PDA

View Full Version : Gdje kupiti - igračke, robicu, opremu...

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41

Orlandica
04.09.2011., 00:21
bila danas, sve rasprodano. u ponedjeljak im stizu jos dva komada koja su vec rezervirana :(

rasprodalo se u zadnja dva dana:mad:
sad mogu ili naruciti sa neta i cekat dostavu 7-14 dana (jer treba doci iz njemacke) ili da idem kopat po ebayu

Ja poludila danas u CC1, sve rozo, ljubičastoi na šugave bakugane i tome slične gluposti (a takvi su čak preko 100 kn :eek:). Na kraju u Mulleru kupili žuti ruksak Timmy. Mom malcu to niš ne znači, al na slici su ovca, pas, mačka, sova i mislim magarac pa će mu bit zanimljiv jer te sve životinje zna. U One2play bili samo rozi ruksaci životinjsko carstvo (kažu prodavačice da plavih ima u Avenue mallu) i ljubičasti s Pepom+ ostala neželjena sranja.
U Mulleru mi se još jedan svidio, crni sa crvenim džepom po kojem su crne točke pa zgleda kao bubamara :cerek:

maza1
04.09.2011., 00:24
jel tko zna gdje ima za kupiti sve za ročkas - čaše, tanjuri, kape i sl. s likovima konja ili ponija?
mali je lud za konjima i makar mu je ročkas tek za 2 i pol mjeseca bacam se u potragu.
uglavnom je na ponije sve rozo, pa ne bi baš tak nešto nego nekaj s neutralnim bojama.
jel može kakav link ili ime dućana gdje ima nešto takvo

miana2
04.09.2011., 05:30
jel tko zna gdje ima za kupiti sve za ročkas - čaše, tanjuri, kape i sl. s likovima konja ili ponija?
mali je lud za konjima i makar mu je ročkas tek za 2 i pol mjeseca bacam se u potragu.
uglavnom je na ponije sve rozo, pa ne bi baš tak nešto nego nekaj s neutralnim bojama.
jel može kakav link ili ime dućana gdje ima nešto takvo

joj,nisam vidjela,uglavnom jako veliki izbor imaš u sparu u garden mallu...
savjet:ako ne nađeš kupi u izaberi boju/temu za rođ,,,,i onda daj izradit naljepnice konja ili ponija (različite ili iste) pa poljepi po tanjurima i čašama

tako smo mi,nismo htjeli davat brdo love za gusarske čaše pa smo kupili obične crvene i prozirne i ljepili....super ispalo
još su nam veće naljepnice poslužile za stolnu dekoraciju :)

nosorog ovo kao da je mm pisao,tražimo već 3tjedna ruksak za vrtić i njemu se nijedan ne sviđa

lola1415
04.09.2011., 09:21
Jel netko vido gdje ima za kupiti lijepih hulahopki za curicu vel- 74-80? Trebaju nam za svadbu.

LISA1
04.09.2011., 11:04
Jel netko vido gdje ima za kupiti lijepih hulahopki za curicu vel- 74-80? Trebaju nam za svadbu.

Calzedonica...ima ti prekrasnih kao pletenih... bijele i kao boja šampanjca

imaš i u Osh Kosh-a ali nije bilo pletenih kao u Calzedonie već obične najlonke.

lola1415
04.09.2011., 12:50
Calzedonica...ima ti prekrasnih kao pletenih... bijele i kao boja šampanjca

imaš i u Osh Kosh-a ali nije bilo pletenih kao u Calzedonie već obične najlonke.

Hvala ti! Jel znaš možda cijenu?

Lei
04.09.2011., 14:43
Jel ima u Rijeci igdje za kupiti cipela tipa Pediped Originals, znaci da nemaju pravi dzon vec onako tipa misulica (samo da su prave cipele ili tenisice), za puzaca koji ce se uskoro pocet dizat na noge. Jedino gdje sam nasla je Carters, al mi nisu lijepi modeli :( A Pediped cisto sumnjam da ima negdje u Ri :503:

night shadow
04.09.2011., 15:28
... Silikonsku cetkicu za zube koje se natakne na prst? Ljekarne? Koliko kosta? Hvala....

LISA1
04.09.2011., 15:33
Hvala ti! Jel znaš možda cijenu?

CALzedonica cca 40ak kuna 1par (ali peri ih ručno..ja bi ih uvalila tu i tamo u mašinu ako bi mi baš imali neku mrlju pa nikako da izađe na ručno pranje)

osh kosh 2para 70ak kuna li moram priznat da su mi se te rano , rano ocufale... a pazila sam ih

Alicia
04.09.2011., 21:38
Gdje kupiti drveni ili metalni biciklić? Gdje je najjeftiniji i na što trebam paziti kad kupujem?

angel_w
04.09.2011., 21:56
Gdje kupiti drveni ili metalni biciklić? Gdje je najjeftiniji i na što trebam paziti kad kupujem?

ja sam malom uzela najjeftiniji onaj najmanji s pomocnim kotacima za oko 200 kn u emmezete i ok je, jos ga ne vozi nego samo gura i isti je ko prvi dan (ima ga par mjeseci)

Alicia
04.09.2011., 22:01
ja sam malom uzela najjeftiniji onaj najmanji s pomocnim kotacima za oko 200 kn u emmezete i ok je, jos ga ne vozi nego samo gura i isti je ko prvi dan (ima ga par mjeseci)

Krivo sam se izrazila, trebamo nešto kao like a bike, bez pedala, ali ne oriđiđi.

Violet love
04.09.2011., 22:03
Vjerovatno se pisalo o tome ali da ne tražim.
Gdje ima kupiti dobre a ne preskupe bodiće?

zeko_79
04.09.2011., 22:13

H&M, C&A, Dević...

lajava gnjavatorica
04.09.2011., 22:23
bilo je u konzumu raznih modela biciklića kao like a bike od 150kn cijelo ljeto. možda ima još negdje neki.

Orlandica
04.09.2011., 22:57

Ja stalno kupujem u C&A. Bodići su po 20-25kn, al su fini pamuk i zbilja izdržljivi, nikad niti jedan druker nije otpao niti se boja izlizala i ne razvuku se oko vrata (kao Lidlovi) :top:
Imala sam i Coconut (iz TLa) pakiranje od 5kom i isto su su zbilja dobro držali.

"maslinica"
04.09.2011., 23:16
Ja stalno kupujem u C&A. Bodići su po 20-25kn, al su fini pamuk i zbilja izdržljivi, nikad niti jedan druker nije otpao niti se boja izlizala i ne razvuku se oko vrata (kao Lidlovi) :top:
Imala sam i Coconut (iz TLa) pakiranje od 5kom i isto su su zbilja dobro držali.

Potpis!
Sada ih bas ima po 24,99kn vel 56-98, razliciti dezeni i za curke i decke. Coconut su nama isto super bili ali vec ih duze vrijeme nema bar vecih brojeva. slicna cijena gledajuci po kom.

Orlandica
04.09.2011., 23:22
Potpis!
Sada ih bas ima po 24,99kn vel 56-98, razliciti dezeni i za curke i decke. Coconut su nama isto super bili ali vec ih duze vrijeme nema bar vecih brojeva. slicna cijena gledajuci po kom.

Da, i ja u TLu nalazim samo male i roze :ne zna: A u C&A obožavam dječji odjel i tamo puno kupujem, posebno bodiće i piđamice :cerek:
Lidl mi inače ima dobre stvari za djecu, vreća za spavanje fenomenalna, majice (pakiranje 3kom za 65kn) odlične i izdržljive, čarapice isto dobre, al bodiji su im koma. Dobar je pamuk, al se toliko razvuku oko vrata da maltene dođu do pupka i u pranju jako idu u širinu :rolleyes:

lola1415
05.09.2011., 09:41

Ja kupujem u C&A i sjajni su mi njihovi, ima sad na sniženju dugih rukava, baš sam prekjučer bila. E sad, bila sam i u trgovini Dević isto u Arena centru i imaju predobre bodiće za 17 i nešto kuna, baš onako finiji, deblji pamuk. Ovi njihovi bodići što sam ih do sada viđala su mi bili bezveze i kvalitetom (tanki pamuk) i dizajnom, ali ova nova kolekcija im je stvarno super, tako da planiram nakon plaće kupiti koji definitivno.

bubasta
05.09.2011., 09:57
ili ako hoćeš nešto skuplje (http://www.hama.hr/hr/skola_i_slobodno_vrijeme/vrtic-16500/hama_torbe-16501) a preslatko

ima i u trgovinama maras, koji drze samsonite...ovi mali ruksaci na krokodila, pcelice, pandu i sl...manji i veci, ovakvi:
http://www.maras.hr/detalji_proizvoda.e58233fb1fd940cdb4b1473f112b4382 .samsonite-166-14025-sammies.aspx

ovo su manji, veci su oko 220kn (http://www.maras.hr/detalji_proizvoda.fa6a5bf1e42a4523acf58854ee960332 .samsonite-166-16031-sammies.aspx ).. skupo doduse, al kome pase :ne zna:

evo i tu
http://www.maras.hr/kategorije.3d7ee9f79e714ddc81a531603a96fb83.samson ite.aspx

vešmašina
05.09.2011., 10:05
... Silikonsku cetkicu za zube koje se natakne na prst? Ljekarne? Koliko kosta? Hvala....

mi smo kupili nenedent pastu za zube, uz nju dođe silikonska navlaka za prst, 60 kn

Orlandica
05.09.2011., 10:17
mi smo kupili nenedent pastu za zube, uz nju dođe silikonska navlaka za prst, 60 kn

Kaj vi već i pastu koristite? Nama je stomatolog rekao da pastu počnemo koristit tek kad dijete nauči da ju ne guta, a nisam baš sigurna da je moj još spreman na to.
Mi smo tu silikonsku četkicu Nuby kupili u Baby centru (2,29Eur) kad smo jednom prilikom bili po neke druge stvari i stvarno mi je super. Prije ih je bilo i u TLu,a l ih zbilja dugo nigdje nisam vidjela, a uzela bi jednu rezervnu jer ovu povremeno uspijemo ''izgubit'' pa pronać u stanu.

maza1
05.09.2011., 10:19
joj,nisam vidjela,uglavnom jako veliki izbor imaš u sparu u garden mallu...
savjet:ako ne nađeš kupi u izaberi boju/temu za rođ,,,,i onda daj izradit naljepnice konja ili ponija (različite ili iste) pa poljepi po tanjurima i čašama

tako smo mi,nismo htjeli davat brdo love za gusarske čaše pa smo kupili obične crvene i prozirne i ljepili....super ispalo
još su nam veće naljepnice poslužile za stolnu dekoraciju :)

nosorog ovo kao da je mm pisao,tražimo već 3tjedna ruksak za vrtić i njemu se nijedan ne sviđa

super ideja hvala.
kupim naljepnice konja u ofertissimi i nalijepim na čaše i tanjure

rossi79
05.09.2011., 10:21
Kaj vi već i pastu koristite? Nama je stomatolog rekao da pastu počnemo koristit tek kad dijete nauči da ju ne guta, a nisam baš sigurna da je moj još spreman na to.
Mi smo tu silikonsku četkicu Nuby kupili u Baby centru (2,29Eur) kad smo jednom prilikom bili po neke druge stvari i stvarno mi je super. Prije ih je bilo i u TLu,a l ih zbilja dugo nigdje nisam vidjela, a uzela bi jednu rezervnu jer ovu povremeno uspijemo ''izgubit'' pa pronać u stanu.

pa imaš dječju pastu za zube namjenjenu za djecu do 3. godine. nju smije progutati, nije nikakav problem. mi smo počeli prati zube s 9 ili 10 mjeseci, nisam više sigurna, ali uglavnom kad je malcu počelo smrditi iz usta unatoč četkanju s vodom.

Orlandica
05.09.2011., 10:32
pa imaš dječju pastu za zube namjenjenu za djecu do 3. godine. nju smije progutati, nije nikakav problem. mi smo počeli prati zube s 9 ili 10 mjeseci, nisam više sigurna, ali uglavnom kad je malcu počelo smrditi iz usta unatoč četkanju s vodom.

Hm, da, valjda bi i ja pomislila na pastu da mu smrdi iz usta, al zasad nisam to primijetila. Stomatolog nam je rekao da je zasad dovoljno samo tom silikonskom ili običnom gazom malo istrljati i da u biti nema velike opasnosti za zubiće ako dijete nema naviku stalno cuclati mlijeko/sokove i sl na bočicu.

mandy
05.09.2011., 14:14
jel vidio netko negdje za kupiti teletubbiese?

lunica26
05.09.2011., 16:56

Baš smo pisali prije par str...u Hrvatskoj ih nema.Jedino još na placu nisam gledala.Slala sam mail u TL,ali ništa.

Ima ih na Ebayu,ali su cijene katastrofa.POslala sam mail u par slvenskih dućana,ali čekam odgovore još.

Mogu se naći crtići i eventualno koja slikovnica u Profilu.

Jolanda
06.09.2011., 06:23

jučer na njuškalu, 10 kn,plastični sa vodom u stomaku :D

jojne
06.09.2011., 08:08

Tupperware, 50kn

Monkić
06.09.2011., 08:24
Gdje kupiti onu plastičnu kutijicu za žlicu? hvaaaalaaa!!!

zameomevjetar
06.09.2011., 08:44

dvd u kauflandu 29 kn, 73 min traje epizoda (ova koju sam ja vidla)

Dajci
06.09.2011., 08:51

Tupperware, 50kn

Mi smo kupili u Baby centru u Slo, platili oko 3 EUR.

Pirga
06.09.2011., 08:52
Zna li netko gdje bih mogla kupiti:
1) ručni sat s hello kitty digitalni na preklop (vidjela sam na par curica, ali sve su dobile na poklon:confused:)?
2) piđame duge dvodjelne tanke isto s mačketinom veličina 98/104 ( H&M i C&A Arena nemaju veličine:mad:)?

Hvala!

nety
06.09.2011., 10:58
Šogorica je trudna i kao dobra teta ja sma se obavezala kupiti kolica Pošto ja nemam apsolutno pojima o icem trebam savjet Gdje kupiti kolica koja i kako se cijene kreću?
Neznam dali postoji specijalna tema za to Frendica ima blizance i kupila je ova
http://www.amazon.com/Contours-Options-Tandem-Stroller-Ruby/dp/B002R26LZM/ref=sr_1_1?s=baby-products&ie=UTF8&qid=1315298109&sr=1-1
E sad ja razmisljam od te iste marke ali jednostruka :D..nadam se da nebudu bili blizanci
Pomagajte kaj da radim Jelis e to isplati preko neta ili da odem kod nas i to rijesim kakva kolica idu za male bebe

bubasta
06.09.2011., 11:07
Šogorica je trudna i kao dobra teta ja sma se obavezala kupiti kolica Pošto ja nemam apsolutno pojima o icem trebam savjet Gdje kupiti kolica koja i kako se cijene kreću?
Neznam dali postoji specijalna tema za to Frendica ima blizance i kupila je ova
http://www.amazon.com/Contours-Options-Tandem-Stroller-Ruby/dp/B002R26LZM/ref=sr_1_1?s=baby-products&ie=UTF8&qid=1315298109&sr=1-1
E sad ja razmisljam od te iste marke ali jednostruka :D..nadam se da nebudu bili blizanci
Pomagajte kaj da radim Jelis e to isplati preko neta ili da odem kod nas i to rijesim kakva kolica idu za male bebe

osobno ne bi kupovala kolica bez mame, odredi neku okvirnu cijenu, a mama nek odabere, ipak ce ona vozit ta kolica ..
sve ovisi o tome sto joj je bitno, velicina...tezina...nacin sklapanja, dal ce 3u1 , imaju li nulti polozaj il bi kosaru, jednu rucku il dvije, tri kotaca il 4 :D..itd (ima punooo "detalja" za proucavanje :mig:)

imas cijelu temu o istima, pa mozes i tu nac iskustva
http://www.forum.hr/showthread.php?t=591905

lola1415
06.09.2011., 11:14
1) ručni sat s hello kitty digitalni na preklop (vidjela sam na par curica, ali sve su dobile na poklon:confused:)?
2) piđame duge dvodjelne tanke isto s mačketinom veličina 98/104 ( H&M i C&A Arena nemaju veličine:mad:)?

Hvala!

Ako si u Zg, u Arena centru ima onaj nekakav dučan gdje je sve na H. Kitty pa možda tamo da probaš.

elly
06.09.2011., 11:22

Hvala!

a da ipak malo pričekaš tj. nazoveš i provjeriš opet s HM Arena jer sam ja baš 98/104 uzela u utorak i znam da ih stalno dobivaju :ne zna:

Pirga
06.09.2011., 11:54
a da ipak malo pričekaš tj. nazoveš i provjeriš opet s HM Arena jer sam ja baš 98/104 uzela u utorak i znam da ih stalno dobivaju :ne zna:

Budem nazvala za koji dan jer su mi njihove baš lijepe.

Ako si u Zg, u Arena centru ima onaj nekakav dučan gdje je sve na H. Kitty pa možda tamo da probaš.

Gledala sam tamo, ali oni imaju baš prave s kazaljkama i staklom, a moja je još premala za to, bojim se da bi ga razbila.
Ovi koje sam vidjela su plastični; izvana je mačketina, a kada se rasklopi unutra je digitalni prozorčić.

Hvala cure!

bella24zg
06.09.2011., 12:07
guralica, s ogradicom, za klinca od 8 mj?

maza1
06.09.2011., 12:08

bilo neki dan u plodinama 150 kn

http://plodine.testiranje.net/katalog/Main.php?MagID=1&MagNo=1

bella24zg
06.09.2011., 12:11
bilo neki dan u plodinama 150 kn

http://plodine.testiranje.net/katalog/Main.php?MagID=1&MagNo=1

koji brzi odgovor, hvala ;)

rea021
06.09.2011., 12:56
ovaj nastavak za zubiće od nubya sam ja vidla svojevremeno u ljekarni Joukhadar u dugavama...al ne znam koja je bila cijena...

a jel znate di ima za kupiti a da nije neka strašna cijena al da je lijepa plišana igračka koja svira na potezanje??

mimic
06.09.2011., 14:06
Po bodiće definitivno u C&A!

Fantasma
06.09.2011., 14:51
Cure iz Splita, da li znate ima li u Delte za naručit torta na Hello Kitty???

anny
06.09.2011., 14:57
Gledala sam tamo, ali oni imaju baš prave s kazaljkama i staklom, a moja je još premala za to, bojim se da bi ga razbila.
Ovi koje sam vidjela su plastični; izvana je mačketina, a kada se rasklopi unutra je digitalni prozorčić.

Hvala cure!

Ja sam svojoj takav sat kupila u one2play-u. Nije nešto luda za njim:ne zna:

anny
06.09.2011., 14:58
Zna li netko ima li gdje za kupiti crtić Winnie pooh i prijatelji?

senfic10
06.09.2011., 15:43
jel neko zna gdje kupiti neku jeftiniju posteljinu za kinderbet, s obzirom da nam treba za jaslice, nista posebno, samo navlaka za poplun i donja plahta?????

eruditio
06.09.2011., 15:46

u konzumu 175 kn

Hvala!
mi smo dobili na poklon, bas u toj velicini, frendica veli da je kupila u intersparu, ima etiketu sanrio origigi

chicco quattro http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLxLxZAOAJbj0ufTabrNrrbA7fiNfaJ 8Dz7qZJrZ-HmxL8GeUR ovako nesto, dakle u ducanima chicco ili onima koji drze njihove stvari. cijenu ne znam, dobili smo na poklon

@senfic za posteljinu turbo limač ona njihova marka coconut, a vidim da i konzum i mercator sad drze tu marku. cijena je oko 50-60kn

toka13
06.09.2011., 15:49
Krivo sam se izrazila, trebamo nešto kao like a bike, bez pedala, ali ne oriđiđi.

mi smo kupili svoj prije cca 2 mjeseca u konzumu na sniženju za 175 kn,pa prati malo bude možda opet

deedeedee
06.09.2011., 19:07
bokić. :D

zna li tko možda gdje ima za kupiti (u Zagrebu) Mekani Zvekani, po mogućnosti Maca ili Psić? :zubo: :o
ako ste ih negdje vidjeli, bilo bi super, da ne provjeravam svugdje. :zubo:

Pirga
06.09.2011., 19:19
Ja sam svojoj takav sat kupila u one2play-u. Nije nešto luda za njim:ne zna:

Super! baš ću pogledati. ma vjerujem da ni moja neće biti predugo luda za njim.

mi smo dobili na poklon, bas u toj velicini, frendica veli da je kupila u intersparu, ima etiketu sanrio origigi

bila sam danas i intersparu i u toj veličini nema niti jedne, a ostale u neke preružne.

Ne znam, ali u zadnje vrijeme imam osjećaj da sva djeca nose gaće i piđame s mačketinom br. 98/104. Di god tražim nigdje nema:503:

Hvala cure na savjetima!

matilda30
06.09.2011., 20:52
Zna li netko gdje se mogu najpovoljnje naći puzzle nhvećih dimenzija za pod? koliko ih bude u pakiranji i koja je cijena?

mimic
06.09.2011., 21:22
Gdje mogu kupiti, ako s emože, navlaku za Pegperego Pliko P3 kolica, sivo-roza, nama se poderala, od pranja, valjda.

Orlandica
06.09.2011., 23:08
u konzumu 175 kn

chicco quattro http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLxLxZAOAJbj0ufTabrNrrbA7fiNfaJ 8Dz7qZJrZ-HmxL8GeUR ovako nesto, dakle u ducanima chicco ili onima koji drze njihove stvari. cijenu ne znam, dobili smo na poklon

Ta Chicco guralica je skupa, a mi nismo baš zadovoljni s njom. Dobili smo je na poklon, al na kraju mali jedino pleše uz muziku koju svira, a za vožnju po vani je izrazito nepraktična jer visoka ručka za guranje nije nikako povezana s upravljanjem pa se za skretanje treba sagnut i okrenut volan. Uglavnom ja ju nikad ne bih preporučila niti bih ju kad nekome kupila :flop:

Edit: Oni triciklići koji su u letku od Plodina su po meni puno bolji izbor jer rodtelj može upravljat, a kasnije klinci mogu i pedalirat :top:

rossi79
07.09.2011., 06:33
Gdje mogu kupiti, ako s emože, navlaku za Pegperego Pliko P3 kolica, sivo-roza, nama se poderala, od pranja, valjda.

zovi ili filiptrade, oni su uvoznici za peg perego, ili možda bolje - dućane fun4mum koji ti mogu naručiti ako nemaju na stanju.

LISA1
07.09.2011., 08:21
Zna li netko gdje se mogu najpovoljnje naći puzzle nhvećih dimenzija za pod? koliko ih bude u pakiranji i koja je cijena?

muller ti ima mala i velika pakiranja..

veliko pakiranje cca 25 komada 175,00kn ( imaju i manje pakiranje)

ja imam to veliko i stvarno mi se super drže...

angel_w
07.09.2011., 09:11
ima jedna firma iz Kastela koja siva bodice do br 110, cijena i kvaliteta su sasvim u redu, doduse nisu prekrasni ali meni su ok

http://nipcom.org/web_shop/

rossi79
07.09.2011., 09:28
ima jedna firma iz Kastela koja siva bodice do br 110, cijena i kvaliteta su sasvim u redu, doduse nisu prekrasni ali meni su ok

http://nipcom.org/web_shop/

uz jednu napomenu da su ti bodići jako mali i da br 110 zapravo odgovara broju 98.

mandy
07.09.2011., 09:51
Baš smo pisali prije par str...u Hrvatskoj ih nema.Jedino još na placu nisam gledala.Slala sam mail u TL,ali ništa.

Ima ih na Ebayu,ali su cijene katastrofa.POslala sam mail u par slvenskih dućana,ali čekam odgovore još.

Mogu se naći crtići i eventualno koja slikovnica u Profilu.

i ja već gledala u par dućana, figurice, crtiće imamo, al nitko nema, ebay cijene su me šokirale :D

Pogledat ću i ja plac i kineze u kvartu :D

angel_w
07.09.2011., 10:38
uz jednu napomenu da su ti bodići jako mali i da br 110 zapravo odgovara broju 98.

deblji je pamuk pa nisu rastezljivi al moguce da su i manji modeli, mom malom su po broju bili ok, taman onaj br koji sam trebala mu je odgovarao :ne zna:

mimica19
07.09.2011., 11:58
ma budi uporna...oglasi se opet kad ti prodje 7 dana...i ja sam ga kupila na forumu...i to onaj što ima i za sjest...

Kupujem buggy board koji se može zakačiti na quinny kolica, hitno i ne preskupo, javite se!

toka13
07.09.2011., 18:58
jel ima kod nas za kupit onih palymobil igračkica?

tipkaz
07.09.2011., 19:24

Mislim da su najpovoljnije u Kauflandu, cca 10 kom (to nisam sigurna) 25-30 kn.

malo plavo
07.09.2011., 19:50
jel neko zna gdje kupiti neku jeftiniju posteljinu za kinderbet, s obzirom da nam treba za jaslice, nista posebno, samo navlaka za poplun i donja plahta?????

Vidjela neki dan u Mercatoru set od navlake, plahte i jastucnice za 94 kn. Mi smo nedavno trazili i nigdje nisam vidjela jeftinije.

micek-jerry
07.09.2011., 23:35
Gdje bih mogla naći ovu ljuljačku, Muller možda? I koja je cijena otprilike? :mig:
I kaj mislite jel mogu klinci mlađi od 6 mj unutra? Čini mi se da nije puno drugačiji položaj nego u autosjedalici.

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=10&e=outdoorfunproduct&pid=17776

eruditio
08.09.2011., 08:11
bokić. :D

zna li tko možda gdje ima za kupiti (u Zagrebu) Mekani Zvekani, po mogućnosti Maca ili Psić? :zubo: :o
ako ste ih negdje vidjeli, bilo bi super, da ne provjeravam svugdje. :zubo:

HP, tj. Hrvatska pošta ti to drzi, koliko čujem, najjeftiniji su tamo. ŽJoš sam ih vidjela i u konzumu i one2playu

majaa
08.09.2011., 09:42
Jel netko vidio u zadnje vrijeme Tomy jaja bilo gdje u Zg? Trebaju mi za rođendan

http://www.tomy.co.uk/ENG/PRODUCT/1581

rossi79
08.09.2011., 09:54
Jel netko vidio u zadnje vrijeme Tomy jaja bilo gdje u Zg? Trebaju mi za rođendan

http://www.tomy.co.uk/ENG/PRODUCT/1581

mi smo davnih dana kupili u trubo limaču.

Saffron08
08.09.2011., 09:57
mi kupili prošli tjedan u super konzumu u av. mallu, super je. po kvaliteti je odličan, kao onaj Puky. u muelleru je po punoj cijeni 399 ili 499. jedino nema ručnu kočnicu. mali oduševljen!
http://online.konzum.hr/categories/5472192/products/60049532

Suse
08.09.2011., 12:08
Gdje ima za kupiti djecja fotelja i koliko kosta? ...u Zagrebu :)

deedeedee
08.09.2011., 12:15
HP, tj. Hrvatska pošta ti to drzi, koliko čujem, najjeftiniji su tamo. ŽJoš sam ih vidjela i u konzumu i one2playu
hvala na odgovoru. :cerek:

klarah
08.09.2011., 12:23
dječju fotelju sam viđala u Intersparu, čini mi se 150 kn, dugo je bila na akciji po 100 kn.

Zna tko gdje ima za kupiti ograda za dječji krevet, onako konkretna i čvrsta? Jel ima npr. u Kiki ili Lesnini?

majaa
08.09.2011., 14:16
mi smo davnih dana kupili u trubo limaču.

sad ih nema.
ako netko ugleda ova jaja negdje, nek mi odmah javi!

lizianthus
08.09.2011., 14:18
traže se jeftini podbradnici (partiklice) da su dolje plastificirani a gore od materijala. vidio tko gdje?

angel_w
08.09.2011., 14:23
traže se jeftini podbradnici (partiklice) da su dolje plastificirani a gore od materijala. vidio tko gdje?

bilo ih je u intersparu ali na zalost se ne sjecam cijene

ZaTriMinute
08.09.2011., 14:25
dječju fotelju sam viđala u Intersparu, čini mi se 150 kn, dugo je bila na akciji po 100 kn.

Zna tko gdje ima za kupiti ograda za dječji krevet, onako konkretna i čvrsta? Jel ima npr. u Kiki ili Lesnini?

Ograde za krevet imaš u Magmi na Žitnjaku, 180 kn Bubu i to su najbolje koje smo našli u ZGB (čvrste, funkcionalne i čak i lijepe), a tražili prošli tjedan cijeli tjedan. U adaxu imaju drvene , ali samo ako ti stranica kreveta nije šira od 18mm (a nama je bila) i dosta su povoljne (100 i 135kn). Bili smo i Kiki i BMS, skupo i bezveze.

OOOOOOO
08.09.2011., 14:28

u TL ja kupila bila set od 7kom oko 40ak kn

lizianthus
08.09.2011., 14:35

a jel postoji još TL u CC1 u ZG?

OOOOOOO
08.09.2011., 14:40

ne znam,ja sam iz RI:mig:cini mi se kao je netko rekao da negdje jos u zg postoji samo ne znam gdje

lizianthus
08.09.2011., 14:47
ne znam,ja sam iz RI:mig:cini mi se kao je netko rekao da negdje jos u zg postoji samo ne znam gdje

znam da si ti iz RI, a jel si to nedavno kupila ili?

OOOOOOO
08.09.2011., 14:48
znam da si ti iz RI, a jel si to nedavno kupila ili?

kupila sam jedan set lani negdje u 12mj,nesto malo prije nego se mali rodio a drugi ove god negdje u 2,3mj

mlahor
08.09.2011., 19:33
Sto se tice LEGO kocaka, koje su skuplje od drugih igracaka ali isto tako i bezvremenske, beskonacno kreativne i iznimno kvalitetne - proizvode se u Europi i njima ce se moci igrati i djeca vase djece (a i vi zajedno s njima :mig: )
povoljan deal je na
http://groovybricks.com
i http://www.facebook.com/groovybricks

Orlandica
08.09.2011., 20:59

Naravno da postoji :zubo: Taj je bio jedan od onih koji su radili i kad su ostali bili zatvoreni, a čula sam da sad opet svi rade, al nisam provjeravala tu info :ne zna:

enigmatic
09.09.2011., 06:57
Mislim da jedino ne radi onaj u King Krosu.Otvoren je i u areni.Jedino je razlika šta onaj na Žitnjaku,u Gajevoj i CCO spadaju pod jednog vlasnika (tu se još može koristiti onaj magma klub,bodovi...) a u ovim ostalima ne.

bb78
09.09.2011., 12:29
Kupujem poklon curici od 2 godine pa mi treba savjet šta kupiti. Cijena negdje 300-500 kuna. Razmišljao sam o baby born, mini kuhinji ili nešto slično ali bojim se da ne bude neprikladno za njenu dob. Ako ima neki roditelj primjer igračke koja je oduševila njegovu dvogodišnju curicu bio bih jako zahvalan :-)

maza1
09.09.2011., 14:28
Kupujem poklon curici od 2 godine pa mi treba savjet šta kupiti. Cijena negdje 300-500 kuna. Razmišljao sam o baby born, mini kuhinji ili nešto slično ali bojim se da ne bude neprikladno za njenu dob. Ako ima neki roditelj primjer igračke koja je oduševila njegovu dvogodišnju curicu bio bih jako zahvalan :-)

moja nećakinja je s 2 i pol god.dobila kuhinju i bila je oduševljena.
bebe koje plaču, piške, je počela doživljavati s 3 god.
nije loš poklon ni kolica za bebe ako nema

ZaTriMinute
09.09.2011., 14:37

Nekad ih je bilo u DM-u (2009.g.), jeftini novci, meni su bili peri-deri.

frupy
09.09.2011., 16:56
Gdje ima za kupiti ogradica za bracni krevet?:o
Netko je nesto spominjao lidl...:ne zna:

sunce moje
09.09.2011., 20:01
Gdje kod nas ima za kupiti ovakvih bouncera? http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=900002&e=storeproduct&pid=55638&section=babygear
Može i neki drugi proizvođač, ali važno je da je bouncer (da se sam ljuljuška kako se beba rita), a ne viper sjedalica.

Loptica30
09.09.2011., 20:07
Gdje kod nas ima za kupiti ovakvih bouncera? http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=900002&e=storeproduct&pid=55638&section=babygear
Može i neki drugi proizvođač, ali važno je da je bouncer (da se sam ljuljuška kako se beba rita), a ne viper sjedalica.

U Mulleru

OOOOOOO
10.09.2011., 00:14
koliko kosta ona smjesa za radit otiske nogica,rukica i gdje je ima za kupit ?

"maslinica"
10.09.2011., 00:43
koliko kosta ona smjesa za radit otiske nogica,rukica i gdje je ima za kupit ?

Imas u BABY MEDIA SHOPU/MAGIC BABY, ak se ne varam da si iz Ri imas taj ducan. Ja sam kupila prosle godine cca 130 kn. Imas i jeftinijih od 90tak kn do 200 i nesto ovisi sto zelis. Imaju samo za otisak, il u kombinaciji otisak+slika (dvostruki okvir) ili ne znam kak da se izjasnim a da ne ispadne tuka nije otisak, napravi se otisak rukice il nogice u nekoj smjesi pa se u taj "kalup" ulije gips na kraju je isto u okviru. :mig:

nosorog
10.09.2011., 01:17

prenatal, muller

brazilac 5
10.09.2011., 07:32
Gdje ima mali kostim strumpfova?

daca87
10.09.2011., 11:57
gdje ima za kupit prekrivka za toru u obliku jurića ili nekog autića

eruditio
10.09.2011., 13:46

moja je nedavno proslavila drugi rodjendan i ovo ju je apsolutno odusevilo http://www.megabloks.com/Shop/MEGA_Bloks/Dora_the_Explorer/Doras_Flower_Garden_3064/

bas su onak super, lako se spajaju i rastavljaju. Cak je i necak od 3,5g. rekao da "mu se bas dopadaju ove kocke" :)

frendica kaze da je kupila u turbo limacu, al ne znam kojem
http://shop.magma.hr/Products.aspx#!ax;cid=;se=Mega Bloks kocke

jutros sam u rukama imala mercatorov katalog, od 12.9. ce imati neke mega bloks sa strumfovima

takav identican smo necaku kupili u mercatoru, 519kn, a ima i varijanta koja se kasnije moze pretvoriti u sjedaliicu taj je nekih 50ak kn skuplji, nazalost ga nije bilo kad smo mi kupovali, ali vidjela sam ga opet neki dan

gdje ima za kupit prekrivka za toru u obliku jurića ili nekog autića

http://www.veseli-ducan.hr/pokrivke.htm

nosorog
10.09.2011., 16:32

prenatal, muller

vidla danas na djecjem sajmu, ima FP stand

ove sveznalice su snizene, pa moguce da je i to :)

ancika
10.09.2011., 17:14
Gdje ima za kupiti ogradica za bracni krevet?:o
Netko je nesto spominjao lidl...:ne zna:

inace bude na akcijama u lidlu ali sad sam u novim bebama vidjela reklama da ima u magmi. cijena cini mi se 180 kn

paprenjak
10.09.2011., 18:33
Koje podne puzzle su najbolje i gdje su najpovoljnije? Htjeli bi ih staviti umjesto tepiha pa nam treba dosta...Hvala:mig:

Jolanda
10.09.2011., 19:08
Gdje ima mali kostim strumpfova?

Ne trebaš kupovati,trebaš bijele tajice i na njih našiti plavu kuglu robe,plavu majicu, i kapu sašiti i napuniti vatom,plava krema;uzmeš baby kremu i staviš plave prehrambene boje. Tako smo mi kad smo pokušali ući u knjigu rekorda.:D

Orlandica
10.09.2011., 20:34

Ak si iz ZG, odi sutra na Dječji sajam u Arenu, mislim da košta 300kn, a sumnjam da postoji dućan s manjom cijenom.
Btw, pogledala sam demo i uopće ne kužm koja je razlika od vipera jer i ovaj se može uključit da vibrira :ne zna:

blond lady
10.09.2011., 20:55
gdje kupiti triko za ritmiku u zg

Pika225
10.09.2011., 21:30
gdje kupiti triko za ritmiku u zg

U TL su bili trikoi kao bodici sa suknjicom koja ide preko i trakicom za kosu.

OOOOOOO
10.09.2011., 22:27
Imas u BABY MEDIA SHOPU/MAGIC BABY, ak se ne varam da si iz Ri imas taj ducan. Ja sam kupila prosle godine cca 130 kn. Imas i jeftinijih od 90tak kn do 200 i nesto ovisi sto zelis. Imaju samo za otisak, il u kombinaciji otisak+slika (dvostruki okvir) ili ne znam kak da se izjasnim a da ne ispadne tuka nije otisak, napravi se otisak rukice il nogice u nekoj smjesi pa se u taj "kalup" ulije gips na kraju je isto u okviru. :mig:

e to mislim:mig:bas cu pogledat,to je znaci tako skupo,cini mi se da je netko nedavno rekao da je negdje kupio za nekih 50-60kn:ne zna: tnx

angel_w
10.09.2011., 22:38
e to mislim:mig:bas cu pogledat,to je znaci tako skupo,cini mi se da je netko nedavno rekao da je negdje kupio za nekih 50-60kn:ne zna: tnx

ja sam uzela svoj pred godinu dana u magicu i bio je 80 kn - trodimenzionalni odljev za ruku ili nogu - evo mi ga jos stoji, mali ce mi prerast kalup dok ja to odlijem :504:

OOOOOOO
10.09.2011., 22:47
ja sam uzela svoj pred godinu dana u magicu i bio je 80 kn - trodimenzionalni odljev za ruku ili nogu - evo mi ga jos stoji, mali ce mi prerast kalup dok ja to odlijem :504:

bas cu vidjet mozda imaju i taj

angel_w
10.09.2011., 22:50
bas cu vidjet mozda imaju i taj

http://www.bebolog.co.rs/Baby_Art.html

moj je treci u prvom redu a mislim da drze sve navedene, to je ta marka

OOOOOOO
10.09.2011., 22:52
http://www.bebolog.co.rs/Baby_Art.html

moj je treci u prvom redu a mislim da drze sve navedene, to je ta marka

fora izgleda bas:cerek:

"maslinica"
10.09.2011., 23:02
fora izgleda bas:cerek:

to smo i mi uzeli, moj je onaj veci ispod onog sto je uzela angel, al u Zg nije bilo jeftinijih od 90 bar tad kad sam ja kupovala.

"friška mama"
11.09.2011., 10:00
mame...
pošto naša curka u 10 mj. navršava 3 godine i pošto je ona "već velika",bi spavala na velikom krevetu...
pa sada,gdje kupiti lijep krevetić,kvalitetan,a ne preskup...
a po mogućnosti da ima one ladice ispod...
hvala

zameomevjetar
11.09.2011., 11:29
gdje ima lijepih a ne preskupih mišulica? gdje ste vi kupovale?
tražila u tl-u, nema, c&a nema, h&m nema.... (bar kolko sam ja vidla)
na webu su 89kn+ poštarina, djeluje mi skupo...kaj ne?

klarah
11.09.2011., 13:38
Ograde za krevet imaš u Magmi na Žitnjaku, 180 kn Bubu i to su najbolje koje smo našli u ZGB (čvrste, funkcionalne i čak i lijepe), a tražili prošli tjedan cijeli tjedan. U adaxu imaju drvene , ali samo ako ti stranica kreveta nije šira od 18mm (a nama je bila) i dosta su povoljne (100 i 135kn). Bili smo i Kiki i BMS, skupo i bezveze.

Hvala ti puno!!!
Dakle idemo u TL.

Orlandica
11.09.2011., 13:43

Jeftinije od toga samo na Ebayu možeš nać

sunce moje
11.09.2011., 21:17
Ak si iz ZG, odi sutra na Dječji sajam u Arenu, mislim da košta 300kn, a sumnjam da postoji dućan s manjom cijenom.
Btw, pogledala sam demo i uopće ne kužm koja je razlika od vipera jer i ovaj se može uključit da vibrira :ne zna:

Hvala, ali ne mogu otići, tek smo došli iz rodilišta :D
Pod viper ja nazivam ovakve sjedalice http://193.25.220.110/oprema-bebe-ostalo/prodajem-chicco-viper-oglas-2239189. Takvu smo imali posuđenu s 1. bebom, nju treba njihati, a ovi bounceri imaju ovu žicu dole puno tanju pa se beba njiše dok se rita nogama i rukama. Bar sam ja to tak shvatila

Jolanda
12.09.2011., 06:20
mame...
pošto naša curka u 10 mj. navršava 3 godine i pošto je ona "već velika",bi spavala na velikom krevetu...
hvala

Kenda i Emezzeta, oko 1000 kn(do 1200) sa ladicama ispod

"friška mama"
12.09.2011., 06:46
Kenda i Emezzeta, oko 1000 kn(do 1200) sa ladicama ispod
hvala...čisto da se znamo ravnat...

Lili07
12.09.2011., 09:02
Bok
Trebam za poklon kupiti one plastične stolce ali dječje u bojama. To su oni kakvih ima i za odrasle.
Posto mi je hitno treba mi provjerena info gdje ih ima u Zg za kupiti da ste ih vidjeli u zadnjih par dana. Mogu biti skroz obični ili oni sto su na naslonu imali sliku princeza i sl. Tih je prije bilo u intersparu.

elly
12.09.2011., 10:13

na ebayu su cca 35kn (http://stores.ebay.co.uk/lottieslittlefeet2010/_i.html?_dmd=2&_sid=803692365&_sop=10) (ima čak i jeftinijih ali su te jeftinije iz Kine). Od ove ženske (http://stores.ebay.co.uk/mytwinkletoeshoes/_i.html?_dmd=2&_sid=121837452&_sop=10) smo mi mame najčešće naručivale i šlapice su provjereno super (s dostavom cca 60kn).

sunce moje
12.09.2011., 10:22
Bok
Trebam za poklon kupiti one plastične stolce ali dječje u bojama. To su oni kakvih ima i za odrasle.
Posto mi je hitno treba mi provjerena info gdje ih ima u Zg za kupiti da ste ih vidjeli u zadnjih par dana. Mogu biti skroz obični ili oni sto su na naslonu imali sliku princeza i sl. Tih je prije bilo u intersparu.

Baumax i Emezzeta

paprenjak
12.09.2011., 12:43
Koje podne puzzle su najbolje i gdje su najpovoljnije? Htjeli bi ih staviti umjesto tepiha pa nam treba dosta...Hvala:mig:

Nitko:(:(??

Jolanda
12.09.2011., 13:02
Nitko:(:(??

A imaš ih svugdje,nedavno su čak bile na akciji,mislim Plodine 20tak kn uzorak životinja i još nečeg,u konzuma su 44 kn,sve ti ovisi o veličini i komadima. Treba paziti kakva je i kvaliteta jer ih djeca žvaču.u Mostaru se otvorio novi shoping centar i tamo sam ih vidjela u dimenziji 1 metar x 1 metar,u paketu 4 komada i to mi je super jer možeš lako dobiti taj tepih i lako ih je ukloniti.A ove manje su nered kad ih dijete razbaca ali su praktične za oprati u mašini. Potraži ih u velikim shoping centrima,svako malo budu na akciji negdje.

"friška mama"
12.09.2011., 14:01
zna tko gdje kupiti onaj povodac za bebe????
hvala

GOTA
12.09.2011., 14:45
mame...
hvala

mi smo kupili u baby media shopu super krevetić sa 2 ladice od ispod za 900 kn.

angel_w
12.09.2011., 14:45
hvala

chicco

"friška mama"
12.09.2011., 15:07
mi smo kupili u baby media shopu super krevetić sa 2 ladice od ispod za 900 kn.

to bi mi bilo super....baš budem pitala tamo...hvala najljepša...nikad se ne bih sjetila ...

"friška mama"
12.09.2011., 15:10
chicco

a koliko dođe??i gdje imaju chicco proizvode,u kojim dučanima??hvala

angel_w
12.09.2011., 15:35
a koliko dođe??i gdje imaju chicco proizvode,u kojim dučanima??hvala

u splitu ima bas njihov ducan, nisam sigurna koji tocno ducani imaju njihove stvari. ja imam chiccov a cini mi se da je bilo toga i u turbo limacu

eruditio
12.09.2011., 18:18
mame...
hvala

prima namještaj, al ne sjecam se tocne cijene jer smo kupili cijelu sobu

Hvala, ali ne mogu otići, tek smo došli iz rodilišta :D
Pod viper ja nazivam ovakve sjedalice http://193.25.220.110/oprema-bebe-ostalo/prodajem-chicco-viper-oglas-2239189. Takvu smo imali posuđenu s 1. bebom, nju treba njihati, a ovi bounceri imaju ovu žicu dole puno tanju pa se beba njiše dok se rita nogama i rukama. Bar sam ja to tak shvatila

fillikidov, kupljen u kiki se ljlja kad se beba rita, provjereno na vise djece :)! cijena mu je oko 300kn http://www.kika.com/hr/katalog/m/djeca-i-mladi/djecji-namjestaj-i-krevetici/16612881/5006-fb-51/

micek-jerry
12.09.2011., 18:38
Gdje bih mogla naći ovu ljuljačku, Muller možda? I koja je cijena otprilike? :mig:
I kaj mislite jel mogu klinci mlađi od 6 mj unutra? Čini mi se da nije puno drugačiji položaj nego u autosjedalici.

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=10&e=outdoorfunproduct&pid=17776

Pitam opet, u Mulleru nisam našla :(

Lili07
12.09.2011., 23:38
hvala

baš sam to danas vidla u chiccu u mercatoru na vukovarskoj za 79 kn ;)

PandiCh
13.09.2011., 11:54
Možda netko zna ...
Gdje bih mogla nabaviti igraće karte RATOVI KUKACA ? Bile su na dar u Miki Maus-u 2009, čak sam kontaktirala i Egmont, ali nema odgovora ...

srčeko2109
13.09.2011., 13:39
Može li mi molim vas itko reći gdje bi bilo najbolje potražiti torbu za bebu u Zagrebu po nekoj normalnoj cijeni??

mandy
13.09.2011., 13:41
za pelene i stvari meni je super DM-ova. Ima ih u crnoj, smeđoj i ljubičastoj boji, ima puno pretinaca i podlogu za prematanje. Košta mislim 149 kn, ako skupljaš bodove može te izaći skoro 40% jeftinije

srčeko2109
13.09.2011., 13:45
Odlično, hvala ti puno, danas ću pogledati :mig:

angel_w
13.09.2011., 14:10
za pelene i stvari meni je super DM-ova. Ima ih u crnoj, smeđoj i ljubičastoj boji, ima puno pretinaca i podlogu za prematanje. Košta mislim 149 kn, ako skupljaš bodove može te izaći skoro 40% jeftinije

ja je imam vec drugu godinu i prezadovoljna sam

ellyon
14.09.2011., 12:22
zna neko di ima za kupit tajica za bebe ...velicina 9 i 12 mj ...?? ili mozda neko i nabavlja u h&m-u i sl??:D

mmz<3
14.09.2011., 13:05
Zna li netko gdje ima za kupit lijepe i ne precjenjene posteljine za kindac?

ZaTriMinute
14.09.2011., 14:32

Adax, bilo je i u Kiki jeftinijih modela, a ipak slatkih.

foresst
14.09.2011., 15:42
zna neko di ima za kupit tajica za bebe ...velicina 9 i 12 mj ...?? ili mozda neko i nabavlja u h&m-u i sl??:D
oshkosh, zara, mexx, c&a..
svi dućani s dječjom odjećom ih ugl imaju

eruditio
14.09.2011., 19:03

HMove su najjeftinije oko 30-40 kn komad
benettonove su isto dosta dobre, ali su malo skupe, oko 80kn, a u zari su bile 60

anasti
14.09.2011., 19:13
može li mi netko reći gdje ima povoljnih skafandera za bebu, i koju veličinu trebam uzeti?
da li se može kupiti veći pa dulje koristiti..

Gala
14.09.2011., 19:56
može li mi netko reći gdje ima povoljnih skafandera za bebu, i koju veličinu trebam uzeti?
da li se može kupiti veći pa dulje koristiti..

Imaš u H&M-u za 200kn, povoljnije mislim da možeš naći samo već nošeni, možda u onom second hand shopu na Malešnici.Tamo smo mi našli jedan prekrasan za stotinjak kn. Koliko ti je stara beba? Možeš kupiti veći ali sumnjam da je svejedno moguće da to nosi dvije sezone.

lioness
14.09.2011., 20:41
gdje ici, kupiti? a da nije neko kinesko sr..e, obzirom da ce princeza dosta lickat i grickat po tom

Gala
14.09.2011., 21:06
gdje ici, kupiti? a da nije neko kinesko sr..e, obzirom da ce princeza dosta lickat i grickat po tom

To i mene zanima. Vidjela sam neke u Intersparu za 50ak kn. Zna li možda netko kakve su te?

mimic
14.09.2011., 21:27

Muller, mi imamo i super su! Žvakala ih i niš joj nije bilo.

LISA1
14.09.2011., 21:41
Neki dan se pisalo o ruksacima za vrtić..i netko je stavio link hama torbi (http://www.hama.hr/hr/skola_i_slobodno_vrijeme/vrtic-16500) i naravno ja sam od onih koja je odman naručila preko neta jer nisam iz Zg-a

rečeno je da je isporuka 7-14 dana a došlo mi je u roku 5 dana...stvarno ekspresno..nisam se nadala... samo što me je iznenadilo što je ruksak jako mali... na slici pari velik...ali baš velik...tako ako budete naručivali preko neta pitajte dimenzije

ali sve ostalo je ok..pari mi stvarno kvalitetan..doslovce u rangu Samsonitea

mimic
14.09.2011., 21:51
Gdje ima za kupiti Miffy dvd?

OOOOOOO
14.09.2011., 22:21

u plodinama se nadje bas lijepa i ok je cijena,a i u mativu ima super posteljine,kvalitetan pamuk a nije skupa

lunica26
14.09.2011., 22:26
Priča o Teletubbiesima se nastavlja:cerek:

Uglavnom ima ih u Sloveniji..Smiješno je da smo 4 plišana Teletubbisa kupili u 4 različita dućana,ali eto.

Još sam preko maila naručila gumene Teletubbiese za kupanje,i veliku didaktičku Po koja ima 3 igre slaganja parova u sebi.

Još sam našla nešto na foru babuški,ali ih nisu imali.

Uglavnom,dućani u kojima ih imaju su Baby center i Direndaj...Oba imaj svoju web stranicu i popis dućana,sa brojevima telefona i mailovima,pa je najbolje nazvati,pitati dal ima i rezervirati.

lunica26
14.09.2011., 22:28
Gdje ima za kupiti Miffy dvd?

Ja sam ih viđala u Konzumu po 9,90kn i na kioscima Tiska po 50 kuna.

lioness
15.09.2011., 06:12
Muller, mi imamo i super su! Žvakala ih i niš joj nije bilo.

muller kazes doslovno isprobane :D! bit ce tako onda :mig:

Loptica30
15.09.2011., 11:47
Gdje ima onih šatora ili bazenčića spuno loptica?
Vidjela u slo u pikapolonici ali je 30 eurića i to mi je previše, ja bi nešto jeftinije

jojne
15.09.2011., 12:18
Mi trebamo nekog Bumbu plisanog, ali ne onog interaktivnog vec obicnog curki za spavanje. Jel netko to uopce negdje vidio? Ja se ubila trazeci i nista :eek:

Lemoncake
15.09.2011., 12:19
To i mene zanima. Vidjela sam neke u Intersparu za 50ak kn. Zna li možda netko kakve su te?

Te iz interspara su nikakve, ja jučer kupila i zeznula se jer se može složit samo školica od njih, ono 2 puzle pa jedna pa dvije itd.. glupost, sad ću ih poklonit nekom ko ima starije dijete.
Još k tome jako su tanke i oni brojevi u sredini sami ispadaju :rolleyes:

sa ša
15.09.2011., 12:37
u plodinama se nadje bas lijepa i ok je cijena,a i u mativu ima super posteljine,kvalitetan pamuk a nije skupa

Gdje je kupujes Mativo posteljinu?
Ja bi njihove PVC stolnjake al neznam gdje ih naci.

lizianthus
15.09.2011., 12:39
Mi trebamo nekog Bumbu plisanog, ali ne onog interaktivnog vec obicnog curki za spavanje. Jel netko to uopce negdje vidio? Ja se ubila trazeci i nista :eek:

mi dobili u naruđbu nekaj s tim Bumbom a ja ne znam kak to čudo izgleda pa molim :moli: koji je tu Bumba
http://www.google.hr/imgres?q=bumba&hl=hr&rlz=1W1ADBF_enHR315&tbm=isch&tbnid=3gJ_DPYXazI9KM:&imgrefurl=http://www.tovertent.nl/bumba-bumbalu-p-437.html%3FosCsid%3De244c6198c7d00acf503139985a790 bb&docid=6dkkQ54_Zgk0rM&w=550&h=519&ei=c-NxTpGqKYep4gTW4oSNCQ&zoom=1&biw=1024&bih=433&iact=rc&dur=109&page=4&tbnh=92&tbnw=99&start=46&ndsp=14&ved=1t:429,r:3,s:46&tx=76&ty=38

i kaj sve postoji s njim i gdje ima taj interaktivni za kupit i kolko košta?
kao što vidite, ja i Bumba se ne poznamo :facepalm:

night_train
15.09.2011., 12:44
mislim da je zuti pravi Bumba :)
meni je ova posteljina cool, samo kaj je roza :zubo:
http://img692.imageshack.us/img692/8553/bumbapink.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/692/bumbapink.jpg/)

jojne
15.09.2011., 12:54
mi dobili u naruđbu nekaj s tim Bumbom a ja ne znam kak to čudo izgleda pa molim :moli: koji je tu Bumba
http://www.google.hr/imgres?q=bumba&hl=hr&rlz=1W1ADBF_enHR315&tbm=isch&tbnid=3gJ_DPYXazI9KM:&imgrefurl=http://www.tovertent.nl/bumba-bumbalu-p-437.html%3FosCsid%3De244c6198c7d00acf503139985a790 bb&docid=6dkkQ54_Zgk0rM&w=550&h=519&ei=c-NxTpGqKYep4gTW4oSNCQ&zoom=1&biw=1024&bih=433&iact=rc&dur=109&page=4&tbnh=92&tbnw=99&start=46&ndsp=14&ved=1t:429,r:3,s:46&tx=76&ty=38

i kaj sve postoji s njim i gdje ima taj interaktivni za kupit i kolko košta?
kao što vidite, ja i Bumba se ne poznamo :facepalm:

Bumba je zuti. Interaktivni ima u one2play, ali u mueller, merkator i sl. Cijena mu je 199kn.
Ja bih curki kupila obicnog plisanog za u krevet, ovaj mi je prevelik i preglasan, i nigdje ne mogu naci :( A opsjednuta je s njim

lunica26
15.09.2011., 13:10

Nema:(
Sve što sam ja našla je taj interaktivni,i komplet debela slikovnica,dvd i puzzle.

OOOOOOO
15.09.2011., 13:21
Gdje je kupujes Mativo posteljinu?
Ja bi njihove PVC stolnjake al neznam gdje ih naci.

u Ri ima bas njihov ducan

OOOOOOO
15.09.2011., 15:34
kakve su one puzzle iz kauflanda?mi danas dobili od moje mame neke na zivotinjice,a bilo je nedavno da su neke opasne pa ne znam koje

mmz<3
15.09.2011., 16:17
Hvala! Zadnji put kad sam bila u adaxu sve je bilo zatrpano stvarima,prodavac je samo pricao na telefon i uopce se dobrih 10-tak minuta nije obazirao na nas,dobila sam dojam da se zatvara :ne zna: ali pogledat cemo opet...
Plodine mi nisu bas usput... :rolleyes:

A ove puzzle za pod, mi imamo iz emmezete i stvarno su cvrste i ne rasklapaju se lako( mislim same od sebe ) ...

angel_w
15.09.2011., 16:28
kakve su one puzzle iz kauflanda?mi danas dobili od moje mame neke na zivotinjice,a bilo je nedavno da su neke opasne pa ne znam koje

moj mali je vec godinu dana na njima, sazvakao ih je i jos je ziv :D

Gala
15.09.2011., 20:28
Te iz interspara su nikakve, ja jučer kupila i zeznula se jer se može složit samo školica od njih, ono 2 puzle pa jedna pa dvije itd.. glupost, sad ću ih poklonit nekom ko ima starije dijete.
Još k tome jako su tanke i oni brojevi u sredini sami ispadaju :rolleyes:

Hvala ti Lemoncake na informaciji. Baš sam ih mislila kupiti.

mmz<3 koliko koštaju te u emmezeti?

OOOOOOO
15.09.2011., 21:37
moj mali je vec godinu dana na njima, sazvakao ih je i jos je ziv :D

onda ce valjda i moj prezivit:cerek:

Jolanda
16.09.2011., 08:04
Gdje ima kupiti dječiji laptop(po mogućnosti da priča hrv.)i po kojoj cijeni?
Te gdje ima povoljno sjedalica za bicikl?

LISA1
16.09.2011., 17:14
mislim da je zuti pravi Bumba :)
meni je ova posteljina cool, samo kaj je roza :zubo:
http://img692.imageshack.us/img692/8553/bumbapink.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/692/bumbapink.jpg/)

gdje ima za kupit ovu posteljinu?

LadyMo
16.09.2011., 17:22
Gdje ima kupiti dječiji laptop(po mogućnosti da priča hrv.)i po kojoj cijeni?
Te gdje ima povoljno sjedalica za bicikl?

Nekakav laptop, najobičniji, s hrpom nekakvih mogućnosti (pjesmice, brojevi, slova) vidjela u Kauflandu za 70ak kn.
Čini mi se da je u TL-u bio i Dora i Tomica (ili tako nešto) ali po 300-400kn.
Ima i u emmezeti - 200kn
http://www.emmezeta.hr/igracke/za-djevojcice/razno/12396/laptop-za-ucenje-i-igru-roza/
http://www.emmezeta.hr/igracke/za-djecake/razno/12395/laptop-za-ucenje-i-igru-plavi/

Inače i mene zanima gdje ima za kupiti ona posteljina na Bumbu :)

elly
16.09.2011., 18:55
Dobro, ja kao da tražim koku koja nese zlatna jaja :durica
Da li znate gdje se može naći DRVENI metar za bilježiti rast (http://www.mybambino.com/media/growthchartnat6609.jpg) klinaca. Ne tražim ništa posebno, samo da nije baš 300kn (jedino sam takav našla kod nas). S ebaya ništa ne dostavljaju k nama zbog dimenzija :503:

vamara
16.09.2011., 20:42
ima u konzumu za 80 kn, fora su, nekakvi rozi na princeze i jungle na divlje životinje. može se umetnut i slika klinca. super su, ja sam svojoj princezi uzela jungle!

Loptica30
16.09.2011., 20:44
Da li znate gdje se može naći DRVENI metar za bilježiti rast (http://www.mybambino.com/media/growthchartnat6609.jpg) klinaca. Ne tražim ništa posebno, samo da nije baš 300kn (jedino sam takav našla kod nas). S ebaya ništa ne dostavljaju k nama zbog dimenzija :503:

Jučer sam negdje naišla na to, ali sad se ne mogu sjetiti (ak se sjetim, javim), ali u nekom starom postu sam našla da ima u bms-u

Stratovar
16.09.2011., 21:23

Vidio ja danas u Nami kod Trga (Zagreb jel :)), al nisam snimio cijenu...

night_train
17.09.2011., 07:27
Evo i mog pitanja...
- gdje kupiti onu mrezastu 'torbu' za kolica, u kojoj recimo trpas robu u ducanu kad nemas njihova kolica i sl... Kao ovo?
http://img535.imageshack.us/img535/2505/babyelegancestrollernet.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/535/babyelegancestrollernet.jpg/)

na ebay.u sam nasla po 50.tak kuna... ima li jefitnije negdje?

mmn
17.09.2011., 07:50
Evo i mog pitanja...
- gdje kupiti onu mrezastu 'torbu' za kolica, u kojoj recimo trpas robu u ducanu kad nemas njihova kolica i sl...

na ebay.u sam nasla po 50.tak kuna... ima li jefitnije negdje?

Dm i muller

night_train
17.09.2011., 08:04
Hvala :top:

Judy
17.09.2011., 09:35
Da li netko zna gda je bi mogla pronaći edukativni stolić od Fisher Pricea?
http://www.fisher-price.com/img/product_shots/C5522_b_1.jpg
Obisla sam hrpu dućana, čak ga ni Prenatal nema a bila sam i u Mulleru jučer i nista

lunica26
17.09.2011., 11:29
Da li netko zna gda je bi mogla pronaći edukativni stolić od Fisher Pricea?
http://www.fisher-price.com/img/product_shots/C5522_b_1.jpg
Obisla sam hrpu dućana, čak ga ni Prenatal nema a bila sam i u Mulleru jučer i nista

Ja sam uzela njihov novi katalog na Dječjem sajmu,ali nema ga unutra.Na stranici od Baby centra ga ne vidim,ali mogu im poslat upit mailom,budući da stalno komuniciram sa njima.?

P.S.Nadam se da je malac bolje...

Edit:
Evo što sam ja našla:

http://www.baby.hr/hr/webshop/view_article/fisher_price_didakticki_stol_s_animacijama_zabavni m_zvukovima_lampicama

I u Grazu u Toysu(ovaj mi se čini svemirski a za iste novce:

http://www.toysrus.at/product/index.jsp?productId=4181191&prodFindSrc=endCap

micek-jerry
17.09.2011., 11:41
Gdje kupiti tetra pelene, ali da su šarene?
Vidjela kod jedne mame neku bijelu tetru sa crveno -plavim likovima, mislim da su bili kao klaunovi.
Treba mi za animaciju mog djeteta :)

Judy
17.09.2011., 12:00
Ja sam uzela njihov novi katalog na Dječjem sajmu,ali nema ga unutra.Na stranici od Baby centra ga ne vidim,ali mogu im poslat upit mailom,budući da stalno komuniciram sa njima.?

...

Tnx draga :)
Ovog u Panda shopu sam vidjela ali pise da je nedostupan
Pokusat ćemo negdje naći barem rabljeni a ako ne uspijemo valjda ćemo naći neki sličan
OT: malac je dobro,i dalje puno vježbamo, puzi kao metak pa ga hvatam po kući :D

curafina
17.09.2011., 13:04

Edit:
Evo što sam ja našla:

http://www.baby.hr/hr/webshop/view_article/fisher_price_didakticki_stol_s_animacijama_zabavni m_zvukovima_lampicama

I u Grazu u Toysu(ovaj mi se čini svemirski a za iste novce:

http://www.toysrus.at/product/index.jsp?productId=4181191&prodFindSrc=endCap

ovoga na panda shopu imaš u getrou, čak je dugo bio na akciji 199,99. ne znam jeli još. redovna cijena 348,99

OOOOOOO
17.09.2011., 16:07
Vidjela kod jedne mame neku bijelu tetru sa crveno -plavim likovima, mislim da su bili kao klaunovi.

ja ih vidjela u TL i plodinama

Judy
17.09.2011., 18:23
ovoga na panda shopu imaš u getrou, čak je dugo bio na akciji 199,99. ne znam jeli još. redovna cijena 348,99

maloprije bili u getrou, nemaju ih vise, u svakom slučaju hvala ti :mig:

Gala
17.09.2011., 19:06

Ima i u C&A

vamara
17.09.2011., 20:13
ima i u intersparu

eruditio
18.09.2011., 09:12
tko drzi babybjorn klokanice i koja im je otprilike cijena, thnx

Illy
18.09.2011., 11:04

Kod nas ih drži Prenatal, nemam pojma koje su cijene.
A ima ih i u Baby centru, a cijene možeš pogledati na njihovoj stranici

http://b2c.baby-center.si/webclassification.asp?ClassID=532&ParentClassID=532

zna li netko di bi mogla naći trakice/gumice koje drže polun da se dijete ne otkriva po noći?
nisam to nigdje nikada vidjela, ali mi je mama pričala da je to imala za mene i da je super stvar.
sistem je da se traka provuče ispod madraca po njegovoj širini i onda se sa nekim štipalicama koje ima sa svake strane zakvači za poplun...
a jesam objasnila :bonk:

ponudastvari
18.09.2011., 11:10
gdje kupiti šator sa lopticama po povoljnoj cijeni?

LadyMo
18.09.2011., 12:07

Imaš ih i u kiki. Cijena - od 600-700 kn za onu običnu-klasičnu pa nadalje...

valneahana
18.09.2011., 12:26

METRO

cijena oko 100 kn,dobije se šator i 100 komada loptica

"maslinica"
18.09.2011., 17:33
METRO

Moze slikica ako ima, nas to isto zanima.

ponudastvari
18.09.2011., 18:19
to je super jeftino ali nam nije baš usput :) a i ne vidim u katalogu

Loptica30
19.09.2011., 08:42
METRO

Zanima me ima li toga uvijek u ponudi ili samo ponekad. Naime, nisam iz zg pa ne bih htjela ići bezveze.

I još me zanima ima li u CC1 u H&M dječji odjel ili samo za odrasle kao u centru?

valneahana
19.09.2011., 08:43
Moze slikica ako ima, nas to isto zanima.

neznam stavljati slike

mi smo to kupili prije par godina ali vidjela sam da imaju to ajmo reći redovno u ponudi,u katalogu nisam nikad vidjela ali kad dođeš tamo vidiš da ima

ako hoćeš mogu ti poslati podatke pa da si vidiš na mom face-u

samo napiši ako hoćeš da ti pošaljem onda

valneahana
19.09.2011., 08:44
Zanima me ima li toga uvijek u ponudi ili samo ponekad. Naime, nisam iz zg pa ne bih htjela ići bezveze.

I još me zanima ima li u CC1 u H&M dječji odjel ili samo za odrasle kao u centru?

ima u city-u dječji u hm:mig:

ne idem tako često u metro tako da nemogu reći dali ima redovno,uglavnom uzeli smo po preporuci to mjesec dana kasnije nego što su ti frendovi svojoj maloj kupili tako da vjerujem da imaju

soks
19.09.2011., 08:47
Zna li netko tko prodaje igračke s ekološkim certifikatom?

Loptica30
19.09.2011., 08:55
ima u city-u dječji u hm:mig:

ne idem tako često u metro tako da nemogu reći dali ima redovno,uglavnom uzeli smo po preporuci to mjesec dana kasnije nego što su ti frendovi svojoj maloj kupili tako da vjerujem da imaju

Hvala

Judy
19.09.2011., 09:13

http://www.kika.com/hr/katalog/m/djeca-i-mladi/igracke/18312976/sator-iglu/

ovo je broj od metroa(sesvete), odjel gdje drže igračke i sportsku opremu, pa zvcrnite i pitajte imaju li sator
(ja sam zvala nekidan radi edukativnog stolića)
01/2051-661

valneahana
19.09.2011., 09:16
http://www.kika.com/hr/katalog/m/djeca-i-mladi/igracke/18312976/sator-iglu/

e isti takav samo plavo-žuto-narandžasti u metro-u

BobicaBo
19.09.2011., 09:59
možda već znate aali ja sam danas saznala - TLimach u av. mallu i TL u Areni nisu ista firma?!!!?
jedno je magma jedno je Adria! pa tako ni asortiman nije isti!!

Lemoncake
19.09.2011., 10:33
možda već znate aali ja sam danas saznala - TLimach u av. mallu i TL u Areni nisu ista firma?!!!?
jedno je magma jedno je Adria! pa tako ni asortiman nije isti!!

Zar su otvoreni drugi TL osim Žitnjaka i CC1, ja sam bila prije nekih mj. dana u King Crosu i nije radio. Pa mi je cura u CC1 rekla da rade samo oni i Žitnjak jer ovi ostali nisu ista firma. :ne zna::confused:

BobicaBo
19.09.2011., 10:38
Zar su otvoreni drugi TL osim Žitnjaka i CC1, ja sam bila prije nekih mj. dana u King Crosu i nije radio. Pa mi je cura u CC1 rekla da rade samo oni i Žitnjak jer ovi ostali nisu ista firma. :ne zna::confused:

radi Arena, radi Av mall
izgleda da svi rade i svi se zovu turbo limach - samo je druga frma i druga ponuda!

lunica26
19.09.2011., 10:41
radi Arena, radi Av mall
izgleda da svi rade i svi se zovu turbo limach - samo je druga frma i druga ponuda!

Kad je bila frka samo su bili otvoreni CC1,Žitnjak i Gajeva,pa sam mislila da je to Magma..e,a kaj ima različlitoga??

enigmatic
19.09.2011., 10:43
To sam ja napisala prije nekih tjedan dana.
Žitnjak,Gajeva i CCO su turbo limač od magme gdje se i dalje mogu skupljati oni bodovi... a svi ostali su TL od adrie i tamo nema skupljanja bodova.I ponuda je drugačija.Ovaj u AM-u je svakim danom sve prazniji.

Lemoncake
19.09.2011., 10:44
radi Arena, radi Av mall

O Bože! Moram skoknut do AM i Arene vidjet šta oni nude.:rofl:

BobicaBo
19.09.2011., 10:45
Kad je bila frka samo su bili otvoreni CC1,Žitnjak i Gajeva,pa sam mislila da je to Magma..e,a kaj ima različlitoga??

CC1 - ima bubu kolica i neke hranilice na akciji - to je magma!
av mall drži samo hauck - oni su Adria design!

nisam previše buljila u igračke ali sam za neke rođendane kupila lijepe vrtićke ruksake u areni sa 99kn na 69,99

edit - popravila grešku :cerek:

enigmatic
19.09.2011., 10:53
arena - ima bubu kolica i neke hranilice na akciji - to je magma!
av mall drži samo hauck - oni su Adria design!

nisam previše buljila u igračke ali sam za neke rođendane kupila lijepe vrtićke ruksake u areni sa 99kn na 69,99

u krivu si.u areni na blagajni stoji natpis da ne primaju magma kartice da su oni adria a i piše ovdje (http://www.turbolimac.com/) popis dućana.

BobicaBo
19.09.2011., 10:57
u krivu si.u areni na blagajni stoji natpis da ne primaju magma kartice da su oni adria a i piše ovdje (http://www.turbolimac.com/) popis dućana.

:504:
mislim CC1 a pišem Arena!
skljuzmi! :D

nemam pojma za arenu! ruksake i kolica sam gledala u CC1!!!!
:mig:

meni je to previše 3 centra u tri dana! :cerek:

elly
19.09.2011., 11:51
zna li netko di bi mogla naći trakice/gumice koje drže polun da se dijete ne otkriva po noći?
nisam to nigdje nikada vidjela, ali mi je mama pričala da je to imala za mene i da je super stvar.
sistem je da se traka provuče ispod madraca po njegovoj širini i onda se sa nekim štipalicama koje ima sa svake strane zakvači za poplun...
a jesam objasnila :bonk:

nikad ni čula ni vidjela ali bi isto bila zainteresirana za takav izum pa ako saznaš svakako javi :moli:

Judy
19.09.2011., 12:51
nikad ni čula ni vidjela ali bi isto bila zainteresirana za takav izum pa ako saznaš svakako javi :moli:

http://www.sears.com/tuckedinside-children-blanket-holder-red/p-SPM5696148601P

SummerNight
19.09.2011., 12:54
jel postoji nekakva folija ili tapeta ili nesto slicno koja bi se zaljepila za zid/namajestaj pa da se po njoj moze crtati i brisati?

lola1415
19.09.2011., 13:21
jel postoji nekakva folija ili tapeta ili nesto slicno koja bi se zaljepila za zid/namajestaj pa da se po njoj moze crtati i brisati?

Ako ti nije bed zbog zida, mislim da ima za kupiti boje kojima se prefarba dio zida ili cijeli i onda se to može izbrisati, ali mislim da je to samo za šaranje kredom. Moja susjeda je cijeli zid tako pa crtaju i brišu.

eruditio
19.09.2011., 13:33

prije nekog vremena u kauflandu je bilo nesto sto se kao objesilo na vrata, zvalo se viseca bojanka i onda se po tome sara. bilo je cca 30kn i ja bedacan nisam kupila :504:

a zna li netko gdje ima pregaca za bojanje (za djecu), onako plastificirana?

Lemoncake
19.09.2011., 13:57
Jel znate možda di ima za kupit tetra pelena sa uzorkom?

BobicaBo
19.09.2011., 14:05
di ima za kupiti kišna navlaka za maksi -cosi AS jaje?? ili neka jeftilenka univerzalna u dm-u?!?

BobicaBo
19.09.2011., 14:09

Stanić promet!

smeđa
19.09.2011., 14:11
prije nekog vremena u kauflandu je bilo nesto sto se kao objesilo na vrata, zvalo se viseca bojanka i onda se po tome sara. bilo je cca 30kn i ja bedacan nisam kupila :504:

isto bilo u lidlu negdje prije a mozda da pogledas u mulleru???

KIka je imala tetre s uzorkom

di ima za kupiti kišna navlaka za maksi -cosi AS jaje?? ili neka jeftilenka univerzalna u dm-u?!?

dm i muller imaju ima i kika ali neznam da li se to moze na na jaje montirati
mozda najprije u kiki onda

Illy
19.09.2011., 14:23

svaka čast! :s
hvala!

a jesi li to možda negdje kod nas vidjela?

Lemoncake
19.09.2011., 14:25
Stanić promet!

Kupila sam paket onih rozih sa zvjezdicama i prugicama ali su jako loše, tanke i male, rubovi se cufaju jer je samo poendlano, ne i porubljeno. Ne znam jesam to ja ili moja schauma, :rofl: ali baš mi ne valjaju.

Jel ih ti imaš? Kakve su tebi?

smeđa pogledat ću u kiki, jel se sjećaš cijene možda i koliko ih je u paketu?
Sad već pretjerujem :504:

zameomevjetar
19.09.2011., 15:22

...i magic baby i turbo limač.
kad sam ja kupovala u tl-u su bile najpovoljnije, cca 60 kn 6 kom, dobiješ 3 u boji + 3 bijele sa medekima/slikicama u toj boji. jako slatke su bile. ja kupila plave,bile i ljubičaste, roze, zelene...

LadyMo
19.09.2011., 16:28

Ja vidjela u Kauflandu, prije tjedan dana, baš kao pregača, imali su s motivima Cars, Winnie, Disney princeze i cijena je bila 20kn (19,90 ako se ne varam).

BobicaBo
19.09.2011., 21:05
Kupila sam paket onih rozih sa zvjezdicama i prugicama ali su jako loše, tanke i male, rubovi se cufaju jer je samo poendlano, ne i porubljeno. Ne znam jesam to ja ili moja schauma, :rofl: ali baš mi ne valjaju.

Jel ih ti imaš? Kakve su tebi?

smeđa pogledat ću u kiki, jel se sjećaš cijene možda i koliko ih je u paketu?
Sad već pretjerujem :504:

direktno me zoveš na grijeh (OT) ali evo reći ću ti - ja ih imam i bijele i plave i meni su super :top:
tanke su ali za podrigivanje, briskanje, za pod dijete i slično su mi odlične - kad se operu brzo su suhe!
nisam proučavala jel se cufaju jer mi nisu za izložbu nego za porigotine :D

BobicaBo
19.09.2011., 21:07
tražimo buce za kišu - roze pod obavezno! :cerek: a da nisu baš 250kn :cerek:

deichmann ima samo muške sa autima, tko bi to još mogao imati?!?! :misli:

lunica26
19.09.2011., 21:18

H&M ti ima gumene čizme za kišu...i neke debele buce za sijeg...Jedne su crvene,a druge roze.

e_ty
19.09.2011., 21:38

Bebi medija centar - bar smo ju mi tak kupili i to 200 kunica ak se ne varam...

Jolanda
20.09.2011., 06:03

velmax ima foliju koja je ploča za kredu,a N i B hobby art imaju takvu boju kao i magnetnu.

BobicaBo
20.09.2011., 07:39
H&M ti ima gumene čizme za kišu...i neke debele buce za sijeg...Jedne su crvene,a druge roze.

jel znaš možda koliko kunića?

:ne zna:

Lucijana
20.09.2011., 07:56
Gdje kupiti svečanu haljinicu za curicu od 17 mjeseci? i gdje je nestala forumska burza?

jerry16
20.09.2011., 08:31
cure, zna li tko gdje mogu naći produžetke za pojaseve za quinny buzz?

smeđa
20.09.2011., 09:09
Gdje kupiti svečanu haljinicu za curicu od 17 mjeseci? i gdje je nestala forumska burza?

burza ti je premjestena pod razno
evo ovdje

http://www.forum.hr/forumdisplay.php?forumid=245

Kikica123
20.09.2011., 09:12
gdje ima za kupiti povoljno posteljine dim 80x200, cars, jurić, ili tak nešto?

hvala

smeđa
20.09.2011., 09:48
gdje ima za kupiti povoljno posteljine dim 80x200, cars, jurić, ili tak nešto?

hvala

ja ti predlažem da pogledas na crnomercu ako si u zg a ko ne onda potrazi od dubrava tex
puno su povoljnije nego ove nase po trgovinama

lunica26
20.09.2011., 10:20
jel znaš možda koliko kunića?

:ne zna:

http://lp.hm.com/hmprod?set=source[/model/2011/C23 95370 45003 31 6816 2.jpg],rotate[],width[],height[],x[],y[]&call=url[file:/product/thumb]

Ove su 17,95 ojrića

http://lp.hm.com/hmprod?set=source[/model/2011/C90 94118 52002 78 6833 2.jpg],rotate[],width[],height[],x[],y[]&call=url[file:/product/thumb]

A ove:
29,95eura...

I uživo su ljepše...:mig:

elly
20.09.2011., 11:23

Mueller, a definitivno najkvalitetnije su mi iz i ikea 2 (http://www.ikea.com/us/en/images/products/barnslig-burp-cloths-red__77128_PE198388_S4.jpg) (ali uzmi u obzir da mi nosimo te pelene kao pelene pa su mi čvrstoća i debljina bitne a za sve ostale namjene nije toliko ni bitno da bude pelena debela, čvrsta)

elly
20.09.2011., 11:48

evo, ako koga zanima, ove kopče koje drže dekicu se mogu kupiti sa stranice tuckedinside (http://tuckedinside.com/) po cijeni $10,99 zajedno s dostavom

SummerNight
20.09.2011., 12:06
velmax ima foliju koja je ploča za kredu,a N i B hobby art imaju takvu boju kao i magnetnu.

e to mi izgleda najslicnije onom kaj sam zamislila :D:D
hvala sviam u svakom slucaju!

elly
20.09.2011., 12:14
sad sam totalno off, ali ne znam temu gdje bi uopće pitala jel' tko već radio s tim bojama iz Hobby Arta (magnetna i za kredu). Što ste bojale (drvenu ploču, zid...) i kako ste zadovoljne? Može i na pp

tina
20.09.2011., 18:56

ciciban u areni ima roze gumene cizme za 145 kn, mi uzeli jucer. i bas su jako roze, s bijelim i rozim leptiricima :rolleyes:
imaju i neke rozo-ljubicasto-prozirne za 129 kn ali je ostalo malo brojeva.
i nemaju toplu podstavu, tako da ce biti samo za sljapkanje po kisi :cerek:

mila26
20.09.2011., 21:26
Gdje ima za kupit gumena plahta za madrac u krevetiću? Kupila sam nekakvu u ljekarni ali nije baš gumirana već šuška za poludit, budimo se stalno kad se okreće.

gita50
21.09.2011., 08:02
Gdje ima za kupit gumena plahta za madrac u krevetiću? Kupila sam nekakvu u ljekarni ali nije baš gumirana već šuška za poludit, budimo se stalno kad se okreće.

ja kupila u adaxu i pikolu prošle godine.

BobicaBo, Lidl ima roze postavljene čizme, ali kakve su ne znam.
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-A33CC2BB-6F2FE007/lidl_hr/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=22238

Loptica30
21.09.2011., 10:26
METRO

Bili jučer u Metrou na Jankomiru i nema šatora, kaže žena da ih već dugo nisu imali i ne znaju kad će

valneahana
21.09.2011., 10:49
Bili jučer u Metrou na Jankomiru i nema šatora, kaže žena da ih već dugo nisu imali i ne znaju kad će

baš mi je žao

judy je stavila sliku šatora iz kike,čini mi se da je napisala 179 kn,pogledaj na njihovoj stranici

Loptica30
21.09.2011., 11:04
baš mi je žao

judy je stavila sliku šatora iz kike,čini mi se da je napisala 179 kn,pogledaj na njihovoj stranici

Vidjela sam, planirali smo jučer i kiku obići, ali smo se zadržali u cc1 pa je bebonja već bio nervozan. To nam je ostalo za neki sljedeći odlazak u zg

ashley
21.09.2011., 14:37
U potrazi sam za gumenim cizmicama. Vidim da ima H&M i netko je spomenuo Ciciban. Zanima me ima li bilo gdje manjih brojeva. Nama treba mislim 20 (ovisi o kalupu, jel)?

Lemoncake
21.09.2011., 14:55
Gdje ima za kupit one foteljice za klince spužvaste, jer smo u fazi gledanja crtića a gospođica bi sjedila sama u svom naslonjaču. :D

rossi79
21.09.2011., 14:57
Gdje ima za kupit one foteljice za klince spužvaste, jer smo u fazi gledanja crtića a gospođica bi sjedila sama u svom naslonjaču. :D

imaš u intersparu i vidjela sam u adaxu.

Lemoncake
21.09.2011., 15:00
imaš u intersparu i vidjela sam u adaxu.

Znaš li možda cijenu ovih iz spara?

E da i jel ima crtića vatrogasac vijeko na dvd-u :504:

Illy
21.09.2011., 15:02

Vidila ja jučer u Intersparu u Areni. Mislim da su oko 120-130kn

Plavooka Sanja
21.09.2011., 18:29
E da i jel ima crtića vatrogasac vijeko na dvd-u :504:

skini sa seljacionline-forum.com - mislim da se trebaš registrirati prije.
evo, ovdje http://www.seljacionline-forum.com/showthread.php?87083-Vatrogasac-Vjeko&p=1226883#post1226883

Steffie
21.09.2011., 21:09
Da li ima negdje u Zg za kupiti nešto slično ovome...

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80014041/

anny
21.09.2011., 21:15
Zna li netko gdje ima za kupiti nepropusna pamučna donja plahta za krevet 90x200? Z akrevetić sam kupila u Baby media shopu ( pamuk gore, guma ispod ), a sad nam treba za krevet.