PDA

View Full Version : Najbolji crtići, najsmješnije scene!

Nastassja
03.12.2002., 09:33
Evo ovdje bi mogli razglabati o crticima svake vrste osim anime-a. Oni imaju i previse tema na televiziji.
Ovdje mozemo pricati koje su nam najsmjesnije scene, najdrazi crtici itd...

1. Kratki crtici:
Tom and Jerry - crtic kada Tom dolazi iz nocnog zivota i uzasno mu se spava, ali mora loviti misa. Jerry mu cijelo vrijeme namjesta krevet i pozu za spavanje. Na kraju si nacrta oci na kapke i spava dok gazdarica misli da strazari. Jedan dobar stari klasik.

Silvestar - kad lovi onog baby klokana misleci da je ogroman mis, a njegov sin ga se stidi pa stavi vrecicu na glavu.

Ima jos, al cu kasnije...

2. Dugometrazni crtici:
Ice Age - super mi je scena kad ljenjivac Sid bjezi od nosoroga pa dodje do Diega i kao da ga je ovaj uhvatio stavi se u njegova usta i visi kao mrtav.

Ima jos, al cu i to kasnije...

Da cujem vas, mozda me podsjetite:D

Kiki
03.12.2002., 09:43
Ja obozavam crtice. Zadnji sto sam vidila je bio Lilo & Stitch i onda mi je poslije bilo zao sto Stitch zaista ne postoji jer bi bio zakon ljubimac. :D
Plus, sto sam plakala ko krava kad je Stitch gledao onu porodicu patki.
Najbolja scena: kad Stitch stavi nokat na gramofonsku plocu i otvori usta, a muzika pocne izlazit van ko kroz zvucnik.
Moram se pohvalit da imam i plisanog Stitcha obucenog ko Elvis, a imam bome i Lilo&Stitch surf case.
Bas sam djetinjasta. Uf.

el_mariachi
03.12.2002., 10:25
Dugometrazni: Ljubav nilske kobile i krokodila u Fantaziji.
Kratki: Svi kojotovi izumi u ptici trkacici. Najbolja scena je u zadnjem dijelu kad ju je uhvatio :D

just Sandy
03.12.2002., 10:26
Osim legendarnog South Parka, obožavam Cow&Chicken.
(Poslije se vratim pa malo više toga napišem :)).

Nastassja
03.12.2002., 10:58
Eh, da ne zaboravim:
2 stupid dogs
- toliko su glupi da su genijalni
Scena:
Mali pas se boji mačke koja mu je na putu do velikog psa koji spava. Smislio je kako će otjerati mačku, pa je stavio lutku s likom mačke na ruku i priča toj mački na putu:
"Hi, I'm your friend. I'm a cat. I'm not a puppet. And I'm not a dog. I'm a cat. Hey, there is so many food in this other street."
(Odjednom izviri glavu i okrene lutku prema sebi)
"Food? Where is the food? In the other street?"
I brzo otrči u tu drugu ulicu.:D :D

AxMi-24
03.12.2002., 11:04
Emperor new groove je ZAKON

Najbolja je scena taman pred vodopad kad lama kaze "bring it on" :)

Znam ga napamet. Daleko najbolji crtic ikada.

A od kratkih je johny bravo dosta dobar.

kF
03.12.2002., 11:05
Najjaca scena mi je kad patak pada a zec komentira: "Bas me zanima da li ce se sjetiti da zna letjeti... TRAS! ...ne, nije se sjetio!" :D

EuCryL
03.12.2002., 11:24
Originally posted by AxMi-24
Najbolja je scena taman pred vodopad kad lama kaze "bring it on" :)

Potpisujem... Bas sam ga jucer ponovo pogledal s dragom i umiral od smijeha... ma bolestina luda...

Noooo touchy!!!

SP, Futurama... kaj volim skupim... oh yes...

Omiljena scena iz crtica (sorry, kaj izlazim iz zadanih okvira, ali jelte...) mi je iz Blood: The last vampire (anime)... Opening credits.. pravi film.. ma uff, najezim se kad vidim onaj telefon i onaj tube kako pici tracnicama, a 'kamera' se trese... ufff

Daklem, preporucujem to (makar je manga).. e da, i Ghost in a Shell... uff...

hm... ispadam neki manga lover... al nisam, nisam... ne volem ja to.. ;)

Zrinska
03.12.2002., 13:47
The SIMPSONS.

Tocnije:homer simpson:p :p :p :p :p

el Duderino
03.12.2002., 14:25
znam da je ovo vec treci glas za film ali GROOVE je PREdobar da nesto ne kazem. dakle, osim one dvije fore i osim vise manje CITAVOG filma, vrijedno je spomenuti trenutak kad kuzco gleda potenicjalne carice-to-be i kritizira ih, hehehe. kraj je genijalan, ma SVE je dobro, da ne idem kvarit ljudima iskustvo gledanja...

Namche
03.12.2002., 16:35
crtići :p

Ma tko ce ih samo sve nabrojat!

Od ovih kracih svi sa Silvestrom, Dachom, Zekoslavom, Jurom :D

Jura i oni brkovi koma:p
Tom i Jerry ofkors:)
a, od novijih sa cartoona 2 stupid dogs, Bravo, Cow & Chicken.

Dva koja me uzasno nerviraju pa ih izbjegavam su Ptica trkacica[onaj kojot uvijek spusi mislim bezveze]
Scooby Do koje njesra :rolleyes:

A, da ne zaboravim Pink Panthera, Gustava i onog prascica sto bude sa Zekoslavom:D

Sandra October
03.12.2002., 17:07
LJUDI... PA KAKO ZABORAVISTE!:D

SHREK

:D :D

Naj naj crtić ikad snimljen. Eddy Murphey je zaslužio bloody Oscara za ulogu magarca! Pogledah ga jedno 20 miliona puta.

Naj dio 1: shreka ubode strijela.....magarac trči uznemiren po lijek i viče shreku ' and if you see a long dark tunel.. STAY AWAY FROM THE LIGHT...I repeat, stay away from the light

naj dio 2... nije citat nemojte pilit po detaljima:D
jadnog magarca dakle šalju po lijek i traži 'blue rose with a red thorns.....blue rose with a red thorns.....blue rose with a red thorns.....this would all be prefectly clear to me if I wasn't color blind!'

MRAK FILM

Icepick
03.12.2002., 17:15
Evo ovdje bi mogli razglabati o crticima svake vrste osim anime-a.

Vidi se da nisi ljubitelj animiranih filmova ako negiraš anime...bolji su od bilo čega što su ameri ikad napravili jer nije anime samo Sailor Moon ili Dragonball....neopisivo je visse od toga...ali dobro sad.

Od kratkih crtića:

Pink Panther, Baltazar, bilo što od WB-a (Bugs Bunny i ekipa)

Od serijala:

Američki:

1) Rakuni
2) The Simpsons
3) Futurama
4) South Park
5) Ewoksi

Anime:

1) Cowboy Bebop
2) Slayers
3) Love Hina
4) Neon Genesis Evangelion
5) Serial Experiments Lain

Od dugometražnih:

Američki: Lion King

Europski: Asterix i Obelix protiv Cezara - i to DUBiran na hrvatski.

Anime: Metropolis

Najbolji animirani uopće je Metropolis.

Najbolju scena mi je iz Metropolisa, naravno, ali ju ne mogu opisati da ne spojlam ali opisati ću drugu najbolju iz istog filma.

To je dijalog Time i Rocka kad Rock govori Timi da je ona robot....treba samo uočiti kretanja kamere, kao u pravom filmu.

Omiljena scena iz crtica (sorry, kaj izlazim iz zadanih okvira, ali jelte...) mi je iz Blood: The last vampire (anime)... Opening credits.. pravi film.. ma uff, najezim se kad vidim onaj telefon i onaj tube kako pici tracnicama, a 'kamera' se trese... ufff

Znam koji je feeling.

Daklem, preporucujem to (makar je manga).. e da, i Ghost in a Shell... uff...

Kako i ne bi kad su Matrix radili po tome.

I nije manga vecc anime. Manga su stripovi a anime crtići. Iako postoji GitS manga.

Jango Fett
03.12.2002., 17:20
Dame i gospodo, sreća se opet okrenula nama. Nakon suše i gubljenja nade kroz Disneyevo smeće tijekom sredine devedestih, pojavio se - Toy Story. On je bio povod za novi val super animacija u novom na prijelazu stoljeća:

predstavljam vam trio fantastikus: Shrek, Monsters Inc. i Ice Age!

Nastassja
03.12.2002., 17:51
Vidi se da nisi ljubitelj animiranih filmova ako negiraš anime...bolji su od bilo čega što su ameri ikad napravili jer nije anime samo Sailor Moon ili Dragonball....neopisivo je visse od toga...ali dobro sad.
Gle, ne negiram ja anime, već sam namjerno napisala da se ovdje priča o drugim crtićima jer o anime-u je bilo već jako puno posebnih tema, a ako bi se počelo i ovdje razglabati o Pokemonu, Dragonballu itd., ne bi ostalo mjesta ni za što drugo.

Nemam ništa protiv da se spomene neki stvarno dobar anime kao što ti kažeš da je Metropolis ili taj po kojem je Matrix napravljen, koji bi zbilja voljela pogledati, iako nisam ljubitelj anime-a.

Naj dio 1: shreka ubode strijela.....magarac trči uznemiren po lijek i viče shreku ' and if you see a long dark tunel.. STAY AWAY FROM THE LIGHT...I repeat, stay away from the light
:D :D Da, zaboravih tog magarca, zbilja je zakon, a kao da su ga i crtali po Eddie Murphy-u.

Icepick
03.12.2002., 18:04
Originally posted by Nastassja
Gle, ne negiram ja anime, već sam namjerno napisala da se ovdje priča o drugim crtićima jer o anime-u je bilo već jako puno posebnih tema, a ako bi se počelo i ovdje razglabati o Pokemonu, Dragonballu itd., ne bi ostalo mjesta ni za što drugo.

Nemam ništa protiv da se spomene neki stvarno dobar anime kao što ti kažeš da je Metropolis ili taj po kojem je Matrix napravljen, koji bi zbilja voljela pogledati, iako nisam ljubitelj anime-a.

'Gomennasai' (jap. izvini). Mislio sam da je ovo jedan od onih postova o omalovažavanju 'kineskih crtića'.

Da previše je bilo postova o DBZ-u i slično...ali oni uglavnom spamiraju Televiziju...a nitko ih ne čita. Pokemoni skoro i da ne spadaju pod anime.

Matrix je rađen po Ghost in the Shell. Inače upravo se radi novi projekt zvan "Animatrix"....tj. priča Matrixa ali u animiranom filmu. Bit će dva stila animacije....čisti CGI (kao Final Fantasy The Spirits Within) kad su u matrixu, a anime kad su u stvarnom svijetu. (ili je možda obrnuto...ma nije ni bitno).

Inače, vidio sam trailere i izgleda predobro.

Eh da...piše najsmješnija scena ja napisao najbolju....my bad.

Hmh....teško mi se sjetiti baš najsmješnije, a bogme i teško izdvojiti jednu....uglavnom je neka u kojoj liku glas daje Eddie Murphy (bilo da je iz Aladdina, Mulan, Shreka i sl.)

nixon
03.12.2002., 20:24
itchy & scratchy

Icepick
03.12.2002., 22:11
Evo...upravo sam nabavio "Ice Age" ('upravo' as in ten minutes ago).

Kvaliteta slike je zavidno dobra.

Baš me zanima je li film tako dobar kao što svi tvrde.

AxMi-24
03.12.2002., 22:15
Nekuzim ja bas sta vidite u tom ice age:u ja ga gledo pola sata i izgasio jer sam skoro zaspo :(

xxGaladrielxx
03.12.2002., 22:57
naravno, Tom i Jerry i sve od Chuck Jones (iako njegove verzije Toma i Jerry ne volim bas previse, al ostalo je divno)
Courage the Cowardly Dog
2 Stupid Dogs
Johnny Bravo
The wrong trouseres - Wallace & Gromit (sve od Nick Parka...)
South Park
Futurama
Ice Age (i to ona sirota vjeverica)
Shrek je predivan!

TheJackal
04.12.2002., 00:40
meni su najdrazi loney tunes crtici. znam da svi favoriziraju chuck jonesa ali meni su licno mozda i drazi crtani u reziji f. frelenga i i.frelenga

buggs bunny uvjek pobjedjuje

simsoni su antologijski

south park je super morbidna sprdancija na prvenstve americko drustvo

ovo su po meni najbolji crtici svih vremena

najsmjesniji crtani moram priznati gledao sam u kinu prije nego sto je poceo monsters inc. to je bio kratki crtic koji se (ja mislim)zove "birds" i dobio je oskara prosle godine

sto se tice lilo & stich. ono je jedan od najglupljih crtanih filmova koje sam gledao. bas, ali BAS za dijecu (ispod 10 godina)

TheJackal
04.12.2002., 00:42
pardon LOONEY TUNES

Septembar
04.12.2002., 01:41
Originally posted by el_mariachi

Kratki: Svi kojotovi izumi u ptici trkacici.

najbolja scena: u kucici prepunoj dinamita kojot sospije na zeljeznicku prugu, on gleda u zahuktali voz koji juri ka njemu, i sa rezigniranom facom- navlaci roletnu
hahah evo i sad se smijem kad se sjetim

ili kad mu pada ogromna stjencuga na glavu, a on otvori mali kisobrancic :p

T.C.
04.12.2002., 01:59
Top Cat also known as Mika Macor. Ne mogu izdvojiti ni jednu scenu jer dugo nisam gledala, ali taj crtic mi je bio naj naj :D (ako do sada niste primjetili) :D :D

smotana2001
04.12.2002., 07:21
Ajoj gdje me nađoste :D :D
Ovisnik o crtićima:

Kratki:
- Dexter's Laboratory
- Johnny Bravo
- 2 Stupid Dogs
- Ed&Ed&Edy (mislim da se tako zvao)
- South Park
- Futurama
- Zekoslav sa svim pajdašima
- ???- ne znam kako se zove ali u staroj sinhronizaciji poštapalica je bila - Pero sineeee...napucaj ga sad

Dugometražni:
- Gospodar prstenova - naj..naj
- Monsters Inc.
- Shrek
- Bug's Life
- .....

Ima ih...uh...mnogo:D :D

Icepick
04.12.2002., 20:42
Evo upravo pogledah "Ice Age" (upravo, as in ten minutes ago :D) i moram reći da mi se jako sviđa.

Opako duhovit ali ne forsira. Vratio mi je malo nadu u američke animirane...

Izbor glasova je savršen. I tako mi je drago čuti nešto za promjenu od Eddie Murphyja

Najbolja provala mi je kad Diego kaže: "I see. You can't have one of your own, so you decided to adopt"

Nastassja
05.12.2002., 13:32
A meni u Ice Age uopće nije najsmješnija vjeverica već onaj ljenjivac Sid. Iako je i vjeverica super, al Sid je za krepat.

Nego svi spominju kako je dobar taj "Emperor new groove". Morat ću to pogledati.:D

emerald
05.12.2002., 17:15
Nik Praskaton - zaaaaaaakon

Strippy

Naj jača scena: neki no-name crtani od WB-a, neki lik pokušava uhvatiti nekog indijanca. I tako se oni love kilometrima i indijanac upada u kanu i počijne veslati. Nakon toga vidimo kauboja kako i on uskače u neki kanu i počinje veslati za njim. I onda kamera sve brže prebacuje sa jednog na drugog, obojca veslaju sve brže i brže. I onda kamera odzumira, i vidi se da su obojca u istom kanuu. Ah, trebali ste biti tamo.

I nisam znao da je kojot na kraju uhvatio pticu trkačicu. Čou sam da je netko nudio 1,000,000 dolara da je uhvati, ali da ovi nisu htjeli.

iwill
10.12.2002., 22:58
Ima tako puno dobrih stvari ali ja nekako najviše volim Knjigu o džungli zbog odlične muzike (trebali bi otvoriti topik muzika iz crtića) i fenomenalnog crteža. Što se tiče muzike tako ima dobrih starih stvari ala Aristokets i Sindarela, pa Rusi su radili lude stvari poput Ledene Kraljice... ma mrak kako su to ljudi radili, danas je to previše teatralnmo lupi orkestar malo patetike i ne daj bože još i hakumu matatu Eltona Džona i dobiješ Lion King!!! Što se tiče crteža bilo bi ipak nepravedno ne spomenuti
velikane kao što su Miyazaki ili Matsumoto kod Japanesa, animirani film ne postoji bez Japanaca! Preporučujem Nausicaa from the valey of the wind! Icepick ispravi me ne znam da li sam pogodio naslov! Ghost in the shell je remek dijelo svaki ne ljubitelj animiranog filma, nego svaki SF ili filmofil samo trebao bi ga imati kao obavezno gradivo uz Akiru naravno! Vjerujem da bi što se tiče muzike anime frik uvrstio ovdje i Cowboy Beboop! A tek muzika u Ghost...ufff.......na kraju krajeva onaj tko ne zna to vam je uvodna špica u Hit Depou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iwill
10.12.2002., 23:00
I nisam znao da je kojot na kraju uhvatio pticu trkačicu. Čou sam da je netko nudio 1,000,000 dolara da je uhvati, ali da ovi nisu htjeli. [/B][/QUOTE]

no no no!!! Prihvatili su ponudu ali su je samo jedanput prikazali, naravno frajeru koji je platio su rekli vrijeme prikazivanja!!!! Hahaha taj ima toliko love da to gleda na IMAX platnu sada!!!

slafko
11.12.2002., 16:20
Originally posted by just Sandy
Osim legendarnog South Parka, obožavam Cow&Chicken.
(Poslije se vratim pa malo više toga napišem :)).

eric cartman 1: kad onom tipu servira njegove starce u chilliju, a prije tog je cjelu epizodu treniral ponija da mu odgrize qrac.

eric cartman 2: kad primi onu dzukelu i pocne "red rocket! red rocket!"

elmer fudd: "sssssshhh... be vewy, vewy quiet. i'm huntin' wabbits"

zec, patak i lovac u epizodi "napucaj ga sad". jadni patak, najeo se olova ko nitko prije njega.

ili kad voditelj kviza dodze patku i kaze "dobili ste milijun" a ovaj sav happy i lud, skace okolo. dolazi dostava i dofuraju mu milijun kutija za sibice. praznih.

slafko
11.12.2002., 16:22
zec i ona ptica su najveci negativci.

sjecate se one fore kad je stavil dzinovski magnet... i povukel sve, al SVE... plus leteci tanjur i neki satelit. i onda naravno BOOM

C'Tebo
11.12.2002., 17:49
Zakon mi je zec:
"Što te muči, njofra??"
"What's up, doc??"

Legendarno :D:D

Tinchi
11.12.2002., 22:32
Joj, Asterix i 12 zadataka....

KOMEDIJA!!!

Ja sam rikavala.. ima urnebesnih scena...

Recimo - A&O idu na planinu rješavat pitanje koje će im postaviti opaki planinski mudrac. Nakon točnog odgovora na pitanje koji od dva ručnika je opran Božanskim deterdžentom (???) frajer iscenira cijelu tv-reklamu za prašak. Nakon toga počne zazivati bogove, kamera pići gore a ono na malom oblačiću cijela ekipa... Od Zeusa do Marsa. Guraju se, deru se, psuju. Zeus pizdi, dere se 'Tišina, nije ovo birtija!'. Slijedeći kadar - Dioniz na svom malom solo oblačiću štuca s čašom u ruci pijan ko majka...

Isto tako, Cezarova palača, okupio tip senatore i smišljaju nekog vraga.. Iza se čuje 'boing, boing...' Cezar se okrene i veli: 'Brute ne igraj se s tim nožem, još će netko nastradati!'

Samo ne znam zašto ga se ranije nisam sjetila ponovno pogledati.. :D :D :D

C'Tebo
11.12.2002., 22:43
Isto tako, Cezarova palača, okupio tip senatore i smišljaju nekog vraga.. Iza se čuje 'boing, boing...' Cezar se okrene i veli: 'Brute ne igraj se s tim nožem, još će netko nastradati!'
Eh, čito sam popriličan broj A&O stripova na engleskom i u svakom ubace nekaj u tom stilu, recimo:
"Et tu, filii, Brutus!"
ili
"I swear, you'll be the death of me"

A taj dvanajst zadataka mi je stvarno super :)

Tinchi
11.12.2002., 22:48
Joj, na IMF-u je bio super topic o crtićima!!! Da ga se bar može iskopati...... negdje.. Tamo ih je ekipa fakat gomilu bila spomenula i obradila...

Meni su i Gogsi za riknut... Sve epizode...

Spawn
17.12.2002., 00:05
Ej, zaboravili ste KREZUMICU !!!!:mad: ;)

kumek
17.12.2002., 00:20
"- Ed&Ed&Edy (mislim da se tako zvao) "

Zapravo Ed, Edd and Eddy. Ja ih isto volim, grunge ludilo.
Inace meni je uistinu izvrstan od dugometraznih Hercules.
Odlican Rhytm&Blues kroz cijeli film i glasovi glumaca izvanredno pogodjeni. Jako je amerikaniziran, ali to je i South Park pa mu to nije zamjerka.
Ali evo makar to zvucalo nekom kao bogohuljenje Simpsone ne podnosim (de gustibus non est dispotandum - ili tako nekako)

C'Tebo
17.12.2002., 03:37
Joj a meni je taj ed, ed & eddy očajan

A krezumica je zakon :)

Nastassja
18.12.2002., 22:51
Opcenito, najbolji kratki crtici (oni od 7 minuta) su mi Tom And Jerry. To se, medutim, iskljucivo odnosi na one koje je producira Fred Quimby.
Slažem se s tim, oni od Chack Jonesa su mi glupi.

Inače zaboravila sam na meni najdraži crtani lik:
GARFIELD :top: :top: :top:
I to nesinhronizirani.
Garfield ima definitivno najcool :D provale u svijetu crtića. Nekad sam ih i zapisivala, ali više ne znam gdje mi je taj spisak pa ću po sjećanju.
Jedno jutro Odie je probudio Garfielda, a on mu s pokvarenim smješkom kaže: "Odie, idi se poigraj s nečim otrovnim."

Bili su svi na plaži i Odie je po običaju gnjavio Garfielda i odjednom nema Odiea. Pita John: "Garfield, gdje je Odie?"
Garfield:" Ma zakopao sam ga u pijesak, ali samo do gležnjeva. "
Odjednom vidimo kako iz pijeska vire samo Odieve šape.:D :D :D

Icepick
19.12.2002., 00:18
Da, da...i ja sam se nedavno sjetio Garfielda, ali sam bio prelijen da nešto napišem.

Meni se osobno DUBiran jako sviđa...Martin Sganer i Boris Mihaljević. Ma odlični su.

Od provala mi je dobra ona : "Ne podnosim ljude kojima je inteligencija uža od struka" (to je išlo nekm body-builderu)

Inače jedan crtić kojeg obožavam je "Charile Brown"...sva šteta zbog Shultza,

C'Tebo
19.12.2002., 00:58
Meni je sinhronizirani garfild super :D

Evo meni jednog dobrog (stripić):

simplyred
22.12.2002., 21:30
moj favorit je Ice age i scena kad Sid pali vatru na kiši

el_mariachi
23.12.2002., 03:20
Fritz the cat je isto dobar.

Nastassja
28.05.2003., 14:00
Dakle vraćam ovu temu opet među žive, jer moram dodati nešto bitno.

Upravo sam (da, tek sada) pogledala The Emperors New Groove.
Pošto su ga mnogi hvalili, nisam mogla a da ga ne pronađem. I oduševljena sam! Crtić je genijalan i za krepavat od smijeha cijelo vrijeme. Super mi je kako su Lamu (tj. kralja) napravili pokvarenog, ali ono zlobno ironičnog.

Preporučujem ovaj crtić!:D

Icepick
28.05.2003., 15:30
Nastassja kaže:
Dakle vraćam ovu temu opet među žive, jer moram dodati nešto bitno.

Upravo sam (da, tek sada) pogledala The Emperors New Groove.
Pošto su ga mnogi hvalili, nisam mogla a da ga ne pronađem. I oduševljena sam! Crtić je genijalan i za krepavat od smijeha cijelo vrijeme. Super mi je kako su Lamu (tj. kralja) napravili pokvarenog, ali ono zlobno ironičnog.

Preporučujem ovaj crtić!:D

:top: :top: :top:

Svakako je ne-Disneyevski, ali s druge pak strane opet pati od Disneyevskih simptoma.

Šteta je samo što nakon njega se nije krenulo u tom smjeru već se Disney vratio na staro glupostima kao Atalntida ili još gore Planet s Blagom.

gabal
28.05.2003., 19:25
Najbolji crtići su:

(dramatična muzika)

GOGS (nedavno sam gledao na našima film od 30 minuta u kojem su spašavali Babu od nekih Ljudoždera, šta reći nego ROTFL:D )

Ptica Trkačica i Kojot, od 7. godine sam prestao navijati za Trkačicu i čekam dan kada će je napokon uloviti (da mi je vidit tu epizodu)

Garfield, najbolja scena je kada obeša Normanu da ga neće poslati u Abu Dabi i pošalje ga na Sjeverni Pol (Obečanje je obečanje). Odlično je i kada John ima rođendan pa Garfield odsječe fetu torte i pojede ostatak (ne mogu mu ipak pojesti cijelu tortu)...:D

Ima toga još ali trenutno mi se ne da pisati.

histeria
28.05.2003., 19:51
damien kaže:
itchy & scratchy

:D :D :D :D :top:

Gilad Pellaeon
28.05.2003., 20:45
Nitko se nije sjetio "oggy and crackers" oliti oggy i žohari :D
Priznjte da ima dobrih scena:)
Nije ni futurama losa!

Icepick
29.05.2003., 00:20
gabal kaže:
Garfield, najbolja scena je kada obeša Normanu da ga neće poslati u Abu Dabi i pošalje ga na Sjeverni Pol (Obečanje je obečanje). Odlično je i kada John ima rođendan pa Garfield odsječe fetu torte i pojede ostatak (ne mogu mu ipak pojesti cijelu tortu)...:D

Ima toga još ali trenutno mi se ne da pisati.

U stvari pojede cijelu "tortu". (note: to nije bila torta već sedmerostruke lazanje :D)

Inače Garfield je legendaran. Baš sam dobio natrag 2 kazete koje sam snimao kao klinac pune Garfielda.
Joj koje li nostalgije, a kako su tek bile dobre fore. :top: Takve crtiće ne rade više danas. A taj je iz '89.

Kako je ovo topic o smiješnim crtićima moram spomenuti jedan serijal koji sam nedavno pogledao i kido se od smijeha. Japanski "Jungle wa Itsumo, Hale Nochi Guu" iliti kako su ameri preveli "The Jungle Was Nice and Then Came Guu".

Nisam baš vidio puno japanskih komedija (osim parodija) ali ova je svakako za :top: :s :top: :s .

beheaded
29.05.2003., 14:13
Icepick kaže:

Inače Garfield je legendaran. Baš sam dobio natrag 2 kazete koje sam snimao kao klinac pune Garfielda.
Joj koje li nostalgije, a kako su tek bile dobre fore. :top: Takve crtiće ne rade više danas. A taj je iz '89.

...kako bih to volio imati...
a obožavam i Dva glupa psa (nekad sam imao njihove citate umjesto GWB i naše ministrice)
- Where's the pie?
- In the sky?
- It's too high!
- Yeah, but we must try to get the pie!
- Hi!

ili kad su bili u Super Cheap Economy Style One Hundred Hot Dog Buffet-u, kad ih je Crvenkapavica zeznula...

pa kad Johnny Bravo nazove:
- 911 emergency! There's a handsome guy in my house! Oh, wait a second, cancel that! It's only me.

Ed x 3 - uvijek bih se rasplakao kad bi ih gledao (animirana pozadina!)

galjego
29.05.2003., 14:20
Pink Panter, narocito epizoda sa ovcom koju su osisali pa mu se ona zali.

Icepick
29.05.2003., 14:52
beheaded kaže:
...kako bih to volio imati...

Pa javi mi se na PM.

Mogu ti presnimiti sve na 1 VHS kazetu na 'long-play'.

Garfielda imam kazetu i pol, a ona druga polovica kazete je "Orson i prijatelji" (meni čak i smješnija od Grafielda)

Legion
29.05.2003., 16:34
Johhny Bravo:s

Green Cherries
30.05.2003., 09:41
Courage the Cowardly Dog & South Park

Marin23
02.07.2003., 00:26
kratki :
simpsoni
neon genesis evangelion

dugometrazni :
ice age
monsters inc.
lord of the rings
akira
mononoke hime
ghost in the shell
ninja scroll

UmpaUmpa
02.07.2003., 07:45
HASAN SECKATI!

Najveca srpska sinhronizacija.

Isto mi je legenda at strasnomlat, kad onaj cucak dobije pseci kolacic (par puta u svakoj epizodi), divno...

Gilad Pellaeon
02.07.2003., 12:13
The GOGS su vrlo dobri crtici, dobivali su dosta nagrada.
Ima na kazi jedan od 90 MB, pa ga downloadam pomalo :)

Dreadfull
02.07.2003., 14:54
1. Tom and Jerry definitivno:
Objesio Tom malog onog cuku na banderu i ode ganjat Jerry-y. Dodje otac od malog zaboravio sam kako se zove i trazi ga. A mali mu sade na glavu. Kaze otac sta je bilo, "Speak to me son". A mali ce ti "vav vav vav vav" i pokazuje prstom. Otac ga spusti i rece: "that's all i wanted to know" i ode za Tomom.

2. Carev novi fazon:
Citava ona scena kad Kronk sprema onaj otrov za vecerom da ubiju kuzka. Joj umiro sam. Il ono kad Paca i Kuzno nisu mogli nac otrov a Izma i Kronk dosli prije njih. Kaze Izma:"looking for this". Kuzko:"aaaaaa how did you get here before us". Izma:" oooo Kronk how did we". Kronk:" acording to this there's no way we could get here before them".

3. Ice Age:
Neznam za vas al moram rec da je ona vjeverica, lasica kako vec izvukla crtani. Inace je Ok.

equinox
02.07.2003., 15:21
Ako bi malo grupirali dugometrazne napravljene u zadnjih par godina:

Shrek
Monsters inc.
Ice Age... zanimljivost: Sato (onaj zli sabljozubi) - glas mu je posudio Goran Visnjic

Treasure Planet
Emporers new Groove
Lilo & Stitch
Titan AE

Hercules
Mulan

Final Fantasy - dobar pokusaj koji otvara vrata slicnim ostvarenjima

...kod ovih filmova ne treba izdvajati neke scene ... treba ih se kompletno pogledati (i dodatke na DVD-u -obavezno;) )

Icepick
02.07.2003., 18:17
equinox kaže:
Ice Age... zanimljivost: Sato (onaj zli sabljozubi) - glas mu je posudio Goran Visnjic

NO WAY!!!! :eek:

Jel' to za istač? Moram odmah posuditi u videoteci i opet pogledati da se uvjerim da je to Višnjić. :eek:

:rolleyes: :rolleyes: :p :D

C'Tebo
02.07.2003., 18:39
Ček, ček.
Ti to za*eba*eš ili fakat ne znaš?

Samo, nije Sato, nego Soto.

Icepick
02.07.2003., 18:46
C'Tebo kaže:
Ček, ček.
Ti to za*eba*eš ili fakat ne znaš?

Ne, najozbiljnije nisam znao da je Višnjić. Kako i bih kad nikad nitko nije pričao o tome, nije se spominjalo na televiziji, u najavama za animirani, i sl. Nije čak ni pisalo na početku crtića onim velikim i nezgrapnim slovima.

Hmh....možda je pisalo na odjavnoj al' to nikad ne gledam.

Ovo me baš iznenadilo, a sječam se da mi je glas bio pomalo poznat.

:rolleyes: :D :rolleyes: :D :rolleyes: :D :rolleyes: (da ne bi bilo zabune)

C'Tebo kaže:
Samo, nije Sato, nego Soto.

Da nije Sodo. :eek: :D

Nastassja
02.07.2003., 18:47
Pa vidiš da zeza, gle kolike je rolleyesove i smajliće stavio ispod.
A gdje Icepick ne bi znao nešto o crtićima.

Al meni taj Soto uopće ne zvuči ko Goran Višnjić.

Icepick
02.07.2003., 18:49
Nastassja kaže:
Al meni taj Soto uopće ne zvuči ko Goran Višnjić.

A HA....eto ti ga sad C'Tebo....vidiš da nisam jedini koji nije skužio Sodov glas. :D

Nastassja
02.07.2003., 18:49
A nisi znao?
Pa pisalo je na temi o Ice Agu. Baš sam ja pitala koga glumi. Samo ne znam jel to na starom forumu bilo.
A Sodo je ipak, da.

C'Tebo
02.07.2003., 19:02
Nije ni soto ni sodo nego je Baldrick. SodOff Baldrick.

I ja još uvjek ne znam je l' me ajsi zeza ili on to za istač...

Icepick
02.07.2003., 21:27
C'Tebo kaže:
Nije ni soto ni sodo nego je Baldrick. SodOff Baldrick.

LMAO!!!! :D :D :D :s

C'Tebo kaže:
I ja još uvjek ne znam je l' me ajsi zeza ili on to za istač...

Ma šalim se ja malo, šalim se....:B

Nastassja
02.07.2003., 21:35
Icepick kaže:
Ma šalim se ja malo, šalim se....:B

A ja sam te bila skužila još nakon prvog posta. :p

C'Tebo
02.07.2003., 21:42
E, viš, nisam ja pronicljiv :)
Ali sam sumnjo, što mi je plus (maleni, polovični, dakle zapravo je minus, ali je ipak plus :))

Nastassja
02.07.2003., 23:52
C'Tebo kaže:
E, viš, nisam ja pronicljiv :)
Ali sam sumnjo, što mi je plus (maleni, polovični, dakle zapravo je minus, ali je ipak plus :))

Moraš pisati da si sumljo, a ne sumnjo. :D Ah, i sumlja je dobra... a onaj tvoj polovični plus je ovako l , a ne ovako - . Znači nije minus. ;)

C'Tebo
03.07.2003., 00:20
A, ovisi opet pod koji kutem gledaš :\

ivtau
31.07.2008., 20:47
evo jedna prezajebana scena iz South Parka (Sezona 3, epizoda 12 pod nazivom Hooked on Mokey Phonics):

održaje se nekakvo natjecanje u spelovanju riječi, gradonačelnica vodi ceremoniju, 12 je natjecatelja među kojima su 2 štreberčića (brat i sestra) koji se školuju doma i potpuno su izolirani od vanjskog svijeta. uglavnom oni razvaljuju (dobijaju prezajerbane riječi, ono speluju iznad razine druge djece) na tom kontestu i na kraju ostanu njih dvoje i Kyle (za one koji ne znaju to je onaj mali Židov sa zelenom kapicom).

i evo gradonačelnice na razglas: Now, we have Kyle Broflovski!
Here we go! "Kroxyldiphyvic"!

Kyle: What?!

Gradonačelnica: "Kroxyldiphyvic"!

Kyle: Definition!?

Gradonačelnica: Something which has
a kroxyldiphlyke quality!

Kyle: Uh, could you use
it in a sentence?!

Gradonačelnica: Certainly! Kroxyldiphyvic
is a hard word to spell!

...

Prokleta
31.07.2008., 21:07
Oggy i žohari su bili predobri dok su bili na televiziji. Kao i legendarni Tom i Jerry i Bolek i Lolek. Stara škola.

Miss Hyde
01.08.2008., 12:45
simpsoni :s jedna scena koja mi pada na pamet je kada bart šara po zidu i napiše el barto, zatim dođe homer i napiše el homo :rofl:
ma ima previše toga, ne mogu se svega sjetiti
garfield je isto super :s

ivtau
04.08.2008., 20:33
http://www.youtube.com/watch?v=0DhAR5nOVVo&feature=related

ahahahahahahah

Groinx
04.08.2008., 20:44
trebam ime crtana, ako je iko gledo bi je taj na HRT- u prije 4-5 godina.
Radnja se događa u parizu i ima jedan detektiv muški i ženska druga detektivka ( ili je samo bio muški slabo se sjećam).
Znači radnje se događa u parizu i ti detektivi vataju nekog lika koji ima žutu masku a ostalo na njemu je crna pelarina. I dok god sam gledo taj crtan tog lika sa maskom nisu nikako uhvatili.
Pa ako netko zna o kojem se crtanu radi neka javi.

cap_insanio
04.08.2008., 20:51
http://www.youtube.com/watch?v=0DhAR5nOVVo&feature=related

ahahahahahahah

da:D i meni je south park vrh, van svake konkurencije:) simpsoni ok, al nisu jednu dvadesetinu bolesni kao south park.

evo još koji mjesec pa ih eto opet:cerek: šezdesetak dana tačnije.

ivtau
04.08.2008., 21:05
evo još koji mjesec pa ih eto opet:cerek: šezdesetak dana tačnije.

ma šta? di to?

cap_insanio
04.08.2008., 21:17
ma šta? di to?

pa na jesen, 8.10., ti počinju nove epizodice:) od ove jeseni računaj još 2,5 godine south parka, za koliko je trenutno potpisan ugovor:)

na komedy central se proljetos emitiralo, sad je čini mi se bila neka izmjena, nisam guglala, ne znam da li će oni i ove nove epizode prvi prikazat. znam da je bilo recimo srijedom navečer oko 10, a na netu su se pojavljivale već četvrtak poslijepodne, najkasnije:cerek:

ivtau
04.08.2008., 21:21
pa na jesen, 8.10., ti počinju nove epizodice:) od ove jeseni računaj još 2,5 godine south parka, za koliko je trenutno potpisan ugovor:)

na komedy central se proljetos emitiralo, sad je čini mi se bila neka izmjena, nisam guglala, ne znam da li će oni i ove nove epizode prvi prikazat. znam da je bilo recimo srijedom navečer oko 10, a na netu su se pojavljivale već četvrtak poslijepodne, najkasnije:cerek:

koji program? :)

p.s. ajme... :rofl: :rofl: :rofl:

http://www.youtube.com/watch?v=bH84dnd7TqM&feature=related

uglavnom south park napokon na televiziji. :cerek:

cap_insanio
04.08.2008., 21:28
ja se ne umijem odlučit šta bih izdvojila iz south parka:D niti koju epizodu, niti koju scenu iz epizode:D

od ovih zadnje prikazanih, 12. sezone, mislim da sam najviše puta pogledala over logging (http://www.southparkstuff.com/season_12/episode_1206/epi1206watchonline/) al načisto ne mogu odvojit bilo koji moment posebno:D čista south park perfekcija, svih dvadesetak minuta.

Lazy_Sod
05.08.2008., 01:25
iz south parka kad cartman glumi hitlera ili kad se isus pojavi :rofl:

Jeko
05.08.2008., 01:49
EVo i ja ovisnik al sada o internetu prije kad god imacrtić ja znam kad je i gdje je a gledam i filmove. Ljudi da vam kažem idite na youtube na happy tree friends crtići od minute dvije ali da krepaš od smijeha:lol::rofl:

Jeko
05.08.2008., 01:57
EVo i ja ovisnik al sada o internetu prije kad god imacrtić ja znam kad je i gdje je a gledam i filmove. Ljudi da vam kažem idite na youtube na happy tree friends crtići od minute dvije ali da krepaš od smijeha:lol::rofl: http://www.youtube.com/watch?v=nmXL6-F3vZQ

Medeja...
05.08.2008., 15:12
Silvestar - kad lovi onog baby klokana misleci da je ogroman mis, a njegov sin ga se stidi pa stavi vrecicu na glavu :s:s:s

Tsakodjer kratkometrazni: Elmer Fudd drzi pusku uperenu Duffyju u kljun i pita: "Hoces da te upucam SAD il' kad dodjemo kuci?" Prvih par puta Daca odgovara: "Upucaj me sad, upucaj me sad!" i, naravno, kljun mu "odseta" desno, lijevo...
Treci put se srecu, opet ista situacija, a Daca odgovara, sav ponosan sto ce preci Elmera: "E, neces majci ziv - upucaj me kad dodjemo kuci!!!!!!!!"

Medeja...
05.08.2008., 15:16
Ljudi da vam kažem idite na youtube na happy tree friends crtići od minute dvije ali da krepaš od smijeha:lol::rofl: http://www.youtube.com/watch?v=nmXL6-F3vZQ

Nemam ja zeludac za ovo - najbrutalnije sto ja odgledam, kad je o crtanima rijec, je Courage, the cowardly dog (a i to rijetko). Dobra ideja, ali stvaaaaaaaaaaarno... uh

krakataul
06.08.2008., 10:05
Scena iz dugometražnog na kojoj uvijek umrem od smijeha: Ratatouille - chef Skinner objašnjava svom odvjetniku "veliku urotu" Linguinija i njegovog štakora i svakim trenutkom sve je luđi - tko nije gledao, sram ga budi:)

Scena počinje na 5:33:
http://http://www.youtube.com/watch?v=qP7XuuzQ7Vg&feature=related

JoWaN
06.08.2008., 20:54
Simpsoni, Soutpark i Futurama su mi legendarni.
Jos je bio prije na hrt-u jedan crtic iz doba dinosaura s likovima od plastelina:lol:

~black sway~
06.08.2008., 22:41
Jos je bio prije na hrt-u jedan crtic iz doba dinosaura s likovima od plastelina:lol:

Gogsi (http://i38.tinypic.com/974f9g.jpg) :s obožavala sam to gledat,fakat nenormalan crtić!

graciozan let
06.08.2008., 23:00
http://www.youtube.com/watch?v=NUN8YlbDXLY Ha ha tko se ovog sjeca.. malo su nam ga prilagodili.. :rolleyes: ipak smo odrasli

Odin335
06.08.2008., 23:16
Onaj patak iz Zekoslava Mrkve mi je najbolji bio...

Twiggy
07.08.2008., 02:15
pola happy feeta ali najvise kad mali pingvini meksikanci su na sceni,predobro i legendarno

JoWaN
07.08.2008., 03:18
Gogsi (http://i38.tinypic.com/974f9g.jpg) :s obožavala sam to gledat,fakat nenormalan crtić!

E da.:lol: na njih sam plakao od smijeha:lol::lol:
Steta sta ih nema vise:(

ant123
07.08.2008., 15:53
trebam ime crtana, ako je iko gledo bi je taj na HRT- u prije 4-5 godina.
Radnja se događa u parizu i ima jedan detektiv muški i ženska druga detektivka ( ili je samo bio muški slabo se sjećam).
Znači radnje se događa u parizu i ti detektivi vataju nekog lika koji ima žutu masku a ostalo na njemu je crna pelarina. I dok god sam gledo taj crtan tog lika sa maskom nisu nikako uhvatili.
Pa ako netko zna o kojem se crtanu radi neka javi.

Vjerojatno misliš na ovog maskiranog lika,

http://ecx.images-amazon.com/images/I/51RP1P64GGL._SL500_AA280_.jpg Ta animirana serija zove se 'Belphegor'

Mrtva mrkva
17.08.2008., 18:54
Yzma, baby!!!

Careva nova cud, naravno. Ne znam zasto je taj crtic prosao nezapazeno kod nas (mislila sam da je zbog forsiranja 3D animacije, ali opet, oni blesavi medvjedi su imali sasvim dobru prodju), ali ja svaki put umirem od smijeha kad ga gledam.

I'll turn him into a flea... (http://www.youtube.com/watch?v=5Cx7jzq2Bx4) :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:

"More... broccoli?" (http://www.youtube.com/watch?v=HiTiAJRvo5o) :cerek: :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:

aj-vi-ou
17.08.2008., 20:06
1.South park,ona scena kad glume hitlera :top:
2.tom&jerry
3.simpsoni :s
...

dalal
18.08.2008., 01:43
Careva nova cud, naravno. Ne znam zasto je taj crtic prosao nezapazeno kod

To će i meni ostati zagonetka,po meni jedan od najjačih dugih crtića svih vremena....Tako je originalan a najsmješnije je ono natezanje cara i jadnog,dobrodušnog seljaka,ma ludnica....
Od kratkih su mi najdraži Sylvester i Tweety (kojega mrzim) i mačkova čuvena rečenica "Ma daj se već jednom pojesti,mrzim kukavice".
Iza njega kojot Willy i onaj glupi pijetao Sofronije kojemu ja nikako ne znam originalno ime.Ako neko zna neka me prosvijetli.

TheColossus
18.08.2008., 15:35
Ma meni najbolesnije u south parku ona epizoda kad djed traži od stana da ga ubije :). Al sveukupno gledajuć ne znam šta bi još izdvojio iz te serije jer je cijela prebolesna i prezabavna...Onaj najcrnji humor :D

biotamo
28.12.2008., 20:27
Ja sam na starim klasicima od pet minuta. Nekad znaju prikazati na crtani filmovi (http://www.igre123igrice.com/crtani-filmovi-crtici/) Beti Bup ili tako nekako,ko se sjeca .

Ca†helas®
31.12.2008., 15:06
Definitivno South park:rofl: a od crtića koje sam gledao dok sam bio mali definitivno Toro i Pončo (one dvije žabe jedna debela a druga mršava).

Wicked Messenger
04.01.2009., 19:49
fedor i todor :s

http://www.slocartoon.net/cartoons/images/000000/855.jpg

buzinho
04.01.2009., 20:35
Jeli netko od vas gledao Ninja Kornjače na srpskom.

To su citati: "Gle mozak mu je u stomaku!"
" Gle PAcov, aaaaaaaaaa!"

Gorčica
04.01.2009., 22:41
Jao, onaj critic...one dvije macke? i tri kukca. Super muzika u crticu. Anyway, jako smijesna scena kada se jedna od ih macaka treba na dijetu i ne moze da se popne uz stepenice. Lici na mene kojoj stepenice i ne idu od ruke. :cerek:

Ili sve iz Shreka. :cerek::cerek::cerek: Ona magarceva zmajica...:rofl:

Ili ona scena iz Ice Age-a kada vjeverica ode u Raj sa puno zireva i onda je vrate! :lol:

Ili onaj pacov kuhar! Kada otvore se vrata, a onaj tamo zavezan. :rofl:

TheColossus
08.01.2009., 11:54
Stare Ninja kornjače kad je Krang izašao i ispuzao iz tijela i zaljepio se za žvaku :rofl::lol:

Ljelja
08.01.2009., 12:33
ima jedan odličan DVD, The World's Greatest Animation, sa odličnim crtanima nampravljenima između 1978. i 1991. svaki je genijalan na svoj način, ali baš za crknut od smijeha (ne sijećam se dugo kad sam se toliko nasmijala crtiću!) je Grčka tragedija. mislim da je Belgijanka Van Goethem dobila i nekakvog Oscara za taj crtić, a bio joj je prvi. ideja je mogla biti malo bolje završena, ali inače je ludnica!

Een Griekse tragedie (http://www.youtube.com/watch?v=tfB3H01pccY) :lol: tri karijatide pokušavaju sačuvati stari hram...

zmaj_xpzt
08.01.2009., 17:56
definitivno nick praskaton i njegova konbiniranja
šta taj čovijek sve nezna i nema :D

ivtau
08.01.2009., 18:43
http://www.youtube.com/watch?v=NF0D-3CvQZE&feature=related

:rofl: :rofl: :lol:

SgtHartmann
08.01.2009., 19:46
Sve od "Mondomedia" imaju svoj kanal na jubitou!!!Carevi!!!

http://www.youtube.com/user/MondoMedia

Pearl21
12.01.2009., 12:35
Ice age 2 :top::s:top::s

(kraj... Sid:''Špašio šam te, mišu mali'') :rofl::rofl::rofl:

crni8888
12.01.2009., 13:34
Simpsoni...kad Bart baci ciglu na prozor,a cigla se odbije i njega spizdi u glavu

Delphinidae
12.01.2009., 18:22
Ma pingvini iz madagascara kad ukradu brod pa pleskaju kapetana loči i komediju činu ajme...

living_dead
13.01.2009., 13:37
KRALJ LAVOVA: hijene unapadu na Pumbu i nešt komentiraju kao da će pojest svinju, na što će im on "za tebe sam gospodin svinja"

Volster
14.01.2009., 20:56
Ma pingvini iz madagascara kad ukradu brod pa pleskaju kapetana loči i komediju činu ajme...
Rico, status report:rofl:

JoWaN
14.01.2009., 21:26
Najbolji crtici su mi South Part, Simpsoni, Futurama i Stripy

Leptiric@
15.01.2009., 12:23
jedna od najsmješnijih mi je scena iz Asterixa i vikinga, kad vikinzi otmu nećaka poglavara sela Justforkixa i on na brodu razgovara sa kćeri vođe vikinga, koji dolazi i izdere se: "koliko sa ti puta rekao da ne razgovaraš sa strancima?"
Justforkix odgovara: "oprosti"
vođa vikinga: " Ne ti!":rofl:

IV-FY
15.01.2009., 13:31
"The Emperor's New Groove" cijeli film.

"Ice Age" cijeli film.

A može i:

"The Emperor's New Groove 2: Kronk's New Groove"

Pearl21
22.01.2009., 08:43
Meni je u Ice Age-u Sid najbolji i sve vezano uz njega mi je :top: :cerek:

http://i215.photobucket.com/albums/cc318/Ira219/Sid.jpg

kungfufajter
19.04.2009., 12:37
samurai jack je zakon:)
http://www.youtube.com/watch?v=17tFo3-DsPE

Rocky Balboa
19.04.2009., 21:52
Nick Praskaton :top:

Charlly987
19.04.2009., 22:42
jel se itko sjeca u Tom & Jerryu kad tom pojede onu malu lutkicu na navijanje koja svako malo kaze nesto tipa ćeromantinikantan ? :D :cerek: