PDA

View Full Version : MSN, Hotmail, Facebook

Studentica_ZG
13.01.2008., 09:17
Što mislite o MSN-u, Hotmail-u, Facebook-u? Koristite li što od toga? Koje su, po vašem mišljenju prednosti, a koje mane?

Nevjerna
13.01.2008., 09:32
MSN I Hotmail da,a na Facebook mi se nije dalo regat:ne zna:
Ugl na MSN provodim dosta vremena dnevno i smatram ga jeftinim i dobrim nacinom komunikacije,a mana mu je dakako otuđivanje od RL.

ttc
13.01.2008., 12:09
Te tri stvari ne mozes bas strpati u isti kos.
Facebook je nekekav "social network connection tool", hotmail je mail provider dok je msn instant messenger.
Sto se tice msn-a i hotmaila ne nalazim im bas neke mane, no fcbk je druga stvar.
Facebook pomaze socijalno hendikepiranim osobama da nadju svoje mjesto ispod nevirtualnog neba :)
Naravno, "normalno" koristenje istoga ima puno prednosti, recimmo kroz zadnjih 10 dana sam nasao svoje srednjoskolske kolege, vidio di su sta su i takoto no isto tako znam puno ljudi koji dnevno provode dosta vise od "potrebnih" 2-3 minute pa tako facebukaju po 3-4 sata dnevno

MEP
13.01.2008., 16:29
Kad već pitaš...
Facebook ne koristim, takve stvari (servisi) mi nisu napeti.
MSN ne koristim, al korisim drugi IM (icq)
Hotmail ne koristim, korisim Gmail

Nogometasica_Bj
13.01.2008., 19:36
Ja se skoro pa u svemu slazem sa Mr. Ex presidentom..Facebook - čisto sranje za mene..koristim MSN, ali i ICQ jer neki frendovi nemaju msn, neki icq, hotmail me strahovito zivcira i na gmailu sam vec dobrih godinu dana

Etna1234
13.01.2008., 19:44
Oko Facebooka se slažem s ttcom, dobar je za pronalaženje nekih ljudi s kojima si izgubio kontakt, ostale razno razne aplikacije mi idu na živce tako da baš na tome nisam previše. Od IMa koristim Skype i jedno tri dana sam koristio MSN dok je Skype je nešto štekao, meni više odgovara Skype. Inače nisu mi baš jasni ljudi koji koriste gotovo sve IMove. Od web mail servisa koristim gmail.

robson
14.01.2008., 08:50
A sad su svi nešto počeli spominjati taj Facebook...kaj ja znam...još uvijek nisam reg., ne znam hoću li...kaj vi mislite???

mali miš
14.01.2008., 09:21
uh ja sam ovisnik o msn-u i u posljednje vrijeme o fejsbuku :D
msn mi je ok za popricat s poznatima i nepoznatima, a sto se tice fejsbuka nasla sam dosta ljudi s kojima se nisam vidla ni cula godinama pa smo eto opet uspostavili kontakt.. neznam meni je to ok :)

Mutavac™
14.01.2008., 13:54
FB imam al imam i Hi5(njega malo vise koristim)! Skype imam al ne koristim... MSN mi je nekako "bolji"! Od web mail servisa gmail koristim 95% dok net.hr koristim iskljucivo za posao jer sam tamo nasao mail koji mi pase...

Studentica_ZG
14.01.2008., 14:33
Evo malo o Facebook-u: http://www.jutarnji.hr/jutarnji2/clanak/art-2008,1,14,,104892.jl

Perrault
14.01.2008., 17:51
Evo malo o Facebook-u: http://www.jutarnji.hr/jutarnji2/clanak/art-2008,1,14,,104892.jl

Ne kužim zašto JL toliko fura taj Facebook, svako malo osvane članak o Facebooku.

A o prednostima i manama, moraš sama vidjet imaš li ti ikakve koristi od toga, ili se samo povodiš za trendovima i želiš utuć vrijeme.

Učenje stranih jezika online je sigurno prednost.

imi18
14.01.2008., 18:18
MSN i Hotmail da, Facebook me ne zanima prevec, posto imam Majspejs vec godinama :cerek:

Barbi:)
14.01.2008., 18:55
msn i myspace :cerek:

a facebook je preglup.

rfforumas
14.01.2008., 19:20
Ma trosjed je najači!

osoba_a
14.01.2008., 19:40
ne znam za ovaj clanak u JL, ali mi se cini da su mozda nesvjesno outali djevojku (ako se nije sama prije outala pa joj svejedno) ova zadnja :D mislim jedno je fejsbuk a drugo roditelji koji vide u novinama da si biseksualna

huškakuša
14.01.2008., 20:12
facebook: meni iskreno nije jasno zasto bi si netko stavio puno ime i prezime i fotku na internet. došla, vidla i otišla s gnušanjem:flop:

Ja,Lucifer
14.01.2008., 20:15
msn.mogu se nazvati opsjednutim. dva sata svaki dan(ako ne i više)sam na njemu

Vezica
14.01.2008., 20:18
fejs buk je bezveze.
emesen je prekul.
a hotmejl je uključeno uz emesen. Tako da je i to kul. MSN, iskreno pomalo miče od stvarnog života. Ali što ćeš. :kokice:

mali miš
15.01.2008., 13:06
MSN i Hotmail da, Facebook me ne zanima prevec, posto imam Majspejs vec godinama :cerek:

nemam nista protiv fejsbuka (hmm ionako provirim svaki dan da vidim sta ima :rolleyes:) ali majspejs je daleko bolji i ljudi koje sam tamo upoznala su mi postali pravi prijatelji :cerek:

lakota
17.01.2008., 17:13
IMHO facebook je okupljalište yuppie idiota kojima je strašno zabavno gledati slike drugih yuppie idiota.
Vidi mene sa šeširom! Vidi me na plaži! Ja i moji prijatelji!
Bla, bla, drk, drk!:flop:

lakota
17.01.2008., 17:17
Zanimljiv pogled na facebook:

http://www.reci.hr/blogs/zivot_20/archive/2008/01/15/facebook-je-sredstvo-cia-za-sakupljanje-podataka.aspx

rolandus
18.01.2008., 00:25
IMHO facebook je okupljalište yuppie idiota kojima je strašno zabavno gledati slike drugih yuppie idiota.
Vidi mene sa šeširom! Vidi me na plaži! Ja i moji prijatelji!
Bla, bla, drk, drk!:flop:

apsolutno. A svi oni naći će se najblaže u čudu kada netko počne (zlo)upotrebljavati tako naivno javno ostavljene osobne podatke. Ima li jedan razlog protiv toga? Ni CIA to ne bi bolje osmislila. I to sve dobrovoljno. Što pokazuje do kuda ide današnja posvemašnja zaglupljenost. Zaglupljenost je globalni trend.

Prvo općeprihvaćeno pravilo sigurnosti Interneta glasi, ne ostavljaj privatne podatke na Netu jer nikad ne znaš za što će biti (zlo)upotrijebljeni. Zato je i bilo upozorenje za gmail da trajno ostavlja emailove u bazi (znači ne brišu se trajno), tako da ako netko utjecajan želi, može vidjeti vašu kompletnu historijsku email korespodenciju. Jednom poslana gmail poruka ostaje trajna povijest :)

Ariston
18.01.2008., 15:23
Zanimljiv pogled na facebook:

http://www.reci.hr/blogs/zivot_20/archive/2008/01/15/facebook-je-sredstvo-cia-za-sakupljanje-podataka.aspx

Lakota, taj lik sere! Naime, i sam ima profil na fejsbuku.. užas! :D

Rolandus, čuo sam ovo za gmail.. ali ovih tri tisuće mailova što ih imam u svojoj gmail bazi ne bih volio pregledavati nigdje drugdje.. Da ne kažem da je gtalk deset puta bolji (meni barem) od svih msn-ova i icq-a.. :)

Lali Puna
18.01.2008., 15:47
kakva je ovo rasprava uopće? što uopće zajedničko imaju msn (instant messanger), hotmail (mail servis) i facebook (community site)?

rompepe
18.01.2008., 15:53
kakva je ovo rasprava uopće? što uopće zajedničko imaju msn (instant messanger), hotmail (mail servis) i facebook (community site)?

koliko sam ja shvatio, zajednicko im je da se putem sva tri servisa salju poruke i da sva tri igraju ulogu u, toliko zeljenom, uklanjanju mladezi sa ulica i njihovom pretvaranju u "klince koji zure u ekran po cijeli dan/ oci su im cetvrtaste k'o ekran".

borja
18.01.2008., 17:06
koliko sam ja shvatio, zajednicko im je da se putem sva tri servisa salju poruke i da sva tri igraju ulogu u, toliko zeljenom, uklanjanju mladezi sa ulica i njihovom pretvaranju u "klince koji zure u ekran po cijeli dan/ oci su im cetvrtaste k'o ekran".

i da je microsoft vlasnik/suvlasnik u sva tri...

borja
18.01.2008., 17:12
apsolutno. A svi oni naći će se najblaže u čudu kada netko počne (zlo)upotrebljavati tako naivno javno ostavljene osobne podatke. Ima li jedan razlog protiv toga? Ni CIA to ne bi bolje osmislila. I to sve dobrovoljno. Što pokazuje do kuda ide današnja posvemašnja zaglupljenost. Zaglupljenost je globalni trend.

Prvo općeprihvaćeno pravilo sigurnosti Interneta glasi, ne ostavljaj privatne podatke na Netu jer nikad ne znaš za što će biti (zlo)upotrijebljeni. Zato je i bilo upozorenje za gmail da trajno ostavlja emailove u bazi (znači ne brišu se trajno), tako da ako netko utjecajan želi, može vidjeti vašu kompletnu historijsku email korespodenciju. Jednom poslana gmail poruka ostaje trajna povijest :)

paranoiziras bez razloga:

The simple truth.

There are so many theories out there that are trying to describe the phenomenon of social networking on the Internet. Sociologists, anthropologists, psychologists, epidemiologists, communists… you name it. These analyses are written in books, 300-page pdf reports, PhD theses, student reports. They are also very useful for filling technology columns in papers and magazines, because these deep and profound texts improve credibility of their editors.

There is no need to write quantum theories about social networking. It is dating.

istok pavlovic

Ariston
18.01.2008., 17:14

The simple truth.

There are so many theories out there that are trying to describe the phenomenon of social networking on the Internet. Sociologists, anthropologists, psychologists, epidemiologists, communists… you name it. These analyses are written in books, 300-page pdf reports, PhD theses, student reports. They are also very useful for filling technology columns in papers and magazines, because these deep and profound texts improve credibility of their editors.

There is no need to write quantum theories about social networking. It is dating.

istok pavlovic

Evo jedne apsolutne istine! :D

rompepe
18.01.2008., 17:46

The simple truth.

istok pavlovic

:D odlicno.

upravo neki dan sam rekao nekome kako od svih tih stranica priznajem jedino pronalazac prijatelja za odrasle tocka kom. :D

p.s. ostaje, medjutim, valjana cinjenica o kojoj govori rolandus, da su podaci dostupni svima, a ne samo potencijalnim partnerima...

borja
18.01.2008., 17:55
p.s. ostaje, medjutim, valjana cinjenica o kojoj govori rolandus, da su podaci dostupni svima, a ne samo potencijalnim partnerima...

istina, ali o tome sam davno prestao razmisljati i ne brine me previse...mislim, ak bas cia zeli nesto saznati, doci ce do toga i bez moje pomoci ;)

rompepe
21.01.2008., 08:57
istina, ali o tome sam davno prestao razmisljati i ne brine me previse...mislim, ak bas cia zeli nesto saznati, doci ce do toga i bez moje pomoci ;)

kad smo vec kod toga, evo ga jedan vrlo temeljito istrazen clanak o facebooku iz guardiana:

http://www.guardian.co.uk/technology/2008/jan/14/facebook

Greener
21.01.2008., 12:20
Imam pitanje zaa nekog ko ima facebook:

Kak da promjenim Network koji mi piše ispod imena? Piše mi network skole kojoj ne pripadam (valjda zato kaj me pozvali lik sa tog networka) i croatia network. Kak da zbrisem taj skolski da ostane samo Croatia?

njetočkanezvanova
21.01.2008., 14:02
MSN I Hotmail da,a na Facebook mi se nije dalo regat:ne zna:
Ugl na MSN provodim dosta vremena dnevno i smatram ga jeftinim i dobrim nacinom komunikacije,a mana mu je dakako otuđivanje od RL.

Može pomoć kako se ulogirat na MSN...

Princess Ironic
21.01.2008., 15:00
Imam pitanje zaa nekog ko ima facebook:

Kak da promjenim Network koji mi piše ispod imena? Piše mi network skole kojoj ne pripadam (valjda zato kaj me pozvali lik sa tog networka) i croatia network. Kak da zbrisem taj skolski da ostane samo Croatia?

Probaj na account pa network i onda leave network, možda upali!

mala nevaljala
21.01.2008., 16:37
msn iman, ne koristim već dulje - mislim da ću ga brisat :D

facebook i last.fm nemam jer me živcira šta to sad svi imaju :rolleyes: , myspace iman :)

_Bea_
21.01.2008., 19:17
od svega tog samo msn imam, nisam često na njemu svaki dan po pola sata :rofl:

borja
21.01.2008., 21:15
kad smo vec kod toga, evo ga jedan vrlo temeljito istrazen clanak o facebooku iz guardiana:

http://www.guardian.co.uk/technology/2008/jan/14/facebook

mi6 propaganda, ljubomorni su jer se cia prva sjetila napraviti fejsbuk

saxgin
14.02.2008., 00:22
. kako se moze promjeniti password na hotmailu ???:eek:

passionfan
20.02.2008., 10:41
Zanima me ako nekome na face pošaljem onaj friend request i on odbije npr. klikne na ignore jel dobijem kakvu poruku o tome?

ivan_zg
20.02.2008., 16:55
ne dobijes. u tvom news feed-u se ne pojavljuju obavjesti o prekinutim prijateljstvima i odbijenim requestovima.

facebook mi se zgadio, posebno mi se svidja kad dobijes friend request od covjeka koji te prethodno ne pozdravi na cesti.:cerek:

msn vrlo rijetko koristim iako sam nekoc bio opsjednut. od mail servisa koristim gmail.

inace jedini web servis koji mi se trenutno jako svidja je last.fm.:s

matrix000
20.02.2008., 17:06
koristim msn

a hotmail me nervira zato sam ga preusmjerio da mi prima poštu na thunderbird ako nekog zanima kako nek se javi na pm

Nata2804
20.02.2008., 17:14
Na facebook sam se logirala na nagovor prijatelja i onda skontala da je to živa idiotarija tak da to baš i ne koristim.
Msn i Icq su mi super. :)

passionfan
24.02.2008., 00:19
Što znači ona opcija "poke" na facebooku?

@gentSMITH
24.02.2008., 05:33
Što znači ona opcija "poke" na facebooku?

Pokemon:mig:. MSN mi se čini danas najrasprostranjenijim i najboljim računalnim alatom za komunikaciju. Do prije nekoliko godina ga stvarno nisam mogao smisliti a i Internet nije tako dobro bio dostupan i zastupljen u nas kao danas, pri tome mislim na cijene i flat rate. Danas recimo kada posjedujem flat rate me uopće ne brine koliko ću biti na netu i koliko ću prometa napraviti pa tako pri svakom paljenju računala se pali i MSN i odmah se vidi tko je on line a tko nije i možeš započeti razgovor. Ima veoma jednostavno sučelje i sve što ti treba, od dijeljenja datoteka do video razgovora.

Robi
24.02.2008., 05:50
MSN da, hotmail ne, facebook NE!
To je takvo smeće, registrirao sam se, ali to je trajalo pola dana. :rigo:

_garo_
24.02.2008., 12:03
samo msn:p

ungsa
24.02.2008., 15:07
MSN se ne zove vise tako, sad je Windows Live Messenger.

Pink touch
28.02.2008., 00:09
Facebook-koristim, ide mi na živce :kava:

msn-koristim, tu i tamo :raspa:

hotmail-da, kao i yahoo i gmail i još jednu studentsku adresu. :lol:

Miaou
28.02.2008., 03:53
Facebook = no tnx

Msn = Koristim trillian, podrzava msn, icq, yahoo msg itd

Hotmail = Gmail ftw

matak
28.02.2008., 22:25
Facebook je zakon. Joj što volim rupe u zakonu :cerek:

MSN imam, prek hotmail adrese :) (p.s. jedino tako šljaka kak treba :rofl:)

dsotm
29.02.2008., 08:32
da li netko zna kako se može vidjeti na facebook-u tko ti najčešće gleda profil?
i da li je to moguće vidit?

Pink touch
01.03.2008., 16:01
da li netko zna kako se može vidjeti na facebook-u tko ti najčešće gleda profil?
i da li je to moguće vidit?

Ne, to je glavna stvar kod facebooka, nema šanse da vidiš tko ti gleda profil, ne postoji takva aplikacija ni postavka.

Slobodno zavirivaj gdje god želiš, neće te nitko otkrit. :zubo:

ZepPelinA
01.03.2008., 17:15
ovako...nedawno sam nabavila internet,
i napravila MSN adresu,ali nesto s messengerom ne valja:ne zna:,vec sam ga 3 puta daunloudala,i kad ga idem instalirati kaze da je problem u nekom WINHTPP:confused:...jel se itko ode razumije u te stvari???
pa da mi kaze sta da radim...molim vas....:D

dsotm
01.03.2008., 18:32
Ne, to je glavna stvar kod facebooka, nema šanse da vidiš tko ti gleda profil, ne postoji takva aplikacija ni postavka.

jesi sigurna? neki su pričali sa forward i F4 da se može vidit...

Pink touch
01.03.2008., 22:43
jesi sigurna? neki su pričali sa forward i F4 da se može vidit...

Da, i ja sam to dobila, ali nisam proslijeđivala pa ne znam. :D
I don´t think so. Ima masu aplikacija koje te zavaraju s tim samo da ih proslijeđuješ, ali provjerim ja isto. :zubo:

tutorial
01.03.2008., 22:51
Facebook, i njemu slične, servise gotovo da mrzim - poludim kad mi netko od prijatelja pošalje pozivnicu za stranicu slične tematike. Hotmail koristim samo zbog msn-a (dobro, Windows Live Messengera), kojeg koristim svake prijestupne godine.

ri-cam
03.03.2008., 12:09
Facebook ne koristim, ali "naše" servise slične tematike da (iskrica, smokva i ovaj novi u mom sigu). Zgodno je upoznati nekoga i naći se s njim (njom). Taj servis mi je ok zbog toga, ali MSN i ICQ (koji moram koristiti zbog posla) ne volim jer mi chatanje ide na zivce, dobar stari šank je ipak mjesto za razgovor i druženje, internet samo za upoznavanje i posao.
Gmail imam samo zbog google adwordsa, mada može i bez toga. Mail servisa ima mali milion, a e-mail account ionako dobije svatko tko ima interent account.

cuse
03.03.2008., 18:54
... (iskrica, smokva i ovaj novi u mom sigu)...
lol, veću glupost nisam dugo vidio :lol:

RnerBo
04.03.2008., 14:50
Gmail (gtalk + mail) , Skype.

Da se sada sruše databaze Myspace-a i Facebook-a, 90% teen poulacije (a i neki drugi) bi počinili samoubojstvo. Ako ste u onih 10% slobodno copy paste ovo u svoj sig. ;)

dark_bastard
04.03.2008., 16:22
Koristim Gmail, MSN zato kaj su svi u zadnje vrijeme tamo (prije je bio ICQ u igri), Facebook mi ne pada na pamet, a MySpace imam tek toliko i koristim ga samo za komunikaciju s ljudima koje vec znam u RL.

Kak mi pozli dok vidim ovu eksploziju tih "društvenih" sajtova, Trosjed, ovaj onaj... :rolleyes:
A da ne spominjem Iskricu, Simpatije i slicno... :rolleyes:

Zodiac
06.03.2008., 16:31
Facebook - DA
MSn _ da
hotmail - da
gmail- da
net - da
blog-da
web - da
skype- da
icq- ne

:zubo:

Gorila
08.03.2008., 12:57

Mnogi misle da na tom facebooku te može vidjet sve i svako, ali kod njega postoji hrpa privacy opcija, pa tako možeš podesit da nitko ne može ući u tvoj profil osim tvojih facebook frendova, a opet možeš limitirat određene dijelove svog profila za određene frendove. Treba jedno 5 min da si narihtaš postavke i to je to. Opet osobe koje ne želiš za frenodve možeš blokirat i on ne vidi tebe niti ti njega. :mig:

passionfan
19.03.2008., 21:16
Jel vi možete večeras otvoriti stranicu facebook-a?

Ja pokušavam već 10-ak minuta i neće da mi otvara. Zašto?

digibau
20.03.2008., 10:45
Prvi put sam na forumu imam jedno pitanje.Neznam kako zaključati msn,odnosno što je najbolje napraviti da ga se riješim.Da pojasnim,dali postoji nekakva opcija da kada ga maknem sa računala da se nikada nemože instalirati.Nadam se vašoj pomoći.Hvala!!!

matak
20.03.2008., 15:45
Control Panel->Adremove programs->Add remove windows component, i onda tamo nađi mesenđer.

posli toga možeš bacit oko na "msconfig" i pogledat u startupu da li se automatski pokreće, i to isključit. što reći, neg', MS :D

goodlap
20.03.2008., 21:50
Ja Facebook ne koristim. Svi ljudi koje znam imaju WLM (ilvam MSN). Onih 0.1% ima ICQ il Skajp. Fakat nisam imo priliku izgubit kontakt s nekim. :kava: Za mail koristim GMail.

Randall Flagg
20.03.2008., 23:11
Upisao sam se na Facebook , pogledao 2 minute i onda odmaglio. Nisam fan tih socijalnih mreža....

MSN koristim u obliku Hotmaila na kojem mi je osobni mail. :s Nemam nikakvih zamjerki. IM sam koristio, trenutno ga ne koristim već AIM.

ICQ sam koristio 2 puta u životu i ne želim ponavljati to iskustvo. :flop: Bespotreban alat u današnje vrijeme. Bio je možda IN prije 10 godina, ali sada zbilja nepotreban.

Skype je također super stvar, ako ćete ga koristi za pravi razgovor (putem mikrofona), ako ga koristite kao običan IM za chatanje, onda gubi svrhu i utapa se u sivilu ostalih IM-ova.

GMAIL isto koristim, ali kao sekundarni mail servis. Ne volim ga prvenstveno zbog hrpe Junk-a koju tamo dobivam, a nakon određenog broja poruka uspori se kao vrag. Pohvalana je funkcija da možeš vidjeti kad ti je kontakt online pa možete chatati u samom Gmailu.

hrcak999
23.03.2008., 17:56
koristim i hotmail i gmail paralelno i korisno svakako lakše swe snalazim jer mi na jedan dolaze neke vaznije informacije za acc i slično a na drugi pizdarije

msn koristim aktivno svakodnevno i zna pomoć

facebook ne ali myspace da

lampion
23.03.2008., 19:32
facebook - bezveze! ima toliko tih date-siteova da me čudi kako Konzum nema već isto???:eek:

MSN OK za laprdanja prek neta.
I to je sve....

adriana7
26.03.2008., 18:45
:w nisan znala gdje da postavim pitanje pa ću ovde jer je tema najbliže onome šta me zanima:zna li iko možeš li se odjavit s facebook-a...registrirala sam se ali nemam živaca za to ni vremena...pa jel mogu nekako maknit onu svoju stranu ili šta već???

slafko
27.03.2008., 07:56
facebook - bezveze! ima toliko tih date-siteova ...Facebook nije dating-site, kthx.

alexmahone4
28.03.2008., 09:07
Što mislite o MSN-u, Hotmail-u, Facebook-u? Koristite li što od toga? Koje su, po vašem mišljenju prednosti, a koje mane?

nema mana meni koristi facebook i msn za svoje kompice

nema tu mana osim ako ti neko ne odluci ubaciti virus preko msna.lol

CastorAlpha
02.04.2008., 15:21
''Što mislite o MSN-u, Hotmail-u, Facebook-u?'' Istina, ove 3 stvari nikako ne možeš strpati u isti koš!

Facebook, Hi5, MySpace i ostale slićne ''socialy utility'' stranice...:flop: Žali Bože, šteta vremena! Prijavio sam se jednom na Facebook, jer sam dobio invitation preko mail-a i jer nisam još znao o čemu se radi. Uglavnom, tamo me više nema, a neće me ni bit! Dok me netko iz Brazila ili Indije dodaje u frendove i šalje mi filmiće... aaaa ne, hvala lijepa!

Live Messenger imam samo zbog prijatelja, ako se trebamo dogovorit nešto na brzinu u real time-u, a da za to ne koristim mob. Inaće sam i tamo iako prijavljen, pod statusom ''appear offline'', samo zato da izbjegnem gnjavažu dok radim na kompu nešto drugo ili se nemam vremena dopisivat s nekim.

Hotmail je mail. Preko njega imam Messenger i hotmail dajem samo onima kojima dajem da me upišu u Messenger kontakte. Inaće više volim i koristim Gmail.

http://www.freewebs.com/mario-simunovic/

Mario.

NinjaZec
02.04.2008., 15:31
Hotmail smeće najveće, msn je ok, možete i s drugim emailom imat msn nemora bit od hotmaila.

Facebook, myspace..... smeće na kvadrat

Ako vam se da radit nešto onda bolje napravite svoju stranicu ima jako puno free hostinga, da negovorim da ćete još ponešto i naučit.

Iako nitko nije ništa pitao za icq moram priznat da sam ga prije volio al sad mi ide na jetru. koji majmun napravi program koji iz 5.1 u 6.0 ima "poboljšanje" da sve linkove otvara u IE-u a ne u default browseru?????
eh da čak ni MSN ne otvara u IE nego u default.
buuu ICQ.

MEP
02.04.2008., 15:34
Iako nitko nije ništa pitao za icq moram priznat da sam ga prije volio al sad mi ide na jetru. koji majmun napravi program koji iz 5.1 u 6.0 ima "poboljšanje" da sve linkove otvara u IE-u a ne u default browseru?????
eh da čak ni MSN ne otvara u IE nego u default.
buuu ICQ.

Najnoviji update (neznam sad točno koji pošto u zadnej vrijeme ICQ koristim jako malo) verzije 6.0 ti opet omogućuje da link otvaraš defaultnim browserom:mig:

NinjaZec
02.04.2008., 15:51
onda moje isprike, prije nije htio, nemam icq sad jer me živcirao jako imam pidgin u kojem mi je acc od icq-a.

i to samo zato što imam nekolicinu imformatički nepismeno ljenih prijatelja kojima se neda msn instalirat. ili još bolje google talk.

neće moj komp više icq-a vidit :rofl:

sisojed
20.04.2008., 17:33
Sve ih koristim i sve ih volim.. u biti nevolim jedino hotmail..nekako mi ne paše...

mya_7920
21.04.2008., 19:14
Imam i ja jedno pitanje. Kako pobogu stavit video na FB? Vidjela sam opciju i ne mogu je nać ponovo nikako. :D

znatiželjica
18.11.2008., 20:12
Kad već pitaš...
Facebook ne koristim, takve stvari (servisi) mi nisu napeti.
MSN ne koristim, al korisim drugi IM (icq)
Hotmail ne koristim, korisim Gmail

kako to misliš da koristiš gmail?:ne zna::ne zna:
JA SAM UVIJEK MISLILA DA SE PREKO GMAILA MOGU PRIMATI SAMO MEILOVI....
ajd mi to malo pojasni...please:confused::confused::confused:

Zodiac
18.11.2008., 20:31
Ovo očito netko od gore koji su ostavili komentare ima klona pa neželi da se zna.

JA SAM UVIJEK MISLILA DA SE PREKO GMAILA MOGU PRIMATI SAMO MEILOVI....

GMail služi i za chat i za mailove.

tea13
18.11.2008., 20:35
koristim se msn-om i fejsom
jedno sam vrijeme imala myspace al sam obrisala
na fejsu mi je sve jednostavnije i bolje i opće nije onak ja sa šeširom itd.
jedini problem je šta ima puno pedofila

assassin
18.11.2008., 20:39
Imaš tamo lijevo kad otvoriš gmail popis osoba koje također imaju gmail i s kojima možeš chatati (ako su online).
mya- kad uđeš na početnu stranicu facebooka (kad se ulogiraš) imaš desno gore pod applications video i stisneš i onda opet gore deso imaš +upload.
Tako je barem kod mene.
tea13- ima ih ako dodaješ sve po redu, umjesto samo onih koje poznaš

slafko
19.11.2008., 06:23
Bolje pedofil kojeg poznaš, nego neki nepoznati, eh?

Jebena logika. :s :s :s

Śumar Źivko
19.11.2008., 07:50
Imam pitanja za znalce valjda... Ovak iritiraju me one riječi kaj moram upisivat kad dodajem nekog, pa sam išao na ono confirm ja sve upišem svoj broj ali poruka ne dolazi tak već 2-3 mjeseca, a još moram riječi upisivat. Ima li pomoći? -.- Hvala.

Moby Master
19.11.2008., 07:58
Imam pitanja za znalce valjda... Ovak iritiraju me one riječi kaj moram upisivat kad dodajem nekog, pa sam išao na ono confirm ja sve upišem svoj broj ali poruka ne dolazi tak već 2-3 mjeseca, a još moram riječi upisivat. Ima li pomoći? -.- Hvala.

To ti je zaštita od spambotova!

Moby Master
19.11.2008., 07:59
koristim se msn-om i fejsom
jedno sam vrijeme imala myspace al sam obrisala
na fejsu mi je sve jednostavnije i bolje i opće nije onak ja sa šeširom itd.
jedini problem je šta ima puno pedofila

Chatati se može s ovim Googleovim alatkom (http://www.google.com/talk/)

Śumar Źivko
19.11.2008., 09:18
To ti je zaštita od spambotova!

Jebeno buraz nebi da neznam, kak to maknut omg..

Moby Master
19.11.2008., 10:56
Jebeno buraz nebi da neznam, kak to maknut omg..

Hakiraj MySpace.:rolleyes:

assassin
19.11.2008., 18:46
Bolje pedofil kojeg poznaš, nego neki nepoznati, eh?

Jebena logika. :s :s :s
Nadam se da se šališ ovim postom :confused:
Ako se ne šališ- preispitaj svoju logiku.

MEP
19.11.2008., 19:09
kako to misliš da koristiš gmail?:ne zna:

Ja san i mislio samo na mail:mig:
Doduše, kako su drugi rekli može se preko njega i chatati, ali meni osobno to ne trebea, pa ni ne koristim.

slafko
20.11.2008., 07:34
Nadam se da se šališ ovim postom :confused:
Ako se ne šališ- preispitaj svoju logiku.Ah, pa kaj nisi odmah rekao da si primio cjepivo protiv Ironije. :D :w

znatiželjica
22.11.2008., 19:54
ja ne kužim taj gmai?????
ulogirala sam se tj.otvorila mail adresu ali ne kužim kako sada mogu chetati i šta uopće još mogu???pleas help!!:confused::confused::confused:

assassin
22.11.2008., 22:22
Lijevo imaš popis osoba kojima si slala ili primala mailove i s njima (nekima- koji imaju gmail) možeš chatati ako su online.
Još možeš (po novom) mijenjati teme i slati/ primati mailove- šta bi još htjela :D

Laterus
26.11.2008., 21:36
ne znan di da ovo pitam, ovdje mi se cini najzgodnije.. ugl.. vec dva dana mi se ne moze otvoriti facebook.. ne znam do cega je.. jednostavno mi se odjednom desilo da mi uopce ne otvara stranicu facebook.com: internet explorer cannot display this webpage tralalala.. u cemu je stos da li bi netko mogao znati??

assassin
27.11.2008., 07:19
Si probao drugi browser (FF, Opera....)?

Laterus
27.11.2008., 08:29
ne ..koristim sam explorer.. uopce nemam instaliranih drurugih browsera =(

assassin
27.11.2008., 08:52
Probaj skinuti neki.
Evo, npr. google chrome- on ima najmanje, ja mislim.
Tek toliko da vidiš hoće li ti u njemu otvoriti- a vjerojatno hoće.
Meni u IE normalno otvori- iako puno sporije nego FF.
Usput, imam IE7.

Laterus
27.11.2008., 09:02
mozes mi dati neki link da skinem..za operu ili FF?

assassin
27.11.2008., 19:34
Naravno :D (http://justfuckinggoogleit.com/)