PDA

View Full Version : Zasto je Srbija u tenisu bolja od Hrvatske?

Cool
25.01.2008., 13:28
Kako to objasniti?

wlattkouzd
25.01.2008., 13:32
bili smo mi bolji od njih pa su ljubićić i anćić sve zasr.li

uncle_skunk
25.01.2008., 13:36
bit će u ovoj temi svega.. najmanje tenisa :mig:

fortaleza
25.01.2008., 13:37
Zašto je Crna Gora bolja u rukometu od Srbije?
Zašto je Srbija bolja od Hrvatske u odbojci (ž)?
Zašto je Hrvatska bolja od Slovenije u alpskom skijanju?

--> Shit happens.

Neman
25.01.2008., 13:39
Izgleda da njihov tenis drže tri obitelji, te je to jedini razlog trenutnim boljim igrama, kao što je pred par godina Janica harala u skijanju, a nije imala nikakve uvjete sam obitelj...

Kraljica Torcide
25.01.2008., 13:39
Poklopili se talenti i dobar rad u skolama. Kako i bilo gdje u svijetu, tako i tamo i kod nas. Pitanje je samo da li ce tenis u Srbiji steci status nekog gledanog i popularnog sporta i privlaciti novu djecu. Kod nas je recimo obitelj Kostelic napravila boom sa skijanjem pa sada imamo i drugih skijasa koji nisu uvijek "sjajni 58." kao Vedran Pavlek i neki Austrijanac prije 10-15 godina.

zed_alive
25.01.2008., 13:40
a trenutno je tako, što se tiče muških, đoković je izvanserijski lik, nešto poput našeg ivaniševića samo s još većim potencijalom, boljom glavom

što se tiče žena, čuj lakše je uspjeti u ženskom sportu nego u muškom, pokazuje to ogroman broj ruskinja u top 10 i top 20, znači rad i samo rad, jasno je da rusiji neki puno ulažu u tenis, a to što nemaju jednaki broj kvalitetnih muških tenisača, to ipak nešto govori :mig: to objašnjava i srpkinje, dvije talentirane cure iza koje stoji ozbiljan rad. imali smo i mi majoli ali nažalost, ozbiljan rad kod nje je kratko trajao...

zed_alive
25.01.2008., 13:41
Izgleda da njihov tenis drže tri obitelji, te je to jedini razlog trenutnim boljim igrama, kao što je pred par godina Janica harala u skijanju, a nije imala nikakve uvjete sam obitelj...

tenis je do obitelji, tako je u cijelom svijetu

Vanjushka
25.01.2008., 13:42
Koja tema :D

Osim ako je Cool neki Srbin, sto bi mu bila olaksavajuca okolnost :D

Ali najbolji su mi srpski portali, "Australci su ljubomorni na Noleta", "Tsonga je drogiran", "Tsonga nosi voodoo magija", "U Svicarskoj dan zalosti" :rofl:

Neman
25.01.2008., 13:54
Koja tema :D

Osim ako je Cool neki Srbin, sto bi mu bila olaksavajuca okolnost :D

Ali najbolji su mi srpski portali, "Australci su ljubomorni na Noleta", "Tsonga je drogiran", "Tsonga nosi voodoo magija", "U Svicarskoj dan zalosti" :rofl:

Nakon nekoliko godina Federer izgubi u polufinalu GS i odmah je smak svijeta, a što se tiče žalosti u Švicarskoj, ne vjerujem da će ljudi reagirati jer imaju drugih briga u svojim životima, a ne u kojem je kolu ispao najbolji sportaš....

MEP
25.01.2008., 14:10
Ala brale teme :s
A zašto srbija ima više stanovnika?:ne zna:
:rofl:

Nimoy
25.01.2008., 14:17
Dajte skulirajte se.