PDA

View Full Version : Gdje kupiti - igračke, robicu, opremu...

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

ane_007
25.05.2010., 13:57
cure iz splita
gdje bi mogla kupiti tricikl za moju malenu? uvjet mi je da ima gumene kotače i da je kvalitetan i naravno da se ne prevrće?
kažem da se ne prevrće jer ima ovdje u vrtuljku uzeti nekakve tricikle ali su jako nestabilni, moja je zvrkasta i čim se okrene na stranu samo što se ne prevrne

tinkaa
25.05.2010., 14:14
Gdje bih mogla naći lutke za na ruku?

chiquita
25.05.2010., 14:44
Gdje bih mogla naći lutke za na ruku?

meni pada na pamet samo ikea što mislim da ti nije baš usput.

ja kad sam bila mala smo u vrtiću izrađivali te lutke od filca.
probaj i ti.
kupiš filca raznobojnog i sa klincem zajedno izradite krokodila, psa, kravu...

filc se lako i lijepi, ne moraš šivati.

pikacu
25.05.2010., 15:14
gdje ima kupiti zaštita za sjedište od vozača i suvozača da ih klinci nogama iz autosjedalice ne prljaju?
jučer sam to vidjela u jednom autu sa motivima Bob graditelj i Auti i baš je zgodno jer ne moraš navlačiti majice na sjedišta a nigdje to nisam vidjela :ne zna:

8472
25.05.2010., 17:18
cure iz splita
gdje bi mogla kupiti tricikl za moju malenu? uvjet mi je da ima gumene kotače i da je kvalitetan i naravno da se ne prevrće?
kažem da se ne prevrće jer ima ovdje u vrtuljku uzeti nekakve tricikle ali su jako nestabilni, moja je zvrkasta i čim se okrene na stranu samo što se ne prevrne

Ja sam bila maximalno skeptična na sve te tricikle.
Kupili u Getrou i prezadovoljni.

tinkaa
25.05.2010., 20:48
meni pada na pamet samo ikea što mislim da ti nije baš usput.

ja kad sam bila mala smo u vrtiću izrađivali te lutke od filca.
probaj i ti.
kupiš filca raznobojnog i sa klincem zajedno izradite krokodila, psa, kravu...

filc se lako i lijepi, ne moraš šivati.

Hvala ti.:top: Imam iz Ikee one male za na prst i jedno veliko narančasto čudovište. Vidiš dobra ideja da sama napravim od filca. Uopće se toga nisam sjetila. A maleni obožava kravice pa mu mogu napraviti jednu.

iva0404
26.05.2010., 07:34
gdje kupiti tepih sa nacrtanom cestom? ne treba biti velik....

cvijetić
26.05.2010., 07:55
onaj tepis s prometnicama sam vidjela na par mjesta... tepih centar, tepih land i sagovi zagreb,ali ima tome dosta...
najbolje ih nazovi pa pitaj tel. da se ne uputiš bez veze..

ančica2
26.05.2010., 07:57
gdje kupiti tepih sa nacrtanom cestom? ne treba biti velik....

ja kupila prije mjesec dana u kiki

foresst
26.05.2010., 09:06
i magma home ima tih tepiha s cestom

titirlica
26.05.2010., 10:27
Ajde pomagajte HITNO mi treba termos počica sa sportskim čepom ili može i sa kljunom, nadam se da ste skužili kaj tražim , dakle bočica za piti ali da je termos ( treba mi sad za ljetna dulja izbivanja)
Ja to nigdje nisam vidjela:ne zna: pomagajte:confused:

silly_me
26.05.2010., 11:37
Ajde pomagajte HITNO mi treba termos počica sa sportskim čepom ili može i sa kljunom, nadam se da ste skužili kaj tražim , dakle bočica za piti ali da je termos ( treba mi sad za ljetna dulja izbivanja)

Vidiš, i meni bi ovakvo nešto dobro došlo... :D Pomagajte na kvadrat. :zubo:

mom2be
26.05.2010., 11:50
titirlica, silly_me, vidjela sam neke djecje termosice s veselim uzorcima u mulleru ali nisam gledala kakav je cep
ako vam je koji u blizini bacite oko

Veky39
27.05.2010., 13:38
Zanima me gdje ima za kupiti zaštitnu mrežicu protiv komaraca za kindač?!
i kolika je cijena otprilike?!:mig:

eruditio
27.05.2010., 14:08
ove termosice bi se mogle naći u bike shopovima ili općenito sportskim dućanima a što se tiče mrežice - ja sam uzela u dm-u i ona se može montirati i na kolica i na kinderbete, cijena je 29,90.

chiquita
27.05.2010., 14:33

ne znam za mrežicu al mi smo prošle godine za zaštitu od komaraca koristili narukvice sa citrusom koje sam kupila u ljekarni za par kuna i mislim da je to funkcioniralo.

zakačili za kindač i bio je mir.

SummerNight
27.05.2010., 20:32
Jeste negdje vidjela tajce za bebuse? Najobicnbije, jeftine i jednobojne?

blond lady
27.05.2010., 21:29

to ćeš teško naći, ja već jako dugo tražim i ništa...našla sam u tl kratke tajice do koljena ali samo roza boje i to joj oblačim uz tuniku...

pogledaj u c&m tamo su imali prije par mjeseci ali mislim da nema baš sada iako je tvoja cura još mala pa možda i nađeš nešto, ja znam da veće od br. 92 nema ništa

blond lady
27.05.2010., 21:30

u kiki ima ako si u zg

petra23
27.05.2010., 21:33
Utex, pored OŠ M.Gupca, Knežja, oko 19 kuna, jednobojne svih veličina

SummerNight
27.05.2010., 21:43
to ćeš teško naći, ja već jako dugo tražim i ništa...našla sam u tl kratke tajice do koljena ali samo roza boje i to joj oblačim uz tuniku...

pogledaj u c&m tamo su imali prije par mjeseci ali mislim da nema baš sada iako je tvoja cura još mala pa možda i nađeš nešto, ja znam da veće od br. 92 nema ništa
Nemrem kratke jer puzi vani. :rolleyes:
Utex, pored OŠ M.Gupca, Knežja, oko 19 kuna, jednobojne svih veličina
:s:s:s
Ajde jos adresu stavi pa da nadjem na google maps. :cerek:

Veky39
27.05.2010., 21:45
[QUOTE=blond lady;26914886]u kiki ima ako si u zg[/QUO
znaš cijenu možda?

petra23
27.05.2010., 21:47
Stvarno ne znam, tri zgrade su pored škole s unutrašnje strane, prva od njih, prizemlje...nekad su bili u Zadarskoj, sad su se preselili tu...
Sutra pogledam ulicu ;)

ribica0603
27.05.2010., 22:01

ja sam vidjela na placu na Crnomercu na standovima sa bebi robicom

nosorog
27.05.2010., 22:05

ja sam mojoj kupila u Zari i jedne u Okaidiu
a ima i Fox

al ja sam kupila brojeve za 3-6 i 6-12mjeseci, ne znam za vece
oko 40-50kn

Wedding
27.05.2010., 23:24

Osh Kosh:mig:

Wedding
27.05.2010., 23:26

Muller. u 100 dezena i ako se ne varam u 2 ili 3 velicine a cijena im je cca od 80 kn pa nadalje:mig:

Wedding
27.05.2010., 23:30
Da netko mozda zna gdje ima sjedala za ljuljacku ali ona za malu djecu koja ima precku izmedju nogu? a po moguucnosti da se ta precka kasnije moze maknut .......... nekad dok je postojao Quelle on je to redovito imao u svojoj ponudi ali sad kad meni treba njega nema:(

sara_st
28.05.2010., 06:23
Da netko mozda zna gdje ima sjedala za ljuljacku ali ona za malu djecu koja ima precku izmedju nogu? a po moguucnosti da se ta precka kasnije moze maknut .......... nekad dok je postojao Quelle on je to redovito imao u svojoj ponudi ali sad kad meni treba njega nema:(

http://www.emmezeta.hr/igracke/igracke/igre-na-otvorenom/7106/ljuljacka-splash/

jeli misliš na ovo, mi ju imamo, samo mala nije baš zainteresirana za nju, al mi je ljulja super. Sad ćemo ju posuditi malom nećaku kad počne sam siditi. A nasloni to za noge se može skinuti.

cvijetić
28.05.2010., 08:04
mi smo dvoje tajica dobili iz Leptirića...
preslatke su, sa strane imaju nekakve nabore

titirlica
28.05.2010., 08:51
Muller. u 100 dezena i ako se ne varam u 2 ili 3 velicine a cijena im je cca od 80 kn pa nadalje:mig:

znam da je bilo u mulleru, ali nažalost više nemaju:( rasprodali su što su imali, a nove nebudu dobivali, kažu da im nisu išle :flop:

m@rty
28.05.2010., 09:46
mame gdje ima za kupiti šeširića za sunce, gledala sam jučer u iani, benettonu u ilici, prenatalu..i svudaima šeširiće za veliku djecu, a za ove male samo šilterice...!!?? po mojoj logici bi baš trebalo biti obrnuto...ali ko me pita... nama treba broj 45-46... i da ne dođe ono 200 kn!?

SummerNight
28.05.2010., 10:13
Osh Kosh:mig:
Nema :zubo: Samo jedne smedje. :cerek:
mame gdje ima za kupiti šeširića za sunce, gledala sam jučer u iani, benettonu u ilici, prenatalu..i svudaima šeširiće za veliku djecu, a za ove male samo šilterice...!!?? po mojoj logici bi baš trebalo biti obrnuto...ali ko me pita... nama treba broj 45-46... i da ne dođe ono 200 kn!?

Mi kupili u c&a, odlican, ima duzi dio iza za ledja pokriti za 50 i sitno kn.

Irra
28.05.2010., 13:39
ne znam za mrežicu al mi smo prošle godine za zaštitu od komaraca koristili narukvice sa citrusom koje sam kupila u ljekarni za par kuna i mislim da je to funkcioniralo.

zakačili za kindač i bio je mir.

bilo kojoj ljekarni ?

blond lady
28.05.2010., 13:54
[QUOTE=blond lady;26914886]u kiki ima ako si u zg[/QUO
znaš cijenu možda?

ne znam nažalost

LadyMo
28.05.2010., 14:25

Tommee Tippee ti ima baš bočice s termos dijelom. Čep se zatvara, a kad se otvori beba pije na slamku. Za dob 12+. TT proizvode drži Muller, Tintilinić, ljekarne Farmacia. Cijena ti je oko 50-60kn.

http://www.tommeetippee.co.uk/product/explora_active_straw_12m_/

Ovo nisam vidjela kod nas ali ne znači i da je nema... a i uvijek se može naručiti preko neta...

http://www.tommeetippee.co.uk/product/explora_active_sipper/

adriatica
28.05.2010., 15:09
TL, imaju u plavoj, zelenoj, bež i crvenoj boji, mislim da su 19,90 kn

titirlica
28.05.2010., 22:30
LadyMo hvala na trudu, ovu prvu imamo od prošle godine ali ne drži kao termos boca, sok bude hladan možda cca pola sata (na plaži), baš sam htjela pravu termos bočicu kakve je nekad muller držao

sandrić
30.05.2010., 20:09
Drage mame!
nemam vremena za traženje po forumu pa vas molim da mi pomognete nekakvim savjetom ili idejom.Naime trebam za poklon kišobran kolica,ali ne ona tipa komad krpe,2 ručke i 4 kola već ona malo stabilnija.Evo npr.prijateljica je prije 2 godine kupila U TL Bubu kolica za 350 kn predobra su,taman kak spada al tog modela više nemaju u ponudi baš sam surfala malo po njihovoj stranici,šteta....pa me zanima ako neko zna di bi se mogla kupit nekakva takva pristojna kolica do amo reć nekakvih 500 kn?
Unaprijed zahvaljujem na trudu ;)

mali_cox
30.05.2010., 20:14
Drage mame!
nemam vremena za traženje po forumu pa vas molim da mi pomognete nekakvim savjetom ili idejom.Naime trebam za poklon kišobran kolica,ali ne ona tipa komad krpe,2 ručke i 4 kola već ona malo stabilnija.Evo npr.prijateljica je prije 2 godine kupila U TL Bubu kolica za 350 kn predobra su,taman kak spada al tog modela više nemaju u ponudi baš sam surfala malo po njihovoj stranici,šteta....pa me zanima ako neko zna di bi se mogla kupit nekakva takva pristojna kolica do amo reć nekakvih 500 kn?

Mi imamo Bebe Confort iz TL-a, 600kn koštaju, prezadovoljni smo. Iako se nije nešto puno vozio u njima, svega 3-4 mj, zadovoljni smo jako.

mareija
30.05.2010., 20:32
tajice sam ja uzela u petak na tresnjevackom placu po 20 kn duge, a ima i trofrtaljnih i kratkih za 10 kn :mig:

Jolly
31.05.2010., 12:04

mi prošle godine kupili u TL, 50kn kom, a bilo je iza 70kn.

nego,
gdje u zg ima za kupiti plastičnih sandala za vodu (onakve kakve nose česi:D), ili papučica za vodu?
prošle god. je bilo plastičnih sandala u Borovu po nekih smješnih 27kn, nadala samim se i ove god. al ih nema.

sandrić
31.05.2010., 20:17
Mi imamo Bebe Confort iz TL-a, 600kn koštaju, prezadovoljni smo. Iako se nije nešto puno vozio u njima, svega 3-4 mj, zadovoljni smo jako.

aj to mi je skroz ok cijena,baš ću pogledat.A to ste kupili ove sezone ili?

sandrić
31.05.2010., 20:20
veky39 ja sam kupila prošle godine u DM-u od Babylove-a da te ne lažem sad mislim da je oko 30kn,koja kuna gore-dole i odlična je!crne boje.Ja sam u Tl tada vidila samo bijele i bile su mi jako ružne,pa sad kako ko voli,možda oni imaju i crne stvarno ne znam.

avril
31.05.2010., 20:39
Drage mame!
A ova Hauck kolica (http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-90352505.aspx)? Na akciji... Mislim taj Hauck je OK brand, ne? A imaju i neka druga (http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-50600102.aspx).. :ne zna:

mali_cox
31.05.2010., 21:10
aj to mi je skroz ok cijena,baš ću pogledat.A to ste kupili ove sezone ili?

Ne, kupili smo prošle godine.

Wedding
31.05.2010., 21:18
http://www.emmezeta.hr/igracke/igracke/igre-na-otvorenom/7106/ljuljacka-splash/

jeli misliš na ovo, mi ju imamo, samo mala nije baš zainteresirana za nju, al mi je ljulja super. Sad ćemo ju posuditi malom nećaku kad počne sam siditi. A nasloni to za noge se može skinuti.

e upravo mi to treba ali bez konstrukcije:p. konstrukciju imam i viska ali mi je potrebno samo sjedalo a ovo mi izgleda super:s

Wedding
31.05.2010., 21:19

u Nami, imaju predivnih sesirica po cca 60 kuna:mig:

Wedding
31.05.2010., 21:22
mi prošle godine kupili u TL, 50kn kom, a bilo je iza 70kn.

nego,
gdje u zg ima za kupiti plastičnih sandala za vodu (onakve kakve nose česi:D), ili papučica za vodu?
prošle god. je bilo plastičnih sandala u Borovu po nekih smješnih 27kn, nadala samim se i ove god. al ih nema.

takvih sandala je bilo u TL-u:mig:, pogledaj mozda ih opet imaju

klarah
31.05.2010., 21:49

Imaš baš takvu ljuljačku u Merkuru, bar je bilo prije 2 tjedna. Nekih 150 kn. Ima ogradu i prečku i sve se može maknut pa može bit i za kasnije.
Mi naručili za skori roćkas:D

Wedding
31.05.2010., 21:56
Imaš baš takvu ljuljačku u Merkuru, bar je bilo prije 2 tjedna. Nekih 150 kn. Ima ogradu i prečku i sve se može maknut pa može bit i za kasnije.
Mi naručili za skori roćkas:D

ma ljubim te:cerek:, sutra bjezim u merkur:D

dazzling
31.05.2010., 23:17
Drage mame!

ova (http://shopping.tportal.hr/Djecji-kutak/Djecja-oprema/Djecja-kolica-B-light-Brevi_pr101415ct2800.html) su navodno ok :ne zna:

Zvrksa
01.06.2010., 11:19
zna li netko gdje ima kupiti mobila na struju, sa glazbom, i koliko otprilike koštaju?

mom2be
01.06.2010., 12:33
mislis na baterije?
mi imamo ovaj http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=218&state=toyTypeId=13@elementId=0@ageId=0, kupljen u baby media shopu u king crossu za 380 Kn
osim sto se vrti ima i ove kornjacu i bubamaru koje se spustaju i zveckaju kad se okrece
muziku smo ugasili nakon dva dana :zubo:, svjetlo nismo nikad koristili
ima daljinski :s :s :s

katicasplit
01.06.2010., 12:58
Molim vas gdje u Splitu ili Zagrebu ima kupiti zaštitu za stol da dijete ne udari glavicom u oštri vrh stola. Hvala

nosorog
01.06.2010., 16:29
mislis na baterije?
mi imamo ovaj http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=218&state=toyTypeId=13@elementId=0@ageId=0, kupljen u baby media shopu u king crossu za 380 Kn
osim sto se vrti ima i ove kornjacu i bubamaru koje se spustaju i zveckaju kad se okrece
muziku smo ugasili nakon dva dana :zubo:, svjetlo nismo nikad koristili
ima daljinski :s :s :s

ja imam ovakav: http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=217&state=toyTypeId=13@elementId=0@ageId=0

isto kupljen u king crossu :top:
inace, tiny love igracaka ima i u Intersparu i znaju biti jeftinije nego u BMS, stovise, bilo je i akcija gdje su bile znacajno jeftinije.

Zvrksa, dobrih mobila na baterije ima i FisherPrice, njih ti drzi Muller, Prenatal i One2Play (ja sam vidla nedavno jedan jako lijep)...iako su ti meni preskupi, i zapravo je jako malen izbor kod nas

Ima i Turbo limac, negdje oko 350-400kn, mislim na Winie Pooh

mišolina
01.06.2010., 20:20
Molim vas gdje u Splitu ili Zagrebu ima kupiti zaštitu za stol da dijete ne udari glavicom u oštri vrh stola. Hvala

Imaš u Turbo limaču i, mislim, u Kozmu...

Orlandica
01.06.2010., 22:02
Jel ima igdje suncobrana za kolica? Ja gdje god gledala i pitala - nema :flop:
Našla sam jedino u jednom TL kričavo žuti. Mama bila u Chiccu u Mercatoru i rekli su joj da ništa do kraja mjeseca neće bit :rolleyes: Koja glupost, pa ne počinje sunčano vrijeme u 7. mjesecu :rolleyes::rolleyes:

Wedding
01.06.2010., 23:04
znam da je bilo u mulleru, ali nažalost više nemaju:( rasprodali su što su imali, a nove nebudu dobivali, kažu da im nisu išle :flop:

Ne znam u kojem Mulleru si bila ali eto jedna pozitivna informacija, u Mulleru u Garden Mallu ih ima (bila sam tamo danas oko 20 sati)

titirlica
02.06.2010., 08:16
Ne znam u kojem Mulleru si bila ali eto jedna pozitivna informacija, u Mulleru u Garden Mallu ih ima (bila sam tamo danas oko 20 sati)

E tamo jedino nisam bila, znaći tamo ih još ima ..super. Hvala:cerek::top:

mišolina
02.06.2010., 09:20
Našla sam jedino u jednom TL kričavo žuti. Mama bila u Chiccu u Mercatoru i rekli su joj da ništa do kraja mjeseca neće bit :rolleyes: Koja glupost, pa ne počinje sunčano vrijeme u 7. mjesecu :rolleyes::rolleyes:

Ja sam ih vidjela u Nami na Trgu...

peekaaboo3
02.06.2010., 09:21
Curke, gdje kupiti one daske za wc za klince koje se stavljaju na wc dasku. Mislimo odmah početi s navikavanjem obavljanja toaleta na wc, a ne na tutu. Molim vaša iskustva -da li je i ta dječja daska preširoka za tako male guze ili nije? Thx.

Plavooka Sanja
02.06.2010., 09:31
Curke, gdje kupiti one daske za wc za klince koje se stavljaju na wc dasku. Mislimo odmah početi s navikavanjem obavljanja toaleta na wc, a ne na tutu. Molim vaša iskustva -da li je i ta dječja daska preširoka za tako male guze ili nije? Thx.

mi smo kupili u baby media shopu, tigex nastavak, čini mi se dobar

http://www.media-commerce.com.hr/wcnastavak.html

eruditio
02.06.2010., 10:39

u proslotjednom konzumovom letku je bilo da ih imaju po 80kn, u svim bojama, u super konzumima.
V. Gorica ti je vjerojatno predaleko, ali ako nije, ima ducan Bebac, ja sam tamo kupila bertonneov po 150kn (a onda ih snizili na 75:mad:)

anse22
02.06.2010., 10:54

imas u BMS ili onom magic baby-ju,oni imaju za kolica i univerzalne suncobrane,mislim da su cca 120 kn,mozda se varam ali tu negdje i u zadru ih je bilo prosli tjedan u svim mogucim bojama,pa pretpostavljam da ima i u zagrebu jer je gore uvijek veci izbor:mig:

Zvrksa
02.06.2010., 13:09
mislis na baterije?
mi imamo ovaj http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=218&state=toyTypeId=13@elementId=0@ageId=0

ne, imam na baterije, ali sam čula da ih ima i na struju i baš me zanima tko ih drži

Zvrksa
02.06.2010., 13:22
ja imam ovakav: http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=217&state=toyTypeId=13@elementId=0@ageId=0

imam identičan:cerek::D...posudila mi frendica, al veli da te baterije dosta brzo odlaze (koliko dugo vama traju?) pa sam mislila nabaviti neki na struju...tak i tak su tek sad ljudi počeli ispitivati šta nam treba, pa da od nekog bližeg poželim taj na struju:mig:

klarah
02.06.2010., 13:26
ma ljubim te:cerek:, sutra bjezim u merkur:D
Aj baš mi javi jesi našla:)
zna li netko gdje ima kupiti mobila na struju, sa glazbom, i koliko otprilike koštaju?
Ima u Lidlu, bar je jučer bilo u Sesvetama, 100 kn muzički vrtuljak. A ima i u Sparu svakom od Tiny Love tak oko 300 kn ne znam točno. Ma imaš skoro svugdje. Mi imamo Tiny Love od 380 kn iz Baby Media Shopa, 4 glazbe, može svijetlit, daljinski koji nismo nikad koristili. Curka je jako voljela taj mobile, isplatila se svaka kuna, mogla sam se i istuširat dok je ona gledala u to. Isplatilo se definitivno.

Imaš u TL u sklopu paketa za zaštitu, košta oko 50 kn čini mi se, mi kupili, curka prvo što napravi - ščupa tu zaštitu, uspjelo joj je bez problema:rofl:.
Vidjela sam i u Lidlu paket sa zaštitom, čini mi se bolja ta zaštita za rubove od ovog iz TL, ali nisam probala pa ne mogu tvrdit sa sigurnošću.

cvijetić
02.06.2010., 13:27
Zvrksa, nisam imala tinylove, ali na našem baterije nisu otišle koliko god puta smo navili M.
po meni nema potrebe za tim na struju...pa nećeš navijati po sat vremena dnevno

klarah
02.06.2010., 13:27
imam identičan:cerek::D...posudila mi frendica, al veli da te baterije dosta brzo odlaze (koliko dugo vama traju?) pa sam mislila nabaviti neki na struju...tak i tak su tek sad ljudi počeli ispitivati šta nam treba, pa da od nekog bližeg poželim taj na struju:mig:

E i naš je takav:cerek: i baterije su čist pristojno izdržavale, po mjesec dana. A dva-tri puta dnevno je bio upaljen po 20 minuta sa svjetlom.

-lavica-
02.06.2010., 13:30

Mi tražili prije mjesec dana i nigdje nije bilo nisam mogla vjerovati...:flop:

Na kraju sam krenula sve redom zvati, našla u BMS univerzalni po 70 kuna, naručila boju i idući dan kupila.:mig:

Blanco
02.06.2010., 13:42
Evo ako nekoga zanima....

Našla sam danas bicikl za curke sa pomoćnim kotačima,kočnicom i pravim gumama za 540kn.I to roza sa trakicama na volanu:cerek:.Samo takav je došo u obzir....roza,roza i roza:cerek:Bicikl je za 2,5g do 4g.

Inače sam prošla skoro cijeli zg i takvi, malo bolji bicikli su od 800 do 1200kn:eek: što je stvarno previše.Ima i jeftinijih bicikla ali sa plastičnim gumama i izgledaju kao da će se raspasti:eek:

Ovaj sam našla u DSG-u i to sam ga morala čekati jer su ostali planuli odmah.

nosorog
02.06.2010., 13:47

pa otkad smo ih kupili :lol:
ne ozbiljno, ja sam taj kupila krajem 12.mjeseca, dakle sada je vec proslo 5 mjeseci sa istima
a dosta to nama svira. ujutro barem 3 puta odvrti, i nekad prek dana.... navecer smo u pocetku to vrtili, al sada ju to samo razbudi pa vise ne. dobro, ima dana kada ga uopce ne palimo, al to je rijetko.
jedino onog majmuna ne palimo bas cesto.

ne znam ti za struju

nosorog
02.06.2010., 13:50
E i naš je takav:cerek: i baterije su čist pristojno izdržavale, po mjesec dana. A dva-tri puta dnevno je bio upaljen po 20 minuta sa svjetlom.

pa koje baterije stavljate da tak brzo odu?
bas sam sad isla vidit, al ja to ne znam otvorit, morat cu pitat mm-a, jer to je onda do baterija.

isto tako imamo i fisher price ljuljacku, baterije koje smo stavili kad smo kupili su unutra i jos ljulja i svira, barem sat vremena dnevno :ne zna:

mom2be
02.06.2010., 14:13
nama isto dosta dugo traju (ne bas k'o nosorogu :zubo:), cca dva mjeseca
a vrti se vise puta dnevno po 20 minuta

blond lady
02.06.2010., 14:51
Evo ako nekoga zanima....

Našla sam danas bicikl za curke sa pomoćnim kotačima,kočnicom i pravim gumama za 540kn.I to roza sa trakicama na volanu:cerek:.Samo takav je došo u obzir....roza,roza i roza:cerek:Bicikl je za 2,5g do 4g.

Inače sam prošla skoro cijeli zg i takvi, malo bolji bicikli su od 800 do 1200kn:eek: što je stvarno previše.Ima i jeftinijih bicikla ali sa plastičnim gumama i izgledaju kao da će se raspasti:eek:

Ovaj sam našla u DSG-u i to sam ga morala čekati jer su ostali planuli odmah.

baš takav tražim i ja, dsg šta je to :ne zna:

cvijetić
02.06.2010., 15:21
baš takav tražim i ja, dsg šta je to :ne zna:

DSG je trgovina s biciklima i opremom. super su. ubaci ih u google

ewa33
02.06.2010., 15:31

Znas kak smo mi to rijesili, sa punjacem baterija. Imamo bar tri razlicite igracke na baterije i nama su se stvarno brzo praznile pa nas punjac spasava.

blond lady
02.06.2010., 15:39
našla sam na netu dsg dućan ali ih ima više u zg...
sad bi bilo dobro znati u kojem točno dućanu je kupila

Zvrksa
02.06.2010., 18:47
Znas kak smo mi to rijesili, sa punjacem baterija. Imamo bar tri razlicite igracke na baterije i nama su se stvarno brzo praznile pa nas punjac spasava.

imam ja par punjača, ali to su one full debele baterije, a za njih nemam punjač

hvala svima na odgovorima...onda stvarno ne znam šta je ona radila i koliko je to puštala kad kaže da su joj brzo odlazile:ne zna:
budem isprobala pa javim koliko nama traju

Zvrksa
02.06.2010., 18:49
DSG je trgovina s biciklima i opremom. super su. ubaci ih u google

cure, imate i dućan Keindl sport, a uskoro se otvara i Protea Jaska, pa možda da si i kod njih škicnete izbor i cijene...to su sva 3 malko bolja dućana sa kvalitetnijim biciklima

Nespavalica
02.06.2010., 20:42

Na kraju sam krenula sve redom zvati, našla u BMS univerzalni po 70 kuna, naručila boju i idući dan kupila.:mig:

Možda je ovo glupo pitanje ali gdje je BMS? Kako je puni naziv? inače i ja sam u potraži za suncobranom a da ne košta 250 kn kao u adaxu

i još jedno pitanje, da li netko zna što se događa sa Avent flašicama od 260 ml, gdje god sam gledala tipa dm, interspar, kaufland, plodine koje inače drže avent imaju i onu malu i veliku ali tih nema nigdje:ne zna:

Orlandica
02.06.2010., 21:09

Tnx! Baš ću sutra nazvat :mig:

Možda je ovo glupo pitanje ali gdje je BMS? Kako je puni naziv? inače i ja sam u potraži za suncobranom a da ne košta 250 kn kao u adaxu

i još jedno pitanje, da li netko zna što se događa sa Avent flašicama od 260 ml, gdje god sam gledala tipa dm, interspar, kaufland, plodine koje inače drže avent imaju i onu malu i veliku ali tih nema nigdje:ne zna:

To ti je Baby media shop (http://www.media-commerce.com.hr/ducani.php)

Čokolada07
02.06.2010., 21:37
Jel ima negdje kod nas kupiti ovakav nastavak za wc.. da je mekani gore a ne tvrda plastika?

http://img02.taobaocdn.com/bao/uploaded/i2/T1_9tiXchEXXbRrQEV_021405.jpg_310x310.jpg http://img.auctiva.com/imgdata/4/6/2/8/9/3/webimg/367790039_tp.jpg

Našla sam na ebayu nešto ali traže previše.. samo poštarina je 25$.

mali_cox
02.06.2010., 21:57
Jel ima negdje kod nas kupiti ovakav nastavak za wc.. da je mekani gore a ne tvrda plastika?

Mi smo kupili u Baumaxu slučajno sasvim takav koji je gore mekani. Moj M neće ni na čemu što nije mekano sjediti. Platili smo ga nekih 70kn, skroz je sladak, s nekim psićima. :)

Čokolada07
02.06.2010., 22:25
Mi smo kupili u Baumaxu slučajno sasvim takav koji je gore mekani. Moj M neće ni na čemu što nije mekano sjediti. Platili smo ga nekih 70kn, skroz je sladak, s nekim psićima. :)

Kod mene nema Baumax.. samo Bauhaus.. :mama:

wolfmaiden
03.06.2010., 09:17
ne znam jel ovo spada pod akcije ili ovdje, ali neki dan smo kupili preeekrasne mekane kožne cipelice za bebe u smile4me.net shopu po 119,00 kn. naše su sa cvjetekima, a sad vidim da su s jagodicom na akciji po 99,00 kn, ali nema veze, ove nam se više sviđaju ;)

http://smile4me.net/katalog/funkee_feet0-6.html

gotovo iste takve su u sunšcu 155,00 kn! iako smo davali i više, ove funkee feet su me zbilja oduševile, najviše zbog toga što ih moja curka uopće ne može skinuti s nogu...probala par puta i odustala :D

klarah
03.06.2010., 09:46
ne znam jel ovo spada pod akcije ili ovdje, ali neki dan smo kupili preeekrasne mekane kožne cipelice za bebe u smile4me.net shopu po 119,00 kn. naše su sa cvjetekima, a sad vidim da su s jagodicom na akciji po 99,00 kn, ali nema veze, ove nam se više sviđaju ;)

gotovo iste takve su u sunšcu 155,00 kn! iako smo davali i više, ove funkee feet su me zbilja oduševile, najviše zbog toga što ih moja curka uopće ne može skinuti s nogu...probala par puta i odustala :D

Mi takve naručili putem misulice.com za 85 kuna. Meni se čine potpuno iste te osim uzoraka. Super su nam.

blond lady
03.06.2010., 10:10

mi smo to kupili u kiki i platila 100 kn ali ima to u svakom malom dućanu koji prodaje premnu za kupacimo, daske za wc itd.

Veky39
03.06.2010., 10:53

bilo ih je u super konzumu,kojih 60kn košta! mi kupili tamo,ali već jako dugo! pogledaj!:mig:
bilo je i u TL od bebe conforta za 80kn!

Čokolada07
03.06.2010., 12:30
Znači ima svuda samo treba imat sreće i naletit na to.. :D Ok.. hvala vam.. :)

mops0807
03.06.2010., 14:01
ima sigurno mjesec dana neka mama je napisala da u emezzeti-kastela ima kupiti didakticki stolic po 199kn.ja sam bila jucer to vidjeti i totalno je katastrofa.iako su na kutiji nacrtane note ne svira uopce nego se samo mogu micati neki botuni pritiskati i sl...pa da ne idete bezveze:mig:

pia2
03.06.2010., 14:29
bilo ih je u super konzumu,kojih 60kn košta! mi kupili tamo,ali već jako dugo! pogledaj!:mig:
bilo je i u TL od bebe conforta za 80kn!

ima u chicca:)

marija_os
03.06.2010., 14:35
molim vas ako netko zna gdje ima za kupiti ovakav ili sličan, ali da je podni, jumper

http://i50.tinypic.com/34erfhg.jpg

Čokolada07
03.06.2010., 14:39
ima u chicca:)

Znaš možda cijenu?

nosorog
03.06.2010., 18:02

tko kupije prek ebaya, ista stvar:

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-LUXURY-SOFT-LEATHER-BABY-SHOES-6-12-MTHS-DAISIES-/400114880680?cmd=ViewItem&pt=UK_Baby_BabyShoes_BabyShoes_GL&hash=item5d28b490a8#ht_3739wt_911

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-LUXURY-LEATHER-BABY-SHOES-6-12-MTHS-RED-FLW-/160435275388?cmd=ViewItem&pt=UK_Baby_BabyShoes_BabyShoes_GL&hash=item255ab0067c#ht_2614wt_911

adriatica
03.06.2010., 21:16

Imaš ih na ebayu za 50-ak kn sa poštarinom ;)

the redCat
03.06.2010., 23:12
Imaš ih na ebayu za 50-ak kn sa poštarinom ;)

Meni je upravo stigao tako jedan presladak bademantil za maloga, ima uši našivene na kapuljači, 100% pamuk, skroz ugodan....ma savršen, ali ne smijem reći koliko malo sam ga platila:D

A pitala po našim trgovinama, i svi me blijedo gledaju, i nude onaj dječji ručnik...

BlackLotus
03.06.2010., 23:19
Meni je upravo stigao tako jedan presladak bademantil za maloga, ima uši našivene na kapuljači, 100% pamuk, skroz ugodan....ma savršen, ali ne smijem reći koliko malo sam ga platila:D

A pitala po našim trgovinama, i svi me blijedo gledaju, i nude onaj dječji ručnik...

jooooj ja neki dan vidjela u nekom od kataloga novih na akciji... ne znam koji supermarket.. mislim da su 50ak kn.. kolko si a platila da znam dal da pretražim sve i odem po ovaj il da ipak haram po ebayu? :D

the redCat
04.06.2010., 00:05
jooooj ja neki dan vidjela u nekom od kataloga novih na akciji... ne znam koji supermarket.. mislim da su 50ak kn.. kolko si a platila da znam dal da pretražim sve i odem po ovaj il da ipak haram po ebayu? :D

To ti je OK cijena, ja nemam strpljenja obilaziti, razmazilo me ovo kad mi dođe na kućna vrata:D I navikla sam se da je kvaliteta jako dobra, ovaj je konkretno George i znam da mogu centrifugirati do mile volje, da se neće uništiti:top:

Blanco
04.06.2010., 09:19
našla sam na netu dsg dućan ali ih ima više u zg...
sad bi bilo dobro znati u kojem točno dućanu je kupila

Sorry,na forumu sam samo na poslu:cerek:doma ne stignem....

Ja sam kupila u onome na uglu Slovenske i Ilice,ali ni tamo ga nisu imali nego su da doveli iz nekog njihovog drugog dućana.
Mislim da su rekli da će dobiti još al bi bilo dobro da ga rezerviraš jel stvarno ga odmah prodaju čim stave na izlog.
Tak sam je vidla i dođem za tri sata a oni prodali....pa sam naručila:cerek:

Inače,jučer ga je vozila i super joj je....:cerek:

funy
04.06.2010., 16:48
Zanima me da li je netko kupovao odjeću za djecu od organskog pamuka i gdje se ima kupiti?

Zvrksa
04.06.2010., 16:58
ima H&M I M&S, za ostale ne znam...iskreno, ne kužim baš preveliku razliku

Čokolada07
04.06.2010., 16:59
Zanima me da li je netko kupovao odjeću za djecu od organskog pamuka i gdje se ima kupiti?

Upravo danas naletila na OVO (http://ekobebe.hr/)...

Ja sam jednom kupila jednu majicu s nekog net shopa koji više ne postoji i majica je bila odlična.. peri deri a turbo mekana.. s ove stranice gore nisam kupovala.. a i nisu baš jeftini.. bodić najjeftiji 74 kn komad.. a i nemaju neki izbor.. :ne zna:

funy
04.06.2010., 17:13
Upravo danas naletila na OVO (http://ekobebe.hr/)...

Ja sam jednom kupila jednu majicu s nekog net shopa koji više ne postoji i majica je bila odlična.. peri deri a turbo mekana.. s ove stranice gore nisam kupovala.. a i nisu baš jeftini.. bodić najjeftiji 74 kn komad.. a i nemaju neki izbor.. :ne zna:

Hvala puno, ali dobro si rekla nije baš neki izbor...u svakom slučaju imaš dobro iskustvo s tim organskim pamukom? Radi se o tome da jedna beba ima neke alergije pa su roditelji čuli za organski pamuk

the redCat
04.06.2010., 17:19
Gdje su u Rijeci najpovoljniji bodići bez rukava?

U Plodinama su po 23 kn, a treba mi više toga tako da mi je preskupo
Gledala i po eBayu pa nisam ništa pametno našla...

Čokolada07
04.06.2010., 17:28
Hvala puno, ali dobro si rekla nije baš neki izbor...u svakom slučaju imaš dobro iskustvo s tim organskim pamukom? Radi se o tome da jedna beba ima neke alergije pa su roditelji čuli za organski pamuk

Kažem imala sam samo jednu majicu.. mislim da je bila broj 62 tako da ju je zvrk nosio dok je bio bebica.. i stvarno je majica odlična bila... nakon hrpe pranja kao nova.. a posebno je bila mekana... Sad ne znam kako bi ta bebica reagirala jer zvrk nema nikakve alergije pa je nama odgovaralo i nikakvih reakcija nije bilo.. pa ne znam ti dati pametan savjet.. :ne zna:

Čokolada07
04.06.2010., 17:29
Gdje su u Rijeci najpovoljniji bodići bez rukava?

U Plodinama su po 23 kn, a treba mi više toga tako da mi je preskupo
Gledala i po eBayu pa nisam ništa pametno našla...

Čula sam da su u Toweru u Deviću jefitini i dobri.. nisam još bila pa ne znam sigurno kakvi su..

funy
04.06.2010., 17:40
Kažem imala sam samo jednu majicu.. mislim da je bila broj 62 tako da ju je zvrk nosio dok je bio bebica.. i stvarno je majica odlična bila... nakon hrpe pranja kao nova.. a posebno je bila mekana... Sad ne znam kako bi ta bebica reagirala jer zvrk nema nikakve alergije pa je nama odgovaralo i nikakvih reakcija nije bilo.. pa ne znam ti dati pametan savjet.. :ne zna:

Hvala, našla sam nešto :top: http://www.irasorganic.hr/

the redCat
04.06.2010., 17:44
Čula sam da su u Toweru u Deviću jefitini i dobri.. nisam još bila pa ne znam sigurno kakvi su..

Hvala, ja nisam imala pojma da je i Dević u Tower :brukica:

Čokolada07
04.06.2010., 17:46
Hvala, našla sam nešto :top: http://www.irasorganic.hr/
Ajme ovi su još skuplji od onog što sam ja našla.. :eek:
Hvala, ja nisam imala pojma da je i Dević u Tower :brukica:

Nisam ni ja imala pojma.. cure ovdje su mi rekle.. i naravno saznala sam kad sam došla iz Towera.. :rofl::rofl:

funy
04.06.2010., 17:55
[QUOTE=Čokolada07;27055971]Ajme ovi su još skuplji od onog što sam ja našla.. :eek:

:rofl: je skupi su ali bar ima izbora...treba mi poklon za tu bebu sa alergijom

Ani4
04.06.2010., 19:00

Imaju u C&A majice od Bio Cotona. To bi bilo to? :ne zna:
Ja sam uzela deckima par komada, nisu skuplje od ostalih, a mrvicu su na opip mekse od "normalnih".

mayabela
04.06.2010., 19:16

U Deviću u Toweru su 13kn, s kratkim rukavima i bez, duplo jeftiniji od Devića u Plodinama :rolleyes: (24kn)

sandrić
04.06.2010., 20:46

Carter's, Osh Kosh,ne znam za ove naše jer je to tu relativno novo al ja sam dobivala robicu njihovu iz Amerike nekakav specijalni pamuk,vjerojatno je to to ne može bit 56 vrsta pamuka :confused:

funy
05.06.2010., 09:44
kupila sam bodić na http://www.irasorganic.hr pa javim kakav je:mig:

the redCat
07.06.2010., 11:59

Evo, bili tamo, nema ništa od bodića bez rukava br. 86, i ne znaju hoće li uskoro dobivati

Gdje da kupim povoljne i zgodne kupaće gaće za jednogodišnjaka u Rijeci?

forum mamica
07.06.2010., 12:57
Je li netko vidio bijele otvorene ili poluotvorene sandalice za dečka nehodača?

blond lady
07.06.2010., 13:19
Sorry,na forumu sam samo na poslu:cerek:doma ne stignem....

Ja sam kupila u onome na uglu Slovenske i Ilice,ali ni tamo ga nisu imali nego su da doveli iz nekog njihovog drugog dućana.
Mislim da su rekli da će dobiti još al bi bilo dobro da ga rezerviraš jel stvarno ga odmah prodaju čim stave na izlog.
Tak sam je vidla i dođem za tri sata a oni prodali....pa sam naručila:cerek:

Inače,jučer ga je vozila i super joj je....:cerek:

danas sam zvala, nemaju trenutno više ali će dobiti za ca. 3 dana pa ću rezervirati i otići ...

iva0404
07.06.2010., 14:24
lijepe košuljice za dvogodišnjaka??? gdje? samo nemojte reći u C&A jer imaju svega jedan model košulje...barem je bilo kad sam ja bila.

Čokolada07
07.06.2010., 16:26
Evo, bili tamo, nema ništa od bodića bez rukava br. 86, i ne znaju hoće li uskoro dobivati

Gdje da kupim povoljne i zgodne kupaće gaće za jednogodišnjaka u Rijeci?

A jel ima možda većih brojeva? I malenih gaćice? Jesi vidjela slučajno?

A kupaće sam vidjela neki dan u TL.. mislim da su 25 ili 29 kn.. nisam sigurna..

the redCat
07.06.2010., 19:32
A jel ima možda većih brojeva? I malenih gaćice? Jesi vidjela slučajno?

A kupaće sam vidjela neki dan u TL.. mislim da su 25 ili 29 kn.. nisam sigurna..

Ima 92 ali najbolje da provjeriš da ne ideš uzalud tel.broj je 400 170, Tower, Dević

Čokolada07
07.06.2010., 20:09
Ima 92 ali najbolje da provjeriš da ne ideš uzalud tel.broj je 400 170, Tower, Dević

E taj broj nam i treba.. samo nisam nikad imala njihove bodiće pa ne znam koliko je realan taj njihov 92.

Uzela sam u Kaflandu neki bodić.. ne znam jel njihov jer ne piše ništa na njemu ali broj 98 nam je na knap.. a skoro sam uzela 86..

Hvala ti :mig:

inoxica
07.06.2010., 20:36
lijepe košuljice za dvogodišnjaka??? gdje? samo nemojte reći u C&A jer imaju svega jedan model košulje...barem je bilo kad sam ja bila.

u Turbo Limachu ima, u KC i u importane galeriji imaš 50 posto popusta na svu odjeću i imaju i košulje

somewhere in time
08.06.2010., 12:00
Je li tko nedavno po Splitu tražio putne krevetiće?

Tražim najobičniji putni krevetić bez ikakvih kerefeka. Adax nema nikakvih, u Tintiliniću samo neki izložbeni rozi, u TL-u samo neki s muzikom.

Gdje još da pogledam? :ne zna:

lotus_flower
08.06.2010., 12:05
evo da i tu pitam:

cure, jel tko vidio igdje Bubu suncobrane?

Koliko sam shvatila, ona idu osim originala još na Muru?

Bila jučer u TL i vele da će ih dobiti tek za mjesec dana....tko još osim TL drži te suncobrane? :moli:

cvijetić
08.06.2010., 12:37
lotus, mislim da bubu drži samo TL

Nespavalica
08.06.2010., 16:58
Je li tko nedavno po Splitu tražio putne krevetiće?

Tražim najobičniji putni krevetić bez ikakvih kerefeka. Adax nema nikakvih, u Tintiliniću samo neki izložbeni rozi, u TL-u samo neki s muzikom.

Gdje još da pogledam? :ne zna:

Znam da je bilo u Plodinama i ako se ne varam u Lidlu (ja nisam iz Splita nego je bilo po njihovim katalozima).

Nespavalica
08.06.2010., 17:00
evo da i tu pitam:

Jooj i ja tražim taj suncobran, lokacija Osijek i zovem TL svaki tjedan ali kaže mi ženska trebaju dobiti stalno a nikako da stignu:rolleyes: tako bi mi pasao onaj tirkizno plavi. Ovi iz drugih trgovina mi po boji uopće ne idu, izgleda da ćemo se voziti šareni ko cirkus:mad: Jel bi štogod ubrzalo stvari da se naruči preko weba u TL?

petra23
08.06.2010., 17:15
Lidl, cijela HR, 300 kn, kupila jučer
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-4EC33228-69E2B753/lidl_hr/hs.xsl/index_13808.htm

the redCat
08.06.2010., 18:46
Zna mi netko reći kad počinju ljetna sniženja u SLO?

Išli bi do H&M, C&A u Kopar ali ne želim da par dana poslije krenu sniženja:o

dazzling
08.06.2010., 20:23
Je li netko vidio bijele otvorene ili poluotvorene sandalice za dečka nehodača?

ja kupila svojoj curki u nami.. vidjela da imaju i za decke. cca. 60tak kn..

forum mamica
08.06.2010., 20:56
ja kupila svojoj curki u nami.. vidjela da imaju i za decke. cca. 60tak kn..

Super, hvala!!!
Još mi samo reci, ako nije problem, u kojoj Nami, da ne lunjam bespotrebno?
Jesi možda zapazila ima li svijetlo plavih?

lotus_flower
08.06.2010., 22:04
lotus, mislim da bubu drži samo TL

to sam i mislila :rolleyes:
ali ok, izgleda da sam se snašla preko jedne drage forumašice :cerek:

Jel bi štogod ubrzalo stvari da se naruči preko weba u TL?

pojma ti nemam :ne zna:

Zvrksa
09.06.2010., 07:50

vidjela sam na jednom drugom forumu da su sada u Grazu npr. snižene hlačice i nešto sitno odjeće, ali da će najvjerojatnije krenuti krajem lipnja s velikim popustima...vjerujem da u Slo krenu u isto vrijeme s popustima

mayabela
09.06.2010., 14:41

Ja bila jučer po hranilicu i zaboravila pitati :D

Neka robica je već snižena, ali obično kod njih počinju sniženja prije nego u italiji, već krajem mjeseca, pa ako ti nije hitno :ne zna:

dazzling
09.06.2010., 20:23
Super, hvala!!!
Još mi samo reci, ako nije problem, u kojoj Nami, da ne lunjam bespotrebno?
Jesi možda zapazila ima li svijetlo plavih?

joj iskreno nemam pojma, nisam baš razgledavala muške modele, pa ni ne znam kakvi su.. to su koki sandalice..

nama na kvatriću.. ali ja kupila prije koji tjedan, pa ne znam jesu li možda prodali :ne zna:

forum mamica
09.06.2010., 20:33
joj iskreno nemam pojma, nisam baš razgledavala muške modele, pa ni ne znam kakvi su.. to su koki sandalice..

nama na kvatriću.. ali ja kupila prije koji tjedan, pa ne znam jesu li možda prodali :ne zna:

Super, hvala. A cijena?

Edina
09.06.2010., 21:15
Zna li koja mama di ima ovako nešto za kupit
http://www.webnautica.it/giubbotto-di-salvataggio-per-neonati-baby-safe-150n-simpson-p-2369.html
Nebi onaj na napuhavanje za 10kn, nego neki ozbiljniji :mig:

the redCat
10.06.2010., 00:15
Hvala na info za sniženja u SLO:top:

A ako kome trebaju bodići Dević, zvala Tower, br.86 bodiće bez rukava nisu dobili, možda stignu sljedeći tjedan

Ima li u C&A ili H&M onih većih pakiranja bodića, tipa 5 ili 7 kom? Da su možda povoljniji...
Ili se baš kupuje jedan po jedan?

lana74
10.06.2010., 06:40
turbo limach (u primi 3), split, zatvara se, SVA odjeća na sniženju 50 %

carrie23
10.06.2010., 08:21
gdje da kupim bazenčić mali lijepi? da nije skup i da je lijep! znam da ih vjerojatno ima posvuda, još nisam počela tražit, iskreno, neda mi se po ovoj vrućini obilazit sve dućane, pa ako je netko kupio - gdje je i kakav kupio? hvala:mig:

carrie23
10.06.2010., 08:24
e da! kupujem i guralicu! gdje su najjeftinije, a da su ok?

ribica0603
10.06.2010., 08:24
gdje da kupim bazenčić mali lijepi? da nije skup i da je lijep! znam da ih vjerojatno ima posvuda, još nisam počela tražit, iskreno, neda mi se po ovoj vrućini obilazit sve dućane, pa ako je netko kupio - gdje je i kakav kupio? hvala:mig:

mi kupili mali 122 cm (promjer) i 25 cm dubine u Metrou...nekih 30-ak kuna

to je bilo prije 10-ak dana,bili su na akciji...sad ne znam cijenu...

ali vidjela sam ih u Konzumu jucer...nisam gledala cijenu...

Zvrksa
10.06.2010., 08:28
Ima li u C&A ili H&M onih većih pakiranja bodića, tipa 5 ili 7 kom? Da su možda povoljniji...
Ili se baš kupuje jedan po jedan?

H&M ima po 3,5 i 7 kom.
npr. 3 kom. bez popusta su 9,95, a 7kom. 19,95
znam da ima i C&A ali ne znam njihove cijene

Irra
10.06.2010., 09:59
jučer smo bili u t-mobile centru na cvjetnjaku i kako imaju kutak za bebe mali se zaigrao.

dakle, radi se o drvenoj kocki po meni možda 50x50x50 cm koja ima gore nešto kao križić-kružić drvenu igru, stavljaju se oblici a sa strane imaju neke prozorčiće, utore i sl.
nisam baš objasnila nešto, ali ako je neko bio tamo zna o čemu pričam.

pa da li neko zna gdje ima takvo nešto za kupiti :confused:

SummerNight
10.06.2010., 10:05
To smo vidjeli na sajmu sad, neka trgovina s drvenim didaktickim igrackama! Ubi me ne mogu se sjetiti kako se zovu ali mozda sam nekom olaksala. :rofl:

RazmaŽena
10.06.2010., 10:10
zna li netko gdje ima muških pamučnih bermuda za 12 mj bebača, a da ne koštaju ko da su od suvog zlata?
dakle, bermuda, ne šorceva ili dugih hlača

setzerka
10.06.2010., 10:25
ja bermude uzela u osh koshu, 129kn. nisu bas jeftine, al dobro stoje na guzi:cerek:
ima bez i tamnoplave

RazmaŽena
10.06.2010., 10:32
ja bermude uzela u osh koshu, 129kn. nisu bas jeftine, al dobro stoje na guzi:cerek:
ima bez i tamnoplave
bili jučer tamo i nema :ne zna:
trgovkinja mi pokazala neke duge hlače tamnoplave kada sam ju pitala za bermude
a 129 kn mi je ok cijena, vidila sam ja neke za 210 kn :rolleyes:

setzerka
10.06.2010., 10:37
nemaju? a ja mislila otic kupit i bez jer su nam super za puzanje. mislim da je to bilo prosli tjedan i to im je stiglo taj dan, jos mi je prodavacica rekla da ni sama ne zna kojih sve boja ima jer je nova roba. to pricam za avenue, mozda im se razlikuje asortiman od ducana do ducana:ne zna:

Ani4
10.06.2010., 11:07
jučer smo bili u t-mobile centru na cvjetnjaku i kako imaju kutak za bebe mali se zaigrao.

dakle, radi se o drvenoj kocki po meni možda 50x50x50 cm koja ima gore nešto kao križić-kružić drvenu igru, stavljaju se oblici a sa strane imaju neke prozorčiće, utore i sl.
nisam baš objasnila nešto, ali ako je neko bio tamo zna o čemu pričam.

pa da li neko zna gdje ima takvo nešto za kupiti :confused:

Trgovina se zove Woody i otvara se oko 15.06. u Tkalcicevoj blizu O2P.
Imaju igracke na www.trgovina-lotus-woody.hr ili na Facebooku Woody drvene igracke.

carrie23
10.06.2010., 11:22
zna li netko gdje ima muških pamučnih bermuda za 12 mj bebača, a da ne koštaju ko da su od suvog zlata?
dakle, bermuda, ne šorceva ili dugih hlača

ima u Vrtuljku, 29kn su jedne - nisam sigurna šta su ti bermude, ovo su pamučne tanke hlačice do koljena (ja sam naravno kupila svih boja kojih je bilo:D)

Blanco
10.06.2010., 11:24
Evo,ako nekoga zanima...

Kupila sam danas kremu za sunčanje AVENE 50 faktor za 143 kn ali dobijete uz to šeširić i majcu sa kratkim rukavima vel.4. i termalnu vodu u spreju.

Čini mi se ok cijena....šeširić je super sa produženim nastavkom iza za leđa a majca je od malo debljeg pamuka(nije prozirna) i ima kragnu.Sve je bijelo.

Eto....:)

e da,to sam kupila u apoteci na uglu Ilice i Slovenske ali vjerojatno ima u svim apotekama

Lake
10.06.2010., 11:34
Evo,ako nekoga zanima...

Kupila sam danas kremu za sunčanje AVENE 50 faktor za 143 kn ali dobijete uz to šeširić i majcu sa kratkim rukavima vel.4. i termalnu vodu u spreju.

Čini mi se ok cijena....šeširić je super sa produženim nastavkom iza za leđa a majca je od malo debljeg pamuka(nije prozirna) i ima kragnu.Sve je bijelo.

Eto....:)

e da,to sam kupila u apoteci na uglu Ilice i Slovenske ali vjerojatno ima u svim apotekama

mi smo to kupili još lani :) i baš je super ponuda, istina!

razmaŽena pogledaj u Zari, obične pamučne hlače ono tipa tuta, za na plažu su 59 kn a karirane bermude sa đepićima su 129-139 kn :)

setzerka
10.06.2010., 11:49
bermude su meni hlace do ispod koljena:ne zna:

LucijaV
10.06.2010., 11:53
Gdje kupiti Sprej protiv komaraca" Zanza no" chicco i kolika mu je cijena?Jeste zadovoljne njime?

funy
10.06.2010., 12:34
kupila sam bodić na http://www.irasorganic.hr pa javim kakav je:mig:

stigao bodić i savršen je, bebica i roditelji prezadovoljni, za web trgovinu gdje sam kupila imam reći samo pohvale, stiglo je za tri dana u prekrasnoj kutijici i zamotano kao poklon, možda jesu malo skuplji ali za poklone su idealni :top:

Veky39
10.06.2010., 22:20
Gdje kupiti Sprej protiv komaraca" Zanza no" chicco i kolika mu je cijena?Jeste zadovoljne njime?

Mi kupili prošle godine u dm,ne znam točno cjenu,otprilike oko 40kn!ako se dobro sjećam!:)
ja sam bila zadovoljna sa njim!lako se nanese,ne masti i dobro miriše!:D

LucijaV
11.06.2010., 12:05
Danas tražim po cijelom gradu Sprej protiv komaraca" Zanza no" chicco i ne mogu ga nigdje naći,jel ga kupio tko nedavno?

katekit
11.06.2010., 12:23
Da ne vrtim sve stranice jel zna netko gdje se mogu kupiti navlake za sportski/sjedeći dio kolica? A i za AS?
Imam inglesinin model ali oni ne uvoze te dodatke pa bi pokušala kupiti od drugih
marki kolica.

dijana128
11.06.2010., 13:21
Jel netko zna gdje kupiti kisobran za peg perego kolica?

Ani4
11.06.2010., 13:23
Jel netko zna gdje kupiti kisobran za peg perego kolica?

U Tintilinicu i F4M. E sad, imaju li ih trenutno...:ne zna:

mom2be
11.06.2010., 13:31
u fun4mum su stigli ovaj ponedjeljak
za tintilinic ne znam

ona01
11.06.2010., 21:17
POZDRAV SVIMA !

GDJE U ZAGREBU IMA GEOX CIPELA ZA DIJECU (BR. 35 - 36) PO MOGUĆNOSTI NA AKCIJI ???

NA ŽALOST U TURBO LIMAČU IH VIŠE NEMA !

HVALA UNAPRIJED ZA SVAKU INFORMACIJU

blond lady
12.06.2010., 08:14
POZDRAV SVIMA !

GDJE U ZAGREBU IMA GEOX CIPELA ZA DIJECU (BR. 35 - 36) PO MOGUĆNOSTI NA AKCIJI ???

ima geox dućan u city centru one

tinkaa
12.06.2010., 20:56
POZDRAV SVIMA !

U AM u jednom dućanu na drugom katu imaju na sve cipele 40% popusta, jer zatvaraju dućan. Vidjela sam da imaju i dječje Geox cipelice, ali ne znam točno za brojeve.

bABY_M
12.06.2010., 23:25
Zna li koja mama di ima ovako nešto za kupit
http://www.webnautica.it/giubbotto-di-salvataggio-per-neonati-baby-safe-150n-simpson-p-2369.html
Nebi onaj na napuhavanje za 10kn, nego neki ozbiljniji :mig:

Mislim da sam vidjela u Prenatalu, imaju Speedo.

titirlica
13.06.2010., 07:54
Danas tražim po cijelom gradu Sprej protiv komaraca" Zanza no" chicco i ne mogu ga nigdje naći,jel ga kupio tko nedavno?

Nemoj se truditi, prestali su ga proizvoditi :(

Ani4
13.06.2010., 08:04
Moja frendica kupila prekjucer u DM-u u Spanskom.

titirlica
13.06.2010., 08:08
Moja frendica kupila prekjucer u DM-u u Spanskom.

što je kupila tvoja frendica ?

Ani4
13.06.2010., 08:09
Pa taj Chicciov sprej protiv komaraca.

titirlica
13.06.2010., 08:38
Ja sam ga imala prošle godine i super je , ove godine su mi u 4 dm-a rekli da se prestalo proizvoditi :ne zna:

Ani4
13.06.2010., 08:48
Ne znam, ja sam je bas pitala jer sam vidjela da ga cure traze i tamo ga je bilo. Mozda im je ostalo na zalihi od prosle godine...

Komax Alpha
13.06.2010., 19:40
HITNO:
Ako netko zna neku dobru tetu koja šiva navlake za AS .Čitala sam na forumu o tome ali još dok sam bila trudna,a sad nemam vremena tražiti:mig:

lopticica
13.06.2010., 20:09
Edit krivi post, promasila sam temu :zubo:

jojne
14.06.2010., 02:05
Trazimo suncobran za Chicco kolica, pa bih bila zahvalna ako netko zna gdje ga nabaviti

Kayla3
14.06.2010., 07:01
tražimo bademantil za maloga od 12 mjeseci jel zna netko gdje da ga kupimo???

cvijetić
14.06.2010., 15:22
gdje kupiti ruksak s Dorom i čizmom? u TL nema

Ani4
14.06.2010., 15:38
HITNO:
Ako netko zna neku dobru tetu koja šiva navlake za AS .Čitala sam na forumu o tome ali još dok sam bila trudna,a sad nemam vremena tražiti:mig:

Ja sam prosle godine narucila od jedne cure na SuperBaby forumu. Pogledaj na HomeMade kutku... Ja sam jako zadovoljna sa svojom!:top:

mišolina
14.06.2010., 15:53

Ja sam ih vidjela u Superkonzumu na Črnomercu, oko 100 kn, prije tjedan dana...

blond lady
14.06.2010., 15:58
HITNO:

samo jedna napomena u vezi tih navlaka, navlake koje nisu orginalne od proizvođača (npr. Römer, Maxi Cosi itd.) nisu od materijala koji se ne može zapaliti u slučaju požara i zbog toga sam ja svoju navlaku već jako puno puta skidala i prala jer mi cura povraća ...

Pika225
15.06.2010., 11:33
Jel zna netko gdje ima za kupiti mali dres hrvatske reprezentacije? Veličina godinu - dvije? Treba mi za poklon... Vidjela sam nekad davno u MTČ-u, ali pisalo je Croatia, a ne Hrvatska na njemu.

dazzling
15.06.2010., 14:31
HITNO:

http://picasaweb.google.com/Engls.hr/Autosjedalice#

1408
15.06.2010., 19:53
zanima me di ima kupiti carape-papuce ali da su ispod od brusene koze (tipa misulice) ali veci br,25-26...znam da je bilo u h&m za bebe..(neznam jeli imaju i za odrasle)

LucijaV
15.06.2010., 20:08

nama trg i kvatrić,mtč

dazzling
15.06.2010., 20:40
zanima me di ima kupiti carape-papuce ali da su ispod od brusene koze (tipa misulice) ali veci br,25-26...znam da je bilo u h&m za bebe..(neznam jeli imaju i za odrasle)

ovak (http://bebuska.shoppingcentar.com.hr/Starchild-papucice_ct3386.html) neš :ne zna:

Ani4
16.06.2010., 08:27

Ovo po 19 imamo mi!! :cerek:

ciklama5
16.06.2010., 08:59
kako bih ja mogla naručit preko neta suncobran za mutsy urban rider light kolica,treba mi hitno :s

cvijetić
16.06.2010., 09:30
gdje kupiti ruksak s Dorom i čizmom? u TL nema

jel netko vidio gdje?

Orlandica
16.06.2010., 09:36
ovak (http://bebuska.shoppingcentar.com.hr/Starchild-papucice_ct3386.html) neš :ne zna:

Jel se ovo samo preko neta može naručit? Meni bi trebale ove zaštite za pojas jer ih nismo dobili s kolicima :rolleyes:

1408
16.06.2010., 10:07
e da,to je to ...tnx dazzling:)

djura19
16.06.2010., 11:12
gdje u osijeku ima jeftinijih sandalica za ljeto za decke za nehodace, gledala sam u dajhmanu, nema nista

the redCat
16.06.2010., 13:58
gdje u osijeku ima jeftinijih sandalica za ljeto za decke za nehodace, gledala sam u dajhmanu, nema nista

Imate Pitarello?, mislim da sam tamo vidjela :mig:
Ali njemu ni ne trebaju sandale ako je nehodač:ne zna:, moj je cijelo ljeto bio bos, drugo je po zimi da im stopala budu na toplom, ovako im samo smeta.

mayabela
16.06.2010., 14:14

Jučer u Kopru, počela sniženja ali pomalo, još nije sve sniženo, tek krajem mjeseca ide potpuno sniženje!

the redCat
16.06.2010., 15:47
Jučer u Kopru, počela sniženja ali pomalo, još nije sve sniženo, tek krajem mjeseca ide potpuno sniženje!

Hvala na info!
Je znaš možda kad krajem mjeseca? Oprosti ako gnjavim ali smo u fazi planiranja GO, pa zato, voljela bih otići prije jer dok se vratimo neće niš' ostati:(

Orlandica
16.06.2010., 21:58

Ovo po 19 imamo mi!! :cerek:

A tko to radi? Kak da dođem do toga?

titirlica
17.06.2010., 10:46

pošalješ ženi poruku i to je to ( u desnom kutu )

Orlandica
17.06.2010., 11:52
pošalješ ženi poruku i to je to ( u desnom kutu )

Ne vidim opciju za slanje poruka, e sad ne znam jel se trebam registrirat negdje da bi to vidla il sam samo ćorava :ne zna:

djura19
17.06.2010., 13:28
Imate Pitarello?, mislim da sam tamo vidjela :mig:
Ali njemu ni ne trebaju sandale ako je nehodač:ne zna:, moj je cijelo ljeto bio bos, drugo je po zimi da im stopala budu na toplom, ovako im samo smeta.

imamo pitarello :mig: da mu ne bude hladno po parketu i plocicama :mig:

marija_os
17.06.2010., 15:28

imaš u žabici u donjem gradu i u baby magic-u-marka koki, od 39-49 kn

sofijica
17.06.2010., 16:01
Zna li netko gdje naći suncobran koji ide na inglesina zippy kolica? Može neki univerzalni i da mogu izabrati boju (kolica su mi u kombinaciji boja maslinasto zelena i kivi zelena,pa bih htjela i tako neku boju suncobrana)?
Hvala!

P.S. zvala sam TL i tintilinić, nijedni trenutno nemaju suncobrana..

Ani4
17.06.2010., 16:18

Odes na SuperBaby forum, na Home made kutak, tamo forumasica Engls ima svoju temu. Siva ona sve i svasta, pa tamo pogledas sta te zanima.

Orlandica
17.06.2010., 16:41
Odes na SuperBaby forum, na Home made kutak, tamo forumasica Engls ima svoju temu. Siva ona sve i svasta, pa tamo pogledas sta te zanima.

Hvala! :)

adrenalin34
17.06.2010., 22:19
Gdje mogu kupiti puzzle za pod?
:confused:

larazg
17.06.2010., 22:27
ma imaš ih u kiki.. ma svugdje :)

adrenalin34
17.06.2010., 22:34
ma imaš ih u kiki.. ma svugdje :)

hvala :)

Veky39
18.06.2010., 10:15
di bi bilo za kupiti dječjih trampolina a da nije preskup!?i da li ima uopće dječih ili su to univerzalni!?:ne zna:

ivana9821
19.06.2010., 14:11
curke jer tko vidio u mulleru one drvene fejk like a bike???koja im je cijena???
plizz hitno je..ili u Intersparu??

Ani4
19.06.2010., 14:28
Vidjela sam ih danas u O2P, cini mi se po 300 kn.

ivana9821
19.06.2010., 15:11
Vidjela sam ih danas u O2P, cini mi se po 300 kn.

hvala

tincica31
19.06.2010., 18:46
a u mulleru su 399 kn.

sandrić
19.06.2010., 21:07
Gdje mogu kupiti puzzle za pod?
:confused:

mercatone,Tl,.....ma svugdke skoro

Veky39
19.06.2010., 21:14
bilo i u super konzumima!

Orlandica
19.06.2010., 21:15
Mi smo nedavno kupili u Mulleru puzzle, 26 kom za 130kn :top:

Wedding
20.06.2010., 01:35
curke jer tko vidio u mulleru one drvene fejk like a bike???koja im je cijena???
plizz hitno je..ili u Intersparu??

identicni kao i u Mulleru su u Intersparu ali jeftiniji:mig: a mnogo kvalitetnijih ima u Babymedia shopu za 505 kuna:mig:

eruditio
20.06.2010., 07:35
postoje li uopce male kupace gace, mislim na brojeve 68/74/80? Gdje se mogu kupiti?

sara_st
20.06.2010., 08:25
postoje li uopce male kupace gace, mislim na brojeve 68/74/80? Gdje se mogu kupiti?

U TL, čak se da naći lanjskih po 20-25 kuna.

titirlica
20.06.2010., 08:29
identicni kao i u Mulleru su u Intersparu ali jeftiniji:mig: a mnogo kvalitetnijih ima u Babymedia shopu za 505 kuna:mig:

Ovi iz babymedie jesu kvalitetniji , čak meni i ljepši ali imaju jednu ogromnu manu a to je da je sjedalo fiksno, znači nemože se visina niti spuštati niti podizati!:flop:
btw. mi smo malenom od 4 mj već 2 puta dizali visinu za po jedan šarafić:rolleyes:

Plavooka Sanja
20.06.2010., 08:55

pored TL (što ti je Sara već napisala), imaš ih i u Benettonu! Za cijene ne znam!

Komax Alpha
20.06.2010., 09:28
Kupače male ,sam ja kupila u Benettonu broj 74, onak kao kratke hlače ali uz nogu, kao bokserice, prekrasne za 53kn, a u TL prije 1mj obične slip gačice isto 74 , za 9,90kn

SuzyQ0123
20.06.2010., 09:46
Curke, dal znate gdje ima za kupiti ljetne vreće za spavanje?

Carters možda?

Zvrksa
20.06.2010., 09:49
bilo je i u C&A nekih tanjih, ali već dugo nisam bila pa ne znam kakva je situacija

LucijaV
20.06.2010., 10:14
Curke, dal znate gdje ima za kupiti ljetne vreće za spavanje?

Carters možda?

nama kvatarić i trg,od mtč-a

the redCat
20.06.2010., 10:23

Ja sam u Rijeci našla u Vrtuljku, u Leptiriću (robna kuća Korzo)
Meni je to problem kupiti jer ne znam koliko bi trebalo biti široko u struku:ne zna: jer to se oblači na golo tijelo dok mu hlačice inače stavljam preko pelene pa su ipak šire i veće nego kupaće

SummerNight
20.06.2010., 10:23
Jel znate gdje ima kupiti onih satorcica za plazu ali da su sa uv zastitom, malo bolji?

milkica
20.06.2010., 12:08
Jel ima gdje u zagrebu sandalica na sniženju? Konkretno bambi,ciciban ili frodo; da nisu prsti skroz otvoreni nego onako rupice i da imaju br 27/28 ? Ako itko zna,molim vas da mi kaže. U bambiju mi ženska tvrdi da ne proizvode u tom broju osim skroz otvorenih prstiju:ne zna:

ana:)
20.06.2010., 12:44
nama kvatarić i trg,od mtč-a

samo bi dodala da ne treba uopće gledati brojeve, nemaju veze s ničim.
moja E nosi 86 i uzela sam joj vreću 92 i bila je tak da bi ju mogla nekak nagurat unutra :rofl:. išla sam odmah isti dan mijenjati i nije bilo većih. zamijenila sam u srijedu jer su došle i uzela 116 :lol:, kad sam vidjela kolika je razlika od broja do broja, rekla sam da mi da najveću, taman još kad sam ju oprala je malo komotna.

i snizili su ih sad na 77kn, ja platila 104 ali ok.

ana:)
20.06.2010., 12:46
Jel ima gdje u zagrebu sandalica na sniženju? Konkretno bambi,ciciban ili frodo; da nisu prsti skroz otvoreni nego onako rupice i da imaju br 27/28 ? Ako itko zna,molim vas da mi kaže. U bambiju mi ženska tvrdi da ne proizvode u tom broju osim skroz otvorenih prstiju:ne zna:

gledala sam samo male brojeve za moju damicu ali sam vidjela da u cicibanu u jurišićevoj ima jedna cijela strana sa sniženjem. možda bi se našlo nešto :ne zna:

luce007
20.06.2010., 14:51
zna li tko gdje ima za kupiti velikih lutki poput ovih:

http://www.dollcorner.com/master_piece/bailey.htm
http://www.dollcorner.com/master_piece/jessica.htm
http://www.dollcorner.com/master_piece/mackenzie.htm
http://www.dollcorner.com/master_piece/sandy.htm

eruditio
20.06.2010., 16:02
hvala svima, vidim da se ocito nude posvuda. Iako, imam curku, pa ne bih boxerice, al premala mi je za badic pa cemo ipak kupace. Thnx jos jednom, curke, super ste :top:

Plavooka Sanja
20.06.2010., 18:20
hvala svima, vidim da se ocito nude posvuda. Iako, imam curku, pa ne bih boxerice, al premala mi je za badic pa cemo ipak kupace. Thnx jos jednom, curke, super ste :top:

e, da! moja je prošlo lito imala 9 miseci u 7/2009, i kupili smo joj u original marines kupaće i šeširić u kompletu, a sad sam se sitila da ti i calzedonia drži preslatke kupaće, po 50kn!! :top:

mandy
20.06.2010., 18:30

TL OVS....

mandy
20.06.2010., 18:31
jel netko vidio igdje disko role?
trebam za 9-godišnjaka

Wedding
20.06.2010., 19:13
Ovi iz babymedie jesu kvalitetniji , čak meni i ljepši ali imaju jednu ogromnu manu a to je da je sjedalo fiksno, znači nemože se visina niti spuštati niti podizati!:flop:
btw. mi smo malenom od 4 mj već 2 puta dizali visinu za po jedan šarafić:rolleyes:

to uopce nije namjenjeno za dijete od 4 mjeseca:eek: a ako ste vec sada podizali sjedalo kako ce to djete onda vozit taj bicikl sa godinu dana ili cak dvije?:kava:, mi imamo upravo taj iz baby media centra i malome od 3 godine je cak i malo visok ali zbog onog duguljastog sica upravo je prilagodljiv za djecu razlicitih uzrasta pa ga tako vozi i nasa susjeda koja ima 4.5 godina i nije joj nimalo malen ijako je ona vrlo visoko dijete:mig:......

BTW: te bicikle treba dijete isprobat jer su neki vrlo nezrgapni upravo poput onog jednog modela iz Mullera koji je koma:flop:

cuba libre
20.06.2010., 19:28
to uopce nije namjenjeno za dijete od 4 mjeseca:eek: a ako ste vec sada podizali sjedalo kako ce to djete onda vozit taj bicikl sa godinu dana ili cak dvije?:kava:, mi imamo upravo taj iz baby media centra i malome od 3 godine je cak i malo visok ali zbog onog duguljastog sica upravo je prilagodljiv za djecu razlicitih uzrasta pa ga tako vozi i nasa susjeda koja ima 4.5 godina i nije joj nimalo malen ijako je ona vrlo visoko dijete:mig:......

BTW: te bicikle treba dijete isprobat jer su neki vrlo nezrgapni upravo poput onog jednog modela iz Mullera koji je koma:flop:

Mislim da je titirlica mislila od 4mj ove godine. Sumnjam da je stavila bebu od 4mj na bicikl :mig:

sandrić
20.06.2010., 20:07
U TL, čak se da naći lanjskih po 20-25 kuna.

ja malom kupila u TL prošle god po 9kn vel.74,a bilo ih je vrsta koliko oš,fora su mi skroz!!

Wedding
20.06.2010., 21:16
Mislim da je titirlica mislila od 4mj ove godine. Sumnjam da je stavila bebu od 4mj na bicikl :mig:

uf fakat:lol:, ja brzopleto citam jer mi ovi vragovi ponekad skacu i po glavi:top:

Orlandica
20.06.2010., 21:18
jel netko vidio igdje disko role?
trebam za 9-godišnjaka

Ja bi disko role za sebe, meni su te veća fora nego ove kaj svi (uključujući i mene) imaju. I žalim za onim čepom naprijed, nisam nikad naučila kočit s ovima iza :rolleyes:

titirlica
21.06.2010., 08:42
o Bože ...bebu od 4 mj staviti na bicikl:eek:
, moj maleni ima 2, 5 godine , kad smo mu kupovali like a bike u 4 mj na taj iz baby medie nije mogao sjesti jer mu je bio previsok a sjedalo se neda podešavati ...to sam mislila:rolleyes:

Orlandica
21.06.2010., 09:00
o Bože ...bebu od 4 mj staviti na bicikl:eek:
, moj maleni ima 2, 5 godine , kad smo mu kupovali like a bike u 4 mj na taj iz baby medie nije mogao sjesti jer mu je bio previsok a sjedalo se neda podešavati ...to sam mislila:rolleyes:

Sorry kaj sad pametujem, al da bi se takvi nesporazumi izbjegli treba pripazit na pisanje. Dovoljna je bila jedna točka koju opet ni u ovom postu nisi stavila. 4mj. i 4.mj. su velika razlika :kava:

Ani4
21.06.2010., 09:36
Jeste vidjeli rucnik za plazu sa Dorom? Moze i sa placa.

foresst
21.06.2010., 10:14
ima li igdje u hrvatskoj suncobrana za kolica, ali nemarkiranih? ono, da su manje od 100 kn, "bubu" bi bio savršen, sve boje, osim crne, dolaze u obzir

luce007
21.06.2010., 13:49
ima li igdje u hrvatskoj suncobrana za kolica, ali nemarkiranih? ono, da su manje od 100 kn, "bubu" bi bio savršen, sve boje, osim crne, dolaze u obzir

ima u turbo limacu - 50 kn
bar je bilo prije nekih mjesec - dva kad smo ih mi trazili

Ani4
21.06.2010., 14:06

Bas gledam katalog od KIKE i pise da imaju suncobrane za kolica sa ovalnom drskom, raznim boja, po 95 kn.

eruditio
21.06.2010., 16:04
uf, upravo sam prelistala svih 20str.teme Gdje s djecom na more i vidim da moram nabaviti puno toga, pa imam jedno pitanje - koji shopping centar u zagrebu i blizoj okolici ima najbolju ponudu ljetne opreme (slaufi, luftici, leptirici, satorici, camcici, kupaci kostimi.....) - zivim u Gorici pa ono bas da ne lutam od Zitnjaka do Jankomira. Ima i u VG supermarketa al u svakom nesto fali, a ja bih sve na jednom mjestu. Mercatonne u D.Stupniku mi je prije par godina bio idealan za takvo sto, ali nisam bila vec dugo tamo.

mandy
21.06.2010., 21:23
ja nikad ne nađem sve na jednom mjestu..
moj glas ide West gateu jer tamo ima svih dućana...u ZG su neki dućani samo u AM, neki u CC1 a WG ih ima sve na jednom mjestu

foresst
21.06.2010., 21:36
ima u turbo limacu - 50 kn
bar je bilo prije nekih mjesec - dva kad smo ih mi trazili
TL više nema i ne znaju kad će dobiti, na zimu valjda
Bas gledam katalog od KIKE i pise da imaju suncobrane za kolica sa ovalnom drskom, raznim boja, po 95 kn.
pogledat ću tamo, hvala :)

forum mamica
22.06.2010., 09:27

Turbo limač, CC1, 10 kn.

paprenjak
22.06.2010., 10:14
Htjela bi kupiti lijepi,šareni baby gim sa onim igračkicama i ogledalcima:cerek:,pa me zanima di ih ima i koliko uopće koštaju?
Bila sam danas u am i tamo u turbo limaču nemaju:(,a nemaju ni mobile za kindače:rolleyes: