PDA

View Full Version : Ruževi za usne

stranice : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Shtefitza
15.09.2007., 03:41
Uf, zaboravila sam spomenuti Clinique-ov legendarni crveni ruz (kojeg sam vec ionako bezbroj puta spomenula:

DL Angel Red (nekako bordo, odlican za zimske vecernje izlaske)
DL Ripe Raisin (dosta "jak", ali prihvatljiva crvena boja za nas svjetlokose sa nesto crvenila u kosi i tenu)

Opcenito Clinique ima boje koje po intenzitetu i konzistenciji odgovaraju nama bljedunjavima koje imamo problema naci boje u "obicnim" markama...

Andjelcic
15.09.2007., 10:17
shtefitze, vidim da se kuzis u crvene ruzeve. :) kako koraljno crvena pristaje svjetloputima? i imas li prijedlog za jagodasto crveni ruz ili sjajilo?

i ne kuzim cemu to forsiranje da sve zene s crvenim ruzem izgledaju jeftino. :rolleyes:

~Jesen
15.09.2007., 16:50
ne znam zasto ja s crvenim ruzem izgledam tak jeftino...
zato što si cajka! :)

kad sam imala svjetliju kosu, nisam se usuđivala stavit crvenu šminku jer bi hoćeš-nećeš i bez obzira na najdecentniju/najminimalističkiju odjeću izgledala vulgarno.
a sad kako imam sve tamniju kostu - sve smijem. ha ha ha!:E

Shtefitza
15.09.2007., 18:11
shtefitze, vidim da se kuzis u crvene ruzeve. :) kako koraljno crvena pristaje svjetloputima? i imas li prijedlog za jagodasto crveni ruz ili sjajilo?

i ne kuzim cemu to forsiranje da sve zene s crvenim ruzem izgledaju jeftino. :rolleyes:

Da. Clinique DL Ripe Raisin ili Revlon Lip Shine Sheerly Strawberry. :) :cool:

Andjelcic
16.09.2007., 10:05
Da. Clinique DL Ripe Raisin ili Revlon Lip Shine Sheerly Strawberry. :) :cool:

ovaj prvi je bas krasan :cerek: a koji je ovaj drugi? mislis na lipglide?

nu_tela
16.09.2007., 12:03
Ludilo mi je vidit crveni ruž na ženi... ali meni, nažalost, ne stoji....:cry:

Karmela
16.09.2007., 17:24
http://img2.timeinc.net/instyle/images/2007/parties/091407_theron_400X400.jpg

Karmela
16.09.2007., 17:32
http://images.teamsugar.com/files/usr/0/3987/cam_0.jpg

Lena Leh
17.09.2007., 20:32
Charlize ovdje izgleda super!
Ne kužim što bi u vezi toga moglo biti jeftino?!
:confused:

Shtefitza
18.09.2007., 06:29
ovaj prvi je bas krasan :cerek: a koji je ovaj drugi? mislis na lipglide?

Da, da mislim na Lip glide sheer. :) :cerek:

I jos sam zaboravila spomenuti Teak rose, isto od Revlona. :) :cool:

Shtefitza
18.09.2007., 06:35
A ovo? Samo mali podsjetnik kako crvene usne izgledaju fantasticno, dok god je sve ostalo cisto i jednostavno. :) :cool:

http://www.instyle.com/instyle/package/emmys/photos/0,,20057180,00.html

http://www.instyle.com/instyle/package/emmys/photos/0,,20057180,00.html

Andjelcic
18.09.2007., 13:05
Da, da mislim na Lip glide sheer. :) :cerek:

imam taj, stvarno jest krasan :cerek:

Shtefitza
27.09.2007., 06:13
Evo jos jedan crveni ruz za nas kojima crvena ne stoji. :cerek:

Broj 19 :lux:

http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P184708&cm_mmc=us_search-_-GoogleBase-_-P184708-_-1001858&_requestid=42976&ci_src=17588969&ci_sku=1001858

reader
27.09.2007., 10:46
Charlize ovdje izgleda super!
Ne kužim što bi u vezi toga moglo biti jeftino?!
:confused:

...rekla sam da, po meni, samo tamnokosima crveni ruž stoji:top:
Tako da i njoj puno bolje stoji ovakvoj nego kad je plava!

*Crvenkapica*
27.09.2007., 10:53
http://images.askmen.com/galleries/model/dita-von-teese/pictures/dita-von-teese-picture-1.jpg

Njoj najljepše stoji crveni ruž :cerek:
Meni ne stoji jer imam crvenkasto-plavu kosu i takvu fizionomiju lica ("baby face") . Ma jednostavno mi ne stoji ili još nisam našla svoju nijansu. Nije mi žao.

Lena Leh
29.09.2007., 02:30
...rekla sam da, po meni, samo tamnokosima crveni ruž stoji:top:
Tako da i njoj puno bolje stoji ovakvoj nego kad je plava!

To je ok! Ali ja sam pohvalila Charlize Theron koja ovdje i je plava! A ne Cameron Diaz (nju ne mogu smisliti ni u jednoj kombinaciji). :cool:

reader
01.10.2007., 08:44
To je ok! Ali ja sam pohvalila Charlize Theron koja ovdje i je plava! A ne Cameron Diaz (nju ne mogu smisliti ni u jednoj kombinaciji). :cool:

A, ne vidim tu slikicu!

deedeedee
01.10.2007., 10:56
:p meni sve sa crvenim ružem izgledaju jeftino!

hm...
a ja mislila da žene u dopičnjaku i majici u kojoj se vidi grudnjak izgledaju jeftino. :confused: :rolleyes:

biće da sve žene koje imaju prirodno crvena usta (hm... skoro sve :)) izgledaju jeftino po tebi. :rolleyes:

:lol:

Živkitis
01.10.2007., 12:49
hm...
a ja mislila da žene u dopičnjaku i majici u kojoj se vidi grudnjak izgledaju jeftino. :confused: :rolleyes:

:lol:

-anna-
01.10.2007., 12:52
Meni crveni ruž baš djeluje nekako profinjeno :cerek: jeftino može izgledati samo ako ga ne naneseš dobro :)

reader
02.10.2007., 08:22
Ne morate raspravljati izgledaju li jeftino ili ne, to je moje mišljenje samo, ne mora svima odgovarati. Vi koje volite crvene ruževe, samo dajte nastavite sa temom topica!

Shtefitza
10.10.2007., 05:00
Vec smo razradile temu crvenog ruza, sad natrag na ovu vjecnu temu! Da vas cujem! :) :cool: :cerek:

AFRODITA69
10.10.2007., 19:25
vecinom su moji svi takvi..ili rozasti...

mimimimi
10.10.2007., 19:36
ja nemam ruž..ali je lancomeovo sjajilo savršeno... :cerek:

*minii*
10.10.2007., 21:30
ruž boje mesa..... e točno to mi treba...... razmišljala sam o olovci, pa se malo

dvoumim..... Afro, imaš li koji dobar prijedlog, a da ta marka postoji kod nas?

tima
10.10.2007., 22:33
mac ruz, boja myth :cerek:

@na
11.10.2007., 01:18
Nema te zene koja ne moze naci (svoj) crveni ruz.
Moja jucerasnja kupnja: Clinique LLSS All Heart (roskasta crvena). :) :cerek:

Vecernja varijanta moze biti malo "agresivnija". :lux:

Drugi dan koristim isti 'All Heart'. Moram da ga pohvalim! Ni ja (svetloputa) nisam verovala da cu naci crveni ruz, ali ovaj je super. Danas sam kupila i Cliniuque rumenilo 'pink blush' i super se slaze uz ruz (za po dan), mada sam se dugo dvoumila oko izbora ovo ili 'new clover' .

jos jedna preporuka za tamniji ruz: Clinique-ov 'black honey' almost lipstick (izgleda veoma taman, braon, ali kad se nanese daje samo sheer, tamniji sjaj usnama i mislim da svima odgovara, jer tako prirodno izgleda) Kosa mi se digla kad sam ga videla, a kad sam ga nanela-druga prica.

Stefice, neka varijanta za rumenilo i ruz, malo intenzivnije (za vece). Izgleda da kupujemo iste stvari:mig:

Overall, sto se tice 'jeftinog' izgleda, mislim da sve zavisi i od toga kako je precizno sminka naneta, nega, odeca i stil ima veliki uticaj...Isti crveni ruz drugacije izgleda na G-dju, mladu damu i tinejdzerku :)

The White Rabbit
11.10.2007., 08:06
:rofl: zanimljive su mi ove impresije o jeftinom i ne jeftinom izgledu.:kava:

Osjećam se pomalo prozvana, ovako svijetla, svijetlih očiju, finog tena, i tako dalje, a obožavam crveni ruž. Onaj hladnijih nijansi.:D
Naime, moram reći da mi je, ako ću već birati:rolleyes: draže izgledati kao jeftina a svježa koka, nego kao sparušeni polucrknuti izbljuvak, a takav dojam meni ostavljaju ciglasto kvarcane plavuše (u globalu one umjetne slamnato-sive) s nanosima onog stravičnog ruža na usnama i oko njih:rofl: ..ma znate, one sedefasto-plavkasto-roskaste šljašteće strave koja kao izgleda decentno.
Da, istina, ostavlja dojam decentno utopljenog leša. :rofl:
Evo nam jedno decentno našminkanog primjerka. Uopće nejeftinoizgledajućeg.
Dapaće. Pogreb.:rofl:
http://media.komotv.com/images/071008_Pamela_Anderson.jpg

Billi
11.10.2007., 08:24
ajde navedite neka prave crvene ruzeve. tamno crveni, vise na boju krvi, bez da vuce na ciklamu.
ja nikak da takav nadjem, jer u parfumerijama mi uvijek nude ciklamu:rolleyes:

b'elana
11.10.2007., 08:26
Revlon, tekući, trajni, broj 28.

*minii*
11.10.2007., 08:32

mi ovdje nažalost nemamo MAC,......... :mama:

The White Rabbit
11.10.2007., 08:41
ajde navedite neka prave crvene ruzeve. tamno crveni, vise na boju krvi, bez da vuce na ciklamu.
ja nikak da takav nadjem, jer u parfumerijama mi uvijek nude ciklamu:rolleyes:

istina. A gadna mi je ta ciklama.:flop: Bio je jedan Avonov fantastičan, coco red:cerek: :cerek: najnajnajbolji ikada. u zlatnoj kutijici. Al, izgleda da ih više nema?:ne zna: I Pupa ima dvije nijanse..jedna malo ciglastija new chicc rossetto 163, i drugi..sličan crveniji, ne znam broj sad.

The White Rabbit
11.10.2007., 08:43
Ruz boje mesa
a kaki je to? Onaj..:rofl: mrtvački? Čemu služi? aj neka netko, molim nakelji sličku.:kava:

marija82
11.10.2007., 09:12
ova tema vec postoji, i dosta je dugacka...proslistajte par stranica unazad ili neka moderatorice spoje...

LadyZg
11.10.2007., 09:16
Chanel 46 Levres Scintillantes

AFRODITA69
11.10.2007., 13:13

je,imam ga! jako puno mesastih mi je od maca.i longa.

-anna-
11.10.2007., 16:44
Koristite li olovku za usne prije nanošenja crvenog ruža... i je li bolje koristi crvenu olovku ili olovku u boji mesa? :o :D

Anadiomena
11.10.2007., 17:55
Znate li koja je nijansa crvene avonov color trend BIKINI ruž ?

I ako imate kakve slikice koraljno crvenih ruževa da stavite.

hvala

Andjelcic
11.10.2007., 18:20
ma znate, one sedefasto-plavkasto-roskaste šljašteće strave koja kao izgleda decentno.

znam tocno o cemu pricas. :D to nikako da izadje iz "mode". :zubo:

Christina
11.10.2007., 18:41
Znate li koja je nijansa crvene avonov color trend BIKINI ruž ?

I ako imate kakve slikice koraljno crvenih ruževa da stavite.

hvala

bikini nije uopste crvena, nego vise vuce na narandzasto i nije intenzivna

The White Rabbit
12.10.2007., 07:39
Koristite li olovku za usne prije nanošenja crvenog ruža... i je li bolje koristi crvenu olovku ili olovku u boji mesa? :o :D

ja ne uglavnom ne koristim, ali ako da, boja olovke treba bit ista ko i boja ruža. Užasno mi je ružno vidjeti onako:flop: drugačije ocrtane usne. Pogotovo zato jer je crveni ruž sam po sebi upadljiv. Ne treba ti još crta druge boje oko usta.:mig: :p

Andjelcic
znam tocno o cemu pricas. to nikako da izadje iz "mode".
:rofl: daaaaaaa, ne znam da li pogledaš kada BB ovogodišnji, al tam su sve pice u "modi". Jebate, da se splašiš.:lol:

Anadiomena
12.10.2007., 10:49
bikini nije uopste crvena, nego vise vuce na narandzasto i nije intenzivna

mene zanima koja je to konkretno boja, jer mi se sviđa ta nijansa ,ali mi miris i sastav tj.od cega je ruž bikini napravljen, ne odgovara ,podsjeca me na grožđanu mast.

ja bi tu bikini nijansu ali od druge firme, pa mi treba ispravan naziv te nijanse da bi mogla prodavacici objasniti sto to konkretno trazim.

Christina
12.10.2007., 11:24
mene zanima koja je to konkretno boja, jer mi se sviđa ta nijansa ,ali mi miris i sastav tj.od cega je ruž bikini napravljen, ne odgovara ,podsjeca me na grožđanu mast.

ja bi tu bikini nijansu ali od druge firme, pa mi treba ispravan naziv te nijanse da bi mogla prodavacici objasniti sto to konkretno trazim.

eh i ja bi htjela neki malo konkretniji naziv, jer dobro si rekla bas je kao grozđana mast

Rock Star
12.10.2007., 13:07
:rofl: daaaaaaa, ne znam da li pogledaš kada BB ovogodišnji, al tam su sve pice u "modi". Jebate, da se splašiš.:lol:

Da, meni je ona Mirela baš slučaj za promatranje. Ne kužim kak se onak našminka, a pogotovo kak dobije onu boju tena ekvivalentnu reš pečenom odojku s ražnja.

-anna-
12.10.2007., 16:52
ja ne uglavnom ne koristim, ali ako da, boja olovke treba bit ista ko i boja ruža. Užasno mi je ružno vidjeti onako:flop: drugačije ocrtane usne. Pogotovo zato jer je crveni ruž sam po sebi upadljiv. Ne treba ti još crta druge boje oko usta.:mig: :p

e baš ti hvala :kiss: nedavno sam negdje pročitala kao da je boljes taviti tu u boji mesa, u boji usnica... pa me zanimalo :D

ja sam si danas kupila vaki ruž :cerek: crvene olovke nije bilo :(

http://img213.imageshack.us/img213/4226/13pq6.jpg

odličan je :cerek:

*minii*
13.10.2007., 13:29
a neka lijepa bojica mesa od marke koja se kod nas prodaje..... :ne zna:

Shtefitza
13.10.2007., 19:44
Da odmah na pocetku ponovo pohvalim ove koje sam vec prije spomenula:

Maybelline Moisture Extreme: (prekrasni hidratantni ruzevi, svilenkastog sjaja, SPF15, jeftini)

Rum Raisin - smedjkasta boja, odlicna za jesen
Sandcastle Coral - roskasto bez, prava ljetna
Nude Blush: Klasicna jesenska beige boja

Maybelline Superstay: 790 boja kestena, jako prirodna, dugotrajna, njezna. Mozes je "omeksati" sa dva razlicita sjajila. Srebrno dodje u kompletu sa ovim ruzem u kisticu, a zlatni se moze posebno kupiti. Obicno koristim zlatni. :cerek:

Onda onaj od gore Rouge Absolu (Lancome) Isto njezan, kremasti, SPF 15 jesenska klasicna boja.

Od Lancome Rouge sensation: Luxe, za na posao. Prava bez, bez straha i srama. Zena koja ima stvari pod kontrolom. :D

L'Oreal Colour Riche: ( nikako da nahvalim ovu liniju, neprestano isprobavam nove boje, divne boje, njezni ruzevi...)

Nature's Blush - malo tamniji, odlicno stoji meni, ali jos bolje mojoj tamnoputoj prijateljici.

Cashmere- roskasti, sa zlatnim cesticama, ali jos uvijek spada u "ruz boje puti" prekrasan moderan ton kojeg nosim sa toplom i hladnom sminkom na ostatku lica. Skoro nevidljiv na mom tenu, elegantan za svaku priliku.

Ashwaya's Beige - indijka svijetlog puta, meni odlicno stoji, jako je prirodan.

Tawny: Svijetla bez, malo presvijetla za mene, pomalo dosadna, jednodimenzionalna boja.

L'Oreal Juicy Stick: Chaeky peach breskvasta bez, sa dosta sjajnih cestica, mozda malo previse "flashy"

Revlon: (I njih sam dosad nahvalila, i previse)

Shiny Sheers - Sheer Honey Drizzle SPF 15 - ovo je nepogresiva boja puti, pomalo prozirna, ali jos uvijek ruz, mekan za usne, nosim ga u svakoj prilici, stoji mi u dzepu, nanosim ga u hodu. :cool:

Super Lustrous SPF 15 Toast to Shine: Samo malo zlatnih cestica u ovom prozirnom sjajilu. Nije ljepljiv, ide uz sve, kad zelis samo malo skromnog sjajila.

Lip Glide Sheer - Sheerly cocoa i Sheerly bronze dva prekrasna sjajila u obliku flomastera, jako lako se nanose, tamniji i svjetlji, oba u principu boje puti, mozda malo isusuju, koristim ih vise iz prakticnih svrha.

Samo da spomenem njihovog "kolegu" sheerly strawberry odlicna crvena boja na meni koja tesko nadjem crveni ruz.

Clinique (da li sam ih dovoljno nahvalila jer imaju odlicnu paletu boja za nas zene svjetljie puti)

LLSS Pink Bamboo: zapravo je ljubicasti ruz, ali moze ici pod "boju puti", jer kad si namazana u hladnim tonovima, on savrseno izgleda kao ruz boje puti.

DL TEnderheart: (DL= different lipstick kako je svijet zivio prije nego je Clinique izmislio DL? Savrseni ruzevi pokrivaju kao ruz, ali su ipak malkoc "tanji", ne mogu reci prozirni, ali dovoljno prozracni da nas sa svijetlom puti ne uguse.) prekrasna bez boja. Mozda malo preklasicna (dosadna).

DL Guava Stain: Krasna boja puti, sa breskvastom nijansom. Stvarno se moze nositi uz sve, pogotovo ljeti

DL Sweet honey: roskasta boja puti. Isto dosta svijetla, za po kuci :cerek: i u svakoj situaciji... Izgledas nenasminkano, a jako svjeze. :lux:

Kad kojeg koristim? Kako koji dospije u koji neseser, ili pod ruku...

Noemi
15.10.2007., 19:47
rum rhaisin sam donesla iz usa, kod nas ga nisam nasla:tuzni: a potrosila sam ga vec.

cini mi se da nazivi nisu identicni kod nas i kod vas, trazila sam jos lani neke stvari s tvog popisa po parfumerijama i nisam nasla:(

Shtefitza
16.10.2007., 19:09
Da, to je zbunjujuce kako se neke nijanse nadju na jednom trzistu, a na drugom ne.

Ali imate vi evropljanke izbora! :) :cool:

Uvijek mi fale krasne nijanse Lancome-a i Bourjois-a koje se mogu dobiti u Europi, a tu ne.

Lena Leh
18.10.2007., 00:16
Ja koristim olovku ispod ruža. Vrlo je slične boje. Kad stavim olovku onda mi ruž duže stoji na usnama.
Htjela bih jedan izrazito tamno crvene boje (kao na slikama), ali nikako smeđi.
Ima netko prijedlog?

http://img.photobucket.com/albums/v283/hstublic/ruz_1.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v283/hstublic/stam_16.jpg

:cerek:

Lena Leh
18.10.2007., 00:18
ja sam si danas kupila vaki ruž :cerek: crvene olovke nije bilo :(

http://img213.imageshack.us/img213/4226/13pq6.jpg

odličan je :cerek:

Obožavam Chanelove ruževe! :cerek: :cerek:

The White Rabbit
18.10.2007., 08:44
Ja koristim olovku ispod ruža. Vrlo je slične boje. Kad stavim olovku onda mi ruž duže stoji na usnama.
Ima netko prijedlog?

krasni su.:cerek: Al čini mi se da kak su sad kod nas u "modi" ovi blijedo-utopljeničkih nijansi:rolleyes: , teško da ćemo se dočepat jednog ovakvog.

Rock Star
18.10.2007., 21:56
Ima netko prijedlog?

Kak mi ima ružne usne, tak tanke i čudnog oblika...

Andjelcic
18.10.2007., 21:59
Al čini mi se da kak su sad kod nas u "modi" ovi blijedo-utopljeničkih nijansi:rolleyes: , teško da ćemo se dočepat jednog ovakvog.
ajmo pokrenut neku peticiju, vec mi je dosta tih nijansi, to cak nije ni natural look! :mad:
on topic, kupih predivan jagodasti ruz, cak se i nijansa tako zove - strawberry delish :cerek:

Lena Leh
19.10.2007., 00:29
krasni su.:cerek: Al čini mi se da kak su sad kod nas u "modi" ovi blijedo-utopljeničkih nijansi:rolleyes: , teško da ćemo se dočepat jednog ovakvog.

Ma, i meni je već muka od tih neboja! :bang:
Ruž se i zove ruž jer mora biti crven, ne? :mig:

Lena Leh
19.10.2007., 00:32

Tanke? :confused:
Od tamnih boja usta uvijek izgledaju manja, ali... :ne zna:

Shtefitza
19.10.2007., 03:40
Overall, sto se tice 'jeftinog' izgleda, mislim da sve zavisi i od toga kako je precizno sminka naneta, nega, odeca i stil ima veliki uticaj...Isti crveni ruz drugacije izgleda na G-dju, mladu damu i tinejdzerku :)

Da, istina je. Jucer sam bila sva obucena u crno i crveni ruz je samo razbio monotonost. A danas u sarenijoj odjeci bolje je izgledao ruz boje puti.

Rumenila? Stvarno mozes svasta kombinirati. Opet uzmi u obzir sto si stavila na oci, kako si se obukla, da li je kosa spustena ili podignuta od lica.

Osnovno pravilo je da uz ruz hladnih tonova (kao sto je all heart) ide rumenilo hladnijih nijansi (ruzicasto ili ljubicasto). Svako pravilo je tu da ga se ne postuje, ali s mjerom.

Da sminka ne bi izgledala dosadno i previse predvidljivo, volim staviti toplije rumenilo uz hladni ruz i/ili hladnu sminku na ocima. Boja breskve za potpuno prirodni dojam ili bronzer za interesantniji dojam. (slucajno boja breskve Chanel Orchid rose, bronzer L'Orealov Enchanting sunrise). Ili idem potpuno klasicno pa koristim roza ruzeve Clinique: Wild rose/posey blush ili Bourjois-ove 95 (boja pepeljaste ruze, sto bi Lancome-ovci rekli :D ) i 34 (ruzicasta sa sjajnim zlatnim cesticama, zabavno :cerek: )

Ma da pojednostavnim stvar: Rumenila ne moraju biti strasno skupa da bi bila dobra. Loreal, Revlon, Bourjois imaju ODLICNA rumenila. Stvar je samo u koristenju prave cetkice. Cetkice koje dobijes u kutijici s rumenilom mogu posluziti kad se rumenis u vlaku izmedju posla i izlaska. Za ozbiljno rumenjenje svakako moras kupiti kistic sa zaobljenim vrhom, dosta gust i mekan.

MAybelline rumenila nisu ni za sto. Lancome su prekrasna. Chanel je isto krasno, ali je stvarno preskupo za funkciju koju obavlja. Bourjois je dostojna zamjena.

Iridescentni puderi za obraze su isto zgodni. Ako ti je puder ili rumenilo jako mat i lice ti izgleda matirano, umorno, ova svjetlucajuca zrnca te zgodno osvjeze. Imam neko od Elizabeth Arden, ali takvih se moze kupiti u bilo kojoj marki.

The White Rabbit
19.10.2007., 08:42

ma neeee:lol: :rofl: ova cura ružna usta? To mi je def najljepši oblik usana.
Ali, nemojmo zaboravit, današnji trend u cro:lol: :rofl: je da se pod lijepe usne smatra samo ultra debeli gubec, što deblji gubec i nalakiraniji sluzavo prozirnim ružem to bolje.:D
Hvala, ja ne bih.

Andjelcic ajmo pokrenut neku peticiju, vec mi je dosta tih nijansi, to cak nije ni natural look!
on topic, kupih predivan jagodasti ruz, cak se i nijansa tako zove - strawberry delish
Tako je, dolje silikonski riblji gubci, i "prirodni":rolleyes: ruževi. Elem, reci, kaki ti je to jagodasti ruž? reci reci:cerek:

Andjelcic
19.10.2007., 08:49
Tako je, dolje silikonski riblji gubci, i "prirodni":rolleyes: ruževi. Elem, reci, kaki ti je to jagodasti ruž? reci reci:cerek:
avon ultra colour rich. :cerek:

Rock Star
19.10.2007., 10:22

Jako tanke, po meni. Ne volim ni ja debele plastične ćube, ali od ovoga deblje mora biti.

Andjelcic
19.10.2007., 11:50
meni se ne cine toliko tankima, koliko mi je ruzan oblik gornje usnice na drugoj slici, kao neki rogovi :confused:

Rock Star
19.10.2007., 13:37
Jep, ko srce... To mi je najružniji oblik.

patientia
19.10.2007., 14:35
Meni je najruznije kad nema udubinu u sredini gornje usne, nego ide u spic, tj. u trokut. Trokut gore, luk dolje.

Andjelcic
19.10.2007., 14:59
Meni je najruznije kad nema udubinu u sredini gornje usne, nego ide u spic, tj. u trokut. Trokut gore, luk dolje.

kak to izgleda, imas sliku? ne mogu zamisliti. :D

-anna-
19.10.2007., 15:05
kak to izgleda, imas sliku? ne mogu zamisliti. :D

hehe, ni ja :o :D

patientia
19.10.2007., 15:24
Ne mogu naci nista odgovarajuce, ona to malo ima, ali zamislite da je centar gornje jos vise prema gore i da je gornja usna jos vise izokrenuta:

http://www.mostlymuppet.com/wp-content/uploads/2006/01/lisa_rinna_2.jpg

Rock Star
19.10.2007., 17:33
Kaj nije ovo na Lisi plastika? Ne sviđaju mi se usne.

Lena Leh
19.10.2007., 19:10
Ne mogu naci nista odgovarajuce, ona to malo ima, ali zamislite da je centar gornje jos vise prema gore i da je gornja usna jos vise izokrenuta:

http://www.mostlymuppet.com/wp-content/uploads/2006/01/lisa_rinna_2.jpg

E, ovo je meni stvarno grozno. A i boja je grozna. :flop:

Živjele crvene usnice s udubinom gore! :zubo:

Lena Leh
19.10.2007., 19:12
Jep, ko srce... To mi je najružniji oblik.

Zar je to kao srce isto što i kao rogovi? Mislim, ne volim da je šiljasto, ali obli vrhovi… to mi je nekako prirodno.

xena
21.10.2007., 11:53
Clinique glosswear for lips - nijansa SUNSET :) :top: :cerek: :cerek: :cerek:
Clinique - long last soft shine lipstick - nijansa CREAMY NUDE :cerek: :cerek:

ništa više mi ne treba u životu :cerek: plus avonova olovka rich ginger :top:

Mel33
21.10.2007., 13:06
Ja od srednje škole ne koristim nikakve ruževe za usne , osim tamno smeđe olovke za usta i bezbojnog sjajila .
Gdje god idem , samo obrubima usnice s olovkom i razmažem sjajilom za usne ...

patientia
21.10.2007., 13:18
:eek: :eek: :eek: :rolleyes:

The White Rabbit
22.10.2007., 09:14
ma ova je plastična eeek. :eek:
A ja ne volim riblje gubce. A to bi bili ovakovi gubci:D -
http://www.yanacosmetics.com/images/lips/lips1.jpg
da napomenem, ovakvi gubci na bijelim ženama su mi izrazito odbojni.
http://www.carieguevara.com/Big_lips2.jpg.JPG:lol: :lol:

reader
22.10.2007., 10:06
Koja bi bila crvena boja ruža iz nijansi hladnijih tonova?

Christina
22.10.2007., 19:05
Ja od srednje škole ne koristim nikakve ruževe za usne , osim tamno smeđe olovke za usta i bezbojnog sjajila .
Gdje god idem , samo obrubima usnice s olovkom i razmažem sjajilom za usne ...

sorry ali zvuci prestrasno:ne zna:

Živkitis
22.10.2007., 19:43
Ma mozda nije mislila da samo obrubi usne,mozda stavi olovku pa razmaze po cijelim usnama uz pomoc sjajila...nadam se :mig:

tinna01
22.10.2007., 19:52
Tak sam i ja skužila

Shtefitza
22.10.2007., 20:39
Imam jednu prekrasnu bakrenu, tamno smedju olovku od Elizabeth Arden i E.A. roskasto bijelo prozirno sjajilo. Cijelu usnu ispunim olovkom, predjem sjajilom - predivno!!

Mel33
23.10.2007., 10:24
Ma mozda nije mislila da samo obrubi usne,mozda stavi olovku pa razmaze po cijelim usnama uz pomoc sjajila...nadam se :mig:

Upravo tako :top:

Mel33
23.10.2007., 10:27
Imam jednu prekrasnu bakrenu, tamno smedju olovku od Elizabeth Arden i E.A. roskasto bijelo prozirno sjajilo. Cijelu usnu ispunim olovkom, predjem sjajilom - predivno!!

Pa upravo sam o tome pisala , meni je to puno ljepše !
Naravno svako ima drugačiji ukus :)

marvelN
23.10.2007., 13:10
Olovka identične boje kao moje usne : Artdeco broj 19! Vodootporna! Nešto savršeno....

Shtefitza
24.10.2007., 03:23
E, imas sedam strana prijedloga. Barem pogledaj moje prijedloge... Da ne pisem ponovo o istim bojama...

Samo da kazem da sam jucer vidjela prekrasnu reklamu za Clinique-ov Angel Red... crvena boja koju vec godinama nosim u vrijeme Bozica, bas prava zimska crvena, za vecernje sate (hladni ton, za nas svjetlopute). :) :cerek:

Aha cini mi se da nisam stavila Revlonov teak rose i L'Orealov ... kako se ono zove...

Shtefitza
24.10.2007., 03:44
Rose potpourri. Roskasta boja, izgleda crveno. Mozda malo previse kremasto, ova gore Revlonova je zapravo bolja varijanta.

A nisam spomenula Revlonova sjajila: Glossy rose, Sheerly strawberry, roze boje koje na svijetlom tenu izgledaju "crveno", ali su prozirne, i nisu preteske.

Bourjois Doctour glamour "brique secouriste"

Clinique Almost Lipstick "black honey" tamno ljubicasta, prozirna, odlicno stoji na svakom tenu... :cool: :cool: :cool: :cool: I strasno ugodna na usnama.
Zapravo bi se isto mogla nazvati "crvena za one kojima crvena ne stoji"

Different Lipstick od Cliniquea je nekad imao "Black Lily", sad u soku otkrivam da ga vise nema na web sajtu. :eek: :eek: :eek: Sva sreca da imam novu tubicu.
To je jedna strasno dobra boja, isto dosta tamna, moze ju se nanijeti u debljem sloju, za kulerske vecernje izlaske ili se moze razmazati i ostaviti u tankom sloju, tamno ljubicasta na taj nacin postane bogata crvena boja, hladnih tonova koja dobro stoji svijetlom licu. Chanel zna imati takvih ruzeva, tamnih kulerskih koji se, ovisno o intenzitetu, mogu nositi svakodnevno, pa cak i na plac. :) :cool:

The White Rabbit
25.10.2007., 08:40
Samo da kazem da sam jucer vidjela prekrasnu reklamu za Clinique-ov Angel Red... crvena boja koju vec godinama nosim u vrijeme Bozica, bas prava zimska crvena, za vecernje sate (hladni ton, za nas svjetlopute). :) :cerek:

kolko je taj?:cerek: :)

mimimimi
25.10.2007., 21:15
olovka: lipliner pencil 223
sjajilo: ultra gloss refflects 257
ruž: addict ultra shine 320

sve od diora

tinich7
28.10.2007., 10:45
Je, imaju još uvijek. I ja ih imam. I ruž i olovku, iako, ruž spada u novu kolekciju. Predivan je :cerek:

Koji broj,elektra? Nijansa

dushica
29.10.2007., 15:49
olovka: lipliner pencil 223
sjajilo: ultra gloss refflects 257
ruž: addict ultra shine 320

sve od diora

Moze cena svih ovih stvari?

Shtefitza
30.10.2007., 21:21
kolko je taj?:cerek: :)

Ne prodajem ga! :lol:

Mislim da je $14 kao i svi njihovi ruzevi...

The White Rabbit
31.10.2007., 09:29
Ne prodajem ga! :lol:

http://www.vocinelweb.it/faccine/tristi/70.gifih.
*krade*:rofl:

Andjelcic
31.10.2007., 20:42
odusevio me l'oreal glam shine cream sparkling red, inace nisam ljubiteljica sljokica, ali ovaj je stvarno drazestan :cerek:

Andjelcic
31.10.2007., 20:46
14 dolara? :eek: rezite me gdje sam najtanja ako kod nas nije bar duplo.

patientia
01.11.2007., 13:00
I ja kupila Strawberry Delish, diiiivan je :cerek:

@na
01.11.2007., 13:31
Shtefica, mozes li preporuciti koja olovka bi se najbolje slozila uz 'All Heart' (broj i brand). Vidim imaju Clinique neke Quick liners za usne...
Hvala ti puno za ruz-preporuke, srce si:)

Andjelcic
01.11.2007., 14:01
I ja kupila Strawberry Delish, diiiivan je :cerek:
:Pivo:

Elektra
02.11.2007., 13:00
Ja bih ovakvu nijansu :moli:
Imate li ideju koji bi to mogao biti?

http://hotimg14.fotki.com/a/78_0/125_54/AnaTanic_bonus_005.jpg

Elektra
02.11.2007., 13:03
Koji broj,elektra? Nijansa

Olovka je Nude Touch (11341) a ruž Kiss Kiss (12135). Taman je to u novom katalogu lijepo iskombinirano na 12. stranici. Ruž ti je 19,90kn, a olovka 16,90kn. :)

Coco Vanilla
08.11.2007., 10:25

joj predivan je..
takav bi ja..
ne crveni već baš ova boja mesa... :s

I28
08.11.2007., 13:59
Elektra pogledaj ovaj ruž http://www.glam.com/photos/fall_beauty_trends/dark_matte_lips/?referer=glam10

Elektra
08.11.2007., 17:28
Elektra pogledaj ovaj ruž http://www.glam.com/photos/fall_beauty_trends/dark_matte_lips/?referer=glam10

Identično, samo mat. :cerek:
:zapisuje:

:cheer:

I28
08.11.2007., 20:59
http://hotimg15.fotki.com/a/78_0/113_86/8027.jpg

-anna-
08.11.2007., 21:23
http://hotimg15.fotki.com/a/78_0/113_86/8027.jpg

ova nijansa ruža mi je odlična... moj crveni chanel je jako slične boje :cerek:

I28
09.11.2007., 16:42
i ona ima sličan http://www.index.hr/xmag/nightlife/galerija/668/9554/show.aspx
glumica Helena (iz sapunica)

I28
09.11.2007., 22:25
http://hotimg8.fotki.com/a/78_0/109_132/Antonija_Sola_067.jpg

I28
12.11.2007., 10:13
http://hotimg12.fotki.com/a/78_0/102_108/severina03_nic_091107.jpg

I28
12.11.2007., 20:11
http://www.komadi.net/main.php?g2_itemId=1930

Elektra
13.11.2007., 09:49
http://hotimg12.fotki.com/a/78_0/102_108/severina03_nic_091107.jpg

Njoj bi trebalo zabraniti da nosi crveni ruž. :rolleyes:

deedeedee
13.11.2007., 11:22
ma baš joj lijepo stoji boja, ali usta... to je već druga stvar.

The White Rabbit
13.11.2007., 12:30
Njoj bi trebalo zabraniti da nosi crveni ruž. :rolleyes:

njoj ta boja baš izrazito dobro stoji. Hvala bogu da je shvatila.

I28
13.11.2007., 19:17
http://hotimg16.fotki.com/a/78_0/96_42/Ljupka_Gojic_060.jpg
Ljupka

mimimimi
13.11.2007., 21:41

pogledaj YSL..čini mi se da sam vidjela njihovo sjajilo takve boje...

I28
14.11.2007., 07:15
http://hotimg5.fotki.com/b/83_131/15_90/P.jpg

I28
14.11.2007., 07:18
http://hotimg5.fotki.com/b/83_131/15_90/WAG2094.jpg

I28
14.11.2007., 07:21
http://hotimg3.fotki.com/a/83_131/15_90/-173454521714f6221e.jpg

MAYYALES
14.11.2007., 07:24
Friško sam pofarbana na crveno. Dosta nezahvalna boja kose za kombiniranje ruža. Kaj mislite? Crveni? Smeđi? Samo sjajilo?

Trenutno stavljam blago smeđkasti ruž od Loreal-a i mrvicu olovke tek toliko da usne dobiju konturu.

Vaše sugestije,please. E,da možete uključiti i kaj sa okicama?Maskara samo ili neko sjenilo, a da nisam kao maškara.

Poželjna iskustva crvenokosih cura.

Thanx

duda
14.11.2007., 07:35
Ja stavljam ruž boje cigle i onaj u boji kože i na to sjajilo. Za svečanije prilike stavljam i crveni koji pomalo vuče na narančasto a ponekad i jedan roza koji isto ima primjesu tena.
Kako imam plave oči stavljam iznad kapaka olovku boje petroleja (sivo-plavo-zelena) i sivu ili crnu maskaru (ovisi o prilici). Sjenilo ne upotrebljavam.

MAYYALES
14.11.2007., 08:24
Ja stavljam ruž boje cigle i onaj u boji kože i na to sjajilo. Za svečanije prilike stavljam i crveni koji pomalo vuče na narančasto a ponekad i jedan roza koji isto ima primjesu tena.
Kako imam plave oči stavljam iznad kapaka olovku boje petroleja (sivo-plavo-zelena) i sivu ili crnu maskaru (ovisi o prilici). Sjenilo ne upotrebljavam.

Ja imam smeđe oči. Ne stavljam puder uope, samo malo rumenila. Sjenila isto ne samo kistom povučem inad trepavica tik, crtu sa tamnosmeđim sjenilom, tk toliko da istaknem oko i debeli sloj maskare.

Sa crveni ružem se ne osjećam najbolje, al ga moram probati. nikad dalje od kupaone ne odem sa njim.

duda
14.11.2007., 08:51
Možda da probaš malo zelenkaste olovke iznad trepavica.

The White Rabbit
14.11.2007., 09:27
http://hotimg5.fotki.com/b/83_131/15_90/P.jpg

jooojjjjj Mila:cerek: :cerek: što ja nju volim:cerek:
Kako zaboga to može bit, svala joj šminka dobro stoji, svaka frizura, svaka boja kose....:ne zna: :cerek:

The White Rabbit
14.11.2007., 09:32
pa ovisi na kakvu "crvenu" boju misliš:mig:, a ovisi ti i o tenu:ne zna:
Al ja ko crvenokosa, imam neke čudne ruževe:rofl: , roskasto smećkaste (ne drekasto smeđe:mad: ), i hladnije crvene, ko bobice.
Ne sedefaste (eeek), i ne koristim sjajilo, ne volim to.
Rumenila samo mrvicu da nisam baš ko leš:rofl: a sjenilo, e ne znam, ja imam zelene oči pa se ne kužim u smeđe.:mig:

I28
14.11.2007., 10:21
http://hotimg5.fotki.com/a/83_131/15_90/ar.jpg
Antonija Stupar

MAYYALES
14.11.2007., 10:22
pa ovisi na kakvu "crvenu" boju misliš:mig:, a ovisi ti i o tenu:ne zna:
Al ja ko crvenokosa, imam neke čudne ruževe:rofl: , roskasto smećkaste (ne drekasto smeđe:mad: ), i hladnije crvene, ko bobice.
Ne sedefaste (eeek), i ne koristim sjajilo, ne volim to.
Rumenila samo mrvicu da nisam baš ko leš:rofl: a sjenilo, e ne znam, ja imam zelene oči pa se ne kužim u smeđe.:mig:

Dosta sam crvena!!! Upadljivo. Nije to neka hippy boja,al je upečatljiva,zato se bojim riskirati jer sam sama po sebi zbog kose upadljiva,a mala je granica između upadljivog i maškare. Vidiš meni baš taj drekasto smeđkasti od Loreala super stoji. Bar se meni sviđa.A crvenu ću danas probati. Mislil da mi ne stoji.

Jako mi se sviđaju one fore šminkanja ko kaj rade Pišekici sa očima,al to si ne znam napravit.

I28
14.11.2007., 10:31
http://hotimg14.fotki.com/a/83_131/15_90/4d77a740b07d02ffa35ce76_blowup.jpg

The White Rabbit
14.11.2007., 11:13
Dosta sam crvena!!! Upadljivo. Nije to neka hippy boja,al je upečatljiva,zato se bojim riskirati jer sam sama po sebi zbog kose upadljiva,a mala je granica između upadljivog i maškare. Vidiš meni baš taj drekasto smeđkasti od Loreala super stoji. Bar se meni sviđa.A crvenu ću danas probati. Mislil da mi ne stoji.

Jako mi se sviđaju one fore šminkanja ko kaj rade Pišekici sa očima,al to si ne znam napravit.

Znači, baš crvena, ne riđa?:) Ako ti super stoji taj od Loreala, onda ga koristi, ovisi puno boja tena, ja sam navela "drekasti" jer sam baš danas gledala neki katalog, i vidjela jedan onak baš drek ruž, grda smeđa:rofl:
Ne ko ovaj krvavo-smećkasti u drugom topiku.:)

duda Možda da probaš malo zelenkaste olovke iznad trepavica.
uh, ma ne bih ja to.:flop: Smećkasto, zlatasto, čak lila sjenilo, al ne zeleno

MAYYALES
14.11.2007., 12:53
Ne,nisam riđa!! Kaj se tena tiče,hodam u solarij,pa imam bojicu,nisam bijela ko smrt. Meni je to super kombinacija.Tamnija sam i crvena kosa. Joj, a zeleno nisam nikad stavljala na kapke. Zelena nije moja boja,definitivno. Ma da mi frizer veli da je super furati zelenu vestu uz crvenu kosu. Nisam ziher baš,al ak se on ne kuži u boje....

reader
14.11.2007., 13:20
Ako usta izgledaju manja kad se stavi crveni ruž, znači li to da treba stavljati sjajni umjesto mat?
Ili znači da ne treba stavljati crveni ruž?!

Crimson Petal
14.11.2007., 13:21
uf... ja imam crvenu kosu (trenutno je tamnocrvena), zelene oci :zubo: i dosta sam svijetla u licu...

imala sam fazu kad sam koristila tone zelenog sjenila, hehe :D ali me ne drzi vise ta faza... iako se tu i tamo opet znam namuljati zelenim, ali to su sad vise neke mocvarno-sivozelene nijanse...

sto se tice ruza, drzim se smedjih i crvenkastih nijansi [ne one drecavo crvene, ni ja jos ne idem van s tim :o]... iako se u zadnje vrijeme drzim uglavnom sjajila.

*Crvenkapica*
14.11.2007., 13:28
Ne znam koliko ću bit od pomoći jer sam ridje plava. Koristim svijetlo roze i ruževe boje breskve. Drugi mi ne stoje ili bar ih još nisam provalila da postoje...Probala sam dosta nijansi, ali jedino su ovi na mom licu pun pogodak (imam i zelene oči) . Druge boje ruža na mom licu naprave cirkus, sva sam prešarena sa nekom crvenom nijansom, gore zelene oči, još malo više ridja kosa, sve upadne u oči, baš kao mali pokretni cirkus budem...

-anna-
14.11.2007., 21:16
Mislim da nije bitano je li ruž sjajni ili mat... sjajni bi možda više odgovarao za noć... bitna je nijansa ruža... svjetlije nijanse bolje stoje na tanjim usnicama, nego li tamnije :)

I28
15.11.2007., 06:44
http://hotimg15.fotki.com/a/83_131/5_109/get_slika_original.jpg

MAYYALES
15.11.2007., 07:20
uf... ja imam crvenu kosu (trenutno je tamnocrvena), zelene oci :zubo: i dosta sam svijetla u licu...

imala sam fazu kad sam koristila tone zelenog sjenila, hehe :D ali me ne drzi vise ta faza... iako se tu i tamo opet znam namuljati zelenim, ali to su sad vise neke mocvarno-sivozelene nijanse...

sto se tice ruza, drzim se smedjih i crvenkastih nijansi [ne one drecavo crvene, ni ja jos ne idem van s tim :o]... iako se u zadnje vrijeme drzim uglavnom sjajila.

Zadnje vrijeme i ja preferiram sjajilo.najmanje problema s njim.Postepeno se skida,ne treba ti ogledalo da ga naneseš, nema straha da se preslika na zube.Jedino me živcira kaj mi se kosa lijepi za usne kad je raspuštena,pa kad je izravna,izbjegavam ga.

I28
15.11.2007., 07:34
promocija kozmetike CK http://www.javno.com/foto.php?id=10&rbr=3583&idrf=175941

The White Rabbit
15.11.2007., 11:01
Ne znam koliko ću bit od pomoći jer sam ridje plava. Koristim svijetlo roze i ruževe boje breskve. Drugi mi ne stoje ili bar ih još nisam provalila da postoje...Probala sam dosta nijansi, ali jedino su ovi na mom licu pun pogodak (imam i zelene oči) . Druge boje ruža na mom licu naprave cirkus, sva sam prešarena sa nekom crvenom nijansom, gore zelene oči, još malo više ridja kosa, sve upadne u oči, baš kao mali pokretni cirkus budem...

joj dobra si mi:lol: :rofl: tak mi je nekak i samoj, s očima i kosom, samo što ja izbjegavam te ruževe svijetle, te breskve i to:( nekako budem previše blijeda.
Mislim, ne tužim se na svoj bijeli ten:lol: :cerek: naprotiv, ali sam primjetila da mi ipak jači ruž bolje stoji.

I da, zelena majica, posebno neke nijanse zelene predobro se slažu sa crvenom kosom, ali sjenila i olovke zelene (ono baš zelenjava nikak)..beeeh to ne.:flop:

The White Rabbit
15.11.2007., 11:04
Ako usta izgledaju manja kad se stavi crveni ruž, znači li to da treba stavljati sjajni umjesto mat?
Ili znači da ne treba stavljati crveni ruž?!

ma sa čime se opterećujete, žemskeeee:eek: Ako ti se sviđa određena nijansa crvenog ruža, i to kako ti stoji na ten, nosi ga ženo, bio mat il sjajan.:mig:

ova desna (ne znam kak se zove opet sam zaboravila) ima bolji ruž od lijeve.
Puno bolji.

-anna-
15.11.2007., 15:33
promocija kozmetike CK http://www.javno.com/foto.php?id=10&rbr=3583&idrf=175941

uuuuuu divno mi ovo izgleda :cerek:

*Crvenkapica*
15.11.2007., 22:05
:rofl:

Primjetila sam da mnogo ovisi od nijanse crvene boje kose. Moja je više plava, valjda mi zato ljepše stoje svjetliji ruževi i zelenkasta sjenila :D. Bijeli ten :cerek:

P.S. Seka mi je jednom rekla da sam s ljubičastim ružem poput Madam de Pompidure :lol:

*Crvenkapica*
15.11.2007., 22:23
I da, crvena kosa jako je nezahvalna za ruževe...Ja isprobam po 15 uzoraka, od toga mi valjaju najviše 2 :(

MAYYALES
16.11.2007., 07:44
I da, crvena kosa jako je nezahvalna za ruževe...Ja isprobam po 15 uzoraka, od toga mi valjaju najviše 2 :(

:top: Užasno nezahvalna! nekako mi se čini da je najbolje riješenje sjajilo i mrvica jače našminkane oči, a da ne izgledam ko klaun.

frayla
16.11.2007., 08:38
http://www.net.hr/2007/11/13/0426007.17.jpg
Lijepa mi je ova boja ruža, koji bi bio najsličniji tome?

I28
16.11.2007., 12:51
http://hotimg16.fotki.com/a/78_0/100_104/fgs.jpg

Crimson Petal
16.11.2007., 17:13
I da, crvena kosa jako je nezahvalna za ruževe...

istina. ne znam koliko sam puta kupila ruz koji mi je izgledao okej, ali na kraju ne valja kad ga stavim na sebe. :o :rofl:
onda to zavrsi kod mame. :)

SSDM
16.11.2007., 22:33
kakav ruz koristitiu slucaju da imate tanke usne, Trenutnone koristim nikakav, ali kada se nasminkam ostanem upravo radi nedostatka ruza nekako ne dorececena i fali mi ali ne znam kakvu nijansu da stavim na usne jer su prilicno tanke. Inace imam smejdu kosu i oci, ten bledunjav.

nisamlu
17.11.2007., 01:23
uz smedju kosu i smedje oci idu gotovo sve nijanse ruzeva. ono sto je bitno je da ruzevi ne budu mat, posto ce to vizuelno jos smanjiti usne.

tonya
18.11.2007., 11:24
Ja imam žarko crvenu pa ne eksperimentiram mnogo. Uglavnom stavljam sjajila boje mesa ili ona koja malkoc vuku na roza. U svečanijim prilikama ona koja vuku na crveno. Smeđa ne stavljam.
Zelena se stvarno dobro slaže s crvenom, stoga ju često stavljam na kapke. Ali ponekad i zlatnu, pa smeđe tonove....

adriatica
18.11.2007., 17:51
Preferiram breskvasto-bež nijanse ruževa, imam crvenkasto-narančastu kosu, nikako mi ne stoje crvene nijanse ruževa, izgledam si droljasto :D

Hedonistica
18.11.2007., 23:52
ej ljudi vidjela sam već ova tema je bila otvorena, međutim nisam ništa pametno našla na njoj,sve samo neko sprdanje...pa htjedoh pitat ako je netko vidio negdje takve ruževe?onak boje pudera da izgleda malo dramatično,recimo ako imam jako našminkane oči pa da neutraliziram look:) ako netko zna za neki dobar ruž da napiše...hehe
evo nešto kao na slici koju ćete vidjet pritiskom na ovaj link hehe:mig:
http://z.about.com/d/fashion/1/7/J/O/1/MatthewEarnestA17.jpg

-anna-
19.11.2007., 00:44
Možda ova dva :D

http://img140.imageshack.us/img140/9461/yslls24pinknn0.jpg http://img441.imageshack.us/img441/9740/yslls26beigeue0.jpg

reader
19.11.2007., 07:17
Ako su mi usnice prirodno crvenije, kakav ruž da uzmem da bi ispalo nude?
Svi na meni ispadnu breskvaste boje, gotovo narančasti!

MAYYALES
19.11.2007., 08:27
Loreal 457 je meni super,daje sličan efekt,neutralno,samo kaj ja stavljam i malo smeđe olovke da istaknem konturu isana.

Elektra
19.11.2007., 10:55
ma baš joj lijepo stoji boja, ali usta... to je već druga stvar.

Trebala bi se kloniti takve boje jer joj ta boja jako donosi do izražaja njezine usne koje su meni osobno odvratne. :flop:

reader
19.11.2007., 12:11
uz smedju kosu i smedje oci idu gotovo sve nijanse ruzeva. ono sto je bitno je da ruzevi ne budu mat, posto ce to vizuelno jos smanjiti usne.

Da li to vrijedi i za male usne?

candy girl
19.11.2007., 16:53
Friško sam pofarbana na crveno. Dosta nezahvalna boja kose za kombiniranje ruža. Kaj mislite? Crveni? Smeđi? Samo sjajilo?

Trenutno stavljam blago smeđkasti ruž od Loreal-a i mrvicu olovke tek toliko da usne dobiju konturu.

Vaše sugestije,please. E,da možete uključiti i kaj sa okicama?Maskara samo ili neko sjenilo, a da nisam kao maškara.

Poželjna iskustva crvenokosih cura.

Thanx

ja sam koristila samo sjajilo ili ponekad smeđi ruž
možeš kombinirati sva sjenila
samo ne pretjerivati
ja sam imala crvenu kosu 7 godina

girly-girl
19.11.2007., 16:58

http://img140.imageshack.us/img140/9461/yslls24pinknn0.jpg http://img441.imageshack.us/img441/9740/yslls26beigeue0.jpg

jel ovih ima kod nas za kupiti? :)

-anna-
19.11.2007., 19:25
jel ovih ima kod nas za kupiti? :)

:ne zna: možda :D

girly-girl
19.11.2007., 19:42
zloćo mala :D

-anna-
19.11.2007., 20:04
zloćo mala :D

što ja :D :D

gledam sad po netu, ali ništa ne pronalazim... na njihov stranici uopće ne možeš vidjeti koje sve nijanse postoje :confused:

MAYYALES
20.11.2007., 08:03
ja sam koristila samo sjajilo ili ponekad smeđi ruž
možeš kombinirati sva sjenila
samo ne pretjerivati
ja sam imala crvenu kosu 7 godina

I ja sam bila crvena oko 6god.Sve moguće nijanse crvene sam prošla,od najtamnije do najsvjetlije,sa pramenovima...U toj boji se najbolje osjećam,ma da sam probala i ostale.

Nisam ljubitelj sjenila,imam osječaj da mi "poklope" oči,zato ostajem vjerna tankoj crti iznad trepavica podvučenoj sa tamnosmeđim sjenilom i par slojeva maskare. To mi je najbolje i najtrajnije,a sa ruževima ratujem. Voljela bi pronaći jedan nježno narančasti,sjajni ruž,al mi ne polazi za rukom,pa guram po starom.

The White Rabbit
20.11.2007., 10:55
Voljela bi pronaći jedan nježno narančasti,sjajni ruž,al mi ne polazi za rukom,pa guram po starom.

hmh, imaš sliku od nekog takvog?:) Ne znam, ako imaš tamniji ten a crvenu kosu (sorry moram dodat da mi to baš nije po ćefu:ne zna: ) kako bi se uklopio na sve to još i narančasti ruž?:confused:

The White Rabbit
20.11.2007., 10:56

čemu ovi ruževi služe?:rofl: (utopljenik look?)
:p

The White Rabbit
20.11.2007., 10:58
Trebala bi se kloniti takve boje jer joj ta boja jako donosi do izražaja njezine usne koje su meni osobno odvratne. :flop:

:ne zna: odvratne ili ne odvratne, činjenica je da joj ta boja ruža predobro ide s tenom, kosom..uopće bolje izgleda nego sa bilo kojom drugom bojom.:kava:

Andjelcic
20.11.2007., 10:58
čemu ovi ruževi služe?:rofl: (utopljenik look?)
:p

MAYYALES
20.11.2007., 13:09
hmh, imaš sliku od nekog takvog?:) Ne znam, ako imaš tamniji ten a crvenu kosu (sorry moram dodat da mi to baš nije po ćefu:ne zna: ) kako bi se uklopio na sve to još i narančasti ruž?:confused:

Slažem se.Dumam i ja o tome,al jučer sam vidjela na TV tu kombinaciju i genijalna mi se čini. Nije to kričavo narančasto,više je smeđi,nešto između te dvije boje i ženi stoji famozno.Vidjela sam na podforumu,al kad ga staviš na usne nije to to.

I28
20.11.2007., 13:15
http://www.javno.com/foto.php?id=11&rbr=3027&idrf=155374

I28
20.11.2007., 13:32
http://www.javno.com/foto.php?id=11&rbr=127&idrf=13037

candy girl
20.11.2007., 15:09
I ja sam bila crvena oko 6god.Sve moguće nijanse crvene sam prošla,od najtamnije do najsvjetlije,sa pramenovima...U toj boji se najbolje osjećam,ma da sam probala i ostale.

Nisam ljubitelj sjenila,imam osječaj da mi "poklope" oči,zato ostajem vjerna tankoj crti iznad trepavica podvučenoj sa tamnosmeđim sjenilom i par slojeva maskare. To mi je najbolje i najtrajnije,a sa ruževima ratujem. Voljela bi pronaći jedan nježno narančasti,sjajni ruž,al mi ne polazi za rukom,pa guram po starom.

meni je crvena boja super ali samo je bez veze kaj brzo izblijedi
ja sam kupovala u barceloni crazy colors i super je bila crvena kosa
a di inače kupuješ šminku?

girly-girl
20.11.2007., 16:44
ne, onda bi bili plavi, zar ne? ;)
što je tu tako smiješno, pa ne volimo svi crvene ruževe... meni je ovo ljepše, neutralno

MAYYALES
21.11.2007., 07:58
meni je crvena boja super ali samo je bez veze kaj brzo izblijedi
ja sam kupovala u barceloni crazy colors i super je bila crvena kosa
a di inače kupuješ šminku?

Gdje stignem.DM,King Cross-parfumerija...Ne šminkam se previše.Imam takve crte lica da ne smijem pretjerivati,a s ovom crvenom kosom sad,još i manje. Moj maksimum kod šminkanja je 3-4 sloja maskare,ruž i olovka i malo rumenila. To je stvarno kad je nekaj svečano u pitanju,inače samo malo rumenila i sjajilo,te mrvica maskare. Imaš kakav prijedlog za kupnju šminke gdje je veliki izbor?

MAYYALES
21.11.2007., 08:00
Mislim da su sjajila izvrsno vizualno riješenje za tanke usne.

The White Rabbit
21.11.2007., 09:26
Imaš kakav prijedlog za kupnju šminke gdje je veliki izbor?
Ima i u Varteksu:p , i AM.
Ali problem je što svuda imaju ta blesava neonska svjetla pod kojima boja izgleda potpuno drugačije.:mad:
Ne znam više ni sama koliko puta sam pošizila kad sam došla doma i skužila kakav drek od ruža sam zapravo kupila. U dućani izgleda smećkasto crven, kad dođem doma vidim da je neko smeće ljubičasto, ili kričavo crveno.
Fuj.:mad:

The White Rabbit
21.11.2007., 11:08
ne, onda bi bili plavi, zar ne? ;)
što je tu tako smiješno, pa ne volimo svi crvene ruževe... meni je ovo ljepše, neutralno

ne, ne bi bili plavi.:mig:
Meni je smiješno, zapravo znam ih poprilično kojima je to presmiješno.:rofl:
Što se pak tiče ukusa, o tome ne bih raspravljala, i zato ako je tebi takav "ruž" lijep, ti ga lijepo nosi, i dobro. Šta te briga što je meni to smiješno.:mig:

jasmine
21.11.2007., 13:12
ovaj ruz obavezno pogledajte i uzmite ga u obzir jer je jako jako super,ja ga jucer kupila i stalno se mackam bezveze s njim al mi je jako fini.
estee lauder pure color crystal 341 tiramisu.

*Crvenkapica*
21.11.2007., 15:44
Evo mog prijedloga za sedefno narančasti ruž - ruž koji mi savršeno paše i od kog se ne odvajam:

S-he, nijansa 296, aqua shine

Provjereno:top:

Uz njeg savršeno paše S-he duo sjenila br. 631/13 - narančasto-smjedje i boja vanilije, recimo.

*Crvenkapica*
21.11.2007., 15:47
Bilo bi jako lijepo kad bi sve crvenokose cure napisale brand i točan broj ruža ili sjajila koji koriste, kako se ne bi više mučile tražeći :(

*Crvenkapica*
21.11.2007., 16:00
I da, moj prijedlog je da u temi pišemo o make upu samo namijenjenom crvenokosama, pa da se tema zove "Crvenokose - koja šminka?" Tako bi mogle razmijenjivati iskustva vezano za boje koje nam pašu i odgovarajuće brandove. Što mislite o tom?

I28
21.11.2007., 16:05
http://hotimg6.fotki.com/a/78_0/98_190/amv.jpg

Živkitis
21.11.2007., 18:18
Takodje...ruz,pogotovo tamniji,ih vizuelno smanji i nekako optereti..sjajilo mi je bolje resenje.

adriatica
21.11.2007., 20:20
Ja se kao crvenokosa apsolutno slažem :)

*Crvenkapica*
21.11.2007., 20:27
Koji ruž koristiš, adriatica:) ?

adriatica
22.11.2007., 00:01
Omiljeni mi je Lancomov Juicy Rouge 330 i YSL ružičasto-bež (ne znam broj, iz linije zlatno ružičastog pakiranja), od jeftinijih Avonovi (sheer naturale i pout nijanse).
Dakle, preferiram svijetle pastelne bež-ružičaste nijanse, uglavnom naglašavam oči, pa sa svijetlim ruževima izbjegavam klaun look :)

adriatica
22.11.2007., 00:04
Evo mog prijedloga za sedefno narančasti ruž - ruž koji mi savršeno paše i od kog se ne odvajam:

Ovaj ruž ću već u petak potražiti u DM-u :)

Pacificgirl
22.11.2007., 00:45
Avon My lip miracle sequins ruž-boja Champagne Shimmer....Dobila sam ga danas,odusevljena sam,boja divna bez-roza,prepun sljokica,kremast....Savršeno.:cerek:

MAYYALES
22.11.2007., 07:41

Uz njeg savršeno paše S-he duo sjenila br. 631/13 - narančasto-smjedje i boja vanilije, recimo.

Imam sekpsu prema S-he kozmetikom.Nisam provjerila,al ta jefinoća me plaši.Nisam snob da se palim samo na marke,al me zanima jel postojan na usnama ili se gruda,prelijeva.

Inače ja koristim Loreal 457 u kombinaciji sa Maxfactor smeđom olovkom.Ruž je super,nije mat već sjajan kao da ste stavile sjajilo preko njega. Sad je bi voljela takav naranđasti. Škicnut ću taj S-he sutra u DM.

SmoothOperatress
22.11.2007., 07:51
Ja sam crvena(narancasta vise)...i ruzeve uglavnom biram po tome koje mi je boje roba...volim sjajila, najdraza su mi od Guerlana, neke sedefaste nijanse rozo/narancaste, naramcaste i od Collistara narancaste
...oci su mi neke zeleno/smeđe/zuckasto:confused: :rofl: ...pa najvise kombiniram zelene boje za oci, zlatne, barkene, zute
...najbolje da sama isprobas sta ti se cini da ti najbolje stoji, eksperimentiraj:) ...najbolja sminka je onda:top:
...ja se uvijek drukcije sminkam, zavisi kakva me inspiracija pukne:D , neka cu se skroz u srebrno nasminkati, sa nekim bez ruzom, nekad ce mi bas sjesti jarko crveni ruz u kombinaciji sa crnim ocima....nema pravila :)

reader
22.11.2007., 08:01
Kosa: tamno pepeljasto plava
Oči: zelene
Obrve: tamne, gotovo crne
Ten: srednje svijetli
Usne (debljina/veličina): normalne

Savjet tražim: koja boja ruža (samo l'oreal i MF dolaze u obzir)?

MAYYALES
22.11.2007., 08:49
Ja sam crvena(narancasta vise)...i ruzeve uglavnom biram po tome koje mi je boje roba...volim sjajila, najdraza su mi od Guerlana, neke sedefaste nijanse rozo/narancaste, naramcaste i od Collistara narancaste
...oci su mi neke zeleno/smeđe/zuckasto:confused: :rofl: ...pa najvise kombiniram zelene boje za oci, zlatne, barkene, zute
...najbolje da sama isprobas sta ti se cini da ti najbolje stoji, eksperimentiraj:) ...najbolja sminka je onda:top:
...ja se uvijek drukcije sminkam, zavisi kakva me inspiracija pukne:D , neka cu se skroz u srebrno nasminkati, sa nekim bez ruzom, nekad ce mi bas sjesti jarko crveni ruz u kombinaciji sa crnim ocima....nema pravila :)

I meni često način šminkanja ovisi o raspoloženju.

hrčkica
22.11.2007., 09:06
ja sam zelenooka, blijedi ten sa pjegicama, puna usta i tamnocrvena
kosa... kad želim biti ''lijepa'', ubijem pjegice puderom, stavim dosta smeđeg sjenila i rozo-bijelo sjajilo... ta kombinacija ''ubija'' ;)

SmoothOperatress
22.11.2007., 09:16
Meni su pjegice bas slatke:cerek:
zasto ih ubijat:D

Ja sam po zimi umjereno tamnoputa, ali po ljeti ko da sam dosla iz nekog Mexica:rofl: ...onda je u igri puno narancaste i zelene sminke:D

Elektra
22.11.2007., 10:45
Ova nijansa joj je totalno promašena :confused:

Ava Adore
22.11.2007., 10:46
Iliti kad bi žene kojima ne stoji nosile crveni ruž :D

The White Rabbit
22.11.2007., 10:50

http://www.vocinelweb.it/faccine/speciali/pag3/10.gif
ajme Joker:rofl:

The White Rabbit
22.11.2007., 10:51
ma daj hrčkica, pjegice su super cute.:cerek:

Skviki
22.11.2007., 11:40
ja isto imam pjegice :cerek:
kad sam u prirodnije narančastoj fazi onda ne pazim na boje jer mi sve paše
kad sam u kričavo narančastoj nijansi onda za oči koristim bež sjenila i tamnije ruževe
kad sam u neprirodnije kričavo crvenoj fazi onda koristim što neutralniji ruž i smeđkasta/zelenkasta sjenila
kad imam tamno crvenu kosu onda oči šminkam jače (crno,ljubičasto) a usne ostavljam nude (samo prozirno/svjetlucavo sjajilo)

reader
22.11.2007., 12:16
Kako da znam da li mi crveni ruž stoji?

*Crvenkapica*
22.11.2007., 13:55
Omiljeni mi je Lancomov Juicy Rouge 330 i YSL ružičasto-bež (ne znam broj, iz linije zlatno ružičastog pakiranja), od jeftinijih Avonovi (sheer naturale i pout nijanse).
Dakle, preferiram svijetle pastelne bež-ružičaste nijanse, uglavnom naglašavam oči, pa sa svijetlim ruževima izbjegavam klaun look :)

Probala Avon sheer naturale, meni je prepreblijed, ni ne vidi mi se na usnama, budem kao grob :D Nisam probala pout nijanse, čine mi se jako dobre.
I ja naglašavam oči (samo zato jer sam u deficitu sa bojama ruževa:rofl: ) .
Ja imam skepsu prema skupim markama :D

*Crvenkapica*
22.11.2007., 13:59
Imam sekpsu prema S-he kozmetikom.Nisam provjerila,al ta jefinoća me plaši.Nisam snob da se palim samo na marke,al me zanima jel postojan na usnama ili se gruda,prelijeva.
Sad je bi voljela takav naranđasti. Škicnut ću taj S-he sutra u DM.

Meni je postojanost ovog ruža okej. Meni se ne gruda i prelijeva se :cerek:
No, nema veze, iako ti se ne svidi, umanjila si svoj novčanik za cca 20 kN.
Već rekoh da sam ja zapravo skeptična prema skupim markama:D

*Crvenkapica*
22.11.2007., 13:59
ma daj hrčkica, pjegice su super cute.:cerek:

I meni :cerek:

Christina
22.11.2007., 16:19

pogledaj se u ogledalo :lol: :lol:
sorry morala sam :mig:

deedeedee
22.11.2007., 17:20

hm... a zašto te to uopće brine? :ne zna:
ako se tebi sviđa, nosi ga.
uvik će bit onih kojima se nešto ne sviđa i onih kojima se to isto sviđa.
:D

-anna-
22.11.2007., 17:57
YSL - ROUGE PURE SHINE - 11 Pink Diamond

http://img248.imageshack.us/img248/6513/204473970001lrg1.jpg

*Crvenkapica*
22.11.2007., 18:01
Avon My lip miracle sequins ruž-boja Champagne Shimmer....Dobila sam ga danas,odusevljena sam,boja divna bez-roza,prepun sljokica,kremast....Savršeno.:cerek:

I ja ga poručila :cerek: Ti mi čitaš misli za skoro sve proizvode :rofl: :kiss:

*Crvenkapica*
22.11.2007., 18:05
Ako su mi usnice prirodno crvenije, kakav ruž da uzmem da bi ispalo nude?
Svi na meni ispadnu breskvaste boje, gotovo narančasti!

Avon Ultra Color Rich, boja sheer naturale

adriatica
22.11.2007., 18:52
OK, za ruževe smo se dogovorile :D
Slijedeće pitanje je koje boje (i marke) rumenila koristite?

Sponza ri
22.11.2007., 18:59
YSL - ROUGE PURE SHINE - 11 Pink Diamond

http://img248.imageshack.us/img248/6513/204473970001lrg1.jpg

toga sigurno kod nas nema... a i ako ima sigurno uzivo ne izgleda ovako dobro...:D

*Crvenkapica*
22.11.2007., 19:00
Jedva čekam da potrošim svoje staro crnolistaško rumenilo Maybelline, nijansa peach. Namjeravam ga zamijeniti Avonovim, nijanse Coral Myth i Cedar Rose (Rose Lustre je ipak prejako za naš possible klaun look:rofl: ) . Sad vi...:)

-anna-
22.11.2007., 20:13
toga sigurno kod nas nema... a i ako ima sigurno uzivo ne izgleda ovako dobro...:D

Pronašla sam tu nijansu na njihovoj stranici... a sad jel ga ima i u parfumerijama, to :ne zna: :D

http://www.yslbeautyus.com/product_info.php?cPath=38_42_50&products_id=270

SmoothOperatress
22.11.2007., 20:29
Ne volim rumenila:)
...dosta jako sminkam oci, pa bi to u kombinaciji sa rumenilom bilo malo previse:D ...one svjetlije nijanse mislim da mi se ne bi bas ni kuzile, a sve jace je:flop: :)

Pacificgirl
23.11.2007., 01:14
I ja ga poručila :cerek: Ti mi čitaš misli za skoro sve proizvode :rofl: :kiss:

Hehehe,to znaci da imas dobar ukus :mig::raspa: :grli: (skromnost mi je vrlina:lol: )...Odlican je,najbolji,sigurno ce ti se svidjeti,ja ga vec tri dana otkad sam ga dobila sakrivam od seke,i njoj se sviđa...:cerek:

MAYYALES
23.11.2007., 08:18
Meni je postojanost ovog ruža okej. Meni se ne gruda i prelijeva se :cerek:
No, nema veze, iako ti se ne svidi, umanjila si svoj novčanik za cca 20 kN.
Već rekoh da sam ja zapravo skeptična prema skupim markama:D

Ok,danas idem u DM,pa ću vidjelti sviđa li mi se nijansa. Ni ja ne kupujem extra skupe ruževe.Ne vidim potrebu za time kad u srednjoj klasi po cijenama se mogu naći ok ruževi.Nikad nisam dala za ruž,sjajilo više od 100,00 kn. I nije da ne bi,al već imam ruževe koje su provjereni,pa ne volim baš eksperimentirati. Obično mi se ne svidi,pa igram na ziher kartu.

Kaj se rumenila tiče,koristim Deborah,al ubijte me ne znam šifru. Tamno smeđi je u glavno i već ga dugo imam. Namjeravam kupiti neko roskaksto, pa molim savjet dame! Imala sam od MAX Factora,al bi promjenila.

U biti me zanimaju ona rumenila kaj su kao kao srebna il bar daju takav efekt. Jel znate o čemu se radi?

*Crvenkapica*
23.11.2007., 11:02
Ha ha, znači bit će tak i kod mene :grli: :cerek: :kiss:

The White Rabbit
23.11.2007., 13:08
toliko o tome kako crvenokosima ne stoji crveno, tj crveni ruž.:p
http://emresalci.deviantart.com/art/lly-13-53081172

reader
23.11.2007., 13:10
hm... a zašto te to uopće brine? :ne zna:
ako se tebi sviđa, nosi ga.
uvik će bit onih kojima se nešto ne sviđa i onih kojima se to isto sviđa.
:D

Ma uopće me ne brine..nego čitam kako ste par postova iznad rekli da onoj ženskoj (što sjedi za stolom) nikako taj ruž ne stoji...a ja ne vidim zašto joj ne stoji!?:confused:
Inače, nemam niti jedan crveni, to meni nije lijepo. U stvari, imam 1 jedini ruž, nude boje! Ne nosim ruževe.

Rock Star
23.11.2007., 14:07
Kao prvo, zubi joj uz ovaj ruž izgledaju koma. Ne znam kakvi su inače, ali ovo je strašno. Meni je inače kod boje ruža jako važno kakav kontrast radi sa zubima jer ak mi oni izgledaju žućkasto ili im se narušava ljepota, nema šanse da kupim ruž kak god da mi se jako sviđao!

A i nijansa je loša jer općenito nije skladno s ostatkom - tenom, bojom kose, očima...

*Crvenkapica*
23.11.2007., 18:33
Isti je kao boja njene kose i noktiju :cerek:

P.S. Meni ne stoji nijedan crveni, doslovno nijedan :mama:

*Crvenkapica*
23.11.2007., 18:36
Šljašti k'o crvena lampa na njenom licu...A usta joj nisu mala, pa izgleda poput čivave :rofl:

Sponza ri
23.11.2007., 20:01
jel stavljate olovku prije crvenog ruza?

bedacha
23.11.2007., 20:49

ja obavezno... ljepše mi izgleda... ali naravno, u boji ruža.... :mig:

-anna-
23.11.2007., 21:48

ja nisam koristila olovku... nikad ne mogu pronaći olovku u boji ruža... ali ovaj što imam uopće se ne razljeva, tko da mi i nije baš potrebna olovka... :D

adriatica
23.11.2007., 21:55
Nisam pronašla nijansu S-he nijansu 296 aqua shine u DM-u, vjerojatno je rasprodana, kme

I28
23.11.2007., 22:16
Severina http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=38390&context=naslovnica&web_page_id=main_page_show

hrčkica
23.11.2007., 22:42
apropo pjegica :) ... meni su slatke na drugima. ja ih volim prekriti jer sam si ljepša nekako.
s njima izgledam ko curica pa me to valjda živcira. i zamisli, dođem u razred, a djeca se smiju jer im je učiteljica pjegava :(

I28
23.11.2007., 23:06
http://hotimg3.fotki.com/a/78_0/120_21/0gal-seve9.jpg

Cetripenula
23.11.2007., 23:10

Bjesomučno listam katalog i ne mogu pronaći taj ruž :tuzni: Znaš možda iz kojeg kataloga si naručila, tj. koja kampanja?

Pacificgirl
23.11.2007., 23:13
Bjesomučno listam katalog i ne mogu pronaći taj ruž :tuzni: Znaš možda iz kojeg kataloga si naručila, tj. koja kampanja?

Jedan prije ovog sto je sada,jer sam taj novi listala prije 2 dana kada su mi dosli proizvodi...

Rock Star
23.11.2007., 23:39

:eek:

MAYYALES
24.11.2007., 07:34
toliko o tome kako crvenokosima ne stoji crveno, tj crveni ruž.:p
http://emresalci.deviantart.com/art/lly-13-53081172

Ovo je strašnoooooooo!! Bila ja u DM-u,al odustala sam o She ruža. Nije to ono kaj ja tražim.Tražim masni,sjajni ruž.Ovo nije to,pa sam kupila od Deborah sjajilo,nježna roza bojica. Košta 40,00-ak kuna, a meni 100 puta bolji od Lorealovi sjajila koje reklamiraju.Meni su premasni i "teški",al ovaj od Deborah je super.

*Crvenkapica*
24.11.2007., 17:01
Mayyales, šteta šta ti ne nije svidio S-he. A koji je broj tog Deborah sjajila?

Cetripenula
24.11.2007., 19:15
Jedan prije ovog sto je sada,jer sam taj novi listala prije 2 dana kada su mi dosli proizvodi...

Pronašla sam, puno ti hvala. Prekrasan je, definitivno ga naručujem :top:

Pacificgirl
26.11.2007., 00:50
Pronašla sam, puno ti hvala. Prekrasan je, definitivno ga naručujem :top:

Nema na cemu,svidjet ce ti se sigurno:D .Super boja,vidi se na usnama,a u isto vrijeme tako neutralna da ide uz sve.Puno sljokica,a uz sve to i kremast.Nisam ni znala do sad da ruz moze biti taaaaako dobar:s (ja sam sjajilo-ovisnik pa sam ruzeve zapostavljala uvijek)...:kiss:

MAYYALES
26.11.2007., 08:44
Mayyales, šteta šta ti ne nije svidio S-he. A koji je broj tog Deborah sjajila?

Brojček ti je 104 Rosa Glace. Ja ga kombiniram sa Revlonovim rozim ružem (300)i to je kombinacija i pol. Od kad sam crvena taj kričavi ruž mi nikako ne paše,a u kombinaciji sa ovim sjsjilom je super.Razvodni tu kričavost,a postojano je po nekoliko sati.

Coco Vanilla
26.11.2007., 12:23
Bok cure, eto, meni se užasno sviđaju ti bež ruževi,koji vuku na smeđe..
ali imam smeđu kosu i šarene oči(svijetlo smeđe-zeleno-žućkaste ) :D jedna mi je teta rekla da meni takva boja ruža neće pasat..:(
pa sad, kaj savjetujete?????????
hvala:mig:

Pacificgirl
26.11.2007., 22:56
ali imam smeđu kosu i šarene oči(svijetlo smeđe-zeleno-žućkaste ) :D jedna mi je teta rekla da meni takva boja ruža neće pasat..:(

Ja bih prije prilagodila boju ruza tenu,jer mislim da ide svaki uz npr smedju kosu,ovo su prilicno neutralne boje,moze ti samo ne pasati ako imas bas takav isti ten,pa ti te ''mrtve'' boje na usnama pokvare opci dojam lica...Ali s obzirom da postoje rumenila koja ''ozive'' ten,mislim da se sve to da lijepo spariti,i da svakome moze da stoji ako se kombinira na pravi nacin...:mig:

SmthSpecial
26.11.2007., 23:15

pusti ti babu nek prica po svom. samo trebas naci dobru nijansu blijedog ruza.
najruznije mi je vidjeti usne koje kao da su se stopile s kozom na licu, kao da ih ni nema, ili pretaman ten, a svijetao ruz (ala martina iz big brothera :eek: ), e to mi je gadno..

***Pregorela***
27.11.2007., 02:19
http://img508.imageshack.us/img508/6656/indexgw2.gif

proizvodjac, nijansa? hvala unapred :s

zg81
27.11.2007., 03:36
http://img508.imageshack.us/img508/6656/indexgw2.gif

proizvodjac, nijansa? hvala unapred :s

MAC.:cerek: Mislim da je nijansa Gentle Coral.

***Pregorela***
27.11.2007., 12:16
pa vidim na slici da je mac ali ovde kod mene nema toga :rolleyes: treba mi identicna nijansa nekog drugog proizvodjaca :top:

Coco Vanilla
27.11.2007., 18:48
hvala,budem već nešto našla po svom ukusu...

Lady_Tila
27.11.2007., 20:59
Ja još nisam nikad u životu naišla na lijepi tamno crveni ruž,ili vuku na rozo/ciklamasto,ili na narančasto.Ja želim baš tamnocrveni.

npr ova cura u crvenom-takav bi ja

http://images.allmoviephoto.com/1995_Dangerous_Minds/1995_Dangerous_Minds_008.jpg

The White Rabbit
28.11.2007., 11:01
Ja još nisam nikad u životu naišla na lijepi tamno crveni ruž,ili vuku na rozo/ciklamasto,ili na narančasto.Ja želim baš tamnocrveni.

http://images.allmoviephoto.com/1995_Dangerous_Minds/1995_Dangerous_Minds_008.jpg

da, istina.:ne zna: Našla sam jedan koji mi je bio savršen, avonov, ali ga više ne proizvode izgleda. :(
iihhh a vidi ovaj (ukrala sam sličisu iz druge teme:D )
http://img222.imageshack.us/img222/3838/img10292436376sz1.jpg

Lady_Tila
28.11.2007., 12:16
lijepo izgleda al znaš i sama da ruževi nikad nisu na usnamo onako kako izgledaju,tak dok ne probam neću znati dal mi je dobar

Lola
28.11.2007., 12:53
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=70741&goChar=E

ja porucila ovaj, mislim da ce bit super. he he

-anna-
28.11.2007., 13:13
Ovaj ti je skoro iste takve boje i na usnicama :cerek: ali on ti na svjetlu opet vuce malo na narančasto, ali samo mrvicu mrvicu :D

The White Rabbit
28.11.2007., 13:31
Ovaj ti je skoro iste takve boje i na usnicama :cerek: ali on ti na svjetlu opet vuce malo na narančasto, ali samo mrvicu mrvicu :D

:mad:

reader
28.11.2007., 13:45
:confused: Ja još nisam nikad u životu naišla na lijepi tamno crveni ruž,ili vuku na rozo/ciklamasto,ili na narančasto.Ja želim baš tamnocrveni.

I na meni niti jedan nije crven...valjda je do boje mojih prirodnih usana, pojma nemam...svaki mi ružno stoji,nije boja koja je kad ga gledam!:confused:

deedeedee
28.11.2007., 13:49
ja sam za fazu prijelaza od blijedih usana do crvene boje kupila blistex koji daje blagi crveni ton. zasad funkcionira, dok se ne priviknem na tu boju (a i svi ostali). :D
onda prelazim na crvene ruževe. :D

Shtefitza
29.11.2007., 03:31
da, istina.:ne zna: Našla sam jedan koji mi je bio savršen, avonov, ali ga više ne proizvode izgleda. :(
iihhh a vidi ovaj (ukrala sam sličisu iz druge teme:D )
http://img222.imageshack.us/img222/3838/img10292436376sz1.jpg

Kako je kraaasaaan!! :cerek:

Da barem imam svijetlu put, crnu kosu i nosim ovakav ruz, ko snjeguljica... Neki dan sam si kupila slican, Revlonov: cherries in the snow. Ma mogu ga odmah baciti, na meni izgleda grozno smijesno. :( Ali uvijek mi oko zapne za ovakvim nijansama.... :(

Moja verzija ruza boje tresnje: Black Lily i Black Honey, oba od Clinique-a, oba prozirna i puno zagasitija boja.

Shtefitza
29.11.2007., 03:33
http://www.javno.com/foto.php?id=11&rbr=127&idrf=13037

E, pa ovo je bas kako ne bih htjela izgledati: kao mlada seljanka koja je prvi put izasla u vecernji izlazak, i potrudila se sve u sesnajst da izgleda glamu(g)rozno :(

Shtefitza
29.11.2007., 03:35

Aha! Za ovo treba imati smisla i hrabrosti.
Jako provokativno, ali opet odlicno stilisticki, jer je sve drugo (osim usana) minimizirano.
To treba znati nositi (i znati se ponasati cijelu vecer). Dosta riskantno za vecinu nas smrtnica.

Osobno volim mijesati hladne i tople tonove, ali stvarno PAZLJIVO, jer je jako riskantno da ne upadne u grozni kic.

Shtefitza
29.11.2007., 03:37

Svaka zena moze naci svoju varijantu crvenog ruza. Klasicna crvena stoji odlicno zenama maslinaste puti (tko zna sto je maslinasta put. Meni se cini da je vecina hrvatica maslinasta, tu u americi maslinastom zovu zene s bliskog istoka, a nekidan je Oprah Winfrey rekla da je ona sve do nedavno mislila da ima maslinastu put :D )

Shtefitza
29.11.2007., 03:42

E, hvala Severini na ovoj lekciji. Dakle, tu na ovoj fotografiji vidi se sto se sve mora izbjegavati kad se nosi crveni ruz.

1. Crveni ruz zahtjeva BESKPRIJEKORAN ten. Dakle ne pomisljati na crveni ruz bez potpunog pokrivanja falinga na puti. Ako imate ovako izjedenu put, radje ostanite kod ruza prirodnijih tonova, sto manje kontrasta, to ljepse zamagljena i mekanija iluzija lica.

2. Garderoba mora biti decentna. Predekoltirana haljina, prekratka suknja i crveni ruz jako lako dovode do ponuda za seks u haustoru.

Da, u specijalnim prilikama mozete si priustiti seksi haljinu u isto vrijeme kad nosite i crveni ruz, ali onda ostajete "hladne, tajanstvene" i ne sirite ruke u zagrljaj fotografima... :(

3. Ostatak sminke i frizura ne smiju previse privlaciti paznju.

Severina, hvala na besplatnom edukativnom materijalu.

Shtefitza
29.11.2007., 03:47
joj predivan je..
takav bi ja..
ne crveni već baš ova boja mesa... :s

Ovo je zuckasta (topla) crvena. Primjer: Lancome-ov Rouge sensation: Sugar Maple

http://www.lancome-usa.com/makeup/lipcolor/rouge-sensation.htm#anchor001

Ovdje na slici izgleda smedji, ali zapravo je tamni crveni, sa toplim podtonovima. I stoji meni kojoj ne stoje crveni ruzevi. :cerek:

Za primijetiti: ovdje taj neutralno topli crveni ruz mijesaju sa hladnim nijansama na ocima i obrazima. To mijesanje hladnih i toplih tonova (s paaazzznjom!!!) daje interesantniji izgleda).

Shtefitza
29.11.2007., 03:48

Ne, Vintage wine je stvarno boja vina, hladna crvena. Isto jako lijepa i dosta tamna. A opet se da lijepo razmazati. Nekad sam je davno nosila, ali sam u medjuvremenu nasla boljih crvenih (za moju put).