PDA

View Full Version : Facebook

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

mickey
19.12.2007., 09:20
dajte dojmove ljudi svi prichaju o tome... pa tak da chujem ovdje mishljenja

matak
19.12.2007., 12:20
nepregledno smeće, od kojeg je čak i myspace bolji. anyway, riga mi se na takve ideje, ali eto, 60 milijuna korisnika misli drugačije. neka im... :rofl:

bolje da se spam trpa na takve servise, manje ga je onda po forumima. ali da ćeš tamo pronaći nekakvu kvalitetnu informaciju, ne vjerujem. btw, većinu profila ne možeš vidjet public, google nikad ne izbacuje rezultate s fejsbuka itd.. ne kuzim uopće čemu takav sajt, osim razonodi napaljenih tinejđera, i starijih koji se napaljuju na napaljene tinejđere. takav servis je popularan samo zato jer ljudi ne znaju koristiti google, ili email, da ne govorim o newsgrupama i forumima.

a oni koji su tu samo radi razonode, imaju slavni mIRC i slično koji su daleko zabavniji od fejsbukove šeme "gimme a hug". WOOOW.. :rigo: na kvadrat

ruby20
12.05.2008., 20:40
Kako da izbrišem svoj facebook?
Hoću ga se rješiti, ali nebi htjela da tamo ostane nego baš da ga nema više...

scripta elegans fe
12.05.2008., 21:25
hakiraj njihove servere :kava:

ne mozes izbrisati svoj facebook... pomiri se s time... (al ga mozes deaktivirati.. ne znam koliko ti to pomaze)

Nakamura Kumiko
13.05.2008., 13:57
ako ga deaktiviras vise te nema tamo (kao da si izbrisala acc):)
a ako ga opet aktiviras vratit ces se tamo :D

bomesar
14.05.2008., 10:45
Meni je OK, na stranu napaljena teen generacija, al evo recimo ja sam na Facebooku ponovno uspostavio kontakt s velikim brojem prijatelja s kojima sam izgubio kontakt kad sam se seljakao vamo-tamo za vrijeme rata. Mislim Facebook nije ništa posebno ni revolucionarno ali zna zablistati u nekim trenutcima.

1811
14.05.2008., 20:08
moze li mi itko pomoci...netko mi je provalio sifru na facebook-u i mjenja mi neprestano picture profil...u gnjusne slike

trance_energy
15.05.2008., 21:41
Meni je OK, na stranu napaljena teen generacija, al evo recimo ja sam na Facebooku ponovno uspostavio kontakt s velikim brojem prijatelja s kojima sam izgubio kontakt kad sam se seljakao vamo-tamo za vrijeme rata. Mislim Facebook nije ništa posebno ni revolucionarno ali zna zablistati u nekim trenutcima.

sazem se! inace glup site do ibera...skup s maj spejsom...al i ja sam se cuo s ljudima s kojima sam izgubio kontakt a nisam ih vidio 10-ak godina

Misery24
16.05.2008., 08:38
moze li mi itko pomoci...netko mi je provalio sifru na facebook-u i mjenja mi neprestano picture profil...u gnjusne slike

A zašto ne promijeniš lozinku? Ako ti je lozinka nešto što bi tvoji "bližnji" mogli znati, onda nije čudno da bi ti netko mogao upasti u account.

1811
16.05.2008., 14:28
A zašto ne promijeniš lozinku? Ako ti je lozinka nešto što bi tvoji "bližnji" mogli znati, onda nije čudno da bi ti netko mogao upasti u account.

nije nista tako...netko nepoznat...sad je taj netko promijenio moju sifru i logira se na moj profil

Misery24
16.05.2008., 21:12
Ako je taj netko već uspio promijeniti tvoju šifru, onda stvarno ne znam što da napraviš, osim da napraviš novi profil sa nekom zahtjevnijom lozinkom...
I odmah u onaj Status prozorčić napiši neku opasnu prijetnju da toj osobi više takvo nešto ne padne napamet.

A zašto si siguran/sigurna da je riječ o nepoznatoj osobi...Mislim, ne znam zašto bi netko imao gušta nepoznatom nekom mijenjati sliku i sl. stvari.... :confused:

Leptircek21
30.05.2008., 18:41
Ima li mozda nacin da saznam tko gleda moj profil na facebook-u? Ako tko zna, molim da objasni velikom internet-laiku :mig:

ljubač
31.05.2008., 07:53
Ej,ja nova na facebooku!
Nije loše,imam par frendova i familije koji žive na drugi kontinentima,pa malo čakulamo,stavljamo fotke i tako.Dnevno sam na tome 15 min maximalno.
E sa,aktivirala sam Social me, i nemam pojma za što služi??

Oka164
31.05.2008., 20:08
Ima li mozda nacin da saznam tko gleda moj profil na facebook-u? Ako tko zna, molim da objasni velikom internet-laiku :mig:

Mene to isto zanima ? :ne zna:

orange_girl
31.05.2008., 20:18
fejs je meni taman postao dobar.. tipični su negativni dojmovi kad se tek ljudi reguju jer ima tona aplikacija i čuda.. al s vremenom...

Hmxhmx
01.06.2008., 15:10
zašto taj Facebook?
hmm... ako hoću nekome poslat "poruku" pošaljem mu E-Mail; isto tako i sa slikama i ostalim "dokumentima". a ako hoću s nekim baš "razgovarat" imam MSN i Skype... ne znam, po meni je to bolja kombinacija od fejsa. :)

orange_girl
02.06.2008., 23:34
zašto taj Facebook?
hmm... ako hoću nekome poslat "poruku" pošaljem mu E-Mail; isto tako i sa slikama i ostalim "dokumentima". a ako hoću s nekim baš "razgovarat" imam MSN i Skype... ne znam, po meni je to bolja kombinacija od fejsa. :)

radi fore.. a i vidiš one koje sto godina nisi vidio, to ne možeš na skypu i msnu, mada i njima skidam kapu

Hmxhmx
03.06.2008., 15:53
radi fore.. a i vidiš one koje sto godina nisi vidio, to ne možeš na skypu i msnu, mada i njima skidam kapu
kako vidiš?
pa može ti poslat slike preko E-Maila (ako na to misliš). a još je bolje ako imaš Web-kameru...

PeGO
03.06.2008., 16:03
fejbuk je čisto smeće koje je zarazilo ljude totalno! iskreno, imam fejsbuk ali uopće ne zalazim na njega, napravio sam ga čisto da vidim šta je to i skužio sam da je totalno smeće. najžalosnije što je zarazan iako nemam pojma šta ljude toliko privlači

Stana
03.06.2008., 16:11
fejbuk je čisto smeće koje je zarazilo ljude totalno! iskreno, imam fejsbuk ali uopće ne zalazim na njega, napravio sam ga čisto da vidim šta je to i skužio sam da je totalno smeće. najžalosnije što je zarazan iako nemam pojma šta ljude toliko privlači

potpisujem! i nemam fejsbuk :)

high_voltage
04.06.2008., 09:16
.....facebook nije ništa veće sranje od ovoga foruma,ali ipak ga i dalje koristimo....facebook je za napaljene tinejdžere,a forum za isfrustrirane osobe koje se ovim pute ''olakšavaju''.....

Thechosentwo
04.06.2008., 09:18
Ja nemam fejsbuk,ali nagovaraju me da otvorim. Kao život će mi biti bolji?
Možeš se mislit? Najbolje bi bilo da sam još i katolik:lol::rofl:

MEP
04.06.2008., 14:08
Da zarazilo jebote:s

Neki dan san bija na jednom tulumu, ono normlana ekipa, nikakvi IT freekovi da se razumimo:D I tako, vama, tamo, malo se pilo, malo gledalo utakmicu, ovo, ono, vidin pola ekipe fali, oden u drugu prostoriju, kad njih 4,5 drži svak svoj laptop i sere po fejsbuku:s na jebenom tulumu:D

PeGO
04.06.2008., 14:58
.....facebook nije ništa veće sranje od ovoga foruma,ali ipak ga i dalje koristimo....to što ti koristiš forum čisto bzvz tebi je možda forum=fejsbuk ali na fejsbuku ja nisam ništa živo naučio a na ovom forumu jesam, i to pun k toga.... :)

LO1969VE
16.06.2008., 15:28
bok!
zanima me tjedni turnir.
pise ako zavrsis u prvih 20%posto po rangu da dobivas novce.
sad mi nije jasno da li se sta treba uplatiti prije negoli se zaigra turnir. za upad pise 1000chipsa-koje valjda tamo ''zaradis''.

nisam siguran, ako netko zna neka objasni.

tnx

red helmet
17.06.2008., 10:34
Nisu to prave pare.

Djed_Mraz
21.06.2008., 11:12
jao jao, kao prvo mislim da je u prvih 10% a ne 20%, nisam dugo bio na tome.. ne uplacuje se nista jer je zabavna igra a ne za prave pare, tj cipove
igras sve isto kao i obicni poker samo an kraju tjedna dijele cipove među prvih 10%...

mislim da se to ne isplati, lakse je zaradit na obicnim stolovima nego tim week turnirima, ali ako imas srece...

M-i-k-A
22.06.2008., 12:31
ovak! Ja sam isto novi na tom fejsu. Meni je cisto sranje, al frendovi su mi pricali o tom pokeru na fejsu pa me sad zanima sljedece: kad sam se rego i naso taj texas holdem poker, dodo sam ga u aplikacije i kreno igrat i vidim imam odmah cipove na pocetku. sad me zanima jel to u prave pare il sam bezveze:ne zna: (ne bih bas htio gubit pare, neg cisto onak za zabavu).

tnx na odgovoru!!:s:s:s

cuse
22.06.2008., 13:15
O isuse. Aj mi molim te reci na koju mrtvu foru bi ti gubio novce u pravom životu preko FaceBooka? Molim te mi objasni, molim te!

kronično naspavan
23.06.2008., 22:28
ovak! Ja sam isto novi na tom fejsu. Meni je cisto sranje, al frendovi su mi pricali o tom pokeru na fejsu pa me sad zanima sljedece: kad sam se rego i naso taj texas holdem poker, dodo sam ga u aplikacije i kreno igrat i vidim imam odmah cipove na pocetku. sad me zanima jel to u prave pare il sam bezveze:ne zna: (ne bih bas htio gubit pare, neg cisto onak za zabavu).

:D

Valkyr
23.06.2008., 23:09
niste vi uopce skuzili pravu svrhu fejsa. n00bs ^^

!Mizantrop!.
25.06.2008., 00:23

:rofl: je, dođu stričeki iz facebooka
svaki vikend po pare ili ti odnesu pare koje si izgubio :D

Vezica
25.06.2008., 00:35
Moja sestra igra taj poker na facebooku... nema nikakvih novaca u igri samo gubljenje vremena ;)

stinaa
03.07.2008., 20:35
ja kad sam se tek registrirala na facebooku, visila sam non stop. ono stvarno mi je bilo zanimljivo. a onda sam se odregistrirala jer mi je tak počelo tamo bit dosadno. i sad sam opet na faceu ali iz razkoga jer nemam kaj pametnog za radit. ali još uvijek mi stoji ono: ništa posebno...

emo_bitch
04.07.2008., 22:34
Nista ne moze nadmasiti myspace!!!

mirzahat
07.07.2008., 07:21
Cao,
upravo sam napravio Facebook aplikaciju

http://www.facebook.com/apps/application.php?id=24136620049

i potrebna mi je konstruktivna kritika za novu aplikaciju.

Pozdrav,
Mirza

ttc
07.07.2008., 07:30
Iskreno mislim da bi se facebook aplikacije trebalo staviti u istu kategoriju kao spam a autore u kategoriju spammera.

Marinko32
07.07.2008., 19:53
FaceBook aplikacije su najveće smeće ikad napravljeno ... recenzija = ne valja :rolleyes:

janarani
11.07.2008., 08:49
Ajde ako koristite Facebook, pridružite nam se u ovoj grupi:

http://www.facebook.com/group.php?gid=54191900083

n0izer
10.08.2008., 10:06
meni su one aplikacije odvratne

crna perla
12.08.2008., 14:52
hej, imam problem sa novim facebookom. ne prikazuje moj profil. samo sliku i mozda jos koju stvar... kaze da trebam flash player, i spustila sam si, itd. al opet ne radi kak treba.
a kad odem na stari facebook ne prikazuje mi neke nove stvari ak sam si stavila. ne znam sta da radim.:ne zna:
ak netko moze pomoci, hvala.

matak
12.08.2008., 15:10
Novi facebook nije mnogo drugačiji od staroga, ali ako baš ne vidiš razliku to je vjerovatno jer koristiš nekakav browser koji ne podržava te nove "razlike" (javascript)

Preporučam ti korištenje Mozilla Firefox 2 ili Firefox 3 browsera.

Same razlike i nisu velike.

crna perla
12.08.2008., 15:21
a koristim firefox. nije mi do razlike. al stari mi ne prikazuje ili ne stavlja nove stvari ak rijesim neki test ili bilo sta. to mi je problem. al hvala.

SweetHeart
12.08.2008., 15:45
meni novi fejs normalno radi. i sviđa mi se. :D

orange_girl
12.08.2008., 15:58
može bit i do fejsa vrlo lako, jer znam da i meni budu nekad problemi sa serverom.. što se novog tiče, u početku mi je smetao, al sad mi je :top:

Malakay
17.08.2008., 00:34
Ne sljaka mi inbox vec par dana zbog "rutinskog odrzavanja"...nisam valjda jedini?:ne zna:

crna perla
17.08.2008., 16:20
meni nest kaze za flash player, kakv trebam? imam neki. a novi (s neta) je zajbano instalirati. sta da radim?

Nimoy
17.08.2008., 16:27
Da zarazilo jebote:s

Neki dan san bija na jednom tulumu, ono normlana ekipa, nikakvi IT freekovi da se razumimo:D I tako, vama, tamo, malo se pilo, malo gledalo utakmicu, ovo, ono, vidin pola ekipe fali, oden u drugu prostoriju, kad njih 4,5 drži svak svoj laptop i sere po fejsbuku:s na jebenom tulumu:D

lazes jel tako?

AngeL :)
17.08.2008., 20:51
Meni je fejs dobar...ništa spešl. Koristi mi za održavanje kontakta s ljudima koji mi nisu blizu :)

MEP
17.08.2008., 21:30
lazes jel tako?

A kad san ja laga?:D

SweetHeart
17.08.2008., 21:36
ja na faksu kad vidim ljude s laptopom, naravno da im je otvoren fejs i svi u grupici komentiraju fotke ili se dodaju ko frendove ak već nisu. :D
meni je fejs super baš zbog toga jer se čujem s ljudima s kojima dugo nisam i gledam fotke koje inače ne bih vidla (:rofl:), al to radim doma, ne pada mi na pamet ić negdje i onda čačkat po fejsu. :)

Jelyx
29.08.2008., 19:14
Imam pitanje u vezi facebooka: Vidi li netko kada ja stisnem ignore kada me taj netko trazi za prijatelja ? Mislim, pise li mu da sam ga "ignorao" :D
hvala

ivan_zg
29.08.2008., 19:33
ne

PeGO
29.08.2008., 20:11
Imam pitanje u vezi facebooka: Vidi li netko kada ja stisnem ignore kada me taj netko trazi za prijatelja ? Mislim, pise li mu da sam ga "ignorao" :D
hvalane vidi. ali možeš kliknit i na "report this person" ili tako nešto pa da vidi ;)

sabibobi
30.08.2008., 12:59
Imam facebook :kava: I volim tu provoditi vrijeme na rješavanje raznoraznih kvizova :cerek: Gledanje slika prijatelja itd itd :D
Ma navukla sam se :rofl: Kad sam ga tek napravila bio mi je shit nisam kontala nikako zašto ljudi to vole, al vremenom... :rofl:

JoWaN
31.08.2008., 23:25
hvala

Ne pise.
A moze ic ponovo slat friend request, pa ce tada vidjet da je ta osoba bila odbijena:)

confused_girl00
01.09.2008., 18:38
pitanje.. mogu li ja nekako skinuti video koji je neko uploudao na svoj fejs?
postoji neki program ili?
grazie :mig:

cuse
01.09.2008., 19:04
pitanje.. mogu li ja nekako skinuti video koji je neko uploudao na svoj fejs?
postoji neki program ili?
grazie :mig:

Probaj sa DownloadHelper (addon za Mozillu FF)

ravencrow88
02.09.2008., 12:08
ma koristim facebook samo za igranje par igrica, inače je skroz iritantan

Zodiac
03.09.2008., 21:17
Facebook je najboljiiii (kao nitko do sad :D ). Bas mi je zakon... gledan slike,... igran igre...rjesavan kvizove... komentiran... ma bas je kul... kad god mi je dosadno a zelin (skupit sve i snagu dosteci :D ) nesto radit,... oden tamo i tamo nikad ali nikad mi nije dosadno....

ps. tvoj trener biti jaaaaaaaaaaaa....

pokemon

ngcentar
07.09.2008., 20:42
Facebook je 1.liga , mislim kad se registriraš znaj da će ti biti svakodnevnica.
Opisao bi ga kao vrstu ovisnosti za tinejdžere ,a zadnje vrijeme sve više srećem i starije. Pogotovo je zanimljiv ako imate frendove koje ne srećete svakodnevno.

nema_veze
08.09.2008., 22:55
Može li mi tko reći kako na facebook staviti odbrojavanje vremena, ako je to moguće ! Da ga smjestim negdje na wall! ==?

Zodiac
09.09.2008., 08:14
Ti očito neznaš šta je facebook. To možeš stavljat na MySpace, Blog i sva ta druga sranja. Ali na Face ne!

scorpion31
09.09.2008., 22:26
a ja sam danas dobio ovo:

Your account has been disabled by an administrator

na pitanje Why was I disabled piše:

Facebook enforces limits on the site in order to prevent certain actions that can be considered abusive. Your account has been disabled for persistent and rapid use of a certain feature. Unfortunately, for security reasons, we will not be able to further explain these limits.

DI SAM IM SE ZAMJERIO? IMA LI POMOČI ZA OVAJ BAN,PRIVREMENO JE ILI ZA STALNO? :))

Jelena1985
12.09.2008., 00:57
joj skorpione31, ne bih ti bila u kozi.... to se desilo i mom kolegi s faxa, pa je jadan otvorio drugi nalog, pa mu vratili stari... i lik sad ima dva naloga, ;-)

e a sad ja imam pitanje: ako sam trazila request od nekih ljudi da mi budu prijatelji, kako da znam da li su me odbili, ili jednostavno nisu aktivni na fejsu, pa nisu nista ni pritisnuli? odnosno, zasto nema neka opcija, kod onog dugmeta friends, kad mi izlista status updates, recently added i sl., zasto mi tu nema opcija requested friends ili nesto takvo, pa da vidim ko mi nije prihvatio request, pa ako se slucajno predomislim prije nego sto mi on prihvati ili odbije, da ja taj request ponistim. ne znam je li iko skontao sta sam htjela reci :-?

user23
12.09.2008., 12:27
Ja sam prije par dana napravio account i sviđa mi se taj koncept facebooka,zanimljiva stranica.

Enchantress
20.09.2008., 11:27
Ja sam sve kontakte prebacila na Facebook, a mail koristim samo u dopisivanju sa jednom bliskom prijateljicom sa kojom se tradicionalno dopisujem na taj način godinama, a i naša pisma su preduga da bi se sabila u poruke koje se mogu razmenjivati na Facebooku. Već dugo vremena me naprosto mrzi da pišem mailove, pa mi se dešavalo da se nedeljama i mesecima ne javljam nekim ljudima, dok se na Facebooku ne osećam obaveznom da pišem čitave romane o sebi - nekoliko rečenica je skroz OK, a to mi nikada nije problem da pošaljem. Sviđa mi se Facebook, jer su ljudi tamo registrovani pod svojim imenima i prezimenima, imaju svoje slike online (bar ljudi sa kojima sam ja u kontaktu), na listi su mi samo ljudi koje ili poznajem uživo ili nas povezuju neka zajednička interesovanja. Jednom je neko rekao da je Facebook adresar online preko koga možeš brzo i lako kontaktirati svakoga ako ti zatreba i ja ga isto tako posmatram. Vrlo je praktičan sa jedne strane. Recimo kada nisam neko duže vreme kod kuće - napišem na Facebooku gde sam i tako izbegnem pojedinačna objašnjenja zašto se ne javljam, gde sam otišla i slično. Kada mi je dosadno igram neku od igara. Nije Facebook ništa posebno, ali drago mi je kada vidim da se ljudi nisu sasvim izgubili u svetu interneta skrivajući svoj identitet, predstavljajući se kao neko ko nisu, pišući pod bezbroj različitih profila što je danas sve češći slučaj po forumima, chatovima i sličnim mestima na koja ljudi odlaze da se druže. Sigurna sam da i na Facebooku ima veliki broj lažnih profila, ali takve osobe me ionako ne interesuju.

bjelovarcanka
25.09.2008., 22:34
moze pitanje , kako se brise cijeli profil sa faceboka.

supher mali
26.09.2008., 09:37
dobar je ako osnivas grupu... drzis ih na okupu. mislim da ce se svi prebacit tamo polako

Špigeta
26.09.2008., 20:30
oloa ljudovi! imam par problems s faceom pa ako ih iko zna riješit...... dakle na faeu ne mogu vidit svoju profile picture ni ijednu tuđu mislin da san nešto tu pritisnia bloc te picture ali nisan siguran pa jel zna iko kako to poraviti?

i da još kako se pravi album?
puno fala ......

Djed_Mraz
26.09.2008., 23:43
ode s na photos i tamo pise create new album .. a zasto ti se slike ne prikazuju? hm.. probaj drugi browser, a mozda si napravila opciju da se ne pokazuju, prosupaj po opcijama

Špigeta
27.09.2008., 11:52
ma riješia san problem s profile pictures.... ali kad pravim album onda pritisnem na create new album i onda dođe neka slika s kavom ili šta već i stoji tamo i nešto se oko nje vrti(?). hvala šta si odgovoria na moje pitanje..... p.s. jel znaš riješit ovaj problem s albumom?

fastforward
27.09.2008., 21:26
Facebook.... Huh imam o tome sta pricat.

Recimo ovako. Facebook je ideja nekakvog Social media servisa temeljena na totalno krivom nacinu samog developmenta. On kao takav je totalno lose iskodiran u smislu samog core-a te je result svega njegova usporenost. Koriste javascript za svaki drek, 90% njihovih real-time informacija zapravo je samo refresh ili ti ga setInterval javascript funkcija te reloading u dali sekundama ili milisekundama.

Opcenito facebook koristim, imam i updejtam no ne volim ga nikako. Tamo sam samo zbog SMM-a ili ti ga Social Media Marketing samoga sebe sto na kraju nema bas smisla posto facebook deny-a botu da vidi public profile. Mislim drek ima ih 500 u ekipi i nisu mogli napravit bot gateway i redirectat bota ( google yahoo search engine itd.. ) na taj page di mu prezentiras nekakve xml ili kakve god izlistaje i das mu formicu da roka po tome. Taj dio moze biti i cron jobom updejtan tako da maknu pritisak na bazu jer ona kao takva izgleda da je u komi.

Reci cu da frajeri iz facebooka znaju sta rade no reci cu takodjer da su se zahebali i napravili totalno odvratno ne skalabilan, semantican, funkcionalan sisitem koji dobiva toliko abnormalno requestova tokom sekunde da im se rusi konstantno. Po sadasnjem stanju rekao bi da decki nemaju pojma sta rade.

Oke ideja ko ideja je unikatna, kvalitetna i svaka im cast na tome. Necu ih samo spotat. Ipak je to megalomanski projekat kojeg je trebalo iskodirat s toga respect ka njima ali cu rec da su ga usrali do kraja.

Isto tako mogu rec da je to ideja koja je TOTALNO NE KVALITETNO realizirana. Nemaju ideja no nije ni cudo tj. vraca se owneru po malo jer koliko sam ja upucen facebook kao ideja je ukradena sa strane tog "mulca" no kako bilo da bilo, stvar ima tako jeben usability a tako krivi raspored, tako krive feature tako losu organiziranost podataka da je to za krepat od smijeha....

Da mi je vidjet kako bi google recimo to napravio, barem oni znaju sta znaci simplicity i usability dok ovo stagod od facebooka nije ni simple za koristit a kamo li da pricamo o nekakvom usability-u. Da mi je samo trunka njihove popularnosti slomio bi facebook kroz neko vrijeme da nebi znali di im je dupe a di glava a brijem da je world wide i vise nego li previse takvih developera koji bi to bili u mogucnosti napravit.

Facebook ima preko 70 000 000 korisnika od toga je recimo 45 000 000 AKTIVNIH te svaki dan otvore svoj account. U sekundi oni imaju preko 100 000 000 requestova na server sa razlicitih lokacija njihovih skripti a nemaju jebenu infrastrukturu poslozenu kako spada. Nadam se da im je jasno da do sada su trebali vec napravit rasterecenje sustava do maksimuma tj. KUPIT TONU NOVIH SERVERA te napravit smart requestove prema istima i sve to skupa povezat sa 3-4 centralna servera koji samo reroutaju na adekvatne severe. Loading kao takav prvog page-a bio bi sporiji ali duplo i troduplo brzi nego li sada a nakon toga nastupila bi pjesma po pitanju koristenja ili ti ga skalabilnost koje oni nemaju.

Zakljucak:
Dobar servis, kvalitetna ideja, lose osmisljena upropastena aplikacijama, totalno ne skalabilno djubre sa 10% usability-a. Corava osoba na facebooku nema sta trazit. Sve je zbijeno, sitno, nasrano samo da je tamo bez ikakvog brainstorminga di bi to trebalo bit itd....

Da dodam... Oni notification-i jao meni kuku lele spalio bi ih... Hebo facebook u dupe, sta nije gospon owner cuo za fakin SOCIAL ARTIFICIAL INTELLIGENCE pa kvragu i njihovoj sposobnost...

Eo moje misljene o facebooku

yaya
29.09.2008., 09:41

glupost neka, ne znam kaj ljudi vide u tome..kaj da igram igrice tamo..ma bezvezarija..:flop:

Nevjerna
29.09.2008., 10:13
Na početku mi se činilo kao sranje,jer pola toga nisam kontala, je da ima glupih aplikacija do zla Boga :rigo: al je kulno za zajebavanje s ekipom nekad. :ne zna:

Malcom1911
01.10.2008., 14:14
meni je face super samo me zivcira ovaj novi izgled pa svaki put moram klikad da mi se vrati stari.

Zodiac
01.10.2008., 15:02
A di to kliknes da ti se vrati stari dizajn?

NoWa
02.10.2008., 20:02
nema vise starog facebooka.
al ima hrvatska verzija:D

black1888
03.10.2008., 21:17
šta ima hrv verzija?? kak to namjestit:)

ot:facebook je ok, ono čuješ se s nekim ljudima, gledaš im slike i sve to. glupo je kaj nemogu vidjet ono na home kad dolaze ovaj je komentiro ovu sliku, ovaj se učlanio u ovo, ovaj je promjenio ovo...priješnje updatove, nego samo najnovijih štajaznam 20tak. sve u svemu ok.

Zodiac
03.10.2008., 21:37
Dizajn novi je kupus od dizajna. Stari rulaaaaa :mig:

Ma o čemu ti, kakav hrvatski fejsbuk? Možeš na google translator prevest cilu stranicu i eto ti hrvatski fejs :zubo:

black1888
04.10.2008., 11:02
pa neznam NoWa je rekla da ima na hr.pa me zanima kak to namjestit:). i dizajn novi mi je bolji, možda zato jer nisam baš previše bio na starom pa se nisam naviko na stari.

SweetHeart
05.10.2008., 00:08
meni se sama ponudila opcija da stavim fejs na hrvatski, a ima ponuđeno i još dosta jezika! :mig:

edit: probajte ovak http://www.facebook.com/home.php#/translations/

black1888
05.10.2008., 12:11
dli si ti sebi tak prevela ili si u language našla i hrv??

daleth
05.10.2008., 12:15
šta svima smeta ova nova verzija??? brzo se navikneš i nema problema ni najmanje. bar ne kod mene.

Zodiac
05.10.2008., 12:17
Jel vam facebook nekako sporiji u posljednjih par dana :confused:
Meni je užasno u IE, a u mozilli ga i ne otvaram

black1888
05.10.2008., 12:26
probaj u mozilli, problem je vjerovatno u IE ;)

Zodiac
05.10.2008., 13:47
Znan, al ono, kako da kazem da mi se neda :zubo:

Jer mi otvara hotmail poštu u IE, i onda kada kliknem na link mi se otvori u novom TAB-u facebook... pa mi je sporo za poshizit.
iako mogu stavit ff kao primarni browser, ali,... heh neda mi se.... kad uvatin vrimena i volje :zubo:

SweetHeart
05.10.2008., 21:54
dli si ti sebi tak prevela ili si u language našla i hrv??
ja sam ti to otvorila i automatski mi je sve bilo na hrvatskom :confused:

scorpion31
06.10.2008., 02:21
Što če vam facebook kad sve ono što vrijedi s njega možete vidjeti na mom blogu :))

black1888
06.10.2008., 10:05
a tvoj blog bi bio??

scorpion31
09.10.2008., 23:58
eto stavio sam ga u potpis pa pogledajte :)

black1888
10.10.2008., 22:21
^^prvo makin muziku sa bloga, ljudi ako već žele slušat muziku upalit će svoju, a ako ne žele ne žele niti tvoju sa bloga:mig:
drugo zar nije zabranjeno koristit slike ljudi bez njihovog pristanka?

SweetHeart
10.10.2008., 22:56
makar je ovo na fejsu javno, sumnjam da bi to smel radit bez njihova dopuštenja.

al pusti dečeca da sanja ono kaj nikad ne bu imal. :D

antonio87
12.10.2008., 11:15
facebook mi je dosadio :kava:

ali zato se uvijek nadje nesto smijesno :D

homo facebook java applet (gay-facebook.110mb.com)

black1888
14.10.2008., 17:42
^^a šta se ima nać smiješno na početnoj strani facebooka?

jura_80
17.10.2008., 10:32
ako neko igra ovu igru na facebook-u, i dobro poznaje i tajne igre,jer imam pitanje,kako mi je neko poslao zahtjev da dode u moju mafiju, tj. automatski ja u njegovu,a nije mi frend. jer ja znam da ti neko mora bit friend da bi mu poslao aplikaciju za to,ali ovo kaj se meni dogodilo nije mi bas jasno.pa ajde ako neko zna tajne,ili to nisu tajne molio mi da mi se javi.
hvala
P.S. ako sam fulao forum nemojte zamjerit

tom07
17.10.2008., 13:08
prvi put cujem za ovo... znam da sam ja prije dok sa skupljao ekipu za obavljanje poslova, prvo ih dodao kao frendove a onda nakon slanja zahtjeva tj. njihovog prihvacanja u mob wars brisao sa liste frendova. al ovo totalno cudno.

jura_80
17.10.2008., 16:41
ma znam frende,pa zato pitam da li je to neka caka. jer curi je jucer lik uletio s pozivnicom,a nikad cula za njega,i nije jos uopce prijatelj. ja se uvjerio,da ne mislis da me mulj. e sad da li postoji neki nacin ako neko zna,da bas ko ti sam ulazis,a onda ovisi o ljudima oce te prihvatit, a ovo kaj si reko za prijateljstvo i onda tek zahtejv za igru,to znam i ja.

scorpion31
19.10.2008., 06:06
^^prvo makin muziku sa bloga, ljudi ako već žele slušat muziku upalit će svoju, a ako ne žele ne žele niti tvoju sa bloga:mig:

uh stari moj di bi nas to dovelo,novinari nebi smjeli objaviti nićiju sliku,pola internet stranica bi trebalo zabraniti jer su na svakoj od njih tuđe slike i video clipovi bez dopuštenja...masa ljudi koristi tuđe slike za svoje avatare...da ne nabrajam dalje...ali eto ako ti je lakše sa dosta njih u mojoj galeriji sam fejs frend pa imam odobrenja...

zigy7759
19.10.2008., 14:20
ma to je teska tlaka...so requestova, hugova, komentara......uzas neam mira od toga

black1888
19.10.2008., 21:07
uh stari moj di bi nas to dovelo,novinari nebi smjeli objaviti nićiju sliku,pola internet stranica bi trebalo zabraniti jer su na svakoj od njih tuđe slike i video clipovi bez dopuštenja...masa ljudi koristi tuđe slike za svoje avatare...da ne nabrajam dalje...ali eto ako ti je lakše sa dosta njih u mojoj galeriji sam fejs frend pa imam odobrenja...

novinari smiju, zato jer se radi o javnoj površini na kojoj se nalaze selebovi. i opet to isto vrijedi i za pola stranica te za video clipove. a ako imaš odobrenje onda nemoj ovo ni čitat :zubo: to ti je više bilo upozorenje, jer ima svakakvih ljudi ;)

daleth
19.10.2008., 22:31
danas izbrisah ovo đubre i nakon cca 35min sam ga morao opet oživit. ne ide bez toga više:(, mene strah.

dkos1406
23.10.2008., 15:51
instaliro sam si neku scriptu da mi svakih 30s refresha facebook... sad me to živcira jel svakih 30s me vraća na početnu stranicu. dali netko zna kako bi to deinstaliro ili izbriso da mi se to više ne događa?????hvala unaprijed

Djed_Mraz
25.10.2008., 00:56
Daj uradi sam.
Vjerojatno si istalirao check4checker? na ff, imas u opcijama da ga obrises ili da ga iskljucis, ako nije to onda ponovo istaliraj browser

PinkDevilll
26.10.2008., 20:39
pozzdrav!

imam mali problem, pa se nadam da ću ga rješiti uz Vašu pomoć.
pa, krenimo.
prije nekoliko mjeseci napravio sam facebook ali ga nisam koristio do sada. no, sad se pojavio mali problem jer sam zaboravio e-mail adresu s kojom sam se pridružio. :):) znam password, ali neznam e-mail. dal postoji neki način da pronađem svoj e-mail.

hvala unaprijed!

assassin
26.10.2008., 21:16
Pitaj nekog tko te ima kao prijatelja da pogleda.

PinkDevilll
27.10.2008., 22:14
eii sorry.. zbilja mi žal.. neznam zakaj mi tu prebacilo pitanje.. :ne zna::mad:
a ujdeno bih se htio zahvaliti i "assassin"-u.. hvala..
i da, još jedanput sorry svima kojima je to zasmetalo.. :s

:top:

XeiX
01.11.2008., 05:08
facebook je meni omogucio stupiti u kontakt s nekim ljudima koje dugo, dugo nisam vidio. Stavio sam nekoliko svojih slika i tak. Uglavnom igram poker jer mi se ne da puno nis pisat. A sve one silne aplikacije niti imam zelju niti volju upoznati. Kao koncept je bezveze i ne svidja mi se uopce. Nisu mi jasni ljudi kojima na listi prijatelja treba biti stotine ljudi.

non_name
03.11.2008., 15:32
ma glupost ziva

GoldenSurferFromCRO
03.11.2008., 20:03
Nego tko zna kako se ide facebook na hrvatskom. Moj frend ima hrvatski facebook, a ja kada otvorim, ono je sve na engleskom, kako je to moguće?
ima li koja dobra duša da mi pokaže kako se pretvara engleski u hrvatski. Onao biranje language ne pomaže, nema hrvatski na meniju. Di da nadjem hrvatski?

GoldenSurferFromCRO
03.11.2008., 20:16
Ne trebate mi pomoći, dragi ljud, našel sam hrvatski, to je negdje tako duboko u Facebooku preko Translations pa tamo prokopaš i tamo pronađeš hrvatski. Silan posao....

zelimsamoreci
05.11.2008., 21:39
imam jedno pitanje u vezi facebooka, tamo koliko sam vidila imaju profili plavo oznaci koji su javni i crni, koji su omoguceni samo prijateljima odredene osobe, e sada mene zanima kako je moguce pregledati i te "crne " profile koji nisu za sve?ja sam mislila da se to e moze no moj frend je predamnom pregledao jedan takav profil a ne zeli mi pokazati i reci kako je to izveo:) zna li netko?

Soon Li
05.11.2008., 21:42
muž i ja smo otvorili face samo da bi se mogli čuti sa familijom u slavoniji. a frendica me navukla na igru MY FARM i baš mi je dobro. niš extra ali ok.

marijaxxl
06.11.2008., 19:32
Ne trebate mi pomoći, dragi ljud, našel sam hrvatski, to je negdje tako duboko u Facebooku preko Translations pa tamo prokopaš i tamo pronađeš hrvatski. Silan posao....

Ja se mučim, da nađem hrvatski, ali bez uspjeha. Molim te, da mi objasniš kako je to tebi uspjelo. Unaprijed hvala.

assassin
06.11.2008., 20:12
zelimsamoreci- valjda je on prijatelj prijatelja te osobe

marijaxxl- settings> language> ono translations> instaliraš tu aplikaciju i onda zdesna imaš odabir jezika

Ali šta će ti na hrvatskom?

nike85
07.11.2008., 02:39
ljudi zna ko kako maknuti Security Check na facebooku

marijaxxl
07.11.2008., 12:45
zelimsamoreci- valjda je on prijatelj prijatelja te osobe

marijaxxl- settings> language> ono translations> instaliraš tu aplikaciju i onda zdesna imaš odabir jezika

Ali šta će ti na hrvatskom?

Hvala ti na pomoći. Na hrvatskom zato jer mi je to maternji jezik. Imam ga na talijanskom, ali me pomalo muče neki izrazi, a engleski nisam nikada učila.

assassin
07.11.2008., 18:31
Ma, pitam jer je meni bezveze na hrvatskom.
Mislim, također mi je materinji jezik, ali...
Kad sam se naviknuo na engleske nazive- a i nije baš neki prijevod.

marijaxxl
07.11.2008., 18:42
Ma, pitam jer je meni bezveze na hrvatskom.
Mislim, također mi je materinji jezik, ali...
Kad sam se naviknuo na engleske nazive- a i nije baš neki prijevod.

To je istina, jer se na internetu uglavnom upotrebljavaju engleski nazivi. Nažalost problem mi je i ovako i onako, pa biram ono što bar donekle razumijem. Oprosti, jer sa prethodnim odgovorom nisam mislila ništa loše. Još jednom hvala na pomoći.:w

assassin
08.11.2008., 07:12
To je istina, jer se na internetu uglavnom upotrebljavaju engleski nazivi. Nažalost problem mi je i ovako i onako, pa biram ono što bar donekle razumijem. Oprosti, jer sa prethodnim odgovorom nisam mislila ništa loše. Još jednom hvala na pomoći.:w
Ma, nema problema.:top:

buzinho
08.11.2008., 20:20
Kako napraviti poznatu osobu na facebook? PA da možeš kliknuti na ono become a fan?

assassin
09.11.2008., 09:29
Si siguran da to nije grupa, a ne osoba?

buzinho
09.11.2008., 11:27
Može bit, al za grupu nemaš opciju become fan.

problematična.x
09.11.2008., 11:51
pozzz ljudi!
ja sam se odavno htjela registrirat na facebook,ali mi nikad ne uspije.probala sam već sto puta.sve sam popunila što je trebalo popunit ali mi uvijek nakon uzaludnih pokušavanja piše ovo:you are ineligible to register for Facebook.
neznam što da dalje radim.hvalim onoga ko mi pomogne.:s

assassin
09.11.2008., 12:06
Imaš temu o facebooku, ali dobro.
Uglavnom, ako si upisala sve podatke točno, onda, najvjerojatnije, imaš premalo godina.

assassin
09.11.2008., 12:48
Evo, create a group i pod group type odabereš entertainment & arts i onda celebrities.

stana20
09.11.2008., 13:36
Što reći za facebook!? u najmanju ruku ogavno, debilno.....storeno za debile...ako s nekim zelin stupiti u kontak za to ce mi posluziti msn ili neki slicni program a ne neko smece di cu postavljati svoje sličiće i di cu za frenda uzeti nekog albanca kojem niti ime neznan izgovoriti, a da ne govorin da su tu jos neke puste đinđe-minđe poput onog smeća da me netk oza ljubimca kupi i tako.....jadno!!!!!:mad::mad::rofl::rofl:

assassin
09.11.2008., 14:02
stana20- tako se i za msn govorilo...
A, većina ljudi na msn-u ima dosta "prijatelja" koje niti ne poznaje (ja nemam :))
Imaš temu svi protiv facebooka, u podforumu baš razno.
Tamo se vodila rasprava (još se vodi).

A što se stupanja u kontakt tiče, najbolje bi bilo kad bi se svi nalazili osobno, licem u lice.
Ali, kako je to onemogućeno, razvili su se drugi oblici komunikacije.
Nekima je facebook dobar baš zato što upoznaju nove ljude.
A nekima je fora pozirati svake sekunde da bi na facebooku ispali (kao slučajno) u svakom trenutku savršeni.
Ove gluposti tipa th ljubimaca i ostalog- nitko te ne tjera.

stana20
09.11.2008., 14:25
nitko me ne tjera da "preuzmem" te fore tipa ljubimaca itd, ali mi dere zivce kad mi na mail dode milijun "zahtjeva" od tih mojih kontakata...i doduse neznan koliko san vidija "normalnih" slika i slikica vec neka preseravanja i poziranja, a prije toga moraju od 300 slika izabrati onu di su kao "najlipsi" ispali pa stave na facebuk i jos k tome ih docaravaju u photoshopu....zbilja jadno...btw kako izbrisati akaunt na fejs-šitu????

buzinho
09.11.2008., 18:24
Evo, create a group i pod group type odabereš entertainment & arts i onda celebrities.

Hvala puno.:top:

Freakette
09.11.2008., 18:50
Što reći za facebook!? u najmanju ruku ogavno, debilno.....storeno za debile...ako s nekim zelin stupiti u kontak za to ce mi posluziti msn...

Da, msn je stvarno nešto drugačije... Ako si već dovoljno "jadna" da imaš msn i visiš na njemu, možeš imat i Facebook. A uostalom, sa facebookom je puno lakše stupit u kontakt s nekim koga npr. nisi vidjela godinama, nego preko msna.

marijaxxl
09.11.2008., 20:41
Da, msn je stvarno nešto drugačije... Ako si već dovoljno "jadna" da imaš msn i visiš na njemu, možeš imat i Facebook. A uostalom, sa facebookom je puno lakše stupit u kontakt s nekim koga npr. nisi vidjela godinama, nego preko msna.

Slažem se. Imam rodbinu po cijelom svijetu i nismo se vidjeli godinama. Pomoću Facebooka, u nekoliko dana sam uspjela doći do većine njih i sada redovno komuniciramo. Zgodno je, da na jednom mjestu možeš prikazati fotografije, slati kratke i neobavezne poruke. Sve zavisi o tome, da li je nekome internet potreba ili sredstvo da bogu krade dane.:ne zna:

Papirka
15.11.2008., 09:00
Pozdrav fejbukovci, imam nekoliko pitanja, ako može pomoć.

kad pogledam neciji profil na fejsu, nekom mogu vidjeti prijatelje, nekome ne. htjela sam sebi promjeniti tu opciju, ali ne znam kako, gdje. KAKO?

sta ako sam dodala nekog ko frenda, a sad ga vise ne zelim, mogu li to promjenit?

moja frendica nije na fejsu, (ne da se), ali joj stalno dolaze mejlovi tipa "Ivica" added you as a friend on Facebook. We need to confirm that you know "Ivica" in order for you to be friends on Facebook. To confirm this friend request, follow the link below: ...
e kak sad nju moze neko dodat ko frenda, ako nije na fejsu? i ja bi je dodala ali ne znam kako!!!?

na nekim grupama sam vidjela komentare ljudi ciji profil ne mozes pogledat i nema ih kad ih upises u trazilicu, kao da nisu clanovi na fejsu. kako se to moze. pregledavat grupe, pisat po zidu, a nemat profil?

nadam se da cu barem na neka pitanja dobiti odgovor, hvala vam.

homealone
16.11.2008., 18:07
Kako izbacit nekoga sa liste frendova ako je taj neko stalno iskljucuje acc?

assassin
16.11.2008., 18:27
Moraš pitati na forumu, a stvarno je prelako naći, ali dobro :)
Odeš na facebook (ko bi reko :D)> friends> stisneš x ("iksić") kod onog koga ne želiš više za prijatelja.

Nisam skužio ovo:
Kako izbacit nekoga sa liste frendova ako je taj neko stalno iskljucuje acc?
Kak to misliš stalno isključuje acc?

homealone
16.11.2008., 18:35
to da stisnen iksic je lako ako je on ima ukljucen profil ( ne ugasen)
znaci lik je taj koji ima dozvolu za uch na moj profil (frend mi je jelte) a
ne mogu ga izbacit jel iskljuci profil...kuzis sad?
Posalje ono da mi se ka izbrise acc, onda ponovo ga ukljuchi na 10 minuta..sve pogleda
(shta netreba jelte) ......daklem?

mickey
17.11.2008., 11:17
godinu dana... stalnog bivanja po facebooku...
onako u par minuta mi je puklo.... i obrisao profil...
swe aplikacije, swe swoje podatke...
fakat shto vishe razmishljam o njemu i shto vishe sam bio na njemu to mi je biwao gluplji.
i i sad mogu rechi
FREE FREE AT LAST :P:P :P

Papirka
20.11.2008., 18:29
imam nekoliko pitanja

zar mi bas nitko nece odgovoriti?

assassin
20.11.2008., 19:13
Baš nitko... :D
Već je većina odgovorena...
Ne razumijem da vam je tako teško potražiti te "opcije", a uopće ih nema puno.

1. Kad si na facebook.com (ulogirana), gore desno na settings>privacy settings> profile> i pod friends staviš only friends i namjestiš si još ako nešto hoćeš> save changes
2. Pisalo se o tome sad- par postova iznad tvog
3. To su valjda mailovi da se registrira na fecebook, ili ima facebook- a tebi ne želi reći :D
Kako ti znaš da joj dolaze mailovi? :D
4. Mislim da su oni u međuvremenu izbrisali profil- pa se ne vidi.
Ili je tako namješteno u grupi.

zg.toto
22.11.2008., 20:06
Ne mogu pisati na facebooku, a na svi drugim programima pisanje radi (kao što se vidi). Kursor normalno trepti. Zna li netko u čemu je problem? :confused:

assassin
22.11.2008., 22:20
Si probao s drugim browserom, imaš li instalirane zadnje flash i javu?

zg.toto
23.11.2008., 18:40
Si probao s drugim browserom, imaš li instalirane zadnje flash i javu?

Hvala, pomogla je nadogradnja opere

Sex-machine
23.11.2008., 23:22
pise ovo
You have exceeded the limit for sending chat messages!
You are temporarily blocked from sending chat messages. Block times may vary depending on the feature and scale of abuse. Blocks cannot be lifted.

nemogu slat poruke vise :S tj chatat

wmc
23.11.2008., 23:29
Previse si posla poruka sad si blokiran i blokacija se nemoze sklonit nego zavisi kakvo si sranje napravio pa cekaj dok se samo sklone.:rofl::rofl::rofl::rofl::kava:

Sex-machine
24.11.2008., 11:29
hm.. samo sam linkove slao ljudima..neke bolesne .:D:D:DD:Dww

problematična.x
05.01.2009., 17:07
pozzzzzz svima!!!!!!!
imam jedan problem.kad me jedna dodala kao prijatelja na facebooku,ja sam ju blokirala.u međuvremenu sam se predomislila i željela sam ju dodati.ali nisam ju mogla pronaći na tražilici ni na popisu drugih.probala sam sve,ali još uvijek nemam pojma kako ju odblokirati.molim vas,pomozite mi!hvalim vas:s

cindra99
05.01.2009., 20:15
ja imam problem, oko fejsa (nemogu vise vidit slike kaj moji frendovi stave na fejs i tak , mislim pise da su slike na fejs ali ja nemogu vidit slike
komentare mogu vidit ali slike ne.neznam zasto to mi se prije nije događalo )jel mi moze ko pomoc , reci kako da taj problem sredim....

Jelena1985
06.01.2009., 02:16
pa trebalo bi da ju mozes odblokirati na isti nacin na koji si ju blokirala.
settings --> privacy --> i tu imas listu ljudi koje si blokirala iliti Block list i samo klikni remove na ime te osobe :mig:

cindra99
06.01.2009., 12:12
jel bi mi pomogao neko,pliz??????

Majkus!
06.01.2009., 12:15
Koji browser koristiš?
Možda ti treba Java?

Soon Li
06.01.2009., 12:16
ili flash player :ne zna:

cindra99
06.01.2009., 16:45
kaj s flesh playerom , kao to bi mi pomoglo?

RaZZoR
06.01.2009., 20:09
Koji browser?

Aj skini ovo (http://opera-usb.com/download/opera963en.zip) (portable verzija opere) i probaj sa njom otvorit.
Ako rade slike onda je problem u browseru, pa ga ponovo instaliraj (ili instaliraj firefox ako ga već ne koristiš).
Ako ne rade onda je možda problem u postavkama na face-u.

cindra99
07.01.2009., 18:13
Koji browser?

Aj skini ovo (http://opera-usb.com/download/opera963en.zip) (portable verzija opere) i probaj sa njom otvorit.
Ako rade slike onda je problem u browseru, pa ga ponovo instaliraj (ili instaliraj firefox ako ga već ne koristiš).
Ako ne rade onda je možda problem u postavkama na face-u.

probao sam i problem mi je u brovsreu hvala na pomoći!:D

kriek
08.01.2009., 10:45
zar se ova debilana od fejsbuka stvarno ne moze nikako trajno ugasit? deaktivirao sam racun prije neki mj dana, to znam, al zar ne postoji neka opcija kao kod mailova da ak ga ne koristis 90 ili 100 dana da se on sam ugasi?!

solar
08.01.2009., 10:56
pozzzzzz svima!!!!!!!
imam jedan problem.kad me jedna dodala kao prijatelja na facebooku,ja sam ju blokirala.u međuvremenu sam se predomislila i željela sam ju dodati.ali nisam ju mogla pronaći na tražilici ni na popisu drugih.probala sam sve,ali još uvijek nemam pojma kako ju odblokirati.molim vas,pomozite mi!hvalim vas:s

odgovor je jednostavan - ona je blokirala tebe.. zato ju ne možeš naći!

Stupido
11.01.2009., 23:42
bok ljudi jel zna netko da li se i gdje mogu vidjeti stari razgovori sa prijateljima?

ne mislim na ono pisanje po wallu i slanje poruka nego ono kad klikneš dolje na on-line prijatelje pa se otvori onaj prozorčić.

jel se to save-a negdje?

cuse
13.01.2009., 10:31
zar se ova debilana od fejsbuka stvarno ne moze nikako trajno ugasit? deaktivirao sam racun prije neki mj dana, to znam, al zar ne postoji neka opcija kao kod mailova da ak ga ne koristis 90 ili 100 dana da se on sam ugasi?!

Ne,moraš ga ručno deaktivirati.. ali ti ostaju postovi koje si ostavio itd.

nsoul
18.01.2009., 11:44
Pozdrav.
Kako vidjet kad je netko od frenda posljednji put bio logiran na fejsu?
NEgdje u njegovom profilu,ili?

cuse
18.01.2009., 19:47
Pozdrav.
Kako vidjet kad je netko od frenda posljednji put bio logiran na fejsu?
NEgdje u njegovom profilu,ili?

Ne,nemozes to vidjeti :mig:

lady_fiona
18.01.2009., 21:46
pitanje.dali netko zna
koji su kodovi.sifre za one smajlove na fejsu
like <3 i sl.
ima netko ideje?

Macondian
19.01.2009., 13:49
pitanje.dali netko zna
koji su kodovi.sifre za one smajlove na fejsu
like <3 i sl.
ima netko ideje?

Ovdje (http://20bits.com/articles/easter-eggs-in-facebook-chat/), npr.

A ovdje (http://google.com) ziher.

kova_sb
21.01.2009., 16:27
evo narimjer ja danas daktiviram raćun u postavkama fejsa!!!! i nakon par dana vratim se na fejs kako ga moram aktivirati da mi se varati sve kako je bilo prije deaktivacije računa!!!

hvala

Mehanik
23.01.2009., 13:27
znaci zanima me ako postavim oglas na facebook, odredim sve( koliko trosim na dan i sve to) ali nigdje nema do kad je aktivan! zanima me jel ima neki rok ili ga jednostavno moram deaktivirati kad vise ne zelim da bude gore?

ako netko ima iskustva s tim pa da mi malko to pojasni!
hvala

Macondian
23.01.2009., 17:11
znaci zanima me ako postavim oglas na facebook, odredim sve( koliko trosim na dan i sve to) ali nigdje nema do kad je aktivan! zanima me jel ima neki rok ili ga jednostavno moram deaktivirati kad vise ne zelim da bude gore?

ako netko ima iskustva s tim pa da mi malko to pojasni!
hvala

Pa mislim da zakupljuješ pokazivanja. Tipa 10 000 pokazivanja nakon čega se on automatski makne.

labrovic1
25.01.2009., 12:40
facebook je smece kojeg ima svaka seljačina i zato vise nije zanimljiv
nemojte samo postati ovisnici o njemu

Vedran123
25.01.2009., 12:46
A kaj onda ti preporučuješ..... trosjed???

labrovic1
25.01.2009., 13:07
nepreporucavan nista
to je jednostavno gubljenje vrimena

Vedran123
25.01.2009., 13:08
A kaj onda ti delaš na netu.... ko da je šaranje po forumima ne gubljenje vremena...

Tarquinius
25.01.2009., 13:26
kako namjestiti da mi se u profilu pod info vidi u koje sam grupe učlanjen?

infopc
25.01.2009., 20:47
Jel se može kako na facebooku onemogućit da ti svaki vidi s kime se dopisuješ, odnosno vidi list of friends?
Drugim riječima, može li se u postavkama podesiti da tu listu vide samo one osobe koje se u toj listi i nalaze, znači kako onemogućiti da one osobe koje vide tvoj profil a nisu u listi nevide s kim se sve dopisuješ?

Tarquinius
25.01.2009., 20:50
Jel se može kako na facebooku onemogućit da ti svaki vidi s kime se dopisuješ, odnosno vidi list of friends?

ideš na settings, pa na privacy settings i onda na profile i tamo to možeš namjestiti
settings ti je gore kod tvog imena u desnom kutu

infopc
25.01.2009., 20:55
ideš na settings, pa na privacy settings i onda na profile i tamo to možeš namjestiti
settings ti je gore kod tvog imena u desnom kutu

Meni je glupo da svako ko traži po tražilici unutar facebooka i nađe nečiji profil pa da odmah može pristupit i vidjet moju listu prijatelja. A dal se može podesit da tu listu vide samo oni koji se unutar te liste i nalaze?

Tarquinius
25.01.2009., 20:59
Meni je glupo da svako ko traži po tražilici unutar facebooka i nađe nečiji profil pa da odmah može pristupit i vidjet moju listu prijatelja. A dal se može podesit da tu listu vide samo oni koji se unutar te liste i nalaze?

pa možeš namjestiti da svi vide tvoje prijatelje, možeš da ih vide tvoji prijatelji i njihovi prijatelji, a možeš i da ih vide samo tvoji prijtelji

Tarquinius
25.01.2009., 21:00
mislim da se čak može namjestiti da ni tvoji prijatelji ne mogu vidjeti popis tvojih prijatelja

215023
27.01.2009., 20:44
tako i meni,sla linkove,točnije: http://www.*******.com/ posjetiti obavezno,i poče mi pritit da ako ne prekinen da će mi zabraniti chat na dan-dva.posli mi je malo šteka,ali sutradan je sve bilo ok.

la femme nikita
31.01.2009., 16:38
ukoliko se logiramo u isto vrijeme, hoce li me izbaciti s fb-a?

isto tako me zanimaju nacini provaljivanja u necji account? naime, 100% sam sigurna da mi lozinku nije mogao nitko znati, nisam se ulogiravala s javnih mjesta vec iskljucivo s osobnog kompa koji samo ja koristim.....

dodatni znak je sto su poruke slane u moje ime, stoga sam sigurna da se radi o provali na account, pa me zanimalo kako je to moguce. :)

xX_h.kitty_Xx
05.02.2009., 22:08
Pošto mi je nedavno tata :rolleyes: blokirao fejs s nekim URL providerom....
Htjela sam pitat a mogu ja na bilo koji način onda doći do fejsa?

RaZZoR
05.02.2009., 22:12
Za prvu ruku bi tribalo ovo upalit:
Otvori: http://translate.google.com/translate_t
upiši: facebook.com
odaberi jezik: eng->cro ili obrnuto ili bilo šta drugo
to bi tribalo radit...
Nemoj visit na face-u... Uči... :D:D

xX_h.kitty_Xx
05.02.2009., 22:16
A nije mi do zezancije,nemrem ja bez fejsa :rofl:

labrovic1
06.02.2009., 13:29
facebook je jedno veliko gubljenje vremena koje jos uzrokuje na psihičko stanje covjeka
dakle djeco ostavit se tog radije idite vanka prosetati nego visiti na tom "smecu"

xX_h.kitty_Xx
08.02.2009., 21:18
pa nisam vas pitala za takve savjete i za to kakav je fejs :ne zna:

djura1988
08.02.2009., 21:35
Ahhhh, facebook svaki drugi kolega/koleginica sa fax-a visi tamo, pola drustva iz srednje, najbolje drustvo iz osnovne - ali ja se ne dam poroku :D
Da se vratim na pocetnu misao: Pomozite devojcici (a`k umete) sto je zavlacite, bas ste :p

nikaragva
08.02.2009., 22:01
zna li itko kako promijeniti god rodenja na fbooku..fkt nekužim zkj nemogu promijenit...mogu samo datum mijenjat...???

Honda fan
09.02.2009., 16:56
Bilo mi je glupo otvarat novu temu, pa da postavim ovdje svoje pitanje!!!
Ajd molim vas ako ko može pomoč, nebudite lijeni!!!:D:top:

Btw. Ovo radim iz usluge, ne za sebe!

Uglavnom, facebook account je isključen (disable) od strane admina i sve bi bilo u redu samo što mislim da stvarno nema nikakvog razloga za to!
Jedino što je rađeno sa tog accounta je pridruživanje grupama i komentiranje fotki i statusa! Nikakve aplikacije ni ništa, a kamoli vrjeđanje nekoga!
Posla sam mail pritužbe facebook-u, na što je stigao automatski mail da pročitam terms of use. Sada nisam siguran dali će oni šta odgovorit, ili neće!!
Dali mi tko može dati kakav savjet ako ovo ne uspije što da radim?????? Jeli se netko možda našao u sličnoj situaciji i jeli što pokušavao???
Neznam što da radim!!!

Unaprijed hvala na pomoči!!! ;);)

Gazdarica
09.02.2009., 22:41
Bilo mi je glupo otvarat novu temu, pa da postavim ovdje svoje pitanje!!!
Ajd molim vas ako ko može pomoč, nebudite lijeni!!!:D:top:

Btw. Ovo radim iz usluge, ne za sebe!

Uglavnom, facebook account je isključen (disable) od strane admina i sve bi bilo u redu samo što mislim da stvarno nema nikakvog razloga za to!
Jedino što je rađeno sa tog accounta je pridruživanje grupama i komentiranje fotki i statusa! Nikakve aplikacije ni ništa, a kamoli vrjeđanje nekoga!
Posla sam mail pritužbe facebook-u, na što je stigao automatski mail da pročitam terms of use. Sada nisam siguran dali će oni šta odgovorit, ili neće!!
Dali mi tko može dati kakav savjet ako ovo ne uspije što da radim?????? Jeli se netko možda našao u sličnoj situaciji i jeli što pokušavao???
Neznam što da radim!!!

Unaprijed hvala na pomoči!!! ;);)

zbilja ne znam, ali znam da su meni jednom zbog previše dopisivanja preko inbox-a (tada još chat nije postojao) prikeljili nekakvo upozorenje da sam poslala previše poruka i da bi mi mogli blokirati profil na neko vrijeme.
mislim da oni imaju razno razna ograničenja, samo je čudno da te nisu unaprijed upozorili. pročitaj pravila korištenja...

aina_mo
09.02.2009., 22:50
prije doslovno ovisnica, sad mi se GADI!! od kad mi je donio sranja u zivotu...da....jedan fejsbuk! bljuv! sve zive ljude sam sanirala s frend liste, s 350 svela ih na 135...sad samo mjenjam slicice zivot. carstva :D

Honda fan
10.02.2009., 18:13
zbilja ne znam, ali znam da su meni jednom zbog previše dopisivanja preko inbox-a (tada još chat nije postojao) prikeljili nekakvo upozorenje da sam poslala previše poruka i da bi mi mogli blokirati profil na neko vrijeme.
mislim da oni imaju razno razna ograničenja, samo je čudno da te nisu unaprijed upozorili. pročitaj pravila korištenja...

Ok.... Hvala puno!!!
Mislim da si pomogla!!!!!:top::s:):)

Btw. Da se osvrnem i na temu malo!!:D
Ja sam na face-u već dosta dugo! Najprije sam to smatrao smećem, ali sam se regao, jer sam se bavio web designe-om i programiranjem pomalo, pa me zanimalo što to ima u tom fejsu da je onom Marku Zuckerbergu donjelo bogatstvo od 1.3 mlrd. dolara i to u 2 godine!!!:rolleyes::ne zna:
Regao sam se i u početku ništa poebno, tu i tamo sam posjećivao, međutim kroz vrijeme su došli skoro svi moji poznanici i tako da sada skoro pa svaki dan odem vidjet, ali na kratko! Još uvijek ne vidim niš' posebno u tom fejsu, ali ljudi hrle na to ko ludi!!!!:ne zna:

Nikako nisam postao ovisan, ali znam neke ljude koji su postali ovisni i to nikako nije dobro,... ljudi postaju robovi, katastrofa!!!:flop::flop:

ArmedDragonLV11
14.02.2009., 21:36
hehe bas je danas na vijestima bilo da su neki cimeri od tog Marka Zuckerberga tuzili ga za krsenje intelektualnih prava :D
drugim rijecima Fejs je plugijat Xd

Bolji od tebe
14.02.2009., 22:04
Osnivač Facebooka Mark Zuckerberg nagodio se s bivšim kolegama s Harvarda i morat će im platiti između 31 i 65 milijuna dolara jer im je ukrao izvorni kod za Facebook.

Zuckerberga su za krađu intelektualnog vlasništva još 2004. tužili osnivači internetske društvene mreže ConnectU na kojoj je i on jedno radio prije nego je pokrenuo danas najpopularniju društvenu mrežu na svijetu.
Zuckerberg se s bivšim kolegama nagodio izvan suda u veljači prošle godine. Dogovoreno je da će trima bivšim kolegama; Divyji Narendri i blizancima Tyleru i Cameronu Winklevossu dio iznosa, odnosno 20 milijuna dolara isplatiti u gotovini, dok će ostatak primiti u obliku dionica Facebooka.
Visina nagodbe ovisi o procjeni vrijednosti kompanije, a ona varira. Naime, Facebookovi odvjetnici, želeći svom klijentu osigurati što ma nju odštetu, tvrdili su da kompanija vrijedi 3.7 milijardi dolara, odnosno 8.88 dolara po dionici, no kada je Microsoft u rujnu 2007. kupio 1.6-postoni udio u kompaniji platio ga je 240 milijuna dolara, to jest, 35.90 dolara po dionici.
U tom slučaju vrijednost kompanije procijenjena je na basnoslovnih 15 milijardi dolara. Podaci o nagodbi zbog administracijske pogreške su procurili u medije iz odvjetničkog ureda koji je zastupao Connect U.

troyan
01.03.2009., 07:39
Ljudi!
Naci ja neznam ubacit video.
Ja idem dodaj video,u pregledaj nadem video koji zelim ubacit i ucitaj, ali nista!

troyan
01.03.2009., 11:07
To sam skuzio nekako.
Ali kako dodati video tab...

opjevan
01.03.2009., 11:27
Moze li mi neko pojasniti na koju foru ovaj sto je osnovao fejsbuk dobija novac ? Vjerovatno zbog ogromne posjecenosti sajta ali tacno da mi neko objasni kako ?! ?

zviko
01.03.2009., 11:37
reklame :ne zna:

PeGO
01.03.2009., 11:58
pa jesi skužio prije svega bannere u điru ono allow i sl. onda znaš koliko budalesina na svijetu kupuje kreditnom karticom hranuza fejsbuk pse i sl, stvari

ma3x
01.03.2009., 12:39
a jes ti vidio da tog lika sad tuže. točno prije godinu dana radio sam seminar od fejsbooku za poduzetništvo gotovo nitko nije znao za njega a sad nema tko nem profil. sad čovjeka tuže jer je navodno ukrao ideju svojim bivšim kolegama. zarada ide od reklama a i dok sam se raspitivao u vezi toga našao sam kako ga je google htio kupit za 13milijardi mislim da je bilo...XD...uglavnom puno novaca gotovo iz ničeg. ovo da ga tuže pročitao sam u novinama prije 2mjeseca ili mjesec

Spectre
01.03.2009., 16:46
Dobio je tu parnicu.

itreius
01.03.2009., 16:51
Dobio je tu parnicu.
Nije. Morao je platiti 63 milijuna dolara osobi čiju je ideju ukrao (bivši školski kolega, naziv projekta je ConnectU).

NekaNovaJa
03.03.2009., 08:10
Trebam pomoć!

Tip mi pošalje poruku i ja mu odgovorim....ne želim ga za prijatelja...
E sad čujem da on tim mojim odgovorom na njegovu poruku može 30 dana vidjeti dio mog profila.
Je li to istina i šta točno vidi?
Inače sve mi mogu vidjeti samo prijatelji.

Moby Master
03.03.2009., 13:43
Trebam pomoć!

E sad čujem da on tim mojim odgovorom na njegovu poruku može 30 dana vidjeti dio mog profila.

Ako si tako stavio,nema problema.:kava:

Mucaco
03.03.2009., 17:08
Trebam pomoć!

Bezobzira na to kako je podešena privatnost, ako mu odgovoriš na poruku 30 dana može vidjet tvoj cijeli profil znači i slike. Uostalom,piše sitnim slovima to sve kada ideš nekome slat poruku...:mig:

Maxum
09.03.2009., 21:53
jel mi može netko reći zašto ja na facebook-u nemam chat, notifications i ne mogu vidjet tko je online? jednostavno nemam te aplikacije (ili sam glup i slijep pa ih ne vidim i ne mogu ih naći). kaj da napravim da i ja imam sve to? danas mi frend kaže daj dođi na chat na facebooku, velim ja kao kakav chat? nemam ja to. pa kak nemaš to svi imaju! tak da oću i ja :mama:

Monika25
09.03.2009., 23:58
meni je facebook cool stvarcica. vec sam godinu dana vrlo aktivna, nasla sam SVE ljude koje sam ikada upoznala,cujem se sa poznanicima, prijateljima...najvise koristim chat, statuse....grupe su mi totalno cool......ima jedna jako dobra "BIO SAM NORMALAN A ONDA SAM NAPRAVIO NALOG NA FACEBOOK-U" (za sve ovisnike hehe)
jako me nerviraju umobolne aplikacije i to redovno odbijam (sve vrste most good lookin person on facebook, suck my lolipop, igrice itd)

a najveca glupost su mi osobe koje
1. salju drugim, nepoznatim ljudima frend request (a ta osoba zivi na drugom kraju svjeta) ? cemu to? nije mi jasno!
2. osobe koje prihvataju takve pozive, te u svojim profilima imaju 600 prijatelja. ko poznaje 600 ljudi? niko. kako debilmo...

ja cak sa nekim poznanicima necu da budem prijatelj, ne treba mi. eto, nasli su me neki ljudi iz osnovne, i prihvatila sam prijateljstvo, ali se uopce nismo dopisivali - sad mi je glupo da ih izbrisem, i zaista me ne zanimaju njihove novosti, slike, statusi, ali srecom ima ona opcija na pocetnoj stranici skroz dole "POSTAVKE NOVOSTI" gdje se moze regulirati cije novosti zelis vidjeti a cije ne....to mi je super!

sigurno je da sam blago ovisna, dan mi pocinje i zavrsava facebook-om, ali ne ometa me od mojih obaveza i zivota. kad sam kuci, pogledam par puta sta se desava, ali da sad zbog toga necu ici van, u kino, setnju, klub, sa deckom itd - nema teorije.

najbolja stvar na facebook-u mi je sto se profil moze totalno zakljucat da apsolutno niko, osim prijatelja, ne moze vidjeti nista osim imena i prezimena, i profil slike.......

youngman
10.03.2009., 17:25
jel netko zna kak se radi aplikacija na fejsbuku? ono ko neki kvizevi kak imaju

scripta elegans fe
10.03.2009., 17:56
jel netko zna kak se radi aplikacija na fejsbuku? ono ko neki kvizevi kak imaju

fejzbuk aplikejšns (http://developers.facebook.com/)

Spectre
10.03.2009., 18:14
Nije. Morao je platiti 63 milijuna dolara osobi čiju je ideju ukrao (bivši školski kolega, naziv projekta je ConnectU).

Nisu dobili parnicu. Nagodili su se za 65$ dolara u veljači ove godine.

Maybe_zero_cool
13.03.2009., 22:19
jel možda neko zna kako se može vratiti stari skin face-a? ovaj novi je komaaa....

Whitepirat
13.03.2009., 23:10
jel mi može netko reći zašto ja na facebook-u nemam chat, notifications i ne mogu vidjet tko je online? jednostavno nemam te aplikacije (ili sam glup i slijep pa ih ne vidim i ne mogu ih naći). kaj da napravim da i ja imam sve to? danas mi frend kaže daj dođi na chat na facebooku, velim ja kao kakav chat? nemam ja to. pa kak nemaš to svi imaju! tak da oću i ja :mama:
Možda imaš neki prastari internet explorer. Istaliraj si novu mozillu

zviko
13.03.2009., 23:16
promjenili skin, veće sranje nemože bit :kava:

curva-tamburello
14.03.2009., 10:03
jel možda neko zna kako se može vratiti stari skin face-a? ovaj novi je komaaa....

nazalost mislim da nemoze :(:(:( ali s obziorom na kritike... ja mislim da ce ga ipak vratiti :ne zna:

wanikiya
14.03.2009., 17:34
ma fejs i ini sajtovi sakaju dik.

just my two cents...

crvek2
14.03.2009., 21:18
meni jedino s ovim novim oblikom fali onaj komad od live feed-a...sve su posemerili...

Maxum
14.03.2009., 23:34
Možda imaš neki prastari internet explorer. Istaliraj si novu mozillu

ne koristim IE, imam mozillu jedino kaj nije nova brijem

orange_girl
15.03.2009., 12:19
ljudi će se naviknut na novi skin jednako kao i na stari.. sjećam se koliko je grupa bilo otvoreno i kad je sada stari skin došao umjesto onog još starijeg, pa su se opet navikli

shadowless
16.03.2009., 12:20
mrzim fejs.
ovisna sam o njemu. ahh
izbrisala bih ga. ali to sam čula da se ne može.
užas!

sneskaa
16.03.2009., 20:55
Moze li mi neko reci kako da ponistim friend request koji sam predhodno poslala!hvala...

Chlasio
16.03.2009., 21:27
Osim nalazenja starih prijatelja, ta stranica mi je stvarno katastrofa premda je nekih 99% ljudi koje znam koristi. Mislim ono da svi ti ljudi nisu, najvjerojatnije ni nece otkriti prave ''čari'' interneta, sto i nije u neku ruku lose, kad uzmes facebook je kao neka vrsta karantene koja odvaja sve te nezainteresirane ljude.

shoei
16.03.2009., 23:10
a prave čari interneta su?

crvek2
17.03.2009., 14:50
pornjava ocito...to je nekima doseg dosega... lol..

Pipy bez čarapa
17.03.2009., 15:50
Ljudi, totalno mi se promijenio facebook - grafički mi izgleda potpuno drugačije. Nije mi jasno zašto se onda nije svima promijenilo, jer su mi frendice rekle da je njima sve isto ko i prije!!!

Što se to događa???
Može li se to kako vratiti na staro????

Monika25
17.03.2009., 21:09
ne moze se vratit na staro, a prije ili kasnije ce i tebi promjenit. kod mojih prijatelja je doslo prije mene, pa onda meni, pa onda jos nekima.....

bond007
18.03.2009., 10:14
Kako se izbrisati s Facebooka?
ja sam deaktivirala korisnički račun, i to sam se valjda izbrisala???????
ali mi piše da mogu opet doć s istim emailom ponovo, jel me izbrisalo totalno ili kaj? nadam se da je jer mi je taj facebook totalno bezveze

Whitepirat
18.03.2009., 10:20
ali mi piše da mogu opet doć s istim emailom ponovo, jel me izbrisalo totalno ili kaj? nadam se da je jer mi je taj facebook totalno bezveze
Nemoguće se izbrisati sa facebooka.

PeGO
18.03.2009., 10:42
pa ako si ga deaktivirala to je to...neće ti dolazit nikakvi mailovi s fejsbuka niti će itko moć gledat tvoj profil...ako ti jednom dođe da ga aktiviraš ponovo...možeš :)

bond007
18.03.2009., 11:12
pa ako si ga deaktivirala to je to...neće ti dolazit nikakvi mailovi s fejsbuka niti će itko moć gledat tvoj profil...ako ti jednom dođe da ga aktiviraš ponovo...možeš :)
više me nema na tražilici provjerila sam, znači izbrisana sam. super

Ikstomi
25.03.2009., 17:01
Da oni namjestili da nema brisanja samo da ovi ovisnici grizu nokte i govore ja bi na fejs ja bi na fejs,
meni ja vejzbuk nista ne znaci
drago mi je da mogu ostati u kontaktu sa nekim ljudima s kojima sam izgubio kontakt i tako s njima malo pročetam
a ja sad da tamo trosim svoj zivot :rofl:
Upoznao sam dosta rodbine iz Argentine, Australie na vejzbuku i to je jedina stvar sta me drzi na njemu.:kava:

ilki
10.04.2009., 11:17
Kako mogu malu sliku profila na facebooku uciniti vidljivom za sve?
Sliku normalno ucitam i prikaze mi da je slika uspjesno ucitana i da je to moja slika za profil.Medjutim kad napisem prezime i ime i stisnem na trazi svi ljudi su sa slikom a moja nije vidljiva?
molim pomoc

xPsycho
11.04.2009., 19:27

Najveće sranje na internetu

ex_1
12.04.2009., 11:43
Sranje koje ima 200 milijona ljudi ;:)

Pearl Drummer
13.04.2009., 18:24
Kako da izbrišem svoj facebook?
Hoću ga se rješiti, ali nebi htjela da tamo ostane nego baš da ga nema više...

a jebote odjavi se i to je to.

Pearl Drummer
13.04.2009., 18:25
Najveće sranje na internetu

slažem se. Mnogi ljudi su ovisni o tom dreku. :D :D :D

Lea222
13.04.2009., 20:56
ma neznam...prije bilo ok al sad su ga sje***i...sad je nepregledan

Pearl Drummer
13.04.2009., 21:09
ma neznam...prije bilo ok al sad su ga sje***i...sad je nepregledan

znaš šta, na njemu je previše virusa, dobiješ dailera u tren oka

RaZZoR
13.04.2009., 21:52
Di ti nalaziš viruse, pogotovo dialere? :kava:

Brùno
13.04.2009., 22:29
Kako mogu malu sliku profila na facebooku uciniti vidljivom za sve?
Sliku normalno ucitam i prikaze mi da je slika uspjesno ucitana i da je to moja slika za profil.Medjutim kad napisem prezime i ime i stisnem na trazi svi ljudi su sa slikom a moja nije vidljiva?
molim pomoc

Uploadaš ju u folder Profile Photos i sa desne strane odabereš opciju 'Put this photo as my profile picture'.

*nisam siguran za točan naziv linka, ali je sličan tome.

malli plawi
13.04.2009., 23:52
slucajno sam na fejsu nesto pritisnuo i cili mi se fejs smanjio i slova su sitna...nista ne vidim...jeli ko zna kako vratiti u normalu??molim vas pomozite...=))...????????

xPsycho
14.04.2009., 08:48
na tipkovnici drzi ctrl i stisni 0 (0 s desne strane )

malli plawi
14.04.2009., 09:39
na tipkovnici drzi ctrl i stisni 0 (0 s desne strane )

ajme hvala ti puno!!:) :) :)

Frish
14.04.2009., 12:43

Nemoguće se izbrisati sa facebooka.

Nije istina.
Ja nisam našao u opcijama ništa osim deactivate što zapravo ništa ni ne napravi: i dalje profil sa svime postoji.
Zato odeš na help ili FAQ i u search ukucaj "delete account" i pronađi link koji to nudi. Tamo će biti disclaimer od kilometar i pol sa napomenom da ako potvrdiš brisanje profila da se ne smiješ ulogirati na facebook profil najmanje iduća 2 tjedna, jer ako to učiniš unutar ta dva tjedna, postupak brisanja profila bit će poništen.
Kad sam to pročitao, pao mi je mrak na oči i bilo mi je još i lakše ga obrsati.

FB je ZLO! :D

Pearl Drummer
14.04.2009., 14:02
Di ti nalaziš viruse, pogotovo dialere? :kava:

gdje? Na facebooku. :)

xPsycho
14.04.2009., 14:32
gdje? Na facebooku. :)

HAHAHAHA

Pearl Drummer
14.04.2009., 20:49
HAHAHAHA

šta? ne vjeruješ

Miss Pigy
15.04.2009., 00:28
ja imam jedan veliki problem u vezi facebook-a.kada se idem ulogirat pise da mi je account disabled,ne znam zasto.jedino sam mijenjala novu lozinku ali nece da mi ude ni na staru ni novu....HELP!!!!!!!!!!!:(

danagirl
16.04.2009., 14:44
ja se ne mogu logirat ni jučer ni danas. zapravo se logiram a onda ništa kompjuter mi blokira i moram ga resetirati,nadam se da je to nešto kod njih

blue_boy
16.04.2009., 19:30
Imam Fejs. Dobra stvar koja približi prijatelje. Ništa više. Niti sam ovisan o njemu niti previše visim na njemu.

malli plawi
17.04.2009., 14:14
ja imam jedan veliki problem u vezi facebook-a.kada se idem ulogirat pise da mi je account disabled,ne znam zasto.jedino sam mijenjala novu lozinku ali nece da mi ude ni na staru ni novu....HELP!!!!!!!!!!!:(

probaj opet promijeniti lozinku! i meni se to vec dogodilo i promijenio lozinku i eto ga. meni je pomoglo.a sad...:):):)

doramaar
18.04.2009., 00:00
a ja imam ovaj problem
Secure Connection Failed
login.facebook.com uses an invalid security certificate.

(Error code: sec_error_expired_certificate)

wtf ??? :confused:

-Antonio-
19.04.2009., 19:42
nece mi ulazit u facebook tj udje al je sve jako sporo,naslovnu stranu mi uopce ne pokaze...itd.internet mi inace radi super pa mi nije jasno zasto mi tu nece ulazit.ak neko zna nek pomogne fala

Jelena1985
20.04.2009., 16:29
Nije istina.
Ja nisam našao u opcijama ništa osim deactivate što zapravo ništa ni ne napravi: i dalje profil sa svime postoji.
Zato odeš na help ili FAQ i u search ukucaj "delete account" i pronađi link koji to nudi. Tamo će biti disclaimer od kilometar i pol sa napomenom da ako potvrdiš brisanje profila da se ne smiješ ulogirati na facebook profil najmanje iduća 2 tjedna, jer ako to učiniš unutar ta dva tjedna, postupak brisanja profila bit će poništen.
Kad sam to pročitao, pao mi je mrak na oči i bilo mi je još i lakše ga obrsati.

FB je ZLO! :D
ma daaaaj!?!?!? :eek: :eek: ufff, dobro je to znati, bas bih se htjela jednog dana izbrisati. idem sad pokusati naci to. :raspa:
Bezobzira na to kako je podešena privatnost, ako mu odgovoriš na poruku 30 dana može vidjet tvoj cijeli profil znači i slike. Uostalom,piše sitnim slovima to sve kada ideš nekome slat poruku...:mig:
al cura je rekla da ona nije mogla vidjeti personal info od osobe sa kojom se dopisivala i zato misli da postoji neki nacin da se to podesi.
Moze li mi neko reci kako da ponistim friend request koji sam predhodno poslala!hvala...
mislim da se to ne moze. :( a bilo bi dobro da moze.
a ja imam ovaj problem
Secure Connection Failed
login.facebook.com uses an invalid security certificate.

(Error code: sec_error_expired_certificate)

wtf ??? :confused:
i meni se to desavalo... cini mi se :misli:
pa jel ti stalno tako, tj.ne mozes se nikako ulogirati ili samo ponekad? pokusaj clear private data - cache and cookies :ne zna:

nece mi ulazit u facebook tj udje al je sve jako sporo,naslovnu stranu mi uopce ne pokaze...itd.internet mi inace radi super pa mi nije jasno zasto mi tu nece ulazit.ak neko zna nek pomogne fala
koliko imas prijatelja? meni se to desavalo kad sam imala preko 1000 prijatelja, i sad kad sam ih obrisala, sad je sve ok. :top:

-Antonio-
21.04.2009., 10:17
oko 200