. :rolleyes:

chivu
10.11.2009., 18:24
aj nek mi neko kaže šta ima zanimljivo na tom faceu? :D odem tamo vidim šta ima novo i budem gotov za minutu dvije i onda mi dopizdi.. a neki budu tamo po nekoliko sati.. pa kako jbt? šta rade? nije mi jasno..

scripta elegans fe
10.11.2009., 18:55
ja znam nesto duze igrati poker... drugo sam bacim oko, koja porukica i nis vise..

sanjinko
10.11.2009., 21:10
Meni je u početku sve bilo interesantno, pa sam se navukao na skupljanje slikica ŽC, pa mi je i to dopi....., a ni interface se nije drastično izmijenio otkad sam na Fejsu, puno toga se još ne da fino podesiti (npr. Suggestions, Sponsored, itd.)

black_dragon
11.11.2009., 13:20
Meni je OK, na stranu napaljena teen generacija, al evo recimo ja sam na Facebooku ponovno uspostavio kontakt s velikim brojem prijatelja s kojima sam izgubio kontakt kad sam se seljakao vamo-tamo za vrijeme rata. Mislim Facebook nije ništa posebno ni revolucionarno ali zna zablistati u nekim trenutcima.

:rolleyes:

adidas_3
15.11.2009., 09:31
..pozdrav raja! :P

imam jedan problem..

danas ujutro idem da pogledam na facebook.. upišem korisničko ime i lozinku... i ništa.. piše da imam krivi e-mail ili lozinku..

.. ja zatražim novu zaporku..dođe na e-mail i upišem.. i opet ista greška se javlja..

ima ko kakvu ideju?!.. već sam polako živčan! :D

cro_slavonija
17.11.2009., 15:26
u kojem browseru ti se to dogada?

Groinx
17.11.2009., 16:12
I meni isto problem sa facebook-om.
Kada unesem lozinku i e-mail pojavi mi se ovo, otvorim FB na firefoxu, javi mi se poruka da veza nije sigurna i ako uđem u stranicu da idem na vlastiti rizik.
bog čega mi se ovo dogodilo da nemogu na FB.
Koristim Operu pa evo slika problema http://i38.tinypic.com/5e5mw2.jpg

Addidas probaj izbrisati kolačiće pa onda unjeti lozinku i e-mail.

klokan55
18.11.2009., 01:16
Naime,

Kao i svima nama, uvijek postoji netko tko ti neda mira i pokusava narusiti tvoju privatnost.
Nisam citao prijasnje postove, nisam imao vremena.

Zelim samo reci, netko mi je hakirao fejsbuk (sve zamjenio, ukljucujuci e-mail i lozinku) i sad gusta na mom profilu.

Buduci da nisam neki informaticki strucnjak, a vremena nemam, dajem dobru nagradu, novčanu, onome tko mi probije natrag i vrati profil.

saljite na pm, lagano se dogovorimo!

zahvaljujem unaprijed!

scripta elegans fe
18.11.2009., 11:17
:rolleyes: a jesi se probao javiti abuse sluzbi facebooka da ti je netko provalio u racun? mojem frendu se to isto dogodilo pa se javio njima i vratili su mu racun..

klokan55
18.11.2009., 12:03
:rolleyes: a jesi se probao javiti abuse sluzbi facebooka da ti je netko provalio u racun? mojem frendu se to isto dogodilo pa se javio njima i vratili su mu racun..

Jesam, napisao sam e-mail, al njima treba dosta vremena da to rijese...a taj debil i dalje radi stetu...vec sam lud...

scripta elegans fe
18.11.2009., 18:53
Jesam, napisao sam e-mail, al njima treba dosta vremena da to rijese...a taj debil i dalje radi stetu...vec sam lud...

oboruzaj se stripljenjem onda... iako sumnjam da bi se nasao netko tko bi ti mogao provaliti racun jer onaj tko je provalio sigurno nije ponovio istu gresku ka ti..

enivej.. jel vam stranica fajsa danas izgleda retardirano?
http://i49.tinypic.com/2j4dk3l.jpg

Marril
19.11.2009., 20:25
Nije me briga ako sam jedina ovdje koja ovako misli, ali mene jako, jako živcira taj Facebook! Majko mila kud god se okreneš, samo Facebook. Čim su u školi saznali da sam napravila e-mail odmah pitaju "Oš´ ić na Face?", pa jebote ko da je to nešto posebno! I zamolila bih da me nitko ne vrijeđa jer ja kao i svatko drugi imam pravo na svoje mišljenje!

Magnificent
19.11.2009., 23:45
Ispričavam se ako je netko već pitao, ali zna li itko zašto ti gadovi Fejsbučni brišu ljudima profile na osnovu ničega? Nitko me nije prijavio niti sam prekršila ikoji uvjet...

ex_1
20.11.2009., 00:14
Ispričavam se ako je netko već pitao, ali zna li itko zašto ti gadovi Fejsbučni brišu ljudima profile na osnovu ničega? Nitko me nije prijavio niti sam prekršila ikoji uvjet...

Ja sam imao jedan profil otvorio bezveze predstavio se kao zensko skoro 3000ljudi.I kreten stavim rapidshare link da skinu da ja pokupim bodove i sta mislis nesto mi account/banned

Znaci moguce je da te netko prijavio,postavio link ili ??

Anesa
20.11.2009., 10:38
Zašto nisam vidljiva na tržilici,a postavke su dobro namještene da me mogu svi pronaći?

Magnificent
20.11.2009., 17:14
Ja sam imao jedan profil otvorio bezveze predstavio se kao zensko skoro 3000ljudi.I kreten stavim rapidshare link da skinu da ja pokupim bodove i sta mislis nesto mi account/banned

Znaci moguce je da te netko prijavio,postavio link ili ??

E, sad... Moguće, ali ne zaslužih prijavljivanje baš ničime :( Bit će mi profil za godinu dana kao što je bio i jučer. :mig:

Z e t t a
22.11.2009., 00:34
Da, ali imaš opciju kad stavljaš fotke da vide SAMO PRIJATELJI.
I ako to odabereš, onda fakat nitko osim frendova to ne bi smio vidjet.
Je li netko probao tako?

Ljudi, dajte još malo iskustava svojih...

scripta elegans fe
22.11.2009., 11:54
Settings > Privacy settings i kod svake stavke gdje zelis da se samo pokazuje tvojim prijateljima izabares "Only friends"

Yilania
22.11.2009., 16:01
Jesam li ja ovdje jedina osoba koja je izbrisala facebook profil!!!???

vrijeđanje, agresija, gledanje tuđeg prljavog veša,,Mene to ne zanima!

krvoZD
26.11.2009., 11:12
ja sam slučajno danas naletio na jedan blog (http://www.kriste.bloger.hr/post/kako-hakirati-facebook-racun-u-manje-od-10-minuta/1961353.aspx), a me zanima koliko je naša privatnost doista sigurna? :ne zna:

matija1401
28.11.2009., 10:30
Zanima me kako izbrisati neku grupu na FB, netko je stavio grupu na FB koja se tiče mene bez mog znanja, da li je ja nekako mogu izbrisati. KAKO? Ako ne možem kako je može izbrisati onaj koji ju je napravio, molim vas odgovorite mi, stvarno je hitno!!!!!

HVALA!

Magnificent
28.11.2009., 11:01
Kako prijaviti (lažan) profil? Postoji ta mogućnost uopće?

PurgericaZg
28.11.2009., 17:16
Ovako...saznala sam da jedan dečko ima facebook profil,e sad...ja bi njega dodala,ali nemamo zajedničkih prijatelja,a ne želim da ispadne da sam ga sa "namjerom" tražila...ja bi nekako stupila u kontakt s njim,ali neznam kako da ne ispadne očito...nije sakrio profil,a ima par onih aplikacija (Are You Interested,SpeedDate...) instaliranih i zanima me mogu li ga nekako "slučajno" pronaći preko njih...ili nešto tome slično?

Ako je netko skužio moj "problem",dajte mi neki savjet,samo ne da ga jednostavno dodam...hvala!

Bamboocha
29.11.2009., 11:50
Zanima me kako izbrisati neku grupu na FB, netko je stavio grupu na FB koja se tiče mene bez mog znanja, da li je ja nekako mogu izbrisati. KAKO? Ako ne možem kako je može izbrisati onaj koji ju je napravio, molim vas odgovorite mi, stvarno je hitno!!!!!

HVALA!

kad grupu svi članovi napuste onda se sama briše:mig:

bom_bončica (:
29.11.2009., 18:45
najprije veliki pozdrav svima :)

Ovako, zanima me kako potvrditi korisnicki racun na fejsu? Dobila sam mail s linkom i neku sifru za potvrdu. Nakon klika na link automatski me preusmjere na fejs i napisu mi da sam ga potvrdila. Ali kad bi htjela koristit neke funkcije, nece jer opet pise da nisam potvrdila racun. ?!? i tako stalno....:confused::ne zna:

Zahvalna sam svima koji su željni pomoci.:mig:

:W

admin7
29.11.2009., 19:59
Jesam li ja ovdje jedina osoba koja je izbrisala facebook profil!!!??? evo i ja sam ti se pridružio =)

Nora Medica
29.11.2009., 20:21
Ja mislim da sam jedna od malobrojnih koja nema profil na Faceglupu..:cerek:
takva vrsta zabave me uopće ne zanima, 300 prijatelja koji će gledati kak se ja slikam po kupaonici.. ko voli nek izvoli, ali kaj se svaki razgovor vrti oko tog fejsa.. u vlaku, na kavi.. ono dosadno.. iritirajuće :azdaja:

ikas
30.11.2009., 08:36
Kao se probam spojiti na fejs ovo mi se pojavi, ako može pomoć?

Cookies are not enabled on your browser. Please adjust this in your security preferences before continuing.

macka_
30.11.2009., 13:35
Kad se s laptopa logiram na fejs ne mogu vidjeti ni jednu sliku u albumu (kako svom tako i od prijatelja) ali i kad se frendovi logiraju također ne mogu vidjeti slike.
Nije problem u profilima jer s nekog drugog kompa vidim sve normalno.
:confused:

Sweety90
30.11.2009., 19:17
eh veliki pozz...na fb sam vec dugoo..ali postoji 1 problem...kad sam se prijavljivala napisala sam pogresan email ali sam u medjuvremenu zaboravila i sifru...i kada mi fb tim hoce da resetuje pass i salje link salje mi na tu adresu..ja ne znam sta da radim...HELP:eek::rolleyes:

tomy23
01.12.2009., 12:42
eh veliki pozz...na fb sam vec dugoo..ali postoji 1 problem...kad sam se prijavljivala napisala sam pogresan email ali sam u medjuvremenu zaboravila i sifru...i kada mi fb tim hoce da resetuje pass i salje link salje mi na tu adresu..ja ne znam sta da radim...HELP:eek::rolleyes:

slicno kod mene,hakirali mi racun,resetirao sam sifru i poslali mi reset code na mail na koji ne mogu uc jer je isto hakiran,sad sam zapeo i ne mogu nista,daa mi je dohvatit hakera toga..uffffff...

jel ima tko ideju..?

.točka.
01.12.2009., 13:24
Na faceu netko koristi moje slike pod nekim drugim imenom, što mogu poduzeti po tom pitanju? Kome prijaviti?

Z e t t a
05.12.2009., 21:58
Primjećujem da se cijeli history Walla ne vidi.
Onaj najstariji zapis na Wallu stoji, ali onih nekih između uopće nema.
Pa kaj fejs ne ažurira cijeli history, kaj je taj prostor ipak ograničen??

Severus
08.12.2009., 20:12
kad ste napravili facebook nakon koliko vremena vam je došla potvrda na mail da možete ući na njega.Ja sam se reg. prije nekih 2 sata i još mi nije stiglo ništa pa ne mogu ući

Laison
10.12.2009., 18:45
Kako sakriti broj prijatelja od non-prijatelja ali i od samih prijatelja i kako ostaviti samo mutual friends da ih moze vidjeti bilo tko? Satima sam se mucio da se to napravi i nista! Sve stvari sam sakrio ali samo broj prijatelja ostaje vidljiv! Probao sam guglati po stranicama na eng. i hrv. kao i video ali tamo se pise drugacije, tamo ima nesto sto ja nemam na svom.
Ja sam pritisnuo Settings - Privacy Settings - Profile Information i tu ne pise Friends ili Status and links i to je ono sto nedostaje kada sam pretrazivao.
Kako da to rijesim? Molim i hvala

Samantha
11.12.2009., 19:01
kraj popisa prijatelja na tvom profilu imas malu olovcicu u desnom kutu,tu klikni i oznaci da ti se ne vide prijatelji

Laison
11.12.2009., 22:55
kraj popisa prijatelja na tvom profilu imas malu olovcicu u desnom kutu,tu klikni i oznaci da ti se ne vide prijatelji

Mislis Show my friends on my profile? To sam oneznacio i ne vide se prijatelji ali broj opet ostaje vidljiv.

Sunshine.
12.12.2009., 00:35
Ja mislim da sam jedna od malobrojnih koja nema profil na Faceglupu..:cerek:
takva vrsta zabave me uopće ne zanima, 300 prijatelja koji će gledati kak se ja slikam po kupaonici.. ko voli nek izvoli, ali kaj se svaki razgovor vrti oko tog fejsa.. u vlaku, na kavi.. ono dosadno.. iritirajuće :azdaja:

nigdje ne piše da moraš imati 300 prijatelja..

Bilirubinka
12.12.2009., 19:03
Dakle, da kopipejstam samu sebe s jednog drugog PDF-a:

Može li mi netko reći gdje podešavam da mi se ne vide Pages (Public figures, Music, Stores itd.) prilikom izlistavanja mog profila na googleu? Dakle, da bude vidljiva samo fotka i lista prijatelja... Tražila sam u Privacy settings i drugdje, sve prevrnula, ali ništa. Dosad sam imala tu opciju isključenu, ali nakon što su po stoti put sve mijenjali, Pages su mi ponovno vidljive, ali nigdje pronaći kako ih sakriti.

.....

Hitno je. Hvala

mali-anđeo
13.12.2009., 10:48
Kako se rade te grupe i obožavanja na fejsu?

Moor
13.12.2009., 17:21
Dakle, da kopipejstam samu sebe s jednog drugog PDF-a:

Može li mi netko reći gdje podešavam da mi se ne vide Pages (Public figures, Music, Stores itd.) prilikom izlistavanja mog profila na googleu? Dakle, da bude vidljiva samo fotka i lista prijatelja... Tražila sam u Privacy settings i drugdje, sve prevrnula, ali ništa. Dosad sam imala tu opciju isključenu, ali nakon što su po stoti put sve mijenjali, Pages su mi ponovno vidljive, ali nigdje pronaći kako ih sakriti.

.....

Hitno je. Hvala

....ja imam isti problem, ako netko zna kako ga riješiti.

Bilirubinka
13.12.2009., 17:30
Fejs je inače dosadnjikava i suvišna stvarca, savršen poligon za egzibicioniste i mlatimude (ok, ovo je napisano u žaru nestrpljivosti, nadam se da se netko neće naći uvrijeđenim :)); jedinu korist imam od obavijesti o kulturnim događanjima (izložbama, promocijama, književnim večerima, natječajima, koncertima), od kojih do mnogih nisam mogla doći ni preko cultureneta, ni preko kulturpunkta, ili trećih, za to zaduženih i specijaliziranih sajtova.
Problem je što sam uslijed brzopletosti i lakovjernosti potvrdila friend requeste nekim strancima i nepoznatim ljudima (nisu manijaci ni trollovi, provjerih na netu, već ljudi koji su me dodali zainteresirani mojim radovima) koji me sada dave preko facebook chata, inicirajući isprazne razgovorčiće. Zato maksimalno izbjegavam boravak na f-u, koristeći ga isključivo za skupljanje spomenutih korisnih obavijesti.

Eto, sada kada sam iscrpno objasnila zašto ne mogu, neću i ne želim tamo visjeti te tratiti svoje dragocjeno vrijeme, može li mi neka dobra duša pomoći oko tehničke nedoumice iznesene u mom prvom pitanju?

Bilirubinka
13.12.2009., 17:31

Eh, dobro da si došao/la, nadam se da moja litanija sada neće biti izignorirana. :D :top:

Moor
13.12.2009., 17:43
...udružimo se da zaštitimo svoju privatnost...

braćo pomagajte

davorin85
14.12.2009., 03:32

Mislim da te opcije nema, lijepo su ljude zafrknuli, morat češ izać iz svih stranica pa ti se neće vidit :D

Bilirubinka
14.12.2009., 14:50
Mislim da te opcije nema, lijepo su ljude zafrknuli, morat češ izać iz svih stranica pa ti se neće vidit :D

E da, dala sam si truda i ipak provjerila: piše da se u Public listingu, kao informacije dostupne svima, uz vlastitu fotku i sličice frendova, prikazuju i Pages. Konsternirana :D, maknula sam kvačicu kraj opcije da mi se profil uopće indeksira, i sada ga, prilikom izlistavanja, prikazuju kao nepostojećeg. Nema ničega. Ili se odjaviti kao fan sa svih stranica, ili ne dozvoliti indeksiranje, ali onda te nitko više izvana neće moći pronaći. Što meni uopće ne smeta. :)

dunja23
14.12.2009., 15:40
da li je istina da se zadnjim izmjenama na facebooku moze vidjeti lista onih koji ti gledaju profil

Sauron_zg
14.12.2009., 15:49
da li je istina da se zadnjim izmjenama na facebooku moze vidjeti lista onih koji ti gledaju profil

moras se joinati u onu grupu "saznaj ko ti gleda profil" :rofl:

dunja23
14.12.2009., 17:19
moras se joinati u onu grupu "saznaj ko ti gleda profil" :rofl:

jesam ali nis mi ne izbaci jesi ti probal s tom grupom

JDM
14.12.2009., 19:58
Pozdrav, imam jedan problem, registrirao sam se na facebook i nakon sto sam htio ponovno napravit login mi pise invalid email,primjetio sam da net freemail ima nekih poteskoca sa serverom,je li to mozda problem?

hvala

Bobo Mesar
14.12.2009., 20:22

We're adding something that many of you have asked for — the ability to control who sees each individual piece of content you create or upload. In addition, we'll also be fulfilling a request made by many of you to make the privacy settings page simpler by combining some settings.

Prema posljednjim novostima to bi trebalo biti dostupno uskoro, pa sad kad bude bude.

Ali joinajnje onih grupa ti neće pomoć, to samo budale joinaju.

davorin85
14.12.2009., 20:43

Kako su ljudi blesavi pa to je strašno :eek::eek:

Megathron
14.12.2009., 20:57
Mnogo je postova pod ovom temom pa je najvjerovatnije bilo ovo pitanje al posto nemam vremena i zivaca sad trazit napisacu

Jednog finog lepog kisnog dana odlucio sam se ija regat i postat clan fejsa, no...
:rolleyes:
Kad sam na onoj padajucoj listi birao godinu rodjenja slucajno sam umjesto 1991 kliknuo na neznam tocno koju godinu, ugl 2000 ineka, i brzinski klikno "dalje" ili sta vec. E tad je vec bilo kasno za ispravljanje. Sada mi se samo pojavljuje neko crveno upozorenje, pise "Ne zadovoljavate kriterije za registraciju na Facebook." (najvjerovatnije misli na te godine). E problem lezi u tome sto nemogu se nikako sada regat. Uvjek mi to na pocetnoj stranici pise i nemogu nikako register il sing up. Restartiranje modema ne pomaze. Narode pomagajte

godfather ivan
14.12.2009., 22:06
to se i meni dogodilo...odi na neki drugi komp npr kod susjeda i probaj s nekim drugim i emailom i problem rijesen :D .... barem sam ja tako rijesio :D

Ben Marshall
15.12.2009., 11:02
Zna li itko koji bi mogao biti ili što bi mogao biti problem mog onemogućenog ulaska u igricu Fisville? :ne zna:
Ja već tjedan dana u tu igricu ne mogu ući. Ja sam mislio da je problem u igrici, al' kad sam pitao frenda može li on ući, kaže da, bez ikakvog problema :ne zna:
Ja inače imam 3 browsera, IE, Mozillu i GC, a browser u koji svakodnevno ulazim je GC tako da preko tog često idem na Face, brži je no? I sad kad god uđem u igricu Fishville, makar čekao do besvijesti mi se ovako pojavi:
http://img24.imageshack.us/img24/4697/jjjjjuu.png
I neće dalje učitati da ga hebeš :rofl:
Uđem u Mozillu, odem na Fejs, uđem u igricu i bez problema učita i uđe u igricu za 3 sec. :ne zna:
Mozillu ne mogu smisliti, ne sviđa mi se, inače računalo dijelim, nije moje, tako da svatko ima svoj browser preko kojeg ulazi na net :rofl:
Moj je međutim GC, pa se moram svaki put prebacivat na Mozillu zbog te jebene igrice xD :D
Malo sam si ovisan o tim fejs igricama xD

grdobina031
15.12.2009., 15:47
kako da napustim stranicu neku...znaci ne grupu nego stranicu??

bjelovarcanka
15.12.2009., 22:53
i ja sam ovisna o nekim igricama na fejsu:) ne mogu si pomoci:)

tomekveliki
16.12.2009., 00:30
imam pitanje u vezi facebooka. Prije rušenja windowsa kada sma na facebooku ili općenito negdje pisao poruku za svaku rijeć koja nije pravilno napisana bih mi bila ta rijeć podvučena crvenom crtom. Nakon što sam ins. nove windowse toga više nema kako mogu ponovno to aktivirati, inaće koristim google creme kao internet preglednik. HVALA.

Sunshine.
16.12.2009., 04:22

kako naivno :rofl:

tomekveliki-to je i meni prije bilo sada više ne :S

mazdaboy
16.12.2009., 06:51
imam pitanja pa ko zna neka pomogne: na faceu napravim neku stranicu tako da ostali mogu postat fanovi e sad...to mi vide samo frendovi kada im pošaljem,al ima tu neki; promote with an advert...??sto je to? to se placa..ja cu platit al me sad zanima kako to funkcionira,jel ima dva nacina placana..nekuzim

Laison
16.12.2009., 23:28
Kako da sakrijem broj prijatelja?

7000
17.12.2009., 04:37
Imam dva pitanja;
1) Zašto kada se pretražuje unutar facebook ne nalazi moj profil
( imam upaljeni u opcije sigurnosti - traži - svi i da mogu tražilice me naći,) također ni google ne nalazi profil
2) dobio sam obavijest da me je jedna osoba prihvatila za prijatelja na e-mail, ali kada idem na profil - prijatelji - svi tamo je nema u popisu, čak ni kao frend request pending. Kad idem ponovno na njen profil opet traži da ju dodam za prijetelja.

Molim ako netko zna u čemu je stvar?

Jason
17.12.2009., 06:26
Failbook suxa malo reć' . Napravljen da bi se moroni mogli registrovat' , i naravno radi Facebooka je povećan postotak frauda na Internetu. Jer tol'ko sad ima registrovanih fejk profila koje su napravili neki wannabe hakerčići kojim "pecaju" ove debile koji ne mogu nać' curu IRL. Pa se registruju na tim social network sajtovima. Pogotovo sad na Failbooku pali onaj scam , oko webcam ... Kao doda te "djevojka" na msn. I hoće da uradi webcam, al' ono priča tipični ENGRISH jezik. to jes' Indijsko-Engleski. Tol'ko grešaka da ni najveći papak sa Bjelašnice ne bi tol'ko napravio grešaka. like; " hun, i'll get naked on cam pls register on this site it's important to me pls hun " ... <_<

Al' očito ima debila koji padnu na taj scam. Social network sajtovi nisu donijeli ništa dobro. Ni Dernek.ba ni Facebook , ni mySpace ... etc

Teeja
17.12.2009., 16:12
eh, sad kad su sjebani ovi privacy things... zanima me kako maknit da se na mom profilu ne prikaze da sam lajkala neciju sliku, pisala na neciji wall i sl.

Z e t t a
18.12.2009., 11:22
Nakon što su pred tjedan-dva,
imali onaj neki reset sigurnosnih postavki na Facebooku,
događa mi se da ne mogu vidjeti ničiji pa ni svoj profil.
Mogu vidjeti NASLOVNICU (ali samo nakon što se ulogiram, poslije više ne),
i mogu vidjeti FRIENDS LISTU i PORUKE.
Ali ničiji profil.

Ima li itko kakvo rješenje?? Tnx

viky15
18.12.2009., 15:52
danas je moj stari u komp stavio neku novu grafičku...i sad mi na fejsu..kad netko komentira plavo bude uokvireno..kao šta je bilo kod starog fejsa....nie mi bijelo ..i neznam..živcira me to...sad dali je to zbog nove grafičke...ili..jer svim drugima koe sam pitala njima je normalno..?..i jel moguće to promijenit..ako tko zna..?

dr mladjo
18.12.2009., 16:22
brat mi ima prbolem s chatom.prije je normalno radio ali eto več nekoliko mjeseci jednostavno prekine mu se konekcija.počne nešto pisat i onda mu dooosta tugo treba da ode poruka.ima žuti trokuti i piše mu trenutno se nije moguče spojit na facebook čavrljanje.mislio sam da se radi o nekom addonu za firefox(adblock,no script)ali sam ih ugasio i opet je isti problem...

madmaxpax
18.12.2009., 21:34
sestra na svome kompu tj. facebooku ne vidi ničiju sliku u profilu.
zna li tko da li postoji mogučnost da se ta opcija uključi?

Baloo
19.12.2009., 19:38
Od prije par dana, od kad su mijenjali te neke privacy settingse... ulazim slobodno u profile ( ukljucujuci zid, info, fotografije ) ljudi koji mi nisu na friends listi. Ne u sve u koje sam pokusala, ali u 90 % njih da. Da li je to jos netko primjetio?

Z e t t a
19.12.2009., 20:09
Jel postoji na ovome podforumu ikakav moderator,
koji je barem povremeno zadužen za odgovaranje na pitanja nas običnih smrtnika??

Jer o ovoj se temi odgovara fakat prekasno, ili se uopće ne odgovara.
Baš tužno :kava:

scripta elegans fe
19.12.2009., 20:49
Jel postoji na ovome podforumu ikakav moderator,
koji je barem povremeno zadužen za odgovaranje na pitanja nas običnih smrtnika??

Jer o ovoj se temi odgovara fakat prekasno, ili se uopće ne odgovara.
Baš tužno :kava:

postoje moderatori, ali mi nisamo duzni rjesavati tvoje probleme

naiva
19.12.2009., 22:50
Od prije par dana, od kad su mijenjali te neke privacy settingse... ulazim slobodno u profile ( ukljucujuci zid, info, fotografije ) ljudi koji mi nisu na friends listi. Ne u sve u koje sam pokusala, ali u 90 % njih da. Da li je to jos netko primjetio?

je ja sam primjetila..
a jadni.. ija sam tek neki dan skuzila da mi fotke mogu vidit svi...

foruser
24.12.2009., 04:40

to nikada nece biti moguce. sve grupe pomocu kojih navodno mozes provjeriti tkoo ti gleda profil su lazneeee

prolaznica-
24.12.2009., 06:29
Jutro! Zanima me da li netko ima problema kad se logira na facebook? Ja se već danim ne mogu logirati sa svojom lozinkom, već ju stalno moram resetirati i nakon toga svvaki 10 put jedva uspijem da se ulogiram. Da li netko ima takvih problema? Što da radim?

Diana.Cute
27.12.2009., 02:03
Moram priznat ufurala sam se u taj Face i super je. :cerek: Obožavam aplikacije i stavljanje poveznica. Čak sam i napravila aplikaciju. :cerek: Također obožavam grupe, stvarno su super :cerek:

Absolutely*
27.12.2009., 04:07
Meni zapravo u cijeloj ovoj priči nije jasno : zašto ne potražite te informacije na samom facebooku?
Pa niste valjda toliko smotani da ne znate čitati :ne zna:

Oh Bože...

Daklem, za 99% gornjih pitanja, imate u desnom gornjem uglu opciju "Settings" , samo odite mišem na to i možete odabrati:

account settings -postavke računa (ne u bukvalnom smislu računa)
privacy settings - postavke privatnosti (sigurnosti)
application settings -postavke aplikacija (igrice,testovi i sl.)
help - pomoć

Vidi ti to!
Malo klikajte po tome,ukoliko ne znate engleski- rječnik u ruke. Problem riješen.

I ono pitanje ima li tu moderatora :lol: :s

Komar22
27.12.2009., 11:27
facebook freaks...:kava:

dire Dawn
27.12.2009., 22:27
Malo klikajte po tome,ukoliko ne znate engleski- rječnik u ruke. Problem riješen

ukoliko neznaju engleski, također face mogu stavit na hrvatski..

nitko više nema izliku zašto se sam ne može snač :kava:

ManUtd
28.12.2009., 23:25
evo ljudi ovako..jedan mi je frend bio znao moju lozinku od facebooka...i nakon sto sam se posvadao s njim promjeio sam lozinku i sto je najgore zab ju...i sve bi to bilo ok jer postoji ona opcija za vracanje sifre da ti oni posalju na mail...ali meni taj link nikako da stigne..odnosno nece da mi posalju taj link za reset lozinke.....i napravio bi novi fejs jer mi je to izgleda jedina opcija ali kako da onda obrisem ovaj stari...dali netko zna molim pomoccc jer ne zelim imat 2 facebooka s mojim imenom i slikama...

ryan111
29.12.2009., 12:04

to se meni isto desilo jucer...taj lik mi je hakirao i mail i face da bi dosao do chipova... nakon puno muke sam skuzio kako se odaziva na faceu i pod kojim profilom,a to je - CRNI FOND!!!!

osim sto mi je pokupio sve chipove,nekih 10mil(nije vazna cifra),vec je vazno da se dop i s nekim mojim frendovima u moje ime,a kasnije i primio moje nove sifre i ponovno ih promijenio(2 puta u roku 0d 10min)...

ima li tko kakav savjet sta radit i kako ga pronaci??

unaprijed hvala

prolaznica-
30.12.2009., 08:17
Šta je sa facebook-om... ne moš ništ?

BUBI69
02.01.2010., 22:12
A ma jel jos nekome face na hrvatskom a pise ispod slike LAJK a ne SVIDJA MI SE???? Bolesnoooooooooooooooooo

Sanjo00
03.01.2010., 10:15
Treba mi mala pomoć:

Kako se briše neka grupa na fejsbuku.Napravio sam jednu grupu i sad bi trebao izbrisat a neznam kako pa ako mi moze ko objasnit?

ALi da napomenem ja više nisam admin te grupe i nema admina nijednog ali sam je ja napravio a neznam izbrisat pošto nisam ja admin ni nitko drugi.

hRaNiĆ
03.01.2010., 21:10
opet postani admin, obriši sve članove grupe te napusti grupu
kad grupa nema članova automatski se briše!

Samira7
03.01.2010., 23:57
A ma jel jos nekome face na hrvatskom a pise ispod slike LAJK a ne SVIDJA MI SE???? Bolesnoooooooooooooooooo

meni. ali nekad, zivcira me to ali nema veze....i jos mi se umjesto postani obozavatelj/ica pojavljuje - podupri....mislim wtf? :rofl::rofl:

Samira7
04.01.2010., 00:03
Ev da se i ja pridruzim tim "zalbama" na face ili fejs, kako god. Zanima me da li se IKAKO moze iskljuciti opcija ili sta vec da moji prijatelji ne vide ono sto ja pisem po zidovima drugih prijatelja? :ne zna: Ili cak grupa i stranica. Glupo mi je kad ja napisem neku glupost ili zezanciju na zidu moje frendice i onda svi moji prijatelji mogu vidjeti sto sam ja napisala jer se to pojavljuje na news feed-u. Naravno ja odmah uklonim tu aktivnost iz svog profila ali ona i dalje ostaje tu. Zanima me da li to jos nekome smeta, nisam valjda jedina? :confused: I bezveze su mi ove nove postavke privatnosti, zato mislim i da se ovo promijenilo, prije se moglo iskljuciti tu opciju. Ako netko zna molim vas pomozite. Hvala :mig: :top:

Sanjo00
04.01.2010., 14:23
opet postani admin, obriši sve članove grupe te napusti grupu
kad grupa nema članova automatski se briše!

Pa nemam nigdje opciju da ponovo postanem admin,dali mi mozes molim te pomoci.Bio sam admin ali sam se maknuo slucajno i sad ta grupa više nema admina a kako da ja sebe opet postavim?

Mancy
04.01.2010., 20:32
Pozz svima!
Molim pomoc imam jedan problem sa Face, naiem ne mogu vidjeti sve slike koje postavim, da li mi netko moze reci da li je tu mozda potrebno da skinem neki poseban program da to vidim, malo mi je ejasno stoga sve dobre ljude molim za pomoc, hvala unaprijed:cerek::cerek:

S0nic
06.01.2010., 00:41
postoji li koja skripta koja moze poslati friends request cijeloj jednoj grupi na fejsu? znaci grupa ima 100 ljudi ja im svima odjednom zelim poslati frend request? hvala

josip208
06.01.2010., 15:06
Tko je se od vas oglasavao na facebooku jer ja imam jedan problem tj. nemogu nikako registrirati karticu (visa electron od pbz)
jeli mozda razlog sto su mi na racunu pare u kunama a trebaju u dolarima?

ONeill
06.01.2010., 22:50
Zna li mozda netko kako da vratim "Ads and Pages" opciju u bookmark ? (koja je nestala kad sam deaktivirao account)

EDIT: Never mind, cim sam napisao ovo, skuzio sam :)

Ikstomi
07.01.2010., 18:11
Ako se postanem fan onih glupih stranica na facebooku, i sad ja vidim da je ono dijelom kao profil jer admini tih stranica mogu pisati komentare, pa me zanima mogu li oni ić na moj profil, i pregledavati moj profil?

debelakis
08.01.2010., 08:22
Ako se postanem fan onih glupih stranica na facebooku, i sad ja vidim da je ono dijelom kao profil jer admini tih stranica mogu pisati komentare, pa me zanima mogu li oni ić na moj profil, i pregledavati moj profil?

naravno da mogu!

KorniKornjaca
10.01.2010., 07:01
fejs je smece....al ima dobre igrice....i samo zbog igrica sam gore....

assassin
10.01.2010., 07:36
Ev da se i ja pridruzim tim "zalbama" na face ili fejs, kako god. Zanima me da li se IKAKO moze iskljuciti opcija ili sta vec da moji prijatelji ne vide ono sto ja pisem po zidovima drugih prijatelja? :ne zna: Ili cak grupa i stranica. Glupo mi je kad ja napisem neku glupost ili zezanciju na zidu moje frendice i onda svi moji prijatelji mogu vidjeti sto sam ja napisala jer se to pojavljuje na news feed-u. Naravno ja odmah uklonim tu aktivnost iz svog profila ali ona i dalje ostaje tu. Zanima me da li to jos nekome smeta, nisam valjda jedina? :confused: I bezveze su mi ove nove postavke privatnosti, zato mislim i da se ovo promijenilo, prije se moglo iskljuciti tu opciju. Ako netko zna molim vas pomozite. Hvala :mig: :top:
Probaj sa Privacy Settings> Profile Information> Posts by me> Customize> i sada namjestiš Only me.
I sada mislim da nitko ne vidi tvoj Wall- pa tako niti što imaš na njemu.

Silent Hunter
10.01.2010., 10:46
Moj profil je potpuno otvoren za sve fejs korisnike.
Ne zanima me tko mi gleda profil i ne smeta mi jel ga gleda netko nepoznat.
Jednostavno ne pišem ono kaj ne želim da netko vidi ili keljim fotke pa ni nemam potrebe za "Privacy Settings".

_vladek_
10.01.2010., 10:55
Imam pitanje vezano uz ove fore sa statusima:

1. Što znače, u zadnjih par dana, ove boje koje cure pišu na statusima? (a i neki dečki). Navodno da je to boja donjeg rublja.

2. Što znači "ON TOP"? To isto u zadnjih par dana cure pišu u statusima.

Hvala ;)

faireffect
10.01.2010., 16:51
Ovako. Imam dva accounta na facebooku. Starijeg bih htio izbrisat. Novog sam napravio, jer ne znam password od starog. Novi ne mogu dobit jer mi je e-mail adresa s kojom sam registriran bila blokirana zbog nekorištenja. Sad je opet ta adresa odblokirana, ali ipak kad resetiram password, ne dobijem ništa na adresu. Da li je moguće kontaktirat administratore, pa da oni pobrišu account, ili ga mogu samo zamrznuti ?

anya16
10.01.2010., 18:45
Ovako. Imam dva accounta na facebooku. Starijeg bih htio izbrisat. Novog sam napravio, jer ne znam password od starog. Novi ne mogu dobit jer mi je e-mail adresa s kojom sam registriran bila blokirana zbog nekorištenja. Sad je opet ta adresa odblokirana, ali ipak kad resetiram password, ne dobijem ništa na adresu. Da li je moguće kontaktirat administratore, pa da oni pobrišu account, ili ga mogu samo zamrznuti ?

Probaj kontaktirat administratore ja kad sam imala problema ssa fejsom odmah sam kontaktirala administratore i javili su mi se u roku od 24h...I riješili su problem...

Lord Master
10.01.2010., 20:15
Poštovano članstvo, forumašice i forumaši,

ne bih vas zamarao problemima moje sestre, ali ne mogu ih riješiti i tražim vašu pomoć. Naime, radi se o nekoj vrsti hakiranja računa.

Sestri nije hakiran pristup facebook profilu niti e-mailu, te ih može rabiti. Ali kada moja draga sestrica želi postaviti neku svoju sliku na facebook, uploda ju i zatim se otvori prozor na kojem piše "grigor lucijo vilibald je car!!!". Zna li itko kako se to može riješiti :ne zna::confused:

PS: kontaktirao sam sve svoje poznanike koji imalo znaju o čemu se radi i nitko nema pojma...a facebook administratore ne mogu kontaktirati preko danih obrazaca.

Molim vas, SKINITE MI SESTRU S VRATA :rolleyes:

KorniKornjaca
10.01.2010., 21:00

ne bih vas zamarao problemima moje sestre, ali ne mogu ih riješiti i tražim vašu pomoć. Naime, radi se o nekoj vrsti hakiranja računa.

Sestri nije hakiran pristup facebook profilu niti e-mailu, te ih može rabiti. Ali kada moja draga sestrica želi postaviti neku svoju sliku na facebook, uploda ju i zatim se otvori prozor na kojem piše "grigor lucijo vilibald je car!!!". Zna li itko kako se to može riješiti :ne zna::confused:

PS: kontaktirao sam sve svoje poznanike koji imalo znaju o čemu se radi i nitko nema pojma...a facebook administratore ne mogu kontaktirati preko danih obrazaca.

slican, al ne isti problem ima moja cura od jucer popodne.....
netko joj je vjerojatno hakirao Gmail, a samim time i facebook....
i onim kretenima iz korisnickih sluzba obje firme ne mozemo objasnit da je ona zapravo vlasnik racuna:eek::eek:

Lord Master
11.01.2010., 08:28
slican, al ne isti problem ima moja cura od jucer popodne.....
netko joj je vjerojatno hakirao Gmail, a samim time i facebook....
i onim kretenima iz korisnickih sluzba obje firme ne mozemo objasnit da je ona zapravo vlasnik racuna:eek::eek:

e-mail je u redu...

KorniKornjaca
11.01.2010., 13:38
e-mail je u redu...

nije....ne moze uci u gmail nit na facebook....

Teeja
11.01.2010., 14:36
Probaj sa Privacy Settings> Profile Information> Posts by me> Customize> i sada namjestiš Only me.
I sada mislim da nitko ne vidi tvoj Wall- pa tako niti što imaš na njemu.

Hvala na ovome a imam još dva pitanja :)

1. vidim da ljudi kad otvore moj profil ne vide ništa al vide moje fan pages, kako to sakrit isto?

2. kako sakrit da ljudi na mom zidu ne vide da sam nekom komentirala sliku, lajkala sliku, status i sta ti ja znam sta vec... izgleda da mi je wall pun tih sranja, a ne zelim da drugi to vide.

kailash
11.01.2010., 18:38
I mene bi zanimalo rješenje navedenog problema.
Dosta mi više tog Grigora itd...

scripta elegans fe
11.01.2010., 18:46
jer jos netko na tom istom kompu radi sa fejsom i jel i njemu isto ispada ta poruka?

Lord Master
11.01.2010., 20:09
jer jos netko na tom istom kompu radi sa fejsom i jel i njemu isto ispada ta poruka?

SCRIPTA !!! svaka ti čast :s:s:s

išao sam bubnut neku fotku za probu i meni ispada tako. imaš li možda i rješenje :D

scripta elegans fe
11.01.2010., 20:28
SCRIPTA !!! svaka ti čast :s:s:s

išao sam bubnut neku fotku za probu i meni ispada tako. imaš li možda i rješenje :D

vjerovatno ste neku gamad pokupili... javis se tu (http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=79), netko ce ti pomoci kako najbolje skenirati komp i sto nakon toga... a ako komp bude cist, onda ces se morati ic natezati s ovima na fejsu (iako sumnjam..)... :)

Marquee
11.01.2010., 21:56
Imam jedan jako čudan problem.

Ne mogu se logirati na fejs jer kao ne unosim dobru lozinku, a problem je kaj je ne mogu niti resetirati jer mi je mail adresa s kojom sam prijavljen također nedostupna (isto mi javlja da unosim krivu lozinku). :ne zna:

E, sad, kak da ja rješim taj problem, na koji mail da šaljem pitanje s tim problemom? :confused:

KorniKornjaca
12.01.2010., 07:04
Imam jedan jako čudan problem.

Ne mogu se logirati na fejs jer kao ne unosim dobru lozinku, a problem je kaj je ne mogu niti resetirati jer mi je mail adresa s kojom sam prijavljen također nedostupna (isto mi javlja da unosim krivu lozinku). :ne zna:

E, sad, kak da ja rješim taj problem, na koji mail da šaljem pitanje s tim problemom? :confused:

e, ovo je problem i od moje cure.....:eek::eek::eek:
i ne znamo ga rjesit....:flop::flop::flop:

scripta elegans fe
12.01.2010., 13:42
haknuli su vam racune... pokusajte vratiti pass za mail...

KorniKornjaca
12.01.2010., 21:51
haknuli su vam racune... pokusajte vratiti pass za mail...

uzalud...pokusavali smo vratit pass za racun na gmail-u, al kad nam postavlja tajno pitanje, pitanje nije uopce ono koje si je zadala....

znaci, ko god da je hakiral, dal si je i truda promjenit pitanje:flop::flop::flop:

jerdna
12.01.2010., 23:08
uzalud...pokusavali smo vratit pass za racun na gmail-u, al kad nam postavlja tajno pitanje, pitanje nije uopce ono koje si je zadala....

znaci, ko god da je hakiral, dal si je i truda promjenit pitanje:flop::flop::flop:

prijavi da ti je facebook profil hackiran... i admini ce ti promjenit pass i poslat ga na tvoju adressu, a pocinitelja se moze nac preko ip adresee... meni su bili hackirali account al sam ga uspio nac... usao mi je tako da je prvo provalio u moj mail od kud je zatrazio pass i usao.. prijavio sam fejsu ime i prezime tipa i rekli su mi da je sredjeno s policijom.. sta god to znacilo:P

KorniKornjaca
13.01.2010., 13:19
prijavi da ti je facebook profil hackiran... i admini ce ti promjenit pass i poslat ga na tvoju adressu, a pocinitelja se moze nac preko ip adresee... meni su bili hackirali account al sam ga uspio nac... usao mi je tako da je prvo provalio u moj mail od kud je zatrazio pass i usao.. prijavio sam fejsu ime i prezime tipa i rekli su mi da je sredjeno s policijom.. sta god to znacilo:P

ma sve smo prijavili.....i ove americke seljacine nam pisu da nikako ne mogu ustvrditi da je ona vlasnica tog profila....a kaj je najzalosnije, sve podatke koje je trebala ispunit, ispunila je i poslala....
i ko je onda tu lud??????:ne zna::ne zna::ne zna:

littlemiss.zg
15.01.2010., 14:58
Netko je napravio lažni profil na facebook-u i na moj zid napisao grozne laži o meni i tagirao me na nekim slikama na kojim nisam ja.Zanima me dali je ikako moguće saznati tko je to napravio(pretpostavljam da su svi podaci lažni) ili se to može samo i CSI-u :).Ako se moze i ako netko to zna ili zna nekoga ko zna molim vas da mi se javi,spremna sam platiti.

walter00
15.01.2010., 15:31
citam sve ovo iz razloga sto imama isti i jos gori problem...pa ako neko moze da mi pomogne...
neko mi je takodje usao na facebook i na mail, mislim da me prati cijelo vrijeme, poruke nisam brisala iz mail-a a na facebook-u jesam, sve moje privatne poruke
su objavljene na zidu...kako da saznam ko je...molim vas molim ako mozete pomozite, ocajna sam