PDA

View Full Version : Kostimi za maškare, Halloween i sl.

stranice : [1] 2

--NIGHTLIFE--
09.09.2007., 21:26
Hellou,

radim veeeeliki tulum za Halloween 1.11. a ne znam gdje i kako nabaviti postene kostime.

Znam da ih je nekad bilo za iznajmiti u HNK... poslao sam im mail pa cemo vidjet.

Ako netko ima jos kakvu informaciju neka javi..

Thx.

fonemf
09.09.2007., 21:37
Hellou,

radim veeeeliki tulum za Halloween 1.11. a ne znam gdje i kako nabaviti postene kostime.

Znam da ih je nekad bilo za iznajmiti u HNK... poslao sam im mail pa cemo vidjet.

Ako netko ima jos kakvu informaciju neka javi..

Thx.

u Rijeci u HNK mozes iznajmiti kostime. ne bih se pouzdala u odgovaranje na mail (posebice ne jer kazalisna sezona jos nije pocela). ako si u Zagrebu, uputi se do kazalista i raspitaj.

darin
09.09.2007., 21:54
Hm, znam jednu curu koja izradjuje suludo dobre kostime, znam da ih prodaje a da li iznajmljuje...mogu se raspitati pa ti posaljem kontakt ako zelis.

Inace da, definitivno nam fali neki takav shop, slican onome koji drzi Rade Serbedzija u Eyes Wide Shut :D

--NIGHTLIFE--
10.09.2007., 19:01
E da, bas tako nesto trazim :)

Inace odgovorili su mi iz HNK na mail, jos uvijek iznajmljuju kostime. Nazvat cu ih sutra i raspitat se o cijenama pa cu javit.

Katrin
10.09.2007., 19:15
u os u hnk je iznajmljivanje 50 kn po danu, pa vjerujem da je i uzg tako nesto.

lutkica_16
28.01.2008., 08:43
Ja fakat nisam znala gdje da stavim ovu temu,pa ono...
Mene zanima dal neko zna gdje bi mogla kupit krila neka za maskenbal...Htjela bi bit anđeo..
I dali neko ima neku drugu bolju ideju?

marina_tha
28.01.2008., 10:44
Ja fakat nisam znala gdje da stavim ovu temu,pa ono...
Mene zanima dal neko zna gdje bi mogla kupit krila neka za maskenbal...Htjela bi bit anđeo..
I dali neko ima neku drugu bolju ideju?

vidila san da ima u ipercoopu skroz jednostavnih, al više za leptira. inače krila moš i sama napravit, tako da uzmeš tanku žicu, elastičnu al jaku, formiraš kostur kakav želiš i preko toga razapneš neko lagano platno. ako oš još perje, onda pređi preko krila s nekim ljepilom tipa onim za tapete ili drvofixom, razbi jedan guščji jastuk i omotaj perje oko krila. ko kad radiš čupavce. tako bi ja. nije isprobana ideja, ovo je samo teška teorija.

sarchi...
28.01.2008., 10:51
imas u accessoiresu za vilu i za vraga kostim i za princezu. a ovo za vilu moze posluzit ko andeo.

paučko
29.01.2008., 00:42
maškare :tulum:

rosa_salvaje
29.01.2008., 08:32
Možda nađeš nešto (http://www.covermagazin.com/astroprofil.php?NID=1358)...

maca_i_pol
29.01.2008., 12:30
i ja sam htjela biti anđeo,i radit sama krila i neku haljinicu od tila,al sam naletila na gotov kostim vile u mercatoru tak da sam sad vila :D
kostim je super,roza haljinica od tila i velika zelena krila :cerek: :cerek:

p.s.bijela krila i rajf sa aurolam (jel se tak kaže?) sam isto vidjela u mercatoru al nisu baš nešto.

Anson
29.01.2008., 17:54
maškare :tulum:

ahahaha :zubo:

OT: ja cu bit Jozo Mafijozo :D imam sve, samo mi pistolj fali :D

Skviki
29.01.2008., 20:32
ja ću bit zeko ove godine :zubeki:

espinada
30.01.2008., 08:08
ja sam već bila Vilma Flinstone, vrag, francuska sobarica, crvenkapica i hipi.
Za ovu godinu još nemam pojma šta ću biti. . . Jednostavno nemam ideje

nussha
30.01.2008., 08:08
ja chu policajka :D kad vech imam outfit

meg
30.01.2008., 08:18
:rofl:

Ida Bauer
30.01.2008., 12:17
..ja ću biti Lara Croft....danas idem u potragu za ovakvim pojasom...ako netko zna di ima,slobodno javi..
http://lh3.google.com/jambo.tmb/RO7Dc2zpABI/AAAAAAAAAAA/HYAx4i-PYuo/karima_adebibe_10.jpg?imgmax=512http://www.nordichardware.se/skrivelser_img/367/lara.croft.a.j.s.jpg
..i frizura bi trebala biti ovakva

Lady Punk
03.02.2008., 12:32
Ja sam bila vrag, anđeo, vila zatvorenik rapper, mišica...

...ove godine sam smrt.

Durga
03.02.2008., 13:20
Ja sam bila vila zatvorenik rapper

Kak se bude sve to troje odjednom :confused:

Ontopic: Dosad vila, kaubojka i anđeo. Ništa inovativno. Ove godine ne idem pa nisam baš ni zainteresirana. Ali kad bi imala puno para i živaca, vjerojatno bi neku ogromnu krinolinu i korzet, nešto tipa s francuskog dvora il tak nekaj. Ili brazilska plesačica, ali to samo u Brazilu :D

A stranger
16.10.2008., 22:21
Gdje se u Zagrebu mogu kupiti nekakvi kostimi za Halloween odnosno Noc vjestica? I koliko to otprilike kosta?

Bonus pitanje: jel se moze gdje u Zagrebu kupiti redovnicka odjeca (ona smedja halja i tako to) i kolko bi to kostalo? Ili iznajmiti na jedan dan ;)

marko356
17.10.2008., 10:17
pa karneval je tej u 2. misecu:confused: ja cu glumit pijanduru:rofl:

me in honey
17.10.2008., 10:20
Tema je općenito o idejama za maskenbal, ne nužno za maškare/karnevale krajem zime.
Pročitaj pitanje iznad svog posta, forumaš traži kostime za Noć vještica. I to isto spada pod maškaranje, šta ne? ;)

Deirdre
17.10.2008., 10:24
pa kaj se kod nas slavi noć vještica? pa to je američki praznik, kad klinci idu okolo maskirani po kućama. mi to imamo u veljači. :confused:

A stranger
17.10.2008., 13:20
A hvala bas pomazete puno.

Da sam htio studiju o Noci vjestica vs Fasnik, ne bi pitao gdje je moguce kupiti neke stvari :)

Fasnik i Noc vjestica uopce nisu iste stvari, isto kao sto Bozic i Uskrs nisu isti jer eto, i jedan i drugi ima nekakve veze sa istom osobom.
E sad, osobno ne 'slavim' niti jedan od ova dva i bas me briga i za Fasnik i Noc vjestica, ali:

pa kaj se kod nas slavi noć vještica? pa to je američki praznik

Suprotno misljenju nekih ;) u Hrvatskoj ne zive samo Hrvati. Netko me je pitao gdje se to moze tu kupiti, a s obzirom da niti ta osoba niti grupacija oko nje ne zive u Hrv (studiraju) pitam ovdje na forumu jer sam musko i shopping mi ni inace nije jaca strana, a kamoli neke specijalizirane trgovine ;)

me in honey
17.10.2008., 14:35
Tema je preimenovana, dakle općenito o kostimima za maškare, maskenbale, Halloween, kostimirane zabave, rođendane, doček Nove godine i slično.
;)

DarkGirl
17.10.2008., 14:55
ja cu ove godine bit tinkerbell (ili ti ga zvoncica :cerek:) jos nemam blage kak cu kaj iskombinirat za sad imam carobni stapic :zubo:

Emmalu
17.10.2008., 23:06
ja ću biti vještica :D nije baš kreativno ali baš želim
jeeeej

StuckMojo
18.10.2008., 00:31
ja ću bit bubimir. :D ubijem vas ak me skopirate, osim ak ste van zg-a. :D

butterfly_lady
18.10.2008., 11:41
nekak mi se čini da je topic započet s pitanjem gdje to kupit,a ne kaj ste sve do sad bili.osobno mi je zamorno slušat ista nabrajanja(em vila,em vrag etc.),više me zanima npr.gdje ste nabavili stvarčice za maskiranje(tipa haljina,ostali rekviziti...)?

Emmalu
18.10.2008., 13:04
ja imam već haljinu, to mi je inače normalno što nosim (crna haljina do preko koljena) a kupila sam je ne znam ni sama gdje. Šešir mi je od prošlih maškara, šminka mi je dječiji baby puder i crveni ruž : /... to je manje više to

StuckMojo
18.10.2008., 13:58
nekak mi se čini da je topic započet s pitanjem gdje to kupit,a ne kaj ste sve do sad bili.osobno mi je zamorno slušat ista nabrajanja(em vila,em vrag etc.),više me zanima npr.gdje ste nabavili stvarčice za maskiranje(tipa haljina,ostali rekviziti...)?

Prošle godine smo frendica i ja bile Corpse brides iliti mrtve mlade. Ispalo je odlično, mada smo samo kupile obični bijeli materijal i od njeg sklepale haljinu (zihericama, trakama, itd), i tilo da nam posluži kao veo. Na par smo ju mjesta poderali i zapalili, pošpricali crvenim temperama da izgleda kao krv i stavili krvavi make up. Bile smo glavne face :reče skromno: :zubo:
Ove godine planiramo biti Lidija&Bubimir. Ona će nabaviti crnu periku (ima ih svagdje) i sklepat crnu pelerinu (opet samo materijal). Ja sam si dala šiti prugaste hlače i majicu, ali ne za halloween već ovako za svaki dan. Pošto izgleda vrlo bubimirasto, na to ću samo nabacit crni sako, onu njegovu frizuru, jezivu šminku i povješat umjetne bube po sebi (to ću morat potražit, al za noć vještica bi ih trebalo imati po knjižarama i trgovinama s igračkama).
Jedino ne znam čime pofarbat zube ko da su mi jako pokvareni. :zubo:
Pustiti mašti na volju i uopće se ne moraju izdvojiti velike pare da bi sve skupa super izgledalo.

Varla
18.10.2008., 19:45
Prošle godine smo frendica i ja bile Corpse brides iliti mrtve mlade. Ispalo je odlično, mada smo samo kupile obični bijeli materijal i od njeg sklepale haljinu (zihericama, trakama, itd), i tilo da nam posluži kao veo. Na par smo ju mjesta poderali i zapalili, pošpricali crvenim temperama da izgleda kao krv i stavili krvavi make up. Bile smo glavne face :reče skromno: :zubo:
Ove godine planiramo biti Lidija&Bubimir. Ona će nabaviti crnu periku (ima ih svagdje) i sklepat crnu pelerinu (opet samo materijal). Ja sam si dala šiti prugaste hlače i majicu, ali ne za halloween već ovako za svaki dan. Pošto izgleda vrlo bubimirasto, na to ću samo nabacit crni sako, onu njegovu frizuru, jezivu šminku i povješat umjetne bube po sebi (to ću morat potražit, al za noć vještica bi ih trebalo imati po knjižarama i trgovinama s igračkama).
Jedino ne znam čime pofarbat zube ko da su mi jako pokvareni. :zubo:
Pustiti mašti na volju i uopće se ne moraju izdvojiti velike pare da bi sve skupa super izgledalo.

za zube mozes u getrou/kauflandu/nekomtrecemtrgovacomcentru potrazit one lizalice sto farbaju jezik, jer redovito pofarbaju i zube i cijela usta...pa uzmi par zelenih ili plavih... :)

StuckMojo
18.10.2008., 21:08
za zube mozes u getrou/kauflandu/nekomtrecemtrgovacomcentru potrazit one lizalice sto farbaju jezik, jer redovito pofarbaju i zube i cijela usta...pa uzmi par zelenih ili plavih... :)

daaaa, nije mi palo na pamet! tnx!!

Emmalu
19.10.2008., 13:58
koje cool ideje :D

Maisha
19.10.2008., 20:36
Jedino ne znam čime pofarbat zube ko da su mi jako pokvareni. :zubo:upotrijebi crni lak za nokte. :raspa: lako se skida s zubiju, provjerila par puta za maškare! :rofl: :lol:

Emmalu
19.10.2008., 21:08
lak za nokte je otrovan

StuckMojo
20.10.2008., 00:34
lak za nokte je otrovan
nema veze ak dobro izgleda. sigurno ima i nekih vitamina. :D
a kak skidam, ne valjd acetonom? Draga mi je caklina.

Ja bi noć vještica više puta godišnje.
Bila bi Amy Winehouse, a bila bi i hippie, kad ću sve stići?? Imam tak dobra 2 para ultrahippie naočala, vjerojatno i iz toga razdoblja (Hrelić), a vintage odjeće što na tavanu, što u Šlicu (vintage second hand u Frankopanskoj) i spomenutom hreliću. Traka oko glave, uzgojim dlake ispod ruku, smotuljak trave u ćube :zubo: i ludnica.
pa eto budite vi štogod od tog kad ja već ne mogu. :tuzni: :D

Emmalu
21.10.2008., 22:52
e da ipak neću biti vještica XD

Nanidia
21.10.2008., 23:04
Ja sam bila vrag, anđeo, vila zatvorenik rapper, mišica...

...ove godine sam smrt.

Ja sam to bila prije par godina. Najbolji kostim do sada. Stavila sam masku na facu i nitko me nije prepoznao pa sam se mogla glupirati i plašiti malu djecu :rofl: Imala sam i kosu, of course :zubeki:

dea789
23.10.2008., 11:09
Da li znate di bi mogla nabaviti rep za vraga i možda kakve zgodne osti da bockam ljude?

Karl Lagerfeld
24.10.2008., 22:18
Hej ljudi,

za Halloween spremam kostim i treba mi sprej ili nesto slicno s cim bi privremeno pobijelio kosu u sijedu/bijelu.

Ako itko ima ideju gdje da ovo nabavim, molim javite jer je relativno hitno. :D

Thnx :cerek:

Sheena the Punk
24.10.2008., 23:18
Znalo je biti u Znanju (papirnica/knjižara), ali mislim da je to uglavnom bilo za maškare, ali možda imaju i u vrijeme Halloweena.

Emmalu
24.10.2008., 23:25
možeš naručiti tu: http://www.azdaja-boutique.com/hr/products/kozmetika/boje-za-kosu
sprej za kosu u boji. to tražiš?

Varla
25.10.2008., 03:49
Hej ljudi,

za Halloween spremam kostim i treba mi sprej ili nesto slicno s cim bi privremeno pobijelio kosu u sijedu/bijelu.

Ako itko ima ideju gdje da ovo nabavim, molim javite jer je relativno hitno. :D

Thnx :cerek:

u avenue mallu imas od stargazera tih stvari (ovo sto azdaja prodaje, samo nesto jeftinije)

Karl Lagerfeld
25.10.2008., 13:35
Hvala, ljudi! :top:

zrikzrikzrikavac
25.10.2008., 15:30
zna li itko gdje se može kupiti perika za halloween?

fotoeva
25.10.2008., 17:23
Gdje kupiti neki seksi kostim,tipa žena mačka ili policajka, a da opet nije kao oni iz sex shopova u kojima se ne može izaći na ulicu...
nešto tipa ovoga:
http://i274.photobucket.com/albums/jj269/croeva/56019.jpg

aktovka
26.10.2008., 01:42
Spajk i ja želimo biti penisi za Halloween. :)

Pa smo mislili kupiti tkaninu u boji kože. To nije problem. Problem je kako oblikovati glavic i testise i sve skupa da lici na pimpeka. Mislila sam od neke spužve (ili necega) oblikovati glavic koji bi stavili na glavu i onda preko toga tkaninu u boji kože, a negdje oko koljena bi zašili neke jastuke/spužvaste kugle/nešto i to bi bili testisi.

Zapravo ne znam kako ce to ispasti.

Ako netko ima bolju ideju, pomozite.

Na internetu sam našla ovakve slike, ali ne znam kak to napraviti:

http://www.legaljuice.com/penis%20costume%20large%20big-thumb.jpg
http://blog.wired.com/photos/uncategorized/2007/06/22/1120885273668.jpg
http://www.drinkalot.com/_pictures/penis_vagine_costume.jpg
http://farm3.static.flickr.com/2194/1795862219_13dcf94b06.jpg?v=0

Durga
26.10.2008., 01:48
http://blog.wired.com/photos/uncategorized/2007/06/22/1120885273668.jpg

:rofl::rofl:

Čovjek slon je upao u penis-grmlje :s

Silvercat
26.10.2008., 01:49
Off topic:

Ako su mi ispravno pričali zbog čovjeka slona koji je upao u penis grmlje je jednoč izbio rat Nogometa i Mode...:kava:

:rofl:

Helly99
26.10.2008., 10:21
..ja ću biti Lara Croft....danas idem u potragu za ovakvim pojasom...ako netko zna di ima,slobodno javi..
http://lh3.google.com/jambo.tmb/RO7Dc2zpABI/AAAAAAAAAAA/HYAx4i-PYuo/karima_adebibe_10.jpg?imgmax=512http://www.nordichardware.se/skrivelser_img/367/lara.croft.a.j.s.jpg
..i frizura bi trebala biti ovakva

aaaaaaa ja sam htjela bit lara croft :mama:

btw. jel zna ko di bi mogla kupit ovak neku kapu
nemora bit bas ista samo da je po mogucnosti crna. imam dobru ideju za noc vjestica :cerek:
/img514.imageshack.us/my.php?image=policeofficercapbf5.jpg

Helly99
26.10.2008., 10:22
http://www.imagesforme.com/out.php/i200032_PoliceOfficerCap.jpg

flamme
26.10.2008., 13:37
[QUOTE=aktovka;16744429]Spajk i ja želimo biti penisi za Halloween. :)

Pa smo mislili kupiti tkaninu u boji kože. To nije problem. Problem je kako oblikovati glavic i testise i sve skupa da lici na pimpeka. Mislila sam od neke spužve (ili necega) oblikovati glavic koji bi stavili na glavu i onda preko toga tkaninu u boji kože, a negdje oko koljena bi zašili neke jastuke/spužvaste kugle/nešto i to bi bili testisi.

Zapravo ne znam kako ce to ispasti.

Ako netko ima bolju ideju, pomozite.

Na internetu sam našla ovakve slike, ali ne znam kak to napraviti:

http://www.legaljuice.com/penis%20costume%20large%20big-thumb.jpg

:rofl::rofl::rofl:

aktovka
26.10.2008., 13:42
A pomozite ljudi nekom idejom, nemojte se samo smijati. Ja ozbiljno želim biti penis. :(

Ovako nešto je vec izvedivo:

http://www.wtfcostumes.com/costumes/penis_costume_warts.jpg

Makar nije neka senzacija. Izgleda jeftino.

Treba mi majica boje kože i karton. A di nađem majicu boje kože? :D

aina_mo
26.10.2008., 14:31
ja i frendica cemo biti za maskare skeri flinstonsi
hahahahaha

Karl Lagerfeld
27.10.2008., 15:35
Hej, ljudi. Trebam pomoc opet.

Naime, za Halloween trebam za prijateljicu naci neku periku. Ona ima kratku kosu i hoce biti Madonna i treba joj duga kosa.

Treba joj neka jeftina perika jer ce ju koristiti jednu noc. Znate li gdje to moze kupiti ili gdje inace moze nabaviti periku za ovako nesto?

Hvala! :D

Death-of-Art
28.10.2008., 12:42
Hej, ljudi. Trebam pomoc opet.

Naime, za Halloween trebam za prijateljicu naci neku periku. Ona ima kratku kosu i hoce biti Madonna i treba joj duga kosa.

Treba joj neka jeftina perika jer ce ju koristiti jednu noc. Znate li gdje to moze kupiti ili gdje inace moze nabaviti periku za ovako nesto?

Hvala! :D
toga uvijek moš nać u super konzumu ili NAMI za 40ak kuna.

poduzetna
28.10.2008., 16:20
A pomozite ljudi nekom idejom, nemojte se samo smijati. Ja ozbiljno želim biti penis. :(

Ovako nešto je vec izvedivo:

Makar nije neka senzacija. Izgleda jeftino.

Treba mi majica boje kože i karton. A di nađem majicu boje kože? :D

spužva draga, spužva :mig:

ne znam gdje možeš nabaviti spužvu u metrima, ali ona je najbolji materijal za oblikovanje ovakvih "stvari" :rofl:

lijepiš je onim ljepilom za tapete, možeš ga pronaći u svim ovim centrima tipa Baumax, Pevec etc.

finishiraš autolakom u boji koja ti odgovara, prskaš s udaljenosti od nekih pola metra i eto ga http://www.pic4ever.com/images/nudie.gif

inaaa
28.10.2008., 16:42
a ja bi htjela biti andeo, al ne znam kak da si napravim krila...jel bi mogla od tila to??? ili???

poduzetna
28.10.2008., 17:09
a ja bi htjela biti andeo, al ne znam kak da si napravim krila...jel bi mogla od tila to??? ili???

možeš, ali bi trebalo biti savršeno skrojeno, što i nije baš jednostavno

druga opcija je izrezat oblik krila od tvrdog kartona, onog što se koristi za pakiranje velikih stvari (perilice za rublje, ormara...), namazat cijelu površinu ovim gore spomenutim ljepilom pomoću kista, žrtvovat jedan jastuk i nabacat perje po tim namazanim plohama, ponovit tako i s drugom stranom kad se ova prva dobro osuši :mig:

DarkGirl
28.10.2008., 17:17
možeš, ali bi trebalo biti savršeno skrojeno, što i nije baš jednostavno

druga opcija je izrezat oblik krila od tvrdog kartona, onog što se koristi za pakiranje velikih stvari (perilice za rublje, ormara...), namazat cijelu površinu ovim gore spomenutim ljepilom pomoću kista, žrtvovat jedan jastuk i nabacat perje po tim namazanim plohama, ponovit tako i s drugom stranom kad se ova prva dobro osuši :mig:

ja sam mislila za vilu (tj sestrina ideja al ajde) al moze proc i za anđela napravit okvir od zice i navuc stramplu u mom slucaju crnu a za anđela bijelu :ne zna:

Blake
28.10.2008., 22:53
Ej:)...
jel neko zna di ima za kupiti rajf sa rogovima?...planiram biti vrazicak:D

Gear
29.10.2008., 10:33
oj,ja bih trebala pomoc,ja planiram bit vampir pa me zanima dal znate di mogu kupit nekaj...zube i sl (hehehehehehe)

inaaa
29.10.2008., 10:53
ja sam mislila za vilu (tj sestrina ideja al ajde) al moze proc i za anđela napravit okvir od zice i navuc stramplu u mom slucaju crnu a za anđela bijelu :ne zna:

e pa super ideja, ja mislm biti andeo smrti i probat cu tak, sa zicom i najlon carapom(ili til), a posto sumnjam da ce mi zica ispast lijepo oblikovana, oblozit cu ju s vaticom koju cu pofarbat u crno...hehe, super stvarno,samo sad to treba provest u djelo..falaaaaaaa:)))):mig::)

baby doll
29.10.2008., 12:54
Ima li tko kakvih ideja za kostim Catwoman? Mislila sam uzeti crne tajice i neki korzet, ne znam što bi na lice stavila i od čega? Ima li negdje nešto za kupiti?

inaaa
29.10.2008., 14:07
Ima li tko kakvih ideja za kostim Catwoman? Mislila sam uzeti crne tajice i neki korzet, ne znam što bi na lice stavila i od čega? Ima li negdje nešto za kupiti?

http://www.videojug.com/film/how-to-make-a-catwoman-costume-for-halloween
mozda ti ovo pomogne da napravis sama masku...

a moja prijateljica isto ide ko catwoman i ona ce samo staviti usi i sa tusem jako istaknuti oci,onak dosta deblje:)

baby doll
29.10.2008., 14:38
ajme, super je ovaj link, hvala ti puno!

butterfly_lady
29.10.2008., 20:51
ovak mene zanima di ima kakvih kruna za kupit.mislim da sam viđala to po finky fishu i sličnim dućkasima.možda turbo limač?ja bi onakvu...hm...veću krunu,naime planiram biti carica(dotična) pa ne bih baš tijaru,al može i to proć u nedostatku boljega.
i da,ak neko zna za kakvu haljinu koja bi izgledala ko iz 18.st.?a da nije 500 kn ko ova kaj sam ju našla.=(

Ida_zgb
29.10.2008., 21:36
jel vidio neko u gradu ili negdje za kupiti rogove vražije :D ?

NekaNovaJa
30.10.2008., 12:55
jel vidio neko u gradu ili negdje za kupiti rogove vražije :D ?
Pogledaj u DM-u.

Koga zanimaju krila: http://www.brojka.hr/hr/kreativne-komunikacije/reference-kostimografija-kostimi-maske-maskote-ken-party-krila-video
Barem da dobijete ideju. Ko ima love možda može i kontaktirat navedenu firmu.

Mogu li se u nekom našem kazalištu iznajmiti kostimi?

EDIT: Tema je već bila i tu ima nekih informacija o kazalištima u Rijeci i Osijeku.

DarkGirl
30.10.2008., 13:10
Pogledaj u DM-u.

ja imam krunu i carobni stapic iz DM-a, al od prosle godine, vjerojatno ima i ove, ja sam krunu platila 4kn a stapic 3, doduse stapic sam za ovu noc vjestica prefarbala u crno iz srebrnog :cerek:

tonya
30.10.2008., 14:46
Ja se već četvrtu godinu dvoumim hoću li biti Lidija iz Bubimira ili vještica. :) Lidija uvijek nadvlada!! :cerek:

DarkGirl
30.10.2008., 14:51
Ja se već četvrtu godinu dvoumim hoću li biti Lidija iz Bubimira ili vještica. :) Lidija uvijek nadvlada!! :cerek:

budi zla vila kao ja :rofl: :cerek:

mala_vampy
30.10.2008., 16:44
zna li itko gdje bi mogla nabaviti umjetne očnjake??????

mala_vampy
30.10.2008., 16:53
ima li itko ideju gdje mogu kupiti umjetne očnjake :moli:

Maisha
30.10.2008., 23:18
nema veze ak dobro izgleda. sigurno ima i nekih vitamina. :D
a kak skidam, ne valjd acetonom? Draga mi je caklina.lak lako skineš čim malo zagrebeš noktom po zubu. :mig: (nisam ga stavljala između zubiju)

tonya
31.10.2008., 13:49
budi zla vila kao ja :rofl: :cerek:

Ah, bila sam i to jedne, godine, čak sam sama napravila krila. :)
A za danas sam kupila bijeli sprej za kosu, namjeravam nešto ludo napraviti od dragog, samo da ga nagovorim. :zubo:

posh_trash
31.10.2008., 14:22
jel netko zna gdje ima za kupit bilo kakve stvari za helovin..prošla sam cijeli evnju mol i maxi super konzum i nigdje ništa a hitno mi treba..:(

tigar_c2
12.01.2009., 13:22
mislim da je tema ponovno in

trebam informacije gdje ima veći izbor

hvala , hvala unaprijed

tigar_c2
20.01.2009., 11:53
pa kaj stvarno nema još nikaj
zanima me jel ima kaj u magmi u ZG ?

Hella Good
20.01.2009., 13:08
Treba bi leopard uzorak majica, po mogućnosti da prekrije dupe i da je nekakva jeftinjara jer je planiram obući samo za maškare... jel sluučajno netko vidio takvo smeće negdje? lani sam je snimila u terranovi na nekoj rasprodaji, tako mi je žap što nisam 30ak kuna investirala... damn!

nola
20.01.2009., 13:52
veli mi frendica da negdje tamo na kvatriću ima dućan sa maskama.

Jolanda
20.01.2009., 14:14
Ej:)...
jel neko zna di ima za kupiti rajf sa rogovima?...planiram biti vrazicak:D

Ima u DM-a, baš kao i krila za anđela

Lola
20.01.2009., 16:31
veli mi frendica da negdje tamo na kvatriću ima dućan sa maskama.

di?

Ponosna
21.01.2009., 10:05
Kaj nema kod nas nikakakav dućan di bi se mogla kupiti oprava npr. franc. sobarice, zečice i tak?

Eve*
21.01.2009., 11:29
Ima u coquette,imp.galerija,al su skuupi

tigar_c2
22.01.2009., 08:29
Netko je pomenul kvatrić jel to
provjereno i molio bih točnu adresicu
dolazim u subotu u Zagreb

Hvala Hvala Unaprijed

nola
22.01.2009., 09:17
di?

pitam tocno frendicu pa napisem:mig:evo danas cu:D pa mi javite sto ima jer njoj nije usput:rofl:

Hella Good
22.01.2009., 09:28
Ima u coquette,imp.galerija,al su skuupi

PREskupi ako planiraš kupiti samo nešto za maškare... :horor: :nono:

Cae Fae
22.01.2009., 09:40
Pogledajte i na Male oglase-moze se naci stvarcica koje su odlicne za maškare. Npr. visoke Dolly cipelice ili korzeti :D

MeDiOkRiTeT
22.01.2009., 10:23
Ja sam poslovno surađivala s firmom FUTURA NOVA (http://www.futuranova.hr/karneval/) iz Rijeke, oni imaju stvarno ogroman izbor svakoraznih maski, perika i ostalih stvari koje mogu dobro doći za evente i maskiranja... :top:

NekaNovaJa
22.01.2009., 10:28
Kaj nema kod nas nikakakav dućan di bi se mogla kupiti oprava npr. franc. sobarice, zečice i tak?
Probaj u sexshopu.
Predivna krila sam ubrala na početku Jurišićeva (s Trga lijeva strana), ne znam kako se zove dućan, al ne možeš falit, u izlogu su.

Ponosna
22.01.2009., 11:43
Ma u sex shopu su mi bezvezne stvari, želim baš kvalitetne profi opravice. Kakve su cijene otprilike u coquette? 500kn bi mi bio vrh za takvo nešto.

maca_i_pol
22.01.2009., 12:40
zašto ne probaš naručit preko interneta? ima toliko mrak stranica sa kostimima, a ni nisu tak posebno skupi. evo jedna sam za primjer :mig:
http://www.costumesupercenter.com/

Eve*
22.01.2009., 13:18
Ma u sex shopu su mi bezvezne stvari, želim baš kvalitetne profi opravice. Kakve su cijene otprilike u coquette? 500kn bi mi bio vrh za takvo nešto.

U coquette je slicna kvaliteta ko u sexshopu,a 500 kn je mozda najjeftinija stvar

BeaBou
23.01.2009., 19:14
ja cu bit krijesnica...jer mi je to nadimak pa da se uskladim...bas trazim neka zelena krila :(

GothicRomance
24.01.2009., 12:28

sobarice imas u turbo limacu, al ne znam koje su kvalitete

decko_25_zg
28.01.2009., 19:30
Ove godine sam odlucio da cu biti vampir. Dakle nista too much specijalno ili domisljato. I jednostavno. Barem sam tako smatrao, da kostima vampira ima na svakom jebenom koraku. E pa nema!! Da li netko ikako zna gdje ili je netko primjetio gdje se moze nabaviti taj "jednostavan" plast za vampira (za odrasle)? :mig:
hvala hvala

decko_25_zg
28.01.2009., 19:34

U Nami na Kvatricu, ili na trgu u Nami imas par izbora takvih oprava (sexi vampirica, francuska sobarica..). Cijena: kojih 130 kn. Sad koliko su kvalitetne neznam, al brijem da nisu lose :mig:

sinkat
28.01.2009., 22:23
kostima bolničarke, gusarice i sobarice ima u turbo limaču...e sad..dragi inzistira da ove godine bude supermen..jel ima netko ideju gdje bi tako nešto mogao naći..u turbo limaču ima baš pravo sa spužvama za mišiće i svim ali za dečke od 12 god u što se on sa svojih 1,90 nikako nemože uvući:rofl::rofl: ako imate ideje pomažite...:mig:

charlyse
03.02.2009., 09:50
Curke znate di u Rijeci ima za kupit ona perja (kao šalovi) ????

Hvala :kiss:

juicy loLlipop
03.02.2009., 10:15
taj sal od perija imas za kupit u Dugi-preko puta 2 lava, ducan metrazne robe i u onom ducanu kod gradjevinske skole di imaju sve to za maskare :D

Ponosna
03.02.2009., 14:46
Evo ja sam jučer kupila u turbo limaču, bez beda stanem u dječje brojčeke, a kostimići su preslatki i ok kvalitete.

TheEmpress
03.02.2009., 20:43
Vidim da je netko već pitao ali nema odgovora. Dakle, di ima za kupit umjetne očnjake? Planiram bit vampirica ove godine. :zubo: U Dm-u nema, u konzumu nema, a imaju svakakvih gluposti... :ne zna:

I dal ima tko kakvu ideju kaj obuć, bezveze su mi oni plaštevi tipa drakula i sl. stvari...

vallay
03.02.2009., 21:00
Vidim da je netko već pitao ali nema odgovora. Dakle, di ima za kupit umjetne očnjake? Planiram bit vampirica ove godine. :zubo: U Dm-u nema, u konzumu nema, a imaju svakakvih gluposti... :ne zna:

I dal ima tko kakvu ideju kaj obuć, bezveze su mi oni plaštevi tipa drakula i sl. stvari...

ja sam zube vidla, bar u mom mjestu ima, u Bili - i to cijela hrpa u setu za negdi 7kn...

juicy loLlipop
03.02.2009., 22:53
ma tih ocnjaka imas u mercatoru/billi i tim takvim ducanima do 10 kn su

TheEmpress
04.02.2009., 01:19
A čuj, billa mi baš i nije blizu. Ja sam u smb, najbliža billa mi je ona na črnomercu. :zubo: Al pogledat ću u mercatoru, valjda ima tm.

charlyse
04.02.2009., 12:13
taj sal od perija imas za kupit u Dugi-preko puta 2 lava, ducan metrazne robe i u onom ducanu kod gradjevinske skole di imaju sve to za maskare :D

U Futuri preko puta građevinskog su 130 kn :eek:
Previše.
Prije 2 godine sam u Metrou kupila za 40 kn ISTE!!
Ali mi za ovu godinu ne paše ta boja.:D
Pogledat ću u Dugi, hvala :kiss:

Ako još netko zna gdje bi mogla pogledati neka javi, hvala svima :kiss:

juicy loLlipop
04.02.2009., 14:29
joj da ta futura je tako grozno skupa...i one tete su tako naporne...a ove god u metrou nema :(
u dugi imaju 100% al je isto nekih 80-ak kuna ako me pamcenje sluzi...
pogledaj i tamo u teni-kod rozi bara ili u li-la to je tako ko mljekarskog trga...ono krenes prema koblerovom i prva ulica lijevo mali ducancic jedan...
nadam se da sam pomogla :D

charlyse
04.02.2009., 21:18
joj da ta futura je tako grozno skupa...i one tete su tako naporne...a ove god u metrou nema :(
u dugi imaju 100% al je isto nekih 80-ak kuna ako me pamcenje sluzi...
pogledaj i tamo u teni-kod rozi bara ili u li-la to je tako ko mljekarskog trga...ono krenes prema koblerovom i prva ulica lijevo mali ducancic jedan...
nadam se da sam pomogla :D

Hvala.
Tena znam di je, taj li-la moram pronać. Kakva je to trgovitna, šta drže?

juicy loLlipop
04.02.2009., 22:25
a isto ono metrazna roba pa mozda i oni imaju to perije...to je u onoj ulicici prije male galerije...sta je tamo? ona neka kemijska vera ili tako nesto :D

deniKID
10.02.2009., 20:12
bok, zna netko neki dućan u ZGu koji prodaje maske, perike i sl sad za maskembal?
PS ne za djecu, ne mislim na ninja kornjače odjelca i to... nego onak neke dodatke tipa šeširi nosevi i sl

EDIT: što mi treba zapravo jest umjetna brada i brkovi, po mogućnosti samoljepljivi, umjetni nos :) to je to

Barica
10.02.2009., 21:12
zna netko gdje ima tutu (balerinska suknjica) ili ima ideju kako napraviti ? :)

Durga
10.02.2009., 21:20
bok, zna netko neki dućan u ZGu koji prodaje maske, perike i sl sad za maskembal?
PS ne za djecu, ne mislim na ninja kornjače odjelca i to... nego onak neke dodatke tipa šeširi nosevi i sl

EDIT: što mi treba zapravo jest umjetna brada i brkovi, po mogućnosti samoljepljivi, umjetni nos :) to je to

Neki dan sam upravo ovo boldano vidjela u najobičnijoj knjižari/papirnici. Nos, doduše, nije bio samoljepljiv ali umjetna brada i brkovi jesu. Nos imaš u kombinaciji s naočalama, jel

deniKID
10.02.2009., 21:35
Neki dan sam upravo ovo boldano vidjela u najobičnijoj knjižari/papirnici. Nos, doduše, nije bio samoljepljiv ali umjetna brada i brkovi jesu. Nos imaš u kombinaciji s naočalama, jel

daaaa! di di di? :eek:

Durga
10.02.2009., 22:01
Sad vidim da si u Splitu. E pa ne tamo :D U knjižari koju drži Mercator, ali mislim da bi to moglo biti u svim knjižarama/papirnicama, to su oni kostimi što oni računaju pod "kostimi za djecu". A cijena je smiješna, od 8-20ak kuna

deniKID
10.02.2009., 22:22
Sad vidim da si u Splitu. E pa ne tamo :D U knjižari koju drži Mercator, ali mislim da bi to moglo biti u svim knjižarama/papirnicama, to su oni kostimi što oni računaju pod "kostimi za djecu". A cijena je smiješna, od 8-20ak kuna

jebote pitao sam u ZGu :rolleyes:

Lila R.
11.02.2009., 13:52
znate li gdje bi mogla nać ovakve naočale, to su u biti klaunovske

http://i44.tinypic.com/2z87u4z.jpg

Eve*
11.02.2009., 16:04

u tally weijl ima

Durga
11.02.2009., 16:26
jebote pitao sam u ZGu :rolleyes:

Čemu psovanje :confused: Obratila sam pažnju samo na tvoj zadnji post i vidjela da si u Splitu, nema potrebe za rolajzanjem i psovkama

Zelda
11.02.2009., 19:01
jel netko negdje u zgb vidio kostim vuka za klince, tj. šestogodisnjaka? nemogu nigdje naci, il gledam na krivim mjestima...

Lilit
11.02.2009., 21:02
gdje da nadjem jeftine stvari koje mogu posluzit za maskare u RIJECI? recimo nesto u djiru 80tih?

deniKID
11.02.2009., 21:55
Čemu psovanje :confused: Obratila sam pažnju samo na tvoj zadnji post i vidjela da si u Splitu, nema potrebe za rolajzanjem i psovkama

a sorry, mi to u dalmaciji ne smatramo psovkom, nama je to obični rječnik :mig:
ispričavam se još jednom, hvala na informaciji, znači merkator :top:

Lila R.
12.02.2009., 14:54
znate li gdje bi mogla nać ovakve naočale, to su u biti klaunovske

http://i44.tinypic.com/2z87u4z.jpg

anyone???help! tika-taka mi je :)

vise misise
16.02.2009., 08:21
Ljudi trebam hitno pomoć, di mogu nabavit uniformu za redovnicu?? Ona onak crno-bijela, aj molim vas pomozite jer mi treba za drugi tjedan

ivona82
16.02.2009., 23:11
Ljudi trebam hitno pomoć, di mogu nabavit uniformu za redovnicu?? Ona onak crno-bijela, aj molim vas pomozite jer mi treba za drugi tjedan

prošle godine sam ti vidjela taj kostimić redovnice u metru. možda i ove godine imaju...

jel netko zna di u zg mogu nabavit rep mačkin?

tough girl
17.02.2009., 13:58
a kako da si kosu namjestim za amy winehouse? :D

Varla
17.02.2009., 17:12
a kako da si kosu namjestim za amy winehouse? :D

naguzvaj wc papira ili vate, prekrij to svojom kosom ili perikom, sve dobro ucvrsti sa ukosnicama i 1-2 limenke laka za kosu.
:D

Ruralna
17.02.2009., 19:06

Balerinsku suknjicu ti je jako jednostavno napraviti - kupiš tila, mislim da ga ima po 20kn za metar, staviš ga u nekoliko slojeva i nagužvaš. Gdje ga gužvaš, pričvrstiš sa silikonom ili ako nemaš silikon, može i s koncem. Kada ti par slojeva nagužvanog tila ide jedno preko drugog, to ti izgleda fantastično.Tom tehnikom sam radila kostime za vile prije par godina i super je ispalo, svaku godinu su ti kostimi u điru, stalno ih nekome posuđujem.

*shlapica*
17.02.2009., 23:14
bash mi treba ovakva tema :)

jel neko vidio bilo di u zagrebu ili rijeci za kupit pompone? :D

juicy loLlipop
18.02.2009., 15:06
imas ih u ri u accessorizeu :)
i u onom ducanu iza plodina na maranicima gdej prodaju sve to za maskare a najvjerojatnije i tamo preko puta gradjevinske skole u futri :)

pahuljica
18.02.2009., 20:19
imam namjeru biti rihanna ove godine..kao u spotu shut up and drive..periku još nisam kupila namjeravam dugu kupit sa šiškama pa odrezat e sad..kako ošišat? ima li tko kakvu ideju?

Helly99
18.02.2009., 21:20
jel netko zna di u zg mogu nabavit rep mačkin?

to bi i ja hihi :D

btw kupila sam si u 8. mj usi od minnie u disneylandu pa si razmisljam da budem minnie :D
jel ko vidio crvenu minicu s bijelim tockicama negdje??

ivona82
19.02.2009., 18:36
to bi i ja hihi :D

btw kupila sam si u 8. mj usi od minnie u disneylandu pa si razmisljam da budem minnie :D
jel ko vidio crvenu minicu s bijelim tockicama negdje??

:D frendica i ja smo se snašle, jel nigdje nismo našle rep za kupit. u crnu štramplu smo ugurale neki savitljivi kabel, zavezali i preko namotali crnu vunu. a gore smo ostavili malo duži dio tak da možemo svezat za hlače, pa evo...ako nekom treba :mig:

marko356
19.02.2009., 20:50
di bi se u Splitu ili okolici mogla nabavit mornarska oprava, ovako nesto:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Portals/0/images/2008-03-13/Novosti/BROD13Thumbnail.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/48/Pripadnici_HRM_za_vrijeme_sve%C4%8Danog_mimohoda_z a_Dan_dr%C5%BEavnosti.jpg/300px-Pripadnici_HRM_za_vrijeme_sve%C4%8Danog_mimohoda_z a_Dan_dr%C5%BEavnosti.jpg

dori9883
19.02.2009., 21:50
Hej.... a ima neko ideju di bi mogla nabavit nešto za Kapetana Broda, u nekoj velikoj veličini? Thnx

Spoty
10.03.2009., 15:04
Balerinsku suknjicu ti je jako jednostavno napraviti - kupiš tila, mislim da ga ima po 20kn za metar, staviš ga u nekoliko slojeva i nagužvaš. Gdje ga gužvaš, pričvrstiš sa silikonom ili ako nemaš silikon, može i s koncem. Kada ti par slojeva nagužvanog tila ide jedno preko drugog, to ti izgleda fantastično.Tom tehnikom sam radila kostime za vile prije par godina i super je ispalo, svaku godinu su ti kostimi u điru, stalno ih nekome posuđujem.

eh ovo mi je super doslo... planiram da sasijem sebi tutu onak da se nosi na helanke, strample i na martinke ili starke... ali nisam sigurna kako da je sasijem... koliko slojeva treba da ide... znam kako napraviti onu sa cvoricima, ali bi zeljela i onu jednu u slojeve... ako mozes molim te da mi pojasnis, bila bi ti puno zahvalna :)

Dejan3
10.04.2009., 06:45
Nisam znao gdje smjestiti temu, pa ako ne spada ovdje neka je premjeste. Zanima me jel postoji kakav dućan gdje je moduće nabavi stvari kao što su lažna brada i lažni brkovi? Hitno je. Hvala na informacijama.

OscarWinner
27.05.2009., 12:56
Jel itko zna gdje se na podrucju Zagreba mogu nabaviti razni kostimi i maske te vlasulje? Please?

guskan
16.08.2009., 23:42
riječ je o onim tipičnim nekvalitetnim sintetičkim perikama za maškare, halloween and that stuff. Imam takvu jednu . Na određenim mjestima je toliko razrijeđena da se ispod vidi ona mrežica koja "dlake" drži na okupu. Ono što me zanima jest postoji li neki dovoljno tanki konac koji bi se mogao kupiti, napraviti od njega "dlake" i nadoštiklati na periku na odgovarajuća mjesta??? Ako postoji, u kakvim se trgovinama može kupiti?

(ps molim da mi se post ne prebacuje u thread "Gdje kupiti ovo", budući da ovdje imam više pitanja, a "gdje kupiti" je samo usputno)

lunatic_panda
23.10.2009., 20:15
oke priznajem, obozavam ovo doba godine :zubo: stoga dizem temu da pitam da li idete na kakav halloween party i kako cete se obuci? :cerek: ja se trenutno mnogoumim izmedju kostima pudlice, pipi duge carape, macke, medicinske sestre i neke mad scientist medical inspiracije...i jos imam par ideja tipa pirate, vjestica, vila, alice in wonderland....sve mi je dobro ne mogu se odluciti :rofl: da bar halloween duze traje ali opet meni su svaki dan maskare tak da se ne mogu zaliti :D

dakle kakve ideje imate i da li ima sto kostima po ducanima ovih dana u ponudi? :)

idač
23.10.2009., 21:26
ja bi bila edward scissorhands :zubo: našla sam kod jedne cure na blogu upute kak se našminkat pa ono.. valjda hoću :mig:

Oblivion1337
23.10.2009., 21:29
Obožavam halloween <33
prošle godine sam bila playboy zečica, ali ona izvorna vintiđasta, ne ove nove droljaste :D
ove godine ću biti mrtva nevjesta :D

lunatic_panda
23.10.2009., 22:08
Obožavam halloween <33
prošle godine sam bila playboy zečica, ali ona izvorna vintiđasta, ne ove nove droljaste :D
ove godine ću biti mrtva nevjesta :D

i savrseno si izgledala! :cerek::cerek::cerek:

Bogomoljka
23.10.2009., 22:08
ja bi bila edward scissorhands :zubo: našla sam kod jedne cure na blogu upute kak se našminkat pa ono.. valjda hoću :mig:

molim link! :)

ja jos nisam odlucila.

do sad sam prethodnih godina ispucala Mairlyna Mansona, Dani Filtha, boga BAcchusa (to je bio najlegendarniji kostim) is slične stvari :)

@obli..jal ima koja fotkica te zecice? :D

brbtch
23.10.2009., 22:13
ja bi htjela biti Jessica Rabbit, ali sad više ne stignem nabavit nikak crveni korzet :( znate li možda gdje bi mogla nać neki dobar, da da nije droljast i ak igdje vidite dugu crvenu periku, pliz pliz javite jer mi je suludo kupovat na ibeju za 50$

idač
23.10.2009., 22:14
molim link! :)

link ;) (http://eyewannabe.blog.hr/2009/10/1626793855/edward-scissorhands.html)

curu sam na modi našla, fenomenalna je :top:

Yuna
23.10.2009., 22:45
Ja cu bit vjerojatno macka, samo moram nac jos rep... Ovo sa stramplom je zanimljiva ideja. A moj decko ce bit kurva :zubo:

brbtch
23.10.2009., 22:53
Ja cu bit vjerojatno macka, samo moram nac jos rep... Ovo sa stramplom je zanimljiva ideja. A moj decko ce bit kurva :zubo:
ja sam pretprošle godine bila mačka i napravila sam uši i rep od krzna :) kupiš malo umjetnog krzna (nije skupo) za rep odrežeš širinu kojih 8 cm i duljinu po želji, zarolaš i zašiješ :mig: rep kasnije pričvrstiš zihericom ili zašiješ na odjeću. a za uši odrežeš dva paralelograma, preklopiš i zašiješ rubove te pričvrstiš za crni ili sličan običan platneni rajf. sve skupa dođe jako malo novaca, a fenomenalno izgleda :)

Yuna
23.10.2009., 22:58
ja sam pretprošle godine bila mačka i napravila sam uši i rep od krzna :) kupiš malo umjetnog krzna (nije skupo) za rep odrežeš širinu kojih 8 cm i duljinu po želji, zarolaš i zašiješ :mig: rep kasnije pričvrstiš zihericom ili zašiješ na odjeću. a za uši odrežeš dva paralelograma, preklopiš i zašiješ rubove te pričvrstiš za crni ili sličan običan platneni rajf. sve skupa dođe jako malo novaca, a fenomenalno izgleda :)

Di si kupila umjetno krzno?? I kolko kn? Ovo mi se sviđa :D

brbtch
23.10.2009., 23:02
Di si kupila umjetno krzno?? I kolko kn? Ovo mi se sviđa :D
na britancu, tam di je prije bila tramvajska stanica, malo niže po ilici. joj ne sjećam se točno, ali mislim da me sve skupa ispalo oko 50kn. pitaj tete, možda imaju kakve "ficleke", tj komadiće pa ti maybe čak i daju besplatno ili za sitnu lovu. u tom dućanu uvijek ima um. krzna i to stvarno svakakvog :mig:
a rajf sam kupila u La Rocki, crni običan platneni za 10 kn

brbtch
23.10.2009., 23:03
ili kažeš prodavačici da ti treba širina 10 cm, po cijeloj duljini :D

*soul*mate*
23.10.2009., 23:10
Ja bih ove godine htjela biti (mnogo toga): Cheerliderica, Edward škaroruki (kako to sa rukama?? jel imate kakvih ideja?), Catwomen, Minnie, vražica ili pak ona jeziva mala iz Kruga (zasad mi je ona najprimamljivija :cerek:) no bilo bi cool biti mrtva nevjesta. Uzeti neku vintage bijelu haljinu koja bi prošla kao vjenčanica, imati čupavu kosu, šminkicu neku razmazanu iiiii staaari stari uvenuli buket u rukama.

Yuna
24.10.2009., 11:52
Tnx. U pon jurim po to :)

ten_forward
24.10.2009., 14:27
Ima li u Zagrebu negdje za kupiti one gumene umjetne uši koje se navuku preko vlastitih :) ...koje mogu proći za nekakvog vilenjaka ili Vulkanca?

Oblivion1337
24.10.2009., 15:18
i savrseno si izgledala! :cerek::cerek::cerek:

hvala:cerek::cerek::cerek:

@obli..jal ima koja fotkica te zecice? :D

nemam kod sebe, kad ih dobijem, bum nakeljila :)

script_kitty
25.10.2009., 22:48
e poe ajd meni predloži neki kul kostimić. al za par. i da se može složit od onog šta već imam vjerojatno. :(

Nesi
26.10.2009., 04:11
Sto se tice bivanja mackom, to bijah tamo u osnovnoj i bilo je super :D

crne hlace, crna majica dugih rukava, crne rukavice, crne cizme ala marte
ono posebno su bile
maska za oci - tvrdi karton + skaj za vanjski sloj + mekani spuzvasti stiropor za unutarnji dio, gumicom oko glave
olovkom nacrtani brkovi
uha nasivana na rajf, s time da su imala mislim i kartonske ili plasticne umetke da ne vise, vec strshe u zrak
i onaj ZAKON dio - rep, u kojem je bila zica i vezao se oko struka - poanta - mozete veselo mahati s njim, a nije da mlohavo visi :mig:

zica ide od vrha repa do struka, pa se savine, pa ide uokolo oko struka i zakaci se za onaj prijevoj - oblozi se sve, osim same kuke na kraju

mozete ga spigati u upitnik, u s, oko noge, ma svakako - zabava zagarantirana :mig:

ako treba, mogu probati skicirati kako se to mota :)

ehda, vrh repa, tj. zicu unutra treba spigati da ne probije tkaninu
a zicu uzmete u elektromaterijalu, npr onu zuto zelenu - ta je ful dobro drzala :D

Matija.Gubec
26.10.2009., 13:08
Evo linka za potencijalne vampirice

http://www.youtube.com/watch?v=HtjaisLa4JU

http://www.youtube.com/watch?v=gCw3v-TyL8g

tigar_c2
26.10.2009., 13:27
Joj volim maskiranje i maske svake vrste
hmm ima tube toga
http://www.youtube.com/watch?v=OgtP75_pmEI
http://www.youtube.com/watch?v=VOM8Ls3vc5Q

kiya
27.10.2009., 22:06
Jel netko zna gdje u Zg ima za kupiti plasticnih perika? Sigurno i provjereno, i ako zna kolike su cjene? Please za odgovor! Gdje god sam trazila neke rekvizite za halooween, svi su mi rekli da nista nisu dobili ni prethodnih ni ove godine...

PiNkDeViL
28.10.2009., 14:00
mene zanima di ima za kupit bijela boja za lice..prosla sam cijeli centar i nista.. :(

Kalliste
28.10.2009., 14:49
Mene zanima gdje u Splitu da kupim bijelu i crnu boju onako u gelu za lice i trebala bi mi krv:)

Danas sam obišla dosta toga i nigdje nisam našla ništa...:(

brbtch
28.10.2009., 22:44
pliz ljudi ak igdje vidite crvenu dugačku periku javite :) poprilično je hitno, jel :D

~hellena~
29.10.2009., 13:02
http://www.thedailycontributor.com/halloween-costumes-part-2-90s-costumes

umrla sam od smijeha, a možda netko i pokupi neku ideju

_reese_
29.10.2009., 13:55
http://www.thedailycontributor.com/halloween-costumes-part-2-90s-costumes

umrla sam od smijeha, a možda netko i pokupi neku ideju

:rofl:, ovi iz Seinfelda su najjaci

*soul*mate*
29.10.2009., 14:08
pliz ljudi ak igdje vidite crvenu dugačku periku javite :) poprilično je hitno, jel :D

Budući da si plavuša, probaj sa crvenim sprejem za kosu, ili bojom za kosu (na ispiranje).

Ja danas bila u kazalištu u Osijeku, iznajmila haljinu. Ajme kakvih sve divota tamo imaju :cerek:. Srećom u nekoliko toga nisam stala :rofl: inače bi bilo teško odlučiti :cerek:

ma.nx
29.10.2009., 14:19
ja nigdje nemogu naci nikakve jeftine kostime za halloween... bila sam i u superkonzumu i u metrou, i nigdje nista... :confused: a oni su unazad 3 god. uvijek imali nesto... makar one plasticne krune/perike/maske... :(

kangaroo0
29.10.2009., 14:55
probaj u nekom kineskom dućanu, a ak imaš malo volje i vremena možeš si i sama napravit

brbtch
29.10.2009., 17:40
Budući da si plavuša, probaj sa crvenim sprejem za kosu, ili bojom za kosu (na ispiranje).

Ja danas bila u kazalištu u Osijeku, iznajmila haljinu. Ajme kakvih sve divota tamo imaju :cerek:. Srećom u nekoliko toga nisam stala :rofl: inače bi bilo teško odlučiti :cerek:
strah me da neću moć isprat skroz boju...

lunatic_panda
29.10.2009., 17:48
strah me da neću moć isprat skroz boju...

koristi onda sprej...oni idu bez beda s plave kose i nista ne ostane...ali ni u kom slucaju ne koristi pjene :D to je smrt za plavu kosu, uvijek mi je trebalo dugo da se isperu.

Maisha
29.10.2009., 18:10
razne boje za lice vidjela sam u mulleru u vž, onda valjda ima i u zg ako nije rasprodano

brbtch
29.10.2009., 22:22
koristi onda sprej...oni idu bez beda s plave kose i nista ne ostane...ali ni u kom slucaju ne koristi pjene :D to je smrt za plavu kosu, uvijek mi je trebalo dugo da se isperu.
hvala :) gdje ima riđe crven za kupit? :D

RabidXPanic
29.10.2009., 23:21

vidjeh u zadnje vrijeme da ima po dm-ovima annyerovih sprejeva u raznim bojama, mislim da u svakom slučaju ima u nami.

lunatic_panda
30.10.2009., 02:21

kako je receno iznad annyer :) obicno nabavljam od njih...ima u dm-u ili u nami na trgu sam isto kupovala...

PsychoKiller
30.10.2009., 18:54
di se u zagrebu mogu nabaviti ikakve perike??? po mogucnosti bijele!?!?! ako itko zna plz recite

Oblivion1337
30.10.2009., 18:57
ma nema nigdje perika.. ima ih negdje u 2 mjesecu, kad su maškare..:/

ja se ekšuli farbam u modro za sutra :zubo:
i počinjem se ujutro spremati, imam puno posla:rofl::rofl:

PsychoKiller
30.10.2009., 19:00
ma nema nigdje perika.. ima ih negdje u 2 mjesecu, kad su maškare..:/

ja se ekšuli farbam u modro za sutra :zubo:
i počinjem se ujutro spremati, imam puno posla:rofl::rofl:

a znam, al ja se nisam sjetila kupit nista u 2 mjescu... al ajde bar cu znatg ove godine.. a meni bi mogo posluzit i sprej
daj mi plz reci di si nabavila svoj? meni bi trebo bijeli
ja sam karl lagerfeld :D :D a kakav karl buedm bila bez bijele kose :(

Kalliste
30.10.2009., 19:12
Evo ovako... Ja sam se šokala danas... Cijeli grad Split... Nigdje nikakvog Halloween programa i dragi ode do Boom-a kupit neke fitilje za dimne bombe, ipak je derbi u subotu :rolleyes:, dakle trgovina pirotehnike prvenstveno kraj pumpne stanice kod Autohrvatske, a unutra svega i svačega za maškare... perika... boja za lice... krvi... maski... sprejeva za kosu...

E sad neznam jel ima takav Boom i u Zagrebu ali u ovom je bilo crvenih perika:)

Nadam se da sam nekome pomogla...

Oblivion1337
30.10.2009., 19:14
a znam, al ja se nisam sjetila kupit nista u 2 mjescu... al ajde bar cu znatg ove godine.. a meni bi mogo posluzit i sprej
daj mi plz reci di si nabavila svoj? meni bi trebo bijeli
ja sam karl lagerfeld :D :D a kakav karl buedm bila bez bijele kose :(

jebena ideja! :eek::cerek::cerek::cerek:

pa kupi bijeli sprej za kosu! =) u nami ima annyer sprejeva za kosu , dođu oko 35 kuna piksa..
ja kosu farbam pjenom. isto annyer. =)

PsychoKiller
30.10.2009., 19:15
Evo ovako... Ja sam se šokala danas... Cijeli grad Split... Nigdje nikakvog Halloween programa i dragi ode do Boom-a kupit neke fitilje za dimne bombe, ipak je derbi u subotu :rolleyes:, dakle trgovina pirotehnike prvenstveno kraj pumpne stanice kod Autohrvatske, a unutra svega i svačega za maškare... perika... boja za lice... krvi... maski... sprejeva za kosu...

E sad neznam jel ima takav Boom i u Zagrebu ali u ovom je bilo crvenih perika:)

Nadam se da sam nekome pomogla...

nisam iz splita, a sad gledam na netu i nema tog ducana u zgu :( fala enivej

PsychoKiller
30.10.2009., 19:22
jebena ideja! :eek::cerek::cerek::cerek:

pa kupi bijeli sprej za kosu! =) u nami ima annyer sprejeva za kosu , dođu oko 35 kuna piksa..
ja kosu farbam pjenom. isto annyer. =)

well tenk ju veri mač :Serek:
znaci ima u nami sprejeva. ajme meni fala, spasila si me. sad si mi uljepsala večer. sutra ujutro, pravac nama :Serek: :Serek: :Serek:

Oblivion1337
30.10.2009., 19:34
well tenk ju veri mač :Serek:
znaci ima u nami sprejeva. ajme meni fala, spasila si me. sad si mi uljepsala večer. sutra ujutro, pravac nama :Serek: :Serek: :Serek:

drago mi je :cerek:

Lyra Belacqua
31.10.2009., 10:01
Bokić :)
Ako vam treba last-minute inspiracija, navratite na moj blog (u linku), napravila sam pinup zombie look. Umjesto latexa možete koristiti ljepilo na bazi vode (ono za djecu) i wc papir :)
A prije toga ima i Ed Scissorhands look, još jedna ideja.
Uživajte!

tigar_c2
07.01.2010., 09:41
pa počelo je ....
molim lijepo referirajte gdje ste vidjeli što zanimljivo od rekvizita

Ruralna
07.01.2010., 17:46
Samo prvo se treba smislit što želimo biti. To je najteži dio posla:D

Dadushka
12.01.2010., 16:41
pa počelo je ....
molim lijepo referirajte gdje ste vidjeli što zanimljivo od rekvizita

nitko ništa???

PsychoKiller
13.01.2010., 00:36
nitko ništa???

pa jos nema nigjde nista kolko sam ja vidla... to ce tek u 2. mjesecu pocet najvjerojatnije... il krajem 1.

mene zanima, ak iko zna, kak zagreb stoji sa iznajmljivanjem kostima, te cijenom istih, tocnije, di se to u zagrebu moze napravit, a da nije skupo? (jesam ga zakomplicirala) :D :D

CruellaDeVil91
13.01.2010., 19:23
Ja sam za ovaj Halloween bio legendarna Cruella de Vil iz "101 dalmatinera", pa evo pokazao bih sliku :D

http://img29.imageshack.us/img29/5232/cruellaforum.jpg

ofca
15.01.2010., 08:32
U Mulleru vec imaju rekvizita i dosta djecjih kostima. Znam bit u accessorize-u zgodnih sitnica cak i kad nije sezona maskara- zecje usi, macka maske, roze djecje boe, krila, roščići i sl.

CruellaDeVil91
15.01.2010., 10:23
Ima li gdje perika za Cruellu de Vil? To mi se čini znatno boljim rješenjem od hairspraya.

Lilit
17.01.2010., 17:58
frendica odlucila da je tema za maskare punk/rock sta je meni poprilicno lejm jer mi to nije maska i jer se tako ponekad obucem i za van :ne zna:
sta napravit da to bude maska? savjeti dobrodosli :)

PsychoKiller
17.01.2010., 18:39
frendica odlucila da je tema za maskare punk/rock sta je meni poprilicno lejm jer mi to nije maska i jer se tako ponekad obucem i za van :ne zna:
sta napravit da to bude maska? savjeti dobrodosli :)

pa recimo ofarbat kosu u neku kricavu zelenu/rozu/crvenu/ dic u irokezu, puno sminke, neka ramones/exploited majca do pupka, poderane strample na minjaka i marte sa znirancima u boji, milju leather narukvica sa spajkovima i neke ogrlice
:ne zna: ak sam kaj zaboravila nek me neko dopuni

i da boca alkohola u jednoj, cigareta u drugoj ruci :D evo nadam se da sam malo pomogla :D :D

Pharmacist's Daughter
17.01.2010., 20:58
pozz :D frendica i ja bi voljele nabacit neki "disco 70te" stih za maskare :rofl: zna netko di mozemo nac one ful afro perike (u ri npr)? i sta bi jos mogle navuc na sebe osim razno raznih sljokicastih krpica i nausnica, sminke itd. uglavnom veselo i sareno :D ??

Mary1302
17.01.2010., 22:02
Jel zna netko možda ima li gdje kupit kostim za maškare nekog voća il povrća(po mogućnosti banane)????? Help,please.....

RabidXPanic
18.01.2010., 16:26
pozz :D frendica i ja bi voljele nabacit neki "disco 70te" stih za maskare :rofl: zna netko di mozemo nac one ful afro perike (u ri npr)? i sta bi jos mogle navuc na sebe osim razno raznih sljokicastih krpica i nausnica, sminke itd. uglavnom veselo i sareno :D ??

tih afro frizura obično bude u skoro pa svim trgovačkim centrima (konzum, kaufland, getro i sl.) a nisu ni skupe. kad ju staviš na glavu uključi fen i na pristojnoj udaljenosti usmjeri zrak u nju (da ju ne spališ) pa će ti se napuhat jako :)

Pharmacist's Daughter
18.01.2010., 17:02
woohoo :afro: tnx :D

RabidXPanic
18.01.2010., 17:14
woohoo :afro: tnx :D

evo veli konzum onlajn da ima kod njih http://online.konzum.hr/categories/5472043/products/50019105 :mig:

Mrs D Bubbles
01.02.2010., 14:27
ja isto neman blage veze šta ću bit. :( al nešto originalno. mislila san bit neki retardirani ubojica sa sikiron u glavi al neznan, tila bi bit nešto određenije

PsychoKiller
02.02.2010., 01:02
mali off: jel itko zna oce bit kakav kostimirani parti u zgu? meni propao put u rijeku na maskare, a za zg nisam nis cula da ce bit. anyone?? :ne zna:

Oblivion1337
02.02.2010., 01:24
U ksetu obično bude party za maškare.

PsychoKiller
02.02.2010., 23:07
U ksetu obično bude party za maškare.

:cerek: :cerek: fala ti, ispitat ću to

Oblivion1337
02.02.2010., 23:33
:cerek: :cerek: fala ti, ispitat ću to

pliz ak saznaš, napiši tu, nemrem ni ja nać info, a išla bih :zubo:

PsychoKiller
03.02.2010., 12:53
pliz ak saznaš, napiši tu, nemrem ni ja nać info, a išla bih :zubo:

nemaš beda, ak nađem išta keljim sve tu :cerek:

melps
03.02.2010., 20:02
od kojeg materijala mi je najbolje napraviti haljinu za kleopatru?

mislite da bi obična bijel aplahta bila ok?
http://i50.tinypic.com/dlqbnk.jpg

Miss Bathory
03.02.2010., 21:48
mene zanima, ak iko zna, kak zagreb stoji sa iznajmljivanjem kostima, te cijenom istih, tocnije, di se to u zagrebu moze napravit, a da nije skupo? (jesam ga zakomplicirala) :D :D

ne znam jel kasno, ali jadran film iznajmljuje kostime :D
ja htjedoh za helovin iznajmit, ali na kraju se razbolila i niš od svega :( a i bilo me malo strah s tim otić u močvaru pa još da ga netko skuri cigaretom ili polije :D

brbtch
03.02.2010., 22:32
a kak se kreću cijene kod iznajmljivanja kostima? u jadran filmu

PsychoKiller
04.02.2010., 13:12
ne znam jel kasno, ali jadran film iznajmljuje kostime :D
ja htjedoh za helovin iznajmit, ali na kraju se razbolila i niš od svega :( a i bilo me malo strah s tim otić u močvaru pa još da ga netko skuri cigaretom ili polije :D

da, cula sam nes bila o tom, al nisam bila sigurna jer to jos aktualno ili ne :D

enihu, propao mi put u rijeku, na karneval, a u zgu očito niš nema (osim maškara u lisinskom di ce pjevat vanna, a program vodit mirko fodor :visi: ) pa na kraju nis nebu bilo od toga :cry:

a jako volem maškare i žao mi je kaj se neću maskirat u niš

zato polažem nade u helovin (u močvari :mig: ) moram nadmašit ovogodišnju masku :D

Maria Antonette
04.02.2010., 15:09
da, cula sam nes bila o tom, al nisam bila sigurna jer to jos aktualno ili ne :D

enihu, propao mi put u rijeku, na karneval, a u zgu očito niš nema (osim maškara u lisinskom di ce pjevat vanna, a program vodit mirko fodor :visi: ) pa na kraju nis nebu bilo od toga :cry:

a jako volem maškare i žao mi je kaj se neću maskirat u niš

zato polažem nade u helovin (u močvari :mig: ) moram nadmašit ovogodišnju masku :D

a da skocis do samobora na fasnik? bila sma neki dan u smb- u i grad je vec okicen za maskare :cerek:
program festivala:
http://www.tz-samobor.hr/dogadanja

PsychoKiller
04.02.2010., 17:11
a da skocis do samobora na fasnik? bila sma neki dan u smb- u i grad je vec okicen za maskare :cerek:
program festivala:
http://www.tz-samobor.hr/dogadanja

baš gledam malo program i nije ti loša ideja, nisam znala da to traje toliko dugo, mislila sam da je to samo jedan ili dva vikenda (ovaj i slijedeći), kad ja ne mogu, ali bi mogla možda 16.2. otići, ak uspijem nagovorit ekipu i ak budem imala kakav prijevoz :mig:

inače, bila sam prošle godine u samoboru i bilo je super. doduše, bila sam nemaskirana jer je bilo neplanirano, ali sam se svejedno super zabavila, tako da bih i ove godine otišla vrlo rado. :cerek:

hvala ti na super ideji :grli:, možda nešto i uspijem iskemijat :)

Anubisova Robinja
04.02.2010., 17:48
U Mulleru vec imaju rekvizita i dosta djecjih kostima. Znam bit u accessorize-u zgodnih sitnica cak i kad nije sezona maskara- zecje usi, macka maske, roze djecje boe, krila, roščići i sl.

Takvih stvari ima već i u Kauflandu...povoljno...tamo sam nabavila svoj kitty accessorize...Hm...možda nikamo ni ne odem za maškare :misli: al, glavno da ih imam :lol:

Ida Bauer
05.02.2010., 18:17
Možda netko zna di ima za kupiti kostim za Laru Croft?

Dadushka
05.02.2010., 18:21

i ja bi to. ili ako netko ima neku ideju kako to napraviti :ne zna:

chante
05.02.2010., 18:53

pa bar ti je to lako ..
uski crni top .. crne hotpants ili kozne tajice bi bile fora .. kosa u pletenicu .. uzmes 2 pistolja (plasticna ofkors :rofl:) i treba ti neki remen di ces ih okacit ;)

Uncika
05.02.2010., 19:16
http://img130.imageshack.us/img130/6305/ch00872.jpg (http://img130.imageshack.us/i/ch00872.jpg/)

Znam da su male sanse ali zna li netko, jaknu, trebam jaknu :D.
Ili barem gdje ima kupiti ovak rozu jaknicu bez natpisa...

_kleo_
05.02.2010., 22:41

Ja bila u srednjoj :D

Imala sam kratke bež hlačice (:confused: ne znam zašto bež, izgledale su mi vojnički, u biti uopće ne znam koje su boje na njoj, ali izgledalo je super sve skupa), maslinasto zeleni tank top, preko 3/4 rukav košuljicu usku, usku, isto military stil na cif, pa sam zakopčala samo do ispod :cice:, dole maslinasto zelene marte 10 rupica, sportske čarape (grublje jelte) da vire iznad marti, prozirne hulahopke da ne bude zima :D, 2 siva jebena pištolja iz sve po 8 :D, pletenicu, i oko nogu sam zaljepila 2 trake crne (ona tanka crna gumasta izolir-traka) i nekakve dvije kutijice koje sam isto oblijepila trakom, tako da sam imala na svakoj nozi po jednuu kutijicu na vanjskoj strani bedra (ko fol neka municija, nešto) i 2 trake crne oko svakog bedra koje su držale tu kutijicu.

Stvarno je dobro izgledalo :D

hmmm.. imam sliku ček...

edit: http://img21.imageshack.us/img21/9563/295052030xs.jpg (http://img21.imageshack.us/i/295052030xs.jpg/)

http://img130.imageshack.us/img130/7308/40707069.jpg (http://img130.imageshack.us/i/40707069.jpg/)

:zubo:

Bila sam srednja jelte, virujem da bi sad izvedba bila i bolja.

Maria Antonette
06.02.2010., 13:17
baš gledam malo program i nije ti loša ideja, nisam znala da to traje toliko dugo, mislila sam da je to samo jedan ili dva vikenda (ovaj i slijedeći), kad ja ne mogu, ali bi mogla možda 16.2. otići, ak uspijem nagovorit ekipu i ak budem imala kakav prijevoz :mig:

inače, bila sam prošle godine u samoboru i bilo je super. doduše, bila sam nemaskirana jer je bilo neplanirano, ali sam se svejedno super zabavila, tako da bih i ove godine otišla vrlo rado. :cerek:

hvala ti na super ideji :grli:, možda nešto i uspijem iskemijat :)

nema na cemu :)
mozete i busom do tamo,jedino je karta malo skupa (25 kn u jednom smijeru):mad:

njezni.cvjetak
06.02.2010., 18:44
http://cdn.costumesupercenter.com/csc_inc/images/items/343x432/27033.jpg
ja bi ovakve! jel ima toga kod nas negdje za kupit u zg-u il blizini?

morgana le fay
07.02.2010., 00:06
je li netko u Rijeci vidio za kupiti dugu bijelu periku?

ne treba mi za maškare (sort of.. :D), ali mislim da je ovo jedino doba godine kad se takve stvari prodaju.

chante
07.02.2010., 10:56
je li netko u Rijeci vidio za kupiti dugu bijelu periku?

ne treba mi za maškare (sort of.. :D), ali mislim da je ovo jedino doba godine kad se takve stvari prodaju.

imas u mercatoru, dole u marketu bas.
oko 45-50kn ti je i dodje ti do guzice :D
ja imam takvu crnu i odlicna je ..

morgana le fay
07.02.2010., 22:37
savršeno, hvala! :D

tigar_c2
08.02.2010., 07:52

wow jesi našla gdje te zubiće ?

muukigirl
08.02.2010., 09:59

moja legica si sama napravi ovakve zube za svaki Halloween..
kupi najjeftinije plastične umjetne nokte u dm-u, izreže u oblik koji joj se sviđa i s tim ljepilom za nokte si ih nalijepi na očnjake.
sa skidanjem isto kaže nema problema, samo ih odvali, jednom joj je ostala mrvica ljepila, a to je sredila sa štapićem za uši namočenim u aceton..:top:

PsychoKiller
08.02.2010., 15:27
nema na cemu :)
mozete i busom do tamo,jedino je karta malo skupa (25 kn u jednom smijeru):mad:

:cerek: :cerek:

peyton32
08.02.2010., 20:17
Djevojke jel znate možda di ima u zg-u kupit periku za kleopatru? gledala sam po Interšparu, Turbo limaču i Konzumu ali nigdje ništa :ne zna:

tau
09.02.2010., 02:34
Djevojke jel znate možda di ima u zg-u kupit periku za kleopatru? gledala sam po Interšparu, Turbo limaču i Konzumu ali nigdje ništa :ne zna:

kupi obicnu dugacku periku za vjesticu i osisaj ju:)

peyton32
09.02.2010., 08:24
kupi obicnu dugacku periku za vjesticu i osisaj ju:)

Dobra ideja, probat ću :D

njezni.cvjetak
09.02.2010., 14:46
wow jesi našla gdje te zubiće ?
nažalost nisam,al mislim da bih dala sve za takve. :p

Vaga09
10.02.2010., 20:14
Curke, dajte mi, please, prijedlog kak se maskirat na temu 60-ih, a da ne vuče na hippie? Thanx

SpOokey
11.02.2010., 16:01
našla sam krila za anđela po 20 kn u metrou... veličina im je 60x50 i jako dobro izgledaju kad se stave na leđa:)

Dejzi.U2
11.02.2010., 16:26
Jel ima u splitskom Topshopu ovih ušiju za miša (http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=true&catalogId=19551&storeId=12556&categoryId=126989&parent_category_rn=42351&productId=1601475&langId=-1)?
Ima li igdje drugo?

*Deathless*
15.02.2010., 21:16
maškare su pri kraju i pretpostavljam da će vrlo skoro povući sve za njih iz prodaje pa da probam u zadnji čas i vas pitat: jeste negdje naletjeli na PLAVU (http://images.nextnewnetworks.com/12189_blog.jpg) periku? ravnu i da donekle dobro izgleda. dužinu bi najmanje do ramena,ako je duža lako se ošiša.. i ovakva svijetlo roza (http://www.todayfm.com/Libraries/Gallery%20Two/ost_in_translation_l.sflb) mi je isto lijepa... bila sam u turbo limača i još par dječjih dućana, ali nisam ništa našla...hvala unaprijed :)

tigar_c2
16.02.2010., 10:27
nažalost nisam,al mislim da bih dala sve za takve. :p

Onda jeli nabavka uspjela ?

Hm još kad bi se poslale slikice ;-)

njezni.cvjetak
16.02.2010., 12:47
nabavka vampirskih zubića neuspješna,nažalost. :cry: baš kad sam se ponadala da ću nekog gricnut:E

Shashava
24.10.2010., 13:38
Dizem staru temu u nadi da cu na forumu naci neke ljude pune inspiracije koji bi mi mogli pomoci s nekom idejom za halloween koji dolazi :)

Inspiracije nemam :rofl: tj ono sto zelim mi je neostvarivo a ne znam gdje kupiti ikakvu masku jer nas narod ne slavi halloween jelte vec maskare u 1-2 mj kad vec :cerek:

Da ne duljim svaka pomoc je dobrodosla :D

tequila
24.10.2010., 14:12
@Shashava

maske (onako ladylike na pola lica, nista pravo maskaradno) mozes kupiti u Accessorize

Shashava
24.10.2010., 14:15
Fala to sam vidjela u accessorizeu :)

Cak sam sad i dobila ideju :rofl: bila bi pitratica sa kariba :) a di nabaviti mac i sesir posten?

monika33
24.10.2010., 15:17
Fala to sam vidjela u accessorizeu :)

Cak sam sad i dobila ideju :rofl: bila bi pitratica sa kariba :) a di nabaviti mac i sesir posten?

u dječjim dućanima...probaj u turbo limaču

Yuna
24.10.2010., 15:22
jel ko vidio gdje za kupit rozu periku? :D
ali ne svijetlo rozu, nego bas kricavu ovakve boje:
http://farm1.static.flickr.com/24/48308208_0e0b63e621.jpg :zubo:

M&Ms
24.10.2010., 21:15
moja legica si sama napravi ovakve zube za svaki Halloween..
kupi najjeftinije plastične umjetne nokte u dm-u, izreže u oblik koji joj se sviđa i s tim ljepilom za nokte si ih nalijepi na očnjake.
sa skidanjem isto kaže nema problema, samo ih odvali, jednom joj je ostala mrvica ljepila, a to je sredila sa štapićem za uši namočenim u aceton..:top:
Odlična ideja. Ja se toga ne bi sjetla jer nikad nisam imala umjetne nokte.
Htjela sam si ove godine zube naručiti preko eBaya, ali su bili preveliki (dužine 2cm).

Shashava
26.10.2010., 00:55
u dječjim dućanima...probaj u turbo limaču

Budem hehe drzi fige da nadem :rofl:

Antoine de Sain
26.10.2010., 13:32
Kako bih ja,mozda nije pitanje za ovo,ali ne znam gjde bih.Ja bih sa deckom nesto ,a ne moze mi nampasti sta..Molim vas :)

luce m@ra
26.10.2010., 18:18
trebam hitno neki prijedlog za masku, sutra imamo ples pod maskama na zumbi, a inspiracija mi je na nuli :( ne treba bit nikakav kostim, može i nešto jednostavno. molim vas pomagajte :moli:

Shashava
26.10.2010., 20:55
trebam hitno neki prijedlog za masku, sutra imamo ples pod maskama na zumbi, a inspiracija mi je na nuli :( ne treba bit nikakav kostim, može i nešto jednostavno. molim vas pomagajte :moli:

nesto jednostavno :mig: Skolarka :rofl:

Suknjica karirana ako imas ili najobicnija crna na falde, gore kosuljica, kravata po mogucnosti, dolje cipelice sa carapicama iznad koljena, kosu u keckice i lolipop u usta :)

Nuru
26.10.2010., 21:01
Ili balerina, ako imaš tilastu bijelu suknjicu i usku bijelu majicu na britelice.

HalloweenDoll
26.10.2010., 21:24
Bok!!! Dal netko možda zna gdje kupiti vampirske zube i neke fora dodatke za halloween?
Hvala unaprijed...
OVO JE JAKO HITNO I JAKO VAŽNO!!!!!!

El Hafi
26.10.2010., 22:01
a onaj noz koji se stavi na glavu? znate na kaj mislim :D

Donnie Prasco
27.10.2010., 03:22
Kako bih ja,mozda nije pitanje za ovo,ali ne znam gjde bih.Ja bih sa deckom nesto ,a ne moze mi nampasti sta..Molim vas :)

ovo (http://www.costumesupercenter.com/mens+costumes-humorous/7212M-plug-socket-adult-costume.html) :ne zna:

kad smo kod tih kostima, imam party u nedjelju a vidim da je dosta vas djevojčica ovdje samouko,tj da si same pravite te kostime.

e sad, ja bih htio nešto ovako (http://www.costumesupercenter.com/mens+costumes-fairytale/IC3015-big-bad-wolf-adult-costume.html). a pošto mi je sad kasno naručivat kostim, zanima me jel bi se to dalo kako improvizirat?

ofca
27.10.2010., 10:39
ovo (http://www.costumesupercenter.com/mens+costumes-humorous/7212M-plug-socket-adult-costume.html) :ne zna:

kad smo kod tih kostima, imam party u nedjelju a vidim da je dosta vas djevojčica ovdje samouko,tj da si same pravite te kostime.

e sad, ja bih htio nešto ovako (http://www.costumesupercenter.com/mens+costumes-fairytale/IC3015-big-bad-wolf-adult-costume.html). a pošto mi je sad kasno naručivat kostim, zanima me jel bi se to dalo kako improvizirat?

upute: http://www.ehow.com/how_4492521_make-big-bad-wolf-costume.html Sigurno možeš od nekog posudit bapsku spavaćicu. Kapica bi se mogla improvizirat od kape za tuširanje. Ljepilo za tekstil možeš nać u većini hobby art dućana a možda bi poslužilo i obično univerzalno. Također UHU patafix prozirni, obostrana ljepljiva traka, klamerica :D ...

*soul*mate*
27.10.2010., 11:06

http://www.marieclaire.com/cm/marieclaire/images/christina-aguilara-wi-halloween-lg-91297973.jpg

http://www.geekalerts.com/u/mario-luigi-costumes.jpg

http://www.halloweencostumeideas.com/images/halloweencostumeideas/cop-robber-couple.jpg

http://gossiponthis.com/wp-content/uploads/2008/11/purjeansparty-01.jpg

http://chitchatchica.com/2008/11/02/hilary-and-mike-dress-up-as-brangelina-for-halloween/ - budite angelina i brad ko ovi dvoje :rofl:

http://images.joke.co.uk/images/webshop/medium/50216.jpg

http://www.weddingobsession.com/wp-content/uploads/2008/10/christina-aguilera-halloween.jpg

http://www.couplehalloweencostumes.com/images/couplehalloweencostumes/marilyn-monroe-jfk-couples-costume.jpg