PDA

View Full Version : Najbolja pizza u Rijeci?

stranice : [1] 2

spaljena
19.01.2008., 18:09
Meni osobno u onom Pizza cut-u ko0d pravoslavne i Hambyu.Što mislite?

labyrinth_d
24.01.2008., 17:30
Meni pizzeria Delfin, ali u Lovranu (pa blizu je Rijeke...), a pizza cut bas i ne volim. ja volim lijepo sjesti i jesti...

Josey_Wales
24.01.2008., 17:36
"Monaco", kod BMW Tomica i stanice za teh. pregled auta na Skurinju, prosao sam neki dan tamo i sad vidim neko novo ime "Maslina" pa ne znam da li se vlasnik promijenio, inace odlicne pizze...

Josey_Wales
24.01.2008., 17:38
Meni osobno u onom Pizza cut-u ko0d pravoslavne....

Mislis na Tomato???

spaljena
24.01.2008., 18:29
Ma znam da se zove Tomatto ali ne znam spada li to pod reklamiranje koje je zabranjeno.
Ali pizza mi je prvoklasna a u piccolu je totalni shit.
Dobra pizza je i u Braceri mislim da se tako zove u onom prolazu karaj Filodramatice.Ali im je prreskupa.36 kuna za srednju je ipak malo previše.

Josey_Wales
24.01.2008., 18:42
Ma znam da se zove Tomatto ali ne znam spada li to pod reklamiranje koje je zabranjeno.
Ali pizza mi je prvoklasna a u piccolu je totalni shit.
Dobra pizza je i u Braceri mislim da se tako zove u onom prolazu karaj Filodramatice.Ali im je prreskupa.36 kuna za srednju je ipak malo previše.

Nemam pojma da li je zabranjeno, mozda i je, vidis nisam se toga sjetio good point, neka moderator pobrise ili upozori ako je zabranjeno :top:... Cujem da Jeans na Viskovu ima takodjer zakon pizze, a i Van Gogh kraj Plodina(prema Pehlinu)...

Lei
25.01.2008., 12:47
"Monaco", kod BMW Tomica i stanice za teh. pregled auta na Skurinju, prosao sam neki dan tamo i sad vidim neko novo ime "Maslina" pa ne znam da li se vlasnik promijenio, inace odlicne pizze...

Monaco je bio zakooon. No prostor je promijenio zakupca pa je sad tamo Maslina, a decki koji su radili u Monacu su se preselili u onu pizzeriju ispod medicinskog faxa.

Maslina je navodno super, ali mi smo jednom u firmu narucili dostavu i to je bila apsolutna katastrofa :flop:

Zato je Silvester iznad Kauflanda odlican. Brzi (20 minuta od poziva!) i jako fine pizze. :klopa:

sara4
25.01.2008., 13:03
Delfin Lovran, Maslina i Monacco isto ok posebno slavonska :) (Lei pravo zbori u vezi te dvije pizzerije), Podroom u VTC Viskovo, nesto skuplja, ali fina, drugacija.

spaljena
25.01.2008., 14:42
Meni je ok i Pariz u biti nije baš u gradu već u Kostreni ali sve je to isto.
Zna li to kakva je u Kokolu?

Josey_Wales
25.01.2008., 17:02
Monaco je bio zakooon. No prostor je promijenio zakupca pa je sad tamo Maslina, a decki koji su radili u Monacu su se preselili u onu pizzeriju ispod medicinskog faxa.

Maslina je navodno super, ali mi smo jednom u firmu narucili dostavu i to je bila apsolutna katastrofa :flop:

Zato je Silvester iznad Kauflanda odlican. Brzi (20 minuta od poziva!) i jako fine pizze. :klopa:

Kod medicinskog faxa kazes??? Da to nije pizzeria "Sokol"???

Meni je ok i Pariz u biti nije baš u gradu već u Kostreni ali sve je to isto.
Zna li to kakva je u Kokolu?

Bio sam neki dan u Kokolu, razocarao se duboko...:flop:

kiki69
25.01.2008., 17:27
meni je dobra u Pampasu (cini mi se da je to na trsatu - nisam rodjena rijecanka tako da mi dijelovi grada nisu bas jaca strana),a dobra mi je i u Unu (cavle ako se ne varam)

Ribica_lilly
25.01.2008., 18:39
Nije baš u Rijeci, ali definitivno - Petrus u Kraljevici.

apić
25.01.2008., 19:37
A Bracera, vidim da je nitko ne spominje..pice su mi ok, jedino osoblje zna biti dosta sporo

spaljena
25.01.2008., 22:25
A Bracera, vidim da je nitko ne spominje..pice su mi ok, jedino osoblje zna biti dosta sporo

To znači da nisi baš pošteno pročitala temu.Ja sam spomenula Braceru i to da mi je preskupa što pogotovo dolazi do izražajakada uzimaš pizzu za van.
Pizza nije ništa posebno a ima cijenu koda jest.Ok , picarija je u centru grada i lojkacija i sve to moraju nečim pokriti troškove ali za tu cijenu moraju ponuditi nešto drugačije.

Jean
25.01.2008., 22:55
Dobre pizze sam jeo u Girasole (bivši San Marco) na Zametu, Aniću i Parizu u Kostreni (u Parizu se zna dosta čekati), Maslini (bivši Monaco).

Delfino u Lovranu, Ex na Srdočima i Turist u Matuljima spadaju pod nekakav prosjek (ajmo to tako nazvati): pizze nisu loše, ali nisu niti nešto posebno dobre.

Loše pizze jeo sam u Dionisu na Zametu (dosta davno - radi li ta rupa još uopće?), Ellefantu na Vežici (sada je tamo nekakav pub, čini mi se) i jednom je šef naručio pizzu od nekog na Pećinama (ne znam točno tko i gdje, ali osim što je pizza bila prilično loša, trebalo mu je oko ure i pol od Pećina do Brajdice).

Kokolo je priča za sebe: pizze variraju od katastrofalnih do odličnih, a najviše ovisi o pizzaiolu, gužvi i dobu dana. Ako dođete prije nego se smrači (dobro, ljeti su dani duži, ali generalno do oko 18h), garantirano jedete najlošiju pizzu u Rijeci. Kada padne mrak i pizzerija se lagano popuni, pizze postaju bolje, ali ako je gužva prevelika, opet budu loše.

U Pampasu na Trsatu, Orijentovom ognjišću, Ružmarinu u Opatiji i bivšoj Zlatnoj školjki sam čuo da su pizze odlične, ali ih nisam probao.

Pizza cutove ne ubrajam pod klasične pizzerije. Nije isti štih, pa valjda zato. U toj konkurenciji bez premca je Sylvester iznad Kauflanda. Odličan je i Piggy u Matuljima i dok je radio onaj preko puta HKD-a (sad je tamo butik sa vjenčanicama!). Piccolo i Tomato su stepenicu ispod (Piccolo razvlači tijesto strojno, zbog čega poslije pečenja bude lagano hrustavo - netko ne voli, ja volim). Prilično lošu pizzu jeo sam na placi u onoj ulici desno od ulaza u ribarnicu i u cutu preko puta željezničke. Također u pekari u Kauflandu cutovi su niš posebno, a Hamby je pandan Kokolu (oscilacije od odličnog do bezobrazno lošeg...).

spaljena
25.01.2008., 23:56
Dobre pizze sam jeo u Girasole (bivši San Marco) na Zametu, Aniću i Parizu u Kostreni (u Parizu se zna dosta čekati), Maslini (bivši Monaco).

Delfino u Lovranu, Ex na Srdočima i Turist u Matuljima spadaju pod nekakav prosjek (ajmo to tako nazvati): pizze nisu loše, ali nisu niti nešto posebno dobre.

Loše pizze jeo sam u Dionisu na Zametu (dosta davno - radi li ta rupa još uopće?), Ellefantu na Vežici (sada je tamo nekakav pub, čini mi se) i jednom je šef naručio pizzu od nekog na Pećinama (ne znam točno tko i gdje, ali osim što je pizza bila prilično loša, trebalo mu je oko ure i pol od Pećina do Brajdice).

Kokolo je priča za sebe: pizze variraju od katastrofalnih do odličnih, a najviše ovisi o pizzaiolu, gužvi i dobu dana. Ako dođete prije nego se smrači (dobro, ljeti su dani duži, ali generalno do oko 18h), garantirano jedete najlošiju pizzu u Rijeci. Kada padne mrak i pizzerija se lagano popuni, pizze postaju bolje, ali ako je gužva prevelika, opet budu loše.

U Pampasu na Trsatu, Orijentovom ognjišću, Ružmarinu u Opatiji i bivšoj Zlatnoj školjki sam čuo da su pizze odlične, ali ih nisam probao.

Pizza cutove ne ubrajam pod klasične pizzerije. Nije isti štih, pa valjda zato. U toj konkurenciji bez premca je Sylvester iznad Kauflanda. Odličan je i Piggy u Matuljima i dok je radio onaj preko puta HKD-a (sad je tamo butik sa vjenčanicama!). Piccolo i Tomato su stepenicu ispod (Piccolo razvlači tijesto strojno, zbog čega poslije pečenja bude lagano hrustavo - netko ne voli, ja volim). Prilično lošu pizzu jeo sam na placi u onoj ulici desno od ulaza u ribarnicu i u cutu preko puta željezničke. Također u pekari u Kauflandu cutovi su niš posebno, a Hamby je pandan Kokolu (oscilacije od odličnog do bezobrazno lošeg...).

Hm...Ja sam više orijentirana na pizzca cutove , a inače na posao obavezno naručujem iz Tomata.Za Silvestera ne znam jer nemam toliko kontakta sa zapadnom stranom Rijeke.
U pizzarije u Rijeci baš i ne idem često ,više sam orijentirana na cutove što zbog nedostatka vremena ,što zbog blizine istih.

Jean
26.01.2008., 00:44
Hm...Ja sam više orijentirana na pizzca cutove , a inače na posao obavezno naručujem iz Tomata.Za Silvestera ne znam jer nemam toliko kontakta sa zapadnom stranom Rijeke.
U pizzarije u Rijeci baš i ne idem često ,više sam orijentirana na cutove što zbog nedostatka vremena ,što zbog blizine istih.

Ja u principu izbjegavam cutove jer se ne mogu oteti dojmu da te pizze stoje pod onim staklom prilično dugo (par puta su i organoleptičko-fizička svojstva pizze to potvrdila), dok kod klasičnih pizzerija barem znam da kad naručim peku mi frišku pizzu. No svejedno znam (pogotovo na marendi) zaletiti u cut. Ti cutovi, to mi je nekako više na razini fast-foodova - onako za snogu ili za van. No, praktični su kada ti je cijela pizza previše.

No, svejedno bi mogla i napisati kakvu preporuku - neko mjesto koje nisam naveo ili čak niti ne znam za njega...

E, sjetih se još jednog cuta: onaj u Ulici Žrtava fašizma, na dnu prije križanja sa Fiumarom (gdje je nekad bio dućan sa namještajem). Tamo sam išao po pizzu kolegama s posla, ali ju ja nisam jeo. Sjećam se samo da sam jako dugo morao čekati da se ispeče i da je kutija u koju ju pakiraju daleko veća negoli sama pizza. Ima još jedan cut gore preko puta Građevinskog fakulteta, ali tamo nisam nikad jeo.

Još jedan detalj vezan za Piccolo: pizze su ukusne i cutovi su dosta veliki, ali znaju biti prilično masni. Dosta puta me od te silne maščobe znala žgaravica čopiti.

spaljena
26.01.2008., 16:38
Sve to za cutove stoji no ja baš nemam previše vremena za odlazak u pizzarije.Piccolo je za moj ukus loš jer je tjesto dosta tvrdo,i masno.U tome kod Fiumare sam išla često prije par godina onda nisam jedno vrijem i pizza im se pokvarila nedavno sam probala,i nekako mi prostor djelčuje ošugavljeno.

German
26.01.2008., 17:24
Ja bio u nekoj pizzeriji na Trsatu, ali ne mogu se sjetit kak se zvala. :misli:
Sve pizze su imale neke piratske nazive (kao pizza Jack Sparrow). Pizza je bila odlična, njami.. :klopa:

kiksy
26.01.2008., 19:32
Pampas :rolleyes:

anchy_ri
26.01.2008., 19:37
Meni osobno u onom Pizza cut-u ko0d pravoslavne i Hambyu.Što mislite?

Obožavam pizze.:cerek: Moji favoriti: Delfino u Lovranu i Rijeci, Bracera u centru, Ružmarin u Opatiji i Podroom na Viškovu (tamo mi je pizza pregenijalna,a ambijent tako ugodan da mi je gušt otić). Pizza cut-ove ne volim,nije mi to to.

Supplier
30.01.2008., 10:06
Loža na Kastvu. Zsanimljive pizze poput pizze sa stakeom i pizze s carpaciom,naravno ima i " običnih " pizza

diantos
30.01.2008., 10:19
Kod medicinskog faxa kazes??? Da to nije pizzeria "Sokol"???

"Sokol" ne radi jedno 5-6 godina. Prostor je to vrijeme bio neiskorišten, a onda se tu uselio "Monaco". Inače bio sam nedavno ali sam ostao razočaran, "Sokol" mi je bio bolji.

spaljena
30.01.2008., 20:35
Sad sam se sjetila jedne odlične picarije,bila sam jedanput ali sam pizzu zapamtila zauvijek.Nalazila se na kutu nasuprot prvog paviljona tržnice,mislim da se zvala Lisinski.Prostor je bio za 500 ali nije opstala.Ne kužim zašto ,valjda jer najmnina bila previsoka.

diantos
31.01.2008., 13:31
Sad sam se sjetila jedne odlične picarije,bila sam jedanput ali sam pizzu zapamtila zauvijek.Nalazila se na kutu nasuprot prvog paviljona tržnice,mislim da se zvala Lisinski.Prostor je bio za 500 ali nije opstala.Ne kužim zašto ,valjda jer najmnina bila previsoka.

Sjećam se te picerije, bio sam nekoliko puta i pizze su stvarno bile dobre. Premala zarada u odnosu na skupu najamninu po svemu sudeći presudilo je toj piceriji.

sara4
31.01.2008., 13:39
Mozda je problem bio reklama?
Za sve pizzerie koje se ovdje spominju sam cula, a za Lisinski nikada.

diantos
31.01.2008., 16:13

U Dionisu loše, a u Ellefantu još lošije pizze, u Kokolu često puta dobijete nedovoljno pečenu pizzu, u Pampasu dobre pizze, a u Orijentovom ognjišću sam jeo najbolju pizzu u Rijeci ali je prostor bio tako neuredan i zapušten da sam bio svega nekoliko puta i poslije više nisam dolazio, ne znam da li se nešto promijenilo u zadnjih par godina.

Lei
01.02.2008., 07:41
Uf :D Da promijenilo... Elefant vise ne postoji, sad tamo nema niceg vise. Orijentovo, zadnjih nekoliko puta kad sam htjela tamo ic, je bilo zatvoreno i zakljucano, a Dionis mi uvijek izvana kad prolazim izgleda zatvoren :(

Jel zna netko za dobru pizzu/pastu/lazanje dostavu na podrucju Vezice? Pampas na Trsatu ne dostavlja :(

diantos
01.02.2008., 13:48
Jel zna netko za dobru pizzu/pastu/lazanje dostavu na podrucju Vezice? Pampas na Trsatu ne dostavlja :(

Probaj u Mr.Tweety pizza cut na Donjoj Vežici. :top:

spaljena
01.02.2008., 15:58
Mozda je problem bio reklama?
Za sve pizzerie koje se ovdje spominju sam cula, a za Lisinski nikada.

Pa ne bih baš rekla,mjesto je takvo da mui reklama skoro nije ni potrebna jer svaki Riječanin je morao proću uz nju ako ide na tržnicu ili ribarnicu,koliko se sjećam cijene nisu bile previsoke...
Jedino ih je možda baš to pokopalo.

sasa80
01.02.2008., 21:54
po ljeti...Mošćenička draga...pizzeria Val...na plaži...mmm ;)

rijecanka77
02.02.2008., 11:22
Bracera! Pizza sa laganim tijestom, kad ju pojedes, ne padne tesko kao kamen...Vrlo ukusna GR pizza, sa kozicama, rikulom i cherry rajcicama...Njam!

Imoen
02.02.2008., 19:43
Bracera! Pizza sa laganim tijestom, kad ju pojedes, ne padne tesko kao kamen...Vrlo ukusna GR pizza, sa kozicama, rikulom i cherry rajcicama...Njam!

Meni najdraža od svih, a u Zg sam...

Vespers
03.02.2008., 10:18
Bracera je klasa iznad. Nikad nigdje nisam pojela bolju pizzu u životu. Vrijedi svake kune koju platiš. Amen!

sasa80
03.02.2008., 22:25
Gdje je Bracera? Da znam za sljedeći puta kada sam u RI ;)

Noemi
03.02.2008., 23:39
Ima li bracera dostavu?

spaljena
04.02.2008., 12:30
Gdje je Bracera? Da znam za sljedeći puta kada sam u RI ;)

Bracera ti je na Korzu e sad kako objasniti gdje?E da,ideš Korzom i kad dođeeš do Henigway bara,malo naprijed ti je jedna uska ulica na desno,učeš u nju i tu ti je bracera.

Verdiana
04.02.2008., 12:51
Pizzeria Paris na Trsatu - definitivno!

Kyra
04.02.2008., 13:07
Pampas, Loža i Bracera

sasa80
04.02.2008., 14:42
Bracera ti je na Korzu e sad kako objasniti gdje?E da,ideš Korzom i kad dođeeš do Henigway bara,malo naprijed ti je jedna uska ulica na desno,učeš u nju i tu ti je bracera.

thanx!:top:

charlyse
04.02.2008., 17:29
Nije baš u Rijeci, ali definitivno - Petrus u Kraljevici.

DEFINITIVNO :top: :top: :top:

spaljena
04.02.2008., 20:44
E meni je Petrus 5 metara zračne linije.:lol:

mimimimi
04.02.2008., 23:19
definitivno bracera!

*Spiderpig*
05.02.2008., 00:28
Svakako se slažem sa svima koji su napisali Bracera. Tamo je stvarno fantastična pizza. Najbolja koju sam ikada jela. :top:

Je li netko probao pizzu u Viktoriji? Na Brajdi. Mislim, ne može se mjerit s Bracerom (ono, koja se može??), ali je isto vrlo dobra.

Također, na Trsatu je sad Barbossa. Mislim da je netko ranije spomenuo imena pizza Jack Sparrow itd. E pa to je ta pizzeria. Pizza im je ful fina i dostava je besplatna, samo što im treba 45 min-sat vremena da ju donesu.

Što se tiče Pampasa... Nisam bila otkada sam se razočarala kod njih. Tijesto je bilo ultra tanko, jeftini pelati, sir katastrofa, šunka, ja mislim ona najjeftinija moguća... dalje ni neću govorit...

spaljena
05.02.2008., 15:53
Svakako se slažem sa svima koji su napisali Bracera. Tamo je stvarno fantastična pizza. Najbolja koju sam ikada jela. :top:

Je li netko probao pizzu u Viktoriji? Na Brajdi. Mislim, ne može se mjerit s Bracerom (ono, koja se može??), ali je isto vrlo dobra.

Također, na Trsatu je sad Barbossa. Mislim da je netko ranije spomenuo imena pizza Jack Sparrow itd. E pa to je ta pizzeria. Pizza im je ful fina i dostava je besplatna, samo što im treba 45 min-sat vremena da ju donesu.

Što se tiče Pampasa... Nisam bila otkada sam se razočarala kod njih. Tijesto je bilo ultra tanko, jeftini pelati, sir katastrofa, šunka, ja mislim ona najjeftinija moguća... dalje ni neću govorit...

Čekaj ,daj objasni kako preko okusa razpoznaješ cijenu proizvoda koje jedeš?:eek::eek:

sara4
05.02.2008., 16:04
Pa kako ne? OK, nije sve okus, vec i vizualna percepcija te tekstura, no jeftinu sunku i pelate se da prepoznati. Pelate vise po teksturi (jeftini su rijetki), a sunka po okusu/izgledu.

pumpkin pie
05.02.2008., 16:35
Ja bio u nekoj pizzeriji na Trsatu, ali ne mogu se sjetit kak se zvala. :misli:
Sve pizze su imale neke piratske nazive (kao pizza Jack Sparrow). Pizza je bila odlična, njami.. :klopa:
Barbosa.
Slažem se, odlična pizza! :top:

spaljena
05.02.2008., 18:52
Pa kako ne? OK, nije sve okus, vec i vizualna percepcija te tekstura, no jeftinu sunku i pelate se da prepoznati. Pelate vise po teksturi (jeftini su rijetki), a sunka po okusu/izgledu.

Ja sam zakinuta za tu sposobnost:ne zna:
Ja kavalitetu procjenjum po količini onoga što je pizzi i mekoći tjesta.Ako mio ne odgovara reći ći da mi nije dobnra pzza ,a neću reći da su im sastojci jeftini jer to nekad ne mora biti pravilo.Sastojci mogu biti najjeftinij a pizza najbolja.A može biti i obrrnuto.Zato mi je takav način prosuđivanja malo rizičan.

raliSHA
05.02.2008., 20:43
Loža i Ružmarin :s:s

a za dostavu sylvester :s:s

sara4
06.02.2008., 09:02
Ja sam zakinuta za tu sposobnost:ne zna:
Ja kavalitetu procjenjum po količini onoga što je pizzi i mekoći tjesta.Ako mio ne odgovara reći ći da mi nije dobnra pzza ,a neću reći da su im sastojci jeftini jer to nekad ne mora biti pravilo.Sastojci mogu biti najjeftinij a pizza najbolja.A može biti i obrrnuto.Zato mi je takav način prosuđivanja malo rizičan.

:rofl: Nije pravilo, ali jeftini sastojci su u vecini slucajeva losiji od skupljih. Samim time, kombiniranjem jeftinih sastojaka pizza u vecini slucajeva pizza nece biti dobra kao kad bi se koristili bolji sastojci. Eto, valjda je na to ciljala forumasica koja je spomenula jeftine sastojke.

Nego, jedno pitanje...sto se tice Bracere...tamo sam bila pred puno godina, znam da je pizza bila dobra, ali se bas ne sjecam koliko dobra. :rofl: E sad, svi je hvalite pa bih opet svratila, no koliko se sjecam, prostor je jako mali pa me zanima da li (se) moze/treba rezervirati?

Lei
06.02.2008., 09:18
Zna li netko web od Barbosse? Vidjela sam da ga imaju jer je napisan da autu koji radi dostavu i naravno nisam ga zapamtila :ne zna: A google ne pomaze :(

Gdje je ta pizzerija uopce?

Lapulapu
06.02.2008., 09:51
Pazi sad detektiva :)

ovdje nađeš broj i adresu (http://www.gastronaut.hr/restoran.asp?id=5441)

pa to upišeš tu (http://www.burza.hr/poslovni_subjekti/subjekt/51309/?PHPSESSID=)

i ne saznaš niš :zubo:

al na ht imeniku dobiješ da se to zove Corsarius d.o.o. pizzeria 'barbossa', a kad klikneš na adresu dobiješ milu bosanca na trsatu :mig:

p.s. ne javlja se nitko na telefon.

p.p.s. ne vidim linkove u postu, nadam se da vi da ;)

uglavnom vode na gastronaut.hr, popis restorana i burza.hr poslovne subjekte.

Lapulapu
06.02.2008., 10:10
Rade od 11 i 30, al dođu malo ranije ;) Nemaju web adresu, lei, to nije bilo njihovo vozilo :mig:

I, da, ex mile bosanac, kod o.š. trsat

jebale vas pizze, sad sam gladna :zubo:

stikla_op
06.02.2008., 10:18
Loža :top: i Ružmarin :top:, a moram sad probat i Barbossu :klopa:

*Spiderpig*
07.02.2008., 02:32
Kao prvo, zahvalila bih se sari4 što me je poduprla u mojem mišljenju oko "jeftinih" sastojaka pizze... :rofl: Dobro, možda sam malo i pretjerala, ali vjerojatno mi je to neki ptsp od kada sam zadnji put jela kod njih... stvarno sam se bila razočarala... I ja nisam pizzu prosudila po tome što je možda imala jeftine sastojke, nego zbog toga što ti sastojci nisu stvorili pizzu kakvu sam ja očekivala... A budući da sam probala jeftinije proizvode, mogu iskreno reć da ih koriste... Njima je u interesu, ako baš tako hoćeš...
Ali slažem se da ne mora bit pravilo... U ovom slučaju to je tako. Prihvatit ćemo to kao iznimku... :)

Kao drugo, što se tiče barbosse... ne znam za web, ali znam da se javljaju na tel, jer svaki put kad sam ja zvala ili moji frendovi uvijek bi im se javili... ko zna što je bilo da se tebi, Lapulapu, nisu javili... Probaj ponovno zvat pa vidi...

Što se tiče bracere... Prostor jest malen, ali uvijek se nađe mjesta... Može se i rezervirat...

daklu
09.02.2008., 22:57
paris definitivno,a moze i delfino

Jean
10.02.2008., 09:33
Nego, jedno pitanje...sto se tice Bracere...tamo sam bila pred puno godina, znam da je pizza bila dobra, ali se bas ne sjecam koliko dobra. :rofl: E sad, svi je hvalite pa bih opet svratila, no koliko se sjecam, prostor je jako mali pa me zanima da li (se) moze/treba rezervirati?

Koliko je meni poznato, pizzeria Bracera dio je restorana Zlatna školjka (uska uličica od Korza prema Palachu) i otvorena je pred nekih godinu dana. E sad, ili ti ne misliš na pravo mjesto (kažeš da si bila tamo pred puno godina) ili do mene informacije o novim restoranima u centru grada dolaze jaaako sporo... :)

Imoen
10.02.2008., 18:19
Koliko je meni poznato, pizzeria Bracera dio je restorana Zlatna školjka (uska uličica od Korza prema Palachu) i otvorena je pred nekih godinu dana. E sad, ili ti ne misliš na pravo mjesto (kažeš da si bila tamo pred puno godina) ili do mene informacije o novim restoranima u centru grada dolaze jaaako sporo... :)

Pošto sam iz Zagreba, jela sam u Braceri samo 3-4 puta unazad 4 godine tako da nije sigurno otvorena tek prije godinu dana. I da, mislim na tu u sklopu Zlatne školjke.

*LadyBug
10.02.2008., 18:22
Podroom, Van Gogh, Loža, Jeans :top:

nemogu se sjetit više :)

nola
10.02.2008., 18:35
Bracera je top!
Stvarno, takve pizze nema :mig:

sara4
27.02.2008., 09:34
Vjerojatno cu biti prva koja ce dati negativnu kritiku, ali ostala sam totalno, ali skroz, skroz razocarana.

Bila sam u Braceri. I nakon ovoliko pohvala, nekako mislim da sam ja jednostavno bila lose srece. No to je bio toliki :flop: da stvarno ne znam kako se mogu drasticno popraviti od jednog do drugog dana.

Na mojoj pizzi od cca promjera 30 cm, materijal (uzela sam mijesanu) je bio na nekih 15 sredisnjih cm. Ne pretjerujem, to je doslovno bilo tako. Po ostatku je bilo nesto pelata, ali hellouuu, gdje su sunka, sir, gljive...Na sredini, gdje je bilo ono sto mijesanu cini mijesanom bilo je sramotno malo svega, kladila bih se da mi pizza ni na jednom dijelu nije bila deblja od 1mm. Ma, puno sam i rekla, 1 mm.

Nakon, vjerojatno, mog najveceg restoran-razocaranja, dosao je i racun koji je, za ono sto smo pojeli bio strava :eek: . Za taj novac se u nekoj drugoj dobroj pizzeriji mogu najesti 4 osobe (nas je bilo 3) i pojesti bilo koju pizzu (ne mijesanu) na kojoj ima vise od 3 g sira i gljiva.

alfatripo
27.02.2008., 09:48
1. Delfino. 051/ 263-356
2. Kokolo. 051/ 263-394
3. Planet. 051/ 335-335

Anne Elliot
02.03.2008., 22:24
definitivno Ex na Srdočima

Noemi
05.03.2008., 11:05
tko od njih dostavlja?

btw, pizza iz tomatoa na kantunu prije place, je ok kada se uzme kod njih...ali dostavljena je :flop:

mali_od_palube
06.03.2008., 09:07
Eto, registrirao sam se samo kako bih na ovo odgovorio.. pozdrav svima! ..a možda se još koji put javim, ako bude zanimljivih tema :kava:

Nisam već par godina u Rijeci, no što se tiče pizze najbolja mi je bila pizzeria na bazenu, na Kantridi. :top: I to ne samo među riječkim pizzerijama. Na žalost, zbog svih ovih radova zatvorili su je pred nekih godinu dana i nekako mi se čini da je više neće otvoriti, bar ne tamo. :flop: Ako netko ima kakve informacije o tome, zanimalo bi me. Inače, sve što sam tamo jeo (budući da su zapravo bili restoran, te su imali i razna druga jela) mi je ostalo u izuzetno dobrom sjećanju. Od ostalih Riječkih pizzeria ok mi je bio Ex na Srdočima i donekle Pampas na Trsatu. Kokolo me par puta razočarao, tako da sam prestao tamo ići (već je netko prije mene dobro opisao variranje njihove "kvalitete" ovisno o dobu dana, tlaku zraka u Maroku, padalinama na Haitiju, ...), a Bracera mi nije bila niš posebno (osim po ambijentu i dakako - cijenama), te bih na prethodni opis dodao da su mi tamo pizze bile dosta suhe i previše slane - i to tijesto, bez ikakvoog razloga ili potrebe :ne zna:

eymi
07.03.2008., 13:54
Vidim da do sada nitko nije spomenuo dotični restoran - GOYA na Voloskom, uglavnom bivši mali Quorum. Nakon šta se kultno mjesto za izlaske zatvorilo:(, otvoren je restoran koji se prvo zvao Mars a sad Goya. Uređen je perfektno, baš super atmosfera, pizze su još bolje, onako tanko tijesto, brdo toga gore, definitvno meni najbolje pizza :s , a jela sam i one iz Bracere i Delfina.

DraMaRi
24.03.2008., 17:24
Definitivno najbolja pizza je u PAMPASU!
Sad su malo poskupili cijene :mad: ali još uvijek su najbolji!

Lulu
20.03.2009., 12:00
1. Delfino. 051/ 263-356

Sad sam ih zvala - pizzeria Delfino ima broj 051-336736,
ovo prije navedeno je neka firma.

sara4
20.03.2009., 14:36
Kad se već digla ova tema - trenutno mi je najbolja pizza u Podroom-u na Viškovu :) .

ile.ri
20.03.2009., 22:27
Uno na Kukuljanovu. Imaju iznadprosječno ukusne i ogromne pizze, pa kod narudžbe treba paziti jer je kod njih maxi pizza enormno velika. Gazda Una je dugo vremena plaćao 100 eura osobi koja ju pojede sama.
Nikome nije uspijelo. http://www.smilies.4-user.de/include/Essen/smilie_essen_129.gifhttp://www.smilies.4-user.de/include/Essen/smilie_essen_128.gif

OOOOOOO
20.03.2009., 22:31
vec dugo sam u potrazi za najboljom picerijom u RI ali ne mogu je naci....unazad par godina je bilo vise odlicnih picerija ali sada se sve jako pokvarilo.....ili se promjene vlasnici,pa onda i drugi picajoli i automatski pica vise nije ista....

may21
23.03.2009., 11:32
najbolje pizze su u Loži, Podroomu i van Goghu.
nije sve u picajolu, ima dosta i u sastojcima.

nola
23.03.2009., 11:39
Moje preporuke su Podroom, pizza tri srčka, divota i moć :D
I u gradu jako volim otići u Zlatnu školjku i tamo su mi sve odlične :cerek::cerek:

ta.ja
23.03.2009., 21:43
Uno na Kukuljanovu. Imaju iznadprosječno ukusne i ogromne pizze, pa kod narudžbe treba paziti jer je kod njih maxi pizza enormno velika. Gazda Una je dugo vremena plaćao 100 eura osobi koja ju pojede sama.
Nikome nije uspijelo. http://www.smilies.4-user.de/include/Essen/smilie_essen_129.gifhttp://www.smilies.4-user.de/include/Essen/smilie_essen_128.gif

Slažem se s tobom!!!
Jedini problem je taj što je meni Uno na drugom kraju grada, tako da tamo svratimo samo ako nas put nanese.
Teško je u Rijeci pojesti dobru pizzu, ili ja i moj suprug imamo previsoke kriterije?!
Iznenađenje mi je bila pizzeria MB (Viškovo) - pizza sasvim prosječnog okusa, a cijena miješane samo 27 kn. Da li je još negdje moguće pojesti pizzu za manje od 30 kn?

ile.ri
24.03.2009., 09:43
Slažem se s tobom!!!
Jedini problem je taj što je meni Uno na drugom kraju grada, tako da tamo svratimo samo ako nas put nanese.
Teško je u Rijeci pojesti dobru pizzu, ili ja i moj suprug imamo previsoke kriterije?!
Iznenađenje mi je bila pizzeria MB (Viškovo) - pizza sasvim prosječnog okusa, a cijena miješane samo 27 kn. Da li je još negdje moguće pojesti pizzu za manje od 30 kn?

Ne znam gdje je MB, ali Podroom je zaista za svaku pohvalu. Imaju konstantu čak i nakon promjene vlasnika.

ta.ja
24.03.2009., 16:18
MB je kraj željezare Pezić, tamo kraj crkve, odnosno preko puta zgrade u kojoj je bila Erste banka

ile.ri
24.03.2009., 19:20
MB je kraj željezare Pezić, tamo kraj crkve, odnosno preko puta zgrade u kojoj je bila Erste banka

Ahhh, sad znam. Nisam tamo nikad bio na pizzi, a sve okolo njega sam obišao.
Maretina, nono Frane (Pranjić), onaj fast food preko puta, ŽAP, Mladenka, Podroom, čak i onaj kebab kod groblja kojeg više nema, ponekad sam čak znao uzeti pečenog odojka ili janjca kod Glujića, a često jedem i u Ronjgima zbog toga jer mi frend gore konobari... :D

ta.ja
25.03.2009., 21:31
Da li ste bili u pizzeriji LaKost na Viškovu? Čak je na tabeli nacrtan kostur krokodila :lol: Htjeli smo otići tamo, ali petak navečer a pizzerija prazna - nije mi baš djelovalo primamljivo, pa smo otišli u MB

casualRi
01.04.2009., 11:28
Pomoć.. Ima li neka pizzerija koja dostavlja izvan Rijeke? (Matulji)

I koliko treba onda platit takvu dostavu?:ne zna:

sara4
20.04.2009., 11:49
Što se dogodilo s pizzerijom Delfino u Rijeci? Zatvorena?

Kyra
20.04.2009., 21:28
Što se dogodilo s pizzerijom Delfino u Rijeci? Zatvorena?

:confused:
Moji poznanici bili nedavno :ne zna:

p.s. sorry što ti nisam još odgovorila na pm :(

Lilit
20.04.2009., 21:31
delfino se preuredjuje pa zato ne radi - barem sam tako ja cula

sara4
21.04.2009., 07:21
Hm...na im vratima im piše nešto u stilu: Zatvoreno zbog preuređenja. Pizzeria Nova Porta (ili tako nešto) vas očekuje...Ne spominje se Delfino...

p.s. No problems, Kyra! :)

luka lik
26.04.2009., 01:52
Za marendu, onako na petnaest minuta definitvno Tomato, a inače za izlazak Petrus pa i Porto re u Kraljevici.

Ereshkigal
29.04.2009., 15:21
Delfino se preselio na Zamet, sad sam vidjela na njihovoj internet stranici.

Lei
29.04.2009., 18:44
uuu, delfino na gornjem zametu! mrak... to mi je skroz blizu; jedino sto bi bilo super kad bi imali identicnu ponudu kao u lovranu... lovranske lazanje su mi jedne od boljih, a ove u rijeckom sam probala jednom i vise nikad :(

sara4
29.04.2009., 19:28
A gdje je to M i V Lenca? G. Zamet jupiiii i meni je blizu!!!

Lei
30.04.2009., 11:41
A gdje je to M i V Lenca? G. Zamet jupiiii i meni je blizu!!!

Ona cesta koja vodi od (buduce) crkve kod zametskog groblja pa prema Viskovu.. mislim da je tamo i prije bio neki restoran?

Uglavnom na http://www.euroave.com mozes upisati grad, ulicu i kucni broj pa ti tocno nacrta gdje je to

ta.ja
30.04.2009., 12:20
V. i M. Lenca je malo ispod Morčića na Gornjem Zametu. Mislim da je, kada idete iz pravca Rijeke, Delfino na lijevoj strani, a na desnoj strani je roletar u plavoj kući

sara4
30.04.2009., 12:49
:cerek: Pa to je sjajno. Znam i koja je to plava kuća roletara :D (hm, a tko ne zna ako je barem jednom tuda prošao :rofl: ).

sara4
01.05.2009., 19:52
:D Mi bili! Ogroman prostor, menu kao u Lovranu, sve paste, salate, pizze...Super!

ta.ja
01.05.2009., 21:46
Mi planiramo ići u ponedjeljak - kada su palačinke gratis :klopa:

Lilit
02.05.2009., 23:30
a ponedjeljkom su palacinke grastis uz pizuu ili kako?

diantos
03.05.2009., 00:20

Bio sam nedavno u Barbossi. Čuo sam da su odlične pizze ali nisam bio zadovoljan.

Možda drugi put. :ne zna:

ile.ri
03.05.2009., 00:38
Mi smo bili u Delfinu večeras. Ogroman prostor, parking solidne veličine, konobar ljubazan, a pica (Delfino) jedna od najboljih koju sam pojeo u poslijednje vrijeme. Bolja polovica je naručila salatu Delfino za koju se iznenadila kad ju je konobar donio. Količina je bila ravna količini koju ona napravi u zdijeli koju stavi na sredinu stola prilikom obiteljskog ručka za sve nas.
Sve u svemu samo pohvale. Menu je sada proširen i ima sve kao i u Lovranu.
Od konobara smo doznali da su im planovi u budućnosti menu obogatiti jelima iz naše bogate nacionalne hrvatske kuhinje. :top:

ta.ja
03.05.2009., 14:07
a ponedjeljkom su palacinke grastis uz pizuu ili kako?

Pogledaj na http://www.delfino.hr/ i tek sad vidim da se to odnosi samo na Lovran :bonk:

ile.ri
03.05.2009., 22:00
Pogledaj na http://www.delfino.hr/ i tek sad vidim da se to odnosi samo na Lovran :bonk:

Nije samo za Delfino Lovran nego i za Delfino Zamet. Mi nismo mogli pojest gratis palačinke nakon onog što smo naručili, pa nam je konobar dao dva kupna za besplatnu konzumaciju palačinki prilikom nekog budućeg dolaska kod njih. Jedino mislim da sam vidio na kuponu da piše da kupon treba ranije predočiti konobaru i da besplatnu konzumaciju dobivenu na Zametu nije moguće iskoristiti u Lovranu i obratno.

ta.ja
03.05.2009., 22:17
:mad: nismo išli u Delfino. Suprugu kolega nahvalio Orijetnovo ognjišće - ali recenzija slijedi na Restoranima

sara4
07.05.2009., 18:31
Cijeli 5. mjesec 5 kn popusta na sva jela u Delfinu.

Lana82
09.06.2009., 12:28
Bila sam u nedjelju u Maslini, na Škurinjama, fenomenalna pizza, jela sam baš pizzu Maslina, sa punjenim rubom, stvarno se ne sjećam kad sam zadnji put pojela tako ukusnu pizzu, i super je fora to što je svake nedjelje obiteljski dan tako da je popust na hranu 20%, jupi! A pročitala sam i da studenti ponedjeljkom isto imaju popust na hranu 20%.
Definitivno se vraćam!!

ta.ja
14.06.2009., 10:39
Nama je Maslina bila super kad se tek otvorila. Stalno smo išli tamo, i onda se dogodio kratki spoj i :W

ta.ja
18.06.2009., 22:45
Kako sam sama doma, koma mi je kuhati samo za sebe pa sam odlučila naručiti pizzu. I tako, zovem ja Delfino. Međutim, ništa od toga, minimalni iznos računa za dostavu je 50 kn i kaže mi tip da će mi donesti pizzu jedino ako naručim slavonsku. Dakle, propalo. Zovem Poodrum, jer znam da oni dostavljaju jednu pizzu. Međutim, bilo bi bolje da nisu - na pizzi je bila ona najjeftinija šunka, a znate kako ona pokvari cjelokupnu pizzu.

Lei
19.06.2009., 21:30
mi smo po kvartu jucer dobili na aute hrpu delfino letaka.... pa cijene su im astronomske :eek: i jos pise da dostavu naplacuju 5 kn. pa Silvester ima i po 10 kn jeftinije pizze, odlicne su, dostave u roku 15 minuta i nis ne naplate. ta.ja probaj vidjet ako bi silvester do tebe dostavljao, iako mi se cini da bi im moglo biti predaleko :(

kiksy
20.06.2009., 00:20
Delfino astronomski skup? :confused: pa gdje se još lazanje mogu pojest za 30 kn a da vrijede a i pizze im nisu skupe...a vezano za dostavu,čuj,dostava je dostava,kužim da je minimalna cifra 50 kn,to je normalno,naručiš pizzu i neki sok ili palačinke i to je to...

ta.ja
20.06.2009., 12:38
:brukica: ne znam gdje je Silvester.

Meni je bezveze to s dostavom i iznosom dostave. Znam da je Delfino u Lovranu jedno vrijeme imao uvjet 5 pizza za dostavu, za manju količinu nisu išli. Iz MB-a voze i jednu pizzu (koja btw košta 29 kn)

Lei
22.06.2009., 19:27
Delfino astronomski skup? :confused: pa gdje se još lazanje mogu pojest za 30 kn a da vrijede a i pizze im nisu skupe...a vezano za dostavu,čuj,dostava je dostava,kužim da je minimalna cifra 50 kn,to je normalno,naručiš pizzu i neki sok ili palačinke i to je to...

nisu vise 30 kn, sad su blizu 40. Pizze su im redom jedno 10 kn skuplje nego u Silvestru koji ima besplatnu dostavu i super pizze, pa ako usporedis jos i to da moras platiti za dostavu... da, na kolicinu od jedno 5-6 pizza, skupi se puno novaca razlike.

ta.ja, Sivester je pizzacut iznad Kauflanda, mi ga "koristimo" za dostavu u firmu vec jedno 2 godine barem jednom tjedno

ta.ja
22.06.2009., 21:46
Čisto sumnjam da imaju dostavu do mene. I ovima iz Delfina sam na knap :zubo:

Cijene u Delfinu su sljedeće:

margherita - mala 27, velika 32
vesuvio, fungi - mala 29, velika 34
capriciosa - mala 32, velika 37
frutti di mare, dalmatinska, vegetariana, quattro formaggi, tuna - mala 34, velika 39
slavonska, gurmanska, primorska - mala 39, velika 45

Sve lasagne su po cijeni od 39 kn

@Lei - da li bi mi preporučila Silvestra za "klasični izlazak na pizzu" ili više izgledaju i posluju kao pizza cut + dostava?

Lei
23.06.2009., 09:08
Čisto sumnjam da imaju dostavu do mene. I ovima iz Delfina sam na knap :zubo:
...
@Lei - da li bi mi preporučila Silvestra za "klasični izlazak na pizzu" ili više izgledaju i posluju kao pizza cut + dostava?

Da, to sam si i mislila :tuzni: To ti je bas pizzacut, nemas tamo gdje sjest, osim na neke barske stolice.

Plavi kaputić
27.06.2009., 20:39
Mi smo na istočnoj strani grada, neki dan smo išli po pizzu i paštu u Pampas, oni su očajno skupi!
Kokolo ima najbolju zelenu paštu, ali pizze nisu baš nešto.
sad naručujemo dostavu iz pizzerije uno na kukuljanovu.pizza im je extra, a cijene normalne.

misevi
31.07.2009., 10:59
da se i ja uključim u raspravu o pizzi. jeste kad bili u pizzerii JEANS na Viškovu? Pizza im je odlična,ako niste odite slobodno i probajte.Nećete požalit.Pa ljudi moji,oni rade već 20 god!!!! Nađite mi još koju pizzeriu koja radi toliko i konstantno isti vlasnik. Ok, u JEANSU se promjenilo jedino to što im sada vodi sin i od kad on vodi stavio je krušnu peć,poboljšao sastojke...jednostavno bezzamjerki

sara4
31.07.2009., 11:02
off: A tko si ti, tata Jeans ili sin Jeans? :rofl: :mig:

misevi
01.08.2009., 17:47
ne,ne ja sam nono jeans.

bluebox
01.08.2009., 20:08
Jedinu koju sam isprobala na tom području je pizzerija Pariz u Kostreni :top:

Predobra pizza :s

Tanko slano tijesto s hrskavim rubovima, nadjeva baš taman i gore dosta rukole :klopa:

mikimiki
04.08.2009., 09:04
dobre pizze u ri:
-barbossa bila OK
-delfino standardno dobar bilo u ri ili u lovranu
-bracera meni bila uvijek Ok, ali nisam duuugo bila tamo
-maslina nije loša:p

mikimiki
04.08.2009., 09:05
a i pariz u kostreni isto OK:p:p

Kyra
06.08.2009., 12:51
Pampas se pokvario :(

profesionalac99
09.08.2009., 01:19
nema lose pizze, ukusi su drugačiji...

Kyra
09.08.2009., 12:10
nema lose pizze, ukusi su drugačiji...

O itekako ima loše pizze. :amen:

Doh!
17.08.2009., 19:44
na mjestu bivše "Julke". Kvalitetni sastojci, ok cijena. Istovremeno čuo da "Sardegna" posrnula, ali to ne znam iz prve ruke...

KraljicaSparoga
18.08.2009., 12:42
zlatna školjka na korzu...

KraljicaSparoga
18.08.2009., 12:53
Meni je žao što delfino više nije u centru grada..Obaviš sve i odeš na pizzu za vas dvoje ono 100-110 kn..savršenstvo

rijecanka77
18.08.2009., 13:56
zlatna školjka na korzu...

...iliti "Bracera"...:mig:

KraljicaSparoga
18.08.2009., 16:56
...iliti "Bracera"...:mig:
e da..baš to..hvalach:D:D:D

Urbanna
19.08.2009., 12:43
žabica rulz

KraljicaSparoga
19.08.2009., 16:25
žabica rulz
da, da..negdje u 4 ujutro kad cekas u redu po pol ure...onaj hamburger smažem u roku sekunde:klopa:

Yvancheen
21.08.2009., 19:29
u rijeci definitivno najbolja pizza na korzo kod robne kuce ri food city iako je samo na cut i iako je to obican fast food, pizza jako bogata sa jako debelim tijestom bas po mom ukusu

misevi
30.08.2009., 22:07
u rijeci definitivno najbolja pizza na korzo kod robne kuce ri food city iako je samo na cut i iako je to obican fast food, pizza jako bogata sa jako debelim tijestom bas po mom ukusu

ukusi su različiti ali vi šta volite debelo tijesto sigurno znate puno o pizzi. vama je onda i ona pizza iz pekare ok. ako se to mogu nazvat pizze....

extreme
30.08.2009., 22:33
ukusi su različiti ali vi šta volite debelo tijesto sigurno znate puno o pizzi. vama je onda i ona pizza iz pekare ok. ako se to mogu nazvat pizze....

:rolleyes:

ne moš uspređivati ono smeće iz pekare sa ovom sa korza..
ova iz food citija je i po meni uvjerljivo najbolja pizza u gradu.. tijesto je prefino, iako je deblje, a mislim da je deblje jer treba "nositi" onoliko nadjeva..

extreme
30.08.2009., 22:34
a i pariz u kostreni isto OK:p:p

imaju dobre pizze i jako dobre i bogate salate...:top:

profesionalac99
09.09.2009., 22:30
imaju dobre pizze i jako dobre i bogate salate...:top:

nemas pojma sta je pizza:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Lei
10.09.2009., 10:22
citam u novom listu danas da se u centru grada otvara za desetak dana novi talijanski restoran koji ce imat pizze/paste/ostalu talijansku hranu. tamo gdje je nekad bio tomato pizza cut, pa disneyev ducan, nekad daaaavno je tamo bio i kineski. kraj pravoslavne crkve, prekoputa onog cuda koje prodaje pomfri

sara4
10.09.2009., 10:46
A da? Vidjela sam da se zatvorio pizza cut, ali nisam vidjela sređivanje za novi restoran, ipak je bilo pretoplo za prešetavanja po Korzu i odlaske na placu :) . Jeeee, veselim se svakom novom otvaranju :) .

Lei, jesi bila u kineskom? Mi nikako da odemo...

Lei
10.09.2009., 13:15
ma nisam, nisu mi ovi gradski restorani nikako usput jer radnim danom jedem na poslu, a vikendom sam obicno u planinama i van grada

ali narucili smo jednom za dostavu, ok je bilo, jedino sto nismo dobili rizu.. ne znam jesu li zaboravili ili zbilja riza ne dolazi kao default prilog

luka lik
10.09.2009., 16:03
Tužna vijest:Pop::Pop::Pop:...zatvoren je Tomato prvi hrvatski i riječki pizza cut:Pop::Pop::Pop:
I sada će tamo biti neki fency talijanski restoran:mad::mad::mad:

Fava
10.09.2009., 20:04
Tužna vijest:Pop::Pop::Pop:...zatvoren je Tomato prvi hrvatski i riječki pizza cut:Pop::Pop::Pop:
I sada će tamo biti neki fency talijanski restoran:mad::mad::mad:

Ajoj...šteta...Ja mislila da samo preuređuju. Super su im bile pizze.:(

ta.ja
10.09.2009., 20:20
Ja ne žalim toliko za pizza cutom, ali se zato veselim tom novom restoranu :)

luka lik
10.09.2009., 20:50
Izdajico:o
Sada više neće biti pizze s okusom za 8 kunica:cry::cry::
Štorija o Tomatu:Prvo je bio veliki Tomato:jumping: onda je dio velikog Tomatoa postao Disney:(:( i ostao je mali Tomato koji nije imao wc-e ali pizza je bila prvoklasna:s:s
I onda sam na netu pročitao da se Tomato zatvorio i moja tuga danas je neopisiva:(:(

nina
18.09.2009., 22:25
Najbolja pizza u Rijeci je već godinama u Braceri. I stalno je jednako odlična!

KraljicaSparoga
19.09.2009., 10:01
e bas me zanima taj talijanski restoran kakav ce bit..za koliko se otprilike otvara??

sara4
20.09.2009., 09:16

Nije baš. Ja sam bila jedan jedini put (jer se tamo ne vraćam) i pizza je bila totalna bijeda.

luka lik
20.09.2009., 12:21

Nije jer je preskupa.Nijedna pizza ne vrijedi 40 kuna.Ni jedna.
Normlana cijena pizze je 25-30 kn.Sve više je previše.Govorim o pizzi srednje veličine.:)

NitkoPoseban
21.09.2009., 11:44
Di se otvara taj talijanski restoran, di?

mikimiki
21.09.2009., 12:05
preko puta Phanasa, pa na uglu gdje se skreće prema Pravoslavnoj crkvi.
tamo je bio Tomato Pizza cut (šmrc...pridružujem se žalovanju za tim najboljim pizza cutom u Rijeci:().
Ili u zadnje vrijeme Disney dječja odjeća + jedan dio je ostao Tomato.

jučer sam pojela odličnu pizzu u pizzeriji KAMIK na Gornjoj Drenovi.:top::cerek:

sara4
21.09.2009., 12:12
Da li netko zna što je s Delfinom u Rijeci? Na stranici im piše da nije otvoren do 6.9. , ali mi bili u subotu (19.9.) i bio je zatvoren...:confused:

KraljicaSparoga
21.09.2009., 16:45
Normlana cijena pizze je 25-30 kn.Sve više je previše.Govorim o pizzi srednje veličine.:)
ja živim na krku i najnormalnije mi je da platim pizzu 40kn..na krku je svugdje po 40kn..ako ti se jede jeftina pizza odi u index:mig:

luka lik
21.09.2009., 16:54
ja živim na krku i najnormalnije mi je da platim pizzu 40kn..na krku je svugdje po 40kn..ako ti se jede jeftina pizza odi u index:mig:

Meni je normalna cijena 30 kn koliko ju i platim tu u Kraljevici:ne zna:

KraljicaSparoga
22.09.2009., 10:37
Meni je normalna cijena 30 kn koliko ju i platim tu u Kraljevici:ne zna:

zna se da je otok uvijek skuplji od kopna...:lol: :D

zub_vila
22.09.2009., 14:34
Meni također pizza u Braceri ne valja :ne zna:

luka lik
23.09.2009., 11:26
Ma nije da ne valja ali ne dam za obično pizzu miješanu 40 kuna.Iz principa.Barem što se mene tiče.

luka lik
23.09.2009., 11:28
zna se da je otok uvijek skuplji od kopna...:lol: :D

A to je istina:mig:
Ali jeo sam pizzu u Vrbniku i nije bila neka cijena.Ne znam točno koliko je bila ali nas nije zgrozila:top::top:

Josey_Wales
23.09.2009., 11:30
pizzeria Uno na Kukuljanovu... :top:

rijecanka77
23.09.2009., 17:03

Ovisi koju pizzu naručuješ. U Braceri uvijek naručujem pizzu GR ili Braceru s mozzarellom, mini rajčicama, rukolom i škampima. Mislim da je onda cijena od 50 kn sasavim opravdana jer se ipak radi o skupljim namirnicama u odnosu na znatno jeftiniji običan topljeni sir i šunku (mislim na miješanu pizzu). No, to je moje mišljenje i meni u tom slučaju nije žao dati 50 kn za tu pizzu.:mig:

KraljicaSparoga
23.09.2009., 18:04
A to je istina:mig:
Ali jeo sam pizzu u Vrbniku i nije bila neka cijena.Ne znam točno koliko je bila ali nas nije zgrozila:top::top:
da, da 35 kn..konoba luce ja sam iz vrbnika :)

Kyra
25.09.2009., 21:42
preko puta Phanasa, pa na uglu gdje se skreće prema Pravoslavnoj crkvi.
tamo je bio Tomato Pizza cut (šmrc...pridružujem se žalovanju za tim najboljim pizza cutom u Rijeci:().
Ili u zadnje vrijeme Disney dječja odjeća + jedan dio je ostao Tomato.

jučer sam pojela odličnu pizzu u pizzeriji KAMIK na Gornjoj Drenovi.:top::cerek:

Restoran se zove spagHo a ispod piše da je i spagheteria...
U gradu gdje se talijanski puno priča, meni su ovakve greške koma :(

A što se Kamika tiče, ja tamo često odem (blizu kuće mi je) i mogu reći da su se u zadnje vrijeme jako popravili...ni inače nije bilo loše ali sad je strava. Jedino im je ambijent malo retro :rofl:

sara4
26.09.2009., 08:28
Delfino u Rijeci vise ne radi :( .

ta.ja
26.09.2009., 14:26
Pridružujem se u tuguvanju :( i sa sjetom gledam njihovu kemisku.

Da li se otvorio taj talijanski restoran? Bila sam jučer u gradu, ali nisam bila na toj strani

sara4
26.09.2009., 15:03
Moram priznati da mi sve to s Delfinom bas i nije jasno. Pa tek su bili otvorili na novoj lokaciji...

Josey_Wales
26.09.2009., 16:29
Ne kuzim cemu opsjednutost tim Delfinom??? Jest da su im cijene bile nize ali i pizze su im bile minijatura... :ne zna:

ta.ja
26.09.2009., 17:27
Restoran se zove spagHo a ispod piše da je i spagheteria...
U gradu gdje se talijanski puno priča, meni su ovakve greške koma :(

:misli:

Zar ti misliš da se ne bi trebalo pisati spaghetteria :confused: Vidim da naglašavaš slovo H u spagho.

Ako ćemo već gledati pravila talijanskog:

spaghetti se čita špageti

a da piše

spagetti čitalo bi se špadžeti

:ne zna: u čemu je problem

Ne kuzim cemu opsjednutost tim Delfinom??? Jest da su im cijene bile nize ali i pizze su im bile minijatura... :ne zna:

Ja nisam opsjednuta, ali to mi je bila najbliža pizzeria koja je nudila jestive pizze. A što se pizza tiče, ne bih se baš složila da su minijaturne

Josey_Wales
26.09.2009., 19:40
Ja nisam opsjednuta, ali to mi je bila najbliža pizzeria koja je nudila jestive pizze. A što se pizza tiče, ne bih se baš složila da su minijaturne

Ja i frendovi narucili dvije velike i tip nam donio dvije pizze promjera, brat bratu 25-30cm... Mi gledamo zbunjeni jedni u druge kao volovi i kazemo dostavljacu: "rekli smo dvije velike" on nama kaze: "pa to su vam velike", mi prasnuli u smijeh, dali covjeku lovu, preuzeli pizze i bacili letak od Delfina, kad se zazelimo pizze drzimo se Sylvestera...:top:

ta.ja
26.09.2009., 19:53
To uvažavam. Iako nisam znala da im je to "velika" pizza, budući da u pizzeriji dobijemo pizzu takve veličine kada naručimo "normalnu" veličinu

lalyt
26.09.2009., 20:13
:ne zna: u čemu je problem

Problem je što se piše spago i spaghetteria... uglavnom, :flop: toliko priče, a nisu u stanju napisati natpis kako treba, jako mi to miriši na amaterizam i površnost...

Josey_Wales
26.09.2009., 20:25
To uvažavam. Iako nisam znala da im je to "velika" pizza, budući da u pizzeriji dobijemo pizzu takve veličine kada naručimo "normalnu" veličinu

Svidjele su nam se cijene posto su bili dosta jeftiniji od konkurencije, a kad ono neke male pizze... :flop: Jbg. svaka skola se placa...:mad: :)

ta.ja
26.09.2009., 21:00
Problem je što se piše spago

A možda im je ovo (http://www.lespagho.fr/) bila ideja vodilja :D

sara4
28.09.2009., 07:41
:misli:

Zar ti misliš da se ne bi trebalo pisati spaghetteria :confused: Vidim da naglašavaš slovo H u spagho.

U talijanskom se g ispred i, e čita đ, a ispred a, o, u čita g. Zato u spaghetteria (da bi se čitalo špageteria) treba h jer bi inače bilo špađeteria. Ali u spagho je h višak jer se spago čita špago.

Edit: tek sad vidim da totaln kasnim s ovim odgovorom :) :) .

luka lik
29.09.2009., 11:43
edit

Zikomid
29.09.2009., 23:40
Ja volim otići u bistro Venezia - Ičići. Znam za doma naručiti iz pizzerie Viva na Gornjoj Vežici. Je li tko bio tamo? Naručujem s mjesta gdje nikad nisam bila.:confused:

ta.ja
16.10.2009., 21:35
Danas sam prošla kraj Spagha i pogledala u tabelu - piše pizzeria & spaghetteria :)
Unutra je bilo par stolova punih (prošla sam negdje oko 12) i ono što su ljudi imali na pijatu izgledalo je primamljivo. Da li je bio netko?

Amalia
17.10.2009., 11:48
Jučer smo nakon dugo vremena bili na pizzi i to nakon šetnje Žurkovom pa smo završili kod Anića.
Dakle pizza im je sada stvarnno dobra, predobra. Tamo sam jela valjda unazad 3 godine i nije bila baš nešto, ali sada im je stvarno bogata, ukusna i velika, a tijesto fino tanko, krušna peć...Jedva smo pojeli (ja malu, a muž srednju)
Stvarno toplo preporučam jednu lijepu šetnju uz more i onda na finu pizzu kod Anića.

mala2207
21.10.2009., 10:59
PETRUS u Kraljevici.... Pizza savršena,cijene odlične...:top::top::top:

ValiGali
28.10.2009., 07:05
Nisam iz Rijeke pa mi vas je teško pratit. U subotu putujem u Rijeku (na groblje), dajte mi preporučite neku pizzeriju (dobru, naravno) u centru grada koju ću lako naći. :mig:

Bubi Trubi
28.10.2009., 10:03
Nisam iz Rijeke pa mi vas je teško pratit. U subotu putujem u Rijeku (na groblje), dajte mi preporučite neku pizzeriju (dobru, naravno) u centru grada koju ću lako naći. :mig:

Bracera (preko puta zlatne školjke).
Kad si na Korzu pitaš ljude ili za jedno ili za drugo, sigurno znaju. Bar bi trebali. :rofl:

ValiGali
28.10.2009., 14:53
Bracera (preko puta zlatne školjke).
Kad si na Korzu pitaš ljude ili za jedno ili za drugo, sigurno znaju. Bar bi trebali. :rofl:

Super, hvala!

macak599
14.02.2010., 13:56
Sve pizze uRijeci i okolici su bzvz u usporedbi s Coridom na krnjevu. Svugdje sam jeo pizzu i oni su uvjerljivo najbolji kako po pizzama,tako i po cijenama.:mig:

Qlimaxx
22.02.2010., 21:57
PIZZERIA PORTO RE

dire Dawn
22.02.2010., 22:56
meni je super pizza cut prvi koji je kad se ide od kafe bara club do indeksa :)

pure evil
23.02.2010., 12:14
PIZZERIA PORTO RE

slažem se,odlična je :s:s ( u Kraljevici ;) )
bolja od Petrusa

An'Lyn
23.02.2010., 13:53
A gdje se tocno nalazi ta pizzeria Porto Re?

luka lik
23.02.2010., 21:21
A gdje se tocno nalazi ta pizzeria Porto Re?

U mome mjestu:D
Dakle dođeš u centar i kreneš prema crkvi i onda lijevo od crkve do vrha ulice i tu je:klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap:

An'Lyn
23.02.2010., 21:57
A tvoje mjesto je? - Kraljevica?
Ako jest, nemam pojma gdje je Crkva, iako znam doci do Petrusa pa cu valjda i do te znati doci :mig: ...

luka lik
23.02.2010., 22:48
Hm baš nećeš,osim ako nemaš nwekog poznatog...
Ali kako bilo, da bilo napravih ti kartu i označio gdje je što pa...let the force be with you,my child!!!

http://i489.photobucket.com/albums/rr254/petelki/hi-1.jpg

pure evil
23.02.2010., 23:04
jaoo mislim da tam nemreš to ne nać :zubo:
ili pitaš nekog u centru ako baš neznaš.. :mig:

luka, koja je tebi bolja? porto re ili petrus? :D

extreme
24.02.2010., 14:08
U mome mjestu:D
Dakle dođeš u centar i kreneš prema crkvi i onda lijevo od crkve do vrha ulice i tu je:klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap:

jel tamo u blizini škola? :misli:

luka lik
24.02.2010., 19:07
jel tamo u blizini škola? :misli:

Ne Porto re nije blizu škole Petrus jest:mig:

luka lik
24.02.2010., 19:14
jaoo mislim da tam nemreš to ne nać :zubo:
ili pitaš nekog u centru ako baš neznaš.. :mig:

luka, koja je tebi bolja? porto re ili petrus? :D

Ovako ,Petrus kojeg preferiram (zbog blizine) mi je zadnja dva put zabrljavio pizzu a do Porto re-u je bila ok ali tamo sam je jeo prije:misli::misli: godine dana:ne zna: i bila je ok.Kakava je danas ne znam ali valjda nije loša ako ju hvale:ne zna:

extreme
24.02.2010., 19:36
Ne Porto re nije blizu škole Petrus jest:mig:

ma znam da jedna pizzerija je blizu škole, al nisam znala koja..

Dustflower
24.02.2010., 19:57
Bracera mi je odlična. Al kad si već u Rijeci odi u Tapas bar.

Lapulapu
24.02.2010., 20:05
Nisam baš sigurna da će se tamo pizze najest.

Malak
28.02.2010., 07:18
Obožavam pizze.:cerek: Moji favoriti: Delfino u Lovranu i Rijeci, Bracera u centru, Ružmarin u Opatiji i Podroom na Viškovu (tamo mi je pizza pregenijalna,a ambijent tako ugodan da mi je gušt otić). Pizza cut-ove ne volim,nije mi to to.

Jučer smo naručili pizzu iz tog podrooma. Jedna pizza je došla relativno normalna osrednje kvalitete, a druga je došla potpuno spaljena. S donje strane je bila CRNA. Pizza je završila u smeću. NIKAD VIŠE !!! :flop::flop::flop:

LuvMokasinkoLuv
28.02.2010., 18:07
Jučer smo naručili pizzu iz tog podrooma. Jedna pizza je došla relativno normalna osrednje kvalitete, a druga je došla potpuno spaljena. S donje strane je bila CRNA. Pizza je završila u smeću. NIKAD VIŠE !!! :flop::flop::flop:

Ja sam nekoliko puta jeo u Poodrumu na Viškovu i jela su svaki put bila odlična. Jeo sam onu njihovu pizzu sa lososom i škampima i pizza je bila jednostavno fantazija. Svaki put samo jeo u restoranu tako da ne znam što nose okolo po kučama. Još bi rekao da imaju odlične palačinke sa sladoledom, prelivene malinama ili tako nešto. Malo su skuplji od ostalih pizzeria. Odlično uređeno.

An'Lyn
28.02.2010., 20:34
Nisam baš sigurna da će se tamo pizze najest.
Zasto ne? Meni su tamo i velike i zasitne pizze. U Rijeci su mi tamo najbolje pizze. Odlicne su mi i u Petrusu ali to nije Rijeka :p ...

Lapulapu
28.02.2010., 20:36
Preporučio je Tapas. Tamo nema pizza.

An'Lyn
28.02.2010., 23:17
Krivo sam protumacio, sorry. ;) Je istina. Tamo definitivno nema pizza :) ...

Malec
14.03.2010., 18:45
Evo da i ja kažem ponešto o pizzerijama koje sam probao u Ri i blizoj okolici.Redom po mom ukusu.

Odlične pizze

Loža Kastav - Meni odlične pizze, ja volim onu pizzu vrhnje premda se zalili neki da ga je previše. Izbor mesa isto dobar :) tako da se da otići i sa prijateljima kojima se neda samo pizza ili pašta.

Pizzeria Pariz Kostrena - nisam jeo bolju "riblju" pizzu ona koja je osvojila ono natjecanje ako se ne varam, ali imaju i jednu interesantnu pizzu di stave miljon vrsta salama ja je zovem pizza meso haha (neki se bunili da previše ga stave da bude presocno :P) svakom prema ukusu. Uglavnom da dobre pizze tamo, drugo nisam jeo ali izgleda i druga klopa solidna.

(Ne mješat je sa onom pizzeriom pariz nedaleko iznad sušacke gimnazije, tamo jednom pojeo pizzu prije 5 godina i nije mi ostavlia nikakav dojam)

Dobre pizze

Pizzeria maslina - ona fora sa punjenim rubovima je baš simpaticna, samo se nemojte zeznut i uzet obiteljsku za 1 osobu jer je malo veca nego u ostalim mjestima (bar bila, jeo prije skoro pol godine zadnji put tamo). Doduše ulovio sam ih par puta kad nisu baš bili u elementu i radili lošije pizze. Inace bi mi bila sigurno na vrhu

Delfino - gdje god ( vec su dosta rekli o njoj) ja tamo obicno izmislim neku svoju pizzu ili nešto, kazem daj mi pizzu 4 vrste sira, dodaj pršuta šunke gljiva vrhnje na to I takva sranja :P ali inace su im pizze sasvim solidne ali niš posebno.

Pizze o kojima su ljudi puno rekli a meni su ...
Pampas : tamo vrijede samo palacinke , pizze su sala baba bi mi bolju napravila, nekad mozda bilo dobro sad se spominjalo u dalekim legendama.
Orijent: Bilo je interesantno koliku količinu pizze mozes za male pare dobit nekad u prošlosti, i to je uglavnom bilo sve sta se o pizzi da rec. Nisam jeo od kad se restorirala sumnjam da išta vrijedi.
Bracara:Nazvao bi ih pizze za princeze. Koštaju puno, imaju nekog stila... ali daleko od nekog pizza gurman uzitka. Ma platim ja pizze i po 60 kuna ali dobijem bar nešto na njima.

Pizze za usputan zalogaj.
Ako vam je doma dosadno i jede vam se pizza, onaj silvester je dobar to obicno susjed naruci pa i meni usput. Kora za u smece, nije da nešto zasitna pizza (kad preskocis koru) nema cak nešto da mozes rec koliko su mi toga nakrcali, ali je čudnovato fina.

Pizzeria ex: Nemate šta radit ne troši vam se puno para, imaju one pizza sandwiche od kojih se najedete za kojih 20 kuna i pizza za jeftine cjene na kojih tonu toga nakrcaju . komentar prijatelja ("loš sir gadi mi se pizza koliko ga stave") . Mislim da je nekad bila bolja, sad ko da koriste neku gaudu+ od 15 kuna kila veleprodajna cjena pa nakrcaju tonu, i ostale sastojke u istom stilu. Neznam mogla bi se svidjet dosta ljudi koji vole nakrcanu pizzu za ok cjenu.

I ja onu iz pizza cuta master kad se setam usput znam uzet koji cut kad im lici na nesto, sansa je 10%.

Vjerujem da ovih pizza usput ima mnogo ovo su samo one koje sam ja probao.

E da pizza usput dobra mi je i ona jamajca gore prema viskovu blizu hiperplodina, znao sam neki put stat i uzet koji pizza sandwich ili nešto. Neka kuča normalna udjes ni ne kuzis da je to neki ugostiteljski objekt lol, uglavnom prazno :) rade pizze za van. Valja uzet koji pizza sendwich ili pizzu ako se zivi u tim podrucjima.
----------------------------------------------------------------------
Inace bila je jedna pizzeria u koju sam išao zvala se Andrea ili nešto tako dok još nisam bio toliko zahtjevan koja mi se svidjala prije 13 godina dok sam jos bio u osnovnoj.Odmah na stanici poslje mostića na vežici gornjoj di 7 staje ispred one škole 0o zna li ko kave su pizze danas tamo. 0o
.................................................. .............................................
To bi bilo sve od mene ako se sjetim još necega spomenem.

sssunchica
24.04.2010., 17:11
usputna a zasitna pizza u exu a nije ni skupa a već dugo nisam dobru pizzu nigdje pojela da me bas oduševila iako je ona u pizzerii antonio na gornjoj vežici sasvim OK

helena111
26.04.2010., 15:25
Sjeća li se tko(ne znam jeli već bilo govora o tome)onih pizza iz Teute,prije ne znam koliko godina?Ono tanko tijesto meni je bilo čudo i nigdje ne naiđoh na nešto slično.Istina,nisam neki ljubitelj pizza,pa ni neki poznavalac,ali ova mi je baš ostala u sjećanju.

purple_girl
06.07.2010., 21:46
Sve pizze uRijeci i okolici su bzvz u usporedbi s Coridom na krnjevu. Svugdje sam jeo pizzu i oni su uvjerljivo najbolji kako po pizzama,tako i po cijenama.:mig:
potpisujem...bila sam veliki fan Monaka definitivno najbolja pizza bila i izvan granica Rijeke barem po mom mišljenju a bilo me svuda....šteta što se zatvorio ali ekipa iz Monaca je prešla u Coridu na Krnjevu čak su na početku preuzeli i njihov broj...

extreme
07.07.2010., 09:50
uvijek zaboravim na onaj sportski centar RONJGI- pizza je tamo zbilja strava...
jedem tamo jednom godišnje, i uvijek pomislim kak bi trebala češće doći na tak dobre pizze..:s

pljucpljuc
07.07.2010., 15:43
Mi smo bili kod Anića pred par dana i pizza je bila predobra, obiteljska pizzaiolo (pelati, sir, gorgonzola, panceta, kulen, pršut, vrhnje, svježa paprika i svježi pomidori) 75kn :)...a stvarno je velika, nas 2 smo ju nismo uspjeli pojest, pa smo uzeli za doma.

Kymatica
07.07.2010., 19:36
Pozdrav,

molim Vas hitno preporuku pizze - naručiti za doma - trenutno sam u kvartu donja vežica..nemam koga za pitati a jede mi se pizza..fina:mig:

hvala i lijep pozdrav:)

extreme
07.07.2010., 21:06
Pozdrav,

molim Vas hitno preporuku pizze - naručiti za doma - trenutno sam u kvartu donja vežica..nemam koga za pitati a jede mi se pizza..fina:mig:

hvala i lijep pozdrav:)

sad ti je vjerovatno malo i kasno za ovu informaciju- ali na d. vežici možeš naručiti iz bambuche i tweety.ja.
ni jedno ni drugo nije baš nešto... ako ti još treba- imam negdje broj od tweety-ja.

Ebach Veley
08.07.2010., 10:29
Bili smo u Braceri i jako sam zadovoljan pizzom. Spora usluga, ali pizza zanimljiva i sasvim korektna.

azucena
08.07.2010., 14:13
Loža na Kastvu, Roko i Ružmarin - Opatija, Anić - Kostrena
što se tiče centra Rijeke, po meni ništa posebno. :)

deya100
06.09.2010., 21:28
Da malo oživim temu...

Nije strogo Rijeka ali u Lovranski Pub u Lovranu (a gdje bi drugdje mogao bit nego u Lovranu..:D) - odlične pizze i veliki izbor, extra uslužno i ljubazno osoblje, dobre cijene... Uglavnom topla preporuka svima koji još nisu bili tamo!!!

pljucpljuc
16.11.2010., 17:28
Molim preporuku za neku pizzeriju s dostavom u rijeci?
Do sad sam uvijek naručivala iz pizza mastera kod indexa, ali zadnja 3 puta su nam pizze bile koma, imaju neku novu pizzajolicu koja radi preslano tijesti i uvijek ga karbonizira

extreme
16.11.2010., 18:13
Do sad sam uvijek naručivala iz pizza mastera kod indexa, ali zadnja 3 puta su nam pizze bile koma, imaju neku novu pizzajolicu koja radi preslano tijesti i uvijek ga karbonizira

eo ti salsa- 217-289. i tweety (na vežici)-453 252.
jedino ne znam do kud dostavljaju..

pljucpljuc
16.11.2010., 18:19

hvala :s

Ereshkigal
16.11.2010., 18:23

Malo s druge strane grada: Jacomino (Škurinje) 268440

extreme
16.11.2010., 18:25

šta to još postoji??
ja sam mislila da su oni odavno zatvorili?
al pizza im je bila odlična :klopa:

Ereshkigal
16.11.2010., 18:27
Postoji, postoji, nedavno smo od tamo naručili pizzu. I slažem se, jako fino!:)
Imaš još i Amel 541-581 (oni ti imaju i čevape i slična jela) i Mirakul 255-062. Isto dobre pizze.

pljucpljuc
16.11.2010., 18:33
hvala, sve pišem :top:, trebat će mi ovaj tjedan

Zikomid
16.11.2010., 20:11

Joj da, i ja naručila iz Mastera i nitko je doma nije htio jesti :flop:

Odlična je pizza u Parisu Kostrena, ali nemaju dostavu.

luna2121
17.11.2010., 10:04

http://www.pizzeria-maslina.hr/dostava/

Pizza je ok, ništa ekstra ali bolja nego npr. iz tweety-a

ta.ja
17.11.2010., 11:51
Nama je Maslina ok za jumbo pizzu (i cijenom i okusom)

ssnjoff
17.11.2010., 11:58

pizza viva 411217

extreme
17.11.2010., 18:52
pizza viva 411217

prvi put čujem za ovu pizzeriu.

di su oni i kakva im je pizza?

Zikomid
17.11.2010., 20:19

Na Gornjoj Vežici. Nije loša, između Tweetya i Vive uvijek odaberem Vivu.

Zikomid
17.11.2010., 20:41
Evo link za pizzerije

http://www.finapapizza.com/pizzerije.aspx

Pretraži po gradovima, za svaku piše ima li dostavu ili ne, meni, itd.

ssnjoff
18.11.2010., 06:48

inače locirani kod robne kuće na gornjoj vežici, ali koristim samo dostavu.
meni su jako dobri.
a i od kada su mi u tweetiju prčkali po pizzi istom rukom u kojoj su tren prije toga premetali novac, više mi ne pada na pamet da od njih uzimam...

luna2121
18.11.2010., 07:01
meni su jako dobri.
a i od kada su mi u tweetiju prčkali po pizzi istom rukom u kojoj su tren prije toga premetali novac, više mi ne pada na pamet da od njih uzimam...

Meni iz tweety-a uvijek donesu hladnu pizzu, zato u zadnje vrijeme najčešće naručim iz Pampasa.

A kada idem baš pojesti pizzu van, onda je moj izbor Paris u Kostreni. Šteta što nemaju dostavu.

ssnjoff
18.11.2010., 07:29
Meni iz tweety-a uvijek donesu hladnu pizzu, zato u zadnje vrijeme najčešće naručim iz Pampasa.

pampas je oke, al su ga, brate, malo prećerali s cijenama....nisu baš tako dobri... doduše ne znam za pizze, ali sumnjam da imaju drukčiju politiku cijena za pizze...

extreme
18.11.2010., 08:29
meni su jako dobri.

ja sam od tweetija odustala kad sam im jednom vidjela prostor :rofl:
tamo dolje u nekom podrumu i malom sobičku.. ma užas.. baš me to odbilo, tako da od njih više ne naručujem..

za vivu nisam znala, probat ću jednom i od njih

extreme
18.11.2010., 08:30
pampas je oke, al su ga, brate, malo prećerali s cijenama....nisu baš tako dobri... doduše ne znam za pizze, ali sumnjam da imaju drukčiju politiku cijena za pizze...

pizze im nisu loše, al stvarno- cijene su im katastrofa :flop:

i ne znam da'l još uvijek- al u početku su dostavu i naplaćivali :rofl:

pljucpljuc
18.11.2010., 08:35
http://www.pizzeria-maslina.hr/dostava/

Pizza je ok, ništa ekstra ali bolja nego npr. iz tweety-a
meni njihova nije baš nešto, a i malo je skuplja, ali mi je lijep interijer pizzerije pa se često znamo do tamo prošetat i pojest

naručila jučer od njih, ok, ali nisam oduševljena

brza dostava (ali takva i treba biti, ipak smo skoro pa susjedi)
velika slavonska 55kn
cijena ok
veličina više nego ok, frendica i ja smo jedva pola pojele
tijesto super

ali malo je bila siromašna dodacima
par kolutića kobasice, koje su bile pregadne, mislim da se radilo o onim najjeftinijm pučkim kobasicama ili tako nešto
par feta neke salame koja bi trebala bit kulen
panceta je trebala biti, ali ja ju nisam srela, valjda su zaboravili
samo 2 masline i 2 feferončića na cijelu veliku pizzu :ne zna:
ali bar su bili pravi pikantni feferončići :D

luna2121
18.11.2010., 09:38

je, skupi su, margarita jumbo 57 kn.
a na toj strani grada ne znam odakle bi naručila.
njihova mi je barem fina, pa radije dam 10 kn više nego da dobijem hladnu pizzu.

Kod njih je ok što dobijem i račun uz pizzu.

Nije mi baš ok što naplaćuju dostavu - mislim 6 kn.

ssnjoff
18.11.2010., 11:14
Nije mi baš ok što naplaćuju dostavu - mislim 6 kn.

ako ljudi pristaju i naručuju pizzu od njih, onda ne možeš reći da nije ok. oni ponude, ti prihvatiš. ili odeš kod drugih. ja o'šla.

luna2121
18.11.2010., 12:11
ako ljudi pristaju i naručuju pizzu od njih, onda ne možeš reći da nije ok. oni ponude, ti prihvatiš. ili odeš kod drugih. ja o'šla.

pa naravno da ako naručim od tamo da pristajem na njihove uvjete pod kojim dostavljaju. ja sam to navela u kontekstu da mi nije ok da naplaćuju dostavu jer vidim da druge pizzerije ne naplaćuju. nekako bi lakše podnesla da na računu piše samo 57 kn, a ne pizza 51 kn i dostava 6 kn - samo o tome se radi.
ali ko što sam već napisala, radije dam 10 kn više pa pojedem finu i toplu pizzu, nego hladnu i lošu.

znači ti naručuješ iz vive? kakve su cijene tamo? koju najčešće naručuješ? kakvo je tijesto?

DraMaRi
18.11.2010., 12:53
Meni je u pampasu odlična pizza ali i ja mislim da pretjeruju sa cijenama.. Mi smo prošli tjedan naručili i čini mi se da nam nisu naplatili dostavu. Iako, kad smo naručivali preko ljeta, mislim da je dostava bila 2 kn - kao i iz Parisa.
Znali smo naručit i iz Vive - ok pizza, ništa extra - dođe topla :mig: - ali bolja mi je u pampasu.
S druge strane grada - definitivno Corida..! Mljac... Tu mi dečko obožava jer ima odlično tijesto...

ssnjoff
18.11.2010., 14:06
znači ti naručuješ iz vive? kakve su cijene tamo? koju najčešće naručuješ? kakvo je tijesto?

e, sad me ubij, već neko vrijeme nisam naručivala jerbo se kao skidam s tjestenina, a stara sam i zaboravljam. nekih 28 kuna mi stoji u glavi...srednja. znam da se ubijem s polovicom pa obično naručujemo po jednu za 2 osobe.

dobra mi je. nije najbolja na svijetu, ali od dostava još nisam bolju našla.
uglavnom naručujemo miješanu i vege...meni je tijesto po mom ukusu....ima ga, al nije predebeloje i prilično je mekano...sočna je i ima svega unutra...do sad uvijek došla topla....ekipa u mojoj firmi naručuje kod njih...

inače, imaju i pašte, nešto mesa i tako...
primjerice, jedna carbonara taman za dvije osobe...

ta.ja
18.11.2010., 15:08
definitivno Corida.

Gdje je to? Jel' to isto neka kovokonponirana pizzeria samo za dostavu ili imaju i stolove :zubo:

DraMaRi
19.11.2010., 08:37
Mislim da je isto samo za dostavu.. :D
Ali imaju pizze - srednja (za 1 osobu), velika (za 2-3 osobe) i extra jumbo (za 4-5 osoba) - iako znam da je ova extra bila dovoljna i za 6-7 osoba.

edit: na Krnjevu je... Krnjevo 10/a :)
http://www.facebook.com/group.php?gid=107447452615894&v=photos&ref=ts#!/group.php?gid=182293770339

M&Ms
19.11.2010., 13:15
Vidila sam da se na mjestu restorana Brun otvorila pizzerija Delta.
Planiram ju ubrzo ići izvidjeti, pa javim dojmove. :mig:

ta.ja
19.11.2010., 13:19
Vidila sam da se na mjestu restorana Brun otvorila pizzerija Delta.
Planiram ju ubrzo ići izvidjeti, pa javim dojmove. :mig:

To sam i ja vidjela u subotu kad smo bili na placi. Još se mislim kako moram tipnuti na forum, ali sam zaboravila :bonk:

Svakako javi dojmove

M&Ms
23.11.2010., 13:04
Evo, izvidila sam Deltu prošli vikend i dojam je dobar - i što se tiče ambijenta i što se tiče klope.

I dalje je u vlasništvu Brun d.o.o-a (ja sam prvo mislila da su propali i prodali), ali valjda su se ipak - konačno - sjetili osvježiti interijer i ponudu.

Ja sam uzela malu pizzu s pršutom. Dopalo mi se se što nije bila ona bejbi pizza koja stane u šuplji zub, nego je sasvim dovoljna da jedna ne jako gladna osoba više no zadovolji svoju goloziju za pizzom (na nekim mjestima to pod srednju/normalnu uvale). Gore je uz pršut bilo i brdo pomidorcina i rikole, ukusno. Za cca 30kn.

Osim pizza imaju i druge klope na meniju, klasik - pašta, rižoti, ali i tortilje za malo meksičkog štiha. Čini mi se da ima i mesine, ali nisam zapamtila, Staropramen me malo zmantao... :o :)

Chiro
23.11.2010., 20:38
Gric i guc:top:

Nimoy
23.11.2010., 21:07
Gric i guc:top:

:lol::lol::lol::rofl::rofl:

pizza1
02.12.2010., 00:14
3 najbolje
loža-kastav
delfino-lovran
jeans-viškovo
i to je to

Hrvoje ri.
08.12.2010., 10:43

Moja preporuka je pizzeria DELTA u gradu .prije par dana sam narucio pizzu i paštu.Imam samo riječi pohvale.klopa je najbolja koju sam do sada provao u Rijeci,dostavljač ljubazan i vremenski su točni.Inače mrzim kad mi kazu da je gotovo za 15 minuta a čekam 45 min.

extreme
08.12.2010., 10:56
Moja preporuka je pizzeria DELTA u gradu .prije par dana sam narucio pizzu i paštu.Imam samo riječi pohvale.klopa je najbolja koju sam do sada provao u Rijeci,dostavljač ljubazan i vremenski su točni.Inače mrzim kad mi kazu da je gotovo za 15 minuta a čekam 45 min.

opet isto :rofl:
samo si se zato registrirao? :misli:

extreme
08.12.2010., 10:58
inače.. saznala sam da se Gvardijan gore na trsatu iz kafića "prebacio" u pizzeriju.. bit će pizza i pašti- imat će i dostavu (uskoro ih planiram testirati da vidim kakva im je klopa).
očekujem finu i dobru uslugu, budući da je vlasnika gvardijana-vlasnik i tarse a tamo sam uvijek fino papala.

ying_yang
08.12.2010., 11:44
Bracera mi je odlična. Al kad si već u Rijeci odi u Tapas bar.

slažem se :top:

ZekicaPekica
08.12.2010., 13:44
Meni je savršena pizza iz Silvestra, na Zametu inače.
Besplatna dostava, i stvarno su brzi, pizza stiće vruća, i to iz krušne peći(navodno).
Ali dostavljaju samo na tu stranu Rijeke!

*zlata*
08.12.2010., 13:45
inače.. saznala sam da se Gvardijan gore na trsatu iz kafića "prebacio" u pizzeriju.. bit će pizza i pašti- imat će i dostavu (uskoro ih planiram testirati da vidim kakva im je klopa).
očekujem finu i dobru uslugu, budući da je vlasnika gvardijana-vlasnik i tarse a tamo sam uvijek fino papala.

ovo je informacija koju vrijedi zapamtiti.
mene uvijek muči odakle naručiti pizzu u tom dijelu grada, nadam se samo da neće pretjerati sa cijenama

Aubrey
08.12.2010., 13:49
to će zapravo biti meksički restoran ali imat će u ponudi i pizze i pašte

Lapulapu
08.12.2010., 18:29
slažem se :top:

mislim da si poprilično zakasnio/la.

extreme
08.12.2010., 18:30
to će zapravo biti meksički restoran ali imat će u ponudi i pizze i pašte

ja sam čula obrnuto- al nema veze... bitno je da klopa bude fina i da imaju dostavu :top:

zrnce soli
18.12.2010., 19:05
Imam veliku pritužbu na Pampas, već sam neko vrijeme nabrijana na njih, ali jučer su me iživcirali. Naime, definitivno je loše što nemaju dostavu vikendom i praznikom. Ali jučer (počeo je padati snijeg) nije bio vikend-petak. Naručila sam pašte za van u blizini njih, i rekli su da dovoze. I onda nakon pola sata samo otkažu, a još je naveliko bilo prohodno. I na 5 min sam bila od njih. To su mi migli odmah reć da neće vozit, ali ovo je bila kap koja je prelila čašu. Niakda više neću naručit od njih.
Onda samzvala puno udaljeniju pizzeriju Delta, još tamo nisam probala naručivat, i rekli su da nema problema. I krenuli su, snijeg je već ohoho napadao, i naravno da je čovjek zapeo i nije moga dalje. I zvao me nekoliko puta i ispričavao se, svaka mu čast.
Poštujem trud i zadanu riječ, definitivno narućujem opet kod njih, pa da i to probam.

Tamika Melvin
21.12.2010., 11:36
Zahvaljujuci preporuci s ovog foruma jucer smo bili u pizzeriji Pariz Kostrena. Stvarno je lijep ambijent unutra. Uredjeno kao pivnica, teski drveni stolovi i stolice. Bili smo sami unutra u vrijeme rucka. Pica Pariz fina, meni malo preslana zbog prsuta ali samo meni, to je normalno za picu s prsutom.

pljucpljuc
09.01.2011., 00:26

evo, čak sam ju i isprobala...zadovoljna sam :top:

+
stvarno brza dostava
tjesto prefino, baš kakvo ja volim (tanje, mekano, a ne da mi je kao da mlince jedem)
bogata nadjevom

-
dostava se naplaćuje, 3kn...sića, ali opet, rađe biram besplatnu
srednja pizza(reko čovjek 36cm da ima) 46kn, ne mogu realno procijenit da li je skupo, ali u usporedbi s pizza masterom od kojeg sam do nedavno naručivala i gdje su pizze po 30-35kn, a velike i veće od ove(ovisno o raspoloženju pizzajola), onda mi je ovo ipak malo skuplje

veliki +
gratis palačinkica s nutellom :cerek: (seljo beljo:rofl:, padam na sve što je gratis, a ako je još uz to čokoladno....naručujem opet:))

noćni recepcioner
09.01.2011., 10:41
Ima li tko iskustava sa Olivarellom? To je inače bivša Villa Marina u Kostreni, navodno gazda talijan.