PDA

View Full Version : Gdje kupiti - igračke, robicu, opremu...

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41

farma
19.06.2011., 18:50
zna li netko gdje u Zg-u ima za kupiti velike plisane medvjede (sto vece to bolje) i kolika bi otprilike bila cijena? :)

nosorog
19.06.2011., 20:39
prosle godine je netko pricao da je kupio za auto mali televizorcic (za DVD-e)...ono, da se dijete zabavi na putu do mora
gdje, koja marka (sto preporucate), kolko ste zadovoljni, kolko para?
i na kom principu to radi? (da se pripremim prije nego zaskocim mm-a sa morskim idejama)

NiT
19.06.2011., 20:43
Bok svima,
nemam baš puno vremena hodati po gradu, a tražim rukavice za plivanje...ali caka je tome da bi gore trebali biti krokodili....ili roary:)
ugl. gdje ima veliki izbor tih rukavica? Turbo limach?

givana
19.06.2011., 20:49
prosle godine je netko pricao da je kupio za auto mali televizorcic (za DVD-e)...ono, da se dijete zabavi na putu do mora
gdje, koja marka (sto preporucate), kolko ste zadovoljni, kolko para?
i na kom principu to radi? (da se pripremim prije nego zaskocim mm-a sa morskim idejama)

Toga imaš za po 500-600 kn.. Bitno ti je da ima auto punjač..Ali mislim da uglavnom sada svi imaju auto punjač..:ne zna: Mi imamo quadro,kupili ga prošle godine za 900 kn..Mala gleda crtiće kad idemo negdje na put..Ubaciš cd ili dvd,zakačiš ga za naslon od vozača (suvozača) i dijete uživa..Još ako ima i daljinski.. :mig:

nosorog
19.06.2011., 20:53
Toga imaš za po 500-600 kn.. Bitno ti je da ima auto punjač..Ali mislim da uglavnom sada svi imaju auto punjač..:ne zna: Mi imamo quadro,kupili ga prošle godine za 900 kn..Mala gleda crtiće kad idemo negdje na put..Ubaciš cd ili dvd,zakačiš ga za naslon od vozača (suvozača) i dijete uživa..Još ako ima i daljinski.. :mig:

o pa to cak i ja mogu kupiti i iznenaditi ga:rofl:
(ja sam mislila da je to skuplje)

a jel ima neka varijanta da se koristi i u autu i van auta? ono, da lezim na plazi i pogledam sve filmove koje nisam stigla pogledati u zadnjih godinu dana, a skinula sam ih?

i da, vazno mi je da marka podrzava przene CDe, DVDe, jer bas orginalnih i nemam

angel_w
19.06.2011., 22:05
i ja ih vidjela u konzumu u RI,50kn 100kom,a i baby centru u slo dodju 10 eura,50kom,bas sam se zacudila,mislila sam da su jeftinije tamo

izgleda da ih samo kod mene nema :(

angel_w
19.06.2011., 22:06
zna li netko gdje u Zg-u ima za kupiti velike plisane medvjede (sto vece to bolje) i kolika bi otprilike bila cijena? :)

ja sam malom u emmezeti uzela za oko 200 kn

doubleeć
19.06.2011., 22:48
Pitanjce za cure iz Sibenika:) gdje kupiti madrac za putni krevetic? Znaci onaj "sklopivi" madrac?

Orlandica
20.06.2011., 08:53
Hvala svima na odgovorima za loptice, našli smo ih u subotu u super Konzumu na Črnomercu kad smo bili po špeceraj :D

*zlata*
20.06.2011., 09:02
Hvala cure na odgovorima

Ako imate Muller ima u njih:D

A nemamo mi Muller :(

vidila ih ja u Baby centeru u Ilirskoj bistrici pred neki dan..nije Rijeka al bliže nego do Muellera

Gdje je Beby centar u Ilirskoj bistrici? Mislim da bi se zaletila ove naše neradne dane, jer koliko mi je poznato u Slo to nisu neradni dani.

Vidjela u bauhausu na odjelu zavjesa.

Evo baš se vratila iz Bauhausa i nema. Ali imaju raznih drugih ukrasnih naljepnica, bubamare, dinosauriće, gusare ..... pa ako kome treba da zna. Cijene su od 22 kn do 50 kn

bemmu
20.06.2011., 10:21

a jel ima neka varijanta da se koristi i u autu i van auta? ono, da lezim na plazi i pogledam sve filmove koje nisam stigla pogledati u zadnjih godinu dana, a skinula sam ih?

i da, vazno mi je da marka podrzava przene CDe, DVDe, jer bas orginalnih i nemam

mi smo imali lg neki, al kupljen prije nekih 6 godina. imaju ti oni bateriju pa zdrzi kad se napuni par sati (spasio nas kad smo zapeli u snijegu na nekom brdu u sloveniji :D ). nas je htio pustat sve osim matroska codeca.

Plavooka Sanja
20.06.2011., 10:23
Pitanjce za cure iz Sibenika:) gdje kupiti madrac za putni krevetic? Znaci onaj "sklopivi" madrac?

provjeri jel ima Adax tamo, znam da oni drže.

doubleeć
20.06.2011., 10:33
provjeri jel ima Adax tamo, znam da oni drže.

Hvala :)

maza1
20.06.2011., 11:30
Hvala svima na odgovorima za loptice, našli smo ih u subotu u super Konzumu na Črnomercu kad smo bili po špeceraj :D

zvala sam konzum na črnomercu i kaže ženska nismo ih ni imali :(
ja kažem kupila jedna cura u subotu, ide ona provjeriti i naravno da ih ima, koje budale, idem kupiti hvala za info :cerek:

angel_w
20.06.2011., 12:02
ma nemaju oni pojma, ja jucer pitala loptice 100 kom a cura me poslala na dio di su rodjendanski artikli na balone za napuhivanje :rolleyes:

Orlandica
20.06.2011., 12:48
zvala sam konzum na črnomercu i kaže ženska nismo ih ni imali :(
ja kažem kupila jedna cura u subotu, ide ona provjeriti i naravno da ih ima, koje budale, idem kupiti hvala za info :cerek:

ma nemaju oni pojma, ja jucer pitala loptice 100 kom a cura me poslala na dio di su rodjendanski artikli na balone za napuhivanje :rolleyes:

:facepalm: Mislim stvarno, da nemaju pojma kaj imaju u dućanu :rolleyes:
Ja išla čisto bacit pogled i baš sam bila sretna kad sam ih ugledala :) Kupili smo i jednu kanticu s grabljicom, lopaticom i kanticom za zalijevanje za 15kn :top:

maza1
20.06.2011., 13:19
:facepalm: Mislim stvarno, da nemaju pojma kaj imaju u dućanu :rolleyes:
Ja išla čisto bacit pogled i baš sam bila sretna kad sam ih ugledala :) Kupili smo i jednu kanticu s grabljicom, lopaticom i kanticom za zalijevanje za 15kn :top:

na kojem odjelu se nalazi? tamo gdje su stvari za more ili :cerek:
da ne lutam

Orlandica
20.06.2011., 13:57
na kojem odjelu se nalazi? tamo gdje su stvari za more ili :cerek:
da ne lutam

Ak pitaš za Črnomerac, tamo su sve na jednom dijelu te igračke, mislim odmah iza voća/povrća pa su s jedne strane na zidu i policama svi napuhanci, u sredini u ''mrežama'' su te razne plastične gluposti (kantice, brodići i sl.), s druge strane na policama stoje loptice (u prozirnim plastičnim vrećicama s ručkama).

Eh da, kupili smo i neku Bumba slikovnicu s DVDom (4 epizode) za 9,99kn

the redCat
20.06.2011., 15:26
Gdje u Rijeci ima po povoljnoj cijeni plahte sa gumicom (one što se navuku) za dječji madrac dim. 120 x 60?

maza1
20.06.2011., 16:05
Ak pitaš za Črnomerac, tamo su sve na jednom dijelu te igračke, mislim odmah iza voća/povrća pa su s jedne strane na zidu i policama svi napuhanci, u sredini u ''mrežama'' su te razne plastične gluposti (kantice, brodići i sl.), s druge strane na policama stoje loptice (u prozirnim plastičnim vrećicama s ručkama).

Eh da, kupili smo i neku Bumba slikovnicu s DVDom (4 epizode) za 9,99kn

thanx

tina
20.06.2011., 16:58
gdje ima leptirica / narukvica za more za najmanje kikace (16 mj, cca 11-12 kg)? svuda nalazim samo vece, sve je 3+....

maza1
20.06.2011., 17:02
gdje ima leptirica / narukvica za more za najmanje kikace (16 mj, cca 11-12 kg)? svuda nalazim samo vece, sve je 3+....

moj je prošle godine imao taj za 3+ i bile su mu dobre, ne ispadaju s ruku. on je tada imao 10 kg.
koliko znam niti ne rade leptiriće za djecu ispod 3 g. moj ih je imao na bazenu i svi smo se šokirali kak je s tim plivao, a onaj šlauf koji ima utore za noge imao jednom i urlao da ga izvadimo.

givana
20.06.2011., 20:19

Čula sam da marke tipa Sony,Panasonic i takve, ne čitaju spržene cd-e,dvd-e..Mi kupili quadro i taj čita sve..Pa probaj neke takve.. :mig:
Imaju ti kućni i auto punjač..Pa ono, zavali se i uživaj.. :mig:

OOOOOOO
20.06.2011., 20:24
Gdje u Rijeci ima po povoljnoj cijeni plahte sa gumicom (one što se navuku) za dječji madrac dim. 120 x 60?

ja ih vidjela u TL oko 20ak kn su bile na snizenju ali ni inace nisu skupe,od coconuta su ja ih imam i ok su sasvim.a bile su na akciji i u mativu u toweru,ne znam jesu jos

miana2
20.06.2011., 20:27
gdje ima u zg plahte s gumicom za krevetić,ali da su vodonepropusne?postoji li to'?

extreme
20.06.2011., 20:37
gdje da nađem kupaće gaćice za moju curku od 10 mj i 8 kila? ne trebaju mi neke skupe, sa upijajućim ulošcima (znam da toga ima u M&S), nego, najobičnije vulgaris kupaće gaćice.

anyone?

seni001
20.06.2011., 21:04
gdje da nađem kupaće gaćice za moju curku od 10 mj i 8 kila? ne trebaju mi neke skupe, sa upijajućim ulošcima (znam da toga ima u M&S), nego, najobičnije vulgaris kupaće gaćice.

anyone?

ja sam kupila u Calcedonii...

extreme
20.06.2011., 21:09
ja sam kupila u Calcedonii...

e, sad moram guglat jel ima calcedonia u rijeci? mislim da ima u toweru.

jel ima lijepih i koliko su love?

OOOOOOO
20.06.2011., 21:11
e, sad moram guglat jel ima calcedonia u rijeci? mislim da ima u toweru.

jel ima lijepih i koliko su love?

ima u toweru cini mi se na 3.katu,ali nedavno sam vidjela male kupacice u plodinama

extreme
20.06.2011., 21:20
ima u toweru cini mi se na 3.katu,ali nedavno sam vidjela male kupacice u plodinama

da, sad sam guglala i vidjela da ih ima u toweru.

ne znam u kojim si ti plodinama vidjela- ja sam neki dan bila u onim hiper na kukuljanovu, i nisu imali ništa manje od vel. za dvije godine :ne zna:

OOOOOOO
20.06.2011., 21:21
da, sad sam guglala i vidjela da ih ima u toweru.

ne znam u kojim si ti plodinama vidjela- ja sam neki dan bila u onim hiper na kukuljanovu, i nisu imali ništa manje od vel. za dvije godine :ne zna:

u kostreni i muskih i zenskih je bilo

extreme
20.06.2011., 21:22
u kostreni i muskih i zenskih je bilo

jel se sjećaš možda koliko love?

OOOOOOO
20.06.2011., 21:23
jel se sjećaš možda koliko love?

joj ne znam stvarno ali stajale su onako pobacane preko puta posteljiene djecje i tutica na polici

Ines Zgb
20.06.2011., 22:52
Da li netko zna gdje ima kupiti lijepih cipelica za nehodace? I onak lijepe carapice/sokne? Trebaju nam za krstitke. I gdje ima za kupiti kisobran za kolica, ubija me sunce i pelene i ostale gluposti da joj ne tuce u glavu?

Bibi3456
21.06.2011., 02:59
Da li netko zna gdje ima kupiti lijepih cipelica za nehodace? I onak lijepe carapice/sokne? Trebaju nam za krstitke. I gdje ima za kupiti kisobran za kolica, ubija me sunce i pelene i ostale gluposti da joj ne tuce u glavu?

Suncobran imas u TL za nekih 50 kn ak se ne varam....

Ines Zgb
21.06.2011., 03:35
Suncobran imas u TL za nekih 50 kn ak se ne varam....

Hvala ;)

rtg1
21.06.2011., 06:45
Dal se u Rijeci moze iznajmiti planinarska nosiljka za bebu???

angel_w
21.06.2011., 07:13
gdje ima u zg plahte s gumicom za krevetić,ali da su vodonepropusne?postoji li to'?

u spitu ima u ducanu Dota a mislim da su cure pisale da taj ducan ima u zg u WG i areni (nisam 100% sigurna da sam dobro zapamtila)

doubleeć
21.06.2011., 07:42
u spitu ima u ducanu Dota a mislim da su cure pisale da taj ducan ima u zg u WG i areni (nisam 100% sigurna da sam dobro zapamtila)

Garden mall :)

Cure ja se ponavljam jer i dalje ne mogu naci a neizveidivo mi je nositi 2 komada iz zagreba. Madrac za putni krevetic u Sibeniku? Ili splitu kao rezerva.

lola1415
21.06.2011., 09:49

Cure ja se ponavljam jer i dalje ne mogu naci a neizveidivo mi je nositi 2 komada iz zagreba. Madrac za putni krevetic u Sibeniku? Ili splitu kao rezerva.

Ne znam jel ti to opcija, ali mislim da u Adaxu imaš komade spužve (ima tri različite debljine) koje su baš za tu namjenu ako sam shvatila dobro. Pisalo se već negdje na forumu. Mislim da ima od 3, 5 i 10 cm debljine. Njih fino srolaš i zavežeš s nečim, onako, kao ležaljku za plažu i mislim da ne zauzimaju puno mjesta. Baš madraca sklopivih mislim da je bilo u Kiki, ali možda najbolje da ih nazoveš i pitaš. I javiš meni koliko koštaju ove spužve u Adaxu ako se odlučiš za tu opciju. hahah :mig:

nangaparbat
21.06.2011., 10:30
Zna li netko link za online shop gdje se prodaju stvarcice i odjeca za djecu s isprintanim kosturima, ACDC i sl. ?

angel_w
21.06.2011., 10:30
Zna li netko link za online shop gdje se prodaju stvarcice i odjeca za djecu s isprintanim kosturima, ACDC i sl. ?

mali mrav i cool kids ;)

edit: imas u intersparu bodice ac/dc po 40 i nesto kn

lola1415
21.06.2011., 10:58

I mene ovo zanima gdje ima za kupiti i kako se točno zove to čudo da znam zguglati? Prijenosni dvd ili tako nešto?

nangaparbat
21.06.2011., 11:08
mali mrav i cool kids ;)

edit: imas u intersparu bodice ac/dc po 40 i nesto kn

hvala!

seni001
21.06.2011., 12:11
Gdje ima za kupiti pumpi za bazene, onih nožnih da mi pluća ne kolabriraju na plaži?:D

Kuzerica
21.06.2011., 12:20
U svim marketima tipa Plodine,Konzum...
i na standovima se nadje

ellyon
21.06.2011., 12:20
Gdje ima za kupiti pumpi za bazene, onih nožnih da mi pluća ne kolabriraju na plaži?:D

u svakom trgovackom centru..kaufland...getro ..konzum...plodine....:D

miana2
21.06.2011., 12:43

dućan Dota u gardenu? nisam vidla :ne zna:

extreme
21.06.2011., 12:44
jeste našli negdje šlaufiće za bebe, al one sa "dnom" i rupama za noge, da beba kao sjedi u njima..

ne trebaju mi nikakvi fensi sa krovićima, zvečkama i inim pizdarijama, nego obični, sa dnom..

ne mogu ga nigdje naći, sve su oni obični - za veću djecu

teta mina
21.06.2011., 12:54
extreme jesi mislila na ovo?http://www.emmezeta.hr/igracke/igracke-razno/artikli-za-more/17347/baby-camac-garfield/

teta mina
21.06.2011., 12:57

mercatone, 39 kn

Kuzerica
21.06.2011., 12:58
jeste našli negdje šlaufiće za bebe, al one sa "dnom" i rupama za noge, da beba kao sjedi u njima..

ne trebaju mi nikakvi fensi sa krovićima, zvečkama i inim pizdarijama, nego obični, sa dnom..

isto u marketima svim...ili u Turbo limachu

extreme
21.06.2011., 13:04
extreme jesi mislila na ovo?http://www.emmezeta.hr/igracke/igracke-razno/artikli-za-more/17347/baby-camac-garfield/

ovo mi djeluje, ono- svemirsko :D

ja mislila na nešto vulgaris, ono tek toliko da dijete ne potone :lol:

extreme
21.06.2011., 13:05
isto u marketima svim...ili u Turbo limachu

ni u jednom marketu nisam našla. ima onih običnih.. gledala u konzumu, metrou, mercatoru- za sad.

idem danas do towera, ne znam gdje da tamo tražim?
vjerovatno ima u onim baby dućanima, a?

lunica26
21.06.2011., 13:08
ni u jednom marketu nisam našla. ima onih običnih.. gledala u konzumu, metrou, mercatoru- za sad.

idem danas do towera, ne znam gdje da tamo tražim?
vjerovatno ima u onim baby dućanima, a?

Ja sam jučer vidjela u Turbo limaču...sa likom Dore.

maza1
21.06.2011., 13:08

najobičniji žuti s rupama imaš u konzumu i turbolimaču 30 kn za djecu od 1-2 godine
moj nije htio biti u njemu, a htio je rukavice

Orlandica
21.06.2011., 13:09
ovo mi djeluje, ono- svemirsko :D

ja mislila na nešto vulgaris, ono tek toliko da dijete ne potone :lol:

Mi smo prošle godine imali potragu za takvim šlaufom kojeg ko za vraga nigdje nije bilo, a inače sam ih svuda viđala:rolleyes: na kraju kupili u Intersparu za 25 il 30kn :mig: Ili možda u Mulleru ipak :misli: Ne znam više, pobrkalo mi se, al znam da ih je bilo u Intersparu, oni obični žuti kaj samo imaju iskrižano između nogica.
Najgore od svega mi je bilo kaj smo ulovili baš ružno vrijeme, par dana kiše i bure pa je more bilo prehladno (ja se usudila okupat tke drugi tjedan) i malac se nije htio kupat tak da je jedva pronađeni obruč ostao zapakiran i čeka ovo ljeto :kava:

extreme
21.06.2011., 13:23
Mi smo prošle godine imali potragu za takvim šlaufom kojeg ko za vraga nigdje nije bilo, a inače sam ih svuda viđala:rolleyes: na kraju kupili u Intersparu za 25 il 30kn :mig: Ili možda u Mulleru ipak :misli: Ne znam više, pobrkalo mi se, al znam da ih je bilo u Intersparu, oni obični žuti kaj samo imaju iskrižano između nogica.
Najgore od svega mi je bilo kaj smo ulovili baš ružno vrijeme, par dana kiše i bure pa je more bilo prehladno (ja se usudila okupat tke drugi tjedan) i malac se nije htio kupat tak da je jedva pronađeni obruč ostao zapakiran i čeka ovo ljeto :kava:

nemam u rijeci ni interspar ni muller :mad:

u konzumu nema, tražila sam :ne zna:

al evo- uletila je teta mina i spasila stvar :s:s:s

Orlandica
21.06.2011., 14:03

Znam da Muller nemate, al sam mislila da Interspara ima svuda :ne zna:
A ne znam kaj da ti kažem, sretno s potragom :mig:
Mene je iživciralo kaj sam ih viđala baš svakakvih, i običnih i s kerefekama i u obliku životinjica i svašta, al kad smo mi trebala onda baš nigdje nije bilo nikakvih za kupit :mad:

extreme
21.06.2011., 14:09
Znam da Muller nemate, al sam mislila da Interspara ima svuda :ne zna:
A ne znam kaj da ti kažem, sretno s potragom :mig:
Mene je iživciralo kaj sam ih viđala baš svakakvih, i običnih i s kerefekama i u obliku životinjica i svašta, al kad smo mi trebala onda baš nigdje nije bilo nikakvih za kupit :mad:

da, tako to obično bude.. a kad mi ne bude trebalo, sudarat ću se s njima u svakom dućanu :rolleyes:

a da, rijeka nema NIŠTA: ni muller, ni interspar,niiiišta.. baš smo sranje

*Lilly*
21.06.2011., 15:29

Mi smo prošle godine imali ovakav, samo plavo-bijeli na Pocoya. Katastrofa!
prvo, otvori za nogice su prepremali, tj preuski, drugo, ti otvori su predaleko od ovog volana za kojeg bi se dijete trebalo uhvatiti, tako da dijete kad sjedne nije nimalo stabilno. Moja nije htjela niti blizu!
Fredov obruč nam je prošle godine bio zakon, mislim da je ove godine malo prevelika za njega, pa ćemo probati s rukavićima!

elly
21.06.2011., 15:35
da, ja sam te isto htjela upozoriti da ti u obliku čamčića nisu nikako stabilni i bebači se prevrnu dok kažeš keks. Kad ih gledaš uopće ti ne pada na pamet ta mogućnost, ali ako malo pročitaš i rasprave na temu tih šlaufića... big NO, NO za takve.
Fredov je obruč zakon ali i skuuup

tina
21.06.2011., 16:06
moj je prošle godine imao taj za 3+ i bile su mu dobre, ne ispadaju s ruku. on je tada imao 10 kg.
koliko znam niti ne rade leptiriće za djecu ispod 3 g. moj ih je imao na bazenu i svi smo se šokirali kak je s tim plivao, a onaj šlauf koji ima utore za noge imao jednom i urlao da ga izvadimo.

tenks, uzet cu joj onda kaj god da nadjem.. a rade ih ziher i manje, ima i tablica velicina na pakiranju, samo kaj svi izgleda nabavljaju samo 3-6 i nadje se ponesto jos vecih, ali manjih nikako.. al valjda se daju jace napuhati pa nece spadati :ne zna:

Bamby
21.06.2011., 16:21
da, ja sam te isto htjela upozoriti da ti u obliku čamčića nisu nikako stabilni i bebači se prevrnu dok kažeš keks. Kad ih gledaš uopće ti ne pada na pamet ta mogućnost, ali ako malo pročitaš i rasprave na temu tih šlaufića... big NO, NO za takve.
Fredov je obruč zakon ali i skuuup

Fredov obruč je sad na sniženju u baby centru u Slo :mig: 19 eura čini mi se.

nosorog
21.06.2011., 16:26
I mene ovo zanima gdje ima za kupiti i kako se točno zove to čudo da znam zguglati? Prijenosni dvd ili tako nešto?

nadam se da si vidla, ima cijela tema o tome
http://www.forum.hr/showthread.php?t=618331&page=6

super stvar, sad mi zao kaj nisam prije o tome razmisljala, mislim da sam mogla sa ebaya naruciti, cak bi i carinu riskirala
al sad riskiram da mi ne dodje za 2,5 tjedna (i onda mi je jos i sranje jer nema tko ici po to na postu)

u petak saljem mm-a po tehnickim ducanima da nadje nes, i on se zainteresirao :cerek:

Bibi3456
21.06.2011., 21:42
Fredov obruč je sad na sniženju u baby centru u Slo :mig: 19 eura čini mi se.

Gdje ima za kupit tih obruca osim u slo?

givana
21.06.2011., 22:08
Gdje ima za kupit tih obruca osim u slo?

Probaj ovdje:
http://www.natator.hr/

Pozz

givana
21.06.2011., 22:17

Ja sam u nedjelju kupila u getrou za 35 kn za svog malca (ima 5 mjeseci)..Na njemu piše od 0-1 godine..
Sličan ovome:
http://www.aababyrentals.com/images/babyfloat.jpg

OOOOOOO
21.06.2011., 22:25
Ja sam u nedjelju kupila u getrou za 35 kn za svog malca (ima 5 mjeseci)..Na njemu piše od 0-1 godine..
Sličan ovome:

sasvim je ok,nis mu ne fali za te pare.bas cu skocit vidjet,nigdje nema tih sa tim dolje za sjest.a od kad beba u to uopce moze?

Lili07
21.06.2011., 22:26
Taj je nama bio super jer ima dva obruca i stvarno bi bilo teško da se dijete u tom prevrne i mala je bila ful zadovoljna i htjela je bit u njemu. Nas je ima kao gaćice dolje a ne samo prekrizene trake pa pretpostavljam da joj je bilo udobno. Mi smo ga kupili u Slo za neku sitnu lovu 3-4 EUR
A od fredice mala se prevrnula u onom sto ima volan i rupe za noge... Bilo je ko u crticu, napravila je puni krug kroz vodu i van

Ines Zgb
21.06.2011., 22:36
da li netko zna gdje ima kupiti sljedece :rofl: :

1. bijele cipelice za nehodace i soknice onak lijepe? trebaju nam za krstenje

2. bodice bez rukava,da budu onak u paketu vise komada,kak pakiraju druge bodice? vecinu robice smo dobili tak da tek sad pocinjemo lagano kupovati :brukica: ili netko prodaje (vel. 68/74)

3. kisobran za kolica? danas smo bili u TL i imaju neke bubu al mi to ne mozemo bas namontirati na nasa kolica i kad smo ga probali savinuti pucala je ona plastika koja se sarafi na kolica

hvala :)

Plavooka Sanja
21.06.2011., 22:43

2. bodice bez rukava,da budu onak u paketu vise komada,kak pakiraju druge bodice? vecinu robice smo dobili tak da tek sad pocinjemo lagano kupovati :brukica: ili netko prodaje (vel. 68/74)

3. kisobran za kolica? danas smo bili u TL i imaju neke bubu al mi to ne mozemo bas namontirati na nasa kolica i kad smo ga probali savinuti pucala je ona plastika koja se sarafi na kolica

hvala :)

1. carters? iana bimbi? zara?

2. zara, c&a, m&s, iana, carters, hm

3. ovisi o kojim se kolicima radi. inače cure hvale neki suncobran iz BMS, pa da pogledaš tamo?

rtg1
22.06.2011., 06:32
nadam se da si vidla, ima cijela tema o tome
http://www.forum.hr/showthread.php?t=618331&page=6

super stvar, sad mi zao kaj nisam prije o tome razmisljala, mislim da sam mogla sa ebaya naruciti, cak bi i carinu riskirala
al sad riskiram da mi ne dodje za 2,5 tjedna (i onda mi je jos i sranje jer nema tko ici po to na postu)

u petak saljem mm-a po tehnickim ducanima da nadje nes, i on se zainteresirao :cerek:

Toga se znam nac u metrou..
Mi smo kupovali frendu za poklon..oko 700kn je bio, al davno..
Ima mi sestricna maloj i obozava ga..planiram i ja svojoj kupit jer cemo na zimu na skijaaanjeee skoro svaki vikend

extreme
22.06.2011., 08:30

odmah u zaru, krcati su baš bijelim cipelicama za klince. ja svojoj maloj kupila tamo preslatke balerinke za jedan pir slijedeći mjesec

2. carter's

eruditio
22.06.2011., 08:40

jel imate billu? JA sam lani kupila bas taj na garfielda u billi, za nekih 40ak kuna. Al se mala nije htjela vozit u tome:rolleyes: otkrila je da je trcanje i puzanje po plicaku zabavnije :lol:

a i da ja pitam nesto - gdje ima nepropusna plahta, ali da se moze navuci na madrac dimenzija 90x180? Dakle, mala mi vec spava u svom krevetu, i svugdje nalazim samo one plahte na gumicu dimenzija 70x140, znaci za kinderbet. Moze biti i manjih dimenzija, al da nije na gumicu jer mi je u tom slucaju neupotrebljiva

Bibi3456
22.06.2011., 08:48
Probaj ovdje:
http://www.natator.hr/

Pozz

Thanx:mig:
A ne grebu bebicu one "naramenice"? Djeluje mi dosta oštro...:ne zna:

ellyon
22.06.2011., 10:58
ja jucer bila u osh koshu na skurinjama ..ima puno snizenih stvari...i sve je predivno .... i naravno opet pol porodiljen ostavila cartersu :kava:

teta mina
22.06.2011., 11:15
A ne grebu bebicu one "naramenice"? Djeluje mi dosta oštro...:ne zna:

ne grebu, napuhnu se pa su mekane

Jolanda
22.06.2011., 12:05
jel imate billu? JA sam lani kupila bas taj na garfielda u billi, za nekih 40ak kuna. Al se mala nije htjela vozit u tome:rolleyes: otkrila je da je trcanje i puzanje po plicaku zabavnije :lol:

a i da ja pitam nesto - gdje ima nepropusna plahta, ali da se moze navuci na madrac dimenzija 90x180? Dakle, mala mi vec spava u svom krevetu, i svugdje nalazim samo one plahte na gumicu dimenzija 70x140, znaci za kinderbet. Moze biti i manjih dimenzija, al da nije na gumicu jer mi je u tom slucaju neupotrebljiva

Ja sam nepropusne velike za jednokrevetne tih dim.,na gumicu uzimala u Lidla.
A ove ravne sam vidjela chicco kao zarolana tanka spužva cca 120 x 1 pa se odsječe po potrebi

zlatna ivkica
22.06.2011., 22:09
sutra ili ovih dana bi isli u toplice na kupanje na cijeli dan, s malcem od godinu dana.. gdje da kupim i kakva mi nepropusna pelena/gačice trebaju za bazene ? i gdje kupiti? hvala

Lili07
22.06.2011., 22:21
pelena za kupanje ima svugdje, muller, dm, bipa, nemrem se sad svega sjetiti... i meni je bilo svejedno koje korisitmo, sve je to isto, više zadržava kakicu ak izađe nego kaj nekaj upije, i kad izađete iz vode mu skineš jer je to ful mokro i puno vode... nadam se da sam pomogla :)

Bibi3456
23.06.2011., 02:48
ne grebu, napuhnu se pa su mekane

Kupila sam kolut pa cemo vidjet kak će se maleckoj svidjeti:)

ancika
23.06.2011., 13:56
Sličan ovome:

jel u to moze dijete od 3,5 mjeseca.

za koju je dob taj fredov kolut i koliko kosta?

zlatna ivkica
23.06.2011., 14:26
pelena za kupanje ima svugdje, muller, dm, bipa, nemrem se sad svega sjetiti... i meni je bilo svejedno koje korisitmo, sve je to isto, više zadržava kakicu ak izađe nego kaj nekaj upije, i kad izađete iz vode mu skineš jer je to ful mokro i puno vode... nadam se da sam pomogla :)

pa onda mi je to skoro ko i običn pelene, sta ne? :ne zna:

cuba libre
23.06.2011., 14:48
pa onda mi je to skoro ko i običn pelene, sta ne? :ne zna:

Nije. kad s običnom pelenom uđe u vodu, ona se napuni i bude ogromna. KAd uđe sa ovom za kupanje, ona sama se ne puni vodom. Mi smo koristili one iz DM-a i nikad ne bi bila onako napuhana kad bi izašli iz vode.

LucijaV
23.06.2011., 14:49
Gdje kupiti jeftinije kupaće gaće ili bokserice za dijete od cca 3 god...

OOOOOOO
23.06.2011., 15:01
ja danas trazila svugdje kolut da beba moze sjest i nigdje ga nema:p ni getro,ni plodine na 2 lokacije,kaufland,konzum.di da jos vidim?

zlatna ivkica
23.06.2011., 15:30
Nije. kad s običnom pelenom uđe u vodu, ona se napuni i bude ogromna. KAd uđe sa ovom za kupanje, ona sama se ne puni vodom. Mi smo koristili one iz DM-a i nikad ne bi bila onako napuhana kad bi izašli iz vode.

onda ok, zaletit cu se sutra do dm-a.. koja je cifra, samo da znam?

BlackLotus
23.06.2011., 18:28
je li bio tko u Humaniicu u skorije vrijeme?
našla sam ove sandalice na njihovoj international web stranici pa me zanima je li ih tko vidio, meni je to daleko pa da se ne vucaram ak nema :moli:
http://www.shoemanic.com/medias/sys_master/8812218351646_5422901958_1_67538.png.jpg

forum mamica
23.06.2011., 19:59
Cure, da li znate u kojem Turbo limaču (zagreb) još uvijek ima onih pidžamica 3pack za 30 kn?

tina
23.06.2011., 21:10
Cure, da li znate u kojem Turbo limaču (zagreb) još uvijek ima onih pidžamica 3pack za 30 kn?

ne znam, ali mozda da nazoves koju poslovnicu (http://www.turbolimac.com/SaznajVise/Trgovine.aspx) pa pitas direktno, mozda ti mogu i sacuvati :ne zna:

pikuleta
24.06.2011., 08:02
Gdje kupiti jeftinije kupaće gaće ili bokserice za dijete od cca 3 god...

bilo je u plodinama, brojevi 3, 4,5 ... i mislim da su bile neke po 9 neke po 19 kn,
ja trazila manje za curu pa nema

bemmu
24.06.2011., 09:19
našla sam ove sandalice na njihovoj international web stranici pa me zanima je li ih tko vidio, meni je to daleko pa da se ne vucaram ak nema :moli:
http://www.shoemanic.com/medias/sys_master/8812218351646_5422901958_1_67538.png.jpg

mi kupili te identicne u humanicu cc1, ali prije nekih mjesec dana. brijem da mozes nazvat i pitat ak nekak skuzis model il nes, imam vrlo pozitivna iskustva s prodavacima tamo

maza1
24.06.2011., 09:58
Sličan ovome:

takav smo i mi identičan imali prošle godine.
nije htio biti u njemu

maza1
24.06.2011., 10:01
jel u to moze dijete od 3,5 mjeseca.

za koju je dob taj fredov kolut i koliko kosta?

u ovaj žuti kolut baš i ne može dijete od 3 mj. može cca od godinu dana, nije mi baš stabilan za male klince koji još ne sjede
za fredov obruč ne znam :ne zna:

vešmašina
24.06.2011., 10:16
ja svojoj mrvi kupila sličan u plodinama, za 40 kn, i na kraju vidim, piše do 11 kg, tolko ima sad.
Da ju stavim il ne?

littleZ
24.06.2011., 11:04
onda ok, zaletit cu se sutra do dm-a.. koja je cifra, samo da znam?
mislim da je malo više od 2 kn po komadu. U pakiranju ima samo par komada. Mislim da je paket(ić) ispod 20 kn

BlackLotus
24.06.2011., 11:50
mi kupili te identicne u humanicu cc1, ali prije nekih mjesec dana. brijem da mozes nazvat i pitat ak nekak skuzis model il nes, imam vrlo pozitivna iskustva s prodavacima tamo

hvala,
zvala sam ih, nema br24 ni u City centru ni u West gateu :cry:

jel zna tko nabavljaju li oni brojeve samo jednom il bi mogli dobit još koju pošiljku, zaboravila sam pitat

edit: jel se sjećaš koliki je uopće bio izbor tamo, ja sam gledala ciciban i deichman, izbor je očajan.. ove su prve koje sam vidjela da mi se sviđaju i da izgledaju savitljivo, a nema broja x(

bemmu
24.06.2011., 12:44
hvala,

jel zna tko nabavljaju li oni brojeve samo jednom il bi mogli dobit još koju pošiljku, zaboravila sam pitat

edit: jel se sjećaš koliki je uopće bio izbor tamo, ja sam gledala ciciban i deichman, izbor je očajan.. ove su prve koje sam vidjela da mi se sviđaju i da izgledaju savitljivo, a nema broja x(

ja sam trazila cipele tog tipa kao polusandale i vazno mi je bilo da su jako savitljive. osim ovim bile su jos jedne neke druge marke da su mi ok bile, al mi prodavacica preporucila ove jer te druge imaju neku markicu koja se voli urezat u nogu.

BlackLotus
24.06.2011., 12:53
ja sam trazila cipele tog tipa kao polusandale i vazno mi je bilo da su jako savitljive. osim ovim bile su jos jedne neke druge marke da su mi ok bile, al mi prodavacica preporucila ove jer te druge imaju neku markicu koja se voli urezat u nogu.

ok, tnx, budemo išli pogledat :)

smeđa
24.06.2011., 13:26

Stiefelkonig u CCO i u West gate-u ti to isto drzi a sad imaju popust od 40% na sve pa pogledaj tamo ili probaj nazvat ako ti nije blizu a mogu ti ja pogledat jer idem danas u muller ako treba skicnem nije bed

http://www.stiefelkoenig.at/catalog/category/view/s/kleinkinder/id/150/?p=1

-pamela-
24.06.2011., 13:47
mame cure cijeli album dajem za 270kn

ima za vas i za vaše najmlađe

http://public.fotki.com/-pamela-/moje-stvarice/

javite se :kava:

zlatna ivkica
24.06.2011., 14:06
mislim da je malo više od 2 kn po komadu. U pakiranju ima samo par komada. Mislim da je paket(ić) ispod 20 kn

e super, bas ti hvala, zaletit cu se danas tamo..

BlackLotus
24.06.2011., 14:13
Stiefelkonig u CCO i u West gate-u ti to isto drzi a sad imaju popust od 40% na sve pa pogledaj tamo ili probaj nazvat ako ti nije blizu a mogu ti ja pogledat jer idem danas u muller ako treba skicnem nije bed

http://www.stiefelkoenig.at/catalog/category/view/s/kleinkinder/id/150/?p=1

ajme molim te pogledaj da li imaju 24!! nije važno koje boje(vidjela sam i bež njihovih, i sl maslinasto zelenih), samo da su te marke i da su zatvorenih prstiju jer u debljima ne zna hodat
:s

smeđa
24.06.2011., 14:17
ajme molim te pogledaj da li imaju 24!! nije važno koje boje(vidjela sam i bež njihovih, i sl maslinasto zelenih), samo da su te marke i da su zatvorenih prstiju

ok pogledam pa ti javim navecer...:))

BlackLotus
24.06.2011., 14:18
ok pogledam pa ti javim navecer...:))

hvala :D

undercover
24.06.2011., 14:30
ajme molim te pogledaj da li imaju 24!! nije važno koje boje(vidjela sam i bež njihovih, i sl maslinasto zelenih), samo da su te marke i da su zatvorenih prstiju jer u debljima ne zna hodat

Nemoj ih kupit dok ti ih ali ne proba. moj je probao iste ovakve broj 21 pa mu mali prst izviri kroz ovu rupu van. nisam ih kupila jer se bojim da ce tu dobit zulj. malo su im te bocne rupe nezgodno postavljene. al naravno ovisi i o nozi

Lili07
24.06.2011., 14:32
jeftinih kupaćih gaćica ima u Mani, sad na 60%, fendica je kupila za curicu nekih 19 kn mislim da je rekla, valjda ima i za dečke.
i netko je tražio negdje obične gaćice ali male, vidjela sam u OVS-u (west gate) br. 86

bemmu
24.06.2011., 14:33
Nemoj ih kupit dok ti ih ali ne proba. moj je probao iste ovakve broj 21 pa mu mali prst izviri kroz ovu rupu van. nisam ih kupila jer se bojim da ce tu dobit zulj. malo su im te bocne rupe nezgodno postavljene. al naravno ovisi i o nozi

haha mislila sam da je to samo nas problem s obzirom da se samo na jednoj nozi desava. ja sam spremim natrag prst :D

BlackLotus
24.06.2011., 14:41

nama se to događalo prošle godine na sličnima.. hvala na upozorenju

agata
24.06.2011., 17:52
Jel tko možda vidio dali su počeli popusti u Intersportu tower centar rijeka... zanimala bi nas jedna biciklica :)

Han@
24.06.2011., 17:56
Jel tko možda vidio dali su počeli popusti u Intersportu tower centar rijeka... zanimala bi nas jedna biciklica :)

Počeli su, ali na dio asortimana. Najbolje da nazoveš i pitaš:mig:

Frenchy
24.06.2011., 18:31
PLiiiiz zna li netko gdje ima kupiti baby einstein losion za tijelo i kupke?
Nasli smo u Offertissimi putno pakiranbje i mali poludio jer mu super mirisi a ne znam gdje naci pravu veliku bocu s time?
http://s.shld.net/is/image/Sears/038W574829110001_20100401160222421?hei=248&wid=248&op_sharpen=1&resMode=sharp&op_usm=0.9,0.5,0,0 http://s.shld.net/is/image/Sears/038W574798110001_20100401160222783?hei=248&wid=248&op_sharpen=1&resMode=sharp&op_usm=0.9,0.5,0,0 http://s.shld.net/is/image/Sears/038W574825110001?hei=248&wid=248&op_sharpen=1&resMode=sharp&op_usm=0.9,0.5,0,0 http://s.shld.net/is/image/Sears/038W574827110001_20100401160222419?hei=248&wid=248&op_sharpen=1&resMode=sharp&op_usm=0.9,0.5,0,0

midica
24.06.2011., 19:07
Pitanjce...

Zna li itko bi mi netko, uz naknadu naravno, donio (kupio, dovezao) krevetić iz Ikee???

Jer daleko mi je iz Dalmacije potegnuti, pa jos i granica, pa sve skupa (čitaj lijena sam:flop:) a čini mi se da sam vidjela da netko to radi uz proviziju..

Pa eto, ako netko zna, nije nista hitno :cerek:

Han@
24.06.2011., 19:44
Zna li netko, gdje u Rijeci ima ljetnih navlaka ua MC Tobi? U BMS-u ima samo tamnoplavih, a u Beba centru očekuju pošiljku tek oko 20.7.:rolleyes:

extreme
24.06.2011., 20:09
PLiiiiz zna li netko gdje ima kupiti baby einstein losion za tijelo i kupke?
Nasli smo u Offertissimi putno pakiranbje i mali poludio jer mu super mirisi a ne znam gdje naci pravu veliku bocu s time?
http://s.shld.net/is/image/Sears/038W574829110001_20100401160222421?hei=248&wid=248&op_sharpen=1&resMode=sharp&op_usm=0.9,0.5,0,0 http://s.shld.net/is/image/Sears/038W574798110001_20100401160222783?hei=248&wid=248&op_sharpen=1&resMode=sharp&op_usm=0.9,0.5,0,0 http://s.shld.net/is/image/Sears/038W574825110001?hei=248&wid=248&op_sharpen=1&resMode=sharp&op_usm=0.9,0.5,0,0 http://s.shld.net/is/image/Sears/038W574827110001_20100401160222419?hei=248&wid=248&op_sharpen=1&resMode=sharp&op_usm=0.9,0.5,0,0
Mislim da sam to neki dan vidjela u Mercatoru (u rijeci , doduše- al ako drži jedan mercator ,onda bi valjda trebalo biti u svim dućanima)

Bibi3456
24.06.2011., 21:10
Pitanjce...

Zna li itko bi mi netko, uz naknadu naravno, donio (kupio, dovezao) krevetić iz Ikee???

Jer daleko mi je iz Dalmacije potegnuti, pa jos i granica, pa sve skupa (čitaj lijena sam:flop:) a čini mi se da sam vidjela da netko to radi uz proviziju..

Imas temu o stvarima za djecu iz ikee i tamo se spominje neki gospon koji dovozi stvari uz naknadu i kolko sam skuzila svi ga hvale...pitaj tamo:top:

Jolanda
25.06.2011., 10:06
Pitanjce...

Imaš na temi Ikea,tip ima forumsko ime Avil ili sl., ,on često ide i svima nabavlja. Meni je uzeo par stvari tako da ti preporučam. Šaljem ti br. mob. na PM.

Netko je tražio davno gusarski brod igraonicu na napuhavanje ima u konzuma 149 kn.
Isto tako u četvrtak su kupaće u Lidla za najmlađe.Uzela prošli put 86 i taman su za mog malca od 7ipo mjeseci.Inače imaju veće kalupe ali ovaj put su taman.Bit će i crocksica koji imaju lastiku oko gležnja od br. 22 pa na dalje jer je i to netko pitao.:D

TinchiS
25.06.2011., 11:47
Ja sam pitala za Crocsice. ;)
Na kraju sam ih kupila u Massu u Garden Mallu. Možda svejedno odem do Lidla po još jedne. :D

Ak nekom trebaju mali brojevi ima ih tamo, u Massu na 1. katu ( pokraj Hervisa ). Ima čak 19 ( možda i 18 ) a svi su brojevi realno 3 broja manji tak da bi ovaj 19 odgovarao broju 16 pa ak nekom trebaju ti mini brojevi da zna. :mig:

Moj nosi 22 a kupili smo 25 :eek: ali super mu stoje, nisu glomazne i odlično hoda u njima. :top:

Pika225
25.06.2011., 11:54
Zna li netko gdje ima povoljnije za kupiti prijenosnih tuta, nešto tipa ovog http://www.pjesmicezabebe.com/index.php?option=com_content&view=article&id=316&Itemid=382

ali da nije tako skupo. Čini mi se da je netko spominjao neki dućan u kojem to ili nešto slično ima puno povoljnije, ali nigdje ne mogu naći gdje je to pisalo :ne zna:

Frenchy
25.06.2011., 18:16
Mislim da sam to neki dan vidjela u Mercatoru (u rijeci , doduše- al ako drži jedan mercator ,onda bi valjda trebalo biti u svim dućanima)

Bila u mercatoru i nemaju :( Imaju disney ali taj nam ne odgovara! Jel bi ti bilo bed da mi kupis ako nades i posaljes? :cerek:

charlyse
25.06.2011., 20:51
Gdje kupiti mali suncobran da mi nije preglomazan za plažu, stalak mi ne treba, planiram ga zabost u pijesak...prošle godine sam vidjela jednu mamu, praktično, ali sve koje sam gledala su veliki za terase...

Hvala!!

angel_w
25.06.2011., 21:31
Gdje kupiti mali suncobran da mi nije preglomazan za plažu, stalak mi ne treba, planiram ga zabost u pijesak...prošle godine sam vidjela jednu mamu, praktično, ali sve koje sam gledala su veliki za terase...

Hvala!!

imaju nevelike (ne znam koliko mali mora biti) u konzumu, idu s onom plasticnom futrolom za preko ramena ;)

eruditio
25.06.2011., 22:08
Zna li netko gdje ima povoljnije za kupiti prijenosnih tuta, nešto tipa ovog http://www.pjesmicezabebe.com/index.php?option=com_content&view=article&id=316&Itemid=382

ali da nije tako skupo. Čini mi se da je netko spominjao neki dućan u kojem to ili nešto slično ima puno povoljnije, ali nigdje ne mogu naći gdje je to pisalo :ne zna:

ja sam ju kupila u kozmu, ali bila je sama za sebe, dakle, bez ovih dodataka, oko 80kn. Istina to je bilo prije 2-3 mj.ali vjerujem da se nije nista drasticno promijenilo otada.

lala
25.06.2011., 23:08
Frotirne ili neke tanke vreće za spavanje, broj 92 (i nadalje)?

charlyse
26.06.2011., 06:35
imaju nevelike (ne znam koliko mali mora biti) u konzumu, idu s onom plasticnom futrolom za preko ramena ;)

ooo super hvala ti puno :kiss:

Ako je za preko ramena je ok, ma glavno da je praktično za nosit na plažu, HVALA!!

Pika225
26.06.2011., 08:44
ja sam ju kupila u kozmu, ali bila je sama za sebe, dakle, bez ovih dodataka, oko 80kn. Istina to je bilo prije 2-3 mj.ali vjerujem da se nije nista drasticno promijenilo otada.

Super, hvala ti! A ta koju si kupila je isto na vrećice ili kako funkcionira? Sad sam off, ali jel vam koristi?

Kostrenka
26.06.2011., 08:58
Zna li netko gdje ima povoljnije za kupiti prijenosnih tuta, nešto tipa ovog

mi smo nosili obicnu tutu i preko nje smo navukli vrecicu iz ducana i to je stajalo u prtljazniku auta

tamagoci
26.06.2011., 13:05
lala Frotirne ili neke tanke vreće za spavanje, broj 92 (i nadalje)?

u cetvrtak smo kupili frotirnu u beby media u garden mall-u 145 kn ima do duzine 110,imaju i tanke pamucne ali platnene, nekako su mi se cinile tvrde po 110 kn

laaalaaa
26.06.2011., 16:36
http://toysforboysandgirls.net/images/rainforest%20swing.jpg
bitno mi je da je taj model, i nešto ovakvo:http://www.njuskalo.hr/image-w450/oprema-bebe-ostalo/fisher-price-vrtuljak-slika-6598223.jpg

Vidica
26.06.2011., 19:37
http://toysforboysandgirls.net/images/rainforest%20swing.jpg
bitno mi je da je taj model, i nešto ovakvo:http://www.njuskalo.hr/image-w450/oprema-bebe-ostalo/fisher-price-vrtuljak-slika-6598223.jpg

http://www.njuskalo.hr/djecje-igracke/vrtuljak-djecji-krevetic-oglas-3089160

laaalaaa
26.06.2011., 20:26
http://www.njuskalo.hr/djecje-igracke/vrtuljak-djecji-krevetic-oglas-3089160

jel mi malo spustiš cijenu????

ancika
26.06.2011., 21:01
gdje kupiti ne mogu se sjetiti kako se zove ali one lutke sto se navuku na ruke, pa prstima upravljas

angel_w
26.06.2011., 21:59
gdje kupiti ne mogu se sjetiti kako se zove ali one lutke sto se navuku na ruke, pa prstima upravljas

nije bas lutka al je spuzva/krpa za kupanje - kozmo

Zvrksa
26.06.2011., 22:13

ikea...velik izbor,jeftine http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80122682
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/70122654
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/30146195

Ines Zgb
26.06.2011., 22:41
1. carters? iana bimbi? zara?

2. zara, c&a, m&s, iana, carters, hm

3. ovisi o kojim se kolicima radi. inače cure hvale neki suncobran iz BMS, pa da pogledaš tamo?

odmah u zaru, krcati su baš bijelim cipelicama za klince. ja svojoj maloj kupila tamo preslatke balerinke za jedan pir slijedeći mjesec

2. carter's

tnx,cipelice nasli u cartersu :)

Orlandica
27.06.2011., 08:12
hvala,

Ja sam svome uzela jedne Superfit prije mjesec dana u Mercatoru na Vukovarskoj, dućan se zove Mass. Sad sam ga googlala i evo (http://www.arenacentar.hr/media/Brendovi/PrezentacijaMassARENA-HRfinal.pdf) o njemu u Areni i ima na dnu broj telefona pa možda možeš provjerit za veličine.

edit: Sandalice su super :top:

Orlandica
27.06.2011., 08:22

Mi smo kupili neke koje preko stopala imaju još 2 remenčića na čičak pa se mogu fino podesit za širu nogicu :cerek: I još su bile na popustu pa sam ih platila samo 150kn :zubo:

Vidica
27.06.2011., 12:44
jel mi malo spustiš cijenu????

pa nije to moj oglas

agata
27.06.2011., 12:44
Počeli su, ali na dio asortimana. Najbolje da nazoveš i pitaš:mig:

tnx :)

ancika
27.06.2011., 16:06
dobili smo putni krevetic http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/detaljan_prikaz_proizvoda/cabino_tranzitni_krevetic___woodbine-651/kat-13
ja bi za njega kupila madrac medjutim dimenzije su mu 118 x 58. mislim kupiti spuzvu pa sasiti za nju navlaku ali ne znam da li bi se dijete znojilo od nje. mame kako ste rjesile taj problem

mmn
27.06.2011., 21:03
dobili smo putni krevetic http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/detaljan_prikaz_proizvoda/cabino_tranzitni_krevetic___woodbine-651/kat-13
ja bi za njega kupila madrac medjutim dimenzije su mu 118 x 58. mislim kupiti spuzvu pa sasiti za nju navlaku ali ne znam da li bi se dijete znojilo od nje. mame kako ste rjesile taj problem

Mi smo u slo u Baby centru kupili sklopivi madrac za putni krevetić 120x60 i iznenadila sam se da je to obična spužva debljine 7-8 cm, presvučena tkaninom.

Pika225
28.06.2011., 10:03

Gledala sam jučer u tri Kozma, ali nema... Rekli su da ih vjerojatno više neće imati u asortimanu.

Pa ako netko zna gdje je ona trgovinica s povoljnim prijenosnim tutama, molim da mi javi, hitno nam je!

Pirga
29.06.2011., 08:05
Cure, zna li netko gdje ima dječjih (malih) kišobrana s hello kitty?

Na par mjesta sam našla za odrasle, ali to nam je preveliko.:ne zna:

tnx!

Wedding
29.06.2011., 08:21

tnx!

bilo ih je u HMu:mig:

laaalaaa
29.06.2011., 08:22
http://i303.photobucket.com/albums/nn158/vjencanjeforum/P6014525.jpg

cure jel ko zna gdje bih ja kupila ovakve slinčeke???
možda ima netko rabljene???

maza1
29.06.2011., 08:26
http://i303.photobucket.com/albums/nn158/vjencanjeforum/P6014525.jpg

cure jel ko zna gdje bih ja kupila ovakve slinčeke???
možda ima netko rabljene???

u ontariu, wgw-u

Pirga
29.06.2011., 08:28
bilo ih je u HMu:mig:

Hvala puno, palo mi je to na pamet, ali nikad ih nisam vidjela.

pogledat ću, svakako!

Lili07
29.06.2011., 09:36

tnx!

vidjela sam ih u C&A

the redCat
29.06.2011., 09:59
Gdje i pošto ima....
Nepromočiva plahtica za dječji madrac?

120x60, u Rijeci?
Znam da je u SLO po 15 eura ali da ne idemo samo radi toga....

radilicaa
29.06.2011., 09:59
http://WWWULTRASONLINE2COM2.TK/

Bibi3456
29.06.2011., 17:06
Zna li netko gdje još ima za kupiti tomy igračaka osim i TL? super su mi njihove igračke a izgleda da se većina TL-a zatvorila:(

Jolanda
30.06.2011., 06:29
Gdje kupiti igračku ili nešto sl. na lik Kalamarka iz crtića Spužva Bob!

BobicaBo
30.06.2011., 08:30

tnx!

mi smo nekidan bježali od njih - :rofl::rofl:
Douglas parfumerije imaju kišobrane i kabanice - :top:

Nova0303
30.06.2011., 21:28
Gdje i pošto ima....
Nepromočiva plahtica za dječji madrac?

120x60, u Rijeci?
Znam da je u SLO po 15 eura ali da ne idemo samo radi toga....

cca 100 kn...adax...beba centar...ako misliš na one koje su s jedne strane nepromočive a s druge "normalne"
jer ja još uvijek nisam našla obične najlonske na gumu preko koje ide normalna plahtica...

Wedding
30.06.2011., 21:57
Dal zna netko dal radi jos koji TL ili Magma u Zg il su svi zatvoreni???

Trebam one rukavice za plivanje za klince a oni imaju one Pocoyo koje su po 7 kuna a fenomenalni su tj ne grebu, nisu veliki i izdrzljivi su:s tj ove smo imali pune 2 godine ali sad trebaju jos jedne i za malicku

lunica26
30.06.2011., 22:27

Trebam one rukavice za plivanje za klince a oni imaju one Pocoyo koje su po 7 kuna a fenomenalni su tj ne grebu, nisu veliki i izdrzljivi su:s tj ove smo imali pune 2 godine ali sad trebaju jos jedne i za malicku

U Zagrebu navodno rade dućani na Žitnjaku,U Gajevoj,i u CC1..Tak je pisalo na njihovoj FB stranici.

smeđa
30.06.2011., 22:28

netko je pisao na žitnjaku sigurno a mislim da su rekli i u CCO

Lili07
30.06.2011., 23:01
na žitnjaku radi, ja bila danas ;)

Wedding
01.07.2011., 10:44
U Zagrebu navodno rade dućani na Žitnjaku,U Gajevoj,i u CC1..Tak je pisalo na njihovoj FB stranici.

netko je pisao na žitnjaku sigurno a mislim da su rekli i u CCO

na žitnjaku radi, ja bila danas ;)

hvala cure:top:

daca87
01.07.2011., 18:17
gdje ima za kupit dječji ruksak za vrtić plavi je,ima naprijed manji džepić i nogometnu loptu..ako ga je netko vidio negdje ili bilo kakvi da je za dečka a da nije na spidermena,gormite i sl..

valneahana
02.07.2011., 08:38
di ima za kupiti pelene/gaće ili što god da to je a da mogu u vodu i nepropuštaju kakicu? u apotekama ili?kako se zvou?

Jolanda
02.07.2011., 09:29
di ima za kupiti pelene/gaće ili što god da to je a da mogu u vodu i nepropuštaju kakicu? u apotekama ili?kako se zvou?

nepropusne pelene za kupanje vidila u DM-a ,Mercatora.

Lili07
02.07.2011., 20:30
u bipi, mulleru,...

valneahana
02.07.2011., 20:32
hvala mame:)

pljucpljuc
02.07.2011., 20:47

Od nejednokratnih
Postoje i kupaće gaćice s ugrađenom pelenom, ima na ebayu dosta za nać.
A u dućanima koji drže bambino mio proizvode ima njihovih gačica za kupanje koje su kao pelena,90kn.

valneahana
02.07.2011., 20:51
Od nejednokratnih
Postoje i kupaće gaćice s ugrađenom pelenom, ima na ebayu dosta za nać.
A u dućanima koji drže bambino mio proizvode ima njihovih gačica za kupanje koje su kao pelena,90kn.

pa te su mi bile u glavi,te bambino mio i znam da sam ih vidjela u apotekama

znači njihove su nejednokratne i mogu u vodu i ne propuštaju kakicu?

extreme
02.07.2011., 20:58
znači njihove su nejednokratne i mogu u vodu i ne propuštaju kakicu?
da, imaš ih u bebe dućanima (ne znam jel tih dućana ima u zg)

danila
02.07.2011., 21:24
imaju te bambino mio u ljekarni pablo u mercator centru na zagrebackoj, oko 100 kuna su :mig:

nina2007
03.07.2011., 07:40
imaju i u Kozmo dućanima (jednokratne) pelene za kupanje - huggies little swimmers. Eto ja vidila baš jučer. Čak su i na akciji, pisalo je "sniženo s 49kn na 35kn", ali nisam sigurna za sve veličine da se to odnosilo jer je pisalo malim slovima od 11-??kg pa su mislim samo tu veličinu snizili...ali imaju raznih veličina.

lola1415
04.07.2011., 22:50
Jel zna netko gdje ima povoljnih slikovnica (za klince između prve i druge godine)? Curica mi je trenutno u fazi čitanja, pa joj kupim gdje god naiđem da su povoljnije jer mi je previše davati 50 kn za nešto što ona voli gristi i cuclati. Posevbo me zanima ako je netko vidio u nekom od TL slikovnice s kao rupicama. Ima Ivicu i Maricu i jako je voli jer ima puno detalja i još te kao rupice. Piše iza da ima još takvih u toj biblioteci, ali niti u jednom TL nisam uspjela naći. Hvala na info mame!

extreme
04.07.2011., 23:05
Jel zna netko gdje ima povoljnih slikovnica (za klince između prve i druge godine)? Curica mi je trenutno u fazi čitanja, pa joj kupim gdje god naiđem da su povoljnije jer mi je previše davati 50 kn za nešto što ona voli gristi i cuclati. Posevbo me zanima ako je netko vidio u nekom od TL slikovnice s kao rupicama. Ima Ivicu i Maricu i jako je voli jer ima puno detalja i još te kao rupice. Piše iza da ima još takvih u toj biblioteci, ali niti u jednom TL nisam uspjela naći. Hvala na info mame!
u kauflandu zna biti onih malih slikovnica po 5 kn. i neke slične akcije sam viđala po narodnim novinama.

al, često vidim i u konzumu jeftinih knjiga i u metrou. al sad, ne znam kakve točno tražiš i da li bi ti ove odgovarale.

ne znam kakve su te s rupicama:ne zna:

lunica26
04.07.2011., 23:57

Imamo i mi te...U TL na Žitnjaku sam ih vidjela prošli petak hrpuuuuuuu.

mom2be
05.07.2011., 05:49
ja uzimam na ebayu slikovnice ovog tipa http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180612255892&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

od kartona su, male, taman za male rucice :cerek:

krila leptira
05.07.2011., 08:28
Zna li netko gdje se može kupiti DVD Miffy? Hvala

rossi79
05.07.2011., 08:30

ima u algoritmu.

lunica26
05.07.2011., 08:34

Imaš ih po svim ovim velikim dućanima,tipa Interspar,Super Konzum(u njemu sam ga ja na akciji kupila po 9,90:top:)

lola1415
05.07.2011., 09:31
Imamo i mi te...U TL na Žitnjaku sam ih vidjela prošli petak hrpuuuuuuu.

Hvala cure na odgovorima! Jesi vidjela možda jesu na nekoj akciji ili nešto? Naime i te koštaju 50 kuna kad nisu na akciji. Ajme super. Sad ću joj kupiti i ostale! Hvala! :cerek:

Edit: važno mi je da budu tvrde i plastificirane stranice, jer ona i dalje voli sve gristi i cuclati, iako ima 15 mjeseci.

the redCat
05.07.2011., 10:13
Koje kartice primaju u Baby centru u SLO?

LadyMo
05.07.2011., 12:46
Koje kartice primaju u Baby centru u SLO?

Sve, MasterCard, Visa, American, Diners

lunica26
05.07.2011., 13:17
Hvala cure na odgovorima! Jesi vidjela možda jesu na nekoj akciji ili nešto? Naime i te koštaju 50 kuna kad nisu na akciji. Ajme super. Sad ću joj kupiti i ostale! Hvala! :cerek:

Edit: važno mi je da budu tvrde i plastificirane stranice, jer ona i dalje voli sve gristi i cuclati, iako ima 15 mjeseci.

Bila je akcija,ali po koliko su bile ne mogu se sjetiti,stvarno.To je bilo prošli petak.

krila leptira
05.07.2011., 14:34

Hvala vam ( kod nas u Konzumu nema, gledala sam)

eruditio
05.07.2011., 14:48
koja se cijena moze ocekivati za punjac baterija i pripadajuce mu (barem) 4 baterije? kad ti je dijete ovisnik o tomy zvijezdi, ni duracell nije vise dovoljan :lol:

naked
05.07.2011., 20:29
koja se cijena moze ocekivati za punjac baterija i pripadajuce mu (barem) 4 baterije? kad ti je dijete ovisnik o tomy zvijezdi, ni duracell nije vise dovoljan :lol:

ja se nisam usrećila s rechargeable baterijama u tomi zvijezdi. moraš puniti svaki dan:rolleyes:

yvanna
05.07.2011., 20:31
zna li itko gdje mogu kupiti neki lik iz crtića pocoyo? :moli:

eruditio
05.07.2011., 21:09
ja se nisam usrećila s rechargeable baterijama u tomi zvijezdi. moraš puniti svaki dan:rolleyes:

pa iskreno me ne smeta, vise me smeta sto su mi nakon 3tj.zakazale slavne i skupe duracelke, mislim da je struja ipak jeftinija

mozes mi reci gdje si kupila i po kojoj cijeni. gledam u kaufland katalogu 100kn punjač i 60kn baterije, al bojim se nekvalitete

abattoir
06.07.2011., 07:28
Eruditio ja sam prije par godina kupila u merkuru za slicne pare. Zasto ti izgledaju nekvalitetno?vazniji ti je punjac mislim. Ja sam kupila neku mrcinu di stane 6 baterija i bas mi je smetao za putovanja. Preporucujem manji a mislim da im je cijena dosta dobra.i mislim da se isplati kupovati vise nego duracellke.

Pocoyo mislim da sam vidila u TL al nisam ziher..

Mirotta
06.07.2011., 07:47

Punjive baterije su najisplativije na ebay-u, mm je kupio nekoliko setova po 4 komada od ovog (http://myworld.ebay.co.uk/movingupnow/) sellera, mislim da su bile po 20 kn u setu, s poštarinom i kutijicom za čuvanje:top:.
Punjač smo imali od prije.
Kod nas su te punjive definitivno preskupe:flop:

Orlandica
06.07.2011., 08:29

Ma daj, pa kakve su ti to baterije? Nama traju i traju i traju, očekivala bi češće punjenje.

pa iskreno me ne smeta, vise me smeta sto su mi nakon 3tj.zakazale slavne i skupe duracelke, mislim da je struja ipak jeftinija

mozes mi reci gdje si kupila i po kojoj cijeni. gledam u kaufland katalogu 100kn punjač i 60kn baterije, al bojim se nekvalitete

Ja Duracell nikad ne kupujem jer su puno preskupe, a ne traju mi ništa duže nego Varta (to su mi već godinama najdraže). Mi smo punjač imali otprije, al znam da ti punjači dosta koštaju. Moj prijedlog je da potražiš neki koji puni bar 4 komada odjednom i po mogućnosti takav da možeš punit i one uske baterije (to su mislim AAA :misli: ). U to se isplati uložit jer je gomila igračaka na baterije. A baterije sam nedavno kupila u Elipsu Vartine 4kom za 80kn :top:

eruditio
06.07.2011., 08:57
:top:Eruditio ja sam prije par godina kupila u merkuru za slicne pare. Zasto ti izgledaju nekvalitetno?vazniji ti je punjac mislim. Ja sam kupila neku mrcinu di stane 6 baterija i bas mi je smetao za putovanja. Preporucujem manji a mislim da im je cijena dosta dobra.i mislim da se isplati kupovati vise nego duracellke.

Pocoyo mislim da sam vidila u TL al nisam ziher..

da tl je imao pocoyo al pitanje je kakva je situacija sad kad ih je pola zatvoreno

sto se tice punjca, taj koji sam gledala je kauflandova robna marka k classic pa sam zato skepticna

Punjive baterije su najisplativije na ebay-u, mm je kupio nekoliko setova po 4 komada od ovog (http://myworld.ebay.co.uk/movingupnow/) sellera, mislim da su bile po 20 kn u setu, s poštarinom i kutijicom za čuvanje:top:.
Punjač smo imali od prije.
Kod nas su te punjive definitivno preskupe:flop:

Ma daj, pa kakve su ti to baterije? Nama traju i traju i traju, očekivala bi češće punjenje.

Ja Duracell nikad ne kupujem jer su puno preskupe, a ne traju mi ništa duže nego Varta (to su mi već godinama najdraže). Mi smo punjač imali otprije, al znam da ti punjači dosta koštaju. Moj prijedlog je da potražiš neki koji puni bar 4 komada odjednom i po mogućnosti takav da možeš punit i one uske baterije (to su mislim AAA :misli: ). U to se isplati uložit jer je gomila igračaka na baterije. A baterije sam nedavno kupila u Elipsu Vartine 4kom za 80kn :top:

e bas zato, ocekujem eru baterija:D ovo ti je dobar savjet, da je punjac i za jedne i druge

hvala svima:top:

Orlandica
06.07.2011., 09:00
e bas zato, ocekujem eru baterija:D ovo ti je dobar savjet, da je punjac i za jedne i druge

hvala svima:top:

To ti je iskustvo :zubo: Da vidiš kakve smo face znali složit kad bi napunili obične baterije za neku igračku kojoj su se potrošile, onda odšerafimo poklopac i vidimo da idu te uske :o

Irra
06.07.2011., 09:06
jel zna netko gdje u ZG ima povoljnih donjih dijelova za trenirke (dečko, 3 godine)
spremamo se za vrtić, pa nam treba nešto peri-deri povoljno, ništa fensi-šmensi :D

naked
06.07.2011., 10:25

nemam pojma, neke kupljene prije par godina. za fotić su sjajne, ali tomi zvjezda svira par minuta i onda samo počne sve tiše i tiše i sama se zgasi :D... i onda skini s kindača, odšerafi i zamijeni baterije i tako skoro svaki dan pa sam po*izdila i kupila u dm-u one njihove denk mit i evo svira već mjesec dana :lol:

sjajan savjet za igračke na baterije :top:

agata
06.07.2011., 10:26
Hitno mi treba PERNICA na motiv Pirati sa kariba (ili neki gusari, gusarski brodovi,.... jel tko vidio gdje? Fala... :D

Rijeka i okolica

enigmatic
06.07.2011., 10:30
jel zna netko gdje u ZG ima povoljnih donjih dijelova za trenirke (dečko, 3 godine)
spremamo se za vrtić, pa nam treba nešto peri-deri povoljno, ništa fensi-šmensi :D

ovdje (http://www.ontario.hr/ontario/?page_id=51) je znalo biti. dugo nisam bila pa ne znam koja je sada situacija,ali one trenirkice koje sam kupila su bile nekih 30tak kn i još su dobre a prošlo je već godinu dana. možda je netko bio nedavno pa zna šta imaju sada.

Orlandica
06.07.2011., 10:55
ovdje (http://www.ontario.hr/ontario/?page_id=51) je znalo biti. dugo nisam bila pa ne znam koja je sada situacija,ali one trenirkice koje sam kupila su bile nekih 30tak kn i još su dobre a prošlo je već godinu dana. možda je netko bio nedavno pa zna šta imaju sada.

Da, u Ontariu uvijek ima. A znala sam i u C&A nać 2 donja dijela za 70kn. Samo nikako da odem u H&M vidit jel ima onih njihovih donjih dijelova kojima je puna cijena 5E pa možda i tamo bacit pogled :mig:

eruditio
06.07.2011., 11:10
nemam pojma, neke kupljene prije par godina. za fotić su sjajne, ali tomi zvjezda svira par minuta i onda samo počne sve tiše i tiše i sama se zgasi :D... i onda skini s kindača, odšerafi i zamijeni baterije i tako skoro svaki dan pa sam po*izdila i kupila u dm-u one njihove denk mit i evo svira već mjesec dana :lol:

sjajan savjet za igračke na baterije :top:

zar DM drži baterije :misli: ja ih nikad nisam vidjela

Lea1805
06.07.2011., 11:14
Tražim ovakav nastavak za WC http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=19645 (da ne moram u Brežice samo po to)
bitno je da ima tu pregradu naprijed jer ponekad se desi nezgoda pa mlaz štrcne van :)
a možda je prerasla ovaj nastavak koji trenutno koristimo, jer mislim da prošle godine kad je imala manju guzu nismo mali takvih problema :ne zna:
Do kad ste vi koristili te nastavke, kad su dovoljno veliki za sjediti samo na dasci ?

http://img31.imageshack.us/img31/7297/imgbigarticle119645.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/31/imgbigarticle119645.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Orlandica
06.07.2011., 11:16

Drži, ima nekad na blagajni, a nekad tamo di se razvijaju slike, ovisi kak je koji dućan opremljen i raspoređen :mig:

Irra
06.07.2011., 11:20

na črnomercu su zatvorili dućan prije nekih par mjeseci....
prije toga sam bila 2x i nisu imali ništa od jeftinijih stvari, trenirke su bile po 100 i nešto kuna (gornji i donji dio) :ne zna:

jesu ovi drugi dućani još aktivni?

CA nema ništa, jučer obišla i Takko, i NKD, ali ništa. majica imaju za jesen/zimu na akciji, ostaci brojeva od prošle godine valjda, ali trenirke ništa, barem ne jeftinije.

lizianthus
06.07.2011., 11:21
i da ponovim potražnju: gdje ima za kupit okvir za slikice bebe prvu godinu a da nije onak ogroman ko u baby media...

eruditio
06.07.2011., 11:25
Da, u Ontariu uvijek ima. A znala sam i u C&A nać 2 donja dijela za 70kn. Samo nikako da odem u H&M vidit jel ima onih njihovih donjih dijelova kojima je puna cijena 5E pa možda i tamo bacit pogled :mig:

bila sam ja prosli tjedan i bilo ih je, u vise boja (e sad me ubij, ne znam tocno kojim bojama, ali mislim tamnijim). Nisu nam trebale pa nisam ni gledala detaljno, ali sigurna sam da sam ih vidjela u vise boja i brojeva

naked
06.07.2011., 11:49

aha, na onim stalcima kod blagajni. baterije su crno crvene i 4 AA koštaju 15 kn i duuugo drže :)

milkica
06.07.2011., 11:50
gdje ima povoljno triciklića da ima iza štangu za guranje i dolje ono postolje za noge? I da je rozi :)

Jolanda
06.07.2011., 12:11
gdje ima povoljno triciklića da ima iza štangu za guranje i dolje ono postolje za noge? I da je rozi :)

U Konzuma bila akcija od prošlog ponedjeljka 50 % na sva dječija vozila,ne znam do kad.

LadyMo
06.07.2011., 12:11
prije toga sam bila 2x i nisu imali ništa od jeftinijih stvari, trenirke su bile po 100 i nešto kuna (gornji i donji dio) :ne zna:

CA nema ništa, jučer obišla i Takko, i NKD, ali ništa. majica imaju za jesen/zimu na akciji, ostaci brojeva od prošle godine valjda, ali trenirke ništa, barem ne jeftinije.

Ja sad bila u C&A u CC1 i imaju i za cure i za dečke duopack donji dijelovi trenirkica po 80kn (do vel.92, 4 različita kompleta -boje), a imaju i komplete gornji+donji dio po 80 i 100kn. Za veće nisam gledala, ali za ove male ima toga dosta.

U Vrtuljku i Centri se zna naći isto povoljnih trenirkica.

Sad tek vidim da se traži za veće dečke. Možda TL (danas vidjela za cure velike brojeve, po 59kn čini mi se), no name u Sparu, Mercatoru i sl.:ne zna:
A ako je samo za vrtić, uvijek ti ostaje forumska burza i second hand dućani.

Sad sam se sjetila da je netko prošle godine spominjao i neki dućan na Knežiji s jeftinim stvarima za klince, možda se jave oni koji znaju gdje je točno.

milkica
06.07.2011., 12:20
znam da je bila akcija,mi bili na moru :(

Jolanda
06.07.2011., 12:27
znam da je bila akcija,mi bili na moru :(

Evo našla ti ovo ako paše;
http://www.aukcije.hr/item.php?id=1549120

the redCat
06.07.2011., 12:32

Nama isto treba, ali u RI i za dvogodišnjaka, računam da nam treba sigurno 10 kom za vrtić, da svaki dan ima jedne čiste za presvući tako da mi je sve preko 35 kn preskupo....

milkica
06.07.2011., 12:33
mora biti novi,poklon za rođendan je
hvala na trudu

Mirotta
06.07.2011., 13:04

Pogledaj u Iani, a sam prošle godine u ovo doba uzimala kod njih donje dijelove, imaju inače tanje i deblje, mislim da su po 30 kn na sniženu bile.

U C&A sam gledala u Areni sli samo ženske, stisnute dolje, dvoje u paketu za 79 kn. Ja inače kupujem tamne donje dijelove a ove su bile roze/bijele.

Irra
06.07.2011., 13:11

najjeftniji koji sam vidjela je cca 220 kn u Nami na Trgu.
mi smo kupili u baby media u WG po 239. ovo su najjeftiniji koje sam vidjela da su novi i sa postoljem.

Irra
06.07.2011., 13:14
Ja sad bila u C&A u CC1 i imaju i za cure i za dečke duopack donji dijelovi trenirkica po 80kn (do vel.92, 4 različita kompleta -boje), a imaju i komplete gornji+donji dio po 80 i 100kn. Za veće nisam gledala, ali za ove male ima toga dosta.

U Vrtuljku i Centri se zna naći isto povoljnih trenirkica.

Sad tek vidim da se traži za veće dečke. Možda TL (danas vidjela za cure velike brojeve, po 59kn čini mi se), no name u Sparu, Mercatoru i sl.:ne zna:
A ako je samo za vrtić, uvijek ti ostaje forumska burza i second hand dućani.

hvala.
meni treba 98 jer imam košarkaša od 2,4 g. i 96, raste ko gljiva :rolleyes:
ja sam obišla dućane u WG i ništa, zimskih majica, jakni imaju, ali donjih dijelova ništa.
treba mi nešto ono tipa 30-ak kn jer će mi trebati više komada (kao i redCat)
moraću još malo prolunjati...:kava:

i mirotta hvala

LadyMo
06.07.2011., 13:33
hvala.
meni treba 98 jer imam košarkaša od 2,4 g. i 96, raste ko gljiva :rolleyes:
ja sam obišla dućane u WG i ništa, zimskih majica, jakni imaju, ali donjih dijelova ništa.
treba mi nešto ono tipa 30-ak kn jer će mi trebati više komada (kao i redCat)
moraću još malo prolunjati...:kava:

i mirotta hvala

Da ne quotam samu sebe :)
Uglavnom, našla sam-na Knežiji je dućan Utex, po karti kaže zadarska ulica, ali znam da su cure po forumu pisale o njemu, i u njemu se nađe jeftine odjeće za klince.
A i još sam nešto zaboravila - Lidl! Oni će ti sigurno uskoro imati u ponudi donje dijelove trenirkica, i obično budu dosta povoljni, 30-35kn, ja sam uzimala svojoj maloj i ok su.

Orlandica
06.07.2011., 13:41

Ontario na Trešnjevci radi, a za druge ne znam jer do ovog mogu pješke pa nisam drugdje ni išla.

i da ponovim potražnju: gdje ima za kupit okvir za slikice bebe prvu godinu a da nije onak ogroman ko u baby media...

A da kupiš neki drugačiji onak skombiniran za više slika? :ne zna: Ovako (http://www.google.hr/imgres?imgurl=http://v3su.si/cache/v3su/231-742_q_1-f4f8106d1526133b.png&imgrefurl=http://v3su.si/katalog_izdelkov/okvirji_za_slike/leseni_okvirji/231/okvir_za_slike_multi_742_bel/&usg=__5bvM3_EJmBownGN48C8wULbWG0E=&h=400&w=400&sz=61&hl=hr&start=0&zoom=1&tbnid=vz02kLMzi62wMM:&tbnh=133&tbnw=127&ei=qVcUTrnvF4zKsgb38fnxDg&prev=/search%3Fq%3Dokvir%2Bza%2Bslike%2Bmulti%26hl%3Dhr% 26biw%3D1432%26bih%3D700%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=rc&dur=304&page=1&ndsp=30&ved=1t:429,r:3,s:0&tx=67&ty=72&biw=1432&bih=700) nešto. Ili u Mulleru kupi zidni sat koji ima za umetnut slike pa stavi po jednu umjesto svake brojke :zubo:

bila sam ja prosli tjedan i bilo ih je, u vise boja (e sad me ubij, ne znam tocno kojim bojama, ali mislim tamnijim). Nisu nam trebale pa nisam ni gledala detaljno, ali sigurna sam da sam ih vidjela u vise boja i brojeva

Hvala! :top:

lizianthus
06.07.2011., 13:44
A da kupiš neki drugačiji onak skombiniran za više slika? :ne zna: Ovako (http://www.google.hr/imgres?imgurl=http://v3su.si/cache/v3su/231-742_q_1-f4f8106d1526133b.png&imgrefurl=http://v3su.si/katalog_izdelkov/okvirji_za_slike/leseni_okvirji/231/okvir_za_slike_multi_742_bel/&usg=__5bvM3_EJmBownGN48C8wULbWG0E=&h=400&w=400&sz=61&hl=hr&start=0&zoom=1&tbnid=vz02kLMzi62wMM:&tbnh=133&tbnw=127&ei=qVcUTrnvF4zKsgb38fnxDg&prev=/search%3Fq%3Dokvir%2Bza%2Bslike%2Bmulti%26hl%3Dhr% 26biw%3D1432%26bih%3D700%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=rc&dur=304&page=1&ndsp=30&ved=1t:429,r:3,s:0&tx=67&ty=72&biw=1432&bih=700) nešto. Ili u Mulleru kupi zidni sat koji ima za umetnut slike pa stavi po jednu umjesto svake brojke :zubo:

nebi sat iako dobra ideja a onaj kombinirani sumnjam da ima baš sa 12 slika

Orlandica
06.07.2011., 14:04

A jesi zahtjevna :p
Nego, imenjakinjo, jel tebi danas rođendan? Jutros sam krajičkom oka snimila na fejsu da mi jedna od imenjakinja s foruma ima rođendan, al nisam ziher jesi ti il ona druga jer sam čestitanja ostavila za navečer, a baš obje imate i prezime na isto slovo.

petra23
06.07.2011., 14:59
Da ne quotam samu sebe :)
Uglavnom, našla sam-na Knežiji je dućan Utex, po karti kaže zadarska ulica, ali znam da su cure po forumu pisale o njemu, i u njemu se nađe jeftine odjeće za klince.

Utex ne postoji više od 12.04. je zatvoren.:(

lizianthus
06.07.2011., 15:01
A jesi zahtjevna :p
Nego, imenjakinjo, jel tebi danas rođendan? Jutros sam krajičkom oka snimila na fejsu da mi jedna od imenjakinja s foruma ima rođendan, al nisam ziher jesi ti il ona druga jer sam čestitanja ostavila za navečer, a baš obje imate i prezime na isto slovo.

ta sam :zubo:
i mm kaže zahebana, ti bar u fino

Orlandica
06.07.2011., 16:08
ta sam :zubo:
i mm kaže zahebana, ti bar u fino

Lol, pa muž ti može tako reć, ja moram bit pristojnija :zubo:
I evo sam ti sad na fejsu čestitala, al i ovdje sretan rođendan i da do idućeg pronađeš okvir po volji! :zivili:

lizianthus
06.07.2011., 16:13
Lol, pa muž ti može tako reć, ja moram bit pristojnija :zubo:
I evo sam ti sad na fejsu čestitala, al i ovdje sretan rođendan i da do idućeg pronađeš okvir po volji! :zivili:

:rofl:

a ne znam, čisto sumnjam pošto mi nitko neće reći gdje ih ima :mama:

hvala :tulum:

naked
06.07.2011., 17:54

a ovo?

http://cgi.ebay.co.uk/BABYS-FIRST-YEAR-PHOTO-FRAME-SILVER-BRAND-NEW-BOX-/150627098949?pt=UK_Photo_Frames_Display&hash=item2312132145#ht_500wt_1156

Lili07
06.07.2011., 21:08
još malo o baterijama...
ima u hg spotu komplet 4 baterije + punjač, 100-ak kn. kaže prodavač da je najbolje da i baterije i punjač budu od istog proizvođača jer tak dulje traju i kajjaznam

extreme
06.07.2011., 21:36
gdje bih mogla kupiti neke minijaturne gaćice, obične, bijele? idemo sad u svatove, curka ima lijepu haljinu,al haljina nema ispod onaj dodatak gaćica, pa nam treba nešto, da nije baš sama pelena ispod haljine.

Pika225
06.07.2011., 21:41
gdje bih mogla kupiti neke minijaturne gaćice, obične, bijele? idemo sad u svatove, curka ima lijepu haljinu,al haljina nema ispod onaj dodatak gaćica, pa nam treba nešto, da nije baš sama pelena ispod haljine.

Koliko minijaturne? Vidjela sam u C&A prije nekog vremena, ali mislim da je najmanji broj 92.

extreme
06.07.2011., 21:46
Koliko minijaturne? Vidjela sam u C&A prije nekog vremena, ali mislim da je najmanji broj 92.

a curka mi ima 11 mj i 8 kila.. al ono, ima pelenu, pa bi nam možda bio ok i neki veći broj, nemam pojma :ne zna:

nosorog
06.07.2011., 23:06
a curka mi ima 11 mj i 8 kila.. al ono, ima pelenu, pa bi nam možda bio ok i neki veći broj, nemam pojma :ne zna:

ima prenatal bijelih gacica, a cini mi se i zara (znam da su bile bijele, al naravno, sve ide od ovih velikih brojeva, 92 nadalje)

Lili07
06.07.2011., 23:15
vidjela sam u OVS-u od br. 86

undercover
06.07.2011., 23:29

pa meni bi bilo ljepse vidjet pelenu nego bijele gace
mozda neke bokserice u boji?:ne zna:

eruditio
07.07.2011., 07:59
jedna je forumasica prodavala bas te ukrasne gacice, bile su HMove, pa pogledaj tamo

tiki81
07.07.2011., 08:57
pomoć

da li znate gdje ima ljetnih vreća za spavanje?

Bibi3456
07.07.2011., 09:02
pomoć

Bilo je u kiki,ne znam dal još ima...ja kupila prije skoro godinu dana...

eruditio
07.07.2011., 09:37
nama, carters (ovo je isto malo starija info), vrtuljak

extreme
07.07.2011., 09:43
pa meni bi bilo ljepse vidjet pelenu nego bijele gace
mozda neke bokserice u boji?:ne zna:
ma nije što je ljepše vidjeti, nego .. čuj, curka hoda, svako malo si negdje sjedne.. nije mi baš da sjeda drito na pelenu, koja se zna i pomaknuti i objesiti/napuhati kad se malo napuni...
a i haljina je bijela, ne mogu joj baš napucat crvene ili žute bokse :D
ima prenatal bijelih gacica, a cini mi se i zara (znam da su bile bijele, al naravno, sve ide od ovih velikih brojeva, 92 nadalje)
a jel bi taj 92 mogao biti ok za preko pelene? tak je guza, ajmo reći malo veća... al ne znam ni otprilike u glavi koliko je velik taj br 92 :ne zna:

tiki81
07.07.2011., 09:49
nama, carters (ovo je isto malo starija info), vrtuljak

ok hvala draga!

Orlandica
07.07.2011., 10:31
Gdje ima povoljno za kupit ljuljačke za bebe? One koje imaju kao ogradicu i da nemaju svoj stalak nego se okače.

elly
07.07.2011., 10:44
za ljetne vreće preporučam i adax i šivalicu Naidu

cvirena
07.07.2011., 11:28
Cure iz Splita,gdje ima kupiti sve na jednom mjestu za dječji rođendan,baloni,salvete, čaše,stolnjaci sa dječjim uzorcima?
Hvala!:mig:

Plavooka Sanja
07.07.2011., 11:40
Cure iz Splita,gdje ima kupiti sve na jednom mjestu za dječji rođendan,baloni,salvete, čaše,stolnjaci sa dječjim uzorcima?

konzum na sirobuji i Kerum imaju relativno dobar izbor, a sve na jednom mjestu. viđala sam i razno razne te stvari i u Intersparu, a tom logikom bi rekla da sigurno ima i Plodine i ostali veći centri.
ja sam prošle godine kupovala u Konzumu (čaše i tanjuri na Tomicu), a stolnjak sam imala otprije.

lizianthus
07.07.2011., 11:51
a ovo?

http://cgi.ebay.co.uk/BABYS-FIRST-YEAR-PHOTO-FRAME-SILVER-BRAND-NEW-BOX-/150627098949?pt=UK_Photo_Frames_Display&hash=item2312132145#ht_500wt_1156

nope
prekičasto mi je :brukica: :brukica:

jagi78
07.07.2011., 16:44
Curke, malo sam nova ovdje na temi, ali zanima me zna li netko gdje kupiti povoljno platneni ljetni šeširić za novorođenče-curicu. Manji od 42 opseg glave, ali po mogućnosti da ima špagice za vezanje. Vidjela u ccibanu ali najmanji broj 42, a to nam je veliko.
a može i one marame za kosu isto maleeeeeeeene. opseg glave nam je 36-38
:confused:

Bibi3456
08.07.2011., 01:21
Curke, malo sam nova ovdje na temi, ali zanima me zna li netko gdje kupiti povoljno platneni ljetni šeširić za novorođenče-curicu. Manji od 42 opseg glave, ali po mogućnosti da ima špagice za vezanje. Vidjela u ccibanu ali najmanji broj 42, a to nam je veliko.

HM,benetton:top:

Jolanda
08.07.2011., 06:04

Mama voli gabi imaju razne veličine i modele,imaš web shop ali i na fejsu.Ima ti popis trgovina koji ti drže te šešire u ST.Preporučavam ih za tako malu bebu jer imaju UV faktor 50+,moj malecki sad već nosi drugi, i nemoj uzeti opseg glave oko čela u ravnini već malo spusti od čela,iznad uha pa nazad. Meni je prvi model vel.45 bio vrlo brzo mali iako mu je to bila tada vel. glave,a 51 na početku lita malo velik a sad taman.

BobicaBo
08.07.2011., 08:54
nedavno se spominjal aneka cura koja fotografira djecu i obitelji - dolazak u kuću!
cijene su bile OK i čak je bila neka akcija?!?!? a sad se ne mogu sjetiti ni gdje sam to čitala :bonk:
ako netko ima foto - preporuku - molim lijepo!

jagi78
08.07.2011., 10:02
curke hvala, bila sam u benettonu ali nemaju tako male. u HM još nisam stigla daleko mi je na drugi kraj grada, ali Mama voli gabi nisam se ni sjetila baš ću pogledati.
Hvala još jednom

Orlandica
08.07.2011., 10:31
curke hvala, bila sam u benettonu ali nemaju tako male. u HM još nisam stigla daleko mi je na drugi kraj grada, ali Mama voli gabi nisam se ni sjetila baš ću pogledati.
Hvala još jednom

Imaš i u DMu Carewear šeširiće i kape koji čak idu i na više brojeva jer se oko glave mogu stegnuti, a možeš koristit i DMove popuste (ja uzela s 25% popusta). Meni su čak i bolji nego MVG jer su mekši, jedini im je ''nedostatak'' to šta nema različitih boja niti muških i ženskih modela, al meni to fakat ne smeta jer mi odgovara ta boja pijeska.

naked
08.07.2011., 11:13
Imaš i u DMu Carewear šeširiće i kape koji čak idu i na više brojeva jer se oko glave mogu stegnuti, a možeš koristit i DMove popuste (ja uzela s 25% popusta). Meni su čak i bolji nego MVG jer su mekši, jedini im je ''nedostatak'' to šta nema različitih boja niti muških i ženskih modela, al meni to fakat ne smeta jer mi odgovara ta boja pijeska.

znaš gdje to stoji? nikad nisam zapazila ni u jednom dm-u :ne zna:

lala
08.07.2011., 12:58

Kaufland, Muller...ima toga

lala
08.07.2011., 12:59
pomoć

I mene to zanima (Carters :confused:), ali veće, od 100 pa naviše. U Baby shopu nema, najveći broj 86. Kiku u ST nemamo.

lala
08.07.2011., 13:00

:s O Bravo, kako se nisan toga sitila. Nego, imaju li male brojeve?